הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתח לקהל פארק הדינוזאורים במתחם סינמה סיטי בראשון לציון! 

בפארק מעל 15 דינוזאורים ו – 2 רובוטים ענקיים הנישאים לגובה עד 12 מ' ומידי שעה הפארק "מתעורר לחיים"

אטרקציה חדשה בראשון לציון! 

21 דרקונים "חיים, נושמים ושואגים" יגיעו באוגוסט להיכל הספורט בגן נחום והילדים אף יוכלו לגעת ולרכב על דרקון.

תושבת ראשון לציון נעדרת מעל שבוע

בטקס חגיגי נבחרו 16 העובדים המצטיינים של עיריית ראשון לציון לשנת 2019... שמות העובדים/ות בידיעה

16 העובדים שזכו בפרס העובדים המצטיינים הם: יוסי קטן ממנהל הנהלה, זהבה רמתי ומזל חג'בי ממנהל כספים, עופרה לוין ועופרה מסיקה מהמנהל לשילוב חברתי, אורן עקרוני ומשה שבתאי ממנהל איכות הסביבה, שמואל יוסף בידני, סיגלית חצרוני, מנחם רונית, רבקה סמוכה ועובדיה סמדר ממנהל החינוך, אסתר טובי ממנהל משאבי אנוש ורכש, אתי מרסיאנו ממנהל קהילה, יחזקל מעוז ממנהל שפ"ע, נופר טרבלסי ממנהל תכנון ובנייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12
צילום עידן גרוס


מאות עובדי עיריית ראשון לציון הגיעו השבוע להיכל התרבות בעיר להרמת כוסית חגיגית לקראת החג ולטקס הענקת פרס עובדים מצטיינים של העירייה. ראש העיר, חברי המועצה וכל בכירי העירייה הגיעו לאירוע החגיגי שכלל גם הופעת בכורה של חבורת הזמר של עובדי העירייה שהוקמה לראשונה לפני מספר שבועות ומופע של להקת המחול הייצוגית "נעורים".

16 עובדים זכו בפרס העובדים המצטיינים:

יוסי קטן ממנהל הנהלה, זהבה רמתי ומזל חג'בי ממנהל כספים, עופרה לוין ועופרה מסיקה מהמנהל לשילוב חברתי, אורן עקרוני ומשה שבתאי ממנהל איכות הסביבה, שמואל יוסף בידני, סיגלית חצרוני, מנחם רונית, רבקה סמוכה ועובדיה סמדר ממנהל החינוך, אסתר טובי ממנהל משאבי אנוש ורכש, אתי מרסיאנו ממנהל קהילה, יחזקל מעוז ממנהל שפ"ע, נופר טרבלסי ממנהל תכנון ובנייה.

מנכ"ל העירייה, חיים גליק, ראש מנהל משאבי אנוש, נתי לרנר, יו"ר הסתדרות מרחב ראשל"צ, זורי מזרחי ויו"ר ועדת הגמלאים, עמרם פרץ נשאו דברים ושיבחו את העובדים המצטיינים.


רז קינסטליך, ראש העירייה :


"מאז כניסתי לתפקיד אני עמל על מהפכת השירות בעירייה ואני יכול לומר בגאווה שמרגישים את השינוי, אך כל זה לא יכול לקרות בלי שיתוף הפעולה שלכם העובדים. הקפידו על החיוך ועל תודעת השירות הגבוהה ביותר עבור התושבים, זה תפקידנו וזו חובתנו. אני מודה לכל אחת ואחד מכם על העבודה המסורה והתרומה לקידומה של העיר".התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מסכנות הסייעות של הגנים משכורת נמוכה יחס מזלזל לא מגיע להם ?
  הגב 17.04.19 15:32
 • אורח
  הן אפילו לא מוזמנות. מזמינים אותן להרמת כוסית בזמן העבודה שלהן. מה מצפים? שהן יעזבו 35 ילדים עם גננת? ההזמנה היא רק כדי לצאת ידי חובה.
  17.04.19 16:15
 • אורח
  אמת
  17.04.19 16:48
 • אורח
  ברור שכל העובדים המיצטיינים הם מנהלים...... ואיפה כל הפועלים שבאמת עובדים קשה , אלה שדואגים שהעיר תראה יפה ? הא...... הם כל היום מסתובבים בחוץ ולא רואים בכלל שהם עובדים .......... כל הכבוד לעיריית ראשון שדואגים רק למנהלים
  הגב 17.04.19 15:41
 • אורח
  הבעיה העיקרית שהם בעצם אלו שמתחזקים את העיר אבל הם לא עובדי עירייה אלא עובדי קבלן😣
  17.04.19 15:47
 • אורח
  צודק
  17.04.19 16:48
 • אורח
  מה עם הגננות והסיעות ??? רק לעובדים עם הצוראון הלבן קראתם.. בושה !!!!
  הגב 17.04.19 16:48
 • אורח
  עופרה מסיקה?! האישה הזו מסוכנת לציבור
  הגב 17.04.19 17:22
 • אורח
  כולם תימנים כל הכבוד
  הגב 17.04.19 19:18
 • אורח
  מעוז יחזקל משפע מגיעה לו
  הגב 17.04.19 23:42
 • אורח
  מה זה ...?היה לכם ראש עיר טוב,דב כבר לא ראש עיר שלכם?
  הגב 18.04.19 09:18
 • אורח
  ברוך שפיטרנו מעונשו של דב.בוקר טוב לא היה אומר רק בגלל זה הפביד בחירות.כל עובדי העירייה הצביעו בסתר לקינסטליך ועשו בחירה נכונה חג שמח לכולם
  הגב 18.04.19 12:54

תושבת ראשון לציון נעדרת מעל שבוע

כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להתקשר למוקד 100

אבי בר | | תגובות: 8


להלן הודעת המשטרה


סיוע באיתור נעדרת


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדרת יעל לברן, בת 50 מראשל"צ.


הנעדרת נראתה לאחרונה בתאריך 17/7/19 ברחוב מעגל השלום בראשל"צ ומאז נעלמו עקבותיה.


גובהה 1.55 מ', מבנה גוף רזה, שיער שטני ועיניים ירוקות.


לבשה מכנסיים בצבע כהה וחולצה צהובה.


כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת המשטרה בראשל"צ בטלפון 03-9609444.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש חללי צהל בלבנון ולא מביאים אותם אז אזרחית שסהכ רק אזרחית
  הגב 23.07.19 08:34
 • אורח
  מטומטם מצוי
  23.07.19 08:36
 • אורח
  כמה שאתה דביל...
  23.07.19 08:45
 • אורח
  מה קשור טמבל
  23.07.19 08:49
 • אורח
  אתם שמים לב לכמות הנעדרים לאחרונה מראשון לציון? מה קורה בכל הארץ? מישהו מיתעורר?
  הגב 23.07.19 08:39
 • אורח
  נכון ומצמרר. תופעה מדאיגה.
  23.07.19 08:58
 • אורח
  זה כבר המיקרה הרביעי מי שלא מרגיש כמעט כל שבועיים נעדרת מראשלצ
  הגב 23.07.19 08:40
 • אורח
  לא רק נעדרים גם תאונות דרכים יש ה3 הרבה מה יהיה
  הגב 23.07.19 08:50

נפתח לקהל פארק הדינוזאורים במתחם סינמה סיטי בראשון לציון! בפארק מעל 15 דינוזאורים ו – 2 רובוטים ענקיים הנישאים לגובה עד 12 מ' ומידי שעה הפארק "מתעורר לחיים"

פארק הדינוזאורים והרובוטים החדש כוללים מנגנון הפעלה ייחודי שיוצר התרחשות חיה הכוללת תנועה תאורה וסאונד אשר תופעל בכל שעה עגולה למשך 5-10 דקות. תאריך פתיחה- 22.7.19 הכניסה לפארק חופשית וללא עלות

אבי בר | | תגובות: 3עשור עבר מאז הגיעה חווית פארק הדינוזאורים הראשונים לעיר ראשון לציון. כיום מחדשת החברה וחונכת את G CITY PARK בחוויה חדשנית וייחודית.


הפארק המשתרע על שטח של כ – 1,000 מ"ר כולל למעלה מ 15 דמויות דינוזאורים בגדלים שונים ו 2 רובוטים הנשאים לגובה של 10-12 מטר כל אחד. פארק הדינוזאורים והרובוטים החדש כוללים מנגנון הפעלה ייחודי שיוצר התרחשות חיה הכוללת תנועה תאורה וסאונד אשר תופעל בכל שעה עגולה למשך 5-10 דקות.


בלב הפארק, הוצב ג'יפ עם בובה בדמותו של לאון אדרי ז"ל, מבעלי ומקימי הסינמה סיטי, אשר היה הראשון שהביא את פארק הדינוזאורים לעיר ראשון לציון. עלות חידוש הפארק מסתכמת בהשקעה של כ-2 מיליון ₪


תאריך פתיחה- 22.7.19

הכניסה לפארק חופשית וללא עלות

ירון אשל, מנכ"ל גזית גלוב ישראל, מסר היום:

"לפני עשר שנים היינו הראשונים ביחד עם לאון אדרי ז"ל להביא את חווית פארק הדינוזאורים לעיר ראשון לציון. היום אנו חונכים את הפארק המחודש שמביא בשורה חדשנית ואינטראקטיבית. כשם שהיינו הראשונים להביא את חווית הבילוי והפנאי במרכזים המסחריים בישראל עכשיו אנו הראשונים לקחת את חווית הבידור שלב אחד קדימה ובטוחים כי החוויה שתוצג בפני הקהל תהיה משמעותית וייחודית".


צילומים יניב מזרחיהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רובוטריקים כפרה מזה רובוטים הצהוב ליתר דיוק זה באמבל בי והשני הצבעוני זה אופטימוס פריים
  הגב 22.07.19 18:26
 • אורח
  מה לעשות, סרטים משפיעים, אבל באמת חדשות טובות, היה ריק המקום בלי דינוזאורים
  הגב 22.07.19 20:10
 • אורח
  מושלםםםםם
  הגב 22.07.19 22:44

מאבק הורי ביה"ס ניצנים בראשון לציון! לאור כוונת עיריית ראשון לציון לפתוח 3 גני ילדים במתחם ביה"ס ניצנים, הנהגת ההורים הבית ספרית הודיעה על החרפת צעדיהם ובכוונתם להשבית את פעילות משמרות הזה"ב עד להודעה חדשה בפתיחת שנת הלימודים

לטענת ההורים הדבר יגרום לבעיות בטיחות בעת הורדת ואיסוף הילדים מבית הספר שיחריף את בעיית הצפיפות ברחוב ויניק. כפתרון למצב הודיעה העירייה שעל מנת להבטיח את זרימת התנועה ובטיחות הילדים, תוסיף העירייה מפרץ חנייה נשק וסע וכן תפתח כניסה אחורית נוספת וייסלל שביל המוליך אליה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מתחם בית הספר


הנהגת ההורים בבית ספר ניצנים בראשון, מחריפים את המאבק כנגד כוונת העירייה לפתוח בבית הספר 3 גנים בהם גן טרום טרום חובה, במבנים זמניים. על פי ההורים ההודעה על כך הגיעה אליהם בחודש יוני בהפתעה, ללא שום הודעה מוקדמת. טענת ההורים העיקרית כנגד המהלך היא שהדבר יגרום להחמרת הצפיפות באזור מאחר ורחוב ויניק שבו נמצא שער בית הספר עמוס גם ככה ואין בו מקומות חנייה. פתיחת הגנים תגרום לדבריהם לקטסטרופה תחבורתית כי בכל בוקר יגיעו כ 70 רכבים נוספים של ההורים שיורידו את ילדיהם בגן. הדבר יגרום לסכנה לילדיהם בשעת הורדת הילדים לבית הספר, לחנייה על מדרכות, חסימת חניות פרטיות ועוד.

מאז ועד היום מתנהלים מגעים בין עיריית ראשון לציון בהם נפגשו ההורים ביום רביעי האחרון יחד עם ראש העיר, רז קינסטליך ומחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר אך לא הושגה הסכמה בין הצדדים.


לאור זאת שלחה ביום חמישי האחרון הנהגת ההורים של בית הספר מכתב לראש העיר ומחזיקת תיק החינוך בו הודיעו על הכוונה להשבית עד להשגת פתרון למצב, את פעילות משמרות הזה"ב ומשמרות "אור ירוק" בפתיחת שנת הלימודים הקרובה, זאת על מנת להגן על בטיחות ילדיהם.לדברי הנהגת ההורים:

מי שייצר את בעיית הבטיחות זו העירייה והיא זו שצריכה לקחת אחריות על על הבטיחות במצב החדש שיווצר, לחלופין העירייה יכולה להחליט שהיא לא פותחת פותחת את הגנים ולמנוע את הבעיה


מעיריית ראשון לציון נמסר:

עיריית ראשון לציון נדרשת לתת מענה לכל ילדי העיר באופן המיטבי ביותר. לכן נפתחים בשנה הבאה, ברחבי העיר, עשרות גנים חדשים, ביניהם גן ילדים שישרת את ילדי השכונה. התקיימו מספר פגישות עם התושבים בהשתתפות מנכ"ל וסמנכ"ל עירייה, הן בבניין העירייה והן בשטח, הוסבר כי נבחנו כל החלופות. נציין עוד כי במסגרת נכונות העירייה להבטיח את זרימת התנועה ובטיחות הילדים, תוסיף העירייה מפרץ חנייה נשק וסע וכן תפתח כניסה אחורית נוספת וייסלל שביל המוליך אליה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על האתר הזה. כל ידיעה - יומיים לפחות אחרי כל האתרים האחרים.
  הגב 22.07.19 16:20
 • אורח
  קינסטליך לא סופר אף אחד ממטר, האנשים שלו שולטים ברשתות. אל תדאגו בסוף הוא יצטלם עם איזה אמא שתגיד שהוא צודק וכולם יפרגנו לו באתר...
  הגב 23.07.19 08:59

איריס כגן חכמון, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה בראשון לציון הודיעה על סיום תפקידה

בתאריך 19.8.19 יתקיים אירוע הפרידה החגיגי מאיריס אליו מוזמנות נשות העיר. שימו לב יש לבצע הרשמה מראש דרך קבוצת הוואטאפ הייחודית שנפתחה לאירוע .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: רשת נשים המשרד לקידום מעמד האישה


לאחר 30 שנה בעיריית ראשון לציון הודיעה איריס כגן, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה על סיום תפקידה. איריס הייתה בין מובילות בעירייה בתחום קידום מעמד האישה ופעילה רבות ברשת הנשים- המשרד לקידום מעמד האישה של עיריית ראשון לציון הנותן מענה לנשות העיר. איריס תסיים את תפקידה בסוף אוגוסט, במהלכו יתקיים אירוע פרידה חגיגי אליו מוזמנות נשות ראשון לציון.

אירוע הפרידה יתקיים ביום שני 19.8.19 בשעה 18:00 בבית העם רחוב זד"ל 5

על מנת להשתתף יש להצטרף לקבוצת הוואטאפ הייחודית שנפתחה לאירוע :

https://chat.whatsapp.com/LueckmzWGFM1hdAHXvCnaC

להלן פוסט הפרידה של איריס כגן

נשות רשת נשים, משפחה אהובה שלי אני נרגשת ושמחה לבשר שבחרתי לסיים את תפקידי בעיריית ראשון לציון אחרי 30 שנים של הגשמה , יצירה , השפעה ומנהיגות, שנים בהן יצרנו יחד יש מאין והקמנו קהילה מדהימה של נשים שכולן- מנהיגות, שוות ומעורבות.

רשת נשים בראשון לציון היא עובדה קיימת, רשת נשים היא קהילה של נשים בעלת חזון משותף לקידום שיוויון, ולצמצום פערים מגדריים.יחד יצרנו קהילה באלף גוונים ,שמהווה רשת תמיכה וביטחון לנשים ,במקביל ליצירת מרחבי צמיחה במגוון נושאים הקשורים לחוויית החיים של נשים במרחב הפרטי והציבורי . קהילה אחראית שלא רק תובעת את זכותה לשיוויון, אלא מייצרת , יוזמת ומנהיגה שינוי חברתי . היתה לי זכות גדולה לחלום להגשים ולהיות נוכחת יחד איתכן לפלא הזה שהתרחש למול עיננו יום יום שעה שעה

ב30.8 אסיים 30 שנות זכות בעיריית ראשון לציון, שנים שהותירו אותי מלאת הוקרה על אין סוף הזדמנויות לעשייה משמעותית למען מטרות נעלות ,יצירת הווה מוצלח ובעת ובעונה אחת בניית עתיד מזהיר. זה הזמן להודות לכן על הדרך ועל התוצאה הייתן לי מפגן של חברות אמת ,חוכמה , מקצוענות , תמיכה, מרחב לצמיחה ולשותפות . אני לא עוזבת, רק נעה אל עבר מרחבים חדשים, אל מחוזות שטרם צעדתי בהם. אמשיך להיות חלק ממפעל חיי -רשת נשים ואלווה מיזמים ופרויקטים מנקודת מבט שונה ,עם לב פתוח ונפש חפצה.

תודה מיוחדת לראש העירייה רז קנסטליך, לעו"ד ליאל אבן זהר ממלאת מקום ראש העירייה ומנהיגת השבט , תודה לכל מנהלות הפורומים וצוותי ההיגוי לדורותיהן ,תודה לעו"ד דנה אייזנר מנהלת מנ"ע ,תודה לעורכות הדין במרכז זכויות ולכל צוות המתנדבות ,תודה לאורנה פורת לנוגה חתוכה לליאורה קון ולמירב משה על השותפות האמיצה הנחישות הנדיבות וההתמדה.

תודה מיוחדת גם כן ליו"ר צוות ההיגוי של רשת נשים , האישה שאיתי רות אלרז ,לטובה ברודר לרחל אלגרבלי ,לרויטל סגל,לליאת שביט ושיר גולדברג,לליאורה ניאזוב ,לעליזה גזלה, לרווית לוטטי ,לשרית ירחי מזרע,לאילנה טנר,ליעל פקין,לאתי בשביץ ,ליפעת בכר,לאבי קקון,להילה בן חורין, להילה נדב, לחביבה מלניק,לשוש אביטבול, ליפעת טוויטו ולאורנית אלוני, לאתי פלג,לדרור נגר ,לאסתר סעד ,לציפי דיק ,למכאלה אייזיק אתן בליבי מנהלות יקרות. תודה שהצטרפתן וצרפתן נשים לרשת . תודה לכל ארגוני הנשים ,המנחות היועצות והמרצות, תודה מיוחדת לדר סיגל אופנהיים שחר ולחנה בית הלחמי על הליווי והדעת לאורך השנים תודה לכולכן ,שהפכתן את החלום למציאות.


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם הוא מחפש עכשיו יועצת סביר להניח ששרה נתניהו תצטרך לקיים עבודות שירות בסופו של דבר עם כל החקירות שלה....
  הגב 22.07.19 15:45
 • אורח
  נהינו מעשייתך.ומכל הפעילויות הנהדרות.הצלחה בהמשך הדרך אריאלי צפרירה
  הגב 22.07.19 16:34
 • אורח
  תפקיד מיותר, חבל על הכסף ושלל ההטבות הנילוות.נמאס כבר שכת ה-p.c מכתיבה את ההתנהלות!
  הגב 22.07.19 18:29
 • אורח
  איריס תפני מקום לצעירים חאלס את ברוך ה' מסודרת, אז לילה טוב ,בהצלחה,
  הגב 22.07.19 22:58
 • אורח
  רז מעיף את כל העובדים הטובים של העירייה: איריס כגן, שלומי קונסטנטין, ניצן פלג, אשר חן וזו רק ההתחלה... חבל על התנהגות המאפיונרית הזו- העירייה תהיה פחות טובה עכשיו
  הגב 23.07.19 09:01
 • אורח
  מה עם יפעת מאירוביץ, אייל מושיוב, דורון אוזן... במקומם נכנסו רוסים מאפיונרים חסרי ניסיון שמטילים אימה על תושבים וסוחרים ומצטלמים כל היום
  23.07.19 09:02

פינוי בינוי רמת אליהו! אושרה בניית הבניינים בנחלת יהודה עבור 61 משפחות המתגוררות ברחוב ש"י עגנון ברמת אליהו

הוועדה המקומית אישרה את בקשת היתר הבנייה לחברת אשדר לבניית 2 בניינים בנחלת יהודה בני 27 קומות הכוללים 200 יחידות דיור מהם 61 דירות עבור דיירי הבניינים ש"י עגנון 11 ו – 15 בשכונת רמת אליהו. עד היום חתמו 1100 משפחות ברמת אליהו על מכתב הסכמה לפינוי בינוי וב – 7 בניינים חתמו כל הדיירים

אבי בר | | תגובות: 5
שי עגנון 11 צילום גוגל סטריט


ש"י עגנון 15 - גוגל סטריט


פרויקט הבינוי-פינוי-בינוי ברמת אליהו זכה לאחרונה להתקדמות משמעותית מועדת תכנון ובנייה. הועדה אישרה את בקשת היתר הבנייה של חברת "אשדר" בשכונת נחלת יהודה מערב. חברת "אשדר" זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל בשיתוף עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ועיריית ראשון לציון, באמצעות מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו, לבניית 2 בניינים הכוללים כ-200 יחידות דיור בנחלת יהודה מערב, במסגרת קידום פרויקט הבינוי פינוי בינוי ברמת אליהו.

הבנייה בנחלת יהודה מערב תכלול שני בניינים בני 27 קומות כל אחד על קומת קרקע ו-2 קומות מרתף. בתום הבנייה, יעברו לשכונה 61 משפחות הראשונות מרמת אליהו אשר חתומות על הסכם מול המדינה ומתגוררות בבניינים שי עגנון 11 ו- 15 בשכונת רמת אליהו.

המכרז בו זכתה חברת "אשדר" לבניית בנייני מגורים בשכונת נחלת יהודה מערב, הינו המכרז הראשון שיצא לדרך במסלול בינוי-פינוי בינוי של רשות מקרקעי ישראל, בשיתוף עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ועיריית ראשון לציון. תחילת הבנייה תהווה ציון דרך חשוב בפרויקט הבינוי-פינוי-בינוי כיוון שהוא מסמל את תחילת הבנייה בשכונות המשלימות אליהן יעברו הדיירים הראשונים, אשר בתיהם מיועדים להריסה במסגרת הפרויקט וחתמו על הסכם מול המדינה.

מסלול ייחודי זה גובש על ידי העירייה והמנהלת העירונית יחד עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, בשיתוף עם רשות מקרקעי ישראל והוא מציע את שיטת ה"מפתח תמורת מפתח". על-פי השיטה, המדינה משמשת כיזם, והרשות להתחדשות עירונית היא זו החותמת על הסכמים מול בעלי הדירות בבניינים המיועדים לפינוי-בינוי, באמצעות המנהלת העירונית אשר הוקמה בלב השכונה ומלווה את התושבים. המטרה בכך היא לדלג על שלב השכירות, ולהכניס את הדיירים ישירות לדירות החדשות, עוד לפני הריסת המבנים הישנים. מסלול זה נועד לפתור בעיות המתעוררות בפרויקטים של התחדשות עירונית בהם קיימים לעתים קשיים בהתארגנות הדיירים, עקב חוסר ודאות וביטחון של בעלי הדירות ביחס לקבלת הנכס החדש, וכן חוסר ודאות של היזם ביחס לזכויות הבנייה ועלויות הפרויקט.

בנוסף, בשבוע שעבר הכריזה ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל על חברת שיכון ובינוי נדל"ן כזוכה במכרז השני במסלול בינוי-פינוי-בינוי של רשות מקרקעי ישראל, שיצא בשיתוף עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ועיריית ראשון לציון. במסגרת המכרז תבנה חברת שיכון ובינוי נדל"ן 155 יחידות דיור בשכונת נוריות בראשון לציון.

מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו, פועלת כל העת מול תושבי השכונה בהסברה, ארגון וליווי התושבים בדרך הבטוחה למימוש זכויותיהם, וקידום התוכנית והפרויקט כולו. המנהלת פועלת ללא מטרת רווח ושמה לה למטרה לשפר את איכות החיים של תושבי השכונה עד לתום הפרויקט. עד כה, קיבלה מנהלת בינוי-פינוי-בינוי מלמעלה מ- 1,100 בעלי דירות את כתב ההסכמה, ו-7 בניינים אשר בהם חתמו כבר כל בעלי הדירות על ההסכם מול המדינה משולבים במכרזים הראשונים לבנייה.


רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון:

"אישור בקשת היתר הבנייה בוועדה הינו בעל חשיבות גדולה מאד עבור פרויקט הבינוי פינוי בינוי ברמת אליהו. העירייה וכל המעורבים בפרויקט עושים ככל שביכולתם על מנת לקדם את התחלות הבנייה ולהבטיח איכות חיים טובה יותר לתושבי השכונה וילדיהם הן בשכונות המשלימות והן לדיירים שיישארו בשכונת רמת אליהו."


דודו מנצור, ראש מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו:

"אנו מברכים על החלטת הוועדה ומחכים בקוצר רוח לתחילת הבנייה בנחלת יהודה מערב. הבנייה בנחלת יהודה מערב הינה הסנונית הראשונה לבנייה בקרקעות המשלימות והצלחתה תמנף את קידום הפרויקט.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה לגבי פרויקט החיל אלמוני
  הגב 22.07.19 14:32
 • אורח
  מה קורה עם התמא בחנה סנש 13 מתי יצא לפועל?
  הגב 22.07.19 14:40
 • אורח
  מה קורה עם בניני העיר במזרח ראשון? לא היגיע הזמן?
  הגב 22.07.19 15:38
 • אורח
  שיכון המזרח הקניון המוזנך !!
  הגב 22.07.19 15:40
 • אורח
  סוף סוף ברוך ה" ציפיה של 20 שנה לפינוי בינוי רמת אליהו
  הגב 22.07.19 21:38

שירות חדש לתושבי ראשון ציון! תושבי העיר יוכלו לקבל אישורים מביטוח לאומי אונליין ללא צורך הגעה פיזית לסניף בעיר, איתם ניתן לקבל את ההנחות המגיעות להם; רשימת האוכלוסיות הזכאיות לשירות מצ"ב בכתבה

השירות יחל כפיילוט של עיריית ראשון לציון בשיתוף הביטוח הלאומי בעיר שיאפשר את הענקת האישורים על ידי הגזברות שתשלח זאת לתושבים אונליין ובכך הם יוכלו לקבל את ההנחות המגיעות להם על פי חוק.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום: ביטוח לאומי


עיריית ראשון לציון תקיים פיילוט חדש בשיתוף הביטוח לאומי על מנת להקל את השירות לתושבי העיר. על פי הודעתו של מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה מוטי עג'מי בפגישתו עם מנהל המוסד לביטוח לאומי בראשון לציון מר יצחק פלוס וצוות הגזברות, סוכם כי הפיילוט יאפשר לתושבים לקבל אישורים של ביטוח לאומי אונליין שישמשו אותם לקבלת ההנחות המגיעות להן על פי חוק. האישורים יונפקו על ידי הגזברות בסניף ויישלחו

האישורים יוענקו לאוכלוסיות הבאות:

1. אזרח ותיק המקבל קצבה מהביטוח הלאומי ובנוסף הבטחת הכנסה.

2. אזרח ותיק המקבל קיצבה נוספת לנכה.

3. אזרח ותיק המקבל קיצבת זיקנה, שארים, תלויים או נכות בשל פגיעה מעבודה.

4. זכאי לגמלת הבטחת הכנסה.

5. אסיר ציון זכאי לגמלת הבטחת הכנסה.

6. נכה אי כושר עבודה מעל 75%

7. נכות רפואית מעל 90%

8. גמלת ילד נכה.

9. זכאי לגמלה לפי חוק מזונות.

10. עולה תלוי בעזרת הזולת.

11. זכאי לגמלת סיעוד.

12. נכי משטרה ושירות בתי הסוהר.

13. אישור מעמד לא עובד.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היה תמיד ועדיין לקבל דרך האינטרנט וגם בדעה טלפונית למוקד ביטוח לאומי והיו שולחים בדור מה החידוש לא ברור?
  הגב 22.07.19 13:55
 • אורח
  אנח בן 75 חולה אונקולוגי המקבל טיפולים כימותרפיים מכיוון שאני מקבל קיצבת זיקנה אני לא יכול לפי ביטוח לאומי לקבל תעודת נכה המקנה לי זכויות בתשלומי ארנונה חניות ועוד זאת מפני שאני מקבל קיצבת אזרח ותיק ז"א שמעל גיל פרישה לא מכירים בך כנכה כי אתה לא בקריטוריוניפ כבר. אבקש תשובה בנידון.
  הגב 22.07.19 14:32
 • אורח
  בראשון לציון נכה עם אי כושר השתכרות לא מקבל ההנחה המותרת בחוק במלואה, בשאר הרשויות מקבלים ההנחה במלואה , ראשונים אנחנו לא
  הגב 22.07.19 14:40
 • אורח
  הכתבה לא ברורה כלל על אלו אישורים און ליין מדובר ?? נראה לי ששירות זה קיים כבר מזמן אז מה החידוש עבורנו התושבים לא מובן !!
  הגב 23.07.19 00:04

אטרקציה חדשה בראשון לציון! 21 דרקונים "חיים, נושמים ושואגים" יגיעו באוגוסט להיכל הספורט בגן נחום והילדים אף יוכלו לגעת ולרכב על דרקון.

תערוכת הדרקונים בין התאריכים 1.8.19-31.8.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


חודש אוגוסט בפתח וההורים מחפשים שלל אטרקציות ותעסוקה לילדיהם הנמצאים בחופשת הקיץ. בנוסף לפארק נינג'ה ישראל שנפתח לתושבים בבית מכבי, יוכלו התושבים ליהנות מתערוכת הדרקונים בה הילדים ובמבוגרים יוכלו לפגוש יצורים מיתיים ואגדות חיות.

בתערוכה שתתקיים בהיכל הספורט גן נחום יגיעו 21 דרקונים בטכנולוגיית אנימטרוניקס רובוטית, זזים, נושמים, הולכים ו….שואגים. היישר מעולם האגדות, הדמיון והפנטזיה ומתרבויות שונות. הדרקונים יוצאים מדפי הספר והילדים יוכלו לפגוש, לגעת ולרכב על דרקון.


התערוכה תתקיים בין התאריכים 1.8.19-31.8.19 בין השעות

א-ה,שבת 10:00-19:00

ו 10:00-17:00

עלות: 39 ₪ מחיר מלא , לתושבי ראשון לציון עלות של 29 ₪

לפרטים נוספים : http://www.hakartis.co.il/EventPage.aspx?id=8802

שימו לב ילד מגיל שנתיים חייב בכרטיסהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לרכוב ולא לרכב!
  הגב 22.07.19 10:16
 • אורח
  ועל זה אמרו חזלנו "אי זה הוא קטן? כל שאינו יכול לרכוב על כתפו של אביו ולעלות מירושלים להר הבית"
  22.07.19 10:26
 • אורח
  יופי, ממש תודה
  הגב 22.07.19 20:06

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

דיווח על שמיעת ירי בראשון לציון

לא אותרו נפגעים

אבי בר | | תגובות: 5


יום ראשון 21/7 בסביבות השעה 21:30 , כוחות גדולים של משטרה וכוחות הצלה רפואיים הוזעקו לרחוב הנוטרים בשכונת שיכון המזרח בראשון לציון בעקבות דיווח על שמיעת ירי במקום.

כוחות סרקו את המקום ולא אותרו נפגעיםהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו לקח יותר מדי ברצינות את ועדת הערר על השיבוצים בגני הילדים.
  הגב 21.07.19 22:42
 • אורח
  כנרא מעניין מה יהיה אז עם בתי ספר
  הגב 21.07.19 23:35
 • אורח
  שוב פעם אתיופים שיכורים
  הגב 22.07.19 07:22
 • אורח
  אני ממליץ לא לדבר על אתיופים שלא יסגרו כבישי ראשון.
  הגב 22.07.19 08:19
 • אורח
  זה בגלל הדתיים כולנו סובלים דרעי המושחת
  הגב 22.07.19 12:53

סלסה לנשות המגזר הדתי בראשון לציון! בימי רביעי במהלך חודש אוגוסט יתקיימו ערבי ריקוד סלסה לנשים מהמגזר הדתי ללא עלות בבית העם

השיעורים יתקיימו מידי יום רביעי החל מ 14.8.19 . שימו לב הכניסה חינם אך יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מחזיק תיק החינוך והתרבות החרדי שמואל ג'מיל בשיתוף מינהל הקהילה האגף לחינוך ותרבות חרדית, יפתחו במהלך חודש אוגוסט פעילות חדשה לנשות העיר מהמגזר הדתי. במהלך חודש אוגוסט מידי יום רביעי יתקיימו ערבי ריקוד סלסה לנשים בלבד אותם תעביר "שרה סלסה וכיף" משמחת הלבבות – מומחית לריקודי סלסה. בערבי הריקוד ילמדו הנשים ריקוד סלסה מהצעד הראשון כולל ריקוד חופשי.


ערבי הריקוד יתקיימו בימי רביעי החל מ14.8.19 בין השעות 18:30-19:45 בבית העם רחוב זד"ל 3

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה

מומלץ להגיע בבגדים ונעליים נוחים.

טלפון להרשמה : 03-9547766 בין השעות 9:00-15:00התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה יופי
  הגב 21.07.19 22:09
 • אורח
  יוזמה מבורכת.ביום חמישי שעבר בילינו במסיבת קיץ בחוף הים היה שמח ומקסים תבורכו
  הגב 21.07.19 22:51
 • אורח
  גם חילוניות יכולות להגיע?
  הגב 22.07.19 09:44
 • אורח
  ברור כשזה לנשים כולן יכולות להגיע
  הגב 22.07.19 20:16

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
21.07.19 23:20
מזה מס שנים ראשון לציון מלאה ביתושים. אי אפשר להיות 2 דקות מחוץ לבית.
אורח
19.07.19 11:46
ברח חלוצי יסוד המעלה מצב החניות קטסטרופה אנשים חונים בצורה המסכנת את המעבר בכביש לרכב כמו כן חניות לא מסומנות ואנשים חונים בניגוד לשילוט נא להגביר את הפיקוח במקום בברכה הדיירים במקום
אורח
17.07.19 16:48
שלום רב אני גרה בראשון לציון בשכונת חתני פרס נובל .. כבר הרבה זמן אנחנו סובלים ממכת יתושים .. אי אפשר לצאת לגינה כוון שיש כמויות מטורפות של יתושים במקום.. פניתי לעיריית ראשון לציון , הגיעו נציגי הערייה ולא נתנו מענה לבעיה .
אורח
16.07.19 21:47
מפעילות הקייטנה הבית של מיכל מקסימות ומוכרות מאוד ביבנה . הן מוכנות לקבל אותנו ההורים אם נגיע כקבוצה במחיר מיוחד . מהרו להירשם .
אורח
15.07.19 10:17
השעה 10 בבוקר ותאורת הרחוב בשכונת כרמים דולקת ברציפות ... למה הבזבוז המיותר של אנרגית החשמל מה גם שזה על חשבון תושבי העיר.!!!!!
אורח
13.07.19 13:39
יש הרבה מכוניות נטושות בעיר שחונות ותופסות מקום חניה יקר וכמובן גם ללא טסט נא לטפל בתופעה המתרבה הזאת
אורח
13.07.19 09:15
שלום שלחתי בקשה לדאוג לילדים שאוהבים על אופנים ורופאים חשמליים למסלול לאופניים ולא לרשום דוחות לבאים מכיון קניון הזהב עד המרכז עד שלא ימצא פתרון תודה רבה שלומי גן נחום
אורח
12.07.19 09:21
צריך להסדיר חניה לתושבים באזור המרכז בחניון של היקב. אחרי השעה שש למצוא חניה באזור הרחובות סוקולוב, סמילנסקי, אהרון קרון, גלוסקין והסביבה זה פשוט קשה מאוד. בתל אביב הגיעו להסדרים עם חניונים פרטיים לרווחת התושבים שהם יכולים להחנות עד השעה 08:00 ללא תשלום . אנחנו במצוקת חניה נוראיתתתתתת


שידור ערוץ הכנסת מראשון לציון! ביום שני 22.7 יתקיימו בבית העם צילומים של תוכנית פרלמנט אלטרנטיבי של ערוץ הכנסת בהשתתפות סבתות מראשון לציון

הפאנל יתקיים בהנחייתה של מוריה קור, בתו של אבשלום קור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ע


ביום שני הקרוב 22.7 ערוץ הכנסת יגיע לראשון לציון לצילומי תוכנית פרלמנט אלטרנטיבי, בו יקחו חלק כקהל סבתות מראשון לציון.

המפגש מצולם לטלוויזיה וידון בנושאים הבוערים במדינה. הנושא המרכזי בדיון יהיה על מעמד הביניים והבחירות הקרבות.

הסבתות שישתתפו בתוכנית כקהל ויוכלו לשאול שאלות, (יש להעביר את השאלות מראש).

האירוע יהיה בהנחיית מוריה קור (הבת של אבשלום קור).

המפגש יתקיים ביום שני 22.7.19 בשעה 11:00 (כניסת קהל) בבית העם, רחוב זד"ל 3.

תחילת פאנל 11:30

הכניסה ללא תשלום.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי ראשון לציון! מחר (שני 22.7) תתקיים הפסקת מים משעות הבוקר ועד לצהריים ברחוב צ"ג בנות

הפסקת המים היא עקב עבודות של תאגיד המים מניב ראשון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תאגיד המים מניב ראשון יחל מחר (שני 22.7) עבודות ברחוב צ"ג בנות , במערכת המים העירונית והתחברות לקו המים החדש. עקב העבודות תהיה הפסקת מים ברחוב בין השעות 09:00 בבוקר ועד 16:00 בצהריים.

התושבים מתבקשים להיערך בהתאם.

לברורים אנא פנו למוקד העירוני 106 (24 שעות ביממה)
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אינדקס בעלי מקצוע

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

לידיעת ההורים בראשון לציון! היום (ראשון 21.7) נפתחה ההרשמה לקייטנות המדע לתלמידי כיתות א-ו בעלות 80 ש"ח בלבד!

הקייטנה תפעל במספר מחזורים במהלך חודש אוגוסט במרכז הקהילתי נווה הדרים. מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית ראשון לציון היום (ראשון) פתחה את ההרשמה לקייטנת המדע של משרד המדע והטכנולוגיה המתקיימת בעלות של 80 ש"ח בלבד! הקייטנה היא קייטנה של 5 ימים בין השעות 8:00-13:00 הכוללת ארוחת בוקר. במהלך הקייטנה משתתפי הקייטנה יחקרו, יגלו ויחוו את עולם המדע והטכנולוגיה בצורה חדשנית, מרתקת ומהנה.

הקייטנה תתקיים במרכזי הקהילה נווה הדרים הנמצא ברחוב הקוקיה 19

במרכז נווה הדרים תפעל הקייטנה לבוגרי כיתות א -ו במספר מחזורים :

בין התאריכים 11.8-15.8.19

לפי החלוקה הבאה:

לבוגרי כיתות א- ב' – יפתחו 2 כיתות

לבוגרי כיתות ג- ד' - תיפתח כיתה אחת

לבוגרי כיתות ה' – ו' – תיפתח כיתה אחת


סיום ההרשמה ביום שלישי 23.7.19 בשעה 19:00


בין התאריכים 18.8-22.8.19

לפי החלוקה הבאה:

בוגרי כיתות א- ב' – תיפתח כיתה אחת

בוגרי כיתות ג- ד' - יפתחו 2 כיתות

בוגרי כיתות ה' – ו' – תיפתח כיתה אחת


הרישום יפתח ביום ראשון 28.7.19 ויסתיים ביום שלישי 30.7.19 בשעה 19:00


שימו לב! מספר המקומות מוגבל

למעבר להרשמההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ההרשמה כבר סגורה מ11 בבוקר. פשוט חבל שפותחים כיתה 1 להמון תושבים
  הגב 21.07.19 18:29
 • אורח
  מסכימה שזה בלתי אפשרי רק היום החלה הרשמה וכבר הסתיימה.
  הגב 21.07.19 22:38

האטרקציה של הקיץ בראשון לציון! פתיחת פארק הדינוזאורים "החיים" בסינמה סיטי בראשון לציון תידחה במספר ימים

מדובר בדינוזאורים אשר באמצעות פעלולים שונים נותנים תחושה שהם חזרו לחיים כמו בסרט פארק היורה

אבי בר | | תגובות: 3


בחזית מתחם סינימה סיטי בראשון לציון מוצב מזה שנים מתחם דינוזאורים וכעת המתחם עבר שדרוג ובאמצעות פעלולים פירוטכניים הדינוזאורים קבלו "חיים" ויהוו אטרקציה לילדים המבקרים במקום.

מדובר בדינוזאורים אשר באמצעות פעלולים שונים נותנים תחושה שהם חזרו לחיים כמו בסרט פארק היורה והם ינועו, ישמיעו קולות, חלקם יהיו מהזן הטורף וחלקם צמחוניים, בנוסף יהיו במתחם רובוטי ענק והזמן הכי מרשים לאפקטים המיוחדים יהיו בחשיכה.

על פי התכנון המתחם היה אמור להיפתח באופן רשמי מחר שני 22/7 אולם בהנהלת המתחם החליטו על דחייה של מספר ימים ספורים ועם ההודעה על תאריך הפתיחה החדש נפרסם המועד.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

בחירות 2019! ח"כ יאיר לפיד יגיע במוצ"ש 3.8 למפגש תושבים באולם הספורט מרחבים בראשון לציון

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


ח"כ יאיר לפיד, מרשימת כחול לבן יגיע במהלך חודש אוגוסט למפגש פתוח עם תושבי ראשון לציון. בימים אלו יוצאים חברי המפלגות לכנסים ומפגשים אחרונים לקראת הבחירות, שיתקיימו בחודש ספטמבר, עם התושבים על מנת להשמיע את מצעם וגיוס קולות למפלגתם. במסגרת המפגש יענה לפיד על שאלות התושבים.

המפגש יתקיים במוצ"ש 3.8.19 בשעה 20:30 רחוב גדולי ישראל 7, אולם ספורט מרחבים, ראשון לציון

לשאלות ופרטים נוספים:

לי וולפר 052-3348138

עין יה גבע 052-5360053

למעבר להרשמה: https://www.kahol-lavan.org/ylapid/rishonlezion3-8התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מעניין
  הגב 21.07.19 14:48
 • אורח
  לא כדאי שלא יעשה צחוק לוזר.
  הגב 21.07.19 14:52
 • אורח
  בהצלחה! מגיעים.
  הגב 21.07.19 15:17
 • אורח
  לא מעניין
  הגב 21.07.19 16:46
 • אורח
  כחול לבן... היא המפלגה הרלוונטית של ישראל!!!!
  הגב 21.07.19 19:58
 • אורח
  לא רלבנטי כבר!
  הגב 21.07.19 20:12
 • אורח
  בבחירות הקודמות עוד חשבתי שהיא רלבנטית... אבל עם הזמן אני מגלה שנאה למסורת ישראל ולערכים שלנו כיהודים! חבל מאד מאד!!
  הגב 21.07.19 20:13
 • אורח
  מתחזק בתשובה כבר לא מגיע בשבת רק במוצ״ש צדיק
  הגב 21.07.19 22:26
 • אורח
  אם תסתכל/י היטב היטב בתמונה, את/ה תראה/י שלפיד חובש כיפה.
  22.07.19 11:52
 • אורח
  כבר לא רלוונטי לפיד
  הגב 22.07.19 09:41

כעת זה רשמי! הפועל ראשון לציון בכדורגל עברה מאייל ברקוביץ' לידי עמוס לוזון הבעלים בעבר של מכבי פתח תקוה

עמוס לוזון הודיע בנוסף כי ימנה למנהל את משה דמאיו שהיה בבני יהודה, ובעמדת המאמן יעמוד עופר טסלפפה . לגבי יעדים הכריז לוזון כי בכוונתו להחזיר את הקבוצה הבוגרת תוך שנתיים שלוש לליגת העל ולבנות מחלקת נוער מהטובה בישראל

אבי בר | | תגובות: 15


אתמול מוצאי שבת 20/7/19 לאחר פגישה של מספר שעות בהשתתפות ראש העיר רז קינסטליך, אייל ברקוביץ' ועמוס לוזון סוכם על העברת קבוצת הכדורגל לידי עמוס לוזון איש עסקים בעיקר בתחום הנדל"ן ובעליה של קבוצת הכדורגל בעבר מכבי פתח תקוה (השייכת כיום לאחיו אבי לוזון יו"ר התאחדות לכדורגל בעבר).

על פי המתווה עמוס לוזון יקח עליו את חובות הקבוצה כ – 2 מיליון ₪ , יקבל לידיו את מחלקת הנוער אך בתנאים שונים שהיו לברקוביץ' והעירייה לא תסבסד את מחלקת הנוער ב 1.4 מיליון ₪ ומתקני המשחקים והאימונים לא יהיו בחינם.

עמוס לוזון הודיע בנוסף כי ימנה למנהל את משה דמאיו שהיה בבני יהודה, ובעמדת המאמן יעמוד עופר טסלפפה . לגבי יעדים הכריז לוזון כי בכוונתו להחזיר את הקבוצה הבוגרת תוך שנתיים שלוש לליגת העל ולבנות מחלקת נוער מהטובה בישראל

להלן הודעתו של רז קינסטליך על המהלך

תושבים יקרים,
אתמול בערב נקראתי לפגישה שהתקיימה בין אייל ברקוביץ' הבעלים של הפועל ראשון לציון לבין עמוס לוזון, בה ביקשו את הסכמתי להעברת הבעלות לידיו של לוזון. הודעתי להם כי העירייה אינה צד בהסכם, אך עקרונית במידה וכל הבדיקות יוכיחו לנו כי הכל תקין וישנה כוונה מצד הבעלים החדשים לייצר קבוצה הישגית עם חשיבה וכוונות השקעה לטווח ארוך, אני והעירייה נתמוך.
כולכם הייתם חשופים בשבועות האחרונים למתקפה האישית והמתוזמנת שעברתי בנוגע לקבוצה. המתקפה והעלבונות שספגתי לא הסיתו אותי מדרכי ומכוונתי לדאוג לעתידו של המועדון ולקידום דור העתיד של הכדורגל בראשון לציון.
כמי שהספורט והכדורגל בפרט קרוב לליבו ראיתי ואני רואה לנגד עיני, אך ורק את עתיד הקבוצה ומועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון! הצהרתי בפני הבעלים החדש כי אני רואה חשיבות עליונה בקידום ופיתוח הנוער והילדים כדור העתיד של הכדורגל הישראלי. מהיכרותי עם עמוס לוזון, מדובר באדם הישגי הדוגל בקידום הנוער והצעירים וקיבלתי את הבטחתו כי יינתן דגש מיוחד על דור העתיד שלנו ויושקעו כל המשאבים הדרושים לקידום מחלקות הילדים, הנערים והנוער.
תודה למחזיק תיק הספורט, איתן שלום, שסייע ופעל ללא לאות למציאת פתרון לקבוצה.
בשמי ובשם עיריית ראשון לציון, בשמם של האוהדים וחובבי הספורט אני תקווה כי המהלך יוליד סדר יום חדש לכדורגל בראשון לציון ונראה עתיד טוב יותר לעיר ששמה את הספורט וההישגיות במרכז.
בהצלחה! ותמיד כאן בשבילכם!התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש עיר גדול משפחת גרי מאיר שלמדתה עם אסף שמש תמיד ידענו שאתה בסוף זה שיביא כבוד לכדורגל בראשון תודה לך ראש עיר יקר שלנו גרי מאיר הפועל ראשלצ
  הגב 21.07.19 12:45
 • אורח
  כל הכבוד רז! דואג ומעורב בכל פרט בעיר, לעוד שנים ארוכות כראש עירנו!
  הגב 21.07.19 12:47
 • אורח
  אין על ראש העיר שלנו תמיד רציתי ראש עיר שיןביל את הקבוצה לגדולות שוב פעם תודה לך גרי מאיר
  הגב 21.07.19 12:48
 • אורח
  עמדת כמו אריה מול אייל ואופירה עשית זאת בהצלחה רבה לא התקפלת שאפו גדול
  הגב 21.07.19 13:42
 • אורח
  יש כבר בלם שישחק בהרכב ועוד 10 שחקנים שילחמו עליו כדורגל בימינו
  הגב 21.07.19 13:48
 • אורח
  הגיע הזמן שהקבוצה בכדורגל תצליח לא פחות מענפים האחרים כמו כדוריד וכדורסל.להביא שחקנים טובים ולעמיד קבוצה ראוייה לליגת העל.וגם מחירי כריטיס זולים לתושבי העיר.וילדים.ונשים יכנסו בחינם.שיביאו קהל וניראה כמו קבוצת צמרת שנלחמת תמיד .הלווואי שזה יצליח למען העיר !!!!
  הגב 21.07.19 13:56
 • אורח
  חושני שנפלנו מן הפח אל הפחת.
  הגב 21.07.19 13:58
 • אורח
  קינסטליך אתה גדול
  הגב 21.07.19 14:18
 • אורח
  בניהולו של דמאיו הקבוצה תגיע רחוק
  הגב 21.07.19 16:46
 • אורח
  מהלך מצויין רז קינסטליך תודה רבה לך
  הגב 21.07.19 16:47
 • אורח
  שאפו גדול קינסטליך
  הגב 21.07.19 18:30
 • אורח
  ברוך השם.זה הבעלים הכי רציני שהיה לקב' בע"ה בהצלחה.
  הגב 21.07.19 22:35
 • אורח
  לא מובן הכתבה , החובות היו כ 2 מילון ? או מה היה המחיר הקבוצה לא כתוב או שעמוס כמה את הקבוצה וכיסה בין היתר את החובות , ממש שום דבר לא מובן
  הגב 22.07.19 07:33
 • אורח
  בכמה עמוס קנה את הקבוצה ? עם הוא כיסה את החובות וגם קנה . לא מובן הכתבה , מי שהרוויח מכל זה אייל , גבר שני מה יעשו הפועל ראשון למכבי פתח תקווה במשחק בנהיים בין משפחות יעשו מישמש משחקי מכור אחד יתן לשני הכל קומבינה ומה עם אירית רחמים שהולכת עם עמוס רק בשביל הכסף איזה עולם מושחת עלוב של רודפי בצע כסף סמים ואלכוהול
  הגב 22.07.19 07:38
 • אורח
  כל הכבוד לאיתן שלום מחזיק תיק הספורט-- היחיד שדואג להפועל ראשון מאהבה בלי שום אינטרסים
  הגב 22.07.19 09:43

לאור פינוי בסיס צריפין בית החולים אסף הרופא יתרחב ב – 200 דונם ויהפוך לבית החולים הגדול בישראל ואליו יועברו המכון לרפואה משפטית באבו כביר, המרכז לבריאות הנפש באר יעקב, המעבדות הלאומיות, ובי"ח גריאטרי

לבית החולים יתווספו 1500 מיטות אשפוז, שטחי מחקר רפואי ושטחי מסחר והרכבת הקלה תעבור בתוך בית החולים. לבית החולים יהיה רצף עם העיר ראשון לציון, אך מבחינה מוניציפאלית יהיה שייך לבאר יעקב

מערכת האתר | | תגובות: 17הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז שבמינהל התכנון, החליטה להפקיד תוכנית ביוזמת משרד הבריאות ורשות מקרקעי ישראל, להקמת קמפוס רפואי חדש בשטח בית החולים "אסף הרופא" ע"ש יצחק שמיר שבבאר יעקב. הקמפוס החדש צפוי לאחד בתוכו שלושה בתי חולים: בית החולים הכללי אסף הרופא, המרכז לבריאות הנפש באר יעקב ובית חולים גריאטרי, וכן לקלוט בשטחו את המכון לרפואה משפטית והמעבדות הלאומיות של משרד הבריאות.

התוכנית כוללת תוספת של כ-200 דונם לשטח בית החולים הקיים, כך שסך שטח הקמפוס הרפואי ישתרע על כ-420 דונם. בנוסף, התוכנית מעניקה זכויות בנייה של מעל מיליון מ"ר, המאפשרות הוספת כ-1,500 מיטות תוך מתן מענה לצרכי האשפוז של האוכלוסייה בסביבה עד שנת 2045.

אוכלוסיית האזור צפויה לגדול באופן משמעותי בשנים הקרובות עם קידום תכנית המתאר של באר יעקב, שפורסמה החודש, ותהפוך אותה לעיר בת כ-100,000 תושבים.


הקמפוס הרפואי, השייך מוניציפאלית לבאר יעקב, יהפוך לחלק מהמרקם העירוני הבנוי שלה, המתפתח על שטח מחנה צריפין לשעבר, ומתחבר לרצף אורבני הממשיך למתחמי התעסוקה והמגורים הסמוכים, שמקדמת עיריית ראשון לציון.

בנוסף להרחבת בית החולים הכללי, התכנית מאפשרת להעביר לשטח הקמפוס הרפואי את המעבדות לרפואה משפטית, הנמצאות כיום באבו-כביר (תל אביב-יפו), וכן הרחבת שטחים לוגיסטיים לטובת בית החולים ומשרד הבריאות, שטחים למחקר רפואי ושטחי מסחר.

כדי לשפר את נגישות בית החולים צפוי לעבור בקמפוס קו רכבת קלה. בנוסף תוכנן הקמפוס כך שיהווה המשך לרחוב העירוני הראשי של באר יעקב, רחוב נעמי שמר, באופן שיקל על הגעה לקמפוס באוטובוס או אופניים.

קידום התוכנית נעשה תוך תיאום עם משרדי הממשלה השונים, בין היתר המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות, וכן גופי תשתית בהם נתיבי ישראל לעניין הרחבה ומחלוף כביש 44, ונת"ע לעניין הרכבת קלה.

יו"ר הוועדה המחוזית מרכז, שירה ברנד, ציינה כי

"הוועדה המחוזית רואה חשיבות לאומית בקידום שירותי הבריאות במחוז מרכז בראיה אסטרטגית רחבה, תוך מתן מענה לגידול האוכלוסייה עד שנת 2045. בית החולים שמיר-אסף הרופא משרת היום אזור גדול במרכז הארץ. התוכנית נותנת מענה לצרכי הפיתוח של בית החולים ואף מעבר לכך, על מנת לאפשר מתן שירות על פי הסטנדרטים המקובלים במדינות ה-OECD".


התוכנית נערכה ע"י 'קולקר-קולקר-אפשטיין אדריכלים' וקודמה על ידי 'קשת מ.כ. ניהול פרוייקטים'.התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל טוב ויפה, שיוסיפו עוד מקומות חניה. ההציע לא עונה לביקוש
  הגב 21.07.19 12:11
 • אורח
  תעשי רשיון לדו-גלגלי ולא תצטרכי לחפש חניה.
  22.07.19 12:09
 • אורח
  חניה, חניה, חניה. רק מלמצא חניה את נעשה יותר חולה.
  הגב 21.07.19 12:29
 • אורח
  תעשה רשיון לדו-גלגלי ולא תצטרך לחפש חניה.
  22.07.19 12:09
 • אורח
  יופי של תכנית זה לא יקרה. זו מדינת ישראל. הבחירות בדלת ולכל נקבל עוד הבטחות. אני שבע מכל ההבטחות
  הגב 21.07.19 12:42
 • אורח
  מה זה קור לבחירות???
  22.07.19 04:41
 • אורח
  נקווה שידאגו לחניות בעייה גדולה לבאים לבי"ח פשוט זוועה נושא החנייה
  הגב 21.07.19 17:01
 • אורח
  תעשה רשיון לדו-גלגלי ולא תצטרך לחפש חניה.
  22.07.19 12:09
 • אורח
  אמן, במהרה בימנו. אולי בינתיים יהיה קו אוטובוס פנימי בסיוט של הביה'ח, כמו כל בתי החולים😓😱🙏⁉️
  הגב 21.07.19 18:30
 • אורח
  יש שאטלים לבית החולים וקווי אוטובוס לבית החולים. לידע כללי.
  הגב 21.07.19 18:58
 • אורח
  איזה שאטלים?
  22.07.19 04:44
 • אורח
  צריכים מקומות חנייה...לא פחות מתוספות בנייה ממש בית חולים עמוס שלא נדע.צריכים לשפר גישה לבאים המבקרים וגם המאושפזים!!!
  הגב 21.07.19 20:01
 • אורח
  תעשי רשיון לדו-גלגלי ולא תצטרכי לחפש חניה.
  22.07.19 12:09
 • אורח
  חשבתם על המטופלים והמבקרים שמגיעים באוטובוסים מתל אביב והסביבה? ועוד יותר גרוע בחזור? צריכים לעבור מסע רגלי. ולא משנה אם הם חולים וחלשים או זקנים
  הגב 22.07.19 04:53
 • אורח
  למה אתם קוראים למקום קמפוס רפואי? לאיזו אוניברסיטה הוא מסופח?
  הגב 22.07.19 05:00
 • אורח
  שלב ראשון שידאגו לחניה. המצב היום לא הגיוני לחפש חניה שעות ממש פגיעה באזרח
  הגב 22.07.19 08:04
 • אורח
  תעשה רשיון לדו-גלגלי ולא תצטרך לחפש חניה.
  22.07.19 12:08

מי מתנכל לבעל רשת מאפיות שיש לו 22 סניפים ובהם 2 סניפים מוכרים מאוד ברחובות, 2 סניפים בבת ים ,סניף בראשון לציון, במזכרת בתיה ועוד וההתנכלויות כללו שריפת רכבים וירי?

חקירת המשטרה מתמקדת בעיקר בסכסוך עסקי עם זכיין

אבי בר | | תגובות: 42
המשטרה חוקרת סדרת התנכלויות נגד בעלים של רשת בתי מאפה המונה 22 סניפים ברחבי הארץ ורובם באזור המרכז ובהם 2 סניפים מוכרים מאוד ברחובות, 2 סניפים בבת ים ,סניף בראשון לציון, במזכרת בתיה ועוד.

סדרת ההתנכלויות לבעלי הרשת המתגורר בתל אביב החלה בחודש אפריל האחרון כאשר נעשה ניסיון לשריפת משאיות הובלה של הרשת. לאחר מכן בחודש מאי נשרף רכבו של בעל הרשת , בחודש יוני נשרף שנית רכבו של בעל הרשת ושני רכבים נוספים השייכים למשפחה אשר חנו בקרבת הרכב המוצת. ובחודש שעבר נורו יריות מאופנוע חולף לעבר סניף חדש העומד לקום בתל אביב.

חקירת המשטרה מתמקדת בעיקר בסכסוך עסקי עם זכיין שביקש לפתוח סניף בבת ים והעסקה לא צלחה ואף ערכה מעצרים של חשודים.
התפרסמו 42 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שיקגו
  הגב 21.07.19 09:52
 • אורח
  תפסיק להגיד שיקגו כי בשיקגו זה לא היה קורה
  21.07.19 10:16
 • אורח
  שיקגו
  21.07.19 11:29
 • אורח
  אני גר בשיקגו וזה לא קורה פה
  22.07.19 02:11
 • אורח
  שיהיה לכולם צום קל ומועיל פחות מעניין כל מה שקורה יותר מעניין שמבנה בית המקדש במהרה ויבוא משיח
  הגב 21.07.19 09:54
 • אורח
  בתאבון
  21.07.19 10:29
 • אורח
  צודק בכל מילה
  21.07.19 11:30
 • אורח
  עדיין חי בסרט?
  21.07.19 11:58
 • אורח
  תמשיך לחכות... זה לא בקדנציה שלך...
  21.07.19 13:55
 • אורח
  שיבולת השרון?
  הגב 21.07.19 09:54
 • אורח
  כן
  21.07.19 10:02
 • אורח
  כן
  21.07.19 13:08
 • אורח
  קנאה
  הגב 21.07.19 09:56
 • אורח
  עם בתי משפט הזויים לא פלא שהעבריינים חוגגים !
  הגב 21.07.19 10:03
 • אורח
  שיבולת השרון כל השותפים שם עבריינים גדולים
  הגב 21.07.19 10:05
 • אורח
  למה לדבר ככה מבלי לדעת מי הם האנשים אנשי חסד עצומים ממש לא יפה!!!
  21.07.19 10:11
 • אורח
  פה מענין יותר ליהי גרינר והסבלס מי יתחתן מי יתגרש משטרה אין הכל קורס
  הגב 21.07.19 10:10
 • אורח
  עולם הפשע
  הגב 21.07.19 10:13
 • אורח
  כל המזרח אירופאים הנחותים והפחדנים פותחים פה כמו אחרוני הגזענים,שכחתם שבמזרח אירופה נחשבתם לנחותים מעכברושים? רק פה אתםחושבים עצמכם ללא סיבה לשווים יותר ,אתם לא
  21.07.19 23:34
 • אורח
  מענין לנו את התחת עוד עשיר מפוצץ בכסף
  הגב 21.07.19 10:13
 • אורח
  נו בגלל שהוא עשיר אז צריך להציק לבנאדם חוצפה שלא יכנע להם
  21.07.19 10:17
 • אורח
  בטח מסרח אירופאים צאצאי עגלוני השטעטל הנחותים
  21.07.19 23:35
 • אורח
  ככה זה שאנשים שבורים כמוך שמגרד להם הגוף לראות אנשים מצליחים אחחחח כמה קנאה שורפת אנשים
  22.07.19 00:08
 • אורח
  אורח אתה מוזמן למצןץ לי את הזין אתה וכל הכסף שלך יקוקסינל
  22.07.19 20:41
 • אורח
  העובדות שורפות טוסטים בכוונה. אולי שרפו את הטוסט הלא נכון. העובדים שחצנים ומטרידים כפי שלמדו מהעובדים של העירייה. חוסמים בכוונה את המדרכה. אם לפיצוציות ליד מכון ויצמן מותר אז גם להם מותר. באופן כללי שורפים ומקבלים כסף מהביטוח. השמאי מקבל שלושה אחוזים. יש תחושה שהם לא רוצים לעבוד. כל בוקר באים דתיים אשר דורשים שקי לחמניות בחינם. כל ערב באים עובדי העירייה וגם הם דורשים לקבל סעודות מלאות בחינם. הם יצרו מונופול כאשר הורידו את המחירים עד שכול המתחרים סגרו ולאחר שהמתחרים פשטו את הרגל הם העלו את המחירים. מי שמנסה לפתוח עסקים שיופעלו ע'י חולי נפש חייב לקחת בחשבון שהוא והעובדים שלו פותחים חשבון.
  הגב 21.07.19 10:15
 • אורח
  צרות עין .
  הגב 21.07.19 10:17
 • אורח
  קומבינות ביטוח. מחלקת נחשים.
  הגב 21.07.19 10:17
 • אורח
  שהלך למשטרה צרות עין קנאה
  הגב 21.07.19 10:20
 • אורח
  אני מכיר אישת את הבעלים והוא לא עבריין אזה לא להגיד סתם על אנשים
  הגב 21.07.19 10:22
 • אורח
  יא מלך
  21.07.19 11:31
 • אורח
  אהה אתה מכיר את הבעלים , סבבה סגרת לנו את הסיפור אז חחח דביל
  21.07.19 14:53
 • אורח
  מאפיה של דתיים הכל זה צרות עין וקנאה שעסק זה הצליח וממשיך להצליח. על המשטרה למגר ביד קשה את התופעה בכל מקום בארץ וגם על השופטים להחמיר בעונשים המקסימליים בחוק ולא להרתע.
  הגב 21.07.19 10:59
 • אורח
  אנשי חסד? בריונים שלוקחים את החוק לייידים וכונסים את העובדת שלהם ב2000 שח בגלל מכונה שנהרסה בחנות . על העוול הזה אלוהים מסדר הכל ועוד יסדר הרבה דברים על אף שפגעו בבת כהן וגזלו (למרות שהחוק אומר אחרת) זה רק חלק מסדרת המכות שיקבלו אמן
  הגב 21.07.19 11:06
 • אורח
  לא משלם פרוטקשן כניראה
  הגב 21.07.19 12:40
 • אורח
  בטח אתיופים
  הגב 21.07.19 12:52
 • אורח
  אמיר בנאדם טוב רק קצת עושה שחור
  הגב 21.07.19 14:47
 • אורח
  אני טריפוליטאי מעניין כמה אפשר להיות גזעני וכמה נמוך אפשר לרדת אתם צריכים להתבייש
  הגב 21.07.19 15:14
 • אורח
  שמאי ביטוחים שמקבל שלושה אחוזים שיש אסון.
  הגב 21.07.19 16:42
 • אורח
  אין אין...על שיבולת השרון.מאפייה הכי טובה שיש עם ריחות משגעים ..קונה רק משם.!!!
  הגב 21.07.19 20:06
 • אורח
  אין כמו הסלוף של מאפיית ג'רפי
  הגב 22.07.19 12:46
 • אורח
  אתה צודק אין על שיבולת השרון הבעיה שהכול מסביב זבובים וזה לו הכי תאים הבנתה אז תמידית לקנות שם אם החרא של הזבובים יזבובי
  הגב 22.07.19 21:28
 • אורח
  תמיד תידאג לקנות
  הגב 22.07.19 21:29


סרטון סיכום שבוע be106 ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


כמידי שבוע אנו מביאים לכם את סיכום השבוע של העיר ראשון לציון עם כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה. השבוע החלטנו להתחדש ולהביא לכם את הסרטון סיכום השבוע שלנו.

לצפייה בסרטון בסלולאר מומלץ להגדיל את הסרטוןהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק דברים שליליים קורים בראשלצ? תאונות, גניבות? נסו לדווח גם על דברים חיוביים ומהנים, בטוחה שנהנה יותר.
  הגב 20.07.19 10:04
 • אורח
  זה חדשות ולא סיפורי אגדות עם סוף עליז וטוב
  22.07.19 12:18

קבלו את ראש העיר רז קינסטליך גרסת שנת 2049

ראש העיר מצטרף לטרנד אפליקציית FACEAPP החוזה כיצד נראה בעוד 30 שנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
צילום גיא קרן


אפליקציית FACEAPP הפכה לפופולארית בשבוע האחרון לאחר שברחבי העולם החלו מפורסמים בהם שחקנים, כדורגלנים ופוליטיקאים להעלות את תמונותיהם בעתיד - כיצד הם יראו בעוד 30 שנה. גם בישראל הוצפו הרשתות בתמונות של מפורסמי הארץ. גם ראש העיר, רז קינסטליך, החליט להצטרף והעלה את תמונתו בערוץ האינסטגרם שלו שם כתב: "תמיד כאן ותמיד אהיה כאן בשבילכם! גם בעוד 30 שנה"
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחח
  הגב 19.07.19 18:25
 • אורח
  עדיין נראה נהדר חחח
  הגב 19.07.19 18:28
 • אורח
  מצבו טוב… .
  הגב 19.07.19 18:29
 • אורח
  דומה לאולמרט, לא?
  הגב 19.07.19 18:30
 • אורח
  אתה תיהיה עוד המון שנים רק אם תוכיח את תיפקוד בכל הבחינות ומה שלי הכי חשוב זה דיור
  הגב 19.07.19 18:42
 • אורח
  עדיין חתיך
  הגב 19.07.19 18:46
 • אורח
  טרנד מטופש
  הגב 19.07.19 18:55
 • אורח
  חתיך וראש עיר משכמו ומעלה כל הכבוד
  הגב 19.07.19 19:15
 • אורח
  אני עדיין בטרנד הטטריס אתם קופצים מהר מדיי
  הגב 19.07.19 19:24
 • אורח
  הייתי בטוח שאחרי כמה שנים הוא יהפוך להיות דב צור או מינימום דוד ביטן
  הגב 19.07.19 19:40
 • אורח
  תותח על שאפו גדול על כל העשיה עד כה
  הגב 20.07.19 08:59
 • אורח
  חתיך תמיד נישאר חתיך .
  הגב 20.07.19 21:23
 • אורח
  ראש עיר לא בוחרים לפי מראה זה רק טיפשים שושים ככה
  21.07.19 18:00
 • אורח
  ראש עיר שתי קדנציות זה מספיק.30 שנה גורמים לעייפות הסתאבות ושחיתויות למה לך?למה לנו?
  הגב 21.07.19 10:14
 • אורח
  אל תדאג רז- לא תשאר 30 שנה בעירייה, גם לא קדנציה שנייה. התושבים מתחילים להכיר אותך וכל החרא מתחיל לצוף
  הגב 21.07.19 10:17
 • אורח
  כל הכבוד לך רז על כל העשייה אתה גדול מהחיים המשך כך
  הגב 22.07.19 06:49

עיריית ראשון לציון חתמה על הסכם ערים תאומות עם קאונס (קובנה) מליטא וקרמנצ'וג מאוקראינה

במסגרת ההסכם בין הערים, יקודמו תנאים ללמידה הדדית על חיי התושבים להעשרת החיים בערים התאומות. כמו כן הוחלט על שיתוף פעולה וידע בתחומי התרבות, הספורט, החינוך, הבריאות, איכות הסביבה, החברה והתיירות. בהיבט הפנים מערכתי, הוסכם על חילופי שיטות עבודה מומלצות לשיפור איכות הפעילות העירונית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
חטימת הסכם עם העיר קאונס (קובנה)


עיריית ראשון לציון חתמה על הסכם ערים תאומות עם שתי ערים: קאונס (קובנה) בליטא וקרמנצ'וג מאוקראינה. קאונס, המוכרת יותר בשם קובנה היא העיר השנייה בגודלה בליטא. סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי, נשלח בשם ראש העירייה, רז קינסטליך, לחתום על ההסכם עם ראש העירייה, ויסואלדאס מתושיאטיס, שהוא גם הבעלים של קבוצת הכדורסל ז'לגיריס קובנה.במקביל, סגן ראש העירייה, מקסים בביצקי נפגש עם ראש עיריית קרמנצ'וג מאוקראינה, ויטאלי מאלצקי, וחתם עמו על הסכם ערים תאומות.


במסגרת ההסכם בין הערים, יקודמו תנאים ללמידה הדדית על חיי התושבים להעשרת החיים בערים התאומות. כמו כן הוחלט על שיתוף פעולה וידע בתחומי התרבות, הספורט, החינוך, הבריאות, איכות הסביבה, החברה והתיירות. בהיבט הפנים מערכתי, הוסכם על חילופי שיטות עבודה מומלצות לשיפור איכות הפעילות העירונית. יש לציין כי קשרי החוץ שמטפחת ראשון לציון מול הערים התאומות לא מסתיימים בביקורי נימוסים הדדיים אלא עמוק בתוך הקהילות. כך למשל, ההסכם עם העיר הליטאית כבר עבר לפסים מעשיים ויחד עם העיר חארקוב באוקראינה, יקודם פרויקט מחוננים במערכת החינוך.


קאונס (קובנה) וקרמנצ'וג מצטרפת לתשע ערים תאומות נוספות לראשון לציון: למינסטר (גרמניה), סנט פטרסבורג (רוסיה), נים (צרפת), פרשוב (סלובקיה) לובלין (פולין), דברצן (הונגריה), ברשוב (רומניה), גונדר (אתיופיה), טיאנג'ין (סין) וחארקוב באוקראינה. לראשון לציון יש גם ברית עם הקהילה היהודית במטרו ווסט ניו ג'רזי.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

צילום: גיא קרן

"כל חברות וברית של עיר אחרת מהעולם, פותחת עבורנו אפשרויות של שיתוף פעולה, אך חשוב לזכור שבריתות אלו מחזקות גם את מעמדה של ישראל בעיר התאומה ובכלל בעולם. יש לנו ערים תאומות שרחוקות מאתנו אלפי קילומטרים, אבל ברגע האמת הן ניצבות לצידנו, כפי שהיה במהלך מבצע "צוק איתן" שקיבלנו מכתבי סולידריות ותמיכה וכפי שהן התגייסו לקדם את קמפיין השואה לפני מספר חודשים".סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי:

"תודה רבה לראש העיריה, מר רז קינסטליך, אשר העניק לי את הזכות לייצג את עירנו בטקס החתימה עם ראש עיריית קובנה. במהלך שהותנו קיימנו פגישות בהן דנו בשיתופי פעולה בתחומים רבים, אין לי ספק ששני הצדדים יישאו פרי מהסכם זה".סגן ראש העירייה, מקסים בביצקי:

"לא הרבה יודעים שבין ראשון לציון לאוקראינה יש לא רק היסטוריה משותפת, אלא גם קשרי קרבה קרובים, אשר קשורים ביניהם תושבי הערים התאומות. המטרה שלנו היא לחזק את היחסים כלכליים ולקדם שיתוף פעולה בבריאות, חינוך, ביטחון עירוני, טכנולוגיה ועוד".


על הערים התאומות:

העיר קאונס (קובנה)

נוסדה ב-1030 ושוכנת במפגש הנהרות ניימן ונריס, במרחק של כמאה קילומטרים מעיר הבירה וילנה. בתחילת המאה ה-18, נוסד בעיר רובע יהודי ובמפקד האוכלוסין משנת 1897 היו היהודים הקבוצה האתנית הגדולה ביותר בעיר עם למעלה מ-35 אחוז מכלל האוכלוסייה. האוכלוסייה היהודית נהנתה מחיי תרבות עשירים ביותר ובעיר פעלו עשרות בתי כנסת, בתי ספר רבים, בית חולים יהודי ובתי עסק רבים. לאחר הכיבוש הרוסי ועד לכיבוש הגרמני נסגרו מוסדות תרבות וחינוך יהודיים ורוב הארגונים היהודיים הוצאו אל מחוץ לחוק.

כיום העיר מונה כ-290 אלף תושבים והיא בראש וראשונה מרכז לתעשייה, חינוך ומדע. מיקומה הגאוגרפי במרכז ליטא הופך אותה לצומת הדרכים הגדול ביותר במדינה. לעיר יש חשיבות רבה מבחינה לוגיסטית. העיר מחולקת ל-11 רבעים. בזכות יופייה ואתרים שונים בה העיר היא גם מרכז תיירותי חשוב.


העיר קרמנצ'וג

נוסדה ב-1571 ושוכנת לצד נהר הדפיינר ועל הנתיב שבין מוסקבה והים השחור, עובדה שסייעה לעיר בהתפתחותה הכלכלית. ב-1897 מחצית מתושבי העיר היו היהודים ומנו כ-30,000 איש. היהודים השתלבו בחיי העיר והיו גורם רב-משמעות בחיי הכלכלה והמסחר, במיוחד בתחומי הסחר בגרעינים ובעץ וכן בייצור הטבק, תוך שהם מחזיקים בבעלותם כעשר מנסרות-עץ וכמה מפעלי טבק. במלחמת העולם השנייה העיר כמעט ונמחקה על ידי הנאצים, ומרבית הקהילה היהודית הושמדה.

כיום מונה אוכלוסיית העיר כ-225 אלף תושבים והיא אחת מהערים המהוות את מרכז החיים הכלכליים של אוקראינה. בקרבת העיר מצויים מכרות הברזל העשירים באירופה, ויש בה מפעל גדול מאוד לטרקטורים ולשאר מכונות חקלאיות.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד אבל מזה כמה סגנים יש לראש העיר? אחד לא מספיק שבת שלום
  הגב 19.07.19 18:21
 • אורח
  מומלץ לאמץ - את תרבות טיפוח העצים, והשדרות הירוקות ולא הגיזומניה והדשא הסינטטי.
  הגב 19.07.19 19:13
 • אורח
  לא הבנתי מה זה נותן לנו ? יש איזה דילים לטוס לשם :) ?
  הגב 19.07.19 21:20
 • אורח
  סע וטייל ברחבי התבל. הכול על חשבון תשלומי הארנונה של האזרח התמים.
  הגב 20.07.19 10:48
 • אורח
  עוד מקום לנסוע על חשבונינו
  הגב 20.07.19 12:39
 • אורח
  ביום שני תם עידן הפועל ראשון בלאומית תודה לרז ולברקוביץ
  הגב 20.07.19 20:44

אבי גרייניק ועידן אלתרמן מגיעים במוצ"ש 20.7 להיכל התרבות ראשון לציון עם המופע "ילדים סורגים 2"

עלות: 99 ₪ לרכישת כרטיסים: *3701

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: כפיר זיו


אבי גרייניק ועידן אלתרמן חוזרים לסיבוב שני במופע "ילדים סורגים 2", אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, לאחר עשר שנים הם חוזרים במופע חדש עם מערכונים חדשים ודמויות חדשות. ולא פחות חשוב, עם הדמויות המוכרות והאהובות מנווה חמציצים ופלטפוס.

הם צוחקים על עצמם כהורים ועל ההורים שלהם שעדיין מביכים אותם בגיל 40, על התלות שלהם בסמארטפונים, על ילדים (וכלבים) שזקוקים לריטלין, חרמנות של נשואים, ובעיקר, צוחקים על עצמם כצמד. והכל מבוצע בווירטואוזיות המוכרת של גרייניק ואלתרמן - החלפת דמויות תזזיתית, שירי נונסנס שהם מנגנים ואפילו אקרובטיקה...

המופע יתקיים במוצ"ש 20.7.19 בשעה 21:00 בהיכל התרבות ראשון לציון

עלות: 99 ₪

לפרטים: *3701התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אור ריבק מראשון לציון נבחרה לחניכה מצטיינת של חברת אקספרט כושר קרבי המכינה בני נוער לקראת הגיוס לצה"ל

אור נבחרה כחניכה מצטיינת על פעילותה החברתית והערכית בקבוצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אקספרט כושר קרבי


בימים אלו קיימה חברת 'אקספרט כושר קרבי' את אירוע סוף השנה של פעילות חניכיה בו חולקו מגיני הוקרה לחניכים המצטיינים. באירוע הסיום השתתפו כל הקבוצות מרחבי הארץ בהן רחובות, מזכרת בתיה, ראשון לציון, ירושלים ועוד. באירוע הסיום התחרו החניכים בבוחן צה"ל כצוות שכלל משיכה בחבל, ריצת אלונקות בוחן ווסטים ועוד.


לאחר מכן התקיים טקס חלוקת מגיני ההוקרה לחניכים המצטיינים שנבחרו על ידי מדריכי הקבוצות על פעילותם במשך השנה האחרונה. בין החניכים המצטיינים היה אור ריבק , מקבוצת ראשון לציון המונה 25 חניכים. אור נבחרה כחניכה מצטיינת על פעילותו החברתית והערכית בקבוצה.

חברת אקספרט היא חברה העוסקת בהכנת צעירים לקראת הגיוס לצה"ל. בחברה כיום יש 350 חניכים מרחבי הארץ אשר מתאמנים פעמיים בשבוע.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אורח בחי כיף ראשון לציון! משה פרץ ומשפחתו הגיעו לביקור בחי כיף ראשון לציון

פרץ הגיע לחי כיף כחלק מצילום כתבה לאולפן שישי של חדשות ערוץ 12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: החי כיף


העיר ראשון לציון ממשיכה לקבל אורחים בשעריה. לאחר ביקור שחקני שנות ה80 בסניף ויקטורי, הזמר משה פרץ הגיע לביקור בעיר.

כחלק מצילומים לכתבה של אולפן שישי הגיע משה פרץ יחד עם משפחתו לצילומים בגן החיות העירוני החי כיף.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דניאל פוצטר מראשון לציון זכה במקום השני במקצה של עד גיל 18 באליפות ראשון הפתוחה בסקייטבורד

בנוסף זכה דניאל במקום השלישי במקצה הפול בוגרים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: באדיבות מועדון התדרביום שלישי האחרון אירחה העיר ראשון לציון את אליפות ראשון הפתוחה בסקייטבורד שנערכה בשיתוף מועדון התדר של אגף הנוער תחת מנהל קהילה של עיריית ראשון לציון ובשותפות עם החברה העירונית אגף הספורט וכן איגוד הסקייט הישראלי. ענף הסקייטבורד עובר שידרוג משמעותי בשנים האחרונות ובשנה הבאה שנת 2020 יופיע לראשונה באולימפיאדת טוקיו כענף אולימפי רישמי.


בתחרות התחרו למעלה מ 100 גולשים בכל הגילאים ילדים ועד בוגרים בשתי קטגוריות עיקריות: מקתה הסטריט ומקצה הבריכה.

בין משתתפי התחרות היו נציגים מקומיים מראשון לציון בהם דניאל פוצטר שזכה במקום השני במקצה של עד גיל 18 וגם במקום השלישי במקצה פול בוגרים.

לטענת מועדון התדר האירוע ללא ספק שם את ראשון על מפת הסקייטבורד הישראלי ותורם משמעותית להתפתחות הענף בארץ וקידומו.סרטון מהתחרותהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה אתם מפרסמים ביום שישי ? לא יכולתם לפרסם את זה ביום רביעי או חמישי ?
  הגב 19.07.19 17:13

מבזק תאונה בראשון לציון! רוכב אופנוע החליק מצבו בינוני

הפצוע פונה לבית החולים שמיר אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 9


יום שישי 19/7 בשעה 11:50 בסמוך לקניון ראשונים רוכב אופנוע בן 48 שנפצע בינוני טופל ע"י חובשים באיחוד הצלה סניף ראשון לציון וחובשי מד"א לאחר שהחליק ונחבל בגפיים בסמוך למחלף ראשונים.

הפצוע פונה לבית החולים שמיר אסף הרופא
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלך הקיץ והים !!!
  הגב 19.07.19 12:50
 • אורח
  ממשיכים להשתולל בכבישים !
  הגב 19.07.19 13:04
 • אורח
  יכתיכת זבל זה אבא שלי רכב ניכנס לו לנתיב וזה מה שקרה אז אל תזיין תמוח
  19.07.19 16:19
 • אורח
  אל תגיב אם אתה לא יודע יאהבל
  20.07.19 00:08
 • אורח
  כל הכבוד איחוד הצלה נמצאים בכל מקום
  הגב 19.07.19 13:08
 • אורח
  רפואה שלימה בע״ה🙏
  הגב 19.07.19 13:18
 • אורח
  היה לבחור מזל שלא נפגע מרכבים כל הכבוד לאנשים הטובים שעזרו לו ופינו אותו מהכביש ...ניצל בנס השם שמר עליו
  הגב 19.07.19 14:24
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 19.07.19 14:33
 • אורח
  יכול להיות מצב שיום יעבור בלי תאונת אופנוע? בשורות טובות, שבת שלום !!!
  הגב 19.07.19 16:52

קטטה בראשון לציון, פצוע בינוני

פונה לבית חולים שמיר אסף הרופא

מערכת האתר | | תגובות: 22


יום שישי 19/7בשעה 10:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על קטטה ברחוב מורדי הגטאות בשכונת שיכון המזרח בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 40 במצב בינוני עם פציעה מדממת בראשו.התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטוח על מקום חניה !!!בשיכון המזרח רוב השכנים ברוגז ובריב בגלל חניה !!!
  הגב 19.07.19 11:11
 • אורח
  כל כך נכון.יש מצוקת חניה היסטרית בעיר הזו...כל משפחה יש לה כמה מכוניות מאלצת את אלה שיש להם רכב אחד להחנות רחוק ,לא הוגן וככה מתחילה מריבה....
  19.07.19 12:18
 • אורח
  ואגב לא רק בשיכון המזרח יש מריבות וברוגז בין שכנים בגלל חניות....גם במרכז העיר...שכונת אברמוביץ
  19.07.19 12:19
 • אורח
  אם ברוגז בגלל חניה אז כל ראשון ברוגז. מה שנעשה בעיר הזאת זה גועל נפש. אין לי מושג איך בסקר שעשו תושבי ראשון "המרוצים ביותר". ולמען ההגינות, זה לא תוצר של ראש העיר הנוכחי שעד כה עושה עבודה לא רעה בתקווה שימשיך ככה
  הגב 19.07.19 11:23
 • אורח
  מפונקים רוצים להחנות מטר מהבית אני כבר 10 שנים מחנה 300 מטר מהבית ולא מתלונן
  הגב 19.07.19 11:31
 • אורח
  אולי תחשוב קצת בהיגיון!!!! יש אנשים עם תינוקות עם קניות נכים בהריון מבוגרים חולים שהמרחק של 300 מטר קשה להם!!!!! מן הסתם שחניה ליד הבית מקלה הרבה יותר מללכת ברגל! תחשוב לפניש אתה מגיב! זה שלך קל ללכת 300 מטר לא לכולם זה קללללל
  19.07.19 12:29
 • אורח
  חברים קצת איפוק לא יזיק לכולם בואו נראה דברים חיוביים ואותם נפרסם
  הגב 19.07.19 11:40
 • אורח
  בואו אליי תקבלו חנייה חינם. מתוך 5 חניות, תמיד 3 פנויות
  הגב 19.07.19 12:19
 • אורח
  הלוואי אצל כולם לא רק אצלך
  19.07.19 12:31
 • אורח
  ניראה לי מריבה בקיוסק כול השיכורים שם מהבוקר
  הגב 19.07.19 12:32
 • אורח
  בכל ראשלצ יש מצוקת חניה
  הגב 19.07.19 13:19
 • אורח
  בכל ראשון יש גם שיכורים בלי סוף
  הגב 19.07.19 13:43
 • אורח
  רק פושעים
  הגב 19.07.19 14:35
 • אורח
  מורדי הגיטאות רחוב בעייתי. במיוחד ביום שישי. כמו שכונת התקווה
  הגב 19.07.19 14:44
 • אורח
  אין מצוקת חניות בכל בית בשיכון יש2 יח דיור להשכרה בגלל זה יש מלא מכוניות ודירים שלא מדווחים לעיריה תוסיפו את כל זה למצוקת הדיור והחניה ותקבלו מאיפה כל הרייב והבלאגן הגיע הזמן שראש העיר יכנס לעובי הקורה ויטפל בנושא מהשורש בכל היח דיור הלא חוקיות ודרך אגב בגלל תנופת הבניה במזרח ראשון מלא עובדים סינים שוכרים יח דיור בשיכון ןמורדים את מחירי הדירותיש אפילו סינים משכירים מיטות 10סינים בחדר ממש בושה שראש העיר לא מטפל בבעיה הזאת
  הגב 19.07.19 15:25
 • אורח
  אני גר במערב ראשון וגם פה יש מצוקת חנייה כל העיר הזו נהייתה יותר גרועה מתל אביב!
  הגב 19.07.19 17:16
 • אורח
  בקיוסק ליד הפיצה בשיכון מקום מגעיל בכניסה כול השיכורים
  הגב 19.07.19 20:28
 • אורח
  צודק נמאס מהמקום הזה
  הגב 19.07.19 20:29
 • אורח
  מי שגר בשיכון לקח בחשבון שזו שכונה מלאה תימנים שמכל יחידת דיור עושים 3 יחידות וזה עוד 3 מכוניות לבית
  הגב 19.07.19 21:38
 • אורח
  צריך לסגור את כל העסקים במורדי הגטאות. במיוחד את הקיוסק המסריח הזה. סחר בסמים,הימורים. והמשטרה לא עושה כלום. כל שני וחמישי מכות ודקירות של מסוממים ואלכוהוליסטים. כנ״ל גם בתוך הקניון ואין חוק ואין משטרה. רק לדוחות...
  הגב 19.07.19 23:22
 • אורח
  הבחור שתה בירה והחליק למה כול דבר מריבה
  הגב 20.07.19 17:34
 • אורח
  פעם שניה שהו נופל יש שם בעיה במידרכה
  הגב 20.07.19 17:35

הפתעה למבלים בברנרד בראשון לציון! בני גנץ הגיע לבלות... מצורף סרטון

דיווחים בוואטסאפ האדום 0-585-585-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 15


המועמד לראשות הממשלה ויו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ הגיע לפני זמן קצר חמישי 18/7 שעה 22:10 בהפתעה לברנרד ברוטשילד ראשון לציון להפתעת המבלים במקום

סרטון קצר מהביקור
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז מה?
  הגב 18.07.19 22:51
 • אורח
  נכון מאד! אז מה??
  19.07.19 07:54
 • אורח
  ו?
  הגב 18.07.19 22:58
 • אורח
  כחול לבן,לבן כחול באנו להחליף את השילטון הגנב.
  הגב 19.07.19 00:34
 • אורח
  אחלה של בן אדם ואישיות
  הגב 19.07.19 08:07
 • אורח
  איזה מלך
  הגב 19.07.19 08:12
 • אורח
  לא
  הגב 19.07.19 09:43
 • אורח
  מענין את התחת
  הגב 19.07.19 10:09
 • אורח
  מפלגה של כל הנפלטים שמחפשים לעבוד עלינו לא יעזור.
  הגב 19.07.19 10:30
 • אורח
  איך שהוא נראה אתמול ואיך שהאנשים הגיבו אין לו סיכוי
  הגב 19.07.19 11:12
 • אורח
  יו יו יו יונית
  הגב 19.07.19 12:11
 • אורח
  המקום הזה מזמן חייב לקבל צו סגירה.
  הגב 19.07.19 12:12
 • אורח
  למה ???מה הסיבה ??? נקווה שזאת לא סגירת חשבונות !!!או תחרות !!!
  19.07.19 13:08
 • אורח
  חייב סגירה
  19.07.19 18:01
 • אורח
  לך תעשה חמוצים
  הגב 19.07.19 17:27

קבלו סרטון הצצה לפארק נינג'ה ישראל שיפתח את שעריו ביום שבת 20.7 בבית מכבי ראשון לציון

בנוסף תתקיים תחרות על התואר אלוף ראשון המיועדת לגילאי 16+ הזוכה יזכה להשתתף באודישנים לתוכנית הטלויזיה שצילומי העונה החדשה החלו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: רועי ברקוביץ


ביום שבת הקרוב יפתחו שערי בית מכבי בראשון לציון, שם הוקם פארק נינג'ה ישראל הרשמי, כחלק מ 4 פארקים שהוקמו ברחבי הארץ. הפארק יהיה פתוח עד לסוף אוגוסט בו יוכלו התושבים בכל הגילאים (מגיל 6 ועד מבוגרים), ליהנות ממאות מטרים של מסלולים ועשרות מתקני נינג'ה ביניהם מתקני הנינג'ה האייקונים: הקיר המעוקל, הסטפרים, צינור הטבעות, הגשר השבור, הקורה המתהפכת ועוד מגוון רחב של פעילויות נינג'ה לכל הגילאים.

בנוסף תתקיים תחרות על התואר אלוף ראשון המיועדת לגילאי 16+ ובזוכה יזכה להשתתף באודישנים לתוכנית הטלויזיה שצילומי העונה החדשה החלו. הגמר הגדול יתקיים ב 29.7 .

שעות פעילות: הפעילות בפארקים מתבצעת בסבבים, כרטיס לפארק הינו לסבב פעילות של שעתיים:

ימים א' עד ה'

10:00, 12:30, 15:00, 17:30 ו20:00. הסבב של 20:00 מיועד לנוער ובוגרים (מגיל 14 ומעלה) בלבד.

יום ו'

10:00, 12:30, 15:00

יום שבת

10:00, 12:30, 15:00, 17:30 ו20:00. הסבב של 20:00 מיועד לנוער ובוגרים (מגיל 14 ומעלה) בלבד.


קבלו הצצה למתחם הנינג'ה שנבנה בראשון לציון:

סרטון: פארק נינג'ה ישראל הרשמי


שימו לב!

הכניסה למתחם פעילות הנינג'ה מותאמת לילדים מגיל 6 ועד בוגרים. ילדים עד גיל 6 יכולים ליהנות מפינת ה"ג'ימבונינג'ה" (ג'ימבורי בסגנון נינג'ה).

מומלץ להגיע בבגדי ספורט נוחים לפעילות כמו כן הכניסה למתחם בנעליים סגורות בלבד.

הורה מלווה מחויב בכרטיס (מלווה = הורה שנכנס לשטח ההיכל).

ילד עד גיל 8 חייב בהורה מלווה.


עלות: מחיר מלא 99 ש"ח

הנחה לתושבי ראשון לציון: כרטיס בעלות 69 ש"ח

לפרטים נוספים: https://2207.kupat.co.il/show/ninjarishon

או בטלפון 2207*

פארק הנינג'ה בראשון לציון יוקם בבית מכבי הנמצא ברחוב גולדה מאיר 9 (מול התחנה המרכזית החדשה)התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

247 תלמידי חטיבות הביניים והתיכונים בראשון לציון סיימו את קורסי הקיץ של של"ח במשרד החינוך

בקורסים השונים לוקחים חלק תלמידי כלל המגזרים במחוז: מבתי ספר ממלכתיים, מהחברה הערבית ומהחמ"ד. מלבד החוויה וההכשרה המעצימה בתחומי ידיעת הארץ ומנהיגות בהם עוסקים הקורסים הם מהווים הזדמנות לבני הנוער להכיר בני נוער אחרים מחברות שונות, ללמוד ולהתחבר לחלקים נוספים בחברה הישראלית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מחוז מרכז משרד החינוך


בימים אלו מסיימים מעל ל-1,500 תלמידי מחוז מרכז במשרד החינוך את קורסי השל"ח ברמות השונות – קורס מש"צים, קורס מש"צים מתקדמים וקורס סיו"ן. את העיר ראשון לציון ייצגו בטקס הסיום החגיגי 247 תלמידים ממוסדות החינוך בעיר.

של"ח (שדה, לאום, חברה וידיעת הארץ) הינו תחום חינוכי-לימודי, המרכז את מכלול הפעילות החינוכית להכרת הארץ ואהבת המולדת שמתקיימת בבית הספר. פעולות השדה משולבות עם פעולות בכיתה, כך שחוויות השדה הופכת לחלק מתהליך חינוכי מתמשך במסגרת בית הספר. המטרה היא להביא את התלמידים לידי הכרת הארץ, בדרך שתחזק את אהבת המולדת ותצמיח אזרח ישראלי פעיל ומעורב.

בקורסים השונים לוקחים חלק תלמידי כלל המגזרים במחוז: מבתי ספר ממלכתיים, מהחברה הערבית ומהחמ"ד. מלבד החוויה וההכשרה המעצימה בתחומי ידיעת הארץ ומנהיגות בהם עוסקים הקורסים הם מהווים הזדמנות לבני הנוער להכיר בני נוער אחרים מחברות שונות, ללמוד ולהתחבר לחלקים נוספים בחברה הישראלית.בטקס מרשים ומרגש ביותר באנדרטת הנח"ל בהשתתפות אלפי הורים ובני משפחה, באירוע של קרוב ל-3000 אנשים קיבלו בוגרי הקורס את תעודת המש"צים. בשבועיים של הקורס, בוגרי כיתות ח', חוו המש"צים קס"ם (קושי, סיבולת מאמץ) ולמדו כי יש בהם כוחות ובכוחם להשפיע ולתת גם לאחרים.באותו שבוע סיימו גם 560 בוגרי ט' את קורס המש"צים המתקדם. שנה הבאה יצטרפו הבוגרים להנהגת המש"צים המחוזית. הנהגה שפועלת במהלך השנה ביזמות חברתית ותהווה את שדרת המנהיגות של הקורסים השונים.


השבוע יסיימו 250 בוגרי כיתות י' את קורס סי"ון (סיור וניווט). בקורס לומדים ומתנסים במיומנויות שונות של התמצאות בשטח. הקורס מאתגר הן בהיבט הפיזי והן בהיבט האישי-חברתי, ומזמן לחניכים התנסות בניהול עצמי, בישול עצמי, לינת שטח ומסלולי ניווט ארוכים ומאתגרים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מה חש וחושב הנוער ברמת אליהו? תלמידת השכונה בנצ'עלם בילילין, יצרה סרט גמר "דרך השכונה שלי" המביא הצצה לחיים האמיתיים של צעירי רמת אליהו... סרטון קצר השווה צפייה

בנצ'עלם טוענת כי היא רצתה להראות שיש דברים טובים בשכונה למרות המציאות הקשה. ובעיקר ניסתה להבין מדוע למרות כל הפעילויות בשכונה הנערים לא רואים עתיד בשכונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
צילום: נתיב האולפנה


השנה החליטו במגמת הקולנוע נתיב האולפנה בראשון לציון, לעשות פרוייקט של סרטים דקומנטרים. רכזת המגמה, רחלי קינד, פנתה אל התלמידות ואמרה להם לחשוב על איזה רעיון/ נושא שחשוב להן ואותו הן רוצות לתעד. בנצ'עלם בילילין, תלמידת המגמה החליטה לעשות את הסרט "דרך השכונה שלי", אשר ידבר על השכונה בה היא גרה ואוהבת - רמת אליהו.

בנצ'עלם טוענת כי היא רצתה להראות שיש דברים טובים בשכונה אבל המציאות בה קשה. היא בעיקר ניסתה להבין מדוע למרות כל הפעילויות בשכונה מתפספסים הנערים שלא רואים עתיד בשכונה. היא מוסיפה ואומרת כי לשכונה יש הרבה סטיגמות ובעזרת הסרט היא רוצה לתת לאנשים הצצה למציאות האמיתית של תושביה, שלא רק דברים רעים קורים בה אלא גם את נק' האור עם הרבה דברים טובים, בהם פעילויות, תנועות הנוער ופעילות הפעיל החברתי טל נאור, שעוסק בקידום הצעירים והתושבים. בנצ'עלם פנתה אל טל נאור, והצטרפה למפגש משותף שקיים ונועד לעורר שיח ומציאת פתרונות, עם צעירים בשכונה. תגובות הצעירים היו שחוץ מהכדורגל אין להם מה לעשות בשכונה, אבל ז שאלו את הנערים אז מה תרצו לעשות, איך אפשר לשפר? ובין הפתרונות שהועלו להרחיב את הפעילויות בשעות הפנאי והערב

בנוסף, היא יצאה אל השכונה ונפגשה עם צעירי השכונה אשר סיפרו על החוויות שלהם וילדותם בשכונה. בסרט הם מדברים בעיקר על הקושי להתפתח בשכונה ובעיקר חזר על עצמו המשפט: כי את הילדים שלהם הם לא יגדלו בשכונה. אחד הנערים אף אמר שהוא הגיע למצב שלו בגלל השכונה וכי אם היה גדל וגר בשכונה אחרת הכל היה אחרת.

המסר של בנצ'עלם הוא לא לוותר ולא להגיד זו המציאות ואין מה לעשות אלא היא חושבת כי כל אחד יצליח אם הוא ייקח את עצמו בידיים.הסרט: דרך השכונה שליאת הסרט שקבל תגובות טובות מהתושבים יצרה בנצ'עלם יחד עם התלמידות אלינור סמאיי ומאור שרעבי. והוא הוגש בימים אלה להתחרות בתחרות סרטי חמ"ד "יצירה צעירה" שעתידה להתקיים בדצמבר 2019.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על טל נאור תותח אמיתי
  הגב 18.07.19 20:58
 • אורח
  וואו איזה סרט מרגש מדהים
  הגב 18.07.19 20:59
 • אורח
  אז גם אני מרמת אליהו וגם אני גדלתי פה היום אני כבר בן 35 אבל פה מגיל 10 ולא חסר בחורים מהדור שלי ברמת אליהו שהגיעו לדרך הרעה ועובדה אני יצאתי בן אדם טוב שלא התפתה לדברים הרעים ואני לא היחיד מהדור שלי אז נכון שלגור בשכונת מצוקה זה לא קל אבל הרבה מהתפתחות הנער/ה תלוי בהם קודם כל משפחה טובה ואחר כך גם בטחון עצמי לא להגיע לתהום
  הגב 18.07.19 21:01
 • אורח
  לייק. מזדהה.
  18.07.19 21:13
 • אורח
  ישר כוח לטל היחיד שעושה לשכונה
  הגב 18.07.19 22:12
 • אורח
  וואו איזה סרט מרגש וטל אתה אדם פשוט מדהים
  הגב 18.07.19 22:14
 • אורח
  בנצי ישר כוח גדול סרט יפייפה וטל צדיק ממש כל הכבוד
  הגב 18.07.19 22:17
 • אורח
  תעלו ותצליחו. כל הכבוד לעיריית ראשל"צ ובפרט לטל.
  הגב 19.07.19 11:41
 • אורח
  צריך להפיץ את הסרטון מרגש וחשוב לחשוף אותו לרבים....
  הגב 19.07.19 11:50
 • אורח
  ממש מרגש
  הגב 19.07.19 12:00

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל