הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

כיכר חדשה תוצב בקו התפר שבין ראשון לציון לבת ים לזכרו של סמל תומר חזן , יליד ראשון לציון שנרצח על ידי מחבלים בשנת 2013 .

בשורה לנהגי ראשון לציון העובדים בתל אביב ! 

רכב פרטי ובו 3 אנשים לפחות יוכל לנסוע בכביש 20 מראשון לציון לתל אביב בנתיב השמור לתחבורה הציבורית

גיל אבישר מראשון לציון נפגש עם חובשי מד"א שבצעו בו פעולות החייאה והשיבו אותו לחיים

לראשון לציון יש נציג באולימפיאדת הנוער! הקופץ במוט עמל חסנוב תלמיד ביה"ס יגאל אלון וממועדון מכבי הישגים ראשון לציון מייצג את ישראל במשחקים האולימפיים לנוער המתקיימים בארגנטינה

עמל חסנוב יעלה להתחרות במוצ"ש 13.10. משלחת ישראל למשחקים האולימפיים מונה 19 ספורטאים שיתמודדו ב10 ענפי ספורט שונים : טאקוונדו, ריצה, קפיצה במוט ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: מכבי הישגים ראשון לציון

בימים אלו מתחילים המשחקים האולימפיים לנוער המתקיימים בארגנטינה. במשחקים משתתפות משלחות מרחבי העולם בהם גם ישראל. המשלחת הישראלית מונה 19 ספורטאים שיתמודדו ב- 10 ענפי הספורט שונים. בין חברי המשלחת נמצא עמל חסנוב תלמיד כיתה י"ב, מביה"ס יגאל אלון השייך למועדון האתלטיקה מכבי הישגים ראשון לציון.

עמל חסנוב יתחיל להתחרות במוצ"ש 13.10 בשעה 21:10 בסבב הראשון של התחרות בקפיצה במוט ולאחר מכן יתחרה בסבב השני ביום שלישי 16.10 . הדירוג הסופי ייקבע על פי הניקוד של הדירוג בשני הסבבים

בחודש יולי האחרון אף ייצג עמל את ישראל באליפות אירופה עד גיל 18.


משלחת ישראל למשחקים האולימפיים

צילום: הוועד האולימפי


עמל חסנוב יחד עם חברי מועדון מכבי הישגים בנסיעתם לאליפות אירופה ביולי האחרון
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

כיכר חדשה תוצב בקו התפר שבין ראשון לציון לבת ים לזכרו של סמל תומר חזן , יליד ראשון לציון שנרצח על ידי מחבלים בשנת 2013 .

בן 21 היה במותו

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: אתר יזכור


כיכר חדשה לזכרו של סמל תומר חזן שנרצח בשנת 2013 תוקם בקרוב בכניסה לבת ים דרך הכביש של ראשון לציון ,מיקום סמלי המתאר את חייו של תומר .

קרדיט: פנינה פוגל

סמל תומר חזן, שנולד וגדל בראשון לציון נרצח על ידי מחבל פלסטיני שעבד יחד עמו במסעדה בבת ים ב21.9.2103 בדיוק לפני 6 שנים.

בן 21 היה במותו

תומר נולד וגדל בראשון לציון בשכונת "פואבלו אספניול" ולאחר מספר שנים משפחתו עברה לבת ים .

הוא למד והתחנך בבת ים, בבית הספר "ציפורי" ולאחר מכן בתיכון חשמונאים וסיים בהצלחה במגמת תקשורת, משפחתו מספרת על ילד שגדל בבית מסורתי עם ערכי היהדות, עם כבוד רב למשפחתו ולהוריו.

אופטימי וחרוץ, כזה שידע לנהוג בכבוד בכל אדם שפגש .

חבריו של תומר העידו עליו כי בתיכון התגבשה קבוצת החברים הטובים של תומר , ואלה הצטרפו לחבריו מראשון לציון - "חבורת פואבלו" שתומר היה מרכזה.

"תומר היה חבר אמת שדואג לכולם, אוהב את כולם וזוכה לאהבתם הרבה ."

"כיכר תומר" תוצב בכניסה לבת ים מכיון ראשון לציון, אולי סגירת מעגל לתחילת חייו של תומר בראשון לציון והמשכה בבת ים.


יהי זכרו ברוך .התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה שלא שוכחים את הנופלים שאפו לכולם
  הגב 19.09.19 13:59
 • אורח
  איזה יופי ברכות ליוזמים
  הגב 19.09.19 14:04

לראשונה בראשון לציון! עיריית ראשון לציון מפרסמת 24 אתרים בעיר ובהם למעלה מ - 400 עצי זית בהם ניתן לבצע מסיק זיתים רשימת האתרים מצ"ב בכתבה

ראש העירייה, רז קינסטליך, מזמין את תושבי העיר לבילוי משפחתי וקהילתי- מסיק ידני מעצי הזית העירוניים בשטחים הציבוריים שהעירייה מתחזקת ומטפלת. למעלה מ-400 עצי זית נמצאים בשטחים אלו ורובם החלו להוציא פרי. ראש העירייה הנחה את מינהל איכות הסביבה למפות את השטחים בעיר בהם ישנם עצים בשלים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לראשונה בראשון לציון! מסיק זיתים עירוני

עונת המסיק הזיתים בפתח וראש העירייה, רז קינסטליך, מזמין את תושבי העיר לבילוי משפחתי וקהילתי- מסיק ידני מעצי הזית העירוניים בשטחים הציבוריים שהעירייה מתחזקת ומטפלת. למעלה מ-400 עצי זית נמצאים בשטחים אלו ורובם החלו להוציא פרי. ראש העירייה הנחה את מינהל איכות הסביבה למפות את השטחים בעיר בהם ישנם עצים בשלים.מהחורשה ברחוב האפרסמון במזרח העיר בה יש כ-30 עצים, דרך חורשת הזיתים בנווה דקלים ועד לפארק החולות בקרית גנים.

מועד מסיק הזיתים תלוי בזמן הפרי בו גדל העץ. בישראל נערך המסיק בדרך כלל לקראת ובמהלך חג סוכות, כאשר צבעו משתנה מירוק לשחור, דבר המעיד על הבשלתו. פרי הזית הבשל אינו ניתן לאכילה ללא עיבודו או הפקת השמן ממנו. המסיק הידני היא הדרך הטובה ביותר שכן הפרי פחות נפגע במהלך שיטה זו.

במינהל איכות הסביבה מבקשים מהתושבים להימנע מפגיעה בעצים ושבירת ענפים וכן לשמור על הניקיון בסביבת העצים.


להלן רשימת האתרים:

שם האתרכתובת
חורשת ט"ו בשבט 2017 + מטע אבוקדו // רח' האפרסמון 6 - נחלת א'רח' האפרסמון 6 - בין רח' הברושים לרח' הבנים - צד דרום
חורשת גן שפרינצקרח' התבור 34
גן ברנשטייןרח' השומר מס' 3
רח' יגאל אלון פינת רח' יהודה הנשיא
טרפז צבי פרנק - רח' רוזנשטיין 16 (גן רוזנשטיין)רח' רוזנשטיין 16
חורשת זיתים - הרב עזרןרח' הרב עזרן פינת שד' משה דיין
גן הבנים - רמת אליהורח' זלמן שניאור פ. דוד המלך
גן מנשה - רמת אליהורח זלמן שניאור 18
חורשת הזיתים - נווה דקליםרח' החלוצים פינת רח' שיאון מול גינת ההרדופים (חורשה צמודה לביה"ס)
רח' מעגל השלוםקריית חתני פרס נובל
חורשת ט"ו בשבט 2019 - רח' רנה קאסןרח' רנה קאסן (מצפון לכיכר עץ החיים)
מדרונות רביןמרח' לוי אשכול עד רח' חיים בר לב
רח' גדולי ישראל פינת רח' השירה העברית (גם בחניית מקיף ח')נאות שקמה
רח' ההסתדרות
רח' גלילי
פארק החולותקריית גנים
פארק דרומי (היקפי) אשליםנאות אשלים
אחוזת ראשוניםרח הנחשול פ. הדיגים
גינות אבני החושן דופן מזרחית - מרח' מבצע משה עד רח' תורה ועבודהרח' אבני החושן צד מזרחי - מרח' מבצע משה עד רח' תורה ועבודה
גן אחוזת נווה חוף (גינת חממי)רח' הארגמן 2 - נווה חוף
גן יוני (נתניהו)הצנחנים(מול מרכז מיסחרי)
רמפת כורשבין רח' שושן הבירה לשד' רחבעם זאבי
רח' טומי לפידמתחם סופרלנד

ראש העיר רז קינסטליך:

"בראשון לציון ישנם מאות עצי זית, לקראת החגים הזיתים מגיעים להבשלה מלאה ורגע לפני שינשרו לאדמה, אני מזמין את התושבים לקיים מסיק ידני על פי הדרך המסורתית והעתיקה ובכך ליהנות יחד עם המשפחה, השכנים ובכלל תושבי העיר".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוחמד הביא את משפחתו לכל האתרים
  הגב 19.09.19 13:16
 • אורח
  כל הכבוד רז . רעיון מבריק במקום שהפרי יפול וילכלך את המדרכות שהתושבים יהנו . אני מקווה ומאמין שלקראת חג הסוכות העיריה תוריד ענפי דקל כסכך לסוכה . כפי שעשו כל שנה אבל לא בעיתוי הנכון ....אחרי סוכות
  הגב 19.09.19 13:35
 • אורח
  ראש עיר משכמו ומעלה מרגישים את העשייה בעיר בכל פינה והדאגה לתושבים. יישר כח יש תמורה לאגרה
  הגב 19.09.19 13:59
 • אורח
  מה עם הניקיון במרכז העיר ושכונת רמבם? המצב מחפיר
  הגב 19.09.19 14:15

בשורה לנהגי ראשון לציון העובדים בתל אביב ! החל מ – 4/10 רכב פרטי ובו 3 אנשים לפחות יוכל לנסוע בכביש 20 מראשון לציון לתל אביב בנתיב השמור לתחבורה הציבורית

בימים אלה החל סימון מיוחד על הכביש ואגף התנועה במשטרת ישראל התגייס לפרויקט ויאכוף נסיעה בלתי חוקית בנתיב, באמצעות יחידת האופנועים, החל מ-4 באוקטובר.

אבי בר | | תגובות: 11


משרד התחבורה יוצא במיזם חדש "נתיב פלוס" כדי לנסות להפחית את מספר כלי הרכב הנכנסים לתל אביב ויאשר לכלי רכב הנוסעים בכביש 20 מהיציאה מראשון לציון (מבוא איילון) ועד הכניסה לתל אביב בקבוץ גלויות לנסוע בנתיב התחבורה הציבורית ובתנאי שברכב יהיו לפחות 3 אנשים, נהג + 2 נוסעים (בתוכנית זהה לבאים מנתניה יסתפקו בנהג + נוסע).

התוכנית תיכנס לתוקף בחודש הבא החל מתאריך 4/10 ושימו לב התוכנית מאושרת רק לנוסעים לכיוון צפון.

בימים אלה החל סימון מיוחד על הכביש ואגף התנועה במשטרת ישראל התגייס לפרויקט ויאכוף נסיעה בלתי חוקית בנתיב, באמצעות יחידת האופנועים, החל מ-4 באוקטובר.

קווי אוטובוס חדשים ותגבור קיימים

בנוסף מודיע משרד התחבורה כי בחודשים הקרובים על מנת לעודד הנסיעה בתחבורה הציבורית משרד התחבורה מעמיד לרשות הנוסעים בכביש 20 לתל אביב וממנה, עשרות קווי אוטובוס ישירים ומהירים, שיסיעו את הנוסעים בנתיב פלוס. מדובר בקווים לרחובות, ראשון לציון, ואשדוד, שרבים מהם תוגברו בשנה האחרונה. כמו כן, בחודשים הקרובים יופעלו קווי שירות חדשים לרמלה, יבנה, ראשון לציון, וכן יתוגברו קווים נוספים מאשקלון, רחובות וראשון לציון.התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד לעריית ראשון לציון מתי יחזור הקו רכבת ראשוני תל אביב
  הגב 19.09.19 10:18
 • אורח
  לא צויין באיזה שעות זה יהיה בתטקף
  הגב 19.09.19 10:18
 • אורח
  מוזר שרז לא אמר שזה בזכותו חחח
  הגב 19.09.19 10:23
 • אורח
  הבעיה היא איך מגיעים לכביש 20, בעיר מפוקקת וחסומה
  הגב 19.09.19 10:29
 • אורח
  נשמע כאילו אנחנו מדינת עולם שלישית
  הגב 19.09.19 10:33
 • אורח
  חחחחחחחחחחצצצ
  19.09.19 13:18
 • אורח
  שאלת הטריליון , מתי יהיה סינחרון בין הרכבת לבין התחבורה ציבורית 😡
  הגב 19.09.19 11:39
 • אורח
  צודק!!!
  19.09.19 12:07
 • אורח
  זה קשה מאוד...אתה יודע כמה זמן לקח לסנכרן את קווי 11,15,85,14 כדי שיגיעו ביחד לתחנה? אבל בסוף הצליחו, והנוסעים זוכים בזמן המתנה ממוצע של 20 דקות לאוטובוס עירוני, המאמץ השתלם!
  19.09.19 12:12
 • אורח
  החלטה מטומטמת לחלוטין, מכיון שמאות נהגים יתחילו לנהוג בנתיב זה כי המצלמות לא יכולות לראות את מספר הנוסעים ואילו הנהגים העבריינים פשוט יהיו עירניים אם לא מתקרב איזה אופנוע משטרתי,ומי שיסבול אילו רק הנהגים שנוסעים כחוק כשיראו את העבריינים חולפים על פניהם.
  הגב 19.09.19 12:48
 • אורח
  ומה לגבי תושבי המערב שצריכים להגיע לכביש 20? קו 174 שעבר לאורך רח רוטשילד בוטל, זה קו ששרת את תושבי המערב הותיק בלילה ולא הומצא לו תחליף. חבל.
  הגב 19.09.19 13:38

גיל אבישר מראשון לציון נפגש עם חובשי מד"א שבצעו בו פעולות החייאה והשיבו אותו לחיים

חובשי מד"א יששכר וייס, שלומי בנישתי ואבי גדלוביץ'השלושה דאגו למצבו של גיל, שמרו איתו ועם משפחתו על קשר, והגיעו לבקר אותו בבית החולים. כיום, גיל במצב טוב, בחיק משפחתו וחבריו, וכבר חזר לעבודה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: דוברות מד"א


גיל אבישר (52) מראשון לציון, הוא מנהל תפעול בחברת פרסום הפועלת במגדל צ'מפיון בבני ברק. לפני כשנה, כשגיל פיקח על שיפוץ שנעשה באחד מחללי החברה, הוא לקה בדום לב ומת מוות קליני. זאת, לאחר שככל הנראה התחשמל ממסור דיסק שהפעיל.

באותו הזמן, הפועלים שעבדו במקום היו בהפסקה, וגיל התמוטט כשהוא לבדו, ושכב מחוסר הכרה, ללא דופק ונשימה. רק כעבור מספר דקות, חזרו העובדים למקום והבחינו בו. חלק מהפועלים חשבו שגיל נרדם, אך אחד מהם זיהה שמשהו לא כשורה. הוא ניגש לגיל, ומיד ראה שהוא מחוסר הכרה, ומדמם מראשו. העובדים התקשרו מיד למוקד 101 של מד"א, ובמקביל התחילו לבצע בגיל פעולות החייאה, בהדרכת הפראמדיק במוקד, עד להגעת הצוות למקום.

בבניין סמוך, אכלו יחד ארוחת ערב, יששכר וייס, שלומי בנישתי ואבי גדלוביץ', שלושתם חובשי רפואת חירום רכובים על אופנועי מד"א. מיד כשהתקבלה הקריאה במוקד, השלושה עזבו הכל, והגיעו בתוך פחות משתי דקות אל גיל. הם ביצעו בו פעולות החייאה מתקדמות, שכללו מתן מכות חשמל ממכשיר הדפיברילטור, עד שליבו של גיל חזר לפעום, והוא שב לחיים. הצוות העביר אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א, ופינה אותו לבי"ח כשמצבו קשה, אך יציב.

השלושה דאגו למצבו של גיל, שמרו איתו ועם משפחתו על קשר, והגיעו לבקר אותו בבית החולים. כיום, גיל במצב טוב, בחיק משפחתו וחבריו, וכבר חזר לעבודה.

גיל אבישר

"המפגש עם החובשים של מד"א שהצילו את חיי היה מאוד עוצמתי, אני מתאר לעצמי שהם יודעים שאני מוקיר להם תודה, אבל גם אם אנסה לתאר במילים, אחר לא יבין עד כמה אני חייב להם את חיי, וכמה חזק החיבור שיש לי איתם. אני אסיר תודה, ותמיד אהיה. לעולם לא אשכח את יששכר, את אבי ואת שלומי".התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לחובשי מד"א אחריות מסירות מקצועיות אנושיות כן ירבו כמותם
  הגב 19.09.19 07:11
 • אורח
  כל הכבוד אזי מזל
  הגב 19.09.19 13:59

הסתיימה ספירת הקולות בראשון לציון! כחול לבן ניצחה

ספירת קולות החיילים, האסירים, בעלי מוגבלויות ועוד תחל רק הלילה רביעי 18/9 ויפורסמו מחר חמישי 19/9

אבי בר | | תגובות: 11סך הכל בעלי זכות בחירה - 201,635

מספר המצביעים - 134,887

אחוז ההצבעה בראשון לציון - 66.90% (בארצי 69%)

קולות כשרים - 134,272

קולות פסולים – 615


הערה חשובה

הנתונים בטבלה לא כוללים את ספירת קולות החיילים, אסירים, מאושפזים, מוגבלי ניידות שהצביעו בקלפיות נגישות מיוחדות, ונציגים דיפלומטים. אשר יחלו רק הלילה ויפורסמו מחר חמישי 19/9


שם הרשימהמס' הקולותאחוז ברחובותאחוז בארצי
כחול לבן - בראשות בני גנץ ויאיר לפיד49,22736.66%25.66%
הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה45,68234.02%25.03%
ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן14,74310.98%7.11%
העבודה - גשר בראשות עמיר פרץ ואורלי לוי אבקסיס7,3345.46%4.81%
התאחדות הספרדים שומרי התורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל5,6924.24%7.56%
ימינה בראשות איילת שקד הבית היהודי-האיחוד הלאומי-הימין החדש4,8313.60%5.73%

המחנה הדמוקרטי בהנהגת הורוביץ, שפיר וברק2,8852.15%4.30%
עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר1,8101.35%1.87%
יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה1,1940.89%6.25%
צדק בראשות אבי ילאו1430.11%
אדום לבן - לגליזציה לקנביס, שוויון לאתיופים, ערבים ומקופחים1220.09%
הרשימה המשותפת חד"ש, רע"ם, תע"ל, בל"ד1030.08%10.71%
צומת - התיישבות וחקלאות950.07%
עוצמה כלכלית קולם של העסקים בישראל680.05%
רון קובי - הימין החילוני נלחמים בכפיה החרדית540.04%
זכויותינו בקולנו - לחיים בכבוד450.03%
מתקדמת410.03%
הפיראטים - כי כולנו באותה סירה והכל אותו שייט370.03%
כבוד ושוויון200.01%
סדר חדש - לשינוי שיטת הבחירות200.01%
האחדות העממית - אלוחדה אלשעביה בראשות פרופ' אסעד גאנם190.01%
מפלגת הדמוקראטורה190.01%
קמ"ה - קידום מעמד הפרט190.01%
נעם - עם נורמלי בארצנו170.01%
התנועה הנוצרית הליבראלית120.01%
כבוד האדם90.01%
דעם - כלכלה ירוקה מדינה אחת80.01%
מפלגת הגוש התנ"כי80.01%
מנהיגות חברתית70.01%
צפון70.01%


התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין מי אלה 42 - 0.06% שנתנו את הקולות שלהם לרשימה הממוטפת.
  הגב 18.09.19 08:19
 • אורח
  כ"כ הרבה בחרו ב"כחול לבן" שמוכנים לשבת איתם אז כלום כבר לא מפתיע.
  18.09.19 08:43
 • אורח
  103קודם כל תלמדו לקרוא וחבל שלא יותר עיר חשוכה בוחרת בן גביר
  18.09.19 20:14
 • אורח
  כמה קולות הלכו לפח, לא יאומן
  הגב 18.09.19 08:22
 • אורח
  בכל זאת נראה שכמעט מחצית התושבים לא בחרו בכלל😔
  הגב 18.09.19 11:36
 • אורח
  אני זז לחרבן
  הגב 18.09.19 12:59
 • אורח
  גועל נפש איזה דיבור
  18.09.19 17:28
 • אורח
  כל מי שבחר בכחול לבן כנראה לא מסוגל לחשוב שהוא בוחר בערבים קצת מחשבה אנשים...מכרתם את המדינה שלנו חסרי אחריות
  הגב 18.09.19 17:01
 • אורח
  כל מילה בסלע נכון מאוד וחבל שיש בינינו ערבים עד שזה לא יגיע אליהם עזה הם לא יבינו מה זה
  18.09.19 17:27
 • אורח
  יש אנשים חולים שלא יכולים להצביע לא חסר וחבל באמת
  הגב 18.09.19 17:26
 • אורח
  חשוך מי שמצביע לערבים במדינת היהודים האחת והיחידה ,ולא מי שכתב כאן על בן גביר שכל דאגתו היא לארץ ישראל.אני רוצה לראות את כל הגיבורים הללו,כשהערבים ישלטו כאן,והם יהיו אזרחים סוג ב',,נראה מה יהיה אז .
  הגב 19.09.19 08:32

מחר רביעי 18/9 אחרי הבחירות יהיה שמח בראשון לציון! מסיבת סוף קיץ של קבוצות ההליכה, השקת מחודשת של פסנתר הרחוב הופעות של מוש בן ארי ושלמה גרוניך, מחכים לתושבי ראשון לציון ביום רביעי 18.9

האירועים יתקיימו בחוף הים ובמדרחוב רוטשילד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

עיריית ראשון לציון והחברה העירונית מזמינים את התושבים לאירועי סוף הקיץ שיתקיימו ביום רביעי 18.9.19 במדרחוב רוטשילד ובחוף הים עם מסיבת סוף שנה של קבוצות ההליכה, מוש בן ארי וחנוכת פסנתר הרחוב במדרחוב.

להלן תוכנית האירועים

באר המושבה מדרחוב רוטשילד בשעה 18:30


קונצרט מיוחד להשקה מחודשת של הפסנתר הרחוב הנמצא במדרחוב רוטשילד. באירוע תתקיים הופעה חגיגית של הזמר והיוצר שלמה גרוניך.

במדרחוב רוטשילד מוצב מזה כמה חודשים פסנתר כנף העשוי מבטון. הפסנתר הוצב על ידי מועצת הפיס לתרבות ואמנות הפועלת לטיפוח והעשרת המרחב הציבורי לרווחת הקהילה.
הקונצרט שפתוח לכל, מזמין את כל תושבי העיר לקחת חלק וליהנות מהמופע, הפסנתר שעמיד לפגעי מזג האוויר אמור לשמש את הציבור להנאתו ולרווחתו במהלך כל ימות השנה.

הכניסה חופשית


חוף הים שעה 19:00 בטיילת חוף הים (צפונית לפרנצ'סקה)

החברה העירונית סוגרת את הקיץ במסגרת פעילות מיזם "ראשון הולכת באורח חיים בריא" , במסגרתו הוקמו קבוצות הליכה שכונתיות בעיר. לכבוד האירוע החברה העירונית תערוך אירוע חגיגי בו יפגשו כל הקבוצות השכונתיות למסיבת זומבה, די ג'יי ועוד

בתוכנית

19:00 הזנקת קבוצות ההליכה

20:00 מסיבת זומבה וכושר עם מיטב המאמנים: דידי רצם, שרית נהרי, דויד נהרי, שרון כהן, עדי עמרם ואביב אור לב

21:00 רקדנית בטן מערוץ 24

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש בקבוצת הוואטסאפ שנפתחה לאירוע http://bit.ly/2PCorXo


בר רחוב מדרחוב רוטשילד שעה 21:00

בר רחוב סוגר את עונת הקיץ במופע של הזמר מוש בן ארי. בנוסף יתקיים טקס במעמד ראש העיר רז קינסטליך שיחלק מלגות ותעודות הערכה לכ 80 סטודנטים תושבי העיר על פעילותם החברתית. אל האירוע יוזמנו גם תלמידי מכינות קדם צבאיות ואילו היוצאים לשנת שירות, במעמד זה תוענק להם תעודת הערכה. מיד לאחר מכן יעלה לבמה מוש בן ארי.

הכניסה חופשיתהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומי שעשתה שנת שירות מאוגוסט 2018 עד אוגוסט 2019 וכבר התגייסה?
  הגב 17.09.19 22:57
 • אורח
  אבישי מהגיע לרועה רק הופעה מהגיע לראות יש מתנות מה מקבלים מתנה
  הגב 18.09.19 11:43

תמונות מיום הבחירות בראשון לציון 2019 מועד ב

מצב תמונות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17
דף האינסטגרם של רז קינסטליך

יום הבחירות עבר על תושבי ראשון לציון שהצביעו ולאחר מכן בילו ונהנו במדרחוב רוטשילד ובהופעות של שלישי משפחתי בבניין העירייה.


צילום הדף של ליאל אבן זהר
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עדיין לא הסתיימה זכות ההצבעה כל מי שלא הצביע זה הזמן להצביע אחוזים נמוכים לתושבי ראשל״צ בהצבעה
  הגב 17.09.19 19:27
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 17.09.19 19:30
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 17.09.19 19:34
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 17.09.19 19:38
 • אורח
  רק מחל בע"ה
  הגב 17.09.19 19:42
 • אורח
  רק לא ביבי
  הגב 17.09.19 19:45
 • אורח
  למה מראים רק תמונות של מחל, אני מאוד מקווה שזה לא תעמולת בחירות
  הגב 17.09.19 20:03
 • אורח
  רק גנץ
  הגב 17.09.19 20:03
 • אורח
  רק לפיד
  הגב 17.09.19 20:03
 • אורח
  רק לא ביבי
  הגב 17.09.19 20:03
 • אורח
  רק עמיר פרץ
  הגב 17.09.19 20:04
 • אורח
  רק אהוד ברק
  הגב 17.09.19 20:04
 • אורח
  רק איימי עודה
  הגב 17.09.19 20:04
 • אורח
  בואו לא נשכח שלביבי לפניו 3 תיקים פליליים חלקם שוחד.בעירנו אנו רוצים פוליטיקאים ישרים ובעלי ערכים ביבי ותמשפחתו הם לא דמויות לחיקוי.
  הגב 17.09.19 20:15
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 17.09.19 20:24
 • אורח
  תם עידן עריצי ,מתחיל עידן שפוי,עם תקווה לילדינו ולנכדינו,כאשר האדם שגרם במשך כ-14 שנות שלטון מסואב יגיע למקום המגיע לו !!!
  הגב 18.09.19 08:33
 • אורח
  די קינסטליך, תנסה להעביר יום אחד בלי להצטלם, פליזזזזז
  הגב 18.09.19 10:51

מצורף סרטון שיחה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין רז קינסטליך על נתוני ההצבעה הנמוכים בראשון לציון

צילום מתוך הסרטון

אבי בר | | תגובות: 47


לפני זמן קצר ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם ראש עיריית ראשון לציון על נתוני ההצבעה הנמוכים בראשון לציון ובקש ממנו לפעול כי תושבי ראשון לציון ייצאו להצביע

מצורף הסרטון
התפרסמו 47 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראשון לציון צאו להצביע מחל!!! עשינו נכון עם רז רינסטליך זה הזמן לצאת להצביע מחל!!!
  הגב 17.09.19 18:45
 • אורח
  הבן אדם לחוץ פחד. הוא צריך ללכת הביתה לנוח. מספיק 5 קדנציות. אפילו יותר מדי.
  הגב 17.09.19 18:45
 • אורח
  תשתוק מטומטם
  17.09.19 18:55
 • אורח
  לחוץ,לחוץ,הוא יודע שהוא צריך ללכת הבייתה ומפחד להגיע לשם. שרה אמרה לו שהוא לא יכול לחזור הבייתה בלי המדינה
  17.09.19 20:06
 • אורח
  מעדכנת אותך שהמדינה לא תיהיה אותו דבר ומה שביבי עשה אני בטוחה שאף אחד לא יעשה אז תסתום מה מבטיחים לכם שבת שיש הכל וזהו אתם מתלהבים כמו ילדים בני שלוש שנותנים להם סוכריה על מקל , זו מדינה יהודית לא סתם קיבלנו אותה אז לכבד שבת זו לא בעיה אלא מצווה .
  17.09.19 23:56
 • אורח
  מה קשור עכשיו לשבת אין מישהו שיכול להנהיג את מדינתנו חוץ מביבי רדי מהעץ שעלית עליו ולמה אתם חושבים שכל הזמן מספיק לאנשים למה חייב לשנות דברים שהם טובים אפשר להשאר עוד 20 קדנציות למה להיות מרובעים
  18.09.19 03:28
 • אורח
  חוצפה להכניס לכאן תעמולת בחירות! כבודו של רז קינסטליך במקומו מונח, בינתיים מתפקד טוב כראש עיר, אך להכניס לכאן את הסירטון- מיותר
  הגב 17.09.19 18:51
 • אורח
  מעדכן אותך שרז לא הכניס את הסרטון לפה והמבין יבין
  17.09.19 18:57
 • אורח
  צודק
  17.09.19 18:58
 • אורח
  עוצמה רק יחזקו אותך! בע"ה עוצמה יהיו הפתעת הבחירות!
  הגב 17.09.19 18:52
 • אורח
  הלוואי ויהיה מהפך!! נמאס מביבי!!!
  הגב 17.09.19 18:53
 • אורח
  תשתוק גם אתה מטומטם
  17.09.19 18:55
 • אורח
  חולה על ביבי לא מצליח לדמיין מה יהיה בלעדיו
  17.09.19 18:56
 • אורח
  רק כחול לבן!!!! ביבי הביתה!!! שרה הביתה!!! רק גנץ!!!! הלוואי!!!! נמאס מביבי !!!
  17.09.19 19:41
 • אורח
  אתה מסכן אם אתה מדבר ככה אין לך שכל
  18.09.19 03:29
 • אורח
  ללכת להצביע מחל רק ביבי
  הגב 17.09.19 18:54
 • אורח
  התקשורת והפוליטיקאים בלחץ שהעם איבד אמון.... גם לא להצביע= משפיע.
  הגב 17.09.19 18:54
 • אורח
  בושה וחרפה אי אפשר לסבול יותר את ראש הממשלה הזה. ואם רז יתערב לטובתו זה יהיה סופו! שיעזבו את תושבי מהעיר בשקט. איש איש להחלטתו. אנשים לא מטומטמים, ראינו, הבנו, שבענו עד שבא להקיא, תתקדם!
  הגב 17.09.19 18:56
 • אורח
  רז לא מתערב ביבי מתקשר לכל ראשי הערים
  17.09.19 19:02
 • אורח
  אתה פשוט קנאי לך תאכל קקי
  18.09.19 03:30
 • אורח
  רק ביבי ורק ביבי ושיקפצו כולם
  הגב 17.09.19 18:56
 • אורח
  כל הכבוד לזר מלך
  הגב 17.09.19 18:57
 • אורח
  אין גבול לחוצפה של האיש הזה התערבות בוטה ומכוערת.לא ראיתי עדיין את התגובה של ראש העיר ..אבל אם הוא עוד אחד מהפוליטיקאים המתרפסים של ביבי את הקול שלי ושל משפחתי גם הוא לא יקבל. צאו להצביע פה .רק גנץ איש ישר הגון וצנוע כזה ראש הממשלה שאני רוצה
  הגב 17.09.19 18:59
 • אורח
  ביבי מתקשר לכל ראשי הערים רז לא מעורב
  17.09.19 19:02
 • אורח
  צריך להתקשר והוא לא מתערב אנשים צריכים ללכת לבחור
  18.09.19 03:30
 • אורח
  רק גנץ
  הגב 17.09.19 18:59
 • אורח
  רק עוצמה יהודית!!
  הגב 17.09.19 19:00
 • אורח
  רק כחול לבן.וקצת חוצפני לפרסם את שיחה אם בכלל היא היתה.חשבתי שכאן מפרסמים מידע אובייקטיבי.לכלל התושבים.
  הגב 17.09.19 19:06
 • אורח
  בחרנו את רז, לא רוצים שיביא את ביבי. ביבי למעשיהו. לכלכת מספיק.
  הגב 17.09.19 19:07
 • אורח
  המצב שלך קשה אם אתה מאמין לכל התקשורת המסריחה הזאת שמלכלכת על אנשים סתם
  18.09.19 03:31
 • אורח
  ממתי חדשות ראשון הפכו לבמת תעמולה של שקרניהו?
  הגב 17.09.19 19:08
 • אורח
  תתפלא אבל אכפת לו מכל עיר ועיר
  18.09.19 03:31
 • אורח
  רק בייבי בשילתון רק בייבי
  הגב 17.09.19 19:11
 • אורח
  ובכל הפורומים של ראשון לא היו תעמולות ? באמת
  הגב 17.09.19 19:15
 • אורח
  אני מקווה שראש עירנו אכן ראוי לכבוד ולעוצמה שקיבל מהציבור בעירנו בבחירות. הוא בוודאי לא נבחר כקבלן קולות או כעובד אצך ביבי שישכח ממנו בכל מקרה מיד לאחר הנחת שפופרת הטלפון. נראה לי שרז הפגין בתשובתו את חוסר שביעות רצונו מהמניפולציה ניסה בכיר המושחתים לכאורה לבצע בו.
  הגב 17.09.19 19:33
 • אורח
  שמחה לשמוע שלא רז דאג להכניס את הסרטון לכאן ובאמת כאן צריך להכניס רק חדשות בנוגע לעיר
  הגב 17.09.19 19:36
 • אורח
  ביבי ושרה בלחץ, מתקשר לכולם, שמא יגמרו החיים הטובים.... אל דאגה, רז עם ראש על כתפיו, סימכו עליו, לא יגרר למשחקי הקוסם
  הגב 17.09.19 19:54
 • אורח
  אם רז רוצה בעתיד להבחר שוב,שיפסיק להכניס את הפוליטיקה ההזולה לאתר הזה לאתר העיריה(רז תפעיל ראש)
  הגב 17.09.19 19:58
 • אורח
  ביבי התקשר לכל ראשי הערים רז לא מביע תמיכה באף מפלגה
  17.09.19 20:00
 • אורח
  אותה מפלגה ששלחה את מירי רגב המטומטמת שהשתלטה על סוכת המציל בלי רשות והיתה יכולה לגרום לאנשים לתבוע משתמש בראש העיר הנורמלית היחידה שנשארה בישראל ורוצים לגרום לנו לר לתבוע, אלא בם רוצים להרוס לנו את העיר הטובה שלנו, אני מצביע ליכוד אבל בגלל מירי רגב ובגלל זה אני לא אצביע לליכוד
  הגב 17.09.19 19:59
 • אורח
  היידה ביבי..... חיים שלנו!!!!!
  הגב 17.09.19 20:24
 • אורח
  אחלה שיחה מה נשמע? תצביעו !חחחחח
  הגב 17.09.19 20:38
 • אורח
  ביבי מקומו בכלא ולקחת איתו חלק מחבריו ,דויד ביטן למשל ,אשר הוריד את תדמיתה של עירנו היקרה.
  הגב 17.09.19 20:50
 • אורח
  אם הוא היה צריך להיות בכלא הוא היה עובדה שהוא לא שם כי הוא לא עשה דברים שבגללם צריך כלא אז סתום
  18.09.19 03:33
 • אורח
  ביבי בהצלחה תמשיך להיות ראש הממשלה אין עלך
  הגב 17.09.19 21:05
 • אורח
  לדעתי שיחת הטלפון של ראש הממשלה אל רז. זה כבוד והערכה כלפי עירנו והעומד בראשה. ולא לחץ. גם ראש העיר של בת ים. ערך כנס לכבוד ראש הממשלה. אין בזה שום פסול. איפה הפירגון לראש ממשלה שעושה הכל למען ביטחוננו ובטחון המדינה. שם אותנו על המפה העולמית. בכל המובנים...
  הגב 17.09.19 23:04
 • אורח
  איזה מחלל תצביעו לשס
  הגב 17.09.19 23:16

בוחרים ונופשים! חוף פלמחים מלא עד אפס מקום

תמונת ארכיון - צילום אמיר חן רשות הטבע והגנים

אבי בר | | תגובות: 4

בעקבות עומס חריג בחוף הים בפלמחים, משטרת ישראל מבקשת מהציבור שלא להגיע למקום.

במקום עומסי תנועה, והחניונים מלאים.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הספינה של אייבי נתן
  הגב 17.09.19 14:39
 • אורח
  הכל בזכות ראש הממשלה בנימין נתניהו 👏👏👏👏👏
  הגב 17.09.19 15:23
 • אורח
  מי שמלרבן שם אז שינגב את התחת הייטב
  הגב 17.09.19 16:01
 • אורח
  👍
  הגב 18.09.19 18:34

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
18.09.19 18:21
באיזור התעשייה במערב יש מדרכות שנכנסות לנתיבי התנועה בכביש ומסכנות.
אורח
18.09.19 15:43
שבחים לשילוט בראשון שמות הרחובות ומיספור הרמזורים. מאד נגיש לגרים בעיר ולמבקרים.
אורח
18.09.19 15:39
שבחים לספריות בראשון על הפעילות התרבותית בספריות
אורח
14.09.19 13:32
ראשון העיר הרביעית בגודלה בארץ סוגרת את משרד הרישוי איפה ראש העיר שבחרנו שיקום וילחם על זכויות התושבים ממש לא להאמין בושה וחרפה שצריך לנסוע לחולון או רחובות אנשים להתעורר
אורח
14.09.19 13:32
ראשון העיר הרביעית בגודלה בארץ סוגרת את משרד הרישוי איפה ראש העיר שבחרנו שיקום וילחם על זכויות התושבים ממש לא להאמין בושה וחרפה שצריך לנסוע לחולון או רחובות אנשים להתעורר
אורח
18.09.19 00:03
כל מילה הסלע!!!
אורח
18.09.19 00:03
איך יכול להיות שסוגרים את משרד הרישוי איך?
אורח
14.09.19 05:58
בקשה בימי סליחות נא לא לסגור את משרד הרישוי בראשון בבקשה מי שיעשה כך הוא גורם לחט גדול בפני הציבור המבוגר והנכה והמוגבל ויקבל עונש בפני בורא עולם יש לצאת בהפגנות ורעש גדול עד שראש העיר יבין שאנחנו לא שקופים אז בבקשה גדולה זה לא מגיע לעיר כל כך גדולה ועשירה שבא משלמים את הארנונה הגבוהה ביותר בארץ ראש העיר תתעורר תודה ושנה טובה
אורח
13.09.19 17:13
לתשומת לב ראש העירייה : למרות שעברה כשנה מהבחירות בה הוא נבחר ,כל העיר מטונפת מהמודעות מאז ,אין כנראה לא זמן ולא כח אדם לטפל בזה ???
אורח
13.09.19 13:12
מצלמות לכל מעונות העיריה לצפיה בזמן אמת על ידי ההורים-


אדמסו אללי מראשון לציון הודיע כי רשימתו "כל ישראל אחים לשוויון חברתי" מוותרת על ההתמודדות לכנסת

כעת נותרו בבחירות לכנסת 2 רשימות בראשות בני העדה האתיופית: מפלגת אדום לבן בראשות אבאי זאודה תושב רחובות וסימן הרשימה בקלפי ומפלגתו של ילאו אבי תושב קרית עקרון – מפלגת "צדק בראשות אבי ילאו" וסימן הרשימה צ

אבי בר | | תגובות: 8


ח"כ לשעבר אדמסו אללי הודיע ברגע האחרון לשופט ועדת הבחירות המרכזית כי רשימתו "כל ישראל אחים לשוויון חברתי" שהאותיות שלה "נץ" לא תתמודד לכנסת.

בבחירות הקודמות רשימתו זכתה ב – 1140 קולות.

כעת נותרו בבחירות לכנסת 2 רשימות בראשות בני העדה האתיופית

מפלגת אדום לבן בראשות אבאי זאודה תושב רחובות וסימן הרשימה בקלפי יז


ומפלגתו של ילאו אבי תושב קרית עקרון – מפלגת "צדק בראשות אבי ילאו" וסימן הרשימה צ
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ממש ממש מעניין לך תתחת
  הגב 17.09.19 08:46
 • אורח
  ואוווווו איזו ידיעה מי זה בכלל ????
  הגב 17.09.19 09:32
 • אורח
  נהגתם בחוכמה. עדיף לסגת מאשר להתאכזב, 👍
  הגב 17.09.19 11:22
 • אורח
  אין מקום לשחורים בכנסת
  הגב 17.09.19 12:40
 • אורח
  בוזזזז
  17.09.19 18:11
 • אורח
  תתבייש לך על המילה שקורא להם "שחורים" אז מה שהם אתיופים ויש להם צבע עור שונה מאיתנו זה לא אומר שהם שונים מאיתנו ושהם לא בני אדם כמונו גועל נפש
  17.09.19 22:50
 • אורח
  שחורים לא בני אדם
  18.09.19 22:57
 • אורח
  מעניין לי את הביצה הימנית בעצם השמאלית בעצם את החור של התחת אחרי חירבון
  הגב 17.09.19 16:02

כעת זה רשמי! אסור מחר לעיריית ראשון לציון להעניק כניסה חינם לאתרים עירוניים למי שיוכיח כי הצביע בבחירות

להלן האטרקציות שעל פי צו שופט לא יהיו בחינם ביום הבחירות כהטבה למי שהצביע: מוזיאון אגם, ה"חי כיף", קאנטרי 360 מערב, קאנטרי 360 נחלת, בריכת שיכון המזרח וקאנטרי גלי הדר. אך כמובן שבתשלום אין בעייה להיכנס לאתרים הללו

אבי בר | | תגובות: 18לפני זמן קצר פסק השופט ניל הנדל ממלא מקום יושב ראש ועדת הבחירות, כי העתירה של ש"ס נגד עיריית ראשון לציון, עיריית תל אביב ומועצת שוהם מתקבלת ואסור לרשויות לעודד הצבעה תמורת הטבה של כניסה חינם לכל מיני אתרים עירוניים.

השופט קבל את עמדת היועץ המשפטי לממשלה לפיה זה מנוגד לחוק הבחירות ועומד בקריטריון של שוחד בחירות.

יש לדעת, כי העתירה במקור הייתה נגד עיריית תל אביב שקראה לעודד את ההצבעה החילונית כנגד ההצבעה החרדית. ובזמן הגשת העתירה התברר כי גם ראשון לציון ושוהם הודיעו על הטבה למצביעים (אך בראשון לציון ההטבה הייתה תמימה וללא כוונה פוליטית) ולכן הוחלט לצרף גם את ראשון ושוהם לעתירה.


להלן האטרקציות שעל פי צו שופט לא יהיו בחינם ביום הבחירות כהטבה למי שהצביע:

מוזיאון אגם, ה"חי כיף", קאנטרי 360 מערב, קאנטרי 360 נחלת, בריכת שיכון המזרח וקאנטרי גלי הדר.

הכניסה אליהם תותר בתשלום

תגובת עיריית ראשון לציון


"מדובר בהחלטה מצערת אך אנו מכבדים את החוק. השיעור החשוב ביותר באזרחות הוא מימוש זכות ההצבעה ואת זה רצינו להנחיל לתושבי העיר וילדיהם, דרך עידודם לצאת ולהצביע, אך לצערי עמדת היועץ המשפטי לממשלה לאור הוראות החוק מונעת מאתנו להוציא את האנשים מהאדישות ולתמרץ אותם לצאת ולהצביע!

מיותר לציין שכוונתנו הייתה חפה מכל שיקול או אינטרס ונועדה לעודד את מימוש זכותם הדמוקרטית של תושבי העיר.

לצערנו הרב עמדתו של היועמ"ש קובעת כי אסור לנו להעניק הטבה בתמורה לבחירה, אז לא נוכל להעניק כניסה חינם לאטרקציות בעיר לתושבים שיצביעו.

אנו מזמינים את כל תושבי העיר ליהנות ממגוון פעילויות חינם במדרחוב (10:00-13:30) ובבניין העירייה (17:00-19:00).

יום בחירות שמח!"

התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ככה זה כשהיועץ המשפטי הופך ליועץ משפחתי. פתאום לעודד להצבעה זה לא טוב. מישהו רוצה שלא יצביעו.
  הגב 16.09.19 20:52
 • אורח
  ברור כשמש
  17.09.19 03:16
 • אורח
  חבל מאד ומצער שעידוד להצביע נחשב כמתנה גם כאן מתערב שר הפנים שמטרתו פוליטית ולא מקצועית האכפתית
  הגב 16.09.19 20:54
 • אורח
  חבל מאוד שכך
  17.09.19 03:16
 • אורח
  תלכו להצביע ..לא רק בגלל שמקבלים הטבות..בחינם...זה זכות המלאה .שלנו לבחור.כי חייבים .להעיף את הליקוקיאדה והעומד בראשה..רק כחול לבן.!!!!
  הגב 16.09.19 20:58
 • אורח
  מה הקשר ?
  17.09.19 09:14
 • אורח
  ממש מצער לשמוע בוחרים בלי קשר אבל בהחלט הטבה נעימה להעסיק את הילדים ללא עלות מטורפת לאחר חופשת הקיץ.מאכזב. ורק הליכוד ינצח
  הגב 16.09.19 21:32
 • אורח
  ש״ס ושלטון רקוב,
  הגב 16.09.19 22:27
 • אורח
  נצחון לש" ס❗מקווה שהחילונים יגלו אחריות לילדיהם ומשפחותיהם ויגיעו להצביע .
  הגב 16.09.19 22:42
 • אורח
  אל תשקחו את האיתיופים
  הגב 16.09.19 23:19
 • אורח
  רק ליברמן
  הגב 16.09.19 23:49
 • אורח
  נכון, רק ליברמן!!
  הגב 17.09.19 00:18
 • אורח
  העתירה של שס לא היתה נגד עיריית ראשון אלא נגד תל אביב שם זה ממש היה שוחד בחירות של השמאל והיועמ"ש לקח זאת גם על ראשון
  הגב 17.09.19 02:45
 • אורח
  כי הוא לא יודע להבחין בין המיקרים ... פה לא שכנעו אף אחד לבחור גוף מסויים או נגד גוף אחר.. אלא פשוט לבחור. יחי ההבדל הקטן.
  17.09.19 03:59
 • אורח
  לפני שנים היו מחתימים עם חותמת גומי התבעה שהגעת לבחירות ואכן בחרת ולא משנה במי בחרת היום לא עושים זאת ולכן אנשים מנצלים זאת לרעה ומי שנפגע מיכך זה המעסיקים לדעתי המעסיקים צריכים חד משמעית לא לתת שכר על חשבונם ביום בחירות במיוחד לאלה שאינם יוצאים לבחור יום חופש על חשבון המעסיק רק לאלה שהוכיחו שהגיעו לקלפיות ואכן בחרו ולא יצאו לחופש כדי לנפנף על המנגל
  הגב 17.09.19 03:26
 • אורח
  איזו פעילות יש ליד בניין העיריה?
  הגב 17.09.19 03:55
 • אורח
  או בבניין העיריה?
  17.09.19 03:56
 • אורח
  מדוע מימוש חובת ההצבעה הופכת לזכות. זו חובה אזרחית מתוך נקיטת אחריות על עתידה של המדינה. אזרחים צריכים להצביע מתוך אחריות ולא על מנת לקבל הטבה.
  הגב 17.09.19 08:50

לידיעת חיילי ראשון לציון ומשרתי השירות לאומי! גם מחר (שלישי 17.9) תתקיים חלוקת השי לחג במרכז הצעירים ברחוב יבניאלי בלבד

ההטבה תינתן לחיילים/ות בשירות חובה ולבני/בנות שירות לאומי בהצגת תעודת זהות + ספח ותעודת חוגר/תעודת שירות לאומי. הורים ואחים יכולים לאסוף עבורכם, בהצגת זהות וספח של ההורה וצילום חוגר/תעודת שירות לאומי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כפי שפרסמנו, עיריית ראשון לציון החלה החודש את חלוקת השי לחג לחיילי ראשון לציון ומשרתי השירות לאומי. החלוקה מתקיימת במספר מוקדים בעיר עד לתאריך 26.9.19. לרגל הבחירות שיחולו מחר (שלישי 17.9) החליטה העירייה לקיים את חלוקת השי גם מחר במרכז הצעירים הנמצא ברחוב יבניאלי 4, ראשון לציון
החלוקה תתקיים בין השעות בשעות 09:00-13:00

שימו לב!

ההטבה תינתן לחיילים/ות בשירות חובה ולבני/בנות שירות לאומי בהצגת תעודת זהות + ספח ותעודת חוגר/תעודת שירות לאומי.
הורים ואחים יכולים לאסוף עבורכם, בהצגת זהות וספח של ההורה וצילום חוגר/תעודת שירות לאומי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שלל פעילויות ביום הבחירות בראשון לציון! עיריית ראשון לציון הכינה לתושבים שלל פעילויות ליום הבחירות (שלישי 17.9) עם הפעלות במדרחוב, שלישי משפחתי בעירייה, סיורים במוזיאון אגם ועוד; כל הפרטים המלאים בכתבה

כניסה חופשית לחלק מהאירועים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
קניון G ראשון לציון

מחר (שלישי 17.9) יום הבחירות לכנסת ולאחר ההצבעה לקלפי מוזמנים התושבים להגיע לשלל האירועים והפעילויות שיתקיימו ברחבי העיר

להלן תוכנית האירועים

מדרחוב רוטשילד בין השעות 10:00-13:30

חוויות, סיפורים, אגדות, משחקים, הפעלות וסדנאות


מוזיאון אגם בין השעות 10:00-16:00

מוזיאון אגם מזמין את הקהל הרחב להתבונן - להביע - להשפיע

סיורים למבוגרים

בסימן נקודות מבט ובחירה מדריכי המוזיאון מקיימים בכל חצי שעה הדרכות ברחבי המוזיאון בשעות:

10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:3013:00, 13:30, 14:30, 15:00

משך הסיור: כחצי שעה, ללא תוספת תשלום מעבר לכרטיס כניסה


סיורי משפחות – להורים ולילדים מגיל 5 ומעלה:

סיור חוויתי ומסקרן במוזיאון, במהלכו מגלים המשתתפים את מקורות האמנות הקינטית ומכירים את עבודתו של יעקב אגם ואת תפיסת עולמו.

במהלך הסיור הילדים בוחרים את היצירה האהובה

הסיורים יתקיימו בשעות 10:30, 12:00, 13:30

משך הסיור: כ-45 דקות, ללא תוספת תשלום מעבר לכרטיס כניסה,

לאחר הפעילות ניתן להמשיך ולסייר במוזיאון עצמאית עם חוברת פעילות.


שימו לב! כל הפעילויות בהרשמה מראש בקופות המוזיאון ועל בסיס מקום פנוי.

כניסת ילדים היא בחינם ביום הבחירות

כתובת המוזיאון:רח' מיש"ר 1 ראשון לציון

טלפון: 03-5555-900
שלישי משפחתי בבניין העירייה בין השעות 17:00-19:00

שלישי משפחתי עם מירי תשירי בהופעה קסומה ומלאת הנאה


קניון רוטשילד שעה 17:00

קניון רוטשילד


בשעות אחר הצהריים יגיע מפעיל הילדים האהוב ישראל והגיטרה אל הקניון במופע : "קול הסיפורים שבעולם", מופע מוסיקלי לילדים ולהורים

הכניסה חופשית לקהל הרחב
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוחד בחירות תיזהרו לא להתפתות
  הגב 16.09.19 20:04
 • אורח
  אחלה רז תודה רבה
  הגב 17.09.19 08:14
 • אורח
  כל הכבוד רז דואג להפעלה את ילדנו גם ביום בחירות וגם בכל ימות השנה שאפו
  הגב 17.09.19 08:42
 • אורח
  גדול הרז הזה
  הגב 17.09.19 09:33
 • אורח
  יפה מאד
  הגב 17.09.19 15:12

תזכורת לציבור הבוחרים! רשימת מיקומן של 51 הקלפיות הנגישות לבעלי המוגבלות הפיזית בראשון לציון

הקלפיות יפתחו בשעה 7:00 עד השעה 22:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחר (יום שלישי 17.9.19) יתקיימו הבחירות הכלליות לכנסת ה22, בו יצאו תושבי ישראל להצביע. לקראת הבחירות מפרסמת ועדת הבחירות לכנסת את רשימת מיקומן של הקלפיות הנגישות ברחבי הארץ. הקלפיות ייפתחו לקהל החל משעה 7:00 וייסגרו בשעה 22:00 . בנוסף בראשון לציון יעמדו לרשות בעלי המוגבלות הפיזית 51 קלפיות נגישות אליהן יוכלו לגשת ולהצביע.

שם היישובכתובת הקלפי הנגישהמיקום הקלפי
ראשון לציוןהירקון,4בי"ס ידלין
ראשון לציוןשינקין,18בי"ס שלמון
ראשון לציוןגוש עציון,23חט"ב מיכה רייסר
ראשון לציוןהחצב,22אבי"ס רמז
ראשון לציוןההכשרות,4בי"ס תמיר
ראשון לציוןגרינשפן הרשל,6חט"ב מרדכי טביב
ראשון לציוןצ"ג בנות,36בי"ס מעלה שמעוני
ראשון לציוןמרגולין,22בית למדע ועמדה
ראשון לציוןבלקינד שמשון,21מרכז קהילתי עלומים
ראשון לציוןסמילנסקי,40עד 120 הבית בראשון לציון
ראשון לציוןהאחים סמילצ'נסקי,22חט"ע גימנסיה ריאלית
ראשון לציוןדרובין יואל,35בי"ס אשכולות
ראשון לציוןהאם,8איחוד עולי בולגריה
ראשון לציוןדרובין יואל,37בי"ס צליל מיתר
ראשון לציוןכצנלסון,26בי"ס בארי
ראשון לציוןהמתנדבים,6חט"ע מקיף ג העמית
ראשון לציוןשדה נחום,4נתיב האולפנה
ראשון לציוןאברבנאל,30בי"ס ממלכתי רוזן
ראשון לציוןגוש עציון,23תיכון מקיף ז' רביבים
ראשון לציוןבית יוסף,12מועדון גימלאים (בית -הקשיש)
ראשון לציוןאבני החושן,3בי"ס שש שנתי ע"ש איינשטיין
ראשון לציוןהנחשול,30אחוזת ראשונים-רובינשטיין
ראשון לציוןאבני החושן,2חט"ב אבני החושן
ראשון לציוןשד התקומה,12בי"ס ע"ש זבולון המר
ראשון לציוןהיין,2בי"ס כרמים-זיו (חט"צ)
ראשון לציוןהרצל,119חט"ב זלמן ארן
ראשון לציוןהמגילה,30אחוזת נווה חוף
ראשון לציוןגיבשטיין יהושע,31בי"ס ממלכתי מישור הנוף
ראשון לציוןהבריגדה,10חט"ב אחרון הבילויים
ראשון לציוןיהודה לייב,38בי"ס בית יעקב
ראשון לציוןאחד העם,7בי"ס חביב
ראשון לציוןנורדאו,55בי"ס ממ"ד סיני
ראשון לציוןשז"ר זלמן,24בי"ס קהילתי נווה חוף
ראשון לציוןשומרה,2אמירים - חט"ב ע"ש יצחק רבין
ראשון לציוןויניק,39בי"ס ניצנים
ראשון לציוןנגבה,33חט"ב קריית גנים
ראשון לציוןהרב צאלח משה,23מועדון גימלאים
ראשון לציוןאלקבץ,2בי"ס מרחבים
ראשון לציוןריב"ל,1בי"ס יסודי שיקמה
ראשון לציוןהתזמורת,17בי"ס מקיף ט' החדשני
ראשון לציוןש נווה דקלים,54בי"ס נווה דקלים
ראשון לציוןמעגל השלום,2בי"ס חתני פרס נובל
ראשון לציוןאלפסי,13תיכון טכנולוגי נעמת (תימון)
ראשון לציוןקידוש השם,11בי"ס אלונים (שובו לשעבר)
ראשון לציוןמבצע משה,39בי"ס איתמר
ראשון לציוןהסחלב,2בי"ס יסודי אביבים
ראשון לציוןלוין מיכאל וחנה,14בי"ס אופקים
ראשון לציוןסילבר,2מתנ"ס רמת אליהו
ראשון לציוןהרב צאלח משה,4בי"ס יסודי אליאב
ראשון לציוןהעצמאות,37בי"ס המעיין - תיכון מקיף י"ב
ראשון לציוןראובן ובת שבע,4בי"ס רעותבנוסף לרשות הציבור יעמוד מרכז מידע טלפוני בשפות עברית, ערבית, רוסית, אמהרית, אנגלית, ספרדית וכן פקס לכבדי השמיעהוכן ניתן באתר האינטרנט של משרד הפנים לבדוק היכן נמצאת הקלפי בו אתם אמורים להצביע

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה בראשון לציון! 2 רוכבי אופנוע התנגשו , 2 פצועים בינוני וקל

צילום - תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 8


יום שני 16/9 בשעה 18:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בין שני רוכבי אופנוע בשדרת תש''ח פינת רמז בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן 2 פצועים, בהם גבר בן 21 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ובחזה ו- 1 קל בן 20 עם חבלות גפיים.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי תבינו שלא רוכבים על אופנוע קיבינימט , תאונה נדירה שלא שומעים כל יום על שתי רוכבי אופנוע , שתי מופרעים שבאו לעשות דאווין
  הגב 16.09.19 19:44
 • אורח
  ראיתי את זה על חי, שני דבילים שהתנגשו במיר תנועה פנוי לחלוטין
  הגב 16.09.19 21:25
 • אורח
  שטויות, חתכו ברמזור אדום והתנגשו ברכב שבא ממול ופנה שמאלה.
  הגב 17.09.19 07:34
 • אורח
  הדיווח בכלל לא נכון זה אופנוע אחד שעליו 2 רוכבים שעברו באדום ונכנסו לי באוטו העיפו אותי למשתלה ואני בנס יצאתי עם מכות יבשות.
  הגב 17.09.19 07:35
 • אורח
  זה הרכב שלי שבי הם נכנסו שעברו באדום
  הגב 17.09.19 08:05
 • אורח
  רבותיי תשמרו על עצמכם
  הגב 17.09.19 13:07
 • אורח
  רפואה שלמה לכולם
  הגב 17.09.19 13:07
 • אורח
  רפואה שלמה אמן 🙏
  הגב 18.09.19 23:04

יאסו !!! מצורף סרטון... רז קינסטליך קם לרקוד והדליק את הקהל שקם בעקבותיו לרקוד במופע של שלומי שבת באירוע הרמת כוסית עם עובדי עיריית ראשון לציון

מצורף סרטון

אבי בר | | תגובות: 27

אתמול ראשון 15/9 התקיים אירוע הרמת כוסית לחג לעובדי עיריית ראשון לציון במעמד ראש העיר רז קינסטליך ומופע מרכזי עם שלומי שבת.

במהלך המופע קובץ קטן של עובדי עירייה רקד בצד הבמה. שלומי שבת הפסיק לרגע את המופע, פנה לרז ואמר לו שאם הוא לא יקום לרקוד הקהל ימשיך לשבת.

רז נענה לאתגר וקם לרקוד , סחף את הקהל וכל השאר היסטריה והיסטוריה

מצורף הסרטון
התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש עיר תותח!
  הגב 16.09.19 18:53
 • אורח
  להתמוגג מראש העיר
  הגב 16.09.19 18:57
 • אורח
  לא יצא פוסט בפייס 🤣
  18.09.19 20:18
 • אורח
  כל הכבוד לראש עיר. היתה הופעה מאוד יפה
  הגב 16.09.19 18:59
 • אורח
  לא הופיע ברשתות ב החברתיות היחצן לא הצטלם טוב
  18.09.19 20:19
 • אורח
  כל הכבוד עלה והצלח
  הגב 16.09.19 19:02
 • אורח
  הייתי.... הופעה אששששש. אין על שלומי שבת
  הגב 16.09.19 19:02
 • אורח
  ואין על רז!!!!
  הגב 16.09.19 19:20
 • אורח
  גדול ביחצנות מסיבות
  18.09.19 20:19
 • אורח
  אחלה ראש עיר שדואג לתושבים ויש תוצאות בשטח
  הגב 16.09.19 19:41
 • אורח
  בזיון, היה יכול להסתפק בהרמת כוסית צנועה, ולא להשקיע מאות אלפי שקלים מכספי הציבור.
  הגב 16.09.19 19:43
 • אורח
  אמר חבר אופוזיציה ממורמר שהשם שלו מתחיל ב-ד'
  16.09.19 19:46
 • אורח
  לכבוד מה החגיגה ?
  הגב 16.09.19 19:47
 • אורח
  שאפו לראש העיר העיר את העובדים. שנה טובה שוקי
  הגב 16.09.19 20:16
 • אורח
  שיתחיל לנקות ולשדרג את העיר לשפץ ולדאוג לניראות ולתשתיות במקום לרקוד כמו ברווז
  הגב 16.09.19 21:31
 • אורח
  ראש עיר הזוי ומוזר מתאים לנהל מועצה בגליל
  הגב 16.09.19 21:32
 • אורח
  למה בגליל?! ככה אתה מלכלך?!
  17.09.19 15:57
 • אורח
  לא היה ולא יהיה ראש עיר כזה גדול מהחיים מעובדי עיריית ראשון
  הגב 16.09.19 23:35
 • אורח
  ראש עיר מנצח כמו מנדי רודן ורקדן כמו גון טראוולטה
  הגב 17.09.19 08:46
 • אורח
  גדול הרז הזה
  הגב 17.09.19 09:33
 • אורח
  הכנה מצויינת לקדנציה הבאה עובדי עירייה מקבלים לחג 350 שקל וקערה לסלט 350 כבר שנים אותה מתנה הופעה באלפי שקלים בזבוז משווע חג שמח לכל בית ישראל אין על מי להשען רק על אבינו שבשמיים
  הגב 17.09.19 11:33
 • אורח
  היינו מעדיפים הרמת כוסית קלילה יותר בבקר.. ועוד 100 שח במתנה לחג😉
  הגב 17.09.19 14:16
 • אורח
  בול
  18.09.19 20:17
 • אורח
  רז אוהבים אותך
  הגב 17.09.19 15:13
 • אורח
  דבר ראשון היתה הצבעת אי אמון גדולה בראש העירייה ומעט מאוד אנשים הגיעו. דבר שני לא הגיוני לשלם 350,000 שקל להופעה כזו בזמן שרז מוריד לכל העובדים שעות נוספות שגם ככה מרוויחים מינימום.
  הגב 18.09.19 10:55
 • אורח
  אבל העובדים לא פראיירים ומבשלים משהו,חכו. הפעילים של רז עדיין לא יודעים כלום
  הגב 18.09.19 10:55
 • אורח
  350,000 שקל, למה אתם לא מפרסמים את ההתנגדות הגדולה והמרמור שיש בקרב עובדי העירייה? נהייתם האתר הפרטי של קינסטליך
  הגב 18.09.19 10:56

היועץ המשפטי לממשלה ממליץ לאסור על עיריית ראשון לציון להציע כניסה חינם לאתרים עירוניים למי שיוכיח כי הצביע בבחירות... כעת ממתינים להחלטת שופט וועדת הבחירות המרכזית

החלטת היועץ המשפטי היא בעקבות עתירת מפלגת ש"ס נגד עיריית ראשון לציון, תל אביב ומועצת שוהם בטענה כי מדובר בשוחד בחירות. עיריית ראשון תפעל בהתאם להחלטת שופט וועדת הבחירות

אבי בר | | תגובות: 6

לפני מספר ימים דיווחנו כי עיריית ראשון תעניק לתושבי ראשון לציון אשר יצלמו סלפי מהקלפי כניסה חינם לשלל אטרקציות בעיר ובהם מוזיאון אגם, ה"חי כיף", קאנטרי 360 מערב, קאנטרי 360 נחלת, בריכת שיכון המזרח וקאנטרי גלי הדר וכל זה במטרה לעודד הצבעה ביום הבחירות.

אתמול חל מפנה כאשר ראש עיריית תל אביב הודיע כי גם עיריית תל אביב תעניק הטבות חינם למי שיצביע כדי לעודד הצבעה במעוז החילוניות.

מפלגת ש"ס התרעמה על המהלך והגישה עתירה לוועדת הבחירות המרכזית כנגד עיריית ראשון לציון, עיריית תל אביב ומועצת שוהם בטענה כי על פי חוקי הבחירות, עידוד להצביע בבחירות תמורת מתנות היא עבירת שוחד. היועץ המשפטי לממשלה הגיש חוות דעת לוועדת הבחירות המצדיק את העתירה של ש"ס וממליץ לאסור לעודד הצבעה בבחירות תמורת מתנות.


ההמלצה הועברה להחלטת יו"ר ועדת הבחירות.

ועיריית ראשון תפעל בהתאם להחלטת שופט וועדת הבחירות

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היועץ המשפחתי יעשה הכל בשביל ביבי.
  הגב 16.09.19 17:15
 • אורח
  ממש לא הוא נגד ביבי והכתבה הזאת לא קשורה לביבי רק מחל
  16.09.19 17:26
 • אורח
  אולי גם שיבוא לנהל לנו את העיר
  הגב 16.09.19 17:25
 • אורח
  לפי חוק הבחירות, זה אסור.
  הגב 16.09.19 19:44
 • אורח
  אה ושס לא משלמים 100 דולר למצביע החרדי כשוחד להצבעה ...ולא שולחים הנחיות רבניות מדוייקות למאמינים...הרב אמר שחובה להצביע לשס כי אחרת זה עבודת אלילים..רמאיםםםם מספר אחת
  הגב 16.09.19 20:14
 • אורח
  מעודדים הצבעה כללית ולא למפלגה מסוימת אז מה הבעייה . גם דתיים וגם חילונים. הם מחלקים ספרי תהילים ולוח שנה אז להם מותר.
  הגב 17.09.19 20:35

מתחם היקב יוצא לפועל! בשבוע הבא תידון הועדה המחוזית באישור מתחם היקב הכולל הרחבת שטחי התעסוקה והמסחר מ – 8000 מ"ר ל – 35,000 מ"ר והגדלת יחידות הדיור מ – 153 דירות ל – 625 דירות

בנושא הגשת התנגדויות למתחם תהיה מאוד מסקרנת התייחסות חלק מחברי הקואליציה אשר היו בזמנו באופוזיציה והיו בחוד המאבק הציבורי נגד התוכנית המורחבת ליקב.

אבי בר | | תגובות: 26


נושא מתחם היקב היה אחד הנושאים הסוערים בשנת הבחירות ואחד הנושאים שהיה בבדיקת המשטרה וכעת שנתיים אחרי, הדיונים לאישור מתחם היקב חוזרים ביום שני 23/9/19 לוועדה המחוזית לתכנון ובניה. ואם הועדה המחוזית תאשר את השינויים הנרחבים שדורשים היזמים בתחום, המסחר, התעשייה והדיור. השלב הבא יהיה פרסום התוכנית המאושרת לציבור הרחב לשלב ההתנגדויות.

בנושא הגשת התנגדויות למתחם תהיה מאוד מסקרנת התייחסות חלק מחברי הקואליציה אשר היו בזמנו באופוזיציה והיו בחוד המאבק הציבורי נגד התוכנית המורחבת ליקב.

להלן עיקרי השינוי המוצעים ואשר ידונו בוועדה המחוזית

תעסוקה

כיום מאושר 1750 מ"ר, בקשה לתוספת 9475 מ"ר סה"כ 11225 מ"ר

מסחר

כיום מאושר 6725 מ"ר, בקשה לתוספת 17500 , סה"כ 24225 מ"ר.

מבני ציבור – 900 מ"ר

דיור

דיור מיוחד – מאושר 144 דירות, בקשה לתוספת 106 דירות סה"כ 250 דירות מיוחדות.

דיור רגיל – מאושר כיום 9 דירות, בקשה לתוספת 366 דירות סה"כ 375 דירות.

סך הכל 625 דירות

הערה

מתוך 375 הדירות יוקצו 69 דירות קטנות ו – 100 דירות יוקצו לדירות להשכרה.

התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם מישהו נתן את דעתו לכמות כלי הרכב אשר יתווספו במרכז ראשון? רחוב הרצל והכרמל יהיו פקוקים תמידית. ומה לגבי ההיסטוריה שתמחק?
  הגב 16.09.19 13:10
 • אורח
  ר, עכדיו שהוא ראש העיר, לא יכול לעצור את זה?. חבל על היקב
  הגב 16.09.19 13:12
 • אורח
  מה עם דיור בר השגה?
  הגב 16.09.19 13:12
 • אורח
  זאת הסיבה לאיי אישור תמא לרחובות הקרובים למתחם. מרכז מפואר לעומת חורבות בהרצל בשליט . הגיון מעוות . מענין האם יאושר . אם כן אזי האיסמון יפול וכולם יבינו איזה ספין עשו האופוזציה לשעבר. ממש מעניין
  הגב 16.09.19 13:38
 • אורח
  למה דוחים 18 שנה את פרויקט החייל האלמוני ומאפשרים את פרוייקט המעקב.למהלא התאחדו את שני הפרויקטים לחדש את מרכז העיר ראשון לציון?
  הגב 16.09.19 13:57
 • אורח
  צ"ל היקב
  הגב 16.09.19 13:57
 • אורח
  חברים יקרים אתם ממש לא בעיניין נושא שימור היקב ישאר כל תחום החזית שאר בשטח שהוא מחסנים יתפנו לטובת מגורים ובתי עסק
  הגב 16.09.19 14:00
 • שטראוס מיכל
  אפשר היה להשאיר הכל...להפוך את המקום לאתר היסטורי ...יש המון מה לעשות במחסנים מסביב ...יש היסטוריה יפה ומעניינת סביב היקב הזה ....למה כל דבר חייב להפוך לגושי בטון ???
  16.09.19 16:24
 • אורח
  כתושב ראשון שגר צמוד ליקב גדר צמודה מברך פעולה זו
  הגב 16.09.19 14:01
 • אורח
  אם היית תושב צמוד גדר היית דוחה את התוכנית על הסף. פקקים בלתי נסבלים רעש וזיהום אוויר. שלא נדבר על חסימה של נוף פתוח. וזאת בנוסף לירידת ערך הדירות. זו תוכנית גרנדיוזית שיהיו רבים בעירייה שיגזרו עליה קופון. אני במקום כל אחד מהתושבים האלה הייתי מתנגדת בכל תוקף.
  16.09.19 20:07
 • אורח
  אני עוד תושב שגר צמוד לגדר, ואני מאושר ומחכה שכבר יבנו שם מרכז כייפי לבילוי במקום המקום הנטוש ו מזבלה שנוצר שם, אגב, ערך הדירות יעלה. יש טעות חמודה בדברייך גברת שמתנגדת לבנייה ומציגה נתונים שגויים... לתשומת ליבך
  18.09.19 22:37
 • אורח
  כמות הדירות הזויה.
  הגב 16.09.19 14:56
 • אורח
  איפה אסף מעבולה המפגר הזה שבכה כמו תינוק .. אה עכשיו יש לו כיסא לא שומעים מימנו ..
  הגב 16.09.19 15:09
 • שטראוס מיכל
  אי אפשר להשאיר קצת היסטוריה בעיר הזאת ????
  הגב 16.09.19 16:21
 • שטראוס מיכל
  כילידת ראשון דור שלישי כאן מגדלת בנות דור רביעי בעיר...יש לנו במשפחה כבר בני נוער דור חמישי בעיר .... לאט לאט ההיסטוריה של העיר היפיפיה הזאת נעלמת ...בני הנוער שלנו קשה להם לדמיין מה היה כאן ...ממושבה בעלת שחושה רחובות הפכנו לעיר ענקית יפה ומתפתחת ...ואני גאה בעיר שלי ...אבל קצת היסטוריה לנשמה לא תזיק לאף אחד !!!
  הגב 16.09.19 16:28
 • אורח
  אני זז לחרבן שאסיים אודיע לכם תבואו לנגב לי את התחת
  הגב 16.09.19 16:48
 • אורח
  אסון תחבורתי!!!
  הגב 16.09.19 16:55
 • אורח
  גם בלי הפרויקט ההזוי הזה הכל צפוף בתחבורה בדיור ובמסחר. כנראה מישהו גוזר קופון שמן. תשאירו את המקום ההיסטורי הזה כמו שהיא.
  הגב 16.09.19 17:23
 • אורח
  חבוב חירבנת כבר היום אם לא תחרבן
  16.09.19 17:27
 • אורח
  איפה השרמוטה הזה אסף מעבול השקרן והמכור הזה קבל כיסא יושב בשקט הזבל הזה
  הגב 16.09.19 17:43
 • אורח
  אסף דאבול יבן זונה איפה אתה יזבלה שאסה הרבה רעשששש
  הגב 16.09.19 19:12
 • אורח
  חח קיבל כיסא זהו
  17.09.19 13:06
 • אורח
  להפוך את המקום לאתר קבורה לכל הבוגדים והגנבים שרון ביבי ביתן קצב דרעי כץ צור ,,,,,ואלה שעוד יתפסו
  הגב 17.09.19 04:27
 • אורח
  ראש העיר רז קינסליך .אתה אמרתה לי אישית לפני הבחירות ליד קניון רוטשילד שביקב לא ההיה כלום ויש אפשרות לבטל את הפרויקט .ועכשיו מאשרים להגדיל את הנפח של הבניה .כל העיר תעצור בגלל עומס התנועה זה מריח לא טוב .לביא דב
  הגב 17.09.19 10:01
 • אורח
  אז אמר אז מה? גם באופוזיציה עשו המון רעש גם שידעו שכלום לא יצא מיזה, אבל היה על מי לעשות סיבוב.
  17.09.19 13:08
 • אורח
  אתה רוצה עיר מפותחת עם מקומות תעסוקה שיהיה לך נעים וכיף בה עם מקומות בילוי וחנויות מועדפות על טעמך המיוחד, אז אל תנסה להחזיר אותנו לתקופת האבן ולהפוך את העיק שלנו לכפר קדום וחסר קידמה, משמרים את מה שצריך, את המזבלה יפנו ויבנו וטוב שכך
  18.09.19 22:39

רכב עלה באש לפנות בוקר, מתחת לבניין בראשון לציון

קרדיט תמונות: אנשי הדממה, דיווחים בזמן אמת

אבי בר | | תגובות: 10


יום שני 16/9 בסביבות השעה 03:00 צוותי לוחמי האש ורפואה הוזעקו לרחוב הקוקיהבראשון לציון בעקבות רכב העולה באש.

צוותי לוחמי האש כיבו את הרכב אשר נגרם לו נזק כבד.

בשלב זה לא ניתן לקבוע אם מדובר בהצתה או בתקלה טכנית.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה מי מו איפוה ? איזה רחוב ? יש נפגעים ? שום פירוט מאוד מוזר
  הגב 16.09.19 08:54
 • אורח
  רשום רחוב הקוקיה
  16.09.19 08:57
 • אורח
  בשורות טובות לכולם
  16.09.19 14:00
 • אורח
  ראשון לציון הפכה להיות ארלם. עצוב מאוד
  הגב 16.09.19 09:09
 • אורח
  קודם כל זה הרלם ולא ארלם. דבר שיני מי אמר שזו הצתה? כתוב שזה עדיין לא ידוע. למה אתה קופץ מעל הפופיק ומשמיץ?
  16.09.19 09:24
 • אורח
  בטח.. רק בראשל"צ זה תקלות טכניות..😂😂😂
  16.09.19 13:07
 • אורח
  ברצוני לשבח את צוות הכבאים על הגעה זריזה ומעבר מדלת לדלת כדי לוודא שכל השכנים יפונו.
  הגב 16.09.19 09:13
 • אורח
  נווה הדרים
  הגב 16.09.19 09:35
 • אורח
  נפגעת אחת משאיפת עשן
  הגב 16.09.19 09:35
 • אורח
  כל הכבוד ללוחמי האש ולמשפחת רון
  הגב 16.09.19 10:14

הסוף לתורים והגעה לבניין העירייה?! עיריית ראשון לציון שדרגה את היישומון העירוני בו יהיה ניתן לבצע בכל זמן ובכל מקום: תשלומים, לזמן תורים, רישום לכיתה א', פניות למוקד העירוני ועוד

השדרוג נעשה לאחר שאגף התקשוב העירוני, בראשות איציק כרמלי, שמוביל את שדרוג היישומון, ניתח ומיפה את כל הנושאים שנמצאו כבעלי עניין רב בקרב התושבים וניתן לתת להם מענה במערכת דיגיטלית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
צילום המחשה: שאטרסטוק


זימון תורים, צבע הדגל בים, מידע על פי רחוב, תשלומים מקוונים, אירועים ומופעים ועוד - היישומון (אפליקציה) של עיריית ראשון לציון עבר מתיחת פנים ומציע לתושבים לבצע שירותים עירוניים בכל זמן ובכל מקום.

היישומון העירוני (אפליקציה) של עיריית ראשון לציון עבר מתיחת פנים ושירותים נוספים לשירות התושב צורפו ובכך מאפשרים ביצוע מגוון פעולות בקליק, מכל מקום בכל זמן וללא צורך בהגעה לבניין העירייה. בנוסף שולבו שירותים המאפשרים לקבל מידע בזמן אמת כמו צבע הדגל בחוף הים, מידע על פי רחוב, ימי פינוי והוצאת גזם, שידור חי במצלמות העירוניות, מידע על אירועים ומופעים בעיר ועוד.

השדרוג נעשה לאחר שאגף התקשוב העירוני, בראשות איציק כרמלי, שמוביל את שדרוג היישומון, ניתח ומיפה את כל הנושאים שנמצאו כבעלי עניין רב בקרב התושבים וניתן לתת להם מענה במערכת דיגיטלית.
היישומון ניתן להורדה במערכת אנדרואיד ו-IOS של אפל.
להורדה לאנדרואיד : http://bit.ly/2lUcGNK
להורדה למשתמשי אפל https://apple.co/2mifqod


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"כחלק ממהפכת השירות ובמסגרת מדיניות העירייה לשקיפות מידע, שמנו לעצמנו כמטרה להנגיש כמה שיותר את השירותים העירוניים על מנת לשפר ולייעל את עבודת העירייה תוך מתן מענה קשוב, רגיש ומקצועי".


חברת המועצה מעין פלח-שדה, המחזיקה בתיק עיר חכמה וחדשנות:

"כחלק ממהלך לקידום העירייה לנגישה, שקופה, מקוונת ודיגיטלית, אנו מקדמים אפליקציה חדשנית אשר מנגישה את השירותים המתקדמים והחשובים ביותר בתחום המוניציפלי ומאפשרים לקבל שירותים במרחק "קליק" וללא צורך הגעה לעירייה. בעתיד הקרוב יעלו מערכות דיגיטליות תומכות נוספות שיקלו על מתן שירותים בעירייה".התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנו נשפוט לפי התנהלות עובדי העירייה ולא לפי הפרסום אודות השידרוג - אולי זה רק מב שפתיים, אנו יודעים עם מי יש לנו עסק !!!
  הגב 15.09.19 21:38
 • אורח
  בנאדם מגעיל אתה
  15.09.19 21:43
 • אורח
  השאלה תוך כמה זמן התושבים יקבלו מענה לפניות שלהם. מרוב משרדים הפניות לא תמיד מטופלות כפי שצריך.
  הגב 15.09.19 21:46
 • אורח
  לא תמיד הפנייה מועברת למשרד הנכון. לכן הטיפול מתעכב
  הגב 15.09.19 21:52
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 15.09.19 22:17
 • אורח
  תודה
  הגב 15.09.19 22:29
 • אורח
  לפני הבחירות הבטחתם שהלשכות של חברי המועצה יהיו פתוחים לקהל, ולצערי כדי להגיע לחברי המועצה, צריך לעבור תחקיר ביטחוני, ואז אתה מקבל תשובה נחזור אליך בהקדם, וזה לא קורה
  הגב 15.09.19 23:08
 • אורח
  רעיון טוב. ביצוע פחות טוב - הניווט באפליקציה ממש גרוע. בנוסף, אין שום דבר חדש באפליקציה שלא ניתן היה לעשות עד כה באמצעות אתר האינטרנט.
  הגב 15.09.19 23:15
 • אורח
  בבנין משותף קומות האם ניתן להרכיב פרגולת אלומיניום במרפסת שמש עם מסך או יריעה לאור בעיית יונים קשה
  הגב 16.09.19 19:05

ברכות לעדה עזר, תושבת ראשון לציון שמונתה למנהלת המחלקה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי שמיר- אסף הרופא

כבר 30 שנה נמצאת עדה במערכת בית החולים בתפקיד דיאטנית קלינית, וכעת לאחר פרישתה של נורית כהן מונתה לתפקידה החדש. בכניסתה לתפקיד אמרה: "תפקידנו לשמר איכות ומצוינות בטיפול ליד מיטת המטופל, ליצור שפה תרבותית בתחום קידום הבריאות, אורח החיים בריא למטופלים ולעובדים כאחד. בנוסף בכוונתי לשלב ולקדם את תחום המחקר בעשייה של המחלקה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
צילום: דוברות מרכז רפואי שמיר


עדה עזר, תושבת ראשון לציון, דיאטנית קלינית במקצועה, בעלת תואר שני בניהול מערכות בריאות, מומחית בתחום הנפרולוגיה ומקדמת בריאות ארגונית, אשר שימשה למעלה מ-30 שנה כדיאטנית קלינית במחלקות האשפוז במרכז הרפואי שמיר, מונתה למנהלת המחלקה, לאחר שנורית כהן פרשה לגמלאות .

מומחיותה של עזר הוא בתחום הנפרולוגיה (ענף רפואה העוסק בתחום מחקר ומחלות בכליות) במכון הדיאליזה, שם הייתה שותפה פעילה במחקרים המתבצעים במכון. בין יתר הפרויקטים בהם נטלה חלק, עדה הייתה גם מנוף חשוב בצוות קידום בריאות הרב מקצועי שהוקם לפני שנים אחדות בית החולים והיא מעבירה הרצאות מקצועיות לקהל הרחב בשפלה, במסגרת הפעילות הקהילתית של המרכז הרפואי ומרצה בבית הספר האקדמי לסיעוד ובבית הספר לפיזיותרפיה בשמיר.

עדה משמשת כיועצת הסעדה בארגונים גדולים במשק ובמשרדי ממשלה וזוכה לאהדה רבה והערכה מקצועית גבוהה בקרב חבריה וקולגות לעבודה.

"אני מבקשת להודות להנהלת המרכז הרפואי בראשות ד"ר אסנת לבציון קורח על האמון שנתנו בי" הדגישה עזר עם כניסתה לתפקיד והוסיפה: "תפקידנו לשמר איכות ומצוינות בטיפול ליד מיטת המטופל, ליצור שפה תרבותית בתחום קידום הבריאות, אורח החיים בריא למטופלים ולעובדים כאחד. בנוסף בכוונתי לשלב ולקדם את תחום המחקר בעשייה של המחלקה.

יש לנו צוות מעולה המונה 22 עובדות מקצועיות מהשורה הראשונה ובכוונתי לשמור על המקצועיות והייחודיות של המחלקה, תוך גיבוש שפת עבודה מקצועית אחידה ושמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. עומדות בפנינו משימות ואתגרים רבים, אך אני בטוחה כי בעבודת צוות משותפת נצליח בגדול".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אל איזה תזונה מדובר היום בשביל לאכול בריא צריך להיות מיליונר ומי שאין לו כסף אוכל אוכל מסרטן
  הגב 15.09.19 20:11
 • אורח
  כל הכבוד לך עדה את באמת משקיענית בהצלחה לך!!
  הגב 15.09.19 20:13
 • אורח
  כל הכבוד עדה! עלי והצליחי , ישר כוח!
  הגב 15.09.19 20:30
 • אורח
  ברכות , הרבה הצלחה בתפקיד החדש
  הגב 15.09.19 20:30
 • אורח
  ברכות ובהצלחה בתפקידך אשה גדולה מהחיים
  הגב 15.09.19 20:35

גביע ראשון לפתיחת העונה? הערב (ראשון 15.9) תנסה מכבי ראשון לציון בכדוריד לזכות בגמר גביע איגוד השופטים

המשחק יתקיים בבית מכבי כנגד קבוצת א.ס רמת השרון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קבוצת מכבי ראשון לציון הכדוריד התחילה את העונה ברגל ימין, והערב תנסה לקחת את הגביע הראשון של העונה.

לאחר שביום חמישי האחרון נצחה הקבוצה בדרבי הראשוני נגד היריבה העירונית, בחצי גמר גביע איגוד השופטים בתוצאה 29:24, תתייצב הקבוצה למשחק הגמר בבית מכבי.

משחק הגמר יתקיים הערב (ראשון 15.9) במגרשה הביתי של מכבי שם תתמודד כנגד קבוצת א.ס רמת השרון.

המשחק יחל בשעה 20:00התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

4 תלמידים מישראל ובהם ומיכאל גרבויס מהגימנסיה הריאלית בראשון לציון זכו ב-7 מדליות באולימפיאדת מדעי כדור הארץ בדרום קוריאה

בתחרות השתתפו 172 מתמודדים מ-43 מדינות. הנבחרת הישראלית זכתה ב-7 מדליות: 2 מדליות זהב קבוצתיות, מדלית כסף אישית, 3 מדליות ארד אישיות ומדלית ארד קבוצתית.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום משרד המדע


נבחרת תלמידים מישראל זכתה בשבע מדליות באולימפיאדת מדעי כדור הארץ העולמית ה-13 שהתקיימה באחרונה בדרום קוריאה ובה השתתפו 172 מתמודדים מ-43 מדינות. זוהי הפעם השביעית שישראל שולחת משלחת במימון משרד המדע והטכנולוגיה לאולימפיאדה והיא זוכה להישגים אישיים וקבוצתיים מרשימים. השנה, זכתה הנבחרת הישראלית ב-7 מדליות: 2 מדליות זהב קבוצתיות, מדלית כסף אישית, 3 מדליות ארד אישיות ומדלית ארד קבוצתית.

שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס בירך: "עוד הישג ענק למדע הישראלי. אנחנו ממשיכים להביא הישגים בכל תחרות בינ״ל במדע וטכנולוגיה ומקבלים בכל פעם הוכחה לנחיצותה והצלחתה של החלטת הממשלה שיזמתי למימון משלחות ישראליות לתחרויות בינ״ל. מזל טוב למנצחים הישראליים על זכייתם במדליות השונות באולימפיאדת כדור הארץ שנערכה בדרום קוריאה, הם הגאווה שלנו ואני בטוח שזאת רק ההתחלה מבחינתם!"
את ישראל ייצגו ארבעה תלמידים: דר טרש (בי"ס עירוני א ת"א), אורי שטאובר (בי"ס מיתרים, רעננה), תומר צימנד (מבואות הנגב, שובל) ומיכאל גרבויס (גימנסיה ריאלית ראשל"צ). כל התלמידים מהכיתה הארצית למדעי כדור הארץ של מכון דוידסון. כל ארבעת חברי הנבחרת לומדים במגמת מדעי כדה"א בהיקף 5 יח"ל על פי תכנית הלימוד שפותחה במכון ויצמן.


על התחרות

התחרות כללה בחינות ידע עיוני וידע מעשי, קבוצתיות ואישיות, וכללו את כל תחומי מדעי כדור הארץ: גאוספרה, הידרוספרה, אוקיינוגרפיה, אטמוספירה, מדעי החלל והפלנטות. באולימפיאדה ניתנה, מטלת חקר שדה, שנערכת בסביבה בלתי מוכרת ובה מתבקשים המתחרים לבצע תהליך חקר של תופעה מדעית מורכבת, החוצה את כל מערכות כדור הארץ. בתחרות נבחנו על מטלת חקר שדה, הם הגיעו לסביבה בלתי מוכרת במטרה לבצע תהליך חקר של תופעה מדעית מורכבת, החוצה את כל מערכות כדור הארץ. השנה, המשלחות נשלחו לאתר בדרום קוראיה שבו עקבות של דינוזאורים ובדקו איך השפעות כדור הארץ: האטמוספירה, ההידרוספרה והגאוספרה השפיעו ועדיין משפיעים אז כמו היום על המגוון של בעלי החיים באזור. תופעות נוספות שעליהן התחרו באולימפיאדה היו לדוגמא תופעת הטייפונים בדרום קוריאה, מדוע הם מתחרשים שם ולא באזורים אחרים בעולם כדוגמת המזרח התיכון וגם מה הקשר בין הקימצ'י (הכרוב הכבוש) המאכל הפופולארי במטבח הדרום קוריאני למערכות כדור הארץ?

את המשלחת הכינו פרופ' ניר אוריון ממכון ויצמן למדע, רון בן שלום ממכון דוידסון לחינוך מדעי וד"ר יוסי גודוביץ' מהמכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ת

המתעמל ארטיום דולגופיאט זכה במדליית כסף בגביע האתגר; מחר (שני 16.9) תחל לינוי אשרם מראשון לציון את תחרויות אליפות העולם בבאקו

בשביל לינוי מדובר בתחרות חשובה מאחר והיא מהווה את הקריטריון למשחקי טוקיו 2020

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: עמית שיסל הועד האולימפי


הספורטאים הלאומיים של ראשון לציון ארטיום דולגופיאט ולינוי אשרם ממשיכים את דרכם לעבר טוקיו 2020. בסוף השבוע האחרון השתתף ארטיום בתחרויות גביע האתגר והעפיל ל 3 גמרים של תרגילי הקרקע, סוס וסוס קפיצות שיתקיימו היום (ראשון). לפני זמן קצר זכה ( שעה 15:00) זכה ארטיום במדליית הכסף בתרגיל הקרקע. המתעמל הלאומי הגיע לתחרות בפריז לאחר שזכה במדליית הזהב בתחילת החודש. התחרות מהווה בשביל ארטיום כתחרות הכנה לקראת אליפות העולם שתתקיים בחודש הבא.

איגוד ההתעמלות


לינוי אשרם תחל מחר (שני) את החלק שלה באליפות העולם בהתעמלות אומנותית בבאקו, שם תנסה להשיג את הקריטריון למשחקי טוקיו 2020. לינוי תחל את התחרויות בתרגיל הכדור. 16 המתעמלות שישיגו את הניקוד הגבוה ביותר בתרגיל הקרב רב יקבלו את הכרטיס לטוקיו.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים יקיימו ביום חמישי 19.9 כנס מיוחד בנושא מסחר מקוון, בו יקבלו בעלי העסקים בראשון לציון כלים ומידע על המסחר הדיגיטלי והגדלת היקף המכירות; יש לבצע הרשמה מראש

הכנס יתקיים באודיטוריום של מוזיאון ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון בשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים יערכו במהלך החודש כנס מיוחד לבעלי העסקים בנושא מסחר האינטרנט.

הכנס מיועד לבעלי העסקים בראשון לציון אשר יקבלו מידע וכלים להגדלת היקף המכירות והדעה לקהלי יעד נוספים בעולם הדיגיטלי. בנוסף ידברו על המגמות העולמי והשפעתן על השוק הישראלי ועל פרוייקט להקמת מסחר מקוון בו ניתן לקבל החזר הוצאות של עד 10,000 להקמה ושיווק של אתר מכירות.

הכנס יתקיים ביום חמישי 19.9.19 בין השעות 18:00-21:00 באודיטוריום של מוזיאון ראשון לציון רחוב אחד העם 2

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש

לפרטים נוספים והרשמה: 076-8844855

או במייל :

rishon@4.maof.co.il
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קינסטליך בעיר שלנו סגרו את משרד הרישוי כי אתה לא שולח פקידה???
  הגב 15.09.19 16:31

מסיבת סוף הקיץ של כל קבוצות ההליכה בחוף הים ראשון לציון! ביום רביעי 18.9 תתקיים מסיבת זומבה עם מוזיקה ועוד הפתעות של כל קבוצות ההליכה השכונתיות - "ראשון הולכת באורח חיים בריא"

הכניסה חופשית יש לבצע הרשמה מראש דרך קבוצת הוואטסאפ שהוקמה לאירוע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית סוגרת את הקיץ במסגרת פעילות מיזם "ראשון הולכת באורח חיים בריא" , במסגרתו הוקמו קבוצות הליכה שכונתיות בעיר. לכבוד האירוע החברה העירונית תערוך אירוע חגיגי בו יפגשו כל הקבוצות השכונתיות למסיבת זומבה, די ג'יי ועוד

בתוכנית

19:00 הזנקת קבוצות ההליכה

20:00 מסיבת זומבה וכושר עם מיטב המאמנים: דידי רצם, שרית נהרי, דויד נהרי, שרון כהן, עדי עמרם ואביב אור לב

21:00 רקדנית בטן מערוץ 24

האירוע יתקיים ביום רביעי 18.9.19 החל משעה 19:00 בטיילת חוף הים (צפונית לפרנצ'סקה)

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש בקבוצת הוואטסאפ שנפתחה לאירוע http://bit.ly/2PCorXo

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
29.08.19 23:25
זה טוב למי שרוצה בורקס חם בבוקר
אורח
14.09.19 15:42
זה טוב מורבחת.
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
13.08.19 18:11
אני אמכור לך את הבית בעזרא תמורת 17 אלף שח יכול להתאים ? יש לי קונה רציני רק צריך לעשות איתכם זכרון דברים
אורח
19.08.19 19:28
הקונה הוא אדם רציני שמחפש דירה באזור עזרא /דניה אם הסכום שנקבתי מתאים לכם תרשמו לי ונקבע פגישה ונתקדם לסגירת חוזה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
24.08.19 11:22
מ.נ אחזקה וניקיון מחפשת עובדים/ות למשרה חלקית, מלאה לאיזור רחובות,גדרה, חולדה,בית שמש, באר יעקב 054-2424670
אורח
17.08.19 06:57
מעוניין לקנות הונדה סיוויק 2008 מפרטי ללא תאונות טל. 0528799817
אורח
15.08.19 11:52
בחורה בת 20 מחפשת עבודה למשרה מלאה לטווח ארוך 0585669589
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
24.08.19 11:17
אם מעוניינת בניקיון משרדים צרי קשר מ.נ אחזקה וניקיון 054-2424670


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל