הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
גווני אפור
בטל שינויים
בית המשפט: אין מקום לעיכוב היתרים במתחמי תמ"א 38 בראשון לציון שמכסת הדיור לא נוצלה

בן 70 נעצר בחשד לתאונת פגע וברח אתמול בראשון לציון

עיריית ראשון לציון עתרה לבג"ץ 

בנוגע לחוק המרכולים נגד משרד הפנים שאינו מאשר את חוק העזר החדש בנושא

מי רוצה למכור דירה בראשון לציון? 

חברת עמידר מחפשת לקנות 13 דירות בראשון לציון בגדלים שונים עבור זכאי הדיור הציבורי

בית המשפט: אין מקום לעיכוב היתרים במתחמי תמ"א 38 בראשון לציון שמכסת הדיור לא נוצלה

בית המשפט העליון קיבל את עמדת העירייה שאין מקום לעכב היתרים לחיזוק במתחמים שבהם מכסת יחידות הדיור לא נוצלה במלואה. כזכור, עתירה שהגישו תושבים הובילה להקפאת הוצאת היתרי בנייה לפי תמ"א 38

גיל סימה | | תגובות: 0
תמונה להמחשה: בניין במהלך עבודות תמ"א 38


התפתחות חיובית וחדשות טובות לתושבים רבים המבקשים לקדם תמ"א 38 בבניינים בהם הם מתגוררים. בית המשפט העליון דן בסוגיה וקיבל את עמדת עיריית ראשון לציון, שאין מקום לעכב היתרים לחיזוק במתחמי רצ/106/1 שבהם מכסת יחידות הדיור לא נוצלה במלואה. בהסכמת הצדדים, הדיון הושב לבית המשפט המחוזי שיבחן את הנתונים העובדתיים ואת מצב המכסות במתחמים אלה.

בעירייה מסבירים כי מדובר בהתנגדות לביצוע תמ"א 38, בחלק מן המתחמים בעיר. בעירייה מתכוונים לבקש דיון דחוף בבית המשפט המחוזי ומעריכים כי בכפוף לדיון, אזור מספר 3, שכונת כצנלסון, ישוחרר למתן היתרים ובשני אזורים נוספים.

נזכיר כי על מנת לתת מענה לסוגיית המכסות הפרוגרמתיות,] העירייה יזמה תוכנית כלל עירונית המאפשרת חיזוק מבנים תוך ניוד זכויות הבנייה למגרשים ריקים.

התכנית קובעת כי היזמים יחזקו בניינים וותיקים במרכז העיר, אך תוספת יחידות הדיור תהא, בחלקה,

במבנה המחוזק, ובחלקה תועבר למגרש ריק בעיר, המיועד לבנייה חדשה, אשר יוכל "לספוג" את תוספת יחידות הדיור מבלי לגרום לעומס בלתי סביר על תשתיות העיר. תכנית זו נמצאת בדיונים מול הועדה המחוזית ומוסדות התכנון הארציים.

מהנדס העיר, קיריל קוזיול: "בשל מורכבות תמ"א 38, עיריית ראשון לציון בוחנת לעומק מזה זמן את סוגיית תמ"א 38 והשלכותיה על המתחמים השונים במרכז העיר. החלטת בית המשפט העליון מקבלת את עמדתנו שאין מקום לעכב היתרים באזורים שמכסת יחידות הדיור טרם נוצלה".

המשנה ליועצת המשפטית, הדר מנצורי, מוסיפה: "כי חלק ממגישי הערר הם תושבים שביצעו פרויקטים של תמ"א 38 ותושבים שרכשו דירות חדשות שנבנו מכוח תכנית זו, בפעולה זו הם הובילו לעצירה והגבלה של פרויקטים במרכז העיר".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 70 נעצר בחשד לתאונת פגע וברח אתמול בראשון לציון

בתאונה נדרס הולך רגל

אבי בר | | תגובות: 0

אתמול ראשון 27/5 בשעה 22:15 נפגע הולך רגל מרכב בשדרות משה דיין בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 33 במצב בינוני עם חבלות בגפיים. הנהג הפוגע נמלט מהמקום והבוקר המשטרה עצרה את החשוד בתאונת פגע וברח. מדובר בנהג בן 70 תושב ת"אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון עתרה לבג"ץ בנוגע לחוק המרכולים נגד משרד הפנים שאינו מאשר את חוק העזר החדש בנושא

עיריית ראשון לציון הגישה בג"צ כנגד משרד הפנים ומשרד המשפטים על סירובם לתת תוקף רשמי ולהתייחס לתיקון לחוק העזר שאישרה מועצת העירייה בנושא בטרם אושר החוק בכנסת

גיל סימה | | תגובות: 1
צילום אילוסטרציה: google earth


עיריית ראשון לציון עתרה לבית המשפט העליון בנושא חוק המרכולים בבקשה לחייב את משרד הפנים ומשרד המשפטים להגיב בנושא ולפרסם את התיקון לחוק שאישרה מועצת העירייה ובכך לתת לו תוקף רשמי. כזכור, ראשון לציון היא העיר הראשונה שהעבירה את תיקון חוק העזר בטרם אושר החוק בכנסת.

בחודש דצמבר 2017 אישרה מועצת עיריית ראשון לציון תיקון לחוק העזר המאפשר פתיחת מרכולים בשבת בצירים מרכזיים במטרה לשמור על הסטטוס קוו בעיר וזאת על רקע החקיקה הארצית של "חוק המרכולים". התיקון קיבל תוקף רשמי כיוון שאושר בפקודת העיריות. כמו כן, לא התקבלה תגובה רשמית ממשרד הפנים בנושא בפרק הזמן הקבוע בחוק. למרות זאת, משרד הפנים מסרב לתת תוקף לתיקון לחוק ולפרסמו או לתת תגובה רשמית ועניינית על תיקון החוק.

העירייה מבקשת לשמור על הסטטוס קוו בעיר, קרי לאפשר פתיחת מרכולים וקיוסקים באזורי התעשייה בעיר וברחובות מרכזיים: ז'בוטינסקי, הרצל, רוטשילד וירושלים. בתחילת חודש מאי 2017, הנחה ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, את צוות המטה לפעול לגיבוש תיקון חקיקה נרחב (רפורמה) בכל הנוגע לשעות פתיחת עסקים. עבודת המטה בנושא החלה זמן רב לפני מתן פסק הדין בבית המשפט העליון.

"הסדר זה תפור על מידותיה של אוכלוסיית העיר ומבטא היטב את צרכיה. התיקון אושר ברוב מכריע של חברי מועצת העירייה , המהווים את נציגיה האותנטיים של אוכלוסיית העיר והחלטתם מבטאת את רצונם ואינטרסיהם של תושבי העיר......", טוענת העירייה.

ההסדר מושא התיקון מאופיין בריסון ובמידתיות במטרה מובהקת לאזן בין האינטרסים של חלקיה השונים של אוכלוסיית העיר, ובפרט בין הציבור המכונה חילוני לבין ציבור שומרי המסורת.

יצוין כי התיקון בחוק העזר אושר עוד קודם לתיקון בפקודת העיריות, ואף שחלפו 60 הימים שנקצבו למשיב 1 (משרד הפנים) למתן התייחסותו לחוק העזר כקבוע בסעיף 258 לפקודת העיריות בנוסחו המקורי בכך הפך התיקון בחוק העזר לחלוט וחובה על המשיבים לפרסמו ברשומות ולתת לו בכך תוקף אלא שחרף זו נמנעים המשיבים מלהביא לפרסומו של התיקון הנ"ל ברשומות וליתן לו תוקף.

משנה חומרה נודע להימנעותם של המשיבים ו/או מי מטעמם להתייחס לפניית העותרת בנושא זה מטוב ועד רע ומלהציג בשקיפות וביושר את עמדתם ותפיסתם באשר לתיקון בחוק העזר והרי אין חולק על כי המשיבים, ככל נושא משרה ציבורית, שומה להציג עמדתם בנושאים הניצבים לפתחם בריש גליי ומתן טעמים לה ותוך מתן תשובה עניינית ומנומקת לכל הפונה אליהם" .התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

משפחה מראשון הגישה בקשה לתביעה ייצוגית נגד ביטוח הלאומי בטענה כי המשפחה ביצעה את הליכי העברת בן המשפחה שנפטר מבית חולים הרצפלד לקבורה בראשון והחזר הכספים הועבר לחברא קדישא במקום למשפחה

בני המשפחה מבקשים להכיר בתביעתם האישית ככזאת שיש בה להשליך על מקרים רבים אחרים

גיל סימה | | תגובות: 0


על פי התביעה, אותה מבקשת המשפחה שבית המשפט יכיר כייצוגית, נראה כי קיימת פרצה בחוק הביטוח הלאומי, כך שהוא מעביר את סל שירותי התשלום לחברה קדישא, בעוד שזו לא מספקת את כלל השירותים למשפחה שיקירה נפטר.

המקרה עליו מתבססת התביעה עוסק בתושב ראשון לציון, אשר בשנה האחרונה היה מאושפז בבית החולים השיקומי 'הרצפלד' בגדרה. לפני שבועות ספורים נפטר האיש, והמשפחה היא זו שמימנה מכיסה את העברת יקירה לבית הקברות 'גורדון' בראשון לציון.

לטענת המשפחה, בעוד והביטוח הלאומי אמור לספק את סל הקבורה הכולל את העברת הנפטר, טקס טהרה, כריית קבר והשתתפות בצוות הקבורה, הם אלו שהעבירו את יקירם ז"ל, מכספם הפרטי, וכשפנו לביטוח הלאומי נאמר להם שהתשלום הועבר לחברה שמספקת את שירותי הקבורה, כלומר לחברה קדישא.

וכך, בעוד והמשפחה היא זו שמימנה את העברתו של הנפטר לבית הקברות, דווקא חברה קדישא אשר לא עסקה בהעברתו של הנפטר, היא זו שמקבלת את החזר ההוצאות לכאורה מהביטוח הלאומי.

יצוין כי בני המשפחה מבקשים כאמור להכיר בתביעתם האישית ככזאת שיש בה להשליך על מקרים רבים אחרים, ולכן בית המשפט יידרש לבדוק האם יש מקום לפסוק שהתביעה הפרטית תיהפך לייצוגית.

טרם הוגשה תשובתו של הביטוח הלאומי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המתעמל ארטיום דולגופיאט מראשון לציון זכה במדליית הכסף בסבב הגביע העולמי שנערך בקרואטיה

את מדליית הכסף קיבל בתחרות כשביצע את תרגיל הקרקע והגיע לניקוד של 14.633

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: איגוד ההתעמלות בישראל


לאחר ההצלחות של המתעמלת לינוי אשרם, ספורטאי ראשון ממשיכים להביא גאווה לעיר ולמדינת ישראל בתחרויות הבינלאומיות. המתעמל ארטיום דולגופיאט, מראשון לציון זכה במדליית הכסף בתרגיל הקרקע בתחרות סבב הגביע העולמי בקרואטיה.

ארטיום זכה במקום השני בתרגיל הקרקע עם ניקוד של 14.633 לאחר שהעפיל אל הגמר מהמקום השלישי.


ארטיום דולגופיאט הוא סגן אלוף העולם בתרגיל הקרקע ונבחר לספורטאי השנה של הוועד האולימפי בישראל. ארטיום אף היה מועמד לתואר תגלית השנה של האיגוד האירופי.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 27.05.18 20:42
 • אורח
  כבוד לכולנו. כבוד לעירנו. חבל שהאורח שלפני מנבל את פיו. אישיותו ותגובתו הטפשית רק מבליטה את נמיכות איכותו.
  הגב 27.05.18 20:47

ביה"ס שקמה מזמין את תושבי ראשון לציון להפנינג שכל הכנסותיו הן קודש למען ילדים חולי סרטן שיתקיים ביום שלישי 5.6

כל ההכנסות ייתרמו לעמותת "חיים" הפועלת לשיפור טיפול הרפואי של חולי סרטן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

בבית ספר שקמה פועלים למען הקהילה. בית הספר יזם וארגן הפנינג לכל המשפחה, שכולו למען עמותת "חיים", הפועלת למען ילדים חולי סרטן.

בתוכנית:

מתנפחים והגרלות

פופקורן ושערות סבתא

מאפרות מקצועיות

הופעות ויצירות

דוכני מזון

עמותת "חיים" היא עמותה הקיימת משנה 1983 ופועלת לשיפור הטיפול הרפואי של חולי הסרטן וסיוע למשפחות החולים .

ההפנינג יתקיים ביום שלישי 5.6 בין השעות 17:00-21:00 בבתי ספר שקמה רחוב ריב"ל 1 נאות שקמה.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שלום קוראים לי יעקב אני עוב בצילומים עם תוכים גדול בעיר ראשלצ אני לא יודע אם אתם מכירים אותי או לא אני מוכן לבוא להתנדב ולצלם ילדים ואנשים תמורת 10 שקלים כמו שאני עובד תמיד ושכול ההכנסות יתרמו לאגודה אם זה מתאים לכם תיצרו קשר או תשאירו טלפון תודה
  הגב 27.05.18 12:51
 • אורח
  שיהשם. יתן. ליהם. רפואה. שלימה. אמן. ואמן. אמן. ואמן
  הגב 28.05.18 04:10

מי רוצה למכור דירה בראשון לציון? חברת עמידר מחפשת לקנות 13 דירות בראשון לציון בגדלים שונים עבור זכאי הדיור הציבורי

הפנייה מופנית לאנשים פרטיים, מתווכים, יזמים וקבלנים

אבי בר | | תגובות: 0


חברת עמידר יצאה במבצע לרכישת מאות יחידות דיור עבור זכאי משרד השיכון ברחבי הארץ.

עמידר מפרסמת לגבי כל יישוב את מספר הדירות שהיא מחפשת, באיזה קומה ומספר חדרים הנדרשים. הפנייה למכירת דירות מופנית לאנשים פרטיים, מתווכים, יזמים וקבלנים.

בראשון לציון דרושות לעמידר 13 דירות

להלן הדרישה בראשון לציון

מס' חדריםקומהכמות דירות
4קומה 11
3קומה 03
3לא חשוב הקומה7

להלן לינק למי שמעוניין למכור

https://www.amidar.co.il/wps/portal/amidar/main-menu/national-missions/purchasing-apartments-public-housing
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לתינוק ולאם: יומיים של הפעלות והרצאות בין ה-27-28.5 במתחם G סינמה סיטי

הכניסה חופשית

גיל סימה | | תגובות: 0

במסגרת הפעילויות יזכו האימהות ליהנות מבייבי פאן, עיסוי תינוקות מרגיע, שירי ילדות ישראלית ועוד.

כמו כן ביום ראשון, ה-27.5 תעלה בשעה 17:30 ההצגה פיטר פן, ויום למחרת, ה-28.5 תעלה ההצגה אלאדין.

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אינדקס בעלי מקצוע

חשמל חנויות וחשמלאים

ראשון לציון , 052-7040366

איציק סייג, חשמלאי מוסמך אפשר להתייעץ איתי בכיף עבודות חשמל בערכים אחרים.בטיחות החשמל הערך...

לפרטים נוספים

הובלות

ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7340055

חברת יבגני הובלות מרחובות מספקת שירותי הובלה מתקדמים, ומעמידה לרשות לקוחותיה את ניסיונה הרב בתחום...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים
רחובות , 055-999-0892

מחפשים מנקים? אל תתפשרו - שירותי ניקיון "הנוצץ" לא מוותרים, מנקים עם נסיון ועבודה מעולה עם ניחוחו...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

הדברה

חזית הדרום 29, רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6728309

מומחה להדברות ולוכד נחשים, 40 שנות ניסיון. - הדברת מכרסמים - הדברת כל סוגי התיקנים (ג'וקים) - ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3223088

+ הדברת כל סוגי המזיקים: מכרסמים, תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, טרמיטים וצרעות + התקנת אמצעים...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8, רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

קוסמטיקה

הרצל 175 פסג חלפון, רחובות , 054-7892232

מומחית לפדיקור רפואי גם לסוכרתיים טיפולי פנים איורוודי הודי טבעי ולכל סוגי העור טיפול באקנה ש...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל), רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

תאורה

גבריאלוב 39, רחובות , 08-9473974

חזית הטכנולוגיה הסולארית. חברת ד.א.ג אחזקות בע"מ מומחית במתן פתרונות אבטחה והגנה, מערכות תאורה ס...

לפרטים נוספים

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70, רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

הצגה בקניון: בשבת הקרובה מגיעה ההצגה 'איה אאוץ' ואווה' למתחם G סינמה סיטי

גיל סימה | | תגובות: 3

ההצגה עטורת הפרסים על פי רב המכר מאת רינת פרימו ואיוריו של יניב שמעוני מגיעה בשבת הקרובה, ה-26.5 בשעה 10:30 למתחם G סינמה סיטי ראשל"צ.

לרכישת כרטיס >> https://www.cinema-city.co.il/movie/455התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

שמואל ג'מיל ועו"ד שרון גשר יתמודדו למועצת העיר ראשון לציון ברשימה חדשה "מאמינים בראשון"

הרשימה מטרתה להביא בשורה חדשה לעיר, לחזק את הערכים, התרבות היהודית, והחינוך היהודי בראשון לציון, ולדאוג לשמירת הצביון היהודי בעיר.

אבי בר | | תגובות: 7


רשימה חדשה הכריזה על מועמדותה למועצת העיר ראשון לציון בבחירות שיערכו בעוד מספר חודשים: "מאמינים בראשון".

בראש הרשימה עומד שמואל ג'מיל, דמות מוערכת ואיש חסד שכיהן בעבר כחבר מועצת העיר, והחזיק בתיק חינוך תרבות חרדית ושרותי הדת, יו"ר ועדת תמיכות, תיק נכסים והקצאות, ועוד. במקום השני הוצב שרון גושן, עו"ד ומגשר מוסמך. איש חב"ד. פעיל חברתי מוכר בעיר, ואיש תקשורת ותיק.

הרשימה מטרתה להביא בשורה חדשה לעיר, לחזק את הערכים, התרבות היהודית, והחינוך היהודי בראשון לציון, ולדאוג לשמירת הצביון היהודי בעיר. לטענת ראשי הרשימה מאז ההכרזה על הריצה למועצת העיר פנו קהילות רבות לאנשי הרשימה וביקשו להשתלב בה, למען היהדות בעיר.

יו"ר הרשימה שמואל ג'מיל

"הרשימה הוקמה לאחר פניות של רבים מבני העיר שביקשו שנתמודד למועצת העיר, ברשימה יהודית חדשה, שתהווה בשורה אמיתית בעיר. בסקרים שערכנו זיהינו כי נדרש שיפור דרסטי במצב היהדות בעיר. רשמנו לפנינו את פניות התושבים, לפנינו עוד עבודה רבה, אך בעזרת ה', ובעזרת הכח הרב שנקבל מהתושבים בבחירות הקרובות, נוכל לפעול ולביא בשורה אמיתית לעיר".

שרון גושן

"לצד שיפור חיי החומר בעיר, עלינו לשפר את חיי הרוח. כאנשים העוסקים בפעילות ציבורית ותקשורתית ומחוברים היטב לשטח, אנו חשים את הצורך האמיתי שעולה מהתושבים לעשייה בתחומים נוספים, בעלי ערך אמיתי, יהודי וחברתי, ובשביל זה אנחנו כאן".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים. נשמע מפלגה שמתאימה לאדם מסורתי כמוני
  הגב 24.05.18 22:55
 • אורח
  בדיחה חדשה
  הגב 24.05.18 23:49
 • אורח
  אסון לראשון לציון - אנחנו לא ניפול שדודים לרגלי הדת ההזוייה והשקרית הזו עם הישות הדמיונית שלה
  הגב 25.05.18 08:09
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 26.05.18 00:11
 • אורח
  חרא דים מלא חרא כמו כל המגזר המסריח
  הגב 26.05.18 00:11
 • אורח
  עשו מג'מיל צדיק והוא ממש לא כזה...וגושן הוא כלומניק. איש תקשורת?????.?.?? סתום. זה מה שיש לדתיים להציע...תביאו אנשים ישרים ולא קומבינטורים מתחילים
  הגב 27.05.18 00:44
 • אורח
  נראה מרשים מאוד. תצליחו
  הגב 27.05.18 17:09

שבוע הספר בראשון לציון: מפגשים עם הסופרים/ות: גאיה קורן, ליאת רוטנר ועוד יתקיימו בבית העם ובבית קפה אוויטה במדרחוב רוטשילד בין התאריכים 8.6-13.6

הכניסה חופשית - יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


החברה העירונית מזמינה את התובים לשלל אירועי שבוע הספר שיתקיימו במדרחוב רוטשילד בחודש יוני הקרוב.

בין האירועים יתקיימו מפגשי סופרים שיספרו על תחילת דרכם בעולם הספרות

תוכנית האירועים:

בית העם רחוב זד"ל 3

8.6 יוצאים מהמגירה - סדנת כתיבה עם הסופר אופיר טושה נפלה

10.6 מפגש עם הסופרת גאיה קורן על ספרה אני מלכה - גרושה באושר

13.6 מפגש עם הסופרת הצעירה ליאת רוטנר, בהרצאה לילדים ובני נוער. בהרצאה תספר את סיפורה האישי והמרגש כשהתחילה לכתוב בגיל 8.


בית קפה אוויטה מדרחוב רוטשילד:

9.6 מפגש עם המשוררת נעם פרתום על ארוטיקה ושירה. משחק: קורל סגל דנון וגולי גליה כהן, מתיאטרון מחול נייצ'ר מיינד


הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש

מספר המקומות מוגבל

לפרטים והרשמה: 03-9650494 03-9537000התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

האם חבר המועצה איציק אבשלומוב יודיע על תמיכה וחבירה לעו"ד ליאל אבן זוהר?

מצורף צילום פוסט התגובה של איציק אבשלומוב ובו הרמז העבה

אבי בר | | תגובות: 6


חברת המועצה עו"ד ליאל אבן זוהר


חבר המועצה איציק אבשלומוב מסיעת ראשונים ביתנו הודיע לפני כחודש על פרישה מהקואליציה ועיקר טענתו של איציק אבשלומוב הייתה ההתדרדרות במצב החברתי בראשון והקשיים הנערמים על בעלי העסקים הקטנים.

מאז פרישתו מחוזר אבשלומוב על ידי מספר רשימות ומתמודדים והוא אכן בוחן את המשך דרכו הפוליטית. לפני מספר ימים העלתה חברת המועצה עו"ד ליאל אבן זוהר פוסט בפייסבוק ובין המגיבים לפוסט היה איציק אבשלומוב.

איריס חזן מנהלת הפורום "ראשון לציון – בימת התושבים" זיהתה את פוסט התגובה של אבשלומוב אשר סיים את הפוסט בסיסמת הבחירות של ליאל אבן זוהר "יוצאים לדרך חדשה" ועלתה השאלה אם זה צירוף מקרים או תחילתו של קשר פוליטי.

משיחה עם יצחק אבשלומוב הוא לא היה מוכן לאשר או להכחיש כי הוא עומד לחבור לעו"ד ליאל אבן זוהר, אלא רק לאשר כי הוא אכן מחוזר על ידי מספר רשימות ומתמודדים ובימים הקרובים יכריז על המשך דרכו הפוליטית

להלן צילום מסך - תגובת איציק אבשלומוב לפוסט של ליאל אבן זוהר עם משפט הסיום "יוצאים לדרך חדשה"
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש אנשים עם אגו ממש אבל ממש מנופח !! צריך להיות ערני ולנקוט בזהירות מרובה !
  הגב 24.05.18 16:11
 • אורח
  אינני יודע מה עשה יסקן זה במועצה היוצאת המצדיק בחירה בו. כל רשימה חייבת לשקף חדשנות ורעננות ולא לספק פרנסה או כבוד...
  הגב 24.05.18 16:33
 • אורח
  עסקן
  הגב 24.05.18 16:33
 • אורח
  בנאדם ראוי ביותר מי שלא מכיר תמיד יאהב לגדף
  הגב 24.05.18 19:09
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 26.05.18 00:10
 • אורח
  איציק תותח על
  הגב 26.05.18 10:25

תושב ראשון התחשמל מנפילת כבל מתח גבוה בראשון לציון, מצבו קל

צילום: - דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 2

לפני זמן קצר התקבלה במוקד 1221 של איחוד הצלה קריאה על אדון שהתחשמל בעקבות כבל מתח גבוה שנפל עליו ברחוב הרצל בראשון לציון.

חובשי רפואת חירום מיחידת האופנולנסים של איחוד הצלה סניף ראשון לציון שהגיעו ראשונים למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לנפגע אחד כאשר מצבו מוגדר קל.

נסיבות המקרה בבדיקה.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

האם ח"כ יואל חסון בדרך להתמודדות על ראשות עיריית ראשון לציון? יואל חסון "ברגע שנקים קואליציה עם חלק מסיעות המועצה, יחד עם כוחות חזקים נוספים, אכריז על מועמדותי"

חסון בן ה-45, בעל ניסיון ציבורי עשיר ומשמעותי. חסון מתגורר בראשון לציון מאז ילדותו. כיום הוא גר עם בנו ואשתו בשכונת נחלת יהודה. הוא החל את שליחותו הציבורית כראש ההנהגה של תנועת בית”ר. בהמשך הדרך שימש כיועץ לראש הממשלה אריאל שרון ונבחר בגיל 33 לנשיא הקונגרס הציוני העולמי. חסון מכהן בכנסת משנת 2006 בשלל תפקידים פרלמנטריים

אבי בר | | תגובות: 12
צילום - פלאש 90


ח"כ יואל חסון בודק את השטח לקראת התמודדות על ראשות עיריית ראשון לציון. גורמים במערכת הפוליטית מעריכים כי חסון בן ה-45, בעל ניסיון ציבורי עשיר ומשמעותי, יהיה זה שיטרוף את הקלפים במערכת הבחירות המנומנמת בראשון לציון. בסביבתו של חסון אמרו השבוע כי הוא צפוי לקבל תמיכה נרחבת מצד חברי המועצה הנוכחיים, שעם חלקם הוא כבר נמצא בקשר.

מקורבי חסון מציינים כי הוא זוכה לאהדה רבה ורואה חשיבות עליונה בתפקיד ראש העיר בעיר מגוריו: "יואל מביא איתו רוח רעננה וחשיבה אחרת. הוא ייצור בעיר הנהגה נחושה וחזקה יותר, עם הפנים לשירות התושב".

חסון מתגורר בראשון לציון מאז ילדותו. כיום הוא גר עם בנו ואשתו בשכונת נחלת יהודה. הוא החל את שליחותו הציבורית כראש ההנהגה של תנועת בית”ר. בהמשך הדרך שימש כיועץ לראש הממשלה אריאל שרון ונבחר בגיל 33 לנשיא הקונגרס הציוני העולמי.

חסון מכהן בכנסת משנת 2006 בשלל תפקידים פרלמנטריים: יושב ראש הקואליציה, סגן יו"ר הכנסת, יו"ר הוועדה לענייני ביקורת המדינה וחבר ועדת המשנה לנושא ביטחון. כעת מכהן ח"כ חסון כיו"ר סיעת המחנה-הציוני, כמרכז האופוזיציה וחבר בוועדת החוץ והביטחון. חסון פועל רבות למען חיזוק הדמוקרטיה, העצמת נושאים חברתיים וטיפול בתחום הצרכני וחתום על למעלה מ-20 חוקים שעברו ונכנסו לספר החוקים של מדינת ישראל יחד עם שלל יוזמות פרלמנטריות.

יואל חסון:

"העיר ראשון לציון חשובה לי. כניסה למערכת העירונית היא אופציה ריאלית, שנערכות לגביה כל הבדיקות. בימים אלה מתארגנת קבוצה גדולה של תושבי העיר שהביעו בי תמיכה. ברגע שנקים קואליציה עם חלק מסיעות המועצה, יחד עם כוחות חזקים נוספים, אכריז על מועמדותי".התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מאחל ליואל חסון הצלחה. אינני תומך מפלגתו. את קולי יקבל עם הכרזתו על נכונותו לקחת את ההנהגה.
  הגב 24.05.18 11:33
 • אורח
  יואל חסון תותח על
  הגב 24.05.18 13:35
 • אורח
  בהצלחה רבה העיקר שהדב צור יישאר בבית ולא ימשיך להנהיג את העיר מושחת גדול
  הגב 24.05.18 13:45
 • אורח
  זה בסדר לא צריך את הקול שלך כדי שצור ינצח שוב ובגדול אם צור היה מושחת הוא לא היה משקיע ימים כלילות למען העיר
  24.05.18 14:37
 • אורח
  טרמפיסט מחפש סידור עבודה מה עשית למען ראשון לציון בשנים שעברו
  הגב 24.05.18 14:58
 • אורח
  אומרים לילות כימים...
  הגב 24.05.18 16:14
 • אורח
  צעיר, חתיך, הורס את החיים עכשיו הייתי מתחתנת איתו שיקח את העיר הלוואי ואותי יחד. אם הוא לא יקח אתם מפסידים. חולה עליך יואל חיים שלי, מתה עליך שרופה מתה על תימנים. הוא התימני היחידי בעולם שהייתי קורעת אותו.
  הגב 24.05.18 20:46
 • אורח
  תתנתק מהסגנים המושחתים...צריך אנשים חדשים וטובים
  הגב 24.05.18 23:51
 • אורח
  הגיע הזמן לזרוק את כל החברי הגועליציה בעיר המושחתת רז קסלייככיי מתנשא בור ועם ארץ שחצן ריקני אין לו מקום בהנהגת העיר אסור לבחור בקלומניק הזה המתעשר על חשבון הציבור. דב מקל שבור צריך מנוחה מעשיית הון שלטון
  הגב 25.05.18 13:48
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 26.05.18 09:05
 • אורח
  יש לך?
  26.05.18 12:26
 • אורח
  אדם עם רזומה בפוליטיקה בוודאי שיפול גם לשחיתות. צריך אנשים חכמים אינטליגנטים וי ש ר י ם. נמאס מהסגנים המושחתים של דב צור. מאפיה של אנשים שמעורים עם עבריינים. נמאס לי מהסירחון. לא מצביע לאף אחד.
  הגב 27.05.18 22:11

שבוע הספר בראשון לציון: מידי ערב חגיגת זמר עברית ומקפיצה עם הרכבים מוסיקליים שינגנו ויזמרו שירי זמר עברי וערבי קריוקי בבית העירייה הישן בין התאריכים 6.6-14.6

המופעים יתקיימו ברחוב רוטשילד 24- בניין העירייה הישן בשעה 20:00. הכניסה חופשית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

החברה העירונית מזמינה את התושבים לשלל אירועי התרבות שייערכו במדרחוב רוטשילד לרגל חגיגות שבוע הספר.בין האירועים ייתקיימו מופעים מוזיקליים וקריוקי בבית העירייה הישן

תוכנית האירועים:

6.6 חגיגה עברית במיטבה עם הצמד הראשוני אייל וגילה כהן

10.6 קריוקי לקהל הרחב- D.J יגאל אלמלייח מזמין את התושבים לשיר על במת הקריוקי העברית

11.6 'גל עברי' מיטב הלהיטים עם עיבודים מקוריים בניחוח ג'אז בהשתתפות: טל גנוסר- סקסופון, גל ילוב - גיטרה וטובי ידן- שירה

12.6 הרכבה מוזיקאלי ט.א.ד זמר עברי עם הרבה רוקנרול

13.6 ברנד שואו- מסע מוזיקלי בין כל תחנות הזמר העברי בשילוב סיפורים מרתקים ומצחיקים

14.6 קריוקי לקהל הרחב - קריוקי לקהל הרחב- D.J יגאל אלמלייח מזמין את התושבים לשיר על במת הקריוקי העברית


המופעים יתקיימו ברחוב רוטשילד 24- בניין העירייה הישן בשעה 20:00

הכניסה חופשית
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הדור הבא בקולנוע: תלמידי כפר הנוער נחלת יהודה הקרינו סרט ביכורים 'ילדי פנימיה'

ההקרנה התרחשה היום במסגרת פסטיבל הסרטים הבינלאומי 'דוקאביב'

גיל סימה | | תגובות: 1
צילום: דוקאביב

הסרט "ילדי פנימיה", שיצרו התלמידים במסגרת תכנית מצוינות בקולנוע של משרד החינוך-המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער בשיתוף 'דוקאביב', עוסק בחייהם בפנימיה, בקשרים משפחתיים, ובהתמודדות עם סטיגמות שדבקות במי שבוחר ללמוד במסגרת חינוך פנימייתית.

אחרי כמה שנים בהם למדו, חיו והתבגרו בפנימיה, תלמידי קבוצת "רעות" (י"ב) בכפר הנוער נחלת יהודה עומדים לעזוב אותה בקיץ הקרוב. הם יחזרו כל אחד לביתו ומשפחתו, ומשם - להמשך הדרך. כעת, אחרי תקופה של חיים בנפרד, בה התראו בעיקר בסופי שבוע, הילדים והוריהם צריכים להתרגל מחדש לחייהם המשותפים ביומיום.

הסרט "ילדי פנימיה" שיצרו התלמידים יחד עם הבמאי אסף בנית, מלווה אותם בתהליך הזה, ובתוך כך מנסה לבחון את הסטיגמות בהם נתקלים בני נוער שבוחרים ללמוד במסגרת חינוך פנימייתית.

היום, התלמידים הקרינו לראשונה את הסרט בסינמטק תל אביב כחלק מפסטיבל בינלאומי בנוכחות אנשי קולנוע, בני משפחה וצוותי חינוך. "זה מרגש ומעצים לעבוד עם אנשי מקצוע מהתחום ולקבל כבר בתיכון במה מכובדת כזו להקרין את הסרט הראשון שלנו" אמרו התלמידים שהשתתפו בתכנית "בסרט אנחנו מדברים על נושאים שמעסיקים אותנו וזה חיבר אותנו כקבוצה וגם למשפחות"

"דוקאביב-יאנג" הינה תכנית מצוינות בקולנוע המיועדת לתלמידי החינוך הפנימייתי וכפרי הנוער. במסגרת התכנית, שיזם משרד החינוך-המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער בשיתוף 'דוקאביב', התלמידים יוצרים סרטים דוקומנטריים מעולמם האישי בליווי מיטב יוצרי הקולנוע בארץ ומקרינים אותו בפסטיבל.

הסרטים מהווים מסמך תיעודי מרגש, מנקודת מבטם של בני הנוער, החושפים בכנות את חייהם בפנימיה, יחסים משפחתיים מורכבים, אהבות ראשונות, חששות וחלומות. בתכנית, שפועלת זו השנה החמישית בהובלת דוד כהן לוי, מנהל היחידה לאומנויות במינהל לחינוך התיישבותי-פנימייתי במשרד החינוך, השתתפו השנה שישה כפרי נוער ובהם נחלת יהודה.

אילנה נולמן, מנהלת המינהל לחינוך התיישבותי, פנימיית ועליית הנוער במשרד החינוך: "דרך עדשת המצלמה התלמידים לומדים שיעורים חשובים לא פחות ממתמטיקה ואנגלית, שיעורים בעבודת צוות, יצירתיות, רגישות לסיפור האישי של החבר וקבלת השונה. המינהל הקים יחידה לאומנויות המעניקה לתלמידי החינוך הפנימייתי העשרה בתחומי אמנות מגוונים מתוך תפישה חינוכית הרואה באמנות כלי העצמה חינוכי המסייע למיצוי הפוטנציאל האישי ולקידום הישגים לימודיים".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תלמידי בית ספר העמית ראשון לציון השתתפו בפעילות המדמה פיענוח של מקרה "רצח"

הפעילות התקיימה במכון ויצמן בו נחשפו תלמידי כיתה י' לעבודת המשטרה בפיענוח פשעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום בית ספר עמית ראשון לציון


תלמידי כיתה י' המדעית בית ספר 'העמית' הפכו ליום אחד לחוקרים צעירים בתחום הזיהוי הפלילי. בביקור שערכו התלמידים במכון וייצמן התלמידים נחשפו לעבודת המשטרה בפיענוח של פשעים. לאחר שלמדו על השיטות המדעיות של עבודת המשטרה, הם קבלו משימה בו הם היו צריכים לפענח מקרה רצח על פי ממצאים שהתגלו בזירת הפשע.


תמונות התלמידים בפעולה
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מבזק: שריפה בגן ילדים בראשון לציון , אין נפגעים

לילדים שלום

אבי בר | | תגובות: 1
תמונת אילוסטרציה

יום רביעי 23/5 שעה 14:45. שלושה צוותים פעלו בשריפה בגן ילדים ברחוב ז'בוטינסקי. הגן פונה מילדים, הצוותים בצעו פעולות כיבוי ואיוורור עשן מהמבנה.

האירוע בשליטה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

בדיון בכנסת נקבע! מחיר הקייטנות בבוקר לגנים יהיו 690 ₪ - 1000 ₪ ולגילאי בית ספר 600 ₪ - 811 ₪

הכנסת גם קבעה מחיר מירבי לתוספת צהריים בקייטנות

אבי בר | | תגובות: 16


הושג מתווה בין משרד הפנים לשלטון המקומי, שיאפשר הפעלת הקייטנות הציבוריות בקיץ הקרוב. כך דווח היום לוועדת הפנים בראשות ח"כ יואב קיש, שהובילה את המהלך. יו"ר הוועדה ח"כ קיש קיבל את טענת הרשויות המקומיות, שצו הפיקוח על מחירי הקייטנות לא קבע מספר ילדים מינימלי, ובכך הטיל על המפעילים נטל כלכלי. "כוונת הצו לא הייתה שרשויות מקומיות ייכנסו לגירעון בגלל הפעלת קייטנות", הבהיר ח"כ יואב קיש, "ולכן דרשנו ממשרד הפנים להגיע להסכמה עם השלטון המקומי על מספר ילדים מינימלי, שיחייב רשות מקומית לפתוח קייטנה ציבורית עם מחיר מפוקח".


להלן הסיכומים והתעריפים


התעריף המרבי נקבע לפי עלות של קייטנה המונה 35 ילדים בגיל גן, ו-100 ילדים בגיל בית ספר (25 ילדים בקבוצה).

עם זאת, במקום שיירשמו לקייטנה 28 ילדי גן או 66 ילדי בית ספר (22 ילדים בקבוצה), תחויב הרשות המקומית לפתוח קייטנה.

המחיר המרבי לקייטנה בגיל גן, תלוי בסוג המפעיל ובמספר הילדים, יהיה בין 690 ש"ח ל1000 ש"ח לקייטנת בוקר

ותוספת של 347-522 לקייטנת צהריים.

המחיר המרבי לגיל בית ספר בין 600 ₪ ל-811 לבוקר, ו-374-513 לקייטנת צהריים.התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נחמד, אבל כמה אנחנו נשלם ברחובות?
  הגב 23.05.18 12:59
 • אורח
  את המחיר הגבוהה צריך לשלם את הוצאות האופנים וכדומה
  הגב 23.05.18 13:05
 • אורח
  חחחחחח רז קסליךךך תתקשט בנוצות לא שלך ותכריז על השג אדיר הקיטנות פוליטיקאי קטן חסר עמוד שידרה בושה לאיש ציבור המנצל תמימותם של צעירים ולתקוע להם סכין בגב בהטחלטות הזויות אין בך אימון איש ציבור רק מתוכן אסור לתמוך ברז בבחירות לא לרשות ולא למועצת העיר יותר גרוע מדב
  הגב 23.05.18 13:08
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 23.05.18 13:25
 • אורח
  עדיין אנו לא יודעים על רחובות כלום מה המחירים יהיו והאם יתקיים מחזור שני לקייטנה אין באפשרותי לחכות לדקה ה90 עם זה
  הגב 23.05.18 13:35
 • אורח
  מתנ"ס קרית משה 1990עד השעה 16:00
  הגב 23.05.18 13:42
 • אורח
  זה המון
  הגב 23.05.18 13:51
 • אורח
  תפרסמו כבר תאריכים. מחזיקים את ההורים שבויים
  הגב 23.05.18 14:03
 • אורח
  האם ל3 שבועות או לכל חודש יולי ?
  הגב 23.05.18 14:41
 • אורח
  ביצים שלי
  הגב 23.05.18 14:56
 • אורח
  ביצים שלך
  23.05.18 15:21
 • אורח
  ביצים שלנו
  23.05.18 15:22
 • אורח
  מה בקשר למשרד החינוך ? הקייטנה שח החטפש הגדול שאמורה להיות בחינם? למה לא מפרסמים על כך?
  הגב 23.05.18 15:01
 • אורח
  אין תאריכים לקייטנות....
  הגב 23.05.18 15:17
 • אורח
  חחחח על מי עובדים??? קיטנת בוקר עד 1000 שח, מי עובד בדיוק עד השעה 13:00? אז צריך גם צהריים תוספת של עוד 530 שח בערך, זאת אומרת לא שונה משנים קודמות 1400 - 1200 שח למחזור של 3 שבועות ראשונים ושוב דופקים אותנו ואנחנו מאמינים לחרטות...
  הגב 23.05.18 15:27
 • אורח
  רציתי לרשום את הבת שלי לקייטנה של הביהס של החופש הגדול. אני גר ברחובות והבת שלי מסיימת כיתה א. התקשרתי לחברה העירונית ברחובות ואמרו לי שהעלות של ביהס של החופש הגדול מ- 8:00 עד 13:00 היא 300 ש"ח אבל וזה אבל גדול מ13:00 עד 16:30 הצהרון יעלה עוד 730 ש"ח. סה"כ 1030 ש"ח. יותר יקר משנה שעברה וזה לתקופה של 1.7 עד 19.7 ללא ימי שישי. בשיחה איתם הסברתי להם שזה לא הגיוני. הם בתגובה אמרו לי שזה ראש העיר. פשוט עושק וגזל. חייבים להפיץ ולצאת במחאה על כך. הטלפון שלהם הוא 086320415
  הגב 27.05.18 11:20

עיריית ראשון לציון תשלם פיצוי של 104 אלף ₪ להולכת-רגל ששברה את אצבעות ידיה בעת שנתקלה בבליטה במדרכה

הנפילה התרחשה ברחוב הסוכה בשכונת הכרמים בראשון לציון

גיל סימה | | תגובות: 7


הנפילה הכואבת התרחשה לפני מספר שנים, בעת שהולכת הרגל, אז בת 39 צעדה ברחוב הסוכה בעיר, ולפתע נתקלה במרצפה בולטת במדרכה. ממקום הנפילה היא פונתה לבית החולים 'אסף הרופא', שם נמצא כי היא נחבלה בברכיה ובכפות הידיים. לאחר צילום שעברה נמצא כי היא שברה שתי אצבעות, מה שהצריך את חבישת הידיים וקיבוען באמצעות גבס.

כאמור, הולכת הרגל הגישה תביעת נזיקין כנגד העירייה, וטענה לרשלנות בהתנהלותה, זאת לאור המפגע הקיים בשטח אחריותה. להגנתה טענה העירייה כי התובעת לא הוכיחה את המקום המדויק של הנפילה, אולם לבית המשפט לא היה ספק באשר לאמינות הדברים. "נחה דעתי כי אכן מדובר במדרכה משובשת, האבן הבולטת יוצרת מגרעת בה עלולה נעל של עובר אורח להיתקל", נאמר.

לאחר שהוכחה אחריותה של העירייה, קבע בית המשפט את סכום הפיצויים שנפסק לזכותה של הולכת הרגל, אשר כולל בין היתר הפסדי שכר, הוצאות רפואיות, כאב וסבל בסך של 104 אלף שקלים.התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לחייב את האחראי (הלא אחראי) למחדל זה !! מה שקורה במחלקות העירייה לא יכול להמשיך !! אפשר לפטר ראש-עיר. אבל אי אפשר לפטר עובד עירייה !! מצב זה גורם למחדלים רבים בתפקוד מחלקות העירייה !!
  הגב 23.05.18 12:10
 • אורח
  צודק
  הגב 23.05.18 12:12
 • אורח
  העירייה צריכה לקחת אחריות אנחנו משלמים מיסים כחוק לא כדי ליפול שיסדרו את המפגעים ברחבי העיר
  הגב 23.05.18 12:24
 • אורח
  קרה לי מקרה דומה ב-2005... מלחמת ההתשה כתוצאה מהביוקרטיה המתישה בעודי חבולה וכאובה גרמה לי להרים ידיים
  הגב 23.05.18 13:13
 • אורח
  יש גם מיקרים של רמאות והתחזויות.
  הגב 23.05.18 17:07
 • אורח
  האם דריכה על גללי כלבים מזכה אותי בתביעה מול העירייה?הרי יש פה עגמת נפש הרס של נעליים וצחנה כמה גובה הפיצוי?
  הגב 23.05.18 18:55
 • אורח
  ערייה של גנבים
  הגב 23.05.18 20:18

נהגי ראשון לציון שימו לב! היום רביעי 23.5 ייסגר לתנועה רחוב מרגולין וצומת הרחובות דרור-ויתקין- מרגולין בשעות הלילה

סגירת הכביש נעשית עקב עבודות חשמל במקום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

עיריית ראשון לציון הוציאה הודעה לתושבי העיר על עבודות חשמל ביום רביעי 23.5 .

בעקבות העבודות ייסגר לתנועה רחוב מרגולין בקטע הרחובות יהודה לייב עד רחוב דרור

בנוסף ייסגר לתנועה צומת הרחובות דרור- ויתקין- מרגולין

עבודות יתקיימו בין השעות 22:00 ועד ל6:00 בבוקר למחרת


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 23.05.18 10:13
 • אורח
  .מעניין אם זה גרם להפסקת חשמל במערב ראשון....
  הגב 23.05.18 23:09

מפגש בין דורות: בוגרי 'חביב' מלפני 60 שנה נפגשו עם הבוגרים הצעירים של בית הספר

במסגרת הקמת ארגון בוגרי בית הספר העברי הראשון 'חביב'. הגיעו בוגרי בית הספר משנות ה-50 וה-60 ונפגשו עם תלמידי כיתות ה'-ו'. ד״ר יאיר שרן, מומחה לעתידנות ובוגר מחזור 1959 ערך לתלמידים תרגיל בדמיון מודרך בו הם התבקשו לדמיין מה הם יספרו וישמעו מהתלמידים של 'חביב' בשנת 2080

גיל סימה | | תגובות: 1


במסגרת פעילות ארגון בוגרי בית הספר העברי הראשון 'חביב', שהוקם בשיתוף מרכז "בית לעברית", הגיעו השבוע חמישה בוגרי בית הספר משנות ה-50 וה-60 למפגש עם תלמידי כיתות ה'-ו' בבית הספר. אומנם בין הבוגרים הוותיקים לבוגרים לעתיד מפרידים 60 שנה ויותר מעשרה מחזורי בית ספר, ועדיין התלמידים הצעירים היו מרותקים לסיפורים מעוררי ההשראה של הוותיקים, על הדרך שעשו מאז היו תלמידים ועל היסודות האיתנים שרכשו בחביב של אותם ימים.

במסגרת המפגש ביקרו הבוגרים בכיתות, סיפרו לתלמידים זיכרונות מבית הספר של אותם ימים ומה בחביב של אותם ימים עיצב אותם להיות האנשים שצמחו להיות. הבוגר הוותיק ביותר היה עו"ד חיים עדיני, בוגר מחזור תש"י - 1950 ובנו של מנהל ביה"ס בשנים 1966-1947, יונה עדיני. עדיני שוחח עם התלמידים אודות העברית של תקופת ראשית ימי המושבה, וחילק לכל תלמיד העתק פרוטוקול של ועד המושבה מיום ד' בסיוון, בדיוק מלפני 114 שנים. עדיני גרם לתלמידים לתהות איך זה להיות תלמיד בבית ספר שאביו ניהל.

ד״ר יאיר שרן, בוגר מחזור תשי"ט - 1959, ניצל את השכלתו ומומחיותו בעתידנות וניסה להעביר לתלמידים קצת מחוויית הלמידה לפני כ-60 שנה בבית הספר. ד"ר שרן עשה להם תרגיל בדמיון מודרך, כשביקש מהם לדמיין מה הם יספרו וישמעו מהתלמידים של 'חביב' בשנת 2080 כשהם יהיו במקומו.

בוגרת מחזור תשכ"ז – 1967, עו״ד דנה שחר, ריתקה את התלמידים כשסיפרה להם על שבירת תקרות זכוכית וכיצד הסיפור של נטע ברזילי מתחבר לכל אחת ואחד מהם וגם אליה, סיפרה על חוויותיה כתלמידה שלא ידעה את השפה העברית וכיצד למדה אותה.

המהנדס יוסי רזי, בוגר מחזור תשי"ט – 1959 ,בנו של המורה לחינוך גופני, זיגי, נשאל איך היה להיות תלמיד כבן של מורה המלמד בביה"ס, יוסי חיפש לשמוע מהתלמידים איך הם מבלים את זמנם היום. תא״ל במיל עזריאל נבו , בוגר מחזור תשכ"א - 1961 שימש כמזכיר הצבאי של ארבעה ראשי ממשלה שונים, סיפר להם על הימים ההם כשהמשחקים היו גולות וגוגואים.

הבוגרים התרגשו לקראת המפגש, וסיפרו לתלמידים על תקופה שבה למדו ללא מחשבים, טלוויזיות, טלפונים ניידים. כל החיים נראו אחרת כמו גם הלימודים בחביב באותם ימים.

לי וולפר, מנהלת ארגון הבוגרים של בית ספר חביב, מטעם בית לעברית סיפרה כי: "הרעיון עלה מספר פעמים ע"י חברי ועדת ההיגוי של ארגון בוגרי בית ספר חביב. הבוגרים אשר רואים את השינוי ההיסטורי שחל בימים אלו במתחם, לבניית מבנה חדש לבית הספר, שימור המבנים ההיסטוריים ולהקמתו של בית לעברית, חשו את הצורך לייצר קשר עם תלמידי בית הספר ולספר על שנותיו המוקדמות של בית הספר. כמי שלמדו בבית הספר העברי הראשון בארץ ובעולם, שבו הוחייתה השפה כלשון חיים: כשפת דיבור והשפה בה חושבים, כותבים קוראים ולומדים, מתפקידנו להעביר את המורשת ואת ההיסטוריה בצורה מעניינת באופן שיחבר את הילדים הצעירים ויחזק את הקשר הבין דורי לחיבור הדור הצעיר לסיפורי המורשת באמצעות המפגש האישי והקניית ערכים בנושא שימור המורשת."

ענת רחמנוב, מנהלת בית ספר חביב ציינה שההקשבה של התלמידים לסיפורי הבוגרים וההתעניינות שגילו, מעידות על העניין שהמפגש עורר אצלם, והוסיפה "מדובר בפעילות חשובה שבטוחני כי תהווה עבור התלמידים השראה גדולה והזדמנות להביט אל האופק. הבוגרים סיפרו את סיפורם האישי הקשור לילדותם בחביב וסיפרו כיצד חלמו חלומות בחצר בית הספר שהתגשמו ברבות השנים".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

עבריין מין נאשם כי נמצא על יד אולם ספורט ברחוב העצמאות בראשון לציון כשהוא צופה בסרטוני פורנו דרך הטלפון הנייד ובמקרה נוסף קרובת משפחתו בת 12 שכבה לצידו כשהוא צופה בסרטי פורנו

חצי שנה קודם לכן נאסר על האיש לעשות שימוש באינטרנט ולהחזיק חומר פורנוגרפי, אך למרות כל האיסורים- הוא נתפס

גיל סימה | | תגובות: 3


מסוכנותו לציבור של האיש, אשר הורשע בעבירות מין הייתה ידועה לרשויות כבר כשהשתחרר מהכלא ב- 2014, ולאור זאת החליט בית המשפט להורות על צו פיקוח כנגדו, במסגרתו ייאסר עליו להימצא במקומות כינוס המיועדים לילדים ובני נוער, ואף להחזיק מחשב בבית בו הוא מתגורר. שנתיים לאחר מכן הוארך צו הפיקוח, ועל האיש נאסר להחזיק בטלפון נייד העשוי להיות מחובר לרשת האינטרנט.

אולם כפי שעולה מכתב האישום שהוגש נגדו לבית המשפט, כל האיסורים והצווים שהוטלו כנגדו הופרו על ידו, כשבמהלך בדיקה של קצין ביקור סדיר, נמצא האיש בקרבתו של אולם הספורט ברחוב העצמאות בראשון לציון, כשהוא אוחז בידו מכשיר טלפון נייד שאין בו חסימה לאתרי אינטרנט.

בבדיקה של הטלפון אף נמצא כי ימים קודם לכן, האיש גלש באתרי פורנו ומחזיק אף בחשבון פייסבוק בשם בדוי. בשלב זה, קיבל האיש אזהרה על ההפרה שביצע במסגרת ההגבלות שהוטלו עליו, אולם גם בביקור נוסף שבוצע על התנהלותו, הוא נמצא חורג מהגבלות אלו.

הפעם, כך על פי כתב האישום שהוגש נגדו לבית המשפט בראשון לציון, הוא נמצא בדירה של קרוב משפחתו, כשהוא שוכב על הספה בסלון מכוסה בשמיכה, ולצד ראשו ילדה בת 12 שהיא קרובת משפחתו. באותה העת, אחז האיש בטאבלט, אשר גם הוא לא היה חסום לאתרי אינטרנט. בדיקת המכשיר הוכיחה גם הפעם שהאיש צופה בסרטוני פורנו באמצעות מכשיר הטאבלט שברשותו.

כתב האישום מייחס לאיש, בן 53 עבירה של הפרה על צו הפיקוח שהוטל כנגדו.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני מאשימה רק את בתי המשפט ההזויים !!
  הגב 23.05.18 00:21
 • אורח
  צודקת. עד שהוא יאנוס את הנכדה של השופט ואז תהיה פסיקה כהלכה
  23.05.18 14:30
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 23.05.18 08:29

סרטון – שריפה בראשון לציון בבניין רב קומות

צילום סרטון - ליאורה בן שיטרית

אבי בר | | תגובות: 2


סרטון השריפה


יום שלישי 22/5 שעה 20:00 שריפה פרצה בבניין רב קומות ברחוב נגבה בראשון לציון. השריפה כנראה בקומה 6. צוותי לוחמי האש פועלים בזירה. בשלב זה לא ידוע על נפגעים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

ברחובות עומדים להיפתח 2 קורסים לעיצוב ותפירה בשיטת AB, ועיצוב בגדי ים המתאימים למתחילים וחסרי ניסיון בתפירה וגם לבעלי ניסיון בתפירה, למעצבים מקצועיים ולחיילים/ות על חשבון הפיקדון

שיטת AB היא שיטה ייחודית לבית הספר למקצועות האופנה בהנהלת אילנה ברטל. הקורס הקרוב יתקיים בימי שני מתאריך ה-28.5, קורס בגדי עיצוב בגדי הים יחל בתאריך 6.6.18 וכן יפתחו תאריכים נוספים במהלך החודשים מאי- יוני (פירוט בכתבה). בנוסף, תוענק למסיימים תעודה מטעם בית הספר למקצועות האופנה. לפרטים 08-9460569

סיון מוסקוביץ | | תגובות: 3

בית ספר למקצועות האופנה בהנהלתה של אילנה ברטל הממוקם ברחוב הנשיא הראשון 34 ברחובות, מזמין את כל מי שאוהבת וחולמת על אופנה להירשם לקורס תדמיתנות ותפירה וללמוד בשיטת AB הייחודית לו בארץ.

הקורסים הקרובים שיערכו במאי- יוני 2018 יתקיימו בתאריכים הבאים:

ימי שני החל מתאריך- 28.5.18 בשעה 18:00

ימי שלישי החל מתאריך- 29.5.18 בשעה 9:00

ימי שלישי החל מתאריך 29.5.2018 בשעה 20:00

ימי שישי החל מתאריך- 1.6.18 בשעה 10:00

קורס עיצוב בגדי-ים ימי רביעי החל מתאריך- 6.6.18 בשעה 19:30

ימי רביעי החל מתאריך- 13.6.18 בשעה 9:00

*בקורס מתקיימים 14 מפגשים, אחת לשבוע*


אילנה ברטל מסבירה על השיטה:

אילנה בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום עיצוב האופנה והתדמיתנות, היא תופרת כבר מגיל 12, למדה בשנקר ועסקה בתחום זה בארץ ובחו"ל. לדבריה: "הגזרות הקלאסיות מאוד מסובכות, בעידן המהיר שאנו חיים בו היום קשה מאוד לחזור ולעבוד על השרטוט הקלאסי וקל ללכת שם לאיבוד. בשיטת הAB החדשנית, את כל הזמן יודעת איפה את נמצאת, אפילו שאת מקבלת הודעת "וואטספ" ואת רוצה לענות מיד, ניתן לחזור אחר כך בקלות לאותה הנקודה שבה עצרת. אני וחברתי שמענו על שיטת הAB והתחלנו לחקור- איך זה הגיוני שאף אחד עדיין לא הביא אותה לארץ- כולל המוסדות הגדולים ביותר. כשנחשפנו לשיטה שמגיעה מסלוניקי שביוון, נדהמנו כמה היא מדהימה ולא האמנו למה שאנחנו רואות. הבאנו את השיטה לארץ והיא מתפתחת כל הזמן- נוספים אליה עוד סרגלים ועוד תוכנות. בנוסף, בית ספר למקצועות האופנה ברחובות יש לו שלוחות בעוד ערים שמלמד את השיטה המדהימה והאפקטיבית הזאת".

פירוט על שיטת AB:

שיטת AB היא שיטת תדמיתנות ותפירה בעזרת סרגל פטנט אנטומי אשר פותח בסיועו של רופא והוא מקל עלינו לבנות גזרה בלי חישובים ושרטוטים מסובכים. זוהי שיטה קלה ליישום, מהירה ומאוד מאוד מדויקת לעיצוב והכנה של כל בגד בכל מידה, ללא צורך בתיקונים חוזרים ונשנים- לא על הגזרה וגם לא על הבגד.

השיטה מתפתחת ומתעדכנת כל הזמן ובשל פשטותה, הקורסים שלה מתאימים, גם לתופרות שיש להן רקע בשיטות אחרות.

השיטה נלמדת ומיושמת במוסדות רבים בעולם, כולל אוניברסיטאות.


יתרונות שיטת א.ב.:

*שיטה תדמיתנות קלה ומהירה ביחס לשיטה הקלאסית

*עיצוב גזרות מדויק לכל מידה ומבנה גוף – ללא צורך בתיקונים

*התאמה מדויקת של החלק העליון של הגוף לחלק התחתון

*מתאימה ליצירת בגדים בכל הרמות – מגזרות בסיס פשוטות ועד לפיתוחים מורכבים, שמלות כלה ובגדים מחוייטים

*הכשרה קצרה גם לחסרי ניסיון בתפירה

מתאימה לבני כל הגילאים – נוער, נשים וגברים*

*מתאימה גם לבעלי ניסיון בתפירה ובתדמיתנות ולאנשי מקצוע בתחום האופנה

*סרגל מיוחד לגזרות מדויקות מתאימות לגוף

*סרגל ייחודי לגזרת בסיס של מכנסיים ובגדים מחויטים

סרגל ייחודי למידות לאיור אופנה*

*סרגל ייחודי למידות גדולות


למי מיועד הקורס?

*לכל מי שרוצה לעצב ולתפור בגדים בקלות ובמהירות ולפתח את היצירתיות הן כתחביב והן באופן מקצועי בקורסים מתקדמים יותר בהמשך

*למתחילים חסרי ניסיון בתפירה

*לבעלי ניסיון בתפירה ולמעצבים מקצועיים הרוצים להכיר שיטה נוחה ופשוטה יותר להכנת גזרות מדויקות ולתפירה.

תכנית הקורס לקורס הבסיסי כוללת:

*לימוד תפירה במכונה

שרטוט גזרות יסוד לפי שיטת התדמיתנות AB *חולצה, שרוול - חצאית - שמלה

תרגול אישי בכיתה ובבית*

*תפירת 2 פריטי לבוש בכיתה מבד גמיש ובבית אפשר לתפור עוד פרטי לבוש לכל מידה לפי השיטה המיוחדת של שיטת AB:

*פריט ראשון: שמלה / טוניקה / גופיה / חולצה עם שרוול (קצר, ארוך או 3/4) בכל אורך שתרצי ועם כל מחשוף שתרצי.

פריט שני: חצאית ישרה / חצאית A/ *חצאית עפרון / חצאית חצי קלוש / חצאית קלוש בכל אורך שתרצי.

*את הפריטים שלא נתפרו בכיתה, התלמידה תוכל לתפור בבית עם הידע שתרכוש בקורס.

*תפירת הבגדים היא ברמה של תפירה עילית (תפירה מדויקת) בשילוב של טכניקות תפירה המתאימות לאותו פריט לבוש.

*ניתן להשתמש בידע הנלמד בקורס גם למידת ילדים וגם למידות גדולות.
*הקורס מתאים גם לבגדי נשים בהריון.

מדוע כדאי ללמוד דווקא בבית ספר למקצועות האופנה?
*בסיום הקורס תוענק למסיימים תעודה מטעם בית הספר
*הלימודים נערכים בכיתה קטנה ואינטימית באווירה סבלנית, נעימה וכיפית.

*לבחירתך מתקיימים לימודי בוקר ולימודי ערב.

*בית הספר היחידי בארץ המלמד את שיטת התדמיתנות והתפירה AB

*הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות ואינטימיות

*מגוון רחב של קורסים בבוקר ובערב

*יחס אישי וסבלני עם המון תשומת לב לכל תלמיד

*אווירת לימוד נינוחה וכיפית

*פריסת סניפים בכל הארץ

*זכאות למורים בשבתון (אישור משרד החינוך)

*זכאות לפנסיונרים של משרד הביטחון

*זכאות לחיילים משוחררים (אישור תמ"ת)

לפרטים נוספים:

אתר הבית http://fashions.co.il/

טלפון לפרטים

08-9460569

ilanalom@gmail.com דואר אלקטרוני

כתובת הנשיא הראשון 34, רחובותהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמה עולה הקורס
  הגב 22.05.18 15:36
 • אורח
  נו ומה הבעייה לכתוב מה העלות???, אוהבים לסרבל.
  הגב 22.05.18 22:31
 • אורח
  השאירו מס' טלפון לפרטים, ומה הבעיה להרים טלפון?
  הגב 23.05.18 11:31

אלופי אירופה בקראטה בני הנוער ארתור דשצ'נקו , קוזיי ניקול , יסמין קובלנקו ופנחסוב נתנאל, מראשון לציון קיבלו תעודות הוקרה ממועצת העיר

אליפות אירופה בקרטה התקיימה במוסקבה בהשתתפות 3000 ספורטאים מרחבי העולם.

גיל סימה | | תגובות: 0


מועצת העירייה במחווה לבני הנוער תושבי העיר, ארתור דשצ'נקו , קוזיי ניקול , יסמין קובלנקו קומיטה, פנחסוב נתנאל, על הישגיהם הראויים לציון באליפות אירופה בקרטה, שהתקיימה במוסקבה. הם הוזמנו לקבלת פנים במועצת העיר וקיבלו תעודות הוקרה.

הראשל"צים הצעירים התחרו בתחרות שהתקיימה במוסקבה, והיו חלק מכ300 ספורטאים מרחבי העולם, שלקחו חלק בתחרות.

ארתור דשצ'נקו , קוזיי ניקול , יסמין קובלנקו קומיטה, פנחסוב נתנאל זכו במקומות הראשונים בקטגוריות קומיטה וקאטה.

קומיטה וקאטה הן קטגוריות בקרטה בשיטת שינקיוקושין שמשמעותה בשפה היפנית היא "החברה של האמת המוחלטת".

נציין שבנוסף להיות בני הנוער מצטיינים בספורט, הם גם פעילים חברתיים ולוקחים חלק בפעילות החינוך הבלתי פורמאלי של הרשות למניעת אלימות סמים ואלכוהול, במנהל הקהילה בעיריית ראשון לציון.

"הוכחתם נחישות ללא פשרות, התמדה ומצוינות. הבאתם גאווה גדולה לישראל בכלל ולראשון לציון בפרט" אמרו להם חברי המועצה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 תינוקות ננעלו (לא נשכחו) ברכב בראשון לציון וחולצו בשלום על ידי מתנדבי "ידידים"

ארגון "ידידים" מספק עזרה ראשונה לא רפואית ללא כל עלות, בדרכים ובבתים בשלל תחומים, בהם: הנעת הרכב, סיוע בהחלפת גלגל, פתיחת רכב שננעל ועוד.

אבי בר | | תגובות: 3היום (שלישי 22/5) בשעה 15:52 התקבלה קריאה במוקד ״ידידים״ על שני פעוטות שננעלו ברכב לעיני אמם ברחוב בן יהודה בראשון לציון.

אלחנן רוט

כונן מרחב שפלה שהיה בסמוך למקום, הגיע במהירות ובאמצעות הציוד שברשותו חילץ את התינוקות בשלום - ללא כל נזק לרכב.


על תופעת הנעילה

תופעת הנעילה , להבדיל מתופעת השכחה מקורה שאנשים לא מודעים שכיום ברוב כלי הרכב, כאשר המנוע פועל והדלתות נעולות מתבצעת נעילת דלתות אוטומטיות. לכן כשהורה יוצא מהרכב לפרוק ציוד מהבגאז' הוא משאיר את המנוע דולק בשביל המזגן וכך הדלתות ננעלות

על ארגון "ידידים - סיוע בדרכים"

הארגון מספק עזרה ראשונה לא רפואית ללא כל עלות, בדרכים ובבתים בשלל תחומים, בהם: הנעת הרכב, סיוע בהחלפת גלגל, פתיחת רכב שננעל ועוד.
הארגון, הפועל בהתנדבות מלאה, מספק עזרה לזולת 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע, למעט שבתות וחגים.
ארגון ידידים פותח את דלתותיו בפני אזרחים המעוניינים להצטרף ולסייע בתחומים בהם הוא פעיל.

053-3131310
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על אירגון ידידים מסודר ומאורגן להפליא אל תהססו לפנות אליהם בעת הצורך.
  הגב 22.05.18 20:37
 • אורח
  הזמן תגובה שלהם זה מטורף יותר מהיר מכל אירגון חירום בזכות הפריסה הגדולה של המתנדבים שלהם
  הגב 22.05.18 20:46
 • אורח
  באמת אנשים מדהימים ניתקלתי בהם בשיא החום תקועה עים הרכב שלא הניע ובאמת שהגיעו והצילו אותי. תודה רבה לכם וכל הכבודדדדדד
  הגב 22.05.18 21:59

עקיבא צדק! חבר המועצה מאיר עקיבא הגיש כבר בספטמבר 2017 הצעה לסדר לבטל את הניידת המצלמת אך רוב חברי המועצה הצביעו נגד הצעתו

חברת המועצה עו"ד ליאל אבן זוהר הייתה היחידה שהצביעה בעד הצעתו של מאיר עקיבא

אבי בר | | תגובות: 10


השבוע הכריזו ראש העיר דב צור וסגן ראש העיר רז קינסטליך על ביטול הניידת המצלמת ומיד החלה "חגיגה תקשורתית" סביב הנושא, כאשר כולם הזכירו כי כנראה שחלק מהמשבר בין ראש העיר דב צור לדורון אוזן נבע מדרישתו ומאבקו של דורון אוזן נגד הפעלת הניידת המצלמת במתכונתה האחרונה ואף לאחר פיטוריו החל בהחתמת עצומה.

אולם במסגרת "החגיגות" הוצנע חלקו של חבר המועצה מאיר עקיבא אשר כבר בישיבת המועצה בספטמבר 2017 העלה הצעה לסדר לבטל את הניידת המצולמת, אולם רוב חברי מועצת העיר הצביעו נגד הצעתו ובישיבה אף היו כאלה שלגלגו על הצעתו ואמרו כי הנתונים שלו הם "דמגוגיה" "ואולי מאיר רוצה שיביאו לכל נהג פרח".

היחידה שתמכה בהצעתו של מאיר עקיבא הייתה חברת המועצה עו"ד ליאל אבן זוהר.

כיום 5 חודשים לפני מערכת הבחירות העירייה הודיעה על ביטול הניידת המצלמת

תגובת העירייה

חברי מועצת העיר אכן הצביעו ברוב קולות נגד ההצעה שעלתה במועצה. עם זאת, יש לציין, שלאורך פעילות הניידת המצלמת הוכנסה בה שינויים ושיפורים בהתאם לשיח המתמשך עם הציבור. שיתוף הציבור נמשך תקופה ארוכה ואנו רואים בו הליך חשוב שתרם רבות לקבלת ההחלטה הסופית.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ויפה שעה אחת קודם הכי חשוב זה הקרדיט ??? במקום להקל על התושבים פשוט פוגעים לנו בכיס בלי הכרה
  הגב 22.05.18 16:14
 • אורח
  עקיבא ממש לא צדק אלא מתבלבל לצרינו. חייבים לשמור על סדר הביטחון בסביבתנו ובארצנו בכלל!! תודה!!
  הגב 22.05.18 16:44
 • אורח
  עקיבא אתה קשקשן נו הגשת הצעה לפני שמונה חודשים ולא הצלחת ומאז לא עשית כלום בנדון רק כותרת ואילו דורון אוזן הגיש הצעה ניהל מאבק פתח עצומה פוטר בגלל זה בתפקידו כמשנה לראש העיר ולפינהל'ה גייס תמיכה של חמישה חברים מהקואליציה שאישרו במייל את תמיכתם בהצעתו וראש העיר הבין שהוא עלול להפסיד במועצה החליט אתמול יחד עם חברו השותף להבאת הניידות לעיר לבטל אותם אז על איזה קרדיט אתה מדבר.נוכל
  הגב 22.05.18 17:19
 • אורח
  הנה כל הדורוניסטים מגיבים...עקיבה צדק זה ידוע!
  הגב 22.05.18 19:46
 • אורח
  עקיבא לשלטון אדם נקי עם כוונות ומטרות שאין חהרבה פוליטקאים
  הגב 23.05.18 08:36
 • אורח
  איזה מלך הבנאדם הזה. ההפתעה של הבחירות הבאות
  הגב 23.05.18 13:02
 • אורח
  מה עקיבא צדק? הגיש הצעה נכשל לפני שמונה חודשים ונעלם על מה הוא צדק?למה הפסיק את המאבק בדרך כלל מי שמאמין בדרך נלחם עד הסוף בכל הכלים שיש עצומה,תקשורת תושבים פליירים אז איפה הוא היה? בכל מקרה הציבור יותר חכם ובוחר במנהיג שיודע להזיז דברים עד למטרה. דורון בשפת העם שיחקת אותה
  הגב 23.05.18 13:15
 • אורח
  למה לבטל? אדרבא להוסיף עוד 12 ניידות כאלו. עם הנהגים העבריינים בראש"צ, כמה שיותר ניידות כך יותר טוב. במקום למגר את העבריינות בכביש - מעודדים אותה. דביליות בהתגלמותה
  הגב 23.05.18 14:28
 • אורח
  חבל התרגלתי לשלם קנסות של 1000 לחודש לעירייה. מעניין לכיס של מי זה הולך. אולי לשופטת כי כבר רגיל שאחרי שמושכים אותך 3 חודשים דוחים את הערעור והתושב נדרש לשלם. בזכות הניידת המצלמת תרמתי 250 שח לעירייה על 2 דקות שעמדתי בצד כי נכנס לי משהו לעין. אין על ראשלצ
  הגב 24.05.18 00:09
 • אורח
  להחזיר את הניידת! סכנת חיים כל הנהגים שעוצרים במקומות לא חוקיים
  הגב 26.05.18 00:14

אמא לילד בן 6 טוענת "בצהרון החברה העירונית ראשון לציון לא הבחינו כי הבן שלי לא הגיע לצהרון ולאחר שהילד אותר במרחק רב מהצהרון התברר כי הבן לא היה היחידי שלא הגיע לצהרון" העירייה: "הופקו לקחים מהמקרה"

מערכת האתר | | תגובות: 4


אמא לילד בן 6 תלמיד כיתה א' בבית הספר כרמים התלוננה כי לפני חג השבועות, הבן שלה במקום להגיע מבית הספר אל הצהרון, יצא מחוץ לבית הספר ולאחר פרק זמן אותר בבית של ילדה מבית הספר.

לטענת האם, בבית הספר הבחינו כי התלמיד יצא משטח בית הספר יחד עם ילדה נוספת, לכן התקשרו אליה לבירור. וכשהאם התקשרה לצהרון "צפיחית בדבש" כדי לברר באם הבן הגיע לצהרון, לטענת האם, לא ידעו בשלב הראשון להגיד לה אם התלמיד אכן נמצא בצהרון ורק לאחר בדיקה נאמר לה כי הילד יצא לכיוון המרכז.

לאחר פרק זמן קצר האמא המודאגת קבלה שיחת טלפון מאמא אחרת שגם לה יש ילדה בצהרון ובישרה לה כל כי הילד והבת שלה נמצאים אצלה בבית.

לאחר שיחת הטלפון המרגיע התקשרה האמא של הילד לצהרון ולטענת האם גילתה שבצהרון לא רק שלא ידעו בתחילה כי בנה לא הגיע לצהרון אלא גם לא ידעו שגם הילדה לא הגיעה לצהרון.

תגובת העירייה

החברה העירונית שמה דגש על בטיחות כל ילד וילד. הם היקרים מכל.

נבהיר כי הופקו הלקחים מהמקרה, חודדו נהלים ואף בוצעו שינויים על מנת למנוע הישנות מקרים דומים. ההורים זומנו לפגישה במהלכה הועברו להם דרכי הטיפול שננקטו וינקטו בהמשך.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל חוזר על עצמו: שאננות, חוסר אחריות. הסיום לעמיתים גרוע מכל. התשובה: הופקו לקחים: חחח!
  הגב 22.05.18 14:21
 • אורח
  נהלים ברורים מתחם סגור אחריות צוות וערנות ההורים תמנע אסון
  הגב 22.05.18 20:41
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 23.05.18 08:32
 • אורח
  אמא מטומטמת שנותנת לילד בכיתה א ללכת לבד מבית הספר לצהרון. בפעם הבאה מישהו יחטוף אותו ואז היא תבין
  הגב 23.05.18 09:24

סרטון - במהלך הלילה עלה באש מבנה בראשון לציון בו מתגוררים הומלסים

צילום סרטון – בנדה דוברות מכבי אש ראשון לציון

אבי בר | | תגובות: 2


סרטון השריפה


יום שלישי 22/5 מעט לאחר חצות ארבעה צוותי לוחמי האש הוזעקו לאירוע בעקבות דיווח על שריפה במבנה נטוש המשמש ללינת הומלסים ברחוב דרך המכבים.

הצוותים פעלו לכיבוי האש ומנעו התפשטות השריפה למבנים סמוכים ובצעו סריקות לוודא כי אין לכודים במקום.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: הפועל ראשון לציון בכדורגל ניצחה אך זה לא הספיק לה לעלות לליגת העל

ראשון ניצחה 3 - 1

אבי בר | | תגובות: 0

היום שני 21/5 נערך המחזור האחרון בליגה הלאומית בכדורגל וראשון לציון הנמצאת במקום השלישי הייתה זקוקה לניצחון ביתי על אחי נצרת ולקוות כי חדרה תמעד במשחק חוץ נגד נצרת עלית כדי לכבוש את המקום השני ולעלות לליגת העל.

ראשון לציון אכן ניצחה 3 – 1, אך לצערה גם הפועל חדרה ניצחה ומי שחוגגת את העלייה לליגת העל היא הפועל חדרה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שירות חדש של משרד הבריאות מיפוי מרפאות בריאות הנפש בערים רחובות, גדרה וראשון לציון

בשירות החדש ניתן לראות על מפת העיר את מיקומי המרפאות והרופאים. מטרת השירות היא להנגיש את הטיפול הנפשי לכל מי שזקוק לו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרד הבריאות יוצא בשירות חדש ומפרסם את מיפוי רופאי ומרפאות בריאות הנפש הנמצאות בערים: רחובות, ראשון לציון וגדרה. באתר משרד הבריאות ניתן לראות על גבי המפה את מיקומם של הרופאים והמרפאות על פי קופות החולים או מרפאות פרטיות. כמו כן מצורף באתר קובץ בו ניתן לראות את הרשימה המפורטת ואת זמני ההמתנה.

ד"ר טל ברגמן לוי ראש האגף לבריאות הנפש:

"שירותי בריאות הנפש בישראל הולכים ומתרחבים, בעיקר מאז יולי 2015 עם תחילתה של הרפורמה בבריאות הנפש. משרד הבריאות יחד עם קופות החולים שמו להם למטרה לחזק את מערך בריאות הנפש הציבורי ולהגביר את זמינות ונגישות הטיפול הנפשי בישראל.כחלק מהשאיפה להנגיש את הטיפול הנפשי לכל מי שזקוק לו. מפורסמים כאן לראשונה כלל המרפאות ונקודות השירות בתחום בריאות הנפש בקהילה, זוהי אבן דרך נוספת בתהליך ארוך לבניית מערכת טיפול נפשי ציבורית איתנה ואיכותית."

למעבר לשירות באתר משרד הבריאות

דוגמא למפת המרפאות בעיר רחובותרשימת השירותים בגדרה:

למבוטחי איזו קופהשם המרפאהכתובתבעלות
כלליתמרפאה ראשונית - גדרה ותיקה,
מבוגרים יועץ במרפאה ראשונית
לילינבלום 60כללית


רשימת השירותים בראשון לציון:

למבוטחי איזו קופהשם המרפאהכתובת בעלות
מכביד"ר בבור איזק, מבוגרים קליניקה של פסיכיאטרפריגן 22 ראשל"צמכבי
מכביהקראדו מבוגריםהשירה העברית 10מכבי
מאוחדתנאות שקמה, מבוגריםקאפח 4מאוחדת
לאומיתסניף קניון הבאר ד"ר אולגה רדמן- מבוגריםמורשת ישראל 15לאומית
מכביד"ר גולובצ'יק פבל, מבוגרים קליניקה של פסיכיאטרהיקב 10ראשל"צמכבי
מכביד"ר ויזר נחמה, מבוגרים קליניקה של פסיכיאטרמבוגרים קליניקה של פסיכיאטרהחלמונית 25/27 ראשל"צמכבי
כלליתראשל"צ מבוגריםזלמן שניאור 4כללית
כלליתראשל"צ ילדים- ילדים ונוערזלמן שניאור 4כללית
מכביד"ר גורודצקי לאוניד, מבוגרים קליניקה של פסיכיאטריבניאלי 4 ראשל"צמכבי
מכביד"ר רוזנטל מיכל- ילדים ונוער, קליניקה של פסיכיאטררוטשילד 15 ראשל"צמכבי
מכביד"ר קצוטי מאיה- מבוגרים קליניקה של פסיכיאטררוטשילד 15 ראשל"צמכבי
מכביד"ר ספקטור אירנה- מבוגרים קליניקה של פסיכיאטררוטשילד 37 קומה 3 חדר 309 ראשל"צמכבי
לאומיתעמך ראשל"צ- מבוגריםזבוטינסקי 16ספק חיצוני
לאומיתעמך ראשל"צ- ילדים ונוערזבוטינסקי 16ספק חיצוני
מאוחדתמרכז העיר- מבוגריםהרצל 52מאוחדת
מאוחדתמרכז העיר- ילדים ונוערהרצל 52מאוחדת
מכביד"ר מרום אנדרי- מבוגרים קליניקה של פסיכיאטרהלפרין 6 ראשל"צמכבי
לאומיתסניף ראשל"צ ד"ר רימה מלמן- מבוגריםרוטשילד 7לאומית
מאוחדתקדמת ראשון- מבוגריםפיק"א 31מאוחדת
מאוחדתקדמת ראשון- ילדים ונוערפיק"א 31מאוחדת
מכבישרירא מבוגריםשמואל שרירא 3מכבי
לאומיתעכו ראשי ד"ר כיאל גסאן- מבוגריםבן עמי 49לאומית
לאומיתתלם ראשל"צ- מבוגריםירושלים 12ספק חיצוני
לאומיתתלם ראשל"צ- ילדים ונוערירושלים 12ספק חיצוני
רשימת השירותים בעיר רחובות:


למבוטחי איזו קופהשם המרפאהכתובתבעלות
מאוחדתמכון שיקום- מבוגריםרוזנסקי 11מאוחדת
כל הקופותילדים ונוער רחובותאופנהיימר 10,
פארק המדע רחובות
המרכז לבריאות הנפש באר-נס
כל הקופותמבוגרים רחובותאופנהיימר 10,
פארק המדע רחובות
המרכז לבריאות הנפש באר-נס
מכבירחובות שלוחה ילדים ונוערשושן אריה 1מכבי
מאוחדתמרפאת מתבגרים- ילדים ונוערהרצל 182מאוחדת
כל הקופותקפלן-טיפול יום - מבוגריםפסטרנקקפלן-כללית
כל הקופותקפלן-מרפאת מבוגרים, ילדים ונוערפסטרנקקפלן-כללית
לאומיתעמך רחובות- מבוגריםהרצל 143ספק חיצוני
לאומיתעמך רחובות- ילדים ונוערהרצל 143ספק חיצוני
מכבידר' פונרובסקי ברוך- מבוגרים- קלינקה של פסיכיאטראחד העם 1 רחובותמכבי
מאוחדתבנימין 4- מבוגריםבנימין 4מאוחדת
מאוחדתבנימין 4- ילדים ונוערבנימין 4מאוחדת
לאומיתרחובות ד"ר אילן בוש- ילדים ונוערמנוחה ונחלהלאומית

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרפורמה הזו עבודה בעיניים. זו בעצם הפרטה. הממשלה חיסלה את השירות הציבורי ומפנים את רוב האנשים שרוצים טיפול פסיכולוגי לפרטי.
  הגב 26.05.18 00:18

מוסדות החינוך יחויבו להחזיק מזרק אפינפרין לטיפול חירום בעת תגובה אלרגית

החוק יחייב בתי ספר, פנימיות מעון ל 10 פעוטות ומעלה, מעון יום שיקומי וצהרונים. החוק מיועד למי שלא מודע להיותו אלרגי ויחווה תגובה אלרגית לראשונה, ולא לאלה המסתובבים עם המזרק בתיק".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
צילום: משרד הבריאות


ועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנסת אישרה הבוקר(שני) בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של חברי הכנסת יואל חסון ויהודה גליק שמחייבת שכל מוסד חינוך חובה, יהיה חייב להחזיק לפחות מזרק אפינפרין אוטומטי אחד, לטיפול חירום בעת תגובה אלרגית. התכשיר יהיה במינון מתאים למשקל האופייני של הילדים השוהים במוסד, ובמידת הצורך יוחזקו מזרקים שונים למשקלים שונים.

החוק אמור להיכנס לתוקף חצי שנה מיום פרסומו.

החוק יכול על:

בתי ספר

פנימיות

מעון ל 10 פעוטות ומעלה

מעון יום שיקומי

צהרונים

ח"כ יהודה גליק:

"החוק הזה הוא לא פחות מאשר הצלת חיים. כל שהוא דורש הוא הוספת מזרק קטן לתיק העזרה הראשונה במוסד".

מנהלת מערך הדרכה בעמותת יהל, מאיה ניר אליעז, הדגישה:

"החוק מיועד למי שלא מודע להיותו אלרגי ויחווה תגובה אלרגית לראשונה, ולא לאלה המסתובבים עם המזרק בתיק".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומי יפעיל את המזרק? הרי אפעלו אקמול אסור להם לתת ...
  הגב 21.05.18 18:01
 • אורח
  תפסיק להיות פסימי
  הגב 21.05.18 18:19
 • אורח
  יכשירו מגיש עזרה ראשונה מצוות ההוראה במוסד החינוכי. לא תהליך מסובך.
  הגב 21.05.18 20:10
 • אורח
  מצוין!!! ההזרקה פשוטה ומצילת חיים, בנוסף החומר שמוזרק אינו מסוכן- כך שגם אם הוזרק שלא לצורך (זיהוי שגוי של סימנים שנראים כאילו האדם סובלנות מהתקף אלרגיה) אין נזק. אך אם אדם/ ילד עם התקף אלרגיה חמור, שוק אנפילקטי, לא יקבל את הזריקה זה יגרום למוות. ולגבי זה שאסור לתת אקמול...כאשת חינוך אם אחד הילדים היה בסכנת חיים והזריקה הזאת תציל אותו- לא הייתי חושבת פעמיים...קודם הייתי מצילה אותו ואחכ מתמודדת עם הבירוקרטיה... מה גם שיש הכשרות כיצד להשתמש במזרק וטפסים שהורים חותמים. לדעתי כדאי להפקיד מזרקים גם במסעדות ובמקומות ציבוריים נוספים.
  הגב 21.05.18 21:42
 • אורח
  מעניין לי את הביצה
  הגב 23.05.18 08:32

טקס חנוכת בית הכנסת הגדול בראשון לציון יתקיים ביום חמישי 31.5 במעמד השר זאב אלקין

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש- מספר המקומות מוגבל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

מוזיאון ראשון לציון מזמין את תושבי ראשון לציון לחנוכת בית הכנסת הגדול, שחודש בשנה האחרונה.

הטקס יהיה במעמד השר להגנת הסביבה, ירושלים והמורשת והנהלת עיריית ראשון לציון.

בתוכנית:

ברכות

פיוטים וקטעי חזנות בביצוע "קולות מן השמים" מנצח: רפי ביטון

טקס החניכה יתקיים ביום חמישי 31.5 בשעה 17:00 בבית הכנסת הגדול

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש עד ליום ראשון 27.5 – מספר המקומות מוגבל

לפרטים נוספים והרשמה : 03-9598890 03-9598862התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב ראשון נאשם כי שפך על אשתו לה נשוי 30 שנה כוס מים רותחים

לאישה נגרמו כוויות בחזה ובבטן

גיל סימה | | תגובות: 2

השניים מתגוררים בראשון לציון, ומוכרים לכל מכריהם כזוג שקט יחסית, אשר נשוי מזה כשלושים שנה. אולם כפי שעולה מכתב האישום שהוגש לבית המשפט, הבעל, כך נראה, יצא מדעתו, כאשר במהלך ויכוח עם אשתו, הוא הטיח את ידו בשולחן, ושפך עליה כוס מים רותחים שיועדו לקפה אותו הכין באותו רגע ממש.

כתוצאה ממעשיו של הבעל, נגרמו לאישה כוויות בחזה ובבטן, והיא נזקקה לטיפול רפואי.

הבעל נאשם בעבירה של תקיפה הגורמת חבלה של ממש.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נו ו...
  הגב 21.05.18 15:57
 • אורח
  הבעל :חם חזק ורותח כמו הקפה עצוב מאוד לאישה החלמה מהירה ויפה שעה אחת קודם לעזוב
  הגב 24.05.18 11:21

מבזק: שריפת קוצים גדולה בראשון לציון

תמונת ארכיון

אבי בר | | תגובות: 0

יום שני 21/5 שעה .13:00 חמישה צוותי כיבוי מראשון לציון פועלים בשריפת קוצים גדולה ברחוב פריימן, השריפה מתפשטת בחסות הרוחות, כרגע אין סכנה למבנים מסביב.

עדיין לא הושגה שליטה על השריפה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בוטלה הניידת המצלמת בראשון לציון! חבר המועצה רז קינסטרליך הודיע על הפסקת פעילות הניידת המצלמת של החברה לביטחון

כזכור הניידת המצלמת היא ניידת של החברה לביטחון בה מותקנת מצלמה 360 אשר מאפשרת לפקחים לצלם עברות תנועה המועברות למחשבי החברה , ולאחר מכן נשלח דוח התנועה לביתו של התושב. פעילות הניידת הביאה לתלונות רבות מצד התושבים על קבלת הדוחות ובנוסף ואף נפתחה עצומה לביטולה על ידי חבר המועצה דורון אוזן שאמר "אני שמח כי המאבק שלנו נחל הצלחה.... אני דורש בשם תושבי העיר כי העירייה תייצר החזר כספי לכל מקבלי הדוחות"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 22


הבוקר (שני) הודיע חבר המועצה רז קינסטרליך כי החברה לבטחון תפסיק את פעילותה של הניידת המצלמת, עליה התלוננו תושבים רבים בעקבות קבלת דוחות. קינסטרליך טוען כי פעולה של הניידת תופסק על מנת להציג אלטרנטיבות אחרות שיעזרו לזרימת התנועה בכבישי העיר והפחתת תאונות הדרכים.

כזכור בעקבות פעילותה של הניידת ותלונות התושבים, אף נפתחה על ידי חבר המועצה, דורון אוזן, עצומה הקוראת לביטול הניידת, אוזן טען כי הצעתו לביטול הניידת הביאה לפיטוריו על ידי, ראש העיר, דב צור, כמחזיק תיק הצעירים במועצה.

הניידת המצלמת היא ניידת של החברה לביטחון בו מותקנת מצלמת 360 המאפשרת לצלם את עבירות התנועה בזמן אמת, להעביר אותן למחשבי החברה ולשלוח את דוח החנייה לביתו של התושב. פעילותה הביאה לתלונות של התושבים שגילו על הדוח רק כשקבלו את הודעת התשלום.


להלן הודעתו של חבר המועצה רז קיסטרליך:

תושבי ראשון לציון,

#הודעה_עבורכם

מזה חודשים ארוכים אנו מקיימים שיתוף ציבור כדי לבחון את תפקודה ויעילותה של הניידת המצלמת .

במסגרת זאת, נערכו פגישות ושיחות רבות עם תושבי העיר ונציגי מטה המאבק לאכיפה הוגנת בראשון לציון.

בתום ההליך, החלטנו להפסיק את פעילותה של הניידת ולהציג אלטרנטיבות אחרות שימשיכו את הירידה ההדרגתית בתאונות הדרכים ויסייעו לזרימת התנועה התקינה בצירי התנועה המרכזיים.

אני מבקש מכם, בכל לשון של בקשה, הקפידו להימנע מביצוע עבירות מסכנות חיים, כל העמדת רכב בחנייה כפולה או בתחנת אוטובוס, גם אם זה רק "לדקה", עלולה להיות הרסנית עבור אדם אחר...

אני רוצה להודות, לחברי המטה לאכיפה הוגנת בראשון לציון, טל מרמלשטיין, ארז קזס, ערן שנהב וליאור מטירני, על כך שהביאו את מחאת הציבור לשולחננו, על פגישות חוזרות ונשנות ועל מעורבות ואכפתיות למען הכלל מעל לכל מניע אישי.


שלכם,


רז קינסטליך

סגן ומ"מ ראש העיר


דורון אוזן, מועמד לעיריית ראשון לציון:

"בהמשך להצעה לסדר שהגשתי לפני חודשיים בה קראתי לביטול הניידות המצלמות של החברה לביטחון לאלתר, אני שמח כי המאבק שלנו נחל הצלחה. הניידות הללו נולדו בחטא ושימשו למסע צייד נגד ציבור הנהגים בראשון לציון. על אף הניסיונות החוזרים ונשנים שלי להכניס שיטות עבודה ונהלים ברורים להפעלת הניידות הן לא יושמו בפועל ועל כן, לא היה מנוס מלבטל אותם לגמרי. עכשיו כדי שהמשימה תושלם, אני דורש בשם תושבי העיר כי העירייה תייצר החזר כספי לכל מקבלי הדוחות- שיהיה ברור, אני מוותר על ההחזרים על הדוחות האישיים שלי. המקרה הזה מוכיח בצורה הברורה ביותר כי הכוח נמצא אצל התושבים. הם הריבון ועלינו מוטלת האחריות לדאוג לתנאים הטובים ביותר עבורם בכל תחומי החיים. מכאן אנו ממשיכים למאבקים נוספים וליישום תכניות העתיד להפיכת ראשון לציון לעיר מובילה עם שירות מצוין לתושביה".התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז תתקינו מלמות על נתיבי תחבורה ציבורית, תחנות אוטובוסים!!!!
  הגב 21.05.18 10:40
 • אורח
  ואם הנהג עובר על החוק הוא לא יקבל דו"ח על זה? נירא לכם שזה בסדר?
  הגב 21.05.18 10:42
 • אורח
  יש זה אמית?
  הגב 21.05.18 10:45
 • אורח
  כבר שילמתי את הקנס. למרות שפניתי.לבית משפט בנושא. שופט קקה לא רצה להקשיב
  הגב 21.05.18 10:54
 • אורח
  וכרגיל רז קינסליך יודע לקחת את הקרדיטים של דורון אוזן. כל הכבוד לדורון שדרישה זו עלתה לו בפיטוריו ובכל זאת לא ויתר על העקרונות שלו. זה רק מחזק את הידיעה שדורון אוזן הוא האיש המתאים לראשות העיר
  הגב 21.05.18 10:59
 • אורח
  הקרדיט הוא אך ורק למטה המאבק לאכיפה הוגנת וזה כתוב בפוסט של רז וגם בכתבה הזו. הקרדיט הוא לא של דורון אוזן !
  הגב 21.05.18 11:14
 • אורח
  בקיצור: צריך בחירות כל שנה 😅
  הגב 21.05.18 11:14
 • אורח
  צודק
  הגב 21.05.18 11:14
 • אורח
  באמת צודק לחלוטין
  הגב 21.05.18 11:14
 • אורח
  נראה מה יקרה אחרי הבחירות!
  הגב 21.05.18 11:52
 • אורח
  קינסטרליך - פרסם את המדיניות שלך ביחס לדתיים/חרדים בעיר - מדיניות חכמה תביא לך קולות
  הגב 21.05.18 12:23
 • אורח
  אוקי. מה טוב בזה. בעיר הזאת אנשים חונים איפה שבא להם. ואחרי הביטול הזה בכלל יהיה בלגן. אני פעם אחת כמעט נדרסתי ע"י אופנוע בזמן שעליתי לאוטובוס בגלל מטומטמת אחת שחנתה בתחנת אוטובוס.
  הגב 21.05.18 13:35
 • אורח
  תגידותודה ותשמרו על החוק!!! ובלי פטפטת מיותרת
  הגב 21.05.18 13:42
 • אורח
  הבננו דורון שאתה מתמודד לראשות העיר שכח מזה לא נבחר בך בגלל זה אל תדאג או יותר נכון לא נבחר בך בכלל ..יופי עשית 360 בגלל זה שתהיה ראש עיר? לא תודה!
  הגב 21.05.18 13:44
 • אורח
  הניידת המצלמת לא אכפה את החוק בכללל הם פשוט רדפו אחרי תושבים שלא כל החכמים יקומו עכשיו ולגבי זה שהאופנוע כמעט דרס אותך מה זה קשור לפקחים זה קשור למשטרה, דורון אוזן נלחם והוא הראשון שקם לטובת התושבים אז הקרדיט כולו מגיע רק לו ולראשות העיר, ואדון דב צור שיפנה את מקומו הוא עשה מספיק נזק
  הגב 21.05.18 14:42
 • אורח
  מעניין תמיד יש לאנשים על מה להתלונן
  הגב 21.05.18 22:50
 • אורח
  קבלתי דוח מהניידת המצלמת בחנית. נכה. למרות שאני. נכה ויש לי משולש בתוקף (1000 שקל) בטלתי את הדוח אבל עוגמת נפש העיקר לתת דוח מכסה ממש מגעיל יש פקחים שלא יודעים לעבוד העיקר לרשום. דוח להצדיק את השכר שלהם....
  הגב 22.05.18 05:08
 • אורח
  איני מבין מכל ה בלבלת פה? אז רוצים שוב את המצלמה שמצלמת גם אם אני בתוך רכבי? כל הכבוד לך דורון אוזן על מי שאתה ועל פועלך, כן מגיע לך הקרדיט, ומי שער יודע למי לתת קולו. הצלחה בהכל, שימותו הקנאים.
  הגב 22.05.18 05:40
 • אורח
  טןב מאד היה צריך לבטל את זה מזמן כמה הם הפקחים הציגו לנהגי מוניות שאנחנו משרתים את הציבור במיוחד את גיל הזהב בעיריה לא רואים אותנו תמשיכו ככה
  הגב 22.05.18 20:13
 • אורח
  רז חוץ מהפרופיל הפוטוגני שלך אין שום עשיה בעיר מאז נבחרת גרמת נזק כלכלי לתושבים וביחוד לצעירים שאותם אתה מייצג אותם צעירים יקיאו אותך מהכסא ויראו לך את הדלת החוצה עם בעיתה לבתחת נבזה שפל ונהנתן המתקשט בנוצות לא שלך מקובע מחשבתית אינך ראוי להיות גם אב בית בבית ספר צעירים הבחירות בפתח את רז לפח של ההסטוריה
  הגב 23.05.18 10:06
 • אורח
  סוף סוף עשו משהו טוב. זה היה מחלק המון דוחות ללא שום בדיקה של המקרה ומעיק מאוד על התושבים.
  הגב 24.05.18 11:50
 • אורח
  גועל נפש המצלמה הזאת , אי אפר לעשות עבירה בעיר הזאת ? טוב שהיא בוטלה , יאללה בלאגן !!!!
  הגב 27.05.18 20:44

תושבת ראשון נאשמת כי הכתה את בעלה עם מצקת בגלל שניסה להסריט אותה בסלולארי

כתב האישום מייחס לאישה עבירות של תקיפה ואיומים.

גיל סימה | | תגובות: 4
תמונת אילוסטרציה

השניים מתגוררים בראשון לציון עם בנם בן החמישה חודשים, כשבאחד הערבים התפתח ביניהם ויכוח, במהלכו הסריט הבעל את אשתו באמצעות מכשיר הנייד שלו. האישה, שכעסה על הדבר קיללה את בעלה והשליכה לכיוונו חפץ חד.

"אני אשבור לך ת'ראש", אמרה האישה לבעלה, הוציאה תרבד (מצקת) ממגירת המטבח והיכתה את בעלה באמצעות הכלי בראשו של הבעל.

נראה כי זו לא הייתה הפעם הראשונה שהויכוח בין השניים נבע מניסיונו של הבעל להסריט את אשתו, כשכבר לפני מספר חודשים התפתחה בין השניים שוב מחלוקת בדבר, והפעם ניסתה האישה למשוך את בגדיו של בעלה, לאחר שהבחינה כי הוא מנסה להסריטה.

כתב האישום מייחס לאישה עבירות של תקיפה ואיומים.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תגיד לה בצורה יפה שלום ולהתראות ותאחל לה הצלחה בפרק ב'.
  הגב 21.05.18 09:04
 • אורח
  למה להרגיז בכוונה את אשתך? הוא כיוון לשם והיא מפלה במלכודת שלו. היא צריכה לתבוע אותו על הטרדה . אין להצדיק אלימות משום סוג שהוא ובוודאי לא את תגובתה של האישה וגם לא את התנהגות הבעל המציקן
  הגב 21.05.18 09:29
 • אורח
  אולי הוא סה"כ ניסה לתעד את התנהגות האלימה של האישה?
  21.05.18 10:43
 • אורח
  היכתה במצקת כי הוא מציק לה פשוט מאוד
  הגב 24.05.18 11:24

שבוע הספר בראשון לציון: אירוע הפתיחה החגיגי יתקיים ביום חמישי 7.6 ברחבת העירייה במופע "יעלה ויבוא" משירי פסטיבלי הזמר והפזמון בהשתתפות שלומית אהרון ולירן דנינו ועוד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית ראשון לציון מזמינה את התושבים לחגיגות שבוע הספר שיתקיימו בין ה6-14 ביוני במדרחוב רוטשילד. שבוע הספר ייפתח במופע פתיחה חגיגי :"יעלה ויבוא" , מופע שירי פסטיבלי הזמר והפזמון.

המופע יתקיים בהשתתפות:

יפתח קליין שינחה את האירוע

שלומית אהרון

לירן דנינו

אייל חביב

נועה ארגוב

עומרי רוזנצוויג

נועה קשפיצקי

הרכב מוזיקלי: גבי ארגוב, גלעד אפרת, גלעד דוברצקי, סלעית להב


המופע יתקיים ביום חמישי 7.6 בשעה 20:30 ברחבת העירייה

הכניסה חופשית

יריד הספרים יתקיים בימים א-ה בין השעות 18:00-22:00 מוצ"ש 20:30-24:00
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוצאש יוצא 9.6 10 ליוני יוצא יום ראשון... תתקנו
  הגב 10.05.18 12:34
 • אורח
  וחמישי יוצא 7.6 כמו שכתוב.. לא הבנתי מה הבעיה
  הגב 21.05.18 08:48

מבזק: נמצאה גופה בראשון לציון במצב ריקבון

אבי בר | | תגובות: 1
תמונת ארכיון

מדוברות זק"א נמסר ברחוב אהרון קרון בראשון לציון , נמצאה גופה במצב ריקבון.

בשלב זה לא ידועה הסיבה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

חוף פלמחים מלא עד אפס מקום

המשטרה מבקשת לא להגיע לחוף

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום דוד מטודי

דוברות המשטרה


יום ראשון 20/5 שעה 11:30. בעקבות עומס חריג בחוף הים בפלמחים, משטרת ישראל מבקשת מהציבור שלא להגיע למקום.


ישנה צפיפות רבה של רוחצים, עומסי תנועה, והחניונים מלאים עד אפס מקום.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
24.05.18 01:20
דירה דופלקס למכירה בקרית ראשון בחלמונית דירה יפייפיה 5 חדרים אם מרפסת שמש וחניה בטאבו 0525950900 רונית
אורח
23.05.18 17:46
דירה למכירה בשכונת אברמוביץ ברחוב קרן קיימת לישראל 4 ראשון לציון דירת 4 חדרים ענקית מושקעת ממ"ד מיזוג מרכזי שרותי אורחים פינת משפחה מרפסת שמש חניה מעלית מיקום מרכזי נגישות למרכזי קניות לפרטים 0542324204 רפי ללא תיווך
אורח
20.05.18 22:27
במגרש או מגרש עם בית ישן בקרית עקרון לאלון מ0526880007
אורח
28.03.18 15:08
דירה באיזור חרדי משופצת מושקעת והכל חדש דלתות חלונות תריסים צבע חדש קירות בטון פונה לכביש שקט והלב האיזור קרוב להכל מעוניינים 0584338156 לא בשבת
אורח
23.03.18 18:04
יש לך למכור דירה - מגרש - מחסן ? עבור משקיע משלם מזומן מיידי 0542235234
אורח
23.03.18 18:02
מחפשים יזם שיציע הצעות לקומבינציה למגרש בהורביץ רחובות 0542235234
אורח
09.03.18 15:33
מחפש בית פרטי למכירה ללא תווך וכמה שיותר חדרים ובלי קירות משותפים לדיירם אחרים במרכז או בשפלה
אורח
02.03.18 09:29
במיקום מצויין במזרח העיר מוצעת עכשיו למכירה "הדירה" שאתם מחפשים. 3 חדרים כ 80 מ"ר שני חדריי שירותים מרווחת ומתוכננת היטב.☑️ משופצת ☑️ ממוזגת ☑️ חניה ☑️ ממ"ד ☑️ מעלית ☑️ מחסן✔️ מחיר 1,440,000לתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
09.03.18 15:43
מחפש בית פרטי ללא קירות משותפים עם גינה וכמה שיותר חדרים במרכז או בשפלה ללא תווך ציון 0547560649 .
אורח
02.03.18 05:13
לא מעוניין..זכותו! למה תימני ישר מנבל את הפה..
אורח
18.02.18 22:54
מחפשים דיירים חדשים לדירה שהייתה לנו לבית ב-6 השנים האחרונות. דירת 3 חדרים ברחובות החדשה, עם מרפסת שמש, חדר שירות... עוזי 0506277332
אורח
08.01.18 19:34
לא מעניין
אורח
18.01.18 09:26
מעניין ועוד איך יבן שרמוטה
אורח
30.01.18 00:24
חחחחחחחחחחח יא עצבן ערס מפגר לך תעשן משהו ותירגע מייד!
אורח
30.01.18 00:26
ערס !!
הצג תגובות נוספות
אורח
04.01.18 15:29
להשכרה משרד גדול באזור התעשיה רחובות כולל מטבחון ושרותים, משופץ עם פנים לכביש+ חניה גדולה פרטים נוספים 0507303150/0505268658
אורח
04.01.18 15:27
להשכרה באזור התעשיה ברחובות מבנה 200 מטר + גלריה 150 מטר פנים לחזית + חניה גדולה פרטים נוספים 0507303150/0505268658
אורח
01.01.18 13:13
מעוניינת בדירה 4 - 4.5 חדרים בראשון לציון באיזור דרור, יהודה לייב, יהודה הלוי אברבנאל
אורח
13.01.18 09:15
]
אורח
30.01.18 00:36
אחךה תגובה
אורח
06.12.17 19:12
ברחובות החדשה. דירת 5.5 חדרים + ממ"ד/ מזווה +פינת אוכל מרווחת, משופצת ומושקעת עם נוף לפארק הדקלים. מטבח גדול עם ארונות אחסון רבים, ויטרינה ושולחן מקובע. 3 חדרי שירותים , 2 מקלחות עם אמבטיה. מיזוג מרכזי, חנייה כפולה מקורה, מעלית ודוד"ש בקרבה לגנים ובתי ספר, מרכז מסחרי, מרכז חוויות וספריה עירונית. ריהוט חלקי: מזגן מיני מרכזי, כיריים גז, חדר ארונות צמוד לחדר שינה הורים, נברשות בסלון כניסה 1/1/18 יצחק 052-943-3098
אורח
06.12.17 22:10
מה עלות שכה"ד?


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אבי בר
23.05.18 15:10
למילנסה דרוש\ה קצב מקצועי\ת לפרטים 08-6613703
אורח
22.04.18 12:39
לעשות קניות ולקבל כסף? העבודה הכי שווה ,גם אני רוצה. דרושים מלקטי און ליין לפרטים 0506990697
אורח
28.03.18 15:13
לחופש הגדול מעוניינת במלצרות לגיל 14-15 לפרטים 0584338156
אורח
26.03.18 10:33
דרושים נהג עם רשיון ג' ועובד מחסן לחברת יבוא של דשא סינטטי תנאים מצויינים למתאימים . 088658055 0507788318
אבי בר
20.03.18 13:31
דרושים עובדים לעבודה מועדפות לאוטו-ספא שטיפת מכוניות, ודייטלינג בסיסי ברחובות שכר ותנאים מעולים למתאימים 050-2361324
אורח
15.03.18 15:21
לרשת חוויות רחובות דרושים/ות מובילות ומטפלות לצהרונים בגני הילדים תנאים מצוינים, שכר הולם מאודלפרטים: מלי –- 08-9313700מייל – mali@havayot.org.il
אורח
05.03.18 16:10
לילד מקסים עם אוטיזם בן 4 מרחובות, דרושה מטפלת לעבודה ייחודית לפעמיים בשבוע אחה"צ. לא נדרש ניסיון קודם. כן נדרשת גישה לילדים ורצון ללמוד מקצוע מאתגר ומספק. המטפלת צריכה להיות מעל גיל 18. המשרה כוללת הדרכה , הכשרה וליווי צמוד של מנתחת התנהגות. שכר מתגמל. לפרטים ניתן לפנות בפרטי או בטלפון ללידיה 036737333
אורח
04.03.18 11:50
לחברה העירונית רחובות דרושים/ות:מדריכים/ות, מורים/ות, סייעים/ות, מורים/ות לחינוך מיוחד, סטודנטים/ות לחינוך רגיל ומיוחד לעבודה בקייטנת פסח בבתי הספר היסודיים, בין התאריכים 22-28.3, בין השעות 13:00-7:30.קו"ח למייל: zaharonim@ironitr.co.il או לפקס: 08-6486809תנאים מצוינים למתאימיםשכר: מורים בעלי תעודת הוראה: 75 ש"ח לשעה מדריכים מוסמכים: 60 ש"ח לשעה סייעות: 37 ש"ח לשעה מורים/סטודנטים שנה ג' לחינוך מיוחד: 70 ש"ח לשעההמשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל