הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

צעיר מראשון לציון העצור על רצח שלום בוסקילה ז"ל מראשון לציון נדקר בכלא

עיריית ראשון לציון מתכננת הקמת שווקים/ירידים במדרחוב רוטשילד, שדרת הדקלים, מתחם זד"ל, גן המנהיגים והרובע חלקם יפעלו ביום וחלקם ירידי לילה

לראשונה בארץ ובראשון לציון! חוג טניס שולחן ללקויי ראייה ועיוורים.

סרטון... תלמידי בתי הספר שלמון וחביב בראשון לציון הפכו לשחקנים המציגים את ההיסטוריה העירונית במסגרת פרוייקט "בוקר טוב לך מושבה "

תלמידים מהכיתות הבוגרות בבתי הספר היסודיים שלמון וחביב, צללו להיסטוריה של המושבה ראשון לציון, הם למדו וחקרו את דרך החיים בה חיו חלוצי המושבה ונכנסו לנעלי התושבים. עכשיו כשהם מחופשים לפקידים, סוחרים ועובדי אדמה, הם יופיעו בפני תלמידי השכבות הצעירות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יוזמה חינוכית מעשירה. בימים אלו הסתיים בהצלחה השלב הראשון ביוזמה החינוכית "בוקר טוב לך מושבה" המשותפת למוזאון ראשון לציון ולבתי הספר שלמון וחביב. ביוזמה זו לוקחים חלק תלמידים מבתי הספר היסודיים שיגלמו דמויות מהעבר של המושבה ראשון לציון ויופיעו בפני תלמידי השכבות הצעירות, כיתות א' ו-ב' המבקרים במוזיאון.

התלמידים נבחרו בקפידה ועברו אודישנים בבית הספר והשתלמות במוזאון. כדי ליצור את הקשר האישי של התלמידים לתקופה, הם למדו וחקרו את דרך החיים המאתגרת בה חיו חלוצי המושבה ונכנסו לנעלי התושבים.

סרטון: מוזיאון ראשון ליוןראש העירייה, רז קינסטליך:

"מרגש לראות את הדור הצעיר מתחבר לעולמם של המייסדים שלנו מלפני 100 שנה ומעלה ומרגש לא פחות- לראות אותם מעבירים הלאה לתלמידים הצעירים, ישר כוח". בחודשים הקרובים, יפתיעו התלמידים השחקנים את חבריהם הצעירים וימחישו להם את חיי היום יום בשנותיה הראשונות של המושבה באמצעות משחק של דמויות מהעבר. המפגש של התלמידים הצעירים עם תלמידים בוגרים מהם ייצור למידה תוך כדי משחק וחוויה.


מחזיקת תיק מוזיאונים, חברת המועצה ד"ר ענת לייבוביץ':

"אני רוצה להודות למנהלות בתי הספר ולצוות המוזאון על שיתוף פעולה שהוביל ליוזמה הנהדרת הזו. אין לי ספק שהתלמידים אשר נחשפים בדרך חווייתית אל חייהם של המתיישבים הראשונים ייתרמו מהחיבור בין העבר להווה וייהנו מהביקור במוזאון. אני מזמינה את בתי הספר האחרים ליצור קשר עם המוזאון ולקדם יוזמות משותפות נוספות".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הבריאות יוצא בקמפיין שלטי חוצות ברחבי רחובות, ראשון לציון, בת ים וחולון "כולנו עוצרים את שרשרת ההדבקה"

הקמפיין ייצא בהנחיית שר הבריאות יולי אדלשטיין עם כ1100 שלטי חוצות ברחבי ישראל במהלך השבועיים הקרובים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 22


קמפיין חדש של משרד הבריאות ברשויות המקומיות בהנחיית שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין , החל מהיום יפרוס משרד הבריאות כ 1100 שלטי חוצות בערים ברחבי הארץ בהן ראשון לציון, רחובות, בת ים וחולון .

מדובר ביוזמה של שר הבריאות בשיתוף הרשויות .שלטי החוצות הכוללים את שם העיר והלוגו של העיר .

נוסח השילוט הותאם לכל עיר ומציין את שמה בסלוגן קבוע .

לדוגמה :" כולנו ברחובות עוצרים את שרשרת ההדבקה, עוטים מסיכה, שומרים מרחק שני מטרים, מקפידים על הגיינה – החזרה לשגרה שלנו בידיים שלך !"


השילוט יוצג בצמתים ראשיים , באיזורים בולטים ברחבי כל עיר ובמסכים דיגיטליים למשך כשבועיים החל מהיום.

סוגי שלטים : בהתאם לזמינות ולכיסוי אפקטיבי בכל ישוב - כולל קירות ,שלטי רגל, בילבורדס, מסכים דיגיטליים , טוטמים , לארגים , פוסטרים , מכוונים.

הרציונל בבסיס הקמפיין נועד לחזק את תחושת המחויבות המקומית להקפדה על ההנחיות ברמה הלוקאלית. רתימת התושבים בכל עיר למאמץ הלאומי כדי שכולנו בכל עיר נצליח יחד להתגבר על הנגיף בכוחות משותפים .
שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין:

"בהסברה שלנו אנחנו פונים לכל המגזרים בישראל. הנגיף אינו מבחין בין יהודים לערבים ובין חילונים לדתיים. המלחמה היא של כולנו, הניצחון על הקורונה יהיה של כולנו".


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכוונות טובות. צריך שיתוף פעולה מכולנו.
  הגב 14.07.20 18:41
 • אורח
  שיבואו ל104 רוטשילד ויראו מה קורה? אין מרחק של 2 מטר במדרכה . משני הצדגים אוהלים וכסאות ושולחנות ואנשים . אין אכיפה מצד העירייה . המדרכה מיועדת ראשית להולכי רגל ונכים
  14.07.20 19:38
 • אורח
  בזהוז כספים להאדרת האגו של השר שחוגג יום הולדת לרעייתו לא בדיוק עפ"י מה שכתוב בשלט. מה עם פרוייקטור?
  הגב 14.07.20 19:08
 • אורח
  כדאי שכל מנהל ישמש דוגמא כדאי שכל הורה ישמש דוגמא כדאי שכל אחד יעטה מסכה אחריות, איכפתיות וערבות הדדית
  הגב 14.07.20 19:13
 • אורח
  כמה נכון אשריך, המוני אזרחים ותיקים לא יוצאים מבתיהם חודשים ושומרים על עצמם כמו מאש כדי לא להידבק, בבקשה שימרו על עצמכם למען כולנו , הורינו סבינו וסבתותינו וכל אחד שהוא בקבוצת סיכון מכל סיבה שהיא עם מחלות רקע ובלי, עוד חודשיים ניכנס לחגי תישרי, שלא נחווה שוב את הסגר שהיה לנו בפסח אז בבקשה, מקווה שנגעתי בכל אחד מכם כל מי שקורה מילים אלה, תפנינו למען כולנו ונצא נישכרים.
  14.07.20 23:52
 • אורח
  היום הלכתי לעיר לבית מרקחת של מכבי. ובדרך ראיתי באזור של המרכז המסחרי שלושה חברה צעירים ללא מסכה, המאבטח בבית הספר של חבד ברחוב חבד ללא מסכה. ברוטשילד בשני חנויות של ירקות מסדרים סחורה עם מסכות על הפה בלבד. מול בית הכנסת הגדול. מה יעזרו השלטים, אם נשים וגברים משתינים על ההוראות. ואנו שנמצאים בקבוצת הסיכון לא יוצאים מהבית. גם לא לסופרים. מקווה שמישהו יקח את תפקיד האדם המבוגר.
  הגב 14.07.20 19:15
 • אורח
  יש להוציא בשילוט מהציבור את המשפט *לי זה לא יקרה * שיפינמו הקורונה לא מבדילה כל אחד יכול להדבק גם .....
  הגב 14.07.20 19:16
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים ובעלי הון לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות
  הגב 14.07.20 19:39
 • אורח
  מענין מהיא הגבלת הכנסת מיתרחצים
  הגב 14.07.20 20:05
 • אורח
  לכו הביתה מושחתים נמאסתם
  הגב 14.07.20 20:06
 • אורח
  סגר משמעו כאוס ברחובות. מדינת ישראל צריכה לקחת את זה בחשבון אני הייתי ממשיך כרגיל וחי עם זה
  הגב 14.07.20 20:23
 • אורח
  שלטים וכרזות בזבוז כספים כולם יודעים מה צריך לעשות באו נהיה ממושמעים לטובתנו
  הגב 14.07.20 20:40
 • אורח
  מה שצריך זה להתארגן הרבה חברה ופשוט לבזוז חנויות ולעשות כאוס בארץ. כאוס שלם שלא ידעו איך לעצור אותנו. זה בדרך...
  הגב 14.07.20 20:59
 • אורח
  אני איתך גבר. כנס לפייסבוק נתארגן עם עוד ערים
  הגב 14.07.20 20:59
 • אורח
  די עם האלימות אפשר גם אחרת
  הגב 14.07.20 21:08
 • אורח
  לא יעזור. וסתם בזבוז כספים. צריך סגר וצריך ענישה. אין ברירה הציבור לא קולט שזו מגיפה לא מסיבת חוצות.היום ברחובות הפגינו המון צעירי הצופים, לא שמרו שום מרחק ולא כולם היו מוגנים . למה? בטח לא שלט חוצות הוא זה שילמדם. וחבל
  הגב 14.07.20 22:37
 • אורח
  בטח מסדרים עבודה לאיזה מנהל משרד פרסום המושחתים מהליכוד ארץ אוכלת יושביה
  הגב 14.07.20 23:10
 • אורח
  בדיחה ובזבוז כסף, צאו לרחובות גם בשישי תראו מקומות מפוצצים באנשים בלי מסיכות בצפיפות אז מה זה שווה?!
  הגב 14.07.20 23:14
 • אורח
  רק הפגנות בכל עיר נגד המנותקים
  הגב 14.07.20 23:32
 • אורח
  ממש אנחנו נמצאים במלחמת אזרחים ... מה קורה פה ??? בושה של התנהגות ברברית חוליגנים.. אני פשוט מתביישת באזרחי המדינה שלי ,איפה הגענו ,התחרפנתם מהקורונה ..
  הגב 15.07.20 00:33
 • אורח
  משפחת מדהלה בעיריית רחובות זה כמו ג’וקים גם פצצת אטום לא תוזיז אותם כנופיית הג’וקים
  הגב 15.07.20 01:01
 • אורח

מיזם חדש בראשון לציון! תרבות עיר היין של ראשון לציון חוזרת למתחם מוזיאון ראשון , שיפעיל מיזם יין וקולינריה הכולל סדנאות יין, הצגת היסטוריית ייצור היין בישראל, ומופעים סביב תרבות היין

היוזמה הגיעה מתוך הכוונה להחזיר את תרבות היין לראשון לציון שהייתה ידועה כעיר היין ופיתוח תרבות היין והקולינריה בעיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


מיזם חדש עתיד להתקיים במוזיאון ראשון לציון. בימים אלו יצאה החברה העירונית בקריאה ליזמים ובעלי יקבי בוטיק להצטרף למיזם בו יופעל "מיזם יין" במסגרתו, תתקיים מכירת יינות בוטיק וקולינריה. היוזמה הגיעה מתוך הכוונה להחזיר את תרבות היין לראשון לציון שהייתה ידועה כעיר היין ופיתוח תרבות היין והקולינריה בעיר. כזכור בעבר נקרא פסטיבל ראשון לציון בחג הסוכות, פסטיבל היין במסגרתו הוצבו דוכני יין בשדרת הדקלים, להנאת המבלים במופעי התרבות.

המיזם עתיד לכלול:

הצגת ההיסטוריה של יצור היין בישראל

עריכת סדנאות ומכירת יין

מופעים הקשורים ליין ולקולונריה

למשתתפים במיזם תהיה אף אפשרות לפתוח חנות לממכר יין ומוצרי מזון שונים.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בקשר ליזמות היין במוזיאון, זה מקסים, אבל הקהל הותיקים לא מתאים להם, לנו.זה פרויקט מקסים, תעשו מתי שיהיה אפשרת לותיקים לצאת חופשי.
  הגב 14.07.20 18:08
 • אורח
  מקודםנשידאגו ליקב שהולך ומטמוטט
  הגב 14.07.20 18:11
 • אורח
  היקב ההיסטורי זה ה"מקום" היו שם יופי של מסיבות כאשר החביות הענקיות היוו תפאורה אמיתית ....
  הגב 14.07.20 18:16
 • אורח
  איזה מופעים מדובר
  הגב 14.07.20 18:28
 • אורח
  א ב ס ו ר ד!!! מופע אבסורד שאין כדוגמתו!!! עיר היין??? איזה "תרבות עיר היין" חוזרת כשמתחם היקב עומד ומתפורר??? פשוט אבסורד. בדיחה!
  הגב 14.07.20 19:58
 • אורח
  יוזמה מבורכת, מחכה לזה
  הגב 14.07.20 21:52
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

נשים למען נשים! המאפרת יערה הוד והצלמת ליהי אדל חסון תושבות רחובות וראשון לציון פותחות במיזם צילומי נשים שהכנסותיהם יועברו לתרומה לעמותת עדן - המתמחה בקידום שיוויון מגדרי; נשים המעוניינות לקחת חלק בצילומים יש לפנות ליערה: 050-5664410

הצילומים יתקיימו בסטודיו של ליהי בראשון לציון בתאריכים 19.7 וה 23.7

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט יערה הוד : טולי סטודיו


דווקא בתקופה הנוכחית בה תחום האירועים עובד בקושי אם בכלל, ושכל אחד ואחת מנסים להרוויח איפה וכמה שניתן, החליטו יערה הוד מאפרת ומסרקת מרחובות וליהי אדל חסון צלמת מראשון לציון להקים פרויקט צילומים של נשים למען נשים.

במסגרת הפרויקט שזכה לשם "תמונה עם מטרה" יערכו ימי צילומים מרוכזים לנשים שיוכלו לבחור בין צילומי נשיות או צילומי תדמית, כאשר מחצית מההכנסות של ימי הצילום יועברו כתרומה לעמותת עדן. זו עמותה פמיניסטית המתמחה בקידום שוויון מגדרי באמצעות שיטת טיפול ייחודית ובליווי נערות ונשים בתהליכים אישיים ומקצועיים. בימים אלה מקימה העמותה את המרכז הראשון לקידום שוויון מגדרי בנגב. המרכז יסייע לנשים מכל קשת האוכלוסייה לערוך שינוי חיובי בחייהן ויפעל להפצת ידע לצמצום הפער המגדרי.

יערה וליהי,החליטו שלמרות המצב, בו גם הן סופגות פגיעה בהכנסותיהן בתקופת הקורונה, הן מעוניינות להקים את הפרויקט דווקא עכשיו ולתרום את הכסף, כאשר לנגד עיניהן עומדת האמונה שנשים הן חזקות ושוות, ולכן חשוב שיתרמו לנשים אחרות בכדי להמשיך את המעגל של העצמה, החיזוק, הכוח הנשי, והתרומה הלאה.

הצילומים יתקיימו בסטודיו של ליהי בראשון לציון באופן מרוכז ומספר הנשים בכל יום הוא מוגבל. ימי הצילום העדכניים הם ה19.7 וה 23.7 כאשר המטרה היא שהקמפיין ימשיך לרוץ לאורך השנה. נשים המעוניינות לקחת חלק בפרויקט, להצטלם ולתרום צרו קשר עם יערה: 050-5664410


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון מתכננת הקמת שווקים/ירידים במדרחוב רוטשילד, שדרת הדקלים, מתחם זד"ל, גן המנהיגים והרובע חלקם יפעלו ביום וחלקם ירידי לילה

בכל יריד עתידים לפעול בין 10-25 דוכנים בהתאם לקביעת החברה העירונית . פעילותם תהיה מספר פעמים בשבוע בתחומים שונים: תכשיטים, בגדי יד שנייה, חפצי אמנות ביתיים, כלי בית, מזון טרי, ירקות ופירות טריים, עוגות לחמים, פרחים, ענתיקות ועוד. יריד המדרחוב יופעל בין פעמים לשלוש פעמים בשבוע- ויכלול מגוון נושאים המותאם לכל יום בשבוע כפעילות קבועה לדוגמא: שוק ו'ינטאז ועתיקות, שוק איכרים ושישוק בימי שישי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 21
השוק בימי שישי במדרחוב רוטשילד


כפי שפרסמנו לאחרונה עיריית ראשון לציון ומחזיק תיק הרישוי ד"ר אפי משה מתכננים להקים בעיר יריד בו יתקיימו שווקים שונים לרווחת התושבים. ההחלטה באה בעקבות ההודעה על הפסקת מתן רישיונות רוכלות וכתחליף יוקם בקרוב יריד דוכנים עירוני. אפי משה, טען כי לאחרונה התקיימו בנושא מס' דיונים בינו לבין ראש העירייה ושניהם רואים בתופעת הרוכלים המפוזרים ברחבי העיר כתופעה פסולה ההופכת את חזות העיר למעין שוק ונוגדת את מדיניות העירייה הדוגלת בשיפור פני העיר וחזותה. עם זאת, לדברי אפי משה, לא ניתן להתעלם לחלוטין מהצורך הממשי של הרוכלים המוכרים מרביתם ברווחה כאוכלוסייה קשת יום, להתפרנס בכבוד ולשקם את חייהם מבחינה חברתית.

לפיכך הציע משה לרז קינסטליך בפגישתם האחרונה, שהעירייה תקצה מקום להקמת יריד דוכנים עירוני מתוחזק וססגוני שייתן מענה לשתי הסוגיות הללו גם יחד.

על פי התכנון היריד שיהיה באחריות החברה העירונית, יתקיים באחד או יותר מבין 5 המקומות הבאים: מדרחוב רוטשילד, שדרת הדקלים, הרובע-מתחם הבילויים, גן המנהיגים ומתחם זד"ל.

בכל יריד עתידים לפעול בין 10-25 דוכנים בהתאם לקביעת החברה העירונית . פעילותם תהיה מספר פעמים בשבוע בתחומים שונים:

תכשיטים, בגדי יד שניה, חפצי אמנות ביתיים, כלי בית, פטנטים, מזון טרי : ירקות ופירות טריים, עוגות, לחמים, גבינות, שמן זית, זיתים, פרחים , ענתיקות ועוד.

יריד מדרחוב רוטשילד

יריד המדרחוב יופעל בין פעמים לשלוש פעמים בשבוע- ויכלול מגוון נושאים המותאם לכל יום בשבוע כפעילות קבועה לדוגמא: שוק ו'ינטאז ועתיקות, שוק איכרים ושישוק בימי שישי.

שעות הפעילות המתוכננות:

במשך כל היום בין השעות 9:00-18:00 ובימי שישי 9:00-15:00

או שווקי לילה שיפעלו בין השעות 18:00-24:00

החברה מבהירה כי הפעלת היריד על ידי המפעיל שייבחר, צריכה להתאים לאזור בו יפעל, על מנת לא לפגוע ולהתחרות בבעלי העסקים הנמצאים באזור היריד.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מול הום סנטר,מקום שיש גם חניה.לא חוכמה לעשות יריד,ואז אין איפה לחנות
  הגב 14.07.20 15:00
 • אורח
  מול הום סנטר אין תחבורה ואף אחד לא יגיע .יריד כזה יחייה את מרכז העיר וגם בני נוער ללא רשיון נהיגה יוכלו להוא .כמו כן ,זה יתן פרנסה לבעלי העסקים באיזור ,בתי קפה גלידריות מסעדות וכדומה .יוזמה מבורכת
  14.07.20 17:32
 • אורח
  אהלק יריד איכרים.. התכוונתם יריד גנבים שאפילו לא טורחים לרשום מחיר על מרכולתם וכששואלים אותם מבקשים מחירי בוטיק... חשבתי שהמטרה היא להיטיב גם עם הלקוחות אחרת מי צריך אותם
  הגב 14.07.20 15:08
 • אורח
  תדאגו שישימו שלטים עם מחירים ברורים. שלא יביכו את הלקוחות.. וגם שלא יעבדו עליהם.
  הגב 14.07.20 15:09
 • אורח
  רעיון מצוין ונכון
  14.07.20 17:32
 • אורח
  אתם בטוחים שזה הזמן . להתקהלות
  הגב 14.07.20 15:14
 • אורח
  בדיוק מה שעלה לי בראש
  14.07.20 22:07
 • אורח
  גן המנהיגים הוא לא מקום לדוכנים אסור גן יפה כזה בפינת העיר להפוך לפינת זוהמה שאף אחד לא מגיע לשם לשם ביצוע קניות
  הגב 14.07.20 15:21
 • אורח
  מה עם שמירה על מרחק בימים טרופים אלו. האם זה הזמן לפתוח את הירידים ?.
  הגב 14.07.20 15:38
 • אורח
  צודק. ומי יאכוף?
  14.07.20 19:42
 • אורח
  נראה לי שזה מסוכן הירידים האלו. לאזרחים ותיקים איך יצאו ויהיו עם כל הרוכלים והקונים, הו הזמן אסור לנו להפגש עם הנכדים? תבדקו, או שזה מתאים לשאר האוכלוסיה. בהצלחה. צצ
  הגב 14.07.20 15:47
 • אורח
  חחה איזה חרטה לטובת הרוכלין מדרחוב זה בית קברות אין שם פרנסה המקומות של הירידים אל הפנים ממש לסמן וי של העייריה
  הגב 14.07.20 17:36
 • אורח
  איזה מיקום לרוכלים אי אפשר להרוויח שם שקל
  הגב 14.07.20 17:45
 • אורח
  אך נירשמים לדבר הזה
  הגב 14.07.20 17:46
 • אורח
  בדיוק עכשיו הזמן! חחח יש אישור של משרד הבריאות?
  הגב 14.07.20 17:48
 • אורח
  בדיוק!! אם לא במשהו אחר,אז נוביל במספר המילים!
  14.07.20 19:49
 • אורח
  חולים,סליחה
  14.07.20 19:49
 • אורח
  מתי זה יתקיים?
  הגב 14.07.20 17:57
 • אורח
  מיזמים מצויינים להפיכת העיר מעיר ירוקה לעיר אדומה ולסגר כללי בתקופת הקורונה - מישהו לא חושב ההגיון ??!!
  הגב 14.07.20 18:21
 • אורח
  ממש ככה!
  14.07.20 21:18
 • אורח
  סתם תעמולה זולה של העייריה שיפקחו בשעה קשה יותר טוב על הקיים
  הגב 14.07.20 21:28
 • אורח

צעיר מראשון לציון העצור על רצח שלום בוסקילה ז"ל מראשון לציון נדקר בכלא

הרצח התרחש בינואר שנה שעברה ליד אולם אירועים ביבנה

אבי בר | | תגובות: 8
זירת הרצח ביבנה
ב - 18/1/19 נרצח ביציאה מגן אירועים ביבנה שלום בוסקילה ז"ל בן 19 מראשון לציון. כחשוד ברצח נעצר אביאל כהן בן 21 מראשון לציון. מהחקירה עלה כי על פי החשד, סמוך לחצות הזמין אביאל כהן מונית לפתח ביתו בראשל"צ וביקש מהנהג להסיעו לאולם שמחות ביבנה. כשהגיע למקום ירד והלך לכיוון הכניסה של אולם השמחות. מאוחר יותר יצא הקורבן מהאולם, אז ניגש אליו אביאל התנפל עליו ודקר אותו בצווארו, לאחר מכן נמלט מהמקום עם המונית בה הגיע קודם לכן.

השבוע התברר כי אביאל כהן העצור בכלא הדרים בשרון עד סיום משפטו הסתכסך עם 2 צעירים החשודים כי לפני 3 חודשים בצעו רצח במלון בתל אביב. הסכסוך הוביל לקטטה ואביאל כהן אושפז בבית החולים מאיר במצב בינוני כשהוא סובל ממספר דקירות בפלג גופו העליון ומכוויה בידו.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם מגיע לו
  הגב 14.07.20 14:11
 • אורח
  למה זה חשוב להעניק פרסום כזה למעשה כזה.
  הגב 14.07.20 14:11
 • אורח
  מגיע לו כל אחד מקבל את שלו
  הגב 14.07.20 14:17
 • אורח
  כל כלב ביג' יומו חדשות כאלה משמחות חבל לא מת
  הגב 14.07.20 14:33
 • אורח
  מיותר לפרסום מה זה מוסיף ולמי זה חשוב.
  הגב 14.07.20 14:43
 • אורח
  מגיע לו? עכשיו המדינה תממן בנוסף לבית הסוהר גם את הטיפול הרפואי בו וגם את קצבת הנכות שידרוש.
  הגב 14.07.20 15:15
 • אורח
  היה מגיע לו למות חבל
  הגב 14.07.20 16:18
 • אורח
  את מי זה מענין?
  הגב 14.07.20 22:40
 • אורח

ד"ר הדס-מלכה הכהן מחזיקת תיק חינוך מיוחד תקיים ביום חמישי 16/7 בזום מפגש מיוחד להורים עם צרכים מיוחדים בנושא זכויות הילד וההורים; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

המפגש מיועד גם להורים ומתבגרים סוכרתיים או עם אלרגיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


ד"ר הדס-מלכה הכהן מחזיקת תיק חינוך מיוחד, ויו"ר ועדת צרכים מיוחדים מזמינה את ההורים בראשון לציון לקחת חלק בועדה מיוחדת שתתקיים בזום, בנושא זכויות הילד וזכויות הורים לילדים עם צרכים מיוחדים מגיל ינקות ועד בגרות.
המפגש מיועד גם להורים ומתבגרים סוכרתיים או עם אלרגיות.
במפגש יתארחו:
עו"ד רויטל כהן לן- מומחית לזכויות הילד עם הצרכים המיוחדים
עו"ד אוליסיה מוסקוביץ- מומחית לטיפול מול הביטוח הלאומי
עו"ד דנה אייזנר - מנהלת מ.נ.ע. (מרכז זכויות נשים עירוני) - מומחית לזכויות נשים והורים יחדניים.
גל זנזורי- חשב שכר בכיר - מומחה לזכויות שכר עובדים .

הורים או אנשי מקצוע המעוניינים להשתתף במפגש מוזמנים להירשם וגם להציע נושאים המעניינים אותם לשיח ודיון.
במפגש ישתתפו חברי ועדת צרכים מיוחדים בעיריית ראשון לציון. פעילים חברתיים והורים לילדים עם צרכים מיוחדים.

המפגש יתקיים ביום חמישי 16/7/2020 בשעה 18:00 בזום
ההשתתפות ללא תשלום אך בהרשמה.
הקישור לזום ישלח אליכם/ן במסרון לנייד שתשאירו בטופס זה. להרשמה מוזמנים/ות למלא את הטופס הבא.

https://forms.gle/AqqVYpZVX2nHt2xi6חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מנטורית מס׳ אחת, אלופה אמיתית. חיזקי ואימצי אישה רבת פעילויות למען החברה👏
  הגב 14.07.20 14:58
 • אורח
  כל הכבוד להדס את מספר 1 בחינוך
  הגב 14.07.20 18:22
 • אורח
  לא עושה דבר למען סייעות העיר שבעירה כמו כל אחד אחר! הן עובדות מאוד קשה עם תנאים ושכר מבזה.
  הגב 14.07.20 22:53
 • אורח
  על מנת שתלמידי החינוך המיוחד יזכו לסייעות|תומכות למידה איכותיות יש צורך לדאוג לשכרן ולתנאיהן של הסייעות. שכר הסייעות -בושה!
  הגב 15.07.20 00:33
 • אורח

תיכון אורט צריפין מזמין בני נוער לקחת חלק במגמת הלוגיסטיקה המתקדמת של התיכון, המשתפת פעולה עם חברות מובילות במשק: התעשייה האווירית אסם ואוריין ומאפשרת ניסיון תעסוקתי עם עבודה בתשלום במהלך הלימודים; ההרשמה נמצאת בעיצומה 03-9575009

נדמה כי השת"פ הבולט ביותר, מתקיים עם אחד הגופים הביטחוניים החשובים בישראל אם לא החשוב בהם - התעשייה האווירית. שיתוף הפעולה יכלול סיורים והרצאות במרכזי הלוגיסטיקה של התעשייה האווירית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מגמת לוגיסטיקה וניהול מערכות ממוחשבות, בבית הספר "אורט צריפין", מבטיחה לבוגריה עתיד מקצועי וכלכלי מובטח, תוך שיתופי פעולה עם התעשייה האווירית ועם החברות המובילות במשק. כך מתארים באורט את מגמת הלוגיסטיקה שנפתחת בבית הספר, אשר הרישום אליה כבר בעיצומו.

מגמת הלוגיסטיקה קיימת בבית הספר כבר מספר שנים, אולם לאחר מאמצים רבים של אנשי רשת "אורט" ונציגי משרד העבודה, שודרגה המגמה . והיא המגמה היחידה בכל אזור המרכז במתכונת לימודים זו.

במסגרת המגמה ילמדו התלמידים כבר היום את מקצועות ההווה והעתיד, ובהם ניהול רכש, ניהול מלאי, מסחר מקוון ברשת ועוד. התלמידים שיגיעו למגמה יזכו לשמוע הרצאות מסמנכ"לי חברות מובילות בענף הלוגיסטיקה , ונציגים בכירים בענף הצה"לי, הודות לשיתופי פעולה מרשימים שהתהוו לטובת תלמידי המגמה.

נדמה כי השת"פ הבולט ביותר, מתקיים עם אחד הגופים הביטחוניים החשובים בישראל אם לא החשוב בהם - התעשייה האווירית. שיתוף הפעולה יכלול סיורים והרצאות במרכזי הלוגיסטיקה של התעשייה האווירית.

בנוסף במסגרת המגמה לומדים התלמידים תוכנות אוניברסליות מתקדמות ביותר בענף המסייעות, בכל מערכות המידע הרלוונטיות לתחומים המדוברים.

מקצועות ההתמחות במסגרת המגמה

ניהול פרויקטים
ניהול רכש וקניינות
ניהול מלאי
ניהול איכות
ניהול סיכונים
ניהול אחזקה
סחר ושילוח בינלאומי
שרשרת אספקה
עלויות מלאי
בקרה ניהולית
SAP
חבילת האופיס
• הנעת המשאב האנושי
• ניהול משא ומתן
• ניהול זמן
• שיטות ניהול מודרניות
• חינוך פיננסי
• אנגלית טכנית
• חינוך לחיי עבודה
• תוכנת פריוריטי
• עיתוד מלאי
• חיזוי צריכה
• הובלה ושינוע
• סיורים מקצועיים
• הרצאות אורחים ומומחים

שלושה גופים נוספים שישתפו פעולה ויתרמו תרומה עצומה לתלמידים:

הראשון הוא קונצרן אוריין המתמחה בתחום שירותים לוגיסטיים בישראל והם חלק מקבוצה בינלאומית העוסקת בשילוח והובלה.

בנוסף מי שתהיה חלק מהתכנית היא חברת יוטרון- המתמחה בתכנון והקמת חניונים אוטומטיים ומרל"וגים מהמתקדמים בארץ ובעולם

כמו גם חברת שופרסל אחת מחברות הקמעונאות הגדולה בישראל. התלמידים יתנסו במקצוע העתיד הזה וחלקם גם יעבדו בסניפים, מה שיפתח להם אופק תעסוקתי מובטח.לפרטים נוספים: 03-9575009 או 08-9256382

ההרשמה תימשך עד לחודש ספטמברמנהלת בית הספר אילנה מאיו:

"המגמה החדשה, מדליקה מהפכנית ומציתה את הדמיון לומדים את העתיד כבר עכשיו. יצרנו שיתופי פעולה מדהימים עם הגופים המובילים במשק ועם המערך הצבאי של חייל החימוש. התלמידים יסיימו עם תעודה, ולא פחות חשוב ניסיון מקצועי אדיר, שיושג באמצעות יומיים עבודה בתשלום בחברות בתחום הלוגיסטיקה ובחיל החימוש בבסיס צריפין. בעת שירותם הצבאי יוכלו הבוגרים להיקלט במערך הלוגיסטי ולרכוש ניסיון נוסף, כך שבתום השירות יתאפשר להם לצאת לשוק התעסוקה עם ניסיון של כמה שנים בתחום. מה שיעניק כרטיס כניסה, לעתיד כלכלי מובטח. אני מזמינה את כל מי שזה רלוונטי עבורו לבוא להתרשם ולהירשם. ההרשמה בעיצומה עד ספטמבר".


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לראשונה בארץ ובראשון לציון! חוג טניס שולחן ללקויי ראייה ועיוורים. למעוניינים להצטרף עידו 052-8352528 מצ"ב סרטון

אז איך זה עובד? צורת השולחן אובלית ועם מסגרת גבוהה כך שהכדור לא יצא החוצה. המתמודדים חובטים בכדור בגודל כדור טניס, חתיכות מתכת הנמצאות בכדור משמיעות רעש בעת גלגול הכדור הנע במהירות לעבר הצד השני בו עומד היריב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לראשונה בארץ חוג טניס שולחן לעיוורים! ענף ספורט חדש לעיוורים הגיע לארץ- טניס שולחן, או בשמו הבינלאומי SHOWDOWN. המקום הראשון בארץ שקלט את הענף כחוג מוסדר הוא המועדון החברתי ללקויי ראייה ועיוורים בראשון לציון. אז איך זה עובד? צורת השולחן אובלית ועם מסגרת גבוהה כך שהכדור לא יצא החוצה. המתמודדים חובטים בכדור בגודל כדור טניס, חתיכות מתכת הנמצאות בכדור משמיעות רעש בעת גלגול הכדור הנע במהירות לעבר הצד השני בו עומד היריב.

מדובר בענף ספורט שמהווה הצלחה בינלאומית באולימפיאדה לנכים. ג'ו לואיס, קנדי עיוור לחלוטין, הגה את הרעיון בשנת 1977 כדי ליצור משחק ספורט שבו אפשר לשחק באופן תחרותי ללא סיוע אדם רואה.
זו לא הפעם הראשונה שהמועדון בראשון לציון מאתגר את חבריו בפעילות יוצאת דופן שמבקשת לקרוא תיגר על מגבלתם. בשנה שעברה נפתח במועדון סדנת צילום מקצועי בהנחיית הצלם הבינלאומי, יגאל סלבין, שמטרתה לתת להם כלים וללמד אותם טכניקות צילום המותאמות למגבלתם. "למרות מגבלתם, אין דבר שהם לא יכולים לעשות" מסביר מנהל המועדון, עידו פינצ'י "חלק מהחברים במועדון הם לקויי ראייה שמאבדים במהלך חייהם את כושר ראייתם בהדרגה, הפעילויות האלו מסייעות לשקם את התפקוד שלהם".

במועדון בראשון לציון, הפועל תחת מינהל לשילוב חברתי, פעילים כיום 114 עיוורים ולקויי ראייה מתוך 660 לקויי ראייה ועיוורים תושבי העיר.


סרטון

להרשמה, ניתן לפנות לעידו בטלפון 052-8352528
ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"נמשיך להיות חלוציים ביוזמות, פרויקטים ופעילויות עבור אנשים עם מוגבלויות, הם מסבים לנו גאווה רבה".


סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי, המחזיק בתיק שילוב חברתי, אמר:

"זו ההזדמנות להפנות את תשומת הלב של לקויי הראייה ובני משפחותיהם לפעילויות הפנאי המתנהלות במועדון".
חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לכל מי ששייך להקמה של החוג 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
  הגב 13.07.20 22:47
 • אורח

קול קורא לעמותות בראשון לציון המסייעות בחלוקת מזון/ביגוד/מוצרי חשמל ועוד המעוניינות להיכנס למאגר העמותות של עיריית ראשון לציון במסגרתו יקבלו סיוע להובלת הסלים/רכוש לנזקקים; הגשת מועמדות היא עד לתאריך 15.7

את המידע המבוקש יש להגיש במעטפה סגורה נושאת ציון "קול קורא להקמת מאגר לעמותות העוסקות באספקת טובין לנזקקים", במסירה ידנית אל גב' זהבה שרף, במשרדי העירייה ברח' ירושלים 2 ראשון לציון, בקומה 5, בימים א'-ה' עד 15.7.2020, בשעה 12:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מבצע חלוקת מזון בתקופת ההסגר בעיר


עיריית ראשון לציון יצאה בימים אלו בקול קורא לעמותות בעיר, המעוניינות להצטרף למאגר של עמותות העוסקות במתן סיוע לנזקקים, באמצעות חלוקת סלי מזון, פרטי ביגוד והנעלה, מוצרי חשמל, ריהוט וכו'.

על פי התכנון עמותות אשר יכללו במאגר יוכלו לקבל מהעירייה, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, סיוע בהובלת טובין המיועד לנזקקים.

הפנייה מיועדת לעמותות העומדות בתנאים הבאים במצטבר:

 • עמותה או מלכ"ר הרשומה ברשם התאגידים;
 • לעמותה אישור ניהול תקין בתוקף;
 • עיקר פעילות העמותה הוא עבור תושבי העיר הנזקקים;
 • העמותה עוסקת באספקת טובין לנזקקים;
 • לעמותה אין מערך עצמאי לשינוע הטובין המיועד לנזקקים;
 • ברשות העמותה מחסן לאחסון הטובין הממוקם בתחומי העיר ראשון לציון;


העירייה מבהירה כי כי אין בכניסה למאגר כדי לחייב את העירייה להעניק את הסיוע, והסיוע יינתן על פי שיקול דעתה הבלעדי של העירייה..

את המידע המבוקש יש להגיש במעטפה סגורה נושאת ציון "קול קורא להקמת מאגר לעמותות העוסקות באספקת טובין לנזקקים", במסירה ידנית אל גב' זהבה שרף, במשרדי העירייה ברח' ירושלים 2 ראשון לציון, בקומה 5, בימים א'-ה' עד 15.7.2020, בשעה 12:00.

לפרטים נוספים יש לפנות אל גב' זהבה שרף בטלפון שמספרו: 03-9689811, או באמצעות דואר אלקטרוני: zehavas@rishonlezion.muni.il


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
14.07.20 03:45
בבית העלמין גורדון, צריך לפתוח שער כניסה אמצעי שהיום הוא סגור. זה יקצר את הדרך לאנשים מבוגרים.חשוב מאוד!!!
אורח
12.07.20 12:46
יש להציב כסאות ברחבי העיר כמו בחולון ובבת ים. זה יועיל לאוכלוסיה המבוגרת. באברמוביץ לא קיים אפילו ספסל אחד. תודה
אורח
11.07.20 09:44
ביבי ו ה ב ב ו נ י ם ביטן אמסלם כץ דרעי ליצמן וה פ ד ו פ ל י ם גנץ ברק ומשפחת ביטון לכ ל ו ב י ם מיד !!!!!!!!!!!!
אורח
09.07.20 22:00
ראש העיר הנכבד נכנס לתפקיד עם הרבה תקוות מצידנו לשיפור פני העיר, לצערי חלה הדרדרות ברוב התחומים בעיר , במיוחד בנקיון ובחזות העיר, שלא נדבר על אכיפה. (למעט דוחות חנייה)...
אורח
05.07.20 14:29
ראש העיר קורא להעסיק בני נוער של העיר אולם, אין מקומות עבודה זמיניים. יש לי חיילת שקיבלה חופשה מיוחדת כדי לעבוד והעבודה בוטלה ברגע האחרון, מתבגר בן 16 שישמח להמשיך לעבודה קבועה ולא זמנית. משהו? מישהו? זמינים להצעות.
אורח
03.07.20 21:28
ל נסגר לדעתי ראש העיר מעורב בסגירת המשרד כד
אורח
02.07.20 11:29
משרד הרישוי שהיה ברחוב הרצל נסגר לדעתי ראש העיר מעורב בסגירת המשרד כדי להקשות על תושבי ראשון לציון
אורח
01.07.20 14:24
בכביש היציאה המזרחי ליד הגן בעברית.כיוון צריפין. הובטח שיהיו 2 מדרכות בשני הכיוונים. להליכה/ריצה כדי לאפשר לכמות אנשים גדולה לא להיות על מדרכה אחת .מתי יבוצע לנו מסלול הליכה/ ריצה נוסף?? תודה רבה לעונים
אורח
08.07.20 12:20
בשבוע הבא


שאפו למורי צוות בתי הספר בן גוריון ומקיף ט' ,נאות אשלים על התגייסותם למען התלמידים עם למידה מרחוק לאחר סגירת בית הספר והירתמותם לשמש כמשגיחים בבחינות הבגרות

בבית הספר בן גוריון שנסגר בעקבות אבחון של אחת המורות שנדבקה מנגיף הקורונה, המשיכו התלמידים ללמוד בלמידה ברחוק, בשיעורים אותם העבירה המורה שאובחנה כחולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מורים בבתי הספר בראשון לציון הוכיחו השבוע שהם יסייעו לתלמידיהם גם במציאות מורכבת זו. בית הספר בן גוריון נסגר בתחילת השבוע לאחר שמורה התגלתה כחיובית לנגיף. צוות ההוראה מיד עבר ללמידה מרחוק ואחת המורות שהתנדבה להעביר שיעורים היא אותו מורה שאובחנה חיובית.

מנהלת בית הספר מירב שגב ,מציינת כי נוכחות התלמידים כמעט מלאה ואפילו ילדים שאינם רשומים, מצטרפים ונהנים. צוות ההוראה הכין מארזים של חומרי יצירה, דפי צביעה ומשחקים לפעילות המתוכננת בשבוע הבא בה יצאו התלמידים לטייל סביב העולם וילמדו על תרבויות שונות.

אתמול התקיימה בחינת בגרות באנגלית לתלמידי כיתות יא' ו-יב'. במקיף ט', נאות אשלים, התקשו למצוא משגיחים לקיום המבחנים. ברוב המקרים מדובר באנשים מבוגרים שבצל הקורונה, חוששים לצאת ולהגיע לבתי הספר. לצורך כך נרתמו מורים שהגיעו להשגיח על חשבון החופשה השנתית שלהם. כמו כן גויסו מזכירות וסייעות על מנת לאפשר את קיום המבחן. הבחינה עברה ללא תקלות והתלמידים נבחנו לפי כל הכללים הנדרשים.

מנהלת בית הספר, מירב שגב, אמרה:

"כל הכבוד לצוות המסור שלא עוזב את הילדים ונותן מענה איכותי למשפחות". בין היתר הילדים לומדים אנגלית דרך פעילות גופנית, גיאומטריה, תנועה, אומנות, חשבון ועוד. אנחנו מקבלים משובים מצוינים מההורים שתומכים ושמחים על מתן המענה המקצועי והאיכותי בבקרים".


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדור הספורט 

ברכות לספורטאי ראשון לציון! נבחרת הנשים של מועדון האתלטיקה מכבי הישגים זכתה בגביע האיגוד; נבחרת הגברים זכתה במקום השלישי

בנוסף במקצים האישיים זכו הספורטאים ב11מדליות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
נבחרת הבנות


לאחר יומיים של תחרות גביע האיגוד, של איגוד האתלטיקה בישראל , נקבעו אלופי ישראל לשנת 2020 גברים ונשים. לאחר שכלול כל התוצאות של ספורטאי המועדונים, מועדון האתלטיקה מכבי הישגים ראשון לציון המשיך להוביל את מקצי התחרות ונבחרת הנשים לקחה את גביע האיגוד הביתה, זאת לאחר שהשיגה 112 נק` ואת המקום הראשון. נבחרת הגברים של המועדון סיימה את התחרות במקום השלישי עם 90 נק'. במקצים האישיים זכו ספורטאי המועדון ב 11 מדליות.

נבחרת הבנים

סיכום תוצאות של היום השני של ספורטאי ראשון לציון

אליפות ישראל בריצת 400*4 מטר

אצל הגברים(אליפות ישראל) במקום השני הגיעו מכבי הישגים ראשון לציון בתוצאה 3:21.47 דק`

אצל הנשים(אליפות ישראל) במקום השני הגיעו מכבי הישגים ראשון לציון עם 3:53.08 דק`

100 מ` משוכות נשים

במקום השלישי, נועה לוי בתוצאה 14.57 שנ`.


בריצת ה-200 מטר נשים

במקום השני הגיעה ניצן לוי עם 25.31 שנ`


ריצת ה-200 מטר גברים

במקום השני הגיע דניאל שקלאר עם 22.04 שנ


בהטלת כידון נשים

במקום השני גילי בר-נר בתוצאה 40.33 מ`


בהדיפת כדור ברזל נשים

במקום השני הגיעה ענבל כהן עם התוצאה 12.29 מ`,


בריצת 3000 מטר מכשולים גברים

במקום השני הגיע דרג`ה צקולה עם התוצאה 8:12.41 דק`


בריצת 3000 מטר מכשולים בגברים

מקום ראשון זמנו מוצ`ה בתוצאה 9:14.99 דק`,


בזריקת דיסקוס גברים

במקום השלישי הגיע מנחם מענדל חן עם 42.03 מ`.


בקפיצה לרוחק אצל הנשים

במקום השלישי הייתה זו לינוי לוי עם 5.36 מ`.


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לנבחרת הנשים
  הגב 13.07.20 20:29
 • אורח
  כל הכבוד לכל הספורטאים.
  הגב 13.07.20 20:39
 • אורח
  I’m banana 🍌
  הגב 13.07.20 20:41
 • אורח
  שפו גדול לספורטאיות ולספורטאים עלו והצליחו.יישר כוח לחברה העירונית ולהנהלת העיר.
  הגב 14.07.20 18:57
 • אורח

דואגים לשלום בני הגיל השלישי בראשון לציון! המינהל לשילוב חברתי פתח ביוזמה ליצירת קשר עם האזרחים הותיקים על מנת לבדוק את צרכיהם בעת חירום

ראש העירייה, רז קינסטליך: אנו נמצאים בתקופה לא פשוטה עבור כולנו, גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט הבריאותי והעתיד לצערנו עדיין לא ברור, אבל מה שברור הוא שאנו חייבים לשמור על הערבות ההדדית שלנו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 15


עיריית ראשון לציון באמצעות המינהל לשילוב חברתי הקימו השבוע יוזמה למיפוי הצרכים של האזרחים הותיקים בראשון לציון. במסגרת המיפוי המנהל לשילוב חברתי יוצר קשר אישי עם כל האזרחים הוותיקים בעיר, שואל לשלומם, בודק מי זקוק לסיוע ובאמצעות שאלון קצר מסמן את אלה להם תידרש תשומת לב מיוחדת במצבי חירום, ומיצר דרכי תקשורת זמינות ומהירות.


ראש העירייה, רז קינסטליך:
אנו נמצאים בתקופה לא פשוטה עבור כולנו, גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט הבריאותי והעתיד לצערנו עדיין לא ברור, אבל מה שברור הוא שאנו חייבים לשמור על הערבות ההדדית שלנו.
אז תודה לכל המתנדבים ועובדי המנהל לשילוב חברתי שלאור שביתת העובדים הסוציאליים נמצאים בימים אלה בהרכב חסר.
אני מחזק את ידי העובדים הסוציאליים במאבקם וקורא לממשלה להתעורר ולפתור את השביתה שפוגעת יום יום באוכלוסיות פגיעות.
יחד נעבור את זה בשלום!


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחשבה נבונה וחשובה
  הגב 13.07.20 19:57
 • אורח
  זאת הבעיה ,למה רק בשעת חרום,כרגיל אין להורינו המזדקנים בעיות המצריכות התערבות של העירייה ???
  הגב 13.07.20 19:57
 • אורח
  תודה ענקית לכל המתנדבים בשעת חירום לאזרחים הוותיקים ולנזקקים בעת הצורך יישר כח 🖐💕🌷💐💐
  הגב 13.07.20 20:01
 • אורח
  לצערי אני אזרח ותיק חוץ מדבורים אני לא מרגיש כלל שמעו נעשה לותיקים.אנחנו מאד חלשים כדי לעשות הפגנות וחבל שאני מרגיש מוזנח וזה כואב מאוד !!!!
  הגב 13.07.20 20:10
 • אורח
  גם אני מרגישה זאת. אף אחד לא התעניין או התקשר.קשה לי מאד מאד
  הגב 13.07.20 20:18
 • אורח
  איך נרשמים ?
  הגב 13.07.20 20:47
 • אורח
  אלי התקשרו !
  הגב 13.07.20 20:49
 • אורח
  יוזמה מבורכת שהיתה גם בגל הראשון של הקורונה אבל, אנחנו זוג אזרחים ותיקים שאיש לא יצר עימנו קשר עד היום - אנחנו מסודרים תודה לאל , אבל ישנם רבים שזקוקים לעזרה וכמו שאלינו לא התקשרו סביר שגם אליהם לא התקשרו וחבל .
  הגב 13.07.20 20:57
 • אורח
  אני מקווה שבמחזור השני של הקרונו שישאלו גם עלי רק למען שארגיש שאני קיימת
  הגב 13.07.20 21:13
 • אורח
  גם אלי לא התקשרו בגל הראשון וחבל
  הגב 13.07.20 21:40
 • אורח
  אנחנו זוג אזרחים ותיקים יש לנו אישור מהעמותה פתחון לב ואין באפשרותנו לקחת את סל המזון אם יש באפשרותכם להביא לנו הביתה נודה לכם תודה
  הגב 13.07.20 22:12
 • אורח
  אזרח ותיק בגיל 70 ישלי אישור פתחון לב ישלי פחד להגיע. לקבל את סיוע למזון יש המון אנשים שנמצאים בתור וזה מסוכן יש אפשרות לקבל ליד בית שלי
  הגב 14.07.20 09:38
 • אורח
  פנו אלי. כל הכבוד להוגים ולעושים במלאכה. חשוב להסביר את ההזדמנויות להסתייע ואת ההיבט הפרקטי של פניה וכו'.
  הגב 14.07.20 14:13
 • אורח
  אני בן 72 לא שמעתי ולא ראיתי שום דבר.
  הגב 14.07.20 14:28
 • אורח
  יוזמה מבורכת הלוואי שאף אחד לא יצטרך
  הגב 14.07.20 16:11
 • אורח

יש לכם שאלה בנוגע להנחיות הקורונה? הפנו שאלות בדף הפייסבוק של עיריית ראשון לציון וד"ר ציפורה קופורניק ממכבי שירותי בריאות תדאג לענות עליהם; לינק מצ"ב בכתבה

בתמונה: ד"ר ציפורה קופורניק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יש לכם שאלה חשובה לגבי ההנחיות החדשות של משרד הבריאות? עיריית ראשון לציון בשיתוף מכבי שירותי בריאות מזמינה את התושבים להפנות שאלות ד"ר ציפורה קופורניק, רופאת ילדים ומשפחה. יש לכתוב את השאלות בפוסט הייחודי שנפתח בדף הפייסבוק של העירייה.

כתבו בתגובות את השאלות שלכם וד"ר קופורניק תחזיר תשובה בסרטון מצולם בחזרה.

למעבר לפוסט בדף של עיריית ראשון לציון
חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתגברים את מערכת החינוך בראשון לציון! הערב (שני 13.7) יתקיים ערב החשיפה לתוכנית "מורל" של עיריית ראשון לציון להסבת תושבים אקדמאים ללימודי הוראה בשיתוף מכללת לוינסקי; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

התוכנית מתאימה לאקדמאים תושבי העיר המעוניינים להשתלב במערכת החינוך שמטרתה המרכזית להכיל ולשלב את כל אוכלוסיות התלמידים המגוונות בעיר, לעודד מצוינות, לחתור לשוויון ולהטמיע דרכי הוראה המבוססות על טכנולוגיות חדשות. הלימודים יחלו בחודש ספטמבר 2020 . המשתתפים יוכלו לקבל מלגת לימודים בין 5-10 אלף ש"ח תמורת שעות התנדבות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עם החזרה לשגרה, רבים מחשבים מסלול מחדש בתחום התעסוקה. בעיריית ראשון לציון ומכללת לוינסקי לחינוך קוראים לתושבי העיר להצטרף ל"תוכנית מורל" להסבת אקדמאים תושבי העיר ראשון לציון להוראה. המצטרפים לתוכנית ילמדו יום וחצי בשבוע למשך שנה כך שהם יוכלו להמשיך לעבוד בהיקף חלקי. הלימודים יחלו בספטמבר 2020. תינתן הכשרה ייחודית בקיץ במתכונת מואצת. בספטמבר 2021 (תשפ"ב) בוגרי התוכנית יוכלו להתחיל את שנת הסטאז' בהוראה.


התוכנית מתאימה לאקדמאים תושבי העיר המעוניינים להשתלב במערכת החינוך שמטרתה המרכזית להכיל ולשלב את כל אוכלוסיות התלמידים המגוונות בעיר, לעודד מצוינות, לחתור לשוויון ולהטמיע דרכי הוראה המבוססות על טכנולוגיות חדשות. התוכנית תכשיר מורים יוזמים, יצירתיים וידעניים, המסוגלים להתאים שיטות הוראה למאה ה-21. כיום מורים מובילים תהליכים של פיתוח למידה באמצעות משחק, הוראה באמצעות חדרי בריחה ועוד. בנוסף, לאור השונות הרבה בין תלמידים, הסטודנטים בתוכנית ייחשפו למודלים של הוראה פרסונלית במטרה להכשיר מורים רגישים המסוגלים לאתר את השונות בין הילדים ובהמשך לעצב סביבות למידה העונות באופן מותאם לכל תלמיד.


הסטודנטים בתוכנית מורל ישתלבו בקורסים ייחודיים להכשרה במודל עירוני על פי חזון העיר. בבסיסו למידה מותאמת למאה ה-21 ובהתנסות מעשית בהוראה שבמסגרתה יישמו שיטות הוראה, יחקרו תהליכי למידה, ויחוו את הדינמיקה הבית ספרית.

למתאימים יוענקו הלוואות מותנות מטעם משרד החינוך. הסטודנטים יוכלו להיעזר במלגות מפעל הפיס בסך 5,000 ₪ למתנדבים במעורבות חברתית בהיקף של 40 שעות או בסך 10,000 ₪ למתנדבים במעורבות חברתית בהיקף של 80 שעות. בסוף תהליך ההכשרה יקבלו הסטודנטים בתוכנית תעודת הוראה לבית הספר העל יסודי (כיתות ז-י) באחת מההתמחויות הבאות: אנגלית, ביולוגיה, גיאוגרפיה, היסטוריה, לשון עברית, מתמטיקה, ספרות עברית, תנ"ך/מקרא. או תעודת הוראה לבית הספר היסודי (כיתות א-ו) באחת מההתמחויות הבאות: אנגלית, טבע, מתמטיקה, ספרות עברית, עברית-שפה ואוריינות, תנ"ך/מקרא.


ערב החשיפה יתקיים הערב (שני 13.7) בשעה 17:00 בזום
לפרטים ולהרשמה למפגש>> https://www.levinsky.ac.il/contatrash/

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המראה החדש של חוף ראשון לציון! עידן מזרחי מציג את המראה החדש של חופי ראשון עם פרגולות חדשות בטיילת ושיתוף פעולה עם חברת דקטלון שהציבה שמשיות ומגבות לרווחת הרוחצים

עידן מזרחי: "יחד נמשיך להציב את התושבים במרכז ולהפוך את ראשל״צ לעיר הטובה ביותר בישראל !"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 29
קרדיט: הדף של עידן מזרחי


פיתוח חוף ראשון לציון נמשך! מחזיק תיק החופים עדין מזרחי מספר כי לאחרונה החל שיתוף פעולה בין עיריית ראשון לציון לחברת דקטלון, במסגרתו הוצבו לרוחצים בחוף הגולשים, מאות שמשיות ומגבות ממותגות לרווחת הרוחצים, שיוכלו לקחת אותן בתום השימוש הביתה.

בנוסף על כך הסתיימו העבודות להצבת פרגולות הצללה בטיילת. בימים האחרונים הותקנו 9 פרגולות הצללה לאורך טיילת החוף אותן עיצב האדריכל, נתנאל בן יצחק. ביצוע העבודות התקיים בשיתוף החברה הכלכלית, והמשנה לראש העיר ומ"מ יו"ר החברה הכלכל, אסף דעבול.המשנה לראש העירייה, עידן מזרחי:

אני מודה לשותפי לדרך רז קינסטליך, על דרך הפעולה, ההשקעה והתמיכה בקידום הפרוייקטים ולכל השותפים במערכת העירונית
יחד נמשיך להציב את התושבים במרכז ולהפוך את ראשל״צ לעיר הטובה ביותר בישראל !


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נשמח באם גם את הדרך לים להולכים ברגל יצלילו בעצים או פרגולות לאורך הבסיס שד' רחבעם זאבי
  הגב 13.07.20 19:28
 • אורח
  למה רק בחוף הגולשים?
  הגב 13.07.20 19:38
 • אורח
  עידן מזרחי שכח דבר מאוד חשוב ונגיש : השירותים . השירותים לא כל הזמן נקיים והריצפה מוצפת במים . היו צריכים להקים עוד תאי שירותים כי זה לא מספיק לאלפי מתרחצים
  הגב 13.07.20 19:39
 • אורח
  מה עם החוף הנפרד ??????????????
  הגב 13.07.20 19:42
 • אורח
  מה באמת?? תפרסמו מתי איפה ובכלל
  14.07.20 09:31
 • אורח
  השירותים ממש דוחים הייתי במוצא"ש האחרון יהיה בא לי להקיא
  הגב 13.07.20 19:43
 • אורח
  הייתי במוצ"ש האחרון היה גועל נפש היה בא לי להקיא
  הגב 13.07.20 19:44
 • אורח
  הכיורים מטונפים נראה שמעולם לא ניקו אותם.צריך שכל הזמן יהיו מנקים באופן קבוע
  הגב 13.07.20 19:48
 • אורח
  אני מקווה שיהיו מספיק פרגולות לתושבי ראשון. כי הרבה תושבי חוץ מגיעים. ואין מקום. וחבל.. . בכללי החוף ניראה יפה.. .כל הכבוד... רק שתסתיים הקורונה ונוכל להינות לפני שהקיץ יסתיים..
  הגב 13.07.20 20:11
 • אורח
  מה עם השובר גלים שאמרו שיהוה מוכן בשנת 2020?
  הגב 13.07.20 20:21
 • אורח
  נכון מה קורה עם זה, אנחנו לא נהנים מהים תמיד דגל אדום וסוער
  13.07.20 23:19
 • אורח
  כל הכבוד לצלניות ולייפוי הטיילת. אבל יש צורך דחוף.לשפץ את השרותים מביפנים
  הגב 13.07.20 20:22
 • אורח
  יופי של עבודה עידן מזרחי, אין ספק שמאז שהוא בתפקיד חוף הים נראה נפלא!!
  הגב 13.07.20 20:56
 • אורח
  חבר המועצה שלא רק מדבר אלה באמת עובד לטובת האזרחים!
  הגב 13.07.20 20:57
 • אורח
  שובר גלים דחוףףף או רק שקורה אסון מתעוררים פה?! בכל ערי החוף יש מלפני שנים. העיר היחידה שאין זו ראשלצ
  הגב 13.07.20 21:11
 • אורח
  נכון מחכים לזה בקוצר רוח כבר אנחנו לא נהנים מהים תמיד דגל אדום וסוער
  13.07.20 23:20
 • אורח
  יש מספיק שירותים אך משום מה חלקם נעולים קבוע ומה שכן פתוח פשוט מטונך ומוזנח
  הגב 13.07.20 21:36
 • אורח
  שובר גלים דחוףףףף
  הגב 13.07.20 22:03
 • אורח
  מחכים לשובר גלים
  הגב 13.07.20 22:11
 • אורח
  גועל בשירותים כמו תמיד.לעומת חופים בערים אחרות..תשימו מנקים ושיגבו שקל מכל אחד ושיהיה מחוטא ומינימום נקי לפחות. רק לשפץ ולייפה מבחוץ זה היום לא הכי חשוב....הייגיינה וכולם יהיו בריאים....אמן ואמן 🙌
  הגב 13.07.20 22:30
 • אורח
  הייתי במצ"ש בלוך הנכים שירותים היו סגורים... למה? בן אדם עם מוגבלות צריך ללכת 600 700 מטר לשירותים הקרובים? זה לא הגיוני... אשמח לתגובה
  הגב 13.07.20 22:41
 • אורח
  תודה ראש העיר ולעוסקים במלאכה . חשוב שיהיה גם קו אוטובוס עם תחנה קרובה לחוף ראשון הראשי. תבורכו והמשיכו 👋👋
  הגב 14.07.20 08:27
 • אורח
  לאוהבי רעיון שוברי הגלים - הים שלנו יפהפה בזכות זה ש*אין* שובר גלים. השובר משנה את החוף עצמו וגם את המים.השובר לא מנע אסונות טביעה עד כה .....שלא נשלה את עצמנו. רק משמעת עצמית תמנע אסון
  הגב 14.07.20 08:32
 • אורח
  השובר גלים יאפשר לילדים בהשגחת ההורים להיכנס לים .
  14.07.20 17:26
 • אורח
  תעשו שטח שובר גלים לילדים שקרוב לחוף ושובר גלים לגדולים.
  הגב 14.07.20 09:34
 • אורח
  צריכים להתקין שרותים ציבוריים בתשלום כמו בצרפת שלאחר כול משתמש המערכת שוטפת ועושה חיטוי במתקן ללא מגע אדם וזה בתשלום
  הגב 14.07.20 11:02
 • אורח
  לא הבנתי. הים שייך רק לתושבי ראשון לציון? מי שגר ביבנה, נס ציונה צריך לשלם 60 שח!!! זה פשוט ניצול
  הגב 14.07.20 17:14
 • אורח
  מקסים .חוף יפה .טיילת מקסימה .רק חבל שאין שןבר גלים ואנו נאלצים להגיע לחוף בת ים או חוף ת-א כדי להינות מרחצה בים עם הילדים או הנכדים . השנה הובטח שיהיה שןבר גלים .רז לטיפולך !!!
  הגב 14.07.20 17:19
 • אורח
  ברור שללא שובר גלים וים גלי , לא נכנסים לים , ובחוף כידוע לא טובעים .דחוף שןבר גלים .
  הגב 14.07.20 17:23
 • אורח

רוכב אופנוע התנגש ברכב חונה בראשון לציון - מצבו בינוני עד קשה

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 4
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לרוכב אופנוע כבן 30 שנפצע בינוני עד קשה בתאונה בכביש 431 בסמוך למחלף עין הקורא.


רפאל אלמליח חובש באיחוד הצלה סיפר:

"מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע שנפצע בינוני עד קשה. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בכל חלקי הגוף כתוצאה מהתנגשות ברכב חונה".

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החבר'ה ממשיכים להשתולל = בריאות.
  הגב 13.07.20 19:12
 • אורח
  מסכן רפואה שלימה. אני מזמינה את ראש העיר להגיע לרחוב צבי פרנק ולהיות נווכח איפה איכות הסביבה העיקאבנהגי האופנועים שדוהרים בכביש. ומרעישים כאילו מטוס ממריא. פשוט קטסטרופה. אין לנו איכות חיים. העיקר משלמים מיסים גבוהים.
  הגב 13.07.20 19:18
 • אורח
  התופעה של האופנועים הרועשים קיימת בכל הארץ לצערי הרב ובאמת חבל שלא עושים שום דבר בעניין הזה
  14.07.20 13:25
 • אורח
  אכן נורא ואיום אופנוענים רועשים בצורה מחרידה ברחוב צבי פרנק מפ.ברנדס ועד סוף הרחוב גבעתי אסון בלתי אפשרי לחיות בפרט בשעות הערב והלילה אנא עיצרו את הפרעות הזאת לאלתר.
  הגב 13.07.20 19:56
 • אורח

מחר 5 הפגנות בראשון לציון! תנועת הצופים יוצאת למאבק על חיי התנועה ותקיים מחר (שלישי 14.7) 5 הפגנות בראשון לציון: סינמה סיטי, צומת בית דגן, רחבת מופת- רוטשילד, גשר משה דיין, צומת קניון ראשונים

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך הביע תמיכה במאבק. התנועה יוצאת למאבק ארצי בהם יתקיימו ברחבי הארץ הפגנות בכ 100 מוקדים ברחבי הארץ. ההפגנות יחלו בשעה 19:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט: תנועת הצופים


תנועת הצופים החלה השבוע במאבק ארצי על המשך חיי תנועות הנוער בישראל שיגיע לשיאו מחר (שלישי 14.7) עם כ 100 מוקדי הפגנות המתוכננות להתקיים ברחבי הארץ בשעה 19:00. מחאת התנועה היא בעקבות החלטות הממשלה על הגבלות הפעילויות בקרב מוסדות החינוך שמוגבלות עד כיתות ד, הפסקת פעילויות הקיץ שלהן, וכן אי העברת התקציבים לתנועות הנוער שמהווה פגיעה קשה בפעילותה, ועתידה להביא לקריסתה בקרוב. התנועה אף פתחה בעצומה בה כתבו כי החלטות אלו יביאו לקריסת אחד ממפעלי החינוך החשובים בישראל. המאבק החל להציף את הרשתות החברתיות, וקיבל תמיכה רבה בקרב ראשי הרשויות בהם רז קינסטליך, שהביע תמיכה במאבק וקרא לראשי רשויות להצטרף למאבק ולמנוע את סגירת התנועה.


בראשון לציון יתקיימו 5 הפגנות החל משעה 19:00:

ראשון לציון סינימה סיטי

רחוב רוטשילד רחבת מופת

צומת קניון ראשונים

גשר משה דיין איילון

בצומת בית דגן


הפגנת הצופים בירושלים


נוסח העצומה:

אומרים לא לסגירת הצופים!
ממשלת ישראל החליטה לעצור את פעילות תנועת הצופים.
בשלב הזה, אין פעילות קיץ , גם פעילויות אשר עומדות בתו הסגול,
ואין תקציב לפעילות תנועת הצופים לשנה הבאה.
החלטה זו תביא לסגירת אחד ממפעלי החינוך החשובים ביותר בישראל.
עזרו לנו באופן מיידי ותמכו במאבק בני הנוער על המשך פעילות השבט שלכם והתנועה שלנו.
אנחנו דורשים לתת אישור מיידי לחזרה לפעילות, ובהתאם להנחיות המחמירות של משרד הבריאות.
הסתובבות הנוער במקומות ציבוריים ללא מסגרת רק תגרום להתפשטות ממוגברת של הנגיף.
אנחנו דורשים מממשלת ישראל שתעמוד בהתחייבותיה לתקצוב התנועה ופעילויותיה החשובות.
אנו זקוקים לעזרתכם בלחץ הנדרש על מקבלי ההחלטות.
חתמו,שתפו והפיצו!
ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך הביע תמיכה בתנועה ואמר:


אסור לפגוע בתנועות הנוער!
עם הקמת הממשלה הועברו תנועות הנוער מאחריות משרד החינוך אל משרד המים. בסוף השבוע האחרון קבינט הקורונה החליט לסגור את פעילות תנועות הנוער ולקצץ את תקציבן בלא פחות משליש!
תנועות הנוער הן בית ל לכ-7,000 בני נוער בעיר, הן מחנכות לערכים של ערבות הדדית, אהבת הארץ והקהילה.
רק בחודשים האחרונים נחשפנו שוב לחשיבותן ולפעילויות המרגשות של החניכים, שבשיתוף תושבי העיר, נרתמו עבור איסוף תרומות לאזרחים וותיקים ושורדי שואה, ופעלו ללא הפסקה בשביל הקהילה תוך דאגה לאנשים עם מוגבלויות.
עיריית ראשון לציון תומכת בפעילות תנועות נוער באמצעות היחידה לתנועות הנוער באגף הנוער והצעירים, ומסייעת להן בכל האמצעים האפשריים: מתמיכה תקציבית, הקצאת מבנים לפעילות, גישה למוסדות חינוך ועד בניית תכניות ושיתופי פעולה בפרויקטים עירוניים.
אם החלטת הקבינט לא תשתנה, יותר מ-100 אלף נערות ונערים בארץ ייפלטו מהמסגרות החשובות האלו, ששומרות על מסגרת חינוכית וערכית ומרחיקות את הנוער מהרחובות, מהמסכים ומהצדדים המכוערים של החיים – אסור לנו לתת לזה לקרות!
אני קורא לחבריי ראשי הערים בארץ ולכם לא לשתוק, יחד נוכל לעצור את ההחלטה המנותקת הזאת ולהמשיך לדאוג לעתיד טוב יותר וערכי יותר עבור ילדינו.
ולכם חניכות וחניכים יקרים, אני מבטיח שאעשה כל שביכולתי להבטיח לכם מסגרת תומכת ויציבה.
תמיד כאן בשבילכם!


איתי מתיתיהו מחזיק תיק הנוער וצעירים:

לא לפגיעה בתנועות הנוער!

חברות וחברים יקרים, תנועות הנוער הן היסוד הערכי והחברתי בעיר שלנו המאגדות תחת קורת הגג שלהן לא פחות מ-7,000 צעירות וצעירים בראשון לציון, וכעת המפעל האדיר הזה עומד להסגר. מדוע? בגלל תקציב.

השבוע הממשלה החליטה על קיצוץ התקציב לתנועות הנוער וכהשפעה ישירה אלפיי צעירות וצעירים הנמצאים במסגרות המדהימות הללו ימצאו את עצמם באופן מיידי ללא המקום שמהווה עבורם בית שני.

אני מלווה את תנועות הנוער מדי שבוע. הפעילויות שהם יוזמים מול בני גילם, מול האוכלוסייה המבוגרת, בעשייה מרשימה ומעוררת השראה והכל ברוח הישראלית האופיינית לנו - חייבות להישמר מכל פגיעה.

אני קורא מכאן לכל הצעירות הצעירים להשמיע את קולם, לדרוש בצורה הייחודית שרק אתם יודעים - לא לפגיעה בתנועות הנוער!

שלכם ואיתכם במאבק לאורך כל הדרך,
חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רז קינסטליך אנחנו אוהבים אותך
  הגב 13.07.20 18:57
 • אורח
  חברים יקרים. אסור לפגוע בתנועת הצופים ואסור לתת להם ליפול. הם הדובדבן שבקצפת העם שלנו ואנחנו תומכים בהם מאוד. בואו כולנו כאיש אחד נשתתף בהפגנות שלהם ונציל אותם ממחיקה. חזק ואמץ.
  הגב 13.07.20 20:40
 • אורח
  תנועה רק של עשירים מגיע להם,בטח דמי חבר בשמיים.תלמדו מהנוער העובד לא לוקחים שקל ממסכנים
  הגב 14.07.20 07:58
 • אורח

האור בקצה הקורונה? בניגוד לתחושה הרווחת כי מגפת הקורונה מתעצמת, הנתונים המקצועיים חושפים כי ב - 4 הימים אחרונים המגפה נחלשה באופן משמעותי. האם מדובר במגמה או בהיחלשות זמנית? הימים הקרובים יכריעו... הסבר והצגת הנתונים בכתבה

ישנם נתונים נוספים המפורסמים מידי יום לציבור על ידי "מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה משרד הבריאות" ורוב הציבור הרחב אינו מודע למשמעות הנתונים הללו, אך למעשה הם הנתונים הכי חשובים ועל פיהם הממשלה קובעת אם להקל או להחמיר בנושא הקורונה. כיום קצב הגידול היומי במספר הנדבקים הוא 3% והמשמעות מספר החולים יוכפלו בעוד 20 יום. שזה נתון סביר. אם קצב הגידול היומי יהיה מעל 7% המשמעות התפרצות דרמטית במגפה

אבי בר | | תגובות: 12


כל כלי התקשורת (וגם אנחנו be106) מדווחים ללא הפסקה על נתוני החולים, מקומות הדבקה וכד'. והתחושה היא שמספר החולים הולכים ומתרבים ואנו בפני מגפה קשה שתביא עימה גם את קריסת המשק.

אך ישנם נתונים נוספים המפורסמים מידי יום לציבור על ידי "מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה משרד הבריאות" ורוב הציבור הרחב אינו מודע למשמעות הנתונים הללו, אך למעשה הם הנתונים הכי חשובים ועל פיהם הממשלה קובעת באם להקל או להחמיר בנושא הקורונה.

מה שקובע לקבלת החלטות הממשלה הם:

אחוז קצב הגידול היומי + צפי מספר הימים להכפלת מספר החולים

הסבר על הנתונים

1. ככל שאחוז הגידול היומי במספר החולים גבוה יותר המשמעות, קצב הכפלת החולים מהיר יותר.

2. כאשר קצב הגידול היומי עומד במשך יומיים רצופים מעל 7% , המשמעות, התפרצות חזקה של המגפה ויש לנקוט בצעדים דרסטיים לעצירתה.

3. כאשר קצב הגידול היומי סביב 0% המצב יציב.

4. כאשר קצב הגידול היומי מתחת ל - 0% (מספר המחלימים גבוה ממספר החולים היומי) המגפה בדעיכה.


ומה המצב כיום?

1. שיא ההתפרצות החלה ב - 2/7 והגידול היומי היה 14% והמשמעות המגפה תכפיל את עצמה תוך 5 ימים.

2. מזה מספר ימים יש ירידה במספר אחוז גידול יומי של החולים והיום שני 13/7 עומד על 3% והכפלת מספר החולים תגיע רק בעוד 20 ימים.

המשמעות?

עדיין מוקדם לשמוח, יש לקוות שהציבור ישמור על ההנחיות ואז המגמה החיובית תימשך, אך השבוע היו וגם צפויים להיות אירועי הפגנות גדולות מאוד ואין לדעת איך להפגנות הללו תהיה השפעה על מצב הנדבקיםטבלת השינוי לטובה מתאריך 2/7/20תאריךמספר חולים יומיאחוז גידול נדבקים יומיצפי למספר הימים בהם תהיה הכפלת מספר החולים
2/7110714%5
4/78048%10
5/78178%10
6/710595%14
7/713198%9
8/712324%19
9/714644%16
11/711474%18
12/711353%20


שימו לב מצד אחד עלייה במספר החולים מצד שני ירידה באחוז הגידול היומי וזה מה שקובע ומשפיע באמת על החלטות הממשלה


צילום מסך הנתונים מתאריך 12/7/20


צילום מסך מתאריך 2/7/20 יום השיא בהתפרצות הגל השני

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנשים הפסיקו לדווח שלא מרגישים טוב !
  הגב 13.07.20 14:32
 • אורח
  המדווחים מדווחים שאין דיווחים. בקיצור - דח'לה
  הגב 13.07.20 14:38
 • אורח
  ברוך השם בשורות טובות
  הגב 13.07.20 14:43
 • אורח
  נקווה לימים טובים יותר
  הגב 13.07.20 14:47
 • אורח
  פייק ניוז שמופצות ע"י מי שמבין ששלטונו בסכנה. הספיקה פעם אחת של " תעשו חיים".
  הגב 13.07.20 14:52
 • אורח
  שיש חמורים על תקן של מנהלים ככה נראית המדינה וגם עיריית רחובות כי זה אותו סוג של חמורים
  הגב 13.07.20 15:09
 • אורח
  עד שלא יהיה חיסון תרדו מהעץ תודה
  הגב 13.07.20 15:30
 • אורח
  טעות להגיע למיון אם יש חום להישאר בבית ...
  הגב 13.07.20 15:35
 • אורח
  הכל פוליטיקה ומשחקי כח
  הגב 13.07.20 15:53
 • אורח
  פוליטיקאים קטנים מנותקים ומושחתים נמאסתם
  הגב 13.07.20 16:46
 • אורח
  מנסה ומתקשה לשמור על אופימיות. כאוס מוחלט😕
  הגב 13.07.20 18:18
 • אורח
  איך זה מתיישב עם ההיסטריה שיש בתקשורת וסגירת בריכות וחדרי כושר? לא נשמע הגיוני
  הגב 14.07.20 09:47
 • אורח

משרד הבריאות מפרסם מקומות חשיפה של קורונה בראשון לציון: סינמה סיטי, חצי חינם, קפה גן סיפור, סטודיו סי, אולם תצוגה מיצובישי, קניון הזהב ועוד ובקווי האוטובוס 129, 174, 270, 176, 274

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4מקומות חשיפה לחולים מאומתים:

07/07/2020

המאה ועשרים 4 בין השעות 16:00-19:00


06/07/2020

סינמה סיטי ראשל״צ בין השעות 6:30-8:30


05/07/2020

ישראלי שמעון 6 בין השעות 20:30-1:00

מכבי פארם, השירה העברית 10 בין השעות 13:00-13:30

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 9:00-13:00
04/07/2020

קפה גן סיפור- ראשון לציון בין השעות 14:00-16:00

קפה גן סיפור- ראשון לציון בין השעות 12:00-14:0003/07/2020

סטודיו סי, שד בן גוריון 4 בין השעות 9:30-10:15

תחבורה ציבורית בה שהו חולים מאומתים:

07/07/2020

קו 176 בין השעות 17:00-17:30

תחנת עלייה: ראשון לציון, פינת הפלמ"ח

תחנת ירידה: בית דגן, צומת בית דגן


קו 174 בין השעות 7:00-8:00

תחנת עלייה: ראשון לציון, יחזקאל הנביא

תחנת ירידה: ראשון לציון, דרך המכבים


05/07/2020

קו 270 בין השעות 17:00-18:00

תחנת עלייה: תל אביב - יפו, מגדל המאה עיריית תל אביב

תחנת ירידה: ראשון לציון, הנחשול פינת משה דייןקו 270 בין השעות 16:00-16:30

תחנת עלייה: תל אביב - יפו, אבן גבירול

תחנת ירידה: ראשון לציון, שדרות משה דיין


02/07/2020

קו 274 בין השעות 15:30-16:20

תחנת עלייה: תל אביב - יפו, קריה

תחנת ירידה: ראשון לציון, הרצל אוסישקין


קו 274 או 222

בין השעות 07:45-8:30

תחנת עלייה: ראשון לציון, הרצל אוסישקין

תחנת ירידה: תל אביב - יפו, קריה


01/07/2020

קו 274 בין השעות 16:00-17:00

תחנת עלייה: תל אביב - יפו, קריה

תחנת ירידה: ראשון לציון, הרצל אוסישקיןקו 129 בין השעות 7:00-8:00

תחנת עלייה: חולון, דויד רמז

תחנת ירידה: ראשון לציון, הרצל

הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.


מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מעדכנים על קניון הבאר
  הגב 13.07.20 12:33
 • אורח
  חולה קורונה מאומת עם תסמינים בדרכו לביהח עבר דרכי למשך 20 שניות מה עלי לעשות להתבודד או להמשיך רגיל.??? תשובה בבקשה למי שיודע תודה
  הגב 13.07.20 12:43
 • אורח
  כתבתם בכותרת חצי חינם ולא ציינתם תאריך ושעה
  הגב 13.07.20 12:44
 • אורח
  נכון.
  13.07.20 14:26
 • אורח

כל הפרטים על קווי המטרו בראשון לציון! בתחומי העיר עתיד לעבוד קו המטרו הארוך ביותר מאזור השרון ועד רחובות בו ייהנו תושבי ראשון מ -7 תחנות שישרתו את מרכז העיר, תחנת ראשונים, נחלת יהודה, בית החולים אסף הרופא וצריפין; הפרטים בכתבה

בנוסף באזור מחלף ראשונים עתיד לקום מתחם הdepo – מרכז התחזוקה של הקו, במקום נעשים הטיפולים לרכבת, נסיעות מבחן. מעל המרכז עתיד גם להתפתח מתחם תעסוקה. המרכז עתיד להיבנות במחלף ראשונים מצפון 431 ליד קניון ראשונים – תחנת הרכבת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט: נת"ע
חברת נת"ע האחראית על הקמת קווי הרכבת הקלה והמטרו באזור מטרופולין גוש דן ות"א, ערכה אמש שידור מיוחד לתושבי ראשון לציון ורחובות בנושא הקמת קווי המטרו שעתידים לעבור באזור. על פי מנהלי הפרוייקט קווי המטרו, הם מתכננים להגיש את התוכניות של כל 3 הקווים לאישור הממשלה עד לשנת 2021.

הפעלת חלק הקווים עתידה להיות עד שנת 2030 בה הם מקווים לסיים חלק גדול של הפרוייקט. לטענת נת"ע קווי המטרו עתידים לשרת כ 2 מיליון נוסעים ביום שמהווה כמות גדולה ביותר לעומת הרכבת הקלה ורכבת ישראל, שמסיעות ביום רק מאות אלפי נוסעים ביום. המטרה של הקווים שהיא לאפשר לנוסעים מעבר מהיר אל מקומות מרכזיים בערים: תעסוקה, מסחר וכו' תוך השתלבות ומעבר מהיר בין הקווים וכלל התחבורה ציבורית בישראל, הכוללת את רכבת ישראל, הרכבת הקלה והאוטובוסים. מטרה נוספת היא כמובן נושא איכות הסביבה שעם הפעלת הקווים הם יורידו רכבים מהכבישים' יורידו את הזיהום וכמובן הפקקים.

יש לציין כי הנסיעה בקווים היא מתחת לאדמה והעלייה לקרקע היא בכניסות והיציאות מהתחנות.

תחנות ראשון לציון

בראשון לציון יעבור קו M1 שנחשב לקו הגדול ביותר מבין שלושת הקווים, שעתידים לשרת את אזור המרכז מאזור השרון ועד לרחובות. אורכו של הקו הוא 85 ק"מ והוא עובר ב14 רשויות מקומיות שלאורכן יוקמו 62 תחנות. הקו בראשון לציון מכיל 7 תחנות שמתפצלות ל 2 זרועות:

הזרוע דרום מערבית – ז'בוטינסקי- הרצל

1. בנות חיל- תשרת את שכונות המגורים באזור

2. ראשון לציון מרכז - שתשרת את אזור מרכז העיר – העירייה, תחנת מרכזית ישנה, היכל התרבות וקניון רוטשילד

3. הראשונים - תשרת את באי מרכז התעסוקה הראשונים והיכל הספורט העירוני , תחנה זו מקושרת עם עם רכבת ישראל – תחנת ראשונים


מפת הקווים בראשון לציון- הקו מסומן בצבע כתוםהזרוע הדרום מזרחית

4. אסף הרופא – תשרת את באי בית החולים ואזור צריפין

5. ש"ד הציונות - תשרת את אזור נחלת יהודה ואזור התעשייה

6+7. תחנות יוסף בורג והרצוג- ישרתו את הפיתוח העתידי של האזור והשכונות


בנוסף באזור מחלף ראשונים עתיד לקום מתחם הדפו – מרכז התחזוקה של הקו, במקום נעשים הטיפולים לרכבת, נסיעות מבחן. מעל המרכז עתיד גם להתפתח מתחם תעסוקה.

המרכז עתיד להיבנות במחלף ראשונים מצפון 431 ליד קניון ראשונים – תחנת הרכבת.לגבי שאלות שעלו על העבודות והאם תהיה פגיעה בחיי התושבים החיים באזור העבודות, אמרו בנת"ע כי העבודות נערכות מתחת לאדמה בעמקים ממש נמוכים כך שהתושבים לא עתידים להרגיש כלל את העבודות. יש לציין כי חלק מהעבודות יתבצעו גם מעל האדמה- כריית התחנות שתתבצע ברחוב עצמו' שם ככל הנראה יחולו שינויים בהסדרי התנועה בהתאם לעבודות.


את כל הפרטים על הקווים ניתן לקבל באתר המטרו של חברת נת"ע https://metro.nta.co.il/לשידור המלא ששודר אמש 12.7.2020


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שימו לב שרשום : " מקווים שעד 2030 יסתיימו חלק מהעבודות" המילים "מקווים" ו- "חלק" מדאיגות במקצת לנוכח פרוייקטים דומים שתוכננו/בוצעו בעבר
  הגב 13.07.20 11:52
 • אורח
  איך אין תחנה אחת במערב ראשון?????
  הגב 13.07.20 14:22
 • אורח
  למה לא עושים תחנה במערב ראשון ליד קניון הבאר
  הגב 13.07.20 21:45
 • אורח

בתי הספר הדרים, כרמים, יפה נוף, חביב, וחטיבת הביניים מיכה רייסר בראשון לציון הוסמכו לבתי ספר ירוקים

אגף קיימות וסביבה בעירייה מעודד מוסדות חינוך לקחת חלק בתכנית "ירוק מתמיד" והסמכה לבתי ספר למען איכות הסביבה ומספק פרויקטור מטעמם שנותן ליווי, הדרכה והכוונה לאורך השנה. במסגרת התכנית, שאורכה שנתיים, מוסדות החינוך מעבירים תכנית לימודית על נושאי איכות הסביבה ומושגים סביבתיים, תכנית פעולה לאורח חיים מושכל במשאבים, תכנית להכשרת מורים בנושאי סביבה וקיימות, טיפול בתשתיות ומשאבים ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בית ספר הדרים


עוד ועוד בתי ספר בראשון לציון מחויבים לסביבה. השבוע נערך טקס בהשתתפות ראש העירייה, רז קינסטליך, להסמכת בתי הספר ירוקים וחולקו אותות הערכה "ירוק מתמיד" לבתי ספר שפעלו למען איכות הסביבה וקידום הקיימות בעיר. תכנית ההסמכה ממומשת זו השנה הרביעית, ועד כה הוסמכו כ- 40 בתי ספר, שלושה מהם זכו בתעודת "ירוק מתמיד", כולל בית הספר כרמים שקיבל את תו "הירוק המתמיד" השבוע. השנה, חמישה בתי הספר הצטרפו לתוכנית :

הדרים

יפה נוף
חביב


כרמים
וחטיבת הביניים מיכה רייסר.


יש לציין כי ההכרה מעניקה לבתי הספר תמיכה כספית המיועדת לשיפור וטיפוח תחומים סביבתיים.


אגף קיימות וסביבה בעירייה מעודד מוסדות חינוך לקחת חלק בתכנית "ירוק מתמיד" והסמכה לבתי ספר למען איכות הסביבה ומספק פרויקטור מטעמם שנותן ליווי, הדרכה והכוונה לאורך השנה. במסגרת התכנית, שאורכה שנתיים, מוסדות החינוך מעבירים תכנית לימודית על נושאי איכות הסביבה ומושגים סביבתיים, תכנית פעולה לאורח חיים מושכל במשאבים, תכנית להכשרת מורים בנושאי סביבה וקיימות, טיפול בתשתיות ומשאבים, תכנית לנראות ירוקה בבית הספר הכוללת שילוט, לוחות קיר ואתר אינטרנט ומעורבות קהילתית לשמירה על איכות הסביבה וקידום קיימות - במטרה להגביר מודעות לנושאי איכות הסביבה ולהביא לשינוי התנהגותי. בסיום התהליך שאורך שנתיים, בית הספר יקבל את תעודת הסמכה כבית ספר ירוק ויזכה לתמיכה כספית ממשרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה ותעודת "ירוק מתמיד". מחקרים אחרונים שהתפרסמו בנושא הוכיחו שפעילות סביבתית וקבלת תו הסמכה ירוק תורמים לשיפור האקלים הבית ספרי, מפחיתים את האלימות ויוצרים סביבה נעימה ומטפחת המשפיעה על בית הספר בפרט ועל הקהילה בכלל.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"יישומה של תוכנית ההסמכה לבתי ספר ירוקים מעיד על מחויבותם לנושא הסביבתי. אני שמח כי בכל שנה מצטרפים עוד בתי ספר שמניפים את דגל הקיימות והסביבה ומשלבים בתוכנית הלימודים יעדים סביבתיים תוך התחייבות לפעולות למען הקהילה בנושאי איכות הסביבה".


מחזיקה תיק איכות הסביבה, קרן דנה:

''ברוח התקופה וההנחיות של הממשלה, נערך הטקס בזום ועדיין התרגשנו. תוכנית ההסמכה לבתי ספר ירוקים נערכת מידי שנה במימון משותף של המשרד להגנת הסביבה בליווי אגף קיימות וסביבה ממנהל איכות הסביבה בעירייה במטרה לעודד מוסדות חינוך לקחת חלק בקידום פיתוח הקיימות".מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר, מ"מ וסגנית ראש העירייה:

"אני רואה ערך חינוכי רב בחינוך למעורבות, מודעות אזרחית ואחריות בכלל, וביחס לאיכות הסביבה בפרט. חינוך לקיימות חשוב לילדים ולעיר, אבל קודם כל חשוב לכולנו כבני אדם. בשנים הקרובות בהנחייתי והנחיית ראש העירייה, התכנית תוטמע בכל בתי הספר בעיר ראשון לציון ללא יוצא מהכלל, ואני רוצה להודות לכל השותפים המגויסים למען חינוך טוב יותר, ועולם ירוק יותר, לילדינו".


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 81 דירות בתקופה האחרונה ברחבי ראשון לציון ? הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב בני יהודה במחיר 4.7 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב אנילביץ במחיר 900,000 ש"ח. רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנתונים בכתבה על פי נתוני רשות המיסים

לימור עידן | | תגובות: 0מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי ראשון לציון על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש מרץ 2020:כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
לבונטין 1252.38 מיליון ש"חקומה:1 שטח:119
ריב"ל 1452.19 מיליון ש"חקומה:8 שטח:105.20
פופל מרדכי 651.98 מיליון ש"חקומה:8 שטח:113
מוצקין 421.25 מיליון ש"חקומה:1 שטח:57.43
הרב נורוק 531.25 מיליון ש"חקומה:1 שטח:44
עומר דבורה 431.9 מיליון ש"חקומה: שטח:82
הירשפלד 3141.73 מיליון ש"חקומה:3 שטח:79.74
החליל 2431.57 מיליון ש"חקומה:2 שטח:65.69
ישראל ופאני54.6 מיליון ש"חקומה: שטח:219
טיומקין 241.62 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:84.78
הכורמים 2141.807 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:84
גולינקין 131.24 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:47.10
אנילביץ 2531.23 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:35
נחמה 1931.45 מיליון ש"חקומה: שטח:55
כצנלסון 313.51.645 מיליון ש"חקומה:3 שטח:70.84
וקסלר משה 42.51.27 מיליון ש"חקומה:4 שטח:47.30
רש"י 3942.02 מיליון ש"חקומה:3 שטח:100
הרב נריה 441.72 מיליון ש"חקומה:4 שטח:72.25
דוידזון 661.64 מיליון ש"חקומה:6 שטח:104.40
התזמורת 1612.1 מיליון ש"חקומה:1 שטח:109.90
ויצברד 621.595 מיליון ש"חקומה:2 שטח:88.15
שניאור זלמן 2231.4 מיליון ש"חקומה:3 שטח:64.80
אש שלום 2611.15 מיליון ש"חקומה:1 שטח:34.80
בנאסרף ברוך 1263.9 מיליון ש"חקומה:מרתף+קרקע+1+2 שטח:218.30
הדוכיפת 1353.45 מיליון ש"חקומה:קרקע+1 שטח:151.70
נגבה 3051.89 מיליון ש"חקומה:7 שטח:100
התומר 3131.354 מיליון ש"חקומה:3 שטח:71.34
אינשטיין 1253.7 מיליון ש"חקומה: שטח:189
אייזנבנד 731.48 מיליון ש"חקומה:4 שטח:78.41
המרגנית 183.51.61 מיליון ש"חקומה:3 שטח:76.70
אחד העם 1731.22 מיליון ש"חקומה:2 שטח:58.93
השומר 841.634 מיליון ש"חקומה:1 שטח:86.33
גלילי ישראל 1953.3 מיליון ש"חקומה:4 שטח:138
הקוקיה 4252.1 מיליון ש"חקומה: שטח:118
הצופים 631.7 מיליון ש"חקומה:8 שטח:84.26
הכובש 1641.5 מיליון ש"חקומה:2 שטח:84
הכורמים 441.865 מיליון ש"חקומה:3 שטח:84
אברמוביץ 741.772 מיליון ש"חקומה:4 שטח:86.60
השריג 3152.6 מיליון ש"חקומה:1+2 שטח:124.40
אברבאנל 852.25 מיליון ש"חקומה:2 שטח:121.86
אנילביץ 172900,0000 אלף ש"חקומה:3 שטח:35
אלירז שלמה 141.85 מיליון ש"חקומה:16 שטח:109
אלירז שלמה 151.794 מיליון ש"חקומה:19 שטח:139
אלירז שלמה 141.581 מיליון ש"חקומה:15 שטח:109
ורמוס הרולד 664.6 מיליון ש"חקומה:קרקע+1 שטח:204.30
הדגן 1053 מיליון ש"חקומה:6 שטח:155.90
רבי יהודה הנשיא 1531.75 מיליון ש"חקומה:2 שטח:80.91
האחים סולימן 10 31.3 מיליון ש"חקומה:3 שטח:58.10
תדהר דוד 721.12 מיליון ש"חקומה:2 שטח:36
רופין 1041.85 מיליון ש"חקומה:4 שטח:107.60
ירושלים 4531.345 מיליון ש"חקומה:7 שטח:63.70
עולי הגרדום 6341.575 מיליון ש"חקומה:3 שטח:90
הגיתית 231.785 מיליון ש"חקומה:5 שטח:67
יוחנן הסנדלר 1231.64 מיליון ש"חקומה:1 שטח:67.88
הכובש 253.51.4 מיליון ש"חקומה:3 שטח:67.37
המורן 331.55 מיליון ש"חקומה:1 שטח:63.87
הגלים 103.51.61 מיליון ש"חקומה:3 שטח:76.63
חב"ד 224965,000 אלף ש"חקומה:8 שטח:84.76
הירקון 241.85 מיליון ש"חקומה: שטח:88
מזרחי משה 341.67 מיליון ש"חקומה:2 שטח:89.56
בני יהודה 2664.775 מיליון ש"חקומה: שטח:295
בשארי סעדיה ויוסף 943.452 מיליון ש"חקומה:10 שטח:122.50
קפלנסקי 393.51.53 מיליון ש"חקומה:4 שטח:71.36
תורה ועבודה 3421.17 מיליון ש"חקומה:2 שטח:50.78
אלקבץ 331.82 מיליון ש"חקומה:5 שטח:65.82
אסתר המלכה 254 מיליון ש"חקומה: שטח:203
המפוחית 1031.72 מיליון ש"חקומה:1 שטח:78.40
ירושלים 4041.54 מיליון ש"חקומה:4 שטח:95.14
התזמורת 3452.89 מיליון ש"חקומה:12+13 שטח:123.56
התזמורת 323.51.8 מיליון ש"חקומה:1 שטח:73.19
הרב נריה 1231.066 מיליון ש"חקומה:6 שטח:65.40
הרימון 1631.63 מיליון ש"חקומה:2 שטח:80.54
הדגל העברי 353.025 מיליון ש"חקומה: שטח:115
הדגל העברי 352.035 מיליון ש"חקומה: שטח:115
הנרקיס 841.765 מיליון ש"חקומה:6 שטח:83.20
הרב נורוק 221.7 מיליון ש"חקומה:2 שטח:44
אריאב חיים 1041.47 מיליון ש"חקומה:4 שטח:78
רוטשילד 503.51.4 מיליון ש"חקומה:1 שטח:85.33
יהודה הלוי 7031.22 מיליון ש"חקומה:2 שטח:60.90
העוגב 842.13 מיליון ש"חקומה:3 שטח:93
איש שלום 921.1 מיליון ש"חקומה:2 שטח:35
לוין מיכאל וחנה 841.7 מיליון ש"חקומה:5 שטח:91.50
*הנתונים נכונים ליום 12.7.2020


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הבריאות מפרסם מקומות חשיפה לקורונה בראשון לציון: נאפיס, בלוודר, מרכז בריאות האישה כללית, גרייס, קפה גן סיפור ועוד

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
דוברות מכבי


להלן הודעת משרד הבריאות

09/07/2020

הרצל 76 בין השעות 9:00-19:00


08/07/2020

פרפקט ליין בין השעות 17:00-18:15

קניון הבאר, מורשת ישראל 15 בין השעות 10:30-10:45

קניון הבאר, מורשת ישראל 15 בין השעות 10:00-10:15


07/07/2020

אצ''ל 15 בין השעות 19:00-22:00


06/07/2020

סופר שי טוויק, הגדוד העברי 54 בין השעות 10:00-11:00
05/07/2020

ראשון לציון, מכבי פארם, השירה העברית 10 בין השעות 13:00-13:30

בלוודר גן אירועים, העמית יצחק 1 בין השעות 21:00-01:00

נאפיס ראשון לציון, בקר 10 בין השעות 18:30-20:30

פרפקט ליין בין השעות 17:00-19:00

אושרי חן, שד יעקב 50 בין השעות 14:00-15:00

שד בן גוריון 4 בין השעות 11:00-12:00

סינמה סיטי ראשל״צ בין השעות 6:30-8:304/7/2020

סופר פארם הרובע, דרך המכבים 16 בין השעות 23:30-00:30

קפה גן סיפור- ראשון לציון בין השעות 21:00-23:00

מועדון כושר לזוז ראשל"צ מזרח יערב פריימן 20 בין השעות 20:30-22:30

באולינג ראשון לציון, סחרוב דוד בין השעות 16:00-17:30

בקר 15 בין השעות 00:00-4:00
3/7/2020
סופר פארם הרובע, דרך המכבים 16 בין השעות 22:30-23:00

בקר 15 בין השעות 22:00-2:00

בקר 15 בין השעות 22:00-23:59

נאפיס ראשון לציון, בקר 10 בין השעות 22:00-23:30

גן המוזיקה, דרובין יואל 40 בין השעות 15:00-16:00

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 14:05-14:15

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 13:30-14:00

ספורט ראשוניה, ביאליק 1 בין השעות 13:00-13:20

GRACE, אצ''ל 9 בין השעות 12:00-16:00

GRACE, אצ''ל 9 בין השעות 12:00-18:00

אצ''ל 7 בין השעות 11:30-18:00

נאפיס חולון לישנסקי 27 בין השעות 10:30-12:00

מועדון כושר לזוז ראשל"צ מזרח יעקב פריימן 20 בין השעות 10:25-12:15

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 10:00-13:00

סופר-פארם נאות שיקמה, מורשת ישראל 15 בין השעות 10:00-10:30

כללית מרכז לבריאות האישה ראשל"צ, בין השעות 9:30-10:30

2/7/2020
ביגה, לישנסקי 4 בין השעות 21:45-23:59

פטריקס יס פלאנט, המאה ועשרים 4 בין השעות 21:30-23:30

דרך המכבים 56 בין השעות 19:00-22:00

קניון הבאר, מורשת ישראל 15 בין השעות 18:30-19:00

מסעדת סוהו, בקר 15 בין השעות 16:00-17:30

רמי לוי שיווק השקמה - ראשון לציון, ילדי טהרן 1 בין השעות 16:00-17:30

איקאה IKEA, היוזמה 1 בין השעות 15:30-19:00

עולי הגרדום 5 בין השעות 14:00-15:15

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 14:00-23:30

קניון ראשונים בין השעות 14:00-14:30

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 11:00-13:00

אזור התעשייה הישן, בקר 11 בין שעות 8:30-9:00
1/7/2020


בלוודר גן אירועים, העמית יצחק 1 בין השעות 20:30-22:30

שיפודי ציפורה, סחרוב דוד 26 בין השעות 11:00-12:00

כל-בו חצי חינם, הכשרת הישוב 3 בין השעות 10:00-11:00

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 8:45-17:00

אולמות אירועים פראיסו, רוז'נסקי מרדכי 12 בין השעות 8:00-23:30


30/6/2020

הרצל 65 בין השעות 19:30-20:30

עין הקורא 10 בין השעות 19:30-20:30

ויקטורי, פרס שמעון 33 בין השעות 19:00-19:20

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 19:00-22:15

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 18:00-20:00

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 12:00-15:30

ויקטורי, פרס שמעון 33 בין השעות 11:00-11:20הנחיות לציבור


מי נדרש לבידוד?


מי שהיו במגע עם חולה מאומת.


אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.


מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.


מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא הבנתי כל פעם שמודיעים למישהו שהוא חיובי הוא יוצא למסע הדבקה
  הגב 12.07.20 21:12
 • אורח
  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  12.07.20 21:27
 • אורח
  ממש 🤣🤣
  12.07.20 22:53
 • אורח
  חגיגה בראשלצ
  הגב 12.07.20 21:13
 • אורח
  מבקשת שתרשמו ליד התאריך איזה יום בשבוע זה הרבה יותר קל להזכר אם היינו במקום
  הגב 13.07.20 05:40
 • אורח
  מה קורה אם כל המשפחה חיובים וכולם בבית בבידוד..חוץ מילד אחד שלילי..מה עושים???
  הגב 13.07.20 08:25
 • אורח
  אני מקווה שלא שולחים אותו לסבתא להשגחה.
  הגב 13.07.20 09:29
 • אורח
  אתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים אין דבר כזה קורונה. משרד הבריאות על הזין שלנו. חבל אל המאמץ שמים עליכם זין אחד גדול.
  הגב 13.07.20 10:16
 • אורח
  כל זה בנאדם אחד? מה הוא סופרמן?
  הגב 13.07.20 10:24
 • אורח
  זה הזוי מי שחולה שישאר בבית ולא להדביק אחריםממש נורא זו חוצפה צריך רפורט יותר גבוה שזה פוגע בכיס אז מבינים
  הגב 13.07.20 12:06
 • אורח

לידיעת הנוסעים בתחבורה ציבורית! החל ממחר (שני 13.7) יפעלו קווי האוטובוס גם לאחר השעה 22:00

כך הודיעה שרת התחבורה לאחר הערכת מצב עם בכירי משרדה וחברות התחבורה הציבורית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, ח"כ תא"ל מיל' מירי רגב הנחתה להאריך החל ממחר את פעילות האוטובוסים גם לאחר השעה 22:00, זאת לאחר הערכת מצב עם בכירי משרדה וחברות התחבורה הציבורית.

לאחר ישיבת הממשלה סיירה השרה רגב בקווי אוטובוסים במרכז הארץ כדי לוודא הפעלת המערך באופן סדיר לרווחת הציבור. השרה התרשמה מפעילות המערך באופן תקין תחת המגבלות וביקשה להודות למפעילים, לנהגים ולציבור הנוסעים שמגלים הבנה וסבלנות למצב.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סתם פופלרי.גם ביום הם ריקים.מי +לאן נוסעים בלילה?
  הגב 12.07.20 20:38
 • אורח
  שיחזירו את המזגנים לאוטובוסים קטסטרופה, רחמנות גם על הנהגים.
  הגב 12.07.20 20:52
 • אורח
  בקושי יש 5 נוסעים בכל נסיעה... מי נוסע בגדרה אחרי 8 בערב?? סתם בזבוז כסף ! שיתרמו אותו את הכסף הזה לעצמאיים...
  הגב 12.07.20 21:00
 • אורח
  אוטובוס זה למען טזרח
  הגב 12.07.20 21:07
 • אורח
  למען אזרח וילדים
  הגב 12.07.20 21:08
 • אורח
  לא כולם יש רכב
  הגב 12.07.20 21:08
 • אורח
  נחמד? זה טוב ומה עם יום שישי? מהאוטובוסים יפעלו?
  הגב 12.07.20 21:14
 • אורח
  תפסיקו כבר עם התא"ל מיל' כאילו שהיא ......אלא אם כן היא ביקשה מהאתר שכל כתבה עליה זה יוזכר, הזוי לא להאמין כאילו שלמדה באוניברסיטת יל או קיימברידג', ממש חשוב.
  הגב 12.07.20 21:17
 • אורח
  צריך תחבורה בשבתות לאלו שאין להם רכב שצריכים לנסוע לים או לבקר בני משפחה.
  הגב 12.07.20 22:32
 • אורח
  די לכפייה דתית מי שצריך לדמור6 שבת שישמור בבית שלו ולא לכפות דת על אחרים
  הגב 12.07.20 23:12
 • אורח
  איך זה הגיוני שהם אומרים שהחזירו את האוטובוסים בשעות הערב אך באפליקציה של מוביט לא מופיע ככה?
  הגב 14.07.20 21:18
 • אורח

תזכורת לתושבי ראשון לציון ורחובות! חברת נת"ע תערוך היום ראשון 12.7 החל מהשעה 19:00 אירוע הסברה וירטואלי על קווי המטרו העתידים לעבור בין ראשון לציון - נס ציונה -רחובות

האירוע יתקיים בדף הפייסבוק של חברת נת"ע ועיריית ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


המטרו, פרויקט התשתיות הגדול ביותר במדינת ישראל - יוצא לדרך! חברת נת"ע מזמינה את תושבי ראשון לציון ורחובות לשידור מיוחד שיתקיים בדף הפייסבוק שלה, במהלכו יתנו הסברים על קווי המטרו העתידיים שאמורים לעבור מאזור רעננה וכפר סבא ועד לרחובות ורמלה. על פי התכנון יהיו 3 קווי רכבת תת קרקעיים, המחברים 24 רשויות מקומיות מצפון ועד דרום לגוש דן, במערכת להסעת המונים משוכללת מתקדמת ומהירה.

הוגדרו שלושה קווים המציינים "מסדרונות ביקוש":

קו מצפון (כפר סבא ורעננה) לדרום (ראשון לציון, לוד ורחובות) דרך תל אביב

קו מזרח מערב שיספק שירות לדרום פתח תקווה, רמת גן ותל אביב

קו בצורת חצי טבעת שיחבר בין כל קווי הרשת ויאפשר מעבר ביניהם

יש לציין כי קווי המטרו יפעלו בנוסף לקווי הרכבת הקלה שיאפשרו הגעה מהירה לאזורי התעסוקה.


קווי המטרו בראשון לציון:

הקו יגיע מחולון שם יתפצל לשניים :

ממנחם בגין ולאורך רחוב ז'בוטינסקי ומשם לנס ציונה ורחובות.

הקו השני יעבור ברחוב הציונות ויגיע לבאר יעקב

לצפייה במפה באתר נת"ע: https://www.nta.co.il/sites/default/files/metro-lines-map-dec19_01.pdf
הקו מרחובות

מראשון לציון יעבור הקו לאורך רחוב וייצמן בנס ציונה ומשם לרחובות לאורך רחוב הרצל עד לאזור כפר ביל"ו ובית החולים קפלן.אירוע השיתוף וההסברה הוירטואלי, יתקיים בלייב, בפייסבוק של חברת נת"ע, ביום ראשון ה-12.7 בשעה 19:00.

להרשמה

https://www.facebook.com/NTAIsrael/posts/2983732658389062


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה יקרה בשנת 2035
  הגב 12.07.20 17:53
 • אורח
  יש יותר מידי "עובדי" עירייה בראשל"צ !! חבל על הכסף של התושבים.
  הגב 12.07.20 18:05
 • אורח
  רק בראשל"צ???.
  12.07.20 21:21
 • אורח
  שאלה:אוכל להגיע לרמת השרון ברכבת הקלה או במטרו?עכשיו אין אפשרות להגיע בקלות...עם אוטובוסים זה סיפור מההפטרה וגם רכבת אין.....
  הגב 12.07.20 18:24
 • אורח
  את מי אתה שואל וממי אתה מצפה לתשובה?????.
  12.07.20 19:02
 • אורח
  כן השאלה באיזו שנה....
  12.07.20 21:21
 • אורח
  אדוני ראש העיר ראיתי ונסעתי בכביש החדש ברחוב התקומה. דבר אחד ראיתי וזה מסוכן. המכסים בכביש באמצע בולטים.ומסוכן לצמיגים ויכול להתפוצץ הנסיעה.
  הגב 12.07.20 20:40
 • אורח
  כל אנשי נת''ע וכל אנשי משרד התחבורה ביקרו בחו''ל ,וראו רכבות מטרו רבות, למה לא תכננו את כל הדברים האלה מראש ?למה צריך שוב ושוב לסבול את העבודות האין -סופיות בכבישים ?ולהיות תקועים בפקקים.איפה כל אנשי החזון? כל זה היה צריך להעשות כבר בשנות ה-70.
  הגב 12.07.20 20:59
 • אורח
  אורח יקר אם היית יודע מתי תתחיל עבודת המטרו ומתי היא תסתיים!! לא היית מעלה על הכתב את שאלתך.אינני יודע את גילך אבל אם אתה בן עשרים ויהיו לך חיים ארוכים אולי זכית.
  הגב 13.07.20 12:39
 • אורח
  חחחחח, כמה נכון!!!.
  15.07.20 00:53
 • אורח
  למה המטרו לא יגיע למערב ראשון?
  הגב 14.07.20 16:26
 • אורח

חדש בקניון ראשונים! רשת כללית אסתטיקה פותחת מרפאת דגל שתעניק שירות לכלל מבוטחי קופות החולים ותציע ניתוחי עיצוב גוף, ניתוחי חזה ועוד

מרפאת הדגל החדשה בראשון לציון תציע מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים של הרשת ובכללם: ניתוחי חזה - הגדלה הקטנה והרמה, הרמת עפעפיים, ניתוחי גוף, שאיבת שומן, ניתוחי עיצוב הגוף, ניתוחי אף, פנים וצוואר וטיפולים אסתטיים מגוונים כגון: הזרקות ומילוי קמטים, טיפולי הצערת ומיצוק העור, הסרת שומות ונגעים, הזעות יתר, העלמת נימים וורידים והסרות שיער בלייזר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
יח"צ


לתושבי ראשל"צ והסביבה: רשת כללית אסתטיקה מבית שירותי בריאות כללית, פותחת מרפאת דגל בקניון ראשונים שבראשל"צ

זהו הסניף ה-15 של הרשת, המתמחה בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים לחברי כל קופות החולים. במרפאה החדשה מגוון רחב של מומחים ברפואה אסתטית, ומכשור מקצועי מהמתקדמים בארץ. המרפאה ממוקמת במגדל העסקים של קניון ראשונים, קומה 6

רשת מרפאות 'כללית אסתטיקה' משיקה בימים אלו מרפאת דגל חדשה בראשל"צ. המרפאה איחדה לתוכה את מרפאות נס ציונה ובת ים והיא מתווספת לשלוש מרפאות הדגל בחיפה, תל אביב ובאר שבע. במרפאה החדשה, כמו בכל הסניפים האחרים, ייהנו הלקוחות מהנחות בלעדיות למבוטחי כללית פלטינום, מיחס אישי, מבחירת הרופא המנתח ומהחומרים האיכותיים והבטוחים תחת פיקוח ואחריות של שירותי בריאות כללית.

"פתיחת המרפאה החדשה היא חלק ממהלך אסטרטגי של רשת כללית אסתטיקה בשנים האחרונות, להקמת מרפאות דגל בערים מרכזיות ברחבי הארץ", אומרת לימור רפאל-בלפונטה, מנהלת רשת כללית אסתטיקה, ומוסיפה "ההחלטה נובעת מהביקוש הרב והעלייה החדשה במודעות לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. ולכן, אנו רואים בהתרחבות צורך אסטרטגי".

מרפאת הדגל החדשה בראשון לציון תציע מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים של הרשת ובכללם: ניתוחי חזה - הגדלה הקטנה והרמה, הרמת עפעפיים, ניתוחי גוף, שאיבת שומן, ניתוחי עיצוב הגוף, ניתוחי אף, פנים וצוואר וטיפולים אסתטיים מגוונים כגון: הזרקות ומילוי קמטים, טיפולי הצערת ומיצוק העור, הסרת שומות ונגעים, הזעות יתר, העלמת נימים וורידים והסרות שיער בלייזר.

כללית אסתטיקה היא חברת בת של שירותי בריאות כללית - הגוף הרפואי הגדול והמוביל בישראל, ולכן היא כפופה לכל הנהלים הקפדניים של כללית: החומרים והמכשור הטכנולוגי מצויים תחת בקרת איכות מחמירה, עומדים בתקנים מחמירים, ומאושרים לא רק על ידי משרד הבריאות, אלא גם על ידי ה-FDA האמריקני ו/או ה-CE האירופאי.

למעבר לאתר:

https://www.clalitaesthetics.co.il/


לדברי ד"ר עמוס לויאב, הרופא הראשי של רשת מרפאות כללית אסתטיקה:

"אנו נרגשים לפתוח את המרפאה החדשה בראשון לציון, לאחר פניות רבות של לקוחות מהאזור, שציפו לשירות רפואי מקצועי אותו יוכלו לקבל בעיר מגוריהם. כחברת בת של שירותי בריאות כללית, כל הצוותים הרפואיים שלנו מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול מקצועי, אמינות ובקרה רפואית, ונדרשים להתעדכן בחידושים, בפיתוחים ובמחקרים חדשים בתחום בו הם עוסקים. אנו מתחייבים לשירות אדיב ואיכותי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועם אחריות של גוף רפואי".


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שלום. האם גם מבוטחי קופת חולים לאומית יכולים לפנות אליכם ולקבל הנחות ? תודה, אהובה.
  הגב 12.07.20 20:41
 • אורח
  יפה טוב לדעת בהצלחה
  הגב 13.07.20 08:20
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.20 07:07
אם באתר ימשיכו להופיע דירות למכירה לרב במקום נושאים חשובים ,רב תושבי ראשון יתנתקו ממנו ;be106 הוקם לצרכים האקזוטיים שלנו ולא לפרסומים לקבלנים דירות למכירה ???!!!
אורח
27.06.20 13:55
צודק. חבל לבזבז את זמננו
אורח
25.05.20 23:58
מחפשת דירה עד 1000000₪ ברחובות והסביבה.
אורח
26.05.20 15:51
ראשית לא רשמת כיצד יוצרים איתך קשר. אבל זכית רצית רחובות והסביבה קיבלת!!!! מיליון ש"ח לא כולל עמלת תיווך משופצת קומפלט ע"י אדריכל ומעצבת פנים 2 חניות באבו 2 מחסנים ניתן לבוא לראות ולסגור עסקה שכונת פרדס שניר לוד
אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
09.06.20 21:33
סתום בלום עמלת טיווח... בטח רוסי
אורח
22.06.20 11:11
כן יש טייוח של הנושא.
אורח
04.07.20 21:52
חחחחחחחחחח, כן ככה זה בוחרי......
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?
אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
22.03.20 18:31
בכמה?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
04.06.20 20:49
🤣😂🤣😂
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
10.06.20 12:18
שנה? מחיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
04.07.20 21:57
בת 15 מחפשת עבודה בגדרה כמורה פרטית או בייביסיטר ... כל עבודה אחרת שהפרטים שלי מתאימים טובה :) בייביסיטר: טובה עם ילדים, מבשלת, עוזרת עם שיעורי בית מורה פרטית: ממוצע 97, סטודנטית באוניברסיטת תל אביב ולומדת במכון דוידסון. טלפון: 0545504143
אורח
25.06.20 09:06
אני מטפלת בילדים , מתפנה בסוף אוגוסט אשמח לקבל הצעות חדשות פרטים בפל' 0525268687
אורח
19.06.20 08:45
דרושה עבודת משק בית לטווח ארוך (לפעמיים בשבוע או יום שלם ) תנאים מעולים !!
אורח
15.06.20 13:41
בכפר גבירול, שיעורים פרטיים באנגלית ע"י מורה מנוסה, שפת אם אנגלית לילדים עד כיתות ו'. מעוניינים ליצור קשר בבקשה בטל: 050-298-3295
אורח
15.06.20 13:42
אשמח לשמוע פרטים על המשרה. תודה
אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
31.05.20 15:48
ראש גדול? מבנה הראש? לציין בקורות החיים את מדידת הראש? זה ביטוי של פעם היה מתאים בשנות ה-80 ולרשום מודעת דרושים ללא אפשרות ליצור קשר תודה נוותר הפעם על המשרה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
04.06.20 22:24
קופאים או קופאיות אין הבדל.
אורח
29.03.20 14:38
לסופרמרקט כרמים המספק הזמנות עד הבית ביקב 12 ראשל״צ דרושים קופאים/ות סדרנים/ות מלקטים/ות ומכיני הזמנות ללקוחות במשמרות . המעוניינים יתקשרו לניסים 050-2502099
אורח
29.03.20 19:58
ניסים אתה עושה ניסים ומציל כמה משפחות מעוני כל הכבוד לניסים המחולל ניסים


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל