הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

פתיחת רכבת מזכרת בתיה תידחה לחודש אפריל 2019

המאבק החל! 

תושבי קריית עקרון ערכו הפגנה נגד סגירת סניף בנק הפועלים ביישוב . מצ"ב סרטון

תושבי קריית עקרון שימו לב! החל מיום ראשון 16.12 יחולו הסדרי תנועה חדשים ברחובות בעלי המלאכה ועמיחי . 

פירוט השינויים מצ"ב בכתבה

בית הספר בן צבי לאמנויות בקריית עקרון נבחר על ידי חברת תובנות בחינוך וחברת ההייטק אפלייד מטיריאלס למיזם חדשני המחבר בין מהנדסים, מתמטיקאים, טכנאים לתלמידי בית הספר

מטרת המיזם להעשיר את התלמידים בלמידה בתוך ומחוץ לגבולות בית הספר, לקיים דיאלוג עם יזמים, לפתח יצירתיות וחקר וליצור בשיתוף צוותי החינוך תמונת עתיד מיטבית לכל תלמיד ותלמידה. התלמידים ייחשפו לשיטות חקר, קוד רובוטיקה, מדעים וגינון, אומנות שימושית ומגוון יוזמות לימודיות משותפות שיפותחו עם צוות בית הספר וחברת ההייטק אפלייד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית הספר בן צבי לאמנויות בקריית עקרון נבחר על ידי תובנות בחינוך וחברת אפלייד מטיריאלס (חברת הייטק) למיזם חדשני המחבר בין מהנדסים, מתמטיקאים, טכנאים ובעלי תפקידים נוספים בחברה, ובשיתוף צוות ותלמידי בית הספר.

מטרת המיזם להעשיר את התלמידים בלמידה בתוך ומחוץ לגבולות בית הספר, לקיים דיאלוג עם יזמים, לפתח יצירתיות וחקר וליצור בשיתוף צוותי החינוך תמונת עתיד מיטבית לכל תלמיד ותלמידה. התלמידים ייחשפו לשיטות חקר, קוד רובוטיקה, מדעים וגינון, אומנות שימושית ומגוון יוזמות לימודיות משותפות שיפותחו עם צוות בית הספר וחברת אפלייד.

חברת תובנות בחינוך וחברת ההייטק אפלייד מטיריאלס חברו במטרה להעניק פלטפורמה מקצועית-ניהולית המאפשרת לבתי ספר פריפריאליים להפוך לבתי ספר מעוררי השראה לקהילת בית הספר (תלמידים, מורים, הורים והקהילה הרחבה) מבחינת ההישגים החינוכיים והחברתיים של בית הספר.

מיזם זה משתלב עם חזון בית הספר בן צבי בקריית עקרון, אשר חרט על דיגלו "רואים את כולם, לא מוותרים על אף אחד!" בית הספר המאמין בזכותו של כל תלמיד להגיע למימוש עצמי תוך חיזוק אמונתו בעצמו וביכולותיו.


מנהלת בית הספר אסנת דולב כהן:

"מיזם זה הוא הזדמנות מופלאה לחשיפת הילדים לעולם ההייטק תוך טיפוח שאיפות לגבי עתיד מקצועי בתחום".


מנהלת אגף החינוך אביבה וגנר:

" אנו שמחים על הבחירה בבית הספר בן צבי בקרית עקרון ומאמינים שתהייה לכך תרומה לקידום התלמידים".


ראש המועצה חובב צברי:

"אני גאה על הבחירה בבית הספר בן צבי, אנו מחויבים לשיפור מתמיד, להירתמות לפיתוח הקהילה ולשיתוף בידע הנצבר. אני מאמין שמיזם זה יהווה תרומה רבה לפיתוח התלמידים ולשנות את נקודת הזינוק שלהם לחיים. חשיפה למיזם מסוג זה הינה חווייתית ומעודדת את התלמידים להאמין בעצמם ולדעת שאין תקרת זכוכית והשמים הם הגבול".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צפו בסרטון המרגש בו הקדיש הזמר סגיב כהן את השיר "נשמת כל חי" לזכרו של צור אלפי ז"ל ממזכרת בתיה שנספה באסון השטפון.

אל ההופעה הגיעו אמו של צור -הדר אלפי וסבתו גילה לוי שהעבירו לזמר מכתב אישי בו ספרו על אהבתו של צור את שיריו של סגיב כהן ואת הניגונים התימניים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשבוע שעבר נערכה הופעתו של הזמר סגיב כהן במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל שנמצא בעיר רחובות. אל האירוע החגיגי הגיעה משפחתו של צור אלפי ז"ל שנספה באסון השיטפון – אימו הדר אלפי וסבתו גילה לוי . במהלך ההופעה העבירו לזמר את מכתבה של גילה סבתו של צור שבקשה לספר לו על צור ואהבתו לשיריו ולניגונים התימניים. הזמר הקריא את המכתב לנוכחים והקדיש לצור ולמשפחתו את השיר "נשמת כל חי"

סרטון: מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בתכשיטי "לאקויה" ברחובות היהלומים נקיים וטבעיים ישירות מהבורסה ללא פערי תיווך, ניתן לעצב טבעות ותכשיטים בהזמנה אישית , מבחר טבעות אירוסין. שירות ותיקון תכשיטים במקום.

"לאקויה" הרצל 198 רחובות

תוכן שיווקי ממומןלהלן לינק לאתר Lakoya

http://lakoya.indexm.co.il/


תכשיטי לאקויה הינה חברה מובילה בענף התכשיטים.
החברה הוקמה ע"י אוהד צנעני יהלומן וגמולוג בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף היהלומים. לאוהד מומחיות ביהלומים, אבני חן יקרות, פנינים ושמאות מקצועית בתחום היהלומים ותכשיטי היוקרה.


ב'תכשיטי לאקויה' מעצבים ומייצרים מבחר גדול של תכשיטים, ביניהם תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים, אבני חן, טבעות אירוסין ונישואין. בלאקויה תמצאו עיצובים קלאסיים ועיצובים מקוריים הכוללים עיצובים בהתאמה אישית.

מייסד החברה, אוהד צנעני, עבד במסחר ושיווק יהלומים בחברות מובילות בענף היהלומים בישראל ובבורסות ומרכזי מסחר ליהלומים ברחבי העולם. אוהד צבר ניסיון רב בענף ולמד את אופן העיצוב, האסתטיקה וההגשה הנכונים ונחשף לעיצובים וטכניקות עבודה בעיצוב וייצור יהלומים.

חשיפתו לעיצובים שהשאירו חותם נתנו לו השראה מחברות ומעצבים מובילים בחו"ל.

ב'תכשיטי לאקויה' תמצאו מבחר גדול של יהלומים
ואבני חן, ישירות מבורסת היהלומים וללא תהליכי תיווך


לפרטים Lakoya הרצל 198 רחובות

08-9366319הרקדן של קריית עקרון - צפו בסרטון של ראש המועצה חובב צברי שפוצח בריקוד תימני במסגרת פסטיבל מחול תימני שנערך במתנ"ס שבשבט

האירוע היה במסגרת פסטיבל אורות בהיכל שנערך מידי שנה בחנוכה והתקיים בימים ראשון ושני. התושבים נהנו משלל הופעות של אביהו מדינה, עדי הימלבוי , סגיב כהן ועוד. מצ"ב תמונות וסרטונים מהאירועים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מתנ"ס קריית עקרון


פסטיבל האורות בהיכל, הפך למסורת בקריית עקרון, כמו הדלקת נרות החנוכה במתחמים השונים, את הפסטיבל מפיק מתנ"ס שבשבט והמאפשר לכלל התושבים לבוא וליהנות ממגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. החל מהילדים והנוער ועד לבוגרים ובני הגיל השלישי המתחברים למוסיקה מבית אבא.

אירועי התרבות הפכו במהלך חמש השנים האחרונות לשם דבר באזור כולו ותושבים מערים ומועצות בסביבה מתעניינים ורוצים לקחת חלק.תושבי קריית עקרון נהנו מיומיים של הופעות בפסטיבל האורות בהיכל שאירח את כוכבת הנוער עדי הימלבוי, את המחזמר טוביה וחבורת 366, ואביהו מדינה בשיריו הידועים בכל הזמנים, אולם גולת הכותרת הינה פסטיבל מחול תימני בהשתתפות להקות מחול מהערים השונות בהשתתפות הזמר סגיב כהן שהקפיץ את הקהל על רגליו וסחף את הנוכחים בשירה וריקודים. לזכרו של יגאל בשן ז"ל ביצע הזמר את להיטו "יש לי ציפור קטנה בלב".

במהלך האירוע הופיעו להקות תימניות שפצחו בריקודים אליהם הצטרף ראש המועצה חובב צברי בריקוד תימני מסורתי


דוד צור מנהל המתנ"ס:

"אני מברך על ההזדמנות שניתנת לי להפיק אירועים מדהימים לטובת קריית עקרון ותושביה, באירועים הללו מושקעת מחשבה רבה ורצון לגעת במגוון רחב של תושבים מגילאים צעירים מאד ועד בכלל. אין שמח ממני לקבל משוב מתושבים שבאו ונהנו".

חובב צברי ראש המועצה :


"המדיניות של חינוך, תרבות וספורט בונים קהילה, מנצחת. ולנו בקרית עקרון ישנה קהילה משפחתית איכותית. כל פעם מחדש אני גאה בפעילות האיכותית והמקצועית הנעשית בקרית עקרון, יישר כח לכל העוסקים במלאכה."הופעתו של אביהו מדינה:

סרטון הופעתו של סגיב כהן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתוח בשבת! חדשות הצרכנות - במשתלת "יגב" מציעים שתילי עונה החל מ – 1 ₪ ושלל מבצעים על מבחר הצמחים והשתילים

המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

תוכן שיווקי ממומן | תגובות: 5

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון הגאה במבחר הענק של צמחים ושתילים יוצאים בשלל מבצעים לקראת בוא הסתיו והחורף.

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון ניתן למצוא מבחר ענק של שתילי עונה, שתילי חורף , פקעות ובצלים של פרחי סתיו וחורף. שתילי ירקות חורף, צמחים טורפים, צמחים טרופיים ועוד.

ולרגל הסתיו והחורף הקרב יצאו במשתלת יגב בשלל מבצעים

המבצע לשבוע ימים או עד גמר המלאי

המבצעים כוללים:

שתילי עונה – 1 ₪ לשתיל בכוסית 10 בקניית 30 שתילים או 1.5 ₪ לשתיל בודד. השתילים אשר במבצע פטוניה, פורטולקה וסלסלי כסף לבן צבעוני.

רקפות מיני – 7 רקפות בעציץ מידה 9, 7 ב – 100 ₪ מחיר בודד 17 ₪.

צמחי תבלינים – כל תבלין 6 ₪ בקניית 10 תבלינים ומעלה, תבלין בודד 8 ₪. בתבלינים, נענע, בזילקום, רוזמרין, לואיזה ועוד.

גרניום זקוף – 5 יחידות ב – 45 ₪. מחיר בודד 11 ₪.

מבצע כללי – 10% הנחה על כל הצמחים בחממה הטרופית כולל סחלבים.


המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

טלפונים: 08-8591848

שעות פתיחה

א – ה 08:00 – 17:30

ימי שישי 08:00 – 15:00

שבת 10:00 – 16:00

הוראות הגעה:

למגיעים מצומת בילו, עוברים את צומת תל נוף, פנייה ראשונה שמאלה.

למגיעים מצומת כנות, עוברים את גדרה לכיוון רחובות, רמזור רביעי ימינה לתוך מושב קדרון (רמזור חדש).


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק משתלת גולד מריים מיזרחי רחובות
  הגב 12.11.18 13:55
 • אורח
  איפה זה?
  18.11.18 14:11
 • אורח
  המשתלה הזו ממש כמו להגיע לגן עדן. הייתי, קניתי מלאאאאא וחזרתי עם גינה קטנה אליי למרפסת במחיר מצחיק. לא ידעתי שאפשר לעשות גינה פורחת במחירים כאלה. מדהים, תודה.
  הגב 18.11.18 14:09
 • אורח
  תזהרו מדרעי המאנייק שלא ישלח פקחים
  הגב 30.11.18 16:11
 • אורח
  תודה שהעלת רעיון
  01.12.18 05:52

מחר (שישי 14.12) יתקיים טקס הסרת הלוט של "חצר אדם ועמלו" לזכרו של יקיר מזכרת בתיה אלכס בראף ז"ל ברחבת קזרמת לוין ברחוב רוטשילד .

במלאת שנה לפטירתו של אלכס בראף ז"ל יתקיים הטקס ברחבת קזמרת לוין שם מוצגים כלים חקלאים אותם אהב אלכס, כחלק מפעילותו לשימור אתרים וחפצים היסטוריים במזכרת בתיה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במלאת שנה למותו של אלכס בראף ז"ל תערוך המועצה המקומית ומוזיאון מזכרת בתיה טקס הסרת הלוט וחניכת חצר "אדם ועמלו" ע"ש אלכס בראף במול רחבת מוזיאון היישוב.

אלכס בראף ז"ל היה דמות מוכרת במזכרת בתיה ואף זכה בתואר יקיר המושבה לשנת 2005. את אות יקיר המושבה הוא קיבל על התנדבותו במוזיאון המושבה, פעילותו לשימור מבנים, אתרים וחפצים בעלי ערך הסטורי מעברה של המושבה.

המועצה המקומית מזכרת בתיה החליטה לאחר מותו להנציח את זכרו ברחבת קזרמת לוין מול מוזיאון המושבה שם מוצגים כלים חקלאיים שהיו חלק מאהבתו הגדולה של בראף.

לפני האירוע בשעה 9:30 תקיים משפחתו את טקס האזכרה בבית העלמין ברחוב מוטה גור.

תוכנית האירוע:

טקס הסרת הלוט

דברים לזכרו של אלכס בראף ז"ל

קטעי נגינה


האירוע יתקיים ביום שישי 14.12 בשעה 11:00 במתחם קזרמת לוין – רחוב רוטשילד 39 מול מבנה המוזיאון.

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתיחת רכבת מזכרת בתיה תידחה לחודש אפריל 2019

כך מסרה המועצה המקומית מזכרת בתיה לאחר פגישת ראש המועצה, גבי גאון, עם נציגי משרד התחבורה ורכבת ישראל. על פי המועצה התחנה תיפתח לציבור לאחר סיום עבודות חברת החשמל, השלמת דרכי הגישה לתחנה מרחוב רפאל סויסה וסיום תקופת ההרצה של רכבת ישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


פתיחת רכבת מזכרת בתיה תידחה כנראה לחודש אפריל 2019, כך הודיעה המועצה המקומית מזכרת בתיה לאחר ישיבה שהתקיימה עם נציגי משרד התחבורה ורכבת ישראל עם ראש המועצה הנבחר גבי גאון.

על פי רכבת ישראל העיכוב בפתיחתה של התחנה הוא בין היתר עקב עבודות לפריסת קו החשמל שאמורה לבצע חברת החשמל בימים הקרובים ותימשך כחודשיים. כזכור בחודש יולי 2018 נפגש ראש המועצה היוצא,מאיר דהן, עם שר התחבורה ,ישראל כץ, ונציגי הרכבת שהתנו את הפתיחה בהתחייבות המועצה להשלים את דרכי הגישה לתחנה ואת מגרש החנייה שעתיד להכיל כ350 מקומות חנייה(http://www.be106.net/280/25336) .

על פי הודעת המועצה המקומית לאחר סיום פריסת תשתית החשמל, חברת "רכבת ישראל" תחל תקופת הרצה של התחנה, אשר עתידה להימשך כחודשיים נוספים, ובמקביל המועצה המקומית פועלת לסיים את הכשרת כביש הגישה מרחוב רפאל סויסה ושל מגרש החנייה לצד החנייה.

לגבי שכונת בר לב תקיים המועצה מקומית הערכות משותפת עם התושבים בנוגע להסדרי התנועה במקום ותוכניות הפיתוח בשכונה יוצגו במפגש הבא לנציגי השכונה.


הדמיית רכבת מזכרת בתיה: אדריכל מוססקולהלן תגובת רכבת ישראל:

"רכבת ישראל משלימה בימים אלה את בנייתה של תחנת מזכרת בתיה, כמתוכנן ועל פי לוח הזמנים, לה התחייבה. השירות לנוסעים בתחנה יתחיל לאחר שהרשות המקומית תסיים את חלקה, ובכלל זה חיבור לרשת החשמל ולדרכי גישה".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רוצים כביש שש . לא הגיוני שהוא ממש כאן ואין לנו כניסות אליו
  הגב 13.12.18 22:30

המאבק החל! תושבי קריית עקרון ערכו הפגנה נגד סגירת סניף בנק הפועלים ביישוב . מצ"ב סרטון

לדברי דוד עזריאל מיוזמיה ההפגנה זהו תחילת המאבק והם כבר מתכננים פעולות מחאה נוספות. אל ההפגנה הגיעו גם חברת המועצה בת החן גזאל וחברי המועצה לשעבר נועם אהרון וקובי סבג

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


תושבי קריית עקרון יצאו היום למאבק נגד סגירת סניף הבנק היחיד ביישוב- בנק הפועלים. בשעות הצהריים הגיעו התושבים לסניף הבנק ברחוב הרצל והפגינו נגד סגירת הסניף עם שלטים: "לא כולנו באפליקציה". "לא ניתן לפגוע באיכות החיים". אל ההפגנה הגיעו גם חברת המועצה בת החן גזאל, וחברי המוצעה לשעבר נועם אהרון וקובי סבג שהביעו את תמיכתם במאבק.

לדברי דוד עזריאל, ממובילי המחאה, מדובר באקט לא חברתי וחסר התחשבות באוכלוסייה החלשה והמבוגרת אשר מהווה נתח גדול מאוד מתמהיל התושבים ביישוב. לאחר הפגנה אמר דוד כי הם מתכוונים להמשיך במאבק ולצאת לפעולות מחאה נוספות.

בעקבות המצב מועצת קריית עקרון הערה לקשיים העלולים להיווצר ממהלך שכזה, פועלת במרץ בחודשים האחרונים ומשקיעה, מאמצים רבים, לביטול החלטת הנהלת בנק פועלים על באשר לעתיד הסניף המקומי. במקביל להפעלת לחצים על הנהלת הבנק בכדי לשנות את החלטתם, ביצעה המועצה פנייה להנהלת בנק מתחרה, וזאת על מנת לשכנע אותם לפתוח סניף חדש ביישוב שייהנה מהביקוש.סרטון ההפגנה:
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חרא על עקרון
  הגב 13.12.18 14:05
 • אורח
  בושה איפה חובב זהו הבחירות עברו מה אתה עושה?
  הגב 14.12.18 00:47

56 תאגידי המים ייסגרו ובמקומם יקומו 30 תאגידי מים אזוריים הצפי לתחילת יישום החוק החדש יולי 2019

החוק עבר השבוע בכנסת בקריאה שנייה ושלישית. בכל תאגיד ימונו דירקטורים על פי גודל הרשות. במקור רצו לצמצם ל – 11 תאגידים אזוריים. תאגיד קיים יוכל לבקש עיכוב ל – 3 – 6 שנים. החלטות נוספות בחוק: מבצע פריסת חובות מים ל – 36 תשלומים. המדינה והעיריות יממנו החלפת צנרת מים למיעוטי יכולת בבניינים ישנים. יותקנו מוני מים ממוחשבים הנקראים מרחוק עם אפשרות למונה כשר לשבת. בנזילת מים הצרכן ישלם כ – 10% לערך בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה וועדת הפנים, בראשות ח"כ דוד ביטן, אישרה השבוע לקריאה שנייה ושלישית את ההצעה לתקן את חוק תאגידי המים והביוב של ח"כ איציק שמולי לצמצום מספרם.

על פי ההצעה 56 תאגידי המים בישראל יצומצמו החל מיולי 2019 ל 30 תאגידים אזוריים בה ישבו נציגי הרשויות בתאגיד. מספר נציגי הרשויות יהיה בהתאם לגודלה של אוכלוסיית הרשות – כך שלרשות גדולה יהיה מספר גדול יותר של נציגים. אך נקבעה לכך גם הגבלה מספר הדירקטורים של רשות לא יעלה על 11 . עוד נקבע כי לכל רשות יהיה נציג אך משקלו בהצבעה יהיה בהתאם לגודל הרשות שהוא מייצג. החוק החדש מאפשר לתאגיד הקיים לבקש דחייה של 3 - 6 שנים ביישום המעבר לתאגיד אזורי וזה יחוייב בנימוקים ובאישור השרים הרלוונטיים.

החלטות נוספות שנקבעו בוועדה בכנסת שאושרה בקריאה שנייה ושלישית:

1. סוכם עם האוצר על הקמת קרן בסך של 40 מיליון ₪ (חצי מהמדינה וחצי מהעירייה) על מנת לאפשר החלפת צנרת בבניינים ישנים ובאזורים בהם מתגוררים מעוטי יכולת.

2. אושר מתווה לטיפול בגביית חובות עבר, לפיו התאגידים יצאו במבצע גביית חובות ללא ריבית ויאפשרו עד 36 תשלומים.

3. אושר הסעיף שמסמיך את רשות המים לקבוע כללים להתקנת מוני מים המאפשרים קריאה מרחוק, לשיפור התמודדות עם מקרים של נזילות במערכת המים. עלות התקנתם לא תיפול על האזרחים ולא תשפיע על מחירי המים. לאזרחים שומרי שבת תתאפשר התקנת מונה שלא מחלל שבת.

4. בנוסף לכך אושרה הסמכת מועצת רשות המים לקבוע תעריף מים מופחת שיכול התאגיד לגבות במקרים של נזילות, כך שהחיובים לאזרח יהיו במאות שקלים בודדים ולא חיובים של אלפי שקלים.

ח"כ דוד ביטן יו"ר הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה וועדת הפנים

מדובר בהחלטה חשובה ובשורה אמיתית לצרכנים, תקנו עוול חברתי שהכביד מאוד על תקציבה של משפחה בישראל. יש לציין כי זו פעימה ראשונה, אם התאגידים לא יצמצמו הוצאות ולא ישפרו את רמת השירות הכנסת תדרש לכך שוב״.

ח"כ איציק שמולי:

"מדובר בחוק היסטורי שמתקן עוול גדול. לא יצאנו עם מלא תאוותנו בידנו אבל אנחנו עומדים מאחורי הצעת החוק. התאגידים הם חלק מהבעיה ולא הפתרון, ולכן מספרם יצומצם דרמטית והם צריכים לראות בזה תמרור אזהרה – אם התפקוד שלהם לא ישתפר כנראה שיבוא חוק נוסף בכנסת הבאה".
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזה עוזר לנו?
  הגב 12.12.18 11:53
 • אורח
  בסדר מלול גם פה עשה דאבל קומבינה !
  הגב 12.12.18 12:37
 • אורח
  התחלה טובה .
  הגב 12.12.18 12:37
 • אורח
  שם אחר לשחיתות ישנה. מישהו באמת קיווה שדוד ביטן ייזום ביטול הגופים המיותרים הללו. הרי כל מה שיקרה הוא שאנשים מ 56 גופים מיותרים ירוכזו ב 30 תאגידים מיותרים.
  הגב 12.12.18 12:46
 • אורח
  מה קורה עם החיוב על הצריכה המשותפת החריגה כמעט בכל שכונת נאות השיקמה ??? הצריכה המשותפת גדלה ב 400% !!!! וחיוב נחשבון גדל ב100% . האם חברת מניב דואגת לתקן את החיוב המוטעה ????
  הגב 12.12.18 13:04
 • אורח
  כנל גם ברחוב העבודה-חיוב מוטעה של 400%
  הגב 12.12.18 13:13
 • אורח
  הכל בולשיט זה שהיה ימשיך
  הגב 12.12.18 13:49
 • אורח
  מי יקבע את הרכב התאגידים. הרי זה לא יתבצע ללא כפיה מלמעלה. התיאגוד חייב להיות על בסיס מרחבי כדי לייעל את תפקוד התאגידים.
  הגב 12.12.18 17:28
 • אורח
  הגיע הזמן שיבטלו את התאגידים פשוט שדדו אותנו עוד גוף שחי על האזרחים מיותר
  הגב 13.12.18 10:35
 • אורח
  בנתיים שמו כחברת דירקטוריון אחראית על הכספים, את המגה מושחתת , זאת מהחברה העירונית, שמשנה נתוני מכרזים כדי שמי "שמתאים" לה יבחר....בלי שמות...חרא צף בסופו של דבר....
  הגב 14.12.18 15:29
 • אורח
  חבל על כל טיפה מדוע הברז בתמונה פתוח?
  הגב 15.12.18 22:48

מחר רביעי הפגנת תושבים בקרית עקרון נגד סגירת בנק הפועלים ביישוב!

כזכור בחודשים באחרונים קבלו התושבים הודעה כי הסניף עומד להיסגר עקב התייעלות המערכת הבנקאית וכי במקומו יוצב בנקט ואחת לשבוע יגיע לישוב סניף נייד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תושבי קריית עקרון יוצאים למאבק נגד סגירת בנק הפועלים ביישוב.


כזכור בחודש אוקטובר קרא חבר המועצה אריק חדד לתושבים להצטרף אליו למאבק לסגירת הסניף (http://www.be106.net/280/26422). לטענת בנק הפועלים הסניף עומד להסגר בחודשים הקרובים כתוצאה מהתייעלות במערכת הבנקאית וכי לרשות התושבים יוצבו בנקט וסניף נייד אשר יגיע למקום אחת לשבוע, התושבים יוכלו לקבל שירותים בארבעת הסניפים של הבנק באזור - מזכרת בתיה, הדרים, דיגיטל רחובות וסניף רחובות.

השבוע החלו התושבים לפרסם ברשתות החברתיות כי בכוונתם לקיים הפגנה מחר (רביעי 12.12) מול הסניף ולמחות על הסגירה והפגיעה באיכות חייהם של התושבים, הקשישים , ובעלי המוגבלויות שנהנים משירות של הבנק היחיד ביישוב.

ההפגנה תתקיים מחר(רביעי 12.12) בשעה 14:30 מול בנק הפועלים בקריית עקרון רחוב הרצל 42התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי קריית עקרון שימו לב! החל מיום ראשון 16.12 יחולו הסדרי תנועה חדשים ברחובות בעלי המלאכה ועמיחי . פירוט השינויים מצ"ב בכתבה

השינויים מתבצעים לאור פניות התושבים ויתבצעו ביום ראשון לאחר שקבלו את אישור ועדת התחבורה ורשות התמרור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

המועצה המקומית קריית עקרון תבצע בשבוע הבא יום ראשון 16.12 שינויים קבועים בהסדרי התנועה ברחובות בעלי המלאכה ועמיחי. השינויים מתבצעים על פי בקשת התושבים ואושרו על ידי ועדת התחבורה ורשות התמרור

להלן השינויים:

רחוב בעלי המלאכה הופך לרחוב ללא מוצא

רחוב עמיחי בין רחובות הדס וכובשי החרמון הופך להיות רחוב לתנועה חד סטרית מצפון לדרום.

תבוצע הפרדה בין הרחובות בעלי המלאכה ועמיחי.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא זכור לי ששאלו אותי ולא זכור לי שהיי פעם בקשתי שיטפלו בבעיות הניקוז בשכונת עמיחי
  הגב 12.12.18 22:02

ב - 33 אתרים ברחבי קרית עקרון יותקנו מצלמות אבטחה

עד כה הותקנו מצלמות בפארק הזית והגפן ,מחסני העיריה ברחוב המלאכה. בהמשך יותקנו בחודשים הקרובים מצלמות נוספות בפארק שמיר שברחוב שדרות רבין ובגן זוגות צעירים ברחוב הרצל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בקריית עקרון מחזקים את תחושת הביטחון לתושבים שמקבלת בימים אלה חיזוק משמעותי בדמותן של מצלמות אבטחה שהותקנו במספר מוקדים ביישוב , המצלמות נועדו להעצים את תחושת הביטחון ולמנוע השחתה ופגיעה ברכוש ציבור.

פרויקט התקנת מצלמות אבטחה הינו חלק מתוכנית כוללת , בה יותקנו ב 33 אתרים ברחבי המועצה, מצלמות אבטחה שישדרו בזמן אמת למוקד במועצה ומבוקרות על ידי בעלי תפקידים רלוונטיים.

חלק מהמצלמות כבר מותקנות באתרים השונים כגון פארק הזית והגפן ,מחסני העיריה ברחוב המלאכה ,אתרים אלה נבחרו בתיאום עם משטרת ישראל הקב"ט ומחלקת הפיקוח האמונה על ביצוע המשימה ותפעול המצלמות.

על פי התכנון יותקנו בחודשים הקרובים מצלמות נוספות בפארק שמיר שברחוב שדרות רבין ובגן זוגות צעירים ברחוב הרצל.

החברה שנבחרה לביצוע הפרויקט הינה חברה בעלת מוניטין רב בתחומה וכן חברת בזק המטפלת בכל נושא התקשורת של המצלמות .


לדברי מנהל הפיקוח שרון לוי:

"הצבת המצלמות ברחבי הישוב תאפשר לנו לפקח, לאכוף ולבקר על הנעשה במרחב הציבורי באופן מיטבי".


ראש המועצה מר חובב צברי:

" זהו מיזם מבורך שיגביר תחושת ביטחון התושבים ויחד עם זאת ימנע אירועי חריגים והשחתת רכוש במרחב הציבורי, הציבור בישוב ימשיך לשמור על הרכוש הציבורי, כי זה הבית שלנו.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שיפור מצויין
  הגב 09.12.18 23:43
 • אורח
  איזה חברה מתקינה את המצלמות?
  הגב 10.12.18 00:40
 • אורח
  כל הכבוד חובב אתה ממש מצוין
  הגב 10.12.18 04:42
 • אורח
  ברקפת אנחנו נתקין כאן לא יתקינו בטוח
  הגב 13.12.18 21:42

קונים רכב? ב"טרייד אין רחובות" בהנהלת קובי חלפון הרכבים נבדקים ע"י מומחים ומטופלים אך ורק במוסכים מורשים ונמכרים עם אחריות, אפשרות מימון או קנייה בתשלומים

בטרייד אין רחובות הקיים מעל 30 שנה, מבחר גדול של רכבים למכירה מיד ראשונה או שנייה הנבדקים ע"י מומחים ומטופלים אך ורק במוסכים מורשים. הרכבים נמכרים עם היסטוריה מלאה ורצף טיפולים. מגוון פתרונות מימון לרכישת הרכב יד שנייה. אפשרות מכירת רכב, קניית רכב יד שנייה, החלפת רכב יד ראשונה, יבוא רכב אישי לישראל. באתר החברה משתתפים מידי חודש מספר רכבים במכרז במחיר הנמוך יותר מהמחירון באתר. לפרטים 050-5249254

תוכן שיווקי ממומן


להלן לינק לאתר "טרייד אין רחובות"

http://www.tradein-rehovot.co.il/


"טרייד אין רחובות" מעל 30 שנות ניסיון בתחום מנוהל על ידי קובי חלפון המתמחה במכירת רכבים מיד שנייה במסגרת עסקאות טרייד אין מלקוחות שרוכשים רכבים חדשים ומשומשים.

בטרייד אין קיים מגוון רחב של רכבים למכירה, טנדרים יד שנייה, ג'יפים וואנים. ניתנת אפשרות החלפה של רכב יד שנייה שבבעלות הלקוח לרכב מתקדם יותר מהמלאי של הרכבים למכירה הרחב והמגוון הקיים בטרייד אין רחובות.

הרכבים שנרכשים בעסקאות הטרייד אין עוברים תהליך הכנה ובדיקות קפדניות כדי שהלקוח יוכל לקנות רכב ברמה הגבוהה ביותר ולהבטיח לעצמו ראש שקט וכתובת אמינה.


המכרזים של טרייד אין רחובות

המכרז הוא מכירה לוהטת של רכבים מהטרייד אין שמוצעים למכירה במחיר נמוך מהמחיר שמצוין באתר כל הרכבים עוברים בדיקה מקיפה לפני המכירה, כל חודש משתתפים מספר רכבים ב"מכרז החודש", המכרזים מתחלקים לארבעה קטגוריות, רכב פרטי ומשפחתי, טנדרים ומסחריות, רכבי שטח, רכבים מיבוא אישי.

יבוא אישי

קובי חלפון מתמחה ביבוא רכב אישי לישראל. אם רצית רכב מיוחד וייחודי "שכולם ידברו עליו" שיבלוט על הכביש, בפגישה עם קובי חלפון הוא ידאג להגשים את חלומך ולהפוך אותו למציאות. (רכבים שנרכשים ביבוא אישי עוברים בדיקות קפדניות ונמסרים עם אחריות).


אפשרות מימון או תשלומים

קיימת אפשרות לרכוש הרכב בתשלומים. וקיימים מגוון פתרונות מימון לרכישת הרכב יד שנייה.


לפרטים: קובי חלפון 050-5249254
בדיון בכנסת בראשות ח"כ אברהם נגוסה נחשפו נתוני העולים החדשים ולפיהם! בני העדה האתיופית מתגרשים פי שניים ו – 27% מהדוברות רוסית חוו עד גיל 16 אונס או ניסיון אונס

בנושא אלימות משפחה ותקיפה מינית במשפחות עולים דוברות ררוסית עלה לפי מחקר כי דוברות-רוסית חוות אלימות-במשפחה פי-שניים מוותיקות.

אבי בר | | תגובות: 5


בדיון בכנסת בוועדת העלייה והקליטה בראשות אברהם נגוסה דנו במשברים המשפחתיים בקרב העולים הנקלטים. על פי הנתונים התברר כי בקרב העולים בני העדה האתיופית שיעור הגירושין הוא פי 2 מאשר בכלל החברה הישראלית. בשנת 2016 בקרב בני העדה האתיופית חוו גירושין 19 משפחות מכל 1000 משפחות ממוצא אתיופי לעומת 9 משפחות בקרב 1000 משפחות בכלל הציבור הישראלי. ואילו בנושא אלימות משפחה ותקיפה מינית במשפחות עולים דוברות רוסית עלה לפי מחקר כי דוברות-רוסית חוות אלימות-במשפחה פי-שניים מוותיקות. ו - 27% דוברות-רוסית עד גיל 16 חוו אונס או ניסיון לכך.

לאור הנתונים קרא ח"כ אברהם נגוסה למשרדי הממשלה פטור לעולים חדשים מתשלום ההשתתפות-העצמית, בתחנות לטיפול משפחתי וייעוץ נישואין, כדי לעודד פניה והשתתפות, ובנוסף, לתקצב תחנות אלו. כמו-כן קרא לגיבוש תכנית ממשלתית בשיתוף משרדי הקליטה, הרווחה והחינוך שתסייע לעולים החדשים בתקופת המעברהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כוח
  הגב 09.12.18 15:49
 • אורח
  נתונים מזעזעים על הדוברי הרוסית..
  הגב 09.12.18 23:18
 • אורח
  יתכן שלא ניסחתם נכון את הנתונים לגבי אונס קטינות רוסיות?
  09.12.18 23:30
 • אורח
  מה קשור לתת פטור מה הנתונים מי נקרא עולה חדש מה ההבדל בינם לבין זוגות צעירים שמתגרשים בלי הפסקה בגלל בעיות כלכליות
  הגב 10.12.18 05:32
 • אורח
  מספיק לשקר הכול שקר. כול הנתונים לא נכונים. מספיק לזרוק חול לעיניים של תושבים
  הגב 11.12.18 07:29

אינדקס בעלי מקצוע

הובלות

ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 050-3464617

* התקנת מאווררי תקרה * התקנת גופי תאורה *העברת ביקורת חברת חשמל *אישורים לחברות ביטוח וכיבוי א...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-2909493

יעקב אבינועם חשמלאי מוסמך מס רשיון 16921 מתמחה ובעל ותק של למעלה מ30 שנה, בין היתר מבצע תיקוני ק...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-334-5484

שגיא טייץ מכלול עבודות חשמל.חשמל לתעשייה ולפרטים הקמת חנויות | משרדים | מפעלים מתח נמוך | ת...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים

הדברה

אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6728309

מומחה להדברות ולוכד נחשים, 40 שנות ניסיון. - הדברת מכרסמים - הדברת כל סוגי התיקנים (ג'וקים) - ...

לפרטים נוספים
חזית הדרום 29 רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

מיסגור תמונות

הרצל 161 (פסז' חרל"פ) רחובות , 050-243-2196

חנות מסגרות מספקת ללקוחותיה מסגרות עם ניסיון של 20 שנה שירות מכל הלב במחירים נוחיםמתמחה במסג...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל) רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

קוסמטיקה

הרצל 175 פסג חלפון רחובות , 054-7892232

מומחית לפדיקור רפואי גם לסוכרתיים טיפולי פנים איורוודי הודי טבעי ולכל סוגי העור טיפול באקנה ש...

לפרטים נוספים
אחד העם 1 רחובות , ‏054-261-0024‏

מומחית בלק ג'ל נוסחת לק הג'ל שנכנסה לפני שנים מספר לתודעה עשויה כולה ג'ל בשונה מ"לק רגיל" הלק מב...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

שיניים

רוטשילד 37 חדר 214 ראשון לציון , 0544-561531

תיקונים, ריפודים, חידושים וניקיון תותבות. ניסיון של 35 שנים.

לפרטים נוספים

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70 רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

רכב ומוסכים

גבריאלוב קלמן 39 רחובות , 08-9460336

מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה. המוסך ממוקם ברחובות ובעל ותק ומוניטין של 30 שנה. א.א לוי אפרים מתמח...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

מוסיקה

רחובות , 054-494-6675

אמנון צארום מורה לגיטרה למד והשתלם בגיטרה בספרד לאחר חזרתו ארצה החל להופיע בליווי אמנים, קטעי סול...

לפרטים נוספים

עורכי דין

שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים
החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים
הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים

מעבדת סמים נחשפה במזכרת בתיה

אבי בר | | תגובות: 9


שתילי המעבדה - צילום משטרת ישראל

כחלק ממאבק משטרת ישראל בנגע הסמים נחשפה בסוף השבוע מעבדה לגידול מאות שתילי מריחואנה בבית במזכרת בתיה.

בחיפוש שערכו השוטרים בבית נמצאו מאות שתילי מריחואנה וציוד רב המשמש לגידולם.

שני החשודים (38,29) בגידולם והחזקתם נעצרו לחקירה ואתמול הם הובאו לדיון בעניינם בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו של האחד בשלושה ימים ושל החשוד השני ביומיים.

החקירה נמשכת.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סמים נגע רע
  הגב 09.12.18 11:47
 • אורח
  OMG
  הגב 09.12.18 11:56
 • אורח
  נחמד שהמשטרה מתעסקת בצמח שגורם פחות נזק מאלכוהול וסיגריות ושיש לו תועלת רפואית מוכחת. הלוואי והיתה משקיעה אותה כמות אנרגיה בפריצות ובגניבות שלא חסר מהן.
  הגב 09.12.18 13:32
 • אורח
  תמשיכו להתעמר בחולים והנה התוצאה לפניכםן
  הגב 09.12.18 14:57
 • אורח
  משטרה מחורבנת ושווה לתחת תתעסקו במשהו חשוב... ולקרוא לזה מעבדה כי יש שם כמה צמחים? סתם גורמים לזה להראות יותר ממה שזה
  הגב 09.12.18 16:34
 • אורח
  אל דאגה..עורך הדין שלו יקבל מספיק כסף בשביל להפוך את התיק . עוד יתבע את עובד חברת החשמל שגילה זאת למשטרה על הסגת גבול וחדירה לפרטיות ואוליי גם על זה שלא תיקן את התאורה..
  הגב 10.12.18 00:15
 • אורח
  יומיים מעצר ושוחררו הביתה
  הגב 11.12.18 09:57
 • אורח
  לא מבין מה מפריע זה צמח שמגדלים אותו מה הבעיה צריך להוציא חוק על אלכוהול שלא ימכרו זה מרעיל אנשים
  הגב 11.12.18 23:28
 • אורח
  לגליזציה עכשיו !
  הגב 12.12.18 18:11

"גנרל חורף" בתים ורחובות הוצפו בקרית עקרון. מצורף סרטון

תמונות באדיבות משפחת קופר

אבי בר | | תגובות: 5


סרטון ההצפה


גשם ללא הפסקה שפקד את קרית עקרון גרם להצפת רחוב עמיחי ולבתים הסמוכים. משפחת קופר עמלה במשך שעות בניסיון להדוף את כניסת המים לבתים.

לטענת המשפחה הם ניסו לדווח למוקד העירוני לסיוע אך לא היה מענה
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומי ישלם על נזקים ברכב שלי הא האים הדפקט בשבחרתם בו שוב
  הגב 07.12.18 15:19
 • אורח
  חח ברור שלא יהיה מענה הרי נגמרו הבחירות.
  הגב 07.12.18 15:53
 • אורח
  עקרוני לא מפותח הבית שלי טבע חחח
  הגב 07.12.18 16:01
 • אורח
  זהו בחרנו בוא זהו הגיע הזמן לטפל בבעיה הזו מים מאוודי כל התשתית סתומה אדוני ראש המועצה בחרנו בך לקחת את עקרון למקום יותר גבוה טפל לנו בתאגיד המים שלהבא ינקו את כל הביוב בעקרון.
  הגב 08.12.18 11:06
 • אורח
  ומה עם הפסולת שנזרקת ע"י התושבים, בקבוקים מגבונים... שסותמת ביוף, אפשר למזער את הנזק עי שמירה על הסביבה
  הגב 10.12.18 14:46

"גנרל חורף" צומת בילו (צומת גבעת ברנר לכיוון גדרה (קדרון) חסום בשני הכיוונים

צילום - דוברות משטרת ישראל עדכון - בשעה 18 הכביש נפתח

אבי בר | | תגובות: 17


יום שישי 7/12 החל משעה 06:30 נחסם כביש 40 בשני הכיוונים צומת בילו (צומת גבעת ברנר) – גדרה (צומת קדרון)

עם פתיחת הכביש נעדכן הידיעה.התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה חסמו ? מה קרה?
  הגב 07.12.18 07:50
 • אורח
  שים משקפיים ותראה
  הגב 07.12.18 07:51
 • אורח
  חחחחחחחחחח
  הגב 07.12.18 08:00
 • אורח
  גשם שיטפונות שבת שלום
  הגב 07.12.18 08:07
 • אורח
  מתי בערך יפתח הכביש ?
  הגב 07.12.18 08:13
 • אורח
  מחר בעוד יומים
  07.12.18 16:02
 • אורח
  מסכנה חברה שלי רטובה :( , לא מבין גם עבדתי קשה כל הלילה ועכשיו היא מתלוננת ?!. מסתבר שלא סיפקתי אותה מספיק.
  הגב 07.12.18 08:16
 • אורח
  אתה דוחה
  07.12.18 08:28
 • אורח
  שזה יתייבש
  הגב 07.12.18 08:18
 • אורח
  אל תגיעו לאזור לפחות 3 שעות .
  הגב 07.12.18 08:27
 • אורח
  הכביש יפתח כשיסגרו ארובות השמים בנתיים אלוהים רוצה למלות לנו את המאגרים אל תבכו
  הגב 07.12.18 09:11
 • אורח
  עד שיש לנו גשם יש גם נזקים
  הגב 07.12.18 10:37
 • אורח
  נו... ומה הקשר לכתוב את זה באתר רחובות?! מה אכפת לנו ממה שקורה שם!!!!!!!!!
  הגב 07.12.18 12:16
 • אורח
  יום כזה? שבו עם האשה בבית על כוס שוקו חם אחר כך תכנסו לחדר השינה תנו ז..ן טוב ותרגישו על גג העולם
  הגב 07.12.18 14:41
 • אורח
  מישהו יודע אם הכביש נפתח
  הגב 07.12.18 15:52
 • אורח
  לא עדכנתם.. נכון ל 16:00 הכביש פתוח
  הגב 07.12.18 18:27
 • אורח
  הכביש פתוח נסעתי בו הרגע
  הגב 08.12.18 00:56

מבזק תאונה: צומת בילו מעורבות אוטובוס, פצועים קל

קרדיט צילום "דיווחים חמים מהשטח"

אבי בר | | תגובות: 10


סייע להבאת הידיעה יהודה ממוניות הנשיא

יום חמישי 6/12 שעה 11:20. צומת בילו (בפנייה לבית חולים קפלן) אוטובוס החליק בגלל הגשם ופגע ברמזור חובשי מד"א העניקו טיפול ראשוני ומהמקום פונו לבית החולים קפלן 3 פצועים במצב קל.

בגלל התאונה עומסי תנועה כבדים בכל האזורהתפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוה שההגה בידיים של אגד ...בדיחה . הנהגים שלהם בהמות נוהגים כמו נהגי מירוצים ובולמים בלימות חירום שאנשים עפים בתוך האוטובוס . לא נותנים זכות קדימה וחותכים רכבים ..אז לשמור מרחק ועוד בגשם שוטף ...הצחקתם אותי אגד לטיפולכם המהיר
  הגב 06.12.18 12:33
 • אורח
  לא היית שם אז אל תפתח את הפה.
  06.12.18 14:40
 • אורח
  לא כולם. יש כאילו שכן אבל הרוב לא
  07.12.18 13:04
 • אורח
  אני ממשפחה שכולה! תנהגו בבקשה בזהירות רבה!
  הגב 06.12.18 14:30
 • אורח
  אתה ממשפחה שקולה אתה יודע מה היה שם שאתה מקלל ? עדיף לא להגיב לך .
  הגב 06.12.18 15:08
 • אורח
  תגיד לי היכן ראית קללות? אני ממשפחה שכולה איבדתי משפחה בתאונה!!!!!!!!!
  06.12.18 17:58
 • אורח
  אז אגד היה אגד בטוח 100% היום עוברים על אדום ממהרים לאן אני לא יודעת אבל היום אני מפחדת לעלות אוטובוסים של אגד
  הגב 06.12.18 15:19
 • אורח
  כנראה נוד ביצים סרוחות של אחד הנוסעים שגרם לנהג לאבד שליטה על האוטובוס הכל בגלל שאחד הנוסעים אכל ערב קודם פסוליה
  הגב 06.12.18 16:22
 • אורח
  רכב פרטי נסע באדום והאוטובוס ברח ממנו כדי למנוע תאונה . זה מה שהיה שם .מסתבר שכולם סתם מקללים חבל.
  הגב 06.12.18 17:11
 • אורח
  אפחד לא מקלל אח שלי! כולם צריכים לנהוג ביתר זהירות! שנשמע בשורות טובות אמן
  07.12.18 12:19

לאור תחילת העבודות במתחם הסטודנטים "פרי פלייס" ברחובות של היזם אלדד פרי, החל שיווק בניין המשרדים במתחם אשר יתנשא ל – 12 קומות ומחירי המשרדים החל מ - 129 אלף ₪

פרויקט הסטודנטים "פרי פלייס" בכניסה לעיר כולל 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים. המתחם כולל עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר. גודל המשרדים החל מ – 14 מ"ר ובמחיר החל מ – 129 אלף ₪ ומשרד בגודל 20 מ"ר החל מ - 219 אלף ש"ח ומאפשר ללקוחות לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך. כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים

תוכן שיווקי ממומן

לפרטים נוספים: www.eldadperi.com

שאלות בפון 5066*

הדמיה


חברת אלדד פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, החלה את השלב הבא בשיווק בניין המשרדים של פרויקט פרי פלייס ברחובות. אחרי שהחלו העבודות במתחם, ונמכרו מאות דירות להשכרה לסטודנטים בפרויקט למשקיעים, פותחת כעת החברה את האפשרות להצטרף לרכישת משרד בבניין המשרדים שיוקם במסגרת הפרויקט.


מחירי המשרדים בפרויקט נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כאשר המחיר של משרד קטן בגודל של 14 מ״ר מתחיל ב-129 אלף ש"ח בלבד. ומשרד בגודל 20 מ"ר בחל מ - 219 אלף ש"ח הבניין יכלול 12 קומות ובהם משרדים בשטח כולל של 12 אלף מ״ר, אותם ניתן לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך.


המשתמשים במשרדי הבניין החדשני יוכלו ליהנות מחללים משותפים, בהמשך למגמה ובעקבותיה הביקוש שנוצר בשנים האחרונות, כאשר כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים שאותם ניתן יהיה לשריין בהתאם לצורך.

המיקום של מגדל המשרדים גם הוא אטרקטיבי ביותר, באחד מאזורי התעסוקה החשובים במרכז הארץ, בלב פארק המדע ברחובות, צמוד לתחנת הרכבת ולצירי התנועה המרכזיים.

על פרויקט "פרי פלייס"

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח. כמו כן האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.


פרויקט פרי פלייס נחשב לפרויקט החשוב ביותר בעיר רחובות, שכן הוא אמור – לראשונה מזה 20 שנה – להוסיף לעיר כמות של 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, הלומדים במוסדות האקדמיים הרבים בעיר. כמו כן יכלול המתחם עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר


ניב נחמיה תושב קרית עקרון אשר נדקר בפיגוע חבלני ביבנה הגיע לבית חולים קפלן להדליק נרות עם הצוות שהציל את חייו

צילום - דוברות בית החולים קפלן

אבי בר | | תגובות: 1


הערב, יום שלישי, 4/12, הגיעו ניב נחמיה ורעייתו סיגל להדליק נר שלישי של חנוכה בכניסה לחדר המיון במרכז הרפואי קפלן אליו הובהל באוגוסט 2017 ולפגוש את הצוות הרפואי שהציל את חייו במהלך תקופת אשפוז ארוכה ומורכבת, וטיפול רפואי נרחב שנמשך עד היום.

דר׳ קובי חביב, סגן מנהלת המרכז הרפואי קפלן, הודה בחום לניב ורעייתו סיגל על שריגשו את צוותי בית החולים בהגעתם להדליק נר של אור ותקווה. ״הייתי כאן כשהובהלת במהירות לחדר המיון לאחר הדקירה ואני רואה אותך כאן עכשיו בהדלקת נר חנוכה, ואני רוצה להודות לצוותים המצויינים שלנו על טיפול רפואי מקצועי ומסור. אין ספק שמדובר בנס אמיתי״.

ניב הודה לצוות הרפואי ולצוות בית חב״ד בקפלן שהזמינו וכיבדו אותו בהדלקת נר שלישי של חנוכה.

״הצוות הרפואי הציל את חיי ואני ראיתי תקופה ארוכה באשפוז את הטיפול המסור גם למטופלים אחרים שסבבו אותי. זה דבר ששימח מאוד את ליבי״.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

קווי לילה בחג חנוכה! קווי הלילה יפעלו בימים שני - ראשון 3.12 ועד 9.12 ... פירוט הקווים בכתבה

קווי הלילה שיפעלו באזור ראשון לציון, גדרה, מזכרת בתיה, רחובות וקריית עקרון, הם קווים של חברות אגד, אפיקים וקווים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


במהלך חופשת החנוכה קווי הלילה יפעלו במשך שבוע החופש מיום שני 3.12 ועד ליום 9.12

להלן פירוט הקווים על פי הערים

בראשון לציון יפעלו הקווים הבאים:

חברת אגד:

326 מזכרת בתיה-קריית עקרון-רחובות-נס ציונה -ראשון לציון

174 ת"א – ראשון לציון

221 קו פנימי רכבת ראשונים-סינמה סיטי- יס פלנט – הטיילת

425 ראשל"צ -בת ים- ת"א

273 גדרה-רחובות- ראשון לציון – נמל ת"א

220 קו פנימי ראשון לציון מערב – אזור תעשייה ישן


חברת קווים

501 שוהם -ראשון לציון

347 לוד- ראשון לציון

138- יהוד מונסון -ראשון לציון

170 רמלה- אור עקיבא- באר יעקב – ראשון לציון


ברחובות יפעלו הקווים:

חברת אגד:

326 מזכרת בתיה-קריית עקרון-רחובות-נס ציונה -ראשון לציון

273 גדרה-רחובות-ראשון לציון- נמל ת"א


במזכרת בתיה וקריית עקרון יפעל קו 326 של אגד

מזכרת בתיה-קריית עקרון-רחובות-נס ציונה -ראשון לציון


בגדרה יפעל קו 273 של אגד

גדרה-רחובות-ראשון לציון-נמל ת"א
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה
  הגב 02.12.18 15:17
 • אורח
  יפה
  הגב 02.12.18 15:19
 • אורח
  איפה אפשר לראות בבקשה את השעות של האוטובוסים ?
  הגב 03.12.18 07:41

אירועי חנוכה במזכרת בתיה ! בחג החנוכה מחכים לתושבים שלל אירועים לכל המשפחה ברחבי היישוב : מירוץ הלפיד, טקסי הדלקת נרות במתנ"ס, סיורים ותערוכות במוזיאון ועוד

פירוט האירועים בכתבה . האירועים יתקיימו בין התאריכים 2.12-11.12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית בשיתוף מרכז קהילתי מפגשים מזמין את התושבים לשלל אירועי חנוכה לכל המשפחה שיתקיימו בשבוע הבא ביישוב.

בין האירועים: מירוץ הלפיד, הצגת הילדים הקוסם מארץ עוץ, הדלקת נרות חגיגית מידי יום במרכז הקהילתי, אירועי םלבני הנוער ועוד.

להלן תוכנית האירועים:

יום ראשון 2.12 שעה 17:30 מרכז קהילתי מפגשים

הדלקת נר ראשון של חנוכה במעמד ראש המועצה גבי גאון, תנועות הנוער ומופע של תלמידי מרכז המוזיקה "מפגשים"


יום שני 3.12

שעה 17:30 מרכז קהילתי מפגשים

הדלקת נר בהשתתפות יו"ר הנהלת המתנ"ס אהוד אביר לב ומופע של בית הספר להתעמלות ואקרובטיקה ג'מנסט


שעה 20:00 אגף הנוער - ערב מולטימדיה לבני הנוער מכיתות ז' ומעלה בתיכון רבין

עלות: 15 ש"ח

לפרטים נוספים: 08-9349493יום שלישי 4.12 שעה 17:30 מרכז קהילתי מפגשים

הדלקת נרות בהשתתפות בית חב"ד

הצגה לכל המשפחה "האור שבלב"


יום רביעי 5.12

שעה 17:00 בית גיל הזהב רחוב הלילך 6

הדלקת נרות חגיגית עם ראש המועצה גבי גאון

מופע מקהלת מיתר

שעה 17:30 מרכז קהילתי מפגשים

"אני וסבתא שרים בצותא" תלמידי מרכז המוזיקה של מפגשים מארחים את חברי הגיל הפעיל.

נכדים מוזמנים להגיע עם הסבים והסבתות


שעה 21:00 מסיבת אוזניות לכיתות ז-ח באגף הנוער


עלות: 10 ₪


יום חמישי 6.12

שעה 16:30+ 17:30 ספריית מזכרת בתיה

שעת סיפור לילדים סופגי וחברים


הפעילות מיועדת גילאי 3-6

עלות: 20 ₪ לילד 10 ₪ למבוגר

שימו לב לא תתאפשר כניסת תינוקות לאירוע

לפרטים נוספים: אתר מפגשים


שעה 17:30 מרכז קהילתי מפגשים

הדלקת נרות על ידי ילדים תאומים מהיישוב

מופע של תלמידי מרכז המוזיקה ורקדניות מרכז למחול DCM


שעה 21:00

הקרנת סרט+ פופקורן לבני הנוער במועדון האיגואנה

לכיתות ז' ומעלה


8.12 מוצ"ש שעה 21:00 מסיבת FULL MOON לתלמידי כיתות י"א במועדון האיגואנה

עלות 10 ₪

לפרטים נוספים: 08-9349493


יום ראשון 9.12

שעה 17:30 מרכז קהילתי מפגשים

הדלקת נרות על ידי הנהגת ההורים ונציגי מועצת הנוער

מופע של תלמידי מרכז המוזיקה


שעה 17:30 בריכת השחייה

מירוץ הלפיד בהשתתפות תנועות הנוער ביישוביום שלישי 11.12 שעה 17:30 היכל התרבות

הצגת הילדים "הקוסם מארץ עוץ" של תיאטרון השעה הישראלי.


המחזה "הקוסם מארץ עוץ" הוא עיבוד לקלסיקה המופלאה של הסופר פרנק באום, המספר את סיפורם של דורותי, ילדה מתוקה ותמימה וטוטו כלבה האהוב הנסחפים בעקבות סופת ציקלון לארץ עוץ הרחוקה והקסומה.

עלות: 60 ₪

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: אתר מפגשיםאירועי מוזיאון מזכרת בתיה

במהלך החג יערוך המוזיאון סיורים למבקרים ברחבי המושבה ובאתריה ההיסטוריים

הסיורים יתקיימו בימים : שלישי 4.12 , חמישי 6.12 וראשון 9.12 בין השעות 10:00-12:00

נקודת יציאה : רחבת המוזיאון רחוב רוטשילד 40

עלות: 20 ₪

יש לבצע הרשמה מראש: 08-9349525


יום שלישי 4.12 שעה 18:00

תערוכה "חומר וחלום" של האמן ראובן הרן שמארח את האמן ניהאד דביט מרמלה


פתיחת התערוכה תתקיים במעמד ראש המועצה גבי גאון

אוצרת התערוכה : ליאת כהן

נעילת התערוכה 14.1.19התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוגגים סבב"א בביה"ס אוהל מאיר בקריית עקרון! לרגל יום הסבא והסבתא הבינלאומי, הגיעו הסבים והסבתות לפעילות משותפת עם תלמידי בביה"ס לחיזוק הקשרים בין הדור הצעיר לוותיק

הפעילות התקיימה כחלק מאירועי חודש האזרח הותיק המתקיימים ביישוב. הפעילות בבית הספר כללה שירי שבת ושירים סביב הנושא השנתי "קול הכבוד" בסימן אחדות וייחודיות ובליווי קלידן. הסבים והסבתות שיתפו בחוויות ובסיפורים אישיים המעידים על קשרים ייחודיים בין הדור הצעיר לוותיק, אשר מבטאים ערכים לדורות הבאים ולהווי הישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: בית ספר אוהל מאיר


ביום שישי בשבוע שעבר ציינו בביה"ס חמ"ד אוהל מאיר בקריית עקרון יום סבב"א, לכבוד יום הסבא והסבתא הבינלאומי, במסגרת יום זה הגיעו הסבים והסבתות לפעילות משותפת ומרגשת בעלת ערך ומשמעות עם התלמידים הלומדים בביה"ס. פעילות זו נועדה לחגוג ולתת תשומת לב מיוחדת לסבים ולסבתות, להגיד תודה ולחזק את הקשר הבין דורי. זהו רק חלק ממגוון פעילויות אשר מתקיימות בחודש נובמבר למען האזרח הוותיק בקריית עקרון.

הפעילות בבית הספר כללה שירי שבת ושירים סביב הנושא השנתי "קול הכבוד" בסימן אחדות וייחודיות ובליווי קלידן. הסבים והסבתות שיתפו בחוויות ובסיפורים אישיים המעידים על קשרים ייחודיים בין הדור הצעיר לוותיק, אשר מבטאים ערכים לדורות הבאים ולהווי הישראלי. בסוף הפעילות העניקו התלמידים לסבים ולסבתות את סדר הדלקת נרות חנוכה לכבוד חג הקרב ובא.סביב האירוע ניתן היה להרגיש את ההשקעה הרבה של צוות בית הספר, האווירה הייתה שמחה ובתחושת חשיבות עליונה.


טליה כרמי מנהלת בית הספר:

"אני גאה בילדים שלנו ניתן היה לחוש בכל משפחה את ההדים וגלי ההתלהבות סביב יום זה."

אביבה וגנר מנהלת אגף החינוך:

"אני שמחה על פעילות מבורכת זו, אשר מקדמת הכרת תודה ומכבדת את הדור הוותיק שחי בינינו".


ראש המועצה מר חובב צברי:

"אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה בין בית הספר אוהל מאיר לדור הוותיק ביישובנו. זהו חודש מיוחד לאוכלוסייה הוותיקה המהווה את עמוד התווך של קהילתנו, ואנו נמשיך לפעול במרץ לשיפור השירות לרווחתה. אני מודה לכל השותפים לפעילות הקהילתית הענפה לרווחת אוכלוסיית גיל הזהב ומאחל למשתתפים הנאה רבה מהפעילויות בקריית עקרון. "התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי מזכרת בתיה,קריית עקרון שימו לב החל מהיום (שישי 30.11) לא ייכנסו קווים 26/26א למתחם התחנה המרכזית ברחובות בשעות הבוקר

ההחלטה על השינוי היא של חברת אגד מאחר וקבלה תלונות רבות על זמן הנסיעה הממושך לרכבת. השינוי יחול רק בשעות הבוקר בימים א-ו עד לשעה 8:12/8:00 ולאחר מכן יחזור הקו לפעול במסלולו המקורי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


חברת אגד החליטה בעקבות תלונות רבות של נוסעים על זמני נסיעה ממושכים ממזכרת בתיה לתחנת הרכבת ברחובות, כי החל מיום שישי 30.11.18 לא יכנסו הקווים 26/26א אל מתחם התחנה המרכזית ברחובות בשעות העומס בבוקר. השינויים חליםעל מנת לקצר את זמן ההגעה לרכבת.

השינויים יחולו בשעות :

בימים א'-ה' : מתחילת השירות ועד נסיעת 08:12.

בימי ו' : מתחילת השרות ועד נסיעת 08:00.

בשאר שעות היום, הקווים יפעלועל פי המסלול המקורי

להלן פירוט תחנות הקווים ברחובות עד לרכבת על פי השינוי בבוקר:

מקוםשם התחנה
רחובות אושיות-צומת
הרצל/צומת-אושיות
רחובות שעריים
הרצל/רבי עקיבא
רחובות שעריים
הרצל/בר-כוכבא
רחובות שעריים
הרצל/עזרא
רחובות מרכז
הרצל/רוטרי
רחובות מרכז
הרצל/וייצמן
רחובות משטרה
משטרה/הרצל
רחובות מכון ויצמן
מכון ויצמן
רחובות מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
רחובות רכבת
ת. רכבת רחובות
רחובות קרית המדע
פקריס/פלאוט
רחובות קרית המדע
וייסגל/המדע
נס-ציונה פארק המדע
פנחס ספיר/איינשטיין
נס-ציונה פארק המדע
איינשטיין/הולצמן
רחובות קרית המדע
הולצמן/המדע
רחובות קרית המדע
ברגמן/אופנהיימר
רחובות רכבת
תחנת רכבת רחובות


המועצה המקומית מזכרת בתיה מדגישה כי זוהי החלטה מטעם חברת אגד והיא פועלת על מנת לקיים פגישה בין ראש המועצה, גבי גאון לממונה על התחבורה הציבורית בנושא הקו.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מתגייסים למען סיוון לוי בת 6 ממזכרת בתיה! נוער מזכרת בתיה יקיים ביום ראשון 2.12 יום התרמה מיוחד למען סיוון לוי בת ה6 הסובלת משיתוק מוחין. האירוע יתקיים בביה"ס רבין

תושבים המעוניינים להתנדב ביום ההתרמה מוזמנים לפנות לרחלי: 054-9944061

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מזכרת בתיה מתגייסת למען תושבת היישוב סיוון לוי בת ה6 הסובלת משיתוק מוחין(cp) . ביוזמת נוער מזכרת בתיה יתקיים ביום ראשון הקרוב(2.12) יום התרמה מיוחד למען סיוון שבעקבות מצבה נפגע תפקודה. סיוון אינה יכולה לדבר, ללכת או לאכול בעצמה. ומשפחתה של סיוון אינה מצליחה לעמוד בהוצאות ובטיפולים הנדרשים לסיוון.

ביום ההתרמה יתקיימו :

דוכני משחק

דוכני מזון וסופגניות, דוכן קליעת צמות

ספרים יד שנייה

דוכני יצירה

האירוע יתקיים ביום ראשון 2.12 בשעה 16:30 במגרש המקורה בבית ספר רבין

עלות כניסה: 10 ש"ח

לפרטים נוספים ולהתנדבות ביום ההתרמה יש לפנות לרחלי: 054-9944061התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת קריית עקרון ה13 יצאה לדרך בישיבת מועצה חגיגית במתנ"ס שבשבט

המועצה החדשה מונה 11 חברי מועצה בה חברים 5 חברי מועצה חדשים : אריק חדד, ליטל ציפורי לביא, עזרא יעקובי, סאיג אהרון ומשה לוי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט צילום: אופיר חדד


ישיבת מועצה חגיגית ביישוב קריית עקרון התקיימה במתנ"ס "שבשבט" ביישוב בה נשבעו אמונים חברי המועצת קריית עקרון ה13. הישיבה החגיגית התקיימה בנוכחות חברי מועצה, תושבים, בני משפחות, חברים של הנבחרים החדשים והוותיקים ועובדי מועצה.

במהלך הישיבה נפרדו מחברי המועצה היוצאים: עו"ד מאיה גולדשטיין, עו"ד אייל זלנה, אבשלום לוי, קובי סבג, נועם אהרון.

וקיבלו את חברי המועצה הנכנסים: אריק חדד, ליטל ציפורי לביא, עזרא יעקובי, סאיג אהרון ומשה לוי.


בשיאו של הערב, נשא ראש המועצה דברים וברך את חברי מועצת העיר היוצאים: "טביעת ידיכם לאורך כל שנות פעילותכם בתפקיד הצליחו לייצר שינוי משמעותי, מתוך תחושת שליחות אמתית ומנהיגות חינוכית איתנה. יחד הנחנו תשתית עמוקה, מילים טובות, אכפתיות ותחושת שליחות שהן בעצם אבני היסוד של עבודת המועצה בקריית עקרון". לאחר מכן המשיך וברך את חברי המועצה הנכנסים ואמר "אני מאחל לכם המשך עשייה והצלחה למען קריית עקרון שחשובה לכולנו."

בימים אלו מתקיימים המפגשים והמגעים להקמת הקואליציה של ראש המועצה שכעת מונה 6 חברי מועצה בעקבות תמיכתה של סיעת הליכוד בחובב צברי.

מועצת קריית עקרון מונה 11חברי מועצה מהסיעות:

סיעת עקרונים:

חדד אריק

סיעת חצ בתנופה:

צברי חובב

גזאל בת-החן

לוי משה

סיעת יד ליד למהפך

אבו דוד

שגב קרן

סיעת הליכוד

ירימי אילן

יעקובי עזרא

ציפורי לביא ליטל

סיעת לב

דוד בצלאל

סאיג אהרן


ראש המועצה מר חובב צברי:


" השלמנו חמש שנים של עשייה בשיתוף פעולה רחב יחד עם כל חברי המועצה, נמשיך את מגמת הצמיחה והשגשוג ביישוב, ואני מקווה שנצליח לנצל את הקשר הטוב ואת הרצון של כל הנבחרים למען קידום התוכניות הגדולות ולמען פסיפס מיוחד של התושבים בקריית עקרון."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

סינמפיצה לילדים חוזר וביום רביעי 28.11 תתקיים הקרנת הסרט "הצילו! כיווצתי את ההורים" בהיכל התרבות במזכרת בתיה

רכישת הכרטיסים נעשית באתר המרכז הקהילתי מפגשים שימו לב יש ברכישת הכרטיסים יש לבצע רכישת 2 כרטיסים אחד לסרט ואחד לפיצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מפגשים מזמין את הילדים לסינמפיצה בו יוכלו ליהנות מהקרנת סרט+ פיצה. השבוע יוקרן הסרט "הצילו! כיווצתי את ההורים" שמספר על פליקס שקם בבוקר ומגלה שהוריו התכווצו ושבית הספר שלו כושף . יחד עם חברתו הטובה אלה הם יוצאים להרפתקה משעשעת לעצור את מנהלת בית הספר ולהסיר את הכישוף.
האם יצליחו?האם כולם יחזרו לגודלם הטבעי ?


הקרנת הסרט תתקיים ביום רביעי 28.11 בשעה 17:30 היכל התרבות ע"ש אריה כספי

עלות כרטיס: 22 ₪ פיצה: 8 ₪

לרכישת כרטיסים: https://goo.gl/1fNB9C

שימו לב! לרכישת הכרטיסים לסינמפיצה יש צורך בשני כרטיסים!

ברכישה באתר - אם ברצונכם לרכוש כרטיס אחד לסרט+כרטיס אחד לפיצה, יש לרשום בכמות 2

רכישת הכרטיסים תיסגר באתר ביום רביעי 28.11 בשעה 15:00התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מירי מויאל ממכון הקוסמטיקה והיופי "טר'זולי" ברחובות מסבירה על "מזותרפיה" שיטה לטיפולי פנים באמצעות ניקור חוזר על העור

תוכן שיווקי ממומן | | תגובות: 1

אחד מטיפולי הפנים שאנו מציעים במכון הוא מזותרפיה שהיא שיטת ניקור חוזר על העור. המטרה של הטיפול הוא גירוי של העור ליצירת קולוגן, וכלי דם זהירים מבאים לשיפור בטקסטורת העור.

מזותרפיה היא שיטה בטוחה מעודדת תהליך פיזיולוגי לקליטת חומרים חיוניים בעומק העור עידוד יצירת קולגן ואלסטין בעור למרקם עור מוצק ורענן יותר, מטרת הטיפול במזותרפיה היא טשטוש קמטוטים, כתמים, וכתמי פוסט אקנה. הטיפול מזותרפיה מעניק

ריכוך אינטנסיבי למראה עור חלק. והטיפול מתאים מגיל 20 ומעלה.

במכון ישמחו לייעץ ולעזור בבחירת מוצרי קוסמטיקה לשימוש ביתי המתאים עבורכם.

על מכון היופי והקוסמטיקה "טר'זולי" ברחובות

מכון הקוסמטיקה והיופי "טר'זולי" ברחובות כעת בהנהלה חדשה. במכון מעניקים טיפולי הסרת שיער, טיפולי פנים קוסמטיקה פרא רפואית מתקדמת, טיפולי אנטי איג'נג, טיפולי הרמת ריסים, עיצוב גבות בשיטת השערה, פדיקור, מניקור ולק ג'ל.

המכון נמצא בהרצל 27 רחובות טל' 08-9459191


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אשמח לקבל סידרת טיפולים ללא תשלום על מנת להחליט אם להמשיך את הטיפולים,שמירי תתן את הטלפון האישי שלה ונתאם 4 טיפולים לניסיון תודה
  הגב 28.11.18 23:39

20 חברי משלחת העיר התאומה בוסי סנט ג'ורג' מצרפת, הגיעה לביקור בקריית עקרון, במסגרת ברית ערים תאומות שמתקיימת בין השתיים מזה כ- 20 שנה

במהלך הביקור סיירו חברי המשלחת וחברי המועצה במוזיאון המורשת והעדות בהדרכת התלמידים בבית הספר בן צבי, ונהנו ממופע מחול מקומי של התלמידים בבית הספר אוהל מאיר שהוכן במיוחד לקראת המפגש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: דוד צור


ביום חמישי האחרון ביקרה בקריית עקרון משלחת מהעיר התאומה בוסי סנט ג'ורג' שבצרפת במסגרת ברית ערים תאומות. פרויקט שנקרא תחילה "ערים אחיות" הנועד ליצור קשרים תרבותיים וכלכליים בין שתי ערים שונות ובמדינות שונות במטרה לגשר על פערים וגם מרחקים גדולים בין תפיסות עולם, פוליטיקה ובני אדם. בביקור השתתפו 20 חברי משלחת מהעיר התאומה יחד עם ראש המועצה חובב צברי, חבר המועצה משה לוי, מנהלת אגף החינוך אביבה וגנר ומנהל המתנ"ס דוד צור במהלך הביקור סיירו חברי המשלחת וחברי המועצה במוזיאון המורשת והעדות בהדרכת התלמידים בבית הספר בן צבי, ונהנו ממופע מחול מקומי של התלמידים בבית הספר אוהל מאיר שהוכן במיוחד לקראת המפגש.


ברית ערים תאומות הינה מסורת בת 20 שנים, במסגרתה נעשים מפגשים בין שתי הערים- קריית עקרון ובוסי סנט ג'ורג', המפגשים נערכים בשיתוף מועצת קריית עקרון, ובאמצעות המחלקה לקשרי חוץ ואגודת הידידות.


ראש המועצה מר חובב צברי:

"אני רואה חשיבות גדולה בחיזוק קשרי הידידות בין שתי המועצות אשר נחתמו לפני כ 20 שנה, לשתי הערים הסכם לשיתוף פעולה תרבותי וחינוכי, אני מודה לתושבת היישוב רוזלין גהלי הרוח החיה כיום בשותפות שביקרה בעבר בבוסי ושומרת על קשר איתם מאז. אני מאמין שהידוק מתמיד בקשרים הבלתי פורמליים עם הקהילות בעולם מהווים גשר חשוב ועוגן ליציבות היחסים בין יהודי העולם."התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מעבדה לייצור אלכוהול מזויף ומסוכן התגלתה בקריית עקרון והאלכוהול היה מיועד לחנויות באזור בילו סנטר והסביבה

האלכהול המזויף והמסוכן יכול לגרום לעיוורון ולמוות

אבי בר | | תגובות: 24
תמונות - דוברות משטרת ישראל


חוקרי המשטרה פשטו אתמול שני 26/11 על מקום בקריית עקרון בו על פי החשד פועלת מעבדה לייצור אלכוהול מזויף ובקבוקים שהיו מיועדים לשיווק באזור בילו סנטר ויישובי הסביבה. במהלך החיפוש נמצאו חביות המכילות חומר החשוד כמתנול- חומר רעיל שכמות גבוהה שלו במשקה אלכוהולי מזויף עלולה לגרום לעיוורון ואף למוות, ארגזים סגורים עם בקבוקי משקה, תוויות הדבקה ומכונה למילוי ואטימת הבקבוקים. החשוד, תושב קרית עקרון כבן 40 בעליו של המקום, נעצר והועבר לחקירה במשטרה ובמהלך היום צפויה המשטרה לבקש את הארכת מעצרו

התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוף תימן
  הגב 27.11.18 10:56
 • אורח
  חולה נפש שיתנו לו לשתות מזה בתור עונש
  הגב 27.11.18 10:57
 • אורח
  בבקשה לפרסם איזה משקאות בדיוק הופצו לשווקים על מנת שניזהר !!
  27.11.18 15:31
 • אורח
  יפה אחי
  27.11.18 20:03
 • אורח
  אוייי .... לאילו חנויות כבר הספיק למכור את החומר המסוכן ?? האם הורידו אותו מהמדפים? איך יודעים אם האלכוהול מזוייף וצריך להיזהר ממנו? יש בתמונה גם פחיות של XL ...
  הגב 27.11.18 11:03
 • אורח
  הבן אדם גבר שבגברים המשטרה סתם מנסה להפיל עליו
  הגב 27.11.18 12:30
 • אורח
  תקופה ארוכה אסור לקנות בבילו סנטר ובמרקומות שמציעות את אותו מישקה סכנה גדולה
  הגב 27.11.18 14:05
 • אורח
  זבל של בנאדם
  הגב 27.11.18 14:12
 • אורח
  הלואי והילדים של הבחור יקנו וישתו
  הגב 27.11.18 14:19
 • אורח
  אמן
  27.11.18 19:21
 • אורח
  מי הבחור
  הגב 27.11.18 14:26
 • אורח
  הבחור בטח איזה תימני שמרוב קמצנותו עשה דברים מסוכנים צריך לפרסם שמות של המשקה כדי שניזהר ולא לגעת במשהו מסוכן
  הגב 27.11.18 16:01
 • אורח
  מהאתיופים עברתם לתימנים יכאסה על העיר הגזענית הזאת
  הגב 27.11.18 16:38
 • אורח
  מי קבע שזה תמני. תמנים אחלה אנשים.אוהב אותכם..
  הגב 27.11.18 16:43
 • אורח
  זה ערבים לא תימנים
  הגב 27.11.18 20:04
 • אורח
  בדוק רוצים לדפוק אותנו וגם שנמות על הדרך
  הגב 27.11.18 20:04
 • אורח
  ואלה כולכם משוגעיםםםםם
  הגב 27.11.18 20:35
 • אורח
  20שח ליטר. זה אלכוהול שמיוצר מחושחש. מה לא חבל מה סתם נזרוק לפח קליפות של החושחש שי זרקנו ליפח
  הגב 28.11.18 19:53
 • אורח
  תלכו לבתי כנסת ותקבלו אלכוהול בחינם. לחייםםםם.
  הגב 28.11.18 22:22
 • אורח
  יש x.l בתמונה כי כנראה הוא יצא במבצע וודקה+6 x.l במחיר ללא תחרות ותחשבו על זה...
  הגב 29.11.18 06:26
 • אורח
  בבקשה לפרסם את שמות החנויות... זה עלול להיות מסוכן למי שקנה כבר את המוצרים הללו.
  הגב 29.11.18 19:34
 • אורח
  תגיבו כבר תגובות יותר יצירתיות אורחים......
  הגב 01.12.18 15:35
 • אורח
  תפסיקו לשתות.
  הגב 01.12.18 15:36
 • אורח
  לא כולם תימנים בקריית עקרון , הבחור צריך לתת את הדין על מעשו ,לא ייסלח לאדם כזה
  הגב 02.12.18 19:33

ארנונה חינם! בשורה לתושבים, שטח הבית שהתרחב בפרויקט התחדשות עירונית (תמ"א 38/ פינוי בינוי) יהיה פטור מ – 100% ארנונה במשך שנתיים והנחה מוגדלת עד סיום 5 שנים מהבנייה... הפרטים והתקנון בכתבה

התקנות ייכנסו לתוקף החל מינואר 2019

אבי בר | | תגובות: 12


שר הפנים אריה דרעי ושר הבינוי והשיכון יואב גלנט חתמו על תקנות המביאות עימם בשורות חשובות לדיירים המעוניינים בפרויקט התחדשות עירונית הכולל תמ"א 38 העוסק בחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה ונותן מענה גם בנושא ירי טילים. או בפרויקט פינוי בינוי

מבדיקה שנעשתה התברר כי תושבים רבים מתנגדים להתחדשות עירונית מחשש כי בתום השיפוץ יצטרכו לשלם ארנונה גבוהה על התרחבות הבית ולכן דוחים את ביצוע הפרויקט.

התקנות החדשות באות להתגבר על החשש הזה ולהלן התקנות והתנאים

כאשר יש לזכור כי ההנחה בארנונה היא רק על השטח החדש שהתווסף לבית ולא על הבית הישן.

התקנות ייכנסו לתוקף החל מינואר 2019

להלן תוכנית ההנחות לארנונה בפריסה ל – 5 שנים

תקופת ההנחה מסיום הבנייהגובה ההנחה על השטח החדש
שנתיים ראשונות100% הנחה
שנה שלישית75% הנחה
שנה רביעית50% הנחה
שנה חמישית25% הנחה

הקריטריונים לזכאות להנחה

 • בעלות של 3 שנים לפחות על הנכס.
 • מבחן הכנסה לנפש
 • מספר הנפשות בבית

  עד גובה ממוצע הכנסה ברוטו לחודש

  1

  15,000 ₪

  2

  22,500 ₪

  3

  26,100 ₪

  4

  29,703 ₪

  5

  36,978 ₪

  6

  43,896 ₪.

  7

  50,994 ₪

  8

  58,092 ₪

  9

  65,190 ₪

  10 נפשות ומעלה

  7,667 ₪ לנפשהתפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אריה איש עשייה. איש ישר ונאמן. כמה שמחפשים למצא עליו משהו מפליל לא מוצאים כמו בשנות ה90 שלא מצאו שום ראיה והרשיעו אותו על ידי עד מדינה פושע
  הגב 26.11.18 15:43
 • אורח
  חי בסרט הוא הורשע וישב בכלא ועכשיו שוב ביצע את אותה עבירה
  26.11.18 20:06
 • אורח
  ישר?? עבריין מורשה ויורשה שוב
  26.11.18 20:07
 • אורח
  על מה ולמה הנחה? פושעים.!
  הגב 26.11.18 15:51
 • אורח
  למה פושעים
  26.11.18 16:18
 • אורח
  ממש אריה דרעי הצדיק בתם והישר....
  הגב 26.11.18 16:20
 • אורח
  מה עם התושבים שהתחילו את התמ"א בשנת 2014 וסיימו להם להם השנה ב 2018 והוסיפו להם תשלום על התוספת ממ" ד ומרפסת שמש? גם זכאים להנחה? אשמח לתשובה, תודה
  הגב 26.11.18 17:06
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 26.11.18 19:34
 • אורח
  חחחחחח
  הגב 26.11.18 23:12
 • אורח
  חחחח פקיאליקום אתם מטומטמים הוא היה גנב וכזה ישאר
  הגב 28.11.18 14:10
 • אורח
  למה לא נותן לקופנגן חינם? אולי יעשו מחיר מבצע לגברים נשואים.
  הגב 28.11.18 22:24
 • אורח
  תראו מה זה איש עושה משהו טוב מחפשים עליו את הרע
  הגב 29.11.18 10:43

ראש המועצה גבי גאון הודיע על ביטול השומר בשער היישוב ותגבור הסיור וייבחן את נושא פתיחת השערים ברחוב רוטשילד וההדרים

ראש המועצה גבי גאון הודיע כי נושא פתיחת השערים תיבחן עד לינואר 2019

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


ראש המועצה הנבחר גבי גאון החל לעבוד וכבר ביומו הראשון הודיע על שינויים שיערכו במועצה בזמן הקרוב.

ההחלטה הראשונה שקיבל הייתה לבטל את השומר בשער היישוב ולקיים במקומו סיורים נוספים ביישוב בין השעות 24:00 ועד 6:00 בבוקר. כמו כן המועצה תיבחן עד לחודש ינואר 2019 את את פתיחת השערים הנוספים ליישוב מרחוב רוטשילד ורחוב ההדרים.

בנוגע לנושא ביטחון היישוב תסוכם תוכנית ביטחון בנושא הסיירים ומצלמות היישוב ומימוש תקציב אגרת השמירה שלטענת גאון תוצג לתושבים בשקיפות.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תבטל גם את ה100 שח בארנונה
  הגב 27.11.18 15:53
 • אורח
  אגרת השמירה גם היא מיותרת לחלוטין
  הגב 27.11.18 17:04
 • אורח
  הגיע הזמן שהפקחים יעבדו במשמרות שנרגיש שיש כאן מישהו שמסוגל לאכוף גם בשעות האחר צהריים וערב
  הגב 27.11.18 17:08
 • אורח
  רוצים כביש 6 . מגוחך שהוא עובר דרכנו ואנחנו נוסעים עשרות קילומטרים בשביל להגיע אליו
  הגב 27.11.18 17:09
 • אורח
  באמת הזייה
  02.12.18 12:50
 • אורח
  מתי תחנת הרכבת תתחיל לפעול ?
  הגב 27.11.18 19:04
 • אורח
  כמה רעש בשכונה החדשה
  02.12.18 12:50
 • אורח
  מזכרת בתיה זה מיץ של זבל כולם שם פלצנים חיים בנדמה לי כאילו הם חיים בבברלי הילס... חחחח הכל יקר אפילו האייס קפה בקיוסק של המעפן ההוא פי שתיים עולה מאשר ברחובות או ראשון אבל תשמע פה זה מזכרת בתיה...חחחח
  הגב 28.11.18 14:15
 • אורח
  כנראה שאחד כמוך צריך להישאר בעקרון ;-)
  02.12.18 12:49

שעת סיפור חגיגית לחנוכה עם "סופגי וחברים" תתקיים ביום חמישי 6.12 בספריית מזכרת בתיה

הפעילות מתאימה לגילאי 3-6. שימו לב לא תתאפשר כניסת ילדים מתחת לגיל 3

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

בחג החנוכה ספריית מזכרת בתיה תערוך שעת סיפור חגיגית ברוח החג. אל הספרייה תגיע הדס מתיאטרון 'שיגעון' שתעביר לילדים את הסיפור "סופגי וחברים" שמספר על סופגנייה ששאלה מה כל כך טוב בחג החנוכה? יחד עם סופגי יוצאים וחוקרים..... נרות, חיות ועוד כל מיני חברים ששואלים מה טוב בחנוכה?

הפעילות מתאימה לגילאי 3-6

שעת הספור תתקיים ביום חמישי 6.12 בספריית מזכרת בתיה

הפעילות תתקיים בשני סבבים : סבב א' בשעה 16:30 וסבב ב' בשעה 17:30

עלות: 20 ₪ לילד 10 ₪ למלווה

שימו לב לא תתאפשר כניסת ילדים מתחת לגיל 3

רכישת הכרטיסים באתר תתאפשר עד השעה 15:00 ביום האירוע

את רכישת הכרטיסים יש לבצע באתר המרכז הקהילתי מפגשים :לחצו כאן למעבר לאתר
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוקח בסניף סופרפארם ברחובות ובמזכרת בתיה הודה והורשע בזיוף מרשמי תרופות וחיוב 30 תושבים חברי קופת חולים בעלות התרופות ללא ידיעתם

על פי כתב האישום הרוקח זייף מרשמי תרופות,מילא וחתם עליהם בעזרת חותמות מזויפות על שמם . הרוקח סיפר כי ביצע את העבירה לאחר שקיבל איומים עליו ועל בני משפחתו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בית המשפט השלום ברחובות גזר 6 חודשי מאסר על תנאי לרוקח אשר זייף במהלך שנת 2015 מרשמי תרופות כשעבד בסניפי סופר פארם ברחובות ומזכרת בתיה. על פי כתב האישום הנאשם זייף מרשמים עבור תרופות , מילא אותם וחתם בעזרת חותמות מזויפות על שמם של ד"ר מרים אורלב וד"ר רבקה כ"ץ. כמו כן הנאשם קיבל לידיו 30 כרטיסי חבר של קופ"ח והוציא על שמם את המרשמים ואף חייב את הוראות הקבע שלהם.

הנאשם הודה באשמה וסיפר כי העבירה בוצעה בעקבות איומים שקיבל מעובד בית המרקחת שהיה גונב תרופות מבית המרקחת. העובד לאחר מכן פנה אליו ושלח לו מרשמים באמצעות שליחים שהפחידו אותו להנפקת המרשמים. כשסירב לעשות כך הם איימו עליו ועל בני משפחתו.

בית המשפט גזר על הנאשם 6 חודשי מאסר על תנאי וקנס בסך 4000 ₪.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל..משכורת של רוקח נחשבת למכובדת אבל עכשיו הרס לעצמו את הפרנסה די לרעב בנאדם צריך להסתפק במה שיש לו
  הגב 25.11.18 23:44
 • אורח
  טיפש
  הגב 26.11.18 11:18
 • אורח
  זו ענישה הרתעתית ??
  הגב 26.11.18 22:57
 • אורח
  ידוע שבני דודנו החביבים במקום לעשות שרות לאומי חובה . טסים ללמוד או לומדים כאן בעיקר רוקחות ככרטיס כניסה לרפואה ...זה התוצר לוואי המצער של זה
  הגב 27.11.18 17:10

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.12.18 22:51
למכירה,למכירה כסף לקילו בורקס אין לי אז שטחים ,דירות? מחפש יחידת דיור במחיר ריצפה כולל חשמל,מים,כבלים ומזגן נא לפרסם
אורח
15.12.18 18:49
למכירה במזכרת בתיה הישנה 580 מ"ר מגרש 280 מ"ר בנוי יחידת הורים גדולה משרדים וברכת שחיה ברחוב השקט ביותר במזכרת בתיהללא תיווך 0542992335
אורח
15.12.18 18:46
למכירה במרכז השקט של #העיר_רחובות !!! מתאימה למשקיעים/משפחות/זוגות צעירים!! דירת 4 חדרים קומה 2 כ 110 מ"ר עם 2 מעליות וחניה בטאבו!! בקירבת בתי ספר גני ילדים תחבורה ציבורית ומרחק הליכה מהקניון!! מחיר 1550000👌👌 לפרטים מלאים צרו קשר:אייל לנדסמן יועץ נדל"ן בכיר effect by we share 052-3818626
אורח
15.12.18 10:44
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:12
טלפונים חשובים לאזרח הוותתיק
אורח
07.12.18 17:12
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
07.12.18 17:10
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
07.12.18 17:10
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
01.12.18 02:52
זיל הזול...
אורח
20.11.18 19:59
להשכרה ברחובות 🌆🌆🌆בשכונת שרונה✔️קרוב לבתי ספר, גני ילדים, טיפת חלב ופארק ✔️דירת 4.5 חדרים ✔️מרווחת 120 מ"ר ✔️3 כיווני אוויר ✔️מרפסת שמש ✔️חנייה בטאבו ✔️מחסן קומתילתקופה ארוכהמחיר: 5,000 ש"ח פינוי: גמיש מאודלפרטים נוספים: 08-9467295, יצחק אהרונסון יועץ הנדל"ן שלך 050-5270144
אורח
25.10.18 15:01
רחוב יצחק בן צבי 34 רוצה להשכיר דירה נא ליצור קשר או להגיע למקום
אורח
24.10.18 18:26
מצבך טוב ציון אם אתה מחפש כמה שיותר חדרים יכול לעניין אותך יחידת דיור חדר וחצי כולל כבלים ?
אורח
11.11.18 11:56
אפשר פרטים על יחידת דיור?
אורח
24.10.18 18:24
מטבח יהודי? יש גם מטבח נוצרי או מוסלמי?
אורח
24.10.18 18:23
שרותים כפולים?דהיינו 2 אנשים יכולים בו זמנית לעשות צרכים?


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
08.10.18 17:35
יד רביעית ממורה לאזרחות


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
15.12.18 18:50
נמאס מהרשתות הגדולות?!🔥 דרוש/ה מוכר/ת לבוטיק אופנה 🌍סניף רחובות! עבודה במשמרות, עבודה מיידית | 050-4044369 ספיר
אורח
15.12.18 18:50
בית אקשטיין רחובות מגייס ! לבית אקשטיין רחובות דרוש/ה מנקה 08:00-16:00 •תנאים מצויינים •עבודה קלה ונוחה •קליטה כעובד בית אקשטיין לפרטים ניתן לפנות בפרטי לשליחת קורות חיים : gilad.r@b-e.org.il
אורח
15.12.18 18:49
בלי מכירות ובלי משמרות🔥!! דרוש/ה נציג/ת שירות לקוחות למשרדינו ביבנה. א-ה 8-17:00⏰ ניסיון בתחום חובה! יש הסעות מיבנה ורחובות | חייגו 050-4044369
אורח
15.12.18 18:49
למפעל מוביל בקרית עקרון דרושים/ות עובדי/ות ייצור 👈זמינות ל-3 משמרות חובה! 👈רקע טכני- חובה! 👈 תוספת שכר על משמרות בוקר וצהריים 👈 סביבת עבודה נעימה ותנאים מצויינים 👈נכונות לעבודה פיזית הסעות מרמלה, לוד, אשקלון, אשדוד, יבנה, רחובות, קריית מלאכי ונס ציונה. 077-2373301
אורח
15.12.18 18:47
לרשת שופרסל דרושים מלקטי און ליין . "פשוט לעשות קניות ולקבל כסף." לפרטים 0506990697
אורח
15.12.18 10:47
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:08
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל