הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הפועל גדרה ממשיכה לנצח, בית"ר גדרה הובסה ובשבוע הבא הדרבי הגדול של גדרה

בגדרה הפגינו במחאה על גל הפיגועים וההרוגים

יואל גמליאל יקיים ביום שלישי 18/12 מפגש עם הורים בנושא פתיחת בית ספר דמוקרטי בגדרה

הפח הכתום מגיע לגדרה - במהלך חודש דצמבר יוצבו 650 פחי מחזור כתומים של תאגיד המחזור תמיר ברחבי היישוב

הצבת הפחים היא השלב הראשון של פרוייקט המחזור שהחל במועצה המקומית. בשלב זה יוצבו הפחים בסמיכות לכל 6 בתי אב. הפח הכתום נועד לפסולת אריזות מכל הסוגים (מלבד זכוכית וקרטון), ריקות מתכולתן: אריזות פלסטיק של מוצרי מזון (למשל אריזות של מוצרי חלב או קופסאות של סלטים), שקיות ניילון, אריזות קלקר וכו'

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בתחילת חודש דצמבר יחל השלב הראשון של פרוייקט מיחזור והצבת פחים כתומים ברחבי המושבה בשיתוף תאגיד תמיר. בשלב זה תתבצע חלוקה של 650 פחי אצירה כתומים לפינוי פסולת אריזות אשר תמשך כשבוע. הפחים שהינם בנפח של 360 ליטר, יוצבו בסמיכות לכל שישה בתי אב.

הפח הכתום נועד לפסולת אריזות מכל הסוגים (מלבד זכוכית וקרטון), ריקות מתכולתן: אריזות פלסטיק של מוצרי מזון (למשל אריזות של מוצרי חלב או קופסאות של סלטים), שקיות ניילון, אריזות קלקר, אריזות של מוצרי היגיינה (כמו שפופרות משחת שיניים או בקבוקי סבון נוזלי(, שקיות חלב, שקיות מזון (כמו אריזות אורז או עדשים), שקיות של חטיפים, שקיות אריזה מפלסטיק ועוד. כמו כן, אריזות מתכת – קופסאות שימורים, מכלים של דאודורנטים ושל תרסיסים שונים, אריזות של תחליפי חלב לתינוקות, אריזות של מוצרי טיפוח וכדומה, וקרטוני משקה. על האריזות להיות ריקות משאריות מזון, כדי לא לפגוע בתהליך המחזור.

מהמועצה המקומית גדרה נמסר :

"אנו קוראים לתושבות ולתושבים לשתף פעולה ולפעול יחד למען סביבה נקייה וירוקה!"

ראש המועצה, יואל גמליאל:


"גדרה מושבה ירוקה בה נעשית הסברה רחבה ומקיפה החל מהגיל הרך לשמירה על הסביבה, 23 גני ילדים הוסמכו כגנים ירוקים ונעשות פעילויות יישוביות ובית ספריות להעלאת המודעות והטמעת העשייה למען הסביבה כחלק מאורח החיים. השנה זכינו בפרס רשות ירוקה פורצת דרך הודות להשקעה ולטיפול בנושא ברבדים השונים החל מהתייעלות אנרגטית, טיפוח והקמת גנים ציבוריים, הקמת מתקני ספורט, טיפול בבעלי החיים ועוד. תודה לכל העוסקים במלאכה – לצוות המועצה ובפרט למנהל אגף התפעול וצוות התפעול, לתאגיד תמיר, לצוותי גני הילדים ובתי הספר, לתושבים הפעילים וכמובן, לילדים השותפים המלאים למען הצלחת הנושא."התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מבורך גדרה שלנו תהיה ירוקה ויפה
  הגב 29.11.18 13:11
 • אורח
  כל גדרה כבר יודעת מי עשה את המעשים מיתפשט מהר לא יאומן השם ישמור
  הגב 29.11.18 15:48

במעון לב בגדרה מחנכת כיתת פשוש, אסתר יזמה פעילות מיוחדת לילדים בה למדו והתנסו בגידול תירס בגן

הילדים היו שותפים לכל תהליך גידול התירס כשהם שתלו, השקו ובסיום נהנו לאכול את תוצר עבודתם הקשה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מרכז אופק


בכיתת פשוש, שבמעון לב בגדרה השייך לרשת המעונות של מרכז אופק, החליטה מחנכת הכיתה, אסתר ללמד ולחקור עם הילדים את נושא התירס. במסגרת עבודת המחקר הילדים שותפו בכל תהליך גידול התירס כשבגינה הם שתלו , השקו, דאגו ועקבו אחר גידול התירס. בסיום התהליך נהנו ילדי הגן מתוצר עבודתם ואכלו בהנאה את התירס שגדלו.

ההורים שבחו את עבודת צוות הגן והודו להם על כך שילדיהם חזרו הביתה שמחים ומלאי חוויות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: הפועל גדרה ממשיכה לנצח, בית"ר גדרה הובסה ובשבוע הבא הדרבי הגדול של גדרה

במוצאי שבת 22/12 הדרבי הגדול בית"ר גדרה – הפועל גדרה

אבי בר | | תגובות: 1


היום שישי 14/12 נערך המחזור ה – 12 בליגה ג' מרכז

ובשבוע הבא במוצאי שבת 22/12 הדרבי הגדול בית"ר גדרה – הפועל גדרה

הפועל גדרה

ממשיכה לנצח ולהוביל את הליגה וגוברת בתוצאה 2 – 0 על בית"ר אשדוד משערים של ליאור סויסה ואדיר שהרבני. כאשר שוער גדרה רמי קרא מצליח לעצור פנדל.

בית"ר גדרה

הקבוצה מתארחת אצל הפועל אשדוד ומובסת בתוצאה 9 - 0התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה גרועים ביתר פשוט בושה. איך לא נתנו לקסאו להיות בקבוצה אני לא יודע
  הגב 15.12.18 19:17

גם בגדרה הפגינו אתמול במחאה על גל הפיגועים וההרוגים

צילום נתנאל

אבי בר | | תגובות: 2

בעקבות גל הפיגועים בהם נרצח תינוק בן 4 ימים ונפילת 2 חיילי צה"ל יצאה קריאה להפגין בצמתים ברחבי הארץ.

גם בגדרה נענו לדרישה וביוזמת סניף בני עקיבא בגדרה הפגינו אתמול חמישי בשעות הערב המאוחרות בכניסה לגדרההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.

לאור תחילת העבודות במתחם הסטודנטים "פרי פלייס" ברחובות של היזם אלדד פרי, החל שיווק בניין המשרדים במתחם אשר יתנשא ל – 12 קומות ומחירי המשרדים החל מ - 129 אלף ₪

פרויקט הסטודנטים "פרי פלייס" בכניסה לעיר כולל 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים. המתחם כולל עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר. גודל המשרדים החל מ – 14 מ"ר ובמחיר החל מ – 129 אלף ₪ ומשרד בגודל 20 מ"ר החל מ - 219 אלף ש"ח ומאפשר ללקוחות לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך. כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים

תוכן שיווקי ממומן

לפרטים נוספים: www.eldadperi.com

שאלות בפון 5066*

הדמיה


חברת אלדד פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, החלה את השלב הבא בשיווק בניין המשרדים של פרויקט פרי פלייס ברחובות. אחרי שהחלו העבודות במתחם, ונמכרו מאות דירות להשכרה לסטודנטים בפרויקט למשקיעים, פותחת כעת החברה את האפשרות להצטרף לרכישת משרד בבניין המשרדים שיוקם במסגרת הפרויקט.


מחירי המשרדים בפרויקט נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כאשר המחיר של משרד קטן בגודל של 14 מ״ר מתחיל ב-129 אלף ש"ח בלבד. ומשרד בגודל 20 מ"ר בחל מ - 219 אלף ש"ח הבניין יכלול 12 קומות ובהם משרדים בשטח כולל של 12 אלף מ״ר, אותם ניתן לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך.


המשתמשים במשרדי הבניין החדשני יוכלו ליהנות מחללים משותפים, בהמשך למגמה ובעקבותיה הביקוש שנוצר בשנים האחרונות, כאשר כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים שאותם ניתן יהיה לשריין בהתאם לצורך.

המיקום של מגדל המשרדים גם הוא אטרקטיבי ביותר, באחד מאזורי התעסוקה החשובים במרכז הארץ, בלב פארק המדע ברחובות, צמוד לתחנת הרכבת ולצירי התנועה המרכזיים.

על פרויקט "פרי פלייס"

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח. כמו כן האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.


פרויקט פרי פלייס נחשב לפרויקט החשוב ביותר בעיר רחובות, שכן הוא אמור – לראשונה מזה 20 שנה – להוסיף לעיר כמות של 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, הלומדים במוסדות האקדמיים הרבים בעיר. כמו כן יכלול המתחם עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר


פתוח בשבת! חדשות הצרכנות - במשתלת "יגב" מציעים שתילי עונה החל מ – 1 ₪ ושלל מבצעים על מבחר הצמחים והשתילים

המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

תוכן שיווקי ממומן | תגובות: 5

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון הגאה במבחר הענק של צמחים ושתילים יוצאים בשלל מבצעים לקראת בוא הסתיו והחורף.

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון ניתן למצוא מבחר ענק של שתילי עונה, שתילי חורף , פקעות ובצלים של פרחי סתיו וחורף. שתילי ירקות חורף, צמחים טורפים, צמחים טרופיים ועוד.

ולרגל הסתיו והחורף הקרב יצאו במשתלת יגב בשלל מבצעים

המבצע לשבוע ימים או עד גמר המלאי

המבצעים כוללים:

שתילי עונה – 1 ₪ לשתיל בכוסית 10 בקניית 30 שתילים או 1.5 ₪ לשתיל בודד. השתילים אשר במבצע פטוניה, פורטולקה וסלסלי כסף לבן צבעוני.

רקפות מיני – 7 רקפות בעציץ מידה 9, 7 ב – 100 ₪ מחיר בודד 17 ₪.

צמחי תבלינים – כל תבלין 6 ₪ בקניית 10 תבלינים ומעלה, תבלין בודד 8 ₪. בתבלינים, נענע, בזילקום, רוזמרין, לואיזה ועוד.

גרניום זקוף – 5 יחידות ב – 45 ₪. מחיר בודד 11 ₪.

מבצע כללי – 10% הנחה על כל הצמחים בחממה הטרופית כולל סחלבים.


המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

טלפונים: 08-8591848

שעות פתיחה

א – ה 08:00 – 17:30

ימי שישי 08:00 – 15:00

שבת 10:00 – 16:00

הוראות הגעה:

למגיעים מצומת בילו, עוברים את צומת תל נוף, פנייה ראשונה שמאלה.

למגיעים מצומת כנות, עוברים את גדרה לכיוון רחובות, רמזור רביעי ימינה לתוך מושב קדרון (רמזור חדש).


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק משתלת גולד מריים מיזרחי רחובות
  הגב 12.11.18 13:55
 • אורח
  איפה זה?
  18.11.18 14:11
 • אורח
  המשתלה הזו ממש כמו להגיע לגן עדן. הייתי, קניתי מלאאאאא וחזרתי עם גינה קטנה אליי למרפסת במחיר מצחיק. לא ידעתי שאפשר לעשות גינה פורחת במחירים כאלה. מדהים, תודה.
  הגב 18.11.18 14:09
 • אורח
  תזהרו מדרעי המאנייק שלא ישלח פקחים
  הגב 30.11.18 16:11
 • אורח
  תודה שהעלת רעיון
  01.12.18 05:52

יואל גמליאל יקיים ביום שלישי 18/12 מפגש עם הורים בנושא פתיחת בית ספר דמוקרטי בגדרה

במפגש המיוחד יקבלו ההורים פרטים על פתיחת המסלול הדמוקרטי בגדרה שאמור לטענת ההורים להיפתח בשנת הלימודים הקרובה 2019-2020 . בנוסף יקבלו ההורים הסברים מיובל כהן ואורי קופליק - יזמים ומנהלי בתי ספר דמוקרטיים, מלווי היוזמה בגדרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בקיץ האחרון החלה לפעול קבוצת הורים בגדרה ששמה לה ליעד לפתוח בית ספר דמוקרטי ביישוב. היוזמה קמה לאחר שההורים הגיעו ליום פתוח בבית ספר הדמוקרטי בנס ציונה והם התאהבו ברעיון. מאז ועד היום החלו ההורים להפיץ את הרעיון ברחבי המושבה , קיימו מפגשי הסבר וחשיפה להורים והקימו קבוצת פייסבוק בה יכולים ההורים לקבל את המידע על פעילותם.

ההורים אף נפגשו עם ראש המועצה ומנהלת אגף החינוך במועצה שהביעו נכונות לבדוק את הנושא והאם ניתן לפתוח בית ספר בדמוקרטי בגדרה.

לדברי ההורים כנראה בשנת הלימודים הקרובה 2019-2020 יפתח בגדרה מסלול דמוקרטי באחד מבתי הספר הקיימים בגדרה – זאת בהתאם לביקוש( למעלה מ400 ילדים שהוריהם מעוניינים שילמדו בבתי הספר הדמוקרטי נרשמו בקיץ האחרון ליוזמה).

כעת לקראת קידום הנושא ויציאתו לדרך תקיים המועצה המקומית בשיתוף ההורים מפגש מיוחד להורים בו יקבלו הסברים על החינוך הדמוקרטי, איך הוא ייצא לפועל בגדרה?, עקרון ובחירה ועוד.

המפגש יהיה במעמד ראש המועצה יואל גמליאל, ענת קוך מנהלת אגף החינוך, יובל כהן ואורי קופליק – יזמים בית הספר הדמוקרטי של טבע הדברים שהקימה בית ספר דמוקרטי בנס ציונה ומלווים את הנושא בגדרה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לדף הפייסבוק : בית ספר דמוקרטי גדרה


המפגש יתקיים ביום שלישי 18.12 בשעה 20:00 בספריית גדרה

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תלמידים מתיכון דרכא בגין בגדרה יערכו סיורים בשפה האנגלית לתלמידים בגדרה ואורחים מחו"ל שיבקרו במוזיאון גדרה

פרוייקט " שגרירי גדרה הצעירים" מתקיים בשכבת ח' -כיתת מופת תקשורת בינלאומית. במסגרת הפרוייקט התלמידים הגיעו למוזיאון והחלו ללמוד באנגלית על ההתפתחות ההיסטורית של גדרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום בית ספר דרכא בגין


פרוייקט ייחודי החל בבית ספר דרכא בגין בגדרה- פרוייקט "שגרירי גדרה הצעירים" בשיתוף מוזיאון גדרה. הפרוייקט מתקיים בקרב תלמידי שכבת ח' בכיתת מופ"ת – תקשורת בין לאומית. במסגרתו הגיעו התלמידים למוזיאון גדרה ולמדו באנגלית על ההתפתחות ההיסטורית של המושבה. המטרה של הפרוייקט היא שהתלמידים יערכו סיורים באנגלית במוזיאון לתלמידי בית הספר וכן יקבלו אורחים מחו"ל. היוזמה מתוכננת להתרחב ולהדרכה באנגלית לתלמידי בתי הספר היסודיים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הצלחה גדולה למופע חנוכה המקורי של גדרה "תמיד אותו חלום" שקצר מחמאות על הופעתם של 17 ילדי גדרה שלמדו את תפקידם תוך חודש וחצי בלבד

המופע התקיים זו השנה ה3 ביישוב כשכל שנה הוא מוקדש לאמן ישראלי אחר- השנה צביקה פיק, ומטרתו היא פיתוח כישרונות צעירים ביישוב. במופע השתתפו : אבישג מיכאלי, אור קוסובר, אורי אזולאי, אורי רוטשס, בר ארזוני, גילי סוג'ז, זהר ברושי, יואב זהבי, יובל קוסובר, ירדן שון, ליה ברושי, נגה כהן, סתיו דואני, צבר אבישר, עידו אמסלם, שירה נמרובסקי ושלי גזיאל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בחנוכה האחרון עלה בגדרה "תמיד אותו חלום", הפקה מקורית של מרכז אופק בבימויו של שמוליק איליה משירי צביקה פיק בהשתתפות ילדי גדרה. זו השנה השלישית בה מתקיים הפרויקט בו קוראים לכשרונות מקומיים להפקת הצגה לחנוכה בגדרה לכל המשפחה כאשר בכל שנה ההפקה מוקדשת לאמן אחר. ההפקה הראשונה, שהתקיימה לפני שלוש שנים הוקדשה לשיריו של עוזי חיטמן ובשנה שעברה הוקדש האירוע לאהוד מנור ובו נרקם סיפור סביב השירים, הפקה זו זכתה להצלחה גדולה והוצגה פעמיים בפני אולם מלא.

גם השנה, כאמור התקיימה הפקה של הכשרונות הצעירים המקומיים והפעם המופע הוקדש לשיריו הגדולים של "המאסטרו" צביקה פיק ("בין האצבעות", "אהבה בסוף הקיץ", "מרי לו", "דיווה", "לגור איתו", "יד ביד", "גבריאל", "הרקדן האוטומטי", "לפעמים חלומות מתגשמים" ועוד...). השירים שולבו בעלילה שתיארה ילדות ישראלית בשנות השבעים החל ממלחמת יום כיפורים, ועד הסכם השלום מול מצרים, סיפורים על חלומות ותמימות של אז שלא תשוב. את ההצגה כתב וביים שמוליק איליה, שעבד עם הילדים בחודשים האחרונים, ועל ההפקה היו ענבל רוזן, מנהלת התרבות והאירועים וחגית אמסלם, מנהלת אגף ילדים, נוער וקהילה.

בהצגה השנה נטלו חלק 17 ילדים מכיתות ב'-ו' שנבחרו לאחר אודישנים. השתתפו לפי סדר א'-ב': אבישג מיכאלי, אור קוסובר, אורי אזולאי, אורי רוטשס, בר ארזוני, גילי סוג'ז, זהר ברושי, יואב זהבי, יובל קוסובר, ירדן שון, ליה ברושי, נגה כהן, סתיו דואני, צבר אבישר, עידו אמסלם, שירה נמרובסקי ושלי גזיאל. הילדים עברו תהליך של חודש וחצי במהלכו עבדו על לימוד השירים, משחק והעמדה כשהילדים עצמם היו שותפים להעמדות השירים. גם בית הספר למחול "זמן תנועה" של מרכז אופק הצטרף לאירוע בריקוד ששולב בהצגה.


העבודה הרבה נשאה פרי כשהמופע הראשון זכה להצלחה וקצר מחמאות רבות, הילדים עלו על הבמה וזכו למחיאות כפיים סוערות.

למחרת, ביום המופע השני, מזג האויר הסוער והגשם גרמו להעברת המופע לאולם החדש ברמון. צוות מרכז אופק בראשות אבות הבית בצלאל מלמד ויואל עוזרי עבדו על מנת שהכל יעמוד בזמן ואכן כך היה וגם הערב השני זכה להצלחה. כבר עכשיו חושבים במרכז אופק על המופע בשנה הבאה.


ראש המועצה יואל גמליאל :

"אני רואה חשיבות רבה בהעצמת כשרונות צעירים בגדרה, בהענקת הזדמנויות להתנסות ולממש את כשרונם באמצעות מתן במה לכך. הפקת הצגות מקוריות בהן ילדינו הם הכוכבים מאפשרת להם לבטא את כישרונותיהם מצד אחד ומצד שני, הקהילה כולה יכולה ליהנות מהפקות איכות ייחודיות ומקוריות. תודה לצוות מרכז אופק וכמובן, לכשרונות הצעירים שהנעימו את חג החנוכה בהצגה תוצרת גדרה"

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מחר(חמישי 13.12) תתקיים הקרנת הסרט 'הבלתי רשמיים' בכיכובם של שולי רנד, יעקב כהן וגולן אזולאי בבית התרבות רמון בגדרה

הסרט מבוסס על סיפור הקמת מפלגת ש"ס בירושלים. הבלתי רשמיים הוא סרט הביכורים באורך מלא של הבמאי אלירן מלכה, יוצר הסדרה 'שבאבניקים'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית התרבות החדש של גדרה ממשיך עם אירועי התרבות לתושבים שלא נפסקים לרגע. מחר (חמישי) תתקיים הקרנת הסרט 'הבלתי רשמיים' - סרט הביכורים באורך מלא של אלירן מלכה ('שבאבניקים') ובכיכובם של השחקנים: שולי רנד, יערב כהן, גולן אזולאי ויואב לוי.

הסרט מבוסס על סיפור הקמתה של מפלגת ש"ס. עלילת הסרט מספרת על בעל בית דפוס (יעקב כהן) ירושלמי שמחליט יום אחד שנמאס לו והוא מחליט להקים רשימה ספרדית שתתמודד על מקום במועצת העיר ירושלים. הוא ועוד שני חבריו מחליטים לצאת לדרך עם קמפיין וכנגד כל הסיכויים הם מצליחים לקבל את תשומת לב התושבים שמקשיבים להם.


הקרנת הסרט תתקיים ביום חמישי 13.12 בשעה 20:00 במרכז התרבות בתיכון רמון שד' מנחם בגין 51

עלות: 30 ₪

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: 08-8594555התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יאיר אבישר ואריה סיאני זכו במקום הראשון באליפות גדרה לילדים ונוער בשחמט שנערכה במרכז אופק

בתחרות שנערכה ביום שני האחרון השתתפו 30 תלמידים מגדרה והסביבה שהתחרו על פי קטגוריות הגילאים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
יאיר אבישר


ביום שני האחרון נערכה במרכז אופק אליפות השחמט של גדרה בה השתתפו כ30 תלמידים מגדרה והסביבה. התחרות נערכה לילדים בגילאי גן ומעלה אשר התחרו ב3 קבוצות גיל:

גן-כיתה ב , כיתות ג-ד, כיתות ה ומעלה


שמות הזוכים:

בוגרים :

מקום ראשון – יאיר אבישר

מקום שני- שני חננאל יהודה

מקום שלישי- הראל סיני

צעירים:

מקום ראשון -אריה סיאני

מקום שני- שגיא פינקלשטיין

מקום שלישי משותף- מתן אוחיון, אלרועי עטר, איתי שיר ורפאל מלאייב

צילום: מרכז אופק

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הכדורשת "שיר גדרה" זכתה במקום השני בטורניר ספורטירשת לכיתות ה-י"ב שנערך ברעננה

בתחרות שהתקיימה בשיתוף רשות הספורט בעיריית רעננה, משרד התרבות והספורט ואיגוד הכדורשת הישראלי השתתפו 42 קבוצות מרחבי הארץ ובהן קבוצת "שיר גדרה" .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: מרכז אופק


בשבוע שעבר נערך ברעננה טורניר ספורטירשת – טורניר הכדורשת לקבוצות בכיתות ה-י"ב. בתחרות השתתפו 42 קבוצות מרחבי הארץ, באירוע שהופק בשיתוף רשות הספורט בעיריית רעננה, משרד התרבות והספורט ואיגוד הכדורשת הישראלי. בין הקבוצות הייתה קבוצת הכדורשת של גדרה- "שיר גדרה" שהגיעה להישג מרשים בתחרות וזכתה במקום השני והמכובד.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדוע לא כתוב על הקבוצה של ביהס היסודי שהגיעו למקום ראשון בבית שלהם
  הגב 12.12.18 14:28

56 תאגידי המים ייסגרו ובמקומם יקומו 30 תאגידי מים אזוריים הצפי לתחילת יישום החוק החדש יולי 2019

החוק עבר השבוע בכנסת בקריאה שנייה ושלישית. בכל תאגיד ימונו דירקטורים על פי גודל הרשות. במקור רצו לצמצם ל – 11 תאגידים אזוריים. תאגיד קיים יוכל לבקש עיכוב ל – 3 – 6 שנים. החלטות נוספות בחוק: מבצע פריסת חובות מים ל – 36 תשלומים. המדינה והעיריות יממנו החלפת צנרת מים למיעוטי יכולת בבניינים ישנים. יותקנו מוני מים ממוחשבים הנקראים מרחוק עם אפשרות למונה כשר לשבת. בנזילת מים הצרכן ישלם כ – 10% לערך בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה וועדת הפנים, בראשות ח"כ דוד ביטן, אישרה השבוע לקריאה שנייה ושלישית את ההצעה לתקן את חוק תאגידי המים והביוב של ח"כ איציק שמולי לצמצום מספרם.

על פי ההצעה 56 תאגידי המים בישראל יצומצמו החל מיולי 2019 ל 30 תאגידים אזוריים בה ישבו נציגי הרשויות בתאגיד. מספר נציגי הרשויות יהיה בהתאם לגודלה של אוכלוסיית הרשות – כך שלרשות גדולה יהיה מספר גדול יותר של נציגים. אך נקבעה לכך גם הגבלה מספר הדירקטורים של רשות לא יעלה על 11 . עוד נקבע כי לכל רשות יהיה נציג אך משקלו בהצבעה יהיה בהתאם לגודל הרשות שהוא מייצג. החוק החדש מאפשר לתאגיד הקיים לבקש דחייה של 3 - 6 שנים ביישום המעבר לתאגיד אזורי וזה יחוייב בנימוקים ובאישור השרים הרלוונטיים.

החלטות נוספות שנקבעו בוועדה בכנסת שאושרה בקריאה שנייה ושלישית:

1. סוכם עם האוצר על הקמת קרן בסך של 40 מיליון ₪ (חצי מהמדינה וחצי מהעירייה) על מנת לאפשר החלפת צנרת בבניינים ישנים ובאזורים בהם מתגוררים מעוטי יכולת.

2. אושר מתווה לטיפול בגביית חובות עבר, לפיו התאגידים יצאו במבצע גביית חובות ללא ריבית ויאפשרו עד 36 תשלומים.

3. אושר הסעיף שמסמיך את רשות המים לקבוע כללים להתקנת מוני מים המאפשרים קריאה מרחוק, לשיפור התמודדות עם מקרים של נזילות במערכת המים. עלות התקנתם לא תיפול על האזרחים ולא תשפיע על מחירי המים. לאזרחים שומרי שבת תתאפשר התקנת מונה שלא מחלל שבת.

4. בנוסף לכך אושרה הסמכת מועצת רשות המים לקבוע תעריף מים מופחת שיכול התאגיד לגבות במקרים של נזילות, כך שהחיובים לאזרח יהיו במאות שקלים בודדים ולא חיובים של אלפי שקלים.

ח"כ דוד ביטן יו"ר הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה וועדת הפנים

מדובר בהחלטה חשובה ובשורה אמיתית לצרכנים, תקנו עוול חברתי שהכביד מאוד על תקציבה של משפחה בישראל. יש לציין כי זו פעימה ראשונה, אם התאגידים לא יצמצמו הוצאות ולא ישפרו את רמת השירות הכנסת תדרש לכך שוב״.

ח"כ איציק שמולי:

"מדובר בחוק היסטורי שמתקן עוול גדול. לא יצאנו עם מלא תאוותנו בידנו אבל אנחנו עומדים מאחורי הצעת החוק. התאגידים הם חלק מהבעיה ולא הפתרון, ולכן מספרם יצומצם דרמטית והם צריכים לראות בזה תמרור אזהרה – אם התפקוד שלהם לא ישתפר כנראה שיבוא חוק נוסף בכנסת הבאה".
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזה עוזר לנו?
  הגב 12.12.18 11:53
 • אורח
  בסדר מלול גם פה עשה דאבל קומבינה !
  הגב 12.12.18 12:37
 • אורח
  התחלה טובה .
  הגב 12.12.18 12:37
 • אורח
  שם אחר לשחיתות ישנה. מישהו באמת קיווה שדוד ביטן ייזום ביטול הגופים המיותרים הללו. הרי כל מה שיקרה הוא שאנשים מ 56 גופים מיותרים ירוכזו ב 30 תאגידים מיותרים.
  הגב 12.12.18 12:46
 • אורח
  מה קורה עם החיוב על הצריכה המשותפת החריגה כמעט בכל שכונת נאות השיקמה ??? הצריכה המשותפת גדלה ב 400% !!!! וחיוב נחשבון גדל ב100% . האם חברת מניב דואגת לתקן את החיוב המוטעה ????
  הגב 12.12.18 13:04
 • אורח
  כנל גם ברחוב העבודה-חיוב מוטעה של 400%
  הגב 12.12.18 13:13
 • אורח
  הכל בולשיט זה שהיה ימשיך
  הגב 12.12.18 13:49
 • אורח
  מי יקבע את הרכב התאגידים. הרי זה לא יתבצע ללא כפיה מלמעלה. התיאגוד חייב להיות על בסיס מרחבי כדי לייעל את תפקוד התאגידים.
  הגב 12.12.18 17:28
 • אורח
  הגיע הזמן שיבטלו את התאגידים פשוט שדדו אותנו עוד גוף שחי על האזרחים מיותר
  הגב 13.12.18 10:35
 • אורח
  בנתיים שמו כחברת דירקטוריון אחראית על הכספים, את המגה מושחתת , זאת מהחברה העירונית, שמשנה נתוני מכרזים כדי שמי "שמתאים" לה יבחר....בלי שמות...חרא צף בסופו של דבר....
  הגב 14.12.18 15:29
 • אורח
  חבל על כל טיפה מדוע הברז בתמונה פתוח?
  הגב 15.12.18 22:48

אינדקס בעלי מקצוע

הדברה

חזית הדרום 29 רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3464617

* התקנת מאווררי תקרה * התקנת גופי תאורה *העברת ביקורת חברת חשמל *אישורים לחברות ביטוח וכיבוי א...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

הובלות

ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל) רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

קוסמטיקה

אחד העם 1 רחובות , ‏054-261-0024‏

מומחית בלק ג'ל נוסחת לק הג'ל שנכנסה לפני שנים מספר לתודעה עשויה כולה ג'ל בשונה מ"לק רגיל" הלק מב...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70 רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

עורכי דין

החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים
הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים
שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים

יואל גמליאל: התיכון הרביעי החדש של גדרה יוצא לדרך והוא יתמקד במדעי הבריאות והספורט

בימים אלה הוצא צו התחלת עבודה לבניית התיכון אשר ייבנה במזרח גדרה ליד הספורטק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

המועצה המקומית גדרה ממשיכה להוביל את נושא החינוך במושבה ומתכננת לפתוח את התיכון הרביעי ביישוב שיתמקד במדעי הבריאות והספורט. לאחרונה הוצא צו התחלת עבודה לבנייתו במזרח גדרה בסמוך לספורטק. פתיחת התיכון היא חלק קידום החינוך ביישוב אותו היא שמה בראש סדר העדיפויות ובהשקעה מגיל הרך ועד בגרות תוך יצירת רצף החינוכי פורמלי ובלתי פורמלי .

אחד נושאים שהוטמעו בגדרה בהתאם לתכנית האב האסטרטגית לחינוך, הוא ייחודיות ובחירה מבוקרת של בתי הספר. בתוך כך, בגדרה שלושה תיכונים:

תיכון דרכא בגין, בית ספר לאמנויות וחדשנות טכנולוגית, מדגים למערכות ייצור ממוחשבות – מוביל בחדשנות בתחומי המדע והטכנולוגיה בניהולה של רוחלה טל

תיכון דרכא רמון, בית לחקר מדעי ושיח חברתי, בניהולה של חנה כהן

תיכון דרכא נתיבי נועם ממ"ד אשר זכה להערכה ארצית על הישגים יוצאי דופן בתחום הלימודי והחברתי- ערכי שייחודיותו היא שיוויון מגדרי במסלול שוחרים, חיל האוויר, בניהולה של אורית שליו.

והיעד הבא הוא בניית התיכון הרביעי שמתוכנן להתמקד במדעי הבריאות והספורט.

גדרה היא בין היישובים המובילים בארץ עם זכאות לבגרות ועם אחוזי גיוס מהגבוהים בקרב המועצות המקומיות בארץ.

ראש המועצה יואל גמליאל:

"נושא החינוך נמצא תמיד אצלי בראש סדר העדיפויות וההתנהלות היא בהתאם – אנו ממשיכים ונמשיך לקדם את תחום החינוך בכל הרבדים, בתשתיות חינוכיות, בבטיחות מתקני החינוך ובתכניות מגוונות לחינוך ערכי ומתקדם שבו לא מוותרים על אף ילד מהגיל הרך ועד לבגרות. לאחר שנים של עשייה בהם ניכרה מגמת העלייה, השנה התבשרנו על התוצאות הגבוהות באחוזי הבגרות (96.4%) ועל אחוזי הגיוס הגבוהים שמעידים על נוער ערכי ועל שיתוף הפעולה של כל הגורמים להצלחת מערכת החינוך. אנו ממשיכים בעשייה החינוכית וכחלק מכך, נערכים עם תכנית חינוכית הנבנית בשיתוף עם משרד החינוך וממשיכים בבניית מוסדות חינוך למתן מענה מיטבי לילדינו וכאמור, בימים אלה יוצא לעבודות התיכון הרביעי שהייחודיות שלו היא תחום הספורט ומדעי הבריאות"התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד יישר כוח אחלה עשייה
  הגב 11.12.18 20:05
 • אורח
  ניכרת מאוד המודעות וההשקעה בחינוך של יואל גמליאל . כל הכבוד ,עלה הצלח והמשך.
  הגב 12.12.18 10:28

בתכשיטי "לאקויה" ברחובות היהלומים נקיים וטבעיים ישירות מהבורסה ללא פערי תיווך, ניתן לעצב טבעות ותכשיטים בהזמנה אישית , מבחר טבעות אירוסין. שירות ותיקון תכשיטים במקום.

"לאקויה" הרצל 198 רחובות

תוכן שיווקי ממומןלהלן לינק לאתר Lakoya

http://lakoya.indexm.co.il/


תכשיטי לאקויה הינה חברה מובילה בענף התכשיטים.
החברה הוקמה ע"י אוהד צנעני יהלומן וגמולוג בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף היהלומים. לאוהד מומחיות ביהלומים, אבני חן יקרות, פנינים ושמאות מקצועית בתחום היהלומים ותכשיטי היוקרה.


ב'תכשיטי לאקויה' מעצבים ומייצרים מבחר גדול של תכשיטים, ביניהם תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים, אבני חן, טבעות אירוסין ונישואין. בלאקויה תמצאו עיצובים קלאסיים ועיצובים מקוריים הכוללים עיצובים בהתאמה אישית.

מייסד החברה, אוהד צנעני, עבד במסחר ושיווק יהלומים בחברות מובילות בענף היהלומים בישראל ובבורסות ומרכזי מסחר ליהלומים ברחבי העולם. אוהד צבר ניסיון רב בענף ולמד את אופן העיצוב, האסתטיקה וההגשה הנכונים ונחשף לעיצובים וטכניקות עבודה בעיצוב וייצור יהלומים.

חשיפתו לעיצובים שהשאירו חותם נתנו לו השראה מחברות ומעצבים מובילים בחו"ל.

ב'תכשיטי לאקויה' תמצאו מבחר גדול של יהלומים
ואבני חן, ישירות מבורסת היהלומים וללא תהליכי תיווך


לפרטים Lakoya הרצל 198 רחובות

08-9366319עובדי אל על הגיעו לחגוג את חנוכה יחד עם דיירי עלה מוריה בגדרה

הביקור נעשה כחלק משיתוף הפעולה בין חברת אל על למרכז מוריה במסגרתו יגיעו העובדים פעם בחודש לביקור ולפעילות התנדבותית במקום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שיתוף הפעולה של עלה 'מוריה' בגדרה לאנשים עם מוגבלויות יחד עם חברת אל על, ממשיך במלוא הכוח. השבוע הגיעו עובדי חטיבת הכספים של החברה לציין את חג החנוכה עם דיירי עלה ולהדליק את נרות החג. לפעילות המשותפת הגיע גם נאור צוברי, שהפעיל את הדיירים והמתנדבים בפעילות מוזיקה וקצב מהנה, שהכניסה את כולם לאווירת החג.

הביקור נעשה כחלק משיתוף הפעולה בין חברת אל על למרכז מוריה במסגרתו יגיעו העובדים פעם בחודש לביקור ולפעילות התנדבותית במקום

המפגש בין העובדים והמתנדבים לדיירי עלה משאיר בכל פעם את הנוכחים נפעמים ונרגשים. הם מספרים כי נוצרים קשרים חדשים ומרגשים, אך יותר מכל נוצר שינוי משמעותי בתודעה.רויטל חזן, עובדת אל על: "ההתנדבות היום הכניסה אותי לפרופורציות לחיים, נתנה לי שיעור שבשום מקום לא יכולתי לקבל. חדרי הלב שלי התרחבו בצורה בלתי רגילה. האנשים שעובדים בעלה פשוט מלאכים ולא כל אחד מסוגל לעשות מה שהם עושים. היה יום מרגש ומספק".

גם טלי פרחי שיתפה בתחושותיה: "המפגש הזה אחד הרגעים החשובים ובעלי משמעות אדירה ועוצמתית, שהופכת אותנו לטובים יותר. הלב מתמלא רגש וכח לעזור ולתת לילדים האלו לטעום מהעולם שלנו כמה שרק אפשר. לשם זה נועדנו - נתינה ואהבה ללא תנאים".

נעמה סודקביץ' מנהלת 'עלה-מוריה' בגדרה:

"בחנוכה אנו חוגגים את ניצחון האור על החושך, ואין יותר ניצחון האור משינוי תודעתי-חברתי כמו שנעשה כאן. שילובם של הדיירים שלנו בתוך החברה הישראלית וכל מפגש שלהם עם קבוצת מתנדבים מסייע לנו בהסרת המחסומים. אנחנו מודים מאוד לחטיבת הכספים של אל על שיתוף פעולה, ומצפים שנמשיך להגביר יחד את הטוב בעולם".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הזמר יואב יצחק יופיע בבית התרבות החדש של גדרה ביום ראשון 16.12

מכירת הכרטיסים תחל ביום שלישי 11.12 . המופע יתקיים במסגרת אירועי 70 שנה לעליית יהודי תימן לישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המושבה גדרה ממשיכה להינות מאירועי התרבות הגדולים שמציע בית התרבות החדש שנפתח לאחרונה ביישוב. מאז פתיחת האולם בבית ספר רמון נהנו התושבים מאירועי תרבות של מיטב אמני ישראל כמו חנן בן ארי והזמרת דיקלה שהופיעה במוצ"ש האחרונה מול אולם מלא.

כעת ביום ראשון הקרוב לרגל אירועי 70 שנה לעליית יהדות תימן יתקיים מופע חגיגי עם הזמר האהוב יואב יצחק. הזמר יערוך מופע חגיגי עם מיטב שיריו האהובים" זה הזמן לסלוח, פני מלאך ועוד.

המופע יתקיים ביום ראשון 16.12 בשעה 20:30 בבית התרבות החדש בבית ספר רמון

עלות: 70 ש"ח

לפרטים נוספים: 08-8594555התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

הפעילה החברתית יובי תשומה כץ מגדרה נבחרה לאחת מ30 נשות המופת של ישראל על פעילותה למען הקהילה האתיופית

אתר "ליידי גלובס" בחר בפרוייקט מיוחד 30 נשים אשר פעילות למען החברה. דרך משברים שעברו בחיים הן הצליחו לצאת מהם ולפעול למען הקהילה בישראל על מנת להפוך אותה למקום יותר טוב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


האתר ליידי גלובס יצא לאחרונה בפרוייקט מיוחד הנקרא "נשות המופת" של ישראל, בו בחר את 30 נשות המופת של ישראל. בפרוייקט נבחרו 30 פעילות החברתיות בישראל שפועלות למען החברה על מנת להפוך את וישראל למקום טוב יותר. הנשים הללו החלו את פעילותן מתוך ניסיון אישי בו עברו משברים/חוויות/אירועים קשים והצליחו לצאת ממנו וכעת הן פועלות על מנת לעזור לאחרים.

בין הנשים שנבחרו נמצאת חברת המועצה לשעבר והפעילה החברתית, יובי תשומה כץ. יובי נבחרה על פעילותה למען הקהילה האתיופית בישראל. היא הייתה בין מקימי ארגון "חברים בטבע" בשנת 2005 שיצר גרעינים קהילתיים של יוצאי אתיופיה וישראלים ותיקים ביישובים בהם יש ריכוז גדול של יוצאי אתיופיה. כיום פעיל הארגון ב 8 יישובים: גדרה, יבנה, בית שמש, ראשל"צ, לוד, פתח תקווה, יקנעם וחדרה ופועלים לפתוח גרעינים נוספים ביישובים נוספים. לטענתה מה שהשפיעה עליה הייתה הילדות שלה בשכונת המצוקה והרצון שלה לעזור לאחרים לצאת מהמצב ולהתקדם בחיים.

יחד עם יובי נבחרו בפרוייקט : כלת פרס ישראל, מרים פרץ ששכלה את שני בניה בצה"ל, יעל ארד, מריומה בן יוסף, מייסדת בית השאנטי, עדינה בר שלום, בתו של הרב עובדיה יוסף ז"ל ועוד.

בימים אלו פועלת יובי להוצאת ספר הילדים שתורגם לעברית : "עץ הסוכריות של יובי" שמבוסס על סיפור עלייתה לישראל. הספר הוצא לראשונה בשנת 2011 באנגלית על ידי הסופרת לזלי סימפסון , שהחליטה להוציא אותו לאור לאחר ששמעה את סיפורה של יובי. כעת הספר תורגם לעברית ויובי פועלת להפצתו בישראל.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתנדבי האגודה למען החייל בגדרה פינקו את חיילי גדרה במארזים וסופגניות חמות.

פעילות "מתוק בלב ומאיר בלב" נערכה בעזרת תרומות שקבלה מבעלי עסקים בגדרה ורחובות: בית בכפר, בנק דיסקונט גדרה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגודה יחד למען החייל בגדרה חגגה את חג חנוכה לחיילי גדרה וגבעתי תחת הכותרת " מתוק בפה - ומאיר בלב". במהלך חג החנוכה פעלה האגודה למען החייל בגדרה למען החיילים במגוון פעילויות שיעשו להם חג שמח ומתוק:

חברי אינטראקט של מועדון רוטרי הבילויים הגיעו למשרד האגודה והכינו מארזים מתוקים ועמוסי ממתקים לחיילים.


ביום ראשון, 2/12/18 נר ראשון של חנוכה, חילקו מתנדבי האגודה את המארזים, תרומת חברת הבניה "בוני התיכון" הבונה בגדרה. במארזים, שחולקו בשלוש תחנות הסעה בגדרה, היו גם חנוכיות ונרות, כדי שלחיילים יהיה "מתוק בפה ואור בלב". כמו כן הגישו המתנדבים לחיילים שתייה קרה וכמובן - סופגנייה חמה ומתוקה תרומת בנק דיסקונט גדרה.


ביום רביעי 05/12/18 הגיעו מתנדבי האגודה בגדרה לבסיס פלחי"ק(פלוגת חיל קשר) וחגגו עם החיילים הדלקת נר רביעי של חנוכה. לחיילים חולקו חבילות ממתקים גדולות במגוון גדול. כמו כן קיבל כל לוחם גבעתי כובע גרב תרומת 'בית בכפר' גדרה, לקראת יציאתם בקרוב לרמת הגולן. מתנדבי האגודה טרחו והכינו שבקיה, ספינג', לביבות תפו"א ,עוגיות מיוחדות וכמובן סופגניות חמות. אלי קסנטיני משוק רחובות תרם פירות העונה.


יו"ר האגודה יחד למען החייל גדרה יגאל גלסנר:

"צריך שכל חייל ידע ויבין שבתוך תוכו דולק נר ואין נרו שלו כנר חברו. צריך שכל חייל יבין שעליו לעמול ולגלות את אור נרו ברבים, להדליקו לאבוקה גדולה. האגודה מברכת את ראש המועצה יואל גמליאל במלאת 134 שנים להיווסדה של המושבה גדרה ומברכת את עובדי המועצה בחג חנוכה שמח על שיתוף הפעולה והתמיכה במהלך כל השנה למען חיילי הישוב- יישר כוח!"

מפקד הפלחי"ק, אופיר, ערך טקס חלוקת דרגות לחיילים הוסיף ואמר: "כשהנשמה מאירה, גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנכ"ל רשת ויקטורי, אייל רביד מפנק את חיילי גדרה הלוחמים ו/או החוגגים יום הולדת בחודש דצמבר ב10 כרטיסים זוגיים למופע של עומר אדם

את הכרטיסים ניתן לקבל בסניף האגודה למען החייל . שימו לב כל הקודם זוכה מספר המקומות מוגבל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל חג החנוכה החליט מנכ"ל רשת המזון ויקטורי, אייל רביד, לתרום לחיילי גדרה, באמצעות האגודה למען החייל סניף גדרה בראשות יגאל גלסנר , 10 כרטיסים זוגיים למופע של עומר אדם שתתקיים ב31.12 בהיכל מנורה בתל אביב.

הכרטיסים למופע הם כרטיסים זוגיים המיועדים ללוחמים ו/או חיילי גדרה החוגגים את יום ההולדת בחודש דצמבר.

שימו לב כל הקודם זוכה- עד גמר המלאי.

הכרטיסים יחולקו במשרדי האגודה למען החייל הנמצאים ברחוב ויצמן 26 פינת פינס 1 גדרה.


מנכ"ל רשת ויקטורי, אייל רביד, וראש המועצה יואל גמליאל.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדיון בכנסת בראשות ח"כ אברהם נגוסה נחשפו נתוני העולים החדשים ולפיהם! בני העדה האתיופית מתגרשים פי שניים ו – 27% מהדוברות רוסית חוו עד גיל 16 אונס או ניסיון אונס

בנושא אלימות משפחה ותקיפה מינית במשפחות עולים דוברות ררוסית עלה לפי מחקר כי דוברות-רוסית חוות אלימות-במשפחה פי-שניים מוותיקות.

אבי בר | | תגובות: 5


בדיון בכנסת בוועדת העלייה והקליטה בראשות אברהם נגוסה דנו במשברים המשפחתיים בקרב העולים הנקלטים. על פי הנתונים התברר כי בקרב העולים בני העדה האתיופית שיעור הגירושין הוא פי 2 מאשר בכלל החברה הישראלית. בשנת 2016 בקרב בני העדה האתיופית חוו גירושין 19 משפחות מכל 1000 משפחות ממוצא אתיופי לעומת 9 משפחות בקרב 1000 משפחות בכלל הציבור הישראלי. ואילו בנושא אלימות משפחה ותקיפה מינית במשפחות עולים דוברות רוסית עלה לפי מחקר כי דוברות-רוסית חוות אלימות-במשפחה פי-שניים מוותיקות. ו - 27% דוברות-רוסית עד גיל 16 חוו אונס או ניסיון לכך.

לאור הנתונים קרא ח"כ אברהם נגוסה למשרדי הממשלה פטור לעולים חדשים מתשלום ההשתתפות-העצמית, בתחנות לטיפול משפחתי וייעוץ נישואין, כדי לעודד פניה והשתתפות, ובנוסף, לתקצב תחנות אלו. כמו-כן קרא לגיבוש תכנית ממשלתית בשיתוף משרדי הקליטה, הרווחה והחינוך שתסייע לעולים החדשים בתקופת המעברהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כוח
  הגב 09.12.18 15:49
 • אורח
  נתונים מזעזעים על הדוברי הרוסית..
  הגב 09.12.18 23:18
 • אורח
  יתכן שלא ניסחתם נכון את הנתונים לגבי אונס קטינות רוסיות?
  09.12.18 23:30
 • אורח
  מה קשור לתת פטור מה הנתונים מי נקרא עולה חדש מה ההבדל בינם לבין זוגות צעירים שמתגרשים בלי הפסקה בגלל בעיות כלכליות
  הגב 10.12.18 05:32
 • אורח
  מספיק לשקר הכול שקר. כול הנתונים לא נכונים. מספיק לזרוק חול לעיניים של תושבים
  הגב 11.12.18 07:29

גדרה נבחרה! משרד החינוך בחר בגדרה להשתתף בפיילוט לכתיבת תוכנית משותפת למשרד החינוך ולמועצה ובהמשך הפיילוט יתרחב לשיתוף התלמידים וההורים

במסגרת הפיילוט נפגשו לאחרונה לשולחנות עגולים מפקחות משרד החינוך וצוותי החינוך ביישוב הכוללים את מנהלי הגנים/בתי הספר היועצים והצוות הפסיכולוגי. במפגש זה חולקו המשתתפים לשולחנות עגולים לפי אשכולות שנבחנים בתמונה החינוכית מגן הילדים ועד י"ב: למידה והישגים, אקלים חינוכי, שיוויון הזדמנויות, הגיל הרך, הצוות החינוכי וגדרה הוסיפה אשכול המתמקד ברצפים (רצף חינוכי החל מהגיל הרך ועד הבגרות) ונקבעו היעדים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה התכנסו לשולחנות עגולים מפקחות משרד החינוך מהתחומים השונים – יסודי ועל-יסודי, מפקחת על היועצות, מפקחות החינוך המיוחד, גני הילדים, אחראית במחוז משרד החינוך על כתיבת תכנית העבודה, מנהלות ומנהל בתי הספר בגדרה, יועצות בתי ספר, רכזות חינוך מיוחד, נציגות גננות, , מנהלת מחלקת תכניות מניעה, מנהלת מחלקת גני ילדים ופסיכולוגים מהשירות הפסיכולוגי החינוכי.

המפגש התקיים למטרת כתיבת תכנית עבודה משותפת למשרד החינוך ולרשות. תכנית מתמקדת בעשייה הפדגוגית אשר בהמשך תורחב לתחומים הנוספים בשיתוף הורים ותלמידים. ההתכנסות והשולחנות העגולים הובלו על יד אגף החינוך במועצה המקומית גדרה ובראשו – מנהלת אגף החינוך, ענת קוך. ראש המועצה, יואל גמליאל, הגיע למפגש וציין בין היתר כי מדובר בתהליך שהרשות חייבת לקחת על עצמה כחלק מקידום העשייה החינוכית בגדרה.

במהלך המפגש הוסברו מטרות כתיבת התכנית המשותפת כשהמטרה העיקרית היא קיום דיאלוג בין משרד החינוך והרשות ויצירת שפה משותפת לשתי המערכות העובדות יחד ברשות. במפגש זה חולקו המשתתפים לשולחנות עגולים לפי אשכולות שנבחנים בתמונה החינוכית מגן הילדים ועד י"ב. השולחנות העגולים חולקו על פי האשכולות הבאים: למידה והישגים, אקלים חינוכי, שיוויון הזדמנויות, הגיל הרך, הצוות החינוכי וגדרה הוסיפה אשכול המתמקד ברצפים (רצף חינוכי החל מהגיל הרך ועד הבגרות) ונקבעו היעדים לשנת הלימודים הבאה, תש"פ. כמו כן, בהמשך תכתב תכנית העבודה המפורטת.

כל זאת, נעשה במסגרת פיילוט של משרד החינוך לכתיבת תכנית עבודה רשותית, כאשר נבחרה גדרה להיות אחת הרשויות בה יתקיים הפיילוט במחוז.


יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באזור בחינוך עם אחוזי זכאות העומדים על 96.4%, עם היותה יישוב מדגים חינוכי וזכייתה בפרס חינוך ארצי המבטא את תפיסתה שלא מוותרים על אף ילד ואת ההקפדה על רצף חינוכי. זאת, בזכות מנהלת אגף החינוך המצויינת, ענת קוך שהצליחה להביא לגיבוש הצוותים החינוכיים וההורים לעשייה משותפת. תודה לכל השותפים במתן מענה מיטבי לכל ילדה וילד – למשרד החינוך, לצוות אגף החינוך, לדרכא, לצוותי בתי הספר וגני הילדים, להנהגת ההורים ולהורים השותפים ולכל השותפים והמעורבים בחינוך להצלחת ילדינו. יחד נמשיך לקדם את החינוך למען ילדינו ולמען עתיד המושבה"

מנהלת אגף החינוך ענת קוך:

"מערכת החינוך של גדרה מתקדמת וצומחת כל הזמן וכתיבת תכנית העבודה המשותפת זאת עלייה מדרגה נוספת וחשובה בקיום הדיאלוג המתמיד והמקדם עם המשרד ועם כל הגורמים השותפים. עצם קיום הדיאלוג, השיח זו גם מטרה בפני עצמה ואנו רואים שהיא גם אמצעי לטיוב היחסים, לקידום פדגוגיה איכותית ולהמשך צמיחת מערכת החינוך בגדרה"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בבית הספר פינס בגדרה נפתחה תערוכה לציון 100 מחזורים בבית הספר

מנהלת ביה"ס, גלית אקריש מזמינה את כל קהילת גדרה ובוגרי ביה"ס לבקר בתערוכה ולהתרשם מהצילומים.

אבי בר | | תגובות: 0


בשבוע שעבר נפתחה תערוכת "ישראלי בעין המצלמה" המסמלת את מחזור המאה בבית ספר פינס. הפתיחה נערכה ביום המורה בסימן חג החנוכה שהוא לא רק חג האור אלא גם חג של שיתוף, של פרסום אור העשייה החינוכית מבורכת ומרגשת. הפתיחה נערכה בנוכחות ראש המועצה מר יואל גמליאל, מנהלת ביה"ס גלית אקריש, יו"ר הנהגת הורים לימור קליין, הורים, תלמידים וצוות חינוכי. כאשר את הסרט לאות פתיחתה של התערוכה גזרו ראש המועצה יואל גמליאל יחד עם מנהלת בית הספר גלית אקריש ויו"ר הנהגת ההורים, לימור קליין.

בהתרגשות ובמעמד מכובד נפתחה התערוכה בשירה של תלמידי כיתה ה'1 בשיר "שיעור מולדת" דרך נגינה מרשימה של תלמידי כיתה ג'1 בחלליות סביב תצלומים מרגשים ומרשימים שחיברו ואיחדו את כל השותפים בתערוכה. התערוכה היא חלק ממרחב למידה משמעותי לתלמידי ביה"ס כאשר המנחים הם תלמידי כיתה ג'.

התערוכה מחולקת לשני מרחבים, במרחב הראשון תערוכה של תושבי גדרה, בוגרי ביה"ס לאורך השנים, תמונות מחור וחוויות מהלימודים לאורך השנים בבית הספר. במרחב השני צילום של תלמידי בית הספר עם בני משפחותיהם, שכנים ומכרים שהם בוגרי בית הספר.

המבקרים שהוזמנו לפתיחה חגיגית של מרחב הלמידה המשתף את קהילת גדרה בחיבור לבוגרי בית ספר "פינס" לדורותיהם התרשמו מהצילומים ומהחיבור של תלמידי ביה"ס לבוגרים.

מנהלת ביה"ס, גלית אקריש מזמינה את כל קהילת גדרה ובוגרי ביה"ס לבקר בתערוכה ולהתרשם מהצילומים. החיבור לשורשים והלמידה על העבר דרך בוגרי ביה"ס מרגשת את כולנו ומתחברת לייחודיות שלנו גאווה ישראלית, חיבור לקהילה. כדברי אמנון שמוש: "כאהיה גדול אני רוצה להיות אדם עם שורשים ועם כנפיים". חגיגות 100 שנה הינן הזדמנות ללמידה רלוונטית דרך ריאונות עם בוגרי ביה"ס, יצירת תוצר משותף ולמידה מתוך התמונות בתערוכה".

פתיחת התערוכה התקיימה בחגיגה של יום המורה בבית הספר כחלק מאמונה של חיבור לקהילה ולהורים.

מנהלת בית הספר גלית אקריש:

" השנה בי"ס חוגג ק' מחזורים והציר המארגן אשר מלווה את הצילומים בתערוכה הינו אחדות הלבבות של בוגרי בית ספרינו. תודה לראש המועצה שכיבד אותנו בנוכחותו והגיע לפתיחת התערוכה. תודה לצוות החינוכי שלי, על שבכל בוקר הן אוספות את האורות והניסים של כל תלמיד/ה ומדליקות את האור בעיניהם של התלמידים. הצירוף וההכרה בכל האורות שלנו ב"פינס" מתקבץ לאור גדול ואיתן בזכות יחד משותף. תודה על חינוך מכל הלב במסירות ובמקצועיות. חג אורים שמח לכל קהילת גדרה."

ראש המועצה יואל גמליאל:

" זכיתי לבקר בפתיחתה של תערוכת בית ספר פינס לרגל מחזור המאה- בית ספר שגם אני התחנכתי בו. התמונות של המשפחות העניפות ושל המחזורים במהלך השנים הזכירו גם לי את הזמנים בהם אחיותיי, אחיי ואני התחנכנו שם וצברנו חוויות לחיים. אין ספק שציון מחזור המאה מסמל את שורשיה הייחודיים של גדרה ושל בית ספר פינס בפרט. תודה לצוות בית הספר ובראשו למנהלת גלית אקריש, להנהגת ההורים, להורים ולתלמידות והתלמידים היקרים ששיתפו אותנו במהלך התערוכה והיו שותפים לצילומים ולהפקת תערוכה מרגשת ז. בברכת חג אורים שמח לכל קהילת גדרה.”
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ד"ש מחיילנו הפועלים בצפון במבצע נגד מנהרות החיזבאללה... הגולנצ'יק נועם קפלה בד"ש לשבת למשפחתו הגרה ליד גדרה "אני שומר עליכם מהצפון במהלך החג"

סמ"ר נועם קפלה לוחם בגדוד 51 בחטיבת גולני

אבי בר | | תגובות: 3


צה"ל אישר ללוחמים הפועלים במבצע "מגן צפוני" נגד מנהרות החיזבאללה למסור ד"ש למשפחות ולחברים


סמ"ר נועם קפלה לוחם בגדוד 51 של חטיבת גולני, תושב משגב דב המשרת בין הכוחות הפועלים במבצע "מגן צפוני":

״אני, סמ"ר נועם קפלה, התגייסתי בנוב' 16 לגדוד 51 של חטיבת גולני. הייתה לי הכשרה ארוכה ואינטנסיבית ולאחר שמונה חודשים הגעתי לפלוגה ב׳ בגדוד 51 שבשבילי עכשיו הוא כמו משפחה. החברים בשבילי הם עיקר השירות. כעת אני שומר עליכם מהצפון במהלך החג. חג אורים שמח!״

בברכה ושבת שלום

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוהים ישמור אותם אמן
  הגב 07.12.18 14:25
 • אורח
  איזה תותח
  הגב 07.12.18 14:49
 • אורח
  אלוהים ישמור על כל החיילים היקרים שלנו.
  הגב 07.12.18 15:54

"גנרל חורף בגדרה" עץ קרס, כביש 40 עדיין חסום מצורף סרטון

ניתן לשלוח תמונות וסרטונים לוואטסאפ האדום 0-587-587-106 (חובה לציין קרדיט צילום)

אבי בר | | תגובות: 1


כמויות הגשם האדירות הן מבורכות אך בכל הארץ וגם גדרה התשתיות לא ערוכות לקלוט כמויות כאלה של גשם בפרק זמן קצר והמשמעויות הצפות עירוניות בכל הארץ וחסימת כבישים בינעירוניים.

בדיווחים עץ קרס ברחוב דפנה


כביש 40 בין קדרון – לצומת בילו חסום בשני הכיוונים

לוחמי האש עסקו בחילוץ נהגים אשר נתקעו בהצפה


סרטון כביש 40 – צילום דוברות המשטרה


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

"גנרל חורף" צומת בילו (צומת גבעת ברנר לכיוון גדרה (קדרון) חסום בשני הכיוונים

צילום - דוברות משטרת ישראל עדכון - בשעה 18 הכביש נפתח

אבי בר | | תגובות: 17


יום שישי 7/12 החל משעה 06:30 נחסם כביש 40 בשני הכיוונים צומת בילו (צומת גבעת ברנר) – גדרה (צומת קדרון)

עם פתיחת הכביש נעדכן הידיעה.התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה חסמו ? מה קרה?
  הגב 07.12.18 07:50
 • אורח
  שים משקפיים ותראה
  הגב 07.12.18 07:51
 • אורח
  חחחחחחחחחח
  הגב 07.12.18 08:00
 • אורח
  גשם שיטפונות שבת שלום
  הגב 07.12.18 08:07
 • אורח
  מתי בערך יפתח הכביש ?
  הגב 07.12.18 08:13
 • אורח
  מחר בעוד יומים
  07.12.18 16:02
 • אורח
  מסכנה חברה שלי רטובה :( , לא מבין גם עבדתי קשה כל הלילה ועכשיו היא מתלוננת ?!. מסתבר שלא סיפקתי אותה מספיק.
  הגב 07.12.18 08:16
 • אורח
  אתה דוחה
  07.12.18 08:28
 • אורח
  שזה יתייבש
  הגב 07.12.18 08:18
 • אורח
  אל תגיעו לאזור לפחות 3 שעות .
  הגב 07.12.18 08:27
 • אורח
  הכביש יפתח כשיסגרו ארובות השמים בנתיים אלוהים רוצה למלות לנו את המאגרים אל תבכו
  הגב 07.12.18 09:11
 • אורח
  עד שיש לנו גשם יש גם נזקים
  הגב 07.12.18 10:37
 • אורח
  נו... ומה הקשר לכתוב את זה באתר רחובות?! מה אכפת לנו ממה שקורה שם!!!!!!!!!
  הגב 07.12.18 12:16
 • אורח
  יום כזה? שבו עם האשה בבית על כוס שוקו חם אחר כך תכנסו לחדר השינה תנו ז..ן טוב ותרגישו על גג העולם
  הגב 07.12.18 14:41
 • אורח
  מישהו יודע אם הכביש נפתח
  הגב 07.12.18 15:52
 • אורח
  לא עדכנתם.. נכון ל 16:00 הכביש פתוח
  הגב 07.12.18 18:27
 • אורח
  הכביש פתוח נסעתי בו הרגע
  הגב 08.12.18 00:56

בגלל הגשם! מרוץ גדרה נדחה ממחר ליום שישי 21/12

לאור הדחייה המועד האחרון לרישום הוא עד יום שלישי 18.12.18 בשעה 10:00 .

אבי בר | | תגובות: 0
תמונת ארכיון - צילום אורית סיני


עקב תנאי מזג האוויר מרוץ גדרה ה-2 שתוכנן למחר, שישי 7.12.18, נדחה ליום שישי 21.12.18

לפיכך, המועד האחרון לרישום הוא עד יום שלישי 18.12.18 בשעה 10:00 .

כמו כן, בהמשך יעודכנו לוחות הזמנים.

חשוב לציין כי ניתן לבטל את ההרשמה למרוץ עד יום חמישי 13.12.18 ללא חיוב.

מי שרשום למרוץ כבר אין צורך ברישום חדש.

כל הפרטים באתר המרוץ

www.3plus.co.il/gederaהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

העורף למען החזית! מועצת גדרה ארחה את גמלאי שדרות ליום חוויתי בגדרה

יואל גמליאל אשר הדליק נר של חנוכה וברך את המשתתפים: "זוהי זכות גדולה לארח את תושבי שדרות בפרט בחג האורים, חג של תקווה. ליבנו איתכם לאורך כל הדרך וזוהי הדרך הצנועה שלנו להעריך את התמודדותכם לאורך השנים.

אבי בר | | תגובות: 1


תושבי שדרות מתמודדים בשנים האחרונות עם אירועים לא פשוטים כחלק מהמצב הבטחוני הארצי ובעוטף עזה בפרט. בתוך כך, מנהלת מחלקת תכניות מניעה במועצה המקומית גדרה, גלית דניאל, יזמה פעילות שתחבק את תושבי העוטף. בשיתוף פעולה עם מחלקת אזרחים בוגרים של עיריית שדרות ומחלקת אזרחים בוגרים בגדרה הוזמנו גמלאי שדרות לבוקר חווייתי ועוטף בגדרה.

במסגרת הפעילות, התקיים בוקר של כייף, חברתי וחגיגי, בו הדליקו יחדיו נר חנוכה ונהנו ממופע מוזיקה, ריקודים ושירה בציבור.

האירוע התקיים במעמד ראש מועצת גדרה, מר יואל גמליאל אשר הדליק נר של חנוכה וברך את המשתתפים: "זוהי זכות גדולה לארח את תושבי שדרות בפרט בחג האורים, חג של תקווה. ליבנו איתכם לאורך כל הדרך וזוהי הדרך הצנועה שלנו להעריך את התמודדותכם לאורך השנים. לידידי, אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, אני מאחל המשך עשייה ברוכה למען תושבי שדרות וברוח החג, שיהיה לכולנו חג שמח, מלא אור ובשורות טובות " עוד הוסיף ראש המועצה יואל גמליאל: "תודה לגלית דניאל, יוזמת בוקר חשוב זה, זוהי פעילות מבורכת ומחממת את הלב. תודה לצוות עיריית שדרות – פזית וסוזן, תודה לצוות מרכז אופק, לצוות המועצה ולכל העוסקים במלאכה. חג חנוכה שמח "

גלית דניאל:

"היה בוקר מרגש שבו תחושת השמחה מלאה את האולם, תושבי גדרה ושדרות רקדו ושרו יחד והתקווה עטפה את כולנו. תודה לכל השותפים ובפרט, לראש המועצה יואל גמליאל ולראש עיריית שדרות, אלון דוידי. אני שמחה על הזכות לקיים בוקר כזה של איחוד לבבות ומאחלת שנדע ימים שקטים וטובים. חג חנוכה שמח"התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

עדכון: האירוע נדחה בגלל צפי לגשם... אירוע הפנינג ספורט 'להרגיש נגישות' לאנשים בעלי מוגבלות המתוכנן ליום חמישי 6.12 במגרש הספורט של תיכון דרכא רמון בגדרה נדחה בגלל הגשם הצפוי

האירוע יידחה למועד אחר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0עדכון - להלן הודעת מועצת גדרה

עקב מזג האוויר הצפוי ביום חמישי, נדחה הפנינג ספורט ונגישות שתוכנן להתקיים ביום חמישי, 6.12.18. על מועד חלופי תצא הודעה נפרדת. עמכם הסליחה


הידיעה המקורית

מועצת גדרה ואמיר פישמן, אחראי הנגישות במועצה המקומית, מזמינים את תושבי גדרה להפנינג ספורט חגיגי 'להרגיש נגישות' שעומד בסימן הנגישות לבעלי מוגבלות. האירוע מתקיים בשיתוף ארגון "נגישות ישראל" והתאחדות הספורט הפראלימפי ובמעמד ראש המועצה יואל גמליאל.

עמותת נגישות ישראל הוקמה במטרה לקדם את הנגישות על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם להשתלב בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ועצמאות מירבית. העמותה מיישמת תוכניות חינוך לשינוי עמדות וידע התלמידים בכל הקשור לאנשים עם מוגבלות ונגישות.

בתוכנית:

תחנת התנסות

מסלולי מכשולים

טעימה עיוורת

משחק ראווה ועוד


האירוע יתקיים ביום חמישי 6.12 בשעה 14:00 במגרש הספורט בתיכון רמון

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה בצמרת נתוני הגיוס לצה"ל! בנות דרכא רמון במקום ה – 3 בארץ עם 98.5% מתגייסות ומהן 18% קצינות ונתוני כלל מתגייסי גדרה ממקמים את גדרה בצמרת, במקום השמיני בארץ בקרב המועצות המקומיות

הנתונים מתייחסים למתגייסי 2015 המסיימים בימים אלה 3 שנות שירות

אבי בר | | תגובות: 2


צה"ל מפרסם הבוקר את נתוני הגיוס בכל היישובים בארץ. הנתונים מתייחסים לילידי שנתון 1997, שמרביתם התגייסו בשנת 2015 ומשתחררים השנה.

הדירוג שוקלל מהמרכיבים הבאים:

50% - שיעור הגיוס

25% - שיעור המיצוי לקצונה

25% - שיעור אופי השירות.

שיעור היציאה לקצונה מחושב מתוך משתחררי 2017.

אופי השירות מחושב תוך מתן עדיפות לתפקידי לוחמה ותפקידי שירות משמעותי.

להלן הנתונים לגבי גדרה ביחס למועצות המקומיות בכל הארץ

דירוג בנים

מיקום בדירוג הארצי– 8

אחוז מתגייסים – 90.2%

מיצוי לקצונה – 12.7%

אופי השירות – 49%

דירוג בנות

מיקום בדירוג הארצי – 8

אחוז מתגייסות – 82.3%

מיצוי לקצונה – 9.6%

אופי השירות – 92.1%

דירוג בתי הספר המובילים בקטגוריית בנות

מיקום בדירוג ארצי – מקום 3

אחוז מתגייסות – 98.5%

מיצוי לקצונה – 17.9%

אופי השירות – 97%התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

כל החשודים "בפרשה הלוהטת" שוחררו ממעצר

על חלקים מסויימים בפרשה עדיין קיים צו איסור פרסום

אבי בר |


בית המשפט שחרר הבוקר בתנאים מגבילים את ארבעת החשודים בסחיטה ובעבירות נוספות המסעירות ונמצאות בסדר היום הציבורי בשבוע האחרון.

ממה שניתן לפרסם בלי לפגוע במגבלות צו איסור הפרסום עולה החשד כי דמות מוכרת וידועה נחשף על פי החשד בסרטון להתנהלות לכאורה מינית של דמות אחרת מוכרת וידועה בתוככי בית כנסת, כאשר על פי החשד, הפעילות תועדה במצלמה אשר הותקנה למטרה אחרת. ככל הידוע מהשלב הזה קיימת מחלוקת בין הצדדים האם הייתה בקשה אל הדמות שלכאורה נצפתה בסרטון להפסיק את מעורבותו בקהילה מטעמי מוסר או הפנייה לוותה בסחיטה ואיומים שאם לא יפסיק את פעילותו בקהילה הסרטון יופץ. ויש גם לזכור כי האיש שלכאורה נצפה בסרטון בכלל מכחיש בקרב מקורביו כי מדובר בו.

החקירה נמשכת.

כדי לא לפגוע בצו איסור הפרסום, בכתבה הזאת נחסמו הטוקבקיםטרגדיה במושב עשרת ליד גדרה! נחנק למוות מאכילת סופגנייה

האירוע התרחש בבית הכנסת בזמן הדלקת נרות חנוכה

אבי בר | | תגובות: 5


יום שני 3/12 בשעה 18:53 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר כבן 90 שנחנק מסופגנייה במהלך אירוע בישוב עשרת ביישובי גדרות. חובשים ופראמדיקים של מד"א ןחןבשי איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי שבמהלכו נשלפה בעזרת ציוד רפואי מיוחד של מד"א מקנה הנשימה חתיכת בצק ולאחר מאמצי החייאה ממושכים נאלצו הפראמדיקים של מד"א לקבוע את מותו.

פראמדיק מד"א יוסף איסמאעיל סיפר:

"כשהגענו הובילו אותנו לתוך אולם שבו התקיים אירוע הדלקת נרות חנוכה. ראינו גבר כבן 90 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. סיפרו לנו שהוא נחנק בזמן שאכל סופגניה. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבמהלכן שלפנו מקנה הנשימה חתיכת בצק אבל לצערנו לאחר מאמצי החייאה נאלצנו לקבוע את מותו "

עופר ארזי חובש באיחוד הצלה סיפר:

יחד עם פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה וצוות ניידת טיפול נמרץ ביצענו פעולות החייאה וחילצנו מקנה הנשימה חלקי סופגנייה שגרמו לו לחנק. אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נאלצו לקבוע את מותו במקום".


במד"א מזכירים כי בצק הסופגניה עשוי להיות מסוכן לילדים קטנים, קשישים ולאנשים הסובלים מבעיות בבליעה ולכן יש לחתוך את הסופגניה לחתיכות קטנות ולהשגיח בזמן האכילההתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מסכן ברוך דיין האמת
  הגב 03.12.18 20:29
 • אורח
  תהיה נשמתו צרורה במקור החיים
  הגב 03.12.18 20:35
 • אורח
  מסכן איזה מוות מיותר אבל למה בכותרת רשמתם תינוק?
  הגב 03.12.18 20:49
 • אורח
  השנה רוב הסופגניות על הפנים עים בצק אוףף
  הגב 03.12.18 22:27
 • אורח
  מי יודע מי זה?
  הגב 03.12.18 23:08

14 ימי מאסר או 1900 ₪ קנס לתושב גדרה שכלבתו עשתה צרכיה ברחוב והוא לא ניקה

אבי בר | | תגובות: 8
תמונת אילוסטרציה - הכלבה בתמונה לא קשורה לכתבה


ש.פ תושב גדרה שכלבתו נתפסה מסתובבת משוחררת ברחוב ובפעם אחרת נתפסה עושה צרכיה ברחוב ללא ניקוי ביקש להישפט ונקנס ב – 950 ₪ על 2 העבירות הללו.

התושב בקש להישפט בטענה כי הכלבה יצאה מהחצר דרך פרצה בגדר, וכי נקט באמצעים הנדרשים , ועל פי דבריו מדובר באירועים חריגים וביקש התחשבות. אולם כשהתקיים הדיון בבית המשפט בחר בעל הכלבה שלא להתייצב .

אולם נציג המועצה לא קבל את טענות התושב ובקש מבית המשפט להטיל עליו כפל קנס.

השופטת קבלה את טענות המועצה והתייחסה לכך שהתושב לא התייצב לדיון ופסקה כי נוכח כל האמור לעיל היא גוזרת על הנאשם קנס בסך 1,900 ₪ או 14 ימי מאסר תמורתו. הקנס ישולם בתוך 30 ימים מקבלת פסק הדין.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מגיע לו פרזיט
  הגב 03.12.18 17:04
 • אורח
  מצוין! למען יראו וייראו
  הגב 03.12.18 18:39
 • אורח
  לפי כמות החרא במדרכות גדרה אם הייתה אכיפה אמיתית מועצת גדרה הייתה עשירה
  הגב 03.12.18 20:27
 • אורח
  גועל נפש נסחפים
  הגב 03.12.18 22:48
 • אורח
  הכלבה עשתה צרכים , המועצה יצאה חרא
  הגב 03.12.18 23:02
 • אורח
  כל הכבוד. גדרה היא עיר החרא ככה היא נקראת בפי רבים, ומובילה בלכלוך ברחובות ובעיקר בחרא של כלבים. צריך להעלות את הקנסות ולהפעיל פקחים רבים למען נקיון העיר .
  הגב 04.12.18 07:07
 • אורח
  חוצפה אין סופית. היום "מתנה" מול כניסה לבית שלי גם.... ואיך לתפוס את הפושע?
  הגב 04.12.18 07:55
 • אורח
  מושלם
  הגב 04.12.18 14:43

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.12.18 22:51
למכירה,למכירה כסף לקילו בורקס אין לי אז שטחים ,דירות? מחפש יחידת דיור במחיר ריצפה כולל חשמל,מים,כבלים ומזגן נא לפרסם
אורח
15.12.18 18:49
למכירה במזכרת בתיה הישנה 580 מ"ר מגרש 280 מ"ר בנוי יחידת הורים גדולה משרדים וברכת שחיה ברחוב השקט ביותר במזכרת בתיהללא תיווך 0542992335
אורח
15.12.18 18:46
למכירה במרכז השקט של #העיר_רחובות !!! מתאימה למשקיעים/משפחות/זוגות צעירים!! דירת 4 חדרים קומה 2 כ 110 מ"ר עם 2 מעליות וחניה בטאבו!! בקירבת בתי ספר גני ילדים תחבורה ציבורית ומרחק הליכה מהקניון!! מחיר 1550000👌👌 לפרטים מלאים צרו קשר:אייל לנדסמן יועץ נדל"ן בכיר effect by we share 052-3818626
אורח
15.12.18 10:44
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:12
טלפונים חשובים לאזרח הוותתיק
אורח
07.12.18 17:12
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
07.12.18 17:10
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
07.12.18 17:10
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
01.12.18 02:52
זיל הזול...
אורח
20.11.18 19:59
להשכרה ברחובות 🌆🌆🌆בשכונת שרונה✔️קרוב לבתי ספר, גני ילדים, טיפת חלב ופארק ✔️דירת 4.5 חדרים ✔️מרווחת 120 מ"ר ✔️3 כיווני אוויר ✔️מרפסת שמש ✔️חנייה בטאבו ✔️מחסן קומתילתקופה ארוכהמחיר: 5,000 ש"ח פינוי: גמיש מאודלפרטים נוספים: 08-9467295, יצחק אהרונסון יועץ הנדל"ן שלך 050-5270144
אורח
25.10.18 15:01
רחוב יצחק בן צבי 34 רוצה להשכיר דירה נא ליצור קשר או להגיע למקום
אורח
24.10.18 18:26
מצבך טוב ציון אם אתה מחפש כמה שיותר חדרים יכול לעניין אותך יחידת דיור חדר וחצי כולל כבלים ?
אורח
11.11.18 11:56
אפשר פרטים על יחידת דיור?
אורח
24.10.18 18:24
מטבח יהודי? יש גם מטבח נוצרי או מוסלמי?
אורח
24.10.18 18:23
שרותים כפולים?דהיינו 2 אנשים יכולים בו זמנית לעשות צרכים?


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
08.10.18 17:35
יד רביעית ממורה לאזרחות


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
15.12.18 18:50
נמאס מהרשתות הגדולות?!🔥 דרוש/ה מוכר/ת לבוטיק אופנה 🌍סניף רחובות! עבודה במשמרות, עבודה מיידית | 050-4044369 ספיר
אורח
15.12.18 18:50
בית אקשטיין רחובות מגייס ! לבית אקשטיין רחובות דרוש/ה מנקה 08:00-16:00 •תנאים מצויינים •עבודה קלה ונוחה •קליטה כעובד בית אקשטיין לפרטים ניתן לפנות בפרטי לשליחת קורות חיים : gilad.r@b-e.org.il
אורח
15.12.18 18:49
בלי מכירות ובלי משמרות🔥!! דרוש/ה נציג/ת שירות לקוחות למשרדינו ביבנה. א-ה 8-17:00⏰ ניסיון בתחום חובה! יש הסעות מיבנה ורחובות | חייגו 050-4044369
אורח
15.12.18 18:49
למפעל מוביל בקרית עקרון דרושים/ות עובדי/ות ייצור 👈זמינות ל-3 משמרות חובה! 👈רקע טכני- חובה! 👈 תוספת שכר על משמרות בוקר וצהריים 👈 סביבת עבודה נעימה ותנאים מצויינים 👈נכונות לעבודה פיזית הסעות מרמלה, לוד, אשקלון, אשדוד, יבנה, רחובות, קריית מלאכי ונס ציונה. 077-2373301
אורח
15.12.18 18:47
לרשת שופרסל דרושים מלקטי און ליין . "פשוט לעשות קניות ולקבל כסף." לפרטים 0506990697
אורח
15.12.18 10:47
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:08
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל