להלן השינויים בקווי אגד:
קו 11 מחולון לבת ים:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, בלפור/ נורדאו, בלפור/ יצחק שדה.
- תחנות חלופיות: החרושת/ הרב ניסנבאום, הנביאים/ השר רבינוביץ'.
קו 83 מתל אביב לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ ז'בוטינסקי, בלפור/ יוספטל, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.
קו 83 מראשל"צ לתל אביב:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ יוספטל, יפנה ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, בלפור/ יוספטל, הרצל/ בלפור, הרצל/ ז'בוטינסקי, הרצל/ הרב קוק.
- תחנה חלופית: שדרות העצמאות/ בלפור.
קו 99 מאזור לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ כצנלסון, יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ כצנלסון, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ בורוכוב.
קו 99 מחניון חולון לאזור:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ דקר, יפנה שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.
להלן השינויים של קווי אגד:
קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:
ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ חיל השריון בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).
קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):
ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).
קו 83 מתל אביב לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ הקוממיות, יפנה ימינה לרחוב הקוממיות, שמאלה (בצומת הנביאים/ הקוממיות), שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב חיל התותחנים (ראשל"צ) וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 36108), דרך מנחם בגין/ כורש (תחנה 33561).
קו 83 מראשל"צ לתל אביב:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימינה לרחוב הקוממיות, שמאלה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימינה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018), הרב ניסנבאום/ הקוממיות (תחנה 36118).