הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הארנונה תרד! 

דב צור בבשורה לתושבי ראשון לציון "ההכנסות ממתחם האלף מאפשר לי להוזיל את הארנונה לתושבי ראשון לציון"

תושבת ראשון לציון נעצרה עם 51 מנות סם מסוג הרואין וקריסטל

ביום רביעי 17.10 חגיגת סרטים ישראלית בבתי הקולנוע סינמה סיטי ויס פלאנט בעלות של 10 ש"ח לכרטיס.

יום הקולנוע הישראלי חוזר! ביום רביעי 17.10 חגיגת סרטים ישראלית בבתי הקולנוע סינמה סיטי ויס פלאנט בעלות של 10 ש"ח לכרטיס. פירוט הסרטים בכתבה

ביום הקולנוע הישראלי, יוצגו סרטים ישראלים בכל הארץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום יאיר אונגר

ביום רביעי הקרוב (17.10) ברחבי הארץ יתקיים יום הקולנוע הישראלי. במסגרת היום יוצגו בבתי הקולנוע בארץ סרטים ישראלים בעלות של 10 ש"ח בלבד.

להלן רשימת הסרטים בבתי הקולנוע בראשון לציון :

X- הסרט מוקרן במקום

שם הסרטסינמה סיטי ראשון לציוןיס פלאנט ראשון לציון
סיפור אחרXX
אנטרקסX
עד הקצה- ג'סטה 2XX
הבלתי רשמייםXX
שרוכיםXX
הנשףXX
אגדת המלך שלמהXX
הורדוס איילנדXX
אין בתולות בקריותX
מקולליםXX
גאולהXX
אישה עובדתXX
הדX
הסוסיתא של הרצלX
פיניטה לה קומדיהXX
ליידי טיטיXX
מראות שבורותXX
סדקיםXX
עירום
X
עץ התאנהXX
פרא אצילXX
פרה אדומהXX
Voice overX
אורי זוהר חוזרXX
אוויר קדושXX
האופה מברליןXX
גיבור בענניםXX
באומשלאגר
X
ונום
X


עלות כרטיס רגיל ביום הקולנוע הישראלי 10 ₪

כרטיס VIP ביס פלאנס 99 ₪ בלבד בקופות הקולנוע או 103 ₪ בלבד באתר ובאפליקציה

לפרטים נוספים :

אתר יס פלאנט: https://www.yesplanet.co.il/static/iw/il/israeli-cinema-day

אתר סינמה סיטי : https://www.cinema-city.co.il/israeliהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הארנונה תרד! דב צור בבשורה לתושבי ראשון לציון "ההכנסות ממתחם האלף מאפשר לי להוזיל את הארנונה לתושבי ראשון לציון"

דב צור: "בשנתיים הקרובות נפחית את הארנונה למגורים בעוד כ – 5 אחוזים . בעשור האחרון הפחתתי את הארנונה למגורים באופן חסר תקדים בשיעור של 10 אחוזים. עובדה. בנוסף, מיד לאחר כניסתה של המועצה החדשה לתפקידה, בכוונתי לתת את ההנחה המקסימלית המותרת בחוק לגמלאי ראשון לציון בשיעור של 20% לשנת 2019 ו- שיעור המקסימום של 25% החל משנת "2020.

אבי בר | | תגובות: 13לאחר הגשת רשימות המועמדים למועצת העיר חושף דב צור חלק מתוכניותיו לקדנציה הבאה. לאחר שצור נבחר לראשונה לתפקידו הוא הנהיג מדיניות שהפחיתה מאוד את הארנונה הגבוהה מאוד שהיתה נהוגה בעיר.


היום מודיע דב צור, כי בכוונתנו להמשיך במדיניות הזו גם במהלך הקדנציה הבאה:


״בעשור האחרון הפחתתי את הארנונה למגורים באופן חסר תקדים בשיעור של 10 אחוזים. היו כאלה שהטילו ספק בכך אבל זה קרה. עובדה. בנוסף, מיד לאחר כניסתה של המועצה החדשה לתפקידה, בכוונתי לתת את ההנחה המקסימלית המותרת בחוק לגמלאי ראשון לציון. אני מתכוון להגדיל את היקף ההנחה לשיעור הגבוהה ביותר המותר על פי חוק – 25%. בשנת 2019 ההנחה תעלה ל – 20% והחל משנת 2020 תעמוד ההנחה על המקסימום 25%.״

״לאחר מימוש תוכניות הפיתוח שלנו בתחום העסקי, הגיעה השעה שתושבי העיר יהנו מפירות העשייה שלנו ובהם הקמת מתחם האלף שמאפשר לעירייה ליהנות מהכנסות גבוהות מארנונה לתעשייה ולמסחר. במהלך הקדנציה הקרובה אפחית את הארנונה למגורים בעוד חמישה אחוז (בנוסף לעשרה אחוזים שכבר הופחתו). מדובר בחיסכון מצטבר למשקי הבית והגדלת ההכנסה הפנויה עבור כל משפחה בעיר. ההכנסות מההתרחבות הכלכלית ומימוש תוכניות הפיתוח, כמו מתחם האלף, מאפשרות להוזיל את הארנונה למגורים.״

״מועמדים שונים זורקים לאוויר תוכניות שהם לא יותר מזריעת חול בעיני הציבור. להקטין כיתות, לפצל גנים ועוד רעיונות שכאלה הם לא יותר מאשר אגדה אורבנית לצערי. מאז פסיקת בג״צ, פיצול כיתות, הקטנתן מעבר לקבוע בחוק, ומימון כיתות קטנות – כל אלה נפסלו והפכו לבלתי חוקיים. הציבור צריך לדעת להבחין בין מה שניתן ואפשר לבצע לבין הבטחות סרק ילדותיות.״התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברור שלפניי בחירות אתה עושה טובות לאזרחים ..... פסיכולוגיה בגרוש דובל'ה
  הגב 15.10.18 16:08
 • אורח
  בכל מקרה תוחלף.....
  הגב 15.10.18 16:08
 • אורח
  כל הכבוד! המשך בעשיה המעולה עבור תושבי העיר.
  הגב 15.10.18 16:21
 • אורח
  פחחחחחח !!
  15.10.18 18:48
 • אורח
  מה עם הנחה לחיילי מילואים בשירות פעיל?
  הגב 15.10.18 16:40
 • אורח
  הנחה במשהו אחד ודפיקה בצד שני.... אין טוב אצל דב... מגעיל.
  הגב 15.10.18 16:58
 • אורח
  ומה עם כנס שנותנים בשבת. חוצפנים. דב מור הביתה.
  הגב 15.10.18 16:59
 • אורח
  בינתיים הארנונה עלתה
  הגב 15.10.18 17:12
 • אורח
  עדיף שתשפר פני העיר, המרכז הישן מוזנח, אתה הפסקת בעיר את כל התוכניות של תמ"א 38, אין פינוי בינוי. מנגנון עיריה המנופח צורך את כל המשאבים ומקשה על תושבים. תתביש לך.
  הגב 15.10.18 17:16
 • אורח
  הכל הבל הבלים כשדב מרגיש שישלחו אותו לביתו יבטיח את השמש גם בלילה וכוכבים ביום ,מה. איכפת לו יבטיח הכל אבל הציבור לא מאמין ,ברגע שגוזלים מהנכים מה יהיה עם הבריאים, חברה בואו וניתן לדרך חדשה להנהיג ,אל תאמינו לשלטון זה שפוגע בחולים,שלטון זה מטפל יפה רק המקורבים ,
  הגב 15.10.18 18:16
 • אורח
  כמה מטומטמים יש פה מורידים לכם את המחיר לארנונה ובאים בטענות וגם תלמדו לקרוא המחיר הורד עוד הרבה לפני הבחירות
  הגב 15.10.18 18:26
 • אורח
  קשקשן ! מספר "עובדי"-העירייה גדול ומנופח בלפחות 30 אחוז !! בשביל מה יש את משרדי שיל"ת ברחבי העיר ? בשביל מה ? !! אם לא בשביל לתפור ג'ובים ! תראו מה קורה לדוגמה בגן הברושים שם יש משרדי עירייה מאוישים משולמים משכורות מיותרות ! שמישהו ייתן פה תשובה רצינית בבקשה.
  הגב 15.10.18 18:53
 • אורח
  עושה ויעשה .… לכו לגור בראש בעין החדשה תבינו מה זה ארנונה..גבוהה פי שתיים מעיריינו היפה…
  הגב 15.10.18 19:08

ביום רביעי 17.10 תעלה על בימת היכל התרבות לראשונה בישראל המחזמר "שחקי אותה כמו בקהאם" (המבוסס על סרט הקולנוע) בכיכובם של 40 חברי להקת "קול ראשון" של החברה העירונית ראשון לציון.

את המחזמר יצר ועיבד המחזאי ובימאי הלהקה ליאור וידושינבסקי שאמר : "נראה שההתלבטות של ג'סמין גורמת להזדהות אצל בני נוער רבים: האם להתנהג כפי שמצפים מאתנו או להגשים את מה שאנו חולמים לעשות גם אם זה מנוגד למסלול המשפחתי המקובל ובניגוד לתכתיבי החברה המצפה מנשים להיות במקומות המזוהים עימן".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

להקת הנוער "קול ראשון" בראשות החברה העירונית ראשון לציון מציגה לראשונה בישראל את המחזמר "שחקי אותה כמו בקהאם". בהשתתפות 40 בני נוער, שחקנים, רקדנים ,זמרים.

בפעם הראשונה בישראל יצר ועיבד מחזאי ובימאי הלהקה ,ליאור וידושינסקי , מחזמר המבוסס על סרט הקולנוע, שעלה על המסכים בשנת 2002 בבימוי ותסריט של גורינדר צ'אדה ואף היה מועמד לפרס גלובוס הזהב. בשנת 2015 עלה המחזמר על בימות לונדון ובפעם ראשונה עלה כמחזמר על במה גם מחוץ ללונדון.

המחזמר עוסק בג'סמין, נערה ממוצא הודי המתגוררת בלונדון, מעריצה את הכדורגלן דיויד בקהאם וחולמת לשחק בקבוצת כדורגל מקצועית לנשים. הוריה ,משפחת מהגרים ממוצא הודי לא כל כך בעד הנושא שנוגד את מסורתם ומכאן מתחילה עלילה ששוזרת בתוכה סיפור על חלום, הגשמה, מגדרי מיניות ,פערי דורות, פערי תרבות ועוד.

יוצרי המחזמר :

כתיבה עיבוד ובימוי :ליאור וידושינסקי

ניהול מוסיקאלי: פיני שפיגלר

תפאורה: מיכאל קרמנקו

כוריאוגרף אורח: טל אסרףליאור וידושינסקי, בימאי המחזמר:

"נראה שההתלבטות העיקרית של ג'סמין גורמת להזדהות אצל בני נוער רבים: האם להתנהג כפי שמצפים מאתנו או להגשים את מה שאנו חולמים לעשות גם אם זה מנוגד למסלול המשפחתי המקובל ובניגוד לתכתיבי החברה המצפה מנשים להיות במקומות המזוהים עימן. בשנה ששני נושאים קטפו הרבה כותרות בתקשורת : מונדיאל 2018 והעצמה נשית נראה כי סיפור שכזה מחבר את נושא העצמה הנשית ברמה המגדרית וגם את נושא אהבת הכדורגל".

"המנהל המוסיקאלי, פיני שפיגלר שילב להיטים הנוגעים בנושא ולאחר חצי שנה של חזרות מקווים מאד צעירי ראשון לציון לשחק אותה בגדול... "


מופע הבכורה יתקיים ביום רביעי 17.10.18 בשעה 20:30 בהיכל התרבות רחוב ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון

עלות: 35 ₪

לרכישת כרטיסים : 03-948-8666 / *3701התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבת ראשון לציון נעצרה עם 51 מנות סם מסוג הרואין וקריסטל

קרדיט צילום מנות הסם – משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 1


במסגרת מאבק המשטרה בנגע הסמים ובכלל זה עבירות של החזקה, שימוש וסחר בסמים ביצעה משטרת תל אביב פעילות אכיפה יזומה נגד עבירות אלו בשיתוף פעולה עם שוטרי מג"ב.


בתוך כך עצרו השוטרים בתל אביב תושבת ראשון לציון בת 39 החשודה שבתיקה האישי נתפסו חומרים החשודים כסמים מסוג הרואין וקריסטל המחולקים ל 51 מנות.

מנות הסמים שנתפסו אצל תושבת ראשון

עפ"י החשד מנות הסמים היו מיועדות להפצה ומסחר ברחובות העיר לכל דורש.

כאמור, החשודה נעצרה לחקירה בתחנת משטרת שרת בת"א בסיומה נכלאה.

הבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרה בבית המשפט.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לאור תחילת העבודות במתחם הסטודנטים "פרי פלייס" ברחובות של היזם אלדד פרי, החל שיווק בניין המשרדים במתחם אשר יתנשא ל – 12 קומות ומחירי המשרדים החל מ - 129 אלף ₪

פרויקט הסטודנטים "פרי פלייס" בכניסה לעיר כולל 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים. המתחם כולל עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר. גודל המשרדים החל מ – 14 מ"ר ובמחיר החל מ – 129 אלף ₪ ומשרד בגודל 20 מ"ר החל מ - 219 אלף ש"ח ומאפשר ללקוחות לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך. כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים

תוכן שיווקי ממומן

לפרטים נוספים: www.eldadperi.com

שאלות בפון 5066*

הדמיה


חברת אלדד פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, החלה את השלב הבא בשיווק בניין המשרדים של פרויקט פרי פלייס ברחובות. אחרי שהחלו העבודות במתחם, ונמכרו מאות דירות להשכרה לסטודנטים בפרויקט למשקיעים, פותחת כעת החברה את האפשרות להצטרף לרכישת משרד בבניין המשרדים שיוקם במסגרת הפרויקט.


מחירי המשרדים בפרויקט נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כאשר המחיר של משרד קטן בגודל של 14 מ״ר מתחיל ב-129 אלף ש"ח בלבד. ומשרד בגודל 20 מ"ר בחל מ - 219 אלף ש"ח הבניין יכלול 12 קומות ובהם משרדים בשטח כולל של 12 אלף מ״ר, אותם ניתן לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך.


המשתמשים במשרדי הבניין החדשני יוכלו ליהנות מחללים משותפים, בהמשך למגמה ובעקבותיה הביקוש שנוצר בשנים האחרונות, כאשר כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים שאותם ניתן יהיה לשריין בהתאם לצורך.

המיקום של מגדל המשרדים גם הוא אטרקטיבי ביותר, באחד מאזורי התעסוקה החשובים במרכז הארץ, בלב פארק המדע ברחובות, צמוד לתחנת הרכבת ולצירי התנועה המרכזיים.

על פרויקט "פרי פלייס"

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח. כמו כן האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.


פרויקט פרי פלייס נחשב לפרויקט החשוב ביותר בעיר רחובות, שכן הוא אמור – לראשונה מזה 20 שנה – להוסיף לעיר כמות של 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, הלומדים במוסדות האקדמיים הרבים בעיר. כמו כן יכלול המתחם עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר


ממשיכים להצטרף לדב צור! סיעת "ראשון בוחרת בצדק חברתי בראשות אללי אדמסו" הודיעה על תמיכה בדב צור לראשות העיר

בנוסף לאללי אדמסו הודיעו על תמיכה בדב צור: סיעת התנועה החברתית הירוקה הכוללת את איתן שלום, יפעת מאירוביץ' יפת, מיכל קלדרון (הבית היהודי) ואייל לוי (הליכוד), סיעת הליכוד הכוללת את יוסי חממי ומיכאל רייף, מסיעת חי שמעון טרבלסי, מסיעת זך אבי דנינו, חבר המועצה יפת מנחם והרשימה החדשה "מאמינים בראשון" בראשות שמואל ג'מיל ועו"ד שרון גושן וסיעת דגל התורה.

אבי בר | | תגובות: 12


ח"כ לשעבר בסיעת הליכוד אללי אדמסו המתמודד למועצת העיר בסיעת צדק חברתי בראשון לציון הודיע על תמיכת סיעתו בראש העיר דב צור.


ובכך מצטרף אללי אדמסו אל חברי המועצה והסיעות אשר הודיעו על תמיכה בדב צור ובהם: סיעת התנועה החברתית הירוקה הכוללת את איתן שלום, יפעת מאירוביץ' יפת, מיכל קלדרון (הבית היהודי) ואייל לוי (הליכוד), סיעת הליכוד הכוללת את יוסי חממי ומיכאל רייף, מסיעת חי שמעון טרבלסי, מסיעת זך אבי דנינו, חבר המועצה יפת מנחם והרשימה החדשה "מאמינים בראשון" בראשות שמואל ג'מיל ועו"ד שרון גושן וסיעת דגל התורה.


אללי אדמסו מונה בשנת 2012 לחבר כנסת ברשימת הליכוד עד בחירות 2013. והיה בעבר יועץ ראש הממשלה לענייני העדה האתיופית. מתגורר בשיכון המזרח בראשון לציון אב ל – 6 ילדים.

כמה מילים על אללי אדמסו

אללי אדמסו נולד באתיופיה ועלה לישראל ללא משפחתו בשנת 1983. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב לאחר לימודיו האקדמיים החל את שירותו בצה"ל והוא בן 26. שימש כקצין בחיל החינוך והנוער בתפקיד הדרכה ובמסגרת הצבאית השתתף גם במבצע שלמה. לאחר השחרור מצה"ל, שימש שליח בארצות הברית להסברה בנושאי קליטת עלייה ואחר כך עבד במשך 14 שנים במשרד התמ"ת, כאחראי להכשרה מקצועית ותעסוקה לעולי אתיופיה.התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוכים הבאים! ביחד עם דב צור עד לניצחון!!
  הגב 15.10.18 10:40
 • אורח
  אללי לא הודיע לא מזמן שהוא רץ לראשות העיר?
  הגב 15.10.18 10:45
 • אורח
  ממש בדיחה... אללי הזה 🤢🤢
  הגב 15.10.18 10:54
 • אורח
  כל הכבוד אללי אדמסו פעיל מאוד וידוע מאוד בציבור שלו ותוספת מרשימה מאוד לדוב צור ורבים וטובים אחרים שהצטרפו המאמינים בדוב צור כמנהיג עוצמתי ונסיון רב ועצום. ובהחלט ראוי מאוד להמשיך לנהל עיר ענקית עם תקציב קרוב לשני מילארד שח והתושבים רואים היטב את התוצאות במיוחד בחינוך . היטק .תעשייה.פנאי. ופיתוח דרמטי של העיר. הבוחרים רואים וחכמים מספיק להחליט מי ראש העיר הבא דוב צור
  הגב 15.10.18 10:58
 • אורח
  בדיחה מהלכת אין לו אנשים בכלל
  הגב 15.10.18 11:00
 • אורח
  די מספיק נמאס לנו מדוב צור ! דוב צור הבייתה ! גם רז לא מתאים. הוא תמך במשך 10 שנים בהחלטות של דוב צור .
  הגב 15.10.18 11:04
 • אורח
  הקישוט לא יעזור. ראש העיר לשעבר. זה תואר שיישאר עימו לנצח גם אם יורשע בדין. האיש מיואש... "נוהרים" לא יעזור לו.
  הגב 15.10.18 11:07
 • אורח
  תיראו מי תומך בדב רשימת מושחתים התנועה החברתית (תנועת הקומבינות) שמעון טרבלסי שלא עשה כלום חוץ מי למכור במכולת חמוצים ג'מיל שדב צור היתעלל בא בקדנציה הראשונה יוסי חממי הליכוד שגם שותף של דב לחשדות אחד מגן על השני אבי דנינו שחושב רק על עצמו ועסקיו מנחם יפת שליאל זרקה אותו מהרשימה שלה כי הוא בקדנציה חבר לדב ועזב אותה לטובת עסקיו הפרטים בקיצור כולם רוצים שם רק קומבינות קבוצת הקומבינות
  הגב 15.10.18 11:28
 • אורח
  ביום הבחירות ב-30.10.18 יכולה להיות הפתעה למיתמודדים מי יהיה ראש העיר הבא
  הגב 15.10.18 13:46
 • אורח
  פרסום מידע שגוי לתושבים לא יעזור לו לנצח. הוא יובס בבחירות. התושבים לא רוצים אותו. הוא לא ציין שאבי דנינו פרש מהפוליטיקה. וכיום זך שייכת לרשימת "עשייה חברתית בראשות קובי דהן" אשר אינו תומך באף מועמד לראשות העיר ובוודאי לא בדב צור. נ.ב. מי זה אדמסו? אפילו הקהילה שלו לא יודעת.
  הגב 15.10.18 15:38
 • אורח
  כשיהיו אחוזי הצבעה גבוהים נאמר ביי ביי לדובי...🙌🙌🙌
  הגב 15.10.18 17:00
 • אורח
  הארנונה לא עלתה ב5% לאחרונה? עוד בלוף מבית מדרשו של השקרן
  הגב 15.10.18 18:49

בתכשיטי "לאקויה" ברחובות היהלומים נקיים וטבעיים ישירות מהבורסה ללא פערי תיווך, ניתן לעצב טבעות ותכשיטים בהזמנה אישית , מבחר טבעות אירוסין. שירות ותיקון תכשיטים במקום.

"לאקויה" הרצל 198 רחובות

תוכן שיווקי ממומןלהלן לינק לאתר Lakoya

http://lakoya.indexm.co.il/


תכשיטי לאקויה הינה חברה מובילה בענף התכשיטים.
החברה הוקמה ע"י אוהד צנעני יהלומן וגמולוג בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף היהלומים. לאוהד מומחיות ביהלומים, אבני חן יקרות, פנינים ושמאות מקצועית בתחום היהלומים ותכשיטי היוקרה.


ב'תכשיטי לאקויה' מעצבים ומייצרים מבחר גדול של תכשיטים, ביניהם תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים, אבני חן, טבעות אירוסין ונישואין. בלאקויה תמצאו עיצובים קלאסיים ועיצובים מקוריים הכוללים עיצובים בהתאמה אישית.

מייסד החברה, אוהד צנעני, עבד במסחר ושיווק יהלומים בחברות מובילות בענף היהלומים בישראל ובבורסות ומרכזי מסחר ליהלומים ברחבי העולם. אוהד צבר ניסיון רב בענף ולמד את אופן העיצוב, האסתטיקה וההגשה הנכונים ונחשף לעיצובים וטכניקות עבודה בעיצוב וייצור יהלומים.

חשיפתו לעיצובים שהשאירו חותם נתנו לו השראה מחברות ומעצבים מובילים בחו"ל.

ב'תכשיטי לאקויה' תמצאו מבחר גדול של יהלומים
ואבני חן, ישירות מבורסת היהלומים וללא תהליכי תיווך


לפרטים Lakoya הרצל 198 רחובות

08-9366319סיכום הקיץ בחופי ראשון ציון: 67 פעולות הצלה של המצילים הסתיימו ב - 0 מקרי טביעה למוות ועוד נתונים מעניינים על חוף ראשון

באגף חופים ואגמים בראשות אלי שוורצברג טוענים כי הנתון של 0 טביעות למוות הוא בעיקר בזכות אחריות ומשמעת התושבים שהקשיבו להוראות המצילים וכמעט ולא היו מתרחצים לאחר שעות פעילות המצילים(בסיום שעות הפעילות פקחי החברה בעזרת המצלמות החוף מנעו את כניסת המתרחצים לים)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5

עונת הרחצה הסתיימה אחרי 174 ימים ובאגף חופים ואגמים מסכמים את הנתונים, כאשר הנתון החשוב ביותר הוא שאף מתרחץ לא טבע למוות בחופי ראשון לציון. באגף חופים ואגמים בראשות אלי שוורצברג, מייחסים זאת לאחריות ולמשמעת התושבים שהקשיבו להוראות המצילים וכמעט ולא היו מתרחצים שנכנסו לים לאחר שעות הרחצה.


להלן נתונים מעניינים על עונה הרחצה של קיץ 2018:


גם השנה ראשון לציון הייתה עיר החוף היחידה שאפשרה רחצה עד שעות החשכה


מתוך 67 פעולות הצלות חיי אדם שבוצעו על ידי מצילים ואנשי אגף החופים, ועל ידי אלי שוורצברג בעצמו, שלוש פעולות הצלות בוצעו לאחר שעות הרחצה הרשמיות. כמו כן פקחי החברה, בסיוע המצלמות בחוף, מנעו רחצה בים בשעות שמעבר לזמני פעילות המצילים ואכפו מעשי וונדליזם, איסור נהיגה בחוף ועוד.


מתוך 64 הצלות בשעות הרחצה, 28 מהן נעשו בחוף הצפוני, חוף מספר 1.
עונת הרחצה השנה הייתה מעט יותר סוערת משנים קודמות. יותר מ-154 ימים בממוצע שלט הדגל האדום על סוכת המציל.


הדגל הלבן נראה בקושי במהלך עונת הרחצה, רק 15 פעמים בממוצע.


במהלך השנה נרשמו כ-1085 אירועים חריגים כאשר העונה הושם דגש על הניקיון.

180 דו"חות נרשמו על אי שמירת ניקיון ועוד 57 דו"חות על צואה של כלבים שלא נאספה על ידי הבעלים.


בנוסף יש לציין כי השנה המשיכו את הקצאת 30% משטח החופים המוכרזים לטובת הציבור, כלומר ללא השכרת כסאות ומיטות שיזוף.


במהלך העונה טופלו 242 מתרחצים במרפאות החוף, ברוב המקרים מדובר בחתכים, שריטות, חבלות ומכות יבשות.

מנהל אגף חופים ואגמים, אלי שוורצברג:

"עונת הרחצה שהסתיימה שקקה חיים. הרחבנו את פרויקט הנגשת חוף הים לאנשים עם מוגבלות. כאשר מדי יום רביעי המצילים ובני הנוער ששימשו כעוזרי מצילים סייעו לכל מי שביקש- להיכנס למים בהתאם למוגבלותו. כמו כן, השנה התקיימה אצלנו אליפות הארץ בגלישת גלים וכן התקיימו קייטנות גלישה, השכרת גלשנים, הדרכות, סדנאות ועוד".

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סגירת החוף היה בשעה 8 בערב וזה היה מעולה !!!!כל הכבוד לעירית ראשון !!!
  הגב 14.10.18 20:49
 • אורח
  נכון מאוד.
  14.10.18 23:51
 • אורח
  כול הכבוד ללוחמי-הים = המצילים ששומרים עלינו.
  14.10.18 23:52
 • אורח
  צריך להגביר את האכיפה נגד אלו שמלכלכים את החוף שלנו !
  14.10.18 23:53
 • אורח
  לא יזיק לכתב לפרגן למצילים על העבודה הקשה ומצילת החיים
  הגב 15.10.18 06:53

במכללת גישות ברחובות ייפתחו 4 קורסים בתחום: אימון וייעוץ אישי, הכשרת מנחי קבוצות, קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים וקורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים. לפרטים 1-700-705-105

הקורסים ייפתחו במכללת גישות רחובות במהלך חודש אוקטובר 2018

תוכן שיווקי ממומן


לינק להרחבה באתר מכללת גישות

http://www.gishot.co.il/המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי תעודה, בתחומי ההנחיה, הניהול וההתנהגות העסקית- פותחת את מחזורי סתיו: 2018/19

קורס להכשרת מנחי קבוצות

המכשירה אנשי מקצוע בשיטה המשימתית כמנחי קבוצות מקצועיים באישור משרד החינוך, תוך מתן דגש על פיתוח מיומנויות התנהגותיות של המשתתפים באמצעות אימון, תרגול אישי וקבוצתי.


קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים

הקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות במגזר העסקי והציבורי. פיתוח מיומנויות התנהגות למנהלים, תוך מתן דגש על טכניקות בניהול והתפתחות אישית.


קורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים

מקנה כלים פרקטיים לבעלי תפקידים בכירים, המבקשים להתפתח בתחום הייעוץ הארגוני. הקורס מבוסס על ניסיון מעשי בשטח, המאפשר ליווי ותמיכה לפיתוח הקריירה כיועץ וכולל התנסות בתהליך הייעוץ הארגוני.


קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים

קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים | באישור משרד החינוך


קורס ניהול למנהלים או לעתודות ניהול, יסייע למנהל בפיתוח והקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות-עדכניות שילוו אותו בתהליכים יומיומיים, בקבלת החלטות, ניהול עובדים ועוד- במגזר העסקי והציבורי, תוך התפתחות אישית והקניית מיומנויות אישיות ובינאישיות אשר יקלו על מנהלים בהתמודדות עם התפקידים הניהוליים השונים.

לקבלת מידע נוסף על המסלולים השונים התקשרו- 1-700-705-105

פותחים את הלב למלחמה בסרטן! ביום שני 15.10 יצאו תלמידי בתי הספר בראשון לציון למבצע ההתרמה 'הקש בדלת' של 'האגודה למלחמה בסרטן'.

המבצע מתקיים מידי שנה על ידי תלמידי בתי הספר שבשנה האחרונה הצליחו לתרום במהלך הפעילות למעלה מ43 אלף ₪ ששימשו בסיוע לילדים חולי הסרטן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מורי מקיף י"ב(ע)

ביום שני הקרוב (15.10.18) הקרוב ידפקו על דלתות תושבי העיר תלמידים מבתי הספר העל יסודיים ופעילי תנועות הנוער בעיר ויבקשו לפתוח את הלב ואת הכיס. מבצע "הקש בדלת" השנתי של האגודה למלחמה בסרטן מאפשר לאגודה להמשיך ולסייע לחולים במאבקם נגד המחלה שכן האגודה אינה נתמכת על ידי אף גוף ממשלתי והיא מתקיימת רק מתרומות הציבור. הסניף המקומי בראשון לציון בראשות רות אברמוביץ' נחשב לפעיל מאוד ומקיים במהלך כל השנה כנסים, קבוצות תמיכה ופעילויות נוספות בקהילה. כך למשל בשנה האחרונה תרמו תלמידי העיר למעלה מ-43 אלף ₪ ששימש כסיוע חומרי ראשוני לחולים ובהשלמת חומר נלמד לילדים חולי סרטן. כמו כן התקיימו 68 הרצאות, חולקו חומרי הסברה בבתי ספר וגני ילדים ומומן סיוע לבית חולים אסף הרופא בהיקף של 4,006,840 ₪. מזה למעלה מ-60 שנה שהאגודה למלחמה בסרטן פועלת למען קידום המחקר, הגברת המודעות בקרב הציבור הרחב, לדרכי מניעה ולאבחון המוקדם. מסייעת בבנייה ובשיפוץ מחלקות האונקולוגיות במרכזים הרפואיים ברחבי הארץ, במימון תקנים לצוות פסיכוסוציאלי וברכישת ציוד מתקדם. בשנה האחרונה חלה התקדמות גדולה בפיתוח המחקר וגילויים חדשים, המקצרים את דרך הריפוי ומקלים על החולים בהתמודדותם בה.

לתרומות ניתן לפנות לסניף האגודה בטלפון: 03-9565506

יו"ר הסניף בראשון לציון, רות אברמוביץ':


"כמדי שנה בחודש אוקטובר אנחנו מקיימים את יום ההתרמה הארצי של האגודה למלחמה בסרטן. עד היום הגענו בזכות התרומות להישגים גדולים מאוד במיגור המחלה הארורה הזו והיד עוד נטויה. אני קוראת לתושבים להרים את תרומתם לאגודה למלחמה בסרטן אשר מסייעת במחקרים, רכישת מכשור לבתי חולים, עזרה לילדים חולים המאושפזים ואינם יכולים לבקר בבית הספר, ברכישת מחשוב והיד עוד נטויה. אני מודה לעיריית ראשון לציון על שיתוף הפעולה ולתושבי העיר על תרומתם ועזרתם".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי ראשון לציון והסביבה, יש לכם כלב או חתול? "דמבו" הרשת האינטרנטית לציוד ומזון לבעלי חיים מבצעת משלוחים עד בית הלקוח בראשון לציון. שירות משלוחים בטל' 074-7029040

המשלוח חינם עד בית הלקוח בהזמנה מעל 100 ₪ + מתנה + 5% הנחה בהזמנה הבאה

תוכן שיווקי ממומן

הרשת האינטרנטית "דמבו" לציוד ומזון לבעלי חיים מבצעת משלוחים לבית הלקוח גם בראשון לציון. ברשת תוכלו למצוא את מיטב המוצרים הקיימים בשוק. תמהיל המוצרים ברשת מבוסס על הניסיון הרב שנצבר ומורכב ממוצרים אשר מותאמים לשוק בישראל . בדמבו ניתן להזמין מזון וציוד לכלבים, חתולים, מכרסמים, תוכים ודגים. הרשת מתמקדת במזון וציוד ואיננה עוסקת במסחר בבעלי חיים. לרשות הצרכנים מאות סוגי מזון וציוד רב ומגוון.

במסגרת מבצע המשלוחים ניתן להזמין משלוח חינם לראשון לציון והסביבה בקנייה מעל 100 ₪ ולקבל במשלוח מתנה בהפתעה + 5% הנחה להזמנה הבאה. (המתנה וההנחה למזמינים עד 31/8/18)

פרטים, שאלות והזמנות ניתן לבצע בטלפון 074-7029040

כתובת אתר החברה

https://www.dumbo4pets.co.il/

לחברה יש גם חנות פיזית ענקית באשדוד


הסביבה חשובה לכם? עיריית ראשון לציון קוראת לתושבי העיר להציע מיזמים סביבתיים חדשניים וההצעות הזוכות ייצאו לפועל במהלך שנת 2019

הפרוייקט הוא בשיתוף המשרד להגנת הסביבה. מתוך כל ההצעות ייבחרו 5 יוזמות על ידי ועדה מקצועית שתבחר את הזוכים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

עיריית ראשון לציון בשיתוף משרד להגנת הסביבה יוצאים בפרוייקט שיתוף תושבים חדש.

במסגרת הפרוייקט קוראת העירייה לתושבי העיר להציע מיזמים סביבתיים חדשניים שחשובים וקרובים לליבם.

בחירת המיזמים תתבצע על ידי ועדה מקצועית אשר תבחר את חמשת המיזמים הזוכים שייצאו לפועל במהלך שנת 2019 .

את ההצעות ניתן להגיש עד לתאריך 29.11.18

לפרטים נוספים: ניתן לפנות למיה שפירא מנהלת תחום החינוך הסביבתי בטלפון:054-6728113 03-9547782

או במייל: מייל mayash@rishonlezion.muni.il

http://www.rishonlezion.muni.il/Articals/Pages/meyzamim_hadashim11.10.aspxהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סופית! וועדת הבחירות המרכזית אישרה למוטי עג'מי את בקשתו ועל פתק ההצבעה הצהוב לראשות העיר ראשון ייכתב "מוטי עג'מי" ולא "מרדכי מוטי עג'מי"

אבי בר | | תגובות: 5


ועדת הבחירות המרכזית בראשון לציון בניהולה של הגב' רונית חג׳ג׳ קיבלה את עמדתו של מועמד "ראשון אחת" לראשות העיר, מוטי עגמי, לפיה יש לרשום את שמו על הפתק הצהוב בקלפי ולא את השם שביקשה לרשום "מרדכי מוטי עגמי". ועדת הבחירות כיבדה את בקשתו של מוטי עגמי, נוכח העובדה כי זה שמו המוכר מימים ימימה, ובוודאי בחייו הציבוריים, לרבות במכתבים רשמיים שהוציא לרשויות השונות, ובהם משרדי ממשלה, בעת שכיהן כראש עירייה בפועל. ועדת הבחירות קיבלה גם את הטענה כי השימוש בשם "מרדכי עגמי" עלול לפגוע משמעותית בסיכוייו של מוטי עגמי לנצח בבחירות, נוכח ההכרות של תומכיו עם שמו הנוכחי "מוטי עגמי" שאף מופיע כעת בתעודת הזהות.

מוטי עגמי עצמו בירך על ההחלטה ואמר:

"זה אך טבעי לאפשר לי להתמודד על קולות הבוחרים בשמי המוכר, ואני שמח שועדת הבחירות המרכזית היתה פתוחה לטענותיי וקיבלה אותן. אין לי ספק שהתמיכה הרבה לה אני זוכה בקרב תושבי ותושבות ראשון לציון, תתורגם כעת בנקל גם בקלפי בבחירתם בפתק הצהוב הנושא את שמי מוטי עגמי, ובפתק הלבן הנושא את האותיות 'את' של רשימת 'ראשון אחת'"
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין לו סיכוי ממילא,אז זה לא משנה
  הגב 14.10.18 14:23
 • אורח
  לא רלוונטי
  הגב 15.10.18 07:13
 • אורח
  בחירות אלו יכולה להיות הפתעה.מי יהיה ראש היר
  הגב 15.10.18 08:50
 • אורח
  ליאל אשה אמיצה ישרה .2 קדנציות עומדות לרשותה בהצלחה !
  הגב 15.10.18 11:18
 • אורח
  רק לא דב
  הגב 15.10.18 11:31

מוזיאון אגם ב-10 ₪! מוזיאון אגם בראשון לציון מצדיע לאזרחים הוותיקים והחל מהיום (ראשון 14.10) למשך חודש יוכלו בני גיל הזהב ליהנות מכניסה בעלות של 10 ₪ בלבד

בנוסף מציע המוזיאון סיור מודרך לקבוצות מעל 15 איש בעלות מוזלת. שימו לב ההטבה מותנית בהצגת תעודת אזרח ותיק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

בחודשים אוקטובר- נובמבר ברחבי הארץ יתקיימו אירועי חודש ההצדעה לאזרחים ותיקים בישראל. לרגל האירועים מוזיאון אגם בראשון לציון פותח את שעריו לבני גיל הזהב שיוכלו ליהנות מביקור במוזיאון בעלות של 10 ש"ל בלבד.

בנוסף יהיה ניתן לתאם סיורים מודרכים לקבוצות מעל 15 משתתפים בשפות עברית / אנגלית / צרפתית / ספרדית, בעלות של 25 ₪ למשתתף.

ההטבה לאזרחים הוותיקים תתקיים בין התאריכים 14.10.18-14.11.18 .

לפרטים נוספים והרשמה לסיור קבוצתי :

בטל' 03-5555900

במייל info@yama.co.il או

באתר>>http://bit.ly/2NtXm29

שימו לב ההטבה מותנית בהצגת תעודת אזרח ותיק.


סרטון: מוזיאון אגם

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

להקת הבובות "רד בנד" תקיים במוצ"ש 20.10 בלייב פארק ראשון לציון את פסטיבל " רדסטוק 2" בראשון לציון בהשתתפות מוש בן ארי, שלום חנוך, טונה ועוד

תושבי ראשון זכאים להנחה ברכישת הכרטיסים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

להקת רד בנד חוזרת לראשון לציון ותקיים את פסטיבל רדסטוק 2 בו הוא תארח את מיטב אמני ישראל. במופע המיוחד יתארחו מיטב אמני ישראל שיבצעו יחד את להיטי הלקה.

להקת רד בנד היא להקת הבובות הפרועה והמוכרת עם הסולן רד שזכתה לתוכנית טלוויזיה בכיכובה 'רד בנד' ולאחר מכן בערוץ 2 "המופע של רד ודביר".


המופע יהיה בהשתתפות:

מארינה מקסימילאן בלומין

צילום: דף הפייסבוק של מארינה מקסימילא בלומין
שלום חנוך
מוש בן ארילהקת היהודים


טונה

צילום: ארתור לנדהפול טראנק


המופע יתקיים במוצ"ש 20.10.18 בשעה 18:30 – פתיחת הדלתות

עלות כרטיס : 189 ש"ח(מחיר מלא)

תושבי ראשון לציון יזכו להנחה של 15% ברכישת הכרטיסים

שימו לב

ההנחה מוגבלת ל2 כרטיסים לתושב ומותנה בהצגת תעודת תושב

המופע הוא מופע בעמידההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אינדקס בעלי מקצוע

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-6550196

שירותי פריצה 24 שעות לבית ולרכב פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, פריצת דלת ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים

הדברה

חזית הדרום 29 רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6728309

מומחה להדברות ולוכד נחשים, 40 שנות ניסיון. - הדברת מכרסמים - הדברת כל סוגי התיקנים (ג'וקים) - ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3223088

+ הדברת כל סוגי המזיקים: מכרסמים, תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, טרמיטים וצרעות + התקנת אמצעים...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

רחובות , 055-999-0892

מחפשים מנקים? אל תתפשרו - שירותי ניקיון "הנוצץ" לא מוותרים, מנקים עם נסיון ועבודה מעולה עם ניחוחו...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

הובלות

ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7340055

חברת יבגני הובלות מרחובות מספקת שירותי הובלה מתקדמים, ומעמידה לרשות לקוחותיה את ניסיונה הרב בתחום...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל) רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

קוסמטיקה

הרצל 175 פסג חלפון רחובות , 054-7892232

מומחית לפדיקור רפואי גם לסוכרתיים טיפולי פנים איורוודי הודי טבעי ולכל סוגי העור טיפול באקנה ש...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70 רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

עורכי דין

החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים
הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים
שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

הנשיא הראשון 34 רחובות , 08-9460569

יתרונות הלימוד בבית הספר למקצועות האופנה: + בית הספר היחידי בארץ המלמד את שיטת התדמיתנות והתפירה...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

שיניים

רוטשילד 37 חדר 214 ראשון לציון , 0544-561531

תיקונים, ריפודים, חידושים וניקיון תותבות. ניסיון של 35 שנים.

לפרטים נוספים

ח"כ יאיר לפיד מגיע ביום חמישי 18/10 למפגש עם תושבי ראשון לציון באולם מופת

שימו לב! יש לבצע הרשמה מראש מספר המקומות מוגבל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


ח"כ ויו"ר מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד מגיע לראשון לציון ויקיים בשבוע הבא מפגש עם תושבי העיר.

מפגש התושבים יתקיים באולם מופת בו יוכלו התושבים להשמיע את דעתם ולקבל מענה לשאלותיהם בנושאים עירוניים וגם בתחום הארצי.

המפגש מתקיים באירוח יו"ר מטה יש עתיד בראשון לציון , אמיר סולרסקי ואיתי מתיתיהו מועמד "יש עתיד", למועצת העיר. זהו מפגש התושבים השני שמתקיים עם יאיר לפיד המפגש הקודם התקיים בחודש אפריל אליו הגיעו מאות תושבים.


האירוע יתקיים ביום חמישי 18.10.18 בשעה 20:30 באולם מופת רחוב רוטשילד 60

לפרטים והרשמה:

שקד בנפשי 052-5297111

שלי לי 052-6579696

https://goo.gl/sMT31Z

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש מספר המקומות מוגבלהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין את הת...
  הגב 13.10.18 21:13
 • אורח
  רק יש עתיד...הו אה מי זה בא ראש הממשלה הבא!!!
  הגב 13.10.18 21:43
 • אורח
  ממש מרגש
  הגב 13.10.18 22:23
 • אורח
  מענין את התחת שלי
  הגב 13.10.18 22:51
 • אורח
  מעניין לי את העכוז
  הגב 14.10.18 17:49
 • אורח
  תמיד מעניין כשיאיר לפיד מגיע לעיר! אני ומשפחתי בטוח נגיע
  הגב 14.10.18 19:32

מבזק פלילי: תושב ראשון לציון בן 59 חשוד כי דקר הערב ביפו

הנדקר פונה לבית חולים וולפסון

אבי בר | | תגובות: 0

מוצאי שבת 13/10 בשעה 18:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על קטטה ברחוב יפת בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר כבן 59 במצב בינוני עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון.

מהמשטרה נמסר מהמקום פונה פצוע דקירה בן 59 מיפו, במצב בינוני לבית החולים וולפסון. עם קבלת הדיווח כוחות משטרה הגיעו למקום ועצרו חשוד במעשה תושב ראשון לציון בן 59.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בראשון לציון: רכב התהפך ליד יס פלאנט

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 1

מוצאי שבת 13/10 שעה 19:00 דווח על רכב שהתהפך בקרבת יס פלאנט ברחוב מאה ועשרים. למקום הגיעו צוותי לוחמי האש וכונני איחוד הצלה והגישו סיוע ראשוני לנפגע קל. נסיבות המקרה בבדיקה.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בעיר הזאת יש חיות ובהמות שמשתוללות בכביש , והמשטרה חסרת אונים
  הגב 14.10.18 17:32

מבזק פלילי: צעיר נדקר בחוף הים בראשון לציון

הצעיר פונה לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 9

לפני זמן קצר שבת 13/10 בסביבות 16:45 במשטרת ישראל התקבל דיווח על פצוע דקירה מקטטה בחוף (הדקירה הייתה בטיילת) ראשל"צ. הפצוע כבן 18 פונה על ידי מד"א במצב בינוני לטיפול רפואי בביה"ח אסף הרופא.

נפתחה חקירה לבירור נסיבות המקרה.


דוברות בית החולים אסף הרופא:

נער בן 18, הגיע לחדר טראומה במלר"ד, לאחר שנדקר בפלג גופו העליון בחוף הים בראשון לציון.

הוא עובר סדרת בדיקות ברגעים אלו. מצבו בינוני ויציב.

רץ ברשת תמונות מהזירה


התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בבונים של ראשון מחוסריי תרבות ומעש
  הגב 13.10.18 17:36
 • אורח
  עיר מגעילה
  הגב 13.10.18 17:40
 • אורח
  יש לי קקי
  הגב 13.10.18 17:56
 • אורח
  רמלה לוד מזהמים את ראשון לציון
  הגב 13.10.18 17:56
 • אורח
  זה החבר׳ה של חולון/בת ים שהרסו את העיר,יימח שמם וזכרם מהאדמה
  הגב 13.10.18 18:30
 • אורח
  בית המשפט ההזוי ישחרר את הדוקר למעצר-בית ! ?
  הגב 13.10.18 19:00
 • אורח
  שבוע טוב לכולם
  הגב 13.10.18 21:13
 • אורח
  שבוע טוב דיג חוף
  הגב 13.10.18 21:16
 • אורח
  בבון מנשק דג.
  הגב 14.10.18 01:19

דב צור קיים הערכת מצב ביטחונית בעקבות המצאות בלון תבערה בראשון לציון

בלון התבערה נמצא הבוקר על מעקה בטיחות ברחוב שפרינצק

אבי בר | | תגובות: 12


הבלון שאותר בראשון לציון - צילום המשטרה


בשעות הבוקר דווח על מציאת בלון ברחוב שפרינצק בראשון לציון ובעקבות נחיתת בלון התבערה בתחומי העיר ראשון לציון, קיים ראש העירייה, דב צור, הערכת מצב עם הנהלת העירייה והחברה לביטחון. הנחיות ניתנו למוקד העירוני. התושבים מתבקשים לדווח על כל חפץ חשוד למשטרה או למוקד העירוני ולהימנע מכל מגע עם חפץ כזה.

להלן ההודעה מהבוקר של משטרת ראשון על בלון התבערה בראשון לציון

במשטרת ישראל התקבל דיווח על בלון תבערה שנמצא על מעקה בטיחות ברחוב שפרינצק בראשל"צ. הבלון נוטרל בידי חבלן של משטרת ישראל.

ממשטרת ישראל נמסר כי בכל אירוע של חפץ חשוד או בלון תבערה יש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל ולהתרחק מהמקום עד לסיום טיפול חבלני המשטרה בחפץ החשוד.התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זהו אירוע מאוד נדיר העזתים הצליחו לצערנו בזכותה של משבי האוויר לשגר את בלון התבערה לראשון לציון אל תיכנסו לפאניקה
  הגב 12.10.18 18:12
 • אורח
  המדינה קטנה. נכנסנו למעגל הסכנה.
  הגב 12.10.18 20:44
 • אורח
  הבלון לא שוגר מעזה שוגר מיפו
  הגב 12.10.18 21:01
 • אורח
  זה לא גימיק בחירות?אם לא, אולי מישהו החליט להתחכם.
  הגב 12.10.18 21:05
 • אורח
  דב צור בצוק איתן נפל טיל בכרמים הפיל בינין לא עשית כלום שנת בחירות אתה מקים חמ"ל בגלל בלון ידבע
  הגב 12.10.18 21:42
 • אורח
  כל כך נכון !
  13.10.18 19:00
 • אורח
  אמת!!!!
  13.10.18 22:43
 • אורח
  דוב צור הוא נוכל שגנב מהציבור נכס לטובת חברו וושותפו ארז מוסצ'ו. הגנב לא מגן על "שמו הטוב".
  הגב 13.10.18 07:40
 • אורח
  למה ובאיזה רשות מטה הבחירות של דב צור משתמש במאגר מספרי הטלפון של "שירות 106" העירוני?
  הגב 13.10.18 08:54
 • אורח
  התזמון מוזר להפליא. סבירות גבוהה מאוד שזה תעלול של דוב צור לבחירות. לא ניראה הגיוני שבבלון יש מספיק הליום לטוס כל הדרך מעזה.
  הגב 13.10.18 09:33
 • אורח
  דורון אוזן הפעם הגזמת בחיי
  13.10.18 15:33
 • אורח
  כל התושבים והתושבות צעירים זקנים זקנות חייבים לצאת לבחור ולסלק את החשוד מראשות העיר השחית כל חלקה טובה בשתיי קדנציות איו ואבוי לאפשר לחשוד להיתעלל בתושבים לעשוק את המסכנים ולהשביח את החברים שלו אסור לתמוך בשקרן בוגדן בחברים הטובים שלו דב נמאסת מושחת לך הביתה
  הגב 13.10.18 21:52

זירה חדשה למלחמת הבחירות המלוכלכת בראשון לציון, סמס! לאחר ה – סמס המזוייף על עג'מי, מופץ סמס מזוייף כאילו מטעם דורון אוזן "מלכלך" על רז ואילו על רז מופץ סמס כאילו הציע כסף לנערים

יוגשו תלונות במשטרה

אבי בר | | תגובות: 9


צילום מסך סמס מזוייף שכאילו הופץ בשמו של דורון אוזן


צילום מסך - סמס משמיץ ושקרי שנשלח כנגד רז קינסטליך


אין ויכוח על העובדה כי מערכת הבחירות בראשון סוערת ומלווה בהשמצות הדדיות ברשת החברתיות על ידי פעילים אמיתיים ודמויות פיקטיביות ואי אפשר להצביע בהאשמה על פעילי מועמד ספציפי "כולם בחגיגה" ועורכי הדין כבר נכנסו "לכוננות תביעות לשון הרע"

ב – 24 שעות האחרונות מסתמנת זירה חדשה במלחמת הבחירות בראשון לציון "סמס"

לפני מספר שעות דיווחנו על סמס מזוייף אתמול בלילה על מוטי עג'מי כאילו שהוא פורש מהתמודדות וכעת אנו מדווחים על סמס מזוייף המופץ לתושבים כאילו בשמו של דורון אוזן "המלכלך" לכאורה על רז קינסטליך. ואילו כנגד רז קינסטליך מופץ סמס משמיץ כאילו חילק כספים לנערים.


תגובת דורון אוזן

היום הופצו מסרונים בניידים של כל תושבי העיר עם קישור אלי ולמועמד אחר.

מאז תחילת הקמפיין אני לא משתמש במסרונים בתפוצה רחבה, כי אני לא מאמין שזה משרת את הקשר האישי והישיר שיש לי עם התושבים.


ישנם יריבים פוליטיים, שנכנסים ללחץ מהעובדה שאנחנו בדרך לניצחון, ומנסים בכל דרך להשמיץ או לפגוע.


תוגש תלונה במשטרה למען ההגנה על פרטיות התושבים וזיוף. אנחנו נשים סוף להשמצות ולשקרים.


זו לא דרכי ובטוח לא דרכה של העיר. אנחנו ננצח בטוב ונביא מנהיגות חדשה לראשון לציון.


תגובת רז קינסטליך

"שום תרגיל כבר לא יעזור ושום המצאה לא תשנה את זה- אני הולך לנצח את דב צור כבר בסיבוב הראשון ואני הולך להוביל את העיר שלנו לעתיד טוב יותר."

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לכולכם אין שכל בכלל ואתם חיים בסרט. אם אתם רוצים להפיל את דב אתה צריכים להיות תחת רשימה אחת אחרת כל הקולות מתחלקים ודב יישב בסלון ויצחק על כולכם... אאאא טעות שלי הוא עושה את זה כבר עכשיו
  הגב 13.10.18 01:18
 • אורח
  אתם שותפים בכאילו חברים
  הגב 13.10.18 01:18
 • אורח
  דוגמא רז מתחבר לאוזן תחת רשימה אחת ואחד מהם ירוץ לראשות . אז דב נופל אחרת אתם סתם מבזבזים כסף וזמן חברים דב ישאר
  הגב 13.10.18 01:20
 • אורח
  כולכם עיברים ??????
  הגב 13.10.18 01:20
 • אורח
  כן כולנו עיברים אבל לא עיוורים יא מחוק.
  14.10.18 01:21
 • אורח
  רק רז
  הגב 13.10.18 17:24
 • אורח
  קינסטליך עולה לסיבוב שני מול דב
  הגב 13.10.18 18:47
 • אורח
  היחבל צריך לחקור את דב דחוף
  הגב 13.10.18 21:34
 • אורח
  אסור עם צור....למען ילדינו....למען ערכינו....ולמען יושרינו.
  הגב 15.10.18 17:02

עברו את הגבול נגד מוטי עג'מי! במהלך הלילה נשלח לתושבים בראשון סמס מזוייף לכאורה בשמו של עג'מי המודיע על פרישה מהמרוץ ותמיכה בדב צור

מצורף צילום ה - סמס המזוייף

אבי בר | | תגובות: 19


צילום סמס המזוייף שכאילו עג'מי שלח אותומוטי עג׳מי, מועמד ״ ראשון אחת״ לראשות העיר ראשון לציון, החליט להגיש תלונה במשטרה לאחר שהלילה הופצו לתושבי ראשון לציון סמסים כי הוא מתכוון לפרוש. מהמירוץ לראשון העיר והוא תומך בדב צור.

עג׳מי התייעץ הבוקר עם הצוות המשפטי של ״ראשון אחת״ שהמליץ לו על הגשת תלונה במשטרה על מרמה, זיוף, התחזות לאדם אחר, ניסיון להטות בחירות, ופגיעה בטוהר הבחירות.

הסמס נשלח אמש לתושבי ראשון לציון בשעה 23:33 ממספר מזוהה של מערכת שליחת סמסים אשר ממנה נשלח לפני כחודש לפעילי ״ראשון אחת״ ותושבי ראשון לציון ברכת שנה טובה.

עג׳מי אמר הבוקר:

״כולם מבינים שאני המועמד המוביל לראשות העיר וזו הסיבה היחידה מדוע המלחמה נגדי הגיעה לפסים פליליים. בבחירות הללו נעשו דברים חמורים ונחצו המון קווים מסוכנים, אבל מעשים פליליים שכאלה חייבים להיחקר על ידי המשטרה״.התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הוא צודק. הבחירות לעיר חצו גבולות!!!
  הגב 12.10.18 12:57
 • אורח
  הם מ-פ-ח-דים !!! מוטי עג'מי יהיה ראש העיר הבא 🤠
  הגב 12.10.18 13:06
 • אורח
  עגמי זה ביפו מה לעגמי ולראש עיר בעעעעע
  הגב 12.10.18 13:06
 • אורח
  דב צור בלחץ
  הגב 12.10.18 13:06
 • אורח
  הא מס לא רחוק מהמציאות לדעתי
  הגב 12.10.18 13:08
 • אורח
  אחלה בנאדם אבל לא בכיוון לראשות העיר.יש שמועה שאומרת שהוא סגור עם קינסטליך
  הגב 12.10.18 13:17
 • אורח
  חיי בסרט שיהיי ראש עיר
  הגב 12.10.18 13:29
 • אורח
  עגמי אחלה קשוב מתאים ביותר ישר אמן שיעלה ראשון צריכה ראש עיר כזה.
  הגב 12.10.18 13:54
 • אורח
  דב צור וחבר מריעיו בלחץ אימים , הם אבדו עשתונות , הם כבר יודעים שמוטי עג’מי יהיה ראש העיר הבא
  הגב 12.10.18 14:20
 • אורח
  כמה רעש. כמה צלצולים. כמה לשון הרע של רוב המועמדים אחד כנגד השני. מעניין אם מישהו מהמועמדים באמת מאמין שישנו ולו סיכוי קטנטן שראש העיר, דב צור, לא יקח את הבחירות כבר בסיבוב הראשון? המשך עבודה ברוכה של ראש העיר למען העיר ותושביה.
  הגב 12.10.18 14:59
 • אורח
  יושרה ציבורית לא חלק מערכים שתעביר לילדיך?
  12.10.18 15:10
 • אורח
  לאחר הבחירות נדע מי יהיה ראש העיר. ולא לפני. הכל השערות. חבל על האנרגיות
  הגב 12.10.18 15:11
 • אורח
  רק ליאל אבן זוהר תקח בבחירות. ראשת עיר שתצעיד את ראשון קדימה.
  הגב 12.10.18 16:16
 • אורח
  אביבית זרקון וכל החבורה, לא יעזור לכם!!! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם!!! או אה מי זה בא - מוטי עג'מי ראש העיר הבא!
  הגב 12.10.18 17:03
 • אורח
  אף אחד גם ככה לא מאמין לכל מה שרשום באסמסים זה גם ככה לא משנה עובדות שדב ניצח בגדול
  הגב 12.10.18 17:17
 • אורח
  אתה חולמת מותק
  12.10.18 18:33
 • אורח
  עידן הבינה המלאכותית המייצר אנטי בינה ההתנהלות אישית בין אישית פוליטית ונסיגה חברתית
  הגב 13.10.18 07:15
 • אורח
  חברים דב יקח לא כי מגיע לו הוא ינצח רק כי יש יותר מדי מועמדים וזה הגורם לזליגת הקולות עצוב אבל זה נכון.
  הגב 13.10.18 17:34
 • אורח
  מוטי הכי חלש בין כולם אני לא אתפלא שהוא חוזר לדב עם הזנב בין הרגליים
  הגב 13.10.18 18:48

מבזק פלילי! דקירות לפנות בוקר בקטטה בראשון לציון

הפצוע פונה לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 7

יום שישי 12/10 בסביבות השעה 04:00 דווח על קטטה בשד' מרילנד ליד מועדון דזרט . חובשי מד"א טיפלו בפצוע כבן 30 בחתך בפלג גופו העליון (צוואר) הנדקר טופל ופונה במצב בינוני לבית החולים אסף הרופאהתפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק עונשים של 20 שנה ומעל על דקירה ימנע מקרים כאלה.השופטים שלנו עשויים ממרגרינה
  הגב 12.10.18 10:17
 • אורח
  נכון. בתי המשפט הזויים לא מחוברים למציאות !
  12.10.18 14:11
 • אורח
  צודק
  הגב 12.10.18 11:05
 • אורח
  כלל האזרחים במדינה מרגרינה אז מה יש לצפות מההנהגה והממסד. אם היינו מקימים צעקה דברים היו נראים אחרת במדינה .
  הגב 12.10.18 11:12
 • אורח
  זה המתחם של דב מה הפלא הביא עןד צרה לעיר רק לא דב
  הגב 12.10.18 11:52
 • אורח
  איפה המשטרה היתה מה עם המצלמות
  הגב 12.10.18 13:43
 • אורח
  דב צור הביא את הפשע והרשע לתושבי ראשלצ...קודמו ניצן, הרחיק את מפגשי העבריינים האלה מראשלצ.... מעניין מה היה שם ששכנע את דב צור להקצות בחינם שטח לאנשי עסקים מתחום הלילה...אההה...שכחנו...גם חברים של ארז מוסצ'ו.....
  הגב 12.10.18 18:23

בלון תבערה אותר בראשון לציון

במהלך השבוע התגלו מספר בלוני תבערה במרכז הארץ. בכל אירוע של בלון יש להתייחס כאל חפץ חשוד ולהזעיק המשטרה

אבי בר | | תגובות: 11
צילום - משטרת ישראל

במשטרת ישראל התקבל דיווח על בלון תבערה שנמצא על מעקה בטיחות ברחוב שפרינצק בראשל"צ. הבלון נוטרל בידי חבלן של משטרת ישראל.

ממשטרת ישראל נמסר כי בכל אירוע של חפץ חשוד או בלון תבערה יש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל ולהתרחק מהמקום עד לסיום טיפול חבלני המשטרה בחפץ החשוד.

בשבוע האחרון התגלו מספר בלוני תבערה במרכז הארץ , ליד גדרה, קרית גת, קרית מלאכי, נצפה מעל גן יבנה, מודיעין. ייתכן כי הסיבה לכך שהמפגינים העזתים פתחו נקודת חיכוך חדשה בחוף הים מול זיקים והרוח מביאה את הבלונים למרכז הארץ.


התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אוי ואווי לנו איפה הממשלה שלנו להפסיק כבר את הטרור הזה אחת ולתמיד על עוטף עזה ובכלל...
  הגב 12.10.18 09:04
 • אורח
  חמור מאוד. אבל זו גם ההזדמנות לפרנסי העיר והמתמודדים הרבים לדאוג לניקיון של האיזור הזה. ביציאה מהעיר לכביש 4 לצפון.וגם ביציאת הפרח לדרום.
  הגב 12.10.18 09:16
 • אורח
  טראמפ מטיל סנקציות מטורפות על כל מדינה שמעיזה לאיים על ארהב וכאן חצי מדינה נשרפת ומר ביטחון נתניהו מכניס עוד סחורות לעזה ולא יורה ירייה אחת בעזה..
  הגב 12.10.18 10:00
 • אורח
  צריך למחוק את עזה מהמפה
  הגב 12.10.18 10:02
 • אורח
  יש לבדוק באם הבלון שוחרר מיפו בעזרת רוח דרומית
  הגב 12.10.18 10:34
 • אורח
  נכון.
  12.10.18 14:14
 • אורח
  בדיוק!! הגיעה הזמן לניקוי אורוות היכן שצריך😠
  12.10.18 17:15
 • אורח
  אין ביבי יותר טוב
  הגב 12.10.18 11:59
 • אורח
  העירייה עסוקה בלרפד את הכסא עד 30.10
  הגב 12.10.18 12:37
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 12.10.18 14:29
 • אורח
  מיפו רק רוח צפונית יכולה להביא בלון
  הגב 12.10.18 18:47

שריפה במהלך הלילה בראשון לציון: קשישה והמטפלת שלה חולצו מהדירה הבוערת בקומה 9

הנפגעות טופלו על ידי מד"א ופונו לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 4

יום שישי 12/10 בסביבות השעה 01:00 צוותי כיבוי וחילוץ של תחנת ראשון לציון פעלו בשריפה בדירת מגורים קומה 9 ברחוב החלמונית בעיר.

לוחמי האש חדרו לדירה הבוערת וחילצו אישה מבוגרת ואת המטפלת שלה במקביל לפעולות כיבוי ושחרור העשן. הלכודות שחולצו טופלו ע"י מד"א ופונו במצב קל לבית החולים אסף הרופא.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה?
  הגב 12.10.18 08:42
 • אורח
  כתוב... רחוב החלמונית
  הגב 12.10.18 08:46
 • אורח
  איך זה קרה?
  הגב 12.10.18 08:46
 • אורח
  הזקנה החליטה שהיא רעבה אז הם עשו מנגל בסלון ואז הבית נדלק מהמנגל שאלה דבילית איך זה קרה מה אכפת לך ידביל איך זה קרה
  הגב 12.10.18 10:46

שריפה בפאב בראשון לציון, אין נפגעים

הפאב היה ריק מאנשים

אבי בר | | תגובות: 3

צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפת פאב ברחוב לישנסקי בעיר, לוחמי האש חדרו למבנה ופועלים למניעת התפשטות השריפה במקביל לפעולות כיבוי ושחרור עשן, העסק ריק מאנשים, פרטים נוספים במידת הצורך.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרוב אלכוהול..בטח היה להם חם..ואז בום שריפה ..פיזטמטי
  הגב 12.10.18 09:09
 • אורח
  רק לא דב
  הגב 12.10.18 11:52
 • אורח
  רק דב
  13.10.18 00:54

שמואל ג'מיל מציג את רשימת 'מאמינים בראשון' למועצת ראשון לציון: מקום שני: עו"ד שרון גושן, מקום שלישי: הרב משה כהן, מקום רביעי: בני בן טובים

שמואל ג'מיל הודיע כי רשימתו זוכה לתמיכת רבנים מהעיר ומחוצה לו בראשות מרן ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מאזוז שליט"א

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


בבחירות הקרובות הצטרפה למירוץ על מועצת העיר הרשימה החדשה 'מאמינים בראשון' בראשות יו"ר יחד שמואל ג'מיל שסימנה נ'. שמואל ג'מיל הציג את חברי רשימתו והודיע על התמיכה לה הוא זוכה מרבנים מהעיר ומחוצה לה, ובראשם מרן ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מאזוז שליט"א.


להלן רשימת 'מאמינים בראשון':


במקום הראשון ברשימה שמואל ג'מיל


חבר מועצת העיר לשעבר, החזיק בתיק חינוך, תרבות חרדית ושירותי הדת. יו"ר ועדת תמיכות, תיק נכסים והקצאות ועוד.

במקום השני ברשימה עו"ד שרון גושן


איש חב"ד, בעל תואר L.L.B במשפטים ומגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין, פעיל חברתי מוכר בעיר.

במקום השלישי ברשימה הרב משה כהן


נציג האברכים ומערב העיר, עוסק בפעילויות חסד למען מעוטי יכולת, נוער בסיכון ומשפחות חד הוריות,
במקום הרביעי בני בן טובים


יו"ר עמותת בית הכנסת 'אור המזרח' בשיכון המזרח, איש חסד מוכר המסייע לרבים מתושבי העיר.התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד אני מצביע להם
  הגב 11.10.18 19:15
 • אורח
  אדם ראוי מאד עלה והצלח
  הגב 11.10.18 19:19
 • אורח
  סרק... סרק... סרק
  הגב 11.10.18 19:19
 • אורח
  עוד הפעם אין לו סיכוי לך תנוח בשקט מספיק מה שעברתה בפעם שעברה
  הגב 11.10.18 19:20
 • אורח
  הפעם כל חב"ד איתו. חכו להפתעת הבחירות!
  הגב 11.10.18 19:22
 • אורח
  25 בתי חבד בעיר. כח מכפיל.
  הגב 11.10.18 19:23
 • אורח
  ג'מיל אדם טוב וישר אבל אין לא סיכוי נגד חברה צעירים שקמו לדוגמה טל נאור יש מאחריו כח חזק מאוד של דתים וחילונים הוא מחבר גם בין הצעירים
  הגב 11.10.18 19:24
 • אורח
  במי הוא תומך לרשות העיר
  הגב 11.10.18 20:46
 • אורח
  ג'מיל הביע תמיכה בצור....בושה לדת
  11.10.18 22:07
 • אורח
  קבוצה של כלום...אין בהם כלום....עאלק אנשי חסד....פחחחחחחחחחחח
  הגב 11.10.18 22:08
 • אורח
  עצוב שאין לשיכון המזרח נציגות ראויה ומשכילה. חב"ד גוף מגעיל ומנותק. מי שלא חבדניק לא קיים...וכך יהיה.
  הגב 11.10.18 22:14
 • אורח
  אשריי המאמין בהם.חחחח
  הגב 12.10.18 00:21
 • אורח
  רק דורון אוזן
  הגב 12.10.18 00:50
 • אורח
  באמת אדם ראוי... בטח כתחליף לאריה.אבל כמה מערכות בחירות לא נכנס..
  הגב 12.10.18 01:50
 • אורח
  טל נאור הוא האיש הנכון בזמן הנכון עם המון כח....
  הגב 12.10.18 01:51
 • אורח
  רק רזזזזזזז יכול לנצח
  הגב 12.10.18 11:53

במסגרת הסכם התמיכה ההדדי במקרה של סיבוב שני בבחירות לראשות עיריית ראשון חתמו דורון, ליאל, רז ואסף על הסכם הקובע כי מי שיפר את ההסכם יתרום 200 אלף ₪ לטובת עמותה בראשון

אבי בר | | תגובות: 18


היום בצהריים התכנסו 4 חברי המועצה והמתמודדים לראשות העיר ראשון לציון עו"ד ליאל אבן זוהר, דורון אוזן, אסף דעבול ורז קינסטליך כדי להציג ולהסביר לציבור את משמעות הסכם התמיכה ההדדי עליו חתמו במידה ויהיה סיבוב שני מול דב צור.

ההסבר העיקרי התבסס כי ריבוי המועמדים מוביל בהכרח לסיבוב שני ומכיוון שלתחושתם רוב הציבור מעוניין בהחלפת השלטון, עליהם להתאחד בסיבוב השני

במסגרת ההסכם הפוליטי נקבע כי אם יהיה סיבוב שני נגד דב צור ואחד מהארבעה עלה לסיבוב השני מתחייב כל אחד מהשלושה להודיע לתומכיו לתמוך בעולה לסיבוב השני נגד דב צור.

ההסכם תקף רק במקרה שהסיבוב השני נגד דב צור.

חלוקת תפקידי סגני ראש העיר

במידה ואחד מהארבעה יזכה בראשות העיר. כל אחד מהמתמודדים ימונה לסגן ראש עיר ובתנאי שהביא לפחות 2 מנדטים.

ואילו מתמודד שיזכה בלפחות 3 מנדטים ימונה גם לממלא מקום.

בנושא תיקים קואליציוניים סוכם סדר חלוקת התיקים בהתאם למספר המצביעים של כל רשימה.


למי שמפר את ההסכם

כל 4 המועמדים חתמו על הסכם כי מי שיפר את הנסכם מתחייב לתרום 200 אלף ₪ לטובת עמותה הפעילה הראשון וכולם הדגישו ובתנאי שההתחייבות אינה נוגדת את החוק או תקנות הציבור. (כלומר אי אפשר באמת לאכוף את ההפרה)


מוטי עג'מי

הצדדים אמרו כי הם מקווים לראות גם את מוטי עג'מי מצטרף להסכם.

על הצטרפות לקואליציה עם דב צור

ליאל אבן זוהר ואסף דעבול הכריזו במפורש כי לא ישבו בקואליציה עם דב צור לאחר הבחירות.

רז קינסטליך אמר כי אינו פוסל את דב צור באופן האישי אלא בשיטת הניהול וכל עוד יש עננה בנושא החשדות לא יצטרף.

דורון אוזן אמר ״והיה ודב ינצח בשני הסיבובים למרות הכל אז הציבור אמר את דברו ואני הולך עם הציבור ובמקרה זה אשקול את עניין ההצטרפות לגופו של ענין״. וראינו מה היו שוות הצהרות בעבר ולכן צריך ועדיף לומר את האמת לציבור.


סקרים

כולם לא קבלו את תוצאות הסקר שהציג דב צור. אך לא הציגו ממצא הסותר את הסקר. ואילו רז קינסטליך הודיע כי בימים הקרובים יפרסם סקר עדכני מטעמו לציבור


התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בקיצור יצא סלט מכול הבחירות בראשל"צ .
  הגב 11.10.18 17:37
 • אורח
  סלב זה בריא
  הגב 11.10.18 17:40
 • אורח
  מתאימים כולם אחד לשני שם....
  הגב 11.10.18 18:14
 • אורח
  לעדכן את הציבור בכל שינוי שיהיה.הציבור כל יום רואה שינוי חדש.על ההתמודדות של הבחירות.צריך שיהיה אחוז הצבעה גבוהה.
  הגב 11.10.18 18:20
 • אורח
  דב צור היחיד שמנצח בסיבוב הראשון
  הגב 11.10.18 18:40
 • אורח
  חלום בלהות שלא יתגשם זהירות מטרולים
  12.10.18 10:01
 • אורח
  הם מפחדים מדב בגלל זה ההסכם הקומבינה ל 4 בבורגראנץ
  הגב 11.10.18 18:40
 • אורח
  בואו נחייב ונראה הסיבוב השני יהיה עוד 5 שנים ילדדדוס תלמדו מדב
  הגב 11.10.18 18:41
 • אורח
  ההשכם הזה אומר שאף אחת מהמיתמודדים לא אכפת מהציבור אלה רק לקבל תפקיד .זה אומר שדוב צור חייב לנצח אסור לתמוך בהם
  הגב 11.10.18 19:17
 • אורח
  אסור לתמוך בראש עיר מושחת...ציבורית גם אם לא יוכח פלילית
  12.10.18 10:03
 • אורח
  עם ישראל.... אל תתנו יד לשחיתות...למען הארץ וחינוך ילדינו
  הגב 11.10.18 22:12
 • אורח
  אל תדאג לא ניתן לך יד תשנה תקליט
  12.10.18 08:04
 • אורח
  רק רז הכי חזק בסקרים
  הגב 12.10.18 09:04
 • אורח
  אסור בתהחלית האיסור לבחור בצור אסור אסור עיקר לא צור
  הגב 12.10.18 09:07
 • אורח
  רק רז יכול לנצח אותו
  הגב 12.10.18 11:49
 • אורח
  קינסטליך לוקח אותם בגדול
  הגב 12.10.18 11:53
 • אורח
  רק רז יעשה מהפך וינצח בגדול בע"ה.
  הגב 13.10.18 22:30
 • אורח
  היחדי שבאמת נאמן לאורך כל הדרך מוטי עגמי
  הגב 14.10.18 15:14

סקר בחירות מקצועי ראשון! דב צור 44% ייתר המתמודדים 3% - 17%

את הסקר הזמין דב צור והשאלה הלגיטימית אם הסקר אמין? ובכן, השאלות שצריכות להישאל האם ייתכן שהמתמודדים האחרים שתקציב הבחירות שלהם כ – 2 מיליון ₪ לא יעשו סקר כדי לדעת מצבם? ואם הם עשו ותוצאות הסקר היו מחמיאות הם לא היו מפרסמים?

אבי בר | | תגובות: 49


ראשית הבהרה

עד היום מערכת be106 התוודעה ל – 4 סקרים אך 3 מהם סרבנו לפרסם ולהלן הנימוקים

 • בתחילת מערכת הבחירות אחד המתמודדים הודיע שביצע סקר אך סירב להציגו אלא רק להציג נתון אחד מתוך הסקר. לכן לא הסכמנו לפרסמו
 • בתחילת מערכת הבחירות, רשימה המייצגת מפלגה ארצית והיא מתמודדת רק למועצה ביצעה סקר כולל לראשות. גורם ארצי מהמפלגה הסכים להקריא לי בפון את תוצאות הסקר (המאוד קרובות לסקר הנוכחי) אך מכיוון שלא הסכים להראות לי סירבתי לפרסמו.
 • לפני מספר שבועות אחד המתמודדים ערך סקר, ואכן הסקר הוצג בפניי, אך בשיחה עם עורך הסקר אשר התבקש להסביר מספר נתונים מהסקר ולא ניתנו תשובות. החלטתי לא לפרסמו.
 • הסקר הנ"ל אשר הוזמן על ידי דב צור, הוצגו בפני המסמכים הרלוונטיים כפי שדורש החוק בנושא פרסום סקרי בחירות בתקופת בחירות על כן אנו מפרסמים אותו.
 • כל מתמודד שיציג בפניי סקר באופן גלוי ועומד בדרישות חוק הבחירות יפורסם


להלן נתוני הסקר: בקרב בעלי הדעה (הכוונה לאלה שאמרו כי בוודאות יגיעו להצביע)

 • דב צור – 44%
 • דורון אוזן – 17%
 • ליאל אבן זוהר – 17%
 • רז קינסטליך – 15%
 • מוטי עג'מי – 5%
 • אסף דעבול – 3%.


במידה ויהיה סיבוב שני

דב צור 47% - ליאל אבן זוהר 31%

דב צור 46% – רז קינסטליך 32%

דב צור 45% - דורון אוזן 33%

דב צור 49% - מוטי עג'מי 23%


האחוזים החסרים – של אזרחים שענו לא יודע.


נתוני הסקר בקרב כלל הנשאלים ובהם 26% שהודיעו כי לא יצביעו/או אין בכוונתם להצביע

דב צור - 36%

רז קינסטליך - 11%

דורון אוזן - 11%

ליאל אבן זוהר - 10%

מוטי עג'מי - 3%

אסף דעבול - 3%

לא החליטו /לא מתכוונים להצביע - 26%


הסקר נערך על ידי חברת הגל החדש.

במהלך חודש אוקטובר 2018.

בסקר נדגמו 500 תושבים.

על פי מדגם של כל חלקי העיר (העיר חולקה ל – 6 אזורי מדגם).

טעות סטטיסטית במדגם של 4.4%

על פי הסקר אחוזי הצבעה צפויים 60% - 65%התפרסמו 49 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דב צור טוב לגואריש,טיפש מי שבוחר בו
  הגב 11.10.18 10:20
 • אורח
  רק דב צור טמבל רק דב צור לשלטון
  11.10.18 15:48
 • אורח
  אל תתנשא !!
  הגב 11.10.18 10:23
 • אורח
  יש את זה ביותר חרטה
  הגב 11.10.18 10:23
 • אורח
  "סקר" בכל מקרה אסור לבחור בדוב.
  הגב 11.10.18 10:23
 • אורח
  מה זה 500 איש? בעיר של 180000 בוחרים? !
  הגב 11.10.18 10:25
 • אורח
  כל הכבוד לדב צור , מקווה שהספר משקף את המציאות
  הגב 11.10.18 10:25
 • אורח
  סקר
  11.10.18 10:25
 • אורח
  סקר לא אמיתי
  הגב 11.10.18 10:30
 • אורח
  יש סקרים במפלגות אחרות שהתוצאות שם ממש ממש לא תואמות
  הגב 11.10.18 10:30
 • אורח
  אם הסקרים של המועמדים האחרים היו שונים, הם לא היו מודיעים על איחוד...
  11.10.18 10:49
 • אורח
  כולנו תומכים את ראש העיר להמשך עשייה ברוכה וטובה עבור העיר!
  הגב 11.10.18 10:32
 • אורח
  אין מצב נוא עולה לסיבוב 2
  הגב 11.10.18 10:35
 • אורח
  דב יקח בגדול בסיבוב הראשון!!!! רק דב ראוי להנהיג את ראשלצ!!!
  הגב 11.10.18 10:37
 • אורח
  הסקרים לא משקפים את המציאות.רק יום הבחירות הוא שקובע. לא צריך שהציבור יהיה ניזון מהסקרים
  הגב 11.10.18 10:37
 • אורח
  יהיה סיבוב שני. בכל מקרה. אין קסמים
  הגב 11.10.18 10:40
 • אורח
  אין יש מתמודד שחושב שהסקר הזה הוא שקרי, שיציג סקר שלו. הסקר הזה משקף את המציאות, המועמדים לא באמת מספרים לפעילים שלהם את האמת, לכן הם מאחדים כוחות בגלל הידיעה שאף אחד מהם לא מנצח את דב צור.
  הגב 11.10.18 10:49
 • אורח
  הטובים מנצחים!!!!! אין על דב צור !!!!! אני אישית פונה לתושבים ולוקחת שמות ואכן רובם מאוד מאוד מרוצים ממנו. ולכן ללא ספק הוא יקח ובגדול. מלי אבגי
  הגב 11.10.18 10:55
 • אורח
  צריך יושר לציבור ולא אינטרס אישי שלך
  12.10.18 15:11
 • אורח
  בכל הסקרים דב צור זוכה , ארבעת המוסקטרים לא רלוונטים
  הגב 11.10.18 10:59
 • אורח
  לא מחליפים סוס מנצח/בעלייה.שאר המתמודדים לא מגרדים לו את הציפורן באצבע הקטנה של הרגל..עלה והצלח דב צור וכל הצוות..א.א.
  הגב 11.10.18 11:04
 • אורח
  ספין יפה של ליאור. אבל לא יצליח לו
  הגב 11.10.18 11:08
 • אורח
  סוס מנצח שנחשד בפלילים לא מצביעים לסוס כזה
  הגב 11.10.18 11:11
 • אורח
  דב צור הוא איש של עשייה הוא ראש העיר והוא ינצח בגדול !!!המתומדדים חושבים רק על הכסא בלי דרך וחזון.
  הגב 11.10.18 11:12
 • אורח
  חזון של דולרים ודיקטטורה?
  12.10.18 15:12
 • אורח
  דב צור, ראש עיר מוצלח ביותר. מאחר ואי אפשר לתקוף אותו על עשייה, תוקפים אותו על חשדות לכאורה... הרי אין אפילו המחצה לכתב אישום. אבל זה נוח להכפיש ולהשמיץ.
  הגב 11.10.18 11:19
 • אורח
  איזה עשייה עם כבר אתם מדברים על עשייה הוא לא עשה כלום הכול בלוף אחד גדול כרגע דוב צור כבר לא טוב לראשון לציון וטו לא להחליף מהר אותו מושחט .. הוא כבר מסודר טוב טוב עם כול הקומבינות שהוא עשה רק נפתח לא התאבון עוד יותר מתחם ה1000 והוא כול מיני מעטפות מהצד לקבלנים פשוט אסור לבחור בצור
  11.10.18 12:23
 • אורח
  כול מה שהוא עשה זה היית עשייה של ניצן הוא מימש את כול תוכניותו של ניצן .. צור עשית ארגזים שוחט לא תבחר זה בטוח וגם עם כן אתה תעוף כמו עוף שתקבל כתב אישום עם תבחר תקבל אותו אחרי הבחירות
  11.10.18 12:25
 • אורח
  סוס מת
  11.10.18 12:26
 • אורח
  חרטה ברטה אסור אסור ואסור לבחור בדוב צור ולא בציון כהן (מושייב נגרר ) מושחטים ויש לעם המון תוכניות להשלם בנדלן מדובר בהמון כסף וים קומבינות והמון שחיטיות אסור לבחור בדוב צור עם הוא יבחר זה אסון לעיר אין בו שום חוכמה ושום דבר מועיל לנהל את העיר
  הגב 11.10.18 11:29
 • אורח
  חבל, ממש חבל לעצור ב 44% לדב שירשום לעצמו 52% הכל אפשרי בפרסום… לפי הסקרים בוז'י הרצוג ראש הממשלה… אותו הדבר דב, לפי הסקרים… עובדות בשטח ברור ששונות לחלוטין
  הגב 11.10.18 11:38
 • אורח
  רק דב צור ינצח בראשון לציון, השאר סתם ליצנים
  הגב 11.10.18 12:03
 • אורח
  תעמולת בחירות במימון יקר. מנסה ליצור אווירה של "אתה לשלטון בחרתני" לאיש שיושרו ויושרתו מוטלים בספק משטרתי ומשפטי. אין מקום לראש עיר כזה ולעושי דברו. לכו להצביע - נגדו. נצחו את המאולצים והאנוסים לעשות כך.
  הגב 11.10.18 13:01
 • אורח
  סקר שקר של דב חי באשליות
  הגב 11.10.18 13:02
 • אורח
  עוד להיה ראש עיר שניצח בסיבוב השני אז ילה דב הביתה אתה בושה לעיר
  הגב 11.10.18 13:04
 • אורח
  כבר כל השאר יוציאו את הסקרים שלהם ואז נראה כמה דב חי בסרט
  הגב 11.10.18 14:14
 • אורח
  לא מחליפים סוס מנצח. לדב צור יש קבלות והציבור יודע זאת. יש עננה מעל ראשו ואני מאחל לצור שיצא נקי. במקרה הגרוע במידה ויורשע חייב להתפטר ולפנות מקומו לסגן שימונה לראש העיר במקומו. ואני ממליץ לצור להכריז על הסגן המחליף והלוואי שלא נגיע למצב הזה.
  הגב 11.10.18 17:41
 • אורח
  סוס מנצח שחשוד בפלילים לא נשמע טוב. למה להצביע לאדם כזה. עצם העובדה שחשדו בו לא נראה טוב
  11.10.18 18:48
 • אורח
  לא עג׳מי, אוזן או דעבול!! אלו מביאים משפחות ויתחילו בקומבינות שלהם רק דב צור!
  הגב 11.10.18 21:54
 • אורח
  כל מי שנותן יד לשחיתות כנראה שערכיו שואפים לאפס. בושה וחרפה לאן החברה הידרדרה.
  הגב 11.10.18 22:05
 • אורח
  דב צור הנוכל גנב מהציבור נכס בהנחה של מיליונים . מקומו בכלא. צור אתה נוכל נראה אותך מגיש תביעת דיבה . ,גנב!
  הגב 12.10.18 08:55
 • אורח
  שיצאו הסקרים האמיתיים דב יאכל את הכובע והציבור יראה כמה לא אמין הוא
  הגב 12.10.18 09:06
 • אורח
  סקר לא אמיתי
  הגב 12.10.18 11:49
 • אורח
  היה מת לסקר כזה
  הגב 12.10.18 11:50
 • אורח
  ברור שרק לא צור....העם לא טיפש
  הגב 12.10.18 15:13
 • אורח
  שקר, לא סקר.
  הגב 13.10.18 10:42
 • אורח
  מוזר שכותב הכתבה טוען שהסקר אמיתי ועומד בכל הקריטריונים..... חברו את התוצאות ותגלו של סה"כ אחוזי ההצבעה מגיעים ל 101 אחוז
  הגב 13.10.18 11:29
 • אורח
  יותר מדי מתמודדים יותר מדי זליגת קולות ! לדב לא מגיע אבל זה מה שיהיה והמוסקטרים הבינו את זה. היחידי שיש לו סיכוי ובאמת מצדיק את הנעליים האלה זה מוטי אבל בגלל הזליגה זה לא יקרה אני אישית לא יוצא לקלפי כי התשובה גם ככה ברורה לי מראש . חבל אבל זה מצב נתון אז למה לבזבז יום חופש
  הגב 13.10.18 17:48
 • אורח
  ככה זה שקונים את את הדעה של עורך האתר הזה נותנים לו פרנסה עם המודעות אכן אם היה בודק את עורך הסקר שקר הזה היה רואה שאין מענה מהגל החדש שערך את הסקר שקר מעניין שדעבול לא מופיע בסקר הזה הם מפחדים
  הגב 14.10.18 00:48

עשן ברכבת! עשן חדר אל קרון הנוסעים ברכבת בין יבנה לראשון

צילום - "מקור אמין"

אבי בר | | תגובות: 2


יום רביעי 10/10 שעב 20:20 נוסעי הרכבת בין יבנה לראשון לציון הורדו מהרכבת לאחר שנוסעים זהו עשן חודר לאחד הקרונות. פקח הרכבת עצר את הרכבת , הנוסעים הורדו והתברר כי מדובר בעשן שנוצר מאחד הבלמים. לפני זמן קצר סיימו לאוורר את העשן מהקרונות והנוסעים חוזרים ברגעים אלה לרכבת והיא תמשיך בדרכה. מהרכבת מדגישים כי בשום שלב לא נשקפה סכנה לנוסעיםהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על על גילוי העשן
  הגב 11.10.18 06:48
 • אורח
  בע"ה אחרי כל הניסים והניפלאות של רכבת ישראל יש דבר אחד שכדאי לנסות להצטייד במסכות אבך לפחות עכשיו יהיה להן שימוש לא חבל ? יש עשן בלי רכבת יום טוב
  הגב 11.10.18 13:53

מחר (חמישי 11/10) נפרסם סקר בחירות מקצועי ראשון שנערך בימים האחרונים בראשון לציון עם נתונים מאוד מעניינים

הסקר יפורסם לקראת השעה 9 בבוקר

אבי בר | | תגובות: 9


לידי מערכת be106 הגיע סקר מקצועי ראשון אשר נערך על ידי אחד המתמודדים לראשות העיר. הסקר עומד בכל הפרמטרים החוקיים לפרסום בתקופת בחירות.

צפי פרסום הסקר יום חמישי שעה 09:00 עם נתונים מאוד מענייניםהתפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה מתח... אני מהמר ברגע זה שאני יודע את "תוצאותיו".
  הגב 10.10.18 19:53
 • אורח
  מה זה סקר מאחד המועמדים לא רציני בטוח הוא מוביל עדיף לא לפרסם
  הגב 10.10.18 19:54
 • אורח
  אלות הסקר לא כללו את רשימת כל המתמודדים, זה נקרא רציני?!
  הגב 10.10.18 20:02
 • אורח
  הסקר נערך לפני ההסכם, תעשו סקר גם אחריו?
  הגב 10.10.18 20:06
 • אורח
  האיחוד רק יגרום נזק לכל המועמדים האחרים, חבורה של טיפשים נואשים
  11.10.18 10:50
 • אורח
  דב צור ינצח ובגדול!
  הגב 11.10.18 07:44
 • אורח
  כולנו בעד גולדוש מאירההההההה😍😍😍😍😍😍
  הגב 11.10.18 08:30
 • אורח
  החרטה של דב עוד 10 דק
  הגב 11.10.18 08:52
 • אורח
  יבני זונות
  הגב 12.10.18 15:56

הסכמה בין 4 מתמודדים! אסף דעבול, דורון אוזן, ליאל אבן-זהר ורז קינסטליך החליטו על הסכם תמיכה הדדי בסיבוב השני במידה ומישהו מהם יתמודד מול דב צור

דב צור : "אני יכול להרגיע את תושבי ראשון לציון, הקומבינה הזו לא תעבוד. הניסיון להסתיר את הדיל המסריח מעיד על חותמיו". עג'מי ״עכשיו הכל ברור, הבחירות לראשות העיר הן רק בין מוטי עג׳מי לדב צור".רז "הקואליציה הזו מייצגת את הרוב המכריע של תושבי העיר". ליאל "כולנו מאוחדים בדעה שיש להחליף את השלטון . אוזן: ״הציבור רוצה מנהיגות חדשה" דעבול: ״מה שעמד לנגד עיני זהו בקשת תושבי העיר להתאחד"

אבי בר | | תגובות: 61


הנחת היסוד של המתמודדים בבחירות בראשון כי ריבוי המתמודדים יוביל לסיבוב שני ועל כן החליטו 4 מתמודדים לראשות העיר אסף דעבול, דורון אוזן, ליאל אבן-זהר ורז קינסטליך לחתום על הסכם תמיכה הדדית לסיבוב השני

לאחר שבועות של משאים ומתנים חשאיים, ומה שכינו הצדדים ״עליות ומורדות״, נחתם אמש הסכם לתמיכה הדדית לסיבוב השני בין ארבעת המועמדים המובילים נגד דב צור לראשות העירייה.

ההסכם מצהיר על כוונת הצדדים לתמוך זה בזה במידה ומי מהם יעלה לסיבוב שני של בחירות מול צור. במסגרת ההסכם התחייבו הצדדים לסייע לקמפיין של המתמודד/ת המוביל/ה בסיבוב השני, ולתמוך בהתמודדותו/ה על ראשות העירייה מול דב צור.

להסכם לא יהיה תוקף היה והסיבוב השני לא יתקיים מול צור אלא יערך בין חלק מהצדדים לבין עצמם.

ממטות המתמודדים נמסרה הודעה משותפת: אנחנו ערים לכך כי הציבור ברובו מאס בשלטון הנוכחי ומבקש לרענן ולהחליף אותו, ושריבוי המועמדים עשוי להקשות על החלפת השלטון עקב הסיכוי לסיבוב שני של בחירות. לפיכך, החלטנו להקשיב לרחשי ליבו של הציבור, להתגבר על המחלוקות האישיות הקיימות בין חלק מהמתמודדים, לשים בצד עניני אגו, ולפעול במשותף מתוך אחריות ציבורית לקידום החלפת השלטון שהסתאב. אנחנו מאמינים שזהו רצונם של מרבית התושבים, בוחרינו, אשר חפצים בשינוי ורענון השלטון, ולכן בחרנו לייצר קואליציית מתמודדים שתביא למהפך המתחייב, ולהבטיח לראשון לציון שלטון נקי יותר

אסף דעבול:

״כל מה שעמד לנגד עיני זהו בקשת תושבי העיר להתאחד ולהחליף את השילטון הקיים״

דורון אוזן:

״הציבור רוצה מנהיגות חדשה. ריבוי המועמדים מכריח אותנו ללכת לסיבוב שני ומפזר את הקולות ולכן כדאי להתאחד סביב המועמד בעל הסיכוים הטובים לנצח ולקיים את רצון הציבור״.

ליאל אבן-זהר:

״כולנו מאוחדים בדעה שיש להחליף ולרענן את השלטון הקיים. ההסכם הזה נועד להבטיח, מתוך אחריות ציבורית, שככל שיהיה סיבוב שני של בחירות, רצון בוחרינו יתגשם״

רז קינסטליך:

״ראשון רוצה שינוי וראשון צריכה שינוי. הקואלציה הזו מייצגת את הרוב המכריע של תושבי העיר שאמרו את דברם והיא מבטיחה שעידן דב צור הגיע לקיצו״.


ממטה דב צור נמסר

העסקה בין רז, אוזן, דעבול וליאל מוכיחה מעל לכל ספק סביר עד כמה מסוכן להפקיר את ראשון בידי חבורה של עסקנים מתוסכלים. כל הסקרים שנעשו מוכיחים מעל לכל ספק שאיש מהם לא יהיה ראש עיר. הניסיון ליצור חזית של סחטנות פוליטית לא תועיל. החבירה עם דעבול היא ההוכחה ניצחת שלא טובת העיר מעניינת את קבוצת העסקנים בע"מ, אלא טובתם האישית, הג'ובים והשכר. אני יכול להרגיע את תושבי ראשון לציון: הקומבינה הזו לא תעבוד. הניסיון להסתיר את הדיל המסריח מעיד על חותמיו.


בעקבות ההסכם שנחתם בין ליאל, אסף, דורון ואסף ממטה ״ראשון אחת״ בראשות מוטי עג׳מי נמסר:


״עכשיו הכל ברור: הבחירות לראשות העיר ראשון לציון הן רק בין מוטי עג׳מי לדב צור. כל יתר המועמדים חתמו ביניהם על הסכם הדדי שבו הם מבקשים להבטיח להם את תפקיד הסגן והם לא חושבים שהם מסוגלים לנצח ולנהל את העיר.

״מוטי עג׳מי הוא המועמד המוביל לראשות העיר ראשון לציון בזכות הניסיון, היושרה והאחריות והוא זה שיקבע וינווט את הרכב הנהלת העיר מיד לאחר שיבחר לתפקיד ראש העיר״.


התפרסמו 61 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא הייתה ברירה. וזאת בגלל סיבוב שני. וטוב שראו את טובת התושבים. וזה מראה על שינוי בתפיסה.בהצלחה
  הגב 10.10.18 18:26
 • אורח
  מה טובת התושבים? מעניין כמה סגני ראש עיר יהיו זה טובת העיר?
  10.10.18 20:07
 • אורח
  שטויות, ירו לעצמם ברגל. אם אני תומך בליאל, למה שארצה את רז?
  10.10.18 22:40
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן שטובת העיר ותושביה יהיו לנגד עיניהם. נמאס מהשחיתות ומהקומבינות של ראש העיר וכנופיתו
  הגב 10.10.18 18:30
 • אורח
  מעולה והוגן.
  הגב 10.10.18 18:33
 • אורח
  אני מבין שכבר ברור להם מי מנצח בבחירות !!! לא יהיה שום סיבוב שני
  הגב 10.10.18 18:34
 • אורח
  איך פתאום 4 אנשים שמייצגים קבוצות שונות מתאחדים חחח פוליטיקאים עלובים , ימכרו את אמא שלהם בשביל הכסא לא יוכלו לתפקד יום אחד , וטובת הציבור אינה לעיניהם , אלא תאוות השלטון
  הגב 10.10.18 18:45
 • אורח
  אתה לא יודע כמה ראש העיר הנוכחי נוכל שקרן וגנב הוא והשותף שלו ציון
  10.10.18 19:44
 • אורח
  ציון הוא האיש הכי ישר בעירייה, חוצפן! זה שהם התאחדו רק מוכיח שהם מבינים שאין להם סיכוי לבד, אז זו טובת הציבור?
  10.10.18 22:42
 • אורח
  יש לך טעות גדולה ציון ישר חחחחחח אז אתה לא יודע מי זה ציון חחחח
  14.10.18 03:43
 • אורח
  דב צור ינמח ובגדול!!!!
  הגב 10.10.18 18:56
 • אורח
  אם זו המטרה אז למה לא להתאחד מראש?!
  הגב 10.10.18 19:06
 • אורח
  כי ככה מתנהגים עסקנים קטנים, שיודעים שהם לא יצליחו
  10.10.18 20:08
 • אורח
  האמת....איבדנו אמון בכולם. אין בפוליטיקה יושרה ציבורית.
  הגב 10.10.18 19:29
 • אורח
  המטרה להחליף את דב צור לאור ה"טעויות" שעשה ולכן עשו מה שצריך. דב פישל ועכשיו הוא היסטוריה
  הגב 10.10.18 19:41
 • אורח
  החלטה נכונה בהחלט טוב מאוד העיקר להוריד את המושחטים דוב צור המושחט וציון כהן הנוכל הראשי את האמת שנמאסתם כבר העיקר שתעופו כמו טיל גנבים נוכלים
  הגב 10.10.18 19:43
 • אורח
  אחלה ציון איש ישר שעוזר לכל אדם שפונה אליו ימתוסכל לך תחפש לך חיים
  11.10.18 09:54
 • אורח
  אני מתוסכל שמכיר את המערכת מקרוב ויודע בדיוק למה הנוכלים האלו יושבים שם אני אומר ויודע בפה מלא הוא נוכל גדולה (עוזר ) חחחח הכול יתגלה בקרוב הכול
  14.10.18 03:48
 • אורח
  מוטי עג'מי סגור עם דב לתמוך בוא לסיבוב השני לכן הוא לא היתחבר לקבוצה
  הגב 10.10.18 19:44
 • אורח
  אתה שקרן. מוטי לא סגר שום דיל לא איתם ולא עם דב צור. ההחלטה של מוטי היה מיתוך טובת העיר ויושרה אישית!!
  10.10.18 22:21
 • אורח
  הוא לא שקרן הוא צודק עגמי ביחד עם צור עוד מהתחלה הוא יצא בכוונה הכול הצגה עם דוב יבחר עגמי יהיה איתו הכול שקר דוב צור הוא שקרן נוכל ורמאי
  10.10.18 22:31
 • אורח
  עגמי וצור חברים הכול הצגה של פולטיקה וקומבינות
  10.10.18 22:40
 • אורח
  רק רז מנצח
  הגב 10.10.18 19:45
 • אורח
  דוב צור אתה יכול להרגיע את התושבים שתעוף לבד הכי טוב בשבילך
  הגב 10.10.18 19:48
 • אורח
  עוד לא יודעים מי יתמודדו בסיבוב השני.הכל ספיקולציות.
  הגב 10.10.18 19:50
 • אורח
  ארבעת המגוחכים יכולים לחתום על מה שהם רוצים. אחרי שחודשים על גבי חודשים הם זורקים רפש אחד על השני, כעת מצהירים שיתמכו זה בזה בסיבוב השני והכל מתוך מחשבה על קבלת ג'וב של סגן בשכר. בלוף עלוב. תושבי ראשון שישקלו להצביע למי מהליצנים הללו, חופשים להצביע לכל מי שיחפצו בסיבוב השני (ככל שבכלל יהיה כזה).אוהבים את העיר שלנו, גאים בהישגיה, וממשיכים לעוד חמש שנים טובות עם ראש העיר דב צור וסיעת רק ראשון!
  הגב 10.10.18 19:50
 • אורח
  חבל שיש בסיעה שלכם שני ראשי סיעה דב ומושיב שנחקרו. מושחתים נמאסתם
  10.10.18 22:25
 • אורח
  דוב צור חייב לעוף ותקח איתך את התימני הקטן גם כן מהר וכול הכבוד לרז דעבול ליאל ואוזן חייבים שינוי
  10.10.18 22:34
 • אורח
  התושבים יחליטו.נחכה ליום הבחירות
  הגב 10.10.18 19:50
 • אורח
  ממש מצחיק הכל מובן ! דב צור מנצח בסיבוב הראשון חבל שחיכתם לסיבוב השני אחרי כל הלכלוכים שלך אחד על השני הוכחתם שהכסף והסגן הכי חשוב לכם
  הגב 10.10.18 19:51
 • אורח
  רק דב צור
  הגב 10.10.18 19:51
 • אורח
  לא יהיה שום סיבוב שני
  הגב 10.10.18 19:51
 • אורח
  ועל תשכח לקחת איתך את התימני הקטן
  הגב 10.10.18 19:55
 • אורח
  לך תלמד לכתוב, טיפש!
  10.10.18 22:44
 • אורח
  טיפש עשה אותך יא כלב
  11.10.18 11:31
 • אורח
  בהסכם הזה דבר אחד הוכחתם, שהכיסא חשוב יותר
  הגב 10.10.18 20:09
 • אורח
  האם ההסכם הזה נחתם היום או שלפני כמה חודשים
  הגב 10.10.18 20:11
 • אורח
  אני יודע שהם הרבה זמן מנהלים מו״מ. מהמטה של רז אמרו לי
  10.10.18 22:24
 • אורח
  דורון הלכת עם רז בצער אני הולך עם מוטי
  הגב 10.10.18 20:16
 • אורח
  לאחר ההסכמה בין המתמודדים.יהיו פחות פעילים במטות
  הגב 10.10.18 20:25
 • אורח
  רק דב צור. עשיה, נתינה באהבה...
  הגב 10.10.18 20:49
 • אורח
  "שוחד...שנלקח באהבה"
  10.10.18 21:10
 • אורח
  גנב גדול
  10.10.18 22:35
 • אורח
  חחחחחחחחחחחח כבר הבינו שדב ניצח!
  הגב 10.10.18 20:58
 • אורח
  גועל נפש מהקומבינה. כולם אותו דבר ראש עיר בחקירות ואחרים עסקנים מגעילים. נשאר רק אחד. מעניין מה מוטי סגר. נראה שהוא היחד שלא בקומבינה ולא בחקירות!! אני שוקל להצביע לו
  הגב 10.10.18 22:22
 • אורח
  הם ממש עסקנים. אני מסכים עם דב על אף שאני לא מצביע לו. רק מוטי יכל
  הגב 10.10.18 22:23
 • אורח
  עם לא עסקנים עם פשוט רוצים לעייף את כול הקוליצייה של צור ולעשות שינוי כול העייריה הזאת בהנהלת צור היא כנופייה חייבים לעשות שינוי ומהר לא לבחור בצור ובטח ובטח לא בציון
  10.10.18 22:38
 • אורח
  איזו מערכת בחירות נוראית, יש סיבה למה אני שונאת פוליטיקאים
  הגב 10.10.18 23:06
 • אורח
  חודשים הם מוכרים לציבור שאוטוטו הם מביסים את ראש העיר ושהם מבינים שהם הולכים להפסיד הם מתאחדים . עיריה זה לא גנון ובטח לא כיתה טיפולית. אם לסבתא יהיה גלגלים יבחרו בכם. בנתיים תמשיכו לנסות לשכנע את החסרי מוח שחשבו לבחור בכם.
  הגב 10.10.18 23:48
 • אורח
  בסקר של כולם קינסטליך מול דב צור זה למה הם חתמו
  הגב 11.10.18 07:12
 • אורח
  כולם מנסים ללא הצלחה, תאמינו כפי שהרבה מבינים רק מוטי עג׳מי ינהיג את העיר
  הגב 11.10.18 07:34
 • אורח
  אם אבי צרף הצליח להשתחל לרשימה של מוטי, אחרי ניסיונות רבים להשתחל לרשימה של דב צור, מוטי הוא ברירת מחדל.!! מירב ביביש מנכלית חברת תקשורת??? החברה היא של אחיה ויש בה 2 עובדים!!! כל הלוזרים עם מוטי! מחפשים להיכנס לבניין העירייה על גבו! והטמבל הקשיב להם....
  11.10.18 07:50
 • אורח
  עוד בטרם נבחרו, הבטיחו לעצמם תפקידים! אפילו את דעבול הלוזר לקחו איתם!! סוחרים בקולות הציבור!!
  הגב 11.10.18 07:47
 • אורח
  אחלה דעבול בהרבה יותר טוב מצור המושחט
  11.10.18 11:32
 • אורח
  טובת התושבים לפני הפוליטיקה
  הגב 11.10.18 08:44
 • אורח
  לא יעזרו כל הקומבינות יש לנו אחלה ראש עיר והוא יבחר שוב האחרים מקסימום יכולים להיות בראש הוועד בית .דב צור הכי טוב
  הגב 11.10.18 09:52
 • אורח
  הכי גנב והכי מושחט חייב להוצאי אותו הוא לא טוב לעיר
  11.10.18 11:33
 • אורח
  גנב, מושחט? האם הוגש כתב אישום? גיבור מקלדת שכמוך, לפני שאתה כותב דברי שקר, תבדוק את עצמך. טיפש
  11.10.18 12:13
 • אורח
  הלו טיפש עשה אותך אני לא גיבורים עוד ניראה יא כלב
  14.10.18 03:52
 • אורח
  הצבעת ליאל קיבלת את קינסטליך, הצבעת דעבול קיבלת את אוזן. חבורה של כלומיניקים. ומה שמעניין פתאום ליאל מוכנה להיות עם רז ואוזן שהיו נפלא בקואליציה של דוב.
  הגב 11.10.18 21:05
 • אורח
  הצביעו דב קיבלת להב 433
  הגב 12.10.18 09:06

אילנית הרוש מציגה את רשימת מרצ למועצת ראשון לציון: מקום שני: שלי אדלר, מקום שלישי: נתן סטולרו, מקום רביעי: רונה שהם, מקום חמישי: אלי נאמן

אילנית הרוש דוגלת בשמירה על צביונה של ראשון לציון כעיר חופשית, ליברלית ושוויונית, תוך שימת התושב/ת במרכז העשייה העירונית במועצת העיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


לאחר הגשת הרשימות לבחירות 2018 , אילנית הרוש, ראשת סניף מרצ ראשון לציון הציגה השבוע את רשימת מרצ לבחירות 2018

להלן רשימת מרצ למועצת העיר בראשות אילנה הרוש:


מקום 1 אילנית הרוש, ראשת מרצ ראשון לציון:


נשואה + 3 , מנהלת כספים בחברה מובילה. בעלת נסיון של למעלה מ- 20 שנה בעשייה ציבורית. בתחילה, כחברת וועד הורים, סגנית ומ"מ יו"ר ועד עירוני, חברת ועדת ביקורת של ועד הורים עירוני, יו"ר הנהגה בבתי ספר, רכזת פרוייקטים חברתיים בוועד הורים עירוני, חברת וועדות ערר של בתי הספר והגנים, שותפה להובלת פרוייקטים במשרד לקידום מעמד האישה בעירייה, ובהמשך כפעילה פוליטית, חברת ועידה וחברת הנהלה בסניף מרצ ראשון לציון. כיום, ראשת מרצ ראשון לציון, הדוגלת בשמירה על צביונה של ראשון לציון כעיר חופשית, ליברלית ושוויונית, תוך שימת התושב/ת במרכז העשייה העירונית במועצת העיר.


מקום 2 שלי אדלר:


אשת חינוך ופעילה חברתית בעלת נסיון רב שנים בעשייה למען זכויות אדם וקידום מעמד האישה.


מקום 3 נתן סטולרו:


בן 33 נשוי + 1, דוקטורנט לתקשורת באוניברסיטת תל אביב, חוקר, עיתונאי, מרצה ופעיל בוועדות ציבוריות.מקום 4 רונה שהם:


בעלת תואר במנהל עסקים(MBA), לימודי ממשל ומדיניות ציבורית בישראל ובארה"ב(B.A). תפעל במועצה למען קידום מעמד האישה.מקום 5 אלי נאמן:


בן 42, נשוי + 3, מהנדס בעל תואר שני M.Sc, טייס, מוביל חדשנות בחברה ביטחונית גדולה.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק.מר"צ.צריך בראשל"צ.או יש עתיד. לשמירת העיר חופשית וליברלית.אנו צריכים.ולא סתם מיפלגות פקה פקה.שרק דואגות לעצמם.ולא לטובת הציבור!!!
  הגב 10.10.18 16:00
 • אורח
  נכון
  10.10.18 16:21
 • אורח
  מסכים עם כל מילה. זו רשימה שבאמת באה לנהל בנקיון כפיים ובלי קומבינות.
  10.10.18 17:20
 • אורח
  המפלגה דואגת לאינטרסים שלה,לצרכים הכלכליים שלה עצמה מפלגה כזאת לא דואגת לצרכי הציבור הבסיסיים והעיקריים
  הגב 10.10.18 16:23
 • אורח
  מה אתה מחרטט שטויות פה?
  10.10.18 17:18
 • אורח
  מרצ המפלגה הכי טובה ואצביע לה.
  הגב 10.10.18 16:34
 • אורח
  גם אני.
  10.10.18 17:20
 • אורח
  מרצ לא מקבלים את אחר רוצים שווין אבל לראות אדם חרדי /דתי שלא חושב כמוהם הם לא מקבלים .
  הגב 10.10.18 22:47
 • אורח
  מספיק עם בלבולי הביצים האלה כבר. יש גם במרצ אנשים אוהבי מסורת ודת, אבל כולם מתייצבים כנגד הכפיה הדתית!! כפיה דתית היא תופעה מכוערת שיש לבלום. הכפיה הזו רק מבריחה רבים מהדת. איבדתם כבר את הצפון ואת המצפון עם הכפייתיות שלכם על האחר. מה לדתיים ולערכים בכלל?
  11.10.18 00:02
 • אורח
  כולכם חבורה של שמאלנים מסריחים. תעברו לת"א!!!!
  הגב 12.10.18 12:59

רפי עובדיה בעלי חנות האופניים "בייק-סטיישן" בראשון לציון שיפץ בהתנדבות אופני הצלה של מתנדב איחוד הצלה לאחר שגנב עקר את הכיסא והסוללה החשמלית

חנות האופניים של רפי עובדיה נמצאת ברחוב נגבה 24 קריית גנים ראשון לציון

אבי בר | | תגובות: 13
צילום דוברות איחוד הצלה


רפי עובדיה בעליה של חנות האופניים בייק-סטיישן" בראשון לציון קרא כי מתנדב איחוד הצלה שמואל גלינסקי תושב קרית מלאכי המתנייד לקריאות הצלת חיים באמצעות האופניים מצילי חיים שקבל מאיחוד הצלה. קיבל בשבת האחרונה קריאה דחופה להצלת חיים וכאשר ירד מביתו נחרד לראות כי נגרם נזק כבד לאופני ההצלה, הכיסא והסוללה נגנבו וכעת לא ניתן להעניק שירות מציל חיים.

רפי עובדיה תושב קרית מלאכי ובעל חנות האופניים "בייק-סטיישן" יצר קשר עם המתנדב שמואל גלינסקי אסף את האופניים החשמליים תקן בהתנדבות ואף הוסיף אביזרים והחזירם למתנדב שמואל גלינסקי כדי שיוכל להתנייד ולהציל חיים.

חנות האופניים של רפי עובדיה נמצאת ברחוב נגבה 24 קריית גנים ראשון לציון

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מודים לך ! בשם כולם .
  הגב 10.10.18 08:38
 • אורח
  כל הכבוד אין הרבה אנשים טובים כמהוא
  הגב 10.10.18 08:39
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 10.10.18 08:42
 • אורח
  יש עדיין אנשים עם לב. כל הכבוד 👏👏👏 כן הירבו כאלה, אמןןןןן
  הגב 10.10.18 08:42
 • אורח
  תבורך.. מעשה אצילי ויפה..גלי סגיס
  הגב 10.10.18 08:47
 • אורח
  ככה צריך לפרסם את העסק!! כולם נהנים. כל הכבוד!
  הגב 10.10.18 09:00
 • אורח
  צדיק אם אני יקנה אופניים רק מצדיק כזה
  הגב 10.10.18 09:13
 • אורח
  איזה כייף לקרוא! מעשה אצילי
  הגב 10.10.18 09:20
 • אורח
  תודה רבה לדוב צור. הכי טוב שיש.
  הגב 10.10.18 09:41
 • אורח
  שמואל גלינסקי תודה עצומה נותן מכל הלב מעל ומעבר יבורך מהשמים בשפע ברכה והצלחה בכל מכל כל
  הגב 10.10.18 09:53
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 10.10.18 10:25
 • אורח
  יהוה יברך אותו ואת משפחתו שיגיעו בברכה טובה לגן עדן
  הגב 10.10.18 16:21
 • אורח
  כל הכבוד! שתהיה פרנסה בשפע.
  הגב 11.10.18 00:14

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
06.10.18 17:27
האם יש אפשרות לקנות את הדירה בגורדסקי בתשלומים? כל חודש תבואו לקבל צ'ק בפריסה ל=30 שנה?
אורח
12.10.18 10:18
חחחחחחחחחח
אורח
29.09.18 13:04
29.09.18 11:42 בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.
אורח
29.09.18 13:11
תמונות מהדירה
אורח
29.09.18 11:42
בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.
אורח
26.09.18 01:19
מחפש לקנות מגרשים בגוש 3650 3651 חלקים קטנים גם במחיר ראלי 0542235234
אורח
26.09.18 01:18
בעלי קרקע באזור תעשייה הורביץ מחפשת יזם לקומבינציה 0542235234
אורח
26.09.18 01:18
מחפש מחסנים למכירה ברחובות 0542235234
אורח
15.07.18 19:42
רשמת שאתה מחפש דירה לזוג צעיר אהבתי את הנדיבות שלך אשמח אם תעזור לי ברכישת דירה אנחנו זוג צעיר אצור איתך קשר ונפגש לקפה ועוגה נראה אולי תעזור לעוד זוג אבל 3 חדרים אל תכניס זוג לקופסת גפרורים ההורים מתחתנים אחהכ הילדים באים צריך ספייס
אורח
29.09.18 11:44
מוזמן להתקשר עליזה 0522249704, יש לי בשבילך דירת 3 חדשים במיקום מצויין.
אורח
29.09.18 13:07
חדרים****
אורח
29.09.18 13:09
חדרים****
אורח
01.07.18 17:24
למכירה דירת 5 חדרים ברחובות 🏣🏣מחפשים דירת 5 חדרים בהזדמנות??בשכונת שרונה, בקרבת מרכז מסחרי, מוסדות חינוך ותחבורה ציבורית, מוצעת עכשיו #בשיווק_בלעדי דירה מרווחת, משופצת ומושקעת לעסקה מהירה.☑️ ממ"ד ☑️ חניה ☑️ מחסן ☑️ מרפסת שמשלתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
05.10.18 20:40
איזה דירה? גרים עם ההורים רושמים צק דחוי למכולת הולכים ללשכה או ששוכרים יחידת דיור ומתפשרים על אכות השכונה כמה משכורות זוג צריך בישראל בשביל להגיע לדירה?
אורח
26.09.18 01:17
מחפש מחסנים קטנים ברחובות לקנייה 0542235234
אורח
26.09.18 01:16
רוצה למכור נדלן שלח פרטים לפלא 0542235234 מחיר ראלי מזומן מיידי
אורח
26.09.18 01:15
קבוצה בעלי קרקע בהורביץ מגרש למסחר מחפשת יזם לקומבינציה 0542235234
אורח
24.09.18 06:34
למכירה דירה ברחובות 5 חדרים בשכונת המדע משודרגת ברמה גבוהה מאוד.מרפסת ענקית +מחסן צמוד לדירה.פרטים 0526577671 אלכס
אורח
20.09.18 19:13
דירת 2 חדים מאווררת ממוזגת שירותים כפולים מטבח יהודי . חניה . 0505933220 לא בשבת
אורח
20.09.18 19:19
מתפנת ב 30 באוקטובר . קומת קרקע . 4 מדרגות
אורח
29.09.18 19:57
תתפנה***
אורח
08.10.18 14:10
רחוב?
אורח
15.09.18 13:29
לסטודנטים בבאר שבע להשכרה דירת 2 חדרים קומת קרקע, במרחק הליכה מהאוניברסיטה. יש פלדלת, סורגים, ריהוט ומכשירי חשמל. 050-5838211
אורח
03.09.18 19:57
עם המחירים של היום ... כמה עולה דירה בלי גג, בלי קירות , בלי רצפה, בלי אדמה בלי חלונות ?
אורח
17.09.18 17:18
חחחח כנראה שלא תמצא


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
08.10.18 17:35
יד רביעית ממורה לאזרחות
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
08.10.18 17:34
כן
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
27.09.18 22:38
מחפשים בדחיפות סייע/ת לצהרון קטן במזכרת בתיה, לילדי גן בגילאי 3-5 עם עיכוב שפתי/קושי שפתי. עדיפות לניסיון בחנ"מ/שילוב. המשרה הבסיסית היא 3.5 שעות מדי יום, בין 13:30 ל 17:00. במידת הצורך וההתאמה של המועמד/ת תהיה אפשרות להשלמה למשרה מלאה, החל מהבוקר. הצהרון עתיד להיפתח מיד לאחר החגים, עם מציאת הסייע/ת. *למתעניינים ולפרטים נוספים, נא לפנות לאושרת 053-3034354.
אורח
27.08.18 08:43
לפעוטון פרטי ברחובות , שכונת מרמורק , דרושות - * סייעת אימהית , נעימה , חמה ואחראית לטיפול בקטנטנים בני שנה עד שנתיים . משרה מלאה או חלקית ( משעה 7:30 עד 12:30 או עד 16:30 )* מבשלת עם ניסיון בבישול טעים לילדים. משרה חלקית משעה 7 עד 12:30 ויום אחד בשבוע עד 15:30 .משרה בשכר שעתי + נסיעות + כל התנאים המקובלים על פי החוק , אווירת צוות נעימה. תחילת העבודה בספטמבר.נייד לפרטים נוספים - 0507578105
אורח
27.08.18 08:43
גן פרטי ברחובות מחפש סייעות למשרה מלאה או חלקית לפרטים בפרטי או 0548022889 תנאים מצויינים למתאימות
אורח
27.08.18 08:42
לחברת שטראוס עלית🍭 ביבנה דרוש/ה סדרן/ית 🍬משרה מלאה / חלקית 🍬ניידות - יתרון ניקול 052-2968298
אורח
13.08.18 13:32
לרשת בנא משקאות המובילה בתחומה דרושים/ות מוכרנים/ות וקופאים/ות לסניפים מזכרת בתיה רחובות ביל״ו קסטינה וגן יבנה תנאים מעולים למתאימים אפשרויות קידום ועבודה לטווח ארוך לפרטים אנה 0545828099
אורח
13.08.18 13:31
לחברת שטראוס עלית ברחובות דרוש/ה סדרן/ית ניידות - חובה הדר 0525039868
אורח
13.08.18 13:31
לעשות קניות ולקבל כסף? גם אני רוצה עבודה כזאת . לרשת שופרסל דרושים מלקטי און ליין מגיל 18 לפרטים 0509029178
אורח
13.08.18 13:30
לגן איכותי ברחובות דרושות סייעות . למשרה חלקית או מלאה . לפרטים 0548022889 אירה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל