הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון יוצאות לדרך! 

תחילת העבודות ברחוב אברהם בר

היועץ המשפטי לממשלה הודיע כי הוא שוקל להעמיד בכפוף לשימוע את ח"כ דוד ביטן בחשד לשוחד של כ – מיליון ₪ ב – 9 פרשות שונות...

מרכז הנוער באלנס בראשון לציון בשיתוף חניכי נוער מתנדב מחט"ב מיכה רייסר, פזרו מעילים ברחבי העיר למען נזקקים שיוכלו להתחמם בעונת החורף

משרד החינוך חושף! 100% מתלמידי מקיף ב' ממ"ד בראשון לציון זכאים לבגרות

בשנת 2017 96% מתלמידי מקיף ב' היו זכאים לבגרות

אבי בר | | תגובות: 3
מתוך דף הפייסבוק של מקיף ב


בשנת 2017 96% מתלמידי מקיף ב' היו זכאים לבגרות

משרד החינוך חושף נתונים ראשונים על מצטייני בתי הספר בארץ במספר פרמטרים ובהם:

אחוז הזכאים לבגרות

זכאות לבגרות מצטיינת

אחוז זכאות 5 יחידות מתמטיקה

אחוז זכאות 5 יחידות אנגלית

אחוז זכאות 4 יחידות אנגלית

אחוז זכאות 4 יחידות מתמטיקה

מוסדות בהם מחוייבי הגיוס מתגייסים באופן מלא מקרב הבנים 100%

מוסדות בהם 98% ומעלה מקרב הבנות מתגייסות לצה"ל – בנות

בתי ספר בעלי שיעור התנדבות לשירות לאומי/ אזרחי - נשים הגבוה ביותר

אחוז הזכאים לבגרות

100% מתלמידי מקיף ב אוריה ממ"ד זכאים לבגרות

אחוז זכאות 5 יחידות אנגלית

88% מתלמידי ישיבת בני עקיבא הוציאו בגרות ב – 5 יחידות אנגלית.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותחים !!!
  הגב 14.07.19 22:06
 • אורח
  אין על ישיבת בני עקיבא !!!! בית הספר הטוב ביותר בראשל"צ. מורים מהשורה הראשונה. פעילויות חברתיות רבות ומגוונות. חוויה מושלמת לתלמידים.
  הגב 15.07.19 21:01
 • אורח
  מקיף ב' תותחים!!
  הגב 16.07.19 12:20

עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון יוצאות לדרך! תחילת העבודות ברחוב אברהם בר... הפרטים על שינויי התנועה בכתבה

העבודות בשלב זה יבוצעו בשעות הלילה בין השעות 22:00 – 05:00.

אבי בר | | תגובות: 5החל מהלילה ראשון 26/1 יחלו עבודות התשתית לרכבת הקלה בראשון לציון בציר הקו הירוק.

העבודות בשלב זה יבוצעו בשעות הלילה בין השעות 22:00 – 05:00.

להלן תוכנית העבודה לשבוע הקרוב

יום ראשון 26/1

לא תתאפשר הפנייה ימינה מהרחובות רוז'נסקי ודוד סחרוב לרחוב אברהם בר, לבאים ממערב

יום שלישי + רביעי 28/1 – 29/1

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב אברהם בר לרחובות ילדי טהרן, רוז'נסקי ודוד סחרוב, לבאים מדרום

יצומצמו לסירוגין נתיבי הנסיעה ברחוב אברהם בר, במקטע הנ"ל.

יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ובמיקומי תחנות האוטובוס באזור.

מעבר הולכי רגל יתאפשר כרגיל

מיום יום חמישי 30/1

יופעלו הסדרי התנועה הבאים:

לא תתאפשר החניה בחלקו הצפון-מזרחי של מגרש החניה בצומת הרחובות אברהם בר - שייקה דן

יצומצמו נתיבי הנסיעה ברחוב אברהם בר, במקטע הנ"ל
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשעה טובה
  הגב 26.01.20 21:57
 • אורח
  מה לגבי הארכה של הקו עד לרכבת משה דיין , מקווה שגם את זה לא ביטל ראש העיר החדש
  הגב 26.01.20 22:03
 • אורח
  חלם = ראשון לציון לנסוע מראשונים לחולון צריך דרך לוד ולרוב להחליף רכבת.
  26.01.20 22:36
 • אורח
  לא לשכח להגיש את הראשונים, המזרח גם שייך לראשון לציון
  הגב 26.01.20 23:11
 • אורח
  מה. איתנו??!!!רכבת ראשונים?! נראה לי שכחו אותנו!!!! כל הדרום.... מישור הנוף-! גן נחום!!
  הגב 26.01.20 23:53
 • אורח

היועץ המשפטי לממשלה הודיע כי הוא שוקל להעמיד בכפוף לשימוע את ח"כ דוד ביטן בחשד לשוחד של כ – מיליון ₪ ב – 9 פרשות שונות... פירוט על כל פרשה בכתבה

ב – 3 פרשות נוספות הוחלט שלא להעמיד לדין את ח"כ ביטן

אבי בר | | תגובות: 2

פרקליטות מיסוי וכלכלה הודיעה לח"כ דוד ביטן ולבא-כוחו, כי היועץ המשפטי לממשלה שוקל להעמידו לדין, בכפוף לשימוע, בעבירות של לקיחת שוחד מבעלי אינטרסים שונים בסך של כ-990 אלף שקל, זכות לדירות ושוחד נוסף בהיקף שאינו ידוע במדויק, וכן בעבירות של בקשות שוחד, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון ועבירות מס, שביצע לכאורה בתשע פרשות שונות בין השנים 2011 עד 2017. במקביל, החליט היועץ המשפטי לממשלה שלא להעמיד לדין את ח"כ ביטן בשלוש פרשות נוספות בהן נחקר בחשד לעבירות דומות.


הודעה דומה מסרה היום פרקליטות מיסוי וכלכלה גם ל-19 מעורבים נוספים, שבעניינם נמצאה תשתית ראייתית לכאורית להעמדתם לדין, בכפוף לשימוע, בעבירות של מתן שוחד, תיווך לשוחד, רישום כוזב במסמכי תאגיד והלבנת הון - כל אחד לפי חלקו.


לגבי מעורבים נוספים בתיק תתקבל החלטה בנפרד במועד אחר.


התיק עוסק בעבירות שחיתות שלטונית והלבנת הון שנעברו לכאורה ע"י ח"כ דוד ביטן ואחרים במסגרת שורה ארוכה של פרשיות, משנת 2011 ועד למועד פרוץ החקירה הגלויה ביום 3.12.17. בתחילת התקופה האמורה שימש ביטן במגוון תפקידים בכירים בעיריית ראשון לציון, בהם סגן ראש העיר ויו"ר הוועדה לתכנון ובניה, החל ממרץ 2015 הוא כיהן כחבר כנסת והחזיק בתפקידים פרלמנטריים נוספים ובחלק מהתקופה אף שימש יו"ר הקואליציה.


פרשת ד.ג.:


מכתב החשדות עולה, כי בשנת 2011 התקיימה בין ביטן לבין יזם הנדל"ן ד.ג. מערכת יחסים שוחדית, במסגרתה לקח לכאורה ביטן מד.ג, באמצעות מירב שמולי המקורבת לביטן, טובות הנאה משמעותיות בסכום שלא ידוע במדויק. בנוסף, בין השנים 2017-2013 התקיימה בין ביטן לבין ד.ג מערכת יחסים שוחדית, במסגרתה לקח לכאורה ביטן מד.ג, באמצעות מ.י, מקורבו של ביטן, טובות הנאה כספיות בסכום כולל שלא פחת מ-285 אלף שקל, שניתנו כנגד חשבוניות כוזבות שהנפיק מ.י.. בנוסף, ביקש ביטן מד.ג תשלום נוסף בסך של כ-250 אלף שקל.


טובות ההנאה ניתנו ונלקחו ע"י ביטן בעד פעולות שונות הקשורות בתפקידו, לקידום שלושה מיזמי נדל"ן שבהם היה מעורב ד.ג בתחום השיפוט של עיריית ת"א, ובתמורה ביטן אכן פעל לקידום הפרויקטים במסגרת תפקידו, תוך השפעתו על ארנון גלעדי, אשר כיהן בתפקידים בכירים בעיריית ת"א ובהם המשנה לראש העיר, ועובדי ציבור נוספים.


בפרשה זו נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד, בקשת שוחד והלבנת הון; של ארנון גלעדי בעבירה של לקיחת שוחד; של יזמי הנדל"ן הקשורים לפרויקטים אותם קידמו ח"כ ביטן וגלעדי (אבי דוידוב, דנה קלנסקי וחברת ביוורהול), בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון – והכל בכפוף לשימוע.


פרשת דניה סיבוס:


על-פי כתב החשדות, בין השנים 2015-2013 קיבל ביטן לכאורה, באמצעות מקורבו מ.י, שוחד בסך של כ-513 אלף שקל מהחברה הקבלנית דניה סיבוס בע"מ, וזאת בגין סיוע בשני פרויקטים. במהלך פגישה שנערכה בשנת 2013, ביקש רונן גינזבורג, מנכ"ל דניה סיבוס, מביטן עת כיהן כסגן ראש העיר וחבר הוועדה לתכנון ובנייה בראשון לציון לסייע לדניה סיבוס ולחברת הבת שלה, נתיבי היובל, לקדם את אישורה המהיר של תוכנית להקמת תחנת דלק בכביש 431 ולהפחתת גובה היטל ההשבחה בגין אישור התכנית. בהמשך נתבקש ביטן לסייע גם מול משרד התחבורה. ביטן נענה לבקשות וסייע לדניה סיבוס.


בשנת 2014 ביקש גינזבורג את הסיוע של ביטן מול משרד התחבורה גם בנוגע להקמת מקטע מכביש 38 וביטן נענה לבקשה. בתמורה לסיוע, העבירה דניה סיבוס, בהוראת גינזבורג, כ-513 אלף שקל למ.י. על מנת שיניע את ביטן למשוא פנים. בכך ביצעו לכאורה דניה סיבוס וגינזבורג עבירה של מתן שוחד למתווך. אייל לנגר, מנכ"ל חברת נתיבי היובל, ביצע לכאורה בצוותא עם גינזבורג את העבירה בהיקף של כ-330 אלף שקל.


בפרשה זו נשקלת העמדתם לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד והלבנת הון; של גיזנבורג בעבירות של מתן שוחד למתווך, הלבנת הון ורישום כוזב; של דניה סיבוס בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון, ושל מנכ"ל נתיבי היובל, אייל לנגר, בעבירות של מתן שוחד – והכל בכפוף לשימוע.


פרשת מ.ש.:


על-פי כתב החשדות, בסוף 2013 ביקש לכאורה ביטן שוחד ממ.ש, יזם נדל"ן בראשון לציון. על פי הסיכום בין השניים, ביטן, שכיהן אז כסגן ראש העיר ראשון לציון ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, יסייע בקידום שינוי התב"ע ביחס לבניין דירות שמ.ש התכוון לבנות בפרויקט שקידם ובתמורה יקבל זכות ליחידות דיור בפרויקט או את שוויין הכספי. כדי להסתיר את חלקו של ביטן, כרתו מ.ש. ומ.י. סדרת הסכמים כוזבים, בהם נכתב בכזב כי מ.י הוא זה שיסייע למ.ש בקידום שינוי התב"ע ובתמורה יקבל את יחידות הדיור.


ביטן אכן פעל מול גורמים שונים בעירייה לסייע למ.ש לקדם את שינוי התב"ע, תוך פעולה בניגוד לנהלים שהיו נהוגים בעיריית ראשון לציון. בסופו של יום, הפרויקט לא נבנה, וביטן ומ.י לא קיבלו ממ.ש דבר.


בפרשה זו נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים והלבנת הון, ושל מ.ש והחברה שבבעלותו בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון – והכל בכפוף לשימוע.פרשת בני סולימני

על-פי כתב החשדות, בשנים 2014-2013 ביצע בני סולימני, קבלן עבודות עפר, שתי עבודות חפירה בראשון לציון, ובשתיהן נזקק לסיוע בפתרון בעיות שהתעוררו במהלך ביצוע העבודה. סולימני פנה לביטן, שכיהן אז כסגן ראש העיר, מחזיק תיק ההנדסה, ויו"ר הוועדה לתכנון ובנייה, וביקש ממנו לסייע בפתרון הבעיות. ביטן נענה לבקשה, ובין היתר, סייע לסולימני לאשר את בקשותיו בוועדת המשנה לתכנון ובניה בעירייה. בנוסף, ביטן פעל מול מנכ"ל העירייה לביטול צו הפסקת עבודה שהוצא ביחס לפרויקט השני של סולימני. בתמורה לסיועו, ביקש וקיבל ביטן מסולימני לא פחות מ-60 אלף ש"ח, באמצעות מ.י, כנגד חשבוניות כוזבות.


בפרשה זו נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד והלבנת הון, ושל סולימני והחברה שבבעלותו בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון – והכל בכפוף לשימוע.


פרשת אלי נחום:


על-פי כתב החשדות, בשנת 2016 פנה אלי נחום, מהנדס שעבד עם עיריית ראשון לציון, לביטן שכיהן באותה עת כיו"ר הקואליציה, וביקש שיסייע לו להביא לביטול הדרישה להגשת תוכניות בנייה באמצעות מערכת מקוונת. בתוך כך, נחום ביקש מביטן לארגן עבורו פגישה בעניין זה עם ראש מינהל התכנון במשרד האוצר. נחום הגיע לכנסת לפחות פעם אחת, בתיאום עם ביטן, במטרה להיפגש עם גורמים הקשורים לנושא, אך הפגישות לא התקיימו. בהמשך, ביקש ביטן מנחום להעביר לו 60 אלף שקל, ביודעו כי נחום עוד זקוק לסיועו בעניין המערכת המקוונת.


בפרשה זו נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד והלבנת הון, והעמדתו לדין של נחום בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון – והכל בכפוף לשימוע.


פרשת אלברט ביטון:


על-פי כתב החשדות, אלברט ביטון הוא יזם נדל"ן המקורב לח"כ ביטן. חברת "אמריקן סייף רום", המפעילה אולם אירועים בראשון לציון ושביטון הוא אחד מבעליה, צברה ב-2017 חובות לעירייה בשל אי תשלום ארנונה. בעקבות זאת, פנה ביטון לביטן וביקש את סיועו מול העירייה בהפחתת החובות. ביטן נענה לבקשה בתמורה לתשלום. הוא קיים פגישות עם בכירים בעירייה ובעקבות מעורבותו הופחת בסוף החוב ל-54 אלף שקל. בתמורה, שילם ביטון לביטן באמצעות מ.י. סך של 10,000 שקל.


בפרשה זו נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד והלבנת הון; של אלברט ביטון בעבירות של מתן שוחד, הלבנת הון ורישום כוזב, ושל אמריקן סייף רום בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון – והכל בכפוף לשימוע.


פרשת חצי חינם:


על-פי כתב החשדות, בשנים 2017-2014, נזקקה חברת "כל בו חצי חינם" למתן אישורים והיתרים שונים מעיריית ראשון לציון. על רקע זה, פנתה מעת לעת ליהי סונק-קופרלי, מנהלת נכסי הנדל"ן של החברה, לביטן וביקשה את סיועו. ב-2014 ביקש ביטן מסונק טובות הנאה כספיות בתמורה לסיוע שהעניק לחצי חינם, בכל הנוגע להסדרת שימוש חורג במקרקעין עליהם נמצא אחד מסניפי הרשת ותשלום היטל ההשבחה בגין שימוש זה, וכן בעניין הסדרת השימוש בחניות ציבוריות סמוכות לסניף ותשלום בגין שימוש זה. סונק נענתה והעבירה לבני שלום, מקורבו של ביטן, שיקים בסכום כולל של 40 אלף ₪.


בנוסף, ב-2017 ביקש ביטן מסונק 10,000 שקל בתמורה לתיאום פגישה עם מנכ"לית תאגיד המים של ראשון לציון בעניין בעיה בלחץ מים שהתעוררה באחד מסניפי "חצי חינם". בתחילה, נענתה סונק לבקשת התשלום, אך בהמשך חזרה בה ולא שילמה את הסכום.


בפרשה זו נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד ובקשת שוחד; של סונק-קופרלי בעבירות של מתן שוחד והבטחת שוחד, רישום כוזב והלבנת הון; ושל "כל בו חצי חינם" וחברה נוספת הקשורה לחצי חינם בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון – והכל בכפוף לשימוע.


פרשת יצחק ג'דע:


על-פי כתב החשדות, יצחק ג'דע, בעל חברת ריהוט בשם משרהיט בע"מ, שימש כפעיל במטה הבחירות של ביטן במערכת הבחירות המוניציפליות ב-2013, ובין השניים גם קשרי משפחה רחוקים. ג'דע היה בקשר עסקי עם מנהל חברת לביקס אשר זכתה בשנת 2015 במכרז להקמת מלון בנתניה וכן היה בעל אינטרס כלכלי בהוצאה לפועל של פרויקט בניית המלון. לאחר שעלה צורך בתמיכת משרד התיירות על מנת לקדם בניית מתחם המלונאות, הציע ג'דע למנהל לביקס לסייע בארגון פגישה עם שר התיירות. ג'דע פנה בעניין לביטן והשניים סיכמו כי ביטן יסייע למקורבו של ג'דע בתמורה לתשלום. בהתאם לכך, אירגן ביטן בשנת 2017 פגישה בין מקורבו של ג'דע לבין שר התיירות, וכן סייע לג'דע בהשגת המלצת משרד התיירות לצורך הגשת מועמדות למכרז על המגרש הצמוד, בו זכתה לבסוף חברת לביקס. בהתאם לסיכום, שילם ג'דע לביטן סך של כ-23 אלף ש"ח עבור הסיוע שהעניק לו, באמצעות מ.י.


בפרשה זו נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות של לקיחת שוחד והלבנת הון; ושל ג'דע והחברה שבבעלותו בעבירות של מתן שוחד והלבנת הון – והכל בכפוף לשימוע.


פרשת מ.י.:


על-פי כתב החשדות, במהלך התקופה שבין 2013 ל-2017 התקיימה בין ביטן לבין מ.י מערכת יחסים קרובה, שהתפתחה והעמיקה לאורך השנים, ואשר התאפיינה בשותפות פלילית, תלות כלכלית ויחסי קירבה ואמון. השניים היו שותפים לביצוע עבירות שוחד, הפרת אמונים והלבנת הון. בתוך כך, קיבל ביטן ממ.י סיוע ושירותים בשורה של עניינים, בהם החזקת כספים וניהול התחשבנות סודית, העמדת קו אשראי מצד מ.י. לביטן, ושירותים אישיים מגוונים. כך, מ.י. שמר בחשאיות את כספי השוחד שקיבל ביטן, ואילו את השיקים הפקיד בחברה שבבעלותו של מ.י, תוך שערבב אותם עם כספי החברה, רשם אותם בספרי החברה והנפיק כנגדם חשבוניות שאינן משקפות עסקאות אמת.


במסגרת מערכת היחסים ביניהם, ביטן היה מודע לאינטרסים שונים של מ.י., בהם אינטרסים עסקיים וכלכליים. מערכת היחסים האמורה העמידה את ביטן בניגוד עניינים מהותי בין חובותיו כנבחר וכעובד ציבור לבין אינטרסים שונים של מ.י.. בתוך כך, סייע ביטן למ.י ולמקורבו ושותפו העסקי בקידום אינטרסים שלהם במסגרת עבודות תשתית שביצעו במתחם ה-1000 בראשון לציון וכן סייע בהסדרת תשלומים לאותו מקורב למ.י. עבור עבודות תשתית שביצע בהוד השרון. בנוסף סייע ביטן למ.י במניעת פיקוח עירוני על חריגות בנייה בביתו וסייע למקורבים למ.י בשורה של עניינים במסגרת תפקידו כח"כ ויו"ר קואליציה.


בגין כך נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירה של מרמה והפרת אמונים– בכפוף לשימוע.


עבירות מס:


בנוסף לאמור, נשקלת העמדתו לדין של ביטן בעבירות מס, בכפוף לשימוע, בגין כך שלא דיווח לרשויות המס ולא שילם מס על הכנסותיו לאורך השנים 2017-2013 מתקבולי השוחד שקיבל בסך כ-992 אלף שקל.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פאדיחה ומסחרה רבתי
  הגב 26.01.20 19:52
 • אורח
  איך עם כל השוחד שקיבל הבן אדם חי בדירה שקנה בשנת תרפפו ב- 150 אלף דולר.
  הגב 26.01.20 22:03
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

רץ ברשת! סרטון קטטה בראשון לציון

קרדיט סרטון - החצר האחורית בטלגרם

אבי בר | | תגובות: 17


מצורף סרטון קטטה בחניון איקאה בראשון לציון. לא ידוע מועד צילום הסרטון ומה הסיבה לקטטה


בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה היה בשבת לפני שבועיים , הם רבו על מקום חניה
  הגב 26.01.20 18:05
 • אורח
  ראשון לציון עיר מגעילה עם ערסים מסריחים אני הייתי שמח להיות שם ולכסח את כולם שידעו שתמיד יש מישהו גדול יותר והם כאלו קטנים ומסריחים
  הגב 26.01.20 18:06
 • אורח
  אמא הערס...
  26.01.20 18:14
 • אורח
  אמר הערס
  26.01.20 18:15
 • אורח
  אתה מגעיל שאתה עושה כזאת הכללה מטופשת.
  26.01.20 18:16
 • אורח
  לא זה בת ים עיר של ערסים
  26.01.20 18:35
 • אורח
  בכל מקום, לא רק בראשל'צ, להזכירך הרצח העצוב ברמלה!!!! תרגיעעע
  26.01.20 18:37
 • אורח
  חיות אין לי מילה אחרת.בטוח על חניה.
  הגב 26.01.20 18:07
 • אורח
  זה לא נכון יש אזורים שיש ערסים ויש שלא לרוב האזורים בלי ערסים
  הגב 26.01.20 18:09
 • אורח
  השתגעו האנשים
  הגב 26.01.20 18:10
 • אורח
  א. מי אמר שהם מראשון? ב. האמת שנעשה מגעיל וזה לא רק בראשון. ג. אין לנו ארץ אחרת אז ככה שאנחנו עם החרא שאנחנו יוצרים
  הגב 26.01.20 18:33
 • אורח
  נו באמת , על חניה ? אני קצת יותר חכם ( מניסיון ) מי שרוצה לריב איתי על חניה , שפשוט יחנה את האוטו כשהוא יחזור לא יהיה אוויר בגלגלים .
  הגב 26.01.20 18:37
 • אורח
  עד שתתפס ותרגיש את טעם המקל אתה מגיע כמו עכבר להוריד אוויר? כמה תצליח בלי להתפס?
  26.01.20 19:54
 • אורח
  בדוק כושים אתיופים
  הגב 26.01.20 21:20
 • אורח
  זה היה עלול להסתיים טרגי 😔 שכל אחד יעשה חשבון נפש לאן היגענו
  הגב 26.01.20 22:19
 • אורח
  עם סגולה! בושה! יהודים, מה קורה לכם?
  הגב 26.01.20 22:54
 • אורח
  ארס עשה אותך יה זבל
  הגב 26.01.20 23:15
 • אורח

מירוץ ראשון לציון ע"ש רס"ן ערן אלכאוי יוזנק ביום שישי 27.3 מאצטדיון האתלטיקה העירוני

במירוץ יתקיימו מקצי 500 מ' לאנשים עם מוגבלות, 2 ק"מ, 5 ק"מ ו10 ק"מ. ההרשמה תיפתח בהמשך

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון והחברה העירונית יזניקו במהלך חודש מרץ את מירוץ ראשון ע"ש רס"ן ערן אלכאוי. המירוץ מתקיים מדי שנה במהלכו נערך לאורך היום הפנינג ספורטיבי וססגוני ביחד עם תלמידי בי"ס בעיר ואלפי משתתפים . המירוץ יתקיים במעמד ראש העיר, רז קינסטליך ומחזיק תיק הספורט, איתן שלום . כמדי שנה יתקיימו במירוץ מספר מקצים :

500 לאנשים עם מוגבלות

2 ק"מ תחרותי/עממי

5 ק"מ תחרותי

10 ק"מ תחרותי

המירוץ יתקיים ביום שישי 27.3.20 החל משעה 7:00 באצטדיון האתלטיקה העירוני (רחוב גדולי ישראל 24)

ההרשמה למירוץ תיפתח בהמשך


על רב סרן ערן אלכאוי ז"ל

קרדיט: אתר יזכור


היה לוחם וספורטאי מצטיין שנפל בשנת 1992 בזמן פעולה בלבנון. ערן היה תלמיד בית ספר סיני , ותלמיד בית ספר תיכון גן נחום שנטל חלק מידי שנה באירועים השנתיים .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ100 עמודי תאורה במתחם הרובע בראשון לציון הוחלפו לנורות לד כחלק מפרוייקט התייעלות אנרגטית

החלפת הנורות הביאה לחיסכון של יותר מ 70% ותאורה מוגברת יותר. במסגרת הפרויקט יותקנו גם מערכות תקשורת על עמודי התאורה ומערכת שליטה ובקרה שתחובר למוקד העירוני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון החלה במהלך התייעלות אנרגטית חסר תקדים בישראל. מדי חודש מוחלפות אלף נורות ברחבי העיר לנורות לד חסכוניות המחוברות ליחידת שליטה ובקרה מרחוק. לאחרונה הושלמה החלפת כל התאורה במתחם הבילויים 'הרובע'.

מאה עמודי תאורה במתחם פעלו עם שני פלורסנטים בהספק של 36 וואט ועוד מנורה של 150 וואט ובסך הכל 186 וואט צריכת חשמל לכל עמוד. בנוסף להספק הגבוה, אורך החיים של הפלורסנטים היו קצרים מאוד ואגף החשמל במינהל שפ"ע, בראשות ברוך תדסה, נדרש לתת מענה תחזוקתי על בסיס קבוע.

החלפת הפנסים בנורות לד, הורידה דרמטית את ההספק ל-54 וואט לכל עמוד, כלומר חסכון משמעותי של יותר מ- 70% והתאורה מוגברת יותר.


ראש העירייה, רז קינסטליך אמר כי הפרויקט הוא חלק ממדיניות העירייה לחסוך בכספי ציבור מבלי לחסוך בשירותי העירייה לתושבים. למעשה תאורת הלד אחידה יותר, הומוגנית וחסכונית לסביבה. במסגרת הפרויקט יותקנו גם מערכות תקשורת על עמודי התאורה ומערכת שליטה ובקרה שתחובר למוקד העירוני.


סגן ראש העירייה ומחזיק תיק שפ"ע בעירייה, אבי חיים:

"זהו בפרוש צעד קדימה עבור כולנו – פעולה המשדרגת ומייעלת את המערכת. מצד אחד, מדובר בחסכון חשוב שיאפשר לנו להשקיע את הכסף בתשתיות נוספות למען התושבים, ומצד שני בפתרון טכנולוגי המתאים לתקופה בה אנו חיים".


ראש מינהל שפ"ע, ראובן הרשקוביץ:

"אגף חשמל מבצע פרויקטים חשובים בדגש על התייעלות אנרגטית והטמעת מערכות טכנולוגיה חדשות בעיר, עם דגש לשיפור השירות לתושב. יש לציין כי האגף ממשיך במקביל בעבודתו השוטפת ובודק יציבות עמודי תאורה על ידי חברה המתמחה בתחום, כמו כן האגף מחדש את צביעת העמודים הקיימים ובמידת הצורך מחליף עמודים פגומים".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון חנכה מועדון קהילתי חדש לבני העדה האתיופית בשכונת נחלת יהודה

המועדון החדש, שממוקם בשכונת נחלת יהודה, מתווסף לשני מועדונים קהילתיים שכבר קיימים בעיר עבור בני הקהילה, במרכז העיר וברמת אליהו. בני הקהילה המתגוררים בעיר ביקשו כבר למעלה מעשור להקים עבורם מועדון קהילתי נוסף שישרת אותם בימים שמחים, ברגעים קשים, במפגשים ובפעילויות לקבוצה ולבני העדה. ראש העירייה, רז קינסטליך החליט להרים את הכפפה והשבוע נחנך רשמית המועדון המרווח וחדש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט צילום : עידן גרוס


מועדון קהילתי נוסף בראשל"צ לקהילה האתיופית! קייסים רבים, יו"ר עמותת חבש הפועלת למען יוצאי אתיופיה, אדוניה מלסה, וחברים בעמותה השתתפו השבוע בטקס חגיגי ומרגש בראשון לציון לקביעת מזוזה במועדון הקהילתי החדש שנחנך בעיר עבור יוצאי אתיופיה . בטקס השתתפו גם ראש העירייה, רז קינסטליך, חבר המועצה מיכאל רייף, אשר סייע רבות בקידום הקמת המועדון, המשנה לראש העירייה, איתי מתיתיהו, מנכ"ל העירייה דודי גיל ומנהלים נוספים.


המועדון החדש, שממוקם בשכונת נחלת יהודה, מתווסף לשני מועדונים קהילתיים שכבר קיימים בעיר עבור בני הקהילה, במרכז העיר וברמת אליהו. בני הקהילה המתגוררים בעיר ביקשו כבר למעלה מעשור להקים עבורם מועדון קהילתי נוסף שישרת אותם בימים שמחים, ברגעים קשים, במפגשים ובפעילויות לקבוצה ולבני העדה. ראש העירייה, רז קינסטליך החליט להרים את הכפפה והשבוע נחנך רשמית המועדון המרווח וחדש.


ראש העיר, רז קינסטליך:


"אני רוצה לברך אתכם על פתיחת המועדון, שהוא חלק מהמחויבות שלנו לקהילה נפלאה, קהילה שכל כך חשוב לנו שתמשיך להשתלב, להתקדם ולהפוך לחלק מהחברה הישראלית. אני מבטיח לכם שיחד עם מחלקת הקליטה בעירייה נמשיך לעשות כל שביכולתנו כדי להנמיך ככל האפשר את גובה המשוכות ולאפשר לכל אחד ואחת ליהנות מתחושה של שייכות וקבלה. דלתי תמשיך להיות פתוחה לכל פנייה, ואני מאחל לכם שהמועדון יהיה תמיד מלא בפעילויות שמחות וברגעים מרגשים".


חבר המועצה מיכאל רייף

שסייע רבות בקידום ההקמה אמר:" אני שמח ונרגש שהגענו ליום הזה. אני מודה לראש העיר שקידם את הנושא וסייע לפתיחת המועדון שישמש את בני הקהילה ויהווה מקום של חיבור ואחדות."

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה זה ממוקם בשכונת נחלת
  הגב 26.01.20 15:39
 • אורח
  גם השרות בתי הסוהר פתח באבו כביר מועדון שם לבני נוער 😂😂😂
  הגב 26.01.20 15:46
 • אורח

מרפאת כללית סמייל רוטשילד ראשון לציון זכתה באות הצטיינות כמרפאה המצטיינת של רשת כללית סמייל

המרפאה נבחרה כמרפאה המצטיינת לשנת 2019 במסגרת האירוע השנתי של הרשת לצו7ות הניהולי של המרפאה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
צילום: יוסי אלטרמן.


מרפאת כללית סמייל רוטשילד ראשון לציון זכתה באות הצטיינות

מרפאת כללית סמייל רוטשילד ראשון לציון, נבחרה למרפאה מצטיינת על ידי הנהלת ש.ל.ה והנהלת רשת כללית סמייל. המרפאה זכתה באות הצטיינות והייתה בין המרפאות הספורות, מתוך 99 מרפאות הפרוסות ברחבי הארץ, שנבחרו כמרפאות מצטיינות לשנת 2019. בין הקריטריונים שעל פיהם בחרו את המרפאות המצטיינות היו מצוינות רפואית ומצוינות בשירות

אות ההצטיינות הוענק, במסגרת אירוע שנתי של הרשת, לצוות הניהולי של המרפאה: ד"ר ג'קי ולצמן המנהל הרפואי, עתיד מוקה המנהלת האדמיניסטרטיבית, אירית שירזי מנהלת שרות הלקוחות, ורינת פלור סייעת האחראית.

לדברי ד"ר אורה זלצמן, מנהלת רפואית מרחב דרום בכללית סמייל:

"אנו חותרים למצוינות בכל מרפאות הרשת ונמשיך לעשות גם השנה. אני מודה לצוות המרפאה המצטיינת, שפעל בהתאם לערכי הרשת על הצד הטוב ביותר עבור לקוחותינו".

לדברי ד"ר חגי סלוצקי, הרופא הראשי של רשת כללית סמייל:

"אנו עורכים במהלך השנה עשרות כנסים המתמקדים הן בתכנים מקצועיים והן בתכנים מנהליים ושירותים על מנת לתת לצוות המרפאות את כל הכלים להיות מצטיינים בתחומם. ישר כוח לצוותי המרפאות המצטיינות, הן ההנהלה והן צוות העובדים, שדואגים יום יום לבריאות אלפי מטופלי כללית סמייל".

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין מי הצביע עבורם, אחת המרפאות עם תודעת השירות הנמוכה ביותר בכללית סמייל!
  הגב 26.01.20 14:26
 • אורח
  צודק
  הגב 26.01.20 16:03
 • אורח
  רואים חיבה לבורקס טורקי עם ביצה וכוס לימונדה בשוק רמלה אצל חלק מהמצולמים
  הגב 26.01.20 19:55
 • אורח
  אם אלו הפנים של מרפאה מצטיינת של כללית סמייל זה עגום ועקום בצורה כל כך בלתי נתפסת עד מזעזעת , אין מצב ביקום הזה אם הוא שפוי שמישהו יתן למרפאה הזאת אות כל שהיא שלא נאמר הצטיינות?! תמוהה ברמות מעניין מי מקושר לאן כדי לקבל כזה היכר, מרפאה מזעזעת, יחס מזלזל ומזעזע, אחד מנהל עם שגעון גדלות מתנשא ויהיר רופא אחר פסיכופט מטורף סדיסט קשה ולא בצחוק ועוד כמה פקידות שלא ברור מאיזה בור שופכין הוציאו אותן ואפשר עוד להמשיך... כי תכלס אלו התארים שמגיעים למקום הזה זבל אנושי ברובם למעט רופאת ילדים אחת צדיקה . עצוב.
  הגב 26.01.20 21:05
 • אורח
  צודק. מעניין מי קבע שמגיע להם הצטיינות, על סמך מה? כדאי שיעשו סקר שביעות רצון עם מטופלי המרפאה.
  הגב 26.01.20 21:19
 • אורח

מרכז הנוער באלנס בראשון לציון בשיתוף חניכי נוער מתנדב מחט"ב מיכה רייסר, פזרו מעילים ברחבי העיר למען נזקקים שיוכלו להתחמם בעונת החורף

את המעילים אספו בני הנוער במהלך מבצע התרמה בו קראו לתושבים לתרום מעילים שהם אינם זקוקים להם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט: הדף של רז קינסטליך


מרכז הנוער באלנס בראשון לציון בשיתוף חניכי נוער מתנדב מחט"ב מיכה רייסר, יצאו לאחרונה במבצע התרמה של מעילים למען חימום נזקקים שידם אינה משגת בימי החורף. בסיום המבצע תלו השבוע בני הנוער את המעילים ברחבי העיר ודאגו לעטוף אותם בניילונים (בסיוע של "מכבסת אחוזה" שתרמו להם קולבים ועטיפות ניילון לשמירת הבגדים) על מנת שלא יגרם להם נזק. לאחר מכן יצאו בקריאה כי כל מי שזקוק למעיל מוזמן לבוא ולקחת .

קרדיט: מרכז באלנס


ראש העיר, רז קינסטליך בירך את בני הנוער ואמר :

אגף נוער וצעירים שלנו חימם את הלב השבוע ביוזמה מרגשת! אני גאה בבני הנוער הערכיים שלנו, ברוח ההתנדבות שלהם והחשיבה על האחר שהם מפיצים בעיר.

יישר כוח!

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על המעשים הטובים. וכל הכבוד לנוי מהבלנס שהובילה את היוזמה הברוכה.
  הגב 26.01.20 13:57
 • אורח
  כל הכבוד נוער לתפארת
  הגב 26.01.20 17:50
 • אורח

תזכורת להורים בראשון לציון! מחר (שני 27.1) תיפתח ההרשמה לגני הילדים ולעולים לכיתות א בבתי הספר העירונים

ההרשמה תימשך עד 16.2.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון, באמצעות המחלקה לחינוך יסודי באגף החינוך והנוער, תפתח את ההרשמה לתלמידים העולים לגני הילדים ולכיתות א' לשנה"ל תשפ"א ביום שני 27.1.2020 ועד ליום ראשון 16.2.2020. הרישום יתבצע דרך אתר האינטרנט העירוני.

בתי הספר

גם השנה תפעיל עיריית ראשון לציון את תוכנית מרחבי חינוך ובחירה מבוקרת המאפשרת להורים לבחור את בית הספר בו ילמד ילדם. כיום הבחירה המבוקרת פותחת לתושבים, בהתאם לצורכי העירייה וליכולתה, בחירה מתוך אשכול של בתי ספר. לכל בית ספר ייחודיות בית ספרית שנבנתה עם צוותי הוראה והקהילה. הבחירה נעשית על ידי חלוקת העיר לאשכולות בה יכולים ההורים לדרג את בתי הספר על פי העדפתם (עדיפות ראשונה/ שנייה)

לרשות ההורים יעמוד גם מוקד טלפוני בתקופת הרישום בימים: א-ה, בין השעות: 8:00-17:00 בטלפון: 03-9547979

מעבר לחוברת הרישום לכיתות א

גני הילדים

גם הרישום לגני הילדים יעשה באופן מקוון באתר העירוני. שימו לב הורים המעוניינים לבצע הרשמה לצהרוני החברה העירונית יש יש לוודא כי בעת הרישום לבתי הספר המערכת קלטה את נתוני הרישום לצהרון וקיבלתם מספר פנייה, הודעת מסרון ומכתב לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם.


דרכי יצירת קשר עם המחלקה לחינוך קדם יסודי

יחידת רישום ושיבוץ

מוקד טלפוני: 03-9547979 | פקס: 03-9547515

שירות שליחת הודעות וקבלת מענה בווטסאפ לרשות ההורים יעמוד שירות של שליחת שאלות בנושאי רישום וקבלת מענה

באמצעות הווטסאפ. ניתן לשלוח שאלות בווטסאפ למספר 054-7853391 .

לתשומת לבכם:

• השירות יינתן בתקופת הרישום בלבד בין התאריכים 27.1.20-16.2.20

• הודעות שיתקבלו לאחר שעות הפעילות ייענו בתחילת יום העבודה הבא.


לתושבים שאין ברשותם גישה לאינטרנט בתקופת הרישום המוכרזת ניתן להגיע למרכז התמיכה לרישום באינטרנט, בבניין העירייה, שם יעמדו לשירותכם דיילות תמיכה.

לנוחיותכם, ניתן להזמין תור באמצעות המוקד הטלפוני 03-9547979 או באתר האינטרנט העירוני ולקבוע פגישה בתאריך ובשעה הנוחה לכם, לפי שעות קבלת הקהל המפורטות מטה. כתובת המרכז. בניין העירייה קומה 1, רחוב הכרמל 20

ימי קבלת קהל בין השעות ימים א', ג', ד', ה' 08-30:14:30 יום ב' 8:30-14:30 ואחר הצהריים 16:00-18:30

הרישום במרכז הרישום מיועד לילד או הורה עם מוגבלות, תושבים חדשים, עולים חדשים ובעלי דרכונים.

למעבר לחוברת הרישום של גני הילדים https://www.rishonlezion.muni.il/SiteCollectionDocuments/Education/Information_2020.pdf


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.01.20 21:11
אגף הגינון צריך מהר לחליף את כל המנהלים אוכלי חינם .בכול מקום וכל הפרקים מאוד מוזנחים .קבלנים פשוט זכו בלוטו מקבלים כסף בל לעבוד .כי המנהלים לא יוצאים מהמשרד אין מפקחים .רק מה צריך לחקור מה מסתתר מאחורי זה
אורח
24.01.20 13:47
זו תגובה מאד חריפה אך אם גרם ממנה נכון יש לבצע בדיקה+חקירה ומייד
אורח
16.01.20 01:20
אם כבר יש החלטה לבצע אכיפה עקב ריבוי תלונות על לכלוך, כדאי להוסיף גם את רחוב שיבת ציון. עם הלכלוך והאשפה שברחוב, יש תחושה שגרים בשכונת סלאמס... חבל!
אורח
20.01.20 16:59
אין שום החלטה
אורח
10.01.20 07:38
רחוב גשר בקרית גנים העצים והצמחיה לא מתוחזקים כלל ענפים שלמים נופלים על הרכבים בחניה המרכזית מקום איסוף גזם ואשפה לא מגודר וסה ניראה כמו מזבלה
אורח
12.01.20 15:06
מי אתה חושב שקורא ומעוניין לטפל בקיטורים הללו .???????
אורח
16.01.20 00:51
גמרת אותי חחח תתקשר 106 בנדם, תגיד להם
אורח
07.01.20 23:24
אומנם בזמנו התמנו על פינוי ובינוי עם בעלי, אבל הוא כבר מזמן נפטר, ואני כל-כך מבוגרת, שאין שום אפשרות בשבילי להתפנות מהדירה שלי! בינתיים הרבה אנשים שחתמו, נפטרו!
אורח
07.01.20 10:47
ראש העיר היקר צומת שדה יצחק רמז אין דין ואין דיין תמרור עצור הוא לידיעה והמלצה בלבד
אורח
02.01.20 13:33
ראש העיר בעיית הקקי של הכלבים חמורה מורידה מאוד ,אי אפשר כל הזמן ללכת עם הראש לכיוון המדרכה,וחברות מבקרי לטיפולך
אורח
05.01.20 16:20
נכון, זה משהו נורא
אורח
06.01.20 11:23
הכלבים לא אשמים ,הבעיה שמתרשלים באכיפת החק
הצג תגובות נוספות
אורח
31.12.19 08:12
מחכה לפגישה עם הדבר הנדיר ראש עיריית ראשון לציון אני מקבל שיחות מפקידים ופקידות בעיריה אך להגיע לראש העיר אי אפשר אם מישהו יכול אשמח לישמוע ....
אורח
29.12.19 23:03
מבקשת להסב את תשומת ליבו של ראש העיר למצוקת התחבורה הציבורית למרכז העיר לתל אביב וסביבתה ממזרח העיר. יש קושי רב לבני הנוער ולציבור בכלל להתנייד מאזור זה של העיר


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור החשוד בתקיפת נהג האוטובוס בראשון לציון; סרטון האירוע מצ"ב בכתבה

עדכון - החשוד נעצר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 21


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור חשוד בתקיפה של נהג אוטובוס אגד בקו 190 מראשון לציון לתל אביב, ביום חמישי האחרון 23/1/20 בשעות הצהריים.

החשוד עלה לאוטובוס בתחנה ברחוב משה דיין בראשל"צ ותועד על ידי נוסעים באוטובוס כשהוא מקלל את הנהג ותוקף אותו ולאחר מכן נמלט מהמקום.

כל היודע פרטים אודות החשוד מתבקש לדווח למוקד 100 של משטרת ישראל או *לתחנת המשטרה בראשון לציון בטלפון 039609444


סרטון האירוע

בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106עדכון מהמשטרה


החשוד בתקיפת נהג האוטובוס, בן 30 מתל אביב, נעצר לאחר שהסגיר עצמו למשטרה.


החקירה נמשכת.
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מסכן הבחור נראה ומתנהג כמו הלום קרב
  הגב 26.01.20 10:50
 • אורח
  נראה לא בריא בנפשו
  הגב 26.01.20 11:01
 • אורח
  בטוח שמשטרת ישראל תמצא אותו
  הגב 26.01.20 11:01
 • אורח
  הלום קרב? נפגע בנפשו? נראה כמו כל ערס מרוקאי מצוי שמסתובב בכל עיר וכל אחד מכיר טיפוס כזה שחא כץקיבח מאבא את הכאפה בזמן וחושב שהכל מגיע לו. כלא והרחקה מהחברה עכשיו ומייד.
  הגב 26.01.20 11:04
 • אורח
  זה שרשמתה מרוקאי מעיד שאתה חלאה פי אלף ממנו
  26.01.20 12:41
 • אורח
  מה הקשר למרוקאי?? מולנר גם מרוקאי??? איש טיפש!!
  26.01.20 12:53
 • אורח
  ומה אתה? בן אדם שאתה מדבר ככה מזה ההכללות האלה את פוגע ברגשות ציבור שלם, לא מכובד
  26.01.20 14:14
 • אורח
  *לא קיבל מהאבא סטירה זמן
  הגב 26.01.20 11:04
 • אורח
  יש אנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהת*ת
  הגב 26.01.20 11:14
 • אורח
  מקומו בכלא חלאת אדם תקיפת עובד ציבור ואדם מבוגר בושה
  הגב 26.01.20 11:20
 • אורח
  חולה נפש הייתי משחררת לו בעיטה כוסעמק שעה צועק יא בן זונה יא בן זונה חולה נפש באמא שלי
  הגב 26.01.20 11:30
 • אורח
  חבל שלא הייתי על האוטובוס הזה
  הגב 26.01.20 11:31
 • אורח
  צריך לשרוף את הזבל האורגני הזה לפני שהמשטרה תגיע אליו איים על כל הנוסעים וחושב את עצמו עבדאיי,חכה שיגיע לכלא שינסה לשחק אותה אבועלי וכולם יזיינו אותו בתחת וישתיקו אותו אחת ולתמיד!
  הגב 26.01.20 11:35
 • אורח
  אמן
  26.01.20 12:22
 • אורח
  הבחור נראה מסכן כאילו עבר טראומה חייב בדיקה וטיפול
  הגב 26.01.20 12:27
 • אורח
  הבחור צריך לעבור הסתכלות. צריך תרופות כי הוא סכנה לציבור.
  הגב 26.01.20 13:05
 • אורח
  כל "גיבורי הרשת" שמתבטאים בצורה כזאת, אתם שותפים לאווירה שנוצרת ומעודדת תופעת "אני שם ז... עליך". הבעיה היא שגם אם יאותר, עד שהמשטרה תחקור, הפרקליטות לתבוע, בתי המשפט לשפוט ולהתחשב במצוקותיו הנפשיות של העבריין... ישכחו הכל. דבר כזה צריך להסתכם בשיפוט מהיר וחמור.
  הגב 26.01.20 13:35
 • אורח
  מרוקאי?? מה הקשר זה יכול להיות כל אחד וטוב שהמשטרה פרסמה את תמונתו
  הגב 26.01.20 17:40
 • אורח
  חייבים נשיא של הפיליפינים.
  הגב 26.01.20 18:52
 • אורח
  הם יכלו לסיים את העניין בדקה שניים רצו לעזור לנהג שניים היו מרתקים אותו לרצפה והנהג היה מסיים עם בעיטת שפיץ רצחנית ישר לתוך הפה המלוכלך של התוקף
  הגב 26.01.20 19:57
 • אורח
  שיזרקו את המרוקאי השלוך הזה לשלוש שנים לכלא
  הגב 26.01.20 21:21
 • אורח

התקווה למדליה באולמפיאדת טוקיו 2020! הג'ודאי פיטר פלצ'ק מראשון לציון זכה במדליית זהב בתחרות היוקרתית הבינלאומית "גראנד פרי תל אביב 2020"

פיטר פלצ'יק מדורג שלישי בדירוג העולמי ושלישי בדירוג האולימפי. בגיל 18 הצטרף לנבחרת הבוגרת תחת המאמן הלאומי, אורן סמדג'ה.

אבי בר | | תגובות: 1
צילום ויקיפדיה


פיטר פלצ'יק הג'ודאי תושב ראשון לציון אשר למד בתיכון יגאל אלון בראשון לציון זכה היום שבת במדליית זהב עד 100 ק"ג בתחרות גראנד פרי תל אביב 2020. לאחר שניצח בגמר את הברזילאי לאונרדו גונסאלש, כאשר בדרכו למדליית הזהב ניצח פיטר יריבים מארה"ב, הונגריה, קנדה וגרמניה.

פיטר פלצ'יק מדורג שלישי בדירוג העולמי ושלישי בדירוג האולימפי. בגיל 18 הצטרף לנבחרת הבוגרת תחת המאמן הלאומי, אורן סמדג'ה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד פיטר.גאווה להיות ראשוני.
  הגב 26.01.20 09:40
 • אורח

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! ראשון מככבת, במדור הפלילים בחשדות של עבירות מין, העלמת מיסים ועוד; מנגד העירייה יוצאת נגד החמארות - הפאבים הלא חוקיים; הורי יסוד המעלה משביתים את הלימודים כמחאה על הלוחות הסולארים; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של העיר ראשון

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים שעברו על תושבי העיר ונבחריה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סוף השבוע הגיע ואיתו סיכום השבוע בו כל האירועים המרכזיים שעברו על העיר ראשון לציון, אז בואו נתחיל

פלילים, משפט וביטחון

סרטון של צעיר העולה לקו 190 של אגד בראשון לציון ופותח בסדרת קללות ואיומים נוראיים כלפי נהג אגד ובני משפחתו ולקראת סיום אף תוקף את הנהג חוטף לו את המשקפיים ומכשיר הסלולארי. לטענת הצעיר העילה להתנהגותו שהנהג הבחין בו בתחנה בתל אביב ובגלל שהיה עם אופניים חשמליים, הנהג החליט לא לעצור ולהמשיך בנסיעה והדבר גרם לו לאחר לפגישה. במהלך כל האירוע הנהג מכחיש לחלוטין את דברי הצעיר

מחברת אגד נמסר כי נגד הנוסע תוגש תלונה במשטרה

בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106השבוע הותר לפרסום כי ח.מ בן 71 המשמש מלווה בהסעה של בית ספר לחינוך מיוחד חשוד בביצוע עבירות מין בתלמיד בן 15 . החשוד נעצר בשבוע שעבר והוטל צו איסור פרסום על הפרשה. היום ראשון החשוד הובא שנית לבית המשפט, צו איסור הפרסום בוטל ומעצרו של החשוד הוארך ב – 4 ימים נוספים. בסיומו הוארך מעצרו בארבעה ימים נוספים.
משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב לוד בן 36, בחשד שתקף ופצע אחר במהלך מסיבה שנערכה במועדון קריוקי בראשל"צ.

סרטון - דוברות משטרת ישראלתושבת ראשון לציון בהריון נעצרה ל – 10 ימים בחשד לסיוע לארגון פשיעה שביצע ניסיון חיסול באשקלון. בית המשפט האריך את מעצרה ב – 6 ימים סה"כ 10 ימים מרגע מעצרה.


תושב ראשון לציון חשוד בעבירות מין בעובדות זרות אותן העסיק שלא כחוק. איתו נעצרו 2 תושבים נוספים מהוד השרון וחולון
החל המאבק ב"חמארות" המהוות מאורות שתיה והימורים בראשון לציון! בעלי העסקים יוזמנו לשימוע לפני מתן צו סגירה מנהלי.כזכור לאחרונה מחזיק ד"ר אפי משה, מחזיק תיק רישוי עסקים החליט על מלחמת חורמה ב"חמארות" – מאורות השתייה והעישון בעיקר ברחוב הרצל וברמת אליהו אליהם מתנקזים בעיקר עובדים זרים ואף קיים חשש לקיום משחקי הימורים בחדרים אחוריים מוסתרים. המבצע מתקיים בשיתוף החברה לביטחון וסדר ומשטרת ישראל.פשיטה של מס הכנסה בראשון לציון! בעל מרפאת שיניים בראשון לציון נתפס שלא דיווח על הכנסות של מעל 100 אלף ש"ח בביקורת של מס הכנסהיום שלישי 21/1 צוותי רפואה של מד"א וכונני איחוד הצלה הוזעקו לבניין ברחוב השומר בראשון לציון בעקבות דיווח על ניסיון אובדני של תושב העיר בסביבות גיל 50. כאשר הצוותים הגיעו נאלצו גורמי הרפואה לקבוע את מותו. צוות זק"א שפלה טיפל בהעברת הנפטר


חדשות העיר

שביתה! הורי ביה"ס יסוד המעלה בראשון לציון מחריפים את מאבקם כנגד הצבת הלוחות הסולאריים בגג בית הספר, והחל מהיום (שישי) השביתו את הלימודים בבית הספר עד להודעה חדשה. מנגד העירייה ביצעה בדיקה יסודית השוללת את טענות ההורים

הכיתות הריקות היום


הפגנת ההורים בחודש דצמברמורה לאזרחות בראשון לציון קרא לסרבנות בצה"ל וכינה טייסים רוצחי ילדים, העירייה סיימה את העסקתו בתיכון. העירייה והמורה בהסכמת ארגון המורים הגיעו להסכמה כי המורה יפסיק ללמד בראשון לציון, שכרו ישולם עד סוף השנה ויקבל תנאי פרישה טוביםהונחה אבן הפינה לבניית מעונות הסטודנטים בראשון לציון שיכילו 350 יחידות דיור קומת מסחר, חניון תת קרקעי ועוד במימון העירייה של כ - 100 מיליון ש"ח. הקומפלקס ישתרע על שטח של ארבעה דונם בשלושה בניינים הכוללים גם רחבה ציבורית להתכנסויות וקומת קרקע המיועדת למסחר בשטח של 650 מ"ר ויפעלו בה בעיקר מסעדות ובתי קפה, שירותי כביסה, חנויות מסוגים שונים, שירותים עסקיים ועוד. תמהיל הדירות יכלול יחידות דיור ליחידים (סטודיו), לזוגות ולשותפים (שניים ושלושה), כל יחידה תכלול גם מטבחון וחדר אמבטיה.

צילום: עידן גרוסבאותו נושא - עיריית ראשון לציון מתכננת להקים פרוייקטים של דיור בר השגה למכירה והשכרת דירות לצעירי ראשון לציון, כך הודיע חבר המועצה איתי מתיתיהו לאחר ישיבתה הראשונה של ועדת ההיגוי שתקבע את התוכנית והקריטריונים שלה

קרדיט: הדף של איתי מתיתיהואגף הנוער של עיריית ראשון לציון זכה בתואר "יחידת הנוער המצטיינת לשנת 2019" מבין כל הרשויות המקומיות בישראל. היוזמה שהוצגה בפני הועדה ובגינה זכה אגף הנוער בפרס הייתה בנושא: קידום שוויון הזדמנויות ומתן אפשרות הולמת לבני נוער עם מוגבלויות להשתלב ולפעול בקהילה בכבוד ובעצמאות מרבית.


בשורה לנהגי ראשון לציון! אחד הנתיבים בכביש 4 ליד גשר ראשון לציון יהפוך ל"נתיב פלוס" ובו תותר הנסיעה לרכב שיש בו יותר מנהג בודד. בשלב זה לא צויין מועד תחילת הפעלת הנתיב והאם רכב יחוייב ב – נהג + נוסע אחד או 2 נוסעים


חניון קניון עזריאלי ראשונים בראשון לציון התחדש בחניות המיועדות להורים עם עגלות ונשים בהריון מתקדם

קרדיט: עזריאלי ראשונים

באותו הנושא הודיעה העירייה כי היא תחל באכיפה כנגד רכבים החונים בחניות המיועדות לנשים בהריון ולהורים עם עגלות

צילום: החברה לביטחון וסדר ראשון לציון
ביוזמת עיריית ראשון לציון 80 ניצולי שואה תושבי ראשון לציון חגגו בכותל המערבי לראשונה בר/בת מצוה. האירוע המרגש התקיים במסגרת שיתוף פעולה של "פרח לניצול", פרויקט של המנהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון, מחלקת משאבי קהילה במנהל לשילוב חברתי, הקרן למורשת הכותל, המשרד לשיווין חברתי וועידת התביעות.
רק בת 10! הכירו את האמנית של ראשון לציון מישל כליל אמבר שבגיל 10 כבר הספיקה להציג בתערוכות, להשתתף בתערוכה בינלאומית, להיות מורה לאנימציה ואף דאגה לילדי ראשון שיוכלו לציג את עבודותיהם בבניין העירייה. מישל היא תלמידת בית ספר אשלים אומנויות, אשר השתתפה לאחרונה בלשכה הפתוחה לילדים אותה עורך ראש העיר רז קינסטליך שם בקשה ממנו שילדי ראשון יוכלו לקבל מקום להציג את העבודות שלהם. ביקשה וקבלה ומעתה הילדים יוכלו להציג תערוכות בבניין העירייה.

רז קינסטליך בישר לתיאטרון האינקובטור – פואטרי סלאם ישראל, זכיתם ב - 36 אלף ש"ח פרס ראש עיריית ראשון לציון על שם מאיר אריאל על יצירתיות בשפה העברית

הודעות לתושבים

לידיעת ההורים בראשון לציון ביום ראשון 2.2 תיפתח ההרשמה לרשת המעונות של החברה העירונית

לפרטים מלאים http://www.be106.net/231/35476


עיריית ראשון לציון משיקה את תוכנית הראשון בדיבור לפיתוח וטיפוח מיומנויות השפה הדבורה באנגלית לתלמידי כיתות ו-ז; אירוע השיא יתקיים בחודש מרץ בו יציגו התלמידים יוזמות ורעיונות בנושא ערבות ההדדית; ההרשמה נמצאת בעיצומה ותסתיים ב31.1

לפרטים נוספים: http://www.be106.net/231/35443

צמצום תאגידי המים! רשות המים קבעה כי תאגיד המים של ראשון לציון יאוחד עם באר יעקב והציבור מוזמן להביע עמדתו על האיחוד עד תאריך 23/2/2020

לפרטים מלאים: http://www.be106.net/231/35415מיזם ספרייה מקומית בראשון לציון יוצא לדרך! החל מחודש פברואר מוזמנים תושבי ראשון למגוון הרצאות בנושא בריאות, כלכלה ועוד שיועברו על ידי תושבי העיר ברשת הספריות כותר ראשון; הפירוט המלא בכתבה

http://www.be106.net/231/35400
שומרים על ילדי ראשון לציון! בימים אלו נפתחה סיירת ההורים השמינית של העיר בשכונת קריית ראשון בה חברים 15 תושבים; מעוניינים להצטרף לאחת מסיירות ההורים? יש לפנות בהודעת וואטסאפ לרכז סיירות הורים, אייל גילפז במספר: 052-2760580

ונסיים במצטיינות חודש דצמבר! ענבל כהן, פלורי מור ושרית צברי נבחרו לעובדות המצטיינות של חטיבת הגיל הרך של החברה העירונית ראשון לציון

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה השביתה בבית הספר יסוד המעלה בראשון לציון במחאה על הצבת הלוחות הסולאריים בגג בית הספר מנגד החברה להגנת הטבע תומכת בעירייה ודורשת הצבת לוחות נוספים ולהצטרף למסע הסברה על חשיבותם לשמירה על הסביבה והטבע וחוסר הסכנה בכך לתלמידים

ההורים הכריזו השבוע כי החל מהיום תתחיל שביתה ללא הגבלה בעקבות הצבת הלוחות הסולאריים על גג בית הספר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14


הורי בית הספר יסוד המעלה הכריזו השבוע כי הם מתכוונים להשבית את הלימודים בבית הספר ללא הגבלה - אמרו וקיימו. מי שהגיע היום לבית הספר יכל לראות כיתות ריקות מתלמידים זאת בעקבות מאבקם של ההורים להורדת הלוחות הסולאריים על גג בית הספר.


להלן הודעת ההורים

הורים יקרים,

בשם המטה למאבק בפאנלים הסולאריים אנחנו מודים לכם על התמיכה והאחדות.

היום נכחו רק 10 ילדים.

הועד המוסדי הצביע ברוב קולות להמשיך במאבק.

*לכן, ביום ראשון השביתה נמשכת.*

יחד ננצח!


מנגד החברה להגנת הטבע שלחה מכתב תמיכה לעירייה בעד הצבת לוחות סולאריים ואף דורשת להרחיב את ההסברה על חשיבות הלוחות הסולאריים לבתי ספר נוספים, מוסדות ציבור ואף לבתים פרטיים תוך דגש כי אין בהם שום תוספת סכנה לתלמידים


להלן מכתב החברה להגנת הטבע.

התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא ללכת.לבית הספר כל ראשון לציון כל הילדים לא יוצא מהכלל
  הגב 24.01.20 17:06
 • אורח
  תגובה של עילג. בטוח ממובילי ה״מאבק״
  25.01.20 19:07
 • אורח
  חוצפה מצד ההורים ! שיובילו שביתה על דברים חשובים באמת ולא נגד הנושא של אנרגית שמש חסכונית !
  הגב 24.01.20 17:11
 • אורח
  אני מכירה את אלה שמובילים את המחאה הזו אין שכל אין דאגות
  הגב 24.01.20 18:14
 • אורח
  חחח
  24.01.20 23:47
 • אורח
  הורים פרימיטיביים ערסים נטולי השכלה
  הגב 25.01.20 13:04
 • אורח
  בטח הסמרטוט קינסטלעך ייבהל ויחזור בו
  הגב 25.01.20 13:05
 • אורח
  אמא ואבא שלך אחים ??או גדלת ברחוב ??
  25.01.20 15:58
 • אורח
  הנה עוד פרוייקט שראש העיר העלוב ירוץ לבטל אחרי אינספור פרוייקטים שביטל כמו הרכבת הקלה, תשתיות מתוכנות, הארנה במערב העיר ועוד.. יחזיר אותנו להיות לוד):
  הגב 25.01.20 19:06
 • אורח
  היה עוד אחד מתוסכל יש רופא טוב בפינסקר תקבע ותלך אחרת יכאב לך במשך 20 שנה.
  25.01.20 20:07
 • אורח
  תשמרו על תרבות שיחה. זכותכם לא להסכים האחד עם השני. די לשנאת חינם. עד מתי ריבונו של עולם נשנאה המיותרת הזו
  הגב 25.01.20 20:09
 • אורח
  נכון מאד יש פה כמה פעילים של אנשים מתוסכלים שהתגבות שלהם בדיוק כמו התגובות של אותם מתוסכלים.שגמרו את הסוס פה וכנראה שיחתמו בלשכת העבודה בזמן הקרוב.
  25.01.20 20:14
 • אורח
  מעניין אותי אם ההורים שם בדקו את השפעת הריטלין שנותנים שם לילדים הרי כל ילד שני לוקח שם ריטלין נראה לי הרבה הרבה יותר חמור. ממערכת סולארית.
  הגב 25.01.20 20:12
 • אורח
  אז מה הם בעצם אומרים? שכל מי ששם על הגג מערכת סולארית ליצור חשמל מסתכן??
  הגב 26.01.20 16:35
 • אורח

מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו מזמינה את תושבי השכונה להצטרף לקבוצות המיקוד של השכונה בו יוכלו להציע הצעות ולהביע את צרכיהם האישיים בשכונה

המטרה היא לבצע מיפוי של צרכים אישי של התושבים אות מקדמת המינהלת בימים אלו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו


מינהלת פינוי בינוי בראשון לציון ממשיכה בפעילות שיתוף התושבים בתהליכי הפרוייקט בשכונה. בנוסף למפגשים, אתר האינטרנט והפייסבוק , מוזמנים התושבים להצטרף לקבוצות המיקוד של המינהלת. במסגרת פעילות קבוצות המיקוד נערכים מפגשים עם התושבים בה משתתפים נציגי המינהלת, משרד השיכון ועמידר ושומעים על צרכי התושבים והצעות שלהם לקידום השכונה. המטרה היא לבצע מיפוי של צרכים אישי של התושבים אות מקדמת המינהלת בימים אלו.

תושבים הרוצים להצטרף לקבוצות המיקוד יש ליצור קשר עם מינהלת פינוי בינוי בטלפון: ‏03-954-7830
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סלטים טובים יש ברמת אליהו
  הגב 26.01.20 20:01
 • אורח

בית ספר יצחק נבון בראשון לציון יצא בפרוייקט מיחזור בקרב התלמידים לצמצום כמות הפלסטיק שמושלכת לפח

המטרה לאסוף כספים שיתרמו לפעילות במסגרת יום המעשים הטובים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת תלמידים והמשצ"ים של בית הספר יצחק נבון בראשון לציון, יצאו בפרויקט מיחזור רחב היקף בבית הספר, במטרה לצמצם את כמות הפלסטיק המושלכת לפח ולשלוח אותו למחזור . בבית הספר קוראים להורים לשלוח עם התלמידים בקבוקים קטנים/פחיות אותם הם זורקים, אותם יימסרו למיחזור ובכסף שיאסף ,מתכוון בית הספר לתרום לפעילות התנדבותית במסגרת יום המעשים הטובים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון! נוסע מקלל ותוקף נהג אגד בראשון לציון

הנוסע זועם מאחר ולטענתו הנהג לא עצר בתחנה כדי לאסוף אותו

אבי בר | | תגובות: 49


מצורף סרטון של צעיר העולה לקו 190 של אגד בראשון לציון ופותח בסדרת קללות ואיומים נוראיים כלפי נהג אגד ובני משפחתו ולקראת סיום אף תוקף את הנהג חוטף לו את המשקפיים ומכשיר הסלולארי.

לטענת הצעיר העילה להתנהגותו שהנהג הבחין בו בתחנה בתל אביב ובגלל שהיה עם אופניים חשמליים, הנהג החליט לא לעצור ולהמשיך בנסיעה והדבר גרם לו לאחר לפגישה.

במהלך כל האירוע הנהג מכחיש לחלוטין את דברי הצעיר

להלן הסרטון
להלן תגובת דובר אגד רון רטנר:

״ מדובר בעוד אירוע הזוי ואלים של נוסע המתנהג בבריונות קיצונית כלפי נהג האוטובוס ונוסעיו, האירוע החריג בחריפותו התרחש בשעה 12:00 בצהריים בקניון הזהב ברשל״צ בקו 190 של אגד. מבדיקה ראשונית של נסיבות האירוע התחוור שהעניין החמור התפתח ללא כל סיבה הגיונית או מוצדקת , נהג האוטובוס שהבחין שמדובר בנוסע גברתן המתנהג בחוסר יציבות על גבול הטירוף הפגין איפוק רב ולא נגרר ביחד עם הנוסעים לתגרה אלימה עם התוקף, אלא נותר לשבת על מקומו במשך דקות ארוכות... הערב תוגש תלונה במשטרה כנגד הבריון על תקיפה בנסיבות מחמירות והכשלת עובד ציבור במילוי תפקידו כמו גם איום והפעלת אלימות כנגד נוסעי האוטובוס , אין בדעתנו לעבור לסדר היום לנוכח האירוע הקיצון ,

ביטחון הנהגים והנוסעים התחבורה הציבורית אינו הפקר ואין בדעתנו להותירם חשופים על נפשם לאלימות בריונית קשה שכזו.

בטוחני שמשטרת ישראל תיכנס לעובי הקורה , תאתר את הנוסע האלים ותעצור

אותו , היות ואדם זה מהווה סכנה של ממש לציבור ״

באגד אנו נציין לשבח את הנהג האמיץ והמאופק אשר למרות פחדיו וחששותיו שמר על ריסון ואיפוק ולא נגרר לתגרה אלימה אשר היתה יכולה

להסתיים באופן טרגי וקשה״.


בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 49 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נהגים בני זונות גם לאמא שלי קרה כמה פעמים שרואים אותה בתחנה לא עוצרים
  הגב 23.01.20 21:55
 • אורח
  אח יקר...מבין אותך ואתה צודק לגמרי..הלוואי יקרה לי אותו דבר אם הנהג הזה ואראה לו מי זיין את אמא שלו
  23.01.20 22:08
 • אורח
  מאחל לך שיקרה לך את אותו הדבר ושאכן תזיין את אמא שלו שצריכה להיות לפחות בת +80
  24.01.20 00:22
 • אורח
  עם איך שאמא שלך נראית גם אתה לא היית עוצר לה 🤣
  24.01.20 00:28
 • אורח
  תכלס צל"ש לבחור מגיע לנהגים האלה גם יותר מזה...הפעם נפל על בנאדם שרק איים אני הייתי גם משחרר לו בוקס ועל הזין החוק כבר. עין תחת עין
  הגב 23.01.20 22:05
 • אורח
  אני נהג ואם היית מצייץ יותר מדי הייתי יורה לך בראש מחסנית וזורק את הגופה שלך מהחלון
  26.01.20 05:00
 • אורח
  מדבר מנסיון דומה רק שהנהג שילם את המונית והתחנן לסליחה אז סלחתי. .לכל המתייפיפים מאחל לכם להרגיש את זה שאתם בתחנה והנהג פשוט מחליט להמשיך ליסוע מסיבות הזויות שלו
  הגב 23.01.20 22:07
 • אורח
  גם בן זונה אתה בן זונה זונה ,זונה בן זונה.זה האוצר מילים שלו חולירע פח אשפה.טינופת אני במקומו מעיף אותו מהאוטובוס ישר החוצה!!!!
  הגב 23.01.20 22:10
 • אורח
  חחחח עלק ״אני אוכל 10 כמוך ביום״ אתה אוכל אולי 10 זרגים חבל שאמא שלך לא מתה איתך ביחד בלידה.טפו עליך ועל כל המשפחה שלך
  23.01.20 23:34
 • אורח
  איכסה של בן אדם פה מסריח גבר על נהג חלש.עובד ציבור שלא יכול להגיב לו.הייתי דופק לו בוקס והודף אותו מהאוטובוס.
  הגב 23.01.20 22:12
 • אורח
  כמה פעמים קורא הנוסע לנהג "בן זונה"?בין הפותרים נכונה יוגרל הספר "ארץ הערסים"
  הגב 23.01.20 22:12
 • אורח
  לנוסע המאיים אני מקווה שאתה קורא את זה. להיות גבר על אדם שיכול להיות אבא שלך זה לא חוכמה גם אם הוא לא עצר לך. מי אתה יזין שתאיים יצאת אפס מאופס אני מסתובה הרבה בראשון אם תיפול לי בידיים ניראה כמה גבר אתה
  הגב 23.01.20 22:35
 • אורח
  למה לא התקשרו למשטרה הוא חולה נפש
  הגב 23.01.20 22:38
 • אורח
  כמה קל להיות יפה נפש ממרום מכוניתך הפרטית
  24.01.20 08:10
 • אורח
  כל הכבוד לבחורה שבחרה לא לשתוק ובושה וחרפה לדבר ככה לאדם שיכול להיות אבא שלו
  הגב 23.01.20 22:49
 • אורח
  גם האישה כלבה לא עיניה
  24.01.20 14:56
 • אורח
  גם אם הוא לא עצר לכם 1000 פעם זו לא סיבה להתנהג ככה. חיות!
  הגב 23.01.20 23:10
 • אורח
  עד שלא תהיה במקומו אתה לא יודע איך תגיב. הנהגים מדלגים על תחנות הרבה פעמים. ודווקא כשהנסיעות האלה בתדירות נמוכה וכשאנשים שצריכים להגיע לעבודה ותלויים בהם זה מאוד מאוד מרגיז. אפשר להבין אותו. וזה לא שהוא היה אלים פיסית. סך הכל הוציא קיטור אולי עכשיו יחשבו פעמיים שיבינו שיש לזה השלכות.
  24.01.20 08:10
 • אורח
  גואל נפש של התנהגות... בריון.. מגעיל.. לא סתם זבל .. מיץ של זבל הדבר הזה... להגיש תלונה, לתפוס את העבריין, ולהעניש! מגיע לו !
  הגב 23.01.20 23:10
 • אורח
  הוא בוכה שהנהג לא עצר לו?! אחד כזה היה צריך לדרוס אותו! בטח איזה מרוקאי מסריח נחות ומעוות כמו כל בני עדות המזרח...חבל שלא טיפלו בכם כמו שטיפלו בתאיר ראדה!! מזרחי בסדר זה מזרחי בקבר ואפילו הערבים המחבלים עדיפים עליכם!!
  הגב 23.01.20 23:32
 • אורח
  מי אתה שתוציא שם רע לכל האשכנזים יא אפס??? מה קשור תאיר ראדה זכרונה לברכה?? אתה מיץ של זבל!! חבל שאתה קיים!! בגלל אנשים כמוך העולם כזה דפוק!! חולה נפש!!!
  24.01.20 00:19
 • אורח
  אתה כנראה אשכנזי מזויף אם אתה ככה מלקק את החור של הזין למזרחים מסריחים כל מזרחי שנרצח זה מבורך וזה כולל את החיילים המזרחים שיש בצבא ושמחבלים פותחים להם את התחת כמו שצריך :)
  24.01.20 01:37
 • אורח
  איזה זבל שאתה
  24.01.20 08:11
 • אורח
  וכך נשמע הצורר הנאצי לפני 90 שנה. תתבייש לך! אני בז לאנשים כמוך!
  24.01.20 10:05
 • אורח
  אשמח שמחבל כזה יקח את אחותך לאשה. אתה בושה לאנושות.
  24.01.20 10:07
 • אורח
  שים תמונה שלך ,או כתובת, מת לשבת איתך לכוס קפה,אתה נשמע בחור מקסים.בוא ניפגש בבקשה,אני מזמין
  24.01.20 19:40
 • אורח
  חבל לא השפריצו אותך על הקיר יבן שרמוטה אתה אמא שלך ואמא של אמא שלך
  24.01.20 20:17
 • אורח
  כל המזרחים הבכיינים שהגיבו יכולים למצוץ לי כמו שאמא שלכם מוצצת במכון ליווי של מרוקאיות. המדינה הזו הייתה פי אלף יותר טובה בלי המרוקאים,העירקים,התימנים והטורקים...
  26.01.20 05:03
 • אורח
  מתי כבר ילמדו לבנות מחיצות בין הנהג לנוסעים? עלול להיגמר באלימות חלילה . ואת הטמבל הזה צעיר לעצור במיידי...כמה קללות . בושה !!! בימים טרופים אלו צריך מאבטח בכל אוטובוס . אז אולי יגיע סופם של הפושעים הללו.אך תיכף יענו לי ....אין תקציב ..
  הגב 23.01.20 23:32
 • אורח
  הנהג טיפש היה צריך לעצור את האוטובוס ולהתקשר למשטרה במקום זה ממשיך לנסוע ויכול היה לקרות אסון
  הגב 23.01.20 23:36
 • אורח
  לא מבינה מדוע אחד הנוסעים לא צלצל לתחנת המשטרה , מוסר פרטים ,ומיד מוציאים ניידת ועוצרים אותו במקום.
  הגב 23.01.20 23:52
 • אורח
  צריך שוטר בכל אוטובוס שידפוק כדור בראש לכל ערס מזדיין בתחת שידבר יותר מדי
  הגב 23.01.20 23:57
 • אורח
  מכעיס מאוד במיוחד כי התופעה מוכרת, נהגים קוקסינלים, מה לעשות שלאנשים אין איך להתמודד איתם, הבעיה שבמדינת משטרה זה לא משתלם, מה שכן אם יקרה מצב והבחור יקרא את התגובה תדע לך שבסוף הסרטון הנהג הפחדן והשפל תפס ביצים ואמר בואו נרד אליו שלושה
  הגב 24.01.20 01:44
 • אורח
  למה לטענתו? אתם יודעים כמה נהגים של אגד לא עוצרים בתחנות? זה לא יפה לקלל אבל נסו רגע להיכנס לנעלים של נוסעי שעומד בגשם בתחנה, מאחר לפגישה, לתור בבית חולים, שיעור במכללה ונהגים מצפצפים עליהם? וטסים בלי לעצור? אני בדקתי לצערי וזה מחרפן כל בנאדם נורמלי שרואה את האוטובוס שחיכה לו , מגיע באחיור של חצי שעה וטס בלי לעצור בתחנות בלי לעצור כי עכשיו הוא צריך להספיק להגיע לתחנה הסופית שלו בזמן. אני מדברת לצערי מניסיון. תעמדו בתחנה שמתחת לגשר קריית גנים ותראו בעצמכם. כל נהג שני, כן כל נהג שני מדלג על התחנה הזו בקביעות. בנוסף נהגים מקצרים להם מסלולים. כשהתלוננתי על מקרה ספציפי שבו נהג הסיע את הילד שלי לשכונה אחרת כי קיצר מסלול, התשובה הגסה של אגד היתה היתה תחילה הכחשה. כשדרשתי לקבל תוצאות בדיקת טכנוגרף של האוטובוס, כן יש כזה דבר בכל אוטובוס, הציעו לי 250 שח פיצוי. הצק הגיע אפילו בלי מכתב התנצלות. אגד זה לא מה שהייתה פעם. השירות של החברה גרוע ביותר.
  הגב 24.01.20 03:19
 • אורח
  צודקת מאוד. קל לשחק אותה יפיע נפש על הגב שח אחרים וקל לנהגים לשחק אותה מסכנים ועדינים
  24.01.20 08:14
 • אורח
  נהג שלא עצר אפשר לרשום זמן. ומיקום ולהתלונן באגד. זו לא סיבה לנבל את הפה בצורה ביריונית שכזו. הפכנו לאזרחים אלימים בכל מקום ממש מפחיד אפילו להעיר לאדם על דבר נורמלי ברחוב כי התגובה תהיה אלימות מילולית ואפילו פיזית. מה קורה לנו כחברה??? יש לנו מספיק אוייבים מבחוץ. תהיו אנשים טובים וסובלנים!!!
  הגב 24.01.20 06:46
 • אורח
  להקיא אנשים כמוך מהחברה פשוט גועל נפש איזה מודל תהיה לילדיך בחור עצבן משוגע?? בושה בושה בושה
  24.01.20 06:47
 • אורח
  נכון מאוד!!! איש רע האדם הזה וזקוק לטיפול רפואי בהקדם!! הפכנו לחברה חולה...חולה מהיסוד שלה!! לא להאמין לאן הגענו!! ואתם האנשים המצדיקים את התנהגותו של פח הזבל ביוב הזה- בדיוק כמוהו!! זו לא סיבה בשום צורה לדבר ככה לכל בן אדם!!!! בושההההההה!!!!
  24.01.20 08:20
 • אורח
  חולה נפש. חבל שהנוסעים לא הזמינו משטרה ונתנו לו ללכת
  הגב 24.01.20 06:49
 • אורח
  יה בן זו... הפוסל במומו פוסל,בטח גדל אצל אחת כזו,אחרת לא היה מקלל אלף פעם.יאלה לקלבוש,החברה לא צריכה חולי נפש מסוכנים לציבור .
  הגב 24.01.20 08:40
 • אורח
  דובר אגד היקר, מדוע לא מוגשת תלונה למשטרה נגד הבריון הזה? עונש של 3 שנים בבית סוהר היה מרגיע אותו. אם אינך עושה זאת אתה מתנהג ברמת שפל נמוכה כמו התוקף. אגד היה צריך לאתגר את המערכת המקשקשת על צורך בתיגבור ועידוד השימוש בתחבורה הציבורית בישראל.
  הגב 24.01.20 10:25
 • אורח
  בחברה הישראלית ישנה כמות מכובדת של ארסים ושלוחים . מדינת ישראל משתלבת יפה במזרח התיכון ועתידה לפניה.
  הגב 24.01.20 11:31
 • אורח
  מילא אחד פחד בסוף הם גילו שיש להם כוח ביחד שניים היו תופסים והנהג יכל בנתיים לתת בעיטה טובה בביצים,או ראסיה מכוונת לאף ואז הרבה זמן הוא לא היה מסוגל לקלל ככה ברגע שהוא קלט את הפחד של הנהג הוא לא הפסיק הנהג יכל גם לפעול בטקטיקה של -לקום מהכסא להגיד לו תן לי להתנצל בפניך ואז להפתיע עם ברכיה לביצים ושהוא היה מתקפל מהכאב להחזיק לו את הראש ולתת ראסיה רצחנית ואז השיר היה נגמר
  הגב 24.01.20 13:44
 • אורח
  אני נהג אוטובוס בפנסיה. פרשתי מאגד רק בגלל בריונות של הנוסעים. במקומי הגיעו נהגים מהשטחים והפזורה. תמשיכו להתנהג כך.
  הגב 24.01.20 14:20
 • אורח
  יש לגנות את האלימות ושום דבר לא מצדיק את המעשה של הפסיכופת הזה. לקלל לשבור משקפיים ולקחת פלאפון לא שלו. הוא חייב לשלם על מעשיו בכלא/במוסד תקופה ארוכה למען יראו וייראו. אני קורא תגובות של אנשים שאומרים שזה מעצבן שאוטובוס שחיכית לו פוסח עליך בתחנה נכון זה מעצבן אבל יש דרכים לטפל בזה להתקשר לשרות לקוחות של החברה ויטפלו בנהג שביצע עבירה. דיייייי עם האלימות ברחובות, בכבישים...בואו נהיה חברה טובה אנשים טובים ונכבד אחד את השני. יש לגלות אפס סובלנות כלפי אלימות.
  הגב 24.01.20 14:36
 • אורח
  מזל גדול גדול גדול לנהג שהנוסע לא פירק לא את הצורה , הנוסע צודק זה מרגיז ומטריף אף אחד לא רוצה שיעשו לו דבר כזה , אנשים ממהרים למקומות שונות ולחכות עוד חצי שנה בתחנה זה לא עסק , אני בעד הנוסע , בסך הכל רק קילל נו אז מה הפה לרשותנו
  הגב 24.01.20 14:59
 • אורח
  הלוואי שיקללו את אבא שלך באותה צורה
  26.01.20 05:05
 • אורח
  גז פלפל לתוך הפנים, דיבור מסריח, יש פה תגובות מביישות, ככה החברה שלנו נראית אנשים מתנהגים כמו אפסים בלי כבוד, תתביישו
  הגב 24.01.20 15:04
 • אורח
  אם אני שופט שם את הבן אדם בכלא עד יום מותו
  הגב 26.01.20 10:53
 • אורח

ביום שבת 25.1. ד״ר רז צימט מומחה לאירן, ד״ר ברוריה טל דיאטנית קלינית ביה״ח איכילוב והסטנדאפיסט דני ליאונוב יתארחו באירוע שבתרבות בהיכל התרבות ראשון לציון

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירוע שבתרבות יתקיים ביום שבת הקרוב 25.1.20 בהנחיית איתן דנציג.

באירוע הבוקר של ראיונות ואקטואליה יתארחו:

ד״ר רז צימט מומחה לאירן, אוניברסיטת ת״א - האם ישראל על סף עימות עם אירן?

ד״ר ברוריה טל דיאטנית קלינית ביה״ח איכילוב-על תזונה ואורח חיים בריא

דני ליאונוב סטנדאפיסט בקטעי הומור

האירוע יתקיים ביום שבת 25.01.20 בשעה 11:00 בהיכל התרבות

הציבור מוזמן!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מסיבת פורים ענקית בראשון לציון! ביום שבת 14.3 פסטיבל M-FEST חוזר ללייב פארק ראשון לציון עם מיטב ה דיג'ייז המובילים של ישראל אשר יגיעו למסיבת פורים הגדולה בישראל; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

שימו לב הכניסה מגיל 20 + ובתחפושות בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


הלייב פארק ראשון לציון יאחרח בפורים הקרוב את פסטיבל m-fest הגדול שיארח את מיטב ה D.J'S של ישראל (רשימת המשתתפים תפורסם בהמשך). לאור ההצלחה של השנה שעברה חוזר הפסטיבל לראשון לציון שם יהנו המשתתפים ממוזיקה טובה, דוכני מזון, דוכני אומנים ועוד.

מהרו להזמין כרטיסים – מכירת הכרטיסים נעשית בסבבים – כאשר בכל סבב המחיר עולה. כרגע הכרטיסים נמצאים בסבב א בעלות של 99 ₪

שימו לב!

הכניסה בתחפושות בלבד ולגילאי 20+

הכניסה מותנית בהצגת תעודת זהות וכרטיס אלקטרוני

מכירת הכרטיסים נעשית רק דרך האתר


האירוע יתקיים ביום שבת 14.3.2020 החל משעה 13:00 (פתיחת דלתות) בלייב פארק ראשון ציון

כרטיסים החל מ99 ₪ (בהתאם לסבב המכירה)

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים : https://www.eventer.co.il/events/mfestpurimlivepark2020?afil=kzattarbut

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה בכסף משלמים מיסים לעריה שהיה מושהו בחינים לילדים
  הגב 23.01.20 20:46
 • אורח
  נכון מאוד!!!! אפשר ללא תשלום מחווה לאזרחים
  הגב 23.01.20 21:35
 • אורח
  יהיה גם משהו לנוער (גיל 16-17 )
  הגב 23.01.20 22:17
 • אורח
  ?
  23.01.20 22:18
 • אורח
  ?
  הגב 23.01.20 22:18
 • אורח
  שבת יהודים שבת!!!!!
  הגב 24.01.20 07:30
 • אורח
  למה מדירים ציבור כל כך גדול של שומרי שבת. וזו לא הדרה? איפה כל הצעקנים מהאירוע של חבד בעפולה,היכן כל הצדקנים? חובה לכתוב לראש העיר,גם אנחנו מעוניינים להשתתף.
  הגב 24.01.20 08:44
 • אורח
  למה בשבת????
  הגב 24.01.20 11:10
 • אורח
  פשוט חוצפה שזה בשבת!!
  הגב 24.01.20 11:10
 • אורח
  למה כזה יקר ולא במחיר סימלי
  הגב 24.01.20 13:08
 • אורח

יום החיבוקים של חט"ב טביב בראשון לציון! תלמידי בתי הספר החליטו לציין את יום החיבוקים בפעילות מרגשת שכולה בסימן הפרגון לחברים/תלמידים/צוות בית הספר

קרדיט ביה"ס טביב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


את יום החיבוקים שחל השבוע החליטו בחטיבת הביניים טביב בראשון לציון לציין בפעילות מיוחדת במינה. תלמידי החטיבה פתחו את היום שכולו נועד לחבק ולאראות אהבה למשפחה וחברים בפעילות כיתית בה כל אחד מהתלמידים פירגן לחבר וכיבד אותו בממתק או חטיף. בנוסף בכניסה לבית הספר הוצב לוח ובו התלמידים היו צריכים לכתוב ולפרגן לחבריהם, למורים, לעובדי המנהלה ולכל מי שהם רצו לחבק באותו היום.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים בראשון לציון ביום ראשון 2.2 תיפתח ההרשמה לרשת המעונות של החברה העירונית

את ההרשמה ניתן לבצע דרך אתר החברה העירונית, במשרדי הרישום ודרך הגעה לחלק מהמעונות (בין התאריכים 2-3.2.20)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לידיעת ההורים בראשון לציון החברה העירונית בראשון לציון תפתח את ההרשמה לרשת מעונות היום של החברה העירונית לשנת תשפ״א ביום ראשון -2.2.2020. רשת המעונות מציעה לילדים בגיל הרך חוגים , פעילויות וארוחה מזינה לאורך היום בכל אחד מ 20 המעונות ברחבי העיר. לקראת הרישום ההורים מוזמנים להגיע להתרשם מהמעונות (מומלץ להגיע בין השעות : 11:00 – 09:00 ) אין צורך בתיאום מראש.

שנת הלימודים מתחילה בתאריך 1.9.2020 ומסתיימת בתאריך 8.8.2021

שעות פעילות:

בימים א'-ה' בין השעות 07:00-16:00

ביום ו' בין השעות 07:00-12:30

יש אפשרות הארכה עד השעה 17:00 בתוספת תשלום.


אופן ההרשמה:

לקוחות המשלמים בהמחאות:

ניתן להירשם אך ורק במשרדי המעונות , בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00, בכתובת גיבשטיין 31, מעון אלונים.


לקוחות המשלמים בכרטיס אשראי:

אפשר להגיע ולבצע הרשמה בכל מעון ברשימת המעונות הבאים:

אלונים, גנים, האירוס, טרפז, נווה דקלים,נחלאות, נעורים, פרס נובל, קריית הלאום, רביבים, שער הים ושקמים.

הרישום יתאפשר ב-2.2.2020 בין השעות 8:00-16:00 והחל מ-3.2.2020 בין השעות 9:00-11:00.


לפרטים נוספים ניתן לפנות:

טלפון: 03-9562096

מוקד מידע -03-9499966

פקס: 03-9563362

או באתר: http://bit.ly/2RihUQs

אימייל: maonkg@hironit.co.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב ראשון לציון חשוד בעבירות מין בעובדות זרות

איתו נעצרו 2 תושבים נוספים מהוד השרון וחולון

אבי בר | | תגובות: 4
בסוף חודש נובמבר האחרון, התקבלה במשטרת ישראל תלונה כנגד שלושה גברים ישראלים, בחשד לביצוע עבירות מין בעובדות זרות נתינות אוקראינה ורוסיה, אותן העסיקו בניגוד לחוק.


מהחקירה עלה חשד לפיו החשודים, מנכ"ל חברה לשירותי ניקיון ושני עובדיו, העסיקו עובדות זרות השוהות בישראל שלא כדין בניגוד לחוק וסחרו בהן לביצוע עבירות מין.

עוד עלה מהחקירה חשד לביצוע עבירות כלכליות ועבירות נוספות.


החשודים (48,46,41) תושבי הוד השרון, חולון וראשל"צ, נעצרו בתאריך 25/12/19 ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בראשל"צ.


מעצרם של החשודים הוארך אתמול בשבעה ימים נוספים, בערער שנדון היום בבית המפט המחוזי בעניינו של אחד החשודים, קיצר בית המשפט את הארכת מעצרו לשישה ימים.


בדיון שנערך היום בבית משפט השלום בראשל"צ, האריך בית המשפט את צו איסור הפרסום על פרטי החקירה עד לתאריך 6/2/2020, והתיר את פרסום דבר קיומה של החקירה, החשדות, שמותיהם ופרטיהם של החשודים.


החקירה נמשכת.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שרמוטות,צריך לגמור לסמרטוטים כאלה את החיים בשקית ניילון
  הגב 23.01.20 17:44
 • אורח
  מעניין אם לעובדות הזרות האלה יש אישור עבודה בישראל, וזאת מבלי לגרוע מחומרת העבירות לכאורה.
  הגב 23.01.20 18:26
 • אורח
  אם אכן עשו את המיוחס להם אזי הם נבלות והלואי ישפטו למאסר בפועל וקנסות כבדים
  הגב 23.01.20 19:30
 • אורח
  אוקי איך אנחנו יודעים מיזה
  הגב 23.01.20 20:01
 • אורח

בשורה לנהגי ראשון לציון! אחד הנתיבים בכביש 4 ליד גשר ראשון לציון יהפוך ל"נתיב פלוס" ובו תותר הנסיעה לרכב שיש בו יותר מנהג בודד

בשלב זה לא צויין מועד תחילת הפעלת הנתיב והאם רכב יחוייב ב – נהג + נוסע אחד או 2 נוסעים

אבי בר | | תגובות: 15
לפני כחצי שנה החלו לפעול 2 "נתיבי פלוס" הראשון לנוסעים בכביש 20 ביציאה מראשון לציון, והנסיעה מותרת בו לנהג + 2 נוסעים לפחות, והנתיב השני לבאים מכיוון נתניה לתל אביב ובו הנסיעה מותרת לנהג + נוסע אחד לפחות. כאשר המטרה היא לעודד נסיעות משותפות לעבודה ולהפחית את הגודש בכבישים.

במשרד התחבורה מרוצים מהתוצאה והחליטו להוסיף 2 "נתיבי פלוס" נוספים הראשון לבאים מירושלים והשני לנוסעים בכביש 4 בקטע הכביש מצומת עד הלום (בין אשדוד לאשקלון) ועד צומת גנות הכולל את הקטע של היציאות מראשון לציון לכביש 4.

בשלב זה לא צויין המועד לתחילת הפרויקט בכביש 4 ולא ברור אם בכביש 4 תותר הנסיעה ב"נתיב פלוס" לנהג + נוסע או נהג + 2 נוסעים
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפסיקו נא חכמי משרד התחבורה לשים פלסטרים לא רציניים על פצע ובעיה מדממים תרתי משמע.
  הגב 23.01.20 15:55
 • אורח
  זוועה. שידאגו בראשון למקומות תעסוקה. מתי נצא לעבודה ב 4 לפנות בוקר?????
  הגב 23.01.20 16:08
 • אורח
  איזה משרד תחבורה מטומטם, רק על זה הם בחיים לא יזכו שוב בבחירות. כל הפקקים גדלו בחצי שעה מאז שלקחו נתיבים לטובת האוננות של שר התחבורה על נת"צים. מילא היו 4 נתיבים לכל כיוון ולקחו חד, אבל בנתיב המהיר לקחו 2, עכשיו באלה החדשים 2+ לקחו 1 מתוך 3 יענו שליש(!!!) ועוד היד נטויה? צריך תביעה ייצוגית אזרחי מדינת ישראל נגד ממשלת ישראל ויפה שעה אחת קודם!
  הגב 23.01.20 16:28
 • אורח
  אם הנתיב היה מוביל לישיבה בחיים לא היו מגדירים שטות כזאת.... אחד מהדברים היותר גרועים שמשרד התחבורה עשה....
  הגב 23.01.20 16:30
 • אורח
  גזרה לא בשורה
  הגב 23.01.20 17:17
 • אורח
  קודם שיעשו גשר ליוצאים לכביש 4 לבאים מזבוטינסקי ושיפתחו את הכביש מרמת אליהו לחולון
  הגב 23.01.20 17:30
 • אורח
  זה בשורה ? זה בשורה רעה ! הפקקים שכבר קיימים רק יחמירו !
  הגב 23.01.20 17:31
 • אורח
  צודק
  23.01.20 21:19
 • אורח
  מה בדיוק הבשורה?????
  הגב 23.01.20 19:25
 • אורח
  בשורע תלוי בעיני מי. איך אפשר לכפות על אנשים זרים להתאחד לנסיעה משותפת, ואם לכל אחד שעת יציאה שונה, מקום עבודה שונה, ושעת סיום אחרת.. נו. מה שלא מצליח בנתניה אולי יצליח פה.. אשרי המאמין
  הגב 23.01.20 20:34
 • אורח
  בתור נהג שעומד כל בוקר בפקקים שעה וחצי לתל אביב זה בשורה ממש "משמחת" עכשיו אני אעמוד שעתיים וחצי!!!! למה שמשרד התחבורה לא יצא בהצהרה כנה שהוא פשוט רוצה להמאיס את ההגה על הנהגים, פשוט רוצה ליאש אותם!!! אז אולי אשקול לעבור לתחבורה ציבורית.
  הגב 23.01.20 21:38
 • אורח
  יופי עוד שעה בפקקים האיומים ביציאות ולכניסות בראשון.
  הגב 24.01.20 00:17
 • אורח
  בשורה שלילית ולא חיובית. באיילון אוכלים פקקים לא סבירים בזמן שנהגים נאלצים לעבור על החוק (או מצפצפים עליו), מה שגורם לכך שנהגים נורמטיביים נדפקים פעמיים...עכשיו גם בכביש 4? למה?בכלל, אסור בארץ לעודד נסיעה שיתופית עם זרים! מתכון לאסון.
  הגב 24.01.20 02:06
 • אורח
  צריך להפוך את גשר ראשון למחלף בלי רמזורים ולהוסיף נתיב עד מחלף חולון מזרח.
  הגב 24.01.20 11:42
 • אורח
  עוד מחדל של משרד התחבורה שלא מוצא פתרונות
  הגב 25.01.20 19:09
 • אורח

מפגשי החינוך של עיריית ראשון לציון נמשכים! היום (חמישי 23.1) יתקיימו מפגשי התושבים בנושא קידום מערכת החינוך העירונית בבתי הספר העמית, והמעיין; הפירוט המלא מצורף בכתבה

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון החלה ביום חמישי שעבר את מפגשי הציבור בתחום גיבוש מערכת החינוך העירונית ל 5 שנים הקרובות. מטרת המפגשים היא להפוך את התושבים לשותפים פעילים בגיבוש פני החינוך בעיר עד שנת 2025. למשל אלו ערכים צריך לקדם, מהם התחומים בהם צריך להשקיע את מירב המאמצים, מהם היעדים המרכזיים שצריך להוביל ועוד.


באתר העירייה מפורסמים מועדים למפגשי תושבים. ההרשמה באתר העירוני. התהליך נעשה באמצעות שלושה ערוצי היוועצות שבסופם יגובשו יחד עם תושבי העיר תובנות והמלצות אשר ישמשו נדבך משמעותי בתוכנית עבודה העירונית בתחום החינוך בראשון לציון בחמש שנים הקרובות.ערוצי ההיוועצות יכללו ראיונות וקבוצות מיקוד עם מומחים מתחומים שונים, ביניהם האקדמיה, משרד החינוך ויזמות חינוכית, שיתוף של התהליך עם מומחים ובעלי תפקידים יחד עם הציבור הרחב בנושא זירה הדיגיטלית ומפגשי שיח עם תושבים.

נכון להיום, קבוצות המיקוד שהחלו כבר בסוף חודש נובמבר התחילו להניב תובנות משמעותיות. בימים אלו נערכים ראיונות בנושאי חינוך ויזמות חינוכית עם מומחים בעירייה, מומחים חיצוניים וחברי מועצה והממצאים והמסקנות ירוכזו לדו"ח.


בנוסף נפתחה זירת המומחים הדיגיטלית לדיונים ובשבועות הקרובים יפתחו זירות נוספות של צוותי החינוך בעיר ובני הנוער על מנת לקבל גם את זווית הראייה של הדור הצעיר. כמו כן יתקיימו במהלך חודש ינואר מפגשים בבתי ספר ברחבי העיר עם קהילת החינוך של ראשון לציון בשיתוף תושבי העיר שבמרכז המפגשים יהיה הדיון על פני עתיד העיר בתחום החינוך.


להלן מועדי המפגשים וקישור להרשמה:

23.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ג' עמית , רח' המתנדבים 6, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


23.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף י"ב המעיין, רח' העצמאות 37, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


27.1.2020 יום ב' בשעה 18:00 בבניין העירייה, רח' הכרמל 20 ראשון לציון, קומה 5 (מפגש לציבור הדתי). להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 18:00 במקיף ז' רביבים, רח' גוש עציון 24 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 20:00 במקיף ו יגאל אלון', רח' ראם 25, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ד' גן נחום, רח' הרצל 119, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף א' - הגימנסיה הריאלית, רח' הורוביץ 30 ראשון לציון.
להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 18:00 במקיף י' אלברט איינשטיין , רח' אבני החושן 3, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 20:00 במקיף י"ג יצחק נבון, רח' גרינשפן 8, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאןהעירייה מזמינה את התושבים להצטרף גם לשירות ראשון פלוס החדש בו יוכלו לקבל מידע ועדכונים על המפגשים הבאים ובכלל בפעילויות ואירועים הרלוונטיים אליכם

הצטרפו בחינם לשירות "ראשון פלוס" - שירות מידע דיגיטלי אישי לתושב, שיעניק פלוסים במגוון תחומים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבת ראשון לציון בהריון נעצרה ל – 10 ימים בחשד לסיוע לארגון פשיעה

לדיון בבית המשפט הגיעה הסבתא עם בנה של החשודה בן חצי שנה אך השופטת סרבה לאפשר לחשודה לראות את בנה

אבי בר | | תגובות: 6לפני כשבועיים אירע ניסיון חיסול באשקלון והחשד נפל על ארגון פשיעה של העבריין בני שלמה ממושב חלץ הנמצא בסכסוך של שנים עם ארגון הפשיעה של דומרני , סכסוך אשר הוליך חיסולים רבים בקרב 2 הארגונים.

לאחר ניסיון החיסול באשקלון, עצרה המשטרה כ – 35 חשודים אשר המשטרה מייחסת להם כפעילים בדרגות שונות בארגון הפשיעה של בני שלמה. בין העצורות בפרשה תושבת ראשון לציון ו.א.י בת 39 הנמצאת בשמירת הריון ואמא ל – 3 ילדים והחשד כלפיה כי הייתה פקידה בצ'יינג' של אחותה וגיסה אשר על פי החשד שמש כבנק לארגון הפשע של בני שלמה.

לדיון בבית המשפט הגיעה הסבתא עם בנה של החשודה בן חצי שנה אך השופטת סרבה לאפשר לחשודה לראות את בנה ובדיון על הארכת המעצר השופטת נזפה בחשודה שהיא מעדיפה לשמור על זכות השתיקה

בית המשפט האריך את מעצרה ב – 6 ימים סה"כ 10 ימים מרגע מעצרה.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וביערת הרע מקירבך.
  הגב 23.01.20 14:19
 • אורח
  עצוב מסכנים הילדים
  הגב 23.01.20 14:24
 • אורח
  אם היא היתה צדיקה היתה מדברת ולא שומרת על זכות השתיקה. כנראה שיש לה מה להסתיר. ולעניין הילדים שלה עצוב מאוד וחבל שהיא לא לקחה בחשבון ליום שהיא תיפרד מילדיה על מעשה שעשת לכאורה.
  הגב 23.01.20 14:34
 • אורח
  חגיגה של ממש
  הגב 23.01.20 14:45
 • אורח
  איזה הורים מושלמים
  הגב 23.01.20 15:06
 • אורח
  מסכנים הילדים שצריכים לחיות במצב העצוב שההורים הטיפשים האלה גורמים להם, ואיזה מסר הם מעבירים להם לחיים.
  הגב 25.01.20 12:37
 • אורח

כ120 תלמידי חט"ב טביב בראשון לציון יתחרו באליפות ישראל במרוצי שדה בתל אביב

האליפות תתקיים ביום שישי 24.1.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0ביום שישי הקרוב יקיים איגוד האתלטיקה את אליפות ישראל במרוצי שדה בו יקחו חלק מועדוני אתלטיקה מרחבי הארץ. האליפות כוללת מקצים שונים החל מגיל 10 ועד ספוראים ותיקים וכן תחרויות קבוצתיות ואישיות. בין המתחרים יהיו כ120 תלמידי חט"ב טביב הפועלים תחת אגודת מכבי ראשון לציון.

קבוצת האתלטיקה של בית הספר קיימת כבר למעלה מ30 שנה במסגרתה בבית הספר פתחו כיתות ספורט מיוחדות בה לוקחים חלק התלמידים. הלימודים והאימונים משתלבים במערכת השעות של התלמידים. בבית הספר אף הוקם מתקן אתלטיקה בו מקיימים התלמידים אימונים מספר פעמים בשבוע - בשעות הבוקר והצהריים. כמו כן הם משתתפים ב12 תחרויות המתקיימות במהלך השנה וגם בתחרויות התאחדות הספורט של בתי הספר
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השחקן גל לוי, הצטרף לשורות מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון בכדורגל

בנוסף הודיעה הקבוצה כי השחקן מוחמד כליבאת עזב את הקבוצה ועבר לקבוצת אום אל פאחם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט: מועדון הפועל ראשון לציון


מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון הודיע על החתמתו של השחקן, גל לוי, בהשאלה מהפועל באר שבע. השחקן יושאל לקבוצה עד לסוף העונה. יש לציין כי גל לוי שיחק בעונת 2015/16 בהפועל ראשון לציון וכבש 7 שערים. שינוי נוסף בקבוצה הוא שחרורו של השחקן מוחמד כליבאת שעבר לקבוצת אום אל פאחם.

משחקה הקרוב של הקבוצה יתקיים מחר (שישי 24.1.20) בשעה 15:00 משחק ביתי נגד מכבי אחי נצרת

מחירי כרטיסים: מבוגר - 40₪, ילדים מעל גיל 8/סטודנט/חייל - 20₪
נשים, אזרחים ותיקים וילדים עד גיל 8 בחינם. ,
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יאללה ראשוןן..
  הגב 23.01.20 12:39
 • אורח
  המצטרפים החדשים שיהייה לכם בהצלחה
  הגב 24.01.20 10:53
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
24.01.20 08:14
ומה עם שאר חלקי הבית?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל