הורוסקופ יומי ליום חמישי 11/7/13

זוועה!

תושב ראשון חשוד בשריפת 80 תוכים חיים

נחשפים נתוני הזכאות לבגרות של 19 תיכוניים בראשון

ירידה קלה באחוז הזכאים לבגרויות בראשון

הורוסקופ יומי ליום חמישי 11/7/13

מזל אהרוני | | תגובות: 0
מזל אהרוני - אסטרולוגית
    טלה
 
ילדים עשויים להביא היום הרבה יותר נחת מהרגיל. תנו לעצמי שלכם לצאת החוצה ללא חשש, אנשים יקבלו אתכם היום בצורה פתוחה הרבה יותר. משעות סוף היום והלאה זמן טוב פחות צפוי לכם, נסו לזרום איתו. אתם נוטים להדחיק את הרגשות שלכם וזה עלול לגרום לכם לבעיות. נסו להיות מודעים לכך. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. בעייה אשר קשורה באנשים קרובים יכולה להיפתר היום על ידי שיחה.
 
שור
 
לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לימים הבאים. אתם מרגישים צורך לברוח מהעולם ולהתבודד. מומלץ שתמצאו לכם פינה נוחה ומנותקת לצורך התבודדות. משעות סוף היום והלאה יהיה זה זמן טוב, אם לא מילאתם לוטו הרבה זמן, כדאי לכם לנסות. היום זה יום עם אפשרויות טובות יותר מבחינתכם. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים משפר את המצב הכללי, במיוחד בשעות הערב. נדמה לכם שאנשים מציצים לכוון הכיס שלכם? יכול להיות שזה נכון.
 
תאומים
 
שמתם לב שאנשים מקשיבים לכם היום? היכולת התקשורתית שלכם במיטבה ואתם יכולים לנצל זאת. אתם קולטים היום אנשים אחרים על ידי חוש שישי. משעות סוף היום והלאה זמן מהנה פחות צפוי לכם, לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לימים הבאים. כמו כן ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. חיוביות וחיוניות רבה נובעת מהעובדה שהירח נכנס היום למזל שלכם.
 
סרטן
 
גם אם יש לכם בוס קשוח היום יכול להיות קל יותר להשיג העלאה. הארנק יהיה בשימוש היום. הזהרו משליפות יתר של סכומים גדולים. גם משעות סוף היום והלאה זמן טוב לפניכם וכדאי לנצל אותו. דווקא היום זה לא הזמן לסגור את עצמכם, אנשים חדשים עשויים להפתיע ולעזור. בהקשר לכך ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. הירח מוסיף רגישות רבה לתגובותיכם, אתם תרגישו פגיעים ואמוציונאליים באופן בולט.
 
אריה
 
חיוביות וחיוניות רבה נובעת מהעובדה שהירח נכנס היום למזל שלכם. שמתם לב שאחרים מושפעים מכם היום? אכן קל לכם לשכנע היום. משעות סוף היום והלאה זמן פחות נעים מצפה לכם, זמן לא קל במישור הפיננסי. הוצאותכם עלולות להיות גבוהות מהרגיל. בנוסף, ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. הפן החברתי ייצוגי שלכם יהיה במיטבו.
 
בתולה
 
סף הרגישות גבוה והדבר יכול לתת את ביטויו גם בפן הבריאותי. כדאי לשמור בסודיות על המהלכים אותם אתם מתכננים, ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולתכם לא לגלות את קלפיכם. משעות סוף היום והלאה זמן טוב לפניכם וכדאי לנצל אותו. מילים שכיחות היום: התלהבות, אנרגטיות, יוזמה, התחדשות. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים משפר את המצב הכללי, במיוחד בשעות הערב. תתכן עזרה כספית שתסמל שינוי משמעותי.
 
מאזניים
 
זמן מתאים לאירוע חברתי ולמפגש מהנה. חברים יעזרו וייתנו תמיכה למאמצים שלכם וגם אתם נותנים יותר תמיכה ועזרה לאחרים. משעות סוף היום והלאה זמן טוב פחות צפוי לכם, נסו לזרום איתו. התעסקות בדברים איזוטריים יכולה להיות מועילה מאוד. תוכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. אתם בימים חשובים בנושא קידומכם. זמן טוב לחתום על חוזים ולטפל בנושאים משפטיים.
 
עקרב
 
אתם מפגינים יותר אכפתיות כלפי האנשים שעובדים איתכם והדבר תורם לפופולאריות שלכם. אתם נכנסים לשלב מעשי יותר בתחומים חדשים ובעלי אתגר. שיקול הדעת בתקופה זו עבורכם צריך להתקשר לטווח ארוך ולביטחון כלכלי. גם משעות סוף היום והלאה יהיה זה זמן מוצלח, נסו לזרום איתו. אנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. זמן טוב להשקעות ולרווחים נאים.
 
קשת
 
ללומדים צפוי זמן טוב. בחינה שצריך להתמודד אתה תהיה קלה מהמשוער. יחד עם כל זה היו עם היד על הדופק. לא מומלץ להיתפש לעודף אופטימיות העלול לגרוע משיפוטכם. תרגישו שמחים ונלהבים לקראת מצבים חדשים, נסיעות, לימודים והרגשת בטחון עצמי בהתמודדויות. משעות סוף היום והלאה זמן נחמד פחות מצפה לכם, זמן עם החלטות לא פשוטות בתחום הקריירה. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. לפנויים עשוי להיווצר קשר באופן לא צפוי.
 
גדי
 
עלולה להתפתח בעייה במערכת יחסים קרובה. קל לכם לריב היום וכדאי לנסות ולא להתפרץ. הימנעו מלבקש דברים שאתם יכולים אולי לסדר בכוחות עצמכם. משעות סוף היום והלאה זמן נעים צפוי לכם, אתם יכולים להעביר אותו בקלילות. קשרים מפתיעים עם חו"ל עשויים להתחדש, תיתכן הזמנה לנסיעה חשובה. אבל ההיבט הנוצר בין הירח למאדים משפר את המצב הכללי, במיוחד בשעות הערב. זמן טוב לעשות את השיחה החשובה שרציתם ליזום במקום העבודה.
 
דלי
 
זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, לפנויים הערב מתאים במיוחד למפגשים רומנטיים. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או תוכנית משותפת קרובה. יש דגש על הקרובים אליכם והם חשובים לכם יותר מדברים אחרים. משעות סוף היום והלאה זמן מהנה פחות לפניכם עם השפעות לא קלות. ייתכן ותאלצו לטפל בנושאי כספים המעיקים עליכם. עם זאת לא מומלץ ליזום התחלות חדשות משום סוג. כמו כן ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. אם לא מילאתם לוטו הרבה זמן, כדאי לכם לנסות. היום זה יום עם אפשרויות טובות יותר מבחינתכם.
 
דגים
 
ייתכן שתגיע ידיעה משמחת בקשר לעבודה, אתם תרגישו הרבה יותר טוב לאחר מכן. עכשיו בהחלט כדאי לטפל בבריאות, ניתן היום לפתור בעיות מציקות. גם משעות סוף היום והלאה יהיה זה זמן נחמד בעל השפעות חיוביות. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או תוכנית משותפת קרובה. יש דגש על הקרובים אליכם והם חשובים לכם יותר מדברים אחרים. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. זמן מצויין למילוי הסוללות הרגשיות שלכם, במיוחד אם הימים האחרונים היו מתישים.
 

 
מזל אהרוני

לייעוץ טלפוני ממוקד אישי,זוגי ואו עסקי,לבחירה והחלפת שם התקשרו עוד עכשיו למזל-0505422346 (הייעוץ בעלות של 1 ₪ לדקה)
להרשמה ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש האדם על פי שיטת מזל אהרוני - מנחת קבוצות, יועצת ומאבחנת אישיות מוסמכת, ומומחית לחקר האסטרולוגיה והנומרולוגיה בארץ ובחו"ל.
לבחירתכם מרכזי לימוד באזורים בארץ ובחו"ל
ראשל"צ |תל אביב | חיפה |כרמיאל |ישובי משגב | כפר ורדים |
ראש פינה |חולתה| ארה"ב (ברוקלין)| קנדה (טורונטו)
לייעוץ טלפוני, להזמנת הרצאות, סדנאות, להרשמה לקורסים ולפגישות אישיות התקשרו 050-5422346
או שילחו הודעה בדוא"ל:
mazal@mazalaharoni.com
בקרו באתר הבית של מזל: www.mazalaharoni.com
הצטרפו אלי לפייסבוק
http://www.facebook.com/mazal.aharoni
 


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב ראשון חשוד בשריפה של 80 תוכים חיים ובהם גוזלים

האירוע התרחש בשיכון המזרח

אבי בר | | תגובות: 3
צילום: דוברות המשטרה


משטרת ישראל עצרה גבר החשוד ששרף למוות עשרות תוכים חיים בראשל"צ

לאחר חקירה מאומצת של משטרת ישראל יוגש מחר בבימ"ש מחוזי מרכז כתב אישום חמור נגד גבר בן 60 תושב ראשל"צ, החשוד בהצתת כלוב תוכים והריגת 80 מהם, לרבות גוזלים וביצים.

בתאריך 15/8/17 התקבל במשטרת ישראל דיווח על שריפה בבית פרטי בשיכון המזרח בראשל"צ. 

כוח משטרה הגיע למקום והבחין בכלוב תוכים בוער בחצר, בו הוחזקו 110 תוכים. כתוצאה מהשריפה, מתו כ-80 תוכים השייכים לשוכר הבית, וכן כמות של ביצים וגוזלי תוכים.

 

מחקירת האירוע עלה החשד כי בעל הדירה הצית את הכלוב לאחר שהסתכסך עם השוכר.

בעל הבית נעצר לחקירה, ומעצרו הוארך מעת לעת, ולאחר פעולות חקירה מורכבות גובשה נגדו תשתית ראייתית לביצוע העבירות המיוחסות לו.

החשוד יובא לדיון מחר לבית המשפט המחוזי בלוד  להגשת כתב אישום נגדו ובקשה לעוצרו עד תום ההליכים.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ועכשיו מה יעשו לו? המשטרה אשמה.... צריך לתת לו מינימום מאסר עולם ועינויים כמו כסא חשמלי
  הגב 23.08.17 10:49
 • אורח
  בו עוולה זה מה שקורה כשמשעמם לבנאדם כזה בן עוולה חסר רגש ומצפון עד כדי כך
  הגב 23.08.17 10:50
 • אורח
  ל מ ה
  הגב 23.08.17 10:55

יוזמה חברתית: תלמידים מהגמנסיה הריאלית תורמים ציוד לחזרה לביה"ס לחבריהם שאינם יכולים לרכוש ציוד

תרמו גם אתם בחנות טופי בראשלצ

רונית זרעוני | | תגובות: 0

תלמידים מהגימנסיה הראלית נקטו יוזמה והחליטו לאסוף ציוד חזרה לבית הספר לחבריהם מיעוטי היכולת

שאינם יכולים להצטייד לשנת הלימודים הקרובה. 

את איסוף הציוד מרכזת חנות טופי בעיר ברחוב הפרדס הראשון  שהיא חנות לציוד ללימודים ואפילו הבטיחה שתוסיף על כל תרומה 10% משלה!

את הקניות לקראת ביהס, רכזו בטופי, רחוב הפרדס הראשון 35, טלפון: 03-9589966
הגדילו את הקניה במעט ובכך תרמתם לתלמידים בני העיר, וחנות טופי תעצים את התרומה בתרומה משלה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נתוני אחוזי הבגרויות ב – 19 התיכוניים בראשון ובראשם מקיף י"א עם כ – 100% הצלחה בבגרות

רגע לפני ששנת הלימודים נפתחת, זוהי התמונה החינוכית - ההישגית של בתי הספר התיכוניים בעיר הרביעית בגודלה בארץ

גיל סימה | | תגובות: 2


כאמור, בשנה האחרונה חלה ירידה של קרוב לאחוז בשיעורי הזכאות לבגרות בעיר, אולם במכלול הנתונים משנים קודמות, ישנה עליה משמעותית באחוזי הזכאות הנרשמים בכלל התיכונים בעיר. 

להלן הנתונים לשנת 2016:בית הספראחוז הזכאיםאחוז הזכאים בהצטיינות
בית ספר חקלאי נחלת יהודה28.9-
בית יעקב מאורות36.4-
מקיף י"א98.214
גמנסיה ריאלית87.418.2
מקיף ממ"ד91.58.5
עירוני ד' (גן נחום)89.66.6
עירוני ה' (מקיף)90.59.8
מקיף ו' (יגאל אלון)85.511
מקיף ז' (רביבים)957
מקיף עירוני ח' 88.66.4
מקיף ט'85.27.4
תיכון טומשין ראשל"צ1.21.2
מקיף י' (אבני החושן)81.610.1
אולפנא ראשל"צ 98.124.1
תיכון המעיין (מקיף יב') 76.46.5
ישיבת בני עקיבא80-
אנקורי40.4-
תיכון טכנולוגי נעמת16.4-
מקיף ג' (עמית)94.510.1התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מצב עגום מאוד,עחר גדולה כמו ראשון לא מופיעה בדירוג.ראש עירנו הגיע הזמן להשקיע יות במנהלים טובים ובמורים משקיעים,ולא לתת לטובים לעזוב כדוגמא מנהל תיכון מקיף י.........
  הגב 22.08.17 22:54
 • אורח
  מעניין איזה אחוז מההשגים בזכות מורים פרטיים
  הגב 22.08.17 23:57

מבזק תאונה ברוטשילד, פצוע קל

צילום: דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 2יום שלישי 22/8/17 בסביבות השעה 20:00 מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה , כונני מד"א וצוות כיבוי  הוזעקו לפני זמן קצר לרחוב רוטשילד בראשון לציון בעקבות דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות רוכב אופנוע.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף ראשון לציון שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לנפגע אחד כאשר מצבו מוגדר קל.

נסיבות האירוע בבדיקה.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מ-ט-ו-ר-פ-י-ם !!!!
  הגב 22.08.17 20:25
 • אורח
  הקטנועים רוכבים כמו פסיכיים בכבישים ועל מדרכות הומי אנשים ברוטשילד.. והחברה לבטחון לא נוקפת אצבע
  הגב 23.08.17 00:27

ירידה קלה באחוז הזכאים לבגרויות בראשון

מדובר בירידה של אחוז משיעור הזכאות שנרשם שנה קודם לכן, אך עדיין מצביע על עליה במהלך השנים האחרונות

גיל סימה | | תגובות: 2

נתוני משרד החינוך, המתפרסמים היום בנוגע לאחוזי זכאות הבגרות בתיכונים בארץ, מציינים גם את אלו של העיר הרביעית בגודלה בארץ. על פי הנתונים, אותם מגדיר משרד החינוך כ-'תמונה החינוכית', אחוז הזכאות לבגרות שנרשם בשנת 2016 עומד על 76.6, זאת לעומת אחוז של 77.7 שנה קודם לכן, ו-74.8 אחוזים בשנת 2014. 

עוד יצוין כי נרשמה עליה באחוז הזכאות לבגרות מצטיינת, העומד על 8.7 אחוזים, כשנתון נוסף המצביע על שיפור מתמשך נוגע לזכאות התלמידים הלומדים חמש יחידות מתמטיקה, אשר מתייצב על 16.5 אחוזים. 

"הנתונים מראים כי המערכת יציבה, וממשיכה לעבוד באופן שיטתי ומקצועי להעמקת ההישגים של תלמידי העיר, תוך חתירה מתמדת למצוינות ושיפור", התייחס הבוקר ראש העירייה, דב צור לנתונים, אשר מצביעים בנוסף על ירידה באחוז הנושרים, וכי הוא נמצא מתחת לממוצע הארצי. התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  והעיקר שדב צור מפרסם בפייסבוק נתונים "טובים"אבל רק ביחס לערים הגדולות (עוד שעה וקצת בחירות צריך להראות השגים )
  הגב 22.08.17 21:29
 • אורח
  לצערנו הנתונים לא רק שלא טובים אלא גרועים.
  הגב 22.08.17 22:55

ביום שבת הקרוב(26.8)- מבצע, מנקים את חוף פלמחים!

ביוזמת הקבוצה "החוף הנקי" בפייסבוק

רונית זרעוני | | תגובות: 1

כל מי שמפריע לו או לה שהחוף בפלמחים מזוהם בבקבוקי משקה קל זרוקים, שקיות, אשפה מפוזרת, חלקי ברזל ופלסטיק

ובעצם, החוף מלא בפסולת שבני אדם שביקרו בחוף השאירו, בלי לחשוב לאסוף אחריהם...

כל מי שזה מציק לו\לה וחושב\ת שאפשר לעשות את השינוי, יכול להצטרף לקבוצת ה"חוף הנקי" שהוקמה באינטרנט ע"י סרגי בלייאקוב

וחברים כמוהו שמתנדבים לבוא לנקות את החוף בפלמחים על חשבונם.

הפגישה הבאה לניקיון החוף בפלמחים תהיה בשבת ה26.8.17 בשלוש אחר הצהריים עד 19:00

לינק לקבוצה - החוף הנקי https://www.facebook.com/groups/797360257107878/התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה :)) אבל ,,, מדוע אנחנו משלמים כל כך הרבה כסף עבור חניה ?? ! שישמרו וינקו את החוף ! עוד קומבינה של מי שאחראי !
  הגב 22.08.17 17:31

מכבי פוליוויד ראשל"צ מנצחת את א.כ.נס ציונה במשחק אימון 37-26

רונית זרעוני | | תגובות: 0

מכבי פוליווד ראשון לציון ניצחה במשחק אימון את א.כ נס ציונה בתוצאה 37-26.

המשחק התקיים ב20.8.17 ב מיכאל גולן 3, צימרמן החדש נס ציונה.

המחצית הראשונה הסתיימה טוב מבחינת מכבי כאשר היא התחילה  להוליך 17-13 בסיומה. גם המחצית השנייה הייתה טובה מבחינת מכבי, שחטפה כדורים ורצה בצורה שוטפת ליתרון שהגיע כבר ל-10 שערים. המשחק הסתיים בניצחון 37-26 על א.כ. נס ציונה

מבקיעים למכבי - רם טורקניץ 7, עומר גרא ועמית סטלמן 6 כ״א, לואיספה 4, יוני רוזנטל 3, שי הרשקוביץ, דור קלדרון, טל גרא, מתן גולץ ודניאל פרידמן 2 כ״א, עמית צ׳מרינסקי 1.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יריד אומנים לראש השנה של עמותת אנוש - בבית ימימה בתאריך 12.9.17 וסדנאות אומנים

יתקיימו סדנאות קרמיקה המועברות על ידי עובדים במרכז תעסוקה

רונית זרעוני | | תגובות: 0"בית ימימה", הסניף של עמותת "אנוש" בראשון לציון פותח את שעריו לקהל הרחב לקראת ראש השנה ומציע מתנות המיוצרות כולן ע"י מתמודדים עם מיגבלה נפשית.

במשך כל השנה ובעיקר לקראת החגים, עומלים המתמודדים על מוצרים מיוחדים לחג כמו מגשים לאירוח, פרחי קרמיקה, תליון "ברגל ימין" ועוד.

בתאריך 12.9.17 בשעות 16:00-19:00 יתקיים יריד אמנים ואמנויות שיציג מבחר של עבודות בתחומים שונים של מבחר אמנים המתמודדים עם מוגבלויות נפשיות. למבקרים תהיה אפשרות להשתלב בסדנת הכרות  חווייתית בעבודה עם קרמיקה. הסדנאות יועברו ע"י האנשים העובדים במרכז התעסוקה, החל משעה 17:00.

2 סדנאות יתקיימו: סדנת פרחים מקרמיקה וסדנת "שנות טובות" בשילוב קרמיקה. את הסדנאות יעבירו עובדי המרכז בשילוב המדריכים.

עבור הקהילה זוהי הזדמנות מצוינת להכיר, לשוחח, לחוות ולקנות על כוס קפה ומאפה. עבור עמותת "אינוש"  זוהי שמחה גדולה להכניס את הקהילה אלינו, למען קידום תהליך החלמה ושילוב קהילתי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נסגר: מצוקת החניה במרכז העיר מתגברת עם סגירתו של חניון כלי הרכב ברחוב ז'בוטינסקי בשעות הלילה

גיל סימה | | תגובות: 1

זה מספר ימים שחניון כלי הרכב, הנמצא בצמוד לסניף השופרסל ברחוב ז'בוטינסקי בראשון לציון, נסגר בשעה 22:30. סגירתו של החניון משפיעה רבות על מצוקת החניה, השוררת במרכז העיר, כשדווקא האפשרות להחנות את הרכב בחניון זה בשעות הלילה, וכן בסופי שבוע הייתה מקלה במעט על המצוקה הקיימת. 

"גם הפתרון הקטן הזה שהיה עבורנו משמעותי- נמחק עכשיו", אומר אחד מהנהגים, המלין על מצוקת החניה הקשה, השוררת מידי יום, ובעיקר בשעות הערב באזור. התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החניון הכי מכוער במדינה נמצא במרכז העיר ראשון לציון. תעודת עניות, בנגלדש זה כאן
  הגב 23.08.17 00:29

מבזק: חילוץ לכודים מדליקה שפרצה בבית בראשון לציון

קרדיט צילום : קבוצת אנשי הדממה

גיל סימה | | תגובות: 2הדליקה פרצה ברחוב קק"ל 25 בעיר, בדירה שהייתה בקומה 4 בבניין. 8 הלכודים שפונו הועברו לשירות מד"א. נבדק חשד כי השריפה פרצה בגלל מטען של אופניים חשמליים

צילום: כיבוי אש
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  .היי. מי יודע מה גרם לשריפה ?!
  הגב 22.08.17 13:41
 • אורח
  בגלל מטען של אופניים חשמליות
  הגב 23.08.17 01:32

2 ניסיונות התאבדות בראשון: הפקחים איתי חי בכר ורוני זייתון הצילו אדם שניסה להתאבד במכוניתו, המצילים אלון מימון וארז גל הצילו בחורה שהתכוונה להתאבד בטביעה

תושב העיר השאיר מכתב אחריו וחיבר צינור מאגזוז הרכב אל פנים הרכב * פונה במצב קשה לבית החולים אסף הרופא * הפקחים איתי חי בכר ורוני זייתון: "פתחנו את הרכב וראינו אותו מיוזע ונושם בכבדות, הגענו ממש ברגע האחרון" * וגם: בחוף הים ניסתה צעירה להתאבד בטביעה, גם במקרה זה היו המצילים על המשמר ומשו אותה מהמים

אבי בר | | תגובות: 2
מקרה 1


פקחי הסיור של החברה לביטחון, איתי חי בכר ורוני זייתון, נתקלים במהלך עבודתם באירועים שונים שדורשים מהם התמודדות ואתגרים לא פשוטים, האירוע שהתרחש לפנות בוקר ביום ראשון המחיש להם כמה זמן התגובה יכול להיות קריטי.

במהלך המשמרת שלהם הם קיבלו דיווח מהמוקד העירוני על אדם ברכב במרכז העיר שאינו מגיב וישנו צינור שמחובר מהאגזוז לתוך הרכב. הצוות הגיע למקום בתוך פחות משתי דקות, רוני זייתון שהתנדבה במשך שלוש שנים במד"א ידעה מיד מה קורה וכיצד לפעול. הם פתחו את כל דלתות הרכב ומתוך הרכב נפלט ריח חזק של גז. בפנים הרכב שכב אדם בשנות החמישים לחייו, מעורפל שהטה את משענת המושב אחורה. "כיבינו את הרכב והוצאנו את הצינור. ראינו אדם מיוזע שנושם בכבדות. החזקתי לו את היד ואמרתי לו שאם הוא שומע אותי שילחץ לי את היד, ולשמחתי הוא לחץ" מסרת רוני ואיתי מוסיף: "הגענו ממש ברגע האחרון, לדעתי עוד כמה דקות והוא לא היה איתנו היום".

הפקחים מיהרו לדווח על האירוע ולהזעיק ניידת מד"א למקום. נראה היה שהתושב הכין את הכל לקראת המעשה ואף תלה שלט בקדמת הרכב שכתוב "זהירות גז". בתא הכפפות הוא השאיר מכתב. אמבולנס מד"א שהגיע מיידית פינה את התושב במצב קשה לבית החולים אסף הרופא.

מנכ"ל החברה לבטחון, מוטי נחמני ומנהל אגף הסיור, אשר חן, שיבחו את פעולתם המהירה והמקצועית של הפקחים שאולי אף הצילה את חייו.

מקרה 2


ניסיון התאבדות נוסף היה ביום שני השבוע בחוף הים, בסביבות השעה 14:00, הבחינו המצילים בחוף הנפרד בבחורה בשנות העשרים לחייה שנכנסה למים והתקדמה לכיוון דרום, לשטח בשליטת הצבא. המצילים קראו לה לצאת מהמים ולאחר שלא נענתה לקריאות הם הבינו שהיא מנסה להתאבד. המצילים אלון מימון וארז גל שחו אליה ומשו אותה מהמים. המשך טיפול של מד"א ומשטרה.


מ"מ וסגן ראש העירייה ומחזיק תיק החברה לבטחון, רז קינסטליך

 "תושיית הפקחים ומהירות התגובה שלהם הוכחו בזמן אמת. אני גאה בדרך שבה הם ניהלו את האירוע ומשוכנע שבזכות אנשים כאלו אנו חיים בעיר טובה יותר".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פששש, כל הכבוד על הערנות והתושייה. אלופים !
  הגב 21.08.17 18:37
 • אורח
  אשריכם עם ישראל!כל הכבוד!ממש מצילים עירניים!
  הגב 21.08.17 22:28

35 מיליון ₪ הושקעו בשיפוץ בתי הספר במהלך החופש הגדול

השיפוצים כללו חידוש ושדרוג המעבדות, הספריות, חדרי המורים, האולמות, המבואות, השירותים, חצרות בתי הספר, וכן תוספת מזגנים והחלפת חלונות ודלתות. כמו כן, צוידו בתי הספר במערכות תקשוב נוספות.

גיל סימה | | תגובות: 6עשרה ימים לקראת הצלצול, שפותח את שנת הלימודים, ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, לא מוותר על הסיור השנתי שהוא עושה במספר מוסדות חינוך, זאת על מנת לבחון מקרוב את היערכותם של המוסדות להגעתם של התלמידים הרבים. 

במסגרת שיפוצי הקיץ, הוגדל התקציב ועמד על 35 מיליוני שקלים, שכוללים גם חומרי הצטיידות לבתי הספר השונים בעיר. השיפוצים כללו חידוש ושדרוג המעבדות, הספריות, חדרי המורים, האולמות, המבואות, השירותים, חצרות בתי הספר, וכן תוספת מזגנים והחלפת חלונות ודלתות. כמו כן, צוידו בתי הספר במערכות תקשוב נוספות. 

הסיור נערך בשיתופו של חבר מועצת העיר, אבי חיים, מנכ"ל העירייה, חיים גליק, וכן ראש מינהל שפ"ע, ראובן הרשקוביץ. התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרגישים שהבחירות קרבות השיפוצים בכל העיר ובמוסדות כדי שישכחו את כל העוולות השחיתויות
  הגב 21.08.17 17:13
 • אורח
  כן שמענו עלך כל בית הספר נווה דקלים רקוב ... איזה שיפוץ בדיוק עשיתם? שמתם נייר טואלט בשירותים...
  הגב 21.08.17 17:14
 • אורח
  גם נייר לא תמיד יש
  22.08.17 02:01
 • אורח
  זה בכל בתי הספר?
  הגב 21.08.17 17:42
 • אורח
  מה עם בית ספר מעלה שמעוני
  הגב 22.08.17 00:12
 • אורח
  אשמח שיפרטו אילו בתי ספר עברו שיפוץ.
  הגב 22.08.17 17:59

מתחיל פירוק גג האסבסט של היקב

תושבי הרחובות הסמוכים התבקשו לסגור חלונות

רונית זרעוני | | תגובות: 7
מתחילים לפרק את גג האסבסט הישן של היקב בראשון. הפירוק יתחיל מחר שלישי 22/8 וצפוי להסתיים בעוד כ - 10 ימים ב - 2/9. 

במודעות שנתלו בבניינים הסמוכים ליקב התבקשו התושבים המתגוררים עד רדיוס  50 מ' מהיקב לוודא כי פתחי האוורור וחלונות הבית סגורים בין השעות 07:00 - 17:00  במהלך ימי העבודה (פרט ליום שבת).

על פי ההודעה, העבודה בהיתר המשרד להגנת הסביבה ובמהלך הפירוק והסיום ייערכו דגימות לבדיקות אוויר

להלן ההודעה לתושבי האזור


התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא חבל??? צריך להשאיר את היקב שהוא אחד הסמלים של ראשון.... גם הראשון בארץ וגם אחד הגדולים בעולם...בושה וחרפה
  הגב 21.08.17 16:07
 • אורח
  אני גר סמוך ליקב... והוא כבר לא פעיל... הפינוי שלו יעלה לנו את רמת המחירים של הדירות... לאור התכנון של מה שהולך לקום במקום היקב...
  21.08.17 16:22
 • אורח
  איך יודע האסבסט שבשעה 17000 הוא מדפיס כרטיס ופג מן האויר. אחת משתיים, או שמישהו ניסה לכסתח או שעוסקים בנושא מטומטמים. מדוע לא ניתן לרכז מאמץ ולגמור את זה בשלושה ימים?
  הגב 21.08.17 16:20
 • אורח
  כשנמות יקברו אותנו ביקבי ראשון לציון שם ישנן בחורות שמגישות יין אדום אדום 🍷 נוסטלגיה 🍷
  הגב 21.08.17 16:27
 • אורח
  בזיון . במקום לשמר מפרקים!
  הגב 21.08.17 16:37
 • אורח
  אנשי נדל"ן עושים עלינו קומבינות עם העירייה...
  הגב 21.08.17 16:41
 • אורח
  למה בחופש הגדול כאשר ילדים בבית בשעות הבוקר ומחכים להורים שיחזרו מעבודה? אני נורא נסערת!!!! למה לא בתחילת שנת הלימודים כאשר רוב היום הם במסגרות!!!!!!!!!!!!!
  הגב 21.08.17 17:34

נכה צה"ל תובע את העירייה על אי מתן ההנחה בארנונה לה היה זכאי

לטענת התובע העירייה החליטה כי מגיע לו זכאות חלקית

גיל סימה | | תגובות: 1

ארבע שנים התגורר הסטודנט בראשון לציון, אשר הוכר כבעל דרגת נכות של 10 אחוזים, וכשנכותו הוכרה, פנה לעירייה, על מנת לקבל הנחה בארנונה עבור תקופת זכאותו. 

מכתב התביעה שהגיש לבית המשפט בעיר עולה כי בתשובתה של העירייה נקבע כי ההנחה שתינתן עבורו היא על תקופה חלקית בלבד, כשעל חלקה העיקרי של תקופת המגורים, לא תינתן כלל הנחה. 

באסמכתאות שהגיש לעירייה, טוען הסטודנט כי העירייה פעלה שלא בתום לב, כשבניגוד להנחיות, בהן נקבע כי נכי צה"ל  זכאים להנחה של 66 אחוזים לגבי 70 ה-מ"ר הראשונים משטח הדירה, היא החליטה בצורה שונה, וטענה כי זכאותו היא חלקית בלבד. 

בחישוב שעשה, נטען בתביעה, מדובר על סכום מצטבר של 17,500 שקלים, זאת בנוסף ל-13 אלף שקלים הנובעים מהמתח, התסכול והלחץ בהם שהה כתוצאה מהתעלמותה לכאורה של העירייה בעניינו. 

טרם הוגש כתב הגנה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מדליק בסינמה סיטי ראשון: מכניסים למכונה תפוח אדמה ומקבלים שקית תפוצ'יפס מתנה!

ההשתתפות ללא עלות

רונית זרעוני | | תגובות: 8


כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס תפוח אדמה אל תוך המכונה - כמה רגעים- ותצא לכם שקית תפוצ'יפס מוכן!

כל זה קורה במתחם G בסינמה סיטי  ליד המכונות של התפוצ'יפס. עוד דרך ללמד את הילדים ממה עשוי החטיף.

ההשתתפות ללא עלות! המבצע עד יום חמישי  24.8.17 

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין מי יבוא עם תפוח אדמה לסינמה סיטי באמת
  הגב 21.08.17 10:37
 • אורח
  חחחחחחחחחח באמת מי. אהבתי את התגובה
  21.08.17 10:54
 • אורח

  21.08.17 16:17
 • אורח
  Hhhhh
  הגב 21.08.17 10:53
 • אורח
  אתם מפרסמים אחרי שהתאריך עובר
  הגב 21.08.17 10:59
 • אורח
  יום חמישי זה24/8... ולא כמו שכתוב 20/8...
  הגב 21.08.17 12:38
 • אורח
  עצוב לחשוב ששקית אחת מורכבת רק מתפוח אדמה אחד חחחח וכל השאר אוויר
  הגב 21.08.17 15:55
 • אורח
  זורקים תפוחי אדמה לזבל ומביאים שקית לא קשורה לתפוח אדמה שהכננסתם
  הגב 22.08.17 08:51

שרים ומציירים: אירוע השקת גיליון הילדים 'הסוס המעופף 2' יתקיים ב-29.8 ב-17:00 בסדנא לאמנויות ברמת אליהו

הכניסה חופשית

גיל סימה | | תגובות: 0

באירוע ההשקה, אשר ייערך בסדנא שממוקמת ברחוב שאול המלך 5 בראשון לציון ישתתפו משוררים, כשההנחיה תהיה ברוח שירת הילדים. בין לבין תנוגן מוזיקה חיה ותיערך סדנת איור ייחודית. 

האירוע נערך בשיתוף תנועת תרבות. 

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג פתיחת עונת השחייה בבריכה העירונית בשיכון המזרח ב6.9.17

רישום לחוגי שחיה בפיקוח החברה העירונית ראשון לציון ואגודת מכבי - ענף השחיה

רונית זרעוני | | תגובות: 0

עונת הרחצה בבריכה העירונית ופתיחתם של חוגים ללימוד שחיה תתחיל בהפנינג בבריכה בשיכון  בתאריך 6.9.17 בין השעות  16:00-19:00 . בתכנית: מתנפחים והפעלות, דוכני רישום, דוכני מזון ועוד.

חוגי השחיה מתקיימים בחסות החברה העירונית ראשון לציון  ואגודת מכבי- ענף השחיה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשלישי הקרוב: מופע מיוחד עם אילנה כץ לגמלאי העירייה בהיכל התרבות

גיל סימה | | תגובות: 0

המופע יתקיים ב-22.8 בשעה 10:30, ובמסגרת חגיגת הזמר יתאחרו הזמרים אבי ונטורה, גל גרינברג, הכנר לאוניד רוטשטיין, הפסנתרן עופר כץ, כשהמיקרופון ינדוד מגמלאי לגמלאי, וביחד קולות הזמר יעשו שמח בהיכל התרבות. 


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.


סג"מ אברה אישטה מראשון לציון שעלה בגיל 5 מאתיופיה סיים השבוע את ההשלמה המבצעית של אגף התקשוב וההגנה בסייבר.

צילום - דובר צה"ל

אבי בר | | תגובות: 9

אברה נולד באתיופיה ועלה בגיל חמש בשנת 2001 עם משפחתו ארצה. בבגרותו למד בכפר הנוער "מעיינות" שבעיר ואחריו התגייס בשנת 2016 לקורס אמי"ר של העדה האתיופית. 

"התגייסתי במרץ 2016 לטירונות בבסיס מחו"ה אלון, שארכה כחודשיים וחצי. במהלך תקופה זו עברתי טירונות ולאחר מכן את קורס אמי"ר- המיועד לעדה האתיופית. בסוף תקופה זו, ביקשתי להגיע לאגף התקשוב כי רציתי להיות בחיל משמעותי ומבחינתי זהו חיל מאוד משמעותי, מפתח ומתפתח", מספר אברה.
אברה אכן קיבל שיבוץ לחיל התקשוב והגיע לקורס מר"מ (מנהל רשת מחשוב) בבסמ"ח, שם למד איך לפתור תקלות מחשב, איך לתחזק מחשבים, לפתור בעיות רשת ועוד. "לאחר הקורס שובצתי בפיקוד מרכז במחלקת משו"ב. במחלקה בה שובצתי ניתרנו תקלות של כל גזרת הפיקוד והיינו אחראים לתת מענה תקשובי. לאחר כשמונה חודשים בתפקיד יצאתי לקצונה", הוא מספר, "יצאתי לקצונה כי רציתי להיות מפקד. לדעתי בתור מפקד יהיה לי יותר קל להשפיע על דברים, להיות מעורב במה שקורה". בנוסף, מספר אברה: "בבה"ד 1 הייתה לי חוויה מאוד טובה, למדנו שם הרבה על ערכים ותפיסות פיקוד, איך להיות מפקד ששם לב גם לפרטים הקטנים, מערב גם את המקצועיות וגם יחסי אנוש ואיך לשים דגש על הפקודים. לאחר בה"ד 1 סופחתי כשבועיים בחטיבה 300 בגליל, שם הבנתי כיצד חטיבה מתנהלת".

לאחר מכן הגיע אברה אל המגמה המבצעית ולאחר המסלול המפרך שעבר, עמד ברביעי, 16.08, בטקס הסיום של ההשלמה וחתם את התקופה זו. ההשלמה המבצעית של אגף התקשוב וההגנה בסייבר, מכשירה את צוערי החיל להיות קציני תקשוב מבצעיים לצד הטכנולוגיה המתפתחת בכל עת ומשנה את חוקי המשחק מרגע לרגע. במהלך ההשלמה עומדים הצוערים בפני אתגרים שונים המשתלבים במבנה ההכשרה: המבואות, החלק הטקטי והתרגיל המסכם. במסגרת המבואות, לומדים הצוערים את כלל יסודות חיל קשר והרדיו על מנת לשלוט ולהכיר בצורה המיטבית ביותר במגוון הכלים הקיימים במערך.

לאחר מכן מגיע החלק הטקטי, בו מעמיקים בנושא הטקטיקה הפיקודית הנחוצה לקצין התקשוב המבצעי ולבסוף, מגיע תרגיל הסיום, הכולל את כלל התחומים שנלמדו בהכשרה ומעמיד את הצוערים בסיטואציות שונות ומאתגרות המדמות את הקשיים עמם יתמודדו בשגרה ובחירום.

"ההשלמה הייתה קשה אבל מאוד משמעותית. היא גורמת לך להגיע לקצה היכולת שלך ומוציאה ממך את כל היכולות שלך החוצה. לא מוותרים לך כאן, המסלול של ההשלמה מאוד טוב, בהתחלה לומדים שיעורים עיוניים, כל אחד בא מקורס אחר וההשלמה מאחדת בין הידע של כולם של הקורסים שעברו. לדעתי האנשים פה מאוד טובים, כל אחד טרם מהידע שלו ולמדתי מכל אדם ואדם בהשלמה", מסכם אברה, "מעבר לתפקידים ההתחלתיים שלי כקצין אני רואה את עצמי מתפתח בצבא וממשיך להתקדם, מבחינתי זה המקום שמתאים לי".התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד 👍
  הגב 21.08.17 00:05
 • אורח
  יישר כח גדול ובהצלחה בהמשך דרכך
  הגב 21.08.17 09:34
 • אורח
  תותח כל הכבוד ובהצלחה בהמשך !!
  הגב 21.08.17 10:26
 • אורח
  גאהה בךך אחי האהוב😍😘
  הגב 21.08.17 10:30
 • אורח
  גאווה אמיתית. המשך הצלחה בדרכך החדשה
  הגב 21.08.17 12:54
 • אורח
  כל הכבוד לך 👏👏. אתה גאווה למשפחה 👌.
  הגב 21.08.17 13:57
 • אורח
  🎓👏👏👏👏👏
  הגב 21.08.17 17:03
 • אורח
  אחשלי היקר כל הכבוד מאחל לך שתגיע רחוק מאמיר פקמ''ז
  הגב 21.08.17 18:05
 • אורח
  כל הכבוד ומאחל לך שתגיע רחוק
  הגב 22.08.17 18:01

פותח את שעריו: חגיגת סוף הקיץ בשני ימי הרביעי לחודש אוגוסט בחוף הנכים

גיל סימה | | תגובות: 0לקראת סוף החופש הגדול, חוף הנכים בראשון לציון מזמין את התושבים, בעלי הצרכים המיוחדים לחגוג את סוף הקיץ. 

החגיגה תתקיים בשני ימי רביעי האחרונים לחודש אוגוסט, ה-23.8 וה-30.8 בין השעות 17:00-19:00. בחוף יעמדו לרשות המשתמשים המצילים, ויציעו סיוע לכל מי שירצה להיכנס למים. 

בעמותת איל"ן, המלווה את הפעילות, מציינים כי בעקבות ההיענות הגבוהה שנרשמה השנה, בקיץ הבא יועמד השירות לרשות הרוחצים בחוף הנכים על בסיס שבועי, ובאופן קבוע. התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב ראשון לציון תובע מאגד פיצוי של 5000 ש"ח על שיבושים וליקויים בקווי הנסיעה לביתו

הטענות הם נגד קו 20 וקו 163

גיל סימה | | תגובות: 9

לטענתו של התובע, תושב העיר, אשר עבר ניתוח בעמוד השידרה ונזקק לשירות האוטובוסים, בעיקר לבית החולים וולפסון, מדובר היה בשורה של מקרים, בהם המתין לקווי אוטובוס, האמורים להגיע לאזור מגוריו, אולם בפועל, קווי שירות אלו לא ניתנו. 

מדובר בשני קווי שירות עיקריים, קו 163 וקו 20, אשר נעים במסלול מראשון לציון לחולון. על פי כתב התביעה, שהוגש לבית המשפט, נטען כי על פי לוח הזמנים, קו 163 אמור היה להגיע לתחנה הסמוכה לביתו בשעה 22:50, בפועל הקו לא הגיע כלל. 

גם בדרכו חזרה מבית החולים לביתו, טוען התובע, מדובר היה בשורה של ליקויים, כשקו 20 איחר במשך 25 דקות, כשפעמים אחדות, כלל לא הגיע. 

סך הפיצויים הנתבעים מאגד עומד על 5000 שקלים. 

טרם הוגש כתב הגנה. התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי שמשתמש בתחבורה הציבורית יודע שיש עומס בתנועה כבד ויש פיגור בלוח הזמנים יתכן שהאדון לא משתמש קבוע ולכן אינו מכיר את התופעה סבלנות זה המצב.
  הגב 20.08.17 21:12
 • אורח
  סבלנות? אין דבר כזה או שיש תחבורה ציבורית או לא. אנשים בונים את זמנם עפ"י לוח הזמנים של התחבורה. כתושבת ראשון אגד מזלזלת בתושבים בכל הקווים חופשי.
  20.08.17 23:09
 • אורח
  זה שהורגלנו שכך זה עובד לא אומר שזה תקין, זה אומר שהמציאות שיצרה התחבורה הציבורית בארץ מעוותת מהיסוד
  22.08.17 06:47
 • אורח
  בהצלחה; גם קו175 הוא כזה לפעמים, תצליח שיידעו לתת שירות
  הגב 20.08.17 21:42
 • אורח
  בהצלחה, חזק ואמץ .אולי בכך תעזור ליתר המשתמשים בתחבורה הציבורית.
  הגב 20.08.17 22:16
 • אורח
  כבר מזמן אגד איבד את המוניטין שלו כנותן שירות.רק המשך ההפרטה יגרום לשיפור השירות לנוסעים.
  הגב 21.08.17 06:35
 • אורח
  גם קו 83 מאחר או לא מגיע . אין מקום לתביעה ייצוגית?
  הגב 21.08.17 08:14
 • אורח
  זהו נוהל גורף בכל קווי אגד. גם השימוש באפליקציה אינו תואם את המציאות. בפועל הקווים ממש לא מגיעים עפ"י לוח הזמנים
  הגב 21.08.17 09:53
 • אורח
  הוא. צודק. הקוים לא. מגעים. בזמן תמיד. יש. תירוץ. פקקים לך. תאמין
  הגב 21.08.17 16:48

מנהל מקרקעי ישראל מפרסם מכרזים ל14 דירות צמודות קרקע בשיכון המזרח ו - 60 דירות בפיק"א מהן 42 דירות במחיר למשתכן

חוברת המכרז באתר רשות מקרקעי ישראל

רונית זרעוני | | תגובות: 8

המכרזים שפורסמו כוללים: 60 דירות בשתי חלקות ברחוב פיק"א הנמצא ליד רחוב צבי פרנק. מתוכן 42 יח' דיור ימכרו במחיר למשתכן ו18 יח' דיור ימכרו במחיר השוק החופשי

הצעות יש להגיש עד תאריך ה28.8.2017 בשעה 12:00 בצהריים

6 יחידות דיוק בבנייה צמודת קרקע ברחוב השזיף17 , הנביאים 21, זרובבל 14, שבטי ישראל 46

הצעות יש להגיש עד תאריך 30.10.17 בשעה 12:00 בצהריים

8 יחידות דיור בבנייה צמודת קרקע בשתי חלקות (כל אחת 4 יח דיור) ברחוב הנוטרים, הרקפת

הצעות יש להגיש עד תאריך ה30.10.2017 בשעה 12:00


פרטים נוספים וחוברות המכרז יש לקבל במנהל מקרקעי ישראלהתפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך מקבלים פר ט ים נוספים למי צריך לפנות
  הגב 20.08.17 23:36
 • אורח
  איך מקבלים פר ט ים נוספים למי צריך לפנות 0558823369 שי
  הגב 21.08.17 02:44
 • אורח
  למי פונים? איך מגישים את ההצעה?
  הגב 21.08.17 07:50
 • אורח
  לשאלות למי לפנות?
  הגב 21.08.17 08:04
 • אורח
  אבקש לקבל פרטים נוספים.
  הגב 21.08.17 08:33
 • אורח
  למי צריך לפנות?? היוו'ט 0549414292
  הגב 21.08.17 13:29
 • אורח
  לפרסם למי פונים
  הגב 21.08.17 18:42
 • אורח
  היי למי צריך על מנת לקבל פרטים ?
  הגב 22.08.17 08:08

ביום שני 21/8 שלל שעות סיפור בספריות כותר ראשון

גיל סימה | | תגובות: 0
גם בסוף החופש הגדול, רשת כותר ראשון לא שוכחת להמשיך במסורת של שעות הסיפור, הנערכות ומתקיימות בספריות הפזורות ברחבי ראשון לציון. 

מחר, ה-21.8 תתקיימנה שעות הסיפור על פי הסדר הבא: 

כותר ראשון – שקמה- "הפרחים שוב מחייכים" / מלווה בתרגום לשפת הסימנים
בשעה 17:30 לבני 6-3. הסיפור את העלילה, שבמרכזה ניצבת השאלה: האם הפרחים כועסים כשמשליכים עליהם פסולת?
עם נויה שטרייפלר בשילוב תפאורה, בובות ושירים. 

כותר ראשון- אלון- "זהבה ושלושת הדובים"
בשעה 17:00 לבני 3-2.  מדובר בעיבוד חדש ומקורי המלווה בשירים, של אגדת הילדים המפורסמת על זהבה התועה ביער, ומגיעה אל ביתם של הדובים.
עם טל מתיאטרון גלגול

ספריית יצחק שדה- "שמוליקיפוד"
בשעה 17:30 לבני 3-2. הסיפור מגולל את החברות המופלאה בין ילד לקיפוד.
עם ציון מתיאטרון צ'ולי וטולי.

ספריית נווה חוף- "המסע לארץ החפצים האבודים"
בשעה 17:30 לבני 6-3.  זהו סיפורה של נעל שמאל אשר איבדה את אחותה, נעל ימין. היא יוצאת למסע הרפתקאות בארץ החפצים האבודים.
עם טל בן-בינה בשילוב בובות. התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צעירה בת 19 מראשון לציון חשודה במעורבות במספר מעשי שוד בנק

בן זוגה נתפס על חם - מצורף סרטון

אבי בר | | תגובות: 2
מעצר החשוד בחולוןבשבוע שעבר ביום שני 14/8 דיווחנו על תושב ראשון לציון בן 26 אשר נעצר על חם במהלך שוד בנק לאומי ברחוב סוקולוב בחולון על ידי שוטר תנועה שהיה באזור.

כעת, לאחר חקירתו התברר כי הצעיר חשוד והודה ב – 13 מעשי שוד וביום חמישי חלה התפתחות בחקירה וגם ארוסתו צעירה בת 19 מראשון לציון נעצרה בחשד שסייעה לחשוד במעשי השוד. השניים יובאו היום ראשון להארכת מעצרם בבית המשפט .


סרטון לכידת השודד - קרדיט צילום : דיווחים בזמן אמת בפייסבוקהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.

לומדים ומרויחים: קורס מסחר ב-ebay בסבסוד מרכז הצעירים ראשון לציון

מדובר בקורס מוזל, המיועד לתושבי העיר.

גיל סימה | | תגובות: 0

זירת המסחר הידועה והפופולארית מגיעה גם לראשון לציון, כששיתוף פעולה בין מרכז הצעירים לבית הספר למסחר אלקטרוני מוזיל את העלות לתושבי העיר, המעוניינים להירשם למחזור השלישי של הקורס. 

במהלך הקורס יקבלו הנרשמים כלים להקמת חנות וירטואלית עצמאית, דרכה יוכלו ללמוד איך מרויחים כסף מבלי לצאת מהבית. 

לפרטים נוספים והשארת נתונים ניתן להקליק על הלינק המצורף, ונציג מטעם העירייה יחזור:  goo.gl/fD9Qoqהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צעירה חשודה כי איימה לדקור את החבר בגלל שעזב אותה

כנקמה היא גם שפכה חומרי ניקיון על מיטתו

גיל סימה | | תגובות: 2
תמונת אילוסטרציה

זהו שוב סיפור על מערכת יחסים אשר הגיעה למבוי סתום, כשאחד הצדדים, במקרה הזה בת הזוג לא השלימה עם הפרידה הכואבת, והחליטה להכאיב לבן זוגה לשעבר, בין היתר כשהיא נכנסת לדירתו בראשון לציון ושופכת חומרי ניקיון על מיטתו. 

מכתב האישום שהוגש נגד הצעירה בת ה-23, יום למחרת המעשה, נכנסה שוב לדירתו, כשהפעם בן הזוג שהה בדירה, ואמר לה שהוא מתכוון להזמין משטרה. במקביל, היא הורידה את מתג החשמל השייך לדירה, כשבן הזוג לשעבר שומע את דבריה של הצעירה, אשר שוחחה אותה עת בטלפון ואמרה שהיא מתכוונת לדקור אותו. 

"אני מחכה לשוטרים ואדקור אותך בכל הגוף", אמרה הנאשמת לבן זוגה לשעבר, כשהיא גם מציינת בפניו כי היא מחזיקה סכין בתיק. לאחר דקות ספורות, כשהגיעו השוטרים, נמצאו זוג מספרים בתיקה של הנאשמת, ואף דוקרן מסוג לדרמן. 

הצעירה נאשמת באיומים, הסגת גבול פלילית, היזק לרכוש במזיד וכן החזקת סכין. התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

היום ועד שלישי בעזריאלי ראשונים: פסטיבל פליימוביל

הכניסה חופשית!

גיל סימה | | תגובות: 0

מעט לפני שהילדים חוזרים לשיגרת הלימודים, בקניון עזריאלי שבראשון לציון מכינים להם שלושת ימי פעילות ייחודיים, עם שילוב בין משחקי הדמיון המובילים בעולם, וכן עולמות התוכן של המשחקים האהובים. 

הפליימוביל כולל גם את פליידו ונרף, וכל זה יתקיים בימים א'-ג' (20-22.8) בין השעות 11:00-14:00 ו- 16:00-19:00. 

הכניסה חופשית!


 


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הכנסת ספרי תורה בבית כנסת בשיכון המזרח ובבית כנסת ברמת אליהו

רונית זרעוני | | תגובות: 2

מתכבדים להזמין את הציבור להכנסת ספר תורה

שיתקיים א"ה ביום ראשון כח' באב תשע'ז (20/8/17)  בבית הכנסת "שומרי תורה " רח' הרקפת 53

ישאו דברי ברכה:  הרב בן ציון חכמוב שליט'א  חבר בלשכת הרבנות  ,  הרב שלמה יעקב ביטון   שליט'א רב בית הכנסת ,        

ר' שמעון חי טרבלסי היו'ר  חבר מועצת העיר   

הכנסת ספר תורה נוספת:

הכנסת ספר תורה בבית הכנסת תפארת ישראל ברחוב דויד המלך 29 רמת אליהו

שיתקיים א"ה ביום רביעי א' אלול תשע'ז (23/8/17) . 

ספר התורה נתרם ע"י משפחת חומרי, לעילוי נשמת האב הרב זכריה חומרי ז"ל

דברי ברכה הרב יגאל יוסף שליט'א   רב שכונה  וחבר בלשכת הרבנות,    הרב זוהר שרעבי  שליט"א   רב בית הכנסת                     

ר' שמעון חי טרבלסי היו'ר  חבר מועצת העיר.   בתוכנית:            

16:30 התכנסות וסיום כתיבת האותיות ותפילת מנחה בבית משפחת חומרי

17:30  יציאה בתהלוכה ברוב פאר והדר בשירה וריקודים לכוון בית הכנסת תפארת ישראל רח' דוד המלך 28

תפילת ערבית וסעודת מצווה  . הציבור מוזמןהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כן ירבו ספרי. תורה
  הגב 21.08.17 17:51
 • אורח
  כן. ירבו. ספרי. תורה. אמן. ואמן. אמן. ואמן. ואמן.
  הגב 22.08.17 01:55

תוקם מערכת פינוי אשפה פנאומטית מתקדמת בראשון לציון ש"תשאב" את הפסולת בצינורות תת קרקעיים מתחת לשכונה והישר לתחנת מעבר

היתרונות: ביטול תנועת משאיות אשפה בשכונה, שיפור באיכות האוויר, מניעת ריחות רעים ומכרסמים בפחי אשפה

רונית זרעוני | | תגובות: 0


הנהלת עיריית ראשון לציון אישרה הקמת מערכת פינוי אשפה פנאומטית מתקדמת ש"תשאב" את הפסולת בצינורות תת קרקעיים מתחת לשכונה והישר לתחנת מעבר * היתרונות: ביטול תנועת משאיות אשפה בשכונה, שיפור באיכות האוויר, מניעת ריחות רעים ומכרסמים בפחי אשפה

סוף למכולות האשפה ליד הבית. השכונות החדשות במזרח העיר ומתחם העסקים החדש- מתחם ה-1000 ייהנו ממערכת פינוי אשפה מתקדמת שתייתר את הצורך במכולות אשפה במתחמי בניינים. הנהלת עירייית ראשון לציון אישרה השבוע תקציב בגובה 30 מיליון ₪ לפעימה ראשונה עבור מערכת פינוי אשפה פנאומטית חכמה הבנויה ממספר פירים אסתטיים שיוצבו בלובי המבנה ותאפשר הפרדה במקור של הפסולת, למשל פסולת יבנה, רטובה, אריזות וכו'. הפסולת תצנח למערכת צינורות תת קרקעיות.

עם הצטברות כמות מסוימת של אשפה על גבי המגוף, מופעל מפוח בתחנת האיסוף המרכזית ליצירת וואקום, וזה מושך אוויר במהירות גבוהה מכיוון המגוף אל תחנת האיסוף. האשפה "רוכבת"  בצנרת תת קרקעית על זרם האוויר ומגיעה אל תחנת האיסוף המרכזית (טרמינל) שם היא נדחסת למכולת האשפה על ידי מערכת של ציקלונים, מגופים ודחסנית. איסוף השאפה במרוכז תיעשה מתחנת האיסוף המרכזית שמחוץ לשכונת המגורים. בכך למעשה האשפה נעה מתחת לפני האדמה ולא באמצעות משאיות אשפה בכבישי השכונה. כלומר ביטול  גורם הרעש והפרעה לתנועה, שיפור באיכות האוויר וכן מניעת ריחות רעים ומכרסמים במכולות האשפה המוכרות הנמצאות בדרך כלל בחדרי האשפה בבניינים או במקום ייעודי במתחם הבניין.

המערכת תשרת כ-4,000 יח"ד בשכונת נרקיסים, 3,600 יח"ד בשכונת נוריות וכ- 300-500 אלפי מ"ר שטחי תעסוקה ומבני ציבור במתחם האלף.

עלות המערכת גבוהה יחסית אולם החזר ההשקעה הוא מהיר אל מול אורך חיים המערכת. למעשה בכל שנה תחסוך המערכת בין 2 ל-3 מיליון ₪ מתפעול משאיות, עובדים וכו'. רוב עלות המערכת מושתתת על העירייה. הקבלנים יבנו את הפירים בבניינים במקום חדרי האשפה.

המערכת החדשה תורמת למעשה לסביבה ירוקה יותר, עידוד הפרדה במקור, מניעת מפגעי ריח, רעש וזיהום, הפחתת נסיעות כלי-רכב כבדים בתוך השכונה ועוד. את הפרויקט הסביבתי תוביל החברה הכלכלית בראשות ניצן פלג.

ראש העירייה, דב צור, ציין כי "המהלך שטומן בחובו השקעה ראשונית גדולה יתרום דיבידנד משמעותי בהמשך לתושבים שייהנו מסביבה נעימה ונקייה יותר, העלאת המודעות לאיכות הסביבה על ידי צמצום מפגעים ועידוד המחזור והפרדת פסולת וכן העירייה תהנה מחיסכון בעלויות לזמן ארוך באמצעות שיפור טכנולוגי וקידום חדשנות בעיר".

מ"מ יו"ר הדירקטוריון בחברה הכלכלית, אייל מושיוב, הוסיף: "מדובר בפרויקט מורכב וחשוב שהחברה הכלכלית לקחה על עצמה להוביל אותו ולקדם את סביבת המגורים החדשה בראשון לציון. אני משוכנע שלמערכת החדשה יהיו השלכות אדירות על איכות החיים בעיר". מנכ"ל החברה הכלכלית ניצן פלג ציין שהקמת המערכת מותאמת להתקדמות פיתוח השכונה והנחת התשתיות בה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפורץ שנתפס- דייר במרתף של השכנים

תושב השכונה וחבר מועצת העיר, משה לב-הר הוציא מכתב בהול למפקד תחנת המשטרה בעיר, על מנת להגביר את הסיורים בשכונה.

גיל סימה | | תגובות: 8הפריצה לבית המגורים בשכונת נווה ים בראשון לציון התרחשה לפני כשבועיים, כשבעקבות מעקב אחר מצלמות האבטחה המוצבות בבית, נמצא כי הפורץ שהסתובב בדירה, ונתפס לוקח מכל טוב הוא לא אחר מאשר השכן המתגורר במרתף הבית הסמוך. 


חבר מועצת העיר, משה לב-הר מציין כי בעקבות גל הפריצות, הוא הוציא מכתב בהול למפקד תחנת המשטרה בעיר, על מנת להגביר את הסיורים בשכונה. לב-הר מוסיף כי דווקא במשטרה נמסר לו כי ישנה ירידה משמעותית במספר אירועי הפריצה, בהשוואה לשנה שעברה, וזאת בשל תגבור הסיורים במקום. התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ולמה לא דאגתה לשכונת נווה דקלים.... 10 פריצות בשבוע
  הגב 19.08.17 21:19
 • אורח
  למי אכפת מנווה דקלים בכלל
  הגב 19.08.17 22:23
 • אורח
  40 אחוז מ"עובדי" עיריית ראשל"צ.. מיותרים.
  הגב 19.08.17 22:43
 • אורח
  ומה עם קרית ראשון כל יום 3-4 פריצות
  הגב 20.08.17 00:27
 • אורח
  מה עם נווה דקלים, למה לא דואגים להם?
  הגב 20.08.17 11:45
 • אורח
  ומה עם תושבי נאות שקמה, בבתים הפרטיים? מאז שאנו גרים שם, 12 שנים לא עברה ולו ניידת אחת!
  הגב 20.08.17 15:26
 • אורח
  בנווה דקלים אין סוף לפריצות הן רק מתרבות מי ידאג לנו??
  הגב 20.08.17 16:50
 • אורח
  מה קורה! נווה חוף מיוחסים......?
  הגב 20.08.17 17:59

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
19.08.17 10:50
חייב למכור מהר נדלן צלצל 0559652966
אורח
19.08.17 10:49
יש לך מגרש חקלאי זקוק למזומן צלצל יש קונה מיידי 0559652966
אורח
19.08.17 10:47
רוצים למכור נכס קונה נדלן במזומן במחיר ראלי אזור רחובות 0559652966
אורח
19.08.17 10:40
מגרש באזור תעשייה הורביץ רחובות 237 מר מתוך 3681 מופשר לתעשייה א שולם כל תשלומי הפיתוח והשבחה 450 מר זכויות בניה 1100000 אפשרות החלפה בדירה 0542235234
אורח
19.08.17 10:35
דונם חקלאי מזכרת בתיה 350000ש"ח 0542235234
אורח
19.08.17 10:34
מגרש 883 מ"ר חקלאי בנס ציונה 500000 ש"ח מול מליבו נס ציונה 0542235234
אורח
17.08.17 08:45
חדש!!! חדש!!! חדש!!! למשקיעים! למכירה בבני עייש דירת 4 חד' משופצת,בטאבו,מעלית+חניה 1.250.000שח' לפרטים לפנות לקרן :050-9911236
אורח
17.08.17 08:43
למכירה דירת פנטהאוס דופלקס בשכונת סביוני הפארק היוקרתית והשקטה בלב נס-ציונה. 5 חדרים, מחסן, 2 חניות בטאבו, מטבח רחב ידיים ומרפסת גדולה עם נוף לשקיעה. 2,580,000₪ לרציניים בלבד!


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
23.08.17 11:08
להשכרה יחידת דיור בגדרה משופצת 3 חדרים לפרטים 0503330312 לביא
אורח
23.08.17 11:07
בגדרה ... דירת 3 חדרים להשכרה קומה 1 על עמודים . דירה משופצת ומושקעת . יש בדירה מזגן ודוד שמש חדשים . 0533338934
אורח
23.08.17 11:04
להשכרה - בצפון מזרח רחובות- דירת 5 חדרים גדולה עם יחידה נפרדת הכוללת 2 חדרים עם מטבחון. דירה משופצת עם חניה מקורה. שכירות ארוכת טווח . מחיר 5200 ₪ לאיכלוס מיידי. לפרטים נוספים ניתן לפנות לחן מדיור פלוס - 08-9492442
אורח
19.08.17 15:36
דירת 2 חדרים, משופצת בסטנדרט גבוה מאוד, ומרוהטת קמפלט! בדירה יש 2 מזגנים. בחדר שינה מיטה, ארון, בסלון ספה ושולחן. בנוסף יש את כל מוצרי החשמל כגון; מקרר, טלויזיה, כיריים, טוסטר, קומקם חשמלי ,ועוד... המחיר כולל ארנונה, ועד בית, כבלים, ואינטרנט. כניסה מידיית! ללא דמי תיווך!!! ללא בע״ח ! המחיר הינו 2,850ש"ח! הדירה נמצאת בהרצל 175, מיקום מרכזי - כחמש דקות ממכון ויצמן! ללא תיווך ! נא להתקשר למס' בני-0507420208 דוד- 0506880003
אורח
19.08.17 15:34
דירת שני חדרים מקסימה ומיוחדת בראשון לציון באזור שקט וכפרי. שכונה חדשה המחיר כולל הכל (פרט לחשמל). כולל: ריהוט מלא כו שנראה בצילום המצורף אינטרנט, מים, חבילת הוט, חניה בשפע וכן תחבורה ציבורית קרובה לכל היעדים לתוך ומחוץ לעיר 050-8244667
אורח
17.08.17 08:35
מפנים את הדירה השווה שלנו בשדרות ח"ן 33!!! מרחק הליכה ממכון וייצמן, הפקולטה לחקלאות, הרכבת והרחובות הראשיים. דירת שני חדרים גדולה- חדר שינה גדול ומואר, מרפסת, מטבח עם מרפסת שירות, מקלחת ושירותים משופצים וחלל כניסה גדול המתאים לפינת ישיבה/לימודים. הדירה קומה ראשונה ללא מעלית שכר דירה 3,400 ש"ח ארנונה 620 ש"ח לחודשיים וועד בית 125 ש"ח לחודש. בעלי חיים מתקבלים בשמחה ובאהבה! בדירה נשארים ארון בגדים ענק ומדף בחדר שינה מראים מחר (חמישי) החל מ-19:00 פינוי ב-1.9 אשמח לענות על שאלות נוספות כאן או בטלפון- אביחי 0543095569 גל 0506822012
אורח
17.08.17 08:33
דירת 2 חדרים במרכז העיר, מתאימה לסטודנט/ית,קרוב לקניון. תחבורה ציבורית, סמןך לאחד העם והרצל. תכולה: מזגן,כיריים חשמליים,מיקרו,ספת ישיבה 2+3,ומנורת עמוד. מחיר: 2600 כניסה: מידית פרטים נוספים: 053-7921998 (לא בשבת)
אורח
17.08.17 08:32
להשכרה בראשון לציון !!! יחידת דיור מפנקת במיוחד עם גינה! ⏪ ממוקמת בכפר אריה ⏪ 3 חדרים מרווחים ⏪ איזור שקט ופסטורלי ⏪ כ-70 מ"ר בנוי ⏪ גינה בגודל 50 מ"ר ⏪ אפשרות לבעלי חיים ⏪ יחידה חדשה בת כשנתיים ⏪ חניה בשפע ⏪ מתאים גם לשותפים כניסה לנכס בתאריך: מיידית מחיר: 4400 ש"ח כולל הכל חוץ מחשמל ומים לפרטים: דניאל - 050-7357169


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
19.08.17 15:21
אמין מאוד וחסכוני מאוד 20 ק"מ לליטר דלק,רק 29000 ש"ח והוא שלך.... שברולט ספארק 2013 ידני,יד ראשונה רק 72000 ק"מ,אפור מטאלי,דגם LT! מנוע 1200 סמ"ק 82 כ"ס,6 כריות אוויר, ABS,בקרת יציבות,הכל חשמלי, שמור ומטופל במוסך מורשה,מצורפת היסטוריית טיפולים,לאחר טיפול! פנסי ערפל,חימום במושבים,חיישני רוורס,בלוטוס מקורי,רדיו דיסק מקורי, חיבור USB ו-AUX,שלטי נוחות וקודנית,אחריות לחצי שנה!! עליה לכביש 08/2013,טסט עד 18/8/2018, ללא תאונות!! אפשרות מימון!! קובי-050-5249254 רפי-050-5213797 בן-050-6872462 דניאל-050-6681888
אורח
19.08.17 15:17
רכבים להניע ולנסוע במחיר מצחיק!! אלבר קרית עקרון המלך חסן השני 3 יאיר 0549436695
אורח
19.08.17 15:14
העברת מיבחן שנתי לרכב כולל בדיקה אפשרות ללקיחת הרכב מאזור רחובות יבנה והסביבה לפרטים נוספים 0503036100
אורח
19.08.17 15:13
תושבי יבנה והסביבה מילוי גז ברכב 170₪ הגעה עד הלקוח לכל בעיות החשמל ומיזוג אויר חיגו 0547424466📞 אמינות זריזות ומקצועיות!
אורח
19.08.17 15:13
פתחנו סניף חדש של אופרייט ליס החברה הותיקה ביותר היום בשוק מוזמנים לצפות במגוון הרכבים שלנו באתר הבית Www.opl.co.il נמצאים מ8 וחצי בבוקר ועד 19:00 בערב כל ימי השבוע כל סוגי הרכבים כל סוגי המימונים ופתרונות תשלום שלל הטבות לקונים כגון ביטוח חובה מתנה לרוכשים מתחייב למחיר הטוב ביותר והוגן . אפשרות לעסקת טרייד אין במקום. אז מהרו להגיע הקפה עלינו חווית שירות שעוד לא פגשתם. לתיאום פגישה בר :0547733929
אורח
19.08.17 10:37
למכירה מגבר ,קרוס ,מגבר קטן ,סאב ,וכל החוטים שצריך מוכן בהחלפה בפלאפון 0542235234
אורח
17.08.17 08:38
למכירה רנו קנגו 2011 יד 3 ק"מ 100000 צמיגים חדשים מצבר תקין עבר טיפול לפרטים 31,000 ש"ח יצחק 0506306615 איזור רחובות מחיר גמיש ללא החלפה על הכביש 09/11
אורח
11.08.17 20:20
סיטרואן ברלינגו ₪ 99,000 ראשון לציון אין מה להוסיף סיטרואן ברלינגו סוס עבודה במחיר הכי נמוך שיש בשוק!!! HDI Comfort 1.6 דיזל 0 ק"מ אחריות יצרן 3 שנים. מחירון : 137,900 המחיר שלנו :: 99000 על הכביש אנשים יקרים הכל כולל הכול !!!! חדש ניילון סחרוב 12 ראשון לציון בר 0547733929


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
19.08.17 15:32
דרוש נהג משאית רשיון עד 15 טון, לחברת הובלה ציוד תקשורת כולל פירוק ועמסת הרכב ליד לוד -אירפורט סיטי .תנאים טובים 0505254815 בני
אורח
19.08.17 15:32
למפעל מוביל וותיק בתחום המזון באזור תעשיה רחובות , דרוש נהג הפצה עם רשיון ג’ (חובה) . חברה איכותית ומשפחתית עם תנאים מעולים למתאימים!!!! *זמינות לתחילת עבודה מידיית * לפרטים נוספים לפנות בימי א-ה בלבד לטלפון 08-9465408
אורח
19.08.17 15:30
יש לכם את זה במכירות ??!!! אוהבים להרוויח כמה שיותר ??!! תתקשרו עכשיו 0533366444 דורון לאזורים אשקלון ,רחובות ,לוד,
אורח
19.08.17 15:29
לאייס בילו סנטר דרוש/דרושה מחסנאי/ת תנאים טובים 08-9413446
אורח
19.08.17 15:29
דרושים למוקד מכירות ולקניון ברחובות נציג/ה מכירות לפרטים שלחו הודעה או בטלפון 0542428964
אורח
19.08.17 15:29
הגיוס לא עוצר בחברת הגדולה בישראל בואו לעבוד בחברת שהיא בנלאומית העבודה במשמרות מראשון עד חמישי הסעות מהבית מאזורים: ראשון לציון, רחובות, רמלה,לוד,רחובות,פתח-תקווה,מודיעין ארוחות על חשבון החברה. תנאים סוציאלים מעולים !!!!! אירועי חברה , טיולים מידי שנה... לפרטים נוספים 053-2076718 או בפרטי
אורח
19.08.17 15:28
דרושים אנשי מכירות למכללת אפיק - נציגים טלפוניים + פרונטאליים ! מכללת אפיק (קרן אפיק), משרה מלאה גמישה (11:00-20:00 א'-ה', שישי לסירוגין) מכללת אפיק הידועה בהתמחות בתחומים של שוק ההון, נדל"ן, שמאות מקרקעין. המשרדים הראשיים יושבים ברחובות – חברה בעל אווירה צעירה, כיפית ומגניבה ! הם מחפשים 2 תפקידים: 1. נציגת מכירות פרונטאלית – קבלת פגישות מתואמות ופגישה פרונטאלית מול לקוחות מעוניינים בלימודי, הצגת המכללה והתמחותה ומכירה של לימודי המכללה דרישות התפקיד: ניסיון במכירות, וורבליות גבוה, רצון למכור ולהרוויח כסף ! שכר ותנאים מעולים למתאימים: 30 ₪ לשעה + עמלות (600-1,000 על כל לקוח ) 2. נציג מכירות טלפוני – שיחות יוצאות ללקוחות מעוניינים בקורסים בתחום שוק הון, נדל"ן . דרישות התפקיד: ניסיון במכירות טלפוניות, רמה אישית גבוהה, רצון להצליח ! שכר ותנאים מעולים למתאימים: 27 ₪ לשעה (230-300 ₪ עמלות לסגירה ) קו"ח נא לשלוח למייל noyg.hr@gmail.com בציון שם המשרה
אורח
19.08.17 15:27
צוות הלוגיסטיקה שלנו מחפש אותך >> דרושים/דרושות מחסנאים/מחסנאיות לסניפים חיפה, ירושלים, אור יהודה, אשדוד, רחובות, חולון, פתח תקווה וקיסריה. ונהגים/נהגות חלוקה עם רישיון ג לסניפי המרכז וחיפה. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 073-2323905 או לשלוח קו״ח למייל: ‏jobs@yashir-group.co.il


לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל