הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
המרכז הגריאטרי, מלבן, בראשון לציון העניק תעודת הוקרה לזיו נחמה וקבוצת "עושים טוב לקהילה", על תרומתם ופעילותם למען האוכלוסייה המבוגרת
חיפושים אחר צעיר מראשון לציון הנעדר כחודש
אירועי חנוכה ליום שלישי 30.11 בראשון לציון! מאירים את בניין העירייה עם הפעלות ומיצגים מוארים, הגינה המדליקה בשיכון המזרח, רוי בוי וספר הג'ונגל, חנוכה במרכזי הקהילה ועוד

הצי'זבורגר הטבעוני מגיע לראשון לציון! כחלק מחשיפת הקהל לתחליפי הבשר ומוצרים מן הצומח היום (חמישי 25.11) יגיע למתחם טיב טעם בדרך המכבים הפוד טראק של חברת היינץ אשר ייתן למבקרים הזדמנות לטעום צ'יזבורגר מהמבורגר, גבינה ורטבים שכולם טבעוניים

פוד טראק טבעוני המבוסס אך ורק על מוצרים טבעוניים יציע אפשרות טעימה חינם של בורגרים המורכבים ממגוון ממוצרים טבעוניים המשווקים על ידי חברת דיפלומט ישראל ומאפשרים לצרכן הישראלי ליהנות מחוויה ממש כמו הציז'בורגר האמיתי הבורגר של Beyond meat , גבינה טבעונית של Violife מבית Upfield העולמית על מצע ממרח מיונז טבעוני מבית Heinz.

מערכת האתר | | תגובות: 3


בשנים האחרונות גוברת המודעות של הציבור לעולם הטבעונות וצמצום צריכת הבשר ומוצרים מן החי. כחלק מחשיפת הקהל לתחום תחליפי הבשר חברת דיפלומט מציאה לדרך את הפוד טראק אשר יציע למבקרים צ'זבורגר טבעוני: הבורגר הוא של Beyond meat, הגבינה הטבעונית היא של Violife ממרח המיונז הטבעוני הוא של Heinz ביחד הם יוצרים את הבורגר הטבעוני המושלם.

הפוד טראק הטבעוני יסתובב ברחבי הארץ ויציע אפשרות טעימה חינם של צ'יזבורגר טבעוני לקידום מודעות ויצירת התנסות בתחליפים מהצומח.

היום חמישי 25.11 הפוד טראק יתמקם בראשון לציון במתחם טיב טעם מזרח בין השעות 20:00 -16:00 שם יהנו המבלים מטעימות של הצ'יזבורגר.


פוד טראק טבעוני המבוסס אך ורק על מוצרים טבעוניים יציע אפשרות טעימה חינם של בורגרים המורכבים ממגוון ממוצרים טבעוניים המשווקים על ידי חברת דיפלומט ישראל ומאפשרים לצרכן הישראלי ליהנות מחוויה ממש כמו הציז'בורגר האמיתי. הבורגר של Beyond meat , גבינה טבעונית של Violife מבית Upfield העולמית על מצע ממרח מיונז טבעוני מבית Heinz.


פעילות הפוד טראק נועדה להנגיש לקהל הרחב את מגוון המוצרים מן הצומח שקיימים כיום בישראל בהזדמנות צריכה שכל הישראלים אוהבים – ציז'בורגר משגע. קהל רחב עדיין לא נחשף למוצרים מן הצומח ובפעילות זו יוכל הצרכן להיחשף לחדשנות שמגיעה מהעולם לישראל ומעניקה פתרון לישראלי המחפש לשלב יותר תזונה מהצומח בתפריט היומי שלו או למחפשים ציז'בורגר מן הצומח .


מסקר שערכה דיפלומט לאחרונה, עולה כי חצי מיליון ישראלים צורכים תחליפי בשר לפחות פעמיים בשבוע. 21% מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל, בדגש על אקדמאים ונשים - נוהגים לאכול תחליפי בשר לפחות אחת לחודש כאשר הקהל הצעיר מוביל את המגמה.


אותה מגמה אפשר לראות בעולם תחליפי הגבינה, מנתוני סטורנקסט , קטגוריית תחליפי הגבינה בישראל גלגלה בשנת 2020 כ-28 מיליון ש"ח ומציגה גידול במכר כספי בשלוש השנים האחרונות. כמו כן, עד כה בשנת 2021 קטגוריית תחליפי הגבינה מציגה גידול כספי של 6% + ביחס לתקופה מקבילה אשתקד.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הכתובת מחיר וטלפון ?
  הגב 25.11.21 09:04
 • אורח
  מאיזו שעה?
  25.11.21 12:18
 • אורח
  בחינם
  הגב 25.11.21 09:08
 • אורח

המרכז הגריאטרי, מלבן, בראשון לציון העניק תעודת הוקרה לזיו נחמה וקבוצת "עושים טוב לקהילה", על תרומתם ופעילותם למען האוכלוסייה המבוגרת

השבוע הגיעו חברי הקבוצה אל המקום יחד עם חברי המועצה, איתי מתיתיהו, אילנית הרוש ותלמידי בתי הספר מקיף י"א ועין הקורא שיחד ערכו חגיגת חנוכה מרגשת לבני גיל הזהב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


קבוצת "עושים טוב לקהילה", ממשיכים בשיתוף הפעולה עם המרכז הגריאטרי מלבן בראשון לציון והפעם חגיגות חנוכה. השבוע הגיעו חברי הקבוצה יחד עם תלמידי כיתות י', יא' מבית הספר, "מקיף יא' ראשונים" ובית הספר היסודי "עין הקורא", לחגוג יחד עם הדיירים ובני המשפחה את חג החנוכה עם שירים, ריקודים והדלקת נרות.

כאות תודה על הפעילות הרבה למען האוכלוסייה מבוגרת המרכז הגריאטרי העניק לחברי קבוצת "עושים טוב לקהילה" תעודות הוקרה על הרוח ההתנדבותית והדאגה לקשישים במהלך כל תקופת הקורונה.

האירוע התקיים במעמד סגן ראש העיר, איתי מתיתיהו וחברת המועצה, אילנית הרוש שבאו לברך ולחגוג יחד עם כולם.


זיו נחמה:


רוצה להודות מכל הלב למנהל בית החולים - פרופסור מזרחי, לסיגלית אלוני - אמרכלית המרכז, לאפי רוזנברג - נציג המשפחות, לעו"סית הכי חברתית - גלית קאופמן וכמובן לעובדי המרכז שרקדו סביב המטופלים.

תודה למנהלת בית הספר - ליזה סורדו ולרכזת מעורבות חברתית, "מקיף יא' ראשונים" יהודית ברילינג, שדאגה למלא את המקום בתלמידי המקיף, כיתות י' ויא', תודה גדולה לעדנה אלי ולתלמידי כיתה ו', על משלוח מתוקים לדיירי המלבן.

תודה מיוחדת, לחברי הקבוצה "עושים טוב לקהילה", לאנשי הסאונד - מיכאל אקרלינג וניר גולני, לאיש והצלילים - אליחי כהן, למיטל גרא, דנה עג'מי, אוראל מתנה, לשף הכי חברתי - שמואל ששון, לעינת בלום, לאור אל אקרלינג, מאור ודריה - נציגי הכיתה, שדאגו להעביר את המשלוח ולהגיש אותו לדיירים, לשושי מיימון, לשירלי עומרי, מלי פרץ ולנורית סלע.

חברי הקבוצה "עושים טוב לקהילה" תשמח לשמח ולהאיר כל מקום בו האור תמיד ימשיך להאיר את דרך הלב. ותזכרו תמיד.

מילה טובה... מחשבה טובה... ומעשה טוב.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על זיו נחמה מספר 1 ועין הקורא שלנו באהבה
  הגב 30.11.21 22:01
 • אורח
  אדון נחמה די חפרת, תעשה בלי פרסום. עד לפני שנה לא שמעת עליהם פתאום התעוררת? יאללה, קצת צניעות ועשייה בסתר הכי קל עם חסרי ישע. בקבוצות וואטצפ, אתה לא בדיוק אותו אדם שאתה מתבטא, אז מספיק חפרת. כל שבוע מלבן מלבן-תתעסק בעשייה לשם עשייה. ולא בעשייה לשם פרסום.
  הגב 30.11.21 22:06
 • אורח
  לא יודע מאיפה צצת אבל זיו עושה פעילות במלבם מעל שנתיים עוד לפני קורונה ובכל תקופת קורונה כשכולם שכחו מהם אז חלאס לרשום שטויות
  30.11.21 22:21
 • אורח
  צודק. הוא לא תמים הכל לשם פרסום
  הגב 30.11.21 22:25
 • אורח

חיפושים אחר צעיר מראשון לציון הנעדר כחודש

כל היודע דבר על מקום המצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 3


סיוע באיתור נעדר


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר סטצנקו ויאצ'סלב בן 34 מראשון לציון.


הנעדר נראה לאחרונה בדרום תל אביב בתאריך 02/11/21 ומאז נעלמו עקבותיו.


תיאורו: גובה 180 ס”מ, מבנה גוף רזה, שיער חום-שיבה, עיניים כחולות.


כל היודע דבר על מקום המצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת המשטרה בראשל”צ בטלפון 03-9609444.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה בחור שעובד בשטיפה בראשון לדעתי פעם אחרונה ראיתי אותו שם המקום ליד מוסך אואזיס יש שם שטיפה הוא עובד שם
  הגב 30.11.21 20:18
 • אורח
  לפי מיספר הנעדרים שיש . ניראה שיש חיזרים בשטח
  הגב 30.11.21 20:35
 • אורח
  מדוע לוקח כל כך הרבה זמן להודיע שנעדר.צריך היה להיקלע למצוקה נוראית כדי להיעלם.נקווה שימצא
  הגב 30.11.21 20:36
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

אירועי חנוכה ליום שלישי 30.11 בראשון לציון! מאירים את בניין העירייה עם הפעלות ומיצגים מוארים, הגינה המדליקה בשיכון המזרח, רוי בוי וספר הג'ונגל, חנוכה במרכזי הקהילה ועוד

תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


גם היום יימשכו אירועי חנוכה עם הפעילות בשכונות, הצגות הילדים בהיכל התרבות, פסטיבל רחוב בקניון ראשונים ועוד.

אירועי חנוכה ליום שלישי 30.11

חגיגת חנוכה ברחבת העירייה

• אלמנטים מוארים שהקהל יכול להצטלם לידם ולתייג את העירייה !

• תחנות משחק מגניבות – משחק זיכרון , מרוץ סביבונים, תפוס את מעות שוקולד, טפס אל הסופגנייה הכי גבוהה

• דמויות ענק מוארות

• מופע קרקסי לוליפופ המשלב אקרובטיקה ע"ג מתקן קרקס ייחודי בשילוב להטוטי אורות

• סדנת תיפוף מוארת – הפעלה דינאמית ומדליקה כוללת סט תופים מואר לצלילי שירי חנוכה

• הרכב מוסיקלי מואר ומדליק.

• חנוכיית לדים מטריפה ומוארת עכל בניין העירייה

• מציגי לייזר המשלבים את מיטב הקסמים והלהטוטנים שיעניקו לקהל חווית וואו בלתי נשכחת.הגינה המדליקה

יום שלישי 30.11.21 החל משעה 16:00 שכונת שיכון המזרח - גן הפילחנוכה במרכזי הקהילה

שעה 17:00 מרכז קהילה רביבים - הצגת הילדים פיטר פן ונס חנוכה הגדול
שעה 17:00 מרכז קהילה פרס נובל הצגת הילדים פיטר פן ונס חנוכה הגדול

שעה 17:30 מרכז קהילה מעגלים

סדנת יצירת חנוכיות מעץ

מיועד לבני 7 ומעלה

עלות: 15 ש"ח


מועדון התדר רחוב הרצל 136 שעה 20:00

מועדון התדר בראשון לציון יערוך בחג החנוכה את פסטיבל המאטל בו יתארחו הלהקות: HotBox, פגם גנטי, Revision the Dream ו NOBODIES

עלות: 20 ש"חמתחם התחנה המרכזית הישנה

חגיגות חנוכה במתחם התחנה המרכזית הישנה בראשון לציון חוזרות עם טקסי הדלקת הנרות של הרב חיים ריבקין בחנוכיית הענק המוצבת במקום. הדלקת הנרות תחל מדי יום בשעה 18:00

בית חב"דחנוכה בהיכל התרבות ראשון לציון

הצגות הילדים הגדולות של חנוכה מגיעות להיכל התרבות בראשון לציון.

יום שלישי 30.11.21 ספר הג'ונגל

תיאטרון הילדים הישראלי גאה להציג עיבוד מושקע, איכותי ורב משתתפים לקלאסיקה חוצת הדורות: ספר הג'ונגל ואבן האש מחזמר לכל המשפחה - חנוכה 2021! בכיכובם של כוכבי הילדים האהובים רוי בוי | ענבלי

ההצגה מיועדת לגילאים: 3-8

במהלך היום יוצגו 2 הצגות בשעה 16:30 ובשעה 18:15

לפרטים מלאים באתר היכל התרבות https://www.htrl.co.il/category.asp?category=2195חנוכה בקניון עזריאלי ראשונים בין התאריכים: 30.11-2.12, בין השעות 12:00-18:00 בקומה השנייה ליד שילב


במהלך חופשת החג יוכלו משפחות בראשון לציון ליהנות מפסטיבל רחוב עם קיר גרפיטי, מתחם משחקי ענק, מתחם היפ הופ, ג'אגלינג ועוד

בתוך "פסטיבל הרחוב" יוקמו מספר מתחמים:

מתחם היפ הופ בשילוב ג'אסט דאנס: מתחם ריקוד מהנה ומקפיץ לכל המשפחה הכולל רקדנית מקצועית שתלמד את הילדים תנועות ריקוד איתם יוכלו להעלות גם סרטונים לטיק טוק. על גבי מסך ענק יוקרנו אנימציות של דמויות רוקדות לצלילי שירים אהובים ומוכרים אותם יצטרכו הילדים לחקות. הפעילות כוללת תחרויות ריקוד שיבוצעו על ידי המפעילה בליווי פרסים.

עמדות לשזירת צמות וקעקועים

street juggling- מתחם חוויתי לכל המשפחה, בה יגלו המשתתפים את אומנות הרחוב המדליקה- הג'אגלינג, ילמדו מס' תרגילים בעזרתו של המפעיל ואף יוכלו להתנסות בעצמם עם מגוון כלי ג'אגלינג צבעוניים.

גרפיטי סטייל: המשתתפים יוכלו לצבוע על קיר גרפיטי בעיצובים מדליקים.

מתחם משחקי ענק מגוון משחקי ענק בהם יוכלו כל בני המשפחה לשחק יחדיו וליהנות מחוויה מגבשת ונעימה: דוקים, לגו, משחקי ריצפה שונים, 4 בשורה ועוד.


Free style - מתחם ישיבה אלטרנטיבי בו יוכלו בני המשפחה ליהנות מספסלי ישיבה ופופים צבעוניים, דפי צביעה

ומשחקי שולחן שונים לקטנטנים.


פעילות שטח נוספת בין השעות 14:00-18:00: שני אמני ג'אגלינג הולכי קביים ואמן בלונים.


חנוכה בקניון הבאר

כולם מוזמנים להדלקה מרכזית כל יום תתקיים הדלקת נר חנוכה בשעה 16:50 ביחד עם בית חב"ד


בנוסף יגיעו כוכבי הילדים האהובים היום בשעה 17:00 תגיע הילדה הנצחית "ראשית"

חנוכה במתחם התחנה המרכזית החדשה

שעה 17:30 נופיקי פוגשת את עץ המשאלות
רשת נשים המשרד לקידום מעמד האישה

שעה 19:30 אשכול פיס רביבים

חגיגת חנוכה ממבט נשי לחגוג את האור שבנו.

הצטרפו אלינו לחגיגת חנוכה ממבט נשי לחגוג את האור שבנו- לציון יום המודעות לשיוויון הזדמניות לאנשים / נשים עם מוגבלויות

19:30 - התכנסות והדלקת נרות

20:00 - הרצאה "אז מה עם אני נכה" - מורן יעקובסון

20:45 - מופע מוסיקלי "קשת שקופה" - רוני גינוסר והתו המשווה

בהרשמה מראש בכפוף לתו הירוק

https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/c3b468
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרגישים חג אורים שמח בראשון לציון כל הכבוד לכל העוסקים בעבודה נפלאה ישר כוח
  הגב 30.11.21 19:11
 • אורח
  מסכימה . יופי של התארגנות. מגוון רחב ומשמח. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה !
  הגב 30.11.21 20:45
 • אורח
  חנוכה שמח ומואר 🎊
  הגב 30.11.21 20:47
 • אורח

נתפס צעיר שחטף תיק עם מאות אלפי שקלים מבלדר כספים בראשון לציון

בתאריך 10.11.21, התקבל במשטרה דיווח על שוד של בלדר כספים שנשא תיק שהכיל מאות אלפי ש"ח במזומן ברח' סחרוב בראשון לציון ולאחר חקירה מאומצת נתפס החשוד בעת שניסה לברוח מהארץ

מערכת האתר | | תגובות: 6


המשטרה סיימה חקירת שוד מזויין של בלדר כספים בראשון לציון שאירע בתחילת החודש, אתמול הוגשה הצהרת תובע כנגד החשוד במעשה.

בתאריך 10.11.21, התקבל במשטרה דיווח על שוד של בלדר כספים שנשא תיק שהכיל מאות אלפי ש"ח במזומן ברח' סחרוב בראשון לציון .

חקירה מאומצת של חוקרי יחידת הפשעים של תחנת ראשון לציון הביאה לחשיפת זהותו של החשוד בביצוע השוד ועם המעבר לשלב הגלוי של החקירה, נעצר החשוד (23, נחף) בנתב"ג בעת שניסה להימלט מהארץ.


כאמור, עם סיום החקירה, הוגשה אתמול לבימ"ש השלום בראשון לציון, הצהרת תובע כנגד החשוד ובימים הקרובים צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לבריאות
  הגב 30.11.21 15:04
 • אורח
  יש לכרות לו את הידיים בדיוק כמו בטורקיה הבנת טיפש
  30.11.21 15:19
 • אורח
  אחותך טיפשה ימזבל
  30.11.21 20:36
 • אורח
  והכסף???????
  הגב 30.11.21 15:19
 • אורח
  "בלדר" מצאו הגדרה יפה לשוק אפור של עולם תחתון
  הגב 30.11.21 20:46
 • אורח
  הגנב משבדיה
  הגב 30.11.21 22:37
 • אורח

בתי הספר ניצנים , אשכולות, חט"ב המעיין, זלמן ארן וטביב עברו את השלב הראשון באולימפיאדת החלל ע" אילן רמון ז"ל

התחרות מיועדת לתלמידי בתי ספר בכיתות ד-ו וחט"ב ז'-ט'. מטרת התחרות היא לטפח מצוינות מדעית- טכנולוגית. בתי ספר המשתתפים בתחרות מעניקים לתלמידיהם הזדמנות למידה לא שגרתית, בה עליהם להתמודד עם בעיה מתחום חקר החלל והיקום ולמצוא פתרון יצירתי, מנומק ומבוסס, תוך פיתוח חשיבה איכותית וכמותית.

מערכת האתר | | תגובות: 0
בתמונות תלמידי המעיין


המרכז הישראלי למצוינות פרסם את תוצאות שלב א' של אולימפיאדת החלל הלאומית ע"ש אילן רמון לבתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים. בשלב א' של אולימפיאדת החלל, השתתפו מאות בתי ספר מכל רחבי הארץ כאשר רק 214 עברו את השלב הראשון.

התחרות מתקיימת ביוזמה ובמימון של סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה, בשיתוף משרד החינוך, ובביצוע של המרכז הישראלי למצוינות , אשר זכה במכרז לתפעול האולימפיאדה בקיץ האחרון.

התחרות מיועדת לתלמידי בתי ספר בכיתות ד-ו וחט"ב ז'-ט'. מטרת התחרות היא לטפח מצוינות מדעית- טכנולוגית. בתי ספר המשתתפים בתחרות מעניקים לתלמידיהם הזדמנות למידה לא שגרתית, בה עליהם להתמודד עם בעיה מתחום חקר החלל והיקום ולמצוא פתרון יצירתי, מנומק ומבוסס, תוך פיתוח חשיבה איכותית וכמותית.


מהעיר ראשון לציון עברו את שלב א' בתי הספר:

חטיבות הביניים: מקיף י"ב – חט"ב המעיין, מקיף ד'- חט"ב זלמן ארן ומקיף ו'- חט"ב טביב.

בתי הספר היסודיים: אשכולות וניצנים

השנה האתגר היה מורכב - בנוסף להיכרות כללית עם מערכת השמש התלמידות והתלמידים נדרשו להכיר את הניסויים אשר ישוגרו חלל יחד עם האסטרונאוט הישראלי השני, איתן סטיבה, להפגין מיומנויות של עבודה בצוות, איתור מידע באינטרנט, קריאה של טקסטים מדעיים והפקת מידע מהם. בקרב בתי הספר היסודיים הם מתמודדים עם חשיפת הקהילה לנושא החלל וביצוע אירועים לקהילה בנושא החלל, חידונים ולבסוף בניית דגם.

דב רוסו, מהנדס אווירונאוטיקה וחלל, רכז המגמה המדעית הנדסית (מדעית טכנולוגית) בהתמחות הנדסת אווירו-חלל במקיף י"ב-המעיין:

" התחרות משמשת עוגן שניתן לגבש סביבו תלמידות ותלמידים לפעילות חקר ותהליך לימודי משמעותי תוך הקניית ידע, מיומנויות וערכים".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון התפרעות בבית חולים אסף הרופא, המתפרע מנסה לחטוף אקדח מהמאבטח

את הסרטון כנראה הפיצה הארוסה של המתפרע

אבי בר | | תגובות: 18


סרטון התפרעות בבית חולים אסף הרופא. בסרטון נראים המאבטחים משתלטים על אחד המתפרעים ובזמן פינוי המתפרע הוא מנסה לחטוף את אקדחו של המאבטח הנמצא במותן.

את הסרטון כנראה הפיצה הארוסה של המתפרע אשר כתבה בערבית "אנשים תראו מה עושים לארוס שלי"בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן לירות בהם
  הגב 30.11.21 10:58
 • אורח
  🙃
  30.11.21 11:07
 • אורח
  חוצפה של המתלננת
  הגב 30.11.21 11:01
 • אורח
  איך נפלה עלינו הצרה הזו? אנחנו תקועים איתם!!
  הגב 30.11.21 11:02
 • אורח
  לירות בנבלות לא לתת להם טיפול יש להכניס אותם לרשימה השחורה גם את הארוסה חולת הנפש
  הגב 30.11.21 11:07
 • אורח
  טרנפטר לכל הערבים האלימים לא פחות כולל המשפחות שלהם להעיף אותם מחוץ לגבולות המדינה או לירות בהם
  הגב 30.11.21 11:11
 • אורח
  כל הצרות בעולם זה בגלל הערבים. גם הקורונה
  הגב 30.11.21 11:13
 • אורח
  חבל שלא ירה בו למוות. והארוסה היתה מוצאת מהר שמוק אחר...
  הגב 30.11.21 11:16
 • אורח
  פתרון.... החזרת שטחים+החזרת 50% ערבים מישובים מעורבים = מדינה פליסטינית רק ככה
  הגב 30.11.21 11:21
 • אורח
  גם מטפלים בהם וגם עושים בלגן ימח שמן ושם זכרם חיות
  הגב 30.11.21 11:26
 • אורח
  ימח שמם הערבים המגעילים
  הגב 30.11.21 11:45
 • אורח
  מערב פרוע...
  הגב 30.11.21 11:47
 • אורח
  בעיה עם האנשים האלו
  הגב 30.11.21 12:29
 • אורח
  הבעיה זה המדינה
  30.11.21 15:08
 • אורח
  כול החרא בעולם ניגרם מהנבלות רק הם עושים צרות פשוט בהמות
  הגב 30.11.21 12:48
 • אורח
  יישר כוח למאבטחים נחצו כול הגבולות .
  הגב 30.11.21 14:04
 • אורח
  מדינה חלשה
  הגב 30.11.21 15:08
 • אורח
  כל יום ערבים מתפרעים בבתי חולים ובכבישים. זה גם מיסה לחטוף נשק על מנת להרוג. יש לנהוג בו כבמחבל שנתפס בעת נסיון ביצוע טרור.
  הגב 30.11.21 17:23
 • אורח

המדצ"ים ותלמידי חט"ב בר לב בראשון לציון ערכו הפנינג חנוכה לילדי הגנים במרכז הנוער שקמה

בתוכנית היו שירים, עמדות יצירה, הגרלות סביבונים, הדלקת נרות וסופגניות.

מערכת האתר | | תגובות: 2


השבוע התקיים במרכז נוער שקמה בהנהלת לימור אלמגור הפנינג חנוכה לילדי הגן. פעילות החג נערכה על ידי המד"צים קבוצת הבית של מרכז הנוער ובסיוע של תלמידות כיתה- ז' מגמת מופת מחטיבת בר לב (מקיף ח)

בתוכנית היו שירים, עמדות יצירה, הגרלות סביבונים, הדלקת נרות וסופגניות.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים, כל הכבוד
  הגב 30.11.21 10:13
 • אורח
  כל הכבוד לתלמידים ולמרכז הנוער
  הגב 30.11.21 10:14
 • אורח

ביום חמישי 2.12 יתקיים ברחבת עיריית ראשון לציון יום קהילה- משטרה בו יהנו הילדים מתצוגת עבודת המשטרה הכוללת את הפרשים, החבלנים, כלבנים ועוד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון ומשטרת ישראל מזמינה את התושבים ליום קהילה - משטרה לכל המשפחה שיתקיים ביום חמישי הקרוב ברחבת העירייה. באירוע יוכלו המשתתפים ללמוד על עבודת המשטרה בהן עבודת החבלנים, הפרשים ועוד.

בתוכנית

תצוגות משטרתיות: סיור, תנועה, בילוש, הצגת חבלן, כלבנים, פרשים ועוד

הופעה מוזיקלית

הדלקת נרות חנוכה במעמד ראש העיר, רז קינסטליך ומפקד התחנה, נצ"מ יורם ברינה

הפעילות תתקיים ביום חמישי 2.12.21 משעה 14:00 ועד 17:30 ברחבת העירייה

הכניסה חופשית
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נתפלל שלא ירד גשם... בבקשה הודיעו אם האירוע יבוטל בגלל מזג האויר שלא נבוא סתם. תודה רבה חג שמח
  הגב 30.11.21 15:11
 • אורח

עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון! הלילה (שני 29.11) יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב אברהם בר וסביבתו

העבודות יחלו בשעה 22:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חברת נת"ע - נתיבי תחבורה עירוניים, מתקדמת בביצוע העבודות להקמת הקו הירוק בראשון לציון.

ביום שני, 29.11.21, משעה 22:00 עד שעה 05:00, תבוצענה עבודות תשתית ברחוב אברהם בר, במקטע הרחובות שייקה דן - שדרות משה דיין.


הסדרי תנועה ועבודה:

משעה 22:00 עד שעה 5:00, תבוצענה עבודות ברחוב מרדכי רוז'נסקי, במקטע הרחובות משה לוי – אברהם בר.

•לא תתאפשר הנסיעה ברחוב מרדכי רוז'נסקי, במקטע הנ"ל, לנוסעים בשני כיווני הנסיעה

•לא תתאפשר הפנייה ימינה מרחוב אברהם בר לרחוב מרדכי רוז'נסקי, לבאים מכיוון צפון

•לא תתאפשר הפנייה שמאלה מרחוב אברהם בר לרחוב מרדכי רוז'נסקי, לבאים מכיוון דרום

•יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ומיקומי תחנות האוטובוס באזור.

•מעבר הולכי הרגל יתאפשר רגיל לנהגים מומלץ להיעזר באפליקציית WAZE

ייתכנו שינויים בהתאם לתנאי מזג אוויר

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
26.11.21 12:59
אוחובסקי בשטח כולם במתח
אורח
26.11.21 02:27
בנחלת צפון היתה. חנית. נכים העריה ביטלה אותה ניפגש בקלפי רואש העיר עריית חלם
אורח
25.11.21 18:29
סלחתי לך ...
אורח
19.11.21 13:47
לפחות 99% מתושבי העיר הזאת, הם אשפה ביולוגית ומגיע להם להיבעט מהעולם הזה ועוד היום. וכן, זה כולל גם, וקודם כל, את כל האפסים שיושבים בעירייה וממררים לנו את החיים. זה גם כולל את כל הפרזיטים מהפיקוח העירוני וחברת מניב. נמאס כבר ! די למרר לנו את החיים ! ודי כבר לתמוך בתקנות השקרונה ולטוס לחו״ל כאילו אין מחר ! די כבר עם רעשי המטוסים, המכוניות, האופנועים והטרקטורונים !
אורח
21.11.21 14:14
אתה האחוז הבודד הנורמלי היחיד בעיר הזו ?! כמה טיפשות במרקם הביולוגי שבין הכיסא למקלדת . תגאל את עצמך מייסורים ותדלג צפונה לפרדס חנה עם שאר ההזויים !!!
אורח
18.11.21 06:30
כל המעצר של הזוג בתורכיה מתוכנן עים ישראל
אורח
17.11.21 09:54
אוחובסקי יצא לפנסיה
אורח
16.11.21 11:08
כל אלה שניהלו את העיר הזאת אי פעם, כולל מאיר ניצן, חנניה גיבשטיין ואחרים, כולל כל חברי מועצ העיר בעבר ובהווה, הם כולם בהמות, ולכן אסור להם לנהל כלום. רק אני אדם, ולכן רק אני צריך לנהל בעיר הזאת. אם אני אכן אנהל, אז תראו שהעיר תהיה גן עדן. נכון שיותר מדי בניינים, כולל בנייני מגורים, ייהרסו, ודייריהם ייאלצו לחזור לחורים מהם הגיעו, אבל היי, לפחות יהיה הרבה יותר טבע בעיר. והיי, לפחות כל החניות יהיו חינם, כולל החניות שליד המכללה למנהל ומרכז 360.
אורח
24.11.21 19:33
בתנאי שתיתן לנו מהכדורים שאתה לוקח.
אורח
27.11.21 19:27
🤣🤣🤣😀😀😀😅😅😅
אורח
15.11.21 09:40
למה עובדי התברואה מרעישים בקול גדול עם פחי האשפה לקרב אותם ליד הכביש בארבע לפנות בוקר כשמשאית הזבל באה רק אחרי שעה שבע ?! בעיר אחרת זה לא קורה ! מצב בלתי נסבל פה במרכז העיר
אורח
28.11.21 13:28
הם ממהרים לעבודת הפרטיות שלהם


מחר (שלישי 30.11) תתקיים חגיגת חנוכה לבני הגיל השלישי בראשון לציון עם הזמר מושיקו כהן, סופגניות, בזאר עבודות של חברי מועדון הגימלאים ועוד

המסיבה תתקיים במועדון הגמלאים הנמצא ברחוב יואל סגל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מינהל קהילה והמינהל לשילוב חברתי בראשון לציון לא משאירים את בני גיל הזהב מאחור וגם להם יערכו מסיבת חנוכה חגיגית במיוחד. מחר (שלישי 30.11) במועדון הגימלאים ברחוב סגל תתקיים חגיגת חנוכה עם סופגניות, הופעות וגם בזאר של הגימלאים.

בתוכנית:

בזאר לרכישת עבודות מלאכה של חברי המועדון

הופעה של הזמר מושיקו כהן

טקס הדלקת נרות במעמד הרב סגל

טקס גמלאי מתמיד

חלוקת סופגניות

פעילות של הראשונע


המסיבה תתקיים ביום שלישי 30.11.21 בין השעות 10:00-12:00 במועדון גימלאי סגל, רחוב יואל סגל 6
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שכונת אברמוביץ מתחדשת! עיריית ראשון לציון מתכננת לצאת במיזם לשדרוג השכונה בציורי גרפיטי שיספרו את סיפורם של אנשים שחיו פעלו והשפיעו על חיי התושבים בשכונה

אם יש לכם רעיונות לאנשים או סיפורים מיוחדים שפעלו בשכונה יש לפנות לראש שיל"ת או בלינק המצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


עיריית ראשון לציון יוצאת במיזם חדש במרכז העיר כחלק מעבודות הפיתוח ושדרוג השכונות בראשון לציון. הפעם מתכוונת העירייה לפעול לשדרוג שכונת אברמוביץ במיזם של ציור גרפיטי אומנותי שיתנוסס על קירות השכונה. מדובר על ציורים אשר ימחישו ויספרו סיפורים על האנשים שחיו ופעלו בשכונת אברמוביץ', והשפיעו על חיי התושבים כאן ויתנוססו על קירות השכונה.יש לכם סיפורים על השכונה ואנשיה שלחו את הפרטים ל:

וואטסאפ לראש מנהלת אברמוביץ ענת 054-6205960 או במייל ANATGM@RISHONLEZION.MUNI.IL

או בלינק המצורף : https://bit.ly/3D4Jm8N*


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה...אומנות וידע ,ובכלל .קסום
  הגב 29.11.21 19:15
 • אורח
  נהדר. מקווה שלא ישכחו שגם רח' ביתר, תל חי , שפינוזה משתייכים לשכונה. מאד הזניחו את הצד הדרומי יותר שלנו.
  הגב 29.11.21 20:52
 • אורח
  מיזם יפה אבל לא לשכוח את המדרכות הצרות והמשובשות בשכונה ולדאוג יותר לקניון השכונה
  הגב 30.11.21 16:42
 • אורח
  לנקיון השכונה
  הגב 30.11.21 16:43
 • אורח

הקורונה בראשון לציון! מספר התושבים בראשון לציון הנמצאים בבידוד חצה את האלף

נכון להיום יש בעיר 72 חולים פעילים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


תחלואת הקורונה בישראל ליום שני 29.11.21

מספר החולים הפעילים 7,652

מספר המקרים החדשים שהתגלו אמש 506- בשבעת הימים האחרונים התגלו בישראל 3,617 מאומתים חדשים

חולים קשה 122 מתוכם 82 קריטי

אחוז הבדיקות החיוביות 0.64%- עלייה לעומת אמש (0.52)

מספר הנפטרים מאז תחילת הקורונה 8,189- בשבעת הימים האחרונים נפטרו 10 אנשיםתחלואת הקורונה בראשון לציון ליום שני 29.11.21

ציון רמזור וצבע יומי 3.8 ירוק- לאחר מספר ימים בה נרשמה עלייה בציון הרמזור - היום לראשונה נרשמה ירידה


מספר החולים הפעילים 72- 29% מהחולים הם ילדים בני 0-9

מספר התושבים בבידוד 1,106 לעומת 793 אמש

אחוז הבדיקות החיוביות 1%

מספר הנפטרים 217

מצב השכונות- כולן ירוקות

מספר הבידודים במערכת החינוך 43


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כסף כסף ועוד כסף
  הגב 29.11.21 18:13
 • אורח
  מה קשור כסף לנתונים ?
  29.11.21 19:31
 • אורח
  בידודים זה כליאת שווא של אנשים בריאים. אמצעי הענשה של משרד הבריאות, למי שהעז לטייל בחו"ל, או אמצעי כפייה להזרקת החיסון של פייזר
  הגב 30.11.21 18:10
 • אורח
  הונאת החיסונים הגדולה
  הגב 30.11.21 22:38
 • אורח

לרגל היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות ביום שישי 3.12 תתאפשר כניסה חופשית למוזיאון ראשון לציון לבעלי תעודת נכה

מדובר על יוזמה של משרד התרבות והספורט, הביטוח הלאומי אשר יאפשרו כניסה חופשית לעשרות מוזיאונים ואתרי מורשת ברחבי ישראל.

מערכת האתר | | תגובות: 2
תמונה מאתר עיריית ראשון לציון


לקראת היום הבין לאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות משרד התרבות והספורט והביטוח הלאומי מזמינים את כל בעלי תעודת נכה לכניסה חינם ביום שישי הקרוב (3.12) לעשרות מוזיאונים, אתרים וסינמטקים ברחבי הארץ

ביום שישי 3.12, יצוין היום לקידום זכויות אנשים עם מוגבלות. משרד התרבות והספורט יחד עם הביטוח הלאומי פנו לעשרות מוזיאונים, אתרי מורשת, אתרי תיירות וסינמטקים על מנת לאפשר לכל בעלי תעודת נכה להיכנס חינם למוסדות תרבות אלו ברחבי הארץ, ביום שישי הקרוב, ה-3 בדצמבר.

המיזם, לו שותפים, איגוד המוזיאונים, המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, איגוד הבמאים והבמאיות, קרן גשר, קרן רודמן ואקו"ם ישראל יוצא לדרך.

בין האתרים השותפים לפעילות הוא מוזיאון ראשון לציון אליו יהיה ניתן להיכנס ללא עלות.


שר התרבות והספורט, חילי טרופר:

״חברה מתוקנת היא חברה שבה לכל אדם יש הזדמנות להצליח, להגשים את שאיפותיו ולהתקדם בדרכו מבלי שמחסומים פיזיים או נפשיים ימנעו זאת ממנו. המיזם המיוחד של משרד התרבות והספורט יחד עם הביטוח הלאומי מעניק ליום השוויון לאנשים עם מוגבלות מקום משמעותי בחברה הישראלית, ואני שמח על השותפות עם ידידי מנכ"ל הביטוח הלאומי מאיר שפיגלר. אני מבקש להודות לאיגוד המוזיאונים, המועצה לשימור אתרי המורשת בישראל, איגוד הבמאים והבמאיות והסינמטקים השותפים במיזם ייחודי זה. אני מזמין את הציבור להגיע אל האתרים וליהנות מתרבות ישראלית".מאיר שפיגלר, מנכ"ל הביטוח הלאומי:

״מעבר לקידום חקיקה סוציאלית ותשלום קצבאות, לנגד עיני עומדת החובה שלנו כחברה והזכות שלי כמנכ״ל להתייצב לצד האנשים עם מוגבלויות ולהוביל מסר ציבורי בדבר שוויון הזדמנויות, מימוש עצמי והעצמת האמונה ביכולתם להשתלב בפעילות במגוון רחב של תחומים. עלינו להעניק להם את הכלים והאמצעים והם יעשו את השאר. היום הבינלאומי לאנשים עם מוגבלויות הוא עוד הזדמנות שלנו כחברה, להעלות את המודעות, כחלק מהחוסן הערכי והלאומי שלנו, ולוודא כי בכל יום אנו מתקדמים צעד נוסף לעבר חברה מתוקנת שמתייחסת לאנשים עם מוגבלויות בכבוד ובשוויון. הביטוח הלאומי ימשיך ללוות אותם ולפעול למענם בכל ימות השנה״.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לעשות יותר תרבות לנכים בלי קשר ליום בינלאומי למוגבלות
  הגב 29.11.21 15:49
 • אורח
  שאלה חשובה = האם תימנים גם יכולים להיכנס בחינם ? $
  הגב 29.11.21 19:53
 • אורח

תלמידי בית ספר ויתקין טבע בראשון לציון חילקו בחינם 500 זרים לתושבי העיר, תוצרת גינת התבלין שהוקמה בבית הספר

התלמידים וצוותי ההוראה סיפרו כי בתחילה שאלו האנשים כמה יש לשלם והופתעו לגלות כי הזרים הוענקו בחינם. עוד סיפרו כי החמיאו להם על הגידול העצמי ועל אדיבותם ונדיבותם בעת החלוקה.

מערכת האתר | | תגובות: 5


בסוף שנת הלימודים החולפת שופצו הגינות בבית הספר ויתקין טבע בראשון לציון, ובסוף השבוע האחרון השיפוץ נשא פרי. תלמידי בית הספר שתלו נענע, לואיזה, מליסה, לימונית ומרווה לפני מספר חודשים, ולאחר שטיפלו בגינות הם הכינו כ-500 זרים שחולקו בחינם במרכז השכונתי ברמת אליהו ובמרכז אחוזת ראשונים. מדובר בקו שמובילה מנהלת בית הספר, זהר ון לובין, לפיו יש לחלוק את התוצר כחלק מתפיסת הקיימות החברתית.

שיפוץ הגינות בבית הספר ושתילת צמחי התבלין נעשה בזכות שיתוף הפעולה בין ההורים לילדים. כאמור, תלמידי כיתות ד'-ה' בבית הספר קטפו וארזו כ-500 זרים עם צמחים שונים, ותלמידי כיתות ו' חילקו אותם בחינם עבור התושבים המאושרים. התלמידים וצוותי ההוראה סיפרו כי בתחילה שאלו האנשים כמה יש לשלם והופתעו לגלות כי הזרים הוענקו בחינם. עוד סיפרו כי החמיאו להם על הגידול העצמי ועל אדיבותם ונדיבותם בעת החלוקה.


לדברי צוות בתי הספר: בית הספר ויתקין טבע רואה עצמו כעוגן בקהילה, הן מבחינה אקולוגית והן מבחינת השייכות. הגינה המשופצת משמשת מרחב קהילתי לכל התושבים ומעניקה לתלמידים תחושה של כפר נינוח ושקט במהלך היום. במהלך התקופה האחרונה נשתלו עוד ירקות גינה והתלמידים מקווים ליהנות בקרוב גם מתוצרת זו.ראש העירייה, רז קינסטליך:

"התרגשתי לשמוע על המחווה המרגשת של תלמידי בית הספר ויתקין טבע שהצליחו לייצר רווח כפול – שיפור נראות בית הספר באמצעות צמחי החליטה והגינות וחלוקתם לתושבי העיר בחינם. אין לי ספק שהילדים למדו שיעור בחיים שחשוב לא פחות מהשיעורים בבתי הספר".
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ילדים חרוצים
  הגב 29.11.21 16:02
 • אורח
  רעיון מקסים! ישר כח לצוות ההוראה ולילדים
  הגב 29.11.21 16:38
 • אורח
  כל הכבוד אבל באזור אחודת ראשונים גרים אנשים עם יכולת ובפרברים אנשים זקוקים ליתר יחס והעלאת המורל חג אורים שמח......
  הגב 29.11.21 17:07
 • אורח
  כל הכבוד!!!
  הגב 29.11.21 17:22
 • אורח
  מחמם את הלב💜
  הגב 29.11.21 19:04
 • אורח

החל מהיום (שני 29.11) תחל פעילותה של סיירת ההורים בשכונת נחלת יהודה

המשנה לראש העיר, מחזיקת תיק קהילה ותיק נחלת יהודה, אפרת אברמוביץ': מברכת את תושבי השכונה שבחרו לקחת חלק במיזם החשוב הזה שעתיד לשפר את חיי היומיום של כולנו, בטח ובטח לדאוג לשלום ילדנו. אני מודה באופן אישי לכל מתנדבי משמר הנחלה שעושים לילות לבנים כדי להבטיח את השקט בשכונה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


תושבי נחלת יהודה בשיתוף עיריית ראשון לציון, מנהלת הקהילה, החברה לביטחון והרשות לביטחון קהילתי מוציאים לדרך את פעילות סיירת ההורים שתפעל בשכונה.

פעילות הסיירת תחל היום (שני 29.12.21), ומצטרפת כ10 הסיירות שהוקמו ברחבי העיר.

סיירות ההורים בראשון לציון הפכו לסיפור הצלחה בהן לוקחים חלק מאות תושבים, אשר מקבלים הכשרה במסגרת ובהובלתה של הרשות למאבק באלימות בסמים ואלכוהול בראשון לציון. תפקידן של הסיירות הוא להעניק מענה ראשוני לבני הנוער הנמצאים במרחב הציבורי, תחת שתיית אלכוהול וברגעי לחץ חברתי ומשבר. הפעילות של סיירות ההורים מתקיימת בסופי השבוע בשעות הלילה, החל מהשעה 22:00 ועד 02:00 בלילה.

המשנה לראש העיר, מחזיקת תיק קהילה ותיק נחלת יהודה, אפרת אברמוביץ':

מברכת את תושבי השכונה שבחרו לקחת חלק במיזם החשוב הזה שעתיד לשפר את חיי היומיום של כולנו, בטח ובטח לדאוג לשלום ילדנו. אני מודה באופן אישי לכל מתנדבי משמר הנחלה שעושים לילות לבנים כדי להבטיח את השקט בשכונה. אני קוראת לכולם לקחת חלק בהתנדבות המשמעותית זו ומודה לתושבי השכונה שהובילו את התהליך לכדי מימוש והמתנדבים הרבים.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לראש העירייה - רז קינסטליך, מ"מ ראש העיר מוטי עג'מי , לחברה וסדר וביטחון, לרשות לביטחון קהילתי ומנהל קהילה על הירתמות למטרה יחד עם תושבי השכונה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה מה קרה בשכונת נחלת יהודה?
  הגב 29.11.21 17:45
 • אורח
  לא בטוח להסתובב שם?
  הגב 29.11.21 17:46
 • אורח
  טוב שכתבתם את שעות הפעילות ככה המתפרעים למינהם יתחילו את הבלאגן החל מהשעה 02:00🤦
  הגב 30.11.21 13:12
 • אורח

בת 15 נאנסה בראשון לציון

נעצר חשוד

אבי בר | | תגובות: 62


צעיר בן 29 נעצר בחשד לאונס קטינה בת 15 בראשון לציון.

הצעיר נעצר זמן קצר לאחר התלונה של הנערה, אך הוא שוחרר, אולם הנערה הצליחה להצביע על מקום ששם נותרו שאריות זרעו של החשוד, המשטרה אספה ממצאים מהמקום והמעבדה הוכיחה קשר לצעיר והוא נעצר שנית ובית המשפט האריך את מעצרו ב - 5 ימים.

החשוד מכחיש כל קשר לאירוע

התפרסמו 62 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בן שרמוטה
  הגב 29.11.21 12:15
 • אורח
  גם ה"צעיר" וגם השופט !!!!
  29.11.21 12:43
 • אורח
  אם הוא ישתפר הוא יהיה רק בן שרמוטה כרגע הוא בן אלף זונ*
  29.11.21 13:04
 • אורח
  פגש בת שרמןטה
  29.11.21 15:44
 • אורח
  למה שוחרר מלכתחילה? הרי היה חשוד, בכל מקרה חייבים למצות איתו את הדין ללא רחמנות, הרס נפש של ילדה לכל החיים.
  הגב 29.11.21 12:16
 • אורח
  מדינה זבל זה למה
  29.11.21 13:25
 • אורח
  חלאת אדם
  הגב 29.11.21 12:18
 • אורח
  מדינה של חכמי חלם בושה לבית המשפט מי ששיחרר אותו צריך לתת את הדין
  הגב 29.11.21 12:20
 • אורח
  מנוול!! למהההה
  הגב 29.11.21 12:20
 • אורח
  המתלוננת צריכה לעשות את עבודת המשטרה?.. בושה למשטרת ראשון לציון
  הגב 29.11.21 12:21
 • אורח
  צריך סירוס לחלאות כאלה
  הגב 29.11.21 12:22
 • אורח
  הבנו...''צעיר'' בן 29, בושה לעירייה ולממשלות ישראל שאין מעקב או הגבלה של ''צעירים'' לערים יהודיות
  הגב 29.11.21 12:24
 • אורח
  לא הגזמת? על הכל אחראית הממשלה והעיריה? כנראה שאתה דוס.
  29.11.21 12:35
 • אורח
  לא הגזמתי אולי אני דוס .אתה צריך את גל אוחובסקי
  29.11.21 13:28
 • אורח
  ממש הגזמתי, כנראה שאתה בין ה''צעירים'' שאוהבים את ההפקרות שיש במדינה הזאת.
  29.11.21 15:02
 • אורח
  אני פשוט מפחדת שהילדה שלי תצא לבד מהבית , הזוי לגמרי שאי אפשר להרגיש בטוחים בשום מקום . ליבי כואב על הילדה הזו ועל ההורים שלה
  הגב 29.11.21 12:24
 • אורח
  הזויים מדינה חלם
  הגב 29.11.21 12:25
 • אורח
  חיית אדם !!! חייב עונש מרתיע!!
  הגב 29.11.21 12:25
 • אורח
  לשבור רגלים וידים
  הגב 29.11.21 12:27
 • אורח
  לקצוץ לו את ה ..ין
  29.11.21 15:46
 • אורח
  יש מקרים שחבל שאנחנו לא סין היה כבר מת שם הנבלה
  הגב 29.11.21 12:32
 • אורח
  לסרס דחווווף
  הגב 29.11.21 12:32
 • אורח
  אויי מסכן שאבא שלה ישים עלייך את הידיים שלו תהפוך לנפטר
  הגב 29.11.21 12:36
 • אורח
  בעזרת השם בלי נדר
  29.11.21 15:47
 • אורח
  בן זונה לסרס אותו !!!!
  הגב 29.11.21 12:36
 • אורח
  ולשלוק לו
  29.11.21 15:47
 • אורח
  מדינה מטומטמת שופטים חראות מה יהיה הסוף
  הגב 29.11.21 12:39
 • אורח
  נכון ! מסכימה.
  29.11.21 12:43
 • אורח
  בושה לחיים האלה בושה למדינה אלה שלא עשו דברים נמצאים אחר סורג ואלה שעושים ויש הוכחות מטיילים ברחבי הארץ.
  הגב 29.11.21 12:39
 • אורח
  כסבתא לנכדים בגיל הזה אני מזועזעת. ככל שהתקשורת משדרת ומראה. גם ביצועים אם בשוד מעשי פשע אחרים כן רבים הבצועים. ומה זה הטיק טוק. היכן הנעורים והתמימות והכבוד של פעם עצוב לי מה שקורה. ......... אל תהיו אדישים. צריך אגרוף לפנים.
  הגב 29.11.21 12:42
 • אורח
  נעים להזכר סבתא
  29.11.21 15:48
 • אורח
  כמה טוב שישנה מערכת משפט שמבררת ומענישה. אילו זה היה תלוי ב"גיבורי המקלדת"- מה היינו עושים???
  הגב 29.11.21 12:50
 • אורח
  מבררת??? ומענישה??? גיברת תקראי שוב, השופט שיחרר אנס בפוטנצעה והוא היה ממשיך להסתובב חופשי אם הנערה לא היתי הולכת ועושה את העבודה של המשטרה במקומה
  29.11.21 12:59
 • אורח
  מערכת משפט "שבררת ומענישה" אתם השמאלנים אתם בדיחה ממש כמו מערכת המשפט שלכם
  29.11.21 13:09
 • אורח
  היינו מונעים המשך אניסות על ידי ''צעירים''
  29.11.21 15:03
 • אורח
  ביד בלבד
  29.11.21 15:48
 • אורח
  לסרס דחוף , לפני שישוחרר לחופשי
  הגב 29.11.21 12:55
 • אורח
  לשסף את גרונו
  הגב 29.11.21 12:56
 • אורח
  בסכין כשרה
  29.11.21 15:49
 • אורח
  לתת לו מכות רצח לשבור לו את הידיים והרגליים בבית הסוהר ושאסירים אחרים יזיינו אותו עד יומו האחרון בן שרמוטהההההההההההה
  הגב 29.11.21 13:01
 • אורח
  סכנת איידס
  29.11.21 15:49
 • אורח
  עונש מוות
  הגב 29.11.21 13:02
 • אורח
  בתליה
  29.11.21 15:49
 • אורח
  צריך לחתוך לו את הזבל בין הרגליים אם לא החוק אז יש מי שיעשה לו חוקן
  הגב 29.11.21 13:04
 • אורח
  בפה
  29.11.21 15:50
 • אורח
  בושה וחרפה למערכת המישפט אם היו אונסים את הבת או הנכדה של אחד השופטים זה היה ניראה אחרת צריך לסרס את החולה נפש הזה חבל שאין עונש מוות במדינה שלנו לכן המצב מידרדר מכל הבחינות שופטים תיתעוררו
  הגב 29.11.21 13:11
 • אורח
  בושה וכלימה למדינה הנאורה ששמה ישראל. אין חוק . אין סדר . אין צדק . לכן זה קורה . יש רק אינטרסים אישיים לבתי המשפט והמשטרה . לו אני אבי הילדה חותך את החלאה לחתיכות שלא יביא ילדים לעולם ! עם עו"ד טוב אצא מזה . כי כך זה עובד במדינה
  הגב 29.11.21 13:19
 • אורח
  הוא צריך לקבל 25 שנים בפועל ושלא יראה אור נבלה
  הגב 29.11.21 13:26
 • אורח
  מינימום 30שנה
  29.11.21 15:50
 • אורח
  חייב להיות עונש מרתיע אחרת יחזור פעם אחר פעם
  הגב 29.11.21 13:37
 • אורח
  בטח ביביסט!!!
  הגב 29.11.21 13:44
 • אורח
  ברור
  29.11.21 15:51
 • אורח
  מדינת פח ובושה וחרפה למערכת המשפט שנותנים עונשים של בדיחה בא למ להקיא על מה שקורה במדינה
  הגב 29.11.21 14:00
 • אורח
  כנראה החברה של עבס.מסתובבים חופשי וממטים אסון על עם ישראל
  הגב 29.11.21 14:01
 • אורח
  מה המדינה אשמה?מה המשמעות אשם?איפה החינוך של ההורים שלו?איפה מערכת החינוך??מה קשור לשאול או לביביסטים⁉️לא העירייה ולא המדינה אשמה.זה הבני אדם!!
  הגב 29.11.21 14:37
 • אורח
  המדינה יכולה לחוקק חוק סירוס. ולא מגנה על הילדים. בזה היא אשמה
  29.11.21 18:24
 • אורח
  כול הכבוד לתושיה של הנערה והמשטרה שיצאה למקום והצליחה למצוא עדות, בתקווה שאכן ישפט ויאסר להרבה זמן
  הגב 29.11.21 15:20
 • אורח
  דירה בשקית
  29.11.21 15:51
 • אורח
  איפה זה קרה? משהו יודע?
  הגב 29.11.21 17:47
 • אורח
  צעיר=ערבי אם ככה צריך לשרוף אותם בכפר שלהם הפישה של האויב הערבי לראשון חייבת להעצר!!!
  הגב 29.11.21 18:12
 • אורח
  במישפט אחד, הדג מסריח מהראש!! אין שופטים בישראל!!!!!!
  29.11.21 18:59
 • אורח

לרגל יום המורה משרד החינוך מצדיע ליוזמות מקומיות של המורים/ות בראשון לציון: עופר דובר, מבית הספר "יגאל אלון" ויפה קפח, גננת בגן חמ"ד "זמרת הארץ" שיזמו לימודי עברית לילדי החברה הערבית וחצר משותפת למשחק של ילדים עם/בלי צרכים מיוחדים

יום המורה מצויין מדי שנה במערכת החינוך שמצדיעה לצוותי במוסדות החינוך הפעם החליטו במשרד החינוך להאיר יוזמות של מורים/ות בישראל שפועלים למען התלמידים והחברה בישראל

מערכת האתר | | תגובות: 0
מערכת be106


השבוע מערכת החינוך ציינה את "יום המורה" - יום ההוקרה לאנשי החינוך באמצעות שורה של טקסים, פעילויות, אירועים וחגיגות. במסגרת האירועים יוקיר משרד החינוך, ההורים והתלמידים את פעילותם החינוכית של צוותי החינוך ואת תרומתם לחברה הישראלית ולמדינת ישראל.

השנה, המשרד גם מוקיר תודה והערכה על היזמות העשירה ורחבת ההיקף שמובילים אנשי החינוך. ביזמות הם מחוללים מציאות חדשה או תיקון של מציאות, מובילים ערכים של ערבות הדדית, שותפות עם הקהילה וחדשנות לימודית. יזמות זו מעוררת השראה ומניעה רבים ללכת בעקבותיהם בהן שני אנשי חינוך מראשון לציון


כך למשל:

עופר דובר, מורה מבית הספר "יגאל אלון" בראשון לציון

יצר יוזמה ייחודית ללימוד השפה העברית עבור תלמידים בני החברה הערבית. במסגרת המיזם, אליו הצטרפו 30 מורים נוספים, הוא מעביר שיעור טלפוני לתלמידי תיכון מטייבה, כדי לסייע להם לשלוט בשפה

יפה קפח, גננת בגן חמ"ד "זמרת הארץ" בראשון לציון

מקדמת יוזמה חברתית מרגשת "מסירים גדרות" לשילוב ילדים עם צרכים מיוחדים יחד עם תלמידי הגן אותו היא מנהלת. היא הסירה את הגדר המשותפת לשני הגנים (הגן שלה וגן נוסף, המיועד לילדים עם צרכים מיוחדים), כדי לאפשר לתלמידים לשחק יחד זה עם זו בחצר המשותפת, ולהתחבר זה עם זו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מותג דנונה PRO של שטראוס תעניק את חסותה לאלוף האולימפי של ראשון לציון ארטיום דולגופיאט

החברה תלווה את ארטיום לכל הדרך עד למשחקים האולימפיים בפריז 2024. במסגרת החסות מקבלים הספורטאים מענק חודשי בהיקף שנתי כולל של כ-600 אלף שקלים. עד המשחקים האולימפיים בפריז 2024 יגיע היקף החסות לכ-2.4 מיליון שקלים.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילומים: עמרי שפירא


דנונה PRO, המותג המוביל בקטגוריית יוגורט עשיר בחלבון, תעניק חסות תלת שנתית לאלוף האולימפי ארטיום דולגופיאט בתרגיל הקרקע, ותלווה אותו בדרך למשחקים האולימפיים, שיערכו בפריז ב-2024.


דולגופיאט, המייצג את ישראל בהתעמלות מכשירים, זכה במשחקים האולימפיים האחרונים שנערכו בקיץ האחרון בטוקיו במדליית הזהב בתרגיל הקרקע . קודם לכן זכה פעמיים בתואר סגן אלוף העולם ובתואר אלוף אירופה. דולגופיאט מצטרף לנבחרת ספורטאים חברי הסגל האולימפי והפראלימפי של ישראל, המקבלים חסות מדנונה PRO מזה כשנה, הכוללת את: אנסטסיה גורבנקו – שחיינית, דיאנה ויסמן –רצה למרחקים קצרים, מארו טפרי - רץ מרתון, גפן פרימו- ג'ודאית ואסף יסעור - לוחם טאקוונדו פראלימפי. במסגרת החסות מקבלים הספורטאים מענק חודשי בהיקף שנתי כולל של כ-600 אלף שקלים. עד המשחקים האולימפיים בפריז 2024 יגיע היקף החסות לכ-2.4 מיליון שקלים.

ארטיום דולגופיאט:


"אני גאה שחברת שטראוס, חברת המזון המובילה בישראל בחרה לתמוך בי בדרך למשחקים האולימפיים בפריז 2024 ועל כך תודתי הגדולה. אני מקפיד מאד על תזונה בריאה באורח החיים שלי המאד שמרני, ואני שמח בחיבור הזה שנראה לי מאד טבעי".

לירז סופרין, מנהל שיווק דנונה:

"כחברת מזון ישראלית, המחוברת לחברה הישראלית, אנו רואים בהשקעה בספורטאיות ובספורטאים זכות גדולה ושמחים לסייע להם במסע האישי הייחודי של כל אחת ואחד מהם בדרך למשחקים האולימפיים בפריז 2024. בחרנו לתת חסות לספורטאים צעירים הבונים את עצמם. את מרביתם ליווינו בדרך למשחקים האולימפיים בטוקיו. כולם עובדים קשה בדרך להגשמת החלום שלהם בפריז 2024, ואנו מקווים שהחסות תאפשר להם להתמקד במטרה שהציבו לעצמם. החיבור בין דנונה PRO, המותג המוביל בקטגוריית היוגורטים העשירים בחלבון ומקדם את המסר "לבנות את עצמך", לבין נבחרת הספורטאים האולימפיים, הוא חיבור טבעי וכך גם הצטרפותו לנבחרת של האלוף האולימפי, טוקיו 2020 ארטיום דולגופיאט, הממשיך לבנות את עצמו לקראת הישגים נוספים בעתיד. אנו מאחלים לארטיום ולנבחרת כולה הצלחה רבה בהמשך המסע שלהם!".


גילי לוסטיג מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל:

"אני רואה חשיבות רבה בתמיכתה של חברת שטראוס, מהמובילות במשק, בספורטאי ההישג הבכירים של ישראל: ארטיום דולגופיאט מדליסט הזהב האולימפי, אנסטסיה גורבנקו, מארו טפרי, דיאנה וייסמן, גפן פרימו ואסף יסעור. אנחנו שמחים שהחברה בחרה בהם כדמוית מובילות ובעלות השפעה חיובית וערכית בחברה הישראלית. מדובר בספורטאיות וספורטאים המהווים מודל לחיקוי. זהו חיבור מנצח להעברת מסרים של אורח חיים בריא ושמירה על תזונה בריאה. תודה לחברת שטראוס המסייעת לקידום וטיפוח הספורט ההישגי הישראלי-ספורט כחול לבן".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ניקוי הים הגדול: 18,000 מתנדבים נרתמו בשנה שעברה ואספו יחד 62 טון של אשפה מחופי ישראל. ביום שישי (3.12) יתקיים ניקוי הים הגדול בחוף פלמחים והציבור מוזמן להגיע עם שקיות ולהצטרף למלאכת הניקיון.

יום ניקוי הים הגדול, יהיה השנה יום הפנינג שכולו מוקדש לים ולהעלאת המודעות לשמירה עליו. ביום הזה יתקיימו בחלק מהחופים סיורים, הדרכות, פעילויות לכל המשפחה, בחירת שגריר הים התיכון, הופעות ועוד.

לימור עידן | | תגובות: 2ביום שישי הקרוב, 3.12.21, ייערך בחופי ישראל הפנינג להעלאת מודעות למצב הים והחיים עם מבצע ניקיון חסר תקדים בהיקפו, במסגרת יום ניקוי החופים והים הגדול בעולם. עשרות אלפי מתנדבים, פעילי סביבה ואזרחים טובים צפויים לפקוד כ-80 נקודות לאורך החופים, מראש הנקרה בצפון ועד אשקלון בדרום (כולל בחופי אילת והכנרת) במטרה להדגיש למקבלי ההחלטות, את החשיבות של שמירה על הים, הקמת שמורות ימיות, ומניעת נזקי משבר האקלים.

באירוע הקודם, שנערך לפני כשנה, השתתפו כ-18 אלף איש שאספו מעל 62 טונות של אשפה. הסוג הנפוץ ביותר היה מוצרי עישון שונים ולאחר מכן פקקים, אריזות קרטון וקלקר, צלחות וסכו"ם, מוצרי היגיינה, בקבוקי משקאות ללא פיקדון, חומרי בנייה, מוצרי דיג וצעצועים. יום ניקוי הים הגדול, יהיה השנה יום הפנינג שכולו מוקדש לים ולהעלאת המודעות לשמירה עליו. ביום הזה יתקיימו בחלק מהחופים יתקיימו סיורים, הדרכות, פעילויות לכל המשפחה, בחירת שגריר הים התיכון, הופעות ועוד.

על פי הערכות שונות, מדי שנה בשנה, מושלכים לימים ולאוקיינוסים, כ-8 מיליון טונות של פלסטיק. דוח ניטור לאומי של פסולת ימית לשנת 2019, שנערך על ידי המשרד להגנת הסביבה והמכון לחקר ימים ואגמים, גילה כי כ-70% מהפסולת בים, מורכבת מחלקי שקיות ואריזות פלסטיק, ובשנתיים האחרונות נוספו גם מסכות פנים רבות לפסולת בחופים ובים. לים יש גם תפקיד חשוב בשמירה על אקלים יציב, אך היכולת של הים לאזן את האקלים מצויה בסכנה נוכח השינויים הגלובליים. מזרח הים התיכון מתחמם בקצב מואץ בעקבות שינוי האקלים –וההתחממות הגלובלית והטמפרטורה שלו עלתה בכ-3 מעלות בעשורים האחרונים.

שינוי זה פוגע בחלק מהמינים הים תיכוניים. השמירה על הטבע בים, באמצעות שמורות טבע, מאפשרת לטבע הימי להמשיך לשגשג, להיות חסין יותר לשינוי האקלים, ואף לסייע למתן את שינוי האקלים באמצעות ספיחת פחמן דו חמצני.

מייקל רפאל, רכז ארצי של קואליציית אנשי הים התיכון, מארגון 'אנו':

"חזרתי מכנס ועידת האקלים בגלזגו עם מסר ברור: העולם נמצא במצב חירום אקלימי וחייבים לפעול מיידית. הים שסובל מסכנות חמורות כמו עליית טמפרטורות, זיהומים מדלקים ופלסטיק ועוד הוא בין הגורמים החשובים שמשפיעים על האקלים ועל החיים בכדור הארץ שלנו. חייבים לשמור על הים עם שמורות ימיות נרחבות, לפחות 30%, כדי להגן על מגוון המינים בים והחיים בכדור הארץ. בלי הים אין חיים".

לדברי מזי מגנאג'י מוסקוביץ, מנהלת ההסברה ברשות הטבע והגנים:

"הסביבה הימית היא עולם ומלואו של חי וצומח עשיר ומגוון שעל האדם לעשות ככל יכולתו על מנת לשמור עליו. מעבר להתגייסות ציבורית רחבה בכל מקום ובכל זמן עד כמה שניתן , הדרך הטובה ביותר לשמור על ערכי טבע אלה היא באמצעות הכרזה על שמורות טבע ימיות שיאפשרו להגן עליהם. למען הדור הנוכחי והדורות הבאים".

פזית שביד-שייט, מנהלת תחום קהילות ופעילות עירונית בחברה להגנת הטבע, מסבירה כי בעידן של משבר האקלים ועלייה בטמפרטורות הסביבה הימית היא בעלת חשיבות רבה עבור האנושות, הים הוא המזגן שלנו ובמערכת הימית גם נקלטים הגזים המזיקים שאנו מייצרים. "ככל שנשמור על הים נקי ובריא כך ניטיב עם עצמינו. מדענים מעריכים, כי בשנת 2050, מסת פסולת הפלסטיק באוקיינוסים תהיה שווה או גדולה ממסת היצורים החיים. האנושות מזהמת את הים והחופים וזה הזמן שלנו לשנות גישה. אנו מאמינים כי זה בידיים שלנו, לאסוף את כל מה שהבאנו לחוף חזרה, עם קצת פחות משקל, ולהשאיר חוף נקי משאריות מזון ועטיפות פלסטיק שמזיקות לחי ולצומח ולכל המערכת החשובה. שמירה על חופי הים נקיים ומטופחים זה עבור החיים שלנו".


בין החופים שבהם יתקיים ניקוי חופים:

חוף פלמחים

, חופי בת ים ראש הנקרה, בצת, אכזיב, שבי ציון, בוסתן הגליל, חוף עכו, קריית ים, קריית חיים, החוף השקט, בת גלים, התכלת, שקמונה, הכרמל, זמיר/דדו, הסטודנטים, חוף כרמל, נווה ים, נחשולים, מעיין צבי, שדות ים, אולגה, מכמורת, בית ינאי, נעורים, סירונית, ארגמן, פולג, השרון, געש, שפיים, אכדיה, הצוק, תל ברוך, מציצים, מדרון יפו, גבעת עלייה,חופי אשדוד, חופי אשקלון, ניצנים, חופי אילת, חופי הכנרת ועוד.

האירוע בהובלת קואליצית אנשי הים התיכון מארגון אנו, ובשיתוף ארגוני סביבה בהם: רשות הטבע והגנים, החברה להגנת הטבע, צלול, אקואושן, דלפיס, אנו עושים שינוי, חיים וסביבה, מגמה ירוקה, גרינפיס, הקואליציה למניעת זיהום פלסטיק בישראל, clean coin, אקלים ישראל ורבים אחרים, ובשיתוף עיריות ומועצות איזוריות.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רשות הטבע והגנים אוכלת כסף רב מהציבור! יתכבדו עובדי הרשות וינקו קצת ולא רק ישבו לגרבץ ולעשות כאילו הם עובדים. השמורות מוזנחות ומלוכלכות אבל התקציבים תפוחים כמו סופגניות טריות..
  הגב 29.11.21 11:51
 • אורח
  השעות ????
  הגב 30.11.21 06:21
 • אורח

מחר (שלישי 30.11) יתקיים פאנל שאלות ותשובות לבעלי העסקים בראשון לציון עם אחראית הרישוי במשרד הבריאות, ענת קטן

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0


המרכז העירוני לעסקים בשיתוף אגף רישוי עסקים ומשרד הבריאות יוצאים ביוזמה חדשה למען בלי העסקים.

במסגרת השירותים הניתנים לבעלי העסקים תתקיים סדרת מפגשי זום עם ענת קטן, אחראית הרישוי במשרד הבריאות.

המטרה של סדרת המפגשים היא לתת לבעלי עסקים אפשרות לעלות סוגיות בנושא רישוי עסקים אל מול משרד הבריאות ולקבל מענה ישיר.

מתי? 30.11 בשעות 15:00-16:00

לינק להרשמה:

https://docs.google.com/forms/d/1f2WrwJBsIh64O4RibkXWN0YJLvRlIXQt8fsrzgnzcjY/viewform?fbclid=IwAR2zjGh6CYxxhGAry48s68Sa1jCSbCYgq8TDcJ46qpRiDP8OAeHbV0ctsBA&edit_requested=true


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירועי חנוכה ליום שני 29.11 בראשון לציון! ד"ר באבל ודמויות מוארות ברחבת העירייה, הגינה המדליקה בפרס נובל, סדנת בישול וערב להקות במרכזי הנוער, מופע קרקס בהיכל התרבות, הצגות ומופעים במרכזי הקהילה: מעגלים, כרמים, רוזן וקריית גנים ועוד ועוד

תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גם היום יימשכו אירועי חנוכה עם של מופעי ילדים, הפעלות, סדנאות, מופעי קרקס ועוד ועוד

תוכנית האירועים ליום שני 29.11.21

חנוכה ברחבת העירייה

הקהל שיגיע למקום יוכל להנות ממייצבים אומנותיים מוארים ומדליקים, מופע לייזר מרהיב – חוויה בלתי נשכחת, תחנות משחק מגניבות ומשעשעות, תזמורות מוארות, בובות ענק, מופע בועות סבון אינטרקטיבי ליצני , דמויות מוארות ענקיות , חנוכיית ענקית מוארת על חזית בניין העירייה וכמובן טקס הדלקת נרות עם ראש העירייה.

• אלמנטים מוארים שהקהל יכול להצטלם לידם ולתייג את העירייה !

• תחנות משחק מגניבות – משחק זיכרון , מרוץ סביבונים, תפוס את מעות שוקולד, טפס אל הסופגניה הכי גבוהה

• דמויות ענק מוארות

• ד"ר באבל- מופע בועות סבון אינטראקטיבי מגניב ומרהיב

• סדנת תיפוף מוארת – הפעלה דינאמית ומדליקה כוללת סט תופים מואר לצלילי שירי חנוכה

• הרכב מוסיקלי 4 נגנים מואר ומדליק.

• בובות ענק מוארות

• מופע לדים ואורות בשילוב אלמנטים מגוונים של אורותאירועי הגינה המדליקה ברחבי השכונות

במהלך החג יתקיים הפנינג ברחבי השכונות עם מופעי ילדים, מופעי קרקס, חלוקת סופגניות, הפעלות, יצירה ועוד.

יום שני 29.11.21 החל משעה 16:00 שכונת פרס נובל- גן פרס נובלחנוכה במרכזי הקהילה

מרכז רוזן בשעה 17:00 המופע של מאייקי
מרכז כרמים בשעה 17:00 מופע חנוכה באי הילדים

מרכז קריית גנים בשעה 17:00 הצגת הילדים גברת קרש ומר מערוךמרכז קהילה מעגלים, מורדי הגטאות 36 -שעה 17:30

סדנת בובנאות מלאה בקסם והומור לבני 4 ומעלה

עלות: 15 ש"ח

חנוכה בהיכל התרבות

הצגות הילדים מגיעות להיכל התרבות והפעם מופע הקרקס לילה מטורף במוזיאון - מופע קרקס וירטואוזי עם עלילה עוצרת נשימה

במהלך היום יוצגו 2 הצגות בשעה 16:00 ובשעה 18:30חנוכה במרכזי הנוער

מרכז נוער שקמה שעה 18:00הדלקת נר קהילתית במרכז עם מקיף ח ומועדון הקשישים הסמוך

מרכז הנוער הבאלנס שעה 18:00 ערב להקות

מרכז נוער כרמים שעה 18:30 סדנת בישול והקרנת סרט


מתחם התחנה המרכזית הישנה

חגיגות חנוכה במתחם התחנה המרכזית הישנה בראשון לציון חוזרות עם טקסי הדלקת הנרות של הרב חיים ריבקין בחנוכיית הענק המוצבת במקום. הדלקת הנרות תחל מדי יום בשעה 18:00

בית חב"ד

חנוכה בקניון הבאר

כולם מוזמנים להדלקה מרכזית כל יום תתקיים הדלקת נר חנוכה בשעה 16:50 ביחד עם בית חב"ד

בנוסף יגיעו כוכבי הילדים האהובים: בשעה 17:00 המופע של - החלומות של עמרי

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון! מי מזהה את הצמד החשודים בגניבת משקאות מסופר בראשון לציון?

מצורף הסרטון

אבי בר | | תגובות: 15


מי מזהה את הצמד המגיעים בקורקינט לסופר ברחוב הרצל 30 בראשון לציון ונראים גונבים לכאורה משקאות המוצבים מחוץ לסופר?

התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גנבים מטומטמים,, לא חשבו שהכל מצולם ומתועד?
  הגב 29.11.21 07:55
 • אורח
  חחח ...איזה גניבה ...הקוקה קולה האוקראינית עולה 25 שקל ל24 פחיות..
  הגב 29.11.21 08:35
 • אורח
  מומלץ להתקשר ל wind כתובת ושעה יעשו את העבודה
  הגב 29.11.21 08:57
 • אורח
  לזה קוראים נרקומנים של 5₪ , גועל נפש
  הגב 29.11.21 09:12
 • אורח
  אני מכירה את הגובה הוא גנב מהסופר שלנו טיטלים מהסופר רמי לוי בקניון רוטשילד יש מצלמות
  הגב 29.11.21 09:39
 • אורח
  הבדואים לא מפסיקים לגנוב נשק ולאנוס זה מה שמטריד אותכם? כמה פחיות? בושה!!!
  הגב 29.11.21 09:49
 • אורח
  אז כאן אפשר לגנוב דברים קטנים ?מה הקשר? אתנכל מי שגונב צריך לעצור.
  29.11.21 09:58
 • אורח
  והקורקינט בחינם?................
  הגב 29.11.21 10:02
 • אורח
  למכירה
  29.11.21 10:16
 • אורח
  כיניסו אותם למעצר ממושך והם בזמן הזה יעבדו עם הקצין מודיעין כמו שעשו עד היום
  הגב 29.11.21 12:16
 • אורח
  גגג
  הגב 29.11.21 21:20
 • אורח
  בטח מכירים השם יעזור להם
  הגב 29.11.21 21:20
 • אורח

30% מחולי הקורונה המאומתים בראשון לציון הם ילדים עד גיל 9

מספר החולים הפעילים עומד על 67

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


תחלואת הקורונה בישראל ליום ראשון 28.11.21

מספר החולים הפעילים 7,406

מספר המקרים החדשים שהתגלו אמש 169- בשבעת הימים האחרונים התגלו בישראל 3,561 מאומתים חדשים

חולים קשה 128 מתוכם 84 קריטי

אחוז הבדיקות החיוביות 0.52%

מספר הנפטרים מאז תחילת הקורונה 8,184


תחלואת הקורונה בראשון לציון ליום ראשון 28.11.21

ציון רמזור וצבע יומי 3.9 ירוק

מספר החולים הפעילים 67- 28% מהחולים הם ילדים בני 0-9

מספר התושבים בבידוד 793

אחוז הבדיקות החיוביות 1%

מספר הנפטרים 217

מצב השכונות- כולן ירוקות

מספר הבידודים במערכת החינוך 43גם השבוע יפעל מתחם בדיקות הקורונה במתחם היס פלאנט

ימים ראשון עד חמישי 28.11-2.12 בין השעות 13:00-21:00

יום שישי 3.12 בין השעות 8:00-14:00

יום שבת 4.12 בין השעות 13:00-21:00

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חפשו את גל אוחובסקי והוא יעזור לכם
  הגב 28.11.21 20:00
 • אורח
  עכשיו הגיעו לילדים , איזה חרטא .. ואנשים במו ידיהם עושים בדיקות לילדים שלהם , .. אין כלום חבל שאנשים נהיו כבשים ועושים מה שהתשקורת אומרת ..
  הגב 28.11.21 21:00
 • אורח
  מוזר פתאום אחוז גבוה של ילדים נדבקים בדיוק שהם רוצים לחסן אותם חבורה של מטומטמים
  הגב 28.11.21 21:21
 • אורח
  חרטא ברטא
  הגב 28.11.21 21:22
 • אורח
  דיייי כבר
  הגב 28.11.21 21:39
 • אורח
  תפסיקו לשקר כבר יא בני אלף ז6נות הרסתם תמדינה ממציאים זן חדש פיתאום ו 67 חולים 28% מהם ילדים פיתאום בין 0 ל9 כמה שקרים אתם מתים פשוט לחסן ילדים אז גורמים בהלה בציבור תזכרו עוד צעט יגידו הזן החדש מסוכן במיוחד לילדים בין 0 ל 11 שרמוטות בני השטן
  הגב 28.11.21 22:08
 • אורח
  בולשיט שאתם חושבים שכנראה יעזור לכן לדחוף בכוח את מלאי חיסוני הילדים שאתם תקועים איתם, אז לכו קיבינימט עם כל השקרים שלכם!
  הגב 28.11.21 22:48
 • אורח
  הונאת החיסונים הגדולה
  הגב 29.11.21 07:59
 • אורח
  אגב הילדים לא חוליםכלל וכלל הם רק מאומתים ( חחחח...) ואני מוכן להתערב עים כולם שאפילו נזלת אין להם ואני מכיר אישית ילדים כאלה שבגללם ( כי סתם בדקו אותם) נכנסים לבידוד
  הגב 30.11.21 07:32
 • אורח

בהלת הקורונה החדשה! בין חולי הקורונה מהזן הדרום אפריקאי נמצאים תושבים מרחובות וראשון לציון

החשש הגדול מהזן החדש נובע מקצב ההדבקה המהיר שלו ויקח בערך שבועיים כדי להבין אם החיסון מגן מפני הזן החדש או לא

אבי בר | | תגובות: 37


עד כה התגלו בישראל 13 תושבים חולים ומאומתים בזן החדש הדרום אפריקאי "אומיקרון".

החשש הגדול מהזן החדש נובע מקצב ההדבקה המהיר שלו ויקח בערך שבועיים כדי להבין אם החיסון מגן מפני הזן החדש או לא, במקביל חברות התרופות העולמיות החלו בהכנות להתאמת החיסון לזן החדש, אולם מדובר כנראה בהליך היכול להימשך כ - 100 ימים.


נכון להיום יש בישראל 13 מאומתים וחשודים כמאומתים מהיישובים הבאים:

ראשון לציון, רחובות, רעננה, רמת גן, קריית מלאכי, באר שבע, כסייפה, אטרש, לקיה, חורה, אום בטין ושבט עאצם.

לגבי אוטובוס אגד אשר בו נסעה העובדת הזרה המאומתת מתל אביב לאילת, מדובר באוטובוס אגד שמספרו 390 אשר יצא מתחנה מרכזית בתל אביב ביום שני 22/11/21 ואסף נוסעים בציר הנסיעה, עדיין לא אותרו 12 נוסעים אשר שהו באוטובוס.
התפרסמו 37 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ותעשו עוד מסיבות ועוד ועוד... ומלול גם אתה מוזמן לכול המסיבות ....
  הגב 28.11.21 19:03
 • אורח
  תמיד בכל משבר יש איזה אדיוט מראשון לציון עיר של דבילים
  28.11.21 19:32
 • אורח
  אכן צודק לצערי הדבילים וחסרי אחריות נדבקים אלינו
  28.11.21 19:38
 • אורח
  מלול איש המסיבות והמגדלים
  28.11.21 19:43
 • אורח
  צריך לסלק אותה מהארץ
  הגב 28.11.21 19:03
 • אורח
  תלוי במדינת המוצא. אבל בגדול יש הרבה מסתננים שצריך להעיף מהמדינה ויפה שעה אחת קודם.
  28.11.21 19:43
 • אורח
  מסכימה בהחלט
  30.11.21 11:05
 • אורח
  אוי יוי יוי... תפסיקו כבר עם התבהלה הזאת. די עם שיווק חיסוני הרצח!
  הגב 28.11.21 19:05
 • אורח
  למה רצח תגיד מוות מי שלא מתחסן מסתקן במוות
  28.11.21 19:34
 • אורח
  אל תתחסן אבל כשתתשכב עם צינור מתכת בתוך הגרון אל תתבכיין שאתה נחנק.
  28.11.21 21:04
 • אורח
  כול ההצגה זה לעידוד התחסנות
  28.11.21 21:59
 • אורח
  לא יודעים אם החיסון עוזר לוארינט החדש, אבל כבר קובעים שכן. יד לחיסון רביעי
  28.11.21 22:00
 • אורח
  אל תתחסן. מכונת האמו ממתינה לך וכמוך.רק אל תסתובב בלי מסכה ותדביק אחרים.
  28.11.21 22:48
 • אורח
  זהו שאתה לא מבין שהמכונות מחקות למי שיתחסן
  29.11.21 05:08
 • אורח
  מה יש בעיר הזאת? דתיים מרוקאים ותימנים. כל האחרים מפגרים שלא ברחו בזמן כמו שהיה בשואה.
  הגב 28.11.21 19:26
 • אורח
  אמירה מזעזעת ! צריך לחשוב קצת לפני שיורים מילים מהמותן.
  28.11.21 20:57
 • אורח
  ואיפה אתה?
  28.11.21 21:05
 • אורח
  מטומטם אמא שלך מתה
  28.11.21 22:45
 • אורח
  על הנוסעים שלא מתייצבים לבדיקה יש להכריז עליהם כעבריינים שנמלטו מהחוק
  הגב 28.11.21 19:33
 • אורח
  העיקר יש פסטיגל. עדיף נזק בריאותי מנזק כלכלי למארגנים
  הגב 28.11.21 19:36
 • אורח
  מעניין שעכשיו פורסם ב-ynet על חולה שני מאומת בזן החדש… מאין המידע על -13
  הגב 28.11.21 19:36
 • אורח
  מפרסמים מספרים כדי שלא ישעמם לכל מי שמכור להימורים.
  28.11.21 19:57
 • אורח
  יש אלפי חולים חדשים כל יום לשבת בבית !!!
  הגב 28.11.21 19:54
 • אורח
  אשכנזים שלא בורחים בזמן מהעיר יהיו בסכנה ממשית.
  הגב 28.11.21 19:55
 • אורח
  חרטא יש רק 2 חולים ואחת מהם היא עובדת זרה
  הגב 28.11.21 20:19
 • אורח
  אנחנו בחברה טובה.
  הגב 28.11.21 20:35
 • אורח
  ממשלה של שקרנים מ 2 נהיה 13 אדון בניטו ראש ממשלה עם 5 מנדטים רוצה להכניס את ההורים לפניקה מפחיד אותם בשביל לחסן דחוף את הילדים. צריך חיסון אבל לא צריך להפחיד
  הגב 28.11.21 20:36
 • אורח
  ביביסט חמוץ.
  28.11.21 21:14
 • אורח
  ביבי טיבי הוא זה שקנה חיסונים במחיר כפול ממחיר השוק. אתה הצבעת לביבי שקנה חיסונים, אבל אתה מכחיש קורונה. עולם הפוך.
  28.11.21 21:32
 • אורח
  ממשלה הקודמת התחילה את קרקס החיסונים. בכפייה והפחדה.
  28.11.21 22:03
 • אורח
  הקשקשת כאן היא תת רמה !
  הגב 28.11.21 20:58
 • אורח
  לברוח מהעיר. יש מגפה של זקנים מרוקאים שגוררים רהיטים וגורמים לקירות ולמוח שלכם להתפורר
  הגב 28.11.21 23:44
 • אורח
  לא רק מרוקאים
  28.11.21 23:45
 • אורח
  גל אחובסקי יעניש אותך
  29.11.21 05:12
 • אורח
  הונאת החיסונים הגדולה
  הגב 29.11.21 08:00
 • אורח
  קנסטליך קורנה נמצאת בגן בעברית ברגע זה מתקינים אנטנה מעל המסעדה שתקרין סרטן על היושבים בה. ועל הילדים שלנו שמשחקים בגן וכן המבוגרים שצועדים להנהתם סכנה קרינה מאנטנה לסרטן
  הגב 29.11.21 10:07
 • אורח
  איך כבר נידבקות במקומות הנ''ל?? מה זה טס באויר??
  הגב 29.11.21 18:02
 • אורח

עסק חדש בראשון לציון! Ali OutLet חנות ההחזרות והעודפים של מוצרי עלי אקספרס פתחה את שעריה עם מוצרי ביגוד, חשמל והנעלה שנמכרים לרגל הבלאק פריידיי ב 30% הנחה

מדובר על חנות ראשונה בארץ שנפתחה על ידי הבעלים, מאור לוי, אשר מספר כי מדובר על שיתוף פעולה עם חברת הלוגיסטיקה של עלי אקספרס אשר מעבירה אליו למכירה מוצרים אשר נרכשו על ידי הישראלים באתר עלי אקספרס וכעת בקשו להחזירם. חשוב להבהיר החנות אינה שייכת לעלי אקספרס ואינה פועלת מטעמה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


חודש נובמבר ידוע כחודש הקניות ברשת עם הבלאק פריידי, סייבר מאנדי, יום הרווקים הסיני ועוד בו תושבי ישראל רוכשים מוצרים המגיעים לסכומים של עשרות ומאות מיליונים תוך ימים ספורים.

בין התופעות המוכרות בקנייה ברשת היא נושא החזרות המוצרים כאשר המוצר לא מתאים, הבגד קטן/גדול, נעליים לוחצות ועוד. כפתרון לכל נושא ההחזרות, לפני כחודש וחצי נפתח בראשון לציון מחסן Ali OutLet אשר מוכר מגוון מוצרים שהוחזרו על ידי הציבור הישראלי מרכישות באתר עלי אקספרס. על פי בעלי המקום, מאור לוי, מדובר על שיתוף פעולה עם חברת הלוגיסטיקה של עלי אקספרס בישראל אשר מעבירה אליו את המוצרים לאחר שנבדקה תקינותם וניתן להעבירם למכירה. במחסן ניתן למצוא בגדים, נעליים, מכשירי חשמל ועוד מאות מוצרים המגיעים מדי יום לחנות, אותם ניתן לרכוש במחיר של 10% פחות מהמחיר בעלי אקספרס. בנוסף לרגל הבלאק פריידי עד ליום שלישי 30.11.21 תוכלו ליהנות מ30% על כל החנות .

לוי מוסיף ואומר כי בנוסף מדי יום לאחר שמגיעים המוצרים החדשים, הם מבצעים בשעה 18:00 אירוע של פתיחת החבילות החדשות לקהל הקונים. "חשוב לי להבהיר כי אנחנו לא קשורים ואיננו שייכים לעלי אקספרס אלא רק פועלים בשיתוף עם חברת הלוגיסטיקה בישראל המעבירה לנו את המוצרים" מסביר לוי.

בעולם פועלים מספר חנויות/ מחסנים דומים אך בישראל זהו המחסן היחיד בארץ ולדברי הבעלים, הם רוצים להרחיב את הפעילות ולפתוח סניפים נוספים בישראל.הבהרות חשובות לגבי הרכישה במקום

ניתן לשלם במזומן/ אשראי

במקום ניתן לבצע מדידה של ביגוד/ נעליים- לאחר הרכישה לא ניתן לבצע החזר

מכשירי חשמל - ניתן לבצע החזר של המוצר עד שבוע מהרכישה במידה והוא לא פעיל

אין הגבלה על מספר הרכישות- יש לציין כי קיים מוצר אחד מכל פריט (מאחר ומדובר על החזרות)


מיקום

סחרוב 19 ראשון לציון (קניון ערי החוף כניסה משער 3)שעות הפעילות המחסן\חנות:

יום ראשון עד חמישי : 12:00 - 20:00

יום שישי: 10:00 - 15:30

מוצ"ש - סגור


לפרטים נוספים ד הפייסבוק של החנות https://www.facebook.com/AliOutLetSale/


בעלי Ali OutLet, מאור לוי:

כיף גדול להקים את הסניף הראשון שלנו בראשון לציון העיר הכי טובה בעולם והמקום בו גדלתי. מחכים לכם.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוכר זבל שגם אלו שהזמינו אותו לא רוצים אותו...
  הגב 29.11.21 13:51
 • אורח

לאחר שנים של טיפולי פוריות, הצליחו תושבי ראשון לציון, שירלי ודור רון לחבוק שתי בנות שנקראו על שמו של ד"ר יובל אור, מנהל היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית בביה"ח קפלן

בעזרת ד"ר אור, הצליחו הזוג להרות פעמיים, וכיום הם חובקים שתי בנות. לשתי הבנות החליטו לקרוא על שם ד"ר יובל אור - יובל ואופיר (תוספת קטנה לשם אור, משום שלזוג יש "אור" במשפחה).

מערכת האתר | | תגובות: 20
צילומים באדיבות המשפחה


שירלי ודור רון, בני 41 מראשון לציון, עברו 4 שנים של טיפולי פוריות שלא צלחו באחד מבתי החולים במרכז הארץ. מותשים אבל עדיין נחושים להרות, הם הגיעו לד"ר יובל אור, מנהל היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית. בעזרת ד"ר אור, הצליחו הזוג להרות פעמיים, וכיום הם חובקים שתי בנות. לשתי הבנות החליטו לקרוא על שם ד"ר יובל אור - יובל ואופיר (תוספת קטנה לשם אור, משום שלזוג יש "אור" במשפחה).

הניסיונות של שירלי ודור להיכנס להיריון התחילו כבר ב-2010: "התחלנו לנסות עוד לפני החתונה, כבר הבנו שזה זה".

אחרי חודשים ארוכים של ניסיונות שלא צלחו - פנו לרופא פוריות: "לא היו לי המאפיינים של מאותגרי פוריות", אומרת שירלי, "לא מבחינת הגיל ולא מבחינת המצב הרפואי, אז בהתחלה אמרו לי פשוט להמשיך לנסות".


שירלי החלה את טיפולי הפוריות בבית חולים גדול במרכז לאחר 4 שנים שכללו שאיבות והזרעות. הזוג פנה לבית חולים אחר, שם נדחתה על הסף: "הרופא אמר לי: עד שאת לא יורדת למשקל 70 ק"ג, אין על מה לדבר'. ארזתי את הדברים שלי ולא חזרתי לשם יותר", מספרת שירלי.

בשנת 2016 הגיעו שירלי ודור לד"ר יובל אור, כיום מנהל היחידה לפוריות והפרייה חוץ גופית במרכז הרפואי קפלן. "ד"ר אור קיבל אותי בחיוך שובה לב. מיד נעמדתי והצהרתי בפניו- 'אתה רואה אותי? אני לא מוכנה לרדת גרם אחד. אתה מוכן לטפל בי ככה, כן או לא?'. הוא מיד השיב שכן ומאז- זה סיפור אהבה".


לאחר סדרת בדיקות ותחקיר מעמיק על מצבם של שירלי ודור, הבין ד"ר אור כי שירלי סובלת מאנדומטריוזיס, מחלה גניקולוגית כרונית העלולה לפגוע בפיריון: "סף הכאב שלי הוא גבוה מאוד, והאנדומטריוזיס לא התבטא אצלי בצורה קיצונית, לכן לקח זמן לעלות על זה. עברתי שלושה ניתוחים להסרת הנגעים שפגעו באזורים הקריטיים, ולבסוף הצלחנו להיכנס להיריון. אחרי בדיקת שקיפות עורפית יצאנו מהמרפאה ושנינו אמרנו אחד לשני שיש לנו רעיון לשם. אמרתי לדור: 'בוא נספור עד 5 ונגיד ביחד'- ושנינו אמרנו את אותו שם".


יובל, אשר קרויה על שמו של ד"ר אור, נולדה באוגוסט 2018, אחרי לידה ארוכה ומאומצת, אך מרגשת מאוד: "לאורך כל היום, כשעוד הייתי בצירים, ד"ר אור נכנס לראות מה שלומי ואיך אני מרגישה. בשלב מתקדם הדופק שלי ושל העוברית ירד ונאלצנו להיכנס לניתוח חירום. ד"ר אור, שהיה מעודכן במצבי לכל אורך הדרך, היה בחתונה ועזב הכל באמצע כדי להגיע ללידה. אין לי מילים לשבח אותו. לא סתם קוראים לו ד"ר אור. הוא לגמרי הנס שלי".

היום, שירלי ודור הורים לבת נוספת, בת 9 חודשים, שנולדה גם היא בזכות הרופאים ביחידה לפוריות: "אם היה אפשר, גם לבת השניה היינו קוראים על שמו- אור, אבל כבר יש לנו אור במשפחה, אז החלטנו להוסיף שתי אותיות וקראנו לה אופיר. היום אני מבינה שאם הייתי ממשיכה במחשבה של כל הרופאים האחרים שפגשתי – לא היה לי נס. לא הייתי הופכת לאמא. אבל היום, כשיש לי שני אוצרות בבית- שכחתי לגמרי מהקשיים שהיו לי לאורך כל השנים, הכל היה שווה את זה, והכל בזכות ד"ר יובל אור; החיוך והאישיות, המקצועיות והעקשנות, תמיד יורד לפרטים הכי קטנים ולא מפספס כלום, עם היד על הדופק – הנסים שלנו הגיעו בזכותו. לא סתם קראנו לבנות שלנו על שמו".
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ארגוני פשע הביאו פושעים מבוגרים לעיר רחובות. הקשישים גוררים רהיטים ודופקים על הקירות כדי להקל על הפושעים שמבקשים דמי חסות.
  הגב 28.11.21 16:37
 • אורח
  זה פטנט ישן שאבא שלי למד במרוקו. המלך חסן השני פחד מהיהודים פחד מוות ונתן להם הכול רק כדי שלא יעשו לו חור בראש.
  28.11.21 16:39
 • אורח
  מזל טוב. שתגדלו בנות לתפארת, עד 120. וכן, עודף משקל זה גורם סיכון בהריון, אין טעם להתכחש, הספרות הרפואית תומכת בזה.
  הגב 28.11.21 18:06
 • אורח
  נכון. אבל זאת לא סיבה לא להתחיל טיפול!
  29.11.21 07:59
 • אורח
  מזל טוב גדלו אותם בנחת שמחה ובריאות
  הגב 28.11.21 18:58
 • אורח
  תודה 💚
  29.11.21 08:50
 • אורח
  מזל טוב נחת ואושר❤️❤️❤️
  הגב 28.11.21 19:07
 • אורח
  תודה 💚
  29.11.21 08:49
 • אורח
  מזל טוב בתי נולדה לאחר 8 שנות ניסיונות. מבחינתי היא הדבר הכי טוב שקרה בשבעים ושלוש שנות.וגם לי קרה נס ושנה וחצי אחריה נולד בן. מי כמוני מרגיש את האושר שלכם ומתרגש עד דמעות.איך שאת את אימא ואף אחד לא יכול להחליט עבורך.ברכים תהיו.חנוכה שמח
  הגב 28.11.21 19:25
 • אורח
  איזה יופי. מרגשת את💚
  29.11.21 08:00
 • אורח
  מאד מאד מרגש. כל הכבוד לרופא הנפלא וכל הכבוד לכם שלא התייאשתם. חג שמח.
  הגב 28.11.21 19:47
 • אורח
  חג שמח 💚
  29.11.21 08:00
 • אורח
  דר אור המלאך!!! בזכות היחידה המופלאה בקפלן ודר אור- יש לנו נסיכה בת 3 ונסיך בן 9 חודשים
  הגב 28.11.21 20:15
 • אורח
  מרגש!!
  29.11.21 08:00
 • אורח
  מזל טוב ואור ושמחה יהי בבתכם
  הגב 28.11.21 20:47
 • אורח
  תודה . אמן 💚
  29.11.21 08:49
 • אורח
  אני מזדהה ומתרגשת. גם אני מסתובבת בעולם עם הודייה תמידית אליו על שיר שלי (היום בת 16.5)... אחרי שנים של מסע מורכב
  הגב 29.11.21 08:28
 • אורח
  מרגש מאוד! הרבה נחת❤
  29.11.21 08:49
 • אורח
  מזל טוב להורים המאושרים❤❤❤ יבורך הרופא המדהים שליח משמים תודה לאל שזכיתם ושיתפתם .🏆 ברכות גדולות באהבה גדולה💗🥂
  הגב 29.11.21 10:21
 • אורח
  תודה רבה💚
  29.11.21 14:32
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
28.10.21 08:38
לגמרי
אורח
14.08.21 22:38
להשכרה חנות ברח הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
15.09.21 21:45
גג 1700 לא יותר
אורח
14.08.21 22:37
מחפשת דירת 3 חדרים להשכרה מחודש ינואר 2022 בראשון לציון מערב 0542433255
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
26.07.21 18:34
0509099190יחידת דיור
אורח
26.07.21 18:33
להשכרה יחידת דיור0509099109
אורח
06.11.21 19:18
איפה תרשום פרטים
אורח
01.07.21 16:46
להשכרה דירת סטודיו ברחוב אהרוני 2800שח 0524024210
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
21.06.21 12:01
watch?v=wkZvPFBd9FU


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.10.21 05:05
דירה להשכרה באושיות 2 חדרים 2400 שח 30 מר יחידת דיור קרקע 0528424962
אורח
29.07.21 13:49
להשכרה בית פרטי בישובי גדרות ליד עשרת 4חדרים ב2קומות חצר דגולה מחסן בנוי . נייד 0505732132
אורח
10.07.21 19:15
אולם בן 100 מ"ר במרכז רחובות להשכרה חלקית (חד פעמית או קבועה). האולם מתאים לחוגים, ארועים, מפגשים קבוצתיים. האולם נמצא בקומת קרקע, ממוזג, מטבחון ושרותים וכולל שולחנות וכסאות. 054-4522818.
אורח
01.07.21 16:47
להשכרה דירת סטודיו באהרוני 0542235234
אורח
27.06.21 13:43
הי מחפשת בית קרקע, מינימום 3 חדרים, עם גינה, 0506876769
אורח
09.06.21 15:40
מה 1.75 מיליון על דירה בכולה קדמת ראשון ?! גג שבגגות 400 אלף !
אורח
17.06.21 12:15
חחחחחחחחחחחחחחחח.. 300 אלף ואני מגזים... סתם, מה אלה ההודעות המטופשות הללו, מי ייתן לך את הדירה שלו בסכום הזה?
אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
17.11.21 12:58
אני גר לבד ואין לי אף אחד
אורח
17.11.21 12:58
בונגי בונגה
אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
28.10.21 08:38
אני רוצה למבורגיני
אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
15.07.21 08:52
35000 אם זה מיקרו ג'יפ. מאיפה מגיעים כל ההזויים האלה?
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
27.11.21 07:33
פותח קורס להנה"ח מעשית , קורס יחידני, אחד על אחד.בני-0525287907
אורח
11.10.21 21:18
דרוש מלווה להסעות, הגר בסמיכות לקשיש ברח' רוטשילד פינת האחות שרה בראשון לציון. בבקר בין השעות 08:00 - 08:45 ובצהרים 14:30 - 15:00. לא צריך לעלות עם הקשיש להסעה! לפרטים ניתן לכתוב למירב: merav0909@gmail.com
אורח
06.10.21 12:34
דרושה אחות למשרה חלקית לאולפנת בהר"ן בגדרה. תחילת העבודה מיידית. נא שלחו קו"ח למייל baharan@neto.net.il
אורח
05.10.21 15:07
מחפשת עבודה בקלדנות מהבית. ניסיון של כמה שנים. 0533318491
אורח
09.09.21 16:08
לעמותת מטב ברחובות דרושים מטפלים ומטפלות עם לב רחב לעבודה עם קשישים ברחבי העיר. והחודש בונוס הצטרפות בסך 1000 ש"ח למתאימים! לפרטים ניתן לפנות לטלפון- 073-2291222 או 052-4827816
אורח
14.07.21 12:49
Mishka Patishkaאתה רוצה לישון טוב בלילה? מודאגים משלומך ושל משפחתך בלילה? תמיד תוכלו למצוא פיתרון .. חברת "מישקה פטישקה" תעזור לכם בכך .. חברתנו עוסקת בהתקנת אזעקות ומעקב ווידאו, אינטרקום ומערכות אחרות מתך נמוך .. 050-6857142
אורח
04.06.21 14:22
דרושים רוקחים/ות בסופר פארם ראשונים בקניון עזריאלי במזרח ראשון משרה מלאה/ חלקית תנאים טובים לפרטים לילי 0508900456 Lillys@super-pharm.co.il
אורח
04.05.21 11:49
מוקד מידע לאזרח הותיק


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל