הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מצורף סרטון! הניח יד על בחורה במועדון בראשון לציון "וחטף" בקבוק בראש

מהפכת קניית ומכירת דירות יד שנייה ברחובות ובראשון לציון יוצאת לדרך! 

מעל 450 מחפשי דירות כבר נרשמו לתוכנה שתשלח להם פרטי דירות (תמונות וסרטונים) בוואטסאפ בהתאמה למה שהם מחפשים

ערב שירי מאיר אריאל בראשון לציון! 

מופע משירי מאיר אריאל "רישומי פחם" בביצוע בנו, שחר אריאל יתקיים ביום חמישי 23.1 באולם מוזיאון אגם ראשון לציון.

תושב ראשון לציון נעצר בחשד למעורבות בסחר איברים

על פי החשוד תושב ראשון ועוד 5 חשודים עסקו באיתור חולים הזקוקים להשתלות איברים והציעו לנהל עבורם את ההליך הרפואי הנדרש לצורך ההשתלה בחו״ל בתמורה לתשלום של מאות אלפי שקלים (תוך ניצול מצוקתם הרפואית והכלכלית של החולים ומשפחותיהם).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


משטרת ישראל עצרה 3 חשודים לחקירה באזהרה ועיכבה שלושה נוספים בחשד לכאורה לביצוע עבירות הנוגעות למעורבות בסחר והשתלת איברים בניגוד לחוק.

היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433 פתחה בחקירה גלויה, בתום תקופה במהלכה התבצעה פעילות סמויה בארץ ובחו"ל ועצרה מספר מעורבים בחשד שעסקו באיתור חולים הזקוקים להשתלות איברים והציעו לנהל עבורם את ההליך הרפואי הנדרש לצורך ההשתלה בחו״ל בתמורה לתשלום של מאות אלפי שקלים.

על פי החשד, החשודים מראשון לציון, אשדוד ונתניה ניצלו הן את מצוקתם הרפואית של עשרות חולים בארץ והן את מצוקתם של אוכלוסיות מוחלשות במדינות שונות בעולם שנאלצות לתרום את איבריהם תמורת כסף.

לחשודים כל אחד על פי חלקו, מיוחסות עבירות של סחר ותיווך לסחר באיברים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לביצוע פשע ושימוש במסמך מזוייף. במהלך הפעילות הבוקר בוצעו חיפושים במשרדי החברה ברמת גן ונתפסו חומרי מחשב ומסמכים שונים.החקירה מתנהלת במשטרת ישראל בליווי פרקליטות מחוז מרכז.

בית המשפט קבע כי חשוד אחד יישאר במעצר ושאר החשודים, בהם תושב ראשון לציון שוחררו למעצר בית.

זה המקום להדגיש, כי לצד העבירות הפליליות והכלכליות, מדובר בסיכון בריאותי חמור של הציבור, מאחר ומדובר באיברים הנמכרים תמורת כסף במדינות שונות ללא תנאים רפואיים מתאימים ומבלי שעברו פיקוח ובדיקת מעבדה כנדרש.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כסף-- זה שם המשחק,ללא ערכים או רחמנות.
  הגב 14.01.20 19:43
 • אורח
  צודק זה יהודים ...ימכרו את אמא שלהם בשביל כסף לא יפה להגיד את זה אבל: לא פלא שכל העולם שונא אותנו
  14.01.20 21:48
 • אורח
  כסף יעוור עיני חכמים... עדיף להשאר טיפששש
  הגב 14.01.20 21:50
 • אורח
  שורה תחתונה החולים הכרוניים קיבלו פתרון לבעייתם גם במחיר יקר .וגם לא מוסרי.
  הגב 15.01.20 10:16
 • אורח
  גועל נפש של אנשים פח אשפה מה עושים בשביל כסף
  הגב 15.01.20 12:29
 • אורח
  כסף כסף.ושוב כסף.הכל עושים.בשביל זה
  הגב 15.01.20 12:32
 • אורח

פרס ארצי! אגף הנוער של עיריית ראשון לציון זכה בתואר "יחידת נוער מצטיינת ארצית לשנת 2019"

היוזמה שהוצגה בפני ועדה ובגינה זכה אגף הנוער בפרס היתה בנושא: קידום שוויון הזדמנויות ומתן אפשרות הולמת לבני נוער עם מוגבלויות להשתלב ולפעול בקהילה בכבוד ובעצמאות מרבית. ראש העירייה, רז קינסטליך: "אני גאה ונרגש על הזכייה בפרס ועל ההכרה בפעילותו של אגף הנוער בעיר. אנו מובילים מערכת חינוכית השואפת להפוך כל שעת פנאי לשעה של למידה משמעותית, נתינה לזולת, אחריות קהילתית, אהבת אדם באשר הוא אדם ואהבת העם

אבי בר | | תגובות: 2
אגף הנוער של עיריית ראשון לציון זכה בתואר "יחידת הנוער המצטיינת לשנת 2019" מבין כל הרשויות המקומיות בישראל. היוזמה שהוצגה בפני הועדה ובגינה זכה אגף הנוער בפרס הייתה בנושא: קידום שוויון הזדמנויות ומתן אפשרות הולמת לבני נוער עם מוגבלויות להשתלב ולפעול בקהילה בכבוד ובעצמאות מרבית.


מרכז השלטון המקומי ומרכז המועצות האזוריות מקיימים מזה 4 שנים תהליך לבחירת יחידות נוער מצטיינות ברשויות המקומיות. בראש הוועדה עומד שר החינוך לשעבר, הרב שי פירון, וחברים בה נציגי מרכז השלטון המקומי, מרכז המועצות האזוריות והאגודה המקצועית למנהלי יחדות נוער.

מגוון הפעילויות של האגף בעבודה עם בני נוער עם מוגבלות כולל את תנועות הנוער השונות בהן קבוצות משולבות של בני נוער, קייטנות לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים המופעלות על ידי התנועות, אירועי קיץ, ירידי חשיפה לאפשרויות בשירות בצה"ל ובשירות הלאומי-אזרחי, שילוב בטקסים עירוניים, ותוכניות שונות בתחומי אומנות שונים כגון מוסיקה, תיאטרון ועוד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"ראשון לציון נתברכה בבני נוער ערכיים ומוכשרים ואני גאה על כל אחת ואחד מהם. כמי שבני הנוער יקרים לליבו ומכיר מקרוב את עבודת האגף ותרומתו, אני גאה ונרגש על הזכייה בפרס ועל ההכרה בפעילותו של אגף הנוער בעיר. אנו מובילים מערכת חינוכית השואפת להפוך כל שעת פנאי לשעה של למידה משמעותית, נתינה לזולת, אחריות קהילתית, אהבת אדם באשר הוא אדם ואהבת העם והארץ."

המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתיתיהו:

"אגף הנוער והצעירים הטמיע בתפיסה שלו שילוב תוכניות ופעילויות חינוכיות של צוותי פעולה, בנוסף הנגשה פיזית ורתימת אירגוניים. בין התוכניות שבלטו : "אבטיח על גלגלים" , "אירוע הוקרה לאימהות עם צרכים מיוחדים במסגרת יום המעשים הטובים ופרויקט נראות בקהילה , שילובם של ילדים מיוחדים בטקסיים עירוניים. ובימים אלו ממש אירוע ט"ו בשבט בשילוב וקרוב לבבות" .אני שמח להוביל את האגף לראייה ושילוב של השונה ללא בידול, זוהי חלק מתפיסת עולמי." התרומה הגדולה היא הערך החינוכי, המופת והדוגמא שפעילות זו מקנה לאלפי בני הנוער בעיר המתחנכים ברוח ההכלה והכבוד לשונה ולזולת באשר הוא. הפיכת הערך לדרך במלוא מובן המילה, תודה למנהלת האגף ולכל צוות העובדים, יישר כוח על פועלם."

הנית עזוז- פרחן, מנהלת אגף הנוער:

" העשייה הנפלאה הזו, שקיבלה הכרה ארצית, היא פרי עבודה והשקעה של הנוער הנפלא ושל עובדות ועובדי האגף. אנו רואים בקידום ערכים ותרומה לקהילה ערך עליון. קידום שיווין ההזדמנויות ומתן אפשרות הולמת לבני נוער עם מוגבלויות להשתלב ולפעול בקהילה בכבוד ובעצמאות משמש דוגמא ומופת לפעילות הענפה שלנו באגף."


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנחנו אזרחי ראשון לציון גאים במשנה לראש העיר מר איתי מתתיהו שהוביל את תיק הנוער שהוא מחזיק בו להצלחה מסחררת
  הגב 20.01.20 21:19
 • אורח
  רגישותו ופועלו הרב של איתי מתיתיהו בנושא הנוער זיכו אותנו התושבים. תודה לך איתי
  הגב 20.01.20 21:43
 • אורח

החל המאבק ב"חמארות" המהוות מאורות שתיה והימורים בראשון לציון! בעלי העסקים יוזמנו לשימוע לפני מתן צו סגירה מנהלי.

כזכור לאחרונה מחזיק ד"ר אפי משה, מחזיק תיק רישוי עסקים החליט על מלחמת חורמה ב"חמארות" – מאורות השתייה והעישון בעיקר ברחוב הרצל וברמת אליהו אליהם מתנקזים בעיקר עובדים זרים ואף קיים חשש לקיום משחקי הימורים בחדרים אחוריים מוסתרים. המבצע מתקיים בשיתוף החברה לביטחון וסדר ומשטרת ישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשל תלונות רבות של תושבים על מטרדי רעש וזוהמה ובשל קטטות ואירועי אלימות חוזרים ונשנים בחמארות, החל מבצע אכיפה ממוקד. על פי נתוני השיטור העירוני, בראשון לציון פועלות נכון להיום כ-12 חמארות, שמרוכזות בעיקר במרכז העיר ובשכונת רמת אליהו.

השיטור העירוני ורישוי עסקים פשטו על שש חמארות עד כה, שני בעלי נכס זומנו לשימוע לפני סגירה על ידי המשטרה. מקום אחד כבר נסגר ובמקומו פועל כבר עסק אחר. שני דוחות נרשמו על אי סגירת עסק ואי מניעת עישון במקום ועסק אחד החליט להסב את פעילותו ופתח בתהליך להוצאת רישיון עסק.

חמארות הינם פאבים מאולתרים, שרובם אינם רשומים באגף לרישוי עסקים ופועלים בניגוד לחוק. מקומות אלו פועלים מדי ערב , כאשר מבקרים בהם גם מהגרי עבודה זרים ללא אישורי שהייה, חלקם תחת השפעת אלכוהול וסמים. מקומות אלו מערערים את תחושת הביטחון של תושבי העיר.
בחברה לביטחון וברישוי עסקים בחנו את הנושא בתקופה האחרונה ולאחר מספר דיונים ופגישות שהתקיימו בנושא, הנחה ראש העיריה, רז קינסטליך לצאת במאבק נגד התופעה, כאשר כל הגופים הרלוונטיים משלבים ידיים, בהם השיטור העירוני, רישוי העסקים, הפיקוח על הבניה והתביעה העירונית. בהמשך נערך השבוע סיור ביוזמתם המשותפת של סגן רה"ע ומחזיק תיק החברה לביטחון -מקסים בביצקי והמשנה לרה"ע ומחזיק תיק רישוי עסקים- אפי משה. בסיור השתתפו נציגי משטרה, מפקד השיטור העירוני, מחלקת רישוי עסקים ומחלקת הפיקוח על הבניה.

בשלב ראשון, מחלקת רישוי העסקים תפתח תיקים באופן יזום לכל החמארות, על מנת שניתן יהיה לזמן את בעלי העסקים לשימוע לפני מתן צו סגירה מנהלי. כמו כן, על מנת למנוע פתיחה של אותם עסקים מחדש יזומנו בעלי הנכסים לשיחת אזהרה בעירייה. בעירייה נחושים להגביר את האכיפה כנגד עסקים בלתי חוקיים אלו ולמגר התופעה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מצטיינות חודש דצמבר! ענבל כהן, פלורי מור ושרית צברי נבחרו לעובדות המצטיינות של חטיבת הגיל הרך של החברה העירונית ראשון לציון; מצ"ב סרטון

החטיבה לגיל הרך יצאה בפרוייקט חדש בו מדי חודש הם ייבחרו את העובדות המצטיינות של צהרוני בתי הספר, הגנים ומעונות הילדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט ילדות ראשונית- החברה העירונית


החטיבה לגיל הרך של החברה העירונית בראשון לציון החליטה להצדיע לעובדות צהרוני בתי הספר, הגנים ומעונות החברה העירונית, בפרוייקט "עובדות החודש". במסגרת הפרוייקט מדי חודש יבחרו מכל מחלקה עובדת אחת מצטיינת אשר תקבל תעודה ושי מטעם החברה העירונית. המטרה היא להודות לעובדות על עבודתן, וכן להציג בפני הציבור וההורים את העובדות אשר מטפלות בילדיהם במשך שעות היום.

להלן מצטיינות החודש והנימוקים לבחירה:

רשת המעונות-מעון כרמים:

ענבל כהן


מסורה ואחראית, המעון הוא הבית השני שלה. ענבל תורמת מזמנה ומגיעה למעון גם לא בשעות העבודה, כדי להכין אותו לרווחת ההורים והילדים. מתייחסת בסבלנות ואהבה לכל ילד וילדה. ענבל מובילה את הצוות במעון ביד רמה ומשקיעה גם בצד הדידקטי בכיתה. ענבל בקשר יום יומי רציף עם ההורים ומעדכנת את ההורים על כל מה שקורה בכיתה.צהרון בית הספר מישור הנוף:

שרית צברי


שרית מסורה אחראית יודעת לעבוד בצוות, יכולת הקשבה מדהימה סבלנות וסובלנות, קמה כל יום בבוקר בתחושת ניצחון שהיא שווה מסוגלת ויכולה.צהרוני גני הילדים-אי ירוק:

פלורי מור


משקיעה בעבודה הרבה מעבר למצופה. עושה את עבודתה תמיד בחיוך ובנועם מקנה לילדים ערכים, נימוסים וכישורי חיים תוך דוגמה אישית וכבוד תמידי. פלורי מבינה את צרכי הילדים בגיל הרך ועושה הכל כדי להיענות לכל ילד וילד על פי צרכיו ויכולתו. העבודה בצהרונים משמעותית לה והטיפול בילדים נעשה מתוך אהבה ואכפתיות. משרה בצהרון אוירה בטוחה ונעימה ההורים מרגישם בטוחים ומבינים כי הילדים נמצאים בידיים טובות. הילדים אוהבים אותה ומחכים לבואה, נוהגת כלפי הילדים באדיבות ואכפתיות עם המון אהבה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה טתם מוחקים תגובות נבלות תתבייישו
  הגב 20.01.20 20:32
 • אורח

הונחה אבן הפינה לבניית מעונות הסטודנטים בראשון לציון שיכילו 350 יחידות דיור קומת מסחר, חניון תת קרקעי ועוד במימון העירייה של כ - 100 מיליון ש"ח

הקומפלקס ישתרע על שטח של ארבעה דונם בשלושה בניינים הכוללים גם רחבה ציבורית להתכנסויות וקומת קרקע המיועדת למסחר בשטח של 650 מ"ר ויפעלו בה בעיקר מסעדות ובתי קפה, שירותי כביסה, חנויות מסוגים שונים, שירותים עסקיים ועוד. תמהיל הדירות יכלול יחידות דיור ליחידים (סטודיו), לזוגות ולשותפים (שניים ושלושה), כל יחידה תכלול גם מטבחון וחדר אמבטיה. סך כל השטח הבנוי של הפרויקט יעמוד על כ-17,000 מ"ר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3

הונחה אבן הפינה למעונות הסטודנטים בראשון לציון! הבוקר (שני 20.1.20) הונחה אבן הפינה להקמת מעונות הסטודנטים הראשונים בראשון לציון בהשתתפות שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, ראש העירייה, רז קינסטליך וחברי המועצה : מחזיק תיק המוער וצעירים, איתי מתיתיהו, המשנה לראש העיר, אסף דעבול, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק דיור בר השגה , עידן מזרחי, סגן ראש העיר, אבי חיים, סגן ראש העיר, מקסים בביצקי, ויוסי חממי . מי שעוד הוזמן לאירוע הוא יו"ר האופזיציה ומחזיק תיק הנוער וצעירים לשעבר , דורון אוזן.


המעונות יוקמו בסמוך למכללה למנהל שבה לומדים כעשרת אלפים סטודנטים, הבנייה צפויה להימשך 24 חודשים. ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, החליט כי העירייה היא שתממן את הפרויקט המוערך בלמעלה ממאה מיליון ₪, באמצעות החברה הכלכלית.

מדובר בקומפלקס סטודנטיאלי ענק על שטח של ארבעה דונם שיכלול 350 יחידות דיור בשלושה בניינים הכוללים גם רחבה ציבורית להתכנסויות וקומת קרקע המיועדת למסחר. קומה זו תשתרע על שטח של 650 מ"ר ויפעלו בה בעיקר עסקים שיתמכו בצרכי המחייה של הסטודנטים ויספקו שירותים נלווים, כדוגמת מסעדות ובתי קפה, שירותי כביסה, חנויות מסוגים שונים, שירותים עסקיים ועוד. תמהיל הדירות יכלול יחידות דיור ליחידים (סטודיו), לזוגות ולשותפים (שניים ושלושה), כל יחידה תכלול גם מטבחון וחדר אמבטיה. סך כל השטח הבנוי של הפרויקט יעמוד על כ-17,000 מ"ר.


בסך הכל המעונות יתנו מענה ל-520 סטודנטים כאשר העירייה תעניק עדיפות לתושבי העיר הלומדים במוסדות אקדמיים, ללא קשר למקום לימודיהם. הבשורה הנוספת היא שהמחירים צפויים להיות מוזלים שכן העירייה ניגשה לקול קורא שפרסמה החברה הממשלתית "דירה להשכיר" וזכתה בו, כך שהסטודנטים העתידיים ייהנו משכירות הנמוכה ממחירי השוק.

החשיבה התכנונית לא פסחה על דגשים של תכנון בר-קיימא, והפרויקט יכלול, בין היתר, מערכות פוטו-וולטאיות(מערכות סולריות ליצור חשמל ) וחללים לתאורה ואוורור טבעיים. בנוסף תקצה החברה הכלכלית במבנה שטחים למועדון סטודנטים, חדרי לימוד משותפים ופינות ישיבה בכל קומה. המבנה יכלול גם חנייה תת קרקעית של כ-50 מקומות חנייה.


ראש העיר, רז קינסטליך:

"הפרויקט הזה הוא מסר לצעירי העיר שעיריית ראשון לציון לצדם לאורך כל הדרך. המעונות יהיו מרכז חיים שוקק על ציר ועוגן ראשי שיכלול את המכללה, מוזיאון אגם, מרכז מסחרי ועוד. אנחנו נקים עוד שני מתחמים לדיור בר השגה לתושבי ראשון לציון. זה הפרויקט הבא שלנו כחלק ממאבק ביוקר המחייה".


שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן:

"ראשון לציון מהווה דוגמא לערים אחרות כאשר היא שמה את הצעירים במרכז. העיר הזאת מתפתחת בצורה מדהימה בהובלת ההנהגה החדשה. אנו רואים את הביקושים הגדולים במתחם האלף. כל החברות הגדולות במשק כבר בדרך לכאן וזה מעיד על עוצמתה של העיר. אני קורא למדינה להפוך את המכללה למנהל לאוניברסיטה. אני מבטיח שיחד עם רז אקדם את הנושא על מנת שצעירים לא יצרכו לשלם עשרות אלפי שקלים ללימודים, זו דרך חשובה ואסטרטגית למאבק ביוקר המחייה. "


המשנה לראש העירייה, אסף דעבול, המחזיק בתיק החברה הכלכלית:

"אנו מגשימים חלום להורים והילדים . דבר זה יסייע רבות לצעירים בעיר. בימים אלו אנו עובדים על תוכנית נוספת של הקמת מתחם לעוד 200 יחידות דיור להשכרה לציבור הרחב בעיר . דבר שיביא להורדת מחירי השכירות בעיר ויסייע לציבור שוכרי הדירות. אני מודה לעובדי החברה הכלכלית שעובדים על פיתוח השכונות החדשות ועל פרויקטים חשובים אלו. אני מודה לראש העירייה, רז קינסטליך על התמיכה ושיתוף הפעולה לקידום הפרויקטים הללו ".

קבוצת פדלון, שזכתה במכרז, החלה בעבודות. עידו פדלון, בעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת פדלון – שפונדר מציין : "אנו רואים בראשון לציון אזור מתפתח לאור הגדלת מתחמי התעסוקה והמגורים בעיר לשנים הקרובות. ביניהם הקמת מתחם האלף ופיתוח אזור תעסוקה ומגורים בולט נוסף על שטחי בסיס צריפין . הקבוצה מאוד מאמינה בעיר ומקדמת בה מגוון יוזמות הן בתחום הביצוע והן בתחום הייזום, ביניהם בית דיור מוגן , שני מתחמי משרדים וכעת התכבדנו להיות המבצעים של מעונות הסטודנטים החדשים בעיר"


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה של דורון אוזן באמצעות החברה הכלכלית עוד משנת 2016 העיקר שזה יעשה טוב לצעירי ראשון.
  הגב 20.01.20 17:31
 • אורח
  אחלה דורון אוזן בזכותו הוא יזם ותמך אוהבים אותך אחי שירובו כמוך רק אתה עוזר ותומך
  הגב 20.01.20 17:40
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה.אבל הצעירים שלומדים במכללה זה אלו שיש להם 50/000 שח לשלם בשנה.אולי ראש העיר ידאג לדירות לצעירים בעיר.וידאג לאוכלוסיה הבוגרת לקשישים למועדונים.לתחבורה בשבת.ועוד
  הגב 20.01.20 18:20
 • אורח

מהפכת קניית ומכירת דירות יד שנייה ברחובות ובראשון לציון יוצאת לדרך! מעל 450 מחפשי דירות כבר נרשמו לתוכנה שתשלח להם פרטי דירות (תמונות וסרטונים) בוואטסאפ בהתאמה למה שהם מחפשים... מוכרי/ קוני דירות המעוניינים להצטרף לשירות 055-970-7114

איך זה עובד? בשירות החדש של be106 שיווק נדל"ן מחפשי הדירות נרשמים בפון או על גבי טופס מיוחד ובו הם ממלאים את פרטי הנכס המועדף עליהם כגון: עיר, שכונה, מספר חדרים, תקציב וכד' והתוכנה שולחת להם רק פרטי דירות המתאימות בקירוב למה שהם חיפשו (לעולם אי אפשר להתאים ב – 100%) באמצעות ההודעה הם יקבלו פרטים מירביים על הנכס, כולל תמונות/סרטון על הנכס.

מערכת האתר | | תגובות: 5דוגמא למשלוח הודעת וואטסאפ לגבי דירה

(הנתונים בדוגמא רק לצורך המחשה)


כפי שדיווחנו לפני מספר שבועות על שירות מהפכני של be106 שיווק נדל"ן בתחום קניית/מכירות דירות יד שנייה אשר יושק בקרוב ומאז נרשמו למאגר מעל 450 מחפשי דירות והחל משבוע הבא תושק התוכנה החדשה המחברת בין מוכרי דירות למחפשי דירות באמצעות הוואטסאפ בערים רחובות, ראשון לציון ויבנה.

איך זה עובד?

בשירות החדש של be106 שיווק נדל"ן מחפשי הדירות נרשמים בפון או על גבי טופס מיוחד ובו הם ממלאים את פרטי הנכס המועדף עליהם כגון: עיר, שכונה, מספר חדרים, תקציב וכד' והתוכנה שולחת להם רק פרטי דירות המתאימות בקירוב למה שהם חיפשו (לעולם אי אפשר להתאים ב – 100%) באמצעות ההודעה הם יקבלו פרטים מירביים על הנכס, כולל תמונות/סרטון על הנכס.

שירות העדכונים בוואטסאפ יימשך עד אשר הלקוחות יודיעו כי אתרו דירה המתאימה להם.

שירות משלוחי הדירות חינם וכל אחד יכול לבקש לקבל דירות. בשלב השני עם איתור דירה מתאימה יש דמי תיווך

לבעלי נכסים המעוניינים לצרף את הנכס שלהם למאגר הדירות הנשלח בוואטסאפ ישלח צוות צילום מקצועי אשר יפיק תמונות וסרטון של הנכס.

שירותי הצילום ומשלוח פרטי הנכס למתעניינים חינם, מותנה בנכסים בבלעדיות ובדמי תיווך בהשלמת עסקת המכירה

מוכרי/ קוני דירות המעוניינים להצטרף לשירות ולקבל פרטים (מסלול מיוחד למתווכים) 055-970-7114
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  "בשלב השני עם איתור דירה מתאימה יש דמי תיווך" "שירותי הצילום ומשלוח פרטי הנכס למתעניינים חינם, מותנה בנכסים בבלעדיות ובדמי תיווך בהשלמת עסקת המכירה"תשימו את זה בכותרת. יש לנו שירות חדש ומהפכני שעולה לכם רק 40 אלף שקל לפני מע"מ!!!השוק רווי במתווכים, ואין לי שום בעיה עם זה (חוץ ממתווכים שלא מבינים מה זה "לא למתווכים"), אבל הגילוי הנאות הזה מתבקש בהחלט!
  הגב 19.01.20 10:43
 • אורח
  בטח דמי דייווח 2 אחוז אם כן יקר מאוד
  הגב 19.01.20 12:04
 • אורח
  חינם = 2% תיווך אז איפה ה"חינם"????? מי שעוד לא הבין חינם רק חמצן שנושמים, עוד מעט יבקשו תשלום גם עבור החמצן באויר🌝😉
  הגב 19.01.20 15:23
 • אורח
  צודק פשוט חוצפה
  19.01.20 20:22
 • אורח
  דמי תיווך של 2% פלוס מע"מ זאת פשוט שערורייה. שוד לאור היום. גזל לשמו. לאן הגענו? פראייר מי שמשלם למתווך.
  הגב 19.01.20 21:09
 • אורח

מיזם ספרייה מקומית בראשון לציון יוצא לדרך! החל מחודש פברואר מוזמנים תושבי ראשון למגוון הרצאות בנושא בריאות, כלכלה ועוד שיועברו על ידי תושבי העיר ברשת הספריות כותר ראשון; הפירוט המלא בכתבה

מיזם הספרייה המקומית הוא מיזם אשר נותן לתושבי ראשון לציון את הבמה להעביר הרצאות במגוון נושאים לקהל הרחב על מנת להעשיר את ידע התושבים ולגרום לתחושת קהילתיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית ראשון לציון


רשת הספריות כותר ראשון מציגה : ספרייה מקומית – הבמה למרצים תושבי העיר. זהו מיזם חדש של רשת הספריות העירוניות לתת במה לתושבי ראשון לציון המעוניינים לקיים הרצאות לקהל הרחב במגוון נושאים. הרשת יצאה בקול קורא לתושבי העיר שנענו לקריאה ולאחר מיון הפונים המיזם יצא לפועל במהלך חודש פברואר- מרץברחבי הרשת.

מיזם ספריה מקומית היא פעילות קהילתית שנועד להעשיר את הידע לתושבים וליצור תחושת קהילתית על ידי מפגשים עם תושבי העיר שיעבירו הרצאות בתחומי העניין שלהם: פילוסופיה, מוזיקה, ספרות ועוד.

ההרצאות יהיו פתוחות לקהל וללא עלות, איך יש לבצע הרשמה מראש בלינק המצורף כאן

להלן תוכנית האירועים וההרצאות:

סדרת ההרצאות את זה עוד לא שמעתי

יום שלישי 4.2.20 שעה 20:00 ספריית רמת אליהו

מבוא לאסטרטגיה כללית (צבאית-מדינית) עם נקודת מבט ישראלית- סכסוכים ומלחמות, אסטרטגיות וטקטיקות בהיבטים צבאיים ומדיניים.

מרצה: סרג' לבקוביץ, בעל תואר שני במנהל עסקים, מתמחה בסחר בינ"ל וביבוא.יום רביעי 5.2.20 שעה 20:00 ספריית שיכון המזרח

איינשטיין: מ-מובטל לאדון העולם או "המחשבה המאושרת בחיי"- על הזכות ועל המזל שנפלו בחלקנו לחיות בתקופה של רעיונות גדולים במדע. ההרצאה מבוססת על ספרו של דניס אוברביי – "איינשטיין מאוהב 2 " ועל הרצאתו של פרופ' חנוך גוטפרוינד בנושא.

מרצה: אבי אוחנה, מהנדס אבטחת איכות, הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים.יום רביעי 26.2.20 שעה 20:00 ספריית שיכון המזרח

מפגש בין תרבויות בארגנטינה - כשהיידיש פגשה את הספרדית- על יחסי הגומלין בין התרבות הארגנטינאית לתרבות שהביאו לארגנטינה יהודי מזרח אירופה.

מרצה: הסופרת נורה דוד, מחברת הרומן "זה לא היה אותו הגשם".סדרת ההרצאות כלכלה היא לא קללה

יום רביעי 12.2.20 שעה 20:00 ספריית נווה חוף

לא חבל על הכסף שלך? ניהול תקציב המשפחה- לאן הכסף שאנחנו עובדים כל כך קשה עבורו נעלם כל כך מהר? ואיך המשכנתא יכולה לפעול לטובתי דווקא? הרצאה קלילה ועשירה בכלים פרקטיים וצעדים פשוטים לעבר עתיד כלכלי טוב יותר.

מרצה: מר דניאל טוביאנה, מומחה מימון משכנתאות, בעל רקע בכלכלת המשפחה, חבר התאחדות יועצי המשכנתאות בישראליום שלישי 18.2.20 שעה 20:00 ספריית כותר ראשון שקמה

עשה ואל תעשה- על צוואות, על אפוטרופסות ועל ייפוי כוח מתמשך.

מרצה: עו"ד זהר אופק.


סדרת ההרצאות - סודות לחיים בריאים

יום ראשון 16.2.20 שעה 20:00 ספריית יצחק שדה

אמנויות לחימה מול הגנה עצמית – מה ההבדל?- הרצאה ומיני סדנה. "אישה הותקפה באכזריות על ידי בן זוגה...עקב כך אושפזה בבית החולים" או "הצלחה לענף הג'ודו באבו דאבי הגודוקא שגיא מוקי זכה במדליית זהב". שני משפטים הפותחים מהדורות חדשות לבקרים, שונים במהותם לחלוטין, אך אם נתעמק מעט, ניראה שיש קו מחבר. מהו?

מרצה: חיים טריווקס, מאמן מוסמך וינגייט בשיטת ק.מ.י קרב מגן ישראלייום חמישי 20.2.20 שעה 20:00 כותר ראשון אלון

אורח חיים בריא – איך מיישמים אותו בחיינו?- מהו אורח חיים בריא? על הדרכים לקיים אורח חיים בריא במובן הגופני ובמובן הנפשי.

מרצה: חני נזרי, מדריכה לריקוד וכושר ומאמנת לאורח חיים בריא.


יום חמישי 13.3.20 שעה 20:00 ספריית כותר אלון

טיפול בבעיות שינה אצל מבוגרים באמצעות הרפואה הסינית- כיצד ניתן לסייע באמצעות הרפואה הסינית לבעיות שינה אצל מבוגרים? בהרצאה נטעם ונריח צמחי מרפא היכולים לסייע בפתרון הבעיה.

מרצה: לירן אוסקכיר, מטפל בנדודי שינה בעזרת רפואה סינית ושיאצו.


סדרת ההרצאות - סיפור בגוף ראשון

יום שלישי 11.2.20 שעה 20:00 ספריית רמת אליהו

מסע - שיחות עם בני הדור השני והשלישי לשואה- בהרצאה יסופר על ראיונות עומק שנערכו בתחילת שנות ה- 80 של המאה הקודמת, עם בני הדור השני לשואה, ועל ראיונות עם בני הדור השלישי לשואה, שנערכו בשנים האחרונות. על הסיבות ליציאה למסע זה ועל השפעותיו האישיות.

מרצה: שושנה צינגל, מחברת הספרים "מסע אל תוך עצמנו" ו- "מסע בני הדור השני והשלישי לשואה מדברים".יום ראשון 23.2.20 שעה 20:00 ספריית יצחק שדה

נופל וקם – אם רוצים הכול אפשרי- עמית גל אלון חי בתחושה שאין לו זמן, הוא חי כל שנה כאילו הייתה השנה האחרונה. בהרצאה יספר איך הצליח להתמודד עם אתגרים חסרי סיכוי בצורה יצירתית.

מרצה: עמית גל אלון, מייסד ובעלים של חברת Muscle and Motion.יום חמישי 19.3.2020 שעה 20:00 ספריית נחלת יהודה

תמיד רציתי בת- עופרית, אמא לשני בנים מספרת בגילוי לב על בנה לירון שהחליט לצאת החוצה מה"תחפושת" ולהיות מי שהוא באמת. בהרצאה, חושפת עופרית, את האתגרים שלה כאם במסעו האמיץ של בנה וכנגד המוסכמות החברתיות, על חשיבות קבלת הילד ללא תנאי, על נחישות מול קושי, על התגייסות למען המטרה וההתמודדויות עם התהליך. ההרצאה נושאת מסר חשוב של קבלת השונה.

מרצה: עופרית מצס, משתתפת הסדרה "טרנסקידס" ב"יס דוקו", ומחברת הספר ״תמיד רציתי בת״.סדרת ההרצאות תכל'ס מה עושים

יום ראשון 2.2.20 שעה 20:00 כותר ראשון תרמ"ב

התמודדות עם פחד קהל – טכניקות וכלים להצגה עצמית- עמידה מול קהל מאפשרת העברת ידע ומידע ומשפיעה על הקהל. בהרצאה נלמד על היכולת להשפיע, לשנות, ולהעביר ידע דרך הצגה עצמית, בחיים ובעסקים.

מרצה: זהר גריידי, שר הבטחון, מרצה ומאמן לעמידה מול קהל.


יום רביעי 4.3.20 שעה 20:00 ספריית נווה נוף

כיצד לגדל ילדים מאושרים? לא מה שחשבתם

ילדים חיים כיום בעולם המתאפיין בשפע עצום של גירויים, של בילויים ושל ערוצי מידע ומדיה חברתית. בנוסף, במאמץ גדול ובהשקעה רבה ההורים מרעיפים על ילדיהם מכל טוב. האם ילדים אלה יגדלו להיות מבוגרים מאושרים? לא בהכרח. בהרצאה יוסבר אילו טעויות הורים עושים כיום בגידול ילדיהם, איך להימנע מהן, וכיצד לגדל ילדים שיהיו מאושרים באמת. ההרצאה מתובלת בהומור ובהדגמות, ויינתנו בה טיפים מעשיים שכל הורה יוכל ליישם.

מרצה: גבריאלה רייכר, מאמנת בכירה מוסמכת ומרצה לאימון.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה ברוכה
  הגב 20.01.20 16:58
 • אורח

אזהרה לבעלי הרכבים בראשון לציון! העירייה תחל באכיפה כנגד רכבים החונים בחניות המיועדות לנשים בהריון ולהורים עם עגלות... בכתבה מיקומי 16 החניות השמורות

עם פרסום הקצאת החניות, התקבלו פניות אוהדות רבות וכן גם הערות וטענות על תושבים שתופסים חניות אלו ואינם בעלי "תו נולד". כאמור, זו הסיבה שהחלה עתה האכיפה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13
צילום: החברה לביטחון וסדר ראשון לציון


כחצי שנה לאחר הקצאת החניות, תחל החברה לבטחון באכיפה, כדי לוודא שמקומות אלו יישמרו לבעלי "תו נולד". החברה לבטחון וסדר ציבורי מודיעה על התחלת האכיפה בחניות המיועדות לנשים בהריון ולהורים עם עגלות. כזכור, לפני כחצי שנה, הכשירה העירייה מספר חניות ברחבי העיר, רובן ככולן בסמיכות לקופות חולים וטיפות חלב, עבור נשים בהריון והורים עם עגלות. יש לציין כי המשנה לראש העירייה, עידן מזרחי, הוא זה שהעלה את ההצעה, שהתקבלה בסופו של דבר במועצת העיר.

החניות מסומנות בצבע אדום ומוצב לידן תמרור מתאים. מי שיכול לחנות בחניות מיוחדות אלו הם בעלי "תו נולד". הזכאות לתו נולד היא להורים לתינוקות: נשים בהריון החל מחודש רביעי או הורה מדרגה ראשונה לילד עד גיל שנה בין אם במסגרת לידה, אימוץ, פונדקאות וכו'. לצורך הוצאת התו, על התושב להיות בעל תו תושב/דייר תקף ולהציג אישור רפואי או אישור ממשרד הפנים/ביטוח לאומי, בהתאם לבקשה.

עם פרסום הקצאת החניות, התקבלו פניות אוהדות רבות וכן גם הארות וטענות על תושבים שתופסים חניות אלו ואינם בעלי "תו נולד". כאמור, זו הסיבה שהחלה עתה האכיפה.להנפקת התו יש להגיש בקשה, בצירוף המסמכים הרלוונטיים ל: liats@rishonlezion.muni.il או לפנות ישירות למשרדי החברה לביטחון, ברחוב ז'בוטינסקי 61, ראשון לציון.

לתשומת לבכם:

 • התו יונפק להורה אחד (לרכב אחד) ויהיה בתוקף במשך שנה ממועד ההנפקה. הורה שיציג אישור ממשרד הפנים/ביטוח לאומי לאחר לידה, יהיה זכאי לתו עד מלאת שנה לילדו.התו יונפק לאחר אישור הבקשה. תווים שהונפקו בטרם תחילת האכיפה במקומות המיועדים לחניה, יוארך תוקפם, כך שהזכאות לשנה לא תיפגע.


מיקומי החניות - תו נולד

 • כללית אשלים + טיפת חלב נאות אשלים – רח' התזמורת 30
 • כללית דרור היובל – רח' עין הקורא 10
 • כללית ירושלים – רח' ירושלים 21/הגדוד העברי
 • כללית מגדלי העיר – שד' יעקב 50
 • כללית רמת אליהו – רח' הכנסת 8
 • כללית קריית גנים + לאומית קריית גנים + טיפת חלב – רח' שדה נחום 16
 • כללית בלפור – רח' יודילביץ' 12
 • כללית כרמים – רח' הסוכה 10
 • כללית נווה חוף – רח' ארגמן 12
 • מכבי פרס נובל – רח' שמעון פרס 33
 • טיפת חלב בית מעון – רח' גורדון 24
 • טיפת חלב קדמת ראשון – רח' רח' יואל סגל 6
 • טיפת חלב רוזנברג – רח' הרב טולדנו 4
 • טיפת חלב שיבת ציון – רח' שיבת ציון 4
 • טיפת חלב שיכון המזרח – רח' עזרא 39
 • חניון בניין העירייה – רח' הכרמל 20


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אנו יודעים שהורים עם עגלות ונשים בהריון מתקשים, לא פעם, לאתר חנייה בסמוך לקופת החולים, ואנו,כחברה, צריכים לדעת לתת קדימות לאלו שזקוקים לחניות אלו. המהלך נועד להקל ולהבטיח את שלום ההורים שזקוקים לחניות אלו וכמובן את שלומם של היקרים לנו מכל".


המשנה לראש העירייה, עידן מזרחי:

"בחצי השנה האחרונה, קיבלנו פניות רבות מתושבים שמודים לנו על הקצאת החניות. ראינו שהחניות עונות על המענה שאליו כיוונו, הורים עם עגלות ונשים בהריון, שלעיתים מגיעים ילדים קטנים, לעיתים חולים, והקרבה לקופת החולים מקלה עליהם במעט".
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חרא
  הגב 20.01.20 15:58
 • אורח
  שטויות במיץ עגבניות
  הגב 20.01.20 16:37
 • אורח
  מה זה הקשקוש הזה? איך הפקח ידע אם האשה בהריון?? מה זה על כל שטות עושים חניהיעודית??
  הגב 20.01.20 16:44
 • אורח
  היא צריכה להביא אישור שמעיד על כך
  20.01.20 17:12
 • אורח
  רק כללית?
  הגב 20.01.20 16:46
 • אורח
  יש גבול מה השטויות האלה
  הגב 20.01.20 17:41
 • אורח
  ראש העיר מה עם להגדיל מקומות חניה לנכים? מה זה השטויות חניה לנשים בהריון? נשים עם ילדים. שילכו כמה מטרים לא יקרה כלום. הריון זה לא מחלה נכות זה מחלה. נכות לא תמיד מאפשרת ללכת כמה מטרים. ותחשוב על זה.
  הגב 20.01.20 18:30
 • אורח
  חחחחחחח מדינת היהודים יותר מדיי חוכמה חחחחח
  הגב 20.01.20 19:19
 • אורח
  עם חזירות כמו שיש כאן אפשר להקיף את כדור הארץ 300 פעם חזירות בצע ושחיתות מקום ראשון ישראל 🤮😡
  הגב 20.01.20 19:21
 • אורח
  אכיפה גם שתופסים חניית נכה לא רק לנשים .אדוני ראש העיר .אני רוצה להגיד לך כל מערב ראשון עד ארבע טון .מליון משאיות חונות בעיר .ופקחים מעלימים עין זה לא רק סכנה .זה פשוט הפקרות מאז שנבחר ראש עיר חדש בושה.אני רק מקוה שזו קדנציה האחרונה שלך
  הגב 20.01.20 19:33
 • אורח
  אדוני ראש העיר כל המתחמים אם מנורות שרופות ואגף החשמל לא מוכן לתת שרות .זה מסכן את הבנות בלילה .ראשון חוזרת לאחור מאז שניבחרת .גם אני מקוה מאוד שזה קדנציה האחרונה שלחה .אתה כבר שנה בתפקיד ואתה לא מבקר בשכונות מערב ראשון .פרקים מוזנחים .פרק הזכרון חזר עשרים שנה לאחור בושה .תמיד אני אומר שעשינו טעות אתה עדיין ילד מתיים שבעים אלף תושבים זה גדול הליך
  הגב 20.01.20 19:42
 • אורח
  ממתי הריון הפך לנכות? אגב לאישה בהריון עדיף ללכת מעט זה בריא לה וגם לעובר, בקיצור רעיון פופלסטי טפשי וזול,
  הגב 20.01.20 20:55
 • אורח
  איזה שטויות כמה מטומטמים אפשר להיות
  הגב 21.01.20 00:26
 • אורח

מצורף סרטון! הניח יד על בחורה במועדון בראשון לציון "וחטף" בקבוק בראש

סרטון - דוברות משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 9סרטון הקטטה


משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב לוד בן 36, בחשד שתקף ופצע אחר במהלך מסיבה שנערכה במועדון קריוקי בראשל"צ.


תחילתה של החקירה בתלונה שהתקבלה במשטרת ישראל על תקיפה שאירעה בתאריך 10/1/20 במועדון קריוקי בראשל"צ, במהלכה נפצע תושב ראשל"צ בן 33.


עם קבלת התלונה, נערכה פעילות חקירתית של משטרת ישראל שהובילה למעצרו של החשוד.


מהחקירה עלה חשד לפיו הגבר תקף את המתלונן באלימות קשה כשהוא תחת השפעת אלכוהול, לאחר שהבחין שהמתלונן הניח את ידו על כתפה של בת זוגו.


על פי כתב האישום, נטל הנאשם בקבוק זכוכית והטיח אותו בחוזקה בראשו של המתלונן. כתוצאה מהתקיפה, נפל המתלונן על הרצפה והחשוד השליך לעברו את הבקבוק ובעט בגופו. מיד לאחר מכן נטל הנאשם בקבוק נוסף והשליכו לעבר המתלונן.


המתלונן פונה מהמקום כשהוא פצוע לבית החולים, שם אושפז לקבלת טיפול רפואי.


מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט השלום בראשל"צ, ועם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום ובקשה למעצרו, עד לתום ההליכים בעניינו.


התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד שמאלני קיצוני
  הגב 20.01.20 13:42
 • אורח
  חחחחחחח
  20.01.20 23:33
 • אורח
  אנשי לוד מסוכנים לציבור
  הגב 20.01.20 14:04
 • אורח
  אם נוהגים- לא שותים. אם שוטים -לא שותים...
  הגב 20.01.20 15:15
 • אורח
  ולמה הוא מניח יד על כתף של בחורה שנמצאת בחברתו של חבר שלה,למה?
  הגב 20.01.20 19:29
 • אורח
  תמותו אנשים כאלה שנוגעים בבנות בלי רשות
  הגב 20.01.20 22:25
 • אורח
  באיזה קטע הוא ניגש ושם יד ככה בכלל?? גם רואים שהבחור בהתחלה דיבר איתו וה"נפגע" הוא היותר אגרסיבי בסיפור כי דחף אותו ראשון ושיכור בקושי עומד על הרגליים
  הגב 20.01.20 22:37
 • אורח
  אז אתה מצדיק את הבחור הפוגע?
  20.01.20 23:36
 • אורח
  שיקארע לו את הצורה רואים שהפינצ"ר הקטן מנשה לתרברב אז קיבל בקבוק ומי שבא לו מוזמן לבקבוק קולה חחחחחח
  הגב 20.01.20 23:49
 • אורח

רז קינסטליך בישר לתיאטרון האינקובטור – פואטרי סלאם ישראל, זכיתם ב - 36 אלף ש"ח פרס ראש עיריית ראשון לציון על שם מאיר אריאל על יצירתיות בשפה העברית

מבין נימוקי השופטים לבחירה: "בחרנו בתיאטרון האינקובטור לפרס ראש העירייה ע"ש מאיר אריאל בזכות סוגות שירה ומופע חדשות, שהפכו בישראל לנחלת קהלים רחבים: סוגת הספוקן וורד ומופעי הפואטרי סלאם. האינקובטור נחשב המוסד התרבותי שהחל בהפצת סוגות אלה. היום הם מקיפים יוצרים רבים, צעירים בעיקרם, ופותחים פתח ליצירה לשונית ופואטית הנשענת על העברית המדוברת, ומפיקה ממנה יצירות נגישות ורלוונטיות בכל רחבי הארץ, לכל גי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2סרטון ההודעה של רז קינסטליך לזוכים


כנס השפה העברית, אירוע הלשון היחיד מסוגו בארץ, יציין 13 שנה להיווסדו ויעמוד השנה בסימן "עברית בתנועה מתמדת" – השינויים והתנועות בשפה מאז ועד היום, בשלל אירועי תרבות עם מיטב אנשי הרוח, האמנים והיוצרים המובילים בארץ!

בפתיחת הפקת המקור המוזיקלית וההומוריסטית, "דיבור צפוף", ב-6 בפברואר, יתקיים טקס הענקת פרס ראש עיריית ראשון לציון על שם מאיר אריאל, בהנחיית העיתונאי ומנחה הטלוויזיה, צחי קומה. זוהי השנה השביעית בה מחולק הפרס, על סך 36,000 ש"ח, שניתן על יצירתיות בשפה העברית ונועד לבטא הוקרה על יצירות אמנותיות אשר טבעו את חותמן על ידי שימוש מיוחד בשפה העברית ואוצרותיה ופנייה לקהלים גדולים וחדשים.

השנה קבעה הוועדה בראשותו של ד"ר רוביק רוזנטל כי פרס ראש עיריית ראשון לציון ליצירתיות בלשון העברית על שם מאיר אריאל לשנת 2020 יוענק לתיאטרון האינקובטור – פואטרי סלאם ישראל.

מבין נימוקי השופטים לבחירה: "בחרנו בתיאטרון האינקובטור לפרס ראש העירייה ע"ש מאיר אריאל בזכות סוגות שירה ומופע חדשות, שהפכו בישראל לנחלת קהלים רחבים: סוגת הספוקן וורד ומופעי הפואטרי סלאם. האינקובטור נחשב המוסד התרבותי שהחל בהפצת סוגות אלה. היום הם מקיפים יוצרים רבים, צעירים בעיקרם, ופותחים פתח ליצירה לשונית ופואטית הנשענת על העברית המדוברת, ומפיקה ממנה יצירות נגישות ורלוונטיות בכל רחבי הארץ, לכל גיל. יוצריהם ידועים בשימוש בדימויים מרעננים, קישורים לשוניים מפתיעים ורלוונטיות בשדה התרבות המתחדש ומחדש פניו".


צוות השופטים כלל את ד"ר רוביק רוזנטל (יושב ראש), מר אלי פולק – מנכ"ל החברה העירונית, פרופ' אילנה אלקד להמן, ד"ר חוה פנחס כהן, הגב' איה אליה ומנהלת הכנס - הגב' טלי צ'רנר.

הפרס יוענק בערבו השני של הכנס, שיתקיים ב-6 בפברואר, בערב הפקת המקור "דיבור צפוף", הפקה מוזיקלית והומוריסטית שתעסוק בשפה דרך הסלנג הצה"לי, אשר השפיע ושזר אינספור ביטויים בשפה העברית. במופע מיוחד ומקורי זה, בעיבודו המוסיקלי של חמי רודנר, ישולבו מיטב להיטי הלהקות הצבאיות בביצועים סוחפים ויוצאי דופן של מירי מסיקה, משה אשכנזי, ניקי גולדשטיין, קובי אפללו ורמי קלינשטיין.

כנס השפה העברית מופק ע"י החברה העירונית ראשון לציון לתרבות, ספורט ונופש ויתקיים בין התאריכים 5-8.2.20 בהיכל התרבות.

לתוכנית האירועים המלאה


רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון:

"אני מברך את תיאטרון האינקובטור על זכייתו בפרס ע"ש מאיר אריאל ליצירתיות בשפה העברית. האינקובטור, כשמו, מטפח כעין חממה של יוצרים צעירים, ופעילותו הענפה מורגשת גם בעיר ראשון לציון. פרס זה לתיאטרון האינקובטור הוא מחווה של כבוד לתחומי יצירה חדשים אלה, לסצנה החשובה של תאטרוני השוליים, ולהשפעתו התרבותית על הקהל הצעיר דרך אפיקים חדשים ומאתגרים".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד. אכן תיאטרון מעניין שמפתח שפת תיאטרון חדשה. נקווה שכעת הם גם יגיעו לראשלצ. ממליץ הזמינם לבית העם או ליד לבנים.
  הגב 20.01.20 10:38
 • אורח
  כבוד גדול
  הגב 20.01.20 11:06
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
16.01.20 01:20
אם כבר יש החלטה לבצע אכיפה עקב ריבוי תלונות על לכלוך, כדאי להוסיף גם את רחוב שיבת ציון. עם הלכלוך והאשפה שברחוב, יש תחושה שגרים בשכונת סלאמס... חבל!
אורח
20.01.20 16:59
אין שום החלטה
אורח
10.01.20 07:38
רחוב גשר בקרית גנים העצים והצמחיה לא מתוחזקים כלל ענפים שלמים נופלים על הרכבים בחניה המרכזית מקום איסוף גזם ואשפה לא מגודר וסה ניראה כמו מזבלה
אורח
12.01.20 15:06
מי אתה חושב שקורא ומעוניין לטפל בקיטורים הללו .???????
אורח
16.01.20 00:51
גמרת אותי חחח תתקשר 106 בנדם, תגיד להם
אורח
07.01.20 23:24
אומנם בזמנו התמנו על פינוי ובינוי עם בעלי, אבל הוא כבר מזמן נפטר, ואני כל-כך מבוגרת, שאין שום אפשרות בשבילי להתפנות מהדירה שלי! בינתיים הרבה אנשים שחתמו, נפטרו!
אורח
07.01.20 10:47
ראש העיר היקר צומת שדה יצחק רמז אין דין ואין דיין תמרור עצור הוא לידיעה והמלצה בלבד
אורח
02.01.20 13:33
ראש העיר בעיית הקקי של הכלבים חמורה מורידה מאוד ,אי אפשר כל הזמן ללכת עם הראש לכיוון המדרכה,וחברות מבקרי לטיפולך
אורח
05.01.20 16:20
נכון, זה משהו נורא
אורח
06.01.20 11:23
הכלבים לא אשמים ,הבעיה שמתרשלים באכיפת החק
הצג תגובות נוספות
אורח
31.12.19 08:12
מחכה לפגישה עם הדבר הנדיר ראש עיריית ראשון לציון אני מקבל שיחות מפקידים ופקידות בעיריה אך להגיע לראש העיר אי אפשר אם מישהו יכול אשמח לישמוע ....
אורח
29.12.19 23:03
מבקשת להסב את תשומת ליבו של ראש העיר למצוקת התחבורה הציבורית למרכז העיר לתל אביב וסביבתה ממזרח העיר. יש קושי רב לבני הנוער ולציבור בכלל להתנייד מאזור זה של העיר
אורח
29.12.19 20:02
רן קינסליך שלום ממקום מאד כעוס כותבת אני אליך .היום חיכיתי שעה וחצי לקו 129 ו 174 הנוסעים מתא לראשון לציון. קווים 172 ..72...62 ועוד שנוסעיים לחוון ולרג עברו כל עשרנדקות במרכז תא ואלו של ראשון לא נראו בשטח!!זו חוצפה וזלזול כאלד כלפי תושבי רטשון לציון ..... לטיפולך המסור! בתודה ביני צור ....


הותר לפרסום! תושב ראשון לציון בן 71 חשוד בעבירות מין בתלמיד

מעצרו הוארך בארבעה ימים נוספים.

אבי בר | | תגובות: 44


חיים מדואל בן 71 המשמש מלווה בהסעה של בית ספר לחינוך מיוחד חשוד בביצוע עבירות מין בתלמיד בן 15 .

החשוד נעצר בשבוע שעבר והוטל צו איסור פרסום על הפרשה. היום ראשון החשוד הובא שנית לבית המשפט, צו איסור הפרסום בוטל ומעצרו של החשוד הוארך ב – 4 ימים נוספים.

בסיומו הוארך מעצרו בארבעה ימים נוספים.

החקירה נמשכת.
התפרסמו 44 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאישפוז כפוי עד עולם
  הגב 19.01.20 20:35
 • אורח
  כמה ידך קלה על המקלדת. מראה על החברה שלנו ששופטת ושופכת דם מבלי לדעת את האמת
  19.01.20 21:57
 • אורח
  עלילת דם על אדם טוב ישר דרך האמת תצא לאור אבל השם שלו כבר מוכתם.
  הגב 19.01.20 20:56
 • אורח
  פשוט ביזיון המדינה הזאת ישר מפלילים בן אדם על סמך שמועות
  הגב 19.01.20 21:29
 • אורח
  זה האדם הכי ישר וטוב במדינה ובסוף האמת תתגלה
  הגב 19.01.20 21:31
 • אורח
  לא יתכן שזה האדם. מישהו כאן טועה.
  הגב 19.01.20 21:36
 • אורח
  בזיון לפרסם שם של אדם בעברות חמורות מבלי להגיע לשורש העניין לשפוך דם נקי למען סקוף בתקשרות .מי יחזיר לו את השם הטוב לאחר שהוכתם.רק תביעה על מליון שקל ירתיע מדומיינים
  הגב 19.01.20 22:07
 • אורח
  מסכים.
  19.01.20 22:23
 • אורח
  כמה שקוף שזה מלכודת לאדם שרחוק מהדברים האלה ואין סיכוי בעולם שאפילו יחשוב על זה
  הגב 19.01.20 22:44
 • אורח
  זה בנאדם סוכר תתביישו לכם כל התקשורת
  הגב 19.01.20 22:51
 • אורח
  איבקי עלייך שותף
  20.01.20 11:04
 • אורח
  בתקופה של היום !!!אסור להיות חביב וסחבק...ישר סוטה ...למה לפרסם את השם ? כל עוד אין הוכחות ..העיקר להרוס לבן אדם את החיים..לא חשבתם שיש לו ילדים כלות נכדים ???מאמינה שיש לו ...חבל שזאת הדרך של המדינה הדפוקה שלנו ...נקווה שהנ"ל לא יתאבד מבושה ..חלם ...!!!
  הגב 19.01.20 22:54
 • אורח
  ארץ אוכלת יושביה !
  הגב 19.01.20 22:55
 • אורח
  מקווה מאוד שהכתב שכתב את הכתבה ישאר מובטל כל חייו. גועל נפש של תקשורת ביזיון , אנשים שפלים. תבדקו טוב מי הבחור ואז תבינו כמה אתם טועים
  הגב 20.01.20 05:51
 • אורח
  היו דברים מעולם. גם על נשיא המדינה נאמר בזמנו שלא ייתכן. כל המסנגרים וודאי מאנשי שלומו.
  הגב 20.01.20 06:13
 • אורח
  זה ההבדל שהוא לא נשיא זה אדם פשוט שחי קרוב אליך
  20.01.20 07:14
 • אורח
  אתה מתכוון לקצב
  20.01.20 11:03
 • אורח
  צודקקקקק!!!!!
  20.01.20 20:12
 • אורח
  כול נהגי מוניות סוטים ובוגדים ונשים תמימות חושבות שהבעלים צדיקים
  הגב 20.01.20 06:18
 • אורח
  מי שכותב כך צריך לבדוק טוב את מעשיו לפני שבא לשפוט ולדון אנשים אחרים ועוד להכליל אותם !... מאוד חבל וכואב שבמדינת ישראל יש אנשים כמוך
  20.01.20 07:20
 • אורח
  צודק בכול מילה
  הגב 20.01.20 07:11
 • אורח
  להדיח אותו מתחנת דקל וכול המשפחה
  הגב 20.01.20 07:48
 • אורח
  הגלגל הוא עגול אתה פעם למעלה ופעם למטה שהשם ישלם לך!
  20.01.20 08:41
 • אורח
  כמה נמוך ושפל אתה!!! אדם חסר אנושיות. תתבייש. שיבוא על משפחתך
  20.01.20 09:45
 • אורח
  למה לא כתוב איזה בית ספר, שנדע לפחות מי הבנאדם
  הגב 20.01.20 07:48
 • אורח
  יש לך שם הנהג הכלב הזה
  20.01.20 11:02
 • אורח
  הנהג הכלב הזה הוא הבנאדם הכי טוב וטהור שקיים כמה הוא עוזר כמה הוא נותן מי שרק יפנה אליו הוא יתן את הלב ואת הנשמה שלו בשבילו !!!
  20.01.20 11:31
 • אורח
  צודק זה תפקיד ציבורי
  הגב 20.01.20 07:49
 • אורח
  וכול חברי מניות חברי עמותה סוטים
  הגב 20.01.20 07:51
 • אורח
  מי שמכיר את האדון יודע שאיןמשום סיכוי ואמצ לכתבה. אנשים חסרי אנושיות שרואים רק את האינטרס שלהם לפרנסה/ העברת זמן שעשוע על חשבון משפחה כאובה וסובלת בתקופה שכזו. משטרה שאוהבת להרוס אנשים ולהחפיש את שמותם ואישיותם. בושה!!
  הגב 20.01.20 09:44
 • אורח
  אני לא מאמין שהוא בקטע של בנים חולה נשים
  הגב 20.01.20 10:03
 • אורח
  אני לא מאמינה
  הגב 20.01.20 10:48
 • אורח
  עולם מגעיל ומכוער ,תנו לו להרקב בכלא עד יומו האחרון ותשרפו את הגופה שלו
  הגב 20.01.20 11:01
 • אורח
  עד כמה בני אנוש הם שפלים ורעים חכמים מאוד על המקלדת פנים מול פנים לאף אחד לא יהיה אומץ לבא מול אותו בנאדם ולדבר כך... אבל הגלגל הוא עגול פעם אתה למעלה פעם אתה למטה אמן וכל מה שאנשים שפלים כמוכם מאחלים לבנאדם חסר ישע יבא עליהם ועל משפחתם..
  20.01.20 11:29
 • אורח
  מה נראה לכם שסתם מפרסמים שם של אזרח רק שיש הוכחות
  הגב 20.01.20 13:40
 • אורח
  ידוע שרוב הנהגים מוניות מוצצי זרע
  הגב 20.01.20 13:42
 • אורח
  שיחזירו את הכספים שנגנבו בעמותה של מוניות דקל זה הזמן להחלפת הנהלה יוחאי לשלטון
  הגב 20.01.20 15:16
 • אורח
  הגנב והנוכל הכי גדול במדינה!!!!! קנאת אנשים מובילה אותם לרוע לב.
  20.01.20 21:00
 • אורח
  לא מאמינה, בשום אופן לא יעשה רע לאף אדם ובטח לא לנער חריג.
  הגב 20.01.20 19:34
 • אורח
  אין מצב בעולם מכירה מקרוב בן אדם זהב
  הגב 20.01.20 19:51
 • אורח
  מה זה מכירה אותו מקרוב?מה את יודעת על הנטיות המיניות שלו?דברים כאלה קורים בתוך משפחה,בן אבא לבת,ובן אח לאחות,אז מאין לך הביטחון הזה???כל כך מרגיזזזז שאנשים ישר מגוננים,"בן אדם זהב בתחת שלי"
  20.01.20 20:10
 • אורח
  אנשים ששופטים בנאדם ברור שהם לא יגוננו ורק יכפישו ויגידו דברים רעים ולא כמוך אישה שפלה ומגעילה עם לב של חרא !
  20.01.20 22:27
 • אורח
  זבלים. הבן אדם עדיין לא נשפט. מי אתם שתשפטו אותו. הצדק יצא לאור וכך גם חפותו. בן אדם מקסים. תתביישו לכם. תביעת ענק מחכה לכל המוציא שם רע!
  הגב 20.01.20 21:44
 • אורח
  זבל של בן אדם גנב נוכל ומהמר גנב כספי מוניות דקל לבדוק גם את זה
  הגב 20.01.20 23:43
 • אורח

עיריית ראשון לציון מתכננת להקים פרוייקטים של דיור בר השגה למכירה והשכרת דירות לצעירי ראשון לציון

איתי המשנה לראש העיר ומחזיק תיק נוער וצעירים "תכלול דיור ומכירה והשכרה - לצעירי העיר. בעלי תואר אקדמי, אנשים ממעמד סוציו אקונומי נמוך וכמובן בני הדור השלישי".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
קרדיט: הדף של איתי מתיתיהו


בימים אלו קיימה עיריית ראשון לציון הישיבה הראשונה של ועדת ההיגוי לקביעת מדיניות ותכנון תוכנית האב בנושא דיור בר השגה לצעירי ראשון לציון. על פי התכנון יוקמו פרוייקטים ותוכניות שיאפשר ומכירה והשכרה לצעירי העיר וגם לבני הדור השלישי, זאת על פי הקריטריונים שייקבעו בועדת ההיגוי.

להלן הודעתו של המשנה לראש העיר ומחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתיתיהו:

יחד עם ראש העירייה והנהלת העיר קיימנו היום את ישיבת הפתיחה של קביעת מדיניות ותכנית אב לדיור בר השגה לשנים הקרובות בראשון לציון.
התכנית תכלול דיור ומכירה והשכרה - לצעירי העיר. בעלי תואר אקדמי, אנשים ממעמד סוציו אקונומי נמוך וכמובן בני הדור השלישי.
אני גאה בעיר שלי שהיא בין הראשונות בארץ ששמה על השולחן תכנית מסודרת של דיור בר השגה. אני רוצה להודות לצוות המקצועי של מנהל ההנדסה וכמובן למשרד האדריכלים שליווה אותנו בארבעת החודשים האחרונים בבניית התכנית.

התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד !!!!! בשורה מעודדת. מקווה מאוד שתצא לפועל. בהצלחה
  הגב 19.01.20 18:20
 • אורח
  בשורה מאוד משמחת איפה נרשמים ???
  הגב 19.01.20 18:23
 • אורח
  למה רק לאקדמים
  הגב 19.01.20 18:23
 • אורח
  סוף סוף הערייה לוקחת את המושכות טוב מאוחר מאשר אף פעם לא,צריך לבנות ומהר ,ולא לתת באופן גורף ,ורק אחרי תחקירי יכלת לרכוש או להשכיר דירה ,יש הרבה מבוגרים ששוכרים דירה והמקרר שלהם ריק
  הגב 19.01.20 18:30
 • אורח
  מעונינת לשמוע פרטים
  הגב 19.01.20 18:51
 • אורח
  לצי זה מיועד? ואיך עושים את זה?? ואיפה זה?
  הגב 19.01.20 18:53
 • אורח
  תבורכו לא רק לאקדמאים לכל השכבות בהצלחה
  הגב 19.01.20 18:58
 • אורח
  היכן ניתן למצוא קריטריונים מדויקים? בכל מקרה, כדאי להרחיב את אוכלוסיית הזכאים. לא כולם יכולים להיות אקדמאים ולא כולם ברמה סוציואקונומית נמוכה על פי הגדרות הלמ"ס, אך עדיין לא אמידים כדי לרכוש דירה בעיר.
  הגב 19.01.20 19:01
 • אורח
  כל הכבוד איתי היקר! תכנית מבורכת ביותר שתקל על מיעוטי היכולת שעכשיו יוכלו להגשים את חלומם💪
  הגב 19.01.20 19:10
 • אורח
  סתם תולים תקוות בצעירים, עד שיאשרו יקח זמן, עד שיסיימו לבנות יקח עוד 5 שנים. בנתיים שכירות עולה מאות אלפים.
  הגב 19.01.20 19:55
 • אורח
  בשורה מעודדת השאלה כמה זמן יקח לבנות את הבניינים האלה וכמה זמן עד שיקבלו מפתח ויותר מיזה כמה יעלה השכרה אני מנחש דירה 2 חדרים גדולה 3000
  הגב 19.01.20 20:03
 • אורח
  ראש העיר הזה פשוט גדול מהחיים
  הגב 20.01.20 06:27
 • אורח
  תותח
  הגב 20.01.20 13:02
 • אורח
  מי שיזם את כל הפרוייקטים עד כה הלכה למעשה זה דורון אוזן מחזיק תיק הצעירים והנוער בעשור האחרון מדובר על המשכיות וזה אחלה. אך צריך היה לציין היות וועדת הדיור בר השגה הוקמה על ידי ב-2010 והתקיימו הגרלות לצעירי ראשון ע״פ המתווה לדיור בר השגה שיזם. לא לשכוח
  הגב 20.01.20 13:40
 • אורח
  חחחחח הוא עדיין חי ???לא נמחק ??
  20.01.20 13:47
 • אורח
  איפוא נרשמים והאם זה כולל חד הוריות
  הגב 20.01.20 21:34
 • אורח

שומרים על ילדי ראשון לציון! בימים אלו נפתחה סיירת ההורים השמינית של העיר בשכונת קריית ראשון בה חברים 15 תושבים; מעוניינים להצטרף לאחת מסיירות ההורים? יש לפנות בהודעת וואטסאפ לרכז סיירות הורים, אייל גילפז במספר: 052-2760580

על פי עיריית ראשון לציון יותר ויותר תושבים מצטרפים לפעילות המתקיימת בשיתוף הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול אשר מעניקה לתושבים הכשרה. תפקידן של הסיירות הוא להעניק מענה ראשוני לבני הנוער הנמצאים ברגעי לחץ חברתי ומשבר. כיום הצטרפו לסיירות כ 200 תושבים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סיירות ההורים בראשון לציון הפכו זה מכבר לסיפור הצלחה של ממש. כמאתיים תושבים לוקחים חלק בשבע סיירות הורים ברחבי העיר. עתה נפתחת סיירת שמינית במספר- סיירת הורים בשכונת קרית ראשון. תפקידן של הסיירות הוא להעניק מענה ראשוני לבני הנוער הנמצאים במרחב הציבורי, תחת שתיית אלכוהול וברגעי לחץ חברתי ומשבר. הקבוצה החדשה משכונת קריית ראשון, מונה כ-15 תושבים וכבר עברה הכשרה במסגרת ובהובלתה של הרשות למאבק באלימות בסמים ואלכוהול בראשון לציון. לצד קבוצה זו, חידשה סיירת הסטודנטים (סחבק), בשיתוף יחידת הצעירים של אגף הנוער, את פעילותה. הפעילות של סיירות ההורים מתקיימת בסופי השבוע בשעות הלילה, החל מהשעה 22:00 ועד 02:00 בלילה. הסיירות קיימו פעילות מתוגברת בסילבסטר במסגרתה הסתובבו מתנדבי הסיירות מסיירים בגנים הציבוריים , פארקים ואזורי בילוי.


סיירות ההורים פועלות בשיתוף פעולה הדוק עם משטרת ראשון לציון ,החברה לביטחון וסדר ציבורי ובתי הספר שבשכונה. הפעילות נעשית בעיקר בסופי שבוע, כאשר הסיורים מתמקדים במקומות הבילוי של בני הנוער במטרה למנוע מהם שתיית אלכוהול.


מעוניינים להצטרף לאחת מסיירות ההורים? יש לפנות בהודעת וואטסאפ לרכז סיירות הורים, אייל גילפז במספר: 052-2760580


ראש העירייה, רז קינסטליך

בירך על הקמת הסיירת הנוספת ואמר: "מעודד מאוד לראות תושבים שמגלים אזרחות טובה ומעורבות בקהילה ותורמים מזמנם וממרצם בשביל הכלל, ישר כוח".


רכז סיירות הורים, אייל גילפז:

"אנחנו מדברים, מקשיבים, משכנעים, משוחחים, מסבירים ומזהירים על הסיכונים והפגיעה שעלולה לקרות בשתיית אלכוהול ושימוש בסמים. החברים בסיירות הורים מזהים מצבי סיכון או בני נוער במצב סיכון ומדווחים מידית למוקד העירוני או למשטרה, או אחרי הפעילות מעוררים ומנהלים שיח ודיאלוג על כל נושא שקשור לבני הנוער".


מנהל הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול, דוד בן שושן:

"אני מברך את מתנדבי סיירות ההורים שמביאים את ניסיונם כהורים ואת סמכותם בהסברה ומניעה בעיקר עושים למניעת צריכת אלכוהול ושימוש בסמים ותורמים לאיכות חיים טובה יותר בשכונתם. זאת תעודת כבוד לפעילות המבורכת של סיירות ההורים בעיר והתרומה הגדולה לבני הנוער".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבוהב הגיע לביקור בבתי הספר בראשון לציון

במהלך הביקור חשפה הנהלת העיר בראשות רז קינסטליך ומחזיקת תיק החינוך עו"ד ליאל אבן זוהר את תוכניות החינוכיות שמתקיימות בבתי הספר בעיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: הדף של רז קינסטליך


בסוף השבוע הגיע מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבוהב לביקור בראשון לציון. במהלך סיור בבתי הספר ברחבי הארץ נחשף אבוהב לתוכניות החינוכיות בעיר והביע את הערכתו על שיטות הלימוד החדשניות ועל מרחבי הלימוד הייחודיים שהעירייה מטמיעה בבתי הספר.

אל הביקור התלוו ראש העיר רז קינסטליך, מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זוהר, סגן ראש העיר, אבי חיים ומנהלת מינהל החינוך, אטי אדר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משחקי חצי גמר גביע המדינה בכדוריד יתקיימו ביום שבת 22.2 בגן נחום ראשון לציון; המשחק הראשון הדרבי הראשוני של מכבי והפועל

יריבתם של מכבי/הפועל ייקבע במשחק השני שיתקיים באותו ערב בין רחובות לאשדוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


איגוד הכדוריד הודיע על קביעת מיקום וסדר משחקי חצי גמר גביע המדינה שיתקיימו במוצ"ש 22.2.20. כזכור בהגרלת המשחקים נקבע כי יתקיים דרבי ראשוני בין הפועל ומכבי ראשון לציו . המשחקים יתקיימו בהיכל הספורט העירוני, גן נחום (במקום ברעננה). כאשר על המגרש יעלו ראשונות הקבוצות של ראשון לציון לאחר מכן יתקיים משחקם של שחקני עירוני רחובות נגד הפועל אשדוד.

שעות המשחקים והסדרי הכניסה יפורסמו בימים הקרובים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מפגשי החינוך של עיריית ראשון לציון נמשכים! ביום רביעי וחמישי 22-23.1 יתקיימו מפגשי התושבים בנושא קידום מערכת החינוך העירונית בבתי הספר אמירים, אשלים- דוד אלעזר, העמית, והמעיין; הפירוט המלא מצורף בכתבה

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון החלה ביום חמישי שעבר את מפגשי הציבור בתחום גיבוש מערכת החינוך העירונית ל 5 שנים הקרובות. מטרת המפגשים היא להפוך את התושבים לשותפים פעילים בגיבוש פני החינוך בעיר עד שנת 2025. למשל אלו ערכים צריך לקדם, מהם התחומים בהם צריך להשקיע את מירב המאמצים, מהם היעדים המרכזיים שצריך להוביל ועוד.

באתר העירייה מפורסמים מועדים למפגשי תושבים. ההרשמה באתר העירוני. התהליך נעשה באמצעות שלושה ערוצי היוועצות שבסופם יגובשו יחד עם תושבי העיר תובנות והמלצות אשר ישמשו נדבך משמעותי בתוכנית עבודה העירונית בתחום החינוך בראשון לציון בחמש שנים הקרובות.

ערוצי ההיוועצות יכללו ראיונות וקבוצות מיקוד עם מומחים מתחומים שונים, ביניהם האקדמיה, משרד החינוך ויזמות חינוכית, שיתוף של התהליך עם מומחים ובעלי תפקידים יחד עם הציבור הרחב בנושא זירה הדיגיטלית ומפגשי שיח עם תושבים.

נכון להיום, קבוצות המיקוד שהחלו כבר בסוף חודש נובמבר התחילו להניב תובנות משמעותיות. בימים אלו נערכים ראיונות בנושאי חינוך ויזמות חינוכית עם מומחים בעירייה, מומחים חיצוניים וחברי מועצה והממצאים והמסקנות ירוכזו לדו"ח.

בנוסף נפתחה זירת המומחים הדיגיטלית לדיונים ובשבועות הקרובים יפתחו זירות נוספות של צוותי החינוך בעיר ובני הנוער על מנת לקבל גם את זווית הראייה של הדור הצעיר. כמו כן יתקיימו במהלך חודש ינואר מפגשים בבתי ספר ברחבי העיר עם קהילת החינוך של ראשון לציון בשיתוף תושבי העיר שבמרכז המפגשים יהיה הדיון על פני עתיד העיר בתחום החינוך.


להלן מועדי המפגשים וקישור להרשמה:

22.1.2020 יום ד' בשעה 18:00 במקיף ה אמירים', רח' ההרדוף 5 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


22.1.2020 יום ד' בשעה 20:00 במקיף ט' אשלים , רח' התזמורת 17, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


23.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ג' עמית , רח' המתנדבים 6, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


23.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף י"ב המעיין, רח' העצמאות 37, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


27.1.2020 יום ב' בשעה 18:00 בבניין העירייה, רח' הכרמל 20 ראשון לציון, קומה 5 (מפגש לציבור הדתי). להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 18:00 במקיף ז' רביבים, רח' גוש עציון 24 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 20:00 במקיף ו יגאל אלון', רח' ראם 25, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ד' גן נחום, רח' הרצל 119, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף א' - הגימנסיה הריאלית, רח' הורוביץ 30 ראשון לציון.
להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 18:00 במקיף י' אלברט איינשטיין , רח' אבני החושן 3, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 20:00 במקיף י"ג יצחק נבון, רח' גרינשפן 8, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאןהעירייה מזמינה את התושבים להצטרף גם לשירות ראשון פלוס החדש בו יוכלו לקבל מידע ועדכונים על המפגשים הבאים ובכלל בפעילויות ואירועים הרלוונטיים אליכם

הצטרפו בחינם לשירות "ראשון פלוס" - שירות מידע דיגיטלי אישי לתושב, שיעניק פלוסים במגוון תחומים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת ט"ו בשבט, עיריית ראשון לציון, תקיים פעילות אינטראקטיבית בנושא היער העירוני בבתי ספר היסודיים סיני, מרחבים, מישור הנוף, ישורון

בפעילות לומדים הילדים להכיר סוגי עצים והיחס לעצים, להבין מדוע הם חשובים, מהו יער עירוני ומה חשיבותו . הילדים בבתי הספר יבחרו אופן שבו יועבר המיזם – חדר בריחה, משחק בנוסח חידון או דרך אינטראקטיבית אחרת, ויעצבו את הרעיון ואת האופן בו הוא יצא לפועל, וכשלב לפני אחרון במיזם – יקיימו את המיזם באופן שבחרו בשטח מיוער בעיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: הדף של קרן דנה


מחברים את ילדי העיר לאהבת הטבע. אגף קיימות וסביבה בעיריית ראשון לציון מקיים סדנאות אינטראקטיביות בחמישה בתי ספר יסודיים בראשון לציון. הילדים לומדים, יוצרים ולומדים על העצים, סוגי העצים, היחס לעצים והחשיבות שלהם לבני האדם.

הפרוייקט החל בבתי הספר סיני, מרחבים, מישור הנוף, ישורון ובקרוב ייבחר בית הספר החמישי שיצטרף לפעילות.

הילדים קיבלו ערכת משחקים והפעלה חווייתית אשר כוללת מידע להכרות עם העצים, חשיבותם, איך מטפלים בהם ועונות השנה, ערכה ליצירה מקורית עם אצטרובלים, וכן הדגמה במשחק קופסא המלמד את הילדים על חלקי העץ השונים ועל ההבדלים בין סוגי עצים.

המיזם נמשך שישה חודשים וכולל היכרות עם עולם העצים - מה זה אומר להיות עץ? איך הוא מתקיים? מה הצרכים שלו? איך הוא צומח טוב יותר, תוך כדי זה ילמדו הילדים על פוטוסינתזה, מערכת הולכת המים, הפירות של העץ, סוגי אדמה שונים, בתי גידול שונים ועוד.

בחלק מבתי הספר צפויים להתקיים סיורים בסביבה הקרובה על מנת לחוש את העצים ולראות בפועל מה קורה להם - איך הם גדלים. הילדים יפגשו עם האגרונום של העירייה. ועם צוות הגננים ילמדו על התאמת עצים לבתי גידול. המיזם ילווה גם סרטונים מהארץ ומהעולם.

הילדים יבחרו אופן שבו יועבר המיזם – חדר בריחה, משחק בנוסח חידון או דרך אינטראקטיבית אחרת, ויעצבו את הרעיון ואת האופן בו הוא יצא לפועל, וכשלב לפני אחרון במיזם – יקיימו את המיזם באופן שבחרו בשטח מיוער בעיר.

כאקט סיום של המיזם הילדים יאמצו שטח ברחבי העיר - מרובה בעצים, או בשטחים פתוחים כגון פארקים או ברחובות העיר וידאגו וישמרו עליהם כמו בפרויקט אמץ עץ.

סדנאות אלו מתקיימות לצד פעילות בגני החובה כהכנה לט"ו בשבט. ראש העירייה, רז קינסטליך ומחזיקת תיק איכות הסביבה, חברת המועצה קרן דנה, התארחו באחד הגנים שבהם למדו הילדים כיצד מטפחים את העץ, משקים אותו ומטפלים בו כדי שיגדל ויפרח.

הפעילות כוללת הצגה וסדנא בנושא הטבע והעצים. כל גן מקבל ערכת מתנה שכוללת משחקים, ספרים ופוסטר של העצים מתנת משרד החקלאות.


מחזיקת תיק איכות הסביבה, קרן דנה

"כך אנו משקיעים בילדי העיר, במטרה שיגדלו ויצליחו, תודה רבה לראש העירייה מר רז קינסטליך על שיתוף הפעולה ולמירב בלחסן מנהלת אגף קיימות וסביבה ולכל השותפים לעשייה. תודה לגננת בשמת אלימלך על האירוח בגן".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פשיטה של מס הכנסה בראשון לציון! בעל מרפאת שיניים בראשון לציון נתפס שלא דיווח על הכנסות של מעל 100 אלף ש"ח בביקורת של מס הכנסה

תשובתו של בעל המרפאה היייתה: "אנחנו נתקן את זה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 23


במבצע ביקורת של מס הכנסה ברחובות ובסביבה, עלה כי בקרב 10% מתוך 41 הביקורות שנערכו, לא נרשמו הכנסות כנדרש. במסגרת המבצע נערכו גם 34 ביקורות הנוגעות ליישום החוק לצמצום המזומן, במהלכן נמצאו 7 הפרות. המבצע שנערך על ידי עובדי משרד פקיד שומה רחובות, התרכז בערים רחובות, נס ציונה, יבנה, ראשון לציון וגן יבנה.

בחשבון הבנק של מרפאת שיניים מראשון לציון, נמצאו הפקדות בסכום של 104,000 ₪ שלא נרשמו בספרי העסק. בעל מרפאת השיניים מיהר להבטיח למבקרים: "אנחנו נתקן את זה".

התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר שיתקנו
  הגב 19.01.20 13:38
 • אורח
  חחחחח עובד שחור ומפקיד דפוק על כל הראש 😂😂😂😂😂😂☹🤑🤑🤑🤑🤑😂😂😂😂😂😂😂
  הגב 19.01.20 13:41
 • אורח
  מענין מה שם המרפאה. משלמים להם הרבה מאוד כסף טלא יוצאים מרוצים.
  הגב 19.01.20 13:43
 • אורח
  שישלמו כמו שאנחנו משלמים
  הגב 19.01.20 14:05
 • אורח
  מקווה שזו מרפאה בקניון בן גוריון בראשלצ. גנבים
  הגב 19.01.20 14:48
 • אורח
  כל אחד צריך לשמור חוק
  הגב 19.01.20 15:02
 • אורח
  מעניין מאוד
  הגב 19.01.20 15:09
 • אורח
  תנו בבקשה בבקשה שם מקום שאני אני לא ילך לשם שאני לא יפול בפח שלא יברח לי עם הכסף
  הגב 19.01.20 15:38
 • אורח
  גנב נשאר גנב ולא יתקן גבר ,ימשיך להונות לקוחות ויגבה כסף מבלי לדווח !!!
  הגב 19.01.20 16:22
 • אורח
  חא רק רופאישיניים מעלומעם מס כולם מעלימים
  הגב 19.01.20 16:40
 • אורח
  אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו מי שחושב שהוא גיבור גדול נראה אותו איך מנהל עסק גלאט כושר בלי גישפטים אני מסופק כמה כאלה ישנם בשטח
  הגב 19.01.20 20:57
 • אורח
  מה הבולשיט הזה אל תדון זו מדינת חוק או לא? יש חוקים וכפי שעל טעויות משלמים לפעמים בקנסות ולפעמים במאסר סוף מעשה במחשבה תחילה נתפסת? שילמת!
  20.01.20 06:04
 • אורח
  היכן המקום
  הגב 20.01.20 03:20
 • אורח
  בראשון לציון
  הגב 20.01.20 07:39
 • אורח
  מס הכנסה צריך לעשות בדיקות לעיתים הרבה יותר קרובות. יש לבדוק העלמות מס מהשכרת דירות וכ"ד ולהשוות את המס שעל השכרה למס על הבורסה ולהטיל בנוסף מס על דירה שניה.
  הגב 20.01.20 11:56
 • אורח
  לידיעתך יש תשלום מס על שכירות מעל 5000 עשרה אחוזים וזה הכי הקל למס הכנסה לגלות כי הם עובדים בשיתוף משרדים ממשלתים
  20.01.20 17:12
 • אורח
  המיסים בארץ גבוהים מאוד מה שגורם לאנשים להעלים, בארה"ב המס הוא רק 25% אבל מי שנתפס משלם ביוקר, הגיע הזמן שרשויות המס יקחו פחות ואז פחות אנשים יתפתו להעלים, המדינה אשמה במצב הזה.
  הגב 20.01.20 13:22
 • אורח
  צודק ב100 אחוז זו מדינת מס כנופייה ברשות החוק ש ום עסק לא יכול להתקיים עם 70 אחוז מס וזה לפני כול האוכלי חינם
  20.01.20 16:45
 • אורח
  הכול רקוב- ניהול כושל דואר ישראל רכבת ישראל משטרת ישראל ביטוח לאומי עיריות נמלים חברת חשמל
  הגב 20.01.20 13:36
 • אורח
  נכל דפוק
  הגב 20.01.20 14:03
 • אורח
  אידיוט. לקח בשחור והפקיד בבנק.
  הגב 20.01.20 16:30
 • אורח
  מעניין מאוד מי זה הרופא שיניים??
  הגב 20.01.20 19:48
 • אורח
  חחח מה הכתובת אחד העם 21 חחח
  הגב 20.01.20 23:39
 • אורח

רק בת 10! הכירו את האמנית של ראשון לציון מישל כליל אמבר שבגיל 10 כבר הספיקה להציג בתערוכות, להשתתף בתערוכה בינלאומית, להיות מורה לאנימציה ואף דאגה לילדי ראשון שיוכלו לציג את עבודותיהם בבניין העירייה

מישל היא תלמידת בית ספר אשלים אומנויות, אשר השתתפה לאחרונה בלשכה הפתוחה לילדים אותה עורך ראש העיר רז קינסטליך שם בקשה ממנו שילדי ראשון יוכלו לקבל מקום להציג את העבודות שלהם. ביקשה וקבלה ומעתה הילדים יוכלו להציג תערוכות בבניין העירייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לפעמים חלומות מתגשמים וכך קרה למישל כליל אמבר בת ה10 מראשון לציון שעוסקת בזמנה הפנוי בתחום האומנות והאנימציה היפנית. במסגרת הלשכה הפתוחה לילדים אותה עורך ראש העיר, רז קינסטליך, הגיעה מישל ללשכתו ובקשה ממנו שכל ילדי ראשון לציון יוכלו לקבל מקום בו יוכלו להציג את עבודותיהם ויצירותיהם. ראש העיר נענה לבקשתה ובמסגרת התערוכות המתחלפות שמתקיימות בבניין העירייה יוצגו גם עבודותיה של מישל וכל תלמיד בעיר המעוניין להציג את עבודתו.


מישל, תלמידת בית ספר אשלים אומנויות, אוהבת מאוד את תחום האומנות וכבר בגיל 8 הציגה בגלריות בתל אביב, ערכה תערוכה בבית הספר והיא אף לומדת אנימציה יפנית בסמינר הקיבוצים. היא אף השתתפה בתערוכה בינלאומית לילדים, בסיוע מוזיאון ראשון לציון – "ילדים מציירים עולם" בה קבלה תעודה על השתתפותה.


וכאן זה לא נגמר כי מישל אף מלמדת מנגה (קומיקס יפני) ואנימציה שמוצגות בתוכניות הטלויזיה לילדים, בימי ראשון בסטודיו "פשוט אוהבת" של אמה רוית שנתנה לה מקום להעברת השיעורים.

השיעורים מיועדים לילדים בגילאי 7-12

ילדים המעוניינים ללמוד אצל מישל מוזמנים לפנות לאמה רוית בטלפון ‏052-268-8925‏ או בפייסבוק

עלות שיעור: 35 ש"חהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ילדה מוכשרת הרבה הצלחה
  הגב 19.01.20 12:32
 • אורח
  בהצלחה👍🌹
  הגב 19.01.20 12:47
 • אורח
  מדהים, כמה כשרונות יש בקרב הילדים. הילדה הזאת גם מוכשרת וגם יזמת. צריך להכיר אותה לשרת התרבות.
  הגב 19.01.20 16:42
 • אורח

סיכום משחקי הכדורגל! גיל יצחק כבש 4 שערים בנגיחת ראש במשחק הניצחון של הפועל ראשון לציון בכדורגל

שיכון המזרח ומ.ס ראשון ניצחו, נחלת תיקו

אבי בר | | תגובות: 1הפועל ראשון לציון

הפועל ראשון לציון ארחה את נוף הגליל (נצרת עלית) וסיימה בניצחון ענק 5 – 1. כאשר את ההצגה "גונב" גיל יצחק אשר כבש 4 שערים וכולם בנגיחת ראש. את השער החמישי כבש מיקו ממן. ראשון לציון מתבססת במקום השני בטבלה המוביל לליגת העל.

במחזור הבא ראשון לציון מארחת את אחי נצרת

שיכון המזרח

שיכון המזרח ניצחה במשחק חוץ את נתיבות 4 – 2. כבשו לשיכון המזרח דור בן לולו, עמי נחאייסי, עומר שוורץ ועמית אליה 90 . שיכון המזרח במקום השני בטבלת ליגה ב' דרום ב'.

במחזור הבא שיכון בחוץ נגד בית"ר יבנה

מ.ס ראשון לציון

ראשון מנצחת במשחק חוץ בליגה ג' מרכז את בית"ר גדרה 3 – 2 והיא במקום ה – 8 בטבלה

נחלת יהודה

נחלת מסיימת במשחק חוץ בליגה ג' מרכז נגד קריית עקרון בתיקו 2 – 2. והיא במקום ה – 2 בטבלה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נחלת לא תעלה ליגה שיכון לא תעלה ליגה ראשון בספק
  הגב 19.01.20 13:25
 • אורח

מורה לאזרחות בראשון לציון קרא לסרבנות בצה"ל וכינה טייסים רוצחי ילדים, העירייה סיימה את העסקתו בתיכון

העירייה והמורה בהסכמת ארגון המורים הגיעו להסכמה כי המורה יפסיק ללמד בראשון לציון, שכרו ישולם עד סוף השנה ויקבל תנאי פרישה טובים

אבי בר | | תגובות: 56אתר YNET חושף כי ד"ר מאיר ברוכין מורה לאזרחות בתיכון מקיף ט' בראשון לציון קרא בדף הפייסבוק שלו לסרב לשרת בצה"ל ואת טייסי צה"ל כינה רוצחי ילדים.

לאור התבטאויותיו החריגות , החלו להצטבר נגדו תלונות של תלמידים והורים.

המורה הוזמן לבירור בעיריית ראשון לציון והצדדים העירייה והמורה בהסכמת ארגון המורים הגיעו להסכמה כי המורה יפסיק ללמד בראשון לציון, שכרו ישולם עד סוף השנה ויקבל תנאי פרישה טובים ובתנאי שיתחייב לא ללמד בראשון לציון.

המורה הסכים להצעה ופרש
התפרסמו 56 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב מאוד שפרש הוא לא צריך להביע את דעותיו הפוליטיות שישמור אותן לעצמו
  הגב 17.01.20 15:17
 • אורח
  הוא לימד אותי ואת הכיתה שלי... היה לנו קשה איתו בהתחלה ולאחר כחודש פנינו לרכזת השכבה והיא טיפלה בנושא... הסברנו לו לפני שעשינו את המהלך ונתנו לו עוד צאנס שינסה בשיעור ללמד כמו שצריך ללא דיונים על פוליטיקה ושמאל אך זו לא שיטת הלימוד שלו כך אמר. לאחר מכן לא הייתה לנו ברירה והתחלנו את התהליך. מקווים שהוא הבין שזו לא דרך ללמד במדינת ישראל כי במקום לפתח לתלמידים דעה משל עצמם הוא משבש לנו את המוח עם הידע שלו ומסיט אותנו
  18.01.20 21:17
 • אורח
  המציאות קשה אבל נכונה
  הגב 17.01.20 15:21
 • אורח
  המציאות שלך מפורשת בצורה שגויה. זה לא המציאות זה הקורה שאתה שם בעיניים שלך. שקרן
  17.01.20 16:10
 • אורח
  מדוע אתה חי במדינה שאתא מתכחש לטייסים/למציאות הקשה שקיימת בה סע לסוריה הגר למאוריטניה שם עושים ברית מילה לנערות (חיתוך הדגדגן שלהן) אולי שם תאהב את המציאות אתה בדיוק המושג נפולת נמושות שיודע להסתכל על חצי הכוס הריקה 😜😜🇮🇱😜😜
  18.01.20 08:56
 • אורח
  למה לשלם עד סוף השנה ולמה לא יכול ללמד רק בראשון לציון ולא בכל הארץ
  הגב 17.01.20 15:21
 • אורח
  צודק.. אם כבר משלמים לו...
  17.01.20 17:58
 • אורח
  יש לשקול תביעה פלילית נגדו. זה לא יכול להסתיים בהסדר. אלא אם כן אובחן כפגוע נפש. מעניין כמה אנשים הושפעו ממנו?
  הגב 17.01.20 15:23
 • אורח
  תביעה פלילית בגין מה ? הבעת דעותיו בפייסבוק?
  18.01.20 10:22
 • אורח
  כלב בן כלב זורק אותו בלי כלום לכול הרוחות
  הגב 17.01.20 15:25
 • אורח
  אין מקום למורים קיצוניים כאלה במערכת החינוך
  הגב 17.01.20 15:25
 • אורח
  שילך ללמד בעזה.
  הגב 17.01.20 15:29
 • אורח
  הסכם ? הוא בוגד שמילא את ראשי הילדים בזבל של שמאלנים שאין בינם ובין אהבת המולדת והיהודים כלום. לא מגיעה לו משכורת ובוודאי לא הסכם פרישה. הוא צריך לשבת בכלא ולשלם את כל הונו כפיצוי על הנזק שגרם בדעותיו הנלו
  הגב 17.01.20 15:29
 • אורח
  דעותיו הנלוזות
  17.01.20 15:31
 • אורח
  שילך לעזעזעל חלאה שמאלנית. לא פרטישה ולא שום דברעפיטורים ןהעמדה לדין על בוגדנות ופגיע שמו הטוב של צהל והמדינה טינופת להעביר אותו לדעש שיגרמו אותו'
  הגב 17.01.20 15:38
 • אורח
  לא פרישה פיטורים טינופת לעצור אותו ולהעביר לדעש שיגרמו אותו'
  הגב 17.01.20 15:40
 • אורח
  שיגמרו אותו טריפה
  17.01.20 17:07
 • אורח
  בן של זונה
  הגב 17.01.20 15:46
 • אורח
  למה לכל הרוחות מגיע לו פרס לקבל שכר עד סוף השנה????? ולמה "תנאי פרישה טובים"??? פיטורין על פי חוק ותו לא!!! מקומם ומרתיח שהעיריה התקפלה כך מול ארגון המורים ובושה לארגון המורים שנתן גיבוי למורה כזה.
  הגב 17.01.20 15:46
 • אורח
  כל מילה הסלע לא מגיע לו כלום. פיטורין.
  18.01.20 12:20
 • אורח
  שילך כפרות על כולם, אמן! באיזה חומר הוא משתמש? מורה בישראל?! ישר לאשפזו בכפייה, ללא עוררין!!!
  הגב 17.01.20 15:51
 • אורח
  מצוין
  הגב 17.01.20 16:03
 • אורח
  גם אותו וגם אותך לשלול אזרחות. להעביר אותכם לרשות שם תרגישו מצויין בין האחים שלכם
  18.01.20 07:41
 • אורח
  מדוע הוא מקבל פרס על מעשיו ואמירותיו?תשלום שכר עד סוף השנה והטבות מופרזות?!פשוט הזוי!
  הגב 17.01.20 16:19
 • אורח
  העיריה ומשרד החינוך נתנו פרס לשמאלן אנטי ציוני, עליהם לחזור בהם ולהעמידו לדין על הסתה. בוגד עלוב נפש.
  הגב 17.01.20 16:23
 • אורח
  בושה לאלה שלקחו אותו ללמד, עושים ראיונות ומה לא...וזו התוצאה.בסוף עוד מקבל פיצויים במקום להעמידו למשפט.
  הגב 17.01.20 16:30
 • אורח
  למה הוא צריך לקבל משכורת עד סוף השנה.לא מגיע לו
  הגב 17.01.20 16:38
 • אורח
  את ההומו הזה לגרש לסוריה לדעש שיטפלו בו כמו שצריך חבל על האוויר שהוא מזהם בארץ לא פרישה ולא פיצוי בעיטה בתחת שיהיה כפרה על טיבי צהל ומדינת ישראל להזכיר למתרומם הזה מי הרוצחים האמיתיים שזה העמלקים הערבים הוא לא מרחם על נרצחי עמינו בן של שרטוחה לסוריה לדעש שיגרמו את הזבל הזה
  הגב 17.01.20 17:01
 • אורח
  אתה הומו? לא הבנתי את תגובתך
  17.01.20 19:14
 • אורח
  שיהיה כפרה על טיסי צהל לדעש שיגמרו אותו
  הגב 17.01.20 17:05
 • אורח
  זבל שבזבלים.... אולי רק רצה לקבל פרישה מוקדמת?
  הגב 17.01.20 17:09
 • אורח
  בדיוק
  17.01.20 23:54
 • אורח
  מה שהוא עשה זה לעשות שטיפות מח לקהל שבוי שתלוי בו ובציוניו.!!! וצריך להעיף אותו ושכמותו ממערכת החינוך בלי מצנח של כסף... וממערכת החינוך כולה. מה פיתאום רק מראשון לציון? למה אחרים צריכים לסבול את השינאת ישראל שלו? לאן הגענו.. עד שלא יקבעו נהלים ברורים שימנעו ממורים להביע את דעותיהם האישיות שנוגדות את ערכי המדינה והדת זה ימשיך לקרות.. הוא חושב שאם הוא בא עם תווית של מורה לאזרחות מותר לו בשם הדמוקרטיה להסיט לשנאת המדינה ומוסדותיה.. וזה לא צריך להתאפשר מבחינה חקיקתית.. הדבר נכון גם לאוניברסיטאות ולמכללות וכמובן לגנים... ולכל מוסד עם קהל שבויי..
  הגב 17.01.20 18:05
 • אורח
  להסית
  17.01.20 19:14
 • אורח
  לא מגיע לו שקל!!!! או מדבר בצורה בוטה ומעליב ואתם נותנים לו פנסייה?? ארגון אתם לא מתביישים נתתם לו "מתנה" צריך לשלול לא את הזכות ללמד!! לבטל את התעודה של מורה!!! שיעבוד בזבל!! מחר הוא יתבט ככה במקום אחר!!! אוי ואבוי לארגון מורים שכזה!!! במדינה אחרת הוא היה משלם קנס ולשבת בכלא כמה חודשים ביזיון גם לעירייה
  הגב 17.01.20 19:06
 • אורח
  כל בתי הספר בארץ מלאים בשליחי השמאל הקיצוני והקרן החדשה במסווה של מורים לאזרחות ולהיסטוריה, הילדים שבויים מפחד הציונים.הם משתמשים במוחות הילדים לעתיד, להתעורר.
  הגב 17.01.20 19:07
 • אורח
  גם מורי של״ח
  18.01.20 00:58
 • אורח
  במדינה מתוקנת היו משליכים אותו לבור וזורקים את המפתח... ד"ר עלאק... שיבדקו איפה הוא קנה את התעודות, בטח בעזה או ברמאללה
  הגב 17.01.20 20:49
 • אורח
  זבל עם תעודות. אין קשר בין היכולת לעשות עבודת דוקטורט לאדם שונא ישראל או לא. המערכת צריכה לפקח.
  18.01.20 01:01
 • אורח
  איזו שפה מלוכלכת.יותר נכון פה מלוכלך. לעיניננו. לדעתי לא מגיע לו לקבל משכורת עד סוף שנת הלימודים.זאת מתנה מהעיריה.ולא לקבל פנסיה מסודרת. אסור לאף בית ספר לקבלו לעבודה.
  הגב 17.01.20 22:33
 • אורח
  מריח כמו משהו שעשה בכוונה בשביל שיפטרו אותו.. נמעס לו לעבוד. רוצה לג'מאיקה
  הגב 17.01.20 23:57
 • אורח
  בכל בית ספר יש איזה זבל כזה. וכל עוד לא תהיה חקיקה בעניין או נהלים ברורים המאפשרים למערכת החינוך והמעסיקים לבעוט להם בתחת זה ימשיך לקרות
  הגב 18.01.20 01:04
 • אורח
  גם מורה לשל״ח בחט״ב מסויימת בראשון לציון הוא כזה. שהתלמידים יתלוננו וידאגו להעיף אותו.
  הגב 18.01.20 01:05
 • אורח
  יש הרבה כאלה. בכל מיני מקצועות. כאילו שדעותיהם מעניינות מישהו. מחזיקים מעצמם בגלל שהתלמידים אמורים להקשיב להם
  18.01.20 01:14
 • אורח
  חבל שלא סולק הרבה שנים קודם
  הגב 18.01.20 08:14
 • אורח
  דרך חדשה לצאת לפנסיה מוקדמת מועדפת תושבי העיר צריכים לארגן תביעה על הסתה ושישב במאסר כל חייו ולחלט אתכם כספו לטובת האגודה למען החייל
  הגב 18.01.20 09:28
 • אורח
  קבל פרס והלך שיטה טובה לעזוב עבודה עם כל התנאים שאפשר רק בראשון
  הגב 18.01.20 09:41
 • אורח
  עיריית ראשון ומשרד החינוך בושה וחרפה,נותנים לו פרס במקום להשליחו לצינוק או לבית כלא עם אסירים בטחוניים.נראה אותו מתבטא ככה אצל פוטין!
  הגב 18.01.20 11:26
 • אורח
  בכל מדינה מתוקנת כולל ארהב חלאה כזה היה מושלך לכלא עד סוף חייו באשמת בגידה והסתה !! בישראל כולם מפחדים מה התקשורת תגיד ומה בגצ יגיד .המדינה לקראת אבדון .
  הגב 18.01.20 11:30
 • אורח
  המפגר הזה לא למד כלום מהיסטוריה דביל מושלם
  הגב 18.01.20 11:45
 • אורח
  אתם רוצים ילדים זומבים.? תפקיד המורה לתת לילד כלים לחשיבה עצמית.! צריך לפטר את המנהלת ואת שר החינוך לצערי אני חי במדינה חשוכה.
  הגב 18.01.20 17:51
 • אורח
  אם הוא היה ימני קיצוני ומעביר דעותיו לכיתה הוא כבר היה בכלא בלי תשלומים ובלי פנסיה
  הגב 18.01.20 20:09
 • אורח
  הוא לימד אותי ואת הכיתה שלי... היה לנו קשה איתו בהתחלה ולאחר כחודש פנינו לרכזת השכבה והיא טיפלה בנושא... הסברנו לו לפני שעשינו את המהלך ונתנו לו עוד צאנס שינסה בשיעור ללמד כמו שצריך ללא דיונים על פוליטיקה ושמאל אך זו לא שיטת הלימוד שלו כך אמר. לאחר מכן לא הייתה לנו ברירה והתחלנו את התהליך. מקווים שהוא הבין שזו לא דרך ללמד במדינת ישראל כי במקום לפתח לתלמידים דעה משל עצמם הוא משבש לנו את המוח עם הידע שלו ומסיט אותנו
  הגב 18.01.20 21:21
 • אורח
  באיזו זכות העיריה, המדינה נותנת פרס מכספי משלמי המיסים לנוער ישראל וחיילים..חוצפה! לתת מתנה במקום קנס ועונש. כתושבת,אני חושבת שזה לא חוקי
  הגב 18.01.20 23:03
 • אורח
  עוד טינופת מהשמאל הבזוי וההזוי. הבנאדם הזה פשוט חולה נפש וזקוק לאשפוז.
  הגב 19.01.20 21:12
 • אורח

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! אירוע הדקירה; תגבור אכיפת ניקיון ברחובות רוטשילד, הרצל, ואנילביץ'; המלחמה של אפי משה נגד הברים הלא חוקיים; עבודות הרכבת הקלה מגיעות לראשון; נצחון ראשון להפועל ראשון בכדורגל בעידן מנחם קורצקי; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של ראשון

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים שעברו על תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סוף השבוע הגיע ואיתו סיכום השבוע עם כל הסיפורים ואירועים שעברו על העיר ראשון לציון, אז בואו נתחיל

פלילים, משפט וביטחון

נתחיל באירוע הדקירה- ביום שני התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על צעיר שנדקר ונפצע ככל הנראה במהלך קטטה, ברחוב אנילביץ' 49 בשכונת רמת אליהו בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא צעיר כבן 22 במצב בינוני עד קשה, מעורפל הכרה.תושב ראשון לציון נעצר בחשד למעורבות בסחר איברים. על פי החשוד תושב ראשון ועוד 5 חשודים עסקו באיתור חולים הזקוקים להשתלות איברים והציעו לנהל עבורם את ההליך הרפואי הנדרש לצורך ההשתלה בחו״ל בתמורה לתשלום של מאות אלפי שקלים (תוך ניצול מצוקתם הרפואית והכלכלית של החולים ומשפחותיהם).במשטרת ישראל התקבל השבוע דיווח ותיעוד של רכב שחצה צומת ברמזור אדום, בכביש 42 (כביש ראשון לציון - בית עובד) בצומת בית חנן, באופן שסיכן נהגים אחרים בכביש. נהג הרכב, בן 20 מנתניה, אותר והוזמן לשימוע אצל קצין משטרה, בתחנת המשטרה ביבנה. בסיום השימוע נפסל רישיונו של הנהג למשך 30 ימים ורכבו נתפס, הנהג קיבל הזמנה לדין בבית המשפט.

סרטון - דוברות משטרת ישראליום שלישי 14/1 בסביבות השעה 13:20 תאונה ברחוב אברהם בר פינת טהרן. חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול ראשוני ל - 2 נפגעים קליום ראשון 12/1 שעה 18:20 במוקד איחוד הצלה התקבלה קריאה על תאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב פרטיים בכביש 20 ממחלף קוממיות למחלף משה דיין. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לארבעה נפגעים באורח קל. בסיום הטיפול הראשוני פונו הנפגעים באמבולנס לבית החולים להמשך בדיקה וטיפול.

צילום - דוברות איחוד הצלה
יום ראשון 12/1 בשעה 20:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב מרדכי פופל בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר אישה כבת 22 במצב בינוני עם חבלת ראש.חדשות העיר

עיריית ראשון לציון מפרסמת! במרכז ראשון לציון באזורים סביב רוטשילד, הרצל, ז'בוטינסקי, ושכונות נוספות קיים פוטנציאל לבניית כ - 10,000 דירות ועל פי הערכות עד שנת 2030 ייבנו באזורים הללו כ - 5500 דירות. רשימת הרחובות והשכונות בכתבה

מינהל ההנדסה של עיריית ראשון לציון פרסם בימים אלו את תוכניות הבנייה העתידיות של מרכז העיר שחולק ל 3 אזורים. בזמן הכנת התוכניות נבחנו האזורים בהם ניתן לבצע בנייה של מגורים, מסחר ומוסדות ציבור/שטחי ציבור. תוכניות האזור השלישי עתידות להתפרסם בימים הקרובים.

http://www.be106.net/231/35324חברת נת"ע: עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון עתידות להתחיל במהלך חודש פברואר באזור סינמה סיטי- קניון הזהב. העבודות יחלו במסגרת העבודות של הקו הירוק העובר בערים הרצליה- תל אביב - חולון- ראשון לציון. העבודות כוללות העתקת תשתיות, פירוק גשר הולכי רגל, הסדרת המדרכות ופיתוח נופי של התוואי כמו כן, בהמשך, יבוצעו עבודות הכנה לתשתית הרכבתית, בניית התחנות, הנחת המסילות וחשמול הרכבת הקלה.

קרדיט: נתע


אפי משה החליט על מלחמת חורמה ב"חמארות" – מאורות השתייה והעישון בעיקר ברחוב הרצל וברמת אליהו אליהם מתנקזים בעיקר עובדים זרים ואף קיים חשש לקיום משחקי הימורים בחדרים אחוריים מוסתרים.
יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן הגיע למפגש עם תושבי ראשון לציון אליו גם הגיעו ראש העיר רז קינסטליך, סגנו אבי חיים, אסף דעבול ואיציק אבשלומוב.

קרדיט הדף של יבגני ברחמןלידיעת ההורים בנחלת יהודה! נחנכה מרפאת הנחלה בראשון לציון הכוללת טיפת חלב ומרפאת קופ"ח כללית לרווחת תושבי שכונת נחלה יהודה. המרפאה ברחוב העינב 18 משתרעת על שטח של 700 מ"ר.
פרוייקט 80 וארבע הגיע לראשון לציון! שחקני אגודת הספורט א.ס. רמת אליהו יצרו פרוייקט קהילתי במסגרתו אחת לחודש נערכים מפגשים משותפים עם דיירי אחוזת ראשונים
שיטת קבורה חדשה בראשון לציון! חברת קדישא ראשון לציון עתידה לבנות 20 אלף קברים בשיטת הקלקר

לפרטים על השיטה http://www.be106.net/231/35248

צילום: באדיבות חברה קדישא ראשל"צבתי הספר שלמון, נווה עוז וחט"ב בר לב בראשון לציון ומרכז התמיכה היישובי (מתי"א) זכו באות ההוקרה של תוכנית "מורים ללא גבולות" של משרד החינוך המשלבת מורים בעלי מוגבלויות בבתי הספר


עידן שגב, תלמיד מקיף ג' העמית בראשון לציון זכה במקום השני באולימפיאדה הארצית בכימיה וזומן לאימוני הנבחרת שעתידה לייצג את ישראל באולימפיאדה הבינלאומית

צילום: שרון צור ודוברות הטכניון

שני לאונוב, תלמידת מקיף ט' בראשון לציון תקבל את אות שר החינוך לנוער פעיל מצטיין על שם אלעד ריבן.
חברת כרמית מראשון לציון החלה לייצר שוקולד עם שמן מקנאביס. על פי מנכ"ל חברת המזון והממתקים "כרמית" מתניה שוורץ, מדובר על ייצור שוקולד המכיל את שמן HEMP המופק מצמח הקנאביס ויהיה במגוון טעמים לבן, חלב ושוקולד מריר. יש לציין כי בשלב הראשון השוקולד לא ישווק בישראל אלא למדינות אירופה

מנכ"ל כרמית מתניה שוורץ, צילום: אלעד גוטמן

בספורט

מבזק ספורט! ניצחון ראשון להפועל ראשון לציון בכדורגל בעידן מנחם קורצקי ועוזר המאמן החדש רון קופרלי

קרדיט: מועדון הפועל ראשל"צ

ענת בביצקי ורבקה באייך מראשון לציון זכו בתואר אלופות ישראל בטאקוונדו 2020ראשון לציון תארח את תחרויות גביע העולם בסמבו ואליפות ג'ודו "נרוש קאפ 2020" במהלך חודש מרץ


הודעות לתושבים:

בשורה חשובה לנוסעי הרכבת! החל מיום ראשון 19/1 לוח הזמנים חוזר למתכונת רגילה למעט בשעות הלילה ובימי שישי

לפרטים מלאים: http://www.be106.net/231/35315
מרכז באלנס וחניכי נוער מתנדב מחט"ב מיכה רייסר בראשון לציון החלו במבצע התרמה לאיסוף מעילים לנזקקים; נקודת איסוף המעילים במרכז באלנס
קהילת ראשון דואגת לחורף חם לנזקקים! אל עיריית ראשון לציון הגיעו בסערה האחרונה פניות רבות של תושבים המעוניינים לתרום שמיכות וביגוד חם לנזקקים; תרומות של שמיכות, וביגוד ניתן להביא לחנות "קיימתא" במתנ"ס רמת אליהו. להצטרפות לצוות המתנדבות מירית: 03-5219206

קרדיט: עיריית ראשון לציון
לידיעת ההורים בראשון לציון! מוקד המידע והשירות של הגיל הרך בחברה העירונית עבר למשכנו החדש ברחוב תרמ"ב

קרדיט: ילדות ראשונית החברה העירונית ראשון לציון
תושבי ראשון שימו לב! בעקבות ריבוי תלונות בנושא לכלוך ברחובות רוטשילד, הרצל, אנילביץ' ואברבנאל בראשון לציון, תתוגבר האכיפה במקום על ידי פקחי החברה לביטחון
ונסיים ברז קינסטליך שזכה לביקור מיוחד בלשכתו - הבדרן דודו ארז שהגיע לשוחח על השפה העברית, במסגרת הכנת קטע לכנס הלשון העברית.

צילום: אינסטגרם רז קינסטליך


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ערב שירי מאיר אריאל בראשון לציון! מופע משירי מאיר אריאל "רישומי פחם" בביצוע בנו, שחר אריאל יתקיים ביום חמישי 23.1 באולם מוזיאון אגם ראשון לציון. לתושבי ראשון 80 ש"ח . כרטיסים 03-5555-900

במופע יבוצע האלבום במלאו על כל שיריו וקטעי המוסיקה הפזורים בו בליווי וידאו ואנימציה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון אגם ראשון לציון מזמין את אוהבי מאיר אריאל ז"ל למופע שיריו "רישומי פחם". המופע המיוחד מתקיים על ידי בנו שחר אריאל שיבצע את שירי אלבומו של אביו- רישומי פחם. במופע יבוצע האלבום במלאו על כל שיריו וקטעי המוסיקה הפזורים בו בליווי וידאו ואנימציה.

רישומי פחם הוא אלבומו החמישי המלא של מאיר אריאל ז"ל שנחשב לקודר במיוחד ומבקריו טענו כי הוא קשה לעיכול.

בנוסף ייקחו חלק במופע:

אלון עדר - שירה וגיטרה

מאיה בלזיצמן - שירה וצ'לו

יונתן בלומנפלד - שירה, מילה מדוברת וגיטרות

עדי רנרט - קלידים וקולות

מתן אפרת – תופים

איל תלמודי - סקסופון קלרינט וניהול מוסיקלי

יהלי הרברט – אנימציה


המופע יתקיים ביום חמישי 23.1.20 בשעה 20:00 (פתיחת דלתות) במוזיאון אגם, רחוב מיש"ר 1, ראשון לציון

עלות: 100 ש"ח , 80 ש"ח לתושבי ראשון לציון, אזרחים וותיקים וסטודנטים

לפרטים נוספים: אתר מוזיאון אגם או בטלפון : 03-5555-900
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי מקיף י"ב המעיין בראשון לציון פינקו את מורי וצוות בית הספר בדברי מתיקה ומאפים לזכרו של גיל-עד שאער ז"ל אחד משלושת החטופים שנרצחו

את הפעילות קיימו תלמידי כיתת התקשורת בשיעור כלכלת בית שציינו את יום הולדתו של גיל- עד שער ז"ל והתבקשו לחלק את דברי המתיקה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לזכרו של הנער גיל-עד שאער ז"ל אחד מהנערים החטופים שנרצחו התקיימה פעילות מתוקה ביוחד במקיף י"ב המעין ראשון לציון. כיתות התקשורת בחטיבת "המעיין" עסקו השבוע בשיעור כלכלת בית במבצע "מתוק בלב" לזכרו של גיל-עד שאער ז"ל שהשבוע צוין יום הולדתו . בפרויקט זה התבקשו להכין דברים מתוקים ולחלק אותם באהבה. התלמידים הכינו עוגיות מתוקות עם פתקי "מתוק בלב" וחילקו אותם לתלמידי בית הספר והצוות.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה המבורכת ואני מקווה שברכו על דברי המתיקה שיהיה לעילוי נשמתו
  הגב 16.01.20 18:45
 • אורח
  מקסים !!! כל הכבוד לצוות ולילדים הנהדרים!
  הגב 16.01.20 20:26
 • אורח

בתי הספר שלמון, נווה עוז וחט"ב בר לב בראשון לציון ומרכז התמיכה היישובי (מתי"א) זכו באות ההוקרה של תוכנית "מורים ללא גבולות" של משרד החינוך המשלבת מורים בעלי מוגבלויות בבתי הספר

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב: "מערכת החינוך מסלקת סטריאוטיפים, ופועלת להרחבת העסקתן של אוכלוסיות גיוון כעובדי הוראה. אין לי ספק שהחברה הישראלית תהיה במקום טוב יותר, חינוכי וערכי הרבה יותר, ככל שנראה מורים עם מוגבלויות בכיתות. כמחנכים, כמובילי דרך וכדמויות מעוררות השראה. משרד החינוך מעניק ל'מורים ללא גבולות' שנקלטו במערכת ליווי אישי, טכנולוגיות מנגישות, וכל אמצעי הנגשה נוספים שנדרשים לקליטתם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרד החינוך מצדיע למורים 'ללא גבולות' ולמנהלים המשלבים אותם בבתי הספר: 4 מוסדות חינוך בראשון לציון זכו לאות הוקרה מיוחד על פועלם לשילוב מורים עם מוגבלויות במערכת החינוך

מוסדות החינוך מראשון לציון שיזכו לתעודת הוקרה מיוחדת מטעם משרד החינוך על פועלם למען שילובם המיטבי של מורים עם מוגבלויות:

חטיבת ביניים ברלב

יסודי שלמוןיסודי נווה עוזמתי"א (מרכז התמיכה היישובי בתחום ילדים בעלי צרכים מיוחדים) ראשון לציון


משרד החינוך העניק כ- 100 תעודות הוקרה, מתוכם 5 בהצטיינות יתרה, לבתי ספר מצטייני שילוב הפועלים, במסגרת התכנית הייחודית 'מורים ללא גבולות', לשילובם המיטבי של מורים עם מוגבלות במערכת החינוך.

באירוע הייחודי הוקיר משרד החינוך תודה למנהלים, למורים ולתלמידי מערכת החינוך הפועלים לאורך השנה כולה לקידום זכותם של אנשים עם מוגבלות להשתלב באופן מלא בחברה ובשוק העבודה. התכנית "מורים ללא גבולות" של משרד החינוך פועלת כבר שש שנים, ובמסגרתה משולבים 113 מורים בבתי הספר ברחבי הארץ. מדובר במורים מצטיינים למתמטיקה, מדעים, חינוך גופני, מוזיקה, תיאטרון, ייעוץ חינוכי, חינוך מיוחד ועוד.

כדי לעודד את קליטת אנשי ההוראה בבתי הספר, כחלק מהתכנית, מעניק המשרד לבית הספר שעות תוספתיות, בתהליך מדורג: בשנתיים בראשונות מעניק המשרד לבית הספר 10 שעות תוספתיות חודשיות, בסכום כולל של 4 מיליון שקל בשנה. בשנה השלישית מעניק המשרד 5 שעות תוספתיות במקביל ל – 5 שעות מתקן ביה"ס.מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב:


"מערכת החינוך מסלקת סטריאוטיפים, ופועלת להרחבת העסקתן של אוכלוסיות גיוון כעובדי הוראה. אין לי ספק שהחברה הישראלית תהיה במקום טוב יותר, חינוכי וערכי הרבה יותר, ככל שנראה מורים עם מוגבלויות בכיתות. כמחנכים, כמובילי דרך וכדמויות מעוררות השראה. משרד החינוך מעניק ל'מורים ללא גבולות' שנקלטו במערכת ליווי אישי, טכנולוגיות מנגישות, וכל אמצעי הנגשה נוספים שנדרשים לקליטתם. בכוונתנו להמשיך ולהרחיב את השורות, ולפתוח את השערים בפני כל מי שיכול לתרום, לחנך ולקדם את תלמידי ישראל".עמליה חיימוביץ מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך:

"אנו גאים בבתי הספר במחוז שזכו להוקרה וגאים באופן מיוחד באורנה חריטן הממונה על תחום המוסיקה במחוז. אורנה משכילה לשלב במערכת החינוך אנשי מוסיקה מופלאים, שאינם מאפשרים למוגבלות למנוע מהם לקחת חלק בהוראה ובמוסיקה. המורים מהווים לתלמידים מודל והשארה, וייחודיותם מעשירה את קהילות בתי הספר באדוות רבות."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד. איפה היינו עד עכשיו?
  הגב 16.01.20 18:11
 • אורח

תזכורת להורי ראשון לציון! החל מהיום (חמישי 16.1) יחלו מפגשי שיתוף הציבור של עיריית ראשון לציון לגיבוש פני החינוך בעיר; המפגש הראשון בשעה 18:00 במקיף ח'

יש לבצע הרשמה מראש . רשימת האירועים מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


היום(חמישי 16.1) יתקיים מפגש התושבים הראשון בנושא חינוך. המפגש יתקיים במקיף ח' בשעה 18:00. מטרת המפגשים היא להפוך את התושבים לשותפים פעילים בגיבוש פני החינוך בעיר עד שנת 2025. למשל אלו ערכים צריך לקדם, מהם התחומים בהם צריך להשקיע את מירב המאמצים, מהם היעדים המרכזיים שצריך להוביל ועוד.

באתר העירייה מפורסמים מועדים ל-13 מפגשי תושבים. ההרשמה באתר העירוני. התהליך נעשה באמצעות שלושה ערוצי היוועצות שבסופם יגובשו יחד עם תושבי העיר תובנות והמלצות אשר ישמשו נדבך משמעותי בתוכנית עבודה העירונית בתחום החינוך בראשון לציון בחמש שנים הקרובות.

ערוצי ההיוועצות יכללו ראיונות וקבוצות מיקוד עם מומחים מתחומים שונים, ביניהם האקדמיה, משרד החינוך ויזמות חינוכית, שיתוף של התהליך עם מומחים ובעלי תפקידים יחד עם הציבור הרחב בנושא זירה הדיגיטלית ומפגשי שיח עם תושבים.

נכון להיום, קבוצות המיקוד שהחלו כבר בסוף חודש נובמבר התחילו להניב תובנות משמעותיות. בימים אלו נערכים ראיונות בנושאי חינוך ויזמות חינוכית עם מומחים בעירייה, מומחים חיצוניים וחברי מועצה והממצאים והמסקנות ירוכזו לדו"ח.

בנוסף נפתחה זירת המומחים הדיגיטלית לדיונים ובשבועות הקרובים יפתחו זירות נוספות של צוותי החינוך בעיר ובני הנוער על מנת לקבל גם את זווית הראייה של הדור הצעיר. כמו כן יתקיימו במהלך חודש ינואר מפגשים בבתי ספר ברחבי העיר עם קהילת החינוך של ראשון לציון בשיתוף תושבי העיר שבמרכז המפגשים יהיה הדיון על פני עתיד העיר בתחום החינוך.להלן מועדי המפגשים וקישור להרשמה:


16.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ח', רח' בר לב חיים 1 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


16.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף י"א, רח' בר לב חיים 1 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


22.1.2020 יום ד' בשעה 18:00 במקיף ה', רח' ההרדוף 5 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


22.1.2020 יום ד' בשעה 20:00 במקיף ט', רח' התזמורת 17, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


23.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ג', רח' המתנדבים 6, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


23.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף י"ב, רח' העצמאות 37, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


27.1.2020 יום ב' בשעה 18:00 בבניין העירייה, רח' הכרמל 20 ראשון לציון, קומה 5 (מפגש לציבור הדתי). להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 18:00 במקיף ז', רח' גוש עציון 24 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 20:00 במקיף ו', רח' ראם 25, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ד', רח' הרצל 119, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף א' - הגימנסיה הריאלית, רח' הורוביץ 30 ראשון לציון.
להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 18:00 במקיף י', רח' אבני החושן 3, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 20:00 במקיף י"ג, רח' גרינשפן 8, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


העירייה מזמינה את התושבים להצטרף גם לשירות ראשון פלוס החדש בו יוכלו לקבל מידע ועדכונים על המפגשים הבאים ובכלל בפעילויות ואירועים הרלוונטיים אליכם

הצטרפו בחינם לשירות "ראשון פלוס" - שירות מידע דיגיטלי אישי לתושב, שיעניק פלוסים במגוון תחומים.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אמרנו לכל אורך הדרך כי העירייה בראשותי תהיה שקופה ונגישה לתושבים. המהלך הזה הוא נדבך נוסף במסגרת שיתוף ציבור, לכולנו יש מטרה משותפת והיא להבטיח חינוך מיטבי ואיכותי לכלל ילדי העיר והיכולת של כל ילד וילדה להגשים את עצמם. אנו מאמינים כי ההורים הינם שותפים מלאים לתהליך החינוך המתחיל בבית ונמשך בבית הספר ומחוצה לו ולכן זה חשוב שהם יהיו חלק פעיל בגיבוש פני החינוך בעיר".


סגנית ומ״מ ראש העירייה, עו״ד ליאל אבן-זהר

המחזיקה בתיק החינוך ויזמה את המהלך, אמרה: ״יש משפט עממי- ׳כדי לגדל ילד אחד צריך כפר שלם׳. ואכן, שמנו את החינוך בראש, ותושבי העיר מוזמנים להיות שותפים בדיאלוג ובמעשה לטובת חינוך ילדי העיר. מתוך השיח הקהילתי והמחשבה המשותפת עם הנהלת העירייה, הורים, צוותי חינוך, מומחים, וגם עם הילדים והנוער, נסיק מסקנות ונוביל את מערכת החינוך להיות הטובה ביותר לילדינו, והמובילה בישראל. תודות להנהלת העירייה ולראש העירייה, למינהל החינוך וצוותי החינוך ולכלל עובדי העירייה, למשרד החינוך ולוועדי ההורים על ההתגייסות והמחויבות לחינוך בראשון לציון. אני קוראת לכל אלו שחינוך חשוב להם ויקר לליבם, לענות על הסקר באתר העירייה, להצטרף לקבוצות המחשבה העירוניות ולקחת חלק בבניית תכנית החינוך העירונית״.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שלום שמענו שידלין פותח מסלול לכיתה ז בשנה הבאה. איך נרשמים?
  הגב 16.01.20 16:59
 • אורח

השחקן וכוכב "השכונה", דוד שאול סגר מעגל והגיע למפגש עם תלמידי ביה"ס אמירים בראשון לציון בו למד

השחקן נפגש עם תלמידי מגמת התיאטרון והמוזיקה והעביר להם מסר שלא יוותרו כי הוא קיבל הרבה סירובים עד שהצליח. בנוסף נרשם רגע מרגש כאשר דוד נפגש עם סגנית המנהלת, ריבה יעקב שהייתה המורה שלו בתקופת לימודיו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


12 שנים אחרי שלמד בקרית החינוך אמירים, השחקן והזמר, דוד שאול, ששיחק בין היתר כשלומי חן בסדרת הטלוויזיה 'שכונה', חזר לבית הספר ונפגש עם תלמידי המגמות למוסיקה ותיאטרון.

שאול בחר לשתף את התלמידים בדרך שעבר מאז סיום לימודיו ולהעביר להם את המסר שאם הם ידבקו בחלומם, השמיים הם הגבול. "קיבלתי בחיי הרבה סירובים, אבל אל תוותרו, תמשיכו עד שתצליחו" אמר להם. שאול הוסיף ואמר כי המגמות התפתחו משמעותית מאז שלמד בבית הספר.


במפגש סיפר שאול כי לאחר הלימודים, הוא הצטרף כמוזיקאי ב'להקת הנח"ל המחודשת' ולאחר מכן בתיאטרון צה"ל. הוא הרחיב על הסדרה הטלוויזיונית הראשונה בה החל להופיע עוד בזמן שירותו הצבאי, דמותו של רני בסדרה "100 בתנ"ך" בערוץ לוגי, ועל הסדרות הרבות והצגות תיאטרון שבאו בעקבותיה , ביניהן גם ההצגה 'רומאו ואמא', בה צפו תלמיד מגמת התיאטרון לפני כשבוע בתיאטרון הקאמרי. בנוסף שיתף את התלמידים בתהליך המורכב והיקר שעבר עד להפקת האלבום המוזיקאי הראשון שלו.

מי שעוד שמחה לראות את דוד שאול בבית הספר היא סגנית מנהלת הקריה, ריבה יעקב, שהייתה המורה שלו. "אין ספק יש נחת וגאווה גדולה שתלמיד שלימדתי מגשים את עצמו ומצליח" אמרה.

בסיום דבריו ענה שאול על שאלות רבות שהיו לתלמידי מגמות האומנות בבית הספר, שרבים מהם חולמים להיות שחקנים ומוזיקאים בדיוק כמוהו. החל "מאיך נכנסים לדמות?", "איך לומדים בע"פ תפקיד?", "איך הוא מלחין שיר?, איך כותבים מילים לשיר?" דרך "האם נכשלת באודישנים?" (התשובה היתה, כן, כמובן, ורבים), ו"איך מתמודדים עם הכישלון?". המסר העיקרי שהעביר לתלמידים הוא שהם צריכים להיות נאמנים לעצמם, אמיתיים ומלאי כנות ואומץ וכך יצליחו לכבוש כל פסגה. הוא סיים את המפגש בנגינה ושירה של שניים משיריו.

מנהלת קרית החינוך, אתי וינקלר

מספרת על המפגש: "אנו מאמינים כי ביכולתו של מפגש עם אמן ויוצר איכותי מוכשר ללבות בלב התלמידים את המוטיבציה לחלום, להשקיע ולהגשים. דוד שאול הוא דוגמא נהדרת למי שעשה דרך ארוכה גם אם מלאה באתגרים והצליח להגשים את עצמו. בקריית החינוך אמירים אנו מאמינים בשילוב של תחומי האומנויות לצד פיתוח ולמידה של תחומי המדעים והטכנולוגיה שביחד יוצרים את השילוב המיטבי" .


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
11.12.19 17:57
ראה אתר קרקעות karka10.co.il
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל