הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

תלמידי ז'- י' יחזרו ללמוד, שנת הלימודים תימשך עד חודש יולי.

סקר בחירות 2021! תושבי ראשון לציון מוזמנים להצביע

קורסי הייטק ללא עלות לתושבי ראשון לציון!

יו"ר ועדת המשנה לקידום הבטיחות בדרכים בכנסת, ח"כ בועז טופורובסקי ביקר בביה"ס לזהירות בדרכים בראשון לציון, והודיע כי יבדוק את נושא קיצוצי התקציב של משרד התחבורה למקום

במהלך הביקור נפגש עם חבר המועצה איתי מתיתיהו וראש מטה זהירות בדרכים ישראל סלע בעירייה אשר סיפר לו על רצונו להקים במקום סימולטור נהיגה למען התלמידים במקום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
תמונות מתוך דף הפייסבוק של איתי מתיתיהו


לאחרונה הגיע יו"ר ועדת המשנה לקידום הבטיחות בדרכים בכנסת, ח"כ בועז טופורובסקי לביקור בראשון לציון, במסגרתו נפגש עם מחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתיתיהו וישראל סלע, מנהל מטה בטיחות בדרכים ומנהל בית הספר לזהירות בדרכים העירוני. במהלך הביקור סיפר סלע על פעילות בית הספר שקולט מדי שנה עשרות אלפי תלמידים מרחבי הארץ שם הם לומדים על נהיגה הנכונה, מניעת תאונות דרכים ועוד. סלע דיבר על כך שבשנים האחרונות ירדו התקציבים שהגיעו למקום ממשרד התחבורה ועל הרצון שלו להקים במקום סימולטור נהיגה למען התלמידים במקום. מתיתיהו וטופורובסקי הביעו תמיכה בנושא ואמרו שיפעלו על מנת לקדמו.


מחזיק תיק הנוער וצעירים, איתי מתיתיהו:

אני מקווה שמדינת ישראל תמצא לנכון להמשיך ולתקצב את בית הספר כדי שפעילותו החשובה תתרחב ותגיע לכמה שיותר תושבים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לישראל סלע הבולדוזר
  הגב 17.01.21 11:28
 • אורח

תלמידי הגימנסיה הריאלית בראשון לציון וביה"ס למצוינות בהודו, זכו במקום הראשון בהאקתון השנתי עם המיזם "Smart Trigger"- רובוט וירטואלי (בינה מלאכותית) הפועל על תוכנה המעודדת למידה מקוונת אינטראקטיבית ומעוררת עניין

כמדי שנה מקיימת הגימנסיה הריאלית אירוע האקתון לפיתוח מיזמים הקשורים לנושאים הנמצאים על סדר היום. לאור הקורונה נערך האקתון בנושא שיפור הלמידה מרחוק. האירוע התקיים בשיתוף לתמידים מהודו, סין והונג קונג

מערכת האתר | | תגובות: 0


הגימנסיה הריאלית מקיימת מדי שנה האקתון לפיצוח נושאים ושאלות הנמצאים על סדר היום. השנה עסק האקתון בלמידה המקוונת בדיונים, שנמשכו על פני חמישה ימים, מול תלמידים מהודו, סין והונג קונג, יצאו תובנות מעניינות: שאלות קופצות המזכות בניקוד, ניסויים במציאות רבודה ואפילו פרסים וירטואליים.

קורונה או לא קורונה, מסורת יש לשמר. הגימנסיה הריאלית קיימה השבוע את האקתון השנתי, וברוח התקופה הוא התקיים במתכונת זום ו- Vickathon, פלטפורמה חדשנית וייחודית לניהול אירוע רב משתתפים. תלמידי הגימנסיה אירחו תלמידים ומטורים ממדינות המזרח: הודו, סין והונג קונג.

מדי שנה עוסק האקתון בנושא ושאלות הנמצאים בסדר היום וקשורים לעולם החינוך. על רקע זה, סיעור המוחות הבינלאומי עסק בשאלה: "כיצד ניתן לשפר את הלמידה מרחוק".

רבות דובר על המעבר החד של מערכת החינוך מלמידה פרונטלית ללמידה מרחוק והקשיים הנלווים הן לתלמידים והן לצוותי ההוראה. תלמידים דיברו על השעות הרבות מול המסך, המשמעת העצמית שיש לסגל בישיבה ממושכת בבית, העיניים שמתעייפות מריצוד המסך ועוד.

המשתתפים עבדו בצוותים מעורבים והעלו רעיונות יצירתיים וחדשניים למיזמים במטרה לפתור בעיות בנושא למידה מרחוק. במהלך האירוע, המשתתפים שמעו הרצאות מרתקות וקיבלו ייעוץ ממנטורים הודים וישראלים שסייעו להם לקדם את הרעיונות.

בסוף האירוע, הוצגו הרעיונות בסגנון פיץ' של יזמים, נבחרו חביבי הקהל וכן השופטים בחרו את המיזמים המנצחים על פי קריטריונים שונים.


במקום הראשון זכתה קבוצה מעורבת של תלמידים מהגימנסיה הריאלית ובית ספר למצוינות בהודו, שעבדו על מיזם בשם "Smart Trigger" . המיזם עסק ברובוט וירטואלי (בינה מלאכותית) הפועל על תוכנה המעודדת למידה מקוונת אינטראקטיבית ומעוררת עניין.

רעיונות נוספים שצפו במהלך ההאקתון הם העברת תרגול של החומר בצורות מגוונות של שאלות ותשובות קלאסיות אך גם דרך משחקים. שאלות קופצות במהלך השיעור המזכות בניקוד ואפילו זכייה בפרסים וירטואלים. בנוסף העלו התלמידים רעיון לפיתוח אפליקציה המאפשרת לחוות ניסויים באמצעות טכנולוגית AR (מציאות רבודה).

ראש העירייה, רז קינסטליך, פתח את ההקאתון, שנמשך חמישה ימים, ואמר:

"אם יש משהו שלמדנו בשנה האחרונה הוא שמערכת החינוך חייבת להיות גמישה ונגישה לכל אחד. חינוך הוא לא מותרות אלא יסוד לשיווין חברתי. זו האחריות שלנו, ראשי הערים, לעשות כל מה שניתן כדי להתאים את מערכת החינוך למציאות הקיימת ולהעמיד לכל תלמיד את אותם תנאים ללמידה. אני מקווה שסיעור המוחות הבינלאומי שנקיים כאן יוביל לתובנות חדשות ומעניינות מהם נוכל להפיק את המירב ולשתף מדינות נוספות בידע ובמסקנות".תלמידת כיתה י', תמר עזרן:

"היתה תקשורת מצוינת ביננו לבין התלמידים מהודו. זה היה שבוע עמוס בחוויות מגוונות מאחר ונפגשנו בשעות שונות של היממה כדי לסיים את פיתוח המיזם. כולם נרתמו למאמץ והעבודה בקבוצה מעורבת העלתה את המוטיבציה והביצוע לרמות גבוהות מאוד".


אמיליה, תלמידה מסין, תיארה את החשש המקדים שלה מההאקתון:

"שמעתי שהתלמידים מישראל הם דעתנים ומאוד פעילים בדיון ולכן חששתי להשמיע את דעתי, אבל תוך כדי דיון, הבנתי כמה הם ידידותיים והתחברו מאוד לרעיונות שלי. אני גאה בתוצרים המשותפים שלנו ומצפה לפרויקטים משותפים איתם".


מנהלת הגימנסיה הריאלית, איריס רון, סיפרה:

"חווינו אירוע מרגש, מיוחד ופורץ דרך- מפגש תרבויות שהצמיח חשיבה יזמית, יצירתית וחדשנית, שהייתה שיאו של תהליך, שעסק בשיפור חווית הלומד בלמידה מרחוק. רתמנו את התלמידים למסע של חשיבה על פתרונות לשכלול ושיפור הלמידה המקוונת".


סגנית ראש העירייה, ליאל אבן זהר, המחזיקה בתיק החינוך:

"האירוע השנה היה מיוחד כי הוא התקיים באופן שבאותו ביקשו התלמידים לשפר, כלומר דרך הלמידה המשותפת וחוצה גבולות, ידעו התלמידים טוב יותר מה עשוי לשפר את הדיו הבא. התלמידים זכו בהתנסות נהדרת ומפגש מרתק עם תלמידים בני גילם ממדינות שונות. כל הכבוד להנהלת בית הספר על ניהול האקתון למופת".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אסון הזפת בחופים! מחר (שלישי 2.3) יתקיים מבצע ניקיון בפלמחים; מתנדבים המעוניינים לקחת חלק במבצע יש להירשם בלינק המצ"ב בכתבה

עמדת המידע וקליטת המתנדבים ממוקמת כ- 1 ק"מ דרומית לתל יבנה ים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט זיו בירמן רט"ג


המשרד להגנת הסביבה יחד עם רשות הטבע והגנים ממשיכים בפעולת הניקיון של חופי ישראל שנפגעו באסון הזפת שנסחפה לחופים. מחר (שלישי 2.3) עתיד להתקיים מבצע ניקיון של חוף פלמחים אשר יתקיים משעות הבוקר ועד הצהריים בשתי משמרות:

משמרת בוקר: 8:00 עד 12:00.
משמרת צהרים: 12:00 – 16:00.

מתנדבים המעוניינים להגיע למבצע יש להגיע להירשם באתר רשות הטבע והגנים ולהגיע לעמדת קליטת המתנדבים הממוקמת כ- 1 ק"מ דרומית לתל יבנה ים.

משך ההתנדבות כשעתיים, בשל החשיפה לזפת.


על פי נתוני רמזור החופים של המשרד להגנת הסביבה רמת הזיהום בחופי פלמחים היא צהובה - רמת זיהום קל- בינוני.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בשורה להורים! במהלך חופשת פסח התלמידים ימשיכו ילמדו 4 ימים במסגרת "בתי הספר של החגים" בעלות של 20 ש"ח ליום.

במזכרת בתיה התשלום יהיה 30 ש"ח ליום

אבי בר | | תגובות: 12


בשורה נוספת לתלמידים והוריהם: שרי החינוך, האוצר ויו״ר השלטון המקומי סיכמו על הפעלת ״בתי הספר של החגים" גם במהלך 4 ימים בחופשת הפסח


ילדי הגנים ותלמידי כיתות א-ב ייהנו מרצף חינוכי, רגשי וחברתי וכן ממסגרת איכותית, מבוקרת ומפוקחת. הם יקבלו בה תכני לימוד עשירים, ומגוון רחב של פעילויות חווייתיות. התשתית הארגונית בגנים ובכיתות א-ב תהיה מסגרת צהרוני ניצנים, תוך מתן אפשרות להוספת ילדים עד למספר המירבי המאושר על ידי משרד הבריאות. בגני הילדים, בגלל הצורך הייחודי ואפשרויות התפעולית, תתאפשר במקביל פתיחה של מסגרות חדשות שלא על בסיס ניצנים, בהתאם לצורך וההיתכנות ברמה היישובית.


התוכנית תקל על נטל תשלומי ההורים, תוביל לחסכון של מאות שקלים להורה לילד, תוביל לצמצום פערים ותיתן מענה ראוי להורים עובדים, בתקופת משבר הקורונה.


השתתפות ההורים ליום פעילות:

• באשכולות למ"ס 1 עד 4: ללא תשלום

• באשכולות למ"ס 5 עד 7: 20 שקלים ליום - ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, גדרה, קרית עקרון

• באשכולות למ"ס 8 עד 10: 30 שקלים ליום - מזכרת בתיה


שעות הפעילות:

• בבתי הספר: 13:00-8:00

• בגני הילדים: 13:00-7:30

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 01.03.21 16:11
 • אורח
  מזכרת בתיה יותר עשירים לכן צריכים לשלם יותר
  הגב 01.03.21 16:25
 • אורח
  מה הבשורה? יש עוד 4 ימים להתפטר מהילדים
  הגב 01.03.21 16:34
 • אורח
  תפסיקו כבר לעשות צחוק ובדיחה מאיתנו ומהילדים שלנו...אני יכולה לספר לכם מה בדיוק עושים עם הילדים בביס של החגים זה בדיוק להורים שרוצים להתפטר מהילדים שלהם.
  הגב 01.03.21 16:46
 • אורח
  צודק בגלל זה גם היה הלחץ הפראי של אמאות בבת ים להחזיר את הגנים ברביעי ובגלל היום הזה שילמו בנתיים ב 13 גנים בבידוד
  01.03.21 16:56
 • אורח
  בשביל מה אתם מביאים ילדים לעולם אם כל הזמן רק מחפשים שמישהו אחר יהיה איתם?
  הגב 01.03.21 17:12
 • אורח
  בייבי סיתר
  הגב 01.03.21 17:18
 • אורח
  על איזה תאריכים מדובר?? גם ככה היה אמורה להיות קייטנה.
  הגב 01.03.21 17:20
 • אורח
  חפשו מי ינענע אותם לא מספיק כל הסרט עם הקורונה וכל הסגר עוד מחפשים איך לקחת כסף עלק מדינה זה מה שנקרא אחד עוזר לשני לאכול את השלישי שיזדיינו שקל לא יראו בעזרת השם שכל ההורים יעשו יד אחת
  הגב 01.03.21 17:28
 • אורח
  הודעה זה נמחקה
  הגב 01.03.21 17:36
 • אורח
  תתביישו לכם, אתם או מורים, או מהממורמרים ללא ילדים‼️מי רוצה לה פתר מילדיו? אתם שלא רוצים ללמד, שנה בבית, לא די לילדנו, שחבו את כל תסביככם, אתם המדביקים, בתי ספר נסגרו, פה קורונה, פה סגר ועוד, אנו ההורים היינו איתם על כל יום רוצים כסף, אין כבר ממה לסחוט, נסחטנו עד תום. התהפכתם או מה, תפסיקו להתנפל על ההורים, תרגיעו וקחו כדורי מירמורון. דיי, הפקרות, הילדים ישלמו את המחיר, איך יתגייסו בשבילכם??!
  הגב 01.03.21 18:21
 • אורח
  תלמידי ד-י לא למדו כל השנה מלבד ימים בודדים, הם אלה שצריכים תגבורת לימודית ואף השערתם שנה נוספת כדי להשלים את הפערים הגדולים שצברו!!! חייב תוכנית ייחודית לגילאים האלה מאידך תלמידי א-ג ביחס אליהם היו ולמדו יותר בבית הספר. התלמידים נפגעו לימודית, רגשית וחייבים למצוא פתרון ותוכנית לקדם אותם, לא בייבי סיור, יותר נכון למידה בקבוצות קטנות שמשלבת משחקי קופסה וחברה, להעלאת המוטיבציה.
  הגב 01.03.21 18:41
 • אורח

בחירות 2021! אילנית הרוש יו"ר סיעת מרצ בראשון לציון מזמינה את התושבים להצטרף למפגש עם מועמדות מרצ לכנסת: ח"כ תמר זנדברג, ג'ידא רינאווי זועבי, חכ"ל מיכל רוזין, עו"ד גבי לסקי, וקטי פיאסצקי שיתקיים ביום שלישי 9/3

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לכבוד יום האישה הבינלאומי, יו"ר סיעת מרצ בראשון לציון, אילנית הרוש תקיים מפגש עם מועמדות מרצ לכנסת. מטרת המפגש היא לתת לתושבים אפשרות לשמוע על הקוים המנחים של המפלגה והיעדים במאבק למען זכויות נשים ונגד אלימות כלפי נשים.

המפגש יתקיים ביום שלישי, 9/3/21, בשעה 20:00.

להרשמה ופרטים נוספים>>

https://forms.gle/eDhhKajKroDuZek18

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

שינויים בהסדרי התנועה בראשון לציון! ביום שלישי 2/3 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב ההסתדרות בשעות הלילה

השינויים הם עקב עבודות פרוייקט מהיר לעיר- הקמת נתיבי תחבורה ציבורית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


חברת נתיבי איילון ועיריית ראשון לציון ממשיכות בעבודות ליצירת נתיב תחבורה ציבורית ברחוב ההסתדרות. ביום שלישי 2/3/21 יבוצעו עבודות לילה ברחוב ההסתדרות בין רחוב גולדה מאיר לרחוב התקומה בין השעות 20:30 ועד 5:00 למחרת.

במסגרת העבודות ייתכנו שינויים בהסדרי התנועה של צמצומי נתיבים לסירוגין.

באזור יוצבו פקחים ושילוט מטרים להכוונה ולהקלה על התנועה

לנהגים מומלץ להיעזר באפליקציית WAZE
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אולי מספיק כבר שיבשתם לנו את החיים עם כל העבודות האלו שנמרחות ונמרחות חודשים על גבי חודשים סתם...זה לא מה שיגרום לנו לבחור בבחירות באיש זה או אחר כל בוקר מאחרים לעבודה כל בוקר עברות תנועה אולי מספיק כבר איפה שבאמת צריך לעבוד ולתקן לא עובדים ולא מתקנים, עייפנו כבר
  הגב 01.03.21 18:12
 • אורח

על שטח בה"ד 10 המיתולוגי בצריפין יוקמו גני ילדים

בה"ד 10 שימש את חיל הרפואה

אבי בר | | תגובות: 1
צילום דובר צה"ל


על שטח בה"ד 10 המיתולוגי בבסיס צריפין אשר שימש הכשרה, הדרכה ואימונים של חיל הרפואה לכל התפקידים הרפואיים הדרושים בצה"ל. ובשנת 2015 הועבר לדרום לעיר הבה"דים. צפויים להיבנות לטובת תושבי שכונת הנרקיסים בראשון לציון 6 כיתות גן ו - 3 כיתות מעון.

בשטח קיימת כמות גדולה של עצים בוגרים ונציג היזם הבטיח לשמור על העצים המיועדים ומסומנים לשימור
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השטחים האלה צריך להעניק לפצועי המילחמות
  הגב 01.03.21 14:42
 • אורח

בית הספר נווה עוז בראשון לציון יצא במבצע חלוקת משלוחי מנות לחיילם בודדים, בתי אבות, הוסטל הגליל ובית קשת ועוד

יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר מירב חיון ליטמן אמרה: "אני רואה בפרויקט משימה חשובה גם בתקופה כל כך קשה ומאתגרת זאת שילדינו יתגייסו למטרה כה חשובה ויבינו כבר מגיל צעיר את ערך הנתינה לזולת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל חג הפורים ילדי בית הספר נווה עוז, יצאו במבצע תרומות משלוחי מנות כמצוות החג. במהלך השבועות האחרונים נאספו על ידי התלמידים מוצרים, אותם ארזו תלמידי שכבות ה-ו. צוות ההוראה ובראשם ורד לזובסקי, מנהלת בית הספר, קהילת ההורים, ההנהגה ויו״ר הנהגת ההורים מירב חיון ליטמן בבית ספר נווה עו״ז המשלב , החליטו לתרום את מארזי משלוח המנות למספר גופים כמו:

בית אבות- אחוזת נווה חוף- שכונת נווה חוף

הוסטל הגליל- הוסטל לאנשים עם צרכים מיוחדים.

הוסטל בית קשת- הוסטל לנערות בעלות צרכים מיוחדים וסיכון מיוחד על רקע קוגניטיבי

דירות לחיילים בודדים- מג״ב

דירות לחיילים בודדים- עמותת ״ביחד״ -

יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר מירב חיון ליטמן אמרה:

"אני רואה בפרויקט משימה חשובה גם בתקופה כל כך קשה ומאתגרת זאת שילדינו יתגייסו למטרה כה חשובה ויבינו כבר מגיל צעיר את ערך הנתינה לזולת. כולי תקווה שבשנה הבאה הקורונה תהיה מאחורינו וביל הספר שוב יתגייס למטרה עם משאבים רבים יותר"

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הבריאות הורה להשמיד כ - 100 ק"ג בשר ודגים לא ראויים למאכל באטליז בראשון לציון

הטיפול במוצרי בקר, דגים ועופות, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה וללא עקיבות עלול להזיק לבריאות הציבור.

אבי בר | | תגובות: 26


משרד הבריאות מודיע על השמדת בשר באטליז "מאסטר בוצ'ר", ברחוב הרצל 76, ראשון לציון

ביום שני, ה- 01/03/2021 בוצעה ביקורת ע"י רופאה וטרינרית ממשלתית עובדת עיריית ראשל"צ – מוסמכת היחידה הווטרינרית במשרד הבריאות, באטליז "מאסטר בוצ'ר" ברחוב הרצל 76 בראשון לציון.

במהלך הביקורת נמצאו במקום ליקויים תברואיים וכן מוצרי בשר שונים, בעלי שינויים אורגנולפטיים חריפים, שאינם ראויים למאכל אדם.

הטיפול במוצרי בקר, דגים ועופות, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה וללא עקיבות עלול להזיק לבריאות הציבור.

בהוראת הרופא הווטרינר הושמדו כ- 100 ק"ג מוצרי בשר ודגים שאינם ראויים למאכל אדם.התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק
  הגב 01.03.21 14:06
 • אורח
  את חצי חינם צריך לבדוק כל הזמן.
  הגב 01.03.21 14:14
 • אורח
  חצי חינם יש וטרינרית
  הגב 01.03.21 14:32
 • אורח
  בקצב הזה לא יהייה היכן לקנות בשר😤😱
  הגב 01.03.21 14:36
 • אורח
  מה זה כל הזמן בראשון לציון תופסים סופרים אטליזים עם בשרים ודגים פגי תוקף .לעזאזל מה ניסגר איתם מרעילים את האזרחיים .איזה רוע 🤬
  הגב 01.03.21 14:42
 • אורח
  כמה צודקים הדתיים שקונים רק גלאט וחלק
  הגב 01.03.21 14:42
 • אורח
  נכון לא יהיה איפה לקנות בשר מאחר ובעלי החנויות הפרטיות מזלזלים כמו כל דבר אחר כאן הכל הפקר
  הגב 01.03.21 14:43
 • אורח
  טוב מאוד שמשרד הבריאות עושה ביקורת.
  הגב 01.03.21 14:52
 • אורח
  ישר כוח למשרד הבריאות ולמחלקה הוטירנרית בעירייה! רק הם שומרים על הבריאות שלנו ומונעים מחלות!! תגבירו עוד את הפיקוח שתתפסו את כל העבריינים בזמן!
  הגב 01.03.21 14:59
 • אורח
  יש להטיל קנס גדול ולסגור את העסק לשנה למען יראו ויראן
  הגב 01.03.21 15:13
 • אורח
  איזה באסה ,דוקא ביום שישי קניתי שם מכל טוב ואירחתי , מי יודע כמה אנשים הרעלתי ,נורא
  הגב 01.03.21 15:24
 • אורח
  מגיע לך , תפסיק לאכול בשר מטונף
  01.03.21 15:44
 • אורח
  הכי טוב בלי בשר
  הגב 01.03.21 15:24
 • אורח
  הלוואי מי שקנה שם ישלשל כל חייו
  הגב 01.03.21 15:43
 • אורח
  תסביר למה אני הקונה הפשוט והצנוע צריך לשלשל
  01.03.21 16:32
 • אורח
  נורא,היתה עיר מקסימה פעם.
  הגב 01.03.21 16:05
 • אורח
  בדוק חצי חינם
  הגב 01.03.21 16:31
 • אורח
  נורא ואיום,, כל הכבוד על הפיקוח..תעשו זאת בתדירות גבוהה יותר ומעולה שאתם מציינים כתוהת
  הגב 01.03.21 16:44
 • אורח
  צריך להגביר את הפיקוח
  הגב 01.03.21 16:50
 • אורח
  ישר כוח
  הגב 01.03.21 17:07
 • אורח
  טיפה בים
  הגב 01.03.21 17:23
 • אורח
  בנוסף להשמדה צריך לקנוס את בעל העסק וליסגור לחודש שיהיה לו נזק כספי ( איש חמדן )
  01.03.21 17:54
 • אורח
  זאת החנות החדשה שרק לפני אולי חודש שפתחו
  הגב 01.03.21 18:12
 • אורח
  לשים שלט ...פה נמכר בשר ודגים מורעלים לידיעתכם התושבים
  הגב 01.03.21 18:27
 • אורח
  כל הכבוד לווטרינר העירוני. לקנות רק בהשגחת הרבנות או הבד"ץ . זה מבטיח מקסימום של השגחה תברואתית.
  הגב 01.03.21 18:45
 • אורח
  כל מי ששיבח פה את משרד הבריאות. טועה לגמרי. למשרד הבריאות אין קשר לזה. זו המחלקה הווטרינרית של העירייה. משרד הבריאות מנכס לעצמו עבודה של אחרים
  הגב 01.03.21 18:58
 • אורח

בזכות מתנדבי תוכנית יהל הפועלת בשכונת רמת אליהו בראשון לציון, הוקמה הספרייה על גלגלים - ספרייה על אופניים איתה מגיעים המתנדבים לפארקים ומקיימים פעילויות ושעות סיפור באנגלית לילדים

מדובר על תוכנית במסגרתה מגיעים מתנדבים מרחבי העולם (השנה הגיעו המתנדבים מארה"ב אוסטרליה, יוון ארגנטינה) והודו) לפעילות התנדבותית בשכונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות מתוך דף הפייסבוק של מוטי עג'מי


הכירו את פרוייקט יהל - תוכנית התנדבותית בראשון לציון שהוקמה בעיר על ידי דנה תלמי המנהלת של הפרוייקט.
התוכנית קיימת בעיר מספר שנים לאחר שתלמי פנתה אל מחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי בבקשה להפעילה בראשון לציון בהשתתפות מתנדבים מהעולם. במסגרת התוכנית מגיעים כ 10 צעירים יהודים לשכונת רמת אליהו, למשך כ 9 חודשים, בה הם מלמדים אנגלית, מתחסרים לשכונה ומסייעים בהתנדבות. יש ציין כי המיזם פועל בשיתוף עם קהילת מטרו ווסט פרוייקט עצמאות, מינהל החינוך,הרווחה ומתנ"ס רמת אליהו.


כאמור העירייה הסכימה לקחת חלק מתוכנית ולטענת עג'מי מדובר על רווח לעיר: "העיר מרוויחה חבורה מדהימה של צעירים חדורי שליחות ומי יודע אולי אף יעשו עליה ,או לפחות יהוו שגרירים טובים לישראל בעולם".

השנה פועלת בשכונה קבוצת מתנדבים מארה"ב אוסטרליה, יוון ארגנטיה והודו, שבנוסף להתנדבות שלהם בבתי ספר, מועדוניות, מתנ"ס ועוד, הם בנו את הספרייה על גלגלים. מדובר על ספרייה ניידת על אופניים שאיתה מגיעים הצעירים לפארקים ומקומות נוספים ומפעילים את הילדים בשעות סיפור באנגלית ובפעילויות נוספות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
26.02.21 17:16
ביבי 40 מנדטים מה לא ברור
אורח
28.02.21 07:23
תספר לכולם במה סבתא שלך עבדה בשנות ה 60 ו 70
אורח
28.02.21 08:20
למה ללכלך יעד מדינה .אבא שלך זה נסרלה יזיבלון
אורח
25.02.21 08:09
ביבי מסית ובוגד ועבריין נמלט קרא ליותר מחצי העם חולי
אורח
23.02.21 19:04
אני שמחה שהוציאו את המכונות של הממתקים מגן בעברית .זו היתה מסחטה של כסף .כל הכבוד!!! ועכשיו צריך להגביל את מחירי הארטיקים שם .15 שקל לארטיק זה מחיר מוגזם ומופקע . צריל לדבר עם בעל בית הקפה , שיהיה מחיר סביר ולא הפקעה,או שלא יגיע לשם "גזלן "במחיר מטורף .זה דבר שאי שפשר להביא מהבית ,בניגוד לחטיפים ושתיה .
אורח
21.02.21 12:33
גן ילדים לא חוקי - א.ש אגדה של גן - גליון דרישות - 21.02.21 מבצע שלמה 2/ברקת 31
אורח
21.02.21 20:57
כל כך הרבה דרישות לא הושלמו, אז איך יתכן שיפתחו את הגן? מי יתן להם להם בכלל אישור?
אורח
21.02.21 20:59
לא מבינה את חוסר האחריות המוחלט של ההורים שהכניסו את ילדיהם היקרים מכל למעון ללא רישיונות וללא אישורים מינימליים. זה מקום הכי מסוכן לתינוקות חסרי אונים.
הצג תגובות נוספות
אורח
19.02.21 05:39
לפחות אין רעש של מטוסים בלילה. שישאר כך תמיד
אורח
18.02.21 11:01
הועדה המקומית ראשון לציון אישרה גן פרטי בבית פרטי עם קיר משותף למשפחתי, עם 60 ילדים ו 15 עובדים שעובדים כבר היום !!!בפועל,נספרו הילדים על ידי השכנים ורשומים קרוב ל 80 אם לא יותר . לקרוא ולא להאמין !!!! איך ייתכן שעירית ראשון לציון מתעלמת מהפגנות ,מעצומה של מעל 600 איש, מכתבים מעורך הדין על אי חוקיות האישור ,על התנגדות גורמים מקצועיים כמו מהנדס התנועה העירוני שמתנגד עקב מסוכנות, דוח פיקוח על הבניה שאומר שיש חריגות בניה עצימות שלא ניתן להכשיר אלא רק להרוס . למי לצעוק יוצר ממה שצעקנו והעירייה בשלה . כי היא יכולה !!! כי חברי מועצה כל כך בטוחים ולא פוחדים מכלום.
אורח
18.02.21 11:06
הכל שם כבר מכור אם אמא מהגן כותבת לי מספר ימים לפני הוועדה את כל מה שהוועדה הולכת להחליט במדוייק זה כבר אומר הכל
אורח
22.02.21 14:54
ש השתדלות רבה של חברי מועצה לפעיל איש העסקים, שהוא בעל הנכס. הגיעו חברי מועצה רק לאותו דיון, ואף חלקם פרשו לאחר שהצביעו, חלק ממש דיוני המועצה לא מענינים, אך באו לסייע לו, וחלק היו מול כוח משפטי ואיומי שחיתות לכאורה , נאלצו לצאת בניגוד אינטרסים, אך מיד הביאו חברת מועצה... שרק תצביע ברוח שלהם. יש שם השתדלות חריגה, ניסיון ביזבוז כספי ציבור לגורם פרטי,
אורח
22.02.21 14:56
ברור לכולם , לחברי המועצה , לראש העיר ולתושבי נוה ים , בעצם למי לא? מה שקורה עם גן הזה . דאגה לכיסו של מקורב זה הסיפור! לא חשובים השכנים , החוקים העירונים ועברות הבניה . ההמלצה להרוס טילת עבור פורעי חוק , כמו גם בנית כניסה נוספת לבית ( כאילו לא די בעברות הבניה הבוטות שנעשו) וכל זה באיצלטה של ״המלצות בלבד״ ואו בהקשר של זרוז הליכים נאמר לנו התושבים האדריכל / מהנדס ״עובד מהר ״ (האם יש תקדים לכך בראשון לציון?) בנוסף הפחדת השכנים בדבר כתב תביעת דיבה. האם נעלמו מנציגנו בעיריה מילים כמו יושר והגינות חוק ?הרי מילים אלו אמורים להיות נר לרגלי הדורשים מאיתנו התושבים לציית לחוק ! נקוה שאחרי הכול יגבר הצדק והיושר ובעיקר החוק על כוחות האופל
אורח
17.02.21 21:58
חבל שאין פה השכרת דירות חדשות,מחפשת דירה להשכיר מקבלן
אורח
17.02.21 19:55
ראשון לציון עיר הקומבינות. קודם כל בונים בריכת שחיה בחצר ללא היתר. אחר כך טובע בבריכה פעוט - אין לדעת מה מצבו ומה נעשה בנושא. לאחר מכן מסבים את הבית הממוקם ברחוב הולנדי, ילד נדרס למוות מרכב הסעות ליד הבית הזה, בשכונת צמודי קרקע שקטה (ברקת 31/מבצע שלמה 2) לגן ילדים פרטי המאכלס כ 80 פעוטות כולל קומה שלישית ללא היתר בנייה אליה יש להגיע דרך מדרגות פתלתלות שם "מאחסנים" תינוקות. כמובן שהרעש הבוקע משם במהלך רוב שעות היום בלתי נסבל והרחוב הצר חסום בעשרות מכוניות ההורים, וכל זה ללא היתרים ואישורים. ומה עושה העיריה בנדון? כלום. ולמה? כי בעל הבית העבריין (ציון עזרא) מתפקד כבכיר בעיריה כך שאפילו וועדת הבינוי המקומית מכשירה את השרץ ועוד מרבה חטא על פשע - על מנת לאפשר את תנועת עשרות הרכבים במקום מתכוונת הרשות לבטל את הפארק והטיילת הצמודה המשמשת עשרות מתושבי האיזור ולהקים במקום מגרש חניה לתפארת, מכספי משלמי המיסים וזאת לטובת אותו מקורב עבריין. מערב פרוע!
אורח
17.02.21 20:06
המבקשים להיתר: עזרא ציון, בריינס יעל, שירן איטח, אמילי מצרי. מדובר במסלול היתר מזורז לא חוקי. יעל וציון עזרא-בריינס בעלי קשרים ענפים עם בכירים בעיריית ראשון לציון. ציון עזרא שחקן כדורגל הפועל ראשון לציון בעברו, מאמן ומנהל בית ספר לכדורגל ראשון לציון. מועדון ההתעמלות מכבי ראשון לציון הוא בהנהלת יעל בריינס. מישיבת ועדת המשנה 10/01/2021: "הגן חייב לקום לא בגלל שזה פלוני אלמוני, אני לא מכיר את הנפשות הפועלות" "בואו נדון באיך לאשר ולא איך לפסול". זה אומר שהגן חייב לקום כי ציון עזרא מבקש.ציון עזרא החליט על מפרצי חנייה במקום הטיילת באבני החושן. בכירים בעיריית ראשון לציון כולל ראש העיר חברים של ציון עזרא https://www.facebook.com/profile.php?id=100000598327564&sk=friends איתן שלום (חבר מועצה, ועדת תכנון ובנייה, "התנועה החברתית הירוקה") וציון עזרא (בעל הנכס, פעיל "התנועה החברתית הירוקה") שיחקו באותה קבוצת כדורגל. איתן שלום נמצא בניגוד עניינים חמור מאוד בעניין גן הילדים. ציון עזרא החליט על מפרצי חנייה במקום הטיילת באבני החושן כדי לשנות ייעוד קרקע שיכשיר את גן הילדים. ציון עזרא היה מנהל לשכת סגן ראש העיר לשעבר, איתן שלום, יו״ר “התנועה החברתית הירוקה ש"סבור שהוא לא בניגוד עניינים". שמואל ג'מיל ועדת תכנון ובנייה וציון עזרא בעל הנכס א.ש אגדה של גן חברים בפייסבוק.
אורח
20.02.21 22:41
מתוך הפייסבוק של בעל הנכס
אורח
17.02.21 20:28
רז קינסטליך ראש העיר, מקורב לבעל הנכס, נבחר על מנת למגר את השחיתות בוחר לעצום את עיניו למלא פיו במים לנוכח העוול המחדל והשחיתות.
אורח
27.02.21 20:32
אז מה הולך פה בעיר?מלא חתולים ששומרים על השמנת? מקווה שלא נגיע למצב של נהריה כפי שמוצג בסדרה השוטרים.
הצג תגובות נוספות


האזינו לשיר " מקום בטוח" המלווה את הקמפיין של קבוצת הרשת " נלחמים ונאבקים למען הילדים" והפעילה החברתית גלי דאדיסון מראשון לציון כנגד מקרי ההתעללות בילדים

את השיר כתבה עינת הולנדר, הלחין שלומי שבת ושרה אותו אסתר קסטרו. השיר שנוצר לאור מקרי ההתעללויות רבים שהתרחשו במוסדות החינוך, קורא לנבחרי הציבור לבחור בילדים בכנסת הבאה ולדאוג לילדים בגיל הרך ולמסגרות הפיקוח .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קבוצת הרשת " נלחמים ונאבקים למען הילדים" שיסדה נטלי בוזגלו שחלק ממנהליה, נמצאת הפעילה החברתית מראשון לציון ן גלי ברדה דאדיסון, יצאה בקמפיין גדול כנגד התעללות בילדים באמצעות השיר "מקום בטוח" אשר כתבה עינת הולנדר, הלחין שלומי שבת ושרה אותו אסתר קסטרו. השיר שנוצר לאור מקרי ההתעללויות רבים שהתרחשו במוסדות החינוך, קורא לנבחרי הציבור לבחור בילדים בכנסת הבאה ולדאוג לילדים בגיל הרך ולמסגרות הפיקוח .


בשבוע שעבר צולם הקליפ כאשר בין המשתתפות נמצאת ליאן דאדיסון (בתה של גלי דאדיסון) שהובילה יחד עם אמה את המאבק בחרם וקראה בכל הרשתות למגר את התופעה הזו .

הקליפ עשוי לצאת בימים הקרובים לתקשורת .


גלי דאדיסון

אני קוראת לכם להיכנס ולעקוב אחר הקבוצה "נלחמים ונאבקים למען הילדים " בפייסבוק. ובכך לתמוך הקמפיין הארצי שלנו שכולו למעלה הגיל הרך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

איחוד הצלה ממשיך במבצע נותנים כתף במסגרתו הם מסיעים מרותקי בית אל מתחמי החיסונים בראשון לציון

מחר וביום רביעי (2-3.3)יחל הסבב השני של המבצע כאשר מתנדבי איחוד הצלה יסיעו את מרותקי הבית לקבלת מנת החיסון השנייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בימים שלישי ורביעי הקרובים יעסקו מתנדבי איחוד הצלה בהסעת מרותקי בית תושבי העיר ראשון לציון למתחם החיסונים העירוני לקבלת מנת החיסון השנייה, זאת בנוסף לפעילותם ביום יום בהגשת עזרה רפואית ראשונה ומהירה. במסגרת הפרויקט המיוחד התבצע איתור מרותקי הבית שמעוניינים לקבל חיסון ותאום הגעתם לצורך קבלת החיסון.

מרותקי בית המתקשים להגיע למתחמי החיסונים עקב בעיות רפואיות מתבקשים לפנות לקופת החולים.שלומי בן עמי ראש סניף ראשון לציון באיחוד הצלה מסר:

"אנו רואים חשיבות עליונה בטיפול וסיוע לאוכלוסייה הבוגרת בהגעה למתחמי החיסונים. כעת אנו מתחילים בסבב השני של המבצע אותו הובלנו בעיר לפני שלושה שבועות והוא ביצוע מנת החיסון השנייה. אני מודה למתנדבים אשר עוזבים את עיסוקיהם ותורמים למען הקהילה כאן בעיר 24/7"


נעמי מזיג פאראמדיקית ונהגת אמבולנס באיחוד הצלה שתבצע העברות לחיסונים גם במנה השנייה מסרה:

"עבורי היא זכות גדולה לקחת את האוכלוסייה הבוגרת להתחסן במרכז החיסון העירוני. תחושת שליחות של הצלת חיים אמיתית, רק יחד ננצח את מגפת הקרונה".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר מצלמים הא חחח
  הגב 01.03.21 12:32
 • אורח
  אני היקשרתי והם לא חזרו אליי
  הגב 01.03.21 13:02
 • אורח

תזכורת! היום (שני 1.3) יפתחו מתחמי חיסוני קורונה בראשון לציון: בשיכון המזרח -החל משעה 10:00 ובנחלת יהודה החל משעה 16:00

החיסונים הם על פי הנחיות משרד הבריאות בלבד, לאלו שטרם התחסנו חיסון ראשון (לא למחלימים), חיסון שני יינתן למי שהתחסן חיסון ראשון במד"א וחלפו 21 יום מהחיסון הראשון.

מערכת האתר | | תגובות: 1
מתחם החיסונים שהתקיים ברמת אליהו


עשרות מתחמי חיסונים של מגן דוד אדום מגיעים לישובים ולשכונות בערים ברחבי הארץ*

כחלק מהמאבק הלאומי בנגיף הקורונה, ממשיכים החובשים ופראמדיקים של מד"א להנגיש את החיסונים במסגרת מבצע "נותנים כתף", צוותי מד"א חיסוני עשרות אלפים ומבצע החיסונים ממשיך ומתרחב.

היום (שני 1.3) יפעיל מגן דוד אדום, בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, פיקוד העורף והרשויות המקומיות עשרות מתחמי חיסון לציבור הרחב מגיל 16 ומעלה (עד 18 בליווי הורים), החברים בכל קופות החולים וזאת במטרה להגדיל את מספר המתחסנים, אשר מוזמנים כמובן להגיע ללא קביעת תור.


החיסונים הם על פי הנחיות משרד הבריאות בלבד, לאלו שטרם התחסנו חיסון ראשון (לא למחלימים), חיסון שני יינתן למי שהתחסן חיסון ראשון במד"א וחלפו 21 יום מהחיסון הראשון.

בראשון לציון יפתחו שני מתחמי חיסונים בשיכון המזרח ובנחלת יהודה.

רחוב העצמאות 37, נחלת יהודה משעה 16:00 עד שעה 20:00

שדרות יעקב 50, שיכון המזרח משעה 10:00 עד שעה 14:


המתחמים יהיו פתוחים לכלל הציבור וינתנו בהם מנה ראשונה בלבד. יש לציין כי לא ינוהל רישום מוקדם למעט הרישום של מד"א במקום. בני 16-18, המעוניינים להתחסן ומגיעים ללא ההורים, צריכים למלא טופס אישור הורים ולהגיע עם ספח תעודת זהות הורים מצולם.

https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/be3e84


בדיקות קורונה

במקביל לחיסונים, היום (3.1) יפתח מתחם בדיקות, בשיטת דרייב אין, בצד המזרחי של חניון היס פלנט. המתחם זמין גם לתושבים שמגלים תסמיני הנגיף וכן כאלו הנמצאים בבידוד. אין צורך בפנייה, יש להצטייד בתעודה מזהה. המתחם יפעל במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים המפורסמים בפורטל הקורונה של העירייה באתר האינטרנט העירוני.


ביום שבת (6.3) יפתח מתחם בדיקות רגלי בלייב פארק בשדרות מרילנד, בין השעות 13:00-20:00. מתחם בדיקות זה מיועד למי שאינו בבידוד ואינו סובל מתסמינים.

כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.


תחלואת הקורונה בראשון לציון נכון ליום שני 1.3

ציון רמזור וצבע 5.6 צהוב
מספר החולים המאומתים 936
אחוז הבדיקות החיוביות 6%

מספר הנפטרים 136

שכונות אדומות: שיכון המזרח עם 51 חולים

שכונות ירוקות: רקפות, נרקיסים, נוריות, רביבים, מרום ראשון, כרמים, נאות שקמה, בנות חיל ונאות אשלים

עיקר התחלואה בעיר היא בקרב בני 10-39 שהם 55% מכלל החולים.

מספר הבידודים במערכת החינוך: 1123

אחוז המתחסנים במנה הראשונה 60.91%
אחוז המתחסנים במנה השנייה 46.2%
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מספיק לפתוח מתחמים צריך להפעיל הסברה ועידוד כדי להביא אנשים לשמירה על כללים בסיסיים בנתיים אין מספיקנפעילות עירונית חוץ מאזהרות שהתחלואה בעיר עולה אין מספיק פעילות של גזרים ראה דוגמת רמת גן שבה ראש העיר פעיל ולא עובק בגינון ספסלים איבוף צואת כלבים בשכונות מר קינסטליך תתמקד קישוט השכונות אינו חשוב כרכע
  הגב 01.03.21 11:55
 • אורח

תאונה בראשון לציון, פצועים קל

קרדיט : תיעוד מבצעי מדא

אבי בר | | תגובות: 8


יום שני 1/3 שעה 08:00 ברחוב לישנסקי 5 מול חונים קונים בראשון לציון. תאונה בצומת בין 2 כלי רכב. 2 פצועים קל פונו לבית חולים וולפסון


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לדעתי מדובר בנהגים מטורפים.
  הגב 01.03.21 09:24
 • אורח
  נכון מאד, ויש הרבה בראשון לצערנו!!
  הגב 01.03.21 09:37
 • אורח
  מטורף
  הגב 01.03.21 09:46
 • אורח
  הרמזור לא פועל שעות בצומת, אבל חסר וחלילה שישלחו פקח להכווין את התנועה או טכנאי שיתקן את הרמזור.
  הגב 01.03.21 10:05
 • אורח
  העיקר שמספרו את האיזורים.
  הגב 01.03.21 10:13
 • אורח
  באותו הלך מוכר ת גלגלים ?
  הגב 01.03.21 13:15
 • אורח
  אלוהים ישמור מכל צרה
  הגב 01.03.21 16:25
 • אורח
  למה בהפסקת חשמל או רמזור לא עובד המהבהב בכתוב לא עובד עם סוללה ככה רואים וניזהרים יותר
  הגב 01.03.21 18:20
 • אורח

תמונות וסרטונים מחגיגות יום ההולדת 100 למאושפזי המרכז הגריאטרי מלבן בראשון לציון, שנערכו על ידי קהילת "עושים טוב בקהילה" של זיו נחמה ותושבי העיר יחד עם שוטרי תחנת ראשון ולוחמי האש

זיו נחמה: אני וחברי היקרים מהקבוצה "עושים טוב לקהילה" נמשיך תמיד להגיע ולשמח את הקשישים ואת ניצולי השואה במרכז הגריאטרי ותמיד נשמח לשתף פעולה עם כל הגורמים שירצו לקחת חלק בפעילויות הברוכות בקבוצה המדהימה הזאת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


לרגל חג הפורים, קבוצת "עושים טוב לקהילה של זיו נחמה ותושבי ראשון לציון יצאו לפזר שמחה ברחבי העיר. בסוף השבוע האחרון הגיע חברי הקהילה למרכז הגריאטרי מלבן על מנת לחגוג יום הולדת 100 ל3 מאושפזים במרכז הגריאטרי: שורדי השואה - קובלין סימה ורוזנברג רבקה, וגרוזמן מנדל שהשתתף במלחמת העולם השנייה ולקח חלק בשיחרורה של גרמניה הנאצית. אל החגיגה הצטרפו שוטרי תחנת ראשון לציון בהם אלי לסרי ושמעון אזולאי שברכו אף הם את ילדי היום הולדת ולוחמי האש בעיר שהגיעו עם כבאית על מנת לבצע "מטז הצדעה" למען החוגגים.


זיו נחמה:


אני רוצה להודות מכל הלב... לרוזי כהן (sweet roze) על נדיבותה בתרומת העוגות וכמו תמיד רוזי תמיד נרתמת ותמיד מוכנה להירתם לכל פעילות. לרפאל חברוני, שהגיע במיוחד בבוקר זה עם כל הציוד והשליטה שלו במערכת ההגברה, אלוף עולם.

לאליחי כהן, האיש והצלילים שתמיד מתלווה אלי עם גיטרה ומנגינה, למיכאל אקרלינג חבר יקר ולבנו אוראל נציג בית הספר "עין הקורא" שיכבה ד' שהגיע עם משלוח מנות גדול מטעם ילדי בית הספר, לחברי היקר עו"ד ניר גולני שהגיע לכבד אותנו בפעילות, למירב טויטו פדידה מתחנת משטרת ראשון לציון, לאלעד חבר יקר מתחנת כיבוי אש ראשון לציון שנרתם יחד עם מפקדיו לפעילות ולמחווה המרגשת, למאיר הליצן החביב שהגיע מעכשיו להירגע כדי לשמח את החוגגים והסובבים, לטלי מכל-בו שרירא שנרתמה מהרגע להרגע בהכנת הבלונים שקישטו את המסיבה והוסיפה המון צבע לחגיגה. תודה ענקית להנהלת המרגז הגריאטרי "המלבן" שמקבל אותנו תמיד בחיבוק חם ואוהב וכמובן לעובדת הסוציאלית המדהימה גלית שתמיד מאפשרת לנו לשמח ולשמוח במיוחד בתקופה זו.

אני וחברי היקרים מהקבוצה "עושים טוב לקהילה" נמשיך תמיד להגיע ולשמח את הקשישים ואת ניצולי השואה במרכז הגריאטרי ותמיד נשמח לשתף פעולה עם כל הגורמים שירצו לקחת חלק בפעילויות הברוכות בקבוצה המדהימה הזאת. כולי תקווה שנמשיך יחד להעלות חיוך על פנייהם של הקשישים. ותזכרו תמיד. מילה טובה... מחשבה טובה... ומעשה טוב.
סרטונים

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין תתחת....
  הגב 28.02.21 21:58
 • אורח
  איזה טוב לב ואהבה.ממש מרגש.
  28.02.21 22:17
 • אורח
  מגיע שאפו גדול לזיו ולכל המתנדבים כל הכבוד לכולם.
  הגב 28.02.21 22:43
 • אורח
  כל הכבוד למתנדבים , שבאו לחגוג בגדול יום הולדת שכזה לניצולי שואה בגיל הזה, אין מילים! רק ברכות חמות לכולם!!!!
  הגב 28.02.21 23:56
 • אורח
  זיו מיכאל וכל היתר - כל הכבוד !!!
  הגב 01.03.21 02:13
 • אורח
  כל הכבוד למתנדבים ולאנשים מייחדים שבאים לשמח על חשבונם תפרגן ואל תגיב עדיף שתזכה ל יות כמותם
  הגב 01.03.21 09:54
 • אורח

סקר בחירות 2021! תושבי ראשון לציון מוזמנים להצביע

בסקר מופיעים רשימות שעל פי 3 הערוצים המרכזיים בישראל כאן, 12 13 הרשימות עוברות את אחוז החסימה. כל הרשימות האחרות המתמודדות מופיעות בסקר "אחרות" . ההצבעה לסקר תסתיים ביום חמישי 18/3 בחצות. שימו לב המערכת יודעת לזהות זיופים, או הצבעות רובוט וכד', אדם המצביע פעמיים, המערכת מוחקת את הצבעתו הקודמת. יום הבחירות 23/3/2021

אבי בר | | תגובות: 74סקר בחירות 2021 - ראשון לציון

הליכוד - בנימין נתניהו

33%
יש עתיד - יאיר לפיד

30%
תקווה חדשה - גדעון סער

11%
ימינה - נפתלי בנט

6%
ישראל ביתנו - אביגדור ליברמן

5%
כחול לבן - בני גנץ

4%
הציונות הדתית - בצלאל סמוטריץ'

2%
מפלגת העבודה - מירב מיכאלי

2%
מרצ - ניצן הורוביץ

2%
ש"ס - אריה דרעי

2%
אחר

1%
יהדות התורה - יעקב ליצמן

1%
הרשימה המשותפת - איימן עודה

1%


תקנון הסקר

 • בסקר מופיעות רק רשימות אשר על פי 3 הערוצים המרכזיים 1, 12, 13 עוברות את אחוז החסימה.
 • רשימות שלא עוברות את אחוז החסימה צורפו לכפתור אחד "אחרות"
 • כל אדם יכול להצביע מספר פעמים ולהתחרט, המערכת סופרת רק את ההצבעה האחרונה.
 • המערכת רשאית למחוק כל הצבעה ללא הסבר וללא התראה מוקדמת כאשר יש לה יסוד סביר לחשוד כי מדובר בהצבעה מזויפת.
 • במידה ורשימות יאוחדו , גם קולותיהם יאוחדו
 • הסקר לא מתבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות ולפיכך אי אפשר להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור
 • הסקר יינעל ביום חמישי 18/3/2021 בשעה 23:59
 • תוצאות הסקר יפורסמו לציבור ביום שישי 19/3/2021

התפרסמו 74 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 26.01.21 09:49
 • אורח
  מחזיק מדינה שלימה בת ערובה, כדי להמלט ממשפט
  26.01.21 14:25
 • אורח
  הקינאה אוכלת את הלב של כל העבדים של הסמרטוט האדום ! קנאים שמאלניים שרוצים להפיל את השלטון. רק ביבי וזהו !!!
  27.01.21 02:00
 • אורח
  ביבי = מנסור עבאס
  27.01.21 03:55
 • אורח
  רק ביבי יציל את מדינת ישראל🇮🇱🇮🇱🇮🇱
  הגב 26.01.21 09:53
 • אורח
  הוא יציל את עם ישראל כמו שבר כוכבא הציל !
  26.01.21 13:14
 • אורח
  רק ביבי הרס את המדינה!!!!!!!
  הגב 26.01.21 10:04
 • אורח
  אלה כמוך הורסים אם לא היו ממציאים שקרים נגדו ומצרים את צעדיו כבר מזמן היינו אחרי קורונה
  17.02.21 02:31
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 26.01.21 10:07
 • אורח
  הליכוד=פירוד=זחנבוט
  01.02.21 06:27
 • אורח
  לדעתי, כדאי לפרסם גם את מספר המשתתפים העדכני.
  הגב 26.01.21 10:10
 • אורח
  קדימה, גדעון סער, תביא עלינו את השינוי לטובה !!!
  הגב 26.01.21 10:12
 • אורח
  חחחח
  28.01.21 07:47
 • אורח
  ביבי טוב רק לביבי
  הגב 26.01.21 10:18
 • אורח
  איני מצביע כלל - כל הפוליטיקאים שקרנים פטולוגים ואינם עושים עבורינו כלום ,דואגים רק לכסא !!!
  הגב 26.01.21 10:20
 • אורח
  נתניהו מציל אותנו מהקורונה ועושה רק טוב למדינה
  הגב 26.01.21 10:56
 • אורח
  ח ח ח. ביבי משקר אותך. מצב קפריסין הרבה יוצר טוב משלנו. כנ"ל מדינות נוספות.
  26.01.21 14:24
 • אורח
  הגיע הזמן לשינוי ללא שיסוי ללא שטיקים וללא טריקים.
  הגב 26.01.21 10:57
 • אורח
  רק בנימין נתניהו כראש הממשלה שלנו!!!
  הגב 26.01.21 10:59
 • אורח
  אם לא ביבי אין משהו ראוי
  הגב 26.01.21 11:24
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 16:37
 • אורח
  יאיר לפיד נאמן לדרך ולבוחרים, לא תלוי בחרדים ולכן לא סחיט. מחבק את הלהט"בים וכל מי שהמדינה יקרה לו, ללא שייכות של דת, גזע ומין! יעשה עבודתו נאמנה. דרכו נכונה והלוואי ותהיה הפרדה בין דת למדינה, רק אז מצבינו יהיה טוב יותר. אפס סחטנות!
  הגב 26.01.21 11:55
 • אורח
  חחח חחח ... היכן שירת בצבא יאיר לפיד ?
  27.01.21 01:52
 • אורח
  יאיר לפיד זגזגן איזה חוקים העביר למען המדינה.בקושי היה בכנסת.רק ביבי
  06.02.21 23:26
 • אורח
  רק מנהיג שלא מפחד ממגזר כזה או אחר יביא את הישועה. כל מי שבוחר בליכוד, בנט או סער, יגרום לנו להישלט ולהיסחט בידי החרדים. ראינו מה קרה בשנה החולפת. נולדה מדינה בתוך מדינה עם חוקים משלה ורב ממשלה משלה.
  הגב 26.01.21 11:58
 • אורח
  הרשימה המשוטפת
  26.01.21 13:35
 • אורח
  רק ביבי ראוי להנהיג את מדינה
  הגב 26.01.21 12:32
 • אורח
  ביבי = מרוקאים =חרדים = עבאס
  01.02.21 06:28
 • אורח
  רק ביבי מנהיג חכם וחזק
  הגב 26.01.21 13:09
 • אורח
  בין 75 רקוב ובוגד
  01.02.21 06:29
 • אורח
  הגיע זמן לשינוי.
  הגב 26.01.21 13:51
 • אורח
  לברמן זה מילה
  הגב 26.01.21 14:02
 • אורח
  ליברמן סכסכן.
  27.01.21 01:53
 • אורח
  חבל על קול של ליברמן. הקולות שלו צפים וביגללו אין ממשלה
  06.02.21 23:28
 • אורח
  סקר חנטריש.אפשר להצביע בלי הגבלה .כך עושים שקר.
  הגב 26.01.21 14:03
 • אורח
  רק ביבי עושה בלאגן, כדי להמלט ממשפט. ביבי מבסוט מקורונה משתוללת. זה משרת את האינטרסים שלו
  הגב 26.01.21 14:23
 • אורח
  ערוץ 20 הוא לא מרכזי?
  הגב 26.01.21 14:29
 • אורח
  רק לפיד יתן לביבי את התרופה.דרעי וליצמן עושים בית ספר לביבי כל מה שמבקשים המושחת נותן רק שיבחרו בו.
  הגב 26.01.21 19:17
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 26.01.21 19:39
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 19:32
 • אורח
  ביבי המלך
  הגב 26.01.21 20:50
 • אורח
  זוהר ארגוב הוא המלך,נתניהו נאשם בשוחד
  09.02.21 19:32
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 26.01.21 20:51
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 19:31
 • אורח
  רק הליכוד יכול
  הגב 26.01.21 20:51
 • אורח
  ביבי מנהיג הכול יכול חכם מאוד
  הגב 26.01.21 20:52
 • אורח
  איש חכם ולכן מתמרן את הציבור ואת המדינה תוך יצירת מניפולציות והונאה (ראה ערך טראמפ)
  27.01.21 09:27
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 19:31
 • אורח
  עבר זמנו של ביבי. מזיק יותר מאשר מועיל. עסוק רק בלהציל עצמו מהמשפט למרות שטוען לחפותו אולם מפחד להגן על טענה זו. מעניין למה.....
  הגב 27.01.21 09:26
 • אורח
  כולם נוכלים
  הגב 27.01.21 13:50
 • אורח
  רק ימין ליברלי בלי ביבי
  הגב 27.01.21 22:15
 • אורח
  בר סימן שימעון טוב
  הגב 27.01.21 22:16
 • אורח
  נתניהו למעשיהו
  הגב 28.01.21 10:37
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 28.01.21 12:10
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 19:31
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 30.01.21 08:16
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 19:31
 • אורח
  יחיד ומיוחד במינו. מנהיג עולמי לא ניתן להיכנס. לנעליו.
  הגב 30.01.21 08:19
 • אורח
  צריך לציין גם את כמות המצביעים עד כה.
  הגב 30.01.21 13:09
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 30.01.21 14:31
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 19:31
 • אורח
  יש רק מנהיג אחד במדינה שלנו ביבי נתניהו
  הגב 01.02.21 15:28
 • אורח
  פושע מאומת
  03.02.21 11:04
 • אורח
  שס שס שס שס שס שס שס שס
  הגב 03.02.21 15:37
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 03.02.21 15:38
 • אורח
  ביבי זיבי
  09.02.21 19:31
 • אורח
  נכון שס זה ביבי אז זה לא משנה......
  הגב 03.02.21 15:38
 • אורח
  נתניהו אסון למדינה .חייבים להחליף אותו !!!!
  הגב 05.02.21 13:06
 • אורח
  נתניהו מנהיג גדול הביא שלום חיסונים ועומל יום ולילה למען העם שלנו. רק ביבי.
  הגב 06.02.21 23:23
 • אורח
  מה יתן לך החיסון אם אתה לא תחזור לשגרה.
  08.02.21 02:40
 • אורח
  נתניהו למעשיהו
  הגב 09.02.21 19:31
 • אורח
  רק ביבי מסוגל על כול שונאי עם ישראל
  הגב 11.02.21 11:07
 • אורח
  ביבי הביא קורונה ואז מכר לנו חיסונים
  הגב 13.02.21 16:48
 • אורח
  נתניהו סמולני,מלקק לתנועה האיסלאמית
  הגב 16.02.21 20:30
 • אורח

ההצבעה בסקר נמשכת! חודש לפני הבחירות ובתוצאות ביניים של סקר גולשי be106 הצביעו 4211 גולשים ביבי מוביל ואחריו לפיד, סער ובנט. כל נתוני הביניים על ההצבעה ברחובות, בראשון לציון, בת ים , חולון וגדרה בכתבה

הסקר יינעל ביום חמישי 18/3/2021 בשעה 23:59

אבי בר | | תגובות: 20מערכת be106 מנהלת משנת 2013 מידי מערכת בחירות, סקר בחירות אינטרנטי.

בכל מערכות הבחירות למעט מערכת בחירות אחת הסקר האינטרנטי של be106 חזה כמעט במדוייק את תוצאות מערכת הבחירות. נקווה שגם בבחירות 2021 נצליח לחזות את תוצאות הבחירות.

בסקר הנוכחי משתתפות רשימות אשר על פי 3 ערוצי התקשורת המרכזית עוברות את אחוז החסימה. וכל שאר המפלגות אשר לא מופיעות בסקר והציבור רוצה להצביע עבורן מופיעות תחת הכותרת "אחר".

להלן סיכום ביניים של סקר הבחירות, חודש לפני הבחירות האמיתיות ביישובים רחובות, ראשון לציון, בת ים, חולון וגדרה. עד תאריך 21/2/21 הצביעו בסקר 4211 אנשים

להלן לינק להמשך הצבעה בסקר

http://www.be106.net/231/44625

רשימהרחובותראשון לציוןבת יםחולוןגדרהסקר הסקרים סיכום ממוצע של היישובים
ליכוד - ביבי42%32%51%43%40%41.6%
יש עתיד - לפיד17%31%14%28%25%23%
תקווה חדשה - סער9%11%9%10%7%9.2%
ימינה - בנט6%6%5%3%7%5.4%
ציונות דתית – סמוטריץ'5%2%3%2%3%3%
ש"ס - דרעי5%2%3%4%3%3.4%
מרצ - הורוביץ3%2%2%1%2%2%
ישראל ביתנו- ליברמן3%6%4%0%1%2.8%
כחול לבן - גנץ3%4%4%4%2%3.4%
מפלגת העבודה בראשות מירב מיכאלי3%2%2%1%4%2.4%
הרשימה המשותפת - עודה1%1%1%2%3%1.6%
יהדות התורה - ליצמן2%1%1%2%0%1.2%
אחר2%1%1%2%2%1.4%

הערות

 • הסקר לא מתבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות ולפיכך אי אפשר להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור
 • הסקר יינעל ביום חמישי 18/3/2021 בשעה 23:59התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי מצביע ללפיד ממש מפחיד . איש נטול השכלה נטול ניסיון ובעיקר מכפישן .
  הגב 22.02.21 10:45
 • אורח
  ומי שמצביע ביבי... מרשה שיסוי, מרמה, הפרת אמונים, ובעיקר פחדן!!!
  22.02.21 11:35
 • אורח
  איפה שיותר ערסים יותר ביבי.....
  הגב 22.02.21 10:47
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 22.02.21 10:49
 • אורח
  ביבי מכפיל את לפיד בכמות המנדטים המזל של לפיד היחיד הןא בכך שבער מוכן לשבת עם בלד והמשותפת כנ״ל ליברמן עם בלד ומרצ ועודה לאן הגענו
  הגב 22.02.21 10:53
 • אורח
  אין לכם אומץ להחליף מה קורה
  הגב 22.02.21 11:29
 • אורח
  אני אצביע לפיד, יש למישהו בעיה עם זה? אדם משכיל עם ניסיןן פוליטי, וישר.ולא משסה את העם אחד נגג השני.
  הגב 22.02.21 11:54
 • אורח
  ממש כך
  22.02.21 13:01
 • אורח
  גם חייל גיבור , הוא ניפצע בשרותו הצבאי , קלסר נפל משולחנו ככתב צבאי בעיתון למחנה , ופצע את רגלו .😂💤
  22.02.21 13:32
 • אורח
  האח של ביבי מחכה לו
  23.02.21 03:34
 • אורח
  הגיעה הזמן להחליף את ביבי עשה מספיק והזמן לפרוש בזמן. אני חושבת לא צריך לפרסם כמה לביבי אם כן תפרסמו את כלם. זה פרסומת וראשות העיר לא הוגן שיתנהגו בצורה כזאת, זאת דעתי.
  הגב 22.02.21 11:55
 • אורח
  לא צריך לנהל את הסקר הזה באתר הזה. זאת התערבות פוליטית. מבקש להפסיק את זה !.
  הגב 22.02.21 12:56
 • אורח
  רק בינימין נתניהו כראש הממשלה שלנו! ואני לא ערסית !מטוב לא מזלזלים זורקים! מעריכים ומחזקים!
  הגב 22.02.21 13:02
 • אורח
  מרוקאית בלונדינית
  23.02.21 03:35
 • אורח
  אין יותר טוב מיביבי כל השאר נוכלים ושקרנים רק ביבי חושב על מדינת ישראל ועל עם ישראל כל השאר חושב על הכיסא שלו
  הגב 22.02.21 13:02
 • אורח
  אוחנה חושב על הכלי של עבאס מנסור
  23.02.21 03:35
 • אורח
  למה להחליף ? מה שטוב לא מחליפים! רק בנימין נתניהו!
  הגב 22.02.21 13:04
 • אורח
  תרנגולת שמטילה ביצי זהב ..לא לוקחים לשוחט ..
  22.02.21 14:28
 • אורח
  בגדרה מצבעים לרשימה המשותפת, הגת משגע את הראש של התיימנים .
  הגב 22.02.21 13:25
 • אורח
  ביבי נתניהו טוב למדינה ואני לא ערס בכלל
  הגב 22.02.21 20:08
 • אורח

ראש הממשלה! תלמידי ז'- י' יחזרו ללמוד, שנת הלימודים תימשך עד חודש יולי. נערכים לתת חיסונים כל חצי שנה ולכן ירכשו 36 מיליון חיסונים והקמת מפעל חיסונים בישראל של פייזר

המורים ילמדו בחודש יולי בהסכמה ולא בחובה ויפוצו בשכר מלא

אבי בר | | תגובות: 24


ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החינוך יואב גלנט הודיעו הערב על מתווה החזרה ללימודים של כיתות ז' - י' כולל התוכנית להשלמת הפערים.

לגבי תלמידי כיתות ז' - י' אין עדיין מועד מדוייק לחזרתם אך זה יהיה בימים הקרובים בשלב זה לערים צהובות וירוקות ולא מן הנמנע גם ערים כתומות בהירות יאושרו.

לגבי סיום שנת הלימודים , הוחלט כי הלימודים בגנים - י"א ילמדו גם בחודש יולי וישלימו מקצועות חשובים להשלמת הפערים.

תלמידי יב יסיימו את הלימודים במועד 20/6.


הובהר כי תעסוקת המורים לא תהיה חובה אלא בהסכמה ומורה שילמד בחודש יולי יקבל שכר מלא. (הנושא עדיין צריך את הסכמת ארגוני המורים).

לגבי החיסונים הודיע ראש הממשלה, כי בשלב זה לא ידוע לכמה זמן תקף החיסונים ונערכים לאופציית של חיסון כל חצי שנה ולכן נערכים ב - 2 מישורים להשיג 36 מיליון חיסונים אשר יספיקו לעוד שנה ובמקביל לבנות בישראל מפעל חיסונים של פייזר ולהיות ספק מרכזי לעולם ולישראל של חיסונים.

בימים הקרובים יפורסמו מועדים מדוייקים לגבי הלימודים
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה חארות למה שנלמד כל החופש?, הם אמרו שכיאלו לא למדנו כל השנה אז שבאמת לא נלמד, שלא יהיה לנו שיעורים
  הגב 28.02.21 20:36
 • אורח
  אל תדאג...עד אז
  28.02.21 20:49
 • אורח
  כיף להיות עובד מדינה בכיר הכסף דופק כל חודש כמו שעון במיוחד לבכירים
  28.02.21 21:14
 • אורח
  ביבי עלינו תעלולי הבחירות שלך הטריקים והשטיקים כבר לא ישפיעו בחיים
  הגב 28.02.21 20:44
 • אורח
  אולי עליך זה כבר לא עובד, אבל מעל מיליון מצביעים עדיין מאמינים לו והוא מצליח לעבוד עליהם כל פעם מחדש.
  01.03.21 00:14
 • אורח
  המורים והתלמידים צריכים חופש מכל הטרוף שעברו
  הגב 28.02.21 20:49
 • אורח
  אם ירצו ללמד.. ואם לא נקבל תומכי הוראה שאין להם קמצוץ בהוראה פשוט ממלאים מקום
  01.03.21 05:59
 • אורח
  אצלנו בכולל לומדים רגיל שיעורים כייף השבח לאל אוכל לימודים שירים וריקודים רק השם יצילו אומר הרב שלנו רהי שמעון בר מיננן
  הגב 28.02.21 20:49
 • אורח
  לא בר יוחאי ???.
  28.02.21 20:58
 • אורח
  כאמא לארבעה ילדים ולא אני לא מורה/עו"ה, עצוב לי על החלטה מטופשת שכזו...הילדים האלו כבר שנה יושבים בבית מול המסכים, המורים האלו עובדים יותר קשה מיום לימודים רגיל, הם זקוקים לחופש תפסיקו עם החלטות מטופשות ולא הגיוניות כאלו מה יתן להם החודש הזה בהשלמת פערים של שנה שלמה צוחקים עלינו על הילדים שלנו ועל המורים....ולהורים שכל הזמן מתלוננים שהילדים בבית הייתם צריכים לחשוב לפני שעשיתם ילדים
  הגב 28.02.21 21:09
 • אורח
  אתם אף פעם לא מפסוטים מה שהוא יעשה לא טוב לכם אין כמו ביבי
  הגב 28.02.21 21:31
 • אורח
  סתומים לא מתים הם רק מתחלפים. נכון אין חלאה כמו ביבי (כרגע)
  01.03.21 07:55
 • אורח
  וואו וואו וואו וואו רוצים להכיל אותנו בחיסונים צריך להחליף להחליף את ביבי דחוף
  הגב 28.02.21 21:35
 • אורח
  ראש ממשלה כושל, שר החינןך כושל...בקיצור ממשלה כושלת
  הגב 28.02.21 21:36
 • אורח
  ממשלה עלובה ומושחתת
  הגב 28.02.21 21:37
 • אורח
  על חשבון מי התלמידים ילמדו? חוץ ממה שאני שילמתי עבור עשרה חודשים,צריכה עוד לשלם עבור יולי + 300₪ נסיעות?
  הגב 28.02.21 21:47
 • אורח
  שקרן נשאר שקרן
  הגב 28.02.21 22:02
 • אורח
  שוחד בחירות שוחד בחירות שוחד בחירות...
  הגב 01.03.21 06:57
 • אורח
  שילמדו .. מה יש לעשות בבית כל היום בפלייסטשיין ולראות סרטים כחולים ?? ילדים זה דרעק !
  הגב 01.03.21 08:39
 • אורח
  שולם קיבל את ההחלטה ופסק שהתלמידים יחזרו
  הגב 01.03.21 09:12
 • אורח
  עכשיו מתקדים לבריאות וחיזוק מערכת החסינויות!רוצה לשמוע עוד פרטים: https://n.sendmsg.co.il/Minisites.aspx?p=159857-193104058860-33552 בריאות טובה
  הגב 01.03.21 09:27
 • אורח
  איך ביביהו מתיחס אל עם ישראל כמו לעדר מטומטמים כל פעם מחש מפשל מפשל ובסוף קצת שוחד בחירות וכולם פועים:ממה מה מה רק ביבי רק ביבי🤮😭👎
  הגב 01.03.21 10:04
 • אורח
  סתם דיבורים. חוזרים לבהס ואחרי יומיים כל הכתה בבידוד. כל הזמן בידוד בגלל מישהו או מישהי.
  הגב 01.03.21 10:44
 • אורח
  אין כמו בייבי מלך נסיך קוסם חכם אינטלגנט יפה תואר ויפה מראה אין עליו תעריכו מה שהוא עושה שום דבר לא טוב לכם
  הגב 01.03.21 11:18
 • אורח

מתחמי חיסוני קורונה! מחר (שני 1.3) יפתחו מתחמי חיסוני קורונה לכלל חברי קופות החולים בשכונות נחלת יהודה ושיכון המזרח; המתחמים מיועדים לחיסון ראשון בלבד

מתחת לגיל 18 יש להגיע עם אישור מההורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ממשיכה במבצע חיסוני הקורונה וגם השבוע תפתח שני מתחמי חיסונים לכלל האוכלוסייה בשכונות שיכון המזרח ונחלת יהודה.

שכונת נחלת יהודה:

יום שני 1.3 בין השעות 16:00-20:00 ברחבת מקיף י"ב, רחוב העצמאות 37

שכונת שיכון המזרח:

יום שני 1.3 בין השעות 10:00-14:00 ברחבת מתנ"ס שיכוני המזרח, רחוב שד' יעקב


שימו לב!

המתחמים פתוחים לכלל האוכלוסייה (16+) ולכל חברי קופות החולים

יש להגיע עם כרטיס קופת חולים

מתחת לגיל 18 יש להגיע עם אישור הורים

המתחמים מיועדים לחיסון ראשון בלבד
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתחמי בדיקות קורונה ליום שני 1.3! המתחמים ללא הפנייה יפתחו באתר הפרדסנות ברחובות; פארק ימית 2000 בחולון ומתחם היס פלאנט בראשון לציון

שימו לב בראשון לציון ורחובות המתחמים הם דרייב אין- הגעה ברכב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הרשויות המקומיות בשיתוף פיקוד העורף, יפתחו גם השבוע מתחמי בדיקות קורונה ללא צורך בהפנייה בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון, שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין- הגעה ברכב.

רחובות

מתחם דרייב אין באתר הפרדסנות בין השעות 8:00-14:00 בימים:

שני 1.3

רביעי 3.3

חמישי 4.3

לטיפול מהיר במהלך הבדיקה יש לשלוח את המילה "בדיקה" בסמס למספר 050-8085566 ומלאו את פרטיכם לפני ההגעה


חולון

ביום שני, 1.3 בספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66) כניסת המנויים בשעות 11:00 - 18:00

מתחמי דרייב אין:

ביום רביעי, 3.3 בשעות 11:00 - 18:00 במגרש החניה של ספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66)

ביום שבת, 6.3 בשעות 14:00 - 20:00 במתחם חצי חינם ברחוב המרכבה 31


ראשון לציון

מתחם דרייב אין - יום שני 1.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

מתחם דרייב אין - יום שלישי 2.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

יום שבת 6.3 בין השעות 13:00-20:00 בלייב פארק
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השמאל והערבים סכנה למדינת היהודים
  הגב 28.02.21 20:21
 • אורח

חוזרים למגרשים! קבוצת מכבי ראשון לציון בכדורסל הודיעה כי היא תחל במכירת כרטיסים לאוהדיה באמצעות אפליקציית הקבוצה; לינק מצ"ב בכתבה

הכניסה למשחקים תתאפשר אך ורק בהצגת תעודה מזהה, תו ירוק וכרטיס כניסה אישי שישלח במייל. יש לציין כי משחק הכדורסל שהיה אמור להתקיים מול חולון נדחה לאחר ששחקן הפועל "יונט קרדיט" חולון, התגלה כחולה מאומת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונה מתוך דף הפייסבוק של מכבי ראשון לציון


לאחר כשנה ללא קהל, קבוצת הכדורסל מכבי ראשון לציון הודיעה כי היא פותחת את האפשרות לרכישת כרטיסים למשחקי הקבוצה. כזכור משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט הודיע כי יהיה ניתן לקיים משחקים עם קהל בהתאם לקריטריונים של התו הירוק (כניסה למחוסנים/ מחלימים) וכן שמירת מרחק בין האוהדים למגרש, ללא מכירת שתייה, מדידת חום ועוד.
כניסת האוהדים תתקיים על פי: לא יותר מ-%75 מתכולת המתקן בו מתקיימת הפעילות, ועד 500 צופים במתקן פתוח או 300 צופים במתקן סגור, לפי הנמוך מבניהם.

איך תפעל מכירת הכרטיסים:
יש להוריד את האפליקציה של הקבוצה ובעת פתיחת הרכישה יקבלו האוהדים הודעה על תחילת המכירה.
להורדת האפליקציה: http://onelink.to/8d52ay.

יש לציין כי משחק הכדורסל שהיה אמור להתקיים מול חולון נדחה לאחר ששחקן הפועל "יונט קרדיט" חולון, התגלה כחולה מאומת.

שימו לב!
מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה.
הכניסה תתאפשר אך ורק בהצגת תעודה מזהה, תו ירוק וכרטיס כניסה אישי שישלח במייל.מנהלת ליגת העל בכדורסל הודיעה כי היא רואה חשיבות ממעלה ראשונה על שמירת בריאות השחקנים, לא תסכן אותם ולא תאפשר לקבוצות להתמודד אחת כנגד השניה כל עוד לא נבדקה כל הקבוצה לפחות 72 שעות מהמגע האחרון עם המאומת. מדיניות זו תמשיך בשבועיים הקרובים עד שמרבית שחקני ליגת ווינר סל יהיו לאחר חיסון שני.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר שני 1.3 תתקיים לתושבי ראשון לציון, ההרצאה של רונית לוי שתספר כיצד ניתן לשמור על הקשר המשפחתי הגאה? לינק לזום מצ"ב בכתבה

האירוע פתוח לקהל הרחב ללא תשלום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגף תרבות בחברה העירונית מזמינים את התושבים להרצאתה של רונית לוי - הקשר המשפחתי הגאה. ההרצאה מספרת כיצד ניתן לשמור על הקשר המשפחתי, כיצד להמשיך לטפח, לאהוב ובעיקר להיות שם עבור הילדים והילדות.

האירוע מתקיים בשיתוף הוועדה הגאה במינהל קהילה, עיריית ראשון לציון, מתנ״ס שיכוני המזרח והמשרד לקידום מעמד האישה

מתי? יום שני 01.03.21 בשעה 20:30 בזום

האירוע פתוח לקהל הרחב ללא תשלום.

לינק לזום https://us02web.zoom.us/j/82705760048...


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קורסי הייטק ללא עלות לתושבי ראשון לציון! קרן מעגלים פותחת קורסי הכשרה מקצועית ללא עלות בתחום ההיי-טק לבני 45+ שמרגישים שחוקים בעבודתם או מפוטרי קורונה

הקורסים המוצעים הם במגוון נושאים כגון: פיתוח אתרי אינטרנט התמחות WORDPRESS, פיתוח אפליקציות בסביבת WEB/ANDROID, בדיקת תוכנה QA התמחות FOUNDATION ISTQB, בדיקת תוכנה QA הסמכה ISTQB, ניהול רשתות תקשורת CCNA, ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA, הדרכה והטמעת מערכות SAP-ERP ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 4
תמונה מתוך אתר מעגלים


המדינה תסייע לענף ההייטק המשווע לכח אדם ותכשיר עובדים למקצועות היי טק באמצעות "קרן מעגלים" . לאור המחסור החמור בעובדים בענף ההיי-טק קרן מעגלים פותחת בראשון לציון קורסים במקצועות ה-IT , במימון המדינה, ומזמינה עובדים להשתלב בהם בתקופת משבר הקורונה תעשיית ההייטק כמעט ולא נפגעה והנתונים מראים כי מספר המועסקים בתחום זה עלה משמעותית. יחד עם זאת, במקביל, מגמת הביקוש לעובדים רק עולה וישנו מחסור של כ-19,000 עובדים במקצועות הטכנולוגיה. לאור נתונים אלה פתחה "קרן מעגלים", במימון המדינה, בראשון לציון קורסים במגוון תחומי IT, כדי לאפשר לעובדים שחוקים ומפוטרי קורונה אופק תעסוקתי בשנים הקרובות ועד לגיל הפרישה ומעבר. הקורסים מוצעים ללא עלות לעובדים העומדים בקריטריונים של הקרן.

בעקבות מגיפת הקורונה, החליטה הנהלת הקרן להגמיש את הקריטריונים ולאפשר לבני 45 ומעלה ב"מקצוע שוחק" ובוותק של 7 שנים, לממש את זכותם למימון הכשרה מקצועית וזאת על מנת לסייע למפוטרי הקורונה ולעובדים השוהים בחל"ת, לשוב למעגל העבודה.

הקורסים המוצעים הם במגוון נושאים כגון: פיתוח אתרי אינטרנט התמחות WORDPRESS, פיתוח אפליקציות בסביבת WEB/ANDROID, בדיקת תוכנה QA התמחות FOUNDATION ISTQB, בדיקת תוכנה QA הסמכה ISTQB, ניהול רשתות תקשורת CCNA, ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA, הדרכה והטמעת מערכות SAP-ERP, מנהל מערכות סיילספורס ADX201, תכנות בשפת JAVA, סייבר ואבטחת מידע, פיתוח FULLSTACK בטכנולוגיית PHP, סייבר ואבטחת מידע, בקר סייבר SOC, בינה מלאכותית AI, גיימינג- עיצוב ופיתוח משחקי מחשב ווידיאו ועוד.

על מנת להירשם לקורסים יש לבצע את השלבים הבאים:

1.להיכנס ללינק המוצרף - שם מופיעים הקריטריונים להרשמה

2. למלא את טופס ההרשמה

3.לאחר מילוי הטפסים- נציגי קרן מעגלים יצרו עמכם קשר על מנת להפנות אתכם אל המרכז בו יתבצע הקורס.

לבדיקת זכאות: https://www.magalim.org.il/


יפה ויגודסקי, יו"ר קרן מעגלים:

קרדיט לצילום: משה שי


"מאז פרוץ משבר הקורונה, רבים מן הענפים המקצועיים שינו את פניהם ורבים מן העובדים בהם נותרו מחוסרי עבודה. אנחנו בקרן שוקדים על איתור מסלולים מקצועיים מגוונים, במטרה להתאים את תחומי העיסוק לצרכי המשק. תחום ה – IT המשיך את פעילותו בכל תקופת המשבר ואף השקיע מאמצים באיתור עובדים נוספים. אין לנו ספק כי זוהי ההזדמנות לבנות קריירה מקצועית, אשר תקל על העובדים לחזור ולהשתלב במעגל העבודה, כמו גם קידומו של המשק ושיקומה של הכלכלה בישראל".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם פנסיונרים יכולים להרשות ללמוד בחינם ?
  הגב 28.02.21 16:36
 • אורח
  שאלה שאלתי???!!??
  הגב 28.02.21 17:01
 • אורח
  האם אתם גם עוזרים במציאת עבודה בנושאים הנלמדים?
  הגב 28.02.21 22:31
 • אורח
  גם ותיקי העיר
  הגב 01.03.21 11:31
 • אורח

יום האישה הבינלאומי ברשת כותר ראשון לציון! ביום חמישי 4.3 תתקיים הרצאתה של אשרת קוטלר: "הרומן שלי עם ברוך שפינוזה"- על אלוהות חילונית ועל אביה הרוחני של הפסיכולוגיה המודרנית

לינק לזום מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 5
קרדיט תמונה: רמי זרנגר


לרגל ציון יום האישה הבינלאומי, רשת כותר ראשון לציון, מזמינה את התושבים להרצאתה של העיתונאית ואשת התקשורת אשרת קוטלר: "הרומן שלי עם ברוך שפינוזה"- בהרצאה על אלוהות חילונית ועל אביה הרוחני של הפסיכולוגיה המודרנית.
מי היה הגאון היהודי שבישר את תחילתה של המהפיכה הפילוסופית הגדולה מכולן, מדוע התאהבתי בו? במה הקדים את זמנו, כיצד הוא רלוונטי לחיינו כאן ועכשיו, מדוע איננו לומדים את כתביו בישראל? ובאיזה אופן יכולה לשמש הגותו קרקע פורה להגדרה מחדש של הזהות היהודית ולחיבור בין חילונים לדתיים.
ההרצאה תתקיים ביום חמישי 4.3.21 בשעה 19:00 בזום
ההשתתפות ללא תשלום אך כרוכה בהרשמה מראש

להרשמה
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין את מי להביא רק את המטורללת הזו?
  הגב 28.02.21 13:29
 • אורח
  שלא תזיל דמעה , ותפרוץ בבכי בהרצאה . הגב מה לה הבולגריה . לשפינוזה . לכי לאכול מרק שקמבה . קקסי אושרת .
  הגב 28.02.21 13:42
 • אורח
  שתגיע עם בורקה לחזק את המסר
  הגב 28.02.21 13:42
 • אורח
  מוות וחיים ביד הלשון . דבר שלא מחובר לאושרת , הלשון והמח .
  הגב 28.02.21 15:40
 • אורח
  שכחתם שהיא אמרה על חייליי צ.ה.ל שהם משתחררים מהצבא חיות אדם בגלל שרצו שעם ישראל יהיה בטוח וביצעו את המוטל עליהם על שפינוזה אני אקרא לבד
  הגב 28.02.21 18:01
 • אורח

רז קינסטליך ומוטי עג'מי הגיעו לאמוד את נזקי השריפה במרכז לניצולי השואה, שנהרס בסוף השבוע; עד לסיום השיפוצים פעילות המרכז תעבור למרכז יום לקשיש

על פי ממצאי החקירה מקור השריפה ככל הנראה בעקבות קצר חשמלי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
תמונות הדף של רז קינסטליך


אמש (שבת 27/2) התרחשה שריפה במרכז לניצולי שואה ברח' הסתוונית/הנרקיס בשכונת קרית ראשון בראשון לציון שהסתיימה למרבה המזל ללא נפגעים. על פי ממצאי צוותי החקירה של מכבי האש, ככל הנראה השריפה החלה בעקבות קצר חשמלי במקרר. הבוקר הגיעו למקום ראש העיר, רז קינסטליך וסגנו, מחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי על מנת לאמוד את הנזקים במקום, שהודיעו כי פעילות המרכז תעבור למועדון היום לאזרח הותיק, על מנת שפעילות המקום תוכל להימשך למרות השריפה. במהלך החודש הקרוב יחלו עבודות השיפוץ במקום על מנת להחזיר את ניצולי השואה אל המרכז בהקדם.

הבית לניצולי השואה״ של עיריית ראשון לציון, מופעל על-ידי העמותה למען הקשיש, אליו מגיעים מדיי יום אזרחים שורדי שואה, לפעילויות חברתיות מעשירות.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על הביקור המהיר. נקווה שיוחזר במהירות למצבו הקודם.
  הגב 28.02.21 12:42
 • אורח
  כל הכבוד לעיריית!
  הגב 28.02.21 12:57
 • אורח
  כל הכבוד על המהירות של ראש העיר לבוא להצטלם
  הגב 01.03.21 10:26
 • אורח

מתחמי בדיקות הקורונה לשבוע 28.2-6.3! המתחמים ללא הפנייה יפתחו בערים: רחובות, חולון, בת ים, ראשון לציון, קריית עקרון וגדרה

שימו לב! חלק מהמתחמים יפתחו בשיטת הדרייב אין - הגעה ברכב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הרשויות המקומיות בשיתוף פיקוד העורף, יפתחו גם השבוע מתחמי בדיקות קורונה ללא צורך בהפנייה בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, קריית עקרון וגדרה. שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין- הגעה ברכב.

רחובות

מתחם דרייב אין באתר הפרדסנות בין השעות 8:00-14:00 בימים:

ראשון 28.2

שני 1.3

רביעי 3.3

חמישי 4.3

לטיפול מהיר במהלך הבדיקה יש לשלוח את המילה "בדיקה" בסמס למספר 050-8085566 ומלאו את פרטיכם לפני ההגעה


חולון

ביום ראשון, 28.2 בספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66) כניסת המנויים בשעות 11:00 - 18:00

ביום שני, 1.3 בספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66) כניסת המנויים בשעות 11:00 - 18:00

מתחמי דרייב אין:

ביום רביעי, 3.3 בשעות 11:00 - 18:00 במגרש החניה של ספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66)

ביום שבת, 6.3 בשעות 14:00 - 20:00 במתחם חצי חינם ברחוב המרכבה 31בת ים

יום שלישי 2.3 בין השעות 11:00-18:00 באולם ספורט עמידר רחוב הצנחנים 3

יום חמישי 4.3 בין השעות 11:00-18:00 באולם הספורט עמידר רחוב הצנחנים 3


ראשון לציון

מתחם דרייב אין - יום שני 1.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

מתחם דרייב אין - יום שלישי 2.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

יום שבת 6.3 בין השעות 13:00-20:00 בלייב פארקקריית עקרון

יום רביעי 3.3 בין השעות 13:00-20:00 אולם דבורה עומר, ספריית קריית עקרון, רחוב הרצל 43גדרה

מתחם דרייב אין - יום חמישי 4.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון בית ספר רימונים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תיקון תאריך.. ברחובות יום ראשון זה לא ראשון 28.3 :-) זה 28.2
  הגב 28.02.21 10:37
 • אורח
  האם הארנונה ברחובות שווה לכל נפש?
  הגב 28.02.21 14:13
 • אורח

לידיעת נוסעי הרכבת בראשון לציון, בת ים וחולון! החל מיום רביעי 3/3 שינויים בלוחות הזמנים של רכבות הבוקר והערב

השינויים בגלל עבודות החשמול

אבי בר | | תגובות: 2


בשל הרחבת עבודות החשמול, שיאפשרו שיפור השירות הרכבתי באמצעות רכבות חשמליות, מהירות ונקיות לסביבה, יעודכנו החל מיום רביעי, 3.3.2021, זמני הנסיעה של רכבות הבוקר (שעות 5:00 - 6:00 בקירוב) והערב (שעות 19:00 - 20:00 בקירוב) בקו באר שבע - ראשל"צ משה דיין - הרצליה (קו הנגב המערבי וטבעת השרון) וכן של הרכבות החולפות במקטע חיפה - ת"א ובתחנות רחובות והראשונים.

לנוסעים בקווים אלה בשעות הבוקר המוקדמות ושעות הערב, מומלץ להתעדכן בזמני הרכבות המעודכנים, באמצעות תכנון נסיעה באתר, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני בטלפון: 5770*
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם רכבת הראשונים ?
  הגב 27.02.21 22:03
 • אורח
  צודק מה קורה עם רכבת ראשונים???
  הגב 28.02.21 05:19
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154
אורח
21.02.21 13:25
הךחטהינמענ
אורח
21.02.21 13:11
להשכרה דירה 3 חדרים .מרוהטת חלקי.מזגן .מקרר .מכונת כביסה .ארון .לתקופה ארוכה לפרטים - 0527952154
אורח
10.02.21 11:07
איכותיים ומדהימים ביבי
אורח
10.02.21 11:09
טעות בתגובה איכותיים ומדהימים שייך לעמוד אחר מ"ס 53
אורח
10.02.21 14:05
פיגור
אורח
06.02.21 15:02
מחפש בית פרטי בשיכון 039457359
אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
08.02.21 23:47
הדירה כבר לא רלוונטית, הושכרה
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל