הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מהפכת הכשרות בישראל יוצאת לדרך! במהלך שנת 2023 יפתח שוק הכשרות לתחרות שתאפשר לגופים פרטיים ולמועצות דתיות לתת תעודת כשרות בכל הארץ ולא רק בעיר אליה הם שייכים
חבר המועצה הרב אריה כהן מבקש לאסור הכנסה של נציגי הלהט"ב לבתי הספר בראשון לציון
תושב ראשון לציון חשוד במעורבות בהצתת רכבה של בת זוגתו בבת ים

טורניר הכדורגל של בעלי הברים והמסעדות בראשון לציון יוצא לדרך! במהלך חודש אוקטובר יתקיים טורניר כדורגל עירוני לבעלי העסקים שיתמודדו על פרס כספי בסך 2,000 שייתרם לפרוייקט חברתי בעיר

הטורניר מתקיים על ידי המרכז העירוני לעסקים בשיתוף עם אגף קידום עסקים במנהל קהילה של עיריית ראשון לציון וארגון הכדורגל DRIMTEAM ובחסות קרן ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המרכז העירוני לעסקים בשיתוף עם אגף קידום עסקים במנהל קהילה של עיריית ראשון לציון וארגון הכדורגל DRIMTEAM בחסות קרן ראשון לציון -מקיימים טורניר כדורגל ראשון מסוגו, לטובת חיזוק הקשר בין בעלי העסקים, הקהילה, הרשות המקומית וחניכת המגרש העירוני בראשון לציון.

מדובר על טורניר כדורגל מיוחד בו ייקחו חלק בעלי הברים והמסעדות בעיר אשר יתמודדו על תואר אלופי הטורניר וזכייה בפרס של 2,000 שיתרמו לפרוייקט קהילתי בעיר.

הזוכים יוכלו לבחור לתרום את הפרס לאחד מהפרוייקטים הקהילתיים בעיר:

סיוע למשפחות מוחלשות- תווי מזון לקנייה ברשתות מזון בעיר

מכינה קדם צבאית בנושאי להט"ב, שיוויון זכויות וחירויות הפרט

אליסקוד- תוכנית שנתית למצוינות עבור תלמידות חטיבות הביניים בנושאי מערכות מידע, סייבר וקוד

שיפוץ בתי רווחה עבור אוכלוסיית הגיל השלישי בעיר

חיילים בודדים- רכישת ארוחות עבור החיילים הבודדים בעיר בסופי השבוע

את הפרס יעניק ראש העיר, רז קינסטליך באירוע הסיום החגיגי.


איך ייערך הטורניר:
בטורניר יקחו חלק כ-8 קבוצות (בכל קבוצה יוכלו להשתתף עד 10 שחקנים) אשר מורכבות מבעלי ברים ומסעדות מרחבי העיר. הקבוצות יתחלקו לשני בתים כשהמשחקים מכל בית יתקיימו במקביל.


הקבוצות שיתמודדו

1. ביר גרדן
2.ברנרנד
3.תרצה בר
4.ווטלר
5.רנאטו
6.רק ככה
7.יודלה
8. פאו -וואו בשיתוף עם הקיבוץ על החוף
הטורניר יתקיים בתאריך ה-13.10.2021 בין השעות 16:30-21:30 במגרש החדש בשכונת קריית ראשון.
כל קבוצה תקבל ממארגני הטורניר חולצות ממותגות עם סמלי הקבוצה.

את הטורניר ישפטו שופטים מקצועיים בשכר.
כל קבוצה תמנה עד 10 שחקנים - עובדי המסעדות והברים בלבד, המחויבים בהצגת תו ירוק.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נהג מונית מראשון לציון יפצה ב10,000 ש"ח נוסע בכסא גלגלים ,לאחר שסרב להסיעו בטענה כי "במוניתו נוסעים רק אנשים מכובדים וחשובים"

מכתב האישום עולה כי הנוסע, נכה בכיסא גלגלים, הזמין מונית באמצעות אפליקציית "יאנגו", מבית הלוחם בתל אביב לרחוב בת מרים יוכבד בתל אביב. כאשר נהג המונית ראה שהנוסע מתנייד בכיסא גלגלים, סרב להסיעו וצעק עליו מדוע לא ציין שהוא נכה בכיסא גלגלים

מערכת האתר | | תגובות: 20
אילוסטרציה


נהג מונית מראשון לציון שסרב להסיע נכה בכיסא גלגלים וטען בפניו כי "לא ניתן להכניס את כיסא הגלגלים לתא המטען וכי במוניתו נוסעים רק אנשים מכובדים וחשובים", יפצה אותו ב- 10 אלפים שקלים. כך פסק אתמול שופט בית משפט השלום בתל אביב, אלעד שור.

שופט בית משפט השלום גזר על נהג המונית בנוסף קנס של חמשת אלפים שקלים. נהג המונית חויב גם לחתום על התחייבות בסך 20 אלף שקלים להימנע מלעבור עבירה דומה במשך שלוש שנים.


מכתב האישום עולה כי הנוסע, נכה בכיסא גלגלים, הזמין מונית באמצעות אפליקציית "יאנגו", מבית הלוחם בתל אביב לרחוב בת מרים יוכבד בתל אביב. כאשר נהג המונית ראה שהנוסע מתנייד בכיסא גלגלים, סרב להסיעו וצעק עליו מדוע לא ציין שהוא נכה בכיסא גלגלים.


הנוסע ניסה לשכנע את נהג המונית להכניס את כיסא הגלגלים לתא המטען של המונית, אך ללא הועיל. בתגובה צעק עליו נהג המונית כי יש לו מקרר מאחור ולכן לא ניתן להכניס את כיסא הגלגלים לתא המטען. עוד טען בפניו כי הרכב חדש והוא חושש כי ישרטו לו הריפודים.


כאשר הנוסע ניסה להסביר כי מדובר בעגלת נכים קלה, בעלת משקל של פחות משישה קילוגרמים, יצא נהג המונית מהרכב ואמר לו "זאת מונית מכובדת ואני מסיע אנשים מכובדים, יש לי בעיות בגב ואני לא רוצה לקחת אותך".


הנוסע לא ויתר והגיש תלונה לאגף הפיקוח ברשות הארצית לתחבורה ציבורית, במשרד התחבורה. בעקבות חקירת התלונה, החליטה מחלקת התביעות במשרד התחבורה להגיש כתב אישום לבית משפט כנגד נהג המונית.


הנוסע, שנפצע במהלך שירותו הצבאי, ציין בפני השופט "חטפתי כדור בגב ובכתף, הייתי קרוב לסכנת מוות ממשית בעקבות הפציעה שלי. הסיבה היחידה שאני פה כי הנאשם גרם לי להבין שאני שווה הרבה הרבה פחות מריפודים במרצדס... נתתי את הרגליים שלי למדינה, למה אני צריך להתנצל? זה היחס שמגיע לי ולכל נכה?".


שופט בית המשפט קבע כי "התנהלותו של נהג המונית מהווה נורמה התנהגותית פסולה שאין להצדיקה... נהג המונית הינו נותן שירות וככזה עליו להשאיר את תסכוליו וענייניו לעצמו. המתלונן נפצע במהלך שירותו הצבאי, מתנייד באמצעות כיסא גלגלים ציין בעדותו כי הרגיש מושפל כאשר הנאשם לא נאות להעלותו למונית תוך השמעת תירוצים הנוגעים לאופי המונית או טיב הריפוד".


יצוין כי משרד התחבורה רואה חשיבות רבה בשמירה על זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות ועורך מבצעי אכיפה שוטפים במהלך כל השנה כנגד נהגי מוניות המסרבים להסיע נכים עם כסאות גלגלים.


בכל מקרה של סירוב להסיע נכים עם כסאות גלגלים במונית ניתן להגיש תלונה במשרד התחבורה והיא תטופל. מידע מלא על הגשת התלונות ניתן לקבל באתר משרד התחבורה.
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עונש קל
  הגב 27.10.21 18:55
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 27.10.21 18:58
 • אורח
  אורח לא ידעתי שאנשים עם מוגבלות הם אנשים לא חשובים חבל שלא קיבלת יותר קנס הייתי שולחת אותך לבית לוינשטיין
  הגב 27.10.21 19:04
 • אורח
  פרסמו אותו
  הגב 27.10.21 19:05
 • אורח
  לנהג מונית יש זכות לדעת מראש את מי מסיע. כבר היו בעבר הרבה התנכלויות ואפילו מקרי רצח של נהגי מוניות. הגם, שזה לא המקרה הזה.
  הגב 27.10.21 19:41
 • אורח
  מה הקשר? תגיב לעניין הזה ולא למקרים אחרים.
  27.10.21 21:09
 • אורח
  כל הכבוד לנוסע הנכה שלא שתק על העוול. ולנהג המונית, אני הייתי מתביישת ,לא הסיע נכה. הרבה בריאות לכולם ותיהיו טובים .
  הגב 27.10.21 21:23
 • אורח
  נהג מונית זו עבודה כפוי טובה שהרווחים צמודים לאפס ובגלל זה אין לנהגים יכולת לתת שירות הולם
  הגב 27.10.21 21:26
 • אורח
  ומה עם הכסף השחור ? ויש לא מעט !
  27.10.21 23:55
 • אורח
  לצד הקנס - הייתי שולל ממנו את הרישיון לרכב ציבורי !!!
  הגב 27.10.21 21:32
 • אורח
  מעניין באיזו תחנת מוניות עובד אותו נהג.
  הגב 27.10.21 21:33
 • אורח
  לפרסם את שמו ותמונתו...בושה שיש עוד אנשים בורים
  הגב 27.10.21 21:42
 • אורח
  גועל נפש של בן אדם, פרסמו את שמו ותמונתו 😡😡😡😡😡
  הגב 27.10.21 22:07
 • אורח
  נהג מונית זבל חבל שלא קיבל יותר צריך להחרים אותו אפס
  הגב 27.10.21 22:11
 • אורח
  נהג מונית דפר.
  הגב 27.10.21 22:37
 • אורח
  זבל זה מילה טובה שהתבייש לו נה
  הגב 27.10.21 23:28
 • אורח
  דפר מילה יותר מידי טובה שיהלך ללמוד יחסי אנוש
  הגב 27.10.21 23:29
 • אורח
  אכיפה לנהג שלא רוצה להסיע אדם נכה או לקנוס אותו
  הגב 27.10.21 23:35
 • אורח
  נהג כלב בן כלב הייתי מחייב אותו 50,000 שח לא סכום מגעיל כזה הלו שופט תתעורר בטח הכלב הזה לא לוקח עיוורים ימח שמך אתה צריך להיות נהג באוטו זבל אבל בתוך הפח גועלי!
  הגב 28.10.21 01:12
 • אורח
  כל הכבוד לנכה דאולי חינך את האידיוט הזה ואני אומר את זה כנהג מונית הנכה הזה סיכן את חייו שהאידיוט הזה יעבוד בשקט עלק אנשים מכובדים חחחחה בינגו כל התימנים נוסעים והנהלה חחחחה עלק אירגון נהגי המוניות אוספים את כל האידיוטים שלוקחים רק אנשים מכובדים😂😂😂😂😂😂
  הגב 28.10.21 01:17
 • אורח

עלייה בביקוש לחיסוני השפעת - למעלה מ- 9,000 מבוטחי מכבי מאזור ראשון לציון הגיעו לקבל את החיסון

החיסונים לשפעת מתבצעים במרפאות האחיות במרכזים הרפואיים של מכבי בראשון לציון בתאום תור מראש

מערכת האתר | | תגובות: 0
מכבי


מכבי: עלייה בביקוש לחיסוני שפעת בראשל"צ והסביבה

למעלה מ- 9000 חברים מאזור ראשל"צ והסביבה כבר קיבלו חיסון נגד שפעת- כך עולה מנתונים של מכבי שירותי בריאות בעיר.

חיסוני השפעת ניתנים לחברי מכבי במרפאות האחיות במרכזים הרפואיים הפזורים ברחבי העיר בתאום תור מראש, וזאת על מנת למנוע התקהלות ולשמור על בטיחות החברים והצוותים.

החיסונים ניתנים במרפאת האחיות במרכז הרפואי ברחוב רוטשילד 15 ובמרכז רפואי נווה ים ברחוב הנחשול 30.

חשוב לזכור כי נגיף השפעת הינו נגיף מדבק מאוד ומועבר דרך האוויר, על כן, מעבר לקבלת החיסון, מדגישים במכבי כי ישנה חשיבות רבה באוורור חדרים, בשטיפת ידיים ובכיסוי הפה במסיכה בהתאם להנחיות משרד הבריאות. למידע נוסף ותאום תור- מוקד "מכבי ללא הפסקה" בכוכבית 3555, באתר מכבי ואפליקציה.


אירית קובנט מנהלת הסיעוד במחוז ירושלים והשפלה במכבי:

"השפעת היא מחלה מסוכנת ומדבקת. על פי פרסומי ארגון הבריאות העולמי, בכל שנה ישנם בין 3-5 מיליון מקרים קשים של תחלואה משפעת ברחבי העולם. במיוחד בשנה זו, בה אנו מתמודדים גם עם נגיף הקורונה, ישנה חשיבות רבה לחיסון האוכלוסיות, שנמצאות בסיכון. בשל שימוש במסכות ואמצעי הגנה נוספים ראינו בשנה החולפת ירידה בתחלואת השפעת, אבל אל לנו להיות שאננים - מי שנמצא באוכלוסיות בסיכון צריך להתחסן לפני בוא החורף ולהגן על עצמו ככל הניתן. בהזדמנות זו אני קוראת גם למי שטרם התחסן נגד קורונה להגיע ולקבל את שני החיסונים במקביל".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

חנוכה מלא בכוכבים בראשון לציון! טיילור מלכוב, רוי בוי, רינת גבאי, מיומנה, אוראל צברי, טל מוסרי, הדוד חיים ועוד יופיעו בשלל הצגות חנוכה לילדים בהיכל התרבות ראשון לציון

תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הצגות הילדים הגדולות של חנוכה מגיעות להיכל התרבות בראשון לציון. בין הצגות: קרקס מטורף במוזיאון, ספר הג'ונגל, המכבים הקרב האחרון ועוד.

תוכנית האירועים המלאה

יום שני 29.11.21 - קרקס לילה מטורף במוזיאון

צילום: סטודיו ברנדר


מופע קרקס וירטואוזי עם עלילה עוצרת נשימה

אי פעם חשבתם לעצמכם מה קורה במוזיאון לאחר רדת החשכה? אולי בלילה.. לאחר שכל המבקרים הולכים הביתה, הדמויות והתמונות במוזיאון קמות לחיים? "לילה מוטרף במוזיאון" יגלה לכם את כל סודות הלילה של המוזיאון!! - מופע קרקס בינלאומי עם נבחרת אומני קרקס בינלאומיים! לאחר ההצלחה המסחררת של מעל 30 הופעות בשנה שעברה, המופע חוזר ובגדול! מופע מרהיב ומהפנט!

חוויה לכל המשפחה!

הפקת תיאטרון קרקס רב משתתפים! אקרובטים מעופפים באוויר, נערות גומי, ג'אגלרים, אומני שיווי משקל ועוד הפתעות רבות!!!

במהלך היום יוצגו 2 הצגות בשעה 16:00 ובשעה 18:30


יום שלישי 30.11.21 ספר הג'ונגל

צילום: ערן לביא ואלון מצקין


תיאטרון הילדים הישראלי גאה להציג עיבוד מושקע, איכותי ורב משתתפים לקלאסיקה חוצת הדורות: ספר הג'ונגל ואבן האש מחזמר לכל המשפחה - חנוכה 2021! בכיכובם של כוכבי הילדים האהובים רוי בוי | ענבלי

במסגרתה רוי בוי יככב לראשונה בתפקיד מוגלי, ילד הג'ונגל! העלילה מקבלת תפנית מפתיעה כשאל הג'ונגל מגיעה פתאום ענבלי. מה יעשו חיות הג'ונגל כשיפגשו אותה? האם בגירה ובלו יחשבו שענבלי מתאימה לחיות איתם בג'ונגל? האם מוגלי יצליח להגן על ענבלי מפני שירחאן הרשע?

כל התשובות בחנוכה 2021 במחזמר -"ספר הג'ונגל" !

מחזמר מצחיק, מרהיב, צבעוני וסוחף מבית תיאטרון הילדים הישראלי שיובילו כוכבי הילדים האהובים לצד רקדנים, בובות ענק, אפקטים מיוחדים ושירים מקוריים.

ההצגה מיועדת לגילאים: 3-8

במהלך היום יוצגו 2 הצגות בשעה 16:30 ובשעה 18:15יום רביעי 1.12.21 הרפתקה בג׳ונגל

צילום: אילן בשור ואושר פשינסקי


קופיקו, דוד חיים, בובו ,כוח פי ג'יי כוכבי הילדים האהובים והמותג הבינלאומי המצליח לראשונה יחד על במה בהפקה מס' 1 של חנוכה 2021 בישראל!

מחזמר מוסיקלי ססגוני, כובש ומרגש שייקח אתכם למסע בלתי נשכח!

קופיקו מגלה שהג'ונגל שבו גדל נמצא בסכנה. דוד חיים עוזר לקופיקו ויחד עם כוח פי ג'יי, שמלמד אותם תרגילים בהישרדות, הם יוצאים להציל את הג'ונגל.

בדרך הם יפגשו את חיות הג'ונגל ויחד הם יעברו הרפתקה מצחיקה ומרגשת.

במהלך היום יוצגו 2 הצגות בשעה 16:00 וב18:15יום חמישי 2.12.21 מאסאנמה - מופע חדש מבית מיומנה.

צילום: רן בירן


מופע חדש מבית היוצר של להקת "מיומנה"

מסאנאמה האבולוציה של הקצב!!

מופע מרהיב קצבי ומצחיק לכל המשפחה על יום בחיי שבט קדום בשם "מָאסָאנָמה"

שגילה את ההמצאה ששינתה את העולם – הקֵֶצֶב

וכך הפך ללהקה הראשונה בעולם – מיומנה" !!

מיומנה לילדים מזמינה את הילדים וההורים, יחד עם סבתא וסבא לחגיגת קצב סוחפת!

מופע מוסיקלי, קצבי ושמח במיוחד. חגיגת הקצב של מיומנה לילדים, מחברת בין עולמות של ישן וחדש, נוסטלגי ועכשווי. בחגיגה הזאת כולם שרים, רוקדים ונהנים.

במהלך היום יוצגו 4 הצגות בשעות : 10:00, 12:30, 16:00, 18:30יום שישי 3.12.21 פיטר הארנב

צילום: ניר סלקמן


פיטר הארנב מגיע לישראל! הארנב האהוב והשובב ששבה את לבבות הילדים וההורים במשך דורות בטלויזיה, בקולנוע ובספרים מגיע לישראל היישר מלונדון! קומדיה קלאסית ומרגשת מבית היוצר של תיאטרון הילדים הישראלי (תירס חם, שמוליקיפוד ועוד...), המשלבת מוסיקה עכשווית ובועטת בניצוחה של איילון נופר - מיוצרי מיומנה, כוכבת הילדים האהובה ענבלי והבובות המקוריות: פיטר הארנב, בנג'מין, קוטן, מר מקרגור, מר טוד, הינשוף בראון ועוד.

ההצגה שבגרסאותיה המקבילות גרפה שבחים בכל רחבי אירופה!

במהלך היום יוצגו 2 הצגות בשעה 9:45 ובשעה 11:45יום שבת 4.12.21 שעה 17:00 כספיון, עפ"י ספרו של פאול קור

צילום: ארנון שטרן


משתתפים: יוגב בוסקילה , איתי תורג'מן, סנדרו פיקרשוילי , נוי לחיאני, שגיא גרנביץ , ליאת לטוביץ , אופיר אמסלם, עמית נחושתן

כספיון, דג הכסף הקטן שוחה אל הים הפתוח כדי למצוא את הוריו של לוויתן תינוק שהלך לאיבוד. חבריו יזהירו אותו מן הסכנות אבל הוא נחוש בדעתו לעזור לחבר. במסעו הוא פוגש בשלל יצורי ים ועובר הרפתקאות רבות. האם יצליח כספיון במשימה? האם יתכן שדג קטן אחד יהפוך לגיבור יצורי הים?

ההצגה כספיון מבוססת כולה על סודות התיאטרון 'השחור'.

לראשונה בישראל, עולה הצגה באורך מלא, המוצגת בטכניקה זו.

העולם הקסום של הים קם לתחייה על הבמה, בחגיגה של צבעים ומראות קסומים.

ההצגה מתאימה לבני 3-8יום שני 6.12.21 שעה 17:30 חיפזון וזהירון

צילום: ראובן שניידר


"חיפזון וזהירון" הדמויות האהובות והמוכרות מסדרת הטלוויזיה בהצגה מוסיקלית ומשעשעת

עם טישו, צ'יקו השוטר, טופי ורמזוריקו וכמובן חיפזון וזהירוןיום שלישי 14.12.21 המכבים הקרב האחרון

צילום: שי הנסב


בהשתתפות הכוכבים הגדולים: רינת גבאי, טל מוסרי, אוראל צברי, טיילור מלכוב, עמנואל לוי, יהודה בוחבוט ועוד...

"המכבים - הקרב האחרון" – הוא מחזמר מקורי לכל המשפחה מאת אסף אשתר ובבימויו של ירון רוח המביא את סיפורם של המכבים והמרד שלהם ביוונים, ונס חג החנוכה.

המחזמר יעלה בחנוכה ויגיש לקהל הצעיר את סיפור הגבורה המוכר – בדרך מקורית, קצבית, מוסיקלית ומהנה.

במהלך היום יוצגו 2 הצגות בשעה 16:00 וב18:00לפרטים מלאים באתר היכל התרבות https://www.htrl.co.il/category.asp?category=2195


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מספר המבודדים בראשון לציון ירד מתחת לאלף איש

נכון להיום יש בראשון לציון 116 חולים פעילים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נתוני התחלואה בישראל ליום רביעי 27.10.21

מספר חולים פעילים 10,914

מספר המקרים החדשים שהתגלו אמש 727

מספר החולים הקשים 237 מתוכם 154 קריטי

מספר הנפטרים מאז תחילת הקורונה 8,063

אחוז הבדיקות החיוביות 0.85%


נתוני התחלואה בראשון לציון ליום רביעי 27.10.21

ציון רמזור וצבע יומי 2.3 ירוק

מספר חולים פעילים 116

מספר תושבים בבידוד 987

אחוז בדיקות חיוביות 1%

מספר הבידודים במערכת החינוך 319

התחלואה בשכונות כל העיר ירוקה למעט שכונת אברמוביץ הצהובה

מספר הנפטרים מאז תחילת הקורונה 214
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מהפכת הכשרות בישראל יוצאת לדרך! במהלך שנת 2023 יפתח שוק הכשרות לתחרות שתאפשר לגופים פרטיים ולמועצות דתיות לתת תעודת כשרות בכל הארץ ולא רק בעיר אליה הם שייכים

היום אשרה ועת הכנסת את העלת החוק לקריאה שנייה ושלישית ולאחר אישורו הוא עתיד להיכנס לתוקף בינואר 2021

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בתום עשרות שעות דיונים, אישרה הכנסת את הצעת חוק ייעול מערך כשרות לקריאה שניה ושלישית, אשר יפתח את מערך הכשרות בישראל לתחרות.
עיקרי החוק שאושר:

▪️ שוק הכשרות ייפתח לתחרות מלאה בעוד כשנה (1.1.23) כך שגופים פרטיים יוכלו להעניק כשרות.
הגופים יקבלו אישור מהממונה על הכשרות ברבנות הראשית.

▪️הגופים יוכלו לפעול לפי בחירתם, עפ"י סטנדרט כשרות (תקן) שתקבע מועצת הרבנות הראשית או עפ"י סטנדרט שיקבעו שלושה רבנים.

▪️המועצות הדתיות יוכלו בעוד כחודשיים (1.1.22) לתת כשרות בכל מקום בארץ ולא רק בערים אליהם שייכים.

▪️מחיר תעודות הכשרות לעסקים לא יהיה אחיד וייקבע על ידי כל תאגיד כשרות ומועצה דתית.

▪️מתן כשרות למוצרי ייבוא יתאפשר לכל הגופים הנ"ל פרט למועצות הדתיות.

▪️משגיחי כשרות יחויבו בהסמכה של הרבנות הראשית.

▪️פיקוח פרלמנטרי של הוועדה על יישום החוק.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חרטה
  הגב 27.10.21 18:44
 • אורח
  מנסים לחסל היהדות
  27.10.21 23:42
 • אורח

חבר המועצה הרב אריה כהן מבקש לאסור הכנסה של נציגי הלהט"ב לבתי הספר בראשון לציון

רז קינסטליך: צר לי כי הצעה זו נועדה לעורר פרובוקציות ושסע אך ורק לצרכים פוליטיים ותו לא. עם דעות כאלה חשוכות היחיד שצריך לאסור עליו להיכנס למוסדות העירוניים - הוא אריה כהן בעצמו.״ אריה כהן "לא יתכן שבעיר מסורתית לא יאפשרו כניסה של עמותות שעוסקות בהסברה יהודית ומצד שני יעודדו ויתקצבו הסברה שנוגדת את ערכי היהדות והמשפחה. אם אוסרים על כניסת עמותות חיצוניות - שיאסרו על כולם לא רק על ארגונים יהודיים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 55


הרב אריה כהן, מעורר סערה נוספת בעיר בנושא קהילת הלהט"ב. בימים אלו הגיעה אל ראש העיר, רז קינסטליך הצעה לסדר מטעם אריה כהן, אשר מבקשת לאסור את כניסתם של הומאים ולסביות אשר מעבירים שיעורים בבתי הספר בעיר. הדברים נאמרים לאחר שחבר מועצת העיר ראשון לציון, אריה כהן, העלה הצעה לסדר "לאסור על מינהל החינוך להכניס הומואים ולסביות לתת שיעורים לתלמידים לא במשרין ולא בעקפין" לדבריו.

הדבר עורר סערה בעיר וכך הגיב ראש עיריית ראשון לציון - רז קינסטליך:

״אנו מצרים ומזועזעים מכך שיש מי שבוחר להפיץ שנאת חינם בוטה כזו ועוד בשנת 2021.

העיר ראשון-לציון הינה עיר פלורליסטית שמכבדת ומכילה את כל תושביה. נמשיך ונתמוך בכל הקהילות - החילוניות, הדתיות והלהט״ביות ובבתי ספרנו ימשיכו ללמד שיעורי תנ״ך לצד שיעורים על מגדריות וקבלת האחר.

צר לי כי הצעה זו נועדה לעורר פרובוקציות ושסע אך ורק לצרכים פוליטיים ותו לא. עם דעות כאלה חשוכות היחיד שצריך לאסור עליו להיכנס למוסדות העירוניים - הוא אריה כהן בעצמו.״


תגובתו של הרב אריה כהן לפרסומים:

בהמשך למכתב שהעברתי להנהלת העירייה ולמען הסר ספק:

התנגדותי הנחרצת היא מול ארגונים ועמותות כמו חוש"ן ואיג"י שבעידוד העיריה נכנסים לבתי ספר ומעודדים קטינים לפירוק ערכי המשפחה בישראל. לא יתכן שבעיר מסורתית לא יאפשרו כניסה של עמותות שעוסקות בהסברה יהודית ומצד שני יעודדו ויתקצבו הסברה שנוגדת את ערכי היהדות והמשפחה. אם אוסרים על כניסת עמותות חיצוניות - שיאסרו על כולם לא רק על ארגונים יהודיים.

אין בדבריי שום התייחסות לצוותי בתי הספר או למורים שמועסקים במשרד החינוך.להלן ההצעה לסדר:

התפרסמו 55 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אריה צודק אם אוסרים שיאסרו לכולם אם נותנים נותנים לכולם
  הגב 27.10.21 16:45
 • אורח
  בדיוק הוא צודק
  27.10.21 16:51
 • אורח
  צודק תכלס
  הגב 27.10.21 16:45
 • אורח
  צודק ....להטביות אינה חלק מתוכנית הלימודים של משרד החינוך ..לעומת זאת תנך ויהדות הינה חלק מתוכנית הלימודים ושם כתוב .כבד את אביך ואת אמך .אנחנו מדינה יהודית.
  הגב 27.10.21 16:45
 • אורח
  נכון מאוד
  27.10.21 16:50
 • אורח
  בושה מה שניהיה עם רז
  הגב 27.10.21 16:45
 • אורח
  צודק בהחלט!!!!!
  27.10.21 16:50
 • אורח
  להעיף את הסבל מהתפקיד ומהר
  הגב 27.10.21 16:45
 • אורח
  איזה יופי פוליטיקה , עכשיו רז תומך בלהטב , חחחח איזה בדיחה
  הגב 27.10.21 16:47
 • אורח
  רז לא בשביל זה בחרנו בך מה קורה איתך ?!
  27.10.21 16:53
 • אורח
  לא נצביע יותר רז , רק להטב בראש שלו
  27.10.21 16:59
 • אורח
  בלי לזלזל בלהטבי"ם ומבלי למנוע את זכויותיהם, אני לא רוצה שהילדים שלי יקבלו תוכן מאדם כזה וכמובן שלא יהיה מודל עבורם.בלי להתייפיף, כולנו (על אף שאני חילונייה) לא רוצים שהילדים שלנו יהיו להטבי"ם
  הגב 27.10.21 16:47
 • אורח
  כול הכבוד לך כתבת את האמת של כולנו
  27.10.21 16:54
 • אורח
  פרימיטיביות לשמה. זאת לא האמת של כולנו. תלמדו לקבל את כולם, חוץ מאשר את הרבנים.
  27.10.21 19:13
 • אורח
  בהצלחה לאכוף את זה אולי אפילו הרב הומו לך תדע עד שהוא יגיד לך
  הגב 27.10.21 16:48
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שלנו, תמשיך בדרכך
  הגב 27.10.21 16:49
 • אורח
  צודק 100אחוז כל הכבוד ישר כח
  הגב 27.10.21 16:49
 • אורח
  צדוק צודק לבית הספר לא צריכים להיות חו כים נלהבים כבודם במקומו לא בבית הספר
  הגב 27.10.21 16:52
 • אורח
  תניחו לילדים התמימים הגזמתם רז!!הם בגיל מעצב אישיות מספיק !!! גם את המכינות הדגל של המדינה קילקלתם בושה!!
  הגב 27.10.21 16:53
 • אורח
  רז בסדר גמור.מה הבעיה של הדתיים.יש ילדים זקוקים וראש פתוח .בלהטבים .מספיק לומדים תנך .וגם זה כפיה הבית ספר חילוני.אנחנו לא עיר דתית אלה עיר ומחשבה פתוחה ולקבל כל אחד ואחת
  הגב 27.10.21 16:53
 • אורח
  אמת ויציב !
  27.10.21 19:14
 • אורח
  להרחיק את כל מה שאינו כלול בתוכנית לימודים מבתי הספר . להטביות שילמדו במקום אחר . גם ככה כבר לא מבדילים בין אשה לגבר . בית ספר הוא מוסד להשכלה לא למיניות על סוגיה .
  הגב 27.10.21 16:53
 • אורח
  אף אחד לא בא ללמד להט"ביות בבית הספר, תתעוררו כבר. מה זה השטיות האלה ? הגיע הזמן בשנת 2021 לקבל גם את מי ששונה מכם. כולם בני אדם ולכולם זכות לחיות את חייהם בכבוד.
  27.10.21 19:46
 • אורח
  לא הורסים שלום דב ר .גם הדת לא כולה טהורה כמו שעושים אותה
  הגב 27.10.21 16:53
 • אורח
  הדת טהורה ואמיתית
  27.10.21 19:54
 • אורח
  אילו תגובות שנאה פה. אנשים עוד לא הפנימו שלהטביות זה לא משהו שלומדים אלא משהו שנולדים איתו. אני מתבייש לקרוא לעצמי ראשלצי
  הגב 27.10.21 16:57
 • אורח
  אז למה ללמוד את זה איזו הגזמה
  27.10.21 17:00
 • אורח
  וזה מצריך כניסה לבתי ספר והרצאה בנושא ? יש מספיק סרטים תוכניות טלויזיה מצעדי גאווה חודש של גאווה .מה השלב הבא הרצאות בגנים?
  27.10.21 17:01
 • אורח
  צודק
  27.10.21 19:15
 • אורח
  באיזה גיל לדעתך הם יודעים שהם לא טובים?
  27.10.21 19:56
 • אורח
  מסכימה עם הרב! מה זה קשור לתכנית הלימודים??
  הגב 27.10.21 16:59
 • אורח
  רז אתה ראש העחר מספר 1 כל הכבוד לך אפשר ללמוד גם תנ"ך וגם דברים אחרים. ולכל המצקצקים אולי שכחתם אבל לדוד המלך היה רומן עם יהונתן. אז תפסיקו להכניס את הדת לכל נושא הדת שלנו יפה ומדהימה ומי שעושה אותה רעה ומרחיק ממנה אנשים זה רק הקיצוניים
  הגב 27.10.21 17:01
 • אורח
  דוד ויהונתן היו חברים בנפש, ולא כמו שהמוח הרקוב של אנשים כאלה ואחרים חושבים.
  27.10.21 19:58
 • אורח
  כל אחד שיעשה בבית מה שרוצה , הדברים האלה צריכים להיות מחוץ לבית הספר
  הגב 27.10.21 17:01
 • אורח
  ראש עיר חלש שהדבר היחיד שהוא יודע לעשות זה ללקק ולנסות להעתיק את מר כרמל שאמה מדברים על כפיה מדוע להכניס לילדים לראש דברים כאלו לא נחשב כפיה? כשתגבש דעה לשתי הצדדים כאחד יהיה לך זכות דיבור אמיתית אתה ראש עיר בושה!
  הגב 27.10.21 17:06
 • אורח
  כנראה אמא שלך לסבית
  27.10.21 21:12
 • אורח
  האיש שקוראים לו רב- חצוף!!!
  הגב 27.10.21 17:22
 • אורח
  אחרי זה ימציאו תירוץ למה לא להכניס כל מי תו ירוק ועוד תירוצים לכל מקום ?
  הגב 27.10.21 17:27
 • אורח
  אריה כהן דאג להסית את בוחריו לתמיכה ברז קינסטליך במו ידו החליף את דב צור . וזו התוצאה כל העיר הפכה לכל הג'יפה של המדינה מפסולת ברחובות וחיסולים ועד ללימודי עליזות בבתי הספר . יש לך חלק בלתי נפרד ממה שקורה .
  הגב 27.10.21 17:29
 • אורח
  זה רב זה ?בושה וחרפה איכס מגעיל ביותר
  הגב 27.10.21 17:43
 • אורח
  הלו הוא בא לבית ספר כי הוא הומו. על מה הוא ידבר איתם? על ווזלין ??
  27.10.21 17:59
 • אורח
  בושה וחרפה שקוראים לדבר הזה רב
  הגב 27.10.21 17:46
 • אורח
  מה יש לסוטים האלה להגיד לילדים תמימים???
  הגב 27.10.21 17:55
 • אורח
  מוח חשוך ואפל יש לך
  27.10.21 19:17
 • אורח
  יש יותר הומואים דתיים מחלונים
  הגב 27.10.21 18:05
 • אורח
  זה כבר מוגזם !!!! אני מאוד מכבדת את הלהט"בים והם בשבילי כמו כל אחד אחר אבל זה ממש מוגזם לבוא ולעשות הרצאות למה לא עושים הרצאות של גבר ואישה ?? זה אותו הדבר , אפשר כן לתת להם תמיכה למי שרוצה אבל בואו הרצאות לאן הגענו ? תנו לילדים להחליט להיות מה שהם רוצים בלי להתערב להם . אם הם טוענים שהם מרגישים שהם שונים זה בגלל שהם עושים את זה לעצמם . וזו עוד הוכחה פשוט תחיו רגיל כמו כולם בלי לצעוק מה אתם כי זה לא מעניין אף אחד כל אחד יעשה מה שטוב לו בבית שלו וזהו .
  הגב 27.10.21 18:41
 • אורח
  הוא לא קשור לרז אבל הוא צוגק
  הגב 27.10.21 18:41
 • אורח
  עם כל הכבוד הוא צודק
  הגב 27.10.21 18:42
 • אורח
  אם ניתן פתחון לזה מצב ילדיינו ילך וידרדר עוד יותר. הנוער יתבולל ויתבלבלו עוד יותר. מי שמזלזל ויתן יד המצב בקרב ילדיינו יהיה גרוע מאוד. לא לשכוח את התורה שקבלנו. ככל שנעשים יותר מודרנים מצב המדינה והעולם נעשה גרוע.
  הגב 27.10.21 18:50
 • אורח
  תשובה יפה של רז מנומקת היטב. ולכל החשוכים , צאו מהמערה.
  הגב 27.10.21 18:51
 • אורח
  לגמרי !
  27.10.21 19:18
 • אורח
  צפיתי בהופעתו הנלעגת של העסקן בחליפה (כמו הזמר המסיכה), מגלגל העיניים, מסדר הכיפה( במתכונת הגורו שלו), טוען טענות מטומטמות וחושב שכולם חשוכים... ימים אלה חלפו להם.
  הגב 27.10.21 18:53
 • אורח
  לדעתי הרב אריה כהן צודק במאה אחוזים .למה לתת להם לזהם את הילדים התמימים. חלקם יחשבו שזה בסדר גמור להתנסות .. סליחה למה מגבילים את הכנסת החבדניקים לבתי הספר מה רע בזה .. תשאירו את המידע הזה מחוץ לכותלי בית הספר
  הגב 27.10.21 20:38
 • אורח
  אם זה רב אני טייס גועל נפש בושה וחרפה שהוא מייצג ציבור דתי .בנאדם כזה מגעיל וחסר כבוד .הרב הזה עושה בושה לדת
  הגב 27.10.21 21:11
 • אורח
  פשוט נציג ציבור בושה אין מילה אחרת
  הגב 27.10.21 21:17
 • אורח

תושב ראשון לציון חשוד במעורבות בהצתת רכבה של בת זוגתו בבת ים

החשוד נעצר לחקירה והתאם לממצאיה קבע בית המשפט את המשך מעצרו של החשוד עד תאריך 28.10.21

לימור עידן | | תגובות: 6המשטרה עצרה תושב המרכז בחשד למעורבות בהצתת כלי רכב של בת זוגו לשעבר בבת ים

המשטרה פתחה לפני כשבוע בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר רכב העולה באש בבת ים, כאשר עפ"י חוות דעת מקצועית בזירה, עלה החשד כי מדובר בהצתה.

בתוך כך, חוקרי מרחב איילון סרקו את הזירה ואספו ממצאים, לרבות פורנזיים ותיעודיים, אשר הביאו לחשיפת זהות החשוד במעורבות - תושב ראשון לציון בשנות ה - 30 לחייו, שהנו בן זוגה לשעבר של בעלת הרכב .


כאמור, החשוד נעצר לחקירה והתאם לממצאיה קבע בית המשפט את המשך מעצרו של החשוד עד תאריך 28.10.21
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נשים יקרות עד מתי תמשיכו לצאת עם מרוקאים?🤦🏻‍♂️
  הגב 27.10.21 19:35
 • אורח
  צודק
  27.10.21 19:50
 • אורח
  חחחח😂😂
  27.10.21 19:50
 • אורח
  המרוקאים שורפים ונתפסים האשכנזים שורפים ומאשימים את האקלים!!
  27.10.21 20:25
 • אורח
  לא את האקלים,את האתיופים!🤠
  27.10.21 21:13
 • אורח
  היא לא "בת זוגתו" אלא "בת זוגו" (בשני המקרים לשעבר). בת זוגתו היא בתה של בת זוגו.!.
  הגב 27.10.21 20:20
 • אורח

ביום שלישי 2.11 תושבי ראשון לציון מוזמנים לבנות יחד את עיר הקרטון הראשונה בעיר בפעילות לכל המשפחה, שתתקיים בגן המוזיקה

הפעילות מתקיימת על ידי מנהל קהילה ותנועת הנוער העובד והלומד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


שמעתם פעם על עיר שעשויה כולה מקרטון? רוצים לבנות אחת כזו?

מנהל הקהילה בראשון לציון מזמין את תושבי העיר לפעילות משותפת עם הנוער העובד והלומד במסגרתה תבנו את עיר הקרטון הראשונה בראשון לציון.

מתי? יום שלישי 2.11 בשעה 17:00 בגן המוזיקה, רחוב דרובין

האירוע פתוח לכל המשפחה

לפרטים: רוני 054-7978797 דבורה 03-9682327
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נעשה לפני 4 שנים בתל אביב במרכז קהילה "מגיד" .על ידי אמנים ומבוגרים.היה מהממם.
  הגב 28.10.21 00:56
 • אורח

קטין פלסטיני נתפס על חם עם רכב שנגנב מראשון לציון

קרדיט דוברות המשטרה.

מערכת האתר | | תגובות: 9


חשוד פלסטיני נעצר "על חם" בידי השוטרים בעת שנהג ברכב גנוב.

הלילה, במהלך פעילות יזומה של המשטרה בכביש 5 סמוך למחלף פדואל, עצרו השוטרים רכב שהעלה את חשדם.

מבדיקה עם בעל הרכב נמצא כי הרכב מסוג מאזדה בו נתפס החשוד, נגנב מראשון לציון במהלך הלילה. החשוד, קטין פלסטיני תושב אל בירה נעצר לחקירה.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא לשחרר אותו מחר הןא גונב למישהו אחר
  הגב 27.10.21 14:06
 • אורח
  ילד זבל
  הגב 27.10.21 15:19
 • אורח
  יבוא לשופט שמאלן שירחם יליו וישחרר אותו ובאותו ערב יגנוב שוב . הלוואי יגנוב לשופט את הרכב
  הגב 27.10.21 16:49
 • אורח
  די מספיק שנשארו איפה שהם גנץ לא לתת להם אישורים לעבוד פה כי גונבים כל הזמן ולא רק ואין משפט הגון אזרחי המדינה רוצים בטחון
  הגב 27.10.21 16:59
 • אורח
  ילד זיפט
  הגב 27.10.21 17:17
 • אורח
  שישרפו
  הגב 27.10.21 17:21
 • אורח
  שיענישו אותו כך שיפחד להגיע שוב לבית משפט! שלא ישחררו הרבה זמן. למען יראו ויראו!!!!!!
  הגב 27.10.21 18:26
 • אורח
  מה לעשות השופטים הם סניף של מרץ ורע"ם עוד היום הוא כבר משוחרר עד הגניבה הבאה
  הגב 27.10.21 18:49
 • אורח
  שבוע שעבר צעיר פלסטיני גנב את הרכב שלי שהוא מאזדה בידיוק כזאת ואני גר בראשון לציון
  הגב 27.10.21 22:05
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
27.10.21 15:50
עד סוף שנה הבאה, איראן בטוח תגמור על ישראל ! אז למה עדיין העיריות פועלות, הפקחים נותנים דו״חות, המנאייקים עוצרים רכבים ועדיין כופים מסכות במקומות הסגורים ?! יאללה מסיבת חיסול ! יאללה בלאגן ! אין עירייה, אין פיקוח, אין משטרה, אין חוקים, יש אך ורק מסיבת חיסול עד הגעת איראן ! אז יאללה מסיבת חיסול החל מהיום ! למה מחכים ?!
אורח
25.10.21 16:23
כי בחרו ביחצן לראש במקום מישהו ראוי לתפקיד
אורח
24.10.21 19:52
מחדל. ⁉️כבר זמן מה אני אומר לעצמי למה בראשלצ הגדולה לא השכילו פרנסי העיר להשיקיע כמו בערים אחרות. בתעשיות היי טיק. אים בלוד. כפר סבא רעננה ואחרים. צריך לדאוג גם לפרנסה. אני חושב שרוב העובדים הכוונה לתעשייה מתקדמת יוצאים מחוץ לעיר. להבא כשאתם הולכים לבחירות תדאגו שלא יהיה עוד אחד שיסתום לנו את הפה עים עציצים.
אורח
21.10.21 11:07
חשבתי על זה המון ולעומק, והגעתי למסקנה שאסור היה לבנות את אף אחת משכונות המערב חוץ מרמת אליהו ונחלת יהודה, רק בגלל שבנייתן, פגעה בטבע. זה לא סתם שעד 1975 בערך, כמעט כל המערב היה רק אדמה וצמחייה. זה היה בשביל לא לפגוע בטבע. צריך להיות איזון : בחלק מהעיר חיים בני אדם, והם חיים רק שם, ובחלק האחר, רק החיות. אגב, אסור היה לבנות גם לפחות את חצי מאזור התעשייה החדש, אסור היה להרחיב את קניון הזהב, ואסור היה לבנות את יס פלאנט ואת האולמות האירועים שבסביבתו. אני מזהיר אתכם, רק בגלל הפגיעה בטבע, הישראלים ייענשו בהשמדה. נכון שמדובר רק בקומץ של תאבי בצע שאשמים בהכל, אבל גם אתם אשמים כי מעולם לא נקפתם אפילו חצי אצבע נגד העוולה הזאת. פגיעה בטבע, היא פשע נגד הטבע, ופשע נגד הטבע, הוא הפשע הכי חמור שניתן לבצע.
אורח
19.10.21 12:47
כל מה שקורה בעיר הזאת בשנים האחרונות, מוכיח חד משמעית שאנחנו חיים בעולם מזויף. בעולם אמיתי, לא היה רעש מטוסים בלילות, רק כי כולם כולל כולם, היו ישנים בלילות. לילות נוצרו בשביל שינה או עוד יותר שינה ! אין ולא אמורה להיות אפשרות אחרת ! מכאן נובע, שגם רעשי מכוניות, אופנועים וילדודס משועממים שמדברים בקולי קולות, לא אמורים להיות כלל אחרי 23:00. בנוסף, כל מה שנבנה בעיר הזאת ב-20 השנים האחרונות, לא היה נבנה כלל בעולם אמיתי : חצי חינם הגדול, חצי חינם הבינוני, כל מתחמי ג׳י, הסינמה סיטי, היס פלאנט, מתחם האלף, עריאלי ראשונים...מישהו בכלל יכול להוכיח, שכל המקומות האלה נחוצים ? מישהו יכול להוכיח שבניינים גבוהים, בין אם לעסקים ובין אם למגורים, באמת נחוצים ?
אורח
18.10.21 12:28
אני פונה למשרד הפנים בבקשה לספח את מערב ראשון לבת ים ! גם ככה כל התושבים שם הם משפרי דיור מבת ים רמאלה ולוד הם הרסו את השם של המושבה ראשון לצייון
אורח
18.10.21 22:57
רמלה שווה רמאללה כך גם לוד וכך גם מערב ראשלצ
אורח
19.10.21 12:43
ישמח שמו של חנניה גיבשטיין הבן זונה, שהוא זה שהתחיל עם כל החרא הזה בכך שבשנות ה-70, אישר את בניית נווה חוף, והתחיל את כל הפרויקט של יישוב מערב העיר, שמאיר ניצן העוד יותר בן זונה, המשיך. אגב, שני החארות האלה עדיין חיים, וטוב יהיה אם עוד היום יתלו אותם בשידור חי. באמת, למה היה צריך לבנות את השכונות המערביות ? מילא היו שם רק רמת אליהו ונחלת יהודה, אבל למה כל השאר ? אפשר היה פשוט לבנות אזור תעשייה במערב, ואת רוב האזור להשאיר רק חול וצמחייה, כמו שהיה עד בערך 1975.
אורח
20.10.21 08:57
כל מילה בסלע !!! גיבשטיין גם גנב את הקרקעות בראשון
אורח
13.10.21 13:35
מה יהיה עם הרעש מהאופנועים??? הצילו!
אורח
13.10.21 20:22
הנושא בלתי נסבל בפנת הרחובות ירושלים השומר בעיקר בשעות הלילה מ 1100 עד 0010. הצבת ניידת במקום בשעות אלה יכולה להפחית מהבעיה
אורח
19.10.21 12:43
גם בנווה ים יש את זה, כאילו שרעש המטוסים לא מספיק.
אורח
20.10.21 18:48
בנווה ים זה שיא השיאים, נהיה סיוט
אורח
13.10.21 10:48
אני מאחל מכל הלב, לכל הישראלים שטסים בהמוניהם, שימותו עוד היום ושהדרך למוות תהיה רצופת עינויים סיניים. הכי מעצבן, זה שיש כאלה שגרים בערים שסובלות מרעש מטוסים, אבל טסים בכל זאת למרות שהם סובלים מהבעיה. באמת, מה הטמטום בלתרום לבעיה שאתה סובל ממנה ? מה הבעיה להפסיק לטוס עד שהבעיה תיפתר ? מה כ״כ בוער לכם ? בכל מקרה, רעש המטוסים כ״כ מרגיז אותי, שאני דורש בכל תוקף לקיים את הצעד הקיצוני של לנקות את השמיים ממטוסים. כן כן, רוצים חו״ל ? תפליגו, תיסעו או אפילו תלכו ברגל אלפי אם לא עשרות אלפי קילומטרים, העיקר שלי יהיה שקט והשמיים יהיו נקיים במקום פתוחים. גם כן הישרעלולים האלה...נתנו להם שמיים פתוחים, והם טסים בלי חשבון כמו חזירים. באירופה כבר עשרות שנים שיש שמיים פתוחים, רק ששם, מצד אחד אין כ״כ הרבה חזירים, זה לא בתרבות שלהם, ומצד שני, מכבדים שם את זכות האדם לישון ברציפות בלילה.
אורח
15.10.21 00:03
באמת חשבת על זה שכתבת ולא נשמע לעצמך שאתה קצת הזוי ...


מה חושבים תלמידי ראשון לציון על חווית הלמידה שלהם בבתי הספר בעיר? 92% מתלמידיי היסודי חושבים שהמורים שלהם יודעים ללמד לעומת 61% בקרב תלמידי התיכון; חווית הלימודים והבנת חומר הלימוד ביסודי היא חיובית יותר לעומת חטיבות הביניים והתיכון

כך עולה מנתוני משרד החינוך שחושף את תמונת המצב של תלמידי העיר בתחום האקלים הבית ספרי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מה חושבים תלמידי ראשון לציון על חווית הלמידה בבית הספר ? משרד החינוך חושף את תמונת המצב בקרב תלמידי עיר, אשר נשאלו על האקלים והסביבה הלימודים בבית הספר המתבטאת בחווית הלמידה שלהם והעניין שהם מביעים בחומר הלימוד: האם המורים מצליחים ללמד בכיתה? האם מפריעים להם? האם המורים מעבירים את חומר הלימוד בצורה מעניינת שמושכת את התלמידים ועוד.

הנתונים מראים כי בתחום העברת חומר הלימוד על ידי המורים, תלמידי היסודי הם מביעים שביעות רצון גבוהה ועניין בחומר הלימוד אך כאשר הם עוברים לחטיבה/תיכון התחושה של התלמידים יורדת והם אינם מרגישים עניין רב.

דוגמא נוספת לכך היא היחס האישי שמקבלים התלמידים מהמורים שלהם. כאשר נשאלו התלמידים האם המורים מעדכנים אותם על מצבם בלימודים כך ענו התלמידים: תלמידי היסודי מרגישים כי המורים משקיעים בהם יותר מאשר בחטיבות הביניים ובתיכון

"רוב המורים מקפידים לעדכן אותי על מצבי בלימודים". 77% 48% 48%

הערה

הסקר התקיים בשנת תש"פ בקרב:

9 בתי ספר יסודיים לתלמידי כיתות ה-ו

ב3 חטיבות ביניים לתלמידי ז-ט

ב5 בתי ספר תיכוניים לתלמידי י-י"א

נתוני העיר ראשון לציון על פי קטגוריות שנשאלו התלמידים בנושא אקלים וסביבה פדגוגית


57% מתלמידי היסודי דיווחו על התנהגות נאותה של תלמידים בכיתה לעומת 41% בקרב תלמידי חטיבות הביניים ו 44% בקרב תלמידי התיכון


תלמידי ה-ו תלמידי ז-ט תלמידי י-י"א
לעיתים רחוקות התלמידים עושים רעש ובלגן בכיתה ומפריעים ללמוד 44% 29% 35%
בכיתה שלי אין תלמידים שמתחצפים למורים 53% 35% 38%
התלמידים בכיתה מתייחסים בכבוד למורים 80% 59% 61%
המורים לא צריכים לחכות הרבה זמן בתחילת השיעור עד שהתלמידים מפסיקים להרעיש 53% 40% 40%82% מתלמידי היסודי דיווחו על מסוגלות, סקרנות ועניין בלמידה לעומת 48% בקרב תלמידי חטיבות הביניים ו41% בקרב תלמידי התיכון


תלמידי ה-ו תלמידי ז-ט תלמידי י-י"א
אני מרגיש סקרנות ועניין כלפי הדברים שאני לומד בבית הספר 76% 38% 38
הדברים שמלמדים אותי בבתי הספר מקנים לי ידע רב וחשוב 89% 51% 40%
אני בטוח שאוכל להצליח בלימודים גם אם המשימות יהיו קשות 90% 69% 65%
הדברים שאני לומד בבית הספר עוזרים לי גם מחוץ לשעות הלימודים 82% 42% 30%
אני נהנה מהדברים שאני לומד בבית הספר 71% 38% 33%83% מתלמידי היסודי דיווחו על תפיסת ההוראה כמעניינת וגבוהה לעומת 50% בקרב תלמידי החטיבות ו49% בקרב תלמידי התיכון


תלמידי ה-ו תלמידי ז-ט תלמידי י-י"א
רוב המורים מסבירים באופן ברור את החומר שהם מלמדים 89% 61% 61%
רוב המורים שלי מלמדים באופן שגורם לי להבין את החומר 87% 58% 57%
רוב המורים שלי יודעים ללמד טוב 92% 66% 61%
רוב המורים מלמדים באופן מעניין המעורר חשק להקשיב להם וללמוד 73% 31% 34%
רוב המורים מלמדים באופן שמעודד אותי לחשוב על החומר ולהתעמק בו 77% 35% 32%
80% מתלמידי היסודי דיווחו על פרקטיקות הוראה למידה הערכה איכותיות לעומת 57% בקרב תלמידי חטיבות הביניים ו51% בקרב תלמידי התיכון


תלמידי ה-ו תלמידי ז-ט תלמידי י-י"א
"המורים בבית הספר מכוונים אותנו ללמוד בדרכים שונות, כגון עבודות חקר, ביצוע תצפיות, למידה המבוססת על פרויקטים וכו'" 81% 53% 44%
המורים בבית הספר מעריכים את העבודה שלנו לא רק על פי ההישגים במבחנים אלא גם על פי מידע אחר (למשל עבודת חקר שעשיתי, תצפית שערכתי, פרויקט שעשיתי וכו') 84% 54% 48%
"ככלל, אני מרגיש שהמורים בבית הספר מעודדים אותנו להיות פעילים במהלך הלמידה: לשאול שאלות, להציג את עבודתנו בפני הכיתה, לצאת לפעילויות לימוד מחוץ לכיתה וכו'". 85% 61% 56%
במהלך השיעורים המורים בבית הספר מקשרים את החומר הנלמד לנושאים נוספים ( למשל למקצועות אחרים, לאירועים בחדשות וכו)". 78% 57% 55%
רוב המורים מטילים עלינו משימות של עבודה משותפת עם תלמידים אחרים. 78% 68% 58%
תלמידים בכיתתי עובדים על משימות שונות באופן עצמאי במסגרת השיעורים 71% 47% 47%
81% מתלמידי היסודי דיווחו על על קבלת הערכה ומשוב מקדמי למידה מהמורים לעומת 50% בקרב תלמידי חטיבות הביניים ו51% בקרב תלמידי התיכון


תלמידי ה-ו תלמידי ז-ט תלמידי י-י"א
רוב המורים מסבירים לכל תלמיד באופן אישי מה בדיוק עליו לעשות כדי להשתפר בלימודים". 81% 46% 45%
"כשתלמידים מתקשים להבין את החומר, רוב המורים מסבירים להם מה הם יכולים לעשות כדי להבין טוב יותר". 87% 57% 54%
כשהמורים מחזירים לנו עבודה או מבחן, רובם כותבים ליד התשובות מה נכון ומה צריך לשפר". 75% 51% 61%
כשתלמיד בכיתה לא מצליח במבחן או בעבודה, רוב המורים עוזרים לו להבין למה זה קרה". 80% 45% 49%
"רוב המורים מקפידים לעדכן אותי על מצבי בלימודים". 77% 48% 48%
רוב המורים מוודאים שהתלמידים מבינים את החומר הנלמד לפני שממשיכים לנושא הבא". 83% 54% 47%


חינוך חברתי ערכי בבית הספר

70% מתלמידי היסודי דיווחו על מאמצעי בית הספר לעידוד מעורבות חברתית ואזרחית לעומת 46% בקרב תלמידי חטיבות הביניים ו 51% בקרב תלמידי התיכון


תלמידי ה-ו תלמידי ז-ט תלמידי י-י"א
בבית הספר מעודדים תלמידים לגלות מנהיגות כמו להתנדב למועצת התלמידים, ליזום פרוייקטים של שיפור בית הספר ועוד 85% 61% 56%
בבית הספר מעודדים את התלמידים להיות חברים בתנועת נוער 56% 34% 33%
בית הספר מעודד אותי לקחת חלק פעיל בחיים האזרחיים כמו להתעניין בנושאים שעל סדר היום הציבורי, בקהילה, במדינה וכו' 61% 38% 40%
בית הספר מעודד אותי לעזור בפעילות התנדבותית למען הקהילה 66% 49% 64%
"בית הספר מעודד אותי לקחת חלק במסגרות למעורבות חברתית כמו מועצת התלמידים, חונכות וכו' 82% 49% 62%
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבע דייט בחוף הים בראשון לציון וגנב לצעירה את הסלולארי

קרדיט: דוברות המשטרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בתאריך 21.10.21 התקבלה תלונה מצעירה תושבת ראשון לציון על גניבת הטלפון הסלולרי שלה בחוף הים.

עפ"י עדותה, קבעה הצעירה פגישה עם בחור שהכירה ברשת החברתית בחוף הים בראשון לציון. זמן קצר לאחר שנפגשו חטף החשוד מהצעירה את מכשירה הסלולרי ונמלט מהמקום.

במסגרת החקירה שנפתחה בתחנת ראשון לציון, הצליחו החוקרים לזהות את החשוד במעשה ואתמול הוא אותר בביתו ע"י בלשי הנוער של התחנה בירושלים. ברשותו נתפס הטלפון הסלולרי הגנוב שהוחזר למתלוננת בתחנה.

החשוד שהינו קטין, נעצר לחקירה בסיומה שוחרר בתנאים מגבילים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמה מטומטמת צריך להיות בשביל לעשות דבר כזה?!
  הגב 27.10.21 14:34
 • אורח
  זה ערבי חחחח
  הגב 27.10.21 19:50
 • אורח
  היום אין אמון באף אחד
  הגב 27.10.21 22:33
 • אורח

בשבוע הבא אזעקות בראשון לציון! ביום רביעי 3.11 עתידות להישמע אזעקות בראשון לציון ובאזור פלמחים במסגרת תרגיל של פיקוד העורף

התרגיל יתקיים ברחבי הארץ לאורך כל שעות היום. בראשון לציון התרגיל יתקיים בשעות הערב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום רביעי, 3.11.2021, יופעלו התרעות ויישמעו אזעקות ביישובים רבים ברחבי הארץ במסגרת תרגיל העורף הלאומי. ההתרעות יופעלו בכל אמצעי ההתרעה - צופרים, יישומון פיקוד העורף, פורטל החירום הלאומי, תחנות הרדיו, ערוצי הטלוויזיה ואתרי האינטרנט השונים.

ההתרעות יופעלו גם בראשון לציון ובאזור פלמחים בשעות הערב.

התרעות בשעות 19:00-18:00:

18:05 פארק תעשיות פלמחים
18:15 ראשון לציון-מזרח
18:25 ראשון לציון-מערב

לפירוט היישובים שבהם יופעלו ההתרעות וזמני הפעלת ההתרעות*

https://www.oref.org.il/12409-18092-he/Pakar.aspx
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתכוננים למלחמה ....סוף העולם הגיע ......חחחחחחח
  הגב 27.10.21 13:18
 • אורח

סרטונים מהריסת בניין אנילביץ 30 ברמת אליהו ראשון לציון

הליך ההריסה עתיד להימשך לפחות יומיים. בעירייה החליטו באופן חריג לממן חצי שנת שכירות וכן הובלת תכולת הבית עבור כל 16 הדיירים המפונים, צעד המוערך בכחצי מיליון ש"ח.

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום עיריית ראשון לציון


לאחר הכנות רבות, הבוקר (רביעי, 27.10) החל שלב הריסת המבנה המסוכן שפונה מדייריו בימים האחרונים. את ההריסה יובילו חיילי פיקוד העורף ותחת אבטחה של משטרת ישראל ופקחי החברה לביטחון_

עיריית ראשון לציון נערכה לקראת הריסת המבנה ברחוב אנילביץ' 30 שבשכונת רמת אליהו שיצא לדרך הבוקר (יום רביעי 27.10). כזכור, לאחרונה פונו אחרוני הדיירים על ידי העירייה. פיקוד העורף יובילו את ההריסה תחת אבטחה של משטרת ישראל ופקחי החברה לבטחון.

הליך ההריסה עתיד להימשך לפחות יומיים. בעירייה החליטו באופן חריג לממן חצי שנת שכירות וכן הובלת תכולת הבית עבור כל 16 הדיירים המפונים, צעד המוערך בכחצי מיליון ש"ח.

הבניין ברחוב אנילביץ' 30 נבנה לפני כ-50 שנה. בבניין מתגוררות 16 משפחות. לפני עשרות שנים נבנתה תוספת לבנייה, אולם בשנים האחרונות החלה היפרדות של התוספת מהבניין עצמו. העירייה הובילה דיאלוג מול הדיירים במטרה להגיע להסכמה לפינוי והריסה, במקביל מהנדס המבנים המסוכנים של העירייה עקב אחר מצבו של הבניין ואף קבע כי יש להציב עמודי תמך בקומת העמודים להסרת סכנה מידית.כאמור, בשבוע החולף פונו המשפחות האחרונות מדירותיהם וכל גורמי העירייה הובילו את ההכנות הנדרשות, בין היתר הריסת חנויות סמוכות, ניתוק חשמל, העתקת תחנות אוטובוס ועוד. אתמול, רגע לפני ההריסה, תרגלו כוחות כיבוי פינוי לכודים ממבנה מסוכן.


בעקבות העבודות יחסמו לתנועה:

הרחובות אנילביץ' פינת גולינקין עד רחוב אנילביץ' פינת רחוב החלוץ.

לא תתאפשר חניית רכבים בקטע זה ובין רחוב אנילביץ' 26-34 \ 33-49.

אין להחנות רכבים בתוואי העבודה, רכב שימצא בתוואי ייגרר

לא יתאפשר מעבר להולכי רגל משני צידי הרחוב.

מערך התחבורה הציבורית ישנה את מסלול נסיעתו לכיוון רחוב צייטלין

ומצידו השני ימשיך על רחוב זלמן שניאור עד רחוב צייטלין .

סרטוניםלרשות התושבים עומד החניון מאחורי רחוב שי עגנון 2 סמוך לבית הכנסת "שיבת צין "

ליוצאי אתיופיה, חניון החלוץ וחניון גולינקין-שי עגנון .

בכל בעיה או מפגע יש לפנות למוקד 106


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קינסטליך אתה בנאדם
  הגב 27.10.21 12:33
 • אורח
  בתקופה של דב הבניין הזה היה כבר נמכר לאחד המקורבים
  הגב 27.10.21 13:36
 • אורח
  כל הכבוד לך רז
  הגב 27.10.21 15:27
 • אורח

יצא לדרך המחזור הראשון של המכינה הקדם צבאית לקהילה הגאה בראשון לציון ולכלל בני הנוער בעיר

חברת המועצה אילנית הרוש: "מדובר בפרויקט ראשון מסוגו שמובילה ראשון לציון, ואני גאה בכך שהוא ייערך כאן. זוהי עדות נוספת לצעדים האדירים שהעיר עושה בנושאים של שוויון, הכלה וסובלנות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עיריית ראשון לציון השיקה את המחזור הראשון של המכינה קדם צבאית הראשונה מסוגה בישראל. מדובר בפרויקט חדשני ופורץ דרך, בהובלת אילנית הרוש חברת מועצת העיר מחזיקת תיק הלהט"ב ובשיתוף עמותת קרן ראשון שהכימה את המכינה קדם צבאית שתתמקד במנהיגות, אחריות, ציונות ודאגה לחברה הישראלית, תוך התמקדות בשאלות של שוויון, מגדר, מניעת פגיעה, יצירת שיח מכיל ופתוח וחיבור הערכים הללו לשירות משמעותי בצה"ל.

את המכללה הקים משרד הביטחון והיא תנוהל על ידי עמותת איגי, ארגון הנוער הגאה. המכללה אינה מיועדת רק לבוגרי יב' מהקהילה הגאה, אלא לכלל בנות ובני הנוער שמעוניינים לבסס את הנושאים הללו בטרם גיוסם לצבא.

החלק הלימודי של המכינה הקדם צבאית ינוהל על ידי ארגון איגי והוא יפוקח על ידי משרדי הביטחון והחינוך. המכינה תשתתף בנוסף בפעילות חברתית-חינוכית- התנדבותית בראשון לציון בהתאם לתוכנית עבודה שתיבנה, בשיתוף אגף הנוער והצעירים בעירייה.

המכינה ממוקמת בבית הספר חביב הישן וטקס החנוכה הרשמי יתקיים במהלך חג החנוכה.

ניתן להצטרף דרך אתר האינטרנט של איגי

חברת המועצה אילנית הרוש:

"מדובר בפרויקט ראשון מסוגו שמובילה ראשון לציון, ואני גאה בכך שהוא ייערך כאן. זוהי עדות נוספת לצעדים האדירים שהעיר עושה בנושאים של שוויון, הכלה וסובלנות. אני מברכת על שיתוף הפעולה הגדול שיהיה לעיר עם ארגון איגי; בהובלתו של עופר נוימן מנכ"ל איגי ,ארגון זכויות אדם מוביל, עם המון עשייה בנושאים הללו, שאני בטוחה שיחד נוכל להוביל בהצלחה את המיזם החשוב הזה".

"אני מבקשת להודות לכל השותפים לפרויקט הנפלא הזה. בראש ובראשונה לראש העירייה רז קינסטליך, על תמיכתו האדירה בפרויקט" למנכ"ל העירייה דודי גיל, לירין קרן ראש מטה ראש העירייה, לרונן צמח יו"ר קרן ראשון, לאפרת גל עד מנכ"לית קרן ראשון, לעופר נוימן, מנכ"ל איגי, לליבנת וניצן מנהלות המכינה, לאיריס ארונין ראש מינהל קהילה להנית עזוז פרחן, ראש אגף נוער וצעירים, למשרד הביטחון ולכל שאר השותפים. זהו צעד חשוב לחיזוק הערכיות של המתגייסים העתידיים של העיר".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרסת את העיר קינסטליך- מתי תבין שראשון זה לא תל אביב ואתה מפיל את עצמך
  הגב 27.10.21 10:58
 • אורח
  מה זה קשור אנחנו באפגנסיטן שאין פה זכויות שוות ושיח שכל אחד יעשה מה שבא לו ואף אחד לא אמר לך לבוא להתנדב שם מי שרוצה ללכת לשם שיהנה ושיעשה מה שהוא רוצה זה לא פוגע באף אחד אז שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה
  27.10.21 11:01
 • אורח
  תמשיך בפועל הנהדרת אדוני ראש העיר שיויון לכולם כמו שצריך .פה זה לא מאה שעריים
  הגב 27.10.21 13:37
 • אורח

אופק ראשון מובילת המאבק תופעת ההחרמות בראשון לציון, הצטלמה לקליפ החדש של ג'קו אייזנברג

תמונות: אינסטגרם אופק ראשון וג'קו אייזנברג

ציונה | | תגובות: 0


אופק ראשון, מנהלת סיירת החרם, צלמה השבוע קליפ משותף עם הזמר וזוכה כוכב נולד, ג'קו אייזנברג. השניים נפגשו אמש לצילומי הקליפ שרגשו את השניים מאוד.


אחר המפגש כתבה אופק ראשון:

"זכיתי להשתתף בקליפ של ג'קו אייזנברג, ואני חייבת להגיש שפגשתי היום את אותו אדם מדהים ומרגש שבכיתי יחד איתו ברגעים הקשים אותנו דרך המסך. ברגע ששמעתי את השיר הזה פשוט הבנתי שהוא מדבר עליי. לכל מילה בשיר הזה יש משמעות אצלי ואני מבינה שהחיבור הזה שנוצר ביני לבין ז'קו הוא כל כך נכון ומדוייק. היה לי פשוט מדהים ומרגש. אני מודה לכל מי שלקח חלק בהפקה המטורפת הזו ובמיוחד על ההזדמנות הכיפית שניתנה לי כל כך. ג'קו היה פשוט מושלם אתה מל(א)ך" .

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון מזמינה את ההורים לשבוע הרצאות אונליין, עם מגוון שיחות וסדנאות לפיתוח חוסן הורי ולמניעת התנהגויות בסיכון; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

ההרצאות תתקיימנה בין התאריכים 7-11.11, וישתתפו בהן מיטב המומחים בתחום ההורות ביניהם: עינת נתן, רות גנאל, שלומית הברון, רן בראון, ענת מאור, גלית יצפאן, הרב דן טיומקין ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון החברה בפורום מרכזי הורות יישובית, מזמינה הורים ותושבי העיר להשתתף בשבוע הרצאות בזום שיקיים הפורום בנושא "פיתוח חוסן הורי ומניעת התנהגויות בסיכון". ההרצאות תועברנה על ידי מיטב המומחים, ביניהם: עינת נתן, רות גנאל, שלומית הברון, רן בראון, ענת מאור, גלית יצפאן, הרב דן טיומקין ועוד.

על קיום שבוע ההרצאות לפיתוח חוסן הורי ולמניעת התנהגויות בסיכון הוחלט בעקבות האונס הקבוצתי המזעזע של נערה בעת שהייתה שיכורה, אשר אירע במלון באילת בשנה שעברה.

פורום מרכזי הורות ישוביים הינו פורום ארצי בו חברות 20 ערים, לרבות רחובות, ומטרתו לקדם את הדרכת ההורים בישראל. בשבוע זה יתקיימו בסך הכל 16 הרצאות, תוך חלוקה להרצאות להורים לילדים צעירים ולהורים לילדים מתבגרים והרצאות שמיועדות לכלל ההורים. ההרצאות יעסקו בנושאים: דחייה חברתית, איך לגדל ילד עם בטחון עצמי, זיהוי תמרורי אזהרה אצל מתבגרים, התבגרות מינית, הפרעות קשב, פורנו זה לא סרטים כחולים, סמים, אלכוהול והתנהגויות סיכון ועוד ועוד.

השתתפות אינה כרוכה בתשלום ומותנית ברישום מראש. להרשמה: https://bit.ly/3m1KDs1

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (יום רביעי 27/10) יחול יום הקולנוע הישראלי בהקרנת סרטים ישראליים ב10 ש"ח בלבד; לרשות הצופים יוצבו עמדות בדיקות מהירות ברחבת הקולנוע ביס פלאנט ובסינמה סיטי בראשון ציון

שעות הפעילות מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום רביעי הקרוב 27.10 תתקיים חגיגת סרטים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ. לרגל יום הקולנוע הישראלי יוכלו התושבים ליהנות מצפייה בסרטי הקולנוע הישראלים בעלות של 10 ש"ח (הקרנות רגילות) ברכישת כרטיסים בקופות הקולנוע.
על מנת להקל על קהל הצופים במהלך השבוע הקרוב ברחבת הכניסה לקולנוע יס פלאנט יוצבו עמדות בדיקות מהירות
26-27/10 10:00-20:00
28/10 13:00-20:00
29-30/10 10:00-20:00


סינמה סיטי ראשון לציון

עמדה בקומת הקניון ליד המדרגות הנעות.

*שעות פעילות: ראשון - שני - 13:00-18:30

שלישי - שבת - 09:00-18:00

*שעות הפתיחה עלולות להשתנות בהתאם למדיניות איכילוב ומד"א מפעילות העמדות


לפרטים מלאים על יום הקולנוע הישראלי http://www.be106.net/231/52231
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בדיקה מהירה עולה הרבה יותר מכראיס קולנוע במחיר מלא. זה ממש לא חינם.
  הגב 26.10.21 22:54
 • אורח

ביום שני 1.11 תציין ראשון לציון את חג הסיגד באירוע מרכזי בהיכל התרבות עם ברכות הקייסים, תערוכה, הפרוייקט של יוהנס ואומן דאנסהול איילו ועוד

הסעות לאירוע ייצאו מרמת אליהו ושיכון המזרח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמדי שנה מציינת העדה האתיופית בישראל את חג הסיגד שמסמל עבורם את הברית שנכרתה בין ה' לעם ישראל. החג חל חמישים יום אחרי יום הכיפורים, בתאריך כ"ט בחשוון. הסיגד הוא יום של צום, טהרה והתחדשות. הטקס נערך בראש הר גבוה, כסמל למעמד הר סיני, ומנהלים אותו כהני הקהילה. ההשראה למנהגי החג לקוחה ממעמד דומה שאותו קיימו עזרא ונחמיה בירושלים בימי שיבת ציון.

השנה עיריית ראשון לציון מחזירה את אירועי חג הסיגד העירוניים שיתקיימו בהיכל התרבות.

האירוע המרכזי יתקיים ביום שני 1.11.21 במעמד ראש העיר, רז קינסטליך, סגן ראש העיר, איתי מתיתיהו, קייסים, נציג משרד העלייה ותושבים

בתוכנית:

17:30-18:45 התכנסות, כיבוד ותערוכה

18:45-19:15 ברכות ותפילה, שירת הכהנים ורב הקהילה

19:15-21:30 מופע הפרוייקט של יוהנס ואומן דאנסהול איילו

הנחייה: מהרטה ברוך רון


הכניסה לאירוע בהתאם להצגת תו ירוק ועטיית מסכה

הסעות ייצאו בשעה 17:00 מהמוקדים:

רמת אליהו- אבא הלל סילבר 2

שיכון המזרח- מורדי הגטאות מול המתנ"ס, איסוף בתחנות רחוב ירושלים

עלות: 5 ש"ח

לפרטים ורכישת כרטיסים יש לפנות למוקד הקליטה בטלפון 03-9682360התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום ההליכה העולמי התקיים יום ספורט מיוחד בבתי הספר המעיין ומקיף ט' בראשון לציון שכלל תחנות ספורט, הליכה עם כיתת הוותיקים וארוחת בוקר בריאותית

ראש העירייה רז קינסטליך, אמר: "עיריית ראשון לציון מעודדת פעילות גופנית לכל אורך ימות השנה, ובוודאי שביום ההליכה הבינלאומי. אנחנו שמים דגש בפני הדור הצעיר, שלצערי מבלה במסכים לא מעט, על חשיבות הפעילות הספורטיבית ומזון בריא, ולראייה מקפידים שיהיה בכל בית ספר אולם ספורט ומשקיעים בהסברה בנושאים אלה.

מערכת האתר | | תגובות: 0


יום ההליכה הבינלאומי חל השבוע ובבתי הספר ברחבי ראשון לציון ציינו זאת באמצעות הליכה מסביב לבתי הספר ובשכונות הסמוכות עם המורים, וכן באמצעות הסברה לתלמידים, קידום הבריאות וצריכת מזון בריא.

כך בחטיבת "המעיין" במקיף י"ב בראשון לציון- תלמידי החטיבה יצאו להליכה בריאותית, אשר לוותה הפתעות במהלך הדרך כמו תחנות כושר גופני, תחנת ריענון אשר כללה מים ןחטיפי בריאות ועוד.

את היום התחילו בחימום ופעילות אירובית במגרש הספורט ולאחר מכן יצאו להליכה ברחוב העצמאות, דרך הכיכרות, דרך המכבים, רחוב קרל נטר, האורנים וחזרה לבית הספר.


לאחר מכן הוכנה ארוחת בוקר בריאותית בכיתות ופעילות בנושאים הכוללים קידום בריאות, חשיבות ההליכה והספורט ועוד.

במהלך היום התקיימה תחרות בין הכיתות בנושאים כמו הופעה חיצונית מיוחדת לכל כיתה , הכנת דגלים שיתוף פעולה וגיבוש במהלך ההליכה. הכנה ובחירה נכונה של ארוחת בריאות ראויה. את היום הוביל צוות החינוך הגופני - יאיר אילוז, שני ויס ודניאל גבאי.בבתי הספר מקיף ט' נאות אשלים התקיימה פעילות ספורטיבית יחד עם כיתת הוותיקים. כזכור, בבית הספר מקיף ט' ישנה כיתת וותיקים בני 65-90, שחוזרים לספסל הלימודים על מנת להשלים פערים. בין היתר הם לומדים ספרות, תקשורת, היסטוריה ועוד כאשר את השיעורים מעבירים מורי בית הספר והם לוקחים חלק בכל הפעילויות. במסגרת שיתוף הפעולה, הוותיקים זכו להליכה יחד עם התלמידים הצעירים ולאחר מכן אכלו ארוחת בוקר משותפת שתרמה להידוק הקשר ביניהם.


ראש העירייה רז קינסטליך, אמר:

"עיריית ראשון לציון מעודדת פעילות גופנית לכל אורך ימות השנה, ובוודאי שביום ההליכה הבינלאומי. אנחנו שמים דגש בפני הדור הצעיר, שלצערי מבלה במסכים לא מעט, על חשיבות הפעילות הספורטיבית ומזון בריא, ולראייה מקפידים שיהיה בכל בית ספר אולם ספורט ומשקיעים בהסברה בנושאים אלה. אין מאושר ממני לראות את הדור הצעיר מבין את חשיבות הנושא, ומשתף פעולה עם וותיקי העיר".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רכבים נפגעו מבולען בכביש ליד מכבי האש בראשון לציון

קרדיט תמונות: אנשי הדממה בטלגרם ובפייסבוק

אבי בר | | תגובות: 15
יום שלישי 26/10 בסביבות השעה 15:00 נפער בולען בכביש בציר הנסיעה העולה מכביש 4 לכיוון ראשון לציון בקטע הצמוד למכבי האש במשה דיין. כתוצה מהבור שנפער בכביש נפגעו 2 כלי רכב אשר גלגליהם נפלו בבור ואחת הנוסעות ברכב נפצעה קל מהמכה.

הערכה היא שהבולען נוצר מצינור ביוב ראשי אשר נסדק.

התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בכל מקום יש סכנה
  הגב 26.10.21 18:12
 • אורח
  חחחחה
  הגב 26.10.21 18:25
 • אורח
  מחפש בולענית
  הגב 26.10.21 18:43
 • אורח
  הנה התחלנו..
  26.10.21 19:03
 • אורח
  אלוהים שישמור
  הגב 26.10.21 18:50
 • אורח
  עוד הזוי שלא מחובר למציאות.
  26.10.21 19:53
 • אורח
  אני בשוק
  הגב 26.10.21 19:50
 • אורח
  לכל אורך שדרות משה דיין יש בורות + חריצים + סדקים !!!! אין עם מי לדבר ! אין !!!!!!!!!!!!!!!!! אין שירות ומדובר בבטיחות וסכנה לדו-גלגלי !!!!!!!!!
  הגב 26.10.21 19:52
 • אורח
  מקווה שתקנו את המקום
  הגב 26.10.21 20:35
 • אורח
  ברור כול שנה אותו דבר.היקר תיקונים כול בזמן.ואחרי כול תיקון או בולען או הצפה
  הגב 26.10.21 20:48
 • אורח
  ,העיקר שביבי וכך סללו כבישים בזול בעזרת קבלנים.
  הגב 26.10.21 22:35
 • אורח
  כץ
  26.10.21 22:35
 • אורח
  שתוק למה בנט השמאלני יותר טוב
  27.10.21 06:20
 • אורח
  כל ראשון יש בעיות בכבישים כל חצי שנה פותחים כבישים לא פלא שיש באולימפיאדת ר חברי העיר
  הגב 27.10.21 12:19
 • אורח
  כל העיר סכנה אחת גדולה
  הגב 27.10.21 13:06
 • אורח

החל ממחר (רביעי 27.10) תפתח בשכונת נווה ים בראשון לציון קבוצת הליכה בהובלת עדה לייבוביץ

קבוצה זו מצטרפת לקבוצות שנפתחו ברחבי העיר בהובלת חברת המועצה אילנית הרוש: קבוצת נשים, קבוצת שיכון המזרח, קבוצת רקפות וקבוצת קרית ראשון ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


החל ממחר (רביעי 27.10) תפתח בשכונת נווה ים קבוצת הליכה לרווחת התושבים. כחלק מקידום אורח חיים בריא חזרה העירייה, (בהובלת מחזיקת תיק בריאות הציבור, אילנית הרוש), להפעיל קבוצות הליכה ברחבי העיר. כעת לאור הביקוש תפתח קבוצה גם בנווה ים. קבוצה זו מצטרפת לקבוצות שנפתחו ברחבי העיר: קבוצת נשים, קבוצת שיכון המזרח, קבוצת רקפות וקבוצת קריית ראשון ועוד.


הקבוצה תפתח החל ממחר (רביעי 27.10) בהובלת עדה לייבוביץ

שעות פעילות:

יום ד' בשעה 11:00 וביום ה' 20:00

יש להגיע בבגדי ספורט, מים ומגבת.

נקודת מפגש: באחוזת ראשונים, ליד קונדיטוריית חלום יעקב.

תושבת השכונה, שיר ליברמן: אני מודה עד מאוד על פעילות הגב' אילנית הרוש וצוותה, על נכונותה לגבש ולהעשיר את הקהילה בפעילות ספורטיבית בריאותית. אני מתרגשת ושמחה להיות חלק מניצני השינוי בקהילה, בתקווה שזוהי סנונית ראשונה ושעוד יגיעו להן

לינק לקבוצת הוואטסאפ-: https://chat.whatsapp.com/BqplwPETuB3FCLMZMuN1rQ


פירוט קבוצות הליכה ואימון בעיר:

קבוצת מזרח: ימי שלישי 30 : 19 | נקודת מפגש מתנס שיכון המזרח

קבוצת מערב: ימי רביעי 30 : 19 | נקודת מפגש מרכז קהילתי קריית ראשון

מעגל נשים: ימי ראשון 19:00 | נקודת מפגש בגן המנהיגים

בהדרכת בילי גורן מאמנת ומדריכת ספורט מוסמכת

קבוצת הליכה גן בעברית: ימים ראשון ורביעי בשעה 20:30


יש לציין כי חלק מקידום אורח החיים הבריא בעיר הובילה הרוש מגוון פעילויות לתושבים בהן:

קבוצות ההליכה

בימי שני מתקיים שיעור מדיטציה בגן המושבה,

ובימי חמישי מתקיים שיעור יוגה בפארק שקמה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לגב' הרוש! אנו צריכות עוד נשים כמוך בתפקידים משמעותיים בעירייה.
  הגב 26.10.21 18:07
 • אורח
  ישר כח! רק נשים יכולות להקים פרויקטים כאלו. ישר כח.
  הגב 26.10.21 18:48
 • אורח
  תודה לגב' הרוש.תיקון קטן גן בעיברית האימון מתחיל בשעה 19:30. בנוסף ישנה קבוצת הליכה בחוף הים עם המדריכה עדה בימי רביעי,המפגש בחניון הנכים חוף ראשון לציון בשעה 7:30 בבוקר.
  הגב 26.10.21 19:00
 • אורח

ביום חמישי 18.11 יגיע הזמר ציון גולן למופע במתנ"ס שיכון המזרח בראשון לציון

המופע מתקיים בהתאם לתו הירוק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מתנ"ס שיכון במזרח מזמין את תושבי העיר לצאת בצעד תימני. מדובר על מופע חגיגי בקצב מיוחד עם ציון גולן, גילה בשארי ולהקת מעורב תימני

המופע יתקיים במעמד ראש העיר, רז קינסטליך ונשיא האגודה לטיפוח חברה ותרבות, ד"ר יגאל בן שלום.

מתי? יום חמישי 18.11.21 בשעה 20:00 באולם התרבות של מתנ"ס שיכון המזרח

עלות: 25 ש"ח

לרכישת כרטיסים באתר המתנ"ס - www.matnasmrl.co.il

לפרטים נוספים: 03-9688111 או יו"ר הגמלאים שמעון לוי 050-6704448

המופע מתקיים בהתאם לתו הירוק
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לאייל לוי על היוזמה
  הגב 26.10.21 19:27
 • אורח

לידיעת תושבי נאות שקמה בראשון לציון חלו שינויים בשעות פעילות מרכז המסירה של הדואר בקניון הבאר

צילום: מערכת be106

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לידיעת תושבי נאות שקמה.
קניון הבאר ודואר ישראל מעדכנים את שעות הפעילות של מרכז המסירה בקניון

שעות הפעילות

שני, רביעי וחמישי 9:30-15:30

ראשון ושלישי 9:30-19:00

יום שישי סגור
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק שיגיע דואר יותר מהר...המאה ה - 21 בעיצומה בעוד דואר ישראל תקוע בעידן האימפריה העותומאנית.
  הגב 26.10.21 16:51
 • אורח
  דווקא ביום שישי סגור??? חוסר רגישות זו התבטאות קלה...
  הגב 26.10.21 17:57
 • אורח

סייעת מראשון לציון מואשמת בתקיפת פעוטות בני שנה וחצי עד שנתיים

על פי כתב האישום הנאשמת משכה בכוח בידיהם וברגליהם של פעוטות, דחפה אותם, הרימה אותם והשליכה אותם על מזרון והצמידה את ראשם של הפעוטות למזרון בחוזקה. כמו כן משכה אותם לכיוון המזרון מידם באופן שגרם לראשם להיות מוטח במזרון. באחד המקרים סובבה פעוטה באוויר טרם הטיחה אותה במזרון, וכן משכה את אחת הפעוטות בכח למזרון בכל פעם שהפעוטה ניסתה להתרומם. במקרים נוספים נשענה בגופה על פעוטות אשר שכבו על מזרנים בגן.

מערכת האתר | | תגובות: 19


פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית משפט השלום ברחובות כתב אישום כנגד סוזי לוי אלוני (49) מראשון לציון, בגין מספר עבירות של תקיפה, זאת לאחר שבמהלך עבודתה כסייעת בפעוטון בנס ציונה, תקפה פעוטות בגילאי שנה וחצי עד שנתיים אשר היו תחת השגחתה.

על פי כתב האישום, שהוגש על-ידי עו"ד עומר סגל-רוזנבוים, הנאשמת עבדה כסייעת בפעוטון "שביל החלב" בנס ציונה החל משנת 2017, כאשר במהלך עבודתה בפעוטון, תקפה פעוטות אשר שהו תחת השגחתה במעון. כתב האישום מפרט חמישה אישומים המתייחסים לתקיפתם של חמישה פעוטות בגילאי שנה וחצי עד שנתיים במספר מועדים שונים כל אחד.

כך למשל, משכה בכוח בידיהם וברגליהם של פעוטות, דחפה אותם, הרימה אותם והשליכה אותם על מזרון והצמידה את ראשם של הפעוטות למזרון בחוזקה. כמו כן משכה אותם לכיוון המזרון מידם באופן שגרם לראשם להיות מוטח במזרון. באחד המקרים סובבה פעוטה באוויר טרם הטיחה אותה במזרון, וכן משכה את אחת הפעוטות בכח למזרון בכל פעם שהפעוטה ניסתה להתרומם. במקרים נוספים נשענה בגופה על פעוטות אשר שכבו על מזרנים בגן.

התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כתוב סייעת, אז למה בכותרת גננת? למה לעשות עוול לגננות שהשקיעו שנים מחייהן ללימוד?
  הגב 26.10.21 13:05
 • אורח
  שיתעללו בה כך בכלא! עין תחת עין שן תחת שן. רק ככה ילמדו. או כמו באירן להוציא אותה לכיכר המרכזית ולסקול אותה באבנים למען יראו .....חיית אדם
  26.10.21 14:57
 • אורח
  אולי עדיף לא להשאיר את הילדים עם סייעות וגננות ממוצא מזרחי,יש לנשים מהעדות האלו שריטה נפשית במוח!
  26.10.21 21:15
 • אורח
  הנבלות לא לומדות . צריך להעניש אותם במלוא חומרת הדין פושעות עלובות
  הגב 26.10.21 13:21
 • אורח
  איזה גן זה?
  הגב 26.10.21 13:24
 • אורח
  נא לתקן את הכותרת ,גננת ,גורמים עוול לגננות
  הגב 26.10.21 13:26
 • אורח
  מייד לכלא!!!לא נורמלית.מיסכנים הפעוטות. בא לבכות .לדאוג שלא תטפל עוד בילדים קטנים וגדולים.
  הגב 26.10.21 13:26
 • אורח
  נבלה!! מסכנים הילדים
  הגב 26.10.21 13:26
 • אורח
  ממש גועל נפש. שאין טיפת רגש לתינוקות. צריך לעניש. אותה בחומרה שתבין איזה מעשה נורא גרמה. לתינוקות
  הגב 26.10.21 13:37
 • אורח
  מדוע החברה העירונית לא שמה מצלמות בגנים שלהם? ממש מפחיד!
  הגב 26.10.21 13:40
 • אורח
  זו
  הגב 26.10.21 13:43
 • אורח
  נה לשלוח תמונה שלה בפיסבוק למאן יראו מי החיה הזות
  הגב 26.10.21 13:52
 • אורח
  יש להעניש בחומרה נשים אלימות גואל נפש. איזה לב יש לה צריך מצלמות וחוות דעת טרם העסקתה כסייעת או כל תפקיד אחר שהוא נגיש לפעוטות או לילדים לקצוץ להן את הידיים נבלות
  הגב 26.10.21 13:54
 • אורח
  חובה מצלמות ללא ידיעתם ואז להעניש בחומרה
  הגב 26.10.21 14:24
 • אורח
  זה בכלל בנס ציונה למה להלחיץ היא גרה בראשלצ
  הגב 26.10.21 14:32
 • אורח
  מטורפת, שיתעללו בל בכלא, שטן‼️
  הגב 26.10.21 15:14
 • אורח
  אם המפלצת עבדה בגן בשנת 1917, למה היא מאושמת רק עכשיו?
  הגב 26.10.21 16:07
 • אורח
  לחבר את המצלמות לפלאפון , וכך נוכל ליראות מה קורה.אין אמונה כל יום יש גן אחר
  הגב 26.10.21 16:19
 • אורח
  חלאה אנושית נאצי מדבר כאן על עדות בור ןעם הארץ אשכנזיפט
  הגב 26.10.21 22:31
 • אורח

חברת המים העירונית "מניב ראשון" לקחה חלק באירוע החשיפה לטכנולוגיות מים שיזם משרד התעשייה והכלכלה בפיליפינים

מנכ"לית חברת המים "מניב" סאלי לוי: "שמחתי לייצג באירוע הבינלאומי את העיר ראשון לציון ולחלוק ידע עם בכירי משק המים בפיליפינים, מדינה גדולה שמתמודדת עם אתגרים רבים באספקת מים ראויים לשתייה למעל 110 מיליון תושביה.

מערכת האתר | | תגובות: 1
מניב ראשון


למעלה מ -200 נציגים של משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וחברות פרטיות בפיליפינים, מדינת האיים הגדולה בדרום מזרח אסיה, קיבלו מסאלי לוי מנכ"לית "מניב ראשון", סקירה מקיפה על ניהול משק המים העירוני ועל השירות לתושבי העיר. הסקירה ניתנה במסגרת אירוע שיזם משרד הכלכלה והתעשייה בפיליפינים.

חברת המים העירונית "מניב ראשון" זכתה לאחרונה להערכה נוספת על פועלה לאורך השנים כאשר מנכ"לית החברה, סאלי לוי, הוזמנה ליטול חלק באירוע חשיפה לטכנולוגיות מים שיזם משרד התעשייה והכלכלה בפיליפינים. במפגש שהתקיים אונליין (וובינר) בשבוע שעבר השתתפו ארבע חברות מים ישראליות שהציגו טכנולוגיות בתחום ה-Water Safety & Sanitation וכן נציגי רשות המים, השפד"ן ומניב ראשון לציון, שהציגו ושיתפו מניסיונם בניהול מערכות מים וטיפול במים. בצד הפיליפיני השתתפו דוברים בכירים מתעשיית המים ביניהם נשיא חברת Metro Pacific Water, סגנית נשיאה בחברת Aboitiz InfraCapital ונשיאת ארגון Coca Cola Foundation Philippines.


"מניב ראשון" הפכה לשם דבר בעולם המים הישראלי ומחוצה לו כאשר בשנים האחרונות הגיעו לראשון לציון משלחות מכל רחבי העולם על מנת ללמוד מהטכנולוגיה שלה ומניהול המים בשגרה ובחירום.


המפגש התקיים בשיתוף עם מכון היצוא בנוכחות למעלה מ-200 משתתפים מהפיליפינים, ביניהם נציגי משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וחברות פרטיות העוסקות בתחום הטיפול במים כאשר השותף המקומי היה Philippine Disaster Resilience Foundation.

הרקע למפגש הוא "אתגר המים הפיליפיני" אירוע יזמות ותחרות סטארטאפים מקומית שנועדה לייצר פתרונות לאתגרי המים בתחום הסניטציה והגישה למי שתיה מטוהרים, בה הנספחות הכללית ושגרירות ישראל לוקחים חלק פעיל.

מדובר באירוע אונליין הגדול ביותר של הנספחות הכלכלית החדשה של משרד הכלכלה והתעשייה בפיליפינים שמטרתו הייתה לייצר חשיפה ליתרונות של ישראל בתחום ובכך לייצר הזדמנויות לחברות ולתעשייה הישראלית.


מנכ"לית חברת המים "מניב" סאלי לוי:

"שמחתי לייצג באירוע הבינלאומי את העיר ראשון לציון ולחלוק ידע עם בכירי משק המים בפיליפינים, מדינה גדולה שמתמודדת עם אתגרים רבים באספקת מים ראויים לשתייה למעל 110 מיליון תושביה. ההזמנה שקיבלנו מהווה חותם נוסף לפעילותנו המקצועית לאורך השנים שזוכה להערכה רבה בישראל ובעולם".


הנספח הכלכלי לפיליפינים תומר היווי מסר:

"אנו מקווים שהאירוע ייצר שיתופי פעולה, הזדמנויות ומפגשים עסקיים עבור חברות ישראליות בתחום המים. ברצוני להודות למנכ"לית מניב ראשון סאלי לוי, על כך שייצגה בכבוד את תחום המים בישראל".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה הכתבה מתישה.צריך לתמצת. חוזרים על אותו מסר מספר פעמים
  הגב 27.10.21 06:38
 • אורח

במסגרת החודש להעלאת המודעות לסרטן השד קבוצת הסורגות הראשוניות מראשון לציון תרמו למטופלות מכון האונקולוגיה בביה"ח שמיר אסף הרופא תיקים, כובעים, צעיפים, נעלי בית ועוד

עיריית ראשון לציון סיפקה את הצמר והחברות בקבוצת " ראשוניות סורגות" נפגשות בכל שבוע וסורגות למען הקהילה וכאמור הגיעו השבוע לבית החולים יחד עם מוטי עג'מי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, מיכל שוורץ מנהלת האגף לאזרחים ותיקים, ועו"ד דנה אייזנר- לביא יועצת ראש העיר לקידום מעמד הנשים

מערכת האתר | | תגובות: 1
דוברות שמיר


אמש ביקרו במכון לאונקולוגיה במרכז הרפואי שמיר אסף הרופא, בניהולה של ד"ר רעיה ליבוביץ נציגות מפרוייקט ייחודי של עיריית ראשון לציון - קבוצת ראשוניות סורגות (שפועלת ביוזמת המשרד לקידום מעמד הנשים, המנהל לשילוב חברתי - האגף לאזרחים ותיקים, ואגף התרבות)

במסגרת החודש להעלאת המודעות לסרטן השד החליטו צוות הסורגות מראשון לציון לסרוג בוורוד - תיקים, כובעים, צעיפים, נעלי בית ועוד לנשים המטופלות במכון האונקולוגי במרכז הרפואי שמיר אסף הרופא.


עיריית ראשון לציון סיפקה את הצמר והחברות בקבוצת " ראשוניות סורגות" נפגשות בכל שבוע וסורגות למען הקהילה וכאמור הגיעו השלבית החולים יחד עם מוטי עג'מי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, מיכל שוורץ מנהלת האגף לאזרחים ותיקים, ועו"ד דנה אייזנר- לביא יועצת ראש העיר לקידום מעמד הנשים

לפרטים נוספים על הפרוייקט ניתן לפנות לרשת נשים- המשרד לקידום מעמד הנשים בראשון לציון 03-9682430


ד"ר רעיה ליבוביץ מנהלת המכון האונקולוגי בשמיר:

" אני מודה מעומק הלב על היוזמה הברוכה של עיריית ראשון לציון והסורגות המוכשרות. חילקנו את עבודותיהן בין המטופלות האונקולוגיות שלנו במכון והשמחה הייתה רבה מאוד. תודתי לכל העושים במלאכה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה אלופות
  הגב 26.10.21 17:53
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
14.08.21 22:38
להשכרה חנות ברח הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
15.09.21 21:45
גג 1700 לא יותר
אורח
14.08.21 22:37
מחפשת דירת 3 חדרים להשכרה מחודש ינואר 2022 בראשון לציון מערב 0542433255
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
26.07.21 18:34
0509099190יחידת דיור
אורח
26.07.21 18:33
להשכרה יחידת דיור0509099109
אורח
01.07.21 16:46
להשכרה דירת סטודיו ברחוב אהרוני 2800שח 0524024210
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
21.06.21 12:01
watch?v=wkZvPFBd9FU


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.10.21 05:05
דירה להשכרה באושיות 2 חדרים 2400 שח 30 מר יחידת דיור קרקע 0528424962
אורח
29.07.21 13:49
להשכרה בית פרטי בישובי גדרות ליד עשרת 4חדרים ב2קומות חצר דגולה מחסן בנוי . נייד 0505732132
אורח
10.07.21 19:15
אולם בן 100 מ"ר במרכז רחובות להשכרה חלקית (חד פעמית או קבועה). האולם מתאים לחוגים, ארועים, מפגשים קבוצתיים. האולם נמצא בקומת קרקע, ממוזג, מטבחון ושרותים וכולל שולחנות וכסאות. 054-4522818.
אורח
01.07.21 16:47
להשכרה דירת סטודיו באהרוני 0542235234
אורח
27.06.21 13:43
הי מחפשת בית קרקע, מינימום 3 חדרים, עם גינה, 0506876769
אורח
09.06.21 15:40
מה 1.75 מיליון על דירה בכולה קדמת ראשון ?! גג שבגגות 400 אלף !
אורח
17.06.21 12:15
חחחחחחחחחחחחחחחח.. 300 אלף ואני מגזים... סתם, מה אלה ההודעות המטופשות הללו, מי ייתן לך את הדירה שלו בסכום הזה?
אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
15.07.21 08:52
35000 אם זה מיקרו ג'יפ. מאיפה מגיעים כל ההזויים האלה?
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
23.08.21 12:33
לוי יצחק מת !
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.10.21 21:18
דרוש מלווה להסעות, הגר בסמיכות לקשיש ברח' רוטשילד פינת האחות שרה בראשון לציון. בבקר בין השעות 08:00 - 08:45 ובצהרים 14:30 - 15:00. לא צריך לעלות עם הקשיש להסעה! לפרטים ניתן לכתוב למירב: merav0909@gmail.com
אורח
06.10.21 12:34
דרושה אחות למשרה חלקית לאולפנת בהר"ן בגדרה. תחילת העבודה מיידית. נא שלחו קו"ח למייל baharan@neto.net.il
אורח
05.10.21 15:07
מחפשת עבודה בקלדנות מהבית. ניסיון של כמה שנים. 0533318491
אורח
09.09.21 16:08
לעמותת מטב ברחובות דרושים מטפלים ומטפלות עם לב רחב לעבודה עם קשישים ברחבי העיר. והחודש בונוס הצטרפות בסך 1000 ש"ח למתאימים! לפרטים ניתן לפנות לטלפון- 073-2291222 או 052-4827816
אורח
14.07.21 12:49
Mishka Patishkaאתה רוצה לישון טוב בלילה? מודאגים משלומך ושל משפחתך בלילה? תמיד תוכלו למצוא פיתרון .. חברת "מישקה פטישקה" תעזור לכם בכך .. חברתנו עוסקת בהתקנת אזעקות ומעקב ווידאו, אינטרקום ומערכות אחרות מתך נמוך .. 050-6857142
אורח
04.06.21 14:22
דרושים רוקחים/ות בסופר פארם ראשונים בקניון עזריאלי במזרח ראשון משרה מלאה/ חלקית תנאים טובים לפרטים לילי 0508900456 Lillys@super-pharm.co.il
אורח
04.05.21 11:49
מוקד מידע לאזרח הותיק
אורח
11.04.21 20:44
מחפשת עבודה בגן ילדים לשנה"ל הבאה תשפ" א. בראשון לציון. בעלת נסיון רב-שנים והמלצות. ס. ל 0528364650 sasi1061@gmail.com
אורח
28.04.21 18:15
תשפ"ב


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל