הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מזכרת בתיה נמצאת בין 17 הרשויות המקומיות בישראל שקבלו ציון 100% במדד ההון האנושי המעניק הקלות והאצלת סמכויות לרשויות בתחום כח האדם והשכר
הופעתו של יהלי סובול שהייתה אמורה להתקיים הערב (שני 5.6) במזכרת בתיה נדחתה ליום שני 19.6
נבחרת ישראל בשחייה אומנותית יחד עם שחייניות ע.ל.ה מזכרת בתיה: שני שראיזין, נוי גזלה ושלי בובריצקי זכו ב3 מדליות בתחרות הסופר פיינל שהתקיימה בספרד

מזכרת בתיה נמצאת בין 17 הרשויות המקומיות בישראל שקבלו ציון 100% במדד ההון האנושי המעניק הקלות והאצלת סמכויות לרשויות בתחום כח האדם והשכר

דירוג המדד נקבע לאחר בחינת מספר נושאים, בין היתר בנוגע למעמד ההון האנושי; חריגות שכר; אישור משרות סטטוריות; תקן כוח אדם; הגשת הצהרת הון ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 0


123 רשויות מקומיות יכנסו לתהליך המקל על הפעולות הבירוקרטיות בתחום ההון האנושי, זאת לאחר שדורגו בציון בינוני וגבוה במדד ההון האנושי של משרד הפנים.

תהליך האצלת הסמכויות לרשויות המקומיות בתחום ההון האנושי מקודם על ידי האגף לבקרת ההון האנושי ברשויות המקומיות במשרד הפנים, יחד עם הממונה על השכר במשרד האוצר. בשנה האחרונה הצטרפו רשויות נוספות אשר קיבלו דירוג גבוה בתהליך וייהנו ממדיניות הבקרה הדיפרנציאלית ברשויות, בין היתר, בתחומי אישור ועדכון חוזים אישיים; קידום שכר תקופתי לעובדים בחוזה אישי; עדכון דרגת רשות; קביעת שכר אמצע או שכר מירבי; איוש משרה ניהולית ועוד.


כאמור, 123 רשויות אשר קיבלו דירוג בינוני וגבוה במדד תיכנסנה להליך האצלת הסמכויות בתחום ההון האנושי ברשויות המקומיות, 17 רשויות מתוכן קיבלו ציון מלא - 100% במדד: מזכרת בתיה, אפרתה, באר שבע, נס ציונה, רמלה, נשר, הרצליה ועוד.


במסגרת המודל, אשר החל בשנת 2021, נכנסו לתהליך 30 רשויות מקומיות לאחר שהציגו ביצועים טובים בתחום ניהול ההון האנושי והמינהל התקין. השנה מספר הרשויות במדד הגבוה הינו 57 וכן הוחלט כי גם הרשויות שקיבלו דירוג בינוני (65) יכנסו ויזכו בהקלות רגולטוריות.


דירוג המדד נקבע לאחר בחינת מספר נושאים, בין היתר בנוגע למעמד ההון האנושי; חריגות שכר; אישור משרות סטטוריות; תקן כוח אדם; הגשת הצהרת הון ועוד.


מודל הבקרה הדיפרנציאלי מאפשר בין השאר, גמישות ניהולית מרבית, הפחתת ביורוקרטיה, מיטוב משאבים רגולטוריים, ומהווה כר פורה לחיזוק יכולות ניהול ההון האנושי אשר יובילו בן היתר גם לשיפור איכות השירות לתושבים ברשויות המקומיות.


שר הפנים משה ארבל: "שיפור וייעול הרשויות וחיזוקן הם מאבני הדרך עליהן מתבססת מדיניות משרד הפנים. הליך זה וצירופן של הרשויות הנוספות משמעותית מאוד. אני מברך את הרשויות שהוכיחו את עצמן, קיבלו את הדירוג הגבוה ונכנסו לתהליך. ברצוני להודות לעובדי המשרד אשר פועלים למען חיזוק הרשויות המקומיות".


מנכ"ל משרד הפנים רונן פרץ: "אני שמח לראות כי עוד ועוד רשויות מצטרפות לתהליך, מציגות שיפורים והתקדמות, ולמעשה מקבלות מאיתנו חופש פעולה להמשיך ולהתקדם בניהול תקין ועצמאי יותר ברשות. זהו צעד חשוב בדרך לשלטון מקומי חזק, איכותי וטוב יותר בעבור התושבים".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הופעתו של יהלי סובול שהייתה אמורה להתקיים הערב (שני 5.6) במזכרת בתיה נדחתה ליום שני 19.6

כל מי שרכש כרטיסים והתאריך החדש אינו מתאים לו יוכל לבקש החזר כספי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת מועצת מזכרת בתיה

תושבות ותושבים יקרים,

לצערנו יהלי חולה והמופע שתוכנן להתקיים הערב, 5.6 נדחה ל-19.6.

מי שרכשו כרטיסים והמועד החדש לא מתאים להם מוזמנים לפנות למרכז הקהילתי "מפגשים" לקבלת החזר כספי באמצעות מילוי הטופס כאן: https://tinyurl.com/3jtwsrr7
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת ישראל בשחייה אומנותית יחד עם שחייניות ע.ל.ה מזכרת בתיה: שני שראיזין, נוי גזלה ושלי בובריצקי זכו ב3 מדליות בתחרות הסופר פיינל שהתקיימה בספרד

הנבחרת זכתה בשתי מדליות זהב ומדליית ארד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
איגוד השחייה


עוד הישג לנבחרת השחייה האומנותית של ישראל שזכתה בשלוש מדליות בתחרות הסופר פיינל שהתקיימה בספרד. נבחרת ישראל ממשיכה להיות בצמרת השחייה האומנותית העולמית לאחר שזכתה בשלוש מדליות בתחרות.

המדליה הראשונה בה זכתה הנבחרת הייתה מדליית הזהב בתרגיל הקבוצתי החופשי. זהו ההישג הטוב ביותר של השחייה האמנותית עד היום בתחרות המהווה את גמר הסבב העולמי.

הבנות שהשתתפו בתרגיל: שלי בובריצקי, אריאל נשיא, ניקול נחשונוב, מאיה דורף, נוי גזלה, קתרין קונין, איה מזור ונטע רוביצ'ק.

עוד שתי מדליות (מדליית זהב ומדליית ארד) נוספות הגיעו בתרגיל הדואט החופשי של שלי בובריצקי ואריאל נשיא ובתרגיל שסיים את האליפות, האקרובטיקה, בו סיימה הנבחרת במקום השלישי. הספורטאיות שהשתתפו בתרגיל: שני שראיזין, אריאל נשיא, שלי בובריצקי, מאיה דורף, ניקול נחשונוב, נטע רוביצק, קתרין קונין, עדן בלכר.

בנוסף סיימה הנבחרת במקום החמישי בתרגיל הדואט הטכני מתוך עשר נבחרות כאשר היא מקדימה את קנדה (שביעית). את התרגיל ביצעו שלי בובריצקי ואריאל נשיא והוא זכה ל-232.1984 נקודות.

כמו כן סיימו הבנות במקום השישי את התרגיל הקבוצתי הטכני עם ציון של 233.5117 נקודות. הבנות שהשתתפו בתרגיל: שלי בובריצקי, עדן בלכר, אריאל נשיא, ניקול נחשונוב, מאיה דורף, נוי גזלה, קתרין קונין ונטע רוביצ'ק.


התחרות הבאה בה תשתתף נבחרת ישראל תהיה אליפות אירופה בסוף החודש.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אחרי חודשים של הכנות נחנך הפאב הקהילתי "הברונית" במזכרת בתיה

הפאב יפעל מדי יום חמישי בגן הברון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אחרי חודשים של תכנונים והכנות בסוף השבוע הושק הברונית - הפאב הקהילתי של מזכרת בתיה. הפאב החדש הושק בגן הברון ועתיד לפעול מדי יום חמישי החל משעה 20:00 וכולל חצר ופינות ישיבה. מדובר על יוזמה קהילתית של קבוצת תושבים שהחליטו לפתוח מקום לקהילה בו הם יוכלו לשבת וליהנות משתייה ומפגש עם חברים ולהפוך אותו למוסד קהילתי של התושבים. השם ברונית נבחר כדי להנציח את בטי סולמון דה רוטשילד, אמו של הברון.


מי שעומד מאחורי המיזם הם אופיר שפר, חבר המועצה, דביר צמח, חבר הנהלת מתנ"ס מפגשים, רותם לוי, רונית נעים פיניגר, מיטל קריסטל, אביב רצמן, מיקי קרנובסקי, עמוס ומשה לביא. הם החליטו להוציא לפועל את התוכנית ומיד פנו אל ראש המועצה גבי גאון על מנת לסייע להגשים את החלום וכך היה. בתמיכת המועצה, מרכז מפגשים, תורמים, בעלי עסקים ותושבים נוספים הם החלו לקדם את התוכנית ואף קיימו ערב חשיפה לתושבים ומסיבת פורים. כאמור אחרי כל ההכנות והאתגרים הפאב קם לחיים באירוע הפתיחה החגיגי שהתקיים במעמד ראש המועצה והתושבים.

איך הפאב פועל

הפאב יפעל מדי יום חמישי החל משעה 20:00 והכניסה אליו היא באמצעות רכישת כרטיסיית ניקובים שתאפשר לכם לרכוש שתייה ונישנושים.

שימו לב לא תתאפשר רכישה במזומן/כרטיס אשראי אלא באמצעות הכרטיסייה: כל מוצר בפאב הוא שווה מספר ניקובים כך למשל יין עולה 3-4 ניקובים.

כל הרווחים של הפאב (מרכישת הכרטיסיות) הם למען פעילות הפאב

הכניסה לתושבי מזכרת בתיה בני 18+

עלות כרטיסייה: 120 ש"ח ל20 ניקובים

לרכישה באתר מתנ"ס מפגשים -

https://www.mazkeretb.org.il/page.ph

לפרטים נוספים ועדכונים ניתן להיכנס לדף הפייסבוק של הפאב הקהילתי https://www.facebook.com/mazkeretpub


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הולך רגל נדרס בצומת בילו

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 6


בשעה 17:11 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב והולך רגל, בכביש 40 בצומת ביל"ו. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 3, פצועים בהם: הולך רגל גבר כבן 60 במצב קשה עם חבלת ראש ו - 2 במצב קל.


חובש רפואת חירום מיחידת האופנועים של מד"א אביסף כנפו סיפר:


"שהגענו למקום ראינו את הולך הרגל ששכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסבל מחבלת ראש. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות וקיבוע לקרש גב, ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב. 2 נהגי הרכבים שהיו מעורבים באירוע פונו באמבולנסים של מד"א לבית החולים במצב קל."


דוד מאושר חובש איחוד הצלה מסר:

"מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב והולך רגל. הענקנו בזירה סיוע ראשוני להולך הרגל שסובל מפגיעה רב מערכתית. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה לבית החולים קפלן במצב קשה. כמו כן הענקנו סיוע בזירה לשני נפגעים במצב קל".

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עצוב מאוד
  הגב 04.06.23 20:56
 • אורח
  עד מתי ?
  הגב 04.06.23 21:29
 • אורח
  רוצחים בקביש
  הגב 04.06.23 21:37
 • אורח
  בכביש***.
  05.06.23 00:49
 • אורח
  מטריד מאוד. רפואה שלמה.
  הגב 04.06.23 22:07
 • אורח
  כמה שנים בוללים שם כביש??? ללא רכ סכנת חיים להגיע לבילו. אין אפשרו הליכ וחצייה בטוחה.
  הגב 05.06.23 13:43
 • אורח

דיירי יגאל אלון 1 במזכרת בתיה זכו במקום הרביעי בתחרות הבניין המדוגלל של האגודה לתרבות הדיור

הדיירים זכו בפרס כספי של 1,000 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


האגודה לתרבות הדיור פרסמה את שמות הזוכים בתחרות הבניין המדוגלל של האגודה לתרבות הדיור של יום העצמאות ה75 למדינה. כמדי שנה מתקיימת התחרות בקרב חברי האגודה שצריכים לקשט את בניין המגורים שלהם לרגל יום ההולדת של המדינה. בין הזוכים הם דיירי יגאל אלון 1 במזכרת בתיה שזכו במקום הרביעי והמכובד. השבוע הגיעו נציגי האגודה לתרבות הדיור ללשכתו של גבי גאון שם העניקו את הפרס לדיירים.


הזוכים:

מקום 1 רח' אילת 64, חולון - זכו ב-5,000 ש"ח

מקום 2 רח' יסמין 1, ערד - זכו ב-3,000 ש"ח

מקום 3 טשרניחובסקי 22, רחובות, הרבי מליובאוויטש 35, דימונה ומרחבים 1201, דימונה - זכו ב-1,500 ש"ח כל אחד

מקום 4️ יגאל אלון 1, מזכרת בתיה, אלול 12, מודיעין והרב אבוחצירה 15, שדרות זכו ב-1,000 ש"ח כל אחד


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הערב (ראשון 4.6) מתוכננת הפגנה כנגד הרפורמה המשפטית בזמן שהותו של השר איתמר בן גביר שיגיע לכנס הבחירות של מאיר בלעיש בקריית עקרון

מאז תחילת ההפגנות מגיעים המוחים לאירועים בהם לוקחים חלק שרים וחברי כנסת מהקואליציה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר יגיע היום ראשון 4.6 לקריית עקרון לכנס הבחירות של מאיר בלעיש.

הבחירות בפתח ובחודש אוקטובר הקרוב יצאו תושבי קריית עקרון לבחור את נציגיו במועצה. השנה מצטרף אל המירוץ לראשות המועצה, מאיר בלעיש אשר עתיד להכריז באופן רשמי על מועמדותו בכנס שיקיים ביום ראשון 4.6. אל הכנס עתיד להגיע גם השר איתמר בן גביר יחד עם אנשי ציבור, נציגי עוצמה יהודית ורבנים.

עם היוודע הגעתו של השר בן גביר לקריית עקרון מתוכננת הפגנת מחאה כנגד הרפורמה המשפטית במקום. כחלק מהפגנות המחאה מתקיימות הפגנות בבתי השרים וחברי הכנסת של הקואליציה ובאירועים אליהם הם מגיעים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון ותמונות! שריפת קוצים גדולה ליד צומת בילו

מצורף תמונות

אמיר בר | | תגובות: 4


שריפת קוצים גדולה בכביש 411 ליד גבעת ברנר כוחות כיבוי גדולים פועלים לכיבוי השריפה


סרטונים:
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בירדן מצרים ודרום סוריה יש את אותו מזג אוויר. שם אין שריפות קוצים. נקודה למחשבה.
  הגב 01.06.23 19:38
 • אורח
  אז איך זה שאצלנו יש שריפות ושם אין?!
  01.06.23 19:55
 • אורח
  נקודה למחשבה, כפי שכתוב.
  01.06.23 21:18
 • אורח
  שמה רק מדבר
  הגב 01.06.23 22:01
 • אורח

כחלק מקידום ההתחדשות העירונית בקריית עקרון הוקמה מנהלת ההתחדשות העירונית שתיתן ליווי ומענה לתושבים במגוון נושאים

ניתן לקבוע פגישה במשרדי המועצה בתיאום מראש: טל' 03-6555155 או במייל: sivan@pplan.co.il

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מנהלת התחדשות עירונית לקידום מתחמי הפינוי בינוי – הוקמה ביישוב!

עם קידום ארבעת המתחמים המיועדים לפינוי ובינוי ברחבי היישוב, הקימה המועצה בסיוע משרד הבינוי והשיכון מנהלת התחדשות מקומית. המנהלת תוביל ותלווה יחד עם המועצה את נושא ההסברה וסיוע הנגשת המידע לדיירים המתגוררים בבניינים המיועדים לפינוי בינוי.

תושבים המעוניינים להתייעץ או לשאול מוזמנים לפנות למנהלת בנושאים הבאים:

התייעצות לפני חתימה על הסכם עם יזם

סטטוס הפרויקט במקום המגורים שלכם

שאלות בנוגע לתקופת המעבר

ניתן לקבוע פגישה במשרדי המועצה בתיאום מראש: טל' 03-6555155 או במייל: sivan@pplan.co.il

או דרך אתר המועצה https://bit.ly/42iGr9a


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעקבות הסופה נפלה הגדר המקיפה את מגרש הכדורגל בקריית עקרון

ראש המועצה, חובב צברי: "לשמחתנו אין נפגעים, ולצערנו מזג אוויר קיצוני הטבע חזק מכל. המועצה מטפלת במפגע ותציב גדר חדשה בהקדם".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשעה 13:00 לערך עקב רוח קיצונית ברחבי היישוב נפלה הגדר בפאה הדרומית של מגרש הכדורגל היישובי.

ראש המועצה, חובב צברי, מחזיק תיק החינוך משה לוי, מנכ"ל המועצה, ניסן גז, מנדסת המועצה לריסה וקסלר, מנהלת אגף החינוך אביבה וגנר וקב"ט המועצה עזרא ימיני יחד עם צוות אגף התפעול הגיעו למקום תוך דקות אחדות והחלו בתחקיר ובפינוי המפגע מהמקום.

ראש המועצה, חובב צברי: "לשמחתנו אין נפגעים, ולצערנו מזג אוויר קיצוני הטבע חזק מכל. המועצה מטפלת במפגע ותציב גדר חדשה בהקדם".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 1.6 תיפתח ההרשמה לקייטנות הקיץ בגני הילדים ובתי הספר (א-ג) במזכרת בתיה

בגני הילדים תתקיים הקייטנה בשני מחזורים: מחזור ראשון: 2-20.7 ומחזור שני 23-31.7

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קייטנות בתי הספר

ההרשמה תתאפשר בין התאריכים 1.6.23 ועד ה- 14.6.23.

בתכנית הקייטנה ימי שיא, חוגים מגוונים, תכנית פדגוגית עשירה ועוד...

ההרשמה לכיתות א'-ג'

יש להצטייד בארוחת בוקר מהבית

הקייטנה תתקיים בימים א'-ה' | 8:00-13:00

עלות: 450 ש"ח

יום מלא (8:00-16:00): 1,250 ש"ח - שימו לב שיש לבצע הרשמה לצהרון בנפרד!
גני הילדים

ההרשמה תתאפשר בין התאריכים 1.6.23 ועד ה- 14.6.23.

בקייטנה תכנית פדגוגית עשירה, חוגים מגוונים, ערכות יצירה ועוד...

מחזור 1:

2-20.7.23

הקייטנות יתקיימו בימים א'-ה' | 7:30-13:00

בקייטנות הגנים תוגש ארוחת בוקר מזינה

עלות: 450 ש"ח

יום מלא ( 7:30-16:00 ): 1,250 ש"ח


מחזור 2:

23.07-31.7.23 | ימים א'-ה' | 7:30-13:00

עלות: 525 ש"ח

יום מלא ( 7:30-16:00): 940 ש"ח

יש להירשם לצהרון בנפרד!הנרשמים לקייטנה נקלטים לסטטוס המתנה עד קבלת אישור מהמרכז הקהילתי (עד לתאריך 23.6.23, לכל המאוחר).

בהתאם לנתוני הרישום יקבעו מיקום והרכב הקבוצות.

פתיחת מסגרות מותנת בכמות הנרשמים ומספר אנשי צוות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת חטיבת הביניים רבין מזכרת בתיה: גאיה דקל, יונתן סטראסר ועומרי גילאון זכתה במקום השני בחידון של"ח וידיעת הארץ המחוזי

בחידון, התמודדו התלמידים במגוון נושאים בתחום של"ח וידיעת הארץ כאשר הנושא המרכזי עליו למדו ונשאלו היה מנהיגות ישראלית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אתמול (רביעי) שלב הגמר של חידון של"ח וידיעת הארץ בסימן ׳מנהיגות פורצת דרך׳ - מחוז מרכז.

האירוע הינו שיא של תהליך חינוכי שכלל נבחרות מ 70 בתי ספר במחוז, שהתמודדו ביניהם בשלב חצי הגמר לפני כשלושה חודשים - ומתוכם עלו לשלב הגמר נציגים מחמישה בתי ספר בהם נבחר בית ספר רבין במזכרת בתיה.

בחידון, התמודדו התלמידים במגוון נושאים בתחום של"ח וידיעת הארץ כאשר הנושא המרכזי עליו למדו ונשאלו היה מנהיגות ישראלית. כלל המתמודדים חוו חוויה ערכית חינוכית וחברתית שתרמה לחיזוק הקשר בינם לבין עצמם ולחיזוק הזיקה שלהם לארץ.

בסיום החידון הוכרזו הזוכים - נבחרת חטיבת הביניים רבין : גאיה דקל, יונתן סטראסר ועומרי גילאון משכבה ט׳ שזכתה במקום השני.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שישי 2.6) ישרור מזג אויר שרבי כשהטמפרטורות יגיעו ל40 מעלות וגם מהן השעות הבטוחות לשהות בשמש בערים ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים ויבנה - התחזית המלאה בכתבה

ביום שבת הטמפרטורות ירדו ויעמדו על 21 בלילה ל32 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


יום שישי 2.6

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. שרב כבד ישרור ברוב אזורי הארץ, עם צפי לעומסי חום כבדים עד קיצוניים. הרוחות יתחזקו בעיקר בדרום הארץ. ייעשה אביך. ייתכן גשם מקומי.


יום שבת 3.6

מעונן חלקית. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות, בעיקר במישור החוף ובשפלה, אך יוסיף להיות חם מהרגיל, בעיקר בפנים הארץ ובהרים. עדיין ייתכן אובך.


הטמפרטורות הצפויות

עירשישי 2.6שבת 3.6
ראשון לציון25-4221-32
חולון26-4222-32
בת ים26-4122-32
רחובות25-4221-33
יבנה25-4021-30
מפתח אינדקס הקרינה

בנוסף לתחזית מזג האויר השירות המטאורולוגי מציג מדי יום תחזית שעתית לאינדקס הקרינה. אינדקס קרינה אולטרה סגולה הינו מדד מחושב שמבטא את רמת הסיכון לחשיפת העור לקרינה אולטרה-סגולה (UV) המגיעה מהשמש. על פי המדד ניתן לראות מהן השעות הבטוחות לשהות בשמש בהן רמות הסיכון לחשיפה לקרינת השמש נמוכה (ירוק אין חשש) גבוהה/קיצונית (צבע סגול, אין להימצא בשמש ללא הגנה).אינדקס הקרינה בראשון לציון ורחובות

יום חמישי 1.6יום שישי 2.6
אינדקס הקרינה בחולון

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

אינדקס הקרינה בבת ים

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

אינדקס הקרינה ביבנה

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ועדין נותנים לילדים לשחק בחום הזה בחצר הגן! במקום לאסור זאת
  הגב 01.06.23 14:06
 • אורח
  גם בבתי ספר יסודיים
  הגב 01.06.23 14:15
 • אורח
  בעזרת השם יתברך שכל האמא ואמא אבא ואבא ימסו מהחום הכבד ,והכלב שיגיע בשבת לשבת תרבות שהתייבש בדרך ושלא יזכה להגיע להיכל התרבות ,אני מקווה שגם הלקקן של סער 2014 המנוול שלא יזכה לראות את יום ראשון ,איך שלא יהיה הלקקן צריך להזמין תור לניתוח להוצאת הלשון ,מהעקוז של ,הכלב 2014. ימח שמם וזיכרם .
  הגב 01.06.23 16:12
 • אורח
  תת רמה תתבייש לך, איזו שפה לתפארת מדינת ישראל, יתבייש ***עתיד, כדאי ללמוד לימודי ליבה.
  01.06.23 18:48
 • אורח

רכב התהפך ליד צומת בילו

צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 8


תאונה עם מעורבות שני כלי רכב (אחד התהפך על צדו) אירעה בצומת הכניסה לגבעת ברנר.


צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני בזירה לצעירה כבת 25 ולשני צעירים בגילאי 20 שנפצעו באורח קל.


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרבה מאד הנהגים בארץ מסוכנים בכביש, ועוברים על חוקי התנועה
  הגב 31.05.23 21:45
 • אורח
  פשוט אין משטרה עסוקים בלתת דוחות סתם במקומות לא מסוכנים
  01.06.23 05:53
 • אורח
  מי נותן להם לנהוג
  הגב 31.05.23 21:58
 • אורח
  אני
  הגב 31.05.23 22:52
 • אורח
  לפחות זה קרוב למיון של קפלן…
  הגב 31.05.23 23:19
 • אורח
  למה הערות מטומטמות כאלה. בריאות ובירכת הגומל
  הגב 01.06.23 08:55
 • אורח
  סעו בזהירות חברים
  הגב 02.06.23 06:10
 • אורח
  השם ישמור את כל עם ישראל
  הגב 03.06.23 18:37
 • אורח

בחירות 2023! ביום ראשון 4.6 השר, איתמר בן גביר יגיע לכנס של מאיר בלעיש שיכריז על מועמדותו לתפקיד ראש מועצת קריית עקרון

מצ"ב סרטון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר יגיע ביום ראשון הקרוב לקריית עקרון לכנס הבחירות של מאיר בלעיש.

הבחירות בפתח ובחודש אוקטובר הקרוב יצאו תושבי קריית עקרון לבחור את נציגיו במועצה. השנה מצטרף אל המירוץ לראשות המועצה, מאיר בלעיש אשר עתיד להכריז באופן רשמי על מועמדותו בכנס שיקיים ביום ראשון 4.6. אל הכנס עתיד להגיע גם השר איתמר בן גביר יחד עם אנשי ציבור, נציגי עוצמה יהודית ורבנים.


מאיר בלעיש בן ה47 נשוי+ 2 ילדים. בעל ניסיון של 30 שנה בעשייה ציבורית כאשר מתוכן כיהן 15 שנה במועצת בית שמש במגוון תפקידים כסגן ראש העיר, יו"ר ועדת מכרזים, חבר ועדת התכנון ועוד.

לאחר שעזב את העיר בית שמש הוא הגיע לקריית עקרון בה הוא מתגורר בשנתיים האחרונות ובינואר הכריז כי הוא רוצה להתמודד על תפקיד ראש המועצה.

הכנס יתקיים ביום ראשון 4.6 בשעה 20:30 ברחוב השיטה 13 קריית עקרון

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה בדיוק מה שהיה חסר לנו. גזענות דתית מיובאת מבית שמש. באמת לא חסרות בעיות אז גם זה נחוץ לנו בישוב.
  הגב 01.06.23 08:49
 • אורח
  אם היית מכיר את מאיר ברור לי שהיית מדבר אחרת, אני כחילוני בוחר בו בזכות הלב הענק שלו והיושרה. מציע לך לבדוק מקרוב אני בטוח שתופתע, גזענות על חרדים לא עובדת כאן
  01.06.23 12:38
 • אורח
  גזענות דתית זה מה ש הנדסו את המוח המעוות שלך
  הגב 01.06.23 14:10
 • אורח
  אם הוא מיצג את עוצמה יהודית ואת העומד בראשה אז כנראה שהוא גם מאמין בדרך המפלגה הזאת.
  הגב 01.06.23 17:20
 • אורח

משרד התחבורה יסייע בשיפור תחנות האוטובוס הבטיחות ברחובות בקריית עקרון בסך של 1.7 מיליון ש"ח

העבודות יתבצעו ברחובות כובשי חרמון, רבי מאיר בעל הנס, אלי כהן, הרב יעבץ ובקריית החינוך

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סגן ראש המועצה, אילן ירימי הודיע כי משרד התחבורה יסייע בשיפור הבטיחות של הרחובות ביישוב. לדברי ירימי השבוע הוא ערך פגישה עם השרה, מירי רגב, בה הודה לה על הסיוע בהקמת אולם הספורט החדש שנחנך לאחרונה וכן על הסיוע בקבלת ההרשאות לשיפור תחנות אוטובוס ולביצוע שיפורי בטיחות ביישוב ברחובות כובשי חרמון, רבי מאיר בעל הנס, אלי כהן, הרב יעבץ ובקריית החינוך על סך 1.7 מיליון ₪ .


סגן ראש מועצת קרית עקרון, אילן ירימי:

השרה מירי רגב היא חברת אמת של תושבי קריית עקרון ואני מודה לה על הזמן היקר שהקדישה לי למען רווחת תושבי קרית-עקרון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 7.6 יתקיים הפנינג הבריאות הראשון לתושבי גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון עם הרצאות, סדנאות ועוד הפתעות במכללת וושינגטון- יש לבצע הרשמה מראש

הפעילות מתקיימת במסגרת פעילות מועדון הליכת הבוקר של אשכול שורק דרומי לבני 60+.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בני ובנות 60+, במזכרת בתיה, גדרה, וקריית עקרון, מועדון הליכת הבוקר מזמין אתכם/ן לחגיגת הבריאות הראשונה באשכול שורק דרומי.

כחלק מקידום אורח החיים הבריא בקרב התושבים יתקיים לתושבים הפנינג הבריאות הראשון שכולל: סדנאות, הרצאות, דוכנים, הפתעות ומסלול הליכה משותף. בנוסף יחולק שי וכיבוד למשתתפים.

מתי? רביעי | 7.6 | 7:45-11:45 | מכללת גבעת וושינגטון

יש להגיע עם נעלי ספורט ואמצעים להגנה מהשמש.

ההשתתפות ללא עלות בהרשמה מראש כאן:

https://forms.office.com/r/9Qj4LKkq8g
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תעודת הוקרה הוענקה לשלום ג'רופי מנהל הספרייה הראשון והמיתולוגי של קריית עקרון

תמונות מועצת קריית עקרון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע כיבדה המועצה את שלום גרופי, מנהל הספרייה הראשון והמיתולוגי של היישוב, בתעודת הוקרה והערכה על תרומתו הרבה לקידום החינוך בקריית עקרון לדורות. שלום, היה מנהל הספרייה הראשון בשנת 1976 ועבד בה מעל לשני עשורים.

ראש המועצה, חובב צברי, ביחד עם מחזיק תיק החינוך, משה לוי, מנהלת הספרייה, ליאת ג'ראפי לוי, מנהלת אגף החינוך, אביבה וגנר ועובדות הספרייה בעבר ובהווה נפגשו עם שלום ובני משפחתו והוקירו אותו על עשייתו ותרומתו ליישוב.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שירות חדש לתושבי מזכרת בתיה- פינוי פסולת אלקטרונית ללא עלות

השירות מתבצע על ידי תאגיד מ.א.י שיפנה את הפסולת בהתאם למועדים שנקבעו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תאגיד מ.אי.


חדש במזכרת בתיה - שירות פינוי פסולת אלקטרונית גדולה למיחזור, ללא עלות!

רוצים לזרוק מכשיר חשמלי גדול? כבר לא צריך ללכת רחוק!

מועצת מזכרת בתיה ותאגיד מ.א.י מעניקים לתושבים שירות פינוי הפסולת האלקטרונית:

1. הזמינו את קבלן הפינוי בהתאם למועד הפינוי הקרוב, בקישור המצורף: https://bit.ly/44Y2jJF (המועדים האפשריים יתעדכנו בתוך הקישור).

2. בתאריך שתואם הוציאו את המוצר האלקטרוני למדרכה - השאירו מרווח מעבר להולכי רגל והקפידו להניח בנפרד מערימות הגזם!

3. קבלן הפינוי יגיע לפנות את הפסולת החשמלית שלכם למיחזור ללא עלות!


לשאלות ובירורים ניתן לפנות למוקד היישובי בטלפון 08-9371107 או בהודעת וואטסאפ למספר ייעודי - 050-4007254
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת בית ספר נבון במזכרת בתיה עלתה לגמר אליפות האנגלית הארצית

הגמר עתיד להתקיים ביום שלישי 13.6

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נבחרת האנגלית של בית ספר נבון, בהובלת המורה ורכז האנגלית טל, עלו לגמר אליפות האנגלית הארצית שתתקיים ביום שלישי 13.6

בית הספר העפיל לגמר לאחר תחרות עזה וקשה בין עשרות אלפי תלמידים ממאות בתי ספר בארץ . הישג מרשים ביותר המצטרף להשתתפות בגמר אליפות הסייבר ובגמר חידון בגין.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שחייניות ע.ל.ה מזכרת בתיה זכו במקומות הראשונים באליפות ישראל בשחייה אומנותית

בעוד כשבוע עתידות חניכות המועדון ונבחרת ישראל לקחת חלק באליפות העולם שתתקיים בספרד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
איגוד השחייה


חניכות ע.ל.ה מזכרת בתיה זכו במקומות הראשונים באליפות ישראל בשחייה אמנותית.
לאחרונה התקיימה אליפות ישראל בשחייה אומנותית בה לקחו חלק חניכות קבוצת השחייה האומנותית של מרכז קהילתי מפגשים, ע.ל.ה מזכרת בתיה, שהגיעה להישגים מרשימים:

מקום ראשון בקטגוריית אקרובטיקה לבוגרות - ליאור מקמל, רומי בבני, יערה שרעבי, שיה שר שלום, איה מזור, שני שירייזין, נוי גזלה ושלי בובריצקי.

מקום שני בקטגוריית סולו צעירות - אליס קרצקין.

מקום שני בקטגורית דואט צעירות - אליס קרצקין ונטע למפרט.

מקום שלישי בקטגוריית קבוצתי צעירות: ליאור מקמל, ליה מקמל, רומי בבני, מישל קורנפלד, מעין חדד, שני סיידא, אלה יעקובסון ויערה שרעבי
מקום שני בקטגוריית הנערות וגם בגביע הקבוצתי לבוגרות - שיה שר שלום, איה מזור, שני שירייזין, נוי גזלה ושלי בובריצקי

את החניכות מוביל הצוות המקצועי של המועדון - סבטלנה בלכר, המאמנת הראשית ומנהלת הקבוצה, ולמאמנות סבטלנה צ'רקס, טוהר דרור ויובל הנדרוקר.

היעד הבא אליפות העולם בספרד שתתקיים בעוד כשבוע בה יקחו חלק חניכות המועדון יחד עם נבחרת ישראל.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כחלק מקידום תוכנית ההתחדשות העירונית במתחם השיכונים במזכרת בתיה נפתחה מנהלת ההתחדשות העירונית שתלווה ותיתן מענה וייעוץ לתושבים

יש לתאם פגישה מראש בטלפון/מייל/בקישור המצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


התחדשות מתחם השיכונים הוותיקים במזכרת בתיה.

במסגרת קידום התכנית להתחדשות עירונית במתחם השיכונים הוותיקים במושבה, הוקמה במועצה מִנְהֶלֶת להתחדשות עירונית. במנהלת פועלים יועצים חברתיים שתפקידם ללוות אתכם, התושבים והתושבות, בתהליך.

במנהלת יוכלו התושבים לקבל מענה בנושאים הבאים:

התייעצות לפני חתימה על הסכם עם יזם

סטטוס הפרויקט במקום המגורים שלכם

שאלות בנוגע לתקופת המעבר


ניתן לקבוע פגישה במשרדי המועצה בתיאום מראש באמצעים הבאים:

טופס פניות מקוון בסריקת קוד ה - qr שבתמונה


בקישור: https://did.li/mazkeret-urban-renewal

טל' 03-6555155

מייל: sivan@pplan.co.il
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברחובות המנהלת זה עסק כושל . שטרם רק להרוס לתושבים
  הגב 02.06.23 23:46
 • אורח

ביום שני 5.6 הזמר יהלי סובול מגיע לספריית מזכרת בתיה

עלות: 50 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יהלי סובול מגיע למזכרת בתיה

ספריית מזכרת בתיה מזמינה את התושבים למפגש מיוחד עם יהלי סובול, זמר רוק, סופר ישראלי, וסולן להקת הרוק המצליחה מוניקה סקס. יהלי יבצע במפגש את שיריו האהובים ויספר על ספריו ותהליך כתיבתם.

מתי? יום שני 5.6 בשעה 20:00 בספרייה

עלות: 50 ש"ח

לרכישת כרטיסים: אתר מרכז מפגשים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יו"ר ועדת הכלכלה, דוד ביטן: אנו נשקול להעביר 30% מהכנסות החנייה והקנסות של הרשויות המקומיות לאגף התנועה במשטרה להוספת שוטרים לטובת הבטיחות בדרכים

את הדברים אמר ביטן במהלך ישיבת ועדת הכלכלה בה הציג את תוכניותיו למלחמה ביוקר המחייה בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
דף הפייסבוק של דוד ביטן


יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ דוד ביטן קיים היום (שני 29.5) דיון מיוחד בנושא יוקר המחייה בישראל והציג תוכנית על מנת לסייע לאזרחי המדינה להתמודד עם המצב. לדבריו הוא הודיע לשר האוצר כי במידה ולא יבוצעו צעדים להילחם ביוקר המחייה הוא ידאג לבצע זאת דרך חקיקה בכנסת. כבר בפתח הישיבה הציג היו"ר ביטן חבילת חוקים לטיפול ביוקר המחייה, אותם הודיע כי יגיש בתחילת השבוע הבא. הוא אף בירך את ההחלטה של ראש הממשלה להקים ועדת שרים בראשותו למלחמה ביוקר המחייה, והזכיר כי הוועדה היא זו שהעלתה את הנושא על סדר היום. הוא הוסיף ואמר: "זה לא תפקיד ועדת הכלכלה לעשות את המלחמה הזו ולחוקק חוקים, זה התפקיד של הממשלה, של שר האוצר, ראש הממשלה ושר הכלכלה. אנחנו עדיין לא רואים הצעות שנלחמות בבעיה עכשיו ושיכולות להפחית מחירים כרגע. זה שרוצים להילחם במונופולים זה חשוב מאוד, המלחמה ביוקר המחיה היא ארוכת טווח ומשפיעה לאט לאט, אבל אני ביקשתי משר האוצר לעצור את עליית מחירי מוצרי החלב המפוקחים והזהרתי שאם זה לא יקרה זה יוביל לעליית מחירים גדולה וזה מה שקרה".


הצעותיו של ח"כ דוד ביטן:

השוואת מע"מ על המזון ל-OECD עד 8 אחוז.

מי שיש לו משכנתה לדירה ראשונה של עד מיליון וחצי שקל, אותם אנשים יקבל נקודות זיכוי במס הכנסה כדי להתמודד עם עליית הריבית.

בנוסף, באשר לבנקים שלא נותנים הטבה בפיקדונות ללקוחות – נגיש הצעת חוק שתעלה את המס על הרווחים שנובעים מהעלאות הריבית. אם הבנקים לא רוצים לשלם מס אז שיתנו הטבות בריבית הפיקדונות.

ביטול עליית מחיר החנייה בעיר תל אביב ועוד הודיע ביטן כי הוא מתכוון לפעול על מנת למנוע מהרשויות המקומיות להעלות את מחירי החנייה בלי הסכמה מאף אחד (להחזיר את המצב כפי שהיה בעבר קבלת אישור מהממשלה/ממשרד הפנים) וכן לשקול להעביר 30% מקנסות החניה והקנסות לאגף התנועה במשטרה להוספת שוטרים לטובת בטיחות בדרכים".
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהכסף ש 120 חברי כנסת מקבלים 10 אחוז פחות יש פתרון ביתן בושה למדינה שאתה חושב כך
  הגב 30.05.23 11:36
 • אורח
  עאלק להוריד את יוקר המחייה... ספר לסבתא. עוד שוטרים לא עוזר נגד תאונות אלא רק עוד קנסות.
  הגב 30.05.23 11:58
 • אורח
  מעכשיו, דוקא אני לא אחנה במקום אבור. ולא אקבל קנס. ולא יהיה לביטן מספיק כסף מהקנס שלא נקנסתי. שהחרדים יממנו. הם קיבלו מספיק כסף לשם כך...
  הגב 30.05.23 12:27
 • אורח
  יופי ! הוא השיג את המטרה . שתפסיק לחנות באיסור .
  30.05.23 12:36
 • אורח
  תפסיקו לדבר ! ותתחילו לעשות למען האזרחים !
  הגב 30.05.23 12:28
 • אורח
  הממשלה הזאת טובה רק לחרדים ולדתיים כל השאר לא נחשבים, לא פריפריה ולא נעליים, כל עוד ביבי בממשלה והליכוד בשלטון ימשיכו לחזק רק את העשירים במדינה .
  30.05.23 12:59
 • אורח
  איזה מוטיבציה תהייה לעירייה לחלק קנסות? העיריות דרך נוספת לגבות כספים מהאזרח...מס הכנסה,ביטוח לאומי, דלק, מע"מ, ארנונה , תאגידי המים, קופ"ח......האזרח הפשוט מקבל???
  הגב 30.05.23 12:42
 • אורח
  יגבירו את העול על התושבים, ועל מי שמשלם, גם מה שהיה אפשר לקבל עבור הארנונה נתחיל לשלם, כדי שביטן וביבי עדיין ישבו על הכסא ויהיו בממשלה, בושה, לממשלה כזאת שרק מכבידה את ידה על האזרחים ונותנת רק לחרדים בלי למלא את חובתם למדינה, בושה,
  30.05.23 12:56
 • אורח
  מעל שלושים עשורים הליכוד בשלטון נהיה רק גרוע יותר, למי שאין כסף ימשיך לעבוד כמו חמור ואין איכות חיים אין שרותי רפואה טובים והמגורים המשכנתא קורעת, זה השלטון של הליכוד
  30.05.23 13:02
 • אורח
  ואין גם ממ"ד ומיגוניות בצפון ובדרם, אז ה"מלך" הוא עירום
  30.05.23 13:04
 • אורח
  תעיפו את את משכן הנשיא קיבינימט תחסכו ים כסף מי צריך נשיא סתם בזבוז כסף
  הגב 30.05.23 13:21
 • אורח
  👍
  30.05.23 16:52
 • אורח
  בוא נצמצם מ-120 ל-80 ח"כים, לצמצם את מספר השרים ל-8.
  30.05.23 18:58
 • אורח
  מה עם תוספת לאזרחים וותיקים ??, אוכלי החינם מסודרים להפליא עם המון פריבילגיות, מדינת חלם.
  הגב 30.05.23 19:16
 • אורח
  מדהים כמה מלכלכים על החרדים בלי שאתם חולרות בכלל יודעים משהו מהחיים שלכם או מכירים אותם. נעים מאוד אני ובעלי חרדים עובדים וקורעים את התחת ומשלמים תבין ותקילין ארנונה מס הכנסה ביטוח לאומי חשמל מים והכל. כן, אני ממנת את הכסף שאח"כ הולך לאיזה אצטדיון מטופש במקום ללכת לחינוך ברחובות.
  הגב 30.05.23 22:05
 • אורח
  מעולה . לא יהיה ריווחי לקנוס והם יפסיקו
  הגב 02.06.23 23:47
 • אורח

מועדון הכדורגל מזכרת בתיה זכה בתואר אליפות מחוז מרכז בליגת ילדים א

השבוע הגיע השחקנים ללשכתו של גבי גאון שבירך אותם על הישגם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אליפות למזכרת בתיה

השבוע אירח ראש המועצה, גבי גאון את שחקני ליגת ילדים א' של מועדון הכדורגל מזכרת בתיה, אשר זכו בתואר אליפות מחוז מרכז. שחקני הקבוצה זכו בתואר לאחר שהביסו את היריבה מראשון לציון בתוצאה 8-0. גאון בירך את נבחרת השחקנים, מנהלי המועדון עמיר ואיתי אסולין, מנהל המקצועי מעין אזולאי והמאמן זאידה טרונך על הכבוד שהביאו ליישוב.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתחה ההרשמה לקייטנות הקיץ של קריית עקרון לגני הילדים ותלמידי בתי הספר

השנה יתקיימו הקייטנות בשני מחזורים 2-20.7 ו23.7-3.8

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט פתחו את ההרשמה לקייטנות הקיץ לגני הילדים ובתי הספר (א-ג). הקייטנות השנה יתקיימו בשני מחזורים בהן יתאפשר להירשם ליום קצר עד השעה 13:00 או ליום ארוך- צהרון עד השעה 16:00.

השנה יעמדו הקייטנות בסימן סיפורים פה -המסע מרעיון לסיפור- בה יחקרו ויגלו את עולמו הפנימי והחיצוני של הסיפור והספר.

גני הילדים

מחזור א יתקיים בתאריכים 2-20.7

שעות 7:30 עד 13:00 בעלות של 300 ש"ח

צהרון משעה 13:00 ועד 16:00 בעלות של 700 ש"חמחזור ב יפעל בין התאריכים 23.7- ועד 3.8

שעות 7:30 עד 13:00 בעלות 500 ש"ח

צהרון משעה 13:00 ועד 16:00 בעלות 470 ש"ח


כיתות א-ג

מחזור א יתקיים בתאריכים 2-20.7

שעות 7:30 עד 13:00 בעלות של 300 ש"ח

צהרון משעה 13:00 ועד 16:00 בעלות של 700 ש"חמחזור ב יפעל בין התאריכים 23.7- ועד 3.8

שעות 7:30 עד 13:00 בעלות 500 ש"ח

צהרון משעה 13:00 ועד 16:00 בעלות 470 ש"ח
ההרשמה מתבצעת דרך את מתנ"ס שבשבט https://www.shavshevet.org.il/page.php?type=matClass&id=2885&bc=AC6

שימו לב לכל מחזור יש לבצע הרשמה בנפרד

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
28.05.23 16:23
מתווכי הדירות ,,,,הם אלה שנותנים יד לשוק המשתולל ,,למרות ירידת המחירים , מעורבים בכל דירה שיוצאת לשוק ומבטיחים הבטחות ללא סוף למוכרים,,,,,,,,,,,מאידך מהקונים דורשים 2%,,,,על 7 דקות עבודה ,,עושקים ועושקים ומבקשים חלק בשחור להקטין כאילו את המחיר מהקונה !!!!!! לאאאאאאאאאא לתתתתתתת יד למתווכים\כות החמדנים והחמדניות
אורח
04.06.23 22:11
צער לי היה לקרוא את דעתו של האורח בנושא המתווכים השמצה מכוערת ולא מוצדקת. אף אחד לא מכריח איש לפנות למתווך זאת בחירה מרצון! מראש הפונה יודע את התנאים של ההתקשרות.
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
05.05.23 06:52
חצי שנה אפילו פחות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל