הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

בשורה נעימה של רז קינסטליך לנשים בהריון! 

בקרוב חנייה שמורה לנשים בהיריון ולאימהות לאחר לידה בראשון לציון

האם אבי ארזי יתמודד לתפקיד יו"ר מרצ ראשון לציון? 

בית הדין של התנועה פסק כי על פי תקנון המפלגה חברת המועצה אילנית הרוש לא יכולה לכהן בתפקיד כפול חברת מועצה וגם יו"ר הסניף

החל שלב נוסף ומרכזי בפינוי בסיס צריפין אשר יאפשר בניית כ – 1100 דירות בראשון לציון

כ860 תלמידי ראשון לציון השתתפו בכנס התזמורות העירוני של תוכנית "בית ספר מנגן"- לעידוד לימודי המוזיקה בקרב התלמידים

בכנס ניגנו התלמידים יצירות שלמדו לאורך השנה המשלבות מוסיקה קלאסית לצד מוסיקה עכשווית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: בית ספר יפה נוף


השבוע (שלישי) התקיים בהיכל הספורט גן נחום כנס תזמורות שהוא אירוע השיא בפרויקט השנתי "בית ספר מנגן", פרויקט המשותף לחברה העירונית ראשון לציון, מינהל חינוך ולמרכז המוזיקה העירוני. במסגרת הפרויקט לומדים תלמידים מבתי ספר שונים ברחבי העיר נגינה על כלי תזמורת : קלרינט , סקסופון, חליל צד, חצוצרה וכינורות מתוך שאיפה להנחיל בהם את אהבת הנגינה ולעודד אותם להמשיך את לימודי המוזיקה בקונסרבטוריון העירוני ואף להגיע לבגרות ברמת 5 יח"ל.

עוד השתתפו בכנס: מ"מ ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך ,עו"ד ליאל אבן זוהר, מנכ"ל החברה העירונית - אלי פולק, ראש מינהל חינוך- אטי אדר, המפקחת למוזיקה מטעם משרד החינוך - אורנה חריטן ומנהלת מרכז המוסיקה העירוני- שולי קורן רגוניס.
בפרויקט משתתפים כ-860 תלמידים מ- 15 בתי ספר שונים בהם: רננים, רוזן, ניצנים, מקיף ה', עין הקורא, כרמים , אביבים, חט"ה רבין, מרחבים, יפה נוף ותזמורת הנוער של הקונסרבטוריון. התלמידים הציגו בכנס יצירות אותם למדו לאורך השנה המשלבות מוזיקה קלאסית לצד מוזיקה עכשווית ושירים עממיים. כמו כן, מספר יצירות בוצעו על ידי כל התזמורות יחד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:


"זו הייתה חוויה נהדרת, יש לנו ילדים מוכשרים בראשון לציון. תרומתה של המוסיקה לפיתוח החשיבה המוזיקלית, היצירתיות והביטחון העצמי ידועה וראינו היום איך זה בא לידי ביטוי. ישר כוח לכל מי שלקח חלק בכנס".


מנהלת מרכז המוסיקה העירוני , שולי קורן רגוניס :

"זהו יום חשוב למוזיקה ולילדים בראשון לציון. העיר עברה מהפכה מוזיקאלית מגן ועד תיכון. הפרויקט מפגיש לראשונה ילדים עם כלי נגינה שונים ומאפשר להכיר להם להיחשף לעולם מוזיקאלי עשיר לצד אהבת הנגינה. אנו רואים כי הפרויקט מעודד את התלמידים להמשיך בלימודי הנגינה ולהתמקצע בתחום."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עוד הישג למערכת החינוך העירונית! מועדון האתלטיקה של ביה"ס מקיף ח' בראשון לציון זכה באות ההצטיינות ובפרס של 10 אלף ₪ מטעם התאחדות הספורט של בתי הספר ומשרד החינוך

המועדון שפועל בשיתוף פעולה של מועדון האתלטיקה מכבי הישגים ראשון לציון, הוקם רק לפני 3 שנים והחל לצבור הצלחות בתחרויות הארציות. רק השנה זכה בית הספר באליפות הארצית וכן בקטגוריה של בנות כיתות ט. צוות המועדון כולל את המאמנים/ מדריכים והמורים: הרכז אור מירב, חי כהן, שרית דמלין, ענבל כהן, בן יעקובי, טל סיני ואדם יעקובי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע (שני) נערך הכנס השנתי של התאחדות הספורט לבתי הספר ומשרד החינוך בו הוכרזו מועדוני בתי הספר המצטיינים של השנה.

את אות ההצטיינות של שנת הלימודים תשע"ט קיבל מועדון בית הספר מקיף ח' בראשון לציון שפועל בשיתוף מועדון האתלטיקה מכבי הישגים ראשון לציון. בית הספר זכה באות ההצטיינות על הישגיו בשנה האחרונה כשזכה באליפות הארצית באתלטיקה של חטיבות הביניים וכן בקטגורית הבנות לכיתה ט'. כמו כן זכה המועדון במענק של 10 אלף ש"ח.

בנימוק לבחירה נאמר : "המועדון מתנהל בצורה מקצועית ונכונה על ידי צוות מוביל וחזק, בביה"ס המוביל להישגים מרובים בין היתר באליפויות ארציות".


הצלחות המועדון לא מפתיע מאחר שבתוך 3 שנים הצליח בית הספר מקיף ח' בעיר להקים את מועדון האתלטיקה הקלה בשיתוף המורים וצוות החינוך הגופני אור מירב וחי כהן. הקמת המועדון הצליחה בזכות תמיכת מנהלות בית הספר רויטל הירשפלד ודרורית אטלסמן. כיום מונה המועדון כ 80 תלמידים ותלמידות במטרה להמשיך לגדול ולהפוך לחממה לגידול ספורטאים מצליחים. המועדון זוכה לתמיכה של החברה עירונית ראשון לציון ואגודת מכבי ראשון לציון באתלטיקה.

הקמת המועדון החלה על ידי המורים לחינוך גופני דרך בנייה של כיתות ספורט לחטיבת הביניים בר לב בשעות אחר הצהריים. הם ערכו מבחנים אישייים ומבחנים מעשיים לתלמידים שהביעו יכולת ורצון להגיע לתוצאות והישגים. השנה אף הצטרף אל הצוות בן יעקובי אלוף ישראל לשעבר ב400 מ' משוכות , בן יעקובי.

צוות המועדון כולל את המאמנים/ מדריכים והמורים: הרכז אור מירב, חי כהן, שרית דמלין, ענבל כהן, בן יעקובי, טל סיני ואדם יעקובי.

צילום: עיריית ראשון לציון


ממועדון מכבי הישגים ראשון לציון נמסר:

"זה הזמן לומר תודה לצוות המאמנים המסור ורכז המועדון אור מירב, לחברה העירונית על התמיכה, מנהלות בית הספר הגברת רויטל הירשפלד ודרורית אטלסמן על שיתוף פעולה יוצא דופן"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה נעימה של רז קינסטליך לנשים בהריון! בקרוב חנייה שמורה לנשים בהיריון ולאימהות לאחר לידה בראשון לציון

דוגמא לתמרור לנשים בהיריון ואמהות לאחר לידה בעיר אחרת

אבי בר | | תגובות: 17


לפני זמן קצר מפרסם ראש העירייה רז קינסטליך בשורה נעימה לנשות ראשון לציון בהריון או לאחר לידה כי העירייה עומדת להכשיר חניות שמורות לנשים בהיריון ולאימהות לאחר לידה והחניות החדשות יסומנו בצבע ורוד.

להלן דוגמא והסבר כיצד החנייה השמורה לנשים בהיריון מתבצעת בעיר השכנה רחובות

 • ההטבה ניתנה לנשים מחודש שביעי בהיריון והיא תקפה ל – 16 שבועות כולל לאחר לידה.
 • החניות השמורות נמצאות בקרבת מוסדות רפואיים לנשים בהיריון ולתינוקות ובמרכזים מסחריים גדולים.
 • ההטבה ניתנה לכל תושבת המתגוררת בדירה משלה או בשכירות ובספח ת"ז מוכח שהיא תושבת העיר
 • על האישה לשלוח במייל את פרטיה כולל רישיון נהיגה וכד'. והיא תקבל במייל חוזר אישור לתו חנייה.
 • על האישה לצרף מכתב מרופא המעיד כי מעל חודש שביעי בהיריון.


עיריית ראשון לציון לא פרסמה עדיין את עקרונות החנייה השמורה לנשים בהיריון ואמהות לאחר לידה אך סביר להניח כי יהיו דומות לדוגמא לעיל

דוגמא לתמרור בעיר רחובות

להלן הפוסט של רז קינסטליך

תושבות יקרות,
להיות בהריון זו חוויה מיוחדת במינה, אך לעתים היא לא פשוטה.
על מנת לסייע, החלטנו להכשיר בקרוב חניות לנשים בהריון ולאמהות עם עגלות.
החניות יסומנו במיוחד בצבע ורוד וגם יוצב לידן תמרור מתאים.
הכל על מנת להקל, להבטיח את שלומכן וכמובן את שלומם של היקרים לנו מכל.
אנחנו כאן בשבילכן!התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז אישה בהריון לא עובדת? עובדץ מדוע מגיע חניה? גם ככה יש מחסור ענקקק בעיר
  הגב 25.06.19 18:13
 • אורח
  כל הכבוד על כל השינויים !!!
  הגב 25.06.19 18:14
 • אורח
  ממתי הריון זה נכות או מחלה?
  הגב 25.06.19 18:20
 • אורח
  אני קוראת כתבה זו והאמת אני המומה.. הריון זו לא מחלה.. ואם אבא בחופשת ליידה הייכן הוא? אני כחברת וועדת תחבורה שיודעת את מצוקת החניה בעיר.. האמת קשה לי להבין מהייכן צץ הרעיון.. אז לדעתי עדיף על קשישים עם נכויות קשות שקשה להם להגיע למקומות אלו.. כנראה שתחשבו בהגיון על שאר התושבים שאיין להם מקומות חניה ונלחמים על כל מקום. תודה מראש..גלי סגיס
  הגב 25.06.19 18:31
 • אורח
  בהמשך חמה שכתבתי בתגובתי.. שכחתי לומר שזה רעיון שעלה בוועדות קודמות אך ירד מהפרק בגלל מצוקת חניה.. ושוב אחזור ואשאל את רז קינסליך ראש העיר.. איין עדיפות לקשישים ומוגבלים במידה ויתקבל הנושא? תודה.. גלי סגיס
  הגב 25.06.19 18:37
 • אורח
  אדון קסטנליך תענה לי בבקשה ומה עם סתם גבר לא בהריון איך אתה דואג לו לחניה? איך אתה עוזר לאותו גבר מסכן שמשלם מיסים שמשלם דוחות אבל המסכן לא בהריון איפה הוא יחנה לעזעזל?
  הגב 25.06.19 18:37
 • אורח
  רעיון נפלא! רק בשבוע שעבר הייתי בדרכי למוקד לרפואה דחופה ברוטשילד ומוטרדת מאיך אגיע ואיזו חניה תהיה לי באיזור.
  הגב 25.06.19 18:50
 • אורח
  רז מטפל בבעיות מגדריות ולא לטובת כלל תושבי העיר. זורק לזה הטבה ולזו הטבה ולמי לא נשאר דבר? לך אדוני התושב הותיק שכבר אין לל מה לתרום. גם זקנים זקוקים לחנייה ליד קופות חולים ומרכזים מסחריים .
  הגב 25.06.19 19:02
 • אורח
  הריון זה לא מחלה. ההפך הליכה זו בריאות. יש מצוקת חנייה בעיר. אי אפשר בכלל לצאת עם רכב לקניות וסידורים. יש גם המון נכים עם תווי חנייה ומשנה לשנה המצב מחמיר יותר ויותר.
  הגב 25.06.19 19:08
 • אורח
  ומה עם הגיל השלישי? גם לנו קשה . אולי תמצא גם לנו מקומות חנייה.
  הגב 25.06.19 19:23
 • אורח
  כל הכבוד!! חשוב מאוד. במיוחד בסוף ההריון שכבר קשה מאוד ללכת. רעיון מבורך. נקווה שזה יהיה יותר מ2 חניות בכל העיר כמו שעשו ברחובות..
  הגב 25.06.19 20:01
 • אורח
  יש מצוקת חניה קשה בעיר. הריון זו לא מחלה. הגיל השלישי זקוק הרבה יותר לחניה מאשר אשה בהריון.
  הגב 25.06.19 20:22
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה וההתחשבות!!!
  הגב 25.06.19 20:35
 • אורח
  רעיון מעולה
  הגב 25.06.19 20:35
 • אורח
  החלטה פופוליסטית מיותרת, שעתידה להתבטל באותה מהירות כפי שהגיעה. חניה זו לא ניתנת לאכיפה, תנוצל לרעה על ידי חלק מהתושבים ותעלה את זעמם דל יתר התושבים. מיותר. פשוט, מיותר.
  הגב 25.06.19 20:45
 • ariek
  למה אתם לא רואים את הטוב ורק את השלילי בא ראש העיר מעלה רעיון טוב לנשים בהריון( וכנראה המתקדם) אם לטיפת חלב או קניות או מוקד המקומות ההכרחים כנראה והגיוני למה לא המטרה טובה ורק אולי להשלים עם מדבקה מחודש מסויים של ההריון וחודשיים אחרי הלידה על הרכב כמו מדבקה של העירייה תושב העיר לחנייה בהצלחה
  הגב 25.06.19 21:24
 • אורח
  רז אץה גדול רעיון ענק ואני בכלל גבר
  הגב 25.06.19 22:34

עובדות עיריית ראשון כתבו ספרים! עופרית מצס כתבה ספר על בתה שעברה ניתוח לשינוי מין וחני גרשון כתבה ספר על רגשות ומחשבות של ילד המנסה להבין את המתרחש בעולמו הפנימי

יריד הספרים נערך בלובי העירייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עובדות העירייה, עופרית מצס וחני גרשון, הציגו את ספריהן ביריד ספרים שהתקיים בלובי בניין העירייה בהובלת אגף פיתוח הון אנושי. היריד התקיים במסגרת חודש הקריאה במסגרתו נמכרו ספרי ילדים ומבוגרים.

שתי עובדות עירייה, שכתבו לאחרונה ספרים, קיבלו במה להציג את סיפורן. עופרית מצס (47), סייעת רפואית בבית ספר, היא גם אם לליעד וללירון, בת שבגיל העשרה עברה תהליך לשינוי מין. אמה ליוותה אותה, יד ביד, על כל הטלטלות והדמעות שבדרך. על כך כתבה עופרית ספר שנקרא "תמיד רציתי בת".


העובדת השנייה היא חני גרשון (45), קצינת ביקור סדיר במינהל החינוך. חני כתבה את הספר "נמר אבל אחר" העוסק בקשר שבין בהתנהגויות, רגשות ומחשבות של ילד המנסה להבין את המתרחש בעולמו הפנימי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ500 איש השתתפו בטקס סיום השנה החגיגי של ביה"ס לכדוריד מכבי ראשון לציון הנחשב לגדול בישראל

הערב החל במשחקי טורנירים בגילאים השונים והסתיים בטקס חלוקת גביעים ומדליות לקבוצות המנצחות ולילדים המצטיינים של השנה. ראש העירייה, רז קינסטליך, השתתף בטקס חלוקת הגביעים והמדליות והעניק ביחד עם יו״ר המועדון, ראול סרוגו, וסגן היו״ר - אל הלפרין את הגביעים והמדליות לילדים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה התקיים טקס הסיום המסורתי של בית ספר לכדוריד של מכבי ראשון לציון. הערב החל במשחקי טורנירים בגילאים השונים והסתיים בטקס חלוקת גביעים ומדליות לקבוצות המנצחות ולילדים המצטיינים של השנה. ראש העירייה, רז קינסטליך, השתתף בטקס חלוקת הגביעים והמדליות והעניק ביחד עם יו״ר המועדון, ראול סרוגו, וסגן היו״ר - אל הלפרין את הגביעים והמדליות לילדים. באירוע השתתפו כ-500 איש ובמהלכו התקיים גם משחק ראווה בין הורים למאמנים.בבית הספר לכדוריד של מכבי ראשון לציון, משתתפים כ-400 ילדים (ונחשב הכי גדול בארץ). את בית הספר מנהל כבר 30 שנה בהצלחה גלעד מאור

מצטייני העונה לפי שכבות גיל –

כיתות א'/ב':

רארש סטראט (בית ספר שלמון) ועומר הדר (בית ספר הדרים)

בנים ג':

רונאל שליו (בית ספר נווה חוף) ובן קופיטו (בי"ס הדרים)

בנים ד':

בן חסין (בי"ס נווה חוף) ויובל אפרתי (בי"ס עין הקורא)

בנים ה':

לירן ישראלי (בי"ס שלמון) ורון פדיוטו (בי"ס נווה חוף)

בנים ו':

איתי אנדלר (בי"ס תמיר) ונהוראי חסין (בי"ס נווה חוף)

בנות ד-ו:

מעיין בורמונד (בי"ס נווה חוף) וליאל פורמנסקי (בי"ס שלמון)

בנות ו'-ח':

עדי בן ציון (בי"ס עין הקורא) ודנה אמינוב (בי"ס שלמון)


מצטיינים כללים עם גביעים –

יובל אסייג (בי"ס שלמון), גיא אברמוביץ (בי"ס הדרים), אורי כהן (בי"ס נווה חוף), איתי שוויפל (בי"ס נווה חוף), אלינור פאשה (בי"ס שלמון), נועה כהן (בי"ס עין הקורא), נועם נודל (בי"ס עין הקורא), נועם מולכו (בי"ס עין הקורא)

הישגים השחקנים השנה:

מקום 1 בנות ה'-ו' בארץ

ובנים ה'-ו' נבחרו בין ה-3 הכי טובים בארץראש העיר, רז קינסטליך:


"כיף לראות את התשוקה והמקצוענות בגיל כל כך צעיר. הילדים המצטיינים הם דור העתיד של הכדוריד בארץ. נמשיך לתמוך ולקדם את מסורת הכדוריד בראשון לציון".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה נוסף בראשון לציון! רכב התהפך במקום לכודה

דיווחה וצילמה שיר צירקל . דיווחי וואטסאפ אדום 0-585-585-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 5יום שלישי 25/6 שעה 14:25 דיווח על תאונה ורכב הפוך ברחוב אלי ויזל בקרבת המכללה למנהל. צוותי לוחמי האש הגיעו לסייע ולחלץ לכודים מהרכב.

מהרכב חולצה אישה פצועה במצב בינוני טופלה על ידי חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה.

עדכון מדוברות איחוד הצלה

תאונה עם מעורבות שני כלי רכב אירעה ברחוב מוטה גור פינת אלי ויזל בראשון לציון.

חובשים באיחוד הצלה סניף ראשון לציון העניקו טיפול רפואי בזירת התאונה לפצועה בינוני כבת 65 ולפצועה קל כבת 70.

יוסף חיים טובול סגן ראש סניף איחוד הצלה בראשון לציון מדווח מהזירה:

"אחד מכלי הרכב שמעורב בתאונה התהפך. צוותי כיבוי פעלו לחילוץ פצועה באורח בינוני וכמו כן הענקנו סיוע ראשוני לנהגת הרכב הנוסף שמעורב בתאונה שנפצעה באורח קל".

עדכון ממד"א

בשעה 14:21 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רכב שהתהפך ברחוב מוטה גור בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח אסף הרופא אישה כבת 65 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בואנה חיים טובול אתה שקרן חרטטן אין פלא שאם אנשים כמוך יוצאים דיווחים שקריים תתבייש לך פישר
  הגב 25.06.19 14:56
 • אורח
  סעו בזהירות
  הגב 25.06.19 14:57
 • אורח
  למה שקרן ?? הייתי שם
  הגב 25.06.19 15:04
 • אורח
  וואי מה היה
  הגב 25.06.19 15:12
 • אורח
  יוסף חיים טובול יאלוף כל הכבוד לך
  הגב 25.06.19 15:34

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

האם אבי ארזי יתמודד לתפקיד יו"ר מרצ ראשון לציון? בית הדין של התנועה פסק כי על פי תקנון המפלגה חברת המועצה אילנית הרוש לא יכולה לכהן בתפקיד כפול חברת מועצה וגם יו"ר הסניף

אילנית הרוש "אני מברכת על ההחלטה לבחור יו״ר חדש במקומי, בהתאם לתקנון, כפי שאני דוחפת לכך כבר מספר חודשים".

אבי בר | | תגובות: 8


התפתחויות בסניף מרצ ראשון לציון. בעקבות עתירה שהוגשה לבית הדין של התנועה לקיים את תקנון תנועת מרצ האוסר כפל תפקידים של חברות במועצת העיר ויו"ר מועצת הסניף. פסק בית הדין כי העתירה משקפת את התקנון ועל חברת המועצה מסיעת מרצ אילנית הרוש להתפטר מתפקיד יו"ר סניף מרצ בראשון לציון תוך 7 ימים.

בית הדין קבע כי הצדדים ינסו לקבוע יו"ר משותף (אפילו 2 יו"רים) ובמידה ולא יגיעו להסכמות על הסניף לקיים בחירות לתפקיד.

לאור ההתפתחויות פנו מספר חברים במועצת הסניף כי יציג מועמדותו לתפקיד ובימים הקרובים יודיע אבי כהן ארזי באם הוא נענה לבקשה.

יש לציין כי גם אילנית הרוש הגישה עתירות לפסילת מספר חברים בטענה כי בבחירות המקומיות לעירייה הם תמכו ברשימות אחרות ולא במרצ , אולם עתירתה נדחתהמזכיר הסניף דביר אביעם :

נאלצנו להגיע לבית הדין עקב העובדה שמאז שאילנית נבחרה הסניף לא מתפקד והיא סירבה באופן שיטתי לקיים את הוראות התקנון.

לצערי, אילנית בחרה להגיש עתירה להדחת פעילים מרכזיים בסניף - אבי ארזי, שחר הדר ועודד לוי, דבר שחייב אותי כמזכיר הסניף וכמשפטן להפגין אחריות ולהתערב.


בית הדין קיבל את עתירתנו ודחה את עתירתה. אנחנו מקווים שלקראת הבחירות הכלליות אילנית תתעשת ותעבוד איתנו ביחד למען הנהגה משותפת שתוביל את הסניף להצלחה ופריחה.


אנו רוצים גם להודות לבית הדין על הפגנת אחריות ואומץ, אף אחד לא מעל התקנון והחוקה ולאף אחד לא צריך להיות כוח מוחלט.

אילנית הרוש

על פי תקנון המפלגה, חברת מועצה לא תוכל לכהן במקביל כיו״ר הסניף. מהיום שנבחרתי פעלתי מול הנהלת המפלגה לקבוע תאריך לבחירות חדשות לבעלי התפקידים בסניף, אך מאחר שנקלענו לבחירות אחרי בחירות (פריימריס, בחירות לכנסת, שוב בחירות לכנסת), לא ניתן היה להיערך לכך מבחינה לוגיסטית. אני מברכת על ההחלטה לבחור יו״ר חדש במקומי, בהתאם לתקנון, כפי שאני דוחפת לכך כבר מספר חודשים. לצערי, קבוצת פעילים של כחול לבן והעבודה, שרק במקרה הם גם מתפקדים של מרצ, פעלו נגד המפלגה בכל דרך אפשרית בשנה האחרונה, ומנסים למנות יו״ר מטעמם שלא דרך בחירות דמוקרטיות. בכוונתי לפנות, פעם נוספת, לוועדת הבחירות של המפלגה, כמצוין בהסכם הפשרה, ולדרוש כי יו״ר הסניף ייבחר או תיבחר בהתאם לקבוע בתקנון - בבחירות.

אבי ארזי מסר :

מספר חברי הנהלת הסניף פנו אלי וביקשו שאחזור לעמוד בראשות הסניף הבטחתי לשקול את הנושא ברצינות ואת תשובתי אמסור בתחילת שבוע הבא לכל הנוגעים בדבר.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... אבי ארזי הזה אופורטוניסט שזה משהו...
  הגב 25.06.19 14:41
 • אורח
  מרצ אתם לא שמאלנים. אתם סתם גועל נפש.
  הגב 25.06.19 14:47
 • אורח
  ממש בדיחה. אבי ארזי בכלל בכחול לבן. מפלגה הדפוקה.
  הגב 25.06.19 15:31
 • אורח
  לא מבין. אבי ארזי בכלל פעיל של כחול-לבן. למה כחול לבן מנסים להשתלט על מרצ?
  הגב 25.06.19 16:02
 • אורח
  אלי ניסמן ושלום לוטטי מתמודדים?
  הגב 25.06.19 16:23
 • אורח
  אבי ארזי בדיחה מהלכת
  הגב 25.06.19 16:48
 • אורח
  סוף סוף שומעים על מרצ, מומחים בלריב. דוגלים ביצוג נשי בעמדות מפתח, אבל לא אצלם. איזה הגיון יש בתקנון שמונע מחבר מועצה עירוני לשמש גם כיו"ר סניף בעירו?
  הגב 25.06.19 18:27
 • אורח
  להוציא מרצ מהעיר. מרצ אשפה אנושית.
  הגב 25.06.19 22:33

מבזק וואטסאפ אדום בראשון לציון! תאונה בין אוטובוס לרכב, 3 נשים בתוך האוטובוס נפגעו

דיווח וצילם מישל נקש בוואטסאפ האדום 0-585-585-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מעניינים ומידיים)

אבי בר | | תגובות: 13


יום שלישי 25/6 בשעה 12:30. תאונת דרכים בשכונת רמת אליהו ברחוב אנילביץ פינת צייטלין בין רכב פרטי לקו אוטובוס 11.

על פי עדי ראייה נהג הרכב הפרטי כנראה היה מעט שיכור ונכנס לתוך הצומת ואילץ את נהג האוטובוס לבלום בלימת חירום. כתוצאה מכך 4נשים בתוך האוטובוס נפגעו ופונו לבית החולים כאשר אחת במצב בינוני והאחרות קל. המשטרה לקחה את נהג הרכב הפרטי לחקירה.

עדכון ממד"א

בשעה 12:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אוטובוס שהתנגש ברכב פרטי חונה ברחוב אנילביץ׳ בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח אסף הרופא ותל השומר 4 פצועים, בהם: אישה בת 63 במצב בינוני, עם חבלת ראש, ו-3 במצב קלתמונות נוספות נשלחו בוואטסאפ האדום - נשלח על ידי דניאלה אימלהתפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה הדיווח הזה שעפ"י עדי ראיה הנהג היה קצת שיכור? אתם כלי תקשורת אחראי או שוק?
  הגב 25.06.19 13:46
 • אורח
  חחחח
  25.06.19 14:00
 • אורח
  נכון מעוד
  25.06.19 14:56
 • אורח
  מה זה הדיווח הזה שעפ"י עדי ראיה הנהג היה קצת שיכור? אתם כלי תקשורת אחראי או שוק?
  הגב 25.06.19 13:47
 • אורח
  נכון
  25.06.19 14:57
 • אורח
  נוסעים שם במהירות גבוהה מהמותר
  הגב 25.06.19 14:00
 • אורח
  נכון
  25.06.19 14:57
 • אורח
  נהגי אוטובוס נהגים מהמערב הפרוע
  הגב 25.06.19 14:02
 • אורח
  לא נכון
  25.06.19 14:57
 • אורח
  נכון
  25.06.19 14:57
 • אורח
  הבת שלי היה באוטובוס היה נפגעים
  הגב 25.06.19 14:30
 • אורח
  נהג אוטובוס גם היה שיכור. עפ"י עדי ראיה.
  הגב 25.06.19 14:49
 • אורח
  נכון
  25.06.19 14:57

לאור תלונות התושבים בנוגע לקבלת דו"חות בחניון אברהם בר בראשון לציון סומן החניון מחדש ביוזמת חברי המועצה איציק אבשלומוב ומקסים בביצקי

תושבים התלוננו כי הסימון לא ברור ומבלבל ולכן הם מקבלים דו"חות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8
צילום: הדף הרשמי של איציק אבשלומוב


פניות רבות של תושבים הגיעו לעיריית ראשון לציון וחבר המועצה איציק אבשלומוב בנוגע לחניון אברהם בר הנמצא בסמוך לקניון הזהב. פניות התושבים היו בנוגע לריבוי דוחות חנייה אותם הם מקבלים מאחר והסימונים אינם תקינים ונוצר מצב כי הם חונים על נתיבי המעבר בחניון. לאור הפניות חבר המועצה איציק אבשלומוב, שהוא מחזיק תיק התחבורה יחד עם מחזיק תיק החברה לביטחון יצאו אל השטח. השבוע הגיעו השניים אל המקום ודאגו כי החניון יסומן מחדש.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם כך, צריך לבטל את כל הדוחות הקודמים.
  הגב 25.06.19 12:12
 • אורח
  ראשון לציון מקום ראשון בדוחות חניה יותר מתל אביב רז תתביש לך לגזול כסף מאנשים שבחרו בך בושה
  הגב 25.06.19 12:23
 • אורח
  קשה לחיות עם 2 אייקיו אה ?
  25.06.19 12:38
 • אורח
  טוב מאד שאנשים ילמדו להחנות כחוק גם חונים לא חוקי וגם מתלוננים על דו"חות
  הגב 25.06.19 12:39
 • אורח
  אם הסימונים לא היו תקינים האם הערייה תחזיר את כספי הדוחות למי ששילם ?
  הגב 25.06.19 13:01
 • אורח
  לא רק פה סימון לא ברור
  הגב 25.06.19 13:38
 • אורח
  מי שקיבל -- מגיע לו, תפסיקו להתחכם.
  הגב 25.06.19 15:06
 • אורח
  יש מקומות בעולם לרוב באמריקה למי שחונה על 2 מקומות חניה/ חונה על הסימון של תחום החניה לא בצורה ישרה מקבל דו"ח.
  הגב 25.06.19 18:26

החל שלב נוסף ומרכזי בפינוי בסיס צריפין אשר יאפשר בניית כ – 1100 דירות בראשון לציון

השטח המפונה יסופח לטובת עיריית ראשון לציון

אבי בר | | תגובות: 13
פינוי צריפין - תמונת ארכיון צילום משרד הביטחון


בימים אלה החל שלב נוסף בפינוי בסיס צריפין. משרד הביטחון החל בפינוי החלק המרכזי של מחנה צריפין הכולל את מרכז הבסיס ובו נמצאים בית הקולנוע, המרכז המסחרי , האנדרטה לנופלים בקרב על ש/חרור המחנה במלחמת העצמאות ועוד.

השטח שהחל בו הפינוי משתרע על כ – 200 דונם ועל פי התוכניות השטח יסופח לעיריית ראשון לציון ומתוכננות בו בניית 1100 יחידות דיור.

עד היום פונו כ – 1200 דונם משטח בסיס צריפין.התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאן תעבור האנדרטה כי מונצח שם דודי יוסף נחום?
  הגב 25.06.19 11:01
 • אורח
  מה עם כלא 4הגורם להפרעות רבות לדיירי השכונה !!!?
  הגב 25.06.19 11:11
 • אורח
  חשוב שידאגו לכבישים גישה ויציאה מהעיר כי בינתיים רק בונים בונים אבל היציאה מהעיר באזור הזה פקוקה בבקרים ובערבים
  הגב 25.06.19 11:12
 • אורח
  צודק מאוד !!! חייבים יציאה ישירה של תחבורה ציבורית- אוטובוסים לתל אביב והצפון מהמשך רחוב לויו !! כך שגם שכונת צריפין וגם שיכון המזרח וגם רביבים והדרים יהנו מזה !!!
  25.06.19 11:29
 • אורח
  לצאת מהעיר סיוט של למעלה מעשור. גשר ראשון- לא הגיע הזמן להרחיב לשנות לשפר. בני ערובה של מתכננים גרועים ועיריה המאשרת אלפי יחידות דיור נוספות.
  25.06.19 14:47
 • אורח
  מרכז המחנה מזכיר לי הרבה נוסטלגיה בזמנו קראו לו סרפד שהוחלף שמו צרפין ן
  הגב 25.06.19 11:14
 • אורח
  קראו לו סרפן
  25.06.19 11:30
 • אורח
  חייבים לטפל בנושא הכלא...מסדרים קוליים,מוסיקה רעשנית וקריאות קולניות...מה יהיה?צריך להעביר את הכלא המפריע לדיירי השכונה...ובדחיפות....כבר הדיירים מגישים תלונה למשטרת ישראל משום שבדברים לא מטופלים עי"שום גורם!!לא צבאיים ולא אזרחיים.
  הגב 25.06.19 11:15
 • אורח
  אני משער שיפנו אותם ... לא??
  25.06.19 11:31
 • אורח
  תרשמו ברור... האם זה אומר שיפנו את הכלא הצבאי בשלב זה?? ואם לא- מתי???
  25.06.19 11:32
 • אורח
  האם ייבנו דירות בשטח שיפונה?
  הגב 25.06.19 12:00
 • אורח
  האם אלה יהיו דירות למחיר למשתכן
  הגב 25.06.19 12:11
 • אורח
  למה זה בא על חשבון בנינים ישנים בשיכון שבאופן דחוף חובה פינוי בינוי ובעוד מקומות בעיר מה יהיה הסוף ?
  הגב 25.06.19 13:33

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
23.06.19 12:07
למה לא עושים כמו בתל אביב ,מאגר די אן אי של הכלבים ,שעושים את הצועה על המדרכה ולא אוספים את הצועה ,בתל אביב זה הצליח וכל אחד אוסף את הצועה ,זה ממש פשוט הפקח אוסף דגימה מהצועה מעביר אותה למאגר וכך מגיעים לבעל הכלב . זה ממש בעייתי כשדורכים על הקקי ונכנסים הביתה או לרכב ,ויפה שעה אחת קודם...
אורח
19.06.19 14:55
איפה נרשמיםף
אורח
18.06.19 14:33
מתי יאכפו את כל משכירי הדירות בשכונת נווה ים? הם חונים חניות כפולות ולי כדייר בשכונה אין מקום להחנות.
אורח
16.06.19 16:17
לטפל בבעיית הנביחות הבלתי נסבלת ברמת אליהו ברח' יעקב כהן ושלום אש, כלבים בחלון כל היום נובחים או בחצרות, אין בעלים בבית ומי סובל השכן השקט כרגיל.
אורח
16.06.19 10:43
בחוף הים של ראשון השירותים מגעילים ולא מתאימים המשתנות גבוהות וכולם עושים על הרצפה אל תאשימו את הצבור תנו לצבור כבוד ושירותים נאותים מנהלי החוף מה אתם עושים כל היום לכו וראו שירותים בערים של הרצליה ותל אביב ראו איזה סבון ונייר ונקיון כמו בית מלון ולא לחיות עשיתם טיילת חדשה וכבר האבנים שבורות הברזיות והמקלחות שבורות ומצוצממות לאלפי אנשים נקודות השתייה סתומות ומלוכלכות אין מקלחות והזיות תקינות ראש עיר אני מזמין אותך לראות כיצד התחזוקה בעיר ראשון זקוקה למנהלים
אורח
15.06.19 12:47
שטח פרטי ברחוב קאפח, ליד קופת חולים.זורקים זבל, סקיות ניילון עפות באוויר...גואל נפש!!! למי אפשר לפנות?
אורח
15.06.19 08:11
מדוע אין קו ישיר מראשון לעתיד ים תל אביב.
אורח
13.06.19 19:42
הצלצול בבית ספר זיו כרמים מחריש אוזניים ןגורם עוול לכל השכנים.


הישג מרשים לתלמידי המרכז למצויינות בראשון לציון: יהב תושיה, רן ורדיאן, שירה רץ דיין, שני דאי ועידו הוברס שזכו במקום השלישי באליפות אירופה ברובוטיקה

תלמידי המרכז העירוני למצוינות, בגילאי 9-11, הונחו על ידי עומר משי, מנטור צעיר בן 15 בלבד, (שלראשונה בתחרות הגיעה קבוצה עם מנטור שהוא לא מורה בוגר). התלמידים בנו מופע רובוטי של חתן וכלה רוקדים שגבר על נבחרות של תלמידים בוגרים מרחבי העולם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תלמידי ראשון לציון, אורחים קבועים על הפודיום בתחרות הבינלאומיות ברובוטיקה, זכו במקום השלישי באליפות אירופה "רובוקאפ ג'ונייר" שנערכה בהנובר, גרמניה. הקבוצה מראשון לציון שנקראת "רובופייב" מקורס טקטיקס במרכז העירוני למצוינות, כוללת את תלמידי כיתות ד'-ה': יהב תושיה, רן ורדיאן, שירה רץ דיין, שני דאי ועידו הוברס, והתמודדה בקטגוריית רובוטים רוקדים.


התלמידים בנו שני רובוטים, חתן וכלה, שרקדו אחד עם השנייה. כל אחד מהרובוטים הורכבו מארבעה חיישנים ושישה מנועים. מה שמדהים הוא שמדובר בתלמידים בני 9 עד 11 בלבד שהתמודדו מול נבחרות תלמידים בוגרים מרחבי העולם שכן לא הייתה הפרדה בקטגוריית גילאים. כך למשל הקבוצה הזוכה במקום הראשון מנתה בני 17 מגרמניה, במקום השני זכו בני 18 מרוסיה וכאמור במקום השלישי ילדים בני 9 עד 11 מראשון לציון, ישראל. אם לא די בזה, התלמידים זכו לליווי מעומר משי, מנטור בן 15 בלבד. למעשה, זו פעם ראשונה שהמנטור הוא לא מורה בוגר. משי הוא תלמיד מרכז המצוינות מאז כיתה ג', שזכה שלוש פעמים ב"ימי הכרישים"- בהם התלמידים מציגים בפני "משקיעים" יוזמות טכנולוגיות. צוות המרכז למצוינות החליט לתת לו את המפתחות לליווי קבוצה וההחלטה בהחלט הוכיחה את עצמה.תלמידי העיר, שהתחרו במסגרת מרכז רון ורדי, מהווים משתתפים קבועים בתחרות RoboCup הבינלאומית ולמעשה בשש השנים האחרונות, הם חזרו ארבע פעמיים עם גביע הזכייה ותואר אלופי העולם.

היעד הבא של המרכז רון ורדי היא אליפות העולם שתתקיים בתחילת יולי באוסטרליה שם ישתתפו 3 קבוצות נוספות של המרכז. הקבוצות ישתתפו בתחרות לאחר שהצליחו באמצעות גיוס המונים מימון לנסיעה.


ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך

בירך את התלמידים על ההישג ואמר: ״תלמידי העיר מציבים, פעם אחר פעם, את ראשון לציון על המפה כמעצמה בתחום הרובוטיקה. אני גאה בתלמידי העיר שבכישרון רב משלבים יצירתיות וטכנולוגיה ובונים רובוטים חכמים ומורכבים".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, ליאל אבן זהר, המחזיקה בתיק החינוך:

"זו גאווה גדולה למדינה ולראשון לציון בפרט, שנבחרות שלנו מצליחות כך. ישר כוח גם למרכז המצוינות העירוני שמנחה ומלווה את התלמידים. אני גאה בנערים והנערות שלנו, בשוויון המגדרי שיש בנבחרות ובמצוינות העירונית שהחל הצוות המקצועי המלווה כבר לפני כעשור".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טפלו במחסום ובמיזבלה בנורדאו 35-37, מסכנת את הילדים על המדרכה
  הגב 24.06.19 22:58

השירות של עיריית ראשון בוואטסאפ מתרחב! מהיום יוכלו תושבי ראשון לציון לפנות למוקד העירוני בנושא מפגעי יתושים בהודעת וואטסאפ לטלפון: 054-5546763

השירות מצטרף לפיילוט שהתחילה העירייה בה ניתן לפנות בווטאסאפ לרישום לקייטנות החברה העירונית, חברת מניב פניות הציבור ונושא הניקיון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


עיריית ראשון לציון מרחיבה את פיילוט שירות הוואטסאפ העירוני ומהיום יהיה ניתן לפנות דרכו גם למוקד העירוני. בשירות החדש יהיה ניתן לפנות למוקד העירוני בנושא מפגעי היתושים, מקומות דגירת היתושים ועוד. השירות מצטרף לפניות למוקד העירוני בנושא הניקיון שהחל לפני כשבועיים.

את הפניות יש להעביר בהודעת וואטסאפ בטלפון 054-5546763

להלן פירוט השירות המלא של מספרי הוואטסאפ העירוניים:

פניות הציבור- 054-2454673.

הרשמה לקייטנות של החברה העירונית- 054-9286597.

חברת המים "מניב ראשון" - 054-2685297.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה מספר הווטספ של המוקד?
  הגב 24.06.19 19:47
 • אורח
  למוקד אין מספר ווטספ.מספר ווטספ שפורסם. מעבירים דרכו את הפניות למוקד. מה התועלת בזה המצב ישאר אותו דבר.כמו שהיה בעבר
  הגב 24.06.19 20:52
 • אורח
  מספר למוקד הוא 106
  הגב 24.06.19 20:55
 • אורח
  אז עכשיו נקבל גם בווטטסאפ תשובה שלא נמצא מוקד דגירה והפנייה נסגרה )))
  הגב 24.06.19 21:22
 • אורח
  נכון.
  הגב 24.06.19 21:41
 • אורח
  יוזמה טובה
  הגב 25.06.19 09:21
 • אורח
  חחח רז ממשיך לעבוד על התושבים בעיניים ולפוצץ כותרות שווא
  הגב 25.06.19 09:27
 • אורח
  אין משרד נפרד שמקבל פניות ישירות של תושבים. הכל עובר דרך המוקד.מה הועילו חכמים. גם שפונים לפניות ציבור. צריך לפנות קודם למוקד. שהפנייה תרשם.
  הגב 25.06.19 09:38
 • אורח
  גם שפונים למשרדי העירייה בנושא פניות. מפנים את התושבים למוקד העירוני.
  הגב 25.06.19 09:50

אינדקס בעלי מקצוע

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

עיריית ראשון לציון תפנק בשבוע הקרוב את חיילי צה"ל ומשרתי המילואים מראשון לציון בשלל אירועי הוקרה והטבות הכוללות כניסה חופשית למרכזי הספורט העירוניים, ספר מתנה, כניסה חופשית למחזמר "שיגעון המוזיקה" ועוד

שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל מתקיים השנה בין התאריכים 26.6-7.7.19. בנוסף קוראת העירייה לתושבים להצטרף לפרוייקט "ד"ש לחייל" במסגרתו מעניקים חטיף או שתייה לחייל הראשון שפוגשים. שימו לב! יש להציג תעודת חוגר או תעודת מילואים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9

שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל ומשרתי המילואים יוצא לדרך, זו השנה השלישית, בין התאריכים 26/6-7/7. במהלך השבוע יוכלו חיילי צה"ל ומשרתי המילואים, תושבי העיר, להנות מהטבות ללא תשלום ביניהן בילוי במרכזי הספורט, צפייה במחזמר "שגעון המוסיקה", ספר מתנת הספרייה העירונית ועוד.

ישיבת נוער וצעירים בנושא ההטבות לחיילים.


להלן תוכנית האירועים המלאה שתתקיים בין התאריכים 26.6-7.7.19:

החברה העירונית ראשון לציון מזמינה את ציבור החיילים ומשרתי המילואים להנות מבילוי במרכזי הספורט 360 מערב , 360 נחלת ומהבריכה בשיכון המזרח, ללא כל תשלום .

מרכז ספורט 360 מערב – רח' האוניברסיטה 2, פרס נובל 03-6336000

26 , 27 , 30 יוני – 16:00 – 22:00

1, 2 , 3 , 4 יולי – 16:00 – 22:00


מרכז ספורט 360 נחלת – רח' העצמאות 37, 03-6360111

א': 20:00-22:00

ב-ה:5:30-8:30 בוקר 20:00-22:00 ערב

שישי ושבת: 7:00-18:00


בריכה שיכון המזרח - רח' מורדי הגטאות 42, שיכון המזרח 03-9460684

יום א 11:00-15:00

ימים ב-ה 8:00-15:00

שישי 9:00-16:00

שבת 9:00-17:00


היכל התרבות

כמו כן, יוכלו החיילים להנות מכניסה חינם למחזמר "שגעון המוסיקה" אשר יוצג בהיכל התרבות בעיר במהלך שבוע זה.

שימו לב! הכניסה למחזמר הינה בתאום מראש בטל' 3701* ועל בסיס מקום פנוי בטרקלין/יציע העליון.

ספריית כותר ראשון

בשבוע זה ישתלם לחיילים ומשרתי המילואים להגיע לתחנות הרכבת השונות ברחבי העיר. בתחנת רכבת משה דיין יחולק לחיילים בתאריכים 24.6 ו-4.7 בין השעות 14:00-19:00 ספר לשבת מתנת רשת הספריות "כותר ראשון" .

פעילות בתי הספר:

בנוסף, ביום א' , בין השעות 7:30-8:00, יחלקו קהילת ההורים ותלמידי בית הספר היסודי "סיני" לחיילים בתחנת הרכבת ראשונים "פינוק של יום ראשון" שיכלול שתייה חמה וכריך בהכנה ביתית.

בימי חמישי, בין השעות 14:00-17:00 בתחנת הרכבת משה דיין יחלקו קהילת ההורים ותלמידי בית הספר היסודי "אריאל שרון " עוגה לשבת בהכנה ביתית לחיילים לקראת חזרתם מהבסיסים הביתה.

לצד אלו, ייהנו החיילים ומשרתי המילואים מהחיבוק החם של הציבור במסגרת קמפיין "ד"ש לחייל", מדובר ביוזמה של תחום הכנה לצה"ל במרכז צעירים ותחום התנדבות לפיה מזמינים את הציבור להעניק חטיף או שתייה לחייל הראשון שהם פוגשים.

שימו לב! הכניסה לאירועים ולמרכזי הספורט היא בהצגת חוגר ותעודת מילואים.

ראש העיר, רז קינסטליך:


"חיילי צה"ל ומשרתי המילואים מקיימים שליחות אזרחית מהמעלה הראשונה וזו הדרך שלנו להגיד להם תודה על מסירותם בלב ובנפש למען בטחון המדינה. אני מודה לכל מי שלוקח חלק בפעילויות במהלך השבוע הקרוב, זו בהחלט תעודת כבוד לעיר שמחבקת את צה"ל".


מחזיק תיק נוער והצעירים, חבר המועצה איתי מתיתיהו:

"השנה החלטנו, ביחד עם ראש העירייה, על שיפור מעמדם של החיילים בעיר. בין היתר על הטבות בתקופת שירותם ועד לחזרתם כסטודנטים תושבי העיר. אין ספק שאנו רואים בחיילים ובחיילות שלנו מיטב בנינו ובנותנו ותפקידנו להטיב עם אלו שנותנים מעצמם למען המדינה. אני מאחל לכל תלמידי י"ב שעכשיו סיימו את שנת הלימודים , שירות מהנה ומשמעותי, ולכם ולכל החיילים שלנו בראשון לציון , שימרו על עצמם וחיזרו אל המשפחות שלכם בשלום".

מחזיקת תיק קהילה, חברת המועצה אפרת אברמוביץ, הוסיפה:

"במסגרת תפקידי אני רואה חשיבות גדולה בחיבוק ועידוד

קהילת משרתי המילואים בעיר, אזרחים שתורמים תרומה ניכרת למדינה .

מנהל קהילה ימשיך לפעול ולהעניק הטבות ולחבק ציבור יקר זה. אני מצדיעה לחיילי המילואים בשם כל תושבי העיר".
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרגש ❤
  הגב 24.06.19 17:08
 • אורח
  יפה !!! מגיע להם כל פינוק ! בעתיד בטח ראש העיר יפנק את מתנדבי העיר באשר הם מתנדבים !
  הגב 24.06.19 17:09
 • אורח
  פעילות מבורכת. אשמח אם חיילים תושבי העיר יהנו מכרטיסים מוזלים משמעותית בהפקות נוספות בעיר כמו הופעות בלייב פארק. חיילים שרק משכורתם הצבאית משמשת אותם, לא יכולים למשל לרכוש כרטיס למופע של עידן רייכל, שהוא אחד הזמרים האהובים על חיילים, ושיריו הם פס הקול של שירותם הצבאי.
  הגב 24.06.19 17:19
 • אורח
  אני אוהבת את ראש העיר שלנו. כל יום מחדש מוכיח לי עד כמה צדקתי שהצבעתי בשבילו לראשות העיר.יישר כוח רז !!!
  הגב 24.06.19 17:57
 • אורח
  יפה מאוד מגיע לחיילנו. אוסיף ואומר כפי שציינתי בעבר שיש לתת להם כמו ערים נוספות בארץ שוברים בראש השנה ופסח כפי שהובטח להם השנה באפריל עי חבר מועצה טרבלסי והנושא הוקפא. חבל מאוד!!!!
  הגב 24.06.19 17:59
 • אורח
  אין עליו רז ישר כוח
  הגב 24.06.19 18:28
 • אורח
  אני בדיוק במילואים בשכם בתאריכים האלו. חחחחחחח
  הגב 24.06.19 19:45
 • אורח
  מחווה מרגשת לחיילים,ומה עם החייל הקרבי שלי וחבריו,שנמצאים בשטח,וכמעט ולא יוצאים הביתה.מתי יצ'פרו אותם?
  הגב 25.06.19 08:36
 • אורח
  יפה מאד כל הכבוד ליוזמה
  הגב 25.06.19 09:22

מצורף הסרטון מנתב"ג... הפתעה מרגשת למתעמלת לינוי אשרם בנתב"ג על ידי בנות אגודת הפועל ראשון לציון

צילום ודיווח ויקטוריה ליפק בוואטסאפ האדום 0-585-585-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: ויקטוריה ליפק

סרטון קבלת הפנים


בנמל התעופה בן גוריון ציפתה היום (שני) למתעמלת הלאומית, לינוי אשרם הפתעה. בנות אגודת הפועל ראשון לציון, בה מתעמלת לינוי אשרם הכינו לה קבלת פנים מרגשת, עם שלטים ופרחים וקריאות "לינוי אשרם היא משלנו" בחזרתה ארצה.

כזכור לינוי זכתה אמש ב 4 מדליות במשחקי אירופה בהן 2 מדליות זהב ו2 מדליות כסף.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותחית, אין דברים כאלה
  הגב 24.06.19 16:44
 • אורח
  כבור וגאווה
  הגב 24.06.19 16:45
 • אורח
  אלופה 🏅🏅🏅
  הגב 24.06.19 16:47
 • אורח
  אין עוד אחת כזאת😍😍
  הגב 24.06.19 16:48
 • אורח
  כל הכבוד אלופה גאווה ישראלית
  הגב 24.06.19 17:47
 • אורח
  לא הגיוני שרז קינסטליך לא בא להצטלם......
  הגב 25.06.19 09:28

סבב השכונות של רז קינסטליך נמשך! ביום שני 15.7 יפגש רז קינסטליך עם תושבי שכונת רמב"ם באודיטוריום בית יד לבנים בראשון לציון.. לינק להרשמה בכתבה

המפגש שעה 19:00 באודיטוריום בית יד לבנים הנמצא ברחוב אחד העם 20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
צילום: גיא קורן


מינהלת השירות לתושב של עיריית ראשון לציון מזמינה את תושבי שכונת רמב"ם למפגש תושבים עם ראש העיר רז קינסטליך. המפגש מתקיים במסגרת מפגשי התושבים אותם מקיים ראש העיר על מנת לשמוע את פניותיהם ולענות על שאלותיהם בנושא שכונתם.

על מנת להשתתף במפגש יש להירשם בלינק המצורף ולכתוב בו את הנושאים בהם יש לטפל בשכונה.

המפגש יתקיים ביום שני 15.7.19 בשעה 19:00 באודיטוריום בית יד לבנים הנמצא ברחוב אחד העם 20

למעבר להרשמה bit.ly/2MvN6LNהתפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעוניין להגיע למפגש
  הגב 24.06.19 15:53
 • אורח
  קח דגל התועבה איתך.
  הגב 24.06.19 16:11
 • אורח
  מעונין להגיע שוקי
  הגב 24.06.19 16:11
 • אורח
  רז אתה אלוף
  הגב 24.06.19 16:31
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה ובנחישות והתמדה בעזרה לתושבים.
  הגב 24.06.19 20:46
 • אורח
  בוקר טוב, יוזמה מבורכת.
  הגב 25.06.19 06:47
 • אורח
  רז אני ממש ממש מופתעת המשך כך
  הגב 25.06.19 09:22
 • אורח
  יהיו לך עוד הרבה הפתעות בדרך... 433 בדרך
  25.06.19 09:31
 • אורח
  יכניסו גם תושבים שבאמת גרים בשכונת רמבם או רק הפעילים של רז שיפרגנו לו במפגש?
  הגב 25.06.19 09:31
 • אורח
  יוזמה של הרקדות חינמיות בראשון גם כמו ברחובות תהייה מבורכת .
  הגב 25.06.19 13:27

מי היה עד ראייה לתאונת פגע וברח בראשון לציון לפני כ – 3 שבועות ברחוב לישנסקי (ליד נאפיס) במהלכו נפגעה בחורה צעירה על ידי אופנוע?

מצורף הפוסט שפרסמה הנפגעת אור מאיר

אבי בר | | תגובות: 16


אור מאיר בת 21 ותושבת ראשון לציון מבקשת את עזרת הציבור בסיוע ואיתור רוכב אופנוע/קטנוע אשר פצע אותה בתאריך 15/5/19 בשעה 16:45 ברחוב לישנסקי ליד נאפיס ראשון לציון.

רוכב האופנוע עצר, סייע והזעיק עזרה ואמבולנס ובשלב מסויים נעלם מהמקום בלי להשאיר עקבות.

אור פונתה לבית החולים וכעת היא מבקשת את עזרת הציבור באיתור הפוגע כל מי שהיה עד ראייה או צילם את האירוע ויכול לסייע נא להתקשר לענת מאיר בפון054-4250944

להלן פוסט שפרסמה אור בפייסבוקלא יודעת אם זה תמים מצדי או לא, אבל ביום רביעי ה15.5 בשעה 16:45 עברתי תאונה עם אופנוע/קטנוע שפגע בי כשניסיתי לחצות את הרחוב כהולכת רגל ברחוב לישנסקי בראשלצ, ממש בגבול של העיר עם חולון :( האופנוע / קטנוע פגע בי ונפלתי על הרצפה וניסו להקים אותי אבל לא הצלחתי לעמוד על הרגליים בכלל אז סחבו אותי למדרכה ונשכבתי שם. הרוכב שפגע בי שאל אותי אם אני רוצה שיזמין לי אמבולנס ואמרתי לו שכן. הוא חיכה איתי קצת אבל באיזה שהוא שלב הוא פשוט נעלם בלי להשאיר פרטים בכלל. אני עכשיו שוכבת בבית חולים עם שבר בברך ושבר מרוסק בקרסול, המשפחה שלי עושים עליי משמרות ועוזרים לי לבצע את הפעולות הכי פשוטות ויומיומית פשוט בגלל שאני לא יכולה לזוז מהמיטה וזה ממש ממש ממש מקומם אותי שבאותו יום אחרי מה שקרה הנהג הזה הזמין אמבולנס ופשוט המשיך ביום שלו. יכול להיות שהוא ברח באותו יום מתוך לחץ והאמת שזה נשמע ממש הגיוני ויכול להיות שמאז הוא חשב על זה וזה הטריד אותו והוא והתחרט על זה שהשאיר אותי שם ועכשיו הוא רוצה ליצור איתי קשר במקרה. בבקשה בבקשה תעזרו לי להגיע אליו או לעדי ראייה אחרים באותו רגע שיוכלו לעזור לי להגיע אליו או לפרטים אחרים על המקרה.


באהבה אוריקוש

התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החלמה מהירה ממש עצוב שימצא הפוגע במהרה
  הגב 24.06.19 14:41
 • אורח
  דרך מד"א להוציא את הטלפון שיתקשר אליהם
  הגב 24.06.19 14:41
 • orcohen12356
  יש אפשרות להוציא קריאות מהמספר חסוי לצערי אבל ניסינו ולא הצלח
  24.06.19 17:00
 • אורח
  אמורים להיות מצלמות במקומות כאלה או בצומת שלפניי או אחריי אפשרי לראות באותו תאריך ובאותה שעה אם יש אופנוע שעבר שם במקרה..או שיחה מזוה לאמבולנס מאיזה נייד קיבלו דיווח...על ידיי תלונה במשטרה
  הגב 24.06.19 14:43
 • אורח
  יש גם מצלמות בחנויות. יש גם תחנת דלק באזור.
  24.06.19 15:11
 • אורח
  אפשר להגיש תלונה במשטרה כתאונת פגע וברח. אם הוא זה שצלצל למד"א, תיעוד השיחה ומספר הטלפון של המתקשר נמצאים אצלם. מצד שני, לסמוך על המשטרה שתעשה את העבודה שלה כשלא מדובר ברייטינג...
  הגב 24.06.19 14:44
 • אורח
  דרך מד"א תנסה לאתר את טלפון
  הגב 24.06.19 14:46
 • אורח
  ניידת משטרה הגיעה למקום? אם כן תגיעי לתחנת ראשון ויעלו על מס' האירוע שניפתח עכב התאונה ותבדקי אם יכולים לעזור לך בפרטים. אם לא הגיעה ניידת תגישי תלונה בתחנה על התאונה זה חשוב מאוד בשביל הביטוח להמשך הטיפול בך
  הגב 24.06.19 14:57
 • אורח
  קודם כל הרבה בריאות והחלמה מהירה
  הגב 24.06.19 14:58
 • אורח
  בתאונה עם נפגעים המשטרה חייבת להיות מעורבת. להגיש תלונה מיידית
  הגב 24.06.19 15:10
 • אורח
  אין מצלמות בדיוק שם והוא התקשר מהטלפון של הבחורה
  הגב 24.06.19 15:12
 • אורח
  ראשון לציון מרושטת לגשת לראש העיר או לחברת הבטחון ומקווה ששם יעזרו לך. וכמו שכולם אומרים זה שהזמין עובר את מד'א. רפואה שלימה בשורות טובות. אמן
  הגב 24.06.19 15:52
 • אורח
  המשטרה אלופה בדוחות הילדה עוברת שלושה ניתוחים ולא תעמוד חצי שנה לפחות עקב ברזלים ברגליים למה המשטרה לא נותנת הסבר
  הגב 24.06.19 16:55
 • orcohen12356
  איפה היא נמצאת ??
  הגב 24.06.19 17:01
 • אורח
  היא תצא בקרוב לעוד ניתוח השאלה למה נהג אמבולנס לא לקח פרטים ולמה משטרה לא הגיעה
  הגב 24.06.19 17:19
 • אורח
  הרגל ממש במצב לא טוב ברזלים דליקות שעכשיו כל יומיים במיון בכסף הרופא
  הגב 24.06.19 17:20

טסטים לרוכבים על אופניים חשמליים בראשון לציון! לקראת היציאה לחופשת הקיץ עיריית ראשון לציון מכשירה כ 15 אלף תלמידי תיכונים בעיר לרכיבה על אופניים חשמליים על ידי מבחני "טסטים" באמצעות סימולטור המדמה רכיבה על הכביש

במקביל כל תלמיד גם עובר הכשרה במגרש הרכיבה של המטה לבטיחות בדרכים ובסיומה הוא מקבל "אישור רכיבה" פנימי מטעם העירייה, מטה בטיחות בדרכים, החברה לבטחון ומשטרת ישראל. כידוע, נער מגיל 16 ומעלה יחויב לעבור מבחן תיאוריה על ידי משרד התחבורה כדי לרכוב על אופניים חשמליים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


בעיריית ראשון לציון נערכים לקראת היציאה לחופשת הקיץ ומשלימים בימים אלו הכשרת 15 אלף תלמידי החטיבה העליונה לרכיבה על אופניים חשמליים.

מטה בטיחות בדרכים בחברה לבטחון, עורך "טסטים" על סימולטור מציאות מדומה המזמן הפתעות וסכנות על הכביש. במקביל, עברו תלמידים נוספים הכשרה על אופניים חשמליים במגרש רכיבה של מטה בטיחות בדרכים. תלמיד שעובר את ההכשרה מקבל "אישור רכיבה" פנימי מטעם העירייה, מטה בטיחות בדרכים, החברה לבטחון ומשטרת ישראל. כידוע, נער מגיל 16 ומעלה יחויב לעבור מבחן תיאוריה על ידי משרד התחבורה כדי לרכוב על אופניים חשמליים.


עיריית ראשון לציון היא מהרשויות הראשונות בישראל שהחלו את האכיפה על אופניים חשמליים בכניסות לתיכונים, לאחר תהליך הסברה ארוך ומינוי 13 פקחים עירוניים שקיבלו סמכויות ממועצת העיר בהתאם לחוק.
בתחילה נרשמו התראות ולאחר מכן נרשמו דו"חות, בעיקר בקרב בני נוער, על רכיבה במדרכה במקומות בהם קיימים מסלולי אופניים ייעודיים, דיבור בטלפון הנייד תוך כדי רכיבה או עם אוזניות, הרכבת אדם נוסף ועוד. גובה הדו"חות שנרשמו נע בין 100 ₪ ל-250 ₪. בחלק מהמקרים נקראו ההורים לקחת את האופניים החשמליים של ילדיהם. על פי ההערכות, בראשון לציון לבדה יש כ-5000 אופניים חשמליים. ריבוי התאונות וההפרעה לציבור הובילו את מטה הבטיחות בחברה לבטחון, בראשות ישראל סלע, לביצוע שורה של פעולות בקרב תלמידים וצעירים על מנת להכשיר ולהדריך לרכיבה נכונה. בין היתר נערכו הדרכות וסדנאות בבתי הספר ומבצע לחריטת פרטי בני הנוער על האופניים במטרה להכנסת פרטי הרוכבים למאגר של החברה לבטחון והמשטרה.ראש העירייה, רז קינסטליך:

"יש לנו אחריות לשלומם של הרוכבים ומנגד- לשלום הציבור. מטה בטיחות בדרכים בעיר ממצה את סך הפעילויות שאנו, כרשות מקומית, יכולים לעשות. הסימולטור מאפשר לצעירים לפגוש מקרוב איך נראית הסכנה מול העיניים כאשר רכב חותך את הנתיב שלך ואיך נראה פניו של ילד מול אופניים שדוהרים אליו ב-30 קמ"ש. במקביל אנו נחושים להמשיך עם פעילות האכיפה כדי לוודא שנעבור את הקיץ בשלום".


בית הספר לבטיחות בדרכים בראשון לציון

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לרז ישר כח צריך לטפל ביד קשה ברוכבים האלה זה לא צחוק בככל כשהם פוגעים באנשים במיוחד קשישים או ילדים
  הגב 24.06.19 11:59
 • אורח
  מתעסקים בשטויות!!! קודם כל שעיריית ראשון לציון תסלול ותבנה שבילי אופניים ברכבי העיר ובמיוחד במרכז העיר, בכדי להנגיש אפשרות לתחבורה ירוקה ונוחה אשר גם תפחית את עומסי התנועה בכבישים.
  הגב 24.06.19 12:45
 • אורח
  סלילת שבילי אופניים כמו כן תפחית את מספר התאונות שבהם רוכבי אופניים מעורבים!
  הגב 24.06.19 12:51
 • אורח
  רז אתה בנאדם מבריק ישר כוח
  הגב 24.06.19 14:35
 • אורח
  נמאס לי ללכת על המדרכה ולהיות בפחד ובלחץ בגלל האופניים האלה
  הגב 24.06.19 18:58
 • אורח
  איפה מתקשר או מוציא את המקום לעשות את התאוריה לאופניים חשמלי?? ראש העיר שלנו מעולה ישר כוח
  הגב 25.06.19 06:36

לינוי אשרם חזרה ובגדול! לאחר שהחלימה מפציעה חזרה אשרם למשחקי אירופה בכל הכח וזכתה ב4 מדליות שהביאו הרבה כבוד וגאווה לעיר ראשון לציון ולמדינה

כזכור בחודש מאי נפצעה לינוי במהלך אליפות אירופה והוחלט כי היא תפרוש מתחרות על מנת שתוכל להיות כשירה למשחקי אירופה המתקיימים בימים אלו במינסק. לינוי זכתה ב2 מדליות זהב ו2 מדליות כסף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8
צילום עמית שיסל


כבוד! לינוי אשרם זכתה ב 4 במדליות במשחקי אירופה המתקיימים בימים אלו במינסק.

המתעמלת הלאומית לינוי אשרם שרק חזרה מפציעה (כזכור בחודש מאי נפצעה אשרם באליפות אירופה והוחלט כי היא תפרוש מהתחרותעל מנת שתוכל להיות כשירה למשחקי אירופה). אשרם חזרה מהפציעה ובגדול כשזכתה במוצ"ש במדליית הכסף בתרגיל הקרב רב והיום (ראשון 23.6) התמודדה ב4 גמרים והצליחה לקטוף עוד 3 מדליות.
לינוי זכתה ב2 מדליות זהב בתרגילי האלות והכדור ועלתה על הפודיום כשההמנון הלאומי נשמע ברקע ואת המדליה השלישית הכסף קבלה בתרגיל הסרט.
בתרגיל החישוק סיימה אשרם במקום השישי לאחר שבמהלך התרגיל נפל לה החישוק מספר פעמים.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ממליץ לראש עירנו לקיים ארוע הצדעה ללינוי הלאומיץ שהרגילה את עירנו לרף כה גבוה. אינני רואה שהיא זוכה לתשומת הלב הראויה מצד העסקונה הממלכתית.
  הגב 24.06.19 09:12
 • אורח
  הלאומית
  24.06.19 09:13
 • אורח
  כל הכבוד למחזיק תיק הספורט איתן שלום שדואג ללינוי מגיל צעיר עוד לפני שהיתה מפורסמת והכל בצניעות בענווה ובשקט. תלמד רז מהצניעות של איתן
  הגב 24.06.19 09:16
 • אורח
  אין כמו איתן חבל שלא רץ לראשות העיר במקום הדוגמן הזה שרק מחפש להצטלם כל היום
  25.06.19 09:32
 • אורח
  שאפווווו ללינוי שהביאה המון כבוד לעירנו ולמדינה בכלל .אנו לא רגילים לכמות כזואת של הצלחות .. אני ממליץ לראש העיר לעשות מיחווה מיוחדת ורבתי כולל תיקשורת למען הבחורה המקסימה שלנו. שוקי
  הגב 24.06.19 09:28
 • אורח
  כל הכבוד לינוי .אכן גאווה לעיר ראשון .
  הגב 24.06.19 09:51
 • אורח
  יש להקפיד דבתקשורת הארצית יציינו שהיא תושבת ראשון . אכן גאווה ראשונית.
  הגב 24.06.19 09:53
 • אורח
  לינוי כשרונית נדירה צריכה לקבל יותר והרבה כבוד ! בעירנו ראשון לציון ...על זה שהיא מביאה תארים וכבוד גדול לארצנו הקטנה ...
  הגב 24.06.19 12:34

חברת האוטובוסים "רמאללה – ירושלים" בע"מ היא אחת החברות הזוכות במכרז להפעלת קווי מוניות שירות מראשון לציון לחולון ורמלה-לוד

בימים אלו הוכרזו הזוכים במכרז להפעלת קווי השירות ברחבי הארץ בהם בראשון לציון. הקווים עתידים לשרת את הנוסעים שייהנו מהנחת הרב קו הניתנת כיום באוטובוסים וברכבת וכן ממעבר קווים ללא תשלום ועוד. הקווים החדשים יפעלו בימים א-ה ובמוצ"ש, מהשעה 05:00 או 06:00 בבוקר ועד לחצות או 01:00 בלילה. הקווים יפעלו בתדירות של 2-4 נסיעות בשעה לפחות, לכל כיוון בשעות השיא ו-1-3 נסיעות בשעה, בשעות השפל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 24
תמונת אילוסטרציה


רפורמת התחבורה הציבורית של משרד התחבורה נמשכת! בימים אלו הוכרזו הזוכים במכרז של המשרד להפעלת קווי מוניות שירות ברחבי הארץ הכוללים את ראשון לציון.


מדובר בעשרות קווי מוניות שירות, מחציתם קווים חדשים, שיחלו לפעול בתוך מספר חודשים. בכל אחד מקווים אלה, יופעלו עשרות מוניות שירות עירוניות ובינעירוניות, שיכפילו את מספר מוניות הקיים באזורים אלה, ויהוו שירות משלים לתחבורה הציבורית. הנוסעים במוניות השירות ייהנו לראשונה בישראל מההנחה הניתנת כיום למחזיקי כרטיס "רב קו" באוטובוסים וברכבת, ויוכלו ליהנות מכל הסדרי הנסיעה המוזלים בתחבורה הציבורית, כולל מעבר בין קווים ללא תשלום, מידע לנוסעים, מידע על נסיעות השירות באפליקציות, הזמנת מקומות בנסיעות בינעירוניות ועוד.


בראשון לציון יפעלו קווים של אשכול בת- ים חולון, ואשכול רמלה- לוד, שבמסלולם שיעברו דרך העיר ובמכרז אשכול בת ים - חולון זכו 2 חברות, חברת האוטובוסים "ירושלים - רמאללה בע"מ" וחברת מסיעי אריה שאשא ובמכרז אשכול רמלה-לוד זכו חברות מאיה תור ומוניות יצחק שדה

אשכול בת ים-חולון-תל אביב:

כולל ששה קווי מוניות שירות חדשים, שיפעלו במרחב שבין בת ים-חולון לתל אביב וראשון לציון. במכרז זכו החברות מסיעי אריה שאשא וחברת האוטובוסים רמאללה ירושלים.

באשכול יפעל קו חדש בין חולון לראשון לציון:

קו: 21

מוצא: חולון מרכז העיר

יעד: ראשל"צ גן העיר

מוקדים עיקריים לאורך המסלול: מרכז חולון, קניון חולון/מדיטק, אזור התעשייה מערב ראשל"צ, סינמה סיטי/מתחם ג'י, תחנה מרכזית ראשל"צ, גן העיר, מרכז ראשל"צ.אשכול רמלה-לוד מרחבי

במכרז זכו חברות מאיה תור ומוניות יצחק שדה שיפעלו שבעה קווים עירוניים ובינעירוניים ברמלה-לוד, וכן קווים בינעירוניים לתל אביב ולראשון לציון.

בראשון לציון יפעלו 2 קווים:

קו: 247

מוצא: לוד העיר העתיקה

יעד: ראשון לציון מרכז

מוקדים עיקריים לאורך המסלול: לוד העיר העתיקה, אזור תעשייה רמלה, תחנה מרכזית רמלה, שוק, עירייה, מרכז באר יעקב, מרכז ראשל"צ .


קו: 25

מוצא: לוד העיר העתיקה

יעד: ראשל"צ אבי האסירים

מוקדים עיקריים לאורך המסלול: לוד העיר העתיקה, תחנה מרכזית רמלה/קריית הממשלה, מרכז רמלה, שוק רמלה, בי"ח אסף הרופא, מרכז ראשל"צ.
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רז כמה הערבים אלה שילמו לך בשביל לזכות במכרז???!!!!!!!!!!
  הגב 23.06.19 19:24
 • אורח
  רשום שזב דרך משרד התחבורה . מה הקשר לרז????
  24.06.19 09:47
 • אורח
  ראש העיר אכזבה
  הגב 23.06.19 19:25
 • אורח
  יהיה גם מאבטח במוניות רמאללה? נהג מרמאללה עוד יכול לבצע חטיפה.
  הגב 23.06.19 19:26
 • אורח
  מעניין איזה נהגים יהיו
  הגב 23.06.19 19:28
 • אורח
  מה עם מוניות שירות לפואבלו?
  הגב 23.06.19 19:29
 • אורח
  ןמתי הקווים לבאר יעקב מתחלים
  הגב 23.06.19 19:29
 • אורח
  כל דבר שזז יהיה יותר טוב מהמצב כיום. מדברי השטויות בנוסח ביתר ירושלים אינם תורמים דבר פרט ללשון מלוכלכת ולכאורה בטחונית.
  הגב 23.06.19 19:39
 • אורח
  חכה ותראה כשעלה על המונית... רגע אתה לא תעלה כי אתה עם מכונית פרטית והמסכנים יעלו על מוניות עם נהגים מלאי שנאה, וקרוב לוודאי אסירים לשעבר. העיקר שאתה תצא יפה נפש על הגב של אחרים. נכון??
  24.06.19 10:13
 • אורח
  אין קו למזרח העיר
  הגב 23.06.19 19:45
 • אורח
  הייתי מודאגת מכך שיכניסו מפגעים לתוך העיר 😱
  הגב 23.06.19 19:51
 • אורח
  ומה לגבי מוניות ..לחוף הים ברשלצ..ממזרח ראשון .
  הגב 23.06.19 19:53
 • אורח
  מה עם קו 175..להחזיר אותו מר ראש העיר...שהיה מאד פעיל וטוב לתושבי רמת אליהו לתל אביב בשעות הבוקר !!!
  הגב 23.06.19 20:07
 • אורח
  השם רמאללה מרמז על מוצא הנהגים? נראה למישהו שיש הגיון במתן אישור לנהגים מהרשות לשוטט ולהסיע אנשים בישראל? מוזר
  הגב 23.06.19 22:32
 • אורח
  מעניין מי אישר אותם ולמה
  24.06.19 10:13
 • אורח
  סביר להניח שבהתמודדות הבאה לרשות העיר יגש מועמד מטעם הרשות אשר ברוב קולות יקבל את תיק החינוך.
  הגב 24.06.19 00:34
 • אורח
  הזול יעלה לנו ביוקר❗לא נוסע איתם..... חיי אדם חשובים יותר❗מי שמתנגד קדימה, עצומה.... גם אני רוצה לנהוג בגדה חופשי❗
  הגב 24.06.19 08:08
 • אורח
  מחכים למוניות טול כרם וחאן יונס יהיו זולים יותר
  הגב 24.06.19 08:43
 • אורח
  עם החמאס היה משלם לרז הוא גם היה זוכה...
  הגב 24.06.19 09:17
 • אורח
  רז תביא את חיזבאללה שיאבטח באירועים בעיר...
  הגב 24.06.19 09:17
 • אורח
  תסבירו באופן ברור מי אחראי על המכרזים? עיריית ראשון בהנהלת רז? או שאין קשר כלשהו אליו?? תחשפו הכל.!!! שנבין מי אחראי להחלטה ההזויה הזאת שתגרום סבל , פחד וכעס ומריבות עם הנהגים? כבר שמעתי על סיפורי זוועה של משפחה יהודית שעלתה על מונית שהגיעה מרחובות דרך ראשון עם נהג ערבי והנהג היה אלים מילולית ופיזית כלפי המשפחה.. כי מדובר לא רק בערבים שחלקם נחמדים אלא גם בנהגים עבריינים עם עבר פלילי שהשתחררו מהכלא. ואשמח שתאמרו שאנו טועה ואכן לא מדובר בעבריינים עם עבר בכלא. וערבים מרמאללה? רז היה נוסע ברכב כזה??? או שקל להחליט כי לא הוו זה שסובל??
  הגב 24.06.19 10:22
 • אורח
  משרד התחבורה אחראי למכרז הוא ביצע אותו
  24.06.19 14:52
 • אורח
  רק רז אחראי
  25.06.19 09:33
 • אורח
  וליאל
  25.06.19 09:33

הותר לפרסום! ההרוג בתאונת העבודה בנתב"ג יעקב בן ישי ז"ל תושב ראשון לציון בן 72. מצורף סרטון מזירת האירוע

צילום תמונות וסרטון - זק"א

אבי בר | | תגובות: 3


סרטון הזירה
יום ראשון 23/6 בשעה 10:22 התקבל דיווח על מלגזה של חברת מטענים שנפלה ממתקן הרמה בשטח שדה התעופה. המלגזה פגעה בשני עובדים אחד נקבע מותו והשני פונה במצב קשה לטיפול בבית החולים תל השומר.

לפני זמן קצר הותר לפרסום כי ההרוג הוא יעקב בן ישי ז"ל בן 72 מראשון לציון

פראמדיק מד"א משה גלבשטיין וחובש רפואת חירום במד"א משה גבאי, סיפרו:

"כשהגענו למקום ראינו 2 גברים כבני 60 מחוסרי הכרה, לאחר שנפגעו מחפץ כבד שנפל עליהם. מיד התחלנו בהענקת טיפול רפואי מציל חיים. אחד הפצועים נלכד מתחת לחפץ הכבד, ותוך כדי חילוצו הענקנו לו טיפול רפואי שכלל פעולות החייאה. מצבו היה קריטי ונאלצנו לקבוע את מותו. הפצוע השני סבל מפגיעה רב מערכתית, ולאחר טיפול רפואי במקום, פינינו אותו לבי"ח כשמצבו קשה והוא מורדם ומונשם".

מיכאל יעקובוביץ מתנדב זק״א שפלה, אמר:

״מדובר בצוות פועלים שעבדו סמוך למתקן הרמה (ליפט) כדי לתקן תקלה במלגזה, ככה״נ במהלך התיקון המלגזה נפלה על שני פועלים שעמדו תחתיו. כשהגעתי למקום ראיתי שני פועלים כבני 60 שכובים לצד המלגזה עם פגיעות קשות, אחד מהם פונה במצב קשה לביה״ח תה״ש, לצערי הפועל השני אושר מותו במקום לאחר שניסיונות ההחייאה כשלו. מתנדבי זק״א שפלה טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה ומשרד העבודה.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטיחות בטיחות בטיחות... כואב הלב 😔😢😔
  הגב 23.06.19 18:41
 • אורח
  יהי זכרו ברוך. אלוהים, כמה תאונות עבודה כואב הלב.
  הגב 23.06.19 19:03
 • אורח
  שיתפוצץ העולם עכשיו ומייד בן 72 נאלץ לעבוד לפרנסתו בעבודה קשה כזו.....והשני בן 60 פלוס....
  הגב 25.06.19 15:12

לידיעת תושבי ראשון לציון! המסוק המשטרתי החג מעל שעה בשמי ראשון לציון קשור בסריקות אחר נעדר בסיכון... מצורף סרטון

צילום סרטון המסוק "במת החדשות"

אבי בר | | תגובות: 4
סרטון המסוק המשטרתי


מזה שעה וחצי הרשתות החברתיות בראשון לציון תוהות לגבי הימצאותו של מסוק משטרתי באוויר במערב העיר ובמיוחד מעל קריית גנים.

ובכן ככל הנראה מדובר בנעדר תושב רחובות המוגדר בסיכון גבוה. בשלב זה לא יצאה הודעה מהמשטרה על בקשת סיוע מהתושבים.

במידה ותצא הודעה רשמית מהמשטרה נעדכן הציבור לגבי זהות הנעדר
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היה גם לפני שבוע במזרח העיר...
  הגב 23.06.19 17:57
 • אורח
  שימו תמונה
  הגב 23.06.19 17:58
 • אורח
  סיכון לתושבים או סיכון לעצמו ?
  הגב 23.06.19 20:13
 • אורח
  אם מדובר בסיכון לסביבה מחובתכם לשים תמונה!!
  הגב 24.06.19 10:24

ליאל בג מביה"ס נווה עו"ז בראשון לציון זכתה במקום הראשון בתחרות בית התפוצות על יצירתה המספרת על עלייתם של סבותיה מעירק

תחרות סיפור משפחתי הוא מיזם בו לוקחים חלק מאות בני נוער מרחבי העולם היהודי, שזוכים להציג את עבודות השורשים שלהם במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות. ליאל נצחה בתחרות 1,200 תלמידים מרחבי העולם כאשר הציגה חנות תבלינים וחנות תכשיטים הנתונות בתוך ספר ובדרך זו בחרה לספר את סיפור העלייה של סבותיה מעירק. עבודתה הייחודית של התלמידה ליאל בג תוצג לאורך השנה באולם המרכזי של מוזיאון בית התפוצות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


ליאל בג, תלמידת כתה ו' מבית הספר נווה עו"ז בראשון לציון, קטפה ביום ראשון (16.6)את המקום הראשון מבין 1,200 מתמודדים מ- 30 מדינות, בפרויקט "סיפור משפחתי" של מוזאון "בית התפוצות".


"סיפור משפחתי" הינו מיזם בו לוקחים חלק מאות בני נוער מרחבי העולם היהודי, שזוכים להציג את עבודות השורשים שלהם במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות ומגיעים לארץ לחגוג את זהותם היהודית. במסגרת המיזם הנערך מזה 24 שנים, בני נוער ובנות נוער מכל רחבי העולם כותבים עבודת שורשים המהווה ציון דרך משמעותי בחייהם, בה הם נדרשים לברר לעצמם את הסיפורים הייחודיים המרכיבים את זהותם היהודית.

בהנחייתה של מורתה לאומנות ענת אנגלנדר, מביה"ס נווה עו"ז, יצרה ליאל מיצג של שתי חנויות: חנות תבלינים וחנות תכשיטים הנתונות בתוך ספר ובדרך זו בחרה לספר את סיפור העלייה של סבותיה מעירק. עבודתה הייחודית של התלמידה ליאל בג תוצג לאורך השנה באולם המרכזי של מוזיאון בית התפוצות וניתן יהיה להגיע ולצפות בה.
ענת אנגלנדר, מורתה לאמנות של ליאל:

"מדובר בהישג מכובד ביותר לתלמידה, לבית הספר ולעיר כולה, לאחר שגברה על אלפי עבודות שהוצגו מכל רחבי העולם . ליוויתי את ליאל לאורך מספר חודשים מרגע הרעיון ואת ההגשה לתחרות, והיה תענוג לצפות בתלמידה נחושה, מתמידה, משקיעה וחוקרת, שהביאה לידי ביטוי בצורה אמנותית את סיפור שורשי משפחתה. התהליך נערך בשיתוף מלא ובתמיכה של בני משפחתה של ליאל והמסגרת החינוכית".


סטפני בג, אמה של ליאל:

"הכל התחיל מרעיון של ליאל למיצג ׳סיפור משפחתי׳ בשיעור אומנות. הרבה ילדים מהכיתה התחילו ופרשו באמצע וליאל החליטה שהיא ממשיכה עם זה עד הסוף ולא מוותרת. היא השקיעה המון זמן, מחשבה ומאמץ והכל היה שווה כשליאל המדהימה שלנו זכתה מקום ראשון בבית התפוצות. ליאל הכינה מיצג המספר את הסיפור של סבתא וסבא שלי, ז״ל, ועלייתם לישראל מעירק. היה יום מאוד מרגש ואנחנו גאים כל-כך! תודה מיוחדת למורה המדהימה לאומנות ענת אנגלנדר שעזרה ותמכה לאורך כל הדרך וכמובן למנהלת הגב׳ דורית קראדי, מבית הספר נווה עו״ז, ראשון לציון.


דורית קראדי מנהלת בית הספר:

ציינה כי היא מאוד גאה על המקום הראשון ויותר מכך על המסע של ליאל לגילוי הסיפור המשפחתי.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כח . על כח הרצון וההתמדה
  הגב 23.06.19 16:29
 • אורח
  איזה מקסים עבודה נהדרת ומענינת מתוקה סיפורי סבתא תמיד מענינים.
  הגב 23.06.19 17:10
 • אורח
  שמחתי מאוד לקרוא שמתעדים את עלית עולי עיראק והתלאות שעברו בארץ. תבורכי על מעשי ידיך. עלי והצליחי
  הגב 23.06.19 22:34

לאחר 18 שנה עוזב מיקי אלון את הנהגת ההורים העירונית והארצית לתפקידו החדש כיו"ר הועד למען החייל בראשון לציון; דרושים/ות מתנדבים

העמותה חדשה תאגד את כל הגופים והפעילויות לקורת גג אחת- "הועד למען החייל בראשון לציון". מיקי אלון, אב לשני חיילים בצה"ל, נבחר על ידי האגודה למען החייל לעמוד בראש העמותה שהינו תפקיד בהתנדבות מלאה. ראש העירייה, רז קינסטליך: "אני משוכנע שריכוז כל הפעילויות יחד יניב עשייה רבה יותר"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
מיקי אלון עם בניו אורי ואיתמר


לראשונה: מונה יו"ר הועד למען החייל בראשון לציון! ראשון לציון היא העיר הגדולה בישראל המובילה בגיוס לצה"ל הן בקרב הגברים והן בנשים. מאחורי נתון זה עומדות פעילויות רבות שנעשות טרום הגיוס ובמהלך השירות. אלא שעד כה, כל הגורמים שלהם יש מעורבות בתחום, פעלו בנפרד. עתה הוחלט באגודה למען החייל לרכז את כל הפעילויות תחת קורת גג אחת- הועד למען החייל בראשון לציון. לתפקיד יו"ר העמותה החדשה מונה איש הציבור, מיקי אלון, לאחר שגבר על המתמודדים האחרים.

מי שיעמוד בראש הועד הוא מיקי אלון, איש ציבור מוכר בעיר ששימש בשורה של תפקידים בהנהגת ההורים ואב לשני חיילים בצה"ל. למעשה, כבר לפני מספר שנים, לאחר שבנו הגדול, אורי אלון, התגייס, החליט מיקי, יחד עם המתנדבים משה וטנברג וליאונה שרעבי, להקים סניף של הועד למען החייל שנקרא היום "יחד למען החייל'.

התפקיד הוא בהתנדבות מלאה וכבר עתה החל אלון בגיוס מתנדבים נוספים לקחת חלק בפעילות הועד. כל הגורמים העירוניים הונחו לשתף פעולה עם הועד "החיילים הם אחינו, בנינו, הורינו" אומר אלון ומוסיף: "יש לנו אחריות וחובה חברתית להיות שם עבורם. התחלנו בגיוס מתנדבים ואני משוכנע שהועד יתרום רבות לקידום רווחתם של חיילי העיר". עם כניסתו לתפקיד, יפרוש אלון, לאחר 18 שנים, מהנהגת ההורים העירונית והארצית.

מי שמעוניין להתנדב יכול לשלוח בקשה לדוא"ל rishon106@gmail.com


ראש העירייה, רז קינסטליך

נתן את ברכתו למהלך ואמר: "אנחנו גאים בחיילים שלנו ואנחנו כאן כדי לתמוך בהם בכל דרך שניתן" אמר קינסטליך והוסיף "יש בעיר השקעה רבה ופעילויות נפלאות עבור חיילי העיר. אני משוכנע שריכוז כל הפעילויות יחד יניב עשייה רבה יותר ויתרום להטמעת ערכי הציונות ואהבת המדינה לצד העלאת המוטיבציה לשירות משמעותי בצה"ל".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם יש טלפון להתקשר
  הגב 23.06.19 15:09
 • אורח
  מתנדבים שיעשו מה?
  הגב 23.06.19 16:14
 • אורח
  אדם מיותר לארגון מיותר
  הגב 23.06.19 16:45
 • אורח
  מעוניין להצטרף לפעילות הוועד למען החייל נסיתי במחשב ללא הצלחה שמי עמוס קמפינסקי
  הגב 23.06.19 16:49
 • אורח
  בהצלחה רבה בתפקיד. מעוניינת להתנדב מלי אבגי. נא השאירו טלפון להתקשר
  הגב 23.06.19 17:53
 • אורח
  בהצלחה כל עבודה התנדבותית מבורכת יישר כח
  הגב 23.06.19 22:29
 • אורח
  תשלח טל לאן להתקשר יש לי אפשרות לפרסם לבנות הצהרונים אני ועד החברה העירונית
  הגב 23.06.19 22:30

הלמ"ס: ירידה של 51% במספר הדירות שהחלה בנייתן בראשון לציון

מצורפת טבלת התחלות בנייה ביישובים רחבי הארץ שבהם בונים מעל 400 דירות

אבי בר | | תגובות: 5


הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) מפרסמת את נתוני התחלות הבנייה בארץ על פי יישובים ובהשוואה לכל אחת מ – 4 השנים האחרונות

על פי הנתונים בשנה האחרונה מאפריל 2018 – מרץ 2019 החלה בנייתן של 985 דירות בראשון לציון לעומת 2011 דירות בשנה הקודמת בראשון לציון המשקף ירידה של 51% במספר התחלות הבנייה.

בשנת 2016 נבנו בראשון לציון 832 דירות

ובשנת 2015 נבנו בראשון לציון 993 דירות.

הגדרה להתחלת בנייה

התחלת חפירת היסודות של בניין. מועד התחלת הבנייה של דירה הוא מועד התחלת הבנייה של הבניין שבו היא ממוקמת.

מצורפת טבלת התחלות בנייה ביישובים רחבי הארץ שבהם בונים מעל 400 דירות
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חזרנו לרמה הרגילה של התחלות בניה לא לעשות יותר מידי רעש השנה שעברה הייתה חריגה כלפי מעלה.
  הגב 23.06.19 15:06
 • אורח
  לדעתי צריכים לגרור את דב צור בכח שינהיג חזרה את העיר כמו שצריך בא לי לברוח לעיר אחרת רק לא יודע לאן
  הגב 23.06.19 15:10
 • אורח
  דב צור איננו יותר ראש העיר במקומו יש את רז קינסליך
  הגב 23.06.19 16:08
 • אורח
  תודה על העדכון הייתי בחו"ל איך החליפו ראש עיר כזה?
  23.06.19 19:00
 • אורח
  האם פרויקט נרקיסים יאושר על ידי העיריה (טו-טוור)
  הגב 23.06.19 17:39

המצילים בחוף ראשון לציון יעבדו עד החשיכה

שירותי ההצלה בתחנות ההצלה מספר 1 ומספר 4 יעבדו עד שעות החשיכה או עד השעה 20:00 (הקרוב מביניהם)

אבי בר | | תגובות: 11
צילומים עידן גרוס

בעונת הקיץ החמה, רבים מהמתרחצים נוהגים להגיע לחוף הים בשעות הערביים, שהשמש לא במרכז השמיים והמים עדיין חמים ונעימים, אלא שבשעות אלו מסיימים שירותי ההצלה והנתונים מצביעים כי רוב מקרי הטביעות מתרחשים לאחר שעות שירותי ההצלה או בחופים לא מוכרזים.


בעיריית ראשון לציון החליטו כבר לפני ארבע שנים להאריך את שעות ההצלה עד שמונה בערב או עד החשיכה (הקרוב מבניהם, שכן עד הזמן החשיכה יורדת מוקדם יותר). החל מהשבוע ועד ל-31.8.18 יפעלו שירותי ההצלה בחוף מספר 1- החוף הכחול וחוף מספר 4- חוף תל יונה משמונה בבוקר ועד שמונה בערב. מחזיק תיק חוף הים, המשנה לראש העירייה

נזכיר כי עונת הרחצה נפתחה ב-12.4. בראשון לציון יש בשישה חופים מוכרזים הנחשבים לפופולאריים במיוחד הן בשל הנגישות מכביש 431 והתחבורה הציבורית והן בשל איכות המים ושפע פעילויות הפנאי והבילוי. בכל עונה פוקדים את חופי הרחצה של העיר לא פחות מ-2.5 מיליון רוחצים, כאשר חודשי השיא הם כמובן מאי ויוני.


ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"אין הגיון לכך שבחוץ עדיין יש אור יום ושירותי ההצלה מסתיימים. הנתונים מצביעים בפירוש שנוכחות מציל בחוף הים מצמצמת משמעותית את היקף הטביעות. אני משוכנע שבפעולה זו אנו מצילים, הלכה למעשה, חיי אדם".

עידן מזרחי:

"לאור פניות תושבים וכחלק מהשירות לתושבים, החלטנו לאפשר למבקרים ליהנות מרחצה נעימה בשעות הערביים. אני קורא לתושבים להגיע וליהנות מחוף הרחצה היפה בארץ".התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כוח... החלטה חשובה
  הגב 23.06.19 09:30
 • אורח
  זה נכון שיש חוף לנשים דתיות? אם כן איפה? אפשר מפה???
  הגב 23.06.19 09:31
 • אורח
  יש בחוף ראשון, חוף נפרד.. צריך רק לבדוק איזה יום לנשים ואיזה לגברים. זה החוף הדרומי ביותר. ליד פאב 4×4
  הגב 23.06.19 09:46
 • אורח
  תודה
  24.06.19 18:50
 • אורח
  כל הכבוד למצילים וכל הכבוד לראש העיר. אני שמח שהכל נעשה בהסכמים, ברוח טובה ולמען התושבים.
  הגב 23.06.19 09:54
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר על כל ההחלטות ומעשים לטובת התושבים. החלטה נכונה ונבונה.
  הגב 23.06.19 10:34
 • אורח
  כאחד שמכיר ממש ממש מקרוב את הנהלה של חוף הים פקחים צוותי רפואת חירום אין ספק שבחופים בראשלצ נותנים כל כל הנשמה ואת כל הלב לאזרחים.roga
  הגב 23.06.19 11:24
 • אורח
  זה יהיה גם בחוף של הדתיים השעה הזאת?
  הגב 23.06.19 15:54
 • אורח
  הגיע הזמן!
  הגב 23.06.19 16:01
 • אורח
  עכשיו המצילים יהנו יותר...יראו בחורות עם ציצקי וטוכעס.עם ביקיני וחוטיני ..עד צאת השקיעה !!!
  הגב 23.06.19 20:11
 • אורח
  טיפש
  24.06.19 18:52

הציור השבועי לילד של רז קינסטליך! הקריקטוריסט ג'קי ג'קסון מראשון לציון הקדיש השבוע את המדור השבועי בידיעות אחרונות למשפחת רז קינסטליך

המדור השבועי לילד הוא מדור בו צריכים הילדים למצוא בתמונה את הנעלם על פי סיפור התמונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 23


למי שאוהב את מדור הציור השבועי של הילד במוסף 7 ימים בידיעות אחרונות ציפתה הפתעה, בסוף השבוע. הקריקטוריסט ג'קי ג'קסון תושב ראשון לציון החליט להקדיש את המדור לראש העירייה רז קינסטליך ומשפחתו. במדור צייר ג'קסון את המשפחה בזמן "חופשה באפריקה" והיה צריך למצוא את נעל של ריף בנו של קינסטליך.


התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יכולתם להשקיע בתמונה קצת יותר איכותית, לא?
  הגב 22.06.19 21:38
 • אורח
  מצאתי את הנעל
  הגב 22.06.19 21:49
 • אורח
  חבל שרז לא הלך לאיבוד-- לא היינו מחפשים אותו...
  הגב 23.06.19 09:52
 • אורח
  יש רופא בפינסקר בקשר לכאבים שיש לך.ואם לא עוזר שים קרח תלחץ כל הלילה.תתחיל להתרגל לראש עיר הטוב במדינה
  23.06.19 10:32
 • אורח
  אל תבנה שתקבל תפקיד בגלל שהלשון שלך כל היום בתחת של רז. כנראה שאתה לא מעודכן שכל הפעילים מאוכזבים מההבטחות של רז. תנסה לתפוס אותו בטלפון. תתעורר מרוב שאתה מבלבל את המוח באתרים כל היום-אתה לא שם לב שאין חלוקת תפקידים. עבדו עליכם כמו שעבדו על כל התושבים
  23.06.19 11:06
 • אורח
  זו הבעיה של כולם אנחנו בניגוד לאחרים לא מחכים לגובים אנחנו אנשים עובדים.מי שמחכה לגובים שימשיך לחכות או שילך ללשכת העבודה.ודרך אגב הטלפון שלו זמין לכלל התושבים וגם לך תנסה ותראה.
  23.06.19 11:40
 • אורח
  ניסיתי- אמרו לי שהוא מצטלם בדיוק...
  23.06.19 12:25
 • אורח
  תנסה בשנית
  23.06.19 12:47
 • אורח
  עדיין מצטלם
  24.06.19 09:19
 • אורח
  שישאר באפריקה- רק יעשה לנו טובה
  הגב 23.06.19 11:36
 • אורח
  יא אהבל,לך חפש מי ינענע אותך
  23.06.19 15:11
 • אורח
  זו השפה של פעילי רז תתרגלו
  25.06.19 09:34
 • אורח
  אני לא בחרתי וחבל הייתי מצביע דוב צור
  הגב 23.06.19 13:07
 • אורח
  אתה בגדר ה 5% שנכון להיום לא מצביעים לקינבטליך
  23.06.19 13:09
 • אורח
  בזבוז זמן פשוט חבל העיר הייתה מתפתחת בקצב אדיר והכל נעצר יש לך זמן עודף?
  23.06.19 15:07
 • אורח
  דב צור בבית הסוהר
  23.06.19 15:12
 • אורח
  דוב הכי טוב בושה לאנשים כמוך סתם להגיד בית סוהר סתם
  23.06.19 18:33
 • אורח
  מודה בטעות שבחרתי ברז חבל שאי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה לא עשה כלום חצי שנה
  25.06.19 09:35
 • אורח
  רז הזה. חבל שהצבענו לו..אכזבה.
  הגב 23.06.19 18:02
 • אורח
  מסכים איתך הפסדנו פיתוח עיר בגלל שפלי רוח שמכניסים אנשים לבית סוהר כי ככה נוח להם
  23.06.19 18:25
 • אורח
  הכי מצער שפעם היו עונים באינטרנט היום אפילו לא עונים.
  הגב 23.06.19 19:13
 • אורח
  ראש העיר הכי טוב שהיה פה ועל למען התושבים נטו
  הגב 24.06.19 07:02
 • אורח
  נפלנו 5 שנים התושבים לא יהיו פראיירים פעם שניה למדנו מהטעות
  הגב 25.06.19 09:36

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! מותו של תושב העיר מהתחשמלות; אושר מתחם נוסף לפינוי בינוי רמת אליהו; הנגשת הקייטנות העירוניות לחינוך המיוחד; כ 600 איש במצעד הגאווה; אלופת השש בש הבינלאומית הדסה פז בת ה74; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של ראשל"צ

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל האירועים והסיפורים של העיר ראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עוד שבוע עבר על העיר ראשון לציון, וכמידי שבוע אנו מביאים לכם את כל האירועים והסיפורים המרכזיים שקרו בעיר, בהם יו"ר הפרלמנט הנוער החדש של ראשון לציון, בשורות בתחום החינוך: מפגשי שיתוף ציבור ושילוב ילדי החינוך המיוחד בקייטנות, הדסה פז זוכה באליפות השש בש הבינלאומית ועוד.


פלילים, משפט וביטחון

בשורה קשה נחתה על העיר כאשר תושב ראשון לציון בן 62 נהרג בביתו ברחוב הרקפת בראשון לציון. על פי השכנים הגבר נכנס לתקן תקלה במשאבה של בור הביוב בביתו והתחשמל.

צילום: זק"א2 תינוקות מראשון לציון פונו במצב קל לבית חולים לאחר שננעלו (לא נשכחו) ברכבמשטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב ראשל"צ בן 36 בחשד שפרץ לדירה בעיר וגנב מתוכה רכוש. העבירה אירעה בחודש מאי השנה.

סרטון הגניבהחדשות העיר

נתחיל עם הודעת משרד הבריאות שהודיע על חשיפה לחולה חצבת במחלקה לרפואה דחופה במיון הפנימי בבית החולים שמיר (אסף הרופא) בתאריך 13.06.19 בין השעות 11:45 - 16:00.


בזכות אבא לחיילת יתווסף קו רכבת נוסף במוצאי שבת מתחנת ראשון לציון (משה דיין) לרעננה. הפנייה נעשתה מאחר ובתו הייתה מגיעה לבסיס בשעות הלילה המאוחרות בסביבות 12 בלילה ובעקבות כך פנייה שהתקבלה, במשרד התחבורה, אושרה הוספת רכבת מוקדמת יותר.


מתחם נוסף אושר לפינוי בינוי בשכונת רמת אליהו ראשון לציון, המתחם כולל בניינים ברחוב מינץ וחיים אריאב :

מינץ 4

מינץ 6/חיים אריאב 2

חיים אריאב 4

זלמן שניאור 39-33/מינץ 2


צילום: מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו
בחסות מתחם האלף של עיריית ראשון לציון התקיים כנס בוגרי יחידת 8200 בו הזמין רז קינסטליך את המשתתפים להגיע אל מתחם המטרופולין החדש של ישראל.

צילום:יח"צ

כ600 איש השתתפו במצעד הגאווה שיצא ממועדון התדר אל רחבת העירייה.


מרגש! הילדים בעלי הצרכים המיוחדים

שמעון בוקריץ, אלירן צברי וליעד כהן הגשימו חלום והפכו לשוטרים ליום אחד בתחנת ראשון לציון, זאת במסגר פעילות ניידת המשאלות של משטרת ישראל.

צילום: דוברות המשטרהדניאל גורוב תלמיד קריית החינוך העמית נבחר ליו"ר פרלמנט הנוער של ראשון לציון

צילום: פרלמנט הנוערקיץ חם לבני הנוער בראשון לציון! מועדון התדר מכין לבני הנוער בגילאי 15+ שלל אירועים בחינם מופעים וסטאנד אפ ב 10 ₪ - 20 ש"ח עם צוות מנחוס, אבירם טובים , עדי חבשוש, סדנאות היפ הופ, ערבי כשרונות צעירים, אליפות הסקייטבורד ועוד; פירוט האירועים המלא בכתבה http://www.be106.net/231/30990בספורט ג'ו מתתיה, שחקן העבר של מכבי ראשון לציון בכדוריד, מונה למאמן הקבוצה הבוגרת מכבי ראשל"צ ב 2 העונות הקרובותיוזמות חדשות

נתחיל בסיפור של : כל הילדים בראשון לציון שווים- זו הבשורה שיצאה מעיריית ראשון לציון בה הודיעה כי כל הקייטנות העירוניות יונגשו כדי לאפשר לכל ילד בעל צרכים מיוחדים לבחור בכל קייטנה שירצה כמו כל ילדי ראשון לציון. המטרה לאפשר את שילובם של ילדים עם צרכים מיוחדים בקייטנות עירוניות תוך דאגה להנגשות והתאמות נדרשות.

לפרטים נוספים- ניתן לפנות ישירות למוקד הרישום של החברה העירונית ולציין את ההנגשות הנדרשות.נמשיך בנושא החינוך מחזיקת תיק חינוך, עו"ד ליאל אבן זהר הודיעה כי החל משנת הלימודים הקרובה יתקיימו מפגשי שיתוף ציבור על מנת לשמוע פניות, הצעות ושיפורים של התושבים בנוגע למערכת החינוך העירוניתהעירייה מתכננת להקים מאגר של תנועות הנוער בעיר אשר יעבירו סדנאות לילדים ובני הנוער ברחבי העיר.

אילוסטרציה, תנועת כנפיים של קרמבו28 אזרחים ותיקים בני 70+ מראשון לציון חזרו לספסל הלימודים במקיף ט' במסגרת תוכנית "כיתת אזרחים ותיקים לומדים".
מיזם עירוני חדש בראשון לציון! בימים אלו נפתח לתושבים דף פייסבוק ייעודי לקידום אורח חיים בריא בקרב התושבים בו יוכלו לקבל פרטים על הפעילויות העירוניות הכוללות קבוצות הליכה/ריצה ועוד

למעבר לדף הפייסבוק ראשון הולכת לאורח חיים בריא.

בנוסף הודיעה העירייה כי מהיום יהיה ניתן להצטרף לקבוצות ההליכה השכונתיות דרך קבוצת הוואטסאפ של השכונה בה אתם גרים

לפרטים מלאים http://www.be106.net/231/31055

צילום: ראשון הולכת בריא

הישגי העיר

תלמידת ביה"ס יפה נוף בראשון לציון, נועה שטיינבוק זכתה במקום הראשון בתחרות הגמר המחוזית של תחרות האיות באנגלית

צילום: בית ספר יפה נוףהדסה פז בת 74 מראשון לציון זכתה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית בשש בש שהתקיימה בבולגריההודעות לתושבים:


החברה לביטחון קוראת ל – 20 אלף תושבי ראשון לציון שעדיין לא חדשו את תווי החנייה מחודש מרץ לבצע זאת במהרה על מנת למנוע קנסות מיותרים.רז קינסטליך הנחה את החברה לביטחון לאפשר לנהגים אשר קבלו את הדו"ח באיחור להגיש ערעור על גובה הריבית וההצמדה . ניתן לעשות זאת באמצעות דוא"ל: irurim@rishonlezion.muni.il, בפקס מספר: 153-3-9484009 או במכתב לחברה לבטחון וסדר ציבורי, רחוב ז'בוטינסקי 61 ראשון לציון, 7521817.
השר אופיר אקוניס, הודיע כי גם השנה יחזרו לפעול קייטנות המדע בעלות של 80 ש"ח ביישובים ברחבי הארץ בהם בראשון לציון. הודעה על תחילת ההרשמה לקייטנה תתפרסם בקרוב.


לפני סיום נאחל לתלמידי חט"ב והתיכון חופשה נעימה וניתן לכם הצצה לחלק ממסיבות הסיום המרגשות של תלמידי ראשון לציון

בית ספר העמית

לעוד תמונות: http://www.be106.net/231/30958


ונסיים באירועי חגיגות שבוע הספר שנפתחו השבוע בה נהנו התושבים משלל פעילויות ואירועים. במהלך החגיגות נהנו הילדים משעת סיפור מיוחדת במינה של ראש העיר רז קינסטליך ומחזיקת תיק החינוך עו"ד ליאל אבן זהר.

גם מחזיקת תיק החינוך והתרבות עו"ד ליאל אבן זהר הצטרפה אל ראש העיר וקיימה יום למחרת שעת סיפור משל עצמה


שבת שלום

מערכתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בראשון לציון! אוטובוס פגע בילדה, מצבה קל

הילדה פונתה לבית החולים שמיר אסף הרופא.

אבי בר | | תגובות: 1


יום שישי 21/6 שעה 14:30. אוטובוס פגע בהולכת רגל, ילדה בת 10 ברחוב רוטשילד 93 בראשון לציון. לאחר טיפול ראשוני הילדה פונתה במצב קל לבית החולים שמיר אסף הרופא.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כרגיל. נהגים נוסעים כמו מטורפים עוצרים על המדרכה ומתגלגלים עד א אמצע המדרכה ופוגעים בהולכי רגל
  הגב 24.06.19 19:01

כ – 600 איש השתתפו במצעד הגאווה בראשון לציון... מצ"ב תמונות

שיאו של האירוע כלל הופעה של אגם בוחבוט ומופעי דראג בבניין העירייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 119
צילום גל עבהאל
צילום גל עבהאל

היום נערך זו השנה השנייה מצעד הגאווה והסובלנות בעיר ראשון לציון בו השתתפו על פי הערכת המשטרה כ600 אנשים. המצעד, שנערך בסימן משפחות גאות, יצא ממועדון ה"התדר" בשעה 12:00 שאותו מובילים צועדים עם עגלות ריקות כאקט מחאתי על חוק הפונדקאות. המצעד המשיך אל עבר בניין העיריה, שם התקיימה ההופעה המרכזית של אגם בוחבוט לצד מופעי דראג והופעות נוספות. בין המשתתפים באירוע היו מ"מ ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך, ליאל אבן זהר, וחברים המועצה סורין גנות, מעיין פלח, אייל מושיוב ואפרת אברמוביץ.


במסגרת המצעד, שהובל על ידי ארגוני הלהט"ב בעיר, נהנו המשתתפים ממתקני גימבורי חינם לילדים, הופעות של מלכות הדראג ציונה, טלולה וקימברלי ,של להקת הנוער העירוני וההופעה המרכזית של הזמרת וכוכבת הנוער, אגם בוחבוט . לאחר ההופעה ירקיד DJ דניאל מריומה את המשתתפים עד שעות אחר הצהריים.


במסגרת האירוע נסגרו מספר כבישים במרכז העיר לתנועה שנפתחו בהדרגה בהתאם להחלטת המשטרה.


ראש העיר רז קינסטליך, בירך את המשתתפים במצעד ואמר :

"ראשון לציון היא עיר שמחבקת את כלל תושביה וחורטת על דגלה ערכים של סובלנות, כבוד ואחדות."


מחזיקת תיק הלהט"ב , חברת המועצה, אילנית הרוש:

"מצעד הגאווה בעיר כבר הפך למסורת, כיאה לאחת הערים הגדולות בישראל. מרגש לראות את האנשים הרבים שבחרו לצאת מהבית בשישי בצהריים ולצעוד יחד איתנו ובכך להפוך את האירוע הייחודי הזו לחוויה צבעוניות שמאחדת בין כולם. "תמונות נוספות ממצעד הגאווה ראשון לציון 2019

התפרסמו 119 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומדוע לא פרסמו שאפשר להיצטרף רק מנקודת הזינוק?
  הגב 21.06.19 15:12
 • אורח
  בושה וחרפה וביזיון לעיר היפה שלנו... 😢 כואב על חשיפת הילדים למצעד הנבזה הזה 😔
  הגב 21.06.19 15:31
 • אורח
  צודק ממש בושה וחרפה למה הילדים שלנו חשופים שלא נדע
  21.06.19 15:52
 • אורח
  100% צודק
  21.06.19 18:45
 • אורח
  חשופים למה בדיוק..? ראיתה משהו שאנחנו לא..? מה פספסנו..? אנה שתף אותנו.
  21.06.19 20:55
 • אורח
  מגעילים, תעודת עניות לעיר.
  הגב 21.06.19 15:32
 • אורח
  אתה מגעיל בעצמך,מוזמן לעבור למאה שערים
  22.06.19 17:38
 • אורח
  שלום! שיש אירוע בעיר ולא משנה איזה סוג זה בסדר מה שלא בסדר שסגרו הרבה כבישים והאוטובוסים נסעו במסלולים אחרים וגם לא עצרו. למה לא הוגיעו מראש כמו שהודעתם עכשיו שזה אחרי האירוע זה לא בסדר. היתי צריכה לנסוע לת"א ולהגיע בשעה מסויימת והיה איחור רציני מאד של האוטובוס וגם כבישים חסומים. לכן היתי צריכה לקחת בלית ברירה מונית ספיישל. מאד מרגיז😡. שבת שלום!
  הגב 21.06.19 15:36
 • אורח
  סליחה תיקון היתה הודעה אבל האוטובוסים לא עצרו בכבישים העוקפים ואיחורים רציניים של האוטובוסים.
  הגב 21.06.19 15:39
 • אורח
  סוף טוב הכל טוב עבר בשלום תודה לאל
  הגב 21.06.19 15:47
 • אורח
  מה עכשיו יש לכם לומר? זו הייתה צעדת מחאה יפה צבעונית ללא עירום או לבוש לא מכבד ומסיבה צבעונית ומושקעת לאנשים שחיים בתוכנו ורוצים לקבל את מה שאתם מקבלים! (הזכויות שלהם !!!!) תפסיקו לחפש את הרע שבטוב ובמקום זה צאו להנות לחייך לשמוח ולאהוב איש את רעהו....
  הגב 21.06.19 15:51
 • אורח
  כדי לקבל את מה שלטענתכם מגיע לכם יש בתי משפט ורק שם סוגרים ענינים, למה לאמלל את כל התושבים? איזה מסר אתם מעבירים לילדנו?
  21.06.19 15:59
 • אורח
  אוהבים אבל בלי מצעדים מטופשים! למה לא עושים צעדה לנורמלים?? רק לסתומים יש זכויות? שילכו לבית משפט להילחם! מה הקשר שאם נולדת דפוק- אתה חוגג ברחובות?!?
  21.06.19 17:03
 • אורח
  צודק. כל הכבוד על קבלת ה"אחר".
  21.06.19 18:50
 • אורח
  כי ל"נורמאלים" יש זכויות במדינה הזאת, לאומת אלה שצעדו היום.
  21.06.19 20:57
 • אורח
  600 איש בקושי מייצג 0.3% מתושבי העיר ולסגור חצי מהעיר נראה מיותר
  הגב 21.06.19 15:53
 • אורח
  אוי אוי רחוב וחצי נסגר ל4 שעות...
  21.06.19 20:58
 • אורח
  סמרטוטים נצלנים לכו לבתים שלכם ותעשו גם עשיריות לא רק אורגיות אבל למה להיחשף ולהראות לילדנו את המחלה הזאת
  הגב 21.06.19 15:57
 • אורח
  המחלה היא שלך. העובדה שאינך מסוגל לכבד את השונה ממך, מצביעה על מחלה קשה שנקראת מחשך. תתבייש.
  21.06.19 18:53
 • אורח
  המחלה הכי חשוכת מרפא זה פרימיטיביות. למסור בדחיפות את הילדים לאימוץ לפני שיהיה מאוחר מדי והם ידבקו ממך במחלה הנוראית הזו.
  21.06.19 20:41
 • אורח
  היה אורגיות? איך פספסנו )))
  21.06.19 20:58
 • אורח
  נוסעים עד למדינה עזובה מנצלים רחם של אישה מסכנה תשעה חודשים חוטפים לה את פרי בטנה בעבור סכום אפסי ומשאירים אותה לחיות עם מצפון כואב ושבור כדי להיות אבא ואבא בישראל !!!!!!!!!!!!!! הבנתם ? אנשים נהורים נכון ?
  הגב 21.06.19 16:01
 • אורח
  אתה ממש אדם מסכן.
  21.06.19 17:03
 • אורח
  וואלה יפה כתבת אחי !!! אנשים מגעילים
  21.06.19 17:16
 • אורח
  מה שבטוח, יותר נאורים ממך (וזה נאורים, לא נהורים.. אבל למה אני מצפה מבנאדם חשוך ופרימיטיבי לדעת לכתוב נכון? הרי חוסר החינוך מתבטא בכל ההיבטים).
  21.06.19 20:40
 • אורח
  כשאתה לא מבין במשהו, עדיף לא להגיב..
  21.06.19 21:00
 • אורח
  אתם שכותבים שלילי על הגיי. לא מבינים שהם נולדו כך. שהם מקסימים.חכמים. נבונים.מה שקורה שניכנס לכם לראש שהם מפריעים לחברה.אבל זה לא נכון.תפסיקו עם הדיבורים המגעילים עליהם. הלוואי ואתם הייתם נחמדים חכמים כמוהם.
  הגב 21.06.19 16:22
 • אורח
  איכס
  21.06.19 17:00
 • אורח
  נולדו כך או אחרת זה לא משתנה דבר. בסופו של דבר גואל נפש שרוצה לחייב את כולם לקבל את הסטיות שלו. זהו זה.
  21.06.19 17:33
 • אורח
  גבר צריך אישה אישה צריכה גבר וכול דבר אחר זה לא תקין ולא ניתן אחרת
  21.06.19 18:51
 • אורח
  צודק. כל הכבוד לך.
  21.06.19 18:55
 • אורח
  רק אני רואה מכנה משותף שכל אלה שכותבים תגובות שליליות כותבים עם שגיאות כתיב? מעיד הרבה על הרמה של אותם בני האדם, מכל הבחינות. חסרי חינוך, פרימיטיביות ורמת iq נמוכה.
  21.06.19 22:54
 • אורח
  להטבים לאושוויץ
  22.06.19 00:25
 • אורח
  ביגלל 600 מזדינים בתחת סגרו עיר שלמה
  הגב 21.06.19 16:27
 • אורח
  יא אהבל,לך חפש מי ינענע אותך
  22.06.19 17:39
 • אורח
  יבן של שרמוטה יהומו מזדיין בתחת. ינושך כריות. יאוחז כיורים. ימאכזב הורים. יאוכל ברוורס מי אתה שתלכלך לי תעיר טינופת
  23.06.19 00:00
 • אורח
  כל המגיבים הבבונים אתם לא ראויים אפילו לתגובה.. מרחם עליכם ועל החינוך שקיבלתם
  הגב 21.06.19 16:35
 • אורח
  איפה היו את ההורים שלך בזמן שהיו צריכים לחנך אותך? קיבלתה חינוך מקולקלת. תת רמה.
  21.06.19 18:23
 • אורח
  לאורח שכתב פה תגובות על חינוך... מה הקשר..?
  21.06.19 21:00
 • אורח
  יש קשר
  22.06.19 00:26
 • אורח
  אנשים חולים וסוטים
  הגב 21.06.19 16:42
 • אורח
  צודק
  21.06.19 18:54
 • אורח
  המחלה הכי גדולה זה להיות חשוך ופרימיטיבי כמוך. מחלה חשוכת מרפא לצערנו. תעשה טובה ואל תתרבה.
  21.06.19 20:38
 • אורח
  היו סטיות? איך פספסנו ))
  21.06.19 21:01
 • אורח
  גועל נפש לחשוף את הילדים לקבוצה הזויה כזאת! לא קשור לדת! קדור למוסריות! לא צריך שתכניסו לילדים שטויות! עירייה הזויה!
  הגב 21.06.19 17:01
 • אורח
  מה היה הזוי שם? פספסנו משהו? פרט, הסבר ונמק בבקשה
  21.06.19 21:01
 • אורח
  להטבים לאושוויץ
  22.06.19 00:26
 • אורח
  ולגבי הזכויות- לכו לבית משפט! מה קשור לחסום את העיר ולחשוף את הילדים לזה מגיל קטן..???
  הגב 21.06.19 17:02
 • אורח
  חולי נפש. רז תהיה גבר מה נהיית קוקסינל
  הגב 21.06.19 17:02
 • אורח
  מכר את העיר למרצ. אילנית הרוש, את בושה למועצת העיר. תתפתרי מייד.
  21.06.19 17:27
 • אורח
  איזה דב ואיזה רז אין על מאיר ניצן
  21.06.19 18:57
 • אורח
  מתגעגעים לדב צור !
  הגב 21.06.19 17:13
 • אורח
  דב צור בבית הסוהר
  22.06.19 17:39
 • אורח
  לכל הנאורים אנשי הפסיכולוגיה הרי ברור שאדם לא נולד כך ..אלא משבר או תהליך חיפוש עצמי או סתם משפט שנחקק בנפשו או מריבה עם הורים הם אלו שגורמים לסטייה הזו. חבל שאתם משתמשים בדמוקרטיה לצורך סיסמאות תלושות מהמוסר האנושי או לצורך בריחה מטיפול תוך אישי. הכותב בעצב אך עם לב מלא בחמלה כלפי המתיימרים להביא אג'נדה מעוותת .
  הגב 21.06.19 17:14
 • אורח
  הלו אנשים תתעוררו זה מוביל לחורבן עוד עשר שנים ילדים לא ידעו מה זה אבא ואמא מה זה משפחה הם ממיתים עלינו חורבן עם הרצונות והמחלות שלהם !!!!
  הגב 21.06.19 17:18
 • אורח
  כואב אבל זה באמת
  21.06.19 17:18
 • אורח
  למען 600 סוטים בלבד, ראש העיר מכר את העיר. בושה לראש העיר. חבח שהצבענו עבורו. ממש אכזבה.
  הגב 21.06.19 17:26
 • אורח
  אתה סוטה בעצמך,מוזמן לעבור למאה שערים
  22.06.19 17:40
 • אורח
  ואתה מוזמן לעבור לאושוויץ
  23.06.19 00:01
 • אורח
  עיר שבו נולד דגל והמנון התהפך למרכז התועבה. רז תתפתר.
  הגב 21.06.19 17:30
 • אורח
  תתחיל מחדש כיתה א למה שגיאות הכתיב שלך של ילד שלא למד ואחכ תיתן עצות.
  21.06.19 17:46
 • אורח
  כי לילד כיתה א יש יותר שכל מאשר שיש לכם. זבלים דפוקים. גדלתם עד לגיל שמתים בו כבר אבל אין לכם שכל שמשפחה זה רק גבר ואישה.
  21.06.19 17:56
 • אורח
  למסור את הילדים שלך דחוף לאימוץ, אחרי שיהיה מאוחר מדי. הקללה הכי גדולה לילד זה לגדול בבית שבו החינוך חשוך, פרימיטיבי ובור.
  21.06.19 20:37
 • אורח
  דמוקרטיה. בום.
  21.06.19 21:04
 • אורח
  אתם הקללה הכי גדולה להורים שלכם. תשאלו אותם במה הם חטאו בדיוק שקיבלו ילדים להטבים?
  21.06.19 21:05
 • אורח
  בעייה שלכם בחרתם שילמתם ראשהעיר ההומו - למה הילדים צריכים לראות את אחר"כ - בוכים שהילד או הילדה שלך - אומרת לך אמא - אני לסבית אבא אני רוצה להיות - הומו -הפכתם את העיר הזאת לזבל !
  הגב 21.06.19 17:34
 • אורח
  מה שהופך את העיר הזאת לזבל זה שחיים בה אנשים פרימיטיבים וחשוכים כמוך.
  21.06.19 20:36
 • אורח
  אממ..זה לא עובד ככה רק שתדע.
  21.06.19 21:05
 • אורח
  ראש העיר, אחרי בישות שאת העיר עבר בזכותך, אתה חייב להתפתר. כי אתה לא לגיטימי יותר לייצג את תושבייה.
  הגב 21.06.19 17:37
 • אורח
  קודם תכתוב בלי שגיאות כתיב אחכ תיתן עצות לראש העיר בור ועם הארץ
  21.06.19 17:45
 • אורח
  את השגיאות כתיב אפשר לתקן. אבל את הסוטים כבר לא ניתנים לתיקון. לכן סתמו את התחת שלכם ותחזרו לארונות הקבורה שלכם שיצאתם מהם בטעות.
  21.06.19 17:49
 • אורח
  נו, אופן הכתיבה הקלוקל שלך מעיד על אפס חינוך. חבל שלא מסרו אותך לאימוץ כשהיית ילד, אולי עוד אפשר היה להציל את המצב. פלא שאתה בנאדם כלכך חשוך ופרימיטיבי?
  21.06.19 20:35
 • אורח
  כל להטב חשוך נרקומן ומקומו באושוויץ. תא גז מוכנה עבורך.
  21.06.19 21:08
 • אורח
  אילנית הרוש, את מנותקת מהמציאות. מצעדי סוטי מין לא הייתה ולא תהיה מסורת שלנו אף פעם בראשון לציון. המסורת שלנו היה חג היין. מרצ, אתם סתומים לגמרי.
  הגב 21.06.19 17:44
 • אורח
  להטבים, הגעתם לגיל הבגרות אבל לא הבנתם שמשפחה זה איש ואישה. מטומטמים נטולי כל שכל אנושי. אפסים סוטים
  21.06.19 21:20
 • אורח
  העיר ראשון לא תהיה תל אביב !!! סוטים לכו לשם !!! שם הטומאה שולטת אל תזהמו לנו את העיר !!! ולך ראש העיר אני תומך שלך ומאמין בך אל תנסה להיות נחמד איתם הם קהילה קטנה וחולה שחיה על אקסטות וחשיש אנחנו איתך
  הגב 21.06.19 17:54
 • אורח
  יא אהבל,לך חפש מי ינענע אותך
  22.06.19 17:42
 • אורח
  היום יום אבל לראשון לציון. לשווה נתן רוטשילד כסף. בושה בושה בושה.
  הגב 21.06.19 18:05
 • אורח
  מוזמן לעבור למאה שערים
  22.06.19 17:42
 • אורח
  חבל שלא הודיעו שהמצעד היום .. ומיקומו
  הגב 21.06.19 18:11
 • אורח
  כן הודיעו🤔
  21.06.19 21:06
 • אורח
  ליאל אבן זהר, מחזיקה תיק החינוך, זה החינוך שאת מגישה לילדיינו?
  הגב 21.06.19 18:17
 • אורח
  ובצדק. חינוך לסובלנות ולקבלת האחר. עדיף על החינוך הפרימיטיבי והבור שאת/ה נותנים לילדים שלך. מציע למסור אותם דחוף לאימוץ לפני שיהיה מאוחר מדי.
  21.06.19 20:33
 • אורח
  כלב בן כלב. למסור ילדים לאימוץ? חייבים לעקר אותך לפני הכל. להטב זה הכי פרימיטיבי וחשוך שיכול להיות בתולדות העמים בכלל.
  21.06.19 21:18
 • אורח
  ממש מגעיל המדינה מחפשים סיבה ולמסיבה לחגוג ועוד מצעד הגאווה לא מובין לי על מה ולמה
  הגב 21.06.19 18:36
 • אורח
  לא חייבים להבין.
  21.06.19 21:07
 • אורח
  מצעד של בני זונות ימח שימם הומואים זה גוש של זבל לסביות גוש של חרא
  הגב 21.06.19 19:41
 • אורח
  איכ עם הפה הזה אתה מנשק את אמא? או שלמדתה ממנה לדבר ככה?
  21.06.19 21:07
 • אורח
  להטב ארונות הקבורה שלכם מוכנים לקבל אתכם בחזרה.
  21.06.19 21:27
 • אורח
  ראשון לסדום
  הגב 21.06.19 21:20
 • אורח
  איש איש באמונתו דתו רצונו יחיה אך למה המצעד הזה מה זה נותן או תורם?
  הגב 21.06.19 21:48
 • אורח
  מאבק לקבלת זכויות שוות
  22.06.19 17:41
 • אורח
  ראש העיר אכזבה
  הגב 21.06.19 22:13
 • אורח
  בבירת ישראל ירושליים לפני שבוע היה שם מצעד ענק בראשות ראש העיר של ירושליים.אתם צריכים להבין הם חלק מאיתנו די לשנאה די לאהבת חינם תתפקחו היה ונגמר.להזכיר לכם שראש עיריית ירושליים בנאדם דתי וקיבל את המצעד בצורה הטובה ביותר.
  הגב 22.06.19 09:14
 • אורח
  אוכלי אדם קניבלים הם גם חלק מאיתנו. הם גם רוצחים ורוצים זכויות. מפלגה מרצ מכינה את המצעד עבורם גם.
  23.06.19 00:05
 • אורח
  תודה לראש העיר שאפשר את המצעד ראש עיר מעולה👌
  הגב 22.06.19 17:22
 • אורח
  תודה לראש העיר שסגר לנו את כל מרכז העיר ל5 שעות
  הגב 22.06.19 18:12
 • אורח
  מצעד הכי חשוב למקבלי בת...
  הגב 22.06.19 22:08
 • אורח
  יא אהבל,לך חפש מי ינענע אותך
  23.06.19 15:14
 • אורח
  אין בעיה עם המיצעד אבל היו יכולים לעשות את זה במערב ראשלצ באזור חוף הים
  הגב 23.06.19 01:21
 • אורח
  חמור מאוד שגרמתם לנו התושבים סבל בסגירת הכבישים שרוב ככל הצועדים לא תושבי העיר כך לא תגרמו ליותר סבלנות כלפיכם אלא לשנאה חבל
  הגב 23.06.19 03:02
 • אורח
  די צאו מיזה עבר נגמר שיהיה אחלה שבוע ובריאות לכל תושבי ראשון לציון
  הגב 23.06.19 06:22
 • אורח
  הפכו את העיר למזבלה בשם תל אביב.
  הגב 23.06.19 07:57
 • אורח
  חבל שבחרנו בך מגעיל
  הגב 23.06.19 09:55
 • אורח
  אתה מגעיל בעצמך
  23.06.19 15:14
 • אורח
  חוסר ניסיון של רז קינסטליך: מכר 50,000 דתיים בשביל 200 הומואים ממש לא אלקטורלי אחי תחליף את העוזרים שלך ההומואים
  הגב 23.06.19 09:56
 • אורח
  ממש חוסר ניסיון ראשון זה לא ת"א
  23.06.19 12:26
 • אורח
  הוא ילמד אחרי שהוא יהיה באופוזיציה
  24.06.19 09:19
 • אורח
  בחירות הבאות עושים איחוד איתן שלום+דורון אוזן
  הגב 23.06.19 09:57
 • אורח
  חחחחחח מי הם ????עבר זמנם לא רלוונטים בכלל
  23.06.19 10:33
 • אורח
  חחח? תשאל את רז מי הם, לא נראה לי שהוא מוחק כמוך
  23.06.19 11:10
 • אורח
  בכלל רז לא יהיה רלוונטי בחירות הבאות (433...) פעם הבאה ליאל נגד איתן שלום+דורון אוזן
  23.06.19 11:10
 • אורח
  תתחיל להתרגל לראש העיר למהלך 20 שנה לפחות
  23.06.19 11:47
 • אורח
  אני אתן לך את הטלפון שלו תיצור איתו קשר חחחח
  23.06.19 11:47
 • אורח
  אין עלייך רז אתה בנאדם מקסים
  הגב 24.06.19 08:45
 • אורח
  די ללקקקקקקקקקקקקק
  24.06.19 09:20
 • אורח
  לא נבחר בו פעם הבאה עם אלה הפעילים שלו
  24.06.19 09:20
 • אורח
  למה הייתם צריכים להוריד את דגל הארץ ולהשאיר אותו זרוק בשיחים ?
  הגב 24.06.19 20:16
 • אורח
  אין צורך בכל הפומביות הזו מקווה שכל החולים יבריאו בקרוב
  הגב 25.06.19 07:22

אחרי שלשיכון המזרח סגרו את הבנק גם לתושבי רמת אליהו סוגרים את דלפקי שירות הלקוחות בבנק הפועלים הקרוב והופכים אותו לסניף דיגיטלי. יוסי גולן יו"ר ועד שכונת רמת אליהו "ממשיכים לסגור את כל המוסדות בשכונה ולפגוע בתושבי השכונה המוחלשים"

סניף בנק הפועלים הקרוב ברחוב הנחשול בשכונת נווה ים עומד להפוך לסניף דיגיטלי ללא דלפקי שירות לתושב . יו"ר ועד שכונת רמת אליהו יוסי גולן "מדובר בשכונה המונה 14 אלף תושבים ומתגוררת בה אוכלוסיית קשישים גדולה ועולים חדשים והשכונה סובלת מסגירת כל מוסדות הציבור שהיו בה לטובת השכונות החדשות, כגון 3 בנקים שנסגרו, בתי ספר שנסגרו, סניף קופת חולים נסגר וסניף קופת חולים לבריאות האישה נסגר"

אבי בר | | תגובות: 20
יוסי גולן - צילום דף פייסבוק


הבנקים בארץ נמצאים בתהליך של התכנסות, סגירת סניפים ומעבר לשירות דיגיטלי (שירות בנקאי מלא אך ללא בנקאים אנושיים אלא באמצעות מחשוב). ומי שנפגעים מכך הם בעיקר האוכלוסייה החלשה, קשישים ועולים חדשים שעדיין לא מחוברים לעולם הדיגיטל וזקוקים לשירות אנושי.

בשנה האחרונה היה מאבק ציבורי בשיכון המזרח נגד סגירת סניף הבנק היחידי בשכונה וכעת מתברר לתושבי תושבי רמת אליהו אשר היו להם בעבר 3 בנקים בשכונה וכולם נסגרו ופתחו סניף בנק בשכונה הסמוכה נווה ים, כי גם סניף בנק הפועלים הקרוב ברחוב הנחשול בשכונת נווה ים עומד להיסגר במתכונתו הנוכחות ויהפוך לבנק דיגיטלי שאין דלפקי שירות ללקוחות הבנקים אלא הכל ייערך באופן ממוחשב.

יו"ר ועד שכונת רמת אליהו יוסי גולן שלח השבוע מכתב לראש העיר רז קינסליך בבקשה כי יסייע נגד סגירת הבנק וציין בפניו כי מדובר בשכונה המונה 14 אלף תושבים ומתגוררת בה אוכלוסיית קשישים גדולה ועולים חדשים והשכונה סובלת מסגירת כל מוסדות הציבור שהיו בה לטובת השכונות החדשות, כגון 3 בנקים שנסגרו, בתי ספר שנסגרו, סניף קופת חולים כללית נסגר וסניף קופת חולים לבריאות האישה נסגר.


להלן מכתבו של יוסי גולן

הערה לאחר שליחת המכתב התברר לגולן כי לא מדובר בסגירת הבנק אלא להסבתו לבנק דיגיטלי ובכך הוא לא נותן מענה לאוכלוסייה המוחלשת.


מרכז ראשונים בו שוכן סניף הבנק
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא נורא תמיד דופקים את השחורים/תימנים 😂😂
  הגב 21.06.19 13:24
 • אורח
  לפני שנים שעברו את הסניף היה צריך למחות היכן אסף דעבול נציג השכונה בעירייה האים לשם כך ניבחר. יוסי שתפו פעולה ןתיצרו לחץ על הנהלת הבנק תודה
  הגב 21.06.19 13:27
 • אורח
  לעזאזל ומה נראה להם שאם אני צריך פנקס צאקים להעביר כסף לקבל כרטיס או קוד לכספומט אני יחפש סניף אחר מה השטויות האלה חייב לעשות משהו בנידון בקריית עקרון גם רצו לסגור את הסניף בסוף הם ויתרו והוא נשאר פתוח
  הגב 21.06.19 13:27
 • אורח
  נכון מאוד
  21.06.19 13:58
 • אורח
  דעבול חבר המועצה אולי סוף סוף ידאג שלא יסגרו את הבנקים בא נראה בנתים מי שדואג זה יוסי גולן
  הגב 21.06.19 13:39
 • אורח
  דעבול הלך לשחק שש בש עזבו אותו הוא הפסיד אין חשק לשמוע אותכם
  הגב 21.06.19 13:41
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחח טו אווובבב
  21.06.19 13:49
 • אורח
  קודם כול שהעירייה תסגור את המשרדים מיותרים שלה כמו: מנהלות שיל"ת ברחבי העיר .. ממש מיותר. זה עולה לנו מיליונים !!
  הגב 21.06.19 13:49
 • אורח
  צריך לדאוג למבוגרים שביננו לא כולם יודעים להתעסק עם שאלות מחשב ולא מתאים על כל שאלה שיש יעשו לסניף אחר.....בושה
  הגב 21.06.19 13:54
 • אורח
  בושה וחרפה שהמבוגרים ואנשים שלא יודעים להתעסק עם הבנקים הדיגיטליים צריכים לתת את אמונם באנשים שהם לא מכירים שיוציאו להם כספים או שיעשו בשבילם פעולות בחשבון הפרטי לא לכולם יש משפחה קרובה שיכולה לעזור
  הגב 21.06.19 14:06
 • אורח
  סוגרים רק את שירותי הקופה הבנק ממשיך לתפקד כרגיל.זה מה שקורה שאנשים לא יודעים אתנכל הפרטים.סתם רעש על כלום.
  הגב 21.06.19 14:44
 • אורח
  מר גולן אתה נציג אותנטי של תושבי רמת אליהו חבל שאתה לא יושב במועצת העיר.
  הגב 21.06.19 16:05
 • אורח
  יש ליצן שמתיימר להיות נציג השכונה
  21.06.19 16:06
 • אורח
  זה ממש לא רעש על כלום כי כשתעמוד בבנק ליד הכספומט ותבין כמה אנשים צריכים את העזרה רק בשביל למשוך כסף אולי תבין .לא לכל לאחד יש את המשפחה שתבוא ותעזור לו .והוא צריך להיות תלוי באנשים זרים .
  הגב 21.06.19 16:40
 • אורח
  משהו מסריח פה סגרו מלא כספומטים ובנקים שהיו בשכונות כאלו ואחרות . הכספומטים היחידים שאפשר למצוא קרוב הם כספומטים של פיצוציות שעושקים את האזרחים וגובים 7 שקלים עמלה . זאת שערורייה !!!
  הגב 21.06.19 19:44
 • אורח
  כל שירותי הקופה בכלל הבנקים עומדים להסגר בשנה שנתיים הקרובות.
  הגב 22.06.19 13:49
 • אורח
  חבל בחרנו ברז
  הגב 23.06.19 09:57
 • אורח
  אין על רז גדול מהחיים
  הגב 23.06.19 12:10
 • אורח
  חייבים ראש עירייה ספרדי עוד 4 שנים
  הגב 24.06.19 09:20
 • אורח
  אם הוא ישרוד את הקדנציה הזו בכלל... (4 3 3 )
  24.06.19 09:21

מבזק תאונה בלילה בראשון לציון! רוכב אופניים התנגש בעמוד, מצבו בינוני

פונה לבי"ח אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 0


יום חמישי 20/6 בשעה 22:25 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים חשמליים שהתנגש בעמוד תאורה ברחוב שלמה המלך בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 50 במצב בינוני עם חבלות ראש.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?
אורח
03.02.19 21:30
יש לכם קרקע במושע רוצים למכור או להתקדם צרו קשר 0542235234
אורח
07.02.19 20:32
קרקע במושב יש לנו? יש לנו אוברדראפט מטורף ! איזה קרקע ואיזה נעליים ?
אורח
03.02.19 21:29
מחפש מגרשים בגוש 3650 בכל גודל 0542235234
אורח
28.02.19 03:46
המגרש היחיד שאני מכיר הוא לא בדיוק מגרש זה ארגז חול בגן ילדים ליד הבית אפשר להציע לי מחיר הוגן עבורו?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030
אורח
27.04.19 03:19
בבני עייש להשכרה דירת גן. 4 חדרים משופצת ומרווחת 052-5312811
אורח
24.04.19 20:10
למכירה דירת 3 חד. ברחובות.רח. חיים אליעזר מילצ'ן 2. פרטים..052-2307046
אורח
14.04.19 11:51
להשכרה בצנחנים דירת 4 חדרים מרוהטת ומאובזרת , שירותים ומקלחת כפולים. כניסה מיידית, קומה שניה ללא מעלית. ליצירת קשר bellap@netvision.net.il - 0506479464
אורח
12.02.19 14:06
שלוםהאם אתה מחפש הלוואה דחופה? יש לי חדשות טובות בשבילך! אנו מציעים הלוואות החל 1,000 $ ל 50 מיליון דולר בריבית של 2% בשנה. אנו מציעים הלוואות לפיתוח עסקי, הלוואות אישיות, הלוואה אוטומטית וכו 'אנחנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי.  אם מעוניינים ליצור איתנו קשר בכתובת:דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com WhatsApp: +14062845321בברכה דרק דאגלס easyloanfirm2020@gmail.com
אורח
11.02.19 15:16
דירה 5 חדרים בקרית עקרון רחוב הרצל 16 דירה משופצת , בקרבת גני ילדים ובתי ספר , המרכז המסחרי והמתנ"ס. בקרבת תחבורה ציבורית ומרכז בילו. קומה 4, מחיר: 3200 ש"ח טלפון 055-662-5560
אורח
13.01.19 19:24
יש הצעה לדירת שותפים לא השארת טלפון


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
26.05.19 13:04
שלום לכולם
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.
אורח
24.02.19 05:03
מחפשת עבודה משעה 18:00 ברחובות ההולנדית 0528459275
אורח
10.01.19 15:07
מחפשת עבודה בערב ניקיון משרדים בתים בתי ספר מ6 בערב תודה שושי טלפון 0546965827 להיתקשר בערב


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל