הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

פרסים כספיים של 3000 - 8000 ש"ח למורי 8 בתי ספר תיכוניים בראשון לציון

שביתה בפתיחת שנת הלימודים!

פועל נפצע באתר בנייה בראשון לציון, מצבו קשה

מבזק תאונה בראשון לציון! ג'יפ התהפך בכביש 4, פצועים קל. מצורף סרטון ותמונות

דיווח וצילום בוואטסאפ האדום 0-585-585-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 5


סרטון התאונה


יום שלישי 16/7 בשעה 15:45 דווח על ג'יפ עם ילדים שהתהפך בכביש 4 ביציאה ממחלף גן רווה לכיוון נסיעה דרום . כוחות הצלה גדולים שהגיעו למקום מצאו ג'יפ הפוך וממנו חולצו 2 במצב קל כנראה אב ובן והם פונו לטיפול רפואיהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אומייגד
  הגב 16.07.19 17:59
 • אורח
  אני בהלם אני בשוק אני ה מ ו מ ה
  16.07.19 18:57
 • אורח
  נהג טיפש !
  הגב 16.07.19 19:44
 • אורח
  הנהג של המשאית טיפש
  הגב 16.07.19 22:37
 • אורח
  ברור הנהג משאית טיפש
  הגב 17.07.19 08:38

פרסים כספיים למורי 8 בתי ספר תיכוניים בראשון לציון! כל מורה יקבל פרס כספי של 3000 – 8000 ₪ על הצטיינות בית הספר בהיבט הערכי. שמות בתי הספר המצטיינים והקריטריונים לחלוקת הפרס הכספי בכתבה

ההצטיינות והתגמול לא מתייחסים להישגי התלמידים בבחינות , אלא מדדים שקבע משרד החינוך בהם בתי הספר התיכוניים (לא חטיבות ביניים) חוללו את השינוי המשמעותי ביותר בקרב התלמידים בפרמטרים בתחום החברתי, הערכי והלימודי

אבי בר | | תגובות: 0


משרד החינוך מפרסם היום, ה', את רשימת 288 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה ובהן 8 בתי ספר מראשון לציון , אשר הצטיינו בשנת הלימודים תשע"ט בתחום הערכי, החברתי והלימודי. בחירתם של בתי הספר הללו התקבלה על סמך חישוב שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים, וכן בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה להישגי שנת הלימודים תשע"ח. לאור הישגיהם, עובדי ההוראה שבבתי הספר הזוכים יתוגמלו בסכום כספי הנע בין 3,169 ₪ לכ-8,451 ₪ , זאת בהתאם לסיכום שעוגן בין משרד החינוך לבין ארגון המורים ומשרד האוצר, במסגרת הרפורמה "עוז לתמורה".

המצטיינים

מורי גימנסיה ריאלית יקבלו כל אחד – 8451 ₪

מורי מקיף ממ"ד יקבלו כל אחד – 8451 ₪

מורי חקלאי נחלת יהודה יקבלו כל אחד – 6,338 ₪.

מורי עירוני ד' גן נחום יקבלו כל אחד – 4,225 ₪

מורי מקיף ז' רביבים יקבלו כל אחד – 4,225 ₪

מורי מקיף ו יגאל אלון יקבלו כל אחד – 3169 ₪

מורי מקיף ח' יקבלו כל אחד – 3169 ₪

מורי מקיף ג עמית יקבלו כל אחד – 3169 ₪

בין המדדים:

מניעת נשירה,

קליטת תלמידי חינוך מיוחד,

גיוס לצה"ל,

שירות אזרחי,

אחוז הזכאות לבגרות,

אחוז ההצטיינות במבחני הבגרות ומידת השיפור.

בתי הספר שחוללו את השינוי המשמעותי ביותר ביחס לשנה הקודמת.


הערה

ההבדלים בין גובה הפרס תלוי בציון הסופי שקיבל כל בית ספרהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסעה חינם! ביום שני 26.8 יפתחו משחקי הליגה הלאומית בכדורגל בהם תצא הפועל ראשון לציון למשחק חוץ בירושלים; עמותת אוהדי הקבוצה מארגנת הסעה ללא עלות לאוהדים. לפרטים נוספים: 052-6815377

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בשבוע הבא תישמע שריקת הפתיחה של עונת 2019-2020 בליגה הלאומית, בה תצא לדרך חדשה קבוצת הכדורגל העירונית, הפועל ראשון לציון בבעלותו החדשה של עמוס לוזון. במחזור הראשון של הליגה תשחק הקבוצה ביום שני 26.8.19 במשחק חוץ נגד קבוצת הפועל קטמון. לקראת המשחק מארגנת עמותת אוהדי הקבוצה הסעה אל המשחק, לאוהדי הקבוצה.

ההסעה היא ללא תשלום אך יש לבצע הרשמה מראש
לפרטים נוספים: 052-6815377


להלן לוח משחקי הקבוצה לעונת 2019-2020

מחזור 1 :הפועל קטמון- הפועל ראשון לציון

מחזור 2: הפועל ראשון לציון – מכבי פתח תקווה

מחזור 3 : : מ.ס כפר קאסם- הפועל ראשון לציון

מחזור 4 הפועל ראשון לציון - הפועל עכו

מחזור 5 : הפועל נוף הגליל- הפועל ראשון לציון

מחזור 6 : מכבי אחי נצרת - הפועל ראשון לציון

מחזור 7 : הפועל ראשון לציון -בני סכנין

מחזור 8: הפועל רמת גן – הפועל ראשון לציון

מחזור 9: הפועל ראשון לציון – ביתר תא בת ים

מחזור 10: הפועל פתח תקווה – הפועל ראשון לציון

מחזור 11: הפועל ראשון לציון – בני לוד

מחזור 12: הפועל עפולה- הפועל ראשון לציון

מחזור 13: הפועל ראשון לציון – עירוני רמת השרון

מחזור 14:הפועל אשקלון -הפועל ראשון לציון

מחזור 15: הפועל ראשון לציון – אום אל פאחםהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.

עשרות תושבות ראשון לציון הגיעו לטקס הפרידה המרגש מאיריס כגן חכמון שעוזבת את תפקידה ברשת הנשים לקידום מעמד האישה; מצ"ב סרטון

כאות הוקרה צוות רשת הנשים הקדיש לה את השיר שבט אחים ואחיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: רשת נשים


לפני כחודש הודיעה יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, איריס כגן חכמון, כי היא עוזבת את תפקידה לאחר 30 שנות עבודה בעיריית ראשון לציון. איריס הייתה בין מובילות בעירייה בתחום קידום מעמד האישה ופעילה רבות ברשת הנשים- המשרד לקידום מעמד האישה של עיריית ראשון לציון הנותן מענה לנשות העיר. איריס תסיים את תפקידה בסוף החודש, ולרגל האירוע נערך אמש (שני) אירוע פרידה מרגש אליו הגיעו עשרות נשים ותושבות העיר, וכן כבדו את המעמד, ראש העיר, רז קינסטליך ומ"מ ראש העיר ליאל אבן זהר, שבאו לעשות כבוד ולהוקיר את עבודתה של איריס לאורך השנים. במהלך האירוע ערכו צוות רשת הנשים מחווה לאיריס בו הם שרו לכבודה את השיר שבט אחים ואחיות, שהוקדש לה. איריס התרגשה מהמחווה והודתה לכולם, כשהקהל על הרגליים ומוחא לה כפיים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים אלו נפתח בראשון לציון, מעון יום שיקומי לפעוטות עד גיל 3 , שנפתח כחלק מהרחבת פעילות הרווחה של עיריית ראשון לציון למען משפחות לילדים בעלי מוגבלות וצרכים מיוחדים

בימים אלו עובדים על תוכניות להרחבת השירותים למשפחות בהן פתיחת כיתה נוספת למעון אביב, קיימת פרוגרמה לפתיחת קומפלקס של 4 כיתות מעון, בצד מרכז יום לנכים ומרכז למשפחות המיוחדות, אותה מקדמים ראש המינהל הנכנסת, מלי בן משה ומחזיק תיק הרווחה- סגן ומ"מ ראש העירייה, מוטי עג'מי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
מעון החדש - מעונות ברכה


בשנים האחרונות חלה עלייה במספר הפעוטות המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי, שעל פי הנתונים מראה עלייה של כ15% כמידי שנה. בלשכת שיקום נכויות במנהל הרווחה של עיריית ראשון לציון אשר מלווה משפחות בהן ילד/ צעיר עם מוגבלות, מדווחים כי מדי שנה, מגיעות אליהם עשרות משפחות חדשות, של פעוטות שהוכרו על הרצף התקשורתי, לאחר אבחון במכונים להתפתחות הילד. על פי הלשכה מדובר בקצב בלתי פוסק של משפחות שפונות אליהם על מנת לקבל תמיכה, הכוונה במיצוי זכויות ושילוב בשירותים השונים. אחד השירותים המרכזיים לפעוטות עד גיל 3- הינו שילובם במעונות יום שיקומיים, במסגרתם מקבלים הפעוטות את כלל הטיפולים הפרא רפואיים להם זכאים על פי החוק- בתוך המעון.

כחלק מהשירות של מינהל הרווחה העירוני בעיר כיום קיימים בעיר 2 מעונות יום שיקומיים לפעוטות בגילאי 0-3 מעון אביב; מעון אלוטף ולאחרונה נפתח המעון החדש, השלישי במספר- "מעונות ברכה" בהפעלת עמותת "צעד קדימה" שנמצא ברחוב מעונות הברכה. אירוע הפתיחה החגיגי עתיד להתקיים לקראת ראש השנה.מחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי ואגף הרווחה פועלים כיום להפעלת תוכניות נוספות שמיועדות להרחבה ופיתוח המענים הקיימים והחדשים בעיר. התוכניות כוללות:

פתיחת כיתה נוספת במעון אביב הנמצא בשכונת רמת אליהו

העירייה השיגה תרומה לבניית 4 מעונות יום שיקומיים שיפתחו במהלך השנים הקרובות ברחבי העיר.

קיימת פרוגרמה לפתיחת קומפלקס של 4 כיתות מעון, בצד מרכז יום לנכים ומרכז למשפחות המיוחדות, אותה מקדמים ראש המינהל הנכנסת, מלי בן משה ומחזיק תיק הרווחה- סגן ומ"מ ראש העירייה, מוטי עג'מי.


מוטי עג'מי מ"מ וסגן ראש העירייה ומחזיק תיק הרווחה:

"עיריית ראשון עושה הכול, על מנת לתת מענים מותאמים לפעוטות הזכאים למעונות יום שיקומיים- בתוך העיר שלנו. אנחנו מוסיפים כל העת לפתח שירותים מותאמים וקשובים לצרכי הקהילה. אישית, אני מאד מתרגש על המעון היום השיקומי החדש- "מעונות ברכה"- שנפתח ממש לאחרונה בעיר ואני פועל ללא לאות, על מנת לפתוח כיתות ומעונות נוספים.אין ספק כי קצב הגידול של הפעוטות המאובחנים על הרצף התקשורתי הוא רב ביחס לקצב פיתוח השירותים- אך אנו בראשון לציון עושים ככל הניתן, על מנת להרחיב את המענים בתוך העיר ולשלב כמה שיותר פעוטות במעונות יום שיקומיים מצוינים בראשון לציון".


צילום: הדף הרשמי של מוטי עג'מיהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל שבדרך אתם זונחים את הילדים עם העיכוב התפתחותי. כך הוצאתם ילדים, מאשכול ורד, עם עיכוב התפתחותי וזרקתם בחצר אחורית של בית ספר חצב. וכל זה בכדי לאכלס ילדים אוטיסטים באשכול ורד. לא ניתן שתעשו אפליה והעדפה של אוכלוסיה אחת על פני השנייה.
  הגב 21.08.19 17:07
 • אורח
  כל הכבוד לעיריה שלנו.
  הגב 21.08.19 18:53
 • אורח
  שהעירייה תתבייש , מר עגימי בוא לבית ספר חצב שזרקתם לשם 23 ילדים עם צרכים מיוחדים , כיתות קטנות עמוסות בציוד ומסוכנות , חצר ישנה , ממד להרבה מאד ילדים לא תקני , ילדים בגיל 3-4 מצורפים לבית ספר עם גילאים גדולים בהרבה ללא הפרדה מלאה , נתראה בבית המשפט בימים הקרובים עם הרבה רעש ובאלגן צפו להפתעות.
  הגב 21.08.19 21:59
 • אורח
  לקחתם כיתות של בית ספר והסבתם אותו לגן ילדים , עשיתם כיפה אדומה להורים ממעון ורד - שכל מי שלקח חלק בהחלטה הזו שיתבייש שהוא קורא לעצמו איש חינוך , לא נוותר לכם !
  הגב 21.08.19 22:00
 • אורח
  אפליה בעיריית ראשון - ילדים על הרצף מקבלים עדיפות על ילדים עם פיגור שכלי משיקולים כלכליים ובטח לא מקצועיים , מעון ורד נבנה על פי היתר הנדסי לילדים עם פיגור שכלי בלבד , גירשתם 23 ילדים וזרקתם אותם בבית ספר חצב , אולי אתםחושבים שההורים פראיירים אבל מצפה לכם הפתעה@
  הגב 21.08.19 22:03
 • אורח
  בושה בושה בושה ! בית ספר חצב מיועד להריסה - עשו צבע וחשמל , שיפוץ קוסמטי - עבדתם על כולם , על ההורים על הילדים על צוות הגן על כולם...סתימת פיות , לא נוותר לכם!!!!!
  הגב 21.08.19 22:04

שביתה בפתיחת שנת הלימודים! בנוסף להודעה על שביתה בבתי הספר היסודיים גם הסתדרות המורים העל יסודיים הודיעה הבוקר (רביעי 21/8) על שביתה בתחילת שנת הלימודים

האם באמת תהיה שביתה? הציבור כבר רגיל לאיומים הללו וכמו תמיד מצד אחד האיומים השנה רציניים מאוד. ומצד שני המשא ומתן תמיד נמשך עד היום האחרון שעה לפני פתיחת שנת הלימודים ורק אז יודעים ההורים והתלמידים אם אכן תהיה שביתה או לא.

אבי בר | | תגובות: 27לפני מספר ימים הודיעה הסתדרות המורים כי שנת הלימודים לא תיפתח ב – 1/9 והלימודים יושבתו.

והבוקר רביעי 21/8 גם הסתדרות המורים העל יסודיים הודיעה על שביתה במערכת החינוך החל מ – 1/9.

להלן דרישת הסתדרות המורים היסודיים

בנוגע לימי המחלה - לתקן את הנוסחה לחישוב ימי המחלה, לפיה עובד הוראה שנעדר יום והמדינה מנקה לו מהשכר 1.4 ימים.

קרן לימי מחלה - הקמת קרן לעובדות ועובדי הוראה שנגמרו להם ימי המחלה עקב מחלה ממושכת לצד פיצוי חד פעמי לגמלאים.

בנוגע להסדרת הפנסיה - דורשים נוסחה ברורה וקלה לחישוב הפנסיה, שיהיה נגזרת מהמשכורת האחרונה.

דרישת הסתדרות המורים העל יסודיים


להלן הדרישות כפי שרשם רן ארז יו"ר ארגון המורים העל יסודיים:

1. חוק החינוך המיוחד, שמטיל עבודה רבה על מורים, בלי שתהיה להם הכשרה, בלי שיהיו בידיהם כלים וללא קבלת תגמול.

2. החלטה הזויה ושרירותית של משרד החינוך לצרף את בתי הספר של החינוך המיוחד המוכרים שאינם רשמיים, חטיבות עליונות, לאופק חדש - בניגוד להסכם הקיבוצי.

3. יצירת אנדרלמוסיה בקרב המורים בבתי הספר לחינוך מיוחד.

4. עומס עבודה רב על מורים בשעות העבודה והטלת אחריות גדולה, ללא תגמול וללא כל התחשבות – בייחוד בנושא "מלקויות ללמידה".

5. פדיון ימי מחלה, רצף ימי מחלה ופיצויי פיטורין יחד עם ימי מחלה.

6. בעיות הפנסיה של עובדי המדינה המועסקים לפי עוז לתמורה ואופק חדש או לפי אופק חדש ועולם ישן. מורים אלה אינם מקבלים את מלוא סכום הפנסיה המגיעה להם זה 7 שנים.

7. אילוץ מורים לעבוד בשבת וללא תגמול.

8. אילוץ מורים לשמור בלילות בטיולים לאחר יום עמוס.

9. העדר תנאים פיזיים נאותים בבתי הספר: פינות עבודה, מחשוב, קפיטריה וכד'.

10. העדר תקן ליועצות בחטיבת הביניים.

11. אילוץ מורים לעבוד בחופשות ללא תגמול.

12. אי הכרה במורי הקונסרבטוריונים בארץ כמורים והעסקתם כמורי קבלן ללא זכויות.

13. אי הסדרת תנאי העבודה והחופשה של מנהלי בתי הספר.

רשימה זו היא רשימה חלקית.

האם באמת תהיה שביתה?

הציבור כבר רגיל לאיומים הללו וכמו תמיד מצד אחד האיומים השנה רציניים מאוד. ומצד שני המשא ומתן תמיד נמשך עד היום האחרון שעה לפני פתיחת שנת הלימודים ורק אז יודעים ההורים והתלמידים אם אכן תהיה שביתה או לא.התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שביתה ברשת. היום בשעה 20:00 סוגרית את.האינטרנט למשך כעשר דקות כאות מחאה נגד המטרידים. אם לא יפסיקו את פעילות ההטרדה של המנטורים הנוכלים יהיו שיבושים נוספים.
  הגב 21.08.19 13:08
 • אורח
  דרעי והקלפטומנים.
  21.08.19 13:12
 • אורח
  לא תהיה שביתה הכל בסדר!!!! שנת הלימודים תש"פ תפתח כסידרה! בהצלחה לכל ילדי הגנים ובתי הספר שנה מלאה בהצלחות טובות...תפסיקו לאיים עלינו ולהלחיץ אותנו כל שנה מחדש
  הגב 21.08.19 13:14
 • אורח
  שקט הורס שמחות
  21.08.19 13:21
 • אורח
  עובדי מדינה אוכלי חינם שישבתו ולא יחזרו לעולם אמן סלע גם ככה מבזבזים לילדים את הזמן באים לקחת משכורת ולזיין במוח אוכלי חינם עובדי מדינה מוצצי דם כל האוכלי חינם
  הגב 21.08.19 13:18
 • אורח
  מבזבזים כספים לריק, בושה וחרפה
  21.08.19 13:18
 • אורח
  יהיה חופש גם בישיבת הדרום?
  הגב 21.08.19 13:21
 • אורח
  ברור!!
  21.08.19 13:22
 • אורח
  גם אני הייתי שובת אחרי 3 חודשים של חופש בתשלום.. כמה עוד אפשר??
  הגב 21.08.19 13:23
 • אורח
  ועוד פחות מחודש הם שוב בחופשה.....
  21.08.19 13:24
 • אורח
  לפי הידוע לי, חסרים מורים... אם אתה מעוניין מאמינה שיקבלו אותך בידיים פתוחות.
  הגב 21.08.19 13:29
 • אורח
  לא נורא. גם ככה רמת הלימודים שואפת ל 0.
  הגב 21.08.19 13:33
 • אורח
  תעשו שביתה עד נובמבר כי באוקטובר כל החודש חגים חחחחחחח
  הגב 21.08.19 13:39
 • אורח
  חחחחחח
  21.08.19 16:06
 • אורח
  משכורות כ 15000 חסר להם? לפטר את כולם ולקחת חדשים. זהו זה. נקודה.
  הגב 21.08.19 13:44
 • אורח
  כל הדיוט יודע שמשכורות המורים ועובדי החינוך... לא מבין מאיפה הגיע האשליה שהם מרוויחים טוב וחיים טוב.. מי שהולך לעבוד במקצוע כזה זה נטו שליחות בלי רצון לקבל זה לא מקצוע להתפרנס ממנו
  21.08.19 15:24
 • אורח
  אני מעדיף שהילד שלי לא ילמד בכלל ישראל מקום לפני אחרון בלימודים בעולם אחיין שלי עלה לארץ ונהיה פו מחונן לא בגלל שהוא כזה חכם אלא בגלל שחומר שהוא למד בחול בכיתה ב פו לומדים בכיתה ו הייתי מוריד לכם בכלל מהמשכורת בארץ אין מורים ואין חינוך ואין תרבות ואין נימוס ואין והדרת פני זקן הכול פו חרטה כול העם חי פו על תככים ומזימות וקומבינות וזה ישראל מדינת היהודים תאמינו לי לא לזה התכוון המשורר
  הגב 21.08.19 13:45
 • אורח
  אמת ונכון ...
  21.08.19 14:10
 • אורח
  אותה מנטרה . זמנים חדשים זמירות ישנות. .לפטר את כל האחראים לזה .
  הגב 21.08.19 13:46
 • אורח
  לא תהייה שום שביתה
  הגב 21.08.19 13:57
 • אורח
  מסכנים.מעל 3 חודשים בשנה בחופש
  הגב 21.08.19 15:17
 • אורח
  כואב הלב
  הגב 21.08.19 16:15
 • אורח
  הורים מתבכיינים שכמותכם בלי בתי הספר והמורים אינכם שווים דבר שבועיים אחרי סיום הקייטנות אתם בהתמוטטות כללית אז תגידו תודה למוסדות החינוך למיניהם,ותדאגו למשכורות העלובות שהם מקבלים,כן לשבות ולא לוותר בושה וחרפה למשרד החינוך,נראה אותכם מחזיקים כיתות שלמות 37 תלמידים נינג'ות היפר אקטיבים ולנסות לרכז אותם שעה תמורת שכר מינימום
  הגב 21.08.19 16:26
 • אורח
  רק בחלק האחרון צדקת, אף מורה לא מצליח לרכז כיתה. כולם באים לקחת משכורת ולחזור לבית
  21.08.19 21:59
 • אורח
  בכמה כסף מדובר?
  הגב 21.08.19 16:42
 • אורח
  מדינת חלם
  הגב 21.08.19 16:42
 • אורח
  השנה תש"פ קיצור של תהיה שנה פוריה שנה טובה לכולם
  הגב 21.08.19 20:41

פועל נפצע באתר בנייה בראשון לציון, מצבו קשה

פונה לבית חולים וולפסון

אבי בר | | תגובות: 2
יום רביעי 21/8. בשעה 08:03 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנפל מגובה האתר בניה ברחוב אברהם בומה שביט בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר בן 25 במצב קשה עם חבלה בראש ובגפיים.


חובש בכיר במד"א נתנאל איתן סיפר:

"על הכביש באתר הבניה שכב הפצוע כשהוא סובל מחבלת ראש קשה ומחבלות בגפיים לאחר שנפל מגובה של כ 6 מטרים. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני מציל חיים בשטח ותוך כדי המשך טיפול רפואי העלנו אותו לאמבולנס ופינינו אותו במצב קשה לבי"ח."


מהמשטרה נמסר

במשטרת ישראל התקבל דיווח על פועל שנפצע באתר בנייה ברחוב אברהם בומה שביט בראשל"צ.

הפועל בן 24, פונה אל בית החולים וולפסון כשהוא פצוע באורח קשה.

מחקירה ראשונית עולה חשד לפיו מדובר בתאונת עבודה, הועבר דיווח למשרד העבודה ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד מחבל שנפצע
  הגב 21.08.19 14:21
 • אורח
  זה מה שרושמים ילדים בני 16 שאין להם חברים זה היה רוסי בכלל
  21.08.19 16:00

זה לא בדיחה, זה אמיתי! חברת המועצה מסיעת מרצ אילנית הרוש העלתה פוסט בפייסבוק שאתר be106 פרסם ידיעה שקרית! ומדוע הידיעה שקרית? כי האתר ציין את שמה של אילנית רק בכתבה ולא בכותרת והכי חמור, בכתבה לא הופיעה תמונתה של אילנית

לאחר השיחה אילנית העלתה פוסט משמיץ בפייסבוק ובנוסף בקשתי ממנה לשלוח תגובה וגם שם היא משמיצה ואפשרתי לה כי זה משעשע... והכי משעשע שאחרי הפוסט שכתבה על האתר ואחרי כל הלכלוכים היא מעלה פוסט בפייסבוק עם תמונה משותפת עם אבי ארזי ובמשפט אחד מאשרת למעשה את עיקר הכתבה... המלצת האתר לאילנית הרוש. לכי ללמוד פסיכולוגיה כדי שבעתיד על טענות מהסוג הזה גם תוכלי להוסיף אני פ-ס-י-כ-ו-ל-ו-ג-י-ת

אבי בר | | תגובות: 56


כל כלי תקשורת יכול לטעות בתום לב או שהטעו אותו והוא נפל למלכודת שקר. זה לא נעים, אך יכול לקרות.

אך מה שאירע היום עם חברת המועצה ויו"ר מרצ ראשון לציון אילנית הרוש זה כאילו לקוח ממערכון של הגשש החיוור.

לאחר שפרסמתי ידיעה על מפלגת מרצ התקשרה אלי אילנית הרוש, נזעמת וטענה כי הידיעה שקרית ויש להסיר את הידיעה.

כשהתחלתי לברר מה שקרי בידיעה ענתה לתדהמתי שלא ציינתי את שמה בכותרת וגם לא צרפתי את תמונתה

(הדיאלוג היה מעט ארוך יותר ודיי משעשע מבחינתי)


לאחר השיחה אילנית העלתה פוסט משמיץ בפייסבוק ובנוסף בקשתי ממנה לשלוח תגובה וגם שם היא משמיצה ואפשרתי לה כי זה משעשע... והכי משעשע שאחרי הפוסט שכתבה על האתר ואחרי כל הלכלוכים היא מעלה פוסט בפייסבוק עם תמונה משותפת עם אבי ארזי ובמשפט אחד מאשרת למעשה את עיקר הכתבה

המלצת האתר לאילנית הרוש. לכי ללמוד פסיכולוגיה כדי שבעתיד על טענות מהסוג הזה גם תוכלי להוסיף אני

פ-ס-י-כ-ו-ל-ו-ג-י-ת


להלן הפוסט נגד האתר שהעלתה אילנית הרוש

תושבות ותושבים יקרים,

היזהרו והישמרו מ-Fake News.

היום פורסמה באחד המקומונים העירוניים כתבה הנוגעת למינוי יו"ר מטה הבחירות לכנסת של המחנה הדמוקרטי בראשון לציון. לצערי, הפירסום אינו מדויק, בלשון המעטה, וחלקו אף שקר מוחלט. צר לי כי טרם פירסום הכתבה לא נערכה אלי או אל המפלגה בקשה להתייחסות, על פי כל כללי האתיקה העיתונאית המקובלים. שכן, אם הייתי מקבלת פנייה להתייחסות, הייתי מעמידה את הכתב על טעותו מבעוד מועד ומונעת את הפירסום השקרי.

לאחרונה, ניסתה קבוצת פעילים לבצע מחטף לא חוקי בסניף מרצ ראשון לציון. לשמחתי, בעקבות עתירה לבית הדין של המפלגה, הוצא צו מניעה נגד המחטף. מאחר שאנחנו נמצאים בתקופת בחירות כה קריטיות לעתידה של המדינה, ולמען הצלחת המפלגה, הסכמתי לכך שנעבוד כולנו יחד, ללא איבה. כחלק מכך, לא מונה אדם בודד לעמוד בראש מטה הבחירות בעיר של המחנה הדמוקרטי. בנוסף, את היוזמה לפשרה לא הוביל מזכיר הסניף, כנטען בכתבה, אלא ידידי דרור מורג, יו"ר המטה המוניציפלי במפלגה.

צר לי כאמור כי אלו פני הדברים ופורסמה כתבה שאינה אמת. אני, מצדי, ממשיכה לפעול למען הצלחת המפלגה בבחירות הקרובות.

אילנית הרוש
חברת מועצת העיר
יו"ר סיעת מרצ ראשון לציון

ולהלן צילום מסך של התמונה והכיתוב שהעלתה אילנית הרוש בפייסבוק שלה שמשמעותו חיזוק הידיעה של אתר be106


להלן תגובתה של אילנית הרוש


אתר BE106 פירסם כתבה תחת הכותרת "אבי ארזי יעמוד בראש מטה הבחירות לכנסת של המחנה הדמוקרטי בראשון לציון" ורק בתוך הכתבה צויין משפט המתייחס לכך כי מדובר למעשה ביו"ר משותף, יחד עמי. כמו כן, צוין כי מדובר ב"יוזמה משותפת של מזכיר הסניף המקומי.

הכתבה וכן הפוסט שפורסםו כללו תמונה של אבי ארזי לבדו. כפי שציינתי בפוסט מטעמי, מדובר בפירסום שקרי וחוטא לאמת. העמדתי את הכתב על טעותו כי לא מדובר בעמידה של אבי ארזי בראש מטה הבחירות, כאשר הוא ואני משמשים כיו"ר משותף. בנוסף, ציינתי כי אין למזכיר הסניף כל קשר ליוזמה, אלא מדובר בהצעה של יו"ר המטה המוניציפלי. אין במשפט קטן ותמציתי בגוף הכתבה בכדי לבטל את חוסר האמת שמבטאות הכותרת הראשית והתמונה. במקום לפרסם התנצלות ולתקן את הכותרת, והתמונה, בחר הכתב לאיים בתגובה. צר לי כי אלו הדברים. אני מצפה ממי שמגדיר את עצמו עיתונאי לעשות עבודתו נאמנה ולא כפי שפורסמה. אך כפי שציינתי, כעת אני מסורה להצלחת המחנה הדמוקרטי בבחירות הקרובות.התפרסמו 56 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האתר הזה מתדרדר... כותרת שבה הכותב מדבר לעצמו...
  הגב 20.08.19 22:02
 • אורח
  עוד מרוקאית כמו המרגל המרוקאי ואנונו שהשתן עלה לה לראש
  הגב 20.08.19 22:03
 • אורח
  שמאלנית נידחת לא מייצגת את העדה שלנו הגאה מאוד והליכודניקית חייב לציין !!!
  20.08.19 22:08
 • אורח
  👌
  20.08.19 22:14
 • אורח
  אילנית הרוש היא חברת מועצה בראשון לציון ואחראית על שלוש ועדות בעיר: להט"ב, בריאות והסביבה. היא כל כך עובדת קשה והכל בהתנדבות ומגיע לה קרדיט על זה. וחוץ מי זה היא אישה מדהימה ומקסימה וישרה ובטח לא מתאימה באופייה לחלק מחברי הכנסת הליכוד שנמצאים בהליכי משפט על שוחד.
  21.08.19 06:25
 • אורח
  אמרת מרץ אמרת בכל אנשים שבמוח שלהם לוקח הפסקה זה בעיה
  הגב 20.08.19 22:03
 • אורח
  שמאלנית קיצונית מה אפשר לצפות ממנה
  הגב 20.08.19 22:04
 • אורח
  אתה לא צודק. היא ממש לא קיצונית והיא עושה המוו למען תושבי ראשל"צ. היא אישה מדהימה ומביע לה קרדיט על כך
  21.08.19 06:16
 • אורח
  חבורת שמאלנים עוגרי ישראל
  הגב 20.08.19 22:04
 • אורח
  אתה עוכר ישראל.
  21.08.19 06:34
 • אורח
  אילנית הרוש היא אישה הזויה שכל מה שמעניין אותה זה שהשם שלה יופיע ... עצוב שאלה הפנים של מרצ בראשון לציון
  הגב 20.08.19 22:05
 • אורח
  לפחות תחתום בשמך, עודד לוי
  21.08.19 00:21
 • אורח
  לא נכון. זה שקר. אישה מקסימה ויקרה שעושה המון למען האזרחים בראשון לציון. אסתי פלג.
  21.08.19 06:36
 • אורח
  חחח ממתי מתייחסים בראשון לציון לאלנית האישה שחוץ מלהצטלם ולכתוב אני ואני ואני לא עשתה דבר בחייה ... בושה לאן הדרדרה מועצת העיר
  הגב 20.08.19 22:06
 • אורח
  שקרן. היא עובדת כל כל קשה ואחראית על שלוש ועדות בעיר: להט"ב, בריאות והסביבה. אז אל תבלבל במוח. אסתי.
  21.08.19 06:38
 • אורח
  אילנית הרוש היא אישה מדהימה ויקרה שעושה המון למען האזרחים בראשון לציון ואחראית על שלוש ועדות בעיר: להט"ב, בריאות והסביבה. אז אל תבלבל במוח. אסתי.
  21.08.19 06:41
 • אורח
  חחחחחחח 🤣🥁🤣
  הגב 20.08.19 22:06
 • אורח
  זה רק מה שמיניין שמאלנים פירסום!
  הגב 20.08.19 22:10
 • אורח
  שקרן. ומה שמעניין ימנים הוא לגנוב.
  21.08.19 06:42
 • אורח
  אמרת מרץ קיבלת שרץ !!!! כל מזרחיסט מנודה עם רגשי נחיתות מתחבר לאליטות ממרץ שלא מעניין אותם חוץ מארבע האמות שלהם כלום כדי להתחנחן אליהם !!!! שקו לי בישבן רק ליכוד !!!!
  הגב 20.08.19 22:10
 • אורח
  שקר. מרצ מייצגת את כל האזרחים ותומכת בהם ונלחמת למען שיוויון זכויות אבל הליכוד תומך ועוזר לאשכנזים ולעשירים בלבד.
  21.08.19 06:46
 • אורח
  ליכוד שלך מזמן מכרו למרוקאים. בגין מכר.
  21.08.19 13:46
 • אורח
  מי שמבין וקורא בעיון, מבחין מיד שהיא מודה שחברי מרץ ואלה שקוראים לעצמם המחנה הדמוקרטי, מעוניינים אך ורק בפירסום והדמגוגיה שהם מובילים רק תביא לחורבנה של המדינה.
  הגב 20.08.19 22:22
 • אורח
  לא נכון. תהפוך. הליכוד יביא לחורבן המדינה. אפילו חלק מה ליכודניקים חושבים כך.
  21.08.19 06:48
 • אורח
  סליחה , - אילנית מה ? מי זו ? מה תרמה לראשון לציון? אה זו אחת ממרץ , הבנתי , לא צריך להוסיף , תודה.
  הגב 20.08.19 22:26
 • אורח
  כנראה אתה לא קורא עיתוניםמקומיים. היא חברת מועצת העיר ואחראית על שלוש ועדות בעיר: להט"ב, בריאות והסביבה. וחוץ מזה היא אישה מקסימה.
  21.08.19 06:50
 • אורח
  שמתי לב שאתה מגיב בתור איש יחסי הציבור שלה .
  21.08.19 10:24
 • אורח
  מלקקת במקומות הנכונים.. מיקצועית!!!
  הגב 20.08.19 22:26
 • אורח
  אתה לקקן.
  21.08.19 06:51
 • אורח
  מזל טוב! יש לנו שרה 2, אין עוד מלבדה😂
  הגב 20.08.19 22:41
 • אורח
  ממש ככה 😂
  20.08.19 22:52
 • אורח
  היית רוצה. ממש לא נכון. זה שקר.
  21.08.19 06:52
 • אורח
  חחח ענק לא כתבו את שמה בכותרת אז הכתבה שקרית ?
  הגב 20.08.19 22:49
 • אורח
  אילנית הרוש היא בכלל לא אשת שמאל , תשאלו את וועד ההורים העירוני שגם שם כל מה שעניין אותה זה להגיע להצטלם ולעלות בפייסבוק
  הגב 20.08.19 22:52
 • אורח
  לא נכון זה שקר.
  21.08.19 06:52
 • אורח
  למה פירסמתם את תמונתהשל המחלועה.???!!!!!!!!
  הגב 20.08.19 23:02
 • אורח
  תהפוך. אתה מחלועה.
  21.08.19 06:54
 • אורח
  שתלך תזדיין היא ואתם ביחד מענין לנו את התחת ישרמוטות
  הגב 20.08.19 23:21
 • אורח
  תתמקדו בדיווחים על תאונות דרכים. אל תסקרו פוליטיקה, אפילו לא עירונית. אתם עוד לא ברמה של הסמרטעיתון הכי נמוך שיש
  הגב 20.08.19 23:43
 • אורח
  עלאק אילנית הרוש... מעניין את התחת האתיופי השחור והחטוב שלי. בושה לעיר ולועד ההורים שהאשה העלובה והדמגוגית הזאת "מייצגת" אותנו. טלי, תושבת רמת אליהו
  הגב 21.08.19 00:34
 • אורח
  לא נכון. את לא צודקת. היא עושה המון בשביל כל האזרחים. היא אחראית במועצה על שלוש ועדות בעיר: להט"ב, בריאות והסביבה. היא אישה יקרה. תכירי אותה ולא תתאכזבי.
  21.08.19 06:56
 • אורח
  נו באמת חשבתם שמפלגת מרצ ומחזיקה תיק להטב נשאת שכל והגיון אנושי. ברור שלא.
  הגב 21.08.19 01:16
 • אורח
  אתה לא צודק.
  21.08.19 06:57
 • אורח
  אילנית הרוש היא בדיחה מהלכת שכל מה שמעניין אותה זה פרסום וכבוד.. בושה שאילנית היא הפנים של מרצ בעיר אין מילה אחרת !
  הגב 21.08.19 01:20
 • אורח
  הגב 21.08.19 01:23
 • אורח
  אילנית היקרה. אני מעריכה את עבודתך בעיר. את אחראית על שלוש ועדות: להט"ב, בריאות והסביבה. ואת עושה הכל באהבה ובהתנדבות. מגיע לך להיות רשומה בכותרת עם תמונה. אני מעריכה אותך מאד. המשיכי כך. באהבה אסתי פלג.
  הגב 21.08.19 07:01
 • אורח
  יקרה עלאק... אשה פח
  21.08.19 11:20
 • אורח
  אלה המועצה של רז קינסטליך, למה ציפיתם? אם הוא מצטלם כל היום אז גם חברי המועצה רוצים
  הגב 21.08.19 08:53
 • אורח
  כמו הליצן בביצקי שצבע מדרכה ורץ להצטלם
  הגב 21.08.19 08:53
 • אורח
  איפה הצניעות של איתן שלום,מושיוב,יפעת מאירוביץ,מיכל קלדרון
  הגב 21.08.19 08:54
 • אורח
  התבלבלה במפלגה. לא שייכת לביבי במקרה? השתילו אותה? אולי סתם פרימיטיבית!
  הגב 21.08.19 10:19
 • אורח
  מרוקאית פרימיטיבית
  21.08.19 11:22
 • אורח
  דומה למשתכנזת.
  21.08.19 13:48
 • אורח
  מזכיר ת הגברת מבלפור
  הגב 21.08.19 14:24
 • אורח
  נעל יותר חכם מאילנית הרוש
  הגב 21.08.19 15:21
 • אורח
  שניהם במילים עדינות לא להיט
  הגב 21.08.19 20:29

מבזק תאונה בראשון לציון! רכב התהפך 3 פצועים קל

צילום: תיעוד מבצעי מד"א ודוברות איחוד הצלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


יום שלישי 20.8 שעה 18:30 במוקד 101 של מד"א, התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה בצומת חיים בר לב בראשלצ. כונני 'מד"א - הצלה ראשון לציון, וכונני איחוד הצלה שהגיעו למקום, העניקו סיוע רפואי לשלושה נפגעים קל שטופלו במקום, לאחר שחולצו מרכב שהתהפך. הפצועים פונו באמבולנסים של מד"א למרכז הרפואי ע"ש 'יצחק שמיר' בצריפין.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 20.08.19 19:49
 • אורח
  אנשים נוסעים כמו מטורפים בקטע כביש הזה...לכל אורך הכביש הזה ישנן צלקות של תאונות על חומות המדרכה המקבילה. הגיע הזמן שמישהו יעשה שם משהו
  21.08.19 01:27
 • אורח
  רכב התהפך? איך? צריך לבצע עקיפה הרבה יותר רצינית בכבישים
  הגב 21.08.19 13:31

צפו בסרטון הכי מדובר היום ברשת! אשה יורקת ומקללת אם ובנה בתוך אוטובוס בראשון לציון

הערה בחרנו לטשטש את כל המעורבים והנוסעים באוטובוס. אך ברשתות החברתיות כולם מופיעים גלויי פנים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 53הסרטון


הבוקר אם ובנה נסעו בקו האוטובוס 85 בראשון לציון, כאשר אל האוטובוס עלתה אישה שתוך מספר דקות החלה לקלל ולירוק על האם ובנה. בשיחה עם האם היא מספרת כי כאשר האישה עלתה אל האוטובוס, הבן שלה הפנה את תשומת ליבה של אימו לכך שהאישה לא לא העבירה כרטיס. לטענת האם ככל הנראה האישה שמעה זאת ומאותו הרגע היא החלה לקלל את השניים, ירקה אליהם ולאחר מכן ירדה מהאוטובוס.
התפרסמו 53 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה אנחנו. ברברים
  הגב 20.08.19 18:05
 • אורח
  חזרנו למעברות של 1948
  הגב 20.08.19 18:06
 • אורח
  במעבדה היו אחד בשביל השני ולא אחד נגד השני
  21.08.19 12:52
 • אורח
  שומעים שהיא הגיעה משוודיה
  הגב 20.08.19 18:13
 • אורח
  אנשים מפגרים היו צריכים להעיף אותה מהאוטובוס
  הגב 20.08.19 18:16
 • אורח
  כיאלו האישה הזאת מפרגת לא האנשים באוטובוס**
  20.08.19 18:16
 • אורח
  איזה אישה טינופת ש..... למה מיץ של זבל לא מתה מתה בפיגוע מאוד מכוערת מבחוץ למרות הטישטוש ומאוד מכוערת מבפנים חבל על האויר שהיא נושמת
  הגב 20.08.19 18:17
 • אורח
  אהבלה
  הגב 20.08.19 18:17
 • אורח
  טינופת מזה ההתנהגות הזאת
  הגב 20.08.19 18:23
 • אורח
  אין מפגרים,אנשים עם צרכים מיוחדים.לכול הנשמות הטובות
  הגב 20.08.19 18:24
 • אורח
  הזוי !!
  הגב 20.08.19 18:26
 • אורח
  בתי המשפט הזויים ולא מחוברים למציאות המדממת !! עם "עונשים" מגוחכים כאלה המצב רק ילך ויחמיר.
  הגב 20.08.19 18:29
 • אורח
  חחחחח רוצה להכניס אותה לכלא? מאשים את בתי המשפט בחוסר חינוך.. משהים
  21.08.19 09:15
 • אורח
  מדהים
  21.08.19 09:15
 • אורח
  ברור למי היא מצביעה.
  הגב 20.08.19 18:34
 • אורח
  ראיתי אותה בפייס.אישה מבוגרת לבושה יפה ומאופרת ומהפה שלה יצא המיץ של הזבל ממש.
  הגב 20.08.19 18:40
 • אורח
  חח מה שייך הצבעה לא הבנתי.
  הגב 20.08.19 18:43
 • אורח
  לא צריך להתערב לאף אחד בחיים
  הגב 20.08.19 18:44
 • אורח
  אולי לא שפויה? ככה זה נראה!!!!
  הגב 20.08.19 19:12
 • אורח
  פני המדינה כפני אזרחיה
  הגב 20.08.19 19:32
 • אורח
  האלימות כאן רק תחמיר. מי שיכול לא לגדל כאן את ילדיו שיברח למדינות שפויות ומחונכות
  הגב 20.08.19 19:33
 • אורח
  ככה מתנהג העם הזה אין כבוד אחד לשני אין דרך ארץ למבוגרים הכל באלימות חבל היה פעם פה אחרת
  הגב 20.08.19 19:38
 • אורח
  החינוך בא מהבית עם ישראל סבלנות וכבוד לזולת לא תזיק
  הגב 20.08.19 19:39
 • אורח
  איזה יופי הפמניזם יצר בישראל בשנים האחרונות נשים מופרעות 20 שנה לפני לא היו בהמות כאלו
  הגב 20.08.19 19:41
 • אורח
  אם אשת ראש ממשלה המייצגת אותנו בעולם זורקת פת לחם אז מה אם אשה יורקת ומקללת
  הגב 20.08.19 19:48
 • אורח
  מדוע מסתירים את הפנים שלה? שכולם יראו אותה
  הגב 20.08.19 19:55
 • אורח
  מודק
  20.08.19 21:52
 • אורח
  צודק
  20.08.19 21:52
 • אורח
  ישראל 2019..
  הגב 20.08.19 20:27
 • אורח
  כואב לי לשמוע את הילד מבוהל ובוכה
  הגב 20.08.19 21:36
 • אורח
  אנשים לא אשמים המדינה יושבת על הראש של האנשים אנשים לחוצים מכל הכיוונים האפשריים לא שופטים אף אחד
  הגב 20.08.19 21:42
 • אורח
  קל להאשים את המדינה... ״בני אדם״ הם מקלקלים את החברה והמדינה... שלא יודעים לדבר, אלימות, שנאת חינם, שלא לוקחים טיפול תרופתי אם צריך, וכו׳.
  20.08.19 22:07
 • אורח
  נכון החיים במדינה קשים לכולם יותר מדיי דרישות..הראש של כולם כבר לא במקום
  הגב 20.08.19 22:06
 • אורח
  נכון . התנהוגות מכוערת בכלל והילד המבוהל בפרט. אנחנו לא שופטים ..אולי היא חולת נפש?! מי יודע בכל זאת בנדם נורמטיבי לא מתנהג ככה
  21.08.19 09:04
 • אורח
  זה לא קשור למה שעשתה
  הגב 20.08.19 22:11
 • אורח
  בושה וחרפה סוף העולם חאן היגענו איכס
  הגב 20.08.19 22:21
 • אורח
  יואוווו כואב כל כך על הילד שבוכה למה הוא צריך לשמוע דברים כאלה לעזעזל , אישה רעה!!!!
  הגב 21.08.19 00:14
 • אורח
  תגידי תודה חולת נפש היה לך זמן לרדת מהאוטובוס אם הירחקה הזאת הייתה פוגעת בילד שלי... הייתי נותן לך לשבת על נר נשמה של חודש ערומה יא בת אל כאלב
  הגב 21.08.19 00:20
 • צביקה
  אנשים ממש בושה!! ואני לתומי חשבתי שהגברת לא בקו הבריאות..מזה ההתלהמות הזו ועוד לצלם בושה..סה"כ אשה מסכנה שצריכה טיפול
  הגב 21.08.19 06:54
 • צביקה
  קצת פרופורציה ועוד לחממם אותה כדי שתקלל
  הגב 21.08.19 06:55
 • אורח
  אבל רציתם "להיות עם חופשי בארצנו" קיבלתם
  הגב 21.08.19 08:15
 • אורח
  בושה
  הגב 21.08.19 09:04
 • אורח
  אני לא מיתפלא ביכלללל עים מדינה שאוכלת את יושביה אשת ראש ממשלה שמיתנהגת כאילו היא בשכונה שלה אזז .ידוע שהדג מסריח מהראש ודרך אגב אנחנו מממנים את כל החויות והפדיחות שלה .ולאישה שקיללה .אל תיקחיי דוגמה מאשת רוהמ ותבקשי סליחה .זה לא היה לעניין יום טוב .לכולם
  הגב 21.08.19 09:53
 • אורח
  "תת רמה של אישה" "וולגרית מגיעלה ודוחה"..
  הגב 21.08.19 11:33
 • אורח
  הנהג היה צריך לעצור ולהוריד אותה, מסכן הילד המבוהל. טראומה לכל החיים
  הגב 21.08.19 12:37
 • אורח
  חחחחחח זה מצחיק אותי ומעציב אותי בו זמנית
  הגב 21.08.19 15:49
 • אורח
  איזה אישה חולת נפששש מה זה הקללות האלההה ... חלאת אדם צריך להעיףף לה סטירה ..
  הגב 21.08.19 17:27
 • אורח
  כל הקללות שהיא מקללת יועבר אליה אמןן! היא תסבול חבל שהאנשים באוטובוס לא עשו כלום ...
  הגב 21.08.19 17:28
 • אורח
  מגעילה צאיך להעיףף אותה מהאוטובוס שתלך לעזאזעל
  הגב 21.08.19 17:29
 • אורח
  חבל שכך מתנהגים. אבל החברה כולה תשלם על זה. יש לזה השלכות. היום הכי טוב, מהבית לעבודה, וחזרה הביתה. בלי להתערבב עם אנשים בדרך. יש המון אנשים, אבל מעט בני אדם. כולי תקווה שיחול שיפור, ולא..... ה' ירחם.
  הגב 21.08.19 17:57
 • אורח
  ברור שזו אשה שהגיבה מתוך לחץ ופחד, כי פחדה שילשינו עליה. תגובה טבעית, אך סגנון הדיבור בוטה מידי. פשוט מסכנה ואומללה, אין לי תיאור אחר לגביה. איי קיו נמוך כנראה, חסך בחינוך, וזו התוצאה. שתהיה לה רפואה שלמה. היא זקוקה לזה.
  הגב 21.08.19 18:00
 • אורח
  חברים וחברות יקרים תתפללו על הגברת...ראיתי ושמעתי פעם שניה את הסירטון ואין לי ספק שהבחורה במצב נפשי מאוד מאוד קשה...לא נראה לי שאף אחד או אחת המגיבים היה מוכן להתחלף איתה... מצבים כאלה מבקשים חמלה ולא שיפוטיות...באמת רחמים על הילד הקטן אבל אין לי ספק שהאישה במצב נפשי קשה מאוד....השם ישמור עליה ויחזיר אותה לאיזון... וכמובן שהגברת עם הילד והילד הקטן ימצאו מקום לסלוח לה מתוך מקום של אהבת ישראל...אני לא יודע אם אני הייתי מצליח אבל מתפלל שהאמא תסלח
  הגב 21.08.19 19:06
 • אורח
  לדעתי זאת אישה גסת רוח ! כנראה לא העבירה את הרב קו , והוציאה את זעמה על הילד התמים ...
  הגב 21.08.19 20:04

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
21.08.19 08:44
עכשיו ,לגבי הקקי של הכלבים ,בעבר גם הצעתי לעשות מאגר די אן אי לכלבים ,וכך תוכלו להגיע לבעלי הכלבים ,שלא אספו את הקקי של הכלבים ולתת להם דוח ,בצפון תל אביב זה עובד מצויין
אורח
21.08.19 08:41
כל הכבוד לעיריה לגבי הקמת השובר גלים בחוף הים ,תודה ששמעתם את דבריי שפורסמו כאן לפניי כמה חודשים ☺☺☺
אורח
21.08.19 08:46
ולכל אותם שהתנגדו לשובר גלים ,הפעם לא הצלחתם😍
אורח
20.08.19 14:28
אנו תושבי רחוב רוטשילד הגרים בסמוך לפאב הברנרד מנסים למכור את הבית מזה זמן רב וכל המתעניין מגיע ומגלה שבקרבתו הפאב הזה והרעש שהוא גורם, החניות שנתפסים שם עקב אורחי הפאב. מה יהיה? כל ערך הנכסים יורד בגללו? לנהל חיים כמו שמירה על שקט יחסי אי אפשר / למכור נכס אי אפשר להחנות אוטו בלתי אפשרי... מה שלא עושים לא עוזר למה אין אכיפה שם?
אורח
20.08.19 08:08
אני תושבת רמת אליהו ילדיי לומדים בביס ויתקין. בכניסה לרחוב וילנסקי (יש שם גם בי"ס דתי) אין פסי האטה על רחוב פוזננסקי וזה מסכן את התלמידים! אשמח להתייחסות ולטיפול בנידון. פתחתי קריאה ב106 לפני מס'חודשים ולא נעשה עם זה דבר. תודה רבה! אמא הדואגת לשלום התלמידים בכלל וילדיה בפרט!
אורח
20.08.19 08:10
צודקת. גם הבן שלי לומד בויתקין. סכנת נפשות. בבקשה תטפלו בזה במהירות לפני פתיחת שנת הלימודים הקרובה! מסוכן מאד כי מכוניות מגיעות במהירות ומלא ילדים חוצים שם ולא תמיד רואים אותם !
אורח
19.08.19 21:39
אני תושב נחלת יהודה חלומות ראשון יש בעיה וחסר סטיטיקה ברח סיטרמן שטח עזוב צמוד לגן ילדים מתי יתחילו לפנות את בגרוטאות וחפצים מיותרים הנושא מאוה מיטרד וגועל נפש לשכונה חדשה אנא תעשו ולא רק לדבר וגם יסללו כביש נאות לסביבה
אורח
18.08.19 18:08
כמעט כל הכבישים והמדרכות לפחות באזור שאני גרה במערב הותיק מלאים שתן של כלבים וגם בכניסה לבנין מי שעובר אם כלבו לא מתחשב שגרים בבנין דירים שאמורים לצאת ולהכנס לדירתם ונותנים בלי חשבון לכלבים להשתין. אפילו כשאני יוצאת עם עגלת קניות ואמורה לחצות כביש זה מגעיל שגלגלי העגלה נוגעים בשתן המרוח ןהנעלים שלי או של אנשים אחרים וכך חוזרים הביתה ודורכים בכל מקום. א פירסום תקשורתי בענין שאנשים לאט לאט יפנימו
אורח
21.08.19 08:48
רק מאגר די אן אי שהעיריה תקים ,יוכל לפתור את הבעיה של הקקי של הכלבים ,זה עובד יפה בצפון תל אביב.....
אורח
18.08.19 18:08
כמעט כל הכבישים והמדרכות לפחות באזור שאני גרה במערב הותיק מלאים שתן של כלבים וגם בכניסה לבנין מי שעובר אם כלבו לא מתחשב שגרים בבנין דירים שאמורים לצאת ולהכנס לדירתם ונותנים בלי חשבון לכלבים להשתין. אפילו כשאני יוצאת עם עגלת קניות ואמורה לחצות כביש זה מגעיל שגלגלי העגלה נוגעים בשתן המרוח ןהנעלים שלי או של אנשים אחרים וכך חוזרים הביתה ודורכים בכל מקום. א פירסום תקשורתי בענין שאנשים לאט לאט יפנימו
אורח
18.08.19 16:45
שביל אופנים מסודר ומזומן בחוף הים של ראשון- לאורך החיילת מראשון לבת ים נא לזרז את הסימון להקל על כל ההולכים והרוכבים תודה


אבי ארזי חוזר למרכז העניינים הפוליטיים! אבי ארזי יעמוד בראש מטה הבחירות לכנסת של המחנה הדמוקרטי בראשון לציון

יוזמה משותפת של מזכיר הסניף המקומי דביר אביעם וחברי סניף נוספים , הביאה השבוע לסיום הסכסוך בין הרוש לארזי שנחשבים ליריבים פוליטיים. המחנה הדמוקרטי בראשות ניצן הורוביץ, סתיו שפיר ואהוד ברק

אבי בר | | תגובות: 18
צילום עצמי


ראשי המחנה הדמוקרטי

ניצן הורוביץ, סתיו שפיר ואהוד ברק


אחרי שהודיע על פרישה מהפוליטיקה בעקבות יוזמה של חברי סניף מרצ. יו"ר סניף מרצ לשעבר אבי ארזי חוזר לזירה ויעמוד בראש מטה הבחירות של המחנה הדמוקרטי בראשון לציון ביחד עם חברת המועצה אילנית הרוש.

יוזמה משותפת של מזכיר הסניף המקומי דביר אביעם וחברי סניף נוספים , הביאה השבוע לסיום הסכסוך בין הרוש לארזי שנחשבים ליריבים פוליטיים.

ארזי שהיה בעברו עוזרו האישי של דב צור ויועץ פוליטי של חבר הכנסת עיסאווי פריג' פרש מראשות הסניף לפני כשנתיים בעקבות חילוקי דעות ומאבקים פנימיים ובחודשים האחרונים חברי הסניף לחצו על ארזי והרוש לחזור לשתף פעולה למען הרעיונות והערכים של המחנה הדמוקרטי לקראת הבחירות לכנסת ה-22

מטעמו של אבי ארזי נמסר :

מדינת ישראל עומדת לפני רגע היסטורי ובשעה זו מצופה מכולנו לשים את משקעי העבר והמחלוקות האישיות בצד ולפעול למען מטרה משותפת והיא החלפת שלטון הימין וממשלת נתניהו.

אנו מודים לחברי הסניף שהצליחו לייצר את שיתוף הפעולה בין הרוש לארזי ובטוחים שהדבר יבוא לידי ביטוי בשטח ובפעילות הסניף לקראת הערכות ליום הבחירות ב-17.9התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שמאלנים .עם תת אפס בוחן מציאות ותת אפס אינטליגציה פוליטית.לחיפושית ונמלה ביחד יש יותר אינטיליגינציה פוליטית ובוחן מציאות מאשר לכל שמאלן מצוי.
  הגב 20.08.19 13:15
 • אורח
  ברברי בבון ובטח שחור אתה
  20.08.19 14:07
 • אורח
  מי כתב לך את זה, אתה בטח לא יודע לכתוב
  20.08.19 19:54
 • אורח
  תשלח לי התבלבלת אורח מה שכתבת בדיוק מתאים לליכוד תראה לי שמאלני 1 לא משכיל ההתבטאויות שלך נוראיות זה לא מראה על השכלה או אינטלגנציה מיצידך
  הגב 20.08.19 13:24
 • אורח
  אתה ואילינית שני ליצינם
  הגב 20.08.19 13:57
 • אורח
  חבל שאילימד היא הבדיחה של המועצה והפאפי של ליאל ורז. לא נעים איך שמשחקים בה שתתעורר
  הגב 20.08.19 13:58
 • אורח
  אילנית הרוש פאפי
  הגב 20.08.19 13:58
 • אורח
  אבי ארזי בדיחה.
  הגב 20.08.19 15:22
 • אורח
  ברוך הבא בחזרה לסניף. סוף סוף אולי תהיה קצת פעילות.
  הגב 20.08.19 17:06
 • אורח
  לא אבחר ב ברק עם נרקוזה ... רק כחול לבן ינשאלה
  הגב 20.08.19 17:08
 • אורח
  תעצרו הכל אני הולך לחרבן
  הגב 20.08.19 17:22
 • אורח
  פחחחחחח
  הגב 20.08.19 18:08
 • אורח
  שמחת זקנתי בראש חוצות ירושלים. מי זה בכלל אבי ארזי? ולמה זה צריך לעניין אותנו?
  הגב 20.08.19 18:19
 • אורח
  כי זה נורא מעניין את האשך השמאלי שלי.
  20.08.19 21:37
 • אורח
  לא הבנתי מה הגב' הרוש רוצה מצד אחד היא רושמת שהכתבה שקרית מצד שני היא מעלה פוסט על שיתוף פעולה עם אבי ארזי מישהו יכול להבהיר מה קורה כאן?
  הגב 20.08.19 21:38
 • אורח
  שמאלנים הם משכילים עד שזה מגיע לפוליטיקה.אני ימני משכיל .ואני לא ליכודניק!!
  הגב 20.08.19 22:41
 • אורח
  אבי ארזי הוא פצצת אנרגיה ואם הוא באמת חוזר אין לספק שהמחנה הדמוקרטי רק ירוויח מכך.
  הגב 20.08.19 23:24
 • אורח
  חחחחחחח בדיחה טובה
  21.08.19 11:40

עשו כבוד גדול למאיר ניצן! הערב, במעמד מאיר ניצן נערך בהיכל התרבות ראשון לציון אירוע מרגש של טקס הסרת הלוט לשלט היכל התרבות הקרוי על שמו של מאיר ניצן.

היכל התרבות נוסד על ידי מאיר ניצן לפני 21 שנים כאשר החליט לקדם את התרבות בראשון לציון.

אבי בר | | תגובות: 30


מפגש פסגה מרגש התקיים הערב בהיכל התרבות מאיר ניצן בראשון לציון. בכירי העירייה לדורותיה הגיעו לחלוק כבוד למאיר ניצן, ראש העירייה המיתולוגי, לרגל טקס הסרת הלוט לשלט היכל התרבות הקרוי על שמו של מאיר ניצן.


ראש העיר לשעבר, מאיר ניצן, היה נרגש מאוד והחליף חוויות עם הנוכחים. "תודה מקרב לב זה מרגש אותי מאוד. החלטתי לבנות היכל תרבות כאשר הגותי היתה לשתי נושאים: עבר ועתיד. ההיכל צריך לתת מבט לעבר ולעתיד. תודה לכל מי שלקח את השיגעונות שלי והפך אותם למעשים", ציין ניצן.


היכל התרבות נוסד על ידי מאיר ניצן לפני 21 שנים כאשר החליט לקדם את התרבות בראשון לציון.


בין הבכירים שנכחו: סגני ראש העיר, ליאל אבן זוהר ומוטי עג'מי, משנה לראש העירייה סורין גנות ואסף דעבול סגנית ראש העיר לשעבר, דינה לוין, מנכ"ל העירייה לשעבר, דורון מילברג, סמנכ"ליות העירייה בעבר: מאשה ארושס, אהבה לב וחי ברנפלד, אדיכלית היכל התרבות, ליאת פרייז ועוד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני גדלתי על מאיר ניצן והיום להיות פה זו התרגשות עצומה עבורי. מאיר נתן לי השראה לפעול ולעשות ועל כל הערכתי ותודתי. עד היום אני ותושבי העיר נהנים מפרי עמלך."התפרסמו 30 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן.איש יקר שפעל ללא הפסק למען העיר שלנו
  הגב 19.08.19 22:08
 • אורח
  סוף סוף החזירו עטרה ליושנה. פיצוי מה לאיש הגדול הזה שעשה מהמושבה רישון, עיר - ראשון לציון. בריאות ואריכות ימים.
  הגב 19.08.19 22:16
 • אורח
  ביזיון וגזל
  הגב 19.08.19 22:26
 • אורח
  התגובה שלך אכן בזיונית
  20.08.19 08:43
 • אורח
  אכן מגיע למר ניצן. אך לדעתי אין זה הוגן להשתמש בכספי משלם המיסים לצורך הנצחה של אדם בעודו בחיים. אחרי 120 אין בעייה לזכרו. ויש עוד מספר דברים הקרויים ע"ש תושבי העיר והינם בחיים. פשוט לא הוגן.
  הגב 19.08.19 22:47
 • אורח
  מה לא הוגן, שהוא הביא מצרפת תערוכה ענקית של דאלי?
  20.08.19 13:50
 • אורח
  כבוד גדול! ראוי בהחלט לאחר שנים ארוכות של שירות הציבור. כמה יפה שדור צעיר (רז קינסטליך) זוכר לתת כבוד למי ולמה שהיה טרם הגיע (בצדק רב) לתפקידו הנוכחי.
  הגב 19.08.19 22:57
 • אורח
  האחד והיחיד. מגיע לו להנות מזה בעודו חי . הרבה בריאות מאיר
  הגב 19.08.19 23:26
 • אורח
  כל הכבוד לרז על הפרגוןלמאיר ניצן .אכן ראש עיר מיתולוגי שהשקיע את נשמתו למען העיר .ואת כל הדברים הטובים בעיר הוא הקים . שאפו.
  הגב 19.08.19 23:58
 • אורח
  גם הרעים, כמו ההיכל הלא תרבות הזה
  20.08.19 16:14
 • אורח
  כשאני נתקע במה שנקרא מחלף ראשון, יום יום אני מתקשה להבין את הסגידה לשטויות שהוא עשה!!!
  20.08.19 16:16
 • אורח
  שיחיה עד ז120 .גם לשמעון פרס עשו את כל ההנצחות בעודו בחיים . מכללה ,רחוב,שכונה ומרכז פרס לשלום
  הגב 20.08.19 00:02
 • אורח
  נזכרו להסיר את הלוט אחרי 10 שנים. מצחיק
  הגב 20.08.19 00:04
 • אורח
  דב צור מחק את כל שמציין את מאיר ניצן
  20.08.19 08:42
 • אורח
  מגיע לו!!! למה לא לפרגן לאדם שעודו בחיים!!!הוא שהפך את ראשון לציון ממושבה לעיר ! ובזכותו יש לנו הכל! את זה לא צריך לשכוח !!!
  הגב 20.08.19 02:51
 • אורח
  כל הכבוד לרז ולסגנים. שזוכרים את ניצן ורז וליאל ומוטי מנהלים את העיר נהדר מגיע לכם גם כבוד
  הגב 20.08.19 04:24
 • אורח
  כל הכבוד לרז קינסליך שאכן עשה זאת למאיר ניצן.. אכן מגיע לו .. הפך את העיר ופיתח אותה בצורה נפלאה.. למסחר.. ותרבות...נתן לעיר תנופת צמיחה נפלאה... וכן... לעשות זאת בעודו בחיים עד 120.. מגיע לו שיראה זאת.. ואכן מאיר ניצן עד 120... גלי סגיס.
  הגב 20.08.19 05:32
 • אורח
  אין סיכוי בעולם שדב צור היה עושה את זה.כל הכבוד לך רז קינסטליך.
  הגב 20.08.19 11:38
 • אורח
  עוד לא ראיתי בנאדם שקורא להיכל התרבות על שמו... כל כך מתאים לרז קינסטליך להזדהות איתו
  הגב 20.08.19 12:01
 • אורח
  כמו בעיראק
  הגב 20.08.19 12:02
 • אורח
  עוד מעט גם למתחם האלף יקראו מתחם רז...
  הגב 20.08.19 12:03
 • אורח
  כבוד גדול לנו שמגיע לו ראש העיר החזקים שהיו פה וגם רז תודה לך שאתה מיוחד
  הגב 20.08.19 13:13
 • אורח
  יפה מאד כבוד גדול כל הכבוד לך רז
  הגב 20.08.19 15:16
 • אורח
  אחרי הכבוד המפוקפק, הגיע הזמן שיהיה לראשון היכל תרבות ראוי לשמו!!!
  הגב 20.08.19 16:12
 • אורח
  לקקנות... עבר יותר מעשור שנים סתם להוציא כסף לשוא... ממש בזבזנות
  הגב 20.08.19 17:11
 • אורח
  לא זכורה לי מגלומניה כדוגמת הסרת לוט לאדם שעדיין בחיים,מלבד מקרהו של סדאם חוסיין בעירק ,הדומים אנו לעירק???
  הגב 20.08.19 19:05
 • אורח
  כדי שהעבודה תהיה מושלמת, כדאי להחליף את המושבים באולם לנוחים יותר, ואז אולי נחדש את המנוי.
  הגב 20.08.19 19:56
 • אורח
  רז .כל הכבוד שאתה זוכר את ראש העיר האגדי שהיה כאן לפניך .כך תושבי העיר מעריכים אותך יותר .
  הגב 21.08.19 08:23
 • אורח
  התפוח נפל קיבינימט מהעץ
  הגב 21.08.19 08:55
 • אורח
  שאפו גדול רז קינסטליך
  הגב 21.08.19 11:53

פרויקט המגורים הראשון שנבנה במקום מחנה צריפין "TOO TOWERS" הכולל שני מגדלי מגורים בני 26 קומות כל אחד, ומרכז מסחרי בשטח של כ-2000 מטר יוצא לדרך

בכל מגדל מתוכננות 96 דירות והאכלוס מתוכנן למהלך הרבעון האחרון של שנת 2022. בפרויקט דירות 5 חדרים, 130 מ"ר עם 20 מ"ר מרפסת ודירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז בנות 6 חדרים בשטח של 190 מ"ר עם 100 מ"ר מרפסות בדירות מיני פנטהאוז ו190 מ"ר מרפסות בדירות פנטהאוז. הדירות כוללות 2 חניות מקורות ומחסן לכל דירה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
קרדיט הדמיה- סלע בינוי ואיסתא נכסים


פרויקט המגורים הראשון שנבנה במקום מחנה צריפין יוצא לדרך: חברות סלע בינוי ואיסתא נכסים קיבלו היתר בניה. החברות 'סלע בינוי' ו'איסתא נכסים', המקימות את מגדלי "TOO TOWERS" בשטח בו שכן מחנה צריפין בראשון לציון, הודיעה היום (שני) על קבלת היתר בניה מוועדת התכנון המקומית לתכנון ובנייה ראשון לציון.

על הפרוייקט

פרויקט "TOO TOWERS" כולל שני מגדלי מגורים בני 26 קומות כל אחד, שיבנו על מרכז מסחרי בשטח של כ-2000 מטר. בכל מגדל מתוכננות 96 דירות והאכלוס מתוכנן למהלך הרבעון האחרון של שנת 2022. 75% מהדירות בפרויקט הוקצו למכירה במסגרת תכנית ההוזלות הממשלתית כאשר 90% מהם כבר נמכרו. 25% מהיחידות הוקצו למכירה בשוק החופשי והם משווקות בימים אלה.

תכנון הפרויקט בוצע על ידי משרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים.

בפרויקט דירות 5 חדרים, 130 מ"ר עם 20 מ"ר מרפסת ודירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז בנות 6 חדרים בשטח של 190 מ"ר עם 100 מ"ר מרפסות בדירות מיני פנטהאוז ו190 מ"ר מרפסות בדירות פנטהאוז. הדירות כוללות 2 חניות מקורות ומחסן לכל דירה. בנוסף, בפרויקט מתוכנן לובי מפואר ומועדון דיירים אשר עוצבו על ידי האדריכלית קארן ראובני.

בשכונה החדשה שנבנית במסגרת הסכמי הגג כבר החלה בניית בתי הספר וגני הילדים אשר מתוכננים להיות מוכנים לקליטת ילדי השכונה טרם אכלוס הדירות כך שיהוו יסודות לקהילה החדשה והצעירה שעתידה לרכוש דירות בשכונת נרקיסים. השכונה החדשה גובלת בפארק "גן בעברית" – מתחם ענק הכולל מדשאות רחבות, מתקני משחקים וכושר, שבילי הליכה וריצה, נתיבי אופניים ועוד – הכל תחת תפיסה חינוכית המקדשת את התרבות העברית.


מורן בן שלוש, מנהל השיווק בחברת 'סלע בינוי':

"אנחנו שמחים על קבלת ההיתר, זהו הפרויקט השני שהחברה שלנו מובילה במרכז הארץ ושוב תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, זהו שלב משמעותי בפיתוח השכונה החדשה וכמי שמכיר את התוכניות אני בטוח שהשכונה החדשה מביאה עימה בשורה גדולה למי שעתיד לאכלס אותה וזאת בעקבות הסטנדרטים הגבוהים שהציבה הרשות המקומית וההקפדה על אופי בנייתה, תכנון נכון של הריאות הירוקות ועירוב שימושים שמטרתם היא שדיירי השכונה לא יצטרכו לצאת מהשכונה מלבד לעבודה".


על חברות 'סלע בינוי' ו'איסתא נכסים'

חברות מובילות בתחום הנדל"ן בישראל ועוסקות בקשת רחבה של עולם הנדל"ן עם מוניטין רב שנים, המאפשרים ייזום ובניית פרויקטים עתירי מימון. לחברות פרויקטים המשלבים דירות לקהל הרחב – השוק החופשי ולזכאי המחיר למשתכן הכוללים גם שטחי מסחר.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הפרויקט לעשירים בלבד.
  הגב 19.08.19 20:43
 • אורח
  ברור..... מה ידאגו לנו לפשוטי העם 🤣
  19.08.19 20:59
 • אורח
  ממש לא...הפרויקט הוא מחיר למשתכן...ומי שיקנה שלא במסגרת זו ישלם על פי מחיר לפרייר (מישהו צריך לממן את רוב הפרוייקט)
  19.08.19 22:29
 • אורח
  Too towers? זאת שגיאה או שעשוע לשוני גרוע?
  הגב 20.08.19 11:47
 • אורח
  טולקין תובע זכויות יוצרים
  21.08.19 13:04
 • אורח
  ומה עם הקירבה לכל עמודי המתח הגבוה שנמצאים ממש בשכנות?
  הגב 20.08.19 14:58

ראשון לציון למען בעלי החיים! העירייה מממנת תקציב להתקשרות עם מומחי חילוץ של בעלי חיים במקרים מורכבים כגון חילוץ בגובה, ממערכות ביוב, בורות עמוקים ועוד

כך היה ביום שישי האחרון כאשר התקבלה פנייה במוקד העירוני על גור חתולים תקוע בתוך צינור ביוב ברחוב אנילביץ' בעיר. למקום הוזעק מפקח וטרינרי, תחילה לא שמע את החתול אך לאחר מספר ניסיונות שכללו גירוי החתול על ידי השמעת יללות חתולים, הוא השיב. כיוון שקוטר הצינור היה צר, לא ניתן היה לחלץ אותו. למקום הוקפץ קבלן עירייה חיצוני שהצליח לחלץ אותו והוא הועבר לשירות הווטרינרי לבדיקה, חיסון ואשפוז.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12
חתולה שחולצה ביום שישי האחרון


שירות חדש. עיריית ראשון לציון מגבירה את פעילותה בתחום חילוץ והצלה של בעלי חיים. השירות הווטרינרי העירוני התקשר עם שני ספקים לחילוץ ולכידה של בעלי חיים במקרים מורכבים ובמצבי סיכון ברחבי העיר.

מדי שנה מחולצים על ידי מפקחי ורופאי השירות הווטרינרי העירוני מאות בעלי חיים, בהם כלבים, חתולים, חיות משק וחיות בר. חלק מהמקרים מצריך פעילות באמצעים פשוטים אך בכל שנה קיימים מספר מקרים מורכבים יותר כגון חילוץ בעלי חיים מגובה רב, בעלי חיים הקשים לריסון ועוד. לצורך כך גויסו הספקים שיתנו מענה לחילוץ מסובך המצריך אמצעים מיוחדים או מיומנות מיוחדת כמו חילוץ ולכידה של כלבים וחתולים במצבי סיכון, חילוצים בגובה, חילוצים מבורות עמוקים, קולטני מים, מערכות ביוב וכל תרחיש אשר אליו נקלע בעל החיים ואינו מסוגל להיחלץ בכוחות עצמו. רופאי השירות הווטרינרי העירוני יפעילו את הקבלנים החיצוניים במקרים שלא טופלו על ידי היכולות האורגניות הקיימות בשירות הווטרינרי.

כך היה ביום שישי האחרון כאשר איריס חזן הפעילה בין שלל פעילויותיה למען בעלי חיים בראשון לציון והייתה מהיוזמות והדוחפות את נושא ההתקשרות עם מחלצים מקצועיים. פנתה ודיווחה על גור חתולים תקוע בתוך צינור ביוב ברחוב אנילביץ' בעיר. למקום הוזעק מפקח וטרינרי, תחילה לא שמע את החתול אך לאחר מספר ניסיונות שכללו גירוי החתול על ידי השמעת יללות חתולים, הוא השיב. כיוון שקוטר הצינור היה צר, לא ניתן היה לחלץ אותו. למקום הוקפץ קבלן עירייה חיצוני שהצליח לחלץ אותו והוא הועבר לשירות הווטרינרי לבדיקה, חיסון ואשפוז על ידי ד"ר תומר ניסימיאן במרפאה הווטרינרית העירונית.ראש העירייה, רז קינסטליך:

"מדי שנה אנחנו נתקלים במקרים מכמירי לב של בעלי חיים הזקוקים לחילוץ וטיפול. השירותים החדשים יאפשרו לנו להגיע ליותר בעלי חיים המצויים במצוקה. זו חובה מוסרית שלנו להביע רגישות ואנושיות כלפי עולם החי".


מחזיקה תיק איכות הסביבה, חברת המועצה קרן דנה:

"זיהינו כי קיים צורך בשירות זה לאור מקרים שבהם נתקלנו לאחרונה. בחודש האחרון נעזרנו במספר מקרים שונים בשירות ובכך הצלחנו לסייע ולטפל בבעלי החיים. אני מודה לראש העירייה, רז קינסטליך, על התמיכה והסיוע בנושא ולשירות הווטרינרי העירוני על השיתוף פעולה והוצאה לפועל המהירה של הנושא" .
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כוח! מאוד גאה להיות חלק מעיר שדואגת לבעלי חיים
  הגב 19.08.19 19:57
 • אורח
  גם אני
  19.08.19 20:02
 • אורח
  ישנו חתול עם רגל שבורה ברחוב טביב 34 בגן ציבורי כואב לי לראותו מגדה על 3רגליים בבקשה טפלו בעינין
  הגב 19.08.19 20:01
 • אורח
  תתקשר למוקד 106 ותפנה לאיריס חזן בפייסבוק בפרטי
  19.08.19 22:54
 • אורח
  אני ובת שלי אצלנו אותה תודה רבה לכולם!
  הגב 19.08.19 20:10
 • אורח
  כל הכבוד 🏆הייתי מעורבת במקרה .הפניה הגיעה מנערה מקסימה מתנדבת ב"ראשון אוהבת חיות "ומחמם את ליבי שטופל בזמן ובאופן נכון ובאדיבות על ידי המוקדן ב 106 והפקח של העיריה אשר שוחח איתי 🙏
  הגב 19.08.19 20:56
 • אורח
  שלום. אני פשוט לי יודעת לאן לפנות בשעה כזאת. פניתי למוקד 106 הם אמרו שלא מטפלים בעיניין כזה. בפארק ברחוב חיל האוויר כבר כמה שעות תקוע חתול ולא יכול לרדת, תשוש ועייף ומיילל בלי סוף. ניסינו לטפס ולהוריד אותו באופן עצמאי אבל ללא הצלחה. מי יכול לעזור? למי פונים?
  הגב 19.08.19 22:03
 • אורח
  תתקשר למוקד 106 ותפתח קריאה ותיצור קשר עם איריס חזן בפייסבוק
  19.08.19 22:55
 • אורח
  כל הכבוד לכל מי שלקח חלק - לראש עיר אלוף רז קינסליך, לאיריס חזן המקסימה ולכל מי שחילץ וטיפל בגור - ישר כוח !!!
  הגב 20.08.19 11:42
 • אורח
  יפה מאד כל הכבוד
  הגב 20.08.19 12:30
 • אורח
  יןזמה מבורכת בהצלחה
  הגב 20.08.19 17:09
 • אורח
  במקום להשקיע בחתולים תתחיל להשקיע בתושבים
  הגב 21.08.19 08:56

לא משמש דוגמא! מצורף סרטון פקח בעיריית ראשון נוסע על אופניים חשמליים ללא קסדה במהלך משמרת

בחברה לביטחון ראו את הדבר בחומרה והורו לפקח כי מעתה יבצע את עבודתו רגלית

אבי בר | | תגובות: 8


סרטון הפקח נוסע ללא קסדה


לפני מספר שבועות צולם פקח החברה לביטחון באזור המזרחי של ראשון לציון כשהוא רוכב על אופניים חשמליים ללא קסדה. זווית הצילום לא אפשרה לזהות הפקח, אך נמסרה הודעה לחברה לביטחון וכנראה הפקח לא הפנים את הדבר ובימים האחרונים צולם שנית נוסע ללא קסדה ומחלק דו"חות לכלי רכב.

יש לציין כי בחברה לביטחון ראו את הדבר בחומרה והורו לפקח כי מעתה יבצע את עבודתו רגלית.

תגובת העירייה

אנו רואים התנהלות זו בחומרה ועם קבלת הפרטים, נערך בירור לפקח, בין היתר הוחלט כי מעתה יבצע את עבודתו רגלית.

כמו כן חודדו הנהלים בקרב המנהלים ופקחי החברה לבטחון.

החברה לבטחון רואה חשיבות רבה לשמירה על חוקי התנועה ומצפה מעובדיה להוות דוגמא אישית.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל כלב בא יומו. קודם כל שיעשו בדק בית אצלם ושלא ירשמו דוחות גם בים
  הגב 19.08.19 17:40
 • אורח
  רק זה? ונסיעות פרטיות ברכב של החברה לביטחון?... הם צריכים בדק בית אצלהם !!! ועוד מינו 22 פקחים נוספים??? הכל על חשבון משלם המיסים.
  הגב 19.08.19 17:45
 • אורח
  אם זה היה אזרח ישר מקבל דוח בושה
  הגב 19.08.19 18:10
 • אורח
  פקח בושה נותן דוחות לאנשים קשיי יום ביינות ביתן כל החנייה שם תפוסה מכוניות שבורות של המוסכים ולאף אחד לא אכפת רק לחלק דוחות שיתחיל ללכת ברגל ולהזיעעעע
  הגב 20.08.19 05:00
 • אורח
  ראש העיר הנכבד תנאי דורש תנאי מקיים עלייך לדאוג שהפקח הנכבד יקבל דו״ח וישלם אותו כמו אחרון האזרחים
  הגב 20.08.19 06:49
 • אורח
  צריך להדיח את מוטי נחמני מנהל החברה לבטחון
  הגב 20.08.19 08:44
 • אורח
  להחליף את כל הניהול בחברה לבטחון
  הגב 20.08.19 15:21
 • אורח
  תתביישו לכם. קודם תלמדו לשמש דוגמא ואחכ לבוא ולחלק 2700 דוחות
  הגב 20.08.19 15:34

פסטיבל ראשון לציון ה32 יוצא לדרך! במשך שבוע יהנו תושבי ראשון לציון מהופעות של מיטב אמני ישראל: שרית חדד, ליאור נרקיס, שירי מימון, חגיגת 40 שנה ל"גזוז", הפרוייקט של רביבו, עילי בוטנר, נסרין קדרי ב 4 מוקדים בעיר; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 14.10.19-19.10.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: עדי אורני


פסטיבל ראשון לציון, פסטיבל המוזיקה הגדול בישראל, יוצא לדרך בפעם ה-32 סוכות תש"פ שיתקיים ב 5 מוקדים היכל התרבות, לייב פארק ראשל"צ, גן המושבה, כיכר העירייה, רחבת בית העם. כמדי שנה מפתיע הפסטיבל עם הפקות מקור יוצאות דופן לצד שילובים ייחודיים של למעלה מ-100 אמנים ויוצרים ורפרטואר מובחר של מופעים מסקרנים וחד פעמיים, אשר יוצרים יחד תמהיל מדויק של התרבות הישראלית על כל גווניה:

להלן תוכנית האירועים המלאה:


יום שני 14.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

צילום: ורדי כהנא


השנה יחגוג פסטיבל ראשון לציון 40 שנה ללהקת "גזוז" המיתולוגית! הלהקה, שנוסדה ע"י דני סנדרסון, הספיקה בשנת פעילותה להוציא שני אלבומים שהנפיקו מעל לעשרים שירים שהפכו לקלאסיקה ישראלית ממכרת! לרגל המאורע יוקדש בפסטיבל ערב חד פעמי שיוביל סנדרסון במסגרתו יארח את (לפי סדר הא-ב): בניה ברבי, מוש בן ארי, מאור כהן, מזי כהן ושפיטה לביצועים מיוחדים. "גזוז" הוקמה על ידי דני סנדרסון ואברהם דשא פשנל והיו חברים בה: גידי גוב, מזי כהן, מוטי דיכנה, דני פאר, מאיר שפייזר, גרי רזניק, זיו בן ושלמה חממי.

בשנת פעילותה הספיקה הלהקה להוציא שני אלבומים ולהותיר לנו מעל לעשרים שירים שהפכו לקלאסיקה ישראלית ממכרת : "רוני", "היא לא תדע", "תה עושה סחרחורת", "חללית", "תשע בכיכר", "ציפי פרימו", "מילים יפות", "אמא ודני", "רק עם אופנוע", "לכבוד הקיץ", "היא התיישבה על יד פסנתר", "שיר עבודה" ועוד.
יום שלישי 15.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות

דני רובס מציין 30 שנה לאלבום "בדרך אל האושר" ובמיוחד לפסטיבל מארח לראשונה את מתי כספי

בשנת 1989 יצא האלבום "בדרך אל האושר", אשר מכר מעל 100,000 עותקים והיה מציוני הדרך המשמעותיים בדרכו של רובס. האלבום זיכה אותו בתואר "זמר השנה" ו"שיר השנה" ("איך הוא שר"). שלושים שנה אחרי, כשבאמתחתו עשרות שירים שנכנסו להיכל התהילה של המוסיקה הישראלית, חוזר רובס במופע חגיגי מיוחד לאלבום שהביא אותו לבתים רבים בישראל. המופע החגיגי משלב את כל דרכו הארוכה והמרגשת מאז ועד היום, בדרכו המיוחדת עם הסיפורים מאחורי השירים וההומור המיוחד שלו עם הרכב מרשים של 10 נגנים. במופע בפסטיבל יארח לראשונה את מתי כספי.יום שלישי 15.10.19 שעה 21:00 לייב פארק ראשון לציון

צילום: משה נחמוביץ


פסטיבל ראשון לציון מצדיע לאגדות הזמר הישראלי ים-תיכוני בערב מיוחד שיובילו חברי הפרויקט של רביבו, במהלכו יארחו על במה לערב בלתי נשכח את פסגת הזמר הים תיכוני. הפרויקט של רביבו מציינים 7 שנות פעילות, במהלכן נתנו למוסיקה הישראלית הישנה והטובה מקום של כבוד וגרמו לה להרים ראש ולהדביק גם קהל צעיר, שאימץ ביתר שאת את המוסיקה הישראלית - ים תיכונית. במהלך 7 שנות פעילותם זכו בפרס "יקיריי המוזיקה העברית" ובפרסים נוספים על פועלם וכבשו במות בארץ ובעולם. הפרויקט ידוע בהופעות ייחודיות, שמחות ומרגשות. כעת יסגרו מעגל כשיארחו על במה אחת את מיטב היוצרים בז'אנר הים תיכוני בערב שכולו להיטים ונוסטלגיה. המופע ילווה בוידאו ארט מושקע שייקח את הקהל למסע אל העבר. משתתפים: אבנר גדסי, דקלון, זהבה בן, חיים משה, ישי לוי, מרגלית צנעני ושימי תבורי
יום רביעי 16.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

חוה אלברשטיין ושלומי שבן במופע שזוכה לתשבחות רבות. הדיאלוג בין חוה לשלומי התחיל לפני כשלוש שנים סביב הקלטת הדואט ושיר הנושא מאלבומו "תרגיל בהתעוררות". בעקבות הקשר שנוצר הם החלו מפגשים מוסיקליים ללא מטרה מוצהרת. עם הזמן, נולד הרצון לחלוק את זה עם העולם שבחוץ ובהמשך התגבשה גם תכנית הופעה שאפשר לומר שהיא דואו בין קול (חוה) ופסנתר (שלומי), שנע על מנעד שבין רסיטל לבין מופע עם אופי תיאטרלי/קברטי. רובו ככולו בנוי על קלאסיקות לצד חומרים פחות מוכרים מהרפרטואר של חוה ואפילו כאלה שתמיד חלמה לבצע ולא הקליטה ושירים שהקליטה ומעולם לא ביצעה על הבמה.


יום רביעי 16.10.19 שעה 21:00 לייב פארק ראשון


לציון פסטיבל ראשון לציון סוגר עשור רביעי ומוצלח לענק הזמר החסידי מניו יורק – אברהם פריד, במפגש יוצא דופן עם התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, שתלווה את מיטב להיטיו מהתקופות השונות ותחבר בין צלילי הפריילעך והרוק היהודי לבין הצלילים של עולם המוסיקה הקלאסית. התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, שתלווה את מיטב להיטיו מהתקופות השונות ותחבר בין צלילי הפריילעך והרוק היהודי לבין הצלילים של עולם המוסיקה הקלאסית. בקונצרט יארחו פריד והתזמורת הסימפונית את הזמרים: מוקי ורמי קליינשטייןיום חמישי 17.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות

יובל דיין, מהזמרות – יוצרות המצליחות בישראל, מארחת את עידן רפאל חביב. תוך 7 שנים הפכה יובל דיין לאחת הזמרות – יוצרות המצליחות והמוערכות בישראל. אלבום הבכורה שלה "לאסוף" הגיע למעמד של אלבום פלטינה וכלל את להיטי הענק "לאסוף", "אל תאמר", "עד שתחזור", "מי אני מולם", "צבעים". אלבומה השני "לבי ער", שהגיע תוך חודשיים בלבד למעמד של אלבום זהב, הניב גם הוא שרשרת להיטי ענק: "בשעה טובה", "בדיוק כמו הירח", "לילותיי". יובל זכתה בתארים: 'תגלית השנה', 'אשת השנה במוזיקה', ושירה "אל תאמר" היה השיר הכי מושמע בשנת 2013. היא זכתה תוך זמן קצר למעמד ייחודי במוזיקה הישראלית: זמרת בעלת טביעת קול אחת ויחידה, שכותבת ומלחינה את רוב שיריה ושהופעותיה ברחבי הארץ הופכות לסולד אאוט שבועות רבים מראש. במופע בפסטיבל תארח לראשונה את עידן חביב.


יום חמישי 17.10.19 שעה 21:00 לייב פארק ראשון לציון

ישי ריבו ונתן גושן, מהיוצרים והזמרים המרתקים והמובילים של העשור הנוכחי, יעלו לראשונה ובמיוחד לכבוד פסטיבל ראשון לציון, מופע משותף בו ישירו את כל להיטיהם הבולטים והמוכרים מהשנים האחרונות – יחד ולחוד. באפריל האחרון יצאו השניים לסיבוב הופעות משותף בארה"ב אשר יצר הדים וקצר תשבחות רבות וכעת זו ההזדמנות הראשונה לצפות במופע המשלב את שני האמנים האלה, החוצים קהלים ומגזרים ומופיעים בנפרד בבמות הגדולות ביותר בארץ – על במה משותפת אחת.יום שישי 18.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

צילום: משה נחומוביץ


עילי בוטנר יגיע לפסטיבל לערב חגיגי ומיוחד עם ילדי החוץ: אדר גולד, אוהד שרגאי, תום גפן ובהשתתפות אורחת מיוחדת – משי קלינשטיין. עילי בוטנר מסמן את שנת 2019 כשנת שיא נוספת בקריירה שלו, קריירה אשר גדלה לאיטה בהתמדה משיר לשיר. בוטנר יגיע לפסטיבל לערב חגיגי ומיוחד עם ילדי החוץ: אדר גולד, אוהד שרגאי, תום גפן ובהשתתפות אורחת מיוחדת משי קלינשטיין.

המופעים של עילי בוטנר וילדי החוץ הפכו מזמן למפגן סוחף ואנרגטי של שלל להיטי הפסקול הישראלי והאהוב:" שווים", "מכתב לאחי", "בואי נעזוב", "אני אש", "היא יודעת" ועוד.


מוצ"ש 19.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

צילום: רון קדמי לליהיא לפיד


יובל בנאי שר ממיטב הקלאסיקות של אביו, יוסי בנאי ז"ל. ערב המוקדש לשירים המלווים אותנו למעלה מ-50 שנה. למעלה מעשור לאחר לכתו, יוסי בנאי עודנו נחשב לגדול אמני הבמה שהיו בארץ. זמר, שחקן, קולנוע ותיאטרון, פזמונאי, כותב, בדרן, קריין ובמאי תיאטרון, חתן פרס ישראל ופרס התיאטרון. כעת, בנו יובל בנאי, מי שפרץ דרך חדשה במוזיקה המקומית עם להקתו משינה, מעלה לראשונה ערב המוקדש לשירים של אביו המלווים אותנו למעלה מ-50 שנה. מ"אני וסימון ומואיז הקטן", ל"תרנגול כפרות", "שיכור ולא מיין" ו"אהבה בת עשרים". ממתי כספי ליוני רכטר, מניסים אלוני לנעמי שמר ונתן אלתרמן, דרך ז'ורז' ברסאנס, ז'אק ברל, ז'ורז' מוסטקי, מיכה שטרית ומשינה.


כרטיסים ניתן לרכוש באתרי האינטרנט של:

היכל התרבות ראשון לציון: www.heichal-rishon.co.il או במוקד 3701*

זאפה: www.zappa-club.co.il או במוקד 9080*

הכרטיס: www.hakartis.co.il או במוקד 03-9666141


מופעים פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום

והשנה בפסטיבל ראשון לציון – מופעי חוצות הפתוחים לקהל הרחב ברחבי העיר בסימן שני מופעים בערב, במהלכם יבצעו האמנים גם שיתופי פעולה יוצאי דופן:

יום רביעי 16.10.19 שעה 20:00 רחבת העירייה

שירי מימון בהפקה מיוחדת עם תזמורת צה"ל

צילום: מיכל קירקובסקי


שירי מימון מהזמרות הבולטות והמצליחות בעשור האחרון זוכה לכבוד מיוחד מתזמורת צה"ל במופע משותף עם עיבודים מחודשים לשירים הגדולים שלה, ביניהם: "זכוכיות", "אוויר", "יש לי הכל", "שלג בשרב", "לאן שלא תלכי", "כשהלכת", "חלק ממך", "עד שתבין אותי", "תאהבי קצת את עצמך", "יותר טוב לסלוח", "השקט שנשאר", "כמה פעמים", "אהבה קטנה" ועוד.

המופע יועבר בשידור חי בגלי צה"ל.יום רביעי 16.10.19 החל משעה 21:00 גן המושבה

מוש בן ארי ושרית חדד

צילום: שלומי פינטו


שעה 21:00 מוש בן ארי כבר למעלה מ-20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. במופע יבצע עיבודים חדשים ללהיטים הגדולים מכל השנים לצד שירים חדשים, אליו יצטרף הרכב חדש תזזיתי ומורחב שיבצע את רשימת הלהיטים האינסופית שלו: "אנצל", "משא ומתן", "את", "יה", "הנה הוא בא", "ואיך שלא", "שיר למעלות" ועוד. במופע החדש מוש חוזר למקורות וייקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף.


22:00 שרית חדד

צילום: עדי אורני


למעלה מעשרים שנה ששרית חדד מהווה חלק משמעותי בפס הקול הישראלי ומהווה הזמרת המובילה בישראל. חדד היא מוסיקאית נדירה בעלת יכולת ווקאלית יוצאת דופן, כישורי נגינה מופלאים ויכולת הגשה שהיא שלה ורק שלה. עם למעלה מ-23 אלבומים היא ממשיכה להציב רף גבוה ולהוביל את הדרך המשלבת רגש, שמחה, אופטימיות ועדכניות אותנטית. המופע של חדד כולל את מיטב הלהיטים הגדולים שלה מכל התקופות.
יום חמישי 17.10.19 החל משעה 21:00 גן המושבה

נסרין קדרי ואתניקס ביחד ולחוד!

21:00 נסרין קדרי

צילום: דורון סרי


הקול המיוחד פוגש מזרח ומערב. השם החם במוסיקה הישראלית שזוכה לחיבוק ואהדה עצומה בקרב הקהל והתקשורת במופע עוצר נשימה! לצד קריירה בינלאומית, במהלכה חיממה את רדיוהד והופיעה בפסטיבלים נחשבים בארץ ובעולם - נסרין קדרי מגיעה אליכם עם רפרטואר מוסיקלי עשיר, מבין להיטיה הגדולים: "לומדת ללכת", "בנאדיק", "אל תלך", "תאמרו לו", "אתה עושה לי טוב", "חייאתי" וחשיפה של שירים מאלבומה החדש. המופע בליווי 6 נגנים.

22:00 אתניקס

צילום: פיני סילוק


אתניקס הלהקה "הכי ישראלית", ששיריה הפכו לחלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית, במופע חדש בו יבצעו את הלהיטים הגדולים, ביניהם: "מתי לחזור", "ציפור מדבר", "קטורנה מסאלה", "כתם הפרי", "תותים", "מחר אני בבית", "ג'סיקה", "BMW שחורה" ועוד.יום חמישי 17.10.19 שעה 21:00 רחבת העירייה

ירדנה ארזי וליאור נרקיס ביחד ולחוד

21:00 ירדנה ארזי

צילום: עידו לביא


מופע חדש בניהולו המוזיקלי של אורי זך, במסגרתו ירדנה ארזי חוזרת לכל להיטיה הגדולים מאורך השנים ביניהם: "אתה לי ארץ", "שהשמש תעבור עליי", "דרישת שלום", "עוד נגיע", "הביתה", "מה נתת לי", "היא רוקדת", "בן אדם", "מוזיקה נשארת" ועוד.


22:00 ליאור נרקיס

צילום: סלי בן אריה


ליאור נרקיס מהאמנים הבולטים בישראל, הוכתר לא פעם כ"פרפורמר של המדינה". ליאור מציג מופע סוחף ואנרגטי עם רשימה ארוכה של להיטים: "כמה אהבנו", "פולמון", "ריחות של אלכוהול", "שגעת טרפת", "אש", "מהפכה של שמחה ועוד.


מתחם ילדים

בנוסף בימים רביעי וחמישי 16.10 ו-17.10 יפעל מתחם מוזיקה לילדים בין השעות 18:00-20:00 בגן המושבה. שפע של פעילויות תרבותיות מוזיקליות שנבנות במיוחד לפסטיבל ובמיוחד לילדים: סדנאות, פעילויות יצירה מיוחדות וצבעוניות, אטרקציות ומתקנים מוזיקליים, מופעי ילדים ועוד

הכניסה חופשית


ראש עיריית ראשון לציון, מר רז קינסטליך:

"פסטיבל ראשון לציון הפך לשם דבר בתרבות הישראלית ואנו גאים להמשיך את המסורת המוזיקלית. אני מזמין את כולם לשבוע של שכרון חושים עם פסגת המוסיקה הישראלית הכוללת מגוון מופעי חוצות פתוחים בחינם לקהל הרחב".


מנכ"ל החברה העירונית ראשון לציון, מר אלי פולק:

"אנו מזמינים את כולם לחגוג איתנו בחול המועד סוכות הקרוב. בהזדמנות זו ברצוני להודות לראש העירייה שבעידודו, תמיכתו והתוויית מדיניותו ראשון לציון היא מרכז התרבות החדש של ישראל".התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואו ענקי.כל הכבוד
  הגב 19.08.19 16:46
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר על כל משהו עושה לעיר שלנו
  הגב 19.08.19 17:05
 • אורח
  ברוך תהיהי המשך בפעילות זו תמיד. עלה והצלח
  הגב 19.08.19 17:45
 • אורח
  אכן כל הכבוד
  הגב 19.08.19 18:56
 • אורח
  מדוע שני מופעים חופפים באותו האזור, גן המושבה ומתחם העיריה.....
  הגב 20.08.19 07:52
 • אורח
  כוס אמא שלכם תביאו את אבי ביטר
  הגב 20.08.19 17:24

150 משפחות וילדים בעלי צרכים מיוחדים נהנו מיום כיף במרכז 360 במערב ראשון לציון, שנערך על ידי עיריית ראשון לציון ועמותת "חברים לרצף"

היוזמה ליום כיף במהלך חופשת הקיץ נולדה לפני כחודש בפגישה בין סגן ראש העירייה, אבי חיים עם מייסדת העמותה, ספיר פרדו ביטון ונציגים נוספים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


150 משפחות שילדיהן על הספקטרום האוטיסטי התארחו ליום כיף במרכז הספורט 360 במערב העיר. הילדים נהנו ממתחם ג'ימבורי, ברד, פופקורן, שערות סבתא וכמובן ארוחת צהריים .

במסגרת שיתוף הפעולה בין עיריית ראשון לציון לעמותת "חברים לרצף", התקיים ביום ראשון (18.9.19) יום כיף במרכז הספורט 360 במערב העיר ל-150 משפחות שילדיהן על הספקטרום האוטיסטי. האירוע כלל מתנפחים במים, מתחם ג'ימבורי, ברד, פופקורן, שערות סבתא וכמובן ארוחת צהריים. ראש העירייה- רז קינסטליך, סגנו אבי חיים והמשנה לראש העירייה- עידן מזרחי, הגיעו לתמוך בעמותה הפועלת להסברה והגברת המודעות והאמפתיה כלפי אנשים עם אוטיזם ומעודדת קבלת שונות.

היוזמה ליום כיף במהלך חופשת הקיץ נולדה לפני כחודש בפגישה בין סגן ראש העירייה, אבי חיים עם מייסדת העמותה, ספיר פרדו ביטון ונציגים נוספים.
סגן ראש העיר, אבי חיים:

"אני מבטיח לעשות כל שניתן כדי להסב אושר לילדים. אני מודה לראש העירייה, רז קינסטליך על תמיכתו לאורך כל הדרך ובקידום הפרויקט, לד"ר הדס הכהן ולמנכ"ל החברה העירונית- אלי פולק. עיריית ראשון לציון חרטה על דגלה כמסר חשוב את הצורך לקדם את ילדי ראשון ולחבק אותם".


מעמותת "חברים לרצף" נמסר:

"אנחנו רוצים לומר תודה ענקית לעיריית ראשון לציון בראשותו של רז קינסטליך, וסגנו אבי חיים על שהפכתם את היום הזה ללא פחות ממושלם. תודה על שפתחתם בפנינו את הדלת, ונהגתם ברוחב לב, תודה על שהיה לכם חשוב שיהיה הכל מכל ועל מנת לעשות טוב על ליבם של הילדים והמשפחות שהגיעו לאירוע, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר והכל על מנת לעשות טוב. תודה רבה לצוות 360 מערב ראשון על האירוח, ההיענות והזמינות לאורח כל האירוע והיחס החם שקיבלנו מכם".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוהים ישמור אותך כבוד ראש העיר החדש
  הגב 19.08.19 18:22
 • אורח
  כל הכבוד לרז שהספיק להגיע להצטלם...
  הגב 20.08.19 08:21

לידיעת התושבים! החל מיום ראשון 25.8 לא תתקיים קבלת קהל בלשכות התעסוקה בבת ים, ראשון לציון ורחובות למשך שבוע

הלשכות יחזרו לפעילות מלאה החל מיום ראשון 1.9.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ע

לתשומת לב התושבים החל מיום ראשון 25.8.19 ועד ליום חמישי 29.8.19 לשכות התעסוקה ברחבי הארץ יהיו סגורות לקבלת קהל. בנוסף על כך בתקופה זו לא יופעלו ההתייצבומטים בלשכות התעסוקה ולא תתקיים פעילות במרכזי מעגלי תעסוקה ברחבי הארץ.

הלשכות יחזורו לפעילות מלאה ביום ראשון 1.9.19 .

שימו לב!

דורשי עבודה המתייצבים פעם בשבוע אשר יתייצבו ביום ההתייצבות הקבוע לפני ואחרי מועד סגירת הלשכה- זכויותיהם תשמרנה. דורשי עבודה אשר החסירו התייצבות בשבוע שלפני או אחרי מועד סגירת הלשכה נדרשים להצהיר על כך בפני מתאם ההשמה במועד ההתייצבות הקבוע הבא.


דורשי עבודה המתייצבים אחת לחודש במועד בו הלשכה סגורה נדרשים להתייצב ביום אחר במהלך חודש אוגוסט 2019 על מנת לשמור על זכויותיהם.


דורשי עבודה המבקשים להירשם לראשונה בתקופה בה הלשכה סגורה- יוכלו להגיע ללשכה עד 12.9.19 ויהיו זכאים בהתאם להצהרתם.


ניתן לבצע רישום ראשוני באתר האינטרנט של שירות התעסוקה – בכפוף להשלמת הרישום בלשכה בתוך 15 ימים – יוכר תאריך הרישום ללשכה באתר כתאריך תחילת הזכאות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפה לפנות בוקר בסופר בנחלת יהודה. מצורף סרטון

קרדיט דיווח וצילום "במת החדשות"

אבי בר | | תגובות: 5


סרטון השריפה


יום שני 19/8 בסביבות 04:00 לפנות בוקר נשמע קול רעש פיצוץ מתוך סופר "הנחלה" במרכז המסחרי בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון.

כוחות הצלה של מכבי אש ורפואה הגיעו למקום ואנשי השמירה במשמר הנחלה וזיהו שריפה שפרצה בתוך הסופר אך באמצעות מערכת כיבוי האש האוטומטית בתוך הסופר נמנעה התפשטות השריפה. לסופר נגרם נזק.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שטויות מכל זבוב עושים פיל , זה שריפה ? חחחחחח זה על האש מנגל ופחמים
  הגב 19.08.19 08:55
 • אורח
  יש. עוד. שרפות. כאלה. עים. כבאיות. אני. אוהב. דברים. כאלה. של. שרפות. ובלגנים. עים. כבאיות. וכיוצא. בזה
  הגב 19.08.19 09:14
 • אורח
  סתום. תפה
  19.08.19 13:40
 • אורח
  טמבל
  הגב 20.08.19 06:52
 • אורח
  לא ברור למה זה מצחיק?? איזה רוע!
  הגב 20.08.19 10:15

אלופי ראשון לציון! 4 מדליות ללינוי אשרם ותואר אלוף ישראל, לארטיום דולגופיאט מראשון לציון

סוף שבוע מוצלח עבר על ספורטאי ראשון לציון כאשר לינוי אשרם זכתה במדליות בגביע האתגר, וארטיום זכה באליפות ישראל בקרב רב מכשירים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום הוועד האולימפי


ספורטאי ראשון לציון ארטיום דולגופיאט ולינוי אשרם, ממשיכים בהצלחות בתחרויות בארץ ובעולם. סוף השבוע היה מוצלח במיוחד לשניים לאחר שבתחרות גביע האתגר, במינסק העפילה לינוי אשרם ל 4 גמרים כשבקרב רב השיגה את מדליית הארד כשהגיעה לניקוד 86.650 והיום (ראשון) זכתה במדליית הזהב בתרגיל החישוק בגמר האישי בגביע האתגר במינסק עם 23.500 נקודות, במדליית ארד בתרגיל הכדור עליו קבלה 22.900 נקודות וגם במדליית כסף בתרגיל האלות עליו קבלה 23.400 נקודות.בנוסף ארטיום דולגופיאט זכה בתואר אלוף ישראל בקרב רב במכשירים, בתחרות שהתקיימה בהדר יוסף. ארטיום צבר 81.100 נקודות שהביאו לו את תואר אלוף ישראל.

צילום: עמית שיסל

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד לראשון לציון ולכול עם ישראל
  הגב 18.08.19 22:16
 • אורח
  כבודדדד ✨🥁✨
  הגב 18.08.19 22:17
 • אורח
  יופי
  הגב 18.08.19 23:07
 • ש.
  בעיר ראשון יש ספורטאים שמבאים גאווה לעיר ❤ כל הכבוד ..
  הגב 18.08.19 23:13

לידיעת דיירי רחוב גרינבוים בראשון לציון! הלילה (ראשון 18.9) החל משעה 22:00 תתקיים הפסקת מים ברחוב

הפסקת המים היא חלק מעבודות המתקיימות ברחוב של תאגיד המים מניב ראשון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עבודות תאגיד המים, מניב ראשון לציון ברחוב גרינבוים נמשכות! כחלק מהעבודות במערכת המים העירונית והתחברות לקו המים החדש, תתקיים הפסקת מים ברחוב בלילה שבין יום ראשון ליום שני 18+19/08/19 בין השעות 22:00 בלילה – 04:00 בבוקר

התושבים מתבקשים להיערך בהתאם

לברורים יש לפנות למוקד העירוני 106 (24 שעות ביממה)התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מה קורה עם הכיסאות בחוף ראשון לציון? אם שכרתם כסא ותרצו שהבת שלכם, אמא שלכם, או אשתך בהיריון תשב על הכסא ידרשו מכם תשלום נוסף. העירייה מכחישה שהאירועים קרו אך הקבלות (המוצגות בכתבה) "מספרות" סיפור המציב בבעיה את הכחשת העירייה.

לפני כ – 3 שבועות עלה פוסט ובו מסופר כי בעל אשר השיב על הכסא את אשתו בהיריון נדרש לשלם שנית, העירייה הכחישה, בעל העסק הכחיש ועידן מזרחי הבטיח כי אם הזוג יאותר הוא יפוצה. השבוע עלה פוסט נוסף ובו אב מספר סיפור דומה כאשר הפעם דרשו ממנו תשלום נוסף כי הבת בקשה לשבת על הכסא. העירייה מכחישה שבכלל התרחשו 2 המקרים הללו

אבי בר | | תגובות: 21
התמונה לא מחוף ראשון לציון


לפני כ – 3 שבועות עלה בפורום תושבי ראשון לציון פוסט ובו טענה של אחת הגולשות כי הייתה עדת ראייה לזוג אשר שכר כסא בחוף הים של ראשון וכאשר הבעל רצה לתת לאשתו בהריון לשבת על הכסא, הגיע אליו העובד בהשכרת הכיסאות ודרש תשלום נוסף בטענה כי הכסא אישי ולא ניתן להעברה גם לא לאישה.

כאשר הדבר הוצג לעיריית ראשון לציון כולם הכחישו שהאירוע קרה, בעל העסק אף הגיב כי הפוסט לא נכון ותיאר אירוע שונה לחלוטין שאינו דומה בכלל לתלונה, חבר המועצה עידן מזרחי הגיב בפוסט שהנושא יטופל בצורה מהירה, ואף כתב אם הזוג יאותר הוא יפוצה.

והעירייה בכלל הכחישה שקרה כזה אירוע.

אולם לעירייה הוצגה הקבלה. ובקבלה רשום במפורש שהכרטיס אינו ניתן להעברה לבני המשפחה.


לאור הצגת הקבלה מסרה העירייה כי מנהל אגף החופים יטפל בכך במיידית.

והנה השבוע עולה שנית פוסט דומה, הפעם של אב הטוען כי שכר כסא וכאשר בתו הגיעה אחריו לחוף ורצתה לשבת על הכסא, התבקש לשלם שנית.

ושוב מוצגת הקבלה, ושוב רשום שאפילו לאמא אסור להעביר את הכסא


והעירייה גם הפעם מכחישה שהאירועים הללו התרחשו.


קבלה 1 - לא ניתן להעביר לבני המשפחה


קבלה 2 - לא ניתן להעביר לאח או להורים

להלן תגובת העירייה

ראשית נבהיר, השכרת הכיסאות והשמשיות נעשית על ידי העסקים הפרטיים בחוף הים.

עיריית ראשון לציון הגיעה עם בעלי העסקים להסכמה על מתן הנחה עבור תושבי העיר.

השימוש בכסאות הוא אישי ולא ניתן להעברה, בדיוק כפי שקיים בכל חוף בישראל.

יחד עם זאת, ביקשנו מבעלי העסקים לשנות את הנוסח ולגלות הבנה בקרב בני משפחה.

המקרה המתואר מלפני שלושה שבועות סופר בפייסבוק על ידי עוברת אורח שתיארה את הסיטואציה מנקודת מבטה.

כל ניסיון לאתר אותה או את המעורבים במקרה לא צלח. בידי התושבים אפשרות לפנות בזמן אמת למוקד העירוני, לפקחים או למנהל החוף על מנת לברר את הסוגיה, לצערנו בשני המקרים המתוארים- הדבר לא קרה.

התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הזוי !! חייבים להוסיף עוד עמדות לשתיית מים קרים לאורך כול החוף. תודה רבה. ╕
  הגב 18.08.19 21:22
 • אורח
  רוצים שיקנו.... ברור.... אבל נושא הכסאות?!?! ממש ממש ממש הזויייי!!!!!
  18.08.19 21:29
 • אורח
  דרך אגב הבת שלי רצתה להשכיר כסא ואמרו לה שאין הנחה לתושבי ראשלצ. כאשר אנו תושבי ראשון, והיינו לפני כחודש וחצי וכן היה הנחה . איפא פה הפיקוח? ודרך אגב היא חילת בצהל...
  הגב 18.08.19 21:26
 • אורח
  פשוט חוצפה!!!!!!!
  הגב 18.08.19 21:27
 • אורח
  מה קשור לעירייה בכלל? לא הבנתי
  הגב 18.08.19 21:41
 • אורח
  היא הרשות המפקחת היא גם מחלקת את הרישיונות
  18.08.19 21:46
 • אורח
  זה בעלי העסקים נטו, אין קשר לעירייה
  19.08.19 07:35
 • אורח
  משכיר הכסאות חבר של...או קרוב של....חכו...זה רק קצה קרחון הסירחון
  הגב 18.08.19 21:42
 • אורח
  התנבלות כושלת
  הגב 18.08.19 21:49
 • אורח
  אין מילים
  הגב 18.08.19 21:49
 • אורח
  שילמדו מהעיר אשדוד, שם השכרת כסא עולה חמישה שקלים ושמשייה שני שקלים.
  הגב 18.08.19 22:01
 • אורח
  באים שני כיסאות מיתקפלים ושימשיה ושילכו אתם יודעים
  הגב 18.08.19 22:59
 • אורח
  עוד מעט חגידו שאסור להביא כסאות מהבית....
  19.08.19 01:32
 • אורח
  זה מה שבחרתם ברז ... תמשיכו לשלם... עם הארנונה הגבוהה שאנו משלמים צריך לחלק חינם כיסאות. לתושבי ראשון כמובן... הכיסא יום הולדת לראשון הוא חינם חחח שטות אמיתית
  הגב 19.08.19 01:48
 • אורח
  תכף תהיה חלקת חול לקניה אישית ...איפה ראש העיר פה? עד כמה אפשר לרדת נמוך
  הגב 19.08.19 06:29
 • אורח
  למה בכלל הם צריכים לתפוס את הקו הראשון ליד המים אני רוצה לראות את הילדים שלי ואם לא משכירים מהם הם אומרים שאסור לפתוח שמשיה פרטית על הקו של הים אפשר לפתוח רק מאחוריה. איפה ראש העיר שיעצור את המאפיה שמתנהלת בחוף הים
  הגב 19.08.19 07:14
 • אורח
  רציתם קינסטליך? קיבלתם,אל תתלוננו הזהרנו אתכם לפני הבחירות. עוד לא התחילו הגניבות חכו
  הגב 19.08.19 08:55
 • אורח
  קרה ועוד איך קרה!!! וקרה לי מס'. פעמים ! אמי שילמה על כיסא ובזמן שנכנסה לים התיישבתי עליו - ישר הגיע איש הכיסאות וביקש תשלום נוסף!!! הזויים! כאילו "אורבים" לנו ומחפשים מי קם מחליף אותו...תיכף יבקשו תעודות הוכחות קשר דם ...!
  הגב 19.08.19 08:56
 • אורח
  ולא...ממש לא קיבלנו הנחת תושב - שילמנו מחיר מלא על הכיסא והשימשייה כי לא הסתובבנו עם ת.ז בים...גרה בשכונה שעל יד החוף ולא יורדת עם ת.ז . לולא זו אמי - יושבת על שמיכה בחול...הכי כייף!
  הגב 19.08.19 08:59
 • אורח
  יאלה יא משועממים תמצאן משו אחר להתעסק בו..ניקיון העיר, חינוך ראוי, את מי מעניינת הסוגיה הזאת? פאקינג כיסא בים .
  הגב 19.08.19 14:53
 • אורח
  באתי עם כסא מהבית .הגיע פקח וביקש ממני לקפל את הכסא ולהשכיר כסא בים.בשום חוף אין דבר כזה
  הגב 20.08.19 11:32

בחירות 2019! ביום שלישי 20.8 יו"ר המחנה הדמוקרטי ניצן הורוביץ מגיע למפגש תושבים במדרחוב רוטשילד ראשון לציון

הסיור יתקיים יחד עם חבר המועצה, אילנית הרוש , מסיעת מרצ ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יו"ר המחנה הדמוקרטי ומפלגת מרצ, ניצן הורוביץ מגיע לראשון לציון.

ביום שלישי הקרוב 20.8 בשעה 19:00 יגיע הורוביץ אל מדרחוב רוטשילד וגן המושבה יחד עם חברת המועצה, ונציגת סיעת מרצ בעיר, אילנית הרוש, לפגוש את התושבים ולשמוע את פניותיהם.

כזכור מפלגת מרצ התאחדה יחד עם רשימתו של אהוד ברק וח"כ סתיו שפיר ויחד הם רצים תחת רשימת המחנה הדמוקרטי.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זבל שמאלני קיצוני.אינך רצוי בעירנו. אל תבוא .!
  הגב 18.08.19 15:23
 • אורח
  מי ירצה לראות את הפח אשפה הזה
  הגב 18.08.19 15:43
 • אורח
  רז, אוהבים אותך, תביא את הליכוד, תביא את עוצמה יהודית, תביא משהו שנוכל לעבוד איתו, אל תביא בוגדים, שקרנים, פדופילים ומסיתים לעיר שלנו!! זה יהרוס את הנוף שלה!!!
  הגב 18.08.19 16:43
 • אורח
  איזה יופי של תרבות דיון יש לימניים שצייצו לעיל. ממש כיף לקרוא. מתאים ב 100אחוז למצביעי רק ביבי.
  הגב 18.08.19 17:01
 • אורח
  אכן תרבות דיון... תרבות בי(ו)בית.
  הגב 20.08.19 01:07

מבזק תאונה בראשון לציון! תאונה בין רוכב אופנוע לרכב, פצוע בינוני

צילום איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 5


יום ראשון 18/8 בשעה 13:40 אירעה תאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע אירעה בכביש 4311 (הכביש לפלמחים) בסמוך לצומת גן שורק. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא 2 פצועים, בהם: גבר כבן 30 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים, וצעיר בן 25 במצב קל

אבי משולם חובש באיחוד הצלה סיפר:

"הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע כבן 35 שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים. נהג הרכב נפצע באורח קל".


צילום נוסף

תיעוד מבצעי מד"א

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצעיר בוודאי היה עסוק בטלפון
  הגב 18.08.19 16:08
 • אורח
  לא לומדים כאו כלום. רק עונשים כבדים!
  הגב 18.08.19 16:08
 • אורח
  יש לפעמים רושם שכבישים הפכו למסלול מירוץ. המטרה היא לעבור את המסלול בזמן קצר ביותר וזה בסדר להתעלם מכללי תעבורה.
  20.08.19 19:19
 • אורח
  גם הולכי רגל או אופנים שונים ואופנועים שונים גם הם רצוי מאוד לשמור עלזהירות לא תמיד הנג אשם
  הגב 18.08.19 16:24
 • אורח
  תראה איפה נמצא הרכב בנתיב הנגדי!
  19.08.19 22:03

שובר גלים בחוף ראשון לציון! בשנה הבאה יוקם שובר גלים בחוף ראשון לציון במתכונת של חוף בודרום בטורקיה

צילום שובר הגלים בבודרום אלי שוורצברג

אבי בר | | תגובות: 48


בעונת הרחצה הבאה צפוי לקום שובר גלים ייחודי וראשון בישראל במתכונת שובר הגלים הקיים בטורקיה.

מדובר בשובר גלים צף ולא שובר גלים משיקוע סלעים בים.

שובר הגלים הצף בולם את עוצמת הגל בחלקו העליון שמעל מפלס המים ובנוסף בולם את האנרגיה הקיימת בחלקו התחתון של הגל. ובניגוד לשובר הגלים מסלעים אינו גורם לנזק סביבתי.

שובר הגלים ימוקם בחוף מספר 4 תל יונה בחודשי עונת הרחצה בלבד ויפורק בתקופת החורף. השובר ימוקם במרחק 110 מטר מהחוף ואורכו יהיה כ 150 מטר. הוא יהיה בגובה כ 2 מטר מעל פני המים וכמטר וחצי מתחת לפני המים.

מנהל אגף החופים בעיריית ראשון לציון אלי שוורצברג טס לבודרום בטורקיה כדי לבחון את השובר גלים הצף מקרוב וכבר בשנה הבא הוא יותקן כפיילוט בחוף ראשון לציון.

סרטון שובר גלים בבודרוםרז קינסטליך

המתרחצים ייהנו מאזור רחצה נוח ובטיחותי מבלי לגרום נזק סביבתי.
בימים אלו אנו פועלים במלוא המרץ על מנת לקדם הפיילוט להנאתכם ובטיחותכם כבר בעונת הרחצה הבאה.
תודה לעידן מזרחי, משנה לראש העיר ומחזיק תיק חוף ים ואגמים
התפרסמו 48 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סוף כל סוף.
  הגב 18.08.19 11:53
 • אורח
  מעוניינים גם במזח קטן בחוף הדרומי לטובת דייגי העיר שיהיה לנו מקום דייג כל השנה .כיום אפשר לדוג בחוף ראשון רק בשעות הלילה .
  הגב 18.08.19 11:55
 • אורח
  אתה צודק . אני נוסע לאשדוד בשביל לדוג .לתשומת ליבך רז תרים את הכפפה ותן לנו להנות מדיג בעיר שלנו
  18.08.19 19:17
 • אורח
  וואו כל הכבוד.
  הגב 18.08.19 11:56
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 18.08.19 11:56
 • אורח
  כל הכיף זה לקפוץ בגחים
  הגב 18.08.19 11:59
 • אורח
  ועדיין יהיה אפשר לגלוש בחוף הלא מוכרז? כי גם צריך להתחשב בנו בקהילת הגולשים
  הגב 18.08.19 12:02
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 18.08.19 12:02
 • אורח
  בשורה טובה פרויקט מבורך
  הגב 18.08.19 12:08
 • אורח
  נהדר!! ראש ראש שבאמת דואג לתושבים. יישר כח!
  הגב 18.08.19 12:09
 • אורח
  וואוווווו שאפו איזה כיייייף עיר ללא הפסקה בהתחדשויות יישר כח רז קינסטליך.
  הגב 18.08.19 12:09
 • אורח
  פרויקט רע מאוד
  הגב 18.08.19 12:13
 • אורח
  למה רע???
  הגב 18.08.19 12:17
 • אורח
  כי תמיד יש שבוכים, גם כשטוב להם!!!
  21.08.19 18:41
 • אורח
  כל הכבוד על העשייה הברוכה בעיר, ראש עיר ראוי לשבח
  הגב 18.08.19 12:19
 • אורח
  סוף סוף לא נצטרך לנסוע לחופים אחרים
  הגב 18.08.19 12:21
 • אורח
  הרגתם לנו את הים, מי יישמע אילו גלים יש כאן
  הגב 18.08.19 12:26
 • אורח
  מצויין
  הגב 18.08.19 12:28
 • אורח
  מה יהיה? תמיד יש לכם תלונות? די עם זה כבר...😡 תגידו תודה על כל עשייה בעיר שלנו. כן הירבו 🙂
  הגב 18.08.19 12:33
 • אורח
  מזח קטן לדייגי ראשון כמו בבת ים לא יזיק לנו
  הגב 18.08.19 12:35
 • אורח
  זה נהדר! רק שלא יהיה כמו בחוף ירושלים ת"א ששם השובר גלים פתוח מצד אחד לכניסה של הגלים וזה יוצר מערבולות! והרבה אנשים טבעו שם ! כגון: אני וילדיי! וממש ניצלנו בנס! בחוף הסלע בבת ים השובר. גלים. יוצר כמו בריכה וושם זה טוב ! בפרט עם ילדים קטנים !!!
  הגב 18.08.19 12:36
 • אורח
  חסר לך קצת סימני קריאה הייתי אומר.
  18.08.19 12:46
 • אורח
  גדול מהחייייייםםםםם
  הגב 18.08.19 12:48
 • אורח
  כול הכבוד לראש העיר הגיעה זמן הרבה בהצלחה
  הגב 18.08.19 13:05
 • ש.
  לרז עוד V כל הכבוד העיר ❤ שלנו ראשון לציון ממשיכה בתנופה.
  הגב 18.08.19 13:15
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר אבל צריך לדאוג גם לדיגים
  הגב 18.08.19 13:26
 • אורח
  מלךךךךךךך
  הגב 18.08.19 13:40
 • אורח
  מה הנזקים בסיבבתיים של שובר הגלים הזה . מה סמכותו של אלי שוורצברג בענייני שוברי גלים והשפעה על הסביבה . אני לא מצפה הרבה ממי שטוען שהנגשה לחוף עד קו המים לא תתכן עקב גאות ושפל.
  הגב 18.08.19 13:53
 • אורח
  כל הכבוד! באמת הגיע הזמן!!!!הלוואי גם יתקינו פינות/משטחי החתלה בשירותי נשים🙏
  הגב 18.08.19 13:55
 • אורח
  היגיע הזמן אנחנו מחקים לזה זמן רב תודה לראש העיר
  הגב 18.08.19 13:55
 • אורח
  מחכים
  18.08.19 15:20
 • אורח
  היגיע הזמן ..שפו לראש העיר..
  הגב 18.08.19 14:34
 • אורח
  ישר כח בהצלחה
  הגב 18.08.19 14:36
 • אורח
  מאולההה!!!!
  הגב 18.08.19 15:18
 • אורח
  כל הכבוד, תודה
  הגב 18.08.19 15:28
 • אורח
  מה עם הגולשים זה יפגע בגלים ובתנאים
  הגב 18.08.19 17:31
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן תמיד כדאי להחליף ראש עיר שיעשה דברים חדשים .חודש יולי אין אפשרות להיכנס לים .ככה יהיה אפשר להינות כל הקיץ מהים !!!!
  הגב 18.08.19 17:44
 • אורח
  רעיון מעולה נחליף אותו בסוף הקדנציה.
  18.08.19 22:03
 • אורח
  היי שלום אפשר חדעת מה עם קהילת הגולשים . אם זה יפריע לנו?
  הגב 18.08.19 22:24
 • אורח
  שווה וכל הכבוד רז על החשיבה לטווח הרחוק שהחוף יוכל לתת מענה לתושבי העיר בביטחה ולא לרעות בשדות זרים רז אתה פגז
  הגב 18.08.19 22:27
 • אורח
  די רז לך הביתה כבר-- עשית נזק בשנה יותר משדב עשה ב10 שנים. תביאו כבר מישהו ראוי ולא דוגמן שרק מצטלם כל היום
  הגב 19.08.19 08:57
 • אורח
  יש רופא ברחוב פינסקר מטפל בכאבים חזקים תפנה אלייו תגיד לו אוזן שלח אותך יטפל בך באופן מהיר .בהצלחה.
  19.08.19 13:11
 • אורח
  מצטלם או לא.... לפחות עושה מה שהרבה לפניו אפילו לא חלמט לעשות. אתה איש טיפש חולה רוח
  20.08.19 19:35
 • אורח
  כל הכבוד רז. אוהבים אותך. אתה מפתיע אותנו ביוזמות מבורכות בכל פעם מחדש
  20.08.19 19:35
 • אורח
  ד פ ו ק!! /! /!!!!
  21.08.19 18:44
 • אורח
  רז אתה גדול מהחיים .אל תשים לב לכמה מתוסכלים שכואב להם שהעיר נראית טוב ומתפקדת כמו שצריך ושכלל התושבים מרוצים מאד מאד מימך
  הגב 19.08.19 09:16
 • אורח
  כל הכבוד לכל מי שהחליט שהגיע הזמן להינות מהים.
  הגב 19.08.19 14:11
 • אורח
  כל הכבוד, הגיע הזמן
  הגב 20.08.19 08:02

סרטון חילוץ כלב מדירה בוערת בראשון לציון (האירוע התרחש לפני כשבועיים)

צילום סרטון - דוברות מכבי האש

אבי בר | | תגובות: 3


לפני שבועיים 7/8 דירה ברחוב נווה אטיב בראשון לציון עלתה באש כנראה בגלל מטען של אופניים חשמליים.

במהלך השריפה איתרו לוחמי האש כלב בדירה וחלצו אותו בשלום.

לוחם האש ליאור יאיר זאדה תיעד ממצלמת הכבאי את רגע חילוץ הכלב בשלום מהדירה

סרטון החילוץ

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם זה חדשות מלפניי שבועיים. אז הכול טוב. אין בעיות ממש
  הגב 18.08.19 11:12
 • אורח
  מדהימים!!!! ריגשתם ❤❤❤
  הגב 18.08.19 18:33
 • אורח
  מרגש , תודה לכבאים
  הגב 18.08.19 22:08

מבזק תאונה בראשון לציון! נער נדרס, מצבו בינוני

פונה לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 8


יום שישי 16/8 בשעה 21:48 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב הרצל בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא נער בן 16 במצב בינוני, עם חבלות בגפייםהתפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בריאות
  הגב 16.08.19 22:57
 • אורח
  רפואה שלמה.
  הגב 16.08.19 23:09
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 16.08.19 23:54
 • אורח
  שיהיו בריאים כולם
  הגב 17.08.19 07:58
 • אורח
  יש המון פרצות בגדר הנמצאת באמצע הערוגה !! הולכי רגל מקצרים וחוצים שלא במעבר החציה = סיכון רב !! העירייה חייבת ! חייבת לסגור את כל הפרצות !! חייבת !
  הגב 17.08.19 09:09
 • אורח
  גם אם יש לך אור ירוק במעבר החציה עדיין תבדוק שכל הרכבים עצרו
  הגב 17.08.19 09:29
 • אורח
  ברחוב צבי פרנק הנהגים טסים. ועושים טובה על מנת לעצור ולתת זכות להולכי רגל. רז לתשומת ליבך. צריך להתקין פסי האטה שנת הלימודים מתקרבת.
  הגב 17.08.19 09:37
 • אורח
  סכנת נפשות המעבר חצייה יותר מהכביש
  הגב 18.08.19 15:41

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! השריפה באזור קאנטרי גלי הדר, פריצה למחסני פתחון לב, מאבק התושבים בקניון הבאר וביה"ס ניצנים, מיזם 'כריך למי שצריך' הגיע לראשל"צ, ראשון חוגגת 137 שנה, כל זאת ועוד בסיפורי העיר ראשון לציון

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים של תושבי ותושביה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שישי הגיע ומידי שבוע אנו מסכמים את השבוע עם כל האירועים והסיפורים המרכזיים שקרו בעיר. שריפת קוצים גדולה אליה הוזעקו 8 צוותי כיבוי, מאבקי התושבים בקניון הבאר וביה"ס ניצנים, פסטיבל ראשון לציון חוזר בסוכות, חגיגות 137 לראשון לציון, ועוד אז בואו נתחיל


פלילים, משפט וביטחון

השבוע התגלה כי פרצו למחסני עמותת פתחון לב בראשון לציון וגנבו את המזון שהיה מיועד לחלוקה למשפחות אמש (חמישי)


העבריין מראשון לציון אשר פרץ לדירת קשיש בן 93 וגנב 12 אלף ₪ במזומן עקר מהדירה 2 מצלמות אבטחה אך לא הבחין במצלמה השלישית וכך תועד פורץ עם חברו

סרטון משטרת ישראל


פשיטה של מס הכנסה בראשון לציון! מתווך דירות מראשון לציון נתפס בהעלמה של עשרות אלפי שקלים. בביקורת אצל מתווך מראשון לציון נמצאה הפקדה לחשבון הבנק שלו בסך 4,000 ₪, שלא תועדה ואם לא די בכך, בפנקס חשבוניות המס שלו נמצאו פתקים עליהם נרשמו סכומים של כסף בסך כולל של 34,800 ₪, כאשר כל הסכומים הללו לא נרשמו בפנקס הקבלות. תשובתו של המתווך "אני מוציא בסוף החודש לפני שאני מוסר לרואה החשבון"


צעירה מראשון לציון העובדת בבית חולים חשודה בגניבת עשרות אלפי שקלים מקשיש שאושפז בבית החולים. בחיפוש בביתה אותר חלק מהכסף וזה הושב לקשיש. בתום החקירה החשודה נכלאה. המשטרה בקשה להאריך את מעצרה בבית משפט שלום בת"א.


יום שני 12/8 כוחות גדולים של צוותי כיבוי מתחנת ראשון לציון ותחנת רחובות הוזעקו לשריפת קוצים גדולה לא הרחק מקאנטרי גלי הדר ומשתלת הסחלב ברחוב דוד רמז בראשון לציון. במקום פעלו 8 צוותי כיבוי.

צילום: עידן אוחנהעלייה במספר המעורבים בתאונות דרכים בראשון לציון! כ180 איש היו מעורבים בתאונות דרכים בראשון לציון, בחצי השנה האחרונה, מהם 2 הרוגים. כמו כן פרסמה עמותת אור ירוק כי מבחינה סטטיסטית ימים חמישי ושישי הם הימים בו הסיכוי הרב ביותר להיפגע בתאונות דרכים בראשון לציון.

צילום: איחוד הצלה
בנוסף במהלך השנה האחרונה כ 2,700 דוחות חולקו על ידי פקחי החברה לביטחון בראשון לציון בגין רכיבה על אופנייים חשמליים/ קורקינטים; הנתון מציב את העיר במקום השני בארץ בכמות הדוחות הגדולה ביותר. כך פרסמה עמותת אור ירוק, (על פי נתונים שקבלה מעיריית ראשון לציון) שפרסמה את רשימת הערים בהם חולקו הכי הרבה דוחות במהלך השנה האחרונה (מאי 2018- מאי 2019). על פי הנתונים בעיר ראשון לציון הוסמכו כ 22 פקחים לאכיפה.

מבצע אכיפה בראשון לציוןבדירה של סוחרי סמים בראשון לציון נתפסו 190 אלף ₪ במזומן פדיון סחר בסמים ₪ ו – 10 ק"ג מריחואנה

צילום: משטרת ישראלחדשות העיר

נתחיל במאבקי התושבים בעיר


הראשון בנשא קניון הבאר - הועדה המחוזית החליטה, כן לאשר את תוספת הבנייה בקניון הבאר ובתנאי שיוסדרו כל הליקויים תוך 5 חודשים.המאבק השני הוא של מאבק ביה"ס ניצנים בראשון לציון! העירייה מצאה פתרון חדש לטענת ההורים על בעיית החנייה והנגישות בביה"ס ולרשות ההורים יעמוד החניון התת קרקעי בבית האבות הבולגרי

בתגובה לכך הודיעו ההורים כי "הפתרון", נעשה ללא פנייה אליהם והמטרה היחידה של הפרסום היא לא לפתור את הבעיה התעבורתית והבטיחותית ברחוב ויניק, אלא להוציא את הרוח מהמפרשים של ההורים הנאבקים, להרפות את ידיהם ולהביא לסוף המאבק. ההורים מודיעים בזאת "כי הם ממשיכים במאבק ביתר שאת ואף יחריפו אותו על מנת שכל תושבי ראשון לציון ידעו "כי המלך עירום"."

חניון בית האבות הבולגרי.
חדש ברכבת משה דיין בראשון לציון! מהיום חלק מהקרונות ברכבת יהיו ללא שולחנות ויותקנו בהם מושבים מתקפלים ומאחזי יד לנסיעה בעמידה כדי לאפשר ליותר נוסעים לעלות לרכבת

צילום: דוברות הרכבת
פסטיבל ראשון לציון ה32 יוצא לדרך! במשך שבוע יהנו תושבי ראשון לציון מהופעות של מיטב אמני ישראל: שרית חדד, ליאור נרקיס, שירי מימון, חגיגת 40 שנה ל"גזוז", הפרוייקט של רביבו, עילי בוטנר, נסרין קדרי ב 4 מוקדים בעיר: לייב פארק, היכל התרבות, גן המושבה ורחבת העירייה.

צילום עדי אורני
בספורט

בהצלחה! המתעמלת האמנותית לינוי אשרם מראשון לציון, תחל היום (שישי) את תחרויות גביע העולם במינסק

קרדיט: ויקטוריה ליפקיוזמות בעיר

המיזם החברתי החשוב "כריך למי שצריך" החל לפעול בראשון לציון ביוזמת טהר עוזרי ואליה הצטרפו חברותיה עדי ורומי ו 2 תושבות העיר רנה יפת ושושי לוי. הדוכנים הראשונים פועלים ברמת אליהו ובשיכון המזרח למעוניינים להצטרף לחייג 050-9121188

לפרטים מלאים על המיזם: http://www.be106.net/231/32219הנשים המשפיעות של ראשון לציון! רשת נשים לקידום מעמד אישה יוצאת בפרוייקט "נעים להכיר" בו ייבחרו 100 הנשים המשפיעות ביותר בראשל"צ; כל הפרטים להגשת מועמדות בכתבה

http://www.be106.net/231/32271


חלוקת תיקים לתלמידים בראשון לציון! פרלמנט הנוער ומרכזי הנוער בעיר יחלקו תיקים וציוד לבית הספר לבני נוער ממשפחות נזקקות. זאת במסגרת פרוייקט נוער לנוער שנערך כבר מספר שנים. השנה רכשו התלמידים את הציוד בעזרת מבצע למכירת פירות ברחבי בעיר

צילום: פרלמנט הנוערעיריית ראשון לציון הפתיעה 350 לוחמי/ות צה"ל הנמצאים בצפון הארץ והעניקה להם חבילות שי ושפע חטיפים ומתוקים. החיילים הם מגדוד רשף 402 של התותחנים המאומצים על ידי עיריית ראשון לציוןקבוצת צעירי ראשון לציון "גמבא מתנדבים עם פלפל", ממשיכים בפעילותם למען הקהילה וייצאו להתנדבות במרכז לעולים חדשים ביום חמישי 22.8; תושבים המעוניינים להתנדב מוזמנים להירשם לינק המצורף בכתבה

http://www.be106.net/231/32277


הודעות לתושבים:

לידיעת התושבים! החל מיום שני 19.8 לא תתקיים קבלת קהל בסניפי הביטוח הלאומי עד לתאריך 1.9

ע


לידיעת נהגי ראשון! החל מיום ראשון 18.8 ולמשך שבועיים יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב הרצל בשעות הלילה


חלקו הראשון של העבודות יתקיים במסלול מזרחי בין התאריכים :

בין התאריכים 18.8.19 עד 20.8.19 בקטע הרחובות סוקולוב עד הכרמל .

בין התאריכים 20.8.19 עד 29.8.19 בקטע הרחובות תרמ"ב עד פריימן.

חלקו השני של העבודות יהיה במסלול מערבי בין התאריכים 1.9.19 עד 3.9.19 בקטע הרחובות המייסדים עד קרן היסוד.

שימו לב!
התושבים מתבקשים לא להחנות רכבים ברחוב בזמן העבודות רכב שיחנה ייגרר.


לידיעת גולשי be106

חדש באתר be106! מוסף נדל"ן אזורי המסקר את רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון ובו כתבות על שווי הבתים, פרויקטים נדל"ניים, עסקים, בניית תשתיות, טיפים בנושא נדל"ן ועוד. למעבר למוסף

http://www.be106.net/282


ונסיים במזל טוב למושבה והעיר ראשון לציון שחגגה אמש (חמישי) יום הולדת 137, לכבוד האירוע התאספו מיטב אמני ישראל וברכו את העיר שתמשיך להיות צעירה

וביוזמה של העירייה להציב כסא יום הולדת בו התושבים היו מוזמנים להצטלם ולאחל לעיר יום הולדת שמח
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל חג האהבה ט"ו באב מתפרסם אחוז הרווקים והרווקות בראשון לציון

ועוד נתונים מעניינים בכתבה על הנישואין בישראל

אבי בר | | תגובות: 0לרגל ט"ו באב הלמ"ס מפרסמת נתונים על אחוז הרווקים והרווקות בראשון לציון ונתונים כלליים על מוסד הנישואין באופן כללי בישראל

אחוז הרווקים/ות בראשון לציון בגילאי 25-29

72.5% בגילאים הללו בקרב הבנים בראשון לציון רווקים.

52.5% בגילאים הללו בקרב הבנות בראשון לציון רווקות

היישוב בו הכי מעט רווקים בגילאים הללו מודיעין עלית 5.8%

היישוב בו הכי מעט רווקות בגילאים הללו מודיעין עילית 2.1%

היישוב בו הכי הרבה רווקים בגילאים הללו קרית טבעון 84.7%

היישוב בו הרבה רווקות בגילאים הללו תל אביב 74%

אחוז הרווקים/ות בראשון לציון בגילאי 45 – 49

10% בגילאים הללו בקרב הבנים בראשון לציון רווקים.

8.1% בגילאים הללו בקרב הבנות בראשון לציון רווקות.

היישוב בו הכי מעט רווקים בגילאים הללו מודיעין עילית 0.4%

היישוב בו הכי מעט רווקות בגילאים הללו אלעד 0.2%

היישוב בו הכי הרבה רווקים בגילאים הללו תל אביב 29.9%

היישוב בו הרבה רווקות בגילאים הללו תל אביב 26.5%


נתונים מעניינים נוספים על הנישואים בישראל

מספר הנישאים

50,029 זוגות התחתנו בישראל במוסדות הדת המורשים לערוך נישואין, כ-72% מהם יהודים.

אחוז הנישאים

שיעור הנישואין הגולמי היה 5.7 לאלף בכלל האוכלוסייה (5.5 בקרב היהודים). לשם השוואה, השיעור בשנת 1985 היה 6.9 לאלף (6.7 בקרב היהודים).

גיל הנישואין הממוצע

גיל הנישואין הממוצע בקרב כלל החתנים שנישאו לראשונה היה 27.4 (27.7 בקרב היהודים). לשם השוואה, בשנת 1970 היה גיל זה 25.0 (הן בכלל האוכלוסייה הן בקרב היהודים).

גיל הנישואין הממוצע בקרב כלל הכלות שנישאו לראשונה היה 25.0 (25.8 בקרב היהודיות). בהשוואה, בשנת 1970 היה גיל זה 21.7 (21.8 בקרב הכלות היהודיות).

כמה מהישראלים התחתנו בחו"ל?

בשנת 2017 ,דווחו למרשם האוכלוסין 849,8 מקרי נישואין שנערכו בחו"ל ושבהם לפחות אחד מבני הזוג היה רשום במרשם האוכלוסין בישראל.

אחוז הרווקים/ות בישראל

22% מעל בני 20 הם רווקים/ות

חיו יחד לפני הנישואין

23% מהזוגות בישראל חיו יחד לפני הנישואיןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התלמידים בראשון לציון שחוזרים לביה"ס כמורים! עדן זלינגר, עדי אזולאי וסמיון רייזון, בוגרי התיכון והמכללה הטכנולוגית נעמת בראשון לציון ישובו בשנת הלימודים הקרובה אל התיכון בו למדו והפעם בתור המורים

הבוגרים שסיימו כהנדסאים בחרו לעסוק בהוראה בחינוך הטכנולוגי ולהשתלב בתיכון ובמכללה הטכנולוגית נעמת. מנהלת בית הספר, אראלה גליקמן שאול: "מבחינתי זה אחד ההישגים המרגשים שהוא התגלמות החזון החינוכי"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עדן זלינגר, עדי אזולאי וסמיון רייזון הם בוגרי תיכון ומכללה הטכנולוגית נעמת בראשון לציון, כולם סיימו כהנדסאים. בשנת הלימודים הקרובה הם ישובו לבית הספר- הפעם כמורים בחינוך הטכנולוגי במגמת תיבם-תכנון וייצור מערכות ממוחשבות.

"בשנים האחרונות היו לנו הרבה מאוד הישגים" אמרה מנהלת בית הספר, אראלה גליקמן שאול "אבל מבחינתי זה אחד ההישגים המרגשים שהוא התגלמות החזון החינוכי". אגב, שניים מהבוגרים, סמיון ועדן, ממשיכים במקביל להוראה בבית הספר לתואר מהנדס.

עדי אזולאי שסיימה בסך הכל לפני שנתיים, מספרת: "אני מאוד אוהבת את בית הספר, כולם שם כמו המשפחה שלי וזו גאווה לחזור לשם". אזולאי בטוחה שהיא יכולה להביא ערך מוסף לתלמידים בהיותה בוגרת צעירה "בתור ילדה שיש לה הפרעות קשב וריכוז אף פעם לא האמינו בי. בבית הספר האמינו בי ואני אשמח להיות שם עבור התלמידים שמתקשים, להגיד להם שלא רק שהם יצליחו, הם יצליחו בגדול".


מנהלת בית הספר, אראלה גליקמן שאול, מציינת עוד כי קיים מחסור עצום במורים טכנולוגיים ולכן בית הספר פועל כבר עתה להכשיר עתודת הוראה שתמשיך להוביל ולפתח את רוח התיכון והמכללה הטכנולוגית נעמת "עבורנו זו חשיבה מחוץ לקופסא שגם היא חלק מרכזי מהתפיסה שלנו".

בית הספר ותיכון טכנולוגי נעמ"ת התמודד עד לפני עשור עם נתון בעייתי מאוד. כמעט 50% מהתלמידים לא הצליחו לשרוד את שנת הלימודים ונשרו. כיום הנשירה צנחה פלאים ל-2 אחוזים בלבד. בנוסף, 89% מסיימים עם תעודה טכנולוגית מטעם משרד החינוך אגף מדע וטכנולוגיה ומחצית מהתלמידים ממשיכים במכללה שבקמפוס במסלולי הנדסאים/ות במגמות השונות, חלקם אף ממשיכים לעתודה האקדמית במימון צה"ל. על השיפור בהישגים החליטה לאחרונה רשת החינוך נעמת להעניק את פרס ההצטיינות לבית הספר מתוך 17 בתי ספר ברשת.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו ראשון לציון פתחה דף אינטרנט ייעודי לתושבי השכנה בו יש מענה לשאלות בנושא הפרוייקט

הדף מצטרף למפגשי התושבים, לדף הפייסבוק של המינהלת, האתר ומשרדי המנהלת בהם יכולים התושבים לקבל עדכונים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מינהלת פינוי בינוי פתחה באתר העירייה, דף ייעודי לתושבי השכונה בו הם יוכלו לקבל מענה לכל השאלות בנוגע לפרוייקט. בדף הייעודי יש שאלות ותשובות במגוון נושאים על מנת שהתושבים יקבלו את כל המידע הנדרש. הדף מצטרף למפגשי התושבים, לדף הפייסבוק של המינהלת, האתר ומשרדי המנהלת בהם יכולים התושבים לקבל עדכונים.


בנוסף בימים אלו מקדמת המנהלת ישיבות עם הדיירים המתגוררים במתחמים 24 (חיים אריאב 6,8,7-17) ו 25 (חיים אריאב 4,2, זלמן שניאור 35-39 ומינץ 4) שהוכרזו על ידי שר השיכון כמתחמי פינוי בינוי. הפגישות נועדו לעדכון הדיירים בסטטוס והתקדמות הפרויקט ולבחירה ואישורו של וועד הדיירים, שמטרתו לבחור את השמאי ועורך הדין שילווה אותם לקראת החתימה על ההסכם מול המדינה.


להלן דרכי ההתקשרות עם המנהלת:

משרדי המנהלת:

שעות הפעילות - בימים א' – ה' בין השעות 08:30 – 18:00 (יש לתאם מראש).
כתובת - רחוב זלמן שניאור 23 ראשון לציון
טלפון – 03-9547830


למעבר לדף הפייסבוק של מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו
למעבר לאתר האינטרנט של מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
13.08.19 18:11
אני אמכור לך את הבית בעזרא תמורת 17 אלף שח יכול להתאים ? יש לי קונה רציני רק צריך לעשות איתכם זכרון דברים
אורח
19.08.19 19:28
הקונה הוא אדם רציני שמחפש דירה באזור עזרא /דניה אם הסכום שנקבתי מתאים לכם תרשמו לי ונקבע פגישה ונתקדם לסגירת חוזה
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
18.08.19 11:13
דירות בצריפין
אורח
18.08.19 11:13
דירות חדשות בחריש
אורח
18.08.19 13:32
יש דירות חדשות ליד עז הלנד
אורח
18.08.19 13:32
לעדות המזרח במיוחד בשבילם
אורח
18.08.19 13:33
ובירושלים
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
17.08.19 06:57
מעוניין לקנות הונדה סיוויק 2008 מפרטי ללא תאונות טל. 0528799817
אורח
15.08.19 11:52
בחורה בת 20 מחפשת עבודה למשרה מלאה לטווח ארוך 0585669589
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל