הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

גדרה מתגייסת למען המשפחות הנזקקות! 

תנועת אורי גדרה בשיתוף המועצה המקומית מקיימת מבצע התרמה של סלי מזון למען משפחות נזקקות

אבישג סמברג זכתה במדליית ארד באליפות פולין הפתוחה

תיכון דרכא בגין יוצא ביוזמה קהילתית חדשה - לימודי אנגלית ללא עלות, לגמלאי גדרה, שיתקיימו מידי יום שני בביה"ס

לרגל חגי תשרי, המחלקה הוטרינרית בגדרה ונציגי משרד הבריאות ערכו בדיקות פתע לבעלי העסקים לממכר מזון בגדרה

ד"ר שרון כהן בראשי, הרופאה הווטרינרית בגדרה: "לקראת חגי תשרי אנחנו קוראים לציבור להיות ערניים ולרכוש מוצרי מזון מן החי רק במקומות מורשים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית גדרה


המחלקה הווטרינרית בגדרה ונציגי משרד הבריאות קיימו בימים האחרונים ביקורת בבתי עסק לממכר מזון מן החי בגדרה. המטרה: בדיקת טריות של מוצרי המזון הנמכרים לציבור. לפני מספר ימים, במסגרת ההכנות לקראת חגי תשרי תש"פ, קיימה המחלקה הווטרינרית של המועצה המקומית גדרה יחד עם נציגי משרד הבריאות ביקורת בבתי עסק למען שמירה על בריאות הציבור ומניעת מחלות דרך מזון מן החי. המחלקה מקיימת לאורך כל השנה עשרות ביקורות פתע וכעת, לקראת החגים, תקיים עוד מספר ביקורות בבתי עסק במטרה לשמור על בריאות הציבור ועל הקפדה יתירה של בתי העסק, כך שימכרו מזון שהושג באישורים וכמובן לא יאוחר מתאריך התפוגה שלהם.

במסגרת הביקור בגדרה, נכחו ד"ר שרון כהן בראשי הרופאה הווטרינרית בגדרה, פקח מטעם מחלקת רישוי עסקים בגדרה שמעון אטיאס ונציגה מטעם משרד הבריאות.


ד"ר שרון, מספרת כיצד מתנהלת ביקורת בבית עסק לממכר מזון:

"תחילה נדגיש כי מדובר בביקורות פתע, שאינן מתואמות עם בעלי העסקים וזאת במטרה לערוך את הבדיקה המיטבית ביותר ולקבל התרשמות אמיתית על המצב הקיים בבית העסק. שנית, במהלך הביקורת נבדקים תנאי אחזקת מוצרי המזון, תנאי האחסון, נהלי העבודה, ניקיון העסק, ההיגיינה, לבוש העובדים וניקיונם וכמובן טריות המוצרים ואיכותם. בית עסק שלא יעמוד בהפקדה על כללי מכירת המזון, עשוי חלילה לפגוע בבריאות הציבור. במידה ומוצאים מזון פג תוקף או מקולקל, הרי שהם יועברו להשמדה. מעבר לזה, בסמכות הגורמים הרלוונטיים לתת קנסות לבעל העסק, התראה לתיקון הליקוי או להוציא צו לסגירתו".


ד"ר שרון כהן בראשי, הרופאה הווטרינרית בגדרה:

"לקראת חגי תשרי אנחנו קוראים לציבור להיות ערניים ולרכוש מוצרי מזון מן החי רק במקומות מורשים".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"בדיקה קפדנית של איכות מוצרי המזון שומרת בראש ובראשונה על בריאות הציבור וכמובן משליכה גם על איכות החיים במושבה שלנו. ישר כוח למחלקה הווטרינרית על פועלה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיזם מחמם לב של משרד העבודה: אזרחים ותיקים מבת ים, ראשון לציון רחובות והסביבה מוזמנים להגיע לחגוג את חגי תשרי למשך 5 ימים בבתי האבות השונים בסביבתם

ההרשמה למיזם היא על ידי הצגת הצהרה רפואית שתמולא ע"י רופא משפחה

לימור עידן | | תגובות: 1
אילוסטרציה- אור ירוק


גם בתקופת החגים הקרובה, משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים לא משאיר אף אזרח ותיק לבדו בחג. אזרחים ותיקים בודדים יוזמנו להתארח בבתי אבות בחגים.

אגף בכיר אזרחים ותיקים, בשיתוף בתי האבות שנמצאים בהסכם התקשרות עם משרד העבודה, יזמינו אזרחים ואזרחיות ותיקים שנמצאים לבדם בחגי תשרי, להתארח למשך 5 ימים בבתי אבות ברחבי הארץ שנמצאים בהסדר עם משרד הרווחה וליהנות מארוחת חג, מחברה ומפעילות.

מטרת המיזם:

ההזמנה נועדה להפיג את הבדידות שחשים רבים מהאזרחים הוותיקים במהלך החגים עקב מחסור בקרובי משפחה ויציאה של מטפליהם לחופשה.

תנאי האירוח:

תנאי האירוח הם שניים בחדר וללא כל עלות מצדם של המשתתפים.

בנוסף, המשרד מאפשר למעוניינים, לפצל את הימים כך שניתן להתארח ביותר מאשר חג אחד.


איך נרשמים?

כל אזרח או אזרחית ותיקים שמעוניינים להירשם יכולים לעשות זאת באצעות:

 • העובדת הסוציאלית לאזרחים הוותיקים במחלקות לשירותים חברתיים במקום מגוריהם;

 • מוקד 118 של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.

העובדות הסוציאליות ישבצו את הפונים בהתאם למקום מגוריהם ככל שניתן ועל בסיס מקום פנוי.


שימו לב!

השנה, החליט המשרד להקל על ההרשמה למיזם, והפונים לא יתבקשו להציג אישורי הכנסה אלא רק הצהרה רפואית שתמולא על ידי רופא המשפחה.

מנכ"ל משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ד"ר אביגדור קפלן פנה לעובדי האגפים לשירותים חברתיים ברשויות המקומיות ולעובדי מוקד 118 וביקש שיעשו כל שביכולתם על מנת להקל על האזרחים הוותיקים את ההרשמה וההצטרפות.

"אבקש כי ייעשה מאמץ לסייע לאזרחים הוותיקים שמעוניינים להירשם על מנת שיעברו את החג באופן מכובד וראוי, כמיטב המסורת ובמסגרת מכובדת נעימה וחגיגית", כתב קפלן בפנייה לעובדי הרווחה במטה ובשטח.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

האלופה של גדרה! אבישג סמברג זכתה במדליית ארד באליפות פולין הפתוחה

אבישג נסעה לתחרות יחד עם משלחת ישראל, שהשיגה בתחרות 5 מדליות בהן מדליית הארד של סמברג.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מעוז אומנויות לחימה


בסוף השבוע נערכה אליפות פולין הפתוחה בטאקוונדו בה השתתפה משלחת ישראל, שהביאה כבוד לענף וחזרה עם 5 מדליות.

בין חברי המשלחת היו ספורטאי גדרה אבישג סמברג וגדי חיימוביץ ממועדון מעוז אומנויות לחימה. אבישג סמברג זכתה בתחרות במדליית הארד במקצה של משקל עד 53 ק"ג, לאחר שנצחה את המתמודדת מפולין ובחצי גמר הפסידה למתמודדת מרוסיה.

גדי חיימוביץ הפסיד בקרב הראשון מול יריבו הספרדי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הרישוי סגור! במהלך חגי תשרי לשכות משרדי הרישוי יהיו סגורים ולא תתקבל קבלת קהל מגדרה ועד בת ים

פירוט התאריכים המלא בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0
ע


לשכות משרדי הרישוי יהיו סגורים במהלך תקופת החגים כמו כן יהיו שינויים בשעות קבלת הקהל ובמתן השירותים

להלן התאריכים:

ראש השנה
בתאריכים 01.10.2019 - 29.09.2019 (כ"ט אלול תשע"ט – ב' תשרי תש"פ).

יום כיפור
בתאריכים 09.10.2019 – 08.10.2019 (ט'-י' תשרי תש"פ).

סוכות
בתאריכים 21.10.2019 – 13.10.2019 (י"ד-כ"ב תש"פ).התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה מתגייסת למען המשפחות הנזקקות! תנועת אורי גדרה בשיתוף המועצה המקומית מקיימת מבצע התרמה של סלי מזון למען משפחות נזקקות

התנועה פונה אל התושבים בסיוע לרכישת סלי מזון בעלות של 90 ש"ח או כל סכום אותו תוכלו לתרום. ניתן לתרום דרך הלינק בכתבה או דרך רשימת אנשי הקשר המצורפת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: תמונת ארכיון של תנועת אורי גדרה


תנועת אורי גדרה בשיתוף מחלקת הרווחה של המועצה מקיימת בימים אלו את מבצע ההתרמה למשפחות נזקקות לשנה החדשה. התנועה פונה אל התושבים בסיוע בתרומות לרכישת סלי מזון בעלות של 90 ₪ , ניתן לתרום כל סכום. חלוקת הסלים תתקיים במהלך השבוע לקראת החג.


את התרומות ניתן לבצע דרך הקישור המצ"ב או דרך אנשי הקשר הבאים

https://tak.co.il/new/?t=4RQ
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114
לפרסום נכס - 055-970-7114

יואב חוזר הבייתה לראשון לציון! לאחר שנתיים בה שהה בהוסטל לבעלי צרכים מיוחדים, בגדרה, חזר יואב בן ה14 אל חיק משפחתו בראשון לציון

האמא רונית: "במהלך השנתיים האחרונות לא יכולתי שלא להתגעגע אליו. היה לי קשה עם המחשבה שאני לא יודעת בדיוק מה קורה לו, למרות שמנהלות הבית דאגו לעדכן אותי כל הזמן. הרגשתי שהמשפחה שלי לא שלמה בלעדיו. בזמן הזה ראיתי איך הילד שלי התפתח ופיתח יכולות שלא היו לו קודם. הוא מצליח לבטא את עצמו, ליזום, לשחק ולהשתתף בפעילויות. כעת אני רואה אותו כאדם, מעבר למגבלה. המשפחה מלוכדת מאיי פעם".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום עלה גדרה


אחרי שנתיים בהם יואב בן ה-14 התגורר בהוסטל 'עלה אל האופק' מבית 'עלה' גדרה לילדים על הספקטרום האוטיסטי, משפחתו החליטה להחזיר אותו הביתה. "גיליתי בו צדדים שלא הכרתי" אומרת אמו.

במסיבת סיום מרגשת שהתקיימה לאחרונה בהוסטל 'עלה אל האופק' בעמותת עלה בגדרה, נפרדו הצוות והדיירים מיואב בן ה-14. לאחר שנתיים בהם התגורר בהוסטל, ובמהלכם גם הספיק לחגוג בר מצוה מרגשת במיוחד שיזם עבורו צוות 'עלה', החליטה משפחתו שיואב מוכן לחזור לגור בבית בראשון לציון. צוות 'עלה' העניק ליואב אלבום תמונות למזכרת ומכתבי פרידה מרגשים. ההוסטל, בעמותת 'עלה' גדרה, שהיא חלק מעמותת 'עלה' העמותה הגדולה בארץ לטיפול ושיקום אנשים וילדים עם מוגבלויות מורכבות, מיועד לילדים מגיל 7 ועד 14 על הספקטרום האוטיסטי.


רונית עובדיה, אימו של יואב מספרת על ההחלטה לשלוח אותו להוסטל ועל החזרה הבייתה:

"יואב בני בכורי הוא ילד מקסים אבל גם מפונק. כשנולד בנינו השלישי נהיה בבית מצב מורכב והרגשנו שאין לנו את הכלים לפתח את העצמאות של יואב. היה קשה להעסיק אותו ולקחת אותו למקומות. כמו כל משפחה היו לנו עליות וירידות ואחרי התייעצות הגענו להחלטה להכניס את יואב להוסטל לילדים עם אוטיזם. היה לי קשה בהתחלה, דמיינתי את יואבי שלי במוסד סגור ומפחיד. אבל מהרגע הראשון כשהגענו אל 'עלה אל האופק', קיבלו אותנו בזרועות פתוחות, כמו משפחה. המקום מקסים והצוות מדהים. ראיתי שיש כתובת, יש פה שותפים. הרגשתי רגועה במיוחד כשראיתי שיואב הולך לשם בחיוך ושתמיד מקבלים אותו בנשיקות.

"במהלך השנתיים האחרונות לא יכולתי שלא להתגעגע אליו. היה לי קשה עם המחשבה שאני לא יודעת בדיוק מה קורה לו, למרות שמנהלות הבית דאגו לעדכן אותי כל הזמן. הרגשתי שהמשפחה שלי לא שלמה בלעדיו. בזמן הזה ראיתי איך הילד שלי התפתח ופיתח יכולות שלא היו לו קודם. הוא מצליח לבטא את עצמו, ליזום, לשחק ולהשתתף בפעילויות. היה לו כיף, עשו לו מסיבת בר מצווה והוא נהנה מאוד. בזכות 'עלה' ראיתי בו צדדים שלא הכרתי".

כאמור, רונית החליטה לסיים את התקופה בהוסטל ולהחזיר את יואב הביתה. "הרגשתי שסגרתי מעגל. יואב השתנה, הוא מעריך את האהבה שלנו, הוא מעריך את המשפחה ומעריך את הבית. נזכרנו מחדש כמה אנחנו אוהבים שיואב איתנו. 'עלה' נתנו לי הסתכלות חדשה על הילד שלי. אני מדברת אליו בגובה העיניים והוא יותר קשוב לי. כעת אני רואה אותו כאדם, מעבר למגבלה. המשפחה מלוכדת מאיי פעם".
קרנית לוי מנהלת ההוסטל ב'עלה' גדרה:

"יואבי היה ילד אהוב וכולנו אוהבים אותו מאוד. כשהוא רק נכנס להוסטל הוא היה מסוגר בעולמו ולא רצה להשתתף בפעילויות, אבל אחרי שהתחיל ליצור קשרים עם חבריו להוסטל הוא נפתח. גילינו שהוא אוהב מוסיקה ואוהב לקחת חלק בפעילויות מוסיקליות. התקשורת איתו השתפרה, כשהוא רצה משהו הוא ניגש וידע כיצד להראות את הרצונות והצרכים שלו. הוא קיבל עצמאות. הוא נהיה אקטיבי ולא פאסיבי. כולנו בהוסטל נתגעגע אליו".


נעמה סודקוביץ', מנהלת 'עלה' גדרה:

"לא רק יואב המקסים עבר תהליך של צמיחה והתפתחות במהלך השנתיים בהן התגורר בהוסטל, אלא גם משפחתו. בזמן הזה הם אספו כוחות מחודשים ולמדו להכיר צדדים חדשים בבנם. אנחנו ב'עלה' גדרה דוגלים בהליכה יד ביד לצד המשפחות ואנו שמחים שלאחר תקופת לימוד משמעותית בה זכינו להכיר את יואב המיוחד, משפחתו החליטה כעת שהיא רוצה להמשיך את הצמיחה והגדילה שלו בבית. כמובן שנמשיך לתמוך ולסייע ככל שיידרש".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

תיכון דרכא בגין יוצא ביוזמה קהילתית חדשה - לימודי אנגלית ללא עלות, לגמלאי גדרה, שיתקיימו מידי יום שני בביה"ס

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יוזמה חדשה של תיכון דרכא בגין בגדרה. כחלק מפעילות של מעורבות קהילתית וחברתית, תיפתח בבית הספר כיתה ללימודי אנגלית לגמלאים תושבי גדרה. את הפעילות יעבירו תלמידי בית הספר אשר יעזרו לגמלאים ללמוד אנגלית בצורה חוויתית ומעניינת.

לימודי האנגלית יתקיימו מידי יום שני בין השעות 11:45-13:45 בתיכון דרכא בגין ברחוב רמז 4

הלימודים מתקיימים ללא עלות אך מותנית בהרשמה מראש

לפרטים נוספים והרשמה: 08-8591034התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה מצדיעה למערכת החינוך היישובית! ערב הוקרה מיוחד נערך לצוותי בתי הספר היסודיים בגדרה, בו נפרדו מהמנהלות בתי הספר רימונים ורעות אילנה מידני ומלי אורי שפרשו מתפקידן השנה

מצ"ב גלריית תמונות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית גדרה


המועצה המקומית גדרה ואגף החינוך ערך ביום רביעי האחרון ערב הוקרה מיוחד לצוותי בתי הספר היסודיים של היישוב. בערב לקחו חלק ראש המועצה יואל גמליאל, סגן ראש המועצה, סהר רווח, יפה בן דוד מזכ"לית הסתדרות המורים, מנהלת אגף החינוך ענת קוך, מנהלים/ות מורים/ ות, סייעות וצוותי המינהלה. כמו כן נערך טקס פרידה חגיגי מ2 מנהלות בתי הספר רימונים ורעות אילנה מידני ומלי אורי. ראש המועצה, יואל גמליאל הודה לכל הנוכחים ועל תרומתם למען העשייה החינוכית של גדרה. בנוסף נהנו המשתתפים מהופעה של הסטנדאפיסטית הדר לוי.ראש המועצה יואל גמליאל:


"בתי הספר היסודיים בגדרה הם חלק בלתי נפרד מהצלחת החינוך במושבה. תודה לכולכם על עשייה חינוכית ברמה הכי גבוהה שאפשר לבקש. תודה למלי מורי ואילנה מידני על כל השנים בניהול בתי הספר, בהצלחה בהמשך דרככן".


לצפייה בתמונות לחצו על התמונה הרצויההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות באוהל שלום גדרה! תלמידי ביה"ס התנסו בתהליך הבחירות וקיימו בחירות למקצוע הלימודים האהוב עליהם

בכיתה התקיים תהליך דמוקרטי שכלל תיבת קלפי, פרגוד וכוורת לפתקים כאשר בסיומה של הצבעה נספרו הקולות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חגיגת דמוקרטיה בביה"ס אוהל שלום! באווירת הבחירות ולרגל יום הדמוקרטיה הבינלאומי, למדו בכיתה ב' בביה"ס "אוהל שלום" בגדרה השבוע מהי דמוקרטיה וכיצד מתנהל הליך הבחירות לכנסת ישראל. כחלק מהפעילות הוחלט לבצע בקרב התלמידים תהליך בחירות של המקצוע האהוב על התלמידים. כמו כן הוסבר להם על תהליך הבחירות שהינו חשאי ולכל אדם יש את הזכות לבחור על פי מחשבתו ואמונתו. לאחר מכן הוסבר לתלמידים על תעמולת הבחירות והתלמידים החלו לתת דוגמאות לתעמולת בחירות למקצועות הלימוד כגון: ספורט - "נפש בריאה בגוף בריא " (איך נקיים מצוות אם לא נהיה בריאים), מדעים-"מה רבו מעשיך ה'", תורה- "על שלושה דברים העולם עומד".וכו'. בסיום הפעילות התקיימו הבחירות בהן התקיים תהליך דמוקרטי שכלל תיבת קלפי, פרגוד וכוורת לפתקים כאשר בסיומה של הצבעה נספרו הקולות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: הפועל גדרה הפסידה וביתר גדרה ניצחה

במחזור הבא הפועל גדרה תארח בבית את כסייפה ובית"ר גדרה תצא למשחק חוץ נגד מ.ס ראשון לציון

אבי בר | | תגובות: 0


היום שישי 20/9 נערך המחזור השלישי בליגה ב' דרום והפועל גדרה יצאה למשחק חוץ נגד באר שבע והפסידה בתוצאה 2 – 1 כאשר היא עדיין ללא ניצחון העונה.

ואילו בית"ר גדרה פתחה את המחזור הראשון בליגה ג' בניצחון ביתי על גבעת זאב בתוצאה 1 – 0

במחזור הבא הפועל גדרה תארח בבית את כסייפה ובית"ר גדרה תצא למשחק חוץ נגד מ.ס ראשון לציוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתנדבי האגודה יחד למען החייל גדרה הגיעו לבסיס גבעתי וחילקו חבילות מזון לחיילים בודדים וביום ראשון הקרוב ייצאו המתנדבים לחלוקת שי לחיילים בתחנות ההסעה

הפעילות הייתה כחלק פעילות השנתית של האגודה למען חיילי גדרה, ופלוגת גבעתי אותה הם מאמצים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שני השבוע הגיעו מתנדבי האגודה למען החייל הגדרה לבסיס פלחי"ק גבעתי (פלוגת חיל הקשר) שאותם מאמצת האגודה, להרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה להמשך שיתוף פעולה לשנה הקרובה. מפקד הבסיס, רס"ן אופיר, הודה למתנדבים על פעילויות האגודה למען חייליו. המפגש לווה בטקס קבלת דרגות, חלוקת חבילות מזון לחיילים בודדים ושי אישי עשיר בממתקים.

ביום ראשון הקרוב 22/9 יגיעו מתנדבי האגודה אל תחנות ההסעה ברחבי היישוב ויחלקו שי לכל חייל .
מפקד הבסיס רס"ן אופיר:

"אנו שמחים על שיתופי הפעולה עם האגודה סניף גדרה, מעריכים ומודים להם. אני נפרד בימים הקרובים מתפקידי עם הרגשה שפעלנו רבות והיינו שותפים בפעילויות השונים בקהילת גדרה. לא אשכח את כנס פלחי"ק לדורותיו שנערך בגדרה בשיתוף המועצה והעומד בראשה יואל גמליאל והשאיר את חותמו על חיילי הפלחי"ק בדורותיהם"


יו"ר האגודה יחד למען החייל בגדרה יגאל גלסנר:

"האגודה מחבקת אתכם במהלך השנה ואתם החזרתם לנו בחיבוקים ובאהבה בפעילויות עם הקהילה בגדרה. אל תשכחו: 'מי שחלם גבעתי, מי שנשם גבעתי' עם גבעתי ממשיכים הלאה. שתמשיכו גם בשנה הבאה להגן עלינו, אזרחי ישראל ותשמרו על עצמכם. אנו מבקשים להודות למתנדבי האגודה שמעון דהן, רפי קנטי וחנה פלוצקי על העבודה שעשו בערב זה ולכל התורמים שבזכותם קיבלו ויקבלו חיילנו חבילות לנזקקים יישר כוח".יואל גמליאל, ראש המועצה המקומית גדרה:

"גדרה מצדיעה לחיילים היקרים ומאחלת לכולם שנה טובה, פוריה ושמחה עם המשך עשיה משותפת ומרגשת בין הקהילה לחיילי צבא ההגנה לישראל".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גם ילדי גדרה בחרו בכחול לבן! לאחר ספירת הקלפי של ביה"ס פינס בחרו הילדים בבני גנץ עם 34 קולות

ביום הבחירות החליטה נועה הבת של חברת המועצה דורית בן בוחר, כי גם הילדים יכולים להצביע והקימה מחוץ לבית הספר את מדגם ילדי גדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: הדף של דורית בן בוחר


ביום שלישי האחרון נערך הסיבוב השני של בחירות 2019, ולרגל האירוע החליטה נועה בתה של חברת המועצה דורית בן בוחר, כי גם לילדים מגיע להצביע. ביום הבחירות הגיעה נועה יחד עם אמה אל בית הספר פינס והקימה שם את מדגם ילדי גדרה , שם לקחו הילדים חלק בתהליך ההצבעה.

להלן תוצאות המדגם:

כחול לבן - 34 קולות
הליכוד - 10 קולות
המחנה הדמוקרטי - 10 קולות
ימינה - 3 קולותהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אתם מסתלבטים?
  הגב 20.09.19 09:20
 • אורח
  נו מה כבר אפשר לצפות מהכלבלבים הקטנים של השמאלנים בפינס ? נקווה שתיכחדו ליפני שתיהיה לכם זכות בחירה אמיתית ינבלות
  הגב 20.09.19 09:38
 • אורח
  זבל עלוב מי שכותב על ילדים לא פלא שיש שנאה חינם מאנשים כמוך תתביש
  21.09.19 13:59

גדרה נערכת לחגי תשרי! מתגברת את מערך פינוי הפסולת והגזם...מצ"ב ימי הפינוי האשפה בתקופת החגים

יהודה שמדג'ה: "בשנה האחרונה הוכנסו ברחבי הרשות המקומית גדרה מס' שינויים במערך הפסולת המועברת למיחזור. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה של התושבים לבצע הפרדה של הפסולת ולהשתמש במיתקנים הנ"ל על מנת להגדיל את כמויות הפסולת המועברת למיחזור ולצמצם את כמויות המועברת להטמנה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה נערכה לתגבור מערך פינוי האשפה ומטלות הניקיון בכל רחבי המושבה לקראת חגי תשרי. לפיכך, אגף התפעול, בניהולו של יהודה שמדג'ה, הורה לצוותים בשטח לעבוד ביתר שאת בתחום ניקיון רחובות, פינוי הגזם.

כזכור, רק לפני מספר חודשים המועצה המקומית גדרה יצאה בקמפיין עידוד לאחריות על סביבה נקייה ומטופחת הכוללת פינוי גזם ואשפה, אחריות לאיסוף צואת כלבים במסגרת טיולים במרחב הציבורי ואחריות למיחזור ושמירה על איכות הסביבה. מנתוני המושבה גדרה לשנת 2018 עולה כי כ-26 אחוז מהפסולת של המושבה נאספו במסגרת מיחזור. באגף התפעול מצפים לעליה בנתוני המיחזור ב-2019 הודות להוספת מתקני מיחזור. בגדרה יש כיום 35 עמדות לפינוי קרטון,800 מתקני אצירה למיחזור אריזות, 45 עמדות מיחזור לבקבוקי ומכלי פלסטיק, 16 מתקנים למיחזור זכוכית. העבודה השוטפת של פינוי הפסולת נעשית על ידי אגף התברואה תחת ניהולו של מנהל המחלקה,יואב כאוי. לצד הפעילות המתוגברת לפינוי האשפה, תתבצע פעילות אכיפה במטרה לשמור על ישוב נקי בחגים. כמו כן יתבצעו שינויים בהסדרי פינוי אשפה וגזם בישוב ויתוגברו פינויי האשפה בכלל רחבי הישוב.

להלן מועדי הפינוי של האשפה הביתית לחגי תשרי תש"פ:


להלן מועדי הפינוי של האשפה הביתית לחגי תשרי תש"פ:

מועדתאריך פינוי אשפה ביתית לפני החגיםאזורי הפינוי עפ"י תוכנית ימי הפינוי הרגילה
ראש השנה27.9.19 יום ו'לאזורי פינוי יום ו'
28.9.19 מוצ"ש משעה 21:00 בערבועד למחרת יום א' ערב חג 29.9.19לאזורי פינוי יום א' + יום ב'
1.10.19 יום ג' מוצאי חג משעה 21:00 בערבו עד למחרת יום ד' 2.10.19לאזורי פינוי יום ג' + יום ד'
יום כיפור8.10.19 יום ג'לאזורי פינוי יום ג'
9.10.19 יום ד' משעה 21:00 בערב ועד למחרת יום ה' ערב חג 10.10.19לאזורי פינוי יום ד' + יום ה'סוכות
11.10.19 יום ו'לאזורי פינוי יום ו'
12.10.19 מוצ"ש משעה 21:00 בערב ועד למחרת יום א' ערב חג ראשון 13.10.19לאזורי פינוי יום א' + יום ב'
18.10.19 יום ו'לאזורי פינוי יום ו'
19.10.19 מוצ"ש משעה 21:00 בערב ועד למחרת יום א' ערב חג שני 30.10.19לאזורי פינוי יום א' + יום ב'פינוי הגזם:

מועד אחרון לפינוי הגזם יהיה ביום שני 23.9.19 כולל

מיום שלישי 24.9.19 ועד יום רביעי 2.10.19 כולל אסורה הוצאת גזם וגרוטאות,


פינוי פחים כתומים:

תאריך 4.10.19 - לאזורי פינוי יום א' + יום ד'

תאריך 11.10.19 - לאזורי פינוי יום ב' + יום ה'

תאריך 16.10.19 - לאזורי פינוי יום ג' + יום ו'

תאריך 22.10.19 - לאזורי פינוי יום א' + יום ד'

תאריך 23.10.19 - לאזורי פינוי יום ב' + יום ה'


יהודה שמדג'ה:

"בשנה האחרונה הוכנסו ברחבי הרשות המקומית גדרה מס' שינויים במערך הפסולת המועברת למיחזור. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה של התושבים לבצע הפרדה של הפסולת ולהשתמש במיתקנים הנ"ל על מנת להגדיל את כמויות הפסולת המועברת למיחזור ולצמצם את כמויות המועברת להטמנה".

"במהלך השנה האחרונה הפכנו את נושא המיחזור לנגיש הודות להוספת מתקנים ברחבי המושבה. אנו רואים את השינוי הודות להסברה והגברת המודעות לאיכות הסביבה והוספנו מתקני מיחזור".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"אגף התפעול עמל בימים אלה על ניקיון המושבה בהתאם לקידום איכות החיים במושבה ולקראת התחדשות וכניסת השנה החדשה. ישר כוח לצוותים הפועלים בשטח וחג שמח".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חפש את המטמון גרסת הספרים! קבלו את הילדה נטע שמצאה דרך מעניינת לחפש ספרים בספריית גדרה

נטע הגיע אל הספרייה יחד עם אמה לתיאטרון סיפור והחליטה שהיא רוצה גם לחפש ספרים בדרך מקורית

ציונה | | תגובות: 0
ספריית גדרה


השבוע התקיימה פעילות תיאטרון סיפור בספריית גדרה אליה תושבי היישוב וילדיהם. בין המשתתפים הייתה הילדה נטע אשר החליטה למצוא דרך מעניינת ומקורית למצוא ספרים בספרייה. היא פשוט החליטה להיכנס אל מדפי הספרים.

ספריית גדרה הגיבה לכך ואמרה: "ככה זה נראה כשיש לנו ילדים שלוקחים ברצינות חיפוש אחרי ספרים"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה לנהגים העובדים בתל אביב ומשתמשים בכביש 20! החל מ – 4/10 רכב פרטי ובו 3 אנשים לפחות יוכל לנסוע בכביש 20 (מאזור המתחיל ביציאה מראשון לציון לתל אביב) בנתיב השמור לתחבורה הציבורית

בימים אלה החל סימון מיוחד על הכביש ואגף התנועה במשטרת ישראל התגייס לפרויקט ויאכוף נסיעה בלתי חוקית בנתיב, באמצעות יחידת האופנועים, החל מ-4 באוקטובר.

אבי בר | | תגובות: 2


משרד התחבורה יוצא במיזם חדש "נתיב פלוס" כדי לנסות להפחית את מספר כלי הרכב הנכנסים לתל אביב ויאשר לכלי רכב הבאים מכיוון דרום ונוסעים בכביש 20 החל מהיציאה מראשון לציון (מבוא איילון) ועד הכניסה לתל אביב בקבוץ גלויות לנסוע בנתיב התחבורה הציבורית ובתנאי שברכב יהיו לפחות 3 אנשים, נהג + 2 נוסעים (בתוכנית זהה לבאים מנתניה יסתפקו בנהג + נוסע).

התוכנית תיכנס לתוקף בחודש הבא החל מתאריך 4/10 ושימו לב התוכנית מאושרת רק לנוסעים לכיוון צפון.

בימים אלה החל סימון מיוחד על הכביש ואגף התנועה במשטרת ישראל התגייס לפרויקט ויאכוף נסיעה בלתי חוקית בנתיב, באמצעות יחידת האופנועים, החל מ-4 באוקטובר.

קווי אוטובוס חדשים ותגבור קיימים

בנוסף מודיע משרד התחבורה כי בחודשים הקרובים על מנת לעודד הנסיעה בתחבורה הציבורית משרד התחבורה מעמיד לרשות הנוסעים בכביש 20 לתל אביב וממנה, עשרות קווי אוטובוס ישירים ומהירים, שיסיעו את הנוסעים בנתיב פלוס. מדובר בקווים לרחובות, ראשון לציון, ואשדוד, שרבים מהם תוגברו בשנה האחרונה. כמו כן, בחודשים הקרובים יופעלו קווי שירות חדשים לרמלה, יבנה, ראשון לציון, וכן יתוגברו קווים נוספים מאשקלון, רחובות וראשון לציון.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל באשמת עובדי המדינה הקלפטומנים החולים בבצע כסף
  הגב 19.09.19 13:28
 • אורח
  זה כבר אבוד. אנשים לא סומכים על התחבורה ציבורית בישראל.
  הגב 20.09.19 08:30

מקדמים אורח חיים בריא בגדרה! מידי יום שישי מוזמנים התושבים לשיעורי צ'י קונג ללא עלות בגן בילו/ גן שבע

פעילות צ'י קונג היא פעילות, תנועה ללא מאמץ המשלבת יציבה, תנועה, נשימה ומדיטציה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט צילום: אתי פריד


כחלק מהשירות לתושב, מקדמת המועצה המקומית גדרה, פעילות בימי שישי בחינם שעיקרה ספורט וכושר. בימים אלה מתחילה שנה חדשה תש"פ וגם השנה הרביעית של פעילות צ'י קונג – תנועה ללא מאמץ המשלבת יציבה, תנועה, נשימה ומדיטציה. המועצה המקומית גדרה ומרכז אופק מזמינים את התושבים להגיע לשיעורי צ'י קונג הפתוחים לכולם ללא תשלום. את השיעור תעביר המדריכה לצ'י קונג- טל נחום.

השיעורים יתקיימו מדי יום שישי בשעה 7:00 בגן ביל"ו או בשעה 8:30 בגן שבע.

הכניסה חופשית

טל נחום המדריכה:

"צ'י קונג אומנות תנועה סינית קדומה שמשלבת מדיטציה בתנועה וללא תנועה לאיזון גוף ונפש. מחקרים מראים שתרגול בהתמדה מחזק את מערכת החיסון, מביא להקלה במחלות כרוניות ומטפח את הבריאות. התרגילים קלים ללמידה ומתאימים לכולם".

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"יוזמה זו, הפותחת את שנתה הרביעית בגדרה, הינה חלק מקידום אורח חיים בריא ביישוב. זאת, בנוסף לאירועי ספורט יישוביים ובית ספריים המתקיימים בגדרה וכן בהמשך ישיר למתקני הספורט שנבנו ביישוב וביניהם הספורטק, מגרש הכדורגל, אולם הספורט ולמתקני הספורט המתוכננים בקריית החינוך, הספורט והפנאי הצומחת במזרח גדרה".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מגניב
  הגב 19.09.19 10:29
 • אורח
  כל הכבוד על המשך הפעילות צ'יקונג תבורך המועצה.
  הגב 20.09.19 14:03
 • אורח
  טל, זו פעילות מבורכת.תודה לעומלים בדבר
  הגב 20.09.19 14:26

בשר אסור למאכל נתפס בגדרה

צילום - דוברות משטרת ישראל

מערכת האתר | | תגובות: 41


בפעילות יזומה של יחידת השיטור העירוני של משטרת ישראל בשיתוף פקח רישוי של המועצה המקומית ופקחי משרד הבריאות, בוצעו היום ביקורות בחנויות לממכר מזון בגדרה.

באחת מהחנויות נתפס והושמד בשר במשקל של כ 300 ק"ג שהוחזק בתנאים לא מתאימים ונמצא כלא ראוי למאכל אדם ועלול לסכן את בריאות הציבור.התפרסמו 41 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מפרסמים את המניאק שמוכר לנו פיגולים?
  הגב 18.09.19 19:18
 • אורח
  למה פיגולים? למה להשמיץ? כולה כמה חתולים
  19.09.19 21:59
 • אורח
  באיזה חנות?? חשוב מואד לדעת!
  הגב 18.09.19 19:21
 • אורח
  צודק/ת
  18.09.19 20:19
 • אורח
  רוצים לדעת איפה לא? הכנסו ללינק... https://m.facebook.com/groups/460634060782555?view=permalink&id=1286984381480848
  הגב 18.09.19 19:22
 • אורח
  לא מפתח הלינק
  18.09.19 19:56
 • אורח
  אבקש לדעת היכן נמצא חבל שבגלל מקום אחד לא נקנה יותר בגדרה והאזור חבל רצוי לפרסם .
  19.09.19 10:00
 • אורח
  ערך גרוע למקומון, אם לא מפרסם
  הגב 18.09.19 19:23
 • אורח
  איזה חנות
  הגב 18.09.19 19:26
 • אורח
  היכן זה ... ???
  הגב 18.09.19 19:35
 • אורח
  חושב!! מה השם של החנות ???
  הגב 18.09.19 19:37
 • אורח
  זה לא הוגן רק לרשום שנמצא בשר לא ראוי למאכל חשוב לדעת איפה לא לקנות
  הגב 18.09.19 19:48
 • אורח
  איפה?!?
  הגב 18.09.19 19:50
 • אורח
  ממש מיותר לשתף אם לא מציינים איפה...
  הגב 18.09.19 19:50
 • אורח
  למה לא מודיעים באיזה חנות מכרו כדי לדעת שלא לקנות מהם מודיעיםנולא משתפים. גרועעעעעעע
  הגב 18.09.19 20:13
 • אורח
  תגידו השתגעתם?,,,????? מה שווה העתון שלכם אם אתם לא מפרסמים איזה חנות?????
  הגב 18.09.19 20:25
 • אורח
  זה מצולם בתחנה המרכזית
  הגב 18.09.19 20:49
 • אורח
  .
  הגב 18.09.19 21:23
 • אורח
  אם לא מפרסמים איפה זה מתוך זהירות לא אקנה בשר הגדרה
  הגב 18.09.19 21:31
 • אורח
  אם הזהירות היא לא לפרסם היכן. תנהגו גם אתם בזהירות. לא לקנות בשר בגדרה
  הגב 18.09.19 22:40
 • אורח
  לפי התמונה של השוטרים זה נראה על הרצל ממול הווילג'
  הגב 18.09.19 22:51
 • אורח
  מה נהיה לא לקנות בשר בגדרה זה לא פייר אם החנויות שיש אצלם בשר טוב חייבים לפרסם את שם החנות אחרת כל החנויות בגדרה היזבלו בגללו המועצה והמשטרה והמקומון העיתון חייבים לפרסם על מנת לדעת חייבים אחרת לא נקנה בשר בגדרה
  הגב 19.09.19 01:04
 • אורח
  מקפידים לקנות רק בגדרה. אבל בשל הדאגה לבריאות משפחתנו לא נקנה בכלל בשר בגדרה עד שתתפרסם הודעה היכן הבעיה.
  הגב 19.09.19 04:21
 • אורח
  אין כמו ויקטורי הכול נקי מסודר וטרי יום יום👌
  הגב 19.09.19 07:01
 • אורח
  כמי שעבדה בויקטורי ונחשפה יום יום למה שקורה במחסנים, אני יכולה להעיד שראיתי ערימות של קרטונים עם בשר מחכות שעות לסידור במקררים בכניסת המשאיות, עם שלל זבובים בגדלים שונים חוגגים על הבשר. לא תמיד יש מספיק מקום במקררים במחסן אז לוקח זמן לבדוק מה להוציא קודם ללקוחות ובינתיים הבשר עומד גלוי במחסן. ראיתי בשר שנפל על הרצפה במחסן, הרימו, במקרה הטוב, שטפן במים אם נראו עקבות לכלוך, במקרה הגרוע זה הועבר החוצה לקצביה. מי שעבד בויקטורי או נכנס פעם למחסנים מאחור לא קונה בשר ומוצרים רגישים אחרים בחנות בדיוק בגלל דברים כאלה. זה שבקצבייה מעבירים נייר סופג בכדי שיראה בסדר עדיין לא אומר כלום לגבי מה שקורה במחסן.
  20.09.19 16:57
 • אורח
  לא לקנות בשר בגדרה בכלל עד שיודעים איפה נתפס הבשר הלא תקין
  הגב 19.09.19 07:37
 • אורח
  לא מבינה למה לא אומרים איפה
  הגב 19.09.19 07:46
 • אורח
  מצולם בתחנה מרכזית מענין איפה החנות הזאת
  הגב 19.09.19 11:54
 • אורח
  גם בויקטורי לא בטוח לקנות רק ניראה נקי מרמים בתאריכים
  הגב 19.09.19 11:59
 • אורח
  זה נראה מאחת המסעדות
  הגב 19.09.19 13:39
 • אורח
  זה לא באזור של הכביש הראשי שיש רמזורים?
  הגב 19.09.19 14:53
 • אורח
  זה לא בהרצל, התחנת משטרה נמצאת שם
  הגב 19.09.19 15:42
 • אורח
  שילמו טוב שלא יפרסמו את שמם בקיצור לקנות רק ברשתות גדולות
  הגב 19.09.19 17:13
 • אורח
  זה בהיפר גדרה
  הגב 19.09.19 17:17
 • אורח
  לפי מה אתה בטוח כל כך?
  20.09.19 17:55
 • אורח
  באתר של משרד הבריאות לא רשום כלום אז כרגע זה כלום
  הגב 19.09.19 17:20
 • אורח
  למה שואלים איפה החנות הזו ? לפי התמונה עם השוטרים והקרטונים אפשר לזהות מיד ! ובטוח שהחנות הזו תהיה סגורה עד לעמידה בסטנדרת של משרד הבריאות והמסחר והתעשיה !
  הגב 20.09.19 08:39
 • אורח
  תודה על המידע, עד שלא תתפרסם החנות שבה נמכר בשר שלא ראוי למאכל אדם לא אקנה יותר בשר בגדרה
  הגב 20.09.19 09:37
 • אורח
  משהו מזה לפי הקרטון באיזה חנות מדובר??
  הגב 20.09.19 15:33
 • אורח
  זוועה!!! לקנות רק מחוץ לגדרה. טוב שיש רמי לוי ואושר עד.
  הגב 20.09.19 16:12
 • אורח
  מי שרוצה לשמור על עצמו שלא יאכל בשר תעשייתי רק שחיטה פרטית!!!
  הגב 23.09.19 20:01

הסתיימה ספירת הקולות בגדרה! כחול לבן ניצחה

ספירת קולות החיילים, האסירים, בעלי מוגבלויות ועוד תחל רק הלילה רביעי 18/9 ויפורסמו מחר חמישי 19/9

אבי בר | | תגובות: 1
סך הכל בעלי זכות בחירה - 16,142

מספר המצביעים - 12,002

אחוז ההצבעה בגדרה - 74.35% (בארצי 69%)

קולות כשרים - 11,945

קולות פסולים – 57

הערה חשובה

הנתונים בטבלה לא כוללים את ספירת קולות החיילים, אסירים, מאושפזים, מוגבלי ניידות שהצביעו בקלפיות נגישות מיוחדות, ונציגים דיפלומטים. אשר יחלו רק הלילה ויפורסמו מחר חמישי 19/9שם הרשימהמס' הקולותאחוז בגדרהאחוז בארצי
כחול לבן - בראשות בני גנץ ויאיר לפיד4,37536.63%25.66%
הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה3,96333.18%25.03%
העבודה - גשר בראשות עמיר פרץ ואורלי לוי אבקסיס7466.25%4.81%
ימינה בראשות איילת שקד הבית היהודי-האיחוד הלאומי-הימין החדש7196.02%5.73%
התאחדות הספרדים שומרי התורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל5964.99%7.56%
ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן5814.86%7.11%
המחנה הדמוקרטי בהנהגת הורוביץ, שפיר וברק3623.03%4.30%
עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר3192.67%1.87%
יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה1481.24%6.25%
צדק בראשות אבי ילאו390.33%
צומת - התיישבות וחקלאות280.23%
אדום לבן - לגליזציה לקנביס, שוויון לאתיופים, ערבים ומקופחים170.14%
הרשימה המשותפת חד"ש, רע"ם, תע"ל, בל"ד170.14%10.71%
זכויותינו בקולנו - לחיים בכבוד80.07%
הפיראטים - כי כולנו באותה סירה והכל אותו שייט40.03%
מתקדמת30.03%
עוצמה כלכלית קולם של העסקים בישראל30.03%
קמ"ה - קידום מעמד הפרט30.03%
רון קובי - הימין החילוני נלחמים בכפיה החרדית30.03%
כבוד ושוויון20.02%
מנהיגות חברתית20.02%
סדר חדש - לשינוי שיטת הבחירות20.02%
דעם - כלכלה ירוקה מדינה אחת10.01%
התנועה הנוצרית הליבראלית10.01%
כבוד האדם10.01%
מפלגת הדמוקראטורה10.01%
צפון10.01%
האחדות העממית - אלוחדה אלשעביה בראשות פרופ' אסעד גאנם00.00%
זהות - תנועה ישראלית יהודית בהנהגת משה פייגלין00.00%
כל ישראל אחים לשוויון חברתי00.00%


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

סוכות בגדרה! כמידי שנה מוזמנים תושבי גדרה לסוכת ראש המועצה שתקום השנה בתיכון רמון ביום רביעי 16.10

אל הסוכה עתידים להגיע שרים, חברי כנסת ואנשי ציבור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילומים - סטודיו אספוסה


כמידי שנה בחג הסוכות מתכונן ראש המועצה יואל גמליאל לחג הסוכות ולבניית הסוכה בה הוא מארח מידי שנה את תושבי גדרה ונבחרי הציבור שמגיעים לחגוג את החג.

גם השנה תוקם סוכת ראש המועצה וחברי המועצה והפעם היא תקום בתיכון רמון, אליה מוזמנים התושבים להגיע לאירוע הרמת הכוסית המסורתית וליהנות מאווירת החג במושבה. אל האירוע עתידים להגיע שרים, חברי כנסת ואנשי ציבור.

אירוע יתקיים ביום רביעי 16.10.19 בשעה 19:00 בתיכון דרכא רמון רחוב מנחם מגין פינת ציונה צרפת

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה מבזבזים את כספי הציבור אם רוצים סוכה שיפתח שת הארנק וישלם
  הגב 17.09.19 19:12

תלמידי כיתות ו' בביה"ס רימונים בגדרה ערכו פעילות משותפת עם תלמידי כיתות כיתות א' במסגרת תוכנית חונכים - חניכים

במסגרת התוכנית ליוו תלמידי כיתות ו את התלמידים החדשים בבית הספר במשך השבוע הראשון של הלימודים. הליווי התקיים גם במהלך השיעורים וההפסקות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

בבית הספר "רימונים" בגדרה מקיימים פעילות מעשירה על בסיס קבוע של "חונכים וחניכים". במהלך השבוע הראשון ללימודים, תלמידי כיתות ו' שימשו כחונכים של כיתות א' גם בהפסקות וגם בשיעורים.

לציון התחדשות בעשור החדש ולקראת השנה החדשה, החונכים והחניכים שתלו ועבדו יחד בגינת בית הספר.


מנהלת בית הספר רותם גורן:

"השתילה מציינת את הערכים הבולטים בתכנית חונכים וחניכים ומפתחת את האחריות הסובייקטיבית של כל ילד ולקיחת אחריות. בתחילת השנה ישנן פגישות בין החונכים והחניכים במהלך היום ולאורך כל השבוע באופן רציף. זאת במטרה לאפשר לילדי כיתות א' לחוות הסתגלות מחבקת, מחזקת ומעצימה".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל

"הבסיס לאיכות החיים בגדרה מתחילה בחינוך ונשענת גם על ערכי העזרה לזולת ומתן דוגמה לאחרים. אני מאחל לכולם שתהא שנת פריחה".


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תזכורת לציבור הבוחרים! רשימת מיקומן של 30 הקלפיות בגדרה

לרשות בעלי המוגבלות הפיזית יעמדו 7 קלפיות נגישות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שלישי 17.9.19 יתקיימו הבחירות הכלליות לכנסת ה22, בו יצאו תושבי ישראל להצביע. לקראת הבחירות מפרסמת המועצה המקומית גדרה את רשימת מיקומן של הקלפיות ברחבי המועצה. הקלפיות ייפתחו לקהל החל משעה 7:00 וייסגרו בשעה 22:00 . בנוסף לרשות בעלי המוגבלות הפיזית יעמדו 7 קלפיות נגישות אליהן יוכלו לגשת ולהצביע.

להלן רשימת הקלפיות: הקלפיות באפור הן הקלפיות הנגישות

בנוסף לרשות הציבור יעמוד מרכז מידע טלפוני בשפות עברית, ערבית, רוסית, אמהרית, אנגלית, ספרדית וכן פקס לכבדי השמיעה
וכן ניתן באתר האינטרנט של משרד הפנים לבדוק היכן נמצאת הקלפי בו אתם אמורים להצביע

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שומרים על ביטחון גדרה!המועצה המקומית פתחה את תוכנית משטרה-קהילה-צעירים ונוער, שמטרתה לתת מענה לכל נושאי הביטחון ביישוב

התוכנית משלב שיתוף פעולה של גורמי הביטחון, המשטרה והשיטור הקהילתי, מחלקת מניעה והסברה של המועצה וקהילת גדרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


השבוע פתחה המועצה המקומית גדרה את תכנית משטרה-קהילה-צעירים ונוער ביוזמת מחלקת מניעה והסברה במועצה בראשותה של גלית דניאל.
התכנית משלבת את כל כוחות הביטחון- משטרה, פיקוח ושיטור יישובי, קב״טים, שיטור קהילתי ועוד, ביחד עם מחלקת מניעה והסברה והקהילה בישוב. מטרת התוכנית ליצור שיתוף פעולה של כל הגורמים הפועלת יחד על מנת לתת מענה בכל נושאי הבטחון בגדרה.ראש המועצה הודה לכל השותפים לתוכנית: למחלקת מניעה והסברה בראשותה של גלית דניאל שיזמה וקדמה את התכנית בישוב, למשטרת יבנה בפיקודו של סנ״צ שלומי בן שטרית על שיתוף הפעולה ולשוטר הקהילתי אודי שילוואן על שיתוף הפעולה בהכנת התכנית.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה נפרדת מרותי אוחנה שיוצאת לגמלות לאחר קרוב ל50 שנה במועצה

רותי אוחנה הייתה עובדת במחלקת הגבייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


המועצה המקומית גדרה נפרדה הבוקר (ראשון) בטקס מרגש מעובדת מחלקת הגבייה, רותי אוחנה. רותי נפרדת מתפקידה במועצה בה עבדה 48 שנים, לרגל יציאתה לגמלאות. בטקס החגיגי, ראש המועצה העניק לה תעודת הוקרה והודה לה על שנים רבות בו תרמה להובלת מחלקת הגבייה.

ראש המועצה יואל גמליאל:
רותי היקרה,
במהלך השנים תרמת רבות להובלת מחלקת הגבייה להישגי גבייה מהגבוהים בארץ. ניכר כי אהבת את עבודתך אשר נעשתה מכל הלב ומתוך רצון לסייע ולעזור לכל תושבת ותושב.
אישיותיך המיוחדת מקרינה שפע של טוב, נתינה אדיבות ואכפתיות.
אני מאחל לך מכל הלב בריאות איתנה, שפע שנים טובות, נחת והצלחה.
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה לרותי אוחנה היתה עובדת טובה
  הגב 15.09.19 18:45
 • אורח
  בשעה טובה
  הגב 15.09.19 18:55
 • אורח
  רותי בעלת תודעת שירות מעולה. היא מודל לחיקוי !!! המון בריאות ונחת והתרכזות במשימות משפחתיות. רפי בן חיים
  הגב 15.09.19 19:07
 • אורח
  רותי יקרה שנים מכיגות אז אאחל לך בריאות ותנוחי בבית תהני מכול רגע ורגע אין עליך אהובה אוהבת מאד❤❤❤
  הגב 15.09.19 19:35
 • אורח
  איזו מקסימה, אישה טובת לב, איכפתית, ומלאת נתינה. בהצלחה יקירה, תהני לך, מגיע לך!!! בטוחה שתחסרי לתושבי גדרה❤🙏❤
  הגב 15.09.19 20:48
 • אורח
  כל טוב תהני מפנסיה .רותי היקרה היה נעים ולשוחח איתך ולקבל שרות מיכל הלב.בריאות וכל טוב
  הגב 15.09.19 21:21
 • אורח
  רותי אין עלייך מהממת ! תמיד נותנת שירות בחיוך ושמחה
  הגב 16.09.19 01:19
 • אורח
  יקירה ואהובה עבודתך נעשתה בחן וחסד, בחמלה רבה, בנאמנות, ביושר ויושרה, בעבר נהניתי לעבוד איתך... יהי רצון שכך תהני בבריאות ואושר באהבה רבה רבקה כהן
  הגב 16.09.19 04:25
 • אורח
  עובדת ציבור מהמעלה הראשונה, תמיד נכונה לסייע באופן מיטבי, אכפתית ומסורה, בהצלחה בהמשך הדרך, בריאות ושמחה.
  הגב 16.09.19 06:29
 • אורח
  רותי אשה מיוחדת במינה אין ספק שתהיי חסרה שם בגבייה בהצלחה בחיים החדשים .
  הגב 16.09.19 12:07
 • אורח
  תודה לרותי על מתן שירות מקצועי ואמין לאורך השנים. עמית גל
  הגב 16.09.19 12:59
 • אורח
  מקסימה ביותר
  הגב 16.09.19 21:31
 • אורח
  רותי אם ה היה נעים ללכת למועצה א תת תמיד ההית הכתובת . מקיימת את דבריה ישרה וישירה . חבל לא כולם כאלה . בהצלחה בהמשך דרכך אסתר סולומרסקי
  הגב 16.09.19 22:51

היסטריה סביב השטחים המיועדים לאזור התעשייה החדש של גדרה! למכרז של 7 מגרשים הוגשו 179 הצעות והזוכים שלמו 95 מיליון ₪ פי 4.5 ממחיר המינימום. פירוט בכתבה

העובדה שגדרה נמצאת בציר מרכזי, והקרבה לנמל אשדוד, נמל התעופה, כביש 6 הם גורמים משמעותיים בעליית המחירים הגבוהה.

לימור עידן | | תגובות: 3


מכרזי רשות מקרקעי ישראל לשטחי תעשייה ומסחר לאזור התעשייה החדש המתוכנן של המועצה המקומית גדרה, נסגרו לפני מספר ימים בביקושי שיא עבור 7 חלקות בגודל 2915 מ"ר ועד 31,743 מ"ר בסכום כולל של למעלה כ - 95 מיליון ש"ח .

מכרזים אלו הם חלק מתוכנית מתאר נרחבת בגדרה שלאחרונה נראה בה ביקוש גבוה מאוד לשטחי מסחר לאחר שאזורים אחרים פשוט יקרים מידי עבור המשקיעים וזאת לאור העובדה כי ניגשו מספר גדול מאוד של הצעות לקניית החלקות, לעתים יותר מ30 הצעות שונות עבור מגרש אחד ,ואף נראה פער עצום בין מחיר המינימום המבוקש לבין סכום הזכייה הסופי.

העובדה שגדרה נמצאת בציר מרכזי, והקרבה לנמל אשדוד, נמל התעופה, כביש 6 הם גורמים משמעותיים בעליית המחירים הגבוהה.

להלן פירוט 7 המגרשים ושמות הזוכים:

מגרש מספר 22 ,

משתרע על חלקה בגודל 2915 מ"ר, מחיר המינימום 1,410,500 מיליון ₪, הוגשו 29 הצעות שונות,

הזוכה הוא פדרמן ובניו (אחזקות) בע"מ ששילם 9,011,555 מיליון ₪


מגרש מספר 23,

משתרע על פני 2 חלקות ,2960 מ"ר ,מחיר המינימום 1,410,500 מיליון ₪,הוגשו 38 הצעות שונות,

הזוכה הוא טבעי נטו -סחוטים ששילם 6,308,888 מיליון ש"ח

מגרש מספר 84,

משתרע על פני 2 חלקות,4,127 מ"ר, מחיר המינימום 1,865,500 מיליון ₪, הוגשו 34 הצעות שונות ,

הזוכה הוא הוא מגידו י.ק בע"מ, קטה אחזקות בע"מ ,י.ש.ל.ר שרותי ניהול בע"מ ששילמו 8,328,018 מיליון ₪ .

מגרש מספר 86 ,

משתרע על 2 חלקות, 3,291 מ"ר, מחיר המינימום 1,501,500 מיליון ₪,הוגשו 24 הצעות שונות.

הזוכה הוא מגידו י.ק בע"מ, קטה אחזקות בע"מ ,י.ש.ל.ר שרותי ניהול בע"מ ששילמו 6,641,018 מיליון ₪

מגרש מספר 90 ,

משתרע על 2 חלקות, 4,069 מ"ר ,מחיר המינימום הוא 1,865,500 מיליון ₪,הוגשו 24 הצעות שונות

הזוכה הוא אוקטגון פתרונות בע"מ, אבאר-ניתוב השקעות בע"מ,דובדבן שיווק בע"מ ששילמו 10,891,000 מיליון ₪

מגרש מספר 91 ,

משתרע על 4 חלקות , 4001 מ"ר , מחיר המינימום הוא 1,547,000 מיליון ₪ מהוגשו 19 הצעות שונות

הזוכה הוא מגידו י.ק בע"מ, קטה אחזקות בע"מ ,י.ש.ל.ר שרותי ניהול בע"מ ששילמו 8,074,018 מיליון ₪

מגרש מספר 100,

משתרע על 7 חלקות , 31,743 מ"ר מחיר המינימום הוא 10,738,000 מיליון ₪ ,הוגשו 11 הצעות שונות

הזוכה במגרש הוא נ.ב דניאל סוכניו תבע"מ ששילם 45,450,000


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

נסיעה חינם באגד וברכבת בבחירות! החל מיום שני 16/9 בשעה 20:00 ועד יום שלישי 17/9 בחצות, הנסיעה ברכבת ובחלק מקווי האוטובוסים תהיה בחינם... רשימת קווי האוטובוס בחינם, בכתבה

הודעת אגד והרכבת לגבי הנסיעה חינם בכתבה

אבי בר | | תגובות: 21


להלן הודעת אגד לגבי הנסיעה חינם

שירותי הנסיעה בקווי אגד הבינעירוניים המצויינים ברשימה יהיו פתוחים לכלל הציבור הרחב, חינם, החל מהשעה 20:00 ביום שני 16.9.19 ערב יום הבחירות, ועד לתום השירות ביום הבחירות, יום שלישי 17.9.19. הנוסע בתחבורה הציבורית באוטובוס בקווים הבאים יעלה לאוטובוס באופן חופשי, ללא תיקוף וללא צורך בהצגת מסמכים.

מס' קו מוצא - יעד

318 רחובות - בני ברק

319 רחובות - בני ברק

424 רחובות – ירושלים

434 רחובות - ירושלים

435 רחובות - ירושלים

439 רחובות - ירושלים

430 ראשון לציון - ירושלים

431 ראשון לציון - ירושלים

432 ראשון לציון - ירושלים

433 ראשון לציון - ירושלים

441 גדרה – ירושלים


קווים נוספים שיכולים לשרת את תושבי האזור

490 נתיבות - בני ברק

498 אופקים - בני ברק

550 ערד - בני ברק

557 קריית גת - בני ברק

558 ערד - בני ברק

560 ערד - אשדוד

770 תל אביב - דימונה

970 בני ברק – חיפה

300 אשקלון - תל אביב

301 אשקלון - תל אביב

310 אשקלון - תל אביב

311 אשקלון - תל אביב

389 ערד - תל אביב

426 פתח תקווה - ירושלים

להלן הודעת הרכבת

נוסעים יקרים שימו לב, ביום הבחירות נוסעים חינם ברכבת!

החל מיום ב' 16.9.19 בשעה 20:00 ועד יום ג' 17.9.19 בשעה 23:59 הנסיעה ברכבת תהיה ללא תשלום.

כדי ליהנות מנסיעה חינם יש לגשת למכונות הכרטיסים או לקופות התחנה ולהנפיק כרטיס ייעודי, אין לעשות שימוש בכרטיס הרב קו שברשותכם.

כמו כן, לא תתאפשר רכישת כרטיסים לשירות מקום שמור.
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחחח
  הגב 14.09.19 21:41
 • אורח
  ממורמר חחחח
  הגב 14.09.19 21:41
 • אורח
  חחחחחחחח
  הגב 14.09.19 21:43
 • אורח
  איזה צרות עין יש לך , למה לקלל את עובדי העירייה אתה נשמע ממורמר
  הגב 14.09.19 21:54
 • אורח
  אין לאשקלון
  הגב 14.09.19 22:00
 • אורח
  אין לבאר שבע?
  הגב 14.09.19 22:16
 • אורח
  מה עם קו 85 ועם קו 14 ?
  הגב 14.09.19 22:26
 • אורח
  זה בכסף לא בחינם
  15.09.19 00:48
 • אורח
  מה עם קו 301
  הגב 14.09.19 22:35
 • אורח
  לא ללכת לבחור כול עוד ממשיכים להטריד. מדיניות ההטרדה של הקלפטומנים תביא אסונות.
  הגב 14.09.19 23:43
 • אורח
  כל הקווים העירוניים ( האוטובוסים הנמוכים עם שתי דלתות ) בכסף
  הגב 15.09.19 00:49
 • אורח
  הגיע הזמן שקצת נשנה את צורת הדיבור אם לא יהיה שלום בינינו איך יהיה שלום עם שכנינו קצת תרבות דיבור ותחשבו על זה!
  הגב 15.09.19 07:31
 • אורח
  עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו ועל כל עם ישראל
  הגב 15.09.19 15:25
 • אורח
  ואימרו אמן
  15.09.19 17:58
 • אורח
  מצחיק. אז אם אני צריך להצביע ברחובות אני צריך לשלם?? זה הגיוני?
  הגב 15.09.19 17:59
 • אורח
  עוצמה יהודית. כף
  הגב 17.09.19 06:56

מועד חדש למופע של חן מזרחי! ביום שלישי 15.10 יתקיים במרכז התרבות רמון, מופע הסטנדאפ לבני הנוער בכיתות ז-י"ב

את הכרטיסים ניתן לרכוש דרך אתר מרכז אופק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
יח"צ

מרכז אופק מזמין את בני הנוער בגדרה למופע הסטנדאפ של חן מזרחי שיתקיים במהלך חול המועד סוכות. כזכור המופע היה אמור להתקיים במסגרת חגיגות אירועי סוף הקיץ של המועצה, אך נדחה לבקשת בני הנוער ביישוב.

שימו לב הכניסה היא לתלמידי כיתות ז-יב

האירוע יתקיים ביום שלישי 15.10.19 בשעה 19:00 באולם התרבות רמון

עלות:30 ₪

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים אתר אופק- יש ללחוץ על לשונית רכישת כרטיסים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת להורים! מחר שישי 13/9 שביתה בכל בתי הספר למשך שעה 08:00 – 09:00... בכתבה רשימה מעודכנת של היישובים אשר הצטרפו לשביתה

היוזמה לשביתת המחאה היא של פורום ועדי ההורים הישוביים במחאה על שלא נערכו ולא תקצבו נכון את החינוך המיוחד וכל פורום מקומי יחליט אם להצטרף או לא למחאה

אבי בר | | תגובות: 26
פורום ועדי ההורים הישוביים יצאו בקריאה לכל פורומי ההורים המקומיים לקיים ביום שישי הקרוב 13/9 שביתת מחאה בת שעה בין השעות 08:00 – 09:00.

טענת ההורים היא שמשרד החינוך ביצע הערכה שגויה של מספר תלמידי החינוך המיוחד ולא לא נערכו ולא תקצבו בהתאם.

המשמעות לטענת ההורים היא פגיעה קשה בתלמידי החינוך המיוחד ובכלל התלמידים.

המורים לא בצעו הכשרה מתאימה, כדי להשלים את התקציב החסר נלקח תקציב של 160 מיליון מפרויקט בית הספר של החגים בחנוכה ועוד.

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב. בכל אופן בתי הספר יהיו פתוחים


להלן רשימה מעודכנת של היישובים שהצטרפו לשביתה.


מעודכן ל- 12 בספטמבר, שעה 16:40 על ידי "פורום ועדי ההורים הישוביים"

אילת
אופקים
אור יהודה
אורנית
אלפי מנשה
אריאל
אשדוד
באר יעקב
באר שבע
בוקעתא
בית דגן
בית שמש
בת - ים
גבעתיים
גדרה
גני תיקווה
דימונה
דלית אל כרמל
הוד השרון
הרצליה
חדרה
חיפה
טבריה
טירת הכרמל
יהוד - מונוסון
ירושלים
כפר סבא
כפר תבור
לב השרון
לוד
מ"א גדרות
מ"א גזר
מ"א גלבוע
מ"א גליל עליון
מ"א חוף אשקלון
מ"א חוף השרון
מ"א עמק הירדן
מ"א עמק המעיינות
מ"א ערבה תיכונה
מבשרת ציון
מגדל העמק
מודיעין - מכבים - רעות
מזכרת בתיה
מטה יהודה
מטולה
מיקווה ישראל
מעלה אדומים
נהריה
נתניה
סביון
עפולה
פרדס חנה
פרדסיה
פתח תקווה
קדימה צורן
קרית אונו
קרית טבעון
קרית מלאכי
ראש העין
ראשון לציון
רחובות
רמלה
רמת גן
רמת השרון
רעננה
שוהם
תל אביב
תל מונד
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה שקוף שיעלו להם את המשכורת, כל עציץ עובד מדינה הולך שובת ומקבל העלאה, יותר גרועים מהגרמנים עובדי המדינה. קלפטומנים עם כרס.
  הגב 07.09.19 20:56
 • אורח
  לא מעלים ולא נעליים, אני עובד מדינה ועם כל המחאות תאמין לי ששקל לא מעלים
  07.09.19 21:01
 • אורח
  שמים עלינו פס
  07.09.19 21:02
 • אורח
  נדבר בעוד חודש, ונראה האם שכר המורים יעלה או לא. בוודאות יעלה, אל תשחק אותה צנוע. כל עובדי המדינה מדושנים בכסף
  07.09.19 21:09
 • אורח
  השביתה היא של ההורים לא של עובדי ההוראה. המורים מגיעים כרגיל למקום העבודה
  12.09.19 22:00
 • אורח
  יותר גרועים מהגרמנים ? קצת נסחפת, אבל באמת קצת !
  12.09.19 22:31
 • אורח
  וגם אם הם מדושנים בכסף. לא צריך לקנא ושיהיה לכל מי שיש כסף לבריאות. כסף זה אמצעי חשוב , אבל זה עדיין לא הכל בחיים.
  הגב 07.09.19 21:13
 • אורח
  אם היו מרוויחים בכבוד שיהיה להם לבריאות, אבל אוכלי חינם שחיים ממיסים זה לא הגיוני שצריך לממן בטלנים
  07.09.19 21:42
 • אורח
  מדינה אוכלת יושביה כל תחילת שנה עושים שביתות בקושי מלמדים תילדים חוצפה
  הגב 07.09.19 21:39
 • אורח
  נכון
  08.09.19 20:20
 • אורח
  אם היה לך ילדים בחינוך מיוחד, היית מדבר אחרת
  12.09.19 21:01
 • אורח
  שבתיה טובה
  הגב 07.09.19 21:48
 • אורח
  רק בתאריך 18.09 נוכל לדעת באם ישראל בחרה או ישראל בחרא...
  הגב 07.09.19 22:18
 • אורח
  לממורמר ערב טוב. כשיהיו לך ילדים משלך, המירמור ייפסק.
  הגב 10.09.19 21:23
 • אורח
  יש שביתה מחר למשך שעה ????
  הגב 12.09.19 17:57
 • אורח
  עד השעה תשע בבוקר מתשע בבוקר כרגיל
  13.09.19 08:02
 • אורח
  לי אמרו שאין בבית ספר שלי בבת ים
  הגב 12.09.19 21:09
 • אורח
  לא טוב להם השכר? שילכו לעבוד בשמירה.
  הגב 12.09.19 21:48
 • אורח
  זאת לא שביתה של המורים אלא של ההורים שיש להם ילדים בחינוך המיוחד. תקרא לפחות את הכותרות.
  13.09.19 09:53
 • אורח
  זה גם קשור ליסודי או לתיכונים
  הגב 12.09.19 22:08
 • אורח
  לכל הממורמרים תפנו את הכעסים שלכם לאנשים הנכונים לא המורים שובתים אלא ההורים ומי שמתמרמר על המורים שיסביר לי מאיפה בדיוק כל הסטרטאפים שישראל מביאה בטח הוא לימד את כל הגאונים שם כל הכבוד לך בא נראה אותך מלמד בכיתה של 40 תלמידים
  הגב 12.09.19 22:28
 • אורח
  כנראה לא הבנת על מה השביתה
  13.09.19 07:04
 • אורח
  אין שביתה לתיכונים מה זה חא פייר
  13.09.19 07:04
 • אורח
  מי בא??.
  14.09.19 15:03
 • אורח
  הבנתי שיש תיכונים שכן כדאי להתקשר לבית הספר ולשאול
  הגב 13.09.19 07:09
 • אורח
  למה על הגב של התלמידים?
  הגב 13.09.19 13:20

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
29.08.19 23:25
זה טוב למי שרוצה בורקס חם בבוקר
אורח
14.09.19 15:42
זה טוב מורבחת.
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
23.09.19 06:03
יקר
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
13.08.19 18:11
אני אמכור לך את הבית בעזרא תמורת 17 אלף שח יכול להתאים ? יש לי קונה רציני רק צריך לעשות איתכם זכרון דברים
אורח
19.08.19 19:28
הקונה הוא אדם רציני שמחפש דירה באזור עזרא /דניה אם הסכום שנקבתי מתאים לכם תרשמו לי ונקבע פגישה ונתקדם לסגירת חוזה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
23.09.19 06:05
נסחפתם לגמרי, הגזמתם, לא ריאלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
24.08.19 11:22
מ.נ אחזקה וניקיון מחפשת עובדים/ות למשרה חלקית, מלאה לאיזור רחובות,גדרה, חולדה,בית שמש, באר יעקב 054-2424670
אורח
17.08.19 06:57
מעוניין לקנות הונדה סיוויק 2008 מפרטי ללא תאונות טל. 0528799817
אורח
15.08.19 11:52
בחורה בת 20 מחפשת עבודה למשרה מלאה לטווח ארוך 0585669589
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל