הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

עיריית ראשון לציון בפיילוט מעניין ומציל חיים! 

ברצפת מעבר החצייה בצומת הרצל - רוטשילד תותקן תאורת לד שתתריע גם בפני אלה השקועים בטלפון הנייד

מנהלת מינהל התכנון הארצית דלית זילבר "אם הרכבת הקלה בין ראשון לציון ללוד (הקו החום) תבוטל, יבוטלו התוכניות לבניית 200 אלף דירות לאורך המסילה

תופעת טבע מרהיבה בחוף הים פלמחים. מצורף סרטון

ביוזמת חניכי תנועת הנוער תרבות במרכז כרמים, הוצב בסינמה סיטי ראשון לציון מיצג של איש ניקיון העשוי מסקנטייפ שקוף להעלאת המודעות ל"עובדים השקופים"

בסמוך למיצג הוצבה מצלמה על מנת לראות את תגובתו העוברים ושבים שנעו בין תמיהה לבין התרשמות מהפסל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: עיריית ראשון לציון


חניכי תנועת הנוער תרבות, הפועלת במרכז הנוער כרמים, ניסו למצוא תשובות לשאלה איך הסביבה מגיבה לעובדים השקופים? על מנת לענות על השאלה הם הציבו במתחם הכניסה לסינמה סיטי מיצג של איש ניקיון העשוי מסקנטייפ שקוף. לצידו הוצב שלט עליו נכתב: "עבודה שקופה".

מצלמה שהוצבה בסמוך קלטה תגובות שנעו בין תמיהה למראה הפסל לבין התרשמות, חלקם אף צילמו. אחת התגובות המקסימות הייתה של מנקה, שעמד לצד הפסל ופשוט חייך.

היוזמה יצאה לדרך במסגרת מעורבות חברתית והתפתחות אישית, באגף הנוער והצעירים בעיריית ראשון לציון ובברכת הדרך של הסינמה סיטי. החניכים, תלמידי כיתה י"א, למדו בשלב הראשון על תנאי ההעסקה של עובדי קבלן ולאחר מכן התבקשו ליצור מיצג אמנותי ששם במרכז את 'האנשים השקופים' בחברה. כמובן שהמטרה הייתה לעורר את המודעות לנוכחותם של עובדי הניקיון השקופים במרחב הציבורי.


מחזיק תיק נוער והצעירים, חבר המועצה איתי מתיתיהו:

"אני מכיר מקרוב את נושא עובדי הקבלן וזה משהו שאסור לנו כחברה להתעלם ממנו. אני גאה בצעירים שלנו שהרימו מיזם כזה על מנת לעורר מודעות בקרב הציבור הרחב".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שרשרת תאונות בגלל מזג האוויר בראשון לציון! סרטון רכב התהפך, תאונה במעורבות 6 כלי רכב, הולכת רגל נדרסה... פצועים קל

קרדיט סרטון ותמונות פיקוד מרכז

אבי בר | | תגובות: 1


מזג האוויר הגשום גורם ללא מעט תאונות דרכים

בכל האירועים הגישו סיוע ראשוני לפצועים חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה

בסביבות השעה 08:00 רכב התהפך ברחוב ירושלים ובסביבות השעה 12:00 הצליחו להפוך את הרכב . פצוע קל

סרטון

בסביבות השעה 14:30

תאונה בכביש ראשון לציון - בית עובד במעורבות 6 כלי רכב כולם קל


שעה 15:10

הולכת רגל כבת 26 נפגעה בראשה מרכב ברחוב אלי ויזל מצבה קל
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון בפיילוט מעניין ומציל חיים! ברצפת מעבר החצייה בצומת הרצל - רוטשילד תותקן תאורת לד שתתריע גם בפני אלה השקועים בטלפון הנייד

במידה והפיילוט יצליח המערכת תוטמע ב - 20 צמתים נוספים. פרויקט נוסף שנבחן בימים אלו, הוא "עיני החתול". הבהוב המוטמן לאורך מעבר החצייה ונועד להתריע בפני נהגים מבעוד מועד על התקרבותם למעבר החצייה.

אבי בר | | תגובות: 8


המציאות השתנתה וגם בעיריית ראשון לציון מבינים שרבים מאיתנו עסוקים בטלפון הנייד ולא שמים לב לדרך. חמור יותר כשהדרך היא חציית כביש והולכי רגל לא שמים לב לרמזור. במסגרת זו ובהנחיית ראש העירייה- רז קינסטליך, מטה בטיחות בדרכים בחברה לבטחון, מקדם בימים אלו פיילוט שיתריע בפני הולכי הרגל לקראת מעבר חצייה. תאורת פס לד הותקנה בצומת הרצל-רוטשילד לפני מעבר החצייה והיא משתנה בהתאם לצבע הרמזור. כלומר אדום לחצייה ואדום לעצירה. כך, מקווים במטה בטיחות בדרכים, התאורה הבולטת מכיוון הרצפה תהיה דומיננטית גם לאלו שראשם שקוע בנייד.

מנהל מטה בטיחות בדרכים, ישראל סלע, מציין כי במידה והפרויקט יוכיח את יעילותו תיבחן אפשרות להרחיבו לעד 20 צמתים נוספים ברחבי העיר שבהם יש קיימת סכנה יתרה.


עיני החתול

פרויקט נוסף שנבחן בימים אלו, הוא "עיני החתול". הבהוב המוטמן לאורך מעבר החצייה ונועד להילחם בתופעה הזו ולהתריע בפני נהגים מבעוד מועד על התקרבותם למעבר החצייה. כך הנהג יידע להיות ערני, להאט ולהעניק תשומת לב יתרה לחוצים את הכביש.


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי ששקוע בטלפון לא בטוח שזה יעזור לו
  הגב 09.12.19 14:12
 • אורח
  בזבוז כספים. אין שכל אין חשיבה. לא צריך פיילוט תביאו פרקר.
  הגב 09.12.19 14:13
 • אורח
  זה לא פיילוט אם זה קיים בתל אביב כמה שנים
  הגב 09.12.19 14:16
 • אורח
  רעיון מצויין נקווה שיצליח
  הגב 09.12.19 14:33
 • אורח
  תל אביב, נא לא להשוות את פח הזבל הזה לראשון.
  הגב 09.12.19 14:36
 • אורח
  כל הכבוד הולכי רגל עסוקים בניידים ולרוב לא שמים לב מה קורה כשהם חוצים את הכביש
  הגב 09.12.19 14:55
 • אורח
  לדעתי צריך שידאגו למחסום אוטומטי חכם שימנע מהולך רגל לעבור מעבר חצייה ברמזור אדום.
  הגב 09.12.19 16:12
 • אורח
  אם כבר יותר בטוח להתקין מחסומים עולים ויורדים לכלי רכב,זה ימנע ב100% פגיעה בהולכי רגל
  הגב 09.12.19 16:13

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מנהלת מינהל התכנון הארצית דלית זילבר "אם הרכבת הקלה בין ראשון לציון ללוד (הקו החום) תבוטל, יבוטלו התוכניות לבניית 200 אלף דירות לאורך המסילה

דלית זילבר הודיעה כי למרות שמשרד התחבורה אישר את הקו , הוא נסוג ממנו משיקולים כלכליים

אבי בר | | תגובות: 4
רכבת קלה הקו החום הדמיה רוטשילד - הדמיות משרד מנעד


מנהלת מינהל התכנון הארצית הגב' דלית זילבר הופיעה בועידת עיר הנדל"ן אשר נערכה באילת ובמהלך הרצאתה העלתה את האפשרות העומדת על הפרק של ביטול פרויקט הרכבת הקלה (הקו החום) מראשון לציון לבאר יעקב – לוד – רמלה.

דלית זילבר הודיעה כי למרות שמשרד התחבורה אישר את הקו , הוא נסוג ממנו משיקולים כלכליים ולטענתה אם האוצר לא ימצא תקציבים לפרויקט המשמעות שהיא שהם כמנהל התכנון לא יאשרו תוכניות לבניית 200 אלף דירות אשר נועדו להיבנות לאורך צירי התחבורה הללו במהלך השנים.

על הקו החום

הקו החום (LRT) מתוכנן כקו במפלס הקרקע. הקו מתוכנן לשרת את החלק הדרומי של מטרופולין תל אביב הכולל את היישובים לוד, רמלה, באר יעקב וראשון לציון ולקשרם גם לקווים נוספים של מערכת תחבורה עתירת נוסעים. אורך הקו החום על זרועותיו, כ-30 ק"מ.

תוואי הקו בתכנון המקורי

ממערב למזרח: הקו מתחיל במערב העיר ראשון לציון במתחם חניה ותחזוקה (דיפו), עובר דרך מתחם המגורים והתעסוקה החדש המתוכנן במערב העיר וממשיך מזרחה, דרך מרכז העיר ראשון לציון. הקו מתוכנן לעבור בשטח מחנה צריפין העתיד להתפנות לטובת אזורי מגורים ותעסוקה ומקשר למתחם המרכז הרפואי ע"ש יצחק שמיר. המשך הקו לכיוון מזרח דרך מרכז העיר החדש המתוכנן בבאר יעקב לעיר רמלה, מתחנת הרכבת ברמלה הקו ממשיך למרכז העיר לוד.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  להחזיר מיד את הקו! איפה ראש העיר??
  הגב 09.12.19 11:48
 • אורח
  עדיף אוטובוס
  הגב 09.12.19 12:46
 • אורח
  עדיף שלא יבלבלו לנו את המוח יותר מדי הכל חרתה עם רכבת בלי רכבת ,מה קורא לכם ,נראה לכם ,??????!!!!!!
  הגב 09.12.19 13:49
 • אורח
  האוטובוסים של חב' קווים צפופים במעבר ולא נוחים. גם את הנהגים מגייסים מח'יריה. לא שירות ולא תרבות.
  הגב 09.12.19 14:10

שירות חדש לנשות ראשון לציון הנמצאות לפני/אחרי הגירושין ! מידי יום חמישי החל מ 12.12 תיפתח תוכנית מעגל תמיכה לנשים המעניקה תמיכה וייעוץ לנשים לפני ואחרי הגירושין; לפרטים והרשמה 03-9682430

שימו לב ההשתתפות היא ללא תשלום אך מותנית בראיון מקדים. במסגרת התוכנית יתקיימו 11 מפגשים בהנחייתה של טימור בראל-כסיף, מנחת סדנאות מוסמכת, ובה יוכלו הנשים לשתף, לדון בקשיים, להחליף מידע, ולקבל תמיכה וכלים פרקטיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


המשרד לקידום מעמד הנשים בעיר פועל לאורך כל השנה על מנת לצמצם את אי השוויון המגדרי ובכדי להעניק לנשות העיר תמיכה רגשית בצמתים חשובים בחייהן בדגש על סיוע לנשים נפגעות אלימות. כעת, המשרד לקידום מעמד הנשים באמצעות מ.נ.ע- מרכז זכויות נשים עירוני מקדם תוכנית חדשה שמטרתה להעניק תמיכה לנשים לפני ואחרי פרידה וגירושין. התוכנית כוללת מעגל תמיכה בן 11 מפגשים , המוצע לנשים ללא תשלום, ובמהלכו יקבלו הנשים את כל האינפורמציה על זכויותיהן לצד כלים אימוניים להתמודדות עם המצב החדש.

מעגל התמיכה יתקיים בקבוצה אינטימית ודיסקרטית שתועבר בהנחייתה של טימור בראל-כסיף, מנחת סדנאות מוסמכת, ובה יוכלו הנשים לשתף, לדון בקשיים, להחליף מידע, ולקבל תמיכה וכלים פרקטיים. בין הנושאים בהם יעסקו המפגשים: כיצד לעבור מקושי להתמודדות ועשייה, כיצד להתמודד עם הרגשות, ועם הילדים, בן הזוג לשעבר ועם הסביבה, אלימות לאחר פרידה, חיזוק המודעות והביטחון העצמי, כלים לזוגיות חדשה ומידע משפטי על זכויות בהליך הגירושין.


מיזם זה מצטרף למיזמים נוספים שמקדמת העירייה שמטרתם להציע תמיכה וסיוע לנשים על רצף החיים. לאחרונה יזם המשרד לקידום מעמד האישה בעירייה קורס ייחודי ראשון מסוגו בישראל, קורס "מבשלים זוגיות" המוצע, ללא תשלום, לזוגות לפני החתונה או בשנה הראשונה לנישואין ומטרתו להעניק לבני הזוג כלים לזוגיות שיוויונית ובריאה.


מעגל התמיכה ייפתח ב 12.12 ויתקיים מדי יום חמישי במשך 11 שבועות בין השעות 18:30-21:00 במרכז עתידים, רחוב ליפשיץ 2 בנחלת יהודה.

ההשתתפות ללא תשלום אך מותנית בראיון מקדים

לפרטים והרשמה : המשרד לקידום מעמד הנשים: 03-9682430

Danae@rishonlezion.muni.il

להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני מאמין שמערך תמיכה זה יכול לסייע לנשים רבות בתקופה קשה זו בחייהן. העירייה רואה חשיבות רבה בתמיכה בתושבי העיר בצמתים חשובים בחייהם ובמתן כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות אותן הם פוגשים לאורך חייהם."


מ"מ יועצת ראש העיר לקידום למעמד האישה ומנהלת מ.נ.ע.- מרכז זכויות נשים עירוני, עו"ד דנה אייזנר- לביא:

"בגירושין כל בני המשפחה עוברים טלטלה וישנם שינויים אישיים, רגשיים, חברתיים ,כלכליים ותחושת הלבד מתעצמת . במעגל התמיכה הנשים יקבלו כלים פרקטיים ומידע משפטי לצד שיתוף ותמיכה שיסייעו להם להתמודד עם שינויים אלו ולצאת עם כוחות נוספים לדרך החדשה."התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אשמח אם יתקיים מעגל תמיכה גם לגברים בגירושים. גם לנו קשה לא פחות אם לא יותר. ראו אחוז מזעזע של התאבדויות בקרב גברים גרושים
  הגב 08.12.19 18:57
 • אורח
  זה מה שחסר שילמדו אחת את השניה תחבולות כל הכבוד לעיריית ראשון!
  הגב 08.12.19 19:32
 • אורח
  יש גברים יותר בתרומה מהנשים
  הגב 08.12.19 21:06
 • אורח
  בתראומה
  הגב 08.12.19 21:07
 • אורח
  ‏במהלך סוף השבוע התאבדו בישראל שלושה גברים. הם מצטרפים לסטטיסטיקה של 330 מתחילת השנה - מעט יותר מכל הרוגי תאונות הדרכים ב 2019 ובמצטבר פי 5 מכל מלחמות ישראל. רובם ככולם בהליך גירושין טרי
  הגב 08.12.19 23:01

תלמידי חט"ב טביב בראשון לציון למדו וחוו איך מרגישים בעלי המוגבלויות, ביום לימודים שלם שהוקדש למפגשים ופעילויות משותפות בתחום הנגישות

הפעילות התקיימה לרגל ציון יום הנגישות להעלאת המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: חט"ב טביב


השבוע צויין יום הנגישות להעלאת המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל. בראשון לציון נערכו מגוון אירועים ברחבי העיר בהם בבתי הספר. בחט"ב טביב החליטו לציין את היום ביום לימודים מיוחד לתלמידים שהוקדש כולו לפעילויות ותחנות משחק לתלמידי בית הספר. במהלך היום השתתפו התלמידים בסדנת נגישות- "ככה זה מרגיש", שיחקו כדורסל עם קבוצת שחקנים נכים ושמעו את סיפורו של אביחי שלי, אדם עיוור וכבד שמיעה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תופעת טבע מרהיבה בחוף הים פלמחים. מצורף סרטון

צילום שחר מגארי רשות הטבע והגנים פלמחים

אבי בר | | תגובות: 10


תופעת טבע מרהיבה של נד מים נצפתה היום בשעות הצהריים בחוף הים פלמחים


הסבר נד מים

נד מים הוא מערבולת חזקה דמוית עמוד המתקיימת מעל גוף מים, ומחוברת לענן ערימה (לרוב מופיעה כענן בצורת משפך).

נד המים אינו שואב מים, אלא המים הנראים בעמוד המרכזי הם למעשה תוצר של עיבוי


סרטון
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים
  הגב 08.12.19 17:39
 • אורח
  מרהיב. מאוד יפה תמשיכו לצלם דברים יפים
  הגב 08.12.19 17:43
 • אורח
  רק שלא יתפתח לצונאמי או רעידת אדמה בים
  הגב 08.12.19 17:54
 • אורח
  חחחחח
  08.12.19 21:15
 • אורח
  מדהים
  הגב 08.12.19 17:57
 • אורח
  מה רבו מעשיך אלוהים. מדהים
  הגב 08.12.19 18:00
 • אורח
  אלוהים צמא
  הגב 08.12.19 18:12
 • אורח
  עבם נחת על פני ראשון לציון
  הגב 08.12.19 18:31
 • אורח
  וואו מדהים
  הגב 08.12.19 22:12
 • אורח
  אין על פלאי הטבע
  הגב 08.12.19 23:57

גביע המדינה בכדורסל! מכבי ראשון לציון בכדורסל תשחק נגד הפועל ירושלים בחצי גמר גביע המדינה

המשחק יתקיים ביום שני 10.2.20 בהיכל מנורה ת"א

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דף הפייסבוק של מכבי ראשל"צ


בסוף השבוע קיים איגוד הכדורסל את הגרלת משחקי חצי הגמר ווינר סל שיתקיימו 10.2.20 בתל אביב.

מכבי ראשון לציון תשחזר את משחק הגמר של שנה שעברה כאשר תתמודד נגד הפועל ירושלים. כזכור במשחק הגמר הפסידה הקבוצה העירונית לירושלים בתוצאה 67:82.

המשחק השני שיתקיים הוא של עירוני נס ציונה נגד עירוני נהריה. הקבוצות שיעלו לגמר ישחקו ביום חמישי 13.2.20 בהיכל מנורה מבטחים בת"א.

מכבי ראשון לציון נמצאת כעת במקום השלישי בליגה לאחר שבסוף השבוע הפסידה לקבוצת נס ציונה. ההפסד הגיע לאחר רצף של 6 נצחונות מתוך 8 משחקים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לומדים על האחר בנתיב האולפנה ראשון לציון! להקת ״מעבר לצלילים״ התארחה באולפנה דרכם למדו התלמידות כי למרות מוגבלות חברי הלהקה הם מופעים, שרים ורוקדים בהופעותיהם ברחבי הארץ

להקת מעבר לצלילים היא להקה המורכבת מאנשים בעלי צרכים מיוחדים ומופיעים ברחבי הארץ.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לאחרונה נערך אירוע מרגש באולפנת "נתיב האולפנה" בראשון לציון שאירחה את להקת מעבר לצלילים. חברי הלהקה שייכים למרכז החינוכי והשיקומי בית פויירשטיין הנמצא בירושלים, לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים. על היוזמה אחראיות מנהלת האולפנה, רותי פרץ והמורה במגמת הקולנוע רחלי קינד, שקיימו את האירוע לרגל ראש חודש כסלו ויום הנגישות להעלאת המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל. האירוע התקיים כחלק מאמונת האולפנה בסובלנות ובקבלת השונה ומחנכת שמוגבלות היא דבר חיצוני ואין דבר העומד בפני הרצון. חברי הלהקה הופיעו מול תלמידות האולפנה הנרגשות בשירים שונים ולמדו אותן כי למרות המוגבלות הם יכולים לעשות הכל- לשיר, לרקוד ולנגן מול אנשים וכל הבמות ברחבי הארץ. בנוסף התקיים פאנל משותף עם חברי הלהקה ואף הם יצרו יחד קליפ משותף עם התלמידות.

לדברי רחלי קינד, המטרה של האירוע הייתה על מנת לחשוף את התלמידות לעולם של בעלי המוגבלויות וללמד אותן כי למרות המוגבלויות ניתן לעשות הכל, ועלינו כחברה להיפתח יותר אל האחר בחברה הישראלית.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואוו , יוזמה יפה
  הגב 09.12.19 07:16
 • אורח
  יפה שמשלבים ככה במוסדות החינוך
  הגב 09.12.19 07:16
 • אורח
  את הילדים עם צרכים מיוחדים
  הגב 09.12.19 07:16

תושב ראשון לציון ישלם קנס של 4000 ש"ח על שהקים מעבדת סמים בנס ציונה

בדירה נמצאו 223 שתילים של הסם קנבוס במשקל כולל של 22.3 ק"ג

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


לאחרונה ניתן גזר דין לתושב ראשון לציון לציןו בסביבות שנות ה50 על קשירת קשר להקמת מעבדה לגידול סם מסוכן בדירת מגורים בנס ציונה יחד עם נאשם נוסף. בדירה הם החזיקו 223 שתילים של הסם קנבוס במשקל כולל של 22.3 ק"ג

על פי כתב האישום בנוסף להקמת המעבדה התחברו הנאשמים לארון חשמל חיצוני של חברת חשמל והשתמשו בחשמל בסכום של קרוב ל 20 אלף ₪

שופטת בית המשפט גזרה על הנאשם:

9 חודשי עבודות שירות

קנס של 4,000 ₪

פסילה של רשיון הנהיגה לתקופה של 10 חודשיםהתפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עונש קל מידי.
  הגב 08.12.19 15:15
 • אורח
  כסף קטן עונש מגוחך
  הגב 08.12.19 15:17
 • אורח
  לחשוב שהוא יכול לספק ולהרוס כמות לא מבוטלת של ילדים.פשוט חשבתי שמערכת הענישה תהיה קצת יותר רצינית.זה פשוט מקומם
  הגב 08.12.19 15:26
 • אורח
  חחח 4000שח בדיחה היה צריך להיות 40.000
  הגב 08.12.19 15:43
 • אורח
  ועלות החשמל מחזיר או לא? מגוחך... ועצוב..
  הגב 08.12.19 16:40
 • אורח
  כדי לגדל עם עונש כזה
  הגב 08.12.19 17:19
 • אורח
  עונש מגיח למה שלא ימשיכו?
  הגב 08.12.19 17:20
 • אורח
  השופטים.
  הגב 08.12.19 17:38
 • אורח
  תוכלו את הלב ותתפוצצו,תנו לגדל בשקט
  הגב 09.12.19 08:23
 • אורח
  40000 שילכו לך לתרופות
  הגב 09.12.19 08:23
 • אורח
  יעשו הכל כדי לישמור על הסוחרים "החוקיים"
  הגב 09.12.19 16:34

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
07.12.19 09:44
מתי מתכוונים לפתוח בית מרקחת בשיכון המזרח? מה ניתן לעשות כדי לשכנע את בעלי קניון מגדלי העיר לתקן את הדרגנוע בקניון ? האם שמתם לב כמה מעט סניפים של בנ הפועלים נשארו בעיר?
אורח
06.12.19 19:43
מדוע בבית ספר ארזים בנחלת יהודה הפרוזקטורים תאורה דולקת במשך כל הלילה עד הבוקר. בזבוז וגם מפריע לדיירים שגרים מסביב.
אורח
06.12.19 21:30
אני מיד בא לכבות
אורח
05.12.19 21:56
מה יהיה עם הרעש בגינה ברחוב אייזנבנד 7 ??? למה העירייה לא אוכפת את הכללים ואנו התושבים סובלים מרעש בלתי נפסק כל ערב ולילה בגינה????
אורח
06.12.19 21:33
אני בא מיד להשתיק אותם
אורח
05.12.19 13:01
אפשר בבקשה לפנות פחי אשפה בנחלת קצת מאוחר יותר משש בבוקר עם פחות רעש וצעקות של העובדים?
אורח
02.12.19 09:16
מדוע לא עושים פינוי אשפה פינאומטי גם בשכונת הרקפות ?
אורח
28.11.19 16:05
מדוע קו 85 מונית שירות נעלמו מכבישים ?
אורח
28.11.19 11:03
אחלה 106
אורח
28.11.19 05:15
יש להציב תמרור חדש שטח בינויי בכניסה מדרום לצפון לאחר תחנת רכבת הרישונים אין תמרור במקום לטיפול עיריית ראשון


2 פרויקטים חינוכיים חדשים במערכת החינוך בראשון לציון! "הלימודיה" - פינת הלמידה של תלמידי בתי הספר. וה"סנוזלן" -סביבה רב חושית לתלמידי בית ספר שקמים

על פי עו"ד ליאל אבן זהר, המחזיקה את תיק החינוך בכוונת העירייה להפוך את כל המבואות של בתי הספר בעיר ללימודיות בו יוכלו הילדים לשחק וללמוד גם מחוץ לכיתה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ה״סנוזלן״ בבית ספר שקמים


עיריית ראשון לציון ומנהל החינוך ממשיכים בשדרוג ומיזמים חדשים במערכת החינוך העירונית. לאחרונה יזמו במנהל החינוך יחד עם מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר, את הלימודיה של ראשון לציון- זו מבואה פעילה שבה התלמידים יושבים, מסתובבים, הוגים רעיונות, משחקים, ולומדים. מחוץ לכתלי הכיתה. הפרוייקט החל במספר בתי ספר (עין הקורא, יסוד המעלה).

עו"ד ליאל אבן זהר

הפרוייקט עתיד להתקיים בכל בתי הספר בעיר, כאשר כל המבואות בבתי הספר יהפכו לפינות למידה לתלמידים.

קרדיט: הדף של ליאל אבן זהר

פרוייקט נוסף שיצא לפועל הוא ב״סנוזלן״ (סביבה רב חושית) לילדי ביה״ס שקמים- בו לומדים ילדים על הרצף האוטוסטי. הסנוזלן היא סביבה רב חושית שנועדה להרגיע ולשמש פינת פנאי לבעלי הצרכים המיוחדים ובעיות קוגנטיביות. בפינת הסנוזלן הוצבו על הקירות מנורות ואורות בצבעים שונים שנועדו לגרות את החושים של הילדים ולהרגיע אותם.

השיטה מבוססת על שיטה הולנדית שמצאה כי בסביבה מסוימת כמו מוזיקה, אורות ועוד המטופלים מגיבים אליה, נרגעים ואף החלו ליצור תקשורת עם הסביבה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מי ומה עומד מאחורי הדבקת מאות סטיקרים עם הכיתוב "פחחח" אשר הודבקו במוצאי שבת ברחבי העיר רחובות וראשון לציון?

במוצאי שבת 14/12 הם יפעלו שנית

אבי בר | | תגובות: 29
צילום הרוב החילוני


במוצאי שבת הודבקו מאות סטיקרים ברחבי העיר רחובות והעיר ראשון לציון (גם בערים תל אביב, חיפה וירושלים) עם הכיתוב "פחחח". מי שעומד מאחורי הדבקת הסטיקרים הם ארגון "הרוב החילוני".

הארגון שומר על מטרת הסטיקר בחשאיות מירבי ומבטיח לחשוף את מטרתו בפעולה השנייה במוצאי שבת הקרוב 14/12.

על ארגון הרוב החילוני

קבוצת הרוב החילוני הינה קבוצה אקטיביסטית חברתית בעלת אופי חילוני מובהק.

אופי הקבוצה ברובו פוליטי אך א-מפלגתי.


התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד שינאה? כמה אפשר כל הזמן שינאה???
  הגב 08.12.19 10:53
 • אורח
  למה לפגוע במרחב הציבורי ולהשחית רכוש ציבורי???? תקף לכל א'גנדה. שיקנסו אותם ושיחזירו את המצב לקדמותו. מספיק עם האנרכיה הזו. זו ממש בריונות ושוב לא קשור לתוכן או לא'גנדה.
  08.12.19 15:27
 • אורח
  אכן השנאה של הדתיים לכל מי שלא חושב כמותם היא עצומה
  08.12.19 23:28
 • אורח
  כאילו המדינה שלנו לא מפולגת. כמה אפשר😡
  הגב 08.12.19 10:53
 • אורח
  קבוצה פחחחחחח
  09.12.19 00:17
 • אורח
  העמותה נגד פדופילים והטרדות גורמים לשיבושים בתקשורת. סטיקריסטים בדרך כלל יהיו חרטטניסטים ומפוקפקימיסטים, חילונים שבעוד כמה שנים יהיו דתיים.
  הגב 08.12.19 11:00
 • אורח
  ממש מגעיל. האם הם יסמנו בהמשך את בתי הכנסת?
  הגב 08.12.19 11:06
 • אורח
  עצוב שזה מתקבל בשתיקה, וזה נראה שאפילו בברכה של BE106 ..
  08.12.19 12:11
 • אורח
  גם אביבוש הסנדל של מתן פתח קבוצה נו אז.... כל אחד עושה מה שבא לו אחד נגד השני אבדה הדרך ימות המשיח בדרך אין דין אין דיין
  הגב 08.12.19 11:12
 • אורח
  ממש ככה !!!! נהיה פה גוג ומגוג
  08.12.19 11:13
 • אורח
  אפשר הסבר??
  09.12.19 00:18
 • אורח
  את המצולמות בתמונה העליונה אין סיכוי שהייתי זורק לפח
  הגב 08.12.19 11:13
 • אורח
  תגידו מה ניגמר עם המדינה שלנו כל מטומטם קם ומקים אירגון עמותה מספיק כבר אין לכם במה להתעסק גועל נפש
  הגב 08.12.19 11:28
 • אורח
  חוצפה ממדרגה ראשונה להדביק על פחים דקורטיביים, איפה הפיקוח??
  הגב 08.12.19 11:38
 • אורח
  עוד התקשורת נותנת לגיטימציה
  הגב 08.12.19 11:44
 • אורח
  יש לאנשים בעיות נפשיות קשות מאוד השעמום מחרפן אותם לכו להתנדב או לעבוד
  הגב 08.12.19 11:55
 • אורח
  שום דבר לא מצדיק את הכיעור והשחתת פחים
  הגב 08.12.19 12:34
 • אורח
  פח אשפה האנרכיסטים הללו 🚫🤟🚫🤟🚫🤟🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫
  הגב 08.12.19 12:41
 • אורח
  כיום אני בן 51 גר ברחובות מגיל 3 . לא מבין מה הנשים הללו מחפשות. העיר רחובות היא סמל לסובלנות ודו קיום. למה לפלג למה לייצור שנאה לכו תגורו בבית שמש ותרגישו לא רצויים. מלבד זה שהרוב כ- 80% ברחובות דתי ומסורתי ובכל זאת יש דו קיום ואין רדיפה של ציבור. אפילו יש פעילות משותפת של נציג חסידות קרעטנף עם נציגת מרץ בעירייה . ואם כבר יש אפחיה דבדקו את תקציבי החינוך בממלכתי לעומת שאר המגזרים ותראו שהם מופלים לטובה.
  הגב 08.12.19 13:10
 • אורח
  בנתיים הדבר היחידי של המיעול החילוני שקורא לעצמו רוב הוא ללכלך פחים. בתור תושב רחובות מוקיע את הונדליזים והפלגנות.
  הגב 08.12.19 13:12
 • אורח
  צודק
  08.12.19 14:38
 • אורח
  נישלחו מעזה
  הגב 08.12.19 13:41
 • אורח
  הם סגרו לנו את האינטרנט ? בכל הבינין שלנו אין אינטרנט והשכנים אמרו שיש עמותה שחוסמים את האינטרנט.
  הגב 08.12.19 14:02
 • אורח
  יאללה תנו בראש, זה בטוח על אי הפעולה של קינסליך שהבטיח עיר בלי כפייה דתית. תחבורה בשבת קדימה!
  הגב 08.12.19 15:53
 • אורח
  אם הם מודיעים שיהיו באותו מקום בשבוע הבא, יש לחכות להם ולתבוע אותם על זיהום העיר/הסביבה....
  הגב 08.12.19 16:24
 • אורח
  מי זה שהחליט להוריד את המבנה הנחמד של המזרקה בפסז אטרקציה, עכשיו סתם מדרכה לעבור בה, בעיריה יושבים אנשים בלי מעוף ובלי חוש אסתטי, חוש אדריכלות וכו', העיר נראית כמו גיבוב של גרוטאות, לא יופי ולא הדר.
  הגב 08.12.19 16:28
 • אורח
  אלה משועממים מחפשים תשומת לב בכול מחיר
  הגב 08.12.19 17:14
 • אורח
  א-מפלגתי אך מהגוש השמאלני. לגבי תחבורה בשבת, יש את המוניות הצהובות בהרצל וזה די והותר. כחילוני, לא מעונין שהאוטובוסים יעבדו כרגיל ויעברו בשכונות.גם אין סיבה שדתיים + מי שמתנגד (=הרוב) יממנו את זה
  הגב 09.12.19 09:05
 • אורח
  תושבת בת 50 דתייה... העיר נראית זוועה בעיקר רחוב הרצל כמו עזה..האם להוסיף מדבקות מכוערות לציין את הפרחים צריך?
  הגב 09.12.19 12:16

חנוכה בקניון רוטשילד ראשון לציון! טקס הדלקות נרות, חלוקת סופגניות, סדנאות יצירה, עמדות משחק ועוד מחכים לילדים במהלך חג החנוכה בקניון רוטשילד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


חנוכה מדליק בקניון G רוטשילד, ראשון לציון!

קניון G רוטשילד, מקבוצת גזית גלוב, יציע בכל יום במהלך חג החנוכה טקס הדלקת נרות וחלוקת סופגניות בשעה 17:00 ומגוון פעילויות לכל המשפחה: סדנאות יצירה, קיר ציור, עמדות איפור ומתחם שולחנות משחק.

הפעילויות בקניון G רוטשילד יתקיימו בימים שלישי-חמישי, בין התאריכים: 24-26/12/19

בין השעות 16:00-19:00

טקס הדלקת הנרות יתקיים בין התאריכים 22-26.12.19 בשעה 17:00

הכניסה חופשית לקהל הרחב!
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו יודע אם יש עדיין בימי שלישי בבניין העירה הצגה ופעיליות?
  הגב 08.12.19 11:08

לידיעת הנוסעים ברכבת משה דיין – תל אביב! החל ממחר ראשון 8/12 הרכבת מכיוון ההגנה לכיוון דרום חוזרת בשעות העומס למסלול הרגיל עד באר שבע

בכיוון ההפוך מתחנת משה דיין עד לרכבת ההגנה תל אביב השינויים עדיין בתוקף עד 28/1/20

אבי בר | | תגובות: 1


בגלל העבודות לפרויקט חישמול מסילת הברזל נסגרה לתנועת רכבות המסילה בין תחנת משה דיין ליבנה מערב. וצומצם באופן משמעותי מספר הרכבות בשעות העומס בבוקר ובערב לתל אביב ב – 2 הכיוונים עד 28/1/20. אולם הנהלת הרכבת החליטה כי החל ממחר ראשון 8/12 תהיה הקלה ומסלול הנסיעה ברכבת מרכבת ההגנה לכיוון באר שבע תפעל כסדרה בשעות העומס 16:00 – 18:30 ותעצור בכל התחנות הקבועות עד באר שבע כולל יבנה מערב

יש לציין כי בכיוון לתל אביב עדיין אין שינוי עד 28/1/20 (למעט בשבוע חנוכה)התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

משתתפים בצערה של סגנית ומ"מ ראש העירייה ליאל אבן זהר במות אביה יצחק ז"ל

הודעות אבל יש לשלוח לוואטסאפ 0-585-585-106, הפרסום חינם כשירות לתושבי ראשון לציון

אבי בר | | תגובות: 19

משתתפים בצערה העמוק של סגנית וממלא מקום ראש עיריית ראשון לציון עו"ד ליאל אבן זהר במות אביה יצחק

ההלוויה תיערך ביום ראשון 8/12/19. בשעה 15:30 בגני אסתר


ליאל אבן זהר

בכאב וצער, וביגון עמוק, אני מודיעה על פטירתו של אבא שלי, יצחק אבן-זהר. איש טוב וחכם שעשה כל חייו עבור מדינת ישראל.
זכות גדולה לנו, משפחתו, שהיה חלק מחיינו, אוהב ואהוב , ונזכור את הימים השמחים.


התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יהיי זכרו ברוך .שלא תדעו צער.
  הגב 07.12.19 17:30
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה. אמן זכרו לברכה. משתתפת בצער המשפחה
  הגב 07.12.19 17:34
 • אורח
  שלא תדעי עוד צער ברוך דיין האמת
  הגב 07.12.19 17:34
 • אורח
  יהי זכרו ברוך... ה' ינחם אתכם בין שאר אבלי ציון וירושלים...
  הגב 07.12.19 17:35
 • אורח
  שולחת לך חיבוק.
  הגב 07.12.19 17:35
 • אורח
  משתתפת בצערך ליאל יקרה
  הגב 07.12.19 17:42
 • אורח
  שלא תדעי יותר צער בחייך
  הגב 07.12.19 17:43
 • אורח
  שלא תדעי צער
  הגב 07.12.19 18:05
 • אורח
  יהי זכרו וברוך שלא תדעי עוד צער
  הגב 07.12.19 18:10
 • אורח
  יהי זכרו ברוך
  הגב 07.12.19 18:16
 • אורח
  מישתתפת בצערך תנחמו משמים יהי זכרו ברוך
  הגב 07.12.19 18:23
 • אורח
  שהמקום ינחם אתכם ולא תדעו עוד צער !!!
  הגב 07.12.19 19:08
 • אורח
  משתתפת בצערך שלא תדעי עוד צער.
  הגב 07.12.19 19:51
 • אורח
  שלא תדעו צער יותר יהי זכרו ברוך
  הגב 07.12.19 23:32
 • אורח
  ראשת העיר
  הגב 08.12.19 12:28
 • אורח
  יהיה זכרך ברוך איש יקר וחשוב משתתפת במערה של המשפחה
  הגב 08.12.19 15:03
 • אורח
  משתתפת בצערך
  הגב 09.12.19 08:22
 • אורח
  מן השמים תנוחמו ולא תוסיפו לדאבה עוד
  הגב 09.12.19 14:23
 • אורח
  משתתפים בצערך אהבה ודני.
  הגב 09.12.19 15:33

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! מתווה משרד הבריאות לפתרון סגירת המרכז הגריאטרי; בחוף הים יוקם מלון בן 10 קומות; מאבק ראשון חופשית לתחבורה ציבורית בשבת; מהי תוחלת החיים של תושבי ראשל"צ; הצלחה עולמית לתוכנית השחטק העירונית; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של ראשון

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים שעברו על תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מפגש המשפחות עם סגן השר ליצמן


סוף השבוע הגיע וכמדי השבוע אנו מביאים לכם את סיכום השבוע של העיר ראשון לציון עם המאבק לתחבורה ציבורית בשבת, המאבק לסגירת המרכז הגריאטרי, תאונות הדרכים שוב בכותרות אז בואו נתחיל

פלילים, משפט וביטחון

תאונות הדרכים עלו שוב לכותרות השבוע- יום חמישי 5/12 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שהחליק בדרך חיים הרצוג בראשון לציון, סמוך לאסף הרופא. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא צעיר כבן 26 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ובבטן.יום שני 2/12 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב ברחוב מורדי הגטאות בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר נער כבן 16 במצב בינוני על חבלת ראש


יום ראשון 1/12 התקבל על הולכת רגל שנפגעה מאופניים חשמליים, ברחוב יגאל אלון פינת יהודה הנשיא בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 30 (רוכב האופניים החשמליים) במצב קל, עם חבלות בראש ובגפיים, וצעירה כבת 20 (הולכת הרגל) במצב בינוני


יום ראשון 1/12 שעה 14:35. במוקד איחוד הצלה התקבלה קריאה על תאונת דרכים עם מעורבות שני נערים בני 13 שנפגעו מרכב פרטי ברחוב יגאל אלון (בסמוך לבית הספר) בראשון לציון.

צילום: איחוד הצלה

חונים בחניית נכים: מידי שנה כ - 1500 נהגים בראשון לציון מקבלים דו"חות על חנייה בחניית נכים. כך פרסמה עמותת אור ירוק לרגל יום המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל.

צילום: אור ירוק
חשד כי תושב ראשון לציון דרס בכוונה רוכב אופנוע.

בסוף החודש שעבר התקבל דיווח במשטרת ישראל על רוכב אופנוע שנפגע מרכב פרטי בראשל"צ. רוכב האופנוע נפצע ופונה לטיפול רפואי בבית החולים ונהג הרכב הפרטי נמלט מהמקום. מהחקירה עלה חשד לפיו בין רוכב האופנוע לנהג הרכב הפרטי התעורר ויכוח על רקע השימוש בדרך, במהלכו פגע נהג הרכב הפרטי באופנוע וגרם לפציעתו של הרוכב. פעילות חקירתית ומבצעית של משטרת ישראל הביאה לאיתורו ולמעצרו של הנהג החשוד, בן 28 מראשל"צ. החשוד הובא אתמול לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו בארבעה ימים. החקירה נמשכת.שוטר ממשטרת ראשון לציון ישלם פיצויים לעובד עיריית ראשון לציון על כך שערך בו חיפוש בעירום מבלי לשמור על פרטיותו

חדשות העיר

ההצעה של משרד הבריאות לפתרון משבר סגירת המרכז הגריאטרי בראשון לציון!: העירייה תוותר על דרישת חוב של 30 מיליון ₪, בתמורה העירייה תקבל לשימושה חצי מהשטח, ובחצי השני משרד הבריאות ישפץ וירחיב את המרכז לאשפוז קשישים. ח"כ חיים כ"ץ יגשר בין העירייה למשרד הבריאות. בנוסף נערכה פגישה בין ראש העיר רז קינסטליך ומנכ"ל משרד הבריאות. יש לציין כי ב15.12.19 יתקיים מפגש גישור בין הצדדים.

מעיריית ראשון לציון נמסר:

"הבוקר (שני) ערך ראש העיר סיור בבית החולים הגריאטרי המלבן יחד עם שר הרווחה לשעבר, ח"כ, חיים כ"ץ, במהלכו נפגשו עם המטופלים והצוות המסור. כ"ץ הבטיח כי ייכנס לעובי הקורה ויפעל מידית מול משרד הבריאות למניעת הסגירה של בית החולים. בהמשך היום התקיימה פגישה עם מנכ"ל משרד הבריאות שהתחייב כי המטופלים לא יפונו עד להודעה חדשה! אנו נכבד כל מתווה שיאושר בגישור שיתקיים באמצע החודש, בתקווה כי משרד הבריאות לא ייתן ידו לסגירת בית החולים הגריאטרי ולפגיעה בקשישים."


המאבק של פעילי "ראשון החופשית" לתחבורה ציבורית בשבת נמשך ובמהלך ליל שישי הם פעלו במוקדי הבילוי בראשון לציון והחל משישי הקרוב יחלו בהחתמת עצומה במרכזים השכונתייםהחל מיום שישי הבא ובמהלך חודש ימים בכוונת "ראשון החופשית" להגיע מידי יום שישי לכל מרכזי השכונות בראשון לציון ולהחתים את התושבים על עצומה. גורמים פוליטיים מעריכים כי כל עוד עיריית חולון לא מתחברת למיזם התחבורה הציבורית בשבת של עיריית תל אביב, גם ראשון לציון לא תתחבר מאחר שכדי שהתחבורה הציבורית בשבת תהייה רלוונטית יש צורך ברצף טריטוריאלי של תחנות מראשון לציון לכיוון תל אביב.

צילום רותם שריר ואלון ברקעכשיו זה סופי! בחוף הים של ראשון לציון יוקם בית מלון בן 10 קומות. עיריית ראשון לציון פרסמה קול קורא לקבלת מידע והצעות להקמה והפעלה של מלון בחוף הים. המלון ייבנה על קרקע העירייה בשטח 6,116 מ"ר ברחוב אח"י דקר וגובלת עם חוף הים. המלון יכלול שטחי מסחר, מגורים, מבני ציבור ועוד. בנוסף, המלון יכלול טיילת עליונה שתחובר בגשר הולכי רגל לטיילת בת ים וטיילת תחתונה שתחובר לאזור חוף הרחצה ותכלול שירותי חוף פתוחים לקהל אזור פעילות לספורט מים,מקלחות, אזורי משחקים וכו'.


חברת קדישא: בראשון לציון חלה עלייה של 14% בקבורת נפטרים בקבורת סנהדרין- בתאים בתוך קירות.
בהמשך לכך הלמ"ס פרסמה כי תוחלת החיים של תושבי ראשון לציון מעל הממוצע הארצי כאשר נשות ראשון לציון חיות יותר מגברי ראשון 85.4 שנים לעומת הגברים שחיים 81.6 שנים... בכתבה עוד נתונים מעניינים בנושא חיים, מתים ובריאות בראשון לציון

http://www.be106.net/231/34346

פרויקט "שחמטק" של ראשון לציון תוצג בהודו! מדינות מהמזרח הרחוק וארה"ב החלו להתעניין בתוכנית השחמטק העירונית של ראשון לציון והיא תוצג בכנס החינוך העולמי בהודוהצלחה עולמית נוספת למערכת החינוך של ראשון לציון! יוזמת "ספסל החברות" של בית ספר מרחבים בראשון לציון מופעלת בימים אלו ב 50 בתי ספר בהודו

תלמידי בית הספר בכנס יוצרים שינוי בטאיוון 2018לפעמים מגיעה גם תודה! שאפו למפקח הניקיון אפי דרויש מנהל אזור רמת אליהו שסייע לתושבת העיר במציאת תרופות אותן זרקה בטעות לפח

צילום: סהר נהימי
מה הקשר בין הנשיא פוטין למיקי אלון ולראשון לציון? בפעילות משותפת של האגודה למען החייל ראשל"צ בראשות מיקי אלון עם משלחת מרוסיה התברר כי אחת מחברות המשלחת היא תושבת ראשון לשעבר ומכרה אישית של הנשיא פוטין אשר הבטיחה לעדכן את הנשיא על ההתנדבות למען החיילים

אתון ועייר שעברו התעללות קשה נצלו והועברו לטיפול בחי כיף בראשון לציון

ברכות לאלי ביטון מראשון לציון שזכה בבחירות לועד המנהל הארצי של האגודה למען הלהט"ב
מיזם מפרגן חדש לחנוכה של עיריית ראשון לציון! העירייה רוצה לפרגן בחנוכה בדף הפייסבוק העירוני לתושבים אשר פועלים כל השנה למען תושבי ראשון לציון... רוצים להמליץ? כנסו ללינק בכתבה והמליצו על התושב/ת שמגיע להם!

http://www.be106.net/231/34289
הודעות לתושבים:

סקר התרבות של רשת כותר ראשון לציון! תושבי ראשון לציון מוזמנים לחוות את דעתם על אירועי התרבות המתקיימים ברשת הספריות העירוניות ולהציע הצעות לפעילויות העתידיות

למעבר לסקר http://www.be106.net/231/34259הודעה חשובה לבעלי עסקי המזון בראשון לציון בתחום אולמות אירועים, מסעדות, בתי קפה, פאבים! ביוזמת המשנה לראש העיר אפי משה ייערך ביום שני 9/12 כנס מיוחד להצגת השיפורים והרפורמות בתחום רישוי העסקים והדרישות של משרד הבריאות בנושא ממכר מזון והכנתוונסיים במסר החשוב של ילדי הגנים בראשון לציון:

אל תראה מוגבל תראה בן אדם! זהו המסר של עיריית ראשון לציון בסרטון מרגש לרגל ציון יום המודעות לבעלי המוגבלויות בו נערך מפגש בין ילדי הגנים לאנשים בעלי מוגבלויות

ובפעילות חט"ב טביב שהקדישה יום לימודים שלם לפעילויות ותחנות משחק לתלמידי בית הספר, לציון יום הנגישות - להעלאת המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל. במהלך היום השתתפו התלמידים בסדנת נגישות- "ככה זה מרגיש", שיחקו כדורסל עם קבוצת שחקנים נכים ושמעו את סיפורו של אביחי שלי, אדם עיוור וכבד שמיעה.

צילום: חט"ב טביב

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מי יהיה הבניין "המדליק" של ראשון לציון בחנוכה ואף יזכה בפרס? לרגל חג חנוכה עיריית ראשון לציון מזמינה את התושבים לחגוג יחד עם השכנים את החג, בהדלקת נרות משותפת אותה יש לתעד בסרטון ולהעלות לדף העירוני, הבניין הזוכה יזכה בפרס; כל הפרטים בכתבה...

שימו לב במסגרת התחרות תחולק ערכת חג ל 50 הראשונים שיירשמו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מנהל קהילה, בעיריית ראשון לציון יוצא במיזם נוסף לחנוכה – הבניין המדליק.

במסגרתו התושבים מוזמנים להכיר מחדש את השכנים בבניין, להדליק יחד נרות חנוכה. אז מה עושים:

* מארגנים הדלקת נרות משותפת

* בוחרים מקום מתאים: לובי הבניין, חדר, חניה או בסלון.

* נרשמים ומגיעים לקבל קיט מיוחד להפעלה הכולל: חנוכייה, שירונים, סופגניות ופוסטר

* מדליקים, שרים ובעיקר נהנים מהביחד

* מצלמים סרטון עד 30 שניות ומעלים לפייסבוק העירוני

* הבניין האהוד ביותר, יזכה בפרס שווה!

לפרטים נוספים: קרן אלהרר - kerene@rishonlezion.muni.il


שימו לב! הקיט יינתן ל- 50 הבניינים הראשונים שירשמו

למעבר להרשמההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה במעורבות 3 כלי רכב, 5 פצועים קל

צילום איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 0


יום שישי 6/12 בסביבות השעה 12:30 דיווח על תאונה בדרך לפלמחים, במעורבות 3 כלי רכב, כונני איחוד הצלה וחובשי מד"א בסיוע מכבי אש העניקו סיוע ל - 5 נפגעים במצב קלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בראשון לציון! רוכב אופנוע התנגש בעץ, 2 פצועים

צילום איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 4


יום שישי 6/12 05:30. שני רוכבי אופנוע נפצעו בתאונה עצמית בשדרות תש"ח בראשון לציון כונני איחוד הצלה וחובשי מד"א העניקו להם טיפול ופינו לבתי החולים 2 במצב בינוני .


אביה יהב חובשת באיחוד הצלה סיפרה: "מדובר באופנוע שהיו עליו שני רוכבים שהתנגש בעץ. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשני הצעירים שרכבו יחדיו על האופנוע ונפצעו בינוני וקל עד בינוני. לאחר מכן הם פונו לבתי החולים קפלן ברחובות ואסף הרופא בצריפין".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם התאונות זה לא יגמר .
  הגב 06.12.19 09:17
 • אורח
  שותים ועולים על ההגה, משחקים בטלפון, רגל על הגז פוזה ושוכחים איפה הם נמצאים וזה מה שקורה תאונות תאונות ועוד תאונות אין אכיפה כל המצלמות שפיזרו ברחבי העיר חרטה ואת כולם שברו מעניין אף אחד לא נתפס כי כנראה הם רק להרתעה ולא יותר מזה
  הגב 06.12.19 09:54
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחח אני לא מפסיקה לצחוק , כמו לקוח מאיזה סרט של צ'רלי צ'פלין חחח׳חחחחמחחחחחחצצ
  הגב 06.12.19 10:43
 • אורח
  אני גם יקרא מצחוק כשתמותי מתאונת דרכים. ילדה חסרת חיים
  06.12.19 13:21

סרטון השיגור שנראה לפני זמן קצר בשמיים בכל האזור

מערכת האתר | | תגובות: 20


מצורף סרטון ששוגר בשעה 7:35

מדובר בניסוי שיגור של מערכת הנעה רקטית מבסיס במרכז הארץ הניסוי נקבע מראש ובוצע כמתוכנן

הסרטון:

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם אני ראיתי וצילמתי
  הגב 06.12.19 08:02
 • אורח
  למה עושים נסיונות כאלה במרכז הארץ? זה סכנה לציבור.. שיעשו נסיונות מעל הים או מעל עזה..
  הגב 06.12.19 08:06
 • אורח
  כי ככה צריך
  06.12.19 08:19
 • אורח
  לא יקרה לך כלום וגם לא תמות מניסוי כזה!!!
  06.12.19 09:03
 • אורח
  המדינה קטנה באדיבות השמאל.. אפילו גנץ אמר בראיון שהתאהב בהתנתקות ויאמץ ניקיון יהודים גם בגדה אם יבחר.. אז השיגור יבוצע ממרפסת ביתך
  06.12.19 09:52
 • אורח
  חח זה כל הקטע בניסוי שאין שם חומר נפץ. ילד מפגר תמחק תאפליקציה
  06.12.19 13:18
 • אורח
  לוקחים הכל בחשבון, יש מנגנון השמדה עצמית , ואם לא יעבוד יפילו אותו עם כיפת ברזל , לא יעבוד תרוץ לממש. מעדיף טיל ניסוי כזה במקום טילים איראנים...
  07.12.19 12:55
 • אורח
  לזה שכתב שהמדינה קטנה באדיבות השמאל...טיפש מי כבש את הגדה ואת כל השטחים אם לא ממשלת מפלגת העבודה שאתה מכנה אותם שמאל ...מי הקים המדינה אם לא הסוציאליסטים שעלו מרוסיה ...לך תלמד קצת הסטוריה...ותפסיק לנסות להפחיד עם השמאל ...
  07.12.19 12:59
 • אורח
  להגדיר את הניסוי כאילו במרכז הארץ זה ממש מצחיק. אמרו שזה טיל יריחו הוא לא טס מרחובות לתל אביב. ושום כיפת ברזל לא יכולה להפיל אותו. זה טיל של גדולים לא צעצועים של החמאס. חץ מפיל טילים של גדולים.
  07.12.19 17:05
 • אורח
  היה בטוח, אורח נכבד, שמי שצריך להחליט מה ואייך ולמה לא בדיוק צריך אותך, מבלי רצון לפגוע, ואת עצותייך. אני סמוך ובטוח, מתוך יותר מ-65 שנים שאני חי, שמי שביצע ידע יודע הייטב מה וכייצד הוא עושה. סופ"ש נעים לך אורח, ובעיקר לעושים במלאכה. המשיכו וישר-כח.
  הגב 06.12.19 08:18
 • אורח
  מסכים עם כל מילה, במדינה הקטנה שלנו, חשוב לתת גיבוי מלא לכוחות הביטחון שמהשיקולים שלהם בחרו לעשות ניסוי כזה באופי כזה, אף אחד לא מבצע ניסוי כזה מבלי לחשוב לפנים ולאחור על ההשלכות שלו, בטח לא אם יש מחשבה שזה יסכן חיי אדם.
  06.12.19 08:25
 • אורח
  מהניסיון שלי הקטן ידוע לי שלפעמים יש אנשים שלא חושבים , או עושים טעות ואחרי זה קורה אסון. הניסויים , מה שלא תגידו לא עושים במקום מאוכלס . ברוך השם שהכל עבר בשלום וניסוי היה מוצלח , אבל תחשבו על משמעות מילה ניסוי ומה היה קורה אם זה לא היה מוצלח והיה נופל על איזה שהוא בית הספר או גן ילדים איפו שהנכדים שלכם נמצאים גם הייתם אומרים אותם דברים ?
  06.12.19 08:53
 • אורח
  השיגור מחוף הים לכיוון הים.. הייתי בעמדה בשיגורים קודמים
  06.12.19 09:54
 • אורח
  וכשיורים כיפת ברזל אין חשש שיפלו חלקים על ישובים?אבל זה חיוני
  הגב 06.12.19 09:06
 • אורח
  אולי זה לא ניסוי ?
  הגב 06.12.19 09:12
 • אורח
  נראה " שהניסוי " הבולט מאוד נעשה לגרום שמי שאמור לדעת יראה ויבין רשתות זרות דווחו על ניסוי טיל בלסיטי המשכו של יריחו 3 ונשק הרתעה
  הגב 06.12.19 09:31
 • אורח
  השם ישמור ויציל את עם ישראל .לאלה שלא מבינים .תפקחו את העיניים ראו כמה זאבים מסביבכם .שבת שלום ומבורך
  הגב 06.12.19 12:12
 • אורח
  זה בתל אביב לא באיזור
  הגב 06.12.19 17:50
 • אורח
  מדינת ישראל היא צריף בתוך גונגל והזאבים והאריות נובחים ומפחידים את יושבי הץריף ומחכים כל רגע לתפוס מישהו שיוצא למכולת לקנות חלב....
  הגב 08.12.19 01:55
 • אורח
  גנץ לוקח אותנו לבחירות חוזרות בחסות לפיד הגוואד במקום להתפשר ולעשות ממשלת אחדות
  הגב 08.12.19 02:21

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 141 דירות בתקופה האחרונה בראשון לציון? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבא

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב האח"י משגב שנמכר ב6.2 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב סנש חנה במחיר 638,600 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות בראשון לציון על פי נתוני רשות המיסים :

הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש ספטמבר 2019


כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
שדה נחום 1741.72 מיליון ₪קומה:5 מ"ר:93
החלמונית 305.52.29 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:140.10
התוף 72.51.48 מיליון ₪קומה:6 מ"ר:44
וולפסון 5141.5 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:87.35
חב"ד 2241.595 מיליון ₪קומה:6 מ"ר:81.47
הכורמים 1051.935 מיליון ₪קומה:1 מ"ר: 104
סנש חנה 32638,600 אלף ₪קומה:1 מ"ר: 35.20
רמב"ם 3931.61 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:64.26

המגילה 483.26 מיליון ₪קומה: מ"ר: 293
עין דור 452.64 מיליון ₪קומה: 6 מ"ר:131
שלונסקי 2053.32 מיליון ₪קומה: קרקע מ"ר:109.90
הצופים 1241.87 מיליון ₪קומה:7 מ"ר:86.64
התזמורת 5641.6 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:100.13
בלקינד שמשון 1251.86 מיליון ₪קומה:3+4 מ"ר:123.73
קאפח 1352.3 מיליון ₪קומה:8 מ"ר:116.30
הגלים 84.51.825 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:93.95
בית לחם 931.42 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:62.61
ריב"ל 642 מיליון ₪קומה:6 מ"ר:101.70
בשארי סעדיה ויוסף 952.55 מיליון ₪קומה:5 מ"ר:129.70
החלמונית 2231.71 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:79.80
היקינטון 531.585 מיליון ₪קומה:7 מ"ר:74.50
הקישון 641.9 מיליון ₪קומה:6 מ"ר:93.49גאולים 242 מיליון ₪קומה:קרקע מ"ר:96.10
ההדרים 1042.125 מיליון ₪קומה: 3 מ"ר:95.06
צלליכין 943.2 מיליון ₪קומה: 5 מ"ר:108
הלל נפתלי 1221.3 מיליון ₪קומה:קרקע מ"ר:43.67
שרירא שמואל 4641.73 מיליון ₪קומה: 5 מ"ר:97
בית יוסף 741.65 מיליון ₪קומה: 2 מ"ר: 96.04
שיבת ציון 2552.18 מיליון ₪קומה:5 מ"ר:117.64
קרן היסוד 133.51.34 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:61.50
הנגיד 2041.86 מיליון ₪קומה:7 מ"ר:81.70
תנועות הנוער 831.7725 מיליון ₪קומה:8 מ"ר:73.30
וייז סטפן 143.51.43 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:77.27
קשת 5453.88 מיליון ₪קומה: מ"ר: 213
התקוה 1152.045 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:98.65
מאפו 331.66 מיליון ₪קומה: מ"ר:65
קאפח 1342.295 מיליון ₪קומה: 7 מ"ר:98
שפירא צבי הרמן 121.24 מיליון ₪קומה: 2 מ"ר:46.92
תל חי 212.51.5 מיליון ₪קומה: 2 מ"ר:56


הורוביץ 153933,000 אלף ₪קומה: 1 מ"ר:64.62
אח"י מזנק 2564.58 מיליון ₪קומה: מ"ר:271
לבונטין 1431.35 מיליון ₪קומה:2 מ"ר:53.69
שניאור זלמן 363990,000 אלף ₪קומה:3 מ"ר:40
ההדרים 731.43 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:60.95
הצפירה 531.235 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:46.20
אח"י משגב 6856.2 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:257
הכינור 463.15 מיליון ₪קומה:6+7 מ"ר:150.80
רבי יהודה הנשיא952.28 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:87
רש"י 3941.87 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:100
יוחנן הסנדלר 1141.535 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:89.10
ביל"ו 2031.44 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:69.10
ויתקין 331.43 מיליון ₪קומה:2 מ"ר:79.50
אברבאנל 3741.2 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:102.92
ויתקין 631.4 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:60.02
השומר 1031.435 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:63.13
הורביץ 1041.665 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:76.01
ברניצקי נתן 341.57 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:68.40
קרן היסוד 2331.3 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:56.28
האחים סולימן 1031.3 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:58.10
גינוסר 53.51.58 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:78.70מבצע נחשון 531.65 מיליון ₪קומה:6 מ"ר:75
הרב גוטמן צבי 5763.15 מיליון ₪קומה: קרקע+1+2 מ"ר: 183.08
בלפור 952.1 מיליון ₪קומה: מ"ר:116
שדה נחום 631.63 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:68
הירשפלד 931.53 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:57.96
האם 1353.050 מיליון ₪קומה:2+3 מ"ר:113.06
טיומקין 1321.19 מיליון ₪קומה:קרקע מ"ר:39.61
רמז 531.545 מיליון ₪קומה: 1 מ"ר:63.28
דרור 1931.3 מיליון ₪קומה:קרקע מ"ר:65.28
יהודה הלוי 6241.61 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:83.70
הסתוונית 741.7 מיליון ₪קומה:2 מ"ר:78
בלפור 952.25 מיליון ₪קומה:7 מ"ר:116
הכורמים 952 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:117
אוסישקין 331.35 מיליון ₪קומה:2 מ"ר:62.84
משה בן נחמן 932.03 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:79.78
אנילביץ 1031.15 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:58.11
ביל"ן 131.23 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:59.01
ירושלים 6421.02 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:47
פרישמן 233.44 מיליון ₪קומה: 3 מ"ר: 65
אלירז שלמה 152.1 מיליון ₪קומה: מ"ר: 139
שפירא צבי הרמן 241.92 מיליון ₪קומה: 5 מ"ר:108
דן 1741.77 מיליון ₪קומה: 1 מ"ר:78.30


אבן גבירול 531.7 מיליון ₪קומה: 2 מ"ר:66.14
כהן אלי 531.52 מיליון ₪קומה:2 מ"ר: 46.40
לוין מיכאל וחנה 431.19 מיליון ₪קומה: 4 מ"ר: 70.68
תרמ"ב 2331.18 מיליון ₪קומה: 2 מ"ר: 77.60
חטיבת קריתי 162.5 מיליון ₪קומה:קרקע+1+2 מ"ר: 176.15
מבצע נחשון 231.65 מיליון ₪קומה: 5 מ"ר : 75.60
פינשטיין יונה וצבי 941.74 מיליון ₪קומה: 3 מ"ר: 94.60
תל חי 2452.45 מיליון ₪קומה:3 מ"ר: 90
ליבין יוסף וריסיה 142.3 מיליון ₪קומה:4 מ"ר : 121.83
בן גוריון 3231.51 מיליון ₪קומה:3 מ"ר: 70.96
הזית 431.46 מיליון ₪קומה:3 מ"ר :83
ברינצקי נתן 1531.25 מיליון ₪קומה:4 מ"ר: 60.16
ויגודסקי 442.15 מיליון ₪קומה:1 מ"ר :115
יהודה לייב 5441.705 מיליון ₪קומה:1 מ"ר :83.21
חי"ש 841.98 מיליון ₪קומה:19 מ"ר:107הירקון 241.75 מיליון ₪קומה:5 מ"ר :110
שרירא שמואל 4441.7 מיליון ₪קומה:1 מ"ר :94
בני חייל 2274.735 מיליון ₪קומה: מ"ר:299
גיבשטיין יהושע 233.51.315 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:77.10
גן יבנה 44745,00 אלף ₪קומה:1 מ"ר :100.62
העסיס 3452.85 מיליון ₪קומה:7 מ"ר:130.50
ביאליק 241.51 מיליון ₪קומה:7 מ"ר :91.34
הדיונון 2173.22 מיליון ₪קומה: מ"ר :250
שפטל אריה 1852.33 מיליון ₪קומה:1 מ"ר : 110.64
שדה נחום 731.7 מיליון ₪קומה: 6 מ"ר:68
נורדאו 641.695 מיליון ₪קומה: 4 מ"ר :80.68
קרן היסוד53.25 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:122
הרצל 4141.43 מיליון ₪קומה: 1 מ"ר :98.16
כפר חיטים 352.36 מיליון ₪קומה: 4+5 מ"ר:104.63
קדמת צבי 555.049999 מיליון ₪קומה: מ"ר:300
בלקינד שמשון 3953.36 מיליון ₪קומה:מרתף+1+2 מ"ר :184.22
רש"י 4241.72 מיליון ₪קומה:5 מ"ר:112


מוצקין 33.51.688 מיליון ₪קומה: 3 מ"ר: 87.22
הרב גורן 1542 מיליון ₪קומה: 1 מ"ר:80.88
מעגל השלום 1952.885 מיליון ₪קומה:10 מ"ר מ"ר:108
הכובש 133.51.34 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:76
טופז 572.85 מיליון ₪קומה:2+3 מ"ר:148.39
אלירז שלמה 352.34 מיליון ₪קומה:15 מ"ר: 139
שרירא שמואל 4441.665 מיליון ₪קומה: מ"ר:94
שרירא שמואל 4441.75 מיליון ₪קומה: מ"ר: 97
גולדה מאיר 742.35 מיליון ₪קומה:12 מ"ר:99.40
שמריהו לוין 2231.31 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:61.17
הרשב"א 83.51.75 מיליון ₪קומה: 1מ"ר: 70
התזמורת 343.51.8 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:73.19
עין הקורא 1031.413 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:65.67
הצופים 1041.83 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:95.86
חב"ד 431.35 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:58
תדהר דוד 2531.09 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:39.60
תנועות הנוער 252.34 מיליון ₪קומה:7 מ"ר:110
גבעתי 1851.63 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:106.30
אלירז שלמה 131.6 מיליון ₪קומה: מ"ר: 88
סמילנסקי 2741.58 מיליון ₪קומה:2 מ"ר: 82.02
תנועות הנוער 1131.82 מיליון ₪קומה:9 מ"ר:75.96
החלמונית 2521.19 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:33
אבן חן 242.34 מיליון ₪קומה:3 מ"ר:108.35
ביתהערבה 1242.5 מיליון ₪קומה:קרקע מ"ר:88
דרור 5241.6 מיליון ₪קומה:4 מ"ר:86.45
יהודה לייב 2631.08 מיליון ₪קומה:1 מ"ר:62.15
אלקבץ 742.1 מיליון ₪קומה:7 מ"ר:94.31
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ממשיכים בהישגים! חניכי אגודת אתלט ראשון לציון: אלדד גוב, שון יוסוביץ, מאור קליין, איתי פשינסקי, עמית יוסף ואופק יום טוב זכו ב 6 מדליות בתחרויות הקריטריון של איגוד הג'ודו בישראל

היעד הבא של החניכים אליפות ישראל לקדטים שתתקיים בעוד שבועיים. בתחרות הקריטריון מתמודדים הספורטאים על הזכות לייצג את ישראל בתחרויות הבינלאומיות ברחבי העולם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שישי האחרון התקיים סבב שני של תחרויות קריטריון איגוד הג'ודו בישראל בגילאי "קדטים" (גיל 16-17). בתחרויות קריטריון מתחרים ספורטאים מכל האגודות בישראל על הזכות להיות מדורגים ראשונים ולייצג את מדינת ישראל במסגרת נבחרת ישראל בתחרויות בינלאומיות, אליפויות אירופה ועולם. בסבב השני השתתפו 350 חניכים וחניכות מ 38 אגודות ג'ודו מכל הארץ. בין המשתתפים היו 17 חניכי אגודת עצמה האתלט ראשל"צ שהמשיכו להביא הצלחות וזכו ב 6 מדליות (בסבב הקודם זכו החניכים ב5 מדליות).

להלן הישגי האגודה:

אלדר גוב - מדליית כסף במשקל 55 ק"ג

שון יוסוביץ - מדליית כסף במשקל 90 ק"ג

מאור קליין - מדליית כסף במשקל הכבד מעל 90 ק"ג

איתי פשינסקי - מדליית ארד במשקל 73 ק"ג

עמית יוסף - מדליית ארד במשקל 46 ק"ג

אופק יום טוב - בנות, מדליית ארד במשקל עד 48 ק"ג


איבונה פינליס - בנות, מקום חמישי 48 ק"ג

עמית שינדלר - בנות, מקום חמישי 48 ק"ג

נהורה שבתאי - בנות, מקום חמישי במשקל 52 ק"ג

אלכסנדרה מוסין - בנות, חמישי משקל עד 63 ק"ג

איתי ביביטקו - מקום חמישי עד 50 ק"גאת הספורטאים ליוו צוות מאמני האגודה: אדוארד פלטיאל, איתי דבח, נאור חן, קים קמחזי, ליאור בורודין.

מנהל האגודה פבל מוסין (מאמן אולימפי) אמר בסיום התחרות:

"השנה התחרות קשה - הרמה גבוהה ויש כמות מתמודדים רבה. אני שמח שגם בשנה הקשה הזו אנו משפרים את ההישגים מתחרות לתחרות. כמעט בכל משקל ספורטאי האגודה עצמה ראשל"צ זכו במדליות ודורגו לאחר שני סבבים. בזכות פרוייקט אתנה, שהאגודה שלנו זכתה לפני שנתיים, ניתן לראות שיפור משמעותי בכמות ובאיכות הבנות שלנו. גאווה גדולה לאגודה ולעיר שלנו ראשון לציון! בעוד שבועיים התחרות החשובה ביותר בסבב - אליפות ישראל קדטים. נקווה לשיפור בתוצאות!"


מנהל אגף הספורט ראשל"צ אסי דרעי:

"השנה התחלנו בדרך חדשה עם כל האגודות המייצגות את ראשון לציון בענף הג'ודו - שיתופי פעולה, אימונים ותחרויות משותפים במטרה לשפר את המיקצועיות. אני שמח ומברך על הישגי הג’ודאים וג׳ודאיות של אגודה עצמה האתלט ראשל"צ וגם שאר האגודות. ענף הג׳ודו בראשון לציון ממשיך בתנופה אדירה. רוצה בזאת להודות לצוות המאמנים ולהנהלת האגודה."


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי ראשון לציון! בימים הקרובים יחודשו העבודות פרוייקט מהיר לעיר ברחוב התקומה למשך כחודש; הסדרי התנועה החדשים מצ"ב בכתבה

העבודות יתבצעו בקטע הרחובות ישראל גלילי – השומרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
הדמיית הפרוייקט ברחוב התקומה וגולדה מאירלתשומת לב נהגי ראשון לציון בימים הקרובים יחודשו העבודות של פרוייקט מהיר לעיר לשדרוג מערך התחבורה הציבורית בעיר. העבודות עתידות להתבצע במשך כחודש ברחוב התקומה בקטע הרחובות ישראל גלילי – השומרה – במדרכה המערבית.

שימו לב להסדרי תנועת כלי הרכב והתנועה :

רחוב גולדה מאיר :

הנסיעה בקטע גולדה מאיר – השומרה תיפתח מחדש לתנועה – והעלאת והורדת התלמידים בכיסה לבית ספר זבולון המר תתאפשר לאורך כל תקופת העבודות

רחוב התקומה:

לא תתאפשר תנועת כלי רכב ברחוב התקומה במדרכה המערבית , במקטע הרחובות ישראל גלילי- השומרה

שעות העבודה :

ימים א-ה בין השעות 7:00-19:00

ימי ו – 7:00-14:00

במהלך העבודות עתידות להתבצע גם עבודות השעות הלילה בין השעות 22:00 ועד 5:00 בבוקר – הודעת על העבודות תצא לתושבים בנפרד.

כמו כן יחולו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית שעוברים באזור - לקראת העבודות נפרסם הודעה על כך.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לקשרי הקהילה של נתיבי איילון : 072-2211599

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תצרפו מפה
  הגב 28.11.19 15:02
 • אורח
  קינסטליך ממשיך להשקיע במערב העיר, ולהזניח את מרכז העיר
  הגב 29.11.19 20:37
 • אורח
  שטויות...
  05.12.19 18:39
 • אורח
  ולפי ההדמייה זה בסך הכל לצבוע כביש.....
  הגב 05.12.19 22:40
 • אורח
  שיצבו פקחים סטטי בשעות הגעה ופיזור ליד בית ספר המר,החוצפה של ההורים להחנות בתחנת אוטובוס ולא לאפשר לנוסעים לעלות בבטחה לאוטובוס ,ברגע שחונים בתחנת אוטובוס אין אפשרות לנכים/מוגבלים פיזית לזקנים ולנשים עם עגלות לעלות בבטחה ולא לפספס את האוטובוס;לא יתכן שהנוסעים יעמדו באמצע הכביש בזמן שהורה עבריין יורד את הבן שלא מול השער. לא יקרה כלום אם ההורים /התלמדים ילכו כמה מטרים ברגל .הדור הזה עצלן פרזיט שכל היום יושב או בכיתה או מול מחשב ולא עושה שום פעילות גופנית כל היום אוכלים ולא זזים ,למה אתם מטפלים שהילדים שלכם שמנים!!!
  הגב 06.12.19 08:10

הפסקת חשמל ארוכה באזור המערב הישן בראשון לציון

הפסקת החשמל בגלל תקלת מתח גבוה

אבי בר | | תגובות: 4
צילום דוברות חברת חשמל

יום חמישי 5/12 שעה 17:30 קיימת תקלת מתח גבוה באזורים שונים במערב הישן בראשון לציון בין האזורים של רחוב בן גוריון עד אזור הקאנטרי ורחוב ז'בוטינסקי לערך

צפי התיקון לקראת השעה 21:00.

אם התקלה תתארך נעדכן השעההתפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלווואי תחיו בחושך כמוני כבר שנה
  הגב 05.12.19 18:06
 • אורח
  לא יפה ולא נאה
  05.12.19 18:12
 • אורח
  יותר מידי תקלות לחברת חשמל.מה קורה להם ?
  הגב 05.12.19 18:15
 • אורח
  כולה קצת גשם מה קרה...
  הגב 05.12.19 18:30

חייל מראשון לציון נעצר בחשד לאונס וירטואלי של ילדה בת 12

הפגיעה בקטינה נערך באמצעות האינטרנט

אבי בר | | תגובות: 12


שוטרי משטרת ישראל עצרו חייל כבן 19 מראשון לציון בחשד לביצוע עבירות מין, לרבות אינוס קטינה כבת 12 מצפון הארץ, במרחב הוירטואלי.

בעקבות חשד שעלה בגין פגיעה בקטינה חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירה אינטנסיבית לאיתור החשוד תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים וכח אדם מיומן בפעולה במרחב הוירטואלי. השבוע נחשפה זהותו של החשוד, הוא אותר ונעצר.

על פי החשד, החשוד יצר קשר עם הקטינה במרחב הוירטואלי ובמסגרתו ביצע עבירות חמורות כלפי הקטינה עד כדי מעשה אינוס.

החשוד הובא לבית משפט השלום בנצרת לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זין בתחת
  הגב 05.12.19 17:06
 • אורח
  רואים שאתה בלי שכל
  05.12.19 17:14
 • אורח
  😡😡😡😡😡
  הגב 05.12.19 18:13
 • אורח
  כל האינטרנט מלא סוטים! אבל מה זה לעזעזל אונס וירטואלי?
  הגב 05.12.19 18:18
 • אורח
  לא מבין,אני טיפש....איך אונסים וירטואלית,?????
  הגב 05.12.19 19:01
 • אורח
  מה זה השטות הזו?אני אנסתי כלב.. דמיוני תעצרו אותי!!! ולמה לחייל לאנוס????
  הגב 05.12.19 20:11
 • אורח
  נו באמת... למה אתם משתמשים במילים מפוצצות שלא מבינים מה זה אומר? מה זה אונס וירטואלי? בכאילו? או שפגש אותה במציאות??
  הגב 06.12.19 11:19
 • אורח
  לסרס כול האנסים
  הגב 06.12.19 12:47
 • אורח
  דחוף לסרס אוליי תיהיה קצת הרתעה
  הגב 06.12.19 12:52
 • אורח
  סירוס ורטואלי
  הגב 07.12.19 02:02
 • אורח
  עשו טובה תשנו תכותרת הדבילית הזאת אונס וירטואלי זה לא מקצועי ופשוט דבילי
  הגב 07.12.19 13:02
 • אורח
  מדינה שלא יודעת לשימור ולהגן על ילדים וילדות
  הגב 07.12.19 17:39

הצלחה עולמית נוספת למערכת החינוך של ראשון לציון! יוזמת "ספסל החברות" של בית ספר מרחבים בראשון לציון מופעלת בימים אלו ב 50 בתי ספר בהודו

כזכור לפני כשנה זכתה היוזמה של תלמידי בית הספר בתחרות הארצית של תוכנית יוצרים שינוי והציגו את המיזם בכנס העולמי בטאיוון. בעקבות הצגת היוזמה עידו שפינדלר נבחר השנה לכהן כנציג ישראל במועצת הילדים הגלובלית של יוצרים שינוי (המורכבת מנציגים של 15 מדינות מתוך 70 מדינות שותפות) והגיע להגיש את הכנס יחד עם כ-10 חברי מועצת נוספים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
בתמונה תלמידי מרחבים בכנס בטאיוון 2018


בימים אלו הסתיים ברומא הכנס הבינלאומי של תוכנית "יוצרים שינוי" -תכנית חינוכית בינלאומית, הפועלת בכ- 75 מדינות ומופעלת בישראל ע"י עמותת רוח טובה, משרד החינוך, ורותי סובל לוטנברג, מייסדת ומנהלת פדגוגית של התכנית בישראל.

בתוכנית בישראל לקחו השנה חלק כ- 15,000 תלמידים מ-260 בתי ספר מכל רחבי הארץ שהגישו השנה יוזמות חברתיות במסגרת "יוצרים שינוי". לאחר בחינת צוות השיפו נבחרו שני יוזמות של בת ים ורמת גן שנסעו לייצג את ישראל בכנס הבינלאומי, בהשתתפות 4,000 ילדים מרחבי העולם ובנוכחות האפיפיור.

אל הכנס הצטרף עידו שפינדלר, תלמיד בית ספר מרחבים בראשון לציון שייצג יחד עם חבריו בשנה שעברה את היוזמה "ספסל החברות" בכנס יוצרים שינוי בטאיוון. פרויקט תחנת החברות הוא פרויקט, שהוקם על ידי תלמידים שהבחינו בילדים בודדים, שאינם משחקים בהפסקות ונשארים לבד. לכן החליטו חברי הקבוצה להקים 'ספסל החברות' שהיא מעין תחנת אוטובוס שמהווה פינת מפגש, בו יוכלו התלמידים להיפגש ולקיים פעילויות ומשחקים משותפים. כמו כן הם שפצו את חצר בית הספר תוך הדגשת מוטיב החברות. המוטו של פרויקט הוא: "תחנת מוצא -לבד, תחנה סופית- יחד"

כאמור בעקבות הצגת היוזמה עידו נבחר לכהן כנציג ישראל במועצת הילדים הגלובלית של יוצרים שינוי (המורכבת מנציגים של 15 מדינות מתוך 70 מדינות שותפות) והגיע להגיש את הכנס יחד עם כ-10 חברי מועצת נוספים.


עידו עם חברי המשלחת הישראלית מבת ים
כתוצאה מחשיפת היוזמה בכנס בטאיוון, היוזמה של ספסל החברות נבחרה על ידי ארגון Yuva Unstoppable ושוכפלה ב-50 בתי ספר ברחבי הודו!

קרדיט תמונות : יוצרים שינוי ישראל המופעלת ע"י עמותת רוח טובה


קטע וידאו על יישום היוזמה בעולם:


גלית יונתן, מנהלת תכנית "יוצרים שינוי", עמותת רוח טובה:

"הילדים והנוער היזמי בישראל מקבלים, באמצעות הפלטפורמה הבינלאומית של "יוצרים שינוי", הזדמנות לחשוף את היוזמה שלהם לעולם, ובכך להרחיב את מעגלי ההשפעה והעשייה ".קינן רבינו, סמנכ"ל מיזמי החזון בקרן אריסון:

" מרגש לראות את השינוי המדהים שכל ילד עושה במדינה שלו, ובסופו של דבר כולנו רוצים לראות עולם טוב יותר ".


אודות יוצרים שינוי:

"יוצרים שינוי" הינה תכנית חינוכית בינלאומית, המיועדת לאנשי חינוך ומקנה כלים לטיפוח יזמות ומעורבות חברתית בקרב ילדים ונוער. התוכנית מלווה ומומלצת על ידי משרד החינוך ומתאימה לילדים ובני נוער בכל גיל ובכל מסגרת חינוכית. התוכנית הבינלאומית "יוצרים שינוי" מתאפשרת בישראל הודות לקרן המשפחתית על שם תד אריסון שהוקמה בישראל על-ידי שרי אריסון.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לבית הספר מרחבים מנאות שקמה אתם מקור לגאווה, אלופים 🏆🏆🏆
  הגב 06.12.19 16:29

תלמידי בתי הספר זלמן ארן ואשלים בראשון לציון הגיעו לסיור בבית הלוחם שם נפגשו עם שחקן נבחרת ישראל בכדורסל והתנסו במשחק כדורסל בכסא גלגלים

הסיור התקיים לרגל ציון יום ההוקרה לפצועי צה"ל שיחול ב15.12.19, במסגרתו ארגון נכי צה"ל פותח את בתי הלוחם בתל-אביב, ירושלים, חיפה ובאר-שבע, לתלמידים אשר שומעים מפי הלוחמים על הפציעה, השיקום והמשמעות של בית הלוחם עבורם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט צילום: ארגון נכי צה"ל


בית פתוח: במסגרת אירועי יום ההוקרה לפצועי צה"ל ופעולות האיבה, אלפי תלמידים מבקרים בימים אלו בבתי הלוחם ברחבי הארץ

לרגל יום ההוקרה לפצועי צה"ל ופעולות האיבה שיתקיים בתאריך ה- 15.12.19, ארגון נכי צה"ל פותח את בתי הלוחם לאלפי תלמידים מכל רחבי הארץ, אשר מגיעים ופוגשים באופן בלתי אמצעי את הלוחמים, שומעים את סיפור גבורתם, אודות הפציעה, והחשיבות של בית הלוחם בתהליך השיקום.


במסגרת הסיור אשר מופק ע"י ארגון 'זהות' (איגוד המונה 40 עמותות הפועלות בפיקוח האגף לתרבות יהודית ומטה שנהר במסגרת משרד החינוך), נחשפים התלמידים לפעילות בית הלוחם בסרטון, עוברים הרצאה מפי אחד הלוחמים אשר מספר את מורשת הקרב של פציעתו, מסיירים בבית הלוחם ונחשפים למתקנים השונים בעזרתם הפצועים משתקמים וכן חווים את התחושה להיות עם מגבלה.

בין המבקרים בבית הלוחם היו תלמידי כיתה ט' מבתי הספר זלמן ארן ואשלים בראשון לציון אשר נפגשו עם מיקי עוזאי, מנהל אגף ספורט בבית הלוחם ת"א. לאחר ששמעו התלמידים את הרצאתו של הפצוע רועי רוזנברג, שחקן נבחרת ישראל בכדורסל, הם התנסו במשחק כדורסל על כיסאות גלגלים בליווי צמוד של רועי, וחשו כיצד מצד אחד המשחק מאתגר, מאמץ שרירים אחרים ממה שהילדים מכירים ומצריך מחשבה יצירתית ומצד שני מביא לסיפוק, חוויה והנאה צרופה של ספורט תחרותי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:40
יהודית שלמי תיווך וימצאו לך כולם צריכים להתפרנס כנסי למשרד תיווך שלמי עמלה למתווך וקדימה צאי לדרך
אורח
04.12.19 14:40
אם המתווכים היו בנ יאדם ולוקחים עד 10,000 ש"ח לעסקה זה היה נקרא לתת פרנסה. מה שקיים היום זה שוד. ולכן כל אחד פותח משרד תיווך אופציה לכסף גדול וקל וכך שמרוב המשרדים אין להם פרנסה. אם המתווכים היו כחמים היו מורידים עמלת תיווך לחצי אחוז תוך כמה חודשים חצי מהמתווכים היו עוזבים את הענף וכך היה תיווך במחיר הוגן ולמתווכים יהיה פרנסה
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
25.11.19 22:50
מאלף נמלים 0545788625
אורח
21.11.19 18:02
למכירה תנור בילדינג של סאוטר גרמני יד 2 0505837388 רחובות
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל