הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

במרכז גוזלן תוצב חנוכייה בגובה 4 מ' עשויה מקופסאות שימורים שייתרמו בסיום חנוכה למשפחות נזקקות

מופע חנוכה המקורי'תמיד אותו חלום' המבוסס על שירי צביקה פיק יוצא לדרך ובמהלך חג החנוכה יקיים שני מופעים 5-6.12 במרכז אופק בהשתתפות 17 ילדי גדרה . מכירת הכרטיסים החלה

מבזק ספורט: המשחק של בית"ר גדרה פוצץ. והפועל גדרה ניצחה

ממשיכים להצטיין בחינוך... תיכון דרכא בגין נבחר בין 70 בתי הספר הערכיים ביותר במדינה וכל מורה בתיכון יתוגמל ב – 8219 ₪

תיכון דרכא בהנהלת רוחלה טל (בתמונה) נבחר בין 70 בתי הספר התיכוניים הערכיים ביותר במדינה לשנת 2016

אבי בר | | תגובות: 0
ההצטיינות והתגמול לא מתייחסים להישגי התלמידים בבחינות , אלא מדדים שקבע משרד החינוך בהם בתי הספר חוללו את השינוי המשמעותי ביותר בקרב התלמידים בפרמטרים בתחום החברתי, הערכי והלימודי
 
 
משרד החינוך מדרג מידי שנה את כל בתי הספר התיכוניים (חטיבות עליונות) על פי מדד ערכי (לא בהתאם להישגים בבגרויות) הכולל מדדים חברתיים, ערכיים ולימודיים, בהם: מעורבות חברתית, שילוב ילדי חינוך מיוחד, קליטת עולים חדשים, מניעת נשירה, טוהר הבחינות ועוד. והשנה הוחלט לתגמל 277 בתי ספר תיכוניים ברחבי הארץ על פי 4 רמות תגמול. כאשר תיכון דרכא בגין קבל את הציון הגבוה ביותר יחד עם 68 בתי ספר תיכוניים נוספים.
 

להלן רמות התגמול
רמה 1 – 8219 ₪ לכל מורה
רמה 2 – 6,164 ₪ לכל מורה
רמה 3 – 4109 ₪ לכל מורה
רמה 4 – 3082 ₪ לכל מורה.
 

פירוט המדדים לפיהם החליט משרד החינוך לתגמל את בתי הספר
 

הישגים חברתיים 
 מניעת נשירה ורמות שונות של קרבה לזכאות לתעודת בגרות.
 

הישגים ערכיים
קליטת תלמידי חינוך מיוחד, שיעור גיוס לשירות צבאי, אזרחי או לאומי גבוה.
 

הישגים לימודיים 
זכאות לתעודת בגרות, הצטיינות במבחני בגרות, זכאות לתעודת בגרות איכותית. קידום התלמיד על פי יכולותיו ולא רק במימד של זכאות לבגרות.

המורים מתוגמלים גם בגין מצוינות במקצועות הומאניים בנוסף להצטיינות במקצועות מדעיים ומתמטיים, תוך קידום מעמדם של מקצועות הרוח.
 

טוהר מידות
שמירה על טוהר בחינות ועל איכות תהליכי ההערכה בבתי הספר

אלון גייר ראש האופוזיציה

ברכות ! כבוד גדול !
התיכון אזורי דרכא על שם בגין זכה והוא בצמרת הישראלית בהשגים חברתיים, ערכיים ולימודיים.
יישר כוח למנהלת רוחל'ה טל וכל צוות ההנהלה, המורים והמנהלה.
אנחנו גאים בכם ובתלמידים.


ראש המועצה יואל גמליאל

גדרה יישוב מוביל בחינוך ברמה הארצית!
משרד החינוך קבע- תיכון דרכא בגין בין בתי הספר המצטיינים לשנת תשע"ו.
תיכון דרכא בגין נבחר לבית ספר מצטיין בהישגים הערכיים, החברתיים והלימודיים.
נמשיך להשקיע ולהוביל בחינוך איכותי ומצויין.
זה המקום להודות לצוות תיכון דרכא בגין ובראשו למנהלת רוחלה טל. יישר כח!

 

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במרכז גוזלן בגדרה תוצב חנוכייה בגובה 4 מ' עשויה מקופסאות שימורים שייתרמו בסיום חנוכה למשפחות נזקקות

הציבור וילדי גדרה מוזמנים לתרום קופסאות שימורים. על ארגון האירוע אחראים בית חב"ד, מעגל הידידות והמועצה המקומית. היעד 3500 קופסאות שימורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

חנוכיית חסד שכולה תרומה למשפחות נזקקות תיבנה בחג חנוכה הקרוב ביישוב גדרה. המועצה המקומית בשיתוף בית חב"ד ומעגל הידידות, יערכו בחנוכה אירוע מיוחד בו תיבנה חנוכייה בגובה 4 מטרים שכולה בנויה מ3,500 קופסאות שימורים.

האירוע החגיגי מתקיים בסימן חגיגות ה134 שנה להיווסדה של גדרה והמארגנים מזמינים את הילדים ובני משפחתם להגיע עם קופסאות שימורים ולהשתתף בחגיגה שכולה תרומה למשפחות נזקקות.

האירוע יתקיים ביום ראשון 9.12.18 בשעה 17:30 במרכז גוזלן

לפרטים ניתן להתקשר לרב חנוך: 058-627-8205התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במכללת גישות ברחובות ייפתחו 4 קורסים בתחום: אימון וייעוץ אישי, הכשרת מנחי קבוצות, קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים וקורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים. לפרטים 1-700-705-105

הקורסים ייפתחו במכללת גישות רחובות במהלך חודש אוקטובר 2018

תוכן שיווקי ממומן


לינק להרחבה באתר מכללת גישות

http://www.gishot.co.il/המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי תעודה, בתחומי ההנחיה, הניהול וההתנהגות העסקית- פותחת את מחזורי סתיו: 2018/19

קורס להכשרת מנחי קבוצות

המכשירה אנשי מקצוע בשיטה המשימתית כמנחי קבוצות מקצועיים באישור משרד החינוך, תוך מתן דגש על פיתוח מיומנויות התנהגותיות של המשתתפים באמצעות אימון, תרגול אישי וקבוצתי.


קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים

הקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות במגזר העסקי והציבורי. פיתוח מיומנויות התנהגות למנהלים, תוך מתן דגש על טכניקות בניהול והתפתחות אישית.


קורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים

מקנה כלים פרקטיים לבעלי תפקידים בכירים, המבקשים להתפתח בתחום הייעוץ הארגוני. הקורס מבוסס על ניסיון מעשי בשטח, המאפשר ליווי ותמיכה לפיתוח הקריירה כיועץ וכולל התנסות בתהליך הייעוץ הארגוני.


קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים

קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים | באישור משרד החינוך


קורס ניהול למנהלים או לעתודות ניהול, יסייע למנהל בפיתוח והקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות-עדכניות שילוו אותו בתהליכים יומיומיים, בקבלת החלטות, ניהול עובדים ועוד- במגזר העסקי והציבורי, תוך התפתחות אישית והקניית מיומנויות אישיות ובינאישיות אשר יקלו על מנהלים בהתמודדות עם התפקידים הניהוליים השונים.

לקבלת מידע נוסף על המסלולים השונים התקשרו- 1-700-705-105

שבוע בטיחות בדרכים צוין בגדרה ויגיע לשיאו באירוע המרכזי שיתקיים ביום שני 26.11 בו יתקיים שלב הגמר של תחרות המיצגים והציורים של תלמידי כיתות ה-ו בנושא זהירות בדרכים

התחרות מתקיימת במסגרת פרוייקט ייחודי הנערך לתלמידי כיתות ה-ו. בפרוייקט מתבקשים התלמידים ליישם את מה שלמדו דרך יצירה/ ציורים/ מיצגים שונים בנושא זהירות בדרכים בדגש על היסח דעת. אל תחרות הגמר יגיעו ארבע עבודות שנבחרו על ידי בית הספר . הזוכה בתחרות יזכה באופניים וקסדה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית גדרה פועלת להסברה ולהטמעת חשיבות נושא הבטיחות בדרכים לאורך כל השנה ולכלל קבוצות הגיל החל מהגיל הרך ועד לגיל הזהב. החודש התקיים שבוע הבטיחות בדרכים ובגדרה התקיימה עשייה רבה סביב הטמעת הנושא.

פעילות שנערכה במערכת החינוך:

בגני הילדים, כבר מתחילת שנת הלימודים, נכנס משק שיטור לכל גן וגן עם ערכה של בטיחות בדרכים, אשר מציב תמרורים ומעברי חציה ומבצע סימולציה על מעבר חציה וחגורת בטיחות. בנוסף, רכזות הבטיחות בדרכים בכל בתי הספר היסודיים פעלו על פי תכנית מובנית בנושא בטיחות בדרכים וכך, כל תלמידי כיתות א' עד ו' עברו הסברה בנושאי מעברי חציה, חגורת בטיחות ועוד.

כמו כן, בבתי הספר היסודיים התקיים פרויקט ע"ש גיא נזירי, פרויקט ייחודי לתלמידי כיתות ה'-ו' שהטמיע את תחום הבטיחות בדרכים באמצעות יצירה, חשיבה ויוזמה של התלמידים. במסגרת הפרויקט, תלמידי כיתות ה'-ו' מכל בתי הספר היסודיים ציירו ויצרו מיצגים בנושא בטיחות בדרכים בדגש על היסח הדעת. לאחר סיום הכנת הציורים והמיצגים, תלמידי בית הספר בעצמם יבחרו את הציורים והמיזמים האהובים עליהם, כשמשקלם של קולות התלמידים הוא 50%. לאחר מכן, הציורים והמיזמים יעמדו בפני וועדה המורכבת מנשיאת רוטרי, גילה נזירי, מנהלת בטיחות בדרכים יישובית, גלית דניאל, נציג מבית הספר ונציגות הורית אשר יבחרו מבין היצירות את הציורים והמיצגים הראויים ביותר בעיניהם, כאשר משקלה של הוועדה הוא גם 50%. לאחר שקלול הקולות יבחרו מכל בית ספר שלושה ציורים ומיצג אחד שיעלו לגמר היישובי. כל התלמידים שהציגו את יצירותיהם לראווה יקבל תעודת הערכה והשתתפות. תלמידים אשר יצירותיהם עלו לגמר יקבלו ספל שהתוצר מוטבע עליו.

לקראת סוף נובמבר, ביום שני, 26 בנובמבר 2018, יתקיים אירוע הבטיחות בדרכים המרכזי במעמד ראש המועצה יואל גמליאל, נשיאת רוטרי גילה נזירי, מנהל הבטיחות בדרכים האזורי אבי שמר ומנהלת בטיחות בדרכים היישובית, גלית דניאל. בטקס זה תבחר היצירה הזוכה כאשר הזוכה המאושר/ת יזכה באופניים וקסדה. בערב זה תופיע להקת תיכון דרכא בגין עם שירי בטיחות בדרכים ותוצג תערוכת הציורים הזוכה מכל בית ספר.

יש לציין כי הסברת בטיחות בדרכים מתקיימת גם בתיכונים עם קיומה של התכנית "כושר רגשי" המיועדת לתלמידי תיכון בכיתות י"א-י"ב בנושא נהיגה תחת שכרות, היסח דעת ואופניים חשמליים. לכל שכבת גיל מתקיימת סדנה משעות הבוקר ועד סיום יום הלימודים.

ההסברה מתקיימת לאורך כל השנה גם בקרב גיל הזהב עם הגעתם של מרצים להסברה שוטפת. מעבר לכך, לרגל חודש הבטיחות בדרכים התקיים מופע לגיל הזהב בנושא בטיחות בדרכים כשהדגש הוא על מעבר בטוח, רכיבה על קולנועית ומופע שירה.


מנהלת מחלקת תכניות מניעה ומנהלת בטיחות בדרכים היישובית, גלית דניאל, ציינה כי המועצה המקומית גדרה פועלת לאורך כל השנה בהטמעת תכניות הסברה בנושא בטיחות בדרכים לכל שכבות הגיל וזהו רק חלק ממערך הבטיחות בדרכים היישובי הכולל אף וועדת בטיחות בדרכים, סיורים, תמרור, תשתיות בטוחות ועוד.


ראש המועצה יואל גמליאל ציין כי הוא רואה חשיבות רבה בהטמעת הבטיחות בדרכים בקרב ילדים ובוגרים "אני שמח לראות כי ילדינו מטמיעים את הנושא והופכים לשגרירים צעירים בתחום. אנו משקיעים רבות בנושא ונמשיך לפעול לקידום הבטיחות בדרכים ביישוב כולו. אני מודה לגלית דניאל, לאבי שמר, למנהלות בתי הספר ולצוות החינוכי, לרכזות הבטיחות בדרכים ולהורים השותפים העוסקים במלאכה לאורך כל השנה. תודה לנשיאת רוטרי גילה נזירי על שיתוף הפעולה בהובלת פרוייקט אמנות הבטיחות בדרכים. כמובן תודה לילדים שמשתפים פעולה ומשגררים את הנושא החשוב הזה".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים ב"חווה של שון" במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) החוג מתאים לילדים מגיל 4, בני נוער ולמבוגרים.

התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים. פרטים 052-5520091

תוכן שיווקי ממומן

למעבר לדף הפייסבוק של

"החווה של שון"


החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים "בחווה של שון" הנמצאת במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) במשק 53 . בחווה לומדים ילדים מגיל 4 , בני נוער ומבוגרים. התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים ובדגש על בטיחות ויחס אישי.

לרכיבה ולטיפול בסוס השפעה רבה על הרוכבים מבחינות רבות: כושר גופני, שיווי משקל, מוטוריקה, קואורדינציה, סבלנות וסובלנות, שיפור והעלאת הביטחון העצמי, תקשורת עם הסביבה ועוד. וחשוב לא פחות הוא הקשר החם שנוצר עם בעל החיים העוצמתי והאצילי הזה, המאפשר לנו ומקבל אותנו, ותחושת השייכות והעוצמה המתלווה לכך.

פרטים 052-5520091


פרוייקט 'תן כבוד' יוצא לדרך בגדרה ומזמין תושבים להצטרף לפעילות בעזרה לקבלת סיוע רפואי לאזרחים ותיקים ועריריים. מתנדבים המעוניינים לקחת חלק בפרוייקט מוזמנים לפנות לאגף לשירותיים חברתיים

פרוייקט 'תן כבוד', פועל ביוזמת אגף לשירותיים חברתיים בשיתוף איחוד הצלה וקרן ישראלייף. במסגרת הפרוייקט המתנדבים מקבלים הכשרה רפואית ולאחריה מבצעים ביקורים בבתי הקשישים ובודקים להם את המדדים הרפואים . הנתונים מועברים למאגר הנתונים ונמצאים תחת מעקב , על מנת לבחון האם יש צורך בהמשך טיפול

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה החל לפעול פרויקט "תן כבוד" בגדרה- מיזם של איחוד הצלה וקרן ישראלייף המופעל ע"י מתנדבים המקבלים הכשרה רפואית. מתנדבים אלו מבקרים בבתי האזרחים הוותיקים ובודקים להם מדדים רפואיים בסיסיים. מדדים אלו מועברים למאגר נתונים ונמצאים תחת מעקב, במידה והמתנדב מזהה שינוי במדדים או/ו ירידה קוגניטיבית - הוא מתריע על כך למלווה של הפרויקט והרווחה על מנת להחליט כיצד לפעול לטובת הקשיש ולקבלת טיפול עוד בטרם עת -במידת הצורך דואגים במקביל להפנות את הקשיש להמשך טיפול במרפאה.

רבים מהאזרחים הוותיקים בפרויקט הינם ניצולי שואה, עריריים ובודדים ללא כל מקורות תמיכה. המפגש הקבוע בין המתנדב והאזרח הוותיק לעיתים מסייע ליצירת קשרים משמעותיים המעניקים לשני הצדדים תחושה של משפחה.

הפרוייקט הוקם ביוזמת המחלקה לשירותים חברתיים בגדרה באמצעות היחידה להתנדבות ותחום הטיפול באזרח הוותיק, אשר חברה למר ניר בזק, ראש צוות איחוד הצלה גדרה ולגב' ירדנה דורה לבנון, מנהלת פרויקט "תן כבוד" מסניף איחוד הצלה רחובות והסביבה.

בשלב זה מתחילים באיתור מתנדבים המביעים רצון לקחת חלק בפרויקט ואשר בעתיד יעברו הכשרה רפואית מתאימה.

מתנדבים המעוניינים לקחת חלק בפרוייקט מוזמנים לפנות לאגף לשירותיים חברתיים


מהמחלקה לשירותים חברתיים במועצה המקומית גדרה נמסר:

"אנו שמחים כי נפלה בחלקנו הזדמנות מבורכת זו וקוראים לכל מי שמעוניין להתנדב ולקחת חלק בפרויקט לפנות למחלקה אלינו ולהגיש את מועמדותו".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מהן 7 המידות הרעות של האדם? ביום שני 19.11 יתקיים מפגש עם הסופרת מאיה ארד כותבת הרומן '7 מידות רעות' בספריית גדרה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: שרון בכר הירש


ספריית גדרה כבר ממזמן לא רק מקום לקריאת ספרים ובשאלות אלא מקום תרבות בו היא מציעה לתושבים פעילויות, סדנאות ומפגשים עם הסופרים בישראל. ביום שני הקרוב יתקיים מפגש עם הסופרת מאיה ארד על ספרה 7 מידות רעות . הספר הוא רומן סאטירי העוסק בחיי האקדמיה בארה"ב דרך תיאור חייו של חבר הסגל במקום. חייו מוצגים ב7 פרקים המתארים 7 תכונות רעות הקיימות באדם: איטיות, שנאה, בטלה, בורות, כפויות טובה, קנאה וחמדנות.

המפגש יתקיים ביום שני 19.11.18 בשעה 20:00 בספריית גדרה

הכניסה חופשית

לפרטים נוספים ניתן לפנות לספריה בטלפון 077-2080093התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בתכשיטי "לאקויה" ברחובות היהלומים נקיים וטבעיים ישירות מהבורסה ללא פערי תיווך, ניתן לעצב טבעות ותכשיטים בהזמנה אישית , מבחר טבעות אירוסין. שירות ותיקון תכשיטים במקום.

"לאקויה" הרצל 198 רחובות

תוכן שיווקי ממומןלהלן לינק לאתר Lakoya

http://lakoya.indexm.co.il/


תכשיטי לאקויה הינה חברה מובילה בענף התכשיטים.
החברה הוקמה ע"י אוהד צנעני יהלומן וגמולוג בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף היהלומים. לאוהד מומחיות ביהלומים, אבני חן יקרות, פנינים ושמאות מקצועית בתחום היהלומים ותכשיטי היוקרה.


ב'תכשיטי לאקויה' מעצבים ומייצרים מבחר גדול של תכשיטים, ביניהם תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים, אבני חן, טבעות אירוסין ונישואין. בלאקויה תמצאו עיצובים קלאסיים ועיצובים מקוריים הכוללים עיצובים בהתאמה אישית.

מייסד החברה, אוהד צנעני, עבד במסחר ושיווק יהלומים בחברות מובילות בענף היהלומים בישראל ובבורסות ומרכזי מסחר ליהלומים ברחבי העולם. אוהד צבר ניסיון רב בענף ולמד את אופן העיצוב, האסתטיקה וההגשה הנכונים ונחשף לעיצובים וטכניקות עבודה בעיצוב וייצור יהלומים.

חשיפתו לעיצובים שהשאירו חותם נתנו לו השראה מחברות ומעצבים מובילים בחו"ל.

ב'תכשיטי לאקויה' תמצאו מבחר גדול של יהלומים
ואבני חן, ישירות מבורסת היהלומים וללא תהליכי תיווך


לפרטים Lakoya הרצל 198 רחובות

08-9366319מבזק ספורט: המשחק של בית"ר גדרה פוצץ. והפועל גדרה ניצחה

הפועל גדרה ממשיכה להוביל את הליגה מהמקום הראשון

אבי בר | | תגובות: 3

הפועל גדרה

הפועל גדרה ממשיכה לדרוס ולהוביל את הליגה והיום יצאה למשחק חוץ נגד בת ים וחזרה עם ניצחון 2 – 1 משערים של ליאור סוויסה ואלעד אברמסון.

בית"ר גדרה

בית"ר גדרה ארחה את מ.כ לוד ובדקה 85 המשחק פוצץ כאשר התוצאה 0 – 0.

נסיבות פיצוץ המשחק יובאו בהמשךהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כתב חרטתן הובילו 1-0 והתפוצץ המשחק
  הגב 16.11.18 16:42
 • אורח
  בית"ר גדרה הובילה 1-0
  הגב 16.11.18 16:51
 • אורח
  גידרה לא אשמה
  הגב 17.11.18 20:54

הפעילה החברתית יובי תשומה מגדרה החלה במיזם גיוס המונים להוצאת ספר הילדים "עץ הסוכריות של יובי" בעברית המבוסס על סיפור עלייתה ישראל

הספר הוצא לראשונה בשנת 2011 באנגלית על ידי הסופרת לזלי סימפסון , שהחליטה להוציא אותו לאור לאחר ששמעה את סיפורה של יובי. כעת הספר תורגם לעברית ויובי פועלת להפצתו בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אתר הד סטארט


הפעילה החברתית יובי תשומה כץ יוצאת מיזם גיוס המונים להוצאת ספר הילדים " עץ הסוכריות של יובי" בעברית, המבוסס על סיפור עלייתה לישראל. הספר יצא לראשונה בשנת 2011 בשפה האנגלית על ידי הסופרת לזלי סימפסון. הסופרת החליטה להפוך את הסיפור לספר לאחר ששמעה את סיפורה של יובי תשומה באירוע ליל הסדר של הקהילה היהודית בקנדה.


סיפור עלייתה של יובי לישראל מאתיופיה מסופר, בספר, דרך עיני ילדה קטנה שבמקום ללכת לבית הספר היא הולכת ברגל לציון במסעה לארץ ישראל יחד עם סבתה.

לאחרונה תרגמה את הספר לעברית הסופרת רונית חכם, וכעת פועלת יובי לגיוס כספים על מנת להוציא אותו לאור בישראל.

להלן קישור לאתר גיוס ההמונים הד סטארט:

https://headstart.co.il/project/45936?fbclid=IwAR1TEJlSWfejAnjJ-tOjKDfhvwQKBAYIe05M_E_GfF_Dqni9-WvQaoV08Kc
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעה חשובה בנושא פרשת ילדי תימן! ביום רביעי 28.11 ייערכו בדיקות DNA למשפחות ילדי תימן במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. יש לבצע הרשמה מראש!

ח"כ נורית קורן יוזמת מבצע הבדיקות: "4 ילדים מאומצים התאחדו עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות בדיקות DNA."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
משפחה יהודית בתימן - ויקיפדיה


פרשת חטיפת ילדי תימן היא פרשה שמלווה את המדינה לאורח השנים ובעיקר את המשפחות שמנסות למצוא ולקבל תשובות על היעלמות יקיריהם. במהלך השנים הוקמו ועדות ופרסמו תחקירים שניסו על מנת לחשוף את הפרטים החסויים. בין הוועדות שהוקמו היא ועדת הכנסת המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן שבראשה עומדת ח"כ נורית קורן. ח"כ הכנסת חשפה כי במהלך פעילות הועדה נערכו עד היום 1500 בדיקות DNA לבני המשפחות. ובזכות הבדיקות הצליחו לאחד 4 ילדים מאומצים עם משפחתם הביולוגית.

כעת מארגנת הוועדה את המשך הבדיקות לאיסוף הDNA שיעזור לדלות מידע מהמאגר הגנטי על מנת לאתר ילדים נוספים ולאחד אותם עם משפחתם.

במסגרת הפעילות ייערכו ביום רביעי 28.11 בין השעות 16:00-19:00 בדיקות DNA במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל רחוב אברבנאל 7 רחובות .

הבדיקות מיועדות לבני המשפחות- הורים, אחים ואחיות.

שימו לב על מנת לבצע את הבדיקות יש לבצע הרשמה בלשכת ח"כ נורית כהן קורן

בטלפון הלשכה: 054-4229882

ודוא"ל: nuritjk@gmail.com


דגשים חשובים לעושים את הבדיקה:

 1. הבדיקה מיועדת לבני המשפחה (הורים, אחים ואחיות) והיא תתאפשר לבן משפחה אחד בלבד!
 2. יש להימנע מאכילת מזון או שתייה כחצי שעה לפני הבדיקה על מנת לשמור על היגיינת הפה.
 3. חל איסור מוחלט לעשן חצי שעה לפני הבדיקה.


ח"כ נורית קורן:

צילום: דף הפייסבוק הרשמי"4 ילדים מאומצים התאחדו עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות בדיקות DNA.

בעקבות כך, אנו ממשיכים לערוך בדיקות לאיסוף דגימות DNA. עד כה נדגמו 1500 בני משפחות לכן חשוב להגיע ולהיבדק, משום שרק כך נוכל להגיע לחקר האמת בפרשת היעלמותם של ילדי תימן, המזרח והבלקן ולמצוא את הילדים".
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנשים שעברו שואה עשו שואה למשפחות רבות ,הכיצד????ההורים נפטרו ובליבם כאב וצער על אובדן ילדיהם האהובים
  הגב 15.11.18 19:31
 • אורח
  אתה טועה אלה שעברו את השואה גם גרו במעבורת וריססו אותם בddt וגם לחלק מהם נחטפו ילדים כמו לילדי תימן מזרח ובלקן
  16.11.18 18:55
 • אורח
  בנצי שרעבי שחרר את התחת שלך מהכסא
  הגב 15.11.18 21:23
 • אורח
  מה רצו מהתמנים
  הגב 16.11.18 00:21
 • אורח
  I don’t want my money back and you won’t get to me
  הגב 16.11.18 07:21
 • אורח
  למען ידעו הדורות הבאים
  הגב 16.11.18 12:33
 • אורח
  יורשים יקרים חחחחחחח בדיקות dn עי עשו לפני המון שנים.
  הגב 16.11.18 16:38
 • אורח
  רועי שרעבי לך להבדק אולי אתה מונגולי בכלל
  הגב 17.11.18 12:42
 • אורח
  בדיקות dna כמו בני אדם ומכונות בחלל. לא היה ולא יהיה. מדע בדיוני ויופי של כסף.
  הגב 17.11.18 17:45
 • אורח
  כיף להתארח בשבת אצל משפחה תימנית שהג'חנון רותח עם הסחוג הביתי והלחוח והסלוף גם נהנים וגם חוסכים את הכסף לחפש ג'חנון טוב בצמתים
  הגב 18.11.18 05:46

לאור תחילת העבודות במתחם הסטודנטים "פרי פלייס" ברחובות של היזם אלדד פרי, החל שיווק בניין המשרדים במתחם אשר יתנשא ל – 12 קומות ומחירי המשרדים החל מ - 129 אלף ₪

פרויקט הסטודנטים "פרי פלייס" בכניסה לעיר כולל 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים. המתחם כולל עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר. גודל המשרדים החל מ – 14 מ"ר ובמחיר החל מ – 129 אלף ₪ ומשרד בגודל 20 מ"ר החל מ - 219 אלף ש"ח ומאפשר ללקוחות לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך. כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים

תוכן שיווקי ממומן

לפרטים נוספים: www.eldadperi.com

שאלות בפון 5066*

הדמיה


חברת אלדד פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, החלה את השלב הבא בשיווק בניין המשרדים של פרויקט פרי פלייס ברחובות. אחרי שהחלו העבודות במתחם, ונמכרו מאות דירות להשכרה לסטודנטים בפרויקט למשקיעים, פותחת כעת החברה את האפשרות להצטרף לרכישת משרד בבניין המשרדים שיוקם במסגרת הפרויקט.


מחירי המשרדים בפרויקט נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כאשר המחיר של משרד קטן בגודל של 14 מ״ר מתחיל ב-129 אלף ש"ח בלבד. ומשרד בגודל 20 מ"ר בחל מ - 219 אלף ש"ח הבניין יכלול 12 קומות ובהם משרדים בשטח כולל של 12 אלף מ״ר, אותם ניתן לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך.


המשתמשים במשרדי הבניין החדשני יוכלו ליהנות מחללים משותפים, בהמשך למגמה ובעקבותיה הביקוש שנוצר בשנים האחרונות, כאשר כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים שאותם ניתן יהיה לשריין בהתאם לצורך.

המיקום של מגדל המשרדים גם הוא אטרקטיבי ביותר, באחד מאזורי התעסוקה החשובים במרכז הארץ, בלב פארק המדע ברחובות, צמוד לתחנת הרכבת ולצירי התנועה המרכזיים.

על פרויקט "פרי פלייס"

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח. כמו כן האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.


פרויקט פרי פלייס נחשב לפרויקט החשוב ביותר בעיר רחובות, שכן הוא אמור – לראשונה מזה 20 שנה – להוסיף לעיר כמות של 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, הלומדים במוסדות האקדמיים הרבים בעיר. כמו כן יכלול המתחם עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר


צעיר בן 19 קיבל עבודות שירות לאחר שנתפס בסמוך לגדרה כשברשותו כ700 ג' של הסם המסוכן קנבוס.

הסם נחשב למסוכן מאחר הוא גורם להזיות, הקאות דופק מהיר ולחץ דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


צעיר בן 19 נתפס בכביש 7 כשבמושב האחורי במכוניתו התגלה סם מסוכן מסוג קנבוס במשקל של כ-700 גרם. לאחר תפיסתו בבית המשפט טען הצעיר כי העבירה בוצעה בגלל מצוקה כלכלית בה נמצאת משפחתו בשל מצבה הרפואי של אמו.

הקנבוס נחשב לסם מסוכן מאחר והוא מרכיב תערובות של צמחים שגורמות לתחושת שיכרון, הזיות קשות הקאות ויכולה להשפיע על פעילות הלב עם דופק מהיר ולחץ דם.

לאחר תפיסתו בית המשפט פסק על הצעיר 9 חודשי מאסר על תנאי

350 שעות עבודות שירות

20 ימי מאסר שיכולים להיות מוחלפים בתשלום קנס על סך 2000 ש"חהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שאנשים מבוג זה ירקבו מאחורי סורג ובריח. הנזק שהוא עלול היה לגרום לבני נוער מטורף.
  הגב 15.11.18 15:34
 • אורח
  למה רק עבודות שרות מרעילים לנו את הנוער רק עבודות שרות
  הגב 15.11.18 16:25
 • אורח
  כול כך מרגיז שהעונשים מצחיקים
  הגב 15.11.18 16:29
 • אורח
  שירקב בכלא מגעיל
  הגב 15.11.18 19:18
 • אורח
  חחחחח קנבוס זה לא סם מסוכן
  הגב 16.11.18 15:04

תוכנית "אם לאם בקהילה" בראשות זיוית פור מתרחבת ומזמינה את נשות גדרה להתנדב ולסייע לנשים שזה עתה ילדו

התוכנית קיימת כבר 5 שנים שהמטרה היא לסייע לאמהות לאחר הלידה ולתת להם תמיכה על ידי מתנדבות שעברו הכשרה בנושאים שונים כמו: הנקה, דיכאון לאחר לידה ועוד. נשים המעוניינות להצטרף כמתנדבות מוזמנות לפנות לרכזת התכנית בטלפון 054-5616691 או במייל zivitpur@gmail.com.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


התכנית ההתנדבותית ״אם לאם בקהילה" היא תוכנית שפועלת בגדרה מטעם המועצה המקומית ובשיתוף עם מרכז "אופק" מאז שנת 2013 בהצלחה רבה. מטרת התכנית היא לסייע לנשים שזה עתה ילדו באמצעות נשים מתנדבות המגיעות ליולדות על מנת לתמוך, להקל, לסייע ולהכיל אותן, בתקופה המאתגרת שלאחר הלידה.

במסגרת הפרוייקט אמהות מתנדבות מגיעות לבית היולדת כל פעם לשעתיים על מנת לתמוך לחזק ובעיקר לתת אוויר לנשימה בתקופת השנה הראשון של התינוק. האם מקבלת את התמיכה לתקופה לה היא זקוקה – הליווי מסתיים כשהתינוק מגיע לגיל שנה.

הפרוייקט מורכב מאמהות מתנדבות שעוברות מפגשי הכנה עם תוכן מקצועי שעוסק בדיכאון לאחר לידה, זוגיות , הנקה ועוד.

במהלך השנים התכנית צמחה והתרחבה והצטרפו אליה מתנדבות רבות. המתנדבות עוברות מפגשי הכנה לקראת ההתנדבות, והמפגשים עם האימהות היולדות מביאים עימם קשרים תומכים ומפרים, כך שהקהילה כולה יוצאת נשכרת.


בקרוב יפתח קורס הכשרה נוסף למתנדבות. נשים המעוניינות להצטרף כמתנדבות מוזמנות לפנות לרכזת התכנית בטלפון 054-5616691 או במייל zivitpur@gmail.com.


רכזת התכנית, זיוית פור מספרת: " תכנית אם לאם בקהילה קמה מתוך הנסיון האישי ומתוך ההבנה לצורך הקיים לאמהות לאחר לידה לייעוץ, חברה, הבנה ולמעט זמן פנוי. בעידוד ראש המועצה יואל גמליאל ובליווי המועצה המקומית ומרכז אופק התחלנו את התכנית לפני חמש שנים, ובשנה האחרונה הצטרפו מתנדבות רבות לתכנית ,כאשר כל מתנדבת עוברת קורס הכשרה לכתף חמה ומבינה לכל אם. במקביל לכך, הצטרפו אמהות שרק ילדו ויחד יצרנו חיבור בתהליך משותף ומכיל. הן המתנדבת והן האם שהשתתפו בתכנית מספרות על הסיפוק הרב" .

"אני מודה מעומק הלב לכל המתנדבות בתכנית וקוראת לנשים המעוניינות להתנדב להצטרף אלינו לתכנית המיוחדת הזו. נשמח להגדיל את המשפחה של תכנית "אם לאם בקהילה " ציינה פור.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רחוב יהונתן בגדרה מתחדש עם עצי נוי ועמודי תאורה חדשים

העבודות ברחוב הם חלק מעבודות הפיתוח שנערכות בימים אלו ברחבי גדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

המועצה גדרה ממשיכה בעבודות הפיתוח ברחבי המושבה והפעם הגיע תורו של רחוב יהונתן. לאחר שדרוג ופיתוח הרחוב הכולל ציפוי שכבת אספלט סופית וקרצו, ישתלו עצי נוי לאורך הרחוב ויורכבו עמודי תאורה בדרכי הגישה לבתים.

מהמועצה המקומית גדרה נמסר:

"פיתוח רחוב יהונתן הנו חלק מהשדרוג הנרחב של הרחובות במושבה "אנו מודים לכל העוסקים במלאכה על העשייה לטובת רווחת התושבות והתושבים".התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

עקב המצב הביטחוני בוטל אירוע סיום הבחירות של ראש המועצה יואל גמליאל, שתוכנן להתקיים היום (שלישי) במרכז אופק

בנוסף הודיע מרכז אופק על ביטול כל הפעילויות במתנ"ס הכוללות מעונות, צהרונים, חוגים, אופק בקהילה, מרכז הנוער

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

המצב הביטחוני השורר בדרום הארץ הביא הבוקר את ראש המועצה יואל גמליאל לבטל את הלימודים בגדרה. בעקבות המצב הוחלט גם לבטל את כל פעילויות של מרכז אופק הכוללות את: מעונות, צהרונים, חוגים, אופק בקהילה, מרכז הנוער.

בנוסף הודיע ראש המועצה כי גם מסיבת סיום הבחירות שהייתה אמורה להתקיים היום (שלישי) במרכז אופק בוטלה עקב המצב.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אינדקס בעלי מקצוע

הובלות

ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-6550196

שירותי פריצה 24 שעות לבית ולרכב פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, פריצת דלת ...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 050-3464617

* התקנת מאווררי תקרה * התקנת גופי תאורה *העברת ביקורת חברת חשמל *אישורים לחברות ביטוח וכיבוי א...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

הדברה

רחובות , 050-3223088

+ הדברת כל סוגי המזיקים: מכרסמים, תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, טרמיטים וצרעות + התקנת אמצעים...

לפרטים נוספים
חזית הדרום 29 רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל) רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

קוסמטיקה

אחד העם 1 רחובות , ‏054-261-0024‏

מומחית בלק ג'ל נוסחת לק הג'ל שנכנסה לפני שנים מספר לתודעה עשויה כולה ג'ל בשונה מ"לק רגיל" הלק מב...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

דפוס

לוין אפשטיין 12 רחובות , 08-9474852

בדפוס ש.ה.ר רחובות מספקים את כל שירותי הדפוס שאתם צריכים:- עיצוב גרפי - הדפסות דיגיטליות - ...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70 רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

עורכי דין

הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים
שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים
החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

יואל גמליאל לא לוקח סיכון: אין היום לימודים בגדרה

יש לזכור אזור התרעה גדרה 268. ויש זמן של עד דקה להיכנס למרחב מוגן

מערכת האתר | | תגובות: 5


עקב המצב הבטחוני היום לא יתקיימו לימודים בכל מוסדות החינוך בגדרה.

אנא הכשירו את המרחב המוגן, הישארו עירניים והשמעו להנחיות פיקוד העורף.

יש להמשיך להתעדכן באמצעי התקשורת.

יואל גמליאל מסר "כדי לא לקחת סיכון יכינו היום את כל מוסדות החינוך כדי שיהיה אפשר מחר בהתאם למצב לשלוח את התלמידים למוסדות החינוך בביטחה"

יש לזכור אזור התרעה גדרה 268. ויש זמן של עד דקה להיכנס למרחב מוגןהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חכם
  הגב 13.11.18 10:53
 • אורח
  כול הכבוד החלטה חכמה
  הגב 13.11.18 11:52
 • אורח
  ככה צריך לא לוקחים סיכונים
  הגב 13.11.18 13:39
 • אורח
  מחר יהיה לימודים ?
  הגב 13.11.18 20:31
 • אורח
  מחר יש לימודים?
  הגב 13.11.18 20:47

מופע חנוכה המקורי 'תמיד אותו חלום' המבוסס על שירי צביקה פיק יוצא לדרך ובמהלך חג החנוכה יקיים שני מופעים 5-6.12 במרכז אופק בהשתתפות 17 ילדי גדרה .

כרטיסים ניתן לרכוש במרכז אופק. המופע יתקיים בהשתתפות ילדי גדרה : אבישג מיכאלי, אור קוסובר, אורי אזולאי, אורי רוטשס, בר ארזוני, גילי סוג'ז, זהר בושי, יואב זהבי, יובל קוסובר, ירדו שון, ליה ברושי, נגה כהן, סתיו דואני, צבר אבישר, עידו אמסלם, שירה נמרובסקי ושלי גזיאל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בחג חנוכה הקרוב יעלה במרכז "אופק" בגדרה המחזמר "תמיד אותו חלום", המבוסס על שיריו של צביקה פיק, בהשתתפות ילדי גדרה בכיתות א'-ו'.

האירוע, שנערך זו השנה השלישית, הינו פרי שיתוף פעולה של ביה"ס למוזיקה במרכז "אופק", אגף ילדים, נוער וקהילה ומחלקת התרבות. לאחר שבפעמים הקודמות האירועים הוקדשו לשיריו של עוזי חיטמן ואהוד מנור ז"ל, השנה, כאמור, האירוע מוקדש ל"מאסטרו", צביקה פיק.

לאחר שהתקיימו האודישנים למשתתפים יוצא המופע לדרך ויקיים שני מופעים במהלך חג חנוכה.

המופע יתקיים בהשתתפות ילדי גדרה : אבישג מיכאלי, אור קוסובר, אורי אזולאי, אורי רוטשס, בר ארזוני, גילי סוג'ז, זהר בושי, יואב זהבי, יובל קוסובר, ירדו שון, ליה ברושי, נגה כהן, סתיו דואני, צבר אבישר, עידו אמסלם, שירה נמרובסקי ושלי גזיאל


על הכתיבה והבימוי אחראי שמוליק איליה. הפקה: חגית אמסלם וענבל רוזן


המופע יתקיים בימים רביעי וחמישי 5.12-6.12 בשעה 18:00 במרכז אופק

מכירת הכרטיסים תחל בקרוב
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו יודע מהו המספר של האזור בגדרה של צבע אדום?
  הגב 12.11.18 20:09
 • אורח
  אנחנו נמצאים באזור 268
  12.11.18 23:52

הצלחה ליום האימוץ של בית ספר דרכא רמון שבמהלכו נאספו ונתרמו כספים לעמותה לרווחת הכלבים

יום האימוץ הפך להיות מסורת בבית הספר שהתקיים בפעם הרביעית ביוזמת התלמידים וצוות בית הספר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום:בית ספר דרכא רמון


בסוף השבוע האחרון התקיים יום האימוץ הרביעי של בית ספר דרכא רמון שהזמינו את התושבים להגיע ולאמץ חבר חדש לחיים. יום האימוץ שהפך למסורת היה מוצלח מאוד ובסיומו נאספו כ1,601 ₪ שהועברו לטובת העמותה לרווחת הכלבים. על הארגון היו אחראים התלמידים, צוות בית הספר וכן ד"ר נמרוד סגל שליווה אותם לאורך היום. המשתתפים ביום האימוץ אף נהנו ממאפים טעימים שאפו הסבים והסבתות של התלמידים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

חדשות הצרכנות! במשתלת "יגב" מציעים שתילי עונה החל מ – 1 ₪ ושלל מבצעים על מבחר הצמחים והשתילים

המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

תוכן שיווקי ממומן | תגובות: 3

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון הגאה במבחר הענק של צמחים ושתילים יוצאים בשלל מבצעים לקראת בוא הסתיו והחורף.

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון ניתן למצוא מבחר ענק של שתילי עונה, שתילי חורף , פקעות ובצלים של פרחי סתיו וחורף. שתילי ירקות חורף, צמחים טורפים, צמחים טרופיים ועוד.

ולרגל הסתיו והחורף הקרב יצאו במשתלת יגב בשלל מבצעים

המבצעים כוללים:

שתילי עונה – 1 ₪ לשתיל בכוסית 10 בקניית 30 שתילים או 1.5 ₪ לשתיל בודד. השתילים אשר במבצע פטוניה, פורטולקה וסלסלי כסף לבן צבעוני.

רקפות מיני – 7 רקפות בעציץ מידה 9, 7 ב – 100 ₪ מחיר בודד 17 ₪.

צמחי תבלינים – כל תבלין 6 ₪ בקניית 10 תבלינים ומעלה, תבלין בודד 8 ₪. בתבלינים, נענע, בזילקום, רוזמרין, לואיזה ועוד.

גרניום זקוף – 5 יחידות ב – 45 ₪. מחיר בודד 11 ₪.

מבצע כללי – 10% הנחה על כל הצמחים בחממה הטרופית כולל סחלבים.


המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

טלפונים: 08-8591848

שעות פתיחה

א – ה 08:00 – 17:30

ימי שישי 08:00 – 15:00

שבת 10:00 – 16:00

הוראות הגעה:

למגיעים מצומת בילו, עוברים את צומת תל נוף, פנייה ראשונה שמאלה.

למגיעים מצומת כנות, עוברים את גדרה לכיוון רחובות, רמזור רביעי ימינה לתוך מושב קדרון (רמזור חדש).


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק משתלת גולד מריים מיזרחי רחובות
  הגב 12.11.18 13:55
 • אורח
  איפה זה?
  18.11.18 14:11
 • אורח
  המשתלה הזו ממש כמו להגיע לגן עדן. הייתי, קניתי מלאאאאא וחזרתי עם גינה קטנה אליי למרפסת במחיר מצחיק. לא ידעתי שאפשר לעשות גינה פורחת במחירים כאלה. מדהים, תודה.
  הגב 18.11.18 14:09

עובדי חברת אל על הגיעו לביקור מרגש במרכז עלה מוריה בגדרה

הביקור נעשה כחלק משיתוף הפעולה בין חברת אל על למרכז מוריה במסגרתו יגיעו העובדים פעם בחודש לביקור ולפעילות התנדבותית במקום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע הגיעו לבקר בגדרה קבוצה של עובדי אל-על כחלק משיתוף פעולה חדש בין מרכז 'עלה-מוריה' בגדרה המטפל באנשים עם מוגבלויות, וחברת אל-על, בו יגיעו עובדי החברה פעם בחודש לביקור ופעילות התנדבותית יחד עם אנשים עם מוגבלויות במרכז 'עלה'.

אל יום ההכרות וההתנדבות הגיעו מנהלי ועובדי מחלקת הכספים באל-על, ואותו פתחו בשיחה עם הצוות החינוכי של עלה על העשייה הענפה בעמותה, על המרכז, אתגריו ושגרת היום של הדיירים. מיד לאחר שיחת ההיכרות התכנסו כל הנוכחים להיכרות עם הדיירים ולפעילויות יצירה משותפות.


אחד מעובדי אל-על סיפר:

"הגענו ל״עלה מוריה״ שם פגשנו ילדים ואנשים מדהימים ומיוחדים. פתאום הבנתי שהנותן לקהילה בעצם מקבל הרבה יותר, ושהמוגבלות היא לאו דווקא בצד שלהם הדיירים, אלא בצורת ההסתכלות שלנו עליהם. האהבה העצומה והבלתי אמצעית לה זכינו מהדיירים בעלה הכניסה בנו פרופורציות לחיים והטמיעה בנו תובנה עמוקה שהחברה הישראלית ובכלל בעולם כולו, לא תהיה חברה מתוקנת כל עוד לא השכלנו לקבל את השונה והאחר".

נעמה סודקביץ' מנהלת 'עלה-מוריה' בגדרה:

"כחלק מתפיסת השילוב של אנשים עם מוגבלויות בקהילה, אנו גאים להשיק את שיתוף הפעולה עם חברת אל-על. אנו רואים לנגד עינינו את חשיבות שילובם של הדיירים שלנו בתוך החברה הישראלית וכל מפגש שלהם עם קבוצת מתנדבים מסייע לנו בהסרת המחסומים. אני שמחה כי אנשי חברת אל-על התנדבו להגיע לפגוש את הדיירים שלנו ולהשתתף יחד איתם בפעילויות".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה: 4 פצועים קל בצומת כנות

צילום: דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 0


יום ראשון 11/11 ארבעה נפגעים באורח קל טופלו על ידי מתנדבי איחוד הצלה בכביש 40 בסמוך לצומת כנות בזירת תאונת דרכים עם מעורבות משאית ורכב פרטי.


אמבולנס איחוד הצלה בסיוע מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף גדרה העניקו כאמור סיוע רפואי ראשוני לארבעה נפגעים כאשר מצבם מוגדר קל.

בסיום הטיפול הראשוני פונה נפגע אחד על ידי אמבולנס איחוד הצלה לבית החולים קפלן ברחובות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בגדרה! ילד נדרס, מצבו קל

הילד פונה לבית חולים קפלן

אבי בר | | תגובות: 7


יום ראשון שעה 08:10 ילד כבן 12 נפגע מרכב ברחוב דוד רמז בגדרה. חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו לילד טיפול ראשוני והוא פונה במצב קל לבית החולים קפלן עם חבלת ראש קלה וחבלה בגפייםהתפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השם ישמור איזה פחד רפואה שלמה אוףףף בשורות טובות שבורא עולם ישמור על כולם ממש עצוב יום טוב
  הגב 11.11.18 09:16
 • אורח
  הנהגים. והנהגות בלחץ בבקר צריך ללמד את הילדים לחכות עד שהרכב עוצר לא לעבור ההורים זה התפקיד שלהם לא ליסמוך על הנהגים כולם בלחץ אדיר מיסכן הילד וגם הנהג
  הגב 11.11.18 09:18
 • אורח
  רק בריאות וסבלנות
  הגב 11.11.18 09:44
 • אורח
  כולם לצערנו עם הראש בפלאפון
  הגב 11.11.18 10:31
 • אורח
  לא כל דבר זה הפלאפון... נהיה מנטרה. בוקר לחוץ, כביש עמוס באיזור בתי ספר וילדים שצצים פתאום מבין מכוניות חוצות...
  11.11.18 10:43
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 11.11.18 14:22
 • אורח
  רופאה שלמה
  הגב 11.11.18 19:25

החלה ההרשמה לתוכנית המד"צים בגדרה שפותחת השנה קבוצה חדשה המיועדת גם לכיתות ז'.

תוכנית המד"צים מיועדת לבני נוער מכיתות ח' עד י"ב, המעוניינים לעסוק בהדרכת שכבות הגיל הצעיר וליטול על עצמם משימות חברתיות ומשימות קהילתיות. את ההרשמה ניתן לבצע אצל רכזת המנהיגות היישובית מיטל עקיבא

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה החליטה השנה לפתוח קבוצה חדשה עבור חניכים בכיתות ז' בתוכנית המד"צים המתקיימת ביישוב. התוכנית שעד היום התחילה בכיתה ח' תאפשר השנה לכיתות ז' להצטרף לתוכנית ולהתחיל את דרכם כקבוצת טרום מד"צים.

תוכנית המד"צים היא תוכנית המיועדת לבני נוער מכיתות ח' עד י"ב, המעוניינים לעסוק בהדרכת שכבות הגיל הצעיר וליטול על עצמם משימות חברתיות ומשימות קהילתיות.


בתוכנית המד"צים שזורים הציר החברתי והציר הקהילתי, צירים אלו ממקמים את התוכנית ברבדים ערכיים המתייחסים לחברה ולקהילה. במישור הערכי חותרת התוכנית לפיתוח יחס חיובי לערכי היסוד של החברה בישראל, ביניהם: כבוד האדם, ערכי צדק ומוסר, סובלנות לשונה והכרת המורשת התרבותית. ברובד הקהילתי חותרת התוכנית להכרת הקהילה בה היא מופעלת, ולפיתוח מודעות, אחריות ומעורבות.


התוכנית מתבססת על ערכים אוניברסליים וחותרת לבניית תרבות נוער מקומית. התוכנית להכשרת תוכנית המד"צים הינה תוכנית ארוכת טווח, הנפרשת על חמש שנות פעילות אינטנסיבית (ח'-י"ב) על פי הפירוט הבא:

הפעילות בכיתה ח' מוקדשת לצעדים ראשונים בתחום ההדרכה. האחריות על גיבוש התוכנית מצויה בידי רכזת המנהיגות ביישוב, מיטל עקיבא.

בכיתה ט' ממוקדת הפעילות בהכשרה. ההכשרה אמורה ליצור צמיחה אישית וקבוצתית שתאפשר לחניכים להיכנס לנעלי המדריך, ולמלא תפקיד זה על ההיבטים הפרקטיים והערכיים הטמונים בו. בשיאו של תהליך ההכשרה מתקיים סמינר קיץ מחוזי בו לוקחים חלק כל החניכים בשכבה ט' במחוז.

בכיתה י' מצופים החניכים לאחוז במושכות ההדרכה, ולהירתם לפרויקטים קהילתיים שונים במסגרת פעולותיהם

בכיתות י"א-י"ב נרתם המדריך הבוגר לפיתוח נושאי ההדרכה, ליצירת פרויקטים קהילתיים ולמיסוד ותחזוק הפעילות השוטפת.


ניתן להירשם לתוכנית מד"צים אצל רכזת המנהיגות היישובית, מיטל עקיבא.


חגית אמסלם, מנהלת אגף ילדים, נוער וקהילה:

"כבר מעל לעשור שהמד"צים בגדרה, מתנדבים לאורך כל השנה ומובילים פרויקטים חינוכיים, משנה לשנה מספרם גדל כמו גם קבוצות הגיל. אני מזמינה את שאר בני הנוער לקחת חלק בתכנית ערכית וחשובה זו".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הבנים של בית ספר הבילויים בגדרה זכתה במקום השלישי בתחרויות מירוצי השדה שהתקיימו בין בתי הספר של מחוז מרכז

קבוצת הבנות הגיעה אף היא להישגים כשהגיעה למקום החמישי הכללי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: בית ספר הבילויים


השבוע התקיימו תחרויות מירוצי השדה של בתי הספר במחוז מרכז בהם השתתפו גם תלמידי בית הספר הבילויים. את התלמידים ליוו הצוות החינוך הגופני מיטל לוי שלג ויובל אלמקייס.

בתחרויות השתתפו קבוצות הבנים והבנות שהגיעו להישגים מרשימים.

קבוצת הבנים הגיעה למקום השלישי הכללי וזכו בגביע ובתעודת הצטיינות. קבוצת הבנות הגיעה למקום החמישי הכללי.


מבית ספר הבילויים נמסר:

"יישר כוח לילדים שחזרו הביתה עם תחושת גאווה גדולה ולצוות חינוך גופני מיטל לוי שלג ויובל אלמקייס".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסתיימו עבודות הפיתוח ברחוב תנעמי ובימים אלו ממשיכות העבודות ברחוב גמליאל והפיכתו לצומת בטיחותי.

בימים אלו מתבצעות העבודות ברחוב גמליאל ש יכללו הוספת אי תנועה למיתון עומסי התנועה בקטע שבין רחוב תנעמי לאפרים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
רחוב גמליאל

המועצה המקומית גדרה ממשיכה בעבודות לפיתוח רחובות ברחבי המושבה שנערכות גם ברחובות הוותיקים שלה. השבוע הסתיים פיתוח רחוב תנעמי במסגרתו בוצעו העתקות ביוב, עבודות ניקוז, ריצופים וחניות ובקרוב יוצבו עמודי תאורה.

בנוסף הסתיימו העבודות ברחוב גמליאל, בקטע שבין רחוב תנעמי לאפרים, שם בוצעה העתקה של מערכת בזק לפי התכנון החדש. כמו כן, בימים אלה מתבצעים שינויים בצומת הרחובות גמליאל ואפרים, הכוללים הוספת אי תנועה למיתון עומסי התנועה בצומת ובכדי להפכו לצומת בטיחותי יותר.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה החל מיום ראשון 11.11 ספריית גדרה תהיה סגורה לקבלת קהל למשך 3 ימים

הספרייה תשוב לעבוד כסדרה ביום רביעי 14.11

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

ספריית גדרה מודיעה בזאת לתושבים כי בימים ראשון- שלישי 11.11-13.11 , הספריה תהיה סגורה לקבלת קהל עקב חידוש וטיפול במרחב הספריה.
הספרייה תשוב לעבוד כסדרה החל מיום רביעי 14.11התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המקהלה הייצוגית גדרה "קולות המקהלה", פותחת את שעריה ומזמינה את ילדי גדרה בגילאי 10-18 ליום אודישנים שיתקיים ביום שני 19.11 במרכז אופק

הזמרים החדשים ילמדו בלהקה על פיתוח קול, היכרות עם הבמה ובנוסף יופיעו במופעים וטקסים עירוניים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"קולות" המקהלה- המקהלה הייצוגית לילדים ונוער בגדרה פותחת את שערי המקהלה ומזמינה את ילדי היישוב להצטרף לשורותיה. את הלהקה מדריכה מיכל אקון, זמרת בינלאומית, מנהלת אומנותית ומנצחת המקהלה.

במסגרת המקהלה ילמדו המשתתפים שירה נכונה באמצעות פיתוח קול, הכרות עם עולם הבמה, חינוך לערכי שיתוף, נתינה והקשבה. למידת שירים בקולות והכרות עם סגנונות מוזיקליים רבים ובהם מוסיקה ישראלית עכשווית. במהלך השנה תופיע המקהלה במופעים וטקסים עירוניים.

חזרות המקהלה מתקיימות בימי שני בין השעות 16.30-18.30

המקהלה מיועדת ל:

זמרים וזמרות בגילאי 10-18

זמרים בעלי רקע מוזיקלי – עדיפות למנגנים בכלי נגינה

בעלי כישרון קולי, אומנותי, משחק

האודישנים ללהקה יתקיימו ביום שני 19.11 בשעה 15:00 במרכז אופק

לפרטים נוספים והרשמה לאודישנים: 08-8594555התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק כדורגל: הפועל גדרה ממשיכה להביס. בית"ר גדרה הפסידה

תוצאות משחקי הכדורגל ליגה ג' מרכז יום שישי 9/11

אבי בר | | תגובות: 0


הפועל גדרה

הפועל גדרה ממשיכה להוביל את הליגה ולאחר פיגור מביסה במשחק חוץ את מצליח בתוצאה 7 – 1. כבשו להפועל גדרה. אלעד אברמסון 3 שערים, ליאור סויסה צמד, שירן קינן ואניס טועמה כבשו כל אחד שער.

המשחק הבא ביום שני בשעה 14:30 נגד הפועל רמלה. המשחק ייערך במגרש בית דגן.

בית"ר גדרה

בית"ר יצאה למשחק חוץ נגד מ.ס ראשון לציון והפסידה בתוצאה 4 – 2. והיא ממוקמת במקום 14 בטבלההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש המועצה יואל גמליאל מזמין את התושבים לחגיגות סיום הבחירות שיתקיימו ביום שלישי 13.11 ברחבת מרכז אופק . הציבור מוזמן להגיע

לאחר מערכת בחירות סוערת בגדרה החליט ראש המועצה להזמין את התושבים לאירוע שיעמוד בסימן אחדות הקהילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ראש המועצה יואל גמליאל יערוך בשבוע הבא אירוע לקהל הרחב לציון סיום הבחירות וזכייתו בכהונה נוספת כראש המועצה.

ראש המועצה החליט לעשות את האירוע שיהיה בסימן אחדות וקהילה, לאחר מערכת בחירות סוערת במיוחד.

האירוע יתקיים ביום שלישי 13.11 בשעה 20:30 ברחבת מרכז אופק

הציבר מוזמן להגיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 28.11 תתקיים במרכז אופק סדנת בריאות משותפת להורים וילדים בנושא אכילה נכון ובריאות המזון

הסדנא מיועדת להורים וילדים בגילאי 3-5. שימו לב! יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מרשמלו בגדרה מזמין את התושבים לסדנת בריאות משותפת להורים וילדים בו ילמדו על בריאות המזון, מה נכון לאכול ובנוסף יטעמו ממעשי ידיהם.

הסדנא מיועדת להורים וילדים בגילאי 3-5

שימו לב! פתיחת הסדנא מותנית ברישום של מינימום משתתפים

הודעה על ביטול תתקבל עד יום לפני האירוע

הסדנא תתקיים ביום רביעי 28.11 בשעה 17:15 במרכז אופק

עלות כרטיס: 40 ₪ הורה+ ילד

יש לרכוש כרטיסים מראש

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: 08-8594555התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי דרכא רמון התגייסו ליום אחד חיל השריון

אבי בר | | תגובות: 0


השבוע התקיימה בשנית פעילות גדנ״ע של חטיבה 7 בשיתוף עם בית הספר בגדרה. הפעילות נועדה לחשוף את הנערים והנערות לשירות בחיל השריון ובחטיבה 7 בפרט, ולאפשר להם לחוות את אווירת החיל.

ביום שלישי הגיעו לבא״פ אליקים כ-160 בני נוער מבית הספר רמון שבגדרה. התלמידים התנהלו כחיילים למשך מספר ימים. הם לבשו מדים, למדו על המקצועות והתפקידים בטנק ונפגשו עם לוחמים בני גילם. בגדנ״ע פיקדו על התלמידים קצינים ולוחמים מכלל הגדודים בחטיבה 7, אשר נרתמו כדי לעודד את המוטיבציה לגיוס לחיל השריון. ״חיל השריון הוא חיל מרכזי בין חילות היבשה והשירות בו הוא משמעותי במיוחד״, מדגיש סג"ם נטע מאיר, מפקד מחלקה בגדוד 82, ״חשוב לי לחזק אצל התלמידים את ההיכרות עם החיל ולהמחיש להם קצת מהאווירה הייחודית ומאחוות השריונרים. אני יודע שהתלמידים של היום הם הדור הבא של הלוחמים״.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאור הישגיו במערכת הבחירות האחרונות איש התקשורת גל בייסברג, לשעבר דובר עיריית רחובות ותושב גדרה , הוזמן לסדרת הרצאות בנושא שיווק פוליטי במרכז האקדמי פרס ובאוניברסיטת בן גוריון

גל בייסברג הוא מייסד ומנכ"ל סוכנות היח"צ GAL MOMC, תושב גדרה, ובבחירות לרשויות המקומיות האחרונות שימש כיועץ התקשורת של מתמודדים רבים ברחבי הארץ.

ציונה | | תגובות: 18
צילום: יח"צ


בעוד אנשים רבים עושים את דרכם מהאקדמיה לשטח, איש התקשורת, גל בייסברג מייסד ומנכ"ל סוכנות GAL MOMC עושה את הדרך ההיפך. לאחר הישגיו הרבים בבחירות האחרונות הוזמן בייסברג השבוע למרכז האקדמי פרס להרצות בפני סטודנטים על שיווק פוליטי. מיד לאחר מכן הוא הוזמן להרצות גם בפני סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון.

גל בייסברג שימש במשך כשנתיים דובר עיריית רחובות, כיום הוא מתגורר בגדרה, ובבחירות לרשויות המקומיות האחרונות שימש כיועץ התקשורת של מתמודדים רבים ברחבי הארץ.
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פחחח... יועץ של יואל גמליאל וגם זה בזכות קשריו עם אייל רביד הספונסר של גמליאל
  הגב 08.11.18 14:17
 • אורח
  מעניין למה ברח מרחובות?
  הגב 08.11.18 14:17
 • אורח
  אלוף !!! אסטרטג בחסד
  הגב 08.11.18 16:41
 • אורח
  אחלה גל! מקצוען
  הגב 08.11.18 17:20
 • אורח
  כושל
  הגב 08.11.18 17:37
 • אורח
  כי לא קיבלת מה שרצית ?
  09.11.18 13:32
 • אורח
  בסכך הכל נוכל קטן.מתאים למכללת פרס
  הגב 08.11.18 19:13
 • אורח
  אלוף עולם
  הגב 08.11.18 20:13
 • אורח
  במה הוא אלוף?קיבלת ממנו הוראה להגיב? מי בעיר הזו ירשום על ה0 הזה אלוף? סכסכנת ערמומי ונוכל,
  08.11.18 22:01
 • אורח
  עופרה אלול חשבנו שאת מקצוענית, אביב איטח? איך נתת לסמרטוט הזה לדרוך בפרס, הייתי נותן לו להיות שומר בחניה וגם זה בלחץ, לא להרצות,
  הגב 08.11.18 21:59
 • אורח
  פעם היה לו שותף בשם ישי, לפני המון שנים ברבדים, אמר משפט חזק עליו, הוא מחבק אותך בבוקר, ובערב הוא דוקר אותך, כמה זה נכון ,
  הגב 08.11.18 22:03
 • אורח
  אויש , נו, באמת, פחחחחחחחח.
  הגב 08.11.18 22:16
 • אורח
  כבוגר אוניברסיטת בן גוריון אני מתבייש
  הגב 08.11.18 22:23
 • מיכל שלום
  "אורח" קל מאוד להגיב ולהשמיץ, אין מה לעשות גל אלוף, מוכשר, נוח לך אחרי המקלדת
  הגב 09.11.18 08:39
 • אורח
  איזה טיפוסים שאלוהים יעזור לנו
  הגב 09.11.18 09:27
 • אורח
  את מי הוא הריץ? מי הרבים שהוא ייעץ להם? יחצ מביך. הוזמן על ידי מקורבת ולא יותר
  הגב 11.11.18 17:39
 • אורח
  עוד אדיוט שהתקשורת וליבו החנון של רמי לוי שלא נכנס בו ובאייל רביד.... https://www.themarker.com/advertising/1.2930867
  הגב 11.11.18 23:40
 • אורח
  הוא גם לא היה דובר העירייה ברחובות.. בלוף עד הסןף
  הגב 12.11.18 12:02

מגפת החצבת! משרד הבריאות חושף כי בלשכת הבריאות בנפת רחובות הכוללת את היישובים רחובות, ראשון לציון, גדרה, מזכרת בתיה, עקרון ויישובי הסביבה התגלו 17 מקרי חצבת

בכתבה הסבר על מחלת החצבת

אבי בר | | תגובות: 39


בדיון שהתקיים במשרד הבריאות לאור התפרצות החצבת בירושלים נמסרו נתוני התפרצות החצבת בכלל אזורי הארץ על פי נפות של לשכת הבריאות. ועל פי הנתונים בנפת רחובות התגלו 17 מקרי חצבת

נפת רחובות כוללת את היישובים :

רחובות, ראשון לציון, יבנה, נס ציונה, גן יבנה, גדרה, בניי עייש, מזכרת בתיה, קרית עקרון, מ.א ברנר, מ.א גדרות, מ.א גן רווה, מ.א חבל יבנה, מ.א. נחל שורק וחלק מיישובי מ.א. גזר: כפר בילוי א', כפר בילו ב' וגני יוחנן. (כל יתר ישובי מ.א. גזר שייכים לנפת רמלה).


להלן הסבר על מחלת החצבת – מאת קופת חולים הכללית

מחלה נגיפית (ויראלית), שקיבלה את שמה העברי בגלל הפריחה האופיינית לה, שדומה לפרחים הקטנים והצפופים של החצב.


למרות השם הציורי, מדובר במחלה שעלולה להסתבך ולעיתים גם לסכן חיים. הגורם למחלה הוא נגיף בשם פאראמיקסווירוס (Paramyxovirus) שמתרבה בעומק הגרון ובריאות. בהמשך מופיעה תפרחת בצבע אדום כהה, שמתחילה בצוואר ומתפשטת אל הפנים, הגוף והגפיים. המחלה גורמת לחום גבוה, לשיעול, לנזלת ולגירוי בלחמיות העיניים. בקיצור: כל הריריות בגוף "בוכות".

בשליש מהמקרים, מחלת החצבת גורמת לסיבוכים כמו דלקת אוזניים, דלקת ריאות ודלקת בקרנית העיניים. במקרים נדירים עלולים להתפתח סיבוכים מסכני חיים כמו דלקת מוח. הסיכון לסיבוכים עולה אצל ילדים מתחת לגיל 5 ואצל מבוגרים מעל גיל 20. 1 – 3 ילדים מכל 1,000 חולים מתים מהמחלה הזאת.


איך נדבקים במחלה?

בקלות: חצבת היא מחלה מדבקת מאוד, ולאדם לא מחוסן שנחשף לחולה יש סיכון של 90% להידבק ממנו! הנגיף עובר במגע עם רסיסי רוק שניתזים מפיו של חולה בזמן שהוא מדבר, מתעטש או משתעל, ובמגע עם חפץ או משטח שאדם חולה נגע בו. אפילו משהייה בחדר החולה אפשר להידבק.

מתי ואיפה מתחסנים?

בגיל שנה בטיפת חלב, ובגיל 6 (כיתה א') בבתי הספר.

את החיסון נותנים לילדים במסגרת חיסון ה"מרובעת" (MMRV), שכולל גם את החיסונים נגד חזרת, נגד אדמת ונגד אבעבועות רוח. למבוגרים מומלץ להתחסן במשרד הבריאות או במרפאות מטיילים.
התפרסמו 39 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הדוסים הרקובים הללו , גם אוכלי חינם וגם מפיצי מחלות . מי שלא מחוסן צריך לזרוק אותו מהעיר ולא לתת לו שום שירותים עירוניים עד שלא יחסן את הילדים שלו
  הגב 07.11.18 09:08
 • אורח
  חרא של אדם תעוף מהעיר
  07.11.18 09:19
 • אורח
  בושה וחרפה לכתוב תגובה שכזו - בורות קשה. למערכת - מציעה להסיר אותה בהקדם.
  07.11.18 09:44
 • אורח
  מה זאת התגובה הזאת? תתבייש!!!
  07.11.18 09:47
 • אורח
  תתבייש הדוסים זה יהודים ואל תעשה הכללות
  07.11.18 10:04
 • אורח
  הייתי מגיב לך אבל אתה לא שווה מאמאץ
  08.11.18 20:14
 • אורח
  גם נאצים עלו לארץ?
  08.11.18 22:20
 • אורח
  שנאת חינם! מה קשור דוסים? מי אמר שהם לא מתחסנים ושיפסיקו לשטוף לכם את המוח על החרדים. אם הייתם באמת מכירים את הדתיים מקרוב הייתם מבינים עד כמה התשקורת גרועה!!!
  08.11.18 23:31
 • אורח
  בושה וחרפה תתבייש
  09.11.18 09:44
 • אורח
  ממש! מה זאת התגובה הזו? תתבייש לך!
  הגב 07.11.18 09:47
 • אורח
  לעשות תנאי לרשום ילדים לגן רק עם פנקס חיסונים. מה זאת ההפקרות הזאת?!
  הגב 07.11.18 09:58
 • אורח
  צודק
  07.11.18 10:46
 • אורח
  צודק 100%, כשהגעתי ללמוד בארה"ב בתיכון ישר ביקשו פנקס חיסונים. בלעדיו לא יכולתי להרשם
  07.11.18 13:43
 • אורח
  אם תחקור את נושא החיסונים לעומק תגיע למסקנה שהפגיעה מהחיסונים גדולה מאי התחסנות.
  08.11.18 13:26
 • אורח
  משרד הבריאות פישל בגדול,איבדו את השליטה על התפשטות המחלה,ונישמרתם על נפשותיכם.
  הגב 07.11.18 10:02
 • אורח
  באמת לא תגובה לא יפה אבל חיסונים הצילו מיליארדי בני אדם (כן לא טעות לא מליוני בני אדם). מגפות קטלו חלק ניכר מאוכלוסיית העולם. למשל המגפה השחורה קטלה מחצית מאוכלוסיית אירופה ואסייה. המדע פיתח את החיסונים והאנטיביוטיקה והם מצילים את האנושות שהיום היא צפופה פי עשרות מאותה תקופה איומה. אוכלוסיות שלמות כמו אוכלוסיית החרדים אשר תקועה בימי הביניים מסכנת את עצמה ואת סביבתה. אין לאמונה העיוורת שלה זכות ליטול חיים של עצמה ושל אחרים
  הגב 07.11.18 10:04
 • אורח
  כמובן שבמשפט הראשון השתרבב לא מיותר
  07.11.18 10:06
 • אורח
  אתה תקוע בדיעה שגיבשת כשהייתה תלמיד ביסודי... תקרא יותר על החיסונים והסכנות שבהן ואולי תצא מהקיבעון
  08.11.18 13:28
 • אורח
  יש גם טבעונים וכל מיני שלא מחסנים מה הקשר לדוסים
  הגב 07.11.18 10:45
 • אורח
  מה קשור לדוסים? יש מלא הורים שיש להם את הקטע של לא לחסן תינוקות והם ממש לא דוסים אפילו לא קרובים להיות דתיים חילונים לגמרי... צריך משרד הבריאות והמשרד לפיקוח הגנים התברואה לשאול אם הילד מחוסן כולל להציג פנקס חיסונים לכל ילד ואם לא חוסן לא מכניסים לגן. בחוק לא סתם ככה. בקיצור התנאי של להכניס ילד לגן יהיה מותנה בזה.
  הגב 07.11.18 12:06
 • אורח
  מי אתה שתשתלט על חיי אחרים?? תדאג לשלך. הרי אם שלך מחוסנים הרי אין שום בעיה נכון? הרי לפי דעתך מי שמחוסן לא יכול להדבק. לא כן?
  08.11.18 13:30
 • אורח
  אין כניסה לגנים ולבתי ספר למי שלא חוסן
  הגב 07.11.18 12:53
 • אורח
  מסכימה. כמו שמחייבים את הסטודנטים לרפואה ולסיעוד להתחסן לפני תחילת הלימודים.
  07.11.18 13:15
 • אורח
  מאיפה הבאת את זה? מי סיפר לך? תוכיח... סטודנטים לרפואה יודעים ומבינים שהחיסונים הם חרב פיפיות. תחקור ותחכים !
  08.11.18 13:32
 • אורח
  תהרוג את הילדים שלך בלך ותחכים!
  08.11.18 22:22
 • אורח
  מה איתי אני איאלץ להתחסן נגד החצבת?
  הגב 07.11.18 16:48
 • אורח
  אם המדינה תהפוך לדיקטטורה..... ויש סימנים שזה הולך לכיוון
  08.11.18 13:33
 • אורח
  יש חולת נפש שמשתעלת בכוונה על אנשים. עומדת מאחורי החומה של קיר הבניין לייד תחנת הדלק מול מכון ויצמן. פעילה של קבוצת סוטי מין.פדופילים.קלפטומנים.אלכוהוליסטים. נרקומנים זונות וסרסורים באובססיה שמציקים לכל מי שיוצא מהבית. רובם חדשים בעיר והם מנסים לשלוט כמו ארגון מאפיה. זהירות!!! מפוצלי אישיות. יש להם דירות בכל העיר והם שטופי מוח כנועים.
  הגב 07.11.18 17:28
 • אורח
  מעניין איש לא שמע איש לא ראה את כל התאורים שלך שנראים לקוחים מסרט של היצקוק יש להם דירות גם גנבים גם שתויים גם עוסקים בזנות ובפדופיליה לוקחים סמים טוב בשבילך שהתגובה המטורפת הזו שלך היא בעילום שם
  הגב 07.11.18 19:56
 • אורח
  סוטי מין אנסים ופדופילים בטוחים שהם עושים טובה לקורבנות שלהם.
  07.11.18 21:19
 • אורח
  אין גם כפילים.
  07.11.18 22:03
 • אורח
  עוד אחד שמדבר בשם ציבור הסוטים. מקבל שווארעמה חינם בתמורה לעבודות מפוקפקות
  08.11.18 13:32
 • אורח
  צודק!!!! הדוסים הם מקור כל מה שרקוב במדינה הזאת.... גועל נפש
  הגב 08.11.18 00:01
 • אורח
  אתה גועל נפש. בור ועם הארץ
  08.11.18 13:35
 • אורח
  חצוף. בלעדי הדוסים אין לך זכות בכלל על הארץ.
  08.11.18 23:32
 • אורח
  מגפת הקלפטומנים.
  הגב 08.11.18 13:30
 • אורח
  זה בטח גם בגלל הנחל המסכן
  הגב 09.11.18 09:44
 • אורח
  מה עושים לילדים שהתחסנו בגיל שנה והיום הם בני 3 בגנים? האם צריך לחסן כותם בגיל הזה או להמשיך לחשוש ולקוות שהם לא ידבקו מצלדים לא מחוסנים שחשופים למחלות
  הגב 09.11.18 13:07
 • אורח
  החצבת זה כלום לעולם הגועל נפש של האנשים אנשים טובים באמצע הדרך כבר לא מוצאים אנשים זבל יש בכמויות ,תן למישהו כתף ,הוא יחזיר לך רעה תחת טובה
  הגב 09.11.18 17:04

שירות חדש לתושבי גדרה: קבלת חשבונית במייל באמצעות פלטפורמת MAST לתשלום מהיר של חשבון הארנונה.

השירות יאפשר למשלמים את הארנונה באמצעות האתר או האפליקציה לקבל את החשבונית באופן מידי מבלי להמתין לקבלתו בדואר. בנוסף יוכלו התושבים לצפות בכל השוברים באזור האישי באתר או באפליקציית MAST

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
עמדת אפליקציית MAST בבניין המוצעה


המועצה המקומית גדרה מציעה לתושבים שירות חדש: שליחת חשבונית במייל באמצעות פלטפורמת MAST. השירות מאפשר שליחת קבלה מיידית אל המייל מבלי לחכות להגעת השובר בדואר ובנוסף אפשרות לצפייה בכל השוברים באזור האישי באתר או באפליקציית MAST.

מדובר בשירות שיקל על התושבים המשלמים את חשבון הארנונה באמצעות האשראי ויהפוך את התהליך לנוח יותר, מהיר יותר וחסכוני יותר בניירת שלום השוברים מתבצע באופן מיידי באזור האישי המאובטח.


תמונת מסך להצטרפות לשירות :


אפליקציית MAST הינה פלטפורמה לשירותים דיגיטליים המותאמת במיוחד לצרכי הרשויות, עיריות ותאגידי מים. אפליקציה זו מאפשרת לתושבים להתנהל מול הרשות באמצעות המחשב או הטלפון מרחוק ולקבל שירות בנושאי גבייה וארנונה.

בין השירותים הנוספים המתאפשרים באמצעות האפליקציה:

הגשת בקשות להנחה בארנונה, הגשת בקשה לאישור העדר חובות, קבלת שוברים שונים במייל או באפליקציה, תשלומים כולל תשלומי דוחות ופיקוח. בנוסף, האפליקציה החדשה מאפשרת לתושבים לבצע מעקב לגבי סטטוס הטיפול בבקשותיהם.


ניתן להשתמש ב-MAST! דרך המחשב בכתובת – https://www.mast.co.il או באמצעות הורדת האפליקציה למכשיר הסלולארי בחנויות המקוונות. כמו כן, קיימת עמדה במשרדי הגבייה במועצה המקומית גדרה.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
12.11.18 20:13
כי המתווך רוצה עסקה וזה תמיד יבוא על חשבון המוכר
אורח
03.11.18 15:26
למה לא לתייוך? אם הכסף של העסקה אצלך ,מה זה משנה אם זה עם תייוך או בלי תיווך? כולם צריכים פרנסה שלח לחמך
אורח
31.10.18 06:11
דירה 4 חדרים בקומה גבוהה במרכז רחובות (בית הפועלים)- 1.65 מליון. פרטי -לא למתווכים. 050-6242092
אורח
24.10.18 18:22
תשמח לענות? וואלק צריך זכיה בלוטו בשביל להתקשר אלייך,אבל תעשה בית פתוח עם כיבוד ושתייה ואולי אגיע כקונה פונטאצילי בנתיים ק.משה אטרקטיבית יותר בשבילי .
אורח
23.10.18 10:35
ללא תיווך!!! מתווכים נא לא להתקשר! למכירה 5 חדרים בשכונת המדע. דירה מעולה המשקיפה על פארק פנימי.יחידת הורים עם מזגן.יחידת מתבגר.מזגן בסלון.מרפסת שמש 14 מטר. סה"כ 3 חדרי רחצה.מזווה במטבח.דוד שמש.2 חניות.מחסן. קומה 2 מתוך 9.מעלית. ברחובות הקרובים ממוקמים גני ילדים ובתי ספר. קרובה ליציאה מרחובות. המחיר 2.400.000 ללא תיווך!! אשמח לענות ב- 0549907874
אורח
06.10.18 17:27
האם יש אפשרות לקנות את הדירה בגורדסקי בתשלומים? כל חודש תבואו לקבל צ'ק בפריסה ל=30 שנה?
אורח
12.10.18 10:18
חחחחחחחחחח
אורח
29.09.18 13:04
29.09.18 11:42 בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.
אורח
29.09.18 13:11
תמונות מהדירה
אורח
29.09.18 11:42
בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
25.10.18 15:01
רחוב יצחק בן צבי 34 רוצה להשכיר דירה נא ליצור קשר או להגיע למקום
אורח
24.10.18 18:26
מצבך טוב ציון אם אתה מחפש כמה שיותר חדרים יכול לעניין אותך יחידת דיור חדר וחצי כולל כבלים ?
אורח
11.11.18 11:56
אפשר פרטים על יחידת דיור?
אורח
24.10.18 18:24
מטבח יהודי? יש גם מטבח נוצרי או מוסלמי?
אורח
24.10.18 18:23
שרותים כפולים?דהיינו 2 אנשים יכולים בו זמנית לעשות צרכים?
אורח
26.09.18 01:17
מחפש מחסנים קטנים ברחובות לקנייה 0542235234
אורח
26.09.18 01:16
רוצה למכור נדלן שלח פרטים לפלא 0542235234 מחיר ראלי מזומן מיידי
אורח
26.09.18 01:15
קבוצה בעלי קרקע בהורביץ מגרש למסחר מחפשת יזם לקומבינציה 0542235234
אורח
13.11.18 13:18
איזה מספר
אורח
24.09.18 06:34
למכירה דירה ברחובות 5 חדרים בשכונת המדע משודרגת ברמה גבוהה מאוד.מרפסת ענקית +מחסן צמוד לדירה.פרטים 0526577671 אלכס


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
08.10.18 17:35
יד רביעית ממורה לאזרחות
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
08.10.18 17:34
כן
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.11.18 13:16
כולם בוחרים דב צור ...
אורח
13.11.18 13:16
נכון
אורח
13.11.18 13:16
ברור
אורח
13.11.18 13:16
אין על צור
אורח
13.11.18 13:15
מה יהייה
אורח
24.10.18 18:28
יש תשוקה לאכול אשמח להגיע למסעדה ולקבל מהשף ארוחה דשנה על חשבון הבעלים
אורח
23.10.18 10:38
לרשת מזון מוכרת מחפשים: מלקט/ת אונליין רק ימים א-ה בלי שישי שבת, 07:00-17:00, בונוסים עבודה במשמרות, לפרטים: 048554472 אורטל
אורח
23.10.18 10:37
לחברת שטראוס עלית 🍭ברחובות🍭 דרוש/ה סדרן/ית ניידות-חובה 👶מתאים גם למשרת אם👶הדר 052-5039868
אורח
23.10.18 10:37
לחברת שטראוס עלית 🍭ביבנה🍭 דרוש/ה סדרן/ית ניסיון-חובה! הדר 052-5039868
אורח
23.10.18 10:37
הגיע הזמן להתקדם?🔥דרוש/ה סגן/ית לרשת אופנה בינלאומית לעבודה במשמרות באיזור רחובות. ניסיון בניהול עובדים חובה! חייגו 050-4044369
אורח
23.10.18 10:36
למסעדת אברטו. השף שלנו מחפש טבח אז יש לכם תשוקה לאוכל אתם אוהבים סביבה משפחתית רוצים לבשל במטבח עלית? פרטים - 0504380844


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל