הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לא משמש דוגמא! 

מצורף סרטון פקח בעיריית ראשון נוסע על אופניים חשמליים ללא קסדה במהלך משמרת

שריפה לפנות בוקר בסופר בנחלת יהודה. מצורף סרטון

שובר גלים בחוף ראשון לציון!

בשנה הבאה יוקם שובר גלים בחוף ראשון לציון במתכונת של חוף בודרום בטורקיה

שידור ערוץ הכנסת מראשון לציון! ביום שני 22.7 יתקיימו בבית העם צילומים של תוכנית פרלמנט אלטרנטיבי של ערוץ הכנסת בהשתתפות סבתות מראשון לציון

הפאנל יתקיים בהנחייתה של מוריה קור, בתו של אבשלום קור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ע


ביום שני הקרוב 22.7 ערוץ הכנסת יגיע לראשון לציון לצילומי תוכנית פרלמנט אלטרנטיבי, בו יקחו חלק כקהל סבתות מראשון לציון.

המפגש מצולם לטלוויזיה וידון בנושאים הבוערים במדינה. הנושא המרכזי בדיון יהיה על מעמד הביניים והבחירות הקרבות.

הסבתות שישתתפו בתוכנית כקהל ויוכלו לשאול שאלות, (יש להעביר את השאלות מראש).

האירוע יהיה בהנחיית מוריה קור (הבת של אבשלום קור).

המפגש יתקיים ביום שני 22.7.19 בשעה 11:00 (כניסת קהל) בבית העם, רחוב זד"ל 3.

תחילת פאנל 11:30

הכניסה ללא תשלום.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עשו כבוד גדול למאיר ניצן! הערב, במעמד מאיר ניצן נערך בהיכל התרבות ראשון לציון אירוע מרגש של טקס הסרת הלוט לשלט היכל התרבות הקרוי על שמו של מאיר ניצן.

היכל התרבות נוסד על ידי מאיר ניצן לפני 21 שנים כאשר החליט לקדם את התרבות בראשון לציון.

אבי בר | | תגובות: 3


מפגש פסגה מרגש התקיים הערב בהיכל התרבות מאיר ניצן בראשון לציון. בכירי העירייה לדורותיה הגיעו לחלוק כבוד למאיר ניצן, ראש העירייה המיתולוגי, לרגל טקס הסרת הלוט לשלט היכל התרבות הקרוי על שמו של מאיר ניצן.


ראש העיר לשעבר, מאיר ניצן, היה נרגש מאוד והחליף חוויות עם הנוכחים. "תודה מקרב לב זה מרגש אותי מאוד. החלטתי לבנות היכל תרבות כאשר הגותי היתה לשתי נושאים: עבר ועתיד. ההיכל צריך לתת מבט לעבר ולעתיד. תודה לכל מי שלקח את השיגעונות שלי והפך אותם למעשים", ציין ניצן.


היכל התרבות נוסד על ידי מאיר ניצן לפני 21 שנים כאשר החליט לקדם את התרבות בראשון לציון.


בין הבכירים שנכחו: סגני ראש העיר, ליאל אבן זוהר ומוטי עג'מי, משנה לראש העירייה סורין גנות ואסף דעבול סגנית ראש העיר לשעבר, דינה לוין, מנכ"ל העירייה לשעבר, דורון מילברג, סמנכ"ליות העירייה בעבר: מאשה ארושס, אהבה לב וחי ברנפלד, אדיכלית היכל התרבות, ליאת פרייז ועוד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני גדלתי על מאיר ניצן והיום להיות פה זו התרגשות עצומה עבורי. מאיר נתן לי השראה לפעול ולעשות ועל כל הערכתי ותודתי. עד היום אני ותושבי העיר נהנים מפרי עמלך."התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן.איש יקר שפעל ללא הפסק למען העיר שלנו
  הגב 19.08.19 22:08
 • אורח
  סוף סוף החזירו עטרה ליושנה. פיצוי מה לאיש הגדול הזה שעשה מהמושבה רישון, עיר - ראשון לציון. בריאות ואריכות ימים.
  הגב 19.08.19 22:16
 • אורח
  ביזיון וגזל
  הגב 19.08.19 22:26

פרויקט המגורים הראשון שנבנה במקום מחנה צריפין "TOO TOWERS" הכולל שני מגדלי מגורים בני 26 קומות כל אחד, ומרכז מסחרי בשטח של כ-2000 מטר יוצא לדרך

בכל מגדל מתוכננות 96 דירות והאכלוס מתוכנן למהלך הרבעון האחרון של שנת 2022. בפרויקט דירות 5 חדרים, 130 מ"ר עם 20 מ"ר מרפסת ודירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז בנות 6 חדרים בשטח של 190 מ"ר עם 100 מ"ר מרפסות בדירות מיני פנטהאוז ו190 מ"ר מרפסות בדירות פנטהאוז. הדירות כוללות 2 חניות מקורות ומחסן לכל דירה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט הדמיה- סלע בינוי ואיסתא נכסים


פרויקט המגורים הראשון שנבנה במקום מחנה צריפין יוצא לדרך: חברות סלע בינוי ואיסתא נכסים קיבלו היתר בניה. החברות 'סלע בינוי' ו'איסתא נכסים', המקימות את מגדלי "TOO TOWERS" בשטח בו שכן מחנה צריפין בראשון לציון, הודיעה היום (שני) על קבלת היתר בניה מוועדת התכנון המקומית לתכנון ובנייה ראשון לציון.

על הפרוייקט

פרויקט "TOO TOWERS" כולל שני מגדלי מגורים בני 26 קומות כל אחד, שיבנו על מרכז מסחרי בשטח של כ-2000 מטר. בכל מגדל מתוכננות 96 דירות והאכלוס מתוכנן למהלך הרבעון האחרון של שנת 2022. 75% מהדירות בפרויקט הוקצו למכירה במסגרת תכנית ההוזלות הממשלתית כאשר 90% מהם כבר נמכרו. 25% מהיחידות הוקצו למכירה בשוק החופשי והם משווקות בימים אלה.

תכנון הפרויקט בוצע על ידי משרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים.

בפרויקט דירות 5 חדרים, 130 מ"ר עם 20 מ"ר מרפסת ודירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז בנות 6 חדרים בשטח של 190 מ"ר עם 100 מ"ר מרפסות בדירות מיני פנטהאוז ו190 מ"ר מרפסות בדירות פנטהאוז. הדירות כוללות 2 חניות מקורות ומחסן לכל דירה. בנוסף, בפרויקט מתוכנן לובי מפואר ומועדון דיירים אשר עוצבו על ידי האדריכלית קארן ראובני.

בשכונה החדשה שנבנית במסגרת הסכמי הגג כבר החלה בניית בתי הספר וגני הילדים אשר מתוכננים להיות מוכנים לקליטת ילדי השכונה טרם אכלוס הדירות כך שיהוו יסודות לקהילה החדשה והצעירה שעתידה לרכוש דירות בשכונת נרקיסים. השכונה החדשה גובלת בפארק "גן בעברית" – מתחם ענק הכולל מדשאות רחבות, מתקני משחקים וכושר, שבילי הליכה וריצה, נתיבי אופניים ועוד – הכל תחת תפיסה חינוכית המקדשת את התרבות העברית.


מורן בן שלוש, מנהל השיווק בחברת 'סלע בינוי':

"אנחנו שמחים על קבלת ההיתר, זהו הפרויקט השני שהחברה שלנו מובילה במרכז הארץ ושוב תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, זהו שלב משמעותי בפיתוח השכונה החדשה וכמי שמכיר את התוכניות אני בטוח שהשכונה החדשה מביאה עימה בשורה גדולה למי שעתיד לאכלס אותה וזאת בעקבות הסטנדרטים הגבוהים שהציבה הרשות המקומית וההקפדה על אופי בנייתה, תכנון נכון של הריאות הירוקות ועירוב שימושים שמטרתם היא שדיירי השכונה לא יצטרכו לצאת מהשכונה מלבד לעבודה".


על חברות 'סלע בינוי' ו'איסתא נכסים'

חברות מובילות בתחום הנדל"ן בישראל ועוסקות בקשת רחבה של עולם הנדל"ן עם מוניטין רב שנים, המאפשרים ייזום ובניית פרויקטים עתירי מימון. לחברות פרויקטים המשלבים דירות לקהל הרחב – השוק החופשי ולזכאי המחיר למשתכן הכוללים גם שטחי מסחר.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הפרויקט לעשירים בלבד.
  הגב 19.08.19 20:43
 • אורח
  ברור..... מה ידאגו לנו לפשוטי העם 🤣
  19.08.19 20:59
 • אורח
  ממש לא...הפרויקט הוא מחיר למשתכן...ומי שיקנה שלא במסגרת זו ישלם על פי מחיר לפרייר (מישהו צריך לממן את רוב הפרוייקט)
  19.08.19 22:29

ראשון לציון למען בעלי החיים! העירייה מממנת תקציב להתקשרות עם מומחי חילוץ של בעלי חיים במקרים מורכבים כגון חילוץ בגובה, ממערכות ביוב, בורות עמוקים ועוד

כך היה ביום שישי האחרון כאשר התקבלה פנייה במוקד העירוני על גור חתולים תקוע בתוך צינור ביוב ברחוב אנילביץ' בעיר. למקום הוזעק מפקח וטרינרי, תחילה לא שמע את החתול אך לאחר מספר ניסיונות שכללו גירוי החתול על ידי השמעת יללות חתולים, הוא השיב. כיוון שקוטר הצינור היה צר, לא ניתן היה לחלץ אותו. למקום הוקפץ קבלן עירייה חיצוני שהצליח לחלץ אותו והוא הועבר לשירות הווטרינרי לבדיקה, חיסון ואשפוז.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
חתולה שחולצה ביום שישי האחרון


שירות חדש. עיריית ראשון לציון מגבירה את פעילותה בתחום חילוץ והצלה של בעלי חיים. השירות הווטרינרי העירוני התקשר עם שני ספקים לחילוץ ולכידה של בעלי חיים במקרים מורכבים ובמצבי סיכון ברחבי העיר.

מדי שנה מחולצים על ידי מפקחי ורופאי השירות הווטרינרי העירוני מאות בעלי חיים, בהם כלבים, חתולים, חיות משק וחיות בר. חלק מהמקרים מצריך פעילות באמצעים פשוטים אך בכל שנה קיימים מספר מקרים מורכבים יותר כגון חילוץ בעלי חיים מגובה רב, בעלי חיים הקשים לריסון ועוד. לצורך כך גויסו הספקים שיתנו מענה לחילוץ מסובך המצריך אמצעים מיוחדים או מיומנות מיוחדת כמו חילוץ ולכידה של כלבים וחתולים במצבי סיכון, חילוצים בגובה, חילוצים מבורות עמוקים, קולטני מים, מערכות ביוב וכל תרחיש אשר אליו נקלע בעל החיים ואינו מסוגל להיחלץ בכוחות עצמו. רופאי השירות הווטרינרי העירוני יפעילו את הקבלנים החיצוניים במקרים שלא טופלו על ידי היכולות האורגניות הקיימות בשירות הווטרינרי.

כך היה ביום שישי האחרון כאשר התקבלה פנייה במוקד העירוני על גור חתולים תקוע בתוך צינור ביוב ברחוב אנילביץ' בעיר. למקום הוזעק מפקח וטרינרי, תחילה לא שמע את החתול אך לאחר מספר ניסיונות שכללו גירוי החתול על ידי השמעת יללות חתולים, הוא השיב. כיוון שקוטר הצינור היה צר, לא ניתן היה לחלץ אותו. למקום הוקפץ קבלן עירייה חיצוני שהצליח לחלץ אותו והוא הועבר לשירות הווטרינרי לבדיקה, חיסון ואשפוז על ידי ד"ר תומר ניסימיאן במרפאה הווטרינרית העירונית.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"מדי שנה אנחנו נתקלים במקרים מכמירי לב של בעלי חיים הזקוקים לחילוץ וטיפול. השירותים החדשים יאפשרו לנו להגיע ליותר בעלי חיים המצויים במצוקה. זו חובה מוסרית שלנו להביע רגישות ואנושיות כלפי עולם החי".


מחזיקה תיק איכות הסביבה, חברת המועצה קרן דנה:

"זיהינו כי קיים צורך בשירות זה לאור מקרים שבהם נתקלנו לאחרונה. בחודש האחרון נעזרנו במספר מקרים שונים בשירות ובכך הצלחנו לסייע ולטפל בבעלי החיים. אני מודה לראש העירייה, רז קינסטליך, על התמיכה והסיוע בנושא ולשירות הווטרינרי העירוני על השיתוף פעולה והוצאה לפועל המהירה של הנושא" .התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כוח! מאוד גאה להיות חלק מעיר שדואגת לבעלי חיים
  הגב 19.08.19 19:57
 • אורח
  גם אני
  19.08.19 20:02
 • אורח
  ישנו חתול עם רגל שבורה ברחוב טביב 34 בגן ציבורי כואב לי לראותו מגדה על 3רגליים בבקשה טפלו בעינין
  הגב 19.08.19 20:01
 • אורח
  אני ובת שלי אצלנו אותה תודה רבה לכולם!
  הגב 19.08.19 20:10
 • אורח
  כל הכבוד 🏆הייתי מעורבת במקרה .הפניה הגיעה מנערה מקסימה מתנדבת ב"ראשון אוהבת חיות "ומחמם את ליבי שטופל בזמן ובאופן נכון ובאדיבות על ידי המוקדן ב 106 והפקח של העיריה אשר שוחח איתי 🙏
  הגב 19.08.19 20:56
 • אורח
  שלום. אני פשוט לי יודעת לאן לפנות בשעה כזאת. פניתי למוקד 106 הם אמרו שלא מטפלים בעיניין כזה. בפארק ברחוב חיל האוויר כבר כמה שעות תקוע חתול ולא יכול לרדת, תשוש ועייף ומיילל בלי סוף. ניסינו לטפס ולהוריד אותו באופן עצמאי אבל ללא הצלחה. מי יכול לעזור? למי פונים?
  הגב 19.08.19 22:03

לא משמש דוגמא! מצורף סרטון פקח בעיריית ראשון נוסע על אופניים חשמליים ללא קסדה במהלך משמרת

בחברה לביטחון ראו את הדבר בחומרה והורו לפקח כי מעתה יבצע את עבודתו רגלית

אבי בר | | תגובות: 3


סרטון הפקח נוסע ללא קסדה


לפני מספר שבועות צולם פקח החברה לביטחון באזור המזרחי של ראשון לציון כשהוא רוכב על אופניים חשמליים ללא קסדה. זווית הצילום לא אפשרה לזהות הפקח, אך נמסרה הודעה לחברה לביטחון וכנראה הפקח לא הפנים את הדבר ובימים האחרונים צולם שנית נוסע ללא קסדה ומחלק דו"חות לכלי רכב.

יש לציין כי בחברה לביטחון ראו את הדבר בחומרה והורו לפקח כי מעתה יבצע את עבודתו רגלית.

תגובת העירייה

אנו רואים התנהלות זו בחומרה ועם קבלת הפרטים, נערך בירור לפקח, בין היתר הוחלט כי מעתה יבצע את עבודתו רגלית.

כמו כן חודדו הנהלים בקרב המנהלים ופקחי החברה לבטחון.

החברה לבטחון רואה חשיבות רבה לשמירה על חוקי התנועה ומצפה מעובדיה להוות דוגמא אישית.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל כלב בא יומו. קודם כל שיעשו בדק בית אצלם ושלא ירשמו דוחות גם בים
  הגב 19.08.19 17:40
 • אורח
  רק זה? ונסיעות פרטיות ברכב של החברה לביטחון?... הם צריכים בדק בית אצלהם !!! ועוד מינו 22 פקחים נוספים??? הכל על חשבון משלם המיסים.
  הגב 19.08.19 17:45
 • אורח
  אם זה היה אזרח ישר מקבל דוח בושה
  הגב 19.08.19 18:10

פסטיבל ראשון לציון ה32 יוצא לדרך! במשך שבוע יהנו תושבי ראשון לציון מהופעות של מיטב אמני ישראל: שרית חדד, ליאור נרקיס, שירי מימון, חגיגת 40 שנה ל"גזוז", הפרוייקט של רביבו, עילי בוטנר, נסרין קדרי ב 4 מוקדים בעיר; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 14.10.19-19.10.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום: עדי אורני


פסטיבל ראשון לציון, פסטיבל המוזיקה הגדול בישראל, יוצא לדרך בפעם ה-32 סוכות תש"פ שיתקיים ב 5 מוקדים היכל התרבות, לייב פארק ראשל"צ, גן המושבה, כיכר העירייה, רחבת בית העם. כמדי שנה מפתיע הפסטיבל עם הפקות מקור יוצאות דופן לצד שילובים ייחודיים של למעלה מ-100 אמנים ויוצרים ורפרטואר מובחר של מופעים מסקרנים וחד פעמיים, אשר יוצרים יחד תמהיל מדויק של התרבות הישראלית על כל גווניה:

להלן תוכנית האירועים המלאה:


יום שני 14.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

צילום: ורדי כהנא


השנה יחגוג פסטיבל ראשון לציון 40 שנה ללהקת "גזוז" המיתולוגית! הלהקה, שנוסדה ע"י דני סנדרסון, הספיקה בשנת פעילותה להוציא שני אלבומים שהנפיקו מעל לעשרים שירים שהפכו לקלאסיקה ישראלית ממכרת! לרגל המאורע יוקדש בפסטיבל ערב חד פעמי שיוביל סנדרסון במסגרתו יארח את (לפי סדר הא-ב): בניה ברבי, מוש בן ארי, מאור כהן, מזי כהן ושפיטה לביצועים מיוחדים. "גזוז" הוקמה על ידי דני סנדרסון ואברהם דשא פשנל והיו חברים בה: גידי גוב, מזי כהן, מוטי דיכנה, דני פאר, מאיר שפייזר, גרי רזניק, זיו בן ושלמה חממי.

בשנת פעילותה הספיקה הלהקה להוציא שני אלבומים ולהותיר לנו מעל לעשרים שירים שהפכו לקלאסיקה ישראלית ממכרת : "רוני", "היא לא תדע", "תה עושה סחרחורת", "חללית", "תשע בכיכר", "ציפי פרימו", "מילים יפות", "אמא ודני", "רק עם אופנוע", "לכבוד הקיץ", "היא התיישבה על יד פסנתר", "שיר עבודה" ועוד.
יום שלישי 15.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות

דני רובס מציין 30 שנה לאלבום "בדרך אל האושר" ובמיוחד לפסטיבל מארח לראשונה את מתי כספי

בשנת 1989 יצא האלבום "בדרך אל האושר", אשר מכר מעל 100,000 עותקים והיה מציוני הדרך המשמעותיים בדרכו של רובס. האלבום זיכה אותו בתואר "זמר השנה" ו"שיר השנה" ("איך הוא שר"). שלושים שנה אחרי, כשבאמתחתו עשרות שירים שנכנסו להיכל התהילה של המוסיקה הישראלית, חוזר רובס במופע חגיגי מיוחד לאלבום שהביא אותו לבתים רבים בישראל. המופע החגיגי משלב את כל דרכו הארוכה והמרגשת מאז ועד היום, בדרכו המיוחדת עם הסיפורים מאחורי השירים וההומור המיוחד שלו עם הרכב מרשים של 10 נגנים. במופע בפסטיבל יארח לראשונה את מתי כספי.יום שלישי 15.10.19 שעה 21:00 לייב פארק ראשון לציון

צילום: משה נחמוביץ


פסטיבל ראשון לציון מצדיע לאגדות הזמר הישראלי ים-תיכוני בערב מיוחד שיובילו חברי הפרויקט של רביבו, במהלכו יארחו על במה לערב בלתי נשכח את פסגת הזמר הים תיכוני. הפרויקט של רביבו מציינים 7 שנות פעילות, במהלכן נתנו למוסיקה הישראלית הישנה והטובה מקום של כבוד וגרמו לה להרים ראש ולהדביק גם קהל צעיר, שאימץ ביתר שאת את המוסיקה הישראלית - ים תיכונית. במהלך 7 שנות פעילותם זכו בפרס "יקיריי המוזיקה העברית" ובפרסים נוספים על פועלם וכבשו במות בארץ ובעולם. הפרויקט ידוע בהופעות ייחודיות, שמחות ומרגשות. כעת יסגרו מעגל כשיארחו על במה אחת את מיטב היוצרים בז'אנר הים תיכוני בערב שכולו להיטים ונוסטלגיה. המופע ילווה בוידאו ארט מושקע שייקח את הקהל למסע אל העבר. משתתפים: אבנר גדסי, דקלון, זהבה בן, חיים משה, ישי לוי, מרגלית צנעני ושימי תבורי
יום רביעי 16.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

חוה אלברשטיין ושלומי שבן במופע שזוכה לתשבחות רבות. הדיאלוג בין חוה לשלומי התחיל לפני כשלוש שנים סביב הקלטת הדואט ושיר הנושא מאלבומו "תרגיל בהתעוררות". בעקבות הקשר שנוצר הם החלו מפגשים מוסיקליים ללא מטרה מוצהרת. עם הזמן, נולד הרצון לחלוק את זה עם העולם שבחוץ ובהמשך התגבשה גם תכנית הופעה שאפשר לומר שהיא דואו בין קול (חוה) ופסנתר (שלומי), שנע על מנעד שבין רסיטל לבין מופע עם אופי תיאטרלי/קברטי. רובו ככולו בנוי על קלאסיקות לצד חומרים פחות מוכרים מהרפרטואר של חוה ואפילו כאלה שתמיד חלמה לבצע ולא הקליטה ושירים שהקליטה ומעולם לא ביצעה על הבמה.


יום רביעי 16.10.19 שעה 21:00 לייב פארק ראשון


לציון פסטיבל ראשון לציון סוגר עשור רביעי ומוצלח לענק הזמר החסידי מניו יורק – אברהם פריד, במפגש יוצא דופן עם התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, שתלווה את מיטב להיטיו מהתקופות השונות ותחבר בין צלילי הפריילעך והרוק היהודי לבין הצלילים של עולם המוסיקה הקלאסית. התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, שתלווה את מיטב להיטיו מהתקופות השונות ותחבר בין צלילי הפריילעך והרוק היהודי לבין הצלילים של עולם המוסיקה הקלאסית. בקונצרט יארחו פריד והתזמורת הסימפונית את הזמרים: מוקי ורמי קליינשטייןיום חמישי 17.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות

יובל דיין, מהזמרות – יוצרות המצליחות בישראל, מארחת את עידן רפאל חביב. תוך 7 שנים הפכה יובל דיין לאחת הזמרות – יוצרות המצליחות והמוערכות בישראל. אלבום הבכורה שלה "לאסוף" הגיע למעמד של אלבום פלטינה וכלל את להיטי הענק "לאסוף", "אל תאמר", "עד שתחזור", "מי אני מולם", "צבעים". אלבומה השני "לבי ער", שהגיע תוך חודשיים בלבד למעמד של אלבום זהב, הניב גם הוא שרשרת להיטי ענק: "בשעה טובה", "בדיוק כמו הירח", "לילותיי". יובל זכתה בתארים: 'תגלית השנה', 'אשת השנה במוזיקה', ושירה "אל תאמר" היה השיר הכי מושמע בשנת 2013. היא זכתה תוך זמן קצר למעמד ייחודי במוזיקה הישראלית: זמרת בעלת טביעת קול אחת ויחידה, שכותבת ומלחינה את רוב שיריה ושהופעותיה ברחבי הארץ הופכות לסולד אאוט שבועות רבים מראש. במופע בפסטיבל תארח לראשונה את עידן חביב.


יום חמישי 17.10.19 שעה 21:00 לייב פארק ראשון לציון

ישי ריבו ונתן גושן, מהיוצרים והזמרים המרתקים והמובילים של העשור הנוכחי, יעלו לראשונה ובמיוחד לכבוד פסטיבל ראשון לציון, מופע משותף בו ישירו את כל להיטיהם הבולטים והמוכרים מהשנים האחרונות – יחד ולחוד. באפריל האחרון יצאו השניים לסיבוב הופעות משותף בארה"ב אשר יצר הדים וקצר תשבחות רבות וכעת זו ההזדמנות הראשונה לצפות במופע המשלב את שני האמנים האלה, החוצים קהלים ומגזרים ומופיעים בנפרד בבמות הגדולות ביותר בארץ – על במה משותפת אחת.יום שישי 18.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

צילום: משה נחומוביץ


עילי בוטנר יגיע לפסטיבל לערב חגיגי ומיוחד עם ילדי החוץ: אדר גולד, אוהד שרגאי, תום גפן ובהשתתפות אורחת מיוחדת – משי קלינשטיין. עילי בוטנר מסמן את שנת 2019 כשנת שיא נוספת בקריירה שלו, קריירה אשר גדלה לאיטה בהתמדה משיר לשיר. בוטנר יגיע לפסטיבל לערב חגיגי ומיוחד עם ילדי החוץ: אדר גולד, אוהד שרגאי, תום גפן ובהשתתפות אורחת מיוחדת משי קלינשטיין.

המופעים של עילי בוטנר וילדי החוץ הפכו מזמן למפגן סוחף ואנרגטי של שלל להיטי הפסקול הישראלי והאהוב:" שווים", "מכתב לאחי", "בואי נעזוב", "אני אש", "היא יודעת" ועוד.


מוצ"ש 19.10.19 שעה 20:30 היכל התרבות ראשון לציון

צילום: רון קדמי לליהיא לפיד


יובל בנאי שר ממיטב הקלאסיקות של אביו, יוסי בנאי ז"ל. ערב המוקדש לשירים המלווים אותנו למעלה מ-50 שנה. למעלה מעשור לאחר לכתו, יוסי בנאי עודנו נחשב לגדול אמני הבמה שהיו בארץ. זמר, שחקן, קולנוע ותיאטרון, פזמונאי, כותב, בדרן, קריין ובמאי תיאטרון, חתן פרס ישראל ופרס התיאטרון. כעת, בנו יובל בנאי, מי שפרץ דרך חדשה במוזיקה המקומית עם להקתו משינה, מעלה לראשונה ערב המוקדש לשירים של אביו המלווים אותנו למעלה מ-50 שנה. מ"אני וסימון ומואיז הקטן", ל"תרנגול כפרות", "שיכור ולא מיין" ו"אהבה בת עשרים". ממתי כספי ליוני רכטר, מניסים אלוני לנעמי שמר ונתן אלתרמן, דרך ז'ורז' ברסאנס, ז'אק ברל, ז'ורז' מוסטקי, מיכה שטרית ומשינה.


כרטיסים ניתן לרכוש באתרי האינטרנט של:

היכל התרבות ראשון לציון: www.heichal-rishon.co.il או במוקד 3701*

זאפה: www.zappa-club.co.il או במוקד 9080*

הכרטיס: www.hakartis.co.il או במוקד 03-9666141


מופעים פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום

והשנה בפסטיבל ראשון לציון – מופעי חוצות הפתוחים לקהל הרחב ברחבי העיר בסימן שני מופעים בערב, במהלכם יבצעו האמנים גם שיתופי פעולה יוצאי דופן:

יום רביעי 16.10.19 שעה 20:00 רחבת העירייה

שירי מימון בהפקה מיוחדת עם תזמורת צה"ל

צילום: מיכל קירקובסקי


שירי מימון מהזמרות הבולטות והמצליחות בעשור האחרון זוכה לכבוד מיוחד מתזמורת צה"ל במופע משותף עם עיבודים מחודשים לשירים הגדולים שלה, ביניהם: "זכוכיות", "אוויר", "יש לי הכל", "שלג בשרב", "לאן שלא תלכי", "כשהלכת", "חלק ממך", "עד שתבין אותי", "תאהבי קצת את עצמך", "יותר טוב לסלוח", "השקט שנשאר", "כמה פעמים", "אהבה קטנה" ועוד.

המופע יועבר בשידור חי בגלי צה"ל.יום רביעי 16.10.19 החל משעה 21:00 גן המושבה

מוש בן ארי ושרית חדד

צילום: שלומי פינטו


שעה 21:00 מוש בן ארי כבר למעלה מ-20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. במופע יבצע עיבודים חדשים ללהיטים הגדולים מכל השנים לצד שירים חדשים, אליו יצטרף הרכב חדש תזזיתי ומורחב שיבצע את רשימת הלהיטים האינסופית שלו: "אנצל", "משא ומתן", "את", "יה", "הנה הוא בא", "ואיך שלא", "שיר למעלות" ועוד. במופע החדש מוש חוזר למקורות וייקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף.


22:00 שרית חדד

צילום: עדי אורני


למעלה מעשרים שנה ששרית חדד מהווה חלק משמעותי בפס הקול הישראלי ומהווה הזמרת המובילה בישראל. חדד היא מוסיקאית נדירה בעלת יכולת ווקאלית יוצאת דופן, כישורי נגינה מופלאים ויכולת הגשה שהיא שלה ורק שלה. עם למעלה מ-23 אלבומים היא ממשיכה להציב רף גבוה ולהוביל את הדרך המשלבת רגש, שמחה, אופטימיות ועדכניות אותנטית. המופע של חדד כולל את מיטב הלהיטים הגדולים שלה מכל התקופות.
יום חמישי 17.10.19 החל משעה 21:00 גן המושבה

נסרין קדרי ואתניקס ביחד ולחוד!

21:00 נסרין קדרי

צילום: דורון סרי


הקול המיוחד פוגש מזרח ומערב. השם החם במוסיקה הישראלית שזוכה לחיבוק ואהדה עצומה בקרב הקהל והתקשורת במופע עוצר נשימה! לצד קריירה בינלאומית, במהלכה חיממה את רדיוהד והופיעה בפסטיבלים נחשבים בארץ ובעולם - נסרין קדרי מגיעה אליכם עם רפרטואר מוסיקלי עשיר, מבין להיטיה הגדולים: "לומדת ללכת", "בנאדיק", "אל תלך", "תאמרו לו", "אתה עושה לי טוב", "חייאתי" וחשיפה של שירים מאלבומה החדש. המופע בליווי 6 נגנים.

22:00 אתניקס

צילום: פיני סילוק


אתניקס הלהקה "הכי ישראלית", ששיריה הפכו לחלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית, במופע חדש בו יבצעו את הלהיטים הגדולים, ביניהם: "מתי לחזור", "ציפור מדבר", "קטורנה מסאלה", "כתם הפרי", "תותים", "מחר אני בבית", "ג'סיקה", "BMW שחורה" ועוד.יום חמישי 17.10.19 שעה 21:00 רחבת העירייה

ירדנה ארזי וליאור נרקיס ביחד ולחוד

21:00 ירדנה ארזי

צילום: עידו לביא


מופע חדש בניהולו המוזיקלי של אורי זך, במסגרתו ירדנה ארזי חוזרת לכל להיטיה הגדולים מאורך השנים ביניהם: "אתה לי ארץ", "שהשמש תעבור עליי", "דרישת שלום", "עוד נגיע", "הביתה", "מה נתת לי", "היא רוקדת", "בן אדם", "מוזיקה נשארת" ועוד.


22:00 ליאור נרקיס

צילום: סלי בן אריה


ליאור נרקיס מהאמנים הבולטים בישראל, הוכתר לא פעם כ"פרפורמר של המדינה". ליאור מציג מופע סוחף ואנרגטי עם רשימה ארוכה של להיטים: "כמה אהבנו", "פולמון", "ריחות של אלכוהול", "שגעת טרפת", "אש", "מהפכה של שמחה ועוד.


מתחם ילדים

בנוסף בימים רביעי וחמישי 16.10 ו-17.10 יפעל מתחם מוזיקה לילדים בין השעות 18:00-20:00 בגן המושבה. שפע של פעילויות תרבותיות מוזיקליות שנבנות במיוחד לפסטיבל ובמיוחד לילדים: סדנאות, פעילויות יצירה מיוחדות וצבעוניות, אטרקציות ומתקנים מוזיקליים, מופעי ילדים ועוד

הכניסה חופשית


ראש עיריית ראשון לציון, מר רז קינסטליך:

"פסטיבל ראשון לציון הפך לשם דבר בתרבות הישראלית ואנו גאים להמשיך את המסורת המוזיקלית. אני מזמין את כולם לשבוע של שכרון חושים עם פסגת המוסיקה הישראלית הכוללת מגוון מופעי חוצות פתוחים בחינם לקהל הרחב".


מנכ"ל החברה העירונית ראשון לציון, מר אלי פולק:

"אנו מזמינים את כולם לחגוג איתנו בחול המועד סוכות הקרוב. בהזדמנות זו ברצוני להודות לראש העירייה שבעידודו, תמיכתו והתוויית מדיניותו ראשון לציון היא מרכז התרבות החדש של ישראל".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואו ענקי.כל הכבוד
  הגב 19.08.19 16:46
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר על כל משהו עושה לעיר שלנו
  הגב 19.08.19 17:05
 • אורח
  ברוך תהיהי המשך בפעילות זו תמיד. עלה והצלח
  הגב 19.08.19 17:45
 • אורח
  אכן כל הכבוד
  הגב 19.08.19 18:56

150 משפחות וילדים בעלי צרכים מיוחדים נהנו מיום כיף במרכז 360 במערב ראשון לציון, שנערך על ידי עיריית ראשון לציון ועמותת "חברים לרצף"

היוזמה ליום כיף במהלך חופשת הקיץ נולדה לפני כחודש בפגישה בין סגן ראש העירייה, אבי חיים עם מייסדת העמותה, ספיר פרדו ביטון ונציגים נוספים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


150 משפחות שילדיהן על הספקטרום האוטיסטי התארחו ליום כיף במרכז הספורט 360 במערב העיר. הילדים נהנו ממתחם ג'ימבורי, ברד, פופקורן, שערות סבתא וכמובן ארוחת צהריים .

במסגרת שיתוף הפעולה בין עיריית ראשון לציון לעמותת "חברים לרצף", התקיים ביום ראשון (18.9.19) יום כיף במרכז הספורט 360 במערב העיר ל-150 משפחות שילדיהן על הספקטרום האוטיסטי. האירוע כלל מתנפחים במים, מתחם ג'ימבורי, ברד, פופקורן, שערות סבתא וכמובן ארוחת צהריים. ראש העירייה- רז קינסטליך, סגנו אבי חיים והמשנה לראש העירייה- עידן מזרחי, הגיעו לתמוך בעמותה הפועלת להסברה והגברת המודעות והאמפתיה כלפי אנשים עם אוטיזם ומעודדת קבלת שונות.

היוזמה ליום כיף במהלך חופשת הקיץ נולדה לפני כחודש בפגישה בין סגן ראש העירייה, אבי חיים עם מייסדת העמותה, ספיר פרדו ביטון ונציגים נוספים.
סגן ראש העיר, אבי חיים:

"אני מבטיח לעשות כל שניתן כדי להסב אושר לילדים. אני מודה לראש העירייה, רז קינסטליך על תמיכתו לאורך כל הדרך ובקידום הפרויקט, לד"ר הדס הכהן ולמנכ"ל החברה העירונית- אלי פולק. עיריית ראשון לציון חרטה על דגלה כמסר חשוב את הצורך לקדם את ילדי ראשון ולחבק אותם".


מעמותת "חברים לרצף" נמסר:

"אנחנו רוצים לומר תודה ענקית לעיריית ראשון לציון בראשותו של רז קינסטליך, וסגנו אבי חיים על שהפכתם את היום הזה ללא פחות ממושלם. תודה על שפתחתם בפנינו את הדלת, ונהגתם ברוחב לב, תודה על שהיה לכם חשוב שיהיה הכל מכל ועל מנת לעשות טוב על ליבם של הילדים והמשפחות שהגיעו לאירוע, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר והכל על מנת לעשות טוב. תודה רבה לצוות 360 מערב ראשון על האירוח, ההיענות והזמינות לאורח כל האירוע והיחס החם שקיבלנו מכם".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לידיעת התושבים! החל מיום ראשון 25.8 לא תתקיים קבלת קהל בלשכות התעסוקה בבת ים, ראשון לציון ורחובות למשך שבוע

הלשכות יחזרו לפעילות מלאה החל מיום ראשון 1.9.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ע

לתשומת לב התושבים החל מיום ראשון 25.8.19 ועד ליום חמישי 29.8.19 לשכות התעסוקה ברחבי הארץ יהיו סגורות לקבלת קהל. בנוסף על כך בתקופה זו לא יופעלו ההתייצבומטים בלשכות התעסוקה ולא תתקיים פעילות במרכזי מעגלי תעסוקה ברחבי הארץ.

הלשכות יחזורו לפעילות מלאה ביום ראשון 1.9.19 .

שימו לב!

דורשי עבודה המתייצבים פעם בשבוע אשר יתייצבו ביום ההתייצבות הקבוע לפני ואחרי מועד סגירת הלשכה- זכויותיהם תשמרנה. דורשי עבודה אשר החסירו התייצבות בשבוע שלפני או אחרי מועד סגירת הלשכה נדרשים להצהיר על כך בפני מתאם ההשמה במועד ההתייצבות הקבוע הבא.


דורשי עבודה המתייצבים אחת לחודש במועד בו הלשכה סגורה נדרשים להתייצב ביום אחר במהלך חודש אוגוסט 2019 על מנת לשמור על זכויותיהם.


דורשי עבודה המבקשים להירשם לראשונה בתקופה בה הלשכה סגורה- יוכלו להגיע ללשכה עד 12.9.19 ויהיו זכאים בהתאם להצהרתם.


ניתן לבצע רישום ראשוני באתר האינטרנט של שירות התעסוקה – בכפוף להשלמת הרישום בלשכה בתוך 15 ימים – יוכר תאריך הרישום ללשכה באתר כתאריך תחילת הזכאות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפה לפנות בוקר בסופר בנחלת יהודה. מצורף סרטון

קרדיט דיווח וצילום "במת החדשות"

אבי בר | | תגובות: 3


סרטון השריפה


יום שני 19/8 בסביבות 04:00 לפנות בוקר נשמע קול רעש פיצוץ מתוך סופר "הנחלה" במרכז המסחרי בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון.

כוחות הצלה של מכבי אש ורפואה הגיעו למקום ואנשי השמירה במשמר הנחלה וזיהו שריפה שפרצה בתוך הסופר אך באמצעות מערכת כיבוי האש האוטומטית בתוך הסופר נמנעה התפשטות השריפה. לסופר נגרם נזק.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שטויות מכל זבוב עושים פיל , זה שריפה ? חחחחחח זה על האש מנגל ופחמים
  הגב 19.08.19 08:55
 • אורח
  יש. עוד. שרפות. כאלה. עים. כבאיות. אני. אוהב. דברים. כאלה. של. שרפות. ובלגנים. עים. כבאיות. וכיוצא. בזה
  הגב 19.08.19 09:14
 • אורח
  סתום. תפה
  19.08.19 13:40

אלופי ראשון לציון! 4 מדליות ללינוי אשרם ותואר אלוף ישראל, לארטיום דולגופיאט מראשון לציון

סוף שבוע מוצלח עבר על ספורטאי ראשון לציון כאשר לינוי אשרם זכתה במדליות בגביע האתגר, וארטיום זכה באליפות ישראל בקרב רב מכשירים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום הוועד האולימפי


ספורטאי ראשון לציון ארטיום דולגופיאט ולינוי אשרם, ממשיכים בהצלחות בתחרויות בארץ ובעולם. סוף השבוע היה מוצלח במיוחד לשניים לאחר שבתחרות גביע האתגר, במינסק העפילה לינוי אשרם ל 4 גמרים כשבקרב רב השיגה את מדליית הארד כשהגיעה לניקוד 86.650 והיום (ראשון) זכתה במדליית הזהב בתרגיל החישוק בגמר האישי בגביע האתגר במינסק עם 23.500 נקודות, במדליית ארד בתרגיל הכדור עליו קבלה 22.900 נקודות וגם במדליית כסף בתרגיל האלות עליו קבלה 23.400 נקודות.בנוסף ארטיום דולגופיאט זכה בתואר אלוף ישראל בקרב רב במכשירים, בתחרות שהתקיימה בהדר יוסף. ארטיום צבר 81.100 נקודות שהביאו לו את תואר אלוף ישראל.

צילום: עמית שיסל

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד לראשון לציון ולכול עם ישראל
  הגב 18.08.19 22:16
 • אורח
  כבודדדד ✨🥁✨
  הגב 18.08.19 22:17
 • אורח
  יופי
  הגב 18.08.19 23:07
 • ש.
  בעיר ראשון יש ספורטאים שמבאים גאווה לעיר ❤ כל הכבוד ..
  הגב 18.08.19 23:13

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
19.08.19 21:39
אני תושב נחלת יהודה חלומות ראשון יש בעיה וחסר סטיטיקה ברח סיטרמן שטח עזוב צמוד לגן ילדים מתי יתחילו לפנות את בגרוטאות וחפצים מיותרים הנושא מאוה מיטרד וגועל נפש לשכונה חדשה אנא תעשו ולא רק לדבר וגם יסללו כביש נאות לסביבה
אורח
18.08.19 18:08
כמעט כל הכבישים והמדרכות לפחות באזור שאני גרה במערב הותיק מלאים שתן של כלבים וגם בכניסה לבנין מי שעובר אם כלבו לא מתחשב שגרים בבנין דירים שאמורים לצאת ולהכנס לדירתם ונותנים בלי חשבון לכלבים להשתין. אפילו כשאני יוצאת עם עגלת קניות ואמורה לחצות כביש זה מגעיל שגלגלי העגלה נוגעים בשתן המרוח ןהנעלים שלי או של אנשים אחרים וכך חוזרים הביתה ודורכים בכל מקום. א פירסום תקשורתי בענין שאנשים לאט לאט יפנימו
אורח
18.08.19 18:08
כמעט כל הכבישים והמדרכות לפחות באזור שאני גרה במערב הותיק מלאים שתן של כלבים וגם בכניסה לבנין מי שעובר אם כלבו לא מתחשב שגרים בבנין דירים שאמורים לצאת ולהכנס לדירתם ונותנים בלי חשבון לכלבים להשתין. אפילו כשאני יוצאת עם עגלת קניות ואמורה לחצות כביש זה מגעיל שגלגלי העגלה נוגעים בשתן המרוח ןהנעלים שלי או של אנשים אחרים וכך חוזרים הביתה ודורכים בכל מקום. א פירסום תקשורתי בענין שאנשים לאט לאט יפנימו
אורח
18.08.19 16:45
שביל אופנים מסודר ומזומן בחוף הים של ראשון- לאורך החיילת מראשון לבת ים נא לזרז את הסימון להקל על כל ההולכים והרוכבים תודה
אורח
18.08.19 13:44
המשך - מעל גיל 75
אורח
18.08.19 13:40
מעוניין לדעת כמה תושבי ראשון לציון מקוריים חיים היום בעיר
אורח
18.08.19 13:07
עשרות נערים מהמגזר הערבי מסתובבים באזור מתחם הבילויים הרובע ועושים בלאגן הגיע הזמן לשים לזה סוף לפני שייגרם נזק גופני או רכושני !!!
אורח
19.08.19 21:42
נכון גם במיתחם בסינמה בקניון הזהב פחד להיות שם
אורח
18.08.19 08:20
התחממות גלובאלית לא הגיע הזמן שיהיה יותר ירוק בראשון לציון ? חסר עצים עצים ועוד עצים , והמידרחוב ״החדש״ עצוב יותר יבש יותר חם יותר ריצוף אפור שמחזיר אור מבריק יש לעיניים, מרכז העיר עם הסטוריה שהפך למרכז היובש, כן יש מישהוא שחשב על המבוגרים הפנסיונרים שבעיר , כן יש מקומות ישיבה , אבל בחייכם, בחום ? ביובש? אולי בגשם ?


לידיעת דיירי רחוב גרינבוים בראשון לציון! הלילה (ראשון 18.9) החל משעה 22:00 תתקיים הפסקת מים ברחוב

הפסקת המים היא חלק מעבודות המתקיימות ברחוב של תאגיד המים מניב ראשון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עבודות תאגיד המים, מניב ראשון לציון ברחוב גרינבוים נמשכות! כחלק מהעבודות במערכת המים העירונית והתחברות לקו המים החדש, תתקיים הפסקת מים ברחוב בלילה שבין יום ראשון ליום שני 18+19/08/19 בין השעות 22:00 בלילה – 04:00 בבוקר

התושבים מתבקשים להיערך בהתאם

לברורים יש לפנות למוקד העירוני 106 (24 שעות ביממה)התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מה קורה עם הכיסאות בחוף ראשון לציון? אם שכרתם כסא ותרצו שהבת שלכם, אמא שלכם, או אשתך בהיריון תשב על הכסא ידרשו מכם תשלום נוסף. העירייה מכחישה שהאירועים קרו אך הקבלות (המוצגות בכתבה) "מספרות" סיפור המציב בבעיה את הכחשת העירייה.

לפני כ – 3 שבועות עלה פוסט ובו מסופר כי בעל אשר השיב על הכסא את אשתו בהיריון נדרש לשלם שנית, העירייה הכחישה, בעל העסק הכחיש ועידן מזרחי הבטיח כי אם הזוג יאותר הוא יפוצה. השבוע עלה פוסט נוסף ובו אב מספר סיפור דומה כאשר הפעם דרשו ממנו תשלום נוסף כי הבת בקשה לשבת על הכסא. העירייה מכחישה שבכלל התרחשו 2 המקרים הללו

אבי בר | | תגובות: 20
התמונה לא מחוף ראשון לציון


לפני כ – 3 שבועות עלה בפורום תושבי ראשון לציון פוסט ובו טענה של אחת הגולשות כי הייתה עדת ראייה לזוג אשר שכר כסא בחוף הים של ראשון וכאשר הבעל רצה לתת לאשתו בהריון לשבת על הכסא, הגיע אליו העובד בהשכרת הכיסאות ודרש תשלום נוסף בטענה כי הכסא אישי ולא ניתן להעברה גם לא לאישה.

כאשר הדבר הוצג לעיריית ראשון לציון כולם הכחישו שהאירוע קרה, בעל העסק אף הגיב כי הפוסט לא נכון ותיאר אירוע שונה לחלוטין שאינו דומה בכלל לתלונה, חבר המועצה עידן מזרחי הגיב בפוסט שהנושא יטופל בצורה מהירה, ואף כתב אם הזוג יאותר הוא יפוצה.

והעירייה בכלל הכחישה שקרה כזה אירוע.

אולם לעירייה הוצגה הקבלה. ובקבלה רשום במפורש שהכרטיס אינו ניתן להעברה לבני המשפחה.


לאור הצגת הקבלה מסרה העירייה כי מנהל אגף החופים יטפל בכך במיידית.

והנה השבוע עולה שנית פוסט דומה, הפעם של אב הטוען כי שכר כסא וכאשר בתו הגיעה אחריו לחוף ורצתה לשבת על הכסא, התבקש לשלם שנית.

ושוב מוצגת הקבלה, ושוב רשום שאפילו לאמא אסור להעביר את הכסא


והעירייה גם הפעם מכחישה שהאירועים הללו התרחשו.


קבלה 1 - לא ניתן להעביר לבני המשפחה


קבלה 2 - לא ניתן להעביר לאח או להורים

להלן תגובת העירייה

ראשית נבהיר, השכרת הכיסאות והשמשיות נעשית על ידי העסקים הפרטיים בחוף הים.

עיריית ראשון לציון הגיעה עם בעלי העסקים להסכמה על מתן הנחה עבור תושבי העיר.

השימוש בכסאות הוא אישי ולא ניתן להעברה, בדיוק כפי שקיים בכל חוף בישראל.

יחד עם זאת, ביקשנו מבעלי העסקים לשנות את הנוסח ולגלות הבנה בקרב בני משפחה.

המקרה המתואר מלפני שלושה שבועות סופר בפייסבוק על ידי עוברת אורח שתיארה את הסיטואציה מנקודת מבטה.

כל ניסיון לאתר אותה או את המעורבים במקרה לא צלח. בידי התושבים אפשרות לפנות בזמן אמת למוקד העירוני, לפקחים או למנהל החוף על מנת לברר את הסוגיה, לצערנו בשני המקרים המתוארים- הדבר לא קרה.

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הזוי !! חייבים להוסיף עוד עמדות לשתיית מים קרים לאורך כול החוף. תודה רבה. ╕
  הגב 18.08.19 21:22
 • אורח
  רוצים שיקנו.... ברור.... אבל נושא הכסאות?!?! ממש ממש ממש הזויייי!!!!!
  18.08.19 21:29
 • אורח
  דרך אגב הבת שלי רצתה להשכיר כסא ואמרו לה שאין הנחה לתושבי ראשלצ. כאשר אנו תושבי ראשון, והיינו לפני כחודש וחצי וכן היה הנחה . איפא פה הפיקוח? ודרך אגב היא חילת בצהל...
  הגב 18.08.19 21:26
 • אורח
  פשוט חוצפה!!!!!!!
  הגב 18.08.19 21:27
 • אורח
  מה קשור לעירייה בכלל? לא הבנתי
  הגב 18.08.19 21:41
 • אורח
  היא הרשות המפקחת היא גם מחלקת את הרישיונות
  18.08.19 21:46
 • אורח
  זה בעלי העסקים נטו, אין קשר לעירייה
  19.08.19 07:35
 • אורח
  משכיר הכסאות חבר של...או קרוב של....חכו...זה רק קצה קרחון הסירחון
  הגב 18.08.19 21:42
 • אורח
  התנבלות כושלת
  הגב 18.08.19 21:49
 • אורח
  אין מילים
  הגב 18.08.19 21:49
 • אורח
  שילמדו מהעיר אשדוד, שם השכרת כסא עולה חמישה שקלים ושמשייה שני שקלים.
  הגב 18.08.19 22:01
 • אורח
  באים שני כיסאות מיתקפלים ושימשיה ושילכו אתם יודעים
  הגב 18.08.19 22:59
 • אורח
  עוד מעט חגידו שאסור להביא כסאות מהבית....
  19.08.19 01:32
 • אורח
  זה מה שבחרתם ברז ... תמשיכו לשלם... עם הארנונה הגבוהה שאנו משלמים צריך לחלק חינם כיסאות. לתושבי ראשון כמובן... הכיסא יום הולדת לראשון הוא חינם חחח שטות אמיתית
  הגב 19.08.19 01:48
 • אורח
  תכף תהיה חלקת חול לקניה אישית ...איפה ראש העיר פה? עד כמה אפשר לרדת נמוך
  הגב 19.08.19 06:29
 • אורח
  למה בכלל הם צריכים לתפוס את הקו הראשון ליד המים אני רוצה לראות את הילדים שלי ואם לא משכירים מהם הם אומרים שאסור לפתוח שמשיה פרטית על הקו של הים אפשר לפתוח רק מאחוריה. איפה ראש העיר שיעצור את המאפיה שמתנהלת בחוף הים
  הגב 19.08.19 07:14
 • אורח
  רציתם קינסטליך? קיבלתם,אל תתלוננו הזהרנו אתכם לפני הבחירות. עוד לא התחילו הגניבות חכו
  הגב 19.08.19 08:55
 • אורח
  קרה ועוד איך קרה!!! וקרה לי מס'. פעמים ! אמי שילמה על כיסא ובזמן שנכנסה לים התיישבתי עליו - ישר הגיע איש הכיסאות וביקש תשלום נוסף!!! הזויים! כאילו "אורבים" לנו ומחפשים מי קם מחליף אותו...תיכף יבקשו תעודות הוכחות קשר דם ...!
  הגב 19.08.19 08:56
 • אורח
  ולא...ממש לא קיבלנו הנחת תושב - שילמנו מחיר מלא על הכיסא והשימשייה כי לא הסתובבנו עם ת.ז בים...גרה בשכונה שעל יד החוף ולא יורדת עם ת.ז . לולא זו אמי - יושבת על שמיכה בחול...הכי כייף!
  הגב 19.08.19 08:59
 • אורח
  יאלה יא משועממים תמצאן משו אחר להתעסק בו..ניקיון העיר, חינוך ראוי, את מי מעניינת הסוגיה הזאת? פאקינג כיסא בים .
  הגב 19.08.19 14:53

בחירות 2019! ביום שלישי 20.8 יו"ר המחנה הדמוקרטי ניצן הורוביץ מגיע למפגש תושבים במדרחוב רוטשילד ראשון לציון

הסיור יתקיים יחד עם חבר המועצה, אילנית הרוש , מסיעת מרצ ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


יו"ר המחנה הדמוקרטי ומפלגת מרצ, ניצן הורוביץ מגיע לראשון לציון.

ביום שלישי הקרוב 20.8 בשעה 19:00 יגיע הורוביץ אל מדרחוב רוטשילד וגן המושבה יחד עם חברת המועצה, ונציגת סיעת מרצ בעיר, אילנית הרוש, לפגוש את התושבים ולשמוע את פניותיהם.

כזכור מפלגת מרצ התאחדה יחד עם רשימתו של אהוד ברק וח"כ סתיו שפיר ויחד הם רצים תחת רשימת המחנה הדמוקרטי.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זבל שמאלני קיצוני.אינך רצוי בעירנו. אל תבוא .!
  הגב 18.08.19 15:23
 • אורח
  מי ירצה לראות את הפח אשפה הזה
  הגב 18.08.19 15:43
 • אורח
  רז, אוהבים אותך, תביא את הליכוד, תביא את עוצמה יהודית, תביא משהו שנוכל לעבוד איתו, אל תביא בוגדים, שקרנים, פדופילים ומסיתים לעיר שלנו!! זה יהרוס את הנוף שלה!!!
  הגב 18.08.19 16:43
 • אורח
  איזה יופי של תרבות דיון יש לימניים שצייצו לעיל. ממש כיף לקרוא. מתאים ב 100אחוז למצביעי רק ביבי.
  הגב 18.08.19 17:01

מבזק תאונה בראשון לציון! תאונה בין רוכב אופנוע לרכב, פצוע בינוני

צילום איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 4


יום ראשון 18/8 בשעה 13:40 אירעה תאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע אירעה בכביש 4311 (הכביש לפלמחים) בסמוך לצומת גן שורק. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא 2 פצועים, בהם: גבר כבן 30 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים, וצעיר בן 25 במצב קל

אבי משולם חובש באיחוד הצלה סיפר:

"הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע כבן 35 שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים. נהג הרכב נפצע באורח קל".


צילום נוסף

תיעוד מבצעי מד"א

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצעיר בוודאי היה עסוק בטלפון
  הגב 18.08.19 16:08
 • אורח
  לא לומדים כאו כלום. רק עונשים כבדים!
  הגב 18.08.19 16:08
 • אורח
  גם הולכי רגל או אופנים שונים ואופנועים שונים גם הם רצוי מאוד לשמור עלזהירות לא תמיד הנג אשם
  הגב 18.08.19 16:24
 • אורח
  תראה איפה נמצא הרכב בנתיב הנגדי!
  19.08.19 22:03

שובר גלים בחוף ראשון לציון! בשנה הבאה יוקם שובר גלים בחוף ראשון לציון במתכונת של חוף בודרום בטורקיה

צילום שובר הגלים בבודרום אלי שוורצברג

אבי בר | | תגובות: 43


בעונת הרחצה הבאה צפוי לקום שובר גלים ייחודי וראשון בישראל במתכונת שובר הגלים הקיים בטורקיה.

מדובר בשובר גלים צף ולא שובר גלים משיקוע סלעים בים.

שובר הגלים הצף בולם את עוצמת הגל בחלקו העליון שמעל מפלס המים ובנוסף בולם את האנרגיה הקיימת בחלקו התחתון של הגל. ובניגוד לשובר הגלים מסלעים אינו גורם לנזק סביבתי.

שובר הגלים ימוקם בחוף מספר 4 תל יונה בחודשי עונת הרחצה בלבד ויפורק בתקופת החורף. השובר ימוקם במרחק 110 מטר מהחוף ואורכו יהיה כ 150 מטר. הוא יהיה בגובה כ 2 מטר מעל פני המים וכמטר וחצי מתחת לפני המים.

מנהל אגף החופים בעיריית ראשון לציון אלי שוורצברג טס לבודרום בטורקיה כדי לבחון את השובר גלים הצף מקרוב וכבר בשנה הבא הוא יותקן כפיילוט בחוף ראשון לציון.

סרטון שובר גלים בבודרוםרז קינסטליך

המתרחצים ייהנו מאזור רחצה נוח ובטיחותי מבלי לגרום נזק סביבתי.
בימים אלו אנו פועלים במלוא המרץ על מנת לקדם הפיילוט להנאתכם ובטיחותכם כבר בעונת הרחצה הבאה.
תודה לעידן מזרחי, משנה לראש העיר ומחזיק תיק חוף ים ואגמים
התפרסמו 43 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סוף כל סוף.
  הגב 18.08.19 11:53
 • אורח
  מעוניינים גם במזח קטן בחוף הדרומי לטובת דייגי העיר שיהיה לנו מקום דייג כל השנה .כיום אפשר לדוג בחוף ראשון רק בשעות הלילה .
  הגב 18.08.19 11:55
 • אורח
  אתה צודק . אני נוסע לאשדוד בשביל לדוג .לתשומת ליבך רז תרים את הכפפה ותן לנו להנות מדיג בעיר שלנו
  18.08.19 19:17
 • אורח
  וואו כל הכבוד.
  הגב 18.08.19 11:56
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 18.08.19 11:56
 • אורח
  כל הכיף זה לקפוץ בגחים
  הגב 18.08.19 11:59
 • אורח
  ועדיין יהיה אפשר לגלוש בחוף הלא מוכרז? כי גם צריך להתחשב בנו בקהילת הגולשים
  הגב 18.08.19 12:02
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 18.08.19 12:02
 • אורח
  בשורה טובה פרויקט מבורך
  הגב 18.08.19 12:08
 • אורח
  נהדר!! ראש ראש שבאמת דואג לתושבים. יישר כח!
  הגב 18.08.19 12:09
 • אורח
  וואוווווו שאפו איזה כיייייף עיר ללא הפסקה בהתחדשויות יישר כח רז קינסטליך.
  הגב 18.08.19 12:09
 • אורח
  פרויקט רע מאוד
  הגב 18.08.19 12:13
 • אורח
  למה רע???
  הגב 18.08.19 12:17
 • אורח
  כל הכבוד על העשייה הברוכה בעיר, ראש עיר ראוי לשבח
  הגב 18.08.19 12:19
 • אורח
  סוף סוף לא נצטרך לנסוע לחופים אחרים
  הגב 18.08.19 12:21
 • אורח
  הרגתם לנו את הים, מי יישמע אילו גלים יש כאן
  הגב 18.08.19 12:26
 • אורח
  מצויין
  הגב 18.08.19 12:28
 • אורח
  מה יהיה? תמיד יש לכם תלונות? די עם זה כבר...😡 תגידו תודה על כל עשייה בעיר שלנו. כן הירבו 🙂
  הגב 18.08.19 12:33
 • אורח
  מזח קטן לדייגי ראשון כמו בבת ים לא יזיק לנו
  הגב 18.08.19 12:35
 • אורח
  זה נהדר! רק שלא יהיה כמו בחוף ירושלים ת"א ששם השובר גלים פתוח מצד אחד לכניסה של הגלים וזה יוצר מערבולות! והרבה אנשים טבעו שם ! כגון: אני וילדיי! וממש ניצלנו בנס! בחוף הסלע בבת ים השובר. גלים. יוצר כמו בריכה וושם זה טוב ! בפרט עם ילדים קטנים !!!
  הגב 18.08.19 12:36
 • אורח
  חסר לך קצת סימני קריאה הייתי אומר.
  18.08.19 12:46
 • אורח
  גדול מהחייייייםםםםם
  הגב 18.08.19 12:48
 • אורח
  כול הכבוד לראש העיר הגיעה זמן הרבה בהצלחה
  הגב 18.08.19 13:05
 • ש.
  לרז עוד V כל הכבוד העיר ❤ שלנו ראשון לציון ממשיכה בתנופה.
  הגב 18.08.19 13:15
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר אבל צריך לדאוג גם לדיגים
  הגב 18.08.19 13:26
 • אורח
  מלךךךךךךך
  הגב 18.08.19 13:40
 • אורח
  מה הנזקים בסיבבתיים של שובר הגלים הזה . מה סמכותו של אלי שוורצברג בענייני שוברי גלים והשפעה על הסביבה . אני לא מצפה הרבה ממי שטוען שהנגשה לחוף עד קו המים לא תתכן עקב גאות ושפל.
  הגב 18.08.19 13:53
 • אורח
  כל הכבוד! באמת הגיע הזמן!!!!הלוואי גם יתקינו פינות/משטחי החתלה בשירותי נשים🙏
  הגב 18.08.19 13:55
 • אורח
  היגיע הזמן אנחנו מחקים לזה זמן רב תודה לראש העיר
  הגב 18.08.19 13:55
 • אורח
  מחכים
  18.08.19 15:20
 • אורח
  היגיע הזמן ..שפו לראש העיר..
  הגב 18.08.19 14:34
 • אורח
  ישר כח בהצלחה
  הגב 18.08.19 14:36
 • אורח
  מאולההה!!!!
  הגב 18.08.19 15:18
 • אורח
  כל הכבוד, תודה
  הגב 18.08.19 15:28
 • אורח
  מה עם הגולשים זה יפגע בגלים ובתנאים
  הגב 18.08.19 17:31
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן תמיד כדאי להחליף ראש עיר שיעשה דברים חדשים .חודש יולי אין אפשרות להיכנס לים .ככה יהיה אפשר להינות כל הקיץ מהים !!!!
  הגב 18.08.19 17:44
 • אורח
  רעיון מעולה נחליף אותו בסוף הקדנציה.
  18.08.19 22:03
 • אורח
  היי שלום אפשר חדעת מה עם קהילת הגולשים . אם זה יפריע לנו?
  הגב 18.08.19 22:24
 • אורח
  שווה וכל הכבוד רז על החשיבה לטווח הרחוק שהחוף יוכל לתת מענה לתושבי העיר בביטחה ולא לרעות בשדות זרים רז אתה פגז
  הגב 18.08.19 22:27
 • אורח
  די רז לך הביתה כבר-- עשית נזק בשנה יותר משדב עשה ב10 שנים. תביאו כבר מישהו ראוי ולא דוגמן שרק מצטלם כל היום
  הגב 19.08.19 08:57
 • אורח
  יש רופא ברחוב פינסקר מטפל בכאבים חזקים תפנה אלייו תגיד לו אוזן שלח אותך יטפל בך באופן מהיר .בהצלחה.
  19.08.19 13:11
 • אורח
  רז אתה גדול מהחיים .אל תשים לב לכמה מתוסכלים שכואב להם שהעיר נראית טוב ומתפקדת כמו שצריך ושכלל התושבים מרוצים מאד מאד מימך
  הגב 19.08.19 09:16
 • אורח
  כל הכבוד לכל מי שהחליט שהגיע הזמן להינות מהים.
  הגב 19.08.19 14:11

סרטון חילוץ כלב מדירה בוערת בראשון לציון (האירוע התרחש לפני כשבועיים)

צילום סרטון - דוברות מכבי האש

אבי בר | | תגובות: 3


לפני שבועיים 7/8 דירה ברחוב נווה אטיב בראשון לציון עלתה באש כנראה בגלל מטען של אופניים חשמליים.

במהלך השריפה איתרו לוחמי האש כלב בדירה וחלצו אותו בשלום.

לוחם האש ליאור יאיר זאדה תיעד ממצלמת הכבאי את רגע חילוץ הכלב בשלום מהדירה

סרטון החילוץ

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם זה חדשות מלפניי שבועיים. אז הכול טוב. אין בעיות ממש
  הגב 18.08.19 11:12
 • אורח
  מדהימים!!!! ריגשתם ❤❤❤
  הגב 18.08.19 18:33
 • אורח
  מרגש , תודה לכבאים
  הגב 18.08.19 22:08

מבזק תאונה בראשון לציון! נער נדרס, מצבו בינוני

פונה לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 8


יום שישי 16/8 בשעה 21:48 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב הרצל בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא נער בן 16 במצב בינוני, עם חבלות בגפייםהתפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בריאות
  הגב 16.08.19 22:57
 • אורח
  רפואה שלמה.
  הגב 16.08.19 23:09
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 16.08.19 23:54
 • אורח
  שיהיו בריאים כולם
  הגב 17.08.19 07:58
 • אורח
  יש המון פרצות בגדר הנמצאת באמצע הערוגה !! הולכי רגל מקצרים וחוצים שלא במעבר החציה = סיכון רב !! העירייה חייבת ! חייבת לסגור את כל הפרצות !! חייבת !
  הגב 17.08.19 09:09
 • אורח
  גם אם יש לך אור ירוק במעבר החציה עדיין תבדוק שכל הרכבים עצרו
  הגב 17.08.19 09:29
 • אורח
  ברחוב צבי פרנק הנהגים טסים. ועושים טובה על מנת לעצור ולתת זכות להולכי רגל. רז לתשומת ליבך. צריך להתקין פסי האטה שנת הלימודים מתקרבת.
  הגב 17.08.19 09:37
 • אורח
  סכנת נפשות המעבר חצייה יותר מהכביש
  הגב 18.08.19 15:41

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! השריפה באזור קאנטרי גלי הדר, פריצה למחסני פתחון לב, מאבק התושבים בקניון הבאר וביה"ס ניצנים, מיזם 'כריך למי שצריך' הגיע לראשל"צ, ראשון חוגגת 137 שנה, כל זאת ועוד בסיפורי העיר ראשון לציון

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים של תושבי ותושביה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שישי הגיע ומידי שבוע אנו מסכמים את השבוע עם כל האירועים והסיפורים המרכזיים שקרו בעיר. שריפת קוצים גדולה אליה הוזעקו 8 צוותי כיבוי, מאבקי התושבים בקניון הבאר וביה"ס ניצנים, פסטיבל ראשון לציון חוזר בסוכות, חגיגות 137 לראשון לציון, ועוד אז בואו נתחיל


פלילים, משפט וביטחון

השבוע התגלה כי פרצו למחסני עמותת פתחון לב בראשון לציון וגנבו את המזון שהיה מיועד לחלוקה למשפחות אמש (חמישי)


העבריין מראשון לציון אשר פרץ לדירת קשיש בן 93 וגנב 12 אלף ₪ במזומן עקר מהדירה 2 מצלמות אבטחה אך לא הבחין במצלמה השלישית וכך תועד פורץ עם חברו

סרטון משטרת ישראל


פשיטה של מס הכנסה בראשון לציון! מתווך דירות מראשון לציון נתפס בהעלמה של עשרות אלפי שקלים. בביקורת אצל מתווך מראשון לציון נמצאה הפקדה לחשבון הבנק שלו בסך 4,000 ₪, שלא תועדה ואם לא די בכך, בפנקס חשבוניות המס שלו נמצאו פתקים עליהם נרשמו סכומים של כסף בסך כולל של 34,800 ₪, כאשר כל הסכומים הללו לא נרשמו בפנקס הקבלות. תשובתו של המתווך "אני מוציא בסוף החודש לפני שאני מוסר לרואה החשבון"


צעירה מראשון לציון העובדת בבית חולים חשודה בגניבת עשרות אלפי שקלים מקשיש שאושפז בבית החולים. בחיפוש בביתה אותר חלק מהכסף וזה הושב לקשיש. בתום החקירה החשודה נכלאה. המשטרה בקשה להאריך את מעצרה בבית משפט שלום בת"א.


יום שני 12/8 כוחות גדולים של צוותי כיבוי מתחנת ראשון לציון ותחנת רחובות הוזעקו לשריפת קוצים גדולה לא הרחק מקאנטרי גלי הדר ומשתלת הסחלב ברחוב דוד רמז בראשון לציון. במקום פעלו 8 צוותי כיבוי.

צילום: עידן אוחנהעלייה במספר המעורבים בתאונות דרכים בראשון לציון! כ180 איש היו מעורבים בתאונות דרכים בראשון לציון, בחצי השנה האחרונה, מהם 2 הרוגים. כמו כן פרסמה עמותת אור ירוק כי מבחינה סטטיסטית ימים חמישי ושישי הם הימים בו הסיכוי הרב ביותר להיפגע בתאונות דרכים בראשון לציון.

צילום: איחוד הצלה
בנוסף במהלך השנה האחרונה כ 2,700 דוחות חולקו על ידי פקחי החברה לביטחון בראשון לציון בגין רכיבה על אופנייים חשמליים/ קורקינטים; הנתון מציב את העיר במקום השני בארץ בכמות הדוחות הגדולה ביותר. כך פרסמה עמותת אור ירוק, (על פי נתונים שקבלה מעיריית ראשון לציון) שפרסמה את רשימת הערים בהם חולקו הכי הרבה דוחות במהלך השנה האחרונה (מאי 2018- מאי 2019). על פי הנתונים בעיר ראשון לציון הוסמכו כ 22 פקחים לאכיפה.

מבצע אכיפה בראשון לציוןבדירה של סוחרי סמים בראשון לציון נתפסו 190 אלף ₪ במזומן פדיון סחר בסמים ₪ ו – 10 ק"ג מריחואנה

צילום: משטרת ישראלחדשות העיר

נתחיל במאבקי התושבים בעיר


הראשון בנשא קניון הבאר - הועדה המחוזית החליטה, כן לאשר את תוספת הבנייה בקניון הבאר ובתנאי שיוסדרו כל הליקויים תוך 5 חודשים.המאבק השני הוא של מאבק ביה"ס ניצנים בראשון לציון! העירייה מצאה פתרון חדש לטענת ההורים על בעיית החנייה והנגישות בביה"ס ולרשות ההורים יעמוד החניון התת קרקעי בבית האבות הבולגרי

בתגובה לכך הודיעו ההורים כי "הפתרון", נעשה ללא פנייה אליהם והמטרה היחידה של הפרסום היא לא לפתור את הבעיה התעבורתית והבטיחותית ברחוב ויניק, אלא להוציא את הרוח מהמפרשים של ההורים הנאבקים, להרפות את ידיהם ולהביא לסוף המאבק. ההורים מודיעים בזאת "כי הם ממשיכים במאבק ביתר שאת ואף יחריפו אותו על מנת שכל תושבי ראשון לציון ידעו "כי המלך עירום"."

חניון בית האבות הבולגרי.
חדש ברכבת משה דיין בראשון לציון! מהיום חלק מהקרונות ברכבת יהיו ללא שולחנות ויותקנו בהם מושבים מתקפלים ומאחזי יד לנסיעה בעמידה כדי לאפשר ליותר נוסעים לעלות לרכבת

צילום: דוברות הרכבת
פסטיבל ראשון לציון ה32 יוצא לדרך! במשך שבוע יהנו תושבי ראשון לציון מהופעות של מיטב אמני ישראל: שרית חדד, ליאור נרקיס, שירי מימון, חגיגת 40 שנה ל"גזוז", הפרוייקט של רביבו, עילי בוטנר, נסרין קדרי ב 4 מוקדים בעיר: לייב פארק, היכל התרבות, גן המושבה ורחבת העירייה.

צילום עדי אורני
בספורט

בהצלחה! המתעמלת האמנותית לינוי אשרם מראשון לציון, תחל היום (שישי) את תחרויות גביע העולם במינסק

קרדיט: ויקטוריה ליפקיוזמות בעיר

המיזם החברתי החשוב "כריך למי שצריך" החל לפעול בראשון לציון ביוזמת טהר עוזרי ואליה הצטרפו חברותיה עדי ורומי ו 2 תושבות העיר רנה יפת ושושי לוי. הדוכנים הראשונים פועלים ברמת אליהו ובשיכון המזרח למעוניינים להצטרף לחייג 050-9121188

לפרטים מלאים על המיזם: http://www.be106.net/231/32219הנשים המשפיעות של ראשון לציון! רשת נשים לקידום מעמד אישה יוצאת בפרוייקט "נעים להכיר" בו ייבחרו 100 הנשים המשפיעות ביותר בראשל"צ; כל הפרטים להגשת מועמדות בכתבה

http://www.be106.net/231/32271


חלוקת תיקים לתלמידים בראשון לציון! פרלמנט הנוער ומרכזי הנוער בעיר יחלקו תיקים וציוד לבית הספר לבני נוער ממשפחות נזקקות. זאת במסגרת פרוייקט נוער לנוער שנערך כבר מספר שנים. השנה רכשו התלמידים את הציוד בעזרת מבצע למכירת פירות ברחבי בעיר

צילום: פרלמנט הנוערעיריית ראשון לציון הפתיעה 350 לוחמי/ות צה"ל הנמצאים בצפון הארץ והעניקה להם חבילות שי ושפע חטיפים ומתוקים. החיילים הם מגדוד רשף 402 של התותחנים המאומצים על ידי עיריית ראשון לציוןקבוצת צעירי ראשון לציון "גמבא מתנדבים עם פלפל", ממשיכים בפעילותם למען הקהילה וייצאו להתנדבות במרכז לעולים חדשים ביום חמישי 22.8; תושבים המעוניינים להתנדב מוזמנים להירשם לינק המצורף בכתבה

http://www.be106.net/231/32277


הודעות לתושבים:

לידיעת התושבים! החל מיום שני 19.8 לא תתקיים קבלת קהל בסניפי הביטוח הלאומי עד לתאריך 1.9

ע


לידיעת נהגי ראשון! החל מיום ראשון 18.8 ולמשך שבועיים יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב הרצל בשעות הלילה


חלקו הראשון של העבודות יתקיים במסלול מזרחי בין התאריכים :

בין התאריכים 18.8.19 עד 20.8.19 בקטע הרחובות סוקולוב עד הכרמל .

בין התאריכים 20.8.19 עד 29.8.19 בקטע הרחובות תרמ"ב עד פריימן.

חלקו השני של העבודות יהיה במסלול מערבי בין התאריכים 1.9.19 עד 3.9.19 בקטע הרחובות המייסדים עד קרן היסוד.

שימו לב!
התושבים מתבקשים לא להחנות רכבים ברחוב בזמן העבודות רכב שיחנה ייגרר.


לידיעת גולשי be106

חדש באתר be106! מוסף נדל"ן אזורי המסקר את רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון ובו כתבות על שווי הבתים, פרויקטים נדל"ניים, עסקים, בניית תשתיות, טיפים בנושא נדל"ן ועוד. למעבר למוסף

http://www.be106.net/282


ונסיים במזל טוב למושבה והעיר ראשון לציון שחגגה אמש (חמישי) יום הולדת 137, לכבוד האירוע התאספו מיטב אמני ישראל וברכו את העיר שתמשיך להיות צעירה

וביוזמה של העירייה להציב כסא יום הולדת בו התושבים היו מוזמנים להצטלם ולאחל לעיר יום הולדת שמח
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל חג האהבה ט"ו באב מתפרסם אחוז הרווקים והרווקות בראשון לציון

ועוד נתונים מעניינים בכתבה על הנישואין בישראל

אבי בר | | תגובות: 0לרגל ט"ו באב הלמ"ס מפרסמת נתונים על אחוז הרווקים והרווקות בראשון לציון ונתונים כלליים על מוסד הנישואין באופן כללי בישראל

אחוז הרווקים/ות בראשון לציון בגילאי 25-29

72.5% בגילאים הללו בקרב הבנים בראשון לציון רווקים.

52.5% בגילאים הללו בקרב הבנות בראשון לציון רווקות

היישוב בו הכי מעט רווקים בגילאים הללו מודיעין עלית 5.8%

היישוב בו הכי מעט רווקות בגילאים הללו מודיעין עילית 2.1%

היישוב בו הכי הרבה רווקים בגילאים הללו קרית טבעון 84.7%

היישוב בו הרבה רווקות בגילאים הללו תל אביב 74%

אחוז הרווקים/ות בראשון לציון בגילאי 45 – 49

10% בגילאים הללו בקרב הבנים בראשון לציון רווקים.

8.1% בגילאים הללו בקרב הבנות בראשון לציון רווקות.

היישוב בו הכי מעט רווקים בגילאים הללו מודיעין עילית 0.4%

היישוב בו הכי מעט רווקות בגילאים הללו אלעד 0.2%

היישוב בו הכי הרבה רווקים בגילאים הללו תל אביב 29.9%

היישוב בו הרבה רווקות בגילאים הללו תל אביב 26.5%


נתונים מעניינים נוספים על הנישואים בישראל

מספר הנישאים

50,029 זוגות התחתנו בישראל במוסדות הדת המורשים לערוך נישואין, כ-72% מהם יהודים.

אחוז הנישאים

שיעור הנישואין הגולמי היה 5.7 לאלף בכלל האוכלוסייה (5.5 בקרב היהודים). לשם השוואה, השיעור בשנת 1985 היה 6.9 לאלף (6.7 בקרב היהודים).

גיל הנישואין הממוצע

גיל הנישואין הממוצע בקרב כלל החתנים שנישאו לראשונה היה 27.4 (27.7 בקרב היהודים). לשם השוואה, בשנת 1970 היה גיל זה 25.0 (הן בכלל האוכלוסייה הן בקרב היהודים).

גיל הנישואין הממוצע בקרב כלל הכלות שנישאו לראשונה היה 25.0 (25.8 בקרב היהודיות). בהשוואה, בשנת 1970 היה גיל זה 21.7 (21.8 בקרב הכלות היהודיות).

כמה מהישראלים התחתנו בחו"ל?

בשנת 2017 ,דווחו למרשם האוכלוסין 849,8 מקרי נישואין שנערכו בחו"ל ושבהם לפחות אחד מבני הזוג היה רשום במרשם האוכלוסין בישראל.

אחוז הרווקים/ות בישראל

22% מעל בני 20 הם רווקים/ות

חיו יחד לפני הנישואין

23% מהזוגות בישראל חיו יחד לפני הנישואיןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התלמידים בראשון לציון שחוזרים לביה"ס כמורים! עדן זלינגר, עדי אזולאי וסמיון רייזון, בוגרי התיכון והמכללה הטכנולוגית נעמת בראשון לציון ישובו בשנת הלימודים הקרובה אל התיכון בו למדו והפעם בתור המורים

הבוגרים שסיימו כהנדסאים בחרו לעסוק בהוראה בחינוך הטכנולוגי ולהשתלב בתיכון ובמכללה הטכנולוגית נעמת. מנהלת בית הספר, אראלה גליקמן שאול: "מבחינתי זה אחד ההישגים המרגשים שהוא התגלמות החזון החינוכי"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עדן זלינגר, עדי אזולאי וסמיון רייזון הם בוגרי תיכון ומכללה הטכנולוגית נעמת בראשון לציון, כולם סיימו כהנדסאים. בשנת הלימודים הקרובה הם ישובו לבית הספר- הפעם כמורים בחינוך הטכנולוגי במגמת תיבם-תכנון וייצור מערכות ממוחשבות.

"בשנים האחרונות היו לנו הרבה מאוד הישגים" אמרה מנהלת בית הספר, אראלה גליקמן שאול "אבל מבחינתי זה אחד ההישגים המרגשים שהוא התגלמות החזון החינוכי". אגב, שניים מהבוגרים, סמיון ועדן, ממשיכים במקביל להוראה בבית הספר לתואר מהנדס.

עדי אזולאי שסיימה בסך הכל לפני שנתיים, מספרת: "אני מאוד אוהבת את בית הספר, כולם שם כמו המשפחה שלי וזו גאווה לחזור לשם". אזולאי בטוחה שהיא יכולה להביא ערך מוסף לתלמידים בהיותה בוגרת צעירה "בתור ילדה שיש לה הפרעות קשב וריכוז אף פעם לא האמינו בי. בבית הספר האמינו בי ואני אשמח להיות שם עבור התלמידים שמתקשים, להגיד להם שלא רק שהם יצליחו, הם יצליחו בגדול".


מנהלת בית הספר, אראלה גליקמן שאול, מציינת עוד כי קיים מחסור עצום במורים טכנולוגיים ולכן בית הספר פועל כבר עתה להכשיר עתודת הוראה שתמשיך להוביל ולפתח את רוח התיכון והמכללה הטכנולוגית נעמת "עבורנו זו חשיבה מחוץ לקופסא שגם היא חלק מרכזי מהתפיסה שלנו".

בית הספר ותיכון טכנולוגי נעמ"ת התמודד עד לפני עשור עם נתון בעייתי מאוד. כמעט 50% מהתלמידים לא הצליחו לשרוד את שנת הלימודים ונשרו. כיום הנשירה צנחה פלאים ל-2 אחוזים בלבד. בנוסף, 89% מסיימים עם תעודה טכנולוגית מטעם משרד החינוך אגף מדע וטכנולוגיה ומחצית מהתלמידים ממשיכים במכללה שבקמפוס במסלולי הנדסאים/ות במגמות השונות, חלקם אף ממשיכים לעתודה האקדמית במימון צה"ל. על השיפור בהישגים החליטה לאחרונה רשת החינוך נעמת להעניק את פרס ההצטיינות לבית הספר מתוך 17 בתי ספר ברשת.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו ראשון לציון פתחה דף אינטרנט ייעודי לתושבי השכנה בו יש מענה לשאלות בנושא הפרוייקט

הדף מצטרף למפגשי התושבים, לדף הפייסבוק של המינהלת, האתר ומשרדי המנהלת בהם יכולים התושבים לקבל עדכונים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מינהלת פינוי בינוי פתחה באתר העירייה, דף ייעודי לתושבי השכונה בו הם יוכלו לקבל מענה לכל השאלות בנוגע לפרוייקט. בדף הייעודי יש שאלות ותשובות במגוון נושאים על מנת שהתושבים יקבלו את כל המידע הנדרש. הדף מצטרף למפגשי התושבים, לדף הפייסבוק של המינהלת, האתר ומשרדי המנהלת בהם יכולים התושבים לקבל עדכונים.


בנוסף בימים אלו מקדמת המנהלת ישיבות עם הדיירים המתגוררים במתחמים 24 (חיים אריאב 6,8,7-17) ו 25 (חיים אריאב 4,2, זלמן שניאור 35-39 ומינץ 4) שהוכרזו על ידי שר השיכון כמתחמי פינוי בינוי. הפגישות נועדו לעדכון הדיירים בסטטוס והתקדמות הפרויקט ולבחירה ואישורו של וועד הדיירים, שמטרתו לבחור את השמאי ועורך הדין שילווה אותם לקראת החתימה על ההסכם מול המדינה.


להלן דרכי ההתקשרות עם המנהלת:

משרדי המנהלת:

שעות הפעילות - בימים א' – ה' בין השעות 08:30 – 18:00 (יש לתאם מראש).
כתובת - רחוב זלמן שניאור 23 ראשון לציון
טלפון – 03-9547830


למעבר לדף הפייסבוק של מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו
למעבר לאתר האינטרנט של מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ - 2,700 דוחות חולקו על ידי פקחי החברה לביטחון בראשון לציון בגין רכיבה על אופנייים חשמליים/ קורקינטים בניגוד לחוק

דוחות נתנו במהלך השנה האחרונה (מאי 2018- מאי 2019). ראשון לציון במקום השני בארץ במתן דו"חות לרוכבים. על פי הנתונים בעיר ראשון לציון הוסמכו כ 22 פקחים לאכיפה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 25
מבצע אכיפה שנערך בראשון לציון


עמותת אור ירוק: פקחי ראשון לציון חילקו מעל 2,600 דוחות לעבירות אופניים חשמליים מדובר בכמות הדוחות הגדולה ביותר שחילקו אחרי תל אביב-יפו.

בעמותת אור ירוק ביקשו לדעת (מאי 2019) כמה דוחות רשמו פקחי העיריות בישראל בשנת 2018 לרוכבי האופניים החשמליים והקורקינטים בגין אי ציות לחוק. באור ירוק שלחו בקשה על פי חוק חופש המידע ל-28 ערים (מעל 50 אלף תושבים) כדי להבין האם הסמכויות שנמסרו לפקחים מיושמות הלכה למעשה. פקחי עיריית ראשון לציון חילקו 2,663 דוחות לעבירות אופניים וקורקינטים חשמליים, 22 פקחים הוסמכו לאכיפה, כך עולה מתשובת העיריה לבקשת אור ירוק. ראשון לציון היא העיר השנייה (אחרי תל אביב-יפו) בכמות הדוחות שחולקו.

רשימת הערים שפקחיהן חילקו הכי הרבה דוחות:

עירסטטוס אכיפה בשנת 2018
1. תל אביב-יפו21,887 דוחות
2. ראשון לציון2,663 דוחות ממאי 2018 עד מאי 2019
3. רעננה886 דוחות
4.בני ברק401 דוחות
5. אשדוד339 דוחותבדיקת אור ירוק נערכה לאור כניסתם לתוקף של תקנות חדשות המבקשות לעשות סדר בתחום האופניים החשמליים והקורקינטים הממונעים ומספר הנפגעים ההולך וגדל. התקנות שנכנסו לתוקף בחודש יולי 2019 מחייבות את הרוכבים בתיאוריה או מבחן ייעודי ובמקביל עליהם לרכוב עם סימון זוהר על הקסדה. למרות התקנות החדשות אור ירוק טוענת כי על פי דיווחי העיריות הפקחים העירוניים טרם הוסמכו לביצוע אכיפה אך מבדיקת עמותת אור ירוק עולה כי גם כאשר יש בידן סמכויות, עיריות רבות פשוט לא עושות שימוש בסמכויות ולא מבצעות אכיפה.

2,647 בני אדם נפגעו בשנת 2018 בתאונות שבהן היו מעורבים אופניים חשמליים וקורקינטים ממונעים – יותר משבעה בממוצע בכל יום. כך עולה מניתוח של עמותת אור ירוק לנתוני הלמ"ס.ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"19 רוכבי אופניים חשמליים נהרגו בשנת 2018 בתאונות דרכים ולכן מדובר במשימה לאומית שמחייבת את כל הגורמים לשתף פעולה כדי להציל חיים. ראשי העיריות חייבים להסמיך את הפקחים עוד היום כדי שיבצעו אכיפה נגד מי שמצפצף על החוק ורוכב על אופניים חשמליים ומסכן את עצמו ואת שאר משתמשי הדרך. במקביל צריך להפסיק להתעלם מהרוכבים עצמם ולכן חייבים לסלול עבורם שבילי רכיבה בטוחים כדי להפריד את הרוכבים מכלי הרכב ומהולכי הרגל. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים לא יכולים לשבת על הגדר ולכן הם חייבים לדרוש מראשי הערים להשתתף במאמץ לצמצום תאונות הדרכים באמצעות הגברת האכיפה ושיפור התשתיות".התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כח לפקחים
  הגב 16.08.19 16:39
 • אורח
  כל הכבוד - תמשיכו
  הגב 16.08.19 16:44
 • אורח
  כול הכבוד למרות שלא אכפת לעירייה מזה הם רוצים רק כסף. מושחתים
  הגב 16.08.19 17:09
 • אורח
  נמאס לחיות בעיר מרושתת בפקחים. הצי השישי. ועוד הסמיכו 22 פקחים?? פשוט בזיון. אי אפשר לנשום בעיר הזאת. תשלחו את הפקחים לכבישים האדומים יותר חשוב. וחוץ מזה למה להעניש את ההורים שישלמו את הקנסות? הרי מדובר לרוב בתלמידים. צריכים ענישה חינוכית כמו עבודות שרות או התראה מקדמית ואח"כ אם לא עוזר שיתנו דו"ח. נמאסו כבר כל הפקחים האלה !!!
  הגב 16.08.19 17:10
 • אורח
  לא. לא נמאס ! בי נכנס סודני עם אופניים. חכה שזה יקרה לך , אז תבין אותנו הנפגעים !!
  16.08.19 17:27
 • אורח
  חמודי, אתה בתור הורה צריך להיות אכפת לך מהחיים של הילד שלך. באיזו אטמוספירה אתה חי בדיוק? אתה מעדיף לשלם קנס על הילד שלך או לקבור אותו?
  18.08.19 06:45
 • אורח
  מספיק לשקר הדבר היחיד שמבצים פקחים זה רק דוחות חניה וכלבים אין שום בטחון בעיר הכול שקר
  הגב 16.08.19 17:24
 • אורח
  אם כבר נותנים דו"ח ..אז לתת לרוכבי אופניים שנוסעים בחושך ללא אורות מקדימה ומאחור ...ומסתכנים בכביש .אותם הייתי מורידה מהכביש ..ומחרימה להם את האופניים ...לא מזיז להם הקנס שההורים שלהם משלמים ..זה לא חינוכי ...
  הגב 16.08.19 17:37
 • אורח
  בני אלף זונה איך אמא שלהם חינכה אותם להיות שרמוטות צריך לקחת להם תפנקס דוחות ולתת לאמא שלהם דוח על זה שהביאו ילד מנאיק לעולם
  הגב 16.08.19 17:41
 • אורח
  מצויין תמשיכו כך
  הגב 16.08.19 18:25
 • אורח
  אחוז קטן נוסעים כמו שצריך עוצרים באור אדום על כביש מעבר חצייה ונוסעים מחושבים
  הגב 16.08.19 18:57
 • אורח
  פעם נתן לי מכה ליד הייתי על מדרכה והוא ברח מה אני יכול לעשות אמרתי לא תגיעה רחוק
  הגב 16.08.19 19:03
 • אורח
  מי שמצא היום 18/8כרטיס אשראי ורדינון נהיגה ברובע ליד בי,העתודה למוצא
  הגב 17.08.19 20:40
 • אורח
  לא מאמין . מלא משתוללים ומתפרעים ברחובות עם האופניים והקורקינט החשמלי . הלוואי והיה אכיפה .
  הגב 17.08.19 20:46
 • אורח
  קסדות, ההוראה מחייבת אופניים וקורקינטים לנוע על כביש לצד כלי רכב ולא על מדרכה לצד הולכי רגל. קסדות האופניים שהן קלות ופתוחות ולא מתאימות לתאונה בין אופניים ורכב. הן טובות למקרה של נפילה אך לא לתאונה שהיא עוצמתית יותר. יוצא מכך שמאז חובת נסיעה על כביש, אחוז הנפגעים הקשים בעליה, בעיקר בראש.
  הגב 17.08.19 21:50
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 18.08.19 12:39
 • אורח
  המצחיק הוא שיש פקחים של העירייה שנוסעים על אופניים חשמליות ללא קסדה , במיוחד פקחי איכות הסביבה וגם פקחים שמסתובבים בשכונות , אולי הם חושבים שלא מזהים אותם , איפה העירייה פה ?
  הגב 18.08.19 12:58
 • אורח
  לא רק שהפקחים בלי קסדה הם עם פלאפון גם בנהיגה ברכבים
  הגב 18.08.19 14:15
 • אורח
  בת"א ירדתי מאוטובוס שמוריד על שביל של אופניים ,פתאום הרגשתי כאב חבטה עז ברגליים ולא הבנתי מה קרה. נכנס בי בעוצמה רבה רוכב אופניים חשמליים ועוד מעיז לצעוק לי שאני הולכת על שביל אופניים כאשר שם בדיוק האוטובוס מוריד נוסעים! תגידו ....לאן הגענו???? מדינה של חולי נפש שבכלל מאשר ומאפשרת כלי רצח כזה ורק אח"כ ,אחרי שאנשים פשוט נדרסים ונהרגים להם ככה סתם - נזכרים לחוקק חוקים! מדינת חלם אמיתית !!!!!!! רק יכולה לקוות שיגבירו את האכיפה על משתמשי האופניים האלו וישימו עליהם 222 פקחים וכמה שיותר דוחות להורים ועבודות שירות לנוער שמסכן את הולכי הרגל!
  הגב 18.08.19 19:02
 • אורח
  לפחות העיר שלנו מנסה למגר את תופעת ההרג הסתמי הזה!!! תמשיכו לדפוק דוחות ורצויי - כמה שיותר .
  הגב 18.08.19 19:06
 • אורח
  רק 28 פקחים? כמה שיותר. הגיע הזמן לעשות סדר בהפקרות. כל הורה שבוכה שקיבל קנס בגלל הילד שלו מוזמן לעשות אחד משניים: 1. לחנך אותו שירכב בהתאם לחוק. 2. לקחת ממנו את הכלי.גם למבוגרים לא חזר. החוקים אצלנו נכתבו בדם כי הישראלים מבינים רק דרך הכיס.
  הגב 18.08.19 23:46
 • אורח
  עיריה של דוחות !!!! עם התנהלות שכזאת יהיו יותר פקחים מ שוטרים עיריה שמתפרנסת יופי מהדוחת ילדיי בוגרים עם רכבים..מרגיז אותי לשמוע שוב על דוחות/ופקחים שומעת אין ספור סיפורים על דוחות של רכבים כלבים ... ועכשיו גם אופניים!!! יופי של קופה עושה העיריה. לי אישית נמאס לגור בעיר הזאת. היה נכון באם היו נותנים אזהרה ראשונה ... ובפעם השניה דוח נראה לי הוגן מאוד!!!!!
  הגב 19.08.19 02:04
 • אורח
  נכון ...אזהרה ראשונה . יותר הוגן ..!!!
  19.08.19 08:59

לידיעת התושבים! החל מיום שני 19.8 לא תתקיים קבלת קהל בסניפי הביטוח הלאומי עד לתאריך 1.9

שימו לב הועדות הרפואיות שנקבעו בתאריכים אלו יתקיימו כרגיל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לידיעת ציבור התושבים! סניפי הביטוח הלאומי ברחבי הארץ כולל ראשון ציון, רחובות ובת ים יהיו סגורים לקהל החל מיום שני 19.8.2019 ועד יום ראשון 1.9.2019

שימו לב

ועדות רפואיות שנקבעו לתאריכים אלה יתקיימו כרגיל.

בימים אלה ניתן לקבל שירותים ולבצע פעולות באופן הבא:

להגיש תביעות ומסמכים באתר ובתיבת השירות מחוץ לסניף.

לבצע מגוון פעולות בשירותים המקוונים באתר.

לפנות בשאלות ובירורים דחופים באתר או בפייסבוק.

להתקשר למוקד הטלפוני 6050* שפועל בימים ראשון עד חמישי, בין השעות השעות 8:00 עד 17:00.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מצורף סרטון מהמפגש המרגש! הפעיל החברתי זיו נחמה יצא לרגל חג האהבה לשמח ולרקוד עם דיירי ההוסטל "בית אנדרו" בנחלת יהודה, לבוגרים בעלי צרכים מיוחדים

הדיירים נהנו מערב קריוקי, שירים וריקודים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


סרטון


אתמול - חמישי יצא הפעיל החברתי, זיו נחמה לפעילות קהילתית בהוסטל "בית אנדרו" בנחלת יהודה, המיועד לבוגרים עם אוטיזם ובעלי צרכים מיוחדים.

במהלך הפעילות דיירי ההוסטל נהנו מערב קריוקי חטיפים ופיצות ביחד עם חברי הקבוצה שהקים "עושים טוב לקהילה".


התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד, יישר כח
  הגב 16.08.19 14:43
 • אורח
  אשריכם ישראל ✨💎✨ " עושים טוב לקהילה"
  הגב 16.08.19 14:44
 • אורח
  אין עליכם נשמות גבוהות. ישר כח על העשייה תבורכו.
  הגב 16.08.19 14:57
 • אורח
  הפעיל או הגביל החברתי 😂 . עוד אחד אהבל. בסופו של דבר הוא שטותניק מה זה דטותניק
  הגב 16.08.19 15:01
 • אורח
  אם אין לך משהו חכם לרשום עדיף תשתוק
  16.08.19 15:38
 • אורח
  כל הכבוד מאוד מרגש
  הגב 16.08.19 15:24
 • אורח
  כל הכבוד מרגש, ברמות תמשיכו לעשות חייל
  הגב 16.08.19 15:31
 • אורח
  זיו איך עליך בחור עם נשמה גדולה אתה תותח. מיוסי סיאג.
  הגב 16.08.19 15:53
 • אורח
  זיו כל הכבוד נשמה ענקית יוסי סמירה
  הגב 17.08.19 15:49
 • אורח
  וואו, איזה כייף שיש אנשים כאלה בעיר הזו... נדיר
  הגב 18.08.19 09:10
 • אורח
  מי זה בכלל זיו נחמה עוד פישר אחד 😂
  הגב 18.08.19 15:47

בהצלחה! המתעמלת האמנותית לינוי אשרם מראשון לציון, תחל מחר את תחרויות גביע העולם במינסק

התחרות מהווה כתחרות הכנה ללינוי לקראת אליפות העולם בבאקו, שמהווה קריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: ויקטוריה ליפק


המתעמלת האומנותית לינוי אשרם יצאה אמש (רביעי) להשתתף בשתי תחרויות גביע העולם שיתקיימו במינסק- בלארוס וברומניה. התחרויות מהוות הכנות אחרונות לאשרם לקראת אליפות העולם שתתקיים בחודש ספטמבר בבאקו- תחרות זו מהווה קריטריון למשחקים האולימפיים שיפתחו בטוקיו 2020. בתחרות במינסק שתחל מחר (שישי), תיפתח לינוי בתרגיל הכדור.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

חדש באתר be106! מהיום חמישי 15/8 מוסף נדל"ן אזורי המסקר את רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון ובו כתבות על שווי הבתים, פרויקטים נדל"ניים, עסקים, בניית תשתיות, טיפים בנושא נדל"ן ועוד

מוסף הנדל"ן יאפשר לבעלי דירות ונכסים המעוניינים למכור את נכסיהם, לפרסם במודעות ענק ולקבל גם דפי נחיתה והכל בחינם ללא דמי תיווך וללא צורך בבלעדיות (המבצע ל – 3 חודשים). למעוניינים בפרטים התקשרו 055-9707114

אבי בר | | תגובות: 0


להלן לינק למוסף

http://www.be106.net/282

אתר be106 ממשיך במסע ההתפתחות של האתר. החל מהערב חמישי 15/8 יעלה מוסף נדל"ן המסקר את כל הנושאים הקשורים לנדל"ן אישי ומסחרי, פרויקטים של תשתיות ותחבורה, טיפים בכל הקשור לרכישת נדל"ן, משכנתאות ועוד שלל נושאים הקשורים לנדל"ן ותשתיות.

תיווך

מוסף הנדל"ן יאפשר לבעלי דירות ונכסים המעוניינים למכור את נכסיהם, לפרסם במודעות ענק ולקבל גם דפי נחיתה והכל בחינם ללא דמי תיווך וללא צורך בבלעדיות (המבצע ל – 3 חודשים)

למעוניינים בפרטים התקשרו

055-9707114

כתבות תוכן שיווקי

במוסף יהיה ניתן לפרסם כתבות ומאמרים בנושא נדל"ן בתשלום . ויודגש באפן ברור כי מדובר בתוכן שיווקי ממומןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עלייה חדה במספר הדירות החדשות אשר נמכרו ב – 3 חודשים בראשון לציון

העיר ראשון לציון נמצאת במקום השישי בארץ במספר הדירות החדשות שנמכרו בה ברבעון השני של שנת 2019.

מערכת האתר | | תגובות: 1
הלמ"ס מפרסמת מידי רבעון את מספר הדירות החדשות (ולא דירות יד שנייה) הנמכרות ביישובים בישראל כאשר הנתונים כוללים רק יישובים שבהם נמכרו מעל 150 דירות חדשות.

על פי נתוני הלמ"ס ברבעון השני של שנת 2019 בחודשים אפריל – מאי – יוני נמכרו בראשון לציון 323 דירות לעומת 240 דירות ברבעון הקודם – ינואר – מרץ 2019.המשקף עלייה של 34.6% .

העיר ראשון לציון נמצאת במקום השישי בארץ במספר הדירות החדשות שנמכרו בה ברבעון השני של שנת 2019. במקום הראשון נמצאת העיר באר שבע עם 492 דירות חדשות

מתוך 323 הדירות החדשות שנמכרו כ – 60% נמכרו בשוק החופשי ו – 40% הן דירות חדשות המיועדות לבנייה עצמית של בעל זכויות הבנייה בקרקע, לקבוצות רכישה, להשכרה, לדיור מוגן, לעמותות, להוסטלים ולמעונות סטודנטים.


בראייה ארצית נמכרו ברבעון האחרון 11,800 דירות חדשות מהן 7210 דירות בשוק החופשי ו – 4580 דירות חדשות שלא מיועדות לכלל הציבור.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שושש. צמיחה(התעשרות) יפה ! ומתוך כמה שנבנו - חדשות ברבעון זה ?
  הגב 16.08.19 17:47

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 11 דירות בתקופה האחרונה בראשון לציון? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנתונים מתייחסים לחודש יוני 2019

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי היישובים על פי נתוני רשות המיסים: הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש יוני 2019

להלן נתוני העיר ראשון לציון:

כתובתמספר חדריםנתוני הנכסמחיר
מבצע נחשון 33 חדריםקומה שלישית, 75 מ"ר1.910 מיליון ₪
שרירא שמואל 74 חדריםקומה ראשונה, 80.24 מ"ר1.6 מיליון ₪
בן אליעזר 285 חדריםקומה רביעית, 116.01 מ"ר1.920 מיליון ש"ח
הצופים 43 חדריםקומה רביעית, 84.26 מ"ר1.800 מיליון ₪
הברון הירש 163 חדריםקומה שלישית, 54.50 מ"ר1.350 מיליון ₪
הגומא 43.5 חדריםקומה שמינית, 76.70 מ"ר1.650 מיליון ₪
התזמורת 404.5 חדריםקומה תשיעית, 91.94 מ"ר2.090 מיליון ₪
אברבנאל 37א3.5 חדריםקומה חמישית, 77.19 מ"ר1.550 מיליון ₪
בן גוריון 353 חדריםקומה חמישית, 79.60 מ"ר1.670 מיליון ₪
קריית ספר 142.5 חדריםקומה רביעית, 53.36 מ"ר1 מיליון ₪
מעונות ברכה3 חדריםקומה ראשונה, 69.94 מ"ר2.675 מיליון ₪התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טירוף כמה פראיירים
  הגב 17.08.19 21:14
 • אורח
  מעונות ברכה 3 חדרים נמכר ב.2.675, על מי אתם עובדים?!
  הגב 17.08.19 21:43
 • אורח
  כנראה טעות 2 במקום 1
  17.08.19 22:15
 • אורח
  לא מאמינה שנימכר במעל שניים וחצי מיליון. האם הדירה מצופה בזהב ויהלומים?
  הגב 17.08.19 22:18
 • אורח
  יש לכם תגובות של טמבלים.
  הגב 17.08.19 22:25
 • אורח
  מנסים להרים את השוק ולהלחיץ כדי למכור . שבו על הגדר, היא תיפול . בדוק
  הגב 17.08.19 22:27
 • אורח
  חחח מי שישב על הגדר והיה חכם כמוך נישאר בלי דירה וממשיך לשלם שכירות כל חודש כמו כלב
  18.08.19 07:39
 • אורח
  קנו בשרירא 1220 קומה 2
  הגב 17.08.19 23:45
 • אורח
  שוקלים לקנות בחנה ומיכאל לוין. איך החינוך שם?
  הגב 18.08.19 08:02

צעירה מראשון לציון נעדרת

כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 7להלן הודעת המשטרה

סיוע באיתור נעדרת בסיכון


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדרת ולדנלה יוגנוב, בת 21 מראשל"צ.


הנעדרת נראתה לאחרונה בתאריך 14/8/19 בבאר יעקב ומאז נעלמו עקבותיה.


גובהה 1.63 מ', מבנה גוף מלא, גוון עור בהיר, שיער ארוך בצבע חום.


כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת המשטרה בראשל"צ בטלפון 03-9609444.


עדכון יום שישי 16/8/19

הצעירה אותרההתפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר לחרבן קוביות
  הגב 15.08.19 19:44
 • אורח
  ליבי עם משפחתה הדואגת... מקווה שתמצא בריאה ושלמה.
  הגב 15.08.19 19:48
 • אורח
  הלוואי וימצאו אותה כמה שיותר מהר
  הגב 15.08.19 23:23
 • אורח
  קקה ופיפי
  הגב 15.08.19 23:46
 • אורח
  ופלוץ
  הגב 15.08.19 23:47
 • אורח
  חחחח
  הגב 15.08.19 23:48
 • אורח
  קצת כבוד לא יזיק
  הגב 16.08.19 18:14

לידיעת נהגי ראשון! החל מיום ראשון 18.8 ולמשך שבועיים יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב הרצל בשעות הלילה

השינויים חלים בעקבות עבודות תשתית של עיריית ראשון לציון. העבודות יימשכו עד לתאריך 3.9.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון תחל ביום ראשון 18.8.19 עבודות יבוצעו עבודות קרצוף וסלילה בחלקים מרחוב הרצל. העבודות עתידות להיתקיים בשני חלקים בין השעות 22:00 ועד 5:00 לפנות בוקר על מנת למנוע הפרעה לתנועה הסדירה בעיר.

חלקה הראשון של העבודות יתקיים במסלול מזרחי בין התאריכים :

בין התאריכים 18.8.19 עד 20.8.19 בקטע הרחובות סוקולוב עד הכרמל .

בין התאריכים 20.8.19 עד 29.8.19 בקטע הרחובות תרמ"ב עד פריימן.


חלקה השני של העבודות יהיה במסלול מערבי

בין התאריכים 1.9.19 עד 3.9.19 בקטע הרחובות המייסדים עד קרן היסוד.

שימו לב!
התושבים מתבקשים לא להחנות רכבים ברחוב בזמן העבודות רכב שיחנה ייגרר.

לפרטים נוספים ופניות על מפגעים ניתן לפנות למוקד העירוני 106התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאבק ביה"ס ניצנים בראשון לציון! העירייה מצאה פתרון חדש לטענת ההורים על בעיית החנייה והנגישות בביה"ס ולרשות ההורים יעמוד החניון התת קרקעי בבית האבות הבולגרי

כך הודיעה עיריית ראשון לציון, לאחר שבית האבות נענה לפנייתם של העירייה על מנת לסייע בפתרון המצב מול הורי בית הספר. בתגובה לכך הודיעו ההורים כי "הפתרון", נעשה ללא פנייה אליהם והמטרה היחידה של הפרסום היא לא לפתור את הבעיה התעבורתית והבטיחותית ברחוב ויניק, אלא להוציא את הרוח מהמפרשים של ההורים הנאבקים, להרפות את ידיהם ולהביא לסוף המאבק. והם ימשיכו את המאבק.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


פתרון חנייה ונגישות להורי בית ספר ניצנים! עיריית ראשון לציון אישרה היום את פתיחת החניון התת קרקעי בבית האבות הבולגרי לטובת הורי וילדי בית הספר וגני הילדים ב"ניצנים". הפתרון הגיע לאחר פניה של הורי בית הספר שהתלוננו על מצוקת חנייה ומתוך דאגה לשמירה על בטחונם ובטיחותם של הילדים. ראש העיר, רז קינסטליך וסגנו, אבי חיים, פנו לבית האבות הבולגרי וקיבלו את ברכתם לפתיחת החניון לטובת "ניצנים" על מנת להבטיח את שלומם ובטיחותם של הילדות והילדים.

העירייה תציב במקום פקח בכל בוקר בשעות פתיחת בית הספר על מנת לשמור על הסדר והבטיחות במקום ולהבטיח זרימה שוטפת של התנועה.

תגובת ההורים:

בתגובה לכך הודיעו ההורים כי "הפתרון", נעשה ללא פנייה אליהם והמטרה היחידה של הפרסום היא לא לפתור את הבעיה התעבורתית והבטיחותית ברחוב ויניק, אלא להוציא את הרוח מהמפרשים של ההורים הנאבקים, להרפות את ידיהם ולהביא לסוף המאבק. ההורים מודיעים בזאת "כי הם ממשיכים במאבק ביתר שאת ואף יחריפו אותו על מנת שכל תושבי ראשון לציון ידעו "כי המלך עירום"."


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני מודה לבית האבות הבולגרי שנעתר לבקשתנו והסכים לפתוח את החניון עבור הילדות והילדים המקסימים. אנו שמים את בטחונם ובטיחותם של הילדים בראש מעייננו ואנו נדאג שילדי ניצנים והוריהם ייהנו מנגישות גבוהה לבית הספר והגנים."


סגן ראש העיר ומחזיק תיק שפ"ע, אבי חיים:

"פעלנו רבות בשבועות האחרונים על מנת למצוא פיתרון לחנייה ולנגישות של הורי וילדי ניצנים ואני שמח שמצאנו פיתרון בעזרתו האדיבה של בית האבות הבולגרי. נמשיך לפעול על מנת לסייע לתושבי העיר."
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
13.08.19 18:11
אני אמכור לך את הבית בעזרא תמורת 17 אלף שח יכול להתאים ? יש לי קונה רציני רק צריך לעשות איתכם זכרון דברים
אורח
19.08.19 19:28
הקונה הוא אדם רציני שמחפש דירה באזור עזרא /דניה אם הסכום שנקבתי מתאים לכם תרשמו לי ונקבע פגישה ונתקדם לסגירת חוזה
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
18.08.19 11:13
דירות בצריפין
אורח
18.08.19 11:13
דירות חדשות בחריש
אורח
18.08.19 13:32
יש דירות חדשות ליד עז הלנד
אורח
18.08.19 13:32
לעדות המזרח במיוחד בשבילם
אורח
18.08.19 13:33
ובירושלים
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
17.08.19 06:57
מעוניין לקנות הונדה סיוויק 2008 מפרטי ללא תאונות טל. 0528799817
אורח
15.08.19 11:52
בחורה בת 20 מחפשת עבודה למשרה מלאה לטווח ארוך 0585669589
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל