הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

יואל גמליאל הורה על הקמת ועדת שתבדוק את "העונש החינוכי" בו הפך בן 10 למעין "שרת" בבית הספר, במשך 5 ימים

המועצה המקומית גדרה בשיתוף מכבי האש יוצאים בפרוייקט חדש להתקנת גלאי עשן ללא עלות בבתי האזרחים הוותיקים בגדרה

החל מיום ראשון 15.12 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב פינס למשך חודש

תושבי גדרה שימו לב! אירוע פתיחת הספורטק נדחה ויתקיים ביום שני 12.8 בהשתתתפות עדן בן זקן ואנה זק

הכניסה היא מרחוב הארז מול בית ספר גוונים. שימו לב יתקיימו שאטלים לאירוע מרחבת העפר בפינת הרחובות בן גוריון- מנחם בגין ( מול מרכז גוזלן) ומתחם בית ספר רמון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המועצה המקומית גדרה הודיע על דחיית אירוע פתיחת הספורטק החדש ביישוב.התאריך החדש הוא 12.8.19 בשעה 18:00
תוכנית האירוע המעודכן:

פתיחת שערים בשעה 18:00

D.J

יריד אוכל ענק

דמויות מהאגדות

לוליינים

סדנאות של איפור קליעת צמות, קעקועי חינה ועוד.

בנוסף יתקיימו מופעים של

שעה 19:30 רוני ומפרץ ההרפתקאות

שעה 20:30 אנה זק

במופע המרכזי בשעה 21:30 עדן בן זקן


האירוע יתקיים ביום שני 12.8.19 החל משעה 18:00 בספורטק כניסה מרחוב ארז - מול בית ספר הבילויים

שימו לב להסדרי החנייה

ניתן לחנות במתחם העפר פינת בן גוריון - מנחם בגין ( מול מתחם גוזלן ) וברחבה סמוך לתיכון רמון

ממתחמים אלו ייצאו שאטלים לאירוע.

לא תתאפשר כניסה לספורטק משכונת מחיר למשתכן

רחוב ארז ייסגר לתנועה בשני הכיוונים

לדרישות נגישות ניתן לפנות לאמיר פישמן בטלפון 052-2027356התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין בעיה עם התאריך הביסה שהדוד חיים לא יגיע..הילדה מחכה לזה...
  הגב 19.07.19 06:38
 • אורח
  וואי הילד גם מחכה לדוד חיים.
  הגב 19.07.19 06:39

המועצה המקומית גדרה בשיתוף מכבי האש יוצאים בפרוייקט חדש להתקנת גלאי עשן ללא עלות בבתי האזרחים הוותיקים בגדרה

על היוזמה אחראית חברת המועצה ענת טל, מחזיקת תיק ביטחון וחירום. בחודש הקרוב יותקנו כ50 גלאי עשן בבתי התושבים ועוד 50 יותקנו במהלך חודש ינואר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אילוסטרציה


למען ביטחון הוותיקים: המועצה המקומית גדרה מתחילה בימים אלה ביישום פרויקט בטיחותי בשיתוף שירותי הכבאות וההצלה- התקנת גלאי עשן ללא תשלום בבתי האזרחים הותיקים בגדרה. את היוזמה מובילה חברת המועצה מחזיקת תיק הביטחון והחירום ענת טל.


בימים אלה מיישמת המועצה, בליווי המחלקה לשירותים חברתיים, פרויקט למתן מענה בטיחותי לתושבי הגיל השלישי במטרה לשמור על ביטחונם של הקשישים בביתם ולהתריע בפני שריפות. מדובר בפרויקט שהינו ללא תשלום וביוזמת המועצה המקומית גדרה ושירותי הכבאות וההצלה במטרה להגביר את ביטחון התושבים.

חברת המועצה המקומית גדרה, גב' ענת טל, מחזיקת תיק הביטחון והחירום:

" שמעתי על הנושא האמור בשיחה עם נציב כבאות והצלה תושב גדרה, דדי שימחי. בעקבות זאת, יצרנו קשר עם תחנת הכיבוי ברחבות ולאחר מפגש בעניין, אנחנו יוצאים לדרך בימים אלה ".

"במהלך החודש הקרוב יותקנו 50 גלאי עשן בבתי הקשישים ובחודש ינואר יותקנו עוד 50 גלאי. כך שב-100 בתי אב בגדרה יותקנו הגלאים בסיוע עובדי המועצה, עובדי שירותי הכבאות וההצלה וללא כל עלות כספית. אני מודה לכבאות והצלה על שיתוף הפעולה המלא". במקרה של עשן או שריפה, גלאי העשן אמור לצפצף בתוך הבית ותפקידו להעיר תשומת לב האנשים הנמצאים בבית.


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות חיים וגם במתן תחושת ביטחון. אני מברך על המיזם החיוני שעשוי ללא ספק להציל חיים. תודה לחברת המועצה ענת טל, לכבאות והצלה ולכל השותפים במיזם חשוב זה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואל גמליאל הורה על הקמת ועדה שתבדוק את "העונש החינוכי" בו הפך בן 10 למעין "שרת" בבית הספר, במשך 5 ימים

כזכור אמש התעוררה סערה ברחבי הארץ ובגדרה בעקבות פרסום על המקרה בחדשות הבוקר כאשר אחותו של הילד חשפה את הסיפור. בהודעתו לתושבים כתב גמליאל: "לא אשקוט עד אשר יובהרו לי הפרטים במלואם ועד אשר הנושא יטופל ביסודיות".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


אמש (ראשון) התעוררה סערה בישראל ובגדרה בעקבות חשיפת סיפור העונש "החינוכי" שניתן לתלמיד בן 10 באחד מבתי הספר ביישוב. את הסיפור חשפה אחותו של הילד בתוכנית הבוקר של ערוץ 12, כאשר סיפרה כי במשך 5 ימים היה אחיה מעין "שרת" של בית הספר שחילק דפים ועשה עבודות שירות בבית הספר ואף סבל מיריקות מצד תלמידי לבית הספר. ההסבר שניתן למשפחה הוא שהילד לא התנהג יפה וניתן לו "עונש חינוכי". על פי האחות אף אחד לא יידע את המשפחה על המקרה וכאשר התגלה הסיפור למשפחה (מאחר והילד לא רצה ללכת בבית הספר וכאשר נשאל על ידי אימו סיפר לה על המקרה) טענה האחות כי המחנכת ומנהלת בית הספר אמרו כי הן חשבו כי הסיפור ידוע להם דרך המנהלת/ המחנכת. המשפחה טוענת כי המצב הוא סיפור של גזענות וכי אם הוא לא היה אתיופי המקרה לא היה קורה.

לאור המקרה החמור הודיע ראש המועצה יואל גמליאל על הקמת ועדת בדיקה בראשות מנהלת אגף החינוך, ענת קוך והגורמים המקצועיים על מנת לבדוק את הנושא ביסודיות.

להלן הודעתו של יואל גמליאל

תושבים יקרים, אנו בגדרה מקפידים ודואגים לכל ילדה וילד במערכת החינוך ביישוב. לצערי, נחשפתי להאשמות חמורות כלפי בית ספר על התנהגות חמורה שנעשתה לכאורה כלפי ילד במערכת החינוך. הנושא לא יעבור בשתיקה. ברגעים אלה מיניתי וועדה בראשות מנהלת אגף החינוך, ענת קוך, יחד עם גורמים מקצועיים ומשפטיים שיבדקו את הנושא לעומק. בהתאם למסקנות שיוצגו בפני נחליט על צעדים שננקוט כלפי כל מי שהיה מעורב במקרה.

לא אשקוט עד אשר יובהרו לי הפרטים במלואם ועד אשר הנושא יטופל ביסודיות.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה ! ילד שההורים שלו שולחים לבית ספר כדי ללמוד מטילים עליו עונש להיות שרת 5 ימים ואם לא היה מספר לאחותו מי היה יודע עוד כמה זמן זה היה נמשך .. לפטר את המורה שהטילה עליו את העונש הלא חינוכי הזה ואת המנהלת ששיתפה פעולה ולא הודיעו להורים .
  הגב 09.12.19 10:00
 • אורח
  קודם תבדקו מה המעשה
  09.12.19 12:49
 • אורח
  אני מאמינה ביכולות של ראש המועצה גמליאל שנמצא את הדין אם הגורמים שעשו מעשה נפשה כזה
  הגב 09.12.19 10:06
 • אורח
  כותבים "נפשע". תחזור לשולחן הלימודים.
  09.12.19 12:48
 • אורח
  תחזרי
  09.12.19 12:48
 • אורח
  להדיח את המחנכת
  הגב 09.12.19 10:07
 • אורח
  מוזמן לחפש מחליף או שתציע את עצמך במקומה!
  09.12.19 12:47
 • אורח
  מזעזע... למה לא כותבים את שם הבית ספר?
  הגב 09.12.19 10:16
 • אורח
  למה כן!!!???
  09.12.19 12:47
 • אורח
  בית ספר רימונים
  09.12.19 12:47
 • אורח
  מורים שרמוטות 🖕
  הגב 09.12.19 13:20
 • אורח
  אמא שלך
  09.12.19 16:43
 • אורח
  מקווה שיש לסיפור הזה הסבר נורמלי ( שאני לא מצליח לחשוב עליו ) אבל אם זה אכן המקרה אסור שאף אחד מהמעורבים ימשיך בחינוך !!!
  הגב 09.12.19 13:51
 • אורח
  עצוב מאוד מקווה שיואל היקר יטפל בנושא בחומרה כמו שהוא מטפל ועל הצד הטוב ביותר למען ילדנו יואל אנחנו גאים בך
  הגב 09.12.19 14:31
 • אורח
  איזה גועל נפששש פשוט עצוב. זוהי גזענות נקודה ולא תגידו אחרת. מסכן הילד שהולך לבית ספר בפחד ולא בכיף. איכ.
  הגב 09.12.19 15:18
 • אורח
  לא היה ולא נברא. מדובר בילד בעייתי שלא נתן ללמוד בכיתה גם המורה היא בת אדם ולא ניתן לקיים שיעור עם ילד שמפריע . מדובר במשפחה המטופלת על ידי הרווחה.
  הגב 09.12.19 16:45

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מנהלת אגף החינוך ענת קוך מספרת על הצלחת מערכת החינוך בגדרה והתוכניות לעתיד להמשך הרצף הלימודי לתלמידי גדרה

לאחרונה פורסמה מפת ההצטיינות של ישראל המציגה את שיעור התלמידים בכל עיר אשר נבחנו בחמש יחידות במתמטיקה. על פי הנתונים שנחשפו בגדרה בשנים האחרונות חלה עלייה של 130 אחוז במספר התלמידים הניגשים ל 5 יחידות במתמטיקה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: המועצה המקומית גדרה


תלמידי המועצה המקומית גדרה רשמו בשנים האחרונות צמיחה של כ-130 אחוז במספר התלמידים הלומדים חמש יחידות במתמטיקה לבגרות. כך לפי "מפת המצוינות של ישראל", שהכינו הארגון "רשת ערי מצוינות" וקרן טראמפ המבוססת על משרד החינוך, ביניהם מדד חברתי כלכלי של הרשות.

מהנתונים עולה כי עד שנת 2015 נרשמה בגדרה מגמה מעורבת של עליות וירידות בשיעור התלמידים הלומדים 5 יחידות לימוד במתמטיקה. יחד עם זאת, החל משנת 2016, רשמה גדרה עלייה משמעותית בשיעור לומדי 5 היחידות, כך שבשנת 2018 השלימה שיפור של כ-130% בשיעור התלמידים כאמור על פני שש השנים האחרונות. מהנתונים עולה כי גדרה מדורגת במקום גבוה משמעותית, לפי הנתונים ב-2018, מעל לממוצע הארצי, שעומד על 15.5 אחוז בלבד. משנת 2016 חלה עליה משמעותית, בשנה זו למדו 13.9 אחוז, בשנת 2017 למדו 21.1 אחוז ובשנת 2018 למדו 24.3 אחוז בהיקף חמש יחידות לימוד.


לאור ההצלחות של תלמידי גדרה מנהלת אגף החינוך, ענת קוך, מספרת ומסבירה על הצצלחת מערכת החינוך היישובית:

"מנהלות ביה"ס והצוותים החינוכיים שמו להם למטרה לקדם את מספר הלומדים בחמש יחידות בהתאם לרפורמה ומטרות משרד החינוך. זאת, מבלי להזניח את התפיסה הערכית חברתית ואת ההישגים גבוהים. את זה ניתן להשיג בהעמקת העבודה האיכותית לקראת בגרות".קוך ממשיכה ומסבירה על שיטת הלימודים בגדרה - "בגדרה כמעט ולא יהיו תלמידים שלומדים 3 יחידות במתמטיקה, אלא רק בהיקף של 4-5 יחידות. אנו עושים זאת באמצעות מתן משאב הון אנושי שעובדים עם הילדים. אצלנו בגדרה לא לומדים 3 יחידות אנגלית אלא בהיקף של 4 ו-5 יחידות לימוד. הנתונים הללו הם בהלימה עם אחוז הזכאות לבגרות, שעומדים על כ-96 אחוז. אנחנו נותנים הרבה מאוד שעות למערכת החינוך ו'תופרים חליפות' לתלמידים מתוך תפיסה שכל תלמיד יכול ובמטרה שיעברו משלוש לארבע יחידות לימוד או מארבע לחמש יחידות לימוד. המעבר לא פשוט, אבל אנו במערכת החינוך בגדרה אנו מקדישים לו זמן ומשאבים. מדובר בהסתכלות ארוכת טווח וההשקעה בתלמידי 5 יחידות לימוד מתחילה למעשה כבר בשלב חטיבות הביניים"."היום אנחנו יודעים מה הצפי שש שנים קדימה כדי לקדם את הילדים, כך שמכיתה י' יודעים כמה יסיימו חמש יחידות מתמטיקה. היום אנחנו מדברים על צפי של 10 אחוזי עליה במספר תלמידי חמש יחידות במהלך שלוש השנים הקרובות, כולל 5 יחידות אנגלית. כלומר אם הנתון יגיע ל-35 אחוז מהתלמידים".


ענת קוך אמרה כי היא גאה במערכת החינוך ובהשקעה. כשדיברתי על רצף לתלמידים לחטיבה עליונה אנחנו נותנים דגש מגן הילדים עד י"ב שזה יעד מרכזי בחינוך בגדרה . מדברים על הכנות לחטיבת הביניים, לעולים מכיתה ו' לכיתה ז', העמקת רכזים של תחומי הדעת שפה ומדעים וכיצד מכינים את הילדים ללמידה העתידית שלהם. זה תלוי בתפיסה שיותר תלמידים צריכים ללמוד בחמש יחידות. כשהעבודה מתוכננת שש שנים קדימה, מסתכלים על חטיבה עליונה כרצף מחטיבת הביניים, מכינים אותם ועובדים על זה נכון ומשקיעים תוך ראייה עתידית, אנו רואים שהיעדים מושגים".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"איכות ההוראה והישגי מערכת החינוך מתבטאים היטב באמצעות הישגי תלמידינו היקרים. חמש יחידות בגרות במתמטיקה פותח דלתות לעולם ההייטק והטכנולוגיה ואני גאה בתלמידינו".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החינוך בגדרהנאין מילים ממש טובה מיכל הבחינות
  הגב 08.12.19 19:28
 • אורח
  מה שמטריד ודורשטיפול ויותר חשוב מההישגים זה הטיפול במורה ובמנהלת בהתנהגותם הניבזית לילדבו העשר. והעיקר לטפל בנזק הנפשי שנגרםלילד ומשפחתו. מכאן מתחיל החינוך.. מקרה מזעזע. צריך בדק בית רציני
  הגב 08.12.19 20:48
 • אורח
  דרך ארץ קדמה לכל ציון אשר לא יהיה !!! שום הצטיינות לא יחפה על מה שנעשה לילד בן העשר !!!
  הגב 09.12.19 13:52

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 11 דירות בתקופה האחרונה ברחבי קרית עקרון,מזכרת בתיה וגדרה ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב האילנות בגדרה במחיר של 3.53 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב השוטרים במזכרת בתיה במחיר 1.18 מיליון ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי קרית עקרון, מזכרת בתיה וגדרה על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש ספטמבר 2019 :

מזכרת בתיה:

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
לוי תנאי שרה 763.050 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 165
מארי קירי 342.080 מיליון ש"חקומה:ראשונה מ"ר :80
השוטרים 831.180 מיליון ש"חקומה:3 מ"ר: 60


קרית עקרון:

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
שבזי 1731.927 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 85


גדרה :

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
סברלוב 161.9 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 189
ארשנסקי בנדיט 672.875 מיליון ש"חקומה:קרקע מ"ר: 169.10
אלון 331.4682 מיליון ש"חקומה:2 מ"ר: 76
הרצוג חיים 2341.97 מיליון ש"חקומה:קרקע מ"ר:84.23
האילנות 2043.530 מיליון ש"חקומה:ראשונה מ"ר 96.50
חצב 1352.420 מיליון ש"חקומה:קרקע וראשונה מ"ר: 120.60
דפנה 2962.23 מיליון ש"חקומה: קרקע+1+2 מ"ר: 146.96


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה! החל מחודש ינואר 2020 יחולו שינויים בשעות קבלת הקהל של המועצה המקומית גדרה

הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כחלק משיפור השירות לתושב, החליטה המועצה המקומית גדרה כי החל מ 1.1.2020 ישתנו שעות קבלת הקהל במועצה המקומית גדרה.
בימים א׳, ג׳, ד', ה׳- תתקיים קבלת קהל בין השעות 8:00-16:00.
ימי ב': 8:00-13:30, וכן בשעות אחר הצהריים בין השעות 16:00-19:00.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 20.12 יתקיים יום אימוץ כלבים בתיכון דרכא רמון גדרה

כל ההכנסות יתרמו לרווחת בעלי החיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת ארכיון מיום אימוץ בביה"ס


תיכון דרכא רמון ממשיך במסורת ימי אימוץ כלבים שנערכת בבית הספר. ביום האימוץ הקרוב המתקיים בשיתוף משרד החקלאות והמועצה מקומית, מחכה לתושבים הפנינג חגיגי עם:

דוכני אוכל ומשחק

כל ההכנסות מהאירוע ייתרמו לרווחת בעלי החיים

יום האימוץ יתקיים ביום שישי 20.12.19 בין השעות 11:00-14:00 בבית הספר דרכא רמון

לפרטים נוספים: 050-5663008

צילום: בית ספר דרכא רמוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נטעאל ברק תלמידת דרכא בגין נבחרה לתפקיד יו"ר מועצת הנוער בגדרה

לתפקיד הסגנית נבחרה שחר בזק תלמידת תיכון דרכא רמון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה נערכו בחירות ליו"ר מועצת הנוער בגדרה, בסיום הליך הבחירות נבחרה נטעאל ברק תלמידת כיתה י' בבי"ס דרכא בגין. נטעאל תחליף בתפקידה את היו"ר היוצא איתי רוטמן. נטעאל היא פעילה בסניף הליכוד בגדרה ואף התמודדה לתפקיד היו"ר הנוער הארצי במאי האחרון. בנוסף היא מתנדבת במד"א ואף סיימה לאחרונה את קורס מגישי עזרה ראשונה של מד"א ובקרוב תצטרף אל פעילות חובשי מד"א באמבולנס.

לתפקיד סגניתה נבחרה תלמידת ביה"ס דרכא רמון שחר בזק, שהייתה מזכירת המועצה.

על מועצת הנוער בגדרה

מועצת הנוער בגדרה קיימת כבר יותר מ- 15 שנים. המועצה בהנחיית חגית אמסלם ושמוליק איליה נפגשת אחת לשבוע לדון בנושאים שונים המעסיקים את בני הנוער ובנושאים שונים בקהילה. למועצת הנוער מתקיימות בחירות אחת לשנה. בכל הנציגויות של גופי הנוער מקיימים בחירות פנימיות את הנציגות הנבחרת שולחים למועצה היישובית.

מועצת הנוער פועלת כל השנה בתחומים של תרבות ושעות הפנאי, סוגיות בבתי הספר, טיולים והתנדבות בקהילה בין הפרויקטים של המועצה: יום השומר (יום הוקרה לשומרי בתי הספר), יום ורוד להעלאת המודעות לסרטן השד, צעדת תנועות הנוער, תהלוכת לפידים, יום מנהיגות יישובי ועוד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה הנוסעים ברכבת לתל אביב וחזרה! החל ממחר ראשון 8/12 רכבת יבנה מערב תשוב לפעול לבאים מתל אביב

לגבי כיוון הנסיעה לתל אביב אין עדיין שינוי ורכבת יבנה מערב תישאר סגורה

אבי בר | | תגובות: 0


בגלל העבודות לפרויקט חישמול מסילת הברזל נסגרה תחנת רכבת יבנה מערב ל – 2 הכיוונים עד 28/1/20. אולם הנהלת הרכבת החליטה כי החל ממחר ראשון 8/12 תהיה הקלה ומסלול הנסיעה ברכבת מרכבת ההגנה לכיוון באר שבע תפעל כסדרה בשעות העומס 16:00 – 18:30 ותעצור בכל התחנות הקבועות כולל יבנה מערב ובכך יופחת העומס ברכבת הנוסעת דרך רחובות.

יש לציין כי בכיוון לתל אביב עדיין אין שינוי עד 28/1/20 (למעט בשבוע חנוכה)התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי גדרה שימו לב! בימים שני עד רביעי 9.12-11.12 משרדי המחלקה לשירותים חברתיים יהיו סגורים

קבלת הקהל תתחדש ביום חמישי 12.12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לתשומת לב התושבים בגדרה במשך 3 ימים בין הימים שני עד רביעי 9-11.12 תהיה המחלקה לשירותים חברתיים סגורה ולא תתקיים קבלת קהל, בשל מיון תיקים.

הפעילות תתחדש ביום חמישי 12.12התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון השיגור שנראה לפני זמן קצר בשמיים בכל האזור

מערכת האתר | | תגובות: 20


מצורף סרטון ששוגר בשעה 7:35

מדובר בניסוי שיגור של מערכת הנעה רקטית מבסיס במרכז הארץ הניסוי נקבע מראש ובוצע כמתוכנן

הסרטון:

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם אני ראיתי וצילמתי
  הגב 06.12.19 08:02
 • אורח
  למה עושים נסיונות כאלה במרכז הארץ? זה סכנה לציבור.. שיעשו נסיונות מעל הים או מעל עזה..
  הגב 06.12.19 08:06
 • אורח
  כי ככה צריך
  06.12.19 08:19
 • אורח
  לא יקרה לך כלום וגם לא תמות מניסוי כזה!!!
  06.12.19 09:03
 • אורח
  המדינה קטנה באדיבות השמאל.. אפילו גנץ אמר בראיון שהתאהב בהתנתקות ויאמץ ניקיון יהודים גם בגדה אם יבחר.. אז השיגור יבוצע ממרפסת ביתך
  06.12.19 09:52
 • אורח
  חח זה כל הקטע בניסוי שאין שם חומר נפץ. ילד מפגר תמחק תאפליקציה
  06.12.19 13:18
 • אורח
  לוקחים הכל בחשבון, יש מנגנון השמדה עצמית , ואם לא יעבוד יפילו אותו עם כיפת ברזל , לא יעבוד תרוץ לממש. מעדיף טיל ניסוי כזה במקום טילים איראנים...
  07.12.19 12:55
 • אורח
  לזה שכתב שהמדינה קטנה באדיבות השמאל...טיפש מי כבש את הגדה ואת כל השטחים אם לא ממשלת מפלגת העבודה שאתה מכנה אותם שמאל ...מי הקים המדינה אם לא הסוציאליסטים שעלו מרוסיה ...לך תלמד קצת הסטוריה...ותפסיק לנסות להפחיד עם השמאל ...
  07.12.19 12:59
 • אורח
  להגדיר את הניסוי כאילו במרכז הארץ זה ממש מצחיק. אמרו שזה טיל יריחו הוא לא טס מרחובות לתל אביב. ושום כיפת ברזל לא יכולה להפיל אותו. זה טיל של גדולים לא צעצועים של החמאס. חץ מפיל טילים של גדולים.
  07.12.19 17:05
 • אורח
  היה בטוח, אורח נכבד, שמי שצריך להחליט מה ואייך ולמה לא בדיוק צריך אותך, מבלי רצון לפגוע, ואת עצותייך. אני סמוך ובטוח, מתוך יותר מ-65 שנים שאני חי, שמי שביצע ידע יודע הייטב מה וכייצד הוא עושה. סופ"ש נעים לך אורח, ובעיקר לעושים במלאכה. המשיכו וישר-כח.
  הגב 06.12.19 08:18
 • אורח
  מסכים עם כל מילה, במדינה הקטנה שלנו, חשוב לתת גיבוי מלא לכוחות הביטחון שמהשיקולים שלהם בחרו לעשות ניסוי כזה באופי כזה, אף אחד לא מבצע ניסוי כזה מבלי לחשוב לפנים ולאחור על ההשלכות שלו, בטח לא אם יש מחשבה שזה יסכן חיי אדם.
  06.12.19 08:25
 • אורח
  מהניסיון שלי הקטן ידוע לי שלפעמים יש אנשים שלא חושבים , או עושים טעות ואחרי זה קורה אסון. הניסויים , מה שלא תגידו לא עושים במקום מאוכלס . ברוך השם שהכל עבר בשלום וניסוי היה מוצלח , אבל תחשבו על משמעות מילה ניסוי ומה היה קורה אם זה לא היה מוצלח והיה נופל על איזה שהוא בית הספר או גן ילדים איפו שהנכדים שלכם נמצאים גם הייתם אומרים אותם דברים ?
  06.12.19 08:53
 • אורח
  השיגור מחוף הים לכיוון הים.. הייתי בעמדה בשיגורים קודמים
  06.12.19 09:54
 • אורח
  וכשיורים כיפת ברזל אין חשש שיפלו חלקים על ישובים?אבל זה חיוני
  הגב 06.12.19 09:06
 • אורח
  אולי זה לא ניסוי ?
  הגב 06.12.19 09:12
 • אורח
  נראה " שהניסוי " הבולט מאוד נעשה לגרום שמי שאמור לדעת יראה ויבין רשתות זרות דווחו על ניסוי טיל בלסיטי המשכו של יריחו 3 ונשק הרתעה
  הגב 06.12.19 09:31
 • אורח
  השם ישמור ויציל את עם ישראל .לאלה שלא מבינים .תפקחו את העיניים ראו כמה זאבים מסביבכם .שבת שלום ומבורך
  הגב 06.12.19 12:12
 • אורח
  זה בתל אביב לא באיזור
  הגב 06.12.19 17:50
 • אורח
  מדינת ישראל היא צריף בתוך גונגל והזאבים והאריות נובחים ומפחידים את יושבי הץריף ומחכים כל רגע לתפוס מישהו שיוצא למכולת לקנות חלב....
  הגב 08.12.19 01:55
 • אורח
  גנץ לוקח אותנו לבחירות חוזרות בחסות לפיד הגוואד במקום להתפשר ולעשות ממשלת אחדות
  הגב 08.12.19 02:21

נהגי גדרה שימו לב! החל מיום ראשון 15.12 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב פינס למשך חודש

השינויים חלים עקב עבודות תשתית שמבצעת המועצה המקומית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כחלק משדרוג התשתיות בגדרה, ובהמשך לפיתוח רחוב פינס המתקיים בימים אלה, החל מיום ראשון 15.12.19 יחלו עבודות תשתית לניקוז בקטע שבין רחוב ויצמן עד כיכר פיינברג.

בעקבות העבודות יסגר הרחוב לתנועה לנוסעים צפונה מכיכר פיינברג לכיוון רחוב ויצמן, בימים ראשון-חמישי בין השעות 8:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 בערב.

משך העבודות: כחודש
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים החוגגים בר/בת מצווה בגדרה! מרכז אופק יערוך ביום ראשון 15.12 את ערב החשיפה לתוכנית שחק -ההכנה לבר/בת מצווה שתתקיים במרכז אופק

מטרת התוכנית היא להעביר את הזהות היהודית ומורשת ישראל לנערים והנערות. התוכנית מתקיימת במספר מפגשים בהם יעברו המשתתפים מסע על עולם הערכים והדמויות שליווי את העם היהודי לאורך ההיסטוריה. כמו כן מתקיימים מפגשים בהשתתפות ההורים בו ידברו על היחס בין ההורים לילדים, המשפחתיות והחיבור בין ההורה לילדו. ההרשמה לערב החשיפה מתבצעת דרך אתר אופק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק מזמין את הורי גדרה לערב חשיפה המיוחד לתוכנית שחק לבני מצוה שיתקיים ביום ראשון 15.12 במרכז.

תוכנית שחק היא תוכנית אותה יזם הרמטכ"ל לשעבר, אמנון ליפקין שחק ז"ל, להכנת בני ובנות מצווה לקראת האירוע המרגש. התוכנית מתקיימת בכ 31 רשויות מקומיות וכ 1,000 משפחות כבר עברו את התהליך. מטרת התוכנית היא להעביר את הזהות היהודית ומורשת ישראל לנערים והנערות במספר מפגשים בהם יעברו מסע בעולם הערכים והדמויות שליווי את העם היהודי לאורך ההיסטוריה. כמו כן מתקיימים מפגשים בהשתתפות ההורים בו ידברו על היחס בין ההורים לילדים, המשפחתיות והחיבור בין ההורה לילדו.

אל התוכנית הצטרפה המועצה המקומית גדרה שתקיים במרכז אופק 10 מפגשים לבני ובנות המצווה שכוללים גם פעילות התנדבותית בקהילה וסיור לירושלים. לקראת התחלת התוכנית יקיים מרכז אופק מפגש חשיפה להורים בו יקבלו את כל המידע על התוכנית.

עלות ההשתתפות בתוכנית: 350 ש"ח ל 10 מפגשים כולל הסיור לירושלים.

מפגש החשיפה יתקיים ביום ראשון 15.12.19 בשעה 19:00 במרכז אופק

יש לבצע הרשמה לערב החשיפה (ללא עלות) באתר מרכז אופק

לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכז הזהות היהודית של מרכז אופק

שמעון 052-7710462

למעבר להרשמה: באתר מרכז אופק

לפרטים נוספים על התוכנית דף הפייסבוק של התוכנית שחק הכנה לבר ובת מצווההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרחיבים את השירות לתושב גדרה! המועצה המקומית גדרה השיקה את אתר האינטרנט החדש של הועדה לתכנון ובנייה

אתר הוועדה המקומית מציע לתושבים מגוון רחב של נושאים רלוונטיים, החל ממידע כללי, הסבר לגבי פטור מהיתר, בקשות למידע, הנחיות להגשת בקשות בניה ופיקוח, הנחיות מרחביות, הנחיות להגשת תכנית, תשריט חלוקה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה ממשיכה לייעל את השירות לתושב – לאחרונה הושק האתר החדש של הוועדה לתכנון ובנייה

המועצה המקומית גדרה בוחנת כל העת את ייעול העבודה ומתן השירות לתושב. בתוך כך, הוקם אתר אינטרנט חדש לוועדה לתכנון ובנייה שהושק בימים אלה. האתר החדש הונגש והותאם כך שניתן יהיה להכנס אליו גם מהטלפון הסלולארי. זה המקום לציין כי אתר הוועדה המקומית מציע לתושבים מגוון רחב של נושאים רלוונטיים, החל ממידע כללי, הסבר לגבי פטור מהיתר, בקשות למידע, הנחיות להגשת בקשות בניה ופיקוח, הנחיות מרחביות, הנחיות להגשת תכנית, תשריט חלוקה ועוד.

כתובת האתר של הוועדה לתכנון ובנייה:

https://gedera.bartech-net.co.il/


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל, המכהן גם כיו"ר הוועדה לתכנון ובנייה:

בירך על עבודות שדרוג האתר ואמר: "מתן שירות מיטבי, יעיל וזמין לתושב הוא ערך עליון בהתנהלותה של המועצה שלנו, הן בשגרה והן בחירום. האתר הנגיש של הוועדה המקומית מאפשר לתושבים לבצע את סידוריהם, לקבל מידע בקלות ובאופן מיידי. תודה לכל העוסקים במלאכה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגת היר"ח של ביה"ס רעות! תלמידי ביה"ס ערכו פעילות משותפת והפנינג חגיגי במסגרת יריד ראש חודש המתקיים מדי שנה בביה"ס

היריד מתקיים כבר שני עשורים בבית הספר במסגרתו בוחרים כל שנה חודש עברי אחד עליו לומדים בבית הספר. שיא האירוע הוא ביריד בהשתתפות כל תלמידי בית הספר. השנה עסק היריד בנושא מוערבות חברתית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בבית ספר "רעות" בגדרה, בניהולה של גב' דנית אדלמן, מקיימים במשך כשני עשורים כבר, את יר"ח (יריד ראש חודש). בכל שנה בוחרים בביה"ס חודש עברי אחד, עליו לומדים התלמידים בכיתות אודות ארועים שקרו באותו החודש ומחברים לערכים הקשורים לחודש המדובר. בביה"ס ציינו השבוע כי הפעם בחרו לחגוג את חודש חשוון, בחגיגה אמיתית של למידה וערכים.


זה החל בלמידה משותפת, למידה בחברותה של הורים ומורות סביב ערך ה"ערבות ההדדית", שבחרו בבית הספר כערך הקשור לחודש חשוון והמשיך בלמידה בכיתות. הנהגת הורים ומורות בחרו לכל כיתה ושכבה את התחנה אותה ירצו להפעיל ביום השיא.


שכבת א- ציינה את חג הסגד של קהילת יהודי אתיופיה- שתיית תה, טעימת דאבו, ריקודים, צפייה במצגת וקליעת צמות.

שכבת ב- ציינה תפילת הגשם- באמצעות עבודות יצירה, שעשועונים וחידון אינטרנטי.

שכבת ג- ציינה את העליות מתימן ומאתיופיה באמצעות יצירת מטוסים ומשחקי דגלים.

שכבת ד- ציינה את עליית יהודי תימן במבצע ״מרבד הקסמים״- בלמידת צעד תימני, תערוכת תמונות ותיפוף על פחים.

שכבת ה- ציינה את יום פטירתו של המוסיקאי והיוצר המנוח, עוזי חיטמן- באמצעות שירי קריוקי של שיריו והכנת לוכד חלומות.

הנהלת ביה"ס וסגל המורים בקשו להודות לכל ההורים השותפים, לצוות בית הספר ולהילה כהן ,הרכזת הקהילתית, על הובלת היום המיוחד.בביה"ס סיפרו השבוע:

"פתחנו את היום בטקס בהשתתפות צוות קהילה ומקהלת בית הספר. שכבת ו׳ קיימה מכירת מזון בריא, טעים ומזמין. היום המשיך בתחנות שהתקיימו בכיתות, כל שכבה התייחסה לאירועים ההיסטוריים השונים בתרבות שלנו שאירעו בחודש חשוון".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה ! בעקבות סגירתה הזמנית של תחנת יבנה מערב, קו האוטובוס 30 יגיע אל תחנת יבנה מזרח; המסלול החדש מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בעקבות העבודות של רכבת ישראל החל מהשבוע תסגר תחנת יבנה מערב עד לסוף חודש ינואר 2020. בעקבות המצב, פנתה המועצה המקומית גדרה לחברת אפיקים ובקשה כי לתקופת העבודות תבצע החברה שינוי במסלול הקו כך שיגיע אל תחנת הרכבת יבנה מזרח. חברת אפיקים הסכימה לבקשה והחל מהיום יבוצעו השינויים במסלול הקו. קו האוטובוס ייפעל בנוסך לשאטל אותו מפעילה המועצה לרכבת .

להלן השינויים במסלול קו 30 :

קו 30 מגדרה ליבנה:

ייסע במסלול המקורי עד מחלף בני דרום, יציאה לכביש 42, ימינה לכיוון יבנה/ישיבוי גדרות , ייכנס לרכבת יבנה מזרח וימשיך ברחוב העצמאות, שמאלה לסנהדרין ויסיים בתחנת הרכבת יבנה מערב.


קו 30 מיבנה לגדרה:

ייסע במסלול המקורי עד שידלובסקי/הסנהדרין, שמאלה לסנהדרין, ימינה לעצמאות, ייכנס תחנת הרכבת יבנה מזרח , יחזור לכביש 42 עד מחלף בני דרום, יפנה שמאלה לכביש 7 לכיוון מזרח וימשיך במסלול המקורי. תחנה חדשה (ל-2 הכיוונים): ת.רכבת יבנה מזרחהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי כיתה ז' בדרכא בגין גדרה מייצגים את היישוב בתחרות החלל הארצית ע"ש אילן רמון

תלמידי בית הספר הצליחו לעבור את השלב הראשון בתחרות בדרך אל הגמר בו משתתפים כ 100 בתי ספר מרחבי הארץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כמידי שנה מתקיימת במערכת החינוך אולימפיאדת החלל רמון לזכרו של האסטרונאוט הישראלי אילן רמון ז"ל. התחרות פועלת תחת סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה, בשיתוף הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה באגף מדעים א' במזכירות הפדגוגית במשרד החינוך, בשיתוף ובביצוע של המרכז הישראלי למצוינות בחינוך ובחסות קרן המלגות הממשלתית הפועלת במשרד המדע להנצחת מורשתו של טייס החלל אילן רמון.

התחרות מתחלקת לשניים תחרות לתלמידי חטיבות הביניים ותחרות לתלמידי כיתות ד-ו בבתי הספר היסודיים. מידי שנה משתתפים מעל 4,000 תלמידים מרחבי הארץ בכל תחרות בה נחשפים התלמידים לעולם חקר החלל. במסגרת התחרות התלמידים משתתפים בחידות, שאלונים ובניית דגם על הנושא השנתי. אל שלב הגמר עולים 10 בתי ספר עוברים משימות שונות ויציגו בפני השופטים את הדגמים שבנו.

כמדי שנה גם לגדרה יש נציגות בתחרות של חטיבות הביניים:

את היישוב מייצגים תלמידי כיתה ז של תיכון דרכא רמון, אשר עברו את השלב הראשון בדרך אל הגמר. בשלב השני מתמודדים התלמידים כנגד עוד כ100 בתי ספר מרחבי הארץ.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

בהובלתו של המורה יאיר לוי עג'מי, תלמידי דרכא רמון בגדרה, זכו במקומות הראשונים בכנס הארצי של מועדון MUN (מודל האו"ם)

תוכנית 'מודל האו"ם' היא תוכנית המאפשרת לבני הנוער להיחשף לעולם הדיפלומטיה וקשרי החוץ, אותו מקדם משרד החינוך. התוכנית מעניקה לבני הנוער ידע תיאורטי בסיסי וכלים מעשיים ביחס לעבודת האו"ם, הבנה של הפוליטיקה הבינלאומית, שיפור יכולת הדיון, הניתוח וההתבטאות, בשפה האנגלית ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשת בתי הספר דרכא ערכה לאחרונה כנס מיוחד של מועדון MUN - מודל האו"ם שהתקיים זו השנה השנייה. בכנס לקחו חלק תלמידים מכ -18 בתי ספר שונים מרחבי ארץ אשר דימו ישיבות של ועדות או"ם שונות וייצגו מדינות ע"פ מחקר מקדים שעשו. הכנס כולו התקיים בשפה האנגלית והתלמידים מציגים בו כישורי דיון ושכנוע גבוהים בנושאים פוליטיים, חברתיים וכלכליים.

בכנס לקחו חלק גם תלמידי דרכא רמון בגדרה, אשר זכו בפרסים על השתתפותם בועדות השונות ואף זכו בשני המקומות הראשונים. בכנס השתתפו תלמידי שכבת י-י"א בהובלתו של המורה יאיר לוי עג'מי: אייל ביאלה, שי כהן הודיה כהן, דן וייצמן, עמרי שלג וים סופר הררי

ראש המועצה המקומית גדרה ומנהלת אגף החינוך ענת קוך בירכו על הישגי התלמידים ועל ייצוג המושבה בכנס הארצי מטעם רשת דרכא, שהובילה גב' אליס בן זגמי, תושבת גדרה, מורה ורכזת מגמת דיפלומטיה בדרכא בגין ומקדמת ברמת הרשת את תחום האנגלית והדיפלומטיה. אליס גם מנהלת את התכנית DARCA GLOBAL LEADERSHIP SKILLS

אליס אמרה השבוע: "כאשר יש למורה ותלמידיה חלום, רשת דרכא שם כדי להגשים אותו. דרכאמון היה חוויה של למידה אותנטי: בני נוער מקיימים דיונים בסוגיות בינלאומיות ורלוונטיות, מגיעים להסכמות, מנסחים החלטות וכל זאת באנגלית רהוטה, ובחוויה משמועתית. התלמידים רכשו כישורי מנהיגות ושיח ציבורי ברמה הגבוהה ביותר".

תוכנית 'מודל האו"ם' היא תוכנית המאפשרת לבני הנוער להיחשף לעולם הדיפלומטיה וקשרי החוץ, אותו מקדם משרד החינוך. התוכנית מעניקה לבני הנוער ידע תיאורטי בסיסי וכלים מעשיים ביחס לעבודת האו"ם, הבנה של הפוליטיקה הבינלאומית, שיפור יכולת הדיון, הניתוח וההתבטאות, בשפה האנגלית ועוד


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה מצדיעה לזמרת אילנית! ביום רביעי 25.12 יוצג המחזמר המקורי של מרכז אופק "אי שם" שיוקדש לשיריה האהובים של אילנית

המופע יתקיים בהשתתפות ילדי חוג "חיות במה" של מרכז אופק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמידי שנה בחג החנוכה יפיק מרכז אופק את מופע חנוכה המקורי של גדרה- זו השנה הרביעית. לאחר המופעים של אהוד מנור, צביקה פיק ועוזי חיטמן, שקצרו הצלחה גדולה, החליט השנה המרכז להקדיש את המופע לזמרת אילנית. המחזמר "אי שם", יתקיים בהשתתפות ילדי חוג "חיות במה" - חוג התיאטרון שיפתח השנה לילדים ונוער.

על הכתיבה ובימוי אחראי: שמוליק איליה

המופע יתקיים ביום רביעי 25.12.19 בשני סבבים באולם מיכל מרכז אופק רחוב על כנפי נשרים 3

מופע ראשון 16:00

מופע שני 18:00

עלות כרטיס: 20 ₪

את רכישת הכרטיסים ניתן לבצע באתר אופק https://h5.infocash.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStepהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים בגדרה! היום (שני 2.12) תיפתח בשעה 16:00 ההרשמה לקייטנת חנוכה של ילדי הגנים; ההרשמה תהיה פתוחה עד יום ראשון 15.12

שימו לב! הקייטנה תהיה מחולקת לשני מועדים: 24-26.12 כאשר ההרשמה מיועדת להורים שילדיהם אינם רשומים לצהרונים וקייטנה בין התאריכים 29-30.12 כאשר גם ילדי הצהרונים צריכים לבצע הרשמה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עקב המצב הפוליטי השורר בישראל , בה לא נבחרה ממשלה חדשה, משרד החינוך הודיע לרשויות המקומיות על ביטול הפרוייקט של קייטנת החגים בחנוכה , מאחר ולא הועברו התקציבים לכך.לאור הודעת משרד החינוך, החליטו במועצה המקומית גדרה ומרכז אופק על הפעלת קייטנת החגים כמתוכנן במשך 5 ימים בגני הילדים.

הקייטנה תתקיים במשך 5 ימים בין התאריכים: 24.12.19 ועד 30.12.19 (לא כולל יום שישי ) על פי החלוקה הבאה :

תאריכי הקייטנה 24-26.12.19


ילדים הרשומים לצהרוניםילדים שאינם רשומים לצהרונים
שעות הקייטנה7:30-16:007:30-16:00
עלות ליוםללא עלות105 ₪
האם יש צורך לבצע הרשמהאין צורך לבצע הרשמהיש לבצע הרשמה דרך אתר אופק
שימו לב ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי


תאריכי הקייטנה 29-30.12.19


ילדים הרשומים לצהרוניםילדים שאינם רשומים לצהרונים
שעות הקייטנה7:30-16:007:30-16:00
עלות ליום105 ₪105 ₪
האם יש צורך לבצע הרשמהיש לבצע הרשמה דרך אתר אופקיש לבצע הרשמה דרך אתר אופק


הקייטנה כוללת ארוחת בוקר + צהריים

ההרשמה תיפתח היום (שני 2.12.19) החל משעה 16:00 באתר מרכז אופק- באתר תיפתח לשונית מיוחדת לרישום.

סיום ההרשמה : 15.12.19התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עוד אלוף לגדרה! טום פשקובסקי זכה במקום הראשון באליפות אירופה בטאקוונדו המתקיימת באירלנד

בתחרות המתקיימת באירלנד היו לגדרה עוד שלושה נציגים אבישג סמברג שסיימה במקום החמישי לאחר הפסד ברבע הגמר , והאחים גילי וגדי חיימוביץ שסיימו את התחרות לאחר הפסד בקרב השני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: הדף של יואל גמליאל


לפני זמן קצר ( ראשון 1.12 ) זכה טום פשקובסקי, תלמיד תיכון דרכא בגין במקום הראשון באליפות אירופה בתחרות הנוער המתקיימת באירלנד. כזכור לגדרה היו בתחרות 4 נציגים אבישג סמברג, האחים גילי וגדי חיימוביץ וטום פשקובסקי, שכאמור זכה במדליית הזהב.

בסוף השבוע נמשכו התחרויות בהן סיימה אבישג סמברג (49 ק"ג) במקום החמישי לאחר שבשמינית הגמר ניצחה יריבה מהולנד וברבע הגמר נוצחה בידי ספורטאית מאוקראינה. האחים גילי וגדי חיימוביץ שסיימו את התחרות לאחר הפסד בקרב השני.

היעד הבא היא תחרות הטאקוונדו שתתקיים באיטליה בחודש אפריל כאשר שם יתמודדו ספורטאי גדרה על הקריטריון לאולימפיאדת 2020
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ל הכבוד לטום , גילי הוא סתם נוד נפוח שלא מביא הצלחות!!!!!
  הגב 01.12.19 18:37
 • אורח
  צודק
  הגב 02.12.19 08:43

הכירו את סיירת הנגישות של תיכון דרכא רמון אשר מאפשר לתלמידים בעלי מוגבלות הפיזית לצאת לשטח בטיולים השנתיים של בית הספר

הסיירת הוקמה לפני כ 4 שנים על ידי רכזת לחינוך חברתי, מירב נוף ששמעה על הפרוייקט והחליטה להקימו בבית הספר. באמצעות מעין כסא גלגלים המותאם לתנאי שטח יכולים התלמידים לבלות בשטח עם חבריהם במקום להישאר באוטובוס .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ב4 שנים האחרונות מתקיימת בתיכון דרכא רמון פעילות מיוחדת של סיירת הנגישות, שבין פעילויותיה מאפשרת יציאה של תלמידי בית הספר אשר מוגבלים פיזית לטיולים שנתיים ופעילויות חוץ. היוזמה הוקמה על ידי רכזת לחינוך חברתי, מירב נוף, שראתה תלמיד כיתתה מבלה את רוב הטיולים השנתיים באוטובוס ולא יוצא השטח עם יתר חבריו. היא שמעה על פרוייקט שמאפשר לבעלי המוגבלות לצאת אל השטח באמצעות מעין כסא גלגלים שבאמצעות מוטות מצידיו ניתן להרימו ולניידו בשטח.

מירב החליטה כי היא רוצה להוציא לפועל את הפרוייקט והקימה את הסיירת שמורכבת כיום מ 50 תלמידי כיתות ט-י"א, שיוצאים לטיולים ומלווים את התלמידים שזקוקים לסיוע. בנוסף על כך במסגרת הלימודים התלמידים לומדים את נושא הנגישות בבית הספר ואף מסיירים בבית הספר וברחבי גדרה, ומדווחים על בליקויים ובעיות נגישות בהם הם נתקלים, זאת במטרה להעלות את המודעות לנושא ולהעביר זאת הלאה.

למעבר לצפייה בכתבה באתר חדשות 13

https://www.facebook.com/darca.ramon/videos/996277800729721/התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שניר אזולאי זכה במקום הרביעי באליפות העולם בפיתוח גוף שהתקיימה בארה"ב

שניר הגיע לתחרות לאחר שבאוקטובר האחרון זכה בתואר מר ישראל בקטגוריית פרו בודיבילדינג.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: המועצה המקומית גדרה


תושב גדרה שניר אזולאי עושה זאת שוב! בימים אלו הסתיימה אליפות העולם לפיתוח גוף של איגוד WNBF בארה"ב , לפיתוח גוף טבעי ללא חומרים אסורים וסמים. בין המתמודדים היה שניר אזולאי שזכה במקום הרביעי והמכובד. זו הייתה התחרות הבינלאומית הראשונה של שניר. לאור הישגיו הוא עתיד להשתתף בתחרות גם בשנה הבאה.

שניר הגיע לתחרות לאחר שבאוקטובר האחרון זכה בתואר מר ישראל בקטגוריית פרו בודיבילדינג. זו הייתה הזכייה שנייה ברציפות של שניר לאחר שבנובמבר 2018 זכה בתואר מר ישראל בפיתוח גוף עד משקל 73 ק"ג וכן בתואר אלוף האלופים.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

סרטון רכב עולה באש במחלף שורק - כביש 7

קרדיט צילום בשיתוף פיקוד מרכז

אבי בר | | תגובות: 0


יום ראשון 1/12 בסביבות השעה 12:30. דיווח על רכב העולה באש בכביש 6 ליד המחלף לכיוון כביש 7.

אין נפגעים

הודעת משטרת התנועה

כביש 6 מחלף שורק לדרום נחסם לתנועה בעקבות רכב עולה באש.

שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה.

יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות.

הסרטון

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה הנוסעים ברכבת! החל מיום שני 2/12 רכבת יבנה מערב תהיה סגורה לחודשיים

תושבי גדרה יוכלו לבחור נסיעה ברכבת לתל אביב דרך תחנת יבנה מזרח, או תחנת מזכרת יבנה, או תחנת קרית מלאכי יואב

אבי בר | | תגובות: 4


עקב עבודות חשמול במסילת הרכבת באיילון. הרכבת המגיעה מהדרום לכיוון תל אביב תסיים נסיעתה בתחנת הרכבת יבנה מערב, בין התאריכים 2/12/19 – 28/1/2020.

לתושבי גדרה המשתמשים בנסיעה ברכבת לתל אביב מתחנת יבנה יוכלו לבחור בשאטלים מרכבת מערב יבנה לתחנת ההגנה בתל אביב או להשתמש ברכבת יבנה מזרח, דרך רחובות לתל אביב. בשעות העומס תתווסף ביבנה מזרח רכבת נוספת לתל אביב.

בשבוע חופשת חנוכה רכבת יבנה מערב תפעל כרגיל.

תושבי גדרה יוכלו לבחור נסיעה ברכבת לתל אביב דרך תחנת יבנה מזרח, או תחנת מזכרת יבנה, או תחנת קרית מלאכי יואבהתפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו יודע איפה זה תחנת רכבת מזכרת יבנה?
  הגב 01.12.19 17:49
 • אורח
  יש תחנה חדשה? רכבת מזכרת יבנה!!!
  הגב 01.12.19 23:52
 • אורח
  מזכרת בתיה
  הגב 02.12.19 06:25
 • אורח
  לבדוק באתר יש רכבת מעבנה מערב לסרוגין התחנה לא נסגרה
  הגב 06.12.19 17:37

ביטוח לאומי חושף את הבדלי השכר בין גברים לנשים ביישובים ראשון לציון, רחובות, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון, שמראים כי גברים מקבלים יותר מנשים ואף יותר מהשכר הממוצע ביישוב

הנתונים מראים כי ההפרש הגדול ביותר בין שכר הגברים לשכר הנשים נמצא במזכרת בתיה: הפרש של 6,915 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


הביטוח הלאומי חשף לאחרונה את נתוני השכר של תושבי ישראל על פי יישוב. כאשר מתבוננים בנתונים רואים כי הבדלי השכר בין גברים לנשים נמשכים גם בימים אלו. כאשר מסתכלים על נתוני השכר של הגברים ביישובי האזור, רואים כי הם מרווחים יותר מהשכר הממוצע ביישוב כולו.

השכר הממוצע לגברים שכירים בישראל הוא 11,225 ש"ח ולנשים 7,521 ש"ח.

השכר הגבוה ביותר של גברים ונשים נמצא במזכרת בתיה שם מרוויח גבר בממוצע 17,328 ש"ח ואישה 10,413 ש"ח.


להלן נתוני השכר של הערים ראשון לציון, רחובות, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון


מספר השכירים/ות ביישוב

שם היישובגבריםנשים
ראשון לציון62,05665,357
רחובות31,28333,620
בת ים30,85633,217
גדרה5,6986,148
מזכרת בתיה3,6413,767
קריית עקרון2,6362,838
השכר הממוצע לשכירים/ות

שם היישובשכר ממוצע ביישוב לשכיריםגבריםנשיםהפרש השכר בין המינים
מזכרת בתיה13,81217,328 ₪10,413 ₪6,915
גדרה11,79114,663 ₪9,129 ₪5,534
רחובות10,81013,274 ₪8,516 ₪4,758
ראשון לציון10,49212,592 ₪8,499 ₪4,093
קריית עקרון8,2719,764 ₪6,781 ₪2,983
בת ים7,5628,759 ₪6,450 ₪2,309
מספר חודשי עבודה ממוצע של שכירים/ות בשנה

שם היישובגבריםנשים
מזכרת בתיה1110.8
ראשון לציון10.910.9
רחובות10.910.8
גדרה10.910.8
בת ים10.710.9
קריית עקרון10.710.7


התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שכחו לציין שגברים עובדים יותר שעות נוספות ובגלל זה הם מרוויחים יותר
  הגב 28.11.19 19:43
 • אורח
  לא נכון.
  28.11.19 19:56
 • אורח
  לא נכון, אנחנו עדיין מדינה פטריארכלית שרואה בגבר מפרנס ראשי.
  28.11.19 20:25
 • אורח
  מדובר על שכר ברוטו ללא שעות נוספות
  הגב 28.11.19 20:15
 • אורח
  יש לי שאלה ...למה בת ים מתנגדת להסעות בשבת ? גם אנחנו רוצים לנסוע מי פה לשם .יש גירהון אבל צריך גם בתי ימים להרגיש בקו שווה ....תודה אולי תענו לי
  הגב 28.11.19 20:20
 • אורח
  אני יענה לך גבר עובד יותר קשה מה אישה
  הגב 28.11.19 21:19
 • אורח
  ממש שטויות במיץ עגבניות
  29.11.19 11:21
 • אורח
  לפס מי ינענע אותך
  הגב 29.11.19 05:43
 • אורח
  גברים עובדים יותר
  הגב 29.11.19 07:53
 • אורח
  חפס. מי ינענע לך
  הגב 29.11.19 08:35
 • אורח
  גברים לא בהכרח עובדים יותר. אבל לפי הנתונים שמוצגים כאן, אם ניקח לדוגמא את מזכאת בתיה, הגברים עובדים בממוצע יותר חודשים בשנה מהנשים. השכר שלהם, מן הסתם, אמור להיות גבוה יותר- הבעיה שזה לא מסביר למה הם מקבלים כל כך גבוה מעל הממוצע ונשים מקבלות הרבה מתחת לממוצע.
  הגב 29.11.19 09:49
 • אורח
  11k? הלוואי עלי מאיפה המשכורות האלו? נכנס 19k ביחד כל חודש? יפה! רק מה עם הזוגות שמכניסים ביחד 10 וחצי k? יחיו בשכירות כל חייהם? יגורו עם ההורים? יהיו בחובות? אולי הוצאה לפועל? יחשבו מליון פעם האם יש טעם להריון וילודה עם משכורות כאלו? להתעורר !!!!! אין לאנשים מה לאכול רק מפלגה עם אנשים כמו יחימוביץ והרצוג שרצו לעזור למעמד התחתון של התחתון שנמצאים עמוק בביוב יכלו לעזור! אותי לא מעניין הבטיחון אצל כולם הביטחון זהה ליכוד,שמאל אבל כאחד שמתנדנד בין הרפף התחתון לרף הבסיסי אני טוען שחיבים שינוי מי שמרוויח טוב יותר לא יזדהה עם הדברים
  הגב 29.11.19 16:32
 • אורח
  צריך להשוות ביחס לאותו התפקיד פחות או יותר. ולא סתם גברים לנשים. בהרבה משפחות עדיין הגבר הוא מפרנס ראשי והאישה כנראה משכורת משנית בעקבות לידות ודאגה לילדים. זה לא מעיד על יכולתן של הנשים וגם לא מראה פער אם לא מדובר באותו סוג עבודה
  הגב 30.11.19 21:09

לאחר קרוב ל 40 שנה המורה חיה סיאני נפרדת מתפקידה בביה"ס אוהל שלום בגדרה

לרגל הפרישה נערכה לחיה מסיבת פרישה בה הוענקה לה תעודת הוקרה על ידי ראש המועצה יואל גמליאל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: הדף של יואל גמליאל


אחרי 37 שנה נפרד בית הספר אוהל שלום מהמורה והמחנכת חיה סיאני. לרגל פרישתה נערכה לחיה מסיבת פרידה חגיגת בהשתתפות בני המשפחה, חברים וצוות בית הספר. אל האירוע הגיע ראש המועצה יואל גמליאל שאיחל לחיה הצלחה בהמשך דרכה והעניק לה תעודת הוקרה על מסירותה למען ילדי גדרה לאורך השניםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:40
יהודית שלמי תיווך וימצאו לך כולם צריכים להתפרנס כנסי למשרד תיווך שלמי עמלה למתווך וקדימה צאי לדרך
אורח
04.12.19 14:40
אם המתווכים היו בנ יאדם ולוקחים עד 10,000 ש"ח לעסקה זה היה נקרא לתת פרנסה. מה שקיים היום זה שוד. ולכן כל אחד פותח משרד תיווך אופציה לכסף גדול וקל וכך שמרוב המשרדים אין להם פרנסה. אם המתווכים היו כחמים היו מורידים עמלת תיווך לחצי אחוז תוך כמה חודשים חצי מהמתווכים היו עוזבים את הענף וכך היה תיווך במחיר הוגן ולמתווכים יהיה פרנסה
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
25.11.19 22:50
מאלף נמלים 0545788625
אורח
21.11.19 18:02
למכירה תנור בילדינג של סאוטר גרמני יד 2 0505837388 רחובות
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל