הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מתנ"ס קריית עקרון פתח את ההרשמה לצהרוני גני הילדים ובתי הספר לשנת תשפ"ב

מס הכנסה פעל לאיתור מעלימי מס בקרית עקרון

חניך הצופים ותלמיד תיכון רבין, תומר כלפון ממזכרת בתיה זכה באות הפעיל המצטיין המחוזי של משרד החינוך

מזל טוב למזכרת בתיה! קבלו את קליפ יום ההולדת 137 של המושבה בהשתתפות התושבים ובעלי העסקים המקומיים; תזכורת היום (שלישי 17.11) מתחיל משחק המשפחות הגדול כל הפרטים בכתבה

המשחק ימשך עד ליום חמישי 19/11 בשעה 20:30

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום ועריכה: סיוון חלימי


לרגל חגיגות 137 למזכרת בתיה החל מהיום (שלישי) יחל משחק המשפחות הגדול של המושבה. המשחק התחיל בשעה 8:30 וימשיך עד יום חמישי, ה-19/11 בשעה 20:30. במהלך המשחק מצפים לתושבים 3 ימים רצופים של חידות מאתגרות, משימות כייפיות, והמון פרסים שווים.

להשתתפות במשחק יש להוריד את האפליקציה בקישור המצורף: https://www.goosechase.com/download
קוד המשחק הינו: 675JG3

למעבר להוראות שיסייעו בהכרת האפליקציה: https://bit.ly/35csZtt


בנוסף הכינה המועצה קליפ יום הולדת מיוחד בו לקחו חלק התושבים ובעלי העסקים המקומיים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית קריית עקרון החלה בהתקנת פאנלים סולאריים על מבני הציבור ביישוב

על פי התכנון ההתקנה תתבצע בבתי הספר בן צבי, אוהל מאיר, פלך, אולם הספורט החדש ושני מגרשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון החלה להתקין פאנלים סולאריים על גגות מבנים בעיר, אשר מפיקים אנרגיה ירוקה. כזכור המועצה הצטרפה לתוכנית הלאומית של משרד האנרגיה בשיתוף מפעל הפיס והשלטון המקומי שהינו אחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר בתחום האנרגיות המתחדשות בישראל, עם כמיליון מ"ר שיוקצו לטובת ייצור אנרגיה סולארית ולמעלה מ-140 רשויות מקומיות. האנרגיה מובילה לחיסכון כספי משתלם ומשמעותי עבור המועצה ולשיפור איכות חיי התושבים.

המועצה המקומית קריית עקרון הגישה במסגרת הפרוייקט לבקשות להתקנת הלוחות על מבנים ציבוריים שיתפרסו על שטח כולל של 4,390 מ"ר. על פי התכנון ההתקנה תתבצע בבתי הספר בן צבי, אוהל מאיר, פלך, אולם הספורט החדש ושני מגרשים

בישיבת המועצה שהתקיימה בחודש פברואר 2020 אשרו חברי המועצה את תקצוב התקנת מתקני ייצור חשמל סולארי על גגות מבני ציבור ביישוב – עד 2 מיליון ₪ במימון הלוואה שיקבלו במסגרת הפרוייקט.


שיתוף הפעולה הירוק של משרד האנרגיה, מפעל הפיס והשלטון המקומי מסתמן כאחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר בתחום האנרגיות המתחדשות בישראל, עם כמיליון מ"ר שיוקצו לטובת ייצור אנרגיה סולארית בלמעלה מ-140 רשויות מקומיות ברחבי הארץ שכבר הגישו בקשה ליטול בו חלק.

משרד האנרגיה, מפעל הפיס והשלטון המקומי, חושפים בימים אלה את הנתונים אודות כמות הבקשות שהוגשו על ידי הרשויות המקומיות לקרן התמיכות של מפעל הפיס, לטובת הטמעת אנרגיה סולארית ברשויות המקומיות.


מתווה הקרן הביא להיענות חסרת תקדים מצד הרשויות המקומיות, כך שלא פחות מ-141 רשויות מרחבי הארץ הגישו בקשה להשתתף בתוכנית. מדובר בסך כולל ש כ-1241 מבנים, בעלי שטח גג פנוי וביניהם: בתי ספר, מבני מועצה, מרפאות, מעונות יום, מתנ"סים, קאנטרי קלאב ועוד. מדובר בכמיליון מ"ר שיוקצו לייצור אנרגיה סולארית, שעל פי הערכות צפויות להפיק כ-116 מגה ואט חשמל "ירוק" לשנה.

הבקשות יועברו לאישור וועדה משותפת של משרד האנרגיה, מפעל הפיס והשלטון המקומי, שתבחן את הקצאת ההלוואות לכל רשות. התמיכה שהוקצתה למימון התקנת המערכות הסולאריות על ידי מפעל הפיס, עמדה תחילה על 100 מיליון ₪, אך לאור ההיענות חסרת התקדים, הגדיל מפעל הפיס את הסכום משמעותית, והוא צפוי, כאמור, לעמוד על כחצי מיליארד ₪.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה, יבנה ומזכרת בתיה חנכו את מרכז השירות החדש לקידום עסקים אשר ייתן מענה וליווי של בעלי העסקים בתחומי רישוי, פתיחת העסק ועוד

המרכז נמצא במרכז רייך ביבנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף השבוע נחנך מרכז השירות המשותף לקידום עסקים שיפעל לפיתוח והעצמה של כלל העסקים באזור, בשיתוף פעולה מלא של עיריית יבנה, מועצה מקומית גדרה, מועצה אזורית נחל שורק והמועצה המקומית מזכרת בתיה. במפגש הפתיחה השתתפו ראשי הרשויות גבי גאון, צבי גוב ארי, נציגי משרדי הממשלה הרלוונטיים, משטרת ישראל, כבאות והצלה לישראל, נציגי מחלקות רישוי עסקים ברשויות ובעלי תפקידים נוספים.

יבנה נבחרה על-ידי משרד הפנים להקים את מרכז השירות בו ייתן מענה למחלקות רישוי העסקים ברשויות. במרכז יוכלו בעלי עסקים ויזמים לפגוש את הגורמים השונים ונותני האישורים בתהליך הרישוי.

המרכז יפעל אחת לחודש במרכז רייך (המועדים יפורסמו בהמשך), ייתן מענה לחסמים העולים בתהליך רישוי העסק, מידע וייעוץ ליזמים הפותחים עסק חדש, יצירת שותפות עם כל גורמי הרישוי במשרדים השונים וברשויות וחיבור את העסקים למרכז.

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון:

״מדובר בבשורה חשובה שתסייע לצמצם את הבירוקרטיה של הליך הרישוי ותספק שירות מקיף ומלא לבעלי העסקים במקום אחד. יחד נמשיך לתמוך ולפעול למען בעלי העסקים, לרווחתם ולרווחת כלל התושבים״.


ראש עיריית יבנה, צבי גוב ארי:

אין ספק כי העסקים הם אחד המנופים החשובים לצמיחה. אני שמח על הקמת מרכז אזורי מקצועי שיוכל להציע תמיכה אפקטיבית לעסקים ולאגם את המשאבים ליצירת ערך אמיתי לרווחת יזמים ובעלי עסקים לאורך כל תהליך הרישוי.
זוהי הזדמנות נהדרת לקדם את העסקים, להפחית בירוקרטיה בתהליך ולהעלות את שיעור העסקים המורשים, לצד קידום פעילות אזורית משותפת לפיתוח העסקים שמהווים מנוע צמיחה מרכזי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

קריית עקרון קיימה את כנס העסקים הראשון שנועד לסייע לבעלי העסקים בקידום העסק ושיווקו

ראש המועצה, חובב צברי: "הצלחת העסקים במועצה היא הצלחתנו! אנו נגיע לכל בעלי העסקים במועצה ונסייע להם במה שיידרש כדי שיוכלו לפרוח ולשגשג"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשבוע שעבר, התקיים כנס עסקים ראשון בקריית עקרון ביוזמת ראש המועצה, חובב צברי כחלק ממהלך רחב לבניית קהילת עסקים במועצה. קריית עקרון יוצאת במהלך רחב שנועד לסייע לכל העסקים ובעלי העסקים במועצה וכחלק מהשקתו התקיים בשבוע שעבר כנס עסקים ראשון ומיוחד במעמד ראש המועצה, חובב צברי.

במסגרת המהלך לבניית קהילת עסקים של קריית עקרון, המועצה פנתה באופן יזום לבעלי העסקים והזמינה אותם להצטרף לקהילת העסקים בוואטספ אותה מנהלת קרן חמיאל, מומחית בניהול קהילות אשר תספק כלים וסיוע בתחומי השיווק והמכירה לכל בעל עסק שיצטרף.

המטרה היא לדייק את הפעולות למען בעלי העסקים הן בתוך והן מחוץ למועצה בכל שלבי הפיתוח, ולסייע להם להצליח ולהרוויח יותר דרך שיווק ומכירה נכונים. לפני הכנס, המועצה עשתה חקר שוק גדול על מנת להבין מה הם הצרכים המדויקים של בעלי העסקים במיוחד לאחר הקורונה והכינה תוכנית סיוע עבורם.


כל בעלי העסקים מוזמנים להצטרף לקהילת הוואטספ לעסקים
https://chat.whatsapp.com/K3zmFYlrdgdLE6Ql4FvASG


את הכנס הוביל ראש המועצה, חובב צברי אשר אף נתן את הנייד האישי שלו למשתתפים לכל פניה ואחריו, עלתה מנהלת מחלקת קידום ורישוי עסקים, דוריס שרן לשאת דברים.

במרכז הכנס, מנהל סניף מעו"ף אשדוד, גיא היימן העביר את הרצאתו 'מה מגיע לי?' מענקים וזכאויות לבעלי עסקים והועברה סדנת שיווק חינמי בוואטספ על ידי קרן חמיאל.

בסיום הכנס, נציגי אגפי ומחלקות המועצה שוחחו עם המשתתפים ונתנו מענה מידי לשאלות ומאז כבר התקבלו מספר רב של פניות מבעלי עסקים רבים להצטרף אל קבוצת העסקים הישובית.

קריית עקרון היא אחת המועצות המובילות בישראל בתחום הרישוי עסקים ועומדת על 90% רישוי, כאשר השאיפה של המועצה היא להוביל גם בתחום הרווחיות העסקית.


ראש המועצה, חובב צברי:

"הצלחת העסקים במועצה היא הצלחתנו! אנו נגיע לכל בעלי העסקים במועצה ונסייע להם במה שיידרש כדי שיוכלו לפרוח ולשגשג. החלטנו להוציא דווקא עכשיו את המהלך לפועל, לאחר שהפקנו את הלקחים הכלכליים לאחר תקופת הקורונה. הכנס נועד כדי להראות לבעלי העסקים במועצה שאנחנו כאן בשבילם".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות ממסע הרונדו של מחזור י"ח- תיכון רבין במזכרת בתיה שחגגו סיום 12 שנות לימוד

תמונות איתן הרפז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בסוף השבוע האחרון יצאו בוגרי תיכון רבין במזכרת בתיה, לתהלוכת רונדו המסורתית החוגגת את סיומן של 12 שנות לימוד. תלמידי מחזור יח' התכוננו לתהלוכה והכינו את הרכבים עם משפטים המבטאים את סיום הלימודים. יו"ר הנהגת ההורים איתן הרפז הודה לכל המשתתפים, להורים ולתושבים שאפשרו את קיום האירוע ללא הפרעות או תקלות

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סעי לדובאי ותהני מהקורונה
  הגב 22.06.21 12:40
 • אורח

לאור התפרצות הקורונה מהזן ההודי המסוכן יותר בקרב תלמידים יוצא לדרך מבצע החיסונים לבני נוער בגילאים 12 - 15. בארצות הברית חוסנו כ - 2.5 מיליון בני נוער בחיסון שני ולא נרשמו תופעות לוואי מיוחדות

קופות החולים מדווחות על זינוק בביקוש לחיסונים ומעל 20 אלף תורים כבר זומנו. . קצב ההדבקה של הזן ההודי גבוה יותר מכל זן אחר של קורונה, לכן החשש שהוא יפגע באלה שלא התחסנו והציפייה הייתה לפני הופעת הזן ההודי להדבקת עדר איטית ובשליטה

אבי בר | | תגובות: 35


בהמשך לעליה בתחלואת קורונה בקרב ילדים בימים האחרונים, ולנוכח ההתפרצויות האחרונות בבתי הספר במודיעין, בבנימינה ובמקומות נוספים, כתוצאה מוריאנטים שונים, התקיים אמש דיון מיוחד במשרד הבריאות על ידי צוות המומחים והצט״מ בנושא הרחבת החיסון לבני נוער בגילאי 12-15.

בדיון הוצג מהלך החיסון בבני נוער בישראל עד כה, וכן הוצג כי בארה"ב חוסנו עד כה 2.5 מיליון נערים ונערות בחיסון שני ללא תופעות לוואי מיוחדות. וזאת בהמשך לעבודה שנעשתה במדינת ישראל שהראתה על תופעות לוואי נדירות ובלתי חמורות.

לפיכך בנקודת הזמן הנוכחית, נצבר ניסיון משמעותי ביחס לחיסון בני נוער בגילאי 12-15, על מנת להמשיך ולהרחיב את החיסון לבני הנוער.

בהנחיית שר הבריאות, קיים מנכ"ל המשרד פרופ' חזי לוי, דיון מיוחד בהשתתפות פרויקטור הקורונה פרופ' נחמן אש, מומחים מקרב הצט"מ ורפואת ילדים, נציגי קופות חולים והנהלת המשרד, במהלכו הוחלט לאמץ את החלטת המומחים להמליץ על הרחבת החיסון לבני הנוער בגילאים 12-15.

במשרד הבריאות מדגישים " כי לנוכח העלייה הצפויה בנסיעות לחו״ל ולנוכח הסרת המסכות וביטול התו הירוק ועל מנת לנקוט בכל הצעדים לשם שמירת שגרת החיים שהצלחנו להשיג בישראל, מומלץ מאד להתחסן ולהיות מוגנים גם מפני הווארינטים הידועים לנו".


קופות החולים דיווחו על זינוק בביקוש לתורים וזומנו כבר מעל 20,000 תורים לחיסון. על פי הדיווחים נכון להבוקר שלישי כבר חוסנו בקופות החולים כ - 28 אלף בני נוער בגילאי 12 - 15

עד כה חוסנו בקופות החולים יותר מ-28 אלף בני נוער שגילם 12 עד 15, המהווים יותר מ-4.5% מקבוצת הגיל הייעודית. זומנו יותר מ-20 אלף תורים לחיסון. בקופות מדווחים על זינוק בביקוש לחיסונים
התפרסמו 35 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ילה תרעילו גם תילדים
  הגב 22.06.21 10:10
 • אורח
  נתניהו הציל המדינה מהקורונה וממשלת הזדון של לפיד בנט מחזירה הקורונה בגדול (והם יאשימו נתניהו)
  22.06.21 10:25
 • אורח
  שלטון נתניהו פתח את נתב"ג וביטל את המסכות. עוד אחד מהמוקשים שביבי השאיר לבנט.
  22.06.21 12:48
 • אורח
  נתניהו חחחח הציל את המדינה, אז למה ההזויים שבחרו בו מפחדים מהחיסונים ? הרי אתם מאמינים לו בעיניים עצומות, אז מה הפחד??? אז מה קשור ממשלת הזדון??? אין שכל אין דאגות חחחח
  22.06.21 12:52
 • אורח
  חסרי מוח
  22.06.21 12:52
 • אורח
  נמאס כבר התגובות הגזעניות שלכם על מי שבחר בביבי, אתם חלאות אדם...
  22.06.21 13:56
 • אורח
  זאת האמת, מצביעי הליכוד הם מזרחים שמצביעים לאשכנזי שדופק אותם חזק מאוד. גילוי נאות: גם אני מזרחי, הצבעתי בעברי לליכוד. לעולם לא עוד. ביום שהבנתי את מידת הנזק שביבי והליכוד הארור גרמו למדינה, הרגשתי שנפקחו עיניי. מציע לכם לבדוק מי 100 מקבלי השכר הכי גבוה בחברות ציבוריות, ותגלו שרובם המוחלט אשכנזים. מציע לכם לבדוק כמה מזרחים יש בתקשורת, תגלו שאפשר לספור אותם על כף יד אחת. מציע לכם לבדוק כמה מזרחים יש במערכת המשפט (כולל בג"צ), אתם תפלו מהכסא. מציע לכם לבדוק את שמות המשפחה של המנכ"לים במשרדי הממשלה....טוב, כבר הבנתם אותי. ביבי הפך את המזרחים - לאזרחים סוג ב' במדינת ישראל. אפילו פה באתר, כל פעם שקוראים כתבה על ילד שזכה בתחרות מדע/ספורט בינלאומית, אני כבר לא מופתע ששם המשפחה שלו הוא אשכנזי.
  22.06.21 17:37
 • אורח
  אתה לא אמיתי השכנזים תמיד מובילים .ראינו מה קרה במיפלגת העבודה ,עים גביי
  22.06.21 18:09
 • אורח
  גבאי
  22.06.21 18:10
 • אורח
  יש לך מוטיוציה לכתוב טקסטים גדולים עם מסר קטן... שמח שאתה מזרחי יופי לך, ולעניין, השמאל הרדיקלי הם המיעוט של המיעוט והם שולטים בתקשורת ובבג"ץ, הם מהלכים איימים על שרים מהימין ומחייבים אותם לעבור לשמאל כמו ליברמן ושקד, עכשיו ביבי לא בשלטון ונקוה שלא יחזור לראשות הממשלה אז קח פחית קולה שב בכורסה הנוחה שלך, אם תפתח דף גמרה זה הכי טוב (אהה שכחתי אתה בעד תחבורה בשבת אז...) או יורו, ותשמח מהחיים, אתה אובססיבי על ביבי ( ביביפוביה וכו')
  22.06.21 20:01
 • אורח
  הוירוס הכי אינטלגנטי הוא משתף פעולה לפי הגיל שרוצים להזריק.
  הגב 22.06.21 10:28
 • אורח
  זריקות התרעלה הורים אל תיפלו בפח! רוצים להרעיל את הילדים!!!
  הגב 22.06.21 10:28
 • אורח
  איזה אידיוט. אין בעיה. אל תתחסן. נראה אותך ואת הילדים שלך ואת הסבים והסבתות שלך נדבקים בקורונה ואיזה גיבורים גדולים תהיו כולכם. שיהיה לך בהצלחה.
  22.06.21 13:07
 • אורח
  גם למיתחסנים בהצלחה
  22.06.21 14:10
 • אורח
  שיתחסנו כל הנחותים ויצטמצמו מהעולם בשם השבחת הגזע האנושי. יותר מדי אנשים בעולם הזה, נחותים, ולכן צריך להיפטר מהם. כך או כך, שזה יהיה העונש של הילדודס על כך שהם לא נלחמים בממסד. תראו מה קורה בבי״ס איתמר, כבר חודש רצוף שמשמיעים להם את אותו צלצול, שהוא שיר של יום זיכרון. הלו ! תעשו בלאגן עד שישמיעו לכם רק את מה ששמח ! איך מצפים מהילדים ללמוד ככה ?!
  הגב 22.06.21 10:31
 • אורח
  הכל כסף
  22.06.21 11:40
 • אורח
  אתה הזוי בטח ליכודניק חסר מוח
  22.06.21 12:48
 • אורח
  "ליכודניק חסר מוח" אז אתה שמאלן מצוי ועלוב שמקבל מאחור כמו האליל שלך הורוביץ
  22.06.21 13:57
 • אורח
  הצבעת לאמיר אוחנה ואתה מדבר על הומואים? מציע לך לשמור על זכות השתיקה.
  22.06.21 17:29
 • אורח
  עבודה בעיניים , אל תרוצו לחסן את הילדים, זה סכנה.. הילד בן ה-12 נפטר מהחיסון וכמובן שלא יגידו בתשקורת ..
  הגב 22.06.21 10:42
 • אורח
  למה לשקר? כן היו ביעות באמריקה, כן יש ילדים שנפגעו מהחיסון!!!!
  הגב 22.06.21 10:55
 • אורח
  אל תחסמו ילדים זה אסון
  הגב 22.06.21 10:56
 • אורח
  לא לחסן אסון
  הגב 22.06.21 10:56
 • אורח
  לא לחסן! עבודה בעיניים הורים תשמרו על הילדים שלכם! חייהם זה לא הפקר
  הגב 22.06.21 11:07
 • אורח
  מחסנים מהר מהר כי החיסונים סוף החודש פגי תוקף! חבל לזרוק לפח! אז מרעילים את ילדנו!!!
  הגב 22.06.21 11:08
 • אורח
  הילד בן ה12 מגבעתיים מת מהחיסון זה לא שקר . היו שמה צרחות בשיבא האבא יצא מסכן ניסו לשחד אותו כדיי שישתוק .. מעניין מה נסגר בסוף . שחיתות במדינה על חשבון ילדנו . הורים תהיו שקולים .
  הגב 22.06.21 11:17
 • אורח
  אחרי כל הטיעונים המשכנעים, יש למישהו רפרנס אמיתי למקרה שנחקר ובדקתם או שאתם סתם עושים מעצמכם צחוק?
  הגב 22.06.21 11:19
 • אורח
  מגפת הקורונה זאת סכנת חיים יש להתיחס בכבד ראש אסור לנו להתרשל ולזלזל המגפה רואים מה שקורה בהודו ובכל העולם
  הגב 22.06.21 12:23
 • אורח
  לכו תחפשו למי לדחוף את החיסונים פגי תוקף שלכם. בושה לראשלצ שנותנת יד לזה. ממש מאכזב!!!
  הגב 22.06.21 12:31
 • אורח
  ב1.9,מי שלא יתחסן ילמד בזום,סבבה
  הגב 22.06.21 12:38
 • אורח
  נכון
  22.06.21 12:47
 • אורח
  רוצחים נאצים מקדמי אגנדה אפלה לדילול אוכלוסין שה׳ יקח אותכם
  הגב 22.06.21 13:15
 • אורח
  דילול אוכלוסין זה מה שעושה וירוס הקורונה, אהבל שכמוך.
  22.06.21 14:46
 • אורח
  לא חייבים רק מי שרוצה. הרבה רופאים לא מחוסנים
  הגב 22.06.21 14:13
 • אורח
  שומר נפשו ונפש ילדיו יתרחק מהחיסולים האלה. כל מה שצריך לקורונה זה הדרכה מנטורופת טוב. ד"ר אריה אבני למשל שבגלל שהוא מציל אנשים, כולל אותי, הפארמה רודפים אחריו.
  הגב 22.06.21 15:14
 • אורח

ביום ראשון 27/6 תפתח בקזרמת לוין במזכרת בתיה תערוכת "העצמה דרך מצלמה" של נערות מזכרת

התערוכה מתקיימת כחלק מפעילות של המחלקה לשירותים חברתיים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המחלקה לשירותים חברתיים במועצה המקומית מזכרת בתיה מזמינה את הציבור לתערוכת צילום ״העצמה דרך מצלמה״ שהיא פרי מסע מעצים ומרגש של קבוצה דינמית של נערות מהמושבה.

התערוכה תוצג בקזרמת לוין (רוטשילד 39, מול מוזיאון המושבה) - ערב הפתיחה יתקיים ביום ראשון, 27/6, בשעה 18:00 במעמד ראש המועצה, גבי גאון ומנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, גיה בר קופל.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הכיכר ברחוב בגין במזכרת בתיה, תיקרא "כיכר חנוך" לזכרו של חבר המועצה לשעבר חנוך פרקל ז"ל

כך החליטה המועצה המקומית להנציח את החבר המועצה שפעל בה כ20 שנה בהתנדבות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה, החליטה כי תפעל להנצחתו של חבר המועצה לשעבר, חנוך פרקל ז''ל. פרנקל, פעל כ- 20 שנים כחבר מועצה בהתנדבות ובתוכם שימש כ-10 שנים סגן ראש המועצה וממלא מקום. חנוך היה סמל של נתינה וחסד, אהבת האדם ועזרת לזולת.

לזכרו תיקרא הכיכר ברחוב בגין בסמיכות לרחוב הרשקוביץ ולרחוב קלגרי - "כיכר חנוך".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חשד להתעללות בתינוק! ההורים נעצרו

התינוק אושפז בבית חולים קפלן

אבי בר | | תגובות: 19


במשטרת ישראל התקבל אתמול בערב דיווח מבית החולים קפלן על תינוק בן 4 חודשים שהובא בהכרה לבית החולים עם חבלות בגולגולת וברגליו. הורי התינוק, תושבי השפלה (39, 35), נחקרו באזהרה ובשעות הקרובות יובאו בפני שופט בבימ"ש השלום בראשל"צ.


נסיבות האירוע נחקרות.

עדכון המשטרה

בהמשך לחקירת החבלה בתינוק, בנוסף להוריו, נחקרה סבתו של התינוק ועלה כי במהלך סוף השבוע כאשר שמרה עליו, נשמט מידה ונפל לרצפה.

בתום החקירה שוחררו ההורים והסבתא בתנאים מגבילים. החקירה נמשכת.
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יקח אותכם אלוהים
  הגב 21.06.21 11:33
 • אורח
  אמן!!!!
  21.06.21 11:40
 • אורח
  אנשים נלחמים להביא ילדים ...😪😪😪😪
  21.06.21 11:41
 • אורח
  Amen
  הגב 21.06.21 11:41
 • אורח
  תכניסו אותם כמה שנים בפנים שיקראו אותם במכות
  הגב 21.06.21 11:47
 • אורח
  יקראו בספר ??.
  21.06.21 16:41
 • אורח
  תמסרו את הילד האומלל למשפחה אומנת וחמה.
  הגב 21.06.21 11:53
 • אורח
  watch?v=wkZvPFBd9FU
  הגב 21.06.21 12:00
 • אורח
  מזעזע... רחמים על הילד. יש הורים שטניים...זוועה❗
  הגב 21.06.21 12:04
 • אורח
  לכלא❗
  הגב 21.06.21 12:04
 • אורח
  מעוניינת לאמץ את הילד,לפחות לטפל בו עד שימצאו לו סידור למי צריך לפנות ?
  הגב 21.06.21 12:14
 • אורח
  1. קצת מטריד שהתנדבת מהר מדי. 2. כרגע הילד מטופל בבית חולים, כמו שמופיע בכתבה. 3. אם ההורים יכנסו לכלא, המשפחה המורחבת תאמץ אותו, או שילך למעון של הרווחה, ומשם למשפחת אומנה. 4. רפואה שלמה לתינוק. קשה לקרוא כתבות כאלה.
  21.06.21 12:28
 • אורח
  כל הכבוד לך!!!! ואל תתייחסי לתגובה שמישהו כתב לך למטה.
  21.06.21 13:21
 • אורח
  מה קרה לכם עם התגובות ההורים רק חשודים כבר האשמתם אותם
  הגב 21.06.21 12:47
 • אורח
  מוכנה באהבה גדולה לאמץ את הילדון
  הגב 21.06.21 13:39
 • אורח
  אשמח לטפל בתינוק ולפנק אותו מאוד.
  הגב 21.06.21 14:11
 • אורח
  יש אנשים טובים והתגובות יעידו על כך. ישנם מעשים שלא מובנים שבן-אנוש מסוגל לבצע. עלינו לנהוג במקרים כאלו כמדינות שיש עונש סקילה אין אדם בעולם שלא יפחד מעונש שהוא מחריד רק במחשבה. ישנם מעשים שאין מחילה עליהם ועונש בסקילה יעצור אותם לחלוטין זה נשמע פרמיטיבי זה נשמע תלוש מהמציאות אך זה יעצור את המקרים המזעזעים בהם אנו נתקלים כמעט יום ביומו
  הגב 21.06.21 19:49
 • אורח
  מזעזע! מחריד! לתת עונש כבד ומרתיע
  הגב 21.06.21 21:48
 • אורח
  מפלצות מפחיד שיש חיות שחיות בנינו. שימצו איתם את הדין.
  הגב 22.06.21 07:23
 • אורח

במהלך שנת 2020 נפצעו בכבישי גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון 28 פצועים ואדם אחד נהרג

כך עולה מנתוני משטרת ישראל שמפרסמת את נתוני תאונות הדרכים לשנת 2020

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תאונות הדרכים בישראל נחשבות למכת מדינה כאשר על כבישי ישראל נהרגו יותר אנשים מאשר מבכל מערכות ישראל. מדי יום נקראים כוחות ההצלה אל כבישי ישראל על מנת לסייע לפצועים שנקלעו לתאונת הדרכים בדרגות הפציעה השונות. בימים אלו מפרסמת משטרת ישראל את נתוני תאונות הדרכים שהתרחשו בערי ישראל ברבעון הראשון של שנת 2021 וסיכום שנת 2020.

על פי הנתונים ביישובים גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון נפצעו 28 איש בשנת 2020 ואדם אחד נהרג. עיקר הפצועים הם פצועים קל. כאשר מסתכלים על שנת 2021 ברבעון הראשון נפצעו 6 פצועים כאשר 2 מתוכם היו מעורבים בתאונות קשות.

גדרה

רבעון ראשון 2021


כלליהולכי רגל
הרוגים//
נפגעים קל21
נפגעים קשה11
תאונות קטלניות//
תאונות קלות11
תאונות קשות11


נתוני שנת 2020


כללידו גלגליהולכי רגל
נפגעים קל6/3
נפגעים קשה11
תאונות קלות6/3
תאונות קשות11מזכרת בתיה

רבעון ראשון 2021


כללידו גלגליהולכי רגלתאונות במעורבות משאיות
נפגעים קל11/1
נפגעים קשה////
תאונות קלות11/1
תאונות קשות////


נתוני שנת 2020


כללידו גלגלי
נפגעים קל61
נפגעים קשה1/
תאונות קלות51
תאונות קשות1/

קריית עקרון

רבעון ראשון 2021


כלליהולכי רגל
נפגעים קל22
נפגעים קשה//
תאונות קלות22
תאונות קשות//


נתוני שנת 2020


כללידו גלגליהולכי רגל
הרוגים11/
נפגעים קל1321
נפגעים קשה1//
תאונות קטלניות11/
תאונות קלות611
תאונות קשות1//


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יאיר צברי מקריית עקרון זכה באות הפעיל המצטיין המחוזי של משרד החינוך

בנימוקים לבחירתו נכתב: יאיר פועל מתוך תחושת שליחות, רגישות ואחריות חברתית. במהלך התנדבותו הוא מגלה אחריות , אכפתיות , מסירות למשימות אותן לוקח על עצמו ובדרכו שלו משפיע על הסובבים אותו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון ומשרד החינוך העניקו השבוע את אות הפעיל המצטיין המחוזי לתלמיד יאיר צברי מקריית עקרון.

יאיר הוא תלמיד כיתה י"א הלומד ברחובות, פעיל כשלוש שנים בתנועת המד"צים, בתנועת נועם. השנה הוא הדריך את קבוצת כיתות ז' והיווה עבורם מודל למנהיגות, הוא פעיל ומעורב בפעילות מחלקת הנוער ביישוב.

בנימוקים לבחירתו נכתב: יאיר פועל מתוך תחושת שליחות, רגישות ואחריות חברתית. במהלך התנדבותו הוא מגלה אחריות , אכפתיות, מסירות למשימות אותן לוקח על עצמו ובדרכו שלו משפיע על הסובבים אותו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סא״ל במיל׳ שרון קפרא מונה לקב"ט החדש של מזכרת בתיה

קפרא יחליף בתפקידו את הקב"ט היוצא ישראל גרינפלד אשר יפרוש מתפקידו בסוף השנה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


קב״ט חדש למזכרת בתיה- סא״ל במיל׳ שרון קפרא מונה לקב"ט החדש במועצה ויחליף את הקב"ט היוצא, ישראל גרינפלד. סא"ל במיל' שרון קפרא, בן 47, תושב בית אלעזרי, יעבור בחודשים הקרובים חפיפה עם ישראל גרינפלד, אשר יפרוש לגמלאות בסוף השנה.

ראש המועצה, גבי גאון בירך את קפרא ואמר:

תודה גדולה לישראל על פועלו המיוחד והמשמעותי לקידום תחום הבטחון ביישוב. שרון, שלוחה לך מכולנו הרבה הצלחה בתפקידך החדש והמאתגר. יחד נמשיך לקדם את הביטחון האישי שהוא הבסיס לאיכות החיים במושבה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן לניקוי אורוות של כול מחממי הכיסאות במועצה
  הגב 21.06.21 20:17
 • אורח

תזכורת להורים בקריית עקרון! ביום ראשון 20.6 תסתיים ההרשמה לקייטנות הקיץ של גני הילדים ובתי הספר

ההודעה על השיבוץ תישלח להורים עד 27.6

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום ראשון הקרוב (20.6) תסתיים ההרשמה לקייטנות הקיץ של גני הילדים ותלמידי בתי הספר. השנה אף יתקיים מחזור ב' לקייטנות בחודש אוגוסט.

מחזור א' 1/7-22/7 ימים א' – ה' לילדי הגנים וכיתות א-ו

שעות פעילות

בוקר – 7:30/8:00-13:00

צהרון – 13:00-16:00

עלות

בוקר- 300 ש"ח - מסובסד על ידי משרד החינוך

צהרון- 700 ש"ח

סה"כ: 1000 ש"ח

מחזור ב' 25/7-12/8 - ימים א' ה' לילדי הגנים וכיתות א-ג

שעות פעילות

בוקר – 7:30/8:00-13:00

צהרון – 13:00-16:00

עלות

בוקר- 655 ש"ח

צהרון- 700 ש"ח

סה"כ 1,335 ש"ח

הזנה:

הילדים יצטיידו בארוחת בוקר ובקבוק מים.

בצהרון תוגש ארוחת צהריים בשרית חמה וארוחת ארבע.


ההרשמה תסתיים בתאריך 20.6 והשיבוץ יעשה בהתאם לכמות הנרשמים. ההורים יקבלו הודעה על השיבוץ עד לתאריך 27.6.

ההרשמה באתר המתנ"ס בקישור https://did.li/8c4Hw
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירועי שבוע הספר במזכרת בתיה! היום (חמישי 17.6) יתקיים ברחבת המוזיאון קרנבל בפיג'מה עם תחרות משפחתית בפיג'מה, מופע של דור הגיבור, עמדות יצירה, צילום ועוד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תושבי מזכרת בתיה מוזמנים לאירוע המרכזי של חגיגות שבוע הספר במושבה: קרנבל בפיג׳מה במתחם המוזיאון / בית משק הברון - עם ״דור הגיבור״ - מופע מבדר לכל המשפחה וגם: מיצגים מסיפורים אהובים, עמדות יצירה, עמדת צילום משפחתית ותחרות משפחה בפיג׳מה!!!

מתי? חמישי,24/6, 17:30-20:00 במתחם המוזיאון ורחבת בית משק הברון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתנ"ס קריית עקרון פתח את ההרשמה לצהרוני גני הילדים ובתי הספר לשנת תשפ"ב

לפרטים נוספים - לי אדמוני - נווה - רכזת הצהרונים 050-6434629

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתנ"ס שבשבט פותח בימים אלו את ההרשמה לצהרוני גני הילדים ובתי הספר לשנת הלימודים הבאה. הצהרונים מהווים מסגרת חינוכית, מקצועית ואיכותית הכוללת תכנית פדגוגית התואמת את השלב ההתפתחותי של הילד וחוגי העשרה.

הצהרונים פועלים בפיקוח ובהדרכה של רשת "צהריים טובים" של החברה למתנסים "ותוכנית ניצנים" של משרד החינוך.

צוות הצהרון מקבל הדרכה שוטפת והשתלמויות במהלך כל השנה בנושאי ביטחון ובטיחות, תוכנית פדגוגית ועזרה ראשונה .

העבודה במסגרת הצהרון נעשית על פי נהלים מסודרים ובנית תכנית חינוכית מותאמת גיל.

הצהרונים מלווים על ידי רכזת צהרונים המובילה את העשייה בכל הצהרונים ונותנת מענה לילדי הצהרון ולהוריהם.

צהרוני בתי הספר:

צהרוני שבשבט פועלים בשטח בתי הספר אוהל מאיר ובן צבי ללא צורך בהסעות, בסביבה בטוחה, מוכרת ונעימה יחד עם החברים מהכיתה.

בצהרון מתקיימת פעילות העשרה מגוונת, ארוחות מזינות והכנת שיעורי בית.

הצהרון פועל מסיום יום הלימודים ועד השעה 16:30

עלות הצהרון 635 ש' לחודש. צהרוני בתי הספר מסובסדים ע"י משרד החינוך - תוכנית ניצנים.

במידה וממשלת ישראל תחליט להפסיק את התוכנית העלות תהיה 935 ש' תשלח הודעה מראש להורים.


גני הילדים +חינוך מיוחד

צהרוני שבשבט פועלים בגני המועצה ללא צורך בהסעות, בסביבה בטוחה, מוכרת ונעימה יחד עם החברים מהגן.

הצהרונים בפיקוח ובסבסוד משרד החינוך.

בצהרון מתקיימת פעילות העשרה מגוונת מטעם החברה למתנסים.

הילדים מקבלים ארוחת צהריים חמה וארוחת ארבע.

שעות פעילות הצהרון 14:00-17:00

עלות חודשית 935 ש"ח במידה ותוכנית ניצנים של משרד החינוך תחזור לפעול בקרית עקרון בשנה הבאה המחיר יהיה 635 ש"ח לכלל הילדים.

במידה ולא, להורים עובדים, תינתן האפשרות להגיש בקשה לסבסוד של התמ"ת ( משרד העבודה).


לפרטים נוספים - לי אדמוני - נווה - רכזת הצהרונים 050-6434629

https://www.shavshevet.org.il/page.php?type=matClass...
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מס הכנסה פעל לאיתור מעלימי מס בקרית עקרון

במבצע ביקורות מס הכנסה שנערך נמצא כי 16% מבתי העסק שנבדקו לא רשמו הכנסות כחוק

אבי בר | | תגובות: 0


במבצע ביקורות מס הכנסה שנערך ברחובות והאזור נמצא כי 16% מבתי העסק שנבדקו לא רשמו הכנסות כחוק. במסגרת המבצע שנערך על ידי פקיד שומה רחובות נבדקו 31 בתי עסק מענפי המסחר ונותני שירותים ברחובות, מזכרת בתיה, גדרה, ראשון לציון וגן יבנה.

במהלך המבצע הגיעו המבקרים לעסק למכירת חומרי בניין בקריית עקרון נמצא צ'ק על סך 2,500 ₪ שלא נרשם בספרי העסק. כשנשאלה על כך מנהלת החשבונות ענתה: "זה צ'ק פיקדון, התכוונתי להפיק קבלה".

מבצע זה נערך כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ושימור יכולת ההרתעה, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח, שמטרתם להביא לדיווחי אמת ולגביית מס אמת ובכך להגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שגריר ישראל במקדוניה ביקר בקריית עקרון ונפגש עם תלמידי בן צבי

ראש המועצה, חובב צברי: " אני נרגש וגאה לארח בפעם הראשונה את שגריר ישראל במקדוניה, דן אורין אצלנו בקריית עקרון ובטוח שזו התחלה נהדרת של עבודה משותפת יחד ".

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט תמונות: דוברות קריית עקרון.


אתמול (13.6), הגיע שגריר ישראל במקדוניה, דן אורין לביקור רשמי ראשון במועצה מקומית קריית עקרון במעמד ראש המועצה, חובב צברי. אל השגריר התלוו ליאורה בית לחמי, בוגרת בית ספר בן צבי שגדלה בקריית עקרון וטליה לידר נציגת הפדרציה היהודית של פילדלפיה. ראש המועצה הציג בפני השגריר את המועצה החל מההיסטוריה שלה ועד לתוכניות חינוך, מרכז לגיל הרך והרחבת היישוב.

במסגרת הביקור, הגיעו השגריר ופמלייתו לבית הספר בן צבי וסיירו במוזיאון "ערוגות הבושם" המספר על כל הקהילות המרכיבות את קריית עקרון בהדרכת תלמידי כיתה ו' בבית הספר.

לאחר מכן, הוא ניפגש עם תלמידי כיתות א' הנרגשים, סיפר להם עבודתו ועשה איתם פעילות ספורטיבית חווייתית.

בסוף הסיור, השגריר חילק לכל אחד ואחת מהם את הספר "כשאבא יהיה גדול" - שכתב על הגשמת החלומות והשאיפות שלהם ותרם מספר עותקים לספריית בית הספר. השגריר וראש המועצה נכנסו גם לביקור קצר, במועדון 'מופת' בו התקיימה פעילות מיוחדת לאזרחים ותיקים מהקהילה האתיופית במועצה ושוחחו איתם מעט.


ראש המועצה, חובב צברי:

"אני נרגש וגאה לארח בפעם הראשונה את שגריר ישראל במקדוניה, דן אורין אצלנו בקריית עקרון ובטוח שזו התחלה נהדרת של עבודה משותפת יחד. הצגנו לשגריר את תוכניות החינוך והפיתוח שלנו למועצה ואני מבטיח לתושבינו שהמועצה בראשותי תמשיך להוביל את החינוך והביטחון הקהילתי בישראל".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת! ממחר שלישי 15/6 אין צורך לעטות מסכות בישראל (למעט ב - 3 מצבים)

עדיין יש חולי קורונה בישראל, אך במספרים זניחים של 4 חולים חדשים בממוצע מידי יום. מאז תחילת המגפה נפטרו 6430 חולים בישראל

אבי בר | | תגובות: 77
צילום עמוס בן גרשום לעמ


ממחר שלישי 15/6 מתבטלת חובת עטיית מסכות מחשש לקורונה


• מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי, חתם על תיקון בצו בריאות העם שמבטל את החובה לעטות מסכה החל מיום ג׳ ה-15/06/21 , למעט במקרים הבאים:


1. אורחים ועובדים לא מחוסנים ולא מחלימים במוסדות רווחה ובמוסדות בריאות לאשפוז ממושך ומוסדות לקשישים בשל היותם במצב סיכון גבוה לחלות.

2. מבודדים שנמצאים בדרך למקום הבידוד.

3. השוהים בטיסה.


בנוסף, הנחיות המפורטות למוסדות הבריאות יופצו בחוזר של משרד הבריאות על מנת לפרט היכן ועל מי לעטות מסכות במגע עם חולים.


הקורונה עדיין משתוללת בעולם וגם בישראל הקורונה עדיין לא נכחדה, אך הממוצע היומי של מספר חולים מאומתים חדשים ליום בישראל הוא זניח ועומד בממוצע על 4 חולים ליום.

נכון להיום שני 14/6 ישנם עדיין 30 חולים במצב קשה ו - 20 מונשמים.

מאז תחילת המגפה נפטרו 6430 חולים בישראל
התפרסמו 77 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ותודה רבה רבה לנתניהו שהצילנו מהקורונה
  הגב 14.06.21 22:35
 • אורח
  תודה ביבי אתה מלך 👑
  14.06.21 22:39
 • אורח
  כל הכבוד לליברמן שלמרות שהוא מושחט מושבע הצליח להכנס למשרד האוצר! פח זבל מהלך מרגל
  14.06.21 23:45
 • אורח
  וואללה הוא גם המציא את החיסון?...
  15.06.21 05:55
 • אורח
  ליברמן המושחת הגדול בהיסטוריה, רק יש לו גב מהפרקליטות ובתי המשפט כל עוד הוא שייך לשמאל... זה ברור כל כך, פתאום הוא שינה את עורו, אם לו הוא ובני משפחתו ישבו בכלא כמו הסגנית שלו
  15.06.21 06:24
 • אורח
  תודה רבה לנפתלי בנט. 48 שעות בתפקיד וכבר ניצח את הקורונה.
  15.06.21 06:44
 • אורח
  המאפיה האמיתית בישראל זה השלטון המקומי וההסתדרות...
  15.06.21 07:57
 • אורח
  אין על ביבי!
  הגב 14.06.21 22:47
 • אורח
  וטוב שכך
  14.06.21 23:06
 • אורח
  תיקון: אין ביבי וטוב שכך.
  14.06.21 23:58
 • אורח
  האם אמרתם לו תודה שהצילכם
  15.06.21 06:29
 • אורח
  האם אמרת תודה לנפתלי בנט שניצח את המוטציה הביביסטית שנמצאת בבלפור?
  15.06.21 06:45
 • אורח
  צודק אין אין אין יותר ביבי
  15.06.21 17:59
 • אורח
  תודה רבה לראש הממשלה נפתלי בנט. תוך 24 שעות מההשבעה, החליט על ביטול חובת מסכות.
  הגב 14.06.21 22:49
 • אורח
  חחח תגובה הזויה !
  14.06.21 22:50
 • אורח
  למה? למה ? למה למהר ולעשות שטויות? יש כל מיני מוטציות. אני בעד להמשיך לפחות עוד חודש אחד, ואז נראה מה מצב המגיפה !!
  14.06.21 22:52
 • אורח
  זה נקבע עוד הרבה לפני שהקימו את הממשלה ההזויה הזאת.
  15.06.21 00:27
 • אורח
  בנט כלב דו רגלי
  15.06.21 06:29
 • אורח
  חחחח זה נקבע כבר לפני 3 שבועות! אנשים הזויים יש פה בחיי כאלה שעוד יתגעגעו לביבי
  15.06.21 06:34
 • אורח
  האם אמרתם תודה לבנט שניצח את המוטציה הביביסטית שנמצאת בבלפור?
  15.06.21 06:46
 • אורח
  בנט חלאת המין האנושי
  15.06.21 16:32
 • אורח
  בנט הושיע אותנו מביבי. יחי בנט מלך ישראל.
  15.06.21 17:20
 • אורח
  ממש בנט החליט תחייה בסרט
  15.06.21 18:36
 • אורח
  רמאי ונוכל רודף בצע-עם אשתו!!
  הגב 14.06.21 22:49
 • אורח
  לא לשכוח להגיד לנתניהו תודה שהציל אותך ממות בקורונה
  15.06.21 06:30
 • אורח
  כפוי טובה. תגיד תודה לנפתלי בנט שביטל את חובת המסכות תוך 48 שעות בתפקיד.
  15.06.21 06:46
 • אורח
  בנט חלאת המין האנושי
  15.06.21 16:33
 • אורח
  האם כבר אמרת תודה לראש הממשלה נפתלי בנט שהציל אותך מהקורונה?
  15.06.21 17:20
 • אורח
  רק בזכות ביבי
  הגב 14.06.21 22:50
 • אורח
  המדינה נחרבה רק בזכות ביבי.
  15.06.21 17:21
 • אורח
  תודה ל ביבי. 🙏🙏🙏
  הגב 14.06.21 22:55
 • אורח
  שזוף כל סוף הלך
  14.06.21 23:07
 • אורח
  תודה לביבי שהלך. ושלא יחזור.
  15.06.21 06:47
 • אורח
  יחזור בגדול
  15.06.21 07:15
 • אורח
  תחנה הבאה: מעשיהו.
  15.06.21 17:21
 • אורח
  רק ביבי הציל את עם ישראל מהקורונה תודה לך בינימין נתניהו❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  הגב 14.06.21 22:57
 • אורח
  שהלכתה
  14.06.21 23:07
 • אורח
  כפוי טובה. האם אמרת תודה לביבי שהעלה את מחירי הדירות ב120%? האם אמרת תודה לביבי שעזר לבדואים לגנוב נשק מצהל? האם אמרת תודה לביבי שדפק את התחבורה הציבורית ובגללו אנחנו תקועים בפקקים כל הזמן? האם אמרת תודה לביבי על שנתיים קשות כלכלית שבהן 200 אלף עסקים נסגרו ומיליוני ישראלים נמצאים מתחת לקו העוני? האם אמרת תודה לביבי על פיגועי הסכינים? טרור הטיקטוק? שריפת בתי כנסת?
  15.06.21 06:50
 • אורח
  שילך כבר גם אדם אחר יכל להביא חיסונים לשפני ניסיון ותפסיקו לבלבל את המוח.
  הגב 14.06.21 23:02
 • אורח
  עוד אידיוט שמשתמש בביטוי שפני נסיון. אז לא מדובר בשפנים אלא בחמורים. ולא במי שלקח את החיסון אלא במי שאומר שהיינו שפני נסיון.
  15.06.21 02:15
 • אורח
  אין על ביבי אהוב שלי תחזור חיים בלב מחכה שתחזור אין לך תחליף אהובי אין לך תחליף!
  הגב 14.06.21 23:06
 • אורח
  אהוב? את/ה נשמע/ת כמו המהב/ת שלו. איכסה.
  15.06.21 00:00
 • אורח
  מאהבת* רואים שאתה מהשמאל הרדיקלי, אין לכם שכל בכתיב
  15.06.21 06:25
 • אורח
  נודר נדר שביבי הציל אותנו וכל מי שאומר אחרת קנוס 50 אלף וואללקק ג׳וני אלמקייייססססס אחשליייי מי מדברררר
  הגב 14.06.21 23:25
 • אורח
  איזה אנשים חולים יש כאן.
  15.06.21 00:01
 • אורח
  ראית יותר מדי טלוויזיה ילד, לך הביתה
  15.06.21 00:13
 • אורח
  אבל אם הוא ילך הביתה הוא יראה טלוויזיה, אתה מפגר או שההורים שלך בני דודים?
  15.06.21 00:14
 • אורח
  שומע אל תדבר ככה לדודים שלי
  15.06.21 00:14
 • אורח
  אתה שטרודל רציני אה? פסיכופט
  15.06.21 00:14
 • אורח
  50 אלף פרוטקשן מכל מי שהגיב פה וואלללקק אלמקיייססססססס ג׳וני אלמקיייסססססס מי מדברתתתתתתת
  15.06.21 00:15
 • אורח
  תודה ענקית לקופות החולים שעושות בדיקות ומחסנות. לולא אתן היינו בשיא הקורונה. כל הכבוד.
  הגב 14.06.21 23:40
 • אורח
  גם קופות החולים אומרות תודה לנתניהו שהביא החיסונים תראו איך המדינה פורחת האבטלה ירדה המסעדות מלאות יש הופעות יש קולנוע והכל בנכות נתניהו
  15.06.21 06:33
 • אורח
  איזה שטויותתת !!! ובקופות חולים ובתי חולים לא ?
  הגב 14.06.21 23:46
 • אורח
  עם עיוור! מבצעים בו ניסויים והם אומרים תודה חולי נפש! משתינים עליכם ואתם חושבים שיורד גשם חחחח
  הגב 15.06.21 00:34
 • אורח
  שלא תתקרב !!!! יש מגפת קורונה!!! פחחחחחחח לא רק שהם מאמינים לזה, כולם נהיו נציגים ושגרירים של מי שמשתין עליהם. נאנסים ואומרים תודה. תחזרו למשמרות ההטרדה והמוטרדים יהיו השפוטים שלכם.
  15.06.21 02:13
 • אורח
  אימי היקרה מוסרת להם מידע בגלל שהיא מפחדת ממפלצות ששולחים לנווה יהודה.
  15.06.21 02:15
 • אורח
  פסיכופטי ביבי מעריצי הסדר החולני החדש והדיקטטורה אנשי חושך שלא יודעים להבדיל בין טוב ורע! אתם נמכרתם לעבדות השטן על ידי ממשל עולמי יא טיפשים.
  הגב 15.06.21 00:38
 • אורח
  אמרו בתי ספר!!! מה עם זה ? לא צריך???
  הגב 15.06.21 01:08
 • אורח
  האם יהיה אפשרי גם להכנס לבי"ס ללא בעיה?
  הגב 15.06.21 02:39
 • אורח
  ביבי היציל את המדינה זה יהמר לזכותו
  הגב 15.06.21 04:29
 • אורח
  ביבי ניסה להציל את הכסא ונכשל יאלה לעוף מבלפור מושחת
  15.06.21 06:51
 • אורח
  נכון, הוא הימר על כל הקופה באובססיביות, יחי הגירעון.
  15.06.21 12:44
 • אורח
  תפסיקו להגיד שביבי הציל אתכם עם החיסונים, אתם נשמעים כמו עדר. איזה בושות. בלי משרד הבריאות, בלי חברת סלא ( חברה פרטית!), בלי בתי החולים, בלי קופות החולים, בלעדיהם, שום ביבי לא היה עובד.!!!! תתחילו להפעיל את הראש ותפסיקו לדקלם את המסרים של ביבי, אתם כמו תוכי, איזה בושות לעם ישראל.
  הגב 15.06.21 05:10
 • אורח
  עדר, אתה עדר, מקווה שתיפול מהצוק גזען פשיסט שמאלני רדיקלי נאלח שכמותך
  15.06.21 06:27
 • אורח
  הוא לא רק שמאלן רדיקלי הוא בעיקר שונא יהודים ממשיכי דרכו של קסטנר
  15.06.21 06:35
 • אורח
  לביביסטים קשה להתעמת עם עובדות. זאת האמת.
  15.06.21 06:52
 • אורח
  צריך לאפשר לעוד אנשים להיבחר אין מלכים פה.
  הגב 15.06.21 06:16
 • אורח
  לא אמרנו משהו אחר אבל עם מישהו מצילך ממות אפשר ורצוי להגיד לו תודה תודה נתניהו
  15.06.21 06:36
 • אורח
  ביבי מלך, נקודה.
  15.06.21 07:40
 • אורח
  ביבי מלך רשע עבד של הבבונים החופשיים מכר את עמו לעבדות של הממשל העולמי עובד השטן
  15.06.21 16:55
 • אורח
  תודה לבנימין נתניהו על תרומתו למדינה, על היכולת שלו לצפות תמיד קדימה ועל המסירות שלו למדינת ישראל. מחכים לשובך.
  הגב 15.06.21 06:32
 • אורח
  צריך לגייר אותך. שתחזור להיות יהודי. שתאמין בה'. ולא לשקרים של ביבי.
  15.06.21 06:53
 • אורח
  טעות!! ביבי מלך ישראל
  15.06.21 07:39
 • אורח
  אין כסף לדתיים . אבל יש למיזגדים
  הגב 15.06.21 07:20
 • אורח
  אתם תיראו ביבי עוד יחזור בגדול💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
  הגב 15.06.21 09:58
 • אורח
  תודה ביבי מלך ישראל אין כמוך ולא יהיה 💙💙💙💙
  הגב 15.06.21 10:03
 • אורח
  תודה לביבי המלך תחזור אלינו במהרה.
  הגב 15.06.21 18:37
 • אורח

חניך הצופים ותלמיד תיכון רבין, תומר כלפון ממזכרת בתיה זכה באות הפעיל המצטיין המחוזי של משרד החינוך

בטקס שהתקיים במזכרת בתיה נבחרו גם המצטיינים הישוביים של בתי הספר ותנועות הנוער: פעיל מצטיין בי"ס קשת: גלעד דויטשמן, פעילה מצטיינת בי״ס רבין: נוגה אוקונסקי, פעיל מצטיין תנועת נוע"ם: תומר ברנד, פעילה מצטיינת תנועת הצופים: עומר מרדר, פעילה מצטיינת ״אחרי״: בר אהרון, פעילה מצטיינת בבני עקיבא: אור דבש, פעילה מצטיינת בנוער העובד והלומד: ניצן פינס

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה קיימה השנה לראשונה את טקס הפעילים המצטיינים של בתי הספר ותנועות הנוער במושבה. בטקס לקחו חלק ראש המועצה, גבי גאון, מחזיק תיק החינוך, סגן ראש המועצה קובי שטיינברג, מנהלת מינהל חברה ונוער מחוז מרכז, ויקי ניצן, המפקח הרשותי, יוסי מסטאי, מנהלת יחידת הנוער, תמר ראש, מנהלי בתי הספר, מחנכות, רכזת מעורבות חברתית, רכזי התנועות, ובני משפחה.

בטקס חולקו אותות ההצטיינות היישובים ואות הפעיל המחוזי שהוענק לתומר כלפון.

תומר הוא תלמיד כיתה י"ב בתיכון רבין אשר פעיל במועצת התלמידים של התיכון ובתנועת הצופים. במהלך שנת הקורונה הוא לקח חלק בלהקת "קראוון הידידות" של תנועת הצופים שהופיעה במהלך הקיץ בפני דיירי בתי האבות בישראל.


הנימוקים לבחירה:

תומר פעיל חברתי, פועל בכל תחום אפשרי בבית הספר, יו"ר מועצת התלמידים, הוביל שינויים מרחיקי לכת בבית הספר לטובת התלמידים, יוזם ומוביל פרויקטים ברמת המושבה, מוביל מטעם ביה"ס את יום המעשים הטובים וחולש בו זמנית על יותר מעשרה פרויקטים. כמו כן, תומר מדריך בתנועת הצופים, יצא לשליחויות ובסוף השנה הזו יוצא לשנת שירות מטעם הסוכנות היהודית בלונדון. אין לנו ספק כי גם שם ישאיר חותם עצום ומשמעותי. פרויקט משמעותי ביותר ומעורר השראה היה הובלת מיזם קוללם במסגרת אירועי מניעת אלימות כלפי נשים, פרויקט אשר כלל בתוכו אלמנטים רבים: עיבוד, הקלטות, הדפסת חולצות, סאונד, רתימת בני נוער לפרויקט בפן הלוגיסטי וכמובן היום עצמו. תומר ביצע את כל אלה בצורה מעוררת השראה והתוצאה הייתה מדהימה ומרגשת כל כך!!!


פעיל מצטיין בי"ס קשת: גלעד דוייטשמן

תלמיד כיתה י"ב: מכהן כיו"ר מועצת התלמידים, נמצא איפה שצריכים אותו ונותן את כל כולו. במסגרת תפקידו במועצת התלמידים יזם פעילויות רבות לרווחת תלמידי בית הספר, באחריות וביסודיות רבה גלעד הוא נדבך חשוב ומרכזי בהובלת התפילות הבית ספריות הוא מוביל את התפילה ומהווה דוגמא לתלמידים הצעירים כיצד לקחת חלק פעיל ואחראי בתפילה ולהפוך אותה לשלהם. גלעד מהווה חוט מקשר בין בית הספר לקהילה הרחבה העוטפת אותו ומתגייס לעזור גם בפעילויות קהילתיות המתקיימות באופן שוטף סביב מעגל השנה. מעבר לכך גלעד פעיל ומוביל גם בתנועת הנוער נוע"ם: הדריך כיתות י-יא וכיום מתפקד כרכז הדרכה בסניף. גלעד מהווה מצפן לערכים, לאחריות ולנתינה בבית הספר הן עבור המורים והן עבור התלמידים. בצניעותו הרבה ובלי הרבה דיבורים, גלעד פשוט עושה ותמיד חושב כיצד ניתן לעשות כל דבר עוד יותר טוב ולטובת כולם.


פעילה מצטיינת בי״ס רבין: נוגה אוקונסקי

פעילה חברתית ויוזמת בבית הספר ובקהילה. תורמת, ומתרימה לחלשים. במקום חגיגות יום הולדת שלה החליטה לתרום כסף לילדים חולי סרטן, עזרה לחקלאים, חילקה מתנות ומזון לקשישים, עזרה בהקמת בית מדרש ברותם, חווה שיקומית, הלכה לנקות חופים, צלמה וערכה את טקס רבין, צביעת מבני מגורים בשכונת מצוקה שיפוץ כלבייה, חלוקת מזון למהגרים בירושלים ועוד.


פעיל מצטיין תנועת נוע"ם: תומר ברנד

מדריך מעורר השראה. תומר מראה מחויבות ורצינות, משתמש ברגישות גבוהה ובאכפתיות כדי לאפשר לכל חניך וחניכה שמעוניינים לקחת חלק בפעילות אפשרות. בקבוצתו משולב חניך בעל צרכים מיוחדים ותומר דואג לכתוב את כל הפעולות בהתאמה כדי לאפשר לו השתתפות מלאה. מדריך שתמיד דואג להיות נוכח, עוזר למדריכים הצעירים ממנו וגם לחבריו לשכבה בבניית פעולות ובהכנה לטיולים, הוא מודל לחיקוי לחניכים ולחבריו לצוות. תומר פעיל מספר חודשים בקבוצת 'אחריי - הכרישים״ וכבר הספיק להשאיר את החותם שלו בקבוצה, משתתף בכלל הפעילויות של הקבוצה ומהווה דוגמה למופת לשאר חברי הקבוצה.


פעילה מצטיינת תנועת הצופים: עומר מרדר

מדריכת שכבות ט' בשבט. משמשת מדריכה לדוגמה ולמופת עבור חברי וחברות השכבה הבוגרת ועוסקת בהכשרת המדריכים והמדריכות העתידיות של השבט. עומר בולטת במיוחד בזכות החתירה שלה למצוינות בתפקידה והשקעת זמן רב במהלך השבוע בעשייה. נבחרה למצטיינת בזכות האנרגיות החיוביות אשר היא מביאה לסביבתה והראייה החיובית והמקדמת בצוות מדריכי קורס ההדרכה. עומר מדריכה שמאמינה בראייה אישית ומותאמת לכל חניך וחניכה, דבר שיוצר ייחודיות בסגנון ההדרכה שלה ומביא אותה לגבהים חדשים בתפקידה.


פעילה מצטיינת ״אחרי״: בר אהרון

תלמידת כיתה יב, חניכה באחרי. בר מגיעה לכלל הפעילויות ותורמת רבות לשיח ולעשייה הקבוצתית. תמיד מתנדבת וממצה את כלל היכולות שלה, גם כשקשה ומאתגר בר לעולם לא מוותרת לעצמה למרות הקשיים בדרך וגם לא לחבריה ומהווה מודל לחיקוי ליתר חברי הקבוצה ודמות מצטיינת ומשפיעה בתוכה.


פעילה מצטיינת בבני עקיבא: אור דבש, רכזת צוות "נחשון"

מרכזת את פעולותיו בהתנדבויות השונות, מלווה את המתנדבים מידי שבוע בפעילותם הקבועה ואף מרימה פרויקטים בנוסף להתנדבות זו כגון חלוקת מצרכי מזון למשפחות נזקקות, פרויקט בניית סוכות, מערך לעזרה וקידום ילדים מבחינה לימודית בתקופת הקורונה ועוד. אחת המתנדבות הפעילות שמגיעה תמיד ועם נכונות לעזור לעבוד ולגדול וכיום כמרכזת הצוות שתמיד בשאיפה קדימה להגדיל פרויקטים ולעזור לכל מי שנזקק.


פעילה מצטיינת בנוער העובד והלומד: ניצן פינס

אחראית על הפעילות השוטפת של השכבה הצעירה בקן מזכרת בתיה, מסייעת למדריכים במגוון סיטואציות ואחראית על החוויה והליווי שלהם. זה מאוד ייחודי שתלמידה דווקא בשנת קורונה תיתן מעצמה כל כך הרבה, תשתדל עבור המדריכים ואפילו תעבור בין הבתים שלהם להעלות את מצב הרוח, תוציא טיולים גדולים ותחוש כל כך הרבה שליחות סביב הדבר הזה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לתשומת לב תושבי מזכרת בתיה! מחר (שלישי 15/6) יושבת המענה הטלפוני של מחלקת הגבייה

ההשבתה תהיה למשך 3 שעות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בשל החלפת המרכזייה במוקד הטלפוני של יחידת הגבייה במועצת מזכרת בתיה (טלפון: 076-5300926) - יושבת מחר, 15/6 המענה הטלפוני החל מהשעה 13:00 ולמשך כשלוש שעות.

שירותי הגבייה זמינים לכם ב״תיק תק״ http://bit.ly/32kNKya

כמו כן, ניתן לפנות ליחיד הגבייה במייל - Gviya@mbatya.org.il
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רגע לפני שהם מעקלים חצי ישוב חחחחחח
  הגב 14.06.21 21:16
 • אורח

אירועי שבוע הספר במזכרת בתיה! ביום רביעי 16.6 יתקיים בספרייה ערב של תרבות, מוסיקה ויין בהשתתפות הכותבים והאמנים: חנן רובינשטיין, אילנה מור, דפנה שמשוני, שירלי אפללו, ארי-אל לביא, עומרי קורנפלד ונועה כרסנתי

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירועי שבוע הספר במזכרת בתיה נמשכים נמשכים! ביום רביעי הקרוב 16.6 מוזמנים התושבים לערב של תרבות, מוסיקה ויין טוב, שיתקיים בספריית המושבה. בערב, בהנחיית רון וולף, ישתתפו כותבים ומוסיקאים תושבי מזכרת בתיה: חנן רובינשטיין, אילנה מור, דפנה שמשוני, שירלי אפללו, ארי-אל לביא, עומרי קורנפלד ונועה כרסנתי.

האירוע יחל בשעה 20:30

הכניסה חופשית אך נדרשת הרשמה מראש בקישור המצורף:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השחיינית, שלי בובריצקי ממזכרת בתיה השיגה את הקריטריון לאולימפיאדת טוקיו 2021

לפני זמן קצר שלי יחד עם בת זוגתה בשחייה אמנותית, עדן בלכר סיימו במקום השישי בתחרות בברצלונה ובכך הצליחו להיות בין 9 הנבחרות שהעפילו לאולימפיאדה.

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום: סימונה קסטרוויאלי, באדיבות איגוד השחייה


שחייניות נבחרת ישראל בשחייה אמנותית, עדן בלכר ושלי בובריצקי, השיגו היום (ראשון 13.6) את הכרטיס למשחקים האולימפיים בטוקיו. עדן ושלי, סיימו במקום השישי בתחרות ההעפלה האולימפית בברצלונה. תחרות זו, אמורה היתה להיערך בטוקיו כבר לפני כמה חודשים, אולם נדחתה מספר פעמים ואף הועברה לספרד, בשל מגיפת הקורונה.
על מנת להבטיח את מקומן באולימפיאדה, הן היו צריכות לסיים בין תשע הראשונות, אחרי שהשיגו ציון שיא שלהן בתרגיל הטכני אמש, הוסיפו היום ציון שיא גם בגמר התרגיל החופשי - 86.1332 נקודות.
בשיקלול הציון מהתרגיל הטכני, הן השיגו 171.229 נקודות והקדימו נבחרות כבריטניה, שווייץ וגרמניה במאבקי המיקום. זו הפעם החמישית ברציפות שישראל שולחת דואט למשחקים האולימפיים.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היא מרחובות לא מזכרת
  הגב 13.06.21 20:28
 • אורח

מתחילת שנת 2021 חלה עלייה במספר גניבות הרכבים במזכרת בתיה לעומת קריית עקרון שם כמעט לא חל שינוי

כך עולה מנתוני משטרת ישראל שמפרסמים את נתוני הפשיעה לרבעון הראשון של שנת 2021 בערי ישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משטרת ישראל מפרסמת את נתוני הפשיעה של הרבעון הראשון (ינואר-מרץ) לשנת 2021 בערי ישראל. הנתונים במזכרת בתיה מראים כי מתחילת השנה חלה עלייה במספר אירועי הפריצה לדירות ובתי עסק זאת בנוסף לעליה בגניבות הרכבים. לעומת זאת רואים ירידה בפניות בנושא חנייה ורעש כך לדוגמא בסוף שנת 2020 היו 240 קריאות בנושא חנייה לעומת רק 189 בתחילת שנת 2021


בקריית עקרון רואים כי חלה ירידה במספר גניבות הרכבים (אירוע בודד לעומת 4 בסוף 2020) וגם בפניות בנושא חנייה ורעש 502 מול 430.

להלן נתוני מזכרת בתיה

תיקי חקירה שנפתחו
הרבעון הראשון של 2021הרבעון הרביעי של 2020סיכום שנת 2020
גניבה מתוך רכב129
גניבת רכב617
התפרצות לדירות7516
התפרצות לבתי עסק ומוסדות436
סה"כ תיקי חקירה שנפתחו181138
אירועי מוקד 100 שנפתחומטרדי רעש81112344
חנייה: הסגת גבול, רכב חונה במקום אסור חסימות189240810
סה"כ אירועי מוקד 100 שנפתחו2703521,154

להלן נתוני קריית עקרון

תיקי חקירה שנפתחו
הרבעון הראשון של 2021הרבעון הרביעי של 2020סיכום שנת 2020
גניבה מתוך רכב/110
גניבת רכב3413
התפרצות לדירות118
התפרצות לבתי עסק ומוסדות3416
סה"כ תיקי חקירה שנפתחו71046
אירועי מוקד 100 שנפתחומטרדי רעש109157573
חנייה: הסגת גבול, רכב חונה במקום אסור חסימות3213451,259
סה"כ אירועי מוקד 100 שנפתחו4305021,832


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שיכון ותיקים במזכרת בתיה מתחדשת! במסגרת תוכנית הפינוי בינוי לשכונה יבנו 318 יח"ד כאשר כל תושב יקבל תוספת חדר, מרפסת, מעלית וחניון תת קרקעי זאת בנוסף לשדרוג המרחבים הציבוריים

ראש המועצה, גבי גאון: "אני נחוש לקדם את התכנית בכל כוחי כפי שפעלתי עד כה. ואנו מתקדמים בכדי לאשר את התכנית עד סוף השנה. הכל כמובן תלוי בהסכמתכם כבעלי הדירות".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מתוך מצגת התוכנית


המועצה המקומית מזכת בתיה ממשיכה לקדם את פרוייקט ההתחדשות העירונית בשיכון הותיקים. לאחרונה ערכה המועצה את מפגש התושבים השני בו קבלו עדכונים על הפרוייקט ונענו על שאלותיהם בנושא.

במתחם הכולל את הרחובות: שדרות אליהו 42-28, השוטרים 8 ו- 10 ,רח' הרקפת, רח' אשכול 3 ,7 ,9 ו-11 ,רח' יגאל אלון 3 ו-5, והצנחנים 7 (להוציא את השוטרים 6 שעבר כבר התחדשות ואינו נכלל בתכנית הנוכחית).


במתחם יוקמו 318 יחידות דיור (שיחולקו ל4 מתחמים), בניינים של עד 10 קומות כאשר התושבים מקבלים תוספת של 12מ"ר לדירה, 12מ"ר מרפסת , מעלית וחניונים תת קרקעיים. בנוסף כל המתחם יעבור שדרוג של השטחים הציבוריים ותוספת מבני ציבור, חידוש כלל תשתיות המתחם – ביוב, חשמל ועוד. תוספת שבילי אופניים והולכי רגל ויצירת חיבורים בתוך המתחם ובין המתחם כלפי הסביבה.

לוח הזמנים:

עד סוף השנה עתיד להסתיים תכנון התוכנית ועד שנת 2023 התוכנית תוגש להפקדה ולאישור.

יש לציין כי בקרב חלק מהתושבים יש התנגדות לתוכנית, מאחר והם מעוניינים לבצע את תוכנית החיזוק לבניין המגורים שלהם. על פי גבי גאון לחיזוק אין התכנות כלכלית מאחר ומדובר על כל בניין בנפרד ולכן עדיפה תוכנית ההתחדשות העירונית של פינוי בינוי של המתחם כולו בו הם מקבלים בתים חדשים.

לפרטים נוספים על התוכנית ומפגש התושבים https://www.mazkeret-batya.muni.il/index.php?id=3862&fbclid=IwAR1c0S0HaahcemY3liZSAG-b7-sdBd5llVZGnKcac1tDebGmPlVhXNvx7i8

או לפנות לכליל, יועצת חברתית המלווה את התהליך, בטלפון 052-8783819.


לאור הטענות יצא ראש המועצה, גבי גאון בהודעה לתושבים

תושבות ותושבים בשכונת השיכונים הוותיקים במזכרת בתיה. הפוסט הזה מעט ארוך, אך חשוב מאוד עבורכם.
אין זה סוד שהשכונה ותושביה יקרים מאוד לליבי. שנים רבות לא נעשה דבר והמצב רק הולך ונהיה גרוע.
ההחלטה היחידה שהיתה כלפי השכונה - היא לא לקבל החלטה והמצב ממשיך להדרדר.
אני מאמין שטיפול נקודתי לכל בניין בנפרד לא מתאים לשכונה ובעיותיה. הדרך היחידה לטפל באמת בשכונה, שלא תעמוד חלילה במצב של רעידת אדמה, שסובלת מבעיות תשתיות חמורה, ללא פתרון של חניות, ללא מבני ציבור מותאמים ועוד, היא באמצעות בנייתה מחדש!
עבדנו קשה בשנתיים האחרונות והצלחנו לקבל אישור מראש הממשלה ומראש הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, מר חיים אביטן, לבצע פרוייקט של פינוי בינוי ולהקים מחדש את השכונה. סך הכל זכו בתקציב 7 רשויות מתוך 257 רשויות. זהו הישג בלתי רגיל עבור השכונה והמושבה.
לפני מספר חודשים יצאנו לדרך, הממשלה השקיעה מיליוני שקלים לשם גיבוש צוות ניהול מקצועי של אדריכלים, יועצים והכל תוך תהליך שקוף של שיתוף הציבור איתכם.
הצוות בנוי ממיטב אנשי המקצוע והם בעלי נסיון של בניית שכונות במסגרת התחדשות עירונית.
הצוות עובד לקדם תכנית איכותית ולאחר שתאושר על ידכם ייבנו בניינים חדשים, מוסדות ציבור, תשתיות חדשות, דירה חדשה עם ממד, מרפסת וחניה תת קרקעית לכל אחד ואחת מבעלי הדירות.
בתאריך 3/2/21 התקיים המפגש הראשון (בזום) וביום שלישי שעבר, 1/6/21, התקיים מפגש תושבים שני (בזום) בראשותי ובהשתתפות נציגי הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, היועצים המקצועיים והחברתיים, תושבי המתחם ובעלי הדירות.
את סיכומי, המצגות והקלטות המפגשים תוכלו למצוא באתר המועצה. חשוב שתיכנסו, תקראו ותיצפו בהקלטות הזום. כל המידע בפנים פתוח וזמין לרשותכם.
חשוב לי להדגיש, אני נחוש לקדם את התכנית בכל כוחי כפי שפעלתי עד כה. ואנו מתקדמים בכדי לאשר את התכנית עד סוף השנה. הכל כמובן תלוי בהסכמתכם כבעלי הדירות.
התכנית נבחנה ונמצא שיש בה כלכליות כדי לקיים ולהוציא אותה אל הפועל.
למרות שלפרויקט כזה יש תהליך ואת הזמן שלו, הצוות ואני פה עומדים למענכם עד שנצליח בעזרת השם להקים שכונה חדשה ויפה לתפארת מזכרת בתיה ומדינת ישראל.
זאת העת שלכם לקבל החלטה אמיתית ומשמעותית בכדי לתת מענה לבעיות של השכונה ולשדרג את איכות החיים שלכם.
התהליך יצא לדרך ואתם היחידים שיכולים לעצור אותו. אז קחו זאת בשתי ידיים, כי לא תהיה הזדמנות שנייה. יחד נעשה וגם נצליח!!

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צפיפות של חניות והריסת הציויון של הישוב כמושבה של בתים פרטיים . בושה וחרפה לראש מועצה
  הגב 14.06.21 21:18
 • אורח

שומרים על הקשר עם התושב! מהיום יוכלו תושבי קריית עקרון, לקבל עדכונים גם בוואטסאפ

לינק לקבוצת העדכונים מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון מרחיבה את פעילות לשמירת הקשר עם התושב. כעת יוכלו התושבים לקבל את כל העדכונים על הנעשה ביישוב דרך קבוצת הוואטסאפ של היישוב, זאת בנוסף לאתר המקומי, דפי הפייסבוק והטלגרם.
להצטרפות לקבוצההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום (חמישי 10.6) יפתחו אירועי שבוע הספר במזכרת בתיה עם יריד הספרים, שעת סיפור, חגיגה ותחרות פיג'מות משפחתית, מפגש עם הסופר סמי ברדוגו ועוד

תוכנית האירועים המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


במהלך החודש יפתחו ברחבי הארץ אירועי חודש הקריאה/ שבוע הספר שעידוד הקריאה והצדעה לספרות הישראלית. האירועים במזכרת בתיה יפתחו היום (חמישי) ביריד הספרים ובהמשך החודש יתקיימו מפגשים עם יוצרים וסופרים, מסיבת פיג'מות, ערב שירה ויין ועוד.

תוכנית האירועים

היום חמישי 10.6 בין השעות 17:00-20:00: יריד ספרים ושעת סיפור: "מרק סיפורים" של תיאטרון פשוט.

יריד ספרים חגיגי בין השעות 17:00-20:00.

ביריד ימכרו ספרים ממיטב הכותבים וכן ספרים של יוצרים מקומיים, תושבי מזכרת בתיה!

בשעה 17:30 (במקביל ליריד הספרים שיתקיים ברחבת הספרייה)תתקיים שעת סיפור חגיגית:

מרק סיפורים - על כוחם של סיפורים לשנות את המציאות!

ילדות וילדים בני 3-7 מוזמנים ליהנות משעת סיפור מיוחדת במינה, עם ענת גייגר שבתאי, תיאטרון פשוט, בהשראת הספר "מרק עכברים" מאת ארנולד לובל.

חתול תופס עכבר ורוצה להכין ממנו מרק עכברים, אבל הוא לא יודע שבשביל להכין מרק צריך לשים בסיר סיפורים...

כרטיסים לשעת סיפור ניתן לרכוש באתר מפגשים כאן

יום רביעי 16.6 בשעה 20:00: ערב יצירה מקומית - שירה, מוסיקה ויין.

מוזמנות ומוזמנים לערב של תרבות, מוסיקה ויין טוב! בערב, בהנחיית רון וולף.

בערב ישתתפו כותבים ומוסיקאים תושבי מזכרת בתיה:

חנן רובינשטיין, אילנה מור, דפנה שימשוני, שירילי אפללו, ארי-אל לביא, עומרי קורנפלד ונועה כרסנתי.

האירוע מיועד לבני 18 ומעלה.

הכניסה חופשית אך מותנת ברישום מראש בטופס זה.

יום חמישי 24.6 בין השעות 17:30-19:30: האירוע המרכזי: קרנבל בפיג׳מה במתחם המוזיאון/בית הברון!

18:30 מופע מרכזי: דור הגיבור במופע מבדר לכל המשפחה

מתחמי יצירה| עמדת צילום ומגנטים| מיצגים מסיפורים אהובים

תחרות משפחה בפיג'מה - בואו כל המשפחה בפיג'מה ואולי תזכו בפרסים!

30.6 יום רביעי בשעה 20:00: מפגש סופר עם סמי ברדוגו חתן פרסי ספיר וברנר.

ספריית המושבה גאה ונרגשת לארח למפגש ספרותי את סמי ברדוגו, יליד המושבה, סופר עטור שבחים, זוכה פרס ספיר ופרס ברנר לספרות עברית.

כרטיסים למפגש סופר כאן.

לפרטים נוספים על כל האירועים: https://www.mazkeretb.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  🤦‍♂️
  הגב 12.06.21 10:37
 • אורח

ראשי המועצות המקומיות גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון: יואל גמליאל, גבי גאון וחובב צברי השתתפו בסמינר למידה כחלק מתוכניות קידום היישובים באשכול רשויות שורק דרומי

יו"ר האשכול, ראש מועצת גדרה יואל גמליאל: "במהלך סמינר למידה שהתקיים השבוע, התבצעה חשיבה משותפת לזיהוי מהלך הדגל של האשכול תוך הסתכלות על טיפוח וקידום האזור כולו לטובת איכות חיי התושבים"

מערכת האתר | | תגובות: 1


כחלק מהתהליך לבנייה משותפת ומתוכננת בין ראשי הרשויות באשכול רשויות שורק דרומי, יצאו ראשי הרשויות והמנכ"לים של רשויות אשכול לסמינר למידה בן יומיים בגליל המזרחי. מטרת הסמינר הייתה ללמוד ממודלים מוצלחים הפועלים באזור, לחזק את השותפות בין הרשויות, לבחור במהלך דגל אזורי ולהגדיר את קווי המדיניות המשותפים של האשכול.

אשכול שורק הדרומי, הוקם במטרה ליצור שיתוף פעולה אזורי אשר יאפשר להביא לידי ביטוי יתרונות ברמה האזורית כגוף מאוחד כמו ביצוע מכרזים משותפים, הוספה והרחבה של שירותים לתושב, הובלת מנועי צמיחה אזוריים, תכנון ושיתוף פעולה אסטרטגי בנושאים רוחביים כמו תחבורה, תיירות, קידום עסקים, דיגיטציה, איכות הסביבה ועוד.

יו"ר האשכול הוא ראש מועצת גדרה, יואל גמליאל אשר מוביל יחד עם עמיתיו, סגן יו"ר האשכול, ראש המועצה האזורית נחל שורק אלי אסקוזידו, ראש המועצה האזורית חבל יבנה, משה ליבר, ראש המועצה המקומית קריית עקרון חובב צברי, ראש המועצה האזורית יואב ד"ר מטי צרפתי, ראש המועצה האזורית באר טוביה קובי אביבי, ראש המועצה האזורית ברנר דורון שידלוב, ראש המועצה המקומית בני עייש אריה גראלה, ראש עיריית קרית מלאכי אליהו זוהר, סגן ראש עיריית קריית מלאכי יוסי סולימאני, וראש המועצה המקומית מזכרת בתיה גבי גאון עשייה משותפת שתמנף את האזור כולו.יו"ר אשכול שורק דרומי, ראש מועצת גדרה יואל גמליאל:

ציין את חשיבות קיום הסמינר ללמידת עמיתים "הסמינר היה מקצועי ומלמד. במהלך הסמינר התבצעה חשיבה משותפת לזיהוי מהלך הדגל של האשכול תוך הסתכלות על טיפוח וקידום האזור כולו לטובת איכות חיי התושבים באזור. כמו כן, דנו בהתייעלות עבור האשכול כגוף מאוחד שיעניק את המיטב עבור כל אחת מהרשויות ועבור הצמחת האזור כולו. אני שמח על שיתוף הפעולה המלא של ראשי הרשויות באשכול ומאחל להמשך עשייה משותפת ומוצלחת. תודה למנכ"לית האשכול, שירה דקל כץ ולצוות האשכול על העשייה לאורך כל השנה ובפרט, על הפקת הסמינר"

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חפירות בלתי נלאות ולא מסוגלים ליצור כביש שמחבר בין מזכרת בתיה לקרית עקרון מבפנים
  הגב 12.06.21 10:38
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
21.06.21 12:01
watch?v=wkZvPFBd9FU
אורח
09.06.21 15:40
על מה ולמה המחירים האלה ?! הדירה הכי יקרה בעיר המזדיינת הזאת, צריכה לעלות מיליון ש״ח ! מה 1.57 מיליון על דירה ברמת אליהו ?! חצי מיליון מספיק !
אורח
13.06.21 07:12
התבלבלת בעיר
אורח
13.06.21 16:20
אני בת 9 ולא נראה לי שהייתי צריכה להיכנס לפה טוב ביי.
אורח
26.04.21 18:06
הגזמתם עם המחירים. רדו לקרקע. תתחשבו בשוכרים.
אורח
24.04.21 09:24
להשכרה לתקופה קצרה (עד חודש ימים ) /או ארוכה בגדרה קרוב לתחנה מרכזית .חדר בדירת 3 חדרים . מרוהט ארון .מיטה כולל הכל . מחיר לחודש 1500₪ - נייד ‏‪052-795-2154‬‏ לפנות לאמיר
אורח
08.05.21 13:49
מה זה חדר בשלושה חדרים ??.
אורח
13.06.21 16:22
דירה עם שלוש חדרים היא התכוונה או התכוון
אורח
13.03.21 07:31
רחוב ההגנה 25 שברחובות ממש בושה והעלבת הדיירים שלא מקבלים התייחסות עירונית.(מקום הכי עתיק ברחובות) העירייה מזניחה את המקום נראה כמו ב מאה הקודמת בתקופת סלח שבתי . בניין עתיק ומוזנח קירות מתפוררים, צנרת מים חיצונית מקושטת לבניין, אוכלוסיה מבוגרת וחלשה, מפגעים פסולת וצמחי פרא בכניסה לדירות, וחוסר נגישות לדיירים נכים ומבוגרים לדירות, העירייה זונחת ומתאכזרת לדיירי הבניין גם בחיוב הדיירים בצנרת עירונית, מבקש התערבות עירונית ותרבות הדיור בעירייה לשיקום הבניין. הגיע הזמן. למה מחכים??? אנו בשנת 2021
אורח
13.03.21 07:37
שוועד הבית יפנה לראש העיר או לאיכות הסביבה
אורח
01.04.21 10:03
גרתי שם שנתיים בשכירות לכמעט קניתי שם ב''ה שלא, לפני כמה שנים החתים אותם קבלן על תמ''א 38 ונתנו לו את זכויות הבנייה בלעדי בלי תקופת שנים לצמיתות. כרגע אף אחד לא יכול לעזור להם רק הקבלן ההוא כשיחליט לרחם עליהם (ד''א ע''פ שמועות הוא לא מתכנן לבנות כי הפרוייקט שם לא רווחי מספיק)
אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
05.03.21 17:47
רק לבוא ולהכנס? אדון אלכס היכן היחידת דיור ??? רק לבוא ולהכנס זה משתמע שהדיור הוא בחינם
אורח
09.03.21 11:42
חחחח
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
09.06.21 15:40
מה 1.75 מיליון על דירה בכולה קדמת ראשון ?! גג שבגגות 400 אלף !
אורח
17.06.21 12:15
חחחחחחחחחחחחחחחח.. 300 אלף ואני מגזים... סתם, מה אלה ההודעות המטופשות הללו, מי ייתן לך את הדירה שלו בסכום הזה?
אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
04.06.21 14:22
דרושים רוקחים/ות בסופר פארם ראשונים בקניון עזריאלי במזרח ראשון משרה מלאה/ חלקית תנאים טובים לפרטים לילי 0508900456 Lillys@super-pharm.co.il
אורח
04.05.21 11:49
מוקד מידע לאזרח הותיק
אורח
11.04.21 20:44
מחפשת עבודה בגן ילדים לשנה"ל הבאה תשפ" א. בראשון לציון. בעלת נסיון רב-שנים והמלצות. ס. ל 0528364650 sasi1061@gmail.com
אורח
28.04.21 18:15
תשפ"ב
אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל