הורוסקופ יומי ליום חמישי 11/7/13

0 | כתב: מזל אהרוני |
מזל אהרוני - אסטרולוגית
מזל אהרוני - אסטרולוגית
    טלה
 
ילדים עשויים להביא היום הרבה יותר נחת מהרגיל. תנו לעצמי שלכם לצאת החוצה ללא חשש, אנשים יקבלו אתכם היום בצורה פתוחה הרבה יותר. משעות סוף היום והלאה זמן טוב פחות צפוי לכם, נסו לזרום איתו. אתם נוטים להדחיק את הרגשות שלכם וזה עלול לגרום לכם לבעיות. נסו להיות מודעים לכך. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. בעייה אשר קשורה באנשים קרובים יכולה להיפתר היום על ידי שיחה.
 
שור
 
לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לימים הבאים. אתם מרגישים צורך לברוח מהעולם ולהתבודד. מומלץ שתמצאו לכם פינה נוחה ומנותקת לצורך התבודדות. משעות סוף היום והלאה יהיה זה זמן טוב, אם לא מילאתם לוטו הרבה זמן, כדאי לכם לנסות. היום זה יום עם אפשרויות טובות יותר מבחינתכם. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים משפר את המצב הכללי, במיוחד בשעות הערב. נדמה לכם שאנשים מציצים לכוון הכיס שלכם? יכול להיות שזה נכון.
 
תאומים
 
שמתם לב שאנשים מקשיבים לכם היום? היכולת התקשורתית שלכם במיטבה ואתם יכולים לנצל זאת. אתם קולטים היום אנשים אחרים על ידי חוש שישי. משעות סוף היום והלאה זמן מהנה פחות צפוי לכם, לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לימים הבאים. כמו כן ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. חיוביות וחיוניות רבה נובעת מהעובדה שהירח נכנס היום למזל שלכם.
 
סרטן
 
גם אם יש לכם בוס קשוח היום יכול להיות קל יותר להשיג העלאה. הארנק יהיה בשימוש היום. הזהרו משליפות יתר של סכומים גדולים. גם משעות סוף היום והלאה זמן טוב לפניכם וכדאי לנצל אותו. דווקא היום זה לא הזמן לסגור את עצמכם, אנשים חדשים עשויים להפתיע ולעזור. בהקשר לכך ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. הירח מוסיף רגישות רבה לתגובותיכם, אתם תרגישו פגיעים ואמוציונאליים באופן בולט.
 
אריה
 
חיוביות וחיוניות רבה נובעת מהעובדה שהירח נכנס היום למזל שלכם. שמתם לב שאחרים מושפעים מכם היום? אכן קל לכם לשכנע היום. משעות סוף היום והלאה זמן פחות נעים מצפה לכם, זמן לא קל במישור הפיננסי. הוצאותכם עלולות להיות גבוהות מהרגיל. בנוסף, ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. הפן החברתי ייצוגי שלכם יהיה במיטבו.
 
בתולה
 
סף הרגישות גבוה והדבר יכול לתת את ביטויו גם בפן הבריאותי. כדאי לשמור בסודיות על המהלכים אותם אתם מתכננים, ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולתכם לא לגלות את קלפיכם. משעות סוף היום והלאה זמן טוב לפניכם וכדאי לנצל אותו. מילים שכיחות היום: התלהבות, אנרגטיות, יוזמה, התחדשות. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים משפר את המצב הכללי, במיוחד בשעות הערב. תתכן עזרה כספית שתסמל שינוי משמעותי.
 
מאזניים
 
זמן מתאים לאירוע חברתי ולמפגש מהנה. חברים יעזרו וייתנו תמיכה למאמצים שלכם וגם אתם נותנים יותר תמיכה ועזרה לאחרים. משעות סוף היום והלאה זמן טוב פחות צפוי לכם, נסו לזרום איתו. התעסקות בדברים איזוטריים יכולה להיות מועילה מאוד. תוכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. אתם בימים חשובים בנושא קידומכם. זמן טוב לחתום על חוזים ולטפל בנושאים משפטיים.
 
עקרב
 
אתם מפגינים יותר אכפתיות כלפי האנשים שעובדים איתכם והדבר תורם לפופולאריות שלכם. אתם נכנסים לשלב מעשי יותר בתחומים חדשים ובעלי אתגר. שיקול הדעת בתקופה זו עבורכם צריך להתקשר לטווח ארוך ולביטחון כלכלי. גם משעות סוף היום והלאה יהיה זה זמן מוצלח, נסו לזרום איתו. אנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. זמן טוב להשקעות ולרווחים נאים.
 
קשת
 
ללומדים צפוי זמן טוב. בחינה שצריך להתמודד אתה תהיה קלה מהמשוער. יחד עם כל זה היו עם היד על הדופק. לא מומלץ להיתפש לעודף אופטימיות העלול לגרוע משיפוטכם. תרגישו שמחים ונלהבים לקראת מצבים חדשים, נסיעות, לימודים והרגשת בטחון עצמי בהתמודדויות. משעות סוף היום והלאה זמן נחמד פחות מצפה לכם, זמן עם החלטות לא פשוטות בתחום הקריירה. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. לפנויים עשוי להיווצר קשר באופן לא צפוי.
 
גדי
 
עלולה להתפתח בעייה במערכת יחסים קרובה. קל לכם לריב היום וכדאי לנסות ולא להתפרץ. הימנעו מלבקש דברים שאתם יכולים אולי לסדר בכוחות עצמכם. משעות סוף היום והלאה זמן נעים צפוי לכם, אתם יכולים להעביר אותו בקלילות. קשרים מפתיעים עם חו"ל עשויים להתחדש, תיתכן הזמנה לנסיעה חשובה. אבל ההיבט הנוצר בין הירח למאדים משפר את המצב הכללי, במיוחד בשעות הערב. זמן טוב לעשות את השיחה החשובה שרציתם ליזום במקום העבודה.
 
דלי
 
זהו זמן מתאים לעיסוק בתחום הזוגיות, לפנויים הערב מתאים במיוחד למפגשים רומנטיים. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או תוכנית משותפת קרובה. יש דגש על הקרובים אליכם והם חשובים לכם יותר מדברים אחרים. משעות סוף היום והלאה זמן מהנה פחות לפניכם עם השפעות לא קלות. ייתכן ותאלצו לטפל בנושאי כספים המעיקים עליכם. עם זאת לא מומלץ ליזום התחלות חדשות משום סוג. כמו כן ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. אם לא מילאתם לוטו הרבה זמן, כדאי לכם לנסות. היום זה יום עם אפשרויות טובות יותר מבחינתכם.
 
דגים
 
ייתכן שתגיע ידיעה משמחת בקשר לעבודה, אתם תרגישו הרבה יותר טוב לאחר מכן. עכשיו בהחלט כדאי לטפל בבריאות, ניתן היום לפתור בעיות מציקות. גם משעות סוף היום והלאה יהיה זה זמן נחמד בעל השפעות חיוביות. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או תוכנית משותפת קרובה. יש דגש על הקרובים אליכם והם חשובים לכם יותר מדברים אחרים. ההיבט הנוצר בין הירח למאדים מחזק את ההשפעות החיוביות, במיוחד בשעות הערב. זמן מצויין למילוי הסוללות הרגשיות שלכם, במיוחד אם הימים האחרונים היו מתישים.
 

 
מזל אהרוני

לייעוץ טלפוני ממוקד אישי,זוגי ואו עסקי,לבחירה והחלפת שם התקשרו עוד עכשיו למזל-0505422346 (הייעוץ בעלות של 1 ₪ לדקה)
להרשמה ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש האדם על פי שיטת מזל אהרוני - מנחת קבוצות, יועצת ומאבחנת אישיות מוסמכת, ומומחית לחקר האסטרולוגיה והנומרולוגיה בארץ ובחו"ל.
לבחירתכם מרכזי לימוד באזורים בארץ ובחו"ל
ראשל"צ |תל אביב | חיפה |כרמיאל |ישובי משגב | כפר ורדים |
ראש פינה |חולתה| ארה"ב (ברוקלין)| קנדה (טורונטו)
לייעוץ טלפוני, להזמנת הרצאות, סדנאות, להרשמה לקורסים ולפגישות אישיות התקשרו 050-5422346
או שילחו הודעה בדוא"ל:
mazal@mazalaharoni.com
בקרו באתר הבית של מזל: www.mazalaharoni.com
הצטרפו אלי לפייסבוק
http://www.facebook.com/mazal.aharoni
 

החלק לדפדף לכתבה הבאה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.