הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מופע אירוע יום הזיכרון בלייב פארק ראשון לציון בהשתתפות זהבה בן, אברהם טל, אליעד נחום, מוקי, רוני דלומי, רמי קליינשטיין, דוד ד'אור ואילנית

אושרה תמ"א 38 ל- 2 בניינים בשכונת רמז ואברמוביץ' בראשון לציון ולהוסיף 2.5 קומות לכל בניין

עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון! בימים ראשון -שלישי 11-13.4 יחולו שינויים בהסדרי התנועה באזור רחוב אברהם בר

תלמידי הגימנסיה הריאלית בראשון לציון וביה"ס למצוינות בהודו, זכו במקום הראשון בהאקתון השנתי עם המיזם "Smart Trigger"- רובוט וירטואלי (בינה מלאכותית) הפועל על תוכנה המעודדת למידה מקוונת אינטראקטיבית ומעוררת עניין

כמדי שנה מקיימת הגימנסיה הריאלית אירוע האקתון לפיתוח מיזמים הקשורים לנושאים הנמצאים על סדר היום. לאור הקורונה נערך האקתון בנושא שיפור הלמידה מרחוק. האירוע התקיים בשיתוף לתמידים מהודו, סין והונג קונג

מערכת האתר | | תגובות: 2


הגימנסיה הריאלית מקיימת מדי שנה האקתון לפיצוח נושאים ושאלות הנמצאים על סדר היום. השנה עסק האקתון בלמידה המקוונת בדיונים, שנמשכו על פני חמישה ימים, מול תלמידים מהודו, סין והונג קונג, יצאו תובנות מעניינות: שאלות קופצות המזכות בניקוד, ניסויים במציאות רבודה ואפילו פרסים וירטואליים.

קורונה או לא קורונה, מסורת יש לשמר. הגימנסיה הריאלית קיימה השבוע את האקתון השנתי, וברוח התקופה הוא התקיים במתכונת זום ו- Vickathon, פלטפורמה חדשנית וייחודית לניהול אירוע רב משתתפים. תלמידי הגימנסיה אירחו תלמידים ומטורים ממדינות המזרח: הודו, סין והונג קונג.

מדי שנה עוסק האקתון בנושא ושאלות הנמצאים בסדר היום וקשורים לעולם החינוך. על רקע זה, סיעור המוחות הבינלאומי עסק בשאלה: "כיצד ניתן לשפר את הלמידה מרחוק".

רבות דובר על המעבר החד של מערכת החינוך מלמידה פרונטלית ללמידה מרחוק והקשיים הנלווים הן לתלמידים והן לצוותי ההוראה. תלמידים דיברו על השעות הרבות מול המסך, המשמעת העצמית שיש לסגל בישיבה ממושכת בבית, העיניים שמתעייפות מריצוד המסך ועוד.

המשתתפים עבדו בצוותים מעורבים והעלו רעיונות יצירתיים וחדשניים למיזמים במטרה לפתור בעיות בנושא למידה מרחוק. במהלך האירוע, המשתתפים שמעו הרצאות מרתקות וקיבלו ייעוץ ממנטורים הודים וישראלים שסייעו להם לקדם את הרעיונות.

בסוף האירוע, הוצגו הרעיונות בסגנון פיץ' של יזמים, נבחרו חביבי הקהל וכן השופטים בחרו את המיזמים המנצחים על פי קריטריונים שונים.


במקום הראשון זכתה קבוצה מעורבת של תלמידים מהגימנסיה הריאלית ובית ספר למצוינות בהודו, שעבדו על מיזם בשם "Smart Trigger" . המיזם עסק ברובוט וירטואלי (בינה מלאכותית) הפועל על תוכנה המעודדת למידה מקוונת אינטראקטיבית ומעוררת עניין.

רעיונות נוספים שצפו במהלך ההאקתון הם העברת תרגול של החומר בצורות מגוונות של שאלות ותשובות קלאסיות אך גם דרך משחקים. שאלות קופצות במהלך השיעור המזכות בניקוד ואפילו זכייה בפרסים וירטואלים. בנוסף העלו התלמידים רעיון לפיתוח אפליקציה המאפשרת לחוות ניסויים באמצעות טכנולוגית AR (מציאות רבודה).

ראש העירייה, רז קינסטליך, פתח את ההקאתון, שנמשך חמישה ימים, ואמר:

"אם יש משהו שלמדנו בשנה האחרונה הוא שמערכת החינוך חייבת להיות גמישה ונגישה לכל אחד. חינוך הוא לא מותרות אלא יסוד לשיווין חברתי. זו האחריות שלנו, ראשי הערים, לעשות כל מה שניתן כדי להתאים את מערכת החינוך למציאות הקיימת ולהעמיד לכל תלמיד את אותם תנאים ללמידה. אני מקווה שסיעור המוחות הבינלאומי שנקיים כאן יוביל לתובנות חדשות ומעניינות מהם נוכל להפיק את המירב ולשתף מדינות נוספות בידע ובמסקנות".תלמידת כיתה י', תמר עזרן:

"היתה תקשורת מצוינת ביננו לבין התלמידים מהודו. זה היה שבוע עמוס בחוויות מגוונות מאחר ונפגשנו בשעות שונות של היממה כדי לסיים את פיתוח המיזם. כולם נרתמו למאמץ והעבודה בקבוצה מעורבת העלתה את המוטיבציה והביצוע לרמות גבוהות מאוד".


אמיליה, תלמידה מסין, תיארה את החשש המקדים שלה מההאקתון:

"שמעתי שהתלמידים מישראל הם דעתנים ומאוד פעילים בדיון ולכן חששתי להשמיע את דעתי, אבל תוך כדי דיון, הבנתי כמה הם ידידותיים והתחברו מאוד לרעיונות שלי. אני גאה בתוצרים המשותפים שלנו ומצפה לפרויקטים משותפים איתם".


מנהלת הגימנסיה הריאלית, איריס רון, סיפרה:

"חווינו אירוע מרגש, מיוחד ופורץ דרך- מפגש תרבויות שהצמיח חשיבה יזמית, יצירתית וחדשנית, שהייתה שיאו של תהליך, שעסק בשיפור חווית הלומד בלמידה מרחוק. רתמנו את התלמידים למסע של חשיבה על פתרונות לשכלול ושיפור הלמידה המקוונת".


סגנית ראש העירייה, ליאל אבן זהר, המחזיקה בתיק החינוך:

"האירוע השנה היה מיוחד כי הוא התקיים באופן שבאותו ביקשו התלמידים לשפר, כלומר דרך הלמידה המשותפת וחוצה גבולות, ידעו התלמידים טוב יותר מה עשוי לשפר את הדיו הבא. התלמידים זכו בהתנסות נהדרת ומפגש מרתק עם תלמידים בני גילם ממדינות שונות. כל הכבוד להנהלת בית הספר על ניהול האקתון למופת".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד ונחת!!!!
  הגב 01.03.21 23:20
 • אורח
  מדהים! יש לינק לתוכנה הזו איפשהו?
  הגב 02.03.21 08:34
 • אורח

עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון! בימים ראשון -שלישי 11-13.4 יחולו שינויים בהסדרי התנועה באזור רחוב אברהם בר

העבודות יתקיימו בשעות הלילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חברת נת"ע ממשיכה בעבודות להקמת הרכבת הקלה בראשון לציון. במהלך השבוע הקרוב יחולו שינויים בהסדרי התנועה באזור רחוב אברהם בר.

בלילות ראשון - שני, 11-12.4.21, משעה 22:00 עד שעה 05:00, תבוצענה עבודות ליצירת הסדר תנועה חדש ברחוב אברהם בר, במקטע שדרות משה דיין – שייקה דן.

הסדרי תנועה:

בליל ראשון, 11.4.21, משעה 22:00 ועד שעה 5:00, תבוצענה עבודות ברחוב אברהם בר, במקטע הרחובות רוז'נסקי - שדרות משה דיין.

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב אברהם בר לרחוב ילדי טהרן, לבאים מכיוון דרום

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב ילדי טהרן לרחוב אברהם בר, לבאים מכיוון מערב

יצומצמו לסירוגין נתיבי הנסיעה באזור

התחבורה הציבורית תפעל כסדרה

מעבר הולכי הרגל יתאפשר כרגיל

בליל שני, 12.4.21, משעה 22:00 ועד השעה 5:00, תבוצענה עבודות ברחוב אברהם בר, במקטע הרחובות שייקה דן - שדרות משה דיין.

לא תתאפשר הנסיעה ברחוב אברהם בר, במקטע הרחובות שייקה דן - שדרות משה דיין, לנוסעים לכיוון דרום

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב אברהם בר לרחוב סחרוב, לבאים מכיוון דרום

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב סחרוב לרחוב אברהם בר, לבאים מכיוון מערב

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב אברהם בר לרחוב ילדי טהרן, לבאים מכיוון דרום

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב ילדי טהרן לרחוב אברהם בר, לבאים מכיוון מערב

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב רוז'נסקי לרחוב אברהם בר, לבאים מכיוון מערב

לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב אברהם בר לרחוב רוז'נסקי, לבאים מכיוון דרום

יצומצמו לסירוגין נתיבי הנסיעה באזור

התחבורה הציבורית תפעל כסדרה

לא יתאפשר מעבר הולכי רגל במדרכה המערבית, מעבר חלופי יתאפשר דרך החניונים הסמוכים לקניון הזהב ולסינמה סיטי


החל ביום שלישי, 13.4.21 , יופעלו הסדרי התנועה האלה:

לא יתאפשר מעבר הולכי רגל במדרכה המערבית, מעבר חלופי יתאפשר דרך החניונים הסמוכים לקניון הזהב ולסינמה סיטי

לא צפויה השפעה על נתיבי הנסיעה באזור

התחבורה הציבורית תפעל כסדרה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 אחים מראשון לציון חשודים בהפעלת מעבדת סמים באשקלון

צילום המעבדה משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 2תחנת אשקלון ניהלה במהלך השבועות האחרונים חקירה סמויה נגד מעבדת סמים מסוכנים שהופעלה בתוך בית בעיר אשקלון, שחלק גדול מתוצריה עפ"י החשד מופץ באזור לכיש.


השבוע, בפעילות ממוקדת של בלשי המשטרה, הבחינו ב 2 חשודים אחים כבני 31, 29, תושבי ראשון לציון כשהם נכנסים אל הדירה בה הפעילו את מעבדת הסמים, ועם מתן האות, הפכה החקירה גלויה עת שפשטו בלשי המשטרה על הדירה אותה שכרו החשודים, ועצרו אותם לחקירה בחשד לגידול, החזקה וסחר בסמים.


בתוך הדירה, חשפו השוטרים מתחמי גידול, שהכילו כ 100 שתילי מריחואנה, תפרחת מריחואנה שנקצרה ואלפי שקלים במזומן שעפ"י החשד מקורם בעבירות.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיר לתפארת אפילו יש יצוא של פשע
  הגב 11.04.21 10:09
 • אורח
  לא לשכוח הענישה אך ורק מעצר בית ועבודות שרות לא בשמש
  הגב 11.04.21 10:10
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

רכב התהפך בראשון לציון. מצ"ב סרטון

צילום שי אסולין

אבי בר | | תגובות: 1


יום ראשון 11/4 שעה 09:00 תאונה בין 2 כלי רכב בצומת הרחובות יצחק רבין - נאות סיני בראשון לציון. אחד הרכבים התהפך ככל הידוע במקום 2 פצועים קל.בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השם ישמור בשורות טובות אמן...
  הגב 11.04.21 09:22
 • אורח

אירועי יום הזיכרון! החל מהשבוע יוכלו הורים שכולים להוסיף בספח ת.ז את הרישום ׳חלל/ת מערכות ישראל״ או ״נספה/נספתה בפעולת איבה״ לצד שם הבן/בת

את הספח ניתן להנפיק דרך אתר האינטרנט של רשות האוכלוסין וההגירה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
החל מהשבוע, בהתאם לתיקון לתקנות מרשם האוכלוסין, שהובילו שר הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה, תפתח בפני המשפחות השכולות - הורים שכולים, אשר איבדו את בנם או בתם במסגרת השירות הצבאי או בפעולת איבה, להוסיף בספח תעודת הזהות את הרישום ׳חלל/ת מערכות ישראל״ או ״נספה/נספתה בפעולת איבה״. לצד שם הבן/בת.

ניתן להנפיק ספח תעודת זהות בקליק,

באתר האינטרנט של הרשות: Piba.gov.il


.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה עדכון מבורך
  הגב 11.04.21 08:53
 • אורח
  מבורך
  הגב 11.04.21 09:01
 • אורח
  מאוד מסוכן...על רשות הטבע והגנים לפעול מיידית להרחכקתם מהישוב
  הגב 11.04.21 09:13
 • אורח

שריפת במסעדה במתחם הרובע בראשון לציון

צילום - דוברות מכבי האש ראשון לציון

אבי בר | | תגובות: 2
הלילה התקבלה הודעה במוקד 102 של מחוז מרכז, על זיהוי עשן מגג של מתחם מסעדות במתחם הרובע ברח' משה בקר בראשון לציון.

לוחמי האש חדרו למסעדה אפופת העשן והחלו בפעולות סריקה לאיתור לכודים, כיבוי של שני מוקדי הבעירה שהיו במטבח של אחת המסעדות ובגג המבנה המשותף (המטבל של הלופט והגג המשותף גם לסוהו).


צוותי הכיבוי פעלו במקביל לכיבוי מוקדי הבעירה, מתוך המסעדה ומחוץ למבנה באמצעות מנוף גבהים.


האירוע הסתיים ללא נפגעים.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא שילם דמי חסות כניראה
  הגב 11.04.21 08:17
 • אורח
  כנרטה
  הגב 11.04.21 08:40
 • אורח

סרטון צבוע משוטט בטיילת חוף ראשון לציון נושא בפיו טרף

קרדיט : בשיתוף במת החדשות

אבי בר | | תגובות: 12צולם הלילה בין הבתים בשער הים על ידי השכנים

בתחילת חודש שעבר צולם צבוע מסתובב בשכונת נווה חוף ואתמול מוצאי שבת 10/4 שוב נראה הצבוע מסתובב בטיילת בחוף הים של ראשון לציון לכיוון בתי השכונה בנווה חוף והפעם למחזה המרהיב נראה הצבוע אוחז בפיו טרף לא ברור

מצורף הסרטון
תמונת הצבוע לפני חודש בראשון לציון

צילום אופיר קרת


על הצבוע בישראל

מתוך אתר מוזיאון הטבע "המארג " התוכנית הלאומית להערכת מצב הטבע

הצבוע המפוספס הוא טורף פעיל לילה ממשפחת הצבועים, והוא המין היחיד בארץ שמייצג משפחה זו. מקורה של משפחת הצבועים באפריקה והצבוע המפוספס הוא נציגה באסיה וגם בארצנו הקטנה.

הצבוע הוא הטורף הגדול ביותר בארץ ומשקלו עשוי להגיע ל - 45 ק"ג. אמנם הוא ניזון מבעלי חיים קטנים, חרקים ופירות, אך עיקר תפריטו מורכב מפגרים, ובכך הוא תורם רבות לסניטציה בטבע. גופו מותאם היטב לאכילת נבלות: גולגולתו גדולה במיוחד ובעלת לסתות מרשימות ושרירי לעיסה מפותחים, שנועדו לאפשר לו לבתר פגרים ולפצח עצמות כבדות. על מנת לשאת את המשקל הכבד של הראש, לצבוע יש שרירי חזה וצוואר מפותחים והגפיים הקדמיות גדולות יותר מהגפיים האחוריות. כך נוצר המראה הייחודי של הצבוע, שנראה כאילו כל גופו מתיישר לפי אלכסון עולה מקצה הזנב אל הראש.

מקום מחייתו של הצבוע הוא בשטחים פתוחים בכל רחבי הארץ, ובמיוחד בשטחים סלעיים מבותרים בהם הוא יכול למצוא מחסה במהלך היום. עם השנים הצבועים למדו לחיות גם בשולי משכנות האדם ולנצל את מקורות המזון שהוא משאיר להם, כגון פגרי חיות משק וחיות בית. למרות זאת, קשה לצפות בו בשל ביישנותו ונטייתו לפעולה לילית, כך שהשימוש במצלמות המעקב מאפשר לנו הצצה לפעילותו ומסייע לנו לגלות את נוכחותו בשטח.


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואוו כל כך יפה יש לשמור על חיות הבר
  הגב 11.04.21 08:29
 • אורח
  מסכנים , עם כל הבנייה של מתחם האלף וקניונים כבר לא נשאר לשועלים לשאר החיות שם איזור מחייה לציד ולשרוד
  הגב 11.04.21 08:44
 • אורח
  צודק ב1000000% עצוב מאוד
  11.04.21 09:06
 • אורח
  האם מסוכן לבני אדם?
  הגב 11.04.21 08:50
 • אורח
  ברור
  11.04.21 08:54
 • אורח
  מסוכן לבני האדם! מה עם העירייה??? איפה היא???
  הגב 11.04.21 08:54
 • אורח
  אנו דוחקים את החיות מהטבע לתוך העיר.
  הגב 11.04.21 09:04
 • אורח
  צריך להתעורר ומהר שלא נגיע לתופעת חזירי הבר בחיפה
  הגב 11.04.21 09:21
 • אורח
  החיה מגעילה בטבע ,
  הגב 11.04.21 09:29
 • אורח
  מדאיג מאוד שצבוע מסתובב חופשי בחוצותינו ובלועו פגר של חיה. מה היה קורה אם היה נתקל בתינוק שהושאר בגינה???
  הגב 11.04.21 09:46
 • אורח
  חייבים להיפטר ממנו במהרה
  הגב 11.04.21 10:18
 • אורח
  לא מתקרב לבני אדם בשום מצב.לפני חודשיים נפגשתי בצבוע בשעה 2.00 לפנות בוקר באיזור הסופרלנד.ירדתי אליו הוא ברח ממני בפחד.הם חיים פה לבד ולא בלהקות
  הגב 11.04.21 10:24
 • אורח

שחקן הכדורגל דביר ניר מראשון לציון רק בן 17 וכבר הוחתם לשלוש וחצי שנים בבני יהודה

ניר משמש גם שוער סגל נבחרת הנוער של ישראל

אבי בר | | תגובות: 11


דביר ניר בן 17 שוער מחלקת הנוער של הפועל ראשון לציון ושוער סגל נבחרת הנוער של ישראל הוחתם השבוע בחוזה מקצועני בקבוצת בני יהודה מליגת העל. לשלוש וחצי שני והעונה עדיין ישחק בקבוצת הנוער של בני יהודה.

לניר רזומה של 11 הופעות בנבחרת הנערים של ישראל עד גיל 17 ונחשב לאחד השוערים המבטיחים של ישראל.

את החוזה לשלוש וחצי שנים ערכו לו סוכניו אבי זהבי ועוז חביב.

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוףףףף
  הגב 10.04.21 22:06
 • אורח
  תודה רבה 🙏🏻❤️
  10.04.21 22:29
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 10.04.21 22:17
 • אורח
  כוכב
  הגב 10.04.21 22:23
 • אורח
  בתור אדיוטה מה יקרה בעוד 2 צבא שירות לאומי וכו
  הגב 10.04.21 22:48
 • אורח
  מלך
  הגב 10.04.21 22:56
 • אורח
  אבל הוא חרוש. :))
  הגב 10.04.21 23:01
 • אורח
  כל הכבוד לשוער הצעיר הרבה הצלחה בהמשך הדרך לנבחרת גם אני שוער צעיר בקבוצה ובהמשך גם לנבחרת בשנות הששים שבוע טוב
  הגב 10.04.21 23:01
 • אורח
  דביר ניר ללא ספק שוער העתיד של הכדורגל הישראלי
  הגב 10.04.21 23:12
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 11.04.21 08:27
 • אורח
  חזק וברוך בהצלחה
  הגב 11.04.21 09:49
 • אורח

סרטון! בן 19 מראשון לציון מנפץ את חלון משטרת ראשון לציון ופרץ ל - 7 כלי רכב בלילה אחד

סרטונים - קרדיט משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 26שלוחת שפלה בתביעות מרכז הגישה אתמול חמישי 8/4 כתב אישום כנגד תושב ראשל"צ הכולל 9 סעיפים של ההתפרצויות לכלי רכב בעיר ואירוע של גרימת נזק לחלון תחנת משטרת ראשל"צ.


עפ"י כתב האישום פרץ הצעיר לכלי רכב בחלק מהמקרים ע"י ניפוץ חלון הרכב באמצעות אבן וגניבת כל מה שמצא ברכבים - כסף מזומן, כרטיסי אשראי, טלפונים סלולריים ועוד.


בלילה אחד, פרץ הצעיר לשבעה כלי רכב שונים שחנו בסמיכות בשכונה בעיר. הוא אותר ונעצר ע"י השוטרים שהגיעו למקום כשברשותו חלק מהרכוש שגנב מהרכבים באותו לילה.


בנוסף מואשם הצעיר כי באחד הימים הגיע לתחנת המשטרה בראשל"צ, וניפץ וחלון לאחר שזרק אבן גדולה לעבר התחנה. לאחר שנעצר בעקבות מעשיו, איים הצעיר על שוטר כי יפגע בו ובמשפחתו.


מעצרו של הצעיר הוארך מעת לעת עד להגשת כתב אישום כנגדו אתמול, כמו כן הוגשה בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים כנגדו.


סרטון ניפוץ השמשה


סרטון פריצה לרכבים


רכוש חשוד כגנוב

התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הפשע גואה בראשון מענין איזה עונש יתן בית המשפט לפושע נקטן
  הגב 09.04.21 14:56
 • אורח
  קנס של 500 שקל
  09.04.21 15:12
 • אורח
  ילד טוב סהכ
  הגב 09.04.21 15:13
 • אורח
  תקרא לו ילד טוב ,כאשר אתה תהיה הקורבן.!!
  הגב 09.04.21 15:33
 • אורח
  ‏בטח ‏היה לו ילדות קשה...
  הגב 09.04.21 15:47
 • אורח
  המשטרה גמורה בסיוע בתי המשפט ההזויים ,🥵
  הגב 09.04.21 16:03
 • אורח
  אתה הזוי? תקרא את הכתבה יא טמבל כל הכבוד לשוטרים
  11.04.21 05:42
 • אורח
  אתה דפקט?
  11.04.21 05:45
 • אורח
  אתה הזוי? כל הכבוד לשוטרים תקרא את הכתבה יא טמבל מטופש
  11.04.21 05:47
 • אורח
  הממסד אשם שמגדל עבריינים בידים שלו
  הגב 09.04.21 16:12
 • אורח
  אצל השכנים לא היה מגיע אפילו למשפט, היו קוטעים לו את הידיים בכיכר. יש לו מזל שהוא בישראל
  הגב 09.04.21 16:19
 • אורח
  ישר לחינוך מחדש עים עבודת פרך.
  הגב 09.04.21 16:42
 • אורח
  עוד תרומה טובה של עדות המזרח שהגיעו לארץ בטעות...הייתי שובר לילדון הזה את המפרקת,את הרגליים,עמוד השדרה ואת הלסת שיהיה נכה מהצוואר ומטה!! ואז שולח אותו בחזרה למרוקו או עירק או מאיפה שהוא הגיע שיקברו אותו שמה!
  הגב 09.04.21 16:43
 • אורח
  גזען טיפש אתמול היה יום הזיכרון לנרצחי השואה !
  09.04.21 17:00
 • אורח
  נו אז? טמבל ניצולי השואה והעם האשכנזי או הרוסי לא חלק מהבעיה פה. אם הייתה שואה במרוקו ושאר מדינות המערב לא היו לנו בארץ אפילו בעיה אחת! רק המזרחים אשמים בכל צרה שנחתה עלינו! רק מזרחים יושבים בכלא וחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת!
  09.04.21 17:38
 • אורח
  חתיכת גזען סמרטוט מסריח בודד וממורמר ,בגדדי מספר 2,אפס מאופס שאוכל גפיל דפיש חיוור ולבן כמוך וחושב שזה קוויאר.החינוך הגזען שלך מתחיל מהבית בו נולדת וחונכת,בעולם שלנו יש מקום ותיקווה לשלום ללא הבדל גזע,צבע ומין .בגלל אנשים כמוך יש פילוג בעם פשע ורצח,יש לך שפת פשע בפה ולא אתפלא אם כך אתה גם מתנהג. מציעה לך טיפול נפשי פסיכיאטר ופסיכולוג דחוף כי אתה נגע בחברה!!!
  10.04.21 10:58
 • אורח
  איך הבנתה שהוא מעדות המזרח??????
  10.04.21 11:38
 • אורח
  הפכנו למדינה גזענית, מה זה משנה מאיזה מוצא העברין, מה שחשוב זה חינוך וטיפול בנוער שלא יגיע להפוך לחיית אדם כזו, והללו שכן הפכו לכאילו יש להרחיקם מהחברה לזמן ארוך שיכלול שיקום,אחרת לא עשינו דבר.
  הגב 09.04.21 18:41
 • אורח
  אם יש ראש ממשלה שנאשם בשוחד מרמה והפרת אמונים, מה יגיד הפושטק הקטן הזה... גנבתי כדי לאכול ולהזריק, הפושע שלכם למעלה בראש הפרמידה גנב כדי להתעשר על חשבון המדינה, ואולי גם על חשבון הביטחון של המדינה (צוללות למיצרים אישר)
  הגב 09.04.21 18:45
 • אורח
  ילד שינק חלב מקולקל עוד ברחם אימו עכשיו הרשיות צריכים לתת לו לאכול זפת כדי להקל שלא יהיה חם
  הגב 09.04.21 18:59
 • אורח
  הכי פשוט,להכניס אותו לאגף של אנסים.תוך שבוע הוא מתיישר
  הגב 10.04.21 08:57
 • אורח
  להטיס אותו לכלא בזריז
  הגב 10.04.21 11:16
 • אורח
  להעניש ולהכניס אותו לכלא. הוא מסוכן לציבור
  הגב 10.04.21 20:37
 • אורח
  בהמה חסר חינוך מקומו בכלא.
  הגב 10.04.21 22:44
 • אורח
  שיזדיין העבריין ויזדיין הגזען
  הגב 11.04.21 00:53
 • אורח
  מי אמר לך את מוצאו של הגנב גזען ובעיקר טיפש גדול
  הגב 11.04.21 01:21
 • אורח

רבקה באייך מראשון לציון, זכתה במדליית הארד באליפות אירופה בטאקוונדו

התחרות יצאה לדרך היום (חמישי 8.4), בה לוקחים חלק 9 חברי נבחרת ישראל. את הקרבות הראשונים פתחה באייך במקצה ה46 ק"ג והביאה מדליה ראשונה לנבחרת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
הוועד האולימפי


היום (חמישי 8.4) יצאה לדרך אליפות אירופה לבוגרים בטאקוונדו המתקיימת בסופיה. אל התחרות הגיעה נבחרת ישראל הכוללת 9 ספורטאים: נעה פרייס, שרה בן אהרון, רבקה באייך, איגור רוגוז'ין, טום פשקובסקי, דנה אזרן, אלכס פיליפוב, איתמר ששון ואלון כץ. את הנבחרת מובילים המאמנים יחיעם שרעבי ומרק ברגינסקי.

את היום הראשון פתחה נציגת ראשון לציון, רבקה באייך שמתמודדת במקצה של 46 ק"ג וזכתה במדליית הארד.

הקרב הראשון היה כנגד המתמודדת מקרואטיה אותה נצחה 18:24 והעפילה לשלב רבע הגמר. לאחר מכן עלתה לקרב השני מול הקפריסאית שגם אותה נצחה בתוצאה 18:26 ובכך הבטיחה את העלייה לחצי הגמר. לפני זמן קצר זכתה באייך במדליית הארד לאחר שנוצחה 28:8 בידי לנה סטויאקוביץ' מקרואטיה.

תמונות מתוך דף האינסטגרם של התאחדות הטאקוונדו


התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ! גאווה
  הגב 09.04.21 10:38
 • אורח
  גאווה.כל הכבוד לרבקה.
  הגב 09.04.21 10:44
 • אורח
  גאווה ראשונית
  הגב 09.04.21 11:23
 • אורח
  כל הכבוד גאווה גדולה מהמהמת שאת
  הגב 09.04.21 16:44
 • אורח
  פששש איזה אלופה = וגם יפה = כבוד ענק לראשל"צ ולמדינת ישראל ♥
  הגב 09.04.21 16:55
 • אורח
  כל הכבוד !!! תותחית
  הגב 09.04.21 22:51
 • אורח
  ❣🥀יהא מהממת,בהצלחה,גאה בך,לעוד הרבה מדליות והצלחות והמון בריאות
  הגב 10.04.21 22:43
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
05.04.21 07:18
בעיית פקקים משה דיין עד כביש 4 לא ידעתי שאנשים פתאום קמים בשעה 6:20 בכבישים לפני הקורונה הכבישים בשעות האלה היו ריקים. מה קרה אנשים משחקים אותה רציניים??? תחזרו לחור שלכם זה שעות מתות. פתאום עכשיו אתם משחקים אותה רציניים חחח אפסים. מי שישב בבית בקורונה שיש ואמן לא ימצא עבודה. אנשים צבועים.
אורח
05.04.21 10:43
עבודות בכביש
אורח
06.04.21 16:03
מה קשור צבועים
אורח
02.04.21 07:52
חוג שחמט למבוגרים
אורח
24.03.21 06:20
הקוסם הוריד את המשותפת החצי
אורח
22.03.21 12:09
בשכונת פרס נובל במערב העיר חלק מגני השעשועים בוילות לאורך הפארק ההיקפי מוזנחים וצריכים שיפוץ וחבל כי עוברים שם הרבה אנשים וילדים.
אורח
14.03.21 17:46
מי שמישתמש בבקנביס שלו ינהג
אורח
10.03.21 15:02
גידעון רוצה את בלפור עים 4 מנדטים
אורח
12.03.21 15:55
חחחח כן אה וגאולה רוצה להחליף את שרה חחחח
אורח
08.03.21 11:20
קובץ החלטות מליאת הוועדה 202102 מיום 3.3.2021 סעיף 1 גן ילדים לא חוקי – א.ש אגדה של גן – ברקת 31/מבצע משה 2
אורח
07.03.21 17:41
באח הגדול הכול חרטה ברטה חוץ מזהבה בן
אורח
17.03.21 11:48
זהבה בוא ת י מ צ צ י לי
אורח
09.04.21 03:10
תתבייש


חוגגים עצמאות בגינות ראשון לציון! ביום חמישי 15.4 תתקיים חגיגת עצמאות בגן המושבה, גן בעברית ובפארק שקמה עם מופעי קרקס, דמויות שטח, ליצנים ועוד

הפעילות תתקיים החל משעה 11:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


אחרי מבצע חיסונים וירידה משמעותית בשיעור התחלואה, השנה מאשר משרד הבריאות לקיים אירועים בעצמאות אך ללא במות בידור. בעיריית ראשון לציון מכינים שלל אירועים לתושבים בהם חגיגת עצמאות בגינות שם יחכו להם מופעי ליצנות, קרקס, דמויות שטח ועוד

הפעילות תתקיים בין השעות 11:00-14:00

גן המושבה, רחוב הכרמל 20

מופע לייצנות מטורף מלא במוזיקה

באבלונינות הליצניות במופע בועות סבון ענקיות

מופע קרקס הכי פרוע ומצחיק שתפגשו

תיבת נגינה נודדת, הולכי קביים צבעוניים

דמויות שטח

מוזיקה ישראלית מכל הזמנים במופע חי בשדרת הדקלים


פארק שקמה, רחוב חיים בר-לב 1

תיאטרון ליצנות שלא תשכחו

חגיגה מקסיקנית של דמויות ענק מרקדות

מופעי קרקס עם קביים

סיסי וסימה התאומות בשמלה ענקית ובתוכה תיאטרון ובובות

תזמורת ומוזיקה של איש אחד

מופע מוסיקלי "בחזרה לילדות"


גן בעברית, דרך חיים הרצוג

תפגשו את מנהיגי האומה: הרצל, בן גוריון, בגין

המופע של מתן הגדול – ליצנות במיטבה

הליצנים באבל וטראבל – כדור פורח ובועות סבון

צמד הטובים במופע משעשע

מופע מוסיקלי – להקת העצמאות

להטוטנים


לפירוט האירועים המלא ביום העצמאות: http://www.be106.net/231/46302
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בוקר טוב מה קורה עם רמת אליהו?
  הגב 09.04.21 08:39
 • אורח
  התכוונת לארלם סיטי חח
  09.04.21 10:23
 • אורח
  מה עם נווה חוף???
  הגב 09.04.21 10:09
 • אורח
  מה עם השיכון יאללה שתישרף השיכון
  הגב 11.04.21 00:54
 • אורח

בילוי משפחתי מידי שישי! מאהל בדואי עם פיתות, רכיבה על גמלים, סוסים וחמורים, פינות ליטוף, מתנפחים ענקיים, פינת יצירה ועוד ב"חווה של חן"... הגעה לחווה לרשום בווייז "תחנת דלק פז מזכרת בתיה" (ליד בילו סנטר) טל' 050-9467010

בימי שישי וביום העצמאות המקום פתוח עד השעה 17:00

אבי בר | | תגובות: 62
מידי יום שישי בחווה של חן" מזמינים את המשפחות לחגוג במאהל בדואי עם פיתות ליהנות מרכיבה על גמלים, סוסים או חמורים. פינות חי וליטוף של בעלי חיים, ג'ימבורי לפעוטות, מתחמי יצירה, מתחם 6 מתנפחים גדולים , מתחמי ישיבה ועוד

מחיר הכניסה לחווה 30 מבוגר, 50 ילד. כל הפעילות בחווה חינם למעט רכיבה על גמלים, סוסים וחמורים בתוספת תשלום 15 - 40 ש"ח בהתאם לאורך המסלולים

המקום פתוח בהתאם לתו הירוק משעות הבוקר,

הגעה למקום, יש לרשום בוויז תחנת דלק פז מזכרת בתיה ובתחנה יש שלטי הכוונה .

לפרטים נוספים 050-9467010

בימי שישי המקום פתוח עד השעה 17:00
התפרסמו 62 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בדרך חכו לנו, כבר מגיעים.
  הגב 26.03.21 23:20
 • אורח
  השמאל והערבים סכנה למדינת היהודים
  01.04.21 20:40
 • אורח
  רצים 😉
  04.04.21 11:29
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  08.04.21 21:27
 • אורח
  היינו בחול המועד. אכזבה.
  08.04.21 21:52
 • אורח
  לפיד מלך ישראל חי חי וקיים לפיד מלך ישראל חי חי וקיים....
  09.04.21 03:38
 • אורח
  לא מצליח להבין למה אתה שונא חרדים, אתה לא מכיר אותי ובטוח שאין לך קשר עם חרדים, אז למה אתה כותב את משפט השנאה הזה
  09.04.21 10:08
 • אורח
  מדי****ולא מידי, אין שינוי.
  09.04.21 15:19
 • אורח
  אני יכול להגיע על גמל ???.
  הגב 27.03.21 00:57
 • אורח
  אם מגיעים עם גמל משלך זה עולה חצי מחיר
  04.04.21 11:29
 • אורח
  הגמל יכול להגיע עליך
  08.04.21 22:07
 • אורח
  האם הגמל יהיה עם דבשת אחת או דאבל דבשת ? הדאבל יותר נוח ויותר חסכוני
  הגב 27.03.21 07:45
 • אורח
  אליך***.
  09.04.21 00:10
 • אורח
  החווה של מדהלה
  הגב 27.03.21 07:47
 • אורח
  כן , לכן יש פרסומים בכל המדיות !!! תשאל את בעל הדף בפייס
  04.04.21 12:44
 • אורח
  זוועה! חזרנו אחורה בזמן? אי אפשר להנות לא על גבם של אחרים? תרתי משמע
  הגב 27.03.21 08:41
 • אורח
  הקנאה. אוכלת. אותכם
  הגב 27.03.21 08:45
 • אורח
  במה בדיוק??.
  28.03.21 00:48
 • אורח
  אתכם****, עברית קשה שפה.
  29.03.21 12:04
 • אורח
  קול פאם אתא מטכן תעויוט, טפשיכ אם זה קבר!!!!
  09.04.21 10:09
 • אורח
  תפסיק לכתוב עם שגיאות, לא יהיה לי מה לתקן.
  09.04.21 15:20
 • אורח
  ממליץ אחלה בילוי לכל המשפחה.מתאים לכל כיס...מהדוקטור לציפורים
  הגב 27.03.21 11:45
 • אורח
  בדרך כלל המשפחות בעיר יוצאים לפעילות הטרדה כדי שלא יאנסו אחד את השני. אולי זה מה שיוריד את מספר המתאבדים בעיר.
  הגב 28.03.21 02:59
 • אורח
  רק חמור מסוגל לרכב על גמל ועוד בשביל הכיף.
  הגב 28.03.21 03:00
 • אורח
  כבר באים, כפר שמריהו.
  הגב 28.03.21 11:43
 • אורח
  יש מלא אטרקציות בחינם
  הגב 28.03.21 19:58
 • אורח
  לא נסחפו עם המחיר ...גם 50 שקלים לילד וגם לא כולל כלום ועל השאר צריך עוד להוסיף תשלום ...לא תודה .נמצא אטרקציות זולות ושוות יותר..
  הגב 28.03.21 20:33
 • אורח
  נכון. פשוט הזוי על כניסה 50 שח
  04.04.21 10:07
 • אורח
  לא מספיקה להם המשכורת של העירייה
  04.04.21 12:44
 • אורח
  עכשיו הבנתי מאיפה מדהלה ועוקשי הביאו גמלים בפורים.
  הגב 28.03.21 21:08
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  03.04.21 20:06
 • אורח
  מה העניין תוספת תשלום על רכיבה...מיותר ונצלני
  הגב 28.03.21 21:32
 • אורח
  צודק
  29.03.21 13:26
 • אורח
  איך כל הזמן דוחפים לנו פרסומות כאן. נמאסתם.
  הגב 28.03.21 21:51
 • אורח
  לפי תו ירוק- כל ילד מחוייב בבדיקת קורונה? או שאינכם מבינים הבדל בין תו סגול ותו ירוק?
  הגב 29.03.21 11:14
 • אורח
  אין תו ירוק יש שטר ירוק זה תימנים כפרה
  04.04.21 12:45
 • אורח
  יש מלא אטרקציות בחינם כנסו לאינטרנט ובידקו הכל, מחולק לאיזורים בכל הארץ.
  הגב 29.03.21 11:44
 • אורח
  מחירים מטורפים
  הגב 29.03.21 13:20
 • אורח
  המחיר כולל הכול....אבל לא רכיבה על סוסים.לא על גמלים.ולא על חמורים.נו באמת מה זה הבלוף הזה???אז מה כן כולל? לעמוד על ארץ הקודש???
  הגב 29.03.21 13:26
 • אורח
  לנשום אוויר זה בחינם🤣
  04.04.21 10:08
 • אורח
  מה קשור קנאה?? פשוט מחיר הוא הזוי יש פעילויות יותר שוות בחינם
  04.04.21 10:10
 • אורח
  וואו כמה קנאה כמה גועל. קשה לכם לפרגן קשה לראות שמישהו מצליח. ולמי שזה יקר שילך למקום אחר ויבדוק.
  הגב 29.03.21 20:10
 • אורח
  הלכנו בדקנו יש הרבה יותר זול.חס וחלילה לא מקנאים.רוצים שכולם ייהנו ולמי שיש 5 ילדים?
  29.03.21 20:28
 • אורח
  יקר ושום דבר
  הגב 30.03.21 23:01
 • אורח
  מסחטה של כסף! הפרסום לא מדויק כלל וכלל. רכיבה על סוס לשתי דקות עולה 40 שח, רכיבה על גמל עולה 40!! שח, האוכל יקר, המקום לא מטופח ובנוסף כולם היו ללא מסיכות כולל אנשי השירות. מומלץ לוותר.
  הגב 02.04.21 22:46
 • אורח
  לא יפה מי שלא רוצה שלא ילך נקודה נשמות
  הגב 04.04.21 09:24
 • אורח
  בסדר לא נלך. לא חייב . יש פעילויות יותר זולות
  04.04.21 10:10
 • אורח
  לא יפה מצד מי בדיוק????.
  09.04.21 15:22
 • אורח
  יקר מאוד, היינו בחול המועד, תוך 10 דק מסימים את כל "האטרקציות" ושילמנו 200 שח- על מה דורשים כסף מההורים? אין להם חצי דבר לעשות שם, הם מלווים את הילדים. רכיבה על סוס של 3 דק, בלי סבלנות לילדים, כשהגענו לפינת היצירה אמרו שנגמרו המוצרים ליצירה. אנחנו לא נחזור לצערינו
  הגב 04.04.21 09:36
 • אורח
  פעולות מבורכות ויעלות אולם,אולם לתשומת לב ראש העירייה ,הציבור עדיין מחכה לידיעה כיצד מצית את ענין המכילות בחברות העירוניות וכיצד נהגת עם סמנכלית הכספים ש.ו, שמעלה בכספים שהם חלק ממסי התושבים ??
  הגב 04.04.21 09:48
 • אורח
  אתה לא ברור, כתוב ברור שנבין למה כיוונת !!!.
  09.04.21 15:23
 • אורח
  יש הרבה פעילויות מבנק הפועלים חינם
  הגב 04.04.21 10:12
 • אורח
  די לדחוף את הפרסומת הזאת !!!!!!!!!
  הגב 04.04.21 11:51
 • אורח
  לקרוא תגובות ולהבין שהעם שלנו לא פראייר !!!! לא משלמים כסף סתם !!! פשוט לגזול אנשים על חווה בגודל מגרש קט רגל ועוד החווה זוכה לפרסום בכל הרשתות ....מעניין למה ? מי הבוס שם ???? מי בעל הבית ....? צדקתם ההוא מהעירייה.....
  הגב 04.04.21 12:47
 • אורח
  מימונה ומאהל בדואי. כמה אשכנזי וכמה יקר ומיותר
  הגב 06.04.21 15:59
 • אורח
  סתם מקום מסחטה של כסף בתמונות ניראה מהמם במציאות התבאסנו לא שןוה בכלל
  הגב 08.04.21 21:41
 • אורח
  גם בחינם לא הייתי מגיע, יותר זול בחי כייף ויותר כייף
  הגב 08.04.21 21:55
 • אורח
  כולם מנסים לעשות קופה על גב ההורים
  הגב 09.04.21 08:23
 • אורח
  האם יש יחמורים צ׳ינצ’ילות ואלפקות ?
  הגב 09.04.21 11:30
 • אורח
  כן גם זיקיות.
  09.04.21 15:24
 • אורח
  מעולם לא היו כל כך הרבה תגובות לכתבה מסוג זה, מי יודע למה ???.
  הגב 10.04.21 19:13
 • אורח
  יקר מאד ומיותר
  הגב 11.04.21 03:29
 • אורח

עיריית ראשון לציון יצאה במכרז לתפקיד מנהל/ת המוקד העירוני

ניהול המוקד העירוני כולל מתן מידע ומענה ישיר לפניות התושבים, ניהול המוקד בשגרה ובשעת חירום ובאירוע חירום, הגשת דו"ח תמונת מצב רשותית העולה מניתוח המידע המתקבל במוקד, בקרה ומשוב על תהליכי הטיפול במוקד וביחידות הרשות, קביעת נהלי העבודה והשירות כגון תקני הזמן לטיפול בפניות, העברת טיפול בפניה בין יחידות הרשות, תשובה לתושב ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון יצאה בימים אלו במכרז לתפקיד מנהל/ת המוקד העירוני 106. המכרז יצא לאחר שבדצמבר האחרון, דחה בית המשפט את מינויה של בתו של אסף דעבול לתפקיד (שזכתה במכרז אך נדחתה מאחר ולא קבלה את אישור מנכ"ל משרד הפנים), ובכך קיבל את עמדת מנכ"ל משרד הפנים וציין כי העסקת קרובי משפחה באותה עירייה יכולה להיות רק בנסיבות חריגות וכאשר אין חשש לפגיעה בטוהר המידות.

ניהול המוקד העירוני כולל מתן מידע ומענה ישיר לפניות התושבים, ניהול המוקד בשגרה ובשעת חירום ובאירוע חירום, הגשת דו"ח תמונת מצב רשותית העולה מניתוח המידע המתקבל במוקד, בקרה ומשוב על תהליכי הטיפול במוקד וביחידות הרשות, קביעת נהלי העבודה והשירות כגון תקני הזמן לטיפול בפניות, העברת טיפול בפניה בין יחידות הרשות, תשובה לתושב ועוד

דרישות התפקיד:

בעל/ת תואר אקדמי המוכר ע"י המל"ג.

בעל/ת תואר אקדמי ניסיון מקצועי של ארבע שנים לפחות בשירות לקוחות וטיפול ובקרה אחר פניות.

הנדסאי רשום – 5 שנות ניסיון.

טכנאי רשום – 6 שנות ניסיון.

ניסיון ניהולי של שלוש שנים לפחות בניהול חמישה עובדים לפחות בכפיפות ישירה.

המועמד נדרש לצרף תיעוד מפורט להוכחת עמידתו בדרישות התפקיד.

מועמד שלא יצרף תיעוד כאמור תיפסל מועמדותו על הסף.

לפרטים נוספים https://www.rishonlezion.muni.il/Activities/Tenders//Lists/List1/CustomDispForm.aspx?ID=518
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביוזמתה של דר' הדס הכהן, התקיים לראשונה טקס זכרון לשואה במרכז הגריאטרי מלבן בראשון לציון

הטקס התקיים כחלק משיתוף פעולה של לשכת נשים בנימין רוטשילד בני ברית בראשון לציון (שבראשו עומדת דר הכהן), ומרכז הגריאטרי מלבן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אריק מור


ביוזמתה של דר' הדס הכהן, הופק לראשונה טקס זיכרון ליום השואה והגבורה במרכז הגריאטרי בראשל"צ באמצעות לשכת נשים בנימין רוטשילד ע"י צוות בנות הלשכה בראשותה של הנשיאה דר' הדס הכהן.

הטקס התקיים בהשתתפות נשיא בני ברית ישראל דניאל גרץ, מנהל המרכז הגריאטרי, פרופ' אלי מזרחי שנשא דברי פתיחה ונשיא בני ברית ישראל קרא את תפילת "יזכור".

בטקס השתתפו גם יו"ר מועצת הדרום של בני ברית אבי ארז, שאביו היה בין ניצולי השואה של "רשימת שינדלר" ומשתתפים נוספים דור שני ושלישי לשואה מבין החוסים במרכז ובני משפחותיהם. דר' הדס הכהן הנחתה הטקס ועל החלק האמנותי היתה אחראית, הזמרת מיכל כהן בידה. לאחר הדלקת נרות הזכרון לזכר ששת מיליוני היהודים שנספו בשואה, נערך פאנל מיוחד בהנחייתה של דר' אורלי נתנאל בו התייחסו המרואיינים לזיכרון משפיע ומרגש הקשור לבני משפחה שנספו בשואה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ארכיון המדינה מזמין את הציבור לחפש מידע ארכיוני על קרובי משפחתם שעלו ארצה מאירופה בין השנים 1936 ועד 1947

ניתן לקבל סיוע דרך שליחת הודעה בדף הפייסבוק של ארכיון המדינה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מתוך דף הפייסבוק של ארכיון המדינה


לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ארכיון המדינה מזמין את הציבור לחפש מידע ארכיוני על קרובי משפחה שעלו ארצה מאירופה בין השנים 1936 ועד 1947. המידע יוצג בעת חיפוש שם העולה בעברית או באנגלית באתר תוך צמצום טווח השנים לפני 1948.
ניתן לקבל סיוע דרך שליחת הודעה בדף הפייסבוק של ארכיון המדינה יש לציין מהיכן עלו לארץ ובאיזו שנה.

לאתר האינטרנט: https://www.archives.gov.il/

לדך הפייסבוק : https://www.facebook.com/israelarchives/

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבא שלי שירת באוניה מולדת ב 1948 עלה ארצה שמו נפתלי טוריאל .ת.ז 3031208 איפה אפשר למצוא דברים אלוי עלה לעתלית מעברות העולים ומישם לראשון לציון עד שעלה למעלה לשמיים
  הגב 08.04.21 19:48
 • אורח
  דודתו של אבי, שרה אלה ריטרבנד עלתה ב-1936
  הגב 08.04.21 20:30
 • אורח

מראשון לציון לדובאי בטקס יום השואה! תושב ראשון לציון, הזמר סטפן לגר יחד לואי עלי, מעיין אדם ועוד לקחו חלק בטקס הזכרון לשואה שהתקיים לראשונה בדובאי

הטקס התקיים בשיתוף ארגון ישראליז ששלח למקום משלחת משפיענים ישראלים ועמותת "ביחד ערבים זה לזה" הפועל לחיבור בין החברה הישראלית למגזר הערבי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
תמונות מתוך דף האינסטגרם של סטפן לגר


אמש התקיים לראשונה בדובאי טקס יום הזיכרון לשואה, בהשתתפות נציגים מישראל ואיחוד האמירויות שחלקו כבוד לכל הנספים ושורדי השואה. הטקס התקיים בשיתוף ארגון ישראליז ששלח למקום משלחת משפיענים ישראלים ועמותת "ביחד ערבים זה לזה" הפועל לחיבור בין החברה הישראלית למגזר הערבי.


בין חברי המשלחת ניתן היה למצוא את הזמרים סטפן לגר, לואי עלי, איזי, מעיין אדם,דניאל עמית ועוד. בטקס הודלקו ששה נרות זכרון לזכרם של שישה מיליון היהודים שנרצחו בשואה ונערך שיח על זכרון השואה והעולם הערבי.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה ברוכה. מוצלחת הרבה יותר מנאום התעמולה של נתניהו ביד ושם אמש.
  הגב 08.04.21 18:31
 • אורח
  כל הכבוד.
  הגב 08.04.21 19:14
 • אורח
  מה בדיוק עושה שם מעיין אדם?
  הגב 10.04.21 15:56
 • אורח
  ממש מרגש!
  הגב 11.04.21 00:26
 • אורח

מי תיקח את הכרטיס לגמר? ביום שבת 10.4 ינסו קבוצות הנשים של הפועל ומכבי ראשון לציון בכדוריד לזכות בכרטיס לגמר במשחקי חצי גמר גביע המדינה לנשים

שתי הקבוצות יתמודדו על הכרטיס לגמר כאשר מכבי תפגוש את בנות הרצליה והפועל תפגוש את מ.כ יובלים חולון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שבת 10.4 יצאו לדרך משחקי חצי גמר גביע המדינה לנשים בכדוריד בת"א בהם בו יתמודדו שתי הקבוצות העירוניות, הפועל ומכבי ראשון לציון. שתי הקבוצות יתמודדו על הכרטיס לגמר כאשר מכבי תפגוש את בנות הרצליה והפועל תפגוש את מ.כ יובלים חולון.
שעות המשחקים:
בשעה 17:45 הפועל דלתות פנדור ראשל"צ תפגוש את מ.כ יובלים חולון.
בשעה 19:45 מכבי ICL ראשל"צ תפגוש את בנות הרצליה (19:45).

קבוצת הפועל תנסה לעלות לגמר הגביע ולהחזיר את הכבוד למועדון, לאחר שקבוצת הגברים הפסידה השבוע בדרבי הראשוני בחצי גמר גביע הגברים. שחקניות מכבי יאבקו אף הן על הכרטיס לגמר ובכך להביא למועדון הזדמנות לזכות בשני גביעי המדינה.

המשחקים יועברו בשידורים בערוץ היוטיוב של איגוד הכדוריד ובאתר האינטרנט של ערוץ הספורט.
כרטיסים למשחקים ניתן להשיג דרך מועדוני הקבוצות המשתתפות בחצאי הגמר או דרך שליחת מיסרון בוואטספ לתמי סנדיק בטלפון 0547545599
מספר הכרטיסים מוגבל
כניסה למשחקים תתאפשר רק בהצגת תעודת תו ירוק/מחלים ותעודה מזהה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"אתה לעולם לא תבין ותחוש את הפחד שאין לך מדינה שאין לך מקום משלך" כך אמרה סבתו של מפקד תחנת כיבוי ראשון לציון לפני גיוסו לארגון והורתה לו : "לך אבל יש את הזכות לשרת את המדינה שמור עליה"

קרדיט כבאות ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


היום 08.4.2021 תשפ"א נערך טקס יום השואה בתחנת כיבוי והצלה ראשון לציון בהשתתפות מפקד התחנה טפסר משנה כפיר בביטקו, לוחמי האש ועובדי המטה לזכרם של ששת מיליון היהודים שנרצחו בשואה.

80 שנה עברו מראשית ההשמדה ההמונית והיום אנו נושאים את דגלינו בגאווה. מפקד התחנה טפסר משנה כפיר בביטקו נכד למשפחה ניצולי השואה נשא דברים ושיתף מסיפורו האישי:

"סבתי שמשפחתה נספתה בשואה אמרה לי לפני גיוסי: "אתה לעולם לא תבין ותחוש את הפחד שאין לך מדינה שאין לך מקום משלך.

הדור שלך גדל למדינה שמובנת מעליה, מדינה שיש לה הכל. לך אבל יש את הזכות לשרת את המדינה שמור עליה !!!"

ואני אומר "לנו יש את הזכות, זה אחריותינו זה צוואתינו!"

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרגש לשמוע את הסבתא .אני שולחת את תחושותי
  הגב 08.04.21 17:24
 • אורח
  כל הכבוד לנחד כזה!
  הגב 08.04.21 18:44
 • אורח
  מרגש מאד.
  הגב 09.04.21 12:34
 • אורח

הסופרלנד חוזר לפעילות! החל מיום שבת 10.4 יפתח הסופרלנד לרווחת המבקרים על פי התו הסגול והזמנת כרטיסים מראש

עד לחודשי הקיץ יהיה הסופרלנד פתוח בימי שבת וביום העצמאות יום חמישי 15.4

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מתוך אתר הסופרלנד


עיר השעשועים של ראשון לציון חוזרת לפעילות! מתחם הסופרלנד חוזר לפעילות מלאה החל מסוף השבוע הקרוב לאחר כשנה שהיה סגור בפני המבלים. המקום יפעל על פי התו הסגול שכולל הגבלת מספר המבקרים, שמירת מרחק ומסכות.

שעות הפעילות יהיו עד לחודשי הקיץ בימי שבת החל מ10.4 וגם ביום העצמאות 15.4.


איך מזמינים כרטיסים:

יש להיכנס לאתר הסופרלנד לבחור את יום ההגעה ולהזמין את מספר הכרטיסים בו אתם מעוניינים (תשלום מעל גיל שנתיים).

לאחר ההזמנה תקבלו ברקוד אותו יש להציג בשער הכניסה.

במידה והזמנתם כרטיס דרך מועדונים כרטיסים/ לקוחות לאחר הזמנת הכרטיסים יש להיכנס לאתר הסופרלנד ולשריין מקום בלשונית מימוש מועדוני לקוחות.

במקום תתאפשר מכירת מזון והמזנונים יהיו פתוחים לקהל

לאתר הסופרלנד- https://www.superland.co.il/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הכלבייה העירונית בראשון לציון יוצאת במבצע איסוף קולרים, רצועות וצעצועים ישנים/חדשים במצב טוב לרווחת החתולים והכלבים בכלבייה; המבצע יתקיים בימים שישי 9.4 וראשון 11.4 בכלבייה העירונית

הכלבייה נמצאת ברחוב הלחי ליד תחנת הרכבת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל יום המעשים הטובים הכלבייה העירונית בראשון לציון יוצאת במבצע התרמה מיוחד. אם יש לכם קולרים ורצועות שאתם לא צריכים, או צעצועים ישנים/חדשים(במצב טוב) - לכלבים ולחתולים כאחד, הכלבייה העירונית תשמח לקבל אותם למען בע"ח החיים במקום עד המעבר לבית קבע.

המבצע יתקיים בימים:

יום שישי 9.4 בין השעות 10:00-12:00

יום ראשון 11.4 בין השעות 9:00-11:00

הכלבייה העירונית- רחוב לחי 3 ליד תחנת הרכבת
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים, הקלות נוספות בקורונה! תבוטל החובה בהצהרת הורים ומדידת חום בכניסה לבית הספר

הממשלה צפויה לאשר היום חמישי את ההקלות וההמלצות של שר הבריאות יולי אדלשטיין

אבי בר | | תגובות: 12


שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין יביא היום (חמישי 8/4 ) לאישור ועדת השרים לקורונה מתווה שגיבשו בכירי משרד הבריאות לאחר התייעצות עם הנהגת ההורים הארצית.


פרטי המתווה:


כיתות ד' -

בדומה לנהוג בכיתות א'-ג' יבוטלו הקפסולות. ככל שיתברר, לאחר 10 ימים, שביטול הקפסולות לא העלה את התחלואה - יבוטלו הקפסולות גם בכיתות ה'-ו'.


כיתות ז'-י' -

- יתאפשר מעבר תלמידים בין 4 קפסולות, במקום בין שתיים כפי שנהוג היום. הדבר יאפשר לתלמידים לעבור בין יותר מגמות.


כיתות שיפעלו בהתאם ל"מגן חינוך" ילמדו ללא קפסולות.


הצהרה


בנוסף, בכל מערכת החינוך תבוטל החובה בהצהרת הורים ומדידת חום בכניסה לבית הספר.

הקלות נוספות

יוגדלו מספר המתקהלים בשטח פתוח.

בוחנים מתווה להגדלת מספר הנכנסים לאירועי ספורט

בוחנים הורדת המסכות במרחב הציבורי לאחר יום העצמאות.


שר הבריאות אדלשטיין:

"חינוך הוא הדבר החשוב ביותר ואנחנו עושים כל מאמץ לפתוח את המקסימום הניתן במינימום סיכון לתלמידים. יש לזכור שמלבד כיתות יא-יב, התלמידים אינם מחוסנים וחובה עלינו להגן על בריאותם. אני מודה להנהגת ההורים ולבכירי משרד הבריאות על המתווה המצוין שגיבשו לטובת כלל תלמידי ישראל".
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם זה רק למחוסנים יהיה מותר ללא מסיכה????
  הגב 08.04.21 12:29
 • אורח
  לא נראה לי, כי אי אפשר לדעת מי מחוסן/מחלים ומי לא. ההקלה נובעת מהסיבה שבשטח פתוח הסיכוי להידבק הוא נמוך, ובגלל זה כבר התירו בעבר לעוסקים בספורט להתאמן(/לרוץ) בלי מסיכה.
  08.04.21 12:39
 • אורח
  תודה רבה לנתניהו שהציל את המדינה ומחזיר החיים לנורמליות למרות הפרעות השמאל
  08.04.21 19:22
 • אורח
  רק מחוסנים
  09.04.21 23:35
 • אורח
  לתלמידים מחלימים קורונה
  09.04.21 23:35
 • אורח
  היכן כתוב שום דבר לגבי מסיכות?
  הגב 08.04.21 12:52
 • אורח
  בוחנים הורדת המסכות במרחב הציבורי לאחר יום העצמאות.
  הגב 08.04.21 14:14
 • אורח
  נכון
  09.04.21 23:35
 • אורח
  אבל קודם כל קיימת חובת חיסונים
  09.04.21 23:36
 • אורח
  יחסנו כבר ילדים ובני נוער ורק אז יעשו הקלות
  09.04.21 23:37
 • אורח
  החיסון יעיל מאה אחוז
  09.04.21 23:37
 • אורח
  היו צריכים לעשות הורדת מסכות רק למי שמחוסן. ככה יעודד את השאר שלא התחסנו להתחסן.
  הגב 08.04.21 16:43
 • אורח

מתחמי בדיקות קורונה ליום חמישי 8.4! המתחמים ללא הפנייה יפתחו בערים: ראשון לציון, רחובות וגדרה

שימו לב ברחובות וראשון לציון מדובר על מתחמי דרייב אין

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


פיקוד העורף והרשויות המקומיות יפתחו גם השבוע את מתחמי בדיקות הקורונה ללא צורך בהפנייה וללא קביעת תור מראש. המתחמים יפתחו השבוע בערים: ראשון לציון, רחובות וגדרה.


שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין.

ראשון לציון

מתחמי הבדיקות בשיטת דרייב אין בחניון היס פלאנט. המתחם יפעל מחר, יום חמישי (8.4) בין השעות 10:00- 18:00.

המתחם יפתח שוב ביום שבת (10.4) בין השעות 13:00-20:00.

המתחם מיועד גם לתושבים שמגלים תסמיני הנגיף וכן כאלו הנמצאים בבידוד. אין צורך בפנייה, יש להצטייד בתעודה מזהה. המתחם יפעל במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים המפורסמים בפורטל הקורונה של העירייה באתר האינטרנט העירוני.

כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.


רחובות

חמישי 8.4 בין השעות 08:00-14:00 באתר הפרדסנות - דרייב אין.

סמסו את המילה "בדיקה" בסמס למספר 050-808-5566 כדי למלא את פרטיכם לפני ההגעה.


גדרה

יום חמישי 8.4 אולם ספורט רמון, רחוב בגין 51 בין השעות 9:00-16:00
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  8/4 היה שבוע שעבר!!!!!
  הגב 11.04.21 10:39
 • אורח

נתונים ליום השואה! בראשון לציון חיים 6900 ניצולי שואה

בישראל חיים כיום 174,500 ניצולי שואה ונפגעי התנכלויות אנטישמיות בתקופת השואה 83% מהם בני למעלה מ-80

אבי בר | | תגובות: 2
צילום הרשות לזכויות ניצולי שואה במשרד לשוויון חברתי


לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה מפרסמת הרשות לזכויות ניצולי שואה במשרד לשוויון חברתי נתונים עדכניים. של אלפי ניצולים.

בישראל חיים כיום 174,500 ניצולי שואה ונפגעי התנכלויות אנטישמיות בתקופת השואה

83% מהם בני למעלה מ-80,

שנת העלייה לישראל

גילם הממוצע של ניצולי השואה ונפגעי ההתנכלויות האנטישמיות הוא 84.5. 18% מהם, כ-31 אלף עברו את גיל 90, ולמעלה מ-900 חצו את גיל 100.

60% מניצולי השואה הן נשים – כ-105 אלף, שגילן הממוצע גבוה במעט ועומד על 84.8.

18,400 מניצולי השואה החיים בישראל עלו לארץ עד לסוף שנת 1948,

כ-83,500 (48%) עלו עד סוף שנות ה-50.

למעלה מ-34% עלו משנת 1989.

בין השנים 2019 -2021 עלו לישראל 354 ניצולי שואה נוספים.

64% מניצולי השואה הם ילידי אירופה, 36% הם ילידי אסיה וצפון אפריקה

63,500 ילידי בריה"מ לשעבר –36%.

20,500 ילידי רומניה – מהווים 12%,

9,600 ילידי פולין כ-5.5%,

4,800 יוצאי בולגריה (2.7%),

2,500 ילידי הונגריה (1.5%)

2,500 ילידי גרמניה.

32,000 ילידי מרוקו ואלג'יריה שסבלו מהתנכלויות על רקע אנטישמי ומהגבלות שונות בתקופת משטר וישי.

19,200 (11%) הם יהודי בגדד נחשפו לפרעות הפרהוד בעיראק באמצע 1941.

כ-7% נוספים (11,000) הם יוצאי תוניסיה ולוב אשר סבלו מחוקי הגזע ונשלחו למחנות כפייה ועבודה.


מספר ניצולי השואה בערים

חיפה - 12,100,

ירושלים - 10,800

תל אביב - 9,500

אשדוד - 8,700,

נתניה - 8,500,

באר שבע - 7,600,

פתח תקווה - 7,000

ראשל"צ - 6,900.

מספר הנפטרים בשנה האחרונה

בשנה האחרונה (מיום הזיכרון תש"ף) הלכו לעולמם 14,264 ניצולים וניצולות כ - 900 מהם מהקורונה – כ-41 ניצולים וניצולות בממוצע מדי יום.

תגמולים, מענקים והטבות מהרשות לזכויות ניצולי שואה במשרד לשוויון חברתי

54,000 ניצולים (כ-31%) ששרדו את המחנות והגטאות, חיו תחת זהות בדויה ובמקומות מסתור, עבדו בעבודות כפייה או התלוו להוריהם בעבודות אלו, מקבלים תגמולים חודשיים מהרשות בסכומים הנעים בין 2,453 ל-6,160 ₪ בהתאם לדרגת נכותם.

מתוכם, 16,000 ניצולים שהכנסתם נמוכה מקבלים תגמולים חודשיים מוגדלים העשויים להגיע עד ל-11,270 ₪.

116,700 זכאים נוספים מקבלים מענקים שנתיים בסך 3,991 ₪.

3,800 ניצולים המקבלים קצבאות מחו"ל, מקבלים מענקים נוספים מהרשות בסך 2,538 ₪ בכל רבעון.

בנוסף לתשלומים לניצולי השואה, הרשות משלמת קצבאות מדי חודש ל-18 אלף אלמנים ואלמנות של ניצולי שואה.

מלבד לתשלומים הישירים, הרשות מספקת מדי שנה פטור מלא על תרופות, מתקצבת שירותי סיעוד ומממנת טיפולים רפואיים וציוד רפואי בעלות של למעלה מ-1.2 מיליארד שקלים.

בשנה החולפת תמכה הרשות במוסדות ציבור העוסקים בתחום הסיוע לנפגעי רדיפות הנאצים בסכום של למעלה מ-10 מיליון שקלים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמה צביעות , הם חיים בעוני, "דואגים " להם,,,,איכס,
  הגב 08.04.21 13:27
 • אורח
  אני ניצולה מיוגוסלביה,גם משם צריכים להיות ניצולים רשומים.
  הגב 08.04.21 15:19
 • אורח

עיריית ראשון לציון אישרה הקמת 10 כיתות גני ילדים ו - 3 מעונות יום בשכונת נרקיסים מהם 6 כיתות על שטח בה"ד 10 ההיסטורי בבסיס צריפין

כל מבנה יכיל 2 קומות ובאחד מהם בקומה השנייה ייבנה בית כנסת.

אבי בר | | תגובות: 6


עיריית ראשון לציון אישרה הקמת 10כיתות גני ילדים ו - 3 מעונות יום בשכונת נרקיסים ב - 2 רחובות שונים.

ברחוב שלמה לוי 2 יוקם מבנה בן 2 קומות, הקומה העליונה ישמש בית כנסת ובקומת הקרקע יהיו 4 כיתות גן כוללים: חצרות גן בהיקף המבנה ושערים וגדרות כמחיצות בין הגנים .

המבנה השני (דו קומתי) ייבנה ברחוב הצבר 54 בשכונת הנרקיסים על שטח מבנה בה"ד 10 המיתולוגי (בסיס ההדרכה של חיל הרפואה) הכולל 6 כיתות גן ו-3 כיתות מעון יום. בתחום המגרש חצרות גן, פיתוח שטח, מתקנים והצללות
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לבנות בקומה שניה בית הכנסת מה יהיה עם כל האנשים המבוגרים שיצתרכו לעלות ברגל צריך לחשוב על הכל
  הגב 08.04.21 08:38
 • אורח
  לעריית ראשון ממליץ לחלק את השכונה את שמות הרחובות לפי בהד'"ים מין הראוי לשימור לכבוד צה"ל ומורשת ישראל
  הגב 08.04.21 09:50
 • אורח
  צודק בהחלט !!!
  08.04.21 11:38
 • אורח
  מה זה שמות של פרחים ??? תעשו כבוד לאנשים שבנו והקימו את המדינה .. !!!
  08.04.21 11:40
 • אורח
  כן כבר הביעו מה קורא לנכים וקשישים תיהיה מעלית שבת או לא לקומה ב חפשו שטח על הקרקע
  הגב 08.04.21 10:09
 • אורח
  אין שכל ...אין דאגות .. חכמי חלם ..עצוב .. אין כבוד לזקנים במדינה ..בושה וחרפה ... שכחו שהם הקימו את המדינה בדמם ...
  הגב 08.04.21 11:34
 • אורח

הפסקת מים בראשון לציון! מחר (חמישי 8.4) תתקיים הפסקת מים ברחוב רש"י

התושבים מתבקשים להיערך בהתאם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תאגיד המים, מניב ראשון יחל מחר (חמישי 8.4) עבודות לצורך חיבור מים ברחוב רש"י. בעקבות העבודות תהיה הפסקת מים ברחוב

בין השעות: 09:00 בבוקר עד 15:00 בצהריים.

התושבים מתבקשים להיערך בהתאם

לברורים אנא פנו למוקד העירוני 106 (24 שעות ביממה).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כניסה חינם! מופע אירוע יום הזיכרון בלייב פארק ראשון לציון בהשתתפות זהבה בן, אברהם טל, אליעד נחום, מוקי, רוני דלומי, רמי קליינשטיין, דוד ד'אור ואילנית; הכניסה בהרשמה מראש בלינק המצ"ב בכתבה... קיימת הסעה גם מבניין העירייה

בעירייה שקדו בימים האחרונים על מתכונת שתאפשר לתושבים ומשפחות שכולות נוספות להתייחד עם זכר הנופלים באירוע זכרון נוסף על פי מתווה משרד הבריאות- בהצגת התו ירוק/ תעודת מחלים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14


מדי שנה מקיימת העירייה את טקס "במותם ציוו" בפארק הזכרון בהשתתפות אלפי תושבים. אולם בשנתיים האחרונות, לאור מגבלות הקורונה, הטקס צולם מראש ושודר בערוץ 13. בעירייה בחנו כל העת מתכונת שמצד אחד תאפשר השתתפות של אלפי תושבים ומצד שני תעמוד בהנחיות מתווה משרד הבריאות. בימים האחרונים החליטו בעירייה לקיים אירוע נוסף וכאמור יותר מתושבי העיר יוכלו לקחת חלק בטקס לזכרם של הנופלים במערכות ישראל ופעולות האיבה.


בערב זה ישתתפו אברהם טל, זהבה בן, אליעד נחום, מוקי, רוני דלומי, רמי קליינשטיין, דוד ד'אור ואילנית. המגישה טלי מץ תנחה את האירוע שילווה על ידי נגני התזמורת הסימפונית הישראלית בראשון לציון, בראשות המנצח דודי זבה. את תפילת יזכור יקרא דן מנור. פתיחת השערים תהיה ב-20:00 בערב, באותה שעה תעמוד לרשות התושבים הסעה מבניין העירייה ברחוב הכרמל 20.

למעבר להרשמה: https://www.htrl.co.il/event.asp?event=4374


כזכור, באותו היום יערכו שלושה טקסים מרכזיים נוספים. כאשר הראשון יחל ב-17:15 עם מפקד בני הנוער בחצר בית יד לבנים ברחוב אחד העם 20. את הטקס יערכו תנועות וגופי הנוער בעיר. לאחר מכן, בשעה 18:40, תתקיים עצרת לזכר עולי הגרדום בהשתתפות תלמידי חטיבת הביניים "דורות". העצרת תתקיים בצומת הרחובות ז'בוטינסקי-עולי הגרדום. ב-19:45, יתקיים טקס עירוני מרכזי ברחבת האנדרטה ב"גן הבנים" ("התותח"). האירועים יהיו פתוחים לקהל הרחב בהתאם להנחיות וחובת הצגת "תו ירוק" ותעודה מזהה. מספר המקומות מוגבל ולא תותר כניסת ילדים למתחם הטקסים.


ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"בשנה שעברה, לראשונה בתולדותיה, ציינה מדינת ישראל את יום הזיכרון מבלי לעמוד לצד קברי הנופלים בבתי העלמין. למרות הנזקים שחוללה, הפכה אותנו המגפה למחוברים ושלמים יותר, והזכירה לנו שנועדנו לדבוק זה בזה ולצלוח את המשוכות ביחד - בשיתוף, באחווה ובערבות הדדית. זה מה שהנחה אותנו לבדוק את כל האפשרויות כדי לאפשר לכולם להשתתף בטקס השנה".
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וכולם יכולים להכנס כאחד? גם מחוסנים וגם לא?
  הגב 07.04.21 20:49
 • אורח
  יההרשמה נסגרה איך יתכח שאחרי חמש דקות כיח מקוםם
  הגב 07.04.21 20:52
 • אורח
  על איזו הרשמה מדברים אם הכל נסגר מראש.. מבייש. כבן למשפחה שכולה זה ממש פוגע.
  הגב 07.04.21 21:02
 • אורח
  אני אעזור לך צור קשר 0522577079
  09.04.21 15:15
 • אורח
  חוצפה ממש.אין כרטיסים.מס דקות לאחק הפרסום.
  הגב 07.04.21 21:12
 • אורח
  כל הכרטיסים אזלו לעובדי העירייה
  הגב 07.04.21 21:15
 • אורח
  יש או אין כרטיסים?
  הגב 07.04.21 21:27
 • אורח
  אין כרטיסים כבר!!!!
  הגב 07.04.21 21:30
 • אורח
  רק לאנשי שלומינו כמו כל שנה השחיתות נמשכת רז תתעורר נקה את המגעים נשואים מהעיריה
  הגב 07.04.21 22:14
 • אורח
  אם אין כרטיסים האם אפשרי קישור זום לאירוע??
  הגב 07.04.21 23:20
 • אורח
  חייבים לשנות את הפרוטקציות בעיריה ובחברה העירונית, נימאס!!
  הגב 08.04.21 04:42
 • אורח
  האם אפשר לדעת ממקור מוסמך האם נותרו כרטיסים לאנשים מחוסנים? מהכתבה אני לא מבינה האם נותרו מקומות או שהאירוע מכור
  הגב 08.04.21 21:34
 • אורח
  רז תלחם בשחיתות בעיריה . הרבה זוהמה נשארה מימי דב צור
  הגב 09.04.21 15:14
 • אורח
  רז תתחיל לעשות בדק בית הכל מתחיל להסריח כולל החברה לביטחון פנים
  הגב 11.04.21 08:42
 • אורח

חדשות נדל"ן! אושרה תמ"א 38 ל- 2 בניינים בשכונת רמז ואברמוביץ' בראשון לציון ולהוסיף 2.5 קומות לכל בניין

בבניין בשכונת רמז תותר תוספת 10 דירות ובאברמוביץ' תותר תוספת 8 דירות

אבי בר | | תגובות: 192 תוכניות תמ"א 38 אושרו בראשון לציון .

הבניין הראשון

ממוקם ברחוב הורביץ גרשון 9 בשכונת רמז. מדובר בבניין בן 4 קומות שנבנה בשנת 1971 ובו 16 דירות.

על פי תוכנית התמ"א 38 היזם יהיה רשאי להוסיף 2.5 קומות בהם 10 דירות, כך שבבניין יהיו 26 דירות. יתווספו 10 חניות מהן 2 במתקן תת קרקעי.

כל דייר ישן וחדש בבניין יקבל תוספת של ממ"ד ומרפסת ובבניין עצמו : תוספת מעלית והגדלת לובי, שיפוץ חדר מדרגות, תוספת מאגר מים וחדר משאבות והגדלת חדר אשפה ושינוי בפיתוח שטח

היזם של התוכנית שמיים ירוקים עיצוב סביבה טבעית בע"מ


הבניין השני

ממוקם ברחוב פינס 6 בשכונת רמז ראשון לציון, מדובר בבניין בן 4 קומות אשר נבנה בשנת 1972 ובו 12 דירות.

על פי תוכנית התמ"א 38, היזם יהיה רשאי להוסיף 2.5 קומות בהם 8 דירות כך שמספר הדירות בבניין יהיו 20. היזם יחוייב בתוספת 6 חניות מתוכן 2 מוטמנות ופתיחה נוספת לכניסת רכבים מרחוב פינס

כל דייר ישן וחדש בבניין יקבל תוספת של ממ"ד ומרפסת ובבניין עצמו : תוספת מעלית והגדלת הלובי, תוספת מחסנים, חדר משאבות ומאגר מים, הגדלת חדר אשפה, נישת גז ושינוי בפיתוח שטח

היזם של התוכנית ש.א אנג'ל יזמות תמ"א 38 בע"מ
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרסתם את העיר עם התמ"א...אין מקומות חנייההההההה
  הגב 07.04.21 20:08
 • אורח
  אין אוויר, אין נוף, אין חניות, אין עצים.. נורא
  07.04.21 20:38
 • אורח
  תפסיק להתבכיין תעברו לתחבורה ציבורית כמו בכל העולם . מה עדיף ?? שתקרה רעידת אדמה ובינינים יקרסו על יושביהם ?
  10.04.21 19:43
 • אורח
  הפתרון לחניה זה רק פיתוח תחבורה ציבורית , כל אדם שני קונה רכב לא פלא אין מקומות חניה .
  הגב 07.04.21 20:14
 • אורח
  תעבדו את יום השואה רק כסף ונדלן בראש שלכם
  הגב 07.04.21 20:19
 • אורח
  התמ"א הזאת זו זוועה שמכניסה הרבה כסף לקבלנים וגורמת למצוקת חנייה גדולה יותר ממה שיש
  הגב 07.04.21 20:21
 • אורח
  לך קיבינימט צר עין . לך תגור אתה בהנין שכל רגע יכול לכרוס על יושביו
  10.04.21 19:42
 • אורח
  תמ"א זו ברכה לבעלי דירות שגרים בבנין ישן ללא מעלית, מרפסת וממ"ד. זה כל הענין לשפר את איכות חייהם של אנשים שעולים לקומה רביעית עם סלים ותינוקות ברגל . ולמי שזה מפריע זו אנוכיות לשמה. ושישים את עצמו במקום האנשים האלה..
  הגב 07.04.21 20:47
 • אורח
  הבעיה היא בפרויקט ולא בעצם ההתחדשות. תמ"א 38 זו קוסמטיקה בלבד. הדירה נשארת רקובה וישנה בפנים. מהנדסים רבים טוענים שגם עצם חיזוק הבניין מוטלת בספק. יש חשש גדול שברגע של רעידת אדמה הדירות יקרסו פנימה. פינוי בינוי זה המענה המתאים גם ביכולתו לתת מענה הוליסטי בשכונה.
  08.04.21 16:40
 • אורח
  מה עם הבניין בקרל נטר מפחיד לגור מבחינה בטיחותית החיים קודמים לכל!!!! קרל נטר 26
  הגב 07.04.21 21:55
 • אורח
  למה ? מה הבעיה שם ? מעניין ,,,,
  07.04.21 22:40
 • אורח
  מה עם הדגל העברי 14 בשכונת כצנלסון
  הגב 07.04.21 22:39
 • אורח
  אתר בניה לדיירים
  הגב 08.04.21 05:14
 • אורח
  אין לנו איפה להחנות!!!!!
  הגב 08.04.21 08:12
 • אורח
  הגיע הזמן להלאים את החניות של ראש העיר ופקידי העיריה לטובת התושבים....במקום תמה יואילו לבנות בשטחים מובנים עים יכולת חניה תת קרקעית שטחים ירוקים....או לחילופין לתת ליזמים שטחים חלופיים לבניה..לחשוב מחוץ לקופסה ..זה המינימום הנדרש מבלי לפוקק את העיר
  הגב 08.04.21 10:06
 • אורח
  שאלו פעם איזו גברת מבוגרת: " למה את לא עושה ניתוחים פלסטיים כדי להיראות צעירה המחודשת?" ענתה הגברת המבוגרת: " בגילי לעשות ניתוח פלסטי, זה כמו לעשות תמ"א 38 : חזית תצאה משופצת, יפה ומפוארת, אלא שהצנרת ושאר תשתית- ישארו ישנות ורקובות.....
  הגב 08.04.21 17:51
 • אורח
  80 אחוז מהתמ"א שבוצע בראשון לא קיבלו ממ"ד
  הגב 08.04.21 18:39
 • אורח
  השתגעתם?? עוד מכוניות לרחוב. מישהו בוודאות יצא מדעתו.
  הגב 10.04.21 09:37
 • אורח
  ומי יגור בחצי קומה ? גמדים ? מדובר בשלוש קומות ולא שתיים וחצי קומות. ביטוי שמטרתו לבלבל את הדיירים.
  הגב 11.04.21 10:33
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
13.03.21 07:31
רחוב ההגנה 25 שברחובות ממש בושה והעלבת הדיירים שלא מקבלים התייחסות עירונית.(מקום הכי עתיק ברחובות) העירייה מזניחה את המקום נראה כמו ב מאה הקודמת בתקופת סלח שבתי . בניין עתיק ומוזנח קירות מתפוררים, צנרת מים חיצונית מקושטת לבניין, אוכלוסיה מבוגרת וחלשה, מפגעים פסולת וצמחי פרא בכניסה לדירות, וחוסר נגישות לדיירים נכים ומבוגרים לדירות, העירייה זונחת ומתאכזרת לדיירי הבניין גם בחיוב הדיירים בצנרת עירונית, מבקש התערבות עירונית ותרבות הדיור בעירייה לשיקום הבניין. הגיע הזמן. למה מחכים??? אנו בשנת 2021
אורח
13.03.21 07:37
שוועד הבית יפנה לראש העיר או לאיכות הסביבה
אורח
01.04.21 10:03
גרתי שם שנתיים בשכירות לכמעט קניתי שם ב''ה שלא, לפני כמה שנים החתים אותם קבלן על תמ''א 38 ונתנו לו את זכויות הבנייה בלעדי בלי תקופת שנים לצמיתות. כרגע אף אחד לא יכול לעזור להם רק הקבלן ההוא כשיחליט לרחם עליהם (ד''א ע''פ שמועות הוא לא מתכנן לבנות כי הפרוייקט שם לא רווחי מספיק)
אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
05.03.21 17:47
רק לבוא ולהכנס? אדון אלכס היכן היחידת דיור ??? רק לבוא ולהכנס זה משתמע שהדיור הוא בחינם
אורח
09.03.21 11:42
חחחח
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154
אורח
21.02.21 13:25
הךחטהינמענ
אורח
21.02.21 13:11
להשכרה דירה 3 חדרים .מרוהטת חלקי.מזגן .מקרר .מכונת כביסה .ארון .לתקופה ארוכה לפרטים - 0527952154
אורח
10.02.21 11:07
איכותיים ומדהימים ביבי
אורח
10.02.21 11:09
טעות בתגובה איכותיים ומדהימים שייך לעמוד אחר מ"ס 53
אורח
10.02.21 14:05
פיגור
אורח
06.02.21 15:02
מחפש בית פרטי בשיכון 039457359


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל