אייל גולן דורש מחנן עדני פיצוי של מיליון ₪ והתנצלות על פרסומים בכלי התקשורת המיוחסים לעדני כנגד אייל גולן... עדני "חבל שאייל גולן בחר בדרך שיכולה להוביל לפתיחת תיבת פנדורה"

שלא נדע, אבל טוב שחשבו על זה!!!

מלול החליט שהעירייה תספק את כל הציוד הנדרש למשפחה אבלה בימי ה"שבעה"

הוקמה מנהלת חדשה לקדם 5 אזורי תעשייה ותעסוקה חדשים המתוכננים ברחובות:

פארק המדע - תמר ב, הכניסה לעיר – שער העיר ושער המדע, נווה חבצלת ומזרח העיר

רעיון מדהים!

מרחבי השירותים בבית הספר הרצוג שודרגו ועוצבו ברוח סיפורי הילדים הקלאסיים

אייל גולן דורש מחנן עדני פיצוי של מיליון ₪ והתנצלות על פרסומים בכלי התקשורת המיוחסים לעדני כנגד אייל גולן... עדני "חבל שאייל גולן בחר בדרך שיכולה להוביל לפתיחת תיבת פנדורה"

אבי בר | | תגובות: 6

יו"ר מרמורק חנן עדני קבל מכתב התראה מאייל גולן באמצעות עורך הדין שי אליאס, ובו מתבקש עדני להעביר לאייל גולן באמצעות עורך הדין מיליון ₪ פיצוי ובנוסף לפרסם בכלי התקשורת נוסח מוסכם של התנצלות, ולא, תוגש תוך מספר ימים תביעת לשון הרע נגד חנן עדני. במכתבו של עורך הדין הוא מביא מספר דוגמאות המיוחסות לחנן עדני ובו עדני מצוטט לכאורה כי אמר שאייל גולן איים עליו, ואייל מוצג כמי שמסתובב עם עבריינים. בנוסף כותב עורך הדין כי באתר YNET נכתב שעדני טוען כי אייל גולן לא רצה שחקני כדורגל ערבים במרמורק, בנוסף טוען עורך הדין כי עדני התבטא בערוץ הספורט וכינה את אייל גולן סמרטוט ועוד שלל ביטויים מעליבים ופוגעניים באייל גולן. (הערת המערכת במכתב ההתראה יש דוגמאות נוספת המיוחסות לעדני)

 
חנן עדני ואייל גולן בימים טובים ומאושריםעורך הדין שי אליאס כותב במכתב ההתראה לעדני:

"ברי, כי העובדות השקריות שהובאו על ידך, יש בהם כדי לשתות את דמו של מרשי, נעשו באופן מכוון, כדי לפגוע במרשי ולהסב לו נזק אדיר, אשר אין בהם כל אמת. יודגש, כי שמו הטוב של מרשי הינו כל מה שיש לו, זה מקור פרנסתו ומשלח ידו והוא משקיע מזמנו, מרצו ואת כל כולו עבור יצירותיו המוסיקליות ובעקבות הפרסום נגרמו למרשי ולחברה שבבעלותו כאמור, נזקים אדירים, לרבות פגיעה אנושה בשמו הטוב.

לכן דורש עורך הדין שי אליאס מעדני "להעביר למרשי (אייל גולן) באמצעותי פיצוי כספי של מיליון ₪ ולפרסם תיקון ו/או הכחשה ו/או התנצלות בנוסח ובאופן שיתואם מראש". ולא תוגש תביעת לשון הרע.

 

חנן עדני בתגובה

"חבל שאייל גולן בחר בדרך (של תביעת לשון הרע) שיכולה להוביל לפתיחת תיבת פנדורה"


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תעזבו את חנן גיתית רוצה להמשיך לעבוד
  הגב 01.01.15 16:44
 • אורח
  מה שהולך רחובות עיר פנדורה
  הגב 02.01.15 16:17
 • אורח
  איציק בוקרה אתה מגלם את כל הרוע והעליבות של אוהדי השכונה ממול .
  הגב 02.01.15 19:17
 • אורח
  אייל תפסיק לחפש כותרות שליליות. שמור קצת על פרופעל נמוך מצבך לא מזהיר . יש לך עכשו תדמית שלילית .תרגע קצת ועזוב את חנן.
  הגב 02.01.15 19:56
 • אורח
  איזה יופי. רק חבל שזה מיליון ולא יותר..
  הגב 03.01.15 04:28
 • אורח
  "אם החיוך שלך שווה מיליון או ..
  הגב 04.01.15 14:09

תושב רחובות בן 65 החליק במדרגות בגלל חתול רחוב ותובע רבע מיליון ₪ מועד הבית

חתול שחדר לבניין ועלה במדרגות בריצה גרם לתושב לאבד שיווי משקל

אבי בר | | תגובות: 5


הועד מואשם כי לא דאג לנעילה טובה של דלת הבניין


בן 65 יצא בוקר אחד מדירתו בקומה ה-4 ברחוב מוסקוביץ ברחובות ובעודו יורד במדרגות בין הקומה השלישית לשנייה, חתול רחוב נכנס לפתע בריצה בין רגליו. כתוצאה ישירה מההתקלות עם החתול הדייר איבד את שיווי משקלו ונפל 12 מדרגות עד שנחבט בקיר בטון בקומה השנייה. בעקבות הנפילה הוא נפגע קשות בכתף שמאל ובידו הימנית.

בתביעה שהגיש לבית משפט השלום באשדוד באמצעות עו"ד דותן לינדנברג, נגד ועד הבית וחברת הביטוח המבטחת את הבניין, נטען בין היתר כי הוועד התרשל כאשר לא דאג לטפל בתקלה בדלת האינטרקום שלא ניתנת לסגירה ונעילה, מה שאיפשר לחתול הרחוב להיכנס לבניין.

בתביעה נטען כי הוועד יכול היה באמצעית פשוטים וזולים למנוע התאונה: זאת על ידי תיקון הדלת, הצבת מתקן המשמיע רעש בתדר שמרחיק חתולים או שתילת צמח הפיגם הדוחה חתולים.

ועד הבית וחברת הביטוח טענו בין היתר בכתב ההגנה כי אין קשר בין מצב דלת האינטרקום לתאונה וכי חתול יכול להיכנס לבניין בעת כניסה או יציאה של דייר, גם כשהדלת תקינה. לטענתם התאונה קרתה עקב רשלנותו הבלעדית של התובע.

בדיקת MRI הדגימה קרעים בגיד בכתף ימין ובדיקת אולטרה סאונד הדגימה שבר בשורש כף ידו הימנית. באי כוחם של התובע ושל הנתבעים, הגיעו להסכמה לפיה נכותו לצמיתות של הדייר, עומדת על 15 אחוזים בגין הגבלת תנועות בשורש כף יד שמאל ובשל הגבלה בכתף ימין. בכדי לחשב הפיצוי הכספי המגיע לו, בית המשפט מינה מומחה אונקולוגי שיעריך את תוחלת חייו מאחר ולפני מספר שנים הדייר חלה בסרטן. המומחה קבע כי השפעת המחלה על תוחלת חייו היא מועטה.

הדייר תובע באמצעות עו"ד דותן לינדנברג העוסק בתביעות נזקי גוף שבית המשפט יפסוק לו פיצוי של כרבע מיליון שקלים בגין עזרה סיעודית, כאב וסבל, עזרת צד ג' והוצאות רפואיות.

בימים הקרובים יתקיים דיון בו אמור להיקבע גובה הפיצוי המגיע לדייר.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אי אפשר לשלוט על כל דייר שעולה במדרגות וועד הבית לא ילך לעבודה וישמור על כל אחד שעולה במדרגות ממחר כל מי שעולה במדרגות ביתו ונופל יבקש פיצוים מי שלא יודע ללכת שישב בבית ואים אין דלת כניסה מי שרוצה עולה מה אני צריך ללוות אותו עד לדירה שהוא רוצה תביעה מטוםטמת ושופט שיפסוק לו פיצויים שכולם יפלו בחדר מדרגות שלו
  הגב 18.03.18 21:19
 • אורח
  אף אחד לא יסכים להיות וועד בית כל מי שירצה פיצויים יבוא ליפול כל יום בחדר מדרגות אחר מאז קום המדינה לא היתה תביעה כזאת אנשים מבוגרים תקחו פיליפינית שתעזור לכם לרדת במדרגות
  הגב 18.03.18 21:29
 • אורח
  הואיל ויש בתים ללא דלת אינטרקום. הואיל ולכל הביתים אין מכשור להברחת חתולים. הריני מוצא את התביעה כקנטרנית.
  הגב 18.03.18 21:31
 • אורח
  רק שיהיה בריא
  הגב 18.03.18 23:13
 • אורח
  מה אשם ועד הבית מה הוא רוצה שישב ליד הדלת כל היום שידעגו לסגור את הדלת מה שומר בכניסה צריך לתבוע את העירייה
  הגב 18.03.18 23:25

משבר בבית הספר שז"ר : הנהגת ההורים התפטרה

מצורף מכתב ההסבר על ההתפטרות

אבי בר | | תגובות: 15


לדעת חברי ההנהגה בבית הספר פועלות 2 הנהגות הראשונה שלהם החוקית ומנגד הנהגה המבוססת על חברי ההנהגה הקודמת. ובית הספר במקרים רבים משתף פעולה עם ההגה הקודמת ופוגע בהנהגה המכהנת.

להלן מכתב הנהגת ההורים על הסיבות להתפטרות

שלום רב,

לצערנו, בעקבות חוסר עמידה בציפיות ובתהליכים לשינוי שבחרנו להוביל מתחילת השנה החלטנו להודיע על פרישתנו מהנהגת בית הספר ובכך לתת למנהלת בית הספר ולצוות החינוכי לנהל את בית הספר ללא הנהגה.


לאורך כל השנה עד כה היה נראה כאילו בית הספר מובל עדיין ע"י חברי ההנהגה הקודמת או בשמם החדש "קבוצת הורי שז"ר למען הקהילה " ולראיה הופצו מטעם בית הספר פרויקטים כששמם חתום מטה וזאת אל אף שהצהירו בפנינו הן מנהלת בית הספר והן הפיקוח כי לא ינהלו את בית הספר מול שתי הנהגות.

הובא לידיעתנו כי מתנהלות שיחות מאחורי גבנו על כמה אנחנו כהנהגה פועלים בדרך לא דרך על מנת לפגוע בשמו הטוב של בית הספר ולא במטרה לקדם ולפתור בעיות אקוטיות שצפו ולצערנו עדין עומדות על הפרק.

הבנו לאט לאט ששמים אותנו ללעג וכי לחברי ההנהגה הקודמת מופץ מידע עוד לפני שמגיע ליו"ר הנהגה בפועל.

דוגמאות לכך הן: ביטול הפגישה בעירייה בשל אשפוזה של מנהלת בית הספר שהופץ ע"י יו"ר ההנהגה הקודמת וכן פתיחת כיתת חינוך מיוחד שנסגר הסכם עם הורים אחרים שלא הגיע לידיעתו של יו"ר ההנהגה בפועל.

הצטרפנו השנה להנהגה חדורי מוטיבציה עם רצון של 100% להפוך את בית הספר להיות מוביל ברחובות. הגענו למנהלת בית הספר בתחילת השנה עם משפט אחד שהדהד חזק - " איך אנחנו כהורים יכולים לעזור לך ולצוות החינוכי לקחת את בית הספר קדימה " , מנגד גם הצבנו מטרה להציף בעיות אקוטיות ולפעול בשקיפות עם אלו שאנו מייצגים - ההורים.

לצערנו, כל ההסכמים שסגרנו וכל מה שרצינו להוביל לא הצלחנו לעבור את דלת מנהלת בית הספר.

הקרע שהחל בקיץ בין ההורים רק הלך וגדל ותחושה חזקה היא שאף אחד בבית הספר לא ניסה לגשר על פער זה.

השיא ששבר אותנו כהנהגה היה ששאלו אותנו - " כמה בעייתית התנהגותו של אדם המצריכה השתלחות בו עד כדי אשפוזו?״

אנו מאמינים כי דבר זה נגרם בעיקר בגלל שבית הספר התנהל מול שתי קבוצות הורים ולא נוצר לחץ ממנהלת בית הספר לאחד כוחות או לא נאמר בצורה חד משמעית מצידה שהיא עובדת רק עם חברי ההנהגה שנבחרו בצורה דמוקרטית.

היות ואנו חשים כי הגענו למבוי סתום, אנו פורשים מההנהגה ומקווים כי בית הספר יתנהל בצורה טובה יותר ללא הנהגה עד לשנה הבאה אז תבחר הנהגה חדשה.

הנהגת הורי שז"רהתפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לכל סיפור יש שני צדדים חייב להיות שיתוף פעולה בין כולם וגם צריך הנהלה חזקה כדי שהבית ספר יגיע לאיזה שהו הישג
  הגב 18.03.18 20:39
 • אורח
  צד ראשון.זה ראש עיר שצריך ללכת הביתה
  19.03.18 00:02
 • אורח
  קחו לדוגמא את שפרינצג בן צבי נועם נתיבות משה אל תהיו כמו מעלות משולם שמה הרסו תבית ספר קבוצה של הורים שחושבים שהם יודעים הכל
  הגב 18.03.18 20:42
 • אורח
  צריך מנהלת חזקה נטולת פניות על מנת לאפשר להורים לסייע, אם הנהלת הבית ספר והעומדת בראשה ללא חוט שידרה או להיפך יש לה עדיפות על הורים כאלו ואחרים בועד, הצעד הוא נכון ומתבקש.
  הגב 18.03.18 20:56
 • אורח
  בית ספר שערוריה !!! ההנהגה הקודמת מחבלת ביודעין בבית הספר וכל זאת בגיבוי של המנהלת.כי הם בובות. לא נבחרתם. תשלימו !!! הגיע הזמן שהמנהלת המהוללת תחזיר את המפתחות ויפה שעה אחת קודם. נמאסתם !!!
  הגב 18.03.18 21:19
 • אורח
  מוזר. מדוע שתי הנהגות ?
  הגב 18.03.18 21:27
 • אורח
  הייתה טעות גדולה לפתוח את שנת הלימודים בבית הספר. ברגע שלא שבתנו למעשה הסכמנו שרחלי אורן תמשיך להיות מנהלת גרוע ולהמשיך לרדות במורים שהטובים בהם כבר ברחו במהלך שנת הלימודים הזאת. רחלי לא מתאימה להיות דמות חינוכית. כל נושא האישפוז שלה זה למנוע את הפגישה שאמורה להיות ולהציף את כל הזוועה שמתנהלת בבית הספר. ההנהגה הקודמת פועלת מאחורי הגב. מרגישים מושפלים וזה הדרך שלהם לנקום ולהראות שיש לרחלי תומכים לזוועה שמתנהל בהית ספר שזר. הנזק הוא רק לילדים שלנו. ראש עיר נכבד נבחרנו כעיר ברמת חיים גבוה איפה אתה לבוא ולעזור לנו להוציא את המנהלת רחלי ובאמת שנרגיש שאנחנו ברמת חיים וברמת חינוך גבוה . כרגע אנחנו ההורים ובמיוחד התלמידים סובלים,מתוסכלים, בלי רצון ללמוד דבר שקשה מאוד יהיה לנו להחזיר את התלמדים הפגועים. שש שנים שהיא מכהנת כמנהל למעשה פגעה פגיעה קשה בכמה דורות בעיר רחובות. אני צועקת ה צ י ל ו ווווווווווווו
  הגב 18.03.18 21:31
 • אורח
  נקווה ששנה הבאה תהיה מנהל/מנהלת חדשה שתתחשב בהורים במורים ובעיקר בתלמידים
  הגב 18.03.18 21:51
 • אורח
  תזכרו שההנהגה היא גוף משפטי ואי דיוק והפצת שקרים עלולים לגרור תביעת הוצאת דיבה. כמו הטענה שההנהגה הקודמת ידעה על ביטול הישיבה בעירייה לפני היו"ר ובפועל התקיימה הישיבה ואפילו פרסמתם שהתקיימה.
  הגב 18.03.18 22:02
 • אורח
  הבנת הנקרא היא דבר חשוב נאמר כי הופצה הודעה על ביטול הפגישה בשל מצבה של המנהלת דבר שלא היה נכון ולא אושר בדיוק כמו ההודעה על פתיחת כיתת תלמידים מיוחדת שלא נתקבל לכך אישור והופץ להורים יש עובדות לכל אירוע לא נדרש להציף שקרים שיש אמת אחת!!!
  18.03.18 22:50
 • אורח
  ישנה בעיה מהותית בכל הקשור להתנהלות בית הספר לא השתנה דבר מהקיץ למרות שההנהגה שנבחרה ניסתה לשקף להורים הכל רק שהם לא קיבלו שיתוף פעולה חזרה מהנהלת בית הספר איך ניתן לנהל מערכת יחסים בין הורים לבית ספר אם לגוף שמייצג את ההורים אין יכולת להגיע ולסייע להנהלת בית הספר לקדם את בית הספר?
  18.03.18 22:53
 • אורח
  לא יהיה שינוי בביהס הזה אם הראש לא יפנה את כסאו אחרי כל הנזק שגרם - בריחת מורות ואנשי צוות איכותיים, רמת לימודים נמוכה, מורות לא מוסמכות וחדשות במערכת, חוסר מיומנות ומקצועויות, ניהול כושל ודיקטטורי ועוד ועוד...הגיע הזמן לשינוי מיידי לטובת עתיד הילדים בביהס הזה. עצוב שכך מתנהל בית ספר ושמי שאחראי על חינוך ילדנו נותן לכך יד. מינוי פוליטי!
  הגב 18.03.18 22:50
 • אורח
  כהורה בבית הספר ,המנהלת לא מתאימה בשום מובן.גרמה לבריחת מורים איכותיים ,הורידה את מדד ההישגים של בית הספר למקום נמוך ביותר ומתעללת בסביבתה ובתלמידים .הגיע השעה לפרוש ...המצב הבריאותי שלה לא שייך לניהול הכושל ולצעדים שיש לנקוט על מנת להוציאה.
  הגב 18.03.18 23:08
 • אורח
  היא יכולה להופיע בקאמרי עם ההצגה הבריאותית שלה שנועדה להסיט בעיתוי תמוה מהעיקר....
  הגב 18.03.18 23:50
 • אורח
  מלול כישלון לעיר
  הגב 19.03.18 00:01

יהלי סובול סולן "מוניקה סקס" מגיע לרחובות במופע עם מיטב שיריו במוצ"ש 24.3 בבית התרבות חבצלת

עלות 70 ₪ במכירה מוקדמת לפרטים נוספים: 08-6900567

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יהלי סובול סולן להקת "מוניקה סקס" יוצא במופע אקוסטי בו יבצע שיריו מאלבומו האחרון -"ריצות ארוכות", מתקליטי מוניקה סקס ומתקליטי הסולו "סוס" ו"אלדוראדו".

האלבום האחרון " ריצות ארוכות" הוא אלבום עם שירים חדשים שהוקלטו בלייב, בהפקה המוזיקלית של אסף אמדורסקי, שאף ניגן על התופים בכל שירי האלבום.

את הפריצה הגדולה עשה סובול עם להקת מוניקה סקס בשנת 1995 כאשר הוציאו את האלבום "פצעים ונשיקות שהגיע למעמד של אלבום זהב עם הלהיטים: "על הרצפה", "כל החבר'ה"

המופע יתקיים במוצ"ש 24.3 בשעה 20:30 בבית תרבות חבצלת

20:30 בירה ונשנושים 21:00 תחילת המופע

עלות 70 ₪ במכירה מוקדמת

לפרטים נוספים: 08-6900567התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
16.03.18 12:29
לתושבי רחובות והסביבה לכבוד חג הפסח פיש&fish מזמינה אתכם להנות ממגוון דגים טריים וקפואים ומשירות ברמה אחרת חג שמח לכל בית ישראל
אורח
15.03.18 21:54
פלורנטין בורגר: מי אמר שסלט זה לא משביע?! 😋🥗 הסלטים שלנו מורכבים מהמוצרים האיכותיים ביותר, נחתכים באהבה ואליהן מצטרפות תוספות מפתיעות! ✨הצטרפו אלינו למסע מפתיע של טעמים מדהימים ✨ הרצל 68, רחובות | טלפון: 8594* פלורנטין בורגר
אורח
14.03.18 16:26
תערוכה גמלאי המורים באולם מליאת עיריית רחובות 13 מרץ 2018 ==================================================תא המורים הגימלאים סניף רחובות והמרחב,הציגו תערוכה בצבע ובחומר באולם המליאה בעיריית רחובות ביום שלישי פעמיים כי טוב כו' באדק תשע"ח 13/3/2018 במעמד ראש העיר רחמים מלול 19 מורים ומורות הציגו עבודות בתחומי אמנות שונים ומגוונים ביניהם ,צילום, צבעי שמן ואקרילך ,פיסול, רקמה, פיסול ברשת,תכשיטים,ועוד.זוהר בלום סגן ראש העיר הממונה על החינוך הגיע יחד עם ד"ר רוני באום חברת מועצת העיר, ראש העיר רחמים מלול בירך את המורים הגימלאים האמנים ואמר בין דבריו, גם אני בא משם,והגעתי לפוליטיקה,גם בהוראה ובחינוך צריכים להיות אמנים,מלאכת החינוך יש לעשות מתוך שמחה,מתוך אמנות,הכישרונות התגלו מאוחר. אולי מישהו ישאיר לנו מזכרת מהאמנויות ונמצא לו מקום ראוי של כבוד. כבוד גדול שתערוכתכם מוצגת באולם מליאת העירייה. גבי שמעון סגן המזכ"לית ויו"ר הסתדרות המורים סניף רחובות והמרחב בירך והודה לראש העיר והסגן ,אמר כי כמו שהוראה נעשית בחוכמה ,בדעת ובתבונה,עשו את התערוכה המוצגת. סגן ראש העיר זוהר בלום בירך את המורים הגימלאים, אמר שראש העיר עושה את החינוך בסדר עדיפויות,רואים זאת בהרבה דברים,מציע להפוך קיום התערוכה למסורת אחת לשנה,מוצגים דברים מדהימים ,אני וראש העיר מוכנים לקחת חלק ולעזור שתעשו משהו,ראש העיר הציע שאפשר כבר בחול המועד פסח בהיכל התרבות. רונית שורק יו"ר תא המורים הגימלאים סניף רחובות והמרחב בירכה את הגימלאים המורים על התערוכה בתחומים שונים,הביעה תודה מיוחדת לראש העיר רחמים מלול לסגנו ולעירייה , יש בכך מסר חשוב ציבורי על מתן הזדמנות קיום התערוכה בעירייה , מעריכים ומוקירים זאת. עופרה נציגת האמנים בירכה והביעה תודה לראש העיר ולכולם,כבוד לנו להציג באולם המליאה בעירייה,סיפרה שב1943 נולדה בבית היולדות שהיה ברחוב בנימין ברחובות,וכי עוד מורות נולדו שם, התחתנה בבית הרבנות ברחובות. ראש העיר רחמים מלול כתב בספר האורחים בין השאר תערוכה מלבבת ומשובבת עין . תורגמן שמעון - רחובות [צילומים מהתערוכה בציר הזמן שלי בפייס']
אורח
14.03.18 16:25
הרצאת החודש בהיכל יהודה / תורגמן שמעון 13 למרץ 2018 ==================================================ביום שלישי פעמיים כי טוב כו' אדר תשע"ח- 13/3/2018 התקיימה הרצאת החודש בבית הכנסת היכל יהודה שמארגן דודי כהן מדי ראש חודש בהצלחה רבה,ובית הכנסת היה מלא קהל,לדברי דודי כהן כבר יש באמתחתו עוד מרצים מעולים להרצאות החודש בבוא העת, במיוחד ביולי יגיע מרצה מיוחד שאסור לפספס וכל מילה שלו שווה. הפעם הרצאת החודש התקיימה עם הרב אייל עמרני בנושא שיחת מוסר בה התמקד במיוחד בנושא האמונה.כל מה שקורה בעולם יש מכוון .אין דבר שקורה לך אלא מהקב"ה,וכל מה שקורה לך הוא לטובה.כל מצוותיך אמונה ב-ה'.הקב"ה שולח מה שיחלץ אותך בסופו של דבר מכל צרה. אוי לו למי שאין לו אמונה.כל אשר יקרה לבן אדם בין טוב בין רע הוא מהשם יתברך.צריך שידע האדם שעליו להיות בר אמונה, לא ידבר לשון הרע, לא יתבכיין על מה שקורה לו,וירבה יראת שמיים,גם כשקרה לך דבר מכעיס עם שכן,עם חבר,עם בעל או אישה,לא לשמור בלב על אף אחד,לא לכעוס על אף אחד,כי אף אחד לא עשה לך דבר הכל מהקב"ה,זה ידי שמיים,הכל משמיים, אמונה. אין אחד שנכנס לבית חולים,או חלילה עשה תאונה בלי שהקב"ה כיוון לכך,אין בריאה בעולם שיכולה להרע בלי הכוונה של הקב"ה. ראשית חוכמה יראת השם,כשיש צרה,בעיה , התפלל בפני הבורא: שא תפילתך ובקש ,אבינו אב הרחמן רחם עלינו, מה בסה"כ השם רוצה ממך? יראת שמיים, ומהי יראת שמיים? אמונה- אמונה בבורא עולם.כל המצוות זה רק אמונה, "מלכותו בכל משלה".כל שקורה לאדם לטובתו של האדם,אף אחד לא ינצח את היצר הרע עד שיהיה בעל אמונה.קבל גם את הייסורים באמונה שזה מהקב"ה מה זה יהודי?- שכל מה שעושה,עושה טוב ,רק טוב, לא עוסק ברע. אדם יעמוד בניסיון ויבטח בה' יהיה לו טוב,ואם לא מאמין וכופר יהיה לו רע.לא לכעוס על אף אדם,רק אמונה בלב שהכל בידי שמיים , אמונה בלב שלם,ברוך ה' לעולם אמן ואמן.
אורח
14.03.18 02:39
חוות דעת על שכונת רחובות ההולנדית? אמינו מחפשים דירה ברחובות והשכונה מוצאת חן בעינינו.
אבי בר
10.03.18 22:37
גולן ביטון ביום האישה הבינלאומית עם ציפי שביט בחוויות קרית משה
אורח
11.03.18 23:40
הבינלאומי ימעפן
אבי בר
10.03.18 22:34
זוהר בלום החל את ההכנות למימונה בקטיף של אתרוג תימני, שיהפוך לריבה מרוקאית טעימה במיוחד. מימונה במוצ״ש 7.4.18 כולם מוזמנים.
אורח
06.03.18 10:59
על "צדק חברתי" שמעתם?
אורח
06.03.18 13:43
אני לא שמעתי


חדשות מבצעים בעסקים ברחובות: בחנות הרהיטים ברחוב הרצל "BAV רהיטים" הביאו לכבוד פסח ליין רהיטים חדש של סלונים, ספות, פינות אוכל, מיטות ועוד

לרגל החג מבחר ענק של רהיטים ב – 10 תשלומים.

אבי בר | | תגובות: 0חנות הרהיטים הגדולה "BAV רהיטים ברחוב הרצל 187 (מול המשטרה) מחדשת אחת לכמה חודשים את ליין הרהיטים והחודש לרגל פסח חדשו במגוון גדול של רהיטים ובהם סלונים, מיטות, ספות, פינות אוכל ועוד.

לפרטים 0806544037

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר שני 19/3: העיתונאי ברהנו טגניה יערוך הרצאה על עבודתו העיתונאית בערב החשיפה של מרכז התעסוקה שיתקיים במרכז חוויות אושיות

בערב החשיפה תתקיים היכרות עם עובדי מרכז התעסוקה והסדנאות שמציע המרכז לתושבים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לאחרונה הושק מרכז תעסוקה עירוני- "הזדמנות" שמו- במסגרת האגף לשירותים חברתיים.
חברי המועצה אביב איטח, מחזיק תיק השכונות ומשפחות צעירות ואבי מוזס, מחזיק תיק השירותים החברתיים, החליטו לחשוף אותו לתושבי השכונות, על מנת שייעזרו בכל התוכניות והאפשרויות שהוא מציע לתושבי העיר

ערב חשיפה של מרכז התעסוקה יתקיים מחר בהשתתפות העיתונאי וכתב הפלילים של חברת החדשות ברהנו טגניה.

המרכז הייחודי מסייע לתושבים המתמודדים עם קשיים תעסוקתיים להתמודד עם אתגרי שוק העבודה, להשתלב, להתמיד ולהתקדם בתעסוקה איכותית. הוא מעניק הכשרות מקצועיות וסדנאות שונות אשר מעניקות לתושבות ותושבים בעיר את האפשרות לעשות שינוי בכל הקשור לתעסוקה ולחיי העבודה שלהם. כל זאת תוך מתן יחס אישי ומקצועי.

בין תכניות המרכז: סדנאות לצמיחה תעסוקתית, קורסי מחשבים, סדנאות להתנהלות כלכלית נכונה, ליווי תעסוקתי אישי או קבוצתי, תכנית "תעסוקה לרווחה", תכנית "אפיקים" המעניקה לצעירים חסרי עורף משפחתי או כלכלי אפשרות להכשרה מקצועית, ליווי ליזמות עסקית, תכנית תעסוקתית לבני הגיל השלישי, תוכנית "סטרייב" להשתלבות והתקדמות בשוק העבודה, וכיתות עברית.

בקרוב יתקיימו ערבי חשיפה נוספים לשכונות נוספות בעיר

תוכנית הערב :

קבלת פנים

דברי פתיחה והיכרות עם צוות המרכז

הרצאה של העיתונאי ברהנו טגניה

האירוע יתקיים ביום שני 19.3 בשעה 19:30 במרכז חוויות אושיות

הכניסה חופשית אך נדרשת הרשמה: לחצו למעבר להרשמה

לפרטים נוספים: 08-9377700התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך מלול .לא לקח על זה קרדיט???
  הגב 18.03.18 19:13
 • אורח
  אבידן..תפסיק לרשום כל פעם תגובה לא נמאס לך?? שב בכולל ותלמד..
  18.03.18 19:26
 • אורח
  ראש העיר מלוח בתגובה: ברהנו הוא יוזמה מבורכת
  הגב 18.03.18 19:19
 • אורח
  מלול. מסיים קדצניה.והולך לרחוב קפרא
  הגב 19.03.18 00:03

רחמים מלול: גם עיריית רחובות תצטרף ליוזמה להעניק למשרתי המילואים הפעילים הנחה בארנונה

רחמים מלול: "אני רואה חובה מוסרית וציבורית ממדרגה ראשונה להוקיר את מי שבוחרים לתרום ולשרת בצבא בשמירה על המדינה. ההנחה בארנונה בגובה עד 5% צפויה להתקבל במועצת העיר לקראת יוני 2018.

אבי בר | | תגובות: 6
תמונת ארכיון


עיריית רחובות צפויה לאשר בקרוב הנחה של עד 5% בארנונה למשרתי מילואים פעילים.

ההנחה היא במסגרת התקנות שעליהן חתם בשבוע שעבר שר הפנים, אריה דרעי, המאפשרות לרשויות המקומיות לקבוע הנחה בשיעור של עד 5% מסכום הארנונה הכללית שהוטלה על מחזיק בנכס, שהוא חייל מילואים פעיל.

מתן ההנחה מותנה בפרסום התקנה ברשומות ובאישור מועצת העיר. התקנה טרם נכנסה לתוקף ובעיריית רחובות לומדים את הנושא.

כדי לקבל הנחה נדרשת תעודת משרת מילואים פעיל או אישור רשמי מצה"ל על כך שהמבקש חייל בשירות מילואים פעיל.


ראש העיר רחמים מלול:

"משרד הפנים אמנם השאיר את ההנחה לשיקול דעת המועצה, אולם אני רואה חובה מוסרית וציבורית ממדרגה ראשונה להוקיר את מי שבוחרים לתרום ולשרת בצבא בשמירה על המדינה. בכוונתי להביא את הנושא לאישור המועצה, ואני בטוח שההנחה תאושר פה אחד"התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פופליסט זול. כמו תמיד רחמים מבטיח. אבל לא מקיים!!!. הוא ידחה את ההחלטה פעם אחר םעם
  הגב 18.03.18 19:14
 • אורח
  איזה דוברות זבל!!! למה אין תמונה של מחלקת ארנונה?? תמונה של בנינים או טוםס ארנונה???.מה הקשר התמונה של מלול???
  הגב 18.03.18 19:15
 • אורח
  בפועל. זה ידחה וידחה. עד שישכחו מזה
  הגב 18.03.18 19:20
 • אורח
  כל הכבוד!! מילואמניק שאוהד את מלול!! תודה רבה רחמים
  הגב 18.03.18 19:25
 • אורח
  תאהד אותו .אחרי שיבצע.אם בכלל
  19.03.18 00:03
 • אורח
  כמו התאגיד המים שאמר שלא יהיה בעירר צחחח
  הגב 18.03.18 20:19

שלא נדע, אבל טוב שחשבו על זה!!! מלול החליט שהעירייה תספק את כל הציוד הנדרש למשפחה אבלה בימי ה"שבעה"

שירות חדש ורגיש של העירייה למשפחות שאיבדו את יקירם. אגף השכונות יספק למשפחה אבלה את כל הציוד הלוגיסטי הדרוש לימי האבל כיסאות, שולחנות, כלים, מיחמים תאורה, אוהלים, פלטות, ועוד. מלול דאג לגייס תורם, העירייה השלימה את החסר כולל רכב ייעודי להובלת הציוד וסיוע באנשים להקים את אוהל האבלים

אבי בר | | תגובות: 66אנשים רבים מכירים את התחושה- אדם קרוב נפטר ובתוך כל הצער והאבל, צריך גם לטפל גם בכל הלוגיסטיקה - להצטייד ולהקים את כל הדרוש לכל המנחמים שיתחילו לזרום לאחר הלוויה.

רבים נעזרים בבני משפחה או בעסקים מיוחדים אשר משכירים את כל הציוד תמורת כסף.

בעיריית רחובות החליטו לתת מענה לתושבים גם במקרים כאלה של צער גדול: כל הדרוש למשפחה אבלה, החל מאוהל ועד למנורות, מושאל לתושבים הזקוקים לכך.

לאחר שזיהה את הצורך בשירות הזה מטעם עיריית רחובות, ראש העיר רחמים מלול גייס באופן אישי תרומה מיוחדת של ציוד – אוהלים, כסאות וכלים נדרשים, ובתוספת תקציב מיוחד הצטיידה העירייה ברכב ייעודי, בנגרר ובכל הדרוש לסיוע בשעת אבל: כיסאות, שולחנות, כלים, מיחמים לשתייה חמה, תאורה מתאימה ומנורות, אוהלי אבלים, פלטות חימום, פטריות לחימום בימים קרים.

כדי להשלים את השירות, הוקצה גם כוח אדם מתאים על מנת לסייע למשפחה האבלה בהקמת אוהל אבלים והתקנת הציוד.

מתגובות התושבים שכבר קיבלו את השירות, עולה כי מדובר בהצלה גדולה עבורם, בשעה קשה של אבל ואובדן.

ראש העיר, רחמים מלול: ״זיהינו צורך גדול לסיוע בציוד ובעזרה דווקא בשעה הכי קשה לאדם, בשעת אבל. החלטנו להעמיד גם את השירות הזה לרשות התושבים. אפיינו את כל הדרוש במקרים כאלה, וגייסנו תרומה בהתאם. אנחנו נמצאים לצד התושבים בכל שלב במעגל החיים ״

חבר המועצה ומחזיק תיק השכונות ומשפחות צעירות , אביב איטח:

"עלינו להיות לצד תושבי העיר גם ברגעי עצבות ואבל ולא רק באירועים ורגעי שמחה. אני מודה לראש העיר רחמים מלול על הסיוע בהוצאת הפרויקט לפועל ואני מקווה שנתראה רק בשמחות"


רמי מדהלה, ראש אגף השכונות:

"זהו עוד נדבך בתוכנית האסטרטגית החדשה של אגף השכונות, אשר מצוי כעת בתנופה של חידוש והוספת שירותים חדשים לרווחת התושבים. אנו מאחליםהתפרסמו 66 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין קשר לראשש העיר.הוא קיבל תרומה מעמותה.ולקח על זה קרדיט....
  הגב 18.03.18 15:52
 • אורח
  מתן די להגיב
  18.03.18 19:33
 • אורח
  כן מתן, ידי עם התגובות הנלוזות, זה מביך
  18.03.18 20:05
 • אורח
  וואו, מרגש.
  הגב 18.03.18 15:53
 • אורח
  שלא נדע צער אמן
  18.03.18 19:40
 • אורח
  למתים רחמים יודע לדאוג. אבל את מי שחי בעיר הזו .הוא דופק פעם אחר פעם
  הגב 18.03.18 15:53
 • אורח
  מתן שוב אתה יא פחחח
  18.03.18 19:34
 • אורח
  מתן, שוב? הסכמנו שמספיק עם השטויות לא?
  18.03.18 20:06
 • אורח
  המון תודות לעיריית רחובות ובעזרת השם שלא נצטרך כלל
  הגב 18.03.18 15:53
 • אורח
  את הדבר הכי חשוב בכתבת יחצ הזו לא כתוב. איך פונים כדי לקבל את זה????? העיקר לשים תמונה של מלול
  18.03.18 15:55
 • אורח
  מלול בתגובה:כיף למות ברחובות
  הגב 18.03.18 15:53
 • אורח
  שתוק תגיד תודה יא זבללה
  18.03.18 19:34
 • אורח
  מלול עושה סגירת חשבון מול גיא צור .שיש לו כבר כמה שנים גמח כזה גדול!!!
  הגב 18.03.18 15:54
 • אורח
  שירות יפה וטוב ולפי דעתי העיר הראשונה רחובות שהעיריה החליטה עליו. כל הכבוד על היוזמה בשעה קשה של האבל שיורד ממנה כל הלוגיסטיקה.
  הגב 18.03.18 15:55
 • אורח
  איך מגיעם אליהם?? את הפרט השולי הזה שכחו בדברות??
  18.03.18 16:18
 • אורח
  מלול עושה בושות לעיר.דואג למתים ולא לחיים
  הגב 18.03.18 15:56
 • אורח
  אז תמות כבר יא פח מקבל כסף להגיב אנטי מלול יא זבל עלוב אימפוטנט
  18.03.18 19:35
 • אורח
  אז תעבור לעיר אחרת איש נחות
  18.03.18 20:07
 • אורח
  אופיר עותמי מלך
  הגב 18.03.18 15:57
 • אורח
  מלך צנעא
  18.03.18 20:11
 • אורח
  כל הכבוד..באמת זה דבר אצילי...
  הגב 18.03.18 15:58
 • אורח
  רחמים מלול החליט שבשנת בחירות הוא משחרר את כל הרעיונות שלו
  הגב 18.03.18 16:01
 • אורח
  גם אמא שלך החליטה שהיא זונה פתאום באמצע החיים
  18.03.18 19:36
 • אורח
  כל הכבד ישר כוח אדוני ראש העיר ולוברי המועצה
  הגב 18.03.18 16:02
 • אורח
  אפשר גם לתת תו חניה לאבלים ולמנחמים ( כך עושים בפ״ת )
  הגב 18.03.18 16:05
 • אורח
  מלול. כל הכבוד שדאגת לעוד רכב בעלות של מאות אלפי שקלים למשלם המיסים. בשביל עבודה של פעם בשבוע.....זה חשיבה מצויינת
  הגב 18.03.18 16:17
 • אורח
  כול הכבוד ישר כוח לכול העושים מצווה גדולה .
  הגב 18.03.18 16:18
 • אורח
  ישר כח , שנדע רק שמחות בע"ה , דבר גדול ועצום
  הגב 18.03.18 16:25
 • אורח
  כל הכבוד ראוי להערצה !!!
  הגב 18.03.18 16:28
 • אורח
  מדהים..חסד של אמת!! המעלה הכי גבוהה
  הגב 18.03.18 16:34
 • אורח
  אגף שכונות בתנופה אדירה,יישר כוח לחבר המועצה אביב איטח!!!!
  הגב 18.03.18 16:37
 • אורח
  עד עכשיו הוא לא דאג למתים היה בסדר עכשיו הוא דואג גם מתלוננים לא משנה מה יעשה ראש העיר זה לא בסדר על כל דבר רק מתלוננים ראשי עיר קודמים עשו יותר אלה שיבואו אחרי מלול לא יהיה עליהם תלונות הם יהיו מושלמים?????????
  הגב 18.03.18 16:37
 • אורח
  הוא.לא טוב@@@ מי שיבוא אולי כן
  18.03.18 19:18
 • אורח
  חחחח ״הוא לא טוב״...כמה משלמים לך להגיב תגובות מלאות בבורות? מי שלח אותך? איך הוא משלם? בדולרים או ביחסי מין מוזלים?
  18.03.18 20:10
 • אורח
  עם כל הכבוד לראש העיר אבל... את הרעיון הגה חמ"ה אמיתי כהן מלפני יותר משנתיים . אז באמת לו מגיע את כל הקרדיט.
  הגב 18.03.18 16:37
 • אורח
  אמיתי כהן כל הכבוד לך שאתה מגיב לעצמך,ליצן
  18.03.18 19:47
 • אורח
  ממש ממש לא אמיתי כהן אני אזרח שמכיר קצת מאחרי הקלעים.
  18.03.18 20:45
 • אורח
  כל הכבוד לאביב איטח.ולרמי מהדלה..שום כבוד שום כבוד לרחמים מלול
  הגב 18.03.18 16:56
 • אורח
  רק ל תימנים עובדי עירייה!!!!
  הגב 18.03.18 17:03
 • אורח
  אוי ויי זמייר
  18.03.18 20:12
 • אורח
  ישר כח להוגי הרעיון ולמבצע מלול.מה נעשה הזיכרון קצר שכחתם את התקופה לפני מלול.צריך גם לפרגן ולא כל הזמן לבכות
  הגב 18.03.18 17:05
 • אורח
  מה היה לפני מלול??? פחות כסף לדתים. !!! ויותר לספורט
  18.03.18 19:18
 • אורח
  רעיונות יש לכולם אבל את הכסף נותן ראש העיר אז קודם תודה לראש העיר ואחר כך לבעלי הרעיון
  הגב 18.03.18 17:38
 • אורח
  לא הוא הביא את הכסף
  18.03.18 19:17
 • אורח
  ישר כח כל הכבוד מר מלול
  הגב 18.03.18 17:39
 • אורח
  ישר כח .שלקח לאביב איטח את הרעיון
  18.03.18 19:17
 • אורח
  ציוד לימי אבל קיים כבר כמה שנים בקרית גת אולי משם לקחו את הרעיון
  הגב 18.03.18 17:40
 • אורח
  הייתי בשיבעה בקרית גת העיריה סיפקה את כל הציוד כולל פריגידרים
  הגב 18.03.18 17:43
 • אורח
  רעיון יפה. שלא נדע. רצוי לנקות את רחובות העיר לטובת התושבים החיים ומשלמים מסים.
  הגב 18.03.18 17:58
 • אורח
  לא יאומן כמה שנאת חינם!!! כל הכבוד על היוזמה המבורכת ועל החשיבה על אדם/משפחה בשעה צער...צריך גם לדעת לברך על הטוב ולתת קרדיט על החשיבה .גאה להיות תושבת שחושבים עליה אפילו בפרטים הקטנים..ישר כוח גדול לכל העוסקים במלאכה!וכמובן לראש העיר הענק שלנו.
  הגב 18.03.18 18:19
 • אורח
  אין שום קרדיט למלול. תקרא שוב.רק הדוברת האישית שלו .לוקחת את הקרדיט בשבילו
  18.03.18 19:16
 • אורח
  אני כתושבת אשדוד לשעבר שדם זה בכלל לא מוכר מברכת על היוזמה..כל הכבוד לראש העיר ולנבחריו שעוסקים במלאכת קודש...ועל החשיבה לטובת האזרח..ישר כוח!
  הגב 18.03.18 18:22
 • אורח
  ישר כח גדול לעושים במלאכה
  הגב 18.03.18 18:37
 • אורח
  על כל דבר שיעשה ראש העיר יש עליהום שנאת חינם!!!
  הגב 18.03.18 18:49
 • אורח
  מענין למה??
  18.03.18 19:15
 • אורח
  שלא נדע. כל הכבוד על היוזמה באמת חשוב כשיושבים שבעה
  הגב 18.03.18 18:49
 • אורח
  אוכליי חינם נותנים להם על חשבון אחרים בטוח הם גם נתנו למשפחות שלהם תפקיד כי אי אפשר להכניס בלי לתת ג'וב גועל נפש של עיריה אוכליי חינם כולם
  הגב 18.03.18 19:29
 • אורח
  מעניין מי יעשה להם שהם יצתרכו
  הגב 18.03.18 19:30
 • אורח
  שתוק יא מגיב פחחחח עוד שליח של מתן פחחחח דיל
  18.03.18 19:38
 • אורח
  כל אלה שלא מרוצים מ מלול אלה קקרים צעירים שלא הכירו ראשי ערים אחרים והולכים אחרי ג'וקרים חדשים שאחרי שנה יתחילו לדאוג לעצמם מקום ראשון באיכות החיים ברחובות זה לא הולך ברגל
  הגב 18.03.18 19:33
 • אורח
  זו הכתבה הכי מרגשת שפורסמה באתר b-106
  הגב 18.03.18 19:41
 • אורח
  כתבה פרסומית לקראת הבחירות הקרבות ,אמירה צינית אך לצערי על זו המציאות האמיתית .פניתי מספר פעמים למלול בהקשר לטיפול בסוגיה קריטית של אזרחים קשישים עד היום הוא לא טיפל ולא חזר בעניין. כנראה שעד שלא נפנה לתקשורת בסוגיה (שנת בחירות כאמור) לא תהיה התיחסות/מענה לסוגיה.
  הגב 18.03.18 19:50
 • אורח
  כל הכבוד !ישר כוח! מצווה גדולה מאוד!
  הגב 18.03.18 20:08
 • אורח
  מתן דיל ישן פה באתר
  הגב 18.03.18 20:11
 • אורח
  מתן דיל נותן בראש. ראש העיר הבא!! כל הצעירים איתו!!
  הגב 18.03.18 23:25
 • אורח
  מתן דיל לא מפסיק להגיב לעצמו באמת רחמים עליו
  הגב 19.03.18 00:51

אינדקס בעלי מקצוע

מחשבים

מנוחה ונחלה 27, רחובות , 08-9491118

מכירת מחשבים שולחניים וניידים : חדשים בלבד–ממלאי החנות או לפי הזמנה. מעבדת תיקונים משוכללת ל...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

רחובות , 055-999-0892

מחפשים מנקים? אל תתפשרו - שירותי ניקיון "הנוצץ" לא מוותרים, מנקים עם נסיון ועבודה מעולה עם ניחוחו...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11, רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3332666

כל עבודות האינסטלציה!- איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית - צילום קווי ביוב - שחרור סתימות - ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-4236228

אינסטלטור מוסמך משרד העבודה- ביצוע כל עבודות צנרת מים וביוב - החלפת צנרת בבניינים ובבתים - ...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 050-2909493

יעקב אבינועם חשמלאי מוסמך מס רשיון 16921 מתמחה ובעל ותק של למעלה מ30 שנה, בין היתר מבצע תיקוני ק...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-334-5484

שגיא טייץ מכלול עבודות חשמל.חשמל לתעשייה ולפרטים הקמת חנויות | משרדים | מפעלים מתח נמוך | ת...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3464617

* התקנת מאווררי תקרה * התקנת גופי תאורה *העברת ביקורת חברת חשמל *אישורים לחברות ביטוח וכיבוי א...

לפרטים נוספים

מיסגור תמונות

הרצל 161 (פסז' חרל"פ), רחובות , 050-243-2196

חנות מסגרות מספקת ללקוחותיה מסגרות עם ניסיון של 20 שנה שירות מכל הלב במחירים נוחיםמתמחה במסג...

לפרטים נוספים

הדברה

אליהו גולומב 11, רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6728309

מומחה להדברות ולוכד נחשים, 40 שנות ניסיון. - הדברת מכרסמים - הדברת כל סוגי התיקנים (ג'וקים) - ...

לפרטים נוספים
חזית הדרום 29, רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-439-3499

חברה מנוסה ומקצועית בתחום ההדברה, מציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום הדברת המזיקים.* מומחים לכל...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-8844498

חברת פירתרו הדברות מתמחה בהדברת תיקנים, יתושים, פרעושים ונמלים בבית ובחצר ללקוחות פרטיים ועסקים. ...

לפרטים נוספים

הובלות

רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7340055

חברת יבגני הובלות מרחובות מספקת שירותי הובלה מתקדמים, ומעמידה לרשות לקוחותיה את ניסיונה הרב בתחום...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל), רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

רופאים

מרכז מסחרי שרונה דרך ירושלים 2, רחובות, רחובות , 073-265-9900

רשת מוקדי חירום רפואיים מקצועיים.על שטח של 70 מ"ר במרכז שרונה המחודש הקמנו עבורכם מוקד חירום ...

לפרטים נוספים

קוסמטיקה

הרצל 163 קומה 2, רחובות , 03-966-4007‏

יש לנו עולם של יופי מקצועי בשבילך ברוכה הבאה למרכז לקוסמטיקה מתקדמת NK Beauty Loungeמזמינות ...

לפרטים נוספים
הרצל 175 פסג חלפון, רחובות , 054-7892232

מומחית לפדיקור רפואי גם לסוכרתיים טיפולי פנים איורוודי הודי טבעי ולכל סוגי העור טיפול באקנה ש...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

אטליזים ודגים

דרך ירושלים 2, רחובות , 08-6613703

מילנסה - בשר - עופות - קצביה ברחובות.מילנסה אימפריה של בשרים נפתחה על ידי עידו אורדמן - קצב ...

לפרטים נוספים
הרצל 3\46 קרית עקרון, מזכרת בתיה עקרון והמושבים , 050-887-1119

חנות לממכר כל סוגי דגי הים והבריכה טריים וקפואים .סחורה מהטובה שיש בארץ ומחוצה לה שרות ואמינות לל...

לפרטים נוספים

מתווכים

בנימין 8, רחובות , 08-949-2442

דיור פלוס הוקמה בשנת 1986 ע"י צבי אפל, בעל וותק של מעל 40 שנה בענף הנדל"ן, ואחד המובילים בתחום שי...

לפרטים נוספים
הרצל 83, רחובות , 08-9100002

מכירה והשכרה ברחובות מזכרת בתיה קרית עקרון והאזור.ייעוץ והשקעות נדלן

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

מנוחה ונחלה 27, רחובות , 08-9491118

מכירת מחשבים שולחניים וניידים : חדשים בלבד–ממלאי החנות או לפי הזמנה. מעבדת תיקונים משוכללת ל...

לפרטים נוספים

אוכל ובילוי

יעקב 26, רחובות , 08-9390792

רשת הקונדיטוריות דה לה פה שמתמחה בעוגות שמנת בעבדות יד ומגוון מוצרי קונדיטוריה פרימיוםבדה לה ...

לפרטים נוספים
הרצל 68, רחובות , *8594

מסעדת האוכל המהיר “פלורנטין בורגר” נפתחה ברחובות בסתיו 2017 והביאה איתה, ממש כמו שמה, סטייל תל-אב...

לפרטים נוספים

תאורה

גבריאלוב 39, רחובות , 08-9473974

חזית הטכנולוגיה הסולארית. חברת ד.א.ג אחזקות בע"מ מומחית במתן פתרונות אבטחה והגנה, מערכות תאורה ס...

לפרטים נוספים

מוסיקה

רחובות , 054-494-6675

אמנון צארום מורה לגיטרה למד והשתלם בגיטרה בספרד לאחר חזרתו ארצה החל להופיע בליווי אמנים, קטעי סול...

לפרטים נוספים

רכב ומוסכים

הסדנא 7, רחובות , 054-7999307

מכונאות רכב כללי, מכונאות רכב בנזין, מכונאות רכב דיזל, החלפת מנועים \ גיר, הכנה לטסט + העברה, עבו...

לפרטים נוספים
משה יתום 1, א.ת, רחובות , 08-9368999

אסף מערכות קיים מעל 18 שנה והפך לשם דבר בכל הקשור למיגון ,סטריאו ואבזור לרכב . עבודה מקצועית מחי...

לפרטים נוספים
הסדנה 1 אזור תעשייה(ביציאה מהטסטים צד ימין), רחובות , 08-9464114

כל שירותי הרכב - רחובות מכונאות פחחות וצבע

לפרטים נוספים

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70, רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

האזינו לסינגל: אייל גולן השיק באופן רשמי את אלבומו "נכון לתמיד" כמחווה יצירתית וייחודית לציון 30 שנה למותו של זוהר ארגוב ז"ל.

מצורף הסינגל בתחתית הכתבה

אבי בר | | תגובות: 16


הסינגל


אייל גולן משיק לראשונה את האלבום 'נכון לתמיד' עם זוהר ארגוב ז"ל כמחווה יצירתית מופלאה וייחודית לציון 30 שנה למותו של זוהר ארגוב ז"ל.


האלבום 'נכון לתמיד' הינו יצירת מופת לחיבור היוצא דופן של אייל גולן עם זוהר ארגוב ז"ל בהפקתו המוסיקלית של יעקוב למאי.


השירים הנכללים באלבום הפכו במרוצת השנים לפסקולים ולקלאסיקות הגדולות ביותר בתולדות הזמר הישראלי.


השנה צוין 30 שנה למותו של זוהר ארגוב ז"ל שהיה מגדולי הזמר הישראלי, הוביל את המוזיקה המזרחית מראשית דרכה והביא להכרת הז'אנר הים תיכוני כחלק בלתי נפרד מהמוסיקה הישראלית.


האלבום 'נכון לתמיד' כולל את הדואטים 'נכון להיום' ו'עוד דקה את נעלמת' שזכו לאין ספור השמעות וכבשו את המצעדים בתחנות הרדיו ברחבי הארץהתפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המקור הרבה יותר טוב
  הגב 18.03.18 15:22
 • אורח
  אז למה כואב לך ? חחח כי אתה יודע שכל חלק בגוף שלך מתפוצץ מהדיסקולי זה הופך את הדיסק ליותר מהנה 😄
  18.03.18 22:03
 • אורח
  אנס ופדופיל.......זוג מנצח !
  הגב 18.03.18 15:24
 • אורח
  תוסה לאל אייל חופשי ומאושר בעוד השורשים סלך חטפו ילדים כל חייכם השרידו בכם גזענותאיזה כייף שאייל הוציא דיסק ואתם מתפוצצים חחחחחח
  18.03.18 22:02
 • אורח
  הרבה כסף עשו זמרים ממותו של זוהר ארגוב...
  הגב 18.03.18 15:38
 • אורח
  אייל גולן עשיר בזכות עצמו הוא לא צריך להרוויח על גב זוהר לכן בזכות הכסף שלו הבן דל זוהר ניצל ואנחנו בשונה ממך עילג שמחים ומברכים על כך אנחנו שמחים לראות שיהודי ניצלמי שעובד יש לו כסף מי שצר עין אין לו ככה זה
  18.03.18 22:01
 • אורח
  סוג של התנשאות על התקליט הענק של זוהר נכון לעכשיו
  הגב 18.03.18 16:30
 • אורח
  איל גולן זמר ענק. אבל לא היה לא יהיה כמו הזמיר זוהר ארגוב אשר השאיר טעם שלא נישכח לעולם
  הגב 18.03.18 18:04
 • אורח
  אייל גולן הזמר הענק ביותר משמע גם מעל זוהר זו הסיבה שזה כואב לך מעבר לגועל נפש של הקינאה הדוחה
  18.03.18 21:59
 • אורח
  לא מבינה את התגובות המרושעות.אייל זמר מעולה שמחליט לתת נימה עכשווית לשירים ישנים של זוהר ארגוב(.פרגון עושה זיקוק לנשמה). אייל, השיר נשמע מעולה ! אתה מעניק למילים בקולך החם והמדהים משמעות אחרת.
  הגב 18.03.18 18:37
 • אורח
  אייל מגיב לעצמו
  הגב 18.03.18 18:58
 • אורח
  באמת ? לאייל יש קהל ענק הוא לא צריך להגיב לעצמו מה שכן קולטים עליך שאתה לא מחובר לעצמך
  18.03.18 21:58
 • אורח
  אן ולא יהיה כמו זהר ארגוב שר בפשטות וכל כך יפה זמר ענק
  הגב 18.03.18 20:20
 • אורח
  עובדה שיש אייל גולן בטןב הלב ברגש במחווה אין עליך אייל גולן ילא יהיה כת הכבוד לך אייל גולן
  18.03.18 21:57
 • אורח
  אנשים חסרי פירגון ורעי לב. זוהר ארגוב היה תותח בתקופתו וכיום אין על אייל גולן - מלך. כל הכבוד אייל תמשיך ותצליח כולם אוהבים אותך.
  הגב 18.03.18 20:56
 • אורח
  זוהר ארגוב היה זמר גדול ואדם קטן ומסומם לאומת זאת אייל גולן זמר גדול ואדם ענק .
  הגב 18.03.18 21:49

הוקמה מנהלת חדשה לקדם 5 אזורי תעשייה ותעסוקה חדשים המתוכננים ברחובות: פארק המדע - תמר ב, הכניסה לעיר – שער העיר ושער המדע, נווה חבצלת ומזרח העיר

כיום קיימים ברחובות 1.5 מיליון מ"ר לשטחי תעסוקה ומסחר והתוכנית תגדיל ההיצע ל – 3 מיליון מ"ר לתעסוקה ומסחר. ראש העיר, הורה על הקמת מנהלת לקידום ופיתוח אזורי התעסוקה והעסקים בעיר. המנהלת תמוקם בחברת ה.ל.ר. והיא תפעל לאיתור חברות ויזמים ומשיכתם לעיר רחובות ובסיוע לעסקים וחברות בעיר, וכן באיתור, משיכה וליווי של חברות ועסקים פוטנציאליים.

אבי בר | | תגובות: 2


עירית רחובות מקדמת תוכנית אסטרטגית להפיכת העיר למוקד עסקים מוביל באמצעות פיתוח אזורי המסחר והתעסוקה בעיר והגדלת ההיצע התכנוני בעיר במיליוני מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר: על פי עקרונות תוכנית המיתאר, יהיה ברחובות היצע תכנוני של למעלה מ- 3,000,000 מ"ר לשטחי תעסוקה ומסחר

לשם כך החליט ראש העיר, רחמים מלול, על הקמת מנהלת לקידום אזורי תעסוקה ועסקים בעיר באמצעות ה.ל.ר. החברה לפיתוח רחובות, אשר תטפל בנושא באופן ממוקד ותיתן מענה לחברות ועסקים קיימים ופוטנציאליים

בעיריית רחובות שואפים לענות על צורכי האוכלוסיה ולספק לה תעסוקה ומסחר בגבולות העיר, וכן לשמר את מצבה הפיננסי של העיר ואף לשפרו. לפיכך נבנתה תוכנית ארוכת טווח להפיכת רחובות למוקד מוביל של מסחר ותעסוקה באמצעות הגדלת שטחי המסחר והעסקים בעיר. לצורך כך קיים תכנון ארוך טווח להגדלה משמעותית של זכויות הבניה באזורים קיימים למסחר ותעסוקה, ופיתוח אזורים פוטנציאליים ורלוונטיים בעיר. כל אלה יגדילו את ההיצע התכנוני בעיר במליוני מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר, ויביאו להכנסת עסקים וחברות נוספים לעיר.

במסגרת התוכנית להגדלת שטחי המסחר והתעסוקה בעיר מתוכננת הגדלה של זכויות הבניה במתחמים קיימים: פארק הורוביץ, פארק המדע (תמר א) , קרית משה ואיזור התעשייה רכטמן. כמו כן מתוכננת הקמת מתחמים חדשים: פארק המדע - תמר ב, הכניסה לעיר – שער העיר ושער המדע, נווה חבצלת, מזרח העיר

במסגרת דיונים ליישום התוכנית בפורום לקידום כלכלי של העיר רחובות, ראש העיר, מר רחמים מלול, קיבל את המלצות הצוות המקצועי, והורה על הקמת מנהלת לקידום ופיתוח אזורי התעסוקה והעסקים בעיר.

המנהלת תמוקם בחברת ה.ל.ר. – החברה לפיתוח רחובות בע"מ והיא תפעל לאיתור חברות ויזמים ומשיכתם לעיר רחובות, טיפול ממוקד בבעיות חברות, יזמים ועסקים, מיתוג ושיווק אזורי התעסוקה, וכן להקמת פורום עיר-אקדמיה-יזמים לשדרוג המרחב העיסקי ברחבי העיר.

המנהלת תטפל באופן ממוקד בשיווק המתחמים הקיימים ובסיוע לעסקים וחברות בעיר, וכן באיתור, משיכה וליווי של חברות ועסקים פוטנציאליים.

ראש העיר הביע תודתו למר חיים כץ, תושב העיר שבעברו המקצועי ניהל את מינהלת אזורי התעסוקה בחולון על תרומתו לפורום הכלכלי ולהקמת מינהלת אזורי התעסוקה ברחובות.

ראש העיר, רחמים מלול:

"ברחובות כ- 1.5 מיליון מ"ר תעסוקה ועוד שטחים רבים נמצאים בתהליכי תכנון, כך שהעיר תיהפך למוקד עסקי ראשי במדינת ישראל. לשם כך בנינו תוכנית להגדלת שטחי המסחר והעסקים, אשר יספקו תעסוקה לתושבי העיר ויביאו לכאן תושבים נוספים. הקמת המנהלת לקידום הנושא באמצעות הלר תאפשר לנו לשווק את העיר לחברות ועסקים גדולים ולממש את התוכנית"התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה מבורכת וחשובה כל הכבוד לראש העיר רחובות צריכה להתפתח ולהתחרות בערים אחרות כי אין פה מספיק תעשייה מסחר ותעסוקה יחסית לראשון למשל
  הגב 18.03.18 18:23
 • אורח
  שער המדע תוכנית גרנדיוזית הכוללת הקמת תחנת רכבת חדשה וענקית במקום זאת הקיימת ומגדל בן 32 קומות (!) בכניסה לעיר התוכנית אושרה בוועדה המחוזית אבל בתנאים שרכבת ישראל בוחנת והכל תלוי בהם כרגע
  הגב 18.03.18 18:25

זהר בלום קיבל מגן הוקרה מבית ספר בן צבי בטקס מרגש שנערך למתנדבי בית הספר

לבלום זוהי מעין סגירת מעגל משום שאמו למדה בבית הספר לפני כ70 שנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


כיתות ו' של בית ספר בן צבי בהובלת המחנכות נורית וחגית קיימו טקס מרגש בו העניקו מגן הוקרה למתנדבי בית הספר כתודה על עשייה שלהם למען בית הספר ותלמידיו.


בין מקבלי מגן ההוקרה היא מחזיק תיק החינוך זהר בלום שהתרגש לקבל אותו מאחר ואמו למדה בבית הספר לפני 70 שנה, במגן ההוקרה נכתב: "תודה על עשייתך הברוכה שנעשית מעומק הלב והנשמה למען תלמידי בן צבי״. זהר בלום הוסיף ואמר כי הקשר שלו עם החינוך ברחובות הוא שורשי ועמוק.

לאחר חלוקת תעודות ההוקרה שיתפו המתנדבים את התלמידים בעשייתם במעגלי שיח. בסיום הערב נערכה ארוחת בוקר עשירה אותו הכינו תלמידי כיתו ו' והוריהם.זהר בלום:

"משהו קטן ומרגש. התרגשתי מאוד, לקבל היום מגן הוקרה מתלמידי וצוות בית ספר בן צבי. אמא שלי, פנינה, למדה בו לפני כ-70 שנה, כך שהקשר שלי עם החינוך ברחובות שורשי ועמוק. תודה רבה לגלית אהרוני מנהלת בית הספר, לצוות החינוכי , לתלמידים והתלמידות הנפלאים."


מהנהלת בית הספר נמסר :

"יישר כח לכל העוסקים במלאכה, למחנכות חגית ונורית, למקהלה ולמורה למוסיקה בת שבע... היה בוקר מרגש..."
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לפני 70 שנה קראו לבן צבי משהו אחר
  הגב 18.03.18 13:59
 • אורח
  נכון, קראו לו "בית חינוך לילדי עובדים"
  18.03.18 15:06
 • אורח
  יישר כח .לסוהר בלום.
  הגב 18.03.18 15:38
 • אורח
  לזוהר בלום.
  הגב 18.03.18 15:38
 • אורח
  נא לסכם!מה זה כתבת יחצ לזוהר בלון ם? אז תכתבו
  הגב 18.03.18 16:57

ראש העיר רחמים מלול חתם על מכתב לשר האוצר ולשר הפנים בדרישה כי ההחלטה שלהם על הגדלת תקציב המועצה הדתית לא תהיה על חשבון תקציב העירייה

בשבוע שעבר במסגרת אישור תקציב המדינה שר האוצר ושר הפנים אישרו הגדלת תקציבי המועצה הדתית ברחבי הארץ ב – 100 מיליון ₪ כאשר 60 מיליון ₪ יהיה על חשבון העיריות ולכן יצא מכתב התנגדות של 40 ראשי עיריות ובהם רחמים מלול

אבי בר | | תגובות: 4


למעלה מ-40 ראשי ערים ובהם רחמים מלול שיגרו השבוע מכתב לשר האוצר משה כחלון ושר הפנים הרב אריה מכלוף דרעי, בדרישה כי התוספת התקציבית שהובטחה למועצות הדתיות בתקציב שאושר אתמול, לא תחייב גידול במימון מצד הרשויות המקומיות.

במסגרת תקציב המדינה לשנת 2019 אשר אושר בשבוע שעבר בכנסת, נכלל גידול תקדימי ובלתי סביר בתקציב המועצות הדתיות בסכום של כ-100 מלש"ח אשר עפ"י החוק הקיים יחויבו הרשויות המקומיות במימון של כ-60 מלש"ח מסכום זה. במכתבם, מחו ראשי הערים על כך שמהלך זה נעשה במחשכים, ללא כל שיתוף או יידוע של השלטון המקומי למרות שהרשויות המקומיות הן אלו המממנות את עיקר העלות. כאמור, ראשי הערים הביעו דרישתם כי הרשויות המקומיות לא יממנו תוספת זו וגם דרשו לקדם תיקון חקיקה אשר מפחית באופן משמעותי את חלקן של הרשויות המקומיות במימון המועצות הדתיות, כיוון ששירותי הדת אינם שירותים מוניציפאליים במהותם וביחסי מימון שאינם קיימים באף משרד ממשלתי.

את מכתבתם סיימו ראשי הרשויות באומרם: "באם לא תיוותר הברירה בידנו, נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו לשנות מציאות עגומה זו ובמידת הצורך אף להביא לשיתוק של המועצות הדתיות".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר נגד אלדד גדסי....
  הגב 18.03.18 13:34
 • אורח
  ראש העיר מלול.סיים את תפקידו.. מנסה לחפות על הפדיחה שלו בתאגיד המים
  הגב 18.03.18 14:27
 • אורח
  שיתחיל לעבוד ויפסיק לכתוב מכתבים
  הגב 18.03.18 14:48
 • אורח
  מלול .איש פח
  הגב 18.03.18 14:52

רעיון מדהים! מרחבי השירותים בבית הספר הרצוג שודרגו ועוצבו ברוח סיפורי הילדים הקלאסיים

את הרעיון יזם אביחי גלדור מהנהגת ההורים וזוהר בלום אישר את התקציב

אבי בר | | תגובות: 3רעיון שהחל לפני מספר חודשים ביוזמת אביחי גלדור ואומץ על ידי מנהלת בית הספר ציפי ברמן הסתיים השבוע בשדרוג והפיכת שירותי בית הספר למרחב באווירת סיפורי הילדים הקלאסיים.

לפרויקט נרתמו מנהלת ביה"ס הגברת ציפי בירמן, הצוות החינוכי, הנהגת ההורים ומועצת התלמידים. במהלך החודשים האחרונים התלמידים למדו על חשיבות החינוך לניקיון, בהובלת נציגי ההורים אשר העבירו שיעור בנושא, כתבו אמנה לשמירה על הניקיון, ענו על חידונים, חברי מועצת התלמידים בהנחייתה של שרון ליבני, רכזת החינוך החברתי בבית הספר, עברו בכיתות ושוחחו עם התלמידים על ערכים כמו אחריות.

וביום שישי האחרון 16/3 כאשר התלמידים הגיעו לבית הספר נדהמו לגלות הפתעה קסומה כל מרחבי השירותים עברו שדרוג והפכו למרחבי שירותים מהספרות הקלאסית, הותקנו גם סבוניות ואסלות חדשות.


מבית הספר בקשו להודות למירב צור, אביחי גלדור, איילה גרינברג, גלעד ירון, קובי גיגי מהנהגת ההורים ולכל מי שסייע, לזוהר בלום סגן ראש העיר אשר אישר את המימון למיזם ולחברת "נורית קוקיה עיצובים" על ביצוע העבודה

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקסים ממש!!!!
  הגב 18.03.18 11:44
 • אורח
  רעיון מאד נחמד! יישר כח
  הגב 18.03.18 11:46
 • אורח
  מעולה, כעט כל ילד ילך לשרותים לפחות שעה ... "שעת סיפור..."
  הגב 18.03.18 12:03

הלילה, נלכד המחבל שרצח את הרב איתמר בן גל הי"ד

הרב גדל ברחובות והוריו מתגוררים ברחוב ההגנה ברחובות, נרצח לפני כחודש ליד אריאל

אבי בר | | תגובות: 11


הותר לפרסום כי הלילה (18/3), בתום פעילות מודיעינית ומבצעית מאומצת של שירות הביטחון הכללי, צה״ל ומשטרת ישראל, אותר ונעצר בשכם המחבל עבדל חכים עאצי אשר ביצע את הדקירה סמוך לצומת אריאל שאירע בתאריך 5 בפברואר 2018, בו נרצח הרב איתמר בן-גל ז״ל.

המעצר הלילה שבוצע ע״י שב״כ, הימ״מ וצה״ל הוא שיאו של מאמץ מתמשך מאז הפיגוע במהלכו נעצרו ונחקרו מספר חשודים אשר סייעו או היו מודעים למקום הימצאו של המחבל.

המחבל יחד עם נוספים ששהו עמו הועברו להמשך חקירת שב״כ.

הרב איתמר בן-גל ז"ל גדל ברחובות ונקבר בהר ברכה שם התגורר לפני הרצח.התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יימח שימו של המחבל עונש מוות מגיע לו בן של אלף זונות שרמוטה
  הגב 18.03.18 07:51
 • אורח
  יימח שמו ושם זיכרו אינשאלה יקבל סרטן במוח ובכבד שלו אמן שלא יכנס לכלא ליחיות שם ברגיל שיקבל סרטן אמן תמות כול המשפחה שלו בן של זונה
  18.03.18 09:05
 • אורח
  אוקיי נלכד ומתי ישוחרר השלומיאליות הישראלית
  הגב 18.03.18 08:05
 • אורח
  מיסכן ומיסכנים. הילדים. שילו. בלי. אבא. כזה. צדיק. הוא. היה. חבל. שיהוא. הלך
  הגב 18.03.18 08:07
 • אורח
  צודק. בכל. מילה. אבל. בלי. קשר. מה. הקטע. הזה. להציב. נקודה. אחרי. כל. מילה?
  18.03.18 11:53
 • אורח
  כל הכבוד לכוחות הביטחון! שנשמע בשורות טובות אמן!
  הגב 18.03.18 08:38
 • אורח
  איזה כיף למחבל עכשיו הוא יקבל הכל גם משכורת גדולה גם ילמד וישלים בגרות יקבל טיפולי שיניים טיפולי בריאות סדנאות ועוד כל מיני דברים ומה תקבל משפחתו של הרב איתמר זצ"ל רק כאב לב ועצבים עד מתי נהיה כצאן לטבח עונש מוות למחבלים עכשיו!!!
  הגב 18.03.18 11:46
 • אורח
  אני חושבת שבמדינת ישראל אסור שהיה חוק עונש מוות אפשר להכניס אותם למאסר עולם, אסור לנו לקחת חיי אדם שקדוש ברוך יעשה איתם חשבון וישביא שלום בינינו לבין עצמנו שאלוהים ישמרו עלינו תמיד כמו ששמר על אברהם אבינו ,יצחק אבינו ויעקב אבינו יתברך שמו לעד אמן
  הגב 18.03.18 12:06
 • אורח
  אתה מדבר שטויות
  18.03.18 14:42
 • אורח
  צריך עונש מוות למען יראו ויראו
  18.03.18 14:42
 • אורח
  עכשיו שהמחבל ידחף אצבע לתחת חחחח
  הגב 18.03.18 14:00

שיבושים הבוקר בתנועת הרכבות

עדכון : 09:20 הרכבות מתחילות לחזור לשגרה

אבי בר | | תגובות: 0


רכבת ישראל מודיעה כי הבוקר ראשון 18/3/18 צפויים שיבושים בתנועת הרכבות בגלל תקלת מחשב

להלן הודעת דוברות רכבת ישראל:


"בשל שיבוש באחת ממערכות המחשוב האמונה על ניהול תנועת רשת הרכבות יתכנו עיכובים בתנועת הרכבות הבקר.

לא מדובר במערכת בטיחותית, לא מדובר באירוע סייבר והשפעתה על רשת הרכבות ניהולית בעיקרה.

צוותי רכבת ישראל שוקדים על תיקון התקלה.

אנו מבקשים מהציבור סבלנות והבנה לעיכובים הצפויים, וממליצים לשקול גם דרכי תחבורה חלופיות.

עידכונים בהמשך"


עדכון שעה 09:20
"צוותי רכבת ישראל התגברו על תקלת המחשוב. רשת הרכבות חוזרת לסדרה בהדרגה."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עסקים בחדשות: ההמבורגר של תל אביב "פלורנטין בורגר" הגיע לרחובות.

ה- Groove והצבעוניות של תל אביב הגיעו לרחובות, והם באים ידי ביטוי בכל פינה ובכל מנה במסעדת פלורנטין בורגר שברחוב הרצל 68 בעיר. שירות משלוחים בטל' *8594

אבי בר | | תגובות: 11במסעדת ההמבורגרים החדשה, שהפכה מאז פתיחתה (לפני מספר חודשים) למוקד מפגש לנוער בזכות העיצוב הצעיר והצבעוני והמחירים הנוחים, אפשר למצוא שלל מנות מבשר אנגוס טרי ואיכותי ולחמניות חמות וטריות שנאפות מדי יום.

המנות במקום הן גדולות, כשהמוטו הוא Value for money, לקבל הרבה יותר מכפי ששילמת ובטח יותר מאשר במסעדות הפאסט-פוד האחרות. לכן לא תמצאו בפלורנטין בורגר בשר מעובד, הכל טרי וכל המנות מורכבות מול עיני הסועדים.

עסקיות, אגב, מגישים שם כל היום, ובצהריים ניתן תמיד למצוא שניצלים טריים מחזה עוף לא מעובד שאפשר לקחת הביתה או לאכול במקום בתוספת צ'יפס, טבעות בצל או כדורי פירה.

ומבחינת הצמחוניים? הם יכולים בשלב הזה להתפשר על פיש-אנד-צ'יפס, או רק על צ'יפס. עוד מנות עבורם אולי יהיו בהמשך...

שעות הפתיחה הן מ 10 בבוקר ועד 2 בלילה, כשמ 10:00 ועד 23:30 יש שירות משלוחים.

"פלורנטין בורגר" הרצל 68 רחובות

שירות משלוחים בטל' *8594התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כשר??
  הגב 17.03.18 21:47
 • אורח
  כן ויש להם המבורגר אחד הטעימים
  18.03.18 00:21
 • אורח
  מקווה שלפחות כשר שם כי רק המסעדות הכשרות הן מסעדות של פארשים
  הגב 17.03.18 22:01
 • אורח
  כשר וטעים
  הגב 17.03.18 22:05
 • אורח
  לידי ביטוי*****
  הגב 18.03.18 01:28
 • אורח
  כשר, נקי והכי משתלם!!! והשירות אליפות!!!!
  הגב 18.03.18 12:08
 • אורח
  לזה שחיפש כשרות. חפש מי יטחן אותך
  הגב 18.03.18 14:47
 • אורח
  הומו
  הגב 18.03.18 15:11
 • אורח
  בטח כשר מה המבורגר חזיר במרכז רחובות כולם נהיו צדיקים גדולים כשנוסעים לחול כולם אוכלים כשר???
  הגב 18.03.18 17:50
 • אורח
  אחלה מקום מחיר מצוין וגם האוכל
  הגב 18.03.18 18:25
 • אורח
  הכי טעים הכי נקי והכי משתלם יש להם רצועות טלה על ההמבורגר נדיר
  הגב 18.03.18 21:22

כ – 300 הורים חתמו על מכתב דרישה מהעירייה להקים בית ספר דמוקרטי ברחובות

לטענת המארגנים יש נכונות בעירייה לקדם את הנושא

אבי בר | | תגובות: 6


קבוצת הורים החלה ברשת בהחתמה לדרישה מהעירייה על הקמת בית ספר דמוקרטי ברחובות. לטענת מארגני ההחתמה בעירייה הביעו עניין רב ביוזמה ונכונות לקדם אותה. אולם קידום הנושא מותנה בהיענות ובדרישת ההורים.

לטענת המארגנים נכון להיום כבר חתמו כ – 300 הורים בדרישה להקים בית ספר דמוקרטי ברחובות

גם הורי גן קטר של הקהילה הטבעית ברחובות‏ הצטרפו לקריאה


וכל מי שתומך ברעיון או מתעניין לגבי ילדיו, מוזמן להיכנס ולהצטרף למכתב התמיכה בהקמת בית ספר דמוקרטי:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6xnGIudrZneICNUOJhdWUdxGRFdM8J9xro0CJVm4lSs5wQg/viewform

להלן לינק הסבר לבית ספר דמוקרטי הפועל במועצה אזורית לב השרון

http://www.dlhschool.com/Home/frequently-asked-questionsהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למי זה יעזור?
  הגב 17.03.18 20:33
 • אורח
  למי שחושב אחרת ממך וזה יותר ממספיק כדי שיהיה בית ספר דמוקרטי בעיר.
  17.03.18 20:44
 • אורח
  אני חושב כתושב שעדיף שהילד שלי ילמד מקצוע יותר מכבד...אלק דמוקרטיה ממזמן אין תמושג דמוקרטיה אומנם במילון ניתן כן למצוא.....ביבי ימלך
  הגב 17.03.18 22:24
 • אורח
  חחח אין לך מושג מה זה בית ספר דמוקרטי. זה לא לימודי דמוקרטיה
  17.03.18 22:50
 • אורח
  אני חושב בית פרוטסטנטי הרבה יותר טוב או אפילו רפובליקני
  הגב 18.03.18 00:32
 • אורח
  עדיף שהכסף יושקע בעובדים..ולא בקבלנים שלא עושים כלום...אין עובדים אין תוצאות כך ניתן לראות
  הגב 18.03.18 00:53

נורית אטקין זכתה באליפות ה"פלאנק" שהתקיימה במועדון הכושר גרייט שייפ רחובות

בתחרות על המתמודדים להחזיק את הבטן ישרה ובאוויר בכח המרפקים בלבד

אבי בר | | תגובות: 1


במועדון הכושר "גרייט שייפ" קיימו תחרות "פלאנק" בו על המתמודדים להחזיק את הבטן ישרה ובאוויר בכח המרפקים בלבד. בתחרות זכתה נורית אטקין אשר החזיקה מעמד 11:43 דקות ובמקום השני זכתה חלי פרידהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

בקרוב כך תיראה הכיכר הסמוכה להיכל התרבות

הדמיה של הכיכר

אבי בר | | תגובות: 27

העירייה סיימה את ההליכים לשדרוג הכיכר הסמוכה להיכל התרבות בצומת הרחובות מנוחה נחלה – יעקב.

ובשבועות הקרובים יחלו העבודות והכיכר תואר במערכת לדים מרהיבה.התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהמם.
  הגב 16.03.18 17:17
 • אורח
  כל הכבוד.
  16.03.18 17:56
 • אורח
  איזה יוווופייייי
  הגב 16.03.18 17:19
 • אורח
  והמים יעלו על גדותם וישפכו על הכביש
  הגב 16.03.18 17:21
 • אורח
  רק לראות הכל שחוראיזה מים ואיזה כביש
  הגב 16.03.18 17:26
 • אורח
  גם זה לא יעזור, מתי תבינו שהבעיה לא בכיכר הבעיה בנהגים שמגיעים אל הכיכר במהירות.
  הגב 16.03.18 17:35
 • אורח
  כל המדינה כיכרות ולא קורא כלום אז דווקה פה יקרה
  הגב 16.03.18 17:39
 • אורח
  יפה אבל למה לא מגננים את הכיכר בפינת קיבוביץ שד חן גם אנחנו משלמים ארנונה ומגיעה לנו קצת יופי ולא רק במקום שכולם רואים.
  הגב 16.03.18 17:58
 • אורח
  יופי רק שלא יבואו יתושים
  הגב 16.03.18 17:59
 • אורח
  לא ברור לי למה את הכיכר ברחוב בנימין לא קראו על שם בית היולדות הישן וקראו לכיכר הישיבה
  הגב 16.03.18 18:00
 • אורח
  צריך לקרוא לכיכר בבנימין או כיכר חביבי (משפחה מראשוני רחובות) כי זה ליד רחוב יחזקאל חביבי או כיכר היולדות!
  17.03.18 14:07
 • אורח
  בשעה טובה ומוצלחת על השינוי נקווה עכשייו שתהיה תאורה לא נראה תאונות בתוכה. נקודה שנייה את התמרורים צריך לשנות לעשות חושבים הם נמוכים לא רואים אותה אוטובוסים נכנסים בהם.
  הגב 16.03.18 18:25
 • אורח
  כעת רק נותר להחזיר את רחוב יעקב למצבו שלפני ה'שיפוץ' המזעזע שנעשה לפני שנתיים שלוש.
  הגב 16.03.18 19:03
 • אורח
  איך שלא תיראה הכיכר ישר כוח גדול לראש העיר והצוות שלצידו חיים וינטרגרין קומה 5 מעל הכיכר
  הגב 16.03.18 19:05
 • אורח
  סידרו קומבינה עם עוד קבלן מעניין איזה מנהל אגף מרוויח איפה משטרת ישראל?
  הגב 16.03.18 19:22
 • אורח
  חשוב גם למחוק את החיצים המסומנים והמיותרים שעל הכביש. פשוט מבלבלים לעיתים ובעיקר לא ע"פ הנדרש לפני כיכר.
  הגב 17.03.18 10:36
 • אורח
  מדהים
  הגב 17.03.18 12:48
 • אורח
  משהו משהו
  הגב 17.03.18 16:37
 • אורח
  יפה ובהצלחה על השינוי..מר מלול בבקשה לשפץ את רח' בילו"...לב העיר...כביש הרוס לגמרי מלא בורות ויתושים....משלמים ארנונה ...אז בבקשה לדאוג למקום..
  הגב 17.03.18 18:58
 • אורח
  יש לי הצעה שבאה למנוע בפגיעה בתמרונים למקם 3 עמודים שימקמו שרשרת ילדים מסביב ועל העמודים למקם תמרור מואר חיים וינטרגרין
  הגב 17.03.18 20:29
 • אורח
  כל רושמי השחורות.לא יעזור לכם .מקום ראשון באיכות החיים בארץ.עוד פרוייקט מוצלח של ראש עיר שדואג לתושב ולא לכיסו הפרטי.
  הגב 17.03.18 20:52
 • אורח
  פרוייקט של שקל ידווח כמיליוני שקל מלול הרס תעיר
  הגב 17.03.18 22:26
 • אורח
  לכל רושמי הלבנות. לכי תשתזפי שם כפרה ותגידי למלול שיפתח תקציב וימנה מציל ..שחררי מלול הביתה פיפי ולישון...העובדים זה הדבר הכי חשוב לעיר
  הגב 17.03.18 22:29
 • אורח
  רמי מדהלה הקבלן קולות הכי גדול מלול יעשה לך בית ספר
  הגב 17.03.18 22:31
 • אורח
  אין על רמי תמיד עוזר
  הגב 17.03.18 22:32
 • אורח
  צריך לקרוא לכיכר בבנימין או כיכר חביבי (משפחה מראשוני רחובות) כי זה ליד רחוב יחזקאל חביבי או כיכר היולדות!
  הגב 17.03.18 23:19
 • אורח
  הכל לא קשור.לרחמים
  הגב 18.03.18 13:24

מבזק ספורט: שעריים הפסידה

מרמורק תשחק ביום שני במשחק בית נגד כפר סבאבני יצ'אלאל

אבי בר | | תגובות: 10


שעריים

שעריים יצאה למשחק חוץ נגד בקעת הירדן והפסידה 2 – 0. מצמד שערים שנכבשו בהפרש של מספר דקות.

בגלל המרחק שעריים החלה את משחקה מוקדם ובסיום משחקי המחזור שעריים תרד למקום 10 – 12.

במחזור שעריים תארח את מחנה יהודה.

מרמורק

תשחק ביום שני במשחק בית נגד כפר סבא

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל – אילת 1 – 1 (תוצאת ביניים)התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא נורא אפשר להפסיד אחרי 7 משחקים ללא הפסד יאללה שעריים שנה הבאה עולים ללאומית
  הגב 16.03.18 14:46
 • אורח
  נגמר הכסף לקנות משחקים
  הגב 16.03.18 15:29
 • אורח
  יש הרבה לאלדד.יאשרו עוד כמה קומות בבניין והכל יזרום
  הגב 16.03.18 16:39
 • אורח
  זה לא כפר שלם שאפשר לקנות את השחקנים שלה
  הגב 16.03.18 17:31
 • אורח
  שעריים הפסידו בכוונה לעשות הכנסה בשישי נגד מחנה יהודה משחק העונה חכמים
  הגב 16.03.18 19:23
 • אורח
  שבו בשקט מרמורקים מניייאק
  הגב 16.03.18 21:00
 • אורח
  כפיר אין לו כסף לקנות סגריות, איך ייקנה משחקים? איך ?
  הגב 17.03.18 03:00
 • אורח
  איך יקנה בירה ? איךךךך ?
  הגב 17.03.18 03:02
 • אורח
  כמה עולה ניקיון ? כתבו מחיר
  הגב 17.03.18 15:33
 • אורח
  בקעת הירדן,מחנה יהודה מה זה ססמאות לקריאה למילואים? מה זה הקבוצות פח האלה יחד עם שעריים ומרמורק ביחד,העיקר חשוב לבנות עבורן אצטדיון עירוני שיהיה מכובד כמו בכל עיר,הכדורגל המודרני הוא תלוי משקיעים ולא אייל גולן,כל עוד לא יגיע משקיע רציני וכנראה שלא יגיע ,ימשיכו הקבוצות האלה לשחק עם קבוצות שמזכירות יותר ססמאות קריאה למילואים!!!!
  הגב 18.03.18 17:00

פרויקט ייחודי בבית הספר השיטה: התלמידים אוספים פסולת למחזור מבתי המבוגרים בשכונת חבצלת

את המיזם מובילים תלמידי כיתה ה'.

ירדן שר | | תגובות: 6סיירת מיחזור קהילתית ביה"ס השיטה.

שילוב של מחזור ומפגש בין הדורות הביא ליצירת פרוייקט ייחודי של בית הספר השיטה שבשכונת חבצלת.

בית הספר יזם פרוייקט ייחודי של איסוף פסולת מבתי הוותיקים בשכונת חבצלת. הפרוייקט יצא לדרך במטרה להנגיש לאוכלוסייה המבוגרת את תהליך המיחזור וכן חיזוק הקשר בין הילדים לתושבים המבוגרים אשר ברובם מחפשים קשר עם הקהילה והסביבה אך מתקשים עקב מוגבלותם הפיסית.

המפגש בין התלמידים מכיתה ה בבית הספר השיטה לבין התושבים המבוגרים היה מוצלח מה שמביא להמשך הפרוייקט של סיירת המיחזור.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יופי של פרויקט!!!
  הגב 16.03.18 15:20
 • אורח
  מקסים, יופי של פרוייקט ויופי של בית ספר - ככה עושים חינוך איתי!!
  הגב 16.03.18 16:37
 • אורח
  שיאספו את הגננות הערסיות של חוויות שאותם לא צריך למחזר אולי רעיל פסולת לזרוק במדינה אחר
  הגב 17.03.18 06:09
 • אורח
  בית ספר השיטה ברובו עוסק בתושבי חוץ ,ולא משרת את תושבי חבצלת שלשם כך היה היעוד המקורי שלו לשרת בעצם את תושבי השכונה שבה הוא נמצא . מדובר בהורים חוצפנים , חסרי התחשבות ילדים שמעשנים כבר בכיתה ז בעידוד המורות , בית ספר ״פתוח״ אבל בעצם זה בית ספר להורים שאינם יודעים להשתלט על ילדיהם . ובאמת , שבמקרה הנל ההורים בבית הספר בעיקביות שנה אחר שנה הם גרועים ונחותים ומתנהגים בעבריניות ובאלימות והכל תחת שם יפה של בית הספר ה״פתוח״ בתכלס כמו בית ספר בשטחים והכל בעידוד המנהל אין להורי התלמידים בבית הספר הזה טיפת כבוד לזולת אנשים אנטיפתים שחושבים שמגיע להם הכל ללא ערכים וחינוך בסיסי בטח שהילדים שלכם מעשנים גראס כבר בגיל 12 ובטח שהחינוך שלכם לא מצליח, דוגמא אישית קודם כל. כתבה לא אובייקטיבית בטח מאחד ההורים. האם ציינתם גם את כל המגרעות שזה בית הספר הכי צפוף בארץ??? ושכל ילד שלישי מעל כיתה ה׳ מעשן סיגריות , שלא לדבר על ההטרדות שיש אצלכם בבית הספר ה ״פתוח״ חוסר הפיקוח על התלמידים, זה שהם מתעמרים בתושבי השכונה וזורקים אבנים לחצרות ובתים סתם ללא סיבה? איפה כל זה? בית ספר שחייב להסגר!! ויפה שעה אחת קודם
  הגב 17.03.18 07:40
 • אורח
  ואווווו!!!
  17.03.18 23:01
 • אורח
  הדבר היחיד שצריך להיסגר זה אתה במחלקה באברבאנל...ויפה שעה אחת קודם!אנשים הזויים כותבים תגובות הזויות שזה פשוט לא יאומן!!!
  הגב 17.03.18 23:28

שר הפנים אישר לעירייה להעניק הנחה בארנונה למילואימניקים בגובה עד 5% החל מ – 1/5/18

אישור ההנחה נתון לשיקול דעת ראש העיר וחברי המועצה

אבי בר | | תגובות: 5
צילום דובר צהל


לאחר תהליך שהחל בשנת 2011 הודיע השבוע ביום רביעי 14/3 סגן שר הביטחון אלי בן דהן כי אושרו המלצות ועדת השרים לענייני חיילי המילואים בנושא הנחה בארנונה והשבוע שר הפנים אריה דרעי אישר את התקנה המאפשרת לעירייה לחוקק בחוק העזר מתן הנחה בארנונה למשרתי מילואים באופן פעיל עד 5%.

התקנה תיכנס לתוקף החל מ – 1/5 ועליה להיות מאושרת במועצת העיר . כאשר למועצת העיר תהיה הסמכות להחליט באם היא מוכנה לתת את ההנחה המלאה של 5% או בחלקה.


סגן השר אלי דהן

מילואימניקים- קיבלתם 5% הנחה בארנונה

עוד הטבה למילואימניקים ולבני משפחותיהם שאותה ירגישו בכיס החל מ 1/5/18.

מזה שנתיים שאני פועל להשגת נוסח מוסכם לתקנות המאפשרות לרשות המקומית שלכם לתת לכם הנחה של עד 5% בארנונה בכל רחבי הארץ! וסוף סוף שר הפנים אישר אותן.

עכשיו תורן של הרשויות המקומיות. התקנות קובעות כי כל רשות מקומית רשאית לתת עד 5% הנחה בארנונה למשרת מילואים פעיל- את גובה ההנחה המדויק תקבע הרשות המקומית ע"י ראש הרשות ומועצת העיר.

שלחתי מכתבים לנציגים ברשויות ברחבי הארץ וביקשתי מהם שיאשרו בהקדם את ההנחה.

חיילי המילואים ובני משפחותיהם מקריבים כדי שאזרחי ישראל יוכלו לחיות בשקט. חובתנו להוקיר להם תודה."

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקווה מאוד שההנחה תינתן ללא כל קושי ובנוסף ראשי הערים יביאו את העניין לאישור המועצה. בנוסף במקום שכל איש מילואים יגש לבקש אולי כדי שהמערכת הצבאית תעביר לרשויות את רשימת המשרתים במיל וההנחה תתקבל ללא כל הגשת בקשה.
  הגב 16.03.18 11:53
 • אורח
  מה עם אלה שמילואימניקים כל החיים????משרתי הקבע...
  הגב 16.03.18 12:34
 • אורח
  מלול יטען שיאשר אבל בסוף הוא לא יאשר. כמו שהוא תמיד עושה
  הגב 16.03.18 13:44
 • אורח
  סתום תתחת מתן
  17.03.18 14:37
 • אורח
  העיקר שה"קהל" המיוצג יבחר בהם שוב. אל תיפול למלכודת .
  הגב 18.03.18 23:37

מכון דוידסון מזמין את הקהל הרחב לנסות לפרוץ כספות במסגרת תערוכת הכספות שתתקיים ביום רביעי 21.3

התערוכה תתקיים במסגרת טורניר הפיזיקה הבין לאומי בה פיתחו תלמידים בישראל ומהעולם כספות על פי חוקי הפיזיקה. הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


מכון דוידסון מזמין את התושבים לנסות לפרוץ לכספות מבלי לעבור על החוק. במסגרת טורניר הפיסיקה הבין-לאומי ה23 תיערך תערוכת כספות בו מוצגות כספות שפותחו על ידי תלמידים מישראל ומהעולם על ידי שימוש בחוקי הפיסיקה.

תלמידי פיסיקה מישראל ומרחבי העולם פיתחו בחצי השנה האחרונה "כספות" אשר מנגנון הנעילה שלהן מבוסס על שתי חידות פיסיקליות. בתערוכת הכספות תוכלו לפגוש את התלמידים, לשמוע מהם איך הם בנו את הכספות?, וכיצד החליטו באיזה עקרונות פיסיקליים לעשות שימוש. כמו כן תינתן למשתתפים לנסות לפצח את הכספות

התערוכה תתקיים ביום רביעי 21.3 , בין השעות 10:00-12:00 באולם אבנר, מכון ויצמן למדע

הכניסה חופשיתהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!
  הגב 16.03.18 10:11
 • אורח
  לא בעיה: נגשים לכספת עם דג זהב בשקית ניילון בלבד! מצמידים את השקית לדלת הכספת ממש שצד אחד נוגע בדלת צמוד, וכעת מבצעים את השלב העיקרי הקשת מקשי קוד פתיחה או בסיבוב, בכל פעם שהדג פונה ימינה רושמים את השעה ומחלקים ב: 3.14. אם הדג פונה ימינה לעזוב את המקום מיד המשטרה בדרך
  הגב 16.03.18 12:52

רחובות צועדת בסימן 70 לישראל: צעדת האביב תתקיים ביום רביעי 4.4 ותצא מאתר הפרדסנות

לאורך מסלול הצעדה יתקיימו פעילויות והפנינג בו יופיעו חניכי בימת הנוער, מופע מוזיקלי בסגנון הביג-בן של הקונסרבטוריון העירוני, מכוניות קרטינג, תחנות למשימות אתגריות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


גם השנה תקיים החברה העירונית רחובות את צעדת האביב והפעם תכניה יהיו בסימן הצדעה ל-70 שנות קיום למדינת ישראל. צעדת האביב רחובות תתקיים ב-4.4 ותשלב את נקודות ההיסטוריה של רחובות יחד עם ההווה והעתיד. בתוכנית: פעילויות לכל המשפחה, מסלולים מותאמים לפי רמת קושי והופעות של בימת הנוער רחובות.

לאורך מסלולי הצעידה השונים, שיותאמו לפי רמת קושי, יופיעו דמויות היסטוריות מהקמת המדינה, ובסיומם, יתקיים הפנינג שבו יופיעו חניכי בימת הנוער רחובות, תוצב תחנת צפרות, תחנות פעילות לכל הגילאים, מופע מוזיקלי בסגנון הביג-בן של הקונסרבטוריון העירוני, מכוניות קרטינג, תחנות למשימות אתגריות ועוד. ההזנקה מאתר הפרדסנות, תתקיים בין השעות, 8:00 – 9:30, וההשתתפות היא ללא עלות.

הצעדה תחל באתר הפרדסנות בעיר ע"ש מינקוב, תעבור בין אתרים היסטוריים ובמסגרתה ייהנו המשפחות הצועדות מתחנות הפעלה לאורך מסלול חווייתי באורך של שישה קילומטרים ברמת קושי בינונית – קלה שתאפשר לבני כל הגילאים לקחת בה חלק. יש לציין כי המסלול אינו מתאים לעגלות תינוקות.

את מסלול הצעידה יעטרו תחנות צל וריענון וממגוון פעילויות שילוו אותם במשך הדרך: הדרכות, הסברים, הופעות של חניכי בימת הנוער רחובות, הופעות של חניכי הקונסרבטוריון העירוני, מתחמי פעילות ומנוחה ועוד. לנוחיות המשתתפים יוצעו תחנות צל וריענון לאורך מסלול הצעדה, שתעבור בין אתרים היסטוריים ברחובות.

מסלול הצעדה

בנקודת הזינוק תהיה חנייה מסודרת. המסלול המעגלי יעבור באתר הפרדסנות, מכון ויצמן למדע, כיכר הניצחון ואחוזת הנשיא ויצמן. הצועדים ישמעו הסבר על ידי מדריכים ממרכז המבקרים של מכון ויצמן, ולאחריו יצאו המשתתפים דרך שער האחוזה לרחוב הנשיא הראשון

ומשם תימשך הצעדה לשטחים הירוקים של העיר רחובות. ובדרך ייהנו מהופעה חיה של ילדי בימת הנוער.

עם חציית דרך בגין (הכביש העוקף המזרחי) יכנסו הצועדים לשטח הירוק בצד המזרחי של רחובות, יגיעו לפרדסים, לגבעת הזיתים ויכירו את בעלי החיים והצמחים. בסיום יגיעו הצועדים לחורשת הצופים להפנינג סיום חגיגי במתחם אתגרי הכולל תחנות פעילות חווייתיות לכל המשפחה.

פרטים נוספים – באגף הספורט בטלפון 08-6683884

ראש העיר רחמים מלול:

"אנו שמחים לערוך את צעדת האביב רחובות בסימן 70 שנה למדינה. הצעדה היא אירוע ספורט ופנאי לכל המשפחה, מסלול הצעדה עובר בנקודות ההיסטוריות של העיר רחובות. חגיגות האביב היו נהוגות בעיר עוד מימיה הראשונים, ובשנה זו אני שמח להזמינכם לצעדה חגיגית במיוחד, שתשלב עם חגיגות העצמאות למדינתנו היקרה".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שמתי לב שכל כתבה בזמן האחרון מפרגנת לעיריה כושלת לא יעזור מלול הביתה
  הגב 15.03.18 21:26
 • אורח
  ביג-בן זה השעון בלונדון. התזמורת בסגנון הזה נקראת ביג בנד
  הגב 15.03.18 23:21
 • אורח
  מה הסיפור של מלול?? כל מי שעושה משהו בעיר חייבים לפרסם מה מלול אמר?? נו באמת
  הגב 16.03.18 09:25
 • אורח
  מעניין למה מוחקים תגובות, פוגע במישהו כניראה.
  הגב 17.03.18 00:15
 • אורח
  חשוב להזדרז ולצאת, עם האובססיה להגדלת מספר התושבים בעיר לא נשאר הרבה זמן לשטחים הירוקים המעטים שנותרו.
  הגב 17.03.18 20:58

מיסים טובים: עובדי משרד המיסוי ברחובות בנו פרגולה ואספו בגדים לבנות "מרכז עדי" - מעון לנערות בסיכון

זו השנה השנייה בה מאמץ משרד המיסוי ברחובות את המרכז.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

עובדי משרד מיסוי ומקרקעין ברחובות ,  החליטו השנה לרגל יום המעשים הטובים לפעול , ב"מרכז עדי"-מעון יום  לנערות בסיכון, אותו הם מאמצים זו שנה שנייה.

פעילות העובדים נעשית בשיתוף עיריית רחובות. העובדים הגיעו אל המעון ובנו פרגולה בבית החם, ובנוסף נאספו בגדים לנערות השוהות במרכז בהתאם לצרכיהן. 

עובדי משרד המיסוי הביעו את הרגשתם ואמרו: "הכרת התודה ומבטי האושר על פני הנערות וצוות המרכז מילאו את ליבנו בסיפוק ואהבה עזים."

מרכז עדי הוא מרכז יום לנערות שמצויות במצבי ניתוק, סיכון ומצוקה. הבית פועל כמרחב נשי המהווה מקום חם ובטוח לנערות, ומספק צרכים הומניטריים בסיסיים, מענה טיפולי והעשרתי ובעיקר קשר.


 


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בועז שרעבי, טוביה צפיר, רון שובל, שמעון פרנס ואחרים יופיעו בפסטיבל רוקדים אביב ברחובות למחול שיתקיים 2.4-3.4

זו השנה השישית בה מתקיים הפסטיבל. בנוסף השנה יוקמו 4 מתחמי הרקדות ברחבי העיר: בגן המייסדים, במרכזי הספורט "תקוותנו" ו"אוסי וזוהר" והשנה יתווסף מתחם חדש נוסף עבור הרקדת נשים באולם אמי"ת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לרגל חגיגות ה70 שנה למדינה יתקיים פסטיבל רוקדים אביב ברחובות בסימן החגיגות למדינה. זו השנה השישית בה תנהל ותפיק החברה העירונית את הפסטיבל למחול וזמר, שהשנה יתקיים 2 מופעי הוקרה מיוחדים לנשיא המדינה יצחק נבון ז"ל ולזמר והיוצר בועז שרעבי. כמו כן יוקמו 4 מתחמי הרקדות ברחבי העיר שבהם יוכל הקהל הרחב ליהנות מהרקדות ריקודים סלוניים, ריקודי עם מכל הזמנים, סלסה, זומבה, ריקודי הורים וילדים ועוד.

תוכנית הפסטיבל:

מתחמי ההרקדות:

מתחמי ההרקדות יוקמו בימים שני ושלישי 2.4-3.4

גן המייסדים בין השעות 17:30-20:00 ובתום המופעים המרכזיים יימשכו ההרקדות עד שעה 23:00

מרכזי הספורט "תקוותנו" ו"אוסי וזוהר" ההרקדות יתחילו בשעה 23:00 וימשכו עד השעות הקטנות של הלילה

השנה יתווסף מתחם חדש נוסף עבור הרקדת נשים באולם אמי"ת שיפעל בין השעות 23:00-21:30.


מופעים מרכזיים

בוסתן ספרדי יום שני 2.4 שעה 20:00: מיטב להקות המחול בשילוב זמרים יחגגו על הבמה 70 שנה למדינת ישראל דרך תחנות חייו של נשיא המדינה החמישי יצחק נבון המתארות את הווי חיי מדינת ישראל לאורך השנים מאז הקמת המדינה. המופע משלב אנקדוטות מתוך ספרו של נבון "ששת הימים ושבעת השערים". בין המשתתפים: טוביה צפיר, אורי בנאי, רבקה זוהר ולירון לב, אילן ליבוביץ, רז שמואלי, אסנת זנו מרום, מורן מזוז ועוד.

חופשי ומאושר יום שלישי 3.4 שעה 20:00: מופע אשר יוקדש לבועז שרעבי, זמר ומלחין בולט במוזיקה הישראלית והים תיכונית. במסגרת המופע להקות המחול ירקדו לצלילי הקלאסיקות ששר וכתב. בין המשתתפים: שמעון פרנס, בועז שרעבי, רון שובל, סגיב כהן ועוד.

ראש העיר רחמים מלול:

"אנו שמחים להמשיך במסורת פסטיבל רוקדים אביב ברחובות שמתקיים זו השנה השישית, ולהצדיק את היותה של רחובות עיר תרבות. אני מזמין את התושבים להשתתף בהרקדות ההמוניות, וליהנות מהמופעים ומההצדעה לזמר ענק כמו בעז שרעבי".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לראוש העיר
  הגב 15.03.18 19:32
 • אורח
  התכוונת לרואשן***
  הגב 16.03.18 00:18
 • אורח
  לפי הכתבות באתר. אין בכלל מקבלי החלטות בעיריה. אין ראשי אגפים ואין יועצים. הכל זה ראש העיר .ראש העיר .ראש העיר
  הגב 16.03.18 09:27
 • אורח
  .
  הגב 17.03.18 08:55
 • אורח
  אין על ראש העיר שלנו👏👏👏
  הגב 18.03.18 00:52

3 רחובותיים יתמודדו במוצאי שבת בגמר המירוץ למיליון: רגב והלן הוד והדוגמן דניאל פרץ

הגמר במוצאי שבת 17/3 בערוץ 13 לאחר החדשות

אבי בר | | תגובות: 13
צילומים פייסבוק התוכנית


מסע תוכנית הריאליטי המירוץ למיליון אשר החל באוקטובר 2017 יגיע במוצאי שבת 17/3 לשיאו בערב גמר מותח אליו העפילו 3 זוגות רגב והלן הוד, דניאל פרץ ואליהו שבתאי, טוהר ואוולין.

הזווית הרחובותית של הגמר הם הזמר רגב ואשתו הלן הוד המתגוררים ברחובות וגם הדוגמן דניאל פרץ הוא תושב רחובות אך בימים אלה הוא "עושה חיים" ושכר דירה בתל אביב.

בני הזוג רגב והלן הוד בקרו השבוע בלשכתו של מלול כדי לקבל את ברכתו לזכייתם בתוכנית במוצאי שבת בערוץ 13 לאחר החדשות.התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה רגב והלן
  הגב 15.03.18 17:28
 • אורח
  אמן ודניאל ואליהו יזכווווו
  הגב 15.03.18 18:57
 • אורח
  גם לעניין הזה מלול דוחף את עצמו? עשה לו טוב המריבה עם מתן דיל. ירד לו האף הגבוה....
  הגב 15.03.18 19:00
 • אורח
  אביטל רגב קיסר מספיק להגיב כאן כל הזמן
  הגב 15.03.18 19:00
 • אורח
  גם אמא של אוולין עובדת ברחובות
  הגב 15.03.18 22:09
 • אורח
  רגב והלן הלוואי שתזכו אוהב אותכם מאוד - מאוד...
  הגב 15.03.18 22:58
 • אורח
  רגב והלן אהובי המירוץ.בהצלחה. אלופים
  הגב 16.03.18 01:23
 • אורח
  רק רגב והלן מגיע להם.
  הגב 16.03.18 02:38
 • אורח
  אתם תפסידו רק בגלל ה"ברכה" של מלול. לגזור ולשמור מה שכתבתי
  הגב 16.03.18 09:29
 • אורח
  הלוואי. שבת שלום.
  16.03.18 17:07
 • אורח
  צדקתי!!!!!!!!!!
  18.03.18 13:25
 • אורח
  הלואי רגב והלן אין עליהם התאהבתי בהם
  הגב 16.03.18 09:29
 • אורח
  הלן ורגב תיזכו! נשואים+2 אתם מודל לחיקוי! הלוואי שתיזכו!!!!!!!רחובות על המפה
  הגב 16.03.18 11:53

רחוב אחד העם המשופץ והמשודרג נחנך היום (15/3) באופן רשמי וכולל: מדרכות חדשות, ריצוף הכביש, שתילת עצים חדשים, התקנת תאורה וריהוט רחוב חדש, הנגשה לאנשים בעלי מוגבלויות ותוספת 23 מקומות חניה.

ראש העיר רחמים מלול: "רחוב אחד העם עבר מתיחת פנים פנימית וחיצונית בהיקף נרחב, לרווחת התושבים. אנו מתנצלים בפני התושבים על אי הנוחות הזמנית שנגרמה, ומקווים כי כל דיירי האזור והבאים בשערי הרחוב ייהנו מהתוצאה"

אבי בר | | תגובות: 29בימים אלה נסתיימו העבודות שביצעו אגף תשתיות, פיתוח ותחבורה במנהל ההנדסה בעיריית רחובות ו"הבאר השלישית", תאגיד מים וביוב בע"מ, בשיתוף אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני ואגף גנים ועיצוב הסביבה באחד הצירים העמוסים והידועים בעיר, רחוב אחד העם. העבודות כללו החלפת תשתיות עמוקות וכן פיתוח חיצוני.

הרחוב מהווה צומת לשפכי ביוב וניקוז, עקב מיקומו הנמוך טופוגרפית לרחובות העיר מצפון וממזרח. במסגרת העבודות התברר כי יש צורך להחליף גם את תשתית קווי המים. במהלך החודשים האחרונים הוחלפו קווי הביוב לכל אורך הרחוב, וכן קווי מים, בוצע ניקוז בקטע שבין רח' ויצמן לסמטת הרבבסקי ובוצעו עבודות ניקוז ברח' ויצמן בקטע הרחובות יעבץ-אחד העם.

כמו כן, הרחוב שינה את פניו לחלוטין: העיריה ביצעה עבודות פיתוח חיצוני ברחוב - מדרכות חדשות, ריצוף הכביש, עקירת עצים (עפ"י סקר עצים ואישור פקיד היערות) ושתילת עצים חדשים, התקנת תאורה וריהוט רחוב חדש, וכן הנגשה לאנשים בעלי מוגבלויות. בנוסף העיריה הוסיפה ברחוב עוד 23 מקומות חניה.

תכנון ביצוע העבודות ברחוב נמשך זמן רב, עקב היותו של הרחוב ציר מרכזי בלב העיר, אשר משלב מגורים ועסקים, לרבות חניונים. ראש העיר הנחה את הצוות שעסק בנושא לשנות תכניות הסדרי תנועה וחניה, כדי להקל עד כמה שניתן על תושבי הרחוב ותושבי העיר הבאים בשערי המקום.

בטרם העבודות ובמהלכן נעשתה הידברות עם תושבי הרחוב על מנת להקל עליהם עד כמה שניתן- בחלק העבודות הראשון הוקצה להם מגרש חניה, ניתן להם תו חניה חינם בכל העיר ועוד.


ראש העיר רחמים מלול:

"רחוב אחד העם עבר מתיחת פנים פנימית וחיצונית בהיקף נרחב, לרווחת התושבים. אנו מתנצלים בפני התושבים על אי הנוחות הזמנית שנגרמה, ומקווים כי כל תושבי האזור והבאים בשערי הרחוב ייהנו מהתוצאה".

מנכ"ל העיריה, דורון מילברג:

"הקפדנו לבצע את העבודות בשני שלבים על מנת להקל על תושבי הרחוב, והוספנו עוד 23 מקומות חניה על מנת להיטיב עם העסקים והתושבים כאן"


התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מבינה את הילולת ראש העיר, טקסים הוא יודע לעשות לרוב, אבל לתושבי העיר או לעיר עצמה.. מה?? איפה השינוי בחינוך? איפה השינוי בזבל המפוזר ברחבי העיר? איפה הדאגה לעסקים שסבלו ונאלצו לסגור בעקבות השיפוץ הזה? הוא יורק על כולנו והמהללים אומרים שיורד גשם... תפתחו את העיניים כבר!!!
  הגב 15.03.18 15:56
 • אורח
  אז את מעדיפה שהביוב היה ממשיך להציף את הרחוב העיקר שלא יעשו שיפוץ? שהרחוב לא ישופץ? לא רצית שינוי? תהיי עקבית ותפתחי את העיניים כל יומיים מתפרסמת כתבה על עוד פרס שזה עוד בית ספר . רק שחורות את רואה
  15.03.18 16:49
 • אורח
  חרטא. העיריה גררה רגלים. במקום לעשות את זה בחצי מהזמן
  15.03.18 18:04
 • אורח
  אפשר לשפץ 200 מטר בחודש גג, לא בשנה וחצי! מישהו הלבין שם קופה יפה...
  15.03.18 18:05
 • אורח
  נשים שק של נחשים ועקרבים. רק מרירות. כל הכבוד לראש העיר ולעובדי העיריה ולקבלנים שעמלו וטיפחו את הרחוב היקר והאהוב הזה!
  16.03.18 08:25
 • אורח
  בדיוק. כבוד שעשו משהו טוב ומצויין. בצורה שהכי פגעה בתושבים ברחוב
  16.03.18 09:30
 • אורח
  מסכנים . 10 חנויות נסגרו ולא שרדו כתוצאה מהשיפוץ המעפן הזה. עירייה כושלת
  הגב 15.03.18 16:14
 • אורח
  מי אמר? בכלל שאיזה אתר מעפן כתב? חנויות נסגרות כל הזמן ברחובות הכי משגשגים
  15.03.18 16:48
 • אורח
  לא סגרו כלום, למשל האיש של השמע רכב בכה שהוא סוגר באיזו כתבה פה אבל לאחרונה ראיתי הוא עדיין בועט
  15.03.18 18:01
 • אורח
  למה לא.להגדיל את הנתיבים ולבנות עוד חניונים
  15.03.18 18:02
 • אורח
  ראש העיר רחמים.בושה לעיר....
  הגב 15.03.18 17:48
 • אורח
  לא מנכל העיריה.אלא המנכל של מלול
  הגב 15.03.18 18:03
 • אורח
  מנכל העירייה בושה לעיר
  הגב 15.03.18 18:52
 • אורח
  אתם פשוט מגיבים מתוך ישיבה על הספה. אין בכם טיפת הערכה. אה ברור, כל אחד מכם בטח היה עושה זאת טוב יותר...חחחח עלובים.
  הגב 15.03.18 20:30
 • אורח
  כל אחד.היא פחות עושה נזק.כמו מלול שעושה נזק לעיר
  16.03.18 09:30
 • אורח
  תגובות עלובות ש אנשים קטנים ועלובים גם לי יש ביקורת על העירייה אבל עת לבקר ועת להלל וכל הכבוד עלשידרוג הרחוב.נותר להרוס מבנים ישנים ולבנות מחדש.ולדאוג לניקיון שוטף והולם לרחוב כי התושבים טינופת.
  הגב 15.03.18 21:36
 • אורח
  בושה וחרפה לעיר וראשות העירייה כול העסקים היו בבעיה ברחוב הזה ..
  הגב 15.03.18 23:02
 • אורח
  לא יכלו להשאיר את זה אפור??? היו חייבים לצבוע???? גם כן
  הגב 15.03.18 23:39
 • אורח
  ולמה לא לדאוג לפנות יותר את פחי האשפה ברחוב יעקוב פינת אחד העם שתמיד נוברים שם הכל זרוק על הכביש ומריח רע שלא לדבר על הכניסה לשוק וריח הצחנה שעולה שם, זו לא בושה לעיר ההדר והפרדסנות שכל שני וחמישי יש הילולות ומסיבות רחוב
  הגב 16.03.18 00:30
 • אורח
  מלול מה נטפלת לאחד העם? חסרים רחובות מוזנחים ובעייתיים ברחובות? גם עם השיפוץ או ללא השיפוץ ..בעלי הסעות פרטיות נמנעים מלהיכנס לרחוב אחד העם
  הגב 16.03.18 02:29
 • אורח
  שנה וחצי חיקו לנו השוטרים בסיבוב.בגלל שהכביש סגור
  הגב 16.03.18 05:50
 • אורח
  רחמים מלול. נו מלול. כמו בית התרבות. מראה על התנהלות כושלת רוחבית של העיריה
  הגב 16.03.18 09:32
 • אורח
  ישי אבידן ממשיך לשבת על המחשב ולרשום תגובות במקום לשבת בכולל שלו וללמוד תורה..הרי לשם כך משלמים לך מהמדינה..נוכל בשם הדת..אתה בושה לכל מי שהולך עם כיפה (ואת זה כותב ליטאי שמכיר את המערכת)
  הגב 16.03.18 12:38
 • אורח
  לא מצליח להבין את הראש העיר הזוי..אתה כבר פותח תעולם ואישתו לא תקבור גם תחשמל ...למה עכשיו התושבים צריכים להמתין עד לשיפוץ הבא בעוד 70 שנה דייי מספיק להיות חפר. רמי מדהלה לראשות העיר .
  הגב 16.03.18 12:44
 • אורח
  סוף כל סוף הרחיבו לנשים תכביש פשוט לא יודעות לנהוג בכלל הגרושות שלא נדבר
  הגב 16.03.18 12:46
 • אורח
  תושבי רחובות לא רוצים עוד את התמנים בעיר !!
  הגב 17.03.18 06:01
 • אורח
  עושה דברים טובים תראו את השוק איזה יופי חחחחחח
  הגב 17.03.18 09:26
 • אורח
  כל הפרויקט הזה נמשך זמן רב מדי... התוצאה לא אסטתית, יש לקוות שהתשתיות לפחות בוצעו כמו שצריך, אבל אל הייתי בונה על זה. חוסר יעילות מאפיין את הכוונות הטובות לצערנו, דוג' נוספת - השוק החדש והמכוער שטרם נפתח
  הגב 18.03.18 09:47


הורים שימו לב: ביום חמישי 15.3 תיסגר ההרשמה ל'בית ספר לחגים' של החברה העירונית

הצלחה לפרויקט - עד עתה נרשמו כ - 70% מהילדים. ההרשמה מיועדת לכיתות א-ג. ניתן להירשם דרך אתר החברה העירונית, או בטל. 08-6320415, 08-6683890

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לידיעת הורי כיתות א-ג בעוד יומיים- יום חמישי 15.3 תיסגר ההרשמה "לבית הספר לחגים".

על פי נתונים 70% כבר נרשמו ל"בית הספר של החגים" המיועדת לכיתות א-ג שנותנת מענה להורים בחופשת הפסח.

החברה העירונית מפעילה בכל בתי הספר בעיר את "בית הספר של החגים" לתלמידי כיתות א'-ג', בין התאריכים 22.3-28.3 בין השעות 7:30-13:00 (לא כולל יום שישי). העלות היא 30 שקלים ליום, וסך הכל 150 שקלים לכל התכנית.

במהלך חג הפסח תפעיל חברה העירונית, את בית הספר של החגים "ניצני אביב" שיעמוד לרשות הורי תלמידים, בכל בתי הספר היסודיים בעיר, לרבות בתי הספר "יבניאלי" ו"הדרים" אשר בשגרה מופעלים על ידי רשת חוויות.

הפעילויות ייערכו בתוך בתי הספר, באמצעות 2 אנשי צוות בכל כיתה, ויחשפו את התלמידים להיבטים חינוכיים הקשורים לחג הפסח באופן יצירתי ומהנה. התלמידים יעסקו בתכנים ערכיים, טיפוח כישרונות ויכולות בתחומי ההעשרה סביב יצירות ספרותיות ומוזיקליות הרלוונטיות לחג. כמו כן, ישולבו בכל יום תכניות העשרה נרכשות.

באשר להזנה, עפ"י החלטת הנהגת ההורים יש לשלוח את הילדים עם ארוחות בוקר בהתאם לכללי האלרגיה הנהוגים בבתי הספר.

פרטים נוספים והרשמה באתר החברה העירונית רחובות www.ironit-rehovot.co.il

או בטל. 08-6320415, 08-6683890

שימו לב לאחר ה15.3 לא יהיה ניתן להירשם


רחמים מלול, ראש העיר:

"עיריית רחובות והחברה העירונית מגישות את השירות הזה להורים, למרות כל הקשיים וההתראה הקצרה. לנגד עינינו עמד הצורך לתת מענה הולם לתושבים, אשר ביקשו שנקיים את הפרויקט כבר בחג הזה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביה"ס נועם בנות ערך מיצג של עדות ישראל במסגרת יום קיבוץ גלויות של ביה"ס חמ"ד

המיצג כלל בגדים ותמונות של יהדות פולין, מרוקו, תימן ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: חמ"ד


השבוע מציינים את שבוע חמ"ד, בבתי הספר הממלכתיים דתיים. במסגרת השבוע חולקו פרסי החינוך, נערכה תחרות שיר נולד ונאספו תרומות מזון. 

במסגרת שבוע י=חמד נערך יום קיבוץ גלויות שעסק בעדות ישראל. בית הספר נועם ברחובות ציין את היום במיזם מיוחד בו הציג את עדות ישראל עם תמונות וביגוד של יהודי מרוקו פולין, עירק, אתיופיה ועוד
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מלול. עוד 9 חודשים עוזב את בנין העיריה
  הגב 15.03.18 12:34
 • אורח
  מלול הולך עוד 10 חודשים .כי חודש אחרי שהוא יפסיד בבחירות. הוא ילך
  הגב 15.03.18 12:46

מבזק ספורט: מרמורק הפסידה

מחר שישי, שעריים במשחק חוץ נגד בקעת הירדן

אבי בר | | תגובות: 4

אתמול רביעי 14/3 נערך משחק ההשלמה בליגה הלאומית כאשר מרמורק יצאה למשחק חוץ בטדי נגד קטמון והפסידה בתוצאה 2 – 1  מספיגת שער בתוספת דקות המשחק בדקה 95. 

למרמורק כבש איתי עוזרי

ההפסד משאיר את מרמורק במקום 11 בטבלה.

במחזור הבא יום שני 19/3 מרמורק במשחק בית נגד כפר סבא

מחר שישי, שעריים במשחק חוץ נגד בקעת הירדןהתפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי אמר שזה קרה עכשיו??
  הגב 15.03.18 09:43
 • אורח
  בהתאם למדיניות ראש העיר מלול חא לתמוך בספורט. לא פלא
  הגב 15.03.18 09:43
 • אורח
  רחמים מלול.תתמוך בספורט.אם לא עוף הביתה
  הגב 15.03.18 11:06
 • אורח
  כמה מחזורים נשאר ?
  הגב 17.03.18 07:23

שאפו ענק !!! הנהלת המכון לשטיפת רכב "אוטוספא" ברחוב היצירה 4 באזור התעשייה החליטה להעניק שטיפה קבועה וחינם לרכבי ההצלה של איחוד הצלה רחובות

מכון שטיפת הרכב "אוטוספא" בהנהלת נועם סיגל נמצא בתחנת דלק "דיסקאונט" מול יוחננוף

אבי בר | | תגובות: 10נועם סיגל מהנהלת מכון שטיפת הרכב "אוטוספא" הממוקם בתחנת הדלק דיסקאונט ברחוב היצירה 4 באזור התעשייה (מול יוחננוף) החליט לאמץ ולתרום שטיפה רכבים קבועה ובחינם לרכבי ההצלה של איחוד הצלה רחובות הכוללים אמבולנס ואופנולנסים.


באיחוד הצלה החליטו להשיב במכתב ברכה ותודה


תודה היא מילה קצרה אבל גם גדולה!

תודה על תרומה גדולה וקבועה לשטיפת רכבי ההצלה (אמבולנס ואופנולנסים) של איחוד הצלה מסניף צוות 43 רחובות והסביבה.


רצינו להביע את תודתנו והערכתנו הגדולה לחברת OTOSPA אשר נמצאת בתחנת דלק "דיסקאונט" ברחוב היצירה 4 ברחובות.


על שותפותם להצלת חיים בתרומתם לשטיפה קבועה בחינם לאמבולנס ואופנועי החירום של הארגון, הדאגה לכך שהאמבולנס ואופנועי החירום יהיו נקיים וייצוגיים כדי שנוכל להמשיך להציל חיים בגאווה.

איחוד הצלה צוות 43 רחובותהתפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה תותחים! רק בגלל הנתינה שלכם, אני יעבור לשטוף את הרכב אצלכם!
  הגב 14.03.18 21:05
 • אורח
  אעבור***הוא יעבור
  15.03.18 12:55
 • אורח
  בוא נראה אם אחרי השטיפה תשאר לשטוף שם
  16.03.18 00:00
 • אורח
  וואו. מהווים דוגמא לכל האחרים. אין ספק שאתם שוטפים (תרתי משמע), בהצלת חיים.
  הגב 14.03.18 23:05
 • אורח
  שותפים******
  15.03.18 12:55
 • אורח
  נועם סגל תושבי מרמורק מאחלים לכם חג שמח וכשר.
  הגב 15.03.18 00:20
 • אורח
  כל הכבוד ישר כח
  הגב 15.03.18 06:15
 • אורח
  הגננת שרצחה את בעלה השוטר עדיין עובדת בחוויות?
  הגב 15.03.18 16:54
 • אורח
  הייתי כמה פעמים. ממש לא מתכוון לחזור.
  הגב 16.03.18 00:01
 • אורח
  השטיפה הכי טובה באוויס בבילו אצל הבוכרי מול יחננוף
  הגב 19.03.18 00:38

מאות מתושבי קרית משה הגיעו למפגש עם ראש העיר כדי להתעדכן על ההתפתחויות בפרויקט התחדשות שכונת קרית משה

ראש העיר עדכן את התושבים על משמעות העברת התוכנית לוותמ״ל וההחלטה לאשר את התוכנית להפקדה.

אבי בר | | תגובות: 50הצלחה לכנס שיתוף הציבור הערב על ההתחדשות העירונית בקריית משה: מאות תושבים הגיעו להתעדכן בהתפתחויות

הערב נערך הערב הרביעי בסדרת כנסי שיתוף הציבור בקריית משה בנושא ההתחדשות העירונית בשכונה. הכנס היום היה משמעותי ביותר שכן מאז הכנס האחרון חלו התפתחויות גדולות: העברת התוכנית לוותמ״ל וההחלטה לאשר את התוכנית להפקדה.

בכנס הציג ראש העיר את ההתפתחויות האחרונות, וגם סמנכל ההתחדשות העריונית במשרד השיכון, עינת גנון, הציגה את פעילות המשרד בנושא.

הערב לווה במתורגמנית צמודה לאמהרית.

אולם מתנס חוויות בקריית משה היה בתפוסה מלאה עד אפס מקום.  ראש העיר זכה במקום לקבלת פנים חמה מתושבי קרית משה, שהודו לו על הליווי הצמוד לתהליך. ובמהלך נאומו נקטעו דבריו מספר פעמים בעקבות מחיאות כפיים שהביעו את אהדת התושבים לדבריו.התפרסמו 50 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי מתחילים
  הגב 14.03.18 20:32
 • אורח
  כשהתוכנית תאושר סופית בוותמל
  14.03.18 20:41
 • אורח
  מיד אחרי שמלול יפנה את כיסאו
  14.03.18 23:11
 • אורח
  רחמים אתה מספר 1!!! רחמים מלך ישראל
  הגב 14.03.18 20:33
 • אורח
  מלך של היהירות שלו!!!
  הגב 14.03.18 20:34
 • אורח
  מאות???? רחמים לא מצליח להביא יותר מ100אנשים .כמו שרואים בתמונה. הוא איבד את המוטבציה לנהל את העיר
  הגב 14.03.18 20:34
 • אורח
  אם היית שם, היית רואה שאתה מדבר שטויות
  14.03.18 20:41
 • אורח
  אני הייתי שם וראיתי שרובם שם ממורמרים מההתנהלות של מלול והמנכל
  15.03.18 18:54
 • אורח
  רחמים מלול פנה את מקומך. אתה עושה מניפולציות ובוגד בחברים שלך.
  הגב 14.03.18 20:34
 • אורח
  מתן דיי להגיב
  הגב 14.03.18 20:35
 • אורח
  מלול דיי להגיב
  15.03.18 18:55
 • אורח
  יש שם 160 מקמות. ורואים שיש חורים בקהל . רחמים לך הביתה
  הגב 14.03.18 20:35
 • אורח
  רואים שלא היית שם
  14.03.18 20:42
 • אורח
  רואים בתמונות. שהדוברת האישית שלו פירסמה.והיא לא חשודה על זה
  14.03.18 23:10
 • אורח
  רחמים מתנשא ויהיר. לא מדבר עם התושבים בגובה העיניים
  הגב 14.03.18 20:35
 • אורח
  שטויות. מתי בפעם האחרונה דברת איתו?
  14.03.18 20:44
 • אורח
  מלול חוץ מכמה קשישים אף אחד לא בא. הצעירים לא איתך
  הגב 14.03.18 20:36
 • אורח
  אין לצעירים מה לעשות שם כי זה אך ורק למי שהוא בעל הדירה. אידיוט... מה הקטע שאנשים שלא מהשכונה מגיבים מה שורף לכם מההה
  14.03.18 21:03
 • אורח
  למה מוזר?? אין שום צעיר בשכונה???. העצירים לא מאמינים לו
  14.03.18 23:10
 • אורח
  רחמים עשה למען רחובות מה שלא עשו מעולם !
  הגב 14.03.18 20:37
 • אורח
  וגם הוא לא עשה!!!!!
  14.03.18 20:56
 • אורח
  כל הכבוד!!! שנים הוא דחף את הפרויקט הזה
  הגב 14.03.18 20:42
 • אורח
  דחף את הפרויקט לפחחחחחח
  14.03.18 20:56
 • אורח
  גולן ביטון .הבטיח למי שיבוא הוא יקבל מתנה ליג. בלי זה אפחד לא היה מגיע לשמוע את הגגיו של מלול.
  הגב 14.03.18 20:57
 • אורח
  גולן לא הבטיח!!! הוא רק אמר.
  15.03.18 07:51
 • אורח
  בעוד שנה רחמים מלול ישב בקהל. וראש עיר צעיר.זה שידבר
  הגב 14.03.18 21:27
 • אורח
  אשליות
  14.03.18 23:55
 • אורח
  אשליות שייתגשמו
  15.03.18 18:56
 • אורח
  מעניין מאוד לדעת כמה רחמים משלם עבור תגובות אהדה (ללא שום קשר) אולי שווה להצטרף ?
  הגב 14.03.18 21:43
 • אורח
  תעשה חשבון כמה מקבלת מחלקת הדוברות של העיריה. שלמעשה זו דוברת אישית
  15.03.18 07:50
 • אורח
  כמה תגובות רק בשביל להראות כאילו האתר פעיל, יפה.
  הגב 14.03.18 23:43
 • אורח
  בי 106 שקרנים. בקושי 3 משפטים הבן אדם הוציא מהפה על איזה מחיאות כפיים אתם מדברים. הדבר היחידי שקטע אותו זה איזה עסקן פוליטי קטן כמוהו שלא נתן לו לדבר. זהו זה ושום אמת למה שנכתב בכתבה.
  הגב 15.03.18 00:16
 • אורח
  כמה הוא משלם לך כדי שתהלל אותו כך?
  הגב 15.03.18 00:17
 • אורח
  תעשה חשבון פשוט כמה מקבל מנהל בעיריה.. בלי תקן
  15.03.18 07:49
 • אורח
  רחמים מלול מיצה את מקומו כראש עיר. הגיע הזמן לפנות לצעירים עם חזון יותר מכמה כבישים...
  הגב 15.03.18 01:28
 • אורח
  מלול.עושה בושות לעיר
  הגב 15.03.18 07:48
 • אורח
  מלול קיבל בושה מהקהל אף אחד לא סובל אותו בשכונה לצערנו בביאו מתורגמנית לשפה אמהרית היא לא מבינה כלום רק אומרת תעשו קפיים פעם אחד זקיני העדה לא הבינו עשו קפיים לא בגלל רחמים נעשו הרבה קריאות על מתורגמנית בוז
  הגב 15.03.18 08:23
 • אורח
  חחחח הם רק החליטו להעביר להפקדה את התוכניות... עבודה בעניים על התושבים בדיוק כמו שעשו בקדנציות האחרונות... ברחוב האצל וגם שכונת אושיות.וגם רחוב גוש עציון .שווה בדיקה מול התושבים שהוליכו אותם שולל..חחחחח ומי שמבין בתחום יודע שזה ביגלל הבחירות
  הגב 15.03.18 08:37
 • אורח
  תגידו מה שאתם רוצים לפחות מלול שומר על העיר משחיטות תארו לכם שצעיר יעלה מה יהיה בעיר מהשחיטות כולם חברים של כולם ומלול מצליח לעצור את הצעירים הללו ולכן הם קנאים לו שהם לא מצליחים מולו הוא אדם מאוד מאוד חכם ויש לילמוד מימנו המון במיוחד לצעירים נצלו את המוח שלו ולמדו מימנו..מלול ..למרות שיש המון מחלוקות מקצועיות בהתחדשות העירונית אני יודע שאתה אדם שרוצה לקדם אין לך בעייה וכך גם ההפך ..ועדיין אני מאמין בדרך שלך מול הצעירים וכך שמרת על עיר משחיטות במשך 2 קדנציות...המשך בדרכך הישרה
  הגב 15.03.18 08:48
 • אורח
  כבוד ראש העיר אתא ענק בכל העיר הכנאות הרג אותם כל הכבד לך שאתא מעורב בפינוי בינוי בשכונה
  15.03.18 10:11
 • אורח
  106 שקרנים כל משאתם כותבים אחד שקר גדול רחמים לא יצליח להוצא מילה אחת והתחלה אנשים לא יבינו מהתרגמית ואמהרית ואז מחקו כפיים וגם היא לא יודע לתרגם כמו שצריך היה ישבה לפני הכנס ואמרו לה להגיד הכל אמן אמן . ועצם קם אדם לא צפוי ועשה לו בית ספר לראש העיר והבחור הזה הוא צודיק רחמים כל הסמן מסבין את האיתיופים 6 חודשים לפני הבחירות ובחירות שעבר עשה מלחמה וחלק אותם ל 2 על הבית הכנסת לא יסלחו לו על משעשה להם עכשיו מנסי לקחת להם את הבית הם הבינו מהר מאוד שהוא מנסי לגנוב אותם רוצה לעשות קופה טובה על חשבונים 106 אתם שקרנים לא כותבים את האמת גם אתם שפוטים שלו אתם ורחמים לכו לשון הבית הגיעה הזמן שלהם נוהלים גנבים ושקרנים אתם ורחמים
  הגב 15.03.18 13:46
 • אורח
  זה מאומד מאומד מעצבן אדוני ראש העיר בכנס של איתמול אנחנו הצעירים זעמנו על התירגום זה לא היה נכון התירגום היה לטובת מלול ולמשרד השכון אנשים הבינו מיד וזעמו יחד עם זאות מלקו סולומון אחד הנציגים המובילים בקהילה רצה לשאול שאלות ראש העיר התצבן ראש העיר לא היה בסדר גם מלקו קם ואומר על המתרגומנית שאומרת לקהילה תעשו קפיים אנשים לא הבינו עשו כפיים מה שהיה איתמול בכנס זה היה כנס פולטי נטו ולא היה שום הסבר הגיוני או מקצועי על פינוי פינוי זה היה נטו פולטי נקודה לצערנו אנשים מושכים את החותים לכול מני כיונים כול הכבד למלקו סולומון כול הקהילה איתך רק איתמול הבנו על מה חולך להיות היו גם הרבה קבלנים ויזמים פשות לא יעמן באים לתחלק את הנכסים שלנו אנחנו לא נתן לזה לפני הפקדה וגם לא תקום מנהלת זה הנכס שלנו אף אחד לא יקבע לנו מעלשות בנוסף צרלי לשמוע ב106 הכנס היה מוצלח הכנס הביא איתמול לאנשים תחושות לא נעימות ולא מעמינים באף אחד האם ראש העיר חושב מנסה כמו בית הכנסת לפצל את הקהילה פשות השיתה שלו נגמרה
  הגב 15.03.18 15:14
 • אורח
  מתן די להגיב
  הגב 15.03.18 17:42
 • אורח
  נכון משה כהן
  16.03.18 09:32
 • אורח
  דפוק מה קשור לשיכונה מתן על תכניס את מתן דיל לסיפור למזל מתן במילואים,
  הגב 15.03.18 22:33
 • אורח
  עוד מעת כול האמת תציאה לאור כול הביוב של ראש העיר
  הגב 15.03.18 22:51
 • אורח
  המציאות יותר חזקה מכל כנס אחר!!!!! מלול לא קידם את הפרויקט בגרוש. עד שהגיעה שנת בחירות. וגם עכשיו הוא רק עושה קולות של כאילו
  הגב 16.03.18 09:34
 • אורח
  עוד פעם חושב שיכול לעבוד על האיתיופים ובחירות שעברה הצלחת לפלג את האיתיופים בסכסוך של בית הכנסת חלקת אותם ל 2 כך זכת ב 500 קולות בקרת משה ועכשיו עוד פעם אתה רוצה לעשות הפריד ומשול טעית הפעם האיתיופים לא אפריירים תחפש אפריים אחרים. פעם שעבר פטרתי את מלקו מהתפקיד שלו בגלל שהוא אמר לך את האמת וחשבת שאת יכול לקדררי אותו אבל הוא לא אפריירי ניצח אותך בבית המשפט אם כל הכוח שיש לך עשה לך בית ספר גם עכשיו בכנס עשה ממיך בית ספר מי אתם שתסתום את הפה לאנשים לשאול על הרכוש שלהם על הבית שלהם אולי תקח להם וזהו. לא הגזמתי מספיק אתה מזלזל באיתיויפים
  הגב 16.03.18 15:45
 • אורח
  מקום ראשון בארץ באיכות חיים רק בזכות מלול אני מעל 50 שנה ברחובות לא היה ראש עיר כמו מלול הוא מחזיק את הצעירים קצר בשביל זה רוצים להחליף אותו אין לכם שום סיכוי מלול תמשיך לרוץ קדימה כולם איתך תישן טוב בלילה
  הגב 16.03.18 17:37
 • אורח
  אבאיי זאודה תותח על
  הגב 19.03.18 00:39

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
09.03.18 15:33
מחפש בית פרטי למכירה ללא תווך וכמה שיותר חדרים ובלי קירות משותפים לדיירם אחרים במרכז או בשפלה
אורח
02.03.18 09:29
במיקום מצויין במזרח העיר מוצעת עכשיו למכירה "הדירה" שאתם מחפשים. 3 חדרים כ 80 מ"ר שני חדריי שירותים מרווחת ומתוכננת היטב.☑️ משופצת ☑️ ממוזגת ☑️ חניה ☑️ ממ"ד ☑️ מעלית ☑️ מחסן✔️ מחיר 1,440,000לתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן
אורח
02.03.18 09:25
למכירה דירת 5 חדרים ברחובות 🏡🏡מחפשים דירת 5 חדרים בצפון מזרח העיר? עכשיו מוצעת למכירה #בשיווק_בלעדי ברחוב הספיר, במבנה בן 2 קומות סה"כ 3 דיירים צמוד לשכונת המדע ❗❗❗דירה מרווחת,מוארת ומושקעת בטוב טעם, 145 מ"ר של יופי משגע.☑️ ממ"ד ☑️ 2 חניות מקורות ☑️ מרפסת שמש 30 מ"ר ☑️ יחידת הורים מפנקת✔️ מחיר - 2,240,000לתיאום פגישה: 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן
אורח
02.03.18 09:24
למכירה קוטג' דו משפחתי ברחובות🍒עכשיו #בשיווק_בלעדי ברחוב הניצן קוטג' מדהים, 240 מ"ר בנוי, יחידת דיור עם כניסה נפרדת מוכנה להשכרה,☑️ משופצת ומושקעת ☑️ חניה ☑️ ממ"ד ☑️ מרפסת שמש ☑️ חצר קדמית ואחוריתלתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן
אורח
05.02.18 12:36
מחפש בעלי מגרשים בגוש 3650 שרוצים למכור או להתקדם להסכם שיתוף 054-2235235
אורח
05.02.18 12:33
מחפש לקנות נדלן דירה 2 חדרים ברחובות מגרשים בגוש 3650 0542235234
אורח
30.01.18 08:39
למכירה דירת 3 חדרים ברחובות 🔖📌במיקום מצויין במזרח העיר מוצעת עכשיו למכירה "הדירה" שאתם מחפשים. 3 חדרים כ 80 מ"ר שני חדריי שירותים מרווחת ומתוכננת היטב.☑️ משופצת ☑️ ממוזגת ☑️ חניה ☑️ ממ"ד ☑️ מעלית ☑️ מחסן✔️ מחיר 1,440,000לתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן
אורח
30.01.18 08:38
למכירה דירת 5 חדרים ברחובות ⚠️⚠️מחפשים דירת 5 חדרים במחיר שפוי? עכשיו מוצעת למכירה 🔖בבלעדיות🔖 בבניין בוטיק 5 קומות בן שנה וחצי, ברחוב הבוסתן דירה מרווחת ומשודרגת 2 דירות בקומה.☑️ מעלית ☑️ ממ"ד ☑️ 2 חניות ☑️ מחסן ☑️ מרפסת שמש ☑️ יח' הורים מפנקת✔️ מחיר 2,050,000 ש"חלתיאום פגישה : 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336ה דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
09.03.18 15:43
מחפש בית פרטי ללא קירות משותפים עם גינה וכמה שיותר חדרים במרכז או בשפלה ללא תווך ציון 0547560649 .
אורח
02.03.18 05:13
לא מעוניין..זכותו! למה תימני ישר מנבל את הפה..
אורח
18.02.18 22:54
מחפשים דיירים חדשים לדירה שהייתה לנו לבית ב-6 השנים האחרונות. דירת 3 חדרים ברחובות החדשה, עם מרפסת שמש, חדר שירות... עוזי 0506277332
אורח
08.01.18 19:34
לא מעניין
אורח
18.01.18 09:26
מעניין ועוד איך יבן שרמוטה
אורח
30.01.18 00:24
חחחחחחחחחחח יא עצבן ערס מפגר לך תעשן משהו ותירגע מייד!
אורח
30.01.18 00:26
ערס !!
הצג תגובות נוספות
אורח
04.01.18 15:29
להשכרה משרד גדול באזור התעשיה רחובות כולל מטבחון ושרותים, משופץ עם פנים לכביש+ חניה גדולה פרטים נוספים 0507303150/0505268658
אורח
04.01.18 15:27
להשכרה באזור התעשיה ברחובות מבנה 200 מטר + גלריה 150 מטר פנים לחזית + חניה גדולה פרטים נוספים 0507303150/0505268658
אורח
01.01.18 13:13
מעוניינת בדירה 4 - 4.5 חדרים בראשון לציון באיזור דרור, יהודה לייב, יהודה הלוי אברבנאל
אורח
13.01.18 09:15
]
אורח
30.01.18 00:36
אחךה תגובה
אורח
06.12.17 19:12
ברחובות החדשה. דירת 5.5 חדרים + ממ"ד/ מזווה +פינת אוכל מרווחת, משופצת ומושקעת עם נוף לפארק הדקלים. מטבח גדול עם ארונות אחסון רבים, ויטרינה ושולחן מקובע. 3 חדרי שירותים , 2 מקלחות עם אמבטיה. מיזוג מרכזי, חנייה כפולה מקורה, מעלית ודוד"ש בקרבה לגנים ובתי ספר, מרכז מסחרי, מרכז חוויות וספריה עירונית. ריהוט חלקי: מזגן מיני מרכזי, כיריים גז, חדר ארונות צמוד לחדר שינה הורים, נברשות בסלון כניסה 1/1/18 יצחק 052-943-3098
אורח
06.12.17 22:10
מה עלות שכה"ד?


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
15.03.18 15:21
לרשת חוויות רחובות דרושים/ות מובילות ומטפלות לצהרונים בגני הילדים תנאים מצוינים, שכר הולם מאודלפרטים: מלי –- 08-9313700מייל – mali@havayot.org.il
אורח
05.03.18 16:10
לילד מקסים עם אוטיזם בן 4 מרחובות, דרושה מטפלת לעבודה ייחודית לפעמיים בשבוע אחה"צ. לא נדרש ניסיון קודם. כן נדרשת גישה לילדים ורצון ללמוד מקצוע מאתגר ומספק. המטפלת צריכה להיות מעל גיל 18. המשרה כוללת הדרכה , הכשרה וליווי צמוד של מנתחת התנהגות. שכר מתגמל. לפרטים ניתן לפנות בפרטי או בטלפון ללידיה 036737333
אורח
04.03.18 11:50
לחברה העירונית רחובות דרושים/ות:מדריכים/ות, מורים/ות, סייעים/ות, מורים/ות לחינוך מיוחד, סטודנטים/ות לחינוך רגיל ומיוחד לעבודה בקייטנת פסח בבתי הספר היסודיים, בין התאריכים 22-28.3, בין השעות 13:00-7:30.קו"ח למייל: zaharonim@ironitr.co.il או לפקס: 08-6486809תנאים מצוינים למתאימיםשכר: מורים בעלי תעודת הוראה: 75 ש"ח לשעה מדריכים מוסמכים: 60 ש"ח לשעה סייעות: 37 ש"ח לשעה מורים/סטודנטים שנה ג' לחינוך מיוחד: 70 ש"ח לשעההמשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד.
אורח
02.03.18 09:27
לגן ילדים ברחובות דרושות סייעות ומטפלות שכר ותנאים מעולים 0545275325 שרונה.
אורח
02.03.18 09:26
הגיע גם הזמן שלך למצוא עבודה חדשה .... - דרושים בראשל"צ נציגי/ות מכירות. - משכורת ממוצעת בחברה 7500 ש"ח לחצי משרה... - 30 ש"ח לשעה + עמלות ובונוסים מפנקים ביותר... - שעות: 09:00-15:00, פרטים בהודעה או בנייד- 054-3913320.
אורח
02.03.18 09:25
לגן ורדים שברחובות מחפשים עובדת שאוהבת ילדים עם לב ענק וידיים גדולות לחבק אותם 0523314732 מחכה לכן
אורח
27.02.18 14:44
שלום, דרושה מטפלת לילדים בבית משעות הצהריים איסוף גנים/בית ספר 0505109650
אבי בר
25.02.18 18:47
למוסך המומחים דרוש\ה עובד\ת מוסך לפרטים נוספים: 054-7999307


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל