הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מה חש וחושב הנוער ברמת אליהו? 

תלמידת השכונה בנצ'עלם בילילין, יצרה סרט גמר "דרך השכונה שלי" המביא הצצה לחיים האמיתיים של צעירי רמת אליהו... סרטון קצר השווה צפייה

מצורף סרטון פריצה של כנופייה לבית עסק בראשון לציון

מצורף סרטון של תאונת פגע וברח הבוקר בירושלים ופציעה קשה של צעיר והנהג נתפס מסתתר ליד קניון הזהב בראשון לציון

עוד הישג למערכת החינוך העירונית! מועדון האתלטיקה של ביה"ס מקיף ח' בראשון לציון זכה באות ההצטיינות ובפרס של 10 אלף ₪ מטעם התאחדות הספורט של בתי הספר ומשרד החינוך

המועדון שפועל בשיתוף פעולה של מועדון האתלטיקה מכבי הישגים ראשון לציון, הוקם רק לפני 3 שנים והחל לצבור הצלחות בתחרויות הארציות. רק השנה זכה בית הספר באליפות הארצית וכן בקטגוריה של בנות כיתות ט. צוות המועדון כולל את המאמנים/ מדריכים והמורים: הרכז אור מירב, חי כהן, שרית דמלין, ענבל כהן, בן יעקובי, טל סיני ואדם יעקובי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


השבוע (שני) נערך הכנס השנתי של התאחדות הספורט לבתי הספר ומשרד החינוך בו הוכרזו מועדוני בתי הספר המצטיינים של השנה.

את אות ההצטיינות של שנת הלימודים תשע"ט קיבל מועדון בית הספר מקיף ח' בראשון לציון שפועל בשיתוף מועדון האתלטיקה מכבי הישגים ראשון לציון. בית הספר זכה באות ההצטיינות על הישגיו בשנה האחרונה כשזכה באליפות הארצית באתלטיקה של חטיבות הביניים וכן בקטגורית הבנות לכיתה ט'. כמו כן זכה המועדון במענק של 10 אלף ש"ח.

בנימוק לבחירה נאמר : "המועדון מתנהל בצורה מקצועית ונכונה על ידי צוות מוביל וחזק, בביה"ס המוביל להישגים מרובים בין היתר באליפויות ארציות".


הצלחות המועדון לא מפתיע מאחר שבתוך 3 שנים הצליח בית הספר מקיף ח' בעיר להקים את מועדון האתלטיקה הקלה בשיתוף המורים וצוות החינוך הגופני אור מירב וחי כהן. הקמת המועדון הצליחה בזכות תמיכת מנהלות בית הספר רויטל הירשפלד ודרורית אטלסמן. כיום מונה המועדון כ 80 תלמידים ותלמידות במטרה להמשיך לגדול ולהפוך לחממה לגידול ספורטאים מצליחים. המועדון זוכה לתמיכה של החברה עירונית ראשון לציון ואגודת מכבי ראשון לציון באתלטיקה.

הקמת המועדון החלה על ידי המורים לחינוך גופני דרך בנייה של כיתות ספורט לחטיבת הביניים בר לב בשעות אחר הצהריים. הם ערכו מבחנים אישייים ומבחנים מעשיים לתלמידים שהביעו יכולת ורצון להגיע לתוצאות והישגים. השנה אף הצטרף אל הצוות בן יעקובי אלוף ישראל לשעבר ב400 מ' משוכות , בן יעקובי.

צוות המועדון כולל את המאמנים/ מדריכים והמורים: הרכז אור מירב, חי כהן, שרית דמלין, ענבל כהן, בן יעקובי, טל סיני ואדם יעקובי.

צילום: עיריית ראשון לציון


ממועדון מכבי הישגים ראשון לציון נמסר:

"זה הזמן לומר תודה לצוות המאמנים המסור ורכז המועדון אור מירב, לחברה העירונית על התמיכה, מנהלות בית הספר הגברת רויטל הירשפלד ודרורית אטלסמן על שיתוף פעולה יוצא דופן"התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למקיף ח יש גם שם
  הגב 25.06.19 23:52
 • אורח
  האלופים הם הילדים ולא אף אחד אחר להם ורק להם מגיע הפרס
  הגב 26.06.19 00:14
 • אורח
  אם לא הבנת, הפרס שקיבלו זה לילדים (:
  הגב 26.06.19 06:48


סרטון סיכום שבוע be106 ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמידי שבוע אנו מביאים לכם את סיכום השבוע של העיר ראשון לציון עם כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה. השבוע החלטנו להתחדש ולהביא לכם את הסרטון סיכום השבוע שלנו.

לצפייה בסרטון בסלולאר מומלץ להגדיל את הסרטוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבלו את ראש העיר רז קינסטליך גרסת שנת 2049

ראש העיר מצטרף לטרנד אפליקציית FACEAPP החוזה כיצד נראה בעוד 30 שנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
צילום גיא קרן


אפליקציית FACEAPP הפכה לפופולארית בשבוע האחרון לאחר שברחבי העולם החלו מפורסמים בהם שחקנים, כדורגלנים ופוליטיקאים להעלות את תמונותיהם בעתיד - כיצד הם יראו בעוד 30 שנה. גם בישראל הוצפו הרשתות בתמונות של מפורסמי הארץ. גם ראש העיר, רז קינסטליך, החליט להצטרף והעלה את תמונתו בערוץ האינסטגרם שלו שם כתב: "תמיד כאן ותמיד אהיה כאן בשבילכם! גם בעוד 30 שנה"
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחח
  הגב 19.07.19 18:25
 • אורח
  עדיין נראה נהדר חחח
  הגב 19.07.19 18:28
 • אורח
  מצבו טוב… .
  הגב 19.07.19 18:29
 • אורח
  דומה לאולמרט, לא?
  הגב 19.07.19 18:30
 • אורח
  אתה תיהיה עוד המון שנים רק אם תוכיח את תיפקוד בכל הבחינות ומה שלי הכי חשוב זה דיור
  הגב 19.07.19 18:42
 • אורח
  עדיין חתיך
  הגב 19.07.19 18:46
 • אורח
  טרנד מטופש
  הגב 19.07.19 18:55
 • אורח
  חתיך וראש עיר משכמו ומעלה כל הכבוד
  הגב 19.07.19 19:15
 • אורח
  אני עדיין בטרנד הטטריס אתם קופצים מהר מדיי
  הגב 19.07.19 19:24
 • אורח
  הייתי בטוח שאחרי כמה שנים הוא יהפוך להיות דב צור או מינימום דוד ביטן
  הגב 19.07.19 19:40

עיריית ראשון לציון חתמה על הסכם ערים תאומות עם קאונס (קובנה) מליטא וקרמנצ'וג מאוקראינה

במסגרת ההסכם בין הערים, יקודמו תנאים ללמידה הדדית על חיי התושבים להעשרת החיים בערים התאומות. כמו כן הוחלט על שיתוף פעולה וידע בתחומי התרבות, הספורט, החינוך, הבריאות, איכות הסביבה, החברה והתיירות. בהיבט הפנים מערכתי, הוסכם על חילופי שיטות עבודה מומלצות לשיפור איכות הפעילות העירונית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
חטימת הסכם עם העיר קאונס (קובנה)


עיריית ראשון לציון חתמה על הסכם ערים תאומות עם שתי ערים: קאונס (קובנה) בליטא וקרמנצ'וג מאוקראינה. קאונס, המוכרת יותר בשם קובנה היא העיר השנייה בגודלה בליטא. סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי, נשלח בשם ראש העירייה, רז קינסטליך, לחתום על ההסכם עם ראש העירייה, ויסואלדאס מתושיאטיס, שהוא גם הבעלים של קבוצת הכדורסל ז'לגיריס קובנה.במקביל, סגן ראש העירייה, מקסים בביצקי נפגש עם ראש עיריית קרמנצ'וג מאוקראינה, ויטאלי מאלצקי, וחתם עמו על הסכם ערים תאומות.


במסגרת ההסכם בין הערים, יקודמו תנאים ללמידה הדדית על חיי התושבים להעשרת החיים בערים התאומות. כמו כן הוחלט על שיתוף פעולה וידע בתחומי התרבות, הספורט, החינוך, הבריאות, איכות הסביבה, החברה והתיירות. בהיבט הפנים מערכתי, הוסכם על חילופי שיטות עבודה מומלצות לשיפור איכות הפעילות העירונית. יש לציין כי קשרי החוץ שמטפחת ראשון לציון מול הערים התאומות לא מסתיימים בביקורי נימוסים הדדיים אלא עמוק בתוך הקהילות. כך למשל, ההסכם עם העיר הליטאית כבר עבר לפסים מעשיים ויחד עם העיר חארקוב באוקראינה, יקודם פרויקט מחוננים במערכת החינוך.


קאונס (קובנה) וקרמנצ'וג מצטרפת לתשע ערים תאומות נוספות לראשון לציון: למינסטר (גרמניה), סנט פטרסבורג (רוסיה), נים (צרפת), פרשוב (סלובקיה) לובלין (פולין), דברצן (הונגריה), ברשוב (רומניה), גונדר (אתיופיה), טיאנג'ין (סין) וחארקוב באוקראינה. לראשון לציון יש גם ברית עם הקהילה היהודית במטרו ווסט ניו ג'רזי.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

צילום: גיא קרן

"כל חברות וברית של עיר אחרת מהעולם, פותחת עבורנו אפשרויות של שיתוף פעולה, אך חשוב לזכור שבריתות אלו מחזקות גם את מעמדה של ישראל בעיר התאומה ובכלל בעולם. יש לנו ערים תאומות שרחוקות מאתנו אלפי קילומטרים, אבל ברגע האמת הן ניצבות לצידנו, כפי שהיה במהלך מבצע "צוק איתן" שקיבלנו מכתבי סולידריות ותמיכה וכפי שהן התגייסו לקדם את קמפיין השואה לפני מספר חודשים".סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי:

"תודה רבה לראש העיריה, מר רז קינסטליך, אשר העניק לי את הזכות לייצג את עירנו בטקס החתימה עם ראש עיריית קובנה. במהלך שהותנו קיימנו פגישות בהן דנו בשיתופי פעולה בתחומים רבים, אין לי ספק ששני הצדדים יישאו פרי מהסכם זה".סגן ראש העירייה, מקסים בביצקי:

"לא הרבה יודעים שבין ראשון לציון לאוקראינה יש לא רק היסטוריה משותפת, אלא גם קשרי קרבה קרובים, אשר קשורים ביניהם תושבי הערים התאומות. המטרה שלנו היא לחזק את היחסים כלכליים ולקדם שיתוף פעולה בבריאות, חינוך, ביטחון עירוני, טכנולוגיה ועוד".


על הערים התאומות:

העיר קאונס (קובנה)

נוסדה ב-1030 ושוכנת במפגש הנהרות ניימן ונריס, במרחק של כמאה קילומטרים מעיר הבירה וילנה. בתחילת המאה ה-18, נוסד בעיר רובע יהודי ובמפקד האוכלוסין משנת 1897 היו היהודים הקבוצה האתנית הגדולה ביותר בעיר עם למעלה מ-35 אחוז מכלל האוכלוסייה. האוכלוסייה היהודית נהנתה מחיי תרבות עשירים ביותר ובעיר פעלו עשרות בתי כנסת, בתי ספר רבים, בית חולים יהודי ובתי עסק רבים. לאחר הכיבוש הרוסי ועד לכיבוש הגרמני נסגרו מוסדות תרבות וחינוך יהודיים ורוב הארגונים היהודיים הוצאו אל מחוץ לחוק.

כיום העיר מונה כ-290 אלף תושבים והיא בראש וראשונה מרכז לתעשייה, חינוך ומדע. מיקומה הגאוגרפי במרכז ליטא הופך אותה לצומת הדרכים הגדול ביותר במדינה. לעיר יש חשיבות רבה מבחינה לוגיסטית. העיר מחולקת ל-11 רבעים. בזכות יופייה ואתרים שונים בה העיר היא גם מרכז תיירותי חשוב.


העיר קרמנצ'וג

נוסדה ב-1571 ושוכנת לצד נהר הדפיינר ועל הנתיב שבין מוסקבה והים השחור, עובדה שסייעה לעיר בהתפתחותה הכלכלית. ב-1897 מחצית מתושבי העיר היו היהודים ומנו כ-30,000 איש. היהודים השתלבו בחיי העיר והיו גורם רב-משמעות בחיי הכלכלה והמסחר, במיוחד בתחומי הסחר בגרעינים ובעץ וכן בייצור הטבק, תוך שהם מחזיקים בבעלותם כעשר מנסרות-עץ וכמה מפעלי טבק. במלחמת העולם השנייה העיר כמעט ונמחקה על ידי הנאצים, ומרבית הקהילה היהודית הושמדה.

כיום מונה אוכלוסיית העיר כ-225 אלף תושבים והיא אחת מהערים המהוות את מרכז החיים הכלכליים של אוקראינה. בקרבת העיר מצויים מכרות הברזל העשירים באירופה, ויש בה מפעל גדול מאוד לטרקטורים ולשאר מכונות חקלאיות.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד אבל מזה כמה סגנים יש לראש העיר? אחד לא מספיק שבת שלום
  הגב 19.07.19 18:21
 • אורח
  מומלץ לאמץ - את תרבות טיפוח העצים, והשדרות הירוקות ולא הגיזומניה והדשא הסינטטי.
  הגב 19.07.19 19:13

אבי גרייניק ועידן אלתרמן מגיעים במוצ"ש 20.7 להיכל התרבות ראשון לציון עם המופע "ילדים סורגים 2"

עלות: 99 ₪ לרכישת כרטיסים: *3701

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: כפיר זיו


אבי גרייניק ועידן אלתרמן חוזרים לסיבוב שני במופע "ילדים סורגים 2", אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, לאחר עשר שנים הם חוזרים במופע חדש עם מערכונים חדשים ודמויות חדשות. ולא פחות חשוב, עם הדמויות המוכרות והאהובות מנווה חמציצים ופלטפוס.

הם צוחקים על עצמם כהורים ועל ההורים שלהם שעדיין מביכים אותם בגיל 40, על התלות שלהם בסמארטפונים, על ילדים (וכלבים) שזקוקים לריטלין, חרמנות של נשואים, ובעיקר, צוחקים על עצמם כצמד. והכל מבוצע בווירטואוזיות המוכרת של גרייניק ואלתרמן - החלפת דמויות תזזיתית, שירי נונסנס שהם מנגנים ואפילו אקרובטיקה...

המופע יתקיים במוצ"ש 20.7.19 בשעה 21:00 בהיכל התרבות ראשון לציון

עלות: 99 ₪

לפרטים: *3701התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אור ריבק מראשון לציון נבחרה לחניכה מצטיינת של חברת אקספרט כושר קרבי המכינה בני נוער לקראת הגיוס לצה"ל

אור נבחרה כחניכה מצטיינת על פעילותה החברתית והערכית בקבוצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אקספרט כושר קרבי


בימים אלו קיימה חברת 'אקספרט כושר קרבי' את אירוע סוף השנה של פעילות חניכיה בו חולקו מגיני הוקרה לחניכים המצטיינים. באירוע הסיום השתתפו כל הקבוצות מרחבי הארץ בהן רחובות, מזכרת בתיה, ראשון לציון, ירושלים ועוד. באירוע הסיום התחרו החניכים בבוחן צה"ל כצוות שכלל משיכה בחבל, ריצת אלונקות בוחן ווסטים ועוד.


לאחר מכן התקיים טקס חלוקת מגיני ההוקרה לחניכים המצטיינים שנבחרו על ידי מדריכי הקבוצות על פעילותם במשך השנה האחרונה. בין החניכים המצטיינים היה אור ריבק , מקבוצת ראשון לציון המונה 25 חניכים. אור נבחרה כחניכה מצטיינת על פעילותו החברתית והערכית בקבוצה.

חברת אקספרט היא חברה העוסקת בהכנת צעירים לקראת הגיוס לצה"ל. בחברה כיום יש 350 חניכים מרחבי הארץ אשר מתאמנים פעמיים בשבוע.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אורח בחי כיף ראשון לציון! משה פרץ ומשפחתו הגיעו לביקור בחי כיף ראשון לציון

פרץ הגיע לחי כיף כחלק מצילום כתבה לאולפן שישי של חדשות ערוץ 12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: החי כיף


העיר ראשון לציון ממשיכה לקבל אורחים בשעריה. לאחר ביקור שחקני שנות ה80 בסניף ויקטורי, הזמר משה פרץ הגיע לביקור בעיר.

כחלק מצילומים לכתבה של אולפן שישי הגיע משה פרץ יחד עם משפחתו לצילומים בגן החיות העירוני החי כיף.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דניאל פוצטר מראשון לציון זכה במקום השני במקצה של עד גיל 18 באליפות ראשון הפתוחה בסקייטבורד

בנוסף זכה דניאל במקום השלישי במקצה הפול בוגרים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: באדיבות מועדון התדרביום שלישי האחרון אירחה העיר ראשון לציון את אליפות ראשון הפתוחה בסקייטבורד שנערכה בשיתוף מועדון התדר של אגף הנוער תחת מנהל קהילה של עיריית ראשון לציון ובשותפות עם החברה העירונית אגף הספורט וכן איגוד הסקייט הישראלי. ענף הסקייטבורד עובר שידרוג משמעותי בשנים האחרונות ובשנה הבאה שנת 2020 יופיע לראשונה באולימפיאדת טוקיו כענף אולימפי רישמי.


בתחרות התחרו למעלה מ 100 גולשים בכל הגילאים ילדים ועד בוגרים בשתי קטגוריות עיקריות: מקתה הסטריט ומקצה הבריכה.

בין משתתפי התחרות היו נציגים מקומיים מראשון לציון בהם דניאל פוצטר שזכה במקום השני במקצה של עד גיל 18 וגם במקום השלישי במקצה פול בוגרים.

לטענת מועדון התדר האירוע ללא ספק שם את ראשון על מפת הסקייטבורד הישראלי ותורם משמעותית להתפתחות הענף בארץ וקידומו.סרטון מהתחרותהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה אתם מפרסמים ביום שישי ? לא יכולתם לפרסם את זה ביום רביעי או חמישי ?
  הגב 19.07.19 17:13

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

מבזק תאונה בראשון לציון! רוכב אופנוע החליק מצבו בינוני

הפצוע פונה לבית החולים שמיר אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 8


יום שישי 19/7 בשעה 11:50 בסמוך לקניון ראשונים רוכב אופנוע בן 48 שנפצע בינוני טופל ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף ראשון לציון וחובשי מד"א לאחר שהחליק ונחבל בגפיים בסמוך למחלף ראשונים.

הפצוע פונה לבית החולים שמיר אסף הרופא
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלך הקיץ והים !!!
  הגב 19.07.19 12:50
 • אורח
  ממשיכים להשתולל בכבישים !
  הגב 19.07.19 13:04
 • אורח
  יכתיכת זבל זה אבא שלי רכב ניכנס לו לנתיב וזה מה שקרה אז אל תזיין תמוח
  19.07.19 16:19
 • אורח
  כל הכבוד איחוד הצלה נמצאים בכל מקום
  הגב 19.07.19 13:08
 • אורח
  רפואה שלימה בע״ה🙏
  הגב 19.07.19 13:18
 • אורח
  היה לבחור מזל שלא נפגע מרכבים כל הכבוד לאנשים הטובים שעזרו לו ופינו אותו מהכביש ...ניצל בנס השם שמר עליו
  הגב 19.07.19 14:24
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 19.07.19 14:33
 • אורח
  יכול להיות מצב שיום יעבור בלי תאונת אופנוע? בשורות טובות, שבת שלום !!!
  הגב 19.07.19 16:52

קטטה בראשון לציון, פצוע בינוני

פונה לבית חולים שמיר אסף הרופא

מערכת האתר | | תגובות: 18


יום שישי 19/7בשעה 10:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על קטטה ברחוב מורדי הגטאות בשכונת שיכון המזרח בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 40 במצב בינוני עם פציעה מדממת בראשו.התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטוח על מקום חניה !!!בשיכון המזרח רוב השכנים ברוגז ובריב בגלל חניה !!!
  הגב 19.07.19 11:11
 • אורח
  כל כך נכון.יש מצוקת חניה היסטרית בעיר הזו...כל משפחה יש לה כמה מכוניות מאלצת את אלה שיש להם רכב אחד להחנות רחוק ,לא הוגן וככה מתחילה מריבה....
  19.07.19 12:18
 • אורח
  ואגב לא רק בשיכון המזרח יש מריבות וברוגז בין שכנים בגלל חניות....גם במרכז העיר...שכונת אברמוביץ
  19.07.19 12:19
 • אורח
  אם ברוגז בגלל חניה אז כל ראשון ברוגז. מה שנעשה בעיר הזאת זה גועל נפש. אין לי מושג איך בסקר שעשו תושבי ראשון "המרוצים ביותר". ולמען ההגינות, זה לא תוצר של ראש העיר הנוכחי שעד כה עושה עבודה לא רעה בתקווה שימשיך ככה
  הגב 19.07.19 11:23
 • אורח
  מפונקים רוצים להחנות מטר מהבית אני כבר 10 שנים מחנה 300 מטר מהבית ולא מתלונן
  הגב 19.07.19 11:31
 • אורח
  אולי תחשוב קצת בהיגיון!!!! יש אנשים עם תינוקות עם קניות נכים בהריון מבוגרים חולים שהמרחק של 300 מטר קשה להם!!!!! מן הסתם שחניה ליד הבית מקלה הרבה יותר מללכת ברגל! תחשוב לפניש אתה מגיב! זה שלך קל ללכת 300 מטר לא לכולם זה קללללל
  19.07.19 12:29
 • אורח
  חברים קצת איפוק לא יזיק לכולם בואו נראה דברים חיוביים ואותם נפרסם
  הגב 19.07.19 11:40
 • אורח
  בואו אליי תקבלו חנייה חינם. מתוך 5 חניות, תמיד 3 פנויות
  הגב 19.07.19 12:19
 • אורח
  הלוואי אצל כולם לא רק אצלך
  19.07.19 12:31
 • אורח
  ניראה לי מריבה בקיוסק כול השיכורים שם מהבוקר
  הגב 19.07.19 12:32
 • אורח
  בכל ראשלצ יש מצוקת חניה
  הגב 19.07.19 13:19
 • אורח
  בכל ראשון יש גם שיכורים בלי סוף
  הגב 19.07.19 13:43
 • אורח
  רק פושעים
  הגב 19.07.19 14:35
 • אורח
  מורדי הגיטאות רחוב בעייתי. במיוחד ביום שישי. כמו שכונת התקווה
  הגב 19.07.19 14:44
 • אורח
  אין מצוקת חניות בכל בית בשיכון יש2 יח דיור להשכרה בגלל זה יש מלא מכוניות ודירים שלא מדווחים לעיריה תוסיפו את כל זה למצוקת הדיור והחניה ותקבלו מאיפה כל הרייב והבלאגן הגיע הזמן שראש העיר יכנס לעובי הקורה ויטפל בנושא מהשורש בכל היח דיור הלא חוקיות ודרך אגב בגלל תנופת הבניה במזרח ראשון מלא עובדים סינים שוכרים יח דיור בשיכון ןמורדים את מחירי הדירותיש אפילו סינים משכירים מיטות 10סינים בחדר ממש בושה שראש העיר לא מטפל בבעיה הזאת
  הגב 19.07.19 15:25
 • אורח
  אני גר במערב ראשון וגם פה יש מצוקת חנייה כל העיר הזו נהייתה יותר גרועה מתל אביב!
  הגב 19.07.19 17:16
 • אורח
  בקיוסק ליד הפיצה בשיכון מקום מגעיל בכניסה כול השיכורים
  הגב 19.07.19 20:28
 • אורח
  צודק נמאס מהמקום הזה
  הגב 19.07.19 20:29

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
19.07.19 11:46
ברח חלוצי יסוד המעלה מצב החניות קטסטרופה אנשים חונים בצורה המסכנת את המעבר בכביש לרכב כמו כן חניות לא מסומנות ואנשים חונים בניגוד לשילוט נא להגביר את הפיקוח במקום בברכה הדיירים במקום
אורח
17.07.19 16:48
שלום רב אני גרה בראשון לציון בשכונת חתני פרס נובל .. כבר הרבה זמן אנחנו סובלים ממכת יתושים .. אי אפשר לצאת לגינה כוון שיש כמויות מטורפות של יתושים במקום.. פניתי לעיריית ראשון לציון , הגיעו נציגי הערייה ולא נתנו מענה לבעיה .
אורח
16.07.19 21:47
מפעילות הקייטנה הבית של מיכל מקסימות ומוכרות מאוד ביבנה . הן מוכנות לקבל אותנו ההורים אם נגיע כקבוצה במחיר מיוחד . מהרו להירשם .
אורח
15.07.19 10:17
השעה 10 בבוקר ותאורת הרחוב בשכונת כרמים דולקת ברציפות ... למה הבזבוז המיותר של אנרגית החשמל מה גם שזה על חשבון תושבי העיר.!!!!!
אורח
13.07.19 13:39
יש הרבה מכוניות נטושות בעיר שחונות ותופסות מקום חניה יקר וכמובן גם ללא טסט נא לטפל בתופעה המתרבה הזאת
אורח
13.07.19 09:15
שלום שלחתי בקשה לדאוג לילדים שאוהבים על אופנים ורופאים חשמליים למסלול לאופניים ולא לרשום דוחות לבאים מכיון קניון הזהב עד המרכז עד שלא ימצא פתרון תודה רבה שלומי גן נחום
אורח
12.07.19 09:21
צריך להסדיר חניה לתושבים באזור המרכז בחניון של היקב. אחרי השעה שש למצוא חניה באזור הרחובות סוקולוב, סמילנסקי, אהרון קרון, גלוסקין והסביבה זה פשוט קשה מאוד. בתל אביב הגיעו להסדרים עם חניונים פרטיים לרווחת התושבים שהם יכולים להחנות עד השעה 08:00 ללא תשלום . אנחנו במצוקת חניה נוראיתתתתתת
אורח
10.07.19 17:34
אני תושבת מערב העיר מרגישה שהעיריה החליטה להזניח אותנו לעומת שאר תושבי העיר ובעיקר בקטע התחבורתי. ניפגשנו לפני 3 חודשים עם ראש העיר וביקשנו ממנו לדאוג להחזיר לנו את קו 175 שנסע ממערב העיר לתל אביב וזאת לאחר שביטלו את הקו. הוא הבטיח ועד חרגע זה לא נעשה כלום. פשוט מצפצפים עלינו. אני בחרתי בראש העיר ושכנעתי גם חברים ומשפחה שיעשו כן אבל לצערי אני מרגישה מופקרת ואף אחד לא מתייחס אלינו.
אורח
15.07.19 17:47
מצטרפת לבקשה גם להחזיר את קו 175 בכיוון ההפוך לטובת העוהדים שצריכים גם לחזור מתל אביב בסוף היום


הפתעה למבלים בברנרד בראשון לציון! בני גנץ הגיע לבלות... מצורף סרטון

דיווחים בוואטסאפ האדום 0-585-585-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 15


המועמד לראשות הממשלה ויו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ הגיע לפני זמן קצר חמישי 18/7 שעה 22:10 בהפתעה לברנרד ברוטשילד ראשון לציון להפתעת המבלים במקום

סרטון קצר מהביקור
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז מה?
  הגב 18.07.19 22:51
 • אורח
  נכון מאד! אז מה??
  19.07.19 07:54
 • אורח
  ו?
  הגב 18.07.19 22:58
 • אורח
  כחול לבן,לבן כחול באנו להחליף את השילטון הגנב.
  הגב 19.07.19 00:34
 • אורח
  אחלה של בן אדם ואישיות
  הגב 19.07.19 08:07
 • אורח
  איזה מלך
  הגב 19.07.19 08:12
 • אורח
  לא
  הגב 19.07.19 09:43
 • אורח
  מענין את התחת
  הגב 19.07.19 10:09
 • אורח
  מפלגה של כל הנפלטים שמחפשים לעבוד עלינו לא יעזור.
  הגב 19.07.19 10:30
 • אורח
  איך שהוא נראה אתמול ואיך שהאנשים הגיבו אין לו סיכוי
  הגב 19.07.19 11:12
 • אורח
  יו יו יו יונית
  הגב 19.07.19 12:11
 • אורח
  המקום הזה מזמן חייב לקבל צו סגירה.
  הגב 19.07.19 12:12
 • אורח
  למה ???מה הסיבה ??? נקווה שזאת לא סגירת חשבונות !!!או תחרות !!!
  19.07.19 13:08
 • אורח
  חייב סגירה
  19.07.19 18:01
 • אורח
  לך תעשה חמוצים
  הגב 19.07.19 17:27

קבלו סרטון הצצה לפארק נינג'ה ישראל שיפתח את שעריו ביום שבת 20.7 בבית מכבי ראשון לציון

בנוסף תתקיים תחרות על התואר אלוף ראשון המיועדת לגילאי 16+ הזוכה יזכה להשתתף באודישנים לתוכנית הטלויזיה שצילומי העונה החדשה החלו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: רועי ברקוביץ


ביום שבת הקרוב יפתחו שערי בית מכבי בראשון לציון, שם הוקם פארק נינג'ה ישראל הרשמי, כחלק מ 4 פארקים שהוקמו ברחבי הארץ. הפארק יהיה פתוח עד לסוף אוגוסט בו יוכלו התושבים בכל הגילאים (מגיל 6 ועד מבוגרים), ליהנות ממאות מטרים של מסלולים ועשרות מתקני נינג'ה ביניהם מתקני הנינג'ה האייקונים: הקיר המעוקל, הסטפרים, צינור הטבעות, הגשר השבור, הקורה המתהפכת ועוד מגוון רחב של פעילויות נינג'ה לכל הגילאים.

בנוסף תתקיים תחרות על התואר אלוף ראשון המיועדת לגילאי 16+ ובזוכה יזכה להשתתף באודישנים לתוכנית הטלויזיה שצילומי העונה החדשה החלו. הגמר הגדול יתקיים ב 29.7 .

שעות פעילות: הפעילות בפארקים מתבצעת בסבבים, כרטיס לפארק הינו לסבב פעילות של שעתיים:

ימים א' עד ה'

10:00, 12:30, 15:00, 17:30 ו20:00. הסבב של 20:00 מיועד לנוער ובוגרים (מגיל 14 ומעלה) בלבד.

יום ו'

10:00, 12:30, 15:00

יום שבת

10:00, 12:30, 15:00, 17:30 ו20:00. הסבב של 20:00 מיועד לנוער ובוגרים (מגיל 14 ומעלה) בלבד.


קבלו הצצה למתחם הנינג'ה שנבנה בראשון לציון:

סרטון: פארק נינג'ה ישראל הרשמי


שימו לב!

הכניסה למתחם פעילות הנינג'ה מותאמת לילדים מגיל 6 ועד בוגרים. ילדים עד גיל 6 יכולים ליהנות מפינת ה"ג'ימבונינג'ה" (ג'ימבורי בסגנון נינג'ה).

מומלץ להגיע בבגדי ספורט נוחים לפעילות כמו כן הכניסה למתחם בנעליים סגורות בלבד.

הורה מלווה מחויב בכרטיס (מלווה = הורה שנכנס לשטח ההיכל).

ילד עד גיל 8 חייב בהורה מלווה.


עלות: מחיר מלא 99 ש"ח

הנחה לתושבי ראשון לציון: כרטיס בעלות 69 ש"ח

לפרטים נוספים: https://2207.kupat.co.il/show/ninjarishon

או בטלפון 2207*

פארק הנינג'ה בראשון לציון יוקם בבית מכבי הנמצא ברחוב גולדה מאיר 9 (מול התחנה המרכזית החדשה)התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

אינדקס בעלי מקצוע

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

247 תלמידי חטיבות הביניים והתיכונים בראשון לציון סיימו את קורסי הקיץ של של"ח במשרד החינוך

בקורסים השונים לוקחים חלק תלמידי כלל המגזרים במחוז: מבתי ספר ממלכתיים, מהחברה הערבית ומהחמ"ד. מלבד החוויה וההכשרה המעצימה בתחומי ידיעת הארץ ומנהיגות בהם עוסקים הקורסים הם מהווים הזדמנות לבני הנוער להכיר בני נוער אחרים מחברות שונות, ללמוד ולהתחבר לחלקים נוספים בחברה הישראלית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מחוז מרכז משרד החינוך


בימים אלו מסיימים מעל ל-1,500 תלמידי מחוז מרכז במשרד החינוך את קורסי השל"ח ברמות השונות – קורס מש"צים, קורס מש"צים מתקדמים וקורס סיו"ן. את העיר ראשון לציון ייצגו בטקס הסיום החגיגי 247 תלמידים ממוסדות החינוך בעיר.

של"ח (שדה, לאום, חברה וידיעת הארץ) הינו תחום חינוכי-לימודי, המרכז את מכלול הפעילות החינוכית להכרת הארץ ואהבת המולדת שמתקיימת בבית הספר. פעולות השדה משולבות עם פעולות בכיתה, כך שחוויות השדה הופכת לחלק מתהליך חינוכי מתמשך במסגרת בית הספר. המטרה היא להביא את התלמידים לידי הכרת הארץ, בדרך שתחזק את אהבת המולדת ותצמיח אזרח ישראלי פעיל ומעורב.

בקורסים השונים לוקחים חלק תלמידי כלל המגזרים במחוז: מבתי ספר ממלכתיים, מהחברה הערבית ומהחמ"ד. מלבד החוויה וההכשרה המעצימה בתחומי ידיעת הארץ ומנהיגות בהם עוסקים הקורסים הם מהווים הזדמנות לבני הנוער להכיר בני נוער אחרים מחברות שונות, ללמוד ולהתחבר לחלקים נוספים בחברה הישראלית.בטקס מרשים ומרגש ביותר באנדרטת הנח"ל בהשתתפות אלפי הורים ובני משפחה, באירוע של קרוב ל-3000 אנשים קיבלו בוגרי הקורס את תעודת המש"צים. בשבועיים של הקורס, בוגרי כיתות ח', חוו המש"צים קס"ם (קושי, סיבולת מאמץ) ולמדו כי יש בהם כוחות ובכוחם להשפיע ולתת גם לאחרים.באותו שבוע סיימו גם 560 בוגרי ט' את קורס המש"צים המתקדם. שנה הבאה יצטרפו הבוגרים להנהגת המש"צים המחוזית. הנהגה שפועלת במהלך השנה ביזמות חברתית ותהווה את שדרת המנהיגות של הקורסים השונים.


השבוע יסיימו 250 בוגרי כיתות י' את קורס סי"ון (סיור וניווט). בקורס לומדים ומתנסים במיומנויות שונות של התמצאות בשטח. הקורס מאתגר הן בהיבט הפיזי והן בהיבט האישי-חברתי, ומזמן לחניכים התנסות בניהול עצמי, בישול עצמי, לינת שטח ומסלולי ניווט ארוכים ומאתגרים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מה חש וחושב הנוער ברמת אליהו? תלמידת השכונה בנצ'עלם בילילין, יצרה סרט גמר "דרך השכונה שלי" המביא הצצה לחיים האמיתיים של צעירי רמת אליהו... סרטון קצר השווה צפייה

בנצ'עלם טוענת כי היא רצתה להראות שיש דברים טובים בשכונה למרות המציאות הקשה. ובעיקר ניסתה להבין מדוע למרות כל הפעילויות בשכונה הנערים לא רואים עתיד בשכונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
צילום: נתיב האולפנה


השנה החליטו במגמת הקולנוע נתיב האולפנה בראשון לציון, לעשות פרוייקט של סרטים דקומנטרים. רכזת המגמה, רחלי קינד, פנתה אל התלמידות ואמרה להם לחשוב על איזה רעיון/ נושא שחשוב להן ואותו הן רוצות לתעד. בנצ'עלם בילילין, תלמידת המגמה החליטה לעשות את הסרט "דרך השכונה שלי", אשר ידבר על השכונה בה היא גרה ואוהבת - רמת אליהו.

בנצ'עלם טוענת כי היא רצתה להראות שיש דברים טובים בשכונה אבל המציאות בה קשה. היא בעיקר ניסתה להבין מדוע למרות כל הפעילויות בשכונה מתפספסים הנערים שלא רואים עתיד בשכונה. היא מוסיפה ואומרת כי לשכונה יש הרבה סטיגמות ובעזרת הסרט היא רוצה לתת לאנשים הצצה למציאות האמיתית של תושביה, שלא רק דברים רעים קורים בה אלא גם את נק' האור עם הרבה דברים טובים, בהם פעילויות, תנועות הנוער ופעילות הפעיל החברתי טל נאור, שעוסק בקידום הצעירים והתושבים. בנצ'עלם פנתה אל טל נאור, והצטרפה למפגש משותף שקיים ונועד לעורר שיח ומציאת פתרונות, עם צעירים בשכונה. תגובות הצעירים היו שחוץ מהכדורגל אין להם מה לעשות בשכונה, אבל ז שאלו את הנערים אז מה תרצו לעשות, איך אפשר לשפר? ובין הפתרונות שהועלו להרחיב את הפעילויות בשעות הפנאי והערב

בנוסף, היא יצאה אל השכונה ונפגשה עם צעירי השכונה אשר סיפרו על החוויות שלהם וילדותם בשכונה. בסרט הם מדברים בעיקר על הקושי להתפתח בשכונה ובעיקר חזר על עצמו המשפט: כי את הילדים שלהם הם לא יגדלו בשכונה. אחד הנערים אף אמר שהוא הגיע למצב שלו בגלל השכונה וכי אם היה גדל וגר בשכונה אחרת הכל היה אחרת.

המסר של בנצ'עלם הוא לא לוותר ולא להגיד זו המציאות ואין מה לעשות אלא היא חושבת כי כל אחד יצליח אם הוא ייקח את עצמו בידיים.הסרט: דרך השכונה שליאת הסרט שקבל תגובות טובות מהתושבים יצרה בנצ'עלם יחד עם התלמידות אלינור סמאיי ומאור שרעבי. והוא הוגש בימים אלה להתחרות בתחרות סרטי חמ"ד "יצירה צעירה" שעתידה להתקיים בדצמבר 2019.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על טל נאור תותח אמיתי
  הגב 18.07.19 20:58
 • אורח
  וואו איזה סרט מרגש מדהים
  הגב 18.07.19 20:59
 • אורח
  אז גם אני מרמת אליהו וגם אני גדלתי פה היום אני כבר בן 35 אבל פה מגיל 10 ולא חסר בחורים מהדור שלי ברמת אליהו שהגיעו לדרך הרעה ועובדה אני יצאתי בן אדם טוב שלא התפתה לדברים הרעים ואני לא היחיד מהדור שלי אז נכון שלגור בשכונת מצוקה זה לא קל אבל הרבה מהתפתחות הנער/ה תלוי בהם קודם כל משפחה טובה ואחר כך גם בטחון עצמי לא להגיע לתהום
  הגב 18.07.19 21:01
 • אורח
  לייק. מזדהה.
  18.07.19 21:13
 • אורח
  ישר כוח לטל היחיד שעושה לשכונה
  הגב 18.07.19 22:12
 • אורח
  וואו איזה סרט מרגש וטל אתה אדם פשוט מדהים
  הגב 18.07.19 22:14
 • אורח
  בנצי ישר כוח גדול סרט יפייפה וטל צדיק ממש כל הכבוד
  הגב 18.07.19 22:17
 • אורח
  תעלו ותצליחו. כל הכבוד לעיריית ראשל"צ ובפרט לטל.
  הגב 19.07.19 11:41
 • אורח
  צריך להפיץ את הסרטון מרגש וחשוב לחשוף אותו לרבים....
  הגב 19.07.19 11:50
 • אורח
  ממש מרגש
  הגב 19.07.19 12:00

משמר הסבתות בראשון לציון ! ראש העיר רז קינסטליך, בודק בימים אלו אפשרות חוקית להקמת קבוצת סבתות מתנדבות שיוכלו לצפות בסרטוני מצלמות האבטחה בגני הילדים (לא של נכדיהן) ולוודא שאין בהם מקרי התעללויות

לאחרונה קיבל ראש העיר פנייה מסבתות בעיר אשר הודיעו כי הן מוכנות להתנדב ולצפות בסרטוני האבטחה בהתנדבות (יש לציין כי לא בגנים בהם נמצאים בני משפחתן) של כל הגנים בראשון לציון. ראש העיר הבהיר כי על פי החוק הגישה לסרטונים היא אך ורק למשטרת ישראל ולכן הוא יבדוק מול הגורמים המשפטיים באם ניתן להכשיר זאת חוקית ואם כן ראשון לציון תהיה הראשונה בארץ שתיישם זאת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 19
הפגנת ההורים ב7.7.19


במסגרת סבב השכונות אותו מקיים ראש העיר, רז קינסטליך, נערך אמש (שני) מפגש עם תושבי שכונת רמב"ם. אל המפגש הגיעו מובילות מאבק ההורים בראשון לציון לפיקוח על גני הילדים בגילאי 0-3 , אשר בקשו לקבל מענה מראש העיר על התוכניות ודרכי הפעולה אותם מתכננת העירייה לעשות. כפי שפורסם לאחרונה דיבר ראש העיר על כוונת העירייה להציב במעונות היום של החברה העירונית מצלמות החל מספטמבר הקרוב.

בנוסף הודיע קינסטליך על בדיקת אפשרות של הקמת קבוצת סבות מתנדבות אשר יצפו בסרטוני הגנים ( חשוב לציין לא בגנים בהם נמצאים נכדיהן). על היוזמה אחראיות קבוצת סבתות תושבות העיר שפנו אל ראש העיר בהצעה שכאמור נשקלת בימים אלו על ידי הגורמים המוסמכים מאחר וקיים האיסור בחוק המאפשר את הצפייה בסרטונים רק למשטרת ישראל.

רז קינסטליך אמר במידה והדבר יתאפשר הוא יהיה הראשון לאמץ את הרעיון ולהוביל את הוצאתו לפועל.

להלן הודעתו של רז קינסטליך:
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני לא סבתא ואשמח להתנדב.
  הגב 18.07.19 19:21
 • אורח
  באר בלתי נדלית של רעיונות!!!! כל הכבוד. חזק ואמץ. בהצלחה
  הגב 18.07.19 19:22
 • אורח
  מוכנה פיסית לשמור בתוך הגן לא דרך המצלמה שמי חמדה פוקס בפיס חמדה דפן פנסיונרית משרד החינוך.
  הגב 18.07.19 19:27
 • אורח
  זה גם רעיון טוב !!
  19.07.19 13:19
 • אורח
  אשמח להתנדב כגננת לשעבר. למי פונים . ???
  הגב 18.07.19 19:30
 • אורח
  אשמח להתנדב היות ונכדיי לא לומדים בראשון לציון
  הגב 18.07.19 19:36
 • אורח
  אני רוצה מאד
  הגב 18.07.19 19:36
 • אורח
  אשמח מאוד
  הגב 18.07.19 19:43
 • אורח
  מזה בדיחה?
  הגב 18.07.19 19:49
 • אורח
  אשמח
  הגב 18.07.19 19:52
 • אורח
  יוזמה מבורכת שאפו גדול לראש העיר
  הגב 18.07.19 20:15
 • אורח
  יוזמה ברוכה. זה לא חייב להיות רק סבתות.
  הגב 18.07.19 20:56
 • אורח
  רעיון גאוני ראש עיר עם ראש על הכתפים
  הגב 18.07.19 20:57
 • אורח
  אין מילים על ראש העיר הזה.
  הגב 18.07.19 21:53
 • אורח
  מלך העולם
  הגב 18.07.19 22:20
 • אורח
  אשמח להתנדב
  הגב 18.07.19 22:35
 • אורח
  יוזמה יפה, אבל קצת הזוי שסבתות צריכות להיות תצפיתניות כדי שלא יתעללו בילדים...
  הגב 18.07.19 23:09
 • אורח
  זאת המציאות
  19.07.19 00:17
 • אורח
  אשמח
  הגב 19.07.19 12:01

על רקע מקרי ההתעללות בילדים התכנסה הועדה לקידום בטיחות ילדים של עיריית ראשון לציון בראשות המשנה לראש העיר, אפרת אברמוביץ'

הישיבה התקיימה בהשתתפות ראש העיר רז קינסטליך שדיבר על חשיבות הועדה ואמר: "אנחנו צריכים את הועדה הזו, אנחנו רוצים לשמוע אתכם. אני לא מתבייש לשמוע ולא מתבייש ללמוד. כל החלטה שאנחנו מקבלים כאן היא עבור היקרים לנו מכל".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע התקיימה ישיבת היגוי רבת משתתפים בנושא מוגנות ילדים בעיריית ראשון לציון. על רקע מקרי ההתעללות בילדים בראש העין, פתח תקווה ונס ציונה, התכנסה השבוע הועדה לקידום בטיחות ילדים בעירייה בראשות המשנה לראש העירייה, אפרת אברמוביץ'.

מטבע הדברים, חלק מהדיון הוקדש לנושא המוגנות בגני הילדים הפרטיים שבהם אין פיקוח.

על פי נתוני "בטרם" חופשת הקיץ מזמנת סכנות רבות לילדים. מזג האוויר החם, השינוי בשגרה המשפחתית ושעות הפנאי הרבות חושפים את הילדים לסיכונים שונים. הועדה עסקה בין היתר בסכנות השונות כמו טביעות ילדים בבריכות השחייה הפרטיות , שכחת ילדים ברכב, מקרי פציעה חבלה וכוויות, הרעלה מחומרי ניקוי ,נפילה מגובה ועוד.


בימים אלו מינהלות שירות לתושב ברחבי העיר החלו בהרצאות חינמיות לתושבים בנושא עזרה ראשונה. כמו כן מתקיימות הצגות חינמיות כדי להטמיע את נושא הבטיחות אצל הילדים.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני חושב שזו אחת הועדות החשובות בעירייה ולפי הנוכחות המרשימה כאן, אני לא היחיד שחושב כך" אמר קינסטליך והוסיף: "אנחנו צריכים את הועדה הזו, אנחנו רוצים לשמוע אתכם. אני לא מתבייש לשמוע ולא מתבייש ללמוד. כל החלטה שאנחנו מקבלים כאן היא עבור היקרים לנו מכל".


אפרת אברמוביץ', המשנה לראש העירייה ויו"ר הועדה:

"אני רואה חובה לקדם את הנושאים החשובים לכולנו , בטיחות ילדים. עיריית ראשון לציון בחרה לתת לנושא הזה מקום בסדר ביום העירוני ואנו היום בהנהגת העיר החדשה מרחיבים את הפעילויות הרבות הנעשות להכשרת אנשי מקצוע לחינוך הילדים ולהעלאת מודעות ההורים. ראשון לציון מתכוונת לנקוט בפעילויות נקודתיות רבות ולתת להן מטריה עירונית במשמעות של עיר מקדמת בטיחות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פועל נפל מחומה בראשון לציון מצבו בינוני

פונה לבית החולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 2


יום חמישי 18/7 בשעה 13:04 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנפל מחומה בגובה 2 מטר ברחוב שדרות היובל בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר בן 39 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

מצורף סרטון פריצה של כנופייה לבית עסק בראשון לציון

קרדיט לסרטון – בשיתוף שי אסולין

אבי בר | | תגובות: 7מצורף סרטון פריצה של כנופייה לבית עסק ביום שלישי 16/7 בסביבות השעה 02:20 לפנות בוקר בקניון ערי החוף הצמוד לקניון הזהב
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדובר בצעירים אתיופים, אחר כך שואלים למה יורים בהם
  הגב 18.07.19 10:53
 • אורח
  איפה אתה רואה אתיופים?? טמבל אל תאשם אף אחד
  18.07.19 10:56
 • אורח
  מי שגונב יקבל את העונשו מה רק אתיופים שודדים.
  18.07.19 10:57
 • אורח
  אולי זה הבן שלך או שזה אתה,שמאמשים אחרים,אמן אלוקים ישלח לך יסוריים שחורים של 7שניים אמן.
  18.07.19 11:15
 • אורח
  נכון זה רק אתיופים צעירים
  18.07.19 16:20
 • אורח
  מה גנבו שם
  הגב 18.07.19 11:15
 • אורח
  אוי תפסיקו להאשים רק אתיופים תפסיקו ליהות גזענים נגד האתיופים לא רק אם חפים מפשע
  הגב 19.07.19 13:21

עיריית ראשון לציון מתכוונת להפעיל שירות הדרכות וייעוץ למסגרות החינוך בעיר בנושא אלרגיות מסכנות חיים

על פי התכנון הפעילות תתקיים במוסדות בהם יש ילדים עם אלרגיות מסכנות חיים בשעות הבוקר ואחר הצהריים/ערב לצוותי המסגרות וכן להורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ממשיכה בפעילות להעלאת המודעות לנושא האלרגיה בקרב הילדים. לאחר הצבת השלטים בגנים הציבוריים מתכננת כעת העירייה להכניס את הפעילות למוסדות החינוך בעיר. במסגרת הפעילות יועברו למסגרות החינוך בהן: בתי ספר יסודיים, גנים ומועדוניות שירותי ייעוץ הדרכה וליווי בנושא אלרגיות מסכנות חיים.

הפעילות תכלול :

הדרכת צוות המסגרות וליווי ההורים בהם נמצאים ילדים עם אלרגיות מסכנות חיים.

הצוות יקבל הרצאות והדרכות.

ייעוץ של צוותי הגנים לחינוך המיוחד.

בניית תפריטים לארוחות המוגשות לילדי המסגרות.

הפעילות תתקיים בהיקף של 10 שעות שבועיות בשעות הבוקר ואחר הצהריים/ערב וכן בזמן חודשי הקיץ כחלק מהיערכות לפתיחת שנת הלימודים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 22.8 הפרוייקט של רביבו יארחו את אגדות הזמר הים תיכוני דקלון, חיים משה, זהבה בן, ישי לוי ועוד בלייב פארק ראשון לציון

המופע " אגדות נרקמות בלילה", הוא מופע מחווה למיטב זמרי המוזיקה הים תיכונית, עם מיטב הלהיטים, בו גם יוצג וידאו ארט שייקח את הקהל למסע אל העבר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפרוייקט של רביבו מציין 7 שנות פעילות ולכבוד המאורע הם יערכו מופע מחווה לאגדות הזמר הישראלי הים תיכוני. במופע "אגדות נרקמות בלילה", יארחו השלישיה את אבנר גדסי, דקלון, זהבה בן, חיים משה, ישי לוי, מרגלית צנעני ושימי תבורי, וישירו את מיטב הלהיטים המוכרים והאהובים.

המופע יתקיים ביום חמישי 22.8.19 בשעה 19:30 ( פתיחת דלתות) בלייב פארק ראשון לציון

עלות: החל מ219 ₪

לפרטים נוספים: 9080*התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 28.7 יתקיים בהיכל התרבות ראשון לציון המופע "מפצח האגוזים" - קרקס תיאטרלי על קרח של "קרקס על הקרח ממוסקבה"

המופע מבוסס על האגדה הידועה מאת הופמן עם המוזיקה האהובה והמוכרת של צ'ייקובסקי. על הבמה יוצגו פעלולי קרקס מרשימים ויוצאי דופן והקהל יזכה למופע שהוא שילוב הרמוני של קרקס, תיאטרון והחלקה על הקרח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אנדריי סמירנוב


"קרקס על הקרח ממוסקבה" חוזר לארץ אחרי ההצלחה האדירה עם המופע "מלכת השלג" בחורף האחרון. הפעם יעלו אמני הקרקס לראשונה בישראל את "מפצח האגוזים", מופע קרקס תיאטרלי על הקרח, שיפיג את החום הלוהט של הקיץ הישראלי.

המופע מבוסס על האגדה הידועה מאת הופמן עם המוזיקה האהובה והמוכרת של צ'ייקובסקי. על הבמה יוצגו פעלולי קרקס מרשימים ויוצאי דופן והקהל יזכה למופע שהוא שילוב הרמוני של קרקס, תיאטרון והחלקה על הקרח.


"מפצח האגוזים" יעלה בכמה ערים ברחבי הארץ ובהם בהיכל התרבות בראשון לציון. הסיפור של "מפצח האגוזים" הוא קסום ומרגש ועוסק בכוחה של האהבה, המסוגלת להפוך אפילו צעצוע לנסיך. המסר הזה והאופטימיות הנובעת ממנו, משקפים את הגישה הייחודית של צוות אמני "קרקס על הקרח ממוסקבה". הם לא רק כישרוניים בצורה מעוררת התפעלות, הם מביאים את הייחוד שלהם והחשיבה מחוץ לקופסא שמאפיינת אותם אל המופע עצמו, ש"פלא" היא ההגדרה המתאימה לו ביותר. הקהל חש בפלא ובקסם כשהוא צופה במופע שאינו שבלוני ומשלב שלל אמנויות וטכניקות. התחושה מועצמת כשהקהל שמגיע לאולם מהקיץ הישראלי הלוהט, זוכה להרגשה של צינון כשהוא צופה במופע על קרח שמשלב גם שלג אמיתי שיורד על הבמה.


בניגוד למופעי בלט, העלילה מועברת לצופים מספרת, דבר שמאפשר לכל אחד להבין את המתרחש, מבלי שההורים צריכים לתווך בין המתרחש על הבמה לילדיהם הצעירים.


קטע קצר מהמופע:המופע יתקיים ביום ראשון 28.7 בשעה 18:00,בהיכל התרבות ראשון לציון

המופע מותאם לכל המשפחה וילדים מגיל שנתיים.

עלות כרטיסים: 135-235 ₪.

לרכישה: באתר קופת בראבו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מלי בן משה, נבחרה לכהן כראש מינהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון

מלי בן משה תחליף בתפקידה את נעמי אחימור שיצאה לגמלאות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דף הפייסבוק של מלי בן משה


עיריית ראשון לציון הודיעה כי מלי בן משה תכהן כראש מינהל לשילוב חברתי. מלי תחליף בתפקידה את נעמי אחימור, שפרשה לגמלאות. מלי בן משה זכתה במכרז לתפקיד עליו התמודדו 6 מועמדים. תפקידה האחרון של בן משה היה ראש לשכת הרווחה במערב העיר.

צילום:עידן גרוס


השבוע התקיימה הישיבה הראשונה של מלי בן משה בתפקיד החדש של מנהלי האגפים וחשב המינהל יחד עם מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק שילוב חברתי. בישיבה דובר על תכנית העבודה השנתית ובגיבוש יעדים ומטרות לעשייה חברתית תוך שיתוף פעולה של האגפים השונים בעירייה.

מ"מ ראש העיר, מוטי עג'מי:

"ברצוני להודות לגב' נעמי אחימור על תרומתה הרבה למינהל ולעיר ולגב' אילנה כהן אשר שימשה כממלאת מקומה החל מחודש מאי. אני מלא אמונה בצוות המוכשר שלנו ובטוחני, כי בהובלתה של מלי נצעיד את העיר קדימה להשגים רבים"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שאפו! הפקחיות עדי רווח ותהל אליה נאלצו ללכת מכות כדי להפסיק התעללות בכלבים נטושים בגינה ציבורית בראשון לציון

לאחר מאבק עם התוקף הוא עוכב לחקירה בתחנת המשטרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 30
צילום: עיריית ראשון לציון


אל המוקד העירוני הגיעה קריאה בנוגע לאדם אשר מתעלל ובועט בכלבים נטושים בגינה ציבורית בעיר. אל הקריאה נענו הפקחיות עדי רווח ותהל אליה מהחברה לביטחון וסדר, הן הגיעו למקום והבחינו בתוקף המתעלל בכלבים הנטושים. הפקחיות הגנו על הכלבים מפני המתעלל תוך כדי מאבק פיזי עד אשר הגיעו השוטרים וסייעו לעכב אותו. והכלבים הועברו לטיפול השירות הוטרינרי העירוני .
התפרסמו 30 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בן זונההה
  הגב 17.07.19 21:43
 • אורח
  שתי תותחיות עבודה יפה
  הגב 17.07.19 21:45
 • אורח
  מהממות!
  הגב 17.07.19 21:47
 • אורח
  עדי מתגלה תותחית לאורך כל עבודתה שנים רבות. גאווה
  הגב 17.07.19 21:47
 • אורח
  צריך לבעוט במתעלל
  הגב 17.07.19 21:49
 • אורח
  לא נשמע אדם בריא
  הגב 17.07.19 21:51
 • אורח
  כדור בין העיינים לבן זונה שמתעלל בכלבים
  הגב 17.07.19 21:53
 • אורח
  צריך להעניש בחומרה את המתעלל זוועה וכל הכבוד לעירנות ולפקחית תבורכו
  הגב 17.07.19 21:55
 • אורח
  נבלה זבל לכלא
  הגב 17.07.19 21:57
 • אורח
  כל הכבוד לפקחיות המופלאות האלה יישר כוח.
  הגב 17.07.19 21:58
 • אורח
  יישר כח גדול.
  הגב 17.07.19 22:06
 • אורח
  כל הכבוד!! מי שיכול לפגוע בבעל חיים צריך לאשפז אותו
  הגב 17.07.19 22:16
 • אורח
  אדם בלי נשמה
  הגב 17.07.19 22:22
 • אורח
  בן זונה .רק תנו שם . הפקחיות האלה ידועות במלכות שלהן , מלכות אמיתיות . ללמוד אנשים
  הגב 17.07.19 22:25
 • אורח
  שאפו אמיתי לפקחיות... הצלתן את הכלבים ... שיבוא על עונשו בחומרה אמן
  הגב 17.07.19 22:28
 • אורח
  בפיקוח העירוני כנראה עושים עוד דברים חוץ מלדפוק לנו דוחות
  הגב 17.07.19 22:47
 • אורח
  יש בעיה לך לרופא עשה מעשה טוב חבל שלא אישפזה אותו בבית חולים
  18.07.19 06:22
 • אורח
  👍👍👍👍
  הגב 17.07.19 23:00
 • אורח
  סתמו קרניסטים
  הגב 17.07.19 23:13
 • אורח
  כל הכבוד לפקחיות מהממות ואוהבות חיות
  הגב 17.07.19 23:42
 • אורח
  כל הכבוד הייתם צריכות לתת לו. מבוטה בראש נבלה כמה אכזר מגיע לכן צל"ש
  הגב 18.07.19 06:14
 • אורח
  כל הכבוד לפקחית שפו
  הגב 18.07.19 06:21
 • אורח
  אורח נהדרות...נהדרות.......
  הגב 18.07.19 06:39
 • אורח
  יש כתבות על תאונות דרכים יש כתבות על אונס ועוד הרבה כתבות מזעזעות יותר מהכתבה הזאת והתגובות שם הרבה פחות קשות מהתגובות בכתבה הזאת שמתי לב שיש הרבה מאוד אנשים בארץ שכלב וחתול הרבה יותר חשובים להם מבני אדם אני לא אומר שזה בסדר לבעוט בכלב זה פסול מהיסוד אבל אתם אנשים חולי נפש תכנסו לפרופורציות יפי נפש אוי יו יוי הוא בעט בכלב מגיע לו למות
  הגב 18.07.19 07:43
 • אורח
  כל הכבוד תמשיכו להיות אכפתיות ולשמור על בעלי החיים מהיתעללות ישר כוח
  הגב 18.07.19 08:04
 • אורח
  פקחיות שרימו אותי רעות ושקרניות
  הגב 18.07.19 08:54
 • אורח
  עדי היתה שוטרת שח"מ שלי בתחנת רמלה .סופר מקצוענית הלוואי וכולן היו כמוה.
  הגב 18.07.19 11:51
 • אורח
  עדי אין עלייך תותחית על. תמיד נרתמת במסירות לעבודתך
  הגב 18.07.19 12:35
 • אורח
  מדהימות!!!!! קבלו חיבוק גדול על האומץ !
  הגב 18.07.19 19:18
 • אורח
  מי שעשה את זה חתיכת בן זונה אני מאחלת לכול איש שמתעלל בחיות במיוחד כלבים אמור לשבת בכלא ושם ירביצו לו ויתעללו בהם ואז הם ירגישו מה זה להתעלל בחיות חמודות חסרת ישע
  הגב 19.07.19 13:29

ביוזמת חניכי תנועת הנוער תרבות במרכז כרמים, הוצב בסינמה סיטי ראשון לציון מיצג של איש ניקיון העשוי מסקנטייפ שקוף להעלאת המודעות ל"עובדים השקופים"

בסמוך למיצג הוצבה מצלמה על מנת לראות את תגובתו העוברים ושבים שנעו בין תמיהה לבין התרשמות מהפסל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: עיריית ראשון לציון


חניכי תנועת הנוער תרבות, הפועלת במרכז הנוער כרמים, ניסו למצוא תשובות לשאלה איך הסביבה מגיבה לעובדים השקופים? על מנת לענות על השאלה הם הציבו במתחם הכניסה לסינמה סיטי מיצג של איש ניקיון העשוי מסקנטייפ שקוף. לצידו הוצב שלט עליו נכתב: "עבודה שקופה".

מצלמה שהוצבה בסמוך קלטה תגובות שנעו בין תמיהה למראה הפסל לבין התרשמות, חלקם אף צילמו. אחת התגובות המקסימות הייתה של מנקה, שעמד לצד הפסל ופשוט חייך.

היוזמה יצאה לדרך במסגרת מעורבות חברתית והתפתחות אישית, באגף הנוער והצעירים בעיריית ראשון לציון ובברכת הדרך של הסינמה סיטי. החניכים, תלמידי כיתה י"א, למדו בשלב הראשון על תנאי ההעסקה של עובדי קבלן ולאחר מכן התבקשו ליצור מיצג אמנותי ששם במרכז את 'האנשים השקופים' בחברה. כמובן שהמטרה הייתה לעורר את המודעות לנוכחותם של עובדי הניקיון השקופים במרחב הציבורי.


מחזיק תיק נוער והצעירים, חבר המועצה איתי מתיתיהו:

"אני מכיר מקרוב את נושא עובדי הקבלן וזה משהו שאסור לנו כחברה להתעלם ממנו. אני גאה בצעירים שלנו שהרימו מיזם כזה על מנת לעורר מודעות בקרב הציבור הרחב".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

25 חובשים חדשים הצטרפו לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה בראשון לציון

במהלך שמונת החדשים האחרונים התקיים בראשון לציון קורס חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה במהלכו הוכשרו כאמור 25 אזרחים כחובשי רפואת חירום מטעם איחוד הצלה שבימים אלו מתחילים את חלק ב של ההכשרה בו הם מצטרפים למתנדבים הותיקים ולאחר מכן ימשיכו את ההכשרה בשטח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

השבוע התקיים טקס מרגש בישיבת ההסדר ברמת אליהו ראשון לציון, במהלכו קיבלו 25 מתנדבים חדשים תעודות סיום קורס, מכשיר בלובירד וציוד רפואי. במהלך שמונת החדשים האחרונים התקיים בראשון לציון קורס חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה במהלכו הוכשרו כאמור 25 אזרחים כחובשי רפואת חירום מטעם איחוד הצלה ומיד הצטרפו לרשת ההצלה האנושית של איחוד הצלה.

המתנדבים החדשים למדו בחודשים האחרונים בקורס אינטנסיבי להיות חובשי רפואת חירום וכשעמדו במבחני הסיום הוכשרו כחובשי רפואת חירום, בימים אלו הם מתחילים בחלק ב' של ההכשרה ובו יצטרפו למתנדבים וותיקים וימשיכו את הכשרתם בפן המעשי בשטח.בטקס המרגש כיבדו בנוכחותם: לייזר היימן - סמנכ"ל איחוד הצלה, אבי מרכוס, פאראמדיק ראשי באיחוד הצלה ומדריך הקורס, שלומי בן עמי, ראש סניף ראשון לציון, יוסף חיים טובול, סגן ראש סניף ראשון לציון, אסף קושניר, פאראמדיק ומדריך בקורס המתנדבים החדשים ומשפחותיהם וכן מתנדבי הסניף הוותיקים.


לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה:

"אני נרגש ונפעם לעמוד כאן הערב, עוד קורס חובשי רפואת חירום שמגיע לסיומו, עוד מתנדבים להצלת חיים. אין ספק כי סניף ראשון לציון נמצא בתקופת פיתוח משמעותית בשנים האחרונות ומהווה תרומה אדירה בנושא הרפואה הדחופה. בשמי ובשם הנהלת הארגון אני רוצה לאחל בהצלחה רבה למתנדבים החדשים ותודה גדולה לכל העוסקים במלאכה."


שלומי בן עמי, ראש סניף ראשון לציון:

"אני נרגש היום מאוד, לראות עוד קבוצה של אנשים איכותיים שמסיימים קורס חובשי רפואת חירום כאן בסניף ויוצאים להציל חיים בהתנדבות. כאן המקום להודות לראש לפאראמדיקים אבי מרכוס ואסף קושניר על הדרכת הקורס והכנת המתנדבים ליציאה לשטח וכן לכלל המתנדבים אשר השקיעו מזמנם למען הצלחת הקורס."


אבי מרכוס, פאראמדיק ראשי ומדריך הקורס:

"אני מודה לכם על הצטרפותכם לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה, יושבים כאן קבוצה איכותית של אנשים שהחליטו לתרום מזמנם על מנת להציל חיים ואני מודה להם על כך. היה לי העונג לה דרך אתכם בקורס יחד עם שותפיי לדרך אסף ונתי. הייתם קורס מצויין, כל הכבוד! בהצלחה בהמשך הדרך וברוכים הבאים למשפחת איחוד הצלה."


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואאוו אני רוצא גם להיות חלק .מהמיתנדבים. חלום חיי איך מגיעים אפשר פרטים .
  הגב 17.07.19 20:05
 • אורח
  תתקשר 02-5002020 תדפדף בשלוחות למחלקת הדרכה
  17.07.19 20:09

מצורף סרטון של תאונת פגע וברח הבוקר בירושלים ופציעה קשה של צעיר והנהג נתפס מסתתר ליד קניון הזהב בראשון לציון

צילומים משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 6


סרטון תאונת פגע וברח


הבוקר רביעי 17/7 מעט לפני השעה 09 בבוקר הוזעקו השוטרים לכביש 1 (ירושלים) סמוך למנהרת הראל לכיוון ת"א בעקבות דיווח על צעיר כבן 19 שנפגע על ידי רכב שעזב את המקום.

הפצוע פונה במצב קשה לבית החולים .


החל מרגע התרחשות התאונה בשעות הבוקר בה נפצע באורח קשה צעיר כבן 19, פתחו חוקרי אגף התנועה של המשטרה בחקירה מאומצת לאיתור זהות הנהג והרכב הפוגע.


לאחר איסוף ראיות וממצאים נוספים מזירת התאונה, ותוך שימוש באמצעים נוספים, הצליחו החוקרים לאתר את הרכב של החשוד בסמוך לקניון הזהב בראשון לציון, ולפני זמן קצר הביאו למעצרו.


החשוד בשנות ה 50, תושב ירושלים, מובא כעת לחקירה בחשד לתאונת הפגע וברח.


הרכב הפוגע
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בגלל אידיוט אחד הילד עכשיו צריך לסבול כל החיים שלו
  הגב 17.07.19 19:31
 • אורח
  הנהגים המבוגרים זה הנהגים הכי חוצפנים על הכביש והכי פחות זהירים
  הגב 17.07.19 19:50
 • אורח
  משהו יכול למסור פרטים של האוטו
  הגב 17.07.19 21:12
 • אורח
  מאחלת לילד החלמה מהירה ובריאות אייתנה והנהג הפוגע שיקבל את עונשו.
  הגב 17.07.19 22:02
 • אורח
  לא מובן לאן רצה הבחור הנפגע להגיע
  הגב 19.07.19 18:38

תוכנית מהפכנית של שר הפנים אריה דרעי: יקומו ראשי עיר מחוזיים שאליהם יהיו כפופים ראשי העיר המקומיים והם ייבחרו על ידי התושבים או על ידי ראשי העיריות שבתוך המחוז

כעת נותרה השאלה האם שר הפנים יצליח להוביל מהפיכה כזאת או שראשי הרשויות המקומיות שלא ירצו לאבד כח פוליטי יטרפדו את המהלך?.

אבי בר | | תגובות: 56


העיתון הכלכלי דה מרקר מפרסם הבוקר כי שר הפנים אריה דרעי עוסק בחשאי מזה מספר חודשים בתוכנית מהפכנית של ארגון מחדש של כל הרשויות בישראל.

על פי התוכנית, בישראל יש 257 רשויות מקומיות והם יחולקו ל – 8 – 25 מחוזות ובכל מחוז יעמוד ראש מחוז ואליו יהיו כפופים מספר רשויות. וראש המחוז יקבל חלק מהסמכויות המוקנות כיום לממשלה ואילו חלק מסמכויות העיריות יועברו לידי ראש המחוז. כמו כן לראש המחוז תהיה שליטה מלאה על כל ההכנסות בתחום המחוז.

על פי המתווה המוצע קיימות 2 אפשרויות לבחירת ראש המחוז.

הראשונה – תושבי המחוז ביום הבחירות לכנסת יצביעו גם לראשות המחוז.

והשנייה – ראשי הרשויות הם אלה שיבחרו את ראש המחוז.


כעת נותרה השאלה האם שר הפנים יצליח להוביל מהפיכה כזאת או שראשי הרשויות המקומיות שלא ירצו לאבד כח פוליטי יטרפדו את המהלך?.

התפרסמו 56 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במקרה של ריסון של מלול .זה מצויין
  הגב 17.07.19 14:54
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 17.07.19 14:54
 • אורח
  אם לא יהיה פתק ירוק מלול יוכל להתמודד אבל אם יהיה פתק ירוק אנשים כבר ידעו מזה הוא 100% יפסיד
  17.07.19 18:03
 • אורח
  במקרה של ריסון הכושלאחותך זה מצויין
  הגב 17.07.19 14:56
 • אורח
  מי ישלם עוד משכורות, נהגים, מכוניות, מזכירות, משרדים, עוזרים, והוצאות נוספות למשרות האלה? ועל מה הם יהיו בדיוק אחראים? חוץ מאשר לבזבז את כספי הציבור.זה רע מאוד, מיותר ובזבזני.
  17.07.19 15:15
 • אורח
  אין צודק מימך!
  18.07.19 14:46
 • אורח
  אהה...כך דרעי יוכל לדאוג לאנשי שלומו לטפס למעלה.. והעלויות...מי יממן אותן??
  הגב 17.07.19 14:58
 • אורח
  מלול ראש וראשון מלך מי יתקרב לכרסוליו
  הגב 17.07.19 14:59
 • אורח
  20000תושבים הצביעו למטטא ירוק רק לא מלול
  17.07.19 18:04
 • אורח
  מי שכותב כרסוליו!!!!!!
  18.07.19 07:32
 • אורח
  יותר משרות מיותרות יותר בירוקרטיה.
  הגב 17.07.19 15:00
 • אורח
  כל הכבוד חלס עם בזבוז כסף
  הגב 17.07.19 15:02
 • אורח
  מעולה ! עוד ג'ובים, עוד הוצאות, עוד ביורוקרטיה, עוד ועדות ועוד מנגנון מיותר. רצו לאחד עיריות ובסוף רוצים לנפח את המנגנון? כמה צחנה עולה מהרעיון הזה.
  הגב 17.07.19 15:04
 • אורח
  מי ישלם עוד משכורות, נהגים, מכוניות, מזכירות, משרדים, עוזרים, והוצאות נוספות למשרות האלה? ועל מה הם יהיו בדיוק אחראים? חוץ מאשר לבזבז את כספי הציבור.בדיוק. לא הצליחו לאחד עיריות, אז עכשיו ישו בדיוק ההפך, יתפזרו על עוד משרדים ותקציבים
  17.07.19 15:14
 • אורח
  נשמע אחלה רעיון כמו בארהב שיש מלא מדינות וכל מדינה יש לה ערים משלה שכונות בתוך הערים וכ'ו נשמח לראות את זה בניסיוו
  הגב 17.07.19 15:04
 • אורח
  מי ישלם עוד משכורות, נהגים, מכוניות, מזכירות, משרדים, עוזרים, והוצאות נוספות למשרות האלה? ועל מה הם יהיו בדיוק אחראים? חוץ מאשר לבזבז את כספי הציבור.רעיון רע מאוד, בזבזני ובלי תוכן.
  17.07.19 15:12
 • אורח
  לא להסכים בשום אופן
  הגב 17.07.19 15:04
 • אורח
  אריה דרעי גאון פוליטי. אנשים לא מכירים אותו.
  הגב 17.07.19 15:06
 • אורח
  התכוונת זבל פוליטי שרוצה להשתלט על כל הערים. תסמוך עליו שאם יצליח במשימתו השטנית ידאג שראשי המחוז יהיו מטעמו ולמענו..
  17.07.19 17:05
 • אורח
  ומי יממן את המהלך הזה? קופת המדינה בגרעון ענק!!!
  הגב 17.07.19 15:06
 • אורח
  בגרעון בזכות הפירומנים והתקשורת.
  17.07.19 16:43
 • אורח
  למי זה טוב? רק לאנשי שלומו של דרעי .
  הגב 17.07.19 15:07
 • אורח
  למה ולמי צריך את זה?
  הגב 17.07.19 15:07
 • אורח
  טוב מאוד , זה יחסוך מלא כסף
  הגב 17.07.19 15:09
 • אורח
  למי ואיך בדיוק זה יחסוך כסף?
  17.07.19 15:18
 • אורח
  למה צריך את זה ?? חוץ מאשר לדאוג למשכורת שמנה נוספת מהקופה הציבורית , שגם ככה בגירעון .
  הגב 17.07.19 15:21
 • אורח
  מה הרעיון המטופש הזה.עוד ביזבוז עוד בירוקרטיה.
  הגב 17.07.19 15:41
 • אורח
  מיותר לחלוטין אין צורך בעוד משרות
  הגב 17.07.19 15:50
 • אורח
  יהיה רב מחוזי אשכנזי או ספרדי ?
  הגב 17.07.19 15:51
 • אורח
  איך תחולק הארנונה?
  הגב 17.07.19 15:52
 • אורח
  מחזיקים עובדי עירייה קלפטומנים שמזייפים חוזים וחתימות של עורכי דין עם גיבוי של מנכל העירייה וחושבים שיצליחו לעשות שינוי בזמן שכולם מקבלים שוחד מקבלנים.
  הגב 17.07.19 16:45
 • אורח
  וזה לא יקרה עם מנהלי מחוז??? הצחקתה
  17.07.19 17:07
 • אורח
  מה הוא שוב זומם ?
  הגב 17.07.19 17:26
 • אורח
  איזה יופי, עוד ג'ובים למקורבים...
  הגב 17.07.19 17:34
 • אורח
  מלול ירוץ לראש מחוז. הצלקת את אמיתי כהן. מלול לא ירוץ אפילו לוועד בית יותר. כי הוא יפסיד. הציבור קלט שמלול נוכל
  הגב 17.07.19 18:45
 • אורח
  רעיון טיפשי, כל המטרה שלו זה לייצר גנובים יוקרתיים למקורבים. והכספים לכל זה? כמובן, האזרח צריך לממן את המשרות המיותרות הללו. מקווה שבבחירות הקרובות תיעלמו, וכך גם הרעיונות שלכם.
  הגב 17.07.19 19:20
 • אורח
  *ג'ובים
  הגב 17.07.19 19:21
 • אורח
  איש ערמומי כנחש. ולא מתחת, אלא על גבי הקש. למען יראו כולם. איך הוא מלהטט ואוחז את עיני כולנו. בהחלט זומם משהו, כמו שמישהו כאן הגיב. יש לו תמיד אג'נדה. ברגע שהוא מחייך אתה יודע שהוא משקר ומנסה לשכנע אותך שתסכים שידפקו אותך בכדי לאפשר לו לעשות מה שבא לו. שזה, הפיכת כל הארץ לדתית.
  הגב 17.07.19 19:36
 • אורח
  בזבוז כספי ציבור .רצוי מאד לנפנף אותו .ראש העיר אינו זקוק ליועץ ולהצעת אחיתופל .
  הגב 17.07.19 22:00
 • אורח
  ולעצת**********ולעצת*****
  18.07.19 07:36
 • אורח
  היום יש מנגנוני פיקוח על רשויות מקומיות בתוך משרד הפנים, שעוקבים אחר הנעשה באופן שוטף ובכלל זה מינוי ועדות קרואות. יש להניח שמנגנונים אלו לא יבוטלו. אירגונית זה לא ניראה יעיל.
  הגב 17.07.19 22:51
 • אורח
  לעבריין מורשע אין ולא צריכה להיות זכות לעריכת שינויים במשרד הפנים. הקומבינות של דרעי הגנב והמושחת לא נגמרות. מתנהלים כל מיני חקירות נגדו בעניין הווילות המשפחתיות... למה לא מדברים על זה ?! במדינה מתוקנת היו מזמן מכניסים אותו לקלבוש אבל כמו שמתנהל הביוביהו, כך נראית המדינה
  הגב 17.07.19 22:56
 • אורח
  תחשבו. בלי להתלהם. למה ? הרי היום שלטון ראש עיר יותר מידי עצמה אצל בן אדם אחד. זה הזוי. ולא נכון. ופתח ל.... לכן הרעיון עצמו מבורך. והסמכויות שקיימות בממשלה יועברו לראש המחוז. זה דבר גם מבורך.בסך הכללי נשמע רעיון טובובלבד שאנו הציבור נבחר אותו .חייב להיבחר על ידי הציבור ראש מחוז.
  הגב 17.07.19 23:55
 • אורח
  רעיון מעולה. רחמים מלול ראש המחוז מרב חורב ראש העיר
  הגב 18.07.19 01:13
 • אורח
  מהנדסת העיר תקודם להיות מהנדסת המחוז?
  הגב 18.07.19 01:14
 • אורח
  אמיתי כהן לראשות המחוז!!!!!!
  הגב 18.07.19 01:14
 • אורח
  עכשיו יהיה לקינסטליך עוד יותר זמן להצטלם
  הגב 18.07.19 08:23
 • אורח
  פתרון הוא איחוד ערים ולא תוספת של כח אדם. זה רק יגרום לבזבזנות מיותרת. צריך לצמצם. אולי לפוליטקאים זה משתלם
  הגב 18.07.19 12:15
 • אורח
  להוסיף כח אדם לרשויות
  הגב 18.07.19 12:16
 • אורח
  ארץ קטנה עם כל הרבה רשויות.במקום לייעל מוסיפים עוד משרות. גם ככה אין עבודה לתת לעובדי הרשויות כי יש כפלויות בתפקידים בכל הרשויות. ויש מנהלים שמקבלים משכורות גבוהות. עובדי עירייה לא מייצרים. הם רק צריכעם חתת שרות לתושבים.
  הגב 18.07.19 12:24
 • אורח
  לתת שירות
  הגב 18.07.19 12:24
 • אורח
  בעזרת השם בבחירות הבאות אריה דרעי יהיה היסטוריה
  הגב 18.07.19 16:41
 • אורח
  ראש עיר נבחר ללא סמכויות? דרעי המציא את השיטה. כשאין לך מה להגיד אל תגיד.
  הגב 18.07.19 16:45
 • אורח
  כמה עולה גחנון לשבת?
  הגב 18.07.19 17:42
 • אורח
  ובראש הפירמידה מי רוצה להיות הגנב המורשע שלא למד לקח
  הגב 18.07.19 18:06
 • אורח
  אריה אתה מצליח להראות לתושבים את ישראל האמיתית אין כמוך הקנאים ימשיכו לחשוב שצריך לחסוך כסף שניתן לעשות בו דברים לשיפור המדינה כל אחד היה עושה את זה..אריה דרעי אבל חושבת שאתה איש חכם מאוד והלואי ותצליח הכסף במילה מתבזבז
  הגב 19.07.19 02:07

משבר הדיור בישראל! בעיר ראשון לציון קיימות כ2,500 דירות רפאים השייכות לאנשים פרטיים ואיש אינו מתגורר בהן והחוק מאפשר לעירייה לגבות מהן כפל ארנונה

זאת על פי דו"ח של אגף המחקר בכנסת שאסף נתונים על כמות הדירות הריקות הנמצאות בישראל. נכון לשנת 2017 עמדו הנתונים על 163 אלף דירות ברחבי ישראל שמתוכן 73 אלף דירות רפאים. הבדיקה גילתה כי העיריות בארץ לרוב נמנעות לממש את הזכות לגבות מהן כפל ארנונה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


עקב המשבר בתחום הדיור בישראל מפרסם אגף המחקר של הכנסת את נתוני דירות הרפאים בישראל . לאור המצב שנוצר בגלל שיש יותר ביקוש מאשר היצע דירות, הוחלט לבדוק את נושא הדירות הריקות בישראל, אשר יכולות להוות פתרון לנושא ולהגדיל את כמות הדירות שנמצאות בשוק.

כחלק ממסקנות ועדת טרכטנברג, שנועדה למצוא פתרונות לבעיות הדיור בארץ, התקבלה בממשלה ההחלטה לפעול להכנסת דירות הרפאים/ ריקות לשיווק ובכך להגדיל את היצע וזאת על ידי תקנה המאפשרת לרשויות המקומיות לגבות כפל ארנונה מדירות ריקות/ רפאים.

על פי נתוני הדו"ח (נכון לשנת 2017) בישראל קיימים 163 אלף דירות ריקות, ובתל אביב יש את כמות הדירות הריקות הגדולה ביותר שעומדת על 19 אלף דירות. כאשר מסתכלים על נתוני העיר ראשון לציון, מראים נתוני הדוח כי בעיר קיימות כ2,500 דירות ריקות.


כיום התקנה אינה מיושמת על ידי הרשויות המקומיות בארץ מאחר והן טוענות כי יש קשיים ביישומה:

1. קושי זיהוי דירות ריקות ובהיעדר בסיס נתונים מהימן לנתונים עדכניים

2. היעדר כלים לזיהוי דירות רפאים שכוללים קושי בגישה לנתוני החשמל/ גז עקב הגנת חוק הפרטיות

3. אין הגדרה מסודרת לדירת רפאים כך שנוצר מצב כי כל רשות קובעת קריטריונים שונים להגדרת דירת רפאים.מהי דירת רפאים:

מאחר ויש קושי לדעת את הנתונים המדוייקים, בין הקריטריונים שמשמשים את הגדרת דירת הרפאים היא דירה ריקה, שאיש אינו גר בה במשך 9 חודשים בשנה או דירות הרוסות-נטושות וכן דירות שדייריהן נפטרו או עברו למוסד, או משתמשים בהן מידי פעם.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תוציאו אותם למכירה פומבית.לזוגות צעירים חיילים שאין ברשותם דירה תושבי ראשון בלבד .
  הגב 17.07.19 13:36
 • אורח
  דירה להשכרה בחולון 3 חדרים גדולים מעלית וחניה 0544518256
  הגב 17.07.19 13:52
 • אורח
  ארנונה כפולה? תגידו תודה לסגן העיר המצוין. בעל משרד דירות.
  הגב 17.07.19 14:01
 • אורח
  לא חסר דירות להשכרה. וחוץ מזה מישהו צריך להגיש בג״צ. אדם בעל בתים לא אמור לפתור את האימפוטנציה של משרד השיכון והממשלה בעניין
  הגב 17.07.19 17:10

ילדי ראשון לציון מוזמנים מידי יום שלישי לחזור אחורה בזמן אל עברה של המושבה ראשון לציון עם כתיבה בדיו ונוצה, פגישה עם פקיד הדואר וכביסה בגיגית שתתקיים במוזיאון העירוני

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש. הפעילות מתאימה לגילאי 4-10

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מוזיאון ראשון לציון מזמין את ילדי העיר לפעילות הקיץ " כשסבא וסבתא היו ילדים" שתתקיים מידי יום שלישי בחופשת הקיץ.

במסגרת הפעילות יוכלו הילדים להיחשף להיסטוריה של המושבה ראשון לציון על ידי כתיבה בנוצה ודיו בבית הספר של המושבה, משחקי ילדות אהובים, כביסה בגיגית וקרש כביסה, פגישה עם פקיד הדואר והדוור שמגיע עם הכרכרה.

הפעילות מתאימה לגילאי 4-10

הפעילות תתקיים בימי שלישי בשעה 10:00 בחודשים יולי- אוגוסט 2019 במוזיאון ראשון לציון

עלות: 25 ₪ לילד

מבוגר מלווה ללא עלות

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש בטלפון: 03-9598890, 03-9598862התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

חמלה ואנושיות! לאור השרב הכבד הצפוי הורה רז קינסטליך לאפשר לכל עובדי הניקיון והתברואה של עיריית ראשון לציון לשהות במקומות מוצלים

הציבור מתבקש לגלות הבנה באם יהיו שיבושים בסידורי הניקיון

אבי בר | | תגובות: 34היום רביעי 17/7 צפוי שרב כבד ברחבי ראשון לציון מלווה בעומס חום כבד לאור הנתונים הללו הורה ראש העיר רז קינסטליך להתחשב בעובדי הניקיון אשר רובם מבוגרים ולאפשר להם החל מהשעה 10 בבוקר לשהות במקומות מוצלים או סגורים במקום לטאטא את הרחוב בשרב הכבד.

להלן פנייתו של רז קינסטליך לתושבי העיר

תושבות ותושבים יקרים,
על פי תחזית מזג האוויר, צפוי להיות שרב כבד. הנחיתי את מינהל איכות הסביבה להפנות את כל עובדי הניקיון והתברואה ברחובות למקומות סגורים או מוצלים החל מהשעה עשר בבוקר.
ייתכנו עיכובים בסידורי הניקיון, אנא קבלו זאת בהבנה.
שתו הרבה ושמרו על ילדכם וגם על בעלי החיים.
תמיד כאן בשבילכם!
התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד הכי חשוב קודם להיות בן אדם
  הגב 17.07.19 08:55
 • אורח
  ממש רנושי הוא הורה על זה אחרי שמישהינהעלתה פוסט בפייסבוק
  19.07.19 16:11
 • אורח
  כל הכבוד רז על האנושיות והחמלה .
  הגב 17.07.19 08:56
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר.על ההתחשבות בעובדי הניקיון.הייתי מציעה שיחלקו להם מים .יוזמה ברוכה.
  הגב 17.07.19 08:58
 • אורח
  אין עליך ראש העיר.יישר כוח.
  הגב 17.07.19 08:59
 • אורח
  באמת כל הכבוד !
  הגב 17.07.19 08:59
 • אורח
  מרגישים רוחות של שינוי בעיר. השרות לתושב הוא המטרה וכל השאר הוא רק אמצעי.
  הגב 17.07.19 08:59
 • אורח
  איזה בחור אנושי כל הכבוד לך באמת .אתה דורש עבודה כמו שצריך וגם מיתחשב.מעולה תמשיך ככה.
  הגב 17.07.19 09:02
 • אורח
  תודה. אבל גם התושבים זקוקים לחמלה !! עובדי התברואה מוציאים מיכלי אשפה בשעות הזויות ומעירים את כל השכונה.
  הגב 17.07.19 09:03
 • אורח
  נהדר
  הגב 17.07.19 09:05
 • אורח
  כל הכבוד על המחשבה
  הגב 17.07.19 09:07
 • אורח
  כמה אנושיות ואכפתיות באדם אחד. רז קינסטליך חושב על כל אזרח וכל דבר בעיר המשרת את האזרח. אין עליך. ראש עיר הכי טוב שיש. שאפו.
  הגב 17.07.19 09:07
 • אורח
  על מי אתה עובד? משלם משכורות רעב לעובדי הניקיון, תפסיק עם ההצגות
  הגב 17.07.19 09:40
 • אורח
  כל הכבוד!
  הגב 17.07.19 10:01
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 17.07.19 10:15
 • אורח
  פשוט מלך
  הגב 17.07.19 10:20
 • אורח
  כל הכבוד ! יישר כח!
  הגב 17.07.19 10:38
 • אורח
  אין מילים המשך בפועלך למען תושבי העיר
  הגב 17.07.19 10:45
 • אורח
  כל הכבוד אין אליך ראש העיר מקסים
  הגב 17.07.19 11:06
 • אורח
  רז אתה גדול מהחיים פשוט בנאדם
  הגב 17.07.19 11:09
 • אורח
  שינקו ולא יתלוננו עבדים שחורים
  הגב 17.07.19 11:19
 • אורח
  בעלי חניות תנו לעובדים האלה בקבוק מים קרים כל יום מיצוה
  הגב 17.07.19 11:28
 • אורח
  ומה עם ההומלסים? ראשית מלאה בהומלסים
  הגב 17.07.19 11:35
 • אורח
  ראשלצ מלאה בהומלסים.....רחמים
  הגב 17.07.19 11:36
 • אורח
  בשביל מה אני משלם להם שינקו ולא יתלוננו בשמש חזקה ובשמש יותר חזקה באתם לעבוד תעבדו
  הגב 17.07.19 11:52
 • אורח
  איזה הבנה ואכפתיות . כל הכבוד . ראש עיר כל כך אנושי.
  הגב 17.07.19 12:42
 • אורח
  רז צחזיק מימך שיחקת אותה
  הגב 17.07.19 13:17
 • אורח
  בנאדם
  הגב 17.07.19 17:19
 • אורח
  כל הכבוד רז,אנושי,מתחשב,רגיש לתושביי עירך...המשך כך ככככככלללל הקדנציות שלך....
  הגב 17.07.19 19:36
 • אורח
  כל הכבוד!
  הגב 17.07.19 23:12
 • אורח
  חחחח תפסיק לעבוד על כולם. אנשי התברואה ב10 מסיימים את עבודתם הקשה
  הגב 18.07.19 08:24
 • אורח
  התחשבות וחמלה הבסיס להיות אדם
  הגב 18.07.19 23:56
 • אורח
  גם ככה הם כל הזמן בצל הניקיון לא צי יודע מה. ניתן לשיפור.
  הגב 19.07.19 05:34
 • אורח
  כל הכבוד, אנושיות חשיבה על האחר. לא מובן מאליו ובטח שזו לא הצגה לכל המצקצקים.
  הגב 19.07.19 06:31

בצהריים דיווחנו על ג'יפ שהתהפך בכביש 4 ליד ראשון לציון, כעת נחשף סרטון ממצלמת רכב המתעד כל שלב בהתהפכות הג'יפ... הסרטון בכתבה

קרדיט סרטון בשיתוף "במת החדשות"

מערכת האתר | | תגובות: 10בשעות אחר הצהריים דיווחנו על תאונה בכביש 4 ביציאה ממחלף גן רווה לכיוון יבנה, ובתאונה ג'יפ מתהפך ומהרכב חולצו 2 פצועים קל כנראה אבא ובן.

כעת נחשף סרטון שצולם ממצלמת רכב ובו תיעוד ההתהפכות בכל שלב ושלב

הסרטון


התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נהג משאית אידיוט....
  הגב 16.07.19 22:35
 • אורח
  נהג משאית ערבי כרגיל
  הגב 16.07.19 22:40
 • אורח
  יש מצב.
  17.07.19 00:03
 • אורח
  יש נהגים טובים ויש נהגים גרועים
  הגב 16.07.19 23:21
 • אורח
  נכוו
  17.07.19 11:54
 • אורח
  סליחה שהאשמתי את נהג הג'יפ !!!! בסרטו נראה בבירור שנהג המשאית הוא טיפש מטופש ועבריין !!
  הגב 17.07.19 00:03
 • אורח
  אם זה נהג ערבי מה כבר יעשו לו..
  הגב 17.07.19 07:25
 • אורח
  אי שמירת מרחק, תרבות נהיגה גרועה
  הגב 17.07.19 10:31
 • אורח
  כמה אומרים לא להיות מימין לכלי רכב גדול?? גם אני חוטאת בכך. רק שהפעם זה נגמר בתאונה. למשאית/אוטובוס שדה ראייה מת!!
  הגב 17.07.19 11:20
 • אורח
  הסירטון מפסיק לפעול ברגע שהמכונית הפרטי עותרת בצד ואין המשך לסרטו
  הגב 18.07.19 13:31

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל