הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

המשטרה חשפה בראשון לציון מקום המשמש להימורים באינטרנט

פרויקט חדש וייחודי בראשון לציון לסיוע לעסקים! 

בעוד כחודש יושק בראשון לציון מרכז לקידום עסקים ויזמות ובו ירוכזו כל הגורמים הרלוונטיים רישוי עסקים, משרד הבריאות, משטרה וכיבוי אש להשגת רישיון עסק במהירות וביעילות

כך עתידות להיראות תחנות האוטובוס הנגישות של פרוייקט מהיר לעיר בראשון לציון

האצנית דיאנה ויסמן ממועדון האתלטיקה מכבי הישגים ראשון לציון תייצג את ישראל באליפות העולם באתלטיקה שתתקיים בדוחא

דיאנה תייצג את ישראל לאחר שהשיגה את הקריטריון למקצה ה100 מ'

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מכבי הישגים ראשון לציון


בסוף החודש תיפתח בקאטר אליפות העולם באתלטיקה, בה תיקח חלק משלחת ישראל שתתחרה במקצה המכשולים, מרתון ו100 מ' ריצה. בין חברי הנבחרת נמצאת האצנית, דיאנה ויסמן, ממועדון מכבי הישגים ראשון לציון. דיאנה תתחרה במקצה ה 100 מ' לאחר שהשיגה את הקריטריון לתחרות, כששברה את השיא הישראלי לפני כשבוע.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבצע עין טובה בראשון לציון! בימים אלו החלו בגני הילדים העירוניים בדיקות הראייה ללא עלות, לאבחון מוקדם של ליקויי ראייה (עין עצלה)

הבדיקה מתבצעת מדי שנה בתקופה של אחרי החגים ועד סוף חודש דצמבר, בתיאום עם מנהלת הגן, ולאחר שההורים חותמים על טופס הסכמה לבי​צוע הבדיקה לילדיהם. מבצע עין טובה מתקיים בשיתוף ארגון ליונס הנלחם בעיוורון ב200 מדינות, משרד החינוך ומשרד הבריאות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
אילוסטרציה - בית חולים קפלן


מדי שנה מתקיימת בגני הילדים העירוניים בדיקת ראייה לילדי הגן בגילאי 4-5 לאבחון מוקדם של ליקויי ראייה ("עין עצלה"). הפרויקט, הקרוי "עין טובה", פועל בעיר במסגרת מבצע משותף של מתנדבי מועדון ליונס ראשון לציון, ארגון הנלחם בעיוורון ב-200 מדינות, בשיתוף משרד החינוך ומשרד הבריאות. מבצעי הבדיקה הם מתנדבים ומאבחנים שהוסמכו לכך על ידי המנהל הרפואי המומחה של הפרויקט, ד"ר איתי בן ציון, רופא עיניים לילדים מבית החולים "שיבא".

הבדיקה מתבצעת מדי שנה בתקופה של אחרי החגים ועד סוף חודש דצמבר, בתיאום עם מנהלת הגן, ולאחר שההורים חותמים על טופס הסכמה לביצוע הבדיקה לילדיהם.

הבדיקה אינה כרוכה בתשלום ומתבצעת באמצעות מכשיר חדיש שקיבל את אישור משרד הבריאות. המכשיר אינו דורש שיתוף פעולה מילולי מצד הילדים, אינו מצריך טיפות עיניים או כל התערבות פולשנית ואינו פולט קרינה. כמו כן, הבדיקה מתבצעת ממרחק של מטר מהילד, בתהליך פשוט ומהיר. המכשיר יודע לזהות באופן אוטומטי גורמים חשודים בעין ומפיק דו"ח תוצאות אבחון אשר יימסר להורי הילדים. אם הדו"ח יצביע על חשד ללקות עין עצלה, יופנו ההורים לבדיקה מקיפה של הילדים והמשך טיפול אצל רופא עיניים. יודגש כי אין להסתמך על בדיקה זו בלבד וכדאי להקפיד על בדיקות שגרתיות לילדים אצל רופא העיניים.

בשנה שעברה נבדקו כ-4,500 ילדים, מתוכם כ-8% נמצאו עם ליקויים שונים בעיניים. כל הילדים שאותרו עם ליקוי מסוים, נשלחו לבדיקת רופא עיניים מומחה.

"עין עצלה"היא תופעה הפוגעת ב-3%-5% מהאוכלוסייה ומהווה בגיל הילדות את הסיבה השכיחה ביותר ללקות ראייה.


חני מלינסקי, מתנדבת במועדון "ליונס ראשון לציון":

"מדי שנה אנחנו מבצעים את הבדיקה החשובה הזו לילדי הגן, כמובן לאחר קבלת הסכמה מההורים ובתיאום מלא עם מנהלת הגן. בשנה שעברה היה מקרה בו במהלך הבדיקה של אחד הילדים התגלה ממצא חשוד שמצריך בדיקה מקיפה של רופא עיניים. הורי הילד פנו לרופא ובבדיקה התגלה כי הילד סובל מגידול בעין שמצריך ניתוח מידי. הילד נותח ועינו ניצלה. בדוגמה זו אנו חוזרים ומדגישים כי הבדיקה הלכאורה פשוטה הזו יכולה להציל חיים. אנחנו מפצירים בכל ההורים לחתום על טופסי ההסכמה לביצוע הבדיקה".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה מבורכת! איך ניתן לבקש שיגיעו לגן של הבת שלי?
  הגב 10.12.19 18:32
 • אורח
  היוזמה התחילה לפני שנתיים
  הגב 10.12.19 20:13
 • אורח
  אנחנו מגעים לכל הגנים בגיל 4 .5 בראשון לציון
  הגב 10.12.19 23:34

חנוכה במוזיאון ראשון לציון! חגיגה בלשית מיוחדת הכוללת חדר בריחה, הצגות ילדים, סדנאות יצירה ומופעי ג'אז מחכים לתושבי העיר במהלך החג במוזיאון העירוני

כל הפעילויות כלולות במחיר הכרטיס למעט מופעי הג'אז.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מוזיאון ראשון לציוןמוזיאון ראשון לציון מזמין את משפחות ראשון לציון בחג החנוכה הקרוב לפעילות חוויתית לכל המשפחה הכוללת חדר בריחה היסטורי גדוש בחוויות, הצגות ילדים של תיאטרון הקרון ושתי סדנאות יצירה מהנות: סדנה להכנת מסגרת תמונה וצילום נוסטלגי וסדנה להכנת סופגניות. הפעילויות יתקיימו בין התאריכים 24/12-26/12 בין השעות 16:00-19:00 והכניסה אליהם הינה בתשלום סמלי. הפעילות מתקיימת במסגרת אירועי שבוע מורשת שמקיימים משרד ירושלים ומורשת, רשות הטבע והגנים, המועצה לשימור אתרי מורשת ורשות העתיקות באתרי מורשת ברחבי הארץ.

במסגרת הפעילות יהפוך מוזאון ראשון לציון לחדר בריחה בלשי המואר בתאורה מיוחדת בו יצטרכו המשתתפים לפתור את המשימות בעזרת פנס וכך לגלות את ההיסטוריה של המושבה המרתקת ראשון לציון. לאורך המסע הבלשי יעברו המשתתפים בתחנות שונות שבכל אחת מהן יקבלו רמז, ויבצעו משימות מגוונות.

לצד פעילות זו, מידי יום במהלך ימי הפעילות בשעות 17:00 ו 18:30 תוצג הצגה שונה מהרפרטואר העשיר של תיאטרון הקרון:

ב 24/12 תוצג ההצגה "פיית המרציפן" המתארת את מסע ההתמודדות עם הפחד מהלא נודע בעזרת שיר, מוסיקה ומילות קסם.


ב 25/12 תוצג ההצגה "יואל אמר" הצגה מוסיקאלית בהשראת ספרו של יואל הופמן "בפברואר כדאי לקנות פילים" העוסקת בכוחו של דמיון להציל מבדידות ולחבר בין אנשים.

צילום: כפיר בולטיןב 26/12 תוצג ההצגה "מעיל הפלאים" שכוללת תיאטרון חפצים עשיר ויצירתי, המשלב טקסט, משחק ומוסיקה מקורית.

צילום: דור קדמי


ההצגות מיועדות לגילאי 4 ומעלה.

בנוסף יתקיימו 2 סדנאות יצירה לילדים: סדנה להכנת מסגרת תמונה וצילום נוסטלגי וסדנה להכנת סופגניות.


פעילות למבוגרים

בנוסף בכל ערב, בין התאריכים 24/12-26/12, יתקיימו החל משעה 21:00 הופעות ג'אז לקהל הבוגר בהשתתפות הרכבי ג'אז, מלחינים וזמרות ברמה בינלאומית.

עלות הכניסה למופעים הינה 30 ש"חפעילויות החג יתקיימו בין התאריכים 24.12 – 26.12, בין השעות 16:00 – 19:00 במוזיאון ראשון לציון רחוב אחד העם 2

עלות : 25 ₪ למשתתף מגיל 3. כל הפעילויות כלולות במחיר הכרטיס


לפרטים: 03-9598862, 03-9598890 או באתר האינטרנט http://www.rishonlezion-museum.org.il/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

עיריית ראשון לציון יוזמת הענקת הטבות למתנדבים בעסקים בעיר! בעלי עסקים בראשון לציון בתחום: מסעדנות, הנעלה והלבשה, תרבות, פנאי וספורט, המעוניינים להעניק הטבות יש להגיש הצעות עד 31.12.19 פרטים 9689918 - 03

לאחר בניית המאגר תדאג העירייה לפרסום ראשון לציון או תושבי חוץ אשר מבצעים את התנדבותם בעיר ראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון יצאה בימים אלו בקול קורא לבעלי העסקים בעיר המעוניינים להצטרף למאגר בעלי העסקים הנותנים הטבות למתנדבי ראשון לציון. במסגרת היוזמה יוכלו מתנדבי ראשון לציון לקבל הטבות במגוון בעלי עסקים בתחום: מסעדנות, הנעלה והלבשה, תרבות, פנאי וספורט.

לאחר בניית המאגר תדאג העירייה לפרסום רשימת ההטבות המלאה הנכללת במאגר ההטבות באתר האינטרנט של העירייה ובעלון שיחולק לכל מתנדב הזכאי לכרטיס על פי קריטריונים שנקבעו מראש על ידי יחידת ההתנדבות העירונית.

שימו לב!

במידה וייכנס בית העסק למאגר הוא מתחייב לתת הטבה למתנדבים בהצגת כרטיס מתנדב של יחידת ההתנדבות העירונית של עיריית ראשון לציון בלבד.

הזכאות ליהנות ממאגר ההטבות תהא למתנדבים – תושבי העיר ראשון לציון או תושבי חוץ אשר מבצעים את התנדבותם בעיר ראשון לציון.

ההטבות יינתנו למתנדבי העיר בעת ביצוע הרכישה בפועל.

לקבלת פרטים נוספים או הבהרות בנושאים הקשורים לקול קורא זה ניתן לפנות אל הגברת, אתי דנינו רכזת מתנדבים ביחידת ההתנדבות העירונית בטלפון: 9689918-03 או בדוא"ל etidn@rishonlezion.muni.il

ניתן להגיש הצעות עד ליום שלישי 31.12.19התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בגן העיר וגן גבעתי בראשון לציון הוצבו ספסלים המותאמים לכסאות גלגלים

כחלק מפעילות הנגשת המרחב הציבור לתושבים בעלי מוגבלות השיקה בוקר (שלישי) עיריית ראשון לציון את הספסלים לרווחת התושבים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


עיריית ראשון לציון ממשיכה בפעילות חודש המודעות לאנשים עם מוגבלות. כחלק מהפעילות של הפיכת העיר לנגישה, השיקה היום (שלישי) העירייה ספסליםלמוגבלים פיזית המתניידים בכסאות גלגלים. הספסלים הוצבו בגן העיר ובגן גבעתי בשכונת רביבים.

להלן הודעתו של ראש העיר רז קינסטליך

תושבות ותושבים יקרים,

אנחנו ממשיכים בפעילות במסגרת חודש המודעות לאנשים עם מוגבלות.

הבוקר השקנו ספסלים למוגבלים פיזית שמתניידים באמצעות כסאות גלגלים בגן העיר ובגן 'גבעתי' בצמוד למתקני הכושר המותאמים.

כך כולם, ללא הבדל, יוכלו לשבת יחד וליהנות בגני העיר. הפיכת העיר לנגישה עומדת תמיד מול עיניי ואמשיך לפעול בנושא לטובת הציבור.

לא שוכחים את המסר: אל תראה מוגבל- תראה בן אדם!התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שלנו מאחלת לך להיות עוד 50 שנים
  הגב 10.12.19 16:12
 • אורח
  אתה גדול מהחיים
  הגב 10.12.19 17:07
 • אורח
  ראש העיר אתה תותח.חזק ואמץ
  הגב 10.12.19 17:39
 • אורח
  ספסל אשר נועד למנוע שינת דרי רחוב.
  הגב 10.12.19 17:54
 • אורח
  ראש עיר אלוףףף כל הכבוד על הרגישות רז
  הגב 10.12.19 21:30
 • אורח
  אמרו כמעט הכל.. רז המשך בעשייה הברוכה👏
  הגב 10.12.19 23:32
 • אורח
  החברה שרז שתל באתרים ומלקקים: אתם כבר לא רלוונטים-הגזמתם אז עלו עליכם. תפסיקו לעשות צחוק מעצמכם ולהמאיס את רז על הציבור בגלל זה
  הגב 11.12.19 08:59

המשטרה חשפה בראשון לציון מקום המשמש להימורים באינטרנט

צילום משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 1בפעילות ממוקדת של בלשי משטרת ישראל, נערך אתמול שני 9/12 חיפוש במבנה מסחרי ברחוב דוד סחרוב בראשל"צ.


במהלך החיפוש במקום נמצאו עמדות עם מחשבים המשמשים על פי החשד להימורים לא חוקיים.

המקום נסגר והציוד נתפס ונלקח על ידי הבלשים.


החשוד בהחזקת המקום, בן 38 מראשל"צ, נעצר לחקירה והיום הוא הובא לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו שוחרר בתנאים מגבילים.


החקירה נמשכת.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה שווה תופסים בן אדם פושע ואחר כך משחררים אותו , אותו בן אדם יפתח במקום אחר בעוד שבועיים , מדינה של קקי ופיפי
  הגב 11.12.19 07:10

עיריית ראשון לציון יוצאת במכרז להפעלת תחנת המעבר למיון פסולת הנמצאת במערב העיר

בקרוב תצא העירייה גם למכרז לפינוי הפחים - שהם טמוני קרקע. כיום בעיר ישנם למעלה מ200 טמוני קרקע ולטענת העירייה מספרם עתיד לגדול משמעותית בשנים הקרובות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון יצאה במכרז לביצוע עבודות הפעלה ואחזקה של מפעל המיון והמחזור (תחנת מעבר) של פסולת מעורבת. העירייה קיבלה החלטה אסטרטגית לפתוח את השוק למגוון חברות הפועלות בתחום בישראל, תוך שקיפות מלאה ובקרות פנימיות וחיצוניות.

על פי הוראות המכרז המשתתף שהצעתו תזכה במכרז יידרש לבצע בין היתר תחזוקה ואחזקה של המפעל ושל כל הכלים והציוד במפעל, לרבות אחזקה שוטפת ותיקון פגמים וליקויים, לקלוט במפעל פסולת עירונית מסוגים שונים לצורך מיון, מחזור או הובלה להטמנה במטמנה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה וכל גורם רלוונטי אחר ולא לחרוג משיעורי ההטמנה הקבועים בהסכם ו/או כפי שיקבעו על ידי העירייה מעת לעת. בנוסף, נקבעו במכרז אמות מידה לניקיון ושמירת האתר כדי לדאוג לאתר הנקי ביותר שניתן

בקרוב תפרסם העירייה מכרז לפינוי טמוני קרקע בעיר. כיום ישנם למעלה מ-200 טמוני קרקע בראשון לציון ומספרם צפוי לגדול משמעותית בשנים הקרובות


.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חייבים לחקור מי נתן אישור לבנות מפעל זבל במרחק של 250 מטר מהביתים של התושבים.
  הגב 10.12.19 12:59

עיריית ראשון לציון אירחה את כנס ראשי רשויות ופיקוד העורף להפקת לקחים ממבצע חגורה שחורה וירי הטילים לאזור

מטרת המפגש הייתה ללמוד ולהפיק לקחים ממבצע "חגורה שחורה" לשם שיפור התיאום והמענה בין פיקוד העורף לרשויות המקומיות בדרום בשגרה ובחירום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש (יום שני) התקיים כנס ראשי רשויות מחוז ירושלים והמרכז בעיריית ראשון לציון, באירוחו של ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, ובראשות מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי, מפקד מחוז ירושלים ומרכז אלוף-משנה איתי לוי, כ- 20 ראשי רשויות, מנכ"לים, קציני בטיחות של הרשויות ומפקדים.


מטרת המפגש הייתה ללמוד ולהפיק לקחים ממבצע "חגורה שחורה" לשם שיפור התיאום והמענה בין פיקוד העורף לרשויות המקומיות בדרום בשגרה ובחירום.

במהלך הכנס הוצגו לראשי הרשויות השתלשלות האירועים המרכזיים במבצע ולאחר מכן התקיים שיח פתוח. מוקדם יותר הוצגה למפקד הפיקוד נתוני הרשות והעשייה בתחום ההערכות והמוכנות לחירום, על ידי מנכ״ל העירייה, דודי גיל ומנכ"ל החברה לביטחון וסדר ציבורי, מר מוטי נחמני.מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי:

"בפתח דבריי אני רוצה להביע הערכה למחוז ולאנשיו בסדיר ובמילואים, כמו גם לכם ראשי הרשויות על השותפות ועל האחריות בקידום המרחב האזרחי לחירום. אין חולק ש'חגורה שחורה' היה מבצע מצוין הן בהיבט ההתקפי והן בהיבט ההגנתי. במבצע בא לידי ביטוי תהליך ארוך של למידה והפקת לקחים משותפת כמו גם תהליכי בנין כוח כגון ההתרעה הממוקדת שחסכה עבור רבים את שמיעת האזעקה. בין מכלול הדברים אני סבור שתיאום הציפיות מול האזרח צריכה לעמוד לנגד עינינו ועלינו לוודא שיח שוטף, מתואם, ואחיד במסריו. אני סומך עליכם , מודה לכם על שיתוף הפעולה ומבקש לפעול ביחד למימוש הלקחים מהר ככל הניתן".ראש העירייה, רז קינסטליך:

הודה למפקד פיקוד העורף על שיתוף הפעולה המדהים עם צוות הפיקוד שיתוף הפעולה שלנו עם צוותי פיקוד העורף במהלך המבצע הוכיח את עצמו והתושבים בעיר הרגישו זאת היטב הן במסרים שהעברנו לציבור והן בקיום השגרה עד כמה שניתן, תוך כדי האירוע. התרגולים במהלך השנה הוכיחו את עצמם ברגע האמת, ועדיין אנו נמצאים כל הזמן בלמידה מתמדת ושואפים תמיד להשתפר. אני מקווה שנמשיך להיבחן רק בתרגילים ולא באירועי אמת", סיכם קינסטליך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פרויקט חדש וייחודי בראשון לציון לסיוע לעסקים! בעוד כחודש יושק בראשון לציון מרכז לקידום עסקים ויזמות ובו ירוכזו כל הגורמים הרלוונטיים רישוי עסקים, משרד הבריאות, משטרה וכיבוי אש להשגת רישיון עסק במהירות וביעילות

את היוזמה קידם קובי הלוי, שישמש מנהל המרכז, וחבר המועצה לשעבר- אייל לוי. בשבוע שעבר נערכה פגישה בהשתתפות ראש העירייה, רז קינסטליך ושר הכלכלה, אלי כהן וכן מנכ"ל משרד הכלכלה- שי רינסקי, המשנה לראש העירייה עידן מיזרחי שהמרכז יוקם תחת החברה לייזום ראשון שהוא משמש כיושב ראש הדירקטוריון ומאור גלאם, יזם ויועץ עיסקי אסטרטגי שמסייע לעסקים בראשון לציון והיה שותף למהלך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בעוד כחודש תשיק עיריית ראשון לציון פרויקט חדש ויחיד מסוגו בארץ: מרכז לקידום עסקים ויזמות. מטרתו להעניק שירות ייחודי לעסקים להשגת רישיון עסק בתוך זמן קצר על ידי ריכוז כל גורמי האכיפה. בכך הוא צפוי לחסוך את הבירוקרטיה בהוצאת רישיון העסק אל מול גוף רישוי עסקים וקידום. השירות יינתן ללא תשלום. המיזם זכה לתמיכת עיריית ראשון לציון ומשרד הכלכלה וינוהל תחת חברת ייזום ראשון.

את היוזמה קידם קובי הלוי, שישמש מנהל המרכז, וחבר המועצה לשעבר- אייל לוי. בשבוע שעבר נערכה פגישה בהשתתפות ראש העירייה, רז קינסטליך ושר הכלכלה, אלי כהן וכן מנכ"ל משרד הכלכלה- שי רינסקי, המשנה לראש העירייה עידן מיזרחי שהמרכז יוקם תחת החברה לייזום ראשון שהוא משמש כיושב ראש הדירקטוריון ומאור גלאם, יזם ויועץ עיסקי אסטרטגי שמסייע לעסקים בראשון לציון והיה שותף למהלך.

כחלק מהשירות של המרכז, יוקם אתר מקוון שבאמצעותו יהיה ניתן להפעיל את הרישוי באופן אינטרנטי ומהיר. בנוסף, הפניות לכל הגורמים הרלוונטיים להשגת רישיון העסק, בינהם: רישוי עסקים, משרד הבריאות, משטרה וכיבוי אש, ירוכזו במרכז. כך בעצם המרכז יחסוך ליזם כסף והתרוצצויות רבות בין משרדים ועמידה בתורים.

יש לציין כי המרכז יעבוד בשיתוף פעולה מול אגף רישוי בעירייה, תיק אותו מחזיק חבר המועצה, אפי משה ומנוהל על ידי ראש האגף, דני מירון.

המרכז עתיד להיפתח ככל הנראה בתחילת חודש ינואר 2020 ולקראת פתיחתו תצא הודעה נפרדת בה יפורסמו כל הפרטים על שעות קבלת הקהל, מיקום וכו'.

ראש העירייה, רז קינסטליך:

"זהו צעד בונה אמון בעסקים בעיר. אנו מבינים ומכירים את האתגרים והקשיים שחווים בעלי העסקים. היוזמה נועדה להקל את התהליכים הבירוקרטיים ולהסדיר את הפעילות שלהם. אני מקווה שהיזמים ישתמשו בשירות ויניבו ממנו את המיטב".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכה בשכונות ראשון לציון! החברה העירונית מזמינה את התושבים לשלל מסיבות חנוכה, הצגות הילדים והפעלות שיתקיימו החל מ15.12 ולאורך החג במרכזים הקהילתיים. פירוט האירועים בכתבה

חלק המאירועים הם בתשלום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


חג החנוכה בפתח ובחברה העירונית ראשון לציון הכינו שלל אירועים ומסיבות חנוכה מיוחדות לילדי ראשון לציון במהלך חופשת החג. האירועים יתקיימו ברחבי השכונות ובמרכזים הקהילתיים.

חלק המאירועים הם בתשלום

הצגות הילדים מיועדות לגילאי 3-6

להלן תוכנית האירועים

נחלת 360

יום שני 23.12.19 שעה 17:30

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםיום שני 30.12 שעה 17:00

הצגת הילדים הבית של יעל

לפרטים נוספים: 03-6360111מרכז קהילתי רוזן

יום ראשון 22.12.19 שעה 17:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםיום שני 30.12.19 שעה 17:00

הצגת הילדים הג'ירף שאהב לנצח

לפרטים נוספים: 03-9471510נאות אשלים

יום שני 23.12 שעה 17:00

הצגת הילדים דירה להשכיריום רביעי 25.12.19 שעה 17:15

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדים

לפרטם נוספים: 03-9410261קריית ראשון

יום שני 23.12.19 שעה 18:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםיום שלישי 24.12.19 שעה 17:00

ההצגה הסופגניה שהתגלגלה

לפרטים נוספים: 03-9512869קריית גנים

יום שני 23.12.19 שעה 17:30

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדים

אירוע של שירת המונים בהשתתפות ליאם בניסטי בוגרת דה וויס


יום שלישי 24.12.19 שעה 17:00

הצגת הילדים הבית של יעל

לפרטים מלאים 03-9627943נאות שקמה

יום שני 23.12.19 שעה 17:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםיום שלישי 24.12.19 שעה 17:00

הצגת הילדים תירס חם

לפרטים נוספים: 03-9512869גני ראשון

יום שלישי 24.12.19 שעה 17:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדים

מופע מחול בנות בית הספר למחול של קורל סגל -דנוןיום חמישי 26.12.19 שעה 15:00

הצגת הילדים איה פלוטו

לפרטים נוספים: 03-9587930רביבים

יום חמישי 26.12.19 שעה 17:00

הצגת הילדים החתול במגפיים

לפרטים נוספים: 03-6345665פרס נובל

יום ראשון 29.12.19 שעה 17:00

הצגת הילדים איה פלוטו

לפרטים נוספים: 03-9414862נווה חוף

יום ראשון 22.12.19 שעה 17:00 – אולם ספורט חופית

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםיום ראשון 29.12.19 שעה 17:00

הצגת הילדים הבית של יעל

03-9520315נווה דקלים

יום רביעי 25.12.19 שעה 17:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםבית ספר בארי

יום שני 16.12.19 שעה 17:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםביה"ס שלמון

יום ראשון 22.12.19 שעה 17:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםמישור הנוף

יום שני 23.12.19 שעה 17:30 -אולם יגאל אלון

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםעלומים

יום שני 23.12.19 שעה 17:00

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדים


נווה הדרים – אולם יגאל אלון


יום ראשון 15.12.19 שעה 17:30

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםניצנים

יום רביעי 25.12.19 אולם גמי (דרובין 37) שעה 17:30

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדיםכרמים

יום רביעי 25.12.19 שעה 17:30

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדים

מופע הילה הכל יכולה


נעורים

יום ראשון 22.12.19 שעה 17:30

מסיבת חנוכה עם הדלקת נרות , מופעים, הצגת החוגים של המרכז והפתעות לילדים
מתנ"ס רמת אליהו

יום רביעי 25.12.19 שעה 17:00 באודיטוריום

מופע חנוכה אנטי בריונות - מופע קסמים חינוכי לילדים עם הקוסם שמעון נחמני

מופע חינוכי לילדים בשיתוף הקהל המעביר מסרים וערכים של סובלנות, שיתוף פעולה והעצמה באמצעות קסמים.

עלות 10ש"ח

לפרטים: 03-5219219
מתנ"ס שיכון המזרח

22-30.12.19 - חג חנוכה - הדלקת נרות קהילתית לאורך ימי החג. שעה 17:00 בקומת הכניסה. כולל שירי החג וחלוקת סופגניות. ללא עלות.

25.12.19 - חנוכה חגיגי במתנ"ס. 17:00 - סדנת יצירה להכנת קופות חיסכון לחנוכה ומופע אש מרהיב לכל המשפחה!!! 17:00-19:00 ללא עלות.

24.12.19 - 11 בבוקר - ההצגה: "פשוט שמח" מטעם האגף לתרבות חרדית בעריית ראשל"צ. כניסה חינם.

26.12.19 - 11 בבוקר- ההצגה: "מלחמת המכבים" מטעם האגף לתרבות חרדית בעריית ראשל"צ. כניסה חינם.

30.12.19 - 17:00-19:00 - מסיבת פול מון כמו בתאיילנד. מסיבת ריקודים ואיפורי פול מון מיוחדים לחנוכה.

לגילאי 5-12 ללא עלות.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה ברמת אליהו..אתם לוקחים כסף..ושאר האירועים במקומות אחרים חינם..מזה הדבר הזה חוצפנים !!!
  הגב 10.12.19 11:06
 • אורח
  למה רק בנחלת צפון אין כלום כי אנחנו לא נחשבים
  הגב 10.12.19 11:34
 • אורח
  ולמה שכל השנים אחורה היה מופע וחצי בכל ראשון .. ולמה לא התלוננתם למה ולמה .. תפנימו מתוסכלי השלטון הקודם יש שלטון חדש שמתברר שבאמת עושה ויעשה למען התושבים.
  הגב 10.12.19 23:50

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
10.12.19 15:37
אני תושב שיכון המזרח זה 60 שנה וכביש ברחוב נחמיה רחוב ראשי בשיכון המזרח מעולם לא חודש או שופץ הכביש ניראה כמו ממדינה עולם שלישיממש בושה הוא לא בטיחותי ממש סכנת חיים.הגיע זמן שמישהו בעירייה יקח אותנו ברצינות אנו משלים מסים כמו גדולים ומגיע לנו בתמורה דברים בסיסים
אורח
10.12.19 18:25
בשבוע הבא ישופץ
אורח
10.12.19 14:21
1500 דוחות חניה בשנה לחונים בחניית נכים זו בדיחה עצובה!כ4 דוחות ביום,רק בקניון הזהב אפשר בקלות לתת 150 דוחות ביום אני נכה ואין סיכוי שאמצע מקום,כך זה בכל העיר ממש בושה לפרסם זאת כאילו זה הצלחה גדולה
אורח
10.12.19 14:13
אני יודע שבחרתי ראש עיר בחור צהיר ומאוד מאוכזב ממנו .פרק הזכרון בזמן מאיר ניצן היוא מגיעים תיירים לפרק מהז שנבחר ראש העיר הזה .הכל חוזר לאחור וזה בושה .קבלנים זוכים במכרז ולא נמצאים רק אחרי טלפונים ראש העיר לא יוכול לברוח מאחריות .שקל לא נזרק על פרק הזכרון שער שבור מתקנים מיושנים .בקרוב מאוד נדרתי נדר להבגין ליד הסינמה סיטי כל יום שישי .אני רק מקוה לשאת לאת זה יחלחל לכל התושבים ראשון גדולה עליך אדני ראש העיר דני ישי מערב
אורח
09.12.19 19:19
מדוע רז לא מבקר בנחלת צפון החצר האחורית של. ראשון
אורח
07.12.19 09:44
מתי מתכוונים לפתוח בית מרקחת בשיכון המזרח? מה ניתן לעשות כדי לשכנע את בעלי קניון מגדלי העיר לתקן את הדרגנוע בקניון ? האם שמתם לב כמה מעט סניפים של בנ הפועלים נשארו בעיר?
אורח
06.12.19 19:43
מדוע בבית ספר ארזים בנחלת יהודה הפרוזקטורים תאורה דולקת במשך כל הלילה עד הבוקר. בזבוז וגם מפריע לדיירים שגרים מסביב.
אורח
06.12.19 21:30
אני מיד בא לכבות
אורח
09.12.19 17:40
גם בבני ארזים ליד היכל הספורט וליד מתחם אבי האסירים, בלילות רבים מספור דולקים הפרוז'קטורים לתוך ידרי השינה של הבתים ממול בסמילנסקי.זה עולה הון!!!! שנים שאני מתריעה !!!!
אורח
05.12.19 21:56
מה יהיה עם הרעש בגינה ברחוב אייזנבנד 7 ??? למה העירייה לא אוכפת את הכללים ואנו התושבים סובלים מרעש בלתי נפסק כל ערב ולילה בגינה????
אורח
06.12.19 21:33
אני בא מיד להשתיק אותם
אורח
05.12.19 13:01
אפשר בבקשה לפנות פחי אשפה בנחלת קצת מאוחר יותר משש בבוקר עם פחות רעש וצעקות של העובדים?


כך עתידות להיראות תחנות האוטובוס הנגישות של פרוייקט מהיר לעיר בראשון לציון

על פי מחזיק תיק התחבורה, איציק אבשלומוב כבר יש הכנות לשינוי בחלק מהתחנות בעיר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 19
נתיבי איילון

לרגל היום הבינלאומי למודעות בעלי המוגבלות פרסמה חברת נתיבי איילון, את הדמיית תחנות האוטובוס שעתידות להיות במסגרת פרוייקט מהיר לעיר, שמתקיימת גם בראשון לציון

התחנות עתידות להכיל:

מקום ייעודי לכסא גלגלים

רחבת היערכות לעלייה לאוטובוס

שלט דיגיטלי נגיש, שיורד לגובה של כסא גלגלים

שלטים מישושיים עם תבליטי מספרי הקווים העוברים בתחנה

יותר מקומות ישיבה מהרגיל

ספסל הישענות

הכנה לרמקול בתחנה, בנוסף לכריזה מהאוטובוסים, ככל שיידרש


לדברי מחזיק תיק התחבורה, איציק אבשלומוב, כי יש כבר הכנות לשינוי בחלק מהתחנות.


התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבודדדד 🤘🔥🤘
  הגב 09.12.19 22:16
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 09.12.19 22:24
 • אורח
  יפה מאוד!!!!
  הגב 09.12.19 22:24
 • אורח
  הכל טוב ויפה משקיעים בתחנות חדשות.ומה עם סלילת הכבישים ו מדרכות.זה יותר דחוף .במיוחד בשיכון המזרח.
  הגב 09.12.19 22:25
 • אורח
  בכל העיר יש בעיה עם מדרכות, לא רק בשיכון. לרוב אי אפשר לנסוע בכיסא גלגלים על המדרכה. גם אם המדרכה ברוחב מתאים, בהכרח תקוע שם איזה עמוד בדיוק באמצע, ואז אי אפשר לעבור. כשמדובר בעגלת תינוקות אפשר לרדת רגע לכביש, לעבור את המטר הבעייתי ולעלות שוב (אפילו שזה לא נוח ולא נעים), אבל נכה בכיסא גלגלים חייב לעשות פרסה ולחזור אחורה עד שימצא פנדוס לרדת או דרך חלופית. אוגמת נפש נוראית.
  09.12.19 22:43
 • אורח
  כל הכבוד, זו רגישות וקבלת השונה. מרגש!
  הגב 09.12.19 22:33
 • אורח
  יוזמה מבורכת, הלוואי שיעשו את זה מהר. רק שאוטובוסים יעצרו בצורה כזאת שרמפה תרד למקום יעודי בתחנה, כך שכיסא גלגלים יוכל לעלות עליה. ולא כמו רוב האוטובוסים אוצרים עכשיו.
  הגב 09.12.19 22:38
 • אורח
  כל הכבוד אשריי לעוסקים בדבר.
  הגב 09.12.19 22:53
 • אורח
  אני לא נוסעת באוטובוס מסיבה המדרגות גבוהות. גם מקל הליכה לא עוזר. הנהג לא מחכה שאשב ונפלתי באוטובוס
  הגב 09.12.19 23:35
 • אורח
  מרגש , רק שידוע שהנהגים ברובם כל כך חסרי סבלנות לציבור שסוגרים את הדלתות בפרצוף עוד לפני שמספיקים לעלות ואנשים גם נופלים בתוך האוטובוסים , טוב שפטרו להם בהרבה התעסקות עם כספים במהלך הנסיעה וברור שמלאכתם לא פשוטה ולכן גם מחפשים נהגים וזאת אכן בעייה לא פשוטה לדאוג גם לנכים בכל התסבוכת הזאת אבל זה כן קצה חוט .
  הגב 10.12.19 03:37
 • אורח
  רק השאלה למה הם לא מתקדמים ורק מתעכבים בפרויקט
  הגב 10.12.19 07:46
 • אורח
  שעה בכדי להגיע מרחוב הרצל 2 לקניןן הזהב הזוי אי קוים מקוצרים
  הגב 10.12.19 08:46
 • אורח
  מה עם היציאה הפקוקה מגשר ראשון? חחח מה שווים כל הפרוייקטים של מהיר לעיר
  הגב 10.12.19 08:49
 • אורח
  איציק נגד. הנכים. מאחל לך שתיצתרך חניית נכים
  הגב 10.12.19 08:52
 • אורח
  עכשיו נשאר "רק" לדאוג שיהיו יותר אטובוסים,בתדירות גבוהה יותר לדייק בזמנים,והעיקר לא לחלוף על פני תחנות "כאילו לא רואים"כשיש קשישים בודדים
  הגב 10.12.19 14:07
 • אורח
  צריך למצוא פתרון לגג התחנה בקיץ מפני השמש והגנה בימי גשם
  הגב 10.12.19 14:13
 • אורח
  יוזמה מבורכת, קבל האחר והשונה ממבורכת וחשובה מאד. נא לפרסם רשימת עתידית של התחנות בבקשה...🌹
  הגב 10.12.19 14:36
 • אורח
  קודם שתהיה תחבורה ציבורית ראויה,ורק לאחר מכן תחנות מגונדרות
  הגב 10.12.19 18:26
 • אורח
  כל מה שגורם לציבור חיים נוחים הרי שזה מבורך. שיהיה בוקר טוב ויום קל.
  הגב 11.12.19 06:04

צעירה שנדרסה על ידי רכב בצהריים מצבה הדרדר מפצועה קל לקשה

פונתה לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 5


ביום שני 9/10 בסביבות השעה 15:10 נפגעה צעירה בת 25 בראשה מרכב ברחוב אלי ויזל בקרבת המכללה למנהל בראשון לציון. בשלב הפינוי מצבה היה מוגדר קל - בינוני אך בזמן פינויה לבית החולים אסף הרופא מצבה הדרדר והיא כעת במצב קשה


אלחנן חורי חובש באיחוד הצלה סיפר:

"מדובר בהולכת רגל בת 25 שנפגעה מרכב. הענקנו לה סיוע ראשוני בזירת התאונה ולאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים אסף הרופא בצריפין ושם הוגדר מצבה קשה".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מובן אך קיבלה מכה בראש מפגיעה רכב , מה קורה לראשון בזמן האחרון המון תאונות
  הגב 09.12.19 20:00
 • אורח
  כואב 😔🙏😔 היה טוב אם ירשמו את שמה ושם אימא לתפילות אם ניתן לפי חוק הפרט
  הגב 09.12.19 20:09
 • אורח
  אני מסתובב בעיר המון ברגל .. אנשים רבים נוהגים עם טלפון ביד ... אני לא מתרגש כאשר אני עובר רחוב במעבר חציה .. ולא עוצרים. אופנים חשמלים הם גם אסון - בכביש ועל המדרכה.
  הגב 09.12.19 20:11
 • אורח
  היא הוגדרה פצועה קשה בשטח לא הייתה התדרדרות במצבה
  הגב 09.12.19 20:17
 • אורח
  אנשים עוקפים על מעברי חצייה... העצוב זה שהם אפילו לא מבינים מה הם עושים .זו רק דוגמה יש עוד המון עבירות......אלימות בכביש
  הגב 09.12.19 22:23

המסתתר מאחורי פענוח הפשעים הגדולים ייחשפו בראשון לציון על ידי המפכ"ל לשעבר! ביום רביעי 11.12 המפכ"ל לשעבר, ותושב ראשון לציון, משה קראדי יגיע לבית יד לבנים בו יספר על תקופת עבודתו בראשות משטרת ישראל ופיענוח הפשעים הגדולים בישראל

עלות: 50 ש"ח . לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים : 03-9537000 , 03-9650494 (תא קולי)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
ע


ביום רביעי הקרוב תיפתח סדרת המפגשים "מאחורי הסורגים: סודות, פשעים ופענוח" של החברה העירונית ראשון לציון. סדרת המפגשים מתקיימת כחלק מתוכנית "לגלות תרבות" בה מתקיימים מגוון רחב של הרצאות, מופעים, קונצרטים ועוד לתושבי העיר.

אל המפגש הראשון יגיע מפכ"ל המשטרה לשעבר, רב ניצב בדימוס, משה קראדי, בו ישתף בסיפורים שמאחורי הקלעים, יחשוף אירועים שהתרחשו בקדמת הבמה הציבורית והתקשורתית וידבר על פענוח מקרי פשע חמורים שהתרחשו בתולדות המדינה. כל זאת מתוך חוויותיו כמפכ"ל משטרת ישראל.

במהלך השנה יתקיימו המפגשים הבאים:

29.1.20 לא יאומן כי יסופר- סיפורו של יוסף זוהר שהואשם ברצח אביו בשנת 2003 ורק לאחר 5 שנים זוכה פה אחד

1.4.20 הנסיך הירוק – סיפורו של גונן בן יצחק ששימש כסוכן ומפעיל בשב"כ

6.5.20 האינטרפול ממקור ראשון – מצ"ס בדימוס, עו"ד ענת גרנית, תשוחח על הארגון המשטרתי הגדול בעולם ותספר על איך מעורב האינטרפול בפענוח פשעים ואיתור עבריינים נמלטים.

3.6.20 צדק במבחנה: על DNA גנטיקה ופשע- ד"ר דני זאבי, חוקר גנטיקה ממכון וייצמן, יספר על כל תורת הדנ"א והאם בכלל ניתן לסמוך על זה?


סדרת המפגשים תתקיים בימי רביעי החל מ 11.12.19 בשעה 19:30 בבית יד לבנים, אחד העם 20

עלות כרטיס בודד: 50 ₪ גמלאי 45 ₪

רכישת מנוי למפגשים: 5 כרטיסים +1 חינם בעלות של 250 ₪ גמלאים 225 ₪

ניתן להיהנות במסגרת המנוי גם לסדרות נוספות של תוכנית לגלות תרבות

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים : 03-9537000 , 03-9650494 (תא קולי)

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

ב 3 בתי ספר בראשון לציון רוזן, מקיף י- אבני החושן, מקיף ה- אמירים, יבנו מרחבי לימוד חדשניים המותאמים לסביבת הלימודים העתידנית

מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
מרחבי לימוד בבתי הספר ברחבי הארץ


משרד החינוך אישר בימים האחרונים תקצוב לבניית עוד 600 מרחבי למידה חדשניים, בתקציב כולל בסך 48 מילון שקלים בבתי ספר ברחבי הארץ. היעד של המשרד הוא שעד 2021 תושלם הקמתם של 2,840 מרחבי למידה.

מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות.

התכנית הלאומית ל"מרחבי M21" נועדה לאפשר חשיבה מחודשת על מרחבי הלמידה השונים בתוך מבנה בית-הספר, כחלק מהתפישה הפדגוגית, בהתאם לאסטרטגיות ופרקטיות הוראה חדשניות, המזמנות ומעצימות תהליכי למידה ייחודיים.


"מרחבי M21" יתוכננו כמרחבים דינאמיים במרקם בית-הספר, בתוך המבנה, כ"כיתה" הוליסטית ללא גבולות פיזיים מוכתבים או היררכיה מסורתית, על בסיס תפישה פדגוגית חדשנית, וילוו בפיתוח מקצועי התומך תהליכי הוראה בסביבה מתקדמת. המרחבים ייצרו תנאים והזדמנויות לתהליכי הוראה-למידה משמעותיים, ויביאו לידי ביטוי חשיבה פדגוגית פורצת דרך בממדים: ארגון זמן, ארגון סביבה, ארגון תכנים, ארגון לומדים ומגוון דרכי הוראה.

בין הרשויות שזכו בקול הקורא נמצאת ראשון לציון בה יוקמו מרחבי הלמידה בבתי הספר

רוזן

מקיף י - אבני החושן

מקיף ה – אמירים


מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב:

"מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב שמקדם המשרד, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. חקרנו מה נעשה בעולם, וגיבשנו מודלים ליצירת סביבת למידה פתוחה, דינמית ומותאמת פדגוגיה מודרנית. מרחבי הלמידה החדשים שוברים מוסכמות בנות עשרות שנים. הם מעוצבים לפי עקרונות אדריכליים חדישים, מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, בעיצוב רב גוני – והם מעודדים חשיבה יצירתית, גמישה ויזמית".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כדאי שאדון אבואב. וגם אנשי העיריה יפניימו שבבית ספר רוזן אין מיקלט שיכיל את כל התלמידים יש בניין שלם עמוס בתלמידים שאינו מוגן ❗️❗️וזה יותר ישוב וחיו י מכל השטויות הקישוטיות האלה ❗️
  הגב 09.12.19 18:00
 • אורח
  יותר חשוב וחיוני**
  09.12.19 18:02
 • אורח
  בית ספר רוזן הוא הגרןע בעיר. תת רמה
  הגב 10.12.19 21:42

שרשרת תאונות בגלל מזג האוויר בראשון לציון! סרטון רכב התהפך, תאונה במעורבות 6 כלי רכב, הולכת רגל נדרסה... פצועים קל

קרדיט סרטון ותמונות פיקוד מרכז

אבי בר | | תגובות: 7


מזג האוויר הגשום גורם ללא מעט תאונות דרכים

בכל האירועים הגישו סיוע ראשוני לפצועים חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה

בסביבות השעה 08:00 רכב התהפך ברחוב ירושלים ובסביבות השעה 12:00 הצליחו להפוך את הרכב . פצוע קל

סרטון

בסביבות השעה 14:30

תאונה בכביש ראשון לציון - בית עובד במעורבות 6 כלי רכב כולם קל


שעה 15:10

הולכת רגל כבת 26 נפגעה בראשה מרכב ברחוב אלי ויזל מצבה קל
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שמע ישראל, בשורות טובות
  הגב 09.12.19 16:37
 • אורח
  אלוהים ישמור על כל בית ישראל אמן
  הגב 09.12.19 18:01
 • אורח
  לא אלוהים ישמור... אולי גם אלוהים ישמור... האחריות היא אישית. ההטלה על גורם אחר היא גישה ילדותית.
  הגב 09.12.19 18:10
 • אורח
  ככה הם.חושבים אלוהים שלהם הוא כל יכל
  09.12.19 18:23
 • אורח
  כולו קצת גשם. טימטום.
  הגב 09.12.19 18:23
 • אורח
  קצת גשם ומתחילים עם הבלאגן
  הגב 09.12.19 23:13
 • אורח
  אלוהים ישמור על .ואיזו חובה מוטלת עלינו ?
  הגב 09.12.19 23:46

עיריית ראשון לציון בפיילוט מעניין ומציל חיים! ברצפת מעבר החצייה בצומת הרצל - רוטשילד תותקן תאורת לד שתתריע גם בפני אלה השקועים בטלפון הנייד

במידה והפיילוט יצליח המערכת תוטמע ב - 20 צמתים נוספים. פרויקט נוסף שנבחן בימים אלו, הוא "עיני החתול". הבהוב המוטמן לאורך מעבר החצייה ונועד להתריע בפני נהגים מבעוד מועד על התקרבותם למעבר החצייה.

אבי בר | | תגובות: 10


המציאות השתנתה וגם בעיריית ראשון לציון מבינים שרבים מאיתנו עסוקים בטלפון הנייד ולא שמים לב לדרך. חמור יותר כשהדרך היא חציית כביש והולכי רגל לא שמים לב לרמזור. במסגרת זו ובהנחיית ראש העירייה- רז קינסטליך, מטה בטיחות בדרכים בחברה לבטחון, מקדם בימים אלו פיילוט שיתריע בפני הולכי הרגל לקראת מעבר חצייה. תאורת פס לד הותקנה בצומת הרצל-רוטשילד לפני מעבר החצייה והיא משתנה בהתאם לצבע הרמזור. כלומר אדום לחצייה ואדום לעצירה. כך, מקווים במטה בטיחות בדרכים, התאורה הבולטת מכיוון הרצפה תהיה דומיננטית גם לאלו שראשם שקוע בנייד.

מנהל מטה בטיחות בדרכים, ישראל סלע, מציין כי במידה והפרויקט יוכיח את יעילותו תיבחן אפשרות להרחיבו לעד 20 צמתים נוספים ברחבי העיר שבהם יש קיימת סכנה יתרה.


עיני החתול

פרויקט נוסף שנבחן בימים אלו, הוא "עיני החתול". הבהוב המוטמן לאורך מעבר החצייה ונועד להילחם בתופעה הזו ולהתריע בפני נהגים מבעוד מועד על התקרבותם למעבר החצייה. כך הנהג יידע להיות ערני, להאט ולהעניק תשומת לב יתרה לחוצים את הכביש.


התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי ששקוע בטלפון לא בטוח שזה יעזור לו
  הגב 09.12.19 14:12
 • אורח
  בזבוז כספים. אין שכל אין חשיבה. לא צריך פיילוט תביאו פרקר.
  הגב 09.12.19 14:13
 • אורח
  זה לא פיילוט אם זה קיים בתל אביב כמה שנים
  הגב 09.12.19 14:16
 • אורח
  רעיון מצויין נקווה שיצליח
  הגב 09.12.19 14:33
 • אורח
  תל אביב, נא לא להשוות את פח הזבל הזה לראשון.
  הגב 09.12.19 14:36
 • אורח
  כל הכבוד הולכי רגל עסוקים בניידים ולרוב לא שמים לב מה קורה כשהם חוצים את הכביש
  הגב 09.12.19 14:55
 • אורח
  לדעתי צריך שידאגו למחסום אוטומטי חכם שימנע מהולך רגל לעבור מעבר חצייה ברמזור אדום.
  הגב 09.12.19 16:12
 • אורח
  אם כבר יותר בטוח להתקין מחסומים עולים ויורדים לכלי רכב,זה ימנע ב100% פגיעה בהולכי רגל
  הגב 09.12.19 16:13
 • אורח
  תעשו הגהה לפני פרסום. אדום לחצייה ואדום לעצירה? אולי התכוונם לירוק לחצייה ואדום לעצירה?
  הגב 09.12.19 18:18
 • אורח
  נפלא במיוחד בלילה ,ועד היום לא הבנתי את הרעיון שיש אור ירוק לחוצים מעבר יש גם אור ירוק לרכב הבא מימין
  הגב 10.12.19 03:58

מנהלת מינהל התכנון הארצית דלית זילבר "אם הרכבת הקלה בין ראשון לציון ללוד (הקו החום) תבוטל, יבוטלו התוכניות לבניית 200 אלף דירות לאורך המסילה

דלית זילבר הודיעה כי למרות שמשרד התחבורה אישר את הקו , הוא נסוג ממנו משיקולים כלכליים

אבי בר | | תגובות: 6
רכבת קלה הקו החום הדמיה רוטשילד - הדמיות משרד מנעד


מנהלת מינהל התכנון הארצית הגב' דלית זילבר הופיעה בועידת עיר הנדל"ן אשר נערכה באילת ובמהלך הרצאתה העלתה את האפשרות העומדת על הפרק של ביטול פרויקט הרכבת הקלה (הקו החום) מראשון לציון לבאר יעקב – לוד – רמלה.

דלית זילבר הודיעה כי למרות שמשרד התחבורה אישר את הקו , הוא נסוג ממנו משיקולים כלכליים ולטענתה אם האוצר לא ימצא תקציבים לפרויקט המשמעות שהיא שהם כמנהל התכנון לא יאשרו תוכניות לבניית 200 אלף דירות אשר נועדו להיבנות לאורך צירי התחבורה הללו במהלך השנים.

על הקו החום

הקו החום (LRT) מתוכנן כקו במפלס הקרקע. הקו מתוכנן לשרת את החלק הדרומי של מטרופולין תל אביב הכולל את היישובים לוד, רמלה, באר יעקב וראשון לציון ולקשרם גם לקווים נוספים של מערכת תחבורה עתירת נוסעים. אורך הקו החום על זרועותיו, כ-30 ק"מ.

תוואי הקו בתכנון המקורי

ממערב למזרח: הקו מתחיל במערב העיר ראשון לציון במתחם חניה ותחזוקה (דיפו), עובר דרך מתחם המגורים והתעסוקה החדש המתוכנן במערב העיר וממשיך מזרחה, דרך מרכז העיר ראשון לציון. הקו מתוכנן לעבור בשטח מחנה צריפין העתיד להתפנות לטובת אזורי מגורים ותעסוקה ומקשר למתחם המרכז הרפואי ע"ש יצחק שמיר. המשך הקו לכיוון מזרח דרך מרכז העיר החדש המתוכנן בבאר יעקב לעיר רמלה, מתחנת הרכבת ברמלה הקו ממשיך למרכז העיר לוד.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  להחזיר מיד את הקו! איפה ראש העיר??
  הגב 09.12.19 11:48
 • אורח
  הוא זה שביקש לבטלו... ואף עתר לבגצ
  10.12.19 18:40
 • אורח
  עדיף אוטובוס
  הגב 09.12.19 12:46
 • אורח
  עדיף שלא יבלבלו לנו את המוח יותר מדי הכל חרתה עם רכבת בלי רכבת ,מה קורא לכם ,נראה לכם ,??????!!!!!!
  הגב 09.12.19 13:49
 • אורח
  האוטובוסים של חב' קווים צפופים במעבר ולא נוחים. גם את הנהגים מגייסים מח'יריה. לא שירות ולא תרבות.
  הגב 09.12.19 14:10
 • אורח
  לא רק שאסור לבטל.. אלא להוסיף את התכנון עד נתב"ג
  הגב 10.12.19 18:41

שירות חדש לנשות ראשון לציון הנמצאות לפני/אחרי הגירושין ! מידי יום חמישי החל מ 12.12 תיפתח תוכנית מעגל תמיכה לנשים המעניקה תמיכה וייעוץ לנשים לפני ואחרי הגירושין; לפרטים והרשמה 03-9682430

שימו לב ההשתתפות היא ללא תשלום אך מותנית בראיון מקדים. במסגרת התוכנית יתקיימו 11 מפגשים בהנחייתה של טימור בראל-כסיף, מנחת סדנאות מוסמכת, ובה יוכלו הנשים לשתף, לדון בקשיים, להחליף מידע, ולקבל תמיכה וכלים פרקטיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


המשרד לקידום מעמד הנשים בעיר פועל לאורך כל השנה על מנת לצמצם את אי השוויון המגדרי ובכדי להעניק לנשות העיר תמיכה רגשית בצמתים חשובים בחייהן בדגש על סיוע לנשים נפגעות אלימות. כעת, המשרד לקידום מעמד הנשים באמצעות מ.נ.ע- מרכז זכויות נשים עירוני מקדם תוכנית חדשה שמטרתה להעניק תמיכה לנשים לפני ואחרי פרידה וגירושין. התוכנית כוללת מעגל תמיכה בן 11 מפגשים , המוצע לנשים ללא תשלום, ובמהלכו יקבלו הנשים את כל האינפורמציה על זכויותיהן לצד כלים אימוניים להתמודדות עם המצב החדש.

מעגל התמיכה יתקיים בקבוצה אינטימית ודיסקרטית שתועבר בהנחייתה של טימור בראל-כסיף, מנחת סדנאות מוסמכת, ובה יוכלו הנשים לשתף, לדון בקשיים, להחליף מידע, ולקבל תמיכה וכלים פרקטיים. בין הנושאים בהם יעסקו המפגשים: כיצד לעבור מקושי להתמודדות ועשייה, כיצד להתמודד עם הרגשות, ועם הילדים, בן הזוג לשעבר ועם הסביבה, אלימות לאחר פרידה, חיזוק המודעות והביטחון העצמי, כלים לזוגיות חדשה ומידע משפטי על זכויות בהליך הגירושין.


מיזם זה מצטרף למיזמים נוספים שמקדמת העירייה שמטרתם להציע תמיכה וסיוע לנשים על רצף החיים. לאחרונה יזם המשרד לקידום מעמד האישה בעירייה קורס ייחודי ראשון מסוגו בישראל, קורס "מבשלים זוגיות" המוצע, ללא תשלום, לזוגות לפני החתונה או בשנה הראשונה לנישואין ומטרתו להעניק לבני הזוג כלים לזוגיות שיוויונית ובריאה.


מעגל התמיכה ייפתח ב 12.12 ויתקיים מדי יום חמישי במשך 11 שבועות בין השעות 18:30-21:00 במרכז עתידים, רחוב ליפשיץ 2 בנחלת יהודה.

ההשתתפות ללא תשלום אך מותנית בראיון מקדים

לפרטים והרשמה : המשרד לקידום מעמד הנשים: 03-9682430

Danae@rishonlezion.muni.il

להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני מאמין שמערך תמיכה זה יכול לסייע לנשים רבות בתקופה קשה זו בחייהן. העירייה רואה חשיבות רבה בתמיכה בתושבי העיר בצמתים חשובים בחייהם ובמתן כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות אותן הם פוגשים לאורך חייהם."


מ"מ יועצת ראש העיר לקידום למעמד האישה ומנהלת מ.נ.ע.- מרכז זכויות נשים עירוני, עו"ד דנה אייזנר- לביא:

"בגירושין כל בני המשפחה עוברים טלטלה וישנם שינויים אישיים, רגשיים, חברתיים ,כלכליים ותחושת הלבד מתעצמת . במעגל התמיכה הנשים יקבלו כלים פרקטיים ומידע משפטי לצד שיתוף ותמיכה שיסייעו להם להתמודד עם שינויים אלו ולצאת עם כוחות נוספים לדרך החדשה."התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אשמח אם יתקיים מעגל תמיכה גם לגברים בגירושים. גם לנו קשה לא פחות אם לא יותר. ראו אחוז מזעזע של התאבדויות בקרב גברים גרושים
  הגב 08.12.19 18:57
 • אורח
  זה מה שחסר שילמדו אחת את השניה תחבולות כל הכבוד לעיריית ראשון!
  הגב 08.12.19 19:32
 • אורח
  יש גברים יותר בתרומה מהנשים
  הגב 08.12.19 21:06
 • אורח
  בתראומה
  הגב 08.12.19 21:07
 • אורח
  ‏במהלך סוף השבוע התאבדו בישראל שלושה גברים. הם מצטרפים לסטטיסטיקה של 330 מתחילת השנה - מעט יותר מכל הרוגי תאונות הדרכים ב 2019 ובמצטבר פי 5 מכל מלחמות ישראל. רובם ככולם בהליך גירושין טרי
  הגב 08.12.19 23:01
 • אורח
  שרז יתגרש הוא יעשה כזה גם לגברים
  הגב 09.12.19 18:12

תלמידי חט"ב טביב בראשון לציון למדו וחוו איך מרגישים בעלי המוגבלויות, ביום לימודים שלם שהוקדש למפגשים ופעילויות משותפות בתחום הנגישות

הפעילות התקיימה לרגל ציון יום הנגישות להעלאת המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: חט"ב טביב


השבוע צויין יום הנגישות להעלאת המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל. בראשון לציון נערכו מגוון אירועים ברחבי העיר בהם בבתי הספר. בחט"ב טביב החליטו לציין את היום ביום לימודים מיוחד לתלמידים שהוקדש כולו לפעילויות ותחנות משחק לתלמידי בית הספר. במהלך היום השתתפו התלמידים בסדנת נגישות- "ככה זה מרגיש", שיחקו כדורסל עם קבוצת שחקנים נכים ושמעו את סיפורו של אביחי שלי, אדם עיוור וכבד שמיעה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תופעת טבע מרהיבה בחוף הים פלמחים. מצורף סרטון

צילום שחר מגארי רשות הטבע והגנים פלמחים

אבי בר | | תגובות: 13


תופעת טבע מרהיבה של נד מים נצפתה היום בשעות הצהריים בחוף הים פלמחים


הסבר נד מים

נד מים הוא מערבולת חזקה דמוית עמוד המתקיימת מעל גוף מים, ומחוברת לענן ערימה (לרוב מופיעה כענן בצורת משפך).

נד המים אינו שואב מים, אלא המים הנראים בעמוד המרכזי הם למעשה תוצר של עיבוי


סרטון
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים
  הגב 08.12.19 17:39
 • אורח
  מרהיב. מאוד יפה תמשיכו לצלם דברים יפים
  הגב 08.12.19 17:43
 • אורח
  רק שלא יתפתח לצונאמי או רעידת אדמה בים
  הגב 08.12.19 17:54
 • אורח
  חחחחח
  08.12.19 21:15
 • אורח
  מדהים
  הגב 08.12.19 17:57
 • אורח
  מה רבו מעשיך אלוהים. מדהים
  הגב 08.12.19 18:00
 • אורח
  אלוהים צמא
  הגב 08.12.19 18:12
 • אורח
  עבם נחת על פני ראשון לציון
  הגב 08.12.19 18:31
 • אורח
  וואו מדהים
  הגב 08.12.19 22:12
 • אורח
  אין על פלאי הטבע
  הגב 08.12.19 23:57
 • אורח
  מה רבו מעשייך ה'
  הגב 09.12.19 17:36
 • אורח
  קצת מזכיר את לימודי המקרא עם עמוד ענן לפני המחנה ,אולי זה בא לסמל משהוא שצריך לצאת ממחנה הראשונים :)
  הגב 10.12.19 04:08
 • אורח
  סוף העולם!!!!
  הגב 10.12.19 11:10

גביע המדינה בכדורסל! מכבי ראשון לציון בכדורסל תשחק נגד הפועל ירושלים בחצי גמר גביע המדינה

המשחק יתקיים ביום שני 10.2.20 בהיכל מנורה ת"א

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דף הפייסבוק של מכבי ראשל"צ


בסוף השבוע קיים איגוד הכדורסל את הגרלת משחקי חצי הגמר ווינר סל שיתקיימו 10.2.20 בתל אביב.

מכבי ראשון לציון תשחזר את משחק הגמר של שנה שעברה כאשר תתמודד נגד הפועל ירושלים. כזכור במשחק הגמר הפסידה הקבוצה העירונית לירושלים בתוצאה 67:82.

המשחק השני שיתקיים הוא של עירוני נס ציונה נגד עירוני נהריה. הקבוצות שיעלו לגמר ישחקו ביום חמישי 13.2.20 בהיכל מנורה מבטחים בת"א.

מכבי ראשון לציון נמצאת כעת במקום השלישי בליגה לאחר שבסוף השבוע הפסידה לקבוצת נס ציונה. ההפסד הגיע לאחר רצף של 6 נצחונות מתוך 8 משחקים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לומדים על האחר בנתיב האולפנה ראשון לציון! להקת ״מעבר לצלילים״ התארחה באולפנה דרכם למדו התלמידות כי למרות מוגבלות חברי הלהקה הם מופעים, שרים ורוקדים בהופעותיהם ברחבי הארץ

להקת מעבר לצלילים היא להקה המורכבת מאנשים בעלי צרכים מיוחדים ומופיעים ברחבי הארץ.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לאחרונה נערך אירוע מרגש באולפנת "נתיב האולפנה" בראשון לציון שאירחה את להקת מעבר לצלילים. חברי הלהקה שייכים למרכז החינוכי והשיקומי בית פויירשטיין הנמצא בירושלים, לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים. על היוזמה אחראיות מנהלת האולפנה, רותי פרץ והמורה במגמת הקולנוע רחלי קינד, שקיימו את האירוע לרגל ראש חודש כסלו ויום הנגישות להעלאת המודעות לבעלי המוגבלויות בישראל. האירוע התקיים כחלק מאמונת האולפנה בסובלנות ובקבלת השונה ומחנכת שמוגבלות היא דבר חיצוני ואין דבר העומד בפני הרצון. חברי הלהקה הופיעו מול תלמידות האולפנה הנרגשות בשירים שונים ולמדו אותן כי למרות המוגבלות הם יכולים לעשות הכל- לשיר, לרקוד ולנגן מול אנשים וכל הבמות ברחבי הארץ. בנוסף התקיים פאנל משותף עם חברי הלהקה ואף הם יצרו יחד קליפ משותף עם התלמידות.

לדברי רחלי קינד, המטרה של האירוע הייתה על מנת לחשוף את התלמידות לעולם של בעלי המוגבלויות וללמד אותן כי למרות המוגבלויות ניתן לעשות הכל, ועלינו כחברה להיפתח יותר אל האחר בחברה הישראלית.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואוו , יוזמה יפה
  הגב 09.12.19 07:16
 • אורח
  יפה שמשלבים ככה במוסדות החינוך
  הגב 09.12.19 07:16
 • אורח
  את הילדים עם צרכים מיוחדים
  הגב 09.12.19 07:16
 • אורח
  מקסים. אהבתי הרעיון
  הגב 09.12.19 22:32

תושב ראשון לציון ישלם קנס של 4000 ש"ח על שהקים מעבדת סמים בנס ציונה

בדירה נמצאו 223 שתילים של הסם קנבוס במשקל כולל של 22.3 ק"ג

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


לאחרונה ניתן גזר דין לתושב ראשון לציון לציןו בסביבות שנות ה50 על קשירת קשר להקמת מעבדה לגידול סם מסוכן בדירת מגורים בנס ציונה יחד עם נאשם נוסף. בדירה הם החזיקו 223 שתילים של הסם קנבוס במשקל כולל של 22.3 ק"ג

על פי כתב האישום בנוסף להקמת המעבדה התחברו הנאשמים לארון חשמל חיצוני של חברת חשמל והשתמשו בחשמל בסכום של קרוב ל 20 אלף ₪

שופטת בית המשפט גזרה על הנאשם:

9 חודשי עבודות שירות

קנס של 4,000 ₪

פסילה של רשיון הנהיגה לתקופה של 10 חודשיםהתפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עונש קל מידי.
  הגב 08.12.19 15:15
 • אורח
  כסף קטן עונש מגוחך
  הגב 08.12.19 15:17
 • אורח
  לחשוב שהוא יכול לספק ולהרוס כמות לא מבוטלת של ילדים.פשוט חשבתי שמערכת הענישה תהיה קצת יותר רצינית.זה פשוט מקומם
  הגב 08.12.19 15:26
 • אורח
  חחח 4000שח בדיחה היה צריך להיות 40.000
  הגב 08.12.19 15:43
 • אורח
  ועלות החשמל מחזיר או לא? מגוחך... ועצוב..
  הגב 08.12.19 16:40
 • אורח
  כדי לגדל עם עונש כזה
  הגב 08.12.19 17:19
 • אורח
  עונש מגיח למה שלא ימשיכו?
  הגב 08.12.19 17:20
 • אורח
  השופטים.
  הגב 08.12.19 17:38
 • אורח
  תוכלו את הלב ותתפוצצו,תנו לגדל בשקט
  הגב 09.12.19 08:23
 • אורח
  40000 שילכו לך לתרופות
  הגב 09.12.19 08:23
 • אורח
  יעשו הכל כדי לישמור על הסוחרים "החוקיים"
  הגב 09.12.19 16:34

2 פרויקטים חינוכיים חדשים במערכת החינוך בראשון לציון! "הלימודיה" - פינת הלמידה של תלמידי בתי הספר. וה"סנוזלן" -סביבה רב חושית לתלמידי בית ספר שקמים

על פי עו"ד ליאל אבן זהר, המחזיקה את תיק החינוך בכוונת העירייה להפוך את כל המבואות של בתי הספר בעיר ללימודיות בו יוכלו הילדים לשחק וללמוד גם מחוץ לכיתה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
ה״סנוזלן״ בבית ספר שקמים


עיריית ראשון לציון ומנהל החינוך ממשיכים בשדרוג ומיזמים חדשים במערכת החינוך העירונית. לאחרונה יזמו במנהל החינוך יחד עם מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר, את הלימודיה של ראשון לציון- זו מבואה פעילה שבה התלמידים יושבים, מסתובבים, הוגים רעיונות, משחקים, ולומדים. מחוץ לכתלי הכיתה. הפרוייקט החל במספר בתי ספר (עין הקורא, יסוד המעלה).

עו"ד ליאל אבן זהר

הפרוייקט עתיד להתקיים בכל בתי הספר בעיר, כאשר כל המבואות בבתי הספר יהפכו לפינות למידה לתלמידים.

קרדיט: הדף של ליאל אבן זהר

פרוייקט נוסף שיצא לפועל הוא ב״סנוזלן״ (סביבה רב חושית) לילדי ביה״ס שקמים- בו לומדים ילדים על הרצף האוטוסטי. הסנוזלן היא סביבה רב חושית שנועדה להרגיע ולשמש פינת פנאי לבעלי הצרכים המיוחדים ובעיות קוגנטיביות. בפינת הסנוזלן הוצבו על הקירות מנורות ואורות בצבעים שונים שנועדו לגרות את החושים של הילדים ולהרגיע אותם.

השיטה מבוססת על שיטה הולנדית שמצאה כי בסביבה מסוימת כמו מוזיקה, אורות ועוד המטופלים מגיבים אליה, נרגעים ואף החלו ליצור תקשורת עם הסביבה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מי ומה עומד מאחורי הדבקת מאות סטיקרים עם הכיתוב "פחחח" אשר הודבקו במוצאי שבת ברחבי העיר רחובות וראשון לציון?

במוצאי שבת 14/12 הם יפעלו שנית

אבי בר | | תגובות: 31
צילום הרוב החילוני


במוצאי שבת הודבקו מאות סטיקרים ברחבי העיר רחובות והעיר ראשון לציון (גם בערים תל אביב, חיפה וירושלים) עם הכיתוב "פחחח". מי שעומד מאחורי הדבקת הסטיקרים הם ארגון "הרוב החילוני".

הארגון שומר על מטרת הסטיקר בחשאיות מירבי ומבטיח לחשוף את מטרתו בפעולה השנייה במוצאי שבת הקרוב 14/12.

על ארגון הרוב החילוני

קבוצת הרוב החילוני הינה קבוצה אקטיביסטית חברתית בעלת אופי חילוני מובהק.

אופי הקבוצה ברובו פוליטי אך א-מפלגתי.


התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד שינאה? כמה אפשר כל הזמן שינאה???
  הגב 08.12.19 10:53
 • אורח
  למה לפגוע במרחב הציבורי ולהשחית רכוש ציבורי???? תקף לכל א'גנדה. שיקנסו אותם ושיחזירו את המצב לקדמותו. מספיק עם האנרכיה הזו. זו ממש בריונות ושוב לא קשור לתוכן או לא'גנדה.
  08.12.19 15:27
 • אורח
  אכן השנאה של הדתיים לכל מי שלא חושב כמותם היא עצומה
  08.12.19 23:28
 • אורח
  כאילו המדינה שלנו לא מפולגת. כמה אפשר😡
  הגב 08.12.19 10:53
 • אורח
  קבוצה פחחחחחח
  09.12.19 00:17
 • אורח
  העמותה נגד פדופילים והטרדות גורמים לשיבושים בתקשורת. סטיקריסטים בדרך כלל יהיו חרטטניסטים ומפוקפקימיסטים, חילונים שבעוד כמה שנים יהיו דתיים.
  הגב 08.12.19 11:00
 • אורח
  ממש מגעיל. האם הם יסמנו בהמשך את בתי הכנסת?
  הגב 08.12.19 11:06
 • אורח
  עצוב שזה מתקבל בשתיקה, וזה נראה שאפילו בברכה של BE106 ..
  08.12.19 12:11
 • אורח
  גם אביבוש הסנדל של מתן פתח קבוצה נו אז.... כל אחד עושה מה שבא לו אחד נגד השני אבדה הדרך ימות המשיח בדרך אין דין אין דיין
  הגב 08.12.19 11:12
 • אורח
  ממש ככה !!!! נהיה פה גוג ומגוג
  08.12.19 11:13
 • אורח
  אפשר הסבר??
  09.12.19 00:18
 • אורח
  את המצולמות בתמונה העליונה אין סיכוי שהייתי זורק לפח
  הגב 08.12.19 11:13
 • אורח
  תגידו מה ניגמר עם המדינה שלנו כל מטומטם קם ומקים אירגון עמותה מספיק כבר אין לכם במה להתעסק גועל נפש
  הגב 08.12.19 11:28
 • אורח
  חוצפה ממדרגה ראשונה להדביק על פחים דקורטיביים, איפה הפיקוח??
  הגב 08.12.19 11:38
 • אורח
  עוד התקשורת נותנת לגיטימציה
  הגב 08.12.19 11:44
 • אורח
  יש לאנשים בעיות נפשיות קשות מאוד השעמום מחרפן אותם לכו להתנדב או לעבוד
  הגב 08.12.19 11:55
 • אורח
  שום דבר לא מצדיק את הכיעור והשחתת פחים
  הגב 08.12.19 12:34
 • אורח
  פח אשפה האנרכיסטים הללו 🚫🤟🚫🤟🚫🤟🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫
  הגב 08.12.19 12:41
 • אורח
  כיום אני בן 51 גר ברחובות מגיל 3 . לא מבין מה הנשים הללו מחפשות. העיר רחובות היא סמל לסובלנות ודו קיום. למה לפלג למה לייצור שנאה לכו תגורו בבית שמש ותרגישו לא רצויים. מלבד זה שהרוב כ- 80% ברחובות דתי ומסורתי ובכל זאת יש דו קיום ואין רדיפה של ציבור. אפילו יש פעילות משותפת של נציג חסידות קרעטנף עם נציגת מרץ בעירייה . ואם כבר יש אפחיה דבדקו את תקציבי החינוך בממלכתי לעומת שאר המגזרים ותראו שהם מופלים לטובה.
  הגב 08.12.19 13:10
 • אורח
  בנתיים הדבר היחידי של המיעול החילוני שקורא לעצמו רוב הוא ללכלך פחים. בתור תושב רחובות מוקיע את הונדליזים והפלגנות.
  הגב 08.12.19 13:12
 • אורח
  צודק
  08.12.19 14:38
 • אורח
  לכו לשכונות חרדיות ותראו מה זה וונדליזים והשחתה סביבתית (טינופת וזבל פזורים בכל מקום) ואז תקבלו פרופורציות . כמובן שזה לא מצדיק גם את התמונות שבכתבה אבל בחיאת ראבק שכל אחד יבדוק קודם את עצמו...
  09.12.19 19:29
 • אורח
  נישלחו מעזה
  הגב 08.12.19 13:41
 • אורח
  הם סגרו לנו את האינטרנט ? בכל הבינין שלנו אין אינטרנט והשכנים אמרו שיש עמותה שחוסמים את האינטרנט.
  הגב 08.12.19 14:02
 • אורח
  יאללה תנו בראש, זה בטוח על אי הפעולה של קינסליך שהבטיח עיר בלי כפייה דתית. תחבורה בשבת קדימה!
  הגב 08.12.19 15:53
 • אורח
  אם הם מודיעים שיהיו באותו מקום בשבוע הבא, יש לחכות להם ולתבוע אותם על זיהום העיר/הסביבה....
  הגב 08.12.19 16:24
 • אורח
  מי זה שהחליט להוריד את המבנה הנחמד של המזרקה בפסז אטרקציה, עכשיו סתם מדרכה לעבור בה, בעיריה יושבים אנשים בלי מעוף ובלי חוש אסתטי, חוש אדריכלות וכו', העיר נראית כמו גיבוב של גרוטאות, לא יופי ולא הדר.
  הגב 08.12.19 16:28
 • אורח
  אלה משועממים מחפשים תשומת לב בכול מחיר
  הגב 08.12.19 17:14
 • אורח
  א-מפלגתי אך מהגוש השמאלני. לגבי תחבורה בשבת, יש את המוניות הצהובות בהרצל וזה די והותר. כחילוני, לא מעונין שהאוטובוסים יעבדו כרגיל ויעברו בשכונות.גם אין סיבה שדתיים + מי שמתנגד (=הרוב) יממנו את זה
  הגב 09.12.19 09:05
 • אורח
  תושבת בת 50 דתייה... העיר נראית זוועה בעיקר רחוב הרצל כמו עזה..האם להוסיף מדבקות מכוערות לציין את הפרחים צריך?
  הגב 09.12.19 12:16
 • אורח
  לדעתי הכוונה היא טהורה לשמור על הניקיון ולהזכיר שיש מקום לפסולת ולא לזרוק אשפה על המידרכה ובתחנות אוטובוס אלא רק בפחי הזבל והמדבקה לא מכוערת היא נועדה לעורר מהפך רק חבל שאנשים לא מבינים וזאת טעות שלא מבהירים לפני שמדביקים מדבקת פח לצורך מהפך
  הגב 10.12.19 04:19

חנוכה בקניון רוטשילד ראשון לציון! טקס הדלקות נרות, חלוקת סופגניות, סדנאות יצירה, עמדות משחק ועוד מחכים לילדים במהלך חג החנוכה בקניון רוטשילד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


חנוכה מדליק בקניון G רוטשילד, ראשון לציון!

קניון G רוטשילד, מקבוצת גזית גלוב, יציע בכל יום במהלך חג החנוכה טקס הדלקת נרות וחלוקת סופגניות בשעה 17:00 ומגוון פעילויות לכל המשפחה: סדנאות יצירה, קיר ציור, עמדות איפור ומתחם שולחנות משחק.

הפעילויות בקניון G רוטשילד יתקיימו בימים שלישי-חמישי, בין התאריכים: 24-26/12/19

בין השעות 16:00-19:00

טקס הדלקת הנרות יתקיים בין התאריכים 22-26.12.19 בשעה 17:00

הכניסה חופשית לקהל הרחב!
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו יודע אם יש עדיין בימי שלישי בבניין העירה הצגה ופעיליות?
  הגב 08.12.19 11:08

לידיעת הנוסעים ברכבת משה דיין – תל אביב! החל ממחר ראשון 8/12 הרכבת מכיוון ההגנה לכיוון דרום חוזרת בשעות העומס למסלול הרגיל עד באר שבע

בכיוון ההפוך מתחנת משה דיין עד לרכבת ההגנה תל אביב השינויים עדיין בתוקף עד 28/1/20

אבי בר | | תגובות: 1


בגלל העבודות לפרויקט חישמול מסילת הברזל נסגרה לתנועת רכבות המסילה בין תחנת משה דיין ליבנה מערב. וצומצם באופן משמעותי מספר הרכבות בשעות העומס בבוקר ובערב לתל אביב ב – 2 הכיוונים עד 28/1/20. אולם הנהלת הרכבת החליטה כי החל ממחר ראשון 8/12 תהיה הקלה ומסלול הנסיעה ברכבת מרכבת ההגנה לכיוון באר שבע תפעל כסדרה בשעות העומס 16:00 – 18:30 ותעצור בכל התחנות הקבועות עד באר שבע כולל יבנה מערב

יש לציין כי בכיוון לתל אביב עדיין אין שינוי עד 28/1/20 (למעט בשבוע חנוכה)התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:40
יהודית שלמי תיווך וימצאו לך כולם צריכים להתפרנס כנסי למשרד תיווך שלמי עמלה למתווך וקדימה צאי לדרך
אורח
04.12.19 14:40
אם המתווכים היו בנ יאדם ולוקחים עד 10,000 ש"ח לעסקה זה היה נקרא לתת פרנסה. מה שקיים היום זה שוד. ולכן כל אחד פותח משרד תיווך אופציה לכסף גדול וקל וכך שמרוב המשרדים אין להם פרנסה. אם המתווכים היו כחמים היו מורידים עמלת תיווך לחצי אחוז תוך כמה חודשים חצי מהמתווכים היו עוזבים את הענף וכך היה תיווך במחיר הוגן ולמתווכים יהיה פרנסה
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
10.12.19 21:25
תשמע אתה חתיכת חופר!!! עושה רושם שיש לך מלא זמן פנוי שהפכת להיות קרציה. לא פלא שלא באים אליך כנראה אתה מתווך לא משהו בכלל
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
25.11.19 22:50
מאלף נמלים 0545788625
אורח
21.11.19 18:02
למכירה תנור בילדינג של סאוטר גרמני יד 2 0505837388 רחובות
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל