הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לאור העלייה במספר גילויי הקורונה בראשון לציון העיר הוכרזה "אזור כתום" המשמעות בשלב זה יותר הסברה ופעולות מנע.

איש העסקים מראשון לציון שפי ששון החליט לרגל יום הולדתו לתרום למגן דוד אדום אמבולנס, עם כל האבזור והמכשור הרפואי הנדרש.

יאסו אבי חיים! 

סרטון סגן ראש עיריית ראשון לציון, אבי חיים, מצטרף לאתגר הריקוד של טיק טוק

ביום ראשון 14/7 יתקיים מופע שירי הילדים של אוריינטל קידס שיארחו את הסופרת מיריק שניר בגן מנשה (רמת אליהו) בראשון לציון. הכניסה חופשית

האירוע מתקיים כחלק מאירועי חודש הקריאה של משרד התרבות והספורט.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אתר חודש הקריאה משרד התרבות והספורט


בימים אלו מתקיימים ברחבי הארץ אירועי "חודש הקריאה"הכוללים שלל אירועי תרבות ייחודיים ללא עלות. האירועים מתקיימים ביוזמת משרד התרבות והספורט. במלאת עשור לפסטיבל, האירועים יערכו הן במפגשים אינטימיים עם סופרים ומשוררים בבתים מארחים, והן במרחב הציבורי – בלב שכונות, בברים, וגם בבתי דיור לאזרחים ותיקים.

במסגרת הפסטיבל, העיר ראשון לציון תארח מופע ילדים ייחודי בו אוריינטל קידס גרוב יארחו את הסופר מיריק שניר. מדובר במופע מוזיקלי אוריינטלי לכל המשפחה, המפגיש בין שירי הילדים הישראלים הכי אהובים לבין תרבויות מוזיקליות וכלי נגינה אותנטיים מרחבי המזרח, בהשראת הפרויקט "בייבי אויירנטל".

חודש הקריאה עומד השנה בסימן גישור על פערי הדורות ולכן יגיע לא רק לכל מקום, אלא גם לכל שכבת גיל. במסגרת האירועים יובאו אל קדמת הבמה יצירות מתקופות שונות, החל מסגנון עכשווי ובועט, דרך הקלאסיקות של פיוטי ימי הביניים וכלה בשורשים של היצירה היהודית במקרא ובתלמוד.

האירוע יתקיים בתאריך 14/07/2019 בשעה 17:30, גן מנשה רמת אליהו ראשל"צ.

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תביעה בסך של מיליון ש"ח הוגשה על ידי נהג משאית מראשון לציון לאחר שרגלו נמעכה במערכת ההידראולית במשאית בה עבד

על פי כתב התביעה טוען עו"ד של הנהג כי המעסיק היה יכול למנוע את התאונה אם היה דואג להדרכה ולסביבת עבודה בטוחה עם פיקוח של ממונה בטיחות. כתב ההגנה טרם הוגש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נהג משאית חלוקה מראשל"צ, שרגלו נמעכה לפני כ-5 שנים במערכת ההידראולית של המשאית, תובע כמיליון ₪ מחברת שירותי מכס בה עבד ומחברת הביטוח. כך עולה מתביעה שהגיש הנהג באמצעות עו"ד דותן לינדנברג לבית משפט השלום.

בתביעה שהגיש הנהג, בן ה-28 נטען בין היתר כי אם מעסיקיו לא היו מתרשלים והיו פועלים בזהירות הנדרשת ודואגים לסביבה בטוחה, היו מדריכים את העובדים כיצד לעבוד בבטחה במערכת ההידראולית במשאית והיו מפקחים כראוי על העבודה ומעסיקים ממונה בטיחות, הנהג לא היה נפגע וניתן היה למנוע את תוצאת התאונה.

מהתביעה עולה כי במהלך עבודתו כנהג חלוקה, רגלו הימנית נתפסה ונמעכה בין מעלית המשאית לדלת הידראולית האחורית. ממקום התאונה הוא פונה על ידי אמבולנס של מד"א למרכז הרפואי 'אסף הרופא' ובבדיקה אובחן שטף דם גדול בירך קדמית ועד לברכיים. הרופאים רשמו לו חופשת מחלה בת חודש ימים ושחררו אותו לביתו אך לאור החמרה בנפיחות הירך עקב זיהום, נהג המשאית פונה באמבולנס של מד"א למרכז הרפואי 'שיבא' תל השומר. בהגיעו למחלקת האורתופדית הוחלט לנתח האזור הפגוע לצורך טיפול בזיהום ובשטף הדם.

בהמשך נזקק לניתוח פלסטי לצורך מילוי החלל שנוצר בעקבות הניתוח הראשון וכעבור מספר חודשים עבר השתלת עור בקדמת הירך הימנית.

וועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי הכירה בתאונה כתאונת עבודה וקבעה כי כתוצאה מהתאונה נותרה לתובע נכות צמיתה בשיעור 15% רטרואקטיבית ושילמה לו פיצוי חד פעמי.


בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג

צילום: שירן ולק


טען בתביעה כי בעקבות התאונה והשלכותיה הנהג יתקשה מאוד להשתכר ולהתפרנס כשאר בני גילו הבריאים. בנוסף נטען כי הפגיעה נותנת אותותיה גם ביתר מישורי חייו הפרטיים, בפעולות בסיסיות ויומיומיות.

לטענת בא כוחו "הפגיעות מהן סובל הנהג, כתוצאה ישירה מהתאונה, ילוו אותו כל ימי חייו ויטילו צל כבד על יכולתו להמשיך ולהשתכר בעתיד כבעבר ולנהל חיים תקינים ונורמליים. חשוב לציין כי לפני לתאונה, הנהג היה אדם בריא, אשר תפקד היטב בביתו ומחוצה לו בעבודתו הפיזית והקשה אצל מעסיקיו. בשל התאונה ותוצאותיה הקשות, חרב עולמו של הנהג , הנאתו מהחיים ואיכות חייו נפגעו קשות והוא הפך, באחת, לשבר כלי. הוא תובע מבית המשפט לפסוק לו פיצוי עבור הפסדי שכר, תנאים סוציאליים ופנסיה, כאב וסבל, עזרת צד ג' והוצאות רפואיות".


טרם הוגש כתב הגנה.


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פינת ההיסטוריה! לרגל חג השבועות נחשפות תמונות מחגיגות שבועות במושבה ראשון לציון לפני קום המדינה

מוזיאון ראשון לציון חושף תמונות מלפני קום המדינה בו נראים התושבים וילדי המושבה בחגיגות החג שלוו בהכנת טנא עם תוצרת הגינות הביתיות וטקס הביכורים שנערך ברחבת בית העם. קרדיט: התמונות באדיבות מוזיאון ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
חג שבועות בבית ספר בר יוחאי (יפה נוף)


כך חגגו את שבועות בראשון לציון לפני קום המדינה

חגיגות הביכורים הרבות שהתקיימו במושבה ראשון-לציון מאז ראשית ימיה, סימלו עבור המתיישבים הראשונים את שובו של עם ישראל לאדמתו ואת היותה של ראשון לציון מושבה חקלאית עברית שפרנסתה בראשית ימיה הייתה על הגפנים, השקדים וההדרים.

חגיגות הביכורים נערכו ברוב עם כאשר ילדי בית הספר וגני הילדים לובשים בגדי לבן וראשיהם עטורים זרי פרחים שנשזרו מפרחי הגינות שצמחו בחצרות הבתים. תכולת סלי הביכורים לא הייתה מהסופר מרקט אלא מפרי חצרו וגנו של כל ילד: עגבנייה אדומה, מלפפון ריחני, קישוא וחציל וגם יונה צחורה או אפרוח צהבהב. אלה הושמו בתוך סלי ביכורים שגם הם נעשו על ידי הילדים והוריהם מרשת לולים שעוטרה בפרחי הגן או סתם מקופסת נעליים ישנה. טקס הביכורים החגיגי שנערך באוויר הפתוח כלל שירי ביכורים, קריאת פסוקים מתאימים מתוך התנ"ך, וכמובן רקדנים לובשי לבן ובידיהם שיבולים זהובות. שיאו של הטקס היה הבאת הביכורים אל "הכהן הגדול" – אחד התלמידים שעמד על הבימה המוגבהת. הביכורים שהונחו לרגליו הובאו אחר כך אל רחבת בית העם שם נערך יריד לטובת הקרן הקיימת לישראל. לקראת היריד נאספו גם תרומות בכסף או בשווה כסף מחקלאי המושבה, סוחריה ותעשייניה. הקהל הרב שהגיע ידע כי ניתן לרכוש את הביכורים במחיר זול מהמקובל ושמח לקנות שכן כל התמורה הייתה קודש לקרן הקיימת שמעמדה היה רם ביותר באותם ימים. הקופסה הכחולה שלה כיכבה על הקיר בכל כיתה וגן ילדים שתרמו לאורך כל השנה בכל יום שישי גרוש או פרוטה לקרן הקיימת.


בימי קדם חגגו את חג השבועות בראשון לציון בדרכים מסורתיות ושונות. מתנדבים ומתנדבות התפרסו על בתי העסק, בתי חרושת ובתים פרטיים כדי לאסוף מוצרים ופריטים לצורך היריד שהיה נערך לטובת הקרן הקיימת לישראל ברחבת בית העם.גן ילדים זד"ל שבועות

ליריד היו מרכזים את הביכורים שהובאו על ידי ילדי בית הספר וגני הילדים ואלה שנתרמו על ידי בעלי המשקים הפרטיים והפרדסנים. היריד היה מושך אנשים מכל רחבי הארץ, זו הייתה הזדמנות לקנות את המוצרים במחיר זול. היו נערכות הגרלות חפצים שונים בה "כל מספר זוכה" וכל ההכנסות היו לטובת הקרן הקיימת לישראל. התושבים התבקשו להיענות לנציגי קק"ל ולשלוח דרכם ביכורים בכסף או שווה כסף. לעיתים, שובצה ביום היריד עצרת חגיגית עם נאומים והרצאות. באחת העצרות אף השתתף המשורר שאול טשרניחובסקי בעל החזות החיצונית המרשימה , בלורית שיערו המהודרת ולהט דיבורו האופייני. בנוסף לחגיגה המקומית - רצו התושבים לחדש את העלייה לרגל לירושלים בחג הביכורים לכן, בשנת 1931 נוסדה במושבה אגודת "עולי רגלים" שמטרתם הייתה לעלות לירושלים בשלושת הרגלים.
מאות ילדים מגני ילדים על הדשא בגן העיר בחג השבועות

צלם: צבי פרידמןחג השבועות בי"הס חביב- צילום קבוצתי של מורים ותלמידים מחופשים לדמויות מהתנך. שושנה דמארי, סעדיה דמארי, המורים מימין: דב אלוני, דב יוסיפון, שרשבסקי, ז'בוטינסקי, קרון, נפחא שרגא, ידלין, רוזין, משה ברשבסקי. מימין שורה למטה, דוד נפחהשנהרג עם כ"ג יורדי הסירה.

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

משתתפים בצערה של המורה אילנה מבית הספר ויתקין ראשון לציון על מות האם

מודעות אבל יש לשלוח לוואטסאפ 0-585-585-106, הפרסום חינם כשירות לתושבי ראשון לציון

אבי בר | | תגובות: 0


אילנה יקרה, משתתפים בצערך העמוק במות אמך ז״ל.

שולחים תנחומים למשפחה שלא תדעו עוד צער.

הנהגת הורי ויתקין.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאבק תושבי נווה חוף! ראש העיר רז קינסטליך ייפגש הערב (שלישי) עם מובילי המאבק ותושבי השכונה על מנת לדון במצב העבודות והעומסים בדרך לים

בנוסף הודיע ראש העיר כי פתח קבוצת וואטסאפ לשכונה בה יוכלו להפנות אליו שאלות לקראת המפגש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


בשבועות האחרונים החלו תושבי נווה חוף בראשון לציון לצאת למאבק על עבודות התשתית שנמשכות למעלה מ 3 שנים בשכונה וכן עומסי התנועה לכיוון חוף הים שמקשים עליהם להגיע אל ביתם. התושבים יצאו להפגנות והודיעו כי הן תימשכנה כל שבוע עד למציאת הפתרון למצב. בעקבות המצב הודיע ראש העיר רז קינסטליך, כי הוא מתכוון לקיים מפגש עם נציגי התושבים הערב (שלישי) על מנת לשמוע על הבעיות ולעדכן אותם על המצב. בנוסף הודיע כי נפתחה קבוצת וואטסאפ ייחודית לשכונה לקראת הפגישה שם יוכלו להפנות שאלות שייענו בעת הפגישה

לינק לקבוצה https://bit.ly/3c0i4TC

בתגובה להודעתו של קינסטליך אמרו התושבים כי זהו ניסיון של ראש העיר לפגוע במובילי המאבק וועד השכונה על מנת להקים נציגים מהשכונה שיהיו מתומכיו. הם מוסיפים ואומרים כי הם נחושים להמשיך במאבק ושמחים שראש העיר הבין שהם לא פרייארים והם לא נגררים לנסיונות שלו להכתיר נציגים מטעמו בשכונה שמהווה אקט פסול.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/saleהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש עיר כשלון, עסוק כל היום בכיבוי שריפות-חלש מאוד בהתנהלות וחלש מאוד בחזון . הוא ימכור לכם,זה התחיל לפני שהפכתי לראש עיר,לא הכל תלוי בי, חארטה למה הוא חיכה לדבר איתכם רק שהתחלתם להפגין איפה היית ער לבעיות הללו! תחמן תתבייש לך מתושב נוה חוף שוקי
  הגב 26.05.20 11:51
 • אורח
  דורן מספיק עם השטויות שלך לא יפה תעלה קצת ברמה
  26.05.20 13:52
 • אורח
  איפה יהיה המפגש עם ראש העיר ובאיזו שעה.
  הגב 26.05.20 11:52
 • אורח
  אם תענה/י מי היה דרפלה אתן פרטים על המפגש עם ראש העיר
  26.05.20 12:33
 • אורח
  מה לא ברור, כך רז דואג לעבודה מתמשכת לעובדיו: במקום 3 שבועות קטע זה נימשך 3 שנים וטרם הסתיים..איך יעבור הזמן שלהם אם לא כך?
  הגב 26.05.20 12:32
 • אורח

סרטון סיכום הקורונה של ראשון לציון! עיריית ראשון לציון יצרה סרטון המסכם את כל פעילות העירייה והמתנדבים למען קהילת ראשון

הפעילות התקיימה ללא הפסקה בזכות ההתנדבות של תושבי העיר שהתגייסו למטרה וכן יצאו ביוזמות מקוריות משלהם כגון תספורות ללא עלות לבני הגיל השלישי של רון לוי, תלמידי רון ורדי שהדפיסו מסכות מגן לצוותים הרפואיים ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מיזם התספורות של רון לוי


הימים אלו חזרה ישראל לשגרת הקורונה לאחר של חודשיים של הגבלות והסגר. במהלך כל התקופה פעלה עיריית ראשון לציון ללא הפסקה על מנת לדאוג לתושבים, לבני הגיל השלישי והמוגבלויות. הפעילות התקיימה ללא הפסקה בזכות ההתנדבות של תושבי העיר שהתגייסו למטרה וכן יצאו ביוזמות מקוריות משלהם כגון תספורות ללא עלות לבני הגיל השלישי של רון לוי, תלמידי רון ורדי שהדפיסו מסכות מגן לצוותים הרפואיים ועוד.

לרגל החזרה ל"שגרה" יצרה העירייה סרטון סיכום של כל פעילות העירייה והתושבים לאורך כל התקופה

ונצרף גם את הסרטון של ראשון לציון השוממת בתקופת ההסגר אותו צילם עידו גבריאלוב

עידו גבריאלוב -צלם-Ido Gavrielov Photographerחדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי כונה דרפלה בעיר היין?
  הגב 26.05.20 12:33
 • אורח
  לא יכולתם לבחור מנגינה אחרת, חחחחח
  הגב 26.05.20 14:32
 • אורח

יום שני 25.5 תמונת מצב על תחלואת הקורונה בראשון לציון! בשלושת הימים האחרונים לא התגלו חולי קורונה חדשים בעיר, מספר התושבים בבידוד עומד על 130 איש

נכון להיום בישראל התגלו 16,720 חולי קורונה כאשר מתוכם החלימו 14,203 איש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 15
בדיקות הקורונה בחוף ראשון לציון


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה על פי יישובים בישראל. נכון להיום (שני 25.5) מספר חולי הקורונה בישראל עומד על 16,720 כשמתוכם 14,203 איש החלימו ומספר החולים שנפטרו עומד על 280 איש.

בראשון לציון נכון להיום נמצאים 130 איש בבידוד כאשר מספר החולים הפעילים עומד על 41 ומספר המחלימים עד כה עומד על 191.


יום שני 25.5יום ראשון 24.5יום חמישי 21.5
מספר הבדיקות12,51612,40212,078
מספר החולים המאומתים שהגלו עד כה232232231
מספר המחלימים191191188
מספר החולים החדשים שהתגלו עד כה007מספר הבידודים בראשון לציון עלה ל 130 אישנתונים קודמים


יום שני 18.5יום שישי 15.5
מספר הבדיקות11,55011,322
מספר החולים המאומתים שהתגלו עד כה222220
מספר המחלימים183180
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים
10


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הנתונים משתנים כל הזמן בצורה בלתי הגיונית פעם 41 חולים ופעם 130
  הגב 25.05.20 22:14
 • אורח
  130 אלה שבידוד לא מחייב שחולים בקורונה
  26.05.20 11:56
 • אורח
  מספר חולים 41.נמצאים בבידוד 130,הם לא חולים הם בבידוד כי שהו בקירבת חולים והם לא חולים
  הגב 25.05.20 22:40
 • אורח
  תודה על ההבהרה לגבי חלוקת החולים
  26.05.20 09:03
 • אורח
  תתחילו לתגבר את העקיפה כי בכל החנויות בשכונות המוכרים בלי מסיכות וחלק מהלקוחות ללא מסיכה ואין שום פיקוח על מרחק ...פשוט מעצבן 😡
  הגב 25.05.20 22:56
 • אורח
  בדיקתי עכשיו בנתונים שפירסם משרד הבריאות ושם כתוב שבראשון ישנם 232 חולים מאומתים. אין לי מושג מי פירסם את ההודעה המפוברקת שבראשון ישנם 41 חולים
  הגב 25.05.20 23:08
 • אורח
  אילו היו בראשון 41 חולים בלבד, לא היו מכריזים עליה כאזור כתום כמו בני ברק וירושליים. בבקשה הקפידו על מסיכות ושמירת מרחק כיוון שמכאן הדרך קצרה להפוך לאזור אדום שמשמעותו סגר
  הגב 25.05.20 23:23
 • אורח
  מדובר ב 41 פעילים. אולי היו בסך הכל 232 חולים שרובם החלימו וכרגע רק 41 פעילים
  25.05.20 23:36
 • אורח
  אשמח לדעת אם אפשר באיזה איזור בראשון יש חולי קורונה?
  הגב 25.05.20 23:49
 • אורח
  אזור אחד שידוע הוא נווה הילל
  26.05.20 12:00
 • אורח
  אנשים רבים לא מכבדים החוק לא שמים משכות במדרחוב וליד ירקנים מתגודדים בקופות .יש להפעל אכיפה ומיד.
  הגב 26.05.20 03:21
 • אורח
  חופשה משפחתית בקלאב הוטל אילת לפותרים נכונה מי כונה דרפלה ? בראשל"צ כמובן
  הגב 26.05.20 04:42
 • אורח
  הסתכלו בגרף שמפורסם באתר של ערוץ 12 " N12" מראה שבראשון לציון יש נכון לרגע זה 232 חולים פעילים/ מאומתים. וזו הסיבה שהכריזו על ראשון כאזור כתום
  הגב 26.05.20 08:46
 • אורח
  לפי ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, מופיעות בגרף רק רשויות בהן זוהו מעל 15 חולים. זה מה שרשום בתחתית הגרף. ובכדי שראשון לציון תופעה בגרף נאלצתי להוסיף את העיר. יש סתירה בנתונים. לא יעזור לאף אחד!
  הגב 26.05.20 09:09
 • אורח
  השורה התחתונה היא שראשון זכתה בכבוד המפוקפק והוכרזה כעיר כתומה כמו בני ברק וירושליים ובאם לא נקפיד על הנחיות השלב הבא יהיה עיר אדומה. מקווה שראש העיר יתחיל לקחת העיניינים לידיים, יפעיל פקחים, ייתן קנסות ושכל אחד יקח אחריות אישית, ישים מסכות על הפה והאף וישמור מרחק. זה לטובת כולנו, הן מהפן הכלכלי והן מהבריאותי
  הגב 26.05.20 11:10
 • אורח

לראשונה בישראל חוף פלמחים יהפוך לחוף חכם במסגרת פיילוט של מערכת שתתריע למצילים על סכנות ומקרי טביעה באמצעות בינה מלאכותית

המערכת ממפה את מיקומי הרוחצים, מתריעה מפני סכנת טביעה אפשרית, שינויים בנתוני ים - כמו גלים וזרמים בלתי צפויים, ומספקת שליטה על תנועת אוכלוסיות שונות בכלל, וילדים בפרט.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


מציל שפוקח עיניים בו זמנית על כלל המתרחצים ומזהה סיכונים מתקרבים כמו זרמי מים או ילד ששוחה לבדו במעמקי הים- הם לא בגדר מדע בדיוני עתידני. לאחר שבקיץ שעבר גבתה עונת הרחצה 46 קורבנות נוספים בחופי הים בישראל, רובם יש לומר בחופים לא מוכרזים ושלא בשעות הרחצה המותרות, עם פתיחת עונת 2020 תציב חברת סייטביט (Sightbit), שהקימו סטודנטים יזמים מאוניברסיטת בן-גוריון, פיילוט של מערכת חדשנית ראשונה מסוגה לצמצום סכנת טביעות וזיהוי מצבי סיכון בגן הלאומי חוף פלמחים בשיתוף רשות הטבע והגנים.


שירותי ההצלה בעולם כולו מתמודדים מדי קיץ עם אתגרים רבים מול איתני הטבע והסכנות האורבות בחופים ועתה פתרון חדשני פרי פיתוח ישראלי מאפשר לרתום שימוש בטכנולוגיות מתקדמות למען ביטחונם ובריאותם של המתרחצים, מעבר למשקפת המציל.

הפיתרון מגיע מסייטביט, סטארט-אפ ישראלי חדש שהקימו ארבעה סטודנטים מאוניברסיטת בן-גוריון. החברה קיבלה השקעה מקקטוס קפיטל, קרן ההון-סיכון הסטודנטיאלית שהקים מרכז יזמות 360 באוני' בן-גוריון להשקעה בסטארט-אפים של סטודנטים ובוגרים טריים, כחלק ממעטפת הכשרה וליווי לסטודנטים יזמים.

המערכת המתקדמת של סייטביט שפיתחו נתנאל אליאב, גדי קובלר, מינה שיזף ואדם ביסמוט, רותמת כלים של בינה מלאכותית וטכנולוגיית עיבוד תמונה לטובת מניעת מקרה הטביעה הבא ושמירת חיי המתרחצים. המערכת שתוצב לתקופת ניסיון החל מה-1.6 בגן הלאומי חוף פלמחים, המנוהל על ידי רשות הטבע והגנים , תנטר ותנתח בזמן אמת נתונים מסביבת החוף ותסייע טכנולוגית לשירותי ההצלה בחוף עם קבלת תמונה מצב רחבה עוד יותר של גורמי סיכון עבור המתרחצים בחוף . המערכת ממפה את מיקומי הרוחצים, מתריעה מפני סכנת טביעה אפשרית, שינויים בנתוני ים - כמו גלים וזרמים בלתי צפויים, ומספקת שליטה על תנועת אוכלוסיות שונות בכלל, וילדים בפרט.


הגן הלאומי חוף פלמחים הוא מהחופים הפופולריים בישראל. הוא משתרע על פני רצועה בת קילומטר ופוקדים אותו כמיליון רוחצים ומטיילים מדי שנה. ביום ממוצע בעונה עשויים להגיע 10,000 רוחצים לחוף. במסגרת הפיילוט סייטביט תסייע להרחיב את טווח התצפית והתגובה של שירותי ההצלה ותאפשר למצילים לתת מענה מהיר יותר לסכנות הקיימות במרחב החוף והים. הפיילוט יקיף שטח של מאות מטרים ובמסגרתו תפרש מערכת מצלמות שתכסה את השטח המוגדר ותשדר את המידע בזמן אמת לתחנת ההצלה על בסיס מוניטור.


נתנאל אליאב CEO החברה:

"במקרה של טביעה כל דקה היא קריטית. המערכת מסנכרנת נתונים רבים התורמים לזיהוי מקדים של מצבי סכנה אפשריים. כאשר המערכת מזהה מצב שעלול להוביל לפגיעה ברוחץ היא מתריעה לשירותי ההצלה בצורה ויזואלית על גבי מסך על מצב הסכנה האפשרי וכך כוחות ההצלה יוכלו לפעול במהירות רבה שעשויה להציל חיים".


לדברי אמיר חן, מנהל מרחב חוף ברשות הטבע והגנים:

"הפתרון החדשני של חברת סייטביט עומד בקנה אחד עם השאיפה של רשות הטבע והגנים להבטיח עד כמה שניתן את בטיחות המטיילים והמבקרים בשמורות ובגנים הלאומיים תוך שימוש בין היתר בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. המערכת תסייע טכנולוגית למצילים המוצבים בחוף בעונת הרחצה ואנו שמחים על כך שהצבתה בחוף בשלב זה לתקופת ניסיון תסייע לקידום טכנולוגיה פרי פיתוח ישראלי בארץ ובעולם".דנה גביש, מנהלת מרכז יזמות360 באוני' בן-גוריון:

"תפקידו של מרכז יזמות 360 להעצים את כישורי היזמות של הסטודנטים שלנו ולהעניק להם את הכלים היישומיים הטובים ביותר שיכינו אותם לשוק העבודה. לצורך כך הקמנו את קרן קקטוס קפיטל– קרן המנוהלת ע"י סטודנטים ומשקיעה במיזמי סטודנטים. אנו גאים מאוד בצוות סייטביט ושמחים בהחלטה של צוות הסטודנטים של קרן קקטוס לתמוך במיזם טכנולוגי מבטיח שעשוי לסייע באופן ממשי להצלת חיי אדם ".חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה...
  הגב 25.05.20 21:28
 • אורח
  למה רז לא מתקין את זה בחוף ראשון לציון! ?! זה באמת.רעיון יוצא מכלל !
  הגב 26.05.20 00:33
 • אורח
  המתח בשיאו מי הוא דרפלה?
  הגב 26.05.20 04:43
 • אורח
  משה דודל
  26.05.20 09:16
 • אורח
  אבל ממש משמם לך ב4.43 לפנות בוקר
  26.05.20 09:17
 • אורח
  משעמם*
  26.05.20 09:17
 • אורח
  כל הכבוד פתרת נכונה לגבי משעמם לא כך הוא הדבר עבודתי מתחילה מוקדם מאד בבוקר לפעמים לפני ציוץ הציפורים,או קירקור התרנגולים
  הגב 26.05.20 12:34
 • אורח

שר הפנים אישר! ישיבות המועצה יתקיימו ב - ZOOM

תוקף האישור עד 30/6/20 אך יתפתח גל שני של קורונה האישור יוארך עד 30/9/20 - שימו לב להערה בתחתית הכתבה, יש פער בין החלטת החוק בכנסת להודעת משרד הפנים

אבי בר | | תגובות: 25


ישיבות מועצה ברשויות המקומיות

מליאת הכנסת אישרה זה עתה בקריאה ראשונה את הצעת החוק הממשלתית שיזם שר הפנים אריה דרעי. מדובר בהוראת שעה לחוק הרשויות המקומיות בעקבות משבר הקורונה, לפיה ניתן יהיה לקיים ישיבות מועצה ברשויות המקומיות בתנאים מסוימים בדרך של היוועדות חזותית ב-Zoom. הצעת החוק עברה פה אחד.

על פי הצעת החוק חברי המועצה יתכנסו בבניין העירייה או בכל מקום שהרשות תקבע בחדרים נפרדים, אך ניתן למספר חברי מועצה לשבת בחדר אחד ובתנאי שנשמרים הנחיות משרד הבריאות.

תוקף הוראת השעה הוא עד לחודש יוני הקרוב, אך בכוונת משרד הפנים להאריך את תוקפה עד לחודש ספטמבר, ובכך להיערך לאפשרות של התפרצות חוזרת וגל שני של נגיף הקורונה, שיקשו מאוד על כינוס ישיבות המועצה ברשויות המקומיות בשל המגבלות האפשריות.

הערה חשובה

בהודעה לתקשורת של משרד הפנים נמסר כי הוראת השעה היא עד ספטמבר 2020 וניתך להאריך האישור עדדצמבר 2020.

אך בעיון בהצעת החוק נרשם בפירוש אישור ראשון עד 30/6 והארכה עד 30/9


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  על התחת שלכם אתם שומרים אבל את הקניונים, האוטובוסים ובתי הספר מיהרתם למלא
  הגב 25.05.20 18:16
 • אורח
  וואלה צודק. צריך לאשר גם קניונים ואוטובוסים דרך הזום.😂 מה נסגר אנשים. כל דבר צריך תלונות וביקורת? תלמדו גם לפרגן.
  25.05.20 18:23
 • אורח
  יש הרבה אנשים שלא מקפידים על נהלי שטיפת ידיים
  25.05.20 19:36
 • אורח
  ועל עטיית מסיכהבמרחבהציבור
  25.05.20 19:36
 • אורח
  זה חשוב למניעת הידבקויות
  25.05.20 19:36
 • אורח
  נערים ערבים ירו ביום חמישי בלילה עד בוקר יום שישי על נהגים שנסעו בכבישי דרום הארץ
  25.05.20 19:39
 • אורח
  נהגים צעירים נבהלו
  25.05.20 19:40
 • אורח
  היו בהלם מוחלט מזה
  25.05.20 19:40
 • אורח
  כבר יודעים על המקרה הזה
  25.05.20 19:40
 • אורח
  כי זה קרה ביום חמישי לכמה נהגים
  25.05.20 19:41
 • אורח
  זה קטע מפחיד כמו ליהיות בזירת פיגוע
  25.05.20 19:41
 • אורח
  בפעם השניה
  25.05.20 19:41
 • אורח
  זאת טראומה
  25.05.20 19:41
 • אורח
  מצחיק . הם מפחדים על עצמם אבל את כל המשק הם פתחו כולל מועדונים ובארים שעומדים להיפתח בקרוב . אני כבר לא מאמין לאף אחד מהם
  הגב 25.05.20 18:23
 • אורח
  כי אנשים התלוננו ובכו שאין להם פרנסה.
  25.05.20 18:28
 • אורח
  שלושה חודשים בבית רובתושבי המדינה היו
  25.05.20 19:38
 • אורח
  צריך לשמור על בריאותי
  25.05.20 19:38
 • אורח
  בבקשה אל תביאו ידיעות מאת הגנב המורשע !
  הגב 25.05.20 18:47
 • אורח
  מי היה דרפלה?
  הגב 25.05.20 18:59
 • אורח
  תשמרו על ההוראה לנוע עם מסכה על הפה והאף ובא לציון (לראשון לציון)גואל שמרו על היגינה
  הגב 25.05.20 19:16
 • אורח
  נכון
  25.05.20 19:37
 • אורח
  ולנרכיב משקפי שמש
  25.05.20 19:37
 • אורח
  להעיף את כל המושחתים האלה נמאס מהם
  הגב 25.05.20 21:11
 • אורח
  מלול אוהב את זה. ישיבות המועצה הם נטל בשבילו בגלל החלטת המשפחה שלו. להשאיר חלק באופוזציה
  הגב 26.05.20 01:49
 • אורח
  מתאים לחברי המועצה של רז להופיע בזום-זה בדיוק מה שהם עושים כל היום-מצטלמים ומקשקשים.
  הגב 26.05.20 08:37
 • אורח

הגופה שנמצאה היום בראשון לציון היא של הנעדר דוד לזרוב ז"ל

צילום קרדיט דוברות יכ"ל

אבי בר | | תגובות: 17
סוף עצוב בחיפושים בראשון לציון
לאחר שבוע של חיפושים על ידי יכ"ל, יחידת הכלבנים לישראל, אחר הנעדר דוד לזרוב (83), הנ"ל אותר היום שני 25/5 ללא רוח חיים ברחוב ירושלים במזרח ראשון לציון.


מיכ"ל נמסר

יכ"ל משתתפת בצער המשפחה
יכ"ל עשתה מאמצים רבים והפעילה במהלך החיפושים מסוק, כלבים, פרשים, רחפנים, ועוד.
הבוקר הסתיימו החיפושים עם הבשורה הקשה.
אנו משתתפים בצערה של המשפחה.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל
  הגב 25.05.20 16:38
 • אורח
  לבכות
  הגב 25.05.20 16:42
 • אורח
  יהי זיכרו ברוך
  הגב 25.05.20 16:43
 • אורח
  עצוב יהי זכרו ברוך
  הגב 25.05.20 16:45
 • אורח
  ברוך דיין האמת, עצוב מאוד
  הגב 25.05.20 16:48
 • אורח
  סוף עצוב יהי זכרו ברוך
  הגב 25.05.20 16:53
 • אורח
  מייקי כל הכבוד לך ולחברים מי"כל על המאמצים ושמחה שחברי צוות גימלאי צה"ל עזרו לכם בחיפושים, דוד לזרוב היה גימלאי צה"ל, יהי זכרו ברוך.
  הגב 25.05.20 17:13
 • אורח
  👍👍👍! ז'ל😪משמים ינוחמו
  25.05.20 18:00
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה 😭
  הגב 25.05.20 17:14
 • אורח
  כמה עצוב לשמוע על כך. הכרנו אותו כאדם פשוט אדם שקט ומקסים.. דויד זייד
  הגב 25.05.20 17:32
 • אורח
  יהי זכרו ברוך
  הגב 25.05.20 17:59
 • אורח
  עצוב מאוד! לא כתבו מה סיבת המוות? רצח... דום לב....,,?
  הגב 25.05.20 18:18
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה אמן ואמן ברוך דיין האמת למשפחה תנוחמו מן השמיים
  הגב 25.05.20 18:44
 • אורח
  משתתף בצער המשפחה , שלא תדעו עוד צער
  הגב 25.05.20 19:27
 • אורח
  משתתפת בצער המשפחה,הכרתי את דוד,בעבר היינו שכנים מהבניין,קיוויתי לסוף טוב
  הגב 25.05.20 20:04
 • אורח
  זכרו לברכה אמן. ת.נ.צ.ב.ה. אמן.
  הגב 25.05.20 20:45
 • אורח
  קורע , כאילו עם כל הדימנציה שלו הוא הבין שעליו לצעוד לעולם הבא ואולי לכן יצא מביתו וכדי לא להטריד אחרים ולצער אותם אציל נפש .., מרגש ועצוב , הדרך לעזוב את העולם הזה ת.נ.צ.ב.
  הגב 26.05.20 06:46
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
26.05.20 11:02
בבקשה תעטו מסכות פה אף על מנת שלא נחזור אחורנית זו חובה לאומית אם אתם בחנות סופר והקופאית ללא מסכת אף פה תעירו לה זו רשלנות מצידה זו אזרחות גרועה
אורח
25.05.20 09:41
חרה על ממשרדי הרישוי
אורח
24.05.20 19:58
חובה לעשות מעשה לחופים!!!!זה ממש מביש שככה נשארים חופים מלוכלכים בבקשה כל מי שאחראי לכך שיטפל בזה תודה .ולוואי שזה יושם
אורח
24.05.20 17:13
למה אין מישרד רישוי
אורח
24.05.20 16:02
אין עם מי לדבר בנושא תורת כלבים, כמו הרבה דברים נוספים, הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
אורח
23.05.20 13:07
יטופל
אורח
22.05.20 17:38
המדרכות בעיר מלאות חרא כלבים. ואפילו ברחבות הראשיים כמו רוטשילד הרצל וזבוטינסקי. לא ניתן ללכת בלי לדרוך ולהיגעל. לא ראיתי אף פעם פקח שרושם דוח לבעלי הכלבים
אורח
22.05.20 15:49
למה באיזור התעשיה הישן יש הזנחה שלא ראויה לעירינו.אנה דאגו יותר לניקיון לגינה ביעקוב הסופר.פשוט לא מאמינה שזה ראוי ככה !!!


סרטון רוכב אופנוע בראשון לציון פוגע ברכב חונה ונפצע בינוני

קרדיט סרטון ותמונות מיקו שלומי, בימת התושבים והרדאר

אבי בר | | תגובות: 19


הבוקר שני 25/5 בסביבות השעה 06:45. שוטר רוכב אופנוע נסע בכביש 4 ליד גשר ראשון לציון מדרום לצפון. עקף מימין ולא הבחין ברכב החונה בשוליים ופגע ברכב. כתוצאה מכך השוטר רוכב האופנוע נפצע בינוני ופונה לבית החולים

סרטון התאונה


תמונות התאונה

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  😂😂😂😂😂😂
  הגב 25.05.20 15:02
 • אורח
  לא זכור לי שמותר לסוע על השוליים
  הגב 25.05.20 15:05
 • אורח
  שוטר עוקף מימין
  הגב 25.05.20 15:12
 • אורח
  למה ששוטר ינהג בצורה כזאת, אלא אם הוא רדף אחרי הבחור השני בקסדה שביקש לכבות את המצלמה בסוף הסרטון. מסכן מה שלא תהיה הסיבה
  הגב 25.05.20 15:18
 • אורח
  חחחחחח טיפש
  הגב 25.05.20 15:20
 • אורח
  לכו תזדיינו כולכם זה בן אדם שנפצע תתביישו לכם יא עלובי נפש יא פישרים יא בני שרמוטות יא בני אלף זונות
  הגב 25.05.20 15:25
 • אורח
  יש לך עוד איזו קללה? אתה לא שונה מכל המגיבים.
  25.05.20 15:49
 • אורח
  אולי לפני שאתה מקלל, תחשוב 10 שניות! זה מסוכן הכעס הזה...שלא תפגע חס וחלילה במישהו ואז תתנצל...מאוחר מידי. שלוט בעצמך גבר!!!
  25.05.20 20:29
 • אורח
  את מי אתה מקלל יא תת אדם סמרטוט רצפה לך תשתה מהמים של השירותים
  הגב 25.05.20 15:44
 • אורח
  יאאא אחי . כל אחד לכלך על השוטר . אולי הגזמתי בתגובה למעלה מצטער אבל שמע שוטר זה בן אדם גם לו יש טעויות בן אנוש
  25.05.20 17:49
 • אורח
  שאתה נותן דוח לאזרח תמים שבאמת לא עבר עבירה והאזרח מקלל אותך שתעשה תאונה זאת התוצאה שוטרים מנייק . שהם עושים עברות זה בסדר
  הגב 25.05.20 15:52
 • אורח
  לשוטרים מותר לעשות עברות ראיתי במו עיני. ללא רדיפת סתם לקיצור דרך
  הגב 25.05.20 15:55
 • אורח
  וואווווו
  הגב 25.05.20 16:45
 • אורח
  רפואה שלימה
  הגב 25.05.20 16:51
 • אורח
  היי אני אותו אחד שיצא עליכם בקללות. מצטער כי כאב לי לראות תתגובות. לכל שוטר/ת יש משפחה חברים אחים אחיות לנשק שאיך שלא תראו את זה איך שלא תקראו את זה זה צובט בלב זה אוכלללל אותנו החברים האחים לנשק לא מאחל לאף אחד ממכם ללבווה חבר בארון עם דגל של ישראל למנוחת עולמים שוטר/חייל פההה אתה מרגיש הכייי הכייי הכייי קרוע והייתי בלוויות צבאיות /משטרה אין מיליםם אין יום זכרון שאנחנו הצוות לא מגיעים לחלקות ובוכים כמו ילדים קטנים .לאותם אתו שיורדים על שוטרים תחשבו מה זה לאבד אח חבר לנשק אחד שישמור עליך.ולא יעזוב אותך לשניה אותו אחד שאתהנאוכל 4יתו באותו צלחת . שמעו אני כואב את זה הדמעות לא מפסיקות לרדת . אני איבדתי חברים בלבנון ובן דוד בלבנון שניה ועוד חברים שוטרים לא יודע מאיתכם תנו תכבוד שמגיע להם
  הגב 25.05.20 17:57
 • אורח
  אחי, אני ממש מבין אותך. יש פה תגובות ממש מביישות ! אולי השוטר היה במשימה ? ממש כואב לי על השוטר. גם אני רוכב על קטנוע, וממש נזהר מאוד מאוד במיוחד בשוליים. הלוואי שהשוטר יחלים לחלוטין !
  25.05.20 18:53
 • אורח
  חידה: מי היה דרפלה?
  הגב 25.05.20 19:00
 • אורח
  החלמה מהירה לשוטר, ודיי כבר תאונות. ותפסיקו לריב ולקלל. כולנו בני אדם, אנחנו צריכים לעזור אחד לשני ולכבד אחד את השני, כי יש לנו מספיק אוייבים שרוצים להשמיד אותנו. אז בואו נהיה בני אדם
  הגב 25.05.20 19:32
 • אורח
  מגיע למנאייק
  הגב 25.05.20 21:34
 • אורח

הקלות קורונה! מיום חמישי 28/5 ניתן יהיה לעלות שוב לאוטובוסים מלאים והרכבת תשוב לפעילות מלאה ב - 8/6

באוטובוסים בשלב זה לא תותר עמידה

לימור עידן | | תגובות: 20


בדיון שהתקיים בהשתתפות שר הבריאות יולי אדלשטיין, שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מירי רגב, סגני השרים וגורמי המקצוע, סוכם כי התחבורה הציבורית תרחיב את פעילותה באופן ניכר. החל מה-28 במאי קיבולת הנוסעים המותרת במערך האוטובוסים הבינעירוני תגדל מ-23 נוסעים ל-46 נוסעים, כך שלמעט השורה הראשונה מאחורי הנהג, ניתן יהיה להשתמש בכל מושבי האוטובוס. יחד עם זאת האיסור על נסיעה בעמידה יימשך. במערך האוטובוסים העירוני קיבולת הנוסעים תגדל מ-20 ל-49 נוסעים.

מיניבוסים ומוניות שירות יוכלו לפעול גם הם בקיבולת של 75 אחוזים מהמותר ברישיון הרכב. מוניות פרטיות יורשו להסיע עד שני נוסעים מאחור, גם אם אינם נדרשים למלווה.

רכבת ישראל תחדש את פעילותה באופן מלא ב-8 ביוני.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוניות שירות עובדות כרגיל? מי שיודע משהו שיעדכן
  הגב 25.05.20 13:06
 • אורח
  ראיתי אותן עוברות בשבת. אז כניראה שכן.
  25.05.20 14:26
 • אורח
  שיחזירו את כל הקוים כולם לסידרם מה איפה ואיפה
  הגב 25.05.20 13:06
 • אורח
  והאם באוטובוס כבר אפשר לשלם במזומן?
  הגב 25.05.20 13:07
 • אורח
  לא.
  25.05.20 14:27
 • אורח
  היה איפר גם בכסף לא רק בכרטיס רב קו
  הגב 25.05.20 13:09
 • אורח
  רק לשומת ליבכם ראשון אזור כתום.
  הגב 25.05.20 13:20
 • אורח
  ומה עם רחובות
  הגב 25.05.20 13:25
 • אורח
  אזור אדום
  25.05.20 13:34
 • אורח
  טעות, טעות. אותי החדשות האלה בכלל לא משמחות. מפחיד להתקהל באוטובוס צפוף
  הגב 25.05.20 13:31
 • אורח
  גם אותי זה מלחיץ מאד. במיוחד שהחלונות קטנים ואי אפשר אפילו לאוורר כמו שצריך את האוטובוס.
  25.05.20 16:22
 • אורח
  זה לא שכל מדינת ישראל צבועה בכתום או אדום. זה פשוט כמה ערים נקודות, ביניהן ראשון לציון. 41 חולים מאומתים. בשלושה ימים האחרונים לא היו הדבקות חדשות שידועות למשרד הבריאות. לכן כדי שלא ישמו אותנו בה גרים ויחזירו אותנו לחודש מרץ בהרגשה, כדאי לכוווולם לשים מסכות ולהגביר היגיינה. אחרת אנחנו נהיה כמו בני ברק. חס וחלילה!
  הגב 25.05.20 13:52
 • אורח
  3 מאומתים מהבוקר בראשל"צ 😓
  25.05.20 15:35
 • אורח
  רחובות כתומה
  הגב 25.05.20 13:59
 • אורח
  אוי ואבוי לנו זה לא הקלה זו קללה זה עדיין מסוכן ויש קווים מאוד צפופים כמו 15.16לדוגמא דחוף להחזיר הגבלת נוסעים הקורונה ממש לא נעלמה אפשר לתגבר אוטובוסים עדיף
  הגב 25.05.20 14:29
 • אורח
  הגב 25.05.20 14:30
 • אורח
  למה רק 400 ניבדקו אתמול בספורטק??.
  הגב 25.05.20 15:45
 • אורח
  כל בדיקה עולה 450 ש"ח. 400 בדיקות יתנו תמונת מצב מספיק טובה.
  25.05.20 15:57
 • אורח
  מה יש בספורטק?
  25.05.20 15:59
 • אורח
  זה לא מספיק, לא פלא שאין דיווח על ניבדקים.
  25.05.20 22:51
 • אורח

גופת גבר נמצאה בשטח פתוח בראשון לציון

צוות זק"א שפלה הוזעק לטפל בגופת הנפטר.

אבי בר | | תגובות: 10


יום שני 25/5 בשטח פתוח, ברחוב ירושלים בראשון לציון נמצאה גופה במצב ריקבון מתקדם, הערכה היא שמדובר בגבר בסביבות גיל 80.

תבדק האפשרות כי מדובר בתושב ראשון לציון הנעדר מזה כשבועיים

עדכון בהמשך

צוות זק"א שפלה הוזעק לטפל בגופת הנפטר.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  😢😭
  הגב 25.05.20 11:50
 • אורח
  זה כנראה חברינו גמלאי צהל בן 83.
  25.05.20 12:51
 • אורח
  אוי כאב לב
  הגב 25.05.20 11:56
 • אורח
  😭עצוב
  הגב 25.05.20 11:57
 • אורח
  ברוך דיין אמת
  הגב 25.05.20 11:57
 • אורח
  איפה ברחוב ירושלים יש שטח פתוח?
  הגב 25.05.20 12:06
 • אורח
  עצוב מאד, ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 25.05.20 12:24
 • אורח
  זה בגלל הדתיים
  הגב 25.05.20 12:35
 • אורח
  איזה בן אדם זבל אתה...משכמך ומטה
  25.05.20 12:40
 • אורח
  תתבייש להאשים יהודים,מי שאשם זו הרווחה בריאשון,למה להאשים הדתיים ,למה?
  הגב 25.05.20 16:07
 • אורח

לאור העלייה במספר גילויי הקורונה בראשון לציון העיר הוכרזה "אזור כתום" המשמעות בשלב זה יותר הסברה ופעולות מנע. השלבים הבאים האפשריים: אזור אדום ואזור אדום מובהק... הסבר על ההבדלים בין הצבעים בכתבה

משרד הבריאות הגדיר 3 אזורי קורונה: אזור כתום (המשך שגרה , דגש על מנע והסברה), אזור אדום ( חידוש הגבלות בשכונה), אזור אדום מובהק (סגר מלא על השכונה)

אבי בר | | תגובות: 78


לאור העלייה במספר חולי הקורונה בראשון לציון משרד הבריאות מפעיל את נוהל צבעי האזורים בהם מזוהה התפרצות קורונה. כאשר בשלב זה ההגדרה של ראשון לציון אזור כתום.

בישראל נכון להיום 6 ערים בהגדרת צבע כתום : חיפה, בני ברק, רמלה, ראשון לציון, רחובות וירושלים.

והיישוב חורה בצבע אדום.


המדד לקביעת האזורים הוא מספר המקומות בהם מאותרים מקרי קורונה

משרד הבריאות קבע 3 רמות טיפול לאזורים בהם מתחילה התפרצות קורונה והגדיר אותם ב – 3 צבעים.

וקריטריון נוסף העלול להשפיע על הגדרת הצבע הוא לא רק מספר הנקודות אלא קצב ההדבקה.

בראשון לציון יש כיום 41 חולים מאומתים, ובשלושת הימים האחרונים לאאותרו חולים חדשים

ההגדרות

אזור כתום

אזור שבו מתגלות 4 – 6 נקודות קורונה. באזור הזה התושבים ימשיכו בשגרה אך הרשויות יגבירו את פעולות המנע וההסברה.

אזור אדום

אזור שבו מתגלות 7 – 10 נקודות, ייתכן שמשרד הבריאות יטיל הגבלות על השכונה כפי שהיה בתחילת הקורונה.

אזור אדום מובהק

אזור שמתגלות בו מעל 11 נקודות, משרד הבריאות יכול להטיל סגר מלא ומחסומים על השכונה.


בשלב זה ההגדרה לראשון לציון, היא השלב הנמוך "אזור כתום" .


כמו כן ההגדרות של משרד הבריאות יכולות להשתנות בכל רגע במידה ותימשך העלייה בקצב ההדבקות.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 78 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לכל התושבים נא להתנהג בהתאם להוראות לא לזלזל תשמרו על עצמכם ועל הסובבים אותכם.
  הגב 25.05.20 11:26
 • אורח
  פתחו הכל אנשים שמים זין כבר לא מעניין אותם כלום חזרו לשיגרה מלאה 😡
  25.05.20 11:32
 • אורח
  👍
  25.05.20 11:33
 • אורח
  אנשים מזלזלים וזה יבוא עליהם כמו בומרנג ואז לא יבינו למה זה קורה להם ביגלל שכולם ניכנסו לשאננות שלי זה לא יקרה וזה נכי גרוע
  25.05.20 11:54
 • אורח
  ה" יעזור לנו
  הגב 25.05.20 11:32
 • אורח
  שטויות במיץ תפוזים . אלוהים לא יעזור ויעדיף לא להכניס ראש בריא למיטות חולות
  25.05.20 11:37
 • אורח
  אין אלוהים
  25.05.20 11:44
 • אורח
  יש אלוהים גדוללל וכול מי שמזלזל בסוף יכה על חטא היהורה
  25.05.20 11:56
 • אורח
  היהורה השליכוהו!
  25.05.20 12:08
 • אורח
  מה זה בדיוק יש אלוהים גדול ? הסבר פרט ונמק
  25.05.20 12:46
 • אורח
  בטח שאלוהים עוזר לעם היהודי בשעה כשהמוסלמים מתפללים אז האללה שלהם עוזר להם עם החלומות שמתגשמים ...
  25.05.20 12:48
 • אורח
  דבר עם החברים שלכ בבני ברק ובי-ם ובקרית ספר יש שם אלהים? לא ולא יגידו לך מלא חולים אלהים יושן חזק חזק ולא רוצה לעזור לאנשים שלא עוזרים לעצמם מחכים שאלהים יזרוק להם סוכריות
  25.05.20 14:37
 • אורח
  ענק חחחח
  25.05.20 17:00
 • אורח
  חחח
  25.05.20 17:00
 • אורח
  קדימה תושבים בואו נוכיח שאנו נשמרים לנפשותינו ולבריאות הציבור נא להתנהג בהתאם ולעטות מסכות אין לנו הרבה ברירות בריאות לכולםם
  הגב 25.05.20 11:33
 • אורח
  אין עים מי לדבר כולם מצפצפים על ההנחיות ואחרי זה בוכים למה יש סגר
  25.05.20 11:56
 • אורח
  נא לפרסם את האזורים הבעייתיים!!! לקחת אחריות הילדים התינוקות הזקנים כולם בחוץ!!! השתגעתם?
  הגב 25.05.20 11:37
 • אורח
  חופשי אנשים השתגעו בסוג של שאנטי
  25.05.20 11:57
 • אורח
  נכון למה להלחיץ מאתים וחמישים אלף איש ?שיפורסמו באיזה שכונות מדובר
  25.05.20 16:37
 • אורח
  נו בטח כל תושבי ראשון מסתובבים עם מסיכות אבל אצל 90% מהם המסיכה על הסנטר.. כולם עושים כסת״ח.
  הגב 25.05.20 11:37
 • אורח
  להסתובב עם האף מחוץ למסכה זה כמו להסתובב עם ה@#& מחוץ למכנס. פשוט לא שווה. או ששמים מסכה או שלא יוצאים! יש אנשים שמאוד רגישים לוירוס הזה. ואלה יכולים להיות אמא של מישהו אבאב של מישהו דודה דוד אח אחות חבר חברה... תשמרו על ההנחיות לא יקרו הדבקות בשטח. אין ויכוח עם עובדה!
  25.05.20 13:16
 • אורח
  בדיוק!!!
  25.05.20 13:53
 • אורח
  אנשים ברחוב בלי מסכות!! לא מגבילים בחנויות את מספר הקונים וככה אנחנו נחשפים שוב להדבקות. נא להקפיד על מילוי ההנחיות!!
  הגב 25.05.20 11:37
 • אורח
  חבל על האנרגיות הישראלים עם קשה עורף לא מבינים שזה לטובתם
  25.05.20 11:58
 • אורח
  דיייי לשקר דייי בכוח אתם מנסים להכניס את ההנחיות המטופשות שלכם ולפגוע בזכוית אזרח מה קרה לפני שנה, שנתיים, 20 שנה שהיתה שפעת למה לא חילקתם לאיזורים למה לא חילקתם דוחות למה לא סגרתם עסקים??? בהמשך גם נשב בקלובים מי שאיתנגד לחיסון שהולך להיות בכפיה תתעורררוווו אין ולא היתה מגפה תלמדו את הנושא לעומק!!!!
  הגב 25.05.20 11:38
 • אורח
  קודם תלמד לכתוב ואחר כך תשלח לקרוא לעומק. תסתכל איך אנשים לא מקפידים.
  25.05.20 11:43
 • אורח
  חכמולוג, מתי סיימת את לימודי הרפואה? בגלל אנשים כמוך יעשו סגר ואז תבכה שאין לך פרנסה. ואיך תסתכל על עצמך במראה כשאנשים ימותו?
  25.05.20 12:03
 • אורח
  הקפידו על המסכות. ריחוק והגיינה תודההה. זה רק לטובתנו.
  הגב 25.05.20 11:40
 • אורח
  👍👍
  25.05.20 11:58
 • אורח
  לא צריך רק להגדיר. אם אנשים לא שומרים, צריכה להיות עקיפה מוגברת בעיר. ואין כזאת, אם יש כן כך הרבה אנשים שמצפצפים ולא עושים הנדרש. יש חנויות ממש במרכז שאפילו מוכרים לא שמים מסכות
  הגב 25.05.20 11:41
 • אורח
  זה הבעיה שכולם מזלזלים וחיים בטוח בועה
  25.05.20 11:59
 • אורח
  בהתחלה היה אכפת וחשוב עכשיו זה כבר הכסף מדבר
  25.05.20 12:00
 • אורח
  מבקש להישמע להוראות הבריאות מציל חיים
  הגב 25.05.20 11:41
 • אורח
  תפסיקו לאיים עלינו כתום, אדום, אדום מובהק, תעשו את עבודתכם ותקנסו את אלה שלא עומדים בהנחיות אתמול הגבתי לכם לדוגמה שפשופרסל דיל במערב אין בדיקת חום לנכנסים ולא עוקפים לבישת מסכה. היום גם בחצי חינם מערב שיושב על הכביש הראשי אין בדיקת חום ואין עוקפים לבישת מסכה. וזה קיים בעוד הרבה עסקים.
  הגב 25.05.20 11:43
 • אורח
  ה" יעזור לנו ב "עה
  הגב 25.05.20 11:43
 • אורח
  אמרתי זה ההומלסים והאלכוהוליסטים במרכז העיר! ליד תחנה המרכזית הישנה! וגם בםארקים! רשמתי מספר מכתבים לעירייה, לא הקשיבו!
  הגב 25.05.20 11:48
 • אורח
  למה לא מפרסמים מתי ואיפה ביקרו חולים ובאיזה איזורים ?כנרא זה לא חשוב ורוצים שעוד אנשים יהיו חולים?
  הגב 25.05.20 11:48
 • אורח
  הייתי בשבת אחר הצהריים בטיילת ראשון ומרבית האנשים היו ללא מסכה ממש מזלזלים בהוראות ומסכנים את כלל הצבור. צריך לידע בתקשורת שוב ושוב להמשיך לחבוש מסכות.
  הגב 25.05.20 11:49
 • אורח
  אם נשמור כולנו על ההוראות לא נגיע למצב הזה !אנשים פשוט מצפצפים !וחבל נסגרנו מספיק בבית !
  הגב 25.05.20 11:50
 • אורח
  כנראה שאנשים מתגעגים לשבת בבית הסגר עדיף להם שככה יכולו להתבכין ולבקש כסף מהמדינה ביגלל זה כולם מזלזלים
  25.05.20 12:02
 • אורח
  מה הם האזורים הנגועים לא מספיקה ההגדרה: 4-6 אזורים וגם לאכוף יותר נושא המסכות!! די לזלזול
  הגב 25.05.20 11:51
 • אורח
  התראת סגר לאזורים נגועים נדרשת בדחיפות
  הגב 25.05.20 11:52
 • אורח
  אנשים מסתובבים בכלל בלי מסכות ולא שומרים על החוקים אין אכיפה בכלל וזה עצוב מאוד
  הגב 25.05.20 11:54
 • אורח
  אנשים משליכים מסכות ברחובות..יש פחי אשפה לרוב..אחריות אישית בבקשה
  הגב 25.05.20 12:01
 • אורח
  איפו האזורים האלה???
  הגב 25.05.20 12:02
 • אורח
  שקר עולמי!!!! מבית היוצר של האילומינטי שיושב גם בארץ ואנחנו שפני נסיון שקונים ומאמינים לבזיון הזה, כל ההפתעות עוד בדרך
  הגב 25.05.20 12:06
 • אורח
  לך להיבדק בדחיפות השפיות שלך מעורערת
  25.05.20 22:25
 • אורח
  תמשיכו ללכת עם מסיכות על הסנטר, להידחף, לזלזל בהנחיות...
  הגב 25.05.20 12:09
 • אורח
  דיי להפחדה יש לבצע!!!! זה אומר לאכוף את החוק באזורים הנגועים , לפרסם את השכונות עם החולים המאומתים וזאת כדי למנוע הדבקה בכל העיר.
  הגב 25.05.20 12:10
 • אורח
  משמעת ניתן רק באכיפת החוק.אין נוכחות פקחי העירייה
  הגב 25.05.20 12:15
 • אורח
  הערסים יהפכו את ראשון לאזור אדום תרתי משמע.
  הגב 25.05.20 12:18
 • אורח
  זה לא רק הערסים.לפי מה שאני רואה אחד מתוך 100 עוטה מסיכה כפי שצריך על הפה והאף.
  25.05.20 13:56
 • אורח
  בסופרמקטים רוב העןבדים בלי מסכות. איפה האכיפה?
  הגב 25.05.20 12:25
 • אורח
  אכיפה חלשה בעיר !!! חייב לאכוף עכשיו חזרתי מסיבוב קצר ברוטשילד ,מה שהולך בכניסה לדיסקונט זה זוועה ,מה שקורה בתוך החנויות אף אחד לא ממלא אחר החוקים ,ומלא אנשים ללא מסכות ,איפה הפיקוח והמשטרה ?
  הגב 25.05.20 12:28
 • אורח
  זה הזמן לדרוש מראש העיר שיקח את תיק החינוך ויעביר אותו למי שבאמת מבינ/ה בחינוך. שיתנו חלופות לילדים שנשארים בבית והוריהם לא מוכנים לסכן אותם, אם יהיו חלופות נרוויח פעמיים, ילדים שישארו בהית ילמדו מרחוק ומי שחייב להגיע ילמד במרחב סביבתי פחות מסכן
  הגב 25.05.20 12:55
 • אורח
  יש להתחיל באכיפה. הציבור מזלזל בהנחיות.כאשר יקבלו קנס של 200 שקל, הם ישימו מסיכות.
  הגב 25.05.20 13:09
 • אורח
  לצערי הפקחים לא עושים עבודתם..כששאלתי פקח למה הוא לא בודק את התו הסגול במספר מקומות..ולא ממלאים הוראות..הסתכל עלי כאילו מה אני רוצה..כשהתלוננתי שישנם חנויות שלא משתמשים במסכות וגם ללקוחות נותנים להכנס ללא מסכה לא עשו מאומה...כמה שאשמור על עצמי והשני לא מתיחס אז מה יש לומר...כשעידן מזרחי מצטלם בים עם מספר אנשים כאילו זכו באוסקר ללא ריחוק אז עם מי יש לדבר???? כמה עצוב שזו ההתנהלות.
  הגב 25.05.20 13:18
 • אורח
  אין אכיפה ברחוב. בחנויות. לא מפרסמים אזורים שבהם היו החולים. איפה ראש העיר כשהעיר כתומה??? ממתין לאדום????
  הגב 25.05.20 13:27
 • אורח
  אין פקחים בעיר! לא במרכז, לא בשכונות, לא בביתי ספר. מזעזע! האחריות על המצב על ראש העיר בלבד!
  הגב 25.05.20 13:45
 • אורח
  אין מספיק צבעים הא... לא יכולתם להגיד אזור צהוב כתום אדום.חחח
  הגב 25.05.20 14:23
 • אורח
  לבני ברק דמינו.
  הגב 25.05.20 14:39
 • אורח
  רז קינסטליך, בתחילת המגיפה היית גאה שאתה ראש העיר שלנו. הפגנת שליטה במה שקורה בעיר - פקחים רבים שעשו עבודה טובה, רחפנים, מרכז שליטה ובקרה ששלט במצלמות ופעלת בהתאם. לאן נעלמת? איך העיר הגיע למצב כזה?מבקשים שתקח העניינים לידיים לפני שהמצב ידרדר לגמרי. אנו נזכור הכל לטוב ולרע בבחירות הבאות
  הגב 25.05.20 14:39
 • אורח
  צודק 100%
  25.05.20 16:35
 • אורח
  צודק לחלוטין, ראש העיר קום ועשה מעשה גם אם זה לא יהיה כל כך אופנתי או שאתה חושש מפגיעה פוליטית, שלח התראות והוצא את כל המשטרה והפיקוח לרחובות אתה יכול לעשות זאת בתחילה בהתראה אבל מייד עם קנסות, כי הציבור הוא קשה עורף ודי חכמולוג ואם תעשה זאת ובדרך זו תשמור על חיי האזרחים בעירך, כשערים אחרות יקרסו וראשון תנצנץ למרחקים כנקיה ופורחת אתה תהיה המלך...
  25.05.20 22:30
 • אורח
  כיוון שאיש אינו לוקח אחריות והפקחים של החברה לביטחון, אפילו הערה למסתובבים ללא מסכות או מתקהלים ברחובות בקבוצות כבר מתחילת האירוע, אינם מעירים כך שהפתעה אינה קיימת, להיפך רק תדהמה שזה לקח כל כך הרבה זמן עד ההתפרצות.
  הגב 25.05.20 14:54
 • אורח
  אבקש עידכון יותר מפורט.
  הגב 25.05.20 14:56
 • אורח
  אנשים אבדו אמון במערכת הבריאות, ואת התוצאות רואים בשטח.
  הגב 25.05.20 15:07
 • אורח
  זה תירוץ, לא צריך בייבי סיטר, כל אחד צריך לקחת אחריות אישית
  הגב 25.05.20 15:13
 • אורח
  יש מפה לצורך איפה בדיוק?
  הגב 25.05.20 15:43
 • אורח
  אומרים גם שצריך מסכה לאוזניים
  הגב 25.05.20 16:05
 • אורח
  נכון אף אוזן וגרון ועניים
  הגב 25.05.20 16:06
 • אורח
  יש לאכוף את חבישת המסכות ו שיהיו צמודים לפנים כך אנו המבוגרים נוכל להסתובב בעיר ללא חשש
  הגב 25.05.20 17:38
 • אורח
  היה צפוי.תושבי ראשון ברובם כבר מזמן לא חובשים מסכות או שחובשים אותם מתחת לסנטר. גם יש חנויות כמו המשביר שלא מודדים חום ולא דורשים חבישת מסכות לא מהצוות ולא מהלקוחות
  הגב 25.05.20 17:48
 • אורח
  סכנה המחלה הנוראית צריך לשימור ולהישמר עד שימצה חיסון
  הגב 25.05.20 17:56
 • אורח
  ברוטשילד פינת רמז, פינת מאפו , ופינת גורדון. כל הפאבים / מסעדות חוסמים את המדרכה עם הציוד שלהם. אין מרחב של 2 מטר בן האנשים לפי הנחיית משרד הבריאות . יש רק שביל. כצינלסון היא השכונה עם הכי הרבה נדבקים . איפה ראש העיר ? למה לא אוכפים? חכו ליום רביעי ותספרו שבועיים ותראו כמה נדבקים יהיו .
  הגב 25.05.20 18:07
 • אורח
  השאלה אם הנדבקים החדשים הם מאלה שלא מקפידים ולא עוטים מסכה כמו שצריך או אנשים שמקפידים ולמה לא מפרסמים איך נדבקו?
  הגב 25.05.20 22:53
 • אורח
  שיכון המזרח ..... כולו במפה אדום חזק! רוב האוכלוסיה המקומית מבוגרת והאנשים מסתובבים בלי מסכות !
  הגב 26.05.20 00:51
 • אורח
  מה אתם מתפלאים? אם ראש העירייה הולך לים בשבת ובמקום לומר לתושבים לשמור מרחק הוא עושה פרסומת לעצמו ומקשקש אז איך לא נהיה חולים פה? הדג מסריח מהראש.
  הגב 26.05.20 08:39
 • אורח

הולך רגל נדרס בראשון לציון, מצבו קשה

פונה לבית חולים תל השומר

אבי בר | | תגובות: 19
צילום תיעוד מבצעי מדא


יום שני 25/5 שעה 10:15 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב רוז'נסקי בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי לגבר בן 70 במצב קשה עם חבלת ראש.

כוח משטרה במקום ונסיבות התאונה נבדקות.

צילום - המשטרה

מוטי חלבי חובש באיחוד הצלה סיפר:

"הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה להולך הרגל שסובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון כתוצאה מפגיעת רכב פרטי. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים תל השומר כשמצבו בשלב זה מוגדר קשה".

חובש רפואת חירום במד"א בן ציון הימל, סיפר:

"כשהגענו למקום שראינו גבר כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלת ראש קשה. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי שכלל חבישות וקיבועים ופינינו אותו לבית החולים".

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה לפצוע. יום של בשורות טובות .אמן !!!
  הגב 25.05.20 10:52
 • אורח
  זה בגלל הדתיים
  הגב 25.05.20 10:54
 • אורח
  מה קשור דתיים יא חתיכת אידיוט
  25.05.20 11:08
 • אורח
  אמן תמות בתאונע יבן זונה
  25.05.20 11:15
 • אורח
  זה ביגלל שאתה חולה בראשש
  25.05.20 12:12
 • אורח
  תתבייש לך בתור יהודי לדבר ככה
  25.05.20 13:14
 • אורח
  שמע ישראל כמה תאונות לסוע מאד להסתכל ימינה שמאלה
  הגב 25.05.20 10:58
 • אורח
  הסתכלתי שמאלה ואפילו ימינה,, ולא ראיתי את שמע ישראל וגם לא את אחותו £ ╕
  25.05.20 16:44
 • אורח
  רק בריאות
  הגב 25.05.20 10:59
 • אורח
  תגובה ממש דוחה. מה ענין שמיטה להר סיני אם משהו פגע בתאונה במישהו מה זה שייך לדתיים. די להיות חשוכים כל כך.
  הגב 25.05.20 11:01
 • אורח
  מה שייך דתיים,שינאת חינם שכמוך,תתבייש ,רק גויים רעים מדברים כך,הדתיים מתפללים על כל עם ישראל,תפתח פעם אחת סידור ותקרא,תהיי בריא
  הגב 25.05.20 11:03
 • אורח
  רפואה שלמה אנא היו זהירים יותר.
  הגב 25.05.20 11:04
 • אורח
  מאחל בריאות ורפואה שלמה
  הגב 25.05.20 11:05
 • אורח
  אני גר במרכז העיר ישנה תופעה של מבוגרים שחוצים באור אדום מעבר חציה. וזה מהסיבה שאין להם את היכולת בלעדיך את זמן הגעה הרכב ולכן הם חוצים ונפגעים. לצערי אין הכיפה בנושא.
  הגב 25.05.20 11:07
 • אורח
  במקרה כזה, הנהג שדרס מקבל עונש? ואם כן איזה?
  הגב 25.05.20 11:14
 • אורח
  תקופה ארוכה שנוהגים באופן פרוע וחסר אחריות באזור התעשיה חונים באופן מסוכן במיוחד באזור מאפייה אבולעפיה תוך התעלמות מוחלטת של המשטרה על פקחים בכלל אין מה לדבר כנראה שחסר בערייה פלפל
  הגב 25.05.20 11:52
 • אורח
  זו תוצאה של אכיפה אנמית וראש עיר שלא מספיק קשוח ושל פקחיות/ילדות שעושות פוזות ברכבי העריה האנרכיה מתחילה בעיר ולא רק בתאונות חבל
  הגב 25.05.20 11:59
 • אורח
  נהגים משתוללים חופשי. אין אכיפה אין-הרתעה וזה מחיר הבטלנות של הפקחים והשוטרים.
  הגב 25.05.20 16:46
 • אורח
  רפואה שלמה. לא מכובד להזכיר את הדתיים. מה הקשר?....סכנה היום לנסע בכבישים או לחצות מעבר חציה וסכנה במדרכה מאופנים קורקניט ואופנועים...כן אופנועים
  הגב 25.05.20 17:41
 • אורח

הרוחצים בחופי ראשון לציון השאירו בשבת "מתנה" של 70 טון אשפה. עידן מזרחי: לאחר אינספור אזהרות והסברה נתחיל באכיפה מוגברת במקום

המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק חופים ואגמים, עידן מזרחי : "כמויות הפסולת האדירות מסבות נזק גדול לסביבה הימית. עשינו הכל על מנת להימנע מנתינת דוחות שהוא הפתרון הקל והפשוט, ביצענו פעולות הסברה וניתנו למתרחצים אין ספור אזהרות".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 26


חופי ראשון לציון נחשבים לחופים הפופולאריים בישראל. דירוג גבוה במדד "החוף הנקי" של המשרד להגנת הסביבה והגישה הקלה מכביש 431 מביאים 2.5 מיליון מתרחצים לחופי העיר מדי עונת רחצה. השנה עונת הרחצה נפתחה מאוחר בשל משבר הקורונה ונראה שהמתרחצים התגעגעו מאוד. למעלה מ-200 אלף מתרחצים בילו בחופי ראשון לציון בסוף השבוע האחרון והשאירו לא פחות מ-70 טון פסולת ולכלוך. הבעיה: חלק ניכר מהם מחוץ לפחי האשפה. ביום שישי האחרון, עובדי מינהל איכות הסביבה ואגף חופים עבדו שעות רבות כדי שביום שבת רצועת החוף תהיה נקייה.


בעירייה מקיימים מדי שנה פעילות הסברתית בנושא, ברשתות החברתיות, בחוף הים ובמערכת החינוך. כמו כן, מתוגברים פינויי האשפה בימי עומס. לאור התמונות של הררי פסולת שהושארו על ידי מתרחצים, בחברה לבטחון יתגברו נוכחות ואכיפה בחופי הים.בדו"ח שנערך עבור האיחוד האירופי בנוגע לפסולת בסביבה הימית בים התיכון בשנים האחרונות, עלה כי מרביתה מקורה מהיבשה. הפסולת מורכבת בעיקר מפלסטיק : בקבוקים, שקיות, מכסים, אלומיניום וזכוכיות. למעלה מ-85% מהפסולת שצפה בים מקורה בפלסטיק. בישראל שליש מהפסולת בחופים בישראל מקורה בכלים חד-פעמיים ובאריזות שמושארות בחוף על-ידי המתרחצים. מקור כ-60% מהפסולת בים ובחופים הוא במקורות יבשתיים, בין היתר בציבור לא אחראי המבלה בחופים ומשאיר אחריו לכלוך כמו בקבוקי שתייה, כלים חד-פעמיים, קשיות שתייה, שקיות פלסטיק, בדלי סיגריות, שאריות מזון ועוד. על-פי ההערכות, מדי שנה מושלכים לימים ולאוקיינוסים כ-8 מיליון טונות של פלסטיק. בישראל נמצא שעד 90% מהפסולת הימית היא פלסטיק שכמעט ואינו מתכלה.


המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק חופים ואגמים, עידן מזרחי:

"כמויות הפסולת האדירות מסבות נזק גדול לסביבה הימית. אנחנו רצועת חוף קטנה של קילומטר אחד בלבד שמכילה מאות אלפי מתרחצים בכל עונת רחצה. עשינו הכל על מנת להימנע מנתינת דוחות שהוא הפתרון הקל והפשוט, ביצענו פעולות הסברה וניתנו למתרחצים אין ספור אזהרות. בעקבות חוסר שיתוף הפעולה מצד המתרחצים אנחנו בצער רב נתחיל לבצע אכיפה מוגברת - המזהמים יישאו בתוצאות. במקביל נצא במסע הסברה רחב היקף נוסף, בתקווה לשינוי תודעתי אצל המתרחצים".חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהמות. הישראלי היפה. העירייה צריכה להתעורר ולשים שם עשרות פקחים. העירייה תעשה כסף יפה מהבהמות.
  הגב 25.05.20 10:31
 • אורח
  למה להשמיץ בהמות?! הן חיות טבע מקסימות והאנשים צריכים ללמוד מהתנהגותן.
  25.05.20 10:54
 • אורח
  קדימה לעבודה!!!לשמור על הסביבה, על הימים ועל הדגה.
  הגב 25.05.20 10:36
 • אורח
  לגבי התנופה בחוף הים ..להעניש ומיד. הלב ושכל של אנשים נמצאים בכיסם.
  הגב 25.05.20 10:38
 • אורח
  דוחות וכנסים!!
  הגב 25.05.20 10:44
 • אורח
  זה מה שבדיוק העירייה מעוניינת! לגייס את תמיכת הציבור למתן דוחו"ת! שאלתם את עצמכם כ מ ה פחי אשפה היו שם לתת מענה ל - 200,000 איש?! לדעתי בהחלט מגיע למי שזרק ליד הפח אבל תמונה בודדת לא משקפת את המצב האמיתי שהיה שם.
  25.05.20 10:57
 • אורח
  אגב, אני מניח שהכוונה לקנסות
  25.05.20 10:57
 • אורח
  הישראלי החוצפן רגיל שמנקים אחרו החינוך מתחיל מהבית .
  הגב 25.05.20 10:47
 • אורח
  בבושה.אז בשביל מה נממצאים שם הפקחים? שיכניסו קנסות ואפילו מעצרים.
  הגב 25.05.20 10:48
 • אורח
  סוף סוף היגעתם למסקנה שאולי אפשר לחנך את האנשים המגעילים האלה על ידי קנסות.וצריך לפעול כמה שיותר בדחיפות ולקנוס.
  הגב 25.05.20 11:00
 • אורח
  כל הכבוד לעריה . צריך לעשות דוחות
  הגב 25.05.20 11:01
 • אורח
  גועל נפש החוף לא נקי גם נכנסו פלסטיק לים. וכל השיפוצים בטיילת למה למה יש לנו כזה חוף וים יפה תשמרו עליו
  הגב 25.05.20 11:02
 • אורח
  רק קנסות וקנסות בראש שלכם תוסיפו פחים ואל תצפו שבכמות כזאת של אנשים יהיו פחים קטנים שלא מסוגלים להכיל את כל המתרחצים
  הגב 25.05.20 11:03
 • אורח
  כל הכבוד!!! אל תוותרו ואל תפחדו לתת דו"חות...כשזה פוגע בכיס - יחשבו פעמיים אם לזהם לנו את החוף הקטן והיפה שלנו !!! מתביישת שכך נראה העם שלנו!!!..עם שלא הבין ולא למד כלום כנראה בתקופה האחרונה...בושה וחרפה!!!!!
  הגב 25.05.20 11:04
 • אורח
  שולח הרבה תמונות מהחוף שלנו למשפחה בחו"ל...אין סיכויי שאעשה זאת בסופ"שים...כי אז אני מתבייש בנו.
  הגב 25.05.20 11:06
 • אורח
  חלאות אדם!!!!!!! לא למדנו דהר!!!!!!
  הגב 25.05.20 11:08
 • אורח
  לא לסלוח לתת דוחות עד שילמדו המלוכלכים
  הגב 25.05.20 11:18
 • אורח
  בכל הכבוד!!! אני מגנה את הישראלי המכוער ואת התופעה. אבל 70 טון??? זו הגזמה. אמינות לפני הכל. אפילו לגבי אשפה.
  הגב 25.05.20 11:31
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן לדוחות גבוהים לכל המלכלכים...ליכלכתה=שילמתה
  הגב 25.05.20 12:16
 • אורח
  למה העירייה לא שמה פקחים ולתת קנסות של 1000 ש''ח זו השפה שהישראלים מבינים
  הגב 25.05.20 12:32
 • אורח
  חיות, אכיפה מוגברת חובה! זה לא ייאמן התנהגות כזו הישראלי המכוער
  הגב 25.05.20 13:03
 • אורח
  אין תרבות חיות בני אלף זונה זבל ניכנס לים הורג את הדגים
  הגב 25.05.20 14:24
 • אורח
  כולם עסוקים באשפה שנערמה בחוף .ומי בדק את אכות המים בים ? האם הפסיקו להזרים אליו מי ביוב ?
  הגב 25.05.20 17:07
 • אורח
  מי שמביא אוכל לים שיביא איתו שקית זבל
  הגב 25.05.20 18:50
 • אורח
  כאחד שהיה הרבה בים. והתעסק ים הנושא. רמת האחריות בנושא להשאיר נקי של אחוז גבוה מהמבלים אכן נמוך מאוד. רק שניהול מערך המנקים לא מקצועי העליל. ולא נעשתה בשבוע שעבר שום פעילות הסברה. שילוט חוף תוספת פחים. חלוקת שקיות.ולמי שרוצה לטעון אחרת או ללמוד ממקצוענים שיפנה אלי. ערן ברכ ה
  הגב 25.05.20 21:21
 • אורח
  גועל נפש יד פח השפה לידם אין חינוך אין משמעת..
  הגב 26.05.20 00:56
 • אורח

הפרשת חלה ארצית למען נשים חולות סרטן ומחלימות! ארגוני לב חב"ד יערכו ביום שלישי 26.5 הפרשת חלה עולמית באפליקציית זום, לנשים מטופלות/ שהחלימו בהשתתפות מירית הררי, סיוון רהב מאיר, עדן הראל ועוד; להרשמה 077-202323

הנשים שירשמו יקבלו עם שליח הביתה ערכה להפרשת חלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בתי חב"ד של המרכזיים הרפואיים בישראל, בהם לב החסד, בבית החולים קפלן, יערכו ביום שלישי הקרוב אירוע הפרשת חלה ייחודי שיועבר באפליקציית זום ברחבי ישראל והעולם. האירוע נערך למען נשים חולות סרטן, אונקולוגיות ונשים שהחלימו שיערכו יחד את אירוע הפרשת החלה. הטקס יתקיים בהשתתפות: דנה ורון, סיוון רהב מאיר, מירית הררי, בת אל פאפורה, עדן הראל והשף תום פרנץ. לקראת האירוע יחולקו לנשים ערכה מיוחדת להפרשת חלה עם שליח עד הבית.

האירוע יתקיים ביום שלישית 26.5 בשעה 20:00 באפליקציית זום

להרשמה יש לפנות לטלפון 077-202323

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי כונה דרפלה בראשון לציון?
  הגב 24.05.20 21:47
 • אורח
  מזה קשור ? לא הבנתי...
  24.05.20 22:35
 • אורח
  המספר לא נכון, למה מפרסמים??.
  הגב 25.05.20 15:48
 • אורח
  הפרשת מנת משכל על ידי מחזירים בתשובה ....
  הגב 26.05.20 09:57
 • אורח

מחקר! על כל אלף תושבים בראשון לציון יש 403 רכבים פרטיים אשר נוסעים בממוצע 14 אלף ק"מ בשנה

כך עולה מדו"ח של אור ירוק שמראה כי תושבים המתגוררים מחוץ לגוש דן ומרכז הארץ נוסעים יותר ברכבם הפרטי לעומת הערים הגדולות. כאשר מסתכלים על הערים הסובבות את ראשון לציון , העיר ניצבת במקום השלישי במספר הקילומטרים שנוסע רכב בעיר אחרי העיר רחובות ונס ציונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עד כמה מצב התחבורה הציבורית בפריפריה עגום? מניתוח של עמותת אור ירוק לנתוני הלמ"ס עולה כי התושבים מחוץ למרכז הארץ נוסעים הרבה יותר ברכב הפרטי מאשר תושבי גוש דן והערים הגדולות. רהט היא העיר עם מספר הקילומטרים הגבוה ביותר שכלי רכב פרטי נוסע בשנה (21.8 אלף קילומטרים בממוצע) לעומת גבעתיים שהיא העיר שבה מספר הקילומטרים הנמוך ביותר שכלי רכב פרטי נוסע (11.4 אלף קילומטרים בממוצע, כמעט חצי ממספר הקילומטרים שנוסע נהג ברהט).

מהנתונים החדשים (שנת 2018) עולה כי אחרי תושבי רהט נמצאים תושבי ערד (19.9 אלף קילומטרים בממוצע), תושבי כפר קאסם (19.4 אלף ק"מ), אחריהם נמצאים תושבי דימונה (18 אלף ק"מ) וביתר עלית (17.9 אלף ק"מ).


כאשר מסתכלים על ראשון לציון התושבים נוסעים עם רכבם בממוצע 14 אלף ק"מ בשנה, הדבר מציב את העיר במקום השלישי מבין הערים שבסביבתה. מספר הקילומטרים הרב ביותר מבין הערים בסביבה הוא ברחובות (14.3ק"מ) והכי מעט בתל אביב (12.3 ק"מ). נתון מעניין נוסף הוא שעל כל אלף תושבים יש 403 רכבים בעיר.
להלן נתוני אור ירוק על ערי הסביבה: ראשון לציון, רחובות, בת ים, תל אביב, חולון ונס ציונה:

על כל אלף תושבים יש ברחובות 348.1 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 14.3 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בנס ציונה 379.7 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 14.1 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בראשון לציון 403.9 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 14אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בבת ים 303.1 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 13.4 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בחולון 361.4 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 13.2 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בתל אביב 397.8 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 12.3 אלף ק"מ בשנהארז קיטה ממנכ"ל עמותת אור ירוק:

"דווקא בישובים עם רקע סוציואקונומי נמוך כאלו שממוקמים הרחק ממרכז הארץ, הצורך בתחבורה ציבורית טובה ויעילה הוא הכרחי לניהול שגרת חיים נורמאלית ובמיוחד כשתחזוקת הרכב יקרה. בהיעדר תחבורה ציבורית זמינה נאלצות משפחות רבות לבזבז כסף מיותר לשימוש ברכב פרטי כדי להגיע לעבודה, ללימודים או לבילוי ופנאי. לו היו אפשרויות אחרות הם לא היו מבזבזים כל כך הרבה כסף על רכב פרטי, כסף שניתן היה לחסוך ולהשתמש בו לשיפור רמת החיים וצמצום הפערים הגדולים בין המרכז לפריפריה. אם המדינה תאפשר לתושבים שגרים מחוץ למרכזי הערים להגיע אליהם בקלות, נוכל לצמצם את הפערים החברתיים. מדובר בצעד שיוביל לצמצום תאונות הדרכים על ידי כך שאותם תושבים יוכלו לרכוש רכב חדש ובטיחותי יותר, יעשו בו שימוש מועט יותר ויקטינו את הסיכון למעורבות בתאונת דרכים. משרד התחבורה חייב לתקן את העיוות רב השנים שהעדיף תחבורה של כלי רכב על פני הסעת המונים. זה יתרום לכלכלה, יקטין את זיהום האוויר וגם יצמצם את תאונות הדרכים".


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש הסעות לעבודה למה לבזבז דלק זמן אני יושן שעה בהסעה ואם יצאת מהחניה תגיד שלום על המקום
  הגב 24.05.20 21:16
 • אורח
  לא כול מקום עבודה יש הסעות לצערנו, רק בחברות גדולות ומסודרות, וחוץ מיזה זה מסביר למה ראש עיריית ראשון לציון צריך לאשר את הקמת הקו החום של הרכבת הקלה בגוש דן בשטח ראשל"צ שאותה הקפיא בגלל הבג" צ שהגיש נגד הקמתה
  הגב 25.05.20 01:34
 • אורח
  מי כונה דרפלה? בעיר היין כמובן
  הגב 25.05.20 13:31
 • אורח

לידיעת ציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית! משרד התחבורה יפרסם בקרוב את נוהל זיכוי כרטיסי הרב קו לנוסעים שרכשו חופשי חודשי/שנתי בחודש מרץ ולא נצלו אותו לאור משבר הקורונה

על פי שר התחבורה ינתנו לנוסעים 3 אפשרויות בחירה : חצי חודש חינם או חצי חודש ב50%, סטודנטים יקבלו הארכה של חודשיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


משרד התחבורה עתיד לפרסם בימים הקרובים את נוהל הזיכוי לנוסעי התחבורה הציבורית וסטודנטים שרכשו חופשי חודשי/ שנתי במהלך חודש מרץ ולא נצלו אותו כתוצאה ממשבר הקורונה. על פי שר התחבורה בצלאל סמוטריץ, הנוסעים שרכשו את החופשי חודשי/שנתי יוכלו לבחור בין 3 חלופות:

חופשי חצי חודשי בחינם

חופשי חודשי ב 50% הנחה

או 50% משווי הפיצוי בערך צבור לכל מטרה.

הפיצוי משקף את החצי השני של חודש מרץ שבו התקיימה תחבורה ציבורית חלקית בלבד.

סטודנטים יקבלו הארכה של חודשיים בתוקף המנוי שברשותם או 50% מהשווי הזה בערך הצבור לכל מטרה.

לפרטים נוספים

https://ravkavonline.co.il/he/ravkav-corona-compensation
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי היה דרפלה? פרס של מערכת קולנע ביתי לפותר נכונה
  הגב 25.05.20 04:40
 • אורח
  תיקון: בצאלאל סמוטריץ כבר לא שר משרד התחבורה והבטיחות בדרכים,מירי מרים רגב היא שרת משרד התחבורה והבטיחות בדרכים תיקון מהכתבה: "על פי שרת התחבורה מירי רגב"
  הגב 25.05.20 10:19
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  25.05.20 15:50
 • אורח

מתנת יום הולדת ייחודית! איש העסקים מראשון לציון שפי ששון החליט לרגל יום הולדתו לתרום למגן דוד אדום אמבולנס, עם כל האבזור והמכשור הרפואי הנדרש... מזל טוב

שפי ששון, "בכל שנה ביום ההולדת שלי, אני מקפיד לעשות מעשה טוב. השנה, על רקע העמידה של מד"א בחזית המאבק בנגיף הקורונה, ולקראת חגיגות 90 שנה לארגון, החלטתי לתרום אמבולנס שיצטרף למצבת רכבי החירום של הארגון.

אבי בר | | תגובות: 23
צילום דוברות מדא


איש העסקים שפי ששון מראשון לציון, העוסק בתחומי האנרגיה והנדל"ן, חגג ביום חמישי האחרון יום הולדת 43, והחליט לתרום למגן דוד אדום אמבולנס, עם כל האבזור והמכשור הרפואי הנדרש.


"בכל שנה ביום ההולדת שלי, אני מקפיד לעשות מעשה טוב", סיפר שפי ששון, "השנה, על רקע העמידה של מד"א בחזית המאבק בנגיף הקורונה, ולקראת חגיגות 90 שנה לארגון, החלטתי לתרום אמבולנס שיצטרף למצבת רכבי החירום של הארגון. כולי תקווה שהאמבולנס הזה יפנה המון יולדות לבתי החולים, ואני קורא לעוד אנשים בעלי יכולת להכניס את ידם לכיס ולסייע למגן דוד אדום, ארגון אשר דואג לשלומם של אזרחי ישראל בשגרה ובחירום, ומציל חיי אדם מדי יום".


מנכ"ל מד"א, אלי בין:

"אני מאחל לשפי ששון המון מזל טוב לרגל יום הולדתו ה-43. המסורת שלו, לעשות מעשה טוב בכל שנה ביום הולדתו, מחממת את הלב. אני מודה לו על שבחר לתרום השנה תרומה משמעותית למגן דוד אדום, באמצעות אגודת ידידי מד"א בישראל, ולהגדיל את מצבת רכבי החירום שלנו באמצעות אמבולנס חדש שאין ספק שיוביל להצלת חיים והבאת חיים חדשים לעולם בלידות".

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איש יקר. קודם כל מאחלת לך בריאות ונחת וחיים טובים. ושתמיד תהיה בצד הנותן כל הכבוד לך שתמיד תהיה שמח עם פרנסה טובה.
  הגב 24.05.20 20:25
 • אורח
  מזל טוב לך איש נדיר ויקר!! הרבה בריאות והמשך הצלחה לאיש עם לב ענק!!
  הגב 24.05.20 20:51
 • אורח
  אין על האיש הזה שפי בן אדם דגול שהשם יתן לו על ליבו 👏👏👏👏
  הגב 24.05.20 20:56
 • אורח
  מזל טוב!בן אדם טוב!הרבה בריאות ו הצלחות בחים!
  הגב 24.05.20 20:59
 • אורח
  מזל טוב והרבה בריאות ואושר, ברכה והצלחה בכל. יישר כוח!
  הגב 24.05.20 21:01
 • אורח
  יישר כוח
  הגב 24.05.20 21:01
 • אורח
  תותח הכל חוזר ובגדול🥰
  הגב 24.05.20 21:11
 • אורח
  מזל טוב אושר בריאות הצלחה ושמחה יישר כוח
  הגב 24.05.20 21:13
 • אורח
  מלך! עד 120 בריאות!
  הגב 24.05.20 21:33
 • אורח
  מזל טוב, אשרייך, תבורך מפי עליון
  הגב 24.05.20 21:35
 • אורח
  בן אדם טוב , צנוע ותמיד מחייך ! ישר כוח
  הגב 24.05.20 21:43
 • אורח
  אתה אדם אציל!!!כל הכבוד לך!! יום הולדת שמח , הרבה בריאות ,עד 120 שנה ושכל משאלותיך יתגשמו.ישר כח.מחמם את הלב.
  הגב 24.05.20 21:54
 • אורח
  מקסים,יישר כוח מחמם את הלב,אין כמוך אוהבת❣
  הגב 24.05.20 23:59
 • אורח
  מזל טוב אושר ובריאות ושתמיד ישרה עליך שפע
  הגב 25.05.20 01:20
 • אורח
  מזל טוב שפי עד 120 אושר ועושר איש נדיב
  הגב 25.05.20 06:51
 • אורח
  מזל טוב,תודה רבה,בריאות,אושר,ושמחה,עושר יחזור אליך כחול על שפת הים,שפע מכל טוב
  הגב 25.05.20 07:34
 • אורח
  מזל טוב לשפי יש לך לב זהב! רעיון הומני ויצירתי ישר כח
  הגב 25.05.20 08:07
 • אורח
  כל הכבוד .ייש כוח !!!לעשות טוב ביום ההולדת ,זה רעיון נפלא .כדאי לאמץ !!!
  הגב 25.05.20 11:40
 • אורח
  יישר כוח
  הגב 25.05.20 11:40
 • אורח
  אתה תיתן והשם יחזיר לך כטוב ליבך.....
  הגב 25.05.20 12:23
 • אורח
  מזל הכי טוב שיש בריאות לך ולמשפחתך 🌹
  הגב 25.05.20 16:33
 • אורח
  למה עיריית ראשון לציון בתקופת דב צור ורז קינטסליך לא דופקת דוחות ליד ביתו אבל דופקת דוחות על סתם ברחובות כונת נווה ים ?
  הגב 25.05.20 17:05
 • אורח
  האם הוא הכיר את דרפלה?
  הגב 25.05.20 19:01
 • אורח

המדור של ציונה 

יאסו אבי חיים! סרטון סגן ראש עיריית ראשון לציון, אבי חיים, מצטרף לאתגר הריקוד של טיק טוק

יש לציין כי זו אינה הפעם הראשונה בה מפגין אבי חיים את כישורי הריקוד שלו כאשר בחנוכה האחרון רקד עם חברת המועצה אפרת אברמוביץ

ציונה | | תגובות: 15
דף האינסטגרם של אבי חיים


סגן ראש העיר, אביב חיים, החליט בסוף השבוע להצטרף לאתגר הריקוד באפליקציית הטיק טוק (האתגר התפרס במהלך השנה ברחבי הארץ והעולם ובין הרוקדים היו גם אייל גולן ובתו אלין, כאשר הסרטון שלהם זכה למעלה ממיליון צפיות).

סרטון

יש לציין כי זו אינה הפעם הראשונה בה מפגין אבי חיים את כישורי הריקוד שלו כאשר בחנוכה האחרון רקד עם חברת המועצה אפרת אברמוביץ
חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה בראשון לציון דופלקס חלומי עם נוף לים


בנאות שיקמה דופלקס 5.5 חד 163 מ״ר מחולק ל 2 דירות נפרדות (ניתן להחזיר למקור: דופלקס 6.5 חדרים) 2 הדירות מעוצבות אדריכלית ומשופצות, מחסן, 2 חניות.

בקומה 10 - בנוי 90 מ״ר בקומה 11 - 73 מ"ר. ניתן להשכיר בקלות ב 12,000 ₪ לחודש או לגור בדירה למטה ולהשכיר את הדירה למעלה כיחידת דיור

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/saleהתפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב שלחברי מועצת העירייה יש זמן וחשק לרקוד לאור המצב ההולך של חלק גדול של התושבים ,בריאותי וכלכלי - איזו דאגה יש להם ,השכר וההטבות דופקים מדי ראשון בכל חודש והתושבים ,הם אינם נחשבים כלל - שחיתות לשמה כבר אמרנו ??
  הגב 24.05.20 18:30
 • אורח
  גם אני הייתי רוקד ככה אם היתה לי משכורת כמו שלו
  24.05.20 21:49
 • אורח
  עיריית פייסבוק
  25.05.20 08:08
 • אורח
  כל הכבוד! מותר להנות, לצחוק וגם להשתטות לפעמים.. שנצחק ונהנה תמיד
  הגב 24.05.20 18:54
 • אורח
  אולי תתחילו להצדיק את המשכורת העתק שלכם אוכלי חינם.. וחא להגיד לכולם שאתם עובדים קשה אבל בעצם מחתימים כרטיס עבודה ולא נמצאים בזמן הזה בעבודה שלכם אלה עושים חלטורות נוספות יעני מרוויחים בשני מקומות.
  הגב 24.05.20 19:24
 • אורח
  יאסו לאבי היקר ככה צריך להיות שמח ובר לבב עוזר דואג ועושה יש לכבד
  הגב 24.05.20 21:10
 • אורח
  אנשים רעים הוא בשבת רוקד עם הילדה שלו גועל נפש עיניים צרות
  הגב 24.05.20 22:55
 • אורח
  הכי גבר בעירייה נשמה ולב ענקי שימותו הקנאים
  הגב 24.05.20 22:55
 • אורח
  האם הוא הכיר את דרפלה?
  הגב 25.05.20 04:41
 • אורח
  דוד ביטן החדש גם אני הייתי רוקד כל הדרך לבנק
  הגב 25.05.20 10:05
 • אורח
  זו המועצה החדשה של רז- תאמר לי מי החברים שלך ואומר לך מי אתה-- קרקס מדראנו
  הגב 25.05.20 11:14
 • אורח
  סגן ראש עיר... פשוט בדיחה
  הגב 25.05.20 11:36
 • אורח
  עושים שם תחרות- מי מצטלם יותר ומי עושה צחוק מעצמו יותר- ברוכים הבאים למועצת העירייה החדשה שמנהלת את העיר
  הגב 25.05.20 11:46
 • אורח
  אחלה אבי שבעולם נלוואי עוד כמה כאלה
  הגב 25.05.20 21:15
 • אורח
  ראש העיר והסגנים שלו עושים תחרות מי מצטלם יותר ומי לא עובד יותר...
  הגב 26.05.20 08:40
 • אורח

מוטי עג'מי: במהלך משבר הקורונה התגייסה ראשון לציון וחלקה למעלה מ210 אלף מנות וסלי מזון לאזרחים ותיקים, משפחות נזקקות ובעלי מוגבלות, זאת בנוסף ללמעלה מ10 אלף פניות ושיחות לקווים החמים

מוטי עג'מי הודה לכל מי שלקח חלק במבצע המיוחד ואמר: כל זה לא היה מתקיים ללא המתנדבים והעמותות הרבות שהוכיחו שוב כי בדעת משבר כולם מתגייסים לסייע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי מסכם את פעילות מנהל לשילוב חברתי והרווחה בחודשים האחרונים בתקופת הגל הראשון של הקורונה. על פי עג'מי קרוב ל 210,000 מנות וסלי מזון חולקו לאזרחים ותיקים על ידי כ2,4000 מתנדבים מרחבי העיר ובסיוע של 50 עמותות שתרמו למען העיר. בנוסף כ 7,321 פניות הגיעו דרך הקו החם מתוכם 4,980 שיחות מאזרחים ותיקים. השיחות כללו סיוע ברכישת תרופות וקניות לכ 2,000 קשישים ובעלי מוגבלויות.
השיחות כללו גם ליווי קבוע של 743 אזרחים וותיקים בשיחות להפגת בדידות.
בנוסף לאוכלוסייה המבוגרת חולקו למשפחות 4,016 מנות מוכנות ו 3,297 סלי מזון ותווי קניה.
האגף לשיקום ונכויות גייס 59 מתנדבים שסייעו בבתים של ילדים עם צרכים מיוחדים ועזר במוצרים ובטיפול במשפחות המיוחדות בעיר.
עג'מי ציין גם את האגף לקידום נוער ברווחה, שסייע בשיחות עם בני הנוער בתקופה זו ,האגף לתמיכה ושילוב סייע בהתמודדות באלימות במשפחה ובמצבי לחץ בבית אשר החריפו בתקופה זו,לרבות מתן פתרונות ייחודיים לבעיות מורכבות.

מוטי עג'מי הודה לכל מי שלקח חלק במבצע המיוחד ואמר:
תודה רבה לראש העירייה רז קינסטליך על התמיכה והעידוד.
תודה ענקית לעובדים הסוציאליים במינהל לשילוב חברתי*. הם האלופים האמיתיים ואנשי השעה במשבר הזה! תודה אישית לכל אחת מהמנהלות במינהל: לשירן לוסטיג, מיכל שוורץ, ענת כהן, גלית שובה, ליאת עברי, בתיה ונונו, אילנה כהן,גילה בן בסט, רחלה בטיטו, מאיר כהן וראשת המינהל מלי בן- משה גריליכס על ההובלה בזמנים המורכבים האלה. גאה בכם!!! כל זה לא היה מתקיים ללא המתנדבים והעמותות הרבות שהוכיחו שוב כי בדעת משבר כולם מתגייסים לסייע.חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך אתה מעז לא לומר את האמת כאשר אנחנו סגורים בבית מאמצע מרץ ולא היתה כל פנייה מיוזמת העיריה לשאלה פשוטה , האם צריכים דבר מה למרות כל פניותי לראש העיר ולמרות שביקש טלפון ליצור קשר עד לרגע זה לא יצרו צריך לבדוק טוב טוב לפני יוצאים לכתבה,
  הגב 24.05.20 16:57
 • אורח
  כל הכבוד לכם עשיתם טוב להרבה הרבה משפחות
  הגב 24.05.20 17:23
 • אורח
  האם אדון עג'מי זוכר מו היה דרפלה?
  הגב 24.05.20 17:45
 • אורח
  לאחר שכתבתי למחלקת הרווחה על 4 תושבים הגרים ברחוב לובמן 7 ו14 נשלחו לכל אחד מהם עוגה.הגילאים שלהם:100,100,98,93.לאיזה קריטריון הם שייכים?הם באמת מוותיקי ראשון אבל לצערי כנראה שהם צעירים מידי להקרא"אזרחים וותיקים". אם הם לא ,אז מי כן????
  הגב 24.05.20 17:47
 • אורח
  ישר כח כל הכבוד
  הגב 24.05.20 18:00
 • אורח
  חבל שלא קיבלנו גם מיליון וחצי מרוקאים מתים מהמחלה הזו,עולם פי 100 יותר טוב!
  הגב 24.05.20 18:03
 • אורח
  תודה לכל מי שנתן ידלעזרה גם אני קיבלתי מהערייה כל הכבוד מיצווה גדולה
  הגב 24.05.20 20:53
 • אורח
  אנחנו אזרחים ותיקים ולא פנו אלינו לו פעם אחת,לשאול אם זקוקים לעזרה בקניות? למזון, לתרופות? אפילו פעם אחת במהלך הקורונה לא התענינו. אנחנו מעל 40 שנה מתגוררים בראשון.
  הגב 24.05.20 21:16
 • אורח
  כל הכבוד ליוזמה. גאים באנשים שיושבים בעיריית ראשל"צ ולכל המתנדבים שהשם יברך את כולכם
  הגב 24.05.20 23:25
 • אורח
  שאפו גדול
  הגב 25.05.20 09:04
 • אורח
  קיצצתם 50 אחוז ברווחה שקרנים
  הגב 25.05.20 11:14
 • אורח

עדכון קורונה! משרד הבריאות מעדכן על 8 מקומות בהם שהו חולי קורונה בראשון לציון

כל מי ששהה במקומות ובשעות המצויינים יש להיכנס לבידוד ולדווח למשרד הבריאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17
דוברות מד"א


להלן הודעת משרד הבריאות


תאריך 11.5.20

חצי חינם משה לוי בין השעות 19:10-19:30

קניון הזהב בין השעות 17:45-18:30

יוחננוף בין השעות 17:00-18:30

מקס סטוק בין השעות 15:30-16:30תאריך 12.5.20

חצי חינם משה לוי בין השעות 10:30-11:30

אבולעפיה בין השעות 22:00-22:40

גלידה אנדריי בין השעות 20:00-21:40תאריך 13.5.20

מקס סטוק בין השעות 12:00-13:30


מפת החשיפה של חולי הקורונה

https://imoh.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=20ded58639ff4d47a2e2e36af464c36e&locale=he&/הנחיות לציבור

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון:
דיווח על בידוד בית לאחר חזרה מחו"ל
דיווח על בידוד בית לאחר מגע עם חולה מאומת

או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400, במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*
אם במהלך הבידוד מופיעים תסמינים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מידי למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.

למידע רישמי, מאומת ומתעדכן:
אתר משרד הבריאות
טלגרם
יישומון (אפליקציה) CoronApp:
להורדה למכשירי ios
להורדה למכשירי אנדרואיד

יישומון (אפליקציה) "המגן" - מצליבה את מיקומך עם מפות המסלולים של חולי הקורונה המאומתים ומעדכנת אותך במקרה של חפיפה. האפליקציה פועלת ברקע והמידע שלך נשאר על המכשיר שלך בלבד.
להורדת למכשירי ios
להורדה למכשירי אנדרואיד


חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

דירה למכירה בראשון לציון, בבניין בוטיק בשכונת אברמוביץ'


בניין בוטיק משופץ, 4 חדרים + פינת עבודה ומרפסת שמש, 104 מ"ר מרווחת וגדולה, יחידת הורים. חניה מקורה 1,930,000 ₪

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/saleהתפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שווארמה בהרצל לא עוטים מסכות. לא רוב המוכרים ולא רוב הקונים !!!!!!!! למי צריך להודיע על המחדל הזה ?
  הגב 24.05.20 15:53
 • אורח
  למשרד הבריאות 104 חובה לדווח על הזלזול שלהם בבריאות של אנשים
  24.05.20 17:48
 • אורח
  מה אתה מלשין יא בן של מרוקאית זונה??
  24.05.20 18:08
 • אורח
  תצלם, תעלה לפה כתגובה נוספת וגם תדווח למשרד הבריאות 104 כמו שכבר אמרו אסור להיות שאננים
  24.05.20 20:24
 • אורח
  עבר שבועים איזה בידוד בדיוק תחזירו מעקבים של השבכ
  הגב 24.05.20 15:58
 • אורח
  מי שהיה צריך להיות בבידוד כבר צריך לצאת ממנו. מה נזכרתם חח
  הגב 24.05.20 16:03
 • אורח
  לא מבין מה עם כל המוכרים שם והקופאיות גם היו בבידוד??? חארטה שם הכל
  הגב 24.05.20 16:05
 • אורח
  איזה מקס סטוק ראוי לציין יש 2 בראשון לציון, תהיו מדוייקים
  הגב 24.05.20 16:08
 • אורח
  מי כונה דרפלה?
  הגב 24.05.20 16:12
 • אורח
  לפי הדבוחם האלה וכפי שהוזכר ,חדשות אלה לא פיקטיביים אז עדכנו בזמנים ראלים
  הגב 24.05.20 16:29
 • אורח
  וואלה אני קונה באופן קבוע בחצי חינם, בקניון הזהב ובמקס סטוק, מאיפה לי לזכור או לברר עכשיו אם לפני שבועיים הייתי בימים ובשעות האלה גם? מילא היו מפרסמים כמה ימים אח״כ אבל עכשיו זה כבר אבוד... וגם אם הייתי כבר נפגשתי עם חברים, משפחה, סבא וסבתא אז עכשיו אני אכניס את עצמי לבידוד של יומיים?
  הגב 24.05.20 16:49
 • אורח
  מה
  הגב 24.05.20 17:02
 • אורח
  שופרסל דיל מערב ראשון אין בדיקת חום בכניסה ישר 5000 שח קנס.
  הגב 24.05.20 17:10
 • אורח
  איזה מקס סטוק? הקטן בגן העיר? או באיזור התעשיה החדש? תציינו!!!!!
  הגב 24.05.20 17:25
 • אורח
  בשיכון המזרח אף אחד לא הולך עם.מסכות! ורוב האוכלוסיה המקומית היא מבוגרים!!
  הגב 24.05.20 17:26
 • אורח
  כל ראשון הולכים בלי מסיכות,לא רק שמה
  24.05.20 18:05
 • אורח
  וואו כמה הוא אוכל ..... חחחחח ""שטראוס מיכל """
  הגב 24.05.20 17:37
 • אורח

סרטון כך נראה החי כיף ראשון לציון שיפתח את שעריו לאחר השיפוץ הגדול (ותוספת חיות) לקהל החל מיום שלישי 26.5

קרדיט: החי כיף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


לאחר חודשיים של סגירה ועבודות השיפוץ, החי כיף בראשון לציון חוזר לפעילות ופותח את שעריו למבקרים. הפתיחה הרשמית תתקיים ביום שלישי 26.5.20 בשעה 9:00, המבקרים יוכלו ליהנות מפינות חדשות, מתחמים חדשים וכמובן החיות שהתווספו ונולדו במהלך הסגר.
חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה קוטג' בשכונת נאות שיקמה + מרתף


קוטג' עם מרתף !!! נכס יחודי !!! קוטג' פינתי שקט, מגרש 312 מ"ר, בנוי 180 מ"ר ,3 מפלסים , 5 חד + ממ"ד + פינת משפחה, יחידת דיור מושכרת ב 3000 ש"ח לחודש

3,650,000

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד.בהצלחה.
  הגב 24.05.20 11:12
 • אורח
  באמת שאין כל כך מה לעשות בחי כיף
  הגב 24.05.20 11:19
 • אורח
  מעניין אם המחיר עלה?
  הגב 24.05.20 11:23
 • אורח
  הכל בזכות מנהלת החי כיף ורד גבאי המדהימה
  הגב 24.05.20 11:47
 • אורח
  תפרגנו אנשים עבדו קשה . מחיר מחיר מחיר כאילו אתם מחלטים הילדים שלנו מחלטים . שבוע טוב . תפרגנו אחד לשניה .
  הגב 24.05.20 11:47
 • אורח
  בהצלחה נראה מצוין.
  הגב 24.05.20 12:06
 • אורח
  יופי שיהיה בשעה טובה, נבוא לתמוך 👍
  הגב 24.05.20 12:29
 • אורח
  מהמם שיהיה בהצלחה ובשעה טובה ההוא בכייף עם הילדודס
  הגב 24.05.20 13:26
 • אורח
  נבוא**
  24.05.20 13:26
 • אורח
  יפה מאד נראה מדליק
  הגב 24.05.20 14:13
 • אורח
  מי כונה דרפלה בראשל"צ?
  הגב 24.05.20 16:12
 • אורח

גבר טבע למוות בין חוף בת ים לחוף ראשון לציון

צילום ארכיון - חגי נתני ארגון הצלה

אבי בר | | תגובות: 1


יום ראשון 24/5 בשעה 06:36 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על גבר שנמשה מהים מחוסר הכרה, סמוך לחוף תאיו (בגבול בת ים- ראשלצ). חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 30 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

המשטרה החלה בפעילות לזיהוי הגבר.

צוות זק"א מטפל בנפטר

פאראמדיק מד"א ארטיום גנרלוב, סיפר:


"כשהגענו לחוף, ראינו על קו המים גבר בשנות השלושים שוכב מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. אנשים במקום סיפרו לנו, שהבחינו שהוא צף במים מחוסר הכרה ומשו אותו לחוף, ביצענו בדיקות רפואיות , הוא היה ללא סימני חיים טבתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale

לקנייה/מכירה דירות בראשון לציון. יניב בסר - 055-978-2555

לקנייה/מכירה דירות ברחובות חייגו - 055-970-7114

חדש – קבלת דירות לוואטסאפ בהתאם לקריטריונים שרשמתם

לינק להרשמה לשירות

http://www.be106.net/231/37164
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך דיין האמת ת.נ.צ.ב.ה תנחומיי למשפחה
  הגב 24.05.20 11:41
 • אורח

רז קינסטליך הפתיע בשבת את המצילים ואת המתרחצים ועלה לסוכת המציל לברך את המצילים לתשואות המתרחצים... מצ"ב הסרטון

אבי בר | | תגובות: 19


סרטון הברכה של ראש עיריית ראשון לציון רז קיטנסטליך אליו הצטרף המשנה עידן מזרחי


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין כמו ראש העיר מר רז ק. משמח לראות את האכפתיות והברכות לכל המתרחצים
  הגב 24.05.20 03:25
 • אורח
  מי כונה דרפלה? טיסה זוגית לקפריסין מוצעת כפרס לפותר נכונה
  הגב 24.05.20 04:30
 • אורח
  פשוט בנאדם
  הגב 24.05.20 08:47
 • אורח
  כמה שהדודה שלו צדקה שהוא מאוהב בעצמו ואכפת לו רק מעצמו...
  הגב 24.05.20 10:00
 • אורח
  כמה שכואב לך אתה נראה לי צריך להיות מאושפז איפה שהדודה.תעקוב ותבדוק איפה היא מאושפזת ואני באמת באמת לא צוחק
  24.05.20 10:20
 • אורח
  לא אמיתי ראש העיר הזה- חושב שהוא מנהל חברת קריוקי
  הגב 24.05.20 11:47
 • אורח
  ככה זה שבוחרים בילד שכל הנסיון שלו זה ארגון מסיבות. לא נראה שהוא ישרוד יותר מקדנציה אחת. כל העיר מטונפת ולאף אחד לא איכפת
  24.05.20 13:19
 • אורח
  ככה העיר נראית בדיוק-קרקס מדראנו
  הגב 24.05.20 12:09
 • אורח
  אחלה ראש עיר כל הכבוד סוף סוף יש משהו שמדבר ומתיחס אלינו בגובה העיניים המשך כך אוהבים אותך
  הגב 24.05.20 12:41
 • אורח
  קינסטליך אין כמוך מלך
  הגב 24.05.20 13:13
 • אורח
  לא היה ולא יהיה כמו ראש העיר הנוכחי בחיים לא נתקלתי באנושיות כזו תמיד אי אפשר היה לדבר איתם.היום יש עם מי לדבר המשך כך ראש עיר מצויין
  הגב 24.05.20 14:14
 • אורח
  רז, זה פשוט מגוחך להגיב לעצמך...
  25.05.20 11:38
 • אורח
  באמת בנאדם מדהים
  הגב 24.05.20 14:39
 • אורח
  אנושיות זה המילה המתאימה לא צריך מעבר
  הגב 25.05.20 09:04
 • אורח
  במקום שיגיד להם שלא יתקרבו 2 מטר- הוא עושה חגיגות בסוכת המציל- הוא אמיתי הילד הזה??
  הגב 25.05.20 11:15
 • אורח
  תגידו אפשר להקדים את הבחירות שאנחנו תקועים איתו לעוד 3 שנים כאלה??.
  הגב 25.05.20 11:47
 • אורח
  איפה המסיכה
  הגב 25.05.20 12:18
 • אורח
  אין על היחצן הזה
  הגב 25.05.20 14:33
 • אורח
  במקום לבקש מהתושבים לשמור מרחק ולשים מסכות ולשלוח פקחים- הוא בעצמו בלי מסיכה ומברך את התושבים... חחח איך נפלנו עם ראש העיר הזה
  הגב 26.05.20 08:41
 • אורח

4 מקרי טביעה בחוף ראשון לציון, 3 פונו לבית החולים במצב קל - בינוני

במהלך היום, ראש העירייה, רז קינסטליך, עודכן על העומסים הכבדים בחניונים ובציר המוביל לחוף הים וכן קיבל פניות רבות מתושבי נווה חוף. ראש העירייה הנחה לתגבר את האכיפה מחר על מנת להבטיח את הסדר הציבורי באזור. כמו כן הוא צפוי לכנס בשבוע הקרוב ישיבה דחופה יחד עם מהנדס התנועה, החברה לביטחון ונציגי הוועד בשכונת נווה חוף על מנת לבחון פתרונות יצירתיים נוספים.

אבי בר | | תגובות: 23מאה אלף מתרחצים פקדו היום (יום שישי 22.5.20) את חופי הרחצה בראשון לציון.

סוף השבוע הראשון, אחרי הסרת המגבלות של משרד הבריאות, נפתח עם מזג אוויר נוח, 27 מעלות וים רגוע (דגל לבן). התנאים האלו הביאו המוני מתרחצים כבר משעות הבוקר ועד לשיא בשעות הצהריים. אלא שבסביבות השעה 15:00 בצהריים השתנתה התמונה. רוח דרום מערבית העלתה את הים והפכה אותו באחת לדגל אדום. מאותו רגע החלו להצטבר מקרי טביעות.

האירוע הראשון

התרחש בשעה 15:15 בחוף הצפוני, חוף מס' 1, כאשר נער נסחף. המצילים גילי גפלה, ליאור סבג, גל רייכברד ונירן הירש היו ערניים ורצו מיד לתוך המים ומשו אותו. הוא פונה לבית החולים במצב קל.

האירוע השני

רבע שעה לאחר מכן, נערה נסחפה בחוף מספר 2, חוף נווה חוף. המצילים דורון בוריה, אבי אזולאי, ירין בנימין ובר טופז שהיו בסוכה ממול, רצו פנימה והוציאו אותה מהמים כשהיא במצב קל עד בינוני. גם היא פונתה לבית החולים.

האירוע השלישי

45 דק' לאחר מכן, אירוע שלישי. נער נסחף בחוף מס' 2. הוא חולץ בשלום על ידי המצילים ופונה במצב קל לבית החולים.

האירוע הרביעי

רקע לפני סיום שירותי ההצלה, סמוך לשעה 18:00, אירוע רביעי. הפעם בן 54 שנסחף. המצילים חילצו אותו. הוא התאושש בחוף ופונה לביתו.

אבל אלו לא הדברים היחידים שהעיבו על היום השמשי בים. הררי אשפה הושארו על ידי מתרחצים. באגף חופים ואגמים, מינהל איכות הסביבה והחברה לבטחון צפויים לעבוד עוד שעות נוספות לפינוי כל האשפה בחוף.

במהלך היום, ראש העירייה, רז קינסטליך, עודכן על העומסים הכבדים בחניונים ובציר המוביל לחוף הים וכן קיבל פניות רבות מתושבי נווה חוף. ראש העירייה הנחה לתגבר את האכיפה מחר על מנת להבטיח את הסדר הציבורי באזור. כמו כן הוא צפוי לכנס בשבוע הקרוב ישיבה דחופה יחד עם מהנדס התנועה, החברה לביטחון ונציגי הוועד בשכונת נווה חוף על מנת לבחון פתרונות יצירתיים נוספים.

חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

דירה למכירה בראשון לציון דופלקס חלומי עם נוף לים


בנאות שיקמה דופלקס 5.5 חד 163 מ״ר מחולק ל 2 דירות נפרדות (ניתן להחזיר למקור: דופלקס 6.5 חדרים) 2 הדירות מעוצבות אדריכלית ומשופצות, מחסן, 2 חניות. 3,550,000 ₪

בקומה 10 - בנוי 90 מ״ר בקומה 11 - 73 מ"ר. ניתן להשכיר בקלות ב 12,000 ₪ לחודש או לגור בדירה למטה ולהשכיר את הדירה למעלה כיחידת דיור

לפרסום קנייה/ מכירת דירה

בסר יניב - 055-978-2555
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שאלה לא קלה מי כונה דרפלה?
  הגב 22.05.20 19:34
 • אורח
  בוא נקווה שאלו שטבעו הם מרוקאים או אתיופים כי אז במקרה זה מגיע להם😁
  24.05.20 12:40
 • אורח
  בוא נקווה שזה ערסים מרוקאים מיץ של זבל תת אנושי ובתי שימוש שלאנשים חסרי תועלת שחבל על האוויר שהם נושמים
  24.05.20 12:44
 • אורח
  קודם כל שיהיו בריאים כל החברה שניצלו !! ולעיניין מרגיז שהתושבים מלכלכים את הכל מסיבבם וחושבים שיש עבדים ב2 מילים: גועל נפש !!
  הגב 22.05.20 19:47
 • אורח
  אי אפשא לדעתי, לשים פחים עבור 100,000 איש! צריכים היו להעסיק עשרות רבות, או כמה מאות עובדים להשתלט על מאסה כזו...
  22.05.20 21:05
 • אורח
  חבל שלא צופים מראש את בעיות התנועה ומתנהלים לפיה.רק שנוצרת בעיה מתכנסים לפתרונות ועד אז התושבים בנווה חוף סובלים
  הגב 22.05.20 19:47
 • אורח
  איזה מזל שאני לא גר בנווה חוף
  22.05.20 20:27
 • אורח
  רפואה שלימה, לגבי הכלכלנים שיועלו קנסות
  הגב 22.05.20 19:54
 • אורח
  כל הכבוד למצילים על עירנותם וההצלחה המלאה בהצלה!!!!
  הגב 22.05.20 21:02
 • אורח
  תודה למצילים למה לא נזהרים דגל אדום סכנה כנס עד הבירכיים ככה אתה לא תסחב לעומק ולהישמע להוראות המצילים תהנו ותזהרו
  הגב 23.05.20 01:38
 • אורח
  בעיית החניות יכולה להיפתר רק צריך להפעיל את הראש ולהכניס את היד לכיס.מה שאני ממליץ זה לעשות חניון בים לבנות קומות כמו בקניון פתח תקווה לבנות 10 קומות זה יפתור את בעיית החנייה לתמיד לא רק בים אפשר גם בקניון הזהב סינמה סיטי לבנות לגובה יש פיתרון לא יודע למה מחכים
  הגב 23.05.20 08:03
 • אורח
  מדינה קקה
  הגב 23.05.20 08:20
 • אורח
  זאת התוצאה ההסרה המהירה המידיי של הגבלות ההתקהלות בחופי הארץ
  הגב 23.05.20 08:41
 • אורח
  הקורונה תחזור בגדול גם בגלל הים וגם בגלל הברכות וגם הכי חשוב ששמים פס על המסכות וההיגינה בידיים בכל מקום ציבורי ברגע שהשומר נגע בתיק שלכם או במשהו לבדיקה אתם כבר שרופים מפני שהוא בודק 1000 איש ביום ולא מחליף כפפות זהירות תעשו ניסוי בכניסה לקניון או לסופר
  הגב 23.05.20 10:29
 • אורח
  חייבים לפתור את בעיית החניונים ליד החופים! גם מי שמשכים קום ומגיע לחוף בעונת הקיץ בימים עמוסים, כשרוצה לצאת מהחניון זה נוראי! פקקים שיוצרים אלו שהגיעו לחוף הים.אני ומשפחתי נקלענו לא פעם ולקח לי שעה וחצי להגיע בחזרה הביתה, למרות שהגעתי לחוף הים ב900 בבוקר. אם היציאה היתה אפשרית ממקום אחר, ולא מאותו מקום הכניסה, היינו יכולים להחלץ מהפקק הנוראי.
  הגב 23.05.20 12:56
 • אורח
  מי יודע למה כוס אמא שלכם אתם באים לים יש קורונה
  הגב 23.05.20 13:02
 • אורח
  נווה חוף יכולים לבוא לים ברגל לבדוק שתושבי נוה חוף באים ברגל מי שמגיע עם אוטו קנס
  הגב 23.05.20 13:03
 • אורח
  יש חיים מעבר ללכת לים. אי אפשר לצאת מהשכונה הזאת בגלל פקקי תנועה הנובעים מכניסת מכוניןת לחניוני הים
  24.05.20 05:44
 • אורח
  מטורף מה שהיה בדרך לים ובחנייה, מעניין כמה מטורף יהיה שיפתחו את הקניון החדש, כמו כן אני חייבת לציין שכרוחצת וותיקה בחוף ראשל"צ, שאפו גדול למצילים שעושים עבודה מצויינת!!
  הגב 23.05.20 13:15
 • אורח
  אשר המציל ואני אזולאי התותחים !!!!!!!!!!!!!
  הגב 23.05.20 13:15
 • אורח
  צריך לעשות כנסות למלחלחים את החוף
  הגב 23.05.20 13:53
 • אורח
  שאפו למצילים ממשה הדיג
  הגב 23.05.20 14:10
 • אורח
  מי היה דרפלה? L.c.d 55 אינ'ץ לפותר נכונה
  הגב 23.05.20 18:10
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
25.05.20 23:58
מחפשת דירה עד 1000000₪ ברחובות והסביבה.
אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?
אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
22.03.20 18:31
בכמה?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
29.03.20 14:38
לסופרמרקט כרמים המספק הזמנות עד הבית ביקב 12 ראשל״צ דרושים קופאים/ות סדרנים/ות מלקטים/ות ומכיני הזמנות ללקוחות במשמרות . המעוניינים יתקשרו לניסים 050-2502099
אורח
29.03.20 19:58
ניסים אתה עושה ניסים ומציל כמה משפחות מעוני כל הכבוד לניסים המחולל ניסים
אורח
13.03.20 07:38
גרפיקאי ואיש דפוס יבצע בשבילכם עבודה מעיצוב כ.ביקור עד פולדר ועוד... וגם ידפיס עבורכם ויגיע עד אילכם עד הבית עם העבוד טלפון:050-2199465 דניאל
אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
31.03.20 20:51
יש משכורת 13,ביטוח מנהלים,ורכב צמוד? את מבקשת קו"ח בקרוב גם תבקשי אבחון ומיון בקינן שפי? עבודה בפעוטון לא להטיס בואינג 747
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
23.03.20 14:17
0528222759 עמוס.
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל