הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

איש העסקים מראשון לציון שפי ששון החליט לרגל יום הולדתו לתרום למגן דוד אדום אמבולנס, עם כל האבזור והמכשור הרפואי הנדרש.

יאסו אבי חיים! 

סרטון סגן ראש עיריית ראשון לציון, אבי חיים, מצטרף לאתגר הריקוד של טיק טוק

מוטי עג'מי: 

במהלך משבר הקורונה התגייסה ראשון לציון וחלקה למעלה מ210 אלף מנות וסלי מזון לאזרחים ותיקים, משפחות נזקקות ובעלי מוגבלות, זאת בנוסף ללמעלה מ10 אלף פניות ושיחות לקווים החמים

כ100 עמודי תאורה במתחם הרובע בראשון לציון הוחלפו לנורות לד כחלק מפרוייקט התייעלות אנרגטית

החלפת הנורות הביאה לחיסכון של יותר מ 70% ותאורה מוגברת יותר. במסגרת הפרויקט יותקנו גם מערכות תקשורת על עמודי התאורה ומערכת שליטה ובקרה שתחובר למוקד העירוני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון החלה במהלך התייעלות אנרגטית חסר תקדים בישראל. מדי חודש מוחלפות אלף נורות ברחבי העיר לנורות לד חסכוניות המחוברות ליחידת שליטה ובקרה מרחוק. לאחרונה הושלמה החלפת כל התאורה במתחם הבילויים 'הרובע'.

מאה עמודי תאורה במתחם פעלו עם שני פלורסנטים בהספק של 36 וואט ועוד מנורה של 150 וואט ובסך הכל 186 וואט צריכת חשמל לכל עמוד. בנוסף להספק הגבוה, אורך החיים של הפלורסנטים היו קצרים מאוד ואגף החשמל במינהל שפ"ע, בראשות ברוך תדסה, נדרש לתת מענה תחזוקתי על בסיס קבוע.

החלפת הפנסים בנורות לד, הורידה דרמטית את ההספק ל-54 וואט לכל עמוד, כלומר חסכון משמעותי של יותר מ- 70% והתאורה מוגברת יותר.


ראש העירייה, רז קינסטליך אמר כי הפרויקט הוא חלק ממדיניות העירייה לחסוך בכספי ציבור מבלי לחסוך בשירותי העירייה לתושבים. למעשה תאורת הלד אחידה יותר, הומוגנית וחסכונית לסביבה. במסגרת הפרויקט יותקנו גם מערכות תקשורת על עמודי התאורה ומערכת שליטה ובקרה שתחובר למוקד העירוני.


סגן ראש העירייה ומחזיק תיק שפ"ע בעירייה, אבי חיים:

"זהו בפרוש צעד קדימה עבור כולנו – פעולה המשדרגת ומייעלת את המערכת. מצד אחד, מדובר בחסכון חשוב שיאפשר לנו להשקיע את הכסף בתשתיות נוספות למען התושבים, ומצד שני בפתרון טכנולוגי המתאים לתקופה בה אנו חיים".


ראש מינהל שפ"ע, ראובן הרשקוביץ:

"אגף חשמל מבצע פרויקטים חשובים בדגש על התייעלות אנרגטית והטמעת מערכות טכנולוגיה חדשות בעיר, עם דגש לשיפור השירות לתושב. יש לציין כי האגף ממשיך במקביל בעבודתו השוטפת ובודק יציבות עמודי תאורה על ידי חברה המתמחה בתחום, כמו כן האגף מחדש את צביעת העמודים הקיימים ובמידת הצורך מחליף עמודים פגומים".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפרשת חלה ארצית למען נשים חולות סרטן ומחלימות! ארגוני לב חב"ד יערכו ביום שלישי 26.5 הפרשת חלה עולמית באפליקציית זום, לנשים מטופלות/ שהחלימו בהשתתפות מירית הררי, סיוון רהב מאיר, עדן הראל ועוד; להרשמה 077-202323

הנשים שירשמו יקבלו עם שליח הביתה ערכה להפרשת חלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בתי חב"ד של המרכזיים הרפואיים בישראל, בהם לב החסד, בבית החולים קפלן, יערכו ביום שלישי הקרוב אירוע הפרשת חלה ייחודי שיועבר באפליקציית זום ברחבי ישראל והעולם. האירוע נערך למען נשים חולות סרטן, אונקולוגיות ונשים שהחלימו שיערכו יחד את אירוע הפרשת החלה. הטקס יתקיים בהשתתפות: דנה ורון, סיוון רהב מאיר, מירית הררי, בת אל פאפורה, עדן הראל והשף תום פרנץ. לקראת האירוע יחולקו לנשים ערכה מיוחדת להפרשת חלה עם שליח עד הבית.

האירוע יתקיים ביום שלישית 26.5 בשעה 20:00 באפליקציית זום

להרשמה יש לפנות לטלפון 077-202323

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי כונה דרפלה בראשון לציון?
  הגב 24.05.20 21:47
 • אורח
  מזה קשור ? לא הבנתי...
  24.05.20 22:35
 • אורח

מחקר! על כל אלף תושבים בראשון לציון יש 403 רכבים פרטיים אשר נוסעים בממוצע 14 אלף ק"מ בשנה

כך עולה מדו"ח של אור ירוק שמראה כי תושבים המתגוררים מחוץ לגוש דן ומרכז הארץ נוסעים יותר ברכבם הפרטי לעומת הערים הגדולות. כאשר מסתכלים על הערים הסובבות את ראשון לציון , העיר ניצבת במקום השלישי במספר הקילומטרים שנוסע רכב בעיר אחרי העיר רחובות ונס ציונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עד כמה מצב התחבורה הציבורית בפריפריה עגום? מניתוח של עמותת אור ירוק לנתוני הלמ"ס עולה כי התושבים מחוץ למרכז הארץ נוסעים הרבה יותר ברכב הפרטי מאשר תושבי גוש דן והערים הגדולות. רהט היא העיר עם מספר הקילומטרים הגבוה ביותר שכלי רכב פרטי נוסע בשנה (21.8 אלף קילומטרים בממוצע) לעומת גבעתיים שהיא העיר שבה מספר הקילומטרים הנמוך ביותר שכלי רכב פרטי נוסע (11.4 אלף קילומטרים בממוצע, כמעט חצי ממספר הקילומטרים שנוסע נהג ברהט).

מהנתונים החדשים (שנת 2018) עולה כי אחרי תושבי רהט נמצאים תושבי ערד (19.9 אלף קילומטרים בממוצע), תושבי כפר קאסם (19.4 אלף ק"מ), אחריהם נמצאים תושבי דימונה (18 אלף ק"מ) וביתר עלית (17.9 אלף ק"מ).


כאשר מסתכלים על ראשון לציון התושבים נוסעים עם רכבם בממוצע 14 אלף ק"מ בשנה, הדבר מציב את העיר במקום השלישי מבין הערים שבסביבתה. מספר הקילומטרים הרב ביותר מבין הערים בסביבה הוא ברחובות (14.3ק"מ) והכי מעט בתל אביב (12.3 ק"מ). נתון מעניין נוסף הוא שעל כל אלף תושבים יש 403 רכבים בעיר.
להלן נתוני אור ירוק על ערי הסביבה: ראשון לציון, רחובות, בת ים, תל אביב, חולון ונס ציונה:

על כל אלף תושבים יש ברחובות 348.1 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 14.3 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בנס ציונה 379.7 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 14.1 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בראשון לציון 403.9 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 14אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בבת ים 303.1 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 13.4 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בחולון 361.4 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 13.2 אלף ק"מ בשנה

על כל אלף תושבים יש בתל אביב 397.8 רכבים פרטיים שנוסעים בממוצע 12.3 אלף ק"מ בשנהארז קיטה ממנכ"ל עמותת אור ירוק:

"דווקא בישובים עם רקע סוציואקונומי נמוך כאלו שממוקמים הרחק ממרכז הארץ, הצורך בתחבורה ציבורית טובה ויעילה הוא הכרחי לניהול שגרת חיים נורמאלית ובמיוחד כשתחזוקת הרכב יקרה. בהיעדר תחבורה ציבורית זמינה נאלצות משפחות רבות לבזבז כסף מיותר לשימוש ברכב פרטי כדי להגיע לעבודה, ללימודים או לבילוי ופנאי. לו היו אפשרויות אחרות הם לא היו מבזבזים כל כך הרבה כסף על רכב פרטי, כסף שניתן היה לחסוך ולהשתמש בו לשיפור רמת החיים וצמצום הפערים הגדולים בין המרכז לפריפריה. אם המדינה תאפשר לתושבים שגרים מחוץ למרכזי הערים להגיע אליהם בקלות, נוכל לצמצם את הפערים החברתיים. מדובר בצעד שיוביל לצמצום תאונות הדרכים על ידי כך שאותם תושבים יוכלו לרכוש רכב חדש ובטיחותי יותר, יעשו בו שימוש מועט יותר ויקטינו את הסיכון למעורבות בתאונת דרכים. משרד התחבורה חייב לתקן את העיוות רב השנים שהעדיף תחבורה של כלי רכב על פני הסעת המונים. זה יתרום לכלכלה, יקטין את זיהום האוויר וגם יצמצם את תאונות הדרכים".


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש הסעות לעבודה למה לבזבז דלק זמן אני יושן שעה בהסעה ואם יצאת מהחניה תגיד שלום על המקום
  הגב 24.05.20 21:16
 • אורח
  לא כול מקום עבודה יש הסעות לצערנו, רק בחברות גדולות ומסודרות, וחוץ מיזה זה מסביר למה ראש עיריית ראשון לציון צריך לאשר את הקמת הקו החום של הרכבת הקלה בגוש דן בשטח ראשל"צ שאותה הקפיא בגלל הבג" צ שהגיש נגד הקמתה
  הגב 25.05.20 01:34
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

לידיעת ציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית! משרד התחבורה יפרסם בקרוב את נוהל זיכוי כרטיסי הרב קו לנוסעים שרכשו חופשי חודשי/שנתי בחודש מרץ ולא נצלו אותו לאור משבר הקורונה

על פי שר התחבורה ינתנו לנוסעים 3 אפשרויות בחירה : חצי חודש חינם או חצי חודש ב50%, סטודנטים יקבלו הארכה של חודשיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרד התחבורה עתיד לפרסם בימים הקרובים את נוהל הזיכוי לנוסעי התחבורה הציבורית וסטודנטים שרכשו חופשי חודשי/ שנתי במהלך חודש מרץ ולא נצלו אותו כתוצאה ממשבר הקורונה. על פי שר התחבורה בצלאל סמוטריץ, הנוסעים שרכשו את החופשי חודשי/שנתי יוכלו לבחור בין 3 חלופות:

חופשי חצי חודשי בחינם

חופשי חודשי ב 50% הנחה

או 50% משווי הפיצוי בערך צבור לכל מטרה.

הפיצוי משקף את החצי השני של חודש מרץ שבו התקיימה תחבורה ציבורית חלקית בלבד.

סטודנטים יקבלו הארכה של חודשיים בתוקף המנוי שברשותם או 50% מהשווי הזה בערך הצבור לכל מטרה.

לפרטים נוספים

https://ravkavonline.co.il/he/ravkav-corona-compensation
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי היה דרפלה? פרס של מערכת קולנע ביתי לפותר נכונה
  הגב 25.05.20 04:40
 • אורח

מתנת יום הולדת ייחודית! איש העסקים מראשון לציון שפי ששון החליט לרגל יום הולדתו לתרום למגן דוד אדום אמבולנס, עם כל האבזור והמכשור הרפואי הנדרש... מזל טוב

שפי ששון, "בכל שנה ביום ההולדת שלי, אני מקפיד לעשות מעשה טוב. השנה, על רקע העמידה של מד"א בחזית המאבק בנגיף הקורונה, ולקראת חגיגות 90 שנה לארגון, החלטתי לתרום אמבולנס שיצטרף למצבת רכבי החירום של הארגון.

אבי בר | | תגובות: 14
צילום דוברות מדא


איש העסקים שפי ששון מראשון לציון, העוסק בתחומי האנרגיה והנדל"ן, חגג ביום חמישי האחרון יום הולדת 43, והחליט לתרום למגן דוד אדום אמבולנס, עם כל האבזור והמכשור הרפואי הנדרש.


"בכל שנה ביום ההולדת שלי, אני מקפיד לעשות מעשה טוב", סיפר שפי ששון, "השנה, על רקע העמידה של מד"א בחזית המאבק בנגיף הקורונה, ולקראת חגיגות 90 שנה לארגון, החלטתי לתרום אמבולנס שיצטרף למצבת רכבי החירום של הארגון. כולי תקווה שהאמבולנס הזה יפנה המון יולדות לבתי החולים, ואני קורא לעוד אנשים בעלי יכולת להכניס את ידם לכיס ולסייע למגן דוד אדום, ארגון אשר דואג לשלומם של אזרחי ישראל בשגרה ובחירום, ומציל חיי אדם מדי יום".


מנכ"ל מד"א, אלי בין:

"אני מאחל לשפי ששון המון מזל טוב לרגל יום הולדתו ה-43. המסורת שלו, לעשות מעשה טוב בכל שנה ביום הולדתו, מחממת את הלב. אני מודה לו על שבחר לתרום השנה תרומה משמעותית למגן דוד אדום, באמצעות אגודת ידידי מד"א בישראל, ולהגדיל את מצבת רכבי החירום שלנו באמצעות אמבולנס חדש שאין ספק שיוביל להצלת חיים והבאת חיים חדשים לעולם בלידות".

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איש יקר. קודם כל מאחלת לך בריאות ונחת וחיים טובים. ושתמיד תהיה בצד הנותן כל הכבוד לך שתמיד תהיה שמח עם פרנסה טובה.
  הגב 24.05.20 20:25
 • אורח
  מזל טוב לך איש נדיר ויקר!! הרבה בריאות והמשך הצלחה לאיש עם לב ענק!!
  הגב 24.05.20 20:51
 • אורח
  אין על האיש הזה שפי בן אדם דגול שהשם יתן לו על ליבו 👏👏👏👏
  הגב 24.05.20 20:56
 • אורח
  מזל טוב!בן אדם טוב!הרבה בריאות ו הצלחות בחים!
  הגב 24.05.20 20:59
 • אורח
  מזל טוב והרבה בריאות ואושר, ברכה והצלחה בכל. יישר כוח!
  הגב 24.05.20 21:01
 • אורח
  יישר כוח
  הגב 24.05.20 21:01
 • אורח
  תותח הכל חוזר ובגדול🥰
  הגב 24.05.20 21:11
 • אורח
  מזל טוב אושר בריאות הצלחה ושמחה יישר כוח
  הגב 24.05.20 21:13
 • אורח
  מלך! עד 120 בריאות!
  הגב 24.05.20 21:33
 • אורח
  מזל טוב, אשרייך, תבורך מפי עליון
  הגב 24.05.20 21:35
 • אורח
  בן אדם טוב , צנוע ותמיד מחייך ! ישר כוח
  הגב 24.05.20 21:43
 • אורח
  אתה אדם אציל!!!כל הכבוד לך!! יום הולדת שמח , הרבה בריאות ,עד 120 שנה ושכל משאלותיך יתגשמו.ישר כח.מחמם את הלב.
  הגב 24.05.20 21:54
 • אורח
  מקסים,יישר כוח מחמם את הלב,אין כמוך אוהבת❣
  הגב 24.05.20 23:59
 • אורח
  מזל טוב אושר ובריאות ושתמיד ישרה עליך שפע
  הגב 25.05.20 01:20
 • אורח

המדור של ציונה 

יאסו אבי חיים! סרטון סגן ראש עיריית ראשון לציון, אבי חיים, מצטרף לאתגר הריקוד של טיק טוק

יש לציין כי זו אינה הפעם הראשונה בה מפגין אבי חיים את כישורי הריקוד שלו כאשר בחנוכה האחרון רקד עם חברת המועצה אפרת אברמוביץ

ציונה | | תגובות: 8
דף האינסטגרם של אבי חיים


סגן ראש העיר, אביב חיים, החליט בסוף השבוע להצטרף לאתגר הריקוד באפליקציית הטיק טוק (האתגר התפרס במהלך השנה ברחבי הארץ והעולם ובין הרוקדים היו גם אייל גולן ובתו אלין, כאשר הסרטון שלהם זכה למעלה ממיליון צפיות).

סרטון

יש לציין כי זו אינה הפעם הראשונה בה מפגין אבי חיים את כישורי הריקוד שלו כאשר בחנוכה האחרון רקד עם חברת המועצה אפרת אברמוביץ
חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה בראשון לציון דופלקס חלומי עם נוף לים


בנאות שיקמה דופלקס 5.5 חד 163 מ״ר מחולק ל 2 דירות נפרדות (ניתן להחזיר למקור: דופלקס 6.5 חדרים) 2 הדירות מעוצבות אדריכלית ומשופצות, מחסן, 2 חניות.

בקומה 10 - בנוי 90 מ״ר בקומה 11 - 73 מ"ר. ניתן להשכיר בקלות ב 12,000 ₪ לחודש או לגור בדירה למטה ולהשכיר את הדירה למעלה כיחידת דיור

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/saleהתפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב שלחברי מועצת העירייה יש זמן וחשק לרקוד לאור המצב ההולך של חלק גדול של התושבים ,בריאותי וכלכלי - איזו דאגה יש להם ,השכר וההטבות דופקים מדי ראשון בכל חודש והתושבים ,הם אינם נחשבים כלל - שחיתות לשמה כבר אמרנו ??
  הגב 24.05.20 18:30
 • אורח
  גם אני הייתי רוקד ככה אם היתה לי משכורת כמו שלו
  24.05.20 21:49
 • אורח
  כל הכבוד! מותר להנות, לצחוק וגם להשתטות לפעמים.. שנצחק ונהנה תמיד
  הגב 24.05.20 18:54
 • אורח
  אולי תתחילו להצדיק את המשכורת העתק שלכם אוכלי חינם.. וחא להגיד לכולם שאתם עובדים קשה אבל בעצם מחתימים כרטיס עבודה ולא נמצאים בזמן הזה בעבודה שלכם אלה עושים חלטורות נוספות יעני מרוויחים בשני מקומות.
  הגב 24.05.20 19:24
 • אורח
  יאסו לאבי היקר ככה צריך להיות שמח ובר לבב עוזר דואג ועושה יש לכבד
  הגב 24.05.20 21:10
 • אורח
  אנשים רעים הוא בשבת רוקד עם הילדה שלו גועל נפש עיניים צרות
  הגב 24.05.20 22:55
 • אורח
  הכי גבר בעירייה נשמה ולב ענקי שימותו הקנאים
  הגב 24.05.20 22:55
 • אורח
  האם הוא הכיר את דרפלה?
  הגב 25.05.20 04:41
 • אורח

מוטי עג'מי: במהלך משבר הקורונה התגייסה ראשון לציון וחלקה למעלה מ210 אלף מנות וסלי מזון לאזרחים ותיקים, משפחות נזקקות ובעלי מוגבלות, זאת בנוסף ללמעלה מ10 אלף פניות ושיחות לקווים החמים

מוטי עג'מי הודה לכל מי שלקח חלק במבצע המיוחד ואמר: כל זה לא היה מתקיים ללא המתנדבים והעמותות הרבות שהוכיחו שוב כי בדעת משבר כולם מתגייסים לסייע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי מסכם את פעילות מנהל לשילוב חברתי והרווחה בחודשים האחרונים בתקופת הגל הראשון של הקורונה. על פי עג'מי קרוב ל 210,000 מנות וסלי מזון חולקו לאזרחים ותיקים על ידי כ2,4000 מתנדבים מרחבי העיר ובסיוע של 50 עמותות שתרמו למען העיר. בנוסף כ 7,321 פניות הגיעו דרך הקו החם מתוכם 4,980 שיחות מאזרחים ותיקים. השיחות כללו סיוע ברכישת תרופות וקניות לכ 2,000 קשישים ובעלי מוגבלויות.
השיחות כללו גם ליווי קבוע של 743 אזרחים וותיקים בשיחות להפגת בדידות.
בנוסף לאוכלוסייה המבוגרת חולקו למשפחות 4,016 מנות מוכנות ו 3,297 סלי מזון ותווי קניה.
האגף לשיקום ונכויות גייס 59 מתנדבים שסייעו בבתים של ילדים עם צרכים מיוחדים ועזר במוצרים ובטיפול במשפחות המיוחדות בעיר.
עג'מי ציין גם את האגף לקידום נוער ברווחה, שסייע בשיחות עם בני הנוער בתקופה זו ,האגף לתמיכה ושילוב סייע בהתמודדות באלימות במשפחה ובמצבי לחץ בבית אשר החריפו בתקופה זו,לרבות מתן פתרונות ייחודיים לבעיות מורכבות.

מוטי עג'מי הודה לכל מי שלקח חלק במבצע המיוחד ואמר:
תודה רבה לראש העירייה רז קינסטליך על התמיכה והעידוד.
תודה ענקית לעובדים הסוציאליים במינהל לשילוב חברתי*. הם האלופים האמיתיים ואנשי השעה במשבר הזה! תודה אישית לכל אחת מהמנהלות במינהל: לשירן לוסטיג, מיכל שוורץ, ענת כהן, גלית שובה, ליאת עברי, בתיה ונונו, אילנה כהן,גילה בן בסט, רחלה בטיטו, מאיר כהן וראשת המינהל מלי בן- משה גריליכס על ההובלה בזמנים המורכבים האלה. גאה בכם!!! כל זה לא היה מתקיים ללא המתנדבים והעמותות הרבות שהוכיחו שוב כי בדעת משבר כולם מתגייסים לסייע.חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך אתה מעז לא לומר את האמת כאשר אנחנו סגורים בבית מאמצע מרץ ולא היתה כל פנייה מיוזמת העיריה לשאלה פשוטה , האם צריכים דבר מה למרות כל פניותי לראש העיר ולמרות שביקש טלפון ליצור קשר עד לרגע זה לא יצרו צריך לבדוק טוב טוב לפני יוצאים לכתבה,
  הגב 24.05.20 16:57
 • אורח
  כל הכבוד לכם עשיתם טוב להרבה הרבה משפחות
  הגב 24.05.20 17:23
 • אורח
  האם אדון עג'מי זוכר מו היה דרפלה?
  הגב 24.05.20 17:45
 • אורח
  לאחר שכתבתי למחלקת הרווחה על 4 תושבים הגרים ברחוב לובמן 7 ו14 נשלחו לכל אחד מהם עוגה.הגילאים שלהם:100,100,98,93.לאיזה קריטריון הם שייכים?הם באמת מוותיקי ראשון אבל לצערי כנראה שהם צעירים מידי להקרא"אזרחים וותיקים". אם הם לא ,אז מי כן????
  הגב 24.05.20 17:47
 • אורח
  ישר כח כל הכבוד
  הגב 24.05.20 18:00
 • אורח
  חבל שלא קיבלנו גם מיליון וחצי מרוקאים מתים מהמחלה הזו,עולם פי 100 יותר טוב!
  הגב 24.05.20 18:03
 • אורח
  תודה לכל מי שנתן ידלעזרה גם אני קיבלתי מהערייה כל הכבוד מיצווה גדולה
  הגב 24.05.20 20:53
 • אורח
  אנחנו אזרחים ותיקים ולא פנו אלינו לו פעם אחת,לשאול אם זקוקים לעזרה בקניות? למזון, לתרופות? אפילו פעם אחת במהלך הקורונה לא התענינו. אנחנו מעל 40 שנה מתגוררים בראשון.
  הגב 24.05.20 21:16
 • אורח
  כל הכבוד ליוזמה. גאים באנשים שיושבים בעיריית ראשל"צ ולכל המתנדבים שהשם יברך את כולכם
  הגב 24.05.20 23:25
 • אורח

עדכון קורונה! משרד הבריאות מעדכן על 8 מקומות בהם שהו חולי קורונה בראשון לציון

כל מי ששהה במקומות ובשעות המצויינים יש להיכנס לבידוד ולדווח למשרד הבריאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17
דוברות מד"א


להלן הודעת משרד הבריאות


תאריך 11.5.20

חצי חינם משה לוי בין השעות 19:10-19:30

קניון הזהב בין השעות 17:45-18:30

יוחננוף בין השעות 17:00-18:30

מקס סטוק בין השעות 15:30-16:30תאריך 12.5.20

חצי חינם משה לוי בין השעות 10:30-11:30

אבולעפיה בין השעות 22:00-22:40

גלידה אנדריי בין השעות 20:00-21:40תאריך 13.5.20

מקס סטוק בין השעות 12:00-13:30


מפת החשיפה של חולי הקורונה

https://imoh.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=20ded58639ff4d47a2e2e36af464c36e&locale=he&/הנחיות לציבור

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון:
דיווח על בידוד בית לאחר חזרה מחו"ל
דיווח על בידוד בית לאחר מגע עם חולה מאומת

או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400, במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*
אם במהלך הבידוד מופיעים תסמינים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מידי למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.

למידע רישמי, מאומת ומתעדכן:
אתר משרד הבריאות
טלגרם
יישומון (אפליקציה) CoronApp:
להורדה למכשירי ios
להורדה למכשירי אנדרואיד

יישומון (אפליקציה) "המגן" - מצליבה את מיקומך עם מפות המסלולים של חולי הקורונה המאומתים ומעדכנת אותך במקרה של חפיפה. האפליקציה פועלת ברקע והמידע שלך נשאר על המכשיר שלך בלבד.
להורדת למכשירי ios
להורדה למכשירי אנדרואיד


חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

דירה למכירה בראשון לציון, בבניין בוטיק בשכונת אברמוביץ'


בניין בוטיק משופץ, 4 חדרים + פינת עבודה ומרפסת שמש, 104 מ"ר מרווחת וגדולה, יחידת הורים. חניה מקורה 1,930,000 ₪

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/saleהתפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שווארמה בהרצל לא עוטים מסכות. לא רוב המוכרים ולא רוב הקונים !!!!!!!! למי צריך להודיע על המחדל הזה ?
  הגב 24.05.20 15:53
 • אורח
  למשרד הבריאות 104 חובה לדווח על הזלזול שלהם בבריאות של אנשים
  24.05.20 17:48
 • אורח
  מה אתה מלשין יא בן של מרוקאית זונה??
  24.05.20 18:08
 • אורח
  תצלם, תעלה לפה כתגובה נוספת וגם תדווח למשרד הבריאות 104 כמו שכבר אמרו אסור להיות שאננים
  24.05.20 20:24
 • אורח
  עבר שבועים איזה בידוד בדיוק תחזירו מעקבים של השבכ
  הגב 24.05.20 15:58
 • אורח
  מי שהיה צריך להיות בבידוד כבר צריך לצאת ממנו. מה נזכרתם חח
  הגב 24.05.20 16:03
 • אורח
  לא מבין מה עם כל המוכרים שם והקופאיות גם היו בבידוד??? חארטה שם הכל
  הגב 24.05.20 16:05
 • אורח
  איזה מקס סטוק ראוי לציין יש 2 בראשון לציון, תהיו מדוייקים
  הגב 24.05.20 16:08
 • אורח
  מי כונה דרפלה?
  הגב 24.05.20 16:12
 • אורח
  לפי הדבוחם האלה וכפי שהוזכר ,חדשות אלה לא פיקטיביים אז עדכנו בזמנים ראלים
  הגב 24.05.20 16:29
 • אורח
  וואלה אני קונה באופן קבוע בחצי חינם, בקניון הזהב ובמקס סטוק, מאיפה לי לזכור או לברר עכשיו אם לפני שבועיים הייתי בימים ובשעות האלה גם? מילא היו מפרסמים כמה ימים אח״כ אבל עכשיו זה כבר אבוד... וגם אם הייתי כבר נפגשתי עם חברים, משפחה, סבא וסבתא אז עכשיו אני אכניס את עצמי לבידוד של יומיים?
  הגב 24.05.20 16:49
 • אורח
  מה
  הגב 24.05.20 17:02
 • אורח
  שופרסל דיל מערב ראשון אין בדיקת חום בכניסה ישר 5000 שח קנס.
  הגב 24.05.20 17:10
 • אורח
  איזה מקס סטוק? הקטן בגן העיר? או באיזור התעשיה החדש? תציינו!!!!!
  הגב 24.05.20 17:25
 • אורח
  בשיכון המזרח אף אחד לא הולך עם.מסכות! ורוב האוכלוסיה המקומית היא מבוגרים!!
  הגב 24.05.20 17:26
 • אורח
  כל ראשון הולכים בלי מסיכות,לא רק שמה
  24.05.20 18:05
 • אורח
  וואו כמה הוא אוכל ..... חחחחח ""שטראוס מיכל """
  הגב 24.05.20 17:37
 • אורח

סרטון כך נראה החי כיף ראשון לציון שיפתח את שעריו לאחר השיפוץ הגדול (ותוספת חיות) לקהל החל מיום שלישי 26.5

קרדיט: החי כיף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


לאחר חודשיים של סגירה ועבודות השיפוץ, החי כיף בראשון לציון חוזר לפעילות ופותח את שעריו למבקרים. הפתיחה הרשמית תתקיים ביום שלישי 26.5.20 בשעה 9:00, המבקרים יוכלו ליהנות מפינות חדשות, מתחמים חדשים וכמובן החיות שהתווספו ונולדו במהלך הסגר.
חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה קוטג' בשכונת נאות שיקמה + מרתף


קוטג' עם מרתף !!! נכס יחודי !!! קוטג' פינתי שקט, מגרש 312 מ"ר, בנוי 180 מ"ר ,3 מפלסים , 5 חד + ממ"ד + פינת משפחה, יחידת דיור מושכרת ב 3000 ש"ח לחודש

3,650,000

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד.בהצלחה.
  הגב 24.05.20 11:12
 • אורח
  באמת שאין כל כך מה לעשות בחי כיף
  הגב 24.05.20 11:19
 • אורח
  מעניין אם המחיר עלה?
  הגב 24.05.20 11:23
 • אורח
  הכל בזכות מנהלת החי כיף ורד גבאי המדהימה
  הגב 24.05.20 11:47
 • אורח
  תפרגנו אנשים עבדו קשה . מחיר מחיר מחיר כאילו אתם מחלטים הילדים שלנו מחלטים . שבוע טוב . תפרגנו אחד לשניה .
  הגב 24.05.20 11:47
 • אורח
  בהצלחה נראה מצוין.
  הגב 24.05.20 12:06
 • אורח
  יופי שיהיה בשעה טובה, נבוא לתמוך 👍
  הגב 24.05.20 12:29
 • אורח
  מהמם שיהיה בהצלחה ובשעה טובה ההוא בכייף עם הילדודס
  הגב 24.05.20 13:26
 • אורח
  נבוא**
  24.05.20 13:26
 • אורח
  יפה מאד נראה מדליק
  הגב 24.05.20 14:13
 • אורח
  מי כונה דרפלה בראשל"צ?
  הגב 24.05.20 16:12
 • אורח

גבר טבע למוות בין חוף בת ים לחוף ראשון לציון

צילום ארכיון - חגי נתני ארגון הצלה

אבי בר | | תגובות: 1


יום ראשון 24/5 בשעה 06:36 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על גבר שנמשה מהים מחוסר הכרה, סמוך לחוף תאיו (בגבול בת ים- ראשלצ). חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 30 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

המשטרה החלה בפעילות לזיהוי הגבר.

צוות זק"א מטפל בנפטר

פאראמדיק מד"א ארטיום גנרלוב, סיפר:


"כשהגענו לחוף, ראינו על קו המים גבר בשנות השלושים שוכב מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. אנשים במקום סיפרו לנו, שהבחינו שהוא צף במים מחוסר הכרה ומשו אותו לחוף, ביצענו בדיקות רפואיות , הוא היה ללא סימני חיים טבתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale

לקנייה/מכירה דירות בראשון לציון. יניב בסר - 055-978-2555

לקנייה/מכירה דירות ברחובות חייגו - 055-970-7114

חדש – קבלת דירות לוואטסאפ בהתאם לקריטריונים שרשמתם

לינק להרשמה לשירות

http://www.be106.net/231/37164
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך דיין האמת ת.נ.צ.ב.ה תנחומיי למשפחה
  הגב 24.05.20 11:41
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
24.05.20 19:58
חובה לעשות מעשה לחופים!!!!זה ממש מביש שככה נשארים חופים מלוכלכים בבקשה כל מי שאחראי לכך שיטפל בזה תודה .ולוואי שזה יושם
אורח
24.05.20 17:13
למה אין מישרד רישוי
אורח
24.05.20 16:02
אין עם מי לדבר בנושא תורת כלבים, כמו הרבה דברים נוספים, הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
אורח
23.05.20 13:07
יטופל
אורח
22.05.20 17:38
המדרכות בעיר מלאות חרא כלבים. ואפילו ברחבות הראשיים כמו רוטשילד הרצל וזבוטינסקי. לא ניתן ללכת בלי לדרוך ולהיגעל. לא ראיתי אף פעם פקח שרושם דוח לבעלי הכלבים
אורח
22.05.20 15:49
למה באיזור התעשיה הישן יש הזנחה שלא ראויה לעירינו.אנה דאגו יותר לניקיון לגינה ביעקוב הסופר.פשוט לא מאמינה שזה ראוי ככה !!!
אורח
20.05.20 12:11
עונת הרחצה התחילה בשעה טובה רציתי לדעת האם גם החוף הנפרד והאם יש לחוף הנפרד מלתחות זהות לחוף המעורב שנתיים שאנחנו מבקשים אשמח לדעת תודה לקינסטליך
אורח
19.05.20 17:01
יטופל
אורח
20.05.20 00:49
על ידי מי בדיוק?
אורח
20.05.20 10:19
המטפל


רז קינסטליך הפתיע בשבת את המצילים ואת המתרחצים ועלה לסוכת המציל לברך את המצילים לתשואות המתרחצים... מצ"ב הסרטון

אבי בר | | תגובות: 12


סרטון הברכה של ראש עיריית ראשון לציון רז קיטנסטליך אליו הצטרף המשנה עידן מזרחי


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין כמו ראש העיר מר רז ק. משמח לראות את האכפתיות והברכות לכל המתרחצים
  הגב 24.05.20 03:25
 • אורח
  מי כונה דרפלה? טיסה זוגית לקפריסין מוצעת כפרס לפותר נכונה
  הגב 24.05.20 04:30
 • אורח
  פשוט בנאדם
  הגב 24.05.20 08:47
 • אורח
  כמה שהדודה שלו צדקה שהוא מאוהב בעצמו ואכפת לו רק מעצמו...
  הגב 24.05.20 10:00
 • אורח
  כמה שכואב לך אתה נראה לי צריך להיות מאושפז איפה שהדודה.תעקוב ותבדוק איפה היא מאושפזת ואני באמת באמת לא צוחק
  24.05.20 10:20
 • אורח
  לא אמיתי ראש העיר הזה- חושב שהוא מנהל חברת קריוקי
  הגב 24.05.20 11:47
 • אורח
  ככה זה שבוחרים בילד שכל הנסיון שלו זה ארגון מסיבות. לא נראה שהוא ישרוד יותר מקדנציה אחת. כל העיר מטונפת ולאף אחד לא איכפת
  24.05.20 13:19
 • אורח
  ככה העיר נראית בדיוק-קרקס מדראנו
  הגב 24.05.20 12:09
 • אורח
  אחלה ראש עיר כל הכבוד סוף סוף יש משהו שמדבר ומתיחס אלינו בגובה העיניים המשך כך אוהבים אותך
  הגב 24.05.20 12:41
 • אורח
  קינסטליך אין כמוך מלך
  הגב 24.05.20 13:13
 • אורח
  לא היה ולא יהיה כמו ראש העיר הנוכחי בחיים לא נתקלתי באנושיות כזו תמיד אי אפשר היה לדבר איתם.היום יש עם מי לדבר המשך כך ראש עיר מצויין
  הגב 24.05.20 14:14
 • אורח
  באמת בנאדם מדהים
  הגב 24.05.20 14:39
 • אורח

4 מקרי טביעה בחוף ראשון לציון, 3 פונו לבית החולים במצב קל - בינוני

במהלך היום, ראש העירייה, רז קינסטליך, עודכן על העומסים הכבדים בחניונים ובציר המוביל לחוף הים וכן קיבל פניות רבות מתושבי נווה חוף. ראש העירייה הנחה לתגבר את האכיפה מחר על מנת להבטיח את הסדר הציבורי באזור. כמו כן הוא צפוי לכנס בשבוע הקרוב ישיבה דחופה יחד עם מהנדס התנועה, החברה לביטחון ונציגי הוועד בשכונת נווה חוף על מנת לבחון פתרונות יצירתיים נוספים.

אבי בר | | תגובות: 23מאה אלף מתרחצים פקדו היום (יום שישי 22.5.20) את חופי הרחצה בראשון לציון.

סוף השבוע הראשון, אחרי הסרת המגבלות של משרד הבריאות, נפתח עם מזג אוויר נוח, 27 מעלות וים רגוע (דגל לבן). התנאים האלו הביאו המוני מתרחצים כבר משעות הבוקר ועד לשיא בשעות הצהריים. אלא שבסביבות השעה 15:00 בצהריים השתנתה התמונה. רוח דרום מערבית העלתה את הים והפכה אותו באחת לדגל אדום. מאותו רגע החלו להצטבר מקרי טביעות.

האירוע הראשון

התרחש בשעה 15:15 בחוף הצפוני, חוף מס' 1, כאשר נער נסחף. המצילים גילי גפלה, ליאור סבג, גל רייכברד ונירן הירש היו ערניים ורצו מיד לתוך המים ומשו אותו. הוא פונה לבית החולים במצב קל.

האירוע השני

רבע שעה לאחר מכן, נערה נסחפה בחוף מספר 2, חוף נווה חוף. המצילים דורון בוריה, אבי אזולאי, ירין בנימין ובר טופז שהיו בסוכה ממול, רצו פנימה והוציאו אותה מהמים כשהיא במצב קל עד בינוני. גם היא פונתה לבית החולים.

האירוע השלישי

45 דק' לאחר מכן, אירוע שלישי. נער נסחף בחוף מס' 2. הוא חולץ בשלום על ידי המצילים ופונה במצב קל לבית החולים.

האירוע הרביעי

רקע לפני סיום שירותי ההצלה, סמוך לשעה 18:00, אירוע רביעי. הפעם בן 54 שנסחף. המצילים חילצו אותו. הוא התאושש בחוף ופונה לביתו.

אבל אלו לא הדברים היחידים שהעיבו על היום השמשי בים. הררי אשפה הושארו על ידי מתרחצים. באגף חופים ואגמים, מינהל איכות הסביבה והחברה לבטחון צפויים לעבוד עוד שעות נוספות לפינוי כל האשפה בחוף.

במהלך היום, ראש העירייה, רז קינסטליך, עודכן על העומסים הכבדים בחניונים ובציר המוביל לחוף הים וכן קיבל פניות רבות מתושבי נווה חוף. ראש העירייה הנחה לתגבר את האכיפה מחר על מנת להבטיח את הסדר הציבורי באזור. כמו כן הוא צפוי לכנס בשבוע הקרוב ישיבה דחופה יחד עם מהנדס התנועה, החברה לביטחון ונציגי הוועד בשכונת נווה חוף על מנת לבחון פתרונות יצירתיים נוספים.

חדשות לוח הדירות הגדול של be106 ראשון לציון

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

דירה למכירה בראשון לציון דופלקס חלומי עם נוף לים


בנאות שיקמה דופלקס 5.5 חד 163 מ״ר מחולק ל 2 דירות נפרדות (ניתן להחזיר למקור: דופלקס 6.5 חדרים) 2 הדירות מעוצבות אדריכלית ומשופצות, מחסן, 2 חניות. 3,550,000 ₪

בקומה 10 - בנוי 90 מ״ר בקומה 11 - 73 מ"ר. ניתן להשכיר בקלות ב 12,000 ₪ לחודש או לגור בדירה למטה ולהשכיר את הדירה למעלה כיחידת דיור

לפרסום קנייה/ מכירת דירה

בסר יניב - 055-978-2555
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שאלה לא קלה מי כונה דרפלה?
  הגב 22.05.20 19:34
 • אורח
  בוא נקווה שאלו שטבעו הם מרוקאים או אתיופים כי אז במקרה זה מגיע להם😁
  24.05.20 12:40
 • אורח
  בוא נקווה שזה ערסים מרוקאים מיץ של זבל תת אנושי ובתי שימוש שלאנשים חסרי תועלת שחבל על האוויר שהם נושמים
  24.05.20 12:44
 • אורח
  קודם כל שיהיו בריאים כל החברה שניצלו !! ולעיניין מרגיז שהתושבים מלכלכים את הכל מסיבבם וחושבים שיש עבדים ב2 מילים: גועל נפש !!
  הגב 22.05.20 19:47
 • אורח
  אי אפשא לדעתי, לשים פחים עבור 100,000 איש! צריכים היו להעסיק עשרות רבות, או כמה מאות עובדים להשתלט על מאסה כזו...
  22.05.20 21:05
 • אורח
  חבל שלא צופים מראש את בעיות התנועה ומתנהלים לפיה.רק שנוצרת בעיה מתכנסים לפתרונות ועד אז התושבים בנווה חוף סובלים
  הגב 22.05.20 19:47
 • אורח
  איזה מזל שאני לא גר בנווה חוף
  22.05.20 20:27
 • אורח
  רפואה שלימה, לגבי הכלכלנים שיועלו קנסות
  הגב 22.05.20 19:54
 • אורח
  כל הכבוד למצילים על עירנותם וההצלחה המלאה בהצלה!!!!
  הגב 22.05.20 21:02
 • אורח
  תודה למצילים למה לא נזהרים דגל אדום סכנה כנס עד הבירכיים ככה אתה לא תסחב לעומק ולהישמע להוראות המצילים תהנו ותזהרו
  הגב 23.05.20 01:38
 • אורח
  בעיית החניות יכולה להיפתר רק צריך להפעיל את הראש ולהכניס את היד לכיס.מה שאני ממליץ זה לעשות חניון בים לבנות קומות כמו בקניון פתח תקווה לבנות 10 קומות זה יפתור את בעיית החנייה לתמיד לא רק בים אפשר גם בקניון הזהב סינמה סיטי לבנות לגובה יש פיתרון לא יודע למה מחכים
  הגב 23.05.20 08:03
 • אורח
  מדינה קקה
  הגב 23.05.20 08:20
 • אורח
  זאת התוצאה ההסרה המהירה המידיי של הגבלות ההתקהלות בחופי הארץ
  הגב 23.05.20 08:41
 • אורח
  הקורונה תחזור בגדול גם בגלל הים וגם בגלל הברכות וגם הכי חשוב ששמים פס על המסכות וההיגינה בידיים בכל מקום ציבורי ברגע שהשומר נגע בתיק שלכם או במשהו לבדיקה אתם כבר שרופים מפני שהוא בודק 1000 איש ביום ולא מחליף כפפות זהירות תעשו ניסוי בכניסה לקניון או לסופר
  הגב 23.05.20 10:29
 • אורח
  חייבים לפתור את בעיית החניונים ליד החופים! גם מי שמשכים קום ומגיע לחוף בעונת הקיץ בימים עמוסים, כשרוצה לצאת מהחניון זה נוראי! פקקים שיוצרים אלו שהגיעו לחוף הים.אני ומשפחתי נקלענו לא פעם ולקח לי שעה וחצי להגיע בחזרה הביתה, למרות שהגעתי לחוף הים ב900 בבוקר. אם היציאה היתה אפשרית ממקום אחר, ולא מאותו מקום הכניסה, היינו יכולים להחלץ מהפקק הנוראי.
  הגב 23.05.20 12:56
 • אורח
  מי יודע למה כוס אמא שלכם אתם באים לים יש קורונה
  הגב 23.05.20 13:02
 • אורח
  נווה חוף יכולים לבוא לים ברגל לבדוק שתושבי נוה חוף באים ברגל מי שמגיע עם אוטו קנס
  הגב 23.05.20 13:03
 • אורח
  יש חיים מעבר ללכת לים. אי אפשר לצאת מהשכונה הזאת בגלל פקקי תנועה הנובעים מכניסת מכוניןת לחניוני הים
  24.05.20 05:44
 • אורח
  מטורף מה שהיה בדרך לים ובחנייה, מעניין כמה מטורף יהיה שיפתחו את הקניון החדש, כמו כן אני חייבת לציין שכרוחצת וותיקה בחוף ראשל"צ, שאפו גדול למצילים שעושים עבודה מצויינת!!
  הגב 23.05.20 13:15
 • אורח
  אשר המציל ואני אזולאי התותחים !!!!!!!!!!!!!
  הגב 23.05.20 13:15
 • אורח
  צריך לעשות כנסות למלחלחים את החוף
  הגב 23.05.20 13:53
 • אורח
  שאפו למצילים ממשה הדיג
  הגב 23.05.20 14:10
 • אורח
  מי היה דרפלה? L.c.d 55 אינ'ץ לפותר נכונה
  הגב 23.05.20 18:10
 • אורח

הבדיקות גילו כי הצוות וילדי גן "דני גיבור" בראשון לציון לא נדבקו מהסייעת שאובחנה חולת קורונה

הגן עבר חיטוי מצורף סרטון

אבי בר | | תגובות: 16סרטון חיטוי הגן


בשורות טובות מגן הילדים "דני גיבור" שבו עבדה סייעת שאובחנה כנושאת נגיף הקורונה. הבדיקות של כל הילדים וצוותי החינוך חזרו מהמעבדה ונמצאו שליליות.


כזכור, העירייה קיימה את הבדיקות אתמול, שעות בודדות לאחר שנודע על מקרה הסייעת. הדבר נעשה על מנת למנוע את פיזור הילדים ובכך לצמצם עד כמה שניתן את התפשטות הנגיף. עתה כאמור התברר כי אין כל חשש כזה.


הבוקר קיים ראש העירייה, רז קינסטליך שיחת זום עם הורי ילדי גן "דני גיבור" כדי לעדכן באופן הטיפול במקרה ומתן מענה לשאלות.


בשיחה השתתפו גם סגנית ראש העירייה, עו"ד ליאל אבן זהר המחזיקה בתיק החינוך, מנהל השירות הווטרינרי- ד"ר יהונתן אבן זהר שנמצא בקשר ישיר עם משרד הבריאות, מנהלת אגף קדם יסודי- ורד אבינל, מפקחת משרד החינוך- תרצה שלום ומנהלת אגף השירות הפסיכולוגי בעירייה, ליאורה גשרי.


ראש העירייה עדכן את ההורים בצעדים שבהם נקטה העירייה לרבות בדיקות לילדי הגן השכן וחיטוי שני הגנים. בשיחה השתתפה גם אחות אפידמיולוגית ממשרד הבריאות שענתה להורים בנושאים מקצועיים.


ההורים ביקשו להביע את הערכתם להתנהלות המהירה של העירייה ובכלל זה קיום מהיר של הבדיקות, חיטוי הגן ועדכון שוטף בהתנהלות. ראש העירייה אמר בשיחה כי האמון של ההורים במערכת תרם לטיפול מהיר במקרה "מה שהוביל אותנו לאורך כל הדרך היא שקיפות מולכם" אמר קינסטליך להורים.

אחת האמהות אמרה: "נתנו לנו מעטפת של חום ואהבה. לא היינו צריכים לרוץ לבדיקות. היה שיתוף פעולה מעולה של העירייה".

מנהלת השירות הפסיכולוגי, ליאורה גישרי, עדכנה כי העירייה פתחה קו חם להורים ולילדים החל מיום ראשון הקרוב. כמו כן הזמינה את ההורים ליצור עמה קשר על מנת לתת מענה פרטני לכל הורה שיבחר.


יש לציין כי עם החלטת הממשלה לחזרה לשגרה במערכת החינוך, הנחת העבודה בעיריית ראשון לציון הייתה שתהיה התפרצות באחד ממוסדות החינוך. לכן הוכנה תוכנית עבודה מבעוד מועד שמטרתה לתת מענה מיידי כדי לבודד את כל שמי בא במגע עם איש החינוך שנדבק ולצמצם את הסיכויים להתפשטות הנגיף.

חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון


למכירה קוטג' בשיכון המזרח


מגרש 500 מ"ר, בנוי עליו בית ישן שמור, 3.5 חד', יחידה נוספת נפרדת 2 חד'. אפשרות להריסה והקמת 2 יחידות דיור בשטח בנוי של כ- 280 מ"ר כל אחת.

3,500,000

לפרטים

055-970-7125

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עדיין לא פרסמו שעות ומקומות נוספים בהם שהתה הסייעת
  הגב 22.05.20 17:02
 • אורח
  לדעתי - יש שאננות גדולה בציבור... מדאיג...
  הגב 22.05.20 17:14
 • אורח
  הציבור הישראלי = "יהיה בסדר" אז מה הפלא....
  22.05.20 18:08
 • אורח
  היו עוד 70 מקרי הדבקה בראשל”צ- א י פ ה ?
  הגב 22.05.20 17:27
 • אורח
  תיקון -7👆
  הגב 22.05.20 17:28
 • אורח
  טעות לומר שלא נדבקו המדוייק הוא כי כרגע לא נמצאו חיוביים, זה עדיין לא אומר שלא נדבקו,
  הגב 22.05.20 17:43
 • אורח
  בדיוק
  22.05.20 18:08
 • אורח
  צודק
  22.05.20 18:21
 • אורח
  הגב 22.05.20 18:09
 • אורח
  הגב 22.05.20 18:09
 • אורח
  נדבר בעוד שבועיים הבדיקה הזאת לא משקפת כלום!!!
  הגב 23.05.20 00:28
 • אורח
  ראש העירייה חייב להתפטר על המחדל שסירב לקנות מד חום בגנים ובגלל זה נדבקה סייעת שיכלה להדביק את כל הילדים. בגלל הבכי שלו שאין כסף כל הזמן כמעט נגרם אסון--חייב ללכת הביתה אפילו שבפייסבוק מלקקים לו כל הפעילים שהוא דואג להם לגובים
  הגב 24.05.20 10:02
 • אורח
  סתום היית וסתום תשאר
  24.05.20 10:21
 • אורח
  לקלקלק
  24.05.20 11:48
 • אורח
  ברור שהוא חייב ללכת הביתה אבל הוא אשף תקשורת ושולט באתרים-יקח זמן עד שהציבור יבין את זה
  הגב 24.05.20 11:48
 • אורח
  האחריות היא על ראש העירייה- שיזרוק את המפתחות וילך הביתה אבל כמו שאני רואה את התמונה- הוא לא ילך - כמו עצם בגרון.
  הגב 24.05.20 12:11
 • אורח

לחצי תנועה גדולים בצירים המובילים לחוף הים של ראשון לציון ופלמחים. מצורף סרטון

סרטון - במת החדשות

אבי בר | | תגובות: 13


יום שישי הראשון של פתיחת עונת הרחצה גרם לנהירה המונית לחופי הים של ראשון לציון ופלמחים ולאורך הכבישים פקקי ענק כאשר הפקק בפלמחים מגיע עד כביש 4.


סרטון עומסי התנועה בדרך לחוף ראשון


חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

דירה למכירה בבניין בוטיק בשכונת אברמוביץ' ראשון לציון


בניין בוטיק משופץ, 4 חדרים + פינת עבודה ומרפסת שמש, 104 מ"ר מרווחת וגדולה, יחידת הורים. חניה מקורה 1,930,000

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  על מה שקורה היום בכניסה לנווה חוף על מנת להגיע לים מישהוא צריך להתעורר ומיד כאן ועכשיו שכונה במצור ממש חרפה וסכנת נפשות במקרה חירום.
  הגב 22.05.20 16:45
 • אורח
  אנשים רוצים להתפרק אחרי הסגר של הקורונה.אני מקווה שזה לא יביא גל שני של נדבקים
  הגב 22.05.20 16:53
 • אורח
  סכנת נפשות. מישהו יצטרך לתת את הדין מצב לא שפוי מה שקורה בכניסה לשכונת נווה חוף.
  הגב 22.05.20 16:55
 • אורח
  זה לא נורמלי לקח לי למעלה משעה להגיע הביתה לנווה חוף מרחק של כרבע שעה. כל פעם סובלים כמחצית שנה
  הגב 22.05.20 16:55
 • אורח
  רק שלא ידביקו לי את הדגים .
  הגב 22.05.20 16:59
 • אורח
  לתושבי השכונה החיים הפכו סיוט. העיריה חייבת למצוא פתרון ומהר. לא יתכן להגיע הבעתה אחרי שעה ורבע מתחנת רכבת משה דיין!! נסיעה של 5 דקות לאא יתכן. ואם יצטרך לעבור רכב בטחון/ אמבולנס מכבי אש להציל חיים זה לא יקרה!!! הכתובת על הקיר. דם בקורבנות יהיה על ידכם. כמו כן ברחוב כורש הראשי אנשים נסעו נגד כיוון התנועה כדי להגיע לים!!! מטורף ףףףףף וזה לפני איכלוס מתחם ה1000. יהיה בלתי אפשרי לזוזזזזז. כי אין כבישים חדשים!!!! מ.ט.ו.ר ף.ף.ף. ומסוכן.
  הגב 22.05.20 17:01
 • אורח
  מה חדש
  הגב 22.05.20 18:09
 • אורח
  העיריה לא סופרת אותנו תושבי נוה חוף אנחנו תושבים שקופים, למה שהתחשבו בנו. כל הכשלים הם מנת חלקנו. כביש של 500 מטר לא יכולים לסיים כבר מעל 3 שנים. אנחנו נהיה נצורים בבתים כל שישי ושבת . ולמי זה בכלל איכפת.
  הגב 22.05.20 18:34
 • אורח
  אני חושב שכל מי שלא תושב העיר שחונה משעה 1700 אסור לו לחנות פשוט צלמוו את הרכבים מס רכב לתדלו לוואצפ 106 ותתקשרו ותיעדו כל שיחה עם הפיקוח מי המוקדן שקיבל את השיחה /גם אצלי בחיים אריאב כמו שח מט כל הקודם סוכה
  הגב 22.05.20 19:03
 • אורח
  מהנדס תנועה הפתרון הוא פשוט מאד יש להצר את האי תנועה ברחוב משה דיין וליצור עוד נתיב לכיוון הים והנתיב הימני יהיה רק עבור אלו דפונים ימינה לפואבלו ובנוסף רח זלמן שזר הוא בושה אדירה לראש העיר וצוותו פרויקט כזה גומרים בלא יותר משישה חודשים וראו זה מצחיק על מנת להציב פרגולות ברחוב קדחו כלונסאות בעומק 15 מ׳ זה מטורף ושילמו הון עבור זה וזאת במקום לצקת יסודות של מטר על מטר בטון והכי מצחיק הם שלטי הצונאמי זה לא יאומן להוציא חצי מיליון שח על שלטי צונאמי בשכונה כנראה ראש העיר מחסיר את החובות שהוזקו בו בעת בחירתו צריך להתלונן במשטרה על כך
  הגב 23.05.20 11:03
 • אורח
  מעבר לסבל של תושבי נווה חוף יש אנשים שסובלים כשרוצים לצאת מהחניון בשעות הלחץ מעשר בבוקר עד שלוש, מכיוון שהכניסה והיציאה הם מאותו המקום, דבר שגורם לאנשים שרוצים לצאת מהחניון להיתקע! מדובר על אנשים שהגיעו לחוף הים בשעה 900 בבוקר ובאחת רוצים לצאת מהחניון ולחזור לביתם, אחרי שהיה בשמש, בדרכם למקלחת ולארוחת צהריים וזה ממש סיוט להיות לכודים ברכב כי זאת מלחמה מי יעבור ראשון, הנכנס או היוצא. וזה לא משהו חדש, זה כבר המון שנים המצב הזה.
  הגב 23.05.20 13:03
 • אורח
  להחזיר מיד את דב צור . יותר גרוע לא יהיה.
  הגב 23.05.20 19:12
 • אורח
  עד שתושבי נווה חוף לא יעשו משהו קיצוני אז אולי יתועררו שם ביזיון 4 שנים פרויקט שלא נגמר והגעה הביתה בנסיעה של 5 דקות הםכה להיות שעות צרעך לחסום הכל ימים כלילות נרטה מה יעשו אז גם אלה שבאים לים סובלים בפקקים
  הגב 24.05.20 04:34
 • אורח

הפגנה בשבת בדרך לים! תושבי נווה חוף קוראים לתושבי השכונה להגיע מחר (שבת 23.5) להפגנת המחאה נגד עבודות התשתית ועומסי התנועה לכיוון חוף הים שנמשכים יותר משעה עד הגעתם הביתה

כפי שהבטיחו התושבים הם מתכוונים להפגין מדי שבוע עד, שיימצא פתרון למצבם בשכונה בה הם מרגישים מסוגרים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
הפגנת התושבים מיום 15.5


תושבי נווה חוף ממשיכים את מאבקם כנגד עבודות התשתית בשכונה שנמשכות כבר מעל לשלוש שנים. השבוע נפתחה עונת הרחצה הרשמית וכבר החלו הפקקים לכיוון חוף הים שגורם לתושבים לשהות שעה בפקקים כשהנסיעה אמורה לקחת מספר דקות בלבד. לטענתם הדבר יחמיר כפי שקורה כל שנה בימי הקיץ, ומחריף את המצב בשכונה כי הנהגים חונים את רכביהם גם בתוך השכונה.


כך נראית הדרך לשכונת נווה חוף מיום רביעי 20.5


הפגנת התושבים מיום שישי 15.5


כפי שהבטיחו התושבים הם מתכוונים להפגין מדי שבוע עד שיימצא פתרון למצבם ותתאפשר להם כניסה ויציאה חופשית מהשכונה.


התושבים קוראים לדיירי השכונה ותושבי העיר להגיע להפגנה ולמחות יחד איתם במאבקם.

ההפגנה תתקיים מחר (שבת 23.5) בין השעות 12:00 ועד 14:00 בצומת רחבעם זאבי כורש מול הבסיס הצבאי


לפני המחאה העירייה פרסמה הודעה לתושבים:

לאחר קיום פגישה דחופה בנושא, הבהירו גורמי המקצוע כי העבודות נעשות על פי לוח הזמנים ועל כן כל העבודות עתידות להסתיים כפי שקבעו בעוד שלושה חודשים - אוגוסט 2020. ומנהל השפ"ע הונחה להאיץ בעבודות על מנת לסיימן בהקדם.

בנוגע לבעיית העומסים בשכונה שעתידה להיות עם פתיחת עונת הרחצה, כתבה העירייה כי היא מתכננת בסופי שבוע להפוך את חניון חוף הים לחניון בתשלום על מנת לצמצם את המבקרים המגיעים מחוץ לעיר וכן הפעלת גרר שיפעל לפנות רכבים שחונים בניגוד לחוק בשכונה. בנוסף העירייה תקצה תו חנייה ייחודי לתושבי השכונה שייתן להם קדימות בכניסה וביציאה מהשכונה.

חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

דירה למכירה בשכונת מרום ראשון


4 חד', 103 מ"ר + 16 מ"ר מרפסת, מחסן , 2 חניות , סוויטת הורים גדולה ומפנקת, קומה 1 מתוך 9, ממ"ד

2,375,000 ₪

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם יחלקו מדבקות זיהוי יחודיים לתושבי השכונה ....ריצד בדיוק נקבל קדימות כשהעירייה מתחמקת מאחריות לשלוח פקחים לעשות סדר בברדק שקורה בדרך לים . מקווה שהמדבקה תהיה יפה ....לפחות הרכב יהיה מקושת וצבעוני
  הגב 22.05.20 14:04
 • אורח
  ההפגנה נדחתה ליום ראשון על מנת לאפשר גם לשומרי שבת להשתתף
  הגב 22.05.20 15:27
 • אורח
  מי כונה דרפלה בראשל"צ?
  הגב 23.05.20 11:03
 • אורח
  זה אפילו לא הפרומו לאחר שפרוייקט ה1000 יושלם. להגיע לים רק בין 6-7 בבוקר ולצאת ?.....אם נוכל בכלל. חכו לבאלגן ביציאה במחסומים זה שכח את הכרטיס זה נרטב לו .ועוד
  הגב 23.05.20 16:56
 • אורח
  מבטיח לכם אני קשור לעבודות עד ספטמבר נסיים אותם הכוונה לרחוב זלמן שזר כרגע אנחנו בעיצומו של שבוע ללא עבודות ונחזור בכוחות מחודשים לשלושה חודשי עבודה מסיבים
  הגב 23.05.20 20:55
 • אורח
  רז הבטיח לפני הבחירות לדאוג לשכונת נווה חוף והוא שם עלינו פס אבל אנחנו נפגש בבחירות- תושבי נווה חוף לא הפקר ולא פראיירים
  הגב 24.05.20 10:04
 • אורח

לידיעת תושבי ראשון לציון! מתחם הסקייטפארק נפתח לרווחת הציבור עם הגבלת מספר הנכנסים, הצהרת בריאות - כל ההנחיות מצ"ב בכתבה

הכניסה והיציאה למתחם תהיה כל שעה עגולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מועדון התדר בראשון לציון הודיע כי בימים אלו נפתח לרשות בני הנוער והתושבים מתחם הסקייטפארק. המתחם ייפתח על פי ההגבלות הבאות:

תתאפשר כניסה של עד 15 איש עם עדיפות לרוכבי הסקייט/רולר

הכניסה והיציאה מהמתחם היא בשעות עגולות בלבד

יש להביא טופס הצהרת בריאות חתום (בני נוער מתחת לגיל 18 צריכים להביא טופס חתום על ידי ההורים)

טופס הצהרת הבריאות

https://drive.google.com/file/d/1DvdZx6jhahN0jQRabn4JZZIy2pUGh_fu/edit


יש להגיע עם מסכה אותה יש לעטות בכל זמן שלא נוסעים.

אין להיכנס לתוך המבנה או להשתמש במתקניו שירותים, מטבח וכו')


שעות הפתיחה

ראשון 12:00 עד 17:00

שני עד חמישי 12:00 עד 20:00

שישי - שבת 16:00 עד 20:00

חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה בראשון לציון בבניין של פרשקובסקי, 6 חד' , 145 מ"ר


בשכונת רמז ברחוב המבוקש והשקט ביותר דירת 6 חדרים יפיפיה. בניין של פרשקובסקי . 145 מ"ר , מרפסת שמש כ- 18 מ"ר לנוף פתוח עד הים. מעלית, דירה נדירה במיקום האטרקטיבי ביותר בשכונה, 4 כיווני אוויר


לפרטים

055-970-7122

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עם כל הכבוד שכונת רמז היתה לפני 25 שנה מערב ראשון והיתה השכונה הכי טובה בראשון אני גדלתי שם.היום זה כלום גם הורי דו תפרדסים אז בכלל אין שם כבר כלום.היום השכונות האטרקטיוויות הם במערב החדש .למרות הבניין הנחמד של פרשקובסקי חחח.
  הגב 22.05.20 15:39
 • אורח
  במשך 18 שנה גרתי בשכונה במערב החדש לפני כמה שנים עברתי לגור בשכונת רמז אני יכולה להגיד לך בודאוות מניסיוני שאתה ממש טועה
  23.05.20 20:12
 • אורח
  אני מוכר דירה בבניין הנחמד בפרשובסקי, מוזמן להשאיר פרטים ונחזור אליך.
  הגב 22.05.20 16:10
 • אורח
  מי היה דרפלה?
  הגב 23.05.20 18:12
 • אורח

אזורי הקורונה בראשון לציון! על פי מדד הקורונה של מכון ויצמן במרכז ראשון לציון ושכונת נווה הלל,התקבלו הכי הרבה דיווחים על תסמיני קורונה

חשוב לציין כי המדד מתייחס לשאלון של מכון וייצמן שמבקש מהתושבים למלא בנוגע לבריאותם, האם יש להם תסמינים כמו שיעול, נזלת ועוד (הערה הדיווחים לא בהכרח מעידים על הידבקות בקורונה ויכולים להעיד על תחלואה של מחלות אחרות).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17
דוברות מד"א


כפי שפרסמנו בעבר , מכון וייצמן ברחובות פיתח את מדד coronaisrael.org אשר מנסה לחזות את מוקדי התפרצות הקורונה בעזרת ניתוח מידע מהציבור על התפתחות תסמיני הנגיף והתנהגות הציבור. המפה מתעדכנת מידי יום על בסיס ניתוח המידע שמגיעים מתושבים הממלאים את השאלון היומי שפיתח המכון, בעזרת אלגוריתמים של ביג דאטה ובינה מלאכותית.

כזכור מכון ויצמן אוסף את המידע על ידי שאלון אותו ממלאים תושבי ישראל מדי יום, בו הם צריכים לדווח על מצב בריאותם והאם הם סובלים מתסמינים כגון שיעול, חום, והאם הם סובלים ממחלות רקע (לב, לחץ דם, אסמה וכו), האם השתמשו בתחבורה ציבורית, האם שהו עם אנשים מעל ל15 דקות ועוד.

על פי המפה בראשון לציון האזורים בהם דיווחו התושבים על תסמיני קורונה הם באזור מרכז העיר ושכונת נווה הלל.

האזורים צבועים על פי רמת תסמיני קורונה לפי המודל המחקרי של מכון ויצמן. מסגול עבור רמת תסמינים גבוהה עד צהוב לרמת תסמינים נמוכה מאוד.

למעבר למפה ומילוי השאלון

https://coronaisrael.org/הנתונים נכונים ל 18.5.20

לצפייה בתמונה יש ללחוץ עליה בתחתית הכתבההערה :

המדרג מתייחס לדמיון בתסמינים בין כלל הדיווחים באזור לבין הדיווחים של חולי קורונה (COVID-19). הצבעים משקפים רק את רמת הדיווח על התסמינים, אך אינם משקפים את מדד הסיכון לתחלואה בנגיף הקורונה או את מצב התחלואה באותו אזור. כמו כן, התסמינים המוצגים נפוצים אצל חולים בנגיף הקורונה אך אינם ספציפיים למחלה זו וייתכן שהם משקפים תחלואה במחלות אחרות.


חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה דירה בראשון לציון בבניין של פרשקובסקי, 6 חד' , 145 מ"ר


בשכונת רמז ברחוב המבוקש והשקט ביותר דירת 6 חדרים יפיפיה. בניין של פרשקובסקי . 145 מ"ר , מרפסת שמש כ- 18 מ"ר לנוף פתוח עד הים. מעלית, דירה נדירה במיקום האטרקטיבי ביותר בשכונה, 4 כיווני אוויר


לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

דירה למכירה במרכז העיר רחובות


התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ויתרתי על שווארמה בהרצל ראשל"צ בגלל שהמוכרים ללא מסכות !! נכנסתי, ראיתי ,, ברחתי !! גם הלקוחות שעומדים בתור , כמעט כולם ללא מסכות. אני איתם גמרתי !
  הגב 21.05.20 22:07
 • אורח
  ברח רוטשילד 82 ירקות ופרות אלי אף אחד לא עם מסכה מהעובדים כשכולם מדברים צוחקים ואין בכלל שמירת מרחק הכל כמו שהיה לפני...גם בחנות ירקות לקראת סוף ראשלצ במספרים הפירדיים אחרי חנות היין והבזר לכלי בית גם לעובדים אין מסכות. כך במגה בזוטינסקי 2 עובדות היו בלי מסכות ועוד תוך עבודה פטפטו בקול וכשבקשתי שתשים מסכה צעקה עלי...גב את פוחדת אל תעשי קניות...חוצפנית
  הגב 21.05.20 22:40
 • אורח
  ניגמר עים המסכות זהו מספיק
  הגב 21.05.20 23:03
 • אורח
  ממש לא מספיק!!! מתחיל גל שני בגלל שמזלזלים
  21.05.20 23:06
 • אורח
  מהנדסים תודעה "אפס חולים" "חזרה לשגרה" ואז מגלים "אפס חולי קורונה בישראל? המעבדות פשוט לא עבדו" https://mobile.mako.co.il/news-israel/2020_q2/Article-b8e3df974bd2271027.htm
  22.05.20 18:00
 • אורח

  22.05.20 18:01
 • אורח

  22.05.20 18:01
 • אורח
  נאמר השבוע שאין חובת חבישת מסכה בגלל החום הכבד, עד סוף השבוע.
  הגב 21.05.20 23:11
 • אורח
  במקום שלא שומרים על כללי התו הסגול אל תקנו,שמרו על חייכם וחיי היקרים לכם.אין מסכות לא שומרים מרחק,לא קונים מהם!
  הגב 22.05.20 02:20
 • אורח
  גם בבנק מזרחי העובדים ללא מסכות, ובהרבה חנויות זה ככה
  הגב 22.05.20 10:23
 • אורח
  ישראלים מטומטמים. עד שהם לא יפגעו אישית הם לא יבינו ולא ילמדו. התנהגות ים תיכונית מובהקת.
  הגב 22.05.20 10:34
 • אורח
  כ"כ נכון הטמטום הישראלי עם גישת ה" יהיה בסדר" עד שלא...
  22.05.20 18:03
 • אורח
  האחריות מוטלת על כל אחד ואחת מאיתנו!!!!
  הגב 22.05.20 17:26
 • אורח
  כולם בלי מסכות והכול טוב . אז מה הלחץ
  הגב 23.05.20 13:06
 • אורח
  אין צורך להיות ב"לחץ", אבל, לנהוג באחריות וליישם את ההוראות. ומה זה כולם...?
  הגב 23.05.20 18:57
 • אורח
  בבתי כנסת למשל
  הגב 23.05.20 19:18
 • אורח
  גם בים. וברחוב
  הגב 23.05.20 19:23
 • אורח

חדש ברחובות! שוק האיכרים החדש של רחובות פועל בשיטה האוסטרלית "קח כמה שתרצה, שלם לפי יכולתך" ולהנאת הילדים במקום מתנפחים ומגלשות מים בחינם. השוק החדש פועל במתחם גני האירועים "חירבת דוראן" ויהיה פתוח מחר שישי 22/5.

שוק האיכרים החדש עובד בשיטת שוק האיכרים האוסטרלי, בו החקלאים מציגים את מרכותם והקהל לוקח כמה שהוא רוצה ומשלם בהתאם לרצונו ומתברר שבשיטה הזאת הציבור מתנהג בבגרות ומשלם באופן הוגן. השוק פתוח מיום שישי 22/5 בבוקר עד כשעה לפני כניסת השבת. יש לרשום בוויז גן הרימון – חירבת דוראן גד פיינשטיין 101 רחובות.

אבי בר | | תגובות: 14
ביום רביעי תוכנן להיפתח שוק האיכרים החדש של רחובות במתחם גני האירועים "חירבת דוראן" של עמי פיינשטיין. אך בגלל השרב הכבד נאלצו לדחות את הפתיחה להיום חמישי 21/5.

שוק האיכרים החדש עובד בשיטת שוק האיכרים האוסטרלי, בו החקלאים מציגים את מרכותם והקהל לוקח כמה שהוא רוצה ומשלם בהתאם לרצונו ומתברר שבשיטה הזאת הציבור מתנהג בבגרות ומשלם באופן הוגן.

היום חמישי הופעלה השיטה החדשה והתברר שהציבור לקח מצרכים והניח בתיבה כסף לפי רצונו ואף אחד לא בדק מה לקח ומה שילם ובסך הכל הציבור לא ניצל והיה הוגן (חשוב לציין כי מדובר בשיטה לגבי רוב המוצרים למעט מספר מועט של מוצרים אשר היה נקוב לגביהם המחיר).

גם הילדים שפקדו את המקום ואלה שיגיעו ביום שישי ייהנו ממתקני מתנפחים ומגלשות מים בחינם.

השוק פרי יוזמתו של עמי פיינשטיין אשר תרם את המתחם שלו במתחם האירועים "חירבת דוראן" לטובת חקלאי עוטף עזה והערבה אשר נפגעו בתקופת הקורונה ויאפשר להם למכור את תוצרתם ישירות מהחקלאי לצרכן.

השוק פתוח מיום שישי 22/5 בבוקר עד כשעה לפני כניסת השבת.

במקום יש חנייה בשפע וכדי להגיע למקום יש לרשום בוויז גן הרימון – חירבת דוראן גד פיינשטיין 101 רחובות.חדשות לוח הדירות של be106 רחובות

דירות למכירה ברחובות למכירה

דירה למכירה ברחובות החדשה


דירה למכירה בשכונת רחובות החדשה, 4 חד', 111, מ"ר, 2 חניות, מחסן, ממ"ד, קומה 3. 1,850,000

לפרטים

055-970-7114

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה מעניין השוק צריך לטפל קודם בקורונה שמתפשטת ברחובות
  הגב 21.05.20 21:22
 • אורח
  יזבל של אדם.שתיחנק זאת התודה שלך יאפססס.מה קשור הקורונה לבן אדם שעושה טוב לתושבים. שתתפשט עליך הקורונה יעלוב.
  21.05.20 21:59
 • אורח
  למגיב השני. אתה רוצה להעיר לחבריך. תעיר. אבל בצורה יותר מכבדת
  21.05.20 22:12
 • אורח
  אל תדאג מחר היום האחרון שם. קיבל צו סגירה
  21.05.20 22:45
 • אורח
  מאוד מסוכן עכשיו הנגישות. למה להביא ילדים למקומות האלו, חבל שיחלו ושקורונה תתפשט
  הגב 21.05.20 21:24
 • אורח
  נהדר = גאוני= רוצים כזה גם בראשל"צ !! :)
  הגב 21.05.20 21:43
 • אורח
  כן כזה גם בראשל״צ
  הגב 21.05.20 21:48
 • אורח
  עמי פינשטיין קם כל בוקר עם שטות אחרת . תחת הכותרת חקלאים מהדרום עומד אדם פרטי שקונה סחורה מהשוק הסיטונאי.. ממש בדיחה על חן החקלאים
  21.05.20 22:44
 • אורח
  כול הכבוד יוזמה מבורכת אזה יופי של מחשבה .מקווה שיתנו באמת פחות או יותר עבור הדברים .
  הגב 21.05.20 22:11
 • אורח
  יוזמה יפה אבל מסוכנת סתם התקהלות מיותרת לחלוטין לא להביא ילדים
  הגב 21.05.20 22:30
 • אורח
  נראה מהמם אבל על הקורונה שישו ושמחו
  הגב 22.05.20 07:46
 • אורח
  עכשיו חזרנו משם הזוי אין כלום מוזיקה ועל האש וחם..
  הגב 22.05.20 13:10
 • אורח
  רעיון יפה שצריך להסדירו
  הגב 22.05.20 13:46
 • אורח
  יש שם יותר קורונה מאשר במרכולים המפוזרים בעיר ? אז מה זאת הצביעות הזו ? מדוע להלך אימים על הציבור ? מצד שני לאחר ההתנהלות הבעיתית של יום רביעי , אני לשם לא הולך.
  הגב 22.05.20 15:43
 • אורח

עיריית ראשון לציון מתכוונת להפעיל פרוייקט יישומי אקדמי בנושא מזג אוויר חללי ותוכנית לוויינים עבור תלמידים בתיכונים ברחבי העיר.

תוכנית הלימודים תכלול: הקמת תחנת קרקע לקליטה ושידור ללוויינים הדרכה עיונית ומעשית (50 שעות בסך הכל – 10 שעות חודשיות) אספקת ערכות פיתוח לוויינים כיתתית בניית לוויין קובייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
תמונת ארכיון שבוע החלל תיכון המעיין


עיריית ראשון לציון יצאה בקול קורא לפעלת פרוייקט יישומי אקדמי בנושא מזג אוויר חללי ותוכנית לוויינים עבור תלמידים בתיכונים ברחבי העיר. על פי התכנון הפרוייקט עתיד לצאת לפועל בסיוע של חברת "science app" (במידה ולא תימצא חברה אחרת שיכולה להפעיל את פרוייקט).

במסגרת הפרוייקט יעסקו התלמידים בפיתוח ובבניית לווייני קובייה אזרחיים (לווינים קטנים בצורת קוביה בגודל של 10*10*10 ס"מ), ובלימודים עיוניים ומעשיים, שכוללים שיגור הלוויין ותיעודו, לאחר בקבלת אישורים מהגורמים המוסמכים.

תוכנית הלימודים של חברת "science app" תכלול:

הקמת תחנת קרקע לקליטה ושידור ללוויינים

הדרכה עיונית ומעשית (50 שעות בסך הכל – 10 שעות חודשיות)

אספקת ערכות פיתוח לוויינים כיתתית

בניית לוויין קובייה


הפרוייקט יופעל באופן הבא:

הפרוייקט יופעל בכיתה אחת, הכוללת עד 25 תלמידים.

שירותי ההדרכה ניתנים בצורה פרטנית בכיתות ובמעבדות.

משך ההתקשרות הוא ל-2 שנות לימוד (תש"ף, תשפ"א).

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא עדיף במקום כל זה לתת עוד שיעורים על פלמר משה דוד ז"ל אולי מישהו ויכול לספר על האיש והאגדה?
  הגב 21.05.20 20:10
 • אורח

מינהל הרווחה בראשון לציון חילק 40 מחשבים ניידים למשפחות ניידות במעמד רז קינסטליך, מוטי עג'מי ואבי חיים

חלוקת המחשבים התקיימה בשיתוף עמותת תן גב המגייסת כספים מתורמים ובאמצעות שיתוף פעולה עם הרשויות תורמת למשפחות .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


כפי שפרסמנו לאחרונה הודיעה עיריית ראשון לציון על מיזם חלוקת מחשבים ניידים למשפחות נזקקות בעיר. היוזמה קמה לאור הסגר בו נאלצו התלמידים ללמוד דרך מערכת הלמידה מרחוק, שהביאה למצוקה של ההורים והילדים שאינם מחזיקים יותר ממחשב אחד בבית. את הפרוייקט הוביל מינהל הרווחה והמחלקה לעבודה סוציאלית, בראשות מחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי, יחד עם עמותת תן גב ,המגייסת כספים מתורמים ובאמצעות שיתוף פעולה עם הרשויות תורמת למשפחות .
העמותה העמידה לרשות העירייה 40 מחשבים ניידים, שחולקו השבוע בטקס קצר בהשתתפות ראש העירייה רז קינסטליך ,סגן ראש העירייה אבי חיים, מ"מ ראש העיר, מוטי עג'מי, מלי בן משה ראש מינהל הרווחה ,זהבה שרף ונציגות העמותה.


רז קינסטליך:

אנחנו כאן באירוע מרגש וחשוב מאין כמותו, שיתוף פעולה בין עיריית ראשל"צ לעמותת "תן גב", אשר מסייעת למשפחות ובודדים אשר נזקקים לסיוע כלכלי. אנחנו מחלקים מחשבים לילדים שאין באפשרות הוריהם לרכוש להם. בקרוב נחלק עוד מאות מחשבים למשפחות הזקוקות להם. אני מודה לנעמי בראונשטיין ולויוי מן, מייסדות עמותת "תן גב" ולכל מי שלוקח חלק בפעילות החשובה הזו!

מוטי עג'מי:
ברצוני להודות לעמותה ולבקשתי נרחיב את שיתוף הפעולה עימם,לשירן לוסטיג ומור מוסינזון מהמחלקה לעבודה סוציאלית בקהילה על יצירת הקשר,גיוס העמותה ומימון קורס מחשבים ללא תשלום לילדי המשפחות.
אני רואה בפעילות זו חשיבות גדולה במתן הזדמנות שווה להצלחה לכל הילדים ובמימוש הפוטנציאל הטמון בכל אחת ואחד.


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המשפחות גם ניידות? מעניין!!!
  הגב 21.05.20 15:39
 • אורח
  חחח, מזל שלא כתבתם בכותרת מחשבים נצרכים למשפחות ניידות.
  22.05.20 13:08
 • אורח
  כל הכבוד לך אתה צדיק עושה טוב לאנשים
  הגב 21.05.20 15:49
 • אורח
  רואש העיר
  הגב 21.05.20 15:49
 • אורח
  לצערי זה לא בדיוק ככה.. שאלתי את אחת הפקידות במחלקת החינוך לגבי מחשב והיא לא ידעה לומר לי ואפשר לומר שגם לא הבינה על מה אני מדברת בכלל יש לי ילדה עם 100% נכות לומדת דרך הבית עקב המצב הבריאותי שלה אין לה מחשב.. ואני לא ביקשתי גם חדש.. שאלתי אפילו היכן אפשר להשאיל וגם על זה לא ידעו לענות לי..
  הגב 21.05.20 16:37
 • אורח
  ישר כח ראש עיר ענק
  הגב 21.05.20 21:15
 • אורח
  עבודה בעיניים ממש לא ככה. גנב דעת מהמעלה הראשונה
  הגב 24.05.20 10:05
 • אורח
  שקרנים
  הגב 24.05.20 12:11
 • אורח
  יוזמה ברוכה לחלק מחשבים. מקריאת גוף הכתבה ניתן ללמוד שהמימון למחשבים מעמותת "תן גב" ולא מהעיריה. מנהל רווחה (מוטי עג'מי ומלי בן משה) סיפקו את רשימת המשפחות וחילקו המחשבים. גם זאת לטובה, העיקר שיש מחשבים.
  הגב 24.05.20 14:50
 • אורח

עדכון קורונה! יום חמישי 21.5 שבעה מקרי קורונה חדשים התגלו ב - 3 ימים האחרונים בראשון לציון כאשר 105 תושבים נמצאים בבידוד

נכון להיום (חמישי 21.5) מספר חולי הקורונה בישראל עומד על 16,670 כשמתוכם 13,617 איש החלימו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 19
דוברות המד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה על פי יישובים בישראל. נכון להיום (חמישי 21.5) מספר חולי הקורונה בישראל עומד על 16,670 כשמתוכם 13,617 איש החלימו ומספר החולים שנפטרו עומד על 279 איש.

על פי הנתונים בשלושת הימים האחרונים התגלו 7 חולי קורונה חדשים בראשון לציון, מספר המחלימים עומד על 188 . מספר החולים הפעילים עומד על איש 41יום רביעי 20.5
מספר הבדיקות11,927
מסר המחלימים229
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים188


מספר הבידודים הפעילים ירד ל 105


נתונים קודמים


יום שני 18.5יום שישי 15.5
מספר הבדיקות11,55011,322
מספר החולים המאומתים שהתגלו עד כה222220
מספר המחלימים183180
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים
10


חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון 1,270,000ש"ח

דירת 2.5 יפה בשכונת רמב"ם, 55 מ"ר, קומה 3, מזגן, פינוי גמיש


לפרטים

055-970-7125

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גל שני בפתח שימרו על הילדים בבית עד יעבור זעם.
  הגב 21.05.20 14:53
 • אורח
  אל תשלחו את הילדים למוסדות חינוך!!!! שמרו עליהם בבית! הם שפני ניסיון לסטטיסטיקה!
  הגב 21.05.20 15:09
 • אורח
  היכן בראשון ,ממש חוצפה שלא מדווחים באיזו רחובות ,שכונה?????
  הגב 21.05.20 15:15
 • אורח
  בשכונת רמז
  21.05.20 17:04
 • אורח
  גן ילדים בשכונת רמז
  21.05.20 17:04
 • אורח
  למה לא כותבים מקומות בהם התגלו חוליי קורונה ??
  הגב 21.05.20 15:35
 • אורח
  נכון ,איפה החולים היו? איך נדע אם היינו שם גם?
  הגב 21.05.20 15:42
 • אורח
  למה אין דיווח היכן ביקרו חולי הקורונה??
  הגב 21.05.20 15:43
 • אורח
  בבקשה היכן היו חולי קורונה .בעבר פרסמתם .
  הגב 21.05.20 16:06
 • אורח
  בלי ציון המוקדים החדשים של נדבקי הקורונה, אין טעם לדווח על כך! קצת.יסודיות ואחריות ציבורית!
  הגב 21.05.20 16:18
 • אורח
  תכתבו היכן הם שהו חולי הקורונה
  הגב 21.05.20 16:19
 • אורח
  פעם היו שולחים את המקומות שהחולים היו...מה שונה עכשיו????? דווקא הכי צריך לדעת עכשיו!!!
  הגב 21.05.20 16:33
 • אורח
  לא מגלים איפה הסתובבו החולים
  הגב 21.05.20 16:36
 • אורח
  איפה
  הגב 21.05.20 16:43
 • אורח
  לא רוצים.
  הגב 21.05.20 16:43
 • אורח
  אתמול הייתי בקניון הזהב 50% מהמבקרים ללא מסכות כלל למרות שעברו את עמדת השמירה אנשים חושבים שזה פיקניק מציע ששוטר או פקח יעשה סיבוב שם ירשום איזה 10 -20 דוחות ואז לפרסם אנשים ירגעו ויתחילו ללכת עם מסכות
  הגב 21.05.20 17:23
 • אורח
  תגידו איפה
  הגב 21.05.20 17:49
 • אורח
  אין יותר פיקוח על כלום הכול מותר אפילו בדיקת חום לא עושים בכינסה לסופר אנשים בלי מסכות כולם ניכנסו לסוג של שאננות שלי זה לא יקרה וזה הכי מסוכן נירדמים בשמירה מקווה שב"ה לא יהיה גל שני אסור לפתוח פה לרעה רק חבל שכולם מזלזלים שיהיה הרבה בריאות לעם ישראל היקר לא לשכוח ונשמרתם מאוד לנפשותכם זה הכי חשוב מהכול יותר מכול שיקול כלכלי או אחר.
  הגב 21.05.20 18:53
 • אורח
  היום זה לא כמו בהתחלה שהשיקול של המדינה היה בריאותי היום זה הכול כלכלי כסףף וחבלל
  הגב 21.05.20 18:55
 • אורח

עונת הרחצה נפתחה בחופי ראשון לציון לאחר עבודות השיפוץ בשירותים, תחנות ההצלה, שנצבעו, החלפת עמדות המקלחות ועוד

מחזיק תיק החופים, עידן מזרחי: אני מאחל לכם קיץ מהנה והכי חשוב בטוח עם הרבה בריאות. אני גאה להחזיק בתיק אגף חופים ואגמים"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


עיריית ראשון לציון פתחה אמש באופן רשמי את עונת הרחצה, תחת הגבלות והנחיות משרד הבריאות. לדברי מחזיק תיק החופים, עידן מזרחי, מצפות לתושבים הפתעות במהלך העונה; שלל של אירועים והפעלות לרווחת תושבי העיר. הוא הוסיף ואמר כי במהלך החורף ותקופת הקורונה ערכה העירייה, שיפוצים רבים בחוף הים; השירותים שופצו, תחנות ההצלה נצבעו ושופצו, פסלי השחפים שופצו, עמדות מקלחות שדה הוחלפו לחדשות ומרעננות, הוצב מבנה שירותים ומקלחות שדה חדשים בחוף הנפרד, סככות צל שופצו, טיילת ישנה שופצה, ואנו נמצאים בהליך הקמת פרגולות חדשות לאורך הטיילת.


עידן מזרחי :


אנא ממכם תושבי ראשון היקרים, תשמרו על סביבה נקייה, תדאגו לזרוק את הפסולת לפחים; אם כל אחד מאיתנו ידאג לסביבה שלו כך נוכל להנות מחוף הים נקי במשך כל העונה. חשוב להישמע ולפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות, למען קיץ בריא ובטוח!

אני מאחל לכם קיץ מהנה והכי חשוב בטוח עם הרבה בריאות. אני גאה להחזיק בתיק אגף חופים ואגמים,

מודה על שיתוף הפעולה והתמיכה של רז קינסטליך - ראש עיריית ראשון לציון ומנהל אגף חוף הים אלי שוורצברג; הגענו להישגים רבים בכל הקשור לעמידה בסטנדרטים גבוהים ברמה בינלאומית והפכנו את חוף הים של ראשל״צ לחוף היפה ביותר בישראל!

חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

למכירה בראשון לציון דופלקס חלומי עם נוף לים - 2 דירות ב - 3,550,000 ₪


בנאות שיקמה דופלקס 5.5 חד 163 מ״ר מחולק ל 2 דירות נפרדות (ניתן להחזיר למקור: דופלקס 6.5 חדרים) 2 הדירות מעוצבות אדריכלית ומשופצות, מחסן, 2 חניות.

בקומה 10 - בנוי 90 מ״ר בקומה 11 - 73 מ"ר. ניתן להשכיר בקלות ב 12,000 ₪ לחודש או לגור בדירה למטה ולהשכיר את הדירה למעלה כיחידת דיור

דירה למכירה

לפרסום קנייה/ מכירת דירה

בסר יניב - 055-978-2555
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם שוברי הגלים שהבטיחו
  הגב 21.05.20 15:36
 • אורח
  נכון,הובטח שובר גלים צף...שנחייה ונזכה ובמיוחד בדגל אדום או שחור...
  21.05.20 16:27
 • אורח
  ומה עם חבר על 4 אפשר להביא אותו גם לים - הכוונה - לכלב ???
  הגב 21.05.20 16:16
 • אורח
  יש לך טעות כלב הולך על 2 (אנשים גרועים מכלבים) וחבר על 4 לא צריך להקרא כלב כי ציינתי שהכלבים האמתיים הולכים על 2. אז בשמחה עדיף שהים יהיה מלא בחבר שציינת ולא באלו עם 2 הרגליים קשה להבין אבל לאחר שמבינים בפעם הראשונה אז אחה"כ המשוואה פשוטה כלב הולך על 2
  22.05.20 13:43
 • אורח
  היום יום חמישי הייתי לצרכי עבודה באזור חוף הנכים. הים היה מזוהם במי שופכין ייתכן מהשפדן. יש ליידע את המתרחצים בכל שעה עגולה.
  הגב 21.05.20 17:51
 • אורח
  לך תעשה מסיבות, עוד פופוליסט בשקל וחצי
  הגב 21.05.20 18:13
 • אורח
  לך תיבדוק עם ההורים שלך אחים
  21.05.20 21:16
 • אורח
  *אם ההורים שלך, לך תלמד לכתוב לפני שאתה עושה צחוק מעצמך. ותכלס, הוא באמת פופוליסט זול
  22.05.20 11:36
 • אורח
  החרא הזה עם התגובה של שעה 21.16 כל כתבה מגיב עם התגובה של המפגר ההורים שלך אחים זה אחד שהיה עומד בגן החשמל ובגן העצמאות אין משהו אחר
  הגב 23.05.20 19:05
 • אורח

עדכון קורונה! סייעת בגן גני דני גיבור בראשון לציון התגלתה כחולת קורונה, כל ילדי הגן יעברו בדיקות קורונה

רז קינסטליך: עדכנו את ההורים בשיחות אישיות ודאגנו לביצוע בדיקות לכל ילדי הגן שיתקיימו בשעות הקרובות. אני מבקש להרגיע את ההורים והילדים, אנו נעשה הכל על מנת לדאוג לשלומם ובריאותם של היקרים לנו מכל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 24


ראש העירייה, רז קינסטליך הודיע כי סייעת בגן הילדים בשכונת רמז בעיר התגלתה כחולת קורונה, לאור המצב יעברו כל ילדי הגן (20 במספר) בדיקות קורונה והודעה הועברה להורים.

להלן הודעתו של רז קינסטליך :

תושבות ותושבים יקרים,

הבוקר התגלתה סייעת בגן כחולת קורונה. מדובר בסייעת שהייתה בגן "דני גיבור", בשכונת רמז, בין ה 10.5 ל- 14.5. עדכנו את ההורים בשיחות אישיות ודאגנו לביצוע בדיקות לכל ילדי הגן שיתקיימו בשעות הקרובות.

אני מבקש להרגיע את ההורים והילדים, אנו נעשה הכל על מנת לדאוג לשלומם ובריאותם של היקרים לנו מכל.


חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

דירה למכירה

לפרסום קנייה/ מכירת דירה

בסר יניב - 055-978-2555
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גל שנייייי ה" ישמור אותנו 😭
  הגב 21.05.20 12:40
 • אורח
  איך גל שני אם הגל הראשון עוד לא נגמר?
  21.05.20 13:05
 • אורח
  היכן עוד היתה הסייעת. האם ילדי הגן בבידוד.... מה בין ה14.5 ועד היום?
  הגב 21.05.20 12:44
 • אורח
  הממשלה חושבת שהקורונה מקשיבה להורעות הפוליטיים שלהם. על סמך איזה פרמטר סגרו ועל סמך איזה פרמטר פתחו? משיקולים כלכליים ופוליטיים בלבד. לכן כולם חושבים שהקורונה זה פייק.
  הגב 21.05.20 12:49
 • אורח
  ועל סמך מה האמירה שלך שכולם חושבים שהקורונה זה פייק?
  21.05.20 13:07
 • אורח
  על סמך מהירות הביטול ההסגר ופטיחת עסקים.
  21.05.20 13:10
 • אורח
  *פתיחת
  21.05.20 13:10
 • אורח
  כשרוצים לחיות באשליה או סתם להנדס תודעה "אפס חולי קורונה בישראל? המעבדות פשוט לא עבדו" https://mobile.mako.co.il/news-israel/2020_q2/Article-b8e3df974bd2271027.htm
  21.05.20 15:03
 • אורח
  *הוראות
  הגב 21.05.20 12:51
 • אורח
  כול מי שעובד בסביבת ילדים עבודה בית לא להסתובב ןלסכן צריך לתת הוראה
  הגב 21.05.20 12:54
 • אורח
  זה היה ברור גל שני בפתח תשמרו על הילדים שלכם בבית.
  הגב 21.05.20 13:05
 • אורח
  הפוליטיקאים לא חושבים ולא מנחים לפי בדיקות שלא עושים כדי לחסוך כסף. תשאירו ילדים בבית כולם בסכנה בגנים ובבתי הספר.
  הגב 21.05.20 13:07
 • אורח
  ראש העיר יעשה הכל...כל הכבוד קצת מאוחר מידי.
  הגב 21.05.20 13:09
 • אורח
  ראש העיר הוא לא אחראי אישי לכל מקרה קורונה. הוא בהחלט עושה את מיטב מאמציו לאפשר לך ולכולם לקיים איזושהי שגרת חיים
  21.05.20 13:49
 • אורח
  לא מבינה , למה לא עשו לכל אנשי חינוך ועוזריהם בדיקת קורונה לפני שפתחו ??
  הגב 21.05.20 13:23
 • אורח
  זה מזכיר לי לאחר מעשה יש תמיד חכמים
  הגב 21.05.20 13:29
 • אורח
  מה שבטוח מחר הילדים לא ילכו למסגרות. צריך להקשיב לשטח ולבדוק מה קורה. אם אנחנו בהמשכו של גל ראשון או פתיחתו של של גל שני (תקראו לזה איך שתרצו) חייבים להיות עם האצבעות על הדופק. הילדים הם לא שפני ניסיונות של כמה אנחנו יכולים לצחוק לוירוס הזה בפנים. הוא אכן קיים ולא פייק. פשוט המידע שיש לנו עליו מעורבב בהרבה שטויות.
  הגב 21.05.20 13:48
 • אורח
  האם הגן עירוני או פרטי.מה גילאי הילדים?
  הגב 21.05.20 14:27
 • אורח
  האם ניתן לפרסם את המסלול של הסייעת? על מנת לבודד את כל מי שהיה בסביבתה.תודה!
  הגב 21.05.20 14:47
 • אורח
  כשרוצים לחיות באשליה או סתם להנדס תודעה "אפס חולי קורונה בישראל? המעבדות פשוט לא עבדו" https://mobile.mako.co.il/news-israel/2020_q2/Article-b8e3df974bd2271027.htm
  הגב 21.05.20 14:51
 • אורח
  מישהו כתב שראש העיר לא אחראי אישי לכל מקרה קורונה... אז מי אחראי לפתיחת מוסדות הלימוד? מדוע איפשרו לימודים ללא מסיכות ? אי אפשר לסמוך על הרשויות, כל אחד יחליט מה טוב לו. מסקנה שלי פשוטה- לא לשלוח ילדים למסגרות בשלב זה .
  הגב 21.05.20 14:51
 • אורח
  "קורונה בגן ילדים בתל אביב: 50 ילדים נשלחו לבידוד" https://mobile.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q2/Article-26ca81676f53271027.htm
  הגב 21.05.20 14:53
 • אורח
  חבל מאוד שפתחו את הגנים והבתי ספר! עכשיו הילדים שלנו שפני ניסיון! וזה כואב!
  הגב 21.05.20 14:54
 • אורח
  חייב ללכת הביתה רז קינסטליך-דם ילדינו לא הפקר. חסכת במד חום ותראה מה קרה-חייב ללכת הביתה-חובבן
  הגב 24.05.20 10:05
 • אורח

מפנקים בשרב הכבד את עובדי הניקיון של עיריית ראשון לציון בארטיקים, שתייה וסיום מוקדם של העבודה

רז קינסטליך, הנחה את כל ראשי המנהלים שעובדיהם מצויים בחוץ וחשופים לחום הכבד לאפשר להם הפסקות מרובות באזורים מוצלים.

אבי בר | | תגובות: 19מנהל איכות הסביבה בעירייה הנחה כבר בתחילת השבוע את עובדי הניקיון לקיים הפסקות מרובות במקומות מוצלים או ממוזגים, לחבוש כובע ולהרבות בשתייה. כמו כן לעובדים חולקו בקבוקי מים וארטיקים. ראש העירייה, רז קינסטליך, הנחה את כל ראשי המנהלים שעובדיהם מצויים בחוץ וחשופים לחום הכבד לפקח מקרוב על העובדים, לדאוג שירבו בשתייה ולאפשר להם הפסקות מרובות באזורים מוצלים.

מנכ"ל העירייה חידד אמש את הנהלים והנחה כי עובדי הניקיון יחלו לעבוד מוקדם יותר בזמני חום כבד ויסיימו מוקדם את עבודתם, על מנת להימנע מחשיפה מרובה לשמש הקופחת ושמירה על שלומם.


חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה קוטג' בשיכון המזרח


מגרש 500 מ"ר, בנוי עליו בית ישן שמור, 3.5 חד', יחידה נוספת נפרדת 2 חד'. אפשרות להריסה והקמת 2 יחידות דיור בשטח בנוי של כ- 280 מ"ר כל אחת.

3,500,000

לפרטים

055-970-7125

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רז אתה בנאדם גדול
  הגב 21.05.20 11:16
 • אורח
  כל הכבוד על האנושיות
  הגב 21.05.20 11:20
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 21.05.20 11:25
 • אורח
  כל הכבוד👏🏻👏🏻👏🏻
  הגב 21.05.20 11:26
 • אורח
  הגיע הזמן בסוף החם לפנק אותם
  הגב 21.05.20 11:31
 • אורח
  רז אתה מדהים בכל העשיה שלך בעירנו זכינו בך.
  הגב 21.05.20 11:34
 • אורח
  כל השבוע היה חמסין אז דווקא ביום חמישי משחררים את העובדים מוקדם? ככה מכינים את העיר שתהיה נקייה לשבת?. אין שום שיקול דעת? ואגב העובדים עושים עבודה קשה אין ספק אבל הבכירים שיושבים במזגן...איפה הייתם כל השבוע? כנראה שבשישי שבת אתם נופשים במקום אחר ולא בעיר שלכם
  הגב 21.05.20 11:40
 • אורח
  כל הכבוד, באמת בלי ציניות, אבל כל השבוע היה גיהנום בחוץ, למה רק היום?
  הגב 21.05.20 11:52
 • אורח
  לדעתי צריך לומר להם לעבוד רק שעה,שעתיים בבוקר מוקדם, או ושילכו הבייתה, או בכלל לא לעבוג זה ממש מסוכן
  הגב 21.05.20 12:00
 • אורח
  ואחרי זה תבוא בטענות למה לא מנקים את העיר?
  21.05.20 12:47
 • אורח
  עולם ח ס ד יבנה
  הגב 21.05.20 12:02
 • אורח
  כל הכבוד. אנושי ומתחשב. אין כמוך.
  הגב 21.05.20 12:05
 • אורח
  כל הכבוד לך רואש העיר שדואג לכולם תבורך מי שמים בריאות אתה עושה עבודה קודש
  הגב 21.05.20 12:09
 • אורח
  תודה
  הגב 21.05.20 14:00
 • אורח
  אשריך, ככה צריך לנהוג, עובדים אלו עושים את העבודה הכי קשה בכל ימות השנה,מותר לפרגן כל הזמן לא רק בחמסין,
  הגב 21.05.20 14:42
 • אורח
  מפנקים בארטיק? עדיף לא לתת כלום מ-"לפנק" בארטיק פנקו אותם ב-1.000 ש"ח יותר במשכורת על העבודה הקשה של תנאי מזג האוויר. בדר"כ לצערי עובדי הניקיון הם אנשים שקופים אבל באמת....טוב שלא קיבלן שקית הפתעה של הימי הולדת
  הגב 22.05.20 06:14
 • אורח
  רז אתה אנושי וקשוב תמשיך כך סוף סוף ראש עיר לתושבים!! ול מתוסכלים שרק נובחים כנסו למלונה חם בחוץ..
  הגב 22.05.20 18:41
 • אורח
  לקק מגעיל תרשום/י את שמך שראש העיר יוכל לדעת ממי הלקק המבחיל
  23.05.20 20:18
 • אורח
  לא קבלנו שום דבר מראש העיר חוץ מקיצוצים- אתה יכול לעבוד על הקוראים- לא על העובדים
  הגב 24.05.20 10:07
 • אורח

ביום שבת 23/5 תקיים עמותת ראשון אוהבת חיות, יום אימוץ לחתולים בספורטכיף בראשון לציון

האימוץ כרוך בסל אימוץ הכולל חיסון מרובע, תילוע וחובת עיקור / סירוס.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


ביום שבת 23/5/2020 תקיים עמותת ראשון אוהבת חיות יום אימוץ חגיגי של חתולים, בין השעות 11:00-14:00

שימו לב!

על המאמצים להגיע עם מנשא לחתולים

האימוץ כרוך בסל אימוץ הכולל חיסון מרובע, תילוע וחובת עיקור / סירוס.

אתר האימוץ של העמותה נמצא צמוד לספורטכיף ראשל"צ.

יש להחנות בחניית החייכיף וללכת ברגל לכיוון הספורטכיף.

לפרטים נוספים יש ליצור קשר עם עופרה 050-2101786


חדשות לוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירות למכירה בראשון לציון

למכירה קוטג' + מרתף בנאות שקמה 3,650,000


קוטג' עם מרתף !!! נכס יחודי !!! קוטג' פינתי שקט, מגרש 312 מ"ר, בנוי 180 מ"ר ,3 מפלסים , 5 חד + ממ"ד + פינת משפחה, יחידת דיור מושכרת ב 3000 ש"ח לחודש

לפרטים

בסר יניב - 055-978-2555

בלוח הנדל"ן הגדול של be106 מעל 100 נכסים, של דירות ונכסים מסחריים כולל תמונות ופירוט בהרחבה

להלן לינק ללוח be106

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם שומרי שבת שמעוניינים והעמותה נמצאת רחוק
  הגב 20.05.20 21:44
 • אורח
  תחזרו בתשובה, בעלי חתולים הם אינטגלינטיים מבעלי חתולים וגם אתאיסטים, זה אמור להיות 1+1. מאמין ביצורים בשמיים? תיקח כלב כפרה.
  הגב 20.05.20 21:53
 • אורח
  תחזרו בתשובה, בעלי חתולים הם אינטגלינטיים מבעלי כלבים וגם אתאיסטים, זה אמור להיות 1+1. מאמין ביצורים בשמיים? תיקח כלב כפרה.
  הגב 20.05.20 21:54
 • אורח
  החתול שבתמונה טוב יותר מבני האדם החתול מקבל שגעת ורוצח את בת זוגו? החתול ניהיה חרמן על בנו/בתו ומבצע בהם את זממו? החתול יכול להתעלל בגור שלו ולשבור לו עצמות בגוף? ולא רק החתול אפילו לא חזיר הבר. כמה מכם יכולים להזכר במקרים מזעזעים שהיו בתקשורת? על בנאדם שקיבל סיבוב בראש ירה באשתו ובילדיו על בנאדם שקיבל סיבוב בראש והטביע את הפעוטה שלו באמבטיה? על סב שקיבל סיבוב בראש נתן אגרוף מחץ לנכדתו ואת גופתה זרק בירקון? יש לי עוד דוגמאות מדן ועד אילת חברים החיות טובות מאיתנו ואפילו החיה המזוהמת ביותר. ותחשבו על זה....
  הגב 20.05.20 22:41
 • אורח
  ראש העיר השתגע- משקיע רק בחתולים כל היום במקום באנשים--אתה אמיתי?
  הגב 24.05.20 10:07
 • אורח

עיריית ראשון לציון פרסמה דף שאלות ותשובות לתושבי שכונת הרקפות בנוגע למערכת החינוך בשכונה

לאור פניות התושבים יוכלו התושבים להיכנס לאתר העירייה ולקבל שם מענה לשאלותיהם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט: ראשון לציון תושבים חדשים


עיריית ראשון לציון ממשיכה בפעילות הפיתוח של שכונת הרקפות ובניית מוסדות החינוך של השכונה. לאור פניות רבות של התושבים בנושא מערכת החינוך פתחה העירייה דף שאלות ותשובות בו יוכלו לקבל מענה על שאלותיהם

למעבר לשאלות והתשובות: https://www.rishonlezion.muni.il/…/N…/Pages/Rakafot_Edu.aspx

בנוסף ניתן לפנות אל העירייה במייל welcome@risholezion.muni.il

ניתן גם לקבל מידע גם בדף הפייסבוק של ראשון לציון תושבים חדשים


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קינסטליך אתה רדום! העיר מסריחה מטונפת ונראית כמו עזה תתעורר…מרכז ראשון דומה לבנקוק
  הגב 20.05.20 23:10
 • אורח
  יש חינוך בעיר?
  הגב 21.05.20 08:47
 • אורח

יום התרמה בראשון לציון! במהלך חודש יוני עתידה עיריית ראשון לציון לקיים יום התרמה למען עמותות הפועלות בראשון לציון; הגשת המועמדות לעמותות היא עד 31.5

שימו לב הגשת המועמדות היא לעמותות מקומיות הפועלות בראשון לציון ולמען תושבי העיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


במהלך חודש יוני הקרוב עתידה עיריית ראשון לציון לקיים יום התרמה מיוחד למען עמותות מקומיות הפועלות בראשון לציון. בימים אלו יצאה העירייה בקריאה לעמותות להצטרף ליום ההתרמה על פי התנאים הבאים:

1. העמותה קיימת ופועלת בתחומי העיר ראשון לציון, והכספים שימסרו לעמותה כתוצאה מיום ההתרמה מיועדים רק עבור פעילות המתקיימת בעיר ראשון לציון. (עמותה שפועלת מחוץ לראשון לציון תוכל להגיש מועמדות במידה והיא נותנת שירותים גם לתושבי ראשון לציון)

2 .העמותה נותנת בהתנדבות, או תמורת תשלום סמלי, שירות וסיוע לחולים, לנכים או לפגועים, כמשמעות המונחים בסע' 2.9 לחוזר מנכ"ל משרד החינוך.

3 .העמותה נכונה לתת שירות וסיוע ללא הבדל דת, מגדר וגזע.

4 .העמותה אינה קשורה או אינה מזוהה עם גופים פוליטיים או מפלגתיים, ואינה מקבלת תקציבים מגופים אלו.

את התנאים המלאים להשתתפות ניתן לראות באתר העירייה https://www.rishonlezion.muni.il/Lists/List/CustomDispForm.aspx?ID=541


יש להגיש מועמדות עד לתאריך 31.5.20 למזכירות ועדת התמיכות

מייל- tovas@rishonlezion.muni.il

טלפון- 03-9547240

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא לתרום לעמותות שהמנכ"ל מרוויח עשרות אלפי שקלים !! הגיס נהג = הגיסה מנהלת-חשבונות! -- האישה: יועצת בתשלום ! ועוד מקורבים שנהנים מהתרומות למשפחה !! זהירות, זהירות, זהירות. אני תורמת ישירות למשפחות במצוקה. לא דרך עמותות עמומות !
  הגב 20.05.20 22:02
 • אורח
  מוישה דודל ז"ל המדרחוב לא יהיה לעולם כפי שהיה שדודל ז"ל הסתובב בו
  הגב 20.05.20 22:44
 • אורח
  למה אני צריך לתרום? זה תפקיד העירייה
  הגב 21.05.20 08:48
 • אורח
  כל הכבוד מגיע להם
  הגב 21.05.20 12:00
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?
אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
22.03.20 18:31
בכמה?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
22.03.20 18:32
יש ברחובות ליד המדע. תתקשר אליי עד 17:00 זמין כל יום לא בשבת


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
29.03.20 14:38
לסופרמרקט כרמים המספק הזמנות עד הבית ביקב 12 ראשל״צ דרושים קופאים/ות סדרנים/ות מלקטים/ות ומכיני הזמנות ללקוחות במשמרות . המעוניינים יתקשרו לניסים 050-2502099
אורח
29.03.20 19:58
ניסים אתה עושה ניסים ומציל כמה משפחות מעוני כל הכבוד לניסים המחולל ניסים
אורח
13.03.20 07:38
גרפיקאי ואיש דפוס יבצע בשבילכם עבודה מעיצוב כ.ביקור עד פולדר ועוד... וגם ידפיס עבורכם ויגיע עד אילכם עד הבית עם העבוד טלפון:050-2199465 דניאל
אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
31.03.20 20:51
יש משכורת 13,ביטוח מנהלים,ורכב צמוד? את מבקשת קו"ח בקרוב גם תבקשי אבחון ומיון בקינן שפי? עבודה בפעוטון לא להטיס בואינג 747
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
23.03.20 14:17
0528222759 עמוס.
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל