הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נבחר הקבלן הזוכה לבניית 350 יחידות דיור לסטודנטים בראשון לציון

הסתדרות המורים הודיעה על כוונה לשבות ביום שני 2/12 בגני הילדים העירוניים בראשון לציון על רקע נושא הסייעת שנייה בגנים לילדים 3 – 4

רגע היסטורי ברמת אליהו! 

סרטון הריסת הבניין הראשון בפרויקט פינוי בינוי בשכונה

עדכון נוסף לשיטת האזעקות בראשון לציון! העיר חולקה ל – 2 אזורי התרעות "ראשון מזרח" ו"ראשון מערב" ואזעקת האמת תופעל רק באחד האזורים... מצורף לכתבה לינק בו ניתן לבדוק לאיזה אזור אתם שייכים

כל מי שמתגורר מערבית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מערב" וכל מי שמתגורר מזרחית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מזרח".

אבי בר | | תגובות: 3


כך ייראה הדיווח החדש על פי שם היישוב


בשעות הבוקר דיווחנו כי לפני כ – 3 שבועות פיקוד העורף ערך תרגיל אזעקות בצפון ובחן שיטה חדשה להודעה על אזעקות. בשיטה הקיימת מופיע על המסך מספר וכל אזרח צריך לזכור על פי המספר אם זה האזור שלו.

בתרגיל האחרון נערך ניסוי אשר הוכתר בהצלחה ובמקום מספרים הופיעו במפורש שמות היישובים.

ולאור ההצלחה החליט פיקוד העורף לאמץ את השיטה בכל הארץ כאשר בערים גדולות מבחינת שטח העיר תחולק למספר אזורי אזעקה.

על פי השיטה החדשה העיר ראשון חולקה ל – 2 אזורי התרעות "ראשון מזרח" ו"ראשון מערב" ובזמן אזעקת אמת פיקוד העורף בסיוע אמצעים טכנולוגיים יחליט אם להפעיל אזעקה בכל ראשון לציון או רק במערב או במזרח.

על פי הבדיקה שנערכה באתר פיקוד העורף מתברר כי פיקוד העורף קבע את כביש 4 בין מחלף ראשון למחלף עין הקורא וכל מי שמתגורר מערבית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מערב" וכל מי שמתגורר מזרחית לכביש 4 שייך לאזור התרעה "ראשון מזרח".

מצורף לינק שבו תוכלו לוודא סופית את אזור ההתרעה שלכם בראשון לציון.

לחצו על הלינק ציינו שם העיר, רחוב ומספר הבית ותקבלו את אזור ההתרעה שלכם

https://www.oref.org.il/התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במקום לטפל במחלה מטפלים בתופעות. במקום לא לאשר רקטות בכלל, משפרים מערכת סירנות. דייי. מטומטמים נמאסתם. במקום מספר נראה שם של העישוב. איזה יופי. זה רציני בכלל?
  הגב 13.06.19 04:02
 • אורח
  עכשיו אנשים יתחילו להלחץ עוד יותר, ברגע שתהיה אזעקה, החשש יהיה גדול הרבה יותר. בנוסף, לפי כיתוב אזורי האזהרות, המחבלים יידעו את מיקום הרקטות ואיך לכוון את הבאה בתור. פשוט טמטום!
  הגב 13.06.19 14:58
 • אורח
  בדיוק!
  13.06.19 17:41

חגיגת זמר בראשון לציון! במוצ"ש 30.11 יתקיים ערב זמר של גילה ואיל כהן במתנ"ס שיכון המזרח

המשתתפים ייהנו ממוזיקה טובה, ריקודים וכיבוד קל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תושבי ראשון ליון מוזמנים לערב זמר שיתקיים במתנ"ס שיכון המזרח של גילה ואיל כהן.

במופע של הצמד יבוצעו מיטב הלהיטים הישראליים ולועזיים מכל הזמנים, המשתתפים מוזמנים להגיע וליהנות ממוזיקה טובה, ריקודים וכיבוד קל.

המופע יתקיים במוצ"ש 30.11.19 בשעה 20:30 במתנ"ס שיכון המזרח

עלות: 65 ₪

לרכישת כרטיסים ניתן לפנות לגילה בטלפון 052-3010006התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז הנוער הנחלה בראשון לציון יוצא במבצע איסוף מזון לחיילי צה"ל לרגל החג החנוכה

את המוצרים ניתן להביא למרכז הנמצא בשכונת נחלת יהודה בימים שני -חמישי בשעות אחר הצהריים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל חג החנוכה מרכז הנוער הנחלה בראשון לציון יוצא במבצע התרמה למען חייל צה"ל. במסגרת המבצע יאספו מוצרי מזון יבשים שייתרמו לחיילי צה"ל

ניתן להשאיר מצרכים במרכז נוער הנחלה ברחוב אהרון אוזן 2

בימים ב'-ה' בין השעות 16:00-20:00.

לפרטים נוספים: שרון 050-4455221
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

נבחר הקבלן הזוכה לבניית 350 יחידות דיור לסטודנטים בראשון לציון

היעד - אכלוס תוך שנתיים עם אפשרות לינה ל – 520 סטודנטים/יות. תמהיל הדירות יכלול יחידות דיור ליחידים (סטודיו), לזוגות ולשותפים (שניים ושלושה), כל יחידה תכלול גם מטבחון וחדר אמבטיה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


בימים אלו בחרה ועדת המכרזים של החברה הכלכלית את הקבלן הזוכה לבניית מעונות הסטודנטים בסמוך למכללה למנהל. כזכור בחודש פברואר הודיעה העירייה על יציאה למכרז לבניית קומפלקס מעונות סטודנטים שיתנו מענה מגורים 520 סטודנטים. על פי התכנון המעונות ייבנו בשטח של 4 דונם שיכלול 350 יחידות דיור ב - 3 בניינים הכוללים רחבה ציבורית, קומת מסחר עם בתי קפה, מסעדות, שירותי כביסה ועוד. תמהיל הדירות יכלול יחידות דיור ליחידים (סטודיו), לזוגות ולשותפים (שניים ושלושה), כל יחידה תכלול גם מטבחון וחדר אמבטיה.

על פי התכנון מרגע שיתקבלו כל ההיתרים לבניית המעונות תוך שנתיים יסתיימו העבודות והסטודנטים יוכלו כבר להיכנס אליהם.

לדברי איתי מתיתיהו מחזיק תיק הנוער וצעירים

המטרה היא היא לדאוג לסטודנטים לכל הסטודנטים בעיר, בכך שיהיה להם מקומות בילוי ומגורים וזאת מבלי שיצטרכו לצאת מהעיר. בהודעה על בחירת הקבלן כתב: אני נרגש לסגור מעגל - מתחילים בהקמת מעונות סטודנטים בראשון לציון. במשך שלוש שנים כסגן יו״ר ומנכ"ל אגודת הסטודנטים עשיתי כל שביכולתי לעזור לחבריי לספסל הלימודים. אני מכיר מקרוב את האתגרים הרבים איתם מתמודדים הסטודנטים: בחינות, עבודות, תעסוקה, רצון להתחיל את החיים ולשלב גם פנאי. זו תחושה שאני סוגר מעגל מהימים בהם הייתי סגן יו״ר אגודת הסטודנטים וכעת אני ממשיך את העשייה כמחזיק תיק הנוער והצעירים. ברצוני להודות לראש העירייה רז קינסטליך, אסף דעבול מ"מ יו"ר החברה הכלכלית, ולצוות המקצועי של החברה הכלכלית שאפשרו למהלך הגדול הזה לקרות.


הדמיית תמונה : קיקה בארז אדריכלים ומתכנני ערים וקימל אשכולות אדריכליםהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 21.11.19 17:35
 • אורח
  בהצלחה יישר כח
  הגב 21.11.19 17:46
 • אורח
  מי הקבלן?
  הגב 21.11.19 18:21
 • אורח
  את הפרוייקט קידם מחזיק תיק הצעירים והנוער דורון אוזן ולפני כשלוש שנים היה פרסום. בסה״כ נבחר הקבלן היות ובינואר השנה היו אמורים לצאת למכרז B.O.T ורז בחוכמתו ביטל והחליט לצאת למכרז דרך החברה הכלכלית. אך כל התכנון התקצוב והתוכניות אושרו כבר ב-2016-2017 הסטודנטים זוכרים זאת לדורון אוזן שאף דאג לנו להלוואות ומלגות שפועלות עד היום באמצעות יחידת הצעירים ומרכז הצעירים שהקים.
  הגב 21.11.19 18:47
 • אורח
  חחחחחח בדיחה טובה.לאן עוד פעם הוא רוצה להידחף.
  21.11.19 20:04
 • אורח
  אין מה להשוות בין איתי לדורון הראשון אדם משכיל השני לא משנה......והמבין יבין
  21.11.19 20:31

הסתדרות המורים הודיעה על כוונה לשבות ביום שני 2/12 בגני הילדים העירוניים בראשון לציון על רקע נושא הסייעת שנייה בגנים לילדים 3 – 4

השביתה מתוכננת במספר רשויות ובהן ראשון לציון, בת ים, אילת, רמלה, פתח תקווה, חולון ותל אביב. עיריית ראשון לציון אנו תומכים בסייעות ובמאבקן והצענו מספר פתרונות לשיפור תנאיהן למשרד האוצר, אך נענינו בשלילה. חשוב לציין שמדובר בבעיה כלל ארצית שדורשת פתרון יסודי. אנו בעיצומו של קמפיין גיוס סייעות ונמשיך לעשות הכל מנת לשפר ולקדם את תנאי העסקתן." בימים הבאים נעדכן אם השביתה תתקיים או תבוטל.

אבי בר | | תגובות: 4הסתדרות המורים הכריזה על סכסוך עבודה בגנים ב מספר רשויות ובהן ראשון לציון, בת ים, אילת, , רמלה, פתח תקווה, חולון ותל אביב. ובכוונת הסתדרות המורים להשבית ביום שני 2/12/19 ברשויות הללו את הגנים העירוניים בהם לומדים גילאי 3 – 4.

לטענת הסתדרות המורים הגננות ברשויות הללו נפגעות בתנאי העבודה משום שישנם גנים בהם אין שיבוץ קבוע של סייעת שנייה ובמידה וסייעת נעדרת הרשויות הללו אינן דואגות לסייעת מחליפה בגני ילדים שבהם תלמידים בגילאי 4-3".

להלן המכתב שהוציאה הסתדרות המורים לעיריות

"למרות פניות רבות שהעירייה קיבלה מאיתנו בנושא, בכתב ובעל פה ולמרות שהתקן מחייב הפעלת גן בהרכב של גננת ושתי סייעות, שעבורו העירייה מקבלת תקציב ממשרד הפנים. למרות כל זאת, העירייה ממשיכה להתעלם מההנחיות הנ"ל ופועלת בניגוד לנהלים. בין היתר, העירייה לא שולחת סייעת מחליפה לסייעת שנעדרת, מוציאה סייעת מגן אחד ומעבירה אותה לגן אחר ואף לעתים נמנעת מהצבת סייעת שנייה מלכתחילה, כך שהגן נותר לפעול בתקן חסר. מדובר בגני ילדים שבהם מתחנכים ילדים צעירים, חלקם לא גמולים הזקוקים לסיוע רב ולנוכחות של אדם מבוגר וסיוע במילוי צרכים בסיסיים".


תגובת עיריית ראשון לציון

חשוב לחדד, הסתדרות המורים מייצגת את הגננות ולא את הסייעות. ההסכם של ההסתדרות הוא מול משרד החינוך! אנו תומכים בסייעות ובמאבקן והצענו מספר פתרונות לשיפור תנאיהן למשרד האוצר, אך נענינו בשלילה. חשוב לציין שמדובר בבעיה כלל ארצית שדורשת פתרון יסודי. אנו בעיצומו של קמפיין גיוס סייעות ונמשיך לעשות הכל מנת לשפר ולקדם את תנאי העסקתן. אנו מצפים מהממשלה ובפרט ממשרד האוצר לגלות אחריות ולפתור את הבעיה הכאובה אחת ולתמיד."התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באמת חוצפה שאין 2 סייעות הילד שלי לא רוצה ללכת לגן הגננת לא משטלטת
  הגב 21.11.19 12:33
 • אורח
  לפי השגיאות כתיב שלך את צריכה להיות בגן ולא הילד
  21.11.19 13:24
 • אורח
  זה לא יפה לפגוע באמא שכנראה לא שפר עליה גורלה ויצאה לפרנס במקום ולהעדר מספסל הלימודים. וזכור. כי מבני עניים תצא תורה.
  הגב 21.11.19 17:59
 • אורח
  חוזרת בי
  21.11.19 18:18

מבזק תאונה בראשון לציון , רוכב אופנוע במצב בינוני

קרדיט צילום - תיעוד מבצעי מד"א , יקותיאל דוברות הצלה חולון בת ים

מערכת האתר | | תגובות: 2
יום חמישי 21/11 בשעה 06:52 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בשדרות מרילנד (ליד הסופרלנד) בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר בן 43 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ובגב.

נתי סופר חובש באיחוד הצלה סיפר:

"הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע בן 43 שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיו ובפלג גופו העליון".התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא התבלבלתם ביום... היום חמישי. כל יום תאונת דו גלגלי. , מה יהיה ????
  הגב 21.11.19 08:29
 • אורח
  סתום תפה יזין
  21.11.19 08:59

תושב ראשון לציון נעצר בחשד לתאונת פגע וברח ובמהלך בריחתו פגע ופצע רוכב קטנוע נוסף

צילום הרכב משטרת ישראל

מערכת האתר | | תגובות: 2בתאריך 11.11.19 שוטר אופנוען באגף התנועה שעסק בפעילות מבצעית בצומת בית דגן בשעות הערב, הבחין ברכב שהתנגש ברכב אחר שעמד בצומת על כביש 412. בבואו להגיש סיוע זיהה השוטר את הנהג הפוגע מתחיל בנסיעה פרועה (כפי שניתן לראות בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות) לעבר הצומת כאשר הוא מפלס דרכו בין כלי הרכב ומתנגש בהם תוך כדי.


השוטר שכמעט נפגע במהלך ההימלטות של הנהג, החל במרדף אחריו בזמן שהוא נכנס לצומת באור אדום תוך סכנה ממשית וגורם לכלי הרכב שחוצים את הצומת לבלום בפתאומיות וכמעט מתנגש בהם. במהלך המרדף הנהג הנמלט המשיך לכיוון ראשל"צ תוך נסיעה מהירה נגד כיוון התנועה כאשר הוא מסכן חיי אדם בנתיב תעבורה. בהגיעו לרחוב שד' משה דיין בניגוד לתנועה, פגע ברוכב קטנוע (נפצע קל עפ"י גורמי רפואה) והמשיך בנסיעה מבלי להגיש עזרה וכעבור זמן קצר אבד עמו קשר עין.

מיד עם קבלת האירוע, החלה היחידה המרכזית באגף התנועה ביחד עם תחנת ראשון לציון בפעולות איתור וחקירה אשר הובילו לחשוד שנהג ברכב. אתמול לאחר איתור הרכב הפוגע וגיבוש תשתית ראייתית, בלשי אגף התנועה ביצעו מעצר של החשוד תושב ראשל"צ בשנות ה-40 לחייו, הנ"ל הועבר לחקירה בחשד לפגע וברח, סיכון חיי אדם בנתיב תעבורה והכשלת שוטר. בסיום החקירה, אתמול האריך בימ"ש השלום בראשל"צ את מעצרו ב-3 ימים ומחר יובא לדיון נוסף בעינינו.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק עונש מרתיע כזה שיקלל את עצם היוולדו, יכל להרוג חפים מפשע, פושע מסוכן.
  הגב 20.11.19 21:19
 • אורח
  ראינו בחדשות הטלוויזיה, אימא עם שני ילדים נוסעת, ופשוט מצד שמאל שלה, מישהו חתך קו לבן ונתן לה מכה שזרק אותה מהכביש, כשהמכונית שלה מתהפכת פעמיים באוויר. אבל האם בנוסף לכך, ראיתם בכלל מה עשו לנהג? אני כבר מבטיח לכם, שעורך דין סידר לו עסקה מצוינת והוא יחזור במהרה לכבישים. אבל למשטרה זה לא מזיז. אין לה כוח אדם , לטפל בעבריין מסוכן כזה ברצינות. במקום זה הם מתעסקים בחלוקת דו"חות שמכניס להם כסף. כרגיל, המדינה היא פושעת: גם רוצחת וגם יורשת!
  הגב 21.11.19 16:54

ממשלת אחדות נוסח פרלמנט הנוער בראשון לציון! בסיום הבחירות לתפקיד היו"ר, הוכרז תיקו בין דניאל גורוב, וירנין צברי שיכהנו בתפקיד עד לבחירות בחודש דצמבר

היום (רביעי) התקיימו הבחירות לתפקיד יו"ר הפרלמנט הנוער העירוני שהיה מותח במיוחד. על התפקיד התמודדו 3 מועמדים ולאחר שני סבבים שהסתיימו בתיקו, הוחלט כי ההכרעה הסופית תהיה בחודש דצמבר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: הדף של רז קינסטליך


תיקו! זוהי התוצאה הסופית של הבחירות לתפקיד יו"ר פרלמנט הנוער בראשון לציון. היום (רביעי) התקיימו הבחירות על תפקיד היו"ר עליו התמודדו 3 מועמדים: אורי פרץ, היו"ר המכהן, דניאל גורוב, וירנין צברי .

בסיום שני סבבים של תיקו בין דניאל לירנין, תלמידי קריית החינוך עמית וקריית החינוך אוריה הוחלט כי השניים יכהנו בחודש הקרוב יחד בתפקיד. הבחירות הסופיות יתקיימו במהלך חודש דצמבר בו יקחו חלק נציגי פרלמנט הנוער המייצגים את מועצות התלמידים הבית ספריות.

על פרלמנט הנוער של ראשון לציון

הפרלמנט מייצג את כלל בני הנוער בעיר ומוביל שיחה ופעילות מקומית/ עירונית. לאורך כול ימות השנה פועל הפרלמנט למען בני הנוער והקהילה בעיר ראשון לציון ונמצא בתהליך של חשיבה ובניית שיתופי פעולה עם גורמים רבים. הפרלמנט מונה כ -60 נציגים המורכבת מנציגים של - 12 בתי ספר שש שנתיים בעיר. הפרלמנט הוא למעשה הגוף הנבחר והמייצג הרשמי של התלמידים והנוער בכיתות ז'- י"בהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סגירת משרד הרישוי בראשון לציון! עיריית ראשון לציון הציבה בלובי העירייה עמדת רישיומט בה יוכלו התושבים לבצע הנפקת רשיונות, חידוש רשיון רכב/ נהיגה ועוד

לאור סגירת הסניף בחודש ספטמבר האחרון הודיעו ראש העירייה ומנכ"ל העירייה החדש, דודי גיל, הודיעו כי הם לא מוכנים להשלים עם המציאות שבה לא יינתנו שירותים לתושבי העירייה וביקשו להציב עמדה בלובי הבניין.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 23


בחודש ספטמבר האחרון התבשרו תושבי ראשון לציון על החלטת משרד התחבורה לסגור את סניף משרד הרישוי הנמצא ברחוב הרצל. לאור סגירת הסניף ראש העירייה, רז קינסטליך ומנכ"ל העירייה החדש, דודי גיל, הודיעו כי הם לא מוכנים להשלים עם המציאות שבה לא יינתנו שירותים לתושבי העירייה וביקשו להציב עמדה בלובי הבניין.

בעמדת הרישיומט התושבים יוכלו לקבל מגוון שירותים דיגיטליים:

- הפקת כפל רישיון רכב ורישיון נהיגה בתשלום של 29 שקלים בלבד

- חידוש רישיון רכב ורישיון נהיגה, תשלום אגרה והדפסת רישיון משולם במקום

- בירור מצב נקודות החובה שנצברו - תדפיס מפורט של מספר הנקודות שנרשמו לחובת הנהג בגין עבירות תנועה, כולל מועדי ביצוע העבירות ואמצעי התיקון הנדרשים בגינן. השירות כרוך בתשלום אגרה של 10 שקלים בלבד.

- קבלת מידע מפורט על עברו של הרכב - תדפיס המכיל מידע מפורט על עברו של הרכב באופן נגיש וזמין המגביר את השקיפות בעת רכישה ומכירה של כלי רכב משומש. המידע כולל בעלויות קודמות והגבלות כך שרוכש רכב משומש יוכל לראות אם הרכב היה רשום בעבר על שמה של חברת השכרה או ליסינג וכן אם הרכב משועבד או מעוקל.

השירות כרוך בתשלום אגרה של 10 שקלים בלבד.התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לרז מתפקד מעולה
  הגב 20.11.19 16:22
 • אורח
  עוד כסף ועוד כסף ,עיריה כזו עשירה ,ורק גוזלת כסף מהתושבים ,והרז הזה רוצה לזכות בעוד נקודת זכות חצוףףףף
  הגב 20.11.19 16:24
 • אורח
  ודלק עד חולון ,זמן וטרטרת באשנבים,זה לא שווה לך 10 ₪???? העיקר להשמיץ!
  20.11.19 19:17
 • אורח
  נכון מאוד. 10 שקלים לשרות כזה בהחלט סביר ודי כבר עם הקוטריי וההשמצות על כל מה שזז... תתבגר !!!
  21.11.19 15:08
 • אורח
  כל הכבוד. תודה רבה
  הגב 20.11.19 16:31
 • אורח
  כל הכבוד לרז!תודה רבה!!
  הגב 20.11.19 16:33
 • אורח
  מה כל הכבוד?? איפה כל הכבוד??? בושה וחרפה שאין סניף של משרד הרישוי בראשון לציון. פשוט בושה וחרפה. שולחים אותנו לחולון להצטרף לעומס שכבר קיים. הגיע הזמן שתושבי ראשון יקומו ויעשו משהו עם זה
  הגב 20.11.19 16:38
 • אורח
  מה כבוד?עיר של כמעט 300000תושבים הרביעית בגודלה ואין משרד רישוי? חרפה... מחדל !!!! ראש העיר חייב להאבק על פתיחתו מחדש של משרד הרישוי בראשלצ.....פשוט ביזיון
  הגב 20.11.19 17:08
 • אורח
  ראש העיר שלנו, צריך, לעשות את כל,המאמצים בכדי שיחזירו לנו לתושבים את,משרד הרישוי ,,תודה
  הגב 20.11.19 17:39
 • אורח
  אני לא מהין את רז עושה מעדה טוב לתושבים וחייב בסוף עוד לדרוש אגרה על סך 10 שקלים
  הגב 20.11.19 17:42
 • אורח
  מעניין מה הוא יעשה שיסגרו עוד משרדים למשל אם יסגרו את בית המשפט הוא ידאג לשים שופטמט בלובי העירייה?
  הגב 20.11.19 17:49
 • אורח
  שאלה טובה.. או שופטים או מכונה.. לא בטוח
  20.11.19 19:53
 • אורח
  פשוט גרוע... תעודת עניות לעירייה
  הגב 20.11.19 19:54
 • אורח
  כל הכבוד רז אתה בנאדם גדול
  הגב 20.11.19 20:12
 • אורח
  מה גדול מה?! סתם החלטה פופוליסטית לא קונה את זה ברירת מחדל איומה! לעיר כמו ראשון ברור שצריך משרד לפחות כמו זה שנסגק
  21.11.19 11:21
 • אורח
  כל הכבוד לרז !!!במקום לנסוע למשרד הרישוי בחולון ולחכות שעות בתור .ככה זה כשיש ראש עיר צעיר החושב מחוץ לקופסה.
  הגב 20.11.19 20:46
 • אורח
  להזכירך, מכשירים כאלו מפוזרים כבר כמה שנים במספר סניפים של סופרפארם בראשל"צ. אז על מה כל התשבוחות?
  20.11.19 22:04
 • אורח
  רז תמשיך בעשייה למען הציבור ואולי כדי לנבחרי ציבור נוספים ללמוד גם לתת..
  הגב 20.11.19 23:12
 • אורח
  דיי לחנפנות הזו כמו שצוין קודם מכשירים אלה לא הומצעו ע"י רז ! הם קיימים בסניפי שופרסל ועוד!
  21.11.19 11:22
 • אורח
  לא סופרים את רז בממשלה בכלל כי הוא התנקם באנשים הלא נכונים. הגאווה והחוסר נסיון שלו פוגעים בנו
  הגב 21.11.19 09:50
 • אורח
  מי לא סופר את רז ???מי שנמצא בלהב 433.רז תמשיך בדרך שלך למען התושבים
  21.11.19 10:20
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר
  הגב 21.11.19 10:35
 • אורח
  לא פתר שום בעיה. המכשירים האלה קיימים בעיר עוד טרם כניסתו לתפקיד. למה לא להיענות לבקשת משרד הרישוי ולהמשיך להחזיק את הסניף במימון עובדות העירייה הארנונה והמיסים שאנחנו משלמים לא מספיקים?. למה לטרטר 300,00 תושבים לערים אחרות?? למה??
  הגב 21.11.19 13:09

חג הסיגד בראשון לציון! תושבי העיר מוזמנים לחגיגת חג הסיגד שתתקיים בהיכל התרבות העירוני ביום ראשון 24.11 עם דוכני הפעלה, מופעי מוזיקה ועוד

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש דרך מוקד הקליטה. בנוסף יעמדו לרשות התושבים הסעות לאירוע ממתנ"ס רמת אליהו ושיכון המזרח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
אירועי חג הסיגד 2018


עיריית ראשון לציון מזמינה את תושבי העיר לחגיגות חג הסיגד של בני העדה האתיופית בעיר שיתקיימו בהיכל התרבות העירוני. חג הסיגד הוא חג המיוחד לקהילת יהודי אתיופיה ובמרכזו טקס חידוש הברית בין העם לאל.

כמידי שנה עיריית ראשון לציון ותושבי העיר מצטרפים לחגיגות העדה בשלל אירועים מתוך שאיפה לחבר את הילדים, הנוער והצעירים מבני העדה האתיופית למורשת העשירה של בית ישראל מגולת אתיופיה וכמו כן, לאפשר לציבור הרחב להתוודע למורשת זו ולקחת חלק בחגיגות. בראשון לציון מתגוררים כיום למעלה מ 8000 עולים מאתיופיה חלקם חדשים חלקם עולים ותיקים וחלק ילידי הארץ הצעירים.

השנה יעמוד האירוע בסימן אחדות ולכידות חברתית וכאמור יתקיים בהיכל התרבות עירוני.


בתוכנית

17:30-18:30 דוכני פעילות

19:00 תפילה

19:30 המופע המרכזי של AG BRODERS , אופק אדנק ומהרי דגפאו

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר רז קינסטליך וחברי מועצת העיר.


האירוע יתקיים ביום ראשון 24.11.19 החל משעה 17:30 בהיכל התרבות ראשון לציון

עלות כרטיס כניסה 10 שקלים, עד גיל 21 הכניסה ללא תשלום.

לרכישת כרטיסים ניתן לפנות למוקד הקליטה הנמצא ברחוב מינץ 19

וגם בטלפון: 03-9610524 או 03-9682360/4

שימו לב, יש אוטובוסים לאירוע ממתנ"ס שיכון המזרח וממתנ"ס רמת אליהו אשר יצאו בשעה 17:00. לכיוון היכל התרבות
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה אתם ממציאים לנו חגים
  הגב 20.11.19 15:01
 • אורח
  אתה גזעני איכסה
  הגב 20.11.19 15:05
 • אורח
  מה הקשר גזען? מי שמע על החג הזה
  20.11.19 17:50
 • אורח
  למה אתם עושים רק לאתיופים דברים כאלו תעשו לכולם את זה גועל נפש הם לא צריכים לקבל כלום אפס דברים יקבלו שיחזרו לאתיופיה
  הגב 20.11.19 15:09
 • אורח
  אזרח למופת. מעניין מאיזו עדה אתה.
  20.11.19 15:13
 • אורח
  זה לא קשור לאיזה עדה אני אילו היו עושים רק מרוקאים ולא לאחרים אז זה גועל נפש אתיופים לפח
  22.11.19 00:09
 • אורח
  עושים משהו לנוביגוד ?
  הגב 20.11.19 15:22
 • אורח
  לחג הזה אין שום סממן יהודי.
  20.11.19 22:54
 • אורח
  כל הכבוד לעירייה.
  הגב 20.11.19 15:34
 • אורח
  איזה יופי! ישר כוח לראש העיר ולבני הקהילה האתיופית על היוזמה. הייתי שמח לבוא רק בשביל להתענג על האינג'רה והקטניות. אוכל מספר 1 בשוק. לא רואה את של המרוקאים ויוצאי עדות המזרח. מת עלייכם. אתם עם מיוחד. כולם מקנאים בתרבות שלכם
  הגב 20.11.19 21:48

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
21.11.19 11:58
ארוע היסטורי הורסים בנין. ברמת אליהו. מדינה קקה.
אורח
20.11.19 14:16
אנחנו דיירים ברחוב הסמדר .זה תקופה שברחוב שלנו יש עמודי תאורה אם מנורות שרופות .הערייה טוענת שזה שטח פרטי .אני רוצה לעגיד לראש העיר למה בזמן מאיר ניצן קיבלנו את מלו השרות אנחנו משמים מיסים כמו כולם .שטח פרטי זה בנוה ים .בפרס נובל.בנוה דקלים זה בושה .בחרנו בראש עיר צעיר או שהו חסר לב או שהו חסר ניסיון .בקרוב מאוד אני נדרתי נדר שאני כל יום שישי מבגין ליד סינמה סיטי בצומת עד לבחירות ובעזרת השם .אני מקוה שזה יחלחל לאנשים מהר יחלחל בראש וקמה שיותר מהר להעיף את ראש העיר הביתה ומהר ראשון גדולה עליך אדוני ראש העירר דן ישי
אורח
19.11.19 20:33
נהגים צופרים בעצבנות בשכונות ומפריעים לשלוות התושבים בשעות לא בשעות. אני מציע שהעירייה תציב שלטים זוהרים המבקשים לא לצפור אלא להבהב במידת הצורך.
אורח
19.11.19 07:18
מדוע לא מתקינים בשכונת שער הים במערב ראשון לציון מכשירי כושר בגינה המשותפת ל-8 הבניינים
אורח
20.11.19 01:14
כי יש להם חדר כושר בלובי
אורח
18.11.19 21:26
משום מה הרמזור ברחוב רשב"א מופסק ביום שבת. דבר הזוי. חושף את הולכי הרגל לסיכון מיותר. האחראי על תיק התחבורה מתעלם
אורח
18.11.19 11:59
בכביש 431 שמאלה למשה דיין אין שם שדה ראיה במעבר חצייה , לפני כחודש בלמתי בחוזקה ומישהו נכנס בי מאחורה כיוון שרוכב אפניים נסע מבלי להסתכל ימין ושמאל/ יש שם שיח שמסתיר את הראות ויש המון רוכבי אפניים שנוסעים כאילו הכביש של אבא שלהם , חוצים מבלי להסתכל. צריך לגזום את השיח הזה אחת ולתמיד. מיטל ברזילי
אלכס לוין
18.11.19 01:16
מאז שנבחר ראש העיר הזה ונבחרה נבחרת סגנים וממלאי מקום. העיר מתדרדרת. הליכלוך גובר. האגם מוזנח ומלא לכלוך. היקב במקום להפוך לאזור יפה ואזור בילוי יהפוך לאזור צפוף ומגעיל של בנינים למגורים. מסכנים מי שיקנה שם דירה. אני מאוכזב מהעירייה הזאת . בבחירות הבאות נפעל להעיף את הנהגת העיריה הזאת לפח.
אלכס לוין
18.11.19 01:15
מאז שנבחר ראש העיר הזה ונבחרה נבחרת סגנים וממלאי מקום. העיר מתדרדרת. הליכלוך גובר. האגם מוזנח ומלא לכלוך. היקב במקום להפוך לאזור יפה ואזור בילוי יהפוך לאזור צפוף ומגעיל של בנינים למגורים. מסכנים מי שיקנה שם דירה. אני מאוכזב מהעירייה הזאת . בבחירות הבאות נפעל להעיף את הנהגת העיריה הזאת לפח.


הערב רביעי 20/11 מפגן תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו ב – 70 צמתים ברחבי הארץ ובהם בראשון לציון, בת ים וגדרה... מיקומי המחאה בכתבה

מפגן התמיכה בשעה 19:00 עם לפידים. לא תהיה הפרעה לתנועה

אבי בר | | תגובות: 79
צילום פייסבוקהערב רביעי 20/11 מפגן תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו ב – 70 צמתים ברחבי הארץ ובהם בראשון לציון, בת ים וגדרה... מיקומי המחאה בכתבה

הפעיל הציבורי רן כרמי בוזגלו מוביל אירוע תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו אשר ייערך הערב רביעי 20/11 בשעה 19:00 בכ – 70 צמתים ברחבי הארץ בדרישה להפסיק את הרדיפה כנגד ראש הממשלה.

ההנחייה למוחים היא לעמוד בצמתים עם לפידים ושלטים בנוסח אחיד של " לעולם לא תצעד לבד, נתניהו."

כמו כן ההנחייה למוחים היא לעמוד בצומת ולא לשבש את התנועה

להלן המקומות והפון של האחראים על הצמתים באזור

ראשל"צ:

צומת גן הורדים אמיר 050-6529678

בת ים:

צומת הקניון ישראל כהן 054-4881006

גדרה:

צומת רמזורים יעל 054-6870778


רן כרמי בוזגלו

צילום - פייסבוק

מטרת המחאה להמחיש את התמיכה הבלתי מסוייגת בנתניהו והבהרה כי לא נאפשר כל פגיעה במנהיג.
המבצע יתנהל למופת ויגלם את רוח המאבק הערכי.התפרסמו 79 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אוי ואבוי. שילך כבר הביתה. מושחתים נמאסתם !!!!
  הגב 20.11.19 14:12
 • אורח
  קבל אותו על אפך וחמתך ! ראש הממשלה הבא ביבי !!!
  20.11.19 14:27
 • אורח
  מה אתה שופט או תלין הכל תפירת תיקים
  20.11.19 15:54
 • אורח
  שקרניהו הביתה קח את m l m b ,ואת נער הפוסיקט איתך !
  20.11.19 16:31
 • אורח
  שקרניהו מטורפת ונער הפוסיקט
  20.11.19 16:36
 • אורח
  די כבר , הגיע זמנו ומשפחת המלוכה ללכת. גם לשחיתויות צריך לשים סוף אחרת נידרדר למשטרים כדוגמת דרום אמריקה. שטיפת המוח שחבר מרעיו ומשפחתו עושים מצליחה לצערי להשפיע על חלק מהעם וחבל שלא כולם מבינים את זה.
  21.11.19 15:16
 • אורח
  מקווה שיהיה הפגנה שקטה ותרבותית.
  הגב 20.11.19 14:14
 • אורח
  תרבותי זה בטוח לא יהיה!
  20.11.19 14:36
 • אורח
  שרה מתווה את הדרך איך שקט זה לא תלוי בפודל שלה
  20.11.19 16:32
 • אורח
  איך שקטה עם הגברת שקרניהו
  20.11.19 16:35
 • אורח
  מטורפים.
  הגב 20.11.19 14:21
 • אורח
  אצל השמאל זו מחאה חברתית. אצל הימין אלו אנשים מטורפים. שמאלנים הם אנשים ככ צרי אופקים זה לא יאומן
  20.11.19 23:40
 • אורח
  מעטים הם הצדיקים בכל המפלגות אבל בימין זו כבר פשיטת רגל וחבל. תקופת ההדר והכבוד של ז'בוטינסקי ובגין חלפה עברה מן העולם והגיע הזמן להפנים את זה ולהחליף את ההנהגה.
  21.11.19 15:21
 • אורח
  זה הזמן לתמוך במנהיג הנבחר שלנו, כולם לצאת עם דגלים, סכנה למדינה יהודית. המטרה מדינת כלל אזרחיה!!נתניהו מגן על המדינה בגופו בואו ניתמוך בו.
  הגב 20.11.19 14:26
 • אורח
  👍🏻👍🏻👍🏻
  20.11.19 14:47
 • אורח
  המנהיג הנבחר הוא גנץ. הוא קיבל מנדט אחד יותר מביבי. מתי תפנימו שלמדינה נמאס כבר ממנו. מסיט ומפלג בין כולנו ודואג רק לתחת שלו לא לכם.
  20.11.19 15:15
 • אורח
  אנחנו במשטר חשוך כבר 15 שנה מה יכול להיות יותר גרוע
  20.11.19 16:32
 • אורח
  כרגיל אצל השמאל החוק הישראלי הוא בגדר המלצה. בוא אני אעשה אצלך סדר. הבחירות במדינת ישראל הן לא בחירות ישירות. דרך אגב מי שקורא לאיחוד כל המפלגות הציוניות והיהודיות הוא הליכוד. מי שמדירים ציבורים שלמים באוכלוסיה הן מפלגות אחרות. אז די לשקרים ולסיסמאות ולהיצמד לעובדות!
  20.11.19 23:45
 • אורח
  אוי, כמה שאתה משוחד ולא רוצה לראות את המציאות כמו שהיא (שקרים, שנאה , פלגנות , שחיתות , הדרה ומה לא).
  21.11.19 15:25
 • אורח
  ומי שמתנגד יעמוד עם שלטים ולפיגים ממול??!!!
  הגב 20.11.19 14:28
 • אורח
  צחוק צחוק אבל המדינה כמעט שם
  20.11.19 15:00
 • אורח
  לפידים
  הגב 20.11.19 14:28
 • אורח
  גם לפידים לא ידליקו את החושך של שקרניהו ומריעיו
  20.11.19 16:33
 • אורח
  רק ביבי ברור שנגיע כל השאר שילכו לחפש בשטחים פרטנר
  הגב 20.11.19 14:28
 • אורח
  כל הכבוד!!!! מול כל התקשורת שרק מחפשת אותו זה הזמן לתמוך בביבי
  הגב 20.11.19 14:33
 • אורח
  מחפשת ? אתה חי בארץ ? לא רואה ומקשיב לכל תקשורת החצר של "המלך" עלק ?
  21.11.19 15:28
 • אורח
  נמאס שילך הביתה ויקח את בן הבטלן שלו איתו
  הגב 20.11.19 14:35
 • אורח
  מה זה מעניין אותך שהבן שלו בטלן? באמת מעניין אותי לדעת
  20.11.19 23:46
 • אורח
  למה צריך הפגנת תמיכה? פשוט תצביעו ביבי! זה יותר יעזור לו
  הגב 20.11.19 14:37
 • אורח
  במדינה דמוקרטית מותר וצריך להפגין. זה חלק מהעניין..
  20.11.19 23:46
 • אורח
  נמאס מהגנב הזה אשר הורס את המדינה מעל שנה. מה שעצוב יותר הם אותם טיפשים אשר ביבי דופק אותם ועדיין ממשיכים לבחור בו.
  הגב 20.11.19 14:42
 • אורח
  אותם טיפשים לא שוכחים את ימי מפאי הנוראים. את הדיכוי, הנצחת העוני, הזרמת הכספים האדירה לקיבוצים. גזילת אדמות המדינה. עכשיו תגיד מי הגנב פה?
  20.11.19 23:49
 • אורח
  למה בגדרה?
  הגב 20.11.19 14:43
 • אורח
  היגיע זמנו לנוח בכלא. כל המשפחה מושחתת מלבד הבן הקטן שיצא מיוחד ושונה! היידה ביבי תפנה את הכיסא! !!#
  הגב 20.11.19 14:45
 • אורח
  אין גבול לעיוורון הציבור. חבל שהאזרחים שבוחרים בו, הם גם האזרחים שנפגעים ממנו בצורה הרבה ביותר...
  הגב 20.11.19 14:47
 • אורח
  אויי לנו שראש העיר ליכודניק מעודד תמיכה בראש ממשלה מושחת.. למה לא תמכת בדרך זו בדב צור?? ודאגתם להדיח אותו?
  הגב 20.11.19 14:47
 • אורח
  ראיתי אתמול את ההפגנה בצומת גן הורדים כל הכבוד לנשים המבוגרות עם כוס הקפה סיגרית פרלמנט שרקדו לצלילי מוסיקה ים תיכונית
  21.11.19 13:09
 • אורח
  שילך כבר !!!! כמה אפשר !!! שקרן , שום דבר לא מעניין אותו , חוץ מכיסא שלו ... כל העולם כבר צוחק עלינו... מזעזע
  הגב 20.11.19 14:49
 • אורח
  לא מצביעים!!!! מפגינים נגד הבחירות!
  הגב 20.11.19 14:55
 • אורח
  💪🏿
  20.11.19 15:01
 • אורח
  שילך כבר!!
  הגב 20.11.19 14:59
 • אורח
  אני חושב שלביבי רועדות ה ב..ם😪
  הגב 20.11.19 15:01
 • אורח
  האדם והמשפחה המושחתת שיחזרו לארה''ב שחט וניצל את כספי המדינה 60 מיליון הון אישי דירות מפוארות מטוס ב-730 מיליון בוש היכלם -נמאסת בוזגלו -תתבייש
  הגב 20.11.19 15:06
 • אורח
  רכישת המטוס אינה החלטה של ביבי. די להסתה ולפייק ניוז.
  20.11.19 23:23
 • אורח
  אז תיכה בלתי מסוייגת של חצי מהעם? כולכם אנשים בעלי מוסריות נמוכה ביותר האיש מחרבן לנו לכולנו ,ובמיוחד על תומכיו, על הראש כבר 10 שנים, ואנחנו אוכלים את זה, וחושבים שלא ניתן לעשות את השינוי...בבחירות השלישיות שנגיע אליהן בזכות האיש המושחת ובעל המוסר הירוד בינימין נתניהו- מצביעים! ומצביעים הכל ורק רק לא ביבי!
  הגב 20.11.19 15:11
 • אורח
  ליכודניקים הזויים! אני מתקשה להאמין שאתם באמת מוכנים להסתובב כל כך הרבה שנים עם החרא על הראש ועוד להתגאות בזה, גועל נפש של אנשים
  הגב 20.11.19 15:12
 • אורח
  כרגיל השמאל מדרדר את השיח נמוך נמוך
  20.11.19 23:24
 • אורח
  בעד המשך השחיתות. תתביישו. כרמי שמנסה להבעיר את השטח. לא למד מ1995
  הגב 20.11.19 15:17
 • אורח
  ואם לא יהיו כתבי אישום על שוחד תצביע לביבי?
  20.11.19 23:25
 • אורח
  ראש ממשלת המיאוס, חבורה של מושחתים !!! לכו לעזאזל, הרסתם את המדינה. האיש שצוחק על כולם בזמן שהוא משתין מהמקפצה. זה לא ליכוד, זו שחיתות !!
  הגב 20.11.19 15:17
 • אורח
  מי שמך לקבוע כי הוא מושחת? הקנאה העבירה את דעת השמאל הרדיקלי והאנטי ציוני
  20.11.19 23:35
 • אורח
  במקום להפגין בעד בניית בתי חולים, בעד מימון חופשות בלימודים. מפגינים בעד המשך השחיתות הביזבוז. אין לכם בושה!!!!
  הגב 20.11.19 15:19
 • אורח
  אני רוצה לחיות במדינה דמוקרטית. אז לשאלתך אני לא מתביישת
  20.11.19 23:28
 • אורח
  רק ליברמן עמד עד כה בכל אשר הבטיח לבוחריו. ביבי הזבל הוא איש מגלומן, נרקיסיסט שלא סופר אף אדם מלבד משפחתו המופרעת. הבן הגדול והטמבל חי על חשבון הציבור, בדיוק כמו אימו ואביו. משפחה מגלומנית שחושבים שדם כחול זורם בעורקיהם. ההפגנות הללו הן הן פגיעה בשלטון החוק ! מה צבא החיילים של ביבי, אה ? זה איום שהמשטרה צריכה לחקור !! ביבי יעמוד לדין בדיוק כמו כל אזרח ! אין לו שא פריבילגיות אלא נהפוך הוא- אדם שעומד בראש מדינה וחוטא כלפיה וכלפי אזרחיה, צריך להחמיר בעונשו ! שיילך כבר הבייתה, האיש הדוחה הזה
  הגב 20.11.19 15:25
 • אורח
  אז אתם תומכים בשקרן שאישר מכירת צוללות משוכללות למצרים בניגוד לעמדת משרד הביטחון, ואחר כך הכחיש זאת, והסתיר מפני מערכת הביטחון? הידעתם מה יכולות צוללות אלו לעשות? הידעתם שצוללות אלו יכולותברלות להגיע לידי האיראנים או בני בריתם,? והיועץ המשפחתי אפילו לא חוקר זאת. בינתיים.
  הגב 20.11.19 15:38
 • אורח
  השקרן הוא אתה. אין פרשת צוללות. תבין, דרוקר הוא עיתונאי ליצן, כל תחקיר שלו מתברר כקשקוש אחד גדול.
  20.11.19 23:30
 • אורח
  נמאס כבר מהעצמת ה״אליל נתניהו״ חוזרים לימים חשוכים במקום ללכת קדימה
  הגב 20.11.19 15:55
 • אורח
  אני מגיע לשלוח אותו הבייתה כבר עם המכשפה והאוכל חינם
  הגב 20.11.19 16:30
 • אורח
  מגיעים להראות את הדרך למעשיהו
  הגב 20.11.19 16:34
 • אורח
  בדיוק
  20.11.19 22:12
 • אורח
  במקום לבזבז כספי הציבור. יש אנשים רעבים ללחם.
  הגב 20.11.19 16:37
 • אורח
  ביבי ביבי ביבי ביבי ביבי ביבי. סתם ביבי הומו רק הורביץ יימח שמם של רוצחי פלסטינים
  הגב 20.11.19 16:51
 • אורח
  חבל מאוד שלא מתארגנים לתמיכה בנכים ובנזקקים...ובפתיחת משרד הרישוי בראשון ובצדק בכלל... לא חושבת שצריך לתמוך ב ביבי . בחירות הן דמוקרטיות
  הגב 20.11.19 16:54
 • אורח
  ביבי ושרה מתכרבלים בפוך... וכמה פראיירים קופאים בחוץ חחחחח
  הגב 20.11.19 17:52
 • אורח
  לגמרי..הוא לא סופר אותם והם ביבי ביבי...
  20.11.19 22:13
 • אורח
  הזוי.
  הגב 20.11.19 18:13
 • אורח
  ביבי נתן את חייו למדינה...הוא יזכה להערכה רק לאחר מותו...יכול לעשות בחודש מיליון דולר כמו כלום...מקריב את עצמו על המזבח למען עם ישראל...עם כל הכבוד ל"מחליפים" אף אחד לא מתקרב לליגה שלו..רמטכלים שרי ביטחון תקשורת כל העולם ולהקתו נגדו,והוא יציב ואיתן תותח על לא פוחד ולא ירא..תוקף שצריך מאופק שצריך פשוט מופת של הנהגה...יהיה קשה מאוד למצוא מישהו בעל שיעור קומה כמוהו
  הגב 20.11.19 18:45
 • אורח
  מרוב שהוא מקריב את עצמו נאחז בשלטון בכוח ולא משחרר..שילך כבר נמאס ממנו ומהמשפחה ההזויה שלו
  20.11.19 22:15
 • אורח
  מלך... כל מילה בסלע... רק אנשים הם אנטי ביבי לא מבינים.. חבל....
  20.11.19 23:08
 • אורח
  אין צורך בהפגנות תמיכה הדרך הנכונה פשוט לעמוד לפני בית המשפט ולהוכיח שאתה חף מפשע.ההפגנות רק מוכיחות שהוא מפחד והוא יודע שהוא אשם.מאז קום המדינה לא היו מיקרים שהפגינו נגד רשויות החוק והיום גם נאשמים משמאל לימין ואף אחד לא חשב להשמיץ, להסית,לגדף את רשויות החוק לצערי ביבי הורס בזאת כל חלקה טובה.
  הגב 20.11.19 19:10
 • אורח
  אז לשיטתך כל מי שהפרקליטות ירצו להוריד ישלחו אותו לבית המשפט. זו איננה דמוקרטיה.
  20.11.19 23:33
 • אורח
  נראה לי שמישהו התבלבל ! אולי מפגן נגד משחקי הכס (כסא) של ביבי !!!
  הגב 20.11.19 19:52
 • אורח
  רק ביבי תפנימו ,ביבי בעזרתו של הקדוש ברוך הוא שומר עלינו מכל משמר ואתם השמאליים תוקפים אותו כאילו הוא אוייב העם תתביישו
  הגב 20.11.19 21:59
 • אורח
  אתה מס 1 נתניהו כל הכבוד
  הגב 20.11.19 22:00
 • אורח
  ביבי היקר,אני אישית רגוע כשאתה ראש ממשלה ,חזק ואמץ איש ייקר
  הגב 20.11.19 22:02
 • אורח
  רק ביבי ככל שיכו בו כן יפרוץ בושה כמה שינאת חינם ביבי נבחר והוא בעמדת מלך קצת כבוד.לתקשורת יש הרבה כוח גם היטלר עלה לשלטון מפרווגנדה בתקשורת מושפעים מהתקשורת כבר האשימו אותו לפני משפט אין לו זכות חפות ? צבועים שמאלנים הזויים גם את הגולן יחזירו ויהיה שלום הזויים לא לומדים מהטומאה נעשתם מטומטמים
  הגב 20.11.19 22:27
 • אורח
  יש מועמד מתאים יותר מביבי העולם מעריץ אותו על ההשפעה שלו בכל הנעשה בעולם. איפה התודה וההערכה מתי היו זמנים טובים במדינה כמו היום תפקחו עיניים לאן הביא את המדינה הקטנה שלנו והנהדרת
  הגב 20.11.19 22:32
 • אורח
  עוד אידיוט בוזגלו עדיין לא הפסקת ללקק ביבי הוא מכת מדינה
  הגב 21.11.19 13:28
 • אורח
  ביבי הוא ראש הממשלה הכי טוב שהיה לנו
  הגב 21.11.19 18:04

רגע היסטורי ברמת אליהו! סרטון הריסת הבניין הראשון בפרויקט פינוי בינוי בשכונה

במקום עתיד להיבנות בניין בן 15 קומות עם 58 יחידות דיור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 15
סרטון: שמשון זליג


פרוייקט פינוי הבינוי ברמת אליהו מתחיל לצאת לדרך. השבוע החלו בהריסת הבניין הראשון ברחוב פוזננסקי בשכונה. במקום עתיד להיבנות בניין בן 15 קומות עם 58 יחידות דיור על ידי חברת שמשון זליג. כזכור חברת שמשון זליג זכתה לפני מספר שנים במכרז לבניית 5 בניינים עם 290 יחידות דיור.

סרטון: חברת שמשון זליג

התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באמת רגע היסטורי יא שרמוטות. אנשים גרים שם בבתים שרשום עליהם סכנת קריסה ושמים עליהם זין כבר שנים. מקווה שבהמשך באמת תעשו משהו ולא סתם יהרסו בית אחד מכל השכונה. כשצריך להקים שכונה, בונים את כל השכונה בו זמנית. כשמתפחים עושים בית בית. מה זה עוזר אם רק הנכדים של דיירי השכונה יראו הבדל??
  הגב 20.11.19 11:48
 • אורח
  לא כולם הסכימו בהתחלה לפינוי בינוי.
  20.11.19 13:14
 • אורח
  בשעה טובה
  הגב 20.11.19 11:50
 • אורח
  בשעה טובה. הגיע הזמן. כן ירבו. במהירות אמן.
  הגב 20.11.19 11:55
 • אורח
  איפה הסרטון?
  הגב 20.11.19 11:58
 • אורח
  ברוך היום הזה. לקידום התפתחותה של רמת אליהו. אני בת 80 וחיקיתי לראות את היום הזה אני ילידת המקום
  הגב 20.11.19 12:41
 • אורח
  בינוי פינוי ברמת אליהו היא התכנית קודם בונים ואחר כך מפנים לא במיקרה הזה
  הגב 20.11.19 13:40
 • אורח
  לאן פונו הדיירים ? וכמה?
  הגב 20.11.19 14:38
 • אורח
  חחח לשכירות על חשבון העירייה או הקבלן אחר כך בעל השטח מקבל תמורה ארבע דירות דנדש
  21.11.19 07:11
 • אורח
  מדובר ברמת אליהו! אין צורך לפנות את הדיירים, אפשר פשוט להרוס את הבניין על מי שמתגורר בו.
  21.11.19 11:41
 • אורח
  התחדשות עירונית זה מצויין אבל לא בצורה דורסנית כמו שנעשה לפוזננסקי. כנגד הקבלנים הוצעו צווי מניעה ויש דיון חודש הבא בבגץ ובכל זאת הקבלנית בחרה לקבוע עובדות בשטח ולא להמתין לבית המשפט. השאלה היא אם העיריה נתנה לה אישורים. ראש העיר טוען שלא. המרה היא לאלץ את התושבים לחתום בניגוד לרצונם.
  הגב 20.11.19 15:44
 • אורח
  אי אפשר לפנות שכונה שלמה,כי אין מקום לשכן את כולם.כל הפרויקטים הללו נבנו בהדרגה כי לבית שיוקם יכולים לעבור דיירים שעכשיו יהרסו את ביתם.
  הגב 20.11.19 15:51
 • אורח
  לא היה שום מכרז ושום נעלים. הכל נעשה בלחץ והפחדה של הדיירים.ככה זה ישאר רק בנין אחד היא תהרוס. אין לה רוב ברחוב.היא עושה עברות בחסות העירייה. הון שלטון זה מה שקורה בכל עיר. שרומסים את הדיירים למען הקבנים.מחכה לה מאבק ארוך וקשה.
  הגב 20.11.19 20:56
 • אורח
  כל הנוגע למודל הכלכלי שעליו מתבסס הפרויקט, מציינים העותרים כך: "העותרים עיינו בתיק בניין עיר שבוועדה המקומית המלא כולל שלבי האישור הראשונים ועד היום ולא ראו דו"ח שמאות כלכלית לפרויקט. כלומר, הוועדה המקומית מתנהלת ללא שמאות כלכלית כלל. לעומתה, הוועדה המחוזית מחזיקה בתיק בניין עיר חוו"ד שמאית ישנה ולא מעודכנת משנת 2006 במקרה הטוב, המבוססת על חוו"ד שמאית עלומה משנת 2003". בהמשך הם מציינים כי על פי תחשיביהם, שווי הדירות במקום גבוה פי ארבע או חמש מהשווי המצוי בהערכות השמאי בתיק.
  הגב 20.11.19 23:16

חשד למטען חבלה במסעדה בראשון לציון

מצורף סרטון מהזירה

אבי בר | | תגובות: 10


צילום במת החדשות


מטען חבלה הוסתר ככל הנראה במסעדה ברחוב שמוטקין באזור התעשייה בראשון לציון.

כוחות גדולים של משטרה ומכבי אש וכוחות רפואה נמצאים במקום.

הכיוון העיקרי כי מדובר בפלילי אך שום כיוון בשלב זה לא נפסל.

עדכונים מהמשטרה

בפעילות משטרתית ברחוב שמוטקין בראשל"צ אותר חפץ חשוד בבניין.

מבדיקה ראשונית של חבלני המשטרה עולה חשד כי מדובר במטען חבלה.

חבלני המשטרה מטפלים בחפץ בסיוע כוחות משטרה נוספים והנסיבות נבדקות.

בתום בדיקת המשטרה הוסר החשד למטען חבלה

מצורף סרטון אשר רץ ברשת מהזירה


בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על הסרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה עזוב ת'מטען חבלה תוציא לה את זה משההההההההההההההה
  הגב 19.11.19 21:30
 • אורח
  למה לא ציינתם את שם המסעדה?
  הגב 19.11.19 21:38
 • אורח
  מסעדת רק בשר
  20.11.19 07:39
 • אורח
  מקום שמחביא שב"חים כבר שנים. לא פלא יש מטען וגם לא תהייה הפתעה אם יגלו שזה היה מיועד לטרור
  הגב 19.11.19 23:51
 • אורח
  אנחנו לא נעפיל ליורו שיהיה ברור
  הגב 20.11.19 11:16
 • אורח
  בושה של סירטון לא רואים כלום
  הגב 20.11.19 18:50
 • אורח
  מדינה קקה
  הגב 21.11.19 15:20

יום הילד הבינלאומי! ראשון לציון נמצאת בין חמשת הערים בעלות אחוז הילדים הנמוך ביותר בקרב הערים הגדולות בישראל

לרגל יום הילד הבינלאומי מפרסמה הלמ"ס נתונים על ילדי ישראל שמהווים נכון לסוף שנת 2018 כ33% מאוכלוסיית ישראל. בראשון לציון עומד אחוז הילדים בעיר על 24.3%

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל יום הילד הבינלאומי מפרסמת הלשכה לסטטיסטיקה את נתוני הילדים בישראל לשנת 2017-2018 . הנתונים מראים כי בסוף שנת 2018 בישראל חיו 2.960 מיליון ילדים (בני 0-17 ) שהם 33% מאוכלוסיית המדינה.

מתוכם כ-2.131 מיליון ילדים יהודים, 731 אלף ילדים ערבים ועוד כ-98 אלף ילדים שסווגו כאחרים בלתי מסווגים לפי דת במרשם האוכלוסין ונוצרים לא ערבים.

כאשר מסתכלים על הערים הגדולות בישראל (המונות יותר מ 100 אלף תושבים) הנתונים מראים כי אחוז הילדים הגבוה ביותר נמצא בבית שמש עם 51.8% ובמקום האחרון נמצאת בעיר בת ים עם 21%.

אחוז הילדים בעיר ראשון לציון

עומד על 24.3% כאשר ממוצע הילדים עד גיל 17 למשק בית עומד על 1.92

הנתון מציב את העיר ראשון לציון בין חמשת הערים עם אחוז הילדים הנמוך ביותר בקרב הערים הגדולות.
להלן נתונים מעניינים על ילדי ישראל:

מצב משפחתי:

כ 88% מהמשפחות שבהן ילדים עד גיל 17 הן משפחות של זוגות עם ילדים. וכ12% מהמשפחות הן משפחות חד-הוריות. מרבית הילדים בישראל גרו עם שני ההורים (כ-91% מהילדים ). כ-240 אלף ילדים, שהם כ- 9% מהילדים, גרו עם הורה אחד בלבד. רוב הילדים שגרו במשפחה חד-הורית גרו עם אימם (87%)


פשיעה בקרב קטינים

נתון מעודד אותו מפרסמת הלמ"ס הוא בנוגע לפשיעה בקרב קטינים : שבעשור האחרון הייתה ירידה של 47% במספר הקטינים שהועמדו לדין במשפט פלילי . על פי נתוני המשטרה רוב ההרשעות היו בתחום עבירות הרכוש

בשנת תשע"ז (2016-2017) נפתחו 8,935 תיקים פליליים לבני נוער בגיל 12-18. 91.8% מבעלי התיקים הפליליים היו בנים.


הוצאות משק בית

על פי הנתונים 45% ממשקי הבית שנדגמו היו משקי בית עם ילדים. ממוצע הילדים בהם עמד על 2.4 ילדים.

במשקי בית עם ילדים ההוצאה הכספית הממוצעת הייתה 83.3% מההכנסה הכספית הממוצעת נטו. במשקי בית עם שלושה ילדים ויותר ההוצאה הכספית הייתה 88% מההכנסה הכספית הממוצעת נטו.

לעומת זאת, במשקי בית ללא ילדים ההוצאה הכספית היוותה 75% מההכנסה הכספית הממוצעת נטו.

נתון מפתיע הוא שכאשר בדקו את סעיפי ההוצאות של משקי בית עם ילדים או בלי ההוצאה על בריאות בקרב משקי הבית עם ילדים נמוכה יותר ( 4.7%) מאשר במשק בית ללא ילדים (7%)


חינוך

כאשר מסתכלים על הוצאות משקי הבית על חינוך רואים כי ההוצאות הגדולות בתחום זה הן על:

 • מעונות יום , משפחתונים וגנים פרטיים עם ממוצא הוצאה של 460 ₪
 • הוצאות על חוגים ושיעורי עזר 334 ₪
 • צהרונים 176 ₪

בסעיף המזון - ככל שמספר הילדים במשק הבית עולה, כך עולה ההוצאה על לחם אחיד ופרוס, לחמניות וכעכים,פיתות, ממרח שוקולד, חטיפים, דגני בוקר ומעדני חלב. ההוצאה על חטיפים גבוהה פי שניים במשקי בית עם ילדים מההוצאה במשקי בית ללא ילדים, ופי ארבעה במשקי בית עם שלושה ילדים או יותר מההוצאה במשקי בית ללא ילדיםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כבוד! המתעמלת הראשונית לינוי אשרם השתפה בערב גאלה בינלאומי בו לקחו חלק המתעמלות האמנותיות הטובות בעולם

בערב המיוחד שהתקיים בספרד הופיעה לינוי ב3 תרגילים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: הוועד האולימפי


בסוף השבוע האחרון נערך בספרד ערך גאלה מיוחד בו לקחו חלק המתעמלות האמנותיות הטובות בעולם בהן דינה אוורינה, אלכסנדרה סולדטובה, קטרינה גאלקינה, קטרינה סלזיונובה נבחרת בולגריה (הקבוצתית). אל המתעמלות הצטרפה גם הנציגה הישראלית לינוי אשרם, אשר הופיעה בערב ב 3 תרגילים. בנוסף הקדישה לינוי את זמנה לחתימה למעריצות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגת סרטים ב10 ש"ח בראשון לציון! ביום חמישי 21.11 יחול יום הקולנוע הבינלאומי בו יוקרנו בסינמה סיטי ויס פלאנט סרטים בעלות 10 ש"ח בלבד; רשימת הסרטים בכתבה....

שימו לב עלות 10 ש"ח היא ברכישת הכרטיסים בקופות בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי הקרוב 21.11.19 תתקיים חגיגת סרטים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ. לרגל יום הקולנוע הבינלאומי כל הסרטים יוכלו התושבים ליהנות מצפייה בסרטי הקולנוע המוקרנים בעלות של 10 ש"ח (הקרנות רגילות) ברכישת כרטיסים בקופות הקולנוע.

להלן רשימת הקרנות הסרטים בסימנה סיטי ויס פלאנט בראשון לציון

סינמה סיטי

שם הסרטשעות ההקרנה
בשורות טובות10:00, 12:20, 14:40 , 17:00 , 19:20, 20:00, 21:40 , 00:00
ידיד הדייגים10:00 , 12:35, 15:30
המלאכיות של צ'רלי10:05, 13:05, 16:00 , 18:55, 21:10, 23:50
חטוף first kill10:05, 12:30, 14:55, 18:45, 22:30, 00:50
הפרופסור והמשוגע10:05, 13:00, 15:50, 19:15
חיים שלי10:10, 12:40, 15:00, 17:20, 19:45, 22:25
ימים נוראים10:20, 13:00, 15:40, 18:20, 21:00
שנות חיינו היפות10:20, 12:30
עיר יתומה10:25, 12:10, 15:20, 18:30, 21:40
העורב הלבן10:50, 13:50, 19:00
ג'קסי11:00, 13:00, 15:00, 19:20, 21:20
הקרב על מידווי11:00, 14:00, 19:10, 22:00, 23:35
ג'וקר11:15, 13:50, 16:40, 19:30, 20:30, 20:40, 22:20, 23:30, 1:00
מיליפנסנט אדונית הרשעאנגלית: 11:15, 13:50מדובב: 16:30
מחילה11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 19:50, 22:00, 23:40, 00:00, 00:30
21 גשרים11:45, 15:45, 19:30, 22:10, 00:50
הסיפור של טראוטמן11:45
פורד נגד פרארי11:50, 15:00, 18:20, 22:20
פול גז13:20, 16:50, 22:00
משפחת אדמס מדובב14:30, 16:45
הרפתקה בשחקים15:10, 17:00, 17:40
נורם בעיר הגדולה16:45
קסם של מפלצת מדובב16:50
לשבור את הקרח 2מדובב: 17:20אנגלית: 19:00
סקין18:45
המחשמלים21:20
שליחות קטלנית – גורל אפל21:30, 00:15, 00:25
רמבו 5 המשחק האחרון23:10
דוקטור סליפ23:30
המטרה שומר הראש23:50


עלות בקופות : 10 ₪

באתר ובאפליקציה : 14 ₪

לפרטים נוספים: https://www.cinema-city.co.il/timehour#יס פלאנט

שם הסרטשעת ההקרנה
בשורות טובות11:30, 13:30, 15:30, 19:40, 21:50, 23:40
ידיד הדייגים17:00, 19:00, 21:15, 23:40
המלאכיות של צ'רלי12:00, 14:40, 16:25, 17:30 , 19:30, 22:00, 00:30
חטוף first kill18:10, 20:20, 22:30, 00:35
חיים שלי14:40, 19:40, 21:50, 00:00
עיר יתומה16:00, 19:00, 22:00
העורב הלבן19:15
ג'קסי21:10, 22:10, 00:10
הקרב על מידווי19:45, 22:00
ג'וקר11:15, 14:00, 14:15 16:30, 17:00, 19:30, 22:00, 00:10, 00:45
מיליפנסנט אדונית הרשע מדובב11:00, 13:30, 16:00
מחילה12:15, 14:45, 22:30, 00:40
21 גשרים12:30, 15:00, 17:15, 19:30, 20:00, 21:45, 22:10, 00:00, 00:25
הסיפור של טראוטמן20:00
פורד נגד פרארי11:00, 14:00, 17:00, 20:00, 23:00
פול גז11:30
משפחת אדמס מדובב12:15, 14:30, 17:15
נורם בעיר הגדולה 311:40, 12:00, 13:45, 14:00, 16:00, 18:00
קסם של מפלצת מדובב11:10, 13:15, 15:20, 17:30
לשבור את הקרח מדובב 215:00, 15:45, 17:15
המחשמלים14:10, 16:10, 20:00
שליחות קטלנית – גורל אפל18:50
המטרה שומר הראש22:30
איש מזל התאומים21:40, 00:10
אנגרי בירדס הסרט 211:15, 13:30, 18:00
אסטריקס ושיקוי הקסם15:00
דורה והעיר האבודה12:40, 17:30
מלך האריות12:15, 14:45, 17:15
נוכלות ללא חשבון21:50
שון כבשון עף על החלל מדובב11:00, 12:50, 17:15


עלויות ביס פלאנט:

לפרטים נוספים: אתר יס פלאנט

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האגודה למען החייל בראשון לציון וביה"ס אריאל שרון פינקו את חיילי צה"ל בספרים שחולקו להם במתנה בתחנת הרכבת ראשונים

הספרים נתרמו על ידי רשת סטימצקי לספריית בית הספר שהחליט כי הם רוצים להעביר זאת לחיילים. בשיתוף עם האגודה למען החייל בראשות מיקי אלון, יצאו התלמידים ומתנדבי האגודה אל תחנת הרכבת והחלו בחלוקה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: מיקי אלוןבמסגרת שיתוף פעולה בין בית הספר היסודי אריאל שרון עם יו"רית הנהגת ההורים עדי שבתאי לבין יחד למען החייל ראשון לציון עם היו"ר מיקי אלון, יצא לפועל אירוע חלוקת ספרים לחיילים. לאחר שרשת סטימצקי תרמו לבית הספר כמות מדהימה של ספרים נערך סינון לטובת הספריה החדשה בבית הספר והוחלט כי הספרים שאינם מתאימים לילדים ייתרמו.

מאחר ומנהלת החשבונות של בית הספר בת אורן היא מתנדבת של "יחד למען החייל " ראשון לציון, היא ספרה להם על פעילותה בארגון וכך יצא הפרוייקט לפועל. המנהלת אילנה חנני יחד עם היו"רית עדי שבתאי פנו למיקי אלון שמיד הסכים לשיתוף הפעולה בנושא, ילדי בית הספר הכינו סימניות יפות שצורפו לכל הספרים ויחד עם המורה, רינת ירחי וכל ילדי מועצת התלמידים הבית ספרית חברו למתנדבי יחד למען החייל ראשון לציון בתחנת רכבת ראשונים מזרח וחילקו לכל החיילים והחיילות ספרים.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה יפה ומבוקרת. כל הכבוד מלי
  הגב 20.11.19 09:03
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה מרומם את הלב🇮🇱🇮🇱🇮🇱
  הגב 20.11.19 11:01
 • אורח
  אין על חייל צה"ל ותודה למתנדבי יחד למען החייל ראשון לציון
  הגב 21.11.19 07:21

תרגיל האזעקה אשר תוכנן בשבוע הבא בוטל בגלל המצב הביטחוני

תרגיל האזעקות תוכנן לתאריכים 26-28/11/19

אבי בר | | תגובות: 1


לפני כשבוע דיווחנו כי בשבוע הבא במהלך 3 ימים בכל יישוב יתקיים תרגיל הפעלת אזעקה. אולם לאור האירועים בעזה ובצפון הוחלט לדחות את התרגיל למועד אחר.

להלן הודעת פיקוד העורף!

בהתאם להערכת המצב ובעקבות יממות הקרב של "חגורה שחורה" הוחלט על דחייתו ושינוי המתווה של תרגיל ההתרעה הארצי שתוכנן ל26-28 בנובמבר.
במהלך השנה (2019) ושנת 2020 יתקיימו תרגילי התרעה כדי להמשיך ולקדם את יכולות ההתרעה הממוקדות ולהטמיע זאת בקרב הציבור.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

רוכב אופניים חשמליים בראשון לציון נפגע מרכב, פצוע בינוני

פונה לבית חולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 5


רוכב אופניים חשמליים כבן 35 נפגע מרכב ברחוב השומר בראשון לציון. כונני איחוד הצלה וחובשי מד"א העניקו לנפגע טיפול.


יעקב קליין חובש באיחוד הצלה סיפר:

"הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופניים החשמליים כבן 35 שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים אסף הרופא בצריפין כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון".
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי כבר ילמדו לזרוק את הדבר הזה
  הגב 19.11.19 16:12
 • אורח
  למה לזרוק? מה אשמים שאר האחרים שכן נוהגים בזהירות רבה מאוד???!!! אל תחשבו שגם הנהגי רכבים תמימים!!!!
  הגב 19.11.19 16:30
 • אורח
  צודק
  19.11.19 16:31
 • אורח
  לאסור את יבוא הכלי המשחית הזה
  הגב 19.11.19 16:34
 • אורח
  כמובן שהוא לא היה עם קסדה
  הגב 19.11.19 20:17

הודעה חשובה לתושבים! אמש (שני 18.11) נשלחו מסרונים המתחזים ליס פלאנט בנוגע למילוי סקר בתמורה לפרסים בסך 35 אלף דולר; הסקר מזויף ואין להיכנס לקישור המצורף בהודעה

יס פלאנט הוציאה הבוקר (שלישי) הודעה כי לחברה אין כל קשר למסרון והיא מבקשת מהתושבים לא להיכנס אל הקישור המצ"ב בהודעה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לתשומת לב התושבים! אמש (שני 18.11) קבלו תושבים רבים הודעות מזוייפות המתחזות ליס פלאנט בו קישור למילוי סקר המזכה בפרסים בסך של 35 אלף דולר. חשוב להדגיש כי ההודעה היא מזוייפת ויס פלאנט הוציאה הודעה כי אין לחברה שום קשר להודעה והם מבקשים מכל מי שקיבל אותה להתעלם ממנה ולא להיכנס לקישור שנשלח.

ההודעה המזוייפת אותה קבלו התושבים:


להלן הודעת יס פלאנט:

"שימו לב, אמש נשלחו מסרונים בשם יס פלאנט המבקשים למלא סקר בתמורה לפרסים. מדובר בהודעות שאינן קשורות ליס פלאנט בשום צורה ואנו מבקשים להזהיר את הציבור לא להכנס לקישור, שכן אין אנו יודעים אם הוא עלול לכלול וירוסים או תכנים פוגעניים."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון זכתה למענק מדינה של כ3 מיליון ש"ח כחלק מתוכנית להתייעלות וחיסכון בצריכת האנרגיה והחשמל

ראשון לציון היא אחת מ 56 הרשויות שזכו במענק ויוציאו לפועל תוכניות הכוללות החלפת טכנולוגיות ישנות ולא יעילות בצריכת האנרגיה, במערכות חדשות וחסכוניות, כגון מערכות תאורת פנים וחוץ, מיזוג אוויר, משאבות חום, מערכות אוויר דחוס, ייעול תהליכי ייצור שונים ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
החלפת תאורת הרחוב בראשון לציון


משרדי האנרגיה, הכלכלה והתעשייה והגנת הסביבה מכריזים בימים אלו על הפרויקטים הזוכים במקצה השלישי של קרן המענקים המשותפת להתייעלות באנרגיה, במסגרתו יוענקו כ-62 מיליון ש"ח לפרויקטים אשר יביאו לחיסכון באנרגיה ולהפחתת גזי חממה בתעשייה, ברשויות מקומיות ובעסקים.

המענקים יינתנו ל-108 תוכניות הכוללות החלפת טכנולוגיות ישנות ולא יעילות בצריכת האנרגיה, במערכות חדשות וחסכוניות, כגון מערכות תאורת פנים וחוץ, מיזוג אוויר, משאבות חום, מערכות אוויר דחוס, ייעול תהליכי ייצור שונים ועוד. פרויקטים אלו צפויים להביא לחיסכון שנתי של כ-175 מיליון קוט"ש, המוערכים בכ-82 מלש"ח. חיסכון זה יגדיל את צמצום צריכת האנרגיה הצפויה בכ-4% לעומת החיסכון במקצה הקודם של התכנית.

המענקים חולקו לרשויות מקומיות וחברות, מוסדות לימוד, בתי חולים ועוד שיפעלו לצמצום האנרגיה וצריכת החשמל. לדברי שר האנרגיה היעד הוא לצמצם את צריכת החשמל בכ17% עד שנת 2030.


מסלול הסיוע לפרויקטים המקדמים הפחתת פליטות גזי חממה וייעול צריכת האנרגיה במשק מופעל על ידי הרשות להשקעות במשרד הכלכלה והתעשייה.


מדובר בשיתוף פעולה של משרדי האנרגיה, הכלכלה והתעשייה, הגנת הסביבה והאוצר. המסלול תוקצב במסגרת החלטת הממשלה ''הפחתת פליטות גזי חממה וייעול צריכת האנרגיה במשק'') והחלטת ממשלה "תכנית לאומית ליישום היעדים להפחתת פליטות גזי חממה ולהתייעלות אנרגטית".בין הרשויות שזכו במענק היא עיריית ראשון לציון שתזכה במענק של 2,995,750 מיליון ש"ח שמהווה כ20% מעלות הפרוייקט שעלותו מוערך בכ15 מיליון ש"ח.

יש לציין כי בשנה האחרונה פועלת העירייה להחלפת תאורת הרחוב בעיר בנורות לד כחלק תוכנית החיסכון בחשמל. הפרוייקט מתקיים בשיתוף עם עיריית רחובות, שנחשב לאחד הגדולים בארץ.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה שמצחיק בכתבה הזאת שהיום בבוקר בדרכי לדואר כל המנורות רחוב פעלו וזאת לא פעם ראשונה במשך השנים לא רק זה הייתה לא מזמן כתבה שהעיריית ראשון לציון בזבזנית בחשמל. "משרד האנרגיה חושף! צריכת חשמל רשותית לתאורת חוץ צריכת החשמל הרשותית בעיריית ראשון לציון היא 394,000 קו"טש לקמ"ר והיא בקטגורייה של צריכה גבוהה רמת אחת מתחת לרשויות "הבזבזניות ביותר" . מקור http://www.be106.net/231/33623
  הגב 19.11.19 14:20
 • אורח
  ומה כל יום תקלות והפסקות חשמל בבתים גם זה לחיסכון ,תתחילו כבר לתקן את זה נימאס כבר מהפסקות החשמל ,
  הגב 19.11.19 15:53
 • אורח
  ראש העיר רק מדגמן לנו ברשתות החברתיות ,תבוא לבקר ברחוב הסמדר 1 מהשעה 16:00 תראה את החושך בעיניים שלך ,ותראה אם הבשכונה שלך היית יכול לחיות כך ,גועל נפש ,שלא לדבר על כל ההפסקות חש מל
  הגב 19.11.19 16:54
 • אורח
  את או אתה צריכים ללכת לראות רופא רק מקווה שיהיה חשמל בדרך
  19.11.19 21:12
 • אורח
  מתגעגע לימים של דב
  הגב 19.11.19 22:38
 • אורח
  אפשר ללכת לבקר בלהב
  20.11.19 06:24

אלופי ראשון לציון! חניכי מועדון הג'ודו אתלט ראשל"צ זכו ב42 מדליות במסגרת תחרות ליגת הזהב בישראל

התחרות היא רשמית מטעם איגוד הג'ודו בישראל ומהווה צבירת ניקוד לספורטאים ואגודות! זהו סבב ראשון מתוך 4 תחרויות שיתקיימו במהך השנה בראשון לציון ובמודיעין.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף השבוע האחרון התקיימה בהיכל ספורט בראשון לציון הסבב הראשון של "גולדן ליג ישראל" (ליגת הזהב בישראל) בה התחרו 450 ספורטאים מכל רחבי הארץ שייצגו 19 אגודות שונות.

את ראשון לציון ייצגו בתחרות חניכי מועדון אתלט ראשל"צ שהגיעו להישג מרשים וזכו ב42 מדליות במקצי הגיל השונים מגיל 10 ועד בוגרים.

אחד המארגנים של "ליגת זהב בישראל" מוסין פבל:

"אני בתור ראשוני רואה חשיבות רבה להביא את התחרות היוקרתית הזאת לעירנו ראשון לציון גם בפאן הציבורי וגם בפאן המקצועי. ענף הג'ודו הוא אחד הענפים הפופולריים בארץ, ונותן אפשרות לתושבי ראשון לציון בחינם להגיע לצפות ולהנות מהליגה!

מהצד המקצועי, הרבה יותר נוח וקל לספורטאים להתחרות בבית, ראשון לציון. האוירה הביתית מכניסה ביטחון רב, תמיכה ומאפשרות לכמה שיותר ספורטאים מהאגודות השונות בראשון לציון להשתתף בתחרות גדולה ויוקרתית. תודה גם למחלקת הספורט ובראשה אסי דרעי שהבינו את ההתרונות ואפשרו לקיים את רוב הסבבים כאן בהיכל הספורט העירוני."


לחץ על התמונה הרצויה על מנת לצפות בההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חדרי רגיעה ושלווה, כסאות פילאטיס, משחקי קופסא וכריות ישיבה בפינות למידה הם רק חלק הדרכים בה מתמודדת מערכת החינוך בראשון לציון, לשמירה על ריכוז התלמידים בלימודים

הרעיון הוא לשנות את המרחב המסורתי של הכיתה ובד בבד לשנות את הזמנים של מסגרות הלמידה שכוללות יותר תנועה , ספורט, מוסיקה ואומנות. יותר דיונים קבוצתיים, משחקי תפקידים, סימולציות, עבודות חקר, ככל שהתלמיד פעיל יותר וחווה יותר הוא לומד יותר. במינהל החינוך בעירייה מסבירים כי חינוך אישי מעניק לתלמיד לקויי הלמידה מעטפת רגשית ומטפח אמונה ביכולתו ובמסוגלותו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


מתאימים את סביבת הלמידה לתלמידים! בתי הספר בראשון לציון מוצאים דרכים יצירתיות ומגוונות המאפשרות לתלמידים להיות מרוכזים יותר ולקדם למידה משמעותית יותר. במקביל מינהל החינוך מיישם ומטמיע טכניקות ואסטרטגיות המותאמות לילדים לקויי למידה

על פי הערכות, אחד מכל עשרה תלמידים סובלים מהפרעת קשב וריכוז (ADHD) , רבים מהם לא מאובחנים. במינהל החינוך בעיריית ראשון לציון מודעים לנושא ומיישמים ומטמיעים טכניקות ואסטרטגיות המותאמות לילדים לקויי למידה.

הרעיון הוא לשנות את המרחב המסורתי של הכיתה ובד בבד לשנות את הזמנים של מסגרות הלמידה שכוללות יותר תנועה , ספורט, מוסיקה ואומנות. יותר דיונים קבוצתיים, משחקי תפקידים, סימולציות, עבודות חקר, ככל שהתלמיד פעיל יותר וחווה יותר הוא לומד יותר. במינהל החינוך בעירייה מסבירים כי חינוך אישי מעניק לתלמיד לקויי הלמידה מעטפת רגשית ומטפח אמונה ביכולתו ובמסוגלותו.

בבתי הספר בראשון לציון מצאו דרכים יצירתיות לתת מענה לתלמידים כך שיהיו מרוכזים יותר במהלך השיעור ובהכנת שיעורים.


בבית הספר היסודי נווה עוזרכשו לאחרונה כיסאות פיטבול, או בשמם המקצועי כסאות פיזיו, שהמושב שלהם הוא כדור פילאטיס מיוחד בעל נדנוד המאפשר לילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז להתנועע בזמן הישיבה. מנהלת בית הספר, דורית קראדי, מספרת: "הצבנו מספר כסאות בכל כיתה עבור קבוצת למידה, הילדים קופצים על הכדורים במשך שתי דקות בתחילת השיעור או בין משימה למשימה. כך הם מפיגים את הקושי שיוצרת בעיית הקשב וזה מכנס אותם חזרה ללמידה. עד כה ניכרת הצלחה רבה מאוד".

אגב, לכיסאות אלו יש תמורות נוספות, הם מעודדים את הגוף לישיבה יציבה ובריאה, מסייעת לשמירה על גב בריא ומשפרת את הבריאות הכללית.


בבית הספר נווה דקלים


הכניסו כסאות פרח מיוחדים שניתן לזוז תוך כדי ישיבה. לדברי מנהל בית הספר, ברי דרפל, התלמידים מספרים שהכיסאות מסייעים להם מאוד לריכוז. כמו כן, בבית הספר הוקם חדר הכלה והפגה המיועד לתלמידים שמתקשים לשבת באופן ממושך. בחדר זה הם משוחחים, משחקים ופותרים בעיות.בבית הספר יסוד המעלה


עוצב מרחב כניסה פתוח ומזמין, התלמידים נהנים מפינות לימוד מגוונות המאפשרות לתלמידים ללמוד באופן הנוח והמתאים להם, אם בפינות ישיבה, דלפק בר או על כריות. בפינות הלימוד הוצבו כסאו עם כדורי פילאטיס.


בית הספר שובו

הוקם חדר מנוחה ורגיעה. החדר הוקם בסיוע והתנדבות שהובילה מנהלת שירות לתושב רמז כצנלסון במהלך יום המעשים הטובים השנה.בבית הספר איתמר, תרבות ויתקין וגן נחום

הוקמו חדרי שלווה הנותן מענה רגשי על ידי פסיכולוגית ותרפיסטית . אופי הטיפולים הוא פרטני וקבוצתי.

בית ספר איתמרראש העירייה, רז קינסטליך:

"כדי לצמצם את הפערים בין התלמידים ובמקביל לעודד הישגים, אנחנו בונים אקלים כיתתי המותאם לתלמידים עם לקויות למידה".


מ"מ וסגנית ראש העירייה, ליאל אבן זהר:

"העיר פועלת בדרכים מגוונות ויצירתיות לסייע לתלמידים עם הפרעות קשב וריכוז לרבות תכנון וביצוע מסלולים סנסו-מוטוריים, שנועדו להפוגה בשיעורים ובהפסקות, הצטיידות בריהוט שמאפשר לילדים לעמוד ליד שולחנות עמידה, לשבת בצורות מגוונות ואף להוציא אנרגיה במתקני כושר, וכמובן בעידוד פדגוגיה חדשנית, חקר ולימוד באמצעות משחק. אנחנו מקווים שכלל הילדים בעיר יקבלו בשנים הקרובות מענה שמותאם להם בבתי הספר ובגנים וימצו את כישוריהם".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקסים
  הגב 19.11.19 13:11
 • אורח
  למה זה לא מיושם בשאר בתי הספר???
  הגב 19.11.19 14:50
 • אורח
  למה לא בבתי ספר החרדיים בעיר,כגון בית יעקב וכו'
  הגב 20.11.19 07:48

שלישי משפחתי לילדי ראשון לציון חוזר! אחרי החזרה לשגרה יוכלו הילדים להיהנות ביום שלישי 19.11 מההצגה "בארץ לא ידעתי" בלובי העירייה

כניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לאחר שבוע מתוח עקב המצב הביטחוני, עיריית ראשון לציון מזמינה את המשפחות והילדים לפעילות שלישי משפחתי המתקיימת בבניין העירייה. הילדים יוכלו ליהנות משחקים, פעילויות וכמויות של צחוק וכן מהצגת הילדים 'בארץ רציתי לא רציתי' על ילדה שמחליטה ללכת לארץ בה לא צריך לעשות מטלות בבית ולסדר אחריה. מעניין איך מגיעים לשם ?

הפעילות תתקיים ביום שלישי 19.11 בשעה 17:00 בלובי בניין העירייה, הכרמל 20

ההצגה מונגשת בשפת הסימנים

הכניסה חופשיתהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מאבק נוסף בראשון לציון! תושבי נווה הדרים בראשון לציון יוצאים למאבק כנגד בניית מרכז מסחרי נוסף בשכונה, בטענה כי יחמיר את מצוקת החנייה באזור ויפגע באיכות חייהם

המרכז המסחרי עתיד לקום ברחוב הקוקיה שעד היום השטח המיועד שימש את התושבים (בהסכמת העירייה) כחניון ציבורי בעל כ100 מקומות חנייה). הקמת המרכז תצמצם את מקומות החנייה (במרכז המסחרי עתיד להיות חניון של 80 מקומות חנייה), תיצור עומס ברחוב שהוא צוואר בקבוק, רעש ותנועה של משאיות שתפגע בתנועה הסדירה באזור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


מאבק ציבורי נוסף בראשון לציון! תושבי שכונת נווה הדרים יוצאים למאבק כנגד הכוונה לבנות מרכז מסחרי נוסף בשכונה. ההתנגדות להקמת המרכז המסחרי היא מאחר והוא עתיד לקום על שטח שבמשך השנים האחרונות שימש את התושבים כחניון בו הם מחנים את רכביהם ומקל במעט את מצוקת החנייה בשכונה.

החניון


בנוסף בימים אלו קבלו התושבים הודעה כי יזם חדש קנה את השטח והודיע כי ביום שני 25.11 ייסגר החניון ותיאסר החנייה במקום. לאחרונה המקום גודר על ידי היזם, והתושבים מתלוננים כי גידור המקום יצר בעיה בטיחותית קשה מאחר והגדר לקחה חלק מהמדרכות וכעת התושבים והולכי הרגל נאלצים לרדת לכביש. מה שמחמיר את המצב היא גם הגדרות אטומות ובעקבות כך נחסם שדה הראייה והגישה של דיירי הבניינים 35 ו37 אל ביתם (ולכן התושבים מבקשים להחליף את הגדר בגדר רשת). לטענת התושבים כבר קרו מקרים של כמעט תאונה שהייתה יכולה להביא לפגיעה בנפש. התושבים חוששים לפגיעה מאחר שבאזור נמצאים בתי ספר, ילדים קטנים שלעיתים לא ניתן לראותם בכביש, והם אינם רוצים להגיע למצב בו הם יגידו הכתובת הייתה על הקיר (נעשו פניות רבות למוקד).

גידור החניון


חסימת המעבר להולכי הרגל
מפגש התושבים אמש (ראשון)

התושבים מתנגדים להקמת המרכז המסחרי מכמה סיבות:

1. בשכונה קיימת מצוקת חנייה חמורה, ובמשך השנים השטח המיועד למרכז המסחרי משמש כחניון ציבורי לתושבי השכונה – החניון מכיל כ100 מקומות חנייה. לטענת התושבים על פי התוכניות המרכז המסחרי יוקם עם חניון תת קרקעי עם 80 מקומות חנייה (דבר שמצמצם את כמות החניות) כאשר 30 מהם יוקצו לתושבי השכונה ולאחר השעה 20:00 אמור לשמש את הדיירים( קיימת אפשרות שהחנייה תהיה בתשלום).

הקמת המרכז תיצור עומס ברחוב שכבר עמוס בתנועה, רעש , פגיעה באיכות החיים (סביב המרכז קיימים 11 בנייני מגורים ) משאיות שיפרקו סחורה (בחניון יוקצו למשאיות מספר מקומות חנייה), יש חשש לונדליזם ופריצות שלטענת התושבים זו תופעה הקיימת בחניונים תת קרקעיים. התושבים מספרים כי המצב בשכונה מאוד קשה מבחינת התנועה במקום בעיר ברחוב הקוקיה שהוא מעין רחוב סגור בו קיים צוואר בקבוק והיציאה מהשכונה היא רק מרחוב יגאל אלון שגם כך עמוס בתנועה.


2. המרכז המסחרי עתיד לקום ברחוב הקוקיה בצידו הדרומי ובצידו השני של הרחוב (הצפוני) קיים מרכז מסחרי המשמש את תושבי השכונה. לטענת התושבים אין צורך במרכז נוסף מאחר והמרכז הקיים עונה על צרכי התושבים.


התושבים וועד השכונה מנהלים כבר זמן מה הידברויות עם נציגי העירייה, חברי המועצה בהם תושב השכונה (אייל מושיוב) ונערכו מפגשים עם ראש העיר, שטען כי הוא עומד לצידם. לטענת התושבים ראש העיר הודיע להם כי נעשים מאמצים למנוע את הקמת המרכז המסחרי זאת על ידי מציאת שטח חלופי לקבלן. התושבים אף הקימו עצומה התנגדות לבניית מרכז מסחרי נוסף בשכונת נווה הדרים (תוך יומיים חתמו על העצומה מעל 500 איש).

לאור ההודעה על סגירת החניון ביום שני הקרוב, התושבים הודיעו כי הם ייצאו למאבק בנושא ואמש (ראשון) נערך מפגש של כ180 תושבים שהקימו ועד פעולה שיהיה אחראי על ניהול המאבק מול הגורמים הרשמיים. ועד הפעולה עתיד להיפגש בימים הקרובים על מנת לבנות את תוכנית הפעולה ואף להסתייע בבעלי מקצוע שייסייעו להם בנושא. כמו כבר ככל הנראה במהלך השבוע הקרוב עתידה להתקיים פגישה נוספת עם ראש העיר רז קינסטליך. ועד הפעולה הודיע כי התושבים לא ישתקו וייצאו למאבק ואם יהיה צורך גם להפגנות על מנת לשמור על איכות חייהם בשכונה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תקנו את השטח מהיזם מה הבעיה
  הגב 19.11.19 06:53
 • אורח
  גם כך קיימת היית חניה וצפיפות קשה בשכונה . לא נשתוק .... כולנו רוצים לשמור את על איכות השכונה ואיכות הסביבה .
  הגב 19.11.19 07:58
 • אורח
  לא בעייה הוא מוכר את השטח ב 50 מ שח
  הגב 19.11.19 11:39

עבריין שהפך לסוכן משטרתי סמוי הפליל סוחרי סמים בראשון לציון, בת ים ויישובים נוספים

הסוכן שבעבר גם הוא הופלל על ידי סוכן סמוי הצליח לזכות באמונם של העבריינים, אשר סברו כי הוא סוחר סמים ומכרו לו, בהזדמנויות שונות, סמים מסוכנים בכמויות מסחריות :

אבי בר | | תגובות: 9בחודשים האחרונים, הפעילה המשטרה עבריין אשר הפך לסוכן סמוי , שפעל בקרב עבריינים במספר ערים במרכז הארץ ובכללם יפו, בת ים, חולון, רמלה, ראשון לציון, לוד והביא למעצרם של 42 סוחרי סמים .


במהלך תקופת הפעלתו, הצליח הסוכן שבעבר גם הוא הופלל על ידי סוכן סמוי לזכות באמונם של העבריינים, אשר סברו כי הוא סוחר סמים ומכרו לו , בהזדמנויות שונות, סמים מסוכנים בכמויות מסחריות :

מאות כדורי אקסטזי, קוקאין, mdma וחשיש בשווי שוק של מאות אלפי שקלים


הבוקר (ב) , בתום שלב איסוף הראיות ועם המעבר לשלב החקירה הגלויה , פשטו כוחות משטרה רבים על בתיהם של 42 החשודים , עצרו אותם ובחיפושים שביצעו , איתרו השוטרים סמים מסוגים שונים ולא פחות מ- 70,000 ש״ח במזומן. כמו כן נתפסו רכבים , אותם בכוונת המשטרה לעתור לחילוטם כחלק מההליך המשפטי נגד החשודים.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוטרררררררר מלשיןןןן
  הגב 18.11.19 21:29
 • אורח
  היום בבוקר הסביבות 9 ראיתו איזה 8 שוטרים ברחוב בלפור שדרות העצמאות 100 מטר צפונית נכנסים לבנין עם כלב משטרתי דישה נכנסו ושניים היו בחוץ.. מחזה מעניין
  הגב 18.11.19 21:46
 • אורח
  כל הכבוד, פחות סמים בחוץ
  הגב 18.11.19 22:06
 • אורח
  למה רק עוצרים את סוחרי הסמים ולא את הצרכנים, הם עבריינים באותה מידה.
  הגב 18.11.19 22:24
 • אורח
  Tכי אתה אידיוט
  19.11.19 15:11
 • אורח
  סוף לסוחרי סמים שמפילים אנשים מסכניםוהופכים אותם למכורי סם ולנרקומנים נזקקים.
  הגב 18.11.19 23:55
 • אורח
  מי המלשין?
  הגב 19.11.19 00:03
 • אורח
  יש עד פרטים ?
  הגב 19.11.19 00:15
 • אורח
  מה השאלות מי המלשיו? אולי אתם רוצים את כל הדו"ח?ולמה לפרסם כתובות.. איין קצת סודיות בענין??
  הגב 19.11.19 08:43

היכונו לבלאגן ברכבת משה דיין בראשון לציון! בעוד מספר ימים/שבועות חלק או כל הרכבות מראשון לציון לתל אביב יבוטלו בשעות העומס בבוקר למשך 6 שבועות לצורך עבודות חשמול לרכבת החשמלית

הנהלת הרכבת תעמיד שאטלים של אוטובוסים לטובת ציבור הנוסעים, כאשר השבתת תנועת הרכבות תהייה רק בשעות העומס ותנועה רגילה בשעות האחרות.

אבי בר | | תגובות: 24בלי קשר לעבודות החשמול של קו הרכבת ירושלים – תל אביב אשר גרם בשלב לביטול הרכבת הישירה מהראשונים לתל אביב. משתמשי הרכבת בראשון לציון עומדים לחוות 6 שבועות של שיבושים מתוכננים ברכבת בציר משה דיין – תל אביב לצורך הסבת אחת ממסילות הברזל בציר איילון לחשמלית וגם היא לטובת רכבת ירושלים.

על פי התכנון המקורי תכננה רכבת ישראל לבצע את פרויקט החשמול בשעות הלילה ולשבש את תנועת הרכבות רק בשעות הלילה למשך כשנה וחצי מאחר והעבודות תוכננו ל – 3 שעות מידי לילה.

שר התחבורה החדש ח"כ בצלאל סמוטריץ החליט היום על שינוי בתוכניות העבודה והחליט כי עדיף להתאמץ ולעבוד במשך כל שעות היום ולסיים את הפרויקט תוך 6 שבועות גם במחיר שיבושים קשים לתקופה קצרה.

לאור החלטת השר, רכבת ישראל תתכנס ותקבע את השינויים הצפויים ולוח הזמנים. כאשר על הפרק השבתת חלק מקווי הרכבת בשעות העומס בבוקר ברכבת באר שבע דרך משה דיין – תל אביב, העמדת שאטלים של אוטובוסים לטובת ציבור הנוסעים, כאשר השבתת תנועת הרכבות תהייה רק בשעות העומס ותנועה רגילה בשעות האחרות.

אין כרגע לוח זמנים מדוייק מתי תתחיל השבתת חלק מהקווים, ועדיין לא פורסם אילו רכבות בשעות העומס בבוקר יבוטלו.

העדכון המדוייק יפורסם בימים הקרובים


התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו ירד כאן "מהפסים". אין סכל אין דאגות. עכשיו אפשר להגיד שתושבי ראשון והסביבה נמצאים במצור בעיר. גם כך אי אפשר לנסוע לתל אביב בגלל כבישים עמוסים , אז עכשיו מצאו לנכון לסגור את הרכבת בשעות העומס!!! השכל של מישהו כאן השתבש לחלוטין.
  הגב 18.11.19 21:20
 • אורח
  עוד שטות מבית מדרשו של שטותטריץ
  19.11.19 03:52
 • אורח
  ויופי שישימו שאטלים. איך ומהיכן הם יסעו בדיוק?
  הגב 18.11.19 21:22
 • אורח
  השאטלים יסעו על מסילות הרכבת וכך נחסוך את הפקקים. אחלה רעיון לא? ברצינות .......
  19.11.19 10:46
 • אורח
  באיזה פלנטה שר תחבורה הזה בדיוק גר?
  הגב 18.11.19 21:23
 • אורח
  בפלנטת השטחים, שם אין לו את הדאגות שיש לנו שממנים אותו.
  20.11.19 14:19
 • אורח
  יש לו נהג פרטי מה איכפת לו
  הגב 18.11.19 23:36
 • אורח
  העירייה צריכה להודיע למשרד האוצר על הפסקת הבניה הציבורית כפי שעשו בשרון עד להסדרת כל נושא התחבורה בראשון רכבות בנית מחלף בבת דגן וחיבור ראשונים למשה דיין באיילון כך מפעילים לחץ על ממשלה ומשרד תחבירה שלא סופרים את תושבי ראשון בג״צ לא עוזר
  הגב 19.11.19 00:10
 • אורח
  ראש העיר הזה לא עושה שום דבר עבור התושבים. שירותים חיוניים ניסגרים משרד רישוי חברת חשמל אין רכבת ישירה לתא. איזה מן ראש עיר זה שלא נילחם עבור התושבים שלו בשום דבר
  הגב 19.11.19 03:52
 • אורח
  פשוט חוצפה והזיה מה שקורה פה מה יעשו מלא אנשים שנוסעים בבוקר מי יעלה לשאטל עם כול הפקקים מה נסגר איתכם !!!!!! ר' העיר תתעורררר ותעצןר את זה
  הגב 19.11.19 08:14
 • אורח
  מה יהיה עם תושבי בת ים שאין להם אוטו ..שאטלים לא יעזרו לנו ...תתעוררו לחיים . אין מצב לבטל לנו רכבות איום ונורא מה שאתם עושים לנוסעים
  הגב 19.11.19 08:30
 • אורח
  לא שומעים על ראש העיר.עסוק רק איך להצטלם. אולי יעבירו אותנו בפלנטה אחרת. גם כך העיר נראת גרועה אז שיוסיפו עוד....
  הגב 19.11.19 08:31
 • אורח
  הרכבת שמפורטת בסוף הכתבה לא עוברת במשה דיין... חכו לדיווחים אמיתיים ואל תאמינו לכתבה שכל מטרתה היא להיות 'פרסום ראשון '
  הגב 19.11.19 08:34
 • אורח
  לגמרי צודק, הנאיביות של האנשים לשתף ולהתלונן על כתבה חסרת כל אמינות, בדיחה אמיתית.
  19.11.19 08:46
 • אורח
  ראש העיר הגרוע דואג רק לתושבי המזרח..קווי אוטובוס ישירים לתל אביב שלא עוצרים אפילו במערב ראשון לקחת נוסעים. קווים מהמזרח לתל אביב יש עשרות ובכל 5 דקות ובמערב יש קו אחד 173 את השאר כמו 80 הוא כבר ביטל. עכשיו מבטלים לנו רכבת והוא צוחק..איפה דב צוררר
  הגב 19.11.19 09:43
 • אורח
  נמצא ב 433
  19.11.19 11:56
 • אורח
  יש לך קו 190
  19.11.19 15:35
 • אורח
  ובכל זאת יש קו 270
  19.11.19 15:35
 • אורח
  זה מה שקורה שראש העיר דואג קודם לבתים לחתולים במליוני שקלים
  הגב 19.11.19 12:00
 • אורח
  במקום להקל עושים ההפך פשוט לא יאומן הכל עובד פה הפוך במדינה הזאת
  הגב 19.11.19 13:15
 • אורח
  כשמקבל ההחלטות נולד רק עם הכנה למוח😞
  הגב 19.11.19 13:46
 • אורח
  כשאמא ואבא שלך אחים זה רמת התגובה שלך
  20.11.19 07:34
 • אורח
  מה זה שהמדינה נראית ככה באי סדר צריך לשפר כמה דברים במדינה הזאת את רמת הרכבות שלא יבטלו את הרכבות הרגילות רק בגלל פרויקט שרוצים לעשות אני מזועזעת וחושבת על הנוסעים המסכנים איך הם יכולים להגיע ללא רכבת
  הגב 19.11.19 21:09
 • אורח
  מציע שמנהלי העמוד יבדקו את המידע שנית כי אם יתברר שהכתבה פורסמה ללא בסיס עובדתי הם חשופים משפטית ופלילית
  הגב 20.11.19 05:27

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
10.10.19 19:12
הכל טוב ויפה וטלפון יש?
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
10.10.19 15:09
תנסי ב "תיווך מרינה" רחוב תרמב 18 מעולה שם
אורח
10.10.19 15:10
בראשון לציון ליד טחנה מרכזית הישנה
אורח
18.11.19 12:06
יש ברחוב נחמיה בית של מסורתיים יש לה דירה להשכרה קרקע בדיוק על הכביש עם יציאה וכניסה נפרדים. לא יודעת מה מס' הבית אבל יודעת שזה בית מול מס' 41
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
21.11.19 18:02
למכירה תנור בילדינג של סאוטר גרמני יד 2 0505837388 רחובות
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
23.09.19 06:05
נסחפתם לגמרי, הגזמתם, לא ריאלי
אורח
10.10.19 00:40
אכן נסחפו והגזימו במחיר אבל אם הם סבלניים ושמו את הזמן על פתליה יגיע או תגיע או יגיעו מי שירצו את האזור ידלקו על הדירה ושירלי תהנה מהצקים


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
10.10.19 00:43
מה לגבי סטודנט,גמלאי,מובטל? מדוע סטודנטית? הדבר מסקרן


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל