הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

בשורה לתושבי רחובות הצעירה, שיכון סלע וקרית משה: 

הושלם חידוש צומת ששת הימים- דובנוב, הרמזור הופעל הערב לראשונה

שביתה!!! ההסתדרות הודיעה על שביתה כללית ברשת חוויות והחברה העירונית רחובות החל מיום ראשון 7/7/19

נתפס גנב קטנוע ברחובות

מכון ויצמן ברחובות נכלל ברשימת 25 מוסדות המובילים בעולם בהשפעת המחקר המדעי וברישום פטנטים.

נשיא מכון ויצמן למדע, פרופ' דניאל זייפמן: "דירוג זה מעיד שהחתירה שלנו למצוינות – המונעת מסקרנות ומשאיפה לחשוף את סודותיו של הטבע, משתלמת. לא רק שאנו בין המובילים בעולם בהשפעה המדעית שלנו, אלא שגם הגישה שלנו למדע וההתמקדות במחקר בסיסי, קוצרות – בהמשך הדרך – תוצאות מרשימות בכל הנוגע לרתימת פירות המדע לתועלת האנושות כולה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מכון ויצמן למדע דורג בין 25 מוסדות המחקר המובילים בעולם בהשפעת המחקר המדעי וברישום פטנטים. כך עולה ממהדורת 2019 של U-Multirank. המדד, יוזמה של הנציבות האירופית, אשר מתפרסם מאז שנת 2014, מדרג מאות מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם על-פי שורה ארוכה של משתנים, ומכריז על המועמדים המובילים בחמש קטגוריות מרכזיות: לימוד והוראה, מחקר, העברת ידע לתעשייה, שיתופי פעולה בין-לאומיים ומעורבות אזורית.

השנה דורג מכון ויצמן למדע בין 25 המובילים בשתי קטגוריות נפרדות – שיעור הציטוטים של המחקרים שפרסמו מדעני המכון ושיעור הפטנטים שרשמו מדעניו. בתחום רישום הפטנטים, בולטת גם השפעת מחקריהם של מדעני המכון על פטנטים שרשמו אחרים, ברחבי העולם.

עורכי הסקר קובעים כי מכון ויצמן למדע הוא מוביל עולמי במחקר מדעי לאורך שנים – קביעה שנשענת בעיקר על שיעור הציטוטים של המחקרים שפרסמו מדעניו, ועל מידת ההשפעה של כתבי-העת המדעיים שבהם פורסמו המאמרים – ושבהם צוטטו בהמשך.

בולטת במיוחד העובדה שעל אף שמדעני המכון ממוקדים במחקר בסיסי, המונע מסקרנות, המחקרים שלהם מובילים, בהמשך, לרישום פטנטים רבים ולפיתוח יישומים תעשייתיים ורפואיים, המשפיעים על הכלכלה ותורמים לרווחתם ולאיכות חייהם של מיליוני בני-אדם ברחבי העולם. אחד מה"מנועים" האחראיים להצלחה זו, היא חברת "ידע" של המכון, האחראית על קידום יישומים על בסיס המצאותיהם ותגליותיהם של מדעני המכון.


נשיא מכון ויצמן למדע, פרופ' דניאל זייפמן:

"דירוג זה מעיד שהחתירה שלנו למצוינות – המונעת מסקרנות ומשאיפה לחשוף את סודותיו של הטבע, משתלמת. לא רק שאנו בין המובילים בעולם בהשפעה המדעית שלנו, אלא שגם הגישה שלנו למדע וההתמקדות במחקר בסיסי, קוצרות – בהמשך הדרך – תוצאות מרשימות בכל הנוגע לרתימת פירות המדע לתועלת האנושות כולה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפסקת חשמל ארוכה באזורים נרחבים ברחובות וביישובי הסביבה

הפסקת החשמל מגיעה עד יבנה וגדרה

אבי בר | | תגובות: 3
צילום - חברת חשמלבשעה האחרונה (20:45) יש הפסקת חשמל בחלקים נרחבים במערב העיר רחובות בגלל תקלת מתח גבוה.

התקלה לא רק ברחובות אלא ביישובים רבים ובהם יבנה, קריית עקרון, גדרה מושבי הסביבה.

מדובר בתקלת מתח גבוה .

צפי תיקון התקלה 23:30התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין ברחובות
  הגב 25.06.19 21:43
 • אורח
  טפלו בזה בדחוף o.k? O.k!
  הגב 25.06.19 21:45
 • אורח
  טוב אדוני! מטפלים בזה
  25.06.19 22:30

בשורה לתושבי רחובות הצעירה, שיכון סלע וקרית משה: הושלם חידוש צומת ששת הימים- דובנוב, הרמזור הופעל הערב לראשונה

בצומת הותקנו רמזורים ואגף התנועה פיקוח שילוט ושיטור עירוני בראשות ליאור שוקרי עקב בשבועות האחרונים מקרוב אחרי השלמת האישורים החיצוניים להפעלתם. עד כה לא ניתן היה להפעילם בשל ההמתנה לביקורת חברת החשמל. אגף התשתיות בראשותו של זורי שעובי הוציא לפועל את התוכניות.

אבי בר | | תגובות: 6


לאחרונה חודשה הצומת והותקנה מערכת רמזורים לבטיחות המשתמשים בצומת.

הערב הופעל לראשונה הרמזור בצומת


ללשכת ראש העיר רחמים מלול הגיעו זה מכבר פניות מתושבי האיזור בנוגע לנהיגה בצומת ששת הימים דובנוב ופריד- ששת הימים. ראש העיר הנחה את אגף התשתיות ואגף התנועה לטפל בשיפור הבטיחות והגישה לנוהגים והולכי הרגל בצומת הסואנת.

בשל מרכזיות הצומת, והיותה נקודת מפגש של שלוש שכונות, וכן לאור העובדה שהיא מהווה כביש גישה לבאי מרכז וייסגל והמגרשים הסמוכים, באגף התשתיות ובאגף התנועה פנו לטפל בנושא ללא דיחוי. הצומת תוכננה מחדש מתוך מטרה להכשיר אותה לנהיגה בטוחה יותר ולמעבר בטוח יותר להולכי רגל, לרבות רימזור, תימרור והתקנת מעברי חציה באופן בטוח.

אגף התשתיות בראשותו של זורי שעובי הוציא לפועל את התוכניות.

בצומת הותקנו רמזורים ואגף התנועה פיקוח שילוט ושיטור עירוני בראשות ליאור שוקרי עקב בשבועות האחרונים מקרוב אחרי השלמת האישורים החיצוניים להפעלתם. עד כה לא ניתן היה להפעילם בשל ההמתנה לביקורת חברת החשמל. באגף התנועה ניסו להאיץ את התהליך על מנת להכניס את הרמזורים לפעולה כמה שיותר מהר בשל העובדה שאלפי נהגים עוברים בצומת הסואנת מדי יום משלוש השכונות . היום נערכה ביקורת החשמל ובו ביום , בתשע בערב- יופעל הרמזור לראשונה.

״בטיחות התושבים מעל הכל״ אומרים באגף ״המתנו לביקורת חברת החשמל שעיכבה אותנו, ומייד עם השלמתה היום, כבר הפעלנו את הרמזור״


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך קינד לא רץ לתקשורת להגיד שזה הוא??
  הגב 25.06.19 21:10
 • אורח
  לקינד יש זכויות רבות! תפסיקו להיות שליליים
  25.06.19 21:14
 • אורח
  איזה זכויות? מהמועדון הפילגש? שיצבור ניסיון יותר בעשייה אמיתית ולא בהודעות יחצ ריקות מתוכן
  25.06.19 21:53
 • אורח
  יפה מאוד. מתי תוכנן, אם בכלל, חידוש כביש ומדרכות ברחוב שלום צעידי??!
  הגב 25.06.19 21:17
 • אורח
  האם חשבתם מה יהיה ברגע שרחובות עלית תתאכלס מה יהיה על השכונה? מקווה שתכננתם את תזמון הרמזורים כמו בגשר אחרת יהיה בלאגן בגלל צפיפות הרמזורים. לבאים מדובנוב לכיוון שופר סל ולבאים מרחובות החדשה לכיוון שופר סל יש שני רמזורים ברציפות.
  הגב 25.06.19 21:20
 • אורח
  כיכר היה יותר פשוט וגם יותר מועיל ..פקקים ופקקים היכן דלית הראל
  הגב 25.06.19 23:28

לרגל סוף השנה קיים בית הספר למחול "ביטתנועה" של חוויות שוויץ המדע ברחובות את מופע הסיום בו נפרדו מ3 בוגרות ביה"ס שמתגייסות לצה"ל

בית הספר למחול מונה כ400 תלמידים מגילאי 3 ועד לגיל 18. המופע עסק בנושא המוזיקה והציג סגנונות מוזיקליים מיוחדים שיצרו כוריאוגרפיות של ריקודים שונים מלווים בתלבושות מרהיבות, נוצצות, כפריות ועוד, על פי אופי הריקוד. סגנונות הריקוד שנראו על הבמה נלקחו מתוך תחומי המחול השונים אותם מלמדות המורות נילי צברי, נעה מאיר - רתם, גלי גיל, ולי מדמוני גבע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית הספר למחול "ביטתנועה" של מרכז קהילתי חוויות שוויץ המדע, ערך השבוע (20.6, היכל התרבות) מופע סיום שנה מרגש, שהפגין את העבודה הקשה של החניכות והתוצאות על הבמה, בהשתתפות תלמידים מכתות א' ועד כתה י"ב. בית הספר מונה כ-400 תלמידים, בגילאי 3 ועד י"ב והוא נפרד השנה מ-3 בוגרות המתגייסות לצבא.


המופע עסק בנושא המוזיקה והציג סגנונות מוזיקליים מיוחדים שיצרו כוריאוגרפיות של ריקודים שונים מלווים בתלבושות מרהיבות, נוצצות, כפריות ועוד, על פי אופי הריקוד. סגנונות הריקוד שנראו על הבמה נלקחו מתוך תחומי הלימוד המחול היצירתי ובלט קלאסי, שמלמדת המורה נילי צברי, המחול המודרני שמלמדת המורה נעה מאיר-רתם, היפ הופ שמלמדת המורה גלי גיל וג'אז מודרני שמלמדת המורה לי מדמוני גבע, הרכזת המקצועית של בית הספר ואחראית יחד עם רכזת החוגים והמחול נוגה חלילי על הפקת המופע. הערב נפתח בניגון חצוצרות של אנסמבל החצוצרנים בשיתוף פעולה ייחודי ומרשים לערב זה עם הקונסרבטוריון העירוני. ההורים שצפו במופע התרגשו מההשקעה, התלבושות ורמת ההפקה הגבוהה. הם ציינו את קשרי החברות בין הבנות, "בזכות הדרך והרוח של בית הספר", והודו למורות. יו"ר הדירקטוריון של רשת חוויות, אמיתי כהן, בירך על האירוע המושקע והפעילות הענפה שמתקיימת בכל מהלך השנה.בית הספר למחול מהווה מסגרת משמעותית ומכילה ללימוד מחול ברמה גבוהה בו תלמידי בית הספר מקבלים כלים ליסודות המחול לסוגיו באופן רציני ומקצועי ובדגש על הקשר בין תנועה לחיים. בית הספר למחול נותן מענה לתלמידים החל מגיל 3 ועד כיתה י"ב בשני מסלולים: מסלול חוגים ומסלול להקות מקצועי. במסגרת התוכנית המקצועית השנתית קיבלו קבוצות העתודה והלהקות פעילויות העשרה רבות ומגוונות, ביניהן סדנאות מקצועיות בבלט קלאסי, באקרויוגה ואקרובאלנס, צפייה במופעי מחול של להקות מקצועיות בארץ כגון ורטיגו וקמע והשתתפות בפסטיבלי מחול, כגון משולש המחול של להקת ורטיגו בקיבוץ נתיב הל"ה, סופ"ש של מחול בגבעת חביבה, השתתפות בהופעות מחול בעיר רחובות ובעדלידע הגדולה בחולון.


חברת מועצת העיר ודירקטוריון חוויות, ד"ר רוני באום:

הגיעה לצפות במופע, ואמרה כי: "ראשית יש להתפעל מהתוצאות שראינו על הבמה, מדובר בהצלחה בכל קנה מידה ואני מברכת את הצוותים על העשייה וההשקעה. ההישג הגדול הוא מה שהתלמידות יקבלו לחיים, בין היתר הריקוד תורם גם לחיזוק הצד הקוגניטיבי, לאורח חיים ספורטיבי ובריא ולביטחון העצמי. התלמידות יודעות עד כמה הן עבדו קשה השנה וזה לכשעצמו ראוי לכל הערכה".


מ"מ מנכ"ל רשת חוויות, צביקה מדהלה:

ציין כי שמספר התלמידים גדל משנה לשנה: "התלמידים וההורים מביעים אמון בבית הספר וההישגים מדברים בעד עצמם, לא רק על הבמה אלא בכל התרומה וההשפעה הגדולה שיש לבית הספר על אורח החיים של התלמידות. ראינו עד כמה הן עבדו קשה, מידי שבוע, בהתמדה, בנחישות ואת כל הרגעים הקטנים והגדולים שבסוף השתקפו בערב אחד של יצירה. אני מודה לצוותים המקצועיים, להורים ותלמידות על שנה נפלאה".


מנהלת המרכז הקהילתי חוויות שוויץ המדע, אוסנת לוי

הודתה לצוות המקצועי, ואמרה כי: "בית הספר מוביל את המחול בעיר למחוזות מקצועיים ברמה הארצית, מביא גאווה וכבוד מבחינת ההישגים התחרותיים ובעיקר ההישגים המנטאליים, בטיפוח למצוינות אישית, אורח חיים בריא וחיזוק הביטחון העצמי והיכולות האישיות. אני מודה לצוות המופלא, להורים על האמון שניתן לנו ושיתוף הפעולה ולמנהלת בית הספר על עשייה משותפת עם תוצאות מרגשות".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה!!! ההסתדרות הודיעה על שביתה כללית ברשת חוויות והחברה העירונית רחובות החל מיום ראשון 7/7/19

תגובת העירייה "לא התקבלה כל פניה שעניינה בסכסוך עבודה כלשהו, ואין כל סמכות חוקית לביצוע השבתה. כך או כך, במקרה של ניסיון השבתה, העירייה רשת חוויות והחברה העירונית יפעלו בכל האמצעים העומדים לרשותן כדי למנוע פגיעה בהורים ובילדי העיר".

אבי בר | | תגובות: 32
הישיבה היום בה הוחלט על השבתה


חשוב לציין כי ראש העיר רחמים מלול ויו"ר דירקטוריון חוויות אמיתי כהן לא שוהים בארץ אלא במשלחת לעיר התאומה היידלברג ועם שובם יוכלו לטפל באיום ההשבתה

לפני זמן קצר שלחה ההסתדרות במרחב רחובות מכתבים לראש העיר רחמים מלול וליו"ר הדירקטוריון ברשת חוויות אמיתי כהן כי החל מיום ראשון 7/7/19, עובדי רשת חוויות ועובדי החברה העירונית יחלו בצעדים ארגוניים עד כדי השבתה מלאה של כל המסגרות המופעלות על ידי החברה העירונית וחוויות. והמשמעות פגיעה באירועים המתוכננים לקיץ, קייטנות ועוד.

איום ההשבתה הוא על רקע דרישת 2 הגופים לחתום על הסכם קיבוצי.


תגובת העירייה

לא התקבלה כל פניה שעניינה בסכסוך עבודה כלשהו, ואין כל סמכות חוקית לביצוע השבתה. כך או כך, במקרה של ניסיון השבתה, העירייה רשת חוויות והחברה העירונית יפעלו בכל האמצעים העומדים לרשותן כדי למנוע פגיעה בהורים ובילדי העיר.

מכתב ההשבתה

(מכתב זהה נשלח גם לרשת חוויות)התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקווים מאוד שלא ישיבתו ושלא יפגעו בילדים ובנו
  הגב 25.06.19 17:25
 • אורח
  הכל פייק שביתה שמתואמת עם העירייה
  הגב 25.06.19 17:25
 • אורח
  מושחתים מאפיה שפוגעת בהורים
  הגב 25.06.19 17:32
 • אורח
  יחזירו כסף על קייטנה?
  הגב 25.06.19 17:38
 • אורח
  נבטל את התשלום לקייטנה.
  הגב 25.06.19 17:44
 • אורח
  אם באמת תפרוץ השביתה שיחזירו כל הכסף על קייטנות כולל פיצוי על עוגמת נפש.
  הגב 25.06.19 17:45
 • אורח
  אזרחים יקרים הודעה חשובה לכל המודאגים, הכל מתואם והכל שטויות אף אחד לא יפגע בהורים עם ילדים לפני הקייטנות מניסיוני והיכרותי עם הנפשות הפועלות שלצערי רובם פוליטיקאים בשקל וחצי הכל על מנת לסחוט !!! אז תירגעו ואל תתנו למנהל מתנס דגול לעבוד עליכם.....
  הגב 25.06.19 17:48
 • אורח
  אהבתי !!!! כמה נכון כתבת משחקים של שקל וכתבות על מנת "כאילו" לשבות נו טוב....
  25.06.19 17:49
 • אורח
  עושים עבודה מדהימה מגיע להם תנאים ואם לא אז שכר גבוה אין היגיון שיהיה יתנגדות מאבק צודק בהצלחה
  הגב 25.06.19 18:16
 • אורח
  מעבק צודק? על חשבון של מי? הורים שישלמו 2000 שייח על קייטנה שאמורה לעלות 1000 שייח ועוד רוצים לעשות שביתה. דייי. מספיק . אין כוח יותר לסבול את זה. אתם תראו שהפעם אנשים יצאו לרחובות.
  25.06.19 18:30
 • אורח
  הכל מתואם ושקרי הם פוליטיקאים של אגורה שכל שנה מאיימים מחדש. מושחתים נמאסתם כל המדהלות עמרמים והמשפחות
  הגב 25.06.19 18:24
 • אורח
  נכון השביתה פוגעת בילדים בהורים במנויים ובכלל בתושבי העיר .חשוב לציין שישנם עובדים הן בחברה העירונית והן בחויות שעובדים ללא תנאים . אין להם ביטחון תעסוקתי וכל שנה מפטרים אותם והם אינם יודעים אם יש להם עבודה או לא . אז.. נכון שמי שנפגע זה הילדים ההורים ותושבי העיר אבל גם העובדים חשובים וכדי שימשיכו לעבוד בכבוד מגיע להם תנאים אני בטוח שאתם שקוראים את התגובות רובכם עובדים עם תנאים .הלוואי שיצליחו במאבק שלהם
  הגב 25.06.19 18:37
 • אורח
  מאבק צודק ! אני עובדת 9 שנים כמלווה בהסעות ואין לי שום תנאים גם לא שי לחג למה ?
  הגב 25.06.19 19:02
 • אורח
  תתפטרי ותמצאי עבודה אחרת או תלכי ללמוד ולרכוש השכלה למה זה אמור לעניין אותנו?! לא על חשבון הילדים שלנו
  25.06.19 23:46
 • אורח
  בחברה העירונית 1000 עובדים ורק 100 בקושי מקבלים קרן השתלמות !
  הגב 25.06.19 19:03
 • אורח
  לתת שכר הולם לכל העודים
  הגב 25.06.19 19:10
 • אורח
  מי אמר ש 100 מקבלים קרן השתלמות
  הגב 25.06.19 20:04
 • אורח
  מי שקיבלו קרן השתלמות גג 17 איש בדוק
  הגב 25.06.19 20:05
 • אורח
  ה100 שמקבלים קרן השתלמות הם המנהלים בושה וחרפה
  הגב 25.06.19 20:06
 • אורח
  חייבים לשבות לא לדבר
  הגב 25.06.19 20:08
 • אורח
  אני מציע שאם לא תהייה שביתה שכל העובדים יקומו ביחד וישבתו שמישהו מהעובדים יוביל את השביתה פשוט לא לבוא לעבודה הם לא יכולים בלעדיכם אלתדאגו אתם תצליחו מגיע לכם
  הגב 25.06.19 20:11
 • אורח
  נכון הפכו את העובדים לעבדים בלי זכויות בלי כלום די נמאס
  הגב 25.06.19 20:50
 • אורח
  גם ארדואן חשב שהוא גיבור אין בלתי אפשרי לנצח את הצדק
  הגב 25.06.19 20:51
 • אורח
  ברחוב המעפיל יש המון פושעים וזה לייד בית ספר יסודי. בכל שעות היום יש רכבים של נרקומנים שמציקים לשכנים . אם יש משטרה אז הם אומרים לשוטרים שהיש להם ילדים שלומדים בשפרינצק. בלילה הם ממשיכים לשגע את השכנים.
  הגב 25.06.19 21:01
 • אורח
  רוב העובדים של חוויות מטורללים. ערסים שמציקים לשכנים.
  הגב 25.06.19 21:05
 • אורח
  רוב העובדים של חוויות מטורללים. ערסים שמציקים לשכנים.
  הגב 25.06.19 21:06
 • אורח
  ביזיון, במקור אני ירושלמי שמגדל ברחובות 3 ילדים קטנים מעולם לא ראיתי התנהלות בזויה כמו של רשת חוויות, גם ככה הם מעסיקים את כול הבא ליד והילדים שלנו פשוט מופקרים בידי אנשים חסרי הסמכה כלל בעוז חוצפתם גם רוצים לשבות?!
  הגב 25.06.19 21:57
 • אורח
  צודק בהחלט לא כדאי להרשם בכלל לחוויות וגם החברה העירונית
  הגב 25.06.19 23:24
 • אורח
  גם בחברה העירונית המטפלות אינן מוסמכות האוכל דוחה והשירותים מסריחים כולל הכיתות צהרון וקיטנה רק פרטי
  הגב 25.06.19 23:26
 • אורח
  הוכל זוועה נכון היחס נורא הילגים סובלים המטפלות צורות על הילדים והתנהגות גרוע
  הגב 25.06.19 23:28
 • אורח
  אני לא היתי שם את ילדיי הצהרון של חברה עירונית גם אם זה היה חינם
  הגב 25.06.19 23:29
 • אורח
  העובדים צודקים !
  הגב 25.06.19 23:36

אלופי הקריאה של רשת ספריות חוויות! ענבר משאט, תלמידת כיתה ד' קראה מעל 500 ספרים בשנה ויגל כוכבי תלמיד כיתה ב' קרא 135 ספרים ב – 5 חודשים

בטקס בחירת אלופי הקריאה של רשת הסיפריות העירונייות הוכרזו 8 אלופי קריאה בהם אלוף נוסף אשר קרא מעל 600 ספרים אך בקש לא להיחשף.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


במסגרת אירוע חודש הספר העברי העניקה רשת הספריות העירונית של רשת חוויות תעודות ופרסים ל"קוראים מצטיינים"- ילדים ובני נוער, שקראו במהלך השנה החולפת מאות ספרים! האירוע נערך בספריה המרכזית ע"ש מאירהוף ביום חמישי האחרון (20.6) ולאחר הטקס התקיימה הרצאה עם תומר קרמן- מתרגם סדרת הספרים המצליחה "יומנו של חנון", שדיבר עם הקוראים הצעירים והוריהם על סוגיות בתרגום והמחיש את המורכבות במעבר משפה לשפה.

מתוך שמונה אלופי קריאה שקראו כל אחד מאות ספרים, נמצאת ענבר משאט, תלמידת כיתה ד' שקראה מעל 500 ספרים בשנה החולפת! בניהם ספרי מופת וקלאסיקות.


הקורא הצעיר ביותר שקיבל את הפרס הינו תלמיד כיתה ב', יגל כוכבי, שנרשם לפני 5 חודשים וקרא כבר 135 ספרים!

וישנו אלוף נוסף אשר קרא מעל 600 ספרים אך בקש לא להיחשף.

מנתונים שפרסמה רשת הספריות עולה כי בעיר רחובות רשומים 25,319 מנויים ברשת הספריות העירונית, 188,186 השאלות, 170,000 ספרים מודפסים ומאגר של 5000 ספרים אלקטרוניים וקוליים הנמצאים בשימוש. כמו כן, במהלך חודש יוני התקיימו עשרות אירועים לילדים ומבוגרים לציון "שבוע הספר".סיגל לוי בן ישי:

"הענקת התעודות נועדה לעודד את הקריאה ואת הקוראים הצעירים ולהאיר זרקור על חשיבותה לעיר, זאת לצד אירועי תרבות וספר רבים שנערכו החודש ברשת הספריות. יש לציין שהקוראים הצעירים הפגינו גם ידע רב באנגלית במסגרת המפגש שנערך עם תומר קרמן בסוגיית תרגום הספרים והסדרות האהובות על ילדים ונוער. חשוב לומר גם שהקריאה היא נחלת כולם, לאחר שאת התעודות קיבלו קוראים צעירים מכלל רבדי האוכלוסייה בעיר, שהפגינו אהבה גדולה לעולם הספר".


אמיתי כהן, יו"ר דירקטוריון רשת חוויות:

"אירועי חודש הספר ברשת חוויות נועדו לעודד את תרבות הקריאה, המילה הכתובה והשיח האינטלקטואלי שיוצרים הספרים והסופרים. מרשים במיוחד לראות ילדים בגילאים צעירים מתחברים לספרים, מה שמוכיח שספרים הם לא בני חלוף גם בעידן המסכים והחיפושים בגוגל. יישר כוח לעובדי רשת הספריות ולעשרות אלפי המנויים המסורים".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

על צי משאיות האשפה של עיריית רחובות החלו להתנוסס סיסמאות ניקיון של תלמידי בן צבי, סמילנסקי, רון ארד ובארי בשדה

כזכור בחודשים האחרונים נערכה תחרות בקרב תלמידי בתי הספר הייסודים בה הם היו צריכים לבחור סיסמא המבטאת את נושא הניקיון בעיר. בתי הספר הגישו את הסיסמאות שלהם לעיריית רחובות שהעלתה אותם לבחירת התושבים. התחרות הייתה חלק מתהלך הסברה חינוכי להעלאת המודעות על החשיבות לשמירה על ניקיון ואיכות הסביבה ביוזמת עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


בפעם הראשונה ברחובות, הדור הצעיר נוטל חלק בהסברה למען שמירה על ניקיון העיר: הסיסמאות המתנוססות החל מהשבוע על משאיות האשפה בעיר הן תוצאה של תהליך הסברתי וחינוכי בן מספר חודשים, ששיאו בהחלפת המראה של משאיות האשפה, ביוזמתו של עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר.

כחלק מתהליכי הסברה חינוכית להעלאת המודעות על חשיבות השמירה על הניקיון והסביבה נערכה תחרות עירונית בקרב כלל תלמידי בתי הספר היסודיים והעל - יסודיים בעיר. מדובר בהצעה שהעלו בפני מרקוביץ' חלק מחברי מחאת הניקיון, שעימם הוא עומד בקשר שוטף.

בתום התחרות, עלו לגמר שישה סלוגנים שנבחרו על ידי וועדת שיפוט עירונית: מתוכם נבחרו ארבעה סלוגנים : שלושה מהסלוגנים נבחרו על ידי תושבי רחובות באמצעות ההצבעות בעמוד הפייסבוק העירוני ואחד נוסף נבחר על ידי וועדת השיפוט העירונית.

בהתאם לתכנון, השבוע הותקנו ארבעת הסלוגנים שעוצבו לשלטים גדולים, על צי משאיות הזבל של מערך האגף לחזות העיר, ובימים אלה ניתן יהיה לראות אותן ברחבי העיר רחובות.

בשל הצלחת התחרות ותהליך ההסברה החינוכי בכלל, החליט מרקוביץ' כי היא תהפוך למסורת, ותתקיים מדי שנה, בשיתוף אגף החינוך. כך, יחליפו משאיות האשפה פעם בשנה את המראה שלהן.

ראש העיר, רחמים מלול, סגנו, עו"ד יניב מרקוביץ', מחזיק תיק חזות העיר, ממלא מקום ראש העיר , זהר בלום, מחזיק תיק החינוך, ואפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות, התרשמו השבוע מקרוב מתוצאות ההסברה החינוכית על המשאיות (תמונה מצורפת) .


ארבעת הסלוגנים שנבחרו ושולבו על משאיות האשפה:

"חזות העיר- זה בידיים שלנו: נאמנים לניקיון לעתיד של כולנו",

הוגש על ידי תלמידי בית הספר בן צבי וצבר את מירב ההצבעות.

" כשהאשפה לא סביבנו, יותר נעים ברחובות עירנו"

של בית הספר סמילנסקי, הגיע למקום השני

"רחובות בוחרת נקי",

של בית הספר ע"ש רון ארד במקום השלישי

"צעד קטן לפח, צעד גדול לסביבה"

הסלוגן של בית הספר בארי בשדה


סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ' :

"החזות החדשה של משאיות האשפה בעיר מזכירה לכולנו שגם התלמידים בעיר מחויבים לניקיון ולסביבה. תחרות הסלוגנים היא אחד החלקים החינוכיים בקמפיין ההסברה העירוני שלנו לניקיון ולשיפור נראות המרחב הציבורי, ואנו פועלים במגוון דרכים להמשיך בפעילות החינוכית. הדור הצעיר הוא שותף חשוב בשיפור נראות המרחב הציבורי ובשל הצלחת התחרות והתוצאות שהשגנו- החלטנו להפוך את זה למסורת, ולרענן אחת לשנה את מראה משאיות האשפה. כך נעלה את המודעות לחשיבות הנושא בקרב ילדים ובני נוער, ונשמור על המשכיות בהסברה החינוכית מול תלמידי רחובות. אני מודה לכל השותפים לתחרות, לבתי הספר שהתגייסו לתחרות, ולכל התושבים והתושבות שהשתתפו בהצבעה ".

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך זה קשור לחניה מרקוביץ????
  הגב 25.06.19 15:32
 • אורח
  חתיכת שקרן מלוכלך
  הגב 25.06.19 16:08
 • אורח
  המשאית הירוקה מלאה בזבל כך גם העירייה אנחנו פה בשבילכם עד הקומבינות ! המשאית ירוקה ונקיה העיריה לא אנחנו נפריח סיסמאות ואתם תחשבו שהכל טוביש עוד מה לרשום שאמשיך ?????
  הגב 25.06.19 17:05
 • אורח
  זהירות דביל מגיב 🖕🖕🖕
  הגב 25.06.19 17:27
 • אורח
  אני מרוצה מאד מהעירייה. כל מה שאנו האזרחים מבקשים העירייה מבצעת. ליכלוך תמיד יש כי האזרח לא שומר על הנקיון וזורק את הריהוט והקרטונים לא בימי הפינוי. מה רציתה שהערייה תרדוף אחרי כל אזרח?
  הגב 25.06.19 21:21
 • אורח
  עובדי הזבל הם עובדים הכי קשה בעירייה ולא מעריכים אותם ...במישרדים אוכלים חינם ועצלנים ודפיסים כרטיס ויורדים לקניון ולטייל בעיר ..בקרוב זה יוצג לתקשורת
  25.06.19 23:32

נתפס גנב קטנוע ברחובות

צילום: דוברות המשטרה

אבי בר | | תגובות: 10


במשטרת רחובות התקבל אתמול שני 24/6 דיווח על אדם חשוד בשכונת אושיות ברחובות.


כוח משטרה שהגיע למקום פתח בסריקות ולאחר זמן קצר זיהה את החשוד כשהוא רוכב על קטנוע ולאחר מכן מנסה להסתירו באחד מהבניינים הסמוכים.


השוטרים עיכבו את החשוד ולאחר בדיקה נמצא כי הקטנוע נגנב זמן קצר לפני כן מתושב רחובות, שלא היה מודע לכך שהקטנוע נגנב.


החשוד, בן 28 מרחובות, נעצר לחקירה והיום הוא הובא לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו בשלושה ימים.


החקירה נמשכת.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 25.06.19 12:48
 • אורח
  כל הכבוד בשעה טובה
  הגב 25.06.19 12:49
 • אורח
  רק חבל שהשופט ישחרר אותו .תשברו לבחור יד ורגל ואז הוא ילמד
  הגב 25.06.19 12:52
 • אורח
  שיאפסנו אותו בכלבוש לזמן ממושך...
  הגב 25.06.19 12:57
 • אורח
  שישרפו לו את. הידיים לזבל הזה
  הגב 25.06.19 13:11
 • אורח
  להציא להורג ויהיה פה במדינה כמו בשווייץ
  הגב 25.06.19 13:12
 • אורח
  סוף גנב לתליה
  הגב 25.06.19 13:15
 • אורח
  שישרפו לו את הידיים לנבלה
  הגב 25.06.19 13:28
 • אורח
  אם שיחררו אנס של ילדה בת 7 אז צריכים לשחרר את כל בתי הסוהר
  הגב 25.06.19 15:28
 • אורח
  סעודיה לחתוך לו תידיים
  הגב 25.06.19 15:53

משבר בלשכת ראש העיר רחמים מלול! המזכירה המשונה "עירית" מאיימת להתפטר באם לא יוצב פסל שלה בכיכר העיר... מלול בתגובה : תתפטרי! עוד סרטון משעשע בהשתתפות רחמים מלול ואוראל צברי

הופעתה הראשונה של עירית הייתה בסרטון לכבוד יום העצמאות ה71.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12
צילום עיריית רחובות


עוד סרטון מבית היוצר של עיריית רחובות יצא אוויר. לרגל פסטיבל הפסלים החיים, שיפתח בשבוע הבא חזרה לתפקידה מזכירת העירייה עירית (השחקן אוראל צברי). עירית חזרה הפעם עם דרישה מראש העיר, רחמים מלול, להציב פסל בדמותה בכיכר העיר, לאור תפקידה וכמלחינת השיר העיר "רחובות עיר המדע והתרבות".

כהרגלו סירב מלול לבקשותיה המוגזמות ואמר בשום פנים ואופן לא, ולאיומה החוזר על התפטרותה אמר : "אז תתפטרי. "
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במה לעזאזל הם מתעסקים ?!?!? ולמה זה צריך לעניין אותנו ???
  הגב 25.06.19 12:38
 • אורח
  פסטיבל פסלים, קשה לכם לפרגן?
  25.06.19 12:46
 • אורח
  אין על מלול! מלך
  הגב 25.06.19 12:45
 • אורח
  בושה וחרפה במה מתעסקים. בלישכת ראש העיר חסרים דברים חשובים שצריך לעשות
  הגב 25.06.19 13:52
 • אורח
  רבותיי לפני כל החלטה רצינית תמיד כדאי להשתמש קצת בהומור. נסו ותיראו שהחיים נראים הרבה יותר נעימים. תפסיקו לבקר כל דבר. (אזרח שמשתדל לקחת קל את החיים)
  25.06.19 14:30
 • אורח
  שיח גת בכיכר עדיפות עליונה
  הגב 25.06.19 14:46
 • אורח
  מלול טס לגרמניה ושם לכם בדיחה אתם בפרצוף...עדר עיזוט
  הגב 25.06.19 15:19
 • אורח
  סרטון נכמד מאוד חחחחחחחחח
  הגב 25.06.19 15:55
 • אורח
  זה מה שהם עושים עם הכסף שלנו על הארנונה בני עוולה
  הגב 25.06.19 16:37
 • אורח
  מלול אתה מאבד שליטה תתעורר
  הגב 25.06.19 17:11
 • אורח
  מזעזעת
  הגב 25.06.19 18:34
 • אורח
  נכון מאוד
  הגב 25.06.19 23:30

הדר חי בת 18 מרחובות ותלמידת קציר הוציאה סינגל בכורה "בלילות הקרים"... מצורף הסינגל להאזנה

השיר החדש משקף שילוב של מוזיקת רוק ומזרחית.

אבי בר | | תגובות: 2


הדר חי בת 18 אשר נולדה וגרה ברחובות ובימים אלה סיימה את לימודיה בתיכון קציר הוציאה לרשת סינגל בכורה "בלילות הקרים"

השיר החדש משקף שילוב של מוזיקת רוק ומזרחית.


"בלילות הקרים"

מילים : לישי איציק

לחן : בר כובני

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בס"ד כל הכבוד לילדה הזו!!!!!!!!!עלי והצליחי ושנשמע רק בשורות טובות כל יום ויום
  הגב 25.06.19 15:22
 • אורח
  בשורות טובות
  הגב 25.06.19 17:28

הצעה למרקידים ברחובות והסביבה! מרקידים/יות המעוניינים בחודשי יולי – אוגוסט לקיים הרקדות ברחובות, מוזמנים להגיש מועמדותם לחברה העירונית רחובות. עלות כל הרקדה שתשולם על ידי החברה העירונית 1,400 ₪ כולל מע"מ

שימו לב ההשתתפות במיזם היא רק למרקידים מנוסים אשר יעמדו בקריטריונים אותם העמידה החברה העירונית. ההרקדה תהיה מידי מוצאי שבת באולם הספורט ע"ש ברזילי. הכניסה לרוקדים/ות חינם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אירועי ההרקדות בפסטיבל רוקדים אביב


החברה העירונית רחובות יוצאת בקול קורא למרקידים ברחובות להשתתפות באירועי הרקדות שיתקיימו בעיר בחודשים יולי- אוגוסט 2019. ההרקדות עתידות להתקיים ללא עלות בכל מוצ"ש כחצי שעה לאחר צאת השבת באולם הספורט ע"ש ברזילי.

לשם קיום האירועים פונה החברה למרקידים מנוסים ומקצועיים להגיש הצעות להשתתף במיזם.

תנאי ההשתתפות:

על המרקידים להיות מנוסים ומקצועיים בעלי 10 שנות ניסיון לפחות, אשר מרקידים כמות של כ200 רוקדים לפחות פעם בשבוע באופן קבוע

יש לצרף המלצות ופירוט מלא של הניסיון.

עלות כל הרקדה שתשולם על ידי החברה העירונית 1,400 ₪ כולל מע"מ

שימו לב!

על המרקידים להביא בעצמם את כל הציוד הנדרש בהם מערכת הגברה, כמו כן עליהם להביא איתם את אישורי הביטחון ובטיחות לקיום ההרקדה. בנוסף יש להציג את אישור קיום ביטוחים.

רק מרקיד שיעמוד בכל הדרישות ייכנס למאגר המרקידים.

הגשת הצעות ושאלות הבהרה ניתן לשלוח למייל mazkirut@ironitr.co.il

את ההצעות יש להגיש עד 10.7.19
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אבי קינד בבשורה משמחת לתושבי רחובות המשתמשים בתחבורה הציבורית! עד סוף 2019 יותקנו כ – 80 תחנות אוטובוס חדשות בהשקעה של כמיליון ₪

מרבית התחנות שיוקמו, יחליפו תחנות קיימות מיושנות וחלקן יהיו במיקומים חדשים כדי לתת מענה לפניות התושבים שהתקבלו בנושא בשנה האחרונה.

אבי בר | | תגובות: 29


בשורה משמחת לתושבי רחובות, אחרי מאמץ משותף של אבי קינד מחזיק תיק התחבורה ומנהל אגף התנועה ליאור שוקרי, התקבלה הבוקר הודעה ממנהלת התחבורה הציבורית, המאשרת תקציב להקמת כ- 80 תחנות אוטובוס חדשות עד סוף שנת 2019.


מרבית התחנות שיוקמו, יחליפו תחנות קיימות מיושנות וחלקן יהיו במיקומים חדשים כדי לתת מענה לפניות התושבים שהתקבלו בנושא בשנה האחרונה.

עלות הפרויקט מוערכת בכמיליון ש״ח. מעבר לתחנות שכבר מיועדות לשיפוץ, יפתחו בעירייה תהליך של שיתוף ציבור, במסגרת התהליך יוזמנו התושבים להשמיע את דעתם לגבי מיקומים חדשים שבהן דרושות תחנות חדשות.

אבי קינד מחזיק תיק התחבורה: ״

אני שמח שאחרי מאמצים רבים הצלחנו להביא בשורה בתחום תחנות האוטובוס ברחובות. בהזדמנות זו אציין לשבח את התפקוד והמאמצים של מנהל אגף התנועה ליאור שוקרי ומנהל אגף שילוט וחנייה ניסים כהן שנלחמו להשיג את התקציב וערכו עבודת מיפוי מקצועית של התחנות הדרושות שיפוץ. זה עוד צעד קטן במסגרת התכניות שלנו לשיפור מערך התנועה בעיר.״התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מסקשןר לקינד
  הגב 24.06.19 21:11
 • אורח
  קינד כמו ילד קטן מתלהב
  הגב 24.06.19 21:17
 • אורח
  קינד כשמו כן הוא ילד
  הגב 24.06.19 21:17
 • אורח
  ביידיש. באנגלית הוא אדיב.
  24.06.19 21:26
 • אורח
  לאחר אין ספור תלונות של תושבים קינד הבין שאין מה לעשות וחייבים תחנות חדשות. סוף סוף הוא הוציא לביצוע
  הגב 24.06.19 21:18
 • אורח
  קינד למה לא טסת עם העירייה לגרמניה?
  הגב 24.06.19 21:19
 • אורח
  תחנות מוצלות בבקשה
  הגב 24.06.19 21:34
 • אורח
  מה שלא עשה אהרוני 5 שנים קינד מגיע לעבוד!! אלוף איש עשייה
  הגב 24.06.19 21:35
 • אורח
  קינד היה מת לעשות רבע מאהרוני התותח
  24.06.19 21:42
 • אורח
  קינד כמו ילד מתלהב שסוף סוף עושה משהו מה שאחרים הספיקו לשכוח
  24.06.19 21:44
 • אורח
  מה אהרוני עשה? בשטח רואים רק הזנחה של תחנות האוטובוס. אין צל, אין מקום לשבת. ח ש שנים אהרוני החזיק בתיק ולא יצא לנו התושבים כלום, גם עם כל הקשרים שלו
  25.06.19 14:14
 • אורח
  לא הבנתי. מאיפה התקציב?? משרד התחבורה.מזקשור לקינד?????
  הגב 24.06.19 21:49
 • אורח
  מלך!!! ממש מלך!!!
  הגב 24.06.19 21:59
 • אורח
  כמה רוצים להגיע לכיסא
  הגב 24.06.19 22:16
 • אורח
  לקינד נושא התחנות 1 לשנות ברחוב סירני ליד הכיכר החדש לכוון דרום את מקום התחנה 2 לשנות ברחוב מדר לאחר הכיכר עם מרים מזרחי לכוון צפון אוטובוס עומד על מעבר הולכי רגל 3 לשנות בהרצל לאחר המשטרה רק קוים לתא ופת לאחר הרמזור 4 להציב עמוד למוניות במפרץ במרכז העיר ברחוב הרצל לכוון צפון ביציאה מהמפרץ לכל קוי השרות של המוניות
  הגב 24.06.19 22:35
 • אורח
  אבי קינד מה קורה ברחוב המנוף פינת האצ"ל צבעתם באדום לבן אני דיירת ברחוב האצל אין לי היכן לחנות בלילה את הרכב תאשרו לפחות חניה בלילה אנחנו כמה דיירים באותה בעיה תודה
  הגב 24.06.19 23:16
 • אורח
  מלך!
  הגב 24.06.19 23:55
 • אורח
  גם יפה וגם אופה וגם... מתברר כאיש עשייה מוצלח
  הגב 24.06.19 23:56
 • אורח
  כמה אנשים תמימים. עדיין הכל דיבורים ואין עוד תכנית ביצוע מפורטת כולל מעקב ניצול התקציב, אבל כבר או מוכים כפיים או מעבירים ביקורת על אבי קינד. קודם כל המעשים האמיתיים.
  הגב 25.06.19 00:11
 • אורח
  מישהו יודע מה השם של השפן שקבל את תיק ההקלטות? הוא בורח מהר מידי ולא מצליחים לקרא למשטרה בזמן.
  הגב 25.06.19 05:03
 • אורח
  למר אבי קינד לשנות מסלול ברחוב מלצר המקום צר לאוטובוס לעבור יפה שעה אחת קודם לטיפולך תודה
  הגב 25.06.19 05:26
 • אורח
  לאבי צריך כיכר ברחוב בגין עם ההגנה התנועה לכל הכוון בזמן שיש כיכר בנוסף כיכר חדש להציב ברחוב דרך הים עם דוד כוכבי והמנוף לטיפולך יום טוב
  הגב 25.06.19 05:31
 • אורח
  כל הכבוד על הרצון לשפר,אבל לפני הכל צריך לדאוג לנקיון הרחובות,אחרת זה יהיה נזם זהב באף חזיר.
  הגב 25.06.19 08:45
 • אורח
  צודק !!!!
  25.06.19 14:36
 • אורח
  זה בדיחה ? 10,000 ₪ לתחנה ? לא הגיוני אלא אם כן התחנה זה רק העמוד עם השלט....
  הגב 25.06.19 09:13
 • אורח
  לעבוד על מלל הכתיבה זוהי לא עברית תקינה "מרבית התחנות שיוקמו" ככה לא מתחילים כתבה ראה זאת לצורך תיקון סך הכל עבודה נאותה
  הגב 25.06.19 11:04
 • אורח
  רוב העובדים בעירייה חושבים שהם עובדים במדינה ערבית ולא דמוקרטית.
  הגב 25.06.19 13:49
 • אורח
  שבו בבית הכי טוב. תעשו שביתה שלוש שנים. רשת חריות וקרציות. לבקש מהעו בדים של חוויות לא להציק לשכנים בבקשה. לא כולם חולי נפש כמוכם.
  הגב 25.06.19 19:53
 • אורח
  איש נחמד אבל הוא קשור להמון נרקומנים שמוציאים לו שם מאוד רע. הם מלשינים למשטרה אחד על השני ומבקשים שהוא ישחרר אותם.
  הגב 25.06.19 21:19

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
25.06.19 18:30
יניב מרקוביץ ראש העיר הבא .לומד את העבודה וקדימה איש חכם עם עשיה מוכחת עלה והצלח
אורח
24.06.19 20:15
ליניב מרקוביץ,למה הוחזרו מיכלי מיחזור הבגדים לשדרות ח״ן?הרי כל מתקן כזה יוצר מסביבו לכלוך וערמות של בגדים זרוקים.
אורח
25.06.19 07:24
העיקר שרחובות חושבת סביבה!
אורח
23.06.19 00:45
סליחה זה ברחוב מילר..
אורח
23.06.19 00:44
ברחוב מלצר בשעה זו כבאיות ואמבולנסים..מה קורה??
אורח
23.06.19 15:39
מה קורה? אני קורא!!!
אורח
20.06.19 22:53
מה קורה בשדרות חן מלא כבאיות משטרה אמבולנסים?
אורח
20.06.19 15:34
למחלקת הגינון בעיריה, מה קורה ברחוב דובנוב? העישביה עלתה וצמחה , הקיץ כבר פה עכברים יתושים וגועל נפש אחד גדול....מי אחראי לרחוב הזה ?בושה גדולה שכך זה ניראה , אולי הגיע הזמן לטפל??
אורח
19.06.19 20:40
ברחוב בורוכוב יש מטע של עצי זית שהעירייה נטעה והוא הפך למיזבלה וזרקן שם כמות של אסבסט אולי תנקו שם שלא יבואו נחשים
אורח
19.06.19 17:05
למר ליאור שוקרי חסר ברחובות עוד חניות לנכים בכל רחוב הרצל צריך להוסיף בתוך השוק בשכונת שעריים בתוך הרחובות לכוון מזרח ומערב לרחוב הרצל וגם במרמורק במילצן ואושיות יום טוב


אינדקס בעלי מקצוע

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

960 מתושבי רחובות השתתפו בסקר שביעות רצון מהתחבורה הציבורית ברחובות! מהסקר עולה רצון לקדם עלייה מהדלת האחורית, מעבר חופשי של 90 דקות בתוך העיר ... ועוד נתונים מעניינים בפירוט בכתבה

יוזמי הסקר נפגשו והציגו את תוצאות הסקר בפני מחזיק תיק התחבורה, אבי קינד ודנו על ייעול השירות בתכנון הקווים בעיר וכן פעולות אותן ניתן לבצע באופן מיידי כגון : החל מתחזוקת תחנות, נטיעת עצים בסביבת התחנות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


קבוצת "נחנקים בפקקים" ברחובות בשיתוף ארגון 15 דקות חושפים את תוצאות סקר שביעות הרצון של תושבי רחובות בנושא התחבורה הציבורית בעיר. הסקר נערך בחודשים פברואר – מאי 2019 בקרב 960 תושבי רחובות. הסקר עסק במגוון נושאים כגון שביעות רצונם משירות התחבורה, שעות הפעילות, יעדי הנסיעה ועוד

להלן מבחר נתונים מסקר התושבים:

על פי תוצאות הסקר התושבים מבקשים כי בעיר יתקיימו הפעולות הבאות:

מעבר חופשי של 90 דקות (בשימוש הרב קו) בתוך רחובות.

שירות מהיר של התחבורה הציבורית לת"א.

סנכרון בין קווי הרכבת לאוטובוסים ובהם הקווים 16 ו17.

שירות עירוני ליעדים מרכזיים בעיר.

עלייה בדלת האחורית.


יעדי הנסיעה של התושבים:

על פי הסקר רוב תושבי העיר נוסעים בתוך רחובות, ומחוץ לעיר היעדים העיקריים הם לת"א והעיר ראשון לציון.

שביעות רצון מהתחבורה בעיר

חוסר שביעות הרצון של התושבים היא מהאי- דיוקים בזמני ההגעה שגורמת לזמני המתנה ארוכים, שעות פעילות התחבורה (שעל פי הסקר מעל 50% לא היו מרוצים ממנה), החלפה בין האמצעי התחבורה והצפיפות בה.

שביעות הרצון של הנוסעים היא ממחיר הנסיעה, מיקום התחנה והנגישות.


על פי קבוצת נחנקים בפקקים לאחרונה נערכה פגישה עם אבי קינד מחזיק תיק התחבורה בה הם הציגו את תוצאות הסקר ודוברו הנושאים אותם ניתן לקדם במסגרת תכנון הקווים בעיר. כמו כן דובר על הפעולות אותן ניתן לבצע באופן מיידי מבחינת עיריית רחובות החל מתחזוקת תחנות, נטיעת עצים בסביבת התחנות ועוד.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 24.06.19 20:38
 • אורח
  על הפנים אין חניה במרכז רחובות .לא ניתן להגיע לרחוב הרצל
  הגב 24.06.19 20:54
 • אורח
  קודם שיחזירו את תדירות הקווים בערב הורידו את התדירות של קו 15 בערב משעה 21 לפעם ב25 דקות אנשים חוזרים מהעבודה צריכים להמתין לקרית משה לאוטובוס,מלא צריכים לפחות תדירות כל 20 דק או 15 דק קו גם מורידים את התדירות וגם רוצים שניסע בתחבורה ציבורית
  הגב 24.06.19 22:42
 • אורח
  אוטובוס לסטודנטים של בא אילן על כל הרצל
  הגב 24.06.19 23:06
 • אורח
  תופעה שחוזרת על עצמה קו 201 מרחובוח לא מגיע
  הגב 25.06.19 09:29
 • אורח
  יש לשנות תדירות הקוים 14 16 12 13 ל10 -15 דקות
  הגב 25.06.19 21:27

משלחת של 8 חברי מועצה (קואליציה ואופוזיציה) בראשותו של ראש העיר, רחמים מלול, מבקרת כעת בעיר התאומה היידלברג, לרגל 35 שנים לברית ביניהן. הביקור יארך חמישה ימים

במשלחת הגומלין חברי המועצה מקיר לקיר: מרכז המשלחת הינו סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', מחזיק תיק קשרי חוץ (נוסף על תיק חזות העיר) , סגן ראש העיר אבנר אקוע, ח"מ אמיתי כהן, ח"מ גיא צור, ח"מ פנחס הומינר, ח"מ קארין ברגינסקי, ח"מ דר' רוני באום, ח"מ שמוליק בר דאנזאן , אבנר פרליס , מאגודת הידידות היידלברג-גרמניה והמתכנן האסטרטגי של העיר, רזי בארי ממינהל ההנדסה. הביקור יארך חמישה ימים

מערכת האתר | | תגובות: 20השנה מציינים ברחובות ובהיידלברג 35 שנים לברית הערים התאומות בין השתיים.

במסגרת זו נעשים חילופי משלחות של חברי מועצה ובעלי תפקידים, סטודנטים ובני נוער בין שתי הערים – רחובות והיידלברג, ומבוצעת למידה הדדית על מנת להפיק את המרב מהקשר בין השתיים.

אתמול המריאה משלחת של חברי מועצת העיר, בראשותו של ראש העיר, רחמים מלול, לביקור גומלין בהיידלברג. כזכור, בשנה שעברה הגיעה לכאן משלחת של חברי מועצת העיר של היידלברג בראשותו של דר' אקרט וורצנר, ראש עירית היילדברג לביקור בן שבוע. במסגרת הביקור נחנכה כיכר על שם העיר התאומה היידלברג, סמוך לרחוב הרמן מאאס בעיר.

במשלחת הגומלין חברי המועצה מקיר לקיר: מרכז המשלחת הינו סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', מחזיק תיק קשרי חוץ (נוסף על תיק חזות העיר) , סגן ראש העיר אבנר אקוע, ח"מ אמיתי כהן, ח"מ גיא צור, ח"מ פנחס הומינר, ח"מ קארין ברגינסקי, ח"מ דר' רוני באום, ח"מ שמוליק בר דאנזאן , אבנר פרליס , מאגודת הידידות היידלברג-גרמניה והמתכנן האסטרטגי של העיר, רזי בארי ממינהל ההנדסה.

במסגרת הביקור שיארך חמישה ימים השבוע, ייפגשו חברי המועצה עם חברי מועצה וכמובן עם ראש העיר, דר' אקרט וורצנר. הם יסיירו באוניברסיטה ובפארק החדשנות של היילדברג,יתארחו בקבלת פנים חגיגית עם תושבים שנערכת לכבודם, וכן ילמדו על מאפייני העיר החכמה של היידלברג. במסגרת הביקור תציג המשלחת בפני המארחים את מאפייני העיר החכמה ברחובות, ובכלל את ההתפתחות שלה במגוון תחומים כמו נדל"ן, עסקים, טכנולוגיה, מורשת ותרבות.


ראש העיר, רחמים מלול:

"שמחנו להיענות להזמנת ראש עיריית היידלברג לביקור המציין את 35 שנות חברות אמיצה בין שתי הערים. במהלך השנים ביקרו עשרות משלחות ואלפי בני נוער וסטודנטים בישראל ובגרמניה, למדו והעשירו את הידע שלהם בזכות הברית הזו. נמשיך ונחפש דרכים להעמיק את הקשר בין שתי הערים לטובת תושבי רחובות"

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק קשרי חוץ, שטיפל בהכנת הביקור:

"ראש העיר וורצנר ואנשי צוותו הזמינו אותנו על מנת להכיר וללמוד על החידושים בהיידלברג, ואין לי ספק שהביקור יהיה אפקטיבי ומרתק. במהלך ימות השנה אנו מטפלים במשלחות בני נוער מרחובות במסגרות שונות על מנת להעשיר את הידע המדעי שלהם. במהלך השנים ביקרו עשרות משלחות ואלפי בני נוער וסטודנטים בישראל ובגרמניה, למדו והעשירו את הידע שלהם בזכות הברית הזו"התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מייצגים את רחובות בכבוד וכן זה מאוד נחוץ ולא נחשב ביזבוז כספי המיסים
  הגב 24.06.19 18:39
 • אורח
  בהזדמנות תתיעצו איך לנקות את העיר ולא עם ענפי דקל...
  הגב 24.06.19 18:41
 • אורח
  נקיון עם ענפי דקל אסור. הקבלן נקנס
  24.06.19 18:43
 • אורח
  וכל זה על חשבון משלם המיסים... מי צריך משלחת כזו גדולה? למה אנחנו התושבים צריכים לממן אותם? חצופים... יש שם כאלה שרק מחפשים פרסום על גב מיסי ציבור. ממש מיותר כל זה!!!!
  הגב 24.06.19 18:52
 • אורח
  בושות להראות לגרמנים את העיר התאומה שלהם...
  הגב 24.06.19 20:23
 • אורח
  מה זאת אומרת עיר תאומה? התמונות נראות בדיוק כמו מה שאין ברחובות
  הגב 24.06.19 20:41
 • אורח
  אךךךךך איזה יופי שאנחנו משלמים מיסים. לפחות רואים את אוכלי החינם שמנצלים אותם
  הגב 24.06.19 20:53
 • אורח
  תושבים שמבקשים מהעיריה להחליף את הפח השבור ( שהוא שייך לעיריה) אומרים להם רק אם ישלמו!!!! אבל להוציא פקינג משלחת כזאת לא צריך לשלם כי יש אותנו התושבים הפרייארים
  הגב 24.06.19 20:55
 • אורח
  בושה למה על חשבוני כל כך הרבה אנשים בחול לא מספיק משלחת של 2 אולי 3 אנשים או להארח אותם כאן שהם יבואו על חשבונם ותתנו להם לישון אצלכם בבית כמו תאומים סייאמים
  הגב 24.06.19 21:15
 • אורח
  צרי עין עלובים ,אנחנו מפרגנים לראש העיר המדהים שלנו שעשה מהפיכה בעיר ,ולנציגים מכל הסיעות ,ללא הבדל. וזה על חשבון המארחים .כשם שרחובות מארחת אותם פעם בשנתיים.אוהבים אותך ראש עירנו האהוב.תנוח קצת ותחזור אלינו בשלום במלא המרץ
  הגב 24.06.19 22:00
 • אורח
  על חשבון המארחים האירוע במקום השאר עלינו מה קרה הבת של ראש העיר שילמה לך
  25.06.19 01:51
 • אורח
  איזה מהפיכה בדיוק?? להוח הוא צריך?? וואלהההה יופי. שותלים לכם קצת פרחים בצמתים וכל מיני קשקושים. לזה קוראים מהפיכה!!! יש מליום דברים שצריך לעשות בעיר הזאת ותמיד מוצאים למה לא לסדר אותם. כי לרוב זאת לא בעיה של העיריה או שאין תקציב. איך יהיה תקציב אם אנחנו צאיכים לממן את כל הדברים האלה. אפילו כיבוד ושתיה לישיבות הם לא קונים מהתקציב שלהם או מהקופה הקטנה שלהם. כי יש להם קופה גדולה על חשבוננו!!!
  25.06.19 08:41
 • אורח
  למר ראש העיר מה עם השומרת בכניסה לרשות היתה צרכה להיות במשלחת הגדולה לגרמניה היפה שבוע טוב והצלחה בנופש בגרמניה
  הגב 24.06.19 22:05
 • אורח
  אויי כמה אוכלי חינם אנו מבינים שגם שם יש אוכלי חינם
  הגב 24.06.19 23:13
 • אורח
  איזה בזבוז של כספי ציבור, למה חצי מהעירייה צריכה לטוס לחופשה על חשבון הארנונה שלי? ועוד לאן? לפגוש את התאומה היפה
  הגב 25.06.19 07:31
 • אורח
  בזבוז כסף. חופשה לחברי מועצת העיר על חושבננו. ואדון אמיתי כנן חבל שאתה מסתיר את הכיםה פחדן. תלמד מהרב הומינר הצדיק
  הגב 25.06.19 08:32
 • אורח
  רחובות תאומה של עיר בגרמניה הנאצית...נושא למחשבה !!!
  הגב 25.06.19 09:05
 • אורח
  תימנים/גרמנים
  הגב 25.06.19 09:06
 • אורח
  גם תימנים נלחמו במלחמת העולם השנייה מול הגרמנים כל הכבוד להם יש תמונות בשעריים במבנה החדש של מורשת תימן
  הגב 25.06.19 15:42
 • אורח
  אני מבין שכל הביקור הינו על חשבון המארחים כשם שרחובות לוקחת עליה את אירוח הצד השני כשהם בארץ מה הבעיה ,תהנו תייצגו אותנו בכבוד כרגיל אוהבים אותכם חברים יניב ראש העיר הבא ,עשייתך הברוכה מורגשת היטב בניגוד לקודמך בתפקיד שלא עשה דבר,עשה רק לעצמו
  הגב 25.06.19 18:24

שלי שומרון תלמידת חטיבה א בדה שליט זכתה במקום השני בתחרות "סיפור משפחתי" של בית התפוצות על יצירתה המספרת את זכרון משפחתה שחלקם נספו בשואה

בנוסף התלמידים אגם רודיטי ויעל שרטון מחטיבה א' קיבלו ציון לשבח על עבודתן וב16 המקומות הראשונים נכללו תלמדי חטיבה א' ותלמידי חטיבה ב' דה שליט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לפני כשבוע התקיימה בבית התפוצות תחרות סיפור משפחתי בה זכתה שלי שומרון תלמידת חטיבת ב בדה שליט במקום השני והמכובד. "סיפור משפחתי" הינו מיזם בו לוקחים חלק מאות בני נוער מרחבי העולם היהודי, הזוכים להציג את עבודות השורשים שלהם במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות ומגיעים לארץ לחגוג את זהותם היהודית. במסגרת המיזם הנערך מזה 24 שנים, בני נוער ובנות נוער מכל רחבי העולם כותבים עבודת שורשים המהווה ציון דרך משמעותי בחייהם, בה הם נדרשים לברר לעצמם את הסיפורים הייחודיים המרכיבים את זהותם היהודית.שלי שומרון תלמידת דה שליט זכתה בתחרות על המיצג שסיפר את סיפור המשפחה היושבת לצד השולחן ומהם יוצאים עקבות המספרים את סיפורם האישי. לטענת שלי בזכות זכרונותיו של סבא רבא שלה שסיפר את סיפורם של משפחת ריבקין שמחציתם נספו בשואה או מתו במחנות העבודה, הם שמרו על הזכרונות ואף הצליחו לשמור קשר עם המשפחה.

בנוסף אגם רודיטי ויעל שרטון מחטיבה א' קיבלו ציון לשבח על עבודתן וב16 המקומות הראשונים נכללו תלמדי חטיבה א' ותלמידי חטיבה ב' דה שליט

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דור העתיד שלנו
  הגב 24.06.19 17:28
 • אורח
  כל הכבוד אוהבים אותכם מאוד
  הגב 24.06.19 17:28
 • אורח
  שלי אגם ויעל הן תלמידות חטיבה א בדה שליט, ומהוות עבורנו מקור גאווה. כל התהליך של הכנת העבודות וההשתתפות בתחרות היה מלווה עם מחנכת הכיתה, רותם בורוכוב, שהגישה אותן לתחרות וכמובן בסיוע ההורים הנפלאים שלהן. הטקס שהתקיים באולם סמולרש שבאוניברסיטת תל אביב היה מרשים ומכובד ביותר. כיף לדעת שיש לנו נוער כזה!
  הגב 24.06.19 18:13
 • אורח
  בס"ד כל הכבוד לילדה החמודה!!!!!!!!!שנשמע בשורות טובות כל יום ויום!
  הגב 24.06.19 21:50

קווי מוניות שירות חדשים ברחובות! 2 קווי מוניות שירות חדשים צפויים לפעול בקרוב בין קרית גת לרחובות ובחודש הבא ייצא מכרז לקו מוניות מצומת בילו לרחובות ומרחובות לתל אביב ללא מעבר בראשון לציון

בימים אלו הוכרזו הזוכים במכרז להפעלת קווי השירות ברחבי הארץ בהם ברחובות. הקווים עתידים לשרת את הנוסעים שייהנו מהנחת הנסיעה הניתנת היום ברב קו, ומעבר חופשי בין הקווים. קווים החדשים יפעלו בימים ראשון עד חמישי ומוצ"ש, מהשעה 05:00 או 06:00 בבוקר ועד לחצות או 01:00 בלילה. הקווים יפעלו בתדירות של 2-4 נסיעות בשעה לפחות, לכל כיוון בשעות השיא ו-1-3 נסיעות בשעה, בשעות השפל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
תמונת ארכיון


רפורמת התחבורה הציבורית של משרד התחבורה נמשכת! בימים אלו הוכרזו הזוכים במכרז של המשרד להפעלת קווי מוניות שירות ברחבי הארץ הכוללים את רחובות.

מדובר בעשרות קווי מוניות שירות, מחציתם קווים חדשים, שיחלו לפעול בתוך מספר חודשים. בכל אחד מקווים אלה, יופעלו עשרות מוניות שירות עירוניות ובינעירוניות, שיכפילו את מספר מוניות הקיים באזורים אלה, ויהוו שירות משלים לתחבורה הציבורית.

הנוסעים במוניות השירות ייהנו לראשונה בישראל מההנחה הניתנת כיום למחזיקי כרטיס "רב קו" באוטובוסים וברכבת, ויוכלו ליהנות מכל הסדרי הנסיעה המוזלים בתחבורה הציבורית, כולל מעבר בין קווים ללא תשלום, מידע לנוסעים, מידע על נסיעות השירות באפליקציות, הזמנת מקומות בנסיעות בינעירוניות ועוד.

הקווים החדשים יפעלו בימים ראשון עד חמישי ומוצ"ש, מהשעה 05:00 או 06:00 בבוקר ועד לחצות או 01:00 בלילה. הקווים יפעלו בתדירות של 2-4 נסיעות בשעה לפחות, לכל כיוון בשעות השיא ו-1-3 נסיעות בשעה, בשעות השפל, בהתאם לאופי הפעילות הצפוי בקו.


באשכול באר שבע וצפון הנגב, זכתה חברת גלים נרקיס גל הסעות. האשכול כולל שבעה קווי מוניות שירות עירוניים בבאר שבע וקווים בינעירוניים לערי הדרום וביניהם. בין היתר, מדובר בקווי מוניות שירות לדימונה, אשקלון, אופקים, קרית גת ורחובות. ארבעה מהקווים באשכול זה הינם קווים חדשים: שני קווים עירוניים בבאר שבע, ושני קווים בינעירוניים, מקרית גת לרחובות.

בעיר רחובות יפעל קו: 366

מוצא: קריית גת תחנת רכבת

יעד: רחובות תחנת רכבת

מוקדים עיקריים לאורך המסלול: תחנת רכבת קריית גת, אזור תעשייה קריית גת, ביג קריית גת, ישפרו סנטר קריית גת, ביל"ו סנטר, מרכז רחובות, הפקולטה לחקלאות, תחנת רכבת רחובות.

בחודש הבא מכרז נוסף

בנוסף, בחודש הבא יפורסם מחדש מכרז להפעלת מוניות השירות באשכול רחובות מרחבי. האשכול כולל שבעה קווי מוניות שירות עירוניים ובינעירוניים במרחב רחובות-יבנה, שניים מהם קווים חדשים: קו עירוני ברחובות, וקו מרחובות לתל אביב, דרך כביש 431, ללא מעבר בראשון לציון.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם ככה יש קו פיראטי שעובד עד קריית גת עכשיו שזה יהיה חוקי יהיה הרבה יותר טוב וזמין
  הגב 24.06.19 16:41
 • אורח
  יפה מאד, וכצפוי אף מונית לא תיכנס לשכונות המזרחיות או לרחובות החדשה. כולם ייסעו באותו מסלול על הרצל...
  הגב 24.06.19 23:01
 • אורח
  מה עם קו רחובות בת ים חולן
  הגב 25.06.19 05:02
 • אורח
  תפסיקו להתלונן כל הזמן בתגובות ברוך ה אנשים עושים ומשתדלים לאט לאט גם לחולון נגיע בלי לבכותיישר כח על היוזמה רק שיצא לפועל
  הגב 25.06.19 11:08

18 חניכי קורס מדצ"ים של חוויות קריית משה רחובות יצאו לסמינר מדצים של מינהל חברה ונוער מחוז מרכז, שבסיומו יקבלו את תעודות ההדרכה שתאפשר להם לעבוד בקייטנות הקיץ של קריית משה

הסמינר מתקיים לאחר שנת פעילות של החניכים במתחם TOP הנוער בחוויות קרית משה לפעילות הדרכה והתנסות הכוללת הובלת פרוייקטים חינוכיים וקהילתיים לרווחת הקהילה בא הם חיים .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


השבוע יצאו חניכי מדצים ט׳ של חוויות קרית משה להשתתפות בסמינר מדצים שבוע ימים בצפון של מינהל חברה ונוער מחוז מרכז ,עם סיום הסמינר יקבלו המדריכים הצעירים תעודות הדרכה שיאפשרו להם לעבוד בקייטנות הקיץ .

18 חניכים קורס מדצים של חווייות קרית משה יצאו השבוע נרגשים ומלאי גאווה לרגע השיא לו ציפו במהלך כל השנה , את הפעילות העבירו איילה פרדו רכזת הנוער במתנס לצד חיילי גרעין הנחל המשרתים ברחובות ומבצעים פרק משימה בקרית משה בשיתוף מחלקת ילגים ונוער של עירית רחובות .

חניכי המדצים הגיעו במהלך השנה למתחם TOP הנוער בחוויות קרית משה לפעילות הדרכה והתנסות הכוללת הובלת פרוייקטים חינוכיים וקהילתיים לרווחת הקהילה בא הם חיים .

כאמור , במהלך הסמינר החניכים יביאו הלכה למעשה את מה שלמדו במהלך הקורס השנתי כאשר השיא יהיה קבלת תעודת מד״צ שתעניק לחניכים את האפשרות לעבוד בקייטנות הקיץ של רשת חוויות רחובות .


מנהל תחום הנוער בחוויות גולן ביטון:

"מדובר ברגע מרגש עם המון גאווה לנוער המדהים שלנו שמוביל מדי שנה במספר המשתתפים שמגיעים לסמינר מדצים, יש כאן גם אמירה של דרך והצהרת כוונות שהנוער שלנו עשוי מהחומרים הנכונים להיות המנהיגים של המחר להוביל ולהנהיג, צריך להבין בני הנוער הגיעו במהלך כל השנה באופן עקבי להשתתף בקורס ולהיות שותפים לפעילויות קהילתיות כבוד הוא לנו שעם סיום הסמינר החניכים המדהימים יעבדו בקייטנות הקיץ שלנו שימשכו 27 ימים ויהפכו למודל לחיקוי לאותם קייטנים שיראו בחניכים הצעירים מקור לגאווה .זה המקום להודות לשרה אלת מפקחת רשותית מינהל חברה ונוער מחוז מרכז ולאבי יוספי מנהל מחלקת הנוער בעירית רחובות על שיתוף פעולה מקצועי לרווחת נוער רחובות".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הקלע סרגיי ריכטר מרחובות זכה לפני זמן קצר (שני 24/6) בזהב וייצג את ישראל באולימפיאדת טוקיו

צילום עמית שיסל - הועד האולימפי בישראל

אבי בר | | תגובות: 3


הקלע סרגיי ריכטר בן 30 תושב רחובות ומתאמן במכבי רעננה זכה לפני זמן קצר יום שני 24/6 במדליית זהב בקטגוריית תחרות הירי למרחק 10 מטר במשחקים האירופיים הנערכים במינסק.

הזכייה בזהב הבטיחה לסרגיי ריכטר את הופעתו באולימפיאדת טוקיו אשר תיערך בשנת 2020.

בתחרות הירי למרחק 10 מטר. הוא גם הבטיח את הכרטיס לטוקיו 2020 וירשום הופעה אולימפית שלישית.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד בהצלחה בהמשך דרכך
  הגב 24.06.19 15:38
 • אורח
  כל הכבוד בהצלחה בהמשך
  הגב 24.06.19 16:17
 • אורח
  כל הכבוד אלוף
  הגב 24.06.19 16:39

מי ראה/מצא את התוכי אשר נעלם ברחובות

מכתבים למערכת יש לשלוח לוואטסאפ 0-586-586-106 לציין עבור מכתבים למערכת

אבי בר | | תגובות: 11


ביום שישי האחרון 21/6/19 אבד התוכי (בתמונה) באזור הרחובות אייזנברג – יששכר סיטקוב ברחובות

מי שמצא/ראה להתקשר

0524683567

זיוההתפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חמוד
  הגב 24.06.19 14:06
 • אורח
  תוקי לא יכול להיאבד זה לא חפץ הוא פשוט עף לכם ותוקי לעולם לא יכול לחזור לבית שלו כי הוא עף לעולם אחר שהוא לא מכיר
  הגב 24.06.19 15:17
 • אורח
  תוכי יכול לעוף. תוקי לא יכול לעוף
  הגב 24.06.19 16:50
 • אורח
  טוקי יכול לעוף?
  הגב 24.06.19 17:31
 • אורח
  הוא בטח משחק טאקי בטוקיו ואוכל טאקו
  הגב 24.06.19 17:32
 • אורח
  טוכי
  הגב 24.06.19 17:32
 • אורח
  כותי
  הגב 24.06.19 17:32
 • אורח
  עברית קשה שפה
  הגב 24.06.19 17:32
 • אורח
  איזה יפה.
  הגב 25.06.19 04:49
 • אורח
  טוב מאוד שהוא ברח, ציפורים צריכות להיות חופשי ולא בבתים של אנשים
  הגב 25.06.19 07:32
 • אורח
  שלמדתי בדה שליט חטיבה ב היו על העצים הרבה תוכים. יכול להיות שברח לדה שליט חטיבה ב
  הגב 25.06.19 11:57

חבר המועצה גיא צור מוביל הצעה להעדיף עסקים/תושבים מקומיים במכרזי עיריית רחובות ובתנאי שההצעה לא גבוהה מעל 5% מההצעה הנמוכה ביותר שהתקבלה

ח"מ גיא צור , מחזיק תיק פרויקטים והתחדשות עירוניתהצעתו של צור תידון בישיבת מועצת העיר שתיערך ביום ראשון הקרוב, 30.6.19

אבי בר | | תגובות: 6


חבר המועצה גיא צור הגיש הצעה לסדר בנושא העדפת מציעים מקומיים במכרזי הרשות.

"מטרתה של ההצעה לסדר להעדפת מציע מקומי במכרזי העירייה היא לעודד עסקים מקומיים" אומר חבר המועצה צור. לדבריו "חשוב לעודד את מצבם הכלכלי של תושבי העיר וליתן להם עדיפות בעת החלטות על הזוכים במכרזים המקומיים. מבחינתי, אם הרשות מחויבת להוציא כסף על עבודות, וקיימים ספקים מקומיים שיכולים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, חשוב שנעדיף אותם. "

צור מציע כי הרשות תהא רשאית להעדיף, במסגרת מכרז פומבי שפרסמה, מציע מקומי, גם אם תוצאתו במכרז גבוהה יותר, אך רק עד לגובה של 5% הפרש במחיר, לכל היותר, מהתוצאה הנמוכה ביותר שהתקבלה במכרז.

אם תוצאתו של מציע מקומי גבוהה ביותר מ-5% מהתוצאה הנמוכה ביותר אזי לא תוכל הרשות המקומית להעדיף את הצעתו.

על פי הצעתו של צור, מציע מקומי יהיה אדם או בית עסק שכתובתו הרשומה היא ברחובות, תאגיד שכתובתו הרשומה היא בתחום רחובות או תאגיד שבשליטת אדם שכתובתו הרשומה היא בתחומי העיר רחובות. בנוסף נדרש כי הרישום ברחובות יהיה בשלוש השנים שקדמו לפרסום המכרז לפחות.

הצעתו של צור תידון בישיבת מועצת העיר שתיערך ביום ראשון הקרוב, 30.6.19 בשעה 18:00 .התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא בעיה לקנות בית בעיר ולסדר כתובת תושב זמני כפי שעובדי העירייה עושים. גרים חצי שנה בעיר ומקבלים תפקיד כאילו שהם תושבים. בפועל הם גרים במושבים.
  הגב 24.06.19 12:48
 • אורח
  באמת?
  הגב 24.06.19 14:16
 • אורח
  צריך להחליף את כל עובדי עירייה מנקודה מנהל מחלקה ואגפים לעובדי חוץ לניסיון של 3.או 4 שנים יום טוב
  הגב 24.06.19 14:38
 • אורח
  צאי גור
  הגב 24.06.19 17:52
 • אורח
  תמיד צריך להעדיף תושבי העיר כמו שנאמר :"עניי עירך קודמים :
  הגב 25.06.19 08:15
 • אורח
  הצעה ברוכה
  הגב 25.06.19 09:08

כ 40 תושבי שד' חן ברחובות השתתפו באסיפה השכונתית בה דנו בין היתר בהקמת גינה קהילתית, גלריה שכונתית וארגון הפנינג פתיחת שנה שכונתי

מטרת המפגש הייתה דיונים בקידום מיזמים קהילתיים בתוך השכונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: חוויות שד' חן


לפני כשבוע נערך בשכונת שדרות חן מפגש תושבים שנועד לקידום מיזמים קהילתיים בשכונה.


המפגש התקיים בהשתתפות כ 40 תושבים שהתחלקו ל 3 מעגלי שיח בהם התקבלו ההחלטות הבאות:
1. התושבים הסכימו על הקמת גינה קהילתית ועל המתווה שלה. על פי התכנון פתיחת הגינה תתקיים בחודש ספטמבר הקרוב . יש לציין שהתושבים אף נפגשו לאחרונה עם חברת המועצה איטל בציר אלשיך בנושא.
2. דיונים על סדנאות שיתקיימו סביב המחסן של מאיר והחלטה לקיים הפנינג פתיחת שנה שכונתי.
3.דיונים על הקמת גלריה שכונתית בה כל אחד יוכל להציג את יצירותיו.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם הקולנוע?
  הגב 24.06.19 09:01
 • אורח
  הגיע הזמן שיהיה גינה שכונתית. שיעשו גם בגלוסקין
  הגב 24.06.19 09:11
 • אורח
  מה זה הגלריה של מאיר?
  הגב 24.06.19 09:39
 • אורח
  האם יהיה שם גם הופעות של משה פרץ או הפרויקט של רביבו ...בדיוק כמו בקרית משה ...
  הגב 24.06.19 11:47
 • אורח
  מזה גינה שכונתית? גן ציברי שכונתי?
  הגב 24.06.19 11:59
 • אורח
  משועממים
  הגב 24.06.19 17:34

ביום רביעי 26.6 תתקיים במרכז תקוותינו רחובות הרצאה בנושא "מתכננים פרישה בתבונה" שתיתן למשתתפים כלים איך לתכנן את הפרישה מהעבודה בצורה נכונה

ההרצאה תועבר ע"י נעה הכהן, מתכננת פיננסית מוסמכת ומומחית בתחום הפרישה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


מרכז תקוותינו מזמין את התושבים להרצאתה של נעה הכהן, מתכננת פיננסית CFP, שתעסוק בנושא הפנסיה הקרובה. ההרצאה "מתכננים פרישה בתבונה" תיתן למשתתפים את הכלים איך לפרוש נכון ובלי לעשות טעויות פיננסיות, היא תדבר על מיפוי מקורות, צרכים ויעדי החיים, מרכיבי קבלת החלטות, כלכלה התנהגותית בפרישה ומיסוי. כמו כן תענה על השאלות, על מהם השלבים הנכונים בהם יש לפעול על מנת להכנס לפרישה ברגל ימין, תוך מיצוי הזכויות שלכם מול קופות הפנסיה, חברות הביטוח ומס הכנסה?

האירוע יתקיים ביום רביעי 26.6.19 בשעה 19:00 במרכז תקוותינו רחוב הרצל 108

עלות: 80 ש"ח מחיר מלא. בהרשמה מוקדמת עלות 59 ₪ ליחיד 100 ₪ לזוג

ניתן להירשם בטלפון: 054-2533576

או במייל: office@noahacohen.co.il או דרך אתר אינטרנט של נועה הכהןהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.

עוד פרסים למערכת החינוך ברחובות! פרס חינוך ארצי לגן נעמי מרחובות

משרד החינוך העניק השבוע את הפרס לגן הרחובותי מרשת הגנים של אגודת ישראל, בניהולה של נעמי יהושע. גן נעמי הינו מוכר שאינו רשמי, הפועל בפיקוח משרד החינוך ברחוב נורדאו. בגן לומדים 32 ילדים בגילאי 3.

אבי בר | | תגובות: 5


לגן נעמי מרחובות, השייך לרשת הגנים של אגודת ישראל, הוענק השבוע פרס חינוך ארצי מטעם משרד החינוך. לאחר מכן הגיעו מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זהר בלום, הגננת, מנהל מחלקת החינוך החרדי מיכאל כהן, ומנהלת אגף החינוך, אפרת צוקרמן לפגישה חגיגית בלשכת ראש העיר לרגל קבלת הפרס.

הפרס ניתן על הישגים חינוכיים ייחודיים, פורצי דרך ויצירת אקלים חינוכי מיטבי, שבו התלמידים מועשרים בפן הלימודי, הרגשי, החברתי והערכי.

נימוקי וועדת הפרס על הגן מפרטים היטב את הגישה בלימודית הייחודית והאפקטיבית בגן:

"גן נעמי מתאפיין בפילוסופיית "הגן העתידי" בשילוב מתווה כישורי חיים בגיל הרך ובהלימה לערכי המורשת והתרבות .. הגננת נעמי השכילה לחבר בין הגישות, לחשוב "מחוץ לקופסא" , וליזום רעיונות פורצי דרך של יוזמות חינוכיות מלמדות, מעצימות ונגישות לילדים ולהורים"

גן נעמי הינו מוכר שאינו רשמי, הפועל בפיקוח משרד החינוך ברחוב נורדאו. בגן לומדים 32 ילדים בגילאי 3. וועדת הפרס מטעם משרד החינוך, נפגשה עם צוות הגן והתרשמה מהעשייה החינוכית, ההישגים והאקלים החינוכי בגן.


ראש העיר, רחמים מלול, נפגש עם הגננת ועם צוות מחלקת החינוך החרדי באגף החינוך לרגל הפרס:

"המצוינות בחינוך בעיר רחובות היא שם דבר, והיא חלק בלתי נפרד מכל מסלולי החינוך בעיר"


מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום:

"מערכת החינוך בעיר נחשבת לאחת הטובות בארץ כתוצאה מהשקעה רבת שנים. אני מברך על הצטרפות גן נעמי למוסדות החינוך המצטיינים בעיר, שהפכו את מלאכת החינוך לאמנות ומודה לראש העיר על הובלת מערכת החינוך העירונית למצוינות".

מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן:

"ברכות ואיחולי הצלחה לגננת נעמי, אשר העניקה לילדים חינוך איכותי והביאה לידי ביטוי את עקרונות הלמידה המשמעותית, ןהחדשנות . אני גאה בצוות החינוכי שפועל מתוך מסירות ומקצועיות".

הגננת, נעמי יהושע:

"הכלה ושילוב של ילדים מתקשים עם בעיות התנהגות הם לא חינוך מיוחד. הילדים בגן שלנו לומדים את השפה הרגשית, איך להתנהל אחד מול השני, איך להתחבר גם כשיש קונפליקטים והתנהגויות לא ראויות והמיוחד בגן הוא שאנו מלמדות את הילדים איך להרפות. בנינו בגן מרכזי פעילות מגוונים ועיצבנו סביבות למידה מיוחדות, כגון מרכז ספורט, נגריה, מרכז ארכיאולוגיה וכל זאת על מנת ליצור לילדים מרחבי עניין ומנוחה".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלופה נעמי !!! 2 בני למדו אצלה בעבר ונהנו מכל רגע ☺ יתן הקב"ה שכרה וימשיך להצליח דרכה....
  הגב 23.06.19 18:52
 • אורח
  אין קשר למלול. סתם שמו תמונה שלו
  הגב 23.06.19 19:55
 • אורח
  פרס למערכת הקלפטומנים שמקבלים רכבים של העירייה ודלק של העירייה ומסתובבים כל היום כמו חולי נפש בכבישים בכדי שיחשבו שהם עובדים. פרס לעובדי העירייה שמזייפים חוזים. וגונבים כסף. פרס לכל העובדים השיכורים של העירייה שמסתובבים במסעדות ובבתי כנסת ומקבלים ערק חינם. פרס לעובדי העירייה שדורסים כלבים וחתולים. פרס לעובדי העירייה השיכורים שפוגעים באופניים ופוצעים בכוונה את מי שהם יכולים. פרס לעובדי העירייה הפדופילים שאונסים ילדים ומאוננים לייד בתי הספר.
  הגב 24.06.19 02:54
 • אורח
  מה הם כל היום מטיילים במסעדות ולא עושים את עבודתם ? לההה לא יכול להיות
  24.06.19 07:22
 • אורח
  אדיוט
  24.06.19 17:36

חיפושים נרחבים אחר תושב רחובות בסיכון גבוה באזור ראשון לציון

צילום סרטון המסוק "במת החדשות"

אבי בר | | תגובות: 11


סרטון המסוק בשמי ראשון לציון


מזה למעלה משעה כוחות משטרה רבים בסיוע מסוק משטרתי מחפשים באזור ראשון לציון אחר נעדר תושב רחובות המוגדר בסיכון גבוה.

בשלב זה לא יצאה הודעה מהמשטרה על בקשת סיוע מהתושבים.

במידה ותצא הודעה רשמית מהמשטרה נעדכן הציבור לגבי זהות הנעדר
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה השם שלו? תמונה?
  הגב 23.06.19 17:54
 • אורח
  רק רצו להודיע לך שלא תדאג, תירגע!
  הגב 23.06.19 18:10
 • אורח
  כעת אני ממש מודאג.
  23.06.19 19:00
 • אורח
  בסיכון גבוהה
  הגב 23.06.19 18:40
 • אורח
  שוב היושב ראש ...? מה הפעם
  הגב 23.06.19 18:44
 • אורח
  מלול לא בארץ איומה לחפש
  הגב 23.06.19 18:46
 • אורח
  מלול שולח את הרכבים שמשמיעים הקלטות מהרמקולים של המכוניות? הם יושבים ברכבים כול היום לייד שפרינצק ונווה יהודה ומציקים לתושבים. בכול פעם שיש משטרה הם בורחים ואחרי שעה הם חוזרים. לא פלא שיש המון מקרים של התאבדויות בשכונה. סיירת הורים עאלק. פדופילים ונרקומנים לייד בתי ספר. כלבים שעושים רעש כמו כלבי שמירה של תחנות סמים. כול אחד נהיה מאמן אישי.
  הגב 23.06.19 21:25
 • אורח
  בחייאת דינק למה לשים כתבה ואין בכלל פרטים על הבן אדם ?
  הגב 24.06.19 07:24
 • אורח
  מה השם שלו? איך אני יודע עם מצאתי אותו אם לא שמתם תמונה ואת השם?
  הגב 24.06.19 07:45
 • אורח
  אם זה היה אני. לא היו מרימים מסוק.
  הגב 24.06.19 10:33
 • אורח
  מי זה ? למה כותבים כתבות בלי שמות?
  הגב 24.06.19 12:44

7 מועדוני הגמלאים ברחובות חגגו את אירוע סיום שנה בערב חגיגי עם הזמר יזהר כהן

עיריית רחובות באמצעות המחלקה לרווחת האזרח המבוגר באגף לשירותים חברתיים מפעילה בעיר 7 מועדוני גמלאים אשר הציגו באירוע תערוכת צילומים מפעילויות השנה שהתקיימו בהם. רוב המועדונים פועלים פעמיים בשבוע ונהנים מחוגי התעמלות מגוונים, אומנות, הרצאות סדנאות, טיולים ונופש פעם בשנה. מועדונים של יוצאי אתיופיה נהנים מפעילות של יום נוסף בשבוע של גינון קהילתי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה התקיים ערב חגיגי רב דורי לרגל סיום שנת פעילות מועדוני הגמלאים של המחלקה לרווחת האזרח המבוגר באגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות. בערב השתתפו חברי וחברות המועדונים, בני משפחה, צוות מתנדבות המועדונים ושותפים לעשיה, אשר מילאו עד אפס מקום את מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל.במהלך הערב הוצגה תערוכה של עבודות אומנות ותמונות מחיי הפעילות במועדונים במשך השנה. האירוע הוא תוצר של שיתוף פעולה של המחלקה לרווחת האזרח המבוגר בעיריית רחובות והמשרד לשוויון חברתי שבמסגרת "מיזם שימחה" העניק את ההופעה של הזמר יזהר כהן "אגדה ישראלית".

כיבדו את האירוע בנוכחותן הגב' אירית שיפריס מנהלת האגף לשירותים חברתיים וחברת המועצה דר' רוני באום מחזיקת תיק ותיקים.


המחלקה לרווחת האזרח המבוגר מנהלת שבעה מועדוני גמלאים בשיתוף עם המשרד לשיוויון חברתי, משרד העבודה והרווחה רשת חוויות ועמותת על"ה המאפשרים להם לפעול במבנים שלהם.המועדונים כוללים: שלושה מועדונים לאוכלוסייה דוברת עברית בשכונות שעריים, אושיות , וותיקים שני מועדונים ליוצאי אתיופיה בשכונות מילצ'ן וקריית משה. ושני מועדונים לניצולי שואה דוברי רוסית בכפר גבירול ובמרכז העיר.

רוב המועדונים פועלים פעמיים בשבוע ונהנים מחוגי התעמלות מגוונים, אומנות, הרצאות סדנאות, טיולים ונופש פעם בשנה. מועדונים של יוצאי אתיופיה נהנים מפעילות של יום נוסף בשבוע של גינון קהילתי.אורית קרטה גהסי- עו"ס קהילתית:

"המועדונים החברתיים מהווים את אחד השירותים החשובים לניצול שעות הפנאי ולקיום קשרים חברתיים בגיל המבוגר. מחקרים רבים מצביעים על הקשר ההדוק בין קיומן של רשתות חברתיות בגיל המבוגר לבין הרווחה הנפשית והגופנית של המבוגרים לכן המחלקה לרווחת האזרח המבוגר משקיעה בפיתוח המועדונים."


חברת המועצה, ד"ר רוני באום:

"אני מודה לצוות המחלקה לרווחת האזרח המבוגר ושמחה שבערב זה ניתנה הזדמנות להודות באופן מיוחד למרכזות ולצוות המועדונים, המשקיעות כל השנה בהקשבה, יחס אישי, ויוצרות במועדון אוירה של משפחה ובנוסף דואגות לתכנים מעניינים ומגוונים. וטרחו רבות להצלחת ערב זה, כמו כן מגיעה תודה למתנדבות המועדונים המסורות המעשירות את המועדונים בהרצאות, בחוגים ובכל הנדרש."


ענת יולס מנהלת המחלקה לרווחת האזרח המבוגר:

"בשל החשיבות הרבה שרואה המחלקה בפעילות חברתית בגיל המבוגר כפעילות מניעתית לשימור היכולות התפקודיות ולשימור הרווחה הנפשית של האדם, צוות המחלקה מוביל ומפתח תכניות חברתיות רבות וביניהן כל מערך המועדונים החברתיים, היינו שמחים לפתח את פעילות המועדונים במידה ויוגדל התקציב לכך."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכון ויצמן דורג במקום השלישי בעולם באיכות המחקר המדעי

המדד משקלל את מספר המאמרים ה"איכותיים" שפורסמו בכתבי-עת מובילים בעולם בתחומי מדעי הטבע.

אבי בר | | תגובות: 0
צילום ויקיפדיה


מכון ויצמן למדע מדורג במקום השלישי בעולם באיכות המחקר המדעי – כך עולה ממדד חדש של כתב-העת המדעי Nature המתפרסם השבוע לראשונה. המדד משקלל את מספר המאמרים ה"איכותיים" שפורסמו בכתבי-עת מובילים בתחומי מדעי הטבע, ביחס לתפוקת המאמרים הכוללת של מוסד אקדמי מסוים. במקום הראשון והשני במדד המשוקלל ניצבים, בהתאמה, מכון המחקר Cold Spring Harbor Laboratory בארצות הברית, והמכון למדע ולטכנולוגיה (IST) באוסטריה.

המדד המשוקלל עקב אחר תרומות ל-60,000 מאמרי מחקר שפורסמו ב-82 כתבי-עת מדעיים מובילים, ואשר נבחרו על-ידי קבוצת מדענים עצמאית, בהשוואה לסך של 3.88 מיליון מאמרים מדעיים שאותרו במאגר מידע דיגיטלי. גם בטבלאות הדירוג המסורתיות, דורג מכון ויצמן למדע בין 100 מוסדות המחקר המובילים בעולם, ובמקום הראשון בישראל.

פרופ' דניאל זייפמן נשיא מכון ויצמן למדע:

"אנחנו יודעים כבר זמן רב שבכל הנוגע למצוינות במדע, גודל אינו חזות הכל. עבור מכון ויצמן למדע, חתירה להיות הטוב ביותר פירושה למשוך למכון את מיטב המדענים ולתת לסקרנות שלהם להוביל אותם. כמו כן, בין-תחומיות ושיתוף פעולה בין מדינות הם חלק מהדי-אן-אי שלנו, ואנו גאים בכך".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה לתושבי שכונת רחובות המדע! בקרוב דפנ'ס תפתח בשכונה בית קפה וקונדטוריה לאחר שזכתה במכרז להפעלתו

בית הקפה עתיד להיפתח בעוד כחצי שנה ברחוב מייקל לויט 8 . הפעלת בית הקפה היא חלק מתוכנית אסטרטגית ארוכת טווח של מנכ"ל חברת הל"ר ניסים סלמן להגדלת מאגר הנכסים המניבים לעירייה. ניסים סלמן, מנכ"ל הלר:"מדובר בבשורה של ממש לעיר ולשכונה. אנו עמלים רבות בהל"ר להגדלת מאגר הנכסים המניבים לעירייה, תוך חשיבה מעמיקה על צורכי העיר. זוהי דוגמא מצוינת להתחשבות בצרכי התושבים בשכונה בתהליך".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


התכנית האסטרטגית לנכסים מניבים של הל"ר יוצאת לדרך:בימים אלה בחרה הל"ר זוכה להפעלת הנכס המסחרי בשכונת רחובות המדע: דפנ'ס קונדיטוריה. בתהליך השתתפו גם נציגי השכונה.

מעת כניסתו לתפקידו מוביל מנכ"ל הל"ר (החברה לפיתוח רחובות), ניסים סלמן, תכנית אסטרטגית ארוכת טווח להגדלת מאגר הנכסים המניבים לעירייה. בחברת הל"ר פועלים לקידום הנושא בקדחתנות, ובימים אלה התחילו במימושה עם הנכס המניב הראשון, בשכונת רחובות המדע, ממוקם ברחוב מייקל לויט 8 בשכונה, בסמוך לקומפלקס הכולל 2 גני ילדים , הנכס הינו בשטח 137 מ"ר ויועד למטרת בית קפה שכונתי . על ניהול התכנון והביצוע אחראית סמנכ"לית הפרויקטים של החברה- מיטל קופרברג. המבנה בתהליכי בנייה , וצפוי להסתיים בחודשים הקרובים. בית הקפה אמור להתחיל לפעול בעוד כחצי שנה, על פי ההערכות.

בשבועות האחרונים התנהל מכרז להשכרת השטח לצורך הקמת בית קפה במקום, שהובילה סמנכ"לית פיתוח עסקי, עו"ד עדי מוטולה ספיר. בשבוע שעבר התקבלה החלטה להשכירו לזוכה- דפנ'ס קונדיטוריה, שתפתח במקום בית קפה וקונדיטוריה.

בוועדת האיכות של המכרז היו חברים: חבר המועצה ומחזיק תיק התחדשות עירונית ופרויקטים- גיא צור, מנכ"ל הל"ר- ניסים סלמן וסמנכ"לית פיתוח עסקי עו"ד עדי מוטולה ספיר. לוועדת האיכות היו שותפים, כמשקיפים, נציגי וועד השכונה: יו"ר הועד מר אלי בן ברון ומר ארז מור.


ניסים סלמן, מנכ"ל הלר:


"מדובר בבשורה של ממש לעיר ולשכונה. אנו עמלים רבות בהל"ר להגדלת מאגר הנכסים המניבים לעירייה, תוך חשיבה מעמיקה על צורכי העיר. זוהי דוגמא מצוינת להתחשבות בצרכי התושבים בשכונה בתהליך".


עו"ד עדי מוטולה- ספיר, סמנכ"לית פיתוח עסקי בהל"ר:


"המועמדים אשר ניגשו למכרז נדרשו לעמוד בתנאי סף מקצועיים וכלכליים, לרבות הצגת קונספט שיתאים לאופי השכונה. אנו מאחלים לזוכה הצלחה, ומקווים כי כניסתו לשכונה תהווה תוספת מרעננת לאיכות החיים בשכונה ולמענה על צורכי התושבים".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואווווו
  הגב 23.06.19 14:29
 • אורח
  מחפשים עובדים? אשמח מאוד
  הגב 23.06.19 14:46
 • אורח
  בהצלחה ממתינים לא למשוך את זה .מהר לפתוח
  הגב 23.06.19 15:07
 • אורח
  תודה לניסים סלמן ולצוות היקר, בהחלט היה תהליך מוצלח שבסופו נבחר הזוכה ואנחנו בשכונה אכן מחכים ומשוועים לבית קפה . אלי בן ברון
  הגב 23.06.19 15:19
 • אורח
  שזה לא יהיה כמו המרכז המסחרי באחוזת הנשיא. ממתנים לו 17 שנה.ישנו לצפי 2021,אין שום תזוזה.לא עובדים בשטח.
  הגב 23.06.19 15:36
 • אורח
  מקווים. אבל רוצים לראות את המעשים.
  הגב 23.06.19 16:16
 • אורח
  בית קפה בתוך שכונה = בעיות. למשל בית הקפה בדרך יבנה. ישיבות של חולי נפש רכלנים באובסיה. תרחיקו את מקומות הבילוי מתוך השכונות. איסור ישיבות של אנשי רחוב ליד שולחנות בקיוסקים, חנויות מכולת שממוקמים בתוך שכונת מגורים כולל בתי כנסת. החברים בקבוצות המשחק צורפו בגלל שהם קרימינאלים שמחפשים צרות.
  הגב 23.06.19 16:54

משתתפים בצערו של סגן ראש עיריית רחובות בנצי שרעבי במות אחיו דוד ז"ל

הודעות אבל יש לשלוח לוואטסאפ 0-586-586-106, הפרסום חינם כשירות לתושבי רחובות

אבי בר | | תגובות: 6


הרה"ג דוד שרעבי זצ"ל - אחיו של סגן ראש עיריית רחובות מר בנצי שרעבי, נפטר במהלך השבת. הלוויתו התקיימה במוצאי שבת בבית העלמין במרמורק.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היכן יושב שיבעה
  הגב 23.06.19 12:23
 • אורח
  יהי זכרו ברוך
  הגב 23.06.19 12:42
 • אורח
  בס"ד יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה! שנשמע רק ורק בשורות טובות אמן ה' אחד אלוקים אחד בורא עולם!!!!!!!!!
  הגב 23.06.19 12:50
 • אורח
  יושבים ברחוב ה באייר
  הגב 23.06.19 13:47
 • אורח
  משפחת שרעבי היקרה משתתף בצערכם ושלא תדעו עוד צער
  הגב 23.06.19 13:55
 • אורח
  שלא תדעו עוד צער תנצבה
  הגב 23.06.19 14:18

הלמ"ס: ירידה של 22% במספר הדירות שהחלה בנייתן ברחובות

מצורפת טבלת התחלות בנייה ביישובים ברחבי הארץ שבהם בונים מעל 400 דירות

אבי בר | | תגובות: 1


הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) מפרסמת את נתוני התחלות הבנייה בארץ על פי יישובים ובהשוואה לכל אחת מ – 4 השנים האחרונות

על פי הנתונים, בשנה האחרונה מאפריל 2018 – מרץ 2019 החלה בנייתן של 728 דירות ברחובות לעומת 937 דירות בשנה הקודמת ברחובות המשקף ירידה של 22% במספר התחלות הבנייה.

בשנת 2016 נבנו ברחובות 858 דירות

ובשנת 2015 נבנו ברחובות 1083 דירות.

הגדרה להתחלת בנייה

התחלת חפירת היסודות של בניין. מועד התחלת הבנייה של דירה הוא מועד התחלת הבנייה של הבניין שבו היא ממוקמת.

מצורפת טבלת התחלות בנייה ביישובים ברחבי הארץ שבהם בונים מעל 400 דירות
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נראה כפרסומת לבנייה הלא הגיונית שהולכת להיות בתקופה הקרובה ברחובות...
  הגב 23.06.19 12:10

שריפה בלילה בבית כנסת ברחובות, ספרי התורה חולצו בשלום... מצורף סרטון

צילום סרטון ותמונות עידו מוסקוביץ' ודוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 18


סרטון השריפה עידו מוסקוביץ'

https://vimeo.com/343900913

הלילה ראשון 23/6 מעט לאחר חצות פרצה שריפה בבית כנסת ברחוב טובה וטוביה מילר ברחובות.

כבאי רחובות השתלטו על השריפה. לבית הכנסת נגרם נזק כבד.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו למקום מדווחים כי לאחר שסיימו כוחות הכיבוי את מלאכת הכיבוי לא נמצאו נפגעים במקום.

מתנדבי איחוד הצלה, מד"א וכיבוי אש הוציאו את ספרי התורה ושמרו עליהם עד שהגיעו הגבאים של בית הכנסת.

התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עצוב ה' ישמור
  הגב 23.06.19 09:08
 • אורח
  איזה בית כנסת מדובר?
  הגב 23.06.19 09:09
 • אורח
  בית כנסת רפורמי, האם זו הצתה?
  הגב 23.06.19 09:10
 • אורח
  בית כנסת קונסרבטיבי... לא רפורמי. מאוד מקווה שזה לא המצב
  23.06.19 09:12
 • אורח
  יש מצב
  הגב 23.06.19 09:11
 • אורח
  בינתיים אין שום סימנים להצתה. עדת שלום-עמנואל עומדת לחגוג 50 שנה בעיר - ואני חיים בטוב בסביבה מקבלת.
  הגב 23.06.19 09:17
 • אורח
  בוקר טוב ושבוע טוב עצוב מאוד לשמוע ולראות שבית הכנסת עלה באש צריך לבדוק מה קרה השנה מלא שרפות במקומות במדינה יתכן ויש יד יוזמת
  הגב 23.06.19 09:44
 • אורח
  שמאי ביטוח מקבל רק שלושה אחוזים.
  23.06.19 17:56
 • אורח
  השם ישמור ויציל השם נותן מידה כנגד מידה ומשלם לרשעים שפוגעים בתורה הקדושה
  הגב 23.06.19 10:12
 • אורח
  צריך לבדוק איזה בית כנסת זאת ואם אלוהים חפץ בדרך התפילה שלהם לא סתם זה קרה יש סיבה לכל דבר
  הגב 23.06.19 10:47
 • אורח
  זה בית כנסת רגיל שאנשים כמוך מתפללים בו......מעניין באמת האם האל חפץ בתפילה של אנשים כמוך ששכחו את "ואהבת לרעך כמוך"....האל אמור להיות רחום וחנון, אל תחליט בשבילו תפילה של מי שווה יותר
  23.06.19 11:35
 • אורח
  קומבינות ביטוחים. לא סתם . כל דבר שהם עושים נשרף. שורפים את עצמם בכול מקום ועל הדרך שורפים אחרים.
  23.06.19 13:33
 • אורח
  האם בבתי כנסת אורטודוקסיים יש איזה פטנט שלא יהיו שריפות. לא משנה איפה שיש שריפה ח"ו צריך לעשות חשבון נפש.
  23.06.19 15:35
 • אורח
  פירומנים,קלפטומנים,פדופילים,נרקומנים... לא מסוגלים לעשות חשבון נפש. תבקש מאדם שחושב כמו קוף לעשות חשבון נפש. תן לקוף נשק, תן לקוף מכונית....
  23.06.19 16:36
 • אורח
  זה בית הכנסת שליד דה שליט.
  הגב 23.06.19 14:10
 • אורח
  ואחרי שהם שורפים, כול הקומבינטורים של הביטוחים יוצאים לרחוב ומציקים לתושבים. בעוד שעה תקראו שרוכב אופניים נפגע מרכב ואיחוד ההפלצה ואמבולנץ וגם סיירת ההורים .
  הגב 23.06.19 16:32
 • אורח
  אני מאמין שזה קרה מקצר חשמל
  הגב 23.06.19 18:52
 • אורח
  חחח
  הגב 24.06.19 17:37

חייל המשרת בסוללת כיפת ברזל הסמוכה לרחובות גנב מחבריו בסוללה 2 כלי נשק מסוג M-16

בתקופת מתיחות מוצבת באזור רחובות סוללת כיפת ברזל במוצב זמני.

אבי בר | | תגובות: 33
צילום ויקיפדיה


בתקופת מתיחות מוצבת באזור רחובות סוללת כיפת ברזל במוצב זמני. בימים אלה הוגש כתב אישום נגד חייל המשרת במוצב ובן דודו תושבי הכפר ירכא בצפון באשמת גניבת 2 נשקים מסוג M-16 מחיילים המשרתים בסוללת כיפת ברזל.

על פי כתב האישום, החייל המשרת במוצב תיאם עם בן דודו כי יגיע לקרבת המוצב הסמוך לרחובות, בזמן שהחיילים ישנו באוהל. החייל לקח 2 רובים של חיילים ישנים והעביר אותם לבן הדוד אשר המתין ברכב בקרבת המוצב. נגד הבן דוד הוגש כתב אישום בבית משפט המחוזי בלוד ונגד החייל עדיין מתנהלת החקירה במצ"חהתפרסמו 33 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרס את החיים שלו בהמה
  הגב 22.06.19 21:56
 • אורח
  בושה לגנוב כאשר חיל ישן לשפוט 50 שנה לפחות בלי חנינה שבוע טוב לכל החילים בצבא
  הגב 22.06.19 21:58
 • אורח
  יש המשך לסיפור? מה קרה אחרי? למה הם רצו את הנשקים? מה הייתה המטרה? משהו!?!
  הגב 22.06.19 22:04
 • אורח
  מיקרה עצוב. מקווה שהנשקים נמצאו והחייל יבוא על עונשו למען יראו וייראו.
  הגב 22.06.19 22:04
 • אורח
  יקבל קרוב ל-10 שנים וזה אחרי עסקת הטיעון. גם החיילים שהנשק נגנב מהם יקבלו ריתוק/כלא 6. אסור אסור אסור לגנוב נשקים. הם זולגים למשפחות פשע ולמחבלים.
  הגב 22.06.19 22:10
 • אורח
  אין אמונה במחבלים
  הגב 22.06.19 22:14
 • אורח
  הכי מצער שבמקרה הזה מדובר בדרוזים...לי אישית כואב מאוד על זה...
  22.06.19 22:26
 • אורח
  האמת גם לי. אסור להשליך מזה על כולם. בסה"כ הדרוזים חיילים טובים מאוד ונאמנים ברובם המכריע.
  23.06.19 01:28
 • אורח
  מגיע לו גזר דין מוות
  הגב 22.06.19 22:24
 • אורח
  די כבר עם ההגזמות !! אפילו אם זה בהלצה.
  23.06.19 01:30
 • אורח
  בושה
  הגב 22.06.19 22:24
 • אורח
  ואז מתפלאים איך יש פיגועים
  הגב 22.06.19 22:25
 • אורח
  מכפר יארקה???......
  הגב 22.06.19 22:34
 • אורח
  בסוללת כיפת ברזל??? מה, הם עברו סיווג בטחוני??? משהו רע מאוד קורה שם, בצה"ל.
  23.06.19 07:20
 • אורח
  כפר דרוזי. מה הבעיה?
  23.06.19 07:53
 • אורח
  סמרטוט צריך לקבל 20 שנה
  הגב 22.06.19 22:58
 • אורח
  אין שכל אין דאגות. מה חשב שלא יתפסו אותו? ומה חשב שהמצפון שלו לא יעבוד ? בושה מה שעושים בשביל בצע כסף
  הגב 22.06.19 22:59
 • אורח
  חחחחחח אחלה
  הגב 22.06.19 23:07
 • אורח
  ככה זה שמגיסים ערבים לצבא,גם במשטרה אין להם מקום הם מתעמרים באזרחים,לי אישית נתן שוטר דוח על חגורה בזמן שהבן שלי היה חגור
  הגב 23.06.19 00:43
 • אורח
  מגיע לך כמו לכל הגזעניים.
  23.06.19 01:34
 • אורח
  יאיר מתחנגל יפה נפש אוהב מחבלים,תקבל את העונש שלך בקרוב.אצלי זה בסך הכל כסף כפרה
  23.06.19 06:31
 • אורח
  ...שמח בשבילך הלוואי ותמשיך לפרנס בקנסות את עניי ארצנו.
  23.06.19 15:16
 • אורח
  אלה גייס חמישי מעניין אם מצאו את הכלי נשק כנראה קיבלו עליהם כסף
  הגב 23.06.19 01:01
 • אורח
  מספיק עם האמירות הגזעניות. להזכיר לך כמה מקרים של חיילים יהודים "טובים" גנבו נשקים ורימונים ממחסני צה"ל ? די תתבגר !!
  23.06.19 15:13
 • אורח
  חבל בעיקר על דבר אחד שזה נעשה בתחום של העיר רחובות
  הגב 23.06.19 08:41
 • אורח
  מה זה קשור למקרה.....?
  23.06.19 15:11
 • אורח
  מה רוצים מהם סהכ רצה לצוד כמה חזירי בר שפולשים לכפר לגורמים נזק.ואחכ להחזיר את הנשקאזרח ישר ..
  הגב 23.06.19 08:43
 • אורח
  כלב בן כלב
  הגב 23.06.19 08:43
 • אורח
  ומה לגבי שני החיילים שהפקירו נשק בזמן שהלכו להתקלח? יש להם רשלנות תורמת. גם הם צריכים להיענש. באותה מידה יכול היה עבריין מבחוץ לגנוב את הנשקים.
  הגב 23.06.19 09:11
 • אורח
  אל תגייסו לא יהודים
  הגב 23.06.19 09:26
 • אורח
  הדרוזים הכי נחשים והכי זונות בצה"ל זה כלל ידוע
  הגב 25.06.19 12:53
 • אורח
  אתה אדם חשוך. נהנה ליצור שינאת חינם.
  25.06.19 14:41
 • אורח
  זאת רשלנות פושעת להפקיר נשק לא משנה יהודי ערבי אין אמונה באף אחד חוץ מהקדוש ברוך הוא
  הגב 25.06.19 23:25

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?
אורח
03.02.19 21:30
יש לכם קרקע במושע רוצים למכור או להתקדם צרו קשר 0542235234
אורח
07.02.19 20:32
קרקע במושב יש לנו? יש לנו אוברדראפט מטורף ! איזה קרקע ואיזה נעליים ?
אורח
03.02.19 21:29
מחפש מגרשים בגוש 3650 בכל גודל 0542235234
אורח
28.02.19 03:46
המגרש היחיד שאני מכיר הוא לא בדיוק מגרש זה ארגז חול בגן ילדים ליד הבית אפשר להציע לי מחיר הוגן עבורו?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030
אורח
27.04.19 03:19
בבני עייש להשכרה דירת גן. 4 חדרים משופצת ומרווחת 052-5312811
אורח
24.04.19 20:10
למכירה דירת 3 חד. ברחובות.רח. חיים אליעזר מילצ'ן 2. פרטים..052-2307046
אורח
14.04.19 11:51
להשכרה בצנחנים דירת 4 חדרים מרוהטת ומאובזרת , שירותים ומקלחת כפולים. כניסה מיידית, קומה שניה ללא מעלית. ליצירת קשר bellap@netvision.net.il - 0506479464
אורח
12.02.19 14:06
שלוםהאם אתה מחפש הלוואה דחופה? יש לי חדשות טובות בשבילך! אנו מציעים הלוואות החל 1,000 $ ל 50 מיליון דולר בריבית של 2% בשנה. אנו מציעים הלוואות לפיתוח עסקי, הלוואות אישיות, הלוואה אוטומטית וכו 'אנחנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי.  אם מעוניינים ליצור איתנו קשר בכתובת:דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com WhatsApp: +14062845321בברכה דרק דאגלס easyloanfirm2020@gmail.com
אורח
11.02.19 15:16
דירה 5 חדרים בקרית עקרון רחוב הרצל 16 דירה משופצת , בקרבת גני ילדים ובתי ספר , המרכז המסחרי והמתנ"ס. בקרבת תחבורה ציבורית ומרכז בילו. קומה 4, מחיר: 3200 ש"ח טלפון 055-662-5560
אורח
13.01.19 19:24
יש הצעה לדירת שותפים לא השארת טלפון


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
26.05.19 13:04
שלום לכולם
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.
אורח
24.02.19 05:03
מחפשת עבודה משעה 18:00 ברחובות ההולנדית 0528459275
אורח
10.01.19 15:07
מחפשת עבודה בערב ניקיון משרדים בתים בתי ספר מ6 בערב תודה שושי טלפון 0546965827 להיתקשר בערב


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל