הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

זוכרים את צור אלפי ז"ל! 

עמותת ידידי קפלן והורי הנערים באסון נחל צפית יוצאים בפרויקט "מצילים חיים למענם" להקמת חדר ניתוח להנצחת ילדיהם

תושב קרית עקרון הנמנה עם חסידיו של הרב ברלנד חשוד כי הגיע יחד עם חסידים נוספים לביתו של מוביל המאבק ברב ברלנד ובעזרת אלות ניפצו את חלונות ביתו וגרמו נזקים נוספים

המועצה המקומית מזכרת בתיה מפרסמת את מיקומי הקלפיות הנגישות ליום הבחירות 2.3.20

עמותת ידיד לחינוך תקים קבוצת פעילות של מתנדבים גמלאים במערכת החינוך של מזכרת בתיה

ישיבת עבודה ראשונה נערכה בין מנהלת החינוך רותי כוכבי ורכזת ידיד לחינוך יונית פוגל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דף הפייסבוק של עמותת ידיד לחינוך

עמותת ידיד לחינוך מזמינה את התושבים הותיקים במזכרת בתיה לבוא ולהתנדב מערכת החינוך במזכרת בתיה .

הפעילות כוללת :

בבתי הספר היסודיים סיוע למורה או 1:1 עם תלמיד, במגוון תחומים ונושאים (חשבון, אנגלית, קריאה, הקראת סיפורים, ספריה, גינון, תפירה , שחמט ועוד ועוד, על פי רצון המתנדב וצרכי ביה"ס). 4 שעות בשבוע. בבי"ס וכיתה קבועים.

ניתנת הכשרה, אין צורך ברקע בחינוך.

העמותה מפעילה גמלאים מתנדבים במערכת החינוך ברחבי הארץ. זהו ארגון ללא מטרות רווח המבוסס על מתנדבים גמלאים הלוקחים חלק בכל מוסדות העמותה. הגמלאים מגיעים לבתי הספר, מלווים ומסייעים לתלמידים בבתי הספר במהלך יום הלימודים

לפרטים ולהצטרפות ניתן לפנות :

יונית - 050-7344001, משרד ידיד לחינוך - 03-6727595התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שלישי 25.2) יתקיים יריד התחפושות של מזכרת בתיה במרכז מפגשים

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה מזמינה את התושבים להגיע מחר (שלישי 25.2) ליריד התחפושות של המועצה.

ביריד מחכים לתושבים תחפושות חדשות וכן יתקיים שוק קח ותן של תחפושות יד שנייה ואביזרים, הפעלות ודוכני מזון

היריד יפתח את שעריו בשעה 17:00 במרכז מפגשים

הציבור מוזמן להגיע

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעקבות סערת הסרטון מאתר הבנייה במזכרת בתיה הועבר הטיפול למשטרה והפועל פוטר מעבודתו ועזב את היישוב

בשעות האחרונות (יום ראשון 23.2) הופץ סרטון בו מצלמים עובדי אתר בנייה במזכרת בתיה, צלמו את תלמידות ביציאתן מבית הספר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשעות האחרונות (ראשון 23.2) התעוררה סערה במזכרת בתיה בעקבות סרטון שרץ ביישוב על פועלים שצמו תלמידות ביציאתן מבית הספר. הדבר הועבר לטיפול המשטרה והמועצה. לאחר שיחה עם הקבלן של אתר הבנייה, פוטר הפועל ועזב את היישוב.


הסרטון/תמונה פורסמו בהתאם לסעיף 27 א'

מי שצילם נא לדווח בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 ולציין למי קרדיט או לבקש להסיר


להלן הודעת המועצה המקומית:

בשעות האחרונות הופץ בקבוצות שונות סרטון שצולם מאתר בבנייה במושבה.

הנושא הועבר לטיפול משטרתי ובמקביל שוחח ראש המועצה עם הקבלן ועודכן כי הפועל המצלם אותר, פוטר מעבודתו ועזב את הישוב. אנו חוזרים ומדגישים את החשיבות בדיווח למוקד הישובי בהקדם האפשרי ובסמוך להתרחשות שמפרה את הסדר והבטחון הציבורי. המשך לילה שקט ובטוח!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

המועצה המקומית ערכה ערב הוקרה לעובדי החינוך במועצה

מחזיק תיק החינוך, משה לוי: ברכות לכולם על עבודת הקודש צוות חינוכי יקר. אין ספק שבלעדיכם כל זה לא היה קורה. אתם אלה שמקבלים את ילדינו בחיוך בכל בוקר ומלווים אותם מינקותם ועד בגרותם. אין להקל ראש בעבודתכם הקשה והערב הזה היה כולו לכבודכם וכדי לומר לכם תודה על הכל!

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: הדף של משה לוי


המועצה המקומית קריית עקרון, קיימה השבוע את ערב ההוקרה לעובדי החינוך של המועצה. בערב החגיגי נהנו המשתתפים מהופעתם של להקת המחול גלגלי ר.נ.י והלהקה הייצוגית של קרית עקרון בהובלת בן אשואל .

מחזיק תיק החינוך, משה לוי, הודה לעובדים על עבודתם הנאמנה:


תודות לחובב צברי ראש המועצה על כל התמיכה במערך החינוך ועמדת החינוך בראש סדר העדיפיות.
תודה לאביבה וגנר מנהלת אגף החינוך ולצוות על כל הובלת נושא החינוך בקרייה.
כוכי טרי רכזת גני הילדים שבנוסף גם רקדנית בלהקת גלגלי ר.נ.י.
וכמובן ברכות לכולם על עבודת הקודש צוות חינוכי יקר. אין ספק שבלעדיכם כל זה לא היה קורה. אתם אלה שמקבלים את ילדינו בחיוך בכל בוקר ומלווים אותם מינקותם ועד בגרותם. אין להקל ראש בעבודתכם הקשה והערב הזה היה כולו לכבודכם וכדי לומר לכם תודה על הכל!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נסיעה חינם ברכבת ובאוטובוסים בבחירות! ביום ראשון 1/3 החל מהשעה 20:00 ועד סיום התחבורה ביום שני 2/3 תהיה הנסיעה ברכבת ובמאות קווים בינעירוניים חינם לכלל הציבור

אבי בר | | תגובות: 6
ועדת הבחירות המרכזית בשיתוף משרד התחבורה החליטו כי ביום הבחירות, יום ב', ה-2/3/2020 , שירותי הנסיעה בתחבורה הציבורית הבינעירונית ב-650 קווים, וברכבת ישראל, יהיו בחינם לכלל הציבור הרחב, החל מיום ראשון 1/3/2020 מהשעה 20:00)ועד לתום פעילות התחבורה הציבורית ביום הבחירות יום שני 2/3/2020.

שימו לב לגבי קווי האוטובוסים

לרשימת קווי האוטובוס הבינעירוניים הפתוחים לנסיעה בחינם, ניתן לפנות למוקד המידע של משרד התחבורה במספר 8787*

הנוסע באוטובוס של התחבורה הציבורית הבינעירונית יעלה לאוטובוס (לאחר שווידא, כי אכן קו האוטובוס נכלל ברשימת הקווים הפתוחים לנסיעה בחינם) באופן חופשי, ללא צורך בהזדהות, וללא צורך בכרטיס.

שימו לב לגבי הנוסעים ברכבת

הנוסע ברכבת, ימשוך "כרטיס נסיעה יום הבחירות" במכונת הכרטוס האוטומטית או בקופות הנמצאות בתחנות הרכבת

לנוסעים בקו אילת

הזכאות להסעה לאילת וחזרה מאילת תתאפשר לאחר בדיקת זכאות ובכפוף לרישום מוקדם מול מרכזי מידע "אגד" במספר 2800.*

מנכ"לית ועדת הבחירות המרכזית, עו"ד אורלי עדס, ציינה כי בבחירות אלה, גדל מספר הקווים הבינעירוניים הפתוחים לנסיעה בחינם והיא מצפה כי היוזמה שנקטה הוועדה להקל על אזרחי ישראל להגיע לקלפי בנוחות ובבטיחות, תעודד גם את אלה אשר יהיו מרוחקים ביום הבחירות מהקלפי בה הם רשומים, לממש את זכותם וחובתם להצביע בבחירות לכנסת ה-23.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  להתכונן עוד 3 חודשים שוב
  הגב 24.02.20 13:26
 • אורח
  חצי שנה
  24.02.20 13:57
 • אורח
  מועד .....ד..ה,ו,ז ח+ט+ י'......?????
  הגב 24.02.20 15:38
 • אורח
  נין של נטע נין של דורון מדלי נין של סתיו בגר נין של עדן הלנה נין של אסי עזר עוד לא סיימו לשים את הפתק חוגגים גיל מאה לנינים של יאיר נתניהו ואבנר נתניהו
  הגב 24.02.20 15:40
 • אורח
  אז ככה אני ניבהלת ונימאס לי מהפיצוצים אז אני מדווחת כי לא עוזר דיבורים כמה ביקשתי מהם שיפסיקו לא עזר מספיק יד לנו את עזה אז זה יהונתן דרבא משפירא ועוד הבדווי די נימאס כבר תטפלו בהם ותעבירו למדורה סוף
  הגב 24.02.20 21:05
 • אורח
  הילדים ניבהלים גם בלילה חוצפה
  הגב 24.02.20 21:05
 • אורח

זוכרים את צור אלפי ז"ל! עמותת ידידי קפלן והורי הנערים באסון מכינת בני ציון יוצאים בפרויקט "מצילים חיים למענם" להקמת חדר ניתוח להנצחת ילדיהם; לתרומות *6305

הורי 10 חניכי המכינה שנהרגו באסון השיטפון החליטו כי הם רוצים לפעול להנצחת ילדיהם וחברו אל עמותת ידידי קפלן, והחליטו להקים חדר ניתוח חדשני על מנת להדגיש את רוח הנתינה והתרומה לקהילה שאפיינה אותם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עמותת ידידי בית החולים קפלן יוצאים במיזם הנצחה "מצילים חיים למענם" להנצחת זכרם של הרוגי אסון מכינת בני ציון. המיזם יוצא לפועל בעקבות חבירת ההורים שאבדו את ילדיהם באסון, אל עמותת ידידי בית חולים קפלן, במטרה לבנות חדר ניתוח חדשני לזכרם ולכבודם של בני הנוער במטרה להדגיש את רוח הנתינה והתרומה לקהילה שאפיינה אותם.

כזכור בין ההרוגים היה צור אלפי, תושב מזכרת בתיה ותלמיד תיכון רבין ביישוב.

ההורים יחד עם העמותה בראשות רז אסולין, מתכוונים להקים ערב התרמה מיוחד בתאריך 21/5/2020 בלייב פארק ראשון לציון, בהשתתפות אמני ישראל. כל ההכנסות מהאירוע ילכו להקמת חדר הניתוח שעלותו עומד על כ10 מיליון ש"ח. לטענת העמותה שירותי בריאות כללית לוקחים חלק במיזם והודיעו כי הם ישתתפו במימון של 100 אחוז ביחס לתרומות שנגייס (מאצ'ינג).

פרטי אירוע ההתרמה יפורסמו בימים הקרובים.

למעוניינים לתרום ניתן ליצור קשר בטלפון : *6305

החניכים שנהרגו באסון


דורית ברהום, אמא של מעין ברהום ז "ל כתבה:

שלום רב,

שמי דורית ברהום ואני אמא של מעין ברהום ז " ל שנהרגה ב " אסון מכינת בני ציון - " בנחל צפית ב 26/4/2018 , ביחד עם עוד תשע נערות ונער. בימים אלו, אנו המשפחות, מנסים להקים מיזם הנצחה בשיתוף עמותת הידידים של המרכז הרפואי קפלן ברחובות: בניית חדר ניתוח חדשני לזכרם ולכבודם של עשרת ילדינו. מיזם זה מטרתו להדגיש את רוח הנתינה והתרומה לקהילה שאפיינה את כל הילדים שלנו. לצערי, האסונות הרבים במדינה משכיחים במהרה את אסונות האתמול, אך אנו כהורים נתמודד לנצח עם האובדן והשכול שפקד אותנו לפני שנתיים. המעט שאנו יכולים לעשות למען ילדינו שלא ישובו לעולם, הוא הנצחה. מתוך המקום הזה התחברנו לרז אסולין, מנכ"לית עמותת הידידים, אשר רואה במיזם זה פרוייקט חשוב מאין כמותו, הרימה את הכפפה ומוכנה ללכת איתנו כל הדרך עד להשלמת המשימה. אנחנו מבקשים להנציח ולהזכיר את האסון הזה על ידי בניית חדר ניתוח חדשני במרכז הרפואי קפלן, שייקרא על שם ילדינו וימשיך למעשה את דרכם של ילדינו שהיו עסוקים רוב חייהם הקצרים בעשייה ונתינה לזולת. מעין הייתה ביתי היחידה ונותרתי עם התואר "אמא" ללא המהות עצמה. הדבר היחיד שלשמו אני חיה היום, הוא להמשיך את דרכה של מעין ולהנציח אותה. אני פונה אליך כנציגת ההורים השכולים, מתוך הבנה כי ליבך רחב דיו על מנת לחבור - אלינו ולקדם את המיזם הזה, שחשוב מאד לנו ולמעשה לכל מטופל של המרכז הרפואי קפלן. אני בטוחה שבקשה זו תגיע לאוזניים קשובות וללב פתוח ורחב.

בברכה וברגשי תודה

דורית ברהום

נציגת ההורים השכולים
על עמותת ידידי קפלן

עמותת הידידים של המרכז הרפואי קפלן הוקמה בשנת 1985 על ידי מספר מתנדבים מהעיר רחובות. מטרתם הייתה לסייע לבית החולים קפלן במימוש חזונו, לסייע בבינוי, ברכישת ציוד רפואי מתקדם, במחקרים רפואיים ועוד. כיום העמותה מונה כ – 30 חברים, חלקם וותיקים מאוד, שעדיין פועלים למען בית החולים וחלקם חדשים וצעירים ולכולם מכנה משותף אחד – סיוע למרכז הרפואי קפלן בהשגת מטרותיו.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יהי זכרם ברוך. הנצחה מרגשת שיהיה בהצלחה אמן
  הגב 23.02.20 23:15
 • אורח

לידיעת תושבי מזכרת בתיה! החל ממחר (שני 24.2) תחל אכיפה מלאה של הפיקוח היישובי בשעות הלילה

כזכור לאחרונה נוסף פקח נוסף למועצה, דבר שהרחיב את פעילות הפיקוח לשעות הערב והלילה. בתחילת פעילותו הודיעה המועצה על חלוקת אזהרות בלבד בתקופת ההסתגלות שכאמור תסתיים מחר (שני).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה תחל ממחר (שני 24.2) את אכיפת הפיקוח היישובי בשעות הליליה. כזכור בתחילת החודש החל לפעול במועצה פקח שני אשר הרחיב את שעות האכיפה גם לשעות הערב והלילה.

כפי שהובהר בישיבת המועצה האחרונה (1/2020 מן המניין), בשלב ראשון ולצורך הסתגלות, בוצעה האכיפה במשמרת זו באמצעות התראות בלבד.

כעת מודיעה המועצה כי תמה תקופת ההסתגלות והחל ממחר (24/2) תתבצע אכיפה מלאה (קנסות ולא התראות קנס) גם במשמרת זו.

מהמועצה המקומית מזכרת בתיה נמסר:

אנו חוזרים וקוראים לכם להקפיד על הסדר הציבורי על כל תחומיו (חנייה, צואת כלבים וכלבים משוטטים, פינוי גזם, פסולת בניין וכו׳).מזכרת בתיה היא הבית שלנו, יחד נשמור עליה נקיה, נעימה ומסודרת!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב קרית עקרון הנמנה עם חסידיו של הרב ברלנד חשוד כי הגיע יחד עם חסידים נוספים לביתו של מוביל המאבק ברב ברלנד ובעזרת אלות ניפצו את חלונות ביתו וגרמו נזקים נוספים

בית המשפט השלום בירושלים האריך את מעצרו עד ליום 24.2.

אבי בר | | תגובות: 0בית משפט השלום בירושלים נעתר לבקשת המשטרה, והאריך את מעצרו של תושב קרית עקרון כבן 30 המוכר כחסיד של הרב ברלנד העצור כעת במשטרה, על פי החשד, ליל שלישי 18/2 הגיע החשוד יחד עם אחרים לביתו של אדם המתגורר בבית שמש הנחשב למוביל המאבק ברב ברלנד, ניפצו את החלונות באמצעות אלות וגרמו נזקים לביתו. וזאת, על פי החשד, על רקע מתן עדות בתיק חקירה.

החשוד נחקר בגין עבירות של הטרדת עד בנסיבות מחמירות, היזק לרכוש וקשירת קשר לביצוע פשע

בית המשפט השלום בירושלים האריך את מעצרו עד ליום 24.2.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2020! המועצה המקומית מזכרת בתיה מפרסמת את מיקומי הקלפיות הנגישות ליום הבחירות 2.3.20

מתוך 16 קלפיות שיפתחו במזכרת בתיה יעמדו לרשות התושבים 4 קלפיות נגישות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שני 2.3 יתקיימו הבחירות לכנסת ישראל. לקראת פתיחת הקלפיות מפרסמת המועצה המקומית את מיקומי הקלפיות הנגישות ביישוב.

מיקום הקלפיות:

המרכז הקהילתי ״מפגשים״ (קלפי מס׳ 1 מונגשת)

-ביה״ס הרצוג (קלפי מס׳ 7 מונגשת)

-ביה״ס בן גוריון (קלפי מס׳ 11.1 מונגשת)

-ביה״ס בורג.

הקלפיות יפתחו לקהל החל משעה 7:00 ויסגרו בשעה 22:00 .

למידע נוסף ולבירור לגבי קלפי הבחירה שלכם לחצו על הקישור המצורף

http://bit.ly/38GolDb

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורים במזכרת בתיה! ביום שלישי 10.3 תחל חגיגת פורים עם תהלוכת קרקס, המופע המרכזי של שקטק, מופעי בתי הספר למחול, סדנאות, משחקים ודוכנים באמפיפארק מזכרת בתיה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה מזמינה את התושבים לאירוע פורים לכל המשפחה, שיתקיים ביום שלישי 10.3.20 עם תהלוכת קרקס ומופעים באמפיפארק.

תוכנית האירועים

9:30 - התכנסות חגיגית ברחבת המרכז הקהילתי מפגשים.

10:00 - יציאה משותפת לתהלוכת קרקס חווייתית, בליווי תלמידי בית הספר למוסיקה, רקדני בתי הספר למחול, ספורטאי מזכרת בתיה ועוד...

קרנבל פורים באמפיפארק יצחקי, שיכלול:

במה פעילה עם הופעות של ילדי המושבה

מופע מרכזי "שקטק" - מופע קצב אנרגטי בשילוב הקהל

במקביל למופעי הבמה יתקיימו בשטח האמפיפארק סדנאות יצירה, דוכני קליעה למטרה, עמדות ג׳אגלינג, הפרחת בועות סבון, שולחנות משחק ועוד וכן מתחם משחק לקטנטנים.

הכניסה חופשית.

שימו לב! מתחם אמפי יצחקי נגיש וקיימות במקום חניות נכים, במידה ויש לכם בקשות פרטניות להנגשה, יש ליצור קשר עם ששונה ברוך, רכזת נגישות ישובית בטלפון 0502671813
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ילדה ננעלה לעיני אימה ברכב בקרית עקרון וחולצה בשלום

צילום ארגון ידידים

אבי בר | | תגובות: 1


היום (חמישי) בשעה 13:47 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות ילדה שננעלה ברכב בשגגה לעיני אמה ברחוב ויצמן בקרית עקרון.


ליאור מימון, כונן סניף רחובות, הגיע במהירות למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ את הילדה מבלי לגרום נזק לרכב, והחזירה לידי אמה כשהיא בריאה ושלמה.


ליאור מספר:

"קיבלתי את הקריאה ויצאתי במהירות לכתובת. כשהגעתי לרכב הנעול ראיתי שהילדה יישובה בכסא עם עיניים עצומות. נתתי דפיקה על החלון על מנת לראות שהכול בסדר איתה ואכן היא פתחה עיניים אך נראתה רדומה. האמא אישרה לי שהילדה באמת מאוד עייפה. מתברר שהאמא השאירה את המפתח בסוויץ' ויצאה לרגע כשהדלת נסגרה והרכב משום מה ננעל. פתחתי בזריזות ובצורה נקייה את דלת הרכב לשמחת הגברת".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד אמא מטומטמת
  הגב 23.02.20 11:55
 • אורח

אנשי ספורט, מאמני כושר, בעלי מכוני ספורט, מדריכים ועוד פורום מועצת נשים מזכרת בתיה מחפש אתכם! בעלי העסקים מוזמנים להציע הצעות לפעילות ספורטיבית לנשות המושבה בעלות סמלית; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

את ההצעות יש לשלוח עד 27.2.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: המועצה המקומית מזכרת בתיה


מנהיגות ספורט יישובית של מועצת הנשים במזכרת בתיה מעוניינת לקדם פרוייקטים שונים לשילוב נערות ונשים בפעילויות ספורט במושבה. על מנת להוציא לפועל את הפרוייקט פונה מועצת הנשים לבעלי עסקים בתחום הספורט, מאמני כושר, נדריכי הליכה, ריצה, התעמלות ועוד להציע הצעות לפעילותיות ספורט בעלות סמלית למשתתפות. לטענת מועצת הנשים יש כאן הצלחה כפולה מצד אחד יהנו בעלי העסקים מחשיפה ומצד שני הנשים יהנו מפעילות ספורטיבית משותפת.

בעלי עסקים המעוניינים להציע הצעות מוזמנים למלא את פרטים בטופס המצורף - נציגות מנהיגות הספורט יצרו עמכם קשר במידה והפנייה רלוונטית.

יש למצא את הטופס עד לתאריך 27.2.2020.

https://forms.gle/F9DgooB2euTgd7wq5


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים במזכרת בתיה! ביום ראשון 22.3 תיפתח ההרשמה לחט"ב רבין וקשת משולב במזכירות בתי הספר

הרישום יימשך עד לתאריך 30.3.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: בית ספר רבין


המועצה המקומית מזכרת בתיה פותחת את הרישום לבתי הספר העל יסודיים קשת משלב ורבין, לשנת הלימודים תשפ״א.

הרישום יתקיים במזכירות בתי הספר בימים א-ה בין התאריכים 22/3-30/3 בין השעות 8:00-13:00

ובנוסף בימים:

יום שישי 27/3 - בין השעות 8:00-12:00

יום ראשון 29/3 - בין השעות 16:30-18:00


שימו לב! יש להביא עמכם תעודת מחצית א׳ של כתה ו וכן תעודות זהות של שני ההורים כולל הספחים.

תושבים שלא רשומים כמתגוררים במושבה נדרשים לבצע את הרישום במחלקת החינוך, ברחוב רוטשילד 37.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי מזכרת בתיה! איסוף הגזם של היום (רביעי 19.2) יתבצע אחר הצהריים או מחר (חמישי 20.2) בשעות הבוקר

בעקבות תקלה של משאית הגזם של היישוב לא נאסף הגזם בשעות הבוקר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית מזכרת בתיה


המועצה המקומית מזכרת בתיה הודיעה כי עקב תקלה שהתגלתה במשאית הגזם של המועצה בשעות הבוקר המוקדמות לא התבצע איסוף גזם באזור האיסוף של יום רביעי.

לטענת המועצה הם עושים כל מאמץ לארגן משאית חלופית בשעות אחר הצהריים או החל ממחר בבוקר (חמישי) , שתאסוף את הגזם שלא נאסף היום והם מתנצלים על אי הנוחות שנוצרה לתושבים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית מזכרת בתיה מחלקת כרטיסים בחינם למופע של רון בוחניק שיתקיים הערב (רביעי 19.2) בהיכל התרבות; החלוקה מתבצעת עד שעה 18:30

ניתן לקבל את הכרטיסים במזכירות מרכז מפגשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל סיום פסטיבל מיליון קולות ה-5 המרכז הקהילתי ״מפגשים״ מזמין את כל קהילת מזכרת בתיה ליהנות חינם (על בסיס מקום פנוי) מהופעתו של רון בוחניק, הערב בשעה 19:00 בהיכל התרבות. פסטיבל מילון קולות נפתח ביום ראשון האחרון 16.2 במהלכו נהנו התושבים מהופעות של תלמידי בתי הספר, הלהקות והרכבים מקומיים וערבי שירה.

את הכרטיסים ניתן לקבל במזכירות המרכז הקהילתי עד לשעה 18:30 או עד תום הכרטיסים (הראשון מבין השניים).

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית קריית עקרון חנכה את המבנה החדש של האגף לשירותים חברתיים במעמד השר אופיר אקוניס

המבנה החדש נמצא בספריית קריית עקרון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: הדף של חובב צברי


בטקס חגיגי שהתקיים אמש (שני) נחנך מבנה החדש של האגף לשירותים חברתיים בספריית קריית עקרון. הטקס החגיגי נערך במעמד שר הרווחה והמדע, אופיר אקוניס, רב הישוב יוסף בן דוד,הרב מאיר כהן קייס מולה מנהלת מחוז תל אביב מרכז משרד הרווחה והשירותים החברתיים, הגב' לימור בר - טל, מנהלת נפת דרום במחוז תל אביב מרכז במשרד הרווחה והשירותים החברתיים, הגב' קרן אהרוני, גזבר המחוז סגן ראש המועצה אילן ירימי, משנה לראש המועצה משה לוי,מ"מ ראש המועצה בת חן גזל חברת המועצה קרן שגב, יו"ר הנהלת המתנ"ס נועם אהרון, מנכ"לית המועצה –רינת דנון מנהלת המתנ"ס, מנהלת המרכז לאזרחים ותיקים מנהלת הוסטל בראשית מנהלים ועובדים מהמועצה והמתנ"ס קהילת ביתה ישראל.

ראש המועצה,חובב צברי, הודה לכל הנכבדים שהגיעו ולצוותי המועצה שהביאו לחניכת המבנה שייתן מענה הולם ונגיש לתושבים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבלנית עופרה גואטה ממזכרת בתיה זכתה במקום השני בתחרות ארצית לבלניות מצטיינות

הממונה על המועצה הדתית במושבה, נח צדוק ציין לשבח את מאור הפנים, הדאגה והאכפתיות של עופרה לטובלות ולמקווה, הגורמים גם לנשים מישובים מרוחקים להגיע למקווה במזכרת בתיה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת ארכיון , המועצה המקומית מזכרת בתיה


בימים אלו מתקיים באילת הכנס ארצי של המועצות הדתיות בישראל במסגרתו נערכת תחרות הארצית לבלניות המצטיינות. בין הזוכות בתחרות היא עופרה גואטה, בלנית מזכרת בתיה, שקבלה אות הצטיינות והגיעה למקום השני בתחרות.

הממונה על המועצה הדתית במושבה, נח צדוק ציין לשבח את מאור הפנים, הדאגה והאכפתיות של עופרה לטובלות ולמקווה, הגורמים גם לנשים מישובים מרוחקים להגיע למקווה במזכרת בתיה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המתעמלות נועה כספי, רותם זליגר וליה קורקוס ממזכרת בתיה ייצגו את ישראל באליפות העולם שתתקיים בשוויץ

שלושת הבנות מתעמלות במועדון ע.ל.ה ג׳ימנסט מפגשים מזכרת בתיה זכו במקום הראשון באליפות ישראל באקרובטיקה שהתקיימה בסוף השבוע ואשר היוותה תחרות הקריטריון להשתתפותן באליפות העולם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות: עדי שפמן


ביום שישי האחרון התקיימה אליפות ישראל באקרובטיקה המשמשת גם כתחרות קריטריון לאליפות העולם שתתקיים במאי הקרוב בשוויץ. אל התחרות הגיעו מתעמלות ע.ל.ה ג׳ימנסט מפגשים מזכרת בתיה, בניהולה של נירית דנון, אשר הביאו כבוד רב למזכרת בתיה.

המתעמלות נועה כספי, רותם זליגר וליה קורקוס זכו במדליית הזהב בגילאי ג'וניור (13-19), ובתואר אלופות ישראל, ובכך השיגו את הקריטריון הנדרש לאליפות העולם שתתקיים בשוויץ.

הישגים נוספים:

טל חורש, אופק שטדלר ודניאל גולדסטיין זכו במקום הראשון ובמדליית זהב בדרגה B.

דנה מאיו, מאיה שור ומיאה גרוזמן זכו במקום השני ובמדלית הכסף בדרגה C.

משתתפים נוספים של המועדון: עופר, תמר עובדיה ונגה זליגר בגילאי 12-18 ונטע בן עמי, יובל ברטל והראל אהרוני בגילאי 11-16.


תחרות נוספת שהתקיימה הייתה תחרות גביע האיגוד לדרגות A-D באקרובטיקה גם שם זכו מתעמלי המועדון במקומות הראשונים:

שלשה B

מקום ראשון - אופק בקרמן, דניאל גולדשטיין וטל חורש מעלה מזכרת בתיה


שלשה C

מקום שני - דנה מאיו, מאיה שור ומיאה גרויזמן מעלה מזכרת בתיההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה? פורום ועדי ההורים היישוביים קורא להורי ישראל לשלוח ביום שישי 21/2 את התלמידים בשעה 09:00 לבית הספר לאות הזדהות עם המאבק ביישום חוק החינוך המיוחד

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:וועד ההורים היישוביים


ביום שישי , 21/2 יקיים וועד ההורים הישובים שביתה בת שעה בכל מוסדות החינוך בארץ, גנים ובתי ספר

במהלך יום שישי תתקיים מחאת הזדהות בת שעה במחאה על הרפורמה בחינוך המיוחד שמוביל משרד החינוך

כלומר - כלל ההורים בישראל ישלחו את ילדיהם ללימודים בכל מוסדות החינוך בארץ בשעה 9:00.

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב. בכל אופן בתי הספר יהיו פתוחים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דרושים/ות מתנדבים/ות למשמר האזרחי בקריית עקרון! נפתח מחזור גיוס חדש למתנדבי המשמר האזרחי במועצה; הקריטריונים להתנדבות מצ"ב בכתבה

לפרטים נוספים יש לפנות לרס"ר איירין קשתי, רכזת מתנדבים משא"ז - משמר אזרחי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון פותחת בימים אלו מחזור גיוס נוסף של מתנדבים/ות למשמר האזרחי של קריית עקרון. פעילות המשמר האזרחי נועדה לחזק את תחושת הביטחון של התושבים במקביל ובשיתוף פעולות משטרת ישראל. לטענת המועצה מערך המתנדבים הינו מכפיל כוח משמעותי, המסייע למשטרת ישראל, בהשגת יעדיה והגברת בטחון התושבים ביישוב. המערך מהווה ערך מוסף ומרכזי וחשוב ביכולות ההתמודדות עם המציאות המורכבת, בשגרה ובחירום.

הקריטריונים להתנדבות:

כשירות רפואית תקינה

ללא רישום פלילי

בדיקה ביטחונית

הכשרה של מספר שעת (בנוסף ישנה אפשרות להתנדבות אינטנסיבית יותר על מדים במסגרות נוספות של המשא"ז)

תושבים המעוניינים להתנדב ניתן ליצור קשר:

רס"ר איירין קשתי, רכזת מתנדבים משא"ז קריית עקרון טל': 050-5076160


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית קריית עקרון החלה בפרוייקט החלפת תאורת הרחוב ברחבי היישוב

המטרה של הפרוייקט היא להביא לחיסכון בהוצאות החשמל בנורות חסכניות ומאירות יותר וכן ההיבט הסביבתי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט: הדף של חובב צברי


המועצה המקומית קריית עקרון החלה בימים אלו את פרויקט החלפת תאורת הרחוב ברחבי היישוב לתאורת לד, שתביא לחיסכון הוצאות החשמל ושמירה על איכות הסביבה. העבודות החלו ברחוב רמב"ם שם הותקנו 15 פני לד במרכז המסחרי , ושיבת ציון. כעת החלו העבודות ברחוב רבי מאיר בעל הנס אליהם הגיע ראש המועצה חובב צברי על מנת לעקוב אחר העבודות מקרוב.רחוב רמב"ם
רבי מאיר בעל הנס

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא תאורה סולארית????שתחסוך חשמל או לדים?
  הגב 13.02.20 14:32
 • אורח
  סוף סוף יש מחשבה איך להקטין את הבזבוז של המועצה שאנו משלמים
  הגב 23.02.20 11:59
 • אורח

מחאת בני העדה האתיופית! תושבת ראשון לציון ספי סלילין קוראת לבני העדה האתיופית לצאת ביום רביעי 19.2 לצעדה לכיוון בית ראש הממשלה במטרה להעלות את בני משפחתם שנותרו באתיופיה... מצורף הפוסט של ספי

ספי ומשפחתה מחכות כבר 14 שנים לעלייתן של 2 אחיותיה שנשארו באתיופיה כאשר בזמן עליית המשפחה לארץ הובטח להם כי האחיות יעלו תוך מספר שבועות אך כאמור מאז עברו 14 שנים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 47
צילום דך הפייסבוק ספי בלילין


המאבק של יהודי אתיופיה להעלות את בני משפחתם שנותרו מאחור עדיין לא יסתיים. בין הממתינים לבני המשפחה היא תושבת ראשון לציון ספי בלילין אשר עלתה לישראל לפני 14 שנה עם הוריה ושבעת אחיה. הבעיה הייתה שמאחור נותרו שתי האחיות שלה אותן הבטיחו בשגרירות כי הן יעלו תוך מספר שבועות. השבועות הפכו לחודשים ולשנים והמשפחה עדיין ממתינה לעלייתן של האחיות על מנת לאחד את המשפחה.

ספי החליטה להעלות את הנושא על סדר היום ויחד עם משפחות נוספות שנמצאות באותו מצב שלה והן מתכננות לצאת לצעדת תמיכה שתצא ביום רביעי 19.2.20 בשעה 14:00 מכיכר ציון בירושלים לכיוון בית ראש הממשלה

לפרטים נוספים
קסאו שיפראו 0509943444
זהבה 0507570025
דוד 0556602315


ከ20 ዓመታት በላይ በቤተሰብ ናፍቆትና መለያየት በሃሳብ የናወዙ የቅርብ ዘመዶች ሰላማዊ ሰልፍ በ19/2/20 ቀን ከ 14:00 ጀምሮ በእየሩሳሌም ከተማ የሚካሄድ ሲሆን መነሻውን ኪካር ፂዮን በማድረግ ወደ ጠቅላይ ሚኒስትሩ ቤት ያመራል።


ለበለጠ መረጃ

ካሳሁን ሺፈራው 0509943444


ዳቪድ 055-660-2315


ዛሃቫ 050-7570025


להלן הפוסט אותו העלתה ספי בלילין


אני ספי בלילין, בת 24, מראשון לציון. אמא לפריאל בת הארבע.
שתי אחיותי הגדולות, נגסט וסנטייהו, נשארו מאחור. הן עדיין ממתינות לעלות ארצה.
נולדתי בכפר קטן באתיופיה שנקרא אלפה. בגיל שנתיים עזבנו את הכפר, עברנו לאדיס אבבה כדי לעלות לארץ ישראל, והתגוררנו במחנה מיוחד של כל היהודים. בבית הספר היהודי למדנו את השפה העברית, שיעורי תורה וסיפורים על ארץ ישראל.

תשע שנים חיכינו לעלות ארצה וכשסוף סוף הגיע תורינו, בשנת 2006, אנשי השגרירות אמרו שרק חלק מהמשפחה תעלה עכשיו: אבא גרמאו, אמא וטדלו ושבעת ילדיהם.
שתי אחיות, נגסט וסנטייהו, לא קיבלו אישור.
אני זוכרת ששאלנו את הנציגים ממשרד הפנים: למה מפרידים אותנו מהאחיות שלנו? והם רק הבטיחו שיעלו אותם תוך כמה שבועות, מקסימום חודש. אנחנו נתנו להם את האמון שלנו.
לעולם לא אשכח את הבכי שבכינו בפרידה מהן. בכינו כל הדרך עד שהגענו לארץ ישראל. מאז אני ממתינה כבר 14 שנה לראות את האחיות שלי, לחבק אותן, ולפגוש את האחיינים שלי.

בשנת 2015 התחתנתי, אבל האחיות שלי לא יכלו להגיע לחתונה. בדרך לחופה חשבתי עליהן וכאבתי שהן לא איתי. הסתכלתי גם על אמא שלי: עיניה היו מלאות בדמעות של כאב. החלום היחידי של אימא הוא לראות את הילדים והנכדים שהיא עדיין לא פגשה.
אני מבטיחה לאמא שיום אחד החיוך יחזור לפניה היפות.
אבל בינתיים זה לא קורה כי הממשלה מפרידה בין הורים וילדים ובין אחים ואחיות.

אנחנו משפחה יהודית שמשרתת את מדינת ישראל בכבוד: אחי באבי שהולך כל שנה למילואים, אחי קנאו משרת בקבע בחיל אוויר, אחותי הקטנה זמנץ הייתה לוחמת בגדוד "אריות הירדן", ואחותי ברהאנה עוד חצי שנה מתגייסת. אני עצמי שירתתי שירות לאומי באגף הגיור.

בכל יום אני מתקשרת למשרד הפנים ואין מענה. אומרים לי תפני ללשכה בירושלים, והלשכה בירושלים מפנה אותי בחזרה לראשון לציון. אף אחד לא מוכן להגיד לי מה יקרה עם אחיות שלי, רק מבטיחים כבר שנים שהעניין בטיפול.

האם אני לא יכולה לחיות פה בארץ ביחד עם האחיות היהודיות שלי?


אני קוראת לך להצטרף אלי ולמשפחות נוספות בצעדת תמיכה, שתצא ב19.2 בשעה 14:00 מכיכר ציון בירושלים לכיוון בית ראש הממשלה.
יחד נביא את האחים שלנו הביתה.

התפרסמו 47 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואני קורא לכל מי שבאמת אכפת לו להפגין נגד ההעלאה שלהם כי אין הוכחה שהם באמת יהודים
  הגב 12.02.20 17:57
 • אורח
  לך לעזעזל מי אתה שתחליט מי יהודי ומי לא אולי אתהלא יהודי
  12.02.20 18:12
 • אורח
  אם העם היה עומד מולם וכופה רצונו על השלטון. אף אתיופי לא היה מעיז להתקומם ובוודאי שלא באלימות
  14.02.20 12:55
 • אורח
  גם אני ממליץ להפגין נגד העלאת השחורים האפריקאים המסתננים שלא קשורים לדת ישראל בכלום!!! הכי הרבה שיביאו רק את הבנות הצעירות שלהם!!!
  15.02.20 12:25
 • אורח
  איכסה זבל חרא של עדה!!! ברברים קופים שירדו מהעצים!
  15.02.20 12:26
 • אורח
  וזה אומר שגם אלו שכן הצליחו לעבוד על הרשויות ועלו הם גם כן לא יהודים הם נוצרים לכל דבר
  הגב 12.02.20 17:59
 • אורח
  היהודים האמיתיים יוצאי אתיופיה כבר פה אז לכל המתחזים למיניהם שבו בשקט ותפסיקו לבלבל תמוח גדי יברקן בסך הכל פולטקאי שיגיד הכל לפני הבחירות
  הגב 12.02.20 18:01
 • אורח
  יאללה כל שני וחמישי עושים מחאה . שישבו בשקט בבית
  הגב 12.02.20 18:02
 • אורח
  תתבייש על תגובתך
  12.02.20 18:13
 • אורח
  אחר כך בוכים שיש גזענות
  הגב 12.02.20 18:03
 • אורח
  כי יש גזענות ואני בכלל לא אתיופי הם צודקים
  12.02.20 18:13
 • אורח
  האתיופים האלה הכי משועממים שיש שיעבדו שעות נוספות במקום לבכות שאין להם כסף וככה לא יבזבזו זמן יקר במחאות ללא הועיל
  הגב 12.02.20 18:04
 • אורח
  רבותי המגיבים, איך אין לכם טיפת רגש וחמלה על משפחות שהופרדו ולא מאפשרים להם להתאחד. זו הגישה היהודית שלכם ?? בושה לכל המגיבים (ואולי זה אותו אחד עם לב של אבן). ואתם מהקהילה האתיופית תפסיקו עם התמימות ואל תאמינו לכל מיני הבטחות שבאות לפני בחירות כי מהם כבר לא ייצא כלום. בכל אופן אני מחזיק לכם אצבעות . הלוואי שתיזכו להתאחד.
  הגב 12.02.20 18:11
 • אורח
  עם כל הכבוד "לעדה" זו... אין בעיה צאו להפגנות ומחאות רק תעשו את זה אחרי הבחירות הקרובות ,תבחר ממשלה חדשה ואז תפעלו,בהצלחה🌹
  הגב 12.02.20 18:19
 • אורח
  עוד שניה יהיה פה אדיס אבבה . וכל אטיופי יקבל מלא הטבות והנחות ושאר האזרחים יצטרכו לקרוע את התחת בשעות נוספות
  הגב 12.02.20 18:35
 • אורח
  בושה שלא מעלים אותם!!! כל אחד אחר ( לבן) שאומר סבא שלי יהודי מיד עולה לפה בלי שאלות! בושה בושה לליכוד
  הגב 12.02.20 18:37
 • אורח
  זו לא הבושה היחידה של הליכוד
  13.02.20 00:16
 • אורח
  שכחתם כבר מה הם עשו בהפגנה הרביצו זרקו סלעים שרפו מכוניות שיתקו מדינה שלמה .תקפו אישה בהריון ......
  הגב 12.02.20 18:54
 • אורח
  מקרי התקיפה רבים ממה שהתקשורת מספרת. המשטרה הכילה אותם במקום להעניש ולהרתיע. ביזיון מתמשך של שלטון
  14.02.20 12:54
 • אורח
  לא צריך, מוותרים על התענוג. שיישארו בכפרים שלהם
  הגב 12.02.20 19:08
 • אורח
  כל כך !!
  12.02.20 19:09
 • אורח
  לא דחוף לנו נשמה
  הגב 12.02.20 19:19
 • אורח
  לא נשכח לעולם את אותה מחאה.. כל אמפטיה שהיתה לי אליכם נעלמה. פלסטינים לא עושים דברים כאלה 😡
  הגב 12.02.20 19:24
 • אורח
  נכון הפלסטינאים רק מתפוצצים באוטובוסים ויוצאים לפיגועי התאבדות. או שכבר שכחת את ימי האינתיפדה או שאתה פשוט בוחר לשכוח
  14.02.20 14:19
 • אורח
  אי אפשר לשכוח מה שעשו למדינה שלנו אך אפשר לתמוך בכם .חיות אדם נזכור את זה לדורי דורות
  הגב 12.02.20 19:30
 • אורח
  במדינת היהודים יש חוק .אפילו אם זה נראה לא הגיוני אפשר לערער אבל
  הגב 12.02.20 19:33
 • אורח
  יעלו ו..? במחאה הבאה ישברו מכוניות וירביצו לנהגים? לא תודה
  הגב 12.02.20 20:05
 • אורח
  מנהיגי העדה היו צריכים למנוע את ההפגנות האלימות שהיו אכן אלו היו הפגנות מכוערות ביותר כמו בכל עדה יש תפוחים נהדרים ויש תפוחים רקובים. מפריע וצורם לעין בני הנוער ותרבות השתיה(ואין להם תרבות שתיה) הם לא רוסים,לא אנגלים,לא גרמנים ובטח לא סקוטים. ובואו נדבר גלויות על ההתנהגות של חלק גדול מאלו שבאים לבלות ביום חמישי בלילה,ואפשר לראות זאת ביום שישי לפנות בוקר בצומת של מסעדת גחלים שהם מחכים למוניות מותר לבלות מותר להנות אבל אסור להשתכר ולאבד את הצפון על מנהיגי העדה לנסות ולמגר תופעה מכוערת זו אין שום בעיה שיעלו לארץ אבל לנהוג בכבוד כלפי הזולת אין לי שום דבר כנגד העדה אבל לפעמים יש הרגשה שדווקא להם יש עוינות כלפי הצברים
  הגב 12.02.20 20:37
 • אורח
  מנהיגי העדה? יש להם קומר במקום חוקי המדינה? מה זה הפרימיטיב שכזה?
  19.02.20 17:32
 • אורח
  ראש הממשלה וממשלה פעלו נגד חוק השבות ונגד חוק הלאום. אם מותר לעלות אתיופי שלא יהודי אז מותר לעלות גם כל אחד אחר. את כל האלה שבאים לפי סב יהודי לפחות באים לפי חוק השבות. אבל לעלות אתיופים מקוריים שלא נכללים בשום שורה של חוק השבות, פוגע באמון לחוק, לממשלה ולראש הממשלה בפרט.
  הגב 12.02.20 22:25
 • אורח
  אין לי סימפטיה אליהם בשיט , אחרי המחאה האלימה שפצעו אנשים תמימים מצידי שיחזרו לאתיופיה שם יכולים להתפרע בסוואנות ובג׳יבלאות שיזרקו אבנים אחד על השני יריבו עם מקלות ירכבו על יחמורים ,זה יהיה גן עדן בשבילהם
  הגב 13.02.20 01:37
 • אורח
  אתה אדם חשוך שלא מסוגל לראות את המציאות כפי שהיא. היחס והזלזול כלפי העדה האתיופית לאורך השנים ידועה ומוכרת היום גם ע"י הממסד ואתה הולך שבי ע"י דעות קדומות
  13.02.20 11:53
 • אורח
  המחאה האלימה יצרה טינה של העם אליהם. מעדה חמודה וביישנית התברר שמדובר בערב רב של הוזים חצופים ואלימים
  14.02.20 12:53
 • אורח
  הם טוענים שהם יהודים כי שלמה המלך דפק את מלכת שבא וביהודת הולכים לפי האמא ובשום מקום לא מוזכר שהיא התגיירה אז שבו בשקט אתם לא יהודים
  הגב 13.02.20 12:32
 • אורח
  חוץ מאלימות ברבריות חוסר כבוד וריגשי נחיתות אין בכם כלום
  הגב 13.02.20 12:33
 • אורח
  לפי ההתבטאויות שלך אתה לא מגיע לקרסוליים שלהם ואני גם בספק לגבי יהדותך
  הגב 13.02.20 13:26
 • אורח
  תתבייש לך איך אתה מעין לדבר אני לא אתיופית אני ילידת הארץ ואני מתביישת בך גזען . יש לעלות אותם ארצה הם אנשים טובים ויהודים נאמנים הרבה יותר ממך.
  הגב 13.02.20 19:59
 • אורח
  אסור בהחלט להפריד בין הורים לילדיהם צריך לעלות את כל המשפחה יחד, השם איתכם אנחנו פה בארץ ישראל לא אתיופים , פולנים, .... אנחנו כולנו ביחד עם ישראל וכולנו משרתים תחת דגל אחד 🇮🇱
  הגב 13.02.20 20:03
 • אורח
  אתה באמת מאמין במה שכתבת?
  14.02.20 00:35
 • אורח
  לראש הממשלה ולכל המלקקים לו אין להם שום חוק. הם יעלו אפילו פנגוינים רק שיצביעו עבורם.
  הגב 14.02.20 04:40
 • אורח
  להביא עוד צרות לארץ !?!? העלייה עם התרומה הכי עלובה סחטה את המיץ לכולנו ובסוף יהדותם מוטלת בספק רובם כלל לא יהודים טירוף מה הרעיון מאחורי חוק השבות אם מעלים לא יהודים ? שיעשו גיור ואז...
  הגב 14.02.20 12:52
 • אורח
  תגובה חריפה ביותר צריך לקרוא אותה מספר פעמים התגובה נותנת חומר למחשבה ומדליקה נורות אדומות
  14.02.20 13:08
 • אורח
  תתביישו מגעילים!!! איני אתיופי, מגייס לובי משפחה חברים, יחד איתם נעשה הכל למענם... בשביל הצבא הם טובים??? ולא בהכללה פה, מי שגזען, לא יהודים ועוד: לכו לאן שבאתם, אתם!!! המדינה לכולנו!!!
  הגב 14.02.20 15:28
 • אורח
  שחצן פלצן זה מה שאתה. בתחת אתיופים שלך יחד עם להתבים ונרקומנים.
  15.02.20 20:55
 • אורח
  את ממש טמבלית.. את מקבעת את ההתבדלות של בני העדה בחברה הישראלית.. זאת גזענות להשתמש בצבע ובמוצא ככלי להתנגח בממסד.. אגב, מפלגתו של ראש הממשלה היא שגרמה לעליית יהודי אתיופיה כשלבנבני השמאל הזדעזעו מהבאת "השחורים" לגור לידם.. וזה בדוק!! משפחה שהגיע לבנין שלנו, נתתי להם גישה לטלפון קווי שלי.. גם להתקשר וגם לקבל שיחות.. לעומת משפחה בוחרת עבודה שהאישה קבלה שבץ של זעם וחרדה
  הגב 16.02.20 04:58
 • אורח
  תנו להם עוד דיור במימון המדינה של 90 אחוז. והם יזרקו תפוחי אץ בחזרה לעבר רה"מ. ממשלה מאיזה סיבה הלא מוכרת לנו, בחרה בהם. ועכשיו זו התודה שלהם.
  הגב 19.02.20 17:38
 • אורח
  חיות ברברים ללא תרבות ומורשת מאיפה הביאו לנו את הגויים האלה? למה צריך אותם פה, שישארו שם בסוואנות של אפריקה.
  הגב 20.02.20 21:26
 • אורח

תלמידי תיכון רבין במזכרת בתיה ערכו נטיעות ט"ו בשבט לזכרו של תלמיד ביה"ס צור אלפי ז"ל

ראש המועצה גבי גאון: היישוב כולו מחבק את משפחתו של צור. מי יתן שהעצים שנשתלו היום יכו שורשים של ערכי הנתינה ואהבת הארץ שכה אפיינו את צור ז"ל וימשיכו להוות ערך וסמן עבור כולנו."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כתה ז׳ מנהיגות בקריית החינוך ברנקו וייס ע״ש רבין, הובילה לרגל ט"ו בשבט נטיעות מרגשות במיוחד לזכרו של צור אלפי ז״ל, בהשתתפות משפחת אלפי, החטיבה הטקטית של מג״ב וראש המועצה. במסגרת הנטיעות הסבירו התלמידים, ליה איכלר ורון עידן על תכונות המנהיגות שהיו בצור. הנטיעות בוצעו בשטח בית הספר מתוך תקווה שערכיו של צור יכו שורשים בקריית החינוך ובתלמידיה.


ראש המועצה גבי גאון:

"האירוע המיוחד היום בטו בשבט הוא בסימן של ערכים ונתינה שהם יסוד חוסנה של הקהילה הנהדרת של מזכרת בתיה. אירוע הנטיעות היה מרגש ונגע בכל לב. אני מודה לכל מי שלקח בו חלק ובעיקר לתלמידים שיזמו אותו. היישוב כולו מחבק את משפחתו של צור. מי יתן שהעצים שנשתלו היום יכו שורשים של ערכי הנתינה ואהבת הארץ שכה אפיינו את צור ז"ל וימשיכו להוות ערך וסמן עבור כולנו."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק תאונה! בת 50 נפצעה בינוני

פונתה לבית חולים קפלן

אבי בר | | תגובות: 4


אשה כבת 50 נפצעה באורח בינוני בתאונה בצומת ביל"ו כונני איחוד הצלה וחובשי מד"א העניקו טיפול ראשוני לנפגעת.


ראובן שנקולבסקי חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר:

"מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לפצועה בינוני שפונתה לאחר מכן לבית החולים קפלן ברחובות".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה אמן
  הגב 11.02.20 15:05
 • אורח
  אין על איחודהצלה
  הגב 11.02.20 16:47
 • אורח
  רפואה שלמה ומהירה.
  הגב 11.02.20 21:30
 • אורח
  כולם דוסים שלא שירתו בצבא
  הגב 12.02.20 02:06
 • אורח

ביום שני 24.2 יתקיים הפנינג "פברואר יוצא מן הכלל" להעלאת המודעות לבעלי הצרכים המיוחדים במתנ"ס קריית עקרון ויריד יד 2; תושבי עקרון מוזמנים לתרום חפצים, כלים, ביגוד, משחקים ועוד- האיסוף מתקיים במתנ"ס עד 20.2

את התרומות יש לשים בקרטון לאיסוף הפריטים הנמצא בלובי המתנ"ס. לתאום הבאת פריטים למתנ"ס: פרח דנקו: 050-9560941

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת חודש פברואר יוצא מן הכלל מעלים את מודעות הציבור לאנשים עם צרכים מיוחדים במגוון פעילויות בכל המתנ"סים. בקרית עקרון האירועים נפתחו אמש (ראשון) עם הקרנת הסרט אח של גיבור ופעילות מתנדבים והוסטל בראשית לחלוקת קפה ומאפה במתנ"ס.

בין האירועים שיקיימו במהלך החודש יהיה הפנינג יוצא מן הכלל במסגרת העלאת המודעות של הציבור לאנשים עם צרכים מיוחדים בחודש פברואר מידי שנה.

בתוכנית ההפנינג:

 • יריד דוכני מתנות עם ערך, המיוצרות ע"י אנשים בעלי צרכים מיוחדים
 • יצירת כלי נגינה אקולוגיים עם ילדים (ללא עלות)
 • קח תן פרטי יד שניה במצב מעולה
 • פינת קפה חברתית במחירים סמליים

המועצה המקומית ומתנ"ס שבשבט מזמינים את התושבים להביא למתנ"ס בגדים, כלים, ספרים ומשחקים במצב טוב לטובת השוק. את התרומות יש לשים בקרטון הנמצא בלובי המתנ"ס לאיסוף הפריטים. האיסוף יעשה עד לתאריך 20.2.20

ההפנינג יתקיים ביום שני 24.02.20 בשעות 16:00-19:00

לתאום הבאת פריטים למתנ"ס:

פרח דנקו: 050-9560941
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 114 דירות בתקופה האחרונה ברחובות, גדרה ומזכרת בתיה? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבא

הנכס היקר ביותר נמכר ברחוב הנשיא הראשון ברחובות ב3.9 מיליון ש"ח ,הנכס הזול ביותר שנמכר היה ברחוב גבריאלוב ברחובות שנמכר ב800,000 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 2


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחובות, גדרה ומזכרת בתיה על פי נתוני רשות המיסים :

הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש נובמבר 2019
רחובות

כתובתמספר חדרים מחירפרטי נכס
הר הצופים 1941.95 מיליון ₪קומה:10 שטח:104
הים 1262.305 מיליון ₪קומה:18 שטח:137
הנשיא הראשון 3952.45 מיליון ₪קומה:2 שטח:125
הים 1252.012 מיליון ₪קומה: שטח:125
לוסטרניק אביבה ומתת 863.4 מיליון ₪קומה: שטח:185
יעקבוי יצחק 1241.1 מיליון ₪קומה:1 שטח:77.90
שקולניק אהרן 24.51.34 מיליון ₪קומה:2 שטח:99.07
זק"ש אפרים 141.55 מיליון ₪קומה:4 שטח:94.43
הים 1252.052 מיליון ₪קומה:14 שטח:125
שחר ישראל52.2 מיליון ₪קומה:1 שטח:114
לח"י 5731.125 מיליון ₪קומה:4 שטח:64
לוי אשכול 1841.45 מיליון ₪קומה:קרקע שטח:83.90
הר הצופים 1941.94 מיליון ₪קומה:14 שטח:106
הים 1241.792 מיליון ₪קומה:9 שטח:92
ארלוזרוב 6631.64 מיליון ₪קומה:3 שטח:83.08
שחר ישראל 1531.6 מיליון ₪קומה:3 שטח:80
אהרוני ישראל 641.65 מיליון ₪קומה:2 שטח:83.76
הנשיא הראשון 3963.9 מיליון ₪קומה:6 שטח:182
ויצמן 164900,000 אלף ש"חקומה:5 שטח:101.85
הרב מלצר 23 1.28 מיליון ₪קומה:4 שטח:68
הים 1252.112 מיליון ₪קומה:14 שטח:125
בני משה 931.25 מיליון ₪קומה:2 שטח:66.80
בני משה 931.185 מיליון ₪קומה:5 שטח:66.50
גבריאלוב 233800,000 אלף ש"ח קומה:2 שטח:63
ההסתדרות 1631.38 מיליון ₪קומה:2 שטח:50
ולנברג ראול 841.94 מיליון ₪קומה:1 שטח:92.88
גורדון 341.49 מיליון ₪קומה:קרקע שטח:81
עזרא 2421.195 מיליון ₪קומה:2 שטח:46.55
הגליל 1131.415 מיליון ₪קומה:2 שטח:88.72
הרב מדר זכריה 1341.3 מיליון ₪קומה: שטח:110
גולדברג 931.3 מיליון ₪קומה:4 שטח:65
שפינוזה ברוך 215.51.75 מיליון ₪קומה:2 שטח:96.72
הר הצופים 2941.82 מיליון ₪קומה:3 שטח:89.80
אמרי חיים 261.844 מיליון ₪קומה:1 שטח:120
האמהות 241.555 מיליון ₪קומה:3 שטח:75.60
מקס ואמפרו שיין 441.94 מיליון ₪קומה:2 שטח:100
הבעש"ט 362.45 מיליון ₪קומה:3+4 שטח:139.51
פרופ' אפרים קציר 1542.14 מיליון ₪קומה:2 שטח:120
מקס ואמפרו שיין 442 מיליון ₪קומה:14 שטח:99
פרופ' קציר אפרים 152.425 מיליון ₪קומה:8 שטח:136
הולצברג שמחה 341.85 מיליון ₪קומה: 7 שטח:90
הים 1252.062 מיליון ₪קומה:16 שטח:128
אלתרמן נתן 241.99 מיליון ₪קומה:12 שטח:107.95
חס"מ 112860,000 אלף ₪קומה:5 שטח:53.60
מנוחין אריאל 553.35 מיליון ₪קומה: שטח:167
בני משה 1852.31 מיליון ₪קומה: שטח:125
קסלמן נחום 441.695 מיליון ₪קומה: 5 שטח:82
חזון איש 641.785 מיליון ₪קומה:1 שטח:119.94
בלקינד ישראל 341.67 מיליון ₪קומה:2 שטח:88
כרמל 942.199 מיליון ₪קומה:5 שטח:89
מקס ואמפרו שיין 1352.24 מיליון ₪קומה:11 שטח:129.40
הרצל 2941.46 מיליון ₪קומה:7 שטח:85
פרופ' מייקל לוויט 252.415 מיליון ₪קומה:3 שטח:120
טוכמן יעקב 10841.19 מיליון ₪קומה:3 שטח: 71.10
הים 1252.052 מיליון ₪קומה:14 שטח:125
מבצע לטיני 1031.085 מיליון ₪קומה:1 שטח: 62
הדר 721.25 מיליון ₪קומה:1 שטח: 48
מקס ואמפרו שיין 442.02 מיליון ₪קומה:15 שטח:108
מגיני הגליל 4741.62 מיליון ₪קומה: 4 שטח:110
הרב דוד ישראל 7631.22 מיליון ₪קומה: 2 שטח:62
הים 1262.097 מיליון ₪קומה: 9 שטח:137
הרצל 10541.5 מיליון ש"חקומה: 8 שטח:101.75
בן גוריון 3731.11 מיליון ₪קומה: 3 שטח:64.40
לדיז'חנסקי 831.01 מיליון ₪קומה: 3 שטח:60.60
גורדון 472.51.3 מיליון ₪קומה: 1 שטח:61.19
גורודסקי 3752.75 מיליון ₪קומה: 3 שטח:128
הים 1262.252 מיליון ₪קומה: 14 שטח:138
שקלניק אהרן 141.49 מיליון ₪קומה: 2 שטח: 88.83
מילר טובה וטוביה 53.51.415 מיליון ₪קומה: 2 שטח:80.10
הים 1252.412 מיליון ₪קומה: 23 שטח:133
הנורית 241.62 מיליון ₪קומה: 2 שטח: 97.30
הים 1252.412 מיליון ₪קומה: שטח: 133
בני משה 1662.8 מיליון ₪קומה: שטח: 181
שחר ישראל 1531.6 מיליון ₪קומה:1 שטח:80
שחר ישראל 352.52 מיליון ₪קומה:2 שטח:133.63
ש. בן ציון 1541.6 מיליון ₪קומה:5 שטח:84.65
מילר טובה וטוביה 1931.67 מיליון ₪קומה:6 שטח:70
יבנה 4941.63 מיליון ₪קומה:2 שטח:82
הר הצופים 1341.865 מיליון ₪קומה: 5 שטח: 95.90
פרופ' קציר אפרים 152.427 מיליון ₪קומה:8 שטח:136
בני משה 1652.04 מיליון ₪קומה:1 שטח:125
אשכולית 23935,000 אלף ₪קומה:4 שטח:60.60
מקס ואמפרו שיין 741.9 מיליון ₪קומה:6 שטח:102
כרמל 742.03 מיליון ₪קומה:7 שטח:91.10
פלדי יחיאל 441.85 מיליון ₪קומה:2 שטח:90.90
מלחמת יום הכיפורים 3631.08 מיליון ₪קומה:2 שטח:66
הרב דוד ישראל 7941.65 מיליון ₪קומה:1 שטח:107
האמהות 1321.28 מיליון ₪קומה:2 שטח:55
גוש עציון 2921.05 מיליון ₪קומה:3 שטח:44.70
מקוב בתיה 2452.25 מיליון ₪קומה: 4 שטח: 120גדרה


כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
אגוז 1231.065 מיליון ₪קומה: 1 שטח:66.50
לילך 952.64 מיליון ₪קומה: שטח:225
צאלה 541.68 מיליון ₪קומה: 1 שטח:88.65
צבעוני4851.93 מיליון ₪קומה: קרקע+1+2 שטח:123.90
דולב 2531.46 מיליון ₪קומה:2 שטח:75.90
המר זבולון 3462.81 מיליון ₪קומה:קרקע+1 שטח:144.10
מרגנית 1952.42 מיליון ₪קומה:קרקע+1 שטח:110
האילנות 2941.63 מיליון ₪קומה:1 שטח:91.30
שמעון 3332.24 מיליון ₪קומה:קרע שטח:35.27
זרקון 342.23 מיליון ₪קומה:קרקע שטח:91.75
לילך 562.755 מיליון ₪קומה:1 שטח:150
אירוס 131.2 מיליון ₪קומה:4 שטח:72.30
דולב 254.51.95 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:97.05
שיטה 641.77 מיליון ₪קומה:2+3 שטח:99.84
לוע הארי 152.55 מיליון ₪קומה:קרקע+1 שטח:115
מזכרת בתיה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
רפאל סויסה 2642.2 מיליון ₪קומה: שטח:102
רפאל סויסה 2642.199 מיליון ₪קומה: 2 שטח:102
בארון דבורה 563 מיליון ₪קומה: 2 שטח:159
נודל אידה 342.105 מיליון ₪קומה: 1 שטח:108
ברוש 1562.849 מיליון ₪קומה: שטח:176
נורית 152.618 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:125.36
נורית 152.4 מיליון ₪קומה:1 שטח:123.40
רקפת 321.15 מיליון ₪קומה:1 שטח:45.02
אברהם מרדכי לוין 152.4 מיליון ₪קומה: 1 שטח:121.30* הפרטים נכונים ליום 9.2.2020
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מבין למי יש זמן וכסף? החיים לחוצים
  הגב 10.02.20 11:37
 • אורח
  גם אני לא מבין עדיף לא לקרוא כי אם כל הצער להגיע בימינו לדירה זו משימה בלתי אפשרית וכן...מותר לקנא
  הגב 11.02.20 12:42
 • אורח

ט"ו בשבט בקריית עקרון! אירוע שרים ומספרים עקרונית עם שירה בציבור, סדר ט"ו בשבט ועוד מחכה לתושבים במתנ"ס שבשבט מחר (שני 10.2)

עלות: 15 ש"ח רכישת הכרטיסים באתר המרכז הקהילתי שבשבט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט מזמינים את התושבים לחגיגת ט"ו בשבט שתתקיים מחר (שני 10.2)

בתוכנית:

סדר ט"ו בשבט

סיפורים אישיים של תושבי המקום

שירה בציבור

כיבוד קל ברוח החג

האירוע יתקיים ביום שני 10.2.20 בין השעות 10:00-12:00 במרכז הקהילתי שבשבט

עלות: 15 ש"ח לאדם ביום האירוע

לרישום ורכישת כרטיסים

לפרטים נוספים: 052-4405709 חייה נייס
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
20.02.20 23:11
חחחחח צודק לגמרי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל