חשיפת תוכנית העירייה: לשלם לאתר מסויים 25 אלף ₪ מידי חודש מכספי הציבור תמורת כתבות (ולא פרסום) כאשר העורך והכתבים יאושרו על ידי העירייה וכך יהפוך ראש העיר לעורך הסמוי של אתר החדשות בשנת בחירות

דינוזאור בגובה 8 מטר. רכבת באורך 5 מ' , ספינת פיראטים

עשויים מעשרות אלפי בלונים ועוד מיצגי בלונים יוצגו בחול המועד פסח בסינמה סיטי בראשון. הכניסה חופשית.

סימה מלסה וולנטינה קובלנקו מראשון מתמודדות על התואר מלכת היופי של ישראל

סרטון:

השליך בקבוק בירה לעבר מלצרית במועדון בראשון לציון ופצע אותה בראשה

חשיפת תוכנית העירייה: לשלם לאתר מסויים 25 אלף ₪ מידי חודש מכספי הציבור תמורת כתבות (ולא פרסום) כאשר העורך והכתבים יאושרו על ידי העירייה וכך יהפוך ראש העיר לעורך הסמוי של אתר החדשות בשנת בחירות

העירייה פרסמה מכרז להעלאת כתבות באתר מקומי ותנאי המכרז הותאמו לאתר מסויים. שמעתם פעם על מכרז שהעירייה מבקשת קורות חיים של עובדי החברה? העירייה דורשת קורות חיים של העורך והכתבים, זה נשמע הגיוני? ומה יגידו לכתב חדש, קבלתך מותנית באישור העירייה? במכרז חסר פרמטר שבלעדיו ועדת המכרזים אינה יכולה לקבל החלטה נכונה. האם הפרמטר חסר בטעות או בכוונה? אתר be106 מוכן לאפשר לעירייה להעלות את התכנים ללא תשלום

אבי בר | | תגובות: 5

עיריית ראשון פרסמה בימים האחרונים מכרז שסביר להניח כי ניתן להגדירו כ"דגל שחור" (הסבר בסוף הכתבה)  וספק אם הוא חוקי באופן כללי ובטח ובטח שבספק אם הוא חוקי בשנת בחירות.

מדובר במכרז מותאם לאתר חדשות מקומי מסויים הפועל בראשון, אשר לפני מספר חודשים ניסתה העירייה להוציא אותו לפועל באמצעות פטור ממכרז אך בעקבות פניית עורכת הדין סמדר כהן של אתר be106 התוכנית סוכלה וכעת העירייה מוציאה מכרז אשר הותאם במדוייק עבור אותו אתר (וכמובן העירייה מכחישה שמדובר במכרז "תפור" )

וכאשר מעיינים במכרז אפשר להגיד שדגל שחור מתנוסס מעל המכרז הזה ואין ספק שהמכרז הזה יעניין מאוד את גורמי אכיפת החוק במדינה.

אנחנו באתר be106 החלטנו להתרחק מהמכרז הזה , כי אין לנו שום כוונה שראש העיר דב צור יהיה העורך בפועל של האתר והוא ישפיע כממונה על העירייה מה התכנים שיהיו באתר והוא זה שיאשר את העורך והכתבים באתר כפי שדורש המכרז. ואין לנו עניין להיחקר על ידי גורמי אכיפת החוק

להלן עיקרי המכרז אשר יהפוך את העירייה וראש העיר כעורכים בפועל של האתר תוך אפשרות עקיפת מגבלות של שנת בחירות

 • העירייה תזרים אייטמים לאתר אין במכרז הגבלה של כמות האייטמים (המשמעות העירייה תוכל להזרים בשנת בחירות אייטמים ללא הגבלה עם תמונתו של ראש העיר)

להלן צילום מסך


 • העירייה דורשת לקבל קורות חיים של עורך האתר ושל הכתבים.... מה זה????... שמעתם פעם על מכרז שבו המתמודד צריך לשלוח קורות חיים של העובדים שלו!!!!.
 • ומה יקרה כשהעורך הנוכחי יהיה מועמד לקידום וצריכים להביא עורך חדש או כתבים חדשים, על פי המכרז, צריכים להעביר את קורות חייהם לעירייה. אתם מדמיינים את הסיטואציה, כתב מגיע לראיון עבודה ואומרים לו קבלתך לעבודה מותנית שהעירייה תאשר אותך.
  להלן צילום מסך מהסעיף הרלוונטי
 • נציגי העירייה הם גם לא יקבעו אם המכרז בכלל והכתבים בפרט יתקבלו או לא הם רק ימליצו וראש העיר יחליט אם הוא מקבל את המלצתם כן או לא. ולכן הסעיף הזה הופך את ראש העיר לעורך הסמוי של האתר כי הוא יהיה הפוסק האחרון אם לאשר את העורך או הכתבים

 • להלן צילום מסך מהסעיף הרלוונטי


"דגל שחור" מתנוסס מעל המכרז

המכרז הזה במידה וייצא לפועל יש לנו באתר be106 יסוד סביר להאמין שרשויות החוק יתעניינו בו מאוד  מ – 2 סיבות.

ראשית , במכרז חסר פרמטר אחד שהוא הכי משמעותי ובלעדיו אי אפשר לבחון את הפרמטרים האחרים, בכתבה לא נפרט מה הפרמטר החסר, אלא נשאיר את המידע הזה לרשויות החוק וצריך להבין כי הפרמטר הזה במידה ואינו מופיע במכרז הוא נובע או מרשלנות פושעת של מחברי המכרז, או שזה נעשה בכוונה מתוך הנחה שחברי וועדת המכרזים כנראה אינם מבינים בתקשורת ולא ישימו לב שהפרמטר הזה חסר וללא הפרמטר הזה לא ניתן לקבל החלטה אם ההתקשרות הכספית ראוייה או לא.

הנושא השני שבספק אם חברי ועדת המכרזים ישימו לב אליו וגם אם ישימו לב , בספק אם יבינו מה מסתתר מאחורי הסעיף הזה (בשלב זה לא נצביע על הסעיף המדובר). מדובר בסעיף ביטחון לעירייה, אשר יאפשר לעירייה במקרה שאתר be106 יחליט להתמודד למכרז ואף יזכה , כדי לבטל את תוצאות המכרז.

ואנו באתר be106  מודיעים לעירייה הסירו דאגה מליבכם לא נתמודד במכרז הזה. כי לו היינו משוכנעים שבכלל מותר לפרסם כזה מכרז, ואם היינו משוכנעים מעל לכל ספק כי לא מדובר במכרז תפור, אזי על פי הפרמטרים שפרסמתם היינו מביסים כל מתמודד במכרז.

הצבענו רק על חלק מהנושאים המעוררים סימני שאלה במכרז הזה.

ועוד משהו...

אתר be106 מוכן לפרסם את כל תכני העירייה ללא תשלום ובתנאי שלא תהיה מעורבות העירייה או ראש העיר בכח האדם העובד באתר

תגובת העירייה

עיריית ראשון לציון דוגלת בשקיפות ובשיווין ולכן החליטה על פרסום מכרז פומבי להתקשרות זו ואשר אינה על חוסה תחת חובת פרסום מכרז פומבי.

עיריית ראשון לציון, קבעה במסגרת המכרז הפומבי תנאים שוויוניים המאפשרים תחרות הוגנת בין מציעים, כאשר בסוף התהליך

ייבחר המציע הטוב ביותר העומד בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך שתיבנה  פלטפורמה שתהווה נדבך נוסף בשיפור השירות לרווחת

תושבי העיר ראשון לציון.

למען הסר ספק - ראש העירייה ו/או מי מטעם העירייה לא מבקש להיות ולא עתיד להיות חלק ממערכת האתר, כאשר שיתוף הפעולה הינו אינפורמטיבי בלבד למטרות יידוע הציבור באירועי תרבות וקבילה, חוגים ועוד.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביזיון חוצפה ניצול וגניבה
  הגב 10.09.17 19:28
 • אורח
  התחלתם עם ההסתות אני מתנתק מהאתר הזה
  הגב 10.09.17 19:29
 • אורח
  תתנתק בלי הצהרות. אתה מעדיף לא לדעת ולא לשמוע... זו דרך מצוינת להשפיע ולשנות. אם זו אכן אמת תושבי העיר והבוחרים חייבים לדעת. אגב, מה קרה עם תוכנית תמ"א 38 לחיזוק המבנים? מדוע כבר שנים אף פרויקט לא מצליח לקום בראשון? מדוע כאשר יזמים שומעים ראשל"צ הם בורחים כמו מאש? יש למישהו תשובה לכך... כי לעיריה -אין.
  הגב 10.09.17 20:11
 • אורח
  מושחתים
  הגב 10.09.17 21:01
 • אורח
  וואו איזה אתר פח! איזה רשות בארץ לא מפרסמת??? כנראה לא זכית את אתה מפרסם
  הגב 11.09.17 06:53

בבית הספר איתמר בן אבי הקדימו וחגגו את ליל הסדר הבית ספרי עם שולחנות חג חגיגיים

מצ"ב תמונות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בבית הספר איתמר בן אבי החליטו להקדים את חג הפסח ופרשו את שולחנות ליל הסדר הערוכים והצבעוניים בחצר בית הספר.

בית הספר בנוסף לסדר הבית ספרי והמאכלים ערכו התלמידים הופעה המספרת את סיפור משה ותיבה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

​קבוצת מכבי ראשון לציון בכדוריד אירחה בהתנדבות 150 חניכים מכפרי הנוער עיינות וכדורי ומפנימיית אורניo במשחק גביע המדינה

שיתוף הפעולה של הקבוצה עם כפרי הנוער והפנימיות יימשכו גם במהלך השנה כאשר יגיעו שחקני הקבוצה לערוך הרצאות בנושא מניעת אלימות וחשיבות הפעילות הספורטיבית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשבוע שעבר, התקיים גמר גביע המדינה בכדוריד בו שיחקו מכבי והפועל ראשון לציון בדרבי צמוד וסוער. בנוסף לאלפי האוהדים שמילאו את היכל קבוצת שלמה סיקסט בתל אביב עד אפס מקום, קבוצת מכבי ראשון לציון, בסיוע הפורום הציבורי – כפרי הנוער והפנימיות בישראל, יזמה גם את הבאתם של כ- 150 חניכי פנימיות וכפרי נוער לגמר הגביע, בהתנדבות. החניכים, שהגיעו מכפרי הנוער עיינות וכדורי ומפנימיית אורנים, התרגשו מאד ועודדו את שתי הקבוצות ללא הפסקה.


שיתוף הפעולה של קבוצת מכבי ראשון לציון כדוריד עם כפרי הנוער והפנימיות לא הסתיים במשחק: בהמשך השנה, יגיעו שחקני הקבוצה למסגרות אלו ויעבירו לחניכים הרצאות בנושא מניעת אלימותוחשיבות הפעילויות ספורטיביות.

אורי קליסקי, מנכ"ל מועדון הכדוריד מכבי ראשון לציון:

"מעבר להיותו אחד המועדונים המובילים בכדוריד הישראלי, מועדון מכבי ראשון לציון בכדוריד גאה להיות מועדון בעל ערכים, שמתגייס פעם אחר פעם למען הקהילה. אנו מאמינים כי ערכי ההתנדבות והספורט שלובים זה בזה ואנו מקווים כי מועדונים נוספים ילכו בדרכנו".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יצא בשן ועין: תגרת ידיים במהלך אירוע במסעדה הסתיימה בבית החולים

גיל סימה | | תגובות: 1

האירוע התרחש במסעדה באזור התעשיה החדש בראשון לציון, בעת ששני צעירים אשר נכחו באירוע שהתרחש במקום היו תחת השפעה של משקאות אלכוהוליים. השניים התווכחו ביניהם, ובעוד אחד מהם מנסה לצאת מהמסעדה, מונע זאת ממנו השני ומפיל אותו על הריצפה.

כך, על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט, מכה ובועט אחד הצעירים בשני וגורם לו לחבלות בראש, בפנים ובנפיחות שהתפתחה לו מסביב לעיניים. בנוסף לכך, דם רב ניגר מאוזנו של הצעיר, ולמקום הוזעק אמבולנס שפינה אותו למחלקה הנוירוכירורגית בבית החולים שיבא תל השומר.

הצער איבד את הכרתו והיה מורדם במשך יומיים, כשמלבד החבלות גם שמיעתו ירדה והוא סובל עד היום מהפרעה בשיווי המשקל.

הצעיר האחר נאשם כעת בעבירה של חבלה חמורה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

באמצע יום- התנפל והיכה עובר אורח שהמתין בתחנת אוטובוס

גיל סימה | | תגובות: 0

האירוע התרחש בתחנת האוטובוס הנמצאת בתחילת רחוב רוטשילד בראשון לציון, כשהנאשם הגיח מאחור והתנפל על האיש שעמד בתחנה.

על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט, הנאשם הפיל את האיש במכת אגרוף, והמשיך להכותו באגרופים ובעיטות שכוונו היישר לראשו וגופו, גם כששכב על המדרכה. עוברי אורח שהיו במקום הצליחו בסופו של דבר להרחיק את הנאשם, אשר עזב את המקום.

אל הזירה הוזעקה ניידת מד"א, שפינתה את הפצוע לבית החולים, שם הוא טופל כששטפי דם מכסים את פניו והוא סובל ממכות יבשות בכל חלקי גופו.

הנאשם עומד לדין בגין עבירה של תקיפה הגורמת חבלה של ממש.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בסקר שנערך בקרב תושבי ראשון עולה כי המקומות המועדפים עליהם להצבת מצלמות המשדרות 24 שעות לציבור הרחב הם בחוף הים ובחניון קניון הזהב

במסגרת פרויקט "מבט ראשוני" תושבי ראשון יוכלו להביט במצלמות אשר יוצבו ב – 13 מקומות ברחבי ראשון באמצעות האינטרנט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום חוף הים: אביב בן אור


רגע לפני שהעירייה פותחת את האפשרות לצפייה בכ-13 מוקדים ברחבי העיר דרך המצלמות העירוניות, הגיעו תוצאות הסקר שפורסם בפייסבוק העירוני סביב השאלה: "מהו האזור המבוקש ביותר לצפייה באמצעות מצלמות העיר?"

על פי הסקר נבחרו המקומות הבאים:

המקום המבוקש ביותר, בו בחרו כשליש מהנשאלים, הוא חוף הים.

המקום השני, עם כ-11% מהנשאלים, הוא חניון חוף הים.

במקום השלישי, עם 10.9%, ממוקם אחד מהחניונים הגדולים אך גם העמוסים והמבוקשים בעיר- חניון קניון הזהב.

צילום עידן גרוס


במקום הרביעי הגיע גן בעברית

צילום: עידן גרוס


במקום החמישי הגיע רחוב ז'בוטינסקי ועד מחלף ראשון.

תוצאות הסקר הראו כי כ-44% מהנשאלים התמקדו באזור חוף הים מתוך 13 מוקדים. בחברה לבטחון, המוקד העירוני, השירות לתושב והתקשוב העירוני שחברו יחד כדי להוציא את הפרויקט הזה לפועל מסבירים כי צפייה בחוף הים ובחניון מעניקה מידע רלוונטי וחשוב לגולשים, מתרחצים ומבלים. באמצעות המצלמה ניתן לדעת מה צבע הדגל, מהו גובה הגלים, העומס בחוף הים וזמינות חנייה במקום.

חניון קניון הזהב משרת את באי הקניון אך גם את מאות העסקים באזור, ולכן צפייה בשידור חי בחניון תאפשר תכנון מיטבי לביקור באזור.

בקרוב צפויה החברה לבטחון, בראשות מוטי נחמני, לפתוח את האפשרות לצפייה במצלמות ונתוני הסקר יילקחו בחשבון בקבלת ההחלטות. יש לציין כי ראשון לציון היא העיר המרושתת והמצולמת ביותר בישראל. כ-1200 מצלמות פזורות ברחבי העיר והופכות למעשה את ראשון לציון לעיר עם תחושת הביטחון הגבוהה ביותר בקרב הערים הגדולות בישראל, וזאת בהתאם לנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

ראש העירייה, דב צור:

"פרויקט מבט ראשוני, שיצא לדרך לפני כשש שנים, הוכיח את עצמו ומסייע לנו מדי יום בניהול העיר, מתן תגובה מיידית לכל אירוע, טיפול במפגעים והרתעת גורמים מביצוע עבירות במרחב הציבורי. עתה אנו מקווים שהמצלמות יהיו גם לעזר ולשירות התושבים שיוכלו באמצעותם לתכנן את פעילותם". יש לציין כי המצלמות יוצבו במרחב הציבורי תוך הקפדה מדוקדקת על נהלים נוקשים לשמירת והגנת פרטיות תושבי העיר.

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הביטחון, רז קינסטליך:

"תחושת הביטחון נבנית בעמל רב, בפריסת מצלמות ברחבי העיר, הרחבת נוכחות החברה לבטחון ברחובות ובמרכזים ציבוריים, תגובה מיידית ויעילה וכמובן שירות לתושב. אנו מזמינים את התושבים לקחת חלק בבחירת המוקדים הרצויים לצפייה ואנו משוכנעים שהיוזמה תתרום רבות לעיר".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשבתי שהתושבים מעדיפים מצלמות במלתחות…
  הגב 20.03.18 19:16
 • אורח
  במקווה של הנשים :))) כפרה עליהן.
  הגב 20.03.18 20:01
 • אורח
  במדרחוב. תודה.
  הגב 20.03.18 20:01

דינוזאור בגובה 8 מטר. רכבת באורך 5 מ' , ספינת פיראטים עשויים מעשרות אלפי בלונים ועוד מיצגי בלונים יוצגו בחול המועד פסח בסינמה סיטי בראשון. הכניסה חופשית.

התערוכה תתקיים בין התאריכים 1.4-4.4 . בנוסף יתקיימו מופעי אומנות בלונים של אמן הבלונים הבינלאומי קובי קלימיאן וסדנאות בלונים בהם יוכלו הילדים ליצור בעצמם יצירות מהבלונים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פסח מהסרטים במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון: מתחם G סינמה סיטי ראשון לציון מציע את תערוכת "בלונים מהסרטים" עם מיצגי ענק של דמויות אהובות מעולם הקולנוע במהלך חול המועד פסח.

במסגרת הפעילות, יוצגו ברחבי מתחם ה-G סינמה סיטי ראשון לציון מיצגי ענק מרהיבים עשויים מעשרות אלפי בלונים של דמויות אהובות ומיתולוגיות מסרטי קולנוע.

בין מיצגי הבלונים שיוצבו במתחם:

 • מיצג פארק היורה – בכניסה למתחם יוצב דינוזאור טי רקס ענק בגובה של למעלה מ-8 מטר שיהיה בנוי מלמעלה מ-10,000 בלונים, רוחבו של המיצג 4 מטר ואורכו 6 מטר
 • מיצג רכבת ההפתעות – מיצג הכולל רכבת עם קטר ושתי קרונות שעליה בעלי חיים שונים באורך 5 מטרים וברוחב של כ-2 מטרים
 • מיצג כוכבי הילדים – שדרת כוכבי הילדים מסרטי קולנוע בו יוצבו כ-8 דמויות בגובה של 2 מטר: וונדר וומן, אלזה, אולף, בוב ספוג, מיניון ,מיקי מאוס, ושלגיה
 • מיצג דמויות מהסרטים – בין קומת הקרקע לקומה הראשונה במתחם יתלו מיצגים בגובה של 2 מטר כל אחד, בין הדמויות: ספיידרמן על קורי עכביש וחבורת צבי הנינג'ה.
 • מיצג פרפר אביבי – פרפר גדול באורך 5 מטרים שיהיה תלוי מתקרת הקומה בכניסה המערבית למתחם.


בנוסף, במסגרת התערוכה יתקיימו במתחם ה-G סינמה סיטי ראשון לציון סדנאות בלונים ומופעים מיוחדים שיציגו את העולם המופלא של אומנות הבלונים, על ידי אמן הבלונים הבינלאומי קובי קלימיאן. קובי קלימיאן הינו בעל תעודת "אומן בלונים מוסמך" CBA - Certified Balloon Artist מטעם חברת QUALATEX העולמית (חברת הבלונים מהגדולות בעולם).


מופע אומנות הבלונים

במסגרת הפעילות במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון המבקרים ייהנו ממופע אומנות בלונים בשילוב הומור וכולל: פיסול בלוני צורות ענקיים, קסמים, סיפורים, פיסול בעיניים מכוסות וכניסה לבלון עצום מימדים לתוכו נעלם אמן הבלונים להפתעת הקהל.

המופע מתאים לכל המשפחה ויתקיים בימים ראשון-רביעי, בתאריכים:1-4/4/18, בשעות: 12:00 ו-17:00 (כל מופע באורך של כ-40 דקות).


סדנאות בלונים

במסגרת הפעילות במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון יוצעו למבקרים ייהנו סדנאות בלונים בליווי והדרכת אומנית בלונים בהן הילדים ילמדו ליצור בעצמם יצירות מגוונות מבלונים אותן ייקחו הביתה.

סדנאות הבלונים יתקיימו בימים ראשון-רביעי, בתאריכים:1-4/4/18, בין השעות: 14:00 – 11:00 ו-19:00 – 16:00.


הפעילות תתקיים במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון במהלך חול המועד פסח בימים ראשון-רביעי, בתאריכים: 1-4/4/18. הכניסה חופשית לקהל הרחבהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אורי בן דוד תלמידת הגימנסיה הריאלית ייצגה את העיר ראשון לציון בתחרות הגמר של תחרות מדענים ומפתחים צעירים בישראל.

אורי הציגה בתחרות את עבודת הגמר שלה שעסקה בפיתוח אלגוריתם שיזהה רגשות על פי תמונות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשבוע שעבר נערכה תחרות מדענים ומפתחים ישראלים צעירים בישראל שנערכה זו השנה ה21, כחלק מאירועי שבוע המדע הישראלי. בתחרות התמודדו פרויקטים מחקריים והנדסיים שבוצעו על ידי תלמידי תיכון מרחבי הארץ. מתוך 220 עבודות שהוגשו לתחרות הגיעו לשלב הגמר 40 עבודות מתחומי: המדעים המדויקים, מדעי החיים והסביבה, הנדסה, מדעי הטבע ומתמטיקה, מדעי המחשב, מדעי החברה והיסטוריה.

את העיר ראשון לציון ייצגה אורי בן דוד תלמידת הגימנסיה הריאלית שהגישה את עבודת הגמר בתחום הטכנולוגיה ומדעי המחשב: 'זיהוי רגשות לפי תמונה'. בעבודתה היא הציגה את הרעיון לפתח אלגוריתם שיוכל לקרוא רגשות מתמונה ולזהות את הרגש או התחושה באמצעות פלט מילולי. האלגוריתם מיועד לעזור לילדים בעלי צרכים מיוחדים אשר יש להם קושי בתקשורת ובזיהוי רגשותיהם של האנשים שנמצאים בסביבתם. הדבר גורם להם להימנע מפיתוח יחסים וקשרים חברתיים עם בני גילם וסביבתם. פיתוח האלגוריתם מציע לאותם ילדים פתרון לבעיה שתעזור להם לפתח קשרים חברתיים ללא קושי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אינדקס בעלי מקצוע

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

רחובות , 055-999-0892

מחפשים מנקים? אל תתפשרו - שירותי ניקיון "הנוצץ" לא מוותרים, מנקים עם נסיון ועבודה מעולה עם ניחוחו...

לפרטים נוספים

הובלות

רחובות , 052-7340055

חברת יבגני הובלות מרחובות מספקת שירותי הובלה מתקדמים, ומעמידה לרשות לקוחותיה את ניסיונה הרב בתחום...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

ראשון לציון , 052-7040366

שירות אמין ללא עוררין יעוץ והכוונה לפני שיפוצים טיפול בכל תקלות החשמל.האני מאמין שלי הוא שע...

לפרטים נוספים

הדברה

רחובות , 054-6728309

מומחה להדברות ולוכד נחשים, 40 שנות ניסיון. - הדברת מכרסמים - הדברת כל סוגי התיקנים (ג'וקים) - ...

לפרטים נוספים
חזית הדרום 29, רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

קוסמטיקה

הרצל 175 פסג חלפון, רחובות , 054-7892232

מומחית לפדיקור רפואי גם לסוכרתיים טיפולי פנים איורוודי הודי טבעי ולכל סוגי העור טיפול באקנה ש...

לפרטים נוספים

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל), רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70, רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

תאורה

גבריאלוב 39, רחובות , 08-9473974

חזית הטכנולוגיה הסולארית. חברת ד.א.ג אחזקות בע"מ מומחית במתן פתרונות אבטחה והגנה, מערכות תאורה ס...

לפרטים נוספים

מהומה במסעדה: בילוי לילי הסתיים במכות ודחיפות

גיל סימה | | תגובות: 0

כתב האישום שהוגש לבית המשפט בראשון לציון מתאר את שהתרחש במסעדה על חוף הים בעיר, במסגרתה התפתח ויכוח בין שניים אשר בילו במקום לקבוצת בליינים אחרת. בעל המסעדה אשר ניסה ליישב את ההדורים הפך אף הוא לקורבן כששני הנאשמים תוקפים אותו, שורטים אותו ומפילים אותו על הריצפה.

גם המלצרית של המסעדה, אשר הוציאה את הטלפון הנייד שברשותה והחלה לתעד את שמתרחש הפכה לקורבן בידי השניים, כשהנאשמת חובטת בה בידה, וסוטרת לה. הנאשמת גם נכנסה למטבח המסעדה, נטלה שתי כוסות מים ושפכה אותן בפניה של המלצרית.

השניים עומדים לדין כאמור בבית המשפט בעבירות של תקיפה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בראשון: רוכב אופנוע במצב אנוש

צילומים - תיעוד מבצעי מדא ודוברות איחוד הצלה

מערכת האתר | | תגובות: 11יום שלישי 20/3 בשעה 07:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אופנוע שהתנגש ברכב שעמד בשולי הדרך בכביש 4 ממחלף ראשון לציון לכיוון צפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר גבר כבן 30 במצב אנוש.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א שלומי בן שימול סיפר:

"בשולי הדרך סמוך לגדר ההפרדה ולאופנוע שהיה מרוסק לגמרי שכב הרוכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני מציל חיים בשטח והוא פונה במהירות בניידת טיפול נמרץ לבי"ח תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו אנוש."התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ממש מצער ! וכואב הלב. אני רוכב על אופנוע אומר לכם שהאופנועים משתוללים בכבישים !!
  הגב 20.03.18 08:24
 • אורח
  האופנועים של היום מהירים מאוד וכול המיתלהבים נותנים גז בלי לחשוב
  20.03.18 08:59
 • אורח
  יואוו זה נורא.. כואב לי על החרדה הדאגה והלחץ שמשפחתו עובאת עכשיו
  הגב 20.03.18 08:27
 • אורח
  אוי ואבוי מסכן.. מפחיד... עצוב מאוד הלוואי שיצא מזה
  הגב 20.03.18 08:35
 • אורח
  אוי כמה עצוב וכואב שולחת רפואה שלמה אמן
  הגב 20.03.18 12:56
 • אורח
  אני רוכב על אופנוע ואני רואה איך הם טסים בשוליים שזה הדבר הכי מסוכן. אי אפשר לצפות שרכב מחליט פתאום לעצור בצד. או שעוקפים במהירות גבוהה.
  הגב 20.03.18 13:27
 • אורח
  אני ממש נסערת שאני רואה אותם הם נכנסים בן מכוניות טסים פתאום הם קופצים לך מימין ממש מלחיץ שישמרו על עצמם ממש מפחיד
  הגב 20.03.18 16:10
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 20.03.18 16:11
 • אורח
  כמו שרוכבי הקטנועים נוהגים בארץ, מפתיע שהם לא נקטלים 50-60 בשבוע..
  הגב 20.03.18 22:13
 • אורח
  נכון.
  הגב 21.03.18 01:14
 • אורח
  רפואה שלמה. די לאופנועים
  הגב 21.03.18 01:14

הפסקת חשמל ארוכה באזורים נרחבים בראשון לציון

מצ"ב רשימת הרחובות בהם הפסקת חשמל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


לקראת השעה שמונה בערב החלה הפסקת חשמל ברחבי העיר. על פי חברת החשמל קיימת תקלת מתח גבוה באזורים הבאים:

שכונת קריית גנים

וברחובות:

הרצל

רוטשילד

טרומפלדור

תרמ"ב

ביאליק

פיק"א

אמי

בקר

הבנים

קריית ספר

אמזלג

ברון דבורה

תל חי

ז'בוטינסקי

אמיל זולא

שד' מנחם בגין

אזר

הס

האורנים

מבצע קדש

הצפי לסיום התקלה עד השעה 22:30התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  * רחוב אמיל זולא.
  הגב 19.03.18 21:19
 • אורח
  קרית ראשון גם
  הגב 19.03.18 21:56
 • אורח
  הצפי השתנה לעד 23:50... זאת כבר פעם שנייה מאז שבוע שעבר...
  הגב 19.03.18 22:35
 • אורח
  גם בשכונת הלאום
  הגב 19.03.18 22:49
 • אורח
  מעולה משפחת צנעני מבסוטה שתהיה תקלה עד ראש השנה
  הגב 19.03.18 23:19
 • אורח
  טוווב :))
  20.03.18 08:26
 • אורח
  כל הכבוד לצהל
  הגב 19.03.18 23:36
 • אורח
  ושוב לפני כמה דקות לא היה חשמל לכמה שניות וחזר.
  הגב 20.03.18 12:30

סימה מלסה וולנטינה קובלנקו מראשון מתמודדות על התואר מלכת היופי של ישראל

התחרות השנתית "מלכת היופי" של ישראל מטעם השבועון לאשה יוצאת לדרך

אבי בר | | תגובות: 3
צילומים - איתן טל


התחרות השנתית "מלכת היופי" של ישראל מטעם השבועון לאשה יוצאת לדרך ולראשון השנה יש 2 נציגות סימה מלסה וולנטינה קובלנקו.

להלן פרטים על המתמודדות מראשון לציון

סימה מלסה:

סימה מלסה בת 23 מתגוררת כיום בראשון לציון. בעלת תואר ראשון בכלכלה.
עלתה עם משפחתה לארץ בשנת 91' במבצע חשאי, מבצע שלמה. תחילה גרו בטבריה, לאחר מכן כשנתיים בחצור ומאז ועד היום גרים באשדוד.
יש לה חמישה אחים, שניים צעירים ממנה ושלושה מבוגרים ממנה.
להורים שלי היו תאומים בכורים שנפטרו באתיופיה.
ב2011 השתתפה בתחרות מלכת היופי של הדרום וזכתה בתואר מלכת החן.
עד כיתה י"א למדה באולפנא. במהלך לימודי התיכון התנדבה במד"א.
עשתה שירות לאומי ועבדה כשנה כעוזרת סמנכ"ל חטיבת ניהול סיכונים בבנק מרכנתיל דיסקונט. במהלך הלימודים התנדבה בארגון לתת ועזרה לתלמידות ביס יסודי בחומרים לימודיים.
עובדת כמשווקת קרנות נאמנות בבית ההשקעות פסגות.
צמחונית ושומרת כשרות.


ולנטינה קובלנקו:


בת 23 מראשון לציון. עלתה לארץ עם משפחתה כשהייתה בת 3 מטעמי ציוניות וכלכלה. גדלה בראשון לציון, שם מתגוררת עד היום עם בן זוגה מזה שנה בדירה שכורה. בן הזוג הוא שי אטון (השתתף ב2014 במירוץ למיליון). אוהבת בעלי חיים ובעיקר חתולים. עובדת כעוזרת ומזכירת סמנכ"ל השיווק בקבוצת אלמוג (חברת בנייה).התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שחורה אני ונאווה ששזפתני השמש - אפילו שיר השירים קבע כך. בהצלחה.
  הגב 19.03.18 17:54
 • אורח
  שניהן מדהימות, בהצלחה
  הגב 19.03.18 18:37
 • אורח
  * שתיהן.
  20.03.18 08:30

פרצו למבנה שבט הצופים וגנבו כ – 20 אלף ₪ שנאספו לפעילות פסח

ראש השבט ארז קונפורטי פונה אל תושבי ראשון לסייע ולתרום להמשך פעילות פסח. כל המעוניין לתרום לשבט, יכול ליצור קשר בטלפון ובמייל- 054-4414817 yaad.hahof@gmail.com

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מחשב נייד וכעשרים אלף שקלים נגנבו בסוף השבוע האחרון ממבנה 'שבט יעד' של הצופים ברחוב הנחשול 30. מדובר בסכום כסף גדול שנאסף עבור פעילות השבט בחול המועד פסח. השבט הגיש תלונה במשטרה ובשחזור המצלמות במקום נראה רוכב אופניים, ללא זיהוי פנים, כחשוד העיקרי בפריצה. במינהל קהילה בעירייה, האמון על פעילות תנועות הנוער בעיר, מיהרו לתקן את הדלת שנפרצה על מנת לאפשר את המשך פעילות השבט.

מדריכי השבט המומים ובעיקר חוששים שהפעילות השנתית, שאליה אמורים לצאת השנה כ-300 חניכים, תיפגם.

בחג הפסח הקרוב צפויים לצאת כ-300 חניכים בכיתות ד' ה' לשלושה ימים טיול בצפון ולינה בקיבוץ אשבל. חניכים מכיתות ו' צפויים לצאת לטיול בגן השלושה (סחנה) במסגרת הנהגת חוף. חניכים מכיתות ז' ח' יצאו לארבעה ימים במסגרת טיול "ים אל ים" מהים התיכון לים כנרת. שכבת ט' ישתתפו בקורס הדרכה במשך ארבעה ימים במסגרת מסע נודד בצפון הארץ. המדריכים וצוות החניכים המשיכו השבוע את פעילותם כרגיל. בין היתר קיימו פעילות במתנ"ס רמת אליהו עם אוכלוסיית הקשישים. יש לציין שעיריית ראשון לציון תומכת בשבט הצופים בעיר והשנה הגדילה עבורם את התקציב העומד על כ-1.75 מיליון ₪

ראש השבט ארז קונפורטי:

"אני שובר את הראש מהיכן להשיג את הסכום החסר למימון הפעילות בפסח. אני פונה לתושבים שאכפת להם לתרום כפי יכולתם לפעילות חשובה זו".

מנהלת היחידה לתנועות נוער, זהבה אושריאל:

"שום דבר לא ישבור את רוח ההתנדבות בצופים."

כל המעוניין לתרום לשבט, יכול ליצור קשר בטלפון ובמייל- 054-4414817 yaad.hahof@gmail.comהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

סרטון: השליך בקבוק בירה לעבר מלצרית במועדון בראשון לציון ופצע אותה בראשה

מצ"ב סרטון המתעד את רגעי האירוע

אבי בר | | תגובות: 1


הסרטון


כתב אישום הוגש אתמול נגד תושב בית דגן, בן 35, בגין השלכת בקבוק מזכוכית על מלצרית במועדון ופציעתה.


תחילתה של החקירה, בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, לפני למעלה משבוע, על גבר שהשליך בקבוק מזכוכית על מלצרית במועדון בראשל"צ, וגרם לפציעתה. בין הנאשם לבין המלצרית הכרות מוקדמת ולתקיפה קדמו דין ודברים בין השניים.


לאחר התקיפה פונתה המלצרית לקבלת טיפול רפואי בבי"ח אסף הרופא.


פעילות חקירתית של משטרת ישראל, הביאה לאיתורו ולמעצרו של החשוד זמן קצר לאחר מכן.


על פי כתב האישום, הגיע הנאשם למועדון ורכש בקבוק בירה מזכוכית ממנו שתה לסירוגין והניחו על הבר הסמוך.


עוד עולה מכתב האישום כי הנאשם החל להתעמת מילולית עם המלצרית על רקע אישי, ולאחר דין ודברים בניהם, נטל הנאשם את הבקבוק מהבר והשליכו על ראשה ראשה וגרם לפציעתה. לאחר מכן עזב הנאשם את המקום.


מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ ואתמול הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין פציעה כשעבריין מזויין.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל שאני לא הייתי במקום !! מה שמכעיס אותי זה,,, שבית המשפט ישחרר אותו בעונש הזוי !!
  הגב 19.03.18 15:57

שר הפנים החליט להקדים את פתיחת עונת הרחצה בחוף ראשון

בחוף ראשון תוקדם פתיחת 2 תחנות הצלה

מערכת האתר | | תגובות: 0

עונת הרחצה הרשמית תפתח ב – 16/4/18 אך בגלל חופשת חג הפסח שר הפנים הרב אריה דרעי החליט להקדים באופן חלקי את פתיחת עונת הרחצה ובכל חוף בארץ יהיו מספר תחנות הצלה אשר ייפתחו עם יציאת התלמידים לחופשת פסח.

בחוף הים של ראשון ייפתחו 2 תחנות הצלה חוף יונה (תחנה 4) והחוף הכחול (תחנה 1)

השר דרעי אמר כי החליט לפתוח מוקדם את חופי הרחצה משום שבחול המועד פסח, עשרות אלפים אנשים מגיעים לנפוש בחופי הים. השר דרעי: " הקדמת פתיחת תחנות ההצלה נועדה לשמור על ביטחון המתרחצים והתלמידים בעיקר".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטים וסטנדאפ חינם! ביום העצמאות היכל התרבות בראשון יקרין סרטים ישראלים ובבית העם יתקיימו מופעי סטנדאפ בחינם

אתרי התרבות בראשון יהיו פתוחים ללא תשלום לקהל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון לציון חוגגת עצמאות 70 שנה למדינה. במסגרת חגיגות יום העצמאות בנוסף לבמות הבידור שיהיו ברחבי העיר, החליט ראש העיר דב צור לפתוח את אתרי התרבות בעיר בחינם לתושבי העיר ביום העצמאות.

רשימת האתרים:

מוזיאון ראשון לציון

מוזיאון אגם

חי כיף

מרכזי הספורט והנופש בשיכון המזרח

מרכזי הקהילה 360 מערב ו360 נחלת ע"ש ספי ריבלין

היכל התרבות – בו יתקיימו הקרנות סרטים ישראלים

הגלריה העירונית

בית לונדון

בית העם יקיים מופעי סטנדאפ
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משולש רומנטי! אירוע הדקירות שהיה בראשון לפני שבועיים על רקע קשר רומנטי משולש

הדקירות היו ב - 7/3/18 לאחר חצות ברחוב ירושלים

אבי בר | | תגובות: 2
תמונת אילוסטרציה


כתב אישום הוגש בשבוע שעבר נגד תושב ראשל"צ, בן 28, בגין דקירה של חברו ופציעתו באורח קשה על רקע סכסוך אישי בין השניים.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, בראשית החודש 7/3/18 , על פצוע דקירה שפונה, מרחוב ירושלים בראשל"צ, לביה"ח אסף הרופא כשהוא פצוע באורח קשה.

פעילות חקירתית תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים הביאה, מספר ימים לאחר מכן, לאיתורו של החשוד במעשה ולמעצרו. במהלך מעצרו, תקף החשוד את השוטרים ואף התנגד למעצרו.

על פי כתב האישום, ניהל הקורבן קשר רומנטי עם בת זוגו של הנאשם.

בראשית החודש, הגיע הנאשם בסמוך לביתו של הקורבן ובין השניים התפתח דין ודברים מילולי בעניין יחסיהם לבת זוגו של הנאשם. בין השניים החלו דחיפות, במהלכן דקר הנאשם את הקורבן פעמיים וגרם לפציעתו בנסיבות מחמירות.

עוד עולה מכתב האישום כי, לאחר שדקר את חברו, נמלט הנאשם מהמקום על קטנועו.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בראשל"צ, ובשבוע שעבר הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין פציעה כשעבריין מזויין, החזקת סכין שלא למטרה כשרה, איומים ושימוש בכוח למנוע מעצר.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק צרות עושות היונות האלה!
  הגב 18.03.18 17:40
 • אורח
  "על רקע רומנטי", מה לנסיון רצח ולרומנטיקה.
  הגב 19.03.18 18:07

ראש העיר דב צור חתם על מכתב לשר האוצר ולשר הפנים בדרישה כי ההחלטה שלהם על הגדלת תקציב המועצה הדתית לא תהיה על חשבון תקציב העירייה

בשבוע שעבר במסגרת אישור תקציב המדינה שר האוצר ושר הפנים אישרו הגדלת תקציבי המועצה הדתית ברחבי הארץ ב – 100 מיליון ₪ כאשר 60 מיליון ₪ יהיה על חשבון העיריות ולכן יצא מכתב התנגדות של 40 ראשי עיריות ובהם דב צור

אבי בר | | תגובות: 6


למעלה מ-40 ראשי ערים ובהם דב צור שיגרו השבוע מכתב לשר האוצר משה כחלון ושר הפנים הרב אריה מכלוף דרעי, בדרישה כי התוספת התקציבית שהובטחה למועצות הדתיות בתקציב שאושר אתמול, לא תחייב גידול במימון מצד הרשויות המקומיות.

במסגרת תקציב המדינה לשנת 2019 אשר אושר בשבוע שעבר בכנסת, נכלל גידול תקדימי ובלתי סביר בתקציב המועצות הדתיות בסכום של כ-100 מלש"ח אשר עפ"י החוק הקיים יחויבו הרשויות המקומיות במימון של כ-60 מלש"ח מסכום זה. במכתבם, מחו ראשי הערים על כך שמהלך זה נעשה במחשכים, ללא כל שיתוף או יידוע של השלטון המקומי למרות שהרשויות המקומיות הן אלו המממנות את עיקר העלות. כאמור, ראשי הערים הביעו דרישתם כי הרשויות המקומיות לא יממנו תוספת זו וגם דרשו לקדם תיקון חקיקה אשר מפחית באופן משמעותי את חלקן של הרשויות המקומיות במימון המועצות הדתיות, כיוון ששירותי הדת אינם שירותים מוניציפאליים במהותם וביחסי מימון שאינם קיימים באף משרד ממשלתי.

את מכתבתם סיימו ראשי הרשויות באומרם: "באם לא תיוותר הברירה בידנו, נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו לשנות מציאות עגומה זו ובמידת הצורך אף להביא לשיתוק של המועצות הדתיות".התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה קורה עם 40 אחוז של "עובדי" העירייה המיותרים ?. ? למה לא מפטרים אותם ? למה הביבוז הזה כן מותר לך? מה קורה עם תאגיד המים שעושק את תושבי עיר היין ? !!!!
  הגב 18.03.18 13:50
 • אורח
  * ביזבוז
  הגב 18.03.18 13:50
 • אורח
  הסכם קיבוצי לא ניתן לפטר עובדים אני חושב רק יכולים להוסיף בכל דבר
  הגב 18.03.18 14:56
 • אורח
  אכן כך הוא הדבר , וזה בולט לעין 
  18.03.18 17:11
 • אורח
  ראש העיר החשוד בפלילים מבזבז כספי ציבור משלם משכורות עתק למנכלים ומקורבים "והצדיק" מתרעם על כספים למועצה יש גבול לחוצפה של החשוד
  הגב 18.03.18 16:11
 • אורח
  על ידי שהם מכניסים אנשים דרך מקורבים עבריינים,ככה הם ייבחרו שוב... לא הבנתם???תתביישו לכם .
  הגב 18.03.18 23:35

שיבושים הבוקר בתנועת הרכבות

עדכון : 09:20 הרכבות מתחילות לחזור לשגרה

אבי בר | | תגובות: 0


רכבת ישראל מודיעה כי הבוקר ראשון 18/3/18 צפויים שיבושים בתנועת הרכבות בגלל תקלת מחשב

להלן הודעת דוברות רכבת ישראל:


"בשל שיבוש באחת ממערכות המחשוב האמונה על ניהול תנועת רשת הרכבות יתכנו עיכובים בתנועת הרכבות הבקר.

לא מדובר במערכת בטיחותית, לא מדובר באירוע סייבר והשפעתה על רשת הרכבות ניהולית בעיקרה.

צוותי רכבת ישראל שוקדים על תיקון התקלה.

אנו מבקשים מהציבור סבלנות והבנה לעיכובים הצפויים, וממליצים לשקול גם דרכי תחבורה חלופיות.

עידכונים בהמשך"


עדכון שעה 09:20
"צוותי רכבת ישראל התגברו על תקלת המחשוב. רשת הרכבות חוזרת לסדרה בהדרגה."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חדש בהיכל התרבות ראשון! מידי יום רביעי סרט קולנוע + הרצאה של מומחי בית החולים אסף הרופא

הסרט הראשון "פורסט גאמפ" + הרצאה – "ADHD במבוגרים": עובדה או אופנה? - רן שורר, ניופסיכולוג ופסיכולוג שיקומי בכיר, אחראי מארך אבחון במרפאת זיכרון וקשב למבוגר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון לציון מאחדת את נושא התרבות והבריאות ויוצאת לפרוייקט חדש בשיתוף היכל התרבות ובית החולים אסף הרופא. במסגרת הפרוייקט תתקיים סדרת 5 הרצאות של מומחי אסף הרופא והקרנת סרטים אחת מטרת הפרוייקט היא להעלות את המודעות לאורח חיים בריא והנגשת הידע לציבור על ידי מומחי בית החולים.

תוכנית המפגשים:

יום רביעי 21.3

הרצאה – "ADHD במבוגרים": עובדה או אופנה? - רן שורר, ניופסיכולוג ופסיכולוג שיקומי בכיר, אחראי מארך אבחון במרפאת זיכרון וקשב למבוגר.


הקרנת הסרט :פורסט גאמפ", בכיכובו של טום הנקס. הסרט מספר על אדם בעל פיגור שכלי קל הנקלע לשורת אירועים היסטוריים אמריקאיים.


יום רביעי 25.4

הרצאה : "פעילות גופנית: צעד קטן לאדם צעד גדול לבריאות"- נגה גל, מנהלת בית הספר לפיזיותרפיה.


הקרנת הסרט : "חזק יותר", המספר על קורבן פיגוע טרור במרתון בוסטון, שעוזר למשתרה לאתר את הטרוריסטים ומנסה לשקם את עצמו והטראומה של הפיגוע.


יום רביעי 23.5

הרצאה : סקס בואו נדבר על זה"- ד"ר יורם לוטן גניקולוג, מנהל המרפאה לייעוץ וטיפול מיני.


הקרנת הסרט – "באהבה אין חוקים", בכיכובם של ג'ק ניקולסון ודיאון קיטון המספר על פלייבוי מבוגר היוצא לחופשה עם בחורה צעירה שיכולה להיות בתו, אבל אז הוא פוגש את אמא שלה המלמדת אותו כמה דברים על אהבה מאוחרת.


יום רביעי 20.6

הרצאה "להראות צעיר כפי שמרגישים" – ד"ר אייל שפירא, מומחה בכירורגיה פלסטית.


הקרנת הסרט " לגעת ביופי ", סרטו של ברננדו ברטולוצ'י. לאחת מות אמה חוזרת לוסי לכפר הולדתה ומנסה לפתור את זהות אביה הביולוגי.


יום רביעי 18.7

הרצאה: "הפרעות אכילה הטרגדיה הבלתי נראית" – ד"ר תמר אפרים רופאה בכירה במערך הפסיכולוגיה.


הקרנת הסרט "נערה בהפרעה", בכיכובן של וינונה ריידר ואנג'לינה ג'ולי, סוזנה בת ה17 מוצאת את עצמה בבית החולים לחולי נפש בין נערות אחרות. הסרט מבוסס על יומן אותו כתבה בבית החולים ויצא לאור 20 שנה לאחר שהשתחררה.


תוכנית המפגשים : המפגשים יתקיימו בימי רביעי אחת לחודש בהיכל התרבות

בשעה 20:00 תתקיים ההרצאה בשעה 20:30 הקרנת הסרט

עלות 5 מפגשים : 99 ₪ עלות לכרטיס בודד : 32 ₪

מספר המקומות מוגבל

לפרטים והרשמה *3701התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב ראשון שודרג חינם למחלקת עסקים ותבע את אל על שקבל אוכל ממחלקת התיירים ובית המשפט החליט לקנוס את הנוסע על דרישתו

התושב רצה לקבל פיצוי של 21 אלף ש"ח

גיל סימה | | תגובות: 10


אירוע חריג זה, אותו מגדירה 'אל על' ככזה שהיא נתקלת בו בפעם הראשונה מזה 40 שנה, התרחש בטיסה סדירה של חברת התעופה הלאומית מבוקרשט לארץ. עם הגעת הנוסע, תושב ראשון לציון לעמדת הצ'ק אין נודע לו כי בשל רישום יתר לטיסה, הוא משודרג למחלקת העסקים במטוס, זאת מבלי לשלם על כך כל תוספת במחיר. לדברי הנוסע, הוא ביקש להיכנס לטרקלין היוקרתי שבשדה התעופה, אולם הדיילת אמרה לו שהוא יקבל ארוחה מכובדת בטיסה.

אולם, כפי שנטען על ידו, בעוד ויתר הנוסעים במחלקת העסקים קיבלו במהלך הטיסה ארוחה מכובדת בצלחת מהודרת, עליו דילגו דיילי החברה, והוא קיבל מגשית ממחלקת התיירים. עם צאתו מהמטוס ביקש הנוסע, המגדיר את תחושותיו כהשפלה וביזוי, להתלונן בכתב על השירות שקיבל, אולם גם המכתב שביקש להכניס לתיבת התלונות לא בוצע על ידי הדיילות, והוא היה זה שנאלץ לעשות זאת.

לכן, החליט הנוסע לתבוע מחברת התעופה פיצויים בסכום של 21 אלף שקלים.

בחברת התעופה היו תמהים כאמור מעצם התביעה שהוגשה כנגדם, וטענו אף כי כבר בתחילה הובהר לנוסע כי במהלך שהייתו במחלקת העסקים הוא יקבל ארוחה ממחלקת תיירים. הנוסע נהנה ממושב עסקי, מערכת בידור ושקט יחסי הקיים במחלקת העסקים, והכול ללא תוספת עלות", ציינה החברה.

בית המשפט קיבל את טענותיה של 'אל על' ופסק כי לא התרשם שהנוסע "הושפל או הופלה לרעה", כפי שטען. "גישת התובע לפי מחויבת החברה לספק 'הכול או כלום' אינה מקובלת כלל על בית המשפט", פסקה השופטת שרית זמיר וקבעה כי גם אם האמירה של אחת הדיילות כלפיו הייתה מוגזמת למדי, היא באה לאחר שהוא התריס כלפי צוות הדיילים בטיסה.

גם גובה הפיצויים שטען הנוסע העסיקו את השופטת, אשר קבעה כי מדובר בסכום מופרז עד מאד, זאת בעיקר לאור העובדה שעלות הטיסה עמדה על 400 דולרים בלבד. כאמור, תביעתו של הנוסע נדחתה והוא נדרש לשלם הוצאות משפט של 1500 שקלים ל'אל על'.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נוסע פלצן
  הגב 17.03.18 19:34
 • אורח
  חוצפה ישראלית. הייתי קונס אותו ב-21,000 ש"ח.
  הגב 17.03.18 19:53
 • אורח
  חחחחח
  הגב 17.03.18 20:06
 • אורח
  בטוח הוא שמאלני תומך "בצלם". מגיע לו וחבל שרק 1,500 ש"ח
  הגב 17.03.18 21:32
 • אורח
  רק בריאות
  הגב 17.03.18 21:46
 • אורח
  חצוף ברמות על!!לא מספיק הקנס שקיבל!! הייתי קונסת אותו ב 21.000 ₪
  הגב 17.03.18 22:31
 • אורח
  הייתי מפרסמת את השם שלו כדי להכפיש אותו!!
  הגב 17.03.18 22:31
 • אורח
  אין להם גבול לתמינים האלה
  הגב 18.03.18 11:36
 • אורח
  הוא צודק מגיע לו טיסות החינם לכל החיים כולל נערות ליוי
  הגב 19.03.18 23:21
 • אורח
  זה מה שנקרא נותנים אצבע רוצים את כל היד חזירות ישראלית. בושה וחרפה. מה יצו לו מזה בסוף שילם על המחלקה הראשונה
  הגב 20.03.18 07:56

פסטיבל 'משחקי ילדים ברוח המושבה' שיכלול משחקי רחוב, הצגות תיאטרון ויצירה לכל המשפחה, יתקיים בין 1.4- 4.4 במדרחוב

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

עיריית ראשון לציון מזמינה את הילדים להגיע לשחק במדרחוב בעיר . במהלך חופשת הפסח יתקיים 'פסטיבל משחקי ילדים ברוח המושבה', שיכלול משחקי רחוב, הצגות תיאטרון ויצירה לכל המשפחה.

בין הפעילויות שיתקיימו:

משחקי מגנט

לגו ענק

משחקי עץ

ג'אגלינג ועוד הפעלות רבות ומגוונות.

הפסטיבל יתקיים במהלך חול המועד, בתאריכים 1.4-4.4, בין השעות 10:00-13:30 במדרחוב ראשון לציון

הכניסה חופשית.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר הפנים אישר לעירייה להעניק הנחה בארנונה למילואימניקים בגובה עד 5% החל מ – 1/5/18

אישור ההנחה נתון לשיקול דעת ראש העיר וחברי המועצה

אבי בר | | תגובות: 5
צילום דובר צהל


לאחר תהליך שהחל בשנת 2011 הודיע השבוע ביום רביעי 14/3 סגן שר הביטחון אלי בן דהן כי אושרו המלצות ועדת השרים לענייני חיילי המילואים בנושא הנחה בארנונה והשבוע שר הפנים אריה דרעי אישר את התקנה המאפשרת לעירייה לחוקק בחוק העזר מתן הנחה בארנונה למשרתי מילואים באופן פעיל עד 5%.

התקנה תיכנס לתוקף החל מ – 1/5 ועליה להיות מאושרת במועצת העיר . כאשר למועצת העיר תהיה הסמכות להחליט באם היא מוכנה לתת את ההנחה המלאה של 5% או בחלקה.


סגן השר אלי דהן

מילואימניקים- קיבלתם 5% הנחה בארנונה

עוד הטבה למילואימניקים ולבני משפחותיהם שאותה ירגישו בכיס החל מ 1/5/18.

מזה שנתיים שאני פועל להשגת נוסח מוסכם לתקנות המאפשרות לרשות המקומית שלכם לתת לכם הנחה של עד 5% בארנונה בכל רחבי הארץ! וסוף סוף שר הפנים אישר אותן.

עכשיו תורן של הרשויות המקומיות. התקנות קובעות כי כל רשות מקומית רשאית לתת עד 5% הנחה בארנונה למשרת מילואים פעיל- את גובה ההנחה המדויק תקבע הרשות המקומית ע"י ראש הרשות ומועצת העיר.

שלחתי מכתבים לנציגים ברשויות ברחבי הארץ וביקשתי מהם שיאשרו בהקדם את ההנחה.

חיילי המילואים ובני משפחותיהם מקריבים כדי שאזרחי ישראל יוכלו לחיות בשקט. חובתנו להוקיר להם תודה."

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקווה מאוד שההנחה תינתן ללא כל קושי ובנוסף ראשי הערים יביאו את העניין לאישור המועצה. בנוסף במקום שכל איש מילואים יגש לבקש אולי כדי שהמערכת הצבאית תעביר לרשויות את רשימת המשרתים במיל וההנחה תתקבל ללא כל הגשת בקשה.
  הגב 16.03.18 11:53
 • אורח
  מה עם אלה שמילואימניקים כל החיים????משרתי הקבע...
  הגב 16.03.18 12:34
 • אורח
  מלול יטען שיאשר אבל בסוף הוא לא יאשר. כמו שהוא תמיד עושה
  הגב 16.03.18 13:44
 • אורח
  סתום תתחת מתן
  17.03.18 14:37
 • אורח
  העיקר שה"קהל" המיוצג יבחר בהם שוב. אל תיפול למלכודת .
  הגב 18.03.18 23:37

המכתב האבוד: אחרי 74 שנים קיבלה רחל תושבת ראשון לציון מכתב שנכתב על ידי אחותה במהלך מלחמת העולם השנייה

שתי האחיות נפרדו במהלך המלחמה, רחל עלתה ארצה ואחותה פאני הגיעה לספרד ומשם שלחה לרחל את המכתב ארצה. המכתב לא הגיע ליעדו וחזר לספרד. פועל ספרדי מצא את המכתב כעבור שנים והעביר אותו להיסטוריון שיצר קשר עם בנה של רחל. השבוע משלחת מיוחדת מספרד הגיעה לעירייה והגישה לרחל הנרגשת את המכתב בו נכתב רצונה של פאני להתאחד מחדש עם אחותה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: רפאל בן דור


אף עין לא נותרה יבשה באירוע המרגש שנערך השבוע בעיריית ראשון לציון. משלחת מספרד בראשות ראש עיריית ליידה, ג'ואן רנייה, הגיעה במיוחד לישראל כדי להעניק לרחל גוורץ בת ה-94 את המכתב ששלחה לה אחותה, פאני, לפני 74 שנים ולא הגיע ליעדו.

הסיפור מתחיל ב-1939, פרוץ מלחמת העולם השנייה. הוריהן של רחל ופאני גוורץ, אחיות תאומות בנות 15, ביקשו להציל אותן מידי הנאצים. לרחל השיגו ויזה לפלסטינה והיא עלתה לארץ, ואילו פאני שרדה עד 1944, אז ברחה לספרד עם קבוצה של יהודים.


המסע לספרד היה קשה מנשוא, לקבוצה היה אוכל לשלושה ימים עבור המסע שהתארך עד עשרה ימים. ברעב קשה צעדה הקבוצה דרך הרי הפרינאים, המסלול ההררי הקשה והמושלג גבה את חייו של אחד מחברי הקבוצה. כשהגיעו לעיירה סורט, הם נעצרו על ידי המשטרה הספרדית על כך שחצו את הגבול ללא רישיונות ושוכנו במוטל מרטין קאסל בעיירה סורט. שם, במלון, החליטה פאני לשלוח מכתב לאחותה בארץ ישראל. המכתב אכן יצא לכיוון פלסטינה, עבר דרך פורטוגל ומצרים ואפילו קיבל את החותמת של הצנזורה הבריטית, אלא שמסיבה שלא ברורה עד היום, נרשם שהנמען לא נמצא. בשל כך, המכתב חזר חזרה לספרד, אלא שפאני כבר עזבה את המוטל בעירייה סורט. הבעלים של המוטל, קיבל את המכתב והחליט לשמור אותו עד שיאתר את פאני. לאחר מספר חודשים, עלתה גם פאני לישראל והתאחדה עם אחותה בתל אביב. השנים עברו, לרחל נולדו שני ילדים, ארבעה נכדים וחמישה נינים. לפאני נולדו שני ילדים ותשעה נכדים. ב-2008 נפטרה פאני. במשך כל השנים האלו, שמרה משפחת מונטסראט, בעלת המוטל בספרד, על המכתב. המוטל נסגר לפני כארבעים שנה ולפני שנה, במסגרת שיפוצים בבניין, מצא פועל בניין את המכתב במרתף.

המכתב הגיע לידו של היסטוריון ספרדי שעסק בנושא ובמקביל, בנה של פאני החל לחקור את ההיסטוריה של משפחתו. השניים יצרו קשר אחד עם השני וההתרגשות הייתה רבה "זה מכתב מרגש מאוד" מספר בני "פאני מספרת למעשה שהיא ניצלה והיא רוצה להתאחד עם אחותה בארץ ישראל ולהנציח את הוריה שנספו בשואה".


רחל בת ה-94, שמתגוררת כיום בדיור מוגן "עד 120" בראשון לציון, הגיעה השבוע לבניין העירייה כדי לקבל את המכתב שהשתמר בצורה מופלאה. משלחת מיוחדת מהעיר ליידה במחוז הקטלוני בספרד הגיע במיוחד ארצה כדי להעניק אותו באופן אישי. למשלחת התלוו בני משפחת מונטסראט ששמרה על המכתב במשך שנים במוטל. קסס מונטסראט ישבה במשך דקות ארוכות עם רחל, החזיקה את ידה ובכתה. רחל התרגשה מאוד מהאירוע והתקשתה לדבר. "אחרי כל כך הרבה שנים לקבל את המכתב הזה, זה מרגש מאוד".

סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי:

"האירוע הזה כאן משקף סיפור אנושי יוצא דופן מאחת התקופות החשוכות באנושות. הטקס כאן גרם לי לצמרמורת והתרגשות לראות התגייסות של עיר שלמה בספרד כדי שהמכתב יגיע ליעדו".

ראש עיריית ליידה הקטלוני, ג'ואן רנייה, לא הצליח לעצור את הדמעות ואמר: "החזרת המכתב לבעליו הוא צדק היסטורי. האנושות צריכה ללמוד את הלקח של מה שהיה וזו התרומה הקטנה שלנו. במהלך מלחמת העולם השנייה, עברו משפחות רבות, ילדים ונשים את המעבר דרך הפרינאים, מסלול הררי קשה מאוד, רבים לא שרדו ואנחנו החלטנו לשחזר את מה שהיה שם. יצרנו סרט שמתעד את המסע שעברו היהודים וכשנתקלנו במכתב הזה, היה ברור לנו שאנחנו חייבים להחזיר אותו לבעליו".

בני נאמן, בנה של פאני ז"ל:

"בימים שיש מדינות שעושות צעדים כדי להשכיח את השואה, המעשה של תושבי ליידה מבטא את הגדולה שלהם".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שירה טנקוס מבית הספר תמיר היא כלת חידון התנ"ך העירוני לבתי הספר היסודיים. אל המקום השני והשלישי הגיעו יהלי פקורובסקי מבי"ס רוזן ואריאל גרצנשטיין מבי"ס נווה עו"ז

אל הגמר העפילו 14 תלמידים מביה"ס בעיר: אריאל גרצנשטיין מבי"ס נווה עו"ז, נעה חן קרסלבסקי מבי"ס הדרים, אופק שפיר מבי"ס חתני פרס נובל, כרמית בוקריס מבי"ס רמז, איתי גאני מבי"ס אביבים, יהלי פקורובסקי מבי"ס רוזן, שירה טנקוס מבי"ס תמיר, איתי חלפון מבי"ס רעות, נטע פלא מבי"ס כרמים, נויה בינר מבי"ס אופקים, זיו פלג מבי"ס יפה נוף, אלמוג בן דרור מבי"ס מישור הנוף, זיו בן יהודה מבי"ס חביב וישראל טגניה מבי"ס אשלי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: ארז עוזיר


כלת חידון התנ"ך העירוני לשנת תשע"ח: שירה טנקוס מבי"ס תמיר. היום(חמישי) התקיים חידון התנ"ך העירוני לביה"ס היסודיים שהפך למסורת כבר למעלה מעשור. את החידון הנחה אבשלום קור.

גם השנה נציגי בתי הספר לקחו חלק בתהליך חוויתי של למידה בין כותלי הכיתה ומחוצה לה. הם למדו את סיפורי המקרא והכירו דרך נופי הארץ את הסיפורים המקראיים.


במהלך החידון שולבו סרטונים ומערכונים על הבמה. תלמידי כיתה ה' מבי"ס רעות ניגנו בתזמורת כלי נשיפה על הבמה, בהנחיית רועי בריינדס, כחלק מתכנית "בתי ספר מנגנים" בעיר.

בתום התמודדות בת 3 שלבים, שכללה גם את שלב השאלה הזהה, אותה הפנה ראש העירייה דב צור אל המתמודדים, הוכרזו הזוכים ב-3 המקומות הראשונים:

כלת פרס התנ"ך לשנת תשע"ח היא שירה טנקוס מבי"ס תמיר
למקום השני הגיעה יהלי פקורובסקי מבי"ס רוזן
ובמקום השלישי אריאל גרצנשטיין מבי"ס נווה עו"ז


אל החידון העפילו 14 תלמידים מביה"ס ברחבי העיר שהתמודדו על התואר של חתן/כלת התנ"ך העירוני.

שמות המשתתפים: אריאל גרצנשטיין מבי"ס נווה עו"ז, נעה חן קרסלבסקי מבי"ס הדרים, אופק שפיר מבי"ס חתני פרס נובל, כרמית בוקריס מבי"ס רמז, איתי גאני מבי"ס אביבים, יהלי פקורובסקי מבי"ס רוזן, שירה טנקוס מבי"ס תמיר, איתי חלפון מבי"ס רעות, נטע פלא מבי"ס כרמים, נויה בינר מבי"ס אופקים, זיו פלג מבי"ס יפה נוף, אלמוג בן דרור מבי"ס מישור הנוף, זיו בן יהודה מבי"ס חביב וישראל טגניה מבי"ס אשלי

החידון התקיים במעמד ראש העירייה דב צור, סגן ראש העירייה אריה כהן, מנהל אגף חינוך ותרבות חרדית מאיר צבר, סגנית ראש מינהל חינוך מירי אור גוטפריד ומנהלת אגף חינוך יסודי רונית רענן. החידון נערך בשיתוף האגף לחינוך יסודי, האגף לחינוך ותרבות חרדית, והופק גם השנה ע"י יואב שלוסברג, מקים חברת "החידון והחוויה".

החידון שהפך זה מכבר למסורת, מעלה על נס ערכים הקשורים למסורת ומושגים ביהדות, מעודד לאהבת הארץ ולטיפוח מצוינות. נושאים כמו תנ"ך, היסטוריה וציונות, מוגשים לתלמידים בצורת חידונים מעוררי השראה ועניין. התוצאה היא חיבור ערכי אל השורשים היהודיים מתוך גישה מהנה וידידותית.

בין חברי ועדת השיפוט ישבו, גם השנה, עורך ומפיק החידון יואב שלוסברג, מנהל האגף לחינוך ותרבות חרדית מאיר צבר, וכן מנהלת האגף לחינוך יסודי רונית רענן וסגניתה נעמי קלרשטיין.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי ראשון מפעל המחזור לפסולת בניין החל לעבוד והתושבים יוכלו להזמין מכולה של 8 קוב לפינוי הפסולת

מפעל הפסולת הוקם בסמוך לשפד"ן וינוהל על ידי חברת נגב אקולוגיה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

עיריית ראשון לציון וחברת נגב אקולוגיה החלו להפעיל את מפעל מחזור פסולת הבניין שהוקם  בהשקעה משותפת עם המשרד להגנת הסביבה והוא משתרע על שטח של כ-20 דונם. כושר מחזור פסולת הבניין יעמוד על כאלף טון ביום. השירות מוצע לתושבים הנמצאים בשיפוצים המעוניינים להזמין את המכולה לפינוי הפסולת הבניין ואינם מעוניינין לפנות לקבלן פרטי.

המפעל בעיר הוא הראשון בארץ שיספק שירות של מכולה עם קיבולת של 8 קוב. התושבים יקבלו הנחה של כ40% וישלמו תמורת 600 שקלים, הזמנת המכולה לאזור מגוריהם ובסיום העבודות, יוכלו לפנות למפעל ולבקש את פינויה. 

מטרת המפעל היא למנוע ולהוריד את כמות השלכת הפסולת הבניין הפיראטית שנעשית.

תושבים המעוניינים להזמין את שירות המכולה יכולים לפנות בטלפון: 2547* / 050-4411381התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשוב להדגיש - מחיר מכולה דרך השירות העירוני הוא 600 שח בלבד!!!! הרבה יותר זול
  הגב 17.03.18 18:55

חגיגות מרוקאית ברובע: זהבה בן וחיים אוליאל יופיעו בחגיגות המימונה שיתקיימו במוצ"ש 7.4 במתחם הרובע

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

עיריית ראשון לציון בשיתוף רדיו לב המדינה והשדר אליקו מזמינים את התושבים לחגיגות המימונה שיתקיימו בצאת חג הפסח.

בתוכנית הופעות של זהבה בן וחיים אוליאל מלהקת שפתיים.

האירוע יתקיים במוצ"ש 7.4 בשעה 20:30

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפה בראשון חולץ אדם

במקום 4 צוותי כיבוי

אבי בר | | תגובות: 3

יום חמישי 15/3 בשעה 19:30 הוזעקו 4 צוותי כיבוי אש לדירה בקומה 3 ברחוב ברנר בראשון לציון. מהדירה חולץ בעל הדירה כשהוא סובל משאיפת עשן ופונה לטיפול על ידי מד"א.

צוותי כיבוי האש פועלים במקום.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם השריפות...? פחד אלהים...!!!
  הגב 15.03.18 19:58
 • אורח
  גם בנס ציונה
  הגב 15.03.18 20:01
 • אורח
  יש פירומן בראשלצ?
  הגב 15.03.18 20:33

הדגל של המדינה: הדגל הגדול ביותר במדינה בגודל 1000 מ"ר ובגובה 25 מ"ר יונף בראשון מפסח ועד העצמאות. העירייה מזמינה את התושבים להצטרף להפנינג יצירת הדגל

אירוע יצירת הדגל יתקיים ב – 3-4/4 ברחבת העירייה וגן העיר. וכולל הפנינג 'אקסטרים דגל' בשילוב פעילות סנפלינג, מעליות אוויריות, קירות טיפוס , אומגה ענקית, שדרת צילומים עם רגעי הנפת הדגל, הצגות ילדים , מתקני אקסטרים לקטנטנים, שדרת מזון כשר לפסח ועוד. משפחות ויחידים מוזמנים להירשם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


עיריית ראשון לציון, העיר בה נוצר והונף דגל ישראל לראשונה בשנת 1885, פותחת את חגיגות ה 70 שנה למדינת ישראל וקוראת לתושבים להתגייס למשימה לאומית אקסטרימית במיוחד: יצירת הדגל הגדול בישראל! במסגרת הפעילות, אלפי משפחות, זוגות ויחידים יצבעו דגל בגודל של כ- 1000 מ"ר ובגובה 25 מ' אליו יגיעו בעזרת סנפלינג, מנופי ענק, מעליות אוויריות ועוד.

אירוע יצירת הדגל ילווה בהפנינג חגיגי כחול לבן לכל המשפחה שיכלול קירות טיפוס , אומגה ענקית, שדרת צילומים עם רגעי הנפת הדגל המרגשים ביותר בישראל, מתחם יצירה "הדגל שלי" בו יעצבו המשתתפים דגלים שיוכלו לתלות ברכב או במרפסת ביתם, מתחם גרין סקרין בו יוכלו המשתתפים להצטלם כחלק מאירועים היסטוריים בתולדות המדינה לפי בחירתם ,הצגות ילדים , מתקני אקסטרים לקטנטנים, שדרת מזון כשר לפסח ועוד. אירוע צביעת הדגל יועבר LIVE על מסך לד ברחבת ההפנינג וילווה על ידי מנחה ודי.גיי שירקיד את הקהל.

עיריית ראשון לציון, בראשותו של דב צור, החליטה להחזיר עטרה ליושנה ולהניף את הדגל הגדול במדינה אותו ייצרו הישראלים בעצמם. הדגל נוצר והונף לראשונה במושבה ראשון לציון בשנת 1885 והוא אומץ כדגלה של התנועה הציונית מיום היווסדה ב 1897 ועד היום. הדגל הגדול במדינה יונף בגאווה בעיר ראשון לציון מחול המועד פסח ועד לאחר יום העצמאות.

האירוע יתקיים ברחבת עיריית ראשון לציון וגן העיר, בתאריכים 3.4-4.4 בין השעות 10:00-18:00 . פעילות האקסטרים מותנית בהרשמה מראש והינה וללא תשלום באתר החברה העירונית www.hironit.co.il

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור :

"הדגל שלנו הוא החוט המקשר בין עבר, הווה ועתיד. כאן, בראשון לציון , הוא נוצר והונף לראשונה ב1885 ומאז אנו נושאים אותו בגאווה. זוהי יריית הפתיחה לאירועי שנת ה-70 למדינת ישראל, אשר יצויינו ברחבי העיר בשנה הקרובה".התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש.עיר.נכבד..בא.לרחוב.האלה.ותראה.את.הזבל.של.העצים.שלא.גוזמו.בכל.תקופה.שכהנת.ראש.העיר.פנחות. רבות..למוקד. לא.בוצע.גיזום.אתה.מוזמן.להגיע.לפני.שאתה.מתפאר.בדגל
  הגב 15.03.18 18:27
 • אורח
  ראשון לציון בוחר דב צור!!!
  הגב 15.03.18 19:03
 • אורח
  מה לא עושים כדי לשפר תדמית? יש כנראה עודפים בקופת העיריה עד כי האיש המנוע מלהשפיע על הניין העיר מתחיל לשחק ב... מרוב שיעמום. מי צריך את זה?
  הגב 15.03.18 20:32
 • אורח
  שיוסיפו תמונה לדגל: הנבחרים הישרים לשנת 2018.... הדגל יישאר חלק🤣🤣🤣🤣
  הגב 15.03.18 21:00
 • אורח
  אדם יקר דב באמת דואג המון לעיר רואים בעין תודה לשם שיש אדם נפלא כזה.
  הגב 15.03.18 21:08
 • אורח
  וואו כל הכבוד אין באף עיר כזה דבר !
  הגב 16.03.18 09:51
 • אורח
  מאחל שרק פרפרים יפים יגיעו לשבת על הדגל ולא זבובים שמחפשים ללכת איפה שרע.
  הגב 16.03.18 13:36
 • אורח
  כל הכבוד על חדשות ראשון מגבש חשוב מועיל ויעיל הידד
  הגב 17.03.18 15:39
 • אורח
  טוב טוב זה הכינוי שלי וחדשות ראשון חשובות עד מאוד
  הגב 17.03.18 15:41
 • אורח
  הלוואי שהעירייה היתה משקיעה אנרגיות,מאמץ וכסף בשיפור חזות רחובות ראשיים הרצל, זבוטיסקי שהם פרצופה של ראשל״צ הותיקה כמו שמשקיעה בלשבור שיא בדגל הגדול במדינה.. מרכז העיר שבה הונף הדגל לראשונה נראה כמו עזה!
  הגב 17.03.18 16:27
 • אורח
  דגל של 1000מ מסמל ראש עיר חולה פירסום מבזבז כספי ציבור להרשים את הלקקנים ובעלי המאה ולתשתש את חוסר אחריות מעוטי יכולת סמל העיר הוחלף אסור לתת לחולה להמשיך לשלוט עיר מחויב המציאות להחליפו בכלפי ולהכתיר את ראשהעיר הבא הטוב והראוי ממנו בנסיבות העניין ציבור יקר מאסנו בעושק בגזרות בשיחתויות שהיתגלו מתבקש לצאת ולבחור במועמד החדש והראוי לטבתכם ולטובת העיר
  הגב 18.03.18 15:23
 • אורח
  ראש העיר יניף את דגל הבושה שהביא על עירנו סמל לשחיתות בזבוז כספי ציבור ראש עיר שחרט על דיגלו יושר והגינות התגלה כאחד האנשים אכי נחותים שיש תמונת המעצר שווה 1000 דגלים של בושה ותמרור אדום המזהיר את הציבור לא לבחור בנחות החשוד בפלילים האם לראש עיר כזה התפללנו חייבים להחליפו בכלפי ויוכתר ראש העיר החדש שיחסוף את כל הקומבינות שלהחשוד בפלילים הנוהג כראש מפיה בעיר אסור לבחור במי שילך איתו מושחתים נמאסתם
  הגב 18.03.18 15:36
 • אורח
  כל הציבור מוזמן להניף את תמונת המעצר של החשוד בפלילים ראש העיר ברחבת הדגל המדובר שיוצא מכיסם של מעוטי יכולת ומשלמי המיסים דגל הבושה יונף עם התמונה מהמעצר של החשוד בפלילים הנכם מוזמנים להיצטרף ולהניף את סמל הבושה ותמונת המעצר של החשוד
  הגב 18.03.18 16:04

מבזק תאונה: נהגת פגעה במספר רכבים ובהולכות רגל

צילום: דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 0

יום חמישי 15/3 שעה 10:15. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה הוזעקו לרחוב משורר השואה ברמת אליהו בראשון לציון (בחניה של סופר יוחננוף) בעקבות דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות רכב פרטי שככל הנראה פגע ברכבים חונים והולכות רגל.


חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף ראשון לציון שהגיעו ראשונים למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לשתי נפגעות (הולכות רגל) הסובלות מחבלות ופציעות ומצבן מוגדר קל עד בינוני.

נהגת הרכב לא נזקקה לטיפול.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נציגתנו באו"ם: חברת המועצה עו"ד ליאל אבן זוהר הוזמנה לבניין האו"ם בארצות הברית ונאמה מול משלחות מרחבי העולם במסגרת אירועי יום האישה הבינלאומי של האו"ם

ליאל "היינו הארגון הישראלי היחיד שהורשה לקיים אירוע כזה, מתוך כ 2000 משלחות שנמצאות כאן. בשנה החולפת הצלחתי לקבל אישור של האום להפוך את עמותת כ״ן (כח נשי) לארגון מייצג. זה טוב וחשוב לישראל להציג פנים רבות באו״ם- כי כל שנה, לצערנו, למרות עבודה דיפלומטית מאומצת של המשלחת המצוינת כאן, מצליחה המשלחת הפלסטינאית להעביר החלטות קשות נגד ישראל, וחשוב שארגונים ישראלים יהיו מעורבים בכנסים"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום:ליאל אבן זוהרבמסגרת יום האישה בינלאומי של האו"ם UN WOMEN  הגיעה משלחת של ארגון כ"ן (כח נשי) לנאום מול משלחות העולם.  במשלחת הישראלית  של ארגון כ"ן, נמצאת גם חברת המועצה ליאל אבן זוהר שנאמה מול נשים מאתיופיה וגאנה וספרה כי הן התפעלו מהארגון ותהו מדוע לא קיים ארגון דומה בארצם.


המשלחת הישראלית נסעה על מנת להציג את התוכנית לקידום שיוויון מגדרי ברשויות המקומיות . התוכנית מכוונת לבחירות הקרובות באוקטובר במטרה לשתף ולגרום לכך שיהיה ייצוג שווה של נשים וגברים ברשויות. המשלחת אף נפגשה עם שגריר ישראל באו"ם דני דנון.

ארגון כ"ן אף קיבל את ההכרה של האו"ם כארגון המייעץ לאומות המאוחדות

ליאל אבן זוהר

 זה היה אירוע של שעתיים, שנקרא ״side event” , כלומר, אירוע צד, לא של משלחת של מדינה אלא של ארגון אזרחי, שנערך בבניין של האום מחוץ לעצרת. היינו הארגון הישראלי היחיד שהורשה לקיים אירוע כזה, מתוך כ 2000 משלחות שנמצאות כאן. את המסע הזה התחלתי לפני כמה שנים, ובשנה החולפת הצלחתי לקבל אישור של האום להפוך את עמותת כ״ן לארגון מייצג. זה טוב וחשוב לישראל להציג פנים רבות באו״ם- כי כל שנה, לצערנו, למרות עבודה דיפלומטית מאומצת של המשלחת המצוינת כאן, מצליחה המשלחת הפלסטינאית להעביר החלטות קשות נגד ישראל, וחשוב שארגונים ישראלים יהיו מעורבים בכנסים הללו ויתנו זווית ראיה אחרת על הנעשה אצלנו.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

"הקשר שלי עם החיילים זה קשר של אמא ובן", כך מגדיר א' מראשון לציון את תפקידו כמפק"ץ (מפקד צוות) בבית הספר ללוחמה בטרור.

א' מוסיף: "בעצם היותי מפקד, אני אחנך את החיילים לערכים נכונים, להיות קודם כל אנשים טובים. ואם נצא מאחורי הקלעים - החיילים לא יראו דמות של אמא, הם יראו את המפקד - שכועס עליהם על טעויות וגורם להם לעשות דברים שהם לא רוצים לעשות בזמנים שלא תמיד נוחים להם, כי ככה מובילים את החיילים להיות הכי טובים במה שהם עושים והאנשים הכי טובים שהם יכולים להיות".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דובר צה"ל


 סגן א' מראשון לציון משרת כמפק"ץ בהכשרת הלוט"ר (היחידה ללוחמה בטרור). א' החל את דרכו הצבאית בקורס טיס, ולאחר שנפל בזמן מבחני הטיסה הוא הגיע ליחידת הלוט"ר. לאחר שסיים את המסלול ביחידה, האורך מעל לשנה, א' יצא לקצונה, היה מ"מ בבא"ח (בסיס אימונים חטיבתי) כפיר - בו חיילי היחידה מקיימים טירונות, המשיך לתפקיד מפקד צוות לוחמים ותיק ואז הגיע לתפקידו הנוכחי בתור מפקד צוות במסלול היחידה. בתפקידו א' מכשיר חיילים שנמצאים בתקופת ההכשרה ביחידה.  לכבוד סיום מסע הכומתה של חייליו שהתרחש לאחרונה,סיפר על היחידה ועל דמותו כמפקד:
"הקשר שלי עם החיילים זה קשר של אמא ובן", בכוונה אמרתי אמא ולא הורה, אבא או חבר. אני ללא ספק אמא של החיילים. התפקיד מצריך אותי לדאוג ל-16 חיילים, כל יום, כל שבוע וכל חודש, בין אם זה צרכים אישיים או בעיות. אפילו בדברים הקטנים של לקום בלילה לבדוק אם יש להם חום כי הם לא מרגישים טוב. פרט לזה שהמפקד הוא אמא, המפקד הוא גם, כשמו כן הוא - המפקד. בעצם היותי מפקד, אני אחנך את החיילים לערכים נכונים, להיות קודם כל אנשים טובים. ואם נצא מאחורי הקלעים - החיילים לא יראו דמות של אמא, הם יראו את המפקד - שכועס עליהם על טעויות וגורם להם לעשות דברים שהם לא רוצים לעשות בזמנים שלא תמיד נוחים להם, כי ככה מובילים את החיילים להיות הכי טובים במה שהם עושים והאנשים הכי טובים שהם יכולים להיות".

יחידת הלוחמה בטרור (לוט"ר) היא יחידת ההדרכה הצה"לית לתחום הלוחמה בטרור. היחידה הממוקמת במתקן אדם משמשת למעשה בית הספר ללוחמה בטרור. היחידה אחראית על הכשרת היחידות המובחרות של צה"ל בתחום הלוחמה בטרור, הכולל בין היתר הכשרת הדרכה, צלפים, לימוד תורת הלחימה ועוד. בית הספר ללוחמה בטרור הוא הגוף היחיד והרשמי המכשיר ומסמיך את יחידת ההתערבות וההשתלטות של צה"ל. למרות שהיחידה מוגדרת כיחידת הדרכה ולא כיחידה לוחמת, מדריכי הלוט"ר עוברים הכשרת לוחמים ומצטרפים לעיתים לפעילויות מבצעיות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום המעשים הטובים בסימן קהילה וקירוב לבבות במקיף ט': התלמידים ארחו את נציגי מועצת התלמידים של ביה"ס עתיד מדאלית אל כרמל ואף בצעו ריקוד משותף

מצ"ב הסרטון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום מקיף ט נאות אשלים


יום המעשים הטובים צוין גם בבתי ספר מקיף ט בראשון לציון. במסגרת היום ארחו תלמידי בתי הספר את נציגי מועצת התלמידים של קריית החינוך עתיד מדאלית אל כרמל. התלמידים ערכו פעילויות משותפות ויצאו למסע התרמה למען עמותה לנזקקים תחת הכותרת ״שוק המעשים הטובים״.


מצ"ב סרטון הריקוד:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
09.03.18 15:33
מחפש בית פרטי למכירה ללא תווך וכמה שיותר חדרים ובלי קירות משותפים לדיירם אחרים במרכז או בשפלה
אורח
02.03.18 09:29
במיקום מצויין במזרח העיר מוצעת עכשיו למכירה "הדירה" שאתם מחפשים. 3 חדרים כ 80 מ"ר שני חדריי שירותים מרווחת ומתוכננת היטב.☑️ משופצת ☑️ ממוזגת ☑️ חניה ☑️ ממ"ד ☑️ מעלית ☑️ מחסן✔️ מחיר 1,440,000לתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן
אורח
02.03.18 09:25
למכירה דירת 5 חדרים ברחובות 🏡🏡מחפשים דירת 5 חדרים בצפון מזרח העיר? עכשיו מוצעת למכירה #בשיווק_בלעדי ברחוב הספיר, במבנה בן 2 קומות סה"כ 3 דיירים צמוד לשכונת המדע ❗❗❗דירה מרווחת,מוארת ומושקעת בטוב טעם, 145 מ"ר של יופי משגע.☑️ ממ"ד ☑️ 2 חניות מקורות ☑️ מרפסת שמש 30 מ"ר ☑️ יחידת הורים מפנקת✔️ מחיר - 2,240,000לתיאום פגישה: 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן
אורח
02.03.18 09:24
למכירה קוטג' דו משפחתי ברחובות🍒עכשיו #בשיווק_בלעדי ברחוב הניצן קוטג' מדהים, 240 מ"ר בנוי, יחידת דיור עם כניסה נפרדת מוכנה להשכרה,☑️ משופצת ומושקעת ☑️ חניה ☑️ ממ"ד ☑️ מרפסת שמש ☑️ חצר קדמית ואחוריתלתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן
אורח
05.02.18 12:36
מחפש בעלי מגרשים בגוש 3650 שרוצים למכור או להתקדם להסכם שיתוף 054-2235235
אורח
05.02.18 12:33
מחפש לקנות נדלן דירה 2 חדרים ברחובות מגרשים בגוש 3650 0542235234
אורח
30.01.18 08:39
למכירה דירת 3 חדרים ברחובות 🔖📌במיקום מצויין במזרח העיר מוצעת עכשיו למכירה "הדירה" שאתם מחפשים. 3 חדרים כ 80 מ"ר שני חדריי שירותים מרווחת ומתוכננת היטב.☑️ משופצת ☑️ ממוזגת ☑️ חניה ☑️ ממ"ד ☑️ מעלית ☑️ מחסן✔️ מחיר 1,440,000לתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן
אורח
30.01.18 08:38
למכירה דירת 5 חדרים ברחובות ⚠️⚠️מחפשים דירת 5 חדרים במחיר שפוי? עכשיו מוצעת למכירה 🔖בבלעדיות🔖 בבניין בוטיק 5 קומות בן שנה וחצי, ברחוב הבוסתן דירה מרווחת ומשודרגת 2 דירות בקומה.☑️ מעלית ☑️ ממ"ד ☑️ 2 חניות ☑️ מחסן ☑️ מרפסת שמש ☑️ יח' הורים מפנקת✔️ מחיר 2,050,000 ש"חלתיאום פגישה : 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336ה דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
09.03.18 15:43
מחפש בית פרטי ללא קירות משותפים עם גינה וכמה שיותר חדרים במרכז או בשפלה ללא תווך ציון 0547560649 .
אורח
02.03.18 05:13
לא מעוניין..זכותו! למה תימני ישר מנבל את הפה..
אורח
18.02.18 22:54
מחפשים דיירים חדשים לדירה שהייתה לנו לבית ב-6 השנים האחרונות. דירת 3 חדרים ברחובות החדשה, עם מרפסת שמש, חדר שירות... עוזי 0506277332
אורח
08.01.18 19:34
לא מעניין
אורח
18.01.18 09:26
מעניין ועוד איך יבן שרמוטה
אורח
30.01.18 00:24
חחחחחחחחחחח יא עצבן ערס מפגר לך תעשן משהו ותירגע מייד!
אורח
30.01.18 00:26
ערס !!
הצג תגובות נוספות
אורח
04.01.18 15:29
להשכרה משרד גדול באזור התעשיה רחובות כולל מטבחון ושרותים, משופץ עם פנים לכביש+ חניה גדולה פרטים נוספים 0507303150/0505268658
אורח
04.01.18 15:27
להשכרה באזור התעשיה ברחובות מבנה 200 מטר + גלריה 150 מטר פנים לחזית + חניה גדולה פרטים נוספים 0507303150/0505268658
אורח
01.01.18 13:13
מעוניינת בדירה 4 - 4.5 חדרים בראשון לציון באיזור דרור, יהודה לייב, יהודה הלוי אברבנאל
אורח
13.01.18 09:15
]
אורח
30.01.18 00:36
אחךה תגובה
אורח
06.12.17 19:12
ברחובות החדשה. דירת 5.5 חדרים + ממ"ד/ מזווה +פינת אוכל מרווחת, משופצת ומושקעת עם נוף לפארק הדקלים. מטבח גדול עם ארונות אחסון רבים, ויטרינה ושולחן מקובע. 3 חדרי שירותים , 2 מקלחות עם אמבטיה. מיזוג מרכזי, חנייה כפולה מקורה, מעלית ודוד"ש בקרבה לגנים ובתי ספר, מרכז מסחרי, מרכז חוויות וספריה עירונית. ריהוט חלקי: מזגן מיני מרכזי, כיריים גז, חדר ארונות צמוד לחדר שינה הורים, נברשות בסלון כניסה 1/1/18 יצחק 052-943-3098
אורח
06.12.17 22:10
מה עלות שכה"ד?


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אבי בר
20.03.18 13:31
דרושים עובדים לעבודה מועדפות לאוטו-ספא שטיפת מכוניות, ודייטלינג בסיסי ברחובות שכר ותנאים מעולים למתאימים 050-2361324
אורח
15.03.18 15:21
לרשת חוויות רחובות דרושים/ות מובילות ומטפלות לצהרונים בגני הילדים תנאים מצוינים, שכר הולם מאודלפרטים: מלי –- 08-9313700מייל – mali@havayot.org.il
אורח
05.03.18 16:10
לילד מקסים עם אוטיזם בן 4 מרחובות, דרושה מטפלת לעבודה ייחודית לפעמיים בשבוע אחה"צ. לא נדרש ניסיון קודם. כן נדרשת גישה לילדים ורצון ללמוד מקצוע מאתגר ומספק. המטפלת צריכה להיות מעל גיל 18. המשרה כוללת הדרכה , הכשרה וליווי צמוד של מנתחת התנהגות. שכר מתגמל. לפרטים ניתן לפנות בפרטי או בטלפון ללידיה 036737333
אורח
04.03.18 11:50
לחברה העירונית רחובות דרושים/ות:מדריכים/ות, מורים/ות, סייעים/ות, מורים/ות לחינוך מיוחד, סטודנטים/ות לחינוך רגיל ומיוחד לעבודה בקייטנת פסח בבתי הספר היסודיים, בין התאריכים 22-28.3, בין השעות 13:00-7:30.קו"ח למייל: zaharonim@ironitr.co.il או לפקס: 08-6486809תנאים מצוינים למתאימיםשכר: מורים בעלי תעודת הוראה: 75 ש"ח לשעה מדריכים מוסמכים: 60 ש"ח לשעה סייעות: 37 ש"ח לשעה מורים/סטודנטים שנה ג' לחינוך מיוחד: 70 ש"ח לשעההמשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד.
אורח
02.03.18 09:27
לגן ילדים ברחובות דרושות סייעות ומטפלות שכר ותנאים מעולים 0545275325 שרונה.
אורח
02.03.18 09:26
הגיע גם הזמן שלך למצוא עבודה חדשה .... - דרושים בראשל"צ נציגי/ות מכירות. - משכורת ממוצעת בחברה 7500 ש"ח לחצי משרה... - 30 ש"ח לשעה + עמלות ובונוסים מפנקים ביותר... - שעות: 09:00-15:00, פרטים בהודעה או בנייד- 054-3913320.
אורח
02.03.18 09:25
לגן ורדים שברחובות מחפשים עובדת שאוהבת ילדים עם לב ענק וידיים גדולות לחבק אותם 0523314732 מחכה לכן
אורח
27.02.18 14:44
שלום, דרושה מטפלת לילדים בבית משעות הצהריים איסוף גנים/בית ספר 0505109650


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל