הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

אהוד בנאי מהאומנים הגדולים והחשובים במוזיקה הישראלית הוא הזוכה בפרס ראש עיריית ראשון לציון על שם מאיר אריאל בסך 36,000 ש"ח

קוסקוס ביתי, ביום שלישי בראשון לציון! 

להזמנות 072-3957004

רוכב אופנוע החליק בראשון לציון פונה במצב אנוש ובבית חולים נקבע מותו

בשורה לתושבי שיכון המזרח! העירייה הוציאה מכרז לעבודות השיפוץ של קניון מגדלי העיר בראשון לציון בעלות של 7 מיליון ש"ח הכוללים שיפוץ החזיתות, תקרות, גינון, שילוט ועוד - בכתבה תמונות מהדמיית המקום

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: "הבטחתי שאקדם את שיפוץ המקום שיהיה ראוי לשכונה ויעניק את השירותים שהתושבים זקוקים להם. אני מודה לכל גורמי המקצוע שעמלו זמן רב על התוכנית. אני משוכנע שחזותו החדשה תתרום רבות לפריחתו ובכך למתן שירותים לתושבי השכונה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 26
הדמייה: שיראל לובלוסקי לוי אדריכלים ושימור מבנים


הבוקר פרסמה עיריית ראשון לציון, באמצעות חברת ייזום ראשון, מכרז לשיפוץ ושדרוג קניון מגדלי העיר. העבודות יכללו חיזוק תקרות המבנה ושיפוץ החזיתות בהיקף נרחב. הקניון הוותיק, שהוקם לפני כשני עשורים, דעך בשנים האחרונות, כאשר בהיעדר אחזקה נאותה של המבנה, עסקים שהעניקו שירותים חיוניים נטשו אותו, כמו בנק הפועלים ובית מרקחת.


בעיריית ראשון לציון דחקו בבעלי הנכס לשפץ את המקום ואף יצאה להליך משפטי ארוך. במהלכו הועבר הטיפול בנושא לחברת ייזום ראשון, הזרוע היזמית כלכלית של עיריית ראשון לציון, שקיימה דיאלוג ממושך עם בעלי הנכסים וחלקם אף הצטרפו לעמדת העירייה. מאז גם הובילה חברת ייזום ראשון את כניסתו של בית מרקחת אחר למרכז.

כאמור, במסגרת העבודות יחוזקו תקרות הקניון ויבוצע שיפוץ חזיתות בהיקף נרחב.יבוצע חיפוי לכל קירות המבנה, תיקון, צביעה וחיפוי. לובי הכניסה יוסדר, יוחלף השילוט ויוסדר הגינון בעורף המבנה. כמו כן, יוחלף השילוט, יוסדר הריצוף ויטופלו תשתיות התאורה וחיווט החשמל בחזית המבנה.ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"הבטחתי שאקדם את שיפוץ המקום שיהיה ראוי לשכונה ויעניק את השירותים שהתושבים זקוקים להם. אני מודה לכל גורמי המקצוע שעמלו זמן רב על התוכנית. אני משוכנע שחזותו החדשה תתרום רבות לפריחתו ובכך למתן שירותים לתושבי השכונה".המשנה לראש העיר, ומחזיק תיק חברת ייזום, עידן מזרחי:

תושבי השיכון כמו שהבטחנו בבחירות האחרונות ואחרי שנים של הזנחה תוכנית שיפוץ ושדרוג מתחם מגדלי העיר, יוצאת לדרך הבוקר הבוקר הוצאנו את שלב א׳ של המכרז לדרך שכל היקף הפרויקט הוא כ 7 מיליון שקלים. מתחם מגדלי העיר הינו מתחם מרכזי בלב שכונת שיכון המזרח אשר הוזנח שנים, שיפוץ החזית וחיזוק המבנה , שדרוג תשתיות , תהפוך את המבנה המוזנח לפנינה יפה במרכז השכונה בין צומת הרחובות מורדי הגטאות ושדרות יעקב . כחלק מהמשך התהליך הוא שדרוג המתחם פנים ומיתוגו מחדש תוך תמיכה עירונית ורצון הנהגת העיר לדאוג ולשים את תושבי השיכון במרכז החשיבות. זה היה מסע ארוך ומורכב שהיינו נחושים להביא בסופו בשורה לתושבים. אני משוכנע שהשינוי ישפיע על כל האזור, על עלייה במסחר, בשירותים לתושב וכמובן בנראות של המקום. בעתיד הלא רחוק תושבי השיכון יהיו יכולים להיות גאים ומרוצים מהמתחם המסחרי השכונתי.

אני רוצה להודות לכל העוסקים בקידום הפרויקט: מנכ"ל החברה ליזום זוהר אחיאל, ליאל אבן זוהר סגנית ראש העיר , אייל לוי יו״ר המתנ"ס וצוות מנהל ההנדסה.

התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא יעזור לך- לא נצביע לך בבחירות הבאות.
  הגב 18.10.20 12:17
 • אורח
  וזה כי? סוף כל סוף יש מישהו שמסתכל על השיכון ולא מתייחס אלינו כאל תושבים סוג ב' על הכבוד לרז יישר כוח ששאר פה לשנים רבות הוא נכס צון ברזל ומעקמי אף כמוך תמשיכו להיות עם אף עקום
  18.10.20 12:33
 • אורח
  גם אני לא אצביע עבורך
  הגב 18.10.20 12:21
 • אורח
  בשנות ה70 וה80 השיכון היה כמו עזה פשע מרוקני תימני
  19.10.20 23:43
 • אורח
  ראש העיריה רז כל הכבוד
  הגב 18.10.20 12:28
 • אורח
  כל הכבוד, ראוי להערכה👌
  הגב 18.10.20 12:33
 • אורח
  כל הכבוד אני יצביע לך מאחר ואתם דואגים לרווחת כלל התושבים מבטיחים ומקיימים.
  הגב 18.10.20 12:34
 • אורח
  ראש העיר הכי טוב שהיה לנו
  הגב 18.10.20 12:36
 • אורח
  הוא תותח
  הגב 18.10.20 12:36
 • אורח
  אין על רז!!!!
  הגב 18.10.20 12:36
 • אורח
  כל הכבוד לראש עירנו סוף סוף יש מי שאכפת לא מאיתנו אמשיך להצביע לך
  הגב 18.10.20 12:51
 • אורח
  ומה על המדרגות הנעות שמזמן לא נעות??? והמעלית???
  הגב 18.10.20 13:10
 • אורח
  צודק בהחלט אנשים מבוגרים לא יכולים לעלות לקומה העליונה
  18.10.20 13:27
 • אורח
  כל הכבוד יישר כוח
  18.10.20 13:27
 • אורח
  המעלית המגעילה והמסריחה שעד שנפתחת מפילה את הלב???
  הגב 18.10.20 13:11
 • אורח
  ממתי העירייה משפצת נכס בבעלות פרטית על חשבון משלם המיסים ? האם הנכס הועבר לבעלות העירייה ?
  הגב 18.10.20 13:29
 • אורח
  יישר כוח לעיריה ולכל אלה שדחפו את הפרויקט קדימה ובראשום ראש העיר קבלו את ברכת תושבי השכונה ואלה שבאים בשערי הקניון תודה
  הגב 18.10.20 15:19
 • אורח
  מה בקשר למדרגות הנעות המעלית המזגן במתחם הקניון אם כול אלה לא יעבדו אז חבל על כול הכסף
  הגב 18.10.20 18:14
 • אורח
  במקום לבדוק למי שייך המבנה ואיך עירייה משפצת מבנה פרטי אולי שתעשה זאת בכלל המבנים בעיר כמו קניון לב העיר!!!
  הגב 18.10.20 20:02
 • אורח
  כל הכבוד רז אני תומך בך
  הגב 18.10.20 20:24
 • אורח
  זה בסדר ומה העיריה תקבל מיזה ?
  הגב 18.10.20 22:12
 • אורח
  מקווה שלא .ניפגש עוד שנה ונראה שלא נעשה כלום. תמיד השיכון היה בעדיפות אחרונה נון נראה אותכם עומדים בהבטחות
  הגב 18.10.20 22:51
 • אורח
  מה עם המדרגות נעות המזגן והמעלית שאינם עובדים זו שורש הבעיה
  הגב 19.10.20 06:05
 • אורח
  הגיע הזמן רק לא לשכוח את המדרגות המאפשרות גישה לקומת קופת החולים
  הגב 19.10.20 11:36
 • אורח
  אבל ר" העיר אולי לא מכיר את חיים אריאב או מרכז המיסחרי הרמת אליהו למה שיבו אם אפילו 2 בשוטרים בנקודה לא רואים מזה כמה חודשים רק את הפקח הקניון בשכון חיוני לכל התושבים שם
  הגב 19.10.20 12:01
 • אורח
  שיפוץ הקניון לא יעזור בהכרח. בנק הפועלים סגר סניפים רבים ברחבי העיר והארץ (לפחות 4 סניפים בראשון נסגרו), כללית העבירו חלקים נרחבים למרפאות לפי מומחיות (משפחה/ילדים וכיוב'), מה שכן זה שצריך לפחות לפתוח שם בית מרקחת נורמלי, אני במקום שופרסל הייתי מרים את הכפפה בגלל שיש להם כבר שם סניף שופרסל.
  הגב 19.10.20 13:10
 • אורח

קוסקוס ביתי, ביום שלישי בראשון לציון! מידי יום שלישי קוסקוס מרוקאי ביתי בשירות משלוחים לבית ולעסקים בראשון לציון הכולל קוסקוס ביתי, מרק ירקות עשיר, אפשרי תוספת עוף, סלטי הבית. מחיר מנת קוסקוס 40-50 ₪ להזמנות 072-3957004

הבישול ביתי והכמות מוגבלת. דמי משלוח 15 שח

אבי בר |


"הקוסקוס של ממה" קוסקוס מרוקאי ביתי ומשביע מידי יום שלישי בראשון לציון בשירות משלוחים עד הבית, מקום העבודה והבסיס לחיילים/ות.

הבישול ביתי וכמות המנות מוגבלת. מומלץ להקדים ההזמנות לימים ראשון ושני ולקבל ביום שלישי לארוחת צהריים.

ניתן לבחור 2 סוגי מנות "הקוסקוס של ממה" מנת קוסקוס צמחונית ומנת קוסקוס בשרית .

מנת קוסקוס משביעה וגדולה, מכילה קוסקוס בחמגשית , שפע מרק ירקות וניתן להוסיף שוק עוף.

לכל מנה תוספת 2 סלטים ביתיים: סלט צ'רשי המסורתי וסלט פלפל חריף חמוץ.

דמי משלוח 15 ₪ בלבד לראשון לציון.

ארוחת צהריים מזינה של קוסקוס ניתן להזמין בימים ראשון , שני ושלישי חלוקה ביום שלישי בלבד.

בטלפון 072-3957004

אהוד בנאי מהאומנים הגדולים והחשובים במוזיקה הישראלית הוא הזוכה בפרס ראש עיריית ראשון לציון על שם מאיר אריאל בסך 36,000 ש"ח

הפרס יוענק לבנאי על ידי ראש העיר, מר רז קינסטליך, בפתיחת הערב השני של כנס השפה העברית "לשון ראשון", שיתקיים ב- 10.2.21, יום ד', בשעה 20:30,

אבי בר | | תגובות: 7


העיר ראשון לציון ממשיכה גם בימים מאתגרים אלה, ליזום ולפעול למען עולם התרבות, הקהל, האומנים ועובדי התעשייה, ומעניקה זו השנה השביעית, במסגרת כנס השפה העברית – את פרס ראש עיריית ראשון לציון על יצירתיות בשפה העברית.

האירוע יתקיים 9-11 בפברואר 2021, ויועבר בשידור ישיר מאתר היכל התרבות ראשון לציון.


השנה קבעה הוועדה כי פרס ראש עיריית ראשון לציון ליצירתיות בלשון העברית על שם מאיר אריאל לשנת 2021 יוענק ליוצר המוערך אהוד בנאי, על עשרות שנות קריירה מוזיקלית הכוללת שירים רבים שהפכו לחלק בלתי נפרד מפסקול חיינו. פרס ראש העירייה, על סך 36,000 ₪, מיועד לבטא הוקרה על יצירה אומנותית או הגותית בולטת בשפה העברית אשר טבעה את חותמה או הביאה להנגשת השפה העברית ואוצרותיה לקהלים גדולים ומגוונים.

הפרס יוענק לבנאי על ידי ראש העיר, מר רז קינסטליך, בפתיחת הערב השני של כנס השפה העברית "לשון ראשון", שיתקיים ב- 10.2.21, יום ד', בשעה 20:30, שיעסוק ב"יצירה עברית בזמן קורונה". בערב זה יוצרים מובילים בתרבות הישראלית ידברו, ישירו ויספרו על אמנות בזמן המגפה וכיצד השפיעה שנת הקורונה על יצירתם.

נימוק השופטים לבחירה:

פרס אריאל 2021 לאהוד בנאי

פרס אריאל ניתן השנה לאהוד בנאי, אחד היוצרים המרתקים והמשפיעים במוזיקה ובתרבות כבר עשרות שנים. את מעמדו קנה בעבודה קשה, בכישרון ענק ובשירים הבוקעים את הנפש.

בנאי ממשיך את מסורת הטרובדורים של ידידו מאיר אריאל, שאת מותו ביכה בשיר "בלוז כנעני". בנאי משלב קול חם ולחנים מתנגנים עם טקסטים נוקבים ומדויקים. שורות שכתב נשארו עד היום בפנתיאון. "הקשיבי אל העפרוני", אמר לאהובתו. לאימו שר, "מהרי נא והניחי על ליבי תחבושת". הוא ידע לצעוד עם האחים עולי אתיופיה, "המוליכים את עלבונם ברגל אל העיר", ולחוש את סבלו של האחר, הפועל הפלסטיני הבונה את הארץ. בנאי הוא מאמין יהודי כואב. אחרי מות אריאל שאתו ישב על דף גמרא כתב: "היהדות הופכת להיות קרדום חפירה ביד קנאים, ומצד שני ננטשת לאנחות על ידי רבים וטובים". אהוד בנאי הפליא לכתוב בעברית, שהיא כדבריו "דֶה לֶנגוויץ' אוף דה היברו מֶן".

בנאי הוא אמן שפת המוזיקה הישראלית, ואנחנו גאים להעניק לו את פרס ראשון לציון ליצירתיות בשפה העברית על שם מאיר אריאל לשנת 2021.

צוות השופטים כלל את ד"ר רוביק רוזנטל (יו"ר), אלי פולק – מנכ"ל החברה העירונית אפרים סידון- סופר, פרופ' דורית רביד – בלשנית, גלעד אמיליו שנקר – בימאי ותסריטאי

רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון:


"אני נרגש לברך את אהוד בנאי על זכייתו בפרס ע"ש מאיר אריאל ליצירתיות בשפה העברית. בנאי, הוא אחד היוצרים ואנשי המילה החשובים ביותר בתרבות הישראלית ושיריו מהווים נכסי צאן ברזל ועל כן אנו מתכבדים להעניק לו את הפרס. השנה, הפרס הזה מקבל משמעות רבה ואף מיוחדת יותר, לאור המצב המצער אליו נקלעה תעשיית התרבות בישראל. ולמרות זאת, אני שמח על ההיענות המרשימה שהייתה בקרב יוצרים להגשת מועמדות לפרס השנה, על אף הקורונה ומקווה שבשנה הבאה ניפגש כרגיל על הבמה ולא דרך זומים."

כנס השפה כבר שנים רבות הינו עוגן תרבותי חשוב בו לוקחים חלק מיטב אנשי האקדמיה, מרצים, אנשי רוח, חוקרים, סופרים, משוררים, יוצרים, שחקנים וזמרים - אשר אהבת השפה העברית מחברת בין כולם.

הכנס יתקיים בפברואר, כשנה מפרוץ הקורונה לחיינו, ויעמוד בסימן "עברית בסגר": שלושה ימים במהלכם יתקיימו פאנלים מגוונים, שיבחנו את השפעתה של התקופה על העברית והתרבות של כולנו.

כל המושבים יועברו בשידור חי באתר ההיכל. ההשתתפות ללא תשלום ומותנית בהרשמה מראש באתר היכל התרבות ראשון לציון

כנס השפה העברית מופק ע"י החברה העירונית ראשון לציון לתרבות, ספורט ונופש.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק זה מה שמעניין את ראש העיר לצערנו
  הגב 18.01.21 20:11
 • אורח
  מאיפה הכסף בכיסו של ראש העיר או מכיסנו?
  הגב 18.01.21 20:13
 • אורח
  אנחנו נשלם מיסים וראש העיר יחלק את הכסף כל הכבוד ו
  הגב 18.01.21 20:14
 • אורח
  יישר כוח כל הכבוד !
  הגב 18.01.21 20:17
 • אורח
  כול הכבוד לך רז קינסטליך
  הגב 18.01.21 20:18
 • אורח
  מה כל הכבוד ? בשביל כבוד צריך לעבוד לא על חשבוננו
  הגב 18.01.21 20:38
 • אורח
  כל הפרטים אודות הפרס וכנס השפה העברית https://wp.me/p11t7S-iKC
  הגב 18.01.21 20:58
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מעבדת סמים נחשפה בראשון לציון

תמונות, קרדיט: דוברות המשטרה.

אבי בר | | תגובות: 9במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים המסכן את שלום הציבור, ערכו היום בלשים ולוחמי מג"ב פעילות יזומה במהלכה אותרה מעבדת הידרו בדירה בראשל"צ.


בדירה נתפסו 137 שתילים של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס במשקל כולל של כ-109 ק"ג וכן ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים.


במקום נעצר חשוד בן 31, תושב חולון ובכוונת המשטרה לבקש מחר מבית המשפט להאריך את מעצרו.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה???? כתובת בבקשה??
  הגב 18.01.21 19:49
 • אורח
  מישהו יודע מה קורה ברחוב אלקלעי כעת ???
  הגב 18.01.21 19:57
 • אורח
  נדמה לי שאמרו שקנאביס כבר לא מחוץ לחוק.
  הגב 18.01.21 19:58
 • אורח
  מה קרה ברחוב אלקלעי?
  הגב 18.01.21 20:00
 • אורח
  רק שלא ישרפו הכל במקום , השכונה שלי גם ככה מפוצצת באנשים מוזרים
  הגב 18.01.21 20:10
 • אורח
  "סם מסוכן"?! חחח ... חיסון נגד קורונה יותר מסוכן....
  הגב 18.01.21 20:13
 • אורח
  הורס את עתיד ילדנו. שיירקב בכלא.
  הגב 18.01.21 20:21
 • אורח
  למה לא נותנים לבן אדם לחיות, מה עדיף שיהיה פוליטיקאי ויהרוס את החיים לכל העם
  הגב 18.01.21 20:33
 • אורח
  עצרו אותו נכון, אבל יגדל במקום אחר
  הגב 18.01.21 20:50
 • אורח

ביה"ס ישורון וביה"ס בני ארזים בראשון לציון הצטרפו למיזם הארצי "מבצע דוגו" -אכילת פאלפל כדי להזדהות עם דוד (דוגו) ליטנר המציין מידי שנה ב18.1 את יום שחרורו מגטו אושוויץ באכילת פלאפל

השנה בתי ספר מרחבי מחוז מרכז בחרו להצטרף לקריאה של דוגו ושל "בית העדות- להנחלת זכרון השואה" ולחגוג את הניצחון על הנאצים באכילת פלאפל.

מערכת האתר | | תגובות: 6
בית ספר בני ארזים


משרד החינוך- מחוז מרכז מצטרף ל"מבצע דוגו" מניצחון פרטי של ניצול שואה – לחגיגה ארצית! תלמידים מבתי הספר ברחבי המחוז הצטרפו ל"מבצע דוגו" שיזם "בית העדות-להנחלת זכרון השואה"

ב18/01/1945 הילד דוד לייטנר (דוגו) בן 14 וחצי מצא עצמו צועד במשך 3 ימים יחד עם כ-60 אלף אנשים במצעד המוות מאושוויץ-בירקנאו. רעב, עייף וקופא מקור וחולם על ה"בולקע" (מאפה עגול) של אמא שלו. למזלו הטוב ניצל וכשהגיע לארץ גילה את ה"בולקע" הישראלי – הפלאפל! מאז בכל שנה ב18/1 הוא מקפיד על אכילת מנה פלאפל כחלק מחגיגת הניצחון הפרטית שלו על הנאצים. השנה בתי ספר מרחבי מחוז מרכז בחרו להצטרף לקריאה של דוגו ושל "בית העדות- להנחלת זכרון השואה" ולחגוג את הניצחון על הנאצים באכילת פלאפל. בין בתי הספר שהשתתפו במבצע היו: ביה"ס ישורון וביה"ס בני ארזים בראשון לציון.

בית ספר ישורון

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרגש מאד
  הגב 18.01.21 18:16
 • אורח
  מרגש עד דמעות.
  הגב 18.01.21 18:19
 • אורח
  מרגש מאוד מאוד
  הגב 18.01.21 18:56
 • אורח
  ישורון האלופים.
  הגב 18.01.21 19:14
 • אורח
  איש יקר וחביב עם הרבה חוש הומור זכיתי לעבוד במחיצתו.
  הגב 18.01.21 19:50
 • אורח
  האהאהה אני מפורסם :)איתמר:)
  הגב 18.01.21 19:55
 • אורח

תושב ראשון לציון נשלח לכלא לאחר שתקף את בת זוגתו לשעבר וגרם לשבירת ידה

בנוסף יפצה אותה ב - 5000 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


בית המשפט גזר עונש מאסר בפועל לתושב ראשון לציון אשר תקף את בת זוגתו לשעבר וגרם לפציעתה. על פי פסק הדין בעת ששהו בדירתם (בשעת האירוע השניים היו בני זוג), ושתו משקאות אלכוהוליים החל ויכוח בין בני הזוג שהביא לגידופים מצד הנאשם. בת הזוג בתגובה איימה עליו כי במידה ולא יפסיק היא תזמין את המשטרה. בעקבות האיום הנאשם תפס את חולצתה, קרע אותה ואיים עליה: "זונה אני ארצח אותך, את יכולה להזמין את מי שאת רוצה אני לא מפחד מאף אחד", בהמשך הוא החל לתקוף אותה וכתוצאה מכך היא נפלה ונפגעה בידה השמאלית.

בן הזוג המשיך לתקוף אותה והחל לבעוט בה בגבה ובחזה. לאור הכאבים בקשה המתלוננת כי הוא יזמין את אמבולנס אך הוא סירב והוא לא האמין לה כשאמרה לו כי שברה את ידה. המתלוננת יצאה מביתה לעבר קיוסק סמוך ובקשה מהעובדים במקום להזמין משטרה. בסיום האירוע המתלוננת פונתה לבית החולים שם אובחן שבר במפרק ידה השמאלית ונפיחות בכף ידה הימנית.

בפסק הדין ציין השופט את עברו של הנאשם לו יש הרשעות קודמות בעבירות רכוש, אלימות כלפי בת זוג והעלבת עובד ציבור ואיומים.

השופט גזר על הנאשם:

16 חודשי מאסר בפועל

תשלום פיצויים של 5,000 למתלוננת ועוד 1,000 ₪ קנס
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן לנקוט בחריפות. כולם מזלזלים כי יודעים שהשופטים מקלים עמם.
  הגב 18.01.21 16:32
 • אורח
  מעט מדי.
  הגב 18.01.21 16:34
 • אורח
  יותר מדי שני אלכוהוליסטים נכנסו לויכוח...אחת קיבלה מכה, שני מאסר ...1:1
  18.01.21 18:16
 • אורח
  מה זה 5000 ₪ קנס לנפגעת ?זה כלום ושום דבר על הנזק הגופני והנפשי שגרם לה.וזה למרות 16 חודש בכלא.
  הגב 18.01.21 16:38
 • אורח
  די לאלימות
  הגב 18.01.21 16:45
 • אורח
  יפה כול הכבוד
  הגב 18.01.21 16:47
 • אורח
  רק נמושה עושה דברים כאלה זבל כימי
  הגב 18.01.21 16:55
 • אורח
  היה צריך לקבל 16 שנה בכלא ולא 16 חודשים. אחרי שליש יישאר לו מעט ואח"כ עלול להתנקם בה. עונש עלוב
  הגב 18.01.21 17:47
 • אורח
  עונש עלוב מגיע לו כמה שנים בכלא
  הגב 18.01.21 18:55
 • אורח
  16 חודש...זה עונש זה??
  הגב 18.01.21 19:45
 • אורח
  עונש מוות לגברים שמכים נשים
  הגב 18.01.21 20:31
 • אורח

סהר דבח הצטרף לסגל הפועל ראשון לציון בכדורגל

סהר דבח אמר לאחר החתימה: ״ שמח להגיע למקום חם כמו ראשון לציון. רוצה להגיד לצוות ולאיסמעיל תודה רבה על האמון וכבר מחכה להחזיר להם על המגרש. שיהיה לנו בהצלחה.״

מערכת האתר | | תגובות: 0


מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון הודיע על החתמתו של המגן בן ה-22, סהר דבח, המגיע מהפועל חדרה באמצעות סוכנו עו״ד שי אבני. דבח שיחק לפני כשנתיים בהפועל אום אל פאחם תחת איסמעיל עמר והתקדם לליגת העל.
סהר דבח אמר לאחר החתימה:
״ שמח להגיע למקום חם כמו ראשון לציון. רוצה להגיד לצוות ולאיסמעיל תודה רבה על האמון וכבר מחכה להחזיר להם על המגרש. שיהיה לנו בהצלחה.״התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזקון! טרקטור פגע ברכב בראשון לציון, פצוע קל

קרדיט במת החדשות

אבי בר | | תגובות: 1


יום שני 18/1 שעה 10:30 רחוב יגאל אלון בפניה לשיכון גורדון, טרקטור פגע ברכב. במקום פצוע קל

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שילמד לינהוג
  הגב 18.01.21 16:56
 • אורח

שוק הנדל"ן בראשון לציון! בשכונת נאות אשלים נמכרה דירת פנטהאוז במחיר שיא של 3,830,000 ש"ח

הפנטהאוז שווק בלוח be106 ונמכר באמצעות יועצת הנדל"ן סיגל קרויזמן

אבי בר | | תגובות: 16


למרות הקורונה מתברר ששוק הדיור רותח. בשבוע שעבר נמכרה דירת פנטהאוז יוקרתית ברחוב התזמורת בשכונת נאות אשלים במערב ראשון לציון במחיר שיא ובמחיר הכי גבוה לנכס בשכונה.

דירת הפנטהאוז שווקה בלוח הנדל"ן של be106 באופן בלעדי על ידי יועצת הנדל"ן סיגל קרויזמן

055-970-5114 מחטיבת הנדל"ן של be106 המתמחה במערב ראשון לציון


פרטים על הנכס

רחוב התזמורת שכונת נאות אשלים מערב ראשון לציון

נמכרה- 3,830,000 ש"ח

פנטהאוז קומה 7 דירה יחידה בקומה

6 חדרים

150 מ' בנוי + 300 מ' מרפסת

2 חניות בטאבו

מחסן

ממ"ד

מעלית

משופצת מאוד

תריסי סורג בכל הביתהתפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחיר הזוי לגמרי!!!
  הגב 18.01.21 13:07
 • אורח
  גם אנחנו מכרנו דירה עם be106, אלופים ומקצוענים 🥇
  18.01.21 13:19
 • אורח
  וואו איזה מחיר פצצה סיגל המתווכת מספר 1 בראשון לציון !
  הגב 18.01.21 13:15
 • אורח
  אנשים התחרפנו בגלל הקורונההה מה זה??? לא מוגזם
  הגב 18.01.21 13:56
 • אורח
  הפנטהאוזים בקרבת הלאום עולים כפול
  הגב 18.01.21 15:16
 • אורח
  גם לי יש דירה באשלים השארתי לכם פרטים
  הגב 18.01.21 15:37
 • אורח
  היי, אם אתה מוכר דירה באשלים אשמח לעזור. סיגל קרויזמן 054-8006141
  18.01.21 20:59
 • אורח
  אלופים 👏👏👏
  הגב 18.01.21 15:44
 • אורח
  מסתבר שהקורונה פגעה רק בעניים
  הגב 18.01.21 16:50
 • אורח
  כשלוקחים בעלי מקצוע איכותיים זה התוצאה צוות מנצח
  הגב 18.01.21 17:48
 • אורח
  כמה עולה דירת 3 חדרים בשכונה?
  הגב 18.01.21 18:32
 • אורח
  אין על אשלים
  הגב 18.01.21 19:36
 • אורח
  כל המתווכים עובדים מצויין בתקופת הסגר,, הכי הרבה מכירות..ברכה והצלחה
  הגב 18.01.21 19:51
 • אורח
  תודה רבה על התגובות
  הגב 18.01.21 21:00
 • אורח
  זה לא יקר בכלל לפנטהוז כזה גדול
  הגב 18.01.21 21:03
 • אורח
  כתבו לך עובדה, הכי יקר שנמכר עד היום, שאפו שהביאו את הקונים
  18.01.21 21:12
 • אורח

קופ"ח מאוחדת: בימים אלו יחל מבצע חיסונים מיוחד למרותקי הבית למבוטחי הקופה בראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

על פי מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב, במסגרת המבצע תוציא הקופה ניידות אמבולנסים אל בתי המבוטחים ותסיע אותם אל מתחמי החיסון.

מערכת האתר | | תגובות: 2


"לקחנו על עצמנו אתגר להגיע גם למרותקי הבית וגם למבודדי הבית – ולחסנם, זאת מתוך תחושת השליחות שלנו, כאנשי רפואה" כך הודיע, דני מושיוב, מנהל מחוז דרום בקופת החולים מאוחדת שתהיה הראשונה לחסן אוכלוסייה זו.


לדברי מושיוב, מאוחדת תוציא ניידות אמבולנס - שיגיעו אל בתיהם של המטופלים המרותקים ואל המבודדים - ותביאם אל מתחמי החיסון הפזורים ברחבי המחוז, במבצע מיוחד עליו יפקד מנהל הלוגיסטיקה המחוזי איציק שושני. "כבר אמרנו שאנחנו רוצים להגיע לכל אחד ואחד מהמטופלים שלנו ולחסנם נגד נגיף הקורונה, ונעשה את הכל בכדי שנעמוד באתגר החשוב הזה", הוסיף מושיוב. "בעתיד - וכאשר יתאפשר לנייד את החיסון ולחסן אחד אחד, נגיע אל אותם מטופלים שטרם התחסנו - ונבצע את החיסון גם בבתים. זה היופי שלנו כקופה שדואגת לכל מבוטח ומבוטח, קופה שרואה בכל אחת ואחד, עולם ומלואו".


במחוז דרום - המבצע ייצא לפועל למבוטחי מאוחדת מחולון, בת ים, שוהם, בית דגן, כפר חב"ד, ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, מודיעין מכבים, רמלה, לוד, באר יעקב, יבנה, קרית עקרון, מזכרת בתיה, אשדוד, גדרה, יד בנימין, גן יבנה, בני עייש, קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, נתיבות, באר שבע ואילת.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם מבוטחי הכללית ,, אמא שלי בת מעל 97 ועדיין לא חוסנה
  הגב 18.01.21 12:23
 • אורח
  אנשים רעים שיצאו להם העיניים מהחורים אמן ואמן קנאים מגעילים אלוהים ישלם להם עוד השנה אמן סלה
  הגב 18.01.21 13:31
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
18.01.21 11:18
הגננים שעובדים בכל הגנים הציבוריים לא עושים כלום ומקבלים כספי ציבור אני גר בשכונת רמז במשך 21 שנים שאני גר פה אפילו שהתלוננתי במשך שנים היום באו וניקו קצת עשו לי טובה.....?
אורח
17.01.21 20:49
חניה!!!!! חובה למצוא פתרון בנווה דקלים קטסטרופה פה... ראש העיר תתעורר...בסוף יהיה רצח בין השכנים. אני רואה את זה קרב
אורח
16.01.21 19:47
כל הפולטיקיים תרמתי שירתי חחחח ינוכלים תספרו כמה כסף לקחתם
אורח
16.01.21 02:36
אוגה בוגה אוגה גוה
אורח
14.01.21 18:24
למה תושבי מזרח העיר צריכים להחנות נגרר בחניון במערב? בבוקר 20 דקות נסיעה ובסוף יום העבודה עוד 20 דקות. ולשלם על החניהלא נשאר אויר לעסקים הקטנים.
אורח
14.01.21 13:47
הארנונה עלתה החודש, מדוע בימים קשים אלה, כי עסקים נסגרים ומשיתים זאת על ה אזרחים?
אורח
14.01.21 11:22
מאיר כהן תחזור לדימונה
אורח
13.01.21 07:36
שלום איך ניתן לפרסם הפעלות לילדים ( בובה ליום הולדת) או יצירות בגבס לילדים,משלוח לראשון חינם. 0585303238


רוכב אופנוע החליק בראשון לציון פונה במצב אנוש ובבית חולים נקבע מותו

קרדיט בשיתוף במת החדשות

אבי בר | | תגובות: 19


יום שני בשעה 11:06 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שככל הנראה החליק בכביש 431 סמוך למחלף ראשונים לכיוון מערב. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 25 תוך כדי ביצוע פעולות החייאה.

צילום תיעוד מבצעי מדא

חובש רפואת חירום במד"א עידן בן הרוש סיפר:

"היינו במהלך נסיעה מנהלתית כשהבחנו באופנוע עולה באש בצד הדרך ובסמוך אליו שכב רוכב האופנוע כשהוא מחוסר הכרה. עצרנו בצד הכביש וניגשנו להעניק לו טיפול רפואי כשבמקביל כיבינו את האופנוע שעלה באש בעזרת המטף של האמבולנס. ביצענו בגבר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, התחלנו לבצע בו פעולות החייאה תוך כדי דיווח למוקד של מד"א והזנקת ניידת טיפול נמרץ למקום. לאחר שהגיעה ניידת הטיפול הנמרץ, העלינו אותו לניידת ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."

אריה מנדלזון חובש איחוד הצלה מסר:

"מדובר באופנוען שנפצע אנושות לאחר שלדברי עוברי אורח החליק ואיבד את ההכרה. ביצענו בו פעולות החייאה בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי שמיר אסף הרופא תוך כדי המשך פעולות החייאה".

הודעת בית החולים אסף הרופא שמיר

רוכב אופנוע בשנות ה-20 לחייו

הגיע אלינו לאחר שנפצע אנוש במחלף ראשונים, תוך כדי פעולות החייאה, אך לצערינו לאחר מאמצים ממושכים של צוות המלר"ד הם נאלצו לקבוע את מותו.


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רגע של חיפזון וזה מה שקורה. עדיף לאבד שנייה בחיים מאשר לאבד חיים בשנייה.
  הגב 18.01.21 11:40
 • אורח
  עצוב, די לאופניים תוספות וכאלה כל יום מישהו נהרג
  הגב 18.01.21 11:41
 • אורח
  רפואה שלמה..ובריאות .. החלמה מהירה ....אמן ואמן .. יחי אדוננומורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד ..
  הגב 18.01.21 11:43
 • אורח
  להיכן נעלם "אדוננו" שימנע אסונות ? תשובה הגיונית בבקשה.
  18.01.21 11:59
 • אורח
  שיצא מזה בריא, אמן💪👌
  הגב 18.01.21 11:45
 • אורח
  רכב דו גלגלי! ממונע! ביום גשם!! אוחז בזנבו של מלאך המוות!!!!
  הגב 18.01.21 11:50
 • אורח
  צודק
  18.01.21 12:26
 • אורח
  רפואה שלמה ומהירה בעזרת הש"ם🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
  הגב 18.01.21 11:50
 • אורח
  שיהיה בריא ויחזור למשפחתו תתפללו למענו בחור צעיר כל החיים לפניו שהשם יתן לו רפואה שלמה
  הגב 18.01.21 11:52
 • אורח
  רפואהה שלמה
  הגב 18.01.21 11:55
 • אורח
  זהירות + זהירות + זהירות !! אגב: כביש משה דיין מלא מלא חריצים + בורות שמסכנים מאוד רוכבי דו-גלגלי !! נראה ש"עובדי" עיריית ראשל"צ רדומים !!
  הגב 18.01.21 12:19
 • אורח
  ביקשתי מאבי ז"ל בגיל 16 רישיון על קטנוע אמר לי 2 גלגלים על גופתי היום אני בן 63 תודה לך אבא.
  הגב 18.01.21 12:23
 • אורח
  אדוננו ..מביא ברכה והצלחה .. בע"ה תראה שהפצוע יצא בריא ושלם ..ברכה של הרבי ..אמן ואמן ..כן יהי רצון ..לא לאבד תקווה הכול יכול ..
  הגב 18.01.21 12:31
 • אורח
  לבקשת ברכה מהרבי ..08-9493770 ..לבקש ברכה ויתגשם ..אמן .. במיוחד בימים קשים אלה ...ברכה והצלחה ..
  הגב 18.01.21 12:37
 • אורח
  יהיה זכרו ברוך
  הגב 18.01.21 13:12
 • אורח
  הוא נפטר המסכן חבל נשמתו צרורה בצרור החיים
  הגב 18.01.21 13:38
 • אורח
  באופנוע אפשר להגיע יותר מהר אך לבל נשכח המחיר שבדו גלגלים הם יקרים יותר פרט לעניין הכלכלי הוא מבזבז לטובי בנינו את החיים
  הגב 18.01.21 13:55
 • אורח
  עצוב
  הגב 18.01.21 15:08
 • אורח
  מי שמבין בתנועה יכול ראות שזה בסיבוב בטח נסע מהר והחליק הכביש רטוב
  הגב 18.01.21 16:12
 • אורח

מחר (שלישי 19.1) יפתח מתחם בדיקות הקורונה בקאנטרי 360 פרס נובל בראשון לציון ללא צורך בהפניית רופא

המתחם יפתח שוב ביום שבת 23.1

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת ההתמודדות העירונית בעיר עם מגפת הקורונה, השבוע ייפתח 2 מתחמי בדיקות לתושבי העיר ביום שלישי 19.01.21 בין השעות 09:00 - 16:00 ויום שבת 23.1.21 בין השעות 13:00-20:00 בקאנטרי 360 רחוב האוניברסיטה 2 שכונת פרס נובל.

נתוני התחלואה בראשון לציון נכון ליום שני 18.1

נכון להיום יש בראשון לציון קרוב ל3000 תושבים בבידוד כאשר 1237 תושבים הם חולים מאומתים.

ציון הרמזור וצבע: 6.5 כתום

אחוז הבדיקות החיוביות: 6%

מספר החולים הפעילים: 1237

מספר התושבים בבידוד 2956

נתוני ההתחסנות העירונית:

23.34% התחסנו במנה הראשונה

3.39% התחסנו במנה השנייה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתרון למצוקת המחשבים של תלמידי ישראל! המשרד להגנת הסביבה מקדמים את פרויקט "מחשב ממוחזר לכל ילדה וילד" במסגרתו מחשבים ממוחזרים/שימוש חוזר יועברו לרווחת תלמידי ישראל במוסדות החינוך והפנימיות

באמצעות המיזם הלאומי שיספק מחשבים ממוחזרים או שימוש חוזר לשם למידה מרחוק, תחול עלייה בביקושים בתעשיית מיחזור החשמל והאלקטרוניקה. בפרויקט ירוויחו כל השותפים: ילדי הפנימיות בישראל וילדים הזקוקים למחשבים ברשויות המקומיות, הסביבה והחברה.

מערכת האתר | | תגובות: 2
ע


המשרד להגנת הסביבה מקדם בשיתוף משרד ראש הממשלה פרויקט "מחשב ממוחזר לכל ילדה וילד" בהיקף תמיכה כולל של 15 מיליון שקל; המחשבים הממוחזרים יועברו לילדי הפנימיות בישראל ולרשויות המקומיות ויעלו את הביקושים בתעשיית מיחזור החומרים האלקטרוניים


הקרן לשמירת הניקיון של המשרד להגנת הסביבה אישרה באחרונה תקציב של 7.5 מיליון שקל לקידום מיזם בשיתוף משרד ראש הממשלה: "מחשב ממוחזר לכל ילדה וילד". לפי תנאי המיזם הלאומי, על העמותה לגייס משאבים כספיים של "שקל מול שקל". כך, 7.5 מיליון שקל שאושרו בקרן לשמירת הניקיון, יהפכו לתקציב בסך 15 מיליון שקל לטובת צמצום הפערים בחברה באמצעות העברת מחשבים לילדים.

באמצעות המיזם הלאומי שיספק מחשבים ממוחזרים או שימוש חוזר לשם למידה מרחוק, תחול עלייה בביקושים בתעשיית מיחזור החשמל והאלקטרוניקה. בפרויקט ירוויחו כל השותפים: ילדי הפנימיות בישראל וילדים הזקוקים למחשבים ברשויות המקומיות, הסביבה והחברה.

משבר הקורונה פגע קשות באוכלוסיית תלמידי הפנימיות, ובין היתר הציף את העובדה שאין ברשותם די מחשבים. כמו-כן, ברשויות המקומיות אותרו ילדים נוספים הזקוקים למחשבים.

המשרד להגנת הסביבה, באמצעות אגף אחריות יצרן מורחבת, יכתיב את תנאי הסף לספקים - מפעלי המיחזור - עבור ההליכים התחרותיים לרכישת המחשבים הממוחזרים. לפי התנאים שיוצבו: העברת מחשבים משומשים תהיה רק תחת מנגנון החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות; רק מפעלי מיחזור מורשים העומדים בתנאים סביבתיים יוכלו לספק את המחשבים הממוחזרים; ותינתן עדיפות למפעלי מיחזור המעסיקים עובדים בעלי מוגבלויות בהעסקה ישירה והוגנת.

העלאת הביקוש למוצרים אלה תביא ליישום טוב יותר של חוק פסולת אלקטרונית ולקיום מטרותיו, ותביא לחינוך הציבור לקידום המניעה במקור: הפחתת צריכה של ציוד חדש וקידום צריכת ציוד ממוחזר. בנוסף, העלאת הביקוש תניע את גלגלי תעשיית המיחזור והשימוש החוזר בעיקר כמנוע צמיחה במשבר הקורונה ותביא לקידום המאמץ הלאומי לצמצום הפערים בחינוך בשילוב פעילות סביבתית.


השרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל:

"מיזמים סביבתיים עושים טוב לסביבה והם גם מנועי צמיחה לחברה ולתעשייה. משבר הקורונה הביא אותנו לחשיבה מחוץ לקופסה לביצוע מיזמים שיקדמו את השוויון בחברה הישראלית, ייטיבו עם הסביבה ויקדמו את התעסוקה בישראל. המיזם החשוב הזה משתלב באסטרטגיה לטיפול בפסולת אותה אני מובילה למניעת ההטמנה ולקידום המיחזור"

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 18.01.21 10:40
 • אורח
  זאת גילה גמל שמפרה סגר עשתה זאת, אהבלה מגדרה
  הגב 18.01.21 14:19
 • אורח

"התנפלות" בתור לחיסון (מצורף סרטון מרחובות), יום נוסף של ירידה במספר החולים הקשים אך עלייה בקריטיים והמונשמים, החלה הנפקת תעודת מתחסן למקבלי החסון השני הפוטר אותם מבידוד, ביום שלישי דיון בממשלה על הארכת הסגר לפחות בשבוע . לינק לקבלת תעודת מתחסן בכתבה

עד כה התחסנו בחיסון הראשון כ - 2.1 מיליון אזרחים. בחיסון השני התחסנו כ - 270 אלף אזרחים

אבי בר | | תגובות: 31
התור ברחובות


הערב ראשון 17/1 מדווח משרד הבריאות על מספר החולים המאומתים שלכאורה הוא רק כ - 5000 לעומת כ - 9000 מאומתים מידי יום בשבוע האחרון, אך מדובר בנתון מטעה המיוחס לבדיקות ביום שבת בו מספר הבדיקות נמוך מאוד ביחס לימי חולין.

הערכה המקצועית במשרד הבריאות שעדיין נראה בימים הקרובים מספר גבוה של מאומתים ליום, אך הנקודה האופטימית היא שנמשכת מגמת הירידה במספר החולים הקשים אך מנגד נרשמת עלייה במספר החולים הקריטיים והמונשמים. עדיין הפרשים קטנים אך עקביים ב - 3 הימים האחרונים.

הארכת הסגר

ביום שלישי 19/1 בשעה 15:00 הממשלה תתכנס כדי לדון בהארכת הסגר לשבוע נוסף לפחות והחלטה צפויה להתקבל בשלישי בלילה או במהלך יום רביעי בהתאם לנתוני החולים.

מבצע החיסונים

היום ראשון נראו במקומות רבים בארץ תורים ועומסים בנקודות החיסון, כאשר כ - 200 אלף אזרחים הגיעו לקבל את החיסון השני והראשון.

עד כה התחסנו בחיסון הראשון כ - 2.1 מיליון אזרחים.

בחיסון השני התחסנו כ - 270 אלף אזרחים

סרטון תור לחיסונים בחוויות קרית משה רחובות


תעודת מתחסן - דרכון ירוק

משרד הבריאות פתח אתר בו ניתן להנפיק תעודת מתחסן ודרכון ירוק.

בשלב הזה ניתן להנפיק רק תעודת מתחסן המעניק לבעל התעודה פטור מבידוד במידה ונחשף לחולה מאומת.

לגבי הדרכון הירוק עדיין לא ניתן להנפיקו.

תעודת המתחסן/דרכון ירוק מיועד רק למי שקבל חיסון שני וכבר חלפו מעל 7 ימים ממועד החיסון השני

לינק לקבלת תעודת מתחסן / דרכון ירוק

https://corona.health.gov.il/green-pass
נתונים ארציים ליום ראשון 17/1/2021

מספר מחוסנים מנה ראשונה - 2,075,513

מספר מחוסנים מנה שנייה - 269,737

חולים מאומתים - 5060

מספר נבדקים - 71,678

חולים קשה - 1177 (אתמול 1082)

חולים קריטי - 352

חולים מונשמים - 282

מספר נפטרים מפרוץ המגפה - 3989


נתונים מקומיים ליום ראשון 17/1

ראשון לציון - 1174

רחובות - 912

חולון - 1134

בת ים - 733

גדרה - 114

מזכרת בתיה - 47

עקרון - 65
התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא פותחים עוד מתחמי חיסונים??? למה לצופף את כולם במתחם אחד??? תקימו מתחם במערב העיר
  הגב 17.01.21 21:55
 • אורח
  כח אדם אולי? תהליך הגיוס לוקח שנים (בית ספר לאחיות)
  17.01.21 22:04
 • אורח
  עיריית מדהלה כרגיל דואגת רק לעצמה
  18.01.21 09:31
 • אורח
  גם בראשון בלגן בתור לחיסונים של הכללית למה לא פותחים עוד אחד חוץ מהייכל התרבות
  הגב 17.01.21 21:58
 • אורח
  מה עם דרכון ירוק למחלימי קורונה?? לא מסכימים לחסן אותנו, אז שיתנו אישור...
  הגב 17.01.21 22:02
 • אורח
  צודק
  17.01.21 22:42
 • אורח
  קבל דרקון כתום!
  18.01.21 13:36
 • אורח
  הרצון לחסן ובמהירות הוא נפלא אבל ופה אבל גדול..קופות החולים מסכנות את העומדים בתורים הארוכים ובבלאגן שנוצר. יש לזמן אנשים לפי שעות ולהקריא מרשימה מסודרת את המתחסנים..כך לא ידבקו בעת עמידה בתור לחיסון..קצת סדר בבלאגן לא יזיק..וכדי לעשות זאת במהרה
  הגב 17.01.21 22:02
 • אורח
  אני חליתי והבראתי והייתי מאוד רוצה לאיתחסן זה אפשרי ולמה לא
  הגב 17.01.21 22:13
 • אורח
  כי העדיפות לחסן את מי שעלול להדבק וחלות. מי שהחלים כבר מחוסן
  17.01.21 22:42
 • אורח
  למה לא מחסנים 7 ימים בשבוע? אם להתחסן זה כל כך חשוב אז תאפשרו לקבל חיסון כל יום, כולל שישי כולל שבת.
  הגב 17.01.21 22:15
 • אורח
  בלאומיית מחסנים 7 ימים
  17.01.21 22:35
 • אורח
  קודם כל תשאל למה לא מחסנים גם במשמרת לילה.
  17.01.21 22:42
 • אורח
  לא יהיה בלגן במתחם אם מי שאין לו תור לא יגיע סתם
  הגב 17.01.21 22:17
 • אורח
  מה עושה הבר קוד בתעודה למתחסן?
  הגב 17.01.21 22:29
 • אורח
  מנתר אותך איפה אתה הולך ומה אתה עושה
  18.01.21 00:13
 • אורח
  בהחלט, מנתר אותך ממקום למקום. בברכה, קנגורו אחראי על ניטור טעויות כתיב משעשעות.
  18.01.21 13:39
 • אורח
  למה אנשים באים בלי תור באמצע יום כשמבוגרים בני שמונים תשעים מגיעים וצריכים לחכות על הרגליים .תזמינו תור, יש מלא תורים . חברה שלי בראשון הזמינה תור היום להיום והתחסנה .
  הגב 17.01.21 22:38
 • אורח
  אנשים מגיעים ללא הזמנת תור,לכן נוצר לחץ.אם פועלים לפי התכנון המתנה דקה והכול נגמר יש מספיק אחיות במקום.
  הגב 17.01.21 23:04
 • אורח
  לי קבעו תור.הגעתי בזמן ולא חכיתי דקה.( אחוזת ים במכבי)
  הגב 17.01.21 23:41
 • אורח
  איזה קשקוש בלבוש, תעודה ירוקה והטבות ?? האיגוד הבריאותי העולמי לא מאמין בתעודה הזו בשום צורה. הטענה ששום דבר לא בטוח והכל עניין של השערות בקשר לתוצאות החיוביות של החיסון ואם בכלל, אז מבחינתם... למה לתת תעודה שיכולה להזיק כל עוד לא הוחלט ויש תוצאות לאחר החיסון השני ? לתת לאנשים להרגיש שהם יכולים להתקרב לאחרים מבלי לדעת אם הם באמת מחוסנים בלהדביק ואו להידבק? יש כאן נזק ולא תועלת! ישראל הפכה לשפני ניסיונות של העולם - לא מספרים לכם את האמת, ויש הרבה לצערי . שמרו על עצמכם, הקפידו לא להתקהל כמו שהורגלתם לא להתקרב לאנשים שחולים בשפעת. אין יותר פשוט מזה.
  הגב 18.01.21 00:36
 • אורח
  מדוע מתנים את קבלת תעודת ההתחסנות באישור שלי להשתמש במידע שלי מקופת החולים. מה הזכות וחיסיון לפרטיות שלנו. מוכרים אותנו בזול ?
  הגב 18.01.21 09:31
 • אורח
  למה אנשים צעירים מגיעים הלי תור, בזמן שלמבוגרים נקבע תור ????נקבע תור מסודר למבוגרים, ההורים שלי קיבלו תור לפי שעה והצעירים ללא תור נדחפים לתור ומשבשים את הסדר שנקבע מראש.
  הגב 18.01.21 09:51
 • אורח
  הכל מסודר, נקבעו תורים לפי זמנים, לאנשים המבוגרים. הבעיה זה הצעירים שמגיעים ונדחפים בלי תור בכלל ומשבשים את כל הסדר.
  הגב 18.01.21 09:53
 • אורח
  חוצפה ישראלית, איפה כיבוד הורים והדרת פני זקן? נקבעו תורים מראש למבוגרים לפי זמנים מסודרים, אז למה הצעירים נדחפים בתור ועוד מעיזים להתחצף ולדבר לא יפה???שכל אחד יקבע תור מסודר דרך האתר של הקופה ולא יתפרץ לתור ועוד יבוא בטענות.
  הגב 18.01.21 09:55
 • אורח
  הצעירים מסכנים את המבוגרים תנו להם קודם כל להתחסן, נקבע שכולם התחסנו בסוף, נקבע סדר עדיפות ראשון ומאוד הגיוני. ראשית חוסנו הצוות הרפואי,לאחריו חוסנו האוכלוסייה המבוגרת ובעלי מחלות רקע, מורות וצוות חינוכי ולאחריו יורדים לאט לאט בגיל. תתאזרו בסבלנות. הסדר שהקופות ערכו מסודרות בהחלט, כולל מוקדי בדיקות הקורונה שפרוס בכל הארץ ומעדכן את השעות ואף ישנה אפשרות במקרים מיוחדים לקבל נציג מד"א לערוך בדיקות קורונה עד בית האזרח. אין אף מדינה בכל העולם מסודרת כמו ישראל ותעריכו במקום להתלונן. יש לנו ארץ קטנה, עם ראש ממשלה ענק.
  הגב 18.01.21 10:01
 • אורח
  זה טוב עכשוו יש d n a עולמי
  הגב 18.01.21 13:17
 • אורח
  יסגרו אותנו עוד ועוד נתבג יהיה פתוח..חרדים וערבים יעשו חתונות וכו' וכו
  הגב 18.01.21 15:36
 • אורח
  בראשון לציון קפאנו מקור בהמתנה התור לחיסון למה העיריה או משרד הבריאות לא דואגים לחמם את המקום? אנשים מבוגרים סובלים ממש לא לעניין.
  הגב 18.01.21 19:48
 • אורח
  בראשון לציון הערב האחראית שם מכניסה את החברים שלה לפני הגעת התור שלהם- חוצפנית !!! אנשים מבוגרים ממתינים בשקט והיא עושה שם שכונה. למרות שהערנו לה ,עשתה זאת יותר מפעם אחת לפחות ל-5 חברים שלה.
  הגב 18.01.21 19:52
 • אורח
  התקשרתי לכוכבית אלפיים שבע מאות אמרו לי לבוא בלי תור אני מקווה שנעבור את זה מהר
  הגב 18.01.21 21:08
 • אורח

יש לכן ילד/ה שחגגו בר/ בת מצווה בשנה האחרונה עיריית ראשון לציון רוצה לפנק אותם בהפתעה - כל הפרטים בכתבה

יש למלא את כל הפרטים שלכם ושל הילד/ה בלינק המצורף

מערכת האתר | | תגובות: 9


יש לכם ילדים שהגיעו לגיל מצוות ? לא חגגו בגלל הקורונה ? מנהל קהילה עיריית ראשון לציון רוצים לפנק אתכם בהפתעה. אם יש לכם ילדים שחגגו בר/ בת מצווה בין התאריכים 15.3.2020 ועד 1.2.2021 תוכלו לזכות להפתעה מיוחדת לכבוד האירוע.

לפרטים נוספים יש למלא את פרטים שלכם ושל ילדים בקישור המצורף.

להשארת פרטים לחצו>> http://bit.ly/35LISXs


התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה לא מייפה את המצב התחלואה בעיר.עם כל הכבוד
  הגב 17.01.21 19:26
 • אורח
  נ כ ש ל
  18.01.21 13:03
 • אורח
  ראשית ברצוני לברך על המיזם. דבר שיביא קצת אושר ושמחה לנערים. אך מדוע עיריית ראשלצ לא משתמשת ברישומים הקיימים בהם יש שנתון וכל הפרטים הרצויים להענקת שי/ הפתעה.
  הגב 17.01.21 21:13
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה ובקשר לתחלואה בעיר ובמדינה הכל בגללנו שלא מקפידים על הנוהלים ובגלל הטיסות הנכנסות עם חולי קורונה מכל הסוגים בהצלחה לכולנו
  הגב 17.01.21 21:47
 • אורח
  היחצ"ן מוציא כספים על שיווק עצמי במקום על: ניקיון העיר. שיפור מערכת החינוך הורדת ארנונה סגירת מניב והורדת מחיר המים שיפור מצב הכניסה והחנייה בים. וכו וכו'
  הגב 17.01.21 23:36
 • אורח
  ממש ככה !!!
  18.01.21 01:08
 • אורח
  מצטערת שבחרתי בו. אכן אכזבה אמיתית
  18.01.21 13:03
 • אורח
  בדיחה!! אצלנו בבית, מי שחלה בקורונה, קיבל סט מגנטים עם טלפונים חשובים בעיר..וכמובן תמונתו של המנהיג הגדול על המגנט . רז ממתג את עצמו על חשבוננו
  הגב 18.01.21 05:46
 • אורח
  יחצ"ן וזה הכל. כולו פייק
  18.01.21 13:02
 • אורח

לאור השאלות הרבות של הורים בראשון לציון החברה העירונית העלתה סרטון המסביר להורים על פעילות המעון המונטסורי שיפתח בשכונת קרית האמנים

קרדיט: ילדות ראשונית החברה העירונית ראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 0


חטיבת הגיל הרך בחברה העירונית בראשון לציון מציגה את המעון המונטסורי הראשון של החברה העירונית ורשת מעונות היום. המעון עתיד להפתח בשנת הלימודים הקרובה תשפ״ב, בשכונת קריית האמנים והוא יפעל ברוח השיטה המונטסורית.מהי שיטת החינוך המונטסורית:

שיטה המאמינה שהשנים הראשונות בהתפתחות הילד (0-6) הן השנים החשובות ביותר. בחינוך המונטסורי הילד הוא במרכז, מתוך כבוד לילד השליטה עוברת אליו והוא אחראי על בחירותיו. השיטה מאמינה שהילד הוא אוטודידקט והוא למד מתוך התנסות על ידי פעילויות שמגרות ומאתגרות את החושים ומעל הכל, בעזרת סביבה שמעודדת את החקירה וההתפתחות.

מה מיוחד במעון החדש?

הצוות של המעון עובר הכשרה מקצועית ומעמיקה על בסיס החינוך המונטסורי על מנת לקבל את הילדים בחיבוק גדול והרבה אהבה. בנוסף, לצוות המקצועי יערכו במעון מגוון חוגים שיועברו על ידי מדריכים מקצועיים. כל הסביבה החינוכית מעוצבת על פי הגישה המונטסורית. החל מבחירת הרהיטים והצבעים ועד לבחירת אביזרים ומשחקים יעודיים.


לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגף המעונות בטלפון: 03-9562096
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ניצול וייעול של ימי הסגר! בעקבות סגירת מוסדות החינוך מנהל השפ"ע בראשון לציון מאיץ את עבודות השדרוג ברחבי העיר הכוללות את קירוי הסקייטפארק, מגרש הכדורסל בבית הספר אלונים ושדרוג אולם הספורט בבית הספר חביב

עוד בגזרת החינוך, עם צמיחת העיר והצורך בגנים נוספים, העירייה משפצת מבנה ברחוב אלרואי ומתאימה אותו לצרכי שני גני ילדים. גם ברחוב צלליכין משפצים מבנה נוסף והופכים אותו לגן ילדים, העבודות יסתיימו בעוד כחודש.

מערכת האתר | | תגובות: 1


מוסדות החינוך ריקים מתלמידים בצל הסגר ובמינהל שפ"ע בעיריית ראשון לציון מאיצים את עבודות לשדרוג ופיתוח. במוקד העבודות ניצב קירוי הסקייטפארק, מתחם ההחלקה הסמוך למועדון התדר מתפרס על שטח של 1600 מ"ר רווי רמפות, מעקות, תיבות ומשטחים משופעים. הקירוי יהיה על שטח של כ-950 מ"ר. מדובר במבצע הנדסי מורכב שכן כל קשת של המבנה שוקלת 4.5 טון וגובהה כ-12 מטרים. הקירוי יאפשר לסקייטרים, שרובם צעירים, ליהנות גם מהחלקה בשעות היום וגם בחודשי הקיץ.

צילום: אריק מור


ולא רק הסקייטפארק יזכה לנחת לשדרוג, מגרש הכדורסל בבית הספר אלונים יזכה אף הוא לקירוי, העבודות יחלו בעוד כשבועיים. מגרש זה יצטרף למגרש בבית הספר חביב שהעבודות בו הסתיימו לאחרונה על ידי החברה הכלכלית. גם אולם הספורט של בית הספר עובר בימים אלו שדרוג מקיף על ידי מינהל שפ"ע.

צילום: אביב בן אור


עוד בגזרת החינוך, עם צמיחת העיר והצורך בגנים נוספים, העירייה משפצת מבנה ברחוב אלרואי ומתאימה אותו לצרכי שני גני ילדים. גם ברחוב צלליכין משפצים מבנה נוסף והופכים אותו לגן ילדים, העבודות יסתיימו בעוד כחודש.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"עצוב לראות את מוסדות החינוך ריקים מילדים, אבל לפחות נזכה לראות את החיוך שלהם כשיחזרו ויראו שבזמן הזה עבדנו כדי לשדרג את הסביבה הלימודית שלהם".


סגן ראש העירייה, אבי חיים, המחזיק בתיק מינהל שפ"ע:

"אנו פועלים על פי תוכנית עבודה מסודרת ובהתאם לצרכים של כל מוסד חינוכי. המטרה היא להגיע לכולם ולוודא שסביבת הלימודים תהיה בטוחה, נעימה ומיטבית לקיום הלימודים. אני מודה לראש העירייה, רז קינסטליך, שרואה חשיבות רבה בנושא ולראש מינהל שפ"ע, ראובן הרשקוביץ ועובדי המינהל המסורים על עשייתם המאומצת והמבורכת".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עבודות צבע וגינון וניקיון גרפיטי יש לתת לפושטקים במקום מעצר בית ועל גבו יצוין סוג העבירה שביצע
  הגב 17.01.21 17:42
 • אורח

תלמידי ישיבת בני עקיבא בראשון לציון יוצאים במיזם "בר מצווה" לגיוס כספים למען ילדי בר מצווה מעוטי יכולת לרכישת טלית ותפילין וסיוע בהכנות לקריאה בתורה

לינק לתרומה מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 5


תלמידי שכבת י"א בישיבת בני עקיבא יוצאים במיזם קהילתי למען ילדי הבר מצווה בעיר. במסגרת מיזם "בר מצווה" הם החלוק בגיוס תרומות למען ילדים ממשפחתו מעוטות יכולת, שחוגגים בר מצווה והם ידאגו לרכוש להם טלית ותפילין, ביגוד וסעודת מצווה, זאת בנוסף לסיוע בהכנות לקראת הקריאה בתורה ולימוד הנחת התפילין.

לתרומות

https://payboxapp.page.link/sUTev4jsdjZ8qtxU6
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד פעם ... " גיוס כספים." 🛢🗑💼💰
  הגב 17.01.21 17:09
 • אורח
  מצווה גדולה
  הגב 17.01.21 17:14
 • אורח
  יישר כוח.ובהצלחה.
  הגב 17.01.21 17:29
 • אורח
  ישר כוח אני מאוד מעוניינת להשתתף במצווה אני מוכנה לתרום שתי חליפות לבר מצווה
  הגב 18.01.21 10:58
 • אורח
  יש מיזם מ.ראשון לבני מיצוה ע"י חברת מועצה אפרת אברמוביץ' שכנתי תנסו להעניין אותה לדבר מיצוה זה חשוב יותר מכל מתנה
  הגב 18.01.21 12:56
 • אורח

תמונות ראשונות של מתחם "עלמיא" מתחם היין והאטרקציה החדשה של מוזיאון ראשון לציון

קרדיט: דפי האינסטגרם של ד"ר רוני באום ומתחם עלמיא

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


כפי שפרסמנו בחודש יולי האחרון, מוזיאון ראשון לציון מתכוון לפתוח בקרוב את מתחם יינות הבוטיק והקולינריה החדש לרווחת התושבים והמבקרים במקום. בימים אלו הסתיימו העבודות ואנו מביאים לכם לראשונה את מראה המתחם והאטרקציה החדשה במקום. היוזמה הגיעה מתוך הכוונה להחזיר את תרבות היין לראשון לציון שהייתה ידועה כעיר היין ופיתוח תרבות היין והקולינריה בעיר. כזכור בעבר נקרא פסטיבל ראשון לציון בחג הסוכות, פסטיבל היין במסגרתו הוצבו דוכני יין בשדרת הדקלים, להנאת המבלים במופעי התרבות.

לאור הסגר נדחתה פתיחת המקום ובמוזיאון מצפים לרגע בו יפתחו השערים למבקרים עם המותג הראשון שנבחר להציג את מוצריו: יקב אבוהב. זהו יקב מיוחד השוכן בצפת ומציע מגוון רחב של יינות: רוזה, קברנה סובניון, פטיט ועוד. המבקרים במקום יוכלו ליהנות ממארזי יין מיוחדים החל מ216 ש"ח או להרכיב מארז על פי בחירה.

המתחם גם עתיד לכלול:

הצגת ההיסטוריה של יצור היין בישראל

עריכת סדנאות ומכירת יין

מופעים הקשורים ליין ולקולונריה


התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המוזיאון ברח אחד העם??
  הגב 17.01.21 16:38
 • אורח
  😆😂😆🤗 לא
  17.01.21 20:38
 • אורח
  אחלה עידוד לשכרות ובריונות הצעד הבא בתי בושת
  הגב 17.01.21 17:12
 • אורח
  חבל שאת היקב סגרו.
  הגב 17.01.21 18:39
 • אורח
  המוזיאון ביקב רחוב הכרמל ראשון לציון
  הגב 17.01.21 19:23
 • אורח
  מה קורה מה נישמע אך הולך
  הגב 17.01.21 19:32
 • אורח
  מעניין מי יפעיל את המקום ולאיזה מקורב תפרו אותו
  הגב 17.01.21 19:33
 • אורח
  ולמה דוקא היקב הזה?פרוטקציה? מי מכיר אותו בכלל.פותחים לכל היקבים.
  הגב 17.01.21 20:14
 • אורח
  מגוחך ועצוב בו בעת... עיר היין הידועה בזכות היקב שלה לייצור היין, הפכו את מתחם היקב למרכז מסחרי עיסקי, רווח נדלני טהור, ומציגים יינות תוצרת צפת...
  הגב 18.01.21 11:18
 • אורח

החלוץ, סמיר פרהוד, הצטרף לסגל הפועל ראשון לציון בכדורגל

בנוסף הודיע המועדון על שחרורם של השחקנים גל אסולין ומולאט גברה והם התבקשו למצוא לעצמם קבוצה אחרת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון הודיע על החתמתו של החלוץ בן ה-21, סמיר פרהוד, המגיע מהפועל נוף הגליל. פרהוד גדל במחלקת הנוער של מועדון כדורגל נווה יוסף ובתחילת העונה האחרונה עבר להפועל נוף הגליל. סמיר הוא בנו של חלוץ העבר ואגדת הכדורגל חנא פרהוד.

בנוסף הודיע המועדון על שחרורם של השחקנים גל אסולין ומולאט גברה והם התבקשו למצוא לעצמם קבוצה אחרת.

פרהוד אמר לאחר החתימה:

״אני שמח לחתום בהפועל ראשון לציון ולהגיע למועדון הכתום. אני מודה לאיסמעיל על האמון ואחזיר לכולם על המגרש. בהצלחה!.״
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מצילים חיים בראשון לציון! עקב מחסור במנות דם בישראל ביום ראשון 17.1 בשעות 15:30- 22:00 יתקיים מבצע התרמת דם במתנ"ס קריית גנים

יש להגיע עם ת.ז. בני נוער בגיל 17-18 יש להגיע עם אישור מההורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור מחסור במנות דם בישראל, מינהל הקהילה בראשון לציון ומד"א יערכו במהלך החודש הקרוב מבצע התרמות דם ברחבי עיר.
האירועים יתקיימו בין השעות 15:30-22:00 בתאריכים:

17.01.2021 - קריית גנים מרכז קהילתי "קרית גנים",רחוב אושה 18

20.01.2021 - שיכון המזרח, מתנ"ס שיכון המזרח רחבה חיצונית, שדרות יעקב 50


שימו לב!

יש להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: להגיע עם מסיכה ולשמור על ריחוק חברתי.

יש להגיע עם ת.ז.

בני נוער בגיל 17-18 יש להגיע עם אישור מההורים.

התורמים יקבלו לביטוח דם משפחתי לשנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הדוח השנתי אודות יישום חוק חופש המידע ברשויות המקומיות מגלה כי ראשון ציון היא בין הערים שקבלו את הכי הרבה בקשות במהלך השנה הקרובה; זמן המענה לבקשות בראשון לציון, בת ים, חולון, מזכרת בתיה וקריית עקרון עומד לרוב עומד עד 30 יום

הדוח המשותף ליחידה הממשלתית לחופש המידע במשרד המשפטים ולמשרד הפנים, סוקר את יישום חוק חופש המידע בשנת 2019 בעיריות, במועצות האזוריות ובמועצות המקומיות ברחבי הארץ ולראשונה מפורסמים בו נתונים בפילוח לפי שם הרשות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פורסם הדוח השנתי אודות יישום חוק חופש המידע ברשויות המקומיות לשנת 2019. הדוח המשותף ליחידה הממשלתית לחופש המידע במשרד המשפטים ולמשרד הפנים, סוקר את יישום חוק חופש המידע בשנת 2019 בעיריות, במועצות האזוריות ובמועצות המקומיות ברחבי הארץ ולראשונה מפורסמים בו נתונים בפילוח לפי שם הרשות.

מהדוח עולה כי בשנת 2019 הוגשו לרשויות המקומיות 6,285 בקשות למידע, עליה של כ – 12% מהשנה שלפניה. לשם השוואה בשנת 2019 הוגשו לממשלה כ- 12,500 בקשות למידע. כמעט כפול מאשר לרשויות המקומיות. רוב הבקשות ( 70%) הוגשו לעיריות, השאר למועצות אזוריות ( כ-16%) ולמועצות מקומיות (כ-14%) .

מבין כלל הרשויות, הרשויות אליהן הוגשה כמות הבקשות הגדולה ביותר: ירושלים, תל אביב, אשדוד, ראשון לציון וחיפה.

כמות הבקשות שהוגשו

שם העיר שנת 2019שנת 2018
ירושלים 535 502
ת"א 534 468
אשדוד 346 327
ראשון לציון 237 309
חיפה 236 234

על פי הדיווחים של הרשויות כ- 80% מבקשות נענות באופן מלא, וכ- 77% אחוזים מהבקשות נענו בתוך 30 ימים בלבד. כמו כן, רוב הבקשות שסורבו, נדחו בשל כך שלא ניתן היה לאתר את המידע המבוקש ברשות או שהמידע אינו מצוי ברשות.


מבין הרשויות הגדולות (מעל 100 בקשות בשנה) שבלטו לטובה בזמני מענה קצרים הן עיריית אשדוד (93% מהבקשות נענו תוך פחות מל- 30 יום) עיריית רמת גן (90% מהבקשות) ועיריית תל אביב (83%). לעומת זאת, הרשויות שחרגו מהזמן הקבוע בחוק בשיעור הגבוה ביותר היו עיריית אשקלון ועיריית חיפה. מבין הרשויות המקומיות, הרשויות שדחו הכי הרבה בקשות חופש מידע הן ירושלים (51 בקשות נדחו, המהוות 25% מהבקשות שהוגשו לרשות), תל אביב (37 בקשות, כ-17% מסך הבקשות שהוגשו) וחיפה (26 בקשות, כ-10% מסך הבקשות שהוגשו). בסך הכל, למעלה 68,000 ש"ח ניגבו במסגרת בקשות למידע.

על פי החוק על כל רשות ציבורית למנות ממונה על חוק חופש המידע והוא מחוייב להגיש אחת לשנה דוח על פעילתו ויישום החוק ברשות. בשנת 2019 הגיעו ליחידה הממשלתית דיווחים של 159 רשויות שמהוות 61.8% מכלל הרשויות המקומיות בישראל

שלחו דוח לא שלחו דוח
עיריות 56 21
מועצות אזוריות 40 14
מועצות מקומיות 63 63

כאשר מסתכלים על ערי הסביבה רואים כי כולן עומדות בזמני המענה (לרוב עונות עד 30 יום) הקבוע בחוק למעט מספר בודד של בקשות שנענו מעל ל 120 יום . הדבר מתקיים גם בתחום דחיית הבקשות שעומד על עשרות בודדות. יש לציין כי עיריית רחובות והמועצה המקומית גדרה לא הגישו את הדוח.

נתוני עיריית ראשון לציון

כאמור בראשון לציון הוגשו 237 בקשות כאשר 163 מהן הרשות מסרה את כל המידע, 9 מהן נדחו ו18 עדיין לא הסתיים הטיפול.

זמני המענה: רוב הבקשות נענו עד 30 יום כאשר 94 מהן נענו תוך 15 יום לעומת רק 7 שחרגו מזמן המענה בחוק ונענו מעל 120 יום.

הסיבה העיקרית לדחיית הבקשות הייתה מאחר והמידע פורסם.

נתוני עיריית בת ים

בשנה האחרונה הוגשו לעירייה 120 בקשות לקבלת מידע. כאשר 90 מהן מסרה העירייה את כל המידע ו5 בקשות נדחו

זמני המענה 92 מהבקשות נענו עד 30 יום ורק 2 חרגו מהזמן שקבוע בחוק מעל ל120 יום

הסיבות לדחיית הבקשות 23.5% נדחו מהסיבה של הקצאת משאבים בלתי סבירה ו17.6% לא ניתן היה לאתר את המידע או שהמידע לא היה מצוי בידי הרשות.

נתוני עיריית חולון

במהלך השנה האחרונה התקבלו 171 בקשות כאשר: 133 מהן נמסר המידע המלא , 9 בקשות נדחו ו15 עדיין לא הסתיים הטיפול בהן.

זמן המענה לבקשות: רוב גדול של של הבקשות נענו עד 30 יום ואילו רק 3 חרגו מזמן המענה הקבוע בחוק ונענו מעל ל120 יום.

סיבה לדחיית הבקשות: 30 אחוזים מהבקשות נדחו מאחר ולא ניתן היה לאתר את המידע או שהוא לא היה מצוי בידי הרשות, 15% מתוכן נדחו בגין פגיעה בפרטיות.

נתוני מזכרת בתיה

בשנה האחרונה נענו 24 בקשות לחופש המידע כאשר 17 מהן נמסר המידע המלא ורק 4 נדחו.

הסיבה לדחיית הבקשות הייתה מאחר והחוק אינו חל על אותן בקשות.

זמני המענה לבקשות עומד על בין 15-30 יום כאשר 3 מהן חרגו מהזמן הקבוע בחוק (מעל ל 120 יום)


נתוני קריית עקרון

בשנה האחרונה נענו 18 בקשות כאשר 16 מתוכן נמסר המידע המלא, יש לציי כי לא הייתה שום בקשה שנדחתה.

זמן המענה בקריית עקרון עומד על בין 30-60 יום, כאשר אף בקשה לא חרגה מזמן המענה הקבוע בחוק (מעל 120 יום).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתחמי בדיקות הקורונה לשבוע 17.1-23.1 שיפתחו בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים ללא צורך בהפנייה

שימו לב ייתכנו שינויים במיקומי המתחמים ושעות הפעילות יש להתעדכן באתר פיקוד העורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


פיקוד העורף והרשויות המקומיות יפתחו גם השבוע מתחמי בדיקות קורונה לקהל הרחב שיפתחו בערים: חולון, רחובות, ראשון לציון, בת ים.

להלן פירוט המתחמים לשבוע הקרוב 17.1-23.1

חולון

יום שני 18.1 בין השעות 11:00-18:00 אום ספורט גולד טק רחוב אורנה פורת 2

יום רביעי 20.1 בין השעות 11:00-18:00 אום ספורט גולד טק רחוב אורנה פורת 2

יום שישי 22.1 בין השעות 9:00-14:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

יום שבת 23.1 בין השעות 14:00-20:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

רחובות

יום ראשון 17.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום שני 18.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום רביעי 20.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום חמישי 21.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום וראשון 24.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

ראשון לציון

יום שלישי 19.1 בין השעות 9:00-16:00 קאנטרי 360 פרס נובל רחוב האוניברסיטה 2

יום שבת 23.1 בין השעות 13:00-20:00 קאנטרי 360 פרס נובל רחוב האוניברסיטה 2

בת ים

יום חמישי 21.1 בין השעות 11:00-18:00 היכל התרבות

יום שישי 22.1 בין השעות 9:00-14:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

יום שבת 23.1 בין השעות 14:00-20:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

שימו לב

ייתכנו שינויים במיקומי המתחמים ושעות הפעילות יש להתעדכן באתר פיקוד העורף

https://www.oref.org.il/12605-17147-he/Pakar.aspx

המתחמים נפתחים בנוסף לבדיקות שמבצעו קופות החולים - יש לתאם תור מראש ויש צורך בהפנייה
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה????
  הגב 17.01.21 13:18
 • אורח
  עיריית מדהלה חוגגת על כספי הציבור שלכם הגיע הזמן שתתעוררו
  הגב 17.01.21 14:30
 • אורח
  https://www.youtube.com/watch?v=kH8QY3Q45dc
  הגב 17.01.21 15:52
 • אורח
  כבר כולם נדבקו. מה צריך להיבדק בכלל
  הגב 18.01.21 00:16
 • אורח

מצורף סרטון: אבנים נפלו מגובה על ראשו של עובד באתר בנייה בראשון לציון, מצבו קל

קרדיט סרטונים ותמונות: אנשי הדממה, במת החדשות

מערכת האתר | | תגובות: 6יום ראשון 17/1 שעה 10:00 באתר בניה ברחוב שולמית אלוני בכניסה לנחלת יהודה (ליד הגשר) בראשון לציון. במהלך העבודה נפלו כנראה בלוקים ממנוף ופגעו בראשו של העובד על הטרקטור אשר נפצע קלות בראשו. צוותי רפואה ממד"א וכונני איחוד הצלה העניקו לעובד טיפול ראשוני ופונה לבית החולים

סרטונים


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בבקשה סדרו שניתן יהיה להגדיל את הסרטונים. קשה להבין מה רואים במסגרת קטנטנה מידי !
  הגב 17.01.21 13:33
 • אורח
  קצת אבנים איזה רעש עושים
  17.01.21 13:38
 • אורח
  ניתן להגדיל את התמונה עי משיכה עם האצבעות
  17.01.21 14:48
 • אורח
  רואים על הפנים
  הגב 17.01.21 14:21
 • אורח
  רחוב שולמית אלוני, כל שונאי ישראל מקבל איזכור, ביזיון!!!
  הגב 17.01.21 16:14
 • אורח
  ככה זה כשאין אוכפים חבישת קסדות באתר בנייה. אילו ידעו הקבלנים, היזמים והמבצעים כי תוטל עליהם האחריות היו מתנהגים אחרת. אבל מי? הממשלה הנוכחית???
  הגב 17.01.21 16:52
 • אורח

צפו בסינגל החדש של לינויה מראשון לציון - "נפל לך הכתר"

קרדיט תמונות: אביחי רובין

מערכת האתר | | תגובות: 10


הכירו את לינויה, הכוכבת הבאה של ראשון לציון שיוצאת בימים אלו עם סינגל חדש "נפל לך הכתר" אותו כתב: אלי (האולטרס) פרץ ואופיר מלול אחראי על ההפקה. למי שלא מכיר אותה מדובר על נערה בת 19 שנחשבת ללא שגרתית בעיקר בגלל סיפור חייה בבית לא שגרתי וביקורים ב 30 מדינות בעולם.


לינויה היא בת להורים גרושים, כאשר אמא שלה, יולדת אותה בגיל 19, בדיוק בגיל של לינויה היום, ונוסעת בעולם בחיפוש אחר פרנסה לה ולבתה התינוקת. במקביל ולסירוגין לינויה נשארת בבית הסבא והסבתא שנחשב למיוחד במינו מאחר והם מאמצים לחיקם ילדים שנשרו ממסגרות, והבית מתנהל כמעין "בית פתוח" חם מכיל ואוהב. כך גדלה לינויה, בין הבית הרחב והאוהב לבין נסיעות ברחבי העולם, שלעיתים הביאו לה להרגשה של בדידות וניכור. לדבריה בנסיעות המרובות היא ספגה תרבויות ושפות שונות ולדבריה חיה חיים בוגרים מגיל קטן בשל הנסיבות. מגיל צעיר לינויה רוקדת, משחקת בפרסומות והשירה היא אהבתה הראשונה. השיר "נפל לך הכתר" הוא שיר על חלומות ברי השגה, אין דבר העומד בפני הרצון החיים של לינויה עצמם. היא מקווה שבזכות השיר אנשים יקחו ממנו מסר, קצב ושימחה, ומפי מי שעברה את זה – זאת לא קלישאה.

יש לציין תוך מספר ימים מאז יציאתו לאור זכה הקליפ ליותר מ100 אלף צפיות


התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביצוע מקסים, שיר יפה מאד וקליט. כל הכבוד🙏
  הגב 17.01.21 12:30
 • אורח
  מדהימה , איזה יופי שמקבלים כזאת עוצמה מהקושי
  הגב 17.01.21 12:40
 • אורח
  בהצלחה🙏
  הגב 17.01.21 14:23
 • אורח
  אהבתי. גם את העיבוד המוסיקלי והקוריוגרפיה.
  הגב 17.01.21 16:05
 • אורח
  בהצלחה נסיכה
  הגב 17.01.21 17:36
 • אורח
  מדהימה
  הגב 18.01.21 09:50
 • אורח
  סוף סוףףף קצת תוכן בשירים!! אהבתי את ההשקעה העצומה בהכל מהכל ! רואים שעבדת קשה , תמשיכי ככה יש לך קול מושלם עם עוצמות שמעבירות כח !! הבנות שלי לא מפסיקות לרקוד ולשמוח תודה רבה לך
  הגב 18.01.21 10:25
 • אורח
  הילדה מוכשרת בטרוף.....פשוט כייף ליצפות ולשמוע את לינויה.עתיד מזהיר צפוי לילדה המוכשרת!!!!!
  הגב 18.01.21 11:29
 • אורח
  שיר יפה קול יפה שיהיה בהצלחה.
  הגב 18.01.21 11:30
 • אורח
  אמאלה איזה מושלמת
  הגב 18.01.21 15:32
 • אורח

יו"ר ועדת המשנה לקידום הבטיחות בדרכים בכנסת, ח"כ בועז טופורובסקי ביקר בביה"ס לזהירות בדרכים בראשון לציון, והודיע כי יבדוק את נושא קיצוצי התקציב של משרד התחבורה למקום

במהלך הביקור נפגש עם חבר המועצה איתי מתיתיהו וראש מטה זהירות בדרכים ישראל סלע בעירייה אשר סיפר לו על רצונו להקים במקום סימולטור נהיגה למען התלמידים במקום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
תמונות מתוך דף הפייסבוק של איתי מתיתיהו


לאחרונה הגיע יו"ר ועדת המשנה לקידום הבטיחות בדרכים בכנסת, ח"כ בועז טופורובסקי לביקור בראשון לציון, במסגרתו נפגש עם מחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתיתיהו וישראל סלע, מנהל מטה בטיחות בדרכים ומנהל בית הספר לזהירות בדרכים העירוני. במהלך הביקור סיפר סלע על פעילות בית הספר שקולט מדי שנה עשרות אלפי תלמידים מרחבי הארץ שם הם לומדים על נהיגה הנכונה, מניעת תאונות דרכים ועוד. סלע דיבר על כך שבשנים האחרונות ירדו התקציבים שהגיעו למקום ממשרד התחבורה ועל הרצון שלו להקים במקום סימולטור נהיגה למען התלמידים במקום. מתיתיהו וטופורובסקי הביעו תמיכה בנושא ואמרו שיפעלו על מנת לקדמו.


מחזיק תיק הנוער וצעירים, איתי מתיתיהו:

אני מקווה שמדינת ישראל תמצא לנכון להמשיך ולתקצב את בית הספר כדי שפעילותו החשובה תתרחב ותגיע לכמה שיותר תושבים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לישראל סלע הבולדוזר
  הגב 17.01.21 11:28
 • אורח

מאבק תושבי ראשון לציון כנגד פרוייקט אתר המחזור! חברת zero waste שאחראית על פרוייקט הקמת מתקן לטיפול האשפה באזור השפד"ן תקיים ביום שלישי 19.1 כנס הסברה מקוון להצגת הפרוייקט

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


חברת zero waste שאחראית על פרוייקט הקמת מתקן לטיפול האשפה באזור השפד"ן, מזמינה את התושבים לכנס הסברה מיוחד שתקיים להצגת הפרוייקט. כזכור בימים אלו יוצאים תושבי ראשון לציון כנגד הכוונה להקמת המתקן אשר לדעתם יפגע באיכות חייהם זאת במקביל לסבל הנגרם להם ממתקן השפד"ן הנמצא בקרבתם. יש לציין כי עיריית ראשון לציון אף היא מתנגדת להקמתו של המתקן ובסוף השבוע התקיימה שיחה בין ראש העיר, רז קינסטליך ונציגי העירייה לבין מנכ"ל המשרד לאיכות הסביבה בו הביעו את התנגדותם למהלך.


כנס ההסברה יתקיים ביום שלישי, 19.01, בשעה 20:00 במהלכו יקבלו התושבים את כל המידע הנוגע להיבטי סביבה, תפעול ורגולציה של הפרויקט.

להרשמה לכנס היכנסו עכשיו> http://bit.ly/WasteWebinar1סרטון הסברה על פעילות המתקן

https://www.youtube.com/watch?v=GJplqUa3gWsהודעתו של רז קינסטליך:

תושבות ותושבים יקרים, קיימנו פגישת זום עם מנכ״ל המשרד לאיכות הסביבה - מר דוד יהלומי, אנשי משרדו, מנכ״ל העירייה - מר דודי גיל, המשנה לראש העירייה ויועצת סביבתית - יפעת מאירוביץ׳ ונציגי עירייה נוספים - על הקמת מתקן הפסולת (PPP) ליד השפדן. בפגישה הבהרנו כי לא ניתן שתהליך ההקמה של המתקן יימשך ללא בחינה מחודשת של המשרד לאיכות הסביבה, במיוחד לאור התסקיר המטעה שהציגו היזמים שאינו מתייחס לסוגיות מטרידות בין היתר - לפליטת החומרים מארובות המתקן. הודעתי למשתתפים בפגישה, כי אם לא נגיע להבנות, נעשה כל שביכולתינו על מנת לסכל את הקמת המתקן. לצידנו סוללת יועצים ששכרנו על מנת להבטיח כי העיר שלנו ותושביה לא יסבלו מהשלכות של מתקן מסוכן. מנכ״ל המשרד לאיכות הסביבה הביע נכונות לבחון מחדש את הנושא ולחזור אלינו עם תשובות ביחס להקפאת התהליך, במקביל לדיון מקצועי ומעמיק בין צוותי העירייה והצוותים ממשרדו בנושא. אנחנו עומדים בקשר שוטף עם נציגי מאבק התושבים ורואים בזה מאבק משותף למען מטרה אחת - לא ניתן יד להקמת מתקן מסוכן בפאתי העיר שלנו! אמשיך לעדכן אתכם בכל התפתחות, כפי שהבטחתי.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר מחליט והוא לא בעיניין וזהו שחררו לכו למקום אחר ,מה לא מובן
  הגב 17.01.21 10:52
 • אורח
  קראת את התמונה מצוין. יש לו חובות להחזיר לאנשים וגופים שעזרו לו
  17.01.21 11:34
 • אורח
  היחצ"ן מפשל גם כאן. יש לו אינטרסים אחרים......
  הגב 17.01.21 11:33
 • אורח
  תשכחו מזה ! לא נאפשר לכם בשום פנים ואופן. לכו לנגב !
  הגב 17.01.21 17:47
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354
אורח
09.01.21 22:19
דירה למכירה בראשון לציון .בשכונת רמב"ם. בבניין יוקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת. דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2חניות בטאבו+מחסן 5מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000
אורח
09.01.21 22:20
טל: 0505191354
אורח
28.12.20 11:44
עוזרים לבעלי חניות ברחובות להשכרה ללא מתווכים
אורח
20.12.20 09:06
למכירה מראה בסיגנון אימפרסיוניסטי בגובה 180 רוחב 85 נא להתקשר 0558812621
אורח
25.12.20 09:15
תשאירו אצלכם את המראה או תמכרו אותה בשוק הפשפשים
אורח
04.01.21 11:43
דפקת שם של השמחות .... נשמה אם כבר תתרום מזה נראה לך פה יד 2?
אורח
03.12.20 15:33
רחובות 4 חדרים חדשה קומה 2 חייבת להימכר
אורח
02.12.20 19:57
רחובות 3 חדרים קומה 4 ללא, משופצת 1330000
אורח
26.11.20 12:15
דירת בשכונת כרמי הנדיב החדשה בקריית מלאכי - דירת 4 חדרים גדולה עם 2 מרפסות, גני ילדים חדשים וקהילה. 0509907941 לפרטים.
אורח
08.11.20 09:44
כתושב דרום הארץ שנים רבות אני כובש זיתים בעיקר מעץ אשר היה נטוע בחצר שלנו. מאז שעברנו לרחובות ( ארבע שנים ) אינני מוצא עץ זית המניב פרי גדול ובשפע. עכשיו זו העונה של הזיתים השחורים אותם אני כובש במלח בסגנון יווני. אם למישהו יש עץ זית שכזה אשמח לקבל את הזיתים וכמובן לחלוק בזיתים כשיהיו מוכנים.
אורח
22.11.20 21:01
חחחחחחחחחחחח האם התכוונת לזית?
אורח
03.01.21 17:29
תנסה בכביש העוקף המזרחי


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה
אורח
05.10.20 08:09
למכירה דירה ברחוב שאולי רחובות החדשה 4 חדרים כולל מחסן חניה תת קרקעית בנין 7 קומות לפרטים סוזי 050-9050172
אורח
25.09.20 17:41
להשכרה 3 חדרים בכפר גבירול 054-9068789 2950 שח, גדולה ונחמדה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל