ביום ראשון 17/11/19 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה צומת הקוממיות/ הרב ניסנבאום/ דרך מנחם בגין.
קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:
ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ אחי חץ בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).
קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):
ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.
- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים.
קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים, הרב ניסנבאום/ הקוממיות.
קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ העמל, יפנה ימינה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קניג, שמאלה לרחוב הנביאים (יחצה את צומת הנביאים/ הקוממיות), יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב חיל התותחנים וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום/ העמל, דרך מנחם בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.
קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.
קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
קווים 87, 99 מחניון חולון לאזור:
ייסעו על פי המסלולים המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנו ימינה לרחוב הרב ניסנבאום שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
- תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים.
קווים 87, 99 מאזור לחניון חולון:
ייסעו על פי המסלולים המקוריים עד צומת הרחובות הקוממיות/ הנביאים, יפנו שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיכו ישר לרחוב קרן היסוד, יפנו ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
- תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
קו 143 מחניון חולון לתל השומר:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג וימשיך ישר לרחוב יצחק שדה להמשך המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.
קו 143 מתל השומר לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יצחק שדה/ הנביאים/ גנרל קניג, ימשיך ישר לרחוב גנרל קניג, יפנה ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
ביום
ראשון ושני 17-18.11.19 מדי לילה החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרתת ייחסמו לתנועה שדרות העצמאות, בקטע: רוטשילד – שמחה הולצברג (הגבול), בכיוון הנסיעה מדרום לצפון.
קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ רוטשילד, ימשיך ישר ברחוב בלפור, ישר לרחוב הרצל, יפנה ימינה לרחוב יפת (תל אביב-יפו), ימינה לרחוב אייזיק חריף, ימשיך ישר לרחוב סהרון, יפנה שמאלה לשדרות ירושלים וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ בלפור, שדרות העצמאות/ רוטשילד, שדרות ירושלים/ שמחה הולצברג, שדרות ירושלים/ הגיבורים.יום רביעי 20/11/19
ביום
שלישי 19/11/19 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: שדרות בר אילן – דולפין (בשני הכיוונים).
קו 11 מבת ים לחולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ יצחק שדה, ימשיך ישר ברחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב החרושת, ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב כ"ט בנובמבר וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: יצחק שדה/ הנביאים, בלפור/ יצחק שדה, בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום, הרב ניסנבאום/ החרושת.
קו 11 מחולון לבת ים:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, בלפור/ נורדאו, בלפור/ יצחק שדה.
קו 83 מתל אביב לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ ז'בוטינסקי, בלפור/ יוספטל, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.
קו 83 מראשל"צ לתל אביב:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ יוספטל, יפנה ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, הרצל/ בלפור, הרצל/ ז'בוטינסקי, הרצל/ הרב קוק.
- תחנה זמנית: שדרות העצמאות/ בלפור.
קו 87 מחניון חולון לאזור:
ייסע על פי המסלול המקורי צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ דרך בן גוריון.
- תחנה זמנית: נורדאו/ בלפור.
קו 87 מאזור לחניון חולון:
לא יחול שינוי במסלול/ תחנות הקו בכיוון נסיעה זה.
קו 99 מאזור לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ כצנלסון, יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ כצנלסון, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ בורוכוב.
קו 99 מחניון חולון לאזור:
ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יוספטל/ דקר, יפנה שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.
קו 143 מחניון חולון לתל השומר:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב דקר, שמאלה לרחוב הרצל וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, בלפור/ יוספטל, הרצל/ בלפור.
קו 143 מתל השומר לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ הרצל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לדרך בן גוריון, שמאלה לרחוב נורדאו, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
- תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ יוספטל, בלפור/ נורדאו.