הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

רז קינסטליך! 

החל מהיום תלמידי יא - יב בראשון לציון חברי הכללית יכולים להתחיל להתחסן

ביום שבת 23.1 יתפתח מתחם בדיקות הקורונה במרכז 360 פרס נובל בראשון לציון ללא צורך בפניית רופא

ביום שני יערכו גדעון סער ורז קינסטליך מפגש בזום לתושבי ראשון לציון

מתכנן הערים אלון גרינברג על ראשון לציון "הודות לפרוייקט המטרו בראשון לציון עתידה העיר לזכות לפריחה נדל"נית והיא תהיה אחת הערים המועדפות למגורים והשקעה"

כך עולה מסקירה כלכלית סקירה כלכלית שערך מתכנן הערים אלון גרינברג שצופה כי המטרו יביא לעליית מחירים והשבחה נדל"נית.

מערכת האתר | | תגובות: 8
פרוייקט לוינשטיין בנחלה קרדיט: א. סטודיו


אלון גרינברג: בראשון-לציון צפויה פריחה נדל"נית שנים הקרובות הודות לפרויקט המטרו

סקירה כלכלית שערך מתכנן הערים אלון גרינברג מסמנת את האזורים בארץ שיזכו לפריחה נדל"נית חסרת תקדים בשל הקמת המטרו

ראשון-לציון היא בין הערים המובילות בישראל שייהנו מהקמת פרויקט המטרו הענק – כך עולה ממחקר שערך אלון גרינברג, מתכנן ערים ואזורים ומנכ"ל סביבות מגורים. מהמחקר עולה, כי ראשון לציון בכלל ושכונת נחלת יהודה בפרט, יהיו בין היעדים המועדפים למגורים ולהשקעה בשנים הקרובות הודות לשלושת קווי המטרו שיקומו במרכז הארץ ושצפויים להביא לתמורות רבות במחירי הנדל"ן בתוואי שבו יעברו.

לפי הניתוח, ניתן לחזות כי המטרו יגרור עימו עליות מחירים בנכסי מקרקעין, בעיקר בערי הלווין אשר מאכלסות מאות אלפי יוממים (תושבים שעובדים מחוץ לעיר מגוריהם) שמבצעים נסיעות לריכוזי התעסוקה הגדולים. ההשבחה הנדל"נית תורגש בעיקר בערים הסובבות את תל אביב – וראשון לציון בינהן. בבדיקה נלקחו בחשבון פרמטרים כגון הקירבה לתחנה מתוכננת, צפי לפיתוח אורבני ותמורות דמוגרפיות.

מהסקירה עולה, כי המטרו יגרור עימו פריחה נדל"נית חסרת תקדים שתבוא לידי ביטוי בשני אופנים: ראשית, ציפוף ותוספת זכויות בנייה מאסיבית בסביבת התחנות. שנית, השבחה משמעותית בערכם של נכסי מקרקעין המצויים במרחק הליכה מהתחנות. בשטח כבר מורגשת פעילות של משקיעים ליד תחנות מטרו מתוכננות, אך הדרך להשבחה עדיין ארוכה. תוכניות המטרו השונות הופקדו אך טרם אושרו, ובנוסף לכך ההשפעה המירבית על מחירי הדירות צפויה להתרחש במקביל לעבודות ההקמה ובעיקר לאחר מועד ההפעלה.

תחנת בנות-חיל שמתוכננת על תוואי קו המטרו 1M תמוקם כ-5 עד 7 דקות הליכה בלבד משני אזורים יוקרתיים בחלקה הדרומי של שכונת נחלת יהודה בראשון לציון: נחלת יהודה א' הכפרית, ונחלת יהודה מערב בה נבנות כ-950 יחידות דיור במגדלים. שכונת נחלת יהודה בכללותה נהנית ממיקום טוב ליד כביש 4 וקישוריות טובה למערב ראשון לציון ומרכז העיר. יחד עם זאת, שירותי התחבורה הציבורית בסביבה לוקים בחסר והתכנון מוטה רכב פרטי. תחנת בנות-חיל ב-1M, קו המטרו הארוך והחשוב ביותר מבין שלושת הקווים, תגרום למהפכה תחבורתית באזור. התחנה תספק מענה גם למתחם נחלת יהודה עילית שמקודם כיום בצנרת התכנונית ויכלול למעלה מ-4,000 יח"ד.

אורי פליישמן, סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת לוינשטין, הבונה את פרויקט "לוינשטין בנחלה" בשכונת נחלת יהודה:

"שכונת נחלת יהודה כבר היום נהנית מנגישות תחבורתית מצוינת. במרחק של כחמש דקות נסיעה ממנה ממוקמת תחנת הרכבת החדשה של ראשון לציון, ממנה ניתן להגיע בתוך כמה דקות לתל אביב, בנוסף, השכונה קרובה לכבישים ראשיים ומרכזיים המספקים גישה למקומות עבודה ותעסוקה בערים הסמוכות לראשון לציון. עם אלה נמנים כביש 4 בגבולה המערבי של השכונה, כביש מכבית בגבולה המזרחי של השכונה, כביש 44, כביש 1 והנתיב המהיר לתל אביב. אין ספק שקווי המטרו ישפרו אף יותר את הנגישות התחבורתית ויקרבו את זמני הנסיעה מהשכונה לכל מטרופולין גוש דן. כידוע אחד הפרמטרים המרכזיים בבחירת דירה כיום, הוא הנגישות התחבורתית ממנה ואליה, ככל שהנגישות טובה יותר, ערך הדירה והביקוש שלה עולים משמעותית. תושבי שכונת נחלת יהודה ישביחו את ערכי הנכסים שלהם ככל שפרויקט המטרו יתקדם".
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחח לפני 25 שעה לערך כאשר קנינו דירה ממש מול הכיכר ליד המכללה נאמר שכדאי כי פה תעבור רכבת.
  הגב 12.01.21 12:57
 • אורח
  עם הארובות בטוח תהיה כאן פריחת נדלן.
  הגב 12.01.21 13:26
 • אורח
  עד עכשיו אף אחד לא יודע או מבין בכלל אם יהיה קו מטרו בראשלצ.. ראש העיר הרדום שלנו משנה כל חודשיים תוכניות ותוואיים.. יש רכבת אין רכבת אחכ יהיו אוטובוסים יעודיים אחכ אמר שזה לא מודל טוב.. קיצר פארטאצ׳ קינסטליך בע׳מ
  הגב 12.01.21 13:43
 • אורח
  כביש שד' משה דיין מגשר כיבוי-האש לכיוון מערב מלא בסדקים + חריצים + בורות !!!! מאוד מסוכן לדו-גלגלי !! למה, למה לא מתקנים ? ממש סכנה !!!! האם מישהו יכול להפעיל לחץ על ראש העיר ? !! כי אחרת זה לא קורה !!
  הגב 12.01.21 17:59
 • אורח
  היכן באיזה רחובות המטרו יעבור בראשון לציון?
  הגב 12.01.21 19:05
 • אורח
  אין רכבת עשירה לתא מתחנת ראשונים כבר שנים ואתה מדבר על מטרו בדיחה טובה
  הגב 13.01.21 04:11
 • אורח
  כביש אחד מתקנים במשך שנתיים המטרו יפעל בדור הבא כאשר 80% מהתושבים יהיו כבר בעולם הבא
  הגב 13.01.21 10:09
 • אורח
  כבר עכשיו ראשלצ (בעיקר המערב) היא אחת הערים המועדפות הן על משקיעים והן על משפחות וצעירים שמאוד רוצים להתגורר בה ובצדק! הבעיה של רבים זה שהיא יקרה ואז הם צריכים ללכת ולהתפשר על מגורים ביבנה, רחובות, אשדוד (לא עלינו טפי) או אפילו חס וחלילה, עיר הפשע והרשע - בת ים.
  הגב 13.01.21 11:18
 • אורח

תזכורת מחר (שני 25.1) יתקיים בזום כנס ההכרות עם מערך גני הילדים בראשון לציון בהשתתפות: רז קינסטליך, מחזיקת תיק החינוך, עו"ד ליאל אבן זהר, מיכל קלדרון המשמשת כפרויקטורית לנושא הקורונה בעיר, ראש מינהל החינוך- אטי אדר ועוד

עשרה ימים אחרי פתיחת ההרשמה לגני הילדים וכיתות א', נרשמו למעלה מ-8150 תלמידים במפגש יעלו שאלות ותשובות נפוצות לקראת שנת הלימודים תשפ"ב.

מערכת האתר | | תגובות: 0


תושבי ראשון לציון, הורים לילדי גני הילדים העירוניים, מוזמנים להיכנס מחר (25.1) בשעה 20:00 בערב למפגש זום עם הנהלת העירייה וגורמי המקצוע.

בצל הקורונה והגבלות הסגר, החליטה העירייה לקיים את כנס ההכרות עם מערך גני הילדים באופן מקוון ולאפשר להורים להעלות שאלות לקראת שנת הלימודים תשפ"ב. בין השאלות הנפוצות שהופנו למינהל החינוך הם: "כיצד מתבצע הרישום?", "מתי נרשמים לצהרון?", מה קורה לגבי ילד שאינו גמול?", "האם קיימת הזנה" ועוד.

במפגש ישתתפו ראש העירייה, רז קינסטליך, מ"מ וסגנית ראש העירייה- ליאל אבן זהר, המחזיקה בתיק החינוך, חברת המועצה מיכל קלדרון המשמשת כפרויקטורית לנושא הקורונה בעיר, ראש מינהל החינוך- אטי אדר, פיקוח משרד החינוך וגורמי מקצוע נוספים במינהל החינוך.


עשרה ימים לאחר מפתיחת הרישום לגני הילדים וכיתות א', נרשמו עד כה כ-8150 תלמידים למסגרות מתוך כ-13,500 תלמידים. תקופת הרישום תימשך כשלושה שבועות עד ל-3.2.21. במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. חשוב להדגיש כי אין חשיבות לסדר ההרשמה, כלומר בקשת הורה שהוזנה בתחילת תקופת הרישום תישקל באופן זהה עם בקשה שהוזנה ביום האחרון לרישום.

כמו כן, המוקד הטלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 8:30 ועד 16:30 בטלפון 03-9547979. תושבים חדשים בעיר יוכלו לבצע רישום באמצעות אתר הרישום באינטרנט, אולם יתבקשו כשלב מקדים לבצע עדכון פרטים באמצעות טופס מקוון. הטופס יעלה לאתר האינטרנט העירוני.


הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2021, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש אפריל 2021. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לבית ההורים, לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום. עוד נציין כי השנה יתקיימו הימים הפתוחים בבתי הספר היסודיים בזום דרך אתרי האינטרנט הבית ספריים. מידע מפורט על כך באתר העירוני.


לינק לזום>> http://bit.ly/3bZYtXd
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מלגזה פגעה בצעיר בראשון לציון, מצבו בינוני

פונה לבית חולים שמיר אסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 0


יום ראשון 24/1 בשעה 18:40 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנפגע ממלגזה במהלך עבודתו במפעל ברחוב בנימין שמוטקין בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שמיר-אסף הרופא גבר בן 27 במצב בינוני עם חבלה בגפיים תחתונות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

התוכנית הכלכלית של ביבי! מענק 750 ש"ח למבוגרים וכל ילד יקבל מענק של 300- -500 ש"ח . מענקים לעצמאים, מקבלי קצבאות ועוד. הקריטריונים ותוכנית 9 הצעדים להזנקת המשק בכתבה

המענק הכספי יוענק לעשירוני 1 - 7 שזה אומר כל מי שמרוויח לערך עד 13,000 ש"ח במשפחה עד 4 ילדים, כל ילד 500 ש"ח ומהילד החמישי ומעלה 300 ש"ח לילד

אבי בר | | תגובות: 57
תמונת ארכיון


ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כץ הכריזו לפני זמן קצר על התוכנית הכלכלית להזנקת הכלכלה לאור משבר הקורונה.


להלן עיקרי 9 הצעדים של הממשלה


1. מענקים לעסקים

מענק בין 8000 - 30,000 בהתאם למחזור ולפחות פגיעה במחזור של 25%

2. מענקים לתושבים


מענק למקבלי משכורת עד כ - 13,000 ש"ח ומקבלי קצבאות כמו נכים, חד הוריות, הבטחות הכנסה ואחרים יקבלו פי 2

3 תמריץ למובטלים במהלך 4 חודשים

4 מענק מיוחד לציבור הנכים


5 פריסת מע"מ ל - 6 חודשים6 הקלה בהלוואות לעסקים


7 דמי אבטלה לעצמאים


8 הקלות ברישוי לעסקים


9 השקעות במשק

התפרסמו 57 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כלכלת בחירות, מחלק מתנות על חשבוננו, על חשבון הילדים , הנכדים והנינים שלנו.
  הגב 24.01.21 19:30
 • אורח
  מה אתם מבלבלים את המוח על כלכלת בחירות, כל דבר לא טוב לכם יא כפויי טובה אנשים חרא, שלא מביאים אתם בוכים שלא מביאים, שמביאים אתם בוכים שמביאים,שהוא מקבל מתנה זה העלמת מס,שהוא נותן מתנה זה כבוד,שהוא קונה מטוס זה הוצאה מיותרת, שראש ממשלה אחר ישתמש במטוס זה סבבה, יאללה תדחפו אצבע לתחת כבר אנשים מסכנים
  24.01.21 19:38
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את ישראל
  24.01.21 19:51
 • אורח
  לא חסר אנשים טפשים החוב שעשה נהנתניהו למשק בסכום של מינוס 165 מיליארד עד היום ,החלוקה לאזרח והילד מיועד לחרדים וזה עו 6 מיליארד סכום הקמת בית חולים. כל העובדים הילדים והנינים שלנו יחזירו את החוב הענק ש ו ח ד - ב ח י ר ו ת
  24.01.21 19:52
 • אורח
  טיפה בים עושה צחוק גם לקראת בחירות
  הגב 24.01.21 19:32
 • אורח
  בחירות יש כל שנה בגלל אנשים כמול, כל דבר שהוא עושה זה לפני בחירות
  24.01.21 19:40
 • אורח
  דביל גמור. שוחד בחירות שישולם על ידי התושבים שנים רבות. אבל מה אכפת לו.
  הגב 24.01.21 19:38
 • אורח
  לא מבינה במה אשם ראש הממשלה..הקורונה באה מבית אבא שלו? עושה או לא עושה משלם או לא תמיד לא טוב.. עם של קוטרים אנחנו... אין כלום טוב????????
  הגב 24.01.21 19:40
 • אורח
  הרבה שכל אין לך. איפה היה עד עכשיו?
  24.01.21 20:20
 • אורח
  מה שברור אנחנו וגם ילדנו ונכדנו יחזירו את כל המתנות האלה עם ריבית
  הגב 24.01.21 19:46
 • אורח
  הרס את החיים למיליוני משפחות ועכשיו מנסה לשחד אותנו בשוחד בחירות?! והכל, כדי לרצות את שותפיו הקואליציוניים החרדים. אין בושה לאדם הזה שהורס כל חלקה טובה במדינה ואיננו מגן על אף אחד חוץ מעל הכיסא שלו עצמו.
  הגב 24.01.21 19:47
 • אורח
  שטויות במיץ כפויי טובה
  24.01.21 21:16
 • אורח
  כמה שטופי מוח ונבערות יש בעם הזה שלא מבינים את הטריקים והשטיקים...הרי ביבי חיכה לרגע הזה על מנת לשחד אותנו בכספנו. אחרי הבחירות נחזיר את החוב הזה בגזירות שמי ישורינו...
  25.01.21 00:56
 • אורח
  כל המייללים שאינם מקבלים עזרה עכשיו כאשר מקבלים הם משמיצים ... גם החיסונים והשלום מבחינתם זאת תעמולת בחירות ... איזה עליבות ...
  הגב 24.01.21 19:48
 • אורח
  עליבות היא מי שחושב אחרת ולא מסוגל לחבר אחד ועוד אחד...
  25.01.21 00:58
 • אורח
  רק ביבי כל הכבוד! עם של קוטרים כל מה שיעשה לא ימצא חן בעינכם, נותן לא טוב לא נותן לא טוב
  הגב 24.01.21 19:48
 • אורח
  מה עם חיילים
  הגב 24.01.21 19:50
 • אורח
  הנכדים והנינים ישלמו את זה כלכלת בחירות בושה
  הגב 24.01.21 19:51
 • אורח
  תגידו תודה רבה ביבי לא מחויב במענקים הוא לא אשם שיש קורונה
  הגב 24.01.21 19:53
 • אורח
  אבל אשם בניהול הכושל עד השערורייתי של הקורונה. עם עובדות אין טעם להתווכח.
  25.01.21 01:00
 • אורח
  50 מנדטים לביבי
  25.01.21 05:59
 • אורח
  מתי זה ניכנס לחשבונות שלנו
  הגב 24.01.21 19:54
 • אורח
  האם בובי יקבל מענק האם שרה ויאיר יקבלו מענק האם הנשיא והשרים יקבלו האם הטייקונים והמליארדרים זקוקים למענק זה שוחד בחירות ברות יש 2 מיליון קשישים וילדים מתחת לקו העוני !!! למה משרד הרווחה לא מחלק לנזקקים הכל הצגה של נהנתניהו והבובה
  הגב 24.01.21 19:58
 • אורח
  יש קריטריונים .. לא לכל אזרח הבנת הנקרא
  24.01.21 21:12
 • אורח
  מה שהוא עושה תמיד יש בקורת כמה שנאה את התשובה הם יקבלו בקלפי בושה
  הגב 24.01.21 20:08
 • אורח
  הציבור ימשיך להיות פראייר ועובדי מדינה מושחתים ימשיכו לאכול את כספי הציבור
  הגב 24.01.21 20:09
 • אורח
  כן, כלכלת בחירות טיפוסית. השקרן הלאומי ממשיך להרוס את המדינה. במקום לטפל במחבלים החרדים ובכך להקטין את מספר הנדבקים והמדביקים הוא זורק כסף. אל תאמינו שמה שמספרים לכם.
  הגב 24.01.21 20:12
 • אורח
  תודה רבה ביבי
  הגב 24.01.21 20:25
 • אורח
  תקצץ 50% ממענק בחירות לא מעניו אף אחד שדורי בחירות או פלקטים בחוצות הכסף הזה יעזור לנזקקים
  הגב 24.01.21 20:27
 • אורח
  ביבי לך הביתה
  הגב 24.01.21 20:30
 • אורח
  השאלה החשובה מי ישלם על זה😱
  הגב 24.01.21 20:35
 • אורח
  אני בטוח שלא ביבי...אבל אנחנו בוודאי.
  25.01.21 01:03
 • אורח
  הקנסות 300 אלף ש"ח ביום. סביכו לנוער ולתושבים את החיים.
  הגב 24.01.21 20:45
 • אורח
  מדוע אין הגדלת קצבאות נכות וזקנה
  הגב 24.01.21 20:56
 • אורח
  אמרו שקיבלו 700 מיליון לנכים
  24.01.21 21:09
 • אורח
  ביבי אם אלוקים רוצה שתמשיך אתה תמשיך ואם לא לא אבל מודים לך על הכול!
  הגב 24.01.21 21:01
 • אורח
  אשרי המאמין בחבר הדמיוני, חלם זה כאן מדינת הלכה.
  24.01.21 23:49
 • אורח
  הגב 24.01.21 21:03
 • אורח
  לא יהיה כמו ביבי ועל השכל שיש לביבי נגד כל העולם, קורונה יש בכל העולם לא רק בישראל ולכולם יש צרות, ואנחנו עוד מחלקים מענקים יש ארצות שלא נותנים כלום אז למי שממש לא רוצה שיתרום לניזקקים, להארץ שלנו עוד במצב טוב ולא חולקו שטחים בישראל כל עוד ביבי עומד זקוף אז שכל כמו שיש לביבי עוד הרבה זמן לא תמצאו דבר כזה ואין להחליפו כל אחד ודעתו תמיד לראות הכל לא את הרגע הזה חבל, וברור שיש עוד המון תיקונים אבל לא נותנים לאדם לעשות את תפקידו כמו שצריך בגלל זה זה נראה לכם לא מושלם אז בבקשה אנחנו אסרים קטנים אז תנו לגדולים לעשות את העבודה והכל יהיה בסדר
  הגב 24.01.21 21:06
 • אורח
  מעל 4000 מתים. מעל 2000000 עניים. שנתיים בלי תקציב. 3 כתבי אישום. מה ההתלהבות מביבי???
  24.01.21 22:49
 • אורח
  כמה בכי ונהי שמקבלים מענק בתקופה זו של הקורונה ???!!!
  הגב 24.01.21 21:25
 • אורח
  כמה אתה טיפש שאתה לא מבין שלמענק הזה יש מחיר, וכולנו נשלם את המחיר הזה 20 שנים קדימה.
  24.01.21 23:11
 • אורח
  יש תאריך מתי מקבלים?
  הגב 24.01.21 22:13
 • אורח
  1 בפברואר בחשבון שלך, גם אם ם אתה ממשפחת רוטשילד/// תשובה ושות'.
  24.01.21 23:51
 • אורח
  אין על ביבי משרה ביטחון מדיני לא יבוא טוב יותר
  הגב 24.01.21 22:26
 • אורח
  כל הכבוד לכל מי שכתב ואמר תודה לביבי אין ולא יהיה עוד כמוהו...מסכימה עם כל מה שנאמר בעד ביבי ולא נגד...הוא נותן הכל למענינו וכלום לא מספיק לעם הכפוי טובה הזה.מי שלא טוב לו יום טוב לו.להזכירכם הוא נתן מענקים גם הרבה הרבה לפני בחירות נוספות.ואני מקווה שהפעם יזכה ברוב קולות ויראה לכולם מאיפה משתין הדג.שתוקם סוף סוף ממשלה תותחית ולא בדיחה כמו שיש עכשיו שבה ביבי השולט והמחליט ולא כל השרים בצורה מחפירה כזאת ששמה רגליים.ביבי יכול לתפקד במקביל בכל התפקידים יחד..בכל משרות הממשלה ושם את כולם בכיס הקטן..בלי ביבי אין מדינה.
  הגב 24.01.21 22:44
 • אורח
  מה כל כך טוב בו? זה ששנתיים הוא לא מסכים להעביר תקציב כדי לא לעמוד בהסכם?
  24.01.21 22:51
 • אורח
  באמת אין כמוהו, וטוב שככה, מספיק אחד כזה, הנזקים שהוא עשה פה זה משהו שיישאר איתנו עוד שנים קדימה. הוא גמר את המדינה.
  24.01.21 23:13
 • אורח
  כל הכבוד...
  הגב 24.01.21 23:01
 • אורח
  מאיפה הכסף הזה יבוא? קוטפים כסף מהעצים?
  24.01.21 23:14
 • אורח
  לא מהעצים כי אם מהשדות ליד קבוצת שילר קרוב לגבעת ברנר, כולם מוזמנים בשבת הקרובה בשעה עשר בבוקר לקטוף כל הקודם זוכה.
  הגב 24.01.21 23:55
 • אורח
  אתם כפויי טובה לא מעריכים כלום אין פירגון בישראל
  הגב 25.01.21 00:33
 • אורח
  ימין שמאל את מי זה מעניין צריך שיהיה שלום בינינו ולא חרבו דרבו
  הגב 25.01.21 00:34
 • אורח
  יאללה לךךךך
  הגב 25.01.21 01:57
 • אורח
  איףף איזה שמאלנים מגעילים כלום לא טוב לכם על הכל יש לכם תלונות , אנשים ממורמרים כל-כך , הבנאדם עובד 24/7 בשבילכם כפויי טובה .
  הגב 25.01.21 02:45
 • אורח
  אני רוצה לראות שכל הממורמרים האלו יקומו ויגידו ,כשיבוא זמן לקבל מענקים:"אנחהו לא רוצים לקבל" ושיסרבו לקבל את המענק !🤫🤐
  הגב 25.01.21 02:57
 • אורח
  ביבי ראש הממשלה הבא
  הגב 25.01.21 06:02
 • אורח

מצילים חיים בראשון לציון! היום (ראשון 24.1) עד לשעה 22:00 מתקיים אירוע התרמת דם במתנ"ס שיכוני המזרח

יש להגיע עם ת.ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מד"א


עיריית ראשון לציון ומד"א ממשיכים באירועי התרמת הדם במטרה לסייע במחסור החמור של מנות דם בישראל. גם היום (ראשון 24.1) נפתח אירוע התרמת הדם במתנ"ס שיכוני המזרח ברחוב שדרות יעקב 50, שיהיה פתוח עד לשעה 22:00

יש להגיע עם ת.ז

בני 17-18 יש להגיע עם אישור מההורים

כל תורם מקבל ביטוח דם משפחתי לשנה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השוער, רון שושן הצטרף לסגל קבוצת הכדורגל הפועל ראשון לציון

רון שושן אחר לאחר החתימה: ״שמח מאוד להגיע לראשל״צ. מחכה כבר לחזור לשחק ולעשות את מה שאני עושה הכי טוב. ובטוח שתהיה לנו עונה מדהימה יחד."

מערכת האתר | | תגובות: 0


מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון הודיע על החתמתו של השוער בן ה-27, רון שושן, באמצעות סוכנו אדם קידן.

שושן מגיע ממועדון ספורט אשדוד שם שיחק בעונה וחצי האחרונות ושימש שוער שני. הוא גדל במכבי חיפה ושיחק בין היתר בהפועל עפולה, הפועל נוף הגליל ומכבי נתניה.


רון שושן אחר לאחר החתימה:

״שמח מאוד להגיע לראשל״צ. מחכה כבר לחזור לשחק ולעשות את מה שאני עושה הכי טוב. ובטוח שתהיה לנו עונה מדהימה יחד.״
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון! 300 בנות בראשון לציון "צפצפו" על הוראות המלחמה בקורונה והתכנסו לתפילה בבית כנסת

נרשמו מעל 160 דוחות לבנות

מערכת האתר | | תגובות: 64במסגרת המאבק למניעת התפשטות נגיף הקורונה, הגיעו בסוף השבוע שוטרים לבית כנסת ברח' כתר ארם צובא בראשל"צ לאחר דיווח שהתקבל על התקהלות במקום.


במקום גילו השוטרים כי בבית הכנסת שאמור להיות סגור, מתנהלת תפילה המונית בהשתתפות של כ-300 צעירות בניגוד להנחיות, תוך סיכון בריאותן.


עם כניסת השוטרים החלו הצעירות לנסות להימלט ולהתחבא בחדרים שונים בבניין. השוטרים הורו על פיזור ההתקהלות ורשמו מעל ל-160 דוחות למשתתפות באירוע.
מצ"ב סרטון. קרדיט: דוברות המשטרה.


התפרסמו 64 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חצופות
  הגב 24.01.21 15:17
 • אורח
  אוהבות אותכם
  24.01.21 23:49
 • אורח
  מעצר וקנס גדול
  הגב 24.01.21 15:22
 • אורח
  בעזרת השם
  24.01.21 23:50
 • אורח
  חוצפה,צריך ורצוי להחמיר העונשים/דוחות
  הגב 24.01.21 15:23
 • אורח
  לסגור את המקום ולהפוך אותו פאב
  הגב 24.01.21 15:23
 • אורח
  רעיון גאוני! וכך לכל בית הכנסת שמפר הנחיות
  24.01.21 15:26
 • אורח
  זה שאומר להפוך את בית הכנסת לפאב זה ערב רב וטיפש
  24.01.21 19:53
 • אורח
  בטח ערבי
  25.01.21 06:03
 • אורח
  עד מתי ??תראו מה הולך גם בחדשות זוועות !לסגור את העיר בני ברק שייתפגרו להם לבד
  הגב 24.01.21 15:24
 • אורח
  למה? תבוא גם
  24.01.21 23:50
 • אורח
  ממש ליסגור ולא לתת להן לילמוד שם בהמות.שילמדו בגינות נימאס כבר.
  הגב 24.01.21 15:26
 • אורח
  מה זה מפריע לך בדיוק? נלמד איפה שבא לנו
  24.01.21 23:45
 • אורח
  מפי י מחלות
  הגב 24.01.21 15:27
 • אורח
  למה לא נתנו קנס ל300 הבנות
  הגב 24.01.21 15:30
 • אורח
  למה רק ל160
  הגב 24.01.21 15:31
 • אורח
  כי ה' גדול
  24.01.21 23:45
 • אורח
  בטח היתר הצליחו לברוח . לאתר אותם בהקדם
  הגב 24.01.21 15:37
 • אורח
  תנסה
  24.01.21 23:46
 • אורח
  על הפצת מחלה מסוכנת, יש קנס ואפילו מאסר בפועל. אבל, פה יקבלו נו...נו...נו...וישוחררו מבלי לשלם אף קנס, כי ברור להן שבמגזר שלהן הכל מותר.
  הגב 24.01.21 15:38
 • אורח
  כי יש לנו את ה'
  24.01.21 23:46
 • אורח
  אין מילים
  הגב 24.01.21 15:40
 • אורח
  אפס סובלנות לסגור את בית הכנסת לצמיתות
  הגב 24.01.21 15:41
 • אורח
  לצערנו להם מותר הכל ?
  הגב 24.01.21 15:42
 • אורח
  ברוך ה'
  24.01.21 23:46
 • אורח
  בנות ישראל בריאות והצלחה
  הגב 24.01.21 15:49
 • אורח
  מקווה שהקנסות יגדלו משמעותית. למה לא אמרתם שהרבנית קיבלה קנס של 5000₪ בטח הצליחה לברוח
  הגב 24.01.21 15:49
 • אורח
  אין להם ערך לערבות הדדית
  הגב 24.01.21 15:53
 • אורח
  חוצפה שאין דוגמתה. נמאס כבר מכל אלה. שיטילו עונשים/קנסות חמורים. עוכרי ישראל תחת גג התורה, עאלק.
  הגב 24.01.21 16:02
 • אורח
  זה העם סגולה שלימדו אותנו בבית הספר? אולי עם שחורה. זה העם הכי גרוע בין כל העמים ולעם כזה מגיע לשבת בהסגר כמה שנים!
  הגב 24.01.21 16:06
 • אורח
  שראש העיר יתכבד ויפרסם בפייסבוק סרטוני ונתוני אכיפה מהשטח כדי להרתיע את עברייני הקורונה מכל המינים והסוגים ובכך יעזור לכל תושבי נעיר באשר הם וכן כמובן שינסה להשפיע על פיזור החיסונים במקסימום וראשון תוכל לצאת לדרך הירוקה
  הגב 24.01.21 16:06
 • אורח
  הכל פוליטיקה.לא סגרו את נתב"ג שאברכים חולים מברוקלין יגיעו ארצה להפיץ את המחלה. החרדים עושים מה שהם רוצים ותופסים את ראש הממשלה בבצים כי לו חשוב רק המשפט ואנחנו בעדיפות ז.הכל הצגות
  הגב 24.01.21 16:17
 • אורח
  בדיוק, אינטרסים ופוליטיקה, מה הפלא שכל המוטציות כבר כאן
  24.01.21 16:43
 • אורח
  ההפגנות יותר גרוע ואף אחד לא מצייץ
  הגב 24.01.21 16:21
 • אורח
  נכון מאוד מה עים ההפגנות . הם חצופים
  הגב 24.01.21 16:24
 • אורח
  תקשיבו , אני מזדזע ממה שאתם כותבים ? אתם מדברים כמו ימח שמם באירופה ? לא למדתם היסטוריה ? רק הם מפירים ,נכון זה פסול לא מגן על הפרות תקנות אבל ככה לכתוב ? השתגעו ?
  הגב 24.01.21 16:34
 • אורח
  לא צריך שוטרים, יהוה מקבץ את מאמיניו והורג אותם בקבוצות של עשרות ומאות. זה לא ברור עד עתה? לא ברור למה התקשורת מנסה להציג כאילו המשטרה מפריעה להם להתפלל. הא מפריעה לאלוהים לעבוד. תסגרו אותם עם מנעול ואל תתנו לצאת עד שכולם ידבקו כה אמר ה'!
  הגב 24.01.21 16:38
 • אורח
  כמו שעשו פעם ברצועה. כל מקום שפתוח בניגוד לחוק, לרתך את הכניסה ולהטיל קנס כבד. כל אוטובוס, מיניבוס שמסיע תלמידים למוסד שאמור להיות סגור, יוחרם לחצי שנה, וישוחרר תמורת דמי איחסון. כמה כאלו והעסק יסתדר.
  הגב 24.01.21 16:50
 • אורח
  אני קורא את התגובות שלכם ואני חושב איזה אהבלים אתם .. מתי תבינו שכל הקורונה הזו זה משחק שליטה אחד גדול! בחסות הווירוס יאדיוטים מתי תפסיקו להאמין לתקשורת שמשקרת לכם ועושה לכם שטיפת מוח 24/7 הם שמו לכם כבר מסיכות על הפנים כדי להסתים לכם את הפה גורמים לכם לנפרדות ולשנאת חינם עשו את כל אחד ואחת מכם מפיצי מחלות ואתם כמו פלגמאטים נתנים לזה יד ביבי השבית מדינה שלימה לאנשים אין מה לאכול מרוקנים אותכם מכסף במקום שתצאו לרחובות להפגין ולא לתת לזה לקרות אתם בעצמכם נותנים לזה יד כל התכנון זה סדר עולמי חדש רוצים לשלוט עליכם אתם כבר בסגר שלישי ! וזה לעולם לא יגמר עוד סגר ועוד סגר ואתם במרוץ עכברים אבל זה יגמר רק שאתם תחליטו שמפרים את ההנחיות וחוזרים לחיים הרגילים! ולא לתת לשום ממשלה לשלוט עליכם אמרו לכם ללכת להתחסן ואתם כמו אידיוטים רצתם... כדי לקבל דרכון ירוק ועכשיו סגרו לכם את נתב"ג ביבי משתין עליכם יטמבלים אתם הולכים עם מסיכות שאין שום הוכחה מדעית שזה עוצר ווירוסים כאלה ואחרים תחשבו קצת...
  הגב 24.01.21 16:53
 • אורח
  אתה חולה אנוש. צריכים לאשפז אותך דחוף.
  24.01.21 17:06
 • אורח
  תגיד, מה זה להסתים את הפה? תסביר לנו, אנחנו טיפשים
  24.01.21 19:46
 • אורח
  אידיוט מתי תבין יא אהבל שאתה אהבל.
  24.01.21 23:03
 • אורח
  למה 169 דוחות, למה לא 300 דוחות? הדתיים האלה לא למדו מה זה פיקוח נפש?
  24.01.21 23:04
 • אורח
  אשרייך !!
  24.01.21 23:31
 • אורח
  שתזכו לחזור בתשובה שריבון כל העולמים ישמור אותכם ותבינו שנאת חינם הורסת את הנפש הכל מאת השם גם האצבע שאיתה אתם מתקלידים את כל הרוע הזה ! הכל זה מערך פוליטי הוירוס נוצר בדיוק בשביל הפילוג שאנו חובים תלחמו על דברים חשובים !
  24.01.21 23:37
 • אורח
  נקווה שלא יקבלו אותם בבתי חולים לטיפול ואז ילמדו
  הגב 24.01.21 17:10
 • אורח
  וכן למור
  24.01.21 23:43
 • אורח
  ואני חשבתי שרק הנשים ממצעד השרמוטות מפרות את ההנחיות, לא ידעתי שיש גרוע מהן. תתביישו לכם כמה שנאה תפיצו בשם הדת.
  הגב 24.01.21 22:01
 • אורח
  איכס, די להפיץ שנאה בתגובות אולי יש סיבה שהן שם ? אתם לא יכולים להגיד לאף אחד מה לעשות ואם הם בחרו להתקהל עם 300 בנות הן יודעות את זה ולקחו בחשבון את הקנס הכל בסדר שמרו על הפה
  הגב 24.01.21 23:03
 • אורח
  בנות אלופות
  הגב 24.01.21 23:12
 • אורח
  שמעתי ממקור ראשון שלא היו בכלל 300 בנות זה לצורך ההגזמה, רק 8 הצליחו לברוח מהמשטרה. די להאמין לשקרים.
  הגב 24.01.21 23:33
 • אורח
  צודק הכמות שהייתה היא סביב כמות הדוחות שחולקו
  24.01.21 23:34
 • אורח
  תתביישו! הכמות מפיצי מחלות בהפגנות חמורה הרבה יותר!! במקום לדבר שמישהו ילך לטפל במפגינים , מתקהלים כאילו אין מחר
  24.01.21 23:40
 • אורח
  אין על הדתיים
  הגב 24.01.21 23:34
 • אורח
  בלי התורה אין לנו כלום. אנשים חייבים את זה לנפש. הם היו עם מסכות וחלונות פתוחים. אם הם לא ימותו מהקורונה הם ימותו מדיכאון ח''ו
  הגב 24.01.21 23:34
 • אורח
  הם יתפללו על עם ישראל לרפואה שלמה , למה ככה אתם מדברים עליהם
  הגב 24.01.21 23:37
 • אורח
  אני גאה בבנות האלופות האלה שילך כפרת עונות ה איתכן בזכות נשים נגאלנו ובזכותם נגאלה !!
  הגב 24.01.21 23:39
 • אורח
  ה הוא טוב גדול וצדיק זאת מדינה יהודית !!
  הגב 24.01.21 23:40
 • אורח
  אשרינו שיש לנו אבא כזה עם ישראל חי חי וקיים :)
  הגב 24.01.21 23:40
 • אורח
  במקום להיטפל לתורה ולדתיים שמישהו ילך לטפל במפגינים שמתקהלים כאילו אין מחר
  הגב 24.01.21 23:42
 • אורח
  צדיקות אחת אחת!
  הגב 24.01.21 23:43
 • אורח
  כיף לי לראות שעל תפילה והתקהלות בבית השם עם ישראל מקבלים קנסות של מאות שקלים... מי כעמך !!
  הגב 24.01.21 23:44
 • אורח
  תקשרות מהשורש של שקר ! עדיף להיות אחוז אמונה בזה שמנהל את הכל בחן וחסד ורחמים מאמינה שנגיע לעולם האמת ומקוווה שנגיע שבתוך המזודה יש תפילות מעשים אובים כיבוד הורים , ולא שנאת חינם סטקים מסעדות טומאה רוע ולון הרע. !!
  הגב 24.01.21 23:46
 • אורח
  חזקו ואמצו בנות ישראל היקרות
  הגב 24.01.21 23:47
 • אורח

תושבי ראשון לציון יש לכם רעיון למיזם קהילתי ? הגישו את הרעיון/ הצעה לעיריית ראשון לציון ואולי תזכו ב5,000 ש"ח על מנת להוציא אותו לפועל; כל הפרטים והקריטריונים להגשה בכתבה....

ניתן להגיש הצעות עד לתאריך 1.3.21

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


יש לכם רעיון למיזם קהילתי ולא יודעים איך להוציא אותו לפועל? מינהל קהילה בראשון לציון מזמין את התושבים להציע הצעות למיזמים המקדמים את ערך הקהילה, המיזם הזוכה יקבל 5,000 ש"ח להוצאתו לפועל. מינהל קהילה מזמין את תושבי ראשון לציון להיות שותפים בהפקת מיזמים המקדמים את הערך "קהילה" בעיר. אם יש לכם מיזם קהילתי עליו חשבתם שתוכלו ליישם לאורך שנת 2021 (לא רק במהלך ט"ו בשבט) , אתם מוזמנים להגיש את הצעתכם שתוצג בפני ועדת בחירה (לפי קריטריונים המצוינים מטה) והמיזם הנבחר ימומש ויופק בשיתוף מגיש ההצעה , לרשות מימוש המיזם יעמוד תקציב של 5000 ש"ח.

קריטריונים לבחירת המיזם

1. מגיש המיזם יהיה תושב העיר (לא יו"ר ארגון / יו"ר עמותה/ /נבחר ציבור).

2. המיזם יפעל בשטח המוניציפלי של עיריית ראשון לציון.

3. המיזם יפעיל מעל 100 משתתפים מקהילת העיר.

4. יתרון יינתן למיזם המחבר בין גופים שונים בעיר.

5. תקציב להפעלת המיזם לא יעלה על 5000 ש"ח .

6. הזמנות העבודה יבוצעו על ידי עירית ראשון לציון.

7. המיזם יפעל בשנת 2021.

8. תאריך אחרון להגשת המיזמים 1.3.2021

9.לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במייל kerene@rishonlezion.muni.il קרן אלהרר - פיתוח קהילה.


לפרטים נוספים והרשמה לחצו >> http://bit.ly/3bwgVqk

שימו לב! המיזמים אינם מחויבים להיות קשורים לט''ו בשבט
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד מהלך של רז ראש העיר היחצ"ן
  הגב 24.01.21 15:01
 • אורח
  יחצ"ן מסיבות ומחפש פרסום זה מה שקיבלנו בבחירות האחרונות
  הגב 24.01.21 15:16
 • אורח
  כל הכבוד לרז התותח בעברי ביקרתי את ראשי העיר הקודמים והיום אין לי תלונות בכלל הוא צעיר נמרץ והקנאים מחפשים אותו.
  הגב 24.01.21 17:49
 • אורח

מתחמי בדיקות הקורונה בראשון לציון ללא הפנייה! ביום שלישי (26.1) יפתח מתחם בדיקות באולם הספורט יגאל אלון וביום שבת (30.1) יפתח מתחם בדיקות במרכז 360 פרס נובל

על פי נתוני העירייה למעלה מ83 אלף תושבים כבר התחסנו במנת החיסון הראשונה.

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ופיקוד העורף לא מורידים את הרגל מהגז ויקיימו השבוע שני ימי בדיקות בשלישי ושבת.

למעלה ממאה אלף תושבי העיר התחסנו פעם ראשונה ושנייה ובעירייה ממשיכים במקביל לעודד תושבים להגיע ולהיבדק. השבוע יערכו שני ימי בדיקות של עיריית ראשון לציון ופיקוד העורף:

ביום שלישי הקרוב (26.01.21) בין השעות 16:00 - 09:00 באולם הספורט יגאל אלון רחוב יגאל אלון 30.

ויום בדיקות נוסף, בשבת (30.1.21) , בין השעות 13:00-21:00 במרכז הספורט 360, ברחוב האוניברסיטה 2 שכונת פרס נובל.

הבדיקות ללא עלות וללא הפנייה ומיועדות למי שאינו סובל מתסמיני הנגיף ואינו נמצא בבידוד. יש להצטייד בתעודה מזהה.


כדי לחסוך זמן המתנה במתחם, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/

או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.


מתחמי הבדיקות יפעלו במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים כל השבוע ומיועדות גם לתושבים הסובלים מסימנים קליניים או בבידוד. המתחמים ושעות הפעילות מפורסמים באתר העירייה ואתרי הקופות באופן שוטף.


נתוני התחלואה בראשון לציון נכון ליום ראשון 24.1.21

מספר החולים הפעילים: 1,197 (לעומת 1,281 אמש)

ציון הרמזור וצבע 6.3 כתום

אחוז הבדיקות החיוביות 6%

אחוז המקרים החדשים לעומת שבוע קודם - ירידה של 9%

מספר התושבים בבידוד 2,342


מבצע החיסונים "לתת כתף" ממשיך ביתר שאת, עד כה חוסנו בראשון לציון למעלה מ-83 אלף איש שקיבלו את המנה הראשונה ויותר מ-33 אלף תושבים שקיבלו את המנה השנייה.

אמש, בהתאם להנחיות הממשלה ומשרד הבריאות, החלו להתחסן גם תלמידי כיתות י"א-י"ב, כדי שיוכלו לחזור והשלים את מבחני הבגרות.

בתמונה ראש העירייה רז קינסטליך עם עמית בן נון מכיתה יא מבית ספר עמית עמל שהגיע להתחסן אמש
ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"זו בשורה של ממש וצעד נוסף אל עבר החזרה לשגרה. עם התחלת חיסון התלמידים, הם יוכלו לחזור בבטחה ללימודים ולמיונים לצה"ל מבלי לסכן את האוכלוסייה הבוגרת.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

על מנת למנוע כריתה של עצים ותיקים בראשון לציון החליטה העירייה על הליך "שימור מחמיר" במסגרתו כל בקשה לכריתת עץ ותיק או העתקו, יידרש אישור מועדת השימור במינהל תכנון ובנייה בנוסף לאישור פקיד היערות בהתאם לפקודת היערות וחוק תכנון ובנייה

העצים אותרו על ידי אדריכלי הנוף באמצעים דיגיטליים ובאמצעות סיורים בשטח ותועדו על ידי סוקר מוסמך. לכל עץ הוכן כרטיס עץ הכולל נתונים כלליים, תמונות וחוות דעת מקצועית של אגרונום ואדריכל נוף. בט"ו בשבט צפויה הנהלת העירייה לצאת לשטח ולסמן את מאה העצים הראשונים. לכל עץ נקבעה דרגת ערכיות ושימור.

מערכת האתר | | תגובות: 8


לקראת ט"ו בשבט שיצוין השבוע, הועדה המקומית בעיריית ראשון לציון מובילה מהלך משמעותי שיעבה את ההגנה לעצים הוותיקים ברחבי העיר.

כאלף עצים, רובם בשכונות בוותיקות בעיר, יוכרזו תחת "שימור מחמיר", כך שלכל בקשה לכריתת עץ ותיק או העתקו, יידרש אישור מועדת השימור במינהל תכנון ובנייה בנוסף לאישור פקיד היערות בהתאם לפקודת היערות וחוק תכנון ובנייה.

תהליך הכרזת ה"שימור המחמיר" כולל סקר עצים, הטמעת הנתונים במפת ה-GIS העירונית, הטמעת המידע בתהליכי רישוי ועוד. עץ ותיק מוגדר כעץ בעל קוטר גזע של למעלה מ-50 ס"מ ושגילו מוערך בלפחות 70 שנה.

העצים אותרו על ידי אדריכלי הנוף באמצעים דיגיטליים ובאמצעות סיורים בשטח ותועדו על ידי סוקר מוסמך. לכל עץ הוכן כרטיס עץ הכולל נתונים כלליים, תמונות וחוות דעת מקצועית של אגרונום ואדריכל נוף. בט"ו בשבט צפויה הנהלת העירייה לצאת לשטח ולסמן את מאה העצים הראשונים. לכל עץ נקבעה דרגת ערכיות ושימור.

העצים הפזורים ברחבי העיר מהווים "יער עירוני" ולו תפקידים רבים כמו תרומה לתחושת הנוחות האקלימית, לאיכות הסביבה, לכלכלת העיר, לחיי הרחוב ולקשרי הקהילה בעיר. נוסף על כל אלה, לעצים חשיבות רבה בקביעת חזות הנוף העירוני, ואלו מספרים את סיפור ההתיישבות והתפתחותה של העיר ראשון לציון.

מטרת התכנית הינה לתת משנה תוקף לשמירה על העצים הוותיקים בעיר בנוסף לפקודת היערות, תוך יצירת מודעות ציבורית רחבה הן בקרב התושבים והן בקרב מקבלי ההחלטות, על מנת להעניק לעצים הוותיקים מעמד מיוחד בעיר ופיקוח על שמירתם.ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"זו אחת ההחלטות החשובות והמתבקשות שהועדה מקדמת למען הדורות הבאים. כאחת הערים הוותיקות בישראל, עם היסטוריה ענפה ומפוארת, חובה עלינו להגן ולשמר את העצים הוותיקים כפי שאנחנו עושים עם מבני השימור ההיסטוריים בלב העיר ונכסי צאן הברזל שעומדים בבסיסה של הקמת המושבה ראשון לציון ומדינת ישראל".
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז למה כרתו את העץ בגן הילדים ברחוב ברנר
  הגב 24.01.21 13:00
 • אורח
  תושבי ראשל"צ כבר קולטים את רז שהוא יחצ"ן ותו לו
  24.01.21 15:02
 • אורח
  הילד פשוט מגלומן טעינו טעות מרה שבחרנו בו
  24.01.21 15:03
 • אורח
  תסביר
  24.01.21 15:52
 • אורח
  בגינת קלישר ולאורך כל הרחוב יש צמחיה שאבד עליה הקלח בבקשה ליגזום זה לא שמור .זה אך ורק לצרכים של הכלבים
  הגב 24.01.21 13:19
 • אורח
  למה כרתו ויכרתו העצים ברחוב שפירנצק אקליפטוסים עתיקים _הבניה של מגדלים יותר חשובה!!!!!!!!
  הגב 24.01.21 15:26
 • אורח
  חשובה לכיס של מספר אנשים וכן לתקציב הבחירות של אחרים
  24.01.21 19:28
 • אורח
  ולמה כרתו את כל עצי הברוש בבית הקברות?
  הגב 25.01.21 00:00
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
23.01.21 09:47
מכת גללי כלבים ברחובות בגנים במדרכות ובמדשאות. אני גר בנווה ים ופשוט זוועה שאין אכיפה זמן רב בנושא. נהיה פשוט מגעיל ללכת ולטייל עם ילדים . למה לא פועלים בעניין למגר את התופעה?
אורח
21.01.21 19:35
שקר ותרמית חלוקה מזון לקשישים בראשלצ??? איפה היה ונברא?! זה רק פירסום תקשורתי ולא מעבר! הרווחה לא מביטה על קשישים ולא עיריית ראשלצ! ספינים תקשורתיים כל שהובטח ולא הגיע לקשישים ושנתיים אחרכ כבר לא מתקשרים! לאן הולכים סלי המזון????
אורח
18.01.21 11:18
הגננים שעובדים בכל הגנים הציבוריים לא עושים כלום ומקבלים כספי ציבור אני גר בשכונת רמז במשך 21 שנים שאני גר פה אפילו שהתלוננתי במשך שנים היום באו וניקו קצת עשו לי טובה.....?
אורח
17.01.21 20:49
חניה!!!!! חובה למצוא פתרון בנווה דקלים קטסטרופה פה... ראש העיר תתעורר...בסוף יהיה רצח בין השכנים. אני רואה את זה קרב
אורח
16.01.21 19:47
כל הפולטיקיים תרמתי שירתי חחחח ינוכלים תספרו כמה כסף לקחתם
אורח
16.01.21 02:36
אוגה בוגה אוגה גוה
אורח
14.01.21 18:24
למה תושבי מזרח העיר צריכים להחנות נגרר בחניון במערב? בבוקר 20 דקות נסיעה ובסוף יום העבודה עוד 20 דקות. ולשלם על החניהלא נשאר אויר לעסקים הקטנים.
אורח
14.01.21 13:47
הארנונה עלתה החודש, מדוע בימים קשים אלה, כי עסקים נסגרים ומשיתים זאת על ה אזרחים?


עבודות ברחוב נחמיה בראשון לציון! החל מהיום (ראשון 24.1) יחל השלב השני בעבודות לשדרוג רחוב נחמיה שיביאו לשינויים בהסדרי התנועה וב6 קווי האוטובוס של אגד; הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

משך העבודות כשנה - עד ספטמבר 2021

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון ממשיכה בעבודות לשדרוג ושיפוץ רחוב נחמיה בקטע שד' יעקב ועד רקפת /עזרא בשיכון המזרח. על פי התכנון העבודות עתידות להתקיים במשך כשנה במסגרתן, יבוצעו עבודות של החלפת תאורות לד, ריצוף מדרכות, סלילת כבישים, התקנת ספסלים אשפתונים וסימוני דרך. העבודה תתבצע ב 4 שלבים עד לספטמבר 2021.

החל מהיום (ראשון 24.1) יחל השלב השני בעבודות בקטע הרחובות מלאכי עד עובדיה למשך כחודשיים. העבודות יביאו לחסימת רחוב נחמיה ולשינויים בהסדרי התנועה ובקווי האוטובוס העוברים במקום.

לוחות הזמנים של העבודות:


שלבסיום מתוכנן
שלב 1 קטע הרקפת עזרא עד מלאכיסיום מתוכנן: אמצע ינואר 2021
שלב 2 קטע מלאכי עד עובדיהסיום מתוכנן סוף מרץ 2021
שלב 3 קטע עובדיה עד ברקסיום מתוכנן אמצע יוני 2021
שלב 4 קטע ברק עד שדרות יעקבסיום מתוכנן אמצע ספטמבר 2021


במהלך העבודות ייחסמו קטעים לתנועת כלי רכב – יש לשים לב לשינויים בהסדרי התנועה

על כל פנייה ניתן לפנות למוקד 106


מפת אזור העבודותהשינויים בקווי האוטובוס

קווים 11, 11א מתחנת רכבת ראשונים לקניון הזהב, חלופות הבוקר בקווים 164, 174 משיכון גורדון לפתח תקווה/ תל אביב-יפו וקווי תלמידים 58, 59, 81א (כאשר יחזרו לפעילות) במסלול הפיזור:

ייסעו על פי המסלולים המקוריים עד צומת הרחובות נחמיה/ עובדיה, יפנו ימינה לרחוב עובדיה, שמאלה לרחוב רבי עקיבא, שמאלה לרחוב מלאכי, ימינה לרחוב נחמיה ויתחברו להמשך המסלולים המקוריים.
 • תחנה מבוטלת זמנית: נחמיה/ מלאכי (תחנה 32939).


קווים 11, 11א מקניון הזהב לתחנת רכבת ראשונים וקווי תלמידים 58, 59, 81א (כאשר יחזרו לפעילות) במסלול האיסוף:

ייסעו על פי המסלולים המקוריים עד צומת הרחובות נחמיה/ מלאכי, יפנו שמאלה לרחוב מלאכי, ימינה לרחוב רבי עקיבא, ימינה לרחוב עובדיה, שמאלה לרחוב נחמיה ויתחברו להמשך המסלולים המקוריים.
 • תחנה מבוטלת זמנית: נחמיה/זרובבל (תחנה 34702).


קו 21 מתחנת רכבת ראשונים לקניון הזהב:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות נחמיה/ עובדיה, יפנו ימינה לרחוב עובדיה, שמאלה לרחוב רבי עקיבא ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: נחמיה/ מלאכי (תחנה 32939).


קו 21 מקניון הזהב לתחנת רכבת ראשונים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות רבי עקיבא/ מלאכי, ימשיך ישר ברחוב רבי עקיבא, יפנה ימינה לרחוב עובדיה, שמאלה לרחוב נחמיה ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: נחמיה/זרובבל (תחנה 34702).


קו 191 מראשל"צ (תחנת רכבת ראשונים) לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות רבי עקיבא/ מלאכי (אחרי המעבר בשכונת הרקפות), ימשיך ישר ברחוב רבי עקיבא, יפנה ימינה לרחוב עובדיה, שמאלה לרחוב נחמיה וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: נחמיה/זרובבל (תחנה 34702).


קו 191 מתל אביב-יפו לראשל"צ (תחנת רכבת ראשונים):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות נחמיה/ עובדיה, יפנו ימינה לרחוב עובדיה, שמאלה לרחוב רבי עקיבא ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: נחמיה/ מלאכי (תחנה 32939).


קו 193 מראשל"צ (תחנת רכבת ראשונים) לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות רבי עקיבא/ עובדיה, יפנה שמאלה לרחוב עובדיה, שמאלה לרחוב נחמיה וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: רבי עקיבא/ רבי נחמיה מוטא (תחנה 30065), נחמיה/ מלאכי (תחנה 34702).


קו 193 מתל אביב יפו לראשל"צ (תחנת רכבת ראשונים):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות נחמיה/ עובדיה, יפנו ימינה לרחוב עובדיה, ימינה לרחוב רבי עקיבא ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: נחמיה/ מלאכי (תחנה 32939), רבי עקיבא/ רבי נחמיה מוטא (תחנה 30064).

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בה'ש‼️רק אל תפגעו לנו במים ובחשמללל‼️
  הגב 24.01.21 12:57
 • אורח

מתחמי בדיקות הקורונה לשבוע 24-30.1 יפתחו בערים ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים ללא צורך בהפנייה

הפירוט המלא ושעות הפעילות בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
מד"א


פיקוד העורף והרשויות המקומיות ממשיכות במאבק להורדת התחלואה ופותחות גם השבוע את מתחמי בדיקות הקורונה בערים: רחובות, חולון, בת ים, ראשון לציון ללא צורך בהפנייה.

רחובות

אתר הפרדסנות בין השעות 8:00-14:00 בימים ראשון, שני (24-25.1), רביעי וחמישי (27-28.1)


חולון

יום שני 25.1 בין השעות 11:00-18:00 רחוב אורנה פורת 2 אולם ספורט גולד טק

יום רביעי 27.1 11:00-18:00 רחוב אורנה פורת 2 אולם ספורט גולד טק

יום שבת 30.1 בין השעות 14:00-20:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון


בת ים

יום שלישי 26.1 בין השעות 11:00-18:00 סמטת אופיר 3 היכל התרבות

יום חמישי 28.1 בין השעות 11:00-18:00 סמטת אופיר 3 היכל התרבות

יום שבת 30.1 בין השעות 14:00-20:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולוןראשון לציון

יום שלישי 26.1 בין השעות 9:00-16:00 רחוב יגאל אלון 30 אולם הספורט ביה"ס יגאל אלון

יום שבת 30.1 בין השעות 13:00-21:00 מרכז 360 פרס נובל רחוב האוניברסיטה 2
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה. מי שיש לו ספק שילך להיבדק, לטובת כולנו 🙏
  הגב 24.01.21 10:57
 • אורח
  מי יודע האם אתר הפרדסנות מבצע בדיקות היום גם לחברי מכבי?
  הגב 24.01.21 11:05
 • אורח
  זה לכולם ללא הפניה
  24.01.21 11:07
 • אורח
  בקופת חולים במכבי עושים.קובעים תור באפלקציה מעכשיו לעכשיו ותוצאות תוך פחות מ-24 שעות .אין המתנה בכלל .
  24.01.21 12:03
 • אורח
  למה הפסיקו את בדיקת הקורונה ברמת אליהו ליד המתנס
  הגב 24.01.21 11:11
 • אורח
  אשמח בעזרתכם
  הגב 24.01.21 11:14
 • אורח

בחירות 2021! מחר ראשון 24/1 בחירות לתפקיד ראשות מפלגת העבודה. מיקום הקלפיות ברחובות , ראשון לציון, חולון, בת ים, מזכרת ועקרון בכתבה

על התפקיד מתמודדים 7 מועמדים/ות ח"כ מירב מיכאלי, אבי שקד, יצחק טיים, גיל ביילין, נאוה כץ, דוד לנדסמן, עופר סגמן.

אבי בר | | תגובות: 20מחר, יום א' 24.01.2021, יתקיימו הבחירות לראשות מפלגת העבודה בקרב 37,104 חברי מפלגה שהנם בעלי זכות הצבעה בבחירות.

7 מועמדים יעמדו לבחירה: ח"כ מירב מיכאלי, אבי שקד, יצחק טיים, גיל ביילין, נאוה כץ, דוד לנדסמן, עופר סגמן. פרטי המועמדים בקישור הבא:

https://www.havoda.org.il/רשימת-המועמדים-לפריימריז/#post19137

הבחירות יהיו אישיות וחשאיות, ויתקיימו באמצעות עמדות הצבעה ממוחשבות שיוצבו מאחורי פרגוד ב100 קלפיות, וב-70 אתרי הצבעה בכל רחבי הארץ - מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.


להלן רשימת אתרי הקלפיות:


רחובות

הרצל 183


ראשון לציון

בית זרורבבל . לבונטין 15


בת ים

השלושה 9


חולון

ארלוזרוב 84

בעלי זכות הבחירה בעקרון ומזכרת מצביעים ברחובות
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה למפלגת העבודה. תחזרו לחיים טובים, כי צריכים אתכם!!!
  הגב 23.01.21 21:35
 • אורח
  תחזרו לחיים, באמת. כי אתם מתים . מירב -איזה ערכים ? ללא נשואין . ללא ילדים ..בדיחה .💤💤💤
  23.01.21 23:36
 • אורח
  מפלגת העבודה בעיניים שונאי ישראל
  24.01.21 07:41
 • אורח
  מקיימים פריימריז למפלגה לא קיימת. בדיחה
  הגב 23.01.21 21:37
 • אורח
  לגמרי
  23.01.21 21:43
 • אורח
  העבודה? עובדים עלינו...
  הגב 23.01.21 21:43
 • אורח
  זה לא ועדה מסדרת במפלגה הזו ?
  הגב 23.01.21 21:56
 • אורח
  ישר כוח תעלו ותצליחו אמן
  הגב 23.01.21 21:58
 • אורח
  שאלוהים יעזור לכם בעה
  הגב 23.01.21 22:00
 • אורח
  מאחל הצלחה למירב מיכאלי. כל השאר - לא ראויים כלל.
  הגב 23.01.21 22:10
 • אורח
  אין לכם משקל ציבורי יותר כי כל מערכת בחירות חיפשתם טוסטר אחר שאולי אבל אולי יש לו סיכוי מול נתניהו. עכשיו תבחרו בליצנית שאומרת אוכלות אוכלים מדברות מדברים מתארגנים מתארגנות וואחד טאמבלית
  הגב 23.01.21 22:20
 • אורח
  צודק
  24.01.21 07:42
 • אורח
  במי יניב מרקוביץ תומך?
  הגב 23.01.21 22:21
 • אורח
  מירב מיכאלי בדוק!!!
  הגב 23.01.21 22:57
 • אורח
  מפלגת העבודה 😂😀 תיחייית המתים.☀🌚
  הגב 23.01.21 23:27
 • אורח
  זה לא מעניין אף אחד אל תפרסמו לא מערך ולא אף אחד אחר
  הגב 24.01.21 09:39
 • אורח
  צודק פורטה!
  24.01.21 12:49
 • אורח
  המפלגה הזאת צריכה להימחק מהמפה הפוליטית. על כל העוולות שעשו לישראל השניה.
  הגב 24.01.21 09:54
 • אורח
  זוכרים את אגרת הטלוויזיה. לפרנס את הערוץ הראשון' ויחידי כמו ברוסיה . וני שלא שילם. דמו בראשו.
  24.01.21 12:08
 • אורח
  ותיקי ישראל - רחובות . הכוח בידיים שלכם . https://chat.whatsapp.com/JjV0wG8n7j15JTHMuIk4XF
  הגב 24.01.21 14:59
 • אורח

משרד הבריאות לנשים בהריון, לכו להתחסן! מספר נשים בהריון חולות קורונה במצב קשה, ב - 6 נשים בהריון מתוך 7 שאושפזו אובחנה המוטציה הבריטית

כל אשה הרה שמעוניינת, יכולה להתחסן ללא קשר לגילה

אבי בר | | תגובות: 19


בבתי החולים בארץ אושפזו בשבוע האחרון 10 נשים בהריון חולות בקורונה וחלקן במצב קשה. למעבדה נשלחו דגימות של 10 הנשים והגיעו תשובות של 7 בדיקות והתברר כי 6 מתוך ה - 7 נדבקו בקורונה מהמוטציה הבריטית.

להלן הודעת משרד הבריאות

לאור עליה בשבועות האחרונים בתחלואה קשה וקריטית של נשים הרות יזם משרד הבריאות דיגום לצורך ריצוף של הנשים ההרות המאושפזות כעת.

למעבדה המרכזית לנגיפים של משרד הבריאות הגיעו עד כה 10 דגימות. ב-6 מתוך 7 בהם הסתיים תהליך הריצוף, אותר הוראינט האנגלי.


משרד הבריאות ימשיך לעדכן בממצאים נוספים ככל שיהיו.לאור ממצאי התחלואה האחרונים, קודמו נשים בהיריון בתעדוף קבלת החיסונים. כל אשה הרה שמעוניינת יכולה להתחסן.
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כדאי להכליל בהעדפה לקבלת חיסון נשים המתכננות הריון/ בטיפולי פוריות
  הגב 23.01.21 20:08
 • אורח
  צריך להתפלל לאלוהי הליכוד ושס חחחחח
  23.01.21 21:33
 • אורח
  כולן מתכננות הריון
  הגב 23.01.21 20:12
 • אורח
  בזמן שאני עדיין לא גיבשתי דעה על החיסון ונטיתי לכיון כן להתחסן , בחור מהשכונה שלי התחסן .הלכתי אליו אחרי שהתחסן והעיניים שלו היו אדומות כמו דם היו לו שטפי דם בעיניים ,לראשונה בחייו .זה היה נראה מאוד מדאיג אבל הרופאים אמרו לו שזה יעבור ,היו לו עוד תופעות לוואי מהחיסון. ואחרי כמה ימים נדבק בקורונה בצורה קשה מאוד והדביק את כל ילדיו הוא כרגע מאושפז בבית חולים במצב מאוד לא טוב לאחר שהרופאים אמרו שהמצב הסתבך והילדים שלו ביקשו ממני להתפלל לרפואתו. מספר האנשים שנדבקו לאחר החיסון הוא יותר מ12,000 אלף ! עד לפני החיסון עמדנו על אלפי אנשים פחות שחולים בקורונה ומאז החיסון המספר של המתים והחולים עולה ועולה לא עובר יום ואני שומעת על עוד ועוד מקרים של בן אדם שנפטר ישר לאחרי החיסון או אדם אחר קיבל תופעות לוואי קשות וכרגע מאושפז . האם החיסון מגן מהדבקה ? לא!! בן אדם שחוסן יכול להדביק ולהידבק כמו כולם . האם גם אחרי המנה השנייה ? כן!כבר יש מספיק אנשים שנדבקו לאחר המנה השניה. אחרי שעשיתי חיסון עד מתי תוקף התעודה של החיסון ? פחות מחצי שנה , למה ? תשובה מהקופת חולים : כי אין מספיק מידע על הנוגדנים. אחרי כל הסיפורים ששמעתי מהניזוקים של החיסון אני לא אלך להתחסן! אני לא ׳מתנגדת חיסונים׳ אלא לא רוצה לפגוע בעצמי ובקרובים לי !! תזהרו ותישמרו!
  הגב 23.01.21 20:13
 • אורח
  החיסון אינו חיסון. זה זריקת המוות. תראה מי מתנהל את העניין הרפואי בארה"ב. הומואים להטבים סוטי מין.
  23.01.21 21:34
 • אורח
  אם ככה ברור שהמצב שלו נובע מהידבקות בקורונה ולא מהחיסון. החיסון לא מכיל את הנגיף אז ודאי לא אשם במצבו...
  24.01.21 07:40
 • אורח
  ולמי שעבר קורונה אמרו לא להתחסן
  הגב 23.01.21 20:16
 • אורח
  אם אני מתחסן .... האם אוכל להפסיק ללבוש את המסכה? הממשלה: לא האם המסעדות, הפאבים, הברים וכו' יכולים להיפתח מחדש וכולם עובדים כרגיל? הממשלה: לא - האם אני עמיד בפני קורונה? - ממשלה: אולי, אבל אנחנו לא יודעים בוודאות ..... - לפחות אני כבר לא מדבק אחרים? - ממשלה: לא, אתה עדיין יכול להעביר את זה הלאה, אולי אף אחד לא יודע. - אם נחסן את כל הילדים, האם בית הספר יימשך כרגיל? הממשלה: לא - אם אני מחוסן, האם אוכל להפסיק את הניתוק החברתי? הממשלה: לא - אם אני מחוסן, האם אוכל להפסיק לחטא את הידיים שלי? - ממשלה - לא - אם אני מחסן את עצמי ואת סבא שלי, האם נוכל להתחבק? הממשלה: לא - האם בתי קולנוע, בתי קולנוע ואצטדיונים יפתחו מחדש בזכות חיסונים? הממשלה: לא - יתכן שהמחוסנים יוכלו להתקהל שוב? הממשלה: לא - מה היתרון האמיתי בחיסון? הממשלה: הנגיף לא יהרוג אותך. אתה בטוח שזה לא יהרוג אותי? הממשלה: לא - אם סטטיסטית הנגיף לא יהרוג אותי בכל מקרה .... מדוע עלי להתחסן? - הממשלה: כדי להגן על אחרים. - אז אם אני מתחסן, אחרים בטוחים ב 100% שלא אדביק אותם? - ממשלה: לא, אנחנו לא בטוחים. אז לסיכום: חיסון קוביד 19... - לא נותן חסינות. - לא מבטל את הנגיף. - לא מונע מוות. - לא מבטיח שלא תקבל את זה. לא מונע ממך לקבל את זה. - לא מונע ממך להעביר את זה הלאה. - אינו מונע את הצורך באיסורי נסיעה. - אינו מונע את הצורך בסגירת עסקים. - אינו מונע את הצורך בסגירות. - אינו מונע את הצורך בהסתרה. זה כל כך אבסורדי ואני תוהה מדוע יש אנשים שנותנים לזה לקרות להם.
  הגב 23.01.21 20:21
 • אורח
  להצביע על ניגודי עניינים לא הופך אותך לקונספירטור._ לשאול אודות בטיחות ויעילות לא הופך אותך למתנגד חיסונים._ לקרוא לתגובות-יתר קטלנית לא הופך אותך למכחיש קורונה._ להראות חוסר יעילותם של סגרים לא הופך אותך לרוצח סבתות. מי שלא מאמין לממסד העיניים עצומות נקרא ''קונספירטור'' ומי שכן מאמין נקרא כבשה.... מערך ההסברה והאמת לנגיף הקורונה בישראל סמל תג מנהל · שעה אחת · 2020 - היית שנה כל כך ארורה! 2020 תיוודע לשמצה גם כ-"שנת החורבן", "שנת הסגרים", "שנת העוני" וכמובן "שנת אובדן העשתונות". רק מה? שנפטרו בה בישראל כ-0.52% מהאוכלוסייה. האם ידעתם שבשנת 2000 מתו כמעט 0.6% (!) מתושבי מדינת ישראל? האם העובדה האיזוטרית הזאת בכלל עניינה אותנו לפני 20 שנה?בכל אופן, היום פורסמו נתוני התמותה של שנת 2020 (ייתכן שיתווסף מספר קטן של נפטרים רטרואקטיבית בדצמבר - זניח)מה מסתבר? ש"התמותה העודפת" (פחות מ-2000 איש) בכלל לא שונה מזו של שנת 2015. קיצר, הרסו (וממשיכים להרוס לנו) שנה שלמה מהחיים בלי שום סיבה. בלי הסגרים, הבדידות, ההזנחה, כפיית המסכות, הפסיכוזה והעוני - היו מתים פה פחות אנשים. לס צדק. מערך ההסברה והאמת לנגיף הקורונה בישראל סמל תג מנהל · ‏20 בינואר‏ ב-‏15:16‏ · לובשים מסיכת בד ולא מסיכה כירורגית? אתם כנראה מדביקים את סבתא. וירולוגים בצרפת מסבירים שהמוטציות החדשות הפכו את הוירוס ל"מרוכז וחזק יותר" ובגלל זה יש גלי התפרצות חזקים יותר. כמובן שאין קשר שעכשיו החורף בעיצומו, ולאורך כל ההיסטוריה מחלות ויראליות נשימתיות התפרצו חזק במיוחד בחורף. אל תקשקשו, זה המוטציה אשמה. בעקבות כך רשויות בצרפת, גרמניה ואוסטריה כבר ממליצות נגד שימוש במסיכות בד. משרד הבריאות בישראל כמובן יילך בעקבותיהם. שימוש במסיכת בד? יאללה קנס. מה יעשו כשהמוטציה תעבור מוטציה? מסיכות אב"כ חובה לכולם? סתם שטויות במיץ עגבניות מי שכתב את זה אין לו בכלל מוסג ברפואה , לא צריך להיות גאון גדול לדעת שהכל שקרים במדינה דיקטטורית טוטלריזם פשיזם קומוניזם דיקטטורי , שם המשחק הוא שליטה על התודעה האנושית שלך , לזה קוראים וירוס כי ווירוס לא באמת קיים זה גם שיבוש של המילה הלטינית רעל , אם נחשוב כמו עכברי מעבדה לא הוירוס הורג, אלה אלה שעושים את הניסויים הקליניים בעכברים שבסופו של דבר מוצאים עצמם מתים לא מהוירוס אלה מרוצחי בעלי חיים ולזה קוראים עכברי מעבדה רפואית זה בעצם כמו בגרמניה יהודים ניכנסים לאמבטיה של גז רעיל לזה קוראים וירוס , וידוע שרעל תמיד הורג , לא משנה אם אתה עכבר או בן אדם.
  הגב 23.01.21 20:22
 • אורח
  תפסיקו להפחיד אנשים יש חיסון וצריך ונחוץ להתחסן מה זאת אומרת כל ההפחדה המיותרת הזאת גם אז בזמנו שהיינו ילדים היו כאלה שהתנגדו לכל החיסונים שניתנים לילדים יש מגיפה על פי דעת תורה חייבים להתחסן מספיק עם ההפחדות המיותרות כל אחד יעשה כפי הבנתו וזהו
  הגב 23.01.21 20:32
 • אורח
  חיסון? יש חיסון? יש חומר ניסוי הלא ידוע.
  23.01.21 21:39
 • אורח
  מפחיד מפחיד אבל המחלה מפחידה יותר
  הגב 23.01.21 20:44
 • אורח
  די לפחד ולהמציא סיפורים!!! בגלל אנשים כמוך נהיה תקועים עוד הרבה שנים!! אנשים איבדו פרנסה ובוודאי גם את!!! לכן מספיק עם ההפחדות.
  הגב 23.01.21 20:50
 • אורח
  אתה תקוע בגלל שאתה מטומטם
  23.01.21 21:38
 • אורח
  החיסון הוא הפתרון אין לנו ברירה אם אנחנו רוצים לחזור לחיים שלנו
  הגב 23.01.21 20:57
 • אורח
  לך למצעד סוטי מין
  23.01.21 21:37
 • אורח
  יהודים, תפסיקו ללכת בנימוס לזריקות המוות כמו למחנות השמדה בליווי חיילי אס אס.
  הגב 23.01.21 21:41
 • אורח
  שטויות בטונות אתם אנשים קטני מוח הקורונה גמר אותנו וכשיש פיתרון כל אחד נהיה פרופסור מי שלא רוצה להתחסן זכותו אבל לא להכניס בהלה אני התחסנתי ו כל ברוך השם טוב ועוד הרבה אנשים שמכירה אז למה להבהיל
  הגב 24.01.21 11:56
 • אורח
  קצת פרופורציות: 7 נשים מתוך 9 מליון אזרחים מאומתות לנגיף... לא חולות בהכרח בכלל ואפילו היו חולות חס וחלילה.. זה מצדיק את ההיסטריה וההפחדה שמשתוללת בכל מדיה אפשרית כדי שיתחסנו?? מישהו טרח לידע אותן שפייזר בכלל לא בדקו את החיסון שלהם על נשים הרות?? זה לא עבר ניסוי.. זה לא חוקי.. למה שאישה הגיונית תעשה ניסוי על עצמה ועל העובר שלה רק מפני שמפחידים אותה? כי פייזר צריכים נתונים אז צריך לספק אותם?
  הגב 24.01.21 17:45
 • אורח

אסון מול תקוה! 81 בני אדם נפטרו מקורונה בשישישבת, כ - 1מיליון אזרחים כבר התחסנו במנה השנייה

המרוץ נגד המוטציה הבריטית הגורמת לעלייה במספר החולים קשה, הקריטיים והמונשמים

אבי בר | | תגובות: 18


המוטציה הבריטית ממשיכה להשתולל בישראל ובגלל יכולת ההדבקה המהירה שלה היא משיגה את האפקט שהיה אמור להתקבל ממבצע החיסונים והסגר. לכן בשלב זה לא כל כך חשים על פי הנתונים את ראשית הניצחון על המגיפה בגל השלישי אך במשרד הבריאות עדיין אופטימיים שבימים הקרובים נראה ירידה משמעותית במספר החולים


נתונים ארציים ליום שבת 23/1/2021


מספר מחוסנים מנה ראשונה - 2,492,196

מספר מחוסנים מנה שנייה - 939,827

חולים מאומתים - 7316

מספר נבדקים -85,739

אחוז המאומתים -8.8%

חולים קשה - 1171

חולים קריטי - 423

חולים מונשמים - 335

מספר נפטרים מפרוץ המגפה -4325


נתונים מקומיים ליום שבת 23/1

ראשון לציון - 1281

רחובות - 972

חולון - 1196

בת ים - 757

גדרה - 130

מזכרת בתיה - 71

עקרון - 81
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה יהיה. גם הסגר לא עוזר
  הגב 23.01.21 19:30
 • אורח
  סגרו רק אוכלוסיה שתורמת אם לא שמת לב.. שער המגזרים שמו אחד גדול על ביבי אלוהינו מלך העולם.
  23.01.21 20:58
 • אורח
  שימו לב רק שמאז שהחלו החסונים התמותה רק עולה... אנשים מתים מהחיסון אבל כולם שותקים! כל הרשת מוצפת מאנשים שסובלים מתופעות לוואי חמורות מהחיסון עד מוות.. היום בשעה בערך 12 בצהריים בחיסוני מכבי בעיר אישה כבת 53 בריאה לגמרי עשתה חיסון ראשון ומול העיניים שלי התמוטטה וניידת טיפול נמרץ של מד"א בדרך... אף אחד לא אומר לכם מה יש בתוך החומר הניסיוני הזה שנכנס לכם לגוף פקחו עיניכם ואל תתנו להם לעשות עליכם ניסויים שיכולים להגיע עד כדי מוות..
  הגב 23.01.21 19:36
 • אורח
  למה אתה רוצה שאנשים ימותו? אתה מפחד שביבי ימשיך
  24.01.21 07:45
 • אורח
  צודק מאוד החיסון הוא חיסון נסיוני וזה פורסם בכל כלי התקשורת
  24.01.21 14:08
 • אורח
  חחח. ניסיון יפה
  24.01.21 16:52
 • אורח
  אימאלה.... אין את זה ביותר ארוך בכל מקרה גם חיסונים לתינוקות שנולדים יש הרבה מתנגדים להם. אז זה אומר הרבה בנוגע למתנגדי החיסונים מכל סוג שהוא
  הגב 23.01.21 19:37
 • אורח
  חולי נפש
  24.01.21 07:45
 • אורח
  כל הרשימה הזו מופיעה גם בכדור אקמול
  הגב 23.01.21 19:38
 • אורח
  שמעת פעם על מישהו שנפגע מאקמול?
  23.01.21 19:47
 • אורח
  הכל שקר לכו תתחסנו יש אנשים שכבר קיבלו חיסון שני ולא קרה להם כלום רק בעזרת החיסון יש סיכוי לחזור לחיים נורמליים
  הגב 23.01.21 19:50
 • אורח
  חוסנתי 2 חיסונים וכלום לא קרה לי. והמתנגים לחיסונים אל תתחסנו ותפסיקו לזבל לציבור את המוח המעוות שלכם. רוב משפחתי התחסנה וכולם בסדר .אל נא תשמעו למתנגדי החיסונים
  23.01.21 20:09
 • אורח
  שמתנגדי החיסונים לא יתחסנו ואני מקוה שיחטפו הקורונה וישלמו על הטיפול בהם
  24.01.21 07:47
 • אורח
  רק מלקרוא את הכתוב ״ שם ירחם ״
  הגב 23.01.21 20:04
 • אורח
  פחד אלוהים ואנו השפנים!!
  הגב 23.01.21 20:35
 • אורח
  קבלתי את 2 החיסונים והכל בסדר.רק כאבה לי קצת היד ביום הראשון.משפחתי גם קבלה את החיסון ללא תופעות לוואי. לעומת זאת האנשים שחלו ממשיכים עם תופעות גם לאחר שהמחלה חלפה. גם בתחילת הקורונה היו אנשים כמו פרפ' לאס שאמרו שזה סתם שפעת והרבה שמעו בקולו.חלק מהם היום לא בחיים. תעזבו את השמועות.תתחסנו.המחלה היא קשה והחיסון מציל חיים.
  הגב 23.01.21 22:22
 • אורח
  הליצן לס בעצמו התחסן
  24.01.21 07:48
 • אורח
  הממסד הנאצי ממשיך לחסל אנשים והכל חוקי גם השואה היתה חוקית הנגיף הוא פנטזיה של שליטי העולם שבזכות זרעות התמנון שלה גרמה לאנשים ליפול ולהאמין שיש כזה דבר באמת ולשבש את העגיון הבריא מתי תבינו שכל ממשלית העולם שחתמו על אג׳נדה 21-30 הכריזו מלחמה על האזרחים כחלק מדילול אוכלוסיית העולם וכאן כל הכלים תקפים מצדם
  הגב 24.01.21 17:53
 • אורח

רז קינסטליך! החל מהיום תלמידי יא - יב בראשון לציון חברי הכללית יכולים להתחיל להתחסן

בימים הקרובים תצא הודעה לכלל קופות החולים

אבי בר | | תגובות: 17


כדי לאפשר לתלמידי יא - יב לגשת לבגרויות החליטה המדינה לאפשר לכל תלמידי יא - יב להתחסן ובכוונת הממשלה לפרסם בשבוע הקרוב על נוהל מבצע החיסונים לתלמידים. אולם ראש עיריית ראשון לציון רז קינסטליך הקדים את המהלך וסיכם עם קופת חולים הכללית כי מבצע החיסון לתלמידי התיכון של ראשון לציון החברים בכללית יחל כבר היום.

להלן הודעתו של רז קינסטליך

לקוחות כללית בראשלצ שימולב

כללית ועיריית ראשון שמחים להמשיך ולהוביל את מבצע החיסונים נגד קורונה ולהרחיב את החיסונים לגילאי 16-18 .

החל מהיום ניתן לזמן תור דרך האפליקציה, האתר ובמוקד 2700*

החיסון יינתן למי שקבע תור , רק בליווי ובאישור הורה מלווה.

יש להגיע עם ת.ז וספח

התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרעילים את כל המדינה בחומר המסרס המעקר הזה וכל הכבשים רצים להזריק אפילו לא יודעים מה הם שמים בגוף ניסוי עולמי לא חיסון אין שכל אין דאגות.
  הגב 23.01.21 12:11
 • אורח
  ומה פתרון אחר?
  הגב 23.01.21 12:19
 • אורח
  תפסיק לבלבל את הביצים זו החלטה של קבינט הקורונה ושל ראש הממשלה עם משרד הבריאות והחינוך מה קשור אליך??? פלצן
  הגב 23.01.21 12:21
 • אורח
  אל תגיד לי פחמן לא אכלתי שעועית היון
  23.01.21 12:28
 • אורח
  פלצן
  23.01.21 12:29
 • אורח
  למה רק כללית? גם אני רוצה
  הגב 23.01.21 12:30
 • אורח
  בעוד 5 שנים אולי נדע משהו על כל הקורונה והחיסונים
  הגב 23.01.21 12:38
 • אורח
  איך החיסונים קשורים לרז?
  הגב 23.01.21 12:41
 • אורח
  גם מכבי יכולים כבר להיתחסן
  הגב 23.01.21 15:04
 • אורח
  גם במאוחדת ניתן לקבוע תור באפליקציה
  הגב 23.01.21 15:51
 • אורח
  רז, תרגע. החיסון הורג את הדורות הבאים. תעשה סקר ותבין מה קורה.
  הגב 23.01.21 16:26
 • אורח
  שטויות
  הגב 23.01.21 19:31
 • אורח
  היחצ"ן תיכף יספר שהביא את החיסון לראשון תתרכז לדאוג שהעיר תהייה נקייה והעובדים תחתייך יעבדו כי זה ממש לא נראה ככה
  הגב 24.01.21 01:35
 • אורח
  כאילו זה זה בזכותך, שאתה שם את התמונה שלך בכותרת?? השתלטת גם על משרד הבריאות?? עד מתי תזלזל באינטילגנציה של התושבים?
  הגב 24.01.21 12:09
 • אורח
  בזכותו נברא גם העולם ...
  הגב 24.01.21 12:10
 • אורח
  בראשית ברא רז את העולם העולם היה תוהו ובוהו...בראשית א א
  הגב 24.01.21 12:10
 • אורח
  לא ידעתי כי כולם רופאים מומחים לקורונה יש רופאים בארץ הם לא לא מטומטמים יש לנו הרופאים הטובים בעולם
  הגב 24.01.21 12:53
 • אורח

לקראת תחילת ההרשמה למעונות היום של החברה העירונית בראשון לציון, הוכנו להורים סרטונים המסיירים בתוך המעונות: רביבים, נחלאות- נחלת יהודה, היובל, קריית הלאום, פיין וגנים

ההרשמה תחל ב1.2.21 ותתקיים באופן מקוון באתר החברה העירונית ראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


האגף לגיל הרך בחברה העירונית בראשון לציון מתכוננים בימים אלו לקראת פתיחת ההרשמה לרשת מעונות שתחל ב-1.2 ותתבצע באופן מקוון. האגף לגיל הרך בחברה העירונית בראשון לציון מתכוננים בימים אלו לקראת פתיחת ההרשמה לרשת מעונות שתחל ב-1.2 ותתבצע באופן מקוון. מאחר וההורים לא יוכלו להגיע אל המעונות ולערוך סיורי היכרות עם המעון וצוותו, בחברה העירונית צלמו סדרת סרטונים המציגה את כל מעונות היום היום בחברה.

על רשת המעונות:

רשת המעונות מיועדות לילדים בגילאי 3 חודשים ועד 2.8 שנים. במעונות שמים דגש על הקנית ערכים כגון: כבוד, סבלנות, שוויון בין המינים וקבלת השונה תוך כדי עידוד וטיפוח שפה, פיתוח הדמיון, סקרנות, עצמאות, ודימוי עצמי חיובי. מתן חשיבות רבה להקניית הרגלים נכונים כגון: סדר יום: זמני אכילה, שינה, משחק, היגיינה וניקיון.

פרטים על המעונות וההרשמה:

שעות פעילות:

בימים א'-ה' בין השעות 07:00-16:00

ביום ו' בין השעות 07:00-12:30

יש אפשרות הארכה עד השעה 17:00 בתוספת תשלום.

עלות

נושאעלות
שכר לימוד24,480 ₪ ניתן לחלק עד 12 תשלומים
דמי רישום, ביטוח וסל תרבות684 ₪ תשלום שנתי
תוספת תשלום עד השעה 17:00,270 ₪ לחודש, במשך 12 חודשים


עלות מעון קריית האומנים - ברוח השיטה המונטסורית

נושאעלות
שכר לימוד27,600 ₪ תשלום שנתי, ניתן לחלק עד 12 תשלומים (ייתכן שינוי במחיר).
דמי רישום, ביטוח וסל תרבות684 ₪ תשלום שנתי
תוספת תשלום עד השעה 17:00,270 לחודש, במשך 12 חודשים


מעון חרצית - תמ"ת, עדכונים נוספים יפורסמו בהמשך.שם המעון: רביבים, רחוב האחד עשר 33

טלפון: 03-6573602

אחראית מעון: נילי גול

מספר כיתות: 3

גילאים: 3 חודשים עד שנתיים ושמונה.

שם המעון: נחלאות, רחוב העצמאות 23 , נחלת יהודה

טלפון: 03-5496491

אחראית מעון: אביבה דסיה

מספר כיתות: 3

גילאים: 3 חודשים עד שנתיים ושמונה.
שם המעון: היובל, רחוב מרים בן פורת 1

טלפון: 03-5627883

אחראית מעון: אירנה מקסומוב

מספר כיתות: 5

גילאים: 3 חודשים עד שנתיים ושמונה.


שם המעון: קריית הלאום, רחוב האלוף דוד 2

טלפון: 03-9196458

אחראית מעון: חגית אלימלך

מספר כיתות: 3

גילאים: 3 חודשים עד שנתיים ושמונה.

שם המעון: פיין, רחוב, בנימין פיין 1

טלפון: 03-6281430

אחראית מעון: מירית בכר

מספר כיתות: 1

גילאים: 3 חודשים עד שנה וחצי.


שם המעון: גנים, רחוב שער הגולן 14

טלפון: 03-9518096

אחראית מעון: יהודית שמיני

מספר כיתות: 3

גילאים: 3 חודשים עד שנתיים ושמונה.


לפרטים נוספים: אתר החברה העירונית https://www.hironit.co.il/?CategoryID=1176

לכל הסיורים של מעונות החברה העירונית>> https://bit.ly/3bRruob

דף הפייסבוק של החברה העירונית- ילדות ראשונית
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם רעש המטוס כבר כמה ימים התקשרנו לכל הנוגעים בדבר לא יודעים למי לפנות רעש מתריד כל הזמן בבקשה לבדוק
  הגב 22.01.21 18:55
 • אורח
  http://www.be106.net/231/42965
  הגב 24.01.21 12:11
 • אורח

ביום שבת 23.1 יתפתח מתחם בדיקות הקורונה במרכז 360 פרס נובל בראשון לציון ללא צורך בפניית רופא

כדי לחסוך זמן המתנה במתחם, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ ולאחר מכן להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עד היום כ80 אלף מתושבי העיר התחסנו למנה הראשונה ואלפים הספיקו להתחסן למנה השנייה . על רקע מבצע החיסונים והעלייה בתחלואה, עיריית ראשון לציון ופיקוד העורף יקיימו ביום שבת הקרוב 23.1 בדיקות קורונה במרכז הספורט 360 בשכונת פרס נובל.

מתחם הבדיקות יפתח בין השעות 13:00-20:00. יש לזכור, הבדיקות נערכות בשיתוף פיקוד העורף ללא עלות וללא הפנייה ומיועדות למי שאינו סובל מתסמיני הנגיף ואינו נמצא בבידוד. יש להצטייד בתעודה מזהה.

מתחם הבדיקות יפעל במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים כל השבוע וגם בשבת ומיועדות גם לתושבים הסובלים מסימנים קליניים או בבידוד.


נתוני תחלואת הקורונה בראשון לציון נכון ליום חמישי 21.1.21

מספר החולים הפעילים 1267

ציון הרמזור וצבע - 6.6 כתום

אחוז הבדיקות החיוביות 6%

2656 תושבים בבידוד

נתוני ההתחסנות בראשון לציון

מתחסנים במנה הראשונה - 31.71%

מתחסנים במנה השנייה 8.82%
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בריאות לכולם 🙏
  הגב 22.01.21 09:56
 • אורח
  אמן
  הגב 22.01.21 10:53
 • אורח

תלמידי יא - יב יחוסנו כדי לאפשר להם להבחן בבגרויות. ומשרד החינוך מפרסם רשימת הקלות לבחינות הבגרות. פירוט ההקלות בכתבה

בימים הקרובים משרד הבריאות יפרסם את מועד תחילת החיסונים לתלמידי י"א - יב ומיקום החיסונים כאשר נבחנות 2 אפשרויות חיסון מרוכז לתלמידים בבתי הספר או זימון התלמידים למתחמי קופות החולים. החיסון כמו לכלל האוכלוסייה לא יהיה חובה

אבי בר | | תגובות: 40


מנכ״ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי, אימץ את החלטת וועדת התיעדוף לחסן תלמידים בגיל 16-18 (כולל תלמידי יב' , גם אם עברו את גיל 18) .


וועדת התיעדוף קיימה אתמול חמישי דיון מומחים, בראשות ד״ר בעז לב, במסגרתה, הומלץ לחסן את התלמידים בגיל 16-18 .


צוותי המקצוע של משרדי הבריאות והחינוך יחד עם קופות החולים, יגבשו תוכנית לוגיסטית, לקידום מבצע החיסון לתלמידים, כבר בשבוע הבא. כאשר על הפרק מבצע חיסון מרוכז בבתי הספר או זימון התלמידים למתחמי החיסונים של קופות החולים.

יש לציין כי החיסון כמו לכלל האוכלוסיה אינו חובה ומה שעומד מאחורי הרעיון לחסן את תלמידי י"א - יב הוא לאפשר להם להבחן בבחינות הבגרות.

יש לזכור כי החיסון של פייזר אושר על ידי ארגון הבריאות העולמי מגילאי 16 ומעלה.


הקלות משרד החינוך לנבחני הבגרות

לקראת בגרויות חורף וקיץ תשפ"א, מודיע שר החינוך, יואב גלנט, אתמול חמישי 21/1 על השינויים, ההתאמות וההקלות הנוספות אותן החליט להחיל על בגרויות אלו. בין היתר לאור אימוץ מסקנות הביניים שהגישה וועדת תירוש לשר החינוך.

ההקלות וההתאמות נועדו, בין היתר, לתת מענה לפערים שצברו התלמידים בשל הסגרים הממושכים עקב התפרצות נגיף הקורונה, ומהווים חלק מתהליך הפקת לקחים שקיים המשרד על בגרויות תש"ף ומתובנות שאסף מנכ"ל משרד החינוך, עמית אדרי, במסגרת המפגשים אותם קיים עם מנהלים, רכזי מקצוע ובגרויות, מורים ותלמידים.

לאור זאת, מוציא היום המשרד מסמך הנחייה לבתי הספר אודות השינויים, ההקלות וההתאמות הנוספות.

יצויין כי מדובר בסבב שלישי של התאמות, שמצטרפות לאלו שכבר ניתנו טרם ובמהלך שנת הלימודים הנוכחית.

ההתאמות שיינתנו לבתי הספר יכללו:

1. תוספת זמן בכל המבחנים

התלמידים הנבחנים בכל המקצועות יקבלו תוספת זמן של 25%.

2. מועד חורף אפריל יהיה גם מועד לשיפור הציון

התלמידים יוכלו להבחן בשני מועדי החורף באותו השאלון, כך שמועד פברואר יהווה מועד א' ומועד אפריל יהווה מועד ב' לשיפור ציון. הציון הגבוה מבין השניים הוא זה שיובא בחשבון. אפשרות זו פתוחה לבחירה לכל בתי הספר והתלמידים.

3. יינתנו מועדים נוספים לבחינה בעל פה באנגלית חורף תשפ"א

לצד המועד המקורי של הבחינה, הצפוי להתקיים בין התאריכים

ה- 24.1.2021 עד ה-28.1.2021, יעמדו לרשות בתי הספר מועדים נוספים.

המועדים הנוספים:

• מה- 15.2.2021 ועד לתאריך ה- 18.2.2021 (ימים ב'-ה')

• מה- 14.3.2020 ועד ה- 18.3.2021 (ימים א'-ה')

4. ביטול מנגנון שק"ד קורונה והמרתו בתהליכי בקרה, ליווי מקצועי והדרכה לבתי הספר

במסגרת מתווה ההיבחנות לשנת הלימודים תשפ"א (2021), ניתנת בידי בתי הספר האפשרות לדווח ציוני הערכה בית ספריים ממירי בגרות חיצונית. ציוני התלמידים צריכים לשקף את הישגיהם בבחינות ובמטלות לאורך השנה ואת רמת הידע שלהם (הרחבה בנושא בנספח המצורף).

5. גם בשנת הלימודים הבאה, תשפ"ב, תלמידי כיתות יא' היום, ייבחנו ב- 5 מקצועות חיצוניים בהתאם למתווה בגרויות תשפ"א

להלן קישורית למתווה זה המצוי באתר "לומדים בביטחון":

https://covid.education.gov.il/%D7%9E%D7%AA%D7%95%D7%95%D7%94_%D7%91%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA

6. הקלות בשפת אם לכל המגזרים בגרות חורף תשפ"א וקיץ תשפ"א

• דוברי עברית:

בפרק הבעה והבנה- התלמיד יידרש למזג שני טקסטים במקום שלושה.

בפרק תחביר או תורת הצורות- תתאפשר צבירה של נקודות והגדלת הניקוד של הפרק.

• במגזר הדרוזי: התאמות של חוקי המענה, תוספת בחירה לתלמידים, וצבירה של נקודות בחלק ההבנה.

• במגזר הערבי: התאמות של חוקי המענה, תוספת בחירה לתלמידים וצבירה בחלק של דקדוק והבנה.

7. החרגת בחינות מתכונת ובגרות של תלמידי כיתות יא-יב בתקנות הסגר

כדי לאפשר את קיומן של הבחינות, הוחרגו מבחני המתכונת והבגרות בתקנות הסגר - התלמידים הנבחנים יוכלו להגיע אל בתי הספר כדי להבחן.

8. מתמטיקה, המקצועות המדעיים והטכנולוגיים- בגרות קיץ תשפ"א

אשר לבחינות הבגרות בקיץ במקצועות המתמטיקה והמדעים (בהם: פיסיקה, כימיה, ביולוגיה ומדעי המחשב) והמקצועות הטכנולוגיים, המשרד יוציא עדכון אודות ההתאמות עם חזרתם של בתי הספר ללימודים פיזיים. בעניין זה יצויין כי ההחלטה התקבלה לאור בקשת מורי המקצוע ורכזי המקצוע, לפיה עם שובם של התלמידים אל בתי הספר, הם יוכלו לבצע ניטור של הפערים הלימודיים. בהתאם לניטור זה תתקבל ההחלטה על אופי ההתאמות שיינתנו במקצועות אלה לקראת בגרויות קיץ תשפ"א.

9. צמצום היקף המעורבות החברתית

בשל המגבלות שהוטלו בעקבות נגיף הקורונה יידרשו 90 שעות מעורבות חברתית במקום 146 שעות לצורך זכאות לתעודת בגרות.

10. החזרת מנגנון הפיצוי (הקומפנסציה)

הוחלט להחיל רטרואקטיבית את כללי הפיצוי על בוגרי תש"ף (2020) וכן על בוגרי תשפ"א(2021). בהתאמה לכך,867 תלמידים נוספים יהיו זכאים לתעודת בגרות. זכאותם של התלמידים הרלוונטיים תעודכן במערכות המשרד ובמערכות בתי הספר (פירוט אודות מנגנון הפיצוי בנספח המצורף).
התפרסמו 40 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חוצפה. תלמידים מתחסנים וגילאים בין36עד40 שכחתם בכלל תעשו כבר לכולם
  הגב 22.01.21 08:51
 • אורח
  מי שרוצה להתחסן יכול בכל גיל. אל תדבר שטויות
  הגב 22.01.21 08:58
 • אורח
  מי פה ינדב את הילד שלו להיות שפן ניסיונות??? החיסון גורם לעקרות היזהרו והישמרו
  הגב 22.01.21 09:11
 • אורח
  שטויות!!!
  22.01.21 10:32
 • אורח
  שטויות!!!
  22.01.21 10:33
 • אורח
  כל הכבוד על ההחלות הנ"ל אפשר להתחסן במתחמים שונים ללא הגבלת הגיל אם באמת רוצים להתחסן
  22.01.21 10:35
 • אורח
  אכן הילדים שלנו הם לא ניסיונות של אף אחד, וזה ממש לא שטויות. שאלה נוספת שאף אחד לא נותן עליה תשובה, יחסנו את התלמידים אך הם חוזרים הבייתה יש להם הורים שטרם התחסנו או אחים קטנים שטרם התחסנו אז... מי נותן על כך את התשובות, הרי הם יוכלו להדביק גם כאשר יחוסנו.
  22.01.21 16:39
 • אורח
  נכון מאוד להיות שפני נסיונות זה לא רצוי!
  23.01.21 19:15
 • אורח
  לא תודה, הילדים שלי לא עכברים
  הגב 22.01.21 10:20
 • אורח
  צודק!
  22.01.21 15:26
 • אורח
  בצדק
  22.01.21 16:39
 • אורח
  😀👍
  22.01.21 20:20
 • אורח
  אני קשת הבנה ומי שלא עושה חיסון לא ניגש לבגרות!!! מה זה החוצפה הזו
  הגב 22.01.21 10:39
 • אורח
  אין מצב בעולם שלא יאשרו לגשת לבחינות. כל אדם יש לו זכות על גופו ואף גורם לא יוכל להחליט עבורו ובשבילו וכמובן ועוד כאשר מחדירים לגופו חומרים.
  22.01.21 16:42
 • אורח
  שמעתם שהחיסון זה בכלל הזרקה של צ'יפ שנשאר לא פעיל עד שהממשלה תבנה כאן רשת של 5G ואז היא תוכל לשלוט לכולנו במוח???? מה שיותר גרוע זה שגם התשקורת משתפת פעולה עם זה וגורמת לכולם להאמין לממשלה!!!!! אני לא אתחסן וגם לא אתן להם לחסן את הילדים שלי!!!!!! גם אל תפחדו מהקורונה!! הקורונה היא קונספירציה של הממשלה והתשקורת!!!!!!!
  הגב 22.01.21 10:48
 • אורח
  היחיד שמעלה פה קונספירציות זה אתה... זה לא כאילו הממשלה שלנו הסתננה לסין ושיחררה נגיף להרג המונים רק כדי להשתיל צ'יפים באנשים, לפני שמתחילים עם תאוריית קונספירצייה עדיף לחשוב קצת..
  22.01.21 11:09
 • אורח
  זה בדיוק מה שהם רוצים שתחשוב!!! אל תהיה תמים!!!!!!!!
  22.01.21 11:42
 • אורח
  האם המתחם של כללית ברחובות לחיסונים פתוח בשבת? האם אפשר להגיע ללא תור?
  הגב 22.01.21 13:26
 • אורח
  אנשים חושבים שהם מתחסנים אז זהו הם חסינים מקרונה. אז זהו שממש אבל ממש לא. תתחילו להפנים את זה.
  הגב 22.01.21 16:43
 • אורח
  מצחיקים השוטרים עושים מחסומים למציאת נגיף קורונה בארץ
  23.01.21 13:49
 • אורח
  עושים ניסוי על הילדים - טפשים ההורים שיסכימו לכך. אין אישור של ה fda וגם לא של cdc - היה אישור זמני לניסוי שמתבצע על כל המתלהבים/חששנים
  הגב 22.01.21 22:41
 • אורח
  זריקת חלבון לשינוי D.N.A סכנת נפשות
  הגב 22.01.21 23:27
 • אורח
  לא היה אישור על ניסוי ם קליניים בבני אדם
  הגב 23.01.21 08:01
 • אורח
  ובכל זאת עשו ניסוי קליני על תושבי המדינה הפנסיונרים
  הגב 23.01.21 08:01
 • אורח
  ללא אישור
  הגב 23.01.21 08:01
 • אורח
  איך עושים דבר כזה
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  זה חוקי
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  וללא ידיעתם
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  ה לא בסדר
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  וללא פירסום תוצאות המחקר
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  הכל בגלל העובדים הזרים חולי קורונה שמסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה
  הגב 23.01.21 08:03
 • אורח
  הפנסיונרים והפנסיונריות הביאו את נגיף הקורונה מהסםינה סיאנס פרינסס
  הגב 23.01.21 08:04
 • אורח
  גם הפנסיונרים הקבלנים המסעדנים הביאו את העובדים הזרים חולי קורונה לארץ
  הגב 23.01.21 08:05
 • אורח
  והם הרסו שנהמחיי תושבי המדינה
  הגב 23.01.21 08:06
 • אורח
  וכולם כועסים על זה מאוד
  הגב 23.01.21 08:06
 • אורח
  והם הרסו לבניהם,בנותיהן נכדיהם וניניהם
  הגב 23.01.21 08:07
 • אורח
  לשם מה צריך ועדת תיעדוף? לאחר שהאוכלוסייה בסיכון חוסנה אין צורך בה יותר. צוותי רפואה הוראה בטחון משטרה סוהרים ואפילו אסירים חוסנו, נותרו בחוץ רק עובדי המשק הצעירים שמשלמים חלק נכבד מהחיסונים הללו ולזה קוראים תיעדוף...
  הגב 23.01.21 10:22
 • אורח
  2 טעויות והטעיות חמורות: 1) החיסון לא הוכח כמונע הדבקה או הידבקות. במיקרה הטוב, רק את הסימפטומים דל המתחסן בלבד. אנשים לא מבינים את זה. 2) חיסון ללא מעקב בטיחות לטווח ארוך. חסר אחריות לחלוטין. חברות התרופות מסירות כל אחריות.
  הגב 23.01.21 11:49
 • אורח
  רק מטורפים ילכו להתחסן או לחסן את הילדים שלכם. תתעוררו כבשים! זה שהממשלה המטורפת נותנת אוקיי לכל הטירוף שקורה בארץ, זה לא אומר שזה בסדר, מתרחשים כרגע פשעים חמורים כנגד האנושות וכנגד אזרחי ישראל. הכלבים האלה יתנו עליהם את הדין בקרוב.
  הגב 23.01.21 12:44
 • אורח
  חברה' שרוצים להתחסן, לפני שאתם מסתמכים על השקרים שהממשללה/מטרד הבריאות מספרים לכם, תעשו בדיקה בעצמכם! יש מלא חומר באינטרנט לגבי החיסון, מידע לא משוחד שמוגש לציבור.
  הגב 23.01.21 12:46
 • אורח

מעבדת סמים נחשפה בראשון לציון

מסגרת המאבק בנגע הסמים, ערכו אתמול בלשי תחנת ראשל"צ פעילות יזומה במהלכה אותרה מעבדת סמים בדירה בראשל"צ. בדירה נתפס חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס במשקל כולל של כ-42 ק"ג וכן ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13
קרדיט: דוברות המשטרה.


המשטרה חשפה אתמול מעבדת סמים בדירה בראשל"צ ועצרה חשוד במקום. במסגרת המאבק בנגע הסמים, ערכו אתמול בלשי תחנת ראשל"צ פעילות יזומה במהלכה אותרה מעבדת סמים בדירה בראשל"צ. בדירה נתפס חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס במשקל כולל של כ-42 ק"ג וכן ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים. במקום נעצר חשוד בן 31 תושב חולון, והיום תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרו.

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לפרסם את שמותיהם כאנשים מסוכנים לנוער הצעיר ולהוקיע אותם מכל חברה ומקום נידוי מוחלט
  הגב 21.01.21 21:43
 • אורח
  איזה דבר ראשון לציון נהייתה מרכז הסמים של המדינה 😡😡 זה מה שקורה שאין שופטים בירושלים ...ביזיון
  הגב 21.01.21 21:45
 • אורח
  הנהלת העיר לא מתפקדת וזאת התוצאה
  21.01.21 23:31
 • אורח
  צריך לפרסם את השמות שלהם ! שהנוער יזהר מהם!!!
  הגב 22.01.21 01:02
 • אורח
  המשטרה רודפת אחרי מגדלי הסמים ועוצרת אותם... אבל חרידי שמפר את כללי הסגר עד כדיי כך שהוא עושה מסיבות... אותם לא קונסים או מכניסים לכלא?!
  הגב 22.01.21 01:23
 • אורח
  בושה של משטרה
  22.01.21 01:23
 • אורח
  כל הכבוד להם
  הגב 22.01.21 03:52
 • אורח
  קנביס לא סם מסוקן
  הגב 22.01.21 03:57
 • אורח
  המדינה מוכרת קנביס
  הגב 22.01.21 05:05
 • אורח
  קנביס לא מסוכן אידיוטים....
  הגב 22.01.21 08:54
 • אורח
  קודם כל לברך את אנשי משטרה שנית כל שיכניסו אותם לכמה שנים שלצערי זה לא קורה עוד כמה ימים לוקחים עורך דין והוא מוציא אותם הדרך הטובה ביותר לפרסם את שמם והתאור שלכם אז אנשים ידעו איזה ז,לים הם ויתרחקו מהם
  הגב 22.01.21 11:46
 • אורח
  הנהלת העיר לא עובדת ולכן העיר מדרדרת בכל פרמטר
  הגב 23.01.21 08:34
 • אורח
  זה מה שקורה שראש העיר מתעסק רק בפולחן אישיות
  23.01.21 09:04
 • אורח

בחירות 2021! ביום שני יערכו גדעון סער ורז קינסטליך מפגש בזום לתושבי ראשון לציון

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 20


מערכת הבחירות נמצאת בעיצומה אבל הגבלות הקורונה לא עוצרות את הפוליטיקאים שמצאו דרכים חדשות לערוך כנסי בחירות עם הבוחרים. ביום שני הקרוב יערוך יו"ר תקווה חדשה, גדעון סהר כנס בזום לתושבי ראשון לציון, בו יקח חלק גם ראש העיר, רז קינסטליך. כזכור לאחרונה הכריז קינסטליך על תמיכתו בגדעון סער לראשות הממשלה בטענה כי" הוא האדם המתאים ביותר כיום, יותר מכל אחד אחר, להנהיג את ישראל".
המפגש יתקיים ביום שני 25/1/21 בשעה 21:00
להרשמה: http://bit.ly/2NpeUCp


התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביביסט בעוד 1.2.3....
  הגב 21.01.21 20:45
 • אורח
  גדעון סער טועה שמתחבר לרז
  21.01.21 23:35
 • אורח
  רז אתה מבין שזאת הקדנציה האחרונה שלך?
  23.01.21 15:47
 • אורח
  קינגסלר אתה לא בסדר. בחרנו ראש ראש לא כדי שינהל את העיר ולא יעביר את המיסים שלנו לתעמולת בחירות של סהר , תתבייש
  הגב 21.01.21 20:46
 • אורח
  אפרופו מיסים למה הארנונה עלתה?
  21.01.21 21:48
 • אורח
  היחצ"ן דואג לעצמו לתפקיד הבא גדעון סער לא יודע כמה הוא מפסיד לאור החיבור הנ"ל
  21.01.21 23:33
 • אורח
  למה ראש עיריה, מקדם תעמולת בחירות, ע'ח משאבי העיריה שאנחנו ממנים?
  הגב 21.01.21 20:53
 • אורח
  גם הנהלת הפקידים הבכירה מנכ"ל סמנכ"ל העירייה מתעסקים בזה
  21.01.21 23:46
 • אורח
  רז .חבל שהחלטת להשתתף במערכת הבחירות .בחרנו ראש עיר מוצלח ואנו מקווים שימשיך וייצג את כל תושבי עירו ולא את חלקם
  הגב 21.01.21 20:57
 • אורח
  ביזיון!יש לך מספיק מה לעשות בראשון ואינך עושה די.כבר מציץ לצדדים?אבל כמו בארצנו ההתנהלות גם בעירנו חקיינות קלוקלת
  הגב 21.01.21 20:58
 • אורח
  גם ככה רז לא עושה כלום
  21.01.21 23:33
 • אורח
  לא ראוי
  הגב 21.01.21 21:05
 • אורח
  לא הבנתי למה רז משתמש בעיתון של ראשון לציון לקדם את גדעון סער ? רז משתמש בכוח שלו בתור ראש העיר הוא לא מבין שבבחירות לרשות העירייה לא יבחר שוב !!!
  הגב 21.01.21 21:26
 • אורח
  נראה לך שהוא צריך לדאוג שלא תבחר בו לא חסר כנסת וכו
  21.01.21 21:49
 • אורח
  רק בינימין נתניהו האדם הראוי והמתאים כל השאר רק דיבורים בלבלה........... בלבלה
  הגב 21.01.21 21:38
 • אורח
  סער לא מבין שהחיבור עם רז זאת טעות ויחזור לו בפנים. חרב פיפיות
  22.01.21 13:53
 • אורח
  רז אל תשתמש במשאבי העירייה לתעמולה פוליטית
  הגב 23.01.21 12:00
 • אורח
  אשמח להתחבר לזום אבל לא באמצעות הפייסבוק. אין לי פייסבוק.
  הגב 23.01.21 13:43
 • אורח
  סער 4 מנדטים בחחץ
  הגב 23.01.21 17:26
 • אורח
  ביבי👑
  הגב 24.01.21 15:42
 • אורח

כנס היכרות לגני הילדים בראשון לציון! ביום שני 25.1 יתקיים להורים בזום כנס היכרות עם מערך גני הילדים בעיר בו יוכלו ההורים לקבל את כל המידע על פעילות הגנים והצוותים החינוכיים

לינק מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תקופת ההרשמה לגני הילדים בראשון לציון נמצאת בימים אלו. על מנת לסייע להורים מינהל החינוך והמחלקה לגיל הרך, תערוך ביום שני הקרוב כנס היכרות עם מערך גני הילדים בעיר. בכנס יקחו חלק נציגי המנהל וגני הילדים על מנת לתת להורים את כל המידע על פעילות הגנים והליך ההרשמה

הכנס יתקיים בזום ביום שני, 25.1.21 בשעה 20:00

לינק לזום http://bit.ly/3bZYtXd


סרטון ההסבר שהוציאה העירייה להליך ההרשמה לגני הילדים וכיתות א


השנה הרחיבה העירייה את דרכי יצירת הקשר והוסיפה לשימוש ההורים אמצעים דיגיטליים שיאפשרו להם רישום קל, זמין ונוח:

◾מוקד טלפוני ייעודי לקבלת סיוע ומענה לשאלות במספר 03-9547979

◾שירות וואטסאפ עירוני חדש אחוד כולל קבלת מידע רלוונטי, טפסים מקוונים, זימון תורים וקבלת שירות מנציג אונליין - חדש! למעבר אל השירות החדש לחץ כאן http://bit.ly/3i7cALs

לחילופין באפשרותך לשלוח הודעת וואטסאפ אל המספר 03-9542799.

תושב שלא הצליח להשלים באופן עצמאי את הרישום המקוון ונדרש לסיוע, מוזמן לפנות למוקד הטלפוני או לזמן פגישה בוידאו או בטלפון דרך אפליקציית MY VISIT (מדובר בשירות לשיחה עם נציג ולא לרישום)

למעבר לשירות זימון תורים לחץ כאן

https://myvisit.com/#!/home/provider/90

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון! הלילה (חמישי 21.1) יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב נדב בסקינד

העבודות יתקיימו בקטע הרחובות הלחי - ילדי טהרן.

מערכת האתר | | תגובות: 0


נתיבי תחבורה עירוניים, מתקדמת בביצוע עבודות להקמת הקו הירוק בראשון לציון.

החל מהלילה חמישי, 21.1.21, משעה 22:00 עד 05:00, יבוצעו עבודות תשתית ברחוב נדב בסקינד, במקטע הרחובות הלח"י – ילדי טהרן.

הסדרי תנועה ועבודה:

 • לא תתאפשר הנסיעה ברחוב ילדי טהרן, במקטע הרחובות זאב שלנג – נדב בסקינד, לנוסעים בשני כיווני הנסיעה
 • לא תתאפשר הנסיעה ברחוב נדב בסקינד, במקטע הרחובות הלח"י - ההגנה, לנוסעים בשני כיווני הנסיעה
 • לא תתאפשר הפנייה שמאלה משדרות משה דיין לרחוב נדב בסקינד, לבאים מכיוון מערב
 • לא תתאפשר הפנייה ימינה משדרות משה דיין לרחוב נדב בסקינד, לבאים מכיוון מזרח
 • התחבורה הציבורית תפעל כסדרה
 • לא יתאפשר מעבר הולכי רגל במדרכה המערבית ברחוב נדב בסקינד, המעבר יתאפשר במדרכה המזרחית ברחוב נדב בסקינד
לתרשים האזור ופרטים נוספים


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונה בראשון לציון בין אופנוע לרכב. מצורף סרטון מהזירה

אבי בר | | תגובות: 12


סרטון תאונה מהזירה


יום חמישי 21/1 חובשים של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לנפגע אחד באורח קל עד בינוני בזירת תאונת דרכים עם מעורבות רכב פרטי ורוכב אופנוע ברחוב טוליפמן (בתחנת הדלק) ראשון לציון.

בסיום הטיפול הראשוני פונה הנפגע לבית החולים להמשך טיפול רפואי.

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בורא עולם ירחם
  הגב 21.01.21 18:52
 • אורח
  בורא עולם מתרשל בתפקידו ! הוא לא מנע את התאונה ! צריך להחליף את בורא עולם !
  21.01.21 19:00
 • אורח
  שמע ישראל
  הגב 21.01.21 18:55
 • אורח
  שוב אופנוע.שיסעו כמו שצריך .ולא יחשבו שהכביש רק שלהם.מגיע להם.
  הגב 21.01.21 19:01
 • אורח
  זה שמדבר רעות על בורא עולם אני מאחל לך ולמי שהביא אותך יסורים שככה בחיים לא תדבר על בורא עולם.
  הגב 21.01.21 19:03
 • אורח
  אין דבר כזה בורא עולם, צאו מהסרט
  22.01.21 20:14
 • אורח
  בורא עולם אומר:: שמעו ישראל לא לזגזג ולתת גז בכבישים
  הגב 21.01.21 19:04
 • אורח
  כתוב בתורה שמור על עצמך.בורא עולם ישמור עליך. בורא עולם לא מתרשל בתפקידו לעולם.
  הגב 21.01.21 19:05
 • אורח
  זה סרטון זה .....?! זה סרטון של יחידת ההצלה .
  הגב 21.01.21 19:26
 • אורח
  מבפיק עם הקללות ןהשטויות
  הגב 21.01.21 19:50
 • אורח
  מספיק עם הקללות והתשובות הטיפשיות
  21.01.21 19:51
 • אורח
  כל הכבוד לחובשים מהחובש פופו
  הגב 21.01.21 19:50
 • אורח

היום חמישי 21/1 הוא יום היסטורי במאבק בקורונה מתחילת הגל השלישי! לראשונה מחודש נובמבר לאחר 68 ימים מקדם ההדבקה יורד מתחת ל- 1R ומשמעו כל אדם חולה מדביק פחות מאדם אחד וזה סימן לתחילת דעיכת המגפה ולמרות האופטימיות אתמול נפטרו 70 אזרחים

אם רוב הציבור הישראלי ימשיך להקפיד על הוראות הסגר ומספר המתחסנים ימשיך לעלות באופן משמעותי תוך שבוע /שבועיים דעיכת המגפה תהיה ברורה לכולם. אך אם הציבור יתחיל לזלזל בהוראות וקצב החיסונים יואט המגפה "תרים ראש" ומקדם ההדבקה יעלה שנית

אבי בר | | תגובות: 10


אם בוחנים את נתוני היום רואים שבכל יישובי האזור ממשיכה עליית החולים הקשים ומספר הנפטרים היומי מאוד גבוה. אך לקורונה יש חוקים משלה. מה שרואים היום הוא פועל יוצא של תהליכים מלפני שבועיים ולכן המומחים מסוגלים להעריך מה תהייה עוצמת הקורונה מספר שבועות קדימה.

לפני מספר ימים דיווחנו כי על פי הערכת המומחים ב - 21/1 תחל מפנה במגפה ואכן היום מבשר פרופסור ערן סגל ממכון ויצמן כי לאחר 68 ימים, לראשונה מקדם ההדבקה יורד מתחת ל - 1 (הסבר על משמעות מקדם הדבקה בתחתית הכתבה) והמשמעות היא, כי היום חמישי 21/1 על פי הערכת המומחים הוא היום הראשון לתחילת דעיכת הגל השלישי.

אולם צריך לזכור, הכל יכול להשתנות, הערכת המומחים לתחילת דעיכת המגפה מבוססת שהציבור ימשיך להתנהג כפי שרוב הציבור מתנהג בשבועיים האחרונים בנושא הסגר והנהירה להתחסן. כל זלזול בהנחיות וירידה במתחסנים יכולה להוביל להתפרצות גל רביעי.

ההשפעה של ירידת מקדם ההדבקה מתחת ל - 1 תורגש היטב תוך שבוע/שבועיים והכל כמובן בתנאי שהתנהלות הציבור תהיה בהתאם ושהמוטציה הבריטית והדרום אפריקאית אשר חדרה לישראל תהיה תחת שליטה סבירה.

הסבר על מקדם ההדבקה

מקדם ההדבקה R - מסמל את המספר הממוצע של אנשים שיידבקו במחלה זיהומית מאדם אחד בהעדר אמצעי הגנה לרבות חיסון.

משמעויות

 • אם R נמוך מ-1, כל חולה קיים מדביק פחות מאדם אחד. במקרה זה מספר החולים יירד ובסופו של דבר המחלה תיכחד.
 • אם R שווה ל-1, כל חולה קיים מדביק אדם אחד. המחלה תישאר יציבה באוכלוסייה אך לא תתרחש התפרצות או מגיפה.
 • אם R גדול מ -1, כל חולה קיים מדביק יותר מאדם אחד וכך מספר החולים יגדל, והתהליך עלול להוביל להתפרצות או למגיפה.


נתונים ארציים ליום חמישי 21/1/2021 - בסוגריים הנתונים אתמול רביעי


מספר מחוסנים מנה ראשונה - 2,365,041 ( 2,256,145)

מספר מחוסנים מנה שנייה - 694,669 (536,191)

חולים מאומתים - 8152 (8511)

מספר נבדקים - 93352 (95,465)

אחוז המאומתים - 9% (9.2%)

חולים קשה - 1160 (1113)

חולים קריטי -374 (344)

חולים מונשמים - 324 (308)

מספר נפטרים מפרוץ המגפה - 4210 (4142)


נתונים מקומיים ליום חמישי 21/1 - בסוגריים הנתונים אתמול רביעי

ראשון לציון - 1267 (1191)

רחובות - 1000 (973)

חולון - 1150 (1097)

בת ים - 752 (720)

גדרה - 133 (115)

מזכרת בתיה - 58 (55)

עקרון - 82 (73)
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כיף לעשות עסקים בעיריית רחובות
  הגב 21.01.21 18:24
 • אורח
  הנתונים בערים לא מעודדים
  הגב 21.01.21 18:28
 • אורח
  לפי הכתבה: כל זלזול בהנחיות יביא להתפרצות נוספת. מה עם ביבי "המלך" שמשאיר את נתב"ג פתוח ומאפשר לייבא תחלואה ומוטציות מחו"ל? זה לא זלזול בנו, באזרחי מדינת ישראל? בעצם זה זלזול באינטליגנציה שלנו. כולנו סגורים בבתים, העסקים פושטים רגל, אבל הוא נותן להכניס תחלואה מחו"ל ואומר שהאזרחים מזלזלים בהנחיות. שיסגור כבר את נתב"ג!!!
  הגב 21.01.21 20:00
 • אורח
  ממש לא. אם האזרחים היו מתנהגים כמו בני אדם והיום נכנסים לבידוד אחרי הנחיתה וכמובן עושים בדיקות התחלואה לא הייתה מזנקת. אפשר ורצוי לפתוח הכל אבל אנחנו מטומטמים. מאומתים יוצאים להסתובב, מלא מפרים בידוד. מזייפים בדיקות. אפילו לשים מסיכה כמו בני אדם מתחכמים. הלכתי לסופר 70 אחוז עם מסיכה על הסנטר (כמובן שלא נכנסתי פנימה ).
  21.01.21 20:27
 • אורח
  ומה יקרה עם המגפה תהיה פאי R בריבוע ?
  הגב 21.01.21 21:34
 • אורח
  אז יכינו לנו פאי תפוחים וקינמון
  21.01.21 23:08
 • אורח
  יש עדין הרבה חולים בראשון
  הגב 22.01.21 01:13
 • אורח
  בגלל העובדים הזרים
  הגב 22.01.21 04:21
 • אורח
  חולי קורונה
  הגב 22.01.21 04:21
 • אורח
  הכל שקרים! העם שלנו היחיד שמאמין לבולשיט הזה! אנחנו העם הכי פחות משכיל והכי בור משאר המדינות! פשוט להתבייש.
  הגב 23.01.21 10:40
 • אורח

שירות חדש לתושבי ראשון לציון! רשת כותר ראשון פתחה קבוצת וואטסאפ בה יוכלו התושבים להתעדכן בכל הפעילויות והאירועים של רשת הספריות העירונית

לינק לקבוצה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשת הספריות כותר ראשון מרחיבה את השירות לתושבים ופתחה בימים אלו קבוצת עידכונים בוואטסאפ. מעתה יוכלו התושבים להתעדכן בכל רגע, בכל הפעילויות, האירועים וההודעות של רשת הספריות העירוניות בעיר

לינק לקבוצות- הקבוצות דומות אין צורך להצטרף לכולן.

כותר ראשון: עדכונים 1 https://chat.whatsapp.com/Egtkt4haiBHKFU8sY687Zz
כותר ראשון: עדכונים 2 https://chat.whatsapp.com/FYek1j3RadU4SPedkbf5h5
כותר ראשון: עדכונים 3 https://chat.whatsapp.com/KnU96TH2t6t6Wpr2bNgKHO
כותר ראשון: עדכונים 4 https://chat.whatsapp.com/Huk9F1zAETFGZupeHPUW7Q
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אילנית הרוש: בחודש הקרוב עתיד להתחיל פיילוט בבתי הספר כרמים, רוזן ואליאב בראשון לציון, במסגרת תוכנית "עתגרים" לקידום אורח חיים בריא בקרב בתי הספר

במסגרת התוכנית תוקם ועדת היגוי שתנהל את התוכנית בבית הספר, ייערכו מפגשי הכשרה והשתלמות לצוות המורים וגם התלמידים הנבחרים מכל בית ספר יקבלו הכשרה של מקדמי בריאות בית ספריים, כדי להעביר תכנים וסדנאות בבית הספר ובקהילה.

מערכת האתר | | תגובות: 2


תוכנית "עתגרים" מגיעה בראשון לציון! מחזיקת תיק בריאות הציבור, אילנית הרוש הודיעה כי בחודש הקרוב עתיד להתחיל פיילוט ב 3 בתי ספר בראשון לציון: כרמים, אליאב ורוזן, של תוכנית "עתגרים" לקידום אורח חיים בריא של משרד הבריאות (אפשרי בריא). מדובר בתוכנית חינוכית שמותאמת לבתי ספר יסודיים, שבאמצעות אתגרים חוויתיים מחנכת לחיים פעילים ובריאים.


במסגרת התוכנית תוקם ועדת היגוי שתנהל את התוכנית בבית הספר, ייערכו מפגשי הכשרה והשתלמות לצוות המורים וגם התלמידים הנבחרים מכל בית ספר יקבלו הכשרה של מקדמי בריאות בית ספריים, כדי להעביר תכנים וסדנאות בבית הספר ובקהילה.


לדברי הרוש, התוכנית מותאמת לתקופת הקורונה ומאפשרת ללמוד על בריאות וחיים פעילים ובריאים גם מרחוק ומונגשת לא רק לתלמידים אלה מזמינה את משפחות התלמידים לבצע יחד אתגרים לעידוד זמני איכות וחשיפת הנושא בתא המשפחתי המורחב. בנוסף, התוכנית מאפשרת לבתי הספר האחרים בכל הארץ, לשתף פעולה, ללמוד אחד מהשני, לחלוק חוויות והצלחות ועוד.


אילנית הרוש, מחזיקת תיק בריאות הציבור:


אני בטוחה כי התוכנית תמשיך לקדם את בריאותם של התלמידים במערכת החינוך שלנו ובני משפחותיהם. תודה מיוחדת לשותפיי להובלת הפרוייקט, לראש העירייה רז קינסטליך, לסגנית ומ"מ ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך ליאל אבן-זוהר, למנהלת אגף קיימות וסביבה ומקדמת בריאות עירונית מירב שבתאי בלחסן, למינהל החינוך, צוות בתי הספר המשתתפים ולמפתחות התוכנית, הדס חלימי, דיאטנית קלינית מוסמכת לילדים ומירי רימון, מאמנת לבריאות וחיים בריאים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד טוב שיש מישה דואג לתלמידים
  הגב 21.01.21 16:22
 • אורח
  למה אתגרים ב"ע" ?
  הגב 21.01.21 17:11
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354
אורח
09.01.21 22:19
דירה למכירה בראשון לציון .בשכונת רמב"ם. בבניין יוקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת. דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2חניות בטאבו+מחסן 5מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000
אורח
09.01.21 22:20
טל: 0505191354
אורח
28.12.20 11:44
עוזרים לבעלי חניות ברחובות להשכרה ללא מתווכים
אורח
20.12.20 09:06
למכירה מראה בסיגנון אימפרסיוניסטי בגובה 180 רוחב 85 נא להתקשר 0558812621
אורח
25.12.20 09:15
תשאירו אצלכם את המראה או תמכרו אותה בשוק הפשפשים
אורח
04.01.21 11:43
דפקת שם של השמחות .... נשמה אם כבר תתרום מזה נראה לך פה יד 2?
אורח
03.12.20 15:33
רחובות 4 חדרים חדשה קומה 2 חייבת להימכר
אורח
02.12.20 19:57
רחובות 3 חדרים קומה 4 ללא, משופצת 1330000
אורח
26.11.20 12:15
דירת בשכונת כרמי הנדיב החדשה בקריית מלאכי - דירת 4 חדרים גדולה עם 2 מרפסות, גני ילדים חדשים וקהילה. 0509907941 לפרטים.
אורח
08.11.20 09:44
כתושב דרום הארץ שנים רבות אני כובש זיתים בעיקר מעץ אשר היה נטוע בחצר שלנו. מאז שעברנו לרחובות ( ארבע שנים ) אינני מוצא עץ זית המניב פרי גדול ובשפע. עכשיו זו העונה של הזיתים השחורים אותם אני כובש במלח בסגנון יווני. אם למישהו יש עץ זית שכזה אשמח לקבל את הזיתים וכמובן לחלוק בזיתים כשיהיו מוכנים.
אורח
22.11.20 21:01
חחחחחחחחחחחח האם התכוונת לזית?
אורח
03.01.21 17:29
תנסה בכביש העוקף המזרחי


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה
אורח
05.10.20 08:09
למכירה דירה ברחוב שאולי רחובות החדשה 4 חדרים כולל מחסן חניה תת קרקעית בנין 7 קומות לפרטים סוזי 050-9050172
אורח
25.09.20 17:41
להשכרה 3 חדרים בכפר גבירול 054-9068789 2950 שח, גדולה ונחמדה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל