הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

באיזה מחיר באמת נמכרו דירות בתקופה האחרונה ברחבי ראשון לציון ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

עיריית ראשון לציון דואגת לחתולים! 

היום חמישי הציבו 3 תחנות האכלה חדשות ובסך הכל הוצבו כבר 18 תחנות האכלה לחתולים בראשון לציון

דרושים/ות לחברה לביטחון של עיריית ראשון

מאבטחים לפרויקט בשעות הלילה בחודשי הקיץ מגיל 20 + בעלי רכב/קטנוע שכר עד 50 ₪ שעה לפרטים 053-7683051

הופסקה תנועת הרכבות בכל הארץ לאחר שעובדי רכבת הודיעו שהם חולים

עדכון - החל מהשעה 09:30 תנועת הרכבות תתחדש בהדרגה

אבי בר | | תגובות: 6


היום שישי 12/4 החל מהשעה 08:00 הופסקה תנועת הרכבות בכל הארץ לאחר שמספר עובדי רכבת בתפקיד מנהלי תנועה בפיקוד הרכבות הארצי הודיעו שהם חולים

מהנהלת הרכבת נמסר

פרקטיקת ההתחלות של ועד העובדים בראשות גילה אדרעי ממשיכה לפגוע בנוסעים-תנועת הרכבות ברחבי הארץ נעצרת

בשעות האחרונות, בצעד ארגוני פראי ובלתי חוקי, הודיעו 8 פקדים (מנהלי תנועה בפיקוד הרכבות הארצי) על מחלה. נסיקה של מאות אחוזים במספר הודעות המחלה ביחס לימים כתיקונם.

מדובר על קרוב למחצית ממצבת הפקדים שעומדת על 21. ארבעה פקדים סיימו זה עתה משמרת שהחלה בשעה 22:00 אמש והוארכה בשעתיים נוספות, ואינם יכולים להמשיך בעבודה על פי נוהל הבטיחות. שאר 9 הפקדים מסרבים בשלב זה לענות לטלפונים המבקשים להקפיצם למשמרת.

בשל כך, ומסיבות בטיחותיות אשר אינן מאפשרות הפעלת תנועת הרכבות עם פחות מ-4 פקדים במשמרת, נאלצת הנהלת הרכבת לעצור את תנועת הרכבות ברחבי הארץ, בהתאם לנהלי הבטיחות, עד לעצירה מוחלטת בשעה 8:00.

זאת עד להודעה חדשה.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה אמיתי ?מה קורה במדינה שלנו ??בושה.
  הגב 12.04.19 08:53
 • אורח
  זה ביזיון. הם משביתים את המדינה.אין להם טיפת מוסר עבודה
  הגב 12.04.19 09:07
 • אורח
  לפטר את כולם להביא חדשים
  הגב 12.04.19 09:12
 • אורח
  לקחת את הועד ופתר אנשים חולים בראש אסור לעבוד צילום חוצים הביתה ואין להם איך להגיע ושר התחבורה שוטק בושה בושה
  הגב 12.04.19 09:16
 • אורח
  באיזו שפה כתבת בחור,ג'יבריש? ??, אתה כניראה הלום שיכר לאחר תוצאות הבחירות.
  12.04.19 22:57
 • אורח
  #זהות
  הגב 12.04.19 12:48

מדריך האירועים לחגיגות שבוע הספר בראשון לציון! החל מיום ראשון 16.6 מדרחוב רוטשילד ילבש חג עם הפעלות והצגות ילדים, מופעי תרבות ומוזיקה במוזיאון ובהיכל התרבות והבוק טראק - הספרייה הניידת שתגיע לשכונות העיר. פירוט האירועים המלא בכתבה

השנה האירועים יתקיימו במדרחוב רוטשילד, מוזיאון ראשון לציון, היכל התרבות, והספרייה הנודדת שתסתובב בין שכונות העיר. בנוסף באולם מופת ייערך טקס זוכי תחרות הכתיבה הארצית ע"ש הסופרת ריקה ברקוביץ ז"ל מטעם "אגודת הסופרים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת ארכיון, עיריית ראשון לציון


חגיגות "שבוע הספר" בראשון לציון יתקיימו השנה בסימן קהילה ויאפשרו לראשונה לכל תושב ליהנות ממגוון פעילויות: יריד ספרים ענק פסטיבלי קונספט לכל המשפחה, עם דמויות מהספרים הידועים והאהובים. הקהל לוקח חלק פעיל במגוון פעילויות אינטראקטיביות דוכנים של משוררים וסופרים מקומיים במדרחוב רוטשילד, בוק טראק – ספרייה ניידת מיוחדת שתגיע לשכונות ותלווה בפעילויות חווייתיות ובשוק ספרים "קח ותן ועוד.

להלן תוכנית האירועים המלאה:

מדרחוב רוטשילד ראשון לציון

יום ראשון 16.6.19 "פסטיבל פנטזיה" 18:00-20:00

חוויה מגבשת לכל המשפחה! הרפתקה המשלבת מופעים אינטראקטיביים, הפעלות ויצירה והופכת את המשתתפים לגיבורי היום, בשילוב עמדות איפור, תאורה מכושפת ופסקול מיוחד!

18:00 בניין העירייה הישן: מספר סיפורים "הפנטזיה פה"

18:30 פינת הבאר: הצגה "המשפחה בממלכת החלומות" מבית JOVLE. האביר, הפיה והשדון יוצאים עם כל המשפחה לארץ החלומות כדי לנצח את המכשף הרע, כאשר הקהל לוקח חלק פעיל. ההצגה מעודדת עבודת צוות, יצירתיות ומעניקה כלים להתגברות על הפחד.

20:00 בר רחוב: "סלאם ספרים" משוררי ספוקן וורד יחד עם מוזיקאי מבצעים גירסאות חדשות ופרשנות מעודכנת לספרים הגדולים בלייב.יום שני 17.6.19 הפנינג סיפורים עם "פנפרה אספלט" 18:00-20:00החבורה הקומית "פנפרה אספלט" מגיעה אל שבוע הספר של ראשון לציון מצ'ורבהסטן הרחוקה (והדמיונית) כדי להעתיק את השבוע למחוזם. החבורה תקבל את העוברים ושבים במופע מוסיקלי, פעלולי להטוטנות ופעלולי אקרובטיקה. ברחבי המדרחוב יפעלו בנוסף סדנאות יצירה ייחודיות.

18:00 בניין העירייה הישן: מספרת הסיפורים שני וייסמן במסע סיפורי בעקבות "חומפס הדב עם הפס" ו"חנן הגנן".

18:30 פינת הבאר: הצגה "חברים על הגשר" תיאטרון אורנה פורת. בין שני חברים הכי טובים בעולם, מתפתח ויכוח גדול המוביל לריב נוראי שבעקבותיו הם לא רוצים לדבר או לראות זה את זה. נגר חביב וחכם שמגיע לכפר מלמד אותם בדרך מפתיעה שחברות היא הדבר הכי חשוב.

20:00 בר רחוב: "סלאם עברית" יחד עם ג'ימבו ג'יייום שלישי 18.6.19 "פסטיבל מהאגדות" 18:00-20:00

פסטיבל מהאגדות לכל המשפחה! פיטר פן וקפטן הוק בקרב מיוחד יחד עם דמויות מוכרות מהסיפורים האהובים על כולנו שיופיעו לאורך המדרחוב, אליהם יצטרף ה"הספרן" – אספן הספרים החוקר ושואל את עוברי הדרך אם נתקלו בספרים שמחפש. בנוסף יכלול הפסטיבל עמדת צילום מעוצבת עם שלל תלבושות ואביזרים וסדנאות יצירה.

18:00 בניין העירייה הישן: מספר הסיפורים מ"עולם האגדות"

18:30 פינת הבאר: הצגה "הספרייה התבלבלה" תיאטרון בלבלו. ילד מגיע לספרייה כשהוא תר אחרי הסיפור "מיץ פטל". הספרן המלומד שולח אותו למסע בעקבות הספר, המוביל להרפתקה מופלאה הכוללת את "פלוטו" הכלב, "האריה שאהב תות", "דירה להשכיר" ועוד.

20:00 בר רחוב: "בין קצב למילים"


יום רביעי 19.6.19 הפנינג "דמויות מהסיפורים" 18:00-20:00


חוויה לכל המשפחה! מופעים אינטראקטיביים, עמדות איפור, מתחמי הפעלות ויצירה ההופכים את המשתתפים לחלק מהסיפורים המוכרים והידועים. אירוע קונספט איכותי ומגובש למען חוויה חד פעמית לכל משתתף.

18:00 בניין העירייה הישן: מספרת הסיפורים נויה שטרייפלר בהפעלה תיאטרלית של ספר הילדות האהוב "קטנה גדולה" מאת אורי אורלב.


18:30 פינת הבאר: הצגה "ג'ק ואפון הפלא" תיאטרון קוקייה. ג'ק מוכר, בלית ברירה, את פרחו האהוב תמורת שק אפונים. בניגוד להיגיון ולפי חוקי הדמיון, צומח האפון אל מעבר לעננים ומזמין את ג'ק אל עולם של ענקים.

20:00 בר רחוב: "פואטרי רחוב" עם אריק אבר והלהקה


יום חמישי 20.6.19 פסטיבל "אליס בארץ הפלאות" 18:00-20:00

פסטיבל לרגל חגיגות 80 שנה לסיפור שכולנו גדלנו עליו – "אליס בארץ הפלאות", אשר יכלול סדנת ריקוד היפ-הופ יחד עם דמויות הסיפור, מופעים אינטראקטיביים, עמדות איפור, מתחמי הפעלות ויצירה ההופכים את המשתתפים לחלק מהסיפור וסדנת הולה הופ בסגנון הזחל.

18:00 בניין העירייה הישן: מספר הסיפורים עומר ראובני על "המילה המנצחת" ו"המלך מידאס" בליווי כלי נגינה.

18:30 פינת הבאר: הצגה "האוצר שאינו נגמר" תיאטרון אורנה פורת. סיפור אגדה מופלא העוסק באח ואחות המקבלים מאביהם במתנה שטח אדמה ומבטיח להם ש"באדמה חבוי אוצר".

בר רחוב: "שירה להשכיר" מיטב אמני השירה המדוברת מבצעים שירי משוררים בגרסה חדשה ומקורית בליווי מוזיקה חיה.


יום שישי 21.6.19 "רוקדים ספרים" 9:00-14:00

סדנה אקטיבית עם רקדנים מקצועיים מתחום אמנויות הרחוב יפתיעו כדמויות מהסיפורים המוכרים וירקידו את הקהל.


הכניסה חופשית לכל האירועים


בוק טראק - הספרייה הניידת ברחבי שכונות ראשון לציון

השנה ה-בוק טראק מאפשר לתושבים ליהנות משבוע הספר בשכונה שלכם! חוויית ספרים ייחודית בשוק "קח-תן", בו התושבים מוזמנים להביא את הספרים שלהם ולהתחדש בספרים של אחרים עם המלצה אישית! לצד הבוק טראק יפעל בית קפה באווירת פריזאית וכן יתקיימו פעילויות חווייתיות לילדים ולמבוגרים: דמויות מהסיפורים שיפגשו את הילדים, חבורה קומית מוזיקלית שתפעיל את הקהל, פעלולי להטוטנות ואקרובטיקה ועוד.

בואו לקחת חלק בחוויה חד פעמית מתחת לבית מדי יום בשעות 18:00-20:00 בגינות הבאות:

16.6.2019 רמת אליהו – גן מנשה

17.6.2019 גן בעברית

18.6.2019 שיכון המזרח – ברחבת המתנ"ס

19.6.2019 נווה חוף

20.6.2019 נחלת יהודה 360


הכניסה חופשית


היכל התרבות, ראשון לציון

"נשים גדולות בספרות העברית"

מסע קולנועי אחרי יוצרות בספרות הישראלית - הקרנה של סרטי תעודה ביוגרפיים על משוררות בולטות בשדה התרבות העברית – מרים ילן שטקליס ויונה וולך, המפגישים בין שירה וספרות, לבין תעודה וקולנוע, ולאחריהם שיחה אישית עם יאיר קדר, יוצר מיזם "העברים".

יום שלישי 18.6.19 בשעה 19:00 הקרנת הסרט "7 הסלילים של יונה וולך"

מסע קולנועי אל עולמה של יונה וולך – משוררת אגדית ופורצת גבולות, שמתה בגיל צעיר, מותירה אחריה מיתוס ושובל מעריצים. יותר מ-25 שנה לאחר מותה, מתגלים שבעה סלילי הקלטה מהריאיון שהעניקה וולך לעורכת הלית ישורון לפני מותה.


יום רביעי 19.6.19 בשעה 19:00 הקרנת הסרט "לבדיתי – האגדה על מרים ילן שטקליס"

בדירה קטנטנה בירושלים, מוקפת בובות וחתולים, כתבה מרים ילן שטקליס את שירי הילדים שכבשו לבבות של דורות שלמים – "הבובה זהבה", "הסבון בכה מאוד", "מיכאל" ואחרים. הבמאי ראובן ברודסקי צילם, ערך, עיצב, ביים וכתב אגדה רוסית שמספרת באמצעות המיניאטורות שנוצרו במיוחד לסרט וראיונות עם מכריה – את סיפורה של מרים ילן שטקליס, כלת פרס ישראל הראשונה לספרות ילדים, גדולת משוררי הילדים הישראלית.

הכניסה חופשית חופשית לכל האירועיםמוזיאון ראשון לציון:

יום חמישי 20.6.19 "ברית עם מילה 2019" 18:00-22:30

ערב לימוד ועיון בארון הספרים הישראלי עם מיטב הכותבים, האמנים והיוצרים אשר יחשפו את סודות כתיבתם ומקורות השראתם. מפגשים ספרותיים מרתקים רבי עוצמה ואהבה למילה, ספר וצליל.

"נשים כותבות" 18:00-19:45

"מיכאלה" - מירה מגן על המחיר שגובה ילדות אומללה ועל ההתמודדות עם בחירות הרות גורל בחיים.

"אישה מעבר לים" - שרית ישי לוי רומן מסעיר על שלוש נשים הקשורות בנימים של אהבה, שנאה, שברון לב,דם ודמעות.

"היה הייתה" - יעל נאמן סיפור על גיבורה אלמונית. במפגש נדון בזכות להישכח, ובבחירה להנציח את זו שביקשה להישכח.

"האחרות" - שהרה בלאו מותחן פסיכולוגי המעמת את אתוס האימהות עם המיתוס היהודי. יצירה מקורית ורבת מעוף.

"שפת אם – "מופע מוסיקלי. דיאלוג מרתק בין מוסיקה למילים המבוסס על שיריה של אגי משעול. משתתפים: אגי משעול, לי גאון, מיכל חכם, מאיה משעול ודקל טוביה.


"יצירה משפחתית מוסיקלית" 19:45-22:30

"בלוז לנעמי" - תמר גלעדי מביאה אל הבמה את מיטב שיריה של נעמי שמר בביצועים אישיים המאירים אותם באור חדש. פסנתר: רמי הראל.

"שירים מבית אבא" - הזמרת סי היימן בביצועים מחודשים לשירי אביה, נחום היימן, וסיפורים נדירים מהחיים לצדו. מוסיקאי: אלעד שודלר.

צילום: מירי נחמיאס"ליבי הפנימי" – מסע מיוחד המבוסס על שירתו האהובה של יהודה עמיחי, עם עמנואלה עמיחי.

"בית אבי" - רועי זו-ארץ במופע אישי, שירים ומנגינות מהבית, מסע מוסיקלי שמאגד בתוכו פיסות של רגעים מהילדות ועד לבגרות.

"ניגון משפחתי" - סיפורים אישיים, מרגשים ומשעשעים. מסופרים ע"י איתמר, בנו של סשה ארגוב. בהשתתפות: כלתו גבי ארגוב והנכדה נועה ארגוב.


בשל הביקוש הרב מומלץ להזמין כרטיסים מראש:

עלות: 75 ₪ למזמינים מראש 85 ₪ בערב המופע,.

טל: 03-9650494, 9537000 – 03


בנוסף באולם מופת ייערך טקס זוכי תחרות הכתיבה הארצית ע"ש הסופרת ריקה ברקוביץ ז"ל מטעם "אגודת הסופרים", בו יקחו חלק 71 תלמידים זוכים מבתי ספר יסודיים מרחבי הארץ.

ריקה ברקוביץ ז"ל, סופרת ומשוררת, תושבת העיר ראשון לציון אשר כתבה את המנון העיר, הלכה השנה לעולמה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בראשון לציון. פצוע קל

התקבל בוואטסאפ האדום 058-5585106

מערכת האתר | | תגובות: 14


יום שבת שעה 17:00 בשד מוטה גור נהג כנראה איבד שליטה . כונני איחוד הצלה העניקו טיפול ראשוני לצעיר כבן 20 במצב קל


התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר לא נוהגים טסים
  הגב 15.06.19 17:25
 • אורח
  מזל שהעץ עצר אותו ולא ילד או אמא עם עגלה שיצאה לעשות סיבוב אחה"צ.
  הגב 15.06.19 17:51
 • אורח
  כמה נכון!
  15.06.19 19:38
 • אורח
  עוד שירוקו לאוסף
  הגב 15.06.19 18:03
 • אורח
  מה יהיה בסוף?? אלוהים אני לא מבינה את זה,איך יש כל-כך הרבה תאונות במדינה כזו קטנה יחסית למדינות אחרות?!
  הגב 15.06.19 18:04
 • אורח
  התרגלנו שסומכים על המזל. "יהיה בסדר" היא סיסמתם של נהגים פורעי חוק וחסרי אחריות. מוזמנים להאזין לחראקות בכיכר ברח' גדולי ישראל בלילות, לאופנועים חסרי צינור מפלט ולטרקטורונים. מארב פשוט היה מניב תוצאות. ככה מקבלים "ביטחון" להעלות את הרף.
  הגב 15.06.19 18:35
 • אורח
  אתה צודק מאד! שלשום היו חראקות, כתמיד, בשכונת קדמת ראשון, בירידה של ויקטורי לרח' סגל... קבוע בסופשים אבל אין פקחים, אין שוטרים - עד שיקרה אסון
  15.06.19 22:48
 • אורח
  לא יודע אך נותנים להם ריאשיונות
  הגב 15.06.19 18:45
 • אורח
  ממשיכים להשתולל בחסות העונשים ההזויים של בתי-המשפט ההזויים !
  הגב 15.06.19 18:55
 • אורח
  נוהגים בחוסר זהירות מוחלט! מסמסים בנהיגה, מדברים בטלפון, שותים ועולים על ההגה והנה התוצאות והכי עצוב שלא למדים ממשיכים לנהוג ולחשוב "לי זה לא יקרה"
  הגב 15.06.19 19:40
 • אורח
  מיסכנים ההורים שלהם מגדלים אותם כל כך יפה וזה משהם מקבלים דאגות ועצה
  הגב 15.06.19 21:58
 • אורח
  לומדים נהיגה 2 ידיים. מסיימים ללמוד יד אחת. אחרי זה מסמסים. וזה מה שקורה
  הגב 15.06.19 22:16
 • אורח
  אנשים מתעסקים הם טלפונים לא מרוכזים בזמן נהיגה וזה מה שקרה
  הגב 15.06.19 23:04
 • אורח
  כולכם גיבורים עם העצות
  הגב 16.06.19 00:24

חוף פלמחים נסגר לכלי רכב

עומס בחוף הים

אבי בר | | תגובות: 0

יום שבת 15/6 רשות הטבע והגנים מודיעים על עומס בכניסה לחוף הים בפלמחים ונסגרה הכניסה לרכביםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! הפסד האליפות של מכבי ראשל"צ בכדורסל; פינות האכלה חדשות לחתולים בעיר; כמה זוגות התגרשו בעיר בשנה האחרונה? שריפת הקוצים בבית חנן; המדריך לאירועי שבוע הספר; תוכנית "בית ספר למוזיקה" מגיעה לראשון; כל זאת ועוד בסיפורי העיר ראשון

למי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עוד שבוע עבר על העיר ראשון לציון שהיה גדוש באירועים: שפיטה הגיעה לפתיחת הבר רחוב, גיא לוין זכה בתואר סגן אלוף אירופה בשחמט, תוכנית לילה שקט חוזרת לחופשת הקיץ, קייטנות חדשות לילדים ועוד סיפורים על העיר ראשון לציון. אז בואו נתחיל


ביטחון, פלילים ומשפט

ביום שני 10.6 לפנות בוקר צוותי מכבי האש פעלו בשריפה ברחוב יעקובזון בבית עסק באזור התעשייה הישן של ראשון לציון. נגרם נזק אין נפגעים.

דיווח וצילם דימה נבוטואובסקי


ביום חמישי שישה צוותי כיבוי פעלו בשריפת קוצים בתוך הישוב בית חנן הנמצא בסמוך לכביש 42 (יישובי נטעים – פלמחים).

צילום: פיקוד מרכז


תאונות הדרכים שוב בכותרות - השבוע התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בשדרות רחבעם זאבי בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 3 פצועים במצב בינוני, בהם: נער כבן 15 עם חבלות ראש ובטן וצעיר כבן 19 עם חבלות ראש ובטן לבי"ח איכילוב וגבר כבן 48 עם חבלה בחזה לבי"ח וולפסון.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

שוטרת תושבת ראשון לציון נאשמת כי רשמה דו"חות תנועה כוזבים לנהגים בבת ים. שוטרת סיור ביחידת התנועה של מרחב איילון המתגוררת בראשון לציון נאשמת על ידי מח"ש כי רשמה במספר מקרים רשמה דו"חות תנועה כוזבים לנהגים בבת ים אשר נדרשו בעקבות הדו"חות לשלם קנסות כספיים. הכתבה פורסמה לראשונה באתר פוסטה

http://posta.co.il/article/435345646-2/חדשות העיר

נתחיל במכבי ראשון לציון בכדורסל שהפסידה את תואר אליפות המדינה והסתפקה בתואר סגנית, מכבי תל אביב.

צילום: הדף הרשמי של רז קינסטליךהתרגיל עבר בהצלחה! המרכז הרפואי שמיר- אסף הרופא ערך תרגיל חירום המדמה פינוי פצועים באירוע רב נפגעים.

צילום: מרכז רפואי שמיר אסף הרופא


הפתרון למצב התחבורה הציבורית והפקקים יצירת מקומות עבודה לתושבים על מנת שישארו בעיר ולא יבזבזו זמן על נסיעה למקום העבודה, כך אמר ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך בכנס שעסק בתחום התחבורה ופקקים בישראל.

צילום: הדף הרשמי של רז קינסטליךעיריית ראשון לציון ממשיכה בפעילות למען החתולים. ביום חמישי הציבו 3 תחנות האכלה חדשות ובסך הכל הוצבו כבר 18 תחנות האכלה לחתולים בראשון לציון. התחנות החדשות הוצבו בגינת הצופים ברחוב גורדון, ברחוב אבני החושן פינת ה' באייר רחוב רבי אייזיק איזידור, פינת גוסטב הרץ.


בנוסף הודיעה העירייה על מבצע לצמצום הרעש בלילות בראשון לציון במהלך החופש הגדול! מאבטחי החברה לביטחון יוצבו ב – 26 אזורים המועדים לפורענות בין השעות 22:30 – 03:00 . החברה לביטחון מחפשת עובדים לפרוייקט - דרושים/ות מאבטחים לפרויקט מגיל 20 + בעלי רכב/קטנוע שכר עד 50 ₪ שעה לפרטים 053-7683051

לפרטים נוספים: http://www.be106.net/231/30876השבוע פרסמנו במדור הנדל"ן שלנו: באיזה מחיר באמת נמכרו דירות בתקופה האחרונה ברחבי ראשון לציון ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

http://www.be106.net/231/30891


הנהלת בתי הדין הרבניים פרסמה השבוע את נתוני הגירושין בישראל לשנת 2018 על פי הנתונים בעיר ראשון לציון חלה ירידה של 8% במקרי הגירושין

ראשון לציון437- שנת 2017404- שנת 2018ירידה של 8%


יוזמה חדשה בחי כיף. כ 80 חניכי תנועת הצופים בעיר יסייעו בשדרוג חצרות קיימות ובניית חצרות חדשות לבעלי החיים במתחם החי כיף.


הישגי העיר

המורה מיכה טלמור מבי"ס זלמן ארן בראשון לציון זכה בפרס וילנאי לידיעת הארץ של משרד החינוך.
הישג מדהים לתיכון הטכנולוגי נעמ"ת בראשון לציון! תוך עשור אחוז הנשירה ירד מ – 50% ל – 2% בלבד ובית הספר נבחר למצטיין רשת נעמת.גיא לוין תלמיד חט"ב זלמן ארן וחניך מועדון השחמט בראשון לציון זכה בתואר סגן אלוף אירופה במשחקי בזק בשחמט

צילום: מועדון השחמט ראשון לציוןהודעות לתושבים

קייטנת החי כיף חוזרת! החלה ההרשמה לקייטנת הקיץ של החי כיף בראשון לציון המאפשרת להורים לבחור את משך הקייטנה; הקייטנה מיועדת לילדים בגילאי 5-10

לפרטים מלאים

http://www.be106.net/231/30851

צילום גיא חמויעיריית ראשון לציון תפעיל קייטנה ייחודית למצויינות "יוצאים מהמסך" (במרכז רון ורדי) בו כל משחקי המחשב האהובים על הילדים "מתעוררים לחיים" והמשחקים הופכים לתלת מימד ובגודל אנושי לפרטים והרשמה 054-3548222פיקוד העורף הודיע על שינוי בשיטת האזעקות בראשון לציון! העיר חולקה ל – 2 אזורי התרעות "ראשון מזרח" ו"ראשון מערב" ואזעקת האמת תופעל רק באחד האזורים. על מנת לבדוק לאיזה אזור אתם שייכים היכנסו ללינק http://www.be106.net/231/30884לידיעת החיילים ותושבי ראשון לציון! החל מיום (שלישי 11.6) בוטל קו הבוקר של אגד לבית החולים אסף הרופא.השירות העירוני בוואטסאפ מתרחב! מהיום יוכלו תושבי ראשון לציון לפנות למוקד העירוני בנושא ניקיון ותברואה באמצעות מספר וואטסאפ ייעודי 054-5546763


אירועים בראשון לציון

מדריך האירועים לחגיגות שבוע הספר בראשון לציון! החל מיום ראשון 16.6 מדרחוב רוטשילד ילבש חג עם הפעלות והצגות ילדים, מופעי תרבות ומוזיקה במוזיאון ובהיכל התרבות והבוק טראק - הספרייה הניידת שתגיע לשכונות העיר. פירוט האירועים המלא בכתבה http://www.be106.net/231/30536

תמונת ארכיון עיריית ראשון לציוןאוהבי הסקייטבורד בכל הגילאים מוזמנים לתחרות הסקייטבורד שתתקיים ביום רביעי 19.6 בסקייטפארק ראשון לציון

צילום: מועדון התדר


אודישנים לתכנית "בית ספר למוסיקה" יתקיימו ביום שני 17.6 בין השעות 16:00-20:00 בקניון עזריאלי ראשונים קומה 2 מול קסטרו


פעילות פנאי חדשה בראשון לציון! מידי יום חמישי יתקיימו בגן המושבה מפגשי "מדיטציה בטבע" כחלק מאירועי קידום הבריאות בעיר. הפעילות תתקיים בשעה 18:30.

צילום: עיריית ראשון לציון
מצעד הגאווה ייצא לדרך ביום שישי הקרוב 21.6.19 לפרטים מלאים

http://www.be106.net/231/30618


ונסיים בפתיחת עונת הקיץ של הבר רחוב במדרחוב רוטשילד. הפתיחה החגיגית נערכה בהופעה של הזמרת שפיטה

סרטון: מרכז הצעירים ראשון לציון

שבת שלום מערכתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המורה מיכה טלמור מבי"ס זלמן ארן בראשון לציון זכה בפרס וילנאי לידיעת הארץ של משרד החינוך.

אל הטקס החגיגי הגיעו 41 תלמידי בית הספר עם שלטי עידוד לטלמור בהם כתבו כי הם גאים ואוהבים אותו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


השבוע (רביעי) התקיים טקס הענקת פרס וילנאי לידיעת הארץ בו הוענקו פרסים לשישה מורים מכל הארץ. מבין המורים הזוכים זכה המורה מיכה טלמור מבי"ס זלמן ארן – גימנסיה גן נחום בראשון לציון. הטקס אשר התקיים בבית החייל התקיים במעמד מנכ"ל משרד החינוך מר שמואל אבואב, חגי גרוס מנהל מינהל חברה ונוער וויקי ניצן מנהלת מינהל חברה ונוער במחוז מרכז.

אל הטקס באו לעודד 41 תלמידים - מש"צים ומש"בים, חלק מקבוצת המנהיגות שלי של השש שנתי, והם רק קבוצה מייצגת מכלל התלמידים שרצו לבוא ולעודד ולשמוח עם מורם. בנוסף הצטרפו מנהלי החטיבה והתיכון של בי"ס זלמן ארן.

בנימוקי הבחירה שבחו את טלמור על עבודתו בבית הספר לקדום פעילות השל"ח בבית הספר שנחשבת לבין המרשימות במחוז מרכז של משרד החינוך.
להלן נימוקי הבחירה:

"מיכה הוא מורה ותיק, המלמד של"ח וידיעת הארץ זה 15 שנה. במהלך שנה אחת בלבד, הצליח לבנות בבית הספר פעילות של"ח מהמרשימות במחוז, ובמהלך השנים מינף מפעל ענק ומפואר זה לעשייה שש שנתית. מיכה הוא מורה פורץ דרך ועמוד תווך בבית הספר. הוא מוביל תהליכים משמעותיים ומספק השראה לצוות בית הספר, לתלמידים ולהורים. מורים רבים פונים אליו לקבל את עצתו בנושאים שונים. בזכות פועלו מקצוע השל"ח היה למשמעותי בבית הספר מכיתות ז' ועד כיתות י"ב. בנוסף להיותו מורה של"ח, מיכה משמש רכז טיולים לכלל הכיתות, רכז של"ח בחטיבת הביניים, מורה תומך בש"ש-ב"ש, מורה וחונך למורים חדשים, מנהל קורס מירון.
בנוסף מיכה עוסק בכתיבה ומאמריו מתפרסמים בבמות שונות, כגון בחוברת "הטיול ככלי חינוכי ערכי".


מיכה הקים אימפריית מש"צים בבית הספר, שהיא מקור לגאווה בית ספרית. המש"צים פועלים בכל שכבות הגיל ומדריכים ביש"מים, במסעות ובגיחות. הם מגלים מוטיבציה וחשים שייכות לאשכול וגאווה על היותם חלק ממנו. הבוגרים שותפים בצורה פעילה ומשמעותית בהנהגת המש"צים המחוזית ובשדרת ההדרכה של הקורסים ויוצאים לקורסים מתקדמים. עם שותפו לצוות, הוא מקיים את תכנית של"ח כנדרש ומשלב אותה בכל תחומי הדעת להעצמת למידה משמעותית ואיכותית.


המסעות בבתי הספר שינו את פניהם לממ"ש, ומיכה מוביל מסע כוכב בתהליך ההכנה למסע ארוך ומשמעותי. מסע שותפים מורים ותלמידים – והם מובילים את המסע על כל שלביו. לת"ת ותל"מ הם חלק בלתי נפרד במסע.
מיכה בעל יכולת להגשים חלום במציאות – בדבקות, בנחישות, בהתמדה ובהשקעה אינסופית.
מיכה מגלה מסירות רה, אחריות, מקצועיות, יצירתיות, יוזמה ויכולת להוביל ולרתום שותפים נוספים אל הדרך אגב יצירת התלהבות בקרב כולם. האו שמות משמעותית ביותר לתלמידים. הוא קשוב להם ומצליח לגרום גם לתלמידים שנשרו בדרך ושוויתרו על עצמם להאמין בעצמם מחדש. מיכה שותף מלא בהובלת בית הספר לאיכות ומצוינות."

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמה משמח לקרוא כתבה כזו! יישר כח מיכה. המשך בעבודתך המצויינת!
  הגב 15.06.19 13:53

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

הפתרון למצב התחבורה הציבורית והפקקים יצירת מקומות עבודה לתושבים על מנת שישארו בעיר ולא יבזבזו זמן על נסיעה למקום העבודה, כך אמר ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך בכנס שעסק בתחום התחבורה ופקקים בישראל

קינסטליך הגיע לכנס בתור נציג המרכז לשלטון המקומי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: הדף הרשמי של רז קינסטליך


ראש העיר, רז קינסטליך השתתף השבוע (רביעי) בכנס חולץ פקקים שעסק בנושא התחבורה הציבורית בארץ. הוא הוזמן לאירוע בתור נציג המרכז לשלטון מקומי( קינסטליך מתפקד כראש תחום התחבורה בנוסף לתפקידו כסגן יו"ר המרכז השלטון המקומי). בכנס דיבר קינסטליך על החשיבות להעמיד לתושבים מקומות תעסוקה זאת על מנת להשאיר אותם בעיר ובכך למנוע את פקקי התנועה ובזבוז הזמן של התושבים על כבישי ישראל בדרכם למקום העבודה.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

אוהבי הסקייטבורד בכל הגילאים מוזמנים לתחרות הסקייטבורד שתתקיים ביום רביעי 19.6 בסקייטפארק ראשון לציון

האירוע מתקיים לרגל יום הסקייטבורד הבינלאומי. במהלך התחרות יתקיימו תחרויות על פי קבוצות גיל עד גיל 12 , נוער ובוגרים 18+.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מועדון התדר


לרגל ציון יום הסקייטבורד הבינלאומי יערך בסקייטפארק ראשון לציון, תחרות הגלגשת(סקייטבורד) המיועדת לאוהבי הסקייטבורד בכל הגילאים.

בתוכנית:

תחרויות הגלגשת לילדים עד גיל 12, נוער עד גיל 18, תחרות לבנות ותחרות לבוגרים מגיל 18+

המשתתפים יוכלו ליהנות מהופעות רוקנרול, דוכנים, טקס חלוקת הפרסים לזוכי התחרות ועוד הפתעות

האירוע יתקיים ביום רביעי 19.6.19 החל משעה 16:00 בסקייטפארק, רחוב הרצל 136

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ860 תלמידי ראשון לציון השתתפו בכנס התזמורות העירוני של תוכנית "בית ספר מנגן"- לעידוד לימודי המוזיקה בקרב התלמידים

בכנס ניגנו התלמידים יצירות שלמדו לאורך השנה המשלבות מוסיקה קלאסית לצד מוסיקה עכשווית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: בית ספר יפה נוף


השבוע (שלישי) התקיים בהיכל הספורט גן נחום כנס תזמורות שהוא אירוע השיא בפרויקט השנתי "בית ספר מנגן", פרויקט המשותף לחברה העירונית ראשון לציון, מינהל חינוך ולמרכז המוזיקה העירוני. במסגרת הפרויקט לומדים תלמידים מבתי ספר שונים ברחבי העיר נגינה על כלי תזמורת : קלרינט , סקסופון, חליל צד, חצוצרה וכינורות מתוך שאיפה להנחיל בהם את אהבת הנגינה ולעודד אותם להמשיך את לימודי המוזיקה בקונסרבטוריון העירוני ואף להגיע לבגרות ברמת 5 יח"ל.

עוד השתתפו בכנס: מ"מ ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך ,עו"ד ליאל אבן זוהר, מנכ"ל החברה העירונית - אלי פולק, ראש מינהל חינוך- אטי אדר, המפקחת למוזיקה מטעם משרד החינוך - אורנה חריטן ומנהלת מרכז המוסיקה העירוני- שולי קורן רגוניס.
בפרויקט משתתפים כ-860 תלמידים מ- 15 בתי ספר שונים בהם: רננים, רוזן, ניצנים, מקיף ה', עין הקורא, כרמים , אביבים, חט"ה רבין, מרחבים, יפה נוף ותזמורת הנוער של הקונסרבטוריון. התלמידים הציגו בכנס יצירות אותם למדו לאורך השנה המשלבות מוזיקה קלאסית לצד מוזיקה עכשווית ושירים עממיים. כמו כן, מספר יצירות בוצעו על ידי כל התזמורות יחד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:


"זו הייתה חוויה נהדרת, יש לנו ילדים מוכשרים בראשון לציון. תרומתה של המוסיקה לפיתוח החשיבה המוזיקלית, היצירתיות והביטחון העצמי ידועה וראינו היום איך זה בא לידי ביטוי. ישר כוח לכל מי שלקח חלק בכנס".


מנהלת מרכז המוסיקה העירוני , שולי קורן רגוניס :

"זהו יום חשוב למוזיקה ולילדים בראשון לציון. העיר עברה מהפכה מוזיקאלית מגן ועד תיכון. הפרויקט מפגיש לראשונה ילדים עם כלי נגינה שונים ומאפשר להכיר להם להיחשף לעולם מוזיקאלי עשיר לצד אהבת הנגינה. אנו רואים כי הפרויקט מעודד את התלמידים להמשיך בלימודי הנגינה ולהתמקצע בתחום."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התרגיל עבר בהצלחה! המרכז הרפואי שמיר- אסף הרופא ערך תרגיל חירום המדמה פינוי פצועים באירוע רב נפגעים

בתרגיל השתתפו צוות בית החולים, פיקוד העורף, משרד הבריאות, כוחות הכיבוי ומד"א. ד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי: "לצערי הרב, בשנה האחרונה אנו עדים בארץ לתרחישים דומים ואירועים ביטחוניים שונים שבאו עלינו מצפון ומדרום, ולכן המוכנות והתרגול של כולנו, כאן במרכז הרפואי שמיר, שהוא הבית חולים הגדול בשפלה והקרוב ביותר לנתב"ג- קריטי וחיוני מאוד".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המרכז הרפואי שמיר - אסף הרופא


המרכז הרפואי שמיר- אסף הרופא ערך השבוע (חמישי), תרגיל חירום בשיתוף פיקוד העורף , משרד הבריאות, כוחות הכיבוי וההצלה ומד"א, בו נבחנו כל מערכות המרכז הרפואי בתרחישי קיצון ומצב חירום בעורף. במסגרת התרגיל תרגלו פינוי פצועים באירוע רב נפגעים בבית החולים.


ד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי:

"אני מבקשת להודות בהזדמנות זו לכל אחת ואחד מכם על המאמץ האדיר וההשקעה לפני ובמהלך התרגיל החשוב שקיימנו היום. המוכנות, הנחישות, האכפתיות והמקצועיות של כל הצוותים היתה ניכרת לאורך כל שלבי התרגיל. אני מודה לפיקוד העורף ולמשרד הבריאות על שיתוף הפעולה ההדוק ומקווה כי הלקחים מהתרגיל יילמדו במהירות וייושמו, הלכה למעשה בשטח, תוך זמן קצר. תודה למד"א ולכוחות הכיבוי וההצלה על השת"פ.

לצערי הרב, בשנה האחרונה אנו עדים בארץ לתרחישים דומים ואירועים ביטחוניים שונים שבאו עלינו מצפון ומדרום, ולכן המוכנות והתרגול של כולנו, כאן במרכז הרפואי שמיר, שהוא הבית חולים הגדול בשפלה והקרוב ביותר לנתב"ג- קריטי וחיוני מאוד".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
15.06.19 12:47
שטח פרטי ברחוב קאפח, ליד קופת חולים.זורקים זבל, סקיות ניילון עפות באוויר...גואל נפש!!! למי אפשר לפנות?
אורח
15.06.19 12:45
דטח פרטי ועזור ברחוב קאפח, ליד קופת חולים.זוררים זבל, סריות מיילות אפטת באוויר.גועל מפש! לצי אפשר לפנו?
אורח
15.06.19 08:11
מדוע אין קו ישיר מראשון לעתיד ים תל אביב.
אורח
13.06.19 19:42
הצלצול בבית ספר זיו כרמים מחריש אוזניים ןגורם עוול לכל השכנים.
אורח
12.06.19 11:23
נושא החנויות בשכונת נווה דקלים על הפנים רבים מתושבי השכונה שלהם יש חניות פרטיות משאירים את הרכב בחוץ ותופסים את החניות הציבוריות ואנחנו מחפשים ברחוב ולא תמיד מוצאים
אורח
14.06.19 18:15
צודק
אורח
10.06.19 20:03
למה כבר אין בחוף הים בסוף החוף את הפינה עם השולחנות והמנגלים שהיינו כל שישי מגיעים לשם ועושים על האש והילדים היו משחקים במיתקני השעשועים
אורח
15.06.19 10:38
כי זה מקור לבאלגן ליכלוך שיכורים קטטות ובבונים
אורח
10.06.19 00:00
להחזיר את קו 175שהיה ממש עוזר וטוב לתושבי רמת אליהו בבוקר לתל אביב .כי במצב של היום אין תחלופה רק קו 163שלו מחכים כל שעה.וגם מאחר !!!
אורח
14.06.19 18:16
נכון
אורח
14.06.19 18:16
נכון
הצג תגובות נוספות
אורח
09.06.19 10:09
מה עם מכת הנטושים בעיר?


מכבי ראשון לציון בכדורסל הפסידה את תואר אליפות המדינה והסתפקה בתואר סגנית האלופה מכבי תל אביב

מול אלפי אוהדים נוצחה ראשון לציון בתוצאה 75:89

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
דף האינסטגרם של מכבי ראשל"צקבוצת מכבי ראשון לציון הגיעה להיכל מנורה הערב (חמישי) בתקווה גדולה להביא לעיר ולאוהדיה את תואר אלופת המדינה בכדורסל. התקווה התנפצה לשחקנים לאחר שבסיום המשחק מי שהניפה את צלחת האליפות הייתה מכבי ת"א. בסיום המשחק ומול אלפי אוהדים שעודדו לאורך כל המשחק את השחקנים, נוצחה הקבוצה בתוצאה 75:89.

שחקני מכבי ראשון נלחמו לאורך המשחק והצליחו לצמצם את הפערים אך ברבע הרביעי של המשחק החלה מכבי לצבור פער ששחקני ראשון לא הצליחו לצמצם.

למרות המשחק המותח מי שתפס את כותרות הוא שמעון מזרחי, יו"ר מכבי ת"א, שבסיום המשחק התרגש מהזכייה ונתפס במצלמות עם דמעות בעיניים.


ראש העיר רז קינסטליך שנכח במשחק הודה לשחקנים על העונה ואמר:

"רצינו, קיווינו והאמנו...
תודה מכבי ראשון לציון על שנה מופלאה ומרתקת עם זכייה בגביע ווינר, גמר גביע המדינה וגמר הפיינל פור.
תודה לאלפי האוהדים הכתומים שליוו את הקבוצה, הגיעו ודחפו אותה כשחקן שישי.
ותודה כמובן לשחקנים ולצוות המקצועי והניהולי. ראשון לציון גאה בכם מאוד!"

צילום: הדף הרשמי של רז קינסטליך
צילום: דף האינסטגרם של מכבי ראשל"צ

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה דב צור?????????????????????????
  הגב 14.06.19 16:48
 • אורח
  עם דב צור זכינו באליפות עם המנחוס קינסטליך הפסדנו האמת? זה נבלה וזה טריפה
  הגב 16.06.19 08:26

מחר (שישי 14.6) יערוך מקיף י' יום קהילה לתושבים עם דוכני מזון, בגדים, הגרלות פרסים ועוד, לזכרה של תלמידת ביה"ס, ליאל בבלר ז"ל; כל ההכנסות יתרמו לפעילות תלמידי ביה"ס לחינוך מיוחד שקמים בראשון לציון

הציבור מוזמן להגיע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


מקיף י' ע"ש אלברט איינשטיין מזמין את תושבי ראשון לציון, ליום קהילה חגיגי, שיתקיים מחר (שישי) לזכרה של תלמידת בית הספר ליאל בבלר ז"ל.

בתוכנית:

דוכני הפעלות, סלון יופי עם איפור, לק וציורי חינה , הגרלות נושאות פרסים, דוכני מזון, מכירת בגדים, עוגות ומאפים לשבת ובית קפה.

כל הכנסות האירוע יתרמו למען תלמידי בית ספר לחינוך מיוחד, שקמים.

האירוע יתקיים ביום שישי 14.6.19 בין השעות 9:15-11:30 בחצר חט"ב אבני החושן, רחוב ה באייר 2, נווה ים

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יהי זיכרה ברוך שהמשפחה של הנערה לא תידע עוד צער ורק שמחה על ליבם משפחה יקרה בשמי ובשם ביטחון סופר ברקת ראשלצ אנו מאחלים לכם ולכול תושבי ראשלצ שישי שמח והצלחה בכול אשר תלכו ותעשו יישר כוח
  הגב 13.06.19 21:51
 • אורח
  שהמשפחה לא תדע עוד צער, רק בשורות טובות ושמחות! יהי זיכרה ברוך!
  הגב 13.06.19 22:43
 • אורח
  יישר כח
  הגב 15.06.19 22:24

אינדקס בעלי מקצוע

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

שיניים

רוטשילד 37 חדר 214 ראשון לציון , 0544-561531

תיקונים, ריפודים, חידושים וניקיון תותבות. ניסיון של 35 שנים.

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

עורכי דין

החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

עיריית ראשון לציון דואגת לחתולים! היום חמישי הציבו 3 תחנות האכלה חדשות ובסך הכל הוצבו כבר 18 תחנות האכלה לחתולים בראשון לציון

התחנות החדשות הוצבו בגינת הצופים ברחוב גורדון, ברחוב אבני החושן פינת ה' באייר רחוב רבי אייזיק איזידור, פינת גוסטב הרץ.

אבי בר | | תגובות: 40
שלוש תחנות האכלה נוספות לחתולים הוצבו היום ומצטרפות לתחנות שהוצבו בשכונות נאות אשלים וברמב"ם. התחנות החדשות הוצבו בגינת הצופים ברחוב גורדון, ברחוב אבני החושן פינת ה' באייר רחוב רבי אייזיק איזידור, פינת גוסטב הרץ.

אפיון תחנות ההאכלה ומיקומם נעשה בשיתוף אגף שיל"ת (שירות לתושב) ועם התושבים המאכילים באותה השכונה בה יוצבו. במקביל הנחה ראש העירייה לתגבר את קצב עיקור החתולים חסרי הבית, בכל רחבי העיר. תושבים הנתקלים בחתולים הזקוקים לעיקור יכולים לפנות לשירות הווטרינרי העירוני בטלפון: באמצעות מוקד 106 או במייל: veterinar@rishonlezion.muni.il


רז קינסטליך, ראש העירייה:

"אני מודה לתושבות והתושבים הרבים התורמים מזמנם עבור שיפור תנאי המחיה של בעלי החיים. נושא זכויות בעלי החיים קרוב לליבי והוא יהיה על סדר היום העירוני בתקופת כהונתי."

ד"ר יונתן אבן צור, הווטרינר העירוני:

"מעבר לדאגה לרווחת בעלי החיים, הפינות המוסדרות יאפשרו לכידה יעילה יותר לצורך עיקור, סירוס ומתן חיסון. כמו כן יורחקו ממקומות בהם עלולים להתנכל להם. הפינות צפויות לשפר את מצבם הפיזי והתזונתי של חתולי הרחוב ויהוו מחסה מהגשמים בחורף וצל בקיץ. אני קורא במקביל לכל מי שיודע על חתול שזקוק לעיקור ליצור עמנו קשר ואנו נדאג להגיע ולעקר."


התפרסמו 40 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 13.06.19 20:36
 • אורח
  מתעסק בשטויות
  14.06.19 07:29
 • אורח
  ומי בחר בהם
  14.06.19 07:30
 • אורח
  הלוואי והיו משקיעים ככה בחסרי בית ובנזקקים שיש בראשון לציון זה הרבה יותר חשוב מחתולי רחוב מעצבנים שלא מפסיקים לילל
  הגב 13.06.19 20:37
 • אורח
  לשניהם צריך לדאוג!! זה לא בא על חשבונם. לרווחת האנשים יש ביטוח לאומי והמחלקה הסוציאלית. שאכן צריכים להשתפר ולא לשחק עם האנשים החלשים.
  13.06.19 21:05
 • אורח
  אתה משווה יללות של חתולים ליללות שלך ?
  14.06.19 07:19
 • אורח
  במידה וחתול נלקח לעיקור , האם מחזירים אותו לאותה שכונה שהוא נלקח?
  הגב 13.06.19 20:40
 • אורח
  כן. תמיד היה ככה.
  13.06.19 21:46
 • אורח
  לא.איך שמתחשק להם
  14.06.19 07:20
 • אורח
  עיריית ראשון דואגת גם לחמורים עמדת האכלה ענקית ברחוב הכרמל 20
  הגב 13.06.19 20:41
 • אורח
  חמורים יושבים בכנסת
  13.06.19 21:47
 • אורח
  נמאס כבר מהחתולים שנמצאים בכל חצר ובתקופות הייחום מייללים כל לילה וכל הלילה. העירייה מעסיקה קבלנים פרטיים לצורך העיקור והסירוס והם עושים טובה כשפונים אליהם באמצעות 106 ומגיעים רק בימים מסויימים. בשכונת אברמוביץ יש אין ספור חתולים. תטפלו בעניין !
  הגב 13.06.19 20:44
 • אורח
  בשביל זה הם פירסמו!! כדי שיבינו שהולך שינוי בעניין. בעזרת השם. ואכן לא יזיק אם יקצו משרה נוספת שתפקידה הבלעדי הוא עיקור חתולים !!!
  13.06.19 21:07
 • אורח
  שכונה אברמוביץ. אתם יותר מדי מפונקים. פעם חסר לכם חניות, פעם יותר מדי חתולים. תעברו לחולות ראשון לגור עם נחשים.
  13.06.19 21:49
 • אורח
  חתולים מרחיקים ג'וקים נחשים עכברים ומזיקים למינהם. כל עיר חייבת לדאוג לחתולי הרחוב!
  13.06.19 21:57
 • אורח
  הפינה מתאימה לחרקים לא לחתולים.צל בקיץ ונגד גשם בחורף.פחחח.
  הגב 13.06.19 20:56
 • אורח
  איך יורחקו מהמקום שאפשר להתנכל להם.הפינה היא המקום שאפשר להתנכל להם
  הגב 13.06.19 21:06
 • אורח
  כל הכבוד. הגיע הזמן...אבל כדי שזה אכן יצא לפועל יש להקצות משאבי אנוש נוספים. כלומר עוד לפחות וטרינר אחד שיעסוק רק בזה ולא על הדרך כשיש להם זמן בין מטלות אחרות... לתשומת ליבך קינטליך ❗️
  הגב 13.06.19 21:09
 • אורח
  יעסוק בעיקור... הכוונה...
  13.06.19 21:10
 • אורח
  אם יעסקו באופן רציני ושווף בעיקור החתולים תוך מספר שנים כמות ומצב החתולי רחוב ישתפר פלאים !! זאת השקעה שרווח בצידה לכל הנוגעים בדבר... לכולם: is לאוהבי החתולים, לשונאי החתולים. ולחתולים עצמם.
  13.06.19 21:12
 • אורח
  * באופן שוטף
  13.06.19 21:13
 • אורח
  איך ישתפר תוך שנים ? חתול יכול לחיות עשרים שנה ותוך כמה שנים פשוט יחסלו אותם בתחנות ההאכלה
  14.06.19 07:22
 • אורח
  תקרא מה כתוב... אפ יעקרו את החתולים מספרם יפחת בהדרכה ולא י״יצטרכו״ להשמיד אותם. הגיון פשוט
  15.06.19 21:59
 • אורח
  👍
  הגב 13.06.19 21:13
 • אורח
  כל הכבוד ליוזמה הברוכה מי שדואג לבעלי חיים ידאג גם לאנשים
  הגב 13.06.19 21:16
 • אורח
  אם ידאג לאנשים כמו שדואג לבעלי חיים לא צריך את העזרה שלו.לא דואג לבעלי חיים
  14.06.19 07:18
 • אורח
  אוכל בחינם לכלבים...
  הגב 13.06.19 21:36
 • אורח
  רופא הזה מטפל גם בעיקור להטב. הרשמה מהיום בחינם.
  הגב 13.06.19 21:52
 • אורח
  תקופת הכהונה של קינסטליך לא תזכר כתקופה טובה לחתולים
  14.06.19 07:24
 • אורח
  כל הכבוד על המודעות.
  הגב 13.06.19 23:23
 • אורח
  המודעות היא שהתושבים הם אלה שעוזרים לחתולים כמו שאמר ראש העיר
  14.06.19 07:26
 • אורח
  מתי יהיה מקום הסעדה לחתולים ברחוב תרמב קרוב לזבוטינסקי?? וברחוב דרובין פנת ברניצקי,ובפנת הרצל זבוטינסקי
  הגב 13.06.19 23:45
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר , דואג לכל דבר ,ישתבח שמו לעד
  הגב 14.06.19 06:51
 • אורח
  אולי יש דברים שדואג להם.אבל זה לא החתולים
  14.06.19 07:27
 • אורח
  כמה משלמים לך על כל כל הכבוד כזה?
  14.06.19 16:49
 • אורח
  אני אהבתי את ראש העיר הקודם אמנם לא בחרתי אבל היה מגיע לו להמשיך
  הגב 14.06.19 16:51
 • אורח
  רז לתשומת ליבך !! קריית- ראשון מלאה בחתולים ומאכלי החתולים שמים בכל מקום אוכל ובעיקר ביתי שמסריח בחום דחוף מאוד פינת האכלה מרוכזת ללהקות החתולים בשכונה .
  הגב 14.06.19 21:22
 • אורח
  אפשר לשים בגינת קלישר בשקמה?
  הגב 15.06.19 18:45
 • אורח
  תתחילו לדאוג לאנשים לפני החתולים
  הגב 16.06.19 08:27
 • אורח
  העיר מפוצצת מחתולים וכלבים בגללכם תתחיל לעבוד קינסטליך,מספיק להצטלם
  הגב 16.06.19 08:28

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו דירות בתקופה האחרונה ברחבי ראשון לציון ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב נווה אטיב והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב תורה ועבודה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי היישובים על פי נתוני רשות המיסים: הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש 4.2019

להלן נתוני העיר ראשון לציון:

רחובמספר חדריםנמכר במחירפרטי הנכס
אלירז שלמה 54 חדרים1.74 מיליון ₪שטח : 92 מ"ר קומה 1 מתוך 23 קומות
ההדרים 123 חדרים1.31 מיליון ₪שטח: 63.70 מ"ר קומה 1 מתוך 4 קומות
שזר זלמן 194 חדרים1.8 מיליון ₪שטח: 90.80 מ"ר קומה 5 מתוך 7 קומות
התזמורת 524 חדרים1.7 מיליון ₪שטח: 77.70 מ"ר , קומה 1 מתוך 7 קומות
פיינשטיין יונה צבי 74.5 חדרים1.75 מיליון ₪שטח: 94.60 מ"ר , קומה 2 מתוך 9
שדה נחום 125 חדרים2.19 מיליון ₪שטח: 119.19 מ"ר קומה 1 מתוך 9
הצופים 104 חדרים1.975 מיליון ₪שטח: 105 מ"ר , קומה 6 מתוך 9
רוטשילד 764 חדרים1.7 מיליון ₪שטח: 78 מ"ר קומה 2 מתוך 6
תורה ועבודה 362 חדרים1.1 מיליון ₪שטח: 50.78 מ"ר קומה 1 מתוך 5
נווה אטיב 307 חדרים 4.075 מיליון ₪שטח 217 מ"ר
הרב הרצוג 25 חדרים2.55 מיליון ₪שטח: 134 מ"ר
שוחט מניה 53.5 חדרים1.345 מיליון ₪שטח: 64.78 מ"ר קומה 3 מתוך 3 קומות
הנחשול 363 חדרים1.805 מיליון ₪שטח: 69 מ"ר , קומה 6 מתוך 14 קומות
חזון איש 45 חדרים1.65 מיליון ש"חשטח " 98 מ"ר קומה 3 מתוך 5 קומות
מאפו 33 חדרים1.665 מיליון ₪שטח: 62 מ"ר קומה 4
הגת 124 חדרים1.64 מיליון ₪שטח: 91.50 מ"ר קומה 8 מתוך 9 קומות
השייטים 17קוטג' דו משפחתי 5 חדרים3.1 מיליון ₪שטח: 160 מ"ר
הצפירה 33 חדרים1.155 מיליון ₪שטח: 46.20 מ"ר קומה 4 מתוך 4
בן גוריון 324 חדרים1.88 מיליון ₪שטח: 93.20 מ" ר קומה 7 מתוך 9 קומות
תל חי 192 חדרים1.42 מיליון ₪שטח: 50.50 מ"ר קומה 2 מתוך 4
קרן קיימת 133 חדרים1.365 מיליון ₪שטח: 67.80 קומה 1 מתוך 4 קומות
אביעזר 54 חדרים1.62 מיליון ₪שטח: 89.65 מ"ר קומה 1 מתוך 7
פינברג יוסף 105 חדרים2.475 מיליון ₪שטח: 124 מ"ר קומה 1 מתוך 2
מבצע יואב 44 חדרים2.42 מיליון ₪שטח: 102.64 מ"ר קומה 7 מתוך 12
הסמדר 174 חדרים2.1 מיליון ₪שטח: 109.40 קומה 2 מתוך 6 קומות
וולפסון 13 חדרים1.435 מיליון ₪שטח: 62.23 קומה 3 מתוך 6 קומות
ויניק 203 חדרים1.315 מיליון ₪שטח 67.34 מ"ר קומה 4 מתוך 4 קומות
ברנדיס 113 חדרים1.5 מיליון ₪שטח: 52.73 מ"ר קומה 3 מתוך 4
ארלוזורוב 33 חדרים1.407 מיליון ₪שטח: 60.63 מ"ר קומה 3 מתוך 4
מעגל השלום 73 חדרים1.9 מיליון ₪שטח: 76 מ"ר קומה 4 מתוך 13 קומות
אלירז שלמה 75 חדרים2.45 ₪שטח: 139 מ"ר קומה 23 מתוך 23
מורדי הגטאות 404 חדרים1.61מיליון ₪שטח: 90.75 מ"ר קומה 11 מתוך 13
הירמוך 94 חדרים1.93 מיליון ₪שטח: 100 מ"ר קומה 6
המשוררת רחל 64קוטג' דו משפחתי 6 חדרים3.58 מיליון ₪שטח: 202.90 מ"ר
ברניצקי 314 חדרים1.4 מיליון ₪שטח: 89.85 מ"ר קומה 4 מתוך 7
הפרח 1216 חדרים2.675 מיליון ש"ח190 מ"רהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם המחירים כוללים כסף שחור ?
  הגב 13.06.19 19:28
 • אורח
  יש טעות בכתבה. הדירה ברחוב התזמורת לא יכול להיות בחיים 4 חדרים במחיר כזה. הדירה היא של 3 חדרים.
  הגב 13.06.19 20:47
 • אורח
  את מי זה מעניין
  הגב 13.06.19 22:04
 • אורח
  אתה מוזמן לדלג
  14.06.19 09:00
 • אורח
  דווקא מאוד מעניין
  14.06.19 14:52
 • אורח
  המידות שרשומות פה הם לפי מה שכתוב בטאבו ולא מה שרושמים בארנונה
  הגב 14.06.19 00:45

שריפת ענק בבית חנן (ליד ראשון לציון)

צילום - פיקוד מרכז

אבי בר | | תגובות: 7


יום חמישי שעה 12:00 שישה צוותי כיבוי פועלים בשריפת קוצים בתוך הישוב בית חנן הנמצא בסמוך לכביש 42 (יישובי נטעים – פלמחים).

לוחמי האש מנסים להשתלט על השריפה ולמנוע את ההתפשטות למבנים.

הופעל סיוע מחוזי מרחובות, איילון וכפ"ס

המשטרה חוסמת את כביש 42 בעקבות שריפת קוצים

לפני זמן קצר נחסם לתנועת כלי רכב, כביש 42 לפני צומת בית חנן לשני הכיוונים עקב שריפת קוצים בסמוך לכביש.

במטרה לשמור על בטחונו ושלומו של הציבור, הכביש נחסם והתנועה מנותבת לדרכים חלופיות.

להלן כבישים חלופיים:

למגיעים מצפון לדרום ניתן לנוע בכביש 431.

למגיעים מדרום לצפון ניתן לנוע בכבישים 411, 412.

ציבור הנהגים מתבקש לנהוג בזהירות ולהישמע להוראות השוטרים בנקודות החסימה.


עדכון מהמשטרה

הכביש נפתח לתנועה


עדכון דוברות מכבי האש

בהמשך לאירוע במושב בית חנן, לוחמי האש הצליחו לבלום את השריפה, אין פגיעה במבנים.

הושגה שליטה על האירוע.

פעולות הכיבוי נמשכות.התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד לכבאים
  הגב 13.06.19 13:24
 • אורח
  תותחים
  הגב 13.06.19 14:53
 • אורח
  פקק ארוך ומייגע בכביש 42. התנועה חא נותבה ולא נעליים
  הגב 13.06.19 15:33
 • אורח
  לא היה ניתוב תנועה. עמדנו 40 דק
  הגב 13.06.19 17:07
 • אורח
  כמעט היישוב נשרף ומה שמעניין אתכם שעמדתם בפקק!?
  הגב 13.06.19 17:49
 • אורח
  כול אחד בוכה מאיפו שכואב לו
  13.06.19 19:19
 • אורח
  מה גרם לשריפה?
  הגב 15.06.19 16:54

מבזק תאונה בראשון לציון! רוכב אופנוע נפצע קל

צילום אלעד שמעונוב ודוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 2יום חמישי 13/6 שעה 11:25 במוקד איחוד הצלה התקבלה קריאה על תאונת דרכים עם מעורבות רכב פרטי ורוכב קטנוע ברחוב הפלמ"ח – השומר בראשון לציון.


מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני שכלל חבישה ועצירת דימומים לרוכב הקטנוע. בסיום הטיפול הראשוני פונה הנפגע באמבולנס לבית החולים כאשר מצבו מוגדר קל.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

קייטנת החי כיף חוזרת! החלה ההרשמה לקייטנת הקיץ של החי כיף בראשון לציון המאפשרת להורים לבחור את משך הקייטנה; הקייטנה מיועדת לילדים בגילאי 5-10

לאור הצלחת הקייטנה של השנה שעברה החליטו בחי כיף לפתוח את קייטנת הקיץ גם השנה בה יוכלו הילדים ליהנות משלל פעילויות והרצאות בנושא עולם החי וכן ליהנות מקייטנת יום ארוך עד השעה 17:00 הכולללת ארוחת בוקר וצהריים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום גיא חמוי


לאור הצלחת קייטנת הקיץ של החי כיף בשנה שעברה, החי כיף מחזיר את "קייטנה ליום אחד". קייטנה יומית לילדים בגילאי 5-10 בה יוכלו ליהנות מהרצאות וטרינר בנושאים מגוונים, התנסות בטיפול בבע"ח , משחקי חברה, מועדון הסרט הטוב ביותר ועוד

במסגרת הקייטנה יוכלו ההורים להחליט את משך הזמן אותו הם רוצים לרשום את הילדים (ההורים יוכלו לרשום את הילדים ליום בודד או ימים בודדים/ שבוע / חודש) בעלות של 135/ 100 ₪ ליום (בהתאם לתקופה ולמספר הילדים) בתשלום מראש. התשלום יהיה מראש למספר הימים שההורים החליטו.

הקייטנה מציעה לילדים מסגרת חינוכית במהלך חופשת הקיץ בה יוכלו ליהנות מפעילויות והיכרות עם עולם החי.


הקייטנה תפעל במהלך חודש אוגוסט בין התאריכים: 1.8.19-30.8.19

שעות פעילות: 8:00-17:00

הזנה: ארוחת בוקר חלבית וארוחת צהריים בשרית + ארטיק בסוף היום

עלות: יום בודד 135 ש"ח לילד אחד, לשני ילדים 120 לכל ילד ש"ח ול3 ומעלה 110 ש"ח לכל ילד

מי שירשם מ 5 ימים ומעלה ישלם על כל יום 100 ש"ח

שימו לב! המחירים הם לתושבי ראשון לציון

לפרטים נוספים: 03-9615942 שלוחה 8 חן

במייל chenh@hironit.co.ilהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לורד גבאי שקידמה ושידרגה את החי כיף
  הגב 13.06.19 10:40
 • אורח
  איזה שידרוג???
  הגב 16.06.19 07:34

עדכון נוסף לשיטת האזעקות בראשון לציון! העיר חולקה ל – 2 אזורי התרעות "ראשון מזרח" ו"ראשון מערב" ואזעקת האמת תופעל רק באחד האזורים... מצורף לכתבה לינק בו ניתן לבדוק לאיזה אזור אתם שייכים

כל מי שמתגורר מערבית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מערב" וכל מי שמתגורר מזרחית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מזרח".

אבי בר | | תגובות: 3


כך ייראה הדיווח החדש על פי שם היישוב


בשעות הבוקר דיווחנו כי לפני כ – 3 שבועות פיקוד העורף ערך תרגיל אזעקות בצפון ובחן שיטה חדשה להודעה על אזעקות. בשיטה הקיימת מופיע על המסך מספר וכל אזרח צריך לזכור על פי המספר אם זה האזור שלו.

בתרגיל האחרון נערך ניסוי אשר הוכתר בהצלחה ובמקום מספרים הופיעו במפורש שמות היישובים.

ולאור ההצלחה החליט פיקוד העורף לאמץ את השיטה בכל הארץ כאשר בערים גדולות מבחינת שטח העיר תחולק למספר אזורי אזעקה.

על פי השיטה החדשה העיר ראשון חולקה ל – 2 אזורי התרעות "ראשון מזרח" ו"ראשון מערב" ובזמן אזעקת אמת פיקוד העורף בסיוע אמצעים טכנולוגיים יחליט אם להפעיל אזעקה בכל ראשון לציון או רק במערב או במזרח.

על פי הבדיקה שנערכה באתר פיקוד העורף מתברר כי פיקוד העורף קבע את כביש 4 בין מחלף ראשון למחלף עין הקורא וכל מי שמתגורר מערבית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מערב" וכל מי שמתגורר מזרחית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מזרח".

מצורף לינק שבו תוכלו לוודא סופית את אזור ההתרעה שלכם בראשון לציון.

לחצו על הלינק ציינו שם העיר, רחוב ומספר הבית ותקבלו את אזור ההתרעה שלכם

https://www.oref.org.il/התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במקום לטפל במחלה מטפלים בתופעות. במקום לא לאשר רקטות בכלל, משפרים מערכת סירנות. דייי. מטומטמים נמאסתם. במקום מספר נראה שם של העישוב. איזה יופי. זה רציני בכלל?
  הגב 13.06.19 04:02
 • אורח
  עכשיו אנשים יתחילו להלחץ עוד יותר, ברגע שתהיה אזעקה, החשש יהיה גדול הרבה יותר. בנוסף, לפי כיתוב אזורי האזהרות, המחבלים יידעו את מיקום הרקטות ואיך לכוון את הבאה בתור. פשוט טמטום!
  הגב 13.06.19 14:58
 • אורח
  בדיוק!
  13.06.19 17:41

ביום שישי 14.6 יתקיים בהיכל התרבות ראשון לציון כנס בנושא נחירות ודום נשימה בשינה של המרכז הרפואי שמיר- אסף הרופא

הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית ראשון לציון והמרכז הרפואי שמיר – אסף הרופא, ממשיכים בשיתוף הפעולה באירועים והרצאות למען התושבים בתחום הרפואה. במהלך חודש יוני יתקיים בהיכל התרבות כנס מיוחד בנושא נחירות ודום נשימה בשינה. במהלך הכנס יתקיימו הרצאות של הצוות הרפואי שייתן מענה לתושבים על מקור הנחירות והטיפול בדום נשימה בשינה.

בתוכנית:

10:00 התכנסות וכיבוד קל

10:30 דברי פתיחה של ראש העיר רז קינסטליך, חברת המועצה, אילנית הרוש, פרופ' חיים גבריאל, מנהל מחלקת א.א.ג וניתוחי ראש וצוואר ופרופ' מיכאל וימן, מנהל מרכז לטיפול כירורגי בנחירות.

11:00 תחילת ההרצאות

מה זה נחירות? מה זה דום נשימה בשינה? הרצאה של פרופ' מיכאל וימן ,מנהל מרכז לטיפול כירורגי בנחירות.

11:15 תחלואה של נחירות, ודום נשימה בשינה – ד"ר לימור מועלם, מנהלת יחידת ראש וצוואר.

11:30 הערכה רפואית וטיפולים שמרניים בנחירות ובדום נשימה בשינה – ד"ר נתן שלמקוביץ, מנהל תחום אוטונוירולוגי.

11:50 מה מקור הנחירות? הבדיקה הייחודית להערכת מיקום החסימה- , פרופ' חיים גבריאל, מנהל מחלקת א.א.ג וניתוחי ראש וצוואר.

12:10 אופציות ניתוחיות וטיפולים חדשניים בנחירות ובדום נשימה בשינה - פרופ' מיכאל וימן, מנהל מרכז לטיפול כירורגי בנחירות.

12:30 האם אני מתאים לתוכנית – מענה לשאלות בהשתתפות פרופ' חיים גבריאל, מנהל מחלקת א.א.ג וניתוחי ראש וצוואר, פרופ' מיכאל וימן, מנהל מרכז לטיפול כירורגי בנחירות.


הכנס יתקיים ביום שישי 14.6בשעה 10:00 בהיכל התרבות ראשון לציון

הכניסה חופשית אך מותנית ברישום מראש

להרשמה: 08-9779423 יש להשאיר הודעה במידה ואין מענה. מספר המקומות מוגבל.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

צעיר בן 19 מרחובות נעדר ונראה לאחרונה בראשון לציון

נעדר מאז 10/6/19

אבי בר | | תגובות: 3


להלן הודעת המשטרה

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר, עומרי אבן בר, בן 19 מרחובות.


הנעדר נראה לאחרונה בתאריך 10/6/19 בראשון לציון ומאז נעלמו עקבותיו.


גובהו 1.67 מ', מבנה גופו מלא, שיער שחור ועיניים חומות.


ככל הנראה לבש חולצה שחורה.


כל היודע דבר על מקום המצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת המשטרה ברחובות בטל': 08-9371500.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם כל הנעדרים והנירצחים באזור? מישהו מיתעורר?
  הגב 12.06.19 22:21
 • אורח
  מה זה נעלמים, חפשו.... מחפשים מסמסים ברמזור.. לזה יש מלא כח אדם
  הגב 13.06.19 06:53
 • אורח
  שיימצא במהרה אמן
  הגב 13.06.19 07:27

עיריית ראשון לציון תפעיל קייטנה ייחודית למצויינות "יוצאים מהמסך" בו כל משחקי המחשב האהובים על הילדים "מתעוררים לחיים" והמשחקים הופכים לתלת מימד ובגודל אנושי לפרטים והרשמה 054-3548222

הקייטנה ב - 3 מחזורים בחודשים יולי אוגוסט במחיר 695 ש"ח עד השעה 13:00 או עד שעה 16:00 בתוספת 500 ש"ח כולל ארוחת צהריים חמה

אבי בר | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון תפעיל במרכז המחוננים ע"ש רון ורדי (ברחוב אבי האסירים 2) קייטנת מצויינות "יוצאים מהמסך" המאפשרת לילדים לצלול לתוך עולם מופלא, עולם בו כל משחקי המחשב האהובים עליהם מתעוררים לחיים .

בכל יום הילדים יעסקו באספקט אחר של המשחק באמצעות יצירה, משחקי חברה, חידות ועזרים טכנולוגיים במטרה לעורר את המשחק לחיים ולהפוך אותו לתלת מימדי ובגודל אנושי.


מחזורי הקייטנות וגילאים

מחזור ראשון 7/7 – 18/7 לעולים לכיתות ד' – ז'

מחזור שני 227 – 1/8 לעולים לכיתות א' – ז'

מחזור שלישי 4/8 – 15/8 לעולים לכיתות א' – ב'

שעות ומחירים

08:00 – 13:00 695 ₪.

צהרון עד 16:00 תוספת 500 ₪ כולל ארוחת צהריים חמה.

לפרטים והרשמה בשעות 08:30 – 18:30 03-6837723 או 054-3548222התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבצע לצמצום הרעש בלילות בראשון לציון במהלך החופש הגדול! מאבטחי החברה לביטחון יוצבו ב – 26 אזורים המועדים לפורענות בין השעות 22:30 – 03:00 ... דרושים/ות מאבטחים לפרויקט מגיל 20 + בעלי רכב/קטנוע שכר עד 50 ₪ שעה לפרטים 053-7683051

במסגרת התוכנית מתבצעים סיורים של יחידת השיטור העירוני והחברה לביטחון באתרים המועדים לפורענות על מנת למנוע ונדליזם, אלימות ורעש בגינות הציבוריות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: EE911גם השנה תופעל תוכנית "לילה שקט" של אגף הסיור בחברה לבטחון ויחידת השיטור העירוני של משטרת ראשון לציון והחברה לבטחון שמטרתה לשמור על הביטחון והסדר הציבורי בעיר במהלך חופשת הקיץ. התוכנית שהוכיחה את עצמה בכל שנה בחופשות החג והקיץ מאפשרת תגובה מהירה ויעילה בטיפול מפגעי רעש בגינות הציבוריות, אלימות והשחתה של רכוש (וונדליזם), וזאת על ידי ביצוע סיורים, תצפיות ופעילות מוגברת בימי החופש. התוכנית תחל עם יציאת התלמידים לחופשת הקיץ ב-20.6 ותסתיים עם תום החופשה ב-31.8.

כפי שהיה בשנים קודמות, משטרת ראשון לציון תיקח חלק פעיל במניעת עבירות הפוגעות באיכות חייהם של התושבים ותהיה מעורבת יותר בקהילה. אגף סיור בחברה לביטחון ערך עבודת מטה בשיתוף נציגי שיל"ת, המוקד העירוני, ומשטרת ראשון לציון, למיפוי האתרים בעיר ה"מועדים לפורענות" על פי מאפיינים ורמת המטרד. לאחר המיפוי, חולקה העיר לפי 26 תאי שטח נבחרים, כאשר בכל תא שטח יוצב מאבטח/ת כשהוא מצויד באפוד זוהר על מנת שיוכלו לזהותו בקלות ובמכשיר קשר. המאבטחים יסיירו בתאי השטח מדי ערב מהשעה 22:30 ועד השעה 3:00 לפנות בוקר ותפקידם להבטיח את השקט בגנים הציבוריים.

נזכיר כי במקביל לתוכנית לילה שקט, תמשיך גם השנה היוזמה של החברה לביטחון בשיתוף פרלמנט הנוער במסגרתה הוקצו 42 אתרים המרוחקים מבנייני מגורים בהם יוכלו הצעירים לשהות עד השעות המאוחרות.


החברה לביטחון מחפשת עובדים /סטודנטים שיעבדו במסגרת התוכנית בין השעות 22:00 ועד 3:00 לפנות בוקר

העבודה היא לגילאי 20+ אשר ניידים עם רכב או קטנוע

השכר : עד 50 ש"ח לשעה

לפרטים נוספים ניתן לפנות למוטי זיתון בטלפון: 053-7683051 או מנהלת התוכנית הילה עמר 053-8248849ראש העירייה, רז קינסטליך:

"התוכנית הוכיחה את עצמה ותרמה רבות לשמירה על איכות חייהם של התושבים במהלך החופשות ובנוסף, מנעה גילויי אלימות רבים בקרב בני הנוער בגינות הציבוריות. מה שנותר הוא לאחל לבני הנוער חופשה נעימה ובטוחה".


סגן ראש העירייה ומחזיק תיק החברה לבטחון, מקסים בביצקי:

"אנו מבינים שבני הנוער רוצים ליהנות מחופשת הקיץ אבל זה לא צריך לבוא על חשבון מנוחת תושבי העיר. ישר כוח לפקחי החברה לבטחון שעושים ויעשו לילות כימים כדי שהקיץ יהיה שקט ובטוח".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא לעשות מקום שבו הנערים יוכלו לשהות גם אחרי 23:00??
  הגב 12.06.19 18:40
 • אורח
  רעיון נפלא ומבורך נשמח כי החברה לביטחון תשמור על מנוחתינו כל השנה בשעות הלילה ותמנע את המוזיקה מה- קיבוץ, מה- מילה, וממועדון בתחנת הדלק
  הגב 12.06.19 22:17

עומס תנועה כבד ליד גשר ראשון בגלל תאונה

קרדיט צילום "פיקוד מרכז"

אבי בר | | תגובות: 2יום רביעי 12/6 שעה 14:15 המשטרה מוסרת על עומס תנועה כבד בכביש 4 לצפון ממחלף גן רווה למחלף ראשל"צ בעקבות תאונה מטופלת.

שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה.

מומלץ לנהגים לנהוג בדרכים חלופיות.

עם סיום הטיפול באירוע נעדכן

התנועה שבה לסדרה
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

ביום שני 17.6 יתקיימו בקניון עזריאלי ראשונים אודישנים לתוכנית "בית ספר למוזיקה" של קשת

בית הספר למוזיקה היא תוכנית שירה המיועדת לילדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בימים אלו מתכוננים בשידורי קשת, לעליית התוכנית הריאליטי לילדים- בית ספר למוזיקה שחוזרת לעונה החדשה. לקראת עליית התוכנית ביום שני הקרוב יתקיימו אודישנים לילדים בגילאי 8-14 בקניון עזריאלי ראשונים. צוות הליהוק של התוכנית יגיע לחפש את מצטיין בית הספר במחזור הרביעי. כזכור בין יוצאי בית הספר נמצאים אגם בוחבוט ומישל כהן.

האודישנים לתכנית "בית ספר למוסיקה" יתקיימו ביום שני 17.6 בין השעות 16:00-20:00 בקומה 2 מול קסטרוהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תושבת ראשון לציון נעדרת

נראתה לאחרונה אתמול שלישי 11/6 בתל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 8


להלן הודעת המשטרה לגבי נעדרת מראשון לציון

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדרת יהודית שפירא, בת 62 מראשל"צ.


הנעדרת נראתה לאחרונה בתאריך 11/6/19 ברחוב שפירא בתל אביב ומאז נעלמו עקבותיה.


גובהה 1.70 מ', מבנה גופה בינוני, שיערה בלונדיני, עיניים חומות.


לבשה שמלה ירוקה וג'קט בצבע אדום.


כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת המשטרה בראשל"צ 03-9609444.


עדכון מהמשטרה

אותרה בריאה ושלימההתפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקווה שימצאו אותה בריאה ושלמה במהרה. מוזר, שמה שפירא ונראתה לאחרונה ברחוב שפירא.
  הגב 12.06.19 14:11
 • אורח
  מקווה לבשורות טובות אמן!!!
  הגב 12.06.19 14:28
 • אורח
  תמונה ללא משקפיים היתה יותר אפקטיבית .. בשורות טובות!
  הגב 12.06.19 14:36
 • אורח
  לא סתם נעלמים!!!!! המבין יבין. בשורות טובות בשבילה. לעזור לה.....
  הגב 12.06.19 14:51
 • אורח
  😳😳😳
  12.06.19 15:24
 • אורח
  אני מקווה שימציאו אותה כמה שיותר מהר
  הגב 12.06.19 19:16
 • אורח
  גם אני נעלמתי... הלכתי לאיבוד בסוף מצאו אותי במקלחת
  הגב 12.06.19 19:21
 • אורח
  idiot...
  13.06.19 02:47

הסעה חינם! מחר חמישי 13/6 גמר אליפות המדינה בכדורסל מכבי ראשון לציון – מכבי תל אביב! רז קינסטליך הורה להקצות אוטובוסים חינם להסעת האוהדים וחלוקת אלפי חולצות.. חובה להרשם מראש באס.אם.אס למספר: 054-3373920,

בנוסף סובסדו כרטיסים למחלקות הנוער והילדים של מכבי ראשון

אבי בר | | תגובות: 11
צילום - דניאל סינרייך
מחר חמישי 13/6 בשעה 21:00 תעלה מכבי ראשון לציון לקרב מול מכבי תל אביב על אליפות המדינה. ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך התגייס לטובת האוהדים ודאג להקצאת אוטובוסים לאוהדים ביום חמישי, סבסוד כרטיסים למחלקות הנוער והילדים של מכבי ראשון ורכישת אלפי חולצות לאוהדים.

"אנחנו זקוקים לתמיכת האוהדים ואני קורא לכולם להגיע ולעודד את הכתומים שלנו בקרב האחרון העונה", ציין רז קינסטליך, ראש העירייה.


להצטרפות להסעה שיוצאת בחמישי מבית מכבי, התכנסות 18:15, יציאה 18:45.

חובה להירשם מראש באס.אם.אס למספר: 054-3373920, תומר.


לרכישת כרטיסים לכלל האוהדים הכתומים!

כנסו עכשיו ללינק https://bit.ly/2wOTjHP

או חייגו ל-8780*.התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קמצן תחלק כרטיסים. תקנה 2000 כרטיסים ותחלק לנו לבני הנוער שאין לנו כסף לקנות כרטיסים
  הגב 12.06.19 12:11
 • אורח
  אבא שלי צדק על מה שאמר עליך. עד עכשיו הייתי הסניגור שלך בבית אבל עכשיו הפסדת סניגור
  הגב 12.06.19 12:12
 • אורח
  מה שעושים לא טוב. איזה כפיות תודה. לא ייאמן !!
  12.06.19 13:31
 • אורח
  קינסטליך אתה תותח
  הגב 12.06.19 13:03
 • אורח
  קינסטליך אתה קוסם איפה שאתה נמצא ובמה שאתה נוגע גדל דשא אתה אלוף
  הגב 12.06.19 13:08
 • אורח
  מרגש באיזה ראש עיר מהמם זכינו
  הגב 12.06.19 16:36
 • אורח
  ממש יוצא מגדר הרגיל כולי רטט וחלחלה בדיחת השנה הייתי צריך ללכת להצביע לצור חבל איזה טיפשות
  12.06.19 17:20
 • אורח
  רז אתה גדול מהחיים
  הגב 12.06.19 23:36
 • אורח
  ראש העיר מספר 1 במדינה
  הגב 13.06.19 06:34
 • אורח
  קינסטליך אוהבים אותך ואת פועלך
  הגב 13.06.19 07:19
 • אורח
  קינסטליך, רוצה עצה מתושב ותיק? תעיף את הלקקנים שלך מהאתרים כי הם גורמים לתושבים להתחיל לשנוא אותך מהליקוקים שלהם. המאיסו אותך על הציבור
  הגב 13.06.19 08:59

שיטת ההודעות והפעלת האזעקות בראשון לציון תשתנה והאזעקה תופעל רק באזור הסכנה המשוער

היום רביעי 12/6 בשעות הערב, פיקוד העורף מתכנן לצאת למסע הסברה רשמי ועל פי המסתמן ראשון לציון תחולק ל – 2 אזורים. המשמעות היא שייתכן כי האזעקה תופעל רק בחלק אחד של העיר. במידה ופיקוד העורף יחלק שונה את ראשון לציון נעדכן הידיעה.

אבי בר | | תגובות: 4דוגמא להודעה החדשה על אזעקות


לפני כ – 3 שבועות דיווחנו כי פיקוד העורף ערך תרגיל אזעקות בצפון ובחן שיטה חדשה להודעה על אזעקות. בשיטה הקיימת מופיע על המסך מספר וכל אזרח צריך לזכור על פי המספר אם זה האזור שלו.

בתרגיל האחרון נערך ניסוי אשר הוכתר בהצלחה ובמקום מספרים הופיעו במפורש שמות היישובים.

ולאור ההצלחה החליט פיקוד העורף לאמץ את השיטה בכל הארץ כאשר בערים גדולות מבחינת שטח העיר תחולק למספר אזורי אזעקה.

היום רביעי 12/6 בשעות הערב, פיקוד העורף מתכנן לצאת למסע הסברה רשמי ועל פי המסתמן ראשון לציון תחולק ל – 2 אזורים. המשמעות היא שייתכן כי האזעקה תופעל רק בחלק אחד של העיר והמטרה היא לצמצמם עד כמה שאפשרי את שיבוש החיים במהלך חירום.

במידה ופיקוד העורף יחלק שונה את ראשון לציון נעדכן הידיעה.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם זה לא יקל על חמס לתקן את זוית השיגור לפגיעה מדוייקת יותר בישובים בהנחה שהם לא יודעים את משמעות המספרים?
  הגב 12.06.19 10:25
 • אורח
  בול! לדעתי רעיון מטופש ביותר
  12.06.19 14:16
 • אורח
  כאילו שהיום הם לא יודעים מה כל מספר מייצג...
  12.06.19 14:24
 • אורח
  רעיון מעולה! ראשון לציון עיר ענקית! אם טיל מכוון לכיוון שיכון המזרח לדוגמא אז אין שום סיבה שגם בנווה חוף למשל תהיה אזעקה.
  הגב 12.06.19 11:18

מפת הגירושין לפי יישובים נחשפת! כמה זוגות התגרשו ברחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה וקריית עקרון? באיזה יישוב חל זינוק במספר המתגרשים ועוד נתונים בכתבה

בית הדין הרבני מפרסם את נתוני הגירושין לשנת 2018 על פי יישובים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 29
צילום ויקיפדיה

מידי שנה הנהלת בתי הדין הרבניים מפרסמת את נתוני הגירושין בכל יישוב בארץ.

מניתוח היישובים באזור עולה כי הזוגות הכי מאושרים מתגוררים בראשון לציון שם חלה ירידה של 8% במספר המתגרשים. לעומת זאת גדרה נמצאת במקום הראשון בארץ עם עלייה של 86% במספר מקרי הגירושין ביישוב.

בסך הכל בכל הארץ 11,145 זוגות התגרשו בשנת 2018 לעומת 10,674 זוגות בשנת 2017 שמהווה עלייה של 5%.

על פי נתוני הרבנות העיר עם אחוז המתגרשים הנמוך ביותר היא מעלות תרשיחא שם נרשמה ירידה של 37%.

עירמקרי הגירושין 2017מקרי גירושין 2018אחוז השינוי
בת ים189199עלייה של5%
חולון335346עלייה של3%
ראשון לציון437404ירידה של 8%
רחובות228284עלייה של 25%
גדרה2852עלייה של 86%
קריית עקרון2629עלייה של 12%
נס ציונה6397עלייה של 54%
יבנה8796עלייה של 10%התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  את מי זה מעניין מה היה לפני שנה? מעניין מה השנה הזוווו
  הגב 11.06.19 17:48
 • אורח
  זה מעניין את מס הכנסה לקבל אינדקציה לגבי השומה של עורכי הדין באותו אזור
  11.06.19 18:05
 • אורח
  זה גם מראה באיזו "קלות" מתגרשים היום לעומת שנה שעברה. הילדים - הם המשלמים העיקריים את המחיר הכואב!
  11.06.19 18:42
 • אורח
  מדיי***מדיי**, טעות חוזרת על עצמה לא מפנימים הגהה/עריכה לשונית.
  11.06.19 23:33
 • אורח
  השנה גדרה גם מקום ראשון בתחרות השעמום גמר את הסוס
  הגב 11.06.19 18:13
 • אורח
  תמיד אחרי סופי שבוע ובחופשות חגים יש הרבה מקרים גירושין
  הגב 11.06.19 18:56
 • אורח
  האימהות כל הזמן מתערבח. בעיניני משפחה אחרת במקום להתמקד בעיניני משפחתם
  12.06.19 15:53
 • אורח
  וגם הסבתות
  12.06.19 15:53
 • אורח
  זה ידוע כבר שנים
  הגב 11.06.19 18:57
 • אורח
  ובחוסר חינוך הורי
  14.06.19 11:22
 • אורח
  זה לא חדש בכלל.בגלל זה עדיף פחות חופשות חגים
  הגב 11.06.19 18:57
 • אורח
  וסופי שבוע ארוכים
  הגב 11.06.19 18:58
 • אורח
  קודם שיתחתנו בישוב המת.הזה
  הגב 11.06.19 20:31
 • אורח
  הכל בגלל חוסר חינוך של האימהות הרעות
  12.06.19 07:06
 • אורח
  וזה כבר שלוש ארבע דורות כאלה
  12.06.19 07:07
 • אורח
  לא חינכו את הבחורים והנערים לכבד נשים ונערות במרחב הציבורי במשך הרבה שנים וזאת אחת. תוצאות בשטח
  12.06.19 07:08
 • אורח
  האימהות מרכלות ומשוות בין אנשים כל היום במקום לחנך את בניהם
  12.06.19 07:10
 • אורח
  מסכנות הנשים והנערות כמה הל סובלות מהבחורים והנערים הרעים
  12.06.19 07:11
 • אורח
  את מי זה מעניין,
  הגב 12.06.19 01:50
 • אורח
  הכל מתחיל בחינוך, בתרבות ובכבוד אחד כלפי השני,/יה. בסופו של דבר הסובלים העיקריים הם הילדים. מי בכלל צריך את מוסד הנישואין המזעזע הזה???
  הגב 12.06.19 09:38
 • אורח
  בול שיט
  12.06.19 15:21
 • אורח
  השם ירחם כמה נזק יש בגירושים ואים יש ילדים זה ביכלל הורס אותם חראם
  הגב 12.06.19 09:40
 • אורח
  שעקרות הבית המשועממות תצאנה לעבודה לא יהיו גירושין
  הגב 12.06.19 18:53
 • אורח
  הבחורות הצעירות מעדות המזרח השאבבניקיות
  14.06.19 11:21
 • אורח
  הנשים סובלות מבעליהל .בגלל דאימע שלו לא חינכה. אותו
  14.06.19 11:23
 • אורח
  וגם הפנסיונרים והפנסיונריות משועממים ייצאו לעיסוקיהם לא יהיו גירושין
  הגב 12.06.19 18:54
 • אורח
  כי לא יהיה להם זמן לאכול את הראש אחד לשניה
  הגב 12.06.19 18:55
 • אורח
  איפה הגרושות של עקרון חחח
  הגב 13.06.19 01:43
 • אורח
  אני בטוח שזה בזכות הרב יוחאי חנאסב הרב במערב העיר שלנו (בן איש חי. שקמה) שתורם את כל כולו לציבור ובפרט לענין שלום בית שמטפל במאות זוגות והכל לשם שמים הוא אדם גדול וקדוש וצדיק
  הגב 13.06.19 16:18

מחר (רביעי 12.6) הבר רחוב במדרחוב ראשון לציון פותח עונה רביעית בהופעה של הזמרת שפיטה וכוס בירה ב 10 ש"ח

הכניסה חופשית . השנה יפעל הבר רחוב בימים ג' עד ה' מהשעה 19:00 בערב, ביום שישי מהשעה 13:00 ועד שעה לפני כניסת שבת ובמוצ"ש יפעל עד השעה אחת בלילה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


שנה רביעית לבר רחוב המצליח- יוצאת לדרך. מיזם בר רחוב של עיריית ראשון לציון מפיח קסם, אווירה ומוסיקה חיה במדרחוב רוטשילד. את העונה תפתח השנה התופעה המדוברת שפיטה והכניסה חופשית. לאורך המדרחוב יפוזרו כיסאות ושולחנות ומסביב יפתחו ברים תחת כיפת השמיים עם תפריט אוכל עשיר ומגוון ומחירים אטרקטיביים במיוחד. כך למשל כוס בירה עלתה 10 ₪ וכוס יין לבן ב-16 ₪. כמובן שהמכירה נעשית במתחם מוגדר בלבד ולבגירים בני 18 ומעלה. מרכז הצעירים באגף הנוער והצעירים במינהל קהילה ומנהלת העיר ההיסטורית בחברה העירונית, האמונים על פעילות הבר רחוב, יקיימו במהלך הקיץ ערבי קונספט שונים, ערבי במה פתוחה, הופעות להקות צעירות ועוד.

צילומים: עידן גרוס


בשנה הראשונה פעל המדרחוב בימי רביעי וחמישי, אולם מהר מאוד הפופולאריות שלו נסקה, יותר מבלים הגיעו, הביקוש עלה אף הוא ובהתאם הרחיבו את הימים והפעילות. השנה יפעל הבר רחוב בימים ג' עד ה' מהשעה 19:00 בערב, ביום שישי מהשעה 13:00 ועד שעה לפני כניסת שבת ובמוצ"ש יפעל עד השעה אחת בלילה.בסקר שערכה העירייה לגבי פעילות בר רחוב, נמצא כי רוב משמעותי (81%) מהדיירים אמרו כי הם מעוניינים שהמיזם ימשיך, 71.4% טענו שהוא הצליח להחיות את המדרחוב ו-71.4% טוענים כי נרשמה תנועה גדולה יותר של מבקרים. גם בקרב בעלי העסקים, התגובות היו חיוביות מאוד. 65% מהם אמרו שהם מעוניינים שבר הרחוב ימשיך ומעל למחצית מהנשאלים אמרו כי הוא הצליח להחיות את המדרחוב וסביבתו. כזכור, מיזם בר רחוב נולד במסגרת התכנית לחיזוק מרכז העיר. בשנים האחרונות מתפתחת, במרכז העיר בכלל ורחוב רוטשילד בפרט, סצנת בילוי וקולינריה המושכת אליה אלפי צעירים. הדבר מורגש גם בכניסת צעירים וסטודנטים למגורים ברחוב ובסביבתו. ברים, פאבים, מסעדות ובתי קפה רבים נפתחו בשנים האחרונות ונראה כי בתהליך זה דבר מוביל לדבר. אם בעבר, בתי עסק רבים במדרחוב נהגו לסגור בשעות הערב, אזי עם התחלת מיזם בר רחוב, רבים מהם החליטו להישאר פתוחים. נציין עוד כי העירייה ממשיכה לקיים במקביל פעילויות בילוי נוספות במקביל לבר רחוב, כמו הפנינג לכל המשפחה בימי חמישי, שוק לילה, יריד עתיקות ועוד.ראש העירייה, רז קינסטליך:

"מבין כל האירועים, ההופעות והפעילויות שאנחנו מקיימים במהלך חופשת הקיץ, יש קסם בבר רחוב במדרחוב רוטשילד ואני מזמין את כל תושבי העיר להגיע ולחוות אותו".


המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק מדרחוב רוטשילד, עידן מזרחי:

"זה תענוג גדול לראות את מרכז העיר, לב ליבה של המושבה, מתמלא בצעירים בערב ובלילה, נהנים מאוכל, שתייה ומוסיקה טובה ומצד שני מעודד מאוד לראות את העסקים נהנים גם הם ונשארים פתוחים עד השעות המאוחרות, זה ללא ספק רווח לכולם".


מחזיק תיק נוער והצעירים, חבר המועצה איתי מתיתיהו:

"בר רחוב זה מיזם של מרכז הצעירים באגף נוער וצעירים, המטרה שלנו היא לתת לצעירים בראשון לציון מקום בו הם יוכלו לבלות במחירים מסובסדים ובמקביל לראות את ממיטב האמנים. ביום רביעי הקרוב אנו פותחים את ליין ההופעות שלנו עם שפיטה שהולכת לעשות לנו שמח. אני מזמין את כל הצעירים והצעירות שלנו להגיע וליהנות".

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הופעה חינם של שפיטה!! כל הכבוד !!!
  הגב 11.06.19 17:25
 • אורח
  כול הכבוד לראש העיר ישר כוח תותח
  הגב 11.06.19 17:31
 • אורח
  שנה שעברה במוציא שבת הייתי עם חברים ולא היה ווואווו מקווה מאוד שהשנה זה יהיה וואוו
  הגב 11.06.19 17:47
 • אורח
  איזה כייף
  הגב 11.06.19 18:45
 • אורח
  אפשר להופיע בבמה הפתוחה בכלל
  הגב 12.06.19 17:44
 • אורח
  שפיטה מעולה
  הגב 12.06.19 19:01

שוטרת תושבת ראשון לציון נאשמת כי רשמה דו"חות תנועה כוזבים לנהגים בבת ים

האירועים התרחשו במרץ ומאי 2017.

אבי בר | | תגובות: 16
תמונת אילוסטרציה


שוטרת סיור ביחידת התנועה של מרחב איילון המתגוררת בראשון לציון נאשמת על ידי מח"ש כי רשמה במספר מקרים רשמה דו"חות תנועה כוזבים לנהגים בבת ים אשר נדרשו בעקבות הדו"חות לשלם קנסות כספיים. באחד המקרים נהג עצר לפני מעבר חצייה בבת ים ונתן זכות קדימה להולכי הרגל אך השוטרת רשמה לו דו"ח על אי מתן זכות קדימה. במקרה אחר בבת ים נהג קבל דו"ח על אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חצייה למרות שבפועל הולך הרגל היה רחוק ממעבר החצייה.

האירועים התרחשו במרץ ומאי 2017.

פורסם לראשונה באתר פוסטה

http://posta.co.il/article/435345646-2/התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לזיין אותה
  הגב 11.06.19 16:43
 • אורח
  בשביל שוטרות כאלה אנכנו צרכים מצלמות ברכב. חובה
  הגב 11.06.19 16:44
 • אורח
  לזרוק אותה לכלא
  הגב 11.06.19 16:46
 • אורח
  בת של זונה
  הגב 11.06.19 16:54
 • אורח
  שוטרים מושחתים הלוואי שירצחו אתכם
  הגב 11.06.19 16:54
 • אורח
  סיגנון דיבור-תתבישו
  הגב 11.06.19 16:58
 • אורח
  למה לא מפרסמים את שמה ותמונתה?זה כדי שלא תוכל לעבוד באף מקום?כי אם מרמה בדברים כאלו יכולה לרמות בכל דבר,הכוח משכר.
  הגב 11.06.19 17:00
 • אורח
  זו כנראה השוטרת שנתנה לי דו"ח כאשר בכלל לא הגעתי למעבר חצייה. היו 3 רכבים לפניי. פשוט אין עם מי לדבר.. גרוע מאודדדד.
  הגב 11.06.19 17:00
 • אורח
  אפשר לשמור על שפה נאותה למרות שזה מרגיז!
  הגב 11.06.19 17:06
 • אורח
  אז נזיין אותה בצורה נאותה
  11.06.19 17:10
 • אורח
  היה לה ריח לא טוב בכפות רגליים וזה גרם לה למרמור גדול
  הגב 11.06.19 18:17
 • אורח
  על פניו היא מנוולת אך הייתי רוצה לשמוע את גרסתה כדי לפסוק סופית.
  הגב 11.06.19 18:36
 • אורח
  נשמעים כאן איומים חמורים ביותר,נא הוכחות לסיפור "הפנטסטי" הזה, גם אם טעתה בשיקול הדעת, כתב אישום? לאן הגענו???? ואתם הנהגים תמשיכו לקלל ולרצוח הולכי רגל במעברי חציה.
  הגב 12.06.19 07:07
 • אורח
  חפש מי יזיין אותך ימוצץ ימלשין
  14.06.19 00:54
 • אורח
  חייבים לחייב אותה בסכום של הדוחות שנתנה זה העונש הראוי
  הגב 13.06.19 16:22
 • אורח
  אני יודע מי זאות איך היא מיתנקלת לילדים בשכונה שלי אתם לא מבינים
  הגב 14.06.19 00:53

לאור הצלחת תערוכת "בנעליה" של מוזיאון ראשון לציון בשיתוף המעצב קובי לוי יתקיימו בימי שישי החל מ14.6 במוזיאון תערוכות בוגרי בצלאל ושנקר

בין נעלי התערוכה "נעל הבננות" אותה רכשה השחקנית וופי גולדברג. שימו לב יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: שי בן אפרים


בימי שישי בחודש יוני הקרוב יארח מוזיאון ראשון- לציון סדרת תערוכות ייחודית בת שלושה מפגשים מרתקים בנושא אופנה בהובלת מעצבי אופנה צעירים ומצליחים, בוגרי בצלאל ושנקר אשר פרצו אל עולם האופנה הבינלאומי.

סדרת המפגשים הנה תוצר נוסף של התערוכה המצליחה "בנעליה" המושכת קהל רב מרחבי הארץ. התערוכה מציבה על סדר היום העכשווי את נושא המאבק המגדרי הנשי כשהיא שואבת את ערכיה מן הנשים פורצות הדרך של ראשון לציון שהיו חלוצות בנושא.

עשרות עיצובי הנעליים יוצגו בתערוכה, יצירות החל משנות ה-90 ועד היום, ופריטים שעוצבו במיוחד לתערוכה ומאירים נקודות בהיסטוריה העוסקות במעמדן של הנשים בחברה ומספרות את סיפורן של הנשים פורצות הדרך של ראשון לציון.

"בנעליה" משקפת את המאבקים, ההישגים והמעבר מן התפקידים המסורתיים שהגבילו את מקומה של האישה לבית ולמשפחה, אל עבר אפשרות הבחירה בכל דרך שתרצה.

אמביציה בלונדינית בהשראת הזמרת מדונה.קפה?


בתערוכה יארח ויציג מעצב הנעליים קובי לוי, יחד עם אמנים ומעצבים ישראליים ביניהם חנוך פיבן, שלי סתת-קומבור, טל אוריאל, שני בר ועוד, את יצירותיהם בנעליים כראי למעמד האישה ולמאבקה.

ייחודה של ראשון-לציון ביצירת תשתית ערכית ותרבותית עבור החברה הישראלית בא לידי ביטוי בתחומים רבים. בנושא מעמד האישה נקטה ראשון לציון צעדים תקדימיים ברמה הלאומית. נשות ראשון-לציון , בהובלת נחמה פוחצ'בסקי, היו הראשונות מקרב נשות היישוב העברי שהשיגו שיווי זכויות פוליטי ובהמשך כיהנה בראשון-לציון ראשת העיר הראשונה במדינת ישראל, חנה לוין.


סדרת המפגשים תתקיים בימי שישי בתאריכים : 14.6.19 , 21.6.19 ו28.6 בשעה 10:00 במוזיאון ראשון לציון, רחוב אחד העם 2, ראשל"צ.

עלות: 30 ש"ח למפגש

להרשמה: 03-9598862 או 03-9598890


מזכירה
מתאגרפת
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?
אורח
03.02.19 21:30
יש לכם קרקע במושע רוצים למכור או להתקדם צרו קשר 0542235234
אורח
07.02.19 20:32
קרקע במושב יש לנו? יש לנו אוברדראפט מטורף ! איזה קרקע ואיזה נעליים ?
אורח
03.02.19 21:29
מחפש מגרשים בגוש 3650 בכל גודל 0542235234
אורח
28.02.19 03:46
המגרש היחיד שאני מכיר הוא לא בדיוק מגרש זה ארגז חול בגן ילדים ליד הבית אפשר להציע לי מחיר הוגן עבורו?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030
אורח
27.04.19 03:19
בבני עייש להשכרה דירת גן. 4 חדרים משופצת ומרווחת 052-5312811
אורח
24.04.19 20:10
למכירה דירת 3 חד. ברחובות.רח. חיים אליעזר מילצ'ן 2. פרטים..052-2307046
אורח
14.04.19 11:51
להשכרה בצנחנים דירת 4 חדרים מרוהטת ומאובזרת , שירותים ומקלחת כפולים. כניסה מיידית, קומה שניה ללא מעלית. ליצירת קשר bellap@netvision.net.il - 0506479464
אורח
12.02.19 14:06
שלוםהאם אתה מחפש הלוואה דחופה? יש לי חדשות טובות בשבילך! אנו מציעים הלוואות החל 1,000 $ ל 50 מיליון דולר בריבית של 2% בשנה. אנו מציעים הלוואות לפיתוח עסקי, הלוואות אישיות, הלוואה אוטומטית וכו 'אנחנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי.  אם מעוניינים ליצור איתנו קשר בכתובת:דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com WhatsApp: +14062845321בברכה דרק דאגלס easyloanfirm2020@gmail.com
אורח
11.02.19 15:16
דירה 5 חדרים בקרית עקרון רחוב הרצל 16 דירה משופצת , בקרבת גני ילדים ובתי ספר , המרכז המסחרי והמתנ"ס. בקרבת תחבורה ציבורית ומרכז בילו. קומה 4, מחיר: 3200 ש"ח טלפון 055-662-5560
אורח
13.01.19 19:24
יש הצעה לדירת שותפים לא השארת טלפון


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
26.05.19 13:04
שלום לכולם
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.
אורח
24.02.19 05:03
מחפשת עבודה משעה 18:00 ברחובות ההולנדית 0528459275
אורח
10.01.19 15:07
מחפשת עבודה בערב ניקיון משרדים בתים בתי ספר מ6 בערב תודה שושי טלפון 0546965827 להיתקשר בערב


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל