הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מיזם מרימים ת'רחוב מגיע לראשון לציון! החל מחודש יוני בני הנוער בעיר יוכלו ליהנות מסדרת מפגשים שיחשפו אותם לעולם תיאטרון הרחוב- כל הפרטים בכתבה....
ביום חמישי 26.5 יתקיים מפגש כושר קרבי בפארק נאות שקמה לבני הנוער בראשון לציון לזכרו של בראל שמואלי חדריה ז"ל
החל מיום ראשון (22.5) תעלה תדירות הרכבות בתחנות ראשון לציון משה דיין, חולון, בת ים ויבנה מערב לכ3-4 רכבות מידי שעה בשעות השיא.

רשת פיצה פרגו עתידה תפתח סניף במרכז המסחרי החדש בשכונת נרקיסים ראשון לציון

המרכז המסחרי משתרע על שטח של 2,500 מ"ר שקיבל אישור לעירוב שימושים הכוללים בנייני מגורים ושטחי מסחר. פיצה פרגו מצטרפת למצטרפת לשורת הסכמים נוספים שנחתמו עם "עולם הממתקים", רשת הסופרים "סיטי מרקט" ורשת בתי המאפה "חלום יעקב" שיפתחו אף הם סניפים בשכונה.

מערכת האתר | | תגובות: 1
קרדיט: 3Division


חברת הנדל"ן "אזורים" מודיעה על חתימה של הסכם בשטחי המסחר שבשכונת "הנרקיסים" החדשה במזרח ראשון לציון. העסקה נחתמה עם רשת פיצה פרגו שתשכור במתחם על ציר שדרות ירושלים (מגרש 506) שטח של כ- 80 מ"ר לתקופה של 5 שנים. מועד המסירה צפוי להיות בשנת 2023.

המתחם המסחרי של חברת "אזורים" בשכונת נרקיסים כוללים כ- 2500 מ"ר, המתפרסים על פני שלושה מתחמים שונים אותם מקימה החברה. המסחר מלווה רחוב ומוקם במסגרת פרויקטי עירוב שימושים הכוללים בנייני מגורים ושטחי מסחר. פיצה פרגו, מצטרפת לשורת הסכמים נוספים שנחתמו עם "עולם הממתקים", רשת הסופרים "סיטי מרקט" ורשת בתי המאפה "חלום יעקב"


שכונת "נרקיסים" החדשה, הנבנית בימים אלו במקום שבו שכן בסיס צריפין, ממוקמת בצידה המזרחי והמתחדש של העיר של ראשון לציון. בשכונה זו, תקים חברת אזורים שישה בנייני מגורים בני 27-9 קומות ובתמהיל דירות משתנה. השכונה תוכננה בצורה חכמה ופונקציונלית כך שתספק מענה איכותי לכל צרכי התושבים במתחמים השונים. בזכות התכנון המוקפד ייהנו דיירי השכונה ממבחר מוסדות ציבוריים, בתי ספר חדשים, אזורי מסחר ומקומות בילוי ופנאי קרובים לבית, אשר יאפשרו לדיירים להנות מחיי קהילה עשירים ואיכות חיים גבוהה.דן מור, סמנכ"ל המניבים באזורים:

"עסקה זו, לצד עסקאות נוספות שכבר נחתמו, מלמדות על ההתעניינות הגדלה מצד בעלי עסקים לשכור מתחמים בפרויקט מתוך הבנה שאלו ישרתו את אלפי התושבים שיגורו בשכונה החדשה באופן יומיומי. שכונת נרקיסים מכילה שלושה אזורים מסחר הנמצאים במרחק הליכה זה מזה וישרדגו את חיי הקהילה והפנאי בשכונה. השכונה החדשה תהיה אחת השכונות המודרניות המבוקשות באזור המרכז, בין היתר בזכות מיקומה הנגיש והאטרקטיבי. אזורים ממשיכה לפעול במלוא המרץ בכדי ליצור את התמהיל המסחרי האיכותי והטוב ביותר עבור השכונה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא יכלו להביא רשתות יותר איכותיות מזה הגועל הזה פיצה פרגו רשת על הפנים לא מבין את המהלך להביא גם את חלום יעקב ואת הרשת היקרנית של הסופר של הגנבים האלה צריך לעשות הפגנה למרר להם את החיים מי הם שיחלטו איזה רשת להכניס
  הגב 28.02.22 21:16
 • אורח

מיזם מרימים ת'רחוב מגיע לראשון לציון! החל מחודש יוני בני הנוער בעיר יוכלו ליהנות מסדרת מפגשים שיחשפו אותם לעולם תיאטרון הרחוב- כל הפרטים בכתבה....

המיזם מיועד לבני 14+ ויתקיים במועדון התדר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מיזם מרימים ת'רחוב מגיע לראשון לציון

אגף הנוער וצעירים בשיתוף מפעל הפיס ועמותת הלאה פותחים את מיזם מרימים ת' רחוב שיתקיים לבני הנוער בעיר.

מדובר על פרוייקט המתקיים ברחבי הארץ במסגרתו יוצרים ואמנים יעבירו סדנאות: תיאטרון, ליצנות, פנטומימה, ריקוד ועוד והכל במרחבים הציבוריים. המטרה של המיזם היא לחשוף את הציבור למגוון תחומי האמנות ברחוב כגון עולם תיאטרון הרחוב, הליצנות, בובנאות ועוד.

בראשון לציון הפרוייקט עתיד להתקיים לבני הנוער 14+ אשר מתעניינים בתחום התאטרון או שכבר עוסקים בתאטרון שרוצים לקבל כלים חדשים ולהכיר את עולם תאטרון הרחוב , לקבל כלים בשימוש באובייקטים במרחב החיצוני

במסגרת הפרוייקט יתקיימו 10 מפגשים ופרויקט סיום פתוח לקהל במרחב הציבורי והכל ללא עלות

מתי? בימי שני החל מ27.6.22 בשעה 18:00 במועדון התדר רחוב הרצל 136

לפרטים נוספים: 050-7250097
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 26.5 יתקיים מפגש כושר קרבי בפארק נאות שקמה לבני הנוער בראשון לציון לזכרו של בראל שמואלי חדריה ז"ל

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגף נוער וצעירים ומרכ ההכנה לצה"ל העירוני מזמינים את בני הנוער בעיר למפגש כושר קרבי שיתקיים לזכרו של בראל שמואלי חדריה ז"ל. בני הנוער מוזמנים למתוח את גבול היכולת שלהם במפגש שיעמוד בסימן ערך החברות והנתינה של בראל ז"ל. מרכז ההכנה לצה"ל ואגף הצעירים עורכים מגוון פעילויות ומפגשים מיוחדים לבני הנוער הנמצאים לפני גיוס. מרכז ההכנה נועד להיות הכתובת של ההורים ובני הנוער בכל הקשור לקבלת מידע, כלים ועוד לקראת כניסתם לשירות הצבאי.

מתי? 26.5.22 בשעה 17:30 בפארק נאות שקמה

האירוע פתוח לכלל בני הנוער

לפרטים נוספים: 03-7948659

או בדף הפייסבוק מתגייסים ראשון לציון
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

החל מיום ראשון (22.5) תעלה תדירות הרכבות בתחנות ראשון לציון משה דיין, חולון, בת ים ויבנה מערב לכ3-4 רכבות מידי שעה בשעות השיא.

יחולו שינויים בזמני יציאת הרכבות בחלק מתחנות הרכבת.

לימור עידן | | תגובות: 0החל מיום ראשון 22.5.22 יחזור לסדרו השירות הרכבתי בתחנות דימונה, באר שבע, אופקים, נתיבות, שדרות, אשקלון, אשדוד עד הלום, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, חולון, בת ים, בני ברק, פ"ת, ראש העין צפון, כפ"ס נורדאו, הוד השרון סוקולוב, רעננה והרצליה.


הפעלת לוח זמנים מלא בתחנות אשקלון, אשדוד עד הלום, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, חולון, בת ים, בני ברק, פ"ת, ראש העין צפון, כפ"ס נורדאו, הוד השרון סוקולוב, רעננה והרצליה–

תדירות הרכבות בתחנות אלה אשר צומצמה בשבועות האחרונים בשל מחסור בצוותי רכבת ואילוצים תפעוליים נוספים, תעלה מחדש ל-3-4 רכבות מידי שעה בחלק משעות השיא.


בין תחנות אשקלון, אשדוד עד הלום, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, בני ברק, פ"ת, ראש העין צפון, כפ"ס נורדאו, הוד השרון סוקולוב, רעננה והרצליה- תופעל מידי שעה בשעות השיא בלבד רכבות מהירות אשר תקצרנה את זמן הנסיעה בין תחנות אלה (כך לדוגמא זמן הנסיעה מאשקלון לת"א יעמוד 46 דקות במקום 55 דקות).


הפעלת לוח זמנים מלא בקו דימונה- באר שבע צפון – אשר פעילותו הופסקה בשבועות האחרונים בשל מחסור בצוותי רכבת ואילוצים תפעוליים נוספים, ישוב לפעול בהתאם ללוח הזמנים הרגיל.


יחולו שינויים בזמני יציאת הרכבות בחלק מתחנות הרכבת.

לעוד עדכונים ניתן להיכנס לאתר רכבת ישראל


רכבת ישראל
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוצים להיכנס לעולם ההיי-טק? עיריית ראשון לציון מציעה קורסים, הכשרות מקצועיות וסדנאות בתחומי help desk ו-QA בסיומם יקבלו המשתתפים תעודת מקצוע ואף ייקלטו בחברות מובילות בשוק; מפגש חשיפה יתקיים היום שלישי (17.5)

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 1


רוצים להיכנס לעולם ההיי-טק? עיריית ראשון לציון מציעה קורסים, הכשרות מקצועיות וסדנאות בתחומי help desk ו-QA. עם סיום הקורסים בהצלחה, יקבלו התלמידים תעודת מקצוע ואף ייקלטו בחברות מובילות בשוק. מדובר במהלך ייחודי שאותו מובילה עיריית ראשון לציון שבו היא מסייעת לתושבים להשתלב במקצועות ההיי-טק, תוך התחייבות של שני מעסיקים לקליטת מסיימי הקורס לעבודה.

בימים אלה נפתח הרישום לשתי הכשרות. האחת הינה בתחום תמיכה תפעולית (help desk), בשיתוף עם הנוהל הירוק של זרוע העבודה, שמיועדת לבעלי יכולות טכנולוגיות, קריאת אנגלית ובעלי מתמטיקה ברמה של 3 יחידות לפחות. בסיום ההכשרה יזכו המסיימים לתעודת הסמכה ולעבודה בחברת בזק.


תנאי קבלה:
1. 12 שנות לימוד.
2. מתמטיקה ואנגלית ברמת 3 יחידות לפחות. קריאת אנגלית טכנית ברמה טובה.
3. הבנה בסיסית טובה בסביבת Windows.
4. ראיון אישי.

להרשמה ולתנאי הסף הנדרשים: https://bit.ly/3Nj36vd

.


הכשרה נוספת הינה בתחום QA, בסבסוד משרד הכלכלה, שבסיומה מובטחת השמה בחברת qualitest.

להרשמה: https://bit.ly/3FNiVrd.


מרכז הזדמנות - המרכז העירוני לקידום תעסוקה במינהל לשילוב חברתי שבעיריית ראשון לציון, בשיתוף משרד הרווחה והביטחון החברתי ומשרד הכלכלה, מקיימים בכל חודש מספר פעילויות המסייעות במציאת עבודה כמו כתיבת קורות חיים, אסטרטגיות בחיפוש עבודה, סדנאות הכנה לראיונות עבודה, קורס WORD והפעלת הרשתות החברתיות בחיפוש אחר מקום עבודה.

ניתן להישאר מעודכנים ולקבל דיווחים על כלל הפעילויות באמצעות הצטרפות לרשימת התפוצה:

שמרו אותם כאיש קשר – https://wa.me/message/WTDT5775RK3BA1 ושלחו להם הודעה עם שמכם המלא.
ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך:

"תעסוקה הוא תחום משמעותי בחיינו, וכעירייה חשוב לנו לספק עזרה לתושבים במציאת עבודה ובהכשרות רלוונטיות. דאגנו לכך שמעבר לקורסים הייחודים שאנחנו מציעים, יהיה גם אופק וכל אחד ממסיימי הקורס ישובץ לעבודה באופן מובטח. מעבר לכך, אני מזמין את כולם להצטרך לסדנאות שלנו במרכז הזדמנות המסייעות במציאת עבודה עבור כל אחד".


מוטי עג'מי, סגן ומ"מ ראש העירייה ומחזיק תיק הרווחה, מסר:

"עיריית ראשון לציון חרטה על דגלה סיוע לתושבים בכל תחומי החיים. תעסוקה הינה מרכיב עיקרי וחשוב שמעניקה בטחון, עניין, הגשמה עצמית והתקדמות אישית. המרכז העירוני לקידום תעסוקה מעניק אפשרויות מגוונות לתושבי העיר, בתחומי ההיי-טק ובמקצועות נוספים ואני מזמין את כולם להיעזר בו".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה זה ובאיזו שעה
  הגב 17.05.22 12:25
 • אורח

תלמידי שובו למצויינים בראשון לציון יצאו בקמפיין הסברה מיוחד ברחבת העירייה למאבק בתופעת השלכת מגבונים לאסלה

מדובר על בקמפיין הסברה לציבור על האחריות האישית במניעת סתימות בצינורות המים, במסגרת פרויקט קיימות של איגודן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
שובו למצויינים


למי שעבר בעיריית ראשון לציון, נתקל בתלמידי שובו למצויינים ראשון לציון אשר קיימו קמפיין מיוחד למען הסביבה.

בימים אלו יצאו תלמידי שכבת ה בבית הספר לקמפיין מיוחד להגברת המודעות לנזק בהשלכת מגבונים לאסלה. התלמידים הגיעו אל רחבת העירייה עם שלטים וחומרי הסברה הקוראים: "המגבון מקומו באשפה, לא נשליך אותו לאסלה!!!". מדובר על בקמפיין הסברה לציבור על האחריות האישית במניעת סתימות בצינורות המים, במסגרת פרויקט קיימות של איגודן.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלופיםם כל הכבוד
  הגב 17.05.22 09:15
 • אורח
  מקסימים כל הכבוד! אין על הבית הספר הזה שובו בית ספר טוב חינוך טוב משמעת טובה אני כאמא מאוד מעריכה כל מורה ומורה אין על החינוך שם תודה רבה למנהלת מקסימה ולכל המורות ומורים מקסימים! מעריכה מאוד
  הגב 17.05.22 09:38
 • אורח
  כל הכבוד ! כדאי מאוד לעשות גם קמפיין הסברה (וחינוך) נגד זריקת זבל ברחוב ונגד מי שלא אוסף את הקקי אחרי הכלב ונגד כל צורה של לכלוך והשחתת רכוש ציבורי ופרטי. ילדים טובים , תמשיכו במעשים טובים ואולי תצליחו לחנך את המבוגרים.
  הגב 17.05.22 09:58
 • אורח
  כל הכבוד בקרוב יש בחירות
  הגב 17.05.22 13:15
 • אורח
  מי הדפוק שזורק מגבון לאסלה , אה ערבים
  הגב 17.05.22 14:11
 • אורח

אירוע דקירות בראשון לציון, פצוע בינוני

מערכת האתר | | תגובות: 28


בשעה 17:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע ברחוב יעקב פריימן בראשון לציון. חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שמיר-אסף הרופא גבר בן 26 במצב בינוני עם פציעה חודרת.
התפרסמו 28 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל יום יש דקירות, מה עושים כדי שהתופעה תיפסק? המצב רק מחמיר
  הגב 16.05.22 18:09
 • אורח
  דוקרים את מי שדוקר
  16.05.22 18:17
 • אורח
  חחחח
  16.05.22 18:18
 • אורח
  אירוע פחא"י או פלילי?
  הגב 16.05.22 18:17
 • אורח
  ממש מפחיד.
  הגב 16.05.22 18:46
 • אורח
  לפני הפרסום יש לדאוג ליתר פרטים ...
  הגב 16.05.22 18:48
 • אורח
  זה בגלל העיירה בראשון לציון לא מעניין אותה כלום
  הגב 16.05.22 18:48
 • אורח
  היכן אוכלי החינם של החברה לבטחון ,עדין שותים קפה בחינם בכל מיני מסעדות ???!!!
  הגב 16.05.22 18:48
 • אורח
  רק קנסות הם יודעים, צודק לגמרי
  16.05.22 23:42
 • אורח
  נראה שהאלימות הפיזית בראשון לציון עולה. מדאיג
  הגב 16.05.22 18:49
 • אורח
  חבל שאנו עיר עם אינפלציה של פשע,דקירות,מוות של קשישים,תאונות,אלימות......
  הגב 16.05.22 18:49
 • אורח
  והתאבדויות רבות מדי
  הגב 16.05.22 18:49
 • אורח
  ואיפו הבטחון העירוני?
  הגב 16.05.22 18:51
 • אורח
  אין טיפול באלימות בעיר. החל מאופנועים, ילדים על טרקטורונים, דקירות ושמייח. לא רואים משטרה ברחובות. חבל
  הגב 16.05.22 18:58
 • אורח
  מה הרקע?
  הגב 16.05.22 19:00
 • אורח
  אלכוהול וסמים.וערבים
  הגב 16.05.22 19:07
 • אורח
  העיקר נותנים דוחות חופשי אבל עבריינים אמיתיים לא עוצרים
  הגב 16.05.22 19:16
 • אורח
  אין דין ואין דיין
  הגב 16.05.22 19:42
 • אורח
  נכון,, היה ג'יימס דין == והיה - משה דיין ♥
  16.05.22 19:46
 • אורח
  אין לא משטרה ואין ביטחון עירוני בטיילת.. חבל שלא דואגים לתושבים.. לעיריית ראשלצ לא חסר כסף
  הגב 16.05.22 19:53
 • אורח
  לא יאמין יש בדור הזה אלימים דור מחורבן
  הגב 16.05.22 19:59
 • אורח
  ככה זה שיש יותר מידי ערסים .
  הגב 16.05.22 20:32
 • אורח
  שווה לדקור עם זה ערבי שזה נורמה .או עבריין החוק מחליק הכול .חברים במידה ואין בטחון ברחובות ישראל לסגור את המדינה
  הגב 16.05.22 21:05
 • אורח
  בטח ערבים
  הגב 16.05.22 22:10
 • אורח
  מי לא חושב ככה? הדקירות חמישים אחוז מסיבה רומנטית,30 אחוז בגלל חובות ועשרים אחוז מפני שפגעו למישהו באגו .
  הגב 16.05.22 22:40
 • אורח
  לא לגור במזרח ראשון
  הגב 17.05.22 07:17
 • אורח
  לכל הלבנים המנותקים שמגיבים פה... ראשון.. זה בתימים שלא תפסו אותם.... הכל פה צואה רותחת... עוד 5 שנים.. העיר הזאת תייצא כנופיות שהמדינה לא ראתה... מחכה שיגמר הזמן של המס שבח.... ובורח מהעיר העלובה הזאת....
  הגב 17.05.22 13:28
 • אורח
  🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🙏
  הגב 17.05.22 14:13
 • אורח

ניר כהן, תלמיד הגימנסיה הריאלית בראשון לציון זכה במדליית זהב באולימפיאדת הכימיה שנערכה באוזבקיסטן

ניר נבחר להיות אחד מתוך 8 חברי נבחרת ישראל שהשתתפה בתחרות כחלק מההכנה לאולימפיאדה הבינלאומית. יש לציין כי ניר זכה בשנה שעברה במדליית כסף.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: מרכז מדעני העתיד, אלבום פרטי.


הישג חסר תקדים באולימפיאדת הכימיה ע"ש מנדלייב שהתקיימה השנה בטשקנט שבאוזבקיסטן. נבחרת ישראל המונה 8 תלמידים זכו ב6 מדליות.

אולימפיאדת מנדלייב נערכת מזה 55 שנה, בה לוקחת חלק גם מדינת ישראל משנת 2016. חברי נבחרת ישראל עוברים תהליך הכשרה מיוחד בפקולטה לכימיה ע"ש שוליך בטכניון ולאחר שלבי מיון ואימונים נבחרו 8 התלמידים שייצגו את ישראל באולימפיאדה: טל ששון, שון חנץ, נויה דישון, ליאורה קרני, נטע דוד אייגר וניר כהן.

התחרות מתקיימת מדי שנה במדינה אחרת במדינות שונות כאשר ישראל שולחת לתחרות כארבעה עד שישה משתתפים כל שנה, והתחרות משמשת כאימון לאולימפיאדה הבינלאומית.

התחרות מורכבת משלושה מבחנים: מבחן מעשי ושני מבחנים תיאורטיים, שאורכם 5 שעות.

ההישגים של חברי נבחרת ישראל:


ניר כהן- תלמיד כיתה י"ב, גימנסיה הריאלית בראשון לציון זכה במדליית זהב. לפני כשנה זכה ניר במדליית הכסף.

טל ששון- תלמיד כיתה י"ב, תיכון גבעול בחדרה זכה במדליית ארד

ליאורה קרני- תלמידת כיתה י"ב, תיכון רבין במודיעין זכתה במדליית ארד

שון חנץ- תלמיד כיתה י"א, קריית חינוך ע"ש רבין בגן יבנה זכה במדליית ארד

נטע אייגר- תלמיד כיתה י"א, תיכון שקד דרכא עמק המעיינות הגיע לרמת מדליית כסף במבחנים התיאורטיים

נויה דישון- תלמידת כיתה י"ב באורט פסגות כרמיאל
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לפני ימים מספר פורסם שהציג ישראל לא השתתף בתחרות שנערכה בגלל השבת. אז מה האמת??? בכל מקרה, ברכות ואיחולים לזוכה במדליית זהב ושאר המדליסטים.
  הגב 16.05.22 22:33
 • אורח
  נטע אייגר לא השתתף בשלב המעבדה האחרון כי נערך בשבת. וודאי בגלל זה כתוב כי הגיע לרמת מדליית כסף במבחנים התאורתיים, שלב המעבדה האחרון היה בשבת.
  הגב 17.05.22 10:55
 • אורח

ביום שישי 20.5 יופיע אביאל קרב במדרחוב רוטשילד במסגרת מופעי הרחוב של מיזם ראשון מיוזיק

מוזיקאים תושבי העיר המעוניינים לקחת חלק במופעי הרחוב יכולים להירשם בלינק המצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פרוייקט ראשון מיוזיק נמשך וגם בסוף השבוע הקרוב יוכלו תושבי העיר ליהנות ממופעי רחוב של אמנים בראשון לציון.

בימי שישי הקרובים מי שהספיק לבקר בשוק האיכרים במדרחוב רוטשילד נהנה מהופעות של מוזיקאים תושבי העירה מופיעים ומנעימים את השבת כמו דניאל סילאין, שיבא ואופיר הדס שהופיעו בשבועות האחרונים. המופעים מתחילים מהשעה 10:00 במתכונת של מופע רחוב עד השעה 12:00 בסמוך לשוק האיכרים במדרחוב רוטשילד במטרה לתת במה לתושבי העיר ובמקביל לשמח את תושבי העיר לקראת השבת. המיזם בשיתוף מיוזיק ראשון קהילת המוזיקאים של צעירים תושבי העיר מאגף הנוער והצעירים בשיתוף עם החברה העירונית ומועדון התדר.


לדבר אלי מועלם מי שמוביל את הפרוייקט, ההופעות עתידות להימשך גם בתקופת הקיץ.

לו"ז האירועים הקרוב:

20.5 אביאל קריב

27.5 יובל גליקו

3.6 שיבא.

לפרטים נוספים ועדכונים ניתן לעקוב אחר דף הפייסבוק של ראשון מיוזיק


הרשמה למוזיקאים תושבי העיר שרוצים להשתתף באירועים עתידיים :

https://docs.google.com/forms/d/1jOKI3eOS38j46dwU_KzyONeXBzS-eSu5f6WDO_OSGXU/edit

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רגע לפני הבחירות להסתדרות, יו"ר מרחב ההסתדרות בראשון לציון והסביבה, דוד ראובן מספר על הביטחון שינצחו ועל העבודה הרבה שעוד מחכה: רפורמות, שכר המינימום ועוד

כפי שכולם יודעים אני , דלתי פתוחה בפניי כולם, כל יום כל היום, וזאת סיסמת בחירות, אומר דוד ראובן.

מערכת האתר | | תגובות: 27


בעוד כשבוע יוכרז מסע הבחירות בהסתדרות בו יקבע יו"ר ההסתדרות החדש/ישן בהתמודדות בין היו"ר לשעבר, עופר עיני ליו"ר המכהן, ארנון בן דוד. בבחירות יבחרו גם ראשי המרחבים, נציגי נעמת ועוד. רגע לפני הבחירות דוד ראובן, יו"ר מרחב ההסתדרות בראשון לציון והסביבה מספר על הבחירות הקרובות ולא חושש כי מבחינתו הוא יודע בדיוק את מאזן הכוחות ומי ינצח.

דוד ראובן מכהן בתפקידו מינואר 2021, הוא גדל במעברה בשיכון גורדון (צמודה לשיכון המזרח), בן זקונים שבכיתה ד', הפך לאח שכול (אחיו יחזקאל, נהרג במלחמת ששת הימים), ואת שנות התבגרותו עבר בבית שכול, כאשר האובדן השפיע רבות על הוריו. הוא למד חשמל והתגייס לצה"ל. לאחר שחרורו, הוא הצטרף לעבודה בעיריית ראשון לציון, במחלקת החשמל. עם השנים התגלו כישוריו המנהיגותיים, וחבריו לעבודה לחצו עליו, ללכת להיבחר לוועד העובדים. דוד נענה לאתגר ואף זכה בתפקיד ולאחר מספר שנים, הפך יו"ר הועד וחבר בהנהגה הארצית של ההסתדרות הכללית.


היכן אתה רואה את שיא הצלחתך המקצועית, בתחום יחסי העבודה?

כשכיהנתי כיו"ר ועד עובדי עיריית ראשון לציון, יחד עם ראש העיר דאז, מאיר ניצן. ביצענו מבני אירגוני, מהש.ג ועד ראש המינהל. הסכמי שכר לכל הסקטורים - סייעות, לבורנטים, עובדי ניקיון, אבי בית ועוד. כמו כן שמירת זכויות העובדים לכל אורך הדרך.

מה עוד יש לעשות?

ב-2002 פרשתי מהעירייה, ומוניתי למנהל אגף לאיגוד מקצועי במרחב ההסתדרות בראשון לציון, ובמקביל נבחרתי כחבר מועצת העיר וכיהנתי שתי קדנציות.

כשפרשתי מהעירייה, היו מספר הצעות מהמיגזר הפרטי, אבל הקטע של לשרת את הציבור, זורם בעורקיי, לכן דחיתי כל הצעה. בתפקיד, מנהל אגף לאיגוד מקצועי, חתמתי על הרבה הסכמי עבודה טובים לעובדים, עם נגב קרמיקה, היקב, חברות עירוניות מתנ"ס באר יעקב ועוד. ואני גאה על כך מאד. אני רוצה לציין, שיצאנו בריאים ושלמים ממגפת הקורונה, בעקבות הסכמים ומינהל נכון, כי היה חשש להתרסקות.

יש עוד הרבה מאוד עבודה, ימי ההסתדרות עם הכוסות תה, ועשיה בעצלתיים תמו והיו. היום ההתמודדות זה עם מקצועות חדשים, עם שכר שונות ומורכב, נכונו לנו עוד הסכמי מסגרת, רפורמות גדולות, שכר ממוצע במשק גמלאים ועוד אתגרים מעניינים.

כפי שכולם יודעים אני , דלתי פתוחה בפניי כולם, כל יום כל היום, וזאת סיסמת בחירות.

שני חברי וועד בשני מקומות עבודה שונים, אמרו:" זה כאילו, שדוד נולד לתפקיד הזה, הוא בקי בכל פרט ופרט בנושא עובדים, והוא עושה עבודה מדהימה".
התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא נראה לכם מוזר שמתפקיד יו"ר ועד עובדים בעירייה ,אדם "מוצנח" לתפקיד בכיר בהסתדרות ,המוסד הארכאי שאמור להתבטל, ללא כישורים מסויימים אלא עם קשורים אותם ניצל כשעשה יד אחת עם ההסתדרות נגד העובדים ???
  הגב 16.05.22 17:14
 • אורח
  ממשיך את אי העשייה בעירייה שלא יספר סיפורים.
  16.05.22 19:08
 • אורח
  כישלון בכול מעשוו
  16.05.22 23:50
 • אורח
  חוץ מעצמו אף אחד לא מעניין אותו
  16.05.22 23:52
 • אורח
  מה עם שכר ותנאי הסייעות? מה הוא עשה למענן?
  הגב 16.05.22 17:16
 • אורח
  נאדה כלום גורנישט
  16.05.22 19:09
 • אורח
  מה קורה עם הגימלאים? בושה וחרפה !!!
  הגב 16.05.22 17:28
 • אורח
  לא עשה כלום ולא יעשה כלום
  16.05.22 19:09
 • אורח
  שלום אורח -כדאי לקרא ולהבין .אחרי וועד העובדים עם עשייה ברוכה
  הגב 16.05.22 17:30
 • אורח
  לאחר מכן היה חבר מועצת עיר 2 קדנציות
  הגב 16.05.22 17:31
 • אורח
  כל התקופות עשייה אפס
  16.05.22 19:10
 • אורח
  לאחר מכן יו"ר האיגוד המקצועי עם חתימת הסכמים לטובת העובדים
  הגב 16.05.22 17:31
 • אורח
  לאחר מכן מ"מ מתוקף תפקידו במרחב ראשון ולבסוף נבחר ליו"ר המרחב
  הגב 16.05.22 17:32
 • אורח
  ובעזרת השם לטובת ציבור העובדים .הוא יבחר ב-24.5
  הגב 16.05.22 17:33
 • אורח
  אני כבר לא עובדת .אבל כולנו בוחרים עוגנים כי הם העוגן שלנו .בהצלחה לארנון לדוד ולעופרה
  הגב 16.05.22 17:34
 • אורח
  כל מילה👌
  16.05.22 19:14
 • אורח
  אתי דמשק?
  16.05.22 23:28
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 16.05.22 17:34
 • אורח
  דוד ראובן. איש יקר שמסייע לעובדים. תודה על הליווי והתמיכה גלעד יור ועד חקירות רשות המיסים
  הגב 16.05.22 18:45
 • אורח
  לך הביתה !
  הגב 16.05.22 19:05
 • אורח
  דוד ועופרה היקרים ישר כח על פועלכם המבורך! נצביע עוגנים! אתכם לאורך כל הדרך! ציבור העובדים במרחב ראשון לציון מאחוריכם! נעשה ונצליח
  הגב 16.05.22 20:07
 • אורח
  אתי דמשק?
  16.05.22 23:27
 • אורח
  אוכלי חינם יש לו בן משפחה מנהל יחידה בעירייה מתעלל בעובדים ולא עושים לו כלום כי מפחדים מדוד ראובן שלא יהיה נגדם עם זה הוועד ואם זה חברי המועצה שמים חרא על העיניים
  הגב 16.05.22 21:44
 • אורח
  דוד ראובן, האיש הנכון במקום הנכון. לוחם צדק למען העובדים.
  הגב 16.05.22 21:46
 • אורח
  דוד אתה ענק, אתה תיבחר בגדול, ותמשיך לעשות למען העובדים.
  הגב 16.05.22 21:47
 • אורח
  מה לגבי אזרח ותיק ?למה לא מעלים את קיצבת ביטוח לאומי. אנחנו עדר ללא רועה.
  הגב 16.05.22 22:12
 • אורח
  דוד ראובן איש איגוד מקצועי מהשורה הראשונה ואת כל חייו המקצועיים הקדיש לעובדים. עופרה מזרחי בן שלום , לוחמת לזכויות העובדים והעובדות , מנהיגה ויוזמת חברתית . העובדים במרחב ראשל"צ ומאמינים בכם ובניצחונכם בבחירות .
  הגב 17.05.22 00:13
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
16.05.22 00:12
רוצה לדעת מה קרה היום בקניון הבאר היה מלא אמבולנסים ומשטרות הכל בסדר ?
אורח
15.05.22 22:27
מתי כביש שדרות רבין יפתח לתנועה ? תודה
אורח
13.05.22 12:31
תתחילו גם אתם לפעול, פחדנים עלובים. למה הורסים את פארק הזיכרון, בשביל מגרשי טניס, סקווש ומתקני כושר קרבי ?! האין מספיק כאלה על כל העיר ?! למה רוצים לבנות שם גם קיוסק ובית קפה ?! האין יותר מדי כאלה רק על כל מערב העיר !? למה קינסטליך הדפוק והמנותק, הרס את האזור שליד החוף, שבו היה מקום לעשות על האש, רק כי היה מלוכלך שם ורק כדי לבנות שם מתקני כושר ?! יש מספיק כאלה ! לא צריך יותר ! חתיכת אפס מגלומן ומנותק שכמותו ! אנחנו צריכים לנהל את העיר, לא הוא ! גם כן...בוחרים בו, הוא לא יודע מי בחר בו, והוא מנותק וכלל לא אכפת לו ממי שבחר בו. אימא שלך גם כן...לפחות תתייעץ עם תושבי העיר על דברים ! גם הם צד בעניין !
אורח
16.05.22 18:03
צודק גם אני מתנגד
אורח
13.05.22 09:21
לאן הגענו דגל ישראל מורידים מפחד. בישראל
אורח
13.05.22 09:26
מצפים מרז להשאיר את דיגלי ישראל ברחובות כל השנה
אורח
12.05.22 22:52
אוחת שתי לםשבתשלום
אורח
11.05.22 18:48
אוחובסקי בשטח כולם במתח
אורח
11.05.22 06:39
מה עים החיסון החמישי . כבשים
אורח
10.05.22 16:14
אנחנו תושבי הרצל ! ירקות מכולת ,,,פסולת סוקולוב טיומקין אהרון קרון סובלים מליכלוך תמ"א,פחים ברחוב,אזרחים וותיקים אמהות ועגלות תינוקות מתקשים ללכת במדרכות הרוסות או רק ליכלוך,,,. יש לשטוף המדרכות עם סילון ומברשות בימי הקיץ,לא מספיק המטאטא והמנקה. האזרח אשם גם,הכל מכל מתגלגל ברחוב,,,,אנחנו לא שווייץ,,,,יותר קרובים לעזה 😄 בהשלחת אשפה לרשות הרבים.
אורח
13.05.22 12:32
תתחילו גם אתם לפעול, פחדנים עלובים. למה הורסים את פארק הזיכרון, בשביל מגרשי טניס, סקווש ומתקני כושר קרבי ?! האין מספיק כאלה על כל העיר ?! למה רוצים לבנות שם גם קיוסק ובית קפה ?! האין יותר מדי כאלה רק על כל מערב העיר !? למה קינסטליך הדפוק והמנותק, הרס את האזור שליד החוף, שבו היה מקום לעשות על האש, רק כי היה מלוכלך שם ורק כדי לבנות שם מתקני כושר ?! יש מספיק כאלה ! לא צריך יותר ! חתיכת אפס מגלומן ומנותק שכמותו ! אנחנו צריכים לנהל את העיר, לא הוא ! גם כן...בוחרים בו, הוא לא יודע מי בחר בו, והוא מנותק וכלל לא אכפת לו ממי שבחר בו. אימא שלך גם כן...לפחות תתייעץ עם תושבי העיר על דברים ! גם הם צד בעניין !


תאגיד המים "מניב ראשון" מציין 20 שנות פעילות! תאגיד המים, מניב מפיק מים מ - 14 קידוחים בראשון לציון המספק כ - 10 מיליון קוב מים בשנה כמחצית מצריכת המים העירונית

סאלי לוי, מנכ"לית "מניב ראשון": "אני גאה לסכם 20 שנות פעילות החברה ולציין כמעט עשור בניהול החברה בפרט וכמנכ"לית בענף התשתיות בארץ בכלל. עשור של שיתוף ידע בינינו לבין עיריות ותאגידי מים, גופי הממשלה השונים ומשלחות מרחבי העולם שבאים להתרשם וללמוד אצלנו. כל אלו לא היו יכולים לקרות ללא הבעת אמון וגיבוי מראש העירייה ויו"ר הדירקטוריון רז קינסטליך ומדירקטוריון החברה ועל כך תודתי".

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום: מניב ראשון


תאגיד המים "מניב ראשון" מציין 20 שנות פעילות!

ציון הדרך המשמעותי שנרשם זמן קצר לאחר יום העצמאות, נוגע באופן סמלי גם לעצמאות משק המים העירוני ולכך שבאופן חריג, "מניב ראשון" מפיקה בעצמה כ – 10 מיליון קוב בשנה, כמחצית מצריכת המים העירונית! זאת באמצעות לא פחות מ -14 קידוחים פעילים, המאפשרים בין היתר מתן מענה למצבי חירום.

לצד הפעילות השוטפת, החברה נוטלת חלק משמעותי בפיתוח העיר ובביסוס התשתיות בשכונות החדשות ובמתחמי העסקים המוקמים בשנים האחרונות ברחבי העיר.

נראה כי סיפורה של "מניב ראשון", שזור בסיפורה של ראשון לציון החוגגת השנה 140 שנים להיווסדה. 140 שנים מאז קם לתחייה חזון העיר, נחפרה באר המים הראשונה ויצאה הקריאה "מצאנו מים" שאפשרה את הקמת היישוב, חזון הממשיך ומלווה את החברה עד עצם היום הזה.

פרויקטים יחודיים לעיר ולמניב ראשון

מלבד עצמאות משק המים ואספקת מי בארות איכותיים לתושבי העיר, היא מובילה את פרויקט "הנגר העילי" באמצעותו מי הגשמים נאספים ונאגמים באגם ה"סופרלנד". אותם מים, מוחדרים בהמשך למי התהום ונשאבים לטובת השקיית הגינון העירוני במערב העיר. מדובר במהלך ייחודי החוסך לעיר כסף רב מדי שנה ותורם למאזן המים הלאומי.


כמו כן, במרוצת השנים הכניסה החברה שיטות חדשניות של שיקום ושדרוג תשתיות מים וביוב והנחת תשתיות חדשות מבלי לפתוח כבישים ומדרכות, על מנת לייעל את העבודה ולמזער את הפגיעה בשגרת החיים של התושבים.


הנהלות כלכלית

מרבית הפעילות השוטפת מבוצעת ע"י עובדי החברה. כ -90 עובדות ועובדים מקצועיים, שעלות העסקתם מהווה בסך הכל כ -7 אחוזים מהפעילות הכספית של החברה, נתון המעיד על ניהול יעיל וחסכוני.

עודפי הרווחים מועברים לעירייה כדיבידנד, החוזר לתושבים דרך התקציב השוטף של העירייה לטובת פעילויות חינוך ורווחה.יו"ר דירקטוריון החברה, ראש העירייה, רז קינסטליך, בירך:

"ההתפתחות של החברה לאורך השנים מעוררת התפעלות ולראייה - משק המים בראשון לציון הפך לשם דבר ולמודל לחיקוי בארץ ומחוצה לה. אני סמוך ובטוח כי כשם שהחברה עמדה היטב בפני האתגרים שניצבו בפניה ופעלה למען תושבי העיר ב -20 שנות קיומה, היא תמשיך לעשות זאת במלוא המרץ גם בעתיד ותהווה נדבך משמעותי בשגשוגה של ראשון לציון".
סאלי לוי, מנכ"לית "מניב ראשון":

צילום עידן גרוס


"אני גאה לסכם 20 שנות פעילות החברה ולציין כמעט עשור בניהול החברה בפרט וכמנכ"לית בענף התשתיות בארץ בכלל. עשור של שיתוף ידע בינינו לבין עיריות ותאגידי מים, גופי הממשלה השונים ומשלחות מרחבי העולם שבאים להתרשם וללמוד אצלנו. כל אלו לא היו יכולים לקרות ללא הבעת אמון וגיבוי מראש העירייה ויו"ר הדירקטוריון רז קינסטליך ומדירקטוריון החברה ועל כך תודתי".


אנו גאים בעצמאות משק המים העירוני בראשון לציון. נמשיך את המסורת של איכות האנשים, המסורת של איכות השרות ואיכות העבודה, ואת מסורת הצעידה בדרך המצוינות. להתחדש ולפרוח בכל שנה מחדש וביחד נמשיך 'להשקיע בכל טיפה' גם בשנים הבאות".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שינתקו את הצריכה משתופת בביניינים ישנים! שכנים גונבים מים ולשאר הדיירים אין ברירה אלא לשלם מתוך החשבון הפרטי! גם תופסים גינה של בניין ועושים בריכות על חשבון דיירים תמימים שאין להם כוח להתמודד עם עבריינים
  הגב 16.05.22 12:06
 • אורח
  כל הכבוד על פועלך!
  הגב 16.05.22 16:14
 • אורח

ביום שישי 27.5 יתקיים הפנינג אימוץ כלבים במקיף י"ב המעיין בראשון לציון

במקום יתקיימו פעילויות לילדים וכן מכירת מזון שההכנסות יתרמו לעמותות בע"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


מקיף י"ב המעיין ועיריית ראשון לציון יערכו בסוף חודש הפנינג אימוץ כלבים מיוחד למציאת בית חם להולכים על ארבע.

בתוכנית:

דוכנים ופעילויות יצירה לכל הילדים

שי לכל מאמץ

דוכני איסוף ציוד לכלביות

דוכני מזון- ההכנסות יועברו לתרומה לעמותות בע"ח

מתי? יום שישי 27.5 משעה 11:00 ועד 13:30 ברחוב העצמאות 37
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  התחרפנו כולם עם הכלבים
  הגב 16.05.22 10:26
 • אורח
  למה התחרפנו? זה שאין לך כלב זה לא אומר שהאנשים התחרפנו!!!! טוב מאוד וכל הכבוד לכל מי שמאמץ
  16.05.22 14:19
 • אורח
  אם לא מעניין אותך אתה לא חייב להגיב איףף
  16.05.22 14:25
 • אורח
  זה הבית ספר שלי
  הגב 16.05.22 14:06
 • אורח
  אז תבוא לאמץ :) ואם לא אז תבוא לתרום איזה כירבולית ישנה שאתה לא צריך :)
  16.05.22 14:25
 • אורח

תזכורת להורים! החברה העירונית ראשון לציון פתחה את ההרשמה לקייטנות הקיץ לתלמיד כיתות א-ג

לגבי גני הילדים הודיעה החברה העירונית: תוכנית גני הילדים וחטיבה צעירה של החופש לא תוקצבה השנה על ידי משרד החינוך. הנושא נמצא כעת בטיפול, ובחברה ממתינים להחלטות ובהתאם לכך יפתח הרישום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית עתידה לפתוח ביום ראשון 15.5 את ההרשמה לקייטנות הקיץ של תלמידי כיתות א-ג. הקייטנות יפעלו בין התאריכים 03.07-21.07.

לגבי גני הילדים הודיעה החברה העירונית: תוכנית גני הילדים וחטיבה צעירה של החופש לא תוקצבה השנה על ידי משרד החינוך. הנושא נמצא כעת בטיפול, ובחברה ממתינים להחלטות ובהתאם לכך יפתח הרישום.


תכנית בית ספר של החופש לכיתות חטיבה צעירה ולכיתות א' - ג'

מועדי הפעילות:

03.07.2022-21.07.2022 (לא כולל יום שישי)


שעות הפעילות ועלויות:

חטיבה צעירה:

7:30-13:00 - 300 ש"ח

13:00-16:30- 675 ש"ח


כיתות א' - ג':

08:00-13:00 - 300 ש"ח

13:00-16:00 - 650 ש"ח


המחיר לא סופי ייתכנו שינוייםתוכנית בית הספר של החופש:

התכנית והפעילויות יתמקדו בתרבות למידה, והעשרה, פעילויות חברתיות ערכיות.

פעילויות מעניינות ומעשירות של סדנאות מדע, עידוד הקריאה, כתיבה יוצרת ועוד מגוון חוגים.


מועדי הרשמה:

הרישום יחל בתאריך 15.05.2022 ויסתיים בתאריך 31.05.2022 בשעה 15:00 לא תתאפשר הרשמה לאחר מכן.


הזנה:

על ההורים לצייד את ילדם/ילדתם בארוחת בוקר הכוללת כריך, ירק ופרי וכן מפית חד פעמית ובקבוק מים.

ארוחת צהרים לממשיכי הצהרונים תסופק ע"י החברה העירונית.

ילדים בעלי רגישויות – יציינו זאת בהליך הרישום. קייטנת גני החופש הגדול
לילדי הגנים והחטיבה הצעירה

מועדי הפעילות:

21.7.22 - 3.7.22 (לא כולל יום שישי)


שעות הפעילות ועלות:

7:30-13:00 - 300 ש"ח

13:00-16:30- 675 ש"ח

המחיר לא סופי ייתכנו שינויים


תוכנית הקייטנה כוללת:

התוכנית תתמקד בפעילויות תרבות למידה, עידוד הקריאה, מיומניות חברתיות מגבשות וערכיות, משחקי חשיבה וחוגים מגוונים.


מועדי הרשמה:

הרשמה כללית תחל בעת פרסום קול קורא של משרד החינוך, התאריך יעודכן בהמשך.


הזנה:

על ההורים לצייד את ילדם/ילדתם בארוחת בוקר הכוללת כריך, ירק ופרי וכן מפית חד פעמית ובקבוק מים.

ארוחת צהרים לממשיכי הצהרונים תסופק ע"י החברה העירונית.

ילדים בעלי רגישויות – יציינו זאת בהליך הרישום. מחזור ב לתלמידי הגנים

מועדי הפעילות:

24.07.2022-11.08.2022 (לא כולל יום שישי ותשעה באב 7.08.2022)


שעות הפעילות ועלות למחזור ב':

7:30-13:00 - 770 ש"ח

13:00-16:30 - 630 ש"ח


המחיר לא סופי ייתכנו שינויים

מועד תחילת ההרשמה יפורסם בהמשך


סרטון הדרכה להורים איך מבצעים את הרישוםלפרטים נוספים אתר החברה העירונית https://www.hironit.co.il/?CategoryID=2753
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פקחי החברה לביטחון עברו קורס הכשרה ווטרינרי לטיפול בבעלי חיים ויוכלו לתת מענה מהיר בעת פניות תושבי ראשון לציון

במהלך הקורס למדו הפקחים על חשיבות לכידה נכונה של בעלי החיים מבלי לפגוע בהם. כמו כן, בקורס הועברו הרצאות עיוניות ומעשיות מטעם רופאי השירות הווטרינרי, מאלף ומתאמת אימוצים על מנת להעשיר את הידע של הפקחים. עם סיום ההכשרה, הבוגרים ביצעו מבחן והכשרת בטיחות ולאחר מכן קיבלו תעודות הסמכה.

מערכת האתר | | תגובות: 4


עיריית ראשון לציון למען בעלי החיות בעיר. במהלך השבועות האחרון נערך קורס הכשרה ווטרינרי לטיפול בבעלי חיים. הקורס הינו שיתוף פעולה בין השירות הווטרינרי העירוני לחברה לביטחון, וזאת על מנת לתת מענה בטיפול בבעלי החיים ורווחתם בעיר. במסגרת הקורס, שרוכז על ידי מ"מ מנהל השירות הווטרינרי, הפקחים עברו הכשרה מעשית בלכידה ובטיפול בחיות מחמד וכן בבעלי חיים גדולים יותר כמו סוסים. הקורס נערך במתחם בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בראשון לציון.


במהלך הקורס למדו הפקחים על חשיבות לכידה נכונה של בעלי החיים מבלי לפגוע בהם. כמו כן, בקורס הועברו הרצאות עיוניות ומעשיות מטעם רופאי השירות הווטרינרי, מאלף ומתאמת אימוצים על מנת להעשיר את הידע של הפקחים. עם סיום ההכשרה, הבוגרים ביצעו מבחן והכשרת בטיחות ולאחר מכן קיבלו תעודות הסמכה.


ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך:

"עיריית ראשון לציון היא הרשות הראשונה שמקיימת הכשרה כזאת ללא התערבות חיצונית. אנחנו שמים דגש רב על טיפול בבעלי חיים, וכחלק מכך החלטנו להכשיר פקחים בחברה העירונית לביטחון שייתנו מענה נכון ומהיר למצוקה של בעלי חיים וחיות מחמד בעיר. אני בטוח כי שיתוף הפעולה בין השירות הווטרינרי העירוני לחברה לביטחון יעזור לתושבי העיר ולבעלי החיים השונים".מקסים בביצקי, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הביטחון:

"ראשון לציון היא עיר שאוהבת חיות, ולכן החלטנו לתת מענה לתושבים למקרים בהם יש מצוקה של בעל חיים. אני בטוח שפקחי החברה לביטחון שהוכשרו על ידי השירות הווטרינרי יספקו טיפול מהיר ונכון לכל בעיה. שיתוף הפעולה בין שני הגופים יוכיח את עצמו ויגרום להתייעלות בשטח וטיפול מהיר יותר במקרים בהם בעלי חיים זקוקים לעזרה, ואני מברך על כך".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאד
  הגב 16.05.22 09:58
 • אורח
  הדבר הבא יהיה פקחים על סוסים. הרי למדו כבר לטפל בבעי״ח אז לא לנצל?
  הגב 16.05.22 11:58
 • אורח
  פקחי העירייה לומדים לתקשר עם חיות העיר ראשון לציון תחזקו אותם לתקשר עם אנשי העיר שלנו אחרת ינשחו אותם.
  הגב 16.05.22 13:02
 • אורח
  לא רק הרכבו על סוסים גם על כלבים. והיונים יכנסו לחניות והתישבו על לחמניןת בהצלחה. גם אני מרחמת אך לא ישנה בגלל הצפורים והכלבים שעושים מהומה..
  הגב 16.05.22 14:36
 • אורח

עיריית ראשון לציון חתמה על הסכם ערים תאומות עם העיר אחמטה שבגיאורגיה

ההסכם בין אחמטה לראשון לציון עוסק בהקמת פסטיבל שנתי למורשת תרבות בינלאומית בחסות מועצת אירופה, בו יוצגו מדי שנה חומרי תצוגה לרבות מורשת תרבות יהודית ויצירות יהודיות ועוד. כמו כן, לפי החלטת ממשלת גיאורגיה, שיתוף פעולה כלכלי באחמטה ימשוך ישראלים רבים והם ייהנו ממועדון הגולף, היפודרום, מלונות איכותיים ואטרקציות יין רבות.

מערכת האתר | | תגובות: 4


עיר תאומה חדשה לראשון לציון. היום (ראשון) נערך טקס ערים תאומות בין עיריית ראשון לציון לעיריית אחמטה הגאורגית. בטקס החגיגי נכחו ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, ויוסי חממי, המשנה לראש העירייה, וכן ראש עיריית אחמטה אלכסי פיטשחלאורי.

ההסכם בין אחמטה לראשון לציון עוסק בהקמת פסטיבל שנתי למורשת תרבות בינלאומית בחסות מועצת אירופה, בו יוצגו מדי שנה חומרי תצוגה לרבות מורשת תרבות יהודית ויצירות יהודיות ועוד. כמו כן, לפי החלטת ממשלת גיאורגיה, שיתוף פעולה כלכלי באחמטה ימשוך ישראלים רבים והם ייהנו ממועדון הגולף, היפודרום, מלונות איכותיים ואטרקציות יין רבות.

אחמטה ממוקמת כ-100 קילומטר מהבירה טביליסי, היא עיר הצפונית ביותר במחוז קאחתי בגאורגיה. שטחה של העיר הוא כ-2,207 קמ"ר, כאשר שטחים רבים מיועדים לחקלאות ובאזור יערות רבים (כ-91 אלף דונם). בחורף מזג האוויר לרוב קר מאוד, ואילו בקיץ חם. בעיר פועלים 24 בתי ספר ציבוריים, 37 גני ילדים, ומכללה אחת. כמו כן, שמונה ספריות פועלות בעיר וכן שלושה מוזיאונים.

כזכור, רק לפני מספר שבועות חתמה עיריית ראשון לציון הסכם ערים תאומות עם עיריית קזון סיטי מהפיליפינים.רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון:

"כל הסכם עם עיר תאומה היא ביסוס נוסף לקיומנו בארץ ישראל, ומהדק את הקשר ביננו לבין התפוצות. אין לי ספק כי בעזרת ההסכם נוכל לקדם את המסורת היהודית, ולהעלות יהודים נוספים לארץ ישראל ולראשון לציון. העיר אחמטה מציעה מגוון רחב של אטרקציות ובילויים, ואנחנו נקיים בנינו קשרים הדוקים שיחזקו את התיירות של כל עיר".


יוסי חממי, משנה לראש העירייה:

"שמחתי להוביל את החיבור בין גאורגיה והעיר אחמטה לראשון לציון. להסכם שחתמנו יש חשיבות ציונית רבה, ואני מעריך שתהיה לו גם השפעה רבה בתחומים נוספים, בטח על עיר מובילה כמו ראשון לציון. אנחנו נפעל בשיתוף פעולה על מנת לחזק את הקשרים הכלכליים ולקדם שיתופי פעולה נוספים בנינו. ראיתי את התרגשות ראשי הערים בחתימה על ההסכם, ואני מברך על כך ומודה לכל העוסקים במלאכה".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרווחת עוד ביקור בדיוטי פרי רז
  הגב 16.05.22 10:28
 • אורח
  יצירת קשרים עם ערים תאומות בעולם חשובים מאוד
  הגב 16.05.22 11:49
 • אורח
  למה חשובים?
  16.05.22 22:25
 • אורח
  העיקר שעושים משהו
  הגב 16.05.22 18:38
 • אורח

ליאור כהן גרשון, לילי אופיר, גבריאל גבאי ודבורה פינטו נבחרו לעובדים המצטיינים של תאגיד המים מניב ראשון

מנכל"ית מני ראשון סאלי לוי שיבחה אותם ואמרה: "העובדות והעובדים הם הלב של החברה, ברצוני להודות על הרושם העמוק שמשאירה המסירות של עובדי החברה, על הנכונות ליטול כל מטלה ולבצעה על הצד הטוב ביותר בנחישות ובמקצועיות, ולפתור כל אתגר ועל הבחירה לחשוב חיובי ולהצטיין.

מערכת האתר | | תגובות: 0
מניב ראשון


עם ציון 20 שנות פעילות לתאגיד המים הבאר השלישית התקיים טקס עובדות ועובדים מצטיינים לשנת 2021. שמות הזוכים באות הוקרה מיוחד: ליאור כהן גרשון,- מנהל יחידת מערכות מידע, לילי אופיר - עובדת מחלקת הכספים, גבריאל גבאי - עובד מחלקת התפעול, ודבורה פינטו עובדת מחלקת האכיפה.

מנכל"ית מני ראשון סאלי לוי שיבחה אותם ואמרה: "העובדות והעובדים הם הלב של החברה, ברצוני להודות על הרושם העמוק שמשאירה המסירות של עובדי החברה, על הנכונות ליטול כל מטלה ולבצעה על הצד הטוב ביותר בנחישות ובמקצועיות, ולפתור כל אתגר ועל הבחירה לחשוב חיובי ולהצטיין.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 19.5 תפתח אליפות אירופה בטאקוונדו בה תתמודד לוחמת הטאקוונדו של ראשון לציון, רבקה באייך

התחרות תתקיים בין התאריכים 19-22.5.22

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
ההתאחדות הישראלית בטאקוונדו


אליפות אירופה בטאקוונדו יוצאת לדרך!

היום (ראשון) יצאה משלחת ישראל בטאקוונדו לאנגליה בדרכה להתחרות באליפות אירופה 2022 שתתקיים במנצ'סטר ביום חמישי הקרוב ותימשך עד 22.5.

חברי המשלחת כוללים את המדליסטית האולימפית אבישג סמברג 49 ק"ג, נועה פרייס 53 ק”ג, טום פשקובסקי ב-54 ק”ג, ייגור רוגוז’ין ב-63 ק”ג, לוחם הטאקוונדו הפראלימפי אסף יסעור עד 58 ק”ג, נמרוד קרביצקי עד 68 ק”ג, רבקה באייך עד 46 ק”ג , אורי פטישי עד 58 ק”ג, דנה אזרן מעל 73 ק”ג, אלכס פיליפוב עד 80 ק”ג ועדנאן מילאד עד 63 ק”ג לפראלימפי וטום פשקובסקי ב-54 ק”ג.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה !!!
  הגב 16.05.22 08:22
 • אורח
  עלי והצחחחי
  הגב 16.05.22 09:18
 • אורח
  הצליחי
  הגב 16.05.22 09:18
 • אורח
  בהצלחה!!!
  הגב 16.05.22 09:25
 • אורח

ברבע הראשון של שנת 2022 חלה עלייה של כ80% במכירת דירות חדשות בראשון לציון

על פי נתוני הלמ"ס בשלושת החודשים הראשונים של השנה נמכרו בעיר 812 דירות חדשות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עיריית ראשון לציון


שוק הנדל"ן בישראל ממשיך לרתוח ולמרות עליית המחירים, התושבים ממשיכים לרכוש דירות. על פי נתוני הלמ"ס במהלך הרבע הראשון של שנת 2022 (ינואר עד מרץ) נמכרו בישראל 13,890 דירות חדשות, כאשר רבע מהדירות נמכרו בתל אביב, ראשון לציון ואשקלון.

כאמור ראשון לציון נמצאת במקום השני בארץ עם מכירה של 812 דירות חדשות שמהוות עלייה של כ80% לעומת הרבע האחרון של שנת 2021.

דירה חדשה היא דירה שנמצאת בתהליך בנייה פעיל או שהסתיימה הבנייה ולא עברו 15 חודשים. דירה חדשה שנמכרה היא דירה בה נחתם חוזה מכירה.

יישוברבע ראשון 2022רבע רביעי 2021אחוז השינוי בין הרבע הראשון של 2022 לרבע הרביעי של 2021
סה"כ13,89015,86012.4-
תל אביב יפו9611,11213.6-
ראשון לציון81245279.6
ירושלים7398027.9-
אשקלון71985515.9-
בית שמש709331114.2
נתניה6676781.6-
באר שבע62933289.5
בת ים5685934.2-
רמת גן44965431.3-
חריש3743565.1
מבשרת ציון361112222.3
פתח תקווה31938517.1-
אור עקיבא29934012.1-
חולון28520042.2
אשדוד2632409.6
ראש העין25315365.4
חדרה2262353.8-
רחובות2192161.4
גבעת שמואל21233937.5-
נתיבות20845153.9-
אור יהודה2002104.8-
בני ברק1861850.5
באר יעקב18181377.7-
קריית אונו16842360.3-
רמת השרון1551531.3
רעננה15122532.9-התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבודות הרכבת הקלה בראשון לציון! החל מהלילה (ראשון 15.5) ועד ליום שלישי 17.5 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב אברהם בר וסביבתו

העבודות יתקיימו החל משעה 22:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חברת נת"ע - נתיבי תחבורה עירוניים, מתקדמת בביצוע העבודות להקמת הקו הירוק בראשון לציון.

בימים ראשון-שלישי,15-17.5.22, משעה 22:00 עד שעה 05:00, תבוצענה עבודות תשתית בשדרות משה דיין, בקטע שבין רחוב יוסף לישנסקי לרחוב אברהם בר וברחוב נדב בסקינד, בקטע שבין רחוב ההגנה לשדרות משה דיין.

בימים ראשון-שלישי, 15-17.5.22:

רחוב ילדי טהרן ייסגר לתנועת כלי רכב, בקטע שבין רחוב זאב שלנג לרחוב נדב בסקינד

רחוב נדב בסקינד ייסגר לתנועת כלי רכב, בקטע שבין שדרות משה דיין לרחוב ההגנה


בימים ראשון-שני, 15-16.5.22:

יצומצמו נתיבי הנסיעה בשדרות משה דיין, בקטע הנ"ל


ביום שלישי, 17.5.22:

יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ובמיקומי תחנות האוטובוס. פרטים נוספים ניתן לקבל במוקד כל-קו בטלפון 8787*

מעבר הולכות והולכי הרגל יתאפשר כרגיל

לנוסעים לכיוון מזרח, שדרות משה דיין תיסגרנה לתנועת כלי רכב, בקטע שבין רחוב נדב בסקינד לרחוב חיים בר לב

לנוסעים לכיוון דרום, רחוב חיים בר לב ייסגר לתנועת כלי רכב, בקטע שבין רחוב החלוצים לשדרות משה דיין.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסתיימו עבודות לשדרוג תאורת גשר המיתרים בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון

בימים אלו הסתיימו העבודות במסגרתן הוחלפה תאורת הגשר לתאורה חסכונית וירוקה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


הכירו את גשר המיתרים המשודרג!

עיריית ראשון לציון סיימה בימים אלו את שדרוג תאורת גשר המיתרים הנמצא בשכונת נחלת יהודה. במסגרת העבודות הוחלפה התאורה למערכת מתקדמת חסכונית וירוקה אשר תאיר את הדרך במגוון תוכניות הארה צבעוניות ומגוונות.

הגשר הוקם בשנת 2014 על מנת לתת מענה להולכי הרגל והתלמידים העוברים במקום ולאפשר להם מעבר בטוח אל מוסדות החינוך.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך גשר כזה גם מעל שדרות בגין
  הגב 15.05.22 22:07
 • אורח
  מי בכחל עובר על הגשר?
  הגב 15.05.22 22:23
 • אורח
  כן? כי שכונה חדשה שנשפך אליה טונה של כסף צריכה עוד שדרוגים? מתי שיפצו איזו שכונה ישנה בעיר?
  הגב 15.05.22 22:46
 • אורח
  שקודם יתנו שירות במחלקות איזה איטיות אפילו שהיה קורונה היה יותר מהיר מקווה שיש בחירות עוד מעט ממש מכה
  הגב 15.05.22 23:16
 • אורח
  מ ד ה י ם ! כל הכבוד לרז ועיריית ראשון לציון מספר אחת בארץ
  הגב 15.05.22 23:22
 • אורח
  מקסים
  הגב 16.05.22 06:06
 • אורח
  חתול ביום אולי עובר על הגשר הזה ....
  הגב 16.05.22 07:51
 • אורח
  לראש העיר יש תקציב למותרות אבל לא לבית כנסת בכל נחלת החדשה!!!!
  הגב 16.05.22 10:56
 • אורח

איסור ארצי להדליק מדורות ל"ג בעומר! נציב מכבי האש הוציא הנחיה האוסרת החל ממחר שני 16/5 ועד יום שישי 20/5 להדליק מדורות בכל הארץ למעט במקומות שהעירייה קבלה אישור ובתנאי שקוטר המדורה עד 3 מ' וגובה המדורה עד 1.5 מ

מצ"ב הצו המלא של נציב כבאות והצלה אייל כספי:

אבי בר | | תגובות: 18


נציב כבאות והצלה לישראל רב טפסר אייל כספי חתם לפני דק' אחדות (יום א׳) על צו איסור הדלקת מדורות והבערת אש במועדים ובאזורים מסויימים נתונים ברחבי הארץ בשל תנאים קיצוניים המעלים את הסבירות להיווצרות שריפות והתפשטותן תוך סיכון חיי אדם ורכוש.


להלן הצו המלא של נציב כבאות והצלה אייל כספי:

"מטרת הצו לצמצם פגיעה בחיי אדם ורכוש מתוך הבנת כובד האחריות המבצעית והסכנות הכרוכות בהדלקת אש בשטחים פתוחים ובמרחב האורבני. אני קורא לציבור לגלות אחריות, להקפיד על ההנחיות ולחגוג במקומות שהוגדרו לכך ובכפוף לכללי הזהירות והנחיות הבטיחות שקבענו".


נציב כבאות והצלה רב טפסר אייל כספי חתם על צו איסור הדלקת מדורות, לרבות הבערת אש בשטחים פתוחים בהתאם לתקנות בשל תנאים קיצוניים המעלים את הסבירות להתרחשות דליקות.

תוקף הצו:

החל מיום ב' 16 במאי, 2022 ( ט"ו באייר, התשפ"ב) בשעה 08:00, ועד ליום ו' 20 במאי 2022 (י"ט באייר, התשפ"ב) בשעה 18:00, בכל רחבי ישראל, בכל שעות היממה, למעט בכל אחד מאלה:

♦️אזור שהוכשר על ידי הרשות המקומית למטרות הדלקת מדורות והבערת אש בשטח פתוח, אשר קיבל אישור של הרשות הארצית לכבאות והצלה, ובכפוף לכך שגודל בסיס מדורה, שאינה מצויה בתוך גומה כמשמעותה בתקנות, לא יעלה על 3 מטרים וגובה מערום חומרי הבעירה המשמשים למדורה לא יעלה על 1.5 מטרים מגובה הקרקע.

♦️אזור שמדרום לקו הגיאוגרפי של כביש 25 (כביש נחל עוז- צומת הערבה), בכפוף לכך שלא תודלק מדורה בכל שטח יער וחורש גם אם הוקצה לכך שטח ייעודי.

♦️מפקד מחוז ברשות הכבאות או מי מטעמו, רשאי לאשר מראש ובכתב, הדלקת והבערת אש על אף הקבוע בצו זה בתנאים שיקבע לכך, ובלבד שמצא כי ניתן לקיים רמה נאותה של בטיחות אש בנסיבות העניין.

יודגש: אין מניעה להדליק אש בגחלים ייעודיות במתקן ייעודי להכנת אוכל (מצלה/מנגל) ובמקומות המאושרים לכך.
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה מעפנים ,כל חג אוסרים משהו ,תנו לחיות
  הגב 15.05.22 20:14
 • אורח
  צודק. במקום שיכשירו יותר מקומות הם אפילו לא דואגים שהמקומות הרגילים יהיו בטוחים ואז אוסרים אותם.
  15.05.22 20:26
 • אורח
  אני רק שאלה: יהודי ארה״ב/אירופה, האורתודוקסים, חוגגים את ל״ג בעומר עם מדורות?
  16.05.22 07:57
 • אורח
  ממה לחיות מעשן מחניק החודר לריאות ריח דוחה זיהום אויר פחם בגגות הבתים..סכנת נשימה לחולים ומבוגרים...חסר לך ממה לחיות רק ממדורה את חיה??? הלוואי ומי יתן שיפסיקו עם המנהג שעבר עליו הכלח ויפנו את סממני החג להדלקות מדורה חשמלית ללא חומרי בעירה ואש...
  16.05.22 13:49
 • אורח
  חג של ערסים, מגעיל ממש, שיבטלו את החג הדוחה הזה
  17.05.22 00:13
 • אורח
  ברוך השם! לא למדורות!!
  הגב 15.05.22 20:44
 • אורח
  חג של הצחצחים שצריך לבטל אותו מה אנחנו חיות ?
  16.05.22 14:15
 • אורח
  סוף סוף החלטה חכמה. כמות השריפות והנפגעים בלג בעומר בלתי יאומנת. עדיף ככה.
  הגב 15.05.22 21:41
 • אורח
  הרסו לנו את החג היפה הזה. מה זה שווה בלי מדורות?
  הגב 15.05.22 22:30
 • אורח
  צודק
  16.05.22 07:18
 • אורח
  חג יפה? שורפים כלבים חתולים, ומה לא, חג של ערסים שהדבר הטוב ביותר שיקרה זה שאיזה ערס ישרף
  17.05.22 00:12
 • אורח
  לידיעה סיפור המדורות זה לא מהתורה ולא בהלכה זה סתם עשן וזיהום אוויר ובוודאי לא יחשב לכבוד הרשב"' עדיף להדליק נר לזכרו וללמוד תורה , על כן יש לאסור הדלקת מדורות ,
  הגב 15.05.22 22:57
 • אורח
  איזה כייף!! אפשר יהיה סוף סוף להשאיר חלון פתוח בלג בעומר!! המדורות מחוץ לשטחי המגורים, ולאחד מדורות, ולא להגזים בגובה!! די לזיהום האויר !!!
  הגב 15.05.22 23:00
 • אורח
  🔥🔥🔥🔥🔥🍡🍢🔥🔥🍗🍗🍗🍗
  הגב 16.05.22 03:44
 • אורח
  למה לא
  הגב 16.05.22 07:18
 • אורח
  לעשות כמו ביום העצמאות 3 מדורת מרכזיות בעיר
  הגב 16.05.22 10:14
 • אורח
  אט אט אשכנזים ושמאלנים הורסים מנהגים ואת היהדות
  הגב 16.05.22 12:39
 • אורח
  תודה לאל חדל זיהום אויר חנק עשן ופיח ...
  הגב 16.05.22 13:51
 • אורח

סרטון דקירה של בעל עסק בראשון לציון

סרטון מהאירוע, קרדיט: דוברות המשטרה.

אבי בר | | תגובות: 11


משטרת ישראל הגישה היום כתב אישום כנגד תושב ת"א בגין תקיפה חבלנית של בעל עסק בראשל"צ.


עפ"י כתב האישום שהגישה היום לבית המשפט יחידת התביעות במחוז מרכז, בין החשוד לבין בעל חנות למוצרי חשמל בראשל"צ התגלע ויכוח באשר לעסקה שבוצעה בין השניים לרכישת מוצרי חשמל. בעקבות כך, תקף ודקר החשוד במספריים את בעל החנות וגרם לו לחבלה חמורה שחייבה קבלת טיפול רפואי.


החשוד, תושב ת"א בן 31, נעצר לחקירה בתחנת ראשל"צ ומעצרו הוארך בבית המשפט מעת לעת עד להגשת כתב אישום כאמור לצד בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה שם החנות !?
  הגב 15.05.22 19:50
 • אורח
  אצל אימאשך בקנטה
  15.05.22 20:01
 • אורח
  ברח באברבנל
  הגב 15.05.22 20:00
 • אורח
  איזה אלימות יש בחברה אני מאשימה את בתי המשפט שלא מענישים את האלימים וכל ארגוני הפשיעה בחומרה רבה
  הגב 15.05.22 20:15
 • אורח
  צודקת הייתי גוזר עליו מוות אין מקום למפלצות כאלה בין בני האדם
  15.05.22 21:08
 • אורח
  בטח השופטים כבר שיחררו אותו
  15.05.22 21:09
 • אורח
  נראה שזה צמוד לסינימה סיטי
  הגב 15.05.22 20:23
 • אורח
  תקראו בגוגל בביקורות על חנות בשם שפע חשמל צמודה לחצי חינם
  הגב 15.05.22 20:59
 • אורח
  צודק איזה תגובות בגוגל ממש חבורת רמאים
  15.05.22 21:18
 • אורח
  ראיתי עכשיו את הסרטון חבל שלא הרג אותו
  הגב 15.05.22 21:17
 • אורח
  בטוח שיש סיבה לזה
  הגב 16.05.22 08:49
 • אורח

תזכורת! החל מהיום ולמשך 7 חודשים יחולו שינויים בהסדרי התנועה מצומת שד' יעקב (גרופי) ועד צומת עזרא/מאיר

העבודות הן חלק מהתוכנית לשדרוג רחוב נחמיה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ממשיכה בעבודות לשדרוג רחוב נחמיה במזרח העיר.

החל מהיום ראשון 15.5 יחלו העבודות מצומת שד' יעקב (גרופי) ועד צומת עזרא/מאיר. העבודות עתידות להימשך כ7 חודשים מדי יום בין השעות 7:00 בבוקר ועד 17:00. התנועה בצומת תתאפשר בשלבים כאשר בכל שלב ייסגר קטע מסוים לתנועת כלי רכב. מעבר אוטובוסים ורכבי חירום יתאפשרו לאורך כל התקופה


שלבי העבודות

שלב 1: קטע - שד' יעקב (גרופי) עד ישעיהו הנביא

סיום עבודות מתוכנן: אמצע יוני 2022
שלב 2: קטע – ישעיהו הנביא עד ירמיהו הנביא

סיום עבודות מתוכנן: אמצע יולי 2022
שלב 3: קטע – ירמיהו הנביא עד יחזקאל הנביא

סיום עבודות מתוכנן: אמצע אוגוסט 2022
שלב 4: קטע – יחזקאל הנביא ועד הכיכר

סיום עבודות מתוכנן: סוף ספטמבר 2022
שלב 5: קטע – כיכר יחזקאל הנביא

סיום עבודות מתוכנן: אמצע אוקטובר 2022
שלב 6: קטע – מכיכר יחזקאל הנביא עד אבנר מאיר/עזרא

סיום עבודות מתוכנן: סוף נובמבר 2022
שלב 7: קטע – קרצוף ריבוד אספלט

סיום עבודות מתוכנן: סוף דצמבר 2022

אין להחנות את הרכבים בשטח עבודה, רכב שיחנה ייגרר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המדליסטית האולימפית של ראשון לציון, לינוי אשרם תרמה את הכדור איתו זכתה במדליית הזהב בטוקיו 2020 למייצג הספורטאים במוזיאון האולימפי הבינלאומי בלוזאן

על הכדור חתמה לינוי את שמה לצד המילים: Big in Japan

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
התמונה באדיבות: The Olympic Museum - Le Musée Olympique


נציגות ישראלית במוזיאון האולימפי הבינלאומי

האלופה האולימפית של ראשון לציון, לינוי אשרם הודיעה כי היא תורמת את הכדור איתו זכתה במדליית הזהב בטוקיו 2020 למייצג הספורטאים במוזיאון האולימפי בינלאומי בלוזאן.

בימים אלו הועבר הכדור אל צוות המוזיאון על ידי ירדן הר לב, ראש מערך החינוך של הוועד האולימפי בישראל, בעת ביקור מקצועי בוועד האולימפי הבינלאומי.

על הכדור חתמה לינוי את שמה לצד המילים: Big in Japan
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הייתי מעדיף שזה יוצג בהיכל ספורט לאומי ישראלי. האם היה מעורב בנושא "פיצוי" מפתה????
  הגב 15.05.22 19:19
 • אורח

תלמידי קריית החינוך אוריה ראשון לציון בקרו במוזיאון העירוני על מנת ללמוד על ההיסטוריה המקומית במסגרת הפרוייקט "סיפורי ראשון לציון"

מדובר על פרוייקט עירוני במסגרתו התלמידים כותבים סיפורים מקוריים המשלבים בתוכם את ההיסטוריה המקומית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


פרוייקט "סיפורי ראשון לציון"!

תלמידי קריית החינוך אוריה (מקיף ב) לוקחים השנה חלק בפרוייקט העירוני "סיפורי ראשון לציון" במהלכו תלמידי בית הספר כותבים סיפורים מקוריים ומשלבים בתוכם מההיסטוריה העשירה של ראשון לציון.

כהכנה לכתיבה יצאו תלמידי כיתות ז1, ח1 וט1 למוזאון ראשון לציון להכיר מקרוב את הדמויות, המקומות והאירועים המרכזיים בדברי ימי העיר. על יוזמה אחראית המורות נועה וברכה.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה התלמידים ראו מסביב למוזיאון:מדרכות שבורות,אבני אדנית שבורים,קירות שאינם צבועים,קיוסק עבר שבור ומוזנח,עזובה בכל מקום ולכל אורך מדרכות אחד העם.
  הגב 15.05.22 16:14
 • אורח
  כל הכבוד. פרויקט יפה ומעניין. ישר כוח
  הגב 15.05.22 16:44
 • אורח
  יוזמה מבורכת וחשובה!!
  הגב 15.05.22 22:06
 • אורח
  חנה, יש בעיית פרסום עם אחת התמונות. תבדקי עם המקור שלך בבקשה
  הגב 15.05.22 22:12
 • אורח

ביום ראשון 22.5 ראש העיר, רז קינסטליך יגיע למפגש עם תושבי שכונת כלניות ברחבת גני הילדים ברחוב יונה בוגלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


מינהלת השירות לתושב של עיריית ראשון לציון מזמינה את תושבי שכונת כלניות למפגש תושבים עם ראש העיר רז קינסטליך. המפגש מתקיים במסגרת מפגשי התושבים אותם מקיים ראש העיר על מנת לשמוע את פניותיהם ולענות על שאלותיהם בנושא שכונתם.

על מנת להשתתף במפגש יש להירשם בלינק המצורף ולכתוב בו את הנושאים בהם יש לטפל בשכונה.

המפגש יתקיים ביום ראשון ה- 22.5.22 בשעה 19:00 ברחבה מול גני הילדים, רחוב יונה בוגלה 19

ההגעה למפגש בכפוף להרשמה מראש, בקישור הבא: https://bit.ly/3u8YT6h

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחלה רז ברוך הבא
  הגב 15.05.22 13:10
 • אורח
  מקווים שיוחלף במהירות זה ממש טיפשות ועדות לוקח כל כך הרבה זמן שזה לא יאומן פשוט
  הגב 15.05.22 15:25
 • אורח
  מצטער להגיד לך אבל עוד 10 שנים במינימום כואב יש רופא
  15.05.22 17:04
 • אורח

לידיעת ההורים! החברה העירונית ראשון לציון הודיעה כי ביום חמישי 19.5הצהרונים בגני הילדים יפעלו עד לשעה 13:00

הפעילות כוללת ארוחת בוקר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


החברה העירונית ראשון לציון הודיעה כי ביום חמישי הקרוב 19.5 יופעל צהרון לילדי הגנים בעיר. על פי הודעת החברה חלה טעות אנוש בפרסום ימי החופות כך שיום ל"ג בעומר פורסם כיום עבודה רגיל (למרות שמדובר ביום חופש). לאור המצב החליטה והתחשבות בהורים הוחלט כי ביום זה יתקיים צהרון לילדי הגנים.


הודעת החברה העירונית

כפי שאתם יודעים - כבכל שנה הצהרונים העירוניים פועלים ב-13 ימי חופשה ארוכים.

גם השנה, בפרסומים הרשמיים של לוח החופשות נכתב כי ל"ג בעומר הינו יום חופשה וזאת לאחר פגישה ובתיאום מלא מול הנהגת ההורים.

לצערנו, עקב טעות אנוש שנעשתה בגרפיקה במגנט שחולק בתחילת שנה בצהרוני גני ילדים בלבד -השתרבב ל״ג בעומר כיום עבודה רגיל.

בימים האחרונים הבנו שנפלה טעות, ומיד הסבנו את תשומת לבכם והודענו על כך.

יחד עם זאת, אנו מבינים את המצוקה שלכם ובשל כך חיפשנו פתרון מתאים, על אף היעדר עובדות שיוכלו לעבוד ביום זה.

על כן, נפעיל את הצהרונים בגני ילדים ביום חמישי הקרוב ה-19.5.22 עד השעה 13.00, כולל ארוחת בוקר.

עמכם הסליחה,

ושיהיה לנו ל״ג בעומר שמח,

חטיבת הגיל הרך, החברה העירונית.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה
  הגב 16.05.22 14:36
 • אורח
  התחשבות בהורים כרגיל, איפה ההתחשבות בעובדות הצהרונים?
  הגב 17.05.22 00:33
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
14.03.22 14:59
יש לי קורונה
אורח
21.03.22 13:19
מזל טוב
אורח
04.05.22 19:46
אני רוצה
אורח
10.04.22 17:05
מוכר?
הצג תגובות נוספות
אורח
25.01.22 09:17
בשעריים בטשרניחובסקי ,למכירה בית פרטי 81 מ"ר+יחידת דיור 24 מ"ר,מגרש פרטי 383.5מ"ר רשום בטאבו (לא מקרקעי ישראל) טל: 054-4867984
אורח
30.01.22 13:52
תמכור לקבלן שיעשה בניין, ככה יותר זוגות צעירים יוכלו להנות סוף סוף
אורח
16.02.22 23:50
ראשון לציון ?
הצג תגובות נוספות
אורח
08.01.22 16:01
להשכרה דירה מתוקה לצעירים, רהוט חלקי: מיטה רחבה, מקרר, טלוויזיה, ארון, פינת אוכל, מיקרו גל, WIFI ועוד....להתקשר ישראל 050-3991065
אורח
24.12.21 08:12
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.12.21 10:54
להשכרה---דירה 2 חדרים+פינת אוכל משופצת ומוארת ברחוב גוש עציון פינת רחוב הרב מימון קומה 3 ללא מעלית מידי!!! 0503390740 שכונה שקטה ביותר
אורח
03.12.21 07:02
להשכרה דירה 3 חדרים מרוהטת . רחוב אשר גדרה נייד 0527952154
אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
28.10.21 08:38
לגמרי
אורח
22.01.22 11:39
בקושי משקיעים במערב! אל תתפוס מקום😠


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240
אורח
23.12.21 03:26
דירה 3-4 חדרים להשכרה מיידית בקרית גנים משופצת עם מעלית וחנייה 0503615384 סימה
אורח
28.10.21 05:05
דירה להשכרה באושיות 2 חדרים 2400 שח 30 מר יחידת דיור קרקע 0528424962
אורח
10.05.22 17:40
יש לי דירה 2 חדרים בבת-ים להשכרה 0547844807


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108
אורח
24.12.21 08:13
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
28.10.21 08:38
אני רוצה למבורגיני


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור
אורח
07.02.22 21:02
דרושה עובדת משק בית לניקיון פעם בשבוע בימי חמישי טלפון 0522845642
אורח
06.02.22 02:42
צוות DENNIS (בר אוכל חלבי כשר במרכז ראשון) מתרחבים: דרוש/ה עובד/ת פס אחראי/ת בעל/ת מוטיבציה עם ידע בסיסי בתחום המזון לפרטים 050-3723013


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל