הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

כך עתידה להיראות טיילת חוף הים בראשון לציון שתתחדש בקרוב ב - 9 פרגולות חדשות

שמועות חסרות שחר! 

בניגוד לשמועות שנפוצו בראשון לציון, הישראלים בספינת הקורונה ביפן יאושפזו לבדיקות בבית החולים תל השומר ולא בבית החולים הגריאטרי בראשון, המיועד רק למצב התפרצות המונית של נגיף הקורונה בישראל
בן 56 פרץ לבתים בראשון לציון

מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו מזמינה את תושבי השכונה להצטרף לקבוצות המיקוד של השכונה בו יוכלו להציע הצעות ולהביע את צרכיהם האישיים בשכונה

המטרה היא לבצע מיפוי של צרכים אישי של התושבים אות מקדמת המינהלת בימים אלו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו


מינהלת פינוי בינוי בראשון לציון ממשיכה בפעילות שיתוף התושבים בתהליכי הפרוייקט בשכונה. בנוסף למפגשים, אתר האינטרנט והפייסבוק , מוזמנים התושבים להצטרף לקבוצות המיקוד של המינהלת. במסגרת פעילות קבוצות המיקוד נערכים מפגשים עם התושבים בה משתתפים נציגי המינהלת, משרד השיכון ועמידר ושומעים על צרכי התושבים והצעות שלהם לקידום השכונה. המטרה היא לבצע מיפוי של צרכים אישי של התושבים אות מקדמת המינהלת בימים אלו.

תושבים הרוצים להצטרף לקבוצות המיקוד יש ליצור קשר עם מינהלת פינוי בינוי בטלפון: ‏03-954-7830
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סלטים טובים יש ברמת אליהו
  הגב 26.01.20 20:01
 • אורח

בן 56 פרץ לבתים בראשון לציון

בלשי המשטרה ארבו ועצרו אותו

אבי בר | | תגובות: 1


בפעילות מבצעית וממוקדת של בלשי משטרת ישראל בראשון לציון, נעצר תושב תל אביב בן 56 בחשד למעורבותו במספר התפרצויות לדירות ברחבי העיר וגניבת רכוש מתוכם.


בלשי המשטרה ארבו לחשוד ועצרו אותו, זמן קצר לאחר שעל פי החשד הוא פרץ לדירה בראשון לציון.


החשוד הובא אתמול לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו בארבעה ימים.


החקירה נמשכת.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שישים גריז בתחת שלו למשך 4 ימים
  הגב 18.02.20 09:50
 • אורח

פורים במוזיאון ראשון לציון! ביום שבת 7.3 יקומו לתחייה דמויות המגילה אסתר המלכה ומרדכי היהודי, שיארחו במוזיאון את משתה פורים עם סיפורי אלף לילה ולילה, מופעי קרקס, וונדר וומן, אנה ואלזה, סדנאות יצירה ועוד; ליצירת קשר והרשמה: 03-9598890, 03-9598862

עלות: 20 ש"ח לילדים, חינם למבוגרים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
און און- קרדיט: ראש חוצות


מתחילים את חג פורים, במוזיאון ראשון לציון! בפורים יהפוך מוזיאון ראשון לציון לממלכה באווירת אלף לילה ולילה בו נוכל לפגוש את טובי אמני החצר של אסתר המלכה. לולייני הממלכה יופיעו במופע קרקס אינטראקטיבי המשלב להטוטנות, אקרובטיקה, ומניפולציות אש וברחבי הממלכה יתקיימו מופעי רחוב ומופעי תיאטרון משעשעים, בשדרת האומנים של הממלכה ישבו ציירי קריקטורות מאפרות ומקעקעים.


ובמחווה מיוחדת ליום האישה, תארח אסתר המלכה את וונדר וומן , המלכה אליזבת ואנה ואלזה ועוד מגוון דמויות שטח ססגוניות ברוח התקופה. בנוסף יתקיימו סדנאות יצירה ירוקות, בהן יצרו המשתתפים מסכות פורימיות מחומרי טבע ומחזור מגוונים.

ברחבי הממלכה יסתובבו מרדכי היהודי על הסוס שיובל על ידי המן הרשע ודמויות שטח ססגוניות ברוח התקופה.

בנוסף יוכלו המבקרים בממלכה ליהנות ממופע קרקס אינטראקטיבי של קרקס "ONNOFF", קרקס המשלב להטוטנות, אקרובטיקה, מניפולציות אש ומתנדבים מהקהל (זוכה מקום ראשון בתחרות למופעי רחוב, איטליה 2010 ומקום שני,שוויץ 2012).

הפעילות תתקיים ביום שבת 7.3.20 בין השעות 10:00-14:00

עלות: 20 ש"ח לילד חינם למבוגרים

ליצירת קשר והרשמה: http://www.rishonlezion-museum.org.il/


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

משדרגים לחיות את החי כיף בראשון לציון! חצר הזברות תורחב ותעוטר בציור סוואנה, סוגי הקנגורו יאוחדו, החוטמנים יעברו לחצר פתוחה, חתולי ביצות ושועלים יוצאו מהחי הכיף ועוד שדרוגים

כל העבודות צפויות להסתיים עד סוף חודש מרץ על מנת לפתוח את הגן מחדש בחול המועד פסח.

אבי בר | | תגובות: 8עבודות הפיתוח בחי כיף בעיצומן. בימים אלו עובר החי כיף שינויים משמעותיים בחצרות ותצוגות בעלי החיים וזאת כחלק ממתיחת הפנים שהובטחה על מנת לשפר את תנאי מחייתם שלבעלי החיים בגן.

אחד המתחמים המוכרים והאהובים – חצר הזברות יורחב ואחד מציירי הגרפיטי הטובים בארץ, הלל לזרוב, יצייר רקע של סוואנה לכל אורך הקיר שבגב החצר.

כלובי הטורפים הקטנים, של חתולי ביצות ושועלים, יפורקו ויוצאו מהגן. לאור שני צידי "המסדרון" יותקנו גדרות קלות גבוהות. בפנים יישתל דשא, יבנו בתי עץ קטנים ומסלעות קטנות.
לחצר יוכנסו כל קופי הלאמור.

הוולבי, יונקי כיס ממשפחת הקנגוריים יתאחדו עם בני משפחתם – הקנגוריים בחצר האוסטרלית. הגדר הישנה המקיפה את המבנה תוסר ובמקומה יוצב קיר זכוכית עגול ומרשים.

החוטמנים, שכיום נמצאים בכלוב סגור מאחורי המשק חי, יעברו לחצר פתוחה.

הגדר, עמודי הטלפון הישנים וחומות הבטון העוטפים את חצר האיילים יוסרו, החצר תורחב ותוקם גדר אחידה חדשה. כל העבודות צפויות להסתיים עד סוף חודש מרץ על מנת לפתוח את הגן מחדש בחול המועד פסח.


עבודות אלו מצטרפות לשלב הראשון שהושלם לפני מספר חודשים וכלל העברת האריות והטיגריסים לחי פארק בקרית מוצקין, הרחבת מתחם האגם במרכז החי כיף וכן פתיחת המשק החי על שטח של דונם וחצי ובו כבשים, עזים, צבים, תרנגולות, ברווזים, ארנביה ועוד.

מחזיק תיק החי כיף, המשנה לראש העירייה עידן מזרחי, אמר:

"ביצענו רפורמה גדולה מאוד במתחם החי כיף. אנחנו מתכוונים לבצע עוד שינויים שיטיבו עם בעלי החיים במקום. התושבים מצביעים ברגליים ומידי ששבוע מגיעים אלפי אנשים ונהנים מכל הפעילויות והחינוך לאהבת בעלי החיים שהחי כיף יודע להעניק. אני רוצה להודות לראש העירייה, רז קינסטליך על האמון בפרויקט חידוש המתחם, למנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק וליד ימיני, ורד גבאי שמנהלת את המתחם. בקרוב יהיו עוד חידושים נוספים ומרעננים, נעדכן בהמשך".

מנהלת החי כיף, ורד גבאי, הוסיפה:

"החי כיף במגמת שינוי והתחדשות, והכל למען הטבה ושיפור חייהם של בעלי החיים בגן. אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים על מנת להפוך את הגן למתחם משפחתי, איכותי וידידותי יותר לבעלי החיים".

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר לא נשארו חיות בחיי כיף נראה שנבוא לציורי קיר
  הגב 17.02.20 19:12
 • אורח
  מה עם כל הכלובים הריקים שאין בהם חיות? לפנות.
  הגב 17.02.20 19:30
 • אורח
  אתם מדהימים ,תמשיכו בדרך הזאת,הכי כיף חי כיף
  הגב 17.02.20 19:57
 • אורח
  כל הכבוד לרוחות החדשות.הגיע הזמן שהחיות תתחלנה לחיות כמו שצריך.חזקו ואמצו
  הגב 17.02.20 20:14
 • אורח
  למה אין טורפים? האריות זה הדבר הכי יפה שם
  הגב 17.02.20 20:28
 • אורח
  צריך להביא את נסרלה לשם באחד הכלובים
  הגב 18.02.20 08:47
 • אורח
  אם ורד גבאי מנהלת את החי כיף אז אפשר לישון בשקט. סוף סוף מישהי מקצוענית ליד כל חבורת החובבנים של קינסטליך
  הגב 18.02.20 09:04
 • אורח
  מקווה שהיא לא תכניס אותך לאחד הכלטבים נראה שדי מתאים לך שם
  18.02.20 09:56
 • אורח

לידיעת תושבי רמת אליהו ראשון לציון! ביום רביעי 26.2 תערוך מינהלת פינוי בינוי כנס תושבים לדוברי האמהרית בו יקבלו את כל המידע על התקדמות הפרוייקט בשכונה; הודעת הכנס בשפה האמהרית מצ"ב בכתבה

הכנס יתקיים בשני סבבים בשעה 10:00 ו18:00. יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מינהלת פינוי בינוי רמת אליהו מזמינה את תושבי השכונה -בני העדה האתיופית לכנס מיוחד בשפה האמהרית בה יקבלו את כל המידע על הפרוייקט שעתיד לצאת לדרך בשכונה.

בתוכנית:

דברי ראש המנהלת והצגת צוות המנהלת, הצגת הפרוייקט , דיון ושאלות.

הכנס יתקיים ביום רביעי 26.2.20 בשעה 10:00 ובשעה 18:00 במנהלת פינוי בינוי רמת אליהו , רחוב זלמן שניאור 23

כל מי שמעוניין להגיע מוזמן לאשר את הגעתו אצל נציג המנהלת , אריאל מלקו בטלפון 03-9547835 או במייל ArielM@rishonlezion.muni.il


הודעת הכנס בשפה האמהריתהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם כנס לדוברי רוסית ? בין התושבים בשכונה יש אחוז גבוה של דוברי רוסית.
  הגב 17.02.20 17:59
 • אורח

תוכנית "בננות" בראשון לציון! ביום רביעי 19.2 יתקיים ערב החשיפה לתוכנית "בננות" המיועדת לתלמידות כיתות ו' העוסקת בתהליך גיל ההתבגרות, דימוי עצמי ועוד; להרשמה: 050-4455221

התוכנית תועבר על ידי הדר זמל מטפלת, מורה ומחנכת למיניות בריאה. במסגרת התוכנית יתבצעו מפגשים עם הבנות בו יעסקו בתהליך גיל ההתבגרות, הביטחון העצמי שלהן ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגף נוער וצעירים של עיריית ראשון לציון ומרכז הנוער נחלה מזמינים את תלמידות כיתות ו בעיר להצטרף לתוכנית "בננות". זוהי תוכנית לנערות בגיל ההתבגרות בשיטת הדר זמל, מורה ומחנכת למיניות בריאה שעוסקת בתחום הטיפול כבר שני עשורים. במסגרת התוכנית נערכים מפגשים של אמהות ובנות המצווה שהגיעו לגיל הבגרות. המטרה ללוות את האמהות והבנות בתהליך, חיזוק הקשר ביניהן, שיחות על דימוי גוף, ביטחון עצמי, השינויים שעוברים על הבנות בשלב הבגרות ועוד

כנס החשיפה לתוכנית יתקיים ביום רביעי 19.2.20 בשעה 20:00 במרכז נוער "הנחלה" , רחוב אהרון אוזן 2

לפרטים נוספים והרשמה לערב החשיפה יש לפנות לשרון בטלפון : 050-4455221

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טל פלד שחקן קבוצת מכבי ראשון לציון בכדורסל זכה בפרס השחקן המצטיין של ליגת הנוער ע"ש תני כהן מינץ

הענקת הפרס התקיימה בזמן משחק גביע המדינה שהתקיים לפני כשבוע במעמד נשיא המדינה והשרה מירי רגב . זהו תואר נוסף של טל שזכה גם בתואר שחקן העונה בליגת בתי הספר וקלעי המדינה לשנת 2019

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: מכבי ראשון לציון כדורסל


למרות שקבוצת מכבי ראשון לציון לא הצליחה להגיע לגמר גביע המדינה – במשחק הגמר שהתקיים לפני כשבוע, הקבוצה זכתה לכבוד רב בזכות שחקן הקבוצה – טל פלד.

באירוע הגמר הוענק לטל פלד, שחקן הקבוצה ונבחרת הנוער, פרס השחקן המצטיין בליגת העל לנוער ע”ש תני כהן מינץ . טל קיבל גביע ומלגה על זכייתו בתואר לאחר שנבחר על ידי המאמנים והמנהלים המקצועיים של הליגה.

זהו תואר נוסף של טל שזכה גם בתואר שחקן העונה בליגת בתי הספר והקלעי של המדינה לשנת 2019.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מהשבוע: תוכנית השחמטק נכנסה לכל גני החובה בראשון לציון

תכנית השחמט העירונית, שנוחלת הצלחה בינלאומית, התרחבה ל-160 גני ילדים בעיר. התוכנית הדיגיטלית מאפשרת לפתור תרגילים און ליין מכל מכשיר. בגן החובה מוצג המשחק באמצעות מקרן ומאפשר לכל הילדים לתרגל וליהנות. ראש העירייה, רז קינסטליך: "שחמט מקנה לשחקנים כלים חשובים לחיים, נמשיך לעודד את תלמידי העיר להשתתף בתכנית ולשאוף למצוינות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אלפי ילדים ברחבי העיר החלו מהשבוע ללמוד ולתרגל את משחק השחמט. מדובר בתוכנית שנוחלת הצלחה בינלאומית, אומצה על ידי מדינות רבות בעולם והוכרה על ידי מט״ח (מרכז ישראלי לטכנולוגיה חינוכית) לייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים לטכנולוגיה בחינוך.

התוכנית משלבת אפליקציה ללימוד ותרגול שחמט מכל מכשיר, הוא כולל סרטוני וידאו עם אנימציה ושחקן ומערכי שיעור דיגיטליים המאפשרים למורים להפוך את השיעורים למהנים ומעניינים לכל התלמידים הצעירים. המשחק מוצג בגנים באמצעות מקרן כך שכל הילדים יכולים להשתתף, ללמוד וליהנות.

בעוד פחות משבועיים, ב-1 למרץ, תצא לדרך אליפות שחמטק העירונית, ארצית ובינלאומית לפתרון תרגילי שחמט. כל תלמידי התוכנית, כולל תלמידי הגנים ישתתפו בה. הילדים נהנים משיעור שחמטק בכל שבוע שמטרתו לפתח לילדי גיל הרך כישורי חיים הדרושים להם להצלחה בעולם המשתנה במהירות. מנהלי התוכנית בעיר, לובה ובוריס אלתרמן מספרים כי התוכנית אומצה על ידי מדינות רבות, בין היתר קנדה, קוריאה, הולנד, אוקראינה ורוסיה.
ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אנו בראשון לציון גאים להיות החלוצים בהפצת מידע לעולם בנושא שחמט". עוד הוסיף, "שחמט זה לא רק משחק, הוא יותר מזה- הוא מקנה לשחקנים כלים חשובים לחיים, דוגמת היכולת לחשוב צעד אחד קדימה לפני כולם, לפתח אסטרטגיה ומעל הכל לסגל תכונות של סבלנות וכבוד הדדי. נמשיך לעודד את תלמידי העיר להשתתף בתכנית ולשאוף למצוינות".מחזיקת תיק החינוך, מ"מ וסגנית ראש העירייה ליאל אבן זהר:

"אנחנו בראשון לציון גאים בכך שבתוך עשור, מאז השקת התכנית, יש למעלה מ-5000 ילדים אשר לומדים שחמט בעיר. זאת גאווה גדולה לראשון לציון שהעיר מובילה בכמות הילדים שלומדים שחמט, ונמשיך להפיץ את התוכנית הלימודים לערים נוספות בעולם".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כך עתידה להיראות טיילת חוף הים בראשון לציון שתתחדש בקרוב ב - 9 פרגולות חדשות

לדברי אסף דעבול, המשנה לראש העיר ומ"מ יו"ר החברה הכלכלית, העבודות עתידות להסתיים בעוד כחודשיים כאשר הפרגולות יוצבו לאורך כל הטיילת .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14


המשנה לראש העיר ומ"מ יו"ר החברה הכלכלית, אסף דעבול הודיע כי בקרוב תתחדש חוף הים עם פרגולות חדשות שיוצבו לאורכה. לדברי אסף דעבול בעוד כחודשיים יוצבו לאורך הטיילת 9 פרגולות חדשות אותם עיצב האדריכל, נתנאל בן יצחק. השבוע הגיע דעבול יחד עם הצוותים המקצועיים על מנת לבחון את העבודות.


התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צאו לדרך
  הגב 17.02.20 16:51
 • אורח
  נראה יפה אבל ממש לא פרקטי, לא נגד שמש ולא נגד גשם וחברים ספסלים נוחים מול הים
  הגב 17.02.20 16:55
 • אורח
  מסכימה עם כל מילה
  17.02.20 20:17
 • אורח
  וחסרים ספסלים לישיבה כיפית מול הים
  הגב 17.02.20 16:56
 • אורח
  כל החניות נלקחו לטובת הבניה תתביישו לכם.
  הגב 17.02.20 17:12
 • אורח
  דקורטיבי... לא יותר מ'זה...
  הגב 17.02.20 17:43
 • אורח
  חשיבה מצוינת אך לדעתי לא יעיל מספיק .בזריחה השמש מאחור ,דרום השמש צהצד , אחה"צ מערב השמש מלפנים.א מתי השמש צעל ולכמה זמן כדי להנות מצל ? !הרי זאת המטרה חוץ מיופי נכון?!!! תנסו לחשוב על שיפור נוסף. תודה
  הגב 17.02.20 17:56
 • אורח
  כך עתידה..... מה רואים???
  הגב 17.02.20 17:58
 • אורח
  לשתול עצים מתאימים גם זול יותר גם איכות סביבה יותר וגם נותן יותר צל עם פחות תחזוקה
  הגב 17.02.20 18:23
 • אורח
  למה לא שותלים עצים יותר יפה ויותר ירוק
  הגב 17.02.20 18:29
 • אורח
  מה עם הצללות נוספות על החוף עצמו בחול?
  הגב 17.02.20 18:38
 • אורח
  חחח חרטה
  הגב 17.02.20 19:56
 • אורח
  אנשים הולכים לים לתפוס שמש אז באים ועושים הפוך ממש הזוי ולא יפה תשקיעו את כספכם בדברים יותר יעילים
  הגב 17.02.20 22:47
 • אורח
  עם אסף דעבול אתם רוצים להתקדם?... עוד "הברקה" מבית היוצר של קינסטליך והליצנים...
  הגב 18.02.20 09:05
 • אורח

העיתונאי אבי אשכנזי מונה לדובר החברה לביטחון של עיריית ראשון לציון

בשנת 2013 כיהן כדובר זמני של עיריית ראשון והחליף את הדוברת אשר יצאה לחופשת לידה.

אבי בר | | תגובות: 11
צילום דף הפייסבוק אבי אשכנזיהעיתונאי אבי אשכנזי מונה לדובר החברה לביטחון של עיריית ראשון לציון.

אשכנזי עבד כ – 21 שנה בעיתון מעריב ככתב בצפון והכתב הפלילי של מעריב. בהמשך עבר לאתר החדשות וואלה שם שימש ככתב משטרה ופלילים עד לפרישתו מאתר וואלה.

בשנת 2013 כיהן כדובר זמני של עיריית ראשון והחליף את הדוברת אשר יצאה לחופשת לידה.

אבי אשכנזי מתגורר בראשון לציון
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשביל מה החברה לביטחון צריכה דובר????
  הגב 17.02.20 15:17
 • אורח
  תמך בקמפיין של ראש העיר, אז צריך למצוא לו משרה בהתאם. ואם אין? אז ממציאים...
  17.02.20 23:29
 • אורח
  שיהיה לו בהצלחה רבה... היום עשו כתבה על הנפצעים בשכונת כרמים ...כבר פועל בשטח ... לא רק דיבורים...אמן שיצליחו למגר התופעה ....מלי
  הגב 17.02.20 16:01
 • אורח
  מה הסיבה שצריך דובר? 1. לבזבז כספי התושבים. 2. לתרץ פאשלות. 3. קשרים אישיים? תפירת ג׳וב? 4 רוכבי אופניים משתוללים לאורך רחוב הרצל!! 5. למה לא אוכפים חניה לא חוקית לדיירים-בלבד? לבן. יש עוד,, הבוסית קוראת לי :))
  הגב 17.02.20 16:25
 • אורח
  שקרנים לא צרכים להיות דברי של החברה לביחון.תכנסו לוואחה למה וואלה פיטרו אותו שקר ברצח של סלמון טקה.
  הגב 17.02.20 17:23
 • אורח
  עדיף את העודף לעזור לנזקקים לפטור עמותות מתשלום מים במקום עוד ג'וב למקורבים
  הגב 17.02.20 19:43
 • אורח
  חשוב! עכשיו נדע כמה קפצונים מתפוצצים בלילה! יש דובר לחשמל ולמים? מה סדר גודל המשכורת?
  הגב 17.02.20 21:15
 • אורח
  מינוי מוצלח,איש מקצוע ממעלה ראשונה
  הגב 17.02.20 23:04
 • אורח
  חחחח מגיב על עצמו
  17.02.20 23:30
 • אורח
  בחרתי בראש העיר הנוכחי כדי לתרום לעיר ולא כדי לחלק ג'ובים מיותרים כנראה שהכוח משחית ונצתרך לשקול מחדש
  הגב 18.02.20 08:59
 • אורח
  כל מי שבגד בדב צור קיבל קידום: אבי אשכנזי, קרן דנה, אפרת אברמוביץ והרשימה עוד ארוכה... ככה מחולקים התפקידים בעירייה החדשה- קשרים ולא כישורים. הרבה עובדים אקדמיים שניהלו עזבו ובמקומם רז הכניסו עבריינים מרמת אליהו.
  הגב 18.02.20 09:08
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
17.02.20 19:00
בכל ערב נפצים בשכונת כרמים. בנוסף פנסים שרופים ברחוב הסמדר 21. מתחם 5 בינינים. חשיכה שוררת ואיננה נעימה לתושבים המבוגרים בשכונה.
אורח
15.02.20 21:58
חשוב לציין שהרבה כבישים נמצאים בשלב תיקון...למשל הכביש מקניון הזנב לסינמה סיטי...העכביש המוביל לכרמים... נתקעתי בפקקים שלא היו וזה גורם הרבה תסכולים לנהגים..אולי כדאי שהרשות יתכנן כל התיקונים לחופשת פסח וימנע מהתושבים להיכנס ללחץ מיותר שגורמים לאין מוצא בכמה מקומות... תודה
אורח
15.02.20 14:18
בכל ערב נפצים בשכונת נווה הילל .
אורח
14.02.20 15:16
בכל ערב, נפצים בשכ' כלניות מזרח ראשל"צ, הלו מישהו שומע? זה מפחידדדד!
אורח
14.02.20 01:35
מי היה בעירייה מוזנח כניסה מלוכלכת.חבל אף פעם לא היה כך.
אורח
11.02.20 15:09
למה העבירו את הטיפת חלב מהמערב הישן ??
אורח
16.02.20 11:26
ככה
אורח
10.02.20 13:32
הסינים מישתלטים
אורח
08.02.20 11:31
גן כהן אהרון שהיה מפקד ההגנה 1947 1948 בראשון מוזנח אין כבוד למי שעשה למען העיר אודי כהן


סרטון... תלמידי בתי הספר שלמון וחביב בראשון לציון הפכו לשחקנים המציגים את ההיסטוריה העירונית במסגרת פרוייקט "בוקר טוב לך מושבה "

תלמידים מהכיתות הבוגרות בבתי הספר היסודיים שלמון וחביב, צללו להיסטוריה של המושבה ראשון לציון, הם למדו וחקרו את דרך החיים בה חיו חלוצי המושבה ונכנסו לנעלי התושבים. עכשיו כשהם מחופשים לפקידים, סוחרים ועובדי אדמה, הם יופיעו בפני תלמידי השכבות הצעירות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יוזמה חינוכית מעשירה. בימים אלו הסתיים בהצלחה השלב הראשון ביוזמה החינוכית "בוקר טוב לך מושבה" המשותפת למוזאון ראשון לציון ולבתי הספר שלמון וחביב. ביוזמה זו לוקחים חלק תלמידים מבתי הספר היסודיים שיגלמו דמויות מהעבר של המושבה ראשון לציון ויופיעו בפני תלמידי השכבות הצעירות, כיתות א' ו-ב' המבקרים במוזיאון.

התלמידים נבחרו בקפידה ועברו אודישנים בבית הספר והשתלמות במוזאון. כדי ליצור את הקשר האישי של התלמידים לתקופה, הם למדו וחקרו את דרך החיים המאתגרת בה חיו חלוצי המושבה ונכנסו לנעלי התושבים.

סרטון: מוזיאון ראשון ליוןראש העירייה, רז קינסטליך:

"מרגש לראות את הדור הצעיר מתחבר לעולמם של המייסדים שלנו מלפני 100 שנה ומעלה ומרגש לא פחות- לראות אותם מעבירים הלאה לתלמידים הצעירים, ישר כוח". בחודשים הקרובים, יפתיעו התלמידים השחקנים את חבריהם הצעירים וימחישו להם את חיי היום יום בשנותיה הראשונות של המושבה באמצעות משחק של דמויות מהעבר. המפגש של התלמידים הצעירים עם תלמידים בוגרים מהם ייצור למידה תוך כדי משחק וחוויה.


מחזיקת תיק מוזיאונים, חברת המועצה ד"ר ענת לייבוביץ':

"אני רוצה להודות למנהלות בתי הספר ולצוות המוזאון על שיתוף פעולה שהוביל ליוזמה הנהדרת הזו. אין לי ספק שהתלמידים אשר נחשפים בדרך חווייתית אל חייהם של המתיישבים הראשונים ייתרמו מהחיבור בין העבר להווה וייהנו מהביקור במוזאון. אני מזמינה את בתי הספר האחרים ליצור קשר עם המוזאון ולקדם יוזמות משותפות נוספות".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שמועות חסרות שחר! בניגוד לשמועות שנפוצו בראשון לציון, הישראלים בספינת הקורונה ביפן יאושפזו לבדיקות בבית החולים תל השומר ולא בבית החולים הגריאטרי בראשון, המיועד רק למצב התפרצות המונית של נגיף הקורונה בישראל

על פי הודעה רשמית של בית חולים שיבא תל השומר נמסר לאתר be106 כי משרד הבריאות הורה לבית החולים שיבא להכין חדד בידוד ולהתכונן לקליטת הישראלים מיפן. יש לדעת כי המרכז הגריאטרי בראשון לציון, ערוך ומיועד למצב חירום של התפרצות המונית של הנגיף בישראל. כל עוד ויתגלו מקרים בודדים הם יטופלו בבתי החולים הרגילים

אבי בר | | תגובות: 7


בתקופת אי וודאות, לשמועות יש מרכיב גדול בשיח החברתי. במקרים רבים השמועות חסרות שחר וכך במקרה הנוכחי.

עם היוודע כי ממשלת ישראל שלחה מטוס לפינוי הישראלים השוהים באוניה המבודדת ביפן בגלל התפרצות נגיף הקורונה, החלו לצוץ שמועות ברשתות החברתיות בראשון לציון, כי החולים מיפן יאושפזו בבית החולים הגריאטרי בראשון לציון.

על פי הודעה רשמית של בית חולים שיבא תל השומר נמסר לאתר be106 כי משרד הבריאות הורה לבית החולים שיבא להכין חדד בידוד ולהתכונן לקליטת הישראלים מיפן.

יש לדעת כי המרכז הגריאטרי בראשון לציון, ערוך ומיועד למצב חירום של התפרצות המונית של הנגיף בישראל. כל עוד ויתגלו מקרים בודדים הם יטופלו בבתי החולים הרגילים הערוכים לטפל במקרים בודדים ואם תוכרז על מגיפה בישראל ייכנסו לפעולה כל המרכזים בחירום אשר הוכנו לכך ובהם בית החולים הגריאטרי בראשון לציון.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה והחלמה מהירה לכל החולים
  הגב 17.02.20 10:13
 • אורח
  בחירום - נתנהג כבחירום. עד אז יש עוד זמן...
  הגב 17.02.20 10:37
 • אורח
  לא כל כך מרגיע......איפה בעולם שמים בית חולים כזה במרכז עיר מיושבת?????!!!!!!!!!
  הגב 17.02.20 12:44
 • אורח
  לא מאמין לאף אחד
  הגב 17.02.20 13:14
 • אורח
  ואיפה ההבטחה של ראש העיר למנוע את הקמת המרכז לחולי נגיף הקורונה במרכז מלבן בראשון לציון??
  הגב 17.02.20 14:47
 • אורח
  דיייי כבר!!!! השם שישמור, כל אחד פוחד על התחת של עצמו. שלא נגיע למצב זה, אם נגיע דברו אז!!!!!
  הגב 17.02.20 17:26
 • אורח
  אין שום נגיף הסינים משתלטים
  הגב 18.02.20 05:53
 • אורח

הצגת התיאטרון "היריון" בכיכובה של מיה דגן תוצג ביום רביעי 19.2 בהיכל התרבות ראשון לציון; עלות: החל מ100 ש"ח לפרטים: *3701

קרדיט: גבריאל בהרליה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הצגת התיאטרון "היריון" מגיעה לראשון לציון! ההצגה המבוססת על מחזהו הקלאסי של לורקה, בעיבודה של עדנה מזי"א מגיעה להיכל התרבות יחד עם השחקנים: מיה דגן, מיכה סלקטר, הלנה ירלובה, נעמה שטרית, כנרת לימוני, דנה מיינרט.

עלילת ההצגה: סיפורו של זוג צעיר ומצליח בסוף שנות ה- 30 לחייהם. היא מנהלת חברת הייטק משגשגת בארץ ובעולם, הוא פיסיקאי בעל מוניטין עולמי. זוגיות מאושרת, בוגרת, מלאת שמחת חיים וחברים. בית מאושר שיש בו הכל. מלבד ילדים. כך הזוג, מתוך החלטה ובמודעות בחרו שלא להביא ילדים לעולם.

יום אחד, בעקבות אירוע לא צפוי, ניטע בנפשה של האישה זרע הכמיהה לילד, אך הילד לא בא בקלות. מכאן מתפתחת אובססיה הולכת וצומחת של האישה בתשוקה לתינוק. בעלה מטיף לה להשלים עם חייהם הנוחים והמוצלחים אך היא אינה מסוגלת להשלים עם הריק בבטנה. ירמה- הדמות במרכז המחזה המפורסם של לורקה בשם זה- היא אחת הדמויות המרגשות בדרמה העולמית, שכמיהתה הכואבת לילד היא נחלתם של רבות ורבים.

ההצגה תוצג ביום רביעי 19.2.20 בשעה 20:30 בהיכל התרבות ראשון לציון

עלות: החל מ 100 ש"ח

לפרטים:*3701
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון מזמינה את התושבים לשחק יחד עם השכנים את משחק פורים "קרובים קרובים" הכולל משלוחי מנות ומשחקים משותפים; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

ניתן לשחק את המשחק בין התאריכים 3-14/3/20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עיריית ראשון לציון משיקה בימים אלו את מיזם הקהילתי קרובים קרובים לרגל חג הפורים. לאור הצלחה פרוייקט הבניין המדליק שהתקיים בחנוכה, יוצא לדרך פרוייקט דומה לחג הפורים.

במסגרת המיזם התושבים מוזמנים לשחק חד עם השכנים את משחק קרובים קרובים בו הם מקבלים ערכה מיוחדת במטרה ליצור קרבה והיכרות בין השכנים.

איך עושים זאת?

מקבלים החלטה להוביל את המשחק ולשחק יחד עם הקהילה במשחק "קרובים קרובים"

נרשמים ומגיעים לקבל קיט מיוחד הכולל: קופסאות למשלוח מנות לפי מס' המשתתפים , ברכות, דפי הסבר על המשחק , פוסטר הזמנה למפגש פתיחה, פוסטר הזמנה למפגש חג - החלפת משלוחי מנות.

מארגנים מפגש לכל המשתתפים לחלוקת הקיט והסבר על המשחק.

במהלך שבוע פורים כל משתתף יכיר את השכן, בהשתתפות של עד שלוש פעולות פשוטות.

מארגנים מפגש חג והחלפת משלוחי מנות.

מצלמים תמונת סטילס או סרטון עד 30 שניות , של המפגש בין הנותן והמקבל ומעלים לפייסבוק העירוני,

התמונה האהודה ביותר, תזכה את המצולמים בפרס שווה במיוחד ! (במיזם "הבניין המדליק" דיירי זליג 7, זכו בהקרנה

פרטית של סרט בסינמה סיטי).

למעבר להרשמה

שימו לב

המשחק מיועד לקבוצות במרכזי ציבור כגון בנייני מגורים, בתי כנסת, מועדוני ילדים ועוד.

מהרו להירשם! רק 200 הקבוצות הראשונות שירשמו יקבלו קיט מיוחד.

ניתן לשחק את המשחק בין התאריכים 3-14/3/20

לפרטים נוספים: מרכזי הקהילה הקרובים לביתכם / קרן אלהרר - kerene@rishonlezion.muni.il 036547699

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קודם שהשכנים החארות שלי יבוא לאסיפה דיירים אחר כך נשחק .... שכנים אנתיפטים אוהבים רק תחת שלהם
  הגב 16.02.20 22:14
 • אורח
  אנטיפטים****
  הגב 16.02.20 22:16
 • אורח
  יוזמה ברוכה!!
  הגב 17.02.20 11:47
 • אורח

ביום שלישי 18.2 מעגל נשים טאנג'נט ראשון לציון יארח את צביקה הדר במופע התרמה לילדים ונוער בסיכון; עלות: החל מ100 ש"ח לפרטים *3701

המופע יתקיים בהיכל התרבות ראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


טאנג'נט מעגל נשים ראשון לציון יקיים ביום שלישי הקרוב ערב התרמה שכל הכנסותיו קודש לילדים ונוער בסיכון. בערב המיוחד יתארח צביקה הדר במופע סטנד אפ מצחיק.
במופע הוא בודק על הבמה מי לעזאזל אשם בשני אירועי הלב שהוא קיבל בגיל כה צעיר, החשודים: האוכל של אימא, האוכל של סבתא, האוכל של השכנים, כל דוכני הפלאפל בבאר שבע, הנישואים / הגירושים/ הילדים/ הטלוויזיה/ או הגנטיקה.

המופע יתקיים ביום שלישי 18.2.20 החל משעה 20:00 בהיכל התרבות ראשון לציון

עלות: החל מ100 ש"ח

לפרטים:*3701
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שישמו קצת כיבוד בריא במחיר מכובד כזה....
  הגב 16.02.20 22:08
 • אורח

שביתה? פורום ועדי ההורים היישוביים קורא להורי ישראל לשלוח ביום שישי 21/2 את התלמידים בשעה 09:00 לבית הספר לאות הזדהות עם המאבק ביישום חוק החינוך המיוחד

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:וועד ההורים היישוביים


ביום שישי , 21/2 יקיים וועד ההורים הישובים שביתה בת שעה בכל מוסדות החינוך בארץ, גנים ובתי ספר

במהלך יום שישי תתקיים מחאת הזדהות בת שעה במחאה על הרפורמה בחינוך המיוחד שמוביל משרד החינוך

כלומר - כלל ההורים בישראל ישלחו את ילדיהם ללימודים בכל מוסדות החינוך בארץ בשעה 9:00.

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב. בכל אופן בתי הספר יהיו פתוחים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד התחבורה העניק לקווי אגד בראשון את הציון הגבוה ביותר בארץ על השירות לנוסעים ואילו קווי דן בראשון לציון מדורגים בתחתית הרשימה הארצית

מדי חודש מפרסם משרד התחבורה את ציוני החברות על פי הנתונים המגיעים ממערכת הבקרה האלקטרונית של המשרד אשר בודקת את זמני ההגעה של האוטובוסים: הקדמה, איחורים ואי ביצוע של נסיעות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


משרד התחבורה החל לפני כשנה בהפעלת מערכת בקרה אלקטרונית על נסיעות התחבורה הציבורית בישראל של חברות האוטובוס: אגד, דן, מטרופולין, אפיקים ועוד. המטרה של המערכת היא לפקח על פעילות המפעילים במטרה לגלות את הליקויים ולשפר את השירות לקהל הנוסעים. המערכת בודקת חריגות שנעשות בקווי האוטובוס בזמני ההגעה כגון: הקדמה, איחורים עד 10 דקות ועד 20 דקות, אי ביצוע נסיעות ועוד. בהתאם למערכת והדיווחים של מפעילי החברות, ידרג משרד התחבורה את הציונים של החברות ושל קווי האוטובוסים, על פי חלוקה לקווים עירוניים, בין עירוניים, אשכולות ומטרופולין. בדו"ח חודש ינואר 2020 קבלה חברת דן באר שבע את הציון הגבוה ביותר כאשר אגד נמצא נמצאת במקום השישי עם ציון 70.71 (קצת מעל הממוצע הארצי שעומד על 67.63) חברת דן נמצאת במקום אחד לפני האחרון עם ציון של 51.87

למרות הציון הנמוך של חברת אגד קווי החברה בראשון לציון קבלו ציונים גבוהים בחלוקה על פי אזורים:

בציוני האשכולות קווי אגד העירוניים בעיר קבלו את המקום שני עם הציון 92.92 . בחלוקה לאשכולות מטרופולינים קבלה את את המקום הראשון על קווי ראשון העירוניים. לעומת זאת חברת דן נמצאת גם כאן בתחתית עם ציון נמוך 55.37 על קווי החברה הנוסעים בקו –חולון- ראשון לציון וקווים במטרופולין דרום-ראשון-חולון.אשכולות עירוניים


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משרד התחבורה גרע את קו 174 בשעות הבוקר לכוון תל אביב. ואחה"צ לכוון ראשון לציון. לעומת זאת הפעיל שני קוים 191 193 שברוב שעות היום נוסעים כמעט ריקים לכוון ת"א. מישהו שם התחרפן
  הגב 17.02.20 11:30
 • אורח
  מאוד מאוד נכון הכל בכוונה ומגמתי 174 יכלו להתחיל מרחובות כל 20-15 דקות 74 , מראשלצ כל 20-30 דקות וביחד כל 5-15 דקות היו משאירים רק את 191 ומשעה 9:00 עד 23:00 רק פעם בשעה
  17.02.20 16:23
 • אורח
  אני מציע לראש העיר לבדוק את התגובה שלמעלה
  הגב 17.02.20 11:31
 • אורח
  בקושי יש כאן אוטובוסים לתחבורה ציבורית,ולכן הכבישים עמוסים,אך יש כאן נתיב תחבורה ציבורית שמגביל את כל כלי הרכב לנסוע בו,כאשר הוא ריק כל שעות היום.(מסכן מי שאין לו רכב בעיר הזו.)
  הגב 17.02.20 11:45
 • אורח

ספורטאי ראשון לציון נדב זורט, אופק יום טוב ועמית שינדלר זכו במקום השני והשלישי באליפות ישראל לבוגרים (עד גיל 21) בג'ודו

בתחרות לקחו חלק 10 ספורטאי מועדון, עצמה האתלט ראשון לציון שכאמור זכו ב 3 מדליות: נדב זורט ועמית שינדלר זכו במדליות הכסף ואופק יום טוב זכה במדליית הארד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף השבוע האחרון קיים איגוד הג'ודו בישראל את אליפות ישראל לגילאי ג׳וניור 2020 (עד גיל 21).בתחרות לקחו חלק
154 מתחרים, 46 ספורטאיות ו-108 ספורטאים ממועדוני הג'ודו ברחבי הארץ. בין הספורטאים המתחרים היו 10 חניכי מועדון עצמה האתלט ראשון לציון שזכו ב 3 מדליות במקצים השונים:

נדב זורט - מקום 2 במשקל עד 90 ק"ג גברים (מאמן אישי פבל מוסין)

עמית שינדלר - מקום 2 במשקל עד 48 ק"ג נשים (מאמנת אישית אליס שלזינגר)

אופק יום טוב - מקום 3 במשקל עד 48 ק"ג נשים (מאמנת אישית אליס שלזינגר)


בנוסף הגיעו החניכים:

אלכסנדרה מוסין - מקום חמישי במשקל עד 63 ק"ג נשים

ליזה קובליוב - מקום חמישי במשקל עד 70 ק"ג נשים

ניקיאל שבייב - מקום שביעי במשקל עד 60 ק"גהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ליאור בר אל תלמידת מקיף ג', עמית ראשון לציון נבחרה לתפקיד סגנית יו"ר מועצת התלמידים של מחוז מרכז

בנוסף יו"ר פרלמנט הנוער דניאל גורוב נבחר לתפקיד מ"מ הנציגים הארצים של מועצת התלמידים הארצית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: מועצת התלמידים מחוז מרכז


ביום רביעי האחרון (12.2.20) התקיימו בחירות לתפקידי מזכירות מועצת הנוער של מחוז מרכז לשנת תש"פ. מועצת הנוער המחוזית מורכבת מבני נוער מכל המחוז ומכל המגזרים והיא מייצגת רב תרבותיות כפני המחוז.

פעילות מועצות הנוער, הבית ספריות, הרשותיות, המחוזיות והארצית היא בהובלת מינהל חברה ונוער במשרד החינוך. מועצת התלמידים מזמנת התנסות באזרחות פעילה ומקדמת את הערכים הדמוקרטיים בבית הספר ובקהילה. מעורבותה של המועצה בחיי בית הספר מסייעת בטיפוח אקלים מיטבי ומחזקת את זיקת התלמידים להוויה הבית ספרית והקהילתית ואת השתייכותם למסגרות אלו. פעילותה של מועצת התלמידים מבוססת על ערכים ועל עקרונות שונים, כגון: כבוד האדם וחירותו, הזכות לשוויון ולהבעת דעה, שמירת החוק, והעם למען העם. המועצה אמורה לייצג את כלל התלמידים בבית הספר – ובכלל זה קבוצות ייחודיות, כמו עולים, תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ועוד – ולפעול בתיאום עם בוחריה ובהתאם לחוקי המוסד החינוכי שבו היא פועלת.

תפקיד המועצה המחוזית הוא קבלת מדיניות אזורית מתוך התחשבות בהבדלים התרבותיים, הדמוגרפים ושאר ההבדלים שמבדילים את האזור המסוים מאזורים אחרים. אחריות המחוזות היא על הצבת היעדים וקביעת ה"איך לבצע" את המדיניות הארצית באזור ספציפי. בנוסף, אחראית המועצה המחוזית על תיאום בין מועצות רשותיות במחוזה, כמו גם על העברת המסרים מן הדרג הארצי לדרג הרשותי, על הכשרת נציגים עירוניים ומחוזיים בתוכניות שונות ועל שליחת הנציגים למועצה הארצית.

כאמור בסיום הבחירות נבחרו נציגי בתי הספר של מחוז מרכז בהם תלמידי ראשון לציון. במועצה המחוזית יש לעיר נציגות של:

סגנית יושבת ראש- ליאור בר אל- לומדת בכיתה י׳ בבית ספר מקיף ג העמית- ראשל״צ. ליאור פעילה במועצת התלמידים בראשון לציון בתפקיד יושבת ראש אתית משפטית, והיא גם נציגת המחוז במועצת התלמידים הארצית. בבחירות למועצת התלמידים הארצית שהתקיימה בינואר התמודדה ליאור על תפקיד המזכ"לות.


כמו כן יו"ר פרלמנט הנוער של ראשון לציון דניאל גורוב, אף הוא תלמיד מקיף ג' משמש כמ"מ נציגים ארציים במוצעת הנוער הארצית

צילום: פרלמנט הנוער ראשון לציון


ויקי ניצן מנהלת מחוז מרכז מינהל חברה ונוער:

"בחירת בעלי תפקידים במועצת הנוער המחוזית היא מהלך משלים לתהליך הבניה מחדש של מועצת הנוער המחוזית שהתקיים במשך שנתיים במחוז במטרה להפוך את מועצת הנוער לפעילה ומייצגת את בני הנוער במחוז. כעת התהליך הושלם והמועצה יוצאת לדרך של פעילות משמעותית."
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני יותר מתאים לתפקיד
  הגב 16.02.20 19:06
 • אורח
  אסף לראשות המועצה יהיה פצצה
  הגב 16.02.20 19:06
 • אורח

בפעם השנייה ברציפות האצנית דיאנה ויסמן ממועדון האתלטיקה, מכבי הישגים ראשון לציון זכתה במדליית הזהב באליפות הבלקן

דיאנה זכתה בתחרות במקצה ריצת 60 מ' עם התוצאה 7:36 שניות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: איגוד האתלטיקה


ספורטאי מועדון האתלטיקה "מכבי הישגים ראשון לציון" ממשיכים לייצג את ישראל בכבוד בתחרויות הבינלאומיות בעולם. בסוף השבוע האחרון התקיימה אליפות הבלקן בטורקיה, בה זכתה האצנית דיאנה וייסמן במדליית הזהב במקצה ה60 מ' ריצה. דיאנה נצחה את התחרות כאשר הגיעה לתוצאה 7:36 שניות. דיאנה הצליחה לשמור על התואר אליפות הבלקן לאחר שגם בשנת 2019 זכתה בתואר.

עוד חניך של המועדון שלוקח חלק בתחרויות אליפות הבלקן לנוער הוא עמל חסנוב שהגיע לפני כשבוע למקום השלישי במקצה הקפיצה במוט כאשר השווה את שיאו האישי ל 5 מ' וזכה במדליית הארד.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כולהכבוד לדי אנה
  הגב 16.02.20 12:24
 • אורח

סערת בית הכנסת בנחלת יהודה ראשון לציון! רז קינסטילך מזמין את תושבי השכונה להגיע ביום רביעי 19.2 למפגש מיוחד איתו בו ידונו יחד על התוכניות למקום ויפריך את השמועות.. מצורף סרטון בו רז מסביר על תוכניות בית הכנסת

המפגש יתקיים בבניין העירייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 23


נושא בניית בית הכנסת בשכונת נחלת יהודה ממשיך להסעיר את תושבי השכונה לאור העובדה כי נפוצו שמועות על כך שבנוסף ייבנו במקום בית מדרש,כולל ועוד. לאור הסערה יצא ראש העיר רז קינסטליך בהבהרה לתושבים ואמר יוקם רק בית כנסת אשכנזי וספרדי במקום. ראש העיר אף הזמין את התושבים להגיע לבניין העירייה ביום רביעי הקרוב 19.2.20בשעה 19:00 ולבחון יחד איתו את התוכניות למקום. יש לציין כלפני כשנה הוקפאו העבודות במקום על ידי היזם לאור המחאה של התושבים.

עוד הוסיף קינסטליך ואמר כי הוא הנחה את הגורמים המקצועיים לבנות פרוגרמה לכל שכונה ושכונה בעיר על מנת למפות את כל צרכי השכונות והתושבים.


הודעת ההבהרה של ראש העיר מתאריך 12.2.20

תושבי ותושבות נחלת יהודה,
אני קורא את התגובות שלכם וער לחשש מפני בניית בית מדרש בשכונה.
אני רוצה להעמיד דברים על דיוקם ולהבטיח כי המבנה שיוקם יהיה בית כנסת רגיל בגובה 12 מטרים בלבד ולא בית מדרש בגובה 24 מטרים, כפי שדרשו המתכננים תחילה.
המבנה יהיה בעל שתי קומות וחצי בלבד ויכלול שני בתי כנסת סטנדרטיים (אשכנזי וספרדי) שלא שונים משאר בתי הכנסת בעיר.
בית הכנסת יתאים לצביון השכונה ולא יהיה חריג בנוף, לא ישמש לכולל / בית מדרש / ישיבה - העירייה לא תסכים לחריגות בנייה כלשהן ותטפל בהן בהתאם להוראות החוק.
חלה עלינו חובה לספק שירותי עירייה לכלל האוכלוסייה ובכל שכונה ייבנו מבני ציבור, כולל בתי כנסת, גני ילדים, מתנ"סים, טיפות חלב וכו'.

תושבי ראשון תמיד היו פלורליסטים ואוהבי אדם באשר הוא אדם.
בואו נשמור על סובלנות וכבוד הדדי. תמיד כאן בשבילכם.
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד רז . הסברת באופן ברור וממצא . אין שום סיבה לסערות .
  הגב 16.02.20 11:13
 • אורח
  אשרי המאמין! גם לשכונת נעורים הבטיח ועכשיו קיים שם מרכז חב"ד ע-ו-ל-מ-י!! זה אומר לך משהו בנוגע להבטחות של רז??
  16.02.20 13:23
 • אורח
  למה רז לא מזכיר שההקצאה היא לבית מדרש, ושבונים במקום מרכז דת בגובה 4 קומות שכולל מקווה, שני בתי כנסת וגג לאירועי בר מצווה, ברית וזבד הבת??
  הגב 16.02.20 11:25
 • אורח
  כבוד ראש העיר מתעלם לחלוטין מהמקווה שמופיע בתוכניות, וגם מקומת הגג ה"טכני" אליו מוביל גרם מדרגות רחב. וגם מהעובדה הפעוטה שהשטח הוקמה לבית מדרש ושהעמותה שקיבלה את השטח מטרתה הקמת כוללים.כשראש העיר משקר, למי אפשר להאמין?
  הגב 16.02.20 11:29
 • אורח
  כן .כבר ראינו את ההבטחות של העיאיה .ברביבים הגישו תכנית חד קומתית ובנו בניין אדום צעקני של 5 קומות.
  הגב 16.02.20 11:55
 • אורח
  בעיניי זה ממש יפה ומרשים ומיוחד !!@ ויביא הרבה ברכה לאזור !!!
  16.02.20 23:38
 • אורח
  אם זה בית הנוער או מתנ״ס או מועדון אז זה בסדר ובית מדרש ללמוד תורה שומרת על עם ישראל להעיר והשכונה זה לא בסדר .את את הזוכים נראה שגרים שם גוים לשונאי ישראל שהגיעו עם העליה המבורכת מחבר העמים.
  הגב 16.02.20 12:10
 • אורח
  אהבתי מאד את ההסבר
  הגב 16.02.20 13:14
 • אורח
  באיזה רחוב מדובר
  הגב 16.02.20 13:39
 • אורח
  כל הכבוד לחב״ד בנחלת יהודה, הם דוגמא לקירוב לבבות ואהבת הזולת. חילוני תושב השכונה
  הגב 16.02.20 14:54
 • אורח
  גם לנו מתחילת שנת הלימודים, פתחו בית כנסת בכיתה בבית ספר ישורון, במבנה הישן שהפך להיות בית ספר של חבד.הכל כמעט בסדר. ביום ו, לפני כניסת שבת, הם מפעילים מערכת כריזה שנשמעת היטב בכל בית באיזור, ומשמיעים בלופ שירת שלום עלייכם .....זה מפריע. התקשרנו למוקד 106 מס פעמים...מוקד כוסות רוח למת...אולי עד שנחליט כמה דק אחרי כניסת שבת להשמיע בלופ שיר לא כשר....
  16.02.20 18:50
 • אורח
  זו הבעיה המרכזית של רוב הדתיים. אפס התחשבות מצידם, והכל תחת התירוץ של קידוש השם. זה רק גורם לפילוג, לשנאת הדת, והכי גרוע- בכך הם חוטאים כי הכי חשוב בתורה זה מצוות שבין אדם לחברו ולא בן אדם לאלוהיו. לכן אנחנו נלחמים שייבנה בית כנסת על ידי העיריה ולא בית מדרש על ידי העמותה!!!
  17.02.20 11:12
 • אורח
  רשום בפירוש בית מדרש והעמותה מקדמת הקמת כולל , מי צריך כולל בשכונה בטח לא תושבי השכונה
  הגב 16.02.20 19:05
 • אורח
  השתלטות החרדים על ראשון לציון ולתושבים החילונים יעלו ארנונה
  הגב 16.02.20 22:28
 • אורח
  הם מורידים את ערך השכונות במערב לא ברור למה העיריה נותנת לזה יד תראו בנאות שקמה שכונה קטנה עם 6 בתי כנסת
  הגב 16.02.20 22:29
 • אורח
  אוי ואבוי צריך לברוח מראשון לציון!! העריה מוכרת את העיר לחרדים
  17.02.20 11:13
 • אורח
  את מי זה משרת בדיוק כולם חילוניים בראשון.
  הגב 16.02.20 22:29
 • אורח
  ראשון לחילוניים
  הגב 16.02.20 22:30
 • אורח
  מי משלם פה את הארנונה
  הגב 16.02.20 22:31
 • אורח
  בדיחה וחרפה. כפיה דתית
  הגב 16.02.20 22:31
 • אורח
  יפריך את השמועות?? העמותה רשמה שלא יהיה מקווה ובפירוש יש בתוכנית מקווה. רק זה כשלעצמו מעיד על חוסר אמינות!!! הם יבנו מה שהם רוצים בלי קשר להיתר ורז לא יעשה עם זה כלום ואז מה הוא יגיד?? סליחה?? שהעריההתבנה בית כנסת צנוע, כי על העמותות הדתיות כבר אי אפשר לסמוך!
  הגב 17.02.20 10:50
 • אורח
  עכשיו ברור למה רז **ברח** מנחלת!!! נראה אותו מאשר בשכונת בנות חיל בית מדרש!
  הגב 17.02.20 10:54
 • אורח
  את החשבון, במידה והוא משקר או מוליך שולל ,ביום הבחירות לא להצביע עבורו.יש למנות צוות מהשכונה לפקח על הבניה על סמך מה שראש העיר כתב.
  הגב 17.02.20 15:11
 • אורח

קטטה בלילה בראשון לציון, צעיר פצוע קשה

הפצועים פונו לבית החולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 22יום ראשון 16/2 בשעה 01:48 התקבל דיווח על 2 פצועים, ככל הנראה במהלך קטטה במועדון בדרך המכבים בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לביה"ח אסף הרופא גבר כבן 24 במצב קשה מחוסר הכרה. וגבר נוסף במצב בינוני.

כוח משטרה שהגיע למקום עצר לחקירה שני חשודים (23,22) במעורבות באירוע, תושבי ג'סר א-זרקא.

הבעלים של המועדון זומן לשימוע ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה שיש ערבים יש אלימות, הגיעו מג'סאר אל זרקה ויצאו שלמים?
  הגב 16.02.20 07:57
 • אורח
  לא ברור למה יוצאים לבלות?! להנות, להשתחרר ולצחוק או ללכת מכות, לאשפז ולהתאשפז, באמת הם חושבים שזה אומר עליהם שהם גברים?!
  הגב 16.02.20 07:59
 • אורח
  מה לערבים ולמועדונים של יהודים ???מגיעים במטרה לקלקל ולהכעיס !!!
  16.02.20 08:21
 • אורח
  מה הקשר ערבים בכל מועדון יש ערבים ועוד מהצפון בואו אין להם מעדנים שם יש להם אני מכירה תכפר הזה שותים ןשהראש מסתבב הולכים מוכות מדינה חראא
  הגב 16.02.20 08:18
 • אורח
  אין להם מועדונים ???גם על זה היהודים אשמים ??? שהברברים יעופו ...אין להם מה לעשות במדינת היהודים !!!נקודה ....הם פלשו למדינת היהודים כמהגרי עבודה ...
  16.02.20 08:31
 • אורח
  עוד שמאלנית
  16.02.20 10:08
 • אורח
  אם זאת מדינה חרא את מוזמנת לעזוב. ממליץ לך סין..
  16.02.20 10:48
 • אורח
  די לאלימות הצירים שלנו נעלמים בתאונות וקטטות
  הגב 16.02.20 08:20
 • אורח
  כשיש ערבים במטרה לבלגנים !!!לעצור אותם ולקחת אותם לחדר חקירות כול הלילה בטענה של חשודים לטרור !!ככה להרוס להם ואת החשק להגיע עם ביטחון שהם יכולים לעשות בלגן במטרה להרוס ליהודים את הערב !!!
  הגב 16.02.20 08:26
 • אורח
  רפואה שלמה לפצועים ...ולעצור את הברברים ולקנוס אותם על נזק ..
  הגב 16.02.20 08:39
 • אורח
  לא לתת להם להיכנס למועדונים שלנו, פשוט להקיא אותם מקירבנו. ואני מאשים את כל היהודים שהיו שם במועדון,פשוט לצאת החוצה ולהתערב,ובשום אופן לא לתת להם לפגוע ביהודי,למה שיפנו אותו לבית חולים ,ולא אותם לבית לווינשטיין
  הגב 16.02.20 08:51
 • אורח
  צודק !!
  16.02.20 08:56
 • אורח
  לערבים יש D.N.A בעייתי1 גורם להם לאלימות מופרזת. תושבי ג'סאר-א-זארקה (פירוש השם: הגשר הכחול) הם הגיעו לארץ ישראל כמהגרי עבודה. כנראה שבעתיד לא תהיה לנו ברירה, ונחזיר את כול הערבים לארצות מוצאם. ערבים לערב = יהודים ליהודה.
  הגב 16.02.20 09:43
 • אורח
  ערבים עבריינים
  הגב 16.02.20 10:52
 • אורח
  מזדיינים בתחת שבאים למועדון ורוצים לזיין יהודיות טיפשות כול יהודייה שמזדיינת עים ערבי להוריד לה את הדגדגן שרמוטות
  הגב 16.02.20 11:15
 • אורח
  צודק גבר
  הגב 16.02.20 11:15
 • אורח
  באיזה מועדון זה קרה?
  הגב 16.02.20 17:47
 • אורח
  באיזה מועדון היא קטטה
  17.02.20 23:27
 • אורח
  עד מתי ראשון תהפוך לעיר הפשע והאלימות עד מתי נימאס כל מקום שיהיה בו מכות רצח שיסגר לצמיתות
  הגב 16.02.20 18:09
 • אורח
  חכו לקיץ כשכל הערבים והאתיופים נוהרים לים, כל הזמן עושים צרות. שיילכו כבר לירדן ולאתיופיה
  הגב 16.02.20 18:51
 • אורח
  זי לו נחון אנכנו אנשים תובים ולו אושים באיות
  הגב 16.02.20 21:09
 • אורח
  אני הולכת הרבה לים ..ולא ראיתי אפילו פעם אחת שאתיופים עשו בלגנים ...
  הגב 16.02.20 23:46
 • אורח

מבזק תאונה בראשון לציון! 3 נפגעים קל

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 1


מוצאי שבת 15/2 שעה 19:30 במוקד איחוד הצלה התקבלה קריאה על תאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב פרטיים במחלף מבוא איילון.


מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לשלושה נפגעים באורח קל. בסיום הטיפול הראשוני פונו הנפגע לבית החולים וולפסון בחולון להמשך בדיקה וטיפול.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ככל הנראה דריפט שיצא משליטה
  הגב 15.02.20 23:46
 • אורח

הצלחה לראשון פלוס! מעל 10 אלף מתושבי ראשון לציון נרשמו לשירות "ראשון פלוס" של עיריית ראשון ולקראת פורים יחולקו לרשומים הטבות ייחודיות. לינק להרשמה בכתבה

איך מצטרפים לראשון פלוס? ההצטרפות ל"ראשון פלוס" חינמית וידידותית והיא מיועדת לתושבים ולבעלי עסקים בעיר. הרישום ל"ראשון פלוס" מתאפשר ע"י מילוי טופס רישום להצטרפות לראשון פלוס .

אבי בר | | תגובות: 2


שירות "ראשון פלוס" נחנך בתחילת ינואר 2020 וכבר מספר הנרשמים חצה את ה – 10,000.

שירות "ראשון פלוס" הינו שירות מידע דיגיטלי אישי לתושב, המעניק לנרשם פלוסים במגוון תחומים. הפלוסים יינתנו באמצעות ממשק מקוון שהוקם ופותח במיוחד, מתוך רצון של העירייה לחזק את מדיניות ההקשבה והשיתוף. ההצטרפות לממשק תאפשר ליהנות מהטבות ולקבל מידע שמותאם באופן אישי לך במייל ו/או במיסרונים. ולקראת פורים צפויים הנרשמים לקבל הטבות ייחודיות.

איך מצטרפים לראשון פלוס?

ההצטרפות ל"ראשון פלוס" חינמית וידידותית והיא מיועדת לתושבים ולבעלי עסקים בעיר.

הרישום ל"ראשון פלוס" מתאפשר ע"י מילוי טופס רישום להצטרפות לראשון פלוס .

הזיהוי האישי נועד להגן על פרטיותך ועל המידע האישי שיוצג לך במסגרת השירות.

להרשמה לחצו על התמונה

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה גדולה וטובה
  הגב 15.02.20 20:48
 • אורח
  מה זה נותן? למי? הפרטים נשמרים במאגרים, שמישהו מנצל אותם...
  הגב 15.02.20 21:26
 • אורח

סיכום שבוע be106 ראשון לציון! פרס ישראל לפרופ' יוסף קלפטר; צו מניעה נגד משרד הבריאות להפיכת מרכז מלבן למרכז קליטת חולי קורונה; חשד להצתות מכוניות; חגיגות פורים עם אלי יצפאן, מיקי, דוד חיים ומיכל הקטנה; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של העיר ראשון

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סוף השבוע הגיע ואיתו סיכום השבוע שלנו עם כל מה שקרה בראשון לציון בשבוע האחרון, אז בואו נתחיל


פלילים, משפט וביטחון

עיריית ראשון לציון מבצעת מעקבים ברשתות החברתיות כגון טיק טוק וטלגרם כדי לאתר סוחרי ומשליכי נפצים
במהלך השבת הבחינו שוטרים, באופנוע כבד שנסע ללא לוחית רישוי. כאשר השוטרים הורו לו לעצור הוא ניסה להימלט, אולם בסופו של דבר נחסם על ידי השוטרים ונעצר. בבדיקה התגלה כי הנהג החדש בן 19 תושב ראשון לציון הינו: נפקד מצה"ל. אינו מורשה לנהיגה בסוג האופנוע עליו רכב. רישיון הנהיגה שלו אינו בתוקף ובנוסף הינו פסול לנהיגה. כמו כן האופנוע עליו רכב הינו ללא תוקף וביטוח תקפים. האופנוע הורד מהכביש. הנהג נעצר ובתום חקירתו ביחידת הבוחנים של מחוז תל אביב, נכלא.

צילום: דוברות המשטרה

2 שרפות גדולות אירעו ביום שלישי בשעות הלילה בראשון לציון! בשריפה הראשונה 4 פצועות, בשריפה השנייה 4 כלי רכב הוצתו הפצועות פונו לבית חולים אסף הרופא.

השריפה הראשונה

בשעה 22:39 התקבל דיווח שריפה בדירה בבניין מגורים, ברחוב הרב ינובסקי בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא 4 נפגעים משאיפת עשן, בהם: צעירה כבת 20 במצב בינוני, ו - 3 נוספים במצב קל.

צילום דניאל סביוןהשריפה השנייה

מעט לאחר השעה 03:00 לפנות בוקר הוזעקו כוחות גדולים של כיבוי, משטרה ומד"א לנווה דקלים פינת די זהב בעקבות דיווח על 4 כלי רכב שעלו באש ובדקות אלה בודקים אם נגרם נזק לכלי רכב נוספים.

החשד העיקרי הנבדק שמדובר בהצתה ונבדק החשד כי מדובר בטעות בזיהוי והכוונה הייתה להצית רכב אחר בשכונהיום שלישי 11/2 שריפה פרצה בוילה ברחוב אחי משגב בשכונת שער הים בראשון לציון. צוותי מכבי אש, משטרה ומד"א הגיעו לאירוע. אין נפגעים, יש נזק לרכוש.

צילום הצלה חולון בת ים

אישה ו - 2 גברים בילו בבית בראשון לציון והשתכרו. אחד הגברים תקף את חברו בגלל חשד שהתחיל עם בת הזוג. נגד התוקף הוגש כתב אישום


תושב מזרח ירושלים נעצר בחשד לפריצות לבתים בראשון לציון- מעצרו הוארך ב 5 ימים
חדשות העיר

נתחיל בסיפור שהסעיר את העיר. ביום רביעי הודיע ארגון המורים העל יסודי על השבתת הלימודים בבית ספר רביבים, בעקבות מקרה אלימות של אמא כנגד מנהלת בית הספר. מספר שעות לאחר מכן יצאה האמא בפוסט ברשתות החברתיות בו טענה:"כאמא חשוב לי להבהיר שאני מגנה כל אלימות, ולא ננקטה שום אלימות כלפי מנהלת בית הספר. נסיבות השיחה נבעו מכך שבתי חוותה הערות לא נעימות וקולניות בפרהסיה"

http://www.be106.net/231/35944בהלת הקורונה

בשבוע האחרון התנהל מאבק בין עיריית ראשון לציון למשרד הבריאות בדבר הפיכת המרכז הגריאטרי מלבן לקליטת חולי קורונה בישראל. בעקבות כך ראש העיר,רז קינסטליך הודיע כי העירייה לא תיתן יד לדבר וכן הוגש לבית המשפט צו מניעה כנגד משרד הבריאות.

כמו כן משרד הבריאות פרסם תמונות מההכנות לקליטת חולי נגיף הקורונה בבית החולים הגריאטרי בראשון לציון והודיע כי ההכנות מתבצעות לא רק בראשון לציון

הודעת משרד הבריאות: ״עד כה נגיף הקורונה לא הגיע לישראל, אבל הנחת העבודה של המערכת לעבוד כאילו הוא כן. מערכת הבריאות נערכת למספר תרחישים שבהם תהיה הדבקות בנגיף הקורונה, לשם כך אנו מכינים את כל האתרים האפשריים של משרד הבריאות לקליטת מטופלים מסוגים שונים. חולים בקורונה ככלל יטופלו בבתי חולים כלליים, יחד עם זאת אנו נערכים למספר מצבים שבהם יהיה צריך לתת מענים מורכבים יותר ומכינים את כל התשתיות העומדות לרשותנו לטיפול באזרחי מדינת ישראל - ולא רק בראשון לציון.

קרדיט: משרד הבריאותפרופ' יוסף קלפטר, תושב ראשון לציון יקבל את פרס ישראל בתחום חקר הכימיה והפיזיקה

בנימוקיה ציינה הוועדה כי: "פרס ישראל בחקר הפיזיקה והכימיה ניתן לפרופסור יוסף קלפטר על תרומותיו פורצות הדרך בדינמיקה של תנועה אנומלית במערכות שונות ומגוונות בתחומי הכימיה, הפיזיקה והביולוגיה.

קרדיט: אוניברסיטת תל אביבעוד פרס לעיר: שני לאונוב תלמידת מקיף ט בראשון לציון קבלה את פרס שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן ז"ל
מחאת בני העדה האתיופית! תושבת ראשון לציון ספי סלילין קוראת לבני העדה האתיופית לצאת ביום רביעי 19.2 לצעדה לכיוון בית ראש הממשלה במטרה להעלות את בני משפחתם שנותרו באתיופיה... מצורף הפוסט של ספי

http://www.be106.net/231/35921


4 חברות הגישו הצעות לביצוע עבודות הקמת חניון חנה וסע בעל 4,000 מקומות חנייה בראשון לציון

החניון יקום בכביש 20 בקרבת מחלף משה דיין וממנו ייצאו הסעות חינם בנתיבים מהירים למרכזי התעסוקה בתל אביב והסביבה. הפרויקט יפתח לתנועה בהדרגה להפעלה חלקית משנת 2023 עד להפעלה מלאה בשנת 2025 בה הנתיבים והחניונים יפעלו באופן מלא,


עיריית ראשון לציון נערכת לחירום גם בגנים הפרטיים! העירייה קוראת לבעלי הגנים הפרטיים ליצור קשר עם מינהלות השירות לתושב באזוריהם כדי לתאם גם להם מרחבים מוגנים בשעת חירום... רשימת הטלפונים בכתבה

http://www.be106.net/231/35902
כרטיס ההטבות למתנדבי ראשון לציון יוצא לדרך! בשבועות הקרובים יושק הכרטיס שיעניק הטבות למתנדבים בלמעלה מ90 בתי עסק בעיר.

קונים תחפושות ומסייעים למשפחות נזקקות! בארגון פתחון לב בראשון לציון ניתן לרכוש תחפושות יד שנייה בעלות של עד 20 ש"ח וכל ההכנסות לטובת קניית סלי מזון למשפחות נזקקות

לפרטים המלאים: http://www.be106.net/231/35899

צילום: אבי מלכה
קבוצות ההליכה העירוניות של ראשון לציון יחזרו לפעילות החל מחודש מרץ 2020. על פי התכנון יחזרו לפעול 4 קבוצות בעיר - החברה העירונית הודיעה כי הודעה מסודרת תצא בשבוע הבא.

קרדיט: ראשון הולכת לאורח חיים בריא
אירועי פורים בראשון לציון!

ביום שלישי 10.3 כוכבי הילדים מיקי, מיכל הקטנה, דוד חיים ו"נתי הגעתי הופעתי" מגיעים לחגוג את פורים יחד עם ילדי ראשון לציון ב4 בימות שיוקמו ברחבי העיר

למעבר לתוכנית האירועים המלאה http://www.be106.net/231/35948

פסטיבל הקומדיה ע"ש ספי ריבלין 2020! במשך שלושה ימים בחודש מרץ יהנו תושבי ראשון לציון ממיטב מופעי הסטנדאפ של ישראל אלי יצפאן, חנה לסלאו, ליאור שליין, עדי אשכנזי וגם הזמר ישי ריבו; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

http://www.be106.net/231/35841

תלמידי חטיבת הביניים מיכה רייסר בראשון לציון (מקיף ז קריית החינוך רביבים) העפילו לשלב חצי הגמר של אולימפיאדת רמון לחלל
נדל"ן

בשורה לתושבי רמת אליהו! הועדה המחוזית אישרה להפקדה את תוכנית השכונה הכוללת בניית 5,397 יחידות דיור שייבנו במבני מגורים של 9-30 קומות ותוספת של כ-55,000 מ"ר עבור שטחי תעסוקה

התכנית כוללת חיבור לתחנות להסעת המונים המתוכננות מחוץ לשכונה, הקמת כביש עוקף בצפון השכונה, חיבור לחולון, הקמת גשר מרחוב צייטלין לנחלת יהודה, רח' צייטלין, מתוכנן כרחוב מסחרי עם חזיתות מסחריות.

http://www.be106.net/231/35888מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 167 דירות בתקופה האחרונה בראשון לציון? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה

http://www.be106.net/231/35869


הודעות לתושבים

ט"ו בשבט בראשון לציון! ביום שבת 15.2 יתקיים אירוע סיום חגיגות ט"ו בשבט בגן העברית עם סדנאות, הצגות לילדים, פינות איפור ועוד; הכניסה חופשית

http://www.be106.net/231/35940לידיעת נהגי ראשון לציון ונוסעי האוטובוסים! החל מיום ראשון 16.2 יחלו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב התקומה ובתנועת 9 קווי אגד ודן

http://www.be106.net/231/35963פרוייקט אופנידן בראשון בראשון לציון יוצא לדרך! נתיבי איילון תחל את עבודות סלילת רשת שבילי האופנים באיזור הפארק ההיקפי של נווה דקלים; לתשומת לב התושבים יחולו שינויים בהסדרי התנועה במקום

http://www.be106.net/231/35918

שומר על הקשר לתושב! ביום רביעי 11.3 ראש העיר, רז קינסטליך מזמין את תושבי נאות שקמה למפגש תושבים בנושא השכונה שיתקיים באודיטוריום קריית החינוך בר לב בראשון לציון; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

http://www.be106.net/231/35950

צילום: גיא קרן
תושבות ראשון לציון יש לך מיזם או סטארט אפ אותו אתן רוצות לפתח ולהוציא לפועל? מתחם סטארט אפ ראשון לציון פותח במיוחד עבורכן קורס יזמות מקצועי שייתן לכן את הכלים הדרושים; ההרשמה לקורס נמצאת בעיצומה

http://www.be106.net/231/35865ביה"ס רמז בראשון לציון מחפש תרומות לפרסים/ מפעילים/ אמנים שיסייעו לקיום ערב התרמה למען ילדי עמותת חיים לילדם חולי סרטן; לפרטים גלי 054-5696101 או טלי 050-8460194


לידיעת אוהדי הכדוריד בראשון לציון! החלה מכירת הכרטיסים המוקדמת למשחק חצי הגמר בין מכבי והפועל ראשון לציון במוצ"ש 22.2 בהיכל הספורט גן נחום

איגוד הכדוריד הודיע כי מכירת הכרטיסים מתבצעת כרגע על ידי הקבוצות ולאוהדים. במידה ויישארו כרטיסים תצא הודעה בדבר פתיחת קופות ביום המשחקים.

ליצירת קשר לרכישת כרטיסים ניתן לפנות למועדונים ולאנשי הקשר הבאים:

הפועל ראשל"צ באמצעות איילת - 050-7807794

מכבי ראשל"צ באמצעות חן - 052-8022344


פינת ציונה

ביום רביעי נפגשו ברק שמיר (תושב ראשון לציון), שביט ויזל והשחקנית ליאנה עיון - שגרירי מותג הבישום המוביל 212 מבית קרולינה הררה לצילומי קמפיין הוולנטיינז לסדרת הבישום VIP. הצילומים התקיימו במסעדת החדשה של זוכה ׳משחקי השף׳ - אורן אסידו Poupèe שנפתחה ממש השבוע. מסתבר ששביט, ברק וליאנה יחגגו השנה כל אחד עם עצמו את הולנטיין דיי...

שביט סיפרה כי שבעלה בנסיעת עסקים בחול, ליאנה סיפרה כי בן זוגה אוריאל גוברין אותו הכירה על בר בתל אביב נמצא בחול ולכן מתכננת להיות ברגוע בסרט בבית עם הדבר שהיא הכי אוהבת בעולם. פיצה.. וברק שמיר סיפר כי זוגתו רומי פרנקל נמצאת בסן פרנסיסקו ולכן השנה יחגוג גם הוא את יום האהבה בביתו.

צילום: מיקי סנדרוסיונסיים בנס של ראשון לציון

הנס הגדול של ראשון לציון ! דוכן התיירות של ראשון לציון הוא היחיד מתוך 200 דוכנים שנשאר מואר בהפסקת החשמל שהתקיימה ביום רביעי 12.2 בתערוכת התיירות הבינלאומית בת"א

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי חטיבת הביניים מיכה רייסר בראשון לציון (מקיף ז קריית החינוך רביבים) העפילו לשלב חצי הגמר של אולימפיאדת רמון לחלל

בשלב זה יתמודדו התלמידים כנגד 27 בתי ספר שהעפילו לשלב בו עליהם לבנות דגם של תחנה מאוישת מחוץ לכדור הארץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אולימפיאדת רמון לחלל מגיעה לשלבי הסיום! בימים אלו נערך שלב חצי הגמר של התחרות הארצית בחום החלל המקיימת מדי שנה לזכרו של האסטרונאוט אילן רמון. אל שלב חצי הגמר של חטיבות הביניים העפילו 28 בתי ספר מרחבי הארץ בהם חטיבת הביניים מיכה רייסר בראשון לציון.

בשלב זה על התלמידים ליצור דגם של תחנה מאוישת מחוץ לכדור הארץ. עשר הקבוצות אשר יזכו במרב הנקודות בשלב זה יעלו לשלב הגמר. קבוצות אלו יביאו אִיתן את הדגמים, התוכניות והסרטונים לאירוע הגמר, ותינתן להן ההזדמנות להציג אותם בפני חבר השופטים והקבוצות האחרות.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רייסר הוא היחיד מראשון שהגיע לחצי הגמר?
  הגב 14.02.20 20:22
 • אורח

קמפיין "בואו מצביעים וזהו" בראשון לציון יוצא לדרך! מרכזים לצדק חברתי קורא לתושבי ראשון לציון להצטרף לקמפיין לעידוד שיעור ההצבעה בבחירות

מטרת הקמפיין היא להוציא את התושבים מאדישות ושאננות ולעודד אותם לקחת חלק פעיל בבחירות הקרבות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מרכזים לצדק חברתי פותחים בקמפיין העידוד ההצבעה בבחירות לכנסת שיתקיימו בתאריך 2.3.20. על מנת להוציא את האזרחים מאדישות ממנה הם חוששים שקיימת בקרב המצביעים.

לטענתם קמפיין "בואו" בא כדי להגיד דבר אחד מאוד פשוט - מצביעים וזהו. מספיק עם התקיעות, מספיק עם הספינים של המפלגות, חייבים להתקדם לנושאים הבוערים באמת. זה עלינו!

ויוצאים בקריאה : : בואו נעשה ביחד משהו גדול, בואו נדאג לכך שאף אחד לא נשאר בבית, בואו ניקח אחריות על הבית שלנו".

הקמפיין מבקש מהתושבים 3 דברים:

1. להירשם למטה הקרוב אליהם - ראשון לציון

2. לשתף את הפוסט של הקמפיין ל3 חברים וחברות.

3. לבחור כיצד אתם רוצים להשפיע: אפשר להצטרף לקבוצת וואטסאפ שקטה, אפשר לקחת אחריות על הבניין שלכם, אפשר להצטרף לאחת מפעילויות השטח שלנו, אפשר פשוט לתלות שלט.

לפרטים נוספים על הקמפיין

להרשמה למטה ראשון לציוןהתפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שום בחירות ושום ניצחון לא עוזר לח"כים האלה.
  הגב 13.02.20 17:24
 • אורח
  מוזר, הקמפיין הזה עולה בדיוק כשביבי גילה שהרבה מצביעי ימין לא באו להצביע????
  הגב 13.02.20 18:29
 • אורח
  מתי הבחירות לעיריה מקווה שלא עוד הרבה זמן
  הגב 14.02.20 15:08
 • אורח
  עוד 4 שנים אבל תהיה בטוח שזה הולך להיות לעוד 20 שנה אותו מצב ברוך השם
  15.02.20 13:49
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל