תושב ראשון חשוד כי שבר את הלסת למאבטחת במשחק כדורסל

נלכדה כנופית פורצים  

צפו בסרטון

תושב ראשון הוכה באכזריות ברוטשילד ללא סיבה

תושב ראשון חשוד כי שבר את הלסת למאבטחת במשחק כדורסל

חשוד נוסף מראשון נעצר בחשד כי זרק פח אשפה על המאבטחים

מערכת האתר | | תגובות: 1

במוצאי שבת 22/10 במהלך משחק כדורסל בין הפועל תל אביב להפועל ירושלים התפתחה קטטה בין אוהדי הפועל תל אביב למאבטחים. במהלך הקטטה המאבטחים נאלצו להשתמש בגז מדמיע, הקטטה נמשכה מחוץ להיכל ועל פי החשד תושב ראשון בן 28 השליך בקבוק לעבר אחת המאבטחות, הבקבוק פגע בפניה ושבר לה את הלסת. התוקף יחד עם 2 תוקפים נוספים נעצרו ואילו היום שני נעצר חשוד נוסף תושב ראשון בן 41 החשוד כי השליך פח אשפה על המאבטחיםהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

"ראשון הנגלית לעין" מיזם תמונות מהאלבום המשפחתי במוזיאון ראשל"צ

תושבים וותיקים וחדשיתושבי ראשל"צ מוזמנים לקחת חלק במיזם הזה, ולהביא תמונות מהאלבומים המשפחתייםם מוזמנים לפנות למוזיאון

רונית זרעוני | | תגובות: 0

מיזם הפועל במוזיאון ראשון לציון. אפשר לספר את הסיפור המשפחתי של כל אחד מאיתנו בעזרת תמונות מהאלבום המשפחתי.

תושבי ראשל"צ מוזמנים לקחת חלק במיזם הזה, ולהביא תמונות מהאלבומים המשפחתיים. התצלומים נסרקים ועולים לאתר ונשמרים לדורי דורות ומציגים את הפסיפס האנושי המרתק של ארץ ישראל. יש לפנות לטל הרמלך, רכזת המיזם

טל':03-9537023 I מזכירות מוזיאון ראשון לציון: 039598862

דוא"ל:israel.nigletrlz@gmail.comהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האח הגדול העירוני: 1000 מצלמות פרוסות ברחבי העיר

ראשון לציון היא העיר המצולמת ביותר בישראל. במקביל היא גם העיר עם תחושת הביטחון האישי הגבוהה ביותר בקרב הערים הגדולות. המצלמות מאפשרות לפקחי הסיור והשיטור תגובה מהירה יותר. בין תפיסת בני הנוער מרססים גרפיטי בהיכל התרבות ועד תיעוד דקירת המחבל במרכז העיר

גיל סימה | | תגובות: 2


הפרויקט העירוני "מבט ראשוני", שיצא לדרך לפני כשש שנים ובמסגרתו הוצבו מאות מצלמות ברחבי העיר, הגיע לנקודת ציון- אלף מצלמות פרוסות כיום ברחבי העיר. מטרת הפרויקט היא בראש ובראשונה להרתיע גורמים עבריינים מביצוע מעשי פשע ואלימות במרחב הציבורי ולהעניק לתושבים תחושת בטחון. 

ואכן פריסת המצלמות מוכיחה את עצמה, ראשון לציון מדורגת, בכל סקר חיצוני ובלתי תלוי, במקום הראשון בקרב הערים הגדולות בתחושת הביטחון האישי של התושב. מפרסומי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עלו לאחרונה ממצאים מתוך סקר הביטחון האישי לשנת 2016 כי העיר ניצבת בצמרת שמונה הערים הגדולות בישראל בהן תחושת הביטחון האישי היא הגבוהה ביותר. 

עוד פורסם כי אחוז התושבים החשים בטחון אף עלה מ-79.5 אחוזים מהסקר שפורסם בשנה שעברה, ל-88.6 אחוזים מהתושבים ש"מרגישים בטוחים ללכת לבד באזור מגוריהם בעת חשיכה", כאשר ראשון לציון מקדימה את תל אביב ולאחריה אשדוד. סקר זה מחזק את הסקר החברתי, אף הוא של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, המציב את ראשון לציון במקום הראשון בתחום.

"המצלמות תרמו לשיפור איכות חיי התושבים. אנו כעירייה נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו כדי להבטיח את ביטחונם של התושבים במרחב הציבורי תוך הקפדה מדוקדקת על נהלים נוקשים לשמירת והגנת פרטיות תושבי העיר",אמר ראש העירייה, דב צור.

 הוסיף: "מאחורי המספרים והנתונים ישנה עבודה רבה, מסירות ונחישות לכל אורך השנה. תחושת הביטחון נבנית בעמל רב, בפריסת מצלמות ברחבי העיר, הרחבת נוכחות החברה לביטחון ברחובות ובמרכזים ציבוריים, תגובה מידית ויעילה וכמובן שירות לתושב", הוסיף סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הביטחון, רז קינסטליך. 

חשוב להבהיר, כי במקביל לפריסת המצלמות, גם החברה לביטחון, בראשות המנכ"ל מוטי נחמני, הגדילה את כוח האדם, הוסיפה ניידות, שילבה פקחים על אופניים חשמליים ואף רקמה שיתופי פעולה עם ועדי שכונות כדוגמת משמר השכונה בנחלת יהודה. למעשה השילוב של פריסת המצלמות עם הגדלת כוח האדם הובילה לתגובה מהירה יותר של פקחי הסיור והשיטור. 

במקרים רבים, התגובה המהירה מנעה הסלמה והחרפה של האירוע וכן סיום טיפולו במהירות. כבר עתה הוכחו המצלמות כיעילות במניעת אלימות, ונדליזם, שימוש לא חוקי באלכוהול, הסדרת תנועה ועוד. כל למשל בתופעה החולפת של הליצנים המפחידים, נתפס נער תוך שהוא עוטה על פניו מסכה בדרכו להפחיד עוברים ושבים בגן ציבורי בעיר, במקרים רבים תועדו תאונות דרכים שהסרטונים סייעו בהבנת נסיבות התאונה, המצלמות המוצבות גם בגנים ציבוריים קלטו בני נוער שמלכלכים ואף מרססים גרפיטי ברחבת היכל התרבות. 

בזכות המצלמות, שבו בני הנוער עם הוריהם באותו היום ומחקו את הכתובות. המצלמות תעדו גם את פיגוע הדקירה שבה נפצעה רחל איזנקוט על ידי מחבל ברחוב הרצל ועוד אירועים רבים שתועדו בעדת המצלמה.

המצלמות הוכנסו גם לאתרי הבניה כדי למנוע שפיכת פסולת, גניבת חול וגרימת נזקים, וכן סייעו רבות במניעת האלימות ושמירת הביטחון בחוף הים. כך למשל, בעונת הרחצה הקצרה נרשמו למעלה מ-420 דו"חות. רבים מהם נרשמו בסיוע המצלמות. באתרי הבנייה נרשמו בשנה האחרונה 460 דו"חות בנושאי פסולת, רעש, פסולת חוק עזר, מגרשים, מכולות וגידור והבלטת אתרי בניה.

כל המצלמות בעיר מחוברות למוקד העירוני בניין העירייה, שם צופה סיירת מצלמות בנעשה בהתאם לתוכנית עבודה וכן בהתאם למידע מודיעיני שמתקבל. המצלמות מחוברות בסיבים אופטיים למוקד העירוני בבניין העירייה, מה שמאפשר צפייה בזמן אמת וברזולוציה גבוהה מאוד של פריטים במרחב המצולם כמו זיהוי פנים ולוחיות רישוי. חשוב לציין שהמצלמות מוצבות רק במרחבים ציבוריים וכל המרחבים הפרטיים, כמו בנייני מגורים, מטושטשים בפני סיירי המצלמות היושבים במוקד.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה הם מצלמים הכל שצריך את העזרה של המצלמות אתם שמים עלינו זין
  הגב 24.10.17 00:25
 • אורח
  אני אישית ביקשתי ליסתכל גנבו לי אופנוע מתחת למצלמה העירונית וקיבלתי הרבה בירוקרטיה והרבה זין
  הגב 24.10.17 00:26

מאבק הנהגת ההורים נעצר: אושרה גביית תשלומי ההורים בבתי הספר והכוונה לדון בחידוש המאבק בעוד 4 חודשים

הנהגת ההורים בראשון לציון בראשותו של אבי צרף החליטה להשהות בשלב זה את המאבק שנגע לתשלומי ההורים. מיקי אלון "הייתי תמים כשחשבתי לתומי שכל הורי ישראל יצטרפו לחרם 'תשלומי ההורים' "

גיל סימה | | תגובות: 0
צילום מיקי אלוןההחלטה התקבלה פה אחד אתמול בישיבת מועצת ההורים העירונית בעיר. כאמור, בשלב זה קריאת הנהגת ההורים לחדש את גביית תשלומי ההורים כמתוכנן, כשבעוד ארבעה חודשים הדיון יעלה שוב לסדר היום הציבורי והעירוני. 

מיקי אלון, חבר הנהגת הורים עירונית הוסיף:

"הייתי תמים כשחשבתי לתומי שכל הורי ישראל, היו"רים של בתי הספר, היו"רים העירוניים והארציים יצטרפו לחרם 'תשלומי ההורים', ולא ישלמו לבתי הספר, עד מציאת פתרון, והתבדיתי. מסתבר שהחשש שילדיהם הפרטיים ייפגעו, לא ייצאו להצגה או טיול גברו על המטרה ההיסטורית והצודקת במדינה יש חוק חינוך חובה חינם. נאבקתי לשנות את דעתם של ההנהגות, ואני מאמין שחלקם השתכנעו, אך בסופו של דבר, המחאה מתמוטטת, ובהחלטה דמוקרטית, שאותה אני מקבל הוחלט לחתום על טופס תשלומי ההורים, ובכך לאפשר למנהלים לגבות את הכספים לטובת הפעילויות בבתי הספר". התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הוצא צו סגירה מנהלי לחנות לאביזרי מין בראשון לציון

בשלב זה הצו ל - 30 יום

מערכת האתר | | תגובות: 3

הרופאה המחוזית של משרד הבריאות ד"ר עפרה חבקין הוציאה צו סגירה מנהלי לחנות לאביזרי מין "ארוסנטר" ברחוב סחרוב 19 ראשון לציון.

צו ההפסקה החל מאתמול 22/10 יהיה בשלב זה ל – 30 יום. ובהמשך בהתאם להחלטת בית המשפט יוחלט אם הצו יוארך או יופסק.

הצו הוא בעקבות בקורת שנערכה בחנות ונמצאו תכשירים רפואיים האסורים בשיווק בארץ שלא באמצעות בית מרקחת ובפיקוח רוקח בלבד.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כי מין זה לא בריא
  הגב 23.10.17 13:24
 • אורח
  למה ? למה ?? פליז תפתחו אותה כבר ! סטלה השוודית:))
  הגב 23.10.17 14:08
 • אורח
  היגיע. הזמן. יכס
  הגב 23.10.17 14:33

פורטל הנוער והצעירים של ראשל"צ מבקש ממכם להצביע ולקבוע איזו הופעה תהיה במסיבת חנוכה 2017!

אתם קובעים איזו הופעה תהיה-הצביעו בלינק המצורף!

רונית זרעוני | | תגובות: 0

מנהיגות הנוער של העיר מתכננת לערוך מסיבת חנוכה ב 14.12 במועדון התדר, ולכם ניתנת האפשרות להצביע איזו הופעה אתם רוצים שתתקיים! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9B6A1T4UOEoZw-1ke4pu7SviOS3Ohb0_UfnKDV3GkBD-HSg/viewform


ההופעות שמועמדות להצבעה: A-WA, ערוץ הכיבוד, FULL TRUNK , THE PAZ BAND, גיא מזיג, ועוד!

הכנסו להצביע ולהשפיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע ספורט באצטדיון האתלטיקה (צמוד לפארק שקמה) בחודש המודעות לסרטן השד ב27.10.17 בהנחייתה של יעל ארד

במסגרת האירועים באוקטובר "חודש המודעות" לסרטן השד יערכו תחרויות ספורט ומשחקים באצטדיון

רונית זרעוני | | תגובות: 0

חודש אוקטובר הוא חודש המודעות לסרטן השד שהוא  הסוג השכיח ביותר בקרב נשים בישראל. למעלה מ-5,200 נשים מאובחנות בכל שנה, ולמעלה מ-1,000 נשים נפטרות כתוצאה ממנה. במסגרת האירועים בראשל"צ יערך אירוע ספורט בשיתוף מאמנט ועירית ראשל"צ

"גם אני מודעת" בתאריך 27.10.17 בין השעות 800-13:30 באצטדיון האתלטיקה גדולי ישראל 28 ראשל"צ.

באירוע יערכו תחרויות ספורט ומשחקים (הכניסה תותר בנעלי ספורט בלבד) להעלאת המודעות לנושא.

92% מהנשים שמבצעות בדיקה לגילוי מוקדם מחלימות מהמחלה וחוזרות לשיגרה.

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר דב צור חברת המועצה לימור גור וסגן ראש העיר איתן שלום ובהנחייתה של יעל ארד.

למידע ובירורים awareness.mamanet@gmail.comהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבים בשכונה וליד רחוב שפינוזה מתלוננים ברשת על מכת עכברושים!!

גם בשכונות נוספות ניצפו עכברושים וחולדות

רונית זרעוני | | תגובות: 2
אילוסטרציה

תושבת ראשל"צ תפסה חולדה גדולה במרפסת הבית שלה ופירסמה את התמונה ברשת. היא זכתה לכ-100 תגובות של תושבי ראשל"צ נוספים, שמתלוננים על מכת חולדות בשכונות העיר. השכונה מלאה חתולים , אך הם לא עושים דבר.." כותב אחד התושבים.

העיריה מצידה מפזרת רעל למטה בחצרות, אך החולדות ניכנסות לביניין, והעכברושים מסתובבים חופשיים "בכייף" ... כפי שכתב אחד התושבים. גם בשכונת נווה הדרים, וגם ברחוב ברנשטיין ניתפסו עכברושים.

וגם בשכונת כצנלסון נתפס עכבר.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רוב החתולים בעיר כבר זקנים. כמעט ואין חתולים צעירים בגלל הסירוס. בעתיד יהיו יותר חולדות.
  הגב 23.10.17 11:36
 • אורח
  אנחנו מתוכנתים הג'וקים ועכברים זה מגעיל, הם אולי מעבירים מחלות, אבל באופן אוביקטיבי הם לא מכוערים ודוחים.
  הגב 23.10.17 15:58

חוסר יעילות: אוהד ברכה תושב ראשל"צ המתין 3 שעות בתור במשרד הרישוי כשהשלט המורה על העמדה המהירה מוסתר בנייר

אוהד ברכה תושב ראשון בזבז שלוש שעות על המתנה בתור הרגיל וכאשר יצא לשירותים השומר העיר לו לגשת לעמדה המהירה - שם השלט עם המילה מהירה כוסה בנייר!

רונית זרעוני | | תגובות: 1
צילום: אוהד ברכה


פוסט שהעלה אוהד ברכה, תושב ראשון לציון, כאשר הגיע לחדש את רישיון הנהיגה שלו במשרד הרישוי בראשון סנטר ברחוב הרצל 30. עמד כרגיל בתור, אך כאשר חלפו שעתיים והתור לא זז, יצא לרגע לשירותים. השומר שראה אותו שאל אותו מדוע   הוא מחכה הרבה זמן? ואז אמר לו שיש עמדת שירות מהירה שלוקחת 10-15 דקות לחידוש רשיון הרכב. 

משרד הרישוי בראשל"צ הוא משרד עמוס מאד, בד"כ יש רק שתי פקידות שנותנות מענה לקהל ותמיד ממתינים בתור אנשים רבים. אין מנהל במקום  והמקום יכול להכיל עד 20 איש גג. כשאוהד ברכה היה המתינו במקום לפחות 25 אנשים.

אוהד ניגש לעמדת השירות המהירה

ולהפתעתו של אוהד ברכה המילה "מהירה" היתה מוסתרת בנייר.  והוא מתפלא : מדוע אין אדם שמכוון את התושבים? ומדוע השלטים מכוסים במקום? זה השירות שניתן לתושבי ראשל"צ ממשרד ממשלתי?

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

"קולנוע בהיכל " שני סרטים וונדר וומן והבקתה

רונית זרעוני | | תגובות: 0

במסגרת אירועי "קולנוע בהיכל" הקרנת סרט בהיכל התרבות בראשון לציון יוצגו שני סרטים: ביום רביעי בבוקר 25.10.17 בשעה 10:30 יוקרן הסרט "הבקתה"

ביום חמישי 26.10.17 בשעה 20:30 יוקרן הסרט "וונדר וומן" בכיכובה של גל גדות.

לרכישה והזמנת כרטיסים: http://www.htrl.co.il/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סוחר הסמים שניהל מעבדה משוכללת לקנביס נשלח ל-7 חודשי מאסר

הוטל עליו קנס כספי בגובה של 15 אלף שקלים

גיל סימה | | תגובות: 0

המעבדה הופעלה ביחידת דיור בראשון לציון, אשר הושכרה למטרת הסמים, כשמי שהפעיל אותה התגורר בקריית אונו, ונהג להגיע למעבדה, על מנת לבחון את תהליך הפקת הסם, ומכירתו לכל המרבה במחיר. 

בין שלל האביזרים שנמצאו במעבדה היו גופי תאורה מיוחדים, גלונים של חומרי דישון מסוגים שונים, מכשירים לנטרול ריחות, וכן 113 שתילי קנאביס במשקל של ארבעה וחצי קילוגרמים. 

עם פשיטת חוקרי המשטרה על המעבדה, ניסו אלו לאתר את המקום בו מאחסן הנאשם, בנוסף לשתילי הסם, גם את הכסף הרב, ולאחר חיפוש מהיר מצאו כספת, הצמודה הייתה לפינת הריצפה, שם איתרו סכום של 8700 שקלים. 

לטענת עורך דינו של האיש, לקוחו נפצע במהלך שירותו הצבאי, ומאז החל לעשות שימוש בסמים, לשם שיכוך כאביו, אולם מיום מעצרו הוא הפסיק לצרוך אותם. 

כאמור, האיש, בשנות הארבעים לחייו נשלח לשבעה חודשי מאסר בפועל, הוטל עליו קנס כספי בגובה של 15 אלף שקלים, ועל פי בית המשפט הוא הוכרז כסוחר סמים. התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יריד עתיקות יתקיים בכל יום שני במדרחוב העירוני

ביום שני 23/10 היריד יחל לפעול

גיל סימה | | תגובות: 1

היריד יחל את פעילותו מחר, ה-23.10 בין השעות 09:00-18:00 ובכל יום שני. 

ביריד יוצגו למכירה אוספים עתיקים, פריטי וינטאג', וכן פריטי יד שניה. 

ביריד יוכל הקהל להכיר את אספני ישראל, ביניהם כמה מן הבולטים באספנות המקומית-עירונית.

לפרטים נוספים: http://bit.ly/2xRD28aהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מחר שני : ערב החשיפה של מנהיגות הורים לילדים ובוגרים עם מוגבלויות

הכניסה חופשית

גיל סימה | | תגובות: 0

הערב, שיתקיים כאמור מחר, ה-23.10 בשעה 19:15 בהיכל התרבות בראשון לציון הוא תולדה של יוזמה ייחודית, אשר נולדה כתוצאה משיתוף פעולה בין מכללה הורים במינהל קהילה לבין המינהל לשילוב חברתי והחינוך בעירייה. 

בערב החשיפה ייהנו המשתתפים מההצגה "אם אנחנו כבר כאן, אז למה לא ליהנות מזה?". 

להרשמה  http://bit.ly/2zwLt5W

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר שני: מגוון שעות סיפור בספריות כותר ראשון

גיל סימה | | תגובות: 0והשבוע, בפינות הסיפור, אשר יתקיימו כאמור מחר, ה-23.10 יתמקדו אלו בפרחים, אפרוחים וצבים. 

כותר ראשון – שקמה- "העציץ הריק" בשעה 17:30 לבני 6-3 מלך סין עורך תחרות, מי יגדל את הפרח היפה ביותר.
עם נויה שטרייפלר בשילוב תפאורה ובובות. 

כותר ראשון- אלון- "האפרוח שלא רצה לצאת מן הביצה" בשעה 17:00 לבני 4-2 אמא תרנגולת הטילה ביצה ודגרה עליה ודאגה ודגרה ודאגה אך הביצה לא בקעה.
עם קרן אור בשילוב בובות ובשיתוף הילדים

ספריית יצחק שדה- "הצב של אורן" עפ"י מירה מאיר בשעה 17:30 לבני 2+. סיפור על אורן החמוד שאהב מאוד חיות ועל צב שלא אמר לו להתראות.
עם אלי פלפלי והגיטרה

לפרטים והזמנת כרטיסים ניתן לפנות לכותרים ולספריותהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום כייף לאימהות ותינוקות בסינמה סיטי ב6.11.17

BABY TIME זמן לאמהות שילדו ולתינוקות

רונית זרעוני | | תגובות: 0

אם את בחופשת לידה או לא מוצאת זמן לעצמך זה הזמן ליום כייף - זמן איכות עם הילד שלך ב6.11.17 בשעה 10:00 במתחם G סינמה סיטי...

בשעה 10:00 ההרצאה מאת הנטורופתית אדווה טרכטנברג "10 הידברות לנשים אחרי לידה"

לאחר מכן יוקרן הסרט "לילות מנהטן", כוס קפה מתנה וכל זה בעלות של 29 ש"ח

להרשמה: http://bit.ly/2gttjtpהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מערכון של "ארץ נהדרת" יצולם השבוע בראשון לציון

הצילומים במכללה למנהל ודרושים ניצבים למערכון עם יובל סמו

גיל סימה | | תגובות: 0

שחקני התכנית המצחיקה בישראל מגיעים לקמפוס בראשון לציון, ויובל סמו, משחקניה הראשיים של התכנית מחפש ניצבים, אשר יופיעו במסגרת המערכון המצחיק. 

הצילומים כאמור יתקיימו ביום שלישי, ה-24.10 בין השעות 14:00-16:00 באודיטוריום הגדול של המכללה. 

להרשמה יש לשלוח הודעה וטלפון לכתובת הבאה: 

https://www.facebook.com/avivd1התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סוף ללחצי התנועה לתושבי כפר אריה: נסלל כביש הגישה מציר 4313

על רקע בניית השכונה החדשה "רקפות" וריבוי תנועת רכבי עבודה במקום, הורגשו עומסי תנועה רבים בשכונת כפר אריה ובעיקר ברחוב רבי עקיבא. החברה הכלכלית סוללת בימים אלו כביש גישה מציר 4313 ישירות לשכונה

גיל סימה | | תגובות: 1

הקמת שכונת "רקפות" במערב העיר שיבשה את חייהם של תושבי שכונת כפר אריה במזרח העיר. בשכונה שבה יוקמו כ-1400 יחידות דיור לצד מקבצי דיור, פועלת כיום החברה הכלכלית לפיתוח השטח. מטבע הדברים, בעבודות פיתוח על שטח של כ-180 דונם, פועלים רכבי עבודה רבים, כמו משאיות כבדות.  

מאחר ומדובר בשכונה חדשה הצמודה לשכונת כפר אריה, נתיבי הגישה היחידים היו דרך השכונה ובעיקר דרך רחוב רבי עקיבא. תנועה רבה זו של רכבי עבודה הובילה לעומסי תנועה רבים בשכונה, אבק ותחושה כללית שהשכונה היא חלק מאתר בנייה. 

בעירייה ביקשו לפתוח גישה בין שכונת רקפות לכביש 4313 הסמוך, אלא מאחר ומדובר בכביש בינעירוני, על חברת נתיבי ישראל לאשר פתיחת כביש הגישה.

לאור פניות הדיירים, בעיריית ראשון לציון ביקשו לקדם את הנושא במהירות והנחו את החברה הכלכלית לסלול את כביש הגישה. אולם גם לאחר שהושלמו העבודות, חברת נתיבי ישראל נמנעה מלפתוח את הכביש. 

בהתערבות אישית של ראש העירייה, דב צור, ובשיחה שלו עם מנכ"ל החברה, ניסים פרץ והממונה על התחבורה במחוז מרכז, אושרה פתיחת הכביש. כל כלי העבודה מעל לארבעה טון הופנו אליו ובכך נפתרה הסוגיה ברגע. נציין כי במקביל תנועת משאיות העבודה המיועדות לשכונת "רקפות", אסורה לתנועה בשכונת "כפר אריה" והמשטרה מבצעת אכיפה במקום.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

"מסע בית השנטי" שהתקיים אתמול (21.10.17) בהשתתפות רוכבי ראשון

כל הכנסות מהמסע הן קודש ל"בית השנטי" בית לילדים נטושים ועם קשיים

רונית זרעוני | | תגובות: 0
צילום: בני ברגר רוכבי ראשון

"מסע בית השנטי" הוא אירוע שמתרחש פעם בשנה לכל רוכבי האופניים בישראל. המסע מחולק לשני מיקצים. מקצה ארוך של 180 ק"מ ומיקצה קצר של 90 ק"מ. שני המיקצים יוצאים מאיצטדיון בלומפילד בתל אביב, ליד "בית השנטי". ומגיעים בסוף המסלול לבית השנטי במידבר (ארוך) או לקיבוץ בארי שנימצא בדרום הארץ (צפון הנגב). ישנו מקצה נוסף ש 90 ק"מ שיוצא מקיבוץ בארי, עד בית הנוער בית השנטי במדבר.

ההשתתפות כמובן כרוכה בתשלום שמועבר כתרומה ל"בית השנטי" עמותה ובית חם לילדים במצוקה.

השנה, "רוכבי ראשון" בניהולו של בני ברגר רכבו את המסלול הארוך של 180 ק"מ עד בית השנטי במדבר. כל שנה רוכבי ראשון משתתפים באירוע ההתרמה הזה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נלכדה כנופיה של 4 פורצים אשר פרצה ל – 9 דירות ברחובות, ראשון וקרית עקרון ואחד הפורצים גנב סלולארי ושלח תמונה שלו לבת המשפחה מניף "אצבע משולשת"

הפורצים פרצו ל - 4 דירות ברחובות , 3 בראשון , 2 בעקרון ובעוד יישובים רבים וכולם בוצעו לאחר חצות

אבי בר | | תגובות: 27התמונה מהפריצה ברחוב השיזף בכפר גבירול ברחובות

לאחר הפריצה בת המשפחה התקשרה לסלולארי של אחיה אשר נגנב והפורץ שלח לה תמונה עם אצבע משולשת


חקירה מורכבת של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הובילה לחשיפת כנופיית פורצים שנהגה להגיע בלילות משגב שלום שבדרום ולפרוץ לבתים מעתלית ועד גדרה, כאשר בני הבית ישנים.

הארבעה, עומר אבו עאדרה בן 25 , אברהים אבו עאיש בן 19 סלימן אבו עדרה בן 19 שלושתם משגב שלום ו-ועבד אלכרים אבו עדרה בן 18 מגדרה, נעצרו בסוף חודש שעבר לאחר חקירה סמויה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, לאחר שפרצו באופן שיטתי לבתי מגורים וגנבו רכוש רב מהבתים.

מכתב אישום שהגישה בימים האחרונים יחידת התביעות המשטרתית נגד הארבעה, עולה כי מיוחסות להם פריצה לדירה בפתח תקווה, חדרה, יבנה ועתלית, שתי דירות בקריית עקרון,  שלוש דירות בראשון לציון וארבע דירות ברחובות.

בחקירה עלה כי הארבעה נהגו לפעול בשעות הלילה בין חצות ל-6 בבוקר, כאשר בחרו לפרוץ לבתים פרטיים דרך חלונות שהושארו פתוחים בקומת הקרקע.

 הארבעה גנבו מהדירות טלפונים סלולריים, תכשיטי זהב, כסף מזומן וכרטיסי אשראי.

על פי  כתב האישום, לאחר פריצה שארעה בעיר רחובות בחודש אוגוסט האחרון כאשר בני הבית ישנים, הרהיב עוז אחד הנאשמים כאשר שלח לבעלי הבית צילום של עצמו, ללא פנים , זוקר אצבע משולשת.  במהלך החקירה , לאחר מעצרם של הנאשמים, הושווה הצילום שנשלח עם צילום ידיו של הנאשם באופן שחיזק את התשתית הראייתית נגדו.

במהלך החקירה הסמויה נגד הארבעה, הגיעו חברי החוליה לבצע פריצה בבית בפתח תקווה, כוח בילוש של היחידה המרכזית עקב אחרי חברי החוליה ועצר אותם זמן קצר לאחר הפריצה  כשבידיהם תכשיטים, שעון תווי קנייה שגנבו מהבית.

נגד הארבעה הוגש כתב אישום בגין מגוון עבירות, לרבות פריצה  לבתי המגורים, גניבה, קבלת נכסים שהושגו בפשע, וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים.
התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גנבים טיפשים
  הגב 22.10.17 14:04
 • אורח
  כל הכבוד למשטרת ישראל
  22.10.17 14:05
 • אורח
  כל הכבוד משטרת רחובות
  הגב 22.10.17 14:07
 • אורח
  גנבים דפוקים
  הגב 22.10.17 14:09
 • אורח
  הושווה רק צילום הידיים? בסוף יתברר שתפסו בכלל בלונדיני שיש לו חבר לבקן
  הגב 22.10.17 14:13
 • אורח
  עונש : צריך לחתוך לגנבים את הידיים ולידחוף להם את היידים בתחת!
  הגב 22.10.17 14:14
 • אורח
  חחחח אשכרה ערבושים מסריחים
  22.10.17 20:29
 • אורח
  יימח שמם וזיכרם שמאותו היום אין לילדה שלי שקט ולא ישנה בלילות!!!! שתירקבו בכלא לכל החיים
  הגב 22.10.17 14:17
 • אורח
  צריך. עונשים. כבדים קנסות גבוהים לפי. גובה הנזק
  הגב 22.10.17 14:26
 • אורח
  כל הכבוד למשטרה המטומטמת שלנו סופסוף עשו משהו
  הגב 22.10.17 14:27
 • אורח
  צריך שבתי המשפט יתעוררו ולתת עונש 13 שנה להרתיע וטוב שעה קודם
  הגב 22.10.17 14:45
 • אורח
  צריך שבתי המשפט יתעוררו ולתת עונש 13 שנה להרתיע וטוב שעה קודם
  הגב 22.10.17 14:45
 • אורח
  כל הכבוד למשטרה.. בתקוה שבית המשפט יפעל כראוי ויתן להם עונש כבד.. ולא לשחרר מחוסר ראיות כמו שהם נוהגים לעשות
  הגב 22.10.17 14:53
 • אורח
  אלה בני ישמעאל.. ידם בכל! דם ורכוש וגוף יהודיים הפכו הפקר במדינת היהודים!! והפרקליטות? הם רק חותמים הסכמי טיעון מגוחכים.. כבר עדיף לחזור לאירופה ומדינות ערב, גם שם דמינו ורכושינו הפקר, אבל שם לפחות אין יוקר מחיה כמו פה...
  הגב 22.10.17 14:56
 • אורח
  👍
  23.10.17 06:53
 • אורח
  בסוף הסיפור מי אכל אותה?? חחחחחח....
  הגב 22.10.17 15:35
 • אורח
  מישו גנב
  23.10.17 17:58
 • אורח
  אין שכל אין דאגות טיפשים ומניקים
  הגב 22.10.17 16:26
 • אורח
  כל הכבוד למשטרת ישראל
  הגב 22.10.17 16:46
 • אורח
  נימאס כבר מהזבלים הבדואים האלו בארציינו צריך כבר להגלות אותם למצריים מאיפה שהם באו לארציינו.רק נזקים הם עושים.
  הגב 22.10.17 17:19
 • אורח
  אכן כ וד למשטרה אבל מספיק לערב פסיכולוגיה ורחמים תרחמו עלינו שעובדים קשה להשיג כל דבר ואלה לוקחים על מוכן את זיעת אפנו להחמיר בעונשים זו הרתעה לא לשחרר ללמוד ממדינות אחרות צורת ענישה קשה ומרתיעה
  הגב 22.10.17 18:09
 • אורח
  הבעיה שאחרי יום. הם ישתחררו
  הגב 22.10.17 18:22
 • אורח
  ברוח השם 😋
  23.10.17 17:53
 • אורח
  וואלא איפה אלה שמשתלחים במשטרה?אמרתי לכם שהם עובדים! קול לא נשמע מקלדת לא יורה, התמונות עשו את שלהן...
  הגב 22.10.17 21:15
 • אורח
  ערבים...! מתי כבר ינקו אותם מהארץ? בסעודיה אין היום אפילו יהודי אחד!
  הגב 23.10.17 09:13
 • אורח
  כל הכבוד למשטרת ישראל, הלוואי שבית המשפט ירשיעה אותם להרבה זמן
  הגב 23.10.17 09:25
 • אורח
  אין מנוס מהערבים האלה, הם בכל מקום, בבנייה, בבתי המרקחת ובבית החולים, ממש השתלטות, שלא לדבר כבר על השתלטות על כל אירופה, כנראה שהם הצליחו במזימה שלהם להשתלט על העולם, כמה שזה עצוב.
  הגב 23.10.17 09:27

סרטון גניבת מלגזה בראשון לציון

גניבה דומה בוצעה ביבנה, פתח תקוה וחולון

גיל סימה | | תגובות: 2
צילום תמונה - משטרת ישראלבתום פעילות חקירתית ומודיעינית של  יחידה ללוחמה בפשיעה של משטרת ישראל, הוגש בסוף השבוע שעבר, כתב אישום ובו ארבעה אישומים נגד ראז'ח אלסייד, בן 34 מאבו רקיק, בגין ביצוע התפרצויות וגניבת ארבע מלגזות מראשל"צ, פ"ת, חולון ויבנה.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, בסוף החודש שעבר, על התפרצות לבית עסק באזור התעשייה הישן בראשל"צ וגניבת מלגזה מתוכו.

על פי כתב האישום, התפרץ הנאשם לבית העסק בראשל"צ על ידי חיתוך מנעול הבריח עם דיסק. לאחר מכן, ניתק את שרשרת הברזל בה הייתה קשורה המלגזה, הניע את המלגזה והעמיס אותה על משאית. את המלגזה הסיע לכפר ברא.

במקרה נוסף העולה מכתב האישום, התפרץ הנאשם לבית עסק בפ"ת על ידי חיתוך שער הכניסה עם דיסק, ניסור כלוב המתכת בו הייתה המלגזה וגניבתה. בנוסף גנב הנאשם מהמקום כלי עבודה רבים בשווי 50,000 ₪. גם במקרה זה, לקח הנאשם את המלגזה לכפר ברא.

הנאשם נעצר בתאריך 29/9/17 ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ, כאמור, בסוף השבוע שעבר הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד תום ההליכים, בגין התפרצות, גניבה וגניבת רכב.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ערבי זבלה שמישהו יהרוג אותך בכלא
  הגב 22.10.17 09:51
 • אורח
  נו הם תמיד ומיתמיד. היו שודדים גם במדבר
  22.10.17 15:29

מפגש נשות מעגל נעמ"ת בנושא גרפולוגיה- הקשר בין כתב היד ואישיות הכותבת- מרצה מירי ארזי בתאריך 31.10.17 בשעה 17:30

לפרטים והרשמה: תהילה דמתי 050-7654053

רונית זרעוני | | תגובות: 0

סדנה בנושא פסיכוגרפולוגיה הקשר בין כתב היד ואישיות הכותבת תועבר על ידי מירי ארזי

גרפולוגית מוסמכת, בעלת תואר B.A. בפסיכולוגיה, חברת הנהלת עמותת הגרפולוגיה היישומית הישראלית, עד מומחה בבתי המשפט בנושא זיופים.

הסדנה תתקיים בתאריך ה 31.10.17 בשעה 17:30 עלות עם כיבוד קל 25 ש"ח.

ברחוב רוטשילד 60 קומה 1 באולם.

לפרטים והרשמה: תהילה דמתי 050-7654053

ויקי רובל 03-9687066התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: הפועל ראשון בכדורגל ממשיכה לנצח

במחזור הבא ראשון תארח את חדרה.

אבי בר | | תגובות: 1

הפועל ראשון רושמת היום במחזור 8 ניצחון חמישי במשחק חוץ נגד הפועל פתח תקווה בתוצאה  1 – 0 משער של מור קדוש בדקה 75. ראשון במקום הרביעי בטבלה , 2 נקודות מהמקום השני.

במחזור הבא ראשון תארח את חדרה.

 

בליגה ג' מ.ס ראשון מנצחת את טירת שלום בתוצאה 2 - 0
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

טקס פתיחת שנה לשבט שורק של הצופים במעמד דורון אוזן מחזיק תיק הצעירים במוצ"ש21.10.17 בשעה 18:30

שבט שורק פותח שנה בטקס חלוקת חולצות ועניבות ברחבת המכללה למינהל

רונית זרעוני | | תגובות: 0

שבט הצופים הוותיק ביותר בעיר וגם בין חמשת השבטים הוותיקים במדינה, הוא שבט שורק, פותח את שנת הפעילות בטקס עם הופעה של חניכים, תרגילי סדר של חניכי כיתה ט' ומופע של כתובות אש במוצאי שבת 21.10.17 בשעה 18:30 ברחבת המכללה למינהל.

הטקס יערך במעמד דורון אוזן מחזיק תיק הצעירים.

בתכנית: חלוקת עניבות וחולצות לחניכים,  נאומים וברכות, מופע של החניכים וכן יוקמו עמדות הרשמה למצטרפים חדשים.

בחופשת סוכות נערך טיול פתיחה לחניכי השבט בכרמל ועוד צפויות פעילויות רבות לשנה זו.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ד"ש מגאורגיה: סנונית ראשונה מפעילות חילופי משלחות סטודנטיאליות

גיל סימה | | תגובות: 0

בימים אלו מבקרת אגודת הסטודנטים של המסלול האקדמי המכללה למנהל בגאורגיה, וזאת בסימן דיפלומטיה ורב-תרבותיות. המשלחת נפגשת עם נציגי הסטודנטים והמרצים באוניברסיטת טביליסי, ובמשלחת מבטיחים שמדובר בשיתוף פעולה ראשון וארוך טווח בין שני המוסדות האקדמיים. התפרסמו 0 תגובות לכתבה.


צה"ל בית ספרי: נציגי הצבא מגיעים לבתי הספר התיכוניים בראשון ועונים לשאלות בני הנוער

רגע לפני הגיוס לצה"ל, לבני הנוער שאלות רבות על השירות הצפוי להם. יוזמה של אגף הנוער והצעירים בעירייה מזמינה את נציגי צה"ל לכל בתי הספר העל יסודיים בעיר. הרצאות, אימונים, מורשת קרב, הכנה ליום סיירות ולא פחות חשוב- תשובות לכל השאלות

גיל סימה | | תגובות: 0

הפעילויות החלו לפני החגים וימשיכו בתקופה הקרובה. בין היתר יתקיימו כנסים והרצאות, הכנה לצה"ל, אימונים וימי סיירות, מורשת קרב ולא פחות חשוב- מרכזי מידע וייעוץ שבהם חיילים שמלווים את בני הנוער באופן אישי ורציף, מספקים מידע, ליווי וייעוץ אישי למועמדים לשירות. המרכזים בבתי הספר מספקים פרטים על הצו הראשון שלהם, הפרופיל ונתונים נוספים. 

דינה אזולאי, האמונה על ההדרכה וההכנה לצה"ל, וקיבלה לאחרונה תעודת הצטיינות על קידום נושא ההכנה לצה"ל בקרב בני נוער בעיר, אמרה: "זו המתנה הכי טובה שצה"ל יכול לתת לתלמידים. כל מענה שהתלמידים לא הצליחו לקבל טלפונית, הם מקבלים אותו כאן ועכשיו. הפעילות הזו עוברת בין בתי הספר במטרה להנגיש את המענה הטוב ביותר לכל מיועדי הגיוס בעיר".

המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק הצעירים והנוער, דורון אוזן, הוסיף: "בני הנוער של ראשון לציון הם גאוות העיר שלנו וההישג הוא של העיר כולה. מדי שנה, צה"ל מפרסם נתונים מחמיאים לעיר על אחוזי הגיוס והשירות. פעילות זו שאנו מקדמים בבתי הספר חושפת את בני הנוער למגוון אפשרויות השירות בצה"ל, מפיגה חששות ומקלה על תהליך הגיוס והשירות בצה"ל".

יצוין כי שיעור הגיוס בראשון לציון הוא הגבוה בארץ מבין 14 הערים הגדולות בישראל, המונות מאה אלף תושבים ומעלה, כאשר 86.6 אחוזים בשיעור לגיוס של גברים ו-80.4 אחוזים בשיעור הגיוס לנשים. 

בין הפרויקטים הפועלים בעיר שנועדו לעודד גיוס לצה"ל,  ניתן למנות את תוכנית ההכנה לצה"ל בבתי הספר, מיצג חילות בתל השומר, יום צה"ל עירוני, שבוע גדנ"ע (לבתי הספר באשכול 1), ערבי הורים, קבוצות ההכנה לצבא וכושר קרבי, קבוצות "עוצמה" וההעצמה לבני הנוער הן במסגרת בתי הספר והן במרכזי הנוער וכמובן 25 מתחמי כושר המותאמים לנוער ולצעירים הפזורים ברחבי העיר.

במרכז ההדרכה וההכנה מזמינים את המלש"בים (מיועדים לשירות ביטחון) להגיע, לשאול שאלות והכי חשוב לקבל תשובות. 

ניתן ליצור קשר בטלפון 03-7948659 או לשלוח מייל ל- merkaz.had1@gmail.com.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עמותת ראשון אוהבת חיות מחפשת צלמים מתנדבים לימי אימוץ בשבת

צלם\ת מתנדב\ת לא מקצועי אך לא מדובר בצילום סלולרי

רונית זרעוני | | תגובות: 0

ראשון אוהבת חיות, העמותה שעוזרת לבעלי חיים בראשל"צ, מחפשת צלם\ת מתנדב\ת לצילום בע"ח בימי אימוץ שמתקיימים בערך פעם בחודש ביום שבת.

הצלם\ת לא צריכים להיות מקצועיים אך בעלי מצלמה ואוהבים לצלם חיות (לא מדובר בצילום בפלאפון)

ההתנדבות דורשת מחויבות ולא כהתנדבות חד פעמית.
לפרטים:
052-3320902 הדס.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בקבוק תבערה (פלילי) נזרק על פאב בראשון

נעצר חשוד

מערכת האתר | | תגובות: 5

במשטרת ישראל התקבל דיווח, לפנות בוקר, על זריקת בקבוק תבערה לעבר פאב ברחוב הרצל בראשל"צ. למקום נגרם נזק קל ולא היו נפגעים.

כוח משטרה איתר חשוד במעשה, בן 29 מראשל"צ, ועצר אותו. מחקירה המקרה עולה חשד לפיו האירוע על רקע פלילי.

החשוד הובא היום לדיון בעניינו בבית משפט השלום בפ"ת, בסיומו הוארך מעצרו בארבעה ימים. החקירה נמשכת.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין הבדל מבחינתי אם רקע פלילי או בטחוני.צריך להעניש קשות.
  הגב 20.10.17 16:08
 • אורח
  נכון , הוא עלול לפגוע בחפים מפשע בדיוק כמו בפיגוע טרור, צריך לשבת כמה שנים , לא עיסקות טיעון ועבודות שירות ובולשיט כזה
  הגב 20.10.17 16:37
 • אורח
  לעצור ולבלום את גל הפשע בראשל"צ לפני שיהיה מאוחר מידי.
  הגב 20.10.17 18:35
 • אורח
  טיפשים נדלק לו הבקבוק אבסיינט ונשפח בבר . קל לשפוט
  הגב 21.10.17 21:44
 • אורח
  איזה פאב?
  הגב 21.10.17 23:17

תושב ראשון הוכה באכזריות ברוטשילד ללא סיבה

מצורף סרטון המכות כפי שצולם במצלמות האבטחה של החנות - בתמונה החשוד בהכאה

אבי בר | | תגובות: 16


צילום מצלמת האבטחה - אתר כיכר השבת

האתר החרדי "כיכר השבת" מפרסם לפני זמן קצר (יום שישי 20/12שעה 12:00) סרטון קשה , בו נראה אדם חרדי תושב העיר עומד ליד הכניסה  לסופר "שפע דיל" ברחוב רוטשילד בראשון  ולפתע ללא התראה מסתער לעברו בחור צעיר ומתחיל להכות אותו מכות רצח. לאחר מספר מכות הצעיר המכה קם מעל האברך המוכה ומתחיל ללכת כאילו לא אירע מאומה.

האברך נפצע ופונה לבית החולים. ומקורבי הצעיר מסרו כי ייתכן שהתקיפה היא על רקע שנאת חרדים בעקבות ההפגנות השבוע. או שמדובר בצעיר מופרע נפשית.  הוגשה תלונה למשטרה
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  די ! צריך להפסיק להקל בעונשים !! זה עולה לנו בביטחון האישי !!!
  הגב 20.10.17 14:14
 • אורח
  מסכים צריך לזרוק את החרדים המפגינים לבקו"ם
  20.10.17 20:06
 • אורח
  ומה בדיוק תעשה המשטרה?
  הגב 20.10.17 14:22
 • אורח
  ראשונים בביטחון חחחח אנחנו רק אחרונים בכל ובעיקר בביטחון
  הגב 20.10.17 14:28
 • אורח
  בן שרמוט למצוא אותו ולפרק אותו כלב
  הגב 20.10.17 15:05
 • אורח
  יודע מי זה ... הוא לא בסדר בראש כתוצאה מהסמים
  20.10.17 17:19
 • אורח
  כל הכבוד לו. החרדים האלה שילכו לעבוד נמאס לממן אותכם
  הגב 20.10.17 16:08
 • אורח
  החרדי עובד כמו גדול ועוד שירת בצהל
  22.10.17 09:13
 • אורח
  מה אתה מבלבל נראה שהיה תוקף אותך איך היית מבקש ממנו שימשיך לרצוח אותך נכון??!! מספיק עם ההסתה שכל כך מסוכנת לכולנו !! שום כלום לא יצא לאף אחד מהסתה מכוערת כזאת
  הגב 20.10.17 16:41
 • אורח
  החרדים האלה, יימח שמם מפלגים את העם.
  הגב 20.10.17 17:00
 • אורח
  ימח שמך... אנשים כמוך מפלגים יא בור ועם הארץ..
  21.10.17 12:14
 • אורח
  טוב שהוא הרביץ לחרדי שהרחרדים יפסיקו עם ההפגנות שלהם והחסימת כבישים
  הגב 20.10.17 19:38
 • אורח
  החרדים משניאים עצמם על הציבור וזו התוצאה.
  הגב 20.10.17 21:17
 • אורח
  היום זה חרדי מחר זה אתם המעודדים אלימות ברחוב ובכלל ממש מפחיד לצאת מהבית ..
  הגב 20.10.17 21:53
 • אורח
  נחמד שכולם עומדים ומסתכלים במקום לעצור אותו , אנשים נדפקו לגמרי
  הגב 21.10.17 00:32
 • אורח
  כן נדפקנו לגמרי באדישות שלא מביישת את המדינה הכי אדישה בעולם- שוודיה לפחות יש להם מה שאין לנו- צרות אבל חיים טוב. וחוץ מזה אדיש בבית אדיש ברחוב מה זה משנה?!?! למדנו מהמנהיג הדגול שלנו- ''ביבוש'' זה מה שבחרתם תתמודדו!!
  הגב 21.10.17 13:13

מבזק תאונה: רכב עלה על המדרכה, פצועה קל

צילום : דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 2יום שישי 20/10 שעה 10:15 מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף ראשון לציון הוזעקו לרחוב הרצל פינת צבי פרנק בראשון לציון בעקבות דיווח על תאונת דרכים - רכב שעלה על מדרכה.

חובשי רפואת חירום מיחידת האופנולנסים של איחוד הצלה שהגיעו למקום ראשונים העניקו סיוע רפואי ראשוני לנפגעת אחת כבת 35 כאשר מצבה מוגדר קל

נסיבות האירוע בבדיקההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.

אתמול חמישי 19/10 נתפס מחבל בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 10המשאית שבה נתפס המחבל - צילום דוברות המשטרה

אתמול יום חמישי 19/10 בסביבות השעה 08:30 בבוקר תושבים רבים בראשון לציון היו עדים לדרמה משטרתית  אשר נראתה בתחילה כאירוע פלילי. אך הבוקר שישי המשטרה מפרסמת הודעה כי מדובר באירוע פח"ע של ניסיון דריסת חיילים.

במשטרת ישראל התקבל אתמול דיווח על משאית שנגנבה מחולון ועושה דרכה לראשל"צ. כוח משטרה איתר את המשאית באזור בית דגן וקרא לנהג המשאית לעצור, אך הוא החל להימלט בנסיעה לכיוון ראשל"צ.

תוך כדי בריחתו ניגח נהג המשאית רכב פרטי וניידת משטרה, ולבסוף נעצר על ידי השוטרים ברחוב שד' משה דיין בראשל"צ.

בחקירתו הודה החשוד, בן 39 מרמאללה, כי גנב את המשאית על מנת לבצע פיגוע דריסה כנגד חיילים באזור מרכז הארץ.

החשוד יובא היום לדיון בעניינו בבית משפט השלום בראשל"צ. החקירה נמשכת.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החיילים שלנו, אלוהים שומר עליהם.
  הגב 20.10.17 11:00
 • אורח
  כל הכבוד לשוטרים שמסכנים את חייהם יום ולילה ע"מ להגן על תושבי העיר!!!
  הגב 20.10.17 11:04
 • אורח
  תודה וכל הכבוד למשטרת ישראל
  הגב 20.10.17 11:09
 • אורח
  לא מצליח להבין איך מישהו שבא בכוונה לדרוס לא הורגים אותו ורק מנטרלים,בקצב הזה הסיכוי שמישהו יפחדלעשות מהלך קלוש
  הגב 20.10.17 11:17
 • אורח
  תודה רבה לכל אנשי ביטחון
  הגב 20.10.17 12:28
 • אורח
  ולחשוב שילדי בית הספר זכו לראות מעצר חשוד בשידור חי....
  הגב 20.10.17 13:01
 • אורח
  כוחות הביטחון השם ישמור עליכם.ולמחבל סרטן במוח אמן.
  הגב 20.10.17 14:26
 • אורח
  משטרת ישראל מס 1 בכל העולםםםםם
  הגב 20.10.17 15:34
 • אורח
  כל הכבוד ותודה למשטרת ישראל שמנע פיגוע. אתם מס 1
  הגב 20.10.17 15:49
 • אורח
  ממש נס משומרי ישראל
  הגב 20.10.17 21:58

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
23.10.17 13:56
דירה מדהימה בבניין חדש לאחר תמ"א 38 באחת השכונות המבוקשות בראשון.3 חדרים ומרפסת שמש גדולה עם אפשרות לתוספת מחסן משופץ לגמרי ,קומה שנייה 1670000 ש"ח איציק 0522455716
אורח
22.10.17 15:04
להשכרה ברחוב ההגנה דירה 4 חדרים אחרי שיפוץ כללי מטבח חדש מעלית שבת חניה. 0522515527
אורח
18.10.17 23:01
דירה להשכרה רחוב החלוץ ברחובות 3 חדרים,מזגנים ארון מטבח חדש 0546457524 לא בשבת
אורח
18.10.17 18:00
ברחוב אהרוני המבוקש! דירת 5 חד', 130 מ', בבניין בוטיק מעלית+חניה+מרפסת שמש לפרטים: שי 0526095105
אורח
13.10.17 07:38
למכירה ברחובות המדע היוקרתית, בבניין מושקע ומטופח, עם לובי מפואר, חדר דיירים וגינה פרטית ,דירת 5 חד' מרווחת עם מרפסת שמש ענקית של 23 מ"ר !!! הפונה למכון ויצמן. 2 חניות מקורות ומחסן. לפרטים נוספים: ארז מרקוביץ: 054-8383333.
אורח
07.10.17 13:30
בפרוייקט אביסרור במערב רחובות דירת ארבעה חדרים קומה 11 עם נוף מטריף. כיוונים מערב דרום משודרגת מקצה לקצה. פרקט בחדר ילדים, מטבח משודרג של דקל, סורגים שקופים ועוד .. שווה לראות. (מתווכים נא לא להתקשר) פינוי לקראת הקיץ גמיש מחיר: 1,820,000 לפרטים ( בטלפון בפרטי)- 0508494034
אורח
07.10.17 13:28
למכירה בגדרה! בשכונת נחלים היוקרתית בית גדול ומרווח (6 חדרים) עם נגיעה של סיגנון כפרי! הבית בנוי 195 מ"ר על מגרש 372 מ"ר! בסלון תיקרה בגובה כ - 6 מטר עם קורות עץ לרוחב התיקרה! סוויטת הורים גדולה במיוחד בקומת הקרקע עם שירותים, מקלחת וארון קיר גדול. לפרטים נוספים ו\או לתאם סיור בבית: אלון קלצ'קו: 0542843710 אנגלו סכסון גדרה: 08-8601010
אורח
07.10.17 13:26
למכירה בשכונת כרמים במערב ראשון לציון ,בבניין מקסים בעל 6 קומות (2 דירות בקומה). נמכרת דירת דופלקס מושקעת ומשופצת בשיטת ניצול שטח מקסימאלי. הדירה כוללת: סלון,שלושה חדרי רחצה,ארבעה חדרי שינה, וחדר מרוהט כמשרד עבודה. כמו כן, מרפסת במפלס התחתון ומרפסת גג בגודל של כ80 מ"ר במפלס העליון המכילה מערכת השקייה וגם מטבח. הדירה נמכרת בשל מעבר לדירה קטנה יותר. מחיר הדירה : רק ש"ח 2,550,000 לפרוטים 0523986100.


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
23.10.17 13:07
דירה מקסימה להשכרה עם ריהוט מלא,בשכונה אברמוב'יץ המצוינת ומרכזית קרוב להכל,בתי ספר וגנים מעולים בלב השכונה .3900 ש"ח לחודש מומלץ, איציק 0522455716
אורח
18.10.17 23:02
23:01 דירה להשכרה רחוב החלוץ ברחובות 3 חדרים,מזגנים ארון מטבח חדש 0546457524 לא בשבת
אורח
21.10.17 21:25
מה המחיר??
אורח
18.10.17 18:01
להשכרה בצפון רחובות רחוב הגר"א, 4 חדרים מקסימה ושקטה, ממוזגת ומשופצת עם חניה מקורה. במרחק הליכה למכון ויצמן ולפלקוטה לחקלאות. מתאימה גם לשותפים. 3,980 ש"ח. כניסה מיידית. לפרטים: 052-6360638 מפרטי
אורח
07.10.17 13:27
להשכרה בצפון רחובות רחוב הגר"א - מיקום מעולה! דירת 4 חדרים מקסימה ושקטה, ממוזגת ומשופצת עם חניה מקורה. במרחק הליכה למכון ויצמן ולפלקוטה לחקלאות. מתאימה גם לשותפים. כניסה מיידית 4,200 ש"ח. 052-6360638 מפרטי
אורח
07.10.17 13:24
להשכרה בקרית ההגנה ברחובות, דירת סטודיו 50 מטר מרובע בבית פרטי במצב מעולה. הסגנון צעיר ויש הפרדה מובנית בין הסלון לחדר השינה. המחיר 3400 כולל ארנונה ואינטרנט. כניסה בתחילת נובמבר. ריהוט חלקי כולל ארון חמש דלתות מקרר תנור מטבח עם מזנון וכסאות. חצר קטנה ומרוצפת בצמוד לכניסה. . לפנות לעינת 0506911922
אורח
07.10.17 13:08
מתפנה חדר בדירה מדהימה ברחובות!*** מחפשות שותף/ה:) עדיפות לסטודנט/ית, אוהב/ת אדם ועולם ואור ❤️🐢🕊️🌿🌻🌳 הדירה היא בעבור 4 שותפים (3 נשארות). המיקום הוא ברחוב מורדי הגטאות שזה 7 דקות באופניים לפקולטה, 8 לויצמן, 11 לרכבת. דירה מאובזרת לחלוטין עם שני מפלסים ובהם סלון גדול, מרפסת מדהימה וירוקה ומטבח מפנק (שני מקררים!). מזגן בכל הדירה. כניסה מידית (מעט גמיש) וחוזה חדש מ1.11. ללא בע"ח. לפרטים - מאיה 0543065571
אורח
07.10.17 13:07
הי, אנחנו משפחה שמחפשת דירה להשכרה מנובמבר ל3 חודשים, עקב יציאה לשיפוצים ליצירת קשר: ענת 0524543757
אורח
07.10.17 13:06
להשכרה ללא תיווך** - בקרית עקרון דירת 4 חדרים קומה 4 מ 4 (לא על עמודים) - כ-80 מ"ר מסודרת מאד ומשופצת - 2 חדרי שרותים ומקלחת - חניון עם חנייה בשפע - אינסטלציה ריצוף וחשמל הוחלפו - מטבח ענק כולל תנור וכיריים - 3 מזגנים חדישים - חדרים מרווחים - כניסה מיידית - ארנונה נמוכה - שכונה ותיקה הקרובה לפארקים, תחבורה ציבורית, בתי ספר, גנים מרכז מסחרי, מכולת צמודה מתנ"ס ובנק ליד לפרטים נוספים וקביעת הגעה: עומרי 050-9415772


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ
אורח
05.10.17 17:53
גנטים ₪ 700 ברמלה גנטים משומשים רק שבוע למכירה מידה 185/65/14 עם צמיגים טובים ב 700₪ אין סריטה 😁 טלפון 0546274530 איזור ראשון לציון/רמלה
אורח
05.10.17 17:52
למכירה mercedes s-classלמכירה s-class 2016 יד ראשונה 80,000 קילומטר קניה בארץ שמור ומטופל בזמן רק במוסך מורשה רכב נקי נהג יחיד פרטים בפאלפון: 0547709242
אורח
21.09.17 14:01
מציאה! 4×4, שנת 2006 במצב כחדש! רק 107 אלף! תוספת 280 כוח סוס, מערכת מולטימדיה יוקרתית, גג פתוח , סלון עור ועוד.. כל הקודם- זוכה! פרטים בטל' 054-2521525 פשה.
אורח
21.09.17 13:59
אלפא רומיאו גוליטה ₪ 207,900 גן יבנה דגם -monza qv תילתן ירוק...😢😢😢 יד 1 קמ 450 מחירון 237900 דגם 1800סמק נדירה לחלוטין לא קיימות כאלו טסט שנה מלאה כולל קודנית מנוע 1800סמק 240כס תילתן ירוק.... מודל 2016 חדשה בניילונים רכב נדיר ביותר יחודי ביותר אין לו מתחרות לא בעוצמה לא בצליל לא בחוית נהיגה למביני עניים ולא קשקשנים שיחות בחינם ... כל הפרטים ב0505777117 ...דוד גן יבנה ...ליד אשדוד


לוח השפלה - דרושים

אורח
דאניאל
22.10.17 10:29
החלום שלכם זה האומנות שלנו
אורח
16.10.17 08:54
לסטודיו ברחובות דרושה מורה לבלט לכיתות א'-ג' 0502560915 עדיפות מאיזור רחובות
אורח
16.10.17 08:53
לחברת שטראוס ברחובות דרוש/ה סדרן/ית סחורה! ימי עבודה - א' - ה' 08:00 - 14:00 ו' 08:00 - 11:00 ניסיון בסדרנות - יתרון ניידות - חובה (עבודה בשני סניפים) לפרטים ניתן להתקשר להדר 0525039868 מתאים גם למשרת אם!!!
אורח
14.10.17 10:14
דרושים/ות מתנדבים/ות ברחובות עזרה לקשישים
אורח
14.10.17 10:10
דרוש /ה אח/ ות מוסמכת תנאים טובים למתאמים נא לשלוח קו"ח netvision4@cvwebmail.com סודיות מובטחות(אחיות בלבן )
אורח
13.10.17 08:06
דרושה גהצנית למכבסת קלין פור יו רחובות ההולנדית חצי משרה לפרטים 0528996204
אורח
13.10.17 08:05
לחברת אופנה בבית עובד דרוש מלקט הזמנות, מחסנאי, אם אתה חרוץ עם אנרגיות טובות נשמח שתצטרף. תנאים מעולים. Osi@magic-ltd.com
אורח
13.10.17 08:05
רשת be, רשת בתי קפה שעובדת בשיתוף פעולה עם רשת חדרי הכושר "הולמס פלייס" מחפשת אחמשים וברמנים לסניף רחובות! הדבר שהכי מאפיין את הרשת שלנו זו תחושה של בית חם ואוהב, משפחה לכל דבר. דרישות: רצון טוב ללמוד (לא חייב ניסיון), חיוך ואנרגיות! המתאימים יקבלו גם מנוי לחדר כושר. אז קדימההההה! לרצינים בלבד חברים עבודה במשמרות בוקר וערב , כוללת סופי שבוע. לפרטים נוספים: מאיה 0508817300


לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל