הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

ד"ר אפי משה "מתכננים להקים בראשון לציון יריד חדש וקבוע ובו יאפשר לרוכלי העיר לפתוח דוכן"

רוני עקירב, יו"ר הנהגת ההורים בראשון לציון מספר איך התמודדה הנהגת ההורים העירונית עם משבר הקורונה במוסדות החינוך, על החשש והדאגה של ההורים ממקרי ההדבקות והתנגדותו לנשפי הסיום של תלמידי י"ב המהווים לטענתו סכנה לבריאותם
לידיעת תושבי ראשון לציון! ביום ראשון 5.7 תפתח ספריית רוזן את שעריה לרווחת התושבים

מוטי עג'מי: "יש מלאכים בראשון לציון ומגיע להם כנפיים"! כאות תודה על התגייסות המתנדבים בתקופת הקורונה חולקו מכתבי תודה וסיכות כנף למתנדבי העיר

מ"מ ראש העירייה, ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי: תודה לכל המלאכים! עוד נמצא דרך גם להתכנס ולומר לכם כמה אנו מוקירים אתכם! מי יתן ותמשיכו בעשייתכם הברוכה!!! "

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
קרדיט הדף של מוטי עג'מי


בתקופת הסגר בקורונה, התגייסו אלפי תושבי ראשון לציון למען קהילת העיר, שסייעו במבצע הסיוע לתושבים בבידוד ואזרחים ותיקים. במסגרת המבצע חולקות מנות מזון מוכן, סלי מזון, סיוע בסידורים, קניית מזון ותרופות ושיחות י וצאות לתושבים על מנת לדעת האם הם זקוקים לסיוע. כאות תודה על עבודתם המבורכת בימים אלו יצאו מכתבי תודה ממנהל הרווחה לתושבים יחד עם סיכת כנף - למתנדבים שמשמשים כמלאכים של ראשון לציון.


מ"מ ראש העירייה ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי:
מתרגש לספר שהוצאנו בדואר לכל אחד מאלפי המתנדבים שהגיעו להתנדב בתקופת הקורונה סיכת כנף ומכתב תודה!
כנבחר ציבור ומחזיק תיק הרווחה נפלה בחלקי הזכות ,ללוות מקרוב את אלפי המתנדבים המדהימים שלנו שהתנדבו ולקחו חלק בסיוע לאזרחים ותיקים ומשפחות במצוקה והיוו עבורי השראה והמחישו את החוזק של הקהילה המדהימה שלנו בשגרה ועוד יותר בחירום!! תודה לכל המלאכים!
עוד נמצא דרך גם להתכנס ולומר לכם כמה אנו מוקירים אתכם! ומי יתן ותמשיכו בעשייתכם הברוכה!!!


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אולי מספיק עם היח"צ ? בשכונת אברמוביץ' המדרכות מלוכלכות + גן הברושים מלוכלך כולל כל השבילים בתוך הגן ! בשביל מה צריך משרדי-עירייה בגן הברושים ? לא חבל על כספי התושבים ?
  הגב 01.06.20 17:52
 • אורח
  אני ים פעמים חילקתי גם ארגזים א עם מצרכים וגם מנות אוכל... איפה ה"תודה" שלי והסיכה?
  הגב 01.06.20 18:03
 • אורח
  תודה ל"חבר'ה הטובים" שדואגים לעניי העיר ראשון. גם בזמן הקורונה דאגו. תודה
  הגב 01.06.20 18:24
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה ערבות הדדית זה מאד חשוב
  הגב 01.06.20 18:59
 • אורח
  חבל שלא פורסמן שמות המתנדבים. זה חשוב יותר מאשר נוצות הפאר שקשר לעצמו סגן ראה"ע.
  הגב 01.06.20 19:12
 • אורח
  מי זה מוטי עגמי? זה שבקושי הביא מנדט אחד וקיבל סגן ראש עיר? מועצת החכמים של רז קינסטליך
  הגב 02.06.20 09:14
 • אורח
  הסגנים של רז חסרי מעוף-עייפים-חסרי נסיון-אוהבי צילומים ועוד... אה בעצם כמוהו בדיוק
  הגב 02.06.20 10:22
 • אורח
  רז לאן נעלמה עדי מנהלת הקמפן לא היא לא קיבלה גו'ב
  הגב 02.06.20 13:55
 • אורח
  הסגנים של רז- ככה העיר נראית בדיוק-סגנות לפי נאמנות לא לפי עשייה. כמו במאפיה
  הגב 03.06.20 09:00
 • אורח
  רז והסגנים ה"מוכשרים" שלו... איזה מועצה קיקיונית הוא בנה
  הגב 04.06.20 09:42
 • אורח

רוני עקירב, יו"ר הנהגת ההורים בראשון לציון מספר איך התמודדה הנהגת ההורים העירונית עם משבר הקורונה במוסדות החינוך, על החשש והדאגה של ההורים ממקרי ההדבקות והתנגדותו לנשפי הסיום של תלמידי י"ב המהווים לטענתו סכנה לבריאותם

עקירב מספר כי למרות כל הכעס על משרד החינוך מבחינה עירונית יש קשר פורה והדוק עם הנהגת העיר בהם ראש העיר רז קינסטליך, ליאל אבן זוהר, המחזיקה את תיק החינוך וראש מנהל החינוך אטי אדר. הוא מציין לטובה גם את הקשר בין מנהלי בתי הספר להנהגות ההורים, שדואגים לעדכן אותם בכל דבר על מנת למנוע הפצת שמועות ומידע שגוי שעלול לצאת משליטה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע יצאו באופן רשמי תלמידי ישראל בכיתות א-ו לחופשת הקיץ והחלו את קייטנות בית הספר של החופש הגדול שימשכו עד לחודש אוגוסט. לרגל סיום שנת הלימודים יו"ר הנהגת ההורים בראשון לציון, רוני עקירב נותן נקודת מבט על התמודדות הנהגת ההורים בעיר על משבר הקורונה והשפעתה על מערכת החינוך העירונית.

תקופת הקורונה והסגר

לטענת עקירב אלו היו חודשים מאוד קשים "ככל שעבר הזמן הבנו כמה המשבר קשה ושלא היה כדוגמתו מאז קום המדינה. אבל מה שראינו לנגד עיננו זה את טובת ילדינו ובריאותם. דיברתי עם הורים רבים ושמעתי את החרדות והדאגות שלהם, שגדלו ככל שהתגלו יותר ויותר מקרי קורונה חדשים במוסדות החינוך. אבל החשש הגדול שלהם הוא מהיום שאחרי: הפחד שילדים שנדבקו בקורונה והחלימו יסבלו מחרם בגלל המחשבה כי הם יכולים להדביק אחרים."

על התמודדותו באופן אישי כהורה בתקופה זו הוא מספר כי הוא היה שמח שבתו הייתה בבית," אבל כשהיא חזרה לבית הספר זה היה כאילו שלחתי אותה כל יום לקרב".


ראשי הנהגת ההורים, רוני עקירב וארנה ברן


עקירב מתייחס גם לחשש מנשפי הסיום שמתקיימים בימים אלו לבוגרי י"ב, שלטענתו מהווים סכנה ברורה לבריאותם. "ברור שאף אחד לא יעטה מסכה ולא ישמור על מרחק, לכן אני פונה אליהם לנהוג בבגרות ובאחריות כפי שמצופה מאנשים בוגרים. למרות החשש אני מבין כי אי אפשר למנוע זאת מהם, כי הם כבר בוגרים ויכולים להחליט לבד. לכן אני פונה אל ההורים לדבר אל ליבם, כל החיים לפניהם ובמבט לאחור כשיתבגרו אני בטוח שיבינו זאת ".בתמונות חברי הנהגת ההורים העירוניתהקשר עם הנהגת העיר ומנהל החינוך בזמן שגרה והקורונה

עקירב מספר כי בין הנהגת ההורים, להנהגת העיר קיים קשר פורה והדוק גם עם ראש העיר, רז קינסטליך וסגניתו מחזיקת תיק החינוך, ליאל אבן זוהר. "קיימת לנו קבוצה משותפת שם אנו מעלים את בעיות, נענים בהקדם ומקבלים עדכונים על הנעשה במערכת החינוך העירונית". הוא מציין לטובה גם את הקשר עם ראש מינהל החינוך, אטי אדר "שתמיד קשובה לבקשותיי ואני מודה לה על תפקודה היעיל והנחרץ בכל הקשור לחינוך בעיר ." לגבי היערכות לשנת הלימודים הבאה הוא אומר כי בקרוב תתקיים ישיבה של הנהגת ההורים בעיר על מנת לקבוע את דרכי הפעולה שלהם לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א.מערכת החינוך הארצית והעירונית

גם כאן הוא מציין לטובה את הקשר עם הנהלות בתי הספר שתמיד מעדכנים את יו"ר ההנהגה המוסדי, באירועים חדשים ובעיקר כיום על תחלואת הקורונה, זאת על מנת למנוע שמועות והעברת מידע שגוי שעלול להתגלגל ולצאת משגרה. הוא מספר על שמירת הקשר של הנהגת ההורים המוסדית, עם ההורים והתלמידים בבתי הספר בתקופה זו, שמתקשרים לשאול לשלומם ולהציע להם סיוע.


כאשר נשאל על המאבקים של ההורים בארץ מול משרד החינוך הוא טוען כי היה כעס רב על מקבלי ההחלטות במיוחד על נושא הארכת הלימודים לחודש יולי, ולדעתו לא היה צורך להחזיר את השכבות הבוגרות אל ספסל הלימודים. הוא מוסיף ואומר כי יש לתת הנחיות אחידות לכל מנהלי בתי הספר כי לא ייתכן שבמקום אחד ינהגו כך ובמקום אחר ינהגו להיפך.

עקירב מתייחס גם לנושא הלמידה מרחוק, שהיה בעייתי: "למידה מרחוק היא אילוץ שנועד לתת תחליף למספר ימים בודד כמו למשל בזמן מלחמה, אך לטווח הארוך היא לעולם לא תהווה תחליף ללמידה רגילה והקשר הישיר בין מורה לתלמיד".


עמדתו על מעמד המורים היא שמעמדם נמצא בשחיקה ומי שאשם בכך הן ראשי ארגוני ההורים, שלא מהססים לשלוף את נשק השביתה שגורם להתמרמרות מצד ההורים. תושבי ישראל וההורים נמצאים בימים אלו במשבר כלכלי והמשכורות נפגעות בכל הארץ ואילו ארגוני המורים מרשים לעצמם לדרוש עוד ועוד.

לסיום הוא מאחל לכל הורי ותלמידי ראשון חופשה נעימה ככל האפשר ומבקש מהם לשמור על עצמם.חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי ראשון לציון! ביום ראשון 5.7 תפתח ספריית רוזן את שעריה לרווחת התושבים

לאחר שעברה שיפוצים נפתחת הספרייה לתושבים ותפעל באותה מתכונת בימים ראשון, שני, שלישי וחמישי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לאחר תקופת הקורונה וסיום השיפוצים, ספריית רוזן תפתח את שעריה לתושבי ראשון ביום ראשון 5.7.20 בשעה 14:00

שעות הפתיחה של הספרייה נשארו כפי שהיו:

בימים ראשון, שני, שלישי וחמישי

בין השעות 14:00 - 19:00.


כתובת: רחוב אברבנאל 30 שכונת רוזן, ראשון לציון

03-9471955


שימו לב!

הספרייה נפתחת תחת תווית ה"תו הסגול" ולפי הוראות משרד הבריאות: שהייה בספריה רק לצורך השאלת והחזרת ספרים, ספרים שיוחזרו יכנסו "לבידוד", לא תתאפשר שהייה בספרייה לצורכי לימודים, משחקים ואינטרנט.

להנחיות המלאות:

https://www.kotar-rishon-lezion.org.il/2020/05/07/%d7%a4%d7%aa%d7%99%d7%97%d7%aa-%d7%9b%d7%95%d7%aa%d7%a8-%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%95%d7%97%d7%96%d7%a8%d7%94-%d7%9c%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa/סגן ראש העיר ומחזיק תיק השפ"ע , אבי חיים:

שכונת רמב"ם היקרה תתחדשו !!!
הבטחנו ואנחנו מקיימים, ספרייה חדשה בבית הספר רוזן.
תודה לראש העירייה רז קינסטליך, על הרוח הגבית בהוצאת השיפוץ אל הפועל.
אנו עושים הכל בכדי שתהיה לכם סביבת לימוד טובה אשר תעשיר לכם את הידע.
תתחדשו בית ספר רוזן, אנו כאן בשבילכם

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  😐
  הגב 03.07.20 16:51
 • אורח
  במקום בו שמים ספרים בבידוד ישימו אנשים בבידוד
  הגב 03.07.20 17:00
 • אורח
  מזל טוב. חיכינו לזה הרבה זמן. תתחדשו.
  הגב 03.07.20 23:11
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

קופ"ח מאוחדת ערכה פעילות הסברה על הנחיות הקורונה לתלמידי ביה"ס תמיר בראשון לציון

מדובר ביוזמה של מנהלת המרכז הרפואי 'מאוחדת קדמת ראשון', רוני יזרסקי בשיתוף מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי, אנה קריץ. השתיים יצרו שיעור חווייתי, חילקו לתלמידים עלונים עם מילון קורונה, הקרינו את סרטון הפרסומת של משרד הבריאות, הדגימו כיצד מתבצעת בדיקת קורונה עם חליפת ואמצעי מיגון והשיבו לשאלות התלמידים הסקרנים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: יח"צ מאוחדת


מאוחדת קיימה הסברה בנושא עטיית מסכת פנים וחשיבותה בבית הספר 'תמיר' בראשון לציון קופת החולים מאוחדת קיימה הסברה במסגרת קידום הבריאות , בבית הספר היסודי "תמיר" בראשון לציון, בנושא נגיף הקורונה לרבות מידע כללי, הצורך בעטיית מסיכה ואופן עטיית מסכת פנים נכון.

מדובר ביוזמה של מנהלת המרכז הרפואי 'מאוחדת קדמת ראשון', רוני יזרסקי בשיתוף מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי, אנה קריץ. השתיים יצרו שיעור חווייתי, חילקו לתלמידים עלונים עם מילון קורונה, הקרינו את סרטון הפרסומת של משרד הבריאות, הדגימו כיצד מתבצעת בדיקת קורונה עם חליפת ואמצעי מיגון והשיבו לשאלות התלמידים הסקרנים.


לדברי רוני יזרסקי, מנהלת המרכז הרפואי 'מאוחדת קדמת ראשון:

"בימים האחרונים אנו עדים לעלייה בתחלואה וכחלק מהסיוע של מאוחדת בצמצום המגפה, קיימנו הסברה בקרב תלמידים מבית הספר 'תמיר' בנושא. לימדנו אותם מדוע יש להקפיד על עטיית המסכה ועל החשיבות שיש בהקפדה על הנחיות משרד הבריאות, הסברנו על הנגיף, ועל ההתנהגות במקרה בו ישנה חשיפה לחולה מאומת - והם נדרשים לבדיקה. אבקש להודות למנהלת בית הספר שיר קידר על הנכונות בשיתוף הפעולה הפורה".


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חן ליבגוט, תושב ראשון לציון ושחקן כדוריד במ.כ חולון, חתם לאחרונה בליגה הצרפתית!

צילום: איגוד הכדוריד

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איגוד הכדוריד


חן ליבגוט, שחקן מ.כ חולון בכדוריד , חתם לאחרונה בוילרבאן הצרפתית.

ליבגוט בן ה23, תושב ראשון לציון, בוגר הנבחרות הצעירות בהפועל ראשון לציון בכדוריד, שיחק בשנתיים האחרונות במ.כ חולון וכעת הגיע לכבוש עוד פסגה כאשר חתם על חוזה עם הליגה שלישית בצרפת.

ליבגוט הוא השחקן השלישי שמגיע מקבוצות הכדוריד בחולון , קדמו לו דניאל מוסינדי וליאור גורמן, ובנוסף אליהם גם יאיר ניקולייב שהצטרף לאקדמיית נוער בדנמרק, שהצטרפו אל הליגות הבכירות בצרפת

חן ליבגוט:

"מרגיש בר מזל להגשים חלום שהיה בראשי מהיום הראשון שדרכתי על מגרש כדוריד. זו הזדמנות אדירה לחיות חיים מקצועניים במדינת הכדוריד המובילה בעולם. אני מתרגש, אעבוד קשה כדי שהמסע הזה יהפוך למוצלח וארוך"

"תודה ענקית קודם כל למשפחתי היקרה, ולחבריי על הליווי והתמיכה לכל אורך השנים. להפועל ראשל''צ ולמ.כ. חולון. תודה מיוחדת לניסים פלח שהאמין בי, נתן את ההזדמנות וקידם אותי בעיקר בפן המנטלי, ולאלחנן ביטן שמלווה אותי שנים ארוכות על פיתוח הפן הגופני".


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רז קינסטליך בפנייה לבעלי העסקים בראשון לציון: לאור משבר הקורונה העסיקו במהלך חופשת הקיץ בני נוער, על מנת שיוכלו לסייע לכלכלת ביתם; בעלי עסקים שמחפשים עובדים יוכלו לשלוח את פרטי המשרות למייל המצורף לכתבה

במייל יש לציין את אופי המשרה, שעות העבודה וכמובן פרטי התקשרות לחזרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


חופשת הקיץ היא התקופה היחידה שבני הנוער פנויים לעבודה. כיום, בצל הקורונה ומשבר האבטלה, המשימה הזו לא פשוטה, אבל עשויה לסייע לבני הנוער לתרום בכלכלת הבית. ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, שלח מכתבים לבעלי העסקים בעיר בבקשה לבחון אפשרות להעסיק בני נוער בחופשת הקיץ. "ימי הקורונה הביאו עימם מציאות כלכלית ותעסוקתית לא פשוטה, כזו שהשאירה מאחוריה משפחות שלמות ללא מקור פרנסה" כתב קינסטליך במכתב והוסיף: "השנה מעבר לצורך למצוא תעסוקה כדרך להעביר את שעות הפנאי, נולד גם הרצון והצורך לסייע כלכלית למשפחה". מדובר במשרות שמניות שמיועדות מלכתחילה לבני נוער. "פיתחו את ליבכם ואת אפשרויות התעסוקה המצויות תחתיכם והציעו לצעירי העיר מקום עבודה לחופשת הקיץ".


עיריית ראשון לציון מציעה עצמה כבמה לפרסום המשרות. בעלי עסקים המחפשים מחפשים כוח עבודה צעיר, רענן וחרוץ למשרה חלקית או מלאה, ניתן לפנות לכתובת המייל .ronitj@rishonlezion.muni.il ניתן לציין את אופי המשרה, שעות העבודה וכמובן פרטי התקשרות לחזרה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתעסק כרגיל בשטויות... העיר מסריחה ומטונפת, שום פרוייקטים של שיקום תשתיות וגינות, שום השקעה בשיפור פני מרכז העיר, ראש עיר פאסיבי שלא מגיע לקרסוליים של כל קודמיו. עצוב איך הבאנו על עצמנו את זה
  הגב 03.07.20 23:30
 • אורח
  החרטטן העירוני בפעולה חסרת תקדים...!! ממש עליבות שהאיש מנהל עיר בסדר גודל של ראשל״צ
  הגב 04.07.20 00:32
 • אורח

קבלו את תלמידי בית ספר אליאב בראשון לציון בקליפ מיוחד של פתיחת קייטנת הקיץ בבית הספר

במסגרת הפעילות החליטו בבית הספר לאסוף את תלמידי בית הספר שיבחרו את שם הקבוצות, יצירת סמל והמנון קבוצתי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ילדי בית ספר אליאב פתחו אמש את קייטנת בית הספר של החופש הגדול לאחר שהצוות החינוכי כתב תוכנית קיץ ייחודית המשלבת למידה וחוויה. המנהלת וצוות הקייטנה זיהו שיש כאן הזדמנות ליצור עבור הילדים מסגרת מהנה המשלבת למידה וחוויה ולכן החליטו כי הילדים הם שיחליטו על שם הקבוצה, יצירת סמל וכתיבה של המנון קבוצתי,

בבית הספר בחרו להציג את התוצרים של כל קבוצה, בסרטון שהוקרן לתלמידים.


מבית הספר אליאב נמסר:

מאחלים לילדי אליאב ולכל ילדי ראשון לציון המון פעילויות לקיץ מהנה ונעים.
חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבצע משטרתי גדול נערך הלילה בראשון לציון וברחובות נגד מפירי תקנות הקורונה באולמות ומקומות בילוי, נרשמו 168 דו"חות, נסגרו שני פאבים ולופט... מצורף סרטון

המבצע יימשך גם הלילה שישי

אבי בר | | תגובות: 39


המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל


צפו בתיעוד - מבצע אכיפה רחב היקף נערך אתמול באולמות השמחה ומקומות הבילוי


אתמול החל משעות הערב נערך מבצע אכיפה רחב היקף באולמות השמחה ומקומות הבילוי לאכיפת התקנות לשעת חירום במאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, ברחובות, רמלה, ראשון לציון, יבנה, לוד ומודיעין.


במסגרת הפעילות ביקרו עשרות שוטרים ופקחים באולמות השמחה, במרכזי הבילוי, בפאבים ובמסעדות.


במהלך הפעילות נבדקו 51 אולמות שמחה, 77 בתי עסק ו-31 מקומות בילוי בכלל גזרת המרחב.


ל-8 אולמות שמחה ומקומות בילוי שלא עמדו בהנחיות התו הסגול נרשמו קנסות ובנוסף נרשמו 168 דו"חות לאנשים שנמצאו ללא מסיכה במרחב הציבורי ובמקומות הבילוי.


בראשון לציון נסגרו שני פאבים ולופט שלא עמדו בתקנות לשעת חירום ובעליהם הוזמנו לשימוע.


המשטרה תמשיך באכיפה המוגברת במהלך סוף השבוע.


מצ"ב סרטון מהפעילות

קרדיט צילום: דוברות המשטרה


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 39 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפסיקו לעשות יחסי ציבור לעצמכם
  הגב 03.07.20 09:37
 • אורח
  תתבייש, שומרים עליך ועלי, הסרטון למען יראו וייראו. חשוב מאד.
  03.07.20 09:56
 • אורח
  תמשיכו זה רק לטובתנו...
  הגב 03.07.20 09:40
 • אורח
  יוזמה ברוכה של איש יצירתי ומועיל.
  הגב 03.07.20 09:42
 • אורח
  רק כך יפנימו האנשים להבין שהמצב רגיש.
  הגב 03.07.20 09:45
 • אורח
  אני משכונת נווה חוף שמעתי שיש לנו 20 חולי קורונה אך אדע מי חולה זה מפחיד בבקשה למסור לנו את שם הנידבקים ואיפו שנדע לאן לזוז בשכונה תודה
  הגב 03.07.20 09:46
 • אורח
  שמרי על הנחיות. שימי מסיכה שמרי 2 מטרים ושמרי על הגיינה. זה מה שאפשר לעשות.
  03.07.20 09:49
 • אורח
  נראה לך שימסרו לכם שמות?! זה חיסיון...הם צריכים להיות בבידוד עד להבראה מלאה, לדעתי מי שלא שומר על הנחיות זה פלילי וצריכים לנקוט נגדו בעונש/קנס גבוה מאוד
  03.07.20 09:52
 • אורח
  גם אם תדעי איפה הם, זה לא עוזר. את הוירוס הזה לא רואים. כמו שהמליצו. שמירה קפדנית על ההנחיות תציל אותך מלחלות
  03.07.20 09:53
 • אורח
  כולם דואגים לכולם וכך נעבור את זה . או שלו
  03.07.20 10:33
 • אורח
  רק כשיפגעו לאנשים בכיס הם יבינו!!! כל הכבוד על האכיפה!! רק ככה תהיה ירידה שוב!!!
  הגב 03.07.20 09:47
 • אורח
  זו לא פגיעה בכיס , זה גזר דין מוות. לגבי הירידה שלה אתה מייחל זה לא יועיל כי גם הסגר שהיה למשך כמעט חודש לא עצר את התפשטות הנגיף רק פגע קשה בכלכלה .אחוזים בודדים מכל הנדבקים נזקק לאישפוז רוב החולים בריאים ומתגברים על הנגיף בשביל זה נועדה המערכת החיסונית . ישנם עוד 1000 סוגי ווירוסים שונים אז מה תעשה תשב בבית בתוך בועת אויר? קפסולה ?
  03.07.20 10:04
 • אורח
  חבל שלא מפרסמים את שמותיהם וכתובותיהם של המקומות הללו, שמזלזלים בבריאות הציבור במופגן. הציבור זכאי לדעת מאילו מקומות להימנע מלהגיע!
  הגב 03.07.20 09:47
 • אורח
  כל הכבוד למשטרה, הגיע הזמן
  הגב 03.07.20 09:53
 • אורח
  תמשיכו ככה כי רק שזה נוגע לכסף אנשים מפנימים. מישהי אמרה לי שהיא תשים מסכה רק בגלל הכסף שהיא לא צאמינה בקורונה מבחינתי לא אכפת לי מה הסיבה העיקר שתקפיד על ההנחיות לפחות לא להדביק אחרים. תמשיכו ככה כל הכבוד כמה שיותר בדיקות.
  הגב 03.07.20 09:54
 • אורח
  ברוו לשוטרים.כל הכבוד.יש עוד מקומות אכיפה חשובים הרחובות הראשיים הרצל רוטשילד רוב האנשים לא מקיימים את ההנחיות ומסכנים את כולנו במיוחד קבוצת סיכון מעל 70 עליה אני נמנה.
  הגב 03.07.20 09:56
 • אורח
  חבל מאוד שפוגעים בעסקים שרק עכשיו מתחילים להתאושש מהמכה הקודמת של הממשלה . מסע ההפחדה של ביבי וחבריו מצליח ואנשים מפחדים . כמו שרבים מאמינים בקיום אלוהים כך גם מאמינים בסיפורי הקורונה . המספרים לא משקרים , תסתכלו סביבכם יש אנשים חולים ? מתים? (אני לא מדבר על אלה שנמצאו חיוביים לבדיקה ולא אלה שבבידוד) על איזו מגפה מדברים פה בדיוק ??? הכל משרת את העומד בשלטון . קודם זו הייתה אירן ועכשיו זו הקורונה
  הגב 03.07.20 10:00
 • אורח
  אכיפה, אכיפה ועוד פעם אכיפה. רק ככה אנשים המפירים את ההנחיות הבריאות(מסכה,ריחוק חברתי והיגיינה) יפנימו... ואולי ככה נסיים עם העיניין ההזוי הזה ונוכל לחזור לשיגרה. אמן
  הגב 03.07.20 10:01
 • אורח
  אשרי המאמין
  03.07.20 10:05
 • אורח
  אשרי המאמין
  03.07.20 10:06
 • אורח
  מספיק להסתובב ברחוב או באיזור בתי האוכל בקניון כדי לראות שהמסכה ישנה... אבל על הסנטר. אצל האנשים שמכינים לכם אוכל והפיתה שלכם במרחק קטן מפיהם. וזה כשאתם מולם ורואים אותם.אז חישבו מה קורה מאחוריהקלעים בהכנת האוכל. לא מסכה ולא כפפות ואולי משתעלים . אז במקום לקבל קורונה בפיתה/פיצה הצביעו ברגליים .צלמו אותם ופרסמו.
  הגב 03.07.20 10:06
 • אורח
  יחסי צבור זה חשוב. משום מה זה לא בלט בקניון. נדהמתי לראות שם 50% עם מסכה על הסנטר. הדבר בלט במיוחד בקרב המוכרים בחנויות. בגללם יסגרו את הקניון ואחרי זה הם יבכו
  הגב 03.07.20 10:10
 • אורח
  כל הכבוד חבל שמאוחר אבל יותר טוב מכלום. אין פגיעה בבעלי עסקים ששומרים על התקנות.לסגור לשבוע עסקים שאין בהם שמירה על התקנות אז אנשים יבינו. בסהכ לחבוש מסכה.מה קשה בזה?בגלל השחצנים שלא מצייתים שאר העם נדפק ואין חזרה לעבודה.שדה התעופה היה צריך להתחיל לעבוד בתחילת אוגוסט. אנשים היו צריכים לחזור לעבוד אבל "תודות"למצפצפים המגפה נמשכת ולאנשים אין ממה לחיות.
  הגב 03.07.20 10:16
 • אורח
  לא , ממש אין פגיעה בעסקים ששומרים על התקנות , אולם של 500 איש יפעיל אותו ל 50 איש ,זו לא פגיעה אז מה זה ??? מה אתה מצפה מבעלי העסקים להיות שוטר וכל הזמן להעיר לקונים על המסכה ?? איך הוא יצליח למכור משהו אם יתעסק בלהציק לאנשים ? אנשים המגיבים פה הם אנשים חרדתיים שההיגיון שלהם עזב מזמן ...
  03.07.20 10:34
 • אורח
  ישר כח לצוות המשטרה. יש מספר גדול של מלצרים לא שמרי חוק המסכה לקישות על הפנים
  הגב 03.07.20 10:48
 • אורח
  תבדקו בברנרד ברחוב רוטשילד אין שם אחד עם מסיכה והמקום מפוצץ מבוקר עד השעות הקטנות בלילה.
  הגב 03.07.20 11:20
 • אורח
  יזבלן ימלשין
  03.07.20 12:45
 • אורח
  שפו,פעולות מצילות חיים.
  הגב 03.07.20 11:47
 • אורח
  כל הכבוד למערכת אכיפת החוק נגד הקורונה. המשיכו ,תיקנסו ותסגרו מקומות שאינם מיישמים את החוק ומסכנים אותנו. עלו והמשיכו
  הגב 03.07.20 12:28
 • אורח
  רן, צריך לבדוק באוטובוסים, אנשים לא שמים מסכות. בנוסף ברשתות שיווק שהיו חולי קורונה מאומתים, לא הוציאו את העובדים לבידוד, מדוע?
  הגב 03.07.20 15:30
 • אורח
  לדאבוני הרב. האזרחים מצפצפים על הוראות הממשלה. ולא משנה כמה הסברה תהיה. תמיד יהיה אדיוט שלא מחשיב את הזולת. ויש לו אגו. שלו, לא אומרים מה לעשות. קנס לא מספיק. צריך להביא אותם לדין על הפרת סדר ציבורי.
  הגב 03.07.20 16:55
 • אורח
  אזרחים יקחו את החוק לידיים ויפילו את המדינה. שום שוטר לא יסכן את החיים שלו מול אלפי אזרחים יהיה כאוס ומלא הרוגים זאת לא הדרך הדרך זה כל אחד דואג לעצמו מי שמפחד שישב בבית ומי שלא שיצא. כל אחד אדון לעצמו.
  03.07.20 18:49
 • אורח
  אמן שכל עסקי התרבות והאוכל יפשטו את הרגל וזוגות יתגרשו אמן כן יהי רצון
  הגב 03.07.20 17:46
 • אורח
  הגיע הזמן שכל אזרחי ישראל יצאו לרחובות וישימו פס על משטרת ישראל משטרת ישראל לא יכולה על מליון אזרחים. צריך לחנך את מקבלי ההחלטות דיקטטורה סופה ליפול רק ביחד נפיל את המושחתים האלה שמנהלים לנו את החיים.
  הגב 03.07.20 18:46
 • אורח
  הגענו לדיקטטורה!!! גם גרמנים דרשו מיהודים לשים מגן דוד צהוב וכך סימנו אותנו. תתביישו השוטרים והפוליטיקאים וגם הפחדנים ושטינקרים שרושמים כאן "כל הכבוד למערכת אכיפת חוק". זה מזיק, זה לא עוזר, זה לא נותן לאנשים לנשום ולחיות חיי אדם נורמליים!!! וזה משפיל ופוגע בזכות יסוד של כל אדם להיות חופשי. השתגעתם כולכם!!!
  הגב 03.07.20 21:11
 • אורח
  האם תשמרו על בריאותכם בלי לנשום אוויר נקי ולהיות בשמש? למה לשים מסכה כאשר אין נפש היה ברדיוס של 50 מטר? למה נותנים במצבים כאלו דוחות? למה במרחק שגדול משני מטר לשים מסכה? איפה מותר לבני אדם לנשום אוויר עדיין? יש פה מישהו שיודע לענות?
  הגב 03.07.20 21:20
 • אורח
  תזדייין בתחת הומו מאנייק
  03.07.20 22:10
 • אורח
  Masks should be used as part of a comprehensive strategy of measures to suppress transmission and save lives; the use of a mask alone is not sufficient to provide an adequate level of protection against COVID-19. You should also maintain a minimum physical distance of at least 1 metre from others, frequently clean your hands and avoid touching your face and mask.Medical masks can protect people wearing the mask from getting infected, as well as can prevent those who have symptoms from spreading them. WHO recommends the following groups use medical masks.Health workers Anyone with symptoms suggestive of COVID-19, including people with mild symptoms People caring for suspect or confirmed cases of COVID-19 outside of health facilities Medical masks are also recommended for these at-risk people, when they are in areas of widespread transmission and they cannot guarantee a distance of at least 1 metre from others:People aged 60 or over People of any age with underlying health conditions
  הגב 03.07.20 22:23
 • אורח
  מה כל כך בודי בטיפול ממשלה בקורונה שהם דורשים חסימת נתונים אלו ל 30 שנים קדימה? מישהו מכם יודע אולי? מי ממקבלי החלטות יהיה מסוגל לעמוד לדין בעוד 30 שנה?
  הגב 03.07.20 22:24
 • אורח

הגבלות הקורונה חוזרות! אולמות, מקומות בילוי ובתי כנסת עד 50 איש.

חלק מההגבלות בתוקף מיום שישי 3/7 וחלק מההגבלות יחלו בשבוע הבא לאחר דיון בכנסת

אבי בר | | תגובות: 34לאור העלייה הדרסטית במספר נשאי הקורונה המתקרב ל - 1000 ביממה ותחילת עלייה במספר החולים קשה. החליטה הממשלה על החזרת חלק מההגבלות שבוטלו.

להלן הודעת הממשלה על ההגבלות1. הגבלת התקהלויות:

- אולמות, ברים, מועדונים ובתי תפילה: עד 50 משתתפים. בכפוף לאישור ועדה בכנסת.


- התקהלויות במקומות סגורים: עד 20 איש. (יכנס לתוקף החל ממחר בשעה 08:00).


2. הגברת האכיפה על ההתקהלויות ובמרחב הציבורי.


3. תמיכה כלכלית נוספת למגזרים שיפגעו.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם יש תקנות לאוטובוסים?
  הגב 02.07.20 22:23
 • אורח
  יש כמו ביבי
  הגב 02.07.20 22:27
 • אורח
  אין. היחיד שמצליח לעבוד על אנשים. לא רואה אןתך ממטר ושולט בך
  03.07.20 14:36
 • אורח
  פקח או שוטר לא ראיתי פעם אחת שעושה בדיקות למי שאין מסכה
  הגב 02.07.20 22:37
 • אורח
  לא ראיתי פקח או שוטר שיקנוס אנשים שהולכים עם מסכות מתחת לאף
  הגב 02.07.20 22:50
 • אורח
  באוטובוס חוץ מכונת מסכה תשימו כפפות
  הגב 02.07.20 23:08
 • אורח
  מצחיק שעברתי ליד שוטר ללא מסכה וגם הוא אז מה להגיד .. בקיצר הם מחפשים מאיפה אפשר לתת דוחות שיצא להם משהו
  הגב 02.07.20 23:25
 • אורח
  אני מסתובב הרבה בעיר,וגם אני אף פעם לא ראיתי פקח או שוטר שניגש לאנשים שלא עוטים מסכה.
  הגב 02.07.20 23:33
 • אורח
  כנ"ל
  03.07.20 11:07
 • אורח
  תגבירו את הפיקוח והאכיפה על בתי עסק כמו מסעדות,פצריות , חנויות מכולת וכו. בכולם מצפצפים על ההנחיות ומרשים לקונים להכנס בלי מסכות
  הגב 02.07.20 23:36
 • אורח
  בוקר טוב ביבי למה לתת להגדיל את התחלואה ואז להתעורר,,,מיזמן צריך לעשות סגר כללי, יצאנו מהר מאוד והנה אנחנו חוזרים בגדול ,,,שמרו על עצמכם
  הגב 02.07.20 23:41
 • אורח
  ברחובות יש 237 מאומתים.
  הגב 02.07.20 23:56
 • אורח
  23700
  03.07.20 14:37
 • אורח
  כל הדתיים להכנס לסגר
  הגב 03.07.20 00:05
 • אורח
  ג,זענות מגעילה בתל אביב מליון חילונים לא מקפידים על הכללים והיתה הדבקות המונית
  03.07.20 05:35
 • אורח
  כל הרוסים להכנס לסגר
  03.07.20 10:02
 • אורח
  כל מי שבחר ביבי להכנס להסגר
  03.07.20 14:38
 • אורח
  כל שכיר שמרוויח בשירות הציבור מעל 50000 שיכנס להסגר
  03.07.20 14:40
 • אורח
  תגשו למספרת שם אנשים בלי מסכות
  הגב 03.07.20 00:13
 • אורח
  איפה היה גנץ? הוא לא בקבינט הקורונה? ביבי היה בגל הראשון, ביבי בגל ה2, אז איפה האחדות בדיוק? נמאס לי מהמסיכה. נמאס לי מהממשלה, נמאס לי מהקורונה. לא טוב לנו.
  הגב 03.07.20 00:29
 • אורח
  כולם לא מתייחסים, לנגיף הקורונה, היהודים תמיד אומרים לי זה לא יקרה. הנה אנו עומדים לאכול אותה. כל אחד ואחד צריך לעמוד על המשמר על מנת להתכונן מהנגיף המזורגג הזה קורונה.
  הגב 03.07.20 00:35
 • אורח
  בגדוד העברי בשכונת רמב"ם בקטע מצבי פרנק ליהודה הלוי מסתובבים הרבה צעירים במיוחד בשעות הלילה ללא מסכות מי מפקח?
  הגב 03.07.20 02:09
 • אורח
  יש לי הרגשה שחוסר האכיפה מצד המשטרה משרת אינטרסים של מישהו , אין הסבר אחר למצב הזה.
  הגב 03.07.20 03:27
 • אורח
  הרבה תה עים לימון
  הגב 03.07.20 06:25
 • אורח
  הרבה לימון עם תה
  03.07.20 09:21
 • אורח
  הרבה עם עם עם עם.
  03.07.20 11:52
 • אורח
  אנשים מבוגרים צריכים לשבת בבית ולא להתראות עם אף אחד. אין מה לעשות.....
  הגב 03.07.20 08:31
 • אורח
  נקווה לטוב
  הגב 03.07.20 08:32
 • אורח
  אחריות אישית,זה הבסיס ! כל דבר באיומים באכיפות רק ככה אנחנו מבינים וזה עצוב מאד!!!!
  הגב 03.07.20 08:33
 • אורח
  בכוח תקבל מכות או סכין שוטרים לא יסכנו את החיים שלהם מול אלפי צעירים. מבין את השוטרים.
  03.07.20 18:59
 • אורח
  בטלוויזיה ביבי אמר בתי כנסת עד 20 איש! במה שינה רחובות שהיא מתירה 50?!?!?!
  הגב 03.07.20 08:57
 • אורח
  לאורך רחוב הרצל 33 והסביבה קטסטרופה ! גם בתוך החנויות. גם רוכבים על אופניים בפראות על המדרכה . אין אכיפה !!!!
  הגב 03.07.20 09:23
 • אורח
  ומה לגבי אכיפה בתחבורה הציבורית-שם מספר הנדבקים הגדול ביותר בוירוס הקורונה???
  הגב 03.07.20 11:12
 • אורח
  הלווואי כן העסקים יפשטו רגל ויקבלו קנסות כבדים כולם ומלא מליונים יאבדו את מקום העבודה וזוגות יתגרשו
  הגב 03.07.20 15:32
 • אורח

אזהרה!!! החל מהלילה ובמהלך סוף השבוע מבצע משטרתי גדול בנושא הקורונה במוקדי הבילוי והאירועים

המבצע בדגש על מקומות הומי קהל, אולמות שמחה/גני ארועים, מועדונים, פאבים ומוקדי בילוי.

אבי בר | | תגובות: 43
החל מהערב ובמהלך סוף השבוע הקרוב, משטרת ישראל תקיים בכל שעות היממה מבצע פיקוח ואכיפה רחב היקף בכל הארץ לאכיפת התקנות לשעת החרום, בדגש על מקומות הומי קהל, אולמות שמחה/גני ארועים, מועדונים, פאבים ומוקדי בילוי.


במהלך המבצע יתמקדו השוטרים בקיום התקנות גם בתוך בתי העסק ויעסקו בפעילות מניעה ואכיפה, הכל במטרה לוודא את קיום ההנחיות ולמנוע הדבקה המונית. הפרות של התקנות יטופלו ע״י אזהרות, מתן קנסות, וכן שימוש בסמכויות הרישוי אל מול בעלי עסקים שאצלהם ימצאו הפרות.


הפעילות תתבצע בעיקר ע״י כוחות משימה משטרתיים מתוגברים בשילוב מפקחים, זאת בנוסף על הכוחות שעוסקים באכיפה השגרתית, וישלבו הסברה ומניעה לצד אכיפה. עיקר הפעילות תתמקד באי עטיית מסיכות, התקהלויות אסורות וכן הפרות של בתי עסק ובתוכם בניגוד לתקנות.


בתוך כך, נמשכת כל העת אכיפת הפרות הבידוד, התקהלויות אסורות ואי עטיית מסיכות במרחב הציבורי בניגוד לתקנות, כשבתקופה האחרונה ניתנים בכל רחבי הארץ למעלה מ-2,500 דו״חות (בממוצע) מדי יממה בגין הפרות אלו. מרבית הדו״חות ניתנו בגין אי עטיית מסיכה במרחב הציבורי, כשעד כה ניתנו במהלך החודשיים וחצי האחרונים (מאז ההוראה בנושא נכנסה לתוקפה) למעלה מ-44,000 דו״חות בהקשר זה.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 43 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 02.07.20 20:39
 • אורח
  וואי חלאס כבר מה הגיע הזמן?! אני בן 17 וככה הקיץ שלי נראה?? אני לא צריך לסבול כל הזמן כאילו אני במעצר בית!😤
  02.07.20 21:20
 • אורח
  ככה עכשיו חיים של כולנו נראים. אבל חיים עדיפים מאופציה אחרת.
  02.07.20 23:58
 • אורח
  סוף סוף
  הגב 02.07.20 20:50
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 02.07.20 21:06
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 02.07.20 21:08
 • אורח
  נותנים לגיטימציה לפקחים שרובם עבריינים להכות אזרחים
  הגב 02.07.20 21:09
 • אורח
  להכות אזרחים שלא פחות עבריינים. פורעי חוק ומסכנים את כולם.🤑🤑🤑🥵🥵
  02.07.20 22:18
 • אורח
  הגיע הזמן! למי פונים שיבדקו מקום מסויים שעבד גם כשהיה סגר?
  הגב 02.07.20 21:11
 • אורח
  למה אתה מלשין?
  02.07.20 21:21
 • אורח
  זה לא הלשנה זה דיווח
  02.07.20 22:00
 • אורח
  מי עוקב אחרי חולי קורונה בבית?
  הגב 02.07.20 21:15
 • אורח
  חארטה. העירייה התעלמה מכל מה שקרה בברים, חלקם היו שם ראו בעיניים ולא עשו כלום למה? יש חברה לבטחון ושיטור קהילתי לא רק בהרמת כוסית לחג, אז יאללה!!!! תתעוררו ותבינו שראש העיר עושה פוליטיקה זולה על חשבון התושבים בעיקר הצעירים, כאשר החליט היום לסגור את על הפארקים והמתקנים בושה!לאחר שהעירייה פישלה בענין שיטת הקפסולות.
  הגב 02.07.20 21:19
 • אורח
  הרצל שישי בבוקר ליד המאפיות גרפי מטעמי תימן בבקשה לבוא לפקח תחנות דלק הרצל כביש ראשי שעריים
  הגב 02.07.20 21:23
 • אורח
  בתי כנסת בבקשה לבוא לפקח
  הגב 02.07.20 21:23
 • אורח
  באר המשקאות דחוףףףףף
  הגב 02.07.20 21:24
 • אורח
  אני מקוה שזה יעזור כל הקיץ התחרבש ולא כיף
  הגב 02.07.20 21:29
 • אורח
  שם זין גדול אל המשטרה ואל העייריות וכול מה שקשור לממסד
  הגב 02.07.20 21:34
 • אורח
  טיפש.
  02.07.20 21:37
 • אורח
  רחוב הרצל 33 ראשל"צ = המון מסתננים זרים ללא מסכות.
  02.07.20 21:38
 • אורח
  אידיוט מושלם בגלל מטומטמים כמוך ככה זה נראה, חבל אם היית נופל לי לידיים חסר חינוך היית עובר סדנת חינוך מחדש היית שוכח למי נולדת
  02.07.20 21:46
 • אורח
  אתה לא דופק את הממסד,אתה דופק את הציבור ואנשים כמוך שלא יכולים לצאת החוצה ולעבוד. הממסד רק עושה כסף מכל הדוחות האלו מאנשים שלא שמים מסיכות
  02.07.20 23:36
 • אורח
  למד לכתוב עברית, ואח"כ תשים מה שאין לך.
  03.07.20 00:10
 • אורח
  אנילביץ 20 גן ילדים ההורים מביאים בבוקר את הילדים אף אחד לא ללא מסיכה הגננת עצמה בלי מסיכה יוצאת מהגן להביא בצהריים ילדים ללא מסיכה בושה וסכנת נפשות לילדים.
  הגב 02.07.20 22:24
 • אורח
  כל בעלי החנויות על הרצל . קניונים. השוק.
  הגב 02.07.20 22:28
 • אורח
  פקח/משטרה אחת לא ראיתי ברחוב הרצל
  הגב 02.07.20 22:35
 • אורח
  אחד***** ראיתי.
  03.07.20 00:11
 • אורח
  לא מספיק.הייתי היום בקניון רחובות הרבה אנשים לא שמים מסכה כמו שצריך.
  הגב 02.07.20 22:40
 • אורח
  כתוב: קשוט עצמך ואל תקשוט אחרים, שכל אחד יסתכל על עצמו ועל ההנהגות שלו, ינהג לפי הכללים ולא ילשין על אחרים, יהיה עולם יפה.
  הגב 02.07.20 22:57
 • אורח
  כל מקומות הבילוי המסעדות והבארים פתוחים רבים יושבים שם ללא שמירת מרחק וללא מסיכות.מי שנוהג ככה הוא רוצח לכל דבר.
  הגב 02.07.20 23:01
 • אורח
  איומי סרק שרוצים לעשות מבצע ענק לא מודיעים לפני.
  הגב 02.07.20 23:10
 • אורח
  למלינין ומלשינים לא תהיה תקווה
  הגב 03.07.20 05:32
 • אורח
  סוף סוף קורה משהו ...
  הגב 03.07.20 06:27
 • אורח
  מקווה לראות את זה הלכה למעשה בשטח, ולא רק דיבורים. הגיע הזמן.
  הגב 03.07.20 06:42
 • אורח
  הגיע הזמן. מוטב להיות בריא בהסגר ולא חולה מחובר לצינורות ומכונות הנשמה וזה סוג של הסגר יותר גרוע עם מלאך המוות מעל ראש המיטה לחכות לנשימה האחרונה. לא על עם ישראל
  הגב 03.07.20 08:58
 • אורח
  מה עם נוסעי התחבורה הציבורית? מדוע שם אין אכיפה רצינית ויסודית. בגלל נוסע 1-2 המסרבים לעטות מסכה כל נוסעי האוטובוס בסכנת הדבקה המונית. אנא אכיפה מוגברת גם בתחבורה ציבורית!! למי לפנות כשפוגשים באוטובוס נוסעים המסרבים לעטות מסכה??? נדרשת תשובה ותגובה מהירה!!! הנהג לעיתים מסרב להתערב בנושא הכאוב -תפקידו לנהוג בזהירות בדרכים.🛣🚦🚃
  הגב 03.07.20 11:05
 • אורח
  רק קדפי אשם בכול מה שקורה
  הגב 03.07.20 14:05
 • אורח
  לתת דוחות לאזרחים במקום לעסקים רק כך זה יעבוד
  הגב 03.07.20 21:07
 • אורח
  Masks should be used as part of a comprehensive strategy of measures to suppress transmission and save lives; the use of a mask alone is not sufficient to provide an adequate level of protection against COVID-19. You should also maintain a minimum physical distance of at least 1 metre from others, frequently clean your hands and avoid touching your face and mask.Medical masks can protect people wearing the mask from getting infected, as well as can prevent those who have symptoms from spreading them. WHO recommends the following groups use medical masks.Health workers Anyone with symptoms suggestive of COVID-19, including people with mild symptoms People caring for suspect or confirmed cases of COVID-19 outside of health facilities Medical masks are also recommended for these at-risk people, when they are in areas of widespread transmission and they cannot guarantee a distance of at least 1 metre from others:People aged 60 or over People of any age with underlying health conditions
  הגב 03.07.20 21:31
 • אורח
  המלצות של ארגון הבריאות העולמי לא לשים מסכות כאשר המרחק מעל 1 מטר ובנוסף לא לשים לאנשים ללא תסמינים.
  הגב 03.07.20 21:32
 • אורח
  בניגוד להמלצות בישראל יחליטו אחרת! תסגרו בבית ותשבו בשקט. זה בדיוק מה שמצפים מכם!
  הגב 03.07.20 21:34
 • אורח
  מה כל כך סודי בטיפול של הממשלה בקורונה שהם דורשים לחסום גישה לנתונים אלו לעוד 30 שנים הבאות? מה יש להסתיר כאשר המטרה היא קדושה - שלום הציבור בלבד? מי יעמוד לדין ממקבלי החלטות בעוד 30 שנה במידה ויתגלו דברים אחרים ממה שמספרים לציבור? מישהו אולי יודע?
  הגב 03.07.20 22:16
 • אורח
  תן פרטים היכן זה פורסם?
  04.07.20 00:59
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
03.07.20 21:28
ל נסגר לדעתי ראש העיר מעורב בסגירת המשרד כד
אורח
02.07.20 11:29
משרד הרישוי שהיה ברחוב הרצל נסגר לדעתי ראש העיר מעורב בסגירת המשרד כדי להקשות על תושבי ראשון לציון
אורח
01.07.20 14:24
בכביש היציאה המזרחי ליד הגן בעברית.כיוון צריפין. הובטח שיהיו 2 מדרכות בשני הכיוונים. להליכה/ריצה כדי לאפשר לכמות אנשים גדולה לא להיות על מדרכה אחת .מתי יבוצע לנו מסלול הליכה/ ריצה נוסף?? תודה רבה לעונים
אורח
30.06.20 14:40
תגיעו דחוף עם פקחים למרכז המסחרי ברחוב הגדוד העברי ,100 אנשים מסתובבים בלי מסיכות בכלל!😤
אורח
01.07.20 09:56
באים באים צלם צלם
אורח
30.06.20 10:41
יש עתיד מדברים על צוללות .לפי דעתי אילנה דיין יותר מעניין
אורח
27.06.20 21:45
קראתי את הכתבה על מארגן ההפגנה למען האומנים .ונדהמתי .הבל הבלים .צולמו והוזכרו מס דמויות של גודלי הזמרים ואומנים שהגיעו לחרפת רעב . ואני מצהיר בזאת שאני מוכן להחליף אתם את חשבון הבנק .
אורח
26.06.20 10:12
למה לא שומעים את יאיר לפיד . תגיד משהו
אורח
26.06.20 10:13
וגם עופר שלח שותק
אורח
26.06.20 10:16
ומיקי לוי יש לא קול מאוד חזק . תגיד משהו
אורח
25.06.20 19:59
מה קורה עים יש עתיד .
אורח
25.06.20 21:01
אין להם עתיד


בשלושת הימים האחרונים התגלו 30 מקרי קורונה חדשים בראשון לציון; בכתבה מצ"ב מקומות בהם שהו חולים מאומתים דקטלון, בית העלמין גני אסתר, הגארז', מוצצים

נכון להיום (רביעי 1.7) התגלו בישראל 26,452 חולים מאומתים כאשר מתוכם החלימו 17,481 איש. מספר הנפטרים עלה ל324.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
דוברות מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה על פי ערים בישראל. נכון להיום (רביעי 1.7) התגלו בישראל 26,452 חולים מאומתים כאשר מתוכם החלימו 17,481 איש. מספר הנפטרים עלה ל324.

על פי הנתונים בראשון לציון התגלו 30 מקרי קורונה חדשים כאשר מספר החולים הפעילים עומד על 167 איש. מספר התושבים בבידוד עומד על 1,252


יום חמישי 2.7.20יום רביעי 1.7.20
מספר הבדיקות25,49824,909
מספר החולים שהתגלו עד כה414397
מספר המחלימים247247
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים3024

28/06/2020

בית קברות גני אסתר בין השעות 12:30-13:30


27/06/2020

סינמה סיטי בין השעות 20:30-23:00
26/06/2020

Swarovski store בין השעות 14:00-15:00

חצי חינם בין השעות 14:00-15:00

סופר-פארם קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 14:00-15:00

cafe cafe , סחרוב דוד 21 בין השעות 13:30-14:00

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 13:30-14:00

הגראז' - אוכלים שותים, הרצל 151 בין השעות 13:00-14:00

מוצצים, לישנסקי 18 בין השעות 13:00-13:30
25/06/2020

גולדה גלידה בין השעות 21:45-22:10

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 21:00-21:30

קניון ראשונים, שד נים 314 בין השעות 18:00-22:00

רוטשילד 15 בין השעות 17:30-18:15

כל-בו חצי חינם הכשרת היישוב 3, בין השעות 10:00-12:00


24/6/20

קרן היסוד 24 בין השעות 17:00-17:30


23/06/2020

כל בו חצי חינם, לח''י 16בין השעות 20:00-21:45


21/06/2020

SAY EVENTS סיי ארועים, שרת משה 19 בין השעות 20:30-23:00

פיצה בר (Pizza bar), רוטשילד 36 בין השעות 20:30-21:30
Decathlon Rishon Lezion- דקטלון ראשון לציון בןי השעות 18:30-19:00
תחבורה ציבורית

26/6/20

קו 274 בין השעות 13:20-13:30 תחנת עלייה: בית דגן תחנת ירידה: מכון וייצמן רחובות

אוטובוס בין עירוני


25/06/2020

קו 19 בין השעות 19:00-19:40 תחנת עלייה: תחנת ראשונים , תחנת ירידה: חולון וולפסון

קו 274 בין השעות 22:30-23:30 תחנת עלייה: צומת חולון, תחנת ירידה: מכון וייצמן רחובות

קו 182 בין השעות 8:00-9:00 תחנת עלייה: יבנה שכ' ירוקה, תחנת ירידה: תחנת מרכזית חדשה

קן 10 בין השעות 10:00-10:15 תחנת עליה: רחוב כורש , תחנת ירידה: בת ים רחוב בן גוריון


22/06/2020

קו 129 בין השעות 19:00-20:00

תחנת עלייה: ראשון לציון, חומה ומגדל, תחנת ירידה : תל אביב - יפו, דיזנגוף 306

22/06/2020

קן 15 בין השעות 8:40-9:20 תחנת עלייה: ראשון לציון, נווה הדרים, תחנת ירידה: ראשון לציון תחנה מרכזית ראשל"צ


הנחיות לציבור


מי נדרש לבידוד?


מי שהיו במגע עם חולה מאומת.


אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.


מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.


מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בית עלמין שטח גדולללל אייך אפשר לדעת הייכן
  הגב 02.07.20 16:24
 • אורח
  בריאות ובשורות טובות
  הגב 02.07.20 17:06
 • אורח
  מי זוכר ?
  הגב 02.07.20 21:40
 • אורח
  כן צריך להכניס את המתים להסגר
  הגב 03.07.20 05:03
 • אורח

מוטי עג'מי: "על מנת לסייע לציבור הנכים ובעלי המוגבלות הפיזית נכשיר עוד 10 חניות בחוף ראשון לציון ונבחן את הפיכת רחבת הריקודים הפנוייה לחניות"

כך הודיע מוטי עג'מי המשמש כיו"ר ועדת הנגישות לאחר סיור לימודי בחוף פלמחים .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


השבוע יצא מוטי עגמי וחברי ועדת הנגישות בראשון לציון לסיור לימודי בחוף פלמחים על מנת ללמוד על נושא הנגישות לחוף.
לטענתו הפתרונות הקיימים בראשון לציון פועלים טוב יותר מאחר והם מאפשרים את הגעת האנשים עד לשפת המים בסיוע שביל הבטון שנמצא במקום בו ניתן להסיע אנשים עם כסא גלגלים.
הוא הוסיף ואמר, כי למען אנשים עם מוגבלות נבחנו האפשרויות לשימוש ברחבת הריקודים הפנוייה לחניות
וכמו כן יוכשרו כ 10 חניות נוספות במתחם העליון.מוטי עג'מי:
ברצוני להודות לחברי למועצה עידן מזרחי ואיציק אבשלומוב ,לאלי שווצברג שהוכיח שוב כי הוא אחד המומחים בארץ בתחום זה,לאילה ורון וצוות יועצי הנגישות ,לאיציק בטיטו וצוותו ולחבריי לועדה.


חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירת 4 חד' חדשה מקבלן בקרבת רוטשילד בראשון לציון


בשכונה הכי מבוקשת במערב הותיק של ראשון לציון - שכונת כצנלסון בקרבת רוטשילד, דירות 4 חדרים מהממות חדשות מקבלן לא בניין תמ"א!!!דירות מוארות 82 מ"ר בנוי, מרפסת שמש 9 מ"ר, בניין בוטיק, 2 דירות בקומה, 3 כיווני אוויר, חניה

לפרטים

055-970-7122

לדירות נוספות, מעל 100 נכסים כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בונים בנינים על קו החוף, במקום חניות לתושבים.חניה חינם,רק אין חניה.הההה.
  הגב 02.07.20 14:43
 • אורח
  "חברי ועדת הנגישות." מה אתם מזבלים את המוח. קודם תנקו את העיר . המזועמת ביותר במרכז .
  הגב 02.07.20 14:56
 • אורח
  ועומדת הנגישות - כשמה כן היא, היא אינה מטפלת בניקיון העיר. זה כמו לבוא לרופא אורטופד עבור בעיה בעין. כמו כן יש לרשום ״מזוהמת״ ולא ״מזועמת״ . לידיעתך , יום נעים.
  02.07.20 15:35
 • אורח
  כך זה . כשאין תשובות עוברים לפסים לא קשורים . אתם מתעסקים בדברי הבל ולא בעיקר . קודם מנקים את העיר . אחר כך בשטויות. יום נעים לך .. טמבל .
  02.07.20 17:17
 • אורח
  עמדת נגישות ...ולא.. עומדת נגישות ..יום כתום לך .
  02.07.20 19:56
 • אורח
  אתה צודק כשרשמת ש ״עוברים לפסים לא קשורים״ טוב שאתה יודע שניקיון לא קשור לא לתוכן הכתבה ולא למוטי עג׳מי ובטח לא לועדת הנגישות, גם המילה ״טמבל״ אכן לא קשורה ועברת ״לפסים לא קשורים״ אין ספק שאתה מוכשר וחד הבנה, כפי שרשמת ״מתעסקים בדברי הבל.. בתקווה שהבנת שהבאת זאת על עצמך ובאחריותך, לילה נעים חבר. אגב, לגביי ניקיון יש מחלקה בעיריה המטפלת שזה היעוד שלה, נסה אותם.
  03.07.20 01:41
 • אורח
  בסדר .המילה טמבל מיותרת . אני מוכן לקחת אותך למקומות במערב. שחודשים לא מנקים . ברחוב שלי לפעמים לא מנקים שבעות . כן פניתי מספר פעמים למחלקה המטפלת . לא עזר .
  03.07.20 08:58
 • אורח
  מר עגמי אל תעשה למען הנכים ,בוא ותתן את זכויותיהם המוקנות בחוק ,כ12 שנים נגזל מיהם כסף שמיועד לתרופות ,אתה היתה בן האנשים ששינו זאת ורק בראשון ,שאר הרשויות מקיימו. החוק כלשונו ,רק אתם לא ,אז בלי סיפוריםלעזרה תיישם החוק בלבד
  הגב 02.07.20 16:54
 • אורח
  חחח תעיף את כל הרכבים של החברים של רז והילד שאחראי על החופים ואגמים וכל עובדי העירייה שחונים בנכים ואז יהיה מקום
  הגב 02.07.20 17:35
 • אורח

  02.07.20 17:53
 • אורח
  דורון אוזן לך תמכור חומר ליתושיםיכול להיות שאתה תהיה מיליונר ואם לו לך לביבי הוא יגיד לך מה לעשות.
  הגב 02.07.20 19:18
 • אורח

תזכורת להורים בראשון לציון! ביום ראשון 5.7 תפתח החברה העירונית את ההרשמה לקייטנות המדע בעלות 80 ש"ח בלבד

הקייטנות יתקיימו לתלמידי כיתות א-ו במרכז קהילתי קריית גנים ולתלמידי א-ד לציבור התורני והחרדי במרכז מעגלים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמדי שנה משרד המדע והטכנולוגיה יפעיל את פעילות קייטנות המדע ברשויות המקומיות בחופשת הקיץ. התכנית מציעה שבוע של קייטנה בתחומי מדע וטכנולוגיה בעלות מסובסדת של 80 ש"ח למשך 5 ימים על ידי הרשויות המקומיות. התכנית מיועדת לתלמידים שזה עתה סיימו כיתות א'-ו'- בהתאם להחלטת הרשות המקומית.

מטרת התכנית היא להגביר את העניין בתחומי המדע והטכנולוגיה והחשיפה אליהם כבר בגיל צעיר. במסגרת התכנית, בכל יום בשבוע הקייטנה ולמשך 5 שעות, יפעילו מדריכים סדנאות ופעילויות באמצעים חווייתיים כגון ערכות רובוטיקה, אלקטרוניקה וטכנולוגיה, ללא צורך בידע מקדים.


בראשון לציון תפעיל את הקייטנה החברה העירונית, שתפתח ביום ראשון קרוב את ההרשמה לקייטנות שייפתחו ב9.8.20. הקייטנה תפתח בשני מוקדים במרכז הקהילה קריית גנים לזרם הממלכתי ובמרכז מעגלים לזרם התורני והחרדי.

בקייטנה תינתן לילדים העשרה בתחומי המדע, סדנאות מחקר, סדנאות עומק בנושאים רובוטיקה וטכנולוגיה בצורה חוויתית, מושקעת ומהנה.

מועדים ושעות פעילות:

מחזור 1 - בין התאריכים 9-13.8.20 סה"כ 5 ימים בשעות 08:00-13:00.

מחזור 2 - בין התאריכים 16-20.8.20 סה"כ 5 ימים בשעות 08:00-13:00.

מחזור 3 - בין התאריכים 23-27.8.20 סה"כ 5 ימים בשעות 08:00-13:00.


תוכנית קייטנת מדעים במרכז קהילה קרית גנים:

כיתות א' – ב' – מדע חובק עולם.

כיתות ג' – ד' – סדנת עומק במדע וטכנולוגיה.

כיתות ה' – ו' – סדנת חקר מדע וטכנולוגיה.

משתתפי הקייטנה יחקרו, יגלו ויחוו את עולם המדע והטכנולוגיה בצורה חדשנית, מרתקת ומהנה.


אופן ההרשמה:
הרישום יתבצע בתאריכים הבאים באתר החברה העירונית בלבד:

מחזור 1 - הרישום יפתח ביום 5.7.20 ויסתיים ביום 7.7.20 בשעה 19:00.
מחזור 2 - הרישום יפתח ביום 12.7.20 ויסתיים ביום 14.7.20 בשעה 19:00.
מחזור 3 - הרישום יפתח ביום 19.7.20 ויסתיים ביום 21.7.19 בשעה 19:00.
לאחר המועדים המצוינים לעיל לא יתבצע רישום.
מספר המקומות מוגבל, ההרשמה על בסיס מקום פנוי, כל הקודם זוכה!!!
למידע נוסף והרשמה>> https://bit.ly/2AcQhCJ


לאחר ההרשמה ההורה יקבל הודעה למייל כי "ההרשמה בוצעה בהצלחה"

שימו לב! על פי הוראות מפעיל הקייטנה, כל משפחה רשאית לרשום ילד אחד לקייטנה ולמחזור אחד בלבד.

עלות קייטנה:

מחיר הקייטנה לכל תקופת הקייטנה 5 ימים הינו סך של 80 ₪.


הזנה:

יש להגיע עם כריך, פרי ובקבוק שתייה.קייטנת מדע לכיתות א' - ד' במרכז קהילה מעגלים

קייטנת מדעים, מיועדת לילדים בוגרי כיתה א' עד לבוגרי כיתה ד' מגזר תורני וחרדי.

מועדים ושעות פעילות:

פעילות הקייטנה תתקיים בין התאריכים י"ט עד כ"ג באב, 9-13.8.20 , סה"כ 5 ימים בשעות 08:00-13:00.


תוכנית קייטנת מדעים:

כיתות א' – ב' – מתמטיקה ופיזיקה בכיף.

כיתות ג' – ד' – רובוטיקה

משתתפי הקייטנה יחקרו, יגלו ויחוו את עולם המדע והטכנולוגיה בצורה חדשנית, מרתקת ומהנה.


אופן ההרשמה:

הרישום יתבצע בתאריכים הבאים : החל מ 5.7.20 ויסתיים ביום 7.7.20 בין השעות 13:00 עד שעה 19:00

במרכז קהילה – מעגלים בכתובת מורדי הגטאות 36 ראשון לציון, לאחר מועד זה לא יתבצע רישום.

לפרטים נוספים: 03-9699997
חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחדשים את הסקייטפארק בראשון לציון! ביום רביעי 8.7 יתקיים אירוע "נוי בפארק" בו יהפכו סקייטבורדים שבורים לאדניות פרחים שיעטרו את מתחם הסקייטפארק וכמובן סשן סקייט ומוזיקה טובה

הכניסה חופשית. בהתאם להנחיות יש להגיע עם מסכות וחתימה על הצהרת בריאות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון התדר מזמין את תושבי ראשון לציון, לאירוע נוי בפארק, שיתקיים בשבוע הבא במתחם הסקייטפארק בעיר. במועדון החליטו כי הם רוצים לשדרג את הסקייטפארק ולכן יזמו את האירוע, במסגרתו יהפכו סקייבורדים שבורים לאדניות שיקשטו את המתחם. לדברי מיכאל, מנהל מועדון התדר, במשך השנים נאספו הרבה סקייבורדים שנשברו או שאי אפשר להשתמש הם יותר, ובעצם כך נולד הרעיון של מחזורם והפיכתם לאדניות. במסגרת האירוע שיתקיים בשטח פתוח בהתאם להנחיות, יהנו המשתתפים גם מסשן סקייט ומוזיקה טובה.

בתוכנית:
Aftershock
להקת הנוער מקומית ובועטת הפועלת במועדון התדר מזה שנה, רוק על כל גווניו: החל מהארד-רוק מקפיץ ועד לפופ-רוק סוחף בהופעת בכורה.
DJ TOMMY הילד הדיג'יי הכי לוהט בעיר - בן ה8הפעילות תתקיים ביום רביעי 8.7.20 החל משעה 16:00 בסקייטפארק ,הרצל 136, ראשון לציון, קרוב לתחנת הרכבת ראשונים
חניה חופשית במקום דרך רחוב תש"ח
דרכי הגעה: קווים 129/19/301/174/274/201/164 או רכבת לתחנת "הראשונים"


הכניסה חופשית והאירוע מונגש
חשוב מאוד שנשמור על הנחיות משרד הבריאות
האירוע יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולכן (בכל זמן שלא נוסעים) יש לעטות מסכות, שמירה על מרווחים, והגעה עם הצהרת בריאות (לבוגרים) / אישור הורים (לקטינים)


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אישה מבוגרת נפלה ונחבלה בתוך אוטובוס בראשון לציון, מצבה בינוני

פונתה לבית החולים אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 12


יום חמישי 2/7 בשעה 10:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד״א במרחב איילון על נוסעת שנפלה באוטובוס בקן 201 בתחנה המרכזית הישנה ברחוב הרצל פינת תרמ"ב בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד״א העניקו טיפול רפואי ופינו לביה״ח אסף הרופא אישה כבת 70 במצב בינוני עם חבלות ראש וחזה


חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

4 חד' ענקית


בראשון לציון, בשכונת רמז, דירת 4 חד' ענקית, 97 מ"ר במערב הוותיק, ברחוב ללא מוצא, שקט קרוב לגימנסיה הראלית, חניה מקורה, קומה 3 מתוך 7 .

1,900,000

לפרטים

055-970-7122

לדירות נוספות, מעל 100 נכסים כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החלמה מהירה
  הגב 02.07.20 12:20
 • אורח
  לפני שבועיים אני, היום מישהי אחרת, נוסעים מהר ובולמים חזק מידי שאתה עף, חושבים שאנו פרפרים. אגד צריכה לקחת לסדר את כל הנהגים ולהעיף מי שלא נוהג כשורה
  הגב 02.07.20 12:37
 • אורח
  ואיך אתה יודע מה היה באמת? אז במקום להפליץ פשוט תשתוק
  02.07.20 12:42
 • אורח
  מי אתה שתגיד לי לשתוק זיינו את אמא שלך בתחת
  02.07.20 16:36
 • אורח
  תישתוק ימזבל
  02.07.20 17:08
 • אורח
  החלמה מהירה בשורות טובות.אמן
  הגב 02.07.20 13:07
 • אורח
  רפואה שלמה והחלמה במהירה!
  הגב 02.07.20 13:35
 • אורח
  נהגי האוטובוסים נוסעים במהירות מופרזת
  הגב 02.07.20 18:32
 • אורח
  נהג האוטובוס יקבל שלילה מיידית לשלושה חודשים ....ונאחל רפואה במהירה לנוסעת!!!
  הגב 02.07.20 19:18
 • אורח
  זה קורה הרבה מאוד ועוד למבוגרים.
  הגב 03.07.20 01:32
 • אורח
  נכון מאוד,יש נהגים שלא מוכנים לתקף רב קו ושולחים למכשיר הדיגיטלי באוטובוס.....למחשבה תובנה!!!
  03.07.20 02:09
 • אורח
  זה קרה לי באותו קו ברחובות, לא אתפלא אם זה אותו נהג, 4 חודשים חופשת מחלה , נזק ליד לכל החיים, עד היום לא יכולה לחזור לעבוד.
  הגב 03.07.20 20:22
 • אורח

אוטובוסים לחוף ראשון לציון! חברת אגד מחזירה לפעילות את קווי 18/18א' לכיוון חוף הים ובחזרה שיפעלו עד לסוף חודש אוגוסט

לכיוון חוף הים יש לקחת את קו 18 א', בחרה מחוף הים יש לנסוע עם קו 18.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לתשומת לב הרוחצים בים! חברת אגד הודיעה על החזרת פעילות קווי האוטובוס 18 ו18 א' לכיוון חוף ראשון לציון ובחזרה. הקוים לחוף הים יפעלו עד סיום החופש הגדול בסוף אוגוסט.

מסלול הקווים:

לכיוון חוף הים קו 18 א'

אשר יוצא מבית דגן לאורך דרך המכבים והרצל, תחנה המרכזית הישנה, כצנלסון, שד' בגין, תחנה מרכזית חדשה, בית המשפט יס פלאנט , סופרלנד וחוף הים-שד' רחבעם זאבי.

שעות הפעילות ימים א-ה : בין השעות : 9:44-21:14

ימי שישי: בין השעות 8:44-16:16


בחזרה מחוף הים ניתן לנסוע עם קו 18 שנוסע במסלול דומה

הקו פעיל בימים א-ה משעה 9:44-20:15

בימי שישי 10:30-16:15


לפרטים על לוח זמני הנסיעות, תחנות הקו ומסלולו המפורט ניתן לפנות באתר אגד, באפליקציה או ב 2800*


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדוע אין קו לים משעון גורדון במזרח? עד כמה נקופח בסירבול?
  הגב 02.07.20 11:57
 • אורח
  ולמה אין קו בלי כל הסיבובים המתשים האלה ..ולמה אין אוטובוס שעובר מהשיכון אל רחוב ירושלים בלי כל הסיבובים בכל ראשון ...
  הגב 02.07.20 12:07
 • אורח
  ולמה אין ברוטשילד
  הגב 02.07.20 12:14
 • אורח
  כבר שנים שראשון מזרח סובלים מחוסר תח"צ נוראי , הגיע הזמן לשנות את זה
  הגב 02.07.20 14:09
 • אורח
  מרמת אליהו אין אוטובוסים לים כבר כמה וכמה שנים לידעתכם!!
  הגב 02.07.20 15:41
 • אורח

קשיש על כסא על גלגלים נפגע מרכב בראשון לציון

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 13
יום חמישי 2/7 שעה 09:20 גבר כבן 87 נפצע בינוני בתאונה ברחוב ירושלים בראשון לציוןכונני איחוד הצלה וחובשי מד"א העניקו לו טיפול ראשוני

יעקב קליין ובן מליחי חובשים באיחוד הצלה סיפרו:
"כשהגענו למקום נתקלנו בקשיש ששהה על כסא גלגלים שנפגע מרכב. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים כשמצבו בשלב זה מוגדר בינוני".


חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

5 חד' מפוארת בבניין בוטיק


ראשון לציון, רמז

דירת 5 חדרים מפוארת במיוחד!! בבניין בוטיק בשכונת רמז המדהימה, כ- 130 מ"ר , 3 כיווני אוויר, משופצת, מעלית, חניה בהסדר

2,090,000

לפרטים

055-970-7122

לדירות נוספות, מעל 100 נכסים כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 02.07.20 09:54
 • אורח
  תודההרבה
  02.07.20 14:44
 • אורח
  היה בלי מלווה?
  הגב 02.07.20 10:00
 • אורח
  היה עם המלווה שלו
  02.07.20 14:45
 • אורח
  מה גורם לנהג או נהגת לפגוע בקשיש על כסא גלגלים?????
  הגב 02.07.20 10:01
 • אורח
  הנהג בטוח שהכביש שייך לאבא שלו. זה מה שגורם.
  02.07.20 10:05
 • אורח
  כי הנהגים המטומטמים עוצרים בשניה האחרונה על המעבר חציה. במקום לעצור במרחק מהמעבר חציה.
  02.07.20 10:50
 • אורח
  לא מספיק קרונה צריך להזהר מנהגים גם
  הגב 02.07.20 10:02
 • אורח
  זילזול הנהגים. "לי זה לא יקרה"
  הגב 02.07.20 10:17
 • אורח
  רחוב ירושלים פינת רחוב האחד עשר המעבר חצייה הכי מסוכן בעולם כל הזמן מישהו עוצר לך ומישהו מנסה לעקוף אותו בצפירות זאת לא פעם ראשונה פעם אחת מישהו כימעט פגע באישתי שהייתה בזמנו בחודש 8 שאני בדיוק באתי לפגוש אותה בצידו השני של הכביש אפשר לומר שהוא נגע בא עם הפגוש הקידמי ואשפר להגיד שהאגרוף שלי פגש את הראש לו והוא הלך לישון לאחר שחשב שהוא גבר מספיק כדיי לנסות להוריד לה סטירה ולתרץ שהיא התפרצה לכביש בחודש 8 שבקושי זזים ...רק להודיעכם שאותו בחור לא רואה כבר טוב בעין שמאל עקב אקובת עין מרוסקת...ורישיונו נישלל ממנו יום אחרי
  הגב 02.07.20 10:34
 • אורח
  לא חושב שבאלימות פותרים דברים...אבל אתה צודק שאכן זה מעבר חציה מסוכן מאוד! נהגים לא נזהרים שם נוהגים מהר עוקפים בצורה לא זהירה אם נהג מאט...בקיצור אולי רמזור יהיה הפתרון בחלק הזה
  02.07.20 11:44
 • אורח
  נהגים זבל.
  הגב 02.07.20 10:51
 • אורח
  מעבר חציה מסוכן ביותר ..לדעתי ..לא רק הנהגים אשמים ..זה כביש מהיר .ובאמצע יש מעבר חציה לפני תחנת אוטובוס .צריך לראות מרחוק שאין רכבים שנוסעים במהירות ..לא תמיד הנהג מספיק לעצור ..אם הנהג הראשון עוצר בפתאומיות ..הנהג מאחור לא מספיק לעצור ..ולכן גם הולכי רגל צריכים להיות זהירים ולא להתפרץ..שם זה סכנת נפשות ..להיות בטוח במאה אחוז ..לא למהר ..לחשוב גם שהנהג לא מספיק לעצור ..אני מדברת בתור הולכת רגל ..ראיתי שממש מתפרצים הול
  הגב 02.07.20 12:03
 • אורח

קרוב ל 100 חשיפות לחולים מאומתים התרחשו באזורי הבילוי- אזור התעשייה החדש ומתחם הרובע בראשון לציון בשבועיים האחרונים

כך עולה מנתוני מודל מרחבי זיהוי וחיזוי של חברת פוינטס וטלדור שמיפו את נתוני משרד הבריאות וחושפים לציבור את רמת הסיכון של תחלואת הקורונה בעיר ובשכונה בה הם גרים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11
דוברות מד"א


בחודש מאי האחרון פרסמנו על מודל חדש של חברת פוינטס יחד עם חברת טלדור, שפרסמו לציבור הרחב את הפרוייקט המשותף שלהם של מודל מרחבי לזיהוי וחיזוי אזורי סיכון של הקורונה בישראל. על פי חברת פוינטס , נאספו כל נתוני התחלואה שפורסמו על ידי משרד הבריאות והם תורגמו למודל באמצעות מפה בה יכולים התושבים לראות את רמת הסיכון של העיר והשכונה בה הם גרים. רמת הסיכון מדורגת מ1-5 כאשר 1 זו דרגת הסיכון הנמוכה ו5 היא דרגת הסיכון הגבוה. רמת הסיכון נקבעה על פי שקלול כל הנתונים על פי מספר החשיפות לקורונה שהיו במקום, מספר התושבים בשכונה, מספרם של בני הגיל השלישי ועוד.להלן נתוני השכונות בראשון לציון חודש מאי לעומת חודש יולי 2020. כפי שרואים על פי הנתונים רוב החשיפות לחולים מאומתים מתרחשים באזורי הבילוי כאשר רק בשבועיים האחרונים היו 70 חשיפות לקורונה באזור התעשייה החדש.

שם השכונה מספר החשיפות לקורונה נכון ל7.5.20מספר החשיפות לקורונה נכון ליום 1.7.20מספר החשיפות לקורונה בשבועיים האחרונים
גורדון וכלניות

341
שיכוני המזרח

340
מישור הנוף וקריית שמחה

121
הרקפות

000
צמרות

000
נווה הדרים

031
השומר000
רביבים ומרום ראשון

01010
ראשונים

01010
רמז

11513
נווה הלל

230
אברמוביץ

122913
רמב"ם

123016
מכון וולקני

000
נעורים

000
קדמת ראשון

362
מתחם הרובע

72918
אזור תעשייה ישן

176
נחלת יהודה

330
כצנלסון

16204
קריית גנים

330
קריית ראשון, קריית הלאום

054
נאות אשלים

000
כרמים

12140
נאות שקמה

0124
נווה ים

153
רמת אליהו

1193
אזור תעשייה חדש

4415870
נווה חוף

011
פרס נובל

010
נווה דקלים

064
אזור תעשייה שורק

141
בנות חיל

010
שער הים

011


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלגן שלם
  הגב 01.07.20 18:23
 • אורח
  קטסטרופה
  הגב 01.07.20 18:25
 • אורח
  מה יהיה בקצב הזה
  הגב 01.07.20 18:27
 • אורח
  אין אכיפה בכלל !! רחוב הרצל 33 והסביבה עובדים זרים בכמויות, ללא מסכות בכלל !
  הגב 01.07.20 18:29
 • אורח
  נדבקים לא חולים!!! חצי מהמדינה נדבקה ואפילו לא מודעת תפסיקו לעשות היסטריה ושימו כבר מסיכות בחוץ במקומות הומי אדם למען השם.
  הגב 01.07.20 18:51
 • אורח
  המתחם החדש הזה בראשון בלי מסיכות חרא עייריה
  הגב 01.07.20 19:03
 • אורח
  קצת משמעת עצמית זה הכל
  הגב 02.07.20 10:00
 • אורח
  פשוט הזוי... מר ראש העיר הגיע הזמן לנהל פה פנימית את העניינים ולא להמתין להנחיות ממשלה או משרד הבריאות שלא יודעים פנינו לאן. כל המאמץ וכל ההישגים שהיו עד עכשיו מתפוררים ומשאירים טעם של אבטלה מרובה ואימפקט רציני על העצמאים. אל תסגור רק את גני המשחקים..גם את חוף הים ..מה שלא ניתן לשלוט בו לסגור.. תתחילו להגביר את האכיפה... למה מחכים לאיזו פריצת דרך שתגלה שאולי הנגיף הזה עובר גם בבלוטוס או wireless???? אסור להשתהות... לא לסמוך על אחריות אישית זה לא עובד!!!
  הגב 02.07.20 11:14
 • אורח
  אל ראש העיר למה אתה מחכה להנחיות הממשלה ומשרד הבריאות תוציא מייד פקחים ושוטרים לאכוף את חוק המסכות קח יוזמה וצא לראות מה קורה ברשתות המזון והחנויות באזור המרכז קטסטרופה אזרחים מתקשרים ומדווחים ואין תגובה בשטח
  הגב 02.07.20 14:03
 • אורח
  קורונה בשטח כולם במתח
  הגב 02.07.20 15:10
 • אורח
  חגיגת קורונה במיטבה.עכשיו במבצע .תששתו רק בירה קורונה וזה יעבור לכם !!!
  הגב 02.07.20 15:47
 • אורח

לאור הפרסומים והעלייה בתחלואת הקורונה בראשון לציון, רז קינסטליך מבהיר לתושבים כי "ראשון לציון אינה עיר אדומה"

קינסטליך פנה אל התושבים ואמר: "אני מבקש מכל אחת ואחד מכם הקפידו על ההנחיות. האחריות מוטלת קודם כל עלינו, חשוב שכולנו נקפיד על עטית מסיכה, שמירת מרחק והקפדה על היגיינה. הכללים הללו הם לא רק אחריות אישית, אלא גם אחריות ציבורית וחברתית. כולנו צריכים להירתם ולהקפיד על הכללים על מנת שנוכל לעבור זאת יחד בשלום".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 38


לאור העלייה בתחלואת בקורונה בישראל וגם בראשון לציון, ראש העירייה, רז קינסטליך מבהיר לתושבים כי למרות העלייה בתחלואה העיר ראשון לציון לא נחשבת לעיר אדומה והוא דוחה את כל הפרסומים שמפורסמים בתקשורת וברשתות החברתיות בנושא.

נכון להיום 1.7 יש 150 חולים פעילים כאשר: התגלו בראשון לציון 397 חולים מאומתים מתוכם 247 איש החלימו.

תחלואת הקורונה בראשון לציון נכון לחודש יוני 2020

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר חולים פעילים
1.7.20397247150
30.6.20392247145
29.6.20373241132
28.6.20354234120
27.6.20352234118
26.6.20347233114
25.6.20334221113
24.6.20328221107
23.6.20323220103
22.6.2031321994
17.6.2029321380
16.6.2028821177
15.6.2028520976
13.6.2027820969
11.6.2027020664
9.6.2025820355
8.6.2025320350
7.6.2024720245
4.6.2023619937
2.6.2023619739


להלן הודעתו של רז קינסטליך

תושבות ותושבים יקרים,
אנו עדים לעלייה בתחלואה בנגיף הקורונה בימים האחרונים, אך חשוב לי לציין, ראשון לציון אינה עיר אדומה! (ונקווה שכך זה יישאר) לצערי ישנה הרבה דיסאינפורמציה שמופצת בכלי התקשורת וברשתות החברתיות.
הנחיתי להגביר משמעותית את האכיפה במקומות בהם ישנה התקהלות, כמו: מקומות בילוי, גני משחקים, פארקים ועוד.
אני מבקש מכל אחת ואחד מכם הקפידו על ההנחיות. האחריות מוטלת קודם כל עלינו, חשוב שכולנו נקפיד על עטית מסיכה, שמירת מרחק והקפדה על היגיינה. הכללים הללו הם לא רק אחריות אישית, אלא גם אחריות ציבורית וחברתית. כולנו צריכים להירתם ולהקפיד על הכללים על מנת שנוכל לעבור זאת יחד בשלום.
בריאות לכולם!חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 38 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תבדקו מה קורה בפאבים ובתי קפב ברחוב רוטשילד, ברנרד לדוגמה- מלצרים ללא מסכות, צפיפות....
  הגב 01.07.20 20:33
 • אורח
  חברים של רז- מותר להם
  02.07.20 09:31
 • אורח
  אין אכיפה בשום מקום, בכל המקומות שהייתי לא ראיתי אפילו שוטר אחד, אנשים הולכים ממש בלי מסכות אפילו ב"כאילו"
  הגב 01.07.20 21:47
 • אורח
  מה שנכון נכון
  01.07.20 22:42
 • אורח
  אכיפה בבקשה חייב
  הגב 01.07.20 21:56
 • אורח
  מסקים על כל מילה וזה בידנו , אז באו נקפיד על שמירת ההנחיות בכך ראשון תיהיה עיר לדוגמא
  הגב 01.07.20 21:59
 • אורח
  מסכים וכו'
  02.07.20 06:55
 • אורח
  רק אכיפה ואכיפה
  הגב 01.07.20 22:06
 • אורח
  מרפאת פינסקר עם פתיחה איזו צפיפות אחד על השני בלי שמירת מרחק.פשוט הזוי.ואת אף אחד לא מענין..איך לא יימצאו חולים וידביקו.הזוי
  הגב 01.07.20 22:15
 • אורח
  נו זה ברור חיפה עיר אדומה ראשון היא צהוב כחול
  הגב 01.07.20 22:15
 • אורח
  לא מורגשת עקיפה לא ביום ולא בערבים כאשר כל הפאבים פתוחים ויושבים המונים צפוף ללא מסכות.מבקשת עקיפה זה חשוב מאוד
  הגב 01.07.20 22:18
 • אורח
  ראשית שיתן דוגמא אישית,ולא יצטלם כמו ילד מטופש,עם מסיכה על הסנטר,עם תלמידים שנסעו בשירת רכבים)ראה ידיעות ראשון משישי האחרון,26.6.(
  הגב 01.07.20 22:22
 • אורח
  בקצב הנוכחי נהפוך לעיר אדומה כי ככה זה שאין אכיפה פשוט תעברו במקומות שצוינו ע"י האורחים הקודמים...
  הגב 01.07.20 22:22
 • אורח
  אזהרה ! לא להתקרב לרחוב הרצל 33 !!!!
  הגב 01.07.20 22:29
 • אורח
  לא יעזור כלום. אם אין אכיפה יש קורונה. תתעוררו ...
  הגב 01.07.20 22:50
 • אורח
  עדיין לא אדומה אבל בדרך עכשיו ורודה
  הגב 01.07.20 22:51
 • אורח
  ראה מה קורה בבתי הקפה. ובלילה בגינות מסתופפים ללא מסכות ומרעישים. אני גר בגבעתי פינת ירושלים בגינה חינגות כל לילה ,וביום מבלים ללא מסכות.
  הגב 02.07.20 00:27
 • אורח
  תהיו בריאים צריך לשמור על היגיינה בשבילכם , למדו את כל הסובבים אתכם היגיינה מהי
  הגב 02.07.20 05:37
 • אורח
  אולי גם לראשון כדי לסגור את החוף? מכל הערים בסביבה באים אלינו עכשיו. לא מבינה את המשפחות שבאים 3 דורות יחד.
  הגב 02.07.20 05:45
 • אורח
  רק בריאות לכולם
  הגב 02.07.20 06:06
 • אורח
  גם בקניון הזהב וגם בעלי חנויות ,בלי מסכות . מספיק, לשים שוטר במדים וגם בלי ולהתחיל לתת דוחות. רק כסף שצריך לשלם מרתיע מינימום 500 שח לאדם.
  הגב 02.07.20 06:51
 • אורח
  גם הפקחים וכולם בלי מסכות . אז צריך מצלמות עים רמקול , שברגע שהמצלמה קולטת שאין מסכה , היא מתריעה לשים מסכות מייד
  הגב 02.07.20 08:32
 • אורח
  לאסור כניסה של תושבים מערים אחרות לחוף הים. בעיר בת ים יש התפרצות סגרו את חוף הים והתושבים מגיעים לחוף ראשון. גם בעיר רמלה יש התפרצות והתושבים מגיעים לחוף. מוקד הפצה בחוף הים לצומת לבך.
  הגב 02.07.20 09:18
 • אורח
  אם ראש העיר מצטלם בברנרד שהוא מפוצץ באנשים ומצטלם בלי מסיכה מה יגידו התושבים?...
  הגב 02.07.20 09:33
 • אורח
  אם רז הולך לים בשבת שהים מפוצץ באנשים ובמקום להזהיר את האנשים- הוא עולה לסוכת המציל ועושה שם סטנד אפ במיקרופון-למה שהתושבים ישמרו?
  הגב 02.07.20 09:38
 • אורח
  הדג מסריח מהראש...
  הגב 02.07.20 09:39
 • אורח
  גם אמא שלך מסריח לה למטה
  02.07.20 16:38
 • אורח
  לא צריך אכיפה..לא צריך דוגמא אישית מנבחרי ציבור...לא צריך שום דבר..צריך משמעת עצמית זה הכל..פשוט..בלי הרבה דיבורים
  הגב 02.07.20 09:58
 • אורח
  אמת ויציב. לא צריך להסתכל על מה שאחרים עושים. כל אחד והמצפון שלו.
  02.07.20 16:36
 • אורח
  צריך להתעדכן מול נשרד הבריאות ותו לא. אנחנו בהחלט עיר כתומה
  הגב 02.07.20 10:03
 • אורח
  בכל מקום שאני הולכת אנשים בלי מסכות. דלי קרים בז'בוטינסקי. לכו תבדקו. ליד הפלאפל חתוכה. לכו תבדקו אותי. אני מעירה ואנשים כועסים עלי. הערתי לבעל הדלי קרים. אמר שאני צודקת. עזר? לכו תבדקו
  הגב 02.07.20 10:05
 • אורח
  מסעדות? תבדקו את בעלי המסעדות. אגפי עירייה חיצוניים? לכו תבדקו. בניין העירייה? תבדקו גם אותם. מדברים ללמפה
  הגב 02.07.20 10:06
 • אורח
  ראש העיר הרס את העיר
  הגב 02.07.20 10:29
 • אורח
  ואמא שלך הרסה את הצומת
  03.07.20 12:47
 • אורח
  לא אדום..רק צהוב עולה עולה עולה..חחחחחח
  הגב 02.07.20 15:48
 • אורח
  אין משמעת בגרוש, הזלזול ניכר בכל מקום, שוטרים ו/או פקחים לא נראים בשטח, מה שקורה בקפה ברנרד כל יום מזעזע וחוף הים הפך לעיר מקלט. ראש העיר היקר, חייבים להתעורר לפני שהמצב יחמיר עד כאב !!!!!!
  הגב 02.07.20 16:33
 • אורח
  תבדקו מה קורה בחברה קדישא. הסתובב שם עובד חיובי לקורונה. במשרדים ובבית העלמין.
  הגב 02.07.20 17:05
 • אורח
  אמנם לא קשור לנושא...כל הכבוד לחברה העירונית לביטחון וכמובן לראש העיר רז, על הפיתרון היצירתי שמצאו לסילוק נוכל שהשתלט לדיירים מבוגרים על הבניין .ידיעות אחרונות עמ' אחרון בכותרת . יישר כח !!!
  הגב 03.07.20 09:03
 • אורח

אתר be106 ממשיך להתרחב! 1/7/20 האתר בחולון נפתח וכעת הרשת מונה 8 מקומונים ובשנת 2021 נפתח את האתר ברמת גן

לרשת be106 מקומונים בחולון, בת ים, ראשון לציון , רחובות, גדרה, מזכרת בתיה קרית עקרון ומוסף נדל"ן אזורי.

אבי בר | | תגובות: 6


על פי התוכנית העסקית של רשת המקומונים be106 בכל שנה בכוונת הרשת לפתוח מקומון בעיר נוספת והיום רביעי 1/7/2020 אנו פותחים את אתר be106 חדשות בחולון.

כיום מונה האתר 8 מקומונים בחולון, בת ים, ראשון לציון, רחובות, גדרה, קרית עקרון מזכרת בתיה ומוסף נדל"ן אזורי

על פי התוכנית העסקית של הרשת, מידי שנה נפתח אתר עצמאי בעיר נוספת ולאחר חולון נפתח בשנת 2021 אתר עצמאי ברמת גן או בגבעתיים.


פיתוחים נוספים של האתר

האתר נמצא בעיצומו של פיתוח תחום מכירת דירות ישנות וחדשות מקבלן ובכוונת הרשת להיות הגוף הגדול בתחום באזור תפוצת המקומונים (בקרוב נעדכן על פיתוחים נוספים בתחום הנדל"ן)

בהמשך ניכנס לתחום מכירת כלי רכב יד שנייה. לתחום נופש ובילוי ונפתח חנות שתתמחה בתחום מאוד מצומצם של מכירת מוצרים
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמה זמן לוקח לפתוח בר''ג לעתי יש מקומון שם
  הגב 01.07.20 16:57
 • אורח
  אחלה מקומון, תודה רבה על העדכונים ולוח נדל"ן חזק ביתר
  הגב 01.07.20 23:16
 • אורח
  ממש מעניין, מה אכפת לנו מרמת גן???.
  01.07.20 23:49
 • אורח
  איך אני מתצריף לקבוצה של חולון
  הגב 02.07.20 10:09
 • אורח
  איך אני יכולה להצטרף לחולון
  הגב 02.07.20 13:52
 • אורח
  בהצלחה חברים, אחלה עיתון
  הגב 03.07.20 20:14
 • אורח

לידיעת הורים לילדים בעלי צרכים בראשון לציון! מרכז ההכנה לצה"ל העירוני יערוך ביום שני 13.7 ערב חשיפה מיוחד להורים ובני נוער בגיל 16 בעלי צרכים מיוחדים המעוניינים להצטרף למסלולי התנדבות לצה"ל/ שירות לאומי; יש לבצע הרשמה מראש

האירוע יתקיים במועדון התדר להורים ובני נוער עם צרכים מיוחדים הלומדים במסגרתו רגילות וכוללניות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגף הנוער וצעירים באשון לציון בשיתוף מרכז ההכנה לצה"ל מזמין את בני הנוער בעיר, לערב חשיפה למסלולי התנדבות בשירות הצבאי/לאומי. המפגש מיועד להורים וילדים מגיל 16 עם צרכים מיוחדים הלומדים במסגרות רגילות וכוללניות. האירוע יתקיים במעמד מחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתתיהו.

בתוכנית

17:45 התכנסות

18:00 ברכות, הרצאה על מסלול התנדבות בצבא

19:00 פאנל אפשרויות של עמותות מלוות ושירת לאומי

19:30 יריד אפשרויות , שאלות פרטניותהאירוע יתקיים ביום שני 13.7.20 בשעה 17:45 במועדון התדר, רחוב הרצל 136 ראשון לציון

הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש במייל: dinna@rishonlezion.muni.ilחדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שיטת מחיר למשתכן מסתיימת! בשיטה החדשה משרד השיכון יקבע מראש במכרז לקבלנים את מחיר הדירה במרכז הארץ ... הסבר על השיטה בכתבה

מכיוון שהתוכנית החדשה מחייבת אישור הממשלה, ייתכן שהמכרזים הקרובים עדיין ישווקו בשיטת מחיר למשתכן. התוכנית החדשה מטרתה לעודד קניית דירה בפריפריה

אבי בר | | תגובות: 27שיטת מחיר למשתכן שהייתה מזוהה עם שר האוצר משה כחלון עומדת להיעלם כך מתכנן שר הבינוי החדש יעקב ליצמן.

בשיטת מחיר למשתכן, משרד השיכון פרסם מפרט לדירות והקבלנים התחרו מי יציע את מחיר הדירה הזול ביותר במפרט המוצע.

בשיטה החדשה משרד הבינוי עומד להציע 3 אופציות למכרזי דירות.

 • שיווק דירות בפריפריה
 • שיווק דירות במרכז הארץ
 • שיווק דירות באזורי ביקוש.

המשמעות של שיטת השיווק החדשה

כדי להוזיל את מחירי הדירות, המדינה תקבע את מחיר הדירה מראש לחברות הבנייה. כאשר בפריפריה תהיה הנחה משמעותית לחברות הבנייה המתחרות במכרז, ושיווק דירות בשכונות יוקרה לא יכללו בתכנית. המטרה של התוכנית שבפריפריה ייהנו מהמחיר המוזל של מחיר למשתכן, ובמרכז הארץ משרד השיכון יכתיב את המחירים וקביעת רף מחירים לדירות ובאזורי ביקוש בהתאם לדרישות השוק.

פירוט התוכנית

שיווק דירות באזורי ביקוש

המדד לאזור ביקוש - אם שווי הקרקע מעל 2.5 מיליון ₪ או יותר ליחידת דיור, בשטחים הללו תשווק המדינה בשיטת מכרז של המרבה במחיר זוכה.

שיווק דירות במרכז הארץ

המדד לשיווק במרכז הארץ לא באזורי ביקוש – אם שווי הקרקע ליחידת דיור פחות מ – 2.5 מיליון ₪ .

באזור הזה המדינה תקבע את מחיר הדירה מראש במכרז על פי קביעת שמאי ממשלתי ומתן הנחה נוספת ממחיר השמאי. המכרז לקבלנים יהיה על הקרקע כולל עלויות הפיתוח. במכרזים הללו תאושר לקבלנים לבנות ולמכור דירות פנטהאוז או דירות גן במחיר גבוה יותר, באישור משרד הבינוי תוך הגבלה על פער המחיר באותו בניין בין דירה רגילה לדירת יוקרה

שיווק דירות בפריפריה

במכרז המדינה לא תקבע מראש את עלות פיתוח המגרש. החברות ידעו מראש מה מחיר הדירה ויצטרכו להתחרות על מחיר הקרקע, שכולל גם את עלויות הפיתוח. בנוסף, בכוונת משרד הבינוי לתת מענק של 70-110 אלף שקל לרוכשי דירות יד שנייה בערים בפריפריה

מדובר בתוכנית אשר אמורה עדיין לקבל את אישור הממשלה כך שהשיווקים הקרובים כנראה עדיין יהיו בשיטת מחיר למשתכן

חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירת 4 חד' חדשה מקבלן בקרבת רוטשילד בראשון לציון


בשכונה הכי מבוקשת במערב הותיק של ראשון לציון - שכונת כצנלסון בקרבת רוטשילד, דירות 4 חדרים מהממות חדשות מקבלן לא בניין תמ"א!!!דירות מוארות 82 מ"ר בנוי, מרפסת שמש 9 מ"ר, בניין בוטיק, 2 דירות בקומה, 3 כיווני אוויר, חניה

לפרטים

055-970-7122

לדירות נוספות, מעל 100 נכסים כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה קורה עם הון עצמי ישאר 10 אחוז?
  הגב 01.07.20 13:41
 • אורח
  לפי דעתי צריך להוריד את ההון העצמי לזוגות צעירים. כי אין להם.צריך להתחשב בצעירים יוצאי צבא.
  הגב 01.07.20 13:49
 • אורח
  מסכים גם.
  03.07.20 10:54
 • אורח
  בקיצור יותר דירות לציבור החרדי, פחות לשאר המגזרים. הרס את משרד הבריאות, עכשיו יהרוס את משרד השיכון.
  הגב 01.07.20 13:56
 • אורח
  לגמרי
  01.07.20 14:18
 • אורח
  אני ובעלי חרדים בעלי שירת בחיל האויר ואני עשיתי שרות לאומי ואף אחד לא אמר לנו אתם חרדים אותו עשיתם צבא קבלו מפתח לדירה. אז תפסיקו עם השטויות האלה החרדים והחרדים כי גם אנחנו צעירים עובדים משכירים דירה ולא מסיימים את החודש בדיוק כמו כל אזרח במדינה.
  01.07.20 14:23
 • אורח
  צודק לגמרה
  01.07.20 19:41
 • אורח
  תפסיקו עם השנאת חינם כולם יהודים.כוח עליון מסתכל מלמעלה לא נהייה מאוחדים ימשיכו הגזרות.כל אחד שיעשה לעצמו חשבון נפש .במקום לבקר דתיים .מה זה משנה חילוני או דתי.אני חילונית ואוהבת את כולם
  02.07.20 12:05
 • אורח
  ומה לגבי חד הוריות? מה איתן??
  הגב 01.07.20 14:01
 • אורח
  שאלה מעולה אני חד הורית שחיה הקיצבה נכות כל הקיצבה נכות שאמורה לשמש רק אותי הולכת לשכד מי יכול לעזור לי להגיע לדירה?
  01.07.20 16:32
 • אורח
  מה שייך חרדי,מי שאין לא שירכוש בפירפרייה יותר זול,רק שידאגו גם לתעסוקה
  הגב 01.07.20 14:02
 • אורח
  לא צריך להשתעבד לקירות כדי לגור,בבתים,ראשון,חולון .כל אחד לפי הכיס.
  הגב 01.07.20 14:04
 • אורח
  זהירות מליצמן ! הבחור די ערמומי.
  הגב 01.07.20 14:22
 • אורח
  כיף להיות חרדי בארץ ישראל לא צריך לעבוד ויש לך הכל מוזר
  הגב 01.07.20 15:35
 • אורח
  אני חרדי ועובד פי 10 ממך אז תן גז
  02.07.20 07:28
 • אורח
  פינה כמה חדרים בבית חולים . זרק מטופלים לפרוזדורים בשביל לידאוג לחברים שלו .
  הגב 01.07.20 16:01
 • אורח
  דווקא נראה לי שיעשה טוב לכל המגזרים,כדאי להיות אופטימים
  הגב 01.07.20 16:01
 • אורח
  למה רחובות תמיד מובילה בהעלאת בארנונה????איך ישלמו כל אלה שאינם עובדים???
  הגב 01.07.20 16:12
 • אורח
  בבת ים מחרי הארנונה הכי גבוהים הגיע הזמן להוריד
  הגב 01.07.20 16:38
 • אורח
  מה עם חד הוריות??? כול משכורת הולך ל סחירות
  הגב 01.07.20 17:26
 • אורח
  כדאי לך לעבור לסחר חופשי.
  01.07.20 19:44
 • אורח
  מי שבחר נתניהו + דתיים כולל ליצמן = תיהנו!! בזכותכם רכישת דירה למרבה במחיר, ממש מכירה פומבית על חשבון אלו שאין להם כסף!!
  הגב 01.07.20 18:26
 • אורח
  נהנים...אחלה דתיים ואחלה ליצמן
  02.07.20 07:29
 • אורח
  רק הוזלת מחירים משמעותית תביא לפתרון ואז גם לא צריך פרוייקטים כמו מחיר למשתכן. המדינה צריכה להפשיר יותר קרקעות, קבלנים צריכים להוזיל עלויות וגם המוכרים כשכולם יתגייסו למאמץ הזה, כולם ירוויחו.
  הגב 02.07.20 07:43
 • אורח
  תורידו מחיר הארנונה ברחובות רחובות יקרה מבחינת ארנונה
  הגב 02.07.20 16:23
 • אורח
  לא מובן , האם יהיה מחיר למשתכן ? ואם לא אז מה כן ?
  הגב 03.07.20 09:39
 • אורח
  מה קשור לחרדים? בגלל שליצמן חרדי בחייאת אתם מביכים אני בהחלט חושבת שיש צדק בזה שלא צריך לממן את איזורי היוקרה בסיבסוד של דיור למשתכן. זוגות יוכלו להשקיע בפריפריה ועם השנים להיתקדם למרכז!
  הגב 03.07.20 19:00
 • אורח

תושב ראשון לציון חשוד בביצוע עבירות מין בנשים אשר נקלעו למצוקה כלכלית

המשטרה "באם ישנן נשים נוספות שנפגעו מהחשוד, יש לפנות לתחנת המשטרה הקרובה לביתן או לתחנת משטרת ראש העין".

אבי בר | | תגובות: 12


משטרת ישראל עצרה חשוד מראשל"צ בחשד כי ביצע עבירות מין בנשים מאזור המרכז במסגרת פעילות של גמילות חסדים


לפני מספר ימים התקבלו במשטרת ישראל תלונות משתי נשים מאזור המרכז. מתלונתן של הנשים עולה כי גבר הגיע לביתן של כל אחת מהן ובמסגרת פעילות גמילות חסדים ובאמתלה של עזרה על רקע מצוקתן הכלכלית, ביצע עפ"י החשד עבירות מין בנשים. החשוד, יהודה אברהם בן 58 מראשל"צ אותר ונעצר אתמול (ג') והובא לחקירה בתחנת המשטרה. בדיון שהתקיים השבוע בבימ"ש השלום בפ"ת הוארך מעצרו של החשוד ב-3 ימים ועד מחר ה-2.7.20.

המשטרה

באם ישנן נשים נוספות שנפגעו מהחשוד, יש לפנות לתחנת המשטרה הקרובה לביתן או לתחנת משטרת ראש העין.


חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירת 4 חד' חדשה מקבלן בקרבת רוטשילד בראשון לציון


בשכונה הכי מבוקשת במערב הותיק של ראשון לציון - שכונת כצנלסון בקרבת רוטשילד, דירות 4 חדרים מהממות חדשות מקבלן לא בניין תמ"א!!!דירות מוארות 82 מ"ר בנוי, מרפסת שמש 9 מ"ר, בניין בוטיק, 2 דירות בקומה, 3 כיווני אוויר, חניה

לפרטים

055-970-7122

לדירות נוספות, מעל 100 נכסים כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גמילות חסדים עאלק, אולי גמירות חסדים.
  הגב 01.07.20 12:06
 • אורח
  מעשה מכוער חייבים לסגור אותו בבית סוהר ולא לרחם
  הגב 01.07.20 12:16
 • אורח
  מת ליפול על בן אדם כזה.החלום שלי
  הגב 01.07.20 12:19
 • אורח
  לא הבנתי. הוא אנס אותן או שהן הסכימו? אם הן הסכימו אז הן עסקו בזנות בביתן. עצוב שזה נעשה בגלל המצב הכלכלי שלהן.
  הגב 01.07.20 12:28
 • אורח
  בגלל מצוקה כלכלית ? יותר משהעגל רוצה לינוק ... הפרה רוצה להניק . המבין יבין.
  הגב 01.07.20 12:40
 • אורח
  זבל שבזבלים חלאת אדם שהשם ישלם לו בסבל מנצל את המצוקה שלהם
  הגב 01.07.20 13:04
 • אורח
  הלו... הן .. לא קטינות . ניצל ??? אולי ניצלו אותו ?? .
  01.07.20 14:14
 • אורח
  לשפוט אותו לפי החוק הסעודי !
  הגב 01.07.20 14:24
 • אורח
  לא הולך לנצל מצבים
  הגב 01.07.20 15:13
 • אורח
  גם אים זה נכון. ישחררו אותו , מדינה קקה
  הגב 01.07.20 16:03
 • אורח
  השם ירחם גם אני עושה חסד כל שבוע קונה למשפחות בחיים לא נכנס לבית שם ליד הדלת את הקניות אמן זה יקבל סרטן קרונה אפס עונש מות לאנסים ימח שמם עונש מות לסוטים
  הגב 02.07.20 02:44
 • אורח
  סוף גנב לתלייה ויפה שעה אחת קודם הוא לא ידע שעל הכל בסוף משלמים
  הגב 02.07.20 10:54
 • אורח

ד"ר אפי משה "מתכננים להקים בראשון לציון יריד חדש וקבוע ובו יאפשר לרוכלי העיר לפתוח דוכן"

היריד יהיה פתוח משך 6 ימים בשבוע ומשך כל ימות השנה למעט שבתות וימי חג. העירייה, תוציא מכרז למציאת חברת ניהול אשר תגבה מכל בעל דוכן ביריד דמי ניהול מינימאליים בתמורה לתחזוקה שוטפת של המקום לרבות ניקיונו בסוף כל יום עבודה. העירייה החלה באיתור מקום מתאים. לאחר הקמת היריד לא יינתנו רישיונות לרוכלות רחוב

אבי בר | | תגובות: 25המשנה לראש העיר, דר' אפי משה אומר כי בתאום עם ראש העירייה, רז קינסטליך הוחלט על הפסקת מתן רישיונות רוכלות וכתחליף יוקם בקרוב יריד דוכנים עירוני

אפי משה המחזיק גם בתיק רישוי וקידום עסקים טוען כי לאחרונה התקיימו בנושא מס' דיונים בינו לבין ראש העירייה ושניהם רואים בתופעת הרוכלים המפוזרים ברחבי העיר כתופעה פסולה ההופכת את חזות העיר למעין שוק ונוגדת את מדיניות העירייה הדוגלת בשיפור פני העיר וחזותה. עם זאת, לדברי אפי משה, לא ניתן להתעלם לחלוטין מהצורך הממשי של הרוכלים המוכרים מרביתם ברווחה כאוכלוסייה קשת יום, להתפרנס בכבוד ולשקם את חייהם מבחינה חברתית.

לפיכך הציע משה לרז קינסטליך בפגישתם האחרונה, שהעירייה תקצה מקום להקמת יריד דוכנים עירוני מתוחזק וססגוני שייתן מענה לשתי הסוגיות הללו גם יחד. ראש העירייה, אומר משה, נתן אור ירוק לקדם את המהלך.

בימים אלו ממש כבר מתקיימים מגעים של המשנה לראש העיר יחד עם דני מרון, מנהל אגף רישוי וקידום עסקים עם מחלקת ההנדסה ומחלקת נכסים בעירייה כדי למצוא מקום ראוי בו ניתן למקם את היריד. המטרה, אומר אפי משה, היא להקים יריד מקורה בוא יוכלו להתרכז הרוכלים הקיימים ויתר מבקשי רישיונות הרוכלות, שימכרו מרכולתם בשלל תחומים, משך 6 ימים בשבוע ומשך כל ימות השנה למעט שבתות וימי חג. העירייה, מוסיף, משה, תוציא מכרז למציאת חברת ניהול אשר תגבה מכל בעל דוכן ביריד דמי ניהול מינימאליים בתמורה לתחזוקה שוטפת של המקום לרבות ניקיונו בסוף כל יום עבודה.


לסיכום מסר לנו אפי משה כי הוא משוכנע שמדובר בעוד צעד חשוב לקידום חזותה של העיר ולתועלת תושביה, אך לא פחות גם לכל אותם רוכלים המבקשים להתקיים בכבוד.


חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

דירת 4 חדרים 1,540,000בראשון לציון, שכונת רמב"ם דירת 4 חדרים מקסימה כ - 90 מ"ר משופצת יפיפייה, עורפית ושקטה, קומה 2 ללא מעלית, 3 כיווני אוויר- מזרח מערב וצפון
פינוי גמיש

לפרטים

055-970-5113

לדירות נוספות, מעל 100 נכסים כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד 2 ציפורים במכה אחת. אכן פני העיר חשובים להרבה אנשים מאד.
  הגב 01.07.20 11:28
 • אורח
  יש שטח ריק בין רח' האלוף דוד ושד' רבין
  הגב 01.07.20 11:29
 • אורח
  אחלה רעיון. במקום די מרכזי ונגיש מכל השכונות המערביות וגם מהמכללה למנהל והמגדלים שבקרית הלאום
  01.07.20 16:26
 • אורח
  מי צריך את החרא הזה העסק שלי הוא ספציפי עובד רק במקומות מסוימים כמו חוף הים וסינמה סיטי מה תתקע אותי המדרחוב לא תודה חוץ מי זה לא צריך אישור ממכם
  הגב 01.07.20 11:30
 • אורח
  טיפש נעל. אז זה לא מתאים לך. חשבתי על כל האחרים???
  01.07.20 12:06
 • אורח
  ממש לא האלןף דוד ורבין. אין מקום וזה יהייה בלגן אחד גדול .מקימים שם כבר ביניין.לחיילים. חשבו גם על חניה מתחת??? לא למהר עם זה. יש לנו פול מקומות לקניה לא צריך פה שום שוק!!!!
  הגב 01.07.20 11:42
 • אורח
  שני הרחובות ארוכים ומקבילים ויש מספיק מקום לשוק מקורה - כל עוד יישמרו על ניקיונו. אנחנו אמנם לא אירופה אבל בפריז ובעוד מקומות קיימים שווקי רוכלים שמתקפלים בסוף היום והעירייה מנקה את כל השטח שנראה כמו בית מרקחת ליום הבא. דווקא בימים קשים אלו הרבה אזרחים/רוכלים יכולים להרוויח את פת לחמם בדרך זו.
  01.07.20 16:30
 • אורח
  זה לא בניין לחיילים אלא בניין מגורים לסטודנטים של המכללה למנהל. אם השטח הזה יראה כמו בפרוספקטים אין לי בעיה שיבנו עוד אחד כזה מול הבית. המבנה המיועד לאכלס חיילים בודדים מתוכנן להיבנות מערבית למגרש החנייה של המכללה למנהל קרוב יותר לשכונת 'פרס נובל'.
  01.07.20 16:32
 • אורח
  שינצלו את הבניין הענק של ראשון שוק ברחוב פלטין סתם עומד שומם
  הגב 01.07.20 11:43
 • אורח
  שם היה כבר ולא הצליח
  01.07.20 16:26
 • אורח
  כל הכבוד. תגדילו ראש ותעשו אחד במיזרח ואחד במערב. הרבה זקוקים לפרנסה וגם זה יהיה נגיש לכל האזורים בעיר הגדולה הזאת
  הגב 01.07.20 12:08
 • אורח
  רק תדאגו שהמוכרים יציגו מחירים באופן ברור. כי יש הרבה רמאים שמבקשים מחירים לפי הפרצוף של הקונה
  הגב 01.07.20 12:09
 • אורח
  היגיע הזמן שראשון לציון תהפוך להיות עיר לדוגמא כל הרחובות המרכזיים במרכז העיר לחסל את כל חנויות הירקות העיר ניראת בסטה אחת גדולה המידרחוב ניראה שוק מי יכול לעבור שם בחילה מקבלים מחסלים את אופי העיר כל המדרכות מלאה קרטונים או בעלי החנויות מוציאים למידרכה בחורה בעגלות איפה זה נישמע איפה זה ניראה מדרכה צריכה להיות נקיה למעט בתי קפה העיר מלוכלכת הנוי מוזנח אין תחזוקה של הנוי ראש העיר כדאי לעבור ברחוב הרצל ברחוב רוטשילד רחובות מלוכלכים בסטות הכל ניראה פח אשפה
  הגב 01.07.20 12:32
 • אורח
  נכון מאוד🤝
  01.07.20 16:28
 • אורח
  המשנה לראש העיר? סגן ראש העיר . ראש עיר . המשנה .. מה תפקידך. רק אל תגידו לי שהוא עובד בהיתנדבות. מה בקשר הבלוף להגדלת שטח הדירות והלעת הארנונה .
  הגב 01.07.20 12:50
 • אורח
  קינסטליך תתעורר, מרכז העיר נראה כמו פח זבל -זוהמה, הזנחה, תשתיות הרוסות ועצים שאתה כל כך ממהר לגזום ולגדוע... יפה שאתה מדבר על חזות
  הגב 01.07.20 14:30
 • אורח
  👍👍👍
  01.07.20 16:28
 • אורח
  בהחלט מגיע לסוחרים קשיי היום שזו פרנסתם במיוחד אחרי שצימצמו להם לשליש את הדטח שהיו בו באזור תעשייה ישן. מכרו את רוב השטח שלהם לטובת סוחר מכוניות ומס' הסוחרים שיכלו להישאר שם (אחת לשבוע ביום שני) ירד דרסטית מחוסר מקום.
  הגב 01.07.20 15:07
 • אורח
  צריך רשיון לרוכלות?? איך זה הולך להפעיל דוכן מישהו יכול להסביר ??
  הגב 01.07.20 15:21
 • אורח
  יש בחינה שצריך לעבור .
  01.07.20 16:51
 • אורח
  מצחיק שרז קינסטליך מדבר על חזות העיר- מאז שנבחר אין ניקיון וההזנחה נראית בכל פינה . כל אזור מרכז העיר מוסנח עם מדרגות וכבישים שבורים טינופת וליכלוך במקום עצים וצמחייה... נס ציונה וחולון מטופחות פי 100 מסתמן כאחד מראשי העיר הגרועים שידעה ראשלצ. מבאס
  הגב 01.07.20 16:00
 • אורח
  כל כך הרבה קרובים לי ביקשו שאצביע לרז. אני לא אהבתי את זה. אבל, גם לזו שהצבעתי, לא שומע עליה מה שהיא עושה. כך שמצד אחד לא הבעתי בו אמון, מצד שני המועמדת שלי נתנה תמיכתה לרז. אז מה עשיתי. כן דמוקרטיה וכו׳ אבל באמת אין לנו כתושבים סיייייי
  הגב 01.07.20 17:02
 • אורח
  מה למכור דיברתי אספנות ? מה ?
  הגב 01.07.20 18:38
 • אורח
  שיהיה מקום מרכזי עם גישה נוחה כל הכבוד ליוזמה
  הגב 02.07.20 11:01
 • אורח
  לא צריכים שום שוק פה בשכונות המערב!!!יש מספיק בלגן!!!!יש מלא מקומות לקנות הכל!!!מרכזי קניות וסופרים. דייייי סתם בזבוז תנטעו עצים ותעשו גינות זה מה שתמיד יפה ומיפה את העיר. פה רק מכסחים את הנוף וחבל.אנחנו ארץ חמה תנו לנו צל וירוק בעיניים. לא שוק.
  הגב 02.07.20 11:06
 • אורח

יום רביעי 1.7 תחלואת הקורונה בראשון לציון ממשיכה לעלות עם 38 נשאי קורונה חדשים שהתגלו; בכתבה מצ"ב מקומות בהם שהו חולים מאומתים: סוהו, ברנרד, חצי חינם, קניון הזהב, מקדונלד'ס

נכון להיום רביעי 1.7 התגלו בישראל 25,108 חולים מאומתים כאשר מתוכם החלימו 7,605 איש. מספר הנפטרים עלה ל320.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה על פי ערים בישראל. נכון להיום רביעי 1.7 התגלו בישראל 25,108 חולים מאומתים כאשר מתוכם החלימו 7,605 איש. מספר הנפטרים עלה ל320.

על פי הנתונים בשלושת הימים האחרונים התגלו 38 מקרי קורונה חדשים, מספר החולים הפעילים עומד על 145 איש. מספר התושבים בבידוד עומד על 1,223


יום שלישי 30.6.20יום שני 29.6.20
מספר הבדיקות24,59623,909
מספר החולים שהתגלו עד כה392373
מספר המחלימים247241
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים3826


תחלואת הקורונה במהלך חודש יוני

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר חולים פעילים
30.6.20392247145
29.6.20373241132
28.6.20354234120
27.6.20352234118
26.6.20347233114
25.6.20334221113
24.6.20328221107
23.6.20323220103
22.6.2031321994
17.6.2029321380
16.6.2028821177
15.6.2028520976
13.6.2027820969
11.6.2027020664
9.6.2025820355
8.6.2025320350
7.6.2024720245
4.6.2023619937
2.6.2023619739


מקומות בהם שהו חולים מאומתים

28/06/2020

הרצל 71 בין השעות 14:00-16:00

פינסקר - מרכז מקצועי - שירותי בריאות כללית, יהודה לייב 31-35 בין השעות 8:00-10:30
27/06/2020

מקדונלד'ס, דרך המכבים 22 בין השעות 15:00-17:30


26/6/2020

מקדונלד'ס, בין השעות דרך המכבים 22 בין השעות 15:00-16:00

קניון ראשונים בין בשעות 10:00-11:00

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 13:00-15:00

מזל אליעזר 6 בין השעות 12:30-15:00

לייזר סיטי ראשון לציון - Laser City Rishon Lezion, עלית הנוער 1 בין השעות 9:30-12:30

פטריקס יס פלאנט, המאה ועשרים 4 בין השעות 00:00-2:00


25/6/2020

דברים בגו, צבי הירשפלד 30 , בין השעות 13:00-13:30


24/6/2020

בנק הפועלים סניף ראשונים, הנחשול 81 בין השעות 18:10-19:00

בנק הפועלים סניף ראשונים, הנחשול 81 בין השעות 18:10-19:00

קרן היסוד 24 בין השעות 17:00-17:30

רוטשילד 105 בין השעות 13:30-14:00

רוטשילד 94 בין השעות 13:00-13:30

ז'בוטינסקי 16 בין השעות 12:30-13:00

קניון רוטשילד - מתחם G, רוטשילד 45 בין השעות 10:00-12:00

שמוטקין בנימין 30 בין השעות 9:00-17:00


23/6/2020

קניון ראשונים בין השעות 19:30-21:30

בקר 12 בין השעות 20:00-22:00

לחם ארז, בין השעות 19:00-20:30

מסעדת סוהו, בקר 15 בין השעות 18:30-19:30

דלי קרים ראשל״צ מערב – גלידריה, בר אברהם בין השעות 18:00-18:30

סופר-פארם משה דיין, ילדי טהרן 5 בין השעות 18:00-19:00

מסעדת סוהו, בקר 15 בין השעות 14:45-15:45

חצי חינם , לחי בין השעות 16 8:00-16:00
22/6/2020

בקר 15 בין השעות 20:00-20:30

דיאז כלי נגינה בע"מ, לזרוב 25 בין השעות 18:30-19:00

אבידן שמעון 51 בין השעות 8:00-16:00

קניון הזהב בין השעות 13:30-14:30

אושר עד, אצ"ל 24 בין השעות 12:00-14:00

חצי חינם, לחי 16 בין השעות 11:00-11:30


21/6/20

חצי חינם – לא נכתב הסניף בין השעות 18:00-19:00

לוי משה 8 בין השעות 16:00-18:00

ריו קלאב, מזל אליעזר 3, בין השעות 21:30-00:30

חצי חינם – לא נכתב הסניף בין השעות 18:00-19:00

חצי חינם – לא נכתב הסניף בין השעות 10:00-11:00

קרדיו סנטר - מרכז בריאות הלב, הרצל 28-30 בין השעות 8:30-12:30


20/6/20

גלילי ישראל 9 בין השעות 13:30-14:30

גלילי ישראל 9 בין השעות 19:30-20:30

סוהו, בקר 15, בין השעות 12:15-19:30

גלילי ישראל 9 בין השעות 8:00-11:00


19.6.20

נאפיס ראשון לציון, בקר 10, בין השעות 23:00-23:30

בן סרוק 3 בין השעות 19:30-20:30

שופרסל דיל ראשל"צ, המלחים 4 בין השעות 13:30-15:00

ויקטורי צבי פרנק 39 בין השעות 8:40-9:30

בן סרוק 3 בין השעות 19:30-20:30

שופרסל דיל ראשל"צ, המלחים 4 בין השעות 13:30-15:00

ויקטורי צבי פרנק 39 בין השעות 8:40-9:30

גיליס רוטשילד 67 בין השעות 21:00-1:00

הנחיות לציבור


מי נדרש לבידוד?


מי שהיו במגע עם חולה מאומת.


אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.


מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.


מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.


חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

למכירה בשכונת נאות שקמה המבוקשת בראשון לציון - מיועד לציבור הדתי רחוב סגור בשבת :


דירת 4 חדרים מרווחת מאוד 100 מ"ר, במיקום מצויין בשכונה, מיועד לציבור הדתי רחוב סגור בשבת מעלית וחניה
יחידת הורים, 2 חדרי שירותים ומקלחת ממ״ד, מרפסת שמש גדולה, כיווני אוויר מצויינים, חניה בטאבו.

2,090,000

לפרטים

055-970-5111

לדירות נוספות כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנחנו מתקרבים יפה לערים האדומות
  הגב 01.07.20 11:00
 • אורח
  סוהו בהתנהלות מבזה לא מקפידים על ההנחיות, לפני שאחד המלצרים חלה הם נתנו לעובדים שלהם הנחיה לעטות את המסכות על הסנטר ורק אם יכנס פקח לשים אותן על האף, גם לאחר שהתגלה עובד חולה הם לא עדכנו את כל אנשי הצוות
  הגב 01.07.20 11:37
 • אורח
  סוהו מופיע ברשימת המסעדות של פסטיבל האוכל🤔
  01.07.20 15:37
 • אורח
  למה לא מפרטים חנויות בקניונים?
  הגב 01.07.20 13:01
 • אורח
  אי אפשר לשלוט בזה צריך סגר חד משמעי
  הגב 02.07.20 12:26
 • אורח

תאונה בלילה בראשון לציון! רכב התהפך, פצועים קל

מערכת האתר | | תגובות: 1


הלילה מעט לאחר השעה 23:00 התקבלה במוקד איחוד הצלה קריאה על תאונת דרכים עם מעורבות רכב פרטי שהתהפך בשדרות הציונות פינת שדרות היובל בראשון לציון. (הכביש המוביל לנחלת יהודה)


לוחמי האש מתחנת ראשון לציון הוזעקו לחלץ מהרכב ההפוך. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לשלושה נפגעים באורח קל. בסיום הטיפול הראשוני פונו הנפגעים לבית החולים להמשך בדיקה וטיפול.


חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

למכירה בשכונת נאות שקמה המבוקשת בראשון לציון באזור המיועד לציבור הדתי:


דירת 4 חדרים מרווחת מאוד 100 מ"ר, במיקום מצויין בשכונה, מיועד לציבור הדתי רחוב סגור בשבת מעלית וחניה
יחידת הורים, 2 חדרי שירותים ומקלחת ממ״ד, מרפסת שמש גדולה, כיווני אוויר מצויינים, חניה בטאבו.

2,090,000

לפרטים

055-970-5111

לדירות נוספות כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  די ! נמאס מהנהגים האלימים שמשתוללים בכבישים !! בתי המשפט מנותקים מהמציאות המדממת !
  הגב 01.07.20 09:41
 • אורח

מכבי האיש חילצו אדם שנלכד בפיר ביוב בראשון לציון

מצבו קל

אבי בר | | תגובות: 2


יום שלישי 30/6 שעה 20:40 צוותי לוחמי האש בתחנת ראשון לציון הוזעקו לסייע לצוותים רפואיים בחילוץ אדם מתוך פיר ביוב ברח החצור במזרח ראשון לציון. לוחמי האש חילצו את הלכוד בין קולטני הביוב והלכוד הועבר במצב קל לטיפול מד"א.

חדשות הנדל"ן

דירה למכירה בלוח הדירות של be106 ראשון לציון

3 חד' גדולה ומהממת בכצנלסון

בראשון לציון, שכ' כצנלסון, 3 חד', 76 מ"ר, עורפית ושקטה

קומה 3 , מעלית, חניה בטאבו, משופצת ומסודרת נהדר- מזגן בכל חדר, ארונות קיר חדשים!

כיווני אוויר מערב וצפון

1,640,000 ₪

לפרטים

055-970-5113

לדירות נוספות, מעל 100 נכסים כנסו:

http://www.be106.net/realestate/sale


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לעזאזל איתך ביביייייייייי
  הגב 30.06.20 22:43
 • אורח
  מה חיפש שם?
  הגב 30.06.20 23:38
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.20 07:07
אם באתר ימשיכו להופיע דירות למכירה לרב במקום נושאים חשובים ,רב תושבי ראשון יתנתקו ממנו ;be106 הוקם לצרכים האקזוטיים שלנו ולא לפרסומים לקבלנים דירות למכירה ???!!!
אורח
27.06.20 13:55
צודק. חבל לבזבז את זמננו
אורח
25.05.20 23:58
מחפשת דירה עד 1000000₪ ברחובות והסביבה.
אורח
26.05.20 15:51
ראשית לא רשמת כיצד יוצרים איתך קשר. אבל זכית רצית רחובות והסביבה קיבלת!!!! מיליון ש"ח לא כולל עמלת תיווך משופצת קומפלט ע"י אדריכל ומעצבת פנים 2 חניות באבו 2 מחסנים ניתן לבוא לראות ולסגור עסקה שכונת פרדס שניר לוד
אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
09.06.20 21:33
סתום בלום עמלת טיווח... בטח רוסי
אורח
22.06.20 11:11
כן יש טייוח של הנושא.
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?
אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
22.03.20 18:31
בכמה?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
04.06.20 20:49
🤣😂🤣😂
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
10.06.20 12:18
שנה? מחיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
25.06.20 09:06
אני מטפלת בילדים , מתפנה בסוף אוגוסט אשמח לקבל הצעות חדשות פרטים בפל' 0525268687
אורח
19.06.20 08:45
דרושה עבודת משק בית לטווח ארוך (לפעמיים בשבוע או יום שלם ) תנאים מעולים !!
אורח
15.06.20 13:41
בכפר גבירול, שיעורים פרטיים באנגלית ע"י מורה מנוסה, שפת אם אנגלית לילדים עד כיתות ו'. מעוניינים ליצור קשר בבקשה בטל: 050-298-3295
אורח
15.06.20 13:42
אשמח לשמוע פרטים על המשרה. תודה
אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
31.05.20 15:48
ראש גדול? מבנה הראש? לציין בקורות החיים את מדידת הראש? זה ביטוי של פעם היה מתאים בשנות ה-80 ולרשום מודעת דרושים ללא אפשרות ליצור קשר תודה נוותר הפעם על המשרה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
04.06.20 22:24
קופאים או קופאיות אין הבדל.
אורח
29.03.20 14:38
לסופרמרקט כרמים המספק הזמנות עד הבית ביקב 12 ראשל״צ דרושים קופאים/ות סדרנים/ות מלקטים/ות ומכיני הזמנות ללקוחות במשמרות . המעוניינים יתקשרו לניסים 050-2502099
אורח
29.03.20 19:58
ניסים אתה עושה ניסים ומציל כמה משפחות מעוני כל הכבוד לניסים המחולל ניסים
אורח
13.03.20 07:38
גרפיקאי ואיש דפוס יבצע בשבילכם עבודה מעיצוב כ.ביקור עד פולדר ועוד... וגם ידפיס עבורכם ויגיע עד אילכם עד הבית עם העבוד טלפון:050-2199465 דניאל


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל