הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הכירו את רב"ט מארק פייבושקין, מקריית עקרון, לוחם בחטיבת החילוץ בפיקוד העורף, שבחר לעלות לארץ והתגייס לצה"ל לאחר שירות בצבא רוסיה

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון נפגש עם נציב הכבאות, דדי שמחי ודן איתו על הצורך הדחוף בהקמת נקודת כיבוי אש, בין מזכרת בתיה לצומת ביל"ו ודרש טיפולו בנושא השריפות החקלאיות במועצת גזר

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 11 דירות בתקופה האחרונה ברחבי קרית עקרון,מזכרת בתיה וגדרה ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

רועי לוי ומאיה לייבוביץ מצוות "אלפי" מזכרת בתיה נבחרו לחניכים מצטיינים של חברת "אקספרט כושר קרבי" המכינה בני נוער לקראת הגיוס לצה"ל

חניכי הקבוצה החליטו לשנות את שם הקבוצה לצוות אלפי לזכרו של צור אלפי ז"ל שהיה חלק מהצוות לפני מותו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אקספרט כושר קרבי


בימים אלו קיימה חברת 'אקספרט כושר קרבי' את אירוע סוף השנה של פעילות חניכיה בו חולקו מגיני הוקרה לחניכים המצטיינים. באירוע הסיום השתתפו כל הקבוצות מרחבי הארץ בהן רחובות, מזכרת בתיה, ראשון לציון, ירושלים ועוד. באירוע הסיום התחרו החניכים בבוחן צה"ל כצוות שכלל משיכה בחבל, ריצת אלונקות בוחן ווסטים ועוד.

לאחר מכן התקיים טקס חלוקת מגיני ההוקרה לחניכים המצטיינים שנבחרו על ידי מדריכי הקבוצות על פעילותם במשך השנה האחרונה.

בין החניכים המצטיינים היו, רועי לויומאיה לייבוביץמקבוצת מזכרת בתיה שנבחרו כחניכים מצטיינים על פעילותם החברתית והערכית בקבוצה. הקבוצה נקראת "צוות אלפי" לזכרו של צור אלפי ז"ל שהיה חלק מהקבוצה לפני מותו. הקבוצה כיום מונה 60 חניכים.

חברת אקספרט היא חברה העוסקת בהכנת צעירים לקראת הגיוס לצה"ל. בחברה כיום יש 350 חניכים מרחבי הארץ אשר מתאמנים פעמיים בשבוע.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת הסטודנטים במזכרת בתיה! המועצה המקומית מאריכה את הגשת המועמדות למלגת מפעל הפיס על סך 10,000 ש"ח עד 31.12; כל הפרטים מצ"ב בכתבה

שימו לב המלגה ניתנת בתמורה ל130 שעות התנדבות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לתשומת לב הסטודנטים במזכרת בתיה! המועצה המקומית מזכרת בתיה האריכה את זמן הגשת המועמדות למלגת לימודים בגובה של 10,000 ₪.

המלגה מוענקת לסטודנטים בשיתוף מפעל הפיס, בתמורה לפעילות התנדבותית בקהילה הכוללים פרוייקטים חינוכיים קהילתיים במרכזי למידה, קידום פרויקטים לאוכלוסיות מגוונות, הדרכת נוער, סיוע במרכזים קהילתיים.

היקף ההתנדבות: 130 שעות.

הקריטריונים לקבלת המלגה

1. סטודנטים תושבי מזכרת בתיה (לפחות שנה בטרם הגיש/ה בקשה למלגה), בטווח הגילאים 18-35

2. סטודנט מן המניין לתואר ראשון או שני במוסד אקדמי מוכר על ידי המל"ג

3. לימודי הנדסא/ית, במוסד המוכר על ידי מה"ט.

4. לימודי תעודת הוראה במוסד המוכר ע"י המל"ג.

5. התחייבות לתרומה קהילתית של 130 שעות. המלגאי יבצע את מלוא שעות ההתנדבות במזכרת בתיה בלבד במהלך שנת הלימודים תש"פ, תרומה זו חייבת להתבצע החל מקבלת הזכאות למלגה ועד סוף חודש אוגוסט 2020. (במידה ולא יבוצעו כל שעות ההתנדבות במלואן, לא תוענק מלגה זו)


מסמכים שיש לצרף לבקשה:

צילום ת.ז עם תמונה+ כתובת (הספח)

אישור על שרות בצה"ל או שירות לאומי או אישור על השתתפות בעתודה האקדמית של צה"ל

אישור מהמוסד האקדמי על קבלה ללימודים לשנה"ל תש"פ.

אישור מפורט על חוגי לימוד הכולל שעות לימוד שבועיות (לצרף מערכת שעות)

אישור על גובה שכר הלימוד לשנה"ל תש"פ וקבלה על התשלומים בפועל

טופס פרטי בנק והצהרת התחייבות (מצ"ב נספח ב')

פרטים על הסטודנט


שימו לב!

תקופת ההגשה ותהליך המיון : את המועמדות ניתן להגיש עד לתאריך 31.12.19

הוועדה תיקח בחשבון בין היתר את מצבו הכלכלי של המגיש.

הגשת מועמדות שאינה מלאה אשר לא תכלול את כל המסמכים הנדרשים - לא תקבל מענה, לא תתאפשר השלמת מסמכים.

את טפסי המלגות ניתן למצוא ב״תיק-תק״ באמצעות הקישור המצורף
http://bit.ly/32kNKya

לבירורים ושאלות נוספות ניתן לפנות לנורית כלפון, מנהלת ישובית הרשות לביטחון קהילתי במייל nuritc@mbatya.org.ilהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משטרת ישראל מפרסמת את את נתוני הפשיעה במזכרת בתיה וקריית עקרון ב3 חודשים האחרונים שמראים כי כי בשני הישובים חלה ירידה בקריאות התושבים למשטרה בנושא מטרדי הרעש ועוד נתוני משטרה מעניינים

כך עולה מנתוני משטרת ישראל המפרסמת את נתוני עבירות הרכוש והקריאות למשטרה ברבעון השלישי לשנת 2019

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משטרת ישראל מפרסמת הימים אלו את נתוני עבירות הרכוש של הרבעון השלישי לשנת 2019 (עד חודש ספטמבר) במזכרת בתיה וקריית עקרון .

נתוני מועצה מקומית מזכרת בתיה

על פי נתוני המשטרה במועצה המקומית מזכרת בתיה נפתחו בחצי השנה האחרונה 22 תיקי חקירה בתחום גניבות רכבים, פריצות לדירות ובתי עסק. הנתונים מראים כי לעומת החצי הראשון של השנה חלה עלייה במספר תיקי החקירה שנפתחו בתחום גניבות רכבים/ גניבות מרכבים, פריצות לדירה ולבתי עסק

סוג העבירהרבעון 1 (ינואר- מרץ)רבעון 2 ( אפריל – יוני)רבעון 3 (יולי- ספטמבר)
גניבה מתוך רכב748
גניבת רכב214
התפרצות לדירה548
התפרצות לבתי עסק ומוסדות-12


קריאות למוקד 100

ברבעון השלישי של 2019 במוקד 100 של המשטרה נפתחו 286 (לעומת 628 בחצי השנה הראשונה של השנה ) קריאות בנוגע למטרדי רעש וחנייה. בשני המקרים הנתונים מראים כי בשלושת החודשים אחרונים חלה ירידה במספר הקריאות כשהירידה הגדולה ביותר היא בתחום החנייה ברבעון השני מ 246 קריאות ל 207 קריאות ברבעון השלישי.

סוג הקריאה/ אירוערבעון 1 (ינואר- מרץ)רבעון 2 ( אפריל – יוני)רבעון 3 (יולי- ספטמבר)
מטרדי רעש לסוגיו6611679
חנייה: הסגת גבול, רכב חונה במקום אסור, חסימת מעברים200246207המועצה המקומית קריית עקרון


בקריית עקרון נפתחו ברבעון השלישי של השנה, 11 תיקים בתחום עבירות של גניבות רכבים והתפרצות לדירות ובתי עסקים. הנתונים מראים כי מגמת הירידה נמשכת גם ברבעון השלישי של השנה לעומת הרבעון הראשון.

סוג העבירהרבעון 1 (ינואר- מרץ)רבעון 2 ( אפריל – יוני)רבעון 3 (יולי- ספטמבר)
גניבה מתוך רכב734
גניבת רכב845
התפרצות לדירות252
התפרצות לבתי עסק ומוסדות31-

קריאות למוקד 100

בקריית עקרון נפתחו 470 (לעומת 915 בחצי השנה ראשונה) קריאות למוקד 100 שעסקו בתחום מטרדי הרעש וחנייה. גם כאן הנתונים מראים על ירידה בקריאות התושבים למשטרה בתחום מטרדי הרעש ברבעון השלישי של השנה, לעומת הרבעון השני של השנה.

סוג הקריאה/ אירוערבעון 1 (ינואר- מרץ)רבעון 2 ( אפריל- יוני)רבעון 3 (יולי- ספטמבר)
מטרדי רעש87157144
חנייה: הסגת גבול, רכב חונה במקום אסור, חסימת מעברים340331326התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כשאתה מבין שלא משנה לאן תפנה לא תזכה לשרות הולם . אתה בסופו של דבר מתייאש ומפסיק לפנות... וכך סטטיסטיקאים מציגים נתונים שמעוותים את המציאות. במזכרת יש אכיפת יתר ואין שום תחושת ביטחון מזל שיש שוטר קהילתי מדהים
  הגב 15.12.19 17:00
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

במהלך חג החנוכה מוזמנים ילדי מזכרת בתיה למסיק זיתים וביקור חוויתי במוזיאון מזכרת בתיה ע"ש ערן שמיר

הפעילות תתקיים ביום רביעי 25.12 - יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כחלק מפעילות חנוכה במוזיאון מזכרת בתיה, יקיים המוזיאון פעילות מיוחדת לילדים הכוללת מסיק זיתים וביקור חוויתי במוזיאון.

במהלך הפעילות יקבלו הילדים הסבר על עץ הזית ומשמעותיו, וכיצד הפיקו שמן בעבר. כמו כן הם ימסקו זיתים, יכתשו במכתש ועלי ויסחטו את הזיתים. בסיום הם יקבלו שי של קופסת זיתים.

הפעילות תתקיים ביום רביעי 25.12.19 בין השעות 10:00-13:00 במוזיאון מזכרת בתיה ע"ש ערן שמיר

עלות: ילד- 40 ₪ הורה מלווה : 10 ₪ תינתן הנחה של 10% לאחים/ות

לפרטים נוספים והרשמה: 08-9349525התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדוע שתושבי המקום צריכים לשלם כניסה האם המוזיאון הוא גוף פרטי או ציבורי הממומן מכיסנו ?
  הגב 15.12.19 23:48
 • אורח

מקדמים אורח חיים בריא בקריית עקרון! ביום ראשון 22.12 יתקיים אירוע החשיפה של מסלול ההליכה של קריית עקרון המתחיל בכיכר נווה ואורכו 4 ק"מ.

בנוסף יתקיים במקום מצעד הלפידים, מופע קפוארה וטקס הדלקת נרות חנוכה וחלוקת סופגניות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: הדף של חובב צברי


בשורה לחובבי ההליכה ואורח חיים בריא בקריית עקרון! המועצה המקומית קריית עקרון השלימה בימים אלו את הקמת וסימון מסלול ההליכה היישובי. הפרוייקט התקיים בהובלת מחלקת הספורט ובסיוע משרד הספורט ותכנית 360.


המסלול שאורכו 4 ק"מ מתחיל בכיכר נווה יוסף רחוב מרבד הקסמים חוצה את רחוב הרצל לאורכו, רחוב כלנית, פארק דורותי, שד' יצחק רבין וחזרה דרך הרצל לכיכר נווה יוסף.

לאורך המסלול יש שילוט המציין את מרחקי ההליכה.לרגל סיום העבודות יתקיים אירוע החשיפה ביום ראשון ה- 22.12.19 בשעה 17:00 בנווה יוסף, רחוב מרבד הקסמים

יתקיים טקס חשיפה ומצעד לפידים לאורך המסלול.

בסיום המצעד הדלקת נר ראשון של חנוכה וחלוקת סופגניות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הכירו את רב"ט מארק פייבושקין, מקריית עקרון, לוחם בחטיבת החילוץ בפיקוד העורף, שבחר לעלות לארץ והתגייס לצה"ל לאחר שירות בצבא רוסיה

עבור מארק הבחירה לעלות למדינת ישראל זוהי סוגיה שתמיד דיברו עליה בבית: "תמיד אמרו לי במשפחה שאני חייב לעלות לישראל, זאת הארץ שלנו. לא הייתי מחובר לתרבות והמנהגים היהודים והעלייה לכאן חיברה אותי יותר. בעקבות מלחמת לבנון השנייה הבנתי שאני צריך לעלות לארץ, לפני המלחמה לא הבנתי מול מה ישראל מתמודדת. אני מרגיש משמעותי בתפקיד שאני נמצא בו היום..."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דובר צה"ל


הכירו את רב"ט מארק פייבושקין (27), לוחם בחטיבת החילוץ וההצלה בפיקוד העורף.

מארק עלה לבדו מרוסיה בשנת 2015, אביו עלה שנתיים לפניו וכשעלה לארץ עבר לגור איתו בקריית עקרון. כשהיה בן 19 מארק התגייס לצבא הרוסי ושירת שם קרוב לשנה. הוא מספר: "ברוסיה מאוד אהבתי את הטבע ואת האנשים שם, לעזוב את המדינה בה גדלתי היה מאתגר, אך בכל זאת בחרתי לעלות לארץ. אמנם הייתי בצבא ברוסיה אך השירות שם לא היה משמעותי עבורי כמו שחשבתי, זאת הייתה מעין התנסות למה שאני חווה עכשיו בצבא הישראלי. ברוסיה התגייסתי לתפקיד לוחמה, עברתי טירונות של שלושה שבועות ולאחר הטירונות עסקתי בעיקר בעבודות תחמושת".


הגיוס לחטיבת החילוץ

בגיל 25 מארק התגייס לחטיבת החילוץ, התחיל את שירותו במחווה אלון, עבר טירונות של 3 שבועות וקורס בן חודשיים בו למד עברית. הוא משתף: "כל דקה הייתה חשובה לי כדי לשפר את העברית שלי. במהלך הקורס ירדתי קרוב ל-20 קילו, התמדתי בפעילויות ספורטיביות כדי להצליח להגיע לתפקידי לוחמה. היו אנשים שאמרו לי שאני לא אצליח אך ראיתי את המטרה מול העיניים והאמנתי שאני יכול. אני לא אשכח את מה שאחד מחבריי הטובים אמר לי: "אין דבר שיכול לעצור אותך, אתה חייב להאמין בעצמך שאתה יכול". לפני הגיוס לא באמת האמנתי שאני יכול לרדת במשקל, חשבתי שאני אתגייס לתפקיד שיהיה פחות משמעותי עבורי".


למארק לא היו את הנתונים המתאימים כדי להגיע לתפקיד לוחמה, אך במהלך הקורס הוא שיפר את נתוניו. נפרסו בפניו 5 תפקידים וכשנשאל לאיזה תפקיד הוא רוצה להגיע, השיב שהוא רוצה להיות לוחם בחטיבת החילוץ. מארק מספר: "הבנתי שחטיבת החילוץ היא חטיבה משפחתית, יש בה משהו מעבר לתפקיד לוחמה. להיות לוחם בחטיבת החילוץ זה להגן על המדינה, זה לחלץ אנשים מאסונות ולהציל אותם". מדגיש: "ההורים שלי מאוד גאים שאני לוחם בצבא הישראלי, אבי מאוד תמך בכך ואמר לי שלהתגייס לצבא זה חלק מהמנטליות הישראלית".


הבחירה לעלות לישראל

עבור מארק הבחירה לעלות למדינת ישראל זוהי סוגיה שתמיד דיברו עליה בבית: "תמיד אמרו לי במשפחה שאני חייב לעלות לישראל, זאת הארץ שלנו. לא הייתי מחובר לתרבות והמנהגים היהודים והעלייה לכאן חיברה אותי יותר".

בעקבות מלחמת לבנון השנייה הבנתי שאני צריך לעלות לארץ, לפני המלחמה לא הבנתי מול מה ישראל מתמודדת. אני מרגיש משמעותי בתפקיד שאני נמצא בו היום, הרגע המשמעותי ביותר עבורי היה בטירונות, קיבלתי מצטיין מג"ד, זה היה מרגש וזה נתן לי המון מוטיבציה".


המסר של מארק למתגייסים החדשים

"החברים שלי בישראל, תמכו בי ובזכותם הבנתי את חשיבות העשייה שלי בשירות הצבאי. אני שמח על כך שהתגייסתי, פגשתי הרבה אנשים לאורך הדרך שעודדו ונתנו לי מוטיבציה לשירות. תמיד הרגשתי שאני יכול יותר".

"אני רוצה לאחל להם המון בהצלחה לכל מתגייסי דצמבר 2019 של חטיבת החילוץ וההצלה. לא משנה כמה קשה לכם אף פעם אל תוותרו. לשרת בצבא זו חוויה חשובה מאוד בחיים, זה הופך אתכם לחזקים יותר. אם יתמזל מזלכם תוכלו גם להציל את חייו של מישהו. הכי חשוב, אף פעם אל תרימו ידיים, תלחמו עד הסוף!"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון נפגש עם נציב הכבאות, דדי שמחי ודן איתו על הצורך הדחוף בהקמת נקודת כיבוי אש, בין מזכרת בתיה לצומת ביל"ו ודרש טיפולו בנושא השריפות החקלאיות במועצת גזר

יש לציין כי בישיבת המועצה שהתקיימה בתחילת השבוע, הודיע גאון כי המועצה תפעל בכל האמצעים על מנת לטפל בנושא השריפות החקלאיות באזור המועצה האזורית גזר, אשר פוגעים בתושבי מזכרת בתיה. הוא הוסיף ואמר כי הוא יפעל בכל האמצעים הדרושים גם אם זה כולל עתירות לבית המשפט.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


הבוקר שלישי 10/12 ביקר נציב הכבאות דדי שמחי, במזכרת בתיה ונפגש עם ראש המועצה, גבי גאון בלשכתו. בפגישה שנערכה ביוזמתו של גאון, נדונו הנושאים הבאים: הטיפול בשריפות החקלאיות, סיוע בהתקנת גלאי אש פרויקט מתנדבי אש יישובי, האתגרים של בטיחות ואש בפארק ההייטק המתהווה וסיוע ברגולציה לרישוי העסקים ובקשה להקמת נקודת כיבוי אש.


יש לציין כי בישיבת המועצה שהתקיימה בתחילת השבוע, הודיע גאון כי המועצה תפעל בכל האמצעים על מנת לטפל בנושא השריפות החקלאיות באזור המועצה האזורית גזר, אשר פוגעות בתושבי מזכרת בתיה. הוא הוסיף ואמר כי הוא יפעל בכל האמצעים הדרושים גם אם זה כולל עתירות לבית המשפט.

ראש המועצה גבי גאון :

"אני מודה לנציב על ביקורו ועל מחויבותו לטיפול בשריפות החקלאיות ויחד נקדם תרבות של מניעת דלקות . נקודה נוספת היא בקשתנו להקמת נקודת הזנקה כאשר ברור הצורך לנקודת כיבוי במרחב שבין צומת בילו למזכרת בתיה."התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כוח גבי !! עובד במלא המרץ ...
  הגב 10.12.19 18:28
 • אורח
  סוף סוף מישהו מטפל ברצינות בתופעה המכוערת הזאת ולא מתעלם מנומקת התושבים.
  הגב 10.12.19 22:05
 • אורח
  יחצנות חרטה ברטה כבר שנתיים בשלטון בלי עשייה ממשית הכול החלטות של המועצה הקודמת
  הגב 13.12.19 19:33
 • אורח

חנוכה 2019 במזכרת בתיה! גולי והגיטרה, מירוץ הלפידים, סיור עששיות ועוד מחכים לתושבים במהלך חג החנוכה

תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חג חנוכה בפתח ובמועצה המקומית מזכרת בתיה יחד עם מרכז מפגשים הכינו לתושבים שלל אירועים, מופעים, ופעילויות לחג החנוכה הכוללות: את מירוץ הלפידים, הדלקות חנוכה חגיגיות, הצגות, ואמני מזכרת בתיה פותחים את בתיהם באירועי בתים פתוחים.

להלן תוכנית האירועים המלאה:

יום ראשון 22.12.19

שעה 16:45/17:45 מרכז מפגשים

מפעילת הילדים גולי והגיטרה מגיעה למזכרת בתיה פעילות לקטנטנים בגילאי 0-4

עלות: 35 ₪ הורה מלווה אחד ללא תשלוםשעה 17:30 מרכז מפגשים

הדלקת נרות במעמד ראש המועצה גבי גאון, יו"ר הנהלת המרכז חגית איסר ותלמידי מרכז המוזיקה


יום שני 23.12.19

שעה 16:30/17:30 ספריית מזכרת בתיה

שעת סיפור לגילאי 3-6

והפעם שמח במטבח עם תמר – סיורי תמר, שתספר את סיפורה של דתיה בן דור גברת קרש ומר מערוך

עלות: 20 ₪ - מלווה אחד ללא תשלום

לא תתאפשר כניסת תינוקות וילדים מתחת לגיל 3

במקום יימכרו פיצות, קפה ומאפה


17:30 מרכז מפגשים

הדלקת נרות עם המרכז למחול

לאחר מכן ייצא מרוץ הלפידים השני של תנועות הנוער
יום שלישי 24.12.19

שעה 17:30 מרכז מפגשים

נרות ומנגינות – מקהלת "בת רון" בהדלקת נרות חגיגית בשילוב זמירות, ניגונים ופיוטים


יום רביעי 25.12.19

שעה 10:00-13:00 מוזיאון מזכרת בתיה

מסיק זיתים וביקור חוויתי במוזיאון המושבה בו ילמדו הילדים על הפקת השמן ואף יתנסו במסיק זיתים

עלות: ילד- 40 ₪ הורה מלווה : 10 ₪ תינתן הנחה של 10% לאחים/ות

לפרטים נוספים והרשמה: 08-9349525


שעה 17:30 מרכז מפגשים

אורות וצלילים הדלקת נרות מוזיקלית עם תלמידי המרכז למוזיקה


שעה 18:00 קזמרת לוין – רחוב רוטשילד 39

אירוע פתיחת התערוכה- אור במוזיאון – בימים ההם בזמן הזה

תערוכת חנוכיות מאוספים פרטיים וסיפורים מיוחדים.

התערוכה תהיה פתוחה מידי יום בין השעות 8:00-13:00

הציבור מוזמן להגיעשעה 20:00 מרכז מפגשים

הקרנת הסרט התיעודי "להאיר את יוסי" – סרט על יוסי בנאי ז"ל בו יחשפו קטעי ארכיון מסרטים, הצגות ותוכניות רדיו שהגיש. לאחר מכן יתקיים מפגש עם הבמאי מוריס בן מיור

עלות: 35 ₪יום חמישי 26.12.19 מרכז מפגשים שעה 17:30

מסיבת חנוכה חב"ד עם דוכנים והפעלות ומופע "נס חנוכה" בכיכובם של שלומי וסתם

עלות: 25 ₪


יום ראשון 29.12.19

שעה 17:30 מרכז מפגשים

מדליקים ושרים עם תלמידי מרכז למוזיקה


בנוסף בני הנוער ותלמידי תיכון רבין יערכו טקסי הדלקת נרות בבתי האזרחים הותיקים של המושבה


שעה 18:00 מרכז מפגשים

הרשות הישובית לביטחון קהילתי ומחלקת הנוער מזמינות את בני נוער והוריהם, להצגה ״עד להודעה חדשה״.

״עד להודעה חדשה״ - הצגה מרגשת, על תופעת השיימינג, המדגישה את השימוש החיובי והערכי שניתן להפיק מההתקדמויות הטכנלוגיות, למעננו ולמען ילדינו!

מחיר כרטיס: ₪10.


יום שני 30.12.19

בין השעות 17:30-20:30 מוזיאון מזכרת בתיה

סיור עששיות למשפחות. הסיור יחל בכניסה למוזיאון ויימשך ברחבי המושבה בו ישמעו המשתתפים את סיפורה של המושבה, שאיבת מים מהבאר, כניסה לרפת והכרת כלים חקלאיים, תערוכת חנוכיות וכמובן הדלקת נרות וסופגניות מתוקות

הפעילות תתקיים בהדרכת לילך אלעזרי ובליווי נגן גיטרה ושחקנית

עלות: מבוגר- 20 ₪ , ילד- 12 ₪ , גימלאי 15 ₪

לפרטים והרשמה : 08-9349525


בנוסף בימים חמישי עד שבת 26-28.12 אמני מזכרת בתיה יפתחו את בתיהם והתושבים יוכלו להתרשם מאמנות מקורית ומקומית . יש לתאם הגעה מראשהכניסה חופשית לאירועים למעט היכן שצוין המחיר

לרכישת כרטיסים באתר מרכז מפגשים https://www.mazkeretb.org.il/page.php?type=events


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעוד כשבועיים עתיד להתחיל לפעול במזכרת בתיה פקח נוסף

כעת יעמדו לרשות המועצה 3 פקחים כאשר 2 יעבדו במשמרת יום והפקח החדש יעבוד במשמרת לילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום המועצה המקומית מזכרת בתיה


אמש נערכה ישיבת המועצה של מזכרת בתיה, בה עדכן ראש המועצה, גבי גאון את חברי המועצה והתושבים בנושאים שונים הנמצאים על סדר היום. בין הנושאים בהם קבלו עדכונים היה נושא התחלת עבודתו של הפקח השלישי במושבה. כזכור לאחרונה קבלה המועצה את אישור משרד הפנים להצבת פקח נוסף במועצה, והוא עתיד להתחיל את עבודתו בעוד כשבועיים כאשר הוא יעבוד במשמרת ערב.

בנוסף הודיע גאון, כי על פי הוראתו המועצה תוציא את הודעות הדואר של קנסות הנהגים עד 30 מיום העבירה, על מנת שלא יעברו חודשים מביצוע העבירה ועד לקבלת הדו"ח לתושב.

נושא דוחות החנייה עורר סערה בין חברי המועצה על אכיפת הפיקוח באזור מפרץ החנייה של בית ספר קשת ועל כך שאין שם שלט האוסר את החנייה במקום. ראש המועצה טען כי אין צורך בשילוט במקום כי האיסור לחנייה היא בעקבות בקשות של הנהגות ההורים שבקשו למנוע את סיכון התלמידים במקום, ולהפנות את ההורים לחניון האחורי. גאון הוסיף ואמר כי מאז פתיחת הרכבת המועצה השקיעה חודשיים בהסברה במקום, ונתנו רק אזהרות לנהגים ורק כעת החלה האכיפה. לטענתו למרות ההסברה במקום יש תושבים שממשיכים להתעקש ולהוריד את ילדיהם/להחנות במקום ולכן הם נקנסים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש מועצה ששונא את התושבים ומעיק עליהם ועל כיסם המועצה המקומית היחידה במדינה שמפעילה ניידת אכיפה סמויה !!! המצלמת ומתעדת עבירות חנייה בלי להתריע בלי להותיר קנס על השמשה. זו לא כוונת המחוקק זו גזירה שהציבור אינו מסוגל לעמוד בה ובוודאי שאינה מתאימה לישוב קהילתי קטן ומצומצם כמו מזכרת בתיה מדובר במסחטת כספים המיועדת לצמצם גרעון כספי הנובע מהחלטות אומללות ומחוסר יכולת לגייס תקציבים כמובטח כישלון בוטה שבסופו יגרור מחאה ועצומה שתגרור פיזור המועצה והעומד בראשה.
  הגב 13.12.19 19:37
 • אורח
  יש בסוף חשבון פשוט שקרן+שקרן=רמאי
  הגב 14.12.19 13:45
 • אורח
  מחקו תגובות של עשרות תושבים זועמים...איזה אתר בדיחה ממומן המקום הזה
  הגב 15.12.19 23:50
 • אורח

ראש המועצה, גבי גאון במסר לתושבי שכונת בר לב במזכרת בתיה: לא קיימים שיקולים פוליטיים בבחירת אזורי עבודות הפיתוח ברחובות השכונה

לאחרונה קבלה המועצה פניות רבות של תושבים אשר ביקשו לדעת מדוע ברחובות בהם הם מתגוררים לא מבוצעות עבודות הפיתוח. ראש המועצה ביקש את סבלנות התושבים וביקש להפסיק לפנות בנושא כי העבודות יבוצעו בכל מקום אשר צריך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13
עבודות בשכונת בר לב


בישיבת המועצה שהתקיימה אמש, עדכן ראש המועצה גבי גאון את חברי המועצה והתושבים על נושאים שונים שנמצאים על סדר היום של המועצה. בין העידכונים היו עבודות הפיתוח בשכונת בר לב. גאון מסר כי העבודות נמצאות בעיצומן, והקבלנים החלו לעבוד בשיא המרץ. לאור זאת התייחס גאון לפניות רבות של תושבי השונה, אשר מתלוננים מדוע העבודות לא מתבצעות ברחובות שלהם וביקש להבהיר באופן ברור כי אין שיקולים פוליטיים/פרטיים בבחירת אזורי העבודות. לטענתו מהנדסת ומנכ"לית המועצה פועלות יחד איתו על מנת לבצע את העבודות על פי שיקוליים מקצועיים עם אנשי המקצוע והתוכניות על פי לוחות הזמנים שנקבעו. ראש המועצה ביקש את סבלנות התושבים ופנה לתושבים בבקשה לא לפנות יותר בנושא למועצה כי הכל יטופל במלוא הקצב ובסוף יגיעו לכולם.

צילום: המועצה המקומית מזכרת בתיההתפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות שלמים מאויישים ומיושבים הפיתוח בהם תקוע כמעט עשרים שנה. לעומת רחובות ארוכים שיש בהם שתי וילות שסיימו להם מדרכות וסלילת כביש עוד לפני שאוכלסו. גני משחקים שהיו צריכים להיבנות וילדים שכבר הספיקו לסיים צבא ולא יזכו להנות מהם...השלטון הקודם עבד על כולנו...השלטון הנוכחי מורח אותנו. שיקולים מרתיחי דם . ארנונה ללא תמורה . חינוך ברמה נמוכה מהמצופה ורמות השקעה לא גבוהות בגינון או ניקיון. מפנינת חמד בתקופת סויסה הפכנו לאשפה. תתאמץ אולי תזכה לעוד קדנציה מיצינו להיות פרייארים של הבטחות ריקות מתוכן
  הגב 09.12.19 19:19
 • אורח
  הוא מבקש לא לפנות למועצה.... חחחחחחחחחחחחחח זה אומר הכול לא ?? אפילו הם מודים שאין טעם לפנות אליהם זה רק מעייף אותם לעבוד
  הגב 09.12.19 19:22
 • אורח
  אסור לפנות אליהם, זו השקיפות שהוא הלך איתה לבחירות
  הגב 09.12.19 19:26
 • אורח
  לא לפנות, הם צריכים לנוח.
  הגב 09.12.19 21:20
 • אורח
  מסכנים, לא מספיקה המשכורת שאנו משלמים להם. לא לפנות אליהם בבקשה.
  הגב 09.12.19 21:22
 • אורח
  גבי גאון עסוק, לא לפנות אליו
  הגב 09.12.19 21:24
 • אורח
  מועצה שרווחת התושבים בתחתית, יישר כוח גבי גאון.
  הגב 09.12.19 21:31
 • אורח
  לא לפנות חחחחחחחחללללללל
  הגב 09.12.19 22:32
 • אורח
  הגזמתם. הוא מבקש לפנות רק כשבאמת צריך, רואים שמקדמים כאן עבודה אז יאללה. ביי
  הגב 09.12.19 23:05
 • אורח
  וכמובן שהוא מחליט מתי ומה צריך מי שמייעץ לך צריך לעוף מהר שהוא לא יאבד את הבחירות הבאות בקצב הזה
  10.12.19 20:50
 • אורח
  מעניין מה יהיה בבחירות הבאות
  הגב 10.12.19 17:54
 • אורח
  נחזיר את מאיר נבקש סליחה
  הגב 10.12.19 20:50
 • אורח
  בכל פניה שלי ל107 היו רק התחמקויות ואף פעם לא קיבלתי תשובה מספקת .לכן יש לי לומר לך גבי החלפנו את מאיר אנו יכולים להחליף גם אותך
  הגב 11.12.19 12:26

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 11 דירות בתקופה האחרונה ברחבי קרית עקרון,מזכרת בתיה וגדרה ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב האילנות בגדרה במחיר של 3.53 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב השוטרים במזכרת בתיה במחיר 1.18 מיליון ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי קרית עקרון, מזכרת בתיה וגדרה על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש ספטמבר 2019 :

מזכרת בתיה:

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
לוי תנאי שרה 763.050 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 165
מארי קירי 342.080 מיליון ש"חקומה:ראשונה מ"ר :80
השוטרים 831.180 מיליון ש"חקומה:3 מ"ר: 60


קרית עקרון:

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
שבזי 1731.927 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 85


גדרה :

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
סברלוב 161.9 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 189
ארשנסקי בנדיט 672.875 מיליון ש"חקומה:קרקע מ"ר: 169.10
אלון 331.4682 מיליון ש"חקומה:2 מ"ר: 76
הרצוג חיים 2341.97 מיליון ש"חקומה:קרקע מ"ר:84.23
האילנות 2043.530 מיליון ש"חקומה:ראשונה מ"ר 96.50
חצב 1352.420 מיליון ש"חקומה:קרקע וראשונה מ"ר: 120.60
דפנה 2962.23 מיליון ש"חקומה: קרקע+1+2 מ"ר: 146.96


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קייטנות חנוכה של מרכז מפגשים מזכרת בתיה! ילדי מזכרת בתיה יוכלו ליהנות ממגוון קייטנות של כדורסל, התעמלות קרקע, טניס ועוד; כל הפרטים מצ"ב בכתבה

הקייטנות יתקיימו בין התאריכים 24-30.12.19 בין השעות 8:30-13:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מפגשים יפתח במהלך חג החנוכה מגוון של קייטנות לילדי המושבה שיוכלו ליהנות מקייטנות כדורסל, טניס, התעמלות קרקע ועוד.

הקייטנות מתאימות לילדי כיתות א ומעלה.

להלן פרטי הקייטנות

קייטנת התעמלות קרקע

תתקיים בין התאריכים 24-30.12.19 בין השעות 8:30-13:00 (לא כולל יום שישי)

מיקום: אולם רפנאל הנמצא סמוך למתנ"ס

מתאים לגילאי 6-18

לקייטנה ניתן להירשם לבין 1-4 ימים ו5 ימים למתעמלי ג'ימנסט

מספר ימיםעלות
1150 ₪
2300 ₪
3450 ₪
4600 ₪
5- למתעמלי ג'ימנסט בלבד690 ₪


מחנה טניס חנוכה

תתקיים בין התאריכים 24-30.12.19 בין השעות 8:30-13:00

מתאים לתלמידי כיתות א ומעלה

בתוכנית:

8:30 – חלוקת שחקנים לפי רמות, אימון טניס מתקדם על בסיס טכני וטקטי, הכנת הילדים

לתחרות הפנימית המשולבת והסבר על חוקת הטניס ודגשים חדשים.


10:45-13:30 – תחרות פנימית לפי גילאים ורמות, בנוסף תיפתח במחנה קבוצה לשחקנים

מתחילים.

עלות: 600 ₪

10% הנחה תינתן לנרשמים עד ליום שלישי 10.12.19


מחנה כדורסל חנוכה

לתלמידי כיתות א-ו בין התאריכים 24-30.12.19

שעות: 8:30-13:00 באולם רבין

במחנה יעבדו עם הילדים על חיזוק יסודות משחק הכדורסל, שליטה בכדור, כניסות לסל, טכניקת הקליעה, שיפור היכולת הגופנית (קואורדינציה ואתלטיקה), תחרויות קליעה 1 על 1 / 3 על 3 / וליגת NBA.

המחנה מיועד לבנים ולבנות

עלות

מספר ימים בקייטנהעלות
1170 ₪
2300 ₪
3420 ₪
4520 ₪
5600 ₪

לפרטים נוספים: אור רון מנהל המועדון: 054-6234201

עופר רון המנהל המקצועי של המועדון: 052-3949463
כנס מחולות חנוכה

יתקיים בין התאריכים 24-30.12.19 בין השעות 8:30-13:00

מתאים לגילאי 9-14

מיקום: אולם רפנאל סמוך למתנ"ס

סדנאות מגוונות של מופע סטודיו של הללי טל מחולות


שימו לב

* ההרשמה מותנית במילוי טופס הרשמה ובחתימה על הצהרת בריאות.

* הנחות: הנחת ילד שני 5% (לא כולל התעמלות ואקרובטיקה).

* ביטול הרשמה ניתן לבצע עד ה- 22.12.19. ביטול לאחר מועד זה יגבו 100 ₪ דמי ביטול.

(למעט ביטולים בגין עניין רפואי ובהצגת אישור רפואי).

* הזנה: המחנות אינם כוללים הזנה ושתייה.

* תוכנית המחנות תחולק ביום הראשון. התוכנית נתונה לשינויים.

* פתיחת המחנות מותנת במספר נרשמים.


לפרטים נוספים והרשמה : אתר מרכז מפגשיםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שני 9.12) מוזמנים הורי קריית עקרון להרצאה בנושא התמודדות עם שימוש בחומרים ממכרים, סמים ואלכוהול בקרב בני הנוער

ההרצאה תתקיים בספריית קריית עקרון. הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון מזמינה את ההורים להרצאה מיוחדת "סמים לב – שומרים על הילדים" של ערן דנון עוזיאל, מדריך טיפולי ומנחה קבוצות. בהרצאה הוא ידבר על מאפיינים וסיכונים בגיל ההתבגרות, שימוש בחומרים ממכרים בקרב בני נוער, וכן נתינת כלים להורים על מידע, זיהוי , כיווני טיפול ותפקיד ההורים במקרה של שימוש בסמים ואלכוהול בקרב הילדים

האירוע יתקיים ביום שני 9.12.19 בשעה 19:45 באולם עומר בספריית קריית עקרון

לפרטים נוספים ניתן לפנות לתמר ממט – עו"ס נוער וצעירים, של האגף לשירותים חברתיים במועצה

טל: 08-9411980

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מסוף ינואר 2020 יסונכרנו זמני לוחות הזמנים של קו 26 עם רכבת מזכרת בתיה

כך סוכם במפגש של ראש המועצה עם נציגי משרד התחבורה, בנוסף נקבעה פגישה בין ראש המועצה לשר התחבורה בנושא הקמת הצומת השלישית למושבה מכביש 411 לפארק הטכנולוגי ותחנת הרכבת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום המועצה המקומית מזכרת בתיה


השבוע נערכה פגישה בין ראש המועצה, גבי גאון לבין נציגי משרד התחבורה שעסקה בין היתר בנושא סינכרון זמני האוטובוס עם הרכבת.

בפגישה סוכמו הדברים הבאים:

לקראת סוף ינואר 2020, יחל הסינכרון בין לוחות הזמנים של קו 26 ולוחות הזמנים של הרכבת.


משרד התחבורה לא קיבל את בקשת המועצה להעתקת תחנת האוטובוס משד׳ סוויסה 25 אל מעבר לכיכר ומול מרכז חלוקת הדואר. לפיכך, תחנת האוטובוס תישאר במקומה ואמש כבר נבנתה סככה במקום לרווחת התלמידים והתושבים.


בנוסף נקבע כי בתאריך 15.12 תתקיים פגישה עם שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ׳ ונציגים נוספים ממשרד התחבורה, על מנת לקדם את התקצוב של עבודות הקמת צומת הכניסה השלישית למושבה (מכביש 411 לפארק הטכנולוגי ולתחנת הרכבת) וכביש עוקף איזידורה דנקן, זאת על מנת להפחית את עומסי התנועה בשד׳ סוויסה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

סרטון השיגור שנראה לפני זמן קצר בשמיים בכל האזור

מערכת האתר | | תגובות: 20


מצורף סרטון ששוגר בשעה 7:35

מדובר בניסוי שיגור של מערכת הנעה רקטית מבסיס במרכז הארץ הניסוי נקבע מראש ובוצע כמתוכנן

הסרטון:

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם אני ראיתי וצילמתי
  הגב 06.12.19 08:02
 • אורח
  למה עושים נסיונות כאלה במרכז הארץ? זה סכנה לציבור.. שיעשו נסיונות מעל הים או מעל עזה..
  הגב 06.12.19 08:06
 • אורח
  כי ככה צריך
  06.12.19 08:19
 • אורח
  לא יקרה לך כלום וגם לא תמות מניסוי כזה!!!
  06.12.19 09:03
 • אורח
  המדינה קטנה באדיבות השמאל.. אפילו גנץ אמר בראיון שהתאהב בהתנתקות ויאמץ ניקיון יהודים גם בגדה אם יבחר.. אז השיגור יבוצע ממרפסת ביתך
  06.12.19 09:52
 • אורח
  חח זה כל הקטע בניסוי שאין שם חומר נפץ. ילד מפגר תמחק תאפליקציה
  06.12.19 13:18
 • אורח
  לוקחים הכל בחשבון, יש מנגנון השמדה עצמית , ואם לא יעבוד יפילו אותו עם כיפת ברזל , לא יעבוד תרוץ לממש. מעדיף טיל ניסוי כזה במקום טילים איראנים...
  07.12.19 12:55
 • אורח
  לזה שכתב שהמדינה קטנה באדיבות השמאל...טיפש מי כבש את הגדה ואת כל השטחים אם לא ממשלת מפלגת העבודה שאתה מכנה אותם שמאל ...מי הקים המדינה אם לא הסוציאליסטים שעלו מרוסיה ...לך תלמד קצת הסטוריה...ותפסיק לנסות להפחיד עם השמאל ...
  07.12.19 12:59
 • אורח
  להגדיר את הניסוי כאילו במרכז הארץ זה ממש מצחיק. אמרו שזה טיל יריחו הוא לא טס מרחובות לתל אביב. ושום כיפת ברזל לא יכולה להפיל אותו. זה טיל של גדולים לא צעצועים של החמאס. חץ מפיל טילים של גדולים.
  07.12.19 17:05
 • אורח
  היה בטוח, אורח נכבד, שמי שצריך להחליט מה ואייך ולמה לא בדיוק צריך אותך, מבלי רצון לפגוע, ואת עצותייך. אני סמוך ובטוח, מתוך יותר מ-65 שנים שאני חי, שמי שביצע ידע יודע הייטב מה וכייצד הוא עושה. סופ"ש נעים לך אורח, ובעיקר לעושים במלאכה. המשיכו וישר-כח.
  הגב 06.12.19 08:18
 • אורח
  מסכים עם כל מילה, במדינה הקטנה שלנו, חשוב לתת גיבוי מלא לכוחות הביטחון שמהשיקולים שלהם בחרו לעשות ניסוי כזה באופי כזה, אף אחד לא מבצע ניסוי כזה מבלי לחשוב לפנים ולאחור על ההשלכות שלו, בטח לא אם יש מחשבה שזה יסכן חיי אדם.
  06.12.19 08:25
 • אורח
  מהניסיון שלי הקטן ידוע לי שלפעמים יש אנשים שלא חושבים , או עושים טעות ואחרי זה קורה אסון. הניסויים , מה שלא תגידו לא עושים במקום מאוכלס . ברוך השם שהכל עבר בשלום וניסוי היה מוצלח , אבל תחשבו על משמעות מילה ניסוי ומה היה קורה אם זה לא היה מוצלח והיה נופל על איזה שהוא בית הספר או גן ילדים איפו שהנכדים שלכם נמצאים גם הייתם אומרים אותם דברים ?
  06.12.19 08:53
 • אורח
  השיגור מחוף הים לכיוון הים.. הייתי בעמדה בשיגורים קודמים
  06.12.19 09:54
 • אורח
  וכשיורים כיפת ברזל אין חשש שיפלו חלקים על ישובים?אבל זה חיוני
  הגב 06.12.19 09:06
 • אורח
  אולי זה לא ניסוי ?
  הגב 06.12.19 09:12
 • אורח
  נראה " שהניסוי " הבולט מאוד נעשה לגרום שמי שאמור לדעת יראה ויבין רשתות זרות דווחו על ניסוי טיל בלסיטי המשכו של יריחו 3 ונשק הרתעה
  הגב 06.12.19 09:31
 • אורח
  השם ישמור ויציל את עם ישראל .לאלה שלא מבינים .תפקחו את העיניים ראו כמה זאבים מסביבכם .שבת שלום ומבורך
  הגב 06.12.19 12:12
 • אורח
  זה בתל אביב לא באיזור
  הגב 06.12.19 17:50
 • אורח
  מדינת ישראל היא צריף בתוך גונגל והזאבים והאריות נובחים ומפחידים את יושבי הץריף ומחכים כל רגע לתפוס מישהו שיוצא למכולת לקנות חלב....
  הגב 08.12.19 01:55
 • אורח
  גנץ לוקח אותנו לבחירות חוזרות בחסות לפיד הגוואד במקום להתפשר ולעשות ממשלת אחדות
  הגב 08.12.19 02:21

לידיעת ההורים בקריית עקרון! ביום ראשון 8.12 יתקיים מפגש הסבר להורי כיתות ו לקראת תחילת הרישום לחטיבות הביניים

המפגש יתקיים בספריית קריית עקרון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לקראת פתיחת הרישום לחט"ב הביניים המועצה המקומית קריית עקרון מזמינה את הורי תלמידי כיתות ו', לערב מעברים יישובי בו יקבלו מידע על כל תהליך הרישום החדש שעתיד להתקיים החל משנת הלימודים תשפ"א. המפגש יתקיים במעמד הממונה על אגף העל יסודי בעיריית רחובות , רחל בן יצחק, מנהלת אגף החינוך בקריית עקרון, אביבה וגנר ורכזת החינוך העל יסודי מירב גוטליב

המפגש יתקיים ביום ראשון ה-08.12.19 בשעה 19:30 באולם דבורה עומר בספריית קריית עקרוןהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני ממש לא מבין את התופעה הזו שיישוב עם למעלה מעשרת אלפים תושבים, לא מקים בית ספר תיכון ראוי ביישוב ומשאיר את חינוך ילדיו לשכנים, הורים מתדבקים ביישובים אחרים כמו עניים בפתח, אם זה לא הסדר העדיפות שלכם, משהו פגום אצלכם..... האם אני טועה?
  הגב 07.12.19 08:14

שולחנות סנוקר, עמדות טניס, משחקים ועוד מחכים מידי יום ראשון ורביעי לבני הנוער במזכרת בתיה במועדון הנוער- האיגואנה

הפעילות מיועדת לתלמידי כיתות ז-י"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחלקת הנוער במזכרת בתיה מזמינה את תלמידי כיתות ז- י"ב להגיע מידי יום ראשון ורביעי אל מועדון האיגואנה וליהנות משלל פעילויות ומשחקים הכוללים:

שולחנות סנוקר

עמדות טניס שולחן

סרטים ועוד

המועדון יהיה פתוח לרשות בני הנוער בימי ראשון ורביעי בין השעות 17:00-21:00

כתובת המועדון: שדרות אליהו 4 מתחת למבנה המועצה.

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגה חדשה מבית היוצר של התיאטרון הקהילתי של מזכרת בתיה: "פצע פתוח - רגעים מהחיים" תוצג היום (חמישי 5.12) במרכז מפגשים

בין המשתתפים בהצגה חברת המועצה אופירה מור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מפגשים והתיאטרון הקהילתי של מזכרת בתיה, מזמין את התושבים מופע הפתיחה של ההצגה החדשה שלהם : פצע פתוח – רגעים החיים בבימוי של אריק מורדוך.

הצופים מוזמנים להגיע וליהנות מערב מצחיק ומרגש של דיאלוגים ושירים מתוך מחזות מוכרים שהועלו כהצגות בתיאטרון הרפרטוארי בישראל, על הכאבים, ההתמודדויות, הצחוקים, הרגעים המאושרים והפחות מאושרים של כולנו.

משתפי ההצגה: חברת המועצה, אופירה מור, אורנה בן אריה, איה אורטל, בתיה דויטש, גיא שוחט, דוד שמש, דורית נועמה, חגית אסף. נורית ליבנה, נילי סורקין, קלייר רוזיליו, רויטל רגב

ההצגה תוצג ביום חמישי 5.12.19 בשעה 20:30 במרכז מפגשים

עלות: 30 ₪

לפרטים מלאים: 08-9371001התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכה בקריית עקרון! במשך יומיים יוכלו התושבים ליהנות מ"פסטיבל אורות בהיכל" עם סגיב כהן, הלהקות הייצוגיות, כוכבות הילדים תותי ניניו ודניאל ברוך ועוד במתנ"ס שבשבט

שימו לב עד לתאריך 15.12 מכירת הכרטיסים תהיה רק תושבי קריית עקרון בהצגת ת.ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פסטיבל אורות בהיכל של קריית חוזר! כמדי חג חנוכה יוכלו תושבי עקרון והילדים ליהנות משלל מופעים ופעילויות לכל המשפחה שיתקיימו השנה במשך יומיים. בתוכנית הופעות של כוכבות תותי ניניו ודניאל ברוך, להקת שקטק , סגיב כהן ועוד

להלן תוכנית האירועים המלאה

יום ראשון 29.12.2019

שעה 17:30

על הניסים ועל הבמות

איתי סונטג' , אמן חושים שישאיר אתכם עם פה פעור, מארח את תותי ניניו כוכבת הסדרה שכונה מערוץ ניקולודיון ודניאל ברוך כוכבת הסדרה דאנסטורי מערוץ דיסני

המופע מתאים לגילאי 6-12

עלות: 10 ₪שעה 19:00

מופע חורף

מופע מרהיב לכל המשפחה של להקות הסטודיו למחול והיפ הופ של המתנ"ס

הכניסה חופשית


שעה 20:00

אחי ישראלי – שחקני התיאטרון פסיק והאמן גולן אזולאי בקומדיה למבוגרים שתגלגל אתכם מצחוק. מופע של מערכונים, שירים וסיפורים על הישראלים והישראליות שיעשה לכם טוב על הלב

עלות 10 ₪
יום שני 30.12.19

שעה 17:00

הנרות הללו

הצגה וסדנה לילדים – בערב חנוכה מכריז הסביבון על תחרות בין הנרות: הנר שיפיץ הכי הרבה אור יזכה להיות השמש ...מי יזכה בתחרות? ומהי הדרך להפיץ הכי הרבה אור? והאם ילמדו הנרות כי רק כאשר ידלקו כולם יופץ הרבה אור בעולם

בסיום ההצגה תתקיים סדנת יצירה

פעילות מתאימה לגילאי 3-6

עלות: 10 ₪שעה 18:30

שקטק – "הכל עם הקול"

מופע מולטימדיה מרתק עם יוצרי שקטק ורקדנים נוספים, שבוחן את ההשפעה של עולם הסאונד והמוזיקה על חיינו ועל יצירת אמנות מהתיאטרון דרך המחול ועד לקולנוע ולטלוויזיה

"הכל עם הקול" הוא מופע מוסבר מלווה בקטעי וידאו, קטעי תנועה והמון צלילים, אפקטים של סאונד ואביזרים ליצירת קצב וצליל.

עלות: 10 ₪


שעה 19:00

שווים- מופע מקורי לכל המשפחה של הלהקה הייצוגית עם שירים ומערכונים בנושא "האחר הוא אני"

הכניסה חופשיתשעה 21:00

את לי לילה – מופע בהשתתפות סגיב כהן, איריס ועופר פורטוגלי ומקהל הגוספל שרים זהר ארגוב.

מופע למבוגרים המחבר את שיריו של זהר ארגוב למוזיקת הגוספל העשירה והסוחפת בציון 30 שנה למותו. על הבמה 14 משתתפים המציגים ביצועים חדשניים, מעניינים, ואיכותיים לשיריו האלמותיים של זהר ארגוב. סיפורים אישיים מחייו של זהר שזורים בין השירים ומתבלים את המופע בתוכן חדש ומעניין המביא לקהל את זהר באדם, החבר, האבא, האומן, על מכלול רבדיו ואישיותו המורכבת.

מחיר 10 ₪מכירת הכרטיסים למופעים תתבצע במזכירות מתנ"ס שבשבט

עד 15.12.19 תבצע המכירה לתושבי קריית עקרון בלבד- יש להציג ת.ז ברכישת הכרטיסים

לפרטים נוספים: 08-9496391

שעות פעילות המתנ"ס ראשון- רביעי : 8:00-19:00 יום חמישי 8:00-17:00


בנוסף יתקיימו טקסי הדלקת נרות ברחבי השכונות

22.12.19 שעה 18:15 הדלקת נרות ברחבת המתנ"ס עם ראש המועצה, חובב צברי

23.12.19 שעה 18:15 רחוב הבנים - פארק שושנה דמארי

24.12.19 שעה 18:15בחבצלת הצעירה - רחוב הנרקיס פינת האירוס

25.12.19 שעה 18:15 רחוב עמיחי - גן המשחקים

26.12.19 שעה 18:15 גן המשחקים בשכונת זוגות צעירים

29.12.19 שעה 18:15בשטח 140 ליד מכולת רוזה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבן של נשיא המדינה! ביה"ס נבון במזכרת בתיה ערך את טקס השנה לזכרו של הנשיא לשעבר יצחק נבון, במעמד בנו, ארז נבון

בטקס החגיגי העניק ארז נבון שי לראש המועצה, גבי גאון על חייו של אביו. ראש המועצה סיפר לארז כי אחותו אופירה קרויה על שם אמו אופירה נבון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בסוף השבוע האחרון נערך הטקס השנתי לזכרו של יצחק נבון ז"ל, בבית ספר נסון במזכרת בתיה . במהלך הטקס המרגש הציגו ילדי כיתות ד את את מורשתו המפוארת של הנשיא נבון. אל הטקס השנה הגיע בנו בנו ארז נבון , אשר העניק לראש המועצה, גבי גאון את הספר על אביו. במהלך פגישתם המשותפת סיפר גבי גאון לארז כי אחותו הקטנה אופירה, נקראית על שם אימו ארז ורעייתו של הנשיא נבון.

ראש המועצה, גבי גאון:

יצחק נבון היה מענטש בכל רמ"ח איבריו, פעל בנועם הליכות, בסובלנות, והיווה דמות מאחדת בין יהודים לערבים, עולים וותיקים ובין אשכנזים המזרחיים. פועלו ודמותו של יצחק נבון מעוררת ההשראה, מעוררים תפילה לימים של אחדות וטוב בין כולנו.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מצילים חיים במזכרת בתיה! ביום חמישי 5.12 תתקיים התרמת דם בבית המתנדב

תרומה מגיל 17 עד 18 מותנת באישור ההורים בלבד. תורמים מעל גיל 60 או 65 (שזוהי התרומה השנייה שלו/ה) צריכים להציג אישור רפואי התורמים יקבלו ביטוח דם משפחתי לשנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה, ארגון רוטרי מזכרת בתיה ומד"א יקיימו ביום חמישי הקרוב התרמת דם בבית המתנדב ביישוב.
שימו לב! יש להצטייד בתעודה מזהה הכוללת תמונה ומספר זיהוי
תרומה מגיל 17 עד 18 מותנת באישור ההורים בלבד.

תורמים מעל גיל 60 או 65 (שזוהי התרומה השנייה שלו/ה) צריכים להציג אישור רפואי
התורמים יקבלו ביטוח דם משפחתי לשנה

ניידת מד"א תוצב ביום חמישי 5.12.19 בין השעות 17:00-22:00 בבית המתנדב רחוב חיים לוי 12התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביטוח לאומי חושף את הבדלי השכר בין גברים לנשים ביישובים ראשון לציון, רחובות, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון, שמראים כי גברים מקבלים יותר מנשים ואף יותר מהשכר הממוצע ביישוב

הנתונים מראים כי ההפרש הגדול ביותר בין שכר הגברים לשכר הנשים נמצא במזכרת בתיה: הפרש של 6,915 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


הביטוח הלאומי חשף לאחרונה את נתוני השכר של תושבי ישראל על פי יישוב. כאשר מתבוננים בנתונים רואים כי הבדלי השכר בין גברים לנשים נמשכים גם בימים אלו. כאשר מסתכלים על נתוני השכר של הגברים ביישובי האזור, רואים כי הם מרווחים יותר מהשכר הממוצע ביישוב כולו.

השכר הממוצע לגברים שכירים בישראל הוא 11,225 ש"ח ולנשים 7,521 ש"ח.

השכר הגבוה ביותר של גברים ונשים נמצא במזכרת בתיה שם מרוויח גבר בממוצע 17,328 ש"ח ואישה 10,413 ש"ח.


להלן נתוני השכר של הערים ראשון לציון, רחובות, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון


מספר השכירים/ות ביישוב

שם היישובגבריםנשים
ראשון לציון62,05665,357
רחובות31,28333,620
בת ים30,85633,217
גדרה5,6986,148
מזכרת בתיה3,6413,767
קריית עקרון2,6362,838
השכר הממוצע לשכירים/ות

שם היישובשכר ממוצע ביישוב לשכיריםגבריםנשיםהפרש השכר בין המינים
מזכרת בתיה13,81217,328 ₪10,413 ₪6,915
גדרה11,79114,663 ₪9,129 ₪5,534
רחובות10,81013,274 ₪8,516 ₪4,758
ראשון לציון10,49212,592 ₪8,499 ₪4,093
קריית עקרון8,2719,764 ₪6,781 ₪2,983
בת ים7,5628,759 ₪6,450 ₪2,309
מספר חודשי עבודה ממוצע של שכירים/ות בשנה

שם היישובגבריםנשים
מזכרת בתיה1110.8
ראשון לציון10.910.9
רחובות10.910.8
גדרה10.910.8
בת ים10.710.9
קריית עקרון10.710.7


התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שכחו לציין שגברים עובדים יותר שעות נוספות ובגלל זה הם מרוויחים יותר
  הגב 28.11.19 19:43
 • אורח
  לא נכון.
  28.11.19 19:56
 • אורח
  לא נכון, אנחנו עדיין מדינה פטריארכלית שרואה בגבר מפרנס ראשי.
  28.11.19 20:25
 • אורח
  מדובר על שכר ברוטו ללא שעות נוספות
  הגב 28.11.19 20:15
 • אורח
  יש לי שאלה ...למה בת ים מתנגדת להסעות בשבת ? גם אנחנו רוצים לנסוע מי פה לשם .יש גירהון אבל צריך גם בתי ימים להרגיש בקו שווה ....תודה אולי תענו לי
  הגב 28.11.19 20:20
 • אורח
  אני יענה לך גבר עובד יותר קשה מה אישה
  הגב 28.11.19 21:19
 • אורח
  ממש שטויות במיץ עגבניות
  29.11.19 11:21
 • אורח
  לפס מי ינענע אותך
  הגב 29.11.19 05:43
 • אורח
  גברים עובדים יותר
  הגב 29.11.19 07:53
 • אורח
  חפס. מי ינענע לך
  הגב 29.11.19 08:35
 • אורח
  גברים לא בהכרח עובדים יותר. אבל לפי הנתונים שמוצגים כאן, אם ניקח לדוגמא את מזכאת בתיה, הגברים עובדים בממוצע יותר חודשים בשנה מהנשים. השכר שלהם, מן הסתם, אמור להיות גבוה יותר- הבעיה שזה לא מסביר למה הם מקבלים כל כך גבוה מעל הממוצע ונשים מקבלות הרבה מתחת לממוצע.
  הגב 29.11.19 09:49
 • אורח
  11k? הלוואי עלי מאיפה המשכורות האלו? נכנס 19k ביחד כל חודש? יפה! רק מה עם הזוגות שמכניסים ביחד 10 וחצי k? יחיו בשכירות כל חייהם? יגורו עם ההורים? יהיו בחובות? אולי הוצאה לפועל? יחשבו מליון פעם האם יש טעם להריון וילודה עם משכורות כאלו? להתעורר !!!!! אין לאנשים מה לאכול רק מפלגה עם אנשים כמו יחימוביץ והרצוג שרצו לעזור למעמד התחתון של התחתון שנמצאים עמוק בביוב יכלו לעזור! אותי לא מעניין הבטיחון אצל כולם הביטחון זהה ליכוד,שמאל אבל כאחד שמתנדנד בין הרפף התחתון לרף הבסיסי אני טוען שחיבים שינוי מי שמרוויח טוב יותר לא יזדהה עם הדברים
  הגב 29.11.19 16:32
 • אורח
  צריך להשוות ביחס לאותו התפקיד פחות או יותר. ולא סתם גברים לנשים. בהרבה משפחות עדיין הגבר הוא מפרנס ראשי והאישה כנראה משכורת משנית בעקבות לידות ודאגה לילדים. זה לא מעיד על יכולתן של הנשים וגם לא מראה פער אם לא מדובר באותו סוג עבודה
  הגב 30.11.19 21:09

בית ספר בן צבי בקריית עקרון זכה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך ומועמד לפרס החינוך הארצי

ראש המועצה חובב צברי: "בשורה משמחת לתושבי קריית עקרון היקרים . בית הספר בן צבי בהנהלת מנהלת בית הספר אסנת כהן דולב זכה בפרס חינוך מחוזי מצטיין מחוזי של משרד החינוך.תודה למתי מפקחת בית הספר בן צבי שהאמינה והגישה את בית הספר" .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד החינוך הודיע על הזוכים בפרס החינוך המחוזי - מחוז מרכז. מתוך 9 בתי ספר זכו בפרס 3 בתי ספר בהם נמצא בית ספר בן צבי בקריית עקרון. כזכור בתחילת החודש דיווחנו על מועמדותו של בית הספר, בהנהלתה של אוסנת דולב כהן, לפרס החינוך. לאחרונה הגיעה ועדת השיפוט של משרד החינוך והודיעה על זכייתו של בית הספר לאחר שעמד בקריטריונים בתחומים: אקלים, הישגים, ייחודיות, ערכי מורשת וכו' ויהיה מועמד לקבלת פרס החינוך הארצי.


ראש המועצה חובב צברי:

"בשורה משמחת לתושבי קריית עקרון היקרים . בית הספר בן צבי בהנהלת מנהלת בית הספר אסנת כהן דולב זכה בפרס חינוך מחוזי
מצטיין מחוזי של משרד החינוך . בית הספר ממשיך עולה ומתמודד על פרס ארצי משרד החינוך . חינוך תרבות וספורט בונים קהילה ובקריית עקרון קהילה משפחתית איכותית . כל הכבוד לתלמידות והתלמידים, למנהלת אסנת ולכל הצוות החינוכי
להורים ולאגף החינוך... תודה למתי מפקחת בית הספר בן צבי שהאמינה והגישה את בית הספר .
תודה לועדת הפרס שבחרה את בית הספר .גאווה יישובית . גאה להיות בן קריית עקרון".


מחזיק תיק החינוך, משה לוי:

לפני כ-9 שנים הייתי יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר בן צבי והייתי שותף לכל תהליכי הצמיחה והמהפך שנעשה בהובלת המנהלת אסנת דולב ועם צוות מצוין. נהנתי לקחת חלק בקידום כל הצרכים של בית הספר כיד ימינה של המנהלת, ראיתי את הילדים והצוות מתרגשים, ופורחים ומצטיינים אני גאה ושמח כמחזיק תיק החינוך לקצור את פירות ההצלחה. גאווה גדולה לקריית עקרון!
תודה לראש המועצה מר חובב צברי ולכל מנהלי המחלקות שלקחו חלק ותמכו בבית הספר.אמשיך להוביל את החינוך בקריית עקרון למען ילדנו. בכל ליבי! כל הכבוד למנהלת אסנת דולב -כהן הצוות החינוכי,
לאגף החינוך, להורים לשותפים הרבים על העשיה החינוכית ונמשיך הכל הכוח לפרס הארצי
ישר כוח


קרדיט: משרד החינוך, הדף של משה לוי וחובב צבריהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון התחלת עבודות ההכנה להקמת אולם הספורט במתחם בתי הספר של קריית עקרון

האולם עתיד לקום במתחם בין אולפנת פלך לבית ספר אוהל מאיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: הדף של חובב צברי


הבוקר (שלישי) החלה המועצה המקומית קריית עקרון בהכנות להקמת אולם המספורט שעתיד לקום במתחם בתי הספר אולפנת פלך לאוהל מאיר.


כזכור בחודש אוגוסט האחרון דיווחנו כי המועצה יצאה במכרז להקמת אולם הספורט אשר עתיד להכיל 278 מקומות ישיבה וחדרי לימוד.
תמונות הדמייה: אתר המועצה המקומית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

באיזה יישוב התושבים מרוויחים הכי הרבה/מעט שכר? הביטוח הלאומי חושף את נתוני השכר של תושבי ראשון לציון, רחובות, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון; כל הפרטים בכתבה

על פי הנתונים ההכנסה הגבוהה ביותר היא במזכרת בתיה וגדרה והנמוכה ביותר היא בבת ים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


הדו"ח של הביטוח הלאומי עוסק באוכלוסיות העובדים השכירים והעובדים העצמאיים המבוטחים במוסד לביטוח לאומי לשנת 2017

בשנת 2017 היו רשומים בקובצי המוסד לביטוח לאומי כ-3.83 מיליון עובדים שכירים וכ-280.3 אלף עובדים עצמאיים. השכר הממוצע לחודש בשנה של השכירים היה 9,388 ש“ח ושל העצמאיים 10,881 ₪ .

הנתונים מראים כי מבין יישובי האזור ההכנסה הגבוהה ביותר היא בגדרה ובמזכרת בתיה והנמוכה ביותר בבת ים

נתוני השכירים ביישובי האזור

שם היישובמספר השכירים ביישוב
ראשון לציון127,413 אלף
רחובות 64,903 אלף
בת ים 64,093 אלף
גדרה 11,846 אלף
מזכרת בתיה 7,408 אלף
קריית עקרון5,474 אלף .


שכר השכירים ביישוב

שם היישובשכר ממוצע בחודש לשכיר
מזכרת בתיה13,812 ₪
גדרה11,791 ₪
רחובות10,810 ₪
ראשון לציון10,492
קריית עקרון8,217 ₪
בת ים7,562 ₪
אחוז השכירים המקבלים עד שכר מינימום

בת ים38.4%
קריית עקרון38.1%
רחובות32.6%
ראשון לציון31.4%
גדרה29.9%
מזכרת בתיה27.8%
נתוני העצמאיים ביישובי האזור

שם היישובמספר העצמאיים ביישוב
ראשון לציון9,308
רחובות4,089
בת ים4,071
גדרה828
מזכרת בתיה576
קריית עקרון402שכר העצמאיים

שם היישובשכר ממוצע לעצמאיים לחודש בשנה
גדרה12,386 ש"ח
מזכרת בתיה12,301 ש"ח
ראשון לציון12,011 ש"ח
רחובות10,810 ש"ח
קריית עקרון 9,645 ש"ח
בת ים9,088 ש"חאחוז העצמאיים המקבלים עד שכר מינימום

שם היישוב
בת ים38.9%
רחובות32.6%
קריית עקרון31.6%
מזכרת בתיה31.1%
ראשון לציון29.5%
גדרה26.1%
הכנסה ממוצעת למשפחה ביישוב

שם היישוב
ראשון לציון25,737 ₪
רחובות26,092 ₪
בת ים16,606 ₪
גדרה30,126 ₪
מזכרת בתיה35,181 ₪
קריית עקרון20,443 ₪התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל בגלל רחמים מלול.... מבריח אנשים טובים מהעיר
  הגב 26.11.19 20:27
 • אורח
  מה זה תואם בדיוק את השכר שלי😜🤪
  הגב 26.11.19 20:51
 • אורח
  האם מדובר בשכר ברוטו ? נטו ? עלות מעביד?
  הגב 26.11.19 21:20
 • אורח
  תמיד מציגים שכר ברוטו
  הגב 27.11.19 08:54
 • אורח
  איך עם משכורת ממוצעת של 13 במזכרת הכנסה ממוצעת למשפחה 35? לא הגיוני בכלל
  הגב 27.11.19 16:51
 • אורח
  זאת כתבה מגמתית ואין לה שום קשר למציאות. במזכרת בתיה מאות משפחות חלשות זלא משלמות ארנונה ולא שכר לימוד.
  הגב 27.11.19 20:46
 • אורח
  מאיפה הבאת את הנתון הזה חחחח, משלמים ארנונה ולידיעתך עם אחוזי גביה בין הגבוהות שיש.
  27.11.19 22:10
 • אורח
  המון אתיופים בדירות שיכון. נתמכי סעד מכבידים על משלם המיסים כשהמדינה אינה מסייעת. במזכרת בתיה תמורה נמוכה מאד לתשלום ארנונה גבוה מאד בממוצע לנפש. כי הרוב בבתים פרטיים גדולים. מועצה בגרעון תמידי... מנכ"לית חדשה לא מתפקדת... קקי ברחובות התעמרות בתושבים עם קנסות ואכיפה של מה שקל ... כגודל הציפיות גודל האכזבה
  28.11.19 02:50
 • אורח
  מי בראשון לציון מרוויח מעל עשר אלף בחודש?????? נראה כמו המצאות!!!!!!
  הגב 28.11.19 05:57

לשכת התעסוקה מפרסמת את נתוני התעסוקה של ראשון לציון, רחובות, בת ים, גדרה, קריית עקרון ומזכרת בתיה; כל הפרטים מצורפים בכתבה

נתוני הלשכה מראים כי בין יישובי האזור אחוז האבטלה הגבוה ביותר הוא בבת ים והנמוך ביותר הוא במזכרת בתיה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לשכת התעסוקה מפרסמת את נתוני האבטלה בערים וביישובים בארץ עד לחודש אוקטובר 2019. על פי נתוני הלשכה בחודש אוקטובר התייצבו בלשכת התעסוקה 163.5 אלף דורשי עבודה. כאשר מסתכלים על שיעורי האבטלה במועצה האזורית אלקסום יש את אחוז האבטלה הגבוה ביותר 28.88% ואחוז האבטלה הנמוך ביותר הוא במועצה האזורית מ.א בוסתן אל מרג', סביון וכפר שמריהו שם עומדים אחוזי האבטלה על פחות מאחוז.

נתוני הלשכה מראים כי בין יישובי האזור אחוז האבטלה הגבוה ביותר הוא בבת ים והנמוך ביותר במזכרת בתיה, לעומת זאת מספר המובטלים הגדול ביותר הוא בראשון לציון והנמוך ביותר הוא במזכרת בתיה.

אחוז האבטלה ביישוב


שיעור האבטלה המוערך ביישוב
בת ים3.27%
קריית עקרון3.05%
רחובות2.72%
ראשון לציון2.57%
גדרה2.21%
מזכרת בתיה2.06%
מספר דורשי העבודה ביישוב

שם היישובמספר המובטלים
ראשון לציון3,595
בת ים2,390
רחובות1,931
גדרה276
קריית עקרון186
מזכרת בתיה161מספר דורשי העבודה על פי מגדר

שם היישובגבריםנשים
ראשון לציון15902005
בת ים11241266
רחובות8731058
גדרה114162
קריית עקרון9690
מזכרת בתיה6398התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלואי ולא יזדקקו לכם שלעולם יהייה בשפע ולא יהיו עניים יותר ולא עשירים שכולם יהיו דתיים ויחסרו בתגובה פרנסה בשפע
  הגב 26.11.19 18:01
 • אורח
  תיכתבי כמה העניים סןובלים. מושפלים וכמה הכנסת מקבלת כסף שאין להם צורך בזה שולטים את כולם מס הכנסה מיסים מים לא נותנים ליחיות בורא עולם תעזור לכולם
  הגב 26.11.19 18:02
 • אורח
  עוד כמה בניינים ודורשי התעסוקה עולים ל 5 אלף
  הגב 26.11.19 18:37

תזכורת לתושבי מזכרת בתיה! הערב (שלישי 26.11) תתקיים חגיגת חג הסיגד בגן יואב עם אוכל מסורתי, תחנות הפעלה ועוד

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מזכרת בתיה תציין היום (שלישי) את אירוע חג הסיגד של בני העדה האתיופית בישראל. חג הסיגד הוא חג המיוחד לקהילת יהודי אתיופיה ובמרכזו טקס חידוש הברית בין העם לאל.

במועצה המקומית יציינו את חג הסיגד באירוע קהילתי בגן יואב שם יהנו התושבים מתחנות מידע והפעלה, אוכל מסורתי, ברכות ותפילות לחג והמופע האומנותי של קנובש.

האירוע יתקיים ביום שלישי 26.11.19 בשעה 18:00 ברחבת בתי הכנסת – גן יואב (שדרות אליהו)

הכניסה חופשית


יש לציין כי מחר(רביעי 27.11.19) תצא הסעה לבני העדה ביישוב לטקס המרכזי שיתקיים בירושלים

לפרטים נוספים: http://www.be106.net/280/34139התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:40
יהודית שלמי תיווך וימצאו לך כולם צריכים להתפרנס כנסי למשרד תיווך שלמי עמלה למתווך וקדימה צאי לדרך
אורח
04.12.19 14:40
אם המתווכים היו בנ יאדם ולוקחים עד 10,000 ש"ח לעסקה זה היה נקרא לתת פרנסה. מה שקיים היום זה שוד. ולכן כל אחד פותח משרד תיווך אופציה לכסף גדול וקל וכך שמרוב המשרדים אין להם פרנסה. אם המתווכים היו כחמים היו מורידים עמלת תיווך לחצי אחוז תוך כמה חודשים חצי מהמתווכים היו עוזבים את הענף וכך היה תיווך במחיר הוגן ולמתווכים יהיה פרנסה
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
11.12.19 17:57
ראה אתר קרקעות karka10.co.il
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
10.12.19 21:25
תשמע אתה חתיכת חופר!!! עושה רושם שיש לך מלא זמן פנוי שהפכת להיות קרציה. לא פלא שלא באים אליך כנראה אתה מתווך לא משהו בכלל
אורח
13.12.19 04:17
חופר או לא חופר נסגרה עסקה במשרדי של פנטהאוז מדהים ברחובות המדע את העמלה שגזרתי מהעסקה כולל תוספת משני הצצדים שהיו מרוצים ומרצונם נתנו בונוס אתן לך לנחש יש שחופרים למלא עוד ועוד כסף בבור ולא בור בסוף רחוב ג..
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
25.11.19 22:50
מאלף נמלים 0545788625
אורח
21.11.19 18:02
למכירה תנור בילדינג של סאוטר גרמני יד 2 0505837388 רחובות
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל