הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

בני מיעוטים נתפסו פורצים לרכב עם שלט אוניברסלי

לידיעת נוסעי הרכבת המעלים אופניים לרכבת! 

החל מחודש דצמבר בעלי האופניים יוכלו לעלות בשעות השיא, רק עם אופניים מקופלים הנמצאים בתיק נשיאה

אסקנאו אדיסו מראשון לציון זכה במקום הראשון במרתון התנ"ך אשר נערך ביום שישי 18/10

בהצלחה! נבחרת הכדורסל של הגימנסיה הריאלית בראשון לציון תייצג את ישראל באליפות העולם לבתי הספר בכרתים

המשלחת כוללת 11 שחקניות: גאיה סלס, שחר ברנר, גילי אייזנר, דניאל קארש, מאיה צימרינג, מאי רווח , הדר גלאובך , ג'וי אוסיגוואי, יעל טננבוים, עדן ציפל, הילה קארש, והמאמנים-זיו ארז וארז רון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: דוברות עיריית ראשון לציון


נבחרת הכדורסל בנות של הגימנסיה הריאלית שזכתה באליפות הארץ לתיכונים יצאה בשישי האחרון לייצג את מדינת ישראל והעיר ראשון לציון באליפות העולם של הפדרציה הבינלאומית לספורט בתי הספר בכרתים.

המשלחת כוללת 11 שחקניות: גאיה סלס, שחר ברנר, גילי אייזנר, דניאל קארש, מאיה צימרינג, מאי רווח , הדר גלאובך , ג'וי אוסיגוואי, יעל טננבוים, עדן ציפל, הילה קארש, והמאמנים-זיו ארז וארז רון.

רגע לפני היציאה לאליפות הגיעה הנבחרת וצוות המאמנים ללשכת ראש העירייה רז קינסטליך לקבל את ברכתו. "הבאתן לנו גאווה גדולה עצם הזכייה באליפות ואני מאחל לכן בשמי ובשם תושבי העיר הצלחה באליפות העולם. אתן משמשות דוגמא אישית לילדות וצעירות רבות בעיר. אני מחזיק לכן אצבעות ולא פחות חשוב מאחל לכן הנאה מהחוויה הספורטיבית", סיכם קינסטליך.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

מפעל הפיס העניק לעיריית ראשון לציון מענק של 5.4 מיליון ש"ח שיושקע ב 18 תוכניות רווחה, חברתיות למבוגרים, נוער וילדים, שיפעלו בעיר

עירייה מקדמת 18 תכניות שונות לכלל תושבי העיר בעזרת המענק של מפעל הפיס לשנת 2019, בעיקר בתחום הרווחה בעיר. במסגרת התכניות : הכשרה לבני משפחה שמטפלים בבני הגיל השלישי, סדנאות העשרה ופיתוח למבוגרים, חיזוק קשר הורה וילד בגיל הרך למשפחות אחרי לידה חסרת עורף משפחתי, חיזוק הקשר עם היחידה הטיפולית בלשכת הרווחה למניעת אלימת כלפי ילדים בעיר, תכנית זרעים של הצלחה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
פעילויות הנוער בעיר


עיריית ראשון לציון קיבלה מענק ממפעל הפיס במסגרת תכנית "פיס מושלם פלוס" לשנת 2019 על מנת לקדם תכניות רווחה, תכניות חברתיות, קהילה נוער וצעירים רבות ומגוונות בעיר. התוכניות יסייעו רבות לתושבי העיר וישפרו את איכות חייהם של תושבי ראשון לציון. העירייה מקדמת 18 תכניות שונות לכלל תושבי העיר בעזרת המענק של מפעל הפיס לשנת 2019, בעיקר בתחום הרווחה בעיר. במסגרת התכניות : הכשרה לבני משפחה שמטפלים בבני הגיל השלישי, תכנית שבה בני משפחותיהם מקבלים הכשרה, כלים וידע למתן טיפול איכות באזרח הוותיק . יש לציין כי המענק סייע גם בקיום אירועי קץ לילדים בני נוער במתנ"ס שיכון המזרח, מימון 15 ימי סדנאות לילדים בימי החופש הגדול במזרח ראשון, אירוע שמחת תורה, סדנאות להעלאת המודעות לאלימות בקרב קשישים ודרכי טיפול ומניעה על מנת לצמצם את האלימות בקרב בני הגיל השלישי ואף להציג דרכי טיפול וכלים להתמודדות בנושא.

בעזרת מענק מפעל הפיס העירייה תפעיל סדנאות העשרה ופיתוח למבוגרים, חיזוק קשר הורה וילד בגיל הרך למשפחות אחרי לידה חסרת עורף משפחתי, חיזוק הקשר עם היחידה הטיפולית בלשכת הרווחה למניעת אלימת כלפי ילדים בעיר, תכנית זרעים של הצלחה שמטרתה צמצום פערים בגיל הרך במסגרת מעונות היום. כמו כן, העירייה קיימה בחודשי הקיץ מסיבות בריכה לנוער עם פעילויות שונות וכן אירועי תרבות לכלל הגמלאים : הצגות, הרצאות, מופעים, קונצרטים, טיולם בארץ ועוד.

עיריית ראשון לציון משקיעה משאבים רבים בתחום הרווחה נוער וצעירים, בתחום החינוך נערכו בדיקות של מחקרים רבים שמראים כי לימודי משחק השחמט בגיל צעיר משפרים בצורה דרמטית את יכולת חשיבה המתמטית ומובילה להעלאת הישגים של תלמידים בתחומים רבים, לכן העירייה, בסיוע מפעל הפיס, מפעילה תכניות שחמט בגני חובה ובבתי ספר יסודיים בכיתות א' בעיר. עוד בתחום החינוך ייפתחו מרכזי הצלחה לכיתות ו'-ז' על מנת לסייע לתלמידים להתמודד עם פערים לימודיים, חסמים רגשיים בעיות חברתיות וטיפול בלקויות למידה בכיתות א'-ב'.ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני מודה למפעל הפיס, נמשיך לקדם את רווחת תושבי העיר ראשון לציון".


יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי:

"במסגרת תכנית "פיס בלב הקהילה", משקיע מפעל הפיס משאבים רבים בקידום תכניות חברתיות בדגש על תחומי הגיל הרך, אזרחים ותיקים, העצמה נשית ושיפור איכות חייהם של בעלי מוגבלויות בכל רחבי הארץ. אנחנו מברכים את עיריית ראשון לציון והעומד בראשה על שיתוף הפעולה הפורה שנובע מרצון אמיתי לשפר את איכות חייהם של תושבי העיר. נמשיך להשקיע בעיר גם בשנים הבאות הן בתכניות חברתית והן במגוון רחב של תחומים נוספים".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 24.10 יתקיים באצטדיון האתלטיקה בראשון לציון, הטורניר השנתי של מאמאנט ישראל, להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד

האירוע יתקיים בהנחייתו של דביר בנדק ובמעמד ראש העיר רז קינסטליך

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי הקרוב יתקיים האירוע השנתי של מאמאנט ישראל להעלאת המודעת לגילוי מוקדם בסרטן השד בקרב נשים בישראל. זו השנה השישית בה מתקיים הטורניר על ידי מאמאנט ישראל, בשיתוף עיריית ראשון לציון, משרד הבריאות והמשרד לתרבות וספורט. השנה ישתתפו בטורניר כ80 קבוצות הנשים מרחבי הארץ. מטרת הטורניר היא לומר לנשים לכו להיבדק כי " גם אני מודעת אנחנו משחקות על המגרש ולא עם החיים"

האירוע יתקיים בהנחייתו של השחקן דביר בנדק ובמעמד ראש העיר רז קינסטליך. בסיום האירוע תתקיים מסיבת ריקודים לסיום האירוע "מרימות לחיים"

הטורניר יתקיים ביום חמישי 24.10.19 החל משעה 17:00 באצטדיון האתלטיקה רחוב גדולי ישראל 28

הכניסה בלבוש ספורטיבי ונעלי ספורט.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

2000 בעלי רכבים מראשון לציון יוכלו לקבל עד 1000 ₪ אם הם ישתתפו בניסוי של 5 שבועות ועובדים בת"א, רמת גן או גבעתיים... כל הפרטים וההרשמה מצ"ב בכתבה

הניסוי מתקיים על ידי משרד האוצר ו חברת KAYMA, בהובלתו של פרופ' לכלכלה התנהגותית, דן אריאלי. מטרת הניסוי היא לבדוק האם תשלום אגרה עבור נסיעה ברכב פרטי , באזורים בהם יש עומסי תנועה, תגרום לנהג להעדיף ולנסוע בתחבורה ציבורית. הניסוי יתקיים במשך 5 שבועות, בקרב 2,000 תושבים שימצאו מתאימים. התנאי להשתתפות: תושבי ראשל"צ שמקום עבודתם הוא ת"א רמת גן או גבעתיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: אביב בן אור


ניסוי לאומי צפוי להתחיל בימים הקרובים בראשון לציון. 2000 תושבים מהעיר שברשותם רכב פרטי ועובדים בת"א, רמת גן או גבעתיים מוזמנים להשתתף בניסוי ולהרוויח כסף. את הניסוי מקדמת חברת KAYMA (חברה הבודקת ועורכת ניסויים על מנת לגרום לשינוי התנהגותי בקרב אנשים בתחום הכלכלה), בהובלתו של פרופ' לכלכלה התנהגותית, דן אריאלי, ובשיתוף עיריית ראשון לציון, באמצעות חברת "ייזום ראשון". מטרת הניסוי היא לבחון האם תשלום אגרה עבור נסיעה ברכב פרטי באזורים בהם יש עומסי תנועה יגרום לנהג הישראלי לבחור בתחבורה ציבורית. ראשון לציון נבחרה לעיר הראשונה והיחידה בישראל שתשתתף בניסוי.

הגידול המשמעותי בשנים האחרונות במספר כלי הרכב בכבישים בישראל הוביל בין היתר לבעיה קשה של פקקים ועומסי תנועה בלי נסבלים במטרופולין תל אביב. עומסים אלה גורמים לאובדן של מאות שעות עבודה למשק ביום, להחרפת המתח הנפשי של הנהגים, לנזק לרווחה עקב אובדן שעות פנאי ולירידה בפריון העבודה. הנזק המצטבר של עומסי התחבורה במטרופולין תל אביב מוערך ב-40 מיליארד שקל בשנה.

גודש התנועה בכניסה אל העיר גוררים הפסדים כלכליים נוספים, המושתים על משתמשי הרכב הפרטי, כגון בלאי של רכבים וצריכת דלק מיותרת. מלבד שיעורי הצפיפות בכבישים, גידול מתמיד בנסיעת כלי הרכב יוצר שורה ארוכה של השפעות חיצוניות שליליות, לרבות פליטת גזי חממה, זיהום אוויר ורעש. כל אלו הובילו את אגף התקציבים במשרד האוצר לבחון פתרונות להקטנת שימוש במספר כלי רכב פרטיים בנסיעתם לעבודה מדי יום.


איך הניסוי עובד ?

לצורך הניסוי ייבחרו 2,000 תושבים מראשון לציון שברשותם רכב פרטי ועובדים בת"א, רמת גן או גבעתיים. לכל תושב יוקצה סכום כסף לצורך שימוש באפליקציה ייחודית, שפותחה במיוחד עבור ניסוי זה, ופועלת בדומה לאפליקציית WAZE כאשר היא עוקבת אחר מיקום הנהג באמצעות הטלפון הסלולרי שלו. לצורך הניסוי הוגדרו שלוש טבעות גודש במטרופולין תל אביב, כשהרכב עובר טבעת גודש, קופצת לו הודעה בה הוא מתבקש להשיב באיזה אופן הוא נוסע: רכב פרטי, אוטובוס או קראפול. אם הנהג סימן רכב פרטי – הוא יחויב באגרה. גובה האגרה עבור מעבר של כל טבעת גודש מוגדר מראש. משתתפים שיצליחו להימנע מכניסות לטבעות גודש וישיבו לכל השאלונים השבועיים שיישלחו להם באפליקציה, יכולים לסיים את הניסוי עם רווח כספי של עד 1,000 שקל שישולם להם.


הניסוי יחל ב-27.10.19 ויימשך חמישה שבועות. תושבים המעוניינים להשתתף בניסוי, מוזמנים להירשם בלינק הבא: https://survey.kayma.com/#/godesh_short/


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני מזמין את התושבים שברשותם רכב פרטי לקחת חלק בניסוי חשוב זה ולעזור לכולנו לשפר את איכות החיים בכבישים".


דניאל פרי, מנהלת הניסויים בחברת KAYMA

"מסקנות הניסוי יאפשרו להבין איך לשנות ולעצב את הרגלי הנסיעה של הנהגים הישראלים. התמריץ שנבחן בניסוי הוא החזק ביותר – כסף".

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קודם כל צריך לשפר את התחבורה הציבורית ואז אולי לא נצטרך את הניסוי
  הגב 22.10.19 14:23
 • אורח
  אנשים לא משלמים על רכב 100000 שח ויותר בגלל שזו השקעה חכמה. לצערי יש לתת למקבלי ההחלטות לנסוע בתחבורה ציבורית כדיי לפני כול ניסוי. מי ממקבלי ההחלטות נוסע בתחבורה ציבורית?
  הגב 22.10.19 14:38

בני מיעוטים נתפסו פורצים לרכב בראשון לציון עם שלט אוניברסלי

הפורצים ממזרח ירושלים

אבי בר | | תגובות: 17


בפעילות ממוקדת של משטרת ישראל כנגד עבירות הרכוש בראשל"צ, זיהו השוטרים בחניון הסמוך לרחוב המאה ועשרים בעיר, שלושה חשודים בפריצה לרכב חונה.


השוטרים עצרו את החשודים, ומבדיקה עלה חשד לפיו הם פרצו לרכב באמצעות שלט אוניברסלי וניסו לגנוב מתוכו רכוש. ברשותם של החשודים נמצא רכוש החשוד כגנוב.


החשודים, בני 18 ממזרח ירושלים, נעצרו לחקירה ואתמול הם הובאו לדיון בעניינם בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרם ביומיים.


החקירה נמשכת.התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק עונשי מאסר ממושכים יפסיקו את תופעת הגניבות של השבחי"ם
  הגב 22.10.19 10:57
 • אורח
  לא מאסר כדור תשע ירגיע אותם לכל הזמן לדלל אותם ימח שמם וזכרם זכויות נותנים להם תז בטוח לאומי לבחור ולהבחר לקבור את כולם במזבלה מאכל לעכברושים
  22.10.19 15:16
 • אורח
  עוד פעם ערבים מסריחים יימח שמם וזכרם מהעולם
  הגב 22.10.19 11:03
 • אורח
  אמן
  הגב 22.10.19 11:16
 • אורח
  ישחררו אותם אחרי שיגידו נו נו נו והם יחזרו שוב
  הגב 22.10.19 11:18
 • אורח
  חייבים להגביר אכיפה לגבי גניבות רכבים וחלקים של רכב. להטיל עונשים גדולים על העבריינים.
  הגב 22.10.19 11:21
 • אורח
  לשבור ידיים ולשחרר, ככה לא יוכלו יותר לגנוב
  הגב 22.10.19 11:38
 • אורח
  מוות למחבלים
  הגב 22.10.19 11:57
 • אורח
  הכול נכון לפרק אותם
  הגב 22.10.19 12:44
 • אורח
  אזרחי ראשון לציון תתעוררו לאט לאט משתלטים הערבים על העיר דרך העסקים ואז המגורים הביטו סביבכם
  הגב 22.10.19 14:28
 • אורח
  כ"כ נכון הם משתלטים לאט לאט... הרוב בראשון בחרו כחול לבן והינה קיבלנו את מכבסת המילים של ה0מאל "בני מיעוטים"(אז איך יש כ"כ הרבה מהם, התשובה ברורה🤦). אם גנץ יהיה ראש ממשלה עוד ימחקו את החלק "ציון" מהשם של העיר מאחר וזה פוגע ברגשות המחבלים🤦 מדינת חלם רפובליקת בננות עד מתי😑
  הגב 22.10.19 14:44
 • אורח
  תיאור מעולה של המצב, תזכיר לי מי הראש הממשלה שאיפשר את זה?
  22.10.19 14:54
 • אורח
  חח לשבת בצד ולדבר על פוליטיקה? חחח למה לא את ראש ממשלה ולא ראש עיר? ילדה קטנה ומפגרת
  22.10.19 16:24
 • אורח
  למה לבית משפט לבית הקברות המוסלמי ולקבור אותם שם זה המקום לערבים טובים
  הגב 22.10.19 15:14
 • אורח
  נתנו להם פתח לנקות את חוף ראשון ....ועכשיו יש להם ביטחון להביא את ההורים ..האחים ..והדודים ..והשכנים ...כל חוף ראשון מלאה בערבים ..באים עם אוטובוסים מלאים ...
  הגב 22.10.19 16:48
 • אורח
  ערבים מסריחים אל.תכניסו ערבים לראשון לציון
  הגב 22.10.19 18:44
 • אורח
  רז קינסטליך תמנע את תופעת הערבים
  הגב 22.10.19 18:46

לידיעת נוסעי הרכבת המעלים אופניים לרכבת! החל מחודש דצמבר בעלי האופניים יוכלו לעלות בשעות השיא, רק עם אופניים מקופלים הנמצאים בתיק נשיאה

קורקינטים מתקפלים יוכלו לעלות בכל ימות ושעות השבוע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


רכבת ישראל יצאה בהודעה לבעלי האופניים הנוסעים ברכבת: החל מחודש דצמבר בעלי האופניים יוכלו בשעות השיא לנסוע ברכבת רק עם אופניים מקופלים בתיק נשיאה. לטענת הרכבת מטרת המדיניות החדשה היא על מנת לשפר את השירות לנוסעים שיציאתם וכניסתם לרכבת נחסמת על ידי בעלי האופניים. בנוסף הדבר נעשה למען בעלי המוגבלויות שמתקשים לעלות לקרון הנגיש מאחר ודרכם נחסמת על ידי האופניים.

להלן הודעתה של רכבת ישראל :
החל מהתאריך 1.12.2019 תכנס לתוקפה מדיניות האופניים החדשה שעיקריה הם:
- ניתן להעלות אופניים מתקפלים בלבד, בתוך תיק נשיאה, בשעות השיא (06:00-09:00 ו-15:00-19:00) בימי חול.
- ניתן להעלות את כלל סוגי האופניים, למעט גלגלי בלון, בשעות השפל ובמהלך סופי השבוע (שישי ומוצאי שבת)
- קורקנטים מתקפלים ניתנים להעלאה בכל ימות ושעות השבוע.

מדוע עודכנו הנחיות נשיאת אופניים ברכבת?

העלאת אופניים לא מקופלים לרכבות הנוסעים יצרה מציאות בה רכבות הנוסעים עמדו בתחנות זמן רב מהמתוכנן, לאחר שהכניסות והיציאות מהרכבות נחסמו על ידי אופניים. כתוצאה מכך נפגע השירות לכלל לקוחותינו.
כמו כן, נפגעה האוכלוסייה של נוסעים עם מוגבלות בתנועה, שמדי יום נמנעה מהם היכולת להגיע ולצאת עם כסא הגלגלים מהקרון הנגיש, בשל ריבוי האופניים שחסמו את דרכם.
לכן, בשיתוף משרד התחבורה, הוחלט על מדיניות שתטיב עם כלל לקוחות הרכבת ותאפשר לנו לספק את השירות המיטבי לכלל תושבי המדינה.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל באשמת עובדי הרכבת האוכלי חינם לא מוכנים לסדר אותם אפילו דקה, אוכלי חינם בפרהסיה כמו כל עובדי המדינה
  הגב 21.10.19 21:19
 • אורח
  חוצפן... מה קרה קצת להתחשב מה הקשר. נכה שצריך לעלות עם כסא או נכה מסוג אחר לא יכול לעלות.. חוץ מזה שהם חוסמים גם את המעברים הקרונות שלא נדבר שהם חוסמים את הכניסה. לא יקרה כלום עם הם התחשבו קצת באחרים ... יש מדינות שאוסרים על אופנים לעלות בכלל רכבות בכל שעות היום אז זאת הגזרה תגידו תודה ותתרגלו...
  22.10.19 00:39
 • אורח
  ההחלטה במקומה חיים וינטרגרין רחובות
  הגב 21.10.19 21:35
 • אורח
  כמו תמיד הולכים בצעדי ענק לימי ביניים. כל העולם מתפתח חוץ מישראל.... למה לקנות ולשים קרון נפרד לאופניים כמו בכל העולם המפותח...לא, שיסבלו אלה שאופניים זה כלי רכב שלהם... תודה רבה עובדי מדינה
  הגב 22.10.19 08:00
 • אורח
  תמיד ככה במקום למצוא פיתרון באים לדפוק אוכלוסיה מסויימת. עובדי רכבת עצלנים לא מעירים לכל אלה שחוסמים את המעברים חוץ מהפעמים שהרכבת עמוסה ואין מקום לעמוד. אין פיתרון יותר קל מזה בשבילם שחלילה העובדים יתאמצו קצת
  הגב 22.10.19 08:24
 • אורח
  תפסיקו להכפיש את עובדי הרכבת.. הם לא אשמים. מזמן כבר יש הגזמה עם האופניים החשמליות.
  הגב 22.10.19 13:17
 • אורח
  החלטה מצויינת
  הגב 22.10.19 14:25

שישו ושמחו בשמחת תורה! ביום שני 21.10 יתקיימו ברחבי ראשון לציון אירועי הקפות שניות של שמחת תורה; תוכנית האירועים מצ"ב בתכבה

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


עיריית ראשון לציון ומינהל הקהילה לחינוך ותרבות חרדית מזמינים את תושבי העיר לחגיגות שמחת תורה ברחבי העיר. אירועי ההקפות השניות יתקיימו במעמד ראש העיר רז קינסטליך, הרב שמואל ג'מיל, מחזיק תיק חינוך ותרבות חרדית ושירותי הדת , אייל לוי יו"ר הנהלת מתנ"ס שיכון המזרח, רבנים ואנשי ציבור.

להלן תוכנית האירועים:

הקפות שניות ביום שני 21.10.19 החל מצאת החג בסביבות השעה 20:00/20:30


מיקוםכתובתשם האומןאיש קשר
בית כנסת חזון עובדיהרחוב האלמוגים 22חנאסב שלמהטויטו שלמה 054-8444449
רחבת מועצת הפועליםרחוב רוטשילד 60
תזמורת חסידית והזמר אבי פרי שעה
חצר בית הספר הממ"ד סיני
רחוב נורדאו 55אליעזר רוזנפלד ולהקתו
מתחם ישיבת ההסדררחוב אנילביץ 34אברהם יצחק רוזנצוייג ולהקתו
בית כנסת שער המלךשער המלך 7, נווה חוףתקליטןאברהם ברדה 052-4869821
בית כנסת שיבת ציוןשי עגנון 2 רמת אליהותקליטןאלמו מסגאנאו 054-3189944
בית מדרש שי למוראשד' יעקב 45 שיכון המזרחרועי הכהן וd.j אזמרהאלון 054-6325580
בית כנסת ברכת יצחקקפאח 2 נאות שקמהדוד פרץאמנון יצחק/ סיגל 053-7403340
בית הכנסת הספרדיהתזמורת 51 נאות אשליםתקליטןאבנר שרבי 052-2944488
בית כנסת קריית הלאום – בית חב"דישראל גלילי 9אביה פינטוהרב שניאור גלוכובסקי052-8277073
בית כנסת דקל נובהחלוצים 45 נווה דקליםתקליטןשמשון כץ 052-4882222
נחלת יהודהמרכז מסחריתקליטן052-2494266
בית כנסת שבזישמואל הנביא 12שלום דאמרישלומי ירושלמי 050-5065601
בית כנסת אור החייםהסביון 1 מקיף ה אמירים , קריית ראשוןרכב תהלוכהמוטי 054-4230111
בית כנסת משכן צדוקנחמיה 80 שיכון המזרחדאמרי שלום ורועי שמעוןשמעון סקעת 052-2311354
בית כנסת גבורת ישראלבן זכאי 18 כפר אריהתקליטןעופר חג'בי 054-6728344
בית כנסת קרן אוררחבת בית ספר רננים הגומה 1 קריית ראשוןתקליטןנפתלי ג'ומעה 054-7713702
בית כנסת ברסל"ב רמת אליהומרכז מסחרי, רחוב זלמן שניאור 16תקליטןטל נאור 050-4811002
בית כנסת ישועת ישראלפופל 20תקליטןאסי ניסני 050-7362307
בית כנסת אחדותמורדי הגטאות 90 שיכון המזרחתקליטןיצחק וזאנה 054-2182898
בית חב"ד קניון הבאררחבת הקניוןD.J ארטיסטהשלומי 050-8757732
מתנ"ס שיכון המזרחרחבת המתנ"ס שד' יעקב 50אפי דמארי
בית כנסת קריית גניםשדה נחום 14חדייב דורון
שכונת סלערחוב חיש 1רכב תהלוכה
בית כנסת בית ניסיםהרב טולדאנו 4בצלאל גלעדי ולהקתו
בית כנסת ישורוןקיבוץ גלויות 24 נחלת יהודהתקליטן
בית כנסת ארמונד ספראנווה דקלים 10דודו דרעיהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם אייל גולן
  הגב 20.10.19 17:48
 • אורח
  רחוב רוטשילד 60 פינת ז’בוטינסקי !! לא פינת רוטשילד. .. אין דבר כזה רוטשילד פינת רוטשילד..
  הגב 21.10.19 08:08
 • אורח
  מי עושה ברחבת מועצת הפועלים
  הגב 21.10.19 13:30
 • אורח
  אבא של דורון אוזן עושה ברחבת מועצת הפועלים
  21.10.19 13:32
 • אורח
  דורון אוזן המלך והחתיך
  הגב 21.10.19 13:49
 • אורח
  האם יש עוד מקומות בנאות שקמה שחוגגים את שמחת תורה?
  הגב 21.10.19 16:49

תזכורת לחיילי ראשון לציון! ביום שלישי 22.10 תחדש עיריית ראשון לציון את חלוקת השי לשנה החדשה שתימשך עד סוף דצמבר 2019. זמני ומיקומי החלוקה מצ"ב בכתבה

שימו לב! הורים ואחים רשאים לקחת את תווי השי במקום החייל בהצגת צילום חוגר , ת.ז וספח של קרוב המשפחה. ההטבה תינתן לתושבי העיר המשרתים בשירות חובה/לאומי בהצגת תעודת חוגר ותעודת זהות עם ספח!

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית ראשון לציון ומרכז הצעירים בעיר,הודיעו כי חלוקת תווי השי לחג תחודש החל מתאריך 22.10.19 ותימשך עד לסוך חודש דצמבר 2019. כזכור לרגל השנה החדשה עיריית ראשון לציון העניקה לחיילים תווי שי בסך 100 ש"ח.

להלן מיקומי וזמני החלוקה

מוקד קליטה - רחוב הרבץ מינץ 19,

ימי ב' 14:00-18:00


מרכז צעירים - רחוב יבניאלי 4

ימי א', ג', ה' 10:00-16:00

ימי ב', ד' 10:00-18:30


מרכז צעירים שלוחת מערב - רחוב אבא הילל סילבר 2

ימי ד' 11:00-17:00


אגף הנוער והצעירים - הרצל 136

ימי א', ג', ד', ה' 08:00-16:00

יום ב' 08:00-13:00, 16:00-18:30


מרכז הנוער נוערנט - שדרות יעקב 4

ימי ב’ , ג’ ,ה’ 17:30-20:30


מרכז הנוער הנחלה- אהרון אוזן 2

ימי ג׳ 17:00-20:00


מרכז הנוער באלנס - האחד עשר 35

ימי ב’ , ה’ 16:00-19:30


שימו לב!

הורים ואחים רשאים לקחת את התו במקום החייל בהצגת צילום חוגר ,ת.ז וספח של קרוב המשפחה

ההטבה תינתן לתושבי העיר המשרתים בשירות חובה/לאומי בהצגת תעודת חוגר ותעודת זהות עם ספח!התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

ראשון לציון נפרדת מרבקה וייס, ניצולת השואה בת ה95 שהלכה לעולמה בסוף השבוע

זהבה הבר וזיו נחמה שליוו אותה בשנים האחרונות ספדו לה בפוסטים מרגשים בה ספרו על העוצמה של וייס ושמחת החיים שהייתה לה. הלוויתה תתקיים היום (ראשון 20.10) בשעה 11:00 בבית העלמין גני אסתר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


בשורה קשה הגיעה בסוף השבוע לראשון לציון, שהתבשרה על לכתה של רבקה וייס ניצולת השואה בת ה95. רבקה וייס הייתה מוכרת לתושבי העיר בזכות הליווי שקבלה מהעיתונאית זהבה הבר, שהכירה לה את הפעיל החברתי זיו נחמה. מאז אותה היכרות מלווה אותה נחמה בשנתיים האחרונות, במסגרת הליווי הוא יצא יחד עם תושבי העיר אל ביתה וערכו לה יחד מסיבת יום הולדת מיוחדת במינה (מסיבה שעלתה בכותרות ברחבי הארץ), ביקרו אותה בבית החולים כשהייתה חולה, יצאו איתה לסיורים בעיר, אירחו לה חברה ועוד.

סרטון מביקורם של תושבי ראשון בבית החולים לפני כשנה


רבקה ילידת הונגריה וניצולת שואה ממחנה אושויץ, שפעלה רבות לספר על השואה, בהרצאות ומפגשים עם תושבים ותלמידים. לפני כעשור היא אף קבלה אות הוקרה מהרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי במסגרת פרוייקט של צה"ל, "פרח לניצול". במסגרת הפרוייקט מגיעים מפקדי צה"ל אל הניצולים ומעניקים להם תעודות הוקרה על תרומתם להקמת המדינה והישרדותם מזוועות השואה. לפני מספר שנים הפכה לאלמנה כאשר בעלה, דב, הלך לעולמו ומאז נשארה בדירתה עם המטפלת. בחודשים האחרונים התגוררה רבקה בבית אבות, בנס ציונה, שם הלכה לעולמה בסוף השבוע.

הלוויתה תתקיים היום (ראשון 20.10) בבית העלמין גני אסתר

זהבה הבר וזיו נחמה ספדו לה בפוסטים מרגשים אותם כתבו ברשת:

זיו נחמה:

אני הכי גאה שבעולם שבזכות חברתי היקרה זהבה הבר ניתנה לי הזכות לשמח את רבקה במעט שהכרנו.
זהבה היא האדם שהכיר לי את רבקה לפני 4 שנים "העברתי אלייך את השרביט" זה השרביט שהכי שמחתי לקבל בחיי.
תודה זהבה על הרגעים המאושרים שנתת לי ולה, היה לי לעונג ענק לשמח אותה יחד עם חברי הטובים.
היא בהחלט תחסר לי.


זהבה הבר:

רבקה'לה הייתה אישה גדולה מהחיים. היא איבדה את כל משפחתה, אבל לא איבדה את שמחת החיים, המשיכה לצחוק ולספר על מה שהיה שם, ובזה מילאה את שליחותה וייעודה בחיים.

אני כבר מתגעגעת...ומודה לאלוהים שהיא לא סובלת יותר.
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שהמשפחה לא תדע עוד צער ורק שמחה
  הגב 20.10.19 12:50
 • אורח
  אין לה משפחה סתם להגיב?
  21.10.19 20:57
 • אורח
  אני זוכרת אותה מהביקורים שלה בימי שואה בבית הספר. אני גם זוכרת קטעים רבים מהסיפור שלה. יהי זכרה ברוך
  הגב 20.10.19 12:51
 • אורח
  יהי זכרה ברוך אמן. מרגש
  הגב 20.10.19 12:54
 • אורח
  יהי זכרה ברוך. מנוחתה בגן עדן
  הגב 20.10.19 13:30
 • אורח
  יהיה זכרה ברוך
  הגב 20.10.19 13:42
 • אורח
  כן להתפלל לרפואתה
  הגב 20.10.19 16:18
 • אורח
  זכרונה לברכה
  הגב 22.10.19 08:15

תאונה בלילה בין מונית לרכב בראשון לציון, 3 פצועים

צילום : איל לידור ואביטל אפשטיין בוואטסאפ האדום 0-585-585-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 12


יום ראשון 20/10 שעה 01:30 דיווח על תאונה בין מונית לרכב בדרך המכבים - פריימן בראשון לציון. גורמי רפואה איחוד הצלה ומד"א העניקו טיפול רפואי ראשון ל - 3 פצועים, 2 מהם במצב בינוני והשלישי קל. הפצועים פונו לבית החולים אסף הרופא.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשורות טובות אמן
  הגב 20.10.19 10:13
 • אורח
  נהגי המונית אתם העבריינים היום עוברים על החוק אתם חושבים שהכביש הוא של אבא שלכם גם אתם מזלזלים בחוקיי התנועה יש לי הוכחות במצלמת הרכב רוב נהגי המוניות עבריינים גם עוברים " באדום "!
  הגב 20.10.19 12:25
 • אורח
  לא בטוח שזה הנהג מונית מה אתה קופץ
  20.10.19 13:25
 • אורח
  הלוואי וכולם היו נוהגים במקצועיות כמו נהגי המוניות .ביחס למספרם הם נמצאים בתחתית הסולם של התאונות.
  20.10.19 16:25
 • אורח
  המונית עברה בירוק ראיתי את התאונה ואת זה אפשר להוכיח כי יש בצומת הזאת מצלמת אור אדום
  20.10.19 17:37
 • אורח
  צריך להוציא.כמה שיותר ניידות שיטור בדרכים מדרום ועד צפון .נהגים משתוללים בכבישים ואיך מי שימנע את חוסר המשמעת בכבישים.
  הגב 20.10.19 12:49
 • אורח
  מהיום כל שומר הופך לנהג מונית.
  הגב 20.10.19 17:22
 • אורח
  אין משטרה בנושא תנועה הם רק בודקים רישיון ומהירות ועצור בשטח בינוי היתר מתנהל משמים חג שמח נסיעה בזהירות בכדי שנגיעה הביתה בשלום ועיקר בריאים למשפחה
  הגב 20.10.19 17:31
 • אורח
  מה שהיה הוא שיהיה
  הגב 21.10.19 05:32
 • אורח
  אני מבטיח שנהג המונית הוא אשם בתאונה , אני נהג פרטי על הכביש , גר בראשון לציון , רואה במו. עיניי את העבירות שנהגי המוניות עושים על הכביש . בעצמי כמעט הייתי מעורב בתאונה עם מונית כשנסעתי כל הדרך שלי בסדר וברגע האחרון נהג המונית קפץ לפני בהפתעה ברזמור אדום כדי שיהיה ראשון . מזל שעוד שמתי לב במראה שהוא מתכוון לכך ! נהגי המוניות על הכביש הם סכנה לציבור !!!!
  הגב 21.10.19 16:39
 • אורח
  נהג מונית הוא גם אדם כמו כולם עבירות תנוע כולנו עושים, תאונה יכולה לקרות גם לך ולכל אחד פעם זה ופעם אתה, אל תחשוב את עצמך לשופט, בסך הכל נהג מונית נוהג יותר טוב ממך בהרבה!!!
  הגב 21.10.19 18:28
 • אורח
  נהג המונית נסע באור ירוק ונסע לאט. הרכב הפרטי פגע במונית.
  הגב 21.10.19 19:40

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
20.10.19 14:14
קיבלו התראות לכסות בורות לא עושים כלום
אורח
20.10.19 14:12
יש בעיה ברחוב ביאליק 9 השכנים לא עושים כלום כניסה ב בור שחור דלי שחור באים זבובים ויתושיםביגלל זה מגיעים חולדות אבקש טיפול בעינין
אורח
16.10.19 18:03
ברצוני לברך את ראש העיר המדהיםםםםם שפועל רבות לכלל תושבי העיר. מאז שחזרנו בתשובה איננו יוצאים לחגיגות היין מהפעילויות בחול המועד היו חסרות והשנה הרגשנו את ההשקעה בפעילויות לילדים נהננו מאד מהפעילות בביהס חבד בנות ,בית יעקב והחפץ חיים שמתקיים ברגעים אלה. תודה לך ולכל המסייעים בידך !!!!
אורח
16.10.19 12:27
שלום לראש העיר היקר מתי מתי מתי מתי יהיה סוף לפקקים בגשר ראשון ? מתי כבר נראה שעובדים על הבעיה שזה סיוט כל יום מחדש??
אורח
16.10.19 17:09
בשבוע הבא יהייה סוף לפקקים
אורח
12.10.19 16:16
לכ'ראש העיר שלום רב אני קורא את בעיות התושבים במערב ואני לא יודע אם לצחוק או לבכות. אני גר בכפר אריה והשכונה מוזנחת מכל הכיוונים יש בעיות של שילוט רחוב(העיקר פורסם שהערייה סימה את השילוט בכל העיר) נחשים מטיילי באין מפריע .עישביה בגובה של 3 מטר כבישים מוזנחים אין מדרכות. עציים ללא השקיה וגיזום. חלקם כבר מתייבשים ועוד ועוד. בקיצור טייבה הקטנה
אורח
12.10.19 16:27
זה השכונה עם פוטנציאל אדיר,עתודות קרקע פנויות למאות וילות. חבל שהיא נראית כשכונת קרוואנים ופחים . כל אחד מסתיר את ביתו עם בדי יוטה .הגיע הזמן לעשות סדר בשכונה אחת ולתמיד .
אורח
13.10.19 23:01
הנחש מטייל או זוחל?
אורח
18.10.19 00:21
אתה יודע מה זה כפארזה
אורח
18.10.19 00:26
חיפשנו לרכוש דירת קרקע באזור שיכון המזרח. הגענו לכפר אריה אישתי גרשה אותי מאזור טייבה זה עוד מחמאה.ניראה שהערייה לא נימצאת בשכונה הזו
אורח
11.10.19 08:41
לכבוד ראש העיר, כידוע לך אנו תושבי מערב העיר סובלים מידי בוקר בפקקים ארוכים שמתחילים ממשה דיין גשר ראשון בניסיון להתחבר לכביש 4. המצב החמיר כאשר נתיב ההשתלבות בוטל ונוצרים עומסים כבדים של יותר מ 40 דק המתנה עד לחיבור לכביש 4. מבקש את התערבותך מול הגורמים למציאת פתרון אשר ישפר עת איכות החיים. יש לחשוב בשינוי הגשר כאשר הירידה תתבצע בצד ימין ולא עלידי פניה שמאלה בהשתלבות. תודה רבה חג שמח
אורח
16.10.19 17:10
סוף לפקקים בשבוע הבא
אורח
09.10.19 21:00
אין ספק שהפעילות והעשייה של העיריה והעומד בראשה ניכרת בכל מקום ועל כך ברכותי! עם זאת,לעניות דעתי חלה ירידה בכל הקשור לפעילויות ניקיון ברחבי העיר לרבות חוסר טיפוח הגנים הציבוריים. אני מציעה להגביר ולהגדיל כח אדם ומשאבים בתחום זה. בברכת שנה טובה גמר חתימה טובה ומועדים לשמחה.
אורח
07.10.19 23:03
ראש העיר. אתה משדר כלפי חוץ עשיה רבה ובתוך בית העיריה ישנה ביקורת רבה על ההתנהלות שלך מול עובדי העיריה . יש לך את יום הכיפורים לעשיית חשבון נפש . העובדים הם בני אדם שמפרנסים משפחה .מגיע להם יותר.
אורח
11.10.19 14:20
בסדר אעשה חשבון נפש


אירוע דקירה הלילה בראשון לציון, פצוע בינוני

פונה לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 13


הלילה ראשון 20/10 בשעה 02:00 לערך הוזעקו כוחות משטרה וגורמי רפואה של מד"א ואיחוד הצלה לרחוב הרב מינץ בשכונת רמת אליהו בעקבות אירוע דקירות. לאחר טיפול ראשוני פונה צעיר במצב בינוני לבית החולים שמיר אסף הרופא.התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל יום סיפור אחר, עצוב
  הגב 20.10.19 08:24
 • אורח
  שני רכבים התנגשו ולאחד מהם נשבר מכסה מנוע.... אחלה כתבה לרמה שלכם תפתחו על זה ידיעה.
  הגב 20.10.19 08:41
 • אורח
  חחח
  20.10.19 08:51
 • אורח
  מוזר לא שמעתי כלום כנראה דקירה בטוסיק
  הגב 20.10.19 09:27
 • אורח
  חייבים לעשות יותר עם הדקירות בלילות!!
  הגב 20.10.19 09:29
 • אורח
  רמת אליהו...לא מפתיע..
  הגב 20.10.19 09:30
 • אורח
  Nibbas
  הגב 20.10.19 09:58
 • אורח
  מבלי לדעת, היה לי ברור שזה לא בבתי הקפה של רחוב רוטשילד מערב לדוגמא.
  הגב 20.10.19 09:59
 • אורח
  בטח אתיופים
  הגב 20.10.19 10:22
 • אורח
  גזען
  הגב 20.10.19 13:35
 • אורח
  הסכין הפכה לאמצעי דיבור, הסכין מנהלת היום את השיח המכוער במילא, זה פשוט נורא. אתמול ירדתי לזרוק את שקית האשפה ואני רואה שני ילדים בערך בגיל 6- 7, רבים, אחד אומר "אני ידקור אותך עם סכין". נראה לי שבעוד עשר שנים זה יקרה כל עשר דקות , השם ישמור, דור ממש קשה
  הגב 20.10.19 15:36
 • אורח
  אתיופים סמים ראפ. לא מפתיע.
  הגב 20.10.19 17:20
 • אורח
  ככה זה השחרים לא רואים בחושך ככה זה רמת אליהו רק דקרית מי הביא אותכם לישראל תחזרו לאתיופיה מסרחים חסמו לנו תכבישים בחיים לא תגיעו לרבע של הערבים אותם מקניאים מהם את רוצים להיות כמו הערבים בחיים לא תצליחו כי אתם זבלים בכים לרווחה שאין לכם כסף לכו תכאלו אנגרה כל הגוף מסריח שבעים הרייח לא ירד מהגוף
  הגב 21.10.19 10:51

אסקנאו אדיסו מראשון לציון זכה במקום הראשון במרתון התנ"ך אשר נערך ביום שישי 18/10

צילומים "מרתון התנ"ך"

אבי בר | | תגובות: 7


ביום שישי 18/10 נערך מרתון התנ"ך הבינלאומי בהשתתפות 4000 רצים מישראל ומהעולם. ריצת "מרתון התנ"ך" נערכה בשילה הקדומה בבנימין והריצה משחזרת את הריצה המוזכרת בתנ"ך בספר שמואל המיוחסת למי שמונה בהמשך התנ"ך לשאול המלך אשר רץ מראש העין ועד שילה הקדומה כדי לבשר על התבוסה במלחמה נגד הפלישתים.

אדיסו בן 34 תושב ראשון לציון המתאמן בקבוצת אל על קטף את המקום הראשון ושבר את השיא הקודם במרתון התנ"ך עם זמן של 03:02:38 במסלול הגברים כאשר רץ את המסלול המלא 42.2 ק"מ.התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרתון יהודי?
  הגב 19.10.19 22:15
 • אורח
  👏👏👏כל הכבוד. בהצלחה במרתונים. אחרים. תמשיך להביא כבוד לראשון ולמדינה
  הגב 19.10.19 22:20
 • אורח
  להמשיך להביא את הכבוד לראשון
  הגב 19.10.19 22:36
 • אורח
  ברור
  19.10.19 22:36
 • אורח
  להמשיך
  19.10.19 22:37
 • אורח
  כל הכבוד אדיסו יא אלוף, תמשיך ככה
  הגב 20.10.19 00:27
 • אורח
  אלוף!!
  הגב 20.10.19 11:03

הפסל הזוכה בתחרות פיסול בחול אשר נערך היום שבת 19/10 בחוף פלמחים

צילום תמונות : הראל בן שחר. רשות הטבע והגנים.

אבי בר | | תגובות: 12


היום שבת 19/10 בשעות הבוקר נערכה זו השנה השמינית תחרות פיסול בחול בחוף פלמחים המאורגן על ידי רשות הטבע והגנים.

המקום הראשון בתחרות. צב ים בוקע מביצה ביד אדם.
תמונות נוספות

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פסל חלש ולא יפה
  הגב 19.10.19 21:04
 • אורח
  בעיניך. על טעם ועל ריח אין להתווכח.
  19.10.19 21:33
 • אורח
  זה מה שגם אמר הרופא המיילד שלך...לגבי הפסל, באמת יפה מאוד.
  21.10.19 10:48
 • אורח
  וואי מושלם.. כל הכבוד!! 1
  הגב 19.10.19 21:11
 • אורח
  מושלם ממש יפה כל הכבוד 👏👏
  הגב 19.10.19 21:13
 • אורח
  מאוד יפה
  הגב 19.10.19 21:14
 • אורח
  ראתי בחוף יפים יותר זה מכור
  הגב 19.10.19 21:36
 • אורח
  יפה מאוד👏
  הגב 19.10.19 22:23
 • אורח
  בכיינים הפסל היפה ביותר
  הגב 19.10.19 22:28
 • אורח
  וואו מדהים מדהים מדהים הפסל של כפות ידיים עם הצב. פסל עם המון משמעות לחיים. שאפו לפרי מעשה ידיים של האומן.
  הגב 20.10.19 00:12
 • אורח
  קטליני
  הגב 21.10.19 10:52
 • אורח
  רעיון מדהים..גם של הפסל וגם תחרות.נהדר!
  הגב 21.10.19 16:59

המשטרה! חוף פלמחים מלא

צילום דוד מטודי

אבי בר | | תגובות: 8


בעקבות עומס חריג בחוף הים בפלמחים, משטרת ישראל מבקשת מהציבור שלא להגיע למקום.


במקום עומסי תנועה, והחניונים מלאים.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באמבטיה. הכי טוב ואין פקקים חוץ מאחד המונע יציאת המים לביוב.
  הגב 19.10.19 12:12
 • אורח
  עשרות שנים החרדים שותפים בממשלות הימין..ואם רצו, יכלו להפיל את הממשלה.. והנה..בחגים ושבתות כל אחד יכול לבלות ולצא לאן שליבו חפץ.. השמאל לא מפסיק מההסתה הגזענית והשיקרית, הינה אחרי הבחירות ישראל תהפך לאירן!
  הגב 19.10.19 12:57
 • אורח
  איזה קשקשן. כמה שטויות ובלבולי מוח בתגובה אחת. לך תלמד קצת עובדות ותחזור.
  הגב 19.10.19 13:40
 • אורח
  לך תעשה חמוצים
  21.10.19 22:48
 • אורח
  ימלשינים
  הגב 19.10.19 14:39
 • אורח
  יפילבר
  הגב 19.10.19 14:52
 • אורח
  הכתבה מתייחסת לחוף פלמחים המוח המעוות שלך קושר את הלחץ שם לימין הנאור שלך תהנה
  הגב 19.10.19 15:01
 • אורח
  קיבינימט המתחרצים
  הגב 19.10.19 17:02

סיכום חגי תשרי be106 ראשון לציון! תאונות הדרכים בכותרות; רימון הלם בנווה ים; בדרך לאולימפיאדה- ארטיום דולגופיאט; פסטיבל ראשל"צ ומדליית העיר לדני סנדרסון, חילוץ הפעוט ממכונת הבובות; מיזם חברתי לזכרו של זיו חג'בי ז"ל; כל זאת ועוד בסיכום תחילת שנה של ראשל"צ

החגים עוד רגע מסתיימים ורגע לפני אנו מביאים לכם את סיכום אירועי תחילת שנת תש"פ בראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
הפעוט במכונת הבובות


החגים כבר אוטוטו מאחורינו וכעת לאחר פגרת החגים אנו מביאים לכם את סיכום תחילת השנה של העיר ראשון לציון: תאונות הדרכים שוב בכותרות, אירוע לזכרו של זיו חג'בי ז"ל, מדליית כסף לארטיום דולגופיאט שיהיה הנציג השני של ראשון לציון באולימפיאדה, פסטיבל ראשון לציון ועוד אז בואו נתחיל

פלילים, משפט וביטחון

עיתון כלכליסט חשף כי התגלתה פרצת אבטחה אשר אפשרה גישה לפרטי תושבי ראשון לציון אשר מלאו פרטים לקבלת תווי חניה יש לציין כי הפרצה אותרה ונחסמה.


נושא הפלילים ותאונות הדרכים עלו שוב ושוב במהלך השבועות האחרונים לכותרות בראשון לציון

במשטרת ישראל התקבל דיווח על תינוקת כבת חודשיים שהגיעה לבית החולים איכילוב כשהיא פצועה באורח בינוני, על פי החשד כתוצאה מחבלה. אביה של התינוקת, בן 30 מראשל"צ, נעצר לחקירה.


שבת 28/9 בסביבות 3 לפנות בוקר החריד פיצוץ עז את רחוב הרפסודה בשכונת נווה ים. כוחות משטרה שהוזעקו למקום גילו כי כנראה מדובר ברימון הלם אשר הושלך לעבר אחד הבתים ברחוב. בשלב זה לא ידוע הרקע אך הכיוון פלילייום שבת 12/10 בסביבות השעה 01:00 התקבל דיווח במשטרה על קטטה במועדון ברחוב משה בקר בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר גבר כבן 32 במצב קשה, עם חבלת ראש, מורדם ומונשם.
חלקי נשק (ואמצעים להרכבתם) ותחמושת נתפסו אצל תושב ראשון לציון ותושב בת ים כאשר היו בדרכם לפגישה בצומת חלחול כנראה עם פלשתיני מהשטחיםביום שישי 11/10 התקיים מרדף משטרתי בראשון לציון אחר נהג מונית. במהלך המרדף המונית פגעה בכלי רכב. במהלך המרדף נהג המונית נסע במהירות גבוהה תוך חציית צמתים באור אדום וניגוח כלי רכב (נזק בלבד) תמימים שעמדו בדרכו, הנהג הנמלט המשיך בנסיעתו המסוכנת ונכנס לתוך העיר ראשל"צ כשהוא עוצר באחד הרחובות, פורק מהמונית ונמלט רגלית ולאחר זמן קצר נתפס הנהג. בבדיקה שבוצעה בשטח נמצא כי הנהג תושב לוד בן 36 לא הוציא רישיון נהיגה מעולם, הנ"ל מיד נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

צילום : דוברות משטרת ישראל
יום חמישי 17/10 מסיבה לא ידועה, רכב התהפך על צידו ברחוב סמילנסקי בראשון לציון. כונני איחוד הצלה וחובשי מד"א העניקו טיפול ראשוני ל - 5 נפגעים אשר פונו לבית חולים במצב קל.

קרדיט צילום : במת החדשותיום ראשון 13/10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על תאונה בין 2 כלי רכב בכביש 20 סמוך למחלף ראשון דרום לכיוון מחלף חולות. צוותי לוחמי האש סייעו בחילוץ הנוסעים, חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא 4 פצועים, בהם: גבר כבן 58 במצב בינוני, עם חבלת בטן, ו-3 פצועים במצב קל.

צילום: במת החדשות


יום שני 7/10 שעה 15:25. תאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופניים חשמליים אירעה בשדרות רחבעם זאבי בראשון לציון. כונני איחוד הצלה וחבשי מד"א העניקו טיפול לנפגע


יום חמשי 10/10 התקבלה הודעה במוקד איחוד הצלה על הולך רגל כבן 65 נפגע מרכב ברחוב הלח"י בראשון לציון. צוותי ההצלה העניקו לנפגע טיפול במקום ופינו אותו במצב בינוני לבית החולים שמיר- אסף הרופא.


יום שלישי 8/10, לפנות בוקר נהג ג'יפ ברחוב שד' יעקב בשיכון המזרח נכנס באוטובוס חונה. הנהג נפצע קל ונגרם נזק כבד לג'יפ. הערכה היא שנהג הג'יפ כנראה נרדם על ההגה

צילום פיקוד מרכז
יום רביעי 16/10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנפל מגובה באתר בנייה ברחוב השדה 10 בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 60 במצב בינוני, עם חבלות בפלג גופו העליון.תושבת ראשון לציון בת 83 טבעה בראש השנה 30/9 בחוף דור בצפון (חוף הכרמל). חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של האישהחדשות העיר

נפתח בסרטון שרץ ברשת בשבוע האחרון של פעוט נתקע בתוך מכונה להוצאת בובות בראשון לציון

קרדיט סרטון אנשי הדממה ובמת החדשות
אוטובוס שבת בראשון לציון? עיריית תל אביב יצאה במכרז להפעלת תחבורה ציבורית מאסיבית משישי בערב ועד מוצאי שבת והציעה לעיריית ראשון לציון להצטרף ולהאריך את הקווים לראשון לציון בעלות של 250 אלף – 500 אלף לשנה. עיריית ראשון לצין עדיין לא נתנה את תשובתה להצעת עיריית תל אביב

צילום: פייסבוק נוע תנוע


זוכרים את זיו חג'בי אשר נרצח בפיגוע! כ350 איש השתתפו בערב מרגש לזכרו של זיו חג'בי ז"ל מראשון לציון, בו חשפה משפחתו את המיזם לזכרו הנועד לסייע ולממן לילדים מיעוטי יכולת, שיעורים פרטיים. תושבים המעוניינים לקחת חלק בפרוייקט ולהתנדב מוזמנים ליצור קשר דרך כתובת המייל: kerenzivhagbi@gmail.comפקחי עיריית ראשון לציון צויידו במצלמות גוף ובתום כל משמרת הסרטונים יועברו לשרתי החברה לביטחון וסדר
המתעמלת לינוי אשרם וח"כ דוד ביטן מראשון לציון נמצאים ברשימת 100 האנשים המשפיעים של אתר כלכליסט לשנת 2019

צילום לינוי אשרם ויקטוריה ליפק
השרה מירי רגב ערכה קבלת פנים חגיגית ללינוי אשרם מראשון לציון ולחברותיה בנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית לאור הישגיהן באליפות העולם

צילום: משרד התרבות והספורטנמשיך בעולם הספורט עם הנציג השני של ראשון לציון באולימפיאדת טוקיו 2020 - ארטיום דולגופיאט מראשון לציון, אשר זכה במדליית הכסף ובקריטריון לאולימפיאדת טוקיו 2020

צילום: הועד האולימפי


עוד מדלייה לספורטאי ראשון לציון! רבקה באייך זכתה במדליית הארד בגביע העולם בטאקוונדו
מכשירים מצילי חיים בראשון לציון! בימים אלו הוצבו על ידי עיריית ראשון לציון בהיכל התרבות, חי כיף ובגן העברית מכשירי החייאה (דיפברלטור)דורון אוזן הגיש הצעה דחופה למועצת העיר להוזיל את דמי הרישום לתנועות הנוער בראשון לציון עד 50%. ההצעה של דורון אוזן היא להוזיל בהדרגה ובשנה הראשונה להוזיל ב – 20%
משרד הבריאות חשף את זמני ההמתנה לרופאים מומחים בערים השונות: תושבי ראשון לציון ימתינו קרוב לחודש על מנת לראות רופא אורתופד מומחה.


להלן נתוני העיר

מקצוע רפואהאפריל- יוני 2019ינואר- מרץ
אף אוזן גרון12.8ימים
ממוצע ארצי: 16.3 ימים
9.8 ימים
ממוצע ארצי: 14.7 ימים
אורתופדיה27.6 ימים
ממוצע ארצי: 18.1 ימים
21.3 ימים
ממוצע ארצי: 15.2ימים
רפואת נשים16.6 ימים
ממוצע ארצי: 17.1 ימים
14.4 ימים
ממוצע ארצי: 15.5 ימים
עיניים19.1 ימים
ממוצע ארצי: 24.2 ימים
13.7 ימים
ממוצע ארצי: 15.3 ימים
עור24.1 ימים
ממוצע ארצי: 24.2 ימים
20.6 ימים
ממוצע ארצי: 21.0 ימים
הפנינג ספורט בראשון לציון עם לינוי אשרם, ארטיום דולגופיאט, דיאנה ויסמן ודניאל אישטה! ביום ראשון 20.10 יתקיים הפנינג ספורט אתגרי, מתנפחים ועוד משולב למשפחות עם ובלי ילדים בעלי צרכים מיוחדים באצטדיון האתלטיקה בראשון לציון. יש לבצע הרשמה מראש. האירוע מתקיים ביוזמת מחזיקת תיק החינוך המיוחד, ד"ר הדס הכהן במטרה להקים קבוצת ספיישל אולימפיקס (ארגון בינלאומי לספורטאים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים) בראשון לציון

לפרטים נוספים והרשמה: http://www.be106.net/231/33401


נדל"ן

פורסמו מחירי 729 הדירות בפרויקט "מחיר למשתכן" בשכונת נוריות בראשון לציון אשר ינועו בין 977 אלף ₪ - 1.344 מיליון ₪ בהתאם למספר החדרים. 182 דירות נוספות בפרויקט ישווקו בשוק החופשי


הודעות לתושבים

ביום שני יתקיימו אירועי שמחת תורה- הקפות שניות. התושבים מוזמנים להגיע למגוון האירועים שיתקיימו ברחבי העיר

להלן רשימת האירועים

http://www.be106.net/231/33403

צילום: הדף של אבי חיים
תזכורת לחיילי ראשון! ביום שלישי 22.10 תחדש עיריית ראשון לציון את חלוקת השי לשנה החדשה שתימשך עד סוף דצמבר 2019; זמני ומיקומי החלוקה מצ"ב בכתבה

http://www.be106.net/231/33312

סבב השכונות של רז קינסטליך נמשך והפעם שכונת אברמוביץ'! ביום רביעי 27.11 יפגש רז קינסטליך עם תושבי שכונת אברמוביץ במינהלת שיל"ת ברחוב קק"ל

למעבר להרשמהונסיים בתמונות מאירועים החג שהתקיימו בעיר ומפסטיבל ראשון לציון שנערך לאורך כל השבוע עם הופעות של שרית חדד, מוש בן ארי, ירדנה ארזי, שירי מימון ועוד

מדליית העיר ראשון לציון הוענקה לזמר והיוצר דני סנדרסון, במסגרת מופע 40 שנה ללהקת גזוז של פסטיבל ראשון לציון

צילום: הדף של עו"ד סורין גנות


מוש בן ארי ושרית חדד בגן המושבה

מתחם הילדיםלמען הילדים החולים! חברי קבוצת אהבת חינם של איתן לוין בראשון לציון יצאו לשמח את מחלקות הילדים בבית החולים שמיר- אסף הרופאחלוקת שתילים לתושבים

הדף של קרן דנהצוותי איחוד והצלה מראשון לציון, רחובות, בת ים, גדרה והסביבה שברו את השיא העולמי באתגר הטטריס, הסוחף את העולם בקרב כוחות הביטחון וההצלה

איחוד הצלהרז קינסטליך ומוטי עג'מי הפתיעו לקראת החג את תושבי ראשון לציון פרטר אסתר, אסתר אברג'יל ושלמה כהן החוגגים מעל 100 שנה
המושבה ראשון לציון מתעוררת לחיים במוזיאון ראשון

ובזאת סיימנו נאחל לכם שבת שלום ושנה טובה

מערכת be106 ראשון לציוןהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משהו מחריד קורא בראשון בהקשר לתאונות דרכים ובכללם בפשע כללי
  הגב 19.10.19 17:31

מכתבים למערכת! רועי יחידי "תודה לראש העיר שאפשר למשפחתי ליהנות מחוויות מסיק הזיתים ברחבי ראשון לציון"

מכתבים למערכת יש לשלוח לוואטסאפ 0-585-585-106 לציין עבור מכתבים למערכת (מכתב יפורסם בשם מלא בלבד)

אבי בר | | תגובות: 5


באדיבות ראש העיר היקר, יצאנו למסיק זיתים ברחבי העיר עם כל משפחת יחידי - חכם פור לגיבוש משפחתי ולהפקת שמן. הילדים שמחו מאוד, נהנו והיו פעילים לאורך כל היום, שבסופו הגיע הרגע הכייפי שבו הם ראו בבית הבד איך נוצר השמן. חזרנו עייפים אך מרוצים. חג שמח לכולם ותודה ענקית לראש העיר שנתן לילדים אפשרות ליהנות מפעילות חינוכית וספורטיבית ולנו המבוגרים לגבש את כולם. חג שמח

רועי יחידי

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר הזה בנאדם מדהים כל עיר צריכה בנאדם כזה
  הגב 18.10.19 18:36
 • אורח
  השארתה משהו?
  הגב 19.10.19 10:12
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר, השאלה שלי כאחד מוותיקי העיר מדוע מרכז העיר ומזרחה מוזנחים ומטונפים, כמו כן השדרה המוליכה לים בקטע שבן תחנת הרכבת משה דיין לבית הספר לכבאות מטונף הצמחיה יבשה והעצים לאורך השדרה יבשו והשיחים שעדיין חיים לא נגזמו וגולשים למדרכה ומפריעים לצועדים. דבר נוסף השרותים אשר בטיילת של חוף העיר מוזנחים ומסריחים, האם זה הכרח המציאות, או שמא יכול להיות גם אחרת. אשמח לקבל תשובות לנושאים שהעלתי. בברכת חג שמח. יוסי 0546209366
  הגב 19.10.19 14:23
 • אורח
  ראש העיר יוזם פעילויות רבות ועל כך כל הכבוד. כנראה שתקציב הפעילויות נלקח מהניקיון והגינון. באזור נוה ים המדרכות מזוהמות והצמחיה צומחת פרא או מתיבשת. חבל. כדאי להשקיע גם וגם.
  הגב 19.10.19 17:08
 • אורח
  היוזמה הזאת לא עלתה לעיריה כלום
  19.10.19 17:43

מי ראה/מצא? הלילה נגנבה בראשון לציון עגלת נכה של ילד בן 6

מי שראה/מצא או יש לו פרטים נא לחייג0547801663

אבי בר | | תגובות: 22


הלילה שבין חמישי 17/10 לשישי 18/10 נגנבה עגלת נכה של ילד בן 6 . העגלה של הילד היא עגלה ילדית מיוחדת המותאמת ממשרד הבריאות

העגלה נגנבה בשכונת רמב"ם רחוב דוד הראובני פינת ירושלים.

מי שראה/מצא או יש לו פרטים נא לחייג

0547801663התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואי מרתיח 😔😠😔
  הגב 18.10.19 16:54
 • אורח
  השם שישמור, הלוואי ותמצא. ושהגנב יהיה נכה. אמן
  הגב 18.10.19 16:59
 • אורח
  בושה וחרפה.הזוי......לאן הגענו?????
  הגב 18.10.19 16:59
 • אורח
  מנוולים
  הגב 18.10.19 17:00
 • אורח
  מה קורה פה.
  הגב 18.10.19 17:37
 • אורח
  אוי ואבוי .. לאן הגענו ? רק סיימנו כיפור וכבר ממהרים לגנוב ועוד לילד נכה ? לא מקנא בעונש שלהם מלמעלה
  הגב 18.10.19 17:40
 • אורח
  אין לגנבים לב. גונבים גם מנכים.
  הגב 18.10.19 18:07
 • אורח
  בטח זה ערסים מסריחים ומיץ של זבל בתי שימוש של אנשים שלפני שבוע צמו בצביעות קשה
  הגב 18.10.19 18:07
 • אורח
  שיהיה להם יסורי מצפון והשם יפקח את שכלם ויחזירו את העגלה. השם ישמור.
  הגב 18.10.19 18:39
 • אורח
  אם אתם חושבים שאנחנו אור לגויים שתדעו אנחנו אפילו לא עור לגויים .. לא מתביש להזדהות איתמר רימון ראשון לציין
  הגב 18.10.19 19:03
 • אורח
  אחרי הפרסום הזה בטוח שיחזירו, ולא צריך לקלל.
  הגב 18.10.19 20:04
 • אורח
  עגלה ? כמו סטייק עגל?
  הגב 18.10.19 20:45
 • אורח
  בטח איזה אוסף בקבוקים בדוק לא רצה לעשות רע
  הגב 18.10.19 21:15
 • אורח
  גועל נפש לאן הגענו מסכן הילד
  הגב 18.10.19 21:39
 • אורח
  עמלקים לא יהודים.להיכן הגענו
  הגב 19.10.19 00:41
 • אורח
  הגנב שם כיפה לבנה בכיפור והוא צדיק !! לצדיקים מותר הכל בעזרת הדם
  הגב 19.10.19 07:51
 • אורח
  פשוט חוצפה אנשים זבלה , אם לא תמצאו את העגלה , תתקשרו אלי והקנה לילד עגלה חדשה באהבה
  19.10.19 11:30
 • אורח
  אם לא תמצאו את העגלה , תתקשרו אלי והקנה לילד עגלה חדשה
  הגב 19.10.19 11:30
 • אורח
  פרסם טלפון תודה
  19.10.19 14:57
 • אורח
  ערב טוב, שבוע מבורך תודה רבה על הרצון הטוב
  19.10.19 21:02
 • אורח
  כמה רשעים ובזויים אנשים יכולים להיות ??? גועל נפש
  הגב 19.10.19 14:04
 • אורח
  זבל בני זונות
  הגב 21.10.19 10:15

ההרשמה נמשכת! 1892 תושבי ראשון לציון נרשמו להגרלת 143 דירות מחיר למשתכן בראשון לציון

ההרשמה להגרלה תסתיים ב – 24/10/19

אבי בר | | תגובות: 10ההרשמה לפרויקט מחיר למשתכן בראשון לציון בעיצומה והיא תסתיים ב – 24/10/2019.

בהגרלת מחיר למשכן בראשון לציון מוגרלות 729 דירות מתוכן 143 דירות מיועדות רק לבני ראשון לציון.

מנתוני ביניים שמפרסם משרד השיכון עולה כי נכון לעכשיו נרשמו להגרלת 729 דירות, 9141 משפחות ואילו להגרלת 143 הדירות לתושבי ראשון לציון נרשמו 1892 משפחות.

מספר ימים לאחר סיום ההרשמה להגרלה ימסרו לזוכים תוצאות ההגרלה

להלן הסבר ולינק למי שעדיין מעוניין להירשם

(ההרשמה מסתיימת ב – 24/10/19)

https://www.dira.moch.gov.il/התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם בהגרלה זו יכולים להשתתף גם בעלי דירות או רק אלו שאין על שמם דירה?
  הגב 18.10.19 15:04
 • אורח
  רק אנשים שלא היה להם מעולם נכס
  18.10.19 23:45
 • אורח
  לא אחד יש כאלו שאין להם דירה אחת חוצפן
  הגב 18.10.19 16:06
 • אורח
  למה הוא חוצפן? אולי הוא מעוניין לעבור לדירה יותר גדולה/קטנה ממה שיש לו כרגע או לקנות לבן שלו; אסור לו?
  18.10.19 17:53
 • אורח
  מישהו יודע מה מספר ההגרלה?
  הגב 18.10.19 16:29
 • אורח
  מישהו יודע כמה תעלה דירת 3 חדרים?
  הגב 18.10.19 20:32
 • אורח
  977,114₪..פרסמו לא מזמן
  19.10.19 12:54
 • אורח
  מאיזה גיל אפשר להרשם? האם חייב להיות נשוי?
  הגב 19.10.19 00:30
 • אורח
  רווקים מעל גיך 35
  20.10.19 18:51
 • אורח
  זה נחשב גם הגרלת מחיר מטרה? שאפשר לשפר דיור, מי שיש לו דירה על שמו
  הגב 21.10.19 10:08

מבזק תאונה בראשון לציון! רכב התהפך, פצועים קל

קרדיט צילום : במת החדשות

אבי בר | | תגובות: 12


יום חמישי 17/10 שעה 20:40. מסיבה לא ידועה, רכב התהפך על צידו ברחוב סמילנסקי בראשון לציון. כונני איחוד הצלה וחובשי מד"א העניקו טיפול ראשוני ל - 5 נפגעים אשר פונו לבית חולים במצב קל.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן לעשות שם כיכר צומת מאד מסוכנת
  הגב 17.10.19 22:10
 • אורח
  וגם הצבת שוטר שישגיח בינתיים וירתיע גם לא יזיק...כל הזמן עומדים בתש"ח.....ופה אף אחד לא עוצר בעצור
  הגב 17.10.19 22:16
 • אורח
  לא ניראה לי שהנהג נסע ב 50 קמ"ש....
  הגב 17.10.19 22:18
 • אורח
  איחוד הצלה טיפלו או צלמו?
  הגב 17.10.19 22:21
 • אורח
  איזה מינים אתם
  הגב 17.10.19 22:23
 • אורח
  עברתי פעם תאונה שם..... לא נעים צומת בין המסוכנות בראשון חייבים לשים לזה סוף
  הגב 17.10.19 22:59
 • אורח
  צומת מאוד מסוכן בעיקר בגלל אי מתן זכות קדימה של הנהגים מכיוון אבי האסירים ואי עמידה בעצור של הנהגים הבאים מרחוב הא"רי
  הגב 17.10.19 23:21
 • אורח
  גר ברחוב הארי תאונה מספר 6 בשנה האחרונה גרוע מאוד התושבים באיזור מיואשים התלוננו לעירייה אין ספןר פעמים
  הגב 18.10.19 00:13
 • אורח
  צומת מסוכנת..חייב רמזור או כיכר
  הגב 18.10.19 00:42
 • אורח
  גם להולכי רגל אין זכות קדימה שם בצומת..מסוכנת מאוד
  הגב 18.10.19 00:43
 • אורח
  כרגיל עד שלא יהרג משהו בצומת הזו הרשות לא תזום כל פעולה כי זה עולה כסף . חבל שהדברים מתנהלים כך .
  הגב 18.10.19 23:43
 • אורח
  יש לאמר צומת מסוכן (לא מסוכנת). צומת בין המסוכנים בראשון (לא בין המסוכנות).
  הגב 19.10.19 08:11

מבזק ספורט: הפועל ראשון לציון בכדורגל הפסידה בבית

בעקבות ההפסד ראשון ירדה מהמקום השני לשלישי

אבי בר | | תגובות: 3


היום חמישי 17/10 נערכו משחקי המחזור בליגה הלאומית בכדורגל.

הפועל ראשון לציון ארחה את בית"ר ת"א/בת ים והפסידה בתוצאה 3 – 2 כבשו לראשון מיקו ממן וגיל יצחק.

במחזור הבא ראשון לציון בחוץ נגד הפועל פתח תקווה

תוצאות נוספות בכדורגל במשחקים אשר נערכו ביום שלישי 15/10

שיכון המזרח סיימה במשחק חוץ נגד דימונה בתיקו 0 – 0

הפועל נחלת יהודה ניצחה בחוץ את הפועל בני אשדוד 7 – 0

מ.ס ראשון ניצחה בבית את טירת שלום 6 - 1התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמו תמיד אפסים
  הגב 17.10.19 22:59
 • אורח
  באסה חבל
  הגב 18.10.19 10:10
 • אורח
  רצינו לתת רבעיה ובסוף הפסד צורב
  הגב 20.10.19 12:50

מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר מייצגת את ראשון לציון בכנס ערים ידידותיות לילדים המתקיים בגרמניה

בכנס מתארחים נציגי ערים מרחבי העולם אשר הצטרפו לתוכנית של האו"ם שמטרתה לדאוג לזכויות הילדים על ידי תקנות, חוקים, תקציבים ופעילויות ברשויות המקומיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8
צילום: הדף של עו"ד ליאל אבן זהר


בימים אלו מתקיים בגרמניה כנס בינלאומי של ערים ידידותיות לילדים, המתקיים במסגרת תוכנית האו"ם לזכויות הילדים בעולם. מטרת התוכנית היא להביא לידי ביטוי את זכויותיהם של הילדים על ידי חוקים, תקנות, פעילויות ועוד ברשויות המקומיות. בין משתתפי הכנס מישראל נמצאת מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר אשר הציגה בכנס את תוכניות העירוניות לקידום הילדים ובעלי המוגבלויות בעיר.


"עיר ידידותית לילדים ונוער " היא יוזמה בינלאומית הפועלת ברחבי בעולם משנת 1996 למען קידום סדר יום של זכויות ילדים. ראשון לציון היא הראשונה בארץ שהצטרפה לפרויקט במטרה להוביל קידום ושינוי מבני ותוכני בכל הרמות ברשות המקומית, לקידום תחומי הילדים והנוער והפיכתה של העיר לרשות מקומית ידידותית לנוער וילדים בכל אחד מהתחומים.

לתוכנית הצטרפה ראשון לציון בשנת 2016 וכעבור שנה קיבלה את תו "עיר ידידותית לילדים ולנוער" על ידי יוניסף ישראל. עיריית ראשון לציון פועלת בתוכנית בשיתוף ח"כ לשעבר אופיר פינס, אוניברסיטת ת"א וארגון יוניס"ף ישראלהתפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היא רצתה לנקות את בניין הערייה. מישהוא רעה אותה עם מטאטא?
  הגב 17.10.19 20:30
 • אורח
  תגובה מטופשת
  17.10.19 21:06
 • אורח
  כל מילה בסלע
  17.10.19 22:09
 • אורח
  כל הכבוד ליאל נהדרת
  הגב 17.10.19 21:06
 • אורח
  נגמרו כבר את כל הבעיות בחינוך שהיו לפני הבחירות?
  הגב 17.10.19 22:10
 • אורח
  אבן כמו אבן בזלת? זוהר כמו איציק זוהר?
  הגב 19.10.19 17:03
 • אורח
  כדאי היה קודם למגר האלימות בגני הילדים . בטרם תייצג עירנו בנושאים בינלאומיים הקשורים בילדים. חחח... מה עלה בגורל " גן שקןף " פרט להאדרת ולהעצמת ראש העיר ועו"ד ליאל - מאומה !!!! הרבה רעש ! וכמה כסף זה עלה לנו!???
  הגב 22.10.19 11:23
 • אורח
  5.9.19 כנס "גן בטוח" חחחח.... הכנה לייצג את העיר
  הגב 22.10.19 11:26

מדליית העיר ראשון לציון הוענקה לזמר והיוצר דני סנדרסון, במסגרת מופע 40 שנה ללהקת גזוז של פסטיבל ראשון לציון

המדליה הוענקה לזמר על ידי המשנה לראש העיר עו"ד סורין גנות שהודה לזמר על תרומתו למוזיקה הישראלית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: הדף של עו"ד סורין גנות


ביום שני האחרון נפתח פסטיבל ראשון לציון במופע מיוחד בהיכל התרבות העירוני. במסגרת הפסטיבל נערך מופע מיוחד לציון 40 שנה להקמת להקת גזוז עם דני סנדרסון. לרגל המופע העניק המשנה לראש העיר, עו"ד סורין גנות את מדליית העיר לזמר על תרומתו למוזיקה והיצירה הישראלית.

גזוז" הוקמה על ידי דני סנדרסון ואברהם דשא פשנל והיו חברים בה: גידי גוב, מזי כהן, מוטי דיכנה, דני פאר, מאיר שפייזר, גרי רזניק, זיו בן ושלמה חממי.
בשנת פעילותה הספיקה הלהקה להוציא שני אלבומים ולהותיר לנו מעל לעשרים שירים שהפכו לקלאסיקה ישראלית ממכרת : "רוני", "היא לא תדע", "תה עושה סחרחורת", "חללית", "תשע בכיכר", "ציפי פרימו", "מילים יפות", "אמא ודני", "רק עם אופנוע", "לכבוד הקיץ", "היא התיישבה על יד פסנתר", "שיר עבודה" ועוד


אירועים ראשון לציון

היכל התרבות ראשון לציון
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שסנדרסון ישמור על יחסים עימו על מנת לקבל יעוצים משפטיים
  הגב 19.10.19 17:04

למען הילדים החולים! חברי קבוצת אהבת חינם של איתן לוין בראשון לציון יצאו לשמח את מחלקות הילדים בבית החולים שמיר- אסף הרופא

חברי הקבוצה הגיעו עם מתנות ומארזים לילדים ואף דאגו לבניית סוכות בבית החולים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14
אהבת חינם


פרויקט ואהבת חינם בראשון לציון של תושב ראשון לציון איתן לוין יצא לפעילות סוכות בבית החולים שמיר- אסף הרופא. השבוע הגיעו חברי הקבוצה אל מחלקות הילדים בבית החולים, שם ערכו פעילות משותפת, חלקו מתנות ומארזים ואף דאגו לבניית סוכה במקום. הילדים נהנו והתרגשו מאוד והודו לחברי הקבוצה על פעילותם.התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותחים...ה' ישלם לכם כפליים על המצווה והחסד שאתם עושים....
  הגב 17.10.19 14:40
 • אורח
  תודה רבה
  17.10.19 21:55
 • אורח
  יישר כוח!
  הגב 17.10.19 14:56
 • אורח
  תודה רבה
  17.10.19 21:55
 • אורח
  כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו,כל הערכה והשבחים לעומדים מאחורי הקלעים ,וגורמים לילדים והוריהם קורת רוח ,כל כבוד לכם מלאכים יקרים !!!!!!!??
  הגב 17.10.19 15:17
 • אורח
  תודה רבה
  17.10.19 21:56
 • אורח
  כל הכבוד, אשמח לקחת חלק פעיל בפעילויות עתידיות
  הגב 17.10.19 15:35
 • אורח
  תודה רבה
  17.10.19 21:56
 • אורח
  מקסים ומושלם 😍😘😍
  הגב 17.10.19 15:54
 • אורח
  תודה רבה
  17.10.19 21:56
 • אורח
  אנשים מדהימים! השם ישמח אתכם!
  הגב 17.10.19 17:36
 • אורח
  אמן תודה רבה
  17.10.19 21:56
 • אורח
  תודה רבה לכולם מרגשים אם אתם מעונינים להיות חלק בפרויקט אהבת חינם תיכנסו אלי לדף איתן לוין תעשו עוקב ותישלחו הודעה בפרטי אני ישלח לכם קישור 🙏
  הגב 17.10.19 21:09
 • אורח
  בתמונה ניתן להבחין באוהבי הקרפ הצרפתי עם שוקלד ושבבי מקופלת
  הגב 18.10.19 20:47

הערב חמישי 17/10 בפסטיבל ראשון לציון! מיכל הקטנה במתחם הילדים, ירדנה ארזי וליאור נרקיס ברחבת העירייה, נסרין קדרי ואתניקס בגן המושבה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עוד רגע חג הסוכות נגמר, אך פסטיבל ראשון לציון נמשך להנאת התושבים והמבלים. אמש נפתחו אירועי הפסטיבל במרכז העיר עם הופעות של שירי מימון, מוש בן ארי ושרית חדד שהביאו אלפים אל גן המושבה ורחבת העירייה. למי שפספס האירועים נמשכים גם הערב

להלן תוכנית האירועים:

גן המושבה

שעה 18:00

השנה יתחדש הפסטיבל לראשונה במתחם מוזיקה לילדים בגן המושבה! שפע של פעילויות תרבותיות מוזיקליות שנבנות במיוחד לפסטיבל ובמיוחד לילדים: סדנאות להכנת כלי נגינה מחומרים ממוחזרים, לצד מופע בשיתוף הילדים עם הכלים שבנו: סדנאות יצירה ייחודיות בה יכינו הילדים יצירות הקשורות למוזיקה, אלמנטים מוזיקליים ענקיים שנבנים במיוחד לפסטיבל , דמויות שטח ססגוניות, הופעה אינטראקטיבית של אלופי הארץ לילדים בברייקדאנס ועוד הפתעות.

לצד הפנינג גדול זה יתקיימו מופעי ילדים:

"מיכל הקטנה" – כוכבת הילדים במופע לכל המשפחה המשלב את שיריה האהובים בליווי קטעי קישור.


החל משעה 21:00 מופע של נסרין קדרי ולהקת אתניקס


21:00 נסרין קדרי

צילום: דורון סרי22:00 אתניקס

צילום: פיני סילוקרחבת העירייה

שעה 21:00 מופע של ירדנה ארזי וליאור נרקיס


21:00 ירדנה ארזי

צילום: עידו לביא22:00 ליאור נרקיס

צילום: סלי בן אריהרחבת בית העם

החל מהשעה 21:00

להקת הטרנזיסטור - מחווה לשירי אריק איינשטיין, האב הרוחני של הרוק הישראלי, מי שהטביע חותם על פס הקול של המוסיקה הישראלית.


הכניסה חופשית לכל האירועיםהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היה מקסים ✔
  הגב 17.10.19 13:09
 • אורח
  הפרסומת של המתווכים למעלה, כי ככה נראים מתווכים בארץ.... 😀
  הגב 17.10.19 20:44
 • אורח
  הפסטיבל הכי גרוע שהיה אי פעם. איך הצליחו להרוס את זה?
  הגב 20.10.19 18:26

סבב השכונות של רז קינסטליך נמשך והפעם שכונת אברמוביץ'! ביום רביעי 27.11 יפגש רז קינסטליך עם תושבי שכונת אברמוביץ במינהלת שיל"ת ברחוב קק"ל; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

במפגש יוכלו התושבים לקבל מענה על שאלותיהם בנושא השכונה כגון: ניקיון, תמ"א וכו'

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
צילום: גיא קרן

מינהלת השירות לתושב של עיריית ראשון לציון מזמינה את תושבי שכונת אברמוביץ למפגש תושבים עם ראש העיר רז קינסטליך. המפגש מתקיים במסגרת מפגשי התושבים אותם מקיים ראש העיר על מנת לשמוע את פניותיהם ולענות על שאלותיהם בנושא שכונתם.

על מנת להשתתף במפגש יש להירשם בלינק המצורף ולכתוב בו את הנושאים בהם יש לטפל בשכונה.

המפגש יתקיים ביום רביעי 27.11.19 בשעה 19:00, במינהלת השירות לתושב רחוב קרן קיימת 18

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש למעבר להרשמההתפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אשמח מאוד שאם כבוד ראש העיר יעבור גם בפארק השקמה המוזנח עם סיכונים לילדים ממסמרים בולטים באורך 15 סמ ממתחמים מתפוררים בשל כשל חומרים כמו בולי עץ שהוכנסו לחול אוכל לטרמיטים .פארק שיזם ראש העיר ניצן בסוף הקדנציה שראש העיר צור מדך את ידו בשל כך מלשקם המקום .אולי רז תלמידו של ניצן יעשה מעשה בנידון.חג שמח
  הגב 16.10.19 22:39
 • אורח
  תודה שהערת את תשומת ליבנו יטופל.
  17.10.19 06:17
 • אורח
  מתי יגיע לגדוד העברי מתחם צל אלונים נשמח לארח אותו ועד חבד 20
  הגב 17.10.19 10:25
 • אורח
  כל הכבוד לך כבוד ראש העיר. אין כמוך יורד לעם ומיישם את בקשות של של האזרח. יישר כוח.
  הגב 17.10.19 10:39
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר הנכבד. שיורד אל העם ומיישם את הבקשות של האזרח בעיר. יישר כוח. באף קדנציה לא היה דבר כזה. מגיע לך צל"ש כי מכל הבחינות אתה דואג לתושבי ראשון.
  הגב 17.10.19 10:45
 • אורח
  מקווה שתגיע לרחוב שלמה עיראקי פינת שרוני ברוך.בעקבות מיכלי המיחזור שהפכו לאתר פסולת. יום יום דואגים לצלצל למוקד ולדווח ולא נעשה דבר.
  הגב 17.10.19 11:17
 • אורח
  ראש העיר הנכבד בבקשה תעבור ברחוב טביב מבקשים לעשות את הכביש לחד סיטרי הכביש צר מכוניות חונות משני צידי הכביש ואי אפשר ששתי מכוניות יעברו בבקשה טפל בעניין תודה
  הגב 17.10.19 13:45
 • אורח
  אנחנו שכונת אברמוביץ מאמיל זולא מבקשים שתדאג לגן לכלבים שביטלו אותו בנחלת החדשה.... הכלבים ישמחו ובעליהם עוד יותר... תודה... לראש העיר רז שבחרנו בך...
  הגב 17.10.19 18:17
 • אורח
  ברצוני לדעת באיזו שעה תתקיים המפגש עם ראש העיר בתאריך 27/11?
  הגב 21.10.19 09:11

עיריית ראשון לציון פתחה את מרכז התעסוקה עתידים בשכונת נחלת יהודה המסייע למטופלי הרווחה בעיר להשתלבות בעולם העבודה

המרכז מאפשר למטופלי הרווחה בעיר לקבל סיוע וייעוץ בהכשרה להשתלבות בעולם התעסוקה. במרכזים קיים צוות מקצועי ייעודי לתעסוקה והשירות ניתן החל משלב האבחון הראשוני, דרך מתן כלים להשתלבות מיטבית בעבודה איכותית, כולל הכשרות במגוון תחומים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה ערכה עיריית ראשון לציון את פתיחת מרכז התעסוקה, עתידים שקם בשכונת נחלת יהודה. הטקס נערך במעמד מחזיק תיק הרווחה ומ"מ ראש העיר, מוטי עג'מי ובוגרי תוכניות התעסוקה העירוניות, שקבלו את תעודות הסיום.

מרכז התעסוקה, מופעל ע"י המחלקה לעבודה סוציאלית בקהילה במנהל לשילוב חברתי. מטרת המרכז היא לסייע לאוכלוסיות הרווחה בעלות חסמים תעסוקתיים מורכבים אשר מתקשות להשתלב בעולם העבודה, לפרוץ את המחסומים, להשתכר ולהתקדם לקראת עצמאות כלכלית, עם תחושת מסוגלות תעסוקתית גבוהה ומעורבות בקהילה. הצוות המקצועי במרכז עתידים מסתכל על החוזקות של כל אדם ומסייע בפוטנציאל הטמון בו.במרכזי התעסוקה העירוניים קיים צוות מקצועי ייעודי לתעסוקה והשירות ניתן החל משלב האבחון הראשוני, דרך מתן כלים להשתלבות מיטבית בעבודה איכותית, כולל הכשרות במגוון תחומים. בנוסף את מרכז התעסוקה מלווים צוות של פעילים חברתיים שמסייעים ללקוחות במגוון תחומים: העצמה, קורסים של מיומנויות בשוק העבודה וכדומה.

מוטי עג'מי, בירך את משתתפי התוכנית והודה למתנדבים ולצוות המנהל לשילוב חברתי שירן לוסטיג גנץ, טליה שוורץ ולראש המינהל מלי בן משה על ההובלה וקידום תחום התעסוקה בעיר. בנוסף הודיע עג'מי על הכוונת להרחיב את פעילות המרכז בשנה הבאה.

לפרטים נוספים על תוכניות התעסוקה ניתן לפנות לאתר העירייה https://www.rishonlezion.muni.il/Residents/Social/Employment/Pages/default.aspx
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צעירי ראשון שימו לב! החלה ההרשמה לתוכנית "אפיקים לצעירים" לגילאי 18-27 - תכנית עירונית לקידום ושילוב צעירים בלימודים ותעסוקה

התכנית כוללת פגישות פרטניות וקבוצתיות, ליווי אישי ואימון תעסוקתי, סדנת הכנה לעולם העבודה, אבחון תעסוקתי במכון אבחון מקצועי והכשרה מקצועית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בצילום:בוגרי המחזורים הקודמים בתוכנית​


עיריית ראשון לציון מזמינה רווקות רווקים תושבי ראשון לציון בגילאים 18 עד 27, שסיימו לפחות 10 שנות לימוד, להגיש בקשה להשתתף בתוכנית "אפיקים לצעירים". מדובר בתוכנית המסייעת, מכשירה ומכוונת צעירים להתמודדות עם בחירת תחומי לימודים ותעסוקה.

בעשורים האחרונים שוק התעסוקה נעשה מאתגר ולעיתים אף מתסכל. על כל משרה מתמודדים לכל הפחות עשרות מועמדים, רוב המועמדים שישלחו קורות חיים לא יענו כלל, ולא תהיה להם כל דרך לדעת מה עליהם לשפר או מה לשנות בקורות החיים כך שיהיו אטרקטיביים למעסיקים.

באגף לטיפול וקידום נוער וצעירים בעיריית ראשון לציון זיהו את התופעה של צעירים שמתקשים למצוא לעצמם מקום בשוק העבודה התובעני והמבלבל של היום. התכנית כוללת פגישות פרטניות וקבוצתיות, ליווי אישי ואימון תעסוקתי, סדנת הכנה לעולם העבודה, אבחון תעסוקתי במכון אבחון מקצועי והכשרה מקצועית.

שני בוגרים שהשתתפו בתוכנית וכבר רשמו שינוי בחייהם, הם אביחי ושובל. אביחי שמחי (23) התקשה להשתלב ולהתמיד בעבודה לפני שהצטרף לתוכנית. כיום, הוא עובד כבר כשנה במאפייה ומתחיל לימודי הנדסת עיצוב מדיה. "התכנית הייתה משמעותית בשבילי משום שעזרה לי להשתלב בעבודה ונתנה לי כלים וטיפים כמו איך לחפש עבודה ואיך להתנהג בראיונות עבודה. בזכות התכנית הצלחתי להישאר ולהתמיד בעבודה וגם מצאתי תחום לימודים שמעניין אותי. בנוסף, בזכות התכנית הגדלתי את מעגל החברים שלי ולמדתי יותר על שוק העבודה ועל איך להתנהל בו".

ראש העירייה, רז קינסטליך, קורא לתושבי העיר הצעירים לנצל את ההזדמנות ולהירשם.

ההשתתפות בתוכנית היא ללא כל עלות.

פרטים נוספים על התוכנית: שירי דלל – 03-6042598, shirid@rishonlezion.muni.il

ניבה רטנר – 03-9487484, nivar@rishonlezion.muni.il


שובל לביד

גם הוא בן 23, מספר: "כשהצטרפתי לתכנית הייתי משוחרר טרי ללא כיוון ובלי שום מושג לגבי מה אני רוצה לעשות בחיים. הגעתי לתכנית במקריות מוחלטת. והיא השפיעה עליי מאוד ועזרה לי להתחיל את צעדיי הראשונים בחיי האזרחיים. בזכות התכנית למדתי איך לגשת לראיונות עבודה בצורה נכונה, איך להתמודד בתוך סביבת עבודה ואיך להתנהל מול המעסיק. למדתי גישות בריאות וחיוביות לחיים. יצא לי לעשות אבחון תעסוקתי ולהיות בתוך קבוצה עם אנשים בגילאים שונים שבאים ממקומות דומים לשלי ומחפשים כיוון בחיים".


סגן ראש העירייה ומחזיק תיק שילוב חברתי, מוטי עג'מי:

"אנחנו מודעים לקשיים בתחילת החיים העצמאיים. העול הכלכלי, בחירת המקצוע לעתיד והשאיפה ליציבות תעסוקתית. מטרת התוכנית לתת מענה לכל אלו ולאפשר לצעירים פתיחה טובה יותר לחיים".


צילום: עיריית ראשון לציוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
10.10.19 19:12
הכל טוב ויפה וטלפון יש?
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
10.10.19 15:09
תנסי ב "תיווך מרינה" רחוב תרמב 18 מעולה שם
אורח
10.10.19 15:10
בראשון לציון ליד טחנה מרכזית הישנה
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
29.08.19 23:25
זה טוב למי שרוצה בורקס חם בבוקר
אורח
14.09.19 15:42
זה טוב מורבחת.
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
23.09.19 06:03
יקר


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
23.09.19 06:05
נסחפתם לגמרי, הגזמתם, לא ריאלי
אורח
10.10.19 00:40
אכן נסחפו והגזימו במחיר אבל אם הם סבלניים ושמו את הזמן על פתליה יגיע או תגיע או יגיעו מי שירצו את האזור ידלקו על הדירה ושירלי תהנה מהצקים
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
10.10.19 15:08
תיווך מרינה רחוב תרמב 18 ראשון לציון
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
10.10.19 00:43
מה לגבי סטודנט,גמלאי,מובטל? מדוע סטודנטית? הדבר מסקרן
אורח
24.08.19 11:22
מ.נ אחזקה וניקיון מחפשת עובדים/ות למשרה חלקית, מלאה לאיזור רחובות,גדרה, חולדה,בית שמש, באר יעקב 054-2424670
אורח
17.08.19 06:57
מעוניין לקנות הונדה סיוויק 2008 מפרטי ללא תאונות טל. 0528799817
אורח
15.08.19 11:52
בחורה בת 20 מחפשת עבודה למשרה מלאה לטווח ארוך 0585669589
אורח
10.10.19 00:44
את סטודנטית?
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל