הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

אסון בראשון לציון! גבר התחשמל למוות בביתו

אלופת השש בש מראשון לציון! 

הדסה פז בת 74 מראשון לציון זכתה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית בשש בש שהתקיימה בבולגריה

כל הילדים בראשון לציון שווים! 

כל הקייטנות העירוניות יונגשו כדי לאפשר לכל ילד בעל צרכים מיוחדים לבחור בכל קייטנה שירצה כמו כל ילדי ראשון לציון

הישג מדהים לתיכון הטכנולוגי נעמ"ת בראשון לציון! תוך עשור אחוז הנשירה ירד מ – 50% ל – 2% בלבד ובית הספר נבחר למצטיין רשת נעמת

הפרס הוא המשך ישיר של פרסים והערכה שהמוסד מקבל בשנים האחרונות. רק לפני שלוש שנים זכה תיכון טכנולוגי נעמת, המורכב מתיכון ומכללה, בפרס החינוך המחוזי מטעם משרד החינוך ולפני שנה זכה בפרס החינוך הגופני המחוזי מטעם משרד החינוך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


רשת החינוך נעמת העניקה השנה, לראשונה, את פרס ההצטיינות לאחד מ-17 בתי ספר ברשת שהציג שיפור ובולטות בהישגים. ההחלטה התקבלה פה אחד על התיכון והמכללה הטכנולוגית בראשון לציון לאור הצטיינות בהישגים לימודיים וערכיים. הפרס הוא המשך ישיר של פרסים והערכה שהמוסד מקבל בשנים האחרונות. רק לפני שלוש שנים זכה תיכון טכנולוגי נעמת, המורכב מתיכון ומכללה, בפרס החינוך המחוזי מטעם משרד החינוך ולפני שנה זכה בפרס החינוך הגופני המחוזי מטעם משרד החינוך. הישגים אלו זוכים להערכה רבה במיוחד לאור העובדה שעד לפני עשור, תיכון טכנולוגי נעמ"ת, התמודד עד לפני עשור עם נתון בעייתי מאוד. כמעט 50% מהתלמידים לא הצליחו לשרוד את שנת הלימודים ונשרו. כיום הנשירה צנחה פלאים ל-2 אחוזים בלבד. בנוסף, 89% מסיימים עם תעודה טכנולוגית מטעם משרד החינוך אגף מדע וטכנולוגיה ומחצית מהתלמידים ממשיכים במכללה שבקמפוס במסלולי הנדסאים/ות במגמות השונות, חלקם אף ממשיכים לעתודה האקדמית במימון צה"ל.

בית הספר מצליח למצב את עצמו בחזית הלימודים הטכנולוגיים, התלמידים משתלבים במגמות הטכנולוגיות- הנדסת מכונות, תקשוב וסייבר ויכולים להמשיך ללימודי י"ג וי"ד ולסיים עם תעודת הנדסאי בתקשוב סייבר ובהנדסת מכונות רובוטיקה.


מנהלת בית הספר, אריאלה גליקמן שאול:

"זהו פרי הקציר שלנו. יש כאן עבודה אדירה. רשת נעמת בחרה בנו מבין כל בתי ספר ברשת וזה מחמיא לנו מאוד. נמשיך להעניק חינוך והשכלה טכנולוגיים איכותיים לילדי עירנו".


ראש העירייה, רז קינסטליך:

בירך את תיכון טכנולוגי נעמת על ההכרה ואמר: "אנו גאים בהישגים ובשיפור המתמיד לאורך השנים. ישר כוח להנהלה ולצוות החינוכי".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד. אין ספק שהפרס מגיע לתיכון נעמת המורכב מצוות משובח ביותר.
  הגב 11.06.19 13:04
 • אורח
  מדובר בצוות והנהלה מעולים שבמעולים
  הגב 11.06.19 16:24
 • אורח
  ביהס הטוב בעיר באחריות!!!
  הגב 11.06.19 16:33
 • אורח
  איפה אראללהההההה
  הגב 11.06.19 18:19
 • אורח
  צוות שעובד מתוך תחושת שליחות חינוכית אמיתית
  הגב 11.06.19 18:26

בכירי עיריית ראשון לציון בקרו בחברת אינטל כדי ללמוד מאחד הארגונים הגדולים והמצליחים ביותר בעולם בקידום תרבות ארגונית, שיפור וייעול המערכת

את הסיור יזמה חברת המועצה מעיין פלח, מחזיקת תיק עיר חכמה בעירייה ובכירה באינטל

אבי בר | | תגובות: 4ביוזמת חברת המועצה מעיין פלח, מחזיקת תיק עיר חכמה בעירייה ובכירה באינטל על הסיור והאירוח בחברה. יצאו אתמול שני 18/6 ראש העיר רז קינסטליך ומנהלי העירייה לסיור בחברת אינטל בקרית גת. כדי ללמוד מאחד הארגונים הגדולים והמצליחים ביותר בעולם בקידום תרבות ארגונית, שיפור וייעול המערכת.

רז קינסטליך

לקחתי את ראשי המנהלים בעירייה לסיור באינטל, מהחברות המצליחות בעולם והמעסיק הפרטי הגדול בישראל. באנו להשתפר וללמוד מאחד הארגונים הגדולים והמצליחים ביותר בעולם. אני רואה חשיבות מכרעת בקידום התרבות הארגונית בעירייה ובשיפור וייעול המערכת, דבר שמשפיע באופן ישיר על כל אחת ואחד מהתושבים. עובדי העירייה הם השגרירים הטובים והחשובים ביותר והם אלה שמובילים לתושב מרוצה.

אני מודה לחברתי, חברת המועצה מעיין פלח, מחזיקת תיק עיר חכמה ובכירה באינטל על הסיור והאירוח בחברה.

אני מתחייב שנמשיך להשתפר וללמוד מהטובים ביותר.

אנחנו כאן בשבילכם!התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה מבורכת
  הגב 19.06.19 10:09
 • אורח
  יוזמה אמיתית גם כדי להעשיר ידע וגם להתכונן נכון לראשלצ החדשה של מחצית המאה הנוכחית וקדימה.
  הגב 19.06.19 10:14
 • אורח
  צריך להתחיל בלצמצם כ 30 אחוז מ"עובדי" העירייה ! שאלה: מדוע צריך משרדי עירייה בגן הברושים + משכורות + הוצאות חשמל מיזוג + רכב + ניקיון + + + בשביל מה ? הגיע הזמן לייעל !
  הגב 19.06.19 10:19
 • אורח
  רז אחי תמשיך לקדם את העיר לרמה של עיר אירופאית שכאאאאאל העולם יסתכל על העיר בגאווה ויוכל לקחת דוגמא אישית עלה והצלח
  הגב 19.06.19 10:25

ג'ו מתתיה, שחקן העבר של מכבי ראשון לציון בכדוריד, מונה למאמן הקבוצה הבוגרת מכבי ראשל"צ ב 2 העונות הקרובות

כזכור הודיע פרנקל על פרישה מתפקיד המאמן וכעת החתימה הקבוצה את כוכב העבר שיאמן את הקבוצה ב 2 עונות הקרובות. בקרוב תודיע הקבוצה על הנהלת המועדון החדשה לאחר שיו"ר הקבוצה הודיע אף הוא על עזיבת המועדון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מועדון הכדוריד מכבי ראשון לציון מודיע על החתמתו של ג׳ו מתתיה כמאמן של הקבוצה הבוגרת ל-2 העונות הקרובות. ג׳ו, שחקן המועדון בתקופת הזוהר שלה עם ריבוי תארים כשחקן, מחליף את המאמן סער פרנקל שעל סיום כהונתו הודיע המועדון בשבוע שעבר.

ממועדון מכבי ראשון לציון נמסר:

"המועדון מאחל הצלחה רבה לג׳ו ומודה לסער על תקופה יפה עם הישגים שמיצבו את המועדון בצמרת הכדוריד בישראל ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

ג׳ו מתתיה:
״שמח מאוד על החזרה שלי לבית מכבי, מקום שגדלתי והתחנכתי עליו. רוצה להודות לראול על האמון וגם לעירוני רחובות על השנים הטובות שהיו לי שם. סער פרנקל השאיר לי קבוצה חזקה ומאומנת. נבנה קבוצה איכותית ומחויבת אבל יותר מכל נצטרך להחזיר את הקהל הצהוב שיתן לנו דחיפה וגב כי בלעדיו יהיה לנו מאוד קשה להצליח.״

ראול סרוגו:
״מינויו של ג׳ו הוא תחילתו של עידן חדש במועדון. תם עידן סער פרנקל וראול סרוגו בו חוו השחקנים וכל הסגל סביבם מקצוענות מלאה שלא היתה מעולם וספק אם תהיה בכדוריד הישראלי. החל העידן של ג׳ו וההנהלה החדשה במועדון (שעל זהותה נפרסם בקרוב), עידן של ריבוי שחקני בית, עידן של מחויבות למועדון, עידן של הקרבה ולחימה, עידן של אתגרים מקצועיים וכלכליים והסבת קורת רוח רבה לקהל האוהדים הנפלא של המועדון.״
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לדעתי מכבי הולכת לעונות קשות ולבינוניות נפועל ראשון אשדוד רמת השרון יתנו את הטון
  הגב 19.06.19 10:09

אלופת השש בש מראשון לציון! הדסה פז בת 74 מראשון לציון זכתה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית בשש בש שהתקיימה בבולגריה

הדסה זכתה בתחרות ממשחקים האישיים וכן מבמקום הראשון המשחקים הקבוצתיים יחד עם השחקנית שרה אופשטיין. זו הישג נוסף להדסה לאחר שזכתה השנה גם בליגה למקומות עבודה במקום הראשון במשחקים האישיים ובמקום השני במשחקים הקבוצתיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לאחרונה ( 7.6) התקיימה תחרות פסטיבל הספורט הבינלאומי ה16 בוורנה, בה השתתפה קבוצה של שחקנים מישראל בהם תושבת ראשון לציון הדסה פז. הדסה השתתפה בתחרות במשחקי השש בש והביאה הרבה כבוד לעיר ולמדינה כשזכתה במקום הראשון והמכובד. שרה זכתה בתחרות במשחקים האישיים וכן במשחקים הקבוצתיים יחד עם השחקנית שרה אופשטיין.

הדסה בת ה74, היא שחקנית פעילה ויוצאת מזה 25 שנה לתחרויות הספורטיאדה ואף זכתה השנה במקום הראשון בליגה למקומות עבודה – מחוז שפלה (עבדה בקופ"ח כללית), במשחקים האישיים זאת בנוסף למקום השני בו זכתה במשחקים הקבוצתיים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפסיקו את סדום בראשון. די ללכלך ראשון לציון. הומואים מחוץ לחוק. די לכפייה להטבית.
  הגב 18.06.19 16:28

למעלה מ250 תושבים השתתפו בכנס בנושא נחירות ודום נשימה שהתקיים במסגרת שיתוף פעולה בין ביה"ח שמיר - אסף הרופא לעיריית ראשון לציון

הכנס היה במעמד ראש העיר רז קינסטליך שאמר : "משימתנו לעורר מודעות ולעודד את כל תושבי העיר לנהל אורח חיים בריא , לעסוק בפעילות ספורטיבית ולהקפיד על תזונה נכונה. אני מודה למרכז הרפואי שמיר אסף הרופא והעומדת בראשה, ד"ר אסנת לבציון קורח על שיתוף הפעולה ההדוק, והמחויבות המשותפת לבריאות הקהילה. אנו נמשיך לשתף פעולה בנושא הבריאותי במגוון תחומים לכל הגילאים בראשון לציון".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשישי האחרון (14.6) נערך בהיכל התרבות בראשון לציון כנס בריאותי מיוחד בנושא נחירות ודום נשימה, הודות לשיתוף הפעולה בין עיריית ראשון לציון והמרכז הרפואי שמיר אסף הרופא ובברכת ראש העיר רז קינסטליך ומנהלת המרכז הרפואי ד"ר אסנת לבציון קורח.

בכנס הרצו מנהל מחלקת אא"ג וניתוחי ראש צוואר- פרופ' חיים גבריאל, פרופ' מיכאל וינמן- מנהל המרכז לטיפול כירורגי בנחירות, ד"ר לימור מועלם מנהלת יחידת ראש צוואר וד"ר נתן שלמקוביץ- מנהל תחום אוטונוירולוגי.

מול אולם מלא של למעלה מ250 איש, הרצה צוות המחלקה על תחלואה של נחירות ודום נשימה בשינה, הערכה רפואית וטיפולים שמרניים, בדיקות ייחודיות להערכת מיקום החסימה, אופציות ניתוחיות וטיפולים חדשניים מתקדמים.


רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון:


"העידן המודרני הביא עלינו עומס, אשר מקשה עלינו למצוא זמן לטפל בבריאותנו. אני רואה בשמירת הבריאות של תושבי ראשון לציון ושיפור איכות חייכם את אחת מהמחויבויות הבסיסיות והחשובות שלי. משימתנו לעורר מודעות ולעודד את כל תושבי העיר לנהל אורח חיים בריא , לעסוק בפעילות ספורטיבית ולהקפיד על תזונה נכונה. אני מודה למרכז הרפואי שמיר אסף הרופא והעומדת בראשה, ד"ר אסנת לבציון קורח על שיתוף הפעולה ההדוק, והמחויבות המשותפת לבריאות הקהילה. אנו נמשיך לשתף פעולה בנושא הבריאותי במגוון תחומים לכל הגילאים בראשון לציון".


פרופ' חיים גבריאל , מנהל מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר:

"מחלקת אף אוזן גרון בראשותי שמחה לשתף פעולה עם עיריית ראשון לציון ולהביא בפניכם את מיטב הרופאים בתחום נחירות ודום נשימה. יש לנו מרכז חדש לטיפול כירורגי בנחירות בראשות פרופ' מיכאל וימן, ואני קורא מכאן לכל תושבי ראשון לציון, לבוא ולטפל אצלנו תחת מעקב רפואי מוסמך עם אחריות ומוניטין של שנים ארוכות".ד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי שמיר אסף הרופא

"אני מברכת על שיתוף הפעולה עם רז קינסטליך ועיריית ראשון לציון. המרכז הרפואי שלנו בא אל הקהילה במגוון נושאים הקרובים לליבם, מתוך תחושת שליחות ואחריות להיטיב עם בריאותם ולהעלות מודעות ביכולת לטפל בצורה מסודרת, במקום אחד רפואי- מקצועי ומתקדם הגדול והמוביל בשפלה. אנו נמשיך בסדרת המפגשים הזו בעתיד, עם נושאים נוספים במטרה להגיע לכל תושבת ותושב, להעלות מודעות לתחום הבריאות"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אסון בראשון לציון! גבר התחשמל למוות בביתו

צוות זק"א בדרך למקום

אבי בר | | תגובות: 8


יום שלישי 18/6 בשעה 13:20 תושב ראשון לציון בן 62 נהרג בביתו ברחוב הרקפת בראשון לציון.

בן מליחי חובש באיחוד הצלה סיפר:

"השכנים סיפרו כי הגבר שנכנס לתקן תקלה במשאבה של בור הביוב בביתו והתחשמל. בסיוע השכנים וחובשים נוספים הוצאנו אותו מהבור וביצענו בו פעולות החייאה. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נקבע מותו".

צוות זק"א בדרך למקום

עדכון מזק"א

סמוך לשעה 13:30 התקבל דיווח במוקד זק״א על אדם כבן 60 שנלכד בתוך בור ביוב ונהרג.


אלחנן רוט מתנדב זק״א שפלה, אמר:

״מדובר באדם כבן 60 שככה״נ תיקן תקלה בתוך בבור ביוב שבביתו הפרטי ברחוב הרקפת בראשון לציון, כשהגעתי למקום מצאתי את הגבר לכוד בתוך הבור כשהוא ללא הכרה, יחד עם צוות רפואי משכתי אותו החוצה והחלנו בפעולות החייאה ממושכות שבסופם נאלצו לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א שפלה מטפלים בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

תמונה וסרטון זק"אהתפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 18.06.19 14:23
 • אורח
  מצער מאוד. ברוך דיין אמת.
  הגב 18.06.19 15:18
 • אורח
  איזה בן אדם מדהים כואב הלב נקרא הלב
  הגב 18.06.19 16:01
 • אורח
  מה קורה במשפחה של אבא ז"ל שלי ?כל הטובים עוזבים אותנו
  הגב 18.06.19 16:15
 • אורח
  ברוך דיין האמת תנצבה
  הגב 18.06.19 21:44
 • אורח
  למה לא היה מפסק נגד התחשמלות, מפסק פחת.
  הגב 18.06.19 21:57
 • אורח
  מה זה משאבה בביוב??? לא ידעתי שקיים דבר גזה!!
  הגב 18.06.19 23:46
 • אורח
  משתתף בתער המשפחה יהי זכרו ברוך ומנחתו בגן עדן אמן
  הגב 19.06.19 08:27

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

דניאל גורוב תלמיד קריית החינוך העמית נבחר ליו"ר פרלמנט הנוער של ראשון לציון

דניאל מחליף בתפקידו את אביב דר שמסיימת את תפקידה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום: פרלמנט הנוער ראשון לציון


השבוע נערכו בפרלמנט הנוער בראשון לציון הבחירות לתפקיד היו"ר הפרלמנט. בסיום ספירת הקולות נבחר תלמיד בית ספר העמית דניאל גורוב אשר יחליף את אביב דר, שכיהנה בשנה האחרונה.


דניאל הוא תלמיד כיתה י , ולאחרונה קיבל אות הצטיינות בטקס ההוקרה העירוני לבני נוער מתנדבים מצטיינים בתוכנית התפתחות אישית ומעורבות חברתית.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד דניאל👏 בהצלחה👌
  הגב 18.06.19 14:00
 • אורח
  אוהבים אותך ציקייי
  הגב 18.06.19 14:21
 • אורח
  כל הכבוד!! בהצלחה 😃
  הגב 18.06.19 14:23
 • אורח
  בהצלחה✨
  הגב 18.06.19 14:45

מרגש! הילדים בעלי הצרכים המיוחדים שמעון בוקריץ, אלירן צברי וליעד כהן הגשימו חלום והפכו לשוטרים ליום אחד בתחנת ראשון לציון

במהלך ביקורם בתחנה, סגן מפקד התחנה העניק להם תעודת שוטר ושוטרי התחנה ערכו להם סיור היכרות והדגמת האמצעים המשטרתיים במשרדי התחנה השונים, תוך הצגת משימות המשטרה והמחשת הפעילות משטרתית. בסיום היום קיבלו הילדים שי מיוחד ממשטרת ישראל. האירוע במסגרת פעילות ניידת המשאלות של משטרת ישראל המגשימה חלומות לילדים בעלי צרכים מיוחדים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגשימה לילדים שמעון בוקריץ (10), אלירן צברי (13) וליעד כהן (8). היום החל באיסוף הילדים ע"י שוטרי תחנת ראשון לציון מהמסגרות הלימודיות תוך הענקת מדי משטרה המותאמים למידותיהם. משם נסעו הילדים לביקור בכלביה משטרתית בבית דגן וקיבלו סקירה והדגמה של כלבי המשטרה לסוגיהם. לאחר מכן ביקרו הילדים בחוות הסוסים והפרשים של משטרת ישראל, שם הכירו מקרוב את פרשי המשטרה והסוסים הפועלים לצדם במגוון משימות משטרתיות.


בהמשך היום ביקרו הילדים בתחנת המשטרה בעיר ראשון לציון באמצעות ניידת המשאלות. סגן מפקד התחנה העניק להם תעודת שוטר ושוטרי התחנה ערכו להם סיור היכרות והדגמת האמצעים המשטרתיים במשרדי התחנה השונים, תוך הצגת משימות המשטרה והמחשת הפעילות משטרתית. בסיום היום קיבלו הילדים שי מיוחד ממשטרת ישראל.שוטרי התחנה שנטלו חלק בפעילות המיוחדת התרגשו מאוד למראה הילדים בתחנת המשטרה ועטפו אותם בחום ואהבה במהלך הביקור. "נפלה בחלקנו זכות גדולה להגשים את חלומם של הילדים שזכו לקבל הצצה לעולם המשטרתי מקרוב ולהיות שוטרים ליום אחד. ההתרגשות והשמחה שליוו אותם, הם התגמול הכי גדול שיש בכך שעשינו מעשה ערכי וחשוב, למענם ובשבילם״.


על ניידת המשאלות של משטרת ישראל

לאורך השנים הגיעו למשטרה פניות רבות של ילדים אשר חלומם להיות שוטרים ליום אחד. אגף שיטור קהילה ואבטחה הרים את הכפפה וכך נולד פרוייקט ניידת המשאלות אשר עוצב במיוחד והונגש על מנת לתת מענה לבקשות אלו. הניידת הינה הניידת המונגשת הראשונה במשטרת ישראל והחלה לפעול מנובמבר 2018 ועד היום בוצעו כ-70 פעילויות והגשמנו חלום לכ-100 ילדים בכל רחבי הארץ ומכל המגזרים כחלק מפעילות רחבה של המשטרה למען הקהילה בכל ימות השנה.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בראשון לציון! רוכב אופניים נפגע, מצבו בינוני

פונה לבית חולים שמיר אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 2יום שלישי 18/6 בשעה 09:14 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בין רכב לרוכב אופניים ברחוב הגדוד העברי בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 37 במצב בינוני עם חבלת ראש.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נמאס מאופניים האלה.
  הגב 18.06.19 10:47
 • אורח
  זאת התגובה שלך? אדיוט! נמאס כבר מחוסר הזהירות של הנהגים על הכביש על זה לא חשבת ? נמאס מאנשים בורים כמוך שמגיבים מבלי לדעת את העובדות במלואם ! החלטת שהאופניים אשמים .
  18.06.19 18:30

כל הילדים בראשון לציון שווים! כל הקייטנות העירוניות יונגשו כדי לאפשר לכל ילד בעל צרכים מיוחדים לבחור בכל קייטנה שירצה כמו כל ילדי ראשון לציון

ראש העירייה, רז קינסטליך: "נקודת המוצא שלנו היא לאפשר לילדים עם מוגבלויות ליהנות מאותן חוויות שנהנים כל הילדים. אני אעודד ואברך כל יוזמה שמעניקה הזדמנות לכולם ומעודדת שילוב השונה". סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי: "מהיום, כל הילדים יוכלו לבחור קייטנה על פי רצונם. כל בקשה שתתקבל, תיבדק ואנו נעשה את כל המאמצים כדי לפעול להנגשת הקייטנה המבוקשת.

אבי בר | | תגובות: 1


כל הילדים עם צרכים מיוחדים יוכלו לבחור לאיזו קייטנה הם רוצים להירשם.

עיריית ראשון לציון, בראשות רז קינסטליך, שמה לה למטרה לקדם תפיסת עולם מכבדת וחותרת לשוויון הזדמנויות לכל. במסגרת זו החליטה העירייה לאפשר את שילובם של ילדים עם צרכים מיוחדים בקייטנות עירוניות תוך דאגה להנגשות והתאמות נדרשות.


יש לציין כי זהו הוא חלק מהמדיניות של העירייה להנגיש את המרחב הציבורי ואת השירותים עצמם עבור אנשים עם מוגבלויות, בין היתר הונגשו הטקסים העירוניים, אירועי תרבות וישיבות המועצה לחרשים וכבדי שמיעה, אתר העירייה עבר הנגשה עבור אנשים עם מוגבלות וכלל נותני השירותים בעירייה עברו סדנאות של "נגישות ישראל" להיכרות עם עולם המוגבלות והנגשת השירות. בעונת הקיץ מקיימת העירייה את פרויקט "אבטיח על גלגלים" במסגרתו המצילים בחוף הים, בסיוע בני נוער מתנדבים, מסייעים לאנשים עם מוגבלות להיכנס למים.

בנוסף, פועלת בעיר תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו"- לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים בהפעלה משותפת של לשכת שיקום נכויות ברווחה ואגף הנוער והצעירים.

לפרטים נוספים- ניתן לפנות ישירות למוקד הרישום של החברה העירונית ולציין את ההנגשות הנדרשות.


ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"נקודת המוצא שלנו היא לאפשר לילדים עם מוגבלויות ליהנות מאותן חוויות שנהנים כל הילדים. אני אעודד ואברך כל יוזמה שמעניקה הזדמנות לכולם ומעודדת שילוב השונה".

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי, שמוביל ויזם את הנושא אמר:

"מהיום, כל הילדים יוכלו לבחור קייטנה על פי רצונם. כל בקשה שתתקבל, תיבדק ואנו נעשה את כל המאמצים כדי לפעול להנגשת הקייטנה המבוקשת. אני גאה להחזיק את תיק הרווחה בעיר שמחבקת את כל תושביה ונותנת לכל אחד מענה על פי צרכו".

למהלך זה שותפים מחזיקת תיק החינוך המיוחד, חברת המועצה ד"ר הדס הכהן, מנהלת לשכת שיקום נכויות, ליאת עברי ונציגים מחטיבת הצעירים בחברה העירונית, לשכת שיקום נכויות, מחלקת חינוך מיוחד ונציגות הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
18.06.19 14:33
מתי יאכפו את כל משכירי הדירות בשכונת נווה ים? הם חונים חניות כפולות ולי כדייר בשכונה אין מקום להחנות.
אורח
16.06.19 16:17
לטפל בבעיית הנביחות הבלתי נסבלת ברמת אליהו ברח' יעקב כהן ושלום אש, כלבים בחלון כל היום נובחים או בחצרות, אין בעלים בבית ומי סובל השכן השקט כרגיל.
אורח
16.06.19 10:43
בחוף הים של ראשון השירותים מגעילים ולא מתאימים המשתנות גבוהות וכולם עושים על הרצפה אל תאשימו את הצבור תנו לצבור כבוד ושירותים נאותים מנהלי החוף מה אתם עושים כל היום לכו וראו שירותים בערים של הרצליה ותל אביב ראו איזה סבון ונייר ונקיון כמו בית מלון ולא לחיות עשיתם טיילת חדשה וכבר האבנים שבורות הברזיות והמקלחות שבורות ומצוצממות לאלפי אנשים נקודות השתייה סתומות ומלוכלכות אין מקלחות והזיות תקינות ראש עיר אני מזמין אותך לראות כיצד התחזוקה בעיר ראשון זקוקה למנהלים
אורח
15.06.19 12:47
שטח פרטי ברחוב קאפח, ליד קופת חולים.זורקים זבל, סקיות ניילון עפות באוויר...גואל נפש!!! למי אפשר לפנות?
אורח
15.06.19 08:11
מדוע אין קו ישיר מראשון לעתיד ים תל אביב.
אורח
13.06.19 19:42
הצלצול בבית ספר זיו כרמים מחריש אוזניים ןגורם עוול לכל השכנים.
אורח
12.06.19 11:23
נושא החנויות בשכונת נווה דקלים על הפנים רבים מתושבי השכונה שלהם יש חניות פרטיות משאירים את הרכב בחוץ ותופסים את החניות הציבוריות ואנחנו מחפשים ברחוב ולא תמיד מוצאים
אורח
14.06.19 18:15
צודק
אורח
10.06.19 20:03
למה כבר אין בחוף הים בסוף החוף את הפינה עם השולחנות והמנגלים שהיינו כל שישי מגיעים לשם ועושים על האש והילדים היו משחקים במיתקני השעשועים
אורח
15.06.19 10:38
כי זה מקור לבאלגן ליכלוך שיכורים קטטות ובבונים


עו"ד ליאל אבן זהר על מערכת החינוך! החל משנת הלימודים הקרובה יתקיימו מפגשי שיתוף ציבור על מנת לשמוע פניות, הצעות ושיפורים של התושבים בנוגע למערכת החינוך העירונית

עו"ד ליאל אבן זהר: "לפני חודשים אחדים, כשנכנסנו לתפקיד, החלטתי בגיבוי ראש העירייה, יחד עם מנהל החינוך והקהילה שלנו, בעצת סמינר מורים ומומחי חינוך, שנערוך סקר גדול, שיתוף ציבור. על איך יראה החינוך בראשון לציון בשנים הקרובות."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14


מחזיקת תיק החינוך עו"ד ליאל אבן זהר ממשיכה בפעילות למען מערכת החינוך העירונית, לאחר ההודעה על ההנחות בקייטנות, פתיחת מחנות קיץ באנגלית, והפחתת מספר הילדים, הודיעה אבן זהר על הצעד הבא – שיתוף הציבור על עתיד החינוך בראשון לציון בשנים הקרובות.

על פי התכנון בשנת הלימודים הקרובה תערוך העירייה מפגשי תושבים ברחבי בתי הספר ובשכונות על מנת לשמוע פניות, הצעות ושיפורים של התושבים בנוגע למערכת החינוך, התכנים, זרמים שונים ועוד. המפגשים יעשו בשולחנות עגולים עם כל הקהילה השכונתית.


להלן הודעתה של מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר:

"עם שיעורי בית- או בלי? עם סלולריים בכיתה? או בלי? הישגים, ומיצוב העיר ב״מועדון ה100״ או בלי ציונים בכלל? עם טכנולוגיה- או בטבע? בוקר עם יוגה או בוקר עם המנון ודגל? מוסיקה לכולם? או רק לבית ספר שרוצה?

ואלו בתי ספר ייחודיים נוספים הייתם רוצים שנפתח בעיר? אנחנו רוצים שראשון לציון תוביל את החינוך הציבורי בישראל.

לפני חודשים אחדים, כשנכנסנו לתפקיד, החלטתי בגיבוי ראש העירייה, יחד עם מנהל החינוך והקהילה שלנו, בעצת סמינר מורים ומומחי חינוך, שנערוך סקר גדול, שיתוף ציבור. על איך יראה החינוך בראשון לציון בשנים הקרובות.

כבר בראשית שנת הלימודים הבאה, נשאל אתכם לדעתכם: מורים, הורים, ונוער. נקיים מעגלי שיח ומחשבה.

אנחנו רוצים שכל העיר תדבר על חינוך, ואין לנו ספק שכל העיניים יהיו נשואות לראשון לציון, ולהחלטות שנקבל - יחד.

העיר ראשון לציון, שמה את החינוך במרכז. וגם אתכם".
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אולי כדאי קודם כל לדאוג שפרץ לא יהיה שר החינוך
  הגב 17.06.19 19:52
 • אורח
  כל הכבוד,נהנתי להקשיב לך אמש בהיכל,במופע האורקסטה
  הגב 17.06.19 19:53
 • אורח
  וואלה ראשון זה מקום חזק מאד שתדע לך Very strong place here very strong
  הגב 18.06.19 00:21
 • אורח
  אתה בטוח 5 יחידות אה?
  18.06.19 00:22
 • אורח
  וואלה בראשון יש בראנצ׳ חזק אחושילניג
  18.06.19 00:22
 • אורח
  יאללה סע סע לדלאל
  18.06.19 02:40
 • אורח
  מטורף
  הגב 18.06.19 00:24
 • אורח
  הגב 18.06.19 00:25
 • אורח
  גו פיש גו פיש
  18.06.19 00:26
 • אורח
  האישה הזאת פשוט בכל מקום, בכל מקום שאני הולך אליו היא נמצאת, תיזהרו! היא תעקוב אחריכם כמו שהיא עוקבת אחריי ותנטרל אתכם!
  הגב 18.06.19 00:34
 • אורח
  חברה שלי אחי
  הגב 18.06.19 02:41
 • אורח
  ראשת העיר עוד 4 שנים
  הגב 18.06.19 08:52
 • אורח
  היית רוצה חבורה שכזו כל העיר כבר על גחלים העיר נראת פשוט על הפנים וחבל
  19.06.19 08:57
 • אורח
  רז נתן לה את כל הכח לא בא לו לעבוד רק להצטלם זה יתנקם בו
  הגב 18.06.19 08:52

מבזק מיוחד: חשד כי מבקרים וחולים במחלקה לרפואה דחופה במיון הפנימי בבית החולים שמיר (אסף הרופא) נחשפו לחולה חצבת

האירוע התרחש בתאריך 13.06.19 בין השעות 11:45 - 16:00.

אבי בר | | תגובות: 1להלן הודעת משרד הבריאות

משרד הבריאות מבקש להודיע לציבור על חשיפה לחולה חצבת במחלקה לרפואה דחופה במיון הפנימי בבית החולים שמיר (אסף הרופא) בתאריך 13.06.19 בין השעות 11:45 - 16:00.

המבקרים ששהו במיון הפנימי סביב השעות שפורטו אשר נולדו משנה 1957 ואילך ואינם מחוסנים בשתי מנות נגד חצבת מתבקשים לפנות בהקדם ועד לתאריך 19.06.19 ללשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריהם או למוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 על מנת לברר את הצורך בקבלת חיסון.

משרד הבריאות מבקש מהמבקרים ששהו במקום הנ"ל, וסובלים מחום ואחד או יותר מתסמינים הבאים: שיעול, נזלת, דלקת עיניים, פריחה, להימנע מלהגיע למקומות ציבוריים, לאירועים רב משתתפים או לכל מסגרת ציבורית נוספת, על מנת למנוע הדבקה של סביבתם.

מי שסובל מתסמינים ונזקק לבדיקה רפואית, נא לפנות למרפאה או לכל מוסד רפואי אחר בתיאום מראש או לחלופין, להודיע מידית לצוות בהגעה למוסד הרפואי. יש לציין כי הופעת הסימנים היא תוך 21 ימים מיום החשיפה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואי פחד בדיוק ביום זה היו בבית חולים במרפאה מחוץ איזה מזל
  הגב 17.06.19 20:54

אינדקס בעלי מקצוע

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

עורכי דין

החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

תלמידי מרכז המצויינות בראשון לציון: עמית וולדמן ורוני עזיז, מאיה דיין, שירה דיין רץ, ארז זינגר ובניהו ממו זכו במקום בראשון בכנס הכרישים שנערך בעיר על המצאותיהם: רובוט שבונה מגדל, רובוט שעושה קעקועים, רובוט מנקה שולחן, שולחן כדורגל הפועל באמצעות שלט רחוק

בכנס "יום הכרישים" שהתקיים בעיריית ראשון לציון השתתפו כ150 תלמידים בני 8-12 של המרכז העירוני למצויינות שהציגו המצאות טכנולוגיות פורצות דרך שהצליחו לעניין את המשקיעים, בהם הכריש מתוכנית הטלויזיה סתיו שחם והמשקיעים ענבל שינפלד, ירון מירלמן, אלמוג אוחיון, דידי ודרורה ורדי, פרופ' אהוד מניפז, ד"ר אלי קולברג וד"ר אברהם שלי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אושרי PHOTO


בכנס שהתקיים השבוע בבניין עיריית ראשון לציון, בו הוצגו המצאות טכנולוגיות של תלמידי בני 8 עד 12, שהוכיחו חשיבה מחוץ לקופסא, יכולות טכנולוגיות גבוהות ויכולת שכנוע שלא תבייש את טובי היזמים בארץ. לכנס, שנקרא "יום הכרישים" על בסיס תוכנית הטלוויזיה שמעודדת יזמות, הגיעו כ-150 תלמידים מהמרכז העירוני למצוינות, בהובלת מנהלת היחידה למצטיינים ומחוננים- ברכה צויליך. התלמידים השתתפו באחד מקורסי חברת "טקטיקס" בראשות מיטל דומב, בנושאים של רובוטיקה ויזמות. התלמידים נדרשו לבנות ולהרכיב המצאות טכנולוגיות מבריקות ופורצות דרך ולעניין את ה"משקיעים", הורים, תושבים, הנהלת העירייה ואפילו כריש אמיתי מתוכנית הטלוויזיה- סתיו שחם, יזם ומנכ"ל הייטק ובעלים לשעבר של מועדון כדורגל בליגת העל. היו שם מקל נחייה לעיוורים שמתריע ממכשול, נדנדה שמזהה ילד מתקרב ונעצרת ורובוט שמשקה צמחים באופן אוטומטי.


ההמצאות היצירתיות ביותר שזכו במקום הראשון, היו של:

עמית וולדמן ורוני עזיז, שהרכיבו את הרובוט "רוב הבנאי"- הפועל על ידי שלט ובונה מגדל מקוביות

מאיה דיין, שהרכיבה מכונה אוטומטית בשם "Tattoomat"- שעושה קעקועים.

במקום הראשון בקטגוריית טקטיקס פרו, זכתה שירה דיין רץ שבנתה רובוט שמנקה את השולחן

בקטגוריית הפרזנטציה הטובה ביותר, זכו ארז זינגר ובניהו ממו- שהמציאו משחק כדורגל שולחן אוטומטי, הפועל באמצעות שלט רחוק.


במהלך הקורס, התלמידים לומדים ועוברים תהליך מעצים ורצוף באתגרים של תכנון, פיתוח, בניה, פתרון בעיות מורכבות ותכנות של המצאות טכנולוגיות פרי דמיונם. בעזרת תושייה, התמדה ונחישות רבה התלמידים מצאו פתרונות לקשיים בהם נתקלו לאורך הדרך, הפגינו יצירתיות ומקוריות עד לתוצר המוגמר שהוצג בכנס.

צוות הכרישים, כלומר ה"משקיעים", כלל את סתיו שחם, ענבל שינפלד, ירון מירלמן, אלמוג אוחיון, דידי ודרורה ורדי, פרופ' אהוד מניפז, ד"ר אלי קולברג וד"ר אברהם שלי.סתיו שחם, יזם ומנכ"ל הייטק:


"יום הכרישים 2019 הוכיח לכולנו שיש למדינת ישראל דור צעיר מצוין. תודה רבה לראש העירייה רז קינסטליך ולצוות העירייה על השקעה למופת בנוער שלנו".ראש העירייה, רז קינסטליך:


"המרכז העירוני למצוינות מאתגר את היכולות של התלמידים וממצה את הפוטנציאל שלהם. אם אלו המיצגים של תלמידים מבית ספר יסודי, אפשר רק לדמיין לאן הם יגיעו בעתיד".מחזיקת תיק החינוך, מ"מ וסגנית ראש העירייה, עו"ד ליאל אבן זוהר:


"עברנו בין החדרים לשמוע מהתלמידים. הם הציגו, הסבירו, והתרגשו - אנחנו התרגשנו איתם. אנחנו מזמינים את ילדי העיר לקחת חלק במרכזי המצוינות של העיר- מגיל הגן ועד התיכון ולחוות חדשנות ומצוינות , להתפתח ולהעשיר את יכולותיהם״.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ – 20 אלף תושבי ראשון לציון עדיין לא חדשו את תווי החנייה

מנכ"ל החברה לבטחון, מוטי נחמני: "אני קורא לתושבים להקדים ולהסדיר את תווי החנייה ובכך להימנע מקנסות מיותרים".

אבי בר | | תגובות: 7חדשו תווים.

למרות פעילות הסברתית נרחבת בעיר של החברה לבטחון, הקוראת לציבור להקדים ולחדש את התו, כ-20 אלף תושבים בעיר טרם חידשו את תווי החנייה שברשותם, שהונפקו לפני למעלה משלוש וארבע שנים, ובכך הם חשופים לעומס רב שצפוי להאריך את משך זמן הטיפול בחידוש התו, ואף למתן קנסות.

תו חנייה מקנה לתושב הטבות לחנייה בחינם במדרכות הצבועות כחול לבן וכן לדיירים המתגוררים באזורים בהם החנייה מוגבלת לדיירי הרחוב בלבד.

כזכור, בחברה לביטחון וסדר ציבורי האריכו בשלושה חודשים את תוקף התו לבעלי תו תושב שפג בחודש מרץ האחרון, אולם למרות זאת קיימים אלפי תושבים שעדיין לא חידשו את התו שברשותם.

בחברה לביטחון מפצירים בתושבים לחדש את התווים בהקדם ובכך להימנע מקנסות, ומדגישים כי כל אלו שחידשו את התו אך טרם קיבלו את המדבקה לביתם- יכולים להיות רגועים שכן קיומם של תווי החנייה מעודכנים במסופוני המפקחים ועל כן לא תבוצע כנגדם אכיפה.

הסבר על חידוש תווי החנייה


לרשות התושבים קיימות שתי דרכים לחידוש תו החנייה. הדרך הראשונה והמהירה היא מילוי טופס מקוון באתר האינטרנט של החברה לביטחון ולסדר ציבורי - בכתובת www.rlz-bitachon.co.il. במסגרת מילוי הפרטים יש לסרוק את המסמכים הנדרשים לקבלת תו חנייה לפורטל האינטרנט. ניתן לעשות זאת במחשב ובכל טלפון סלולרי וטאבלט. הדרך השניה - באמצעות שליחת הבקשה וצירוף מלוא המסמכים הנדרשים להנפקת תו החנייה וצירוף עלות הנפקת התו, למשרדי החברה לביטחון ולסדר ציבורי – בכתובת ז'בוטינסקי 61 ראשון לציון. יש לציין שקבלת התווים לביתכם תיעשה אך ורק באמצעות הדואר. הדרך השלישית והאחרונה היא באמצעות זימון תור לחידוש תו תושב במשרדי החברה. את התור ניתן לזמן באתר האינטרנט של החברה.

על פי הקריטריונים, על המבקש להיות תושב העיר, שבבעלותו או שבהחזקתו הבלעדית כלי רכב פרטי או מסחרי שמשקלו הכולל עד 4 טון. כמו כן יש להגיש מסמכים מאמתים כמו עותק מצולם של תעודת הזהות בצירוף הספח, שבו רשומה כתובת מגורים עדכנית בראשון לציון. וכן עותק מצולם של רישיון רכב תקף על שם המבקש.

מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני, הוסיף:


"החברה לביטחון נערכה על מנת להעניק שירות מהיר לחידוש התווים. אני קורא לתושבים להקדים ולהסדיר את תווי החנייה ובכך להימנע מקנסות מיותרים".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אולי תבדקו מדוע אי אפשר לגשת לאחר שפירסמתם???? אולי זו הבעיה?????
  הגב 17.06.19 17:21
 • אורח
  לאתר של רשות החניה...
  הגב 17.06.19 17:22
 • אורח
  חידשתי ולא קיבלתי התו הביתה
  הגב 17.06.19 17:26
 • אורח
  צריך לחדש כל שנה?
  הגב 17.06.19 18:16
 • אורח
  שלום אני מציע שכל תושב שהזמין את תו החניה באמצעות האתר שבו הוא גם השאיר את מספר הנייד ומספר המייל שלו שהאתר ישלח אליו הודעה למייל או לסלולר על פקיעת האישור חודשיים מראש כדי שהתושב יהיה מודע ויחדש את תו החניה תודה
  הגב 17.06.19 18:41
 • אורח
  איך יודעים מה התוקף של התו
  הגב 17.06.19 19:47
 • אורח
  יש אפשרות לבדוק על פי מס הרכב עד מתי בתוקף?
  הגב 18.06.19 16:38

2 תינוקות מראשון לציון פונו במצב קל לבית חולים לאחר שננעלו (לא נשכחו) ברכב

2 התינוקות פונו לבית החולים שמיר אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 9


יום שני 17/6 בסביבות השעה 13:00 הוזעקו צוותי מד"א לחניון תת קרקעי ברחוב תרמ"ב בראשון לציון לאחר דיווח על 2 תינוקות נעולים ברכב כאשר האמא נמצאת בקשר עין קבוע עם התינוקות.

לאחר כרבע שעה הצליחו לפתוח את הרכב ו – 2 התינוקות בגיל שנה ושנתיים פונו במצב קל לבדיקות בבית החולים שמיר אסף הרופא.

הסבר על נעילת דלתות הרכב בפתאומיות

יש הבדל בין לשכוח ילד לבין נעילת דלתות הרכב.

הורים רבים לא מודעים כי ברכבים החדשים יש מנגנוני הגנה על הנהגים. כאשר הנהג יושב ברכב מונע, לאחר מספר שניות נשמע "קליק" והדלתות ננעלות, הסיבה לכך היא לצמצמם תופעת שודים של רכבים כאשר הנהג נעצר ברמזור (תופעה מוכרת באירופה ובארצות הברית). ויש הורים היוצאים לשנייה מהרכב כאשר הרכב מונע ולפתע הדלתות ננעלות לפני שהספיקו להוציא הילד מהרכב.

לכן שימו לב! לפני שיורדים מהרכב להוציא את הילדים יש קודם להוציא את המפתחות מהרכב.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כאשר האמא נמצאת בקשר עין קבוע עם התינוקות?? לא ברור..
  הגב 17.06.19 14:20
 • אורח
  גם לי לא ברור. למה היא השאירה אותם לבד בכלל?
  17.06.19 14:32
 • אורח
  ברוך השם שהצליחו לחלץ אותם
  הגב 17.06.19 14:22
 • אורח
  להתקשר לידידים מייד!
  הגב 17.06.19 14:31
 • אורח
  לא. להשאיר מנוע פועל. ולצאת הרכב ננעל זהירות קשר עין יופי
  הגב 17.06.19 14:47
 • orcohen12356
  ידידים סיוע בדרכיפ קיבלו את הדיווח הכונן הרגע שהרגע שמישהו הצליח לפתוח את הדלת
  הגב 17.06.19 14:48
 • אורח
  מה הבעיה לנפץ את השימשה ?? בדיוק שניה ..ולא היה צריך להמתין רבע שעה.....
  הגב 17.06.19 15:01
 • אורח
  לא צריך לאבד אשתונות, האמא פעלה בסדר גמור, עכשיו היא כבר לא תצא מהרכב בלי להוציא את המפתחות.
  הגב 17.06.19 15:08
 • אורח
  סביר להניח שזה היה רכב מסוג קיה פיקנטו
  הגב 17.06.19 15:46

סרטון גנבים בתוך דירה בראשון לציון

קרדיט סרטון - משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 12הסרטון


משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב ראשל"צ בן 36 בחשד שפרץ לדירה בעיר וגנב מתוכה רכוש.


תחילתה של החקירה בתלונה שהתקבלה במשטרה בתאריך 21/5/19, על התפרצות לדירה ברחוב ירושלים בראשל"צ ממנה נגנבו מחשבים ניידים, תיק, שעוני יד וכסף מזומן.


מהחקירה עלה כי הנאשם הגיע ביחד עם שני אחרים ופרץ לבית דרך חלון הנמצא בצד החיצוני של הבניין כשהוא עוטה גרביים על ידיו.


הנאשם ושותפו העבירו, דרך החלון, לחברם שהמתין בחוץ את הרכוש שגנבו ועזבו את המקום.


מניתוח מצלמות האבטחה על ידי חוקרי המשטרה, עלה כי הנאשם נפצע ברגלו, מצינור פתח האוורור של המקלט, בזמן שקפץ מחלון הבית.


חוקרי הזיהוי הפלילי הפיקו מהצינור ממצאים שהובילו את השוטרים אל זהותו של החשוד והוא נעצר ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה בראשל"צ.


בחיפוש שערכו השוטרים בביתו של הנאשם נמצאו ממצאים נוספים הקושרים אותו לביצוע ההתפרצות.


החשוד נעצר בתאריך 2/6/19 ומעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בראשל"צ.


עם סיום החקירה בשבוע שעבר, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים.

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם החברים שלו שהשתתפו בגניבה?
  הגב 17.06.19 11:54
 • אורח
  נראים כאילו הגיעו מרמת אליהו. גועל נפש של התנהגות, לפרוץ לאדם הבייתה ולשדוד אותו??? איפה המוסר שלכם אנשים??? צריכים כסף? צאו לעבוד יחולירות! מי שטורח בשישי אוכל בשבת.
  הגב 17.06.19 11:54
 • אורח
  הגיעו מהבית של אימא שלך יפסולת
  17.06.19 12:05
 • אורח
  מה שסטיגמות יכולות לעשות.החושד בכשרים....
  17.06.19 12:34
 • אורח
  אתה סירחון שמסתתר אחרי המקלדת... כנראה זה החינוך שקיבלת מההורים שלך!!! סירחון
  17.06.19 13:44
 • אורח
  אילו הגיעו מרמת אליהו ,סוג התושבים נראה יפה בווידאו
  הגב 17.06.19 12:13
 • אורח
  אנחנו בכלל משיכון המזרח
  הגב 17.06.19 12:34
 • אורח
  מפחיד, כל הכבוד למשטרה
  הגב 17.06.19 12:56
 • אורח
  די לסטיגמות, הפורצים יכלו להגיע מכל חלקי העיר ומכל עדה ומגזר בעיר .
  הגב 17.06.19 14:26
 • אורח
  איזה בני זונות גנבו דברים כלבים כאלה צרכים למות להורג אותם
  הגב 17.06.19 14:33
 • אורח
  חבל שלא מראים את הפרצוף שלהם.יכול להיות שגרים לידנו
  הגב 17.06.19 15:59
 • אורח
  גזענים! לא כל שחור זה אתיופי, ולא כל שחור גר ברמת אליהו! כל הארץ שלנו מלאים בשחור ולבן מכל המגזרים, וגנב הוא גנב ולא בגלל צבע עורו. מדברת אישה לבנה שגרה בבית גדול ויפה במערב העיר, ודווקא בוחרת לעשות את הקניות ברמת אליהו שיש בא אנשים נפלאים!!!!!
  הגב 18.06.19 08:48

הפתעה למבקרים בשבוע הספר בראשון לציון! רז קינסטליך הקריא לילדי העיר סיפור במדרחוב

מצ"ב תמונות

אבי בר | | תגובות: 12
הפתעה ציפתה אתמול יום ראשון 16/7 בפתיחת אירועי שבוע הספר בראשון לציון הנערך במדרחוב.

ראש העיר רז קינסטליך התייצב בפתח בניין העירייה הישן והחל להקריא סיפור להנאת הילדים והמבקרים במקום


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מר רז קינסטלך עסוק ב"לקרוא סיפור לילדים " כאשר קיימת בעיה דחופה בנוה חוף סחבת של שנה ברחוב הראשי בשכונה. אולי כדאי לו לעשות הסבה למורה ,יש לו את הלאט הזה.אנחנו בינתיים סובלים.😡
  הגב 17.06.19 09:53
 • אורח
  גדול, אשרייך, מגע של זהב
  הגב 17.06.19 10:43
 • אורח
  אין עליך רז אתה גדול
  הגב 17.06.19 12:15
 • אורח
  מתאים לו להקריא סיפורים מי צריך עיר שלמה על הראש
  17.06.19 16:34
 • אורח
  חבל שלא בא לבקר אותנו בבית קפה שהמדרחוב
  הגב 17.06.19 12:55
 • אורח
  רז כל הכבוד, הגיע הזמן לטפל במזבלה ב נורדאו 37-35 , חוסם את המיגרנה וילדים יורדים לכביש
  הגב 17.06.19 12:57
 • אורח
  למה תמיד להתלונן תלמדו לפרגן ראש העיר צריך לרצות את כולם.ווהוא משתדל לעשות רק טוב לאזרחים.
  הגב 17.06.19 14:33
 • אורח
  בנאדם מקסים
  הגב 17.06.19 15:00
 • אורח
  חבל שלעיר אין בחירות חוזרות מאוחר מדי
  הגב 17.06.19 16:45
 • אורח
  תתרגל יש לך אותו ל 20 שנה לפחות
  18.06.19 06:59
 • אורח
  רז , אנא טפל במחזה לה בנורדאו 35-37 פחים על המדרכה, ילדים יורדים לכביש, וגם מיזבלה
  הגב 17.06.19 17:12
 • אורח
  יותר מתאים לו לקרוא סיפורים מאשר להיות ראש עיר זה בטוח
  הגב 19.06.19 08:58

ביום רביעי 19.6 יתקיים בביה"ס שקמה בראשון לציון הפנינג התרמה לילדים חולי סרטן בהשתתפות טילטיל, כוכבת הילדים 'נתי הגעתי הופעתי' , הפעלות לילדים ועוד

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בית ספר שקמה בראשון לציון ועמותת חיים יערכו ביום רביעי הקרוב הפנינג חגיגי שכולו למען ילדים החולים בסרטן, בהנחיית טילטיל.

בתוכנית: הופעה של כוכבת הילדים 'נתי הגעתי הופעתי', מוזיקה של D.J תמיר חדד, דוכני מכירות, איפור, דוכני מזון, הפעלות לילדים והגרלות

האירוע יתקיים ביום רביעי 19.6.19 בין השעות 17:00-21:00 בבית הספר שקמה רחוב ריב"ל 1 נאות שקמה

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מצ"ב תמונות... אירועי שבוע הספר נפתחו במדרחוב ראשון לציון אליו הגיעו מאות תושבים ליהנות מהפעלות , דמויות שטח וכמובן יריד הספרים העירוני

בין המבקרים היה מנכ"ל החברה העירונית אלי פולק שרכש ספרים ביריד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


אירועי שבוע הספר במדרחוב רוטשילד נפתחו היום (ראשון) אליו הגיעו מאות תושבים שנהנו מיריד הספרים המסורתי, הצגות ילדים, דמויות שטח והפעלות. האירועים ימשכו כל השבוע במדרחוב, מוזיאון ראשון לציון והיכל התרבות.

ביריד הוקם הדוכן המקומי של הסופרים תושבי העיר בו הם מציגים את ספריהם.

חנה לרנר, שרה ריבן


שייקה גרפי


תמיר עין -יה


אחת מהסופרות המקומיות היא מרוה רוזן שהוציאה את ספר הביכורים שלה- סיפורים קצרים על החיים, יחסים בין דתיים וחילוניים ועוד. בימים אלו כותבת מרוה את ספרה השני, רומן אהבה בין אישה דתייה לאדם חילוני, העוסק בקונפליקטים בין העולם הדתי לחילוני.
בין המבקרים מנכ"ל החברה העירונית אלי פולק שאף רכש ספרים ביריד.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היו מעט אנשים ולמה לא לעשות במרכז המדרחוב אלה למעלה לא הרגשנו שיש שבוע הספר
  הגב 16.06.19 22:19
 • אורח
  כתבה מעניינת ומעודדת. כיף לראות אנשים חוגגים וקונים ספרים. תודה שהקדשתם מקום מכובד לדוכן יוצרים מקומיים . לא ברור מאליו שצוות שלם תומך ודואג ליוצרים תושבי העיר. תודה למארגנים בעירייה. נתראה במדרחוב כולנו מחכים לכם. שרה ריבן
  הגב 17.06.19 08:35

מבזק תאונה בראשון לציון! המראה קשה אך רק פציעה קלה

דיווח וצילום קובי. הוואטסאפ האדום 0-585-585-106 שמרו המספר לדיווחים מעניינים ומידיים)

אבי בר | | תגובות: 6יום ראשון 16/6 בשעה 18:25 צעירה כבת 22 אשר חצתה את הכביש עם קורקינט חשמלי ברחוב הרב יוסף עזרן בכניסה לרמת אליהו בקרבת מבנה בזק.

למרבה המזל למרות המראה הקשה הצעירה נפגעה קלות בלבד וטופלה על ידי חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה ופונתה במצב קל לבית החולים אסף הרופאהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טירוף ! ממש מטורף מה שנהיה כאן !!
  הגב 16.06.19 21:12
 • אורח
  בעלי הקורקינטים עושים מה שבא להם על הכביש - ונוסעים על המדרכות - אין כאן אכיפה הוגנת
  הגב 17.06.19 00:01
 • אורח
  השם ישמור . מה אפשר לעשות עם הקורקינטים האלה.
  הגב 17.06.19 09:37
 • אורח
  אוטוטו תתחיל אכיפה בזה שרוכבי האופנים יחויבו בתאוריה
  הגב 17.06.19 11:42
 • אורח
  כל יום ת דרכים בעיר לא לתת לקורקינט לנסוע כלל סכנה
  הגב 17.06.19 11:59
 • אורח
  המצב עצוב שנוסעים על המדרכות וגם בלי כובע
  הגב 17.06.19 13:19

סכנה למטוסים במנחת ראשון לציון! בגלל תקלה בסוג הדלק בתחנת התדלוק במנחת ראשון לציון, כל המטוסים אשר תדלקו במנחת לפני 12/6/19 נמצאים בסכנת כיבוי מנועים במהלך טיסה בימים חמים במיוחד

מפעיל המנחת בראשון לציון ראשון לעדכן את טייסי המנחת.

אבי בר | | תגובות: 1


בזמן האחרון אירועו מספר תקלות במטוסים הקטנים אשר המריאו ממנחת המטוסים בראשון לציון ליד הסופרלנד. מבדיקת התקלה התברר כי המקור לתקלה היא תחנת התדלוק בדלק 95 אוקטן אשר במנחת בראשון והתקלה מקורה מטעות אנוש של משרד התחבורה.

מתברר, כי ישנו דלק חורף ודלק קיץ ובכל אחד מהם יש רכיב המתאים לעונות השנה.

על פי התקן יש לתדלק מטוסים בדלק חורף עד 1/5/19 אך משרד התחבורה האריך את האישור עד 31/5/19 ובתחנת הדלק עדיין נשאר דלק חורף עד 6/6/19. האסור בעצם לשימוש בקיץ ומסכן את המטוסים הממריאים.

בשימוש בדלק חורף בימים חמים יכולה להיווצר "נעילת אדים" היכולה לגרום לכיבוי מנועי המטוס.

לאור הממצאים מפעיל המנחת בראשון לציון ראשון לעדכן את טייסי המנחת.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תלמידת ביה"ס יפה נוף בראשון לציון, נועה שטיינבוק זכתה במקום הראשון בתחרות הגמר המחוזית של תחרות האיות באנגלית

מטרת התחרות הינה חשיפת התלמידים לאוצר מילים רב ומגוון ושיפור הידע והבקיאות שלהם בשפה האנגלית במיומנויות השונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: בית ספר יפה נוף


ביום חמישי האחרון אירחה העיר ראשון לציון את תחרות הגמר המחוזית speiling bee ( תחרות איות באנגלית) בה השתתפו בתי ספר מראשון לציון, רחובות, בני עייש, יבנה ועוד. על הנחיית התחרות הייתה אחראית המדריכה לורה שעשוע. בין משתתפי התחרות הייתה תלמידת בית ספר יפה נוף נועה שטיינבוק מכיתה ה2 , אשר זכתה במקום הראשון.

התחרות מתקיימת מידי שנה ובמהלכה התלמידים מתבקשים ללמוד רשימות מילים (כ- 350 – 400 מילים) אותן הם צריכים לדעת לכתוב ולאיית. מטרת התחרות הינה חשיפת התלמידים לאוצר מילים רב ומגוון ושיפור הידע והבקיאות שלהם בשפה האנגלית במיומנויות השונות.

מבית הספר יפה נוף נמסר:

"תודות לנועה היקרה על הכבוד שהביאה לבית ספר "יפה נוף". ולמורות לאנגלית מיכל והדס על הליווי הצמוד !לנועה."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שירות חדש לתושבים! מהיום ניתן לשנות את כתובת המגורים באינטרנט, ללא הגעה ללשכות רשות האוכלסין

על מנת לבצע את השינוי יש לבצע הרשמה למערכת ההזדהות הממשלתית ולאחר ההרשמה תוך שבוע ימים ישלח לבתיכם הספח החדש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
ע


רשות האוכלסין וההגירה פותחת בשירות חדש לתושבים בנוגע לשינוי כתובת המגורים. השירות החדש יאפשר לתושבים לשנות את כתובת המגורים באמצעות האינטרנט בהליך פשוט ללא צורך להגיע ללשכות רשות האוכלסין.

על מנת לקבל את השירות, תתבקשו לבצע הרשמה למערכת ההזדהות הממשלתית.
מערכת ההזדהות הממשלתית מאפשרת למבקשים לצרוך שירותי ממשלה, אשר דרשו, עד כה, הגעה ללשכות השירות, לבצע את אותן הפעולות באמצעות האינטרנט באופן בטוח, מהיר וקל. ההרשמה למערכת הינה חד פעמית ובסופה תקבלו סיסמא אחת, אשר תשמש אתכם בקבלת כל שירותי הממשלה הזמינים במערכת.

לאחר ההרשמה יש להיכנס לבקשה לשינוי כתובת (מען), שנו את כתובתכם, ורשות האוכלוסין תדאג לשלוח אליכם ספח חדש לתעודת הזהות לכתובת המעודכנת, תוך שבוע ימים.
שינוי המען מתעדכן עם סיום ביצוע השירות ואין צורך לשלוח את הספח הישן בדואר.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי יודע מקום מגורים של יוסי ערוסי
  הגב 16.06.19 22:04
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 16.06.19 23:15

מיזם עירוני חדש בראשון לציון! בימים אלו נפתח לתושבים דף פייסבוק ייעודי לקידום אורח חיים בריא בקרב התושבים בו יוכלו לקבל פרטים על הפעילויות העירוניות הכוללות קבוצות הליכה/ריצה ועוד

, פעילויות המיזם "ראשון הולכת לאורח חיים בריא" מתקיימות במרכזים הקהילתיים של החברה העירונית ראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
צילום דף הפייסבוק ראשון הולכת לאורח חיים בריא


עיריית ראשון לציון והחברה העירונית ממשיכות לקדם את נושא הבריאות בקרב תושבי העיר. בנוסף לפעילויות היוגה והמדיטציה בגן המושבה ובנאות שקמה, בימים אלו נפתח לתושבים דף פייסבוק ייחודי " ראשון הולכת לאורח חיים בריא, בו יוכלו לקבל התושבים פרטים על הפעילויות העירוניות בהם קבוצות ההליכה, הרצאות ועוד.

ראשון הולכת לאורח חיים בריא, הינו מיזם עירוני ייחודי בראשון לציון. פעילויות המיזם מתקיימות במרכזים הקהילתיים של החברה העירונית ראשון לציון. המיזם כולל בין היתר קבוצות הליכה וריצה, קבוצות תמיכה לירידה במשקל, הרצאות ושיח חברתי בענייני בריאות ועוד ועוד.


למעבר לדף הפייסבוק

ראשון הולכת לאורח חיים בריא
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנחנו כבר שנה שניה בתוך המיזם הזה , נפלא !
  הגב 16.06.19 14:19
 • אורח
  איפה אתם עושים הליכה/ פעילויות?
  17.06.19 14:44
 • אורח
  ומי שאין פייסבוק . אז לא יהיה מחובר ולא יקבל שום מדע ...... זה עצוב מאודדד
  הגב 16.06.19 16:04
 • אורח
  שיכניסו לאתר של העירייה עם קישור לפייסבוק. ככה הכל יהיה כתוב בכל מקום, כולל גל גפן
  17.06.19 14:46
 • אורח
  עדיף קבוצת ואטסאפ לפתוח
  הגב 17.06.19 16:49

בשורה לנהגי ראשון לציון שקיבלו דו"חות באמצעות הניידת המצלמת! רז קינסטליך הנחה את החברה לביטחון לאפשר לנהגים אשר קבלו את הדו"ח באיחור להגיש ערעור על גובה הריבית וההצמדה

פעילות הניידת המצלמת הופסקה לפני כשנה (אך הדו"חות שנתנו בתוקף)* נהגים התלוננו כי קבלו דו"ח לביתם לאחר שחלף המועד המקורי לתשלום וצברו ריביות והצמדות על סכום הקנס * על הנהגים להגיש ערעור לתביעה העירונית עד 30/11/19

אבי בר | | תגובות: 4
קיבלתם דו"ח מהניידת המצלמת והסכום צבר ריביות והצמדה? ראש העירייה, רז קינסטליך, הנחה את החברה לבטחון וסדר ציבורי לאפשר לנהגים להגיש ערעור על דו"חות שנרשמו על ידי הניידת המצלמת בהקשר לריבית ולהצמדה שנצברו על הדו"ח תוך פירוט הנסיבות ובצרוף אסמכתאות. התובעים העירוניים יבחנו כל מקרה לגופו.

הנחיה זו ניתנת לאחר פניות רבות של נהגים שהתלוננו על קבלת הדו"ח באיחור וכעת יש לשלמו עם ריבית והצמדה. כל אזרח הסבור כי הוא עומד בקריטריונים, יכול להגיש ערעור לתביעה העירונית עד ליום 30.11.19.

ניתן לעשות זאת באמצעות דוא"ל: irurim@rishonlezion.muni.il, בפקס מספר: 153-3-9484009 או במכתב לחברה לבטחון וסדר ציבורי, רחוב ז'בוטינסקי 61 ראשון לציון, 7521817.

כזכור, הניידת המצלמת נכנסה לפעילות על מנת להסדיר ולשחרר תנועה בצירים ראשיים בעיר. לפני כשנה, ולאחר שהעירייה קיימה הליך של שיתוף ציבור, הוחלט על הפסקת פעילות הניידת המצלמת.

ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אין לנו שום כוונה להכביד על הנהגים וברגע שקיבלנו פניות רבות מנהגים המלינים על קנסות שהוגדלו מכיוון שהגיעו אליהם באיחור, הבנו שיתכן שיש בעיה. באותה נשימה אני מבקש מהנהגים לשמור על כללי וחוקי הנהיגה והבטיחות בדרכים למען שמירת החיים ואיכות החיים".

בחברה לבטחון מציינים כי כל הדו"חות שנרשמו עד ליום הפסקת פעילות ניידת המצלמות, הם בתוקף ויש לשלמם, וכי הפסקת פעילותה אינה מעידה על חוקיות הדוחות.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחרי שהבאת את הניידות המצלמות לראשון וקרעת את כל התושבים עכשיו תוריד ריביות? חוצפן גנב דעת
  הגב 16.06.19 14:43
 • אורח
  מי שהמציא את הנידות פעל באופן לא חוקי ולכן אין לזה תוקף מישפטי נא לא לשלם
  הגב 16.06.19 19:31
 • אורח
  אצל קינסטליך והלקקנים שלו הכל חוקי...
  הגב 17.06.19 07:50
 • אורח
  מדהים כמה שהתושבים פראיירים: רז הכניס את הניידת המצלמת לעיר ובסוף בנה קמפיין נגד דב צור על ... הנידת המצלמת
  הגב 17.06.19 08:52

הקייטנה ב - 80 ש"ח חוזרת! השר אופיר אקוניס, הודיע כי גם השנה יחזרו לפעול קייטנות המדע בעלות של 80 ש"ח ביישובים: רחובות, ראשון לציון, בת ים, מזכרת בתיה, גדרה, וקריית עקרון

בימים הקרובים יפורסמו הפרטים המלאים על הקייטנות ותחילת הרישום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


קייטנות הקיץ של משרד המדע חוזרות! משרד המדע והטכנולוגיה מסבסד הקיץ שבוע של קייטנות מדע ברשויות מקומיות ברחבי הארץ. במסגרת הקייטנה מציע המשרד שבוע של קייטנת קיץ בתחומי מדע וטכנולוגיה בעלות מסובסדת. הפעילות תתקיים באמצעות הרשות המקומית במשך חמישה ימים בעלות של 80 ₪ לילד לפעילות לאחר סבסוד (לא כולל עלות הסעות). התכנית מיועדת לתלמידים שזה עתה סיימו כיתות א'-ו', אך הרשות רשאית לקבוע להקצות את הקייטנה לקבוצת גיל מסוימת בטווח גילים זה.

מטרת התכנית היא להגביר את העניין בתחומי המדע והטכנולוגיה והחשיפה אליהם כבר בגיל צעיר. במסגרת התכנית, בכל יום בשבוע הקייטנה ולמשך 5 שעות, יפעילו מדריכים סדנאות ופעילויות באמצעים חווייתיים כגון ערכות רובוטיקה, אלקטרוניקה וטכנולוגיה, ללא צורך בידע מקדים.

הקיטנות יפעלו השנה בערים ראשון לציון, גדרה, קריית עקרון, בת ים, רחובות ומזכרת בתיה. ובימים הקרובים יפתחו ההרשמות להורים.

בשנה הקודמת הקייטנה פעלה בסוף יולי ובמהלך אוגוסט וכל רשות תקבע לעצמה בימים הקרובים את המועד לקייטנה וייצאו פרסומים בהתאם.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוב אין קשר למלול
  הגב 16.06.19 11:36
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 16.06.19 11:36
 • אורח
  קצת להקל על ההורים זה רחמים??? כמה טיפשות, זילזול וחוסר הערכה...
  18.06.19 06:41
 • אורח
  כתבה אנמית איפה נרשמים ?????????
  הגב 16.06.19 12:11
 • אורח
  איפה נרשמים
  הגב 16.06.19 14:29
 • אורח
  באתר של החברה העירונית. טרם נפתחה ההרשמה
  16.06.19 15:28
 • אורח
  אה, טרם, עוד כמה ימים החופשששש❗
  הגב 16.06.19 17:36
 • אורח
  מוזר שמלות לא לקח על זה קרדיט
  הגב 16.06.19 23:15

בזכות אבא לחיילת יתווסף קו רכבת נוסף במוצאי שבת מתחנת ראשון לציון (משה דיין) לרעננה

הרכבת החדשה תצא בשעה 20:41

אבי בר | | תגובות: 5


אב לחיילת פנה לעמותת "תחבורה בדרך שלנו" והפנה את תשומת ליבם כי הרכבת הראשונה העוברת במוצאי שבת בתחנת ראשון לציון משה דיין לכיוון צפון יוצאת מאוחר בשעה 21:45 ובתו החיילת פספסה בדרכה לצפון מספר רכבות והצליחה להגיע בקושי לבסיסה לקראת חצות. העמותה שלחה מכתב בנושא למשרד התחבורה והרכבת נענתה לבקשה ומידי מוצאי שבת תתווסף רכבת חדשה אשר תצא מוקדם יותר ממשה דיין צפונה בשעה 20:41 ותגיע לרעננה בשעה 21:52.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 16.06.19 10:52
 • אורח
  כל הכבוד למשרד התחבורה תודה לכם מקרב לב על ההענות.
  הגב 16.06.19 10:56
 • אורח
  כל הכבוד למשרד התחבורה. וכל הכבוד לאבא של חיילת שיזם את הרעיון.
  הגב 16.06.19 11:05
 • אורח
  למה נסיעה לרעננה אורכת שעה ו-11 דקות. לי זה לוקח 30 דקות
  הגב 16.06.19 11:16
 • אורח
  יישר כוח על היוזמה, אכן משרד התחבורה הפתיע במהירות התגובה...
  הגב 16.06.19 14:24

מדריך האירועים לחגיגות שבוע הספר בראשון לציון! החל מיום ראשון 16.6 מדרחוב רוטשילד ילבש חג עם הפעלות והצגות ילדים, מופעי תרבות ומוזיקה במוזיאון ובהיכל התרבות והבוק טראק - הספרייה הניידת שתגיע לשכונות העיר. פירוט האירועים המלא בכתבה

השנה האירועים יתקיימו במדרחוב רוטשילד, מוזיאון ראשון לציון, היכל התרבות, והספרייה הנודדת שתסתובב בין שכונות העיר. בנוסף באולם מופת ייערך טקס זוכי תחרות הכתיבה הארצית ע"ש הסופרת ריקה ברקוביץ ז"ל מטעם "אגודת הסופרים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
תמונת ארכיון, עיריית ראשון לציון


חגיגות "שבוע הספר" בראשון לציון יתקיימו השנה בסימן קהילה ויאפשרו לראשונה לכל תושב ליהנות ממגוון פעילויות: יריד ספרים ענק פסטיבלי קונספט לכל המשפחה, עם דמויות מהספרים הידועים והאהובים. הקהל לוקח חלק פעיל במגוון פעילויות אינטראקטיביות דוכנים של משוררים וסופרים מקומיים במדרחוב רוטשילד, בוק טראק – ספרייה ניידת מיוחדת שתגיע לשכונות ותלווה בפעילויות חווייתיות ובשוק ספרים "קח ותן ועוד.

להלן תוכנית האירועים המלאה:

מדרחוב רוטשילד ראשון לציון

יום ראשון 16.6.19 "פסטיבל פנטזיה" 18:00-20:00

חוויה מגבשת לכל המשפחה! הרפתקה המשלבת מופעים אינטראקטיביים, הפעלות ויצירה והופכת את המשתתפים לגיבורי היום, בשילוב עמדות איפור, תאורה מכושפת ופסקול מיוחד!

18:00 בניין העירייה הישן: מספר סיפורים "הפנטזיה פה"

18:30 פינת הבאר: הצגה "המשפחה בממלכת החלומות" מבית JOVLE. האביר, הפיה והשדון יוצאים עם כל המשפחה לארץ החלומות כדי לנצח את המכשף הרע, כאשר הקהל לוקח חלק פעיל. ההצגה מעודדת עבודת צוות, יצירתיות ומעניקה כלים להתגברות על הפחד.

20:00 בר רחוב: "סלאם ספרים" משוררי ספוקן וורד יחד עם מוזיקאי מבצעים גירסאות חדשות ופרשנות מעודכנת לספרים הגדולים בלייב.יום שני 17.6.19 הפנינג סיפורים עם "פנפרה אספלט" 18:00-20:00החבורה הקומית "פנפרה אספלט" מגיעה אל שבוע הספר של ראשון לציון מצ'ורבהסטן הרחוקה (והדמיונית) כדי להעתיק את השבוע למחוזם. החבורה תקבל את העוברים ושבים במופע מוסיקלי, פעלולי להטוטנות ופעלולי אקרובטיקה. ברחבי המדרחוב יפעלו בנוסף סדנאות יצירה ייחודיות.

18:00 בניין העירייה הישן: מספרת הסיפורים שני וייסמן במסע סיפורי בעקבות "חומפס הדב עם הפס" ו"חנן הגנן".

18:30 פינת הבאר: הצגה "חברים על הגשר" תיאטרון אורנה פורת. בין שני חברים הכי טובים בעולם, מתפתח ויכוח גדול המוביל לריב נוראי שבעקבותיו הם לא רוצים לדבר או לראות זה את זה. נגר חביב וחכם שמגיע לכפר מלמד אותם בדרך מפתיעה שחברות היא הדבר הכי חשוב.

20:00 בר רחוב: "סלאם עברית" יחד עם ג'ימבו ג'יייום שלישי 18.6.19 "פסטיבל מהאגדות" 18:00-20:00

פסטיבל מהאגדות לכל המשפחה! פיטר פן וקפטן הוק בקרב מיוחד יחד עם דמויות מוכרות מהסיפורים האהובים על כולנו שיופיעו לאורך המדרחוב, אליהם יצטרף ה"הספרן" – אספן הספרים החוקר ושואל את עוברי הדרך אם נתקלו בספרים שמחפש. בנוסף יכלול הפסטיבל עמדת צילום מעוצבת עם שלל תלבושות ואביזרים וסדנאות יצירה.

18:00 בניין העירייה הישן: מספר הסיפורים מ"עולם האגדות"

18:30 פינת הבאר: הצגה "הספרייה התבלבלה" תיאטרון בלבלו. ילד מגיע לספרייה כשהוא תר אחרי הסיפור "מיץ פטל". הספרן המלומד שולח אותו למסע בעקבות הספר, המוביל להרפתקה מופלאה הכוללת את "פלוטו" הכלב, "האריה שאהב תות", "דירה להשכיר" ועוד.

20:00 בר רחוב: "בין קצב למילים"


יום רביעי 19.6.19 הפנינג "דמויות מהסיפורים" 18:00-20:00


חוויה לכל המשפחה! מופעים אינטראקטיביים, עמדות איפור, מתחמי הפעלות ויצירה ההופכים את המשתתפים לחלק מהסיפורים המוכרים והידועים. אירוע קונספט איכותי ומגובש למען חוויה חד פעמית לכל משתתף.

18:00 בניין העירייה הישן: מספרת הסיפורים נויה שטרייפלר בהפעלה תיאטרלית של ספר הילדות האהוב "קטנה גדולה" מאת אורי אורלב.


18:30 פינת הבאר: הצגה "ג'ק ואפון הפלא" תיאטרון קוקייה. ג'ק מוכר, בלית ברירה, את פרחו האהוב תמורת שק אפונים. בניגוד להיגיון ולפי חוקי הדמיון, צומח האפון אל מעבר לעננים ומזמין את ג'ק אל עולם של ענקים.

20:00 בר רחוב: "פואטרי רחוב" עם אריק אבר והלהקה


יום חמישי 20.6.19 פסטיבל "אליס בארץ הפלאות" 18:00-20:00

פסטיבל לרגל חגיגות 80 שנה לסיפור שכולנו גדלנו עליו – "אליס בארץ הפלאות", אשר יכלול סדנת ריקוד היפ-הופ יחד עם דמויות הסיפור, מופעים אינטראקטיביים, עמדות איפור, מתחמי הפעלות ויצירה ההופכים את המשתתפים לחלק מהסיפור וסדנת הולה הופ בסגנון הזחל.

18:00 בניין העירייה הישן: מספר הסיפורים עומר ראובני על "המילה המנצחת" ו"המלך מידאס" בליווי כלי נגינה.

18:30 פינת הבאר: הצגה "האוצר שאינו נגמר" תיאטרון אורנה פורת. סיפור אגדה מופלא העוסק באח ואחות המקבלים מאביהם במתנה שטח אדמה ומבטיח להם ש"באדמה חבוי אוצר".

בר רחוב: "שירה להשכיר" מיטב אמני השירה המדוברת מבצעים שירי משוררים בגרסה חדשה ומקורית בליווי מוזיקה חיה.


יום שישי 21.6.19 "רוקדים ספרים" 9:00-14:00

סדנה אקטיבית עם רקדנים מקצועיים מתחום אמנויות הרחוב יפתיעו כדמויות מהסיפורים המוכרים וירקידו את הקהל.


הכניסה חופשית לכל האירועים


בוק טראק - הספרייה הניידת ברחבי שכונות ראשון לציון

השנה ה-בוק טראק מאפשר לתושבים ליהנות משבוע הספר בשכונה שלכם! חוויית ספרים ייחודית בשוק "קח-תן", בו התושבים מוזמנים להביא את הספרים שלהם ולהתחדש בספרים של אחרים עם המלצה אישית! לצד הבוק טראק יפעל בית קפה באווירת פריזאית וכן יתקיימו פעילויות חווייתיות לילדים ולמבוגרים: דמויות מהסיפורים שיפגשו את הילדים, חבורה קומית מוזיקלית שתפעיל את הקהל, פעלולי להטוטנות ואקרובטיקה ועוד.

בואו לקחת חלק בחוויה חד פעמית מתחת לבית מדי יום בשעות 18:00-20:00 בגינות הבאות:

16.6.2019 רמת אליהו – גן מנשה

17.6.2019 גן בעברית

18.6.2019 שיכון המזרח – ברחבת המתנ"ס

19.6.2019 נווה חוף

20.6.2019 נחלת יהודה 360


הכניסה חופשית


היכל התרבות, ראשון לציון

"נשים גדולות בספרות העברית"

מסע קולנועי אחרי יוצרות בספרות הישראלית - הקרנה של סרטי תעודה ביוגרפיים על משוררות בולטות בשדה התרבות העברית – מרים ילן שטקליס ויונה וולך, המפגישים בין שירה וספרות, לבין תעודה וקולנוע, ולאחריהם שיחה אישית עם יאיר קדר, יוצר מיזם "העברים".

יום שלישי 18.6.19 בשעה 19:00 הקרנת הסרט "7 הסלילים של יונה וולך"

מסע קולנועי אל עולמה של יונה וולך – משוררת אגדית ופורצת גבולות, שמתה בגיל צעיר, מותירה אחריה מיתוס ושובל מעריצים. יותר מ-25 שנה לאחר מותה, מתגלים שבעה סלילי הקלטה מהריאיון שהעניקה וולך לעורכת הלית ישורון לפני מותה.


יום רביעי 19.6.19 בשעה 19:00 הקרנת הסרט "לבדיתי – האגדה על מרים ילן שטקליס"

בדירה קטנטנה בירושלים, מוקפת בובות וחתולים, כתבה מרים ילן שטקליס את שירי הילדים שכבשו לבבות של דורות שלמים – "הבובה זהבה", "הסבון בכה מאוד", "מיכאל" ואחרים. הבמאי ראובן ברודסקי צילם, ערך, עיצב, ביים וכתב אגדה רוסית שמספרת באמצעות המיניאטורות שנוצרו במיוחד לסרט וראיונות עם מכריה – את סיפורה של מרים ילן שטקליס, כלת פרס ישראל הראשונה לספרות ילדים, גדולת משוררי הילדים הישראלית.

הכניסה חופשית חופשית לכל האירועיםמוזיאון ראשון לציון:

יום חמישי 20.6.19 "ברית עם מילה 2019" 18:00-22:30

ערב לימוד ועיון בארון הספרים הישראלי עם מיטב הכותבים, האמנים והיוצרים אשר יחשפו את סודות כתיבתם ומקורות השראתם. מפגשים ספרותיים מרתקים רבי עוצמה ואהבה למילה, ספר וצליל.

"נשים כותבות" 18:00-19:45

"מיכאלה" - מירה מגן על המחיר שגובה ילדות אומללה ועל ההתמודדות עם בחירות הרות גורל בחיים.

"אישה מעבר לים" - שרית ישי לוי רומן מסעיר על שלוש נשים הקשורות בנימים של אהבה, שנאה, שברון לב,דם ודמעות.

"היה הייתה" - יעל נאמן סיפור על גיבורה אלמונית. במפגש נדון בזכות להישכח, ובבחירה להנציח את זו שביקשה להישכח.

"האחרות" - שהרה בלאו מותחן פסיכולוגי המעמת את אתוס האימהות עם המיתוס היהודי. יצירה מקורית ורבת מעוף.

"שפת אם – "מופע מוסיקלי. דיאלוג מרתק בין מוסיקה למילים המבוסס על שיריה של אגי משעול. משתתפים: אגי משעול, לי גאון, מיכל חכם, מאיה משעול ודקל טוביה.


"יצירה משפחתית מוסיקלית" 19:45-22:30

"בלוז לנעמי" - תמר גלעדי מביאה אל הבמה את מיטב שיריה של נעמי שמר בביצועים אישיים המאירים אותם באור חדש. פסנתר: רמי הראל.

"שירים מבית אבא" - הזמרת סי היימן בביצועים מחודשים לשירי אביה, נחום היימן, וסיפורים נדירים מהחיים לצדו. מוסיקאי: אלעד שודלר.

צילום: מירי נחמיאס"ליבי הפנימי" – מסע מיוחד המבוסס על שירתו האהובה של יהודה עמיחי, עם עמנואלה עמיחי.

"בית אבי" - רועי זו-ארץ במופע אישי, שירים ומנגינות מהבית, מסע מוסיקלי שמאגד בתוכו פיסות של רגעים מהילדות ועד לבגרות.

"ניגון משפחתי" - סיפורים אישיים, מרגשים ומשעשעים. מסופרים ע"י איתמר, בנו של סשה ארגוב. בהשתתפות: כלתו גבי ארגוב והנכדה נועה ארגוב.


בשל הביקוש הרב מומלץ להזמין כרטיסים מראש:

עלות: 75 ₪ למזמינים מראש 85 ₪ בערב המופע,.

טל: 03-9650494, 9537000 – 03


בנוסף באולם מופת ייערך טקס זוכי תחרות הכתיבה הארצית ע"ש הסופרת ריקה ברקוביץ ז"ל מטעם "אגודת הסופרים", בו יקחו חלק 71 תלמידים זוכים מבתי ספר יסודיים מרחבי הארץ.

ריקה ברקוביץ ז"ל, סופרת ומשוררת, תושבת העיר ראשון לציון אשר כתבה את המנון העיר, הלכה השנה לעולמה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תכנית יפה ועשירה .כל הכבוד .כך נאה לעיר תרבותית כמו ראשון לציון .המשיכו כך.
  הגב 17.06.19 08:46

מבזק תאונה בראשון לציון. פצוע קל

התקבל בוואטסאפ האדום 058-5585106

מערכת האתר | | תגובות: 16


יום שבת שעה 17:00 בשד מוטה גור נהג כנראה איבד שליטה . כונני איחוד הצלה העניקו טיפול ראשוני לצעיר כבן 20 במצב קל


התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר לא נוהגים טסים
  הגב 15.06.19 17:25
 • אורח
  מזל שהעץ עצר אותו ולא ילד או אמא עם עגלה שיצאה לעשות סיבוב אחה"צ.
  הגב 15.06.19 17:51
 • אורח
  כמה נכון!
  15.06.19 19:38
 • אורח
  עוד שירוקו לאוסף
  הגב 15.06.19 18:03
 • אורח
  מה יהיה בסוף?? אלוהים אני לא מבינה את זה,איך יש כל-כך הרבה תאונות במדינה כזו קטנה יחסית למדינות אחרות?!
  הגב 15.06.19 18:04
 • אורח
  התרגלנו שסומכים על המזל. "יהיה בסדר" היא סיסמתם של נהגים פורעי חוק וחסרי אחריות. מוזמנים להאזין לחראקות בכיכר ברח' גדולי ישראל בלילות, לאופנועים חסרי צינור מפלט ולטרקטורונים. מארב פשוט היה מניב תוצאות. ככה מקבלים "ביטחון" להעלות את הרף.
  הגב 15.06.19 18:35
 • אורח
  אתה צודק מאד! שלשום היו חראקות, כתמיד, בשכונת קדמת ראשון, בירידה של ויקטורי לרח' סגל... קבוע בסופשים אבל אין פקחים, אין שוטרים - עד שיקרה אסון
  15.06.19 22:48
 • אורח
  לא יודע אך נותנים להם ריאשיונות
  הגב 15.06.19 18:45
 • אורח
  ממשיכים להשתולל בחסות העונשים ההזויים של בתי-המשפט ההזויים !
  הגב 15.06.19 18:55
 • אורח
  נוהגים בחוסר זהירות מוחלט! מסמסים בנהיגה, מדברים בטלפון, שותים ועולים על ההגה והנה התוצאות והכי עצוב שלא למדים ממשיכים לנהוג ולחשוב "לי זה לא יקרה"
  הגב 15.06.19 19:40
 • אורח
  מיסכנים ההורים שלהם מגדלים אותם כל כך יפה וזה משהם מקבלים דאגות ועצה
  הגב 15.06.19 21:58
 • אורח
  לומדים נהיגה 2 ידיים. מסיימים ללמוד יד אחת. אחרי זה מסמסים. וזה מה שקורה
  הגב 15.06.19 22:16
 • אורח
  אנשים מתעסקים הם טלפונים לא מרוכזים בזמן נהיגה וזה מה שקרה
  הגב 15.06.19 23:04
 • אורח
  כולכם גיבורים עם העצות
  הגב 16.06.19 00:24
 • אורח
  פלאפון זה מה שיהרוג את כולם בסוף
  הגב 16.06.19 12:49
 • אורח
  מזל שזה רק עץ ולא ילד
  הגב 16.06.19 12:49

חוף פלמחים נסגר לכלי רכב

עומס בחוף הים

אבי בר | | תגובות: 0

יום שבת 15/6 רשות הטבע והגנים מודיעים על עומס בכניסה לחוף הים בפלמחים ונסגרה הכניסה לרכביםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! הפסד האליפות של מכבי ראשל"צ בכדורסל; פינות האכלה חדשות לחתולים בעיר; כמה זוגות התגרשו בעיר בשנה האחרונה? שריפת הקוצים בבית חנן; המדריך לאירועי שבוע הספר; תוכנית "בית ספר למוזיקה" מגיעה לראשון; כל זאת ועוד בסיפורי העיר ראשון

למי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עוד שבוע עבר על העיר ראשון לציון שהיה גדוש באירועים: שפיטה הגיעה לפתיחת הבר רחוב, גיא לוין זכה בתואר סגן אלוף אירופה בשחמט, תוכנית לילה שקט חוזרת לחופשת הקיץ, קייטנות חדשות לילדים ועוד סיפורים על העיר ראשון לציון. אז בואו נתחיל


ביטחון, פלילים ומשפט

ביום שני 10.6 לפנות בוקר צוותי מכבי האש פעלו בשריפה ברחוב יעקובזון בבית עסק באזור התעשייה הישן של ראשון לציון. נגרם נזק אין נפגעים.

דיווח וצילם דימה נבוטואובסקי


ביום חמישי שישה צוותי כיבוי פעלו בשריפת קוצים בתוך הישוב בית חנן הנמצא בסמוך לכביש 42 (יישובי נטעים – פלמחים).

צילום: פיקוד מרכז


תאונות הדרכים שוב בכותרות - השבוע התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בשדרות רחבעם זאבי בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 3 פצועים במצב בינוני, בהם: נער כבן 15 עם חבלות ראש ובטן וצעיר כבן 19 עם חבלות ראש ובטן לבי"ח איכילוב וגבר כבן 48 עם חבלה בחזה לבי"ח וולפסון.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

שוטרת תושבת ראשון לציון נאשמת כי רשמה דו"חות תנועה כוזבים לנהגים בבת ים. שוטרת סיור ביחידת התנועה של מרחב איילון המתגוררת בראשון לציון נאשמת על ידי מח"ש כי רשמה במספר מקרים רשמה דו"חות תנועה כוזבים לנהגים בבת ים אשר נדרשו בעקבות הדו"חות לשלם קנסות כספיים. הכתבה פורסמה לראשונה באתר פוסטה

http://posta.co.il/article/435345646-2/חדשות העיר

נתחיל במכבי ראשון לציון בכדורסל שהפסידה את תואר אליפות המדינה והסתפקה בתואר סגנית, מכבי תל אביב.

צילום: הדף הרשמי של רז קינסטליךהתרגיל עבר בהצלחה! המרכז הרפואי שמיר- אסף הרופא ערך תרגיל חירום המדמה פינוי פצועים באירוע רב נפגעים.

צילום: מרכז רפואי שמיר אסף הרופא


הפתרון למצב התחבורה הציבורית והפקקים יצירת מקומות עבודה לתושבים על מנת שישארו בעיר ולא יבזבזו זמן על נסיעה למקום העבודה, כך אמר ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך בכנס שעסק בתחום התחבורה ופקקים בישראל.

צילום: הדף הרשמי של רז קינסטליךעיריית ראשון לציון ממשיכה בפעילות למען החתולים. ביום חמישי הציבו 3 תחנות האכלה חדשות ובסך הכל הוצבו כבר 18 תחנות האכלה לחתולים בראשון לציון. התחנות החדשות הוצבו בגינת הצופים ברחוב גורדון, ברחוב אבני החושן פינת ה' באייר רחוב רבי אייזיק איזידור, פינת גוסטב הרץ.


בנוסף הודיעה העירייה על מבצע לצמצום הרעש בלילות בראשון לציון במהלך החופש הגדול! מאבטחי החברה לביטחון יוצבו ב – 26 אזורים המועדים לפורענות בין השעות 22:30 – 03:00 . החברה לביטחון מחפשת עובדים לפרוייקט - דרושים/ות מאבטחים לפרויקט מגיל 20 + בעלי רכב/קטנוע שכר עד 50 ₪ שעה לפרטים 053-7683051

לפרטים נוספים: http://www.be106.net/231/30876השבוע פרסמנו במדור הנדל"ן שלנו: באיזה מחיר באמת נמכרו דירות בתקופה האחרונה ברחבי ראשון לציון ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

http://www.be106.net/231/30891


הנהלת בתי הדין הרבניים פרסמה השבוע את נתוני הגירושין בישראל לשנת 2018 על פי הנתונים בעיר ראשון לציון חלה ירידה של 8% במקרי הגירושין

ראשון לציון437- שנת 2017404- שנת 2018ירידה של 8%


יוזמה חדשה בחי כיף. כ 80 חניכי תנועת הצופים בעיר יסייעו בשדרוג חצרות קיימות ובניית חצרות חדשות לבעלי החיים במתחם החי כיף.


הישגי העיר

המורה מיכה טלמור מבי"ס זלמן ארן בראשון לציון זכה בפרס וילנאי לידיעת הארץ של משרד החינוך.
הישג מדהים לתיכון הטכנולוגי נעמ"ת בראשון לציון! תוך עשור אחוז הנשירה ירד מ – 50% ל – 2% בלבד ובית הספר נבחר למצטיין רשת נעמת.גיא לוין תלמיד חט"ב זלמן ארן וחניך מועדון השחמט בראשון לציון זכה בתואר סגן אלוף אירופה במשחקי בזק בשחמט

צילום: מועדון השחמט ראשון לציוןהודעות לתושבים

קייטנת החי כיף חוזרת! החלה ההרשמה לקייטנת הקיץ של החי כיף בראשון לציון המאפשרת להורים לבחור את משך הקייטנה; הקייטנה מיועדת לילדים בגילאי 5-10

לפרטים מלאים

http://www.be106.net/231/30851

צילום גיא חמויעיריית ראשון לציון תפעיל קייטנה ייחודית למצויינות "יוצאים מהמסך" (במרכז רון ורדי) בו כל משחקי המחשב האהובים על הילדים "מתעוררים לחיים" והמשחקים הופכים לתלת מימד ובגודל אנושי לפרטים והרשמה 054-3548222פיקוד העורף הודיע על שינוי בשיטת האזעקות בראשון לציון! העיר חולקה ל – 2 אזורי התרעות "ראשון מזרח" ו"ראשון מערב" ואזעקת האמת תופעל רק באחד האזורים. על מנת לבדוק לאיזה אזור אתם שייכים היכנסו ללינק http://www.be106.net/231/30884לידיעת החיילים ותושבי ראשון לציון! החל מיום (שלישי 11.6) בוטל קו הבוקר של אגד לבית החולים אסף הרופא.השירות העירוני בוואטסאפ מתרחב! מהיום יוכלו תושבי ראשון לציון לפנות למוקד העירוני בנושא ניקיון ותברואה באמצעות מספר וואטסאפ ייעודי 054-5546763


אירועים בראשון לציון

מדריך האירועים לחגיגות שבוע הספר בראשון לציון! החל מיום ראשון 16.6 מדרחוב רוטשילד ילבש חג עם הפעלות והצגות ילדים, מופעי תרבות ומוזיקה במוזיאון ובהיכל התרבות והבוק טראק - הספרייה הניידת שתגיע לשכונות העיר. פירוט האירועים המלא בכתבה http://www.be106.net/231/30536

תמונת ארכיון עיריית ראשון לציוןאוהבי הסקייטבורד בכל הגילאים מוזמנים לתחרות הסקייטבורד שתתקיים ביום רביעי 19.6 בסקייטפארק ראשון לציון

צילום: מועדון התדר


אודישנים לתכנית "בית ספר למוסיקה" יתקיימו ביום שני 17.6 בין השעות 16:00-20:00 בקניון עזריאלי ראשונים קומה 2 מול קסטרו


פעילות פנאי חדשה בראשון לציון! מידי יום חמישי יתקיימו בגן המושבה מפגשי "מדיטציה בטבע" כחלק מאירועי קידום הבריאות בעיר. הפעילות תתקיים בשעה 18:30.

צילום: עיריית ראשון לציון
מצעד הגאווה ייצא לדרך ביום שישי הקרוב 21.6.19 לפרטים מלאים

http://www.be106.net/231/30618


ונסיים בפתיחת עונת הקיץ של הבר רחוב במדרחוב רוטשילד. הפתיחה החגיגית נערכה בהופעה של הזמרת שפיטה

סרטון: מרכז הצעירים ראשון לציון

שבת שלום מערכתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?
אורח
03.02.19 21:30
יש לכם קרקע במושע רוצים למכור או להתקדם צרו קשר 0542235234
אורח
07.02.19 20:32
קרקע במושב יש לנו? יש לנו אוברדראפט מטורף ! איזה קרקע ואיזה נעליים ?
אורח
03.02.19 21:29
מחפש מגרשים בגוש 3650 בכל גודל 0542235234
אורח
28.02.19 03:46
המגרש היחיד שאני מכיר הוא לא בדיוק מגרש זה ארגז חול בגן ילדים ליד הבית אפשר להציע לי מחיר הוגן עבורו?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030
אורח
27.04.19 03:19
בבני עייש להשכרה דירת גן. 4 חדרים משופצת ומרווחת 052-5312811
אורח
24.04.19 20:10
למכירה דירת 3 חד. ברחובות.רח. חיים אליעזר מילצ'ן 2. פרטים..052-2307046
אורח
14.04.19 11:51
להשכרה בצנחנים דירת 4 חדרים מרוהטת ומאובזרת , שירותים ומקלחת כפולים. כניסה מיידית, קומה שניה ללא מעלית. ליצירת קשר bellap@netvision.net.il - 0506479464
אורח
12.02.19 14:06
שלוםהאם אתה מחפש הלוואה דחופה? יש לי חדשות טובות בשבילך! אנו מציעים הלוואות החל 1,000 $ ל 50 מיליון דולר בריבית של 2% בשנה. אנו מציעים הלוואות לפיתוח עסקי, הלוואות אישיות, הלוואה אוטומטית וכו 'אנחנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי.  אם מעוניינים ליצור איתנו קשר בכתובת:דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com WhatsApp: +14062845321בברכה דרק דאגלס easyloanfirm2020@gmail.com
אורח
11.02.19 15:16
דירה 5 חדרים בקרית עקרון רחוב הרצל 16 דירה משופצת , בקרבת גני ילדים ובתי ספר , המרכז המסחרי והמתנ"ס. בקרבת תחבורה ציבורית ומרכז בילו. קומה 4, מחיר: 3200 ש"ח טלפון 055-662-5560
אורח
13.01.19 19:24
יש הצעה לדירת שותפים לא השארת טלפון


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
26.05.19 13:04
שלום לכולם
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.
אורח
24.02.19 05:03
מחפשת עבודה משעה 18:00 ברחובות ההולנדית 0528459275
אורח
10.01.19 15:07
מחפשת עבודה בערב ניקיון משרדים בתים בתי ספר מ6 בערב תודה שושי טלפון 0546965827 להיתקשר בערב


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל