הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

כ - 1550 דו"חות נרשמו לנהגי רחובות על שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

קוסקוס ברחובות! 

מידי יום שלישי קוסקוס מרוקאי ביתי בשירות משלוחים לבית ולעסקים ברחובות הכולל קוסקוס ביתי, מרק ירקות עשיר, אפשרי תוספת עוף, סלטי הבית. מחיר מנת קוסקוס 40 - 50 ₪

מזל טוב לרחמים מלול להולדת הנכד ואף התברך בזכות לשמש סנדק

יוצאים מהזום אל השטח! צוותי המורים באולפנת צביה ברחובות יצאו לפעילות חברתית בשטחים הפתוחים יחד עם תלמידות חט"ב, ואף בקרו תלמידות הגרות ביישובי הסביבה

כדי לא להטריח את התלמידות המתגוררות מחוץ לעיר ברשויות שונות, המורות הגיעו אליהן, בכל רשות - מוקד מפגש אחד מפגשים ביבנה, בית גמליאל, קרית עקרון, מזכרת בתיה, רמלה ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 9


באולפנת צביה ברחובות החליטו ״לצאת מהזום״ ולהיפגש בשטח: אתמול נפגשו כל המורות והתלמידות בשמונת כיתות חטיבת הביניים של האולפנא לפעילות חברתית וערכית בגנים ציבוריים ברחבי העיר, וגם במוקדים מחוץ לרחובות- שם מתגוררות משם התלמידות. לטענת הנהלת בית הספר, הגעגועים והרצון לתקשורת ישירה ולא באמצעים מקוונים גרמו להם לחשוב על פתרון מקורי: מפגש בגנים ציבוריים ברחבי העיר. במסגרת המפגשים התקיימה פעילות חברתית וערכית.

כדי לא להטריח את התלמידות המתגוררות מחוץ לעיר ברשויות שונות, המורות הגיעו אליהן, בכל רשות - מוקד מפגש אחד מפגשים ביבנה, בית גמליאל, קרית עקרון, מזכרת בתיה, רמלה ועוד .

מיכל רוזנטל, מנהלת חטיבת הביניים באולפנת צביה:

״ ראינו את הצורך הגדול של התלמידות במפגש חי, פנים אל פנים, ולא מבעד למסכים, ויצאנו אל הפארקים בכל הסביבה לפגוש אותן. עיקר המפגש היה משחקים חברתיים ושיח רגשי. הבנות נהנו והשתוקקו להמשיך ולהיפגש, וההורים הודו ושמחו על המפגש. תודה לצוות היקר על ההירתמות הנפלאה למפגשים הללו.״
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה . אתם יודעים האם אפשר להרשם לצבייה??
  הגב 29.10.20 21:25
 • אורח
  וואו!! איזו השקעה! מצדיעה למורות הללו, שמשאירות ילדים בבית ומגיעות לתלמידות שלהן. אשריכן!!
  הגב 29.10.20 21:30
 • אורח
  אולפנת צביה זה היהלום שבכתר!!! יישר כח להנהלה ולצוות המורים המסור
  הגב 29.10.20 21:34
 • אורח
  מדהים! זאת אולפנה אמיתית
  הגב 29.10.20 21:48
 • אורח
  אני אימא של תלמידה באמי"ת בנות, שמעתי שהרב שלנו עבר לצביה, מישהו יודע אם זה נכון???
  הגב 29.10.20 22:59
 • אורח
  כן, גם אני שמעתי שהרב אשר כהן עבר לצביה. איזה הפסד!
  הגב 30.10.20 07:52
 • אורח
  הוא יודע איפה הכסף נמצא וגם האיכות!
  הגב 30.10.20 09:04
 • אורח
  סליחה, מי שמכיר את הרב אשר יודע שכסף זה הדבר האחרון שמעניין אותו. הבנתי שהוציאו אותו לחל"ת בתחילת הקורונה ופשוט לא החזירו ובסוף פיטרו אותו בלי הסבר. גם נראה לי שנולד לו תינוק או תינוקת בינתיים ופשוט חצי שנה הוא לא קיבל משכורת. מבינה אותו לגמרי....
  הגב 30.10.20 15:11
 • אורח
  תסלחו לי אבל האיכות לגמרי נמצאת בצביה !
  הגב 31.10.20 22:27
 • אורח

עיריית רחובות בשיתוף המרכז האקדמי פרס השיקו את פרוייקט "ביחד" במסגרתו סטודנטים נפגשים עם ניצולי שואה וקשישים בודדים להפגת בדידותם; סטודנטים המעוניינים להצטרף לפרוייקט יש לפנות לטלפון 08-9392175

במסגרת הפרויקט, סטודנטים מלווים ניצולי שואה עריריים ובודדים מדי שבוע, לאורך כל השנה. הסטודנטים יעבדו עם המשתתפים, בין היתר, על הנגשה דיגיטלית של אמצעי המדיה השונים במטרה להרחיב את עולמות התוכן של האזרחים הוותיקים ולחשוף אותם למידע נוסף.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: מירב מייסנר


פרויקט נוסף של המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות ומכללת פרס: חיבור אישי בין צעירים (סטודנטים) לניצולי שואה וקשישים בודדים, לפגישה שבועית

השבוע יצא לדרך פרויקט חדש למען ניצולי שואה בעיר: פרויקט "ביחד" . את הפרויקט מנהלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים באגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות, בשיתוף המרכז האקדמי פרס. במסגרת הפרויקט, סטודנטים מלווים ניצולי שואה עריריים ובודדים מדי שבוע, לאורך כל השנה.

בחודשים האחרונים אוכלוסיית האזרחים הוותיקים מקבלת התייחסות מערכתית ונרחבת ונמצאת על סדר היום האגפי והרשותי. האגף לשירותים חברתיים דואג לרווחתם של האזרחים הוותיקים הן באמצעות קשר אישי של עובדי המחלקה לאזרחים הוותיקים והן באמצעות מגוון של פרויקטים ותוכניות בשיתוף עם גורמים שונים. הפרויקט הנ"ל הינו אחד מהפרויקטים המשמעותיים אותו מובילה המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים.

עובדי המחלקה דאגו להפגיש כל אזרח ותיק המשתתף בפרויקט עם הסטודנט שיגיע אליו על מנת ליצור חיבור מתאים ומשמעותי בין השניים. הסטודנטים יעבדו עם המשתתפים, בין היתר, על הנגשה דיגיטלית של אמצעי המדיה השונים במטרה להרחיב את עולמות התוכן של האזרחים הוותיקים ולחשוף אותם למידע נוסף.


להצטרפות לתוכנית: יש לפנות לעו"ס מירב מייסנר, מתכללת תחום ניצולי שואה, המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים בטל. 08-9392175ראש העיר, רחמים מלול:

"אין תחליף לקשר אישי וליווי אישי קבוע. אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לאזרחים הוותיקים בעיר, ובפרט לניצולי השואה והקשישים העריריים. זהו פרויקט חשוב אשר משמעותו כי לא משאירים אף אחד לבד, ובמיוחד בימים אלה של ריחוק חברתי"


חברת המועצה רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים:

"אני גאה מאוד בפרויקט שיוצא לדרך בימים אלה ומודה למרכז האקדמי פרס על שיתוף הפעולה. הסטודנטים פגשו את הקשישים בבתיהם ונוצר קשר מדהים. שני הצדדים נרגשים מאוד לצאת לדרך, בה ייפגשו מדי שבוע ויקבלו הדרכה מלאה וליווי צמוד על ידי על מנת להפיג את הבדידות ולשפר את רווחתם הנפשית של הקשישים. את הפרויקט מובילה עו"ס מירב מייסנר, במחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים שמנהלת ענת יולס – ושתיהן עושות עבודת קודש למען האזרחים הוותיקים בעיר באגף לשירותים חברתיים"


בת חן קרני, מנהלת האגף לשירותים חברתיים:

"המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים באמצעות צוות העובדות המסור עמלה בכל ימות השנה לפתח תוכניות מותאמות לקבוצות שונות בקרב האזרחים הוותיקים, על מנת לתת מענה לצרכיהם ולצרכי בני המשפחה המלווים אותם. אנו פועלים להצלחת הפרויקט ולפיתוח תוכניות נוספות."


עפרה אלול, מייסדת ומנכ"ל המרכז האקדמי פרס ועו"ס שרי בן מוחה קולטון, ראש מחלקת רווחה ומעורבות חברתית:

"המרכז האקדמי פרס בשיתוף פעולה עם עיריית רחובות ומפעל הפיס, גאה להוביל בשנים האחרונות את השתלבותם של מאות סטודנטים בפעילות חברתית משמעותית עם ולמען האוכלוסייה המקומית ברחובות. המציאות הנוכחית העמיקה את מורכבות האתגרים איתם מתמודדים האזרחים הוותיקים וחייבה אותנו לפעולה ולהרחבת העשייה בקרב ניצולי שואה תושבי העיר. הסטודנטים שלנו מגיעים פעמיים בשבוע לניצול/ת שואה ובמרחב של יחד מחבקים בשיח רגיש ובפעילות פנאי את חיי היום יום של הניצולים ומפיגים את בדידותם. אנו גאים בפעילותם של הסטודנטים שלנו ובהתפתחותם של קשרים מרגשים ובחיבור הבין דורי של לבבות המתפתח פעמים רבות גם לחיבור בין משפחות".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה ההשכלה של הגברת אלול????.
  הגב 02.12.20 02:13
 • אורח

במוצ"ש 12.12 צעירי רחובות מוזמנים לאירוע "ג'אם חנוכה מסביב למדורה", של הפלטפורמה בחורשת הצופים, עם קומזיץ מסביב למדורה, מוזיקה, פיתות על הסאג' ועוד- לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

הפעילות מיועדת לצעירים בני 20+ , עלות: 10 ₪

מערכת האתר | | תגובות: 2


חנוכה בפתח והפלטפורמה רחובות מזמינה את צעירי העיר, לחגוג את חנוכה יחד באירוע ג'אם חנוכה מסביב למדורה. מפגש באוויר הפתוח עם אלכוהול, פיתות על הסאג', ג'אם מסביב למדורה, (גיטרות, חליליות ומפוחיות).

האירוע יתקיים במוצ"ש 12.12.20 בשעה 19:00 בחורשת הצופים, על העוקף המזרחי.

(המקום הוא מקום ייעודי למדורות)

האירוע יתקיים בהתאם להנחיות התו הסגול ומיועד לצעירים בני 20+

עלות :10 ₪

לפרטים והרשמה >> https://katzr.net/f3752c

לעדכונים קבוצת וואטסאפ >> bit.ly/2Jqpy9W
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה יפה כל הכבוד
  הגב 01.12.20 19:25
 • אורח
  איך נרשמים
  הגב 02.12.20 01:45
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ביום רביעי 9.12 גמלאי רחובות מוזמנים לבוקר נוסטלגי באתר הפרדסנות עם סיור בפרדס, קפה ועוגה ושירה בציבור עם נוגה אשד בעלות של 20 ש"ח; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

לפרטים נוספים: אתר הפרדסנות בטל': 08-9469197

מערכת האתר | | תגובות: 3
אתר הפרדסנות - קרדיט צילום נטי תורגמן


לאחר שני סגרים ותקופה ארוכה בה נמנעו לצאת מהבית מהחשש להידבקות, גם בני הגיל השלישי מתחילים לחזור לשגרת החיים. ביוזמת חברת המועצה ד"ר רוני באום ובשיתוף המועצה לשימור אתרים, אתר הפרדסנות ע"ש מינקוב פותח את שעריו לטובת גמלאי העיר לקראת בוקר מהנה ומלא נוסטלגיה.


ביום רביעי הבא (9.12) מוזמנים בני הגיל השלישי ליהנות מחוויה מהנה באוויר הפתוח. הבוקר ייפתח באתר הפרדסנות עם קפה ועוגה, לאחר מכן ימשיכו המבקרים לסייר באתר וליהנות מהפרדס הפתוח ולבסוף יצטרפו לשירה בציבור עם הזמרת והיוצרת האהובה, נגה אשד. מחיר הכרטיס לאדם הינו סמלי ועומד על 20 ₪ בלבד,


מאחר והאתר פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הפעילות תתקיים בשני סבבים, הראשון יחל בשעה 10:00 והשני בשעה 11:00. המקום פועל בהתאם לתנאי התו הסגול ולכן מספר המקומות מוגבל ומומלץ למהר להירשם. לבירור פרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם אתר הפרדסנות בטל': 08-9469197

ניתן לרכוש כרטיסים באמצעות האתר>> https://bit.ly/36QYaKc


את ההודעה הראשונה על קיום האירוע קיבלו חברי קבוצת הפייסבוק העירונית 'גמלאי רחובות', בה מתפרסמות מדי יום אטרקציות, פעילויות, עצות ומידע רלוונטי לגמלאי העיר. כל גמלאי וגמלאיות העיר רחובות מוזמנים להצטרף לקבוצה באמצעות הקישור>> https://bit.ly/315Goju


רחמים מלול, ראש העיר:

"התקופה האחרונה הייתה מאתגרת עבור בני הגיל השלישי, שנמענו ממפגשים משפחתיים מחשש להידבקות בנגיף הקורונה. הפעילות הזו מותאמת במיוחד עבורם ותאפשר להם לפגוש חברים וליהנות ממוסיקה באוויר הפתוח".


חברת המועצה ד"ר רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים:

"מאז תחילת תקופת הקורונה אנו מנסים להתאים את מגוון הפעילויות שלנו למען האזרחים הוותיקים. כעת, אנו מזמינים את האזרחיות והאזרחים הוותיקים לבוקר של כיף באוויר הפתוח בו יוכלו ליהנות מהופעה חיה ותרבות פנאי שהייתה חסרה לכולנו בשנה האחרונה. הפעילות תתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ותנאי התו הסגול כדי לשמור על שלומם ובריאותם של המשתתפים".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השתגעתם? לא שמעתם שהתחלואה מקורונה נמצאת בעליה? ואתם עושים פעילות לאוכלוסיה שהכי נמצאת בסיכון??
  הגב 01.12.20 17:31
 • אורח
  אהההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!! כולנו הולכים למותXO
  01.12.20 17:53
 • אורח
  איך בדיוק קבוצה זו תגיע לאתר הפרדסנות אם אין רכב, מישהו חשב על זה????????????????????????????????????????.
  02.12.20 02:17
 • אורח

האם בית הספר של החגים בסכנת ביטול? הסייעות מאיימות בשביתה

צילום דף הפייסבוק שר החינוך יואב גלנט

אבי בר | | תגובות: 19


השבוע התבשרו ההורים כי סוכם בין משרד החינוך, האוצר ומרכז השלטון המקומי על הפעלת "בית הספר של החגים" במהלך 5 ימים בחופשת בחנוכה לילדי הגנים ולתלמידי כיתות א -ב והוקצה לכך תקציב.

בעקבות ההודעה שלחה הסתדרות המעוף הודעה ליו"ר השלטון המקומי חיים ביבס הודעה, כי למרות ניסיונות רבים לסכם את תנאי הסייעות בפרויקט "בית הספר של החגים" בתנאים דומים לשנים קודמות עדיין אי סיכום ולכן אם מרכז השלטון המקומי לא יאשר ויחתום על ההסכם הסייעות יפתחו בשביתה.
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על העיר שלנו גדרה. תושבים חכמים ולא קנאים. בגדרה יש לנו את בית הכנסת המופלא "שערי ירושלים" (סלאת זארה הדכליינה). כל התפילות מתקבלות משם, יותר טוב מהכותל המערבי!!! את בית הכנסת תרם ובנה איש יקר,צדיק ועניו.הכל בנה במו ידיו ללא עזרה כלל בחום ובקור ותרם הכל הכל מכספו ללא עזרה או תרומה מאף אחד!!!! רק אהבת חינם ללא קנאה וללא צרות עין. איש צדיק אוהב ומתגעגע 💖💖 ה' רואה את הכל מלמעלה את כל הקנאה והשקרים אני לא דואג
  הגב 01.12.20 15:27
 • אורח
  עובדי אלילים מקדשי רוחות רפאים
  01.12.20 15:50
 • אורח
  מה קשור?????
  01.12.20 16:01
 • אורח
  ולא נשכח את ראש המועצה האהוב והצדיק שלנו 👑
  הגב 01.12.20 15:31
 • אורח
  הגיע הזמן שסייעות יתחילו להעריך את עצמן קצת זה פשוט לא נורמלי כמה הם עובדות קשה .
  הגב 01.12.20 16:03
 • אורח
  הגננת יושבת והסייעות מתרוצצות
  01.12.20 16:07
 • אורח
  בדיוק
  01.12.20 19:28
 • אורח
  משפחה שולטת לא יעזור כל הקנאות וכל הקשקושים מאחורי הגב
  הגב 01.12.20 16:07
 • אורח
  העיקר בפנים יודעים לנשק אבל שוכחים שהקב"ה רואה ,שומע ויודע הכל..עליו אי אפשר לעבוד. הפרצוף האמיתי התגלה
  הגב 01.12.20 16:08
 • אורח
  דיי כבר להפיל הכל על הסייעות
  הגב 01.12.20 16:23
 • אורח
  את העבודה הקשה עושות הסייעות הכל נופל עלייהם
  הגב 01.12.20 16:37
 • אורח
  מישהוא שם למעלה אצל הנהורים אכן שכח את הסייעות !!! כל משבר הסייעות יעבדו. לקחו להן את היום חופשי השבועי , למשלימות בגנים קיצצו עבודה כי אין יום חופשי ,הורידו להן את המשכורת רעב אל מתחת לבלטות. רומסים ורומסים את כבודן עד בלי די. הגיע זמן שביתה !!!
  הגב 01.12.20 17:23
 • אורח
  נמאס מהמדינה הזאת. מנצלים את העובדים החלשים. כל עובד שדורכים עליו, רומסים אותו ומשלמים לו משכורת רעב, שיעשה שביתה ושילך עם זה עד הסוף. לא לוותר. אנחנו איתכם גם אם זה אומר שלא יהיה בית ספר בחנוכה.
  הגב 01.12.20 17:36
 • אורח
  אמן שיהיה לנו באמת התייחסות הסייעות שקופות ולא נספרות
  הגב 01.12.20 19:03
 • אורח
  הלוואי שלא יהעה, פשוט ביזיון מה שעושים עם הסייעות, בושה למדינה.
  הגב 01.12.20 19:30
 • אורח
  בושה לרשויות שלא תומכות בסייעות ולתת להם את הכבוד שמגיע להם ,הם עובדות במסירות רבה תמורת שכר שהוא בושה
  הגב 01.12.20 20:22
 • אורח
  ממש בושה לשכר ,
  הגב 01.12.20 21:15
 • אורח
  סייעות שנותנות את הלב והנשמה עובדות כמורות, כגננות, כמזכירות, עושות הרבה יותר ממה שהן צריכות עבודה של סייעת לא נופלת משל מורה או גננת במחיר שהוא בושה אמיתית הרשות יכולה בכל רגע לפטר סייעת כי אין לה קביעות גם אחרי 10 שנים אין תנאים לקחו את החופשים לא חושבים שגם סייעת צריכה לנוח מכל השנה פשוט ביזיון אין שום גוף שמייצג אותן ועומד על הזכיות
  הגב 01.12.20 21:35
 • אורח
  ע
  הגב 02.12.20 00:21
 • אורח

ארגון אקים העניק תעודת הוקרה לאביב איטח, על תרומתו ופועלו למען אנשים עם מוגבלויות בתקופת הקורונה

אביב איטח: "מרגש מאוד מודה לעוסקים במלאכה . את אקים אני מלווה ב7 שנים האחרונות - זו זכות עבורי להיות זמין וקשוב למענם ואמשיך לעשות זאת גם בעתיד - לתמיד"

מערכת האתר | | תגובות: 11


השבוע מציינים את יום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות - אביב איטח הוזמן לישיבת הנהלה ב'אקים' וקיבל תעודת הוקרה על פועלו למען אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים בתקופת הקורונה.

אביב איטח:

"מרגש מאוד מודה לעוסקים במלאכה . את אקים אני מלווה ב7 שנים האחרונות - זו זכות עבורי להיות זמין וקשוב למענם ואמשיך לעשות זאת גם בעתיד - לתמיד"

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד לך אביב!!!אתה עוזר לכולם!!אין עליך!!תודה רבה לך!! איש גדוללל
  הגב 01.12.20 15:03
 • אורח
  אביב אתה מלך אמיתי
  הגב 01.12.20 15:06
 • אורח
  איטח לא כל כך מלך
  הגב 01.12.20 15:08
 • אורח
  כל הכבוד איש יקר
  הגב 01.12.20 15:24
 • אורח
  תותח אביב - כל הכבוד!
  הגב 01.12.20 15:30
 • אורח
  למה לא כתוב מה הוא עשה שבזכות זה הוא קיבל תעודת הוקרה?
  הגב 01.12.20 17:39
 • אורח
  כל הכבוד!!דומה לגולן ביטון!!גם הןא איש עשייה!!
  הגב 01.12.20 17:46
 • אורח
  מי זה?
  01.12.20 18:13
 • אורח
  אקים "יקרים" מה עם אנשים שעבדו שלושים שנה ובנו את מי שאתם ונתנו את הלב והנשמה שלהם וברגע שחלו הפקרתם אותם. מה איתם? למה את זה הציבור לא יודע עכשיו שידע. שמחה שיש אנשים שמתפעלים מתעודה שעולה כמה שקלים. ללא קשר לאיש שבוודאי ראוי לשבח על פועלו.
  הגב 01.12.20 17:53
 • אורח
  בחור מקסים
  הגב 01.12.20 18:09
 • אורח
  אחלה איטח. תותח
  הגב 01.12.20 18:26
 • אורח

מחר (רביעי 2.12 ) יפתח מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות ברחובות; נתוני תחלואת הקורונה ומקומות חשיפה של חולים מאומתים ברחובות מצ"ב בכתבה.....

המתחם יפתח החל משעה 11:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שלישי 1.12.20

מספר החולים הפעילים 10,558

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (30.11) עומד על 1,233

מספר הנפטרים 2,867

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 2.2% (אמש נערכו קרוב ל 58 אלף בדיקות)


נכון להיום מספר החולים הפעילים ברחובות עומד על 56 איש. מתוכם 32 מקרים חדשים של קורונה התגלו רק בשבוע האחרון. 508 תושבים נמצאים בבידוד. אחוז הבדיקות החיוביות בעיר עומד על 1.03%


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
1.12.204776563253194
30.11.204766512751434
29.11.204761532742364
26.11.204751642349475
23.11.204736552845324
21.11.204731613743074
19.11.204721612942814
18.11.204713612539134
17.11.204711612940284
15.11.2046955828
34594ביום רביעי השבוע, 2.12 ייפתח מתחם בדיקות נוסף באתר הפרדסנות. המתחם יפעל ברח׳ אבינועם נחמני סמוך לאולמי ״שמיים כחולים” לשעבר , בין השעות 11:00-19:00 וכל תושבי רחובות, כולל חיילים, מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.

מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים "סמויים", המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.

במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות, אין להגיע רגלית .

מקומות חשיפה ברחובות

26/11/2020
מאוחדת רחובות פנחס בן דוד קפרא 1 בין השעות 11:30 עד 12:30

משרד הפנים מחלקת אשרות קינד מוטי 10 בין השעות 09:50 עד 13:00

בית כנסת עטרת רחל אסתר ואברהם 2 בין השעות 06:00 עד 07:00

25/11/2020

עטרת רחל אסתר ואברהם 2 בין השעות 06:00 עד 07:00

24/11/2020

עטרת רחל אסתר ואברהם 2 בין השעות 06:00 עד 07:00


הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ידוע תוך כמה זמן מביצוע הבדיקות באתר הפרדסנות מקבלים את התוצאות? האם מקבלים אישור כל שהוא שניתן להציג כדוגמאת אישור כניסה לים המלח או לאילת ???
  הגב 01.12.20 15:54
 • אורח
  אני קיבלתי את התוצאה למחרת בלילה דרך האפליקציה של מכבי
  01.12.20 16:13
 • אורח
  מגוע עדיין מתפלליםבבתי כנסת ולא באויר הפתוח?מדוע לסכן אחרים ולהדביק בשל טפשות וחוסר רצון לעצור את המגיפה?ה׳ נמצא בכל מקום!!ואינו נמצא איכן שאתה מסכן ביוגעין את הזולת!!!
  הגב 01.12.20 17:06
 • אורח
  תודה לאל שמציינים מיקום מדוייק לבדיקות הקורונה זה לא מובן מאליו.
  הגב 01.12.20 18:24
 • אורח
  האם זה מתאים לנסיעה לחו"ל?
  הגב 01.12.20 18:30
 • אורח

ממשיכים לשדרג את הגנים הציבוריים ברחובות! הסתיימו עבודות שדרוג גן מוהליבר ברחובות

קרדיט: עיריית רחובות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


עיריית רחובות באמצעות אגף גנים ונוף ממשיכים בעבודות שידרוג ושיפוץ הגנים והפארקים הציבוריים ברחבי השכונות בעיר. בימים אלו הסתיימו העבודות לשדרוג הגינה ברחוב מוהליבר (הנמצאת בפינת הרחובות מוהליבר הנשיא הראשון) הכוללת את הדשא הסינטטי ומתקני משחק חדשים לרווחת התושבים והילדים.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהמם
  הגב 01.12.20 13:20
 • אורח
  מה עם גני קריית משה פשוט ביזיון איך שגני השעשועים ניראים בשכונת קרית משה. גן שעשועים בדוד נדר עם אבני חצץ ממש סכנת נפשות!!!! הגיע הזמן שטיפה תתיחסו לשכונה זו תודה.
  הגב 01.12.20 13:50
 • אורח
  מהממם מה עם מרים מזרחי ליד המקלט הציבורי מתי יעשו שמשהו סידרו ברחוב פחים חדשים ופה לא עשו שום דבר אפילו לא מדרכה רק הניחו ציוד בשביל המשך הרחוב ממש בושה
  הגב 01.12.20 14:25
 • אורח
  מה עם גן חביבי?
  הגב 01.12.20 18:40
 • אורח

קוסקוס ברחובות! מידי יום שלישי קוסקוס מרוקאי ביתי בשירות משלוחים לבית ולעסקים ברחובות הכולל קוסקוס ביתי, מרק ירקות עשיר, אפשרי תוספת עוף, סלטי הבית. מחיר מנת קוסקוס 40 - 50 ₪ להזמנות 072-3957004

הזמנות מתקבלות מידי שבוע עד יום שלישי 10 בבקר והארוחה תגיע ביום שלישי בצהריים

אבי בר | | תגובות: 16"הקוסקוס של ממה" קוסקוס מרוקאי ביתי ומשביע כעת מידי יום שלישי גם ברחובות בשירות משלוחים עד הבית או מקום העבודה.

ניתן לבחור 2 סוגי מנות "הקוסקוס של ממה" מנת קוסקוס צמחונית ומנת קוסקוס בשרית .

מנת קוסקוס משביעה וגדולה, מכילה קוסקוס בחמגשית , שפע מרק ירקות וניתן להוסיף כרעיים עוף.

לכל מנה תוספת 2 סלטים ביתיים: סלט צ'רשי המסורתי וסלט פפלפל חריף חמוץ.

דמי משלוח 15 ₪ בלבד לרחובות

ארוחת צהריים מזינה של קוסקוס ניתן להזמין בימים ראשון – שלישי עד שעה 10 בבוקר, חלוקה ביום שלישי בלבד.

בטלפון 072-3957004
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ניראה. טעים. ומגרה
  הגב 30.11.20 17:54
 • אורח
  סלט צ'ירצ'י זה סלט טריפוליטאי ...
  הגב 30.11.20 17:59
 • אורח
  אנחנו לא הסכמנו שידחפו לנו פרסומות בכוח. אנחנו הצטרפנו לחדשות רחובות. זה, זה לא חדשות רחובות. זה פרסומת שדוחפים לנו בכוח. זה לא בסדר. תפסיקו עם זה מיד.
  הגב 30.11.20 19:51
 • אורח
  "הצטרפתם", איזה טמטום.
  01.12.20 16:03
 • אורח
  ולמטומטמים מגיע פרסומות.
  01.12.20 16:03
 • אורח
  חוצפה!!!!!!
  הגב 01.12.20 04:19
 • אורח
  קודם בוקר טוב נראה מגרה ביןתר אבל עפו על המחיר מה קרה עוד דמי מישלוח עלקחחחחח
  הגב 01.12.20 08:45
 • אורח
  חוצפנים איזה מחיר
  הגב 01.12.20 11:58
 • אורח
  צודקים צריך בלי דמי משלוח הגזמה
  הגב 01.12.20 13:19
 • אורח
  זה לא חדשות מספיק עם הספאם המגעיל הזה
  הגב 01.12.20 13:20
 • אורח
  מעניין שזה עסק שרק אצלכם מפרסם אין מסעדה כזאת או משלוחים שניתן למצוא חוץ מהפרסום שלכם. אני מתאר לעצמי שזה מקורבים שלכם. 106 זה חדשות העיר. לא תקין!!!
  הגב 01.12.20 13:23
 • אורח
  כמה הקוסקוס של ג'ורג'ט מיטרה שהייתה מכינה בשנות ה80 לבית הכנסת צלאת זארה לאורחים מהדרום והצפון בכל שנה ושנה להילולת ר' שמעון בר יוחאי . ת.נ.צ.ב.ה. אבנר מימון ז"ל . תודה רבה על העשייה המבורכת האינסופית, לך ומיטרה אישתך היקרה אריכות ימים עבורה.
  הגב 01.12.20 14:49
 • אורח
  תודה רבה לכם אנשים יקרים, אבנר מימון ז"ל ומיטרה מימון .
  הגב 01.12.20 14:49
 • אורח
  ומה עם כשרות? לא חלילה שאני מטילה ספק אבל...
  הגב 01.12.20 15:24
 • אורח
  אנחנו ממחזרים בלי סוף. לא קיבלנו שקיות למה???
  הגב 01.12.20 15:25
 • אורח
  די לדחוף לנו פרסומות. !!! מעניין כמה שילמו לכם על חשבוננו.....
  הגב 01.12.20 17:43
 • אורח

הפתעה למשפחות ברחובות הנוהגות למחזר! יניב מרקוביץ' וצוות מתאגיד המחזור עברו בבתים ובשכונות ומשפחות שנמצאו אצלן אריזות המיועדות למחזור בפח הכתום זכו בשי ייחודי וממוחזר

המשפחות ברחובות מצטרפות למאמץ הארצי לקביעת שיא של ממחזרי האריזות בישראל, שייקבע ביום המחזור הלאומי בשבוע הבא (8.12)

אבי בר | | תגובות: 15
כחלק מפעילות יום המחזור הלאומי של ישראל הגיעו היום הצוותים הכתומים של תאגיד המחזור "תמיר" לרחובות כדי לחפש משפחות ממחזרות ברחובות

אל הצוותים הצטרף אורח מיוחד – סגן ראש העיר יניב מרקוביץ' שהעניק שי ייחודי וממוחזר למשפחות הממחזרות

המשפחות ברחובות מצטרפות למאמץ הארצי לקביעת שיא של ממחזרי האריזות בישראל, שייקבע ביום המחזור הלאומי בשבוע הבא (8.12)


היום (30.11) הגיעו הצוותים הכתומים של תאגיד המחזור "תמיר" ועברו בבתים ובשכונות השונות בעיר כדי לחפש משפחות ממחזרות. משפחות שנמצאו אצלן אריזות המיועדות למחזור בפח הכתום זכו בשי סמלי וממוחזר והצטרפו למאמץ הלאומי לקביעת שיא ממחזרי האריזות בישראל. הפעילות התקיימה גם ביום חמישי האחרון (26.11) והמשפחות הממחזרות זכו לביקור מהצוותים הכתומים ובמתנה סמלית.ראש העיר רחמים מלול:

"גם בתקופת הקורונה, העירייה ממשיכה בפעילות בנושא חזות העיר בכלל ומהפיכת המחזור בפרט- למען השמירה על הסביבה. העיר רחובות גאה להשתתף במאמץ הארצי בקביעת שיא ראשון של ממחזרי האריזות בישראל".


סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ':

"שמחתי להצטרף היום לפעילות ולפגוש את המשפחות הממחזרות שעוזרות לנו לשמור על הסביבה ועל רחובות נקייה. הליך המחזור והפרדת האריזות הוא כיפי ומשפחתי ואני קורא לכל התושבים להצטרף אלינו ולשמור על העיר נקייה וממחזרת".


רני איידלר, מנכ"ל תאגיד תמיר:

"אני שמח על כך שיש ברחובות תשתית מחזור נרחבת ומונגשת לתושב ברמה גבוהה המאפשרת לתושבי העיר להגדיל את כמות האריזות המושלכות לפח הכתום. תודה לשותפים שלנו בעיריית רחובות, ראש העיר רחמים מלול וסגנו עו"ד יניב מרקוביץ' על שיתוף הפעולה הפורה ולתושבי העיר שנרתמים ומפרידים אריזות פלסטי, מתכת וקרטוני משקה לפחים הכתומים״.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין אצלנו הוא לא היה
  הגב 30.11.20 21:29
 • אורח
  גם אצלי לא היה סתם פרסמו
  הגב 30.11.20 21:38
 • אורח
  לפני שאתם משתחצנים תדאגו שליד כל צפרדע או מוטמן שיהיו גם שאר הפחים למיחזור ולא שאנשים יחפשו איפוא יש חפ למיחזור.
  הגב 30.11.20 21:45
 • אורח
  בדיוק!
  02.12.20 05:51
 • אורח
  פח
  הגב 30.11.20 21:47
 • אורח
  איפה פחי לבגדים ? בכל פינה זורקים בגדים משומשים.צריכים להחזיר לרחובות.
  הגב 01.12.20 06:55
 • אורח
  אני ממחזרת כבר שנים.לא בשביל לקבל מתנות.לשכונה שלנו הוא לא הגיע.מעניין.....
  הגב 01.12.20 07:46
 • אורח
  לא היו אצלנו. סתם פרסום. אחר כך אומרים למה אין אמון
  הגב 01.12.20 08:28
 • אורח
  הם לא עברו בשכונות.... דואגים וימשיכו לדאוג לשכונת המדע חחח הכל מכור
  הגב 01.12.20 09:03
 • אורח
  אני שנים ממחזרת לא מחכה לקבל ציונים.שומרת על ניקיון ואיכות הסביבה.לשכונה שלי לא הגיעו.
  הגב 01.12.20 09:53
 • אורח
  אני מציע למרקוביץ להתייחס לזבל ברצינות בינתיים הוא צוחק עליך בכל העיר העיר המלוכלכת במדינה
  הגב 01.12.20 12:07
 • אורח
  מחכים שיגיעו אלינו לרמת אהרון.. ושיוסיפו בבקשה פחים למיחזור נייר וקרטון, כרגע צריכים ללכת למחזר בשכונה ליד...
  הגב 01.12.20 12:37
 • אורח
  גם בשכונה שלנו לא היו. היה נחמד אם היו מרוקנים לעיתים קרובים יותר את הפחים שיאפשר לזרוק יותר זבל למיחזור הן מהפחים הכתומים והכחולים.
  הגב 01.12.20 12:38
 • אורח
  כל הכבוד למשתדלים מעשה אציל.אבל כל הפרסום שמסביב את זה עושים בעלי המשכורות בתאגיד סתם עושים עליכם פרסומת.בדוק
  הגב 01.12.20 16:15
 • אורח
  באיזור עזרא-הגנה- מרים מזרחי אין פחים למחזור נייר או בקבוקים! יש אמנם פחים כתומים אך האחרים לא פחות חשובים.
  הגב 02.12.20 00:33
 • אורח

לרגל ציון יום המאבק באלימות נגד נשים הנהגת ההורים ברחובות הציבה בכניסה לבניין העירייה, מיצג מיוחד המדגיש חלק מנורות האזהרה האדומות אליהן חשוב לשים לב כדי לזהות אלימות כלפי נשים

קרדיט הנהגת ההורים רחובות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


לרגל ציון יום המאבק באלימות נגד נשים הנהגת ההורים העירונית הציבה בכניסה לבניין העירייה, מיצג מיוחד להעלאת המודעות לנושא החשוב. המיצג מדגיש חלק מנורות האזהרה האדומות אליהן חשוב לשים לב כדי לזהות אלימות כלפי נשים:
להיות ערניים - לפקוח עיניים, להסתכל מסביב על השכנה, החברה, האחות, האמא בפארק, לשים לב לסימנים ולהושיט יד לעזרה. חברי ההנהגה הודו לראש העיר רחמים מלול ומ"מ ומחזיק תיק החינוך זהר בלום ולאבי פיטרו, מנהל הרשות העירונית לביטחון קהילתי, שתמכו בעשייה והקמת המיצג המוצב בימים אלו בכניסה לבניין עיריית רחובות.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צבועים שמבזבזים את את הארנונה שתושבי העיר משלמים. תתרמו את המייצג לעיריית רהט.
  הגב 30.11.20 19:49
 • אורח
  אחי, אתה צודק ברמה נפלאה, ההשקעה צריכה להיות אצל הערבים
  30.11.20 21:15
 • אורח
  כל מיני שנוקט באלימות צריך לשבת בבית כלא!
  הגב 30.11.20 20:20
 • אורח
  וואלה יופי הם קורעות אותנו הורגות אותנו כולאות אותנו ולהם עושים מיצג
  הגב 30.11.20 21:09
 • אורח
  העיר נגועה במגפת פ ד ו פ י ל י ם.
  הגב 30.11.20 21:18
 • אורח
  מה עם נשים שמעיפות את הבעל מהבית עם תלונות שווא , או כאלה שסוחטות כספים , או כאלה שאלימות מילולית ופיזית ,איפה המיזם נגדם ??
  הגב 30.11.20 23:42
 • אורח
  יש המון מקרים של נשים שמכות בעלים פיזית וגם מילולית,אף גבר לא יודה בזה...נשים הן רעות מטבען וכל גבר שיוכל לדבר חופשי יגיד שהיה מעדיף להיות חופשי
  הגב 30.11.20 23:56
 • אורח
  בדיוק ! נשים בטבע שלהם מאוד רעות לגברים מנצלות וזורקות
  01.12.20 03:36
 • אורח
  מיזם של הזין שלי נשים נחשים ..
  הגב 01.12.20 07:14
 • אורח

יום שני 30.11 תחלואת הקורונה ברחובות עומדת על 51 חולים פעילים עם 519 תושבים בבידוד

ביום רביעי 2.12 יפתח מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שני 30.11.20

מספר החולים הפעילים 10,072

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (29.11) עומד על 1,017

מספר הנפטרים 2,864

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 2.6%


בימים האחרונים חלה ירידה במספר החולים הפעילים ברחובות שעומד כיום על 51 איש. מתוכם 27 מקרים חדשים של קורונה התגלו רק בשבוע האחרון. 519 תושבים נמצאים בבידוד. אחוז הבדיקות החיוביות בעיר עומד על 0.44%


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
30.11.204766512751434
29.11.204761532742364
26.11.204751642349475
23.11.204736552845324
21.11.204731613743074
19.11.204721612942814
18.11.204713612539134
17.11.204711612940284
15.11.2046955828
34594ביום רביעי השבוע, 2.12 ייפתח מתחם בדיקות נוסף באתר הפרדסנות. המתחם יפעל ברח׳ אבינועם נחמני סמוך לאולמי ״שמיים כחולים” לשעבר , בין השעות 11:00-19:00 וכל תושבי רחובות, כולל חיילים, מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.

מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים "סמויים", המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.

במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות, אין להגיע רגלית .

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר לא מפרסמים יןתר מי היה איפה עם קורונה?
  הגב 30.11.20 19:32
 • אורח
  גן שלם נכנס היום לבידוד
  הגב 30.11.20 21:52
 • אורח
  איזה גן?
  02.12.20 00:35
 • אורח
  מחיר מטורףףףףף להכין קוסקוס למשפחה שלמה לא עולה 50 שח
  הגב 30.11.20 23:58
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
01.12.20 10:44
כל הכבוד לאורח שיודע לכתוב נכון בעברית.אבל...??? ויקיפדיה. דִּיסְלֶקְסְיָה (מיוונית: dys = קשה + lexis = מילה, נכתב גםן בצורה הלא-תקנית: דיסלקציה. בעברית: הַפְרָעַת קְרִיאָה). אין ברירה - צריך להמשיך ללמוד עברית. גם ללמוד לחשוב ולכבוד אנשים אחרים. ליד סמל של רחובות כתוב - עיר המדע והתרבות. חייבים להתאים. בכבוד רב. בהצלחה מכל הלב. בבקשה לסלוח עם כתבתי עם טעויות
אורח
29.11.20 00:53
ברצוני חפנות לעיריית רחובות, אני תושבת רחובות חיה מקצבת נכות בצבי הורביץ 153 בבניין ללא ישמל בחדר מדרגות חבברת החשמל דורשת להחליף לוח אז הם השארו את הבניין שכולנו אנדים מבוגרים 80% אתיופים שלא מדברים עברית כולל עולים מרוסיה מבוגרים אין לנו חשמל עם פחד עצום סלילות לצאת מהבית. הרחובות בשכונה מוזנחים העירייה לא נכנסת לנקות אצלינו. רק בימי רביעי מגיע צדיק לטאטא את גל השכונה! בושה בחרפה לכיקייה איזה הזנחה ! איזה גזענות להזניח את קרית משה כאשר רב התושבים אנשים קשי יום. לאף אחד לא אכפת מאתנו. עצוב לי כל כך..... איזה הזנחה..... אשמח לצלם להראות לכם אתהלכלוך והזנלה של ראש העיר בקרית משה רח צבי הורביץ 153 בואו תראו מזבלה של ראש העיר.
אורח
29.11.20 13:55
נקווה שהדברים יגיעו לעיניים הנכונות יניב מרקוביץ,אביב איטח,גיא צור,הגברת איטל, רמי מדהלה לא משנה מאיזו מפלגה השכונה הזו חייבת אוזן קשבת ההזנחה בה גלויה לכל עין. אך גם במילצ'ן ואושיות התמונה לא שונה
אורח
30.11.20 19:38
נכון , עיר שלנו לא נקיה. אבל זבל לא נופל משמים כמו גשם. זה משאנשים זורקים ואחר כך מחכים שמישהו ינקה. אולי כדאי להתחיל לזרוק זבל בדיוק לתוך פחי אשפה. עיריה חייבת לשים אותם ולפנות בזמן וגם למטות עלים של עצים.
אורח
28.11.20 11:34
האם בילו סנטר פתוח היום?
אורח
27.11.20 22:10
במקום מיזרקות ,פסלים אפשר עצי פרי לכל אלה שחסרים ..גם יותר יפה .
אורח
26.11.20 20:34
מתי יתקנו כבר את הכביש ברחוב רמבם בשעריים הכל בורות
אורח
26.11.20 20:35
שיש שם גשם הכל מוצף והניקוז ברחוב גרוע
אורח
26.11.20 15:37
למה העיר כל כך מטונפת?!
אורח
26.11.20 17:12
בכלל שהתושבים לא יודעים איפה פחי אשפה. מסיכות, שקיות, כפפות, תיטולים, נייר, גלליי כלבים לא נופלים מהשמיים
אורח
29.11.20 00:43
במיוחד בקרית משה... תגיע לצבי הורביץ 153 תראה מזה זבל! אף לא מנקה!
אורח
29.11.20 21:44
נכון. הם גם לא יודעים לכתוב טיטולים. דיסלקטים יש לנו פה
אורח
30.11.20 20:01
סליחה ,טעיתי - טיטולים. אני לא למדתי עברית מילדות, בבית ספר. למדתי בגיל חמישים במשך עבודה קשה. ואני גאה שבזקנה אני מדבר, קורא וכותב בעברית ,לפעמים עם טעויות
אורח
01.12.20 10:40
כל הכבוד לאורח שיודע לכתוב נכון בעברית.אבל...??? ויקיפדיה. דִּיסְלֶקְסְיָה (מיוונית: dys = קשה + lexis = מילה, נכתב גםן בצורה הלא-תקנית: דיסלקציה. בעברית: הַפְרָעַת קְרִיאָה). אין ברירה - צריך להמשיך ללמוד עברית. גם ללמוד לחשוב ולכבוד אנשים אחרים. ליד סמל של רחובות כתוב - עיר המדע והתרבות. חייבים להתאים. בכבוד רב. בהצלחה מכל הלב. בבקשה לסלוח עם כתבתי עם טעויות
אורח
25.11.20 12:27
שלום! האם יש גם עיתון כזה לאיזור תל אביב?
אורח
23.11.20 15:39
מלול היקר תתחיל לעשות שיעורי בית!! עובדי העייריה שלך מנצלים את היכולת להוציא שלט תו נכה ודופקים את שאר התושבים. במקום לשרת את הציבור דופקים אותם
אורח
23.11.20 18:16
לצערינו זו מציאות חדשה לפחות בשעריים ליד כל בית של עובד עירייה ישנו שלט נכה או שהם מסמנים את הכביש בכניסה לביתם כך שלא ניתן לחנות ליד הבית ומיום ליום המצוקה גוברת,
אורח
24.11.20 07:55
גם אצלינו. עובדי עירייה תופסים חניות בכוח. צובעים את הכביש בלבן. והמדרכה אפורה
אורח
26.11.20 17:43
ממש כך. אין שום שליטה בענין. חוסר אחריות ופוגע במי שכן צריך.


ביום שלישי 8.12 זיו שילון יערוך מפגש לתושבי רחובות בזום במסגרתו יספר את סיפור חייו ואיך למרות מגבלותו הוא הצליח להיות איש הברזל

המפגש מתקיים על ידי הפלטפורמה רחובות , לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0


איש הברזל, סרן זיו שילון מגיע אלינו לפלטפורמה ברחובות בהרצאה מיוחדת לתושבים. זיו שנפצע קשה בעת פעילות מבצעית, איבד את שתי ידיו אך המשיך לתפקד ולנהל את אירוע חילוצו מהשטח עד לפינויו לבית החולים. כשהתעורר בבית החולים הבין זיו שחייו השתנו לעד. במשך שנתיים עבר למעלה מ-14 ניתוחים ושיקום אינטנסיבי, תהליך שיקומו הוא סיפור מופלא ומעורר השראה על כוחה של הנפש והתמודדות עם אתגרים. בזכות מוטיבציה וכוח רצון עז צלח מאז אתגרים גופניים רבים, לרבות כאלו שנחשבו בעיני רוחו לבלתי אפשריים גם בנסיבות רגילות.

זיו השלים בהצלחה את תחרות איש הברזל והפך לאחד האתלטים היחידים בעולם עם שיתוק כמעט מוחלט ב-2 גפיים, שהשלימו את התחרות במקצה תחרותי.

ההרצאה תתקיים ביום שלישי 8.12.20 בשעה 20:30 בזום

להרשמה היכנסו >> bit.ly/367MH9Z
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חופשת חנוכה יתקיים ברחובות משחק דיגיטלי עירוני נושא פרסים הכולל פעילות משפחתית משימות בבניית דגמים, עריכת ניסויים ועוד; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה - מס' המקומות מוגבל

400 המשפחות שיגיעו לאשכול הפיס בין התאריכים 6.12-9.12 יקבלו את ערכות המשחק ויתחילו לשחק כבר ב10.12.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לכבוד חג החנוכה שיחול בשבוע הבא, יזמו באגף החינוך והנוער בעיריית רחובות, אשכול פיס והטכנוקט פעילות מיוחדת – משחק דיגיטלי ייחודי המשלב מדע וטכנולוגיה, המלווה בסיפור חג החנוכה, נס פך השמן וגבורת המכבים על היוונים. המשחק נועד לכל המשפחה ומתאים לטווח גילאים רחב – מילדי הגנים ועד תלמידי כיתות י', וכמובן גם להורים. 400 המשפחות הראשונות שירשמו למשחק יוכלו לזכות בערכות ובהן חמש משימות לביצוע. לצורך ביצוע המשימות, הילדים וההורים יערכו יחד ניסויים, יגלו חוקים מדעיים, יבנו דגמים וגם יפגשו מדענים מוכרים. הפעילות המרתקת תועבר באופן דיגיטלי באמצעות אתר המשחק, ובסופה יוכרזו שלוש המשפחות הזוכות.

400 הנרשמים הראשונים יגיעו לאשכול פיס ברחובות- רחוב חנה אברך, בתיאום מראש, בין הימים ראשון-רביעי (6-9.12.20) משם יאספו את ערכות המשחק. המשתתפים יסרקו את הברקוד שעל הערכה ויתחילו את המשחק ביום חמישי (10.12) – ערב הדלקת נר ראשון של חנוכה.

מהרו להירשם ולהשתתף בתחרות >> https://bit.ly/37m70jm


רחמים מלול ראש העיר:

"לכבוד חג החנוכה יזמנו פעילות מיוחדת בתחומי המדע והטכנולוגיה לילדים ולהורים. המשחק המשותף יהיה פעילות חג חינוכית ומאחדת לכל בני המשפחה".


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום:

"בכל פעם אנחנו ממשיכים לחדש וליזום פעילויות נוספות לטובת התלמידות והתלמידים ברחובות. לכבוד חנוכה הכנו למשפחות משחק מאתגר ומיוחד המתאים לימי הקורונה וכמובן גם לחנוכה".


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך והנוער:

"יחד עם אשכול פיס ברחובות יזמנו את הפעילות הייחודית הזאת לטובת הילדים בחופשת חנוכה. הפעילות מאתגרת ומתאימה לילדים בטווח גילאים רחב וכמובן גם להורים, שיהיו שותפים מלאים בפתרון החידות והמשימות".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה מבורכת כל שנה אנחנו מגיעים לאשכול פיס הילדים ממש יהנו מהפעילות השנה תודה
  הגב 30.11.20 18:38
 • אורח

ילדה ננעלה בטעות ברכב וחולצה בשלום על ידי כונני סניף ידידים ברחובות

בארגון ידידים קוראים להורים לנקוט במשנה זהירות בעת כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בתוכו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט תיעוד: ידידים


היום (שני) בשעה 12:49 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות ילדה שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה, ברחובות. דקל מוליאן ועזרא כדורי, כונני סניף רחובות, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו את הילדה בשלום ומבלי לגרום כל נזק לרכב.

דקל מספר:

"קיבלתי את הקריאה כשהייתי בבית. יצאתי מיד עם האופנוע שמצויד דרך קבע בערכת החילוץ. הגעתי למקום ויחד עם עזרא שהוזנק אף הוא, עמלנו על פתיחת הרכב שהינו מדגם שפתיחתו מורכבת. לשמחתנו צברנו ניסיון ברכבים דומים, כך שהצלחנו לגבור על המכשולים תוך זמן קצר ולפתוח את הדלת מבלי שנגרם כל נזק לרכב".

בארגון ידידים קוראים להורים לנקוט במשנה זהירות בעת כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בתוכו.*


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מזל טוב לרחמים מלול להולדת הנכד ואף התברך בזכות לשמש סנדק

ויקרא שמו בישראל : עמית

אבי בר | | תגובות: 18


מזל טוב לראש העיר רחמים מלול להולדת הנכד ואף זכה היום שני לשמש כסנדק של נכדו החדש, עמית. באירוע מצומצם בחצר בית בנו, בחיק המשפחה הגרעינית.
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב!!! שמחות מרובות לכולנו!!!
  הגב 30.11.20 14:37
 • אורח
  רחמים מלול וכל משפחתו מזל טוב!!!!!
  הגב 30.11.20 14:42
 • אורח
  מזל טוב אושר ובריאות.
  הגב 30.11.20 14:44
 • אורח
  גן נסגר ברחובות עקב חולה מאומת
  הגב 30.11.20 14:45
 • אורח
  מזל טוב
  הגב 30.11.20 14:53
 • אורח
  מזל טוב לראש העיר שלנו
  הגב 30.11.20 15:10
 • אורח
  מזל טוב והרבה בריאות לראש העיר
  הגב 30.11.20 15:16
 • אורח
  מזל טוב לרחמים מלול היקר!
  הגב 30.11.20 15:26
 • אורח
  מזל טוב לראש העיר שלנו על הולדת הנכד שיגדל בנחת וכל טוב מחיים חדד
  הגב 30.11.20 15:30
 • אורח
  מזל טוב בריאות טובה וכן ירבו
  הגב 30.11.20 15:52
 • אורח
  מזל טוב
  הגב 30.11.20 16:13
 • אורח
  לראש העיר מר רחמים מלול מזל טוב להולדת הנכד אושר נחת בריאות
  הגב 30.11.20 17:25
 • אורח
  לראש העיר מר רחמים מלול מזל טוב להולדת הנכד היקר.תזכו לראות ממנו נחת יהודית.ומכל יוצאי חלציכם.אמן....
  הגב 30.11.20 19:32
 • אורח
  לסבא ולסבתא המאושרים וכן ירבו לכם עוד נכדים ונכדות מזל טוב עד 120 ממשפחה שאוהבת אותכם
  הגב 30.11.20 19:40
 • אורח
  עיתון חדשות רחובות - עיתון של חנפנים. איכסה.
  הגב 30.11.20 19:53
 • אורח
  אצל דתיים מיתרבים בלי סוף
  הגב 30.11.20 19:58
 • אורח
  מזל טוב בריאות נחת רק שמחות
  הגב 30.11.20 20:36
 • אורח
  לראש העיר היקר רחמים ולרעייתו זהבה היקרה מזל טוב להולדת הנכד ,מאחלת לכם הרבה אושר ,בריאות ונחת מכל יוצאי חלציכם ושנתבשר גם על נינים בע"ה,בעיתו ובזמנו
  הגב 01.12.20 11:18
 • אורח

צובעים את רחובות בסגול! ביום חמישי 3.12 יואר בניין העירייה בסגול במסגרת פרוייקט "לילה סגול" להעלאת המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

בנוסף על כך החל מיום חמישי יחלו העירונים העירוניים של עיריית רחובות בשיתוף רשת חוויות. אירוע הפתיחה יהיה ביום חמישי 3.12 בהשתתפות עלמה זוהר - מופע מוזיקלי מונגש לכל המשפחה – בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות.

מערכת האתר | | תגובות: 1
הדמייה של אתר שווים


עיריית רחובות מציינת את יום המודעות הבינלאומי למען שוויון זכויות לאנשים עם מגבלה בסדרת אירועים, שיתקיימו לאורך חודש דצמבר, בשיתוף רשת חוויות. בתוך כך, בעירייה מציינים כי הפעילות למען האוכלוסיות המיוחדות ברחובות מתקיימת במהלך כל ימות השנה באמצעות פורום אוכלוסיות מיוחדות רחובות, בראשות חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות בשיתוף רשת חוויות והארגונים הנוספים .

בגין פעילותה הענפה, מוקמה רחובות כאחת הערים הידידותיות לאנשים עם מגבלות ולאוכלוסיות מיוחדות, זאת לאחר שהיא מקיימת מסגרות חינוכיות וחברתיות שעונות על מגוון הצרכים, עבור מגוון גילאים, במשך כל ימות השנה. את הפעילות מקיימים חברי וחברות פורום אוכלוסיות מיוחדות בעיר, אשר בו לוקחים חלק כל המוסדות והארגונים הרלוונטיים, בהם האגף לשירותים חברתיים ואגף החינוך בעיריית רחובות, רשת חוויות, קהילה נגישה, אקי"ם, הנהגת ההורים העירונית, אילן, ניצן, אנוש, אלו"ט, חיוך שליו, הורים מובילים לשינוי, מנהיגות הורים חרדית לילדים עם צרכים מיוחדים, עמיתים, מנטורים, בית אקשטיין החממה, ועוד.


בנוסף לפעילות העירונית, רחובות מצטרפת לפרוייקט "לילה סגול" של מפעל הפיס ואתר שווים במסגרתו ביום חמישי, 3.12.20, החל משעות הערב ועד לאור הבוקר שלמחרת, ישראל תואר בסגול מקריית שמונה ועד אילת – לצורך העלאת המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. כאמור גם רחובות מצטרפת ליוזמה ותאיר את בניין העירייה בסגול.

השנה החליט מפעל הפיס לפעול גם בזירת ההסברה והעלאת המודעות הציבורית לצורך ההכרחי בקידום אנשים עם מוגבלות וכך נוצר שיתוף הפעולה עם אתר "שווים". יחד עם מרכז השלטון המקומי ומרכז המועצות האזוריות, מפעל הפיס יקיים לראשונה את פרויקט "לילה סגול" בישראל.


תוכנית האירועים בלייב ובזום:

3.12.20 יום ה’ יז’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 אירוע הפתיחה - עלמה זוהר - מופע מוזיקלי מונגש לכל המשפחה – בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות.


6.12.20 יום א’ כ’ כסלו תשפ”א שעה 20:30 הרצאת השראה של שי קאופמן, המתמודד עם מאניה דיפרסיה- "סודות ותובנות" ושיחה פתוחה- באמצעות זום בעמוד רשת חוויות.


7.12.20 יום ב’ כא’ כסלו תשפ”א שעה 20:30 ערב שירה בציבור עם יוסי ברכה והגיטרה - בחסות עמותת איל”ן – באמצעות זום בעמוד רשת חוויות.


8.12.20 יום ג’ כב’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 הרצאת השראה של אודי גזית, נכה פוליו- "לא ייצא ממך כלום" בחסות עמותת ניצן – באמצעות זום בעמוד רשת חוויות.


15.12.20 יום ג’ כט’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 הצגת "טיול כוכב" של תיאטרון "יוצרים" –הצגה מרגשת, מתובלת בהומור, לכל המשפחה, המגוללת את סיפור חייו של נער מתבגר המתמודד עם שיתוק מוחין והשתלבותו בחיי החברה. לאחר ההצגה תתקיים שיחה עם יוצרת ההצגה- שרון גרוס. יועבר בעמוד הפייסבוק של רשת חוויות.


16.12.20 יום ג’ כט’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 שוויון בסלון - מפגש אינטימי והזדמנות להכיר מקרוב את החיים של אנשים עם מגבלה – שידור זום בעמוד רשת חוויות.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זרע מבוטל
  הגב 30.11.20 14:46
 • אורח

בבימת הנוער ברחובות לא מוותרים על מחזמר חנוכה המסורתי ובמהלך שבוע החג יעלו בדפי הפייסבוק והיוטיוב העירוניים מדי יום את הצגות בימות הנוער מכל השנים עם תכנים והצצות למאחורי הקלעים

כמו כן תשודר מדי יום תוכנית אולפן אשר תחשוף את "קסם התיאטרון" ותכלול מבחר פעילויות, חידונים, ראיונות עם דמויות מהמחזות השונים ועוד מגוון תכנים שיובילו לצפייה אקטיבית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


חג החנוכה ברחובות מאופיין מזה שנים במחזמר מרהיב רב משתתפים אותו מפיקה כל שנה בימת הנוער רחובות. התהודה לה זכו מחזות הזמר המופלאים הגיעו לכל אמצעי התקשורת בארץ ובעולם, אליהם נחשפו אלפי צופים נלהבים מהעיר ומחוצה לה ובהם "אלאדין", "אנני", "יוסף" "שרק" ומחזות מקוריים שהועלו על במת היכל התרבות המפואר – "משחקי הקסם", "מושלמת" ועוד.

בעיריית רחובות ובחברה העירונית החליטו להמשיך את המסורת המפוארת של מחזמר חנוכה מקורי להנאת ילדי העיר גם השנה: "מחזמר עד הבית", במהלך ימי החנוכה, בתאריכים 13-17.12.20, תערוך בימת הנוער חמישה ימי שידור חגיגיים לילדי העיר בערוץ היוטיוב ועמוד הפייסבוק של עיריית רחובות ובעמוד הפייסבוק של החברה העירונית רחובות. מדי יום יוקרן מחזמר מרהיב באורך מלא, בכל יום מחזמר אחר, מהרפרטואר העשיר של מחזות הזמר שהועלו במהלך שנות קיומה של בימת הנוער רחובות. שבוע השידורים יעסוק גם בתיאטרון ובאמנות המופע, בו יגלו הצופים כיצד קורה "קסם התיאטרון", באמצעות חשיפה לאחורי הקלעים. כל תכנית תוקדש לנושא אחר בשפת התיאטרון (תלבושות, וידיאו-ארט, איפור, מוסיקה וסאונד, תפאורה ואביזרים). התכנים יעברו בצורה נגישה, קומית ובלתי אמצעית, וישולבו בהם ראיונות קומיים עם דמויות מתוך מחזות הזמר שהועלו, כתבות שטח, חידונים אינטראקטיביים, ופינת DIY ("עשה זאת בעצמך") בה יונחו הצופים כיצד ליצור במלאכת יד שלב אחרי שלב - תלבושות, אביזרים, איפור וכו'. כך, לצד הפן הבידורי, יוענק ערך מוסף חינוכי המותאם לילדים המשלב צפייה אקטיבית. שבוע השידורים החגיגי יקיף את כל העשייה הענפה של בימת הנוער - להנאת הילדים!


ראש העיר, רחמים מלול:

"במקום שהילדים וההורים יגיעו להיכל התרבות- המחזמר מגיע אליהם הביתה. למרות הקורונה, חשוב היה לנו לדאוג לתוכן איכותי ולתרבות לילדי העיר גם השנה. לכן נערכנו מראש ומדי יום ישודר מחזמר באופן מקוון, בלוויית תוכנית שתחשוף את ילדי העיר לקסם התיאטרון . אנחנו משקיעים בתרבות ברחובות גם לילדים, ובפרט בימי החנוכה השנה כשאי אפשר לחגוג ולציין את החג כפי שאנו נוהגים לעשות מדי שנה. אנו ממליצים להורים לחשוף את הילדים לעולם התיאטרון בתוכן איכותי ומעשיר עם הייחוד שיש רק ברחובות"


התוכנית המלאה תפורסם באתר העירוני ובעמוד הפייסבוק העירוני, וכן באתר החברה העירונית ובעמוד הפייסבוק שלה.


לדברי עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"עולם התרבות חייב לעשות התאמה לחיים בצל הקורונה, שכן איננו רואים עדיין אופק מתי נוכל לשבת באולם ולצפות בהצגה. מרבית תושבי רחובות הצעירים, רגילים מדי חנוכה להגיע להיכל התרבות וליהנות ממחזמר מופלא מבית היוצר של בימת הנוער – הלא היא ליבת התרבות של העיר. החברה העירונית רחובות דאגה לכך שגם בחנוכה הקרוב הילדים יוכלו ליהנות מצפייה משפחתית משותפת ואקטיבית".


לדברי ז'אק זרביב, המנהל האומנותי של בימת הנוער והבמאי של מחזות הזמר:

"משבר הקורונה אילץ אותנו לצאת מחוץ לקופסא ולהמציא את עצמנו מחדש! לשמחתי, דאגנו בעבר להנציח ולתעד את כל ההפקות כך שהחומר שעמד לרשותנו היה מאגר עצום של חומרים אודיו-ויזאלים מרהיבים. אני מקווה ומאמין שהתוכניות יגרמו הנאה מרובה לתושבי העיר. אנחנו מקווים שבשנים הבאות, ואולי כבר השנה, נחזור לפעילות מלאה ואולי בחופשת הפסח נוכל לבשר על מחזמר חדש".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ליוזמה
  הגב 29.11.20 21:12
 • אורח
  מקסים
  הגב 30.11.20 02:21
 • אורח
  גן חושן ברחובות נסגר עקב חולה מאומת
  הגב 30.11.20 08:36
 • אורח

ביום רביעי 2.12 יפתח מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות ברחובות; נכון להיום (29.11) מספר החולים הפעילים עומד על 53 איש

ההגעה למתחם היא ברכב בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום ראשון 29.11.20

מספר החולים הפעילים 9951

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (28.11) עומד על 572

מספר הנפטרים 2854

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 3.3%


בימים האחרונים חלה ירידה במספר החולים הפעילים ברחובות שעומד כיום על 53 איש. מתוכם 27 מקרים חדשים של קורונה התגלו רק בשבוע האחרון. 451 תושבים נמצאים בבידוד.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
29.11.204761532742364
26.11.204751642349475
23.11.204736552845324
21.11.204731613743074
19.11.204721612942814
18.11.204713612539134
17.11.204711612940284
15.11.2046955828
34594


ביום רביעי השבוע, 2.12 ייפתח מתחם בדיקות נוסף באתר הפרדסנות. המתחם יפעל ברח׳ אבינועם נחמני סמוך לאולמי ״שמיים כחולים” לשעבר , בין השעות 11:00-19:00 וכל תושבי רחובות, כולל חיילים, מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.

מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים "סמויים", המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.

במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות, אין להגיע רגלית .

ראש העיר, רחמים מלול:

"התושבים מצביעים ברגליים ומגיעים לבדיקות, ולפיכך השבוע הקדמנו את שעת תחילת הבדיקות והארכנו את משך זמן ביצוע הבדיקות . אני קורא לתושבים- בואו להיבדק על מנת לצמצם את שיעור התחלואה בעיר ככל שניתן. הבדיקות מסייעות לנו לקטוע את שרשרת ההדבקה בעיר ולאתר את החולים הסמויים. רק ביחד נוכל לנצח את הקורונה ברחובות , ולשמור על הצבע הירוק! ".
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר מזלזל במתחם... בצורה מטורפת. לכו להבדק בערים אחרות
  הגב 29.11.20 20:19
 • אורח
  למה אתה מתכוון? תסביר בבקשה כי אנחנו תושבי רחובות חשוב לנו להבין אם יש משהו לא תקין בבדיקות שעושים שם.
  29.11.20 20:23
 • אורח
  הוא עומד שם עם מטוש ענק , דוחף למוח ומסובב חזק. תזהרי.
  01.12.20 16:06
 • אורח
  האם אפשר להיבדק ברחובות ביום חמישי בשעות אחה"צ והערב? אנחנו צריכים להבדק עד 72 שעות לפני הגעתנו ביום ראשון 6.12 לים המלח.
  הגב 29.11.20 22:09
 • אורח
  אם אתה מתכוון להגיע לישרוטל ים המלח אז,,,,,,
  30.11.20 00:47
 • אורח
  גן חושן ברחובות נסגר עקב חולה מאומת
  הגב 30.11.20 08:36
 • אורח
  מה הצפי לתשובה
  הגב 30.11.20 10:40
 • אורח

מיאל גולן, בתם המשותפת של דניאל גרינברג ואייל גולן נחשפת

קרדיט: הדף של דניאל גרינברג

ציונה | | תגובות: 43


לאחר 3 חודשים מאז לידת בתם המשותפת, חשפה היום דניאל גרינברג את פניה של מיאל, לעוקביה בדף האינסטגרם האישי שלה

התפרסמו 43 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתוקה דומה לאבא שלה❤✋✋
  הגב 29.11.20 19:33
 • אורח
  לא בטוח !!!!!.
  01.12.20 00:57
 • אורח
  איזו חמודה
  הגב 29.11.20 19:33
 • אורח
  חמודה...אבל את מי זה מעניין. "נחשפת"....ולמה זה בחדשות רחובות?
  הגב 29.11.20 19:36
 • אורח
  למה אמא שלך הזונה הולידה אותך? מה בער לה? זרע מבוזבז
  30.11.20 05:57
 • אורח
  באמת למה??
  הגב 29.11.20 19:40
 • אורח
  אפשר לוותר על חדשות רחובות אם בזבל כזה היא מתעסקת וקוראת לזה חדשות!!!🤑
  הגב 29.11.20 19:42
 • אורח
  מעניין, לא כל ילד של ידוען שמתפרסם הוא זבל בעיניך. אייל, זמר מס' 1 לכל הדעות, במדינה. גם אם אתה לא נמנה עם מעריציו. למה לתת לשנאה והקנאה להשתלט על מוחך הקטן. תתבגר!
  29.11.20 20:09
 • אורח
  חמודה תגדלו אותה באושר
  הגב 29.11.20 19:43
 • אורח
  אבל מי שאל איך היא נראת
  הגב 29.11.20 19:44
 • אורח
  בן פורת יוסף עלי עין צדיקה
  הגב 29.11.20 19:52
 • אורח
  איך זה קשור לחדשות רחובות????? מספיק עם רכילות זולה. מה שלא קשור לחדשות רחובות, אין לו מקום פה.
  הגב 29.11.20 20:21
 • אורח
  נכון מאוד
  29.11.20 20:56
 • אורח
  מהמהמת ! מאחלת להורים הרבה נחת ובריאות ❤
  הגב 29.11.20 20:47
 • אורח
  מושלמת
  הגב 29.11.20 20:48
 • אורח
  מקסימה
  הגב 29.11.20 21:01
 • אורח
  מהממת תגדלו אותה באושר נחת ובריאות
  הגב 29.11.20 21:01
 • אורח
  תגדל אותה קצת אצלו ואז תברח הכלבה ותדרוש מזונות חצי בית ורכב על חשבון הברון. כל הכלבות אותו דבר
  הגב 29.11.20 21:41
 • אורח
  אתם אנשים רעים מלאים בשנאה לא יודעים לפרגן אולי גם קנאים הילדה מתוקה מה כואב לכם חמוצים
  הגב 29.11.20 22:46
 • אורח
  ביביסטית הא???
  30.11.20 00:49
 • אורח
  קופיפה קטנה רק שלא תאנס כשתגדל
  הגב 30.11.20 02:24
 • אורח
  גועל נפש של אדם ושל התגובה שלך אני במקומם תובעת לך תתחת ידוחה
  30.11.20 19:26
 • אורח
  לכל המגיבים נגד אייל ואשתו אתם המיץ רפש הראשי אתם תוצאה של זרע מבוזבז
  הגב 30.11.20 05:58
 • אורח
  לא יפה לדבר ככה ולא מכובד
  30.11.20 11:39
 • אורח
  שמע אתה חתיכת מפגר כל הזמן זרע זרע לך תאשפז את עצמך
  30.11.20 14:11
 • אורח
  כמה שינאה וגועל יש בכם חולי נפש
  הגב 30.11.20 08:44
 • אורח
  גדלו בנחת ושלום בית את כל יוצאי חלציכם אמן 🙏🙏🙏🙏
  הגב 30.11.20 08:52
 • אורח
  אל תשימי לב להערות מגונות זה נטו קנאה בוערת יפיופה כמו אמא שלה רק בריאות
  הגב 30.11.20 12:07
 • אורח
  דומה. לאמא. שילה.
  הגב 30.11.20 14:04
 • אורח
  אתר 106 זה אתר ששובר שיאים כל הזמן מחדש שיאים בטימטום ומה שטוב באתר שהבעל הבית יש לו עור של פיל ולשון מרמורקית ארוכה ולחה שחודרת להמון חרי,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  הגב 30.11.20 14:14
 • אורח
  תאחלו טוב תקבלו טוב
  הגב 30.11.20 15:19
 • אורח
  תמונות יפהפיות של האם והבת!!! נחת להורים והמון מזל טוב!!! 🙏❤😘🥰😘🥰😘🥰😘😘🥰😘🥰😘😘🥰
  הגב 30.11.20 15:40
 • אורח
  מפזר ילדים חופשי
  30.11.20 19:46
 • אורח
  דומה לאבא שלה
  הגב 30.11.20 20:00
 • אורח
  שתהיה בראיה מתוקה בלי עיו הרע נאוה,
  הגב 30.11.20 20:42
 • אורח
  מדהימה🖐🖐🖐
  הגב 30.11.20 20:56
 • אורח
  ואהבתה לרעך כמוך למה לא לפרגן בסה"כ תינוקת קטנה ומתוקה
  הגב 30.11.20 21:55
 • אורח
  👋👋👋👋👋שתרוו מלא נחת.בריאות.ושמחה אמן.
  הגב 30.11.20 22:15
 • אורח
  בלי עין הרה מהממת555555
  הגב 30.11.20 22:19
 • אורח
  ילדה יפהפיה כמו אמא שלה שתיהיה בריאה אמןן ותגדלו אותה בנחת
  הגב 30.11.20 22:24
 • אורח
  מתוקהה בן פורת יוסף
  הגב 30.11.20 22:31
 • אורח
  מהממת רק נחת להורים וימותו הקנאים!
  הגב 30.11.20 22:48
 • אורח
  איזה כיף לראות דברים יפים ולא קורונה מלחמות ורשע הרבה אושר ובריאות
  הגב 01.12.20 17:57
 • אורח

כ - 1550 דו"חות נרשמו לנהגי רחובות על שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

כך עולה מנתוני אור ירוק שחושפים כי בשנה האחרונה חלה עלייה של 35% במספר הדוחות נתנו לנהגים בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בשנת 2019 רשמו שוטרי משטרת ישראל הכי הרבה דוחות לנהגים שעשו שימוש בטלפון הסלולארי בירושלים, ובפער ניכר מאשר לנהגים בתל אביב - למעל מפי ארבעה יותר דוחות. כך עולה מדו"ח של "אור ירוק" המבוססים על נתוני המשטרה. הנתונים חושפים כי במהלך השנה האחרונה נרשמו 168,171 דוחות על ידי המשטרה לנהגים בגין שימוש בטלפון הסלולארי שלא כחוק, ובכך הגדילה את ההכנסות לקופת המדינה עד לסכום של כ-170 מיליון שקלים (1,000 שקלים לכל דוח). בהשוואה לשנת 2018, שבה נרשמו 124,890 דוחות, מדובר בעליה של 35% במספר הדוחות לעברייני התנועה שעשו שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה.

מבט בנתונים חושף כי מתוך 168,171 הדוחות שנרשמו על ידי המשטרה:

162,058 דוחות ניתנו בגין שימוש בטלפון בעת שהרכב נע שלא באמצעות דיבורית.

2,253 דוחות נרשמו לנהגים שקראו או שלחו מסרון.

330 דוחות נרשמו למורי נהיגה שעשו שימוש בטלפון הנייד במהלך שיעור הנהיגה.

כאשר מסתכלים על הערים בה ניתנו הכי הרבה דוחות הנתונים חושפים כי בראש הטבלה נמצאת ירושלים עם 11,610 דוחות שנתנו לנהגים על שימוש בטלפון סלולארי. אחרי ירושלים בכמות הדוחות נמצאת העיר ראשון לציון עם 3,447 במקום השלישי במדד הדוחות לנהגים המסמסים נמצאת תל אביב- יפו.

בעיר רחובות נרשמו בשנה האחרונה 1,447 דוחות לנהגים שמהווה עלייה של 6% לעומת שנת 2018. למרות עלייה רחובות נמצאת בין הערים בהן אחוז העלייה הוא נמוך וחד ספרתי

עשרת הערים המובילות בדוחות בגין שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

עיר דוחות ב-2018 דוחות ב-2019 שינוי באחוזים
ירושלים 8374 11610 39%
ראשון לציון 1,928 3,447 79%
תל אביב-יפו 3,130 2,870 -8%
פתח תקווה 2,931 2,629 -10%
חיפה 1,511 2,596 72%
באר שבע 1,016 1,855 83%
אילת 613 1,530 150%
רחובות 1,363 1,447 6%
כפר סבא 1,377 1,443 5%
יבנה 677 1,286 90%


ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"למרות שרוב מוחלט מהציבור מודע לכך ששימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה היא פעולה מסוכנת עדיין רבים ממשיכים לעשות זאת. טוב עושה המשטרה שממקדת מאמצי אכיפה בעבירות מסכנות חיים אך המטרה היא לא להעשיר את הקופה הציבורית אלא לגרום להרתעה ולמניעת העבירה. נהג שידע שקיים סיכוי גבוה שהוא יתפס אם ידבר ללא דיבורית או יסמס, לא ימהר כל כך לסכן את החיים שלו ושלנו. חסרות 200 ניידות משטרה וחסרים מאות שוטרים כדי לצמצם ולמגר את התופעה ולכן חייבים לחזק את אגף התנועה".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין מקרונה יש אג'נדה 21 אל תבדקו ואל תתחסנו
  הגב 29.11.20 21:03
 • אורח
  אפשר להשתמש בטלפון בזמן שעומדים ברמזור אדום?אם לא אז למה לא?
  הגב 30.11.20 18:50
 • אורח
  לא. למה? צריך לפרנס את המגזר הציבורי.
  01.12.20 16:08
 • אורח

לאחר סיום השיפוצים נחנך מחדש הבית החם לנערות בקריית משה, רחובות המשמש את הנערות בשעות הצהריים והערב עם צוות הכולל עובדת סוציאלית, אם בית ומדריכות הקשובות לצרכי הנערות

חבר המועצה, מחזיק תיק השירותים החברתיים עו"ד שמוליק בר דאנזאן: "אני שמח על הפתיחה של הבית החם החדש והמשופץ לנערות בהשקעה רבה תוך חשיבה על צרכיהם. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ומ"מ מקום רה"ע זהר בלום על התמיכה והעזרה בפתיחת המעון החדש של הבית החם".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


החודש התקיים טקס החנוכה של המעון החדש והמשופץ של הבית החם בשכונת קריית משה, במעמד מחזיק התיק לשירותים חברתיים חבר המועצה שמוליק בר דאנזאן, מנהלת האגף לשירותים חברתיים בת חן קרני, מנהלת מחלקת נוער וצעירים צפורין ברגמן וצוות המדריכות ונשות הצוות המובילות את הפעילות בבית החם.


הבית החם משמש את הנערות בשעות הצהריים והערב והצוות כולל עובדת סוציאלית, אם בית ומדריכות הקשובות לצרכי הנערות ומסייעות בכל הנדרש. הנערות מגיעות בתום שעות הלימודים, והבית החם מהווה פינה נעימה בה הן יכולות להכין את שיעורי הבית, לאכול ארוחה חמה, להשתתף בפעילות חברתית מעצימה והנהגה חיובית. פעילות הבית חם מתאימה להנחיות משרד הבריאות ומבוצעת בהתאם לתנאי התו הסגול.

רחמים מלול, ראש העיר:

"הבית החם הוא פינה חמה, בטוחה ומחבקת אשר דואגת לעשרות נערות מדי יום. הצוותים המקצועיים במקום יעניקו להן מענה מתאים וסיוע בכל מה שיבקשו ויצטרכו".


חבר המועצה, מחזיק תיק השירותים החברתיים עו"ד שמוליק בר דאנזאן:

"אני שמח על הפתיחה של הבית החם החדש והמשופץ לנערות בהשקעה רבה תוך חשיבה על צרכיהם. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ומ"מ מקום רה"ע זהר בלום על התמיכה והעזרה בפתיחת המעון החדש של הבית החם".


בת חן קרני, מנהלת האגף לשירותים חברתיים:

"הבית החם מהווה מסגרת פנאי והעשרה עבור הנערות, מקום בו יוכלו לבלות את שעות הצהריים והערב בפעילויות חברתיות מעצימות, חיזוק הכישורים והדימוי העצמי של כל אחת ואחת מה".
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד
  הגב 29.11.20 16:22
 • אורח
  מזל טוב לפתיחת הבית החם המחודש חן חן לכול הנוגעים בדבר מי יתן שהמקום החם הזה יעזור לכל נערה שצריכה אוזן קשבת וליפתוח את הלב לעזרה.תודה לכם מהנערים של קרית משה
  הגב 29.11.20 17:30
 • אורח
  מה קורה עם בית חם לנערים ??
  הגב 29.11.20 17:35
 • אורח
  צודק, גם חשוב מאוד. הרי בנים לא מתלוננים עד שנשברים לגמרי!
  29.11.20 18:05
 • אורח
  יישר כוח !!!
  הגב 29.11.20 17:45
 • אורח
  כל הכבוד אשרייכםםםם
  הגב 29.11.20 17:57
 • אורח
  חחחח זה גם לאתיופים?
  הגב 29.11.20 19:25
 • אורח
  חחחחח כבר נמעס לשמוע אל קרית מושה מה בדוק בית חם למי זה תפרידו 🤑
  הגב 29.11.20 20:46
 • אורח

הוארך מעצרם של מנהל הגן והמטפלת בחשד לפגיעה בתינוק ברחובות

החשודים בני 67

אבי בר | | תגובות: 16


חקירת מנהל הגן והמטפלת בגן פרטי ברחובות - עדכון


בתום דיון נוסף שנערך היום, בבימ"ש השלום בראשל"צ, בעניינם של החשודים (67,67) שנעצרו בשבוע שעבר בחשד להזנחה ופגיעה בתינוק בן 7 חודשים, הוארך מעצרם בארבעה ימים נוספים.


במעמד הדיון קיבל בית המשפט את בקשת הסנגור ועיכב את ההחלטה על הסרת צו איסור הפרסום וזאת לצורך הגשת ערר על ההחלטה. לפיכך, בימ"ש התיר על כנו את צו איסור הפרסום עד לתאריך 30/11/20 בשעה 10:00 או עד להחלטה בערר.


החקירה נמשכת.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזה מעון מדובר?
  הגב 29.11.20 15:44
 • אורח
  כתוב שיש צו איסור פרסום לא יודעים איזה מעון זה
  29.11.20 19:08
 • אורח
  השם ישמור!
  הגב 29.11.20 20:59
 • אורח
  ייתכן שהכל יתברר כאי הבנה או משהו בסגנון ,מדובר באנשים טובים . ואני מדבר מידיעה . קשה להאמין שהם עשו משהו בזדון. יתכן והתרשלו בצורה כזו או אחרת , לא שזה בסדר !!... אבל עדיין לא לשפוך את דמם ולחרוץ גורלות מהר מדי.
  29.11.20 23:29
 • אורח
  אנשים טובים לא היו עושים דבר כזה.פגעו בתינוק .הסתירו את האמת!רק אלוהים יודע לאיזה נזק גרמו לתינוק וסבל להורים וכל המשפחה
  הגב 30.11.20 01:38
 • אורח
  אתה יודע מה הם עשו לתינוק? ואיזה נזק גרמו?
  30.11.20 10:26
 • אורח
  אני סבתא של ילדה שהולכת לגן הזה.כל ההורים מרוצים מיחס וטיפול בילדים.הם אנשים אחראים וטובים.לא ידוע שום פרט על מה שהתרחש...הם אנשים מבוגרים ומעצר ל 8ימים זה מוגזם!בגן יש מצלמות.אני ביטוחה שמיקרה הזה יעזור!
  הגב 30.11.20 14:30
 • אורח
  את הסבתא? אז תשפכי אור על התעלומה את יודעת שבעוד מספר ימים הכל יצוף אז תעשי את את הסקופ נקרא לי לזה הסבתא המזמרת סתם עצרו אותם הא סבתא? המצלמות יספרו אחרת הא סבתא? סבתא קחי צמר ותסרגי לאנשים האחראים והטובים סריגים לחורף
  30.11.20 20:47
 • אורח
  ערב טוב לך אורח , תגיד , שאלה רצינית ... אתה מבין עברית ? כי אני פשוט דוברת מספר שפות ואשמח לכתוב לך באיזו שפה שתחפוץ נפשך שיש צו איסור פרסום!. אז בטח לא תקבל ממני שום פרט לגבי הגן. לפי ההתנסחות שלך אני מבינה שאין הרבה בקופסא אבל תנסה להתאמץ . אני לא מגנה על מקרים שכאלו , להפך סולדת מהם בדיוק כמוך. אבל בגלל שאני כל יומיים שלושה מבקרת שם כאשר אוספת את הנכדה אני יודעת להגיד שמדובר באנשים טובים אז תמתין עם המסקנות. עד שיתבהר. עלה בדעתך שהאריכו צו איסור פרסום כי לא מצאו משהו ולא רוצים לפגוע בשמם של האנשים .?! כסיל.
  30.11.20 22:07
 • אורח
  גדיוקה שכמותך.באיזה זכות את מחליטה מי כסיל ולמי יש מה בקופסא? השפות שאת מדברת לא מענינות אף אחד את מתנשאת תחת עילום שם במקלדת אני מוכן להתעמת איתך ולהוכיח למי יש יותר בקופסא.אני שם מעצורים בהקלדתי על מנת לא לתת לך מעט"ברכות " +"איחולים" כי את מבוגרת ממני ביום או יומיים הבנת את זה גברת סבתא ? לכי תדאגי לנדייך זה עדיף לך מלשבת ולבלבל את המוח.
  01.12.20 09:39
 • אורח
  הורים קחו אחריות לא לשלוח ילדים לגנים בתוך בית זה חוסר אחריות אין לדעת מה הילדים אוכלים? כמה אוכלים?היו אחראים לילדכם.
  הגב 30.11.20 17:53
 • אורח
  ילד שנפגע בגן זה האחריות של הגן הם צריכים ללכת לכלא
  הגב 30.11.20 21:54
 • אורח
  מי אמר שהילד נפגע בגן? יש צו איסור פרסום. לאף אחד אין מושג. זו רק אפשרות/ השערה ..כאשר בינתיים קל מאוד לאור התקופה האחרונה של מקרי ההתעללות הרבים להפנות האשמות וליחל למותם או כליאתם של אנשים שייתכן שהם חפים מפשע כל עוד לא יוכח אחרת. גם הורה בהיתו יכול לאבד אונים ולא להגיש עזרה בזמן או להבחין בשינוי או מצוקה של תינוק. זה לא כזה פשוט. בנוסף השמועה כרגע היא שעל התינוק אין סימני אלימות . נחכה ונדע. בינתיים אל לנו לשפוט. בריאות לפעוט!
  30.11.20 22:09
 • אורח
  תקרעו להם תצורה של הזבלים האלא לקרות את הידיים ואת הרגליים זונות
  הגב 01.12.20 00:29
 • אורח
  יש לך מלא שגיאות כתיב..
  01.12.20 07:43
 • אורח
  שרמוטות שלא תראו אור יום, המיץ של הזבל.
  הגב 01.12.20 14:47
 • אורח

פיילוט "מגן חינוך" ברחובות החל! בית ספר שז"ר החל בפייילוט במסגרתו מדי יום צוותי החינוך והתלמידים באחד מ 3 בתי הספר: שז"ר, חמ"ד "בראשית" ו"בני משה" יעברו בדיקות קורונה; הפיילוט נערך לאחר שהושגה הסכמת ההורים והצוותים ולמניעת הדבקה במערכת החינוך

הפיילוט יערך בשיטת "איגום מטושים" והיא תתבצע בפורמט הבא: בכל שבוע במשך ארבעה שבועות יעברו תלמידי בית הספר והצוותים החינוכיים בדיקות קורונה - בהתאם לקפסולות אליהן הם שייכים. הבדיקה תהיה של כלל תלמידי הקפסולה במבחנה אחת . בתוך שעות ספורות יתקבלו תשובות בהן יתברר אם הקפסולה "נגועה" בנגיף או "נקייה" ממנו. במידה והתוצאות יעידו כי קפסולה "נקייה" - הלימודים יימשכו כסדרם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


הפיילוט החדשני למניעת הדבקה בקורונה במערכת החינוך החל היום בבית הספר שז״ר!

היום יוצא לדרך הפיילוט החדשני במסגרת המאבק בקורונה במוסדות החינוך. הפיילוט הינו יוזמה של משרד החינוך ומשרד הבריאות, בהובלת משרד הביטחון - מפא"ת בראשות הפרויקטור ד"ר יובל כהן, בשיתוף פיקוד העורף, הסתדרות המורים והנהגת ההורים הארצית. רחובות נבחרה מבין כל הרשויות להשתתף בפיילוט, עם שלוש רשויות נוספות בלבד.

הפיילוט יערך בשיטת "איגום מטושים" והיא תתבצע בפורמט הבא: בכל שבוע במשך ארבעה שבועות יעברו תלמידי בית הספר והצוותים החינוכיים בדיקות קורונה - בהתאם לקפסולות אליהן הם שייכים. הבדיקה תהיה של כלל תלמידי הקפסולה במבחנה אחת . בתוך שעות ספורות יתקבלו תשובות בהן יתברר אם הקפסולה "נגועה" בנגיף או "נקייה" ממנו. במידה והתוצאות יעידו כי קפסולה "נקייה" - הלימודים יימשכו כסדרם. במידה ותוצאות בדיקות הקפסולה יראו כי ישנו/ה חולה מאומת/ת לקורונה בקפסולה, החולה יבודד באמצעות בדיקות שנערכו באותו מעמד, ורק התלמידים ואנשי הצוות החינוכי שהיו חשופים אליו יונחו להיכנס לבידוד. חשוב לציין כי הבדיקות שייערכו במסגרת הפיילוט יהיו שונות מבדיקות הקורונה הרגילות, תחושת חוסר הנוחות תצטמצם ככל האפשר ותהיה התחשבות מקסימלית בילדים הנבדקים.


על מנת שהפיילוט יוכל לצאת לדרך נדרשה הסכמה רחבה של 85% מההורי התלמידים והתלמידות וצוותי החינוך בבית הספר. בבתי הספר שנבחרו לפיילוט בעיר – בראשית, בני משה ושז"ר הגיעו להסכמה משותפת להתחיל את הפיילוט שיוכל להעניק לילדים, ההורים והמורים וודאות על מצב התחלואה בבית הספר.


לפיילוט שני יתרונות משמעותיים, הראשון מגן על פעילות בית הספר מפני שינויים בתכנית הרמזור. במידה ונתוני התחלואה בעיר יעלו והעיר תוגדר ככתומה או אדומה, בית הספר יוכל להמשיך את פעילותו מאחר והתלמידים וצוותי החינוך נבדקים על בסיס שבועי ובית הספר נחשב לאזור "נקי מקורונה".


היתרון השני מתייחס למשפחות בהן אחד/ת מבני המשפחה שייך לאוכלוסייה בקבוצת סיכון ולכן הם נמנעים או חוששים לשלוח את הילדים למוסדות החינוך. בעזרת הפיילוט בו כל באי בית הספר נבדקים על בסיס שבועי תחושת הביטחון והוודאות תגבר והחשש יוסר. הפיילוט יוצא לדרך בהתאם להסכמת ההורים והצוותים החינוכיים בבתי הספר הנבחרים. בשלב השני של הפיילוט צפויות להצטרף ערים נוספות כמו תל אביב ומודיעין.


ראש העיר רחמים מלול:

"בשונה מההתרחשויות שאירעו עד עכשיו, הפיילוט החדשני יאפשר לנו להפוך מפסיביים - המגלים את החולים רק בדיעבד, לאקטיביים ויוזמים - המנסים להגיע לנגיף ולבודד אותו מוקדם ככל האפשר . בגל הראשון פעלתי על מנת להעביר למשרד הבריאות את המסר כי חשוב לערוך בדיקות קבועות במערכת החינוך, על מנת למנוע הדבקה. אני שמח כי רחובות נבחרה לפיילוט החדשני, ובטוח כי יישום הפרויקט יסייע להורים לחוש ביטחון בשליחת ילדיהם למערכת החינוך- ויסייע לעיריית רחובות במניעת תחלואה והדבקה במערכת החינוך."


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום:

אנחנו ממשיכים במאבק בנגיף הקורונה בעיר ובמוסדות החינוך. רחובות נבחרה להשתתף בפיילוט חדשני מבין מאות רשויות, הפיילוט יוכל להחזיר את השגרה למוסדות החינוך ולשגרת חייהם של התלמידים, התלמידות, הצוותים החינוכיים וההורים. אנחנו מתחילים את הפיילוט בשבוע הבא ומקווים להצלחתו".


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך והנוער:

"אני מברכת על הבחירה ברחובות לפיילוט הארצי. הפיילוט יעניק לנו תחושה שהפכה לזרה בחודשים האחרונים והיא - ודאות. אנחנו נוכל לדעת בכל שבוע מה מצב התחלואה בבית הספר, האם ישנם חולים, איזו קפסולה נחשפה לחולה מאומת ועל מי להיכנס לבידוד. אני מודה להורים, לתלמידים ולצוותים החינוכיים על שיתוף הפעולה וההירתמות לטובת נושא חשוב זה".
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רעיון מבריק
  הגב 29.11.20 12:35
 • אורח
  צריך לעשות בכל בתי הספר בעיר
  הגב 29.11.20 14:35
 • אורח
  וגם בגנים
  הגב 29.11.20 14:48
 • אורח
  ממש נהדר , תוך כמה ימים לא ישאר מי לבדוק כולם ייכנסו לבידוד .מעניין שלפיילוט הזה ישנם רק יתרונות ואין לו שום חיסרון .שום מילה על הבדיקות שאינן מדוייקות , שום מילה על כך שהילדים הם האוכלוסיה הכי פחות פגיעה ובכלל אין צורך לבדוק אותם
  הגב 29.11.20 15:18
 • אורח
  לא צריך לבדוק ילדים, איזה שטויות אתה אומר. ילדים הם הכי מסוכנים כי כשהם חולים אולי אין להם סימפטומים אבל הם בהחלט מדביקים את כל מי שסביבם כולל ילדים אחרים גננות מורים הורים וסבים וסבתות! מי שלא למד אפידמיולוגיה כדאי שישתוק ולא יפיץ שטויות.
  29.11.20 20:31
 • אורח
  צריך לעשות גם לעובדי העירייה
  הגב 29.11.20 16:55
 • אורח

מחר (שני 30/11) רשת חוויות חותמת את הבלאק פריידי וחודש הקניות במפגש זום עם טל מדהלה, הרחובותית, בנושא מהפכת האופנה לצמצום משבר האקלים

מאחורי היוזמה למבצע איסוף בגדים וטקסטיל וחתימת חודש הקניות בהרצאה בנושא: מהפכת האופנה לצמצום המשבר עומדים: חברי המועצה איטל בציר אלשיך ואמיתי כהן, יו"ר רשת "חוויות"

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשבוע שעבר רשת "חוויות" יצאה במבצע חברתי סביבתי לאיסוף וחלוקת בגדים, זאת בצל חודש הקניות הבינלאומי וכחלק מהעלאת המודעות לצרכנות נבונה ומתחשבת יותר ובמטרה לעודד ולגייס את קהילת העיר למחזר מוצרי טקסטיל משומשים ולתרום לסביבה ולחברה. כעת, על רקע שבוע בלאק פריידי ורצון להעלות את המודעות לתעשיית האופנה שהיא הגורם השני לזיהום סביבתי , רשת "חוויות" חותמת את חודש נובמבר במפגש זום עם טל מדהלה, רחובותית בנושא: מהפכת האופנה לצמצום משבר האקלים.

טל מדהלה מומחית בתעשיית האופנה העולמית כבוגרת של London College of Fashion וחברה בצוות מדיניות של האו"ם לפיתוח סטנדרטים לברות קיימא וחדשנות בתעשיית האופנה העולמית. חוקרת, יזמית ויועצת עיסקית בתחום החדשנות והאימפקט, בעלת ניסיון בעבודה עם מיזמים טכנולוגים, תאגידים, ארגוני מחקר, אקדמיה ומשקיעים בישראל ובעולם.

מאחורי היוזמה למבצע איסוף בגדים וטקסטיל וחתימת חודש הקניות בהרצאה בנושא: מהפכת האופנה לצמצום המשבר עומדים: חברי המועצה איטל בציר אלשיך ואמיתי כהן, יו"ר רשת "חוויות"


המפגש יתקיים ביום שני , 30/11 שעה 21:00

קישור לזום

Join Zoom Meeting

https://rehovot.zoom.us/j/95663757912?pwd=ODZjVkZiSHQ1SUhkc0xDQk51Yk9XZz09

Meeting ID: 956 6375 7912

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חורף חם ברחובות! הפרוייקט של רביבו, עידן חביב, אריק דוידוב ומופע מחווה לגשש החיוור מחכים לתושבים החל מחג החנוכה בסדרת מופעי החורף שיועברו בדפי הפייסבוק העירוניים

לדברי עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "זו לא המתכונת הרגילה לצפייה במופע, אך אנו לא יודעים מתי נוכל לשוב לשבת זה לצד זה באולם וליהנות מהופעה טובה ועד אז, את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק. ההופעות המוזיקליות במקרה הזה, חייבות להתקיים בשביל הנפש, בשביל המורל ובשביל הכיף".

מערכת האתר | | תגובות: 3


עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות בשיתוף היכל התרבות, לא מוותרות על התרבות בעיר, גם בימי קורונה: בקרוב סדרת מופעים מקוונת באמצעות שידור ישיר בעמודי הפייסבוק של העירייה והחברה העירונית.

להלן פירוט האירועים

האירוע הראשון יתקיים במהלך חג החנוכה, במוצ"ש, 12.12, נר שלישי של חנוכה, בשעה 21:00, עם "הפרויקט של רביבו", ההרכב המוזיקלי האהוב שמבצע גרסאות כיסוי לשירים אהובים מהעבר. המופע ישודר במיוחד עבור תושבי רחובות, בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני ללא קהל, במעמד ראש העיר רחמים מלול ומחזיק תיק התרבות ויוזם הסדרה, חבר המועצה עודד עמרם.

המופע הבא בסדרה, שישודר אף הוא לתושבי רחובות מהיכל התרבות, יהיה של זמר השנה הפופולארי עידן רפאל חביב, שמרגש את כולנו בעת הזו, ביום חמישי ה-17.12, בשעה 21:00.


במוצ"ש, 26.12, בשעה 21:00, ישודר המופע "מדבר בחצוצרה" בכיכובו של אומן החצוצרה אריק דוידוב, שנחשב לאחד האומנים המובילים בתחומו. במסגרת הווירטואוזיות שלו, הוא מנגן ביד אחת בחצוצרה, מה שהפך לסימן ההיכר שלו.

את סדרת המופעים נחתום במופע זמר עברי, "כולם חכמים כולם", מופע מחווה לשירי הגשש החיוור בהשתתפות אלון נוימן, אורי בנאי, נועה אסנר, לירון לב ועוד, הנחייה וניהול מוסיקלי של חיים ועוזי אסנר. המופע ישודר במוצ"ש 2.1, בשעה 21:00.


ראש העיר, רחמים מלול:

"כיאה לעיר המדע והתרבות, ההצגה חייבת להימשך. התאמנו את מתכונת המופעים לימים האלה, והתושבים יוכלו לצפות בהם ללא עלות, בבית. הכנו סדרת מופעים לחורף, ובהם אמנים מובילים ומוזיקה במגוון סגנונות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק להיכנס לפייסבוק ולצפות!"


לדברי עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"זו לא המתכונת הרגילה לצפייה במופע, אך אנו לא יודעים מתי נוכל לשוב לשבת זה לצד זה באולם וליהנות מהופעה טובה ועד אז, את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק. ההופעות המוזיקליות במקרה הזה, חייבות להתקיים בשביל הנפש, בשביל המורל ובשביל הכיף".


לדברי אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"גם בעידן הקורונה, אנו מחפשים כל העת את הדרך להמשיך ולהביא לתושבי רחובות את התרבות לסלון. אנו שמחים להביא לביתם של התושבים את המופעים הנפלאים הללו. זוהי הזדמנות ליהנות ממגוון אמנים ועולמות מוזיקליים שונים. אני מזמין את כולם לצפות וליהנות. לא נפסיק לשיר!".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קרה לאמצעי מביניהם, גדל לו ראש דשא, פאה או השתלה בטורקיש???.
  הגב 29.11.20 22:50
 • אורח
  התגובה עינינית אך למיטב זכרוני הוא לא הקריח ולא מקריח
  01.12.20 19:29
 • אורח
  חבל שלא חשבתם על משהו לאוהבי המוסיקה האנדלוסית בעיר
  הגב 30.11.20 09:59
 • אורח

פינוי בינוי בשכונה נוספת ברחובות! חברת "360 - מנהלת להתחדשות בע"מ" נבחרה לקדם את פרויקט פינוי בינוי ברחוב האצ"ל והתאנה ברחובות!

עיריית רחובות באמצעות חברת ה.ל.ר החליטה באמצעות קול קורא לחברות המתמחות בהתחדשות עירונית לקדם ולממש את את פרויקט פינוי בינוי של המתחם.

אבי בר | | תגובות: 32


מתחם הבניינים ברחוב האצ"ל 2, 6, 18 והבניינים ברחוב התאנה 1, 2 בשכונת נווה יהודה ברחובות מיועדים מזה שנים רבות לתוכנית פינוי בינוי אך בשל קשיים שונים כגון ריבוי יזמים שפנו לתושבים, חוסר הסכמות וחששות אצל התושבים גרם לעיכוב משמעותי בביצוע הפרויקט.

עיריית רחובות באמצעות חברת ה.ל.ר החליטה לקדם את הפרויקט ולאחר קול קורא נבחרה חברת "360 - מנהלת להתחדשות עירונית" לקדם ולממש את את פרויקט פינוי בינוי של המתחם.

המנהלת תסייע לתושבים לבחור את הקבלן המתאים לבנות את הבניינים החדשים, ותלווה את התושבים מול כל אנשי המקצוע בתחום כגון שמאים, כלכלנים, אדריכלים ומומחים שונים בתחום הבנייה והתחדשות עירונית.

התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן לפינוי בינוי ברחוב התאנה
  הגב 28.11.20 20:04
 • אורח
  סוף סוף,,,-נקווה שהפעם לא יטרפדו את המהלך כל הסחטנים למינהם
  הגב 28.11.20 20:07
 • אורח
  בשעה טובה!!!כל הכבוד לעיריית רחובות,יישר כח!
  28.11.20 22:04
 • אורח
  ומה עם קרית משה
  הגב 28.11.20 20:10
 • אורח
  מה עם גוש עציון
  הגב 28.11.20 20:19
 • אורח
  הלוואי שבקרית משה היו מזרזים את זה מהר ובנתיים זה תקוע
  הגב 28.11.20 20:26
 • אורח
  מה קטרה עם גוש עציון ההגנה ???
  הגב 28.11.20 20:40
 • אורח
  מה קורה עם גוש עציון ההגנה ???
  הגב 28.11.20 20:42
 • אורח
  גוש עציון והגנה
  01.12.20 16:46
 • אורח
  מה עם קרית משה??למה תקוע כל כך הרבה זמן??
  הגב 28.11.20 20:46
 • אורח
  מתי כבר תגיע זמן לשכונת אושיות? תקוע הרבה זמן.רק דיבורים בנושא לא מתקדמים לעניין.
  הגב 28.11.20 20:53
 • אורח
  מה עם שכונת מילצ'ן?
  הגב 28.11.20 20:57
 • אורח
  מה עם רחוב אברבנאל שעריים
  הגב 28.11.20 21:04
 • אורח
  בשעה טובה ומוצלחת!! רחוב האצ"ל היא אחת הכניסות לרחובות, הכניסה של העיר זה הפנים של העיר, בהחלט הגיע זמן בעידן שנות האלפיים לכניסה יפה ומכובדת.
  הגב 28.11.20 21:22
 • אורח
  קרית משה ימתין עוד 20 שנה אולי לנכדים שלנו האוכלוסיה פה קשה ולא מזיזה כלום אדון מלול תיקח תשכונה תחת חסותך ותזיז תעינין
  הגב 28.11.20 21:31
 • אורח
  צודק
  29.11.20 08:52
 • אורח
  קשה להאמין שזה יצא לפועל עם כל הקשיים הרבים של הגורמים שעוסקים במלאכה????
  הגב 28.11.20 22:03
 • אורח
  מה קיריית משה?
  הגב 28.11.20 22:06
 • אורח
  מה יקרה באצל בין מס 2 לבין 18? כמה קומות יהיו? מחכים באושיות לתזוזה!!
  הגב 28.11.20 22:43
 • אורח
  פנוי בינוי זה חשוב ביותר התחדשות עירונית הכי דרוש אבל צריך פינוי בינוי בשכל ולא בצפיפות מטורפת 40 עד50 יחידות לדונם זה מטורף מה זה מחסני דיור???
  הגב 28.11.20 22:50
 • אורח
  מורידים בנין ישן של 4 קומות עם 16 דיירים ובמקומו בונים מגדל של 20 קומות עם 100 דיירים זה פסיכי לגמרי זה חיים כמו בקופסה גפרורים חיים על הפנים כולם עושים בוחטות חוץ מהקונה או הדייר שאוכל אותה
  הגב 28.11.20 23:08
 • אורח
  מלול מגדלים שלום
  הגב 28.11.20 23:10
 • אורח
  כל הכבוד על קידום פינוי בינוי . טיפש מי שעושה תמ"א 38 חיזוק
  הגב 28.11.20 23:24
 • אורח
  העיקר קריית משה עדיין צריכה להמתין יותר מ-6 שנים..
  הגב 29.11.20 01:32
 • אורח
  פינוי בינוי .....נהדר . איכות חיים כלל לא מוזכר .
  הגב 29.11.20 08:08
 • אורח
  מה עם רחוב הבנים שזה במרכז,העיר והפנים של העיר כולה?????
  הגב 29.11.20 08:14
 • אורח
  מה עם מילצ'ן? באמצע רחובות החדשה ופרוייקט iq תקוע שם פרוייקט פינוי בינוי מעל לעשור. לא חבל??
  הגב 29.11.20 08:32
 • אורח
  נכון מילצ'ן ממש מוזנחת דיברו על פינוי בינוי ולא עשו שום דבר רק דיבורים
  הגב 30.11.20 08:56
 • אורח
  בטח שאנשים יחששו , היום לצערינו אי אפשר לסמוך על האנשים , קבלנים בורחים , עורכי דין עד שהם מזיזים משהוא , משרד השיכון עד שמגיעים להסכמה לוקח זמן , כי הם יושבים בוילות שלהים מה בוער להם ..... עד שהתושבים מתביישים ובצדק !!!!!
  הגב 30.11.20 14:17
 • אורח
  מה עם אחד העם 15 4 בניינים שנראים נורא במרכז העיר.
  הגב 30.11.20 15:52
 • אורח
  יופי הגיע הזמן זה נוף לא יפה שאתה נוסע בכביש מקווה שזה ילך מהר ולא יהיה עיכובים מיותרים
  הגב 01.12.20 09:54
 • אורח
  אני באושיות...בית של 4 דיירים...אם פינוי בינוי...שיביאו 2 מליון ועוזב...לא בא לי לסמוך עליהם...אין על מי
  הגב 01.12.20 23:32
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
26.11.20 12:15
דירת בשכונת כרמי הנדיב החדשה בקריית מלאכי - דירת 4 חדרים גדולה עם 2 מרפסות, גני ילדים חדשים וקהילה. 0509907941 לפרטים.
אורח
08.11.20 09:44
כתושב דרום הארץ שנים רבות אני כובש זיתים בעיקר מעץ אשר היה נטוע בחצר שלנו. מאז שעברנו לרחובות ( ארבע שנים ) אינני מוצא עץ זית המניב פרי גדול ובשפע. עכשיו זו העונה של הזיתים השחורים אותם אני כובש במלח בסגנון יווני. אם למישהו יש עץ זית שכזה אשמח לקבל את הזיתים וכמובן לחלוק בזיתים כשיהיו מוכנים.
אורח
22.11.20 21:01
חחחחחחחחחחחח האם התכוונת לזית?
אורח
27.10.20 08:06
רחובות מטונפת! עובדי הנקיון מלכלכים .אין עליהם פיקוח,והם מתמעטים והולכים. מלול,אל תחסוך בניקיון.הוסף עוד עובדים ופקחים שישגיחו עליהם
אורח
03.11.20 12:55
אמת ויציב, רחובות מטונפת!!! מלול לוקח את כל הכסף של המסים שלנו לכיס שלו, וכל האוכל חינם שיושבים איתו בעירייה. לא עושה כלום למען התושבים ובריאותם.
אורח
29.09.20 16:24
דירה למכירה ברחובות, רחי הרצל 29, 4 חדרים, קומה 8 מתוך 8, שטח 90 מייר. משופצת, דוד שמש בנפרד, מזגן בכל חדר, צינורות מפלסטיק. מחיר 1540000 שייח. לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
15.10.20 22:14
אני מוכן במחיר 154000 שח
אורח
08.09.20 08:00
כושר והגנה עצמית חינם בספורטק מגיל 6 עד 80, לשלוח ווטסאפ 0549068789
אורח
02.11.20 14:00
ואוו איזה שווה
אורח
07.09.20 17:06
תושבי רחובות תודה רבה על האמון שנתתם לנו לשרת אתכם במשך 40 שנים משה ודודי מרדיו סאונד.סגרנו את העסק .החנות להשכרה ביהודה הלוי 40 במחיר שביר ושוב תודה.
אורח
04.09.20 15:23
למכירה מטוס f35 וגם מטוסי שוברים שיוויון ללוחמה אלקטרונית . תמורת " שלום " עם איחוד האמרויות .הזוכה יוכל להשתמש בטכנולוגיה למכירה של אותו טכנולוגיה לאיראן שתוכל להשמיד את ארץ ישראל .בהזדמנות
אורח
05.09.20 12:08
כמה שאתה מטומטם
אורח
24.10.20 23:47
חכם להרע
אורח
02.11.20 14:01
מצחיקול
אורח
04.09.20 09:59
למכירה 3 כרטיסים למכירה לטיסה בשמי הארץ במסוק בחצי מחיר ממה שקנינו , ביטלנו בגלל הפחד לטוס 0549068789 טיסה שעה כל רצועת חוף הים מרינה הרצליה יפו סוםרלנד ראשלצ מרינה ת"א טיול של פעם בחיים כשעה חוויה מטורפת כל הקודם זוכה
אורח
11.10.20 05:43
היי זה רלוונטי עבורי 0505994423


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה
אורח
05.10.20 08:09
למכירה דירה ברחוב שאולי רחובות החדשה 4 חדרים כולל מחסן חניה תת קרקעית בנין 7 קומות לפרטים סוזי 050-9050172
אורח
25.09.20 17:41
להשכרה 3 חדרים בכפר גבירול 054-9068789 2950 שח, גדולה ונחמדה
אורח
17.09.20 06:47
למכירה ברחובות דירה חדשה 5 חדרים בבית משותף כניסה מיידית ברח האמהות 3 קומה 4 2חניות 0537753637 שטח הדירה 120 מ"ר
אורח
23.09.20 17:04
נכין חוזה בלעדיות ואתחיל להריץ את הדירה
אורח
10.09.20 15:29
להשכרה בטבריה דירה 4 חדרים קומה 7 מרוהטת קומפלט -הכל ריהוט חדש . כולל כבלים ואינטרנט - סורגים .מזגנים בכל חדר נוף נהדר לכינרת 3500שקל פרטים נוספים -נייד 0546025700


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות
אורח
05.09.20 13:22
דרושים/ות
אורח
30.08.20 16:47
שלום
אורח
29.08.20 10:59
דרושים/ות לשמירה והשגחה לילה על קשישים בבית חולים עדיפות לבעלי ניסיון בטיפול בקשישים 50 שח' לשעה מינימום 10 שעות 5970*
אורח
30.09.20 12:45
איך לשמור על קשישים אם אין כניסה.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל