הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

סרטון תושב ראשון לציון דוקר את תושב רחובות לפני שבוע

עמותת אור ירוק "בשנת 2019 נפצעו בראשון לציון 346 איש בתאונות הדרכים מתוכם 4 הרוגים ו48 פצועים קשה"

מכבי ראשון לציון בכדוריד עלתה לגמר גביע המדינה ותתמודד נגד הפועל אשדוד ב 17.3

מפגשי החינוך של עיריית ראשון לציון נמשכים! ביום רביעי וחמישי 22-23.1 יתקיימו מפגשי התושבים בנושא קידום מערכת החינוך העירונית בבתי הספר אמירים, אשלים- דוד אלעזר, העמית, והמעיין; הפירוט המלא מצורף בכתבה

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון החלה ביום חמישי שעבר את מפגשי הציבור בתחום גיבוש מערכת החינוך העירונית ל 5 שנים הקרובות. מטרת המפגשים היא להפוך את התושבים לשותפים פעילים בגיבוש פני החינוך בעיר עד שנת 2025. למשל אלו ערכים צריך לקדם, מהם התחומים בהם צריך להשקיע את מירב המאמצים, מהם היעדים המרכזיים שצריך להוביל ועוד.

באתר העירייה מפורסמים מועדים למפגשי תושבים. ההרשמה באתר העירוני. התהליך נעשה באמצעות שלושה ערוצי היוועצות שבסופם יגובשו יחד עם תושבי העיר תובנות והמלצות אשר ישמשו נדבך משמעותי בתוכנית עבודה העירונית בתחום החינוך בראשון לציון בחמש שנים הקרובות.

ערוצי ההיוועצות יכללו ראיונות וקבוצות מיקוד עם מומחים מתחומים שונים, ביניהם האקדמיה, משרד החינוך ויזמות חינוכית, שיתוף של התהליך עם מומחים ובעלי תפקידים יחד עם הציבור הרחב בנושא זירה הדיגיטלית ומפגשי שיח עם תושבים.

נכון להיום, קבוצות המיקוד שהחלו כבר בסוף חודש נובמבר התחילו להניב תובנות משמעותיות. בימים אלו נערכים ראיונות בנושאי חינוך ויזמות חינוכית עם מומחים בעירייה, מומחים חיצוניים וחברי מועצה והממצאים והמסקנות ירוכזו לדו"ח.

בנוסף נפתחה זירת המומחים הדיגיטלית לדיונים ובשבועות הקרובים יפתחו זירות נוספות של צוותי החינוך בעיר ובני הנוער על מנת לקבל גם את זווית הראייה של הדור הצעיר. כמו כן יתקיימו במהלך חודש ינואר מפגשים בבתי ספר ברחבי העיר עם קהילת החינוך של ראשון לציון בשיתוף תושבי העיר שבמרכז המפגשים יהיה הדיון על פני עתיד העיר בתחום החינוך.


להלן מועדי המפגשים וקישור להרשמה:

22.1.2020 יום ד' בשעה 18:00 במקיף ה אמירים', רח' ההרדוף 5 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


22.1.2020 יום ד' בשעה 20:00 במקיף ט' אשלים , רח' התזמורת 17, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


23.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ג' עמית , רח' המתנדבים 6, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


23.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף י"ב המעיין, רח' העצמאות 37, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


27.1.2020 יום ב' בשעה 18:00 בבניין העירייה, רח' הכרמל 20 ראשון לציון, קומה 5 (מפגש לציבור הדתי). להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 18:00 במקיף ז' רביבים, רח' גוש עציון 24 ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


29.1.2020 יום ד' בשעה 20:00 במקיף ו יגאל אלון', רח' ראם 25, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 18:00 במקיף ד' גן נחום, רח' הרצל 119, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


30.1.2020 יום ה' בשעה 20:00 במקיף א' - הגימנסיה הריאלית, רח' הורוביץ 30 ראשון לציון.
להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 18:00 במקיף י' אלברט איינשטיין , רח' אבני החושן 3, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאן


3.2.2020 יום ב' בשעה 20:00 במקיף י"ג יצחק נבון, רח' גרינשפן 8, ראשון לציון. להרשמה לחצו כאןהעירייה מזמינה את התושבים להצטרף גם לשירות ראשון פלוס החדש בו יוכלו לקבל מידע ועדכונים על המפגשים הבאים ובכלל בפעילויות ואירועים הרלוונטיים אליכם

הצטרפו בחינם לשירות "ראשון פלוס" - שירות מידע דיגיטלי אישי לתושב, שיעניק פלוסים במגוון תחומים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הזמרת מירי אלוני תופיע בסינמה סיטי ראשון לציון ביום שישי 6.3 במסגרת מיזם הוקרה לאמני ישראל הוותיקים

ההופעה מתקיימת במסגרת שיתוף פעולה בים מתחמי גזית ישראל ואיגוד אמני ישראל למען האמנים הוותיקים בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: ינאי יחיאל


גזית ישראל בשיתוף פעולה עם אמ"י, איגוד אמני ישראל- למען האמנים הוותיקים בישראל. גזית ישראל משיקה קונספט ייחודי בשיתוף אמ"י, איגוד אמני ישראל- הופעת שישי 'קבלת שבת' נוסטלגית במיוחד בהשתתפות האמנים הוותיקים והאהובים בישראל עם מיטב הלהיטים ההופעה הראשונה תתקיים ביום שישי ה-6.3.2020, בשעה 12:00 ב-G CITY ראשון לציון עם הזמרת מירי אלוני, בקומת הכניסה של סינמה סיטי.

הציבור מוזמן להגיע
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

זוכרים את אילן בר שלום ז"ל! עמותת ידידי קפלן והורי אסון נחל צפית יוצאים בפרויקט "מצילים חיים למענם" להקמת חדר ניתוח להנצחת ילדיהם; לתרומות *6305

הורי 9 חניכי המכינה שנהרגו באסון השיטפון החליטו כי הם רוצים לפעול להנצחת ילדיהם וחברו אל עמותת ידידי קפלן, והחליטו להקים חדר ניתוח חדשני על מנת להדגיש את רוח הנתינה והתרומה לקהילה שאפיינה אותם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת ידידי בית החולים קפלן יוצאים במיזם הנצחה "מצילים חיים למענם" להנצחת זכרם של הרוגי אסון השיטפון בנחל צפית. המיזם יוצא לפועל בעקבות חבירת ההורים שאבדו את ילדיהם באסון, אל עמותת ידידי בית חולים קפלן, במטרה לבנות חדר ניתוח חדשני לזכרם ולכבודם של בני הנוער במטרה להדגיש את רוח הנתינה והתרומה לקהילה שאפיינה אותם.

כזכור בין ההרוגים הייתה אילן בר שלום, תושבת ראשון לציון ותלמידת עמית עמל.

ההורים יחד עם העמותה בראשות רז אסולין, מתכוונים להקים ערב התרמה מיוחד בתאריך 21/5/2020 בלייב פארק ראשון לציון, בהשתתפות אמני ישראל. כל ההכנסות מהאירוע ילכו להקמת חדר הניתוח שעלותו עומד על כ10 מיליון ש"ח. לטענת העמותה שירותי בריאות כללית לוקחים חלק במיזם והודיעו כי הם ישתתפו במימון של 100 אחוז ביחס לתרומות שנגייס (מאצ'ינג).

פרטי אירוע ההתרמה יפורסמו בימים הקרובים

למעוניינים לתרום ניתן ליצור קשר בטלפון : *6305

כל תרומה תלווה בקבלה המוכרת במס הכנסה לפי סעיף 42 לחוקי מס הכנסה.

עשרת החניכים שנהרגו באסוןדורית ברהום, אמא של מעין ברהום ז "ל כתבה:

שלום רב,

שמי דורית ברהום ואני אמא של מעין ברהום ז " ל שנהרגה ב " אסון מכינת בני ציון - " בנחל צפית ב 26/4/2018 , ביחד עם עוד שמונה נערות ונער. בימים אלו, אנו המשפחות, מנסים להקים מיזם הנצחה בשיתוף עמותת הידידים של המרכז הרפואי קפלן ברחובות: בניית חדר ניתוח חדשני לזכרם ולכבודם של עשרת ילדינו. מיזם זה מטרתו להדגיש את רוח הנתינה והתרומה לקהילה שאפיינה את כל הילדים שלנו. לצערי, האסונות הרבים במדינה משכיחים במהרה את אסונות האתמול, אך אנו כהורים נתמודד לנצח עם האובדן והשכול שפקד אותנו לפני שנתיים. המעט שאנו יכולים לעשות למען ילדינו שלא ישובו לעולם, הוא הנצחה. מתוך המקום הזה התחברנו לרז אסולין, מנכ"לית עמותת הידידים, אשר רואה במיזם זה פרוייקט חשוב מאין כמותו, הרימה את הכפפה ומוכנה ללכת איתנו כל הדרך עד להשלמת המשימה. אנחנו מבקשים להנציח ולהזכיר את האסון הזה על ידי בניית חדר ניתוח חדשני במרכז הרפואי קפלן, שייקרא על שם ילדינו וימשיך למעשה את דרכם של ילדינו שהיו עסוקים רוב חייהם הקצרים בעשייה ונתינה לזולת. מעין הייתה ביתי היחידה ונותרתי עם התואר "אמא" ללא המהות עצמה. הדבר היחיד שלשמו אני חיה היום, הוא להמשיך את דרכה של מעין ולהנציח אותה. אני פונה אליך כנציגת ההורים השכולים, מתוך הבנה כי ליבך רחב דיו על מנת לחבור - אלינו ולקדם את המיזם הזה, שחשוב מאד לנו ולמעשה לכל מטופל של המרכז הרפואי קפלן. אני בטוחה שבקשה זו תגיע לאוזניים קשובות וללב פתוח ורחב.

בברכה וברגשי תודה

דורית ברהום

נציגת ההורים השכולים


על עמותת ידידי קפלן

עמותת הידידים של המרכז הרפואי קפלן הוקמה בשנת 1985 על ידי מספר מתנדבים מהעיר רחובות. מטרתם הייתה לסייע לבית החולים קפלן במימוש חזונו, לסייע בבינוי, ברכישת ציוד רפואי מתקדם, במחקרים רפואיים ועוד. כיום העמותה מונה כ – 30 חברים, חלקם וותיקים מאוד, שעדיין פועלים למען בית החולים וחלקם חדשים וצעירים ולכולם מכנה משותף אחד – סיוע למרכז הרפואי קפלן בהשגת מטרותיו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ציונה מדווחת מהשטח! איציק כרמלי, מנהל התקשוב בעיריית ראשון לציון עבר שלב במיוני נינג'ה ישראל

כזכור את האודישנים עברו איציק כרמלי ואסף בראל, מנהל מערכות מידע בחברה הכלכלית, אך בסיום שלב מיונים נוסף רק כרמלי עבר אל השלב הבא.

ציונה | | תגובות: 1


ציונה ממשיכה לעדכן על אנשי הברזל מהמערכת העירונית בראשון לציון. כזכור, איציק כרמלי, מנהל התקשוב בעיריית ראשון לציון ואסף בראל מנהל מערכות מידע בחברה הכלכלית, התקבלו לאודישן של תוכנית הריאליטי "נינג'ה ישראל". בתום מקצה מאתגר, רק אחד מהם עבר הלאה במיונים. איציק לכרמלי שמתחיל לחמם מנועים לשלב הבא של הנינג'ה.

וגם אם הוא לא יעבור, הוא ימשיך באימונים שהרי ביולי הוא מתמודד בתחרות איש הברזל באוסטריה

ציונה שמעה כי לאודישן הגיע כרמלי עם חולצת ספורט בעיצוב חליפה. לשאלת המלהקת מה הפשר, ענה כרמלי "זה מסמל את המעבר החד שלי מקוד הלבוש בעבודה לתחביב שלי הספורט"

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!
  הגב 23.02.20 20:11
 • אורח

תמונה של התלמיד שחר שקד מגימנסיה גן נחום בראשון לציון, זכתה בתחרות היוקרתית "העדשה היהודית" ותוצג בתערוכה מיוחדת במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות

הצילום שנבחר מבין מאות תמונות שנשלחו מרחבי העולם, מציג יד אוחזת ביד על רקע מסילת הרכבת במחנה ההשמדה אושוויץ. "כשצילמתי את התמונה, הרגשתי שזה מה שחיפשתי" אמר שקד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תלמיד הגימנסיה גן נחום, שחר שקד, זכה בתחרות העדשה היהודית במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות עם תמונתו 'עבר והווה', התמונה צולמה במחנה ההשמדה באושוויץ בירקנאו. הצילום, שנשלח במסגרת תחרות העדשה היהודית בבית התפוצות, תחרות שנוצרה תוך שיתוף פעולה של בית התפוצות עם הצלם ציון עוזרי, נבחר מתוך מאות תמונות שנשלחו מרחבי הארץ והעולם היהודי.

בצילום נראית יד אוחזת יד על רקע מסילת הרכבת במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו, על זרוע כל יד קעקועים, אחד מהם פרח והשני משולש פנרוז. "צילמתי עשרות תמונות, אך כשצילמתי את התמונה הזאת, ידעתי שזה מה שחיפשתי" אמר שחר השקד אחרי שהתבשר על הזכייה "במהלך המסע לפולין חיפשתי תמונה מקורית וייחודית, התמונה מתארת שני עולמות - עבר, שערי המוות שבהם השמידו את העם היהודי. עבר בו הקעקוע סימל לאותם יהודים דבר רע שהם מתביישים בו וההווה, שבו אחרי כל הזוועות שעברו היהודים, עמדו שני נערים כחלק מהמסע לפולין והצטלמו יחד עם הקעקועים שסימלו בעבר משהו לא טוב והיום בהווה הם מסמלים צמיחה ושגשוג".

הצילום הזוכה


שקד הוא בוגר פרויקט "דרגות גאווה", פרויקט התנדבותי של בני נוער מקבוצת הצילום של מועדון הנוער "התדר" בראשון לציון בשיתוף הבית הפתוח לניצולי שואה בעיר.

השנה השתתפו בתחרות העדשה היהודית בני נוער מקהילות יהודיות מכ- 25 מדינות: ישראל, ארגנטינה, מקסיקו, צ'ילה, ספרד, פנמה, קוסטה ריקה, אורוגוואי, ברזיל, קולומביה, פרו, ארה"ב, אוסטרליה, דרום אפריקה, רוסיה, אוקראינה, פולין, איטליה, צרפת, יוון, ליטא, קזחסטן, בלרוס, מולדובה, ועוד. התחרות מיועדת לבני נוער בגיל 14 עד 18 ובמסגרתה מתבקשים לצלם תמונה המבטאת את הקשר שלהם לעולם היהודי ולישראל. את התמונה מלווה טקסט קצר. העבודה המצטיינת נבחרה על ידי ועדת שיפוט בישראל בהובלתו של ציון עוזרי.

בית הספר הבינלאומי ע"ש קורת ללימודי העם היהודי שם לעצמו למטרה לחנך לשייכות מושכלת ופעילה לעם היהודי. כחלק מאותו חזון בית הספר משתף פעולה עם הצלם הבין-לאומי ציון עוזרי, אשר מצלם שנים רבות את העם היהודי והקשרים שבו. שיתוף הפעולה הוליד את התחרות "העדשה היהודית במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות" אשר בו זכה תושב ראשון לציון, תלמיד הגימנסיה גן נחום, שחר שקד.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שחר אלוף ומוכשר במיוחד
  הגב 23.02.20 20:07
 • אורח

4 פצועים בתאונת דרכים במעורבות אופנוע, רכב, קורקינט והולכת רגל בראשון לציון

צילום: איחוד הצלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ארבעה נפגעים בינוני וקל עד בינוני בתאונת דרכים שאירעה בשדרות משה דיין בראשון לציון. התאונה אירעה במעורבות של רכב, אופנוע, קורקינט והולכת רגל. חובשי איחוד והצלה העניקו טיפול לפצועים 2 בינוני והשאר קל.


עמנואל איצקוביץ ושמואל מלכה חובשים באיחוד הצלה סיפרו:

"כשהגענו למקום נתקלנו בתאונה עם מעורבות אופנוע, הולכת רגל, רכב פרטי, וקורקינט חשמלי. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב אופנוע שנפצע באורח בינוני, להולכת הרגל שנפצעה קל עד בינוני, כמו כן; רוכב הקורקינט החשמלי וצעיר נוסף שרכב על האופנוע נפצעו קל".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לוק, סטוק ושני קנים מעשנים.
  הגב 23.02.20 19:48
 • אורח

סרטון תושב ראשון לציון דוקר את תושב רחובות לפני שבוע

הדוקר בן 27

אבי בר | | תגובות: 4סרטון
משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב ראשל"צ בן 27 בחשד שדקר גבר בן 29, ברחוב דרך הים ברחובות לפני כשבוע.


תחילתה של החקירה בתאריך 15/2/20 בדיווח שהתקבל במשטרה על גבר שנדקר ברחוב דרך הים ברחובות ונפצע באורח קל.


כוח משטרה שהגיע למקום איתר את החשוד במעשה ולקח אותו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.


על פי כתב האישום, הגיע הנאשם לבית העסק בו עובד הקורבן עם שתי אחרות לאחר שרכשו בקבוקי בירה. הנאשם הציע לארח אותם ולשתות יחד אלכוהול. לאחר שסיימו לשתות יחדיו, קם הנאשם והחל להשליך בקבוקי בירה ריקים על הרצפה ולנפץ אותם.


הנאשם נכנס לרכבו והמתלונן ניגש אליו וביקש ממנו לנקות את שברי הזכוכית, הנאשם בתגובה אמר למתלונן "אם אתה גבר תבוא לצד האחורי של תחנת הדלק" ונסע מהמקום.


המתלונן הגיע לצד האחורי של תחנת הדלק שם הבחין ברכב של הנאשם.


הנאשם יצא מהרכב, ניגש אל המתלונן כשהוא מחזיק חפץ חד בידו ודקר אותו בזרועו השמאלית גרם לפציעתו, ונמלט מהמקום.


מעצרו של הנאשם הוארך בבית משפט השלום בראשל"צ, עם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למצות איתו את הדין ללא רחם.
  הגב 23.02.20 16:01
 • אורח
  להחמיר בעונשים
  הגב 23.02.20 16:30
 • אורח
  בתי משפט פח ! לפעמים נדמה לי שבתי המשפט מעודדים עבריינות ב"עונשים" ההזויים שלהם !!
  הגב 23.02.20 16:43
 • אורח
  מה אתם מצפים מבוחרי ליכוד כשהאבא הרוחני וסריסיו עבריינים מושחתים.
  הגב 23.02.20 16:49
 • אורח

עמותת אור ירוק "בשנת 2019 נפצעו בראשון לציון 346 איש בתאונות הדרכים מתוכם 4 הרוגים ו48 פצועים קשה"

העיר בה נפצעו הכי הרבה אנשים בתאונות הדרכים היא ירושלים עם 1558 פצועים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: אור ירוק


עמותת אור ירוק מפרסמת בימים אלו את נתונו תאונות הדרכים לשנת 2019 בישראל. הנתונים מראים כי במהלך השנה נהרגו בכבישי ישראל 355 בני אדם בתאונות דרכים, לעומת 318 שנהרגו בשנת 2018. מבין ההרוגים בשנת 2019: מהם 89 נהרגו כהולכי רגל, 66 רוכבי אופנוע וקטנוע, 18 רוכבי אופניים רגילים נהרגו בשנה זו, 15 רוכבי אופניים חשמליים ושלושה רוכבי קורקינט חשמלי נהרגו בשנת 2019.

העיר בה נפצעו הכי הרבה אנשים בתאונות הדרכים היא ירושלים עם 1558 פצועים

בבחינת היפגעות לפי גילאי האוכלוסיות הפגיעות: 29 ילדים בגילאי 0-14 נהרגו בשנת 2019 בתאונות דרכים, 79 בני נוער וצעירים בגילאי 15-24 ו-67 קשישים בני 65 ומעלה מצאו את מותם בשנה זו בתאונות דרכים.

בראשון לציון נפגעו 346 בני אדם בתאונות דרכים בשנת 2019, מתוכם ארבעה בני אדם נהרגו ו- 48 נפצעו באורח קשה. מספר ההרוגים זהה למספרם בשנת 2018 בעיר.


ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"שנת 2019 היא שנת כישלון במאבק בתאונות הדרכים וזו תוצאה של הזנחה וצמצום הכסף שמועבר להצלת חיי אדם בכבישים. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים נכשל בהגנה על האוכלוסיות שנמצאות בסיכון גבוה להיפגע בתאונות הדרכים כמו ילדים, קשישים, רוכבי אופנועים וקטנועים, צעירים ואזרחים מהחברה הערבית. במקום להתמקד בכל אוכלוסייה ובמאפיינים הייחודיים שלה, להכין תכנית פעולה לצמצום הנפגעים ולהוציא אותה אל הפועל, המדינה פשוט התעלמה מאותן אוכלוסיות והתוצאות הקשות בהתאם. הנתונים הקשים היו מדליקים נורה אדומה בכל מדינה מתוקנת, אבל למרות זאת בישראל לא נערך דיון אחד רציני עם כל הגופים האחראים על החיים של כולנו בכביש ולא נוספו תקציבים למאבק בקטל בדרכים אלא להיפך. כדי להחזיר את ישראל חזרה למסלול של ירידה בהרוגים מתאונות דרכים יש להוסיף עוד 200 ניידות משטרה ומאות שוטרים שיגבירו את הנוכחות וההרתעה בכבישים, יש להגדיל את הכסף שמיועד לטיפול בכבישים האדומים ובצמתים המסוכנים, לעודד שימוש במערכות בטיחות מצילות חיים על ידי הפחתה במס, להתמקד בצמצום הנפגעים וההרוגים הגבוה באותן אוכלוסיות הנמצאות בסיכון להיפגע בתאונות דרכים. הכישלון המתמשך מוכיח כי האסטרטגיה של הטלת האחריות רק על הנהגים פשוט לא עובדת ולכן חייבים להפסיק להאשים רק את הנהגים בתאונות ולקחת אחריות".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ככה זה כשמשקיעים במצלמות מהירות בתור מטחנת כספים ולא בהרתעה אמיתית בעבירות מסכנות חיים
  הגב 23.02.20 15:34
 • אורח

מכבי ראשון לציון בכדוריד עלתה לגמר גביע המדינה ותתמודד נגד הפועל אשדוד ב 17.3

אמש (מוצ"ש) התקיימו משחקי חצי גמר גביע המדינה כאחד המשחקים היה הדרבי הראשוני בין מכבי והפועל ראשון לציון. כאמור לאחר משחק מותח הצהובים נצחו את יריבתם האדומה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילומים: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד


האם ראשון לציון תזכה להניף את גביע המדינה? אמש (מוצ"ש ) התקיימו משחקי חצי גמר גביע המדינה בכדוריד, בהם התקיים משחק הדרבי הראשוני של מכבי והפועל ראשון לציון על הכרטיס לגמר- שכאמור הסתיים בניצחון הצהובים. המשחק היה מותח לכל אורכו, כאשר בתחילת המשחק היתרון היה של מכבי, אבל הפועל לא נשארה מאחור והצליחה לצמצם את הפערים לאורך המשחק. הפועל לא ויתרה לרגע גם כאשר שחקניה הורחקו מהמשחק מספר פעמים לאורך המשחק. אך לצערם הדבר לא עזר ולקראת סוף המשחק גדל הפער ותוצאת הסיום נקבעה: 22:28.


מכבי ראשון לציון מעפילה למשחקי הגמר זו הפעם ה22 בתולדות המועדון ואם ינצחו את המשחק הם יזכו להניף בפעם ה13. יש לציין כי המועדונים של ראשון הם בעלי מספר הזכיות הרב ביותר של הגביע הפועל - 16 פעמים, מכבי 12 פעמים.

יריבתה של מכבי בגמר תהיה הפועל אשדוד שנצחה את עירוני רחובות במשחק השני של חצי הגמר. המשחק עתיד להתקיים בתאריך 17.3.20 ברעננה. זו הפעם הראשונה בתולדות המועדון שהם הגיעו לשלב גמר הגביע.


כבשו למכבי ראשל"צ: ירמי סידי (6 פנדלים) ואיוון קראצ'יץ' 8 כ"א, שרון שלם 5, שניר נציה 3, עמית סטלמן 2, דור קלדרון וצח מלול 1 כ"א. ניב פישלוביץ' הצטיין עם 16 עצירות מ-36 זריקות (44%).כבשו להפועל ראשל"צ: יובל גררה ודושקו צ'ליצ'ה 4 כ"א, יותם טל ושון סלס 3 כ"א, ליובימיר יוסיץ' ועומר גרא 2 כ"א, עוז חממי, סהר שחק, איתי סורקיס ועומר אליאס 1 כ"א.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נציגי מועצת התלמידים בביה"ס אשלים אנתרופולוגי בראשון לציון ערכו פעילות משותפת עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ממרכז שלווה בירושלים

בית הספר הודה לרכזת החברתית יונה ולנציגות הנהגת ההורים לילך ומירי שלקחו חלק בפעילות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נציגי מועצת התלמידים תלמידי ה - ו בבית ספר אשלים אנתרופולוגי בניהולה של הדר דורות ארנון יצאו לאחרונה לסיור במרכז שלווה שבירושלים- מרכז המעניק מגוון טיפולים לפעילויות לאוכלוסיות ילדים בעלי צרכים מיוחדים. לרגל טו' בשבט ערכו התלמידים פעילות משותפת עם ילדי גן בשלווה בה יצרו עציץ מקושט לכבוד טו בשבט.


מביה"ס אשלים נמסר:

ניכר היה ששני הצדדים נהנו, החיוכים החיבוקים והמילים הטובות פשוט חיממו את הלב. זוהי מעורבות חברתית ונתינה מכל הלב. תודה לרכזת החברתית יונה ולנציגות הנהגת ההורים לילך ומירי שליוו ולקחו חלק בפעילות המבורכת

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.02.20 18:07
סכנה קורונה תישמרו על עצמכם
אורח
20.02.20 22:02
זה פשוט לא מבהיל אותי משאיות שמובילים מיטה או שניים לבית חולים .יותר מדעיג אותי שמתחמים שלמים ללא תאורה ומסכן את הילדות בלילה .אני קורא לרז כח את לפיד לרחוב הסמדר שכול העזור ללא תאורה תתבייש לך הייתי זורק אותך כמו ראש עריית טבריה במהירות .אני רק מקוה שבעוד שלוש שנים וחצי נחליף אותך מהר .אני ועוד אלפי אנשים מחקים לרגע הזה דני ישי הסמדר
אורח
19.02.20 14:07
תקון.....השולחנות וסחורות
אורח
19.02.20 14:06
למה המדרחוב שבכל עיר הוא פנינה ואצלנו נראה כמו עזה.גם רח' רוטשילד נראה נורא מדרכות שגם ככה צרות מלאות השולחנות לסחורות.מה קרה לעיר שלנו,,,????
אורח
19.02.20 14:08
נכון מאד הכל נראה מגעיל
אורח
19.02.20 13:22
בקשר לפנסים זה הרבה זמן אני מתלונן על פשוט בחרנו ראש עיר ואני מחפס אותו בדיוק שנה .אפילו פניתי למוקד 101 אם משהוא ראה את ראש העיר לני ישי מהסמדר .אדוני ראש העיר אני מזמין אותך לבקר בכרמים אנשים רוצים לדעת אם יש דבר כזה ראש עיר .אני מאמין באמונה שלמה שזה פעם האחרונה שאנחנו בוחרים ילד בושה וחרפה תבקר בפרק הזכרון .חזר עשרים וחמש שנה לאחור .בקרוב מאוד אתה תראה אותי מבגין נגדך עד לבחירות דני ישי וזה לא מאוחר לזמן אותי למשרד תודה
אורח
17.02.20 19:00
בכל ערב נפצים בשכונת כרמים. בנוסף פנסים שרופים ברחוב הסמדר 21. מתחם 5 בינינים. חשיכה שוררת ואיננה נעימה לתושבים המבוגרים בשכונה.
אורח
15.02.20 21:58
חשוב לציין שהרבה כבישים נמצאים בשלב תיקון...למשל הכביש מקניון הזנב לסינמה סיטי...העכביש המוביל לכרמים... נתקעתי בפקקים שלא היו וזה גורם הרבה תסכולים לנהגים..אולי כדאי שהרשות יתכנן כל התיקונים לחופשת פסח וימנע מהתושבים להיכנס ללחץ מיותר שגורמים לאין מוצא בכמה מקומות... תודה
אורח
15.02.20 14:18
בכל ערב נפצים בשכונת נווה הילל .


יום המעשים הטובים בראשון לציון! תושבי ראשון מוזמנים לקחת חלק ולתרום לקהילה באירועי שבוע המעשים הטובים בעיר; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

האירועים יתקיימו בין התאריכים 22-27.3.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ומנהל הקהילה מזמינים את התושבים להצטרף לתושבי ראשון שבחרו לעשות טוב ולתרום למען הקהילה,באירועי שבוע המעשים הטובים. שיתקיימו בעיר בין התאריכים 22-27.3.20.

להצטרפות יש למלא את טופס ההרשמה

למעבר להרשמה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! סערת הקורונה במרכז מלבן; הרוג בתאונת דרכים בה הרכב עלה באש; החי כיף וטיילת החוף מתחדשים; עיריית ראשון בין 10 הרשויות היציבות פיננסית בישראל; חנות האינטרנט של לינוי אשרם; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של העיר ראשון

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סוף השבוע הגיע ואיתו סיכום השבוע שלנו עם כל הסיפורים שעברו על העיר ראשון, אז בואו נתחיל

פלילים, משפט ובטחון

תאונה קשה מאוד בראשון לציון! רכב עלה באש, צעיר בכן 25 מצא את מותו ברכב הבוער. יום שישי 21/2 מעט לאחר חצות התקבל דיווח על תאונה עצמית של רכב, בכביש 431 בסמוך לצומת הראשונים. הרכב החל לעלות באש ומהרכב חולצו 3 פצועים במצב קל-בינוני, אך צעיר כבן 25 אשר נלכד ברכב , מצא את מותו ברכב הבוער. הפצועים פונו לבית החולים אסף הרופא

צילומים - יובל שיוביץ , תיעוד מבצעי מד"א, דוברות איחוד הצלה, דוברות זקא, דוברות מכבי אש

מוצאי שבת 15/2 שעה 19:30 במוקד איחוד הצלה התקבלה קריאה על תאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב פרטיים במחלף מבוא איילון.

איחוד הצלה
צעיר תושב ראשון לציון כבן 25 נמצא מת בביתו בנסיבות טראגיות
כוחות גדולים הגיעו השבוע אל אזור התעשייה בראשון לציון בעקבות אדם שאיים להצית עצמו
יום רביעי 19/2 בשעה 17:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על נער שנפצע מנפץ שהתפוצץ ברחוב העצמאות בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח נער כבן 14 במצב קל-בינוני עם חבלה בכף היד.
בפעילות מבצעית וממוקדת של בלשי משטרת ישראל בראשון לציון, נעצר תושב תל אביב בן 56 בחשד למעורבותו במספר התפרצויות לדירות ברחבי העיר וגניבת רכוש מתוכם. בלשי המשטרה ארבו לחשוד ועצרו אותו, זמן קצר לאחר שעל פי החשד הוא פרץ לדירה בראשון לציון. החשוד הובא אתמול לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו בארבעה ימים. החקירה נמשכת.יום ראשון 16/2 בשעה 01:48 התקבל דיווח על 2 פצועים, ככל הנראה במהלך קטטה במועדון בדרך המכבים בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לביה"ח אסף הרופא גבר כבן 24 במצב קשה מחוסר הכרה. וגבר נוסף במצב בינוני. כוח משטרה שהגיע למקום עצר לחקירה שני חשודים (23,22) במעורבות באירוע, תושבי ג'סר א-זרקא. הבעלים של המועדון זומן לשימוע ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.

חדשות העיר

נתחיל בסערת הקורונה והמאבק כנגד הפיכת מתחם מלבן למרכז טיפולי בחולי הקורונה. השבוע החל בשמועות על כך שנוסעי ספינת הקורונה יגיעו אל מרכז מלבן, אך שיבא ומשרד הבריאות הבהירו כי המרכז מיועד רק למצב התפרצות המונית של נגיף הקורונה בישראל. גם סגן שר הבריאות הגיע השבוע אל המרכז על מנת לבחון את ההכנות במקום. עיריית ראשון לציון המשיכה במאבק והגישה עתירה לבית המשפט, שקבע להקפיא את ההכנות של משרד הבריאות. אך למרות הפסיקה הגיעו מיטות אשפוז אל המתחם( מצ"ב סרטון). אל המקום הגיעו השבוע ח"כ יאיר לפיד ורז קינסטליך אשר קראו להתערבות רה"מ, בנימין נתניהו בכוונה להפוך את המתחם למרכז המטפל בחולי הקורונה.
קרדיט: אלעד גוטמן

עיריית ראשון לציון נמצאת במקום ה - 7 בדירוג הארצי של דירוג היציבות הפיננסית בקרב 40 רשויות בישראל
העיתונאי אבי אשכנזי מונה לדובר החברה לביטחון של עיריית ראשון לציון

דף הפייסבוק של אבי אשכנזי

המורה, איריס מלכה, מקרית חינוך רביבים, ראשון לציון זכתה בפרס המורה המצטיין מטעם הפיקוח לאנגלית של משרד החינוךראש הממשלה בנימין נתניהו העניק תעודת הוקרה ללוחם האש, רב"כ שחר וודנהגן מתחנת ראשון לציון, על פועלו למען קהילת בני העדה האתיופית וקידום ליגת I.E.F.L (קטרגל)

כבאות ראשל"צ
ביוזמת עדי זהר מנהלת פורום ראשון לציון נערך טקס הוקרה ל 100 מתנדבי ופעילים חברתיים בעיר
נדל"ן

משרד הביטחון ומנהל מקרקעי ישראל חתמו על הסכם משלים הקובע את לו"ז עדכני פינוי מחנות צה"ל במרכז הארץ הכולל את מחנה צריפין. על פי ההסכם מדי שנה יפנה משרד הביטחון בין מאות לאלפי דונמים לטובת מנהל מקרקעי ישראל והתכנון שהתהליך יסתיים עד לשנת 2028.

תמונת ארכיון, משרד הביטחוןעוד שלב היסטורי בפינוי בינוי רמת אליהו! 19 משפחות מרמת אליהו הגיעו לבחור את קומת המגורים שבה יגורו, את המחסן ואת החנייה ב-2 הבניינים הראשונים בשכונת נחלת יהודה מערב. אל 2 הבניינים בנחלת צפויים לעבור 61 משפחות מרמת אליהו המתגוררות בבניינים ברחוב ש"י עגנון 11 ו- 15 בשכונת רמת אליהו.כך עתידה להיראות טיילת חוף הים בראשון לציון שתתחדש בקרוב ב - 9 פרגולות חדשות

משדרגים לחיות את החי כיף בראשון לציון! חצר הזברות תורחב ותעוטר בציור סוואנה, סוגי הקנגורו יאוחדו, החוטמנים יעברו לחצר פתוחה, חתולי ביצות ושועלים יוצאו מהחי הכיף ועוד שדרוגים. כל העבודות צפויות להסתיים עד סוף חודש מרץ על מנת לפתוח את הגן מחדש בחול המועד פסח.
ביה"ס שקמה בראשון לציון חנך את הספרייה הקהילתית "לב הסיפור", לזכרו של סמ"ר טל יפרח ז"ל שנפל בצוק איתן

קרדיט: הדף של ליאל אבן זוהר
מרגש! לרגל חגיגות יום ההולדת 70 חזר יורם כהן, אל בית ספר חביב בראשון לציון שם למד בשנות ה50
יוזמה מתוקה: בואו לתרום תחפושת וקבלו כדור גלידה מתנה. "גולדה" רשת הגלידריות בשיתוף עמותת פתחון לב אוספות תחפושות עבור ילדים לקראת חג הפורים

רשימת הסניפים בראשון לציון

דוד סחרוב 26 ראשון לציון

הטיילת 14 ,חוף הים, ראשון לציון

החל מהשבוע: תוכנית השחמטק נכנסה לכל גני החובה בראשון לציון

בספורט

עכשיו זה רשמי נפתחה חנות האינטרנט של המתעמלת לינוי אשרם מראשון לציון; בחנות ניתן למצוא מוצרים בעיצובה של לינוי: חולצה, בקבוק מים אופנתי שקוף, גלויה חתומה וצמיד סיליקון. כזכור לפני מספר חודשים הודיע הוועד האולימפי על פתיחת חנויות אינטרנט לספורטאים המובילים בישראל בה ימכרו מוצרים עם מיתוג הספורטאים. על פי הועד האולימפי המוצרים נבחרו בקפידה ולינוי הייתה שותפה לעיצובם.

למעבר לחנות של לינוי

https://linoy.co.il/?fbclid=IwAR3C785eXbWelQN-pVLzBai7FVRuuCt81rl5xszVfj83JU3Vk3eURkuhB74

קרדיט: הועד האולימפי

טל פלד שחקן קבוצת מכבי ראשון לציון בכדורסל זכה בפרס השחקן המצטיין של ליגת הנוער ע"ש תני כהן מינץ

קרדיט: מכבי ראשון לציון כדורסל


הודעות לתושבים

תזכורת לתושבי ראשון! ביום רביעי 26.2 יתקיים על ידי העירייה כנס הסברה לתושבים בנושא אפשרות הלוואה של 30,000 ש"ח ללא ריבית והצמדה לפרוייקט שיפוץ חזיתות הבתים; יש לבצע הרשמה מראש בטלפון: 03-6438771


פורים במוזיאון ראשון לציון! ביום שבת 7.3 יקומו לתחייה דמויות המגילה אסתר המלכה ומרדכי היהודי, שיארחו במוזיאון את משתה פורים עם סיפורי אלף לילה ולילה, מופעי קרקס, וונדר וומן, אנה ואלזה, סדנאות יצירה ועוד; ליצירת קשר והרשמה: 03-9598890, 03-9598862

לתוכנית האירועים המלאה

http://www.be106.net/231/35998


לידיעת תושבי רמת אליהו ראשון לציון! ביום רביעי 26.2 תערוך מינהלת פינוי בינוי כנס תושבים לדוברי האמהרית בו יקבלו את כל המידע על התקדמות הפרוייקט בשכונה; הודעת הכנס בשפה האמהרית


עיריית ראשון לציון מזמינה את התושבים לשחק יחד עם השכנים את משחק פורים "קרובים קרובים" הכולל משלוחי מנות ומשחקים משותפים; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

http://www.be106.net/231/36023
ונסיים בכבוד שהביאו שוב הנוער בראשון לציון

אגף הנוער של עיריית ראשון לציון נבחר ליחידת הנוער המצטיינת של מרכז השלטון המקומי

קרדיט: פרלמנט הנוער

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראשון לציון ארחה את ראש עיריית גונדר באתיופיה שהודיע כי ישמר את המורשת היהודית ואת בית הקברות היהודי בעיר

הביקור התקיים במסגרת קשרי הערים התאומות אותן מקיימת עיריית ראשון לציון עם ערים ברחבי העולם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
הדף של רז קינסטליך


ראש עיריית גונדר באתיופיה, התארח השבוע בראשון לציון במסגרת קשרי ברית ערים תאומות המתקיימת בין הערים. במסגרת הביקור נערכה פגישה עם ראש העיר רז קינסטליך וההנהלה וכן התקיים לו סיור באתרים השונים בעיר. בפגישה הודיע ראש העיר גונדר, על כוונתו לשמר את המורשת היהודית בעירו, בהבטחה לשפץ ולשמר את בית הקברות היהודי בגונדר.
הקשר בין הערים נמשך מספר שנים ומתבטא גם בלמידה הדדית, תוכניות חינוכיות, יצירת קשרים בין תלמידים ופרויקט "עצמאות" לעולי אתיופיה שנערך בעיר שכול ליווי המשפחות בתחום המשפחה, חינוך ותעסוקה.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בגלל זה בכל העיר שלטים עם אתיופית ראשון+. העיקר לא לשכוח למרוח בדבש את התחת השחור.
  הגב 21.02.20 15:11
 • אורח
  אתה בנאדם מגעיל
  21.02.20 17:05
 • אורח
  ברוך הבא והיוסמה מאוד ברוכה כל הכבוד שמעון ברכנ
  הגב 22.02.20 07:26
 • אורח

הפסקת חשמל ארוכה בחלקים נרחבים במזרח ראשון לציון

התקלה החלה בסביבות 4 לפנות בוקר

אבי בר | | תגובות: 0
צילום דוברות חברת חשמל


יום שישי 21/2. הפסקת חשמל ארוכה ברחבי מזרח העיר ראשון לציון. תושבים מדווחים כי הפסקת החשמל החלה בסביבות 04:00 לפנות בוקר.

מחברת החשמל נמסר כי מדובר בתקלת מתח גבוה וצפי סיום התקלה בסביבות השעה 10:00.

במידה ויהיה שינוי נעדכן שעת תיקון התקלה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונה קשה מאוד בראשון לציון! רכב עלה באש, צעיר בכן 25 מצא את מותו ברכב הבוער

צילומים - יובל שיוביץ , תיעוד מבצעי מד"א, דוברות איחוד הצלה, דוברות זקא, דוברות מכבי אש

מערכת האתר | | תגובות: 10סרטון מהזירה


יום שישי 21/2 מעט לאחר חצות התקבל דיווח על תאונה עצמית של רכב, בכביש 431 בסמוך לצומת הראשונים. הרכב החל לעלות באש למקום הגיעו גורמי רפואה והצלה של מד"א, איחוד הצלה, מכבי אש, משטרה וזק"א.

מהרכב חולצו 3 פצועים במצב קל-בינוני, אך צעיר כבן 25 אשר נלכד ברכב , מצא את מותו ברכב הבוער. הפצועים פונו לבית החולים אסף הרופא


אבי מרכוס פרמדיק ראשי של איחוד הצלה מדווח מהזירה:

"מדובר בתאונה קשה שבעקבותיה אף הרכב עלה באש. למרבה הצער נקבע מותו של צעיר ששהה ברכב. כמו כן הענקנו סיוע לשלושה נפגעים קל עד בינוני. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".

שמואל גרוס מתנדב זק״א שפלה שטיפל בזירה, אמר:

״מדובר בתאונה עצמית, רכב פרט שככל הנראה איבד שליטה והתנגש במעקה הבטיחות, כתוצאה מעוצמת ההתנגשות הרכב עלה באש. כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב מרוסק לגמרי, צעיר בן 22 חולץ כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א שפלה טיפלו בזירה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.״

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כך פותחים את השבת, החלמה מהירה לפצועים, ומשתתף בצער המשפחה
  הגב 21.02.20 08:25
 • אורח
  מזעזע 😔 רפואה שלימה 🙏
  הגב 21.02.20 11:39
 • אורח
  איך רפואה שלמה אם הוא מת?
  23.02.20 03:52
 • אורח
  כואב הלב.
  הגב 21.02.20 11:41
 • אורח
  צעיר ערבי מלוד בן 22 שסיים את חייו זה מה שקורה ש400 כוחות סוס עולים ביוקר..
  הגב 21.02.20 11:41
 • אורח
  זה מה שקורה שנותנים לחמור אחד לשלוט בארבע מאות סוסים. לפחות הפעם הוא לא הרג אנשים נוספים.
  21.02.20 11:50
 • אורח
  ברוך השם יום יום
  23.02.20 03:52
 • אורח
  שמע ישראל
  הגב 21.02.20 14:19
 • אורח
  ברוך השם כן ירבו
  23.02.20 03:52
 • אורח
  נאמר לי שהנהג נסע ב-250 קמ"ש
  הגב 23.02.20 20:32
 • אורח

מבזק ספורט! רשימת משחקי השבוע של קבוצות הספורט בראשון לציון - דרבי ראשוני בכדורגל בין מ.ס ראשל"צ ונחלת יהודה, ודרבי ראשוני בכדוריד על מקום בגמר גביע המדינה בין הפועל ומכבי ראשל"צ

משחק חצי גמר גביע המדינה בכדוריד יתקיים במוצ"ש 22.2.20 בהיכל הספורט גן נחום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סוף השבוע הגיע ואיתו חוזרים אל המגרשים קבוצות הספורט העירוניות של הכדורגל, כדורסל וכדוריד. אנו מביאים לכם היום את כל משחקי הקבוצות שעתידים להתקיים בסוף השבוע ובמהלך שבוע הבא.

כדורגל

הפועל ראשון לציון

סיימה את משחקי השבוע בהפסד לביתר תל אביב בת ים ובתיקו נגד קבוצת פ"ת. הקבוצה שומרת על מיקומה בראשות הליגה במקום השני.

משחק הליגה הבא יתקיים נגד הפועל בני לוד ביום שני 24.2.20


מ.ס ראשון לציון והפועל נחלת יהודה

יפגשו לדרבי עירוני ביום שישי הקרוב 21.2.20 באצטדיון הסופרלנד.

נחלת יהודה נמצאת במקום השני הליגה במרחק של 2 נקודות מהמובילה בני יצאלאל רחובות.

מ.ס ראשון לציון נמצאת במקום ה10.


שיכון המזרח

תשחק גם היא בבית כנגד בני אילת. הקבוצה נמצאת כרגע במקום השלישי בליגה.כדורסל

ליגת העל יוצאת לפגרה ותחזור למשחקי הליגה ב28.2.20

קבוצת מכבי ראשון לציון תשחק בתאריך 1.3.20 במשחק בית כנגד הפועל נהריה.

הקבוצה נמצאת כרגע במקום השלישי בליגת העל.


קבוצת הנשים

הפועל ראשון לציון תצא הערב (חמישי) למשחק חוץ נגד אליצור חולון. המשחק יחל בשעה 19:00

הקבוצה נמצאת כרגע במקום הרביעי בליגה במרחק 5 נקודות ממכבי רמת גן הנמצאת במקום הראשון.
כדוריד

גברים

במוצ"ש 22.2.20 יתקיימו משחקי חצי גמר גביע המדינה בהם יתקיים הדרבי הראשוני של הפועל ומכבי ראשון לציון. כל קבוצה תנסה לנצח את היריבה העירונית בדרך לגביע.

המנצחת במשחק תתמודד כנגד המנצחת במשחק של מכבי רחובות נגד הפועל אשדוד.

המשחקים יתקיימו בהיכל הספורט גן נחום.


נשים

במשחק הליגה אמש הביסה קבוצת הפועל ראשון לציון את קבוצת מכבי פ"ת בתוצאה 27-54


מכבי ראשון לציון תשחק ביום ראשון הקרוב במשחק חוץ נגד הרצליה.


המאבק על ראשות הליגה צמוד, כאשר הפועל נמצאת במקום השני עם 19 נקודות ובמקום השלישי נמצאת מכבי ראשון לציון עם 18 נקודות. במקום הראשון נמצאת רמת גן עם 20 נק'.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הביטחון ומנהל מקרקעי ישראל חתמו על הסכם משלים הקובע את לו"ז עדכני פינוי מחנות צה"ל במרכז הארץ הכולל את מחנה צריפין

על פי ההסכם מדי שנה יפנה משרד הביטחון בין מאות לאלפי דונמים לטובת מנהל מקרקעי ישראל והתכנון שהתהליך יסתיים עד לשנת 2028

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
פינוי צריפין - תמונת ארכיון צילום משרד הביטחון


משרד הביטחון, משרד האוצר ורשות מקרקעי ישראל חתמו בימים האחרונים על הסכם משלים להסכם שוה"ם בנוגע לפינוי מחנות צה"ל ממרכז הארץ. ‏מטרת ההסכם היא לקבוע לוח זמנים מעודכן לגבי עמידת משרד הביטחון במועדי הפינוי כפי שסוכמו בעבר. היתר מסדיר ההסכם את השלמת פינוי לוחות הזמנים לפינוים של כ-10 אלפים דונמים ממחנות צה"ל במרכז הארץ: הקריה, צריפין, תל השומר, סירקין, טירה, השלישות הראשית ברמת גן, שדה דב ועוד.

עוד נקבע בהסכם כי על פי התכנון בכל שנה ועד לשנת 2028 עתיד משרד הביטחון לשחרר מאות עד אלפי דונמים באופן שישמש את רשות מקרקעי ישראל.

בשנה האחרונה כבר החלו עבודות הפינוי במחנה צריפין שחלקים משטחיו יסופחו לעיריית ראשון לציון ובחלקים השטחים החלו עבודות הבנייה באזור של השכונות החדשות בהן נוריות ונרקיסים. כמו כן עתיד להיבנות במקום רובע התעסוקה והמסחר ומעבר של הרכבת הקלה ( הקו החום).

בנוסף חלקים במשטח יוקצו לטובת הרחבת בית החולים אסף הרופא אליו יעברו המכון לרפואה משפטית באבו כביר, המרכז לבריאות הנפש באר יעקב, המעבדות הלאומיות, ובי"ח גריאטרי

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם עדיין מתוכנן קו חום?
  הגב 23.02.20 00:10
 • אורח

תלמידי מקיף ח' בראשון לציון "נכנסו" לנעלי המוגבלות כאשר התנסו בהתניידות בכיסא גלגלים בתוך מסלול, ביצוע פעולות שונות עם כיסויי עיניים לדימוי אובדן ראייה ותקשור ללא יכולת שמיעה.

הפעילות התקיימה במסגרת ביקור של עמותת נגישות ישראל בבית הספר שם נפגשו תלמידי שכבת ז' עם בעלי מוגבלויות שונות ושמעו את סיפורם האישי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: טל בן נון


השכבה הצעירה במקיף ח' אירחה לאחרונה את חברי עמותת "נגישות ישראל" ליום מרתק וגדוש פעילויות. במסגרת הפעילות הגיעו לבית הספר חברי העמותה, ששמה לה למטרה לאפשר לאנשים עם מוגבלויות ובני משפחתם להשתלב בחברה בכבוד, וקיימו פעילות הסברה בנושא המוגבלויות השונות וצורות ההנגשה הקיימות . חברי העמותה, בעלי מוגבלויות שונות, שיתפו את התלמידים בחייהם האישיים, בקשיים בהם נתקלים, ביחס מהחברה ובהתמודדות היום יומית ולסיום, הפעילו בכיתות מספר תחנות בהם הילדים התנסו במוגבלויות השונות.
"המפגש היה עוצמתי מאד" אומרת טל בן נון, רכזת חברתית של החטיבה, שיזמה את הביקור של נגישות ישראל ומוסיפה "בכל כיתה היו תחנות שדימו את המוגבלות, כיסאות גלגלים, כיסויי עיניים ואוזניים והיו משימות שהתלמידים היו צריכים לבצע עם המוגבלות. התלמידים התעניינו מאד, היו מרותקים לסיפורים האישיים, שאלו שאלות והתייחסו לנושא מאד ברצינות. היה לנו חשוב לקדם פעילות זו בבית הספר כי אנו מאמינים שמפגש אישי על בעלי המוגבלויות , שמיעת סיפורת האישי והתנסות במוגבלותם יכולים לשנות משמעותית את היחס כלפי בעלי המוגבלויות בחברה "


היום נפתח בהרצאה מרתקת על נושא מוגבלויות, הנגשה, זכויותיהם של בעלי המוגבלויות בישראל והקשיים היום יומיים בהם הם נתקלים. לאחר מכן כל כיתה עברה ב 4 תחנות אשר אותן ניהלו בעלי המוגבלויות עצמם (חרשים, נכים, עיוורים ובעלי מוגבלות נפשית). בכל תחנה התלמידים הקשיבו לסיפור החיים האישי של בעל המוגבלות, שמעו על הקשיים ועל דרכי ההתמודדות שלהם ולאחר מכן התנסו בכל באותה מוגבלות. התחנות שהיו כללו התניידות בכיסא גלגלים בתוך מסלול, ביצוע פעולות שונות עם כיסויי עיניים לדימוי אובדן ראייה ותקשור ללא יכולת שמיעה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני הייתי שם!!!!!!
  הגב 20.02.20 18:34
 • אורח

המורה, איריס מלכה, מקרית חינוך רביבים, ראשון לציון זכתה בפרס המורה המצטיין מטעם הפיקוח לאנגלית של משרד החינוך

מנהלת המחוז, הגב' עמליה חיימוביץ: המורות הזוכות השכילו לעורר השראה בקרב הלומדים בזכות טכניקת הוראה, תכנים מתאימים ואהבה למקצוע".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


מחוז מרכז במשרד החינוך מצדיע למורי האנגלית זוכי פרס החינוך להוראת המקצוע לשנה"ל תשע"ט – תש"ף! בימים אלו התקיים טקס הענקת פרס המורה המצטיין מטעם הפיקוח לאנגלית לשנת הלימודים תשע"ט - תש"ף של משרד החינוך. בין המורות הזוכות במחוז מרכז הייתה איריס מלכה, מקרית חינוך רביבים, ראשון לציון

פאנל שופטים הורכב נציגת ועדת המקצוע ומנהל אגף שפות במשרד החינוך, מנציגת ארגון המורים, נציגת השגרירות האמריקאית אשר בחרו את המועמדים בשלב הגמר.


הוראת האנגלית כשפה זרה תופסת מקום חשוב בין המקצועות הנלמדים בבתי-הספר במערכת החינוך. השפה האנגלית משמשת בסיס ללימודים גבוהים ובסיס ולתקשורת בחלק גדול מארצות העולם וכמובן לצורכי מחקר. מכאן חשיבותו של הרבה של לימוד האנגלית לעתידה של מדינת ישראל, למתן אפשרות לניידות חברתית ולהרחבת האפשרויות לקידומו של כל אחד מבוגרי מערכת החינוך בעתיד. לפיכך, הוחלט במשרד החינוך להעניק מידי שנה את פרס המורה המצטיין להוראת האנגלית.


מנהלת המחוז, הגב' עמליה חיימוביץ:

"הצטיינות זו מבטאת את הערכתינו למורים לאנגלית, שבזכות מסירותם ואהבתם הפכו את הוראת השפה האנגלית לאומנות תוך חיפוש מתמיד של דרכים להגיע לליבותיהם של כלל התלמידים בכיתותיהם. מורים אלה יצרו חוויה לימודית איכותית המממשת עקרונות של למידה מותאמת המאה ה- 21 ומעורבות אישית החיוניים כל כך בלימוד שפה. בעשייתם הם מבטיחים את העמקת השליטה בשפה האנגלית שתהפוך חלק משגרת היום יום של תלמידיהם. המורות הזוכות השכילו לעורר השראה בקרב הלומדים בזכות טכניקת הוראה, תכנים מתאימים ואהבה למקצוע".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איריס מורה ובן אדם מקסים מגיע לה !
  הגב 20.02.20 16:20
 • אורח
  שאפו ענק
  הגב 20.02.20 22:57
 • אורח
  ולמה לא כותבים גם את השם של המורה השניה שלידה ????
  הגב 22.02.20 05:01
 • אורח

ח"כ יאיר לפיד ורז קינסטליך בקרו במרכז הגריאטרי בראשון לציון וקראו להתערבות רה"מ, בנימין נתניהו בכוונה להפוך את המתחם למרכז המטפל בחולי הקורונה.

כך הודיע ח"כ יאיר לפיד בסיור שקיים היום (חמישי 20.2) במרכז מלבן יחד עם ח"כ קארין אלהרר, ראש העיר, רז קינסטליך וחברי המועצה. במכתב ששלח לפיד לרה"מ הוא דורש להורות למשרד הבריאות לחזור מהכוונה להשתמש בבית החולים "מלבן" בראשל"צ כמקום לטיפול בחולים במחלות מדבקות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
קרדיט: אלעד גוטמן


יאיר לפיד הגיע היום לראשון לציון יחד עם חברת הכנסת קארין אלהרר לפגישה עם ראש העיר, רז קינסטליך וסיור במרכז הגריאטרי שעתיד להיות מרכז טיפול לחולי קורונה. בביקורו אמר לפיד כי משרד הבריאות פועל בניגוד גמור להחלטת בית משפט השלום שביקש להקפיא מצב במרכז הגריאטרי "מלבן" בראשון לציון, עד לבירור עתירת העירייה. בעקבות סיור במקום, הוציא ח"כ יאיר לפיד מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו בדרישה שיתערב. במכתב ששלח לפיד לרה"מ הוא דורש להורות למשרד הבריאות לחזור מהכוונה להשתמש בבית החולים "מלבן" בראשל"צ כמקום לטיפול בחולים במחלות מדבקות. בכל מקום בעולם - עושים בית חולים שדה עם בידוד במקום בלי אוכלוסייה, בלי ילדים, בלי קאנטרי ממול ובלי קשישים גריאטריים.

ראש העיר רז קינסטליך, קרא לנתניהו להגיע למקום כדי לראות מקרוב את הסכנה לשלום הקשישים, ניצולי השואה ולתושבים.
רז קינסטליך:

המהלך של משרד הבריאות מסכן את האוכלוסיה הקשישה במלבן והופך אותה לזיתר ניסויים מסוכנים, ומבזה את החלטת בית המשפט. מעניין שבית החולים "מעייני הישועה", בבני ברק לא מופיע ברשימת המוסדות המיועדים לחולי הקורונה.


ח"כ יאיר לפיד:

"אין גבול לחלטוריזם המסוכן של הממשלה הזאת. הם רוצים לשים חולי קורונה באזור הכי מאוכלס במדינת ישראל במקום שאין בו אפילו בידוד ותושבי ראשון גם לא יוכלו לברוח מפה מפני שהממשלה הזאת גם בדרך ביטלה להם את הרכבת מהבית חולים, אז הם יהיו תקועים פה, חולי קורונה, במקום לעשות את מה שעושים בכל מקום בעולם - עושים בית חולים שדה עם בידוד במקום בלי אוכלוסייה, בלי ילדים, בלי קאנטרי ממול ובלי קשישים גריאטריים תקועים מאחורה.ח"כ קארין אלהרר:

ההתנהלות של משרד הבריאות בסיפור הזה היא הדוגמה הקלאסית להתנהלות חלם. במקום להרחיק את חולי הקורונה, אחת מהמגפות המדבקות ביותר שהיו כאן בעשור האחרון- מחליטים לשים את החולים בלב מרכז אוכלוסייה, בתוך העיר ראשון לציון. מישהו בממשלה הזו איבד את השכל הישר והחליט לסכן במודע קשישים, משפחות וילדים באחת מהערים המיושבות ביותר בארץ. לא ניתן לטירוף הזה לקרות. את ההחלטה הזאת צריך לבטל. את ההחלטה הזאת אנחנו נבטל כדי לשמור ולהגן על תושבי ראשון. קורונה לא תהיה פה, היא תהיה במקום אחר מבודד וראוי בהרבה."
חברת המועצה ד"ר הדס כהן

"החשש הגדול שלי באם המקום יהפוך לבית חולים לחולי קורונה , משרד הבריאות לא יסתכן בחיי המטופלים ובפגיעה בשמה של מערכת הבריאות. הוא יכריז שהדבר מהווה סיכון למטופלים ויש לפנות אותם. ולאן יתפנו?

לבית האבות הבולגרי שממול??

אני מודעת למצבם הבריאותי. כל טלטלה לכשעצמה יכולה להוות סכנה לחייהם.


צריך להבין שההחלטה הזו של הקמת בית חולים לחולי קורונה היא בעצם חיסול המרכז הגריאטרי וסגירתו הסופית.

אם עד עכשיו משרד הבריאות נקט בייבוש המקום ואי קבלת מטופלים חדשים הרי שהתוכנית החדשה היא חיסולו הסופי. זו דעתי . תרחיש שהוא לגמרי מציאותי. הדאגה היא אמיתית! .

שר הבריאות יעקב ליצמן

יאיר לפיד פוגע במאמצי מערכת הבריאות למניעת התפשטות נגיף הקורונה לישראל

אני מוחה בתוקף נגד ההתערבות הבוטה של יאיר לפיד נגד פעילות מערכת הבריאות למניעת התפשטות נגיף הקורונה בישראל.


לתדהמתי, החליט לפיד לארגן הפגנה פוליטית מתוקשרת סמוך למרכז הגריאטרי מלבן בראשלצ, שעל פי גורמי המקצוע במשרד הבריאות הוכשר כמרכז קליטה אפשרי במקרה להידבקות בקורונה בישראל.


מדובר בפופוליזם מיותר שמפריע להיערכות

משרד הבריאות הפועלת על פי תרחיש עבודה שבו ישנו חולה קורונה בישראל, לשם כך המערכת משמישה את כל המתקנים היעודיים שלה (ולא רק מלבן בראשלצ).


משרד הבריאות עושה עבודת קודש, פועל מתוך אחריות לשלום הציבור ובריאותו, על פי החוק, בשיתוף המל”ל, משרד החוץ, השגרירויות השונות ובתי החולים. ארגון הפגנה פוליטית בסמוך למרכז קליטה לחולי קורונה אפשריים, היא פגיעה בעבודת אנשי המקצוע ומהווה חשש לשלום הציבור.


כשר הבריאות, אני מגבה לחלוטין את הצוותים הרפואיים, בראשם מנכ”ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, המשנה למנכ”ל פרופ איתמר גרוטו, אנשי שירותי בריאות הציבור בראשות פרופ’ סיגל סדצקי, וכל העוסקים במלאכה 24 שעות ביממה, למען הציבור.


אני קורא ליאיר לפיד, אל תערב את הפוליטיקה בבריאות הציבור. יש גבול! תן לנו לעבוד ואל תפריע למערכת הבריאות להיערך כנדרש.


חשוב לי לציין שעד כה אין חולה קורונה מאומת בישראל. אם וכאשר יהיו, הם יאושפזו על פי פריסה גיאוגרפית ייעודית ולפי תכניות עבודה סדורות, בהתאם להנחיות גורמי המקצוע.

התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם ראש העיר היה מגיע להסכם ומפחית את החוב, לא היו הופכים את המקום לבית חולים לשעת חירום. האשמה היא עליו
  הגב 20.02.20 16:59
 • אורח
  אם היו חייבים לך כסף היתה מוותר עליו
  21.02.20 07:18
 • אורח
  בדיוק להפך... ליצמן החליט להתעלל בתושבי ראשון ולהציק להם. ואי התשלום הוא הצעד הראשון. יש לו בעיה שהעיר הראשונה לצים לא של דתיים.
  22.02.20 05:09
 • אורח
  שהעיר הראשונה לציון**
  22.02.20 05:18
 • אורח
  השר ליצמן למה שלא תיקח אותם לבני ברק... ליד הבית שלך.
  הגב 20.02.20 17:10
 • אורח
  הוא לא גר בבני ברק הוא גר בירושלים
  21.02.20 13:39
 • אורח
  ב'ה לא תהיה שום קורונה בישראל...
  הגב 20.02.20 17:14
 • אורח
  חחח. בעזרת השם היו פה הרבה אסונות. רק השאלה היא איך טיפלו בהם.. רואים פה שינאה וזילזול של דתי שנמצא בראש מערכת הבריאות בלא דתיים שמבחינתו אינם יהודים שמראה את נחת זרועו. רק שהוא שכח שגם בראשון יש הרבה דתיים. או שאולי לא. כי מבחינתו אתם דתיים סוג ב׳. חא מהקהילה שלו
  22.02.20 05:14
 • אורח
  למה שיאיר לא יקח אותם אליו
  הגב 20.02.20 21:23
 • אורח
  כמה שאתה מטומטם מציע שתעבור לגור בשכונה של ליצמן וחבריו.
  22.02.20 05:15
 • אורח
  לא יאיר ולא טיבי לא יעזור. ליצמן החליט וזאו.
  הגב 21.02.20 15:17
 • אורח
  אכן. וביבי הנחמד הסמרטוט נותן לו לעשות כרצונה. כי ביבי מתענין רק בפוליטיקת חוץ
  22.02.20 05:16
 • אורח
  אחד משניים- או שיש לליצמן קש בראש או שהכל מכוון מבחינתו לפגוע בעיר שלא נחשבת של דתיים. ויש לו מטרה לדלל את תושביה ״המתפקרים והמופקרים״ בושה למי שמתיימר ליצג את היהדות. אלוהים רואה הכל מלמעלה אדון ליצמן ❗️
  הגב 22.02.20 05:24
 • אורח
  צודק בהחלט בושה וחרפה שיש שר כזה בממשלה
  22.02.20 07:35
 • אורח
  למה להביא חולי קורונה לאחת הערים הגדולות והמיושבות בארץ?? ועוד למרכז העיר! חוצפה!!! ומה עם הקשישים? פשוט בושה.
  הגב 22.02.20 11:44
 • אורח
  בושה וחרפה שיש שר בריאות כזה אנחנו אשמים לא אף אחד אחר
  הגב 23.02.20 06:46
 • אורח

יוזמה מתוקה: בואו לתרום תחפושת וקבלו כדור גלידה מתנה. "גולדה" רשת הגלידריות בשיתוף עמותת פתחון לב אוספות תחפושות עבור ילדים לקראת חג הפורים

רשימת הסניפים מצורפת

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט:גולדה פייסבוק


רשת הגלידריות גולדה בשיתוף פעולה עם עמותת פתחון לב יוצאים בפרויקט מיוחד לקראת חג הפורים.

רשת הגלידריות גולדה יוצאת בקריאה לתרומת תחפושות עבור ילדים, כל אדם שיגיע לתרום תחפושת באחת הגלידריות ייקבל במתנה כדור גלידה .

התחפושות יעברו לעמותת פתחון לב ויגיעו בסופו של דבר לילדים ומשפחות שידם אינה משגת שיוכלו לחגוג את חג הפורים בצורה השמחה ביותר .

המבצע ימשיך עד לתאריך 29.2.2020

להלן רשימת הסניפים של גלידריית גולדה :

דוד סחרוב 26 ראשון לציון

הטיילת 14 ,חוף הים, ראשון לציון

פרופסור חיים פקריס 3 רחובות

מוטי קינד 10, רחובות

דרך בן גוריון 85 בת ים

מנחם בגין 12,גדרה

*בכפוף לתקנון
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים!!!
  הגב 20.02.20 14:38
 • אורח
  כל הכבוד יש ביד שניה מלא תחפושות
  הגב 20.02.20 14:41
 • אורח
  יש סניף בנס ציונה?
  הגב 20.02.20 20:08
 • אורח
  יוזמה פשוט נפלאה. כן יירבו עסקים כמו גולדה שיחשבו על רווחת הציבור ולא רק על רווחיהם הכלכליים. מהיום כולנו בבית משפחת סוויסה לקוחות שלהם.
  הגב 23.02.20 07:12
 • אורח

עוד שלב היסטורי בפינוי בינוי רמת אליהו! 19 משפחות מרמת אליהו הגיעו לבחור את קומת המגורים שבה יגורו, את המחסן ואת החנייה ב-2 הבניינים הראשונים בשכונת נחלת יהודה מערב

אל 2 הבניינים בנחלת צפויים לעבור 61 משפחות מרמת אליהו המתגוררות בבניינים ברחוב ש"י עגנון 11 ו- 15 בשכונת רמת אליהו.

אבי בר | | תגובות: 6ציון דרך משמעותי נרשם אתמול במנהלת פינוי בינוי רמת אליהו, כשראשוני בעלי הדירות נקראו לבחור את קומת המגורים שבה יגורו, את המחסן ואת החנייה ב-2 בנייני הפיילוט הראשונים שייבנו ע"י חברת אשדר בשכונת נחלת יהודה מערב.

במפגש נכחו עו"ד הדיירים הילה לביא ממשרד עו"ד דינה יהב, שמאי הדיירים טובי גרש, נציגי המנהלת, נציגת משרד השיכון ו- 19 מתוך 61 המשפחות הצפויות לעבור לבניינים. בעלי הדירות עיינו בתוכנית הבניין וקבלו הדרכה וסיוע מהצוות המקצועי בבחירת הדירה המתאימה להם. שאר המשפחות צפויות להגיע לשני מפגשים נוספים שיתקיימו במנהלת במהלך השבוע הבא.

הבנייה בנחלת יהודה מערב תכלול שני בניינים בני 27 קומות כל אחד על קומת קרקע ו-2 קומות מרתף. בתום הבנייה שצפויה להסתיים בעוד כ-3 שנים, יעברו לשכונה 61 משפחות הראשונות מרמת אליהו אשר חתומות על הסכם מול המדינה ומתגוררות בבניינים ש"י עגנון 11 ו- 15 בשכונת רמת אליהו.

מסלול בינוי-פינוי בינוי הינו מסלול ייחודי שגובש על ידי עיריית ראשון לציון והמנהלת העירונית יחד עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, בשיתוף עם רשות מקרקעי ישראל והוא מציע את שיטת ה"מפתח תמורת מפתח". על-פי השיטה, המדינה משמשת כיזם, על ידי הרשות להתחדשות עירונית אשר חותמת על הסכמים מול בעלי הדירות בבניינים המיועדים לפינוי-בינוי. כל זאת מתבצע באמצעות המנהלת השכונתית להתחדשות עירונית, אשר הוקמה בלב השכונה, בשיתוף משרד הבינוי והשיכון, מרקם ותיק ועיריית ראשון לציון, המלווה את התושבים בכל התהליך המורכב. היתרון בשיטה, שניתן ל"דלג" על שלב השכירות ולהכניס את הדיירים ישירות בביטחון לדירות החדשות עוד לפני הריסת המבנים הישנים. מסלול זה נועד לפתור בעיות המתעוררות בפרויקטים של התחדשות עירונית, בהם קיימים לעתים קשיים בהתארגנות הדיירים, עקב חוסר

ודאות וביטחון של בעלי הדירות ביחס לקבלת הנכס החדש, וכן חוסר ודאות של היזם ביחס לזכויות הבנייה ועלויות הפרויקט.


רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון:

"זהו רגע מרגש בו המאמצים של כל המעורבים בפרויקט הענק למען איכות חיים טובה יותר לתושבי השכונה וילדיהם מתחילים לשאת פרי. נמשיך לעשות כמיטב יכולתנו לקדם את התחלות הבנייה כדי להבטיח את מעברי תושבי רמת אליהו לדירותיהן החדשות בהקדם".


מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו,

פועלת כל העת מול תושבי השכונה בהסברה, ארגון וליווי התושבים לשמירה ומיצוי זכויותיהם, פיתוח הקהילה וקידום התוכנית והפרויקט כולו. המנהלת פועלת ללא מטרת רווח ושמה לה למטרה לשפר את איכות החיים של תושבי השכונה עד לתום הפרויקט. עד כה, קיבלה מנהלת בינוי-פינוי-בינוי מלמעלה מ-1,200 בעלי דירות את כתב ההסכמה, ו-7 בניינים אשר בהם חתמו כבר כל בעלי הדירות על ההסכם מול המדינה - משולבים במכרזים הראשונים לבנייה וכן מבוצעות פעילויות חברתיות וקהילתיות מגוונות לחיזוק השכונה ותושביה.


דודו מנצור, ראש מנהלת פינו בינוי רמת אליהו:

"אני מתרגש מאד לחלוק יחד על בעלי הדירות את הרגע המיוחד הזה. לאחר עבודה מאומצת של שנים ואמון שנתנו בנו תושבי השכונה המעבר לדירה מרגיש קרוב מתמיד ועמו השיפור הצפוי באיכות חייהם של התושבים".

נאוה רידי, מנהלת פרויקט שיקום שכונות ממשרד הבינוי והשיכון:

"אני שמחה להיות שותפה לתהליך לאומי זה. זהו רגע מרגש ומשמעותי שמקרב את התושבים להגשמת חלומם".התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני אחד מה-19 , מדהים !!!
  הגב 20.02.20 14:24
 • אורח
  צלם לנו.
  22.02.20 12:23
 • אורח
  כל הכבוד!!! בהצלחה.
  הגב 20.02.20 15:30
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן חכנו חכנו דברו ולא כלום נקוה בהצלחה
  הגב 20.02.20 15:41
 • אורח
  בקרוב ב מורדי הגטאות אמן
  הגב 20.02.20 16:48
 • אורח
  בהצלחה ומה יהיה עם עולי הגרדום שנמצא ממש בחזות העיר? יש בניינים שם מעל 59-60 שנה ומגיע גם לנו פינוי בינוי לפני שיתמוטט עלינו הבנייהים. כולי תקווה שיוציאו פרוייקט כזה גם אצלנו הכל תלוי ברז קינסטליך. ראש העיר המדהים שלנו
  הגב 20.02.20 18:56
 • אורח

ביה"ס שקמה בראשון לציון חנך את הספרייה הקהילתית "לב הסיפור", לזכרו של סמ"ר טל יפרח ז"ל שנפל בצוק איתן

הספרייה נוספה לעץ הזית שניטע לפני מספר שנים בחצר בית הספר לזכרו של טל יפרח ז"ל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
קרדיט: הדף של ליאל אבן זוהר


בית הספר שקמה בראשון לציון התחדש בימים אלו בפינה חדשה בבית הספר. לרגל טו' בשבט וציון המחצית הראשונה של שנת הלימודים נערך טקס חניכת הספרייה הקהילתית: "לב הסיפור", לזכרו של טל יפרח ז"ל, שנפל בעת מבצע צוק איתן בשנת 2014. על בניית הספרייה היו אחראיםיוסי הרגס, מוסך מאיה, עדי שוורץ, ארז קלדרון, דני גינת ואבי צרף שעבדו במשך חודשים להכנתה ללא תמורה. העבודה נעשתה בשיתוף צוות בית הספר, הנהגת ההורים ותלמידי שכבת ג' שאספה וסדרה את הספרים בספריה.

את הספרייה מיקמו בחצר בית הספר ליד עץ הזית שנטעו לפני מספר שנים בבית הספר לזכרו של טל יפרח ז"ל. אל הטקס הגיעו בני משפחת יפרח וסגנית ראש העיר ומחזית תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זוהר.

בזמן הטקס ספרה המשפחה שמתחת לחלונו של טל היה עץ, וכך עוצבה הספרייה שמחלונה נשקף עץ הזית שנטע לספרו. הספרייה עתידה לשמש את תלמידי בתי הספר ותושבי השכונה שמוזמנים לתרום, לשאול ולהחליף ספרים בספרייה שפתוחה לכולם.

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כולהכבוד
  הגב 20.02.20 11:15
 • אורח
  את הספרייה בנו מספר מתנדבים.- יוסי הרגס, עדי שוורץ ארז ודני ועוד מספר מתנדבים.הספרייה תוכננה והוקמה במוסך מאיה בראשלצ. המתנדבים השתתפו בטקס וקיבלו תעודות הוקרה .. יהי זכרו של טל יפרח ברוך
  הגב 20.02.20 11:17
 • אורח
  בית ספר ברמה גבוהה.מנהלת מדהימה וצוות מקסים
  הגב 20.02.20 11:30
 • אורח
  בהמשך לתודות.ברצוני לציין את המתנדבים שעמלו והכינו את האנדרטה לזכרו של טל. יפרח. יבואו על הברכה:- דני גינת, ארז קלדרון , עדי שוורץ ויוסי הרגס.
  הגב 20.02.20 11:58
 • אורח
  מרגש מאוד! יוזמה מבורכת וחינוכית. יהי זכרו ברוך.
  הגב 20.02.20 19:05
 • אורח
  זה הבית ספר שלי ⁦
  הגב 21.02.20 14:19
 • אורח
  טל מתגעגעים אליך המון
  הגב 21.02.20 16:18
 • אורח

מצורף סרטון משאיות מגיעות בלילה לבית החולים הגריאטרי בראשון לציון ופורקות מיטות עבור חולי הקורונה! הבוקר ח"כ יאיר לפיד וראש העיר רז קינסטליך יסיירו בבית החולים

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך: "לא נאפשר להביא חולים לטיפול במרכז שאינו רפואי, תוך סיכון חייהם של קשישים ניצולי שואה". מחקרים אחרונים קובעים ש-80 אחוז ממקרי המוות מקורונה – היו של בני 60 ומעלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12סרטון

משאיות בבית חולים הגריאטרי
למרות החלטת בית המשפט, לפיו העירייה ומשרד הבריאות יתדיינו ביניהם במהלך 10 ימים ועד אז תהיה הקפאה.

משרד הבריאות ממשיך לקבוע עובדות בשטח ובמהלך היום וגם בלילה המשיכו לזרום משאיות לבית החולים הגריאטרי מלבן בראשון לציון ולפרוק ציוד ומיטות במתחם.

כזכור, בבית המשפט הכריז משרד הבריאות כי מכינים את המחם למצב שיהיו עד 1250 חולי נגיף הקורונה , ובמתחם יאושפזו רק החולים קל הזקוקים לבידוד.

הבוקר חמישי 20/2 בשעה 10:40 יגיע ח"כ יאיר לפיד ואליו יתלווה ראש העיר רז קינסטליך למתחם בית החולים הגריאטרי בראשון לציון

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך:

"לא נאפשר להביא חולים לטיפול במרכז שאינו רפואי, תוך סיכון חייהם של קשישים ניצולי שואה". מחקרים אחרונים קובעים ש-80 אחוז ממקרי המוות מקורונה – היו של בני 60 ומעלה.


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך יספרו את קינסטליך בממשלה אם בהתחלה הוא תמך בביבי בפרהסיה,אחכ בגדעון סהר ואחכ היה בכנס של בני גנץ במופת וליקק לו כמעט את ה... אפשר לעבוד על התושבים אבל לא על הפוליטיקאים.
  הגב 20.02.20 10:14
 • אורח
  קינסטליך לא אמור להיות םוליטיקאי. המטרה שלו היא לרתום את ה״פוליטיקאים״ לטובת העיר.
  22.02.20 05:27
 • אורח
  למה מזה בכלל יאיר לפיד? קודם כל שילך לטפל בבעיית הסמים שלו...עמידה של לולב יש לו
  הגב 20.02.20 10:20
 • אורח
  מה הקשר???
  20.02.20 14:39
 • אורח
  איזה בעיית סמים יש לו?? אתה סתם מטומטם. ואני בכלל לא מתומכי יאיר אבל למה ללכלך?
  22.02.20 05:28
 • אורח
  נקווה שהמיטות לא יהיו בשימוש... אלוהים ישמור... לא מבינה למה בראשון לציון בחרו מכל הארץ ...
  הגב 20.02.20 10:31
 • אורח
  אולי ציפו, וכפי הנראה בצדק שבראשון ההתנגדות של העירייה תהיה המינימלית בין כל הערים באזור. רז אמר שיחסום את הגישה למשאיות של משרד הבריאות. אמר.
  20.02.20 11:02
 • אורח
  מקווה שלא יצטרכו את המקום. ושהכל יעבור במהרה. אמן
  הגב 20.02.20 11:29
 • אורח
  צודק, ודי לכל הבכיינים, למה כאן, למה ולמה....
  20.02.20 14:40
 • אורח
  מדוע בראשון? ככה. נקווה לרק טוב ו-🤫🤫🤫שהכל יהיה מאחורנו. בשורות טובות. אמן
  20.02.20 14:42
 • אורח
  חוצפה למה לא במקום מבודד
  הגב 20.02.20 18:09
 • אורח
  למיטב ידיעתי פינו מקום גם באסף הרופא. הצפוף לצורך מטופלי קורונה. כך שאם הקורונה יפספס את התושבים הוא בטוח יצליח עם חוליו. כדאי שתשימו לב לזה !!!
  הגב 22.02.20 05:30
 • אורח

צעיר תושב ראשון לציון כבן 25 נמצא מת בביתו בנסיבות טראגיות

צוות זק"א שפלה טיפל בהעברת הנפטר.

אבי בר | | תגובות: 36יום חמישי 20/2 בסביבות השעה 07:15 צעיר תושב רחוב פנינה ומשה במזרח ראשון לציון כבן 25 נמצא בביתו בנסיבות טראגיות ללא רוח חיים.

צוות זק"א שפלה טיפל בהעברת הנפטר.
התפרסמו 36 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הולך שלא נדע
  הגב 20.02.20 08:30
 • אורח
  ממה??
  הגב 20.02.20 08:34
 • אורח
  אתה לא רוצה לדעת.
  20.02.20 08:43
 • אורח
  זה לא חשוב. הנורא הוא שאנשים מגיעים לסוף דרכם בדרך נוראה ועצובה
  20.02.20 09:05
 • אורח
  ממש עצוב
  הגב 20.02.20 08:35
 • אורח
  מה קורה פה. אסון רודף אסון. עד מתי השם תשים סוף לכל צרותנו
  הגב 20.02.20 08:37
 • אורח
  ריבונו של עולם,למה? כול היום שומעים בחדשות ביבי ,בחירות ובדברים האלה אין כתב אחד שיבצע תחקיר. בכול יום קיים מקרא אחד לפחות. כמו תאונות דרכים וכול תאונת דרכים גוררת עימה עוד כמה נפשות.
  הגב 20.02.20 08:42
 • אורח
  מדינה קטנה ותושבים הרבה.. עוד התנתקות כפי שגנץ מתכנן אם היה לשמאל רוב עם תמיכה של הרשימה.. כל תושבי יו"ש יצטרפו למדינה המצומקת וכולנו נגור בערמת ביטון וכבישים מפוקקים גם בשעה 3 לפנות בוקר.. אז תמיד תמצא משהו שיתאבד שלא יעמוד בלחץ.. אם הצעיר היה מבקש עזרה נפשית או מתוך מצוקה, היו עוזרים לו
  20.02.20 09:46
 • אורח
  יהי זיכרו ברוך!
  הגב 20.02.20 08:43
 • אורח
  ממה הוא מת?
  הגב 20.02.20 09:01
 • אורח
  אלוהים ישמור מה קורה?
  הגב 20.02.20 09:04
 • אורח
  מי זה?
  הגב 20.02.20 09:15
 • אורח
  הסמים אח הסמים
  הגב 20.02.20 09:32
 • אורח
  אתה אומר את זה מידיעה? או מדמיונך??
  22.02.20 05:33
 • אורח
  מה אתה מזיין תמוח
  23.02.20 11:00
 • אורח
  מדוע כל אחד צריך לדעת ממה?איכפתיות ?סקרנות בלבד.תנו פרטיות
  הגב 20.02.20 09:57
 • אורח
  תעשו חשבון פשוט!!! צוק איתן אולי? הלומי קרב?
  הגב 20.02.20 11:18
 • אורח
  אוי לאמא שצרכה לקבור בנה ולא משנה ממה הו מת שיהיה זכרו ברוך
  הגב 20.02.20 12:05
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 20.02.20 16:18
 • אורח
  זה נורא שגומרים כך את החיים ועדיין יש פה מגיבים מטומטמים
  הגב 20.02.20 18:36
 • אורח
  איך קוראים לו וממה נפטר?
  הגב 20.02.20 18:44
 • אורח
  אף אחד לא מתומתם פו גם אני סקרנית לדעת למה מת .,עובדה שפרסמו את זה בלי לספר למה ,,זה נורא כואב ,,אפילו על כלב שנדרס להבדיל זה כואב ,סתם ככה מת ,אולי נרצח אולי התאבד או נשרף פשוט מת ,,תודה על ההודעה
  הגב 20.02.20 20:53
 • אורח
  ברגע שרושמים טרגי תסיקי את המסקנות לבד ( אין צורך לפרט )
  22.02.20 19:33
 • אורח
  המשך .,,,ההודעה לא שימחה אותי ,ההיפך
  הגב 20.02.20 20:55
 • אורח
  השם ישמור שהקב"ה ברוך הוא לא יראה לאף אחד צער עם ישראל צריכים להיות חזקים שום דבר בחיים לא ברור מאליו תרבו במצוות ומעשים טובים קטנים/גדולים לא משנה העיקר שתעשו משהו למען מישהו/ימקווה שאתם מתבינו כי אין לנו עם וארץ אחרתכולם רוצים בריאות, פרנסה, וכולי...
  הגב 20.02.20 22:22
 • אורח
  לא מבין למה מפרסמים את זה ומה המטרה... חשוב לדעת! האם המשפחה הסכימה??אני שואל כי היד קלה על המקלדתאשמח לתשובה
  הגב 20.02.20 22:32
 • אורח
  נשמתו צרורה בצרור החיים מסכנים ההורים שנשארים שבורי לב ומרוסקים החיים שלהם כבר לא אותם חיים ומסכן הילד בן 25 כבר גמר את החיים הצורה טרגית ...( אנשים יקרים שמרו על עצמכם ובדקו מסביב תמיד אים יש מישהו שאתם מכירים ויודעים שכרגע אותו אחד או אחת לא כתמול שלשום נסו לדובב אותו דקה לפני מעשה חמור שבורא עולם ישמור על כל עם ישראל אמן
  הגב 20.02.20 23:34
 • אורח
  עצוב כואב ולב של הורים דואב להל חייהם 😥
  הגב 20.02.20 23:35
 • אורח
  מנת יתר נרקומן
  הגב 21.02.20 12:54
 • אורח
  אבא שלך נרקומן
  23.02.20 11:00
 • אורח
  העיר מלאה בצעירים נרקומנים בעיקר מקרב יוצאי ברית המועצות . עצוב
  הגב 21.02.20 14:39
 • אורח
  ואתה החלטת שהוא נרקומן...
  22.02.20 05:34
 • אורח
  אתה הבא בתור במנת יתר אמן
  23.02.20 11:02
 • אורח
  אתם שמים לב כמה מקרים טרגים בזמן האחרון בראשון לציון ? עצוב מאוד 😔
  הגב 22.02.20 19:35
 • אורח
  ילד טוב מכיר אותו אישית
  הגב 23.02.20 11:01
 • אורח
  הוא רצה להתאבד כבר כמה פעמים
  הגב 23.02.20 11:01
 • אורח

עכשיו זה רשמי נפתחה חנות האינטרנט של המתעמלת לינוי אשרם מראשון לציון; בחנות ניתן למצוא מוצרים בעיצובה של לינוי: חולצה, בקבוק מים אופנתי שקוף, גלויה חתומה וצמיד סיליקון; לינק מצ"ב בכתבה

כזכור לפני מספר חודשים הודיע הוועד האולימפי על פתיחת חנויות אינטרנט לספורטאים המובילים בישראל בה ימכרו מוצרים עם מיתוג הספורטאים. על פי הועד האולימפי המוצרים נבחרו בקפידה ולינוי הייתה שותפה לעיצובם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום מתוך חנות האינטרנט של לינוי אשרם


לינוי אשרם עכשיו בחנוית!

לינוי, ספורטאית השנה של הוועד האולימפי בישראל, שנה שלישית ברציפות שתייצג את ישראל במשחקים האולימפיים שיהיו הקיץ בטוקיו, משיקה בימים אלה חנות אינטרנטית חדשה עם אפשרות להזמנה מוקדמת (PRE ORDER) של המוצרים הממותגים.

כזכור בחודש יולי האחרון פרסם הועד האולמפי על הכוונה לפתוח לספורטאי ישראל חנות אינטרנטית במטרה למתג את עצמם וליהנות מהיותם דמויות נערצות ומודלים לחיקוי. הספורטאים הראשונים שנבחרו לחנוך חנות אישית הם לינוי אשרם מראשון לציון, לי קורזיץ, אלכס שטילוב, יעקב טומרקין וחנה מיננקו. בחנויות ימכרו פריטים ממותגים ומעוצבים על פי בחירתם האישית של הספורטאים.


ללינוי מעריצים ועוקבים רבים בישראל ובעולם והיא הספורטאית הישראלית עם מספר העוקבים הגבוה ביותר בישראל באינסטגרם – 56,300. מוצריה נבחרו בקפידה והיא היתה שותפה לעיצובם ובעתיד יושקו קולקציות ייחודיות, אותן ניתן יהיה להשיג רק באתר המכירות שלה. כבר היום ניתן לבצע הזמנות מוקדמות לפריטים, בשיטת כל הקודם זוכה.

השקת החנות האינטרנטית ( LINOY.CO.IL ) מגיעה בתקופה עמוסה בה היא מתכוננת אל המשחקים האולימפיים ולפתיחת עונת התחרויות שתיפתח באליפות אירופה במינסק בחודש מרץ.
החנות האינטרנטית של לינוי אשרם הינה יוזמה של חברת Business Grow המתמחה בפיתוח כלים דיגיטליים לניהול עסקים, בשיתוף עם בנק הפועלים. מדובר במודל שיווקי ייחודי, הכולל את הקמת החנות האינטרנטית , הקמת התשתית הלוגיסטית והמסחרית ועד משלוח המוצרים לבית הלקוח ושירות לקוחות.


בחנות האינטרנטית של לינוי LINOY.CO.IL ניתן יהיה למצוא ארבעה מוצרים ממותגים: חולצה הנושאת את הסלוגן של לינוי: NEVER GIVE UP, בקבוק מים אופנתי שקוף, גלויה חתומה של לינוי וצמיד סיליקון עם הסלוגן של לינוי.


מחירי המוצרים ינועו בין 19 ש״ח למוצר ל-99 ש״ח.

קישור לאתר של לינוי:https://linoy.co.il/לרגל השקת אתר המכירות האישי שלה אמרה לינוי אשרם:

"מדובר בפרויקט יוצא דופן. יש לי קהל גדול של מעריצים ומעריצות בארץ ובעולם. רבים שואלים אותי איך והיכן אנחנו יכולים לרכוש מוצרים הנושאים את שמי. זוהי הזדמנות נפלאה לחבר אלי את האנשים האלו ורבים אחרים אלי. ההתרגשות שלי גדולה ואני מודה על הזדמנות. כל אחד שירכוש מוצרים ירגיש חלק ממני".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה הגעת משאיות עם מיטות לבית החולים הגריאטרי בראשון לציון לקליטת חולי נגיף קורונה

משרד הבריאות בתגובה לעתירה של עיריית ראשון לציון! המתחמים שמכינים אותם יופעלו רק במקרה שיאובחנו עד 1250 נדבקים, ואל המתחמים יועברו רק החולים שיוגדרו במצב קל מאוד ואינם זקוקים לטיפול רפואי או ניטור צמוד. השופט פסק : על העירייה ומשרד הבריאות לקיים דיון לנוסחה מוסכמת ועד אז תהיה הקפאת מצב והבטחה שייעשה שימוש במבנים רק בעת חירום לאומית

אבי בר | | תגובות: 30


ממש ברגעים אלה יום רביעי 19/2 שעה 18:40 הגיעה לשערי בית החולים הגריאטרי מלבן בראשון לציון משאית ענק עם מיטות וציוד רפואי והחלו לפרוק את הציוד

(הערת be106 - לצערנו לא צלמנו, אך מקור הדיווח ברמת אמינות גבוהה מאוד)

לפני יומיים ביום שני 17/2 התנהל הדיון הראשון בבית המשפט בנוגע לעתירה של עיריית ראשון לציון נגד משרד הבריאות על כוונתו להסב את מלבן למרכז קליטת חולי נגיף הקורונה.

בתשובה לעתירה הצהיר נציג משרד הבריאות כי מוקמים 2 מתחמים כאלה בראשון לציון ובבאר יעקב והם יופעלו רק במקרה קיצון שבו מספר המודבקים יגיע ל - 1250 חולים.

והייעוד של המתחמים הללו לקלוט רק את החולים שיוגדרו במצב קל בלבד ואינם זקוקים לטיפול רפואי או ניטור צמוד.

בתצהיר נאמר שמשרד הבריאות נמצא בהערכת מצב מתמדת וכי ההחלטה לאשפז או לבודד אנשים במתחם יכולה להתקבל גם במצבים אחרים.

השופט נתן החלטת ביניים

השופט מוטי פירר לאחר שקבל את תצהיר משרד הבריאות פסק: זכות התשובה למבקשת עיריית ראשון תוך 10 ימים. במקביל יבואו הצדדים בדברים וינסו להגיע לנוסחה מוסכמת אשר תבטיח את הקפאת המצב בתקופת הביניים שעד להכרעה.

תוך הבטחה כי ייעשה שימוש בפועל במבנים רק בעת חירום לאומית.

התפרסמו 30 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר היקר שהיה לך מילה שלא היה כאן את חרא הזה
  הגב 19.02.20 19:31
 • אורח
  מה נהיה בעיר הזאת ??
  הגב 19.02.20 19:36
 • אורח
  לא יאומן גם ליד בתי ספר וגם בתוך מתחם מגורים ראש העיר היקר הבטחת שתחסום כבישים וגישה למלבן נראה אותך מקיים זאת
  הגב 19.02.20 19:37
 • אורח
  הבטחות לחוד ומעשים לחוד
  19.02.20 20:20
 • אורח
  למה לחסום כבישים למלבן יש עובדים שם בניקיון ועזרה לקשישים איפה הרגש שלכם תושבי ראשון
  19.02.20 20:41
 • אורח
  אוזן די מספיק
  19.02.20 21:21
 • אורח
  ראש העיר הזה לצערנו אינו מאיר ניצן ואפילו לא דוב צור. אין לו כוח מול ליצמן.
  הגב 19.02.20 19:38
 • אורח
  מצער
  19.02.20 20:21
 • אורח
  אןזן די מספיק
  19.02.20 21:20
 • אורח
  איפה ראש העיר?????,
  הגב 19.02.20 19:59
 • אורח
  ראש העיר עובד לא כמוך מבלבל פה לאנשים את המח וחי משטויות שכותבים פה
  19.02.20 21:20
 • אורח
  אוזן די מספיק
  19.02.20 21:21
 • אורח
  הגיוני להקים קרוונים באזורים לא מאוכלסים, למשל בדרום הארץ.
  הגב 19.02.20 20:16
 • אורח
  איזור מרכז העיר...ממש חכם...🤨
  הגב 19.02.20 20:43
 • אורח
  רק זה היה חסר בראשון למה לא בעיר אחרת ראש העיר הזה לא מעניין אותו מכלום
  הגב 19.02.20 20:49
 • אורח
  אוזן די מספיק
  19.02.20 21:21
 • אורח
  חייבים לבטל את העניין הזה זה שיש שם מקום ל200 מיטות נוספות לא נותן לגיטמציה לשטות כזו. בשום מקום בעולם לא שיכנו חולי קורונה באזור שמאוכלס בבניני מגורים ובתי ספר אלא רק בבסיסים צבאיים סגורים. פשוט מחדל-נקווה שזה לא יעלה לנו ביוקר
  הגב 19.02.20 20:56
 • אורח
  מקווה שראש העירייה לא יתן אפשרות שכזו ! שישימו ברמת אביב ואיפה שכל הברנג'ה למה לא?!
  הגב 19.02.20 20:57
 • אורח
  ראש העיר לא יתן לדבר הזה לקרות אף חולה לא יכנס לשם בדוק
  הגב 19.02.20 21:19
 • אורח
  לראש העיר יש תוכנית מגירה אין סיכוי שזה יקרה
  הגב 19.02.20 21:22
 • אורח
  בידוד מקיימים במקום מבודד לא בעיר צפופה וגדולה. שיפרקו את המיטות אצל ליצמן בבני ברק. חוצפה שמאפשרים ומסכנים קשישים ואוכלוסיה שלמה. שיבנו בנגב מתקן בידוד.
  הגב 19.02.20 21:37
 • אורח
  בושה לראש העיר הכי חלש בתולדות ראשון לציון.
  הגב 20.02.20 01:39
 • אורח
  אחד החזקים שיש ואתה לא יודע כמה .זה שאכלת צינור בבחירות בעיה שלך שבת שלום אוזן
  20.02.20 13:28
 • אורח
  במקום להתקשקש . הגיעו היום, יום חמישי בשעה 10:15 בבוקר למלבן להביע מחאה . כתבו בוייז "מרכז גריאטרי מלבן ראשון לציון"
  הגב 20.02.20 07:59
 • אורח
  חשבתי משאיות של זבל שחוסמות
  הגב 20.02.20 09:20
 • אורח
  אסור בתכלית האיסור לתת לזה לקרות!!!!! צריך להעבירם לאזור דל באוכלוסייה. צריך לערב את ר' הממשלה כדי שיבטל את ההחלטה של ליצמן. צריך לנצל את המומנטום של לפני הבחירות! קשה לי להאמין שר' הממשלה יוותר על מצביעים פוטנצייאליים מראשון לציון. כי הרי בעת חירום אין ספק שיעבירו לכאן חולים בכל מצב ולא רק "חולים במצב קל". אפשרות נוספת-לפנות לבג"צ כנגד ההחלטה ההזויה. אין ספק שמאיר ניצן היה מבטל את ההחלטה-זאת כנגד פעולות יזומות שהיה מבצע בכל החזיתות.
  הגב 21.02.20 10:41
 • אורח
  כי למאיר ניצן היו יותר כוחות? איך? הוא סופרמן?
  22.02.20 05:42
 • אורח
  דיברתה כראוי עד שהגתה לנושא מאיר ניצן .. חבל. קלקלת.
  22.02.20 05:49
 • אורח
  השופט החליט על החלטת ביניים- לא להחליט. שופט לדוגמא... שיחק אותה אמא אווזה שנתנה לשני ילדיה לשחק בג׳ולים ולהגיע ל ״הסכם״ לא אפשרי. ושהגדול והחזק ינצח. . כל הכבוד לשמערכת המשפט שאלה שופטיו.
  הגב 22.02.20 05:47
 • אורח
  נראה שלקחו את ראשון כשעיר לעזעזל. מינחה לדתיים.
  הגב 22.02.20 05:50
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
20.02.20 23:11
חחחחח צודק לגמרי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל