הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

תושב מזכרת בתיה חשוד בהפצת סרטונים ותמונות עירום ברשת של נערות ונשים ללא ידיעתן

יום הולדת שמח מזכרת בתיה! 

מחר (שישי 8.11) תלבש המושבה חג בחגיגות יום ההולדת עם דמויות שטח, קרקס , סיור במוזיאון המושבה ועוד

ביה"ס בן צבי בקרית עקרון מועמד לקבלת פרס החינוך המחוזי של משרד החינוך

לידיעת נהגי מזכרת בתיה! היום (שלישי 3.9) ייסגרו בשעות היום, רחובות הצנחנים, הדקל וקרן היסוד, לתנועה וחניית כלי רכב

סגירת הרחובות היא עקב עבודות של תאגיד המים מי ציונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תאגיד המים, מי ציונה, יבצע מחר, (יום שלישי ה- 3.9,) עבודות לשיקום והחלפת קו הביוב, ועבודות תיקוני אספלט ברחובות הצנחנים, הדקל וקרן היסוד במזכרת בתיה.

במהלך העבודות, הרחובות יהיו סגורים לתנועה ולחניית כלי רכב בין השעות 8:00-17:00.

התושבים מתבקשים שלא להחנות את הרכבים ברחובות אלו לאורך כל שעות העבודה.

במקרים דחופים ניתן לפנות למוקד הישובי 107

בטלפון 08-9371107.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מזל טוב מזכרת בתיה! סרטון ותמונות מחגיגות יום ההולדת ה136 של המושבה בתיה שנהנתה מביקור של "הברון רוטשילד"

תושבי מזכרת בתיה נהנו משלל פעילויות דמויות שטח , מופע קרקס וכמובן עוגת יום ההולדת למושבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

יום הולדת שמח למושבה מזכרת בתיה! בסוף השבוע לבשה מזכרת בתיה חג באירועי יום ההולדת של המושבה שחגגה 136 שנה להיווסדה. המועצה המקומית הכינה לתושבים חגיגת יום הולדת מיוחדת, שהחלה בבתי הספר שם נהנו ילדי מזכרת בתיה מסיפור הקמתה המרגש של המושבה גם בעזרת דמויות מהתקופה הגיעו לבקר אותם במוסדות החינוך. בין דמויות השטח היה הברון רוטשילד שהגיע לברך את הילדים והתושבים. לאחר מכן נהנו התושבים ממופע קרקס ויצירה ברחבת המוזיאון.

צילום: סיוון חלימי

לחצו על התמונה הרצויה על מנת לצפות בההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת הסטודנטים במזכרת בתיה! נפתחה ההרשמה למלגת מפעל הפיס על סך 10,000 ש"ח שתינתן בתמורה לפעילות קהילתית

ההרשמה תיסגר בתאריך 1.12.2019. המלגה תינתן בתמורה לביצוע 130 שעות התנדבות במהלך שנת הלימודים 2019-2020

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה פתחה בימים אלו את ההרשמה למלגת לימודים בגובה של 10,000 ₪ שתוענק ל20 סטודנטים תושבי מזכרת בתיה.

המלגה מוענקת לסטודנטים בשיתוף מפעל הפיס, בתמורה לפעילות התנדבותית בקהילה הכוללים פרוייקטים חינוכיים קהילתיים במרכזי למידה, קידום פרויקטים לאוכלוסיות מגוונות, הדרכת נוער, סיוע במרכזים קהילתיים.

היקף ההתנדבות: 130 שעות בין החודשים דצמבר 2019- אוגוסט 2020

הקריטריונים לקבלת המלגה

1. סטודנטים תושבי מזכרת בתיה (לפחות שנה בטרם הגיש/ה בקשה למלגה), בטווח הגילאים 18-35

2. סטודנט מן המניין לתואר ראשון או שני במוסד אקדמי מוכר על ידי המל"ג

3. לימודי הנדסא/ית, במוסד המוכר על ידי מה"ט.

4. לימודי תעודת הוראה במוסד המוכר ע"י המל"ג.

5. התחייבות לתרומה קהילתית של 130 שעות. המלגאי יבצע את מלוא שעות ההתנדבות במזכרת בתיה בלבד במהלך שנת הלימודים תש"פ, תרומה זו חייבת להתבצע החל מקבלת הזכאות למלגה ועד סוף חודש אוגוסט 2020. (במידה ולא יבוצעו כל שעות ההתנדבות במלואן, לא תוענק מלגה זו)מסמכים שיש לצרף לבקשה:

צילום ת.ז עם תמונה+ כתובת (הספח)

אישור על שרות בצה"ל או שירות לאומי או אישור על השתתפות בעתודה האקדמית של צה"ל

אישור מהמוסד האקדמי על קבלה ללימודים לשנה"ל תש"פ.

אישור מפורט על חוגי לימוד הכולל שעות לימוד שבועיות (לצרף מערכת שעות)

אישור על גובה שכר הלימוד לשנה"ל תש"פ וקבלה על התשלומים בפועל

טופס פרטי בנק והצהרת התחייבות (מצ"ב נספח ב')

פרטים על הסטודנט


תקופת ההגשה ותהליך המיון :

ניתן להגיש מועמדות למלגה בין התאריכים 1.11.19- 1.12.19

הגשת מועמדות לאחר ה-1.12.19 (מועד סיום ההגשה) לא תתאפשר.

שימו לב!

הוועדה תיקח בחשבון בין היתר את מצבו הכלכלי של המגיש.

הגשת מועמדות שאינה מלאה אשר לא תכלול את כל המסמכים הנדרשים - לא תקבל מענה, לא תתאפשר השלמת מסמכים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

מצורף סרטון נהג צעיר עוקף בפס לבן בכביש בין בית אלעזרי לתל נוף

הסרטון - משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 2
הסרטון


במשטרת ישראל התקבל דיווח ותיעוד של רכב שביצע עקיפה מסוכנת, תוך כדי חציית קו הפרדה רצוף, בכביש 4103 בסמוך לתל נוף.


נהג הרכב, נהג חדש בן 20 מאשקלון, אותר והוזמן לשימוע אצל קצין משטרה, בתחנת המשטרה ביבנה.


בסיום השימוע נפסל רישיונו של הנהג למשך 30 ימים והוא קיבל הזמנה לדין בבית המשפט.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב מאד
  הגב 10.11.19 11:03
 • אורח
  כול הכבוד מי שנהג עבריין לא צריך להחזיר לו רשיון לשלול לתמיד!!!
  הגב 10.11.19 12:15

תרגיל השמעת אזעקה! בתאריכים 26-28/11 תושמע אזעקה באופן מדורג בכל היישובים בארץ

סדר היישובים והזמן המדוייק שבו תופעל האזעקה בכל יישוב יפורסם בימים הקרובים

אבי בר | | תגובות: 1


בתאריכים 26-28/11 בימים שלישי - חמישי בין השעות 09:05 - 12:35 בהפרש של חצי שעה תושמע אזעקה במספר יישובים. סדר היישובים והזמן המדוייק שבו תופעל האזעקה בכל יישוב יפורסם בימים הקרובים. האזעקה במסגרת תרגיל ארצי של פיקוד העורף שבא לבחון את מערכת האזעקה ב - 1700 אזורים בארץ


להלן הודעת דובר צה"ל


תרגיל ארצי במערך ההתרעה החדש
דובר צה"ל מוסר כי צה"ל יקיים לראשונה תרגיל התרעה ארצי לבחינת תקינות מערך ההתרעה החדש של פיקוד העורף, יעילותו ואופן הבנת החידושים שבו על ידי הציבור.

כזכור, בחודש יוני 2019 שודרג מערך ההתרעה של פיקוד העורף, שמאפשר כיום התרעה ממוקדת לכל יישוב במעל ל-1,700 אזורי התרעה. השדרוג נועד לפשט את ההתרעה לאזרח ולאפשר שגרת חיים בחירום.

בין התאריכים 26-28 בנובמבר 2019 (ימים ג'-ה') יערך תרגיל התרעה ארצי באופן מדורג בו כל אזור שיתורגל, יופעל פעם אחת. בכל יום בין השעות 09:05-12:35 יופעלו בהפרשים של חצי שעה התרעות ברוב אזורי הארץ באמצעים הבאים: צופרים, ערוצי הטלוויזיה, אתרי האינטרנט, תחנות הרדיו ויישומון פיקוד העורף.

פיקוד העורף רואה חשיבות בשיפור וייעול הנגשת ההתרעה לאזרחים כאמצעי מציל חיים ועל כן קורא לאזרחים לקחת חלק פעיל בתרגיל, לבחור את אמצעי ההתרעה המתאים עבורם, בנוסף לצופר, ולמלא משוב ציבורי שיופץ באתר פיקוד העורף וברשתות החברתיות. יש לציין כי בתרגיל זה לא ידרשו האזרחים לתרגל כניסה למרחבים מוגנים.

פירוט על אודות זמני ואזורי ההתרעה יופצו בסמוך לקיום התרגיל. מידע נוסף ניתן למצוא במרכז המענה לאזרח של פיקוד העורף, בטלפון 104 ובאמצעות מסרונים לטלפון 052-9104104, באתר האינטרנט בכתובת www.oref.org.il וברשתות החברתיות.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

חדש במתחם בילו סנטר! נפתחה זמנית חנות פופ-אפ עודפים חדשה של מותגים מובילים והיא תפעל רק עד חודש דצמבר 2019

החנות ממוקמת בקומה שנייה מעל אייס, ותעניק לקונים הנחות של עד 50% בקניית מוצרי הנעלה, ביגוד ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: רותם לוי גלאם


מתחם עופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר פתח לאחרונה חנות פופ אפ חדשה, הכוללת שני מותגים בינלאומיים מובילים: THE NORTH FACE ו- NAPAPIJRI. החנות ממוקמת בקומה שנייה מעל אייס.

החנות תפעל עד חודש דצמבר 2019, היא משתרעת על שטח של 100 מ"ר והיא תציע מגוון רחב של פרטי עודפים לנשים ולגברים, בין הייתר: ביגוד, הנעלה ואביזרי אופנה, בהנחות של עד 50%.
The North Face הינו המותג המוביל בעולם האאוטדור. המותג החל את דרכו בשנת 1966 כחנות לציוד אלפיני בליבו של החוף הצפוני של סן פרנסיסקו. המותג מוביל כיום בעולם את תחום הביגוד והציוד לטיולים, מחנאות וספורט אקסטרים ונודע בשל השימוש בטכנולוגיות מתקדמות. המותג מציע בגדים חכמים לטיולים, פעילויות ספורט ושטח, בגדי סקי, נעליים, תיקים, אוהלים ועוד. בנוסף, בשנים האחרונות מוביל המותג גם מהלך נרחב של מגמה ירוקה עם מוצרים ותהליכי ייצור ידידותיים לסביבה.

NAPAPIJRI הוא מותג אופנה שהוקם באיטליה בשנת 1987. הקולקציה שלו מייצגת חשיבה על העולם באמצעות המפגש בין גבולות, תרבות, טבע ואמנות.

קו המוצרים של המותג משלבים נוחות וביצוע עם עושר בפרטים הקטנים וגמישות ומיועד לנשים, גברים וילדים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חנויות עודפים והעיקר דופקים מחירים כאילו כיכר המדינה....בעיקר בפקטורי 54
  הגב 11.11.19 15:57

תוכנית זהב בגני הילדים של מזכרת בתיה! 17 גמלאים ממזכרת בתיה מגיעים מידי שבוע לגני הילדים ביישוב חמושים בווסט זוהר ומסבירים לילדים על זהירות בדרכים כחלק מתכנית זה"ב בגן.

התוכנית מופעלת בכ100 יישובים ברחבי הארץ במסגרתה מעבירים המתנדבים את נושא הזהירות בדרכים בצורת משחק, סיפורים, שירים ועוד. התוכנית פועלת ביישוב על ידי אורלי סרור, רכזת זה"ב בגן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת אור ירוק ממשיכה בפעילותה למיגור הקטל בדרכים בישראל. כחלק מהפעילויות הרבות של העמותה היא מפעילה את תוכנית זה"ב בגן (זהירות בדרכים בגן), שבמסגרתה מגיעים מדי שבוע כ- 1,500 גמלאים מתנדבי עמותת אור ירוק לגני ילדים ומדריכים כ-50 אלף ילדים בנושאים הקשורים לבטיחות בדרכים. גני הילדים בהם מתנדבים הגמלאים, פרוסים על פני כ- 100 יישובים ברחבי הארץ. התוכנית על פי הנתונים מידי שנה בישראל נהרגים בממוצע 32 ילדים בגילאי 0-14.

על מנת להתמודד עם מציאות הזו, מפעילה עמותת "אור ירוק", את התכנית המתקיימת גם במזכרת בתיה בה פועלים 17 מתנדבי אור ירוק המגיעים לגני הילדים ברחבי היישוב. התוכנית פועלת ביישוב על ידי אורלי סרור, רכזת זה"ב בגן.

התכנית המיוחדת מופעלת על ידי עמותת אור ירוק ותנועת של"מ - החברה למתנ"סים, בשיתוף משרד החינוך והרשויות המקומיות. במסגרת התכנית, מגיעים גמלאים מתנדבים אחת לשבוע לגן ילדים הקרוב לביתם.


בנוסף המתנדבים מקבלים אחת לחודש הכשרה וליווי בנושא, עזרים וחומרי פעילות מתאימים. המתנדבים מגיעים לגנים ממלכתיים, ממלכתיים דתיים, גנים של המגזר החרדי, וגנים לחינוך מיוחד, בחברה היהודית והחברה הערבית.

מתנדבי תכנית זה"ב בגן מגיעים לגני הילדים חמושים בווסט זוהר ובבובות החברים מהרמזור – נונו, ללה, וראש ראש המייצגים כל אחד צבע מהרמזור. הבובות מזכירות לילדים את כללי הבטיחות בדרכים ובעזרתן ממחישים המתנדבים לילדים את הסכנות שבדרכים ומזכירים להם כיצד יש לנהוג בדרכים.


הפעילות מתבצעת באמצעות סיפורים, שירים, משחקים וחוברות עבודה אישיות לכל ילד. המסרים שאותם מביאים המתנדבים בעקביות ובדרך חווייתית, מסייעים להטמעה של דרכי התנהגות נכונה בדרכים. בנוסף, הילדים משמשים כ"שגרירים" לנושא ומעבירים את המסרים להורים ולשאר בני המשפחה.


להתנדבות במסגרת תכנית זה"ב בגן יש לפנות לענת רגב אדלר במייל anatra@matnasim.org.il או בטלפון: ענת – 0507202050 רונית - 0506458882


ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"בכל שנה נמחקת כיתת לימוד שלמה בתאונות דרכים, ילדים שלא יספיקו להתבגר, יוצאים מביתם ויותר לא שבים אליו. בשונה ממדינות רבות בעולם, נמצאת מדינת ישראל במגמה קבועה ואף עולה של ילדים הנפגעים ונהרגים בתאונות דרכים. המדינה, שמעניקה חינוך לילדינו, לא יכולה להיות אדישה לנתונים הקשים האלה וחייבת לדאוג להעניק חינוך לבטיחות בדרכים לכל ילדי ישראל כבר מגיל הגן. הילדים של היום הם נהגי המחר ומי שיוטמעו בו מגיל צעיר ערכים של בטיחות, של זהירות, של שמירה על החוקים, ינהג בעתיד בצורה בטוחה יותר. ככל שיותר ילדים יקבלו חינוך לבטיחות כך נוכל לצמצם את מספר התאונות והנפגעים".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום הולדת שמח מזכרת בתיה! מחר (שישי 8.11) תלבש המושבה חג בחגיגות יום ההולדת עם דמויות שטח, קרקס , סיור במוזיאון המושבה; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

בנוסף לרגל יום ההולדת חיברה לילך חממי, מחנכת מבית ספר בן גוריון, ריקוד לשיר המושבה, אותו ילמדו בגנים ובבתי הספר ביישוב. מצ"ב סרטון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום הולדת שמח למושבה מזכרת בתיה! מחר (שישי) יחולו אירועי יום ההולדת של המושבה שחוגגת 136 שנה להיווסדה. המועצה המקומית הכינה לתושבים חגיגת יום הולדת מיוחדת, שתתחיל בבתי הספר שם יוכלו ילדי מזכרת בתיה להתחבר לסיפור הקמתה המרגש של המושבה גם בעזרת דמויות מהתקופה שיבואו לבקר אותם במוסדות החינוך.

בנוסף במסגרת ההכנות לחגיגות יום ההולדת ה-136 למושבה, חיברה לילך חממי, מחנכת מבית ספר בן גוריון, ריקוד לשיר המושבה, אותו ילמדו בגנים ובבתי הספר ביישוב.

מוזיאון המושבה

לרגל החגיגות, מוזיאון המושבה פותח את שעריו לתושבים ויקיים לתושבים סיור מודרך על תולדות המושבה

הסיור ייצא בשעה 9:30 מרחבת המוזיאון רחוב רוטשילד 40

תוכנית האירוע:

מנהרת הזמן אל ימים רחוקים- סיפור המושבה דרך תמונות המוצגות בקזמרת לוין

מפגש ישיר על כלים, תמונות ותיעוד במוזיאון

במורד הרחוב – בתים עם סיפור

מתחם הבאר הראשונה במושבה- באר האנטיליה המשוחזרת והדגמת שאיבת מים

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש בטלפון 08-9349525


האירוע המרכזי

לאחר מכן יוכלו התושבים ליהנות מהאירוע המרכזי של יום ההולדת שיחל בשעה 12:30 ברחבת המוזיאון הכולל:

מופע קרקסי צבעוני לכל המשפחה

טקס יום הולדת אמיתי, עם הרבה בלונים, ברכות ועוגת יום הולדתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב מזכרת בתיה חשוד בהפצת סרטונים ותמונות עירום ברשת של נערות ונשים ללא ידיעתן

יחד איתו נעצרו 11 חשודים נוספים

אבי בר | | תגובות: 0הותר לפרסום: בתום חקירה סמויה, המשטרה עצרה אתמול רביעי 6/11 12 חשודים בהפצת תמונות עירום וסרטונים של מאות נשים ונערות ברשת הטלגרם


משטרת ישראל זיהתה תופעה רחבת היקף של הפצת תמונות עירום וסרטונים של מאות קורבנות, נשים ונערות ברשת הטלגרם, ללא ידיעת או הסכמת המצולמות. הפרסומים התפרסמו בקבוצות פנימיות , בהן אלפי משתמשים


עם זיהוי התופעה, פתחה משטרת ישראל בחקירה סמויה ומורכבת תוך שימוש באמצעים מתוחכמים העומדים לרשות המשטרה . החקירה נוהלה במחלק הסייבר של היחידה המרכזית במחוז ת״א בשיתוף יחידה 105 בלהב 433 ובליווי של מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה .


במהלך החקירה הסמויה , הצליחו חוקרי המשטרה למפות את הקבוצות ולהתחקות אחר זהות המפיצים , תוך התגברות על אנונימיות רשת הטלגרם.


ביום רביעי, עם מעבר לשלב הגלוי של החקירה, פשטו שוטרים על בתיהם של 12 חשודים (17-30), בכל רחבי הארץ ובהם ח.ד בן 24 תושב מזכרת בתיה, עצרו אותם ותפסו מחשבים וראיות נוספות . בתום החקירה והבאת החשוד ממזכרת בתיה לידי שופט הוא שוחרר למעצר בית של שבועהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השביתה בעירייה בוטלה

הממשלה נעתרה לדרישות הרשויות המקומיות

אבי בר | | תגובות: 6


מרכז השלטון המקומי ביטל את השביתה שהיתה אמורה להתקיים מחר (חמישי 7/11) ברשויות המקומיות בישראל.

לפיכך, שירותי העירייה/מועצה יפעלו מחר כרגיל במתכונת שגרה מלאה.


שר הפנים אריה דרעי הנחה את מנכ"ל משרדו מרדכי כהן לגבש מתווה לפתרון מענקי האיזון לרשויות לשנת 2020. סוכם כי משרד הפנים יודיע תוך עשרה ימים על מענקי האיזון לשנת 2020, על בסיס תקציב בסך 3.150 מיליארד שקלים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 06.11.19 16:56
 • אורח
  מה הקשר
  הגב 06.11.19 18:26
 • אורח
  כצפוי.
  הגב 06.11.19 20:07
 • אורח
  יש להוריד שכר של הניהול כ 10 אחוז והיה כסף לכולם
  הגב 07.11.19 02:16
 • אורח
  שבתיה בעירייה ? למה , גם ככה משחקים שם יותר מאשר עובדים ביום שהעירייה תיהיה נתונה לביקורת אמיתית יהיה באמת שמח ברחובות
  הגב 07.11.19 11:05
 • אורח
  גם במשטרה משחקים. יש מאות תושבים שלא יודעים שיש במשטרה זבאלות שפתחו תיקי חקירה נגד תושבים שלא אוהבים שיש יותר מידי פדופילים וקלפטומנים בעיר רחובות. הם פותחים תיקי חקירות על כל תושב שלא מוכן להיות זונה שלהם. אם במקרה אתה מגלה שהם פתחו לך תיקי חקירה ואתה מבקש שיסגרו את התיקים אז הם יבקשו ממך להיות זונה שלהם.
  07.11.19 12:56

לידיעת תושבי קריית עקרון! מחר ( חמישי 7.11) תתקיים הפסקת מים בחלקים מרחוב הבנים בשעות הבוקר

הפסקת המים היא עקב עבודות של תאגיד המים מי ציונה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תאגיד המים "מי ציונה" יבצע מחר (חמישי 7.11) עבודות בצנרת המים ברחוב הבנים בקריית עקרון. בעקבות העבודות תתקיים הפסקת מים ברחוב הבנים ממספר 8 עד מספר 15 בין השעות 12:00-9:00.

התושבים מתבקשים להיערך בהתאם

לבירורים ניתן לפנות למוקד התאגיד 1-800-800-987התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 אתרי בנייה במזכרת בתיה נסגרו בשל ליקויי בטיחות במקום

האתרים נסגרו במסגרת מבצע אכיפה ארצי שקיים מינהל הבטיחות בזרוע העבודה במשרד העבודה והרווחה, ברחבי הארץ. בעקבות המבצע נסגרו כ100 אתרי בנייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


מגבירים את האכיפה באתרי בנייה: מינהל הבטיחות בזרוע העבודה במשרד העבודה והרווחה קיים בשבוע החולף מבצע אכיפה ארצי נרחב ב- 170 אתרי בנייה ברחבי הארץ ממחוז הצפון ועד הדרום.

מכלל האתרים שנבדקו במהלך המבצע, נסגרו כ- 100 אתרי בניה בשל ליקויי בטיחות רבים שנמצאו בהם. בין הליקויים הבולטים שנמצאו: חוסר בגידור בטיחות, אי שימוש בציוד מגן אישי לעובדים, עבודה בגובה שלא על פי הנהלים, ליקויים בתחום החשמל, ליקויים בפיגומים, חוסר בהדרכות בטיחות לעובדים, היעדר מינוי של עוזר בטיחות, אי מינוי או היעדרות מנהל עבודה ועוד .

במזכרת בתיה נסגרו 2 אתרי בנייה :

אתר הבנייהשם הקבלן
יואל דב פרסהרסוף יזמות ובניה בע"ם
הלן קלר 10אבאר בניין בע"מכתנאי לפתיחתם של האתרים שנסגרו בצו, על מבצע הבנייה לבצע את הפעולות הבאות :

א. תיקון כלל הליקויים אשר בגינן נסגר האתר

ב. מינוי ממונה בטיחות

ג. מינוי עוזר בטיחות

ד. הכנת תוכנית ארגון בטיחותי של האתר, הצגתה ואישורה בפני מפקח עבודה.

במקביל לצווים שהוטלו באתרים שנסגרו , נשלחו הודעות לבעלי תפקידים שהתרשלו בתפקידם ל- "מתן זכות טיעון" בטרם נקיטת סנקציות מנהליות כנגדם. חלק ניכר מהאתרים שנסגרו הינם אתרי תמ"א 38. אתרים אלו נמצאים בסביבה עירונית מיושבת ומאוכלסת בצפיפות, ומסכנים לא רק את חיי העובדים באתר אלא גם את התושבים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תוכנית זהב בגני הילדים של קריית עקרון! 14 גמלאים מקריית עקרון מגיעים מידי שבוע לגני הילדים ביישוב חמושים בווסט זוהר ומסבירים לילדים על זהירות בדרכים כחלק מתכנית זה"ב בגן.

התוכנית החלה לפעול בחודש מאי 2018 באמצעות מתנ"ס שבשבט ובהובלתה של הרכזת אריאלה מזרחי .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אור ירוק ומתנ"ס שבשבט


עמותת אור ירוק ממשיכה בפעילותה למיגור הקטל בדרכים בישראל. כחלק מהפעילויות הרבות של העמותה היא מפעילה את תוכנית זה"ב בגן (זהירות בדרכים בגן), שבמסגרתה מגיעים מדי שבוע כ- 1,500 גמלאים מתנדבי עמותת אור ירוק לגני ילדים ומדריכים כ-50 אלף ילדים בנושאים הקשורים לבטיחות בדרכים. גני הילדים בהם מתנדבים הגמלאים, פרוסים על פני כ- 100 יישובים ברחבי הארץ. התוכנית על פי הנתונים מידי שנה בישראל נהרגים בממוצע 32 ילדים בגילאי 0-14.

על מנת להתמודד עם מציאות הזו, מפעילה עמותת "אור ירוק", את התכנית המתקיימת גם בקרית עקרון בה פועלים 14 מתנדבי אור ירוק המגיעים לגני הילדים ברחבי היישוב. התוכנית החלה לפעול בחודש מאי 2018 באמצעות מתנ"ס שבשבט ובהובלתה של הרכזת אריאלה מזרחי .


התכנית המיוחדת מופעלת על ידי עמותת אור ירוק ותנועת של"מ - החברה למתנ"סים, בשיתוף משרד החינוך והרשויות המקומיות. במסגרת התכנית, מגיעים גמלאים מתנדבים אחת לשבוע לגן ילדים הקרוב לביתם.

בנוסף המתנדבים מקבלים אחת לחודש הכשרה וליווי בנושא, עזרים וחומרי פעילות מתאימים. המתנדבים מגיעים לגנים ממלכתיים, ממלכתיים דתיים, גנים של המגזר החרדי, וגנים לחינוך מיוחד, בחברה היהודית והחברה הערבית.

מתנדבי תכנית זה"ב בגן מגיעים לגני הילדים חמושים בווסט זוהר ובבובות החברים מהרמזור – נונו, ללה, וראש ראש המייצגים כל אחד צבע מהרמזור. הבובות מזכירות לילדים את כללי הבטיחות בדרכים ובעזרתן ממחישים המתנדבים לילדים את הסכנות שבדרכים ומזכירים להם כיצד יש לנהוג בדרכים.הפעילות מתבצעת באמצעות סיפורים, שירים, משחקים וחוברות עבודה אישיות לכל ילד. המסרים שאותם מביאים המתנדבים בעקביות ובדרך חווייתית, מסייעים להטמעה של דרכי התנהגות נכונה בדרכים. בנוסף, הילדים משמשים כ"שגרירים" לנושא ומעבירים את המסרים להורים ולשאר בני המשפחה.


להתנדבות במסגרת תכנית זה"ב בגן יש לפנות לענת רגב אדלר במייל anatra@matnasim.org.il או בטלפון: ענת – 0507202050 רונית - 0506458882


ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"בכל שנה נמחקת כיתת לימוד שלמה בתאונות דרכים, ילדים שלא יספיקו להתבגר, יוצאים מביתם ויותר לא שבים אליו. בשונה ממדינות רבות בעולם, נמצאת מדינת ישראל במגמה קבועה ואף עולה של ילדים הנפגעים ונהרגים בתאונות דרכים. המדינה, שמעניקה חינוך לילדינו, לא יכולה להיות אדישה לנתונים הקשים האלה וחייבת לדאוג להעניק חינוך לבטיחות בדרכים לכל ילדי ישראל כבר מגיל הגן. הילדים של היום הם נהגי המחר ומי שיוטמעו בו מגיל צעיר ערכים של בטיחות, של זהירות, של שמירה על החוקים, ינהג בעתיד בצורה בטוחה יותר. ככל שיותר ילדים יקבלו חינוך לבטיחות כך נוכל לצמצם את מספר התאונות והנפגעים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בקרוב יחלו עבודות לשיפוץ מגדל המים ההיסטורי בקריית עקרון שהוכרז כאתר לשימור

במסגרת הפיכתו לאתר לשימור יערכו עבודות שיכללו חיזוק הגג המשופע עם הרעפים, צביעת הקורות וארגז הרוח, תיקוני בטון, צביעה של המגדל בצבע המקור- זאת מבלי לפגוע בציור של הרצל, שהפך להיות חלק מהמגדל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה לשימור אתרי מורשת


המועצה המקומית קריית עקרון יחד עם המועצה לשימור אתרי מורשת יחלו בקרוב את עבודות לשיקום ושיפוץ מגדל המים הנמצא ברחבת כיכר הבריאות, על יד הספרייה העירונית והמרפאות כללית. במסגרת הפיכתו לאתר לשימור יערכו עבודות שיכללו חיזוק הגג המשופע עם הרעפים, צביעת הקורות וארגז הרוח, תיקוני בטון, צביעה של המגדל בצבע המקור- זאת מבלי לפגוע בציור של הרצל, שהפך להיות חלק מהמגדל.


כל העבודות יבוצעו על ידי מהנדס שימור על פי הנחייות המועצה לשימור אתרים ואגף ההנדסה במועצה המקומית.

על פי התכנון העבודות עתידות להיערך כחודשיים.


על מגדל המים

המגדל שהוקם לאחר הקמת המדינה היה חלק ממפעל המים שהוקם בארץ לאחר הקמת המדינה והייתה לו חשיבות עליונה להצלת ההתיישבות והתבססותה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

זוכרים את רוני מכלוף! טורניר הפטנאק ה2 התקיים לזכרו של שחקן מועדון מזכרת בתיה בהשתתפות 12 קבוצות מרחבי הארץ

לאחר מותו, הוחלט במרכז הספורט ״מפגשים״ לקיים טורניר פטאנק לזכרו ולבקשת חבריו למועדון, נקרא מועדון הפטאנק על שמו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: מרכז מפגשים


לאחרונה התקיים במזכרת בתיה טורניר הפטאנק לזכרו של רוני מכלוף ז"ל, תושב מזכרת בתיה ושחקן פטאנק שהלך לעולמו לפני כשנתיים. לאחר מותו, הוחלט במרכז הספורט ״מפגשים״ לקיים טורניר פטאנק לזכרו ולבקשת חבריו למועדון, נקרא מועדון הפטאנק על שמו. בטורניר המתקיים זו השנה השנייה, השתתפו 12 קבוצות מראשון לציון, רחובות ,גדרה, מזכרת בתיה וניר צבי שהתמודדו על תואר אלופי הטורניר.

אל האירוע הגיעו בני משפחתו של מכלוף שתרמו למועדון ספסל פיקניק לרווחת שחקני המועדון וכן דאגו לכיבוד לשחקנים.

מהו משחק הפטאנק

פטאנק הוא משחק משחק משחק כדור תחרותי שהגיע לישראל מצרפת ותופס כיום תאוצה בקרב מבוגרים ונוער בישראל ובעולם שמשוחק על משטח שבמרכזו נמצא כדור ואליו צריך לזרוק את כדורי המשחק.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • יגאל
  כל הכבוד לבנות מיימון - עדנה אלסה ואורית שיזמו ומימנו את האירוע. עוד תמונות כאן https://photos.app.goo.gl/MyMeRvMijAZhgYcb8
  הגב 05.11.19 23:32

חודש האזרח הותיק בקריית עקרון! החל מחודש נובמבר מצפים לתושבים הותיקים של קריית עקרון הרצאות, פעילויות ספורט, ביקור בבית הנשיא , יום כיף בחמי געש ועוד; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

שלל האירועים הם פרי שיתוף פעולה בין אגפי המועצה, מרכז יום לאזרח הוותיק, עמותת מעז, מתנ"ס שבשבט והספרייה הציבורית קריית עקרון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת ארכיון- המועצה המקומית קריית עקרון


במהלך חודש נובמבר יתקיימו ברחבי ישראל אירועי חודש האזרח הוותיק המציעות מגוון רחב של פעילויות לאנשי הגיל השלישי. כמדי שנה האירועים יתקיימו גם בקריית עקרון שמוקירה את אזרחיה הוותיקים בתוכנית תרבות, פנאי והעשרה מגוונים.

במהלך החודש מצפים לתושבים שלל אירועים שהם פרי שיתוף פעולה בין אגפי המועצה, מרכז יום לאזרח הוותיק, עמותת מעז, מתנ"ס שבשבט והספרייה הציבורית קריית עקרון. בהובלת האגף לשירותים חברתיים ובתמיכת ראש המועצה, חובב צברי ומחזיק תיק השירותים החברתיים וסגן ראש המועצה, אילן ירימי.


תמונות מאירועים קודמיםלהלן תוכנית האירועים המלאה

יום ראשון 03.11.19

10:30 – "תמיד בשמחה" פעילות סטנדאפ" לאזרח הותיק, אולם דבורה עומר

04.11.19

12:00 – ביקור בבית הנשיא, ירושלים, יציאה ממרכז היום לאזרח הותיקיום שלישי 05.11.19

09:30 – "פילאטיס", מרכז יום לאזרח הוותיק.

17:00 "סיפורי סבתא" – מספרים סיפור לנכדים – ספרייהיום רביעי 06.11.19

19:30 – "שרים ומספרים", שירי ארץ ישראל מתובלים בסיפורי ראשיתה של קריית עקרון במתנ"ס שבשבט


יום חמישי 07.11.19

10:00 – קבלת שבת רב דורית, בשיתוף גן "אירוסים" מתנ"ס שבשבט


יום ראשון 10.11.19

09:30 – "התעמלות בונה עצם" מרכז יום לאזרח הוותיק

17:00 – שיח רב דורי, בשילוב פלייבק – בני נוער, צעירים ואזרחים ותיקים, נפגשים במרכז הצעירים


יום שני 11.11.19

11:00 – במרכז היום, פעילות עם השיטור הקהילתי

17:00 – "שורשים" פעילות רב דורית, בניית אין יוחסין קהילת יוצאי אתיופיה, באולם דבורה עומר


יום שלישי 12.11.19

10:00 – יום ספורט רב דורי – בשיתוף גן "אירוסים" – רחבת מתנ"ס שבשבט

16:00 בית קפה מעז מארח את רונית לוי במופע "אם אין אני לי מי לי" – מרכז יום לאזרח הוותיק

13.11.19

08:30 – טיול מועדון מופ"ת, מוזיאון ארץ ישראל, ת"א


יום חמישי 14.11.19

10:00 – יום זה"ב, בטיחות ומוגנות כיתת אזרחים וותיקים

11:30 – יום זה"ב – בטיחות ומוגנות – מרכז יום לאזרח הוותיק


יום ראשון 17.11.19

09:00 – פתית שבוע זה"ב בשיתוף כיתת אזרחים, בי"ס אוהל מאיר

08:30-17:00 – קהילה מטיילת תלפיות ירושלים


יום שני 18.11.19

08:30 – חמי געש, פעילות גוף ולנפש, יציאה ממרכז היום


יום שלישי 19.11.19

מופע אומן אורח


יום רביעי 20.11.19

11:30 – שירים וסיפורים בליווי גיטרה עם עדי גולד במרכז היום לאזרח הוותיק


יום חמישי 21.11.19

09:00 – "גשר לאזרח הוותיק" מגשרים על פערים

19:00 – קונצרט – מועדון חבר העמים, מרכז יום לאזרח הוותיק


יום ראשון 24.11.19

10:00 – סדנת כדרות וקליעת סלים, אזרחים וותיקים בי"ס אוהל מאיר

פסטיבל הסיגדיאדהיום שני 25.11.19

פסטיבל הסיגדיאדה של בני העדה האתיופית

09:00 – סיור למוזיאון "מורשת הקרב" – בית שמש – מרכז יום לאזרח הוותיק


יום שלישי 26.11.19

08:00 – עליה לירושלים "חג הסיגד" יציאה מרחבת מתנ"ס שבשבט

09:30 – ריקוד החיים עם מיכל ראובן במרכז היום לאזרח הוותיק

17:00 – "מסעותיו בעולם" הרצאתו של עופר ברנשטיין, מרכז יום לאזרח הוותיק


יום רביעי 27.11.19

09:00 – קהילה מארחת קהילה, קריית עקרון מארחת אזרחים וותיקים מתלפיות


יום חמישי 28.11.19

10:00 – שי"ל, מיצוי זכויות לאזרח הוותיק


יום שישי 29.11.19

09:30 – פעילות נאמני מוזיאון בי"ס בן צבילפרטים נוספים:

מרכז יום לאזרח הוותיק 08-9418197

המחלקה לשירותים חברתיים: 08-9411890

מרכז קהילתי שבשבט: 08-9496391

*חלק מהפעילויות מותנות ברישום מוקדם ותשלום מראשהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום הולדת שמח מזכרת בתיה! לרגל חגיגות 136 למושבה בתיה, ביום שישי 8.11 יתקיימו שלל הפעלות, סיורים, מופע קרקס ועוד ברחבת המוזיאון

התושבים מוזמנים להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יומולדת 136 למזכרת בתיה! יום הולדת חוגגים פעם בשנה והמושסבה מזכרת בתיה כבר בת 136 שנה. לקל האירוע המיוחד מתכננת המועצה המקומית שלל אירועים במוזיאון המושבה.

בתוכנית :

הפעלות חגיגיות בבתי הספר היסודיים וסיורים באתריה ההיסטוריים של המושבה, בהובלת צוות המוזיאון.

האירוע המרכזי יתקיים בשעה 12:30 ברחבת המוזיאון: שכולל מופע קרקסי צבעוני לכל המשפחה, טקס יום הולדת אמיתי, עם הרבה בלונים, ברכות ועוגת יום הולדת

האירועים יתקיימו ביום שישי 8.11.19 החל משעות הבוקר במוזיאון המושבה

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

כבוד למערכת החינוך בקריית עקרון! ביה"ס בן צבי מועמד לקבלת פרס החינוך המחוזי של משרד החינוך

בקרוב יגיעו צוות השופטים אל בית הספר על מנת לבחון את הפעילות והעשייה הבית ספרית. בהמלצת מפקחת בית הספר זומן צוות בית הספר אל הועדה המקדימה של משרד החינוך - שקבע כי בית הספר עובר שלב, שכולל כאמור את ביקור צוות השופטים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: משרד החינוך ואופיר חדד


מדי שנה משרד החינוך מחלק את פרסי החינוך המחוזיים לבתי הספר המצטיינים של מערכת החינוך המחוזית. השבוע הודיע המשרד כי בית ספר בן צבי, בהנהלתה של אסנת דולב כהן מועמד לקבלת הפרס על עמידה בקריטריונים בתחומים: אקלים, הישגים, ייחודיות, ערכי מורשת וכו'. השבוע זומן צוות בית הספר לוועדה במשרד החינוך בהמלצת מפקחת בית הספר.

ביום שלישי האחרון התקיימה הוועדה המקדימה במשרד החינוך אשר בחנה את ההתאמה של בית הספר לשלב ב' שיכלול גם ביקור וועדת שופטים בביה"ס. בקרוב יגיע צוות השופטים אל בית הספר על מנת לבחון את העשייה הבית ספרית. בבית הספר כבר מתכוננים לביקור ועדת השופטים בו יציגו את אבני הדרך בהתפתחות בית הספר לאורך השנים ואת המצויינות הבית ספרית בתחומים שונים ומגוונים.

במועצה המקומית מקווים לזכות בפרס ואף להיות מועמדים גם לפרס החינוך הארצי.

ראש המועצה חובב צברי:

כולנו נרגשים על ההישג החשוב, נפעל בנחישות להתקדם בשלבי השיפוט, שמחה וששון בקריית עקרון,
יישר כח לאסנת מנהלת בית הספר, לצוות החינוכי להורים והכי חשובים לתלמידים יישר כוח לאגף החינוך. לכל אגפי המועצה שנרתמים לקידום החינוך ביישוב.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד כל הכבוד
  הגב 02.11.19 21:26
 • אורח
  כול הכבוד
  הגב 02.11.19 22:41
 • אורח
  כל הכבוד , יישר כוח למנהלת ביהס ולכל מי שעוסק המלאכה. עלו והצליחו.
  הגב 03.11.19 21:57

משרד האנרגיה חושף! השימוש בתאורת חוץ של מועצת קריית עקרון היא "הבזבזנית" ביותר מבין 120 רשויות ברחבי הארץ

משרד האנגיה חושף את צריכת החשמל של הרשויות המקומיות בישראל ברמת צריכת התושב וצריכת הרשות המקומית (תאורת חוץ הכוללת מבני ציבור, מוסדות חינוך ועוד). על פי הנתונים הצריכה הנמוכה ביותר לתושב היא בכפר מנדא והצריכה הגבוהה ביותר לתושב היא בכפר שמריהו. ואילו בקרב הרשויות הצריכה הרשותית הנמוכה ביותר היא מצפה רמון והרשות הבזבנית ביותר בארץ היא קריית עקרון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


משרד האנרגיה שם לעצמו מטרה לצמצם עד שנת 2030 את צריכת החשמל בישראל ב – 17% ולכן חייב את כל הרשויות בישראל לדווח בטופס מיוחד את צריכת החשמל ביישוב שלהם הן של התושבים והן של העירייה. השנה מילאו 120 רשויות ובהן מועצה מקומית קריית עקרון את הטופס (מי שלא מילא יקבל קנס מהמדינה).

על פי הנתונים שעיריית קריית עקרון מלאה בטופס עולה:

צריכת חשמל לתושב

צריכת החשמל של תושבי קריית עקרון מוגדרת כממוצעת ביחס לתושבי 120 הרשויות האחרות ועומד על 259 קוט"ש בממוצע לתושב (יש 5 ציונים צריכה נמוכה מאוד, צריכה נמוכה, צריכה ממוצעת, צריכה גבוהה, צריכה גבוהה מאוד)

על פי הנתונים הצריכה הנמוכה ביותר לתושב היא בכפר מנדא 25 קוט"ש, והצריכה הגבוהה ביותר לתושב היא בכפר שמריהו 1189 קוט"ש


צריכת חשמל רשותית לתאורת חוץ

צריכת החשמל הרשותית במועצה המקומית קריית עקרון היא "הבזבזנית ביותר" (מקום ראשון מתוך 120 הרשויות) שעומדת על 954,000 קו"טש לקמ"ר.

כאשר הצריכה הרשותית הנמוכה ביותר היא מצפה רמון רק 6,000 קוט"ש לקמ"ר.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מועצה מושחתת הכל פו מושחת אין לילדים מה לעשות פארק שמיר שיכורים אין גנים ציבורים הרחובות סרחון מה יש פו הכל קומבינות צריך שינוי דחוף
  הגב 04.11.19 22:15
 • אורח
  חובב הביתה דיי
  הגב 04.11.19 22:15

ביום חמישי 7/11 שביתה בעירייה

במידה והשביתה תהיה בתוקף ולא תבוטל נעדכן בידיעה חוזרת. השביתה כוללת את הרשויות בארץ במחאה על אי העברת תקציבים מהממלה (כי אין ממשלה חדשה)

אבי בר | | תגובות: 36


בישיבת הנהלה של מרכז השלטון המקומי שהתקיימה אתמול, יום ה' 31.10.19 בת"א, בנוכחות עשרות ראשי רשויות מכל רחבי הארץ, מועצות אזוריות, מקומיות וערים, הוחלט על השבתת הרשויות המקומיות בתאריך ה-7.11.19- זאת, באם הממשלה לא תעביר תקציבים לתכניות להן התחייבה ולשירותים המרכזיים המוענקים לתושבים: בינוי מוסדות חינוך, תכנית חוג לכל ילד, מענקי איזון לרשויות מוחלשות, תכנית למיגון הצפון, ועוד.

ראשי הרשויות הלינו על חוסר אחריות משוועת של משרדי הממשלה ושיתוק כל המערכות האמורות לספק שירותים חיוניים ודחופים לתושבי מדינת ישראל.

בישיבה שיזם יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין מכבים רעות, חיים ביבס, הבהיר כי השלטון המקומי לא יסכים עוד לאוזלת היד הממשלתית וחוסר מתן מענה תקציבי לשירותים המוענקים לתושבים באמצעות הרשויות המקומיות. לדבריו תושבי ישראל עומדים בפני קיפאון כבר שנה וסומכים על ראשי הרשויות המקומיות שידאגו להם בסבך הפוליטי הקיים. ההשלכות של הקיצוצים הנרחבים הם פגיעה בפעילות השלטון המקומי כולו לרבות שירותי החינוך , כיתות הלימוד ומתן שירותים נוספים לתושבים.

הנושאים המרכזיים שנותרו ללא מענה עקב המצב הפוליטי הינם: קיצוץ צפוי במענקי האיזון, אי יישום תכנית הצפון, עיכוב תקציבים לבינוי מוסדות חינוך, ביטול התכנית "חוג לכל ילד", והמשך תכנית החומש למגזר הערבי.

בעקבות ישיבת ההנהלה פנה ביבס במכתב לראש הממשלה שר הפנים ושר האוצר ועדכן אותם בדבר הדרישות המרכזיות לשירותים החיוניים לתושבים. באם לא יענו דרישות אלו עד ליום ד' ה- 6.7.19 ישבתו כלל הרשויות המקומיות בישראל.

חיים ביבס יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין מכבים רעות:

צילום ראובן קפוצ'ינסקי

"זו לא אשמתם של 9 מיליון תושבי מדינת ישראל שנציגיהם בכנסת לא מצליחים להרכיב ממשלה כבר שנה שלמה. השלטון המקומי מאוחד סביב המאבק להבטחת השירותים לתושבים שלנו- החל מבתי ספר של החגים, שירותי רווחה ומתן מעטפת מיגון מצילת חיים לתושבי הצפון. באם אין ממשלה מתפקדת- נשתמש בכלים שיש לנו ונשבית את כל המדינה עד שיבינו -אי אפשר להקפיא את החיים בישראל בגלל המצב הפוליטי."
התפרסמו 36 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יום שביתה של 2500 עובדים. רכבים, דלק חשמל חיסכון חצי מיליון דולר בערך?
  הגב 01.11.19 13:35
 • אורח
  יותר
  01.11.19 13:40
 • אורח
  האם עוד לא ברור שהכאוס הלאומי חוגג??? הגיע הזמן להחליף - ממש כמו שעשינו בעירנו
  הגב 01.11.19 13:41
 • אורח
  חחח.. מתגעגע לשלטון השמאל שסידר לנו את חמסטאן
  02.11.19 23:42
 • אורח
  אפשר בלי 25 אחוז בלי אנשים ולא צריך לשלם להם חופש שי לחג דמי הבראה נופשון רכב שעות נוספות ואותו דבר יבוצע בפרק זמן סביר לראש העיר לטיפולך שבת שלום ושבוע חדש בלי שביתות
  הגב 01.11.19 13:41
 • אורח
  טמבל, ראש העיר יוזם את השביתה, לא העובדים.
  02.11.19 10:29
 • אורח
  שביתה של כל הרשויות....סיבה למסיבה. כשאין ממשלה אי אפשר להעביר תקציבים. אז.. אם ישבתו תקום ממשלה לצורך העברת התשלומים ? זו חוצפה ובזבוז כספי ציבור משלמי המיסים. לקחו לעצמם חופשה...
  הגב 01.11.19 13:42
 • אורח
  הגיע הזמן לשלטון נשיאותי כמו בארהב
  הגב 01.11.19 13:43
 • אורח
  סימנים של גאולה ...שלטון המלך הטוב והאהוב
  הגב 01.11.19 14:23
 • אורח
  זה כן אשמתם שרוב הכסף נשרף על נוכלים ומתחזים שכל היום גונבים ומטרידים. עשינו ישיבה ועשינו טלפון וגם עשינו עוד סיבוב עם רכב חדש ועוד מתאבד בגלל מה שעשיתם. חבורת ערסים תת קומבינטורים.
  הגב 01.11.19 14:33
 • אורח
  עיריית בני ברק יש 8000 עובדים דימיוניים וקנטרי קלאב בתוך בית כנסת. רוצים תקציבים שיהיה איך לשלם לחייזרים.
  הגב 01.11.19 14:37
 • אורח
  תנו מטאטא לבלונדה מהחינוך הזאת. היא מאוד רצתה לנקות את בניין הערייה לפני הבחירות.
  הגב 01.11.19 15:05
 • אורח
  למה לא אומרים מי שובת? כל עובדי העירייה?
  הגב 01.11.19 15:29
 • אורח
  הלוואי שביתה. אולי ככה לא תוכלו לנסוע לברצלונה לבזבז את כספי הארנונה של התושבים
  הגב 01.11.19 15:57
 • אורח
  עירייה של מקורבים! צריכים שירותים מוניציפליים? תפנו לבן של סעדיה הוא יסדר אתכם
  הגב 01.11.19 16:00
 • אורח
  נפוטיזם חוגג העירייה חברות העירוניות ,בחסות וגבוי ההסתדרות ,זורי מזרחי ,הפרזיטים חיים ע"ח התושבים !!!
  02.11.19 20:10
 • אורח
  גדרה מטונפת...זה מה שחסר שביתה!
  הגב 01.11.19 16:00
 • אורח
  יש מעון? גנים? נא לעדכן
  הגב 01.11.19 16:25
 • אורח
  אין כלום. סגור המדינה
  01.11.19 17:25
 • אורח
  תעשו חצי שנה שביתה
  הגב 01.11.19 17:19
 • אורח
  לכל יום 2עובדים בכל אגף בחופש 8 אגפים שווה ל 16 איש בחודש 352 יום כפול שכר 2000000 ש"ח לחודש בשנה 25000000 מליון ש"ח ב 10 שנים 250000000 מילון ש"ח זה לדוגמה לראש ליצר כסף לעיר ולא לבקש מהמדינה כסף לטובת הציבור שהוא נותן שרות אפשר להתחיל בצורה של חיסכון בהצלחה
  הגב 02.11.19 08:35
 • אורח
  הם מפעילים קבלנים ועובדים שמקבלים עבודה בגלל שהם קרובי משפחה של חברי כנסת ושרים בממשלה. בדרך כלל מדובר בתתי אדם מטורללים בורים ערסים מפגרים שלמדו בכיתות טיפוליות. אסור לתת להם תפקיד ציבורי.
  02.11.19 13:40
 • אורח
  מה לגביי גני עירייה יהיה?? או שלא כי הסייעות גם שובתות????
  הגב 02.11.19 14:50
 • אורח
  שביתה היה לבתי ספר
  הגב 02.11.19 16:29
 • אורח
  כן
  02.11.19 16:29
 • אורח
  עירייה צריכה ניהול חדש בכל אגפים כלל והמנכ"ל אין להם כבוד לאזרח רק עם אתה מקורב לרשות
  הגב 02.11.19 19:01
 • אורח
  תחליף את ראש העיר הנקמן הזה
  02.11.19 23:45
 • אורח
  כששובתים.. לא משלמים את יום השביתה למשכורת
  הגב 02.11.19 23:44
 • אורח
  לא צריך שביתה צריך להוריד את השכר כ 10 עד 15 אחוז זה פוטר את הבעיות של התקציב שחסר בעיר ובנוסף רכב שרות לכל בעלי התפקידים לכל 2 שווה 1 כלי רכב יום טוב
  הגב 03.11.19 03:48
 • אורח
  המגיבים פה - כל אחד, יותר עילג מהשני. קצת מדאיג. וטענתם שעובדי העירייה בורים.
  הגב 03.11.19 13:25
 • אורח
  גם אני שובת..בשירותים ...מחרבן כל היום !!!
  הגב 03.11.19 20:04
 • אורח
  לכל עובדי העייריה הבורים והזבלים דם עליכם זין אחד גדול ישרמטות בני שרמוטות
  הגב 03.11.19 20:08
 • אורח
  ואין אף אחד במערכת שלא יודע לסנן תגובות של אדם חלש כמוך!
  05.11.19 10:27
 • אורח
  האם סיעות גם שובתות
  הגב 04.11.19 15:10
 • אורח
  ישש לא לומדים
  הגב 06.11.19 14:34
 • אורח
  הבעיה היא שעכשיו עוד יעלו לנו את דמי הארנונה היקרה מאוד גם ככה.. בקיצור אנחנו עובדים כדי לשלם מיסים
  הגב 06.11.19 14:38

עשרות תושבי הגיל השלישי במזכרת בתיה נהנו מאירוע הבריאות במסגרתו נהנו מטיפולים ועיסויים שנערכו על ידי קופ"ח כללית

האירוע התקיים כחלק מאירוע פתיחת שנת הפעילות של מועדון הגיל הפעיל במזכרת בתיה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית מזכרת בתיה


השבוע, כ140תושבי מזכרת בתיה בני הגיל השלישי הגיעו לאירוע בריאות שהתקיים במתנ"ס ובמסגרתו התנסו בטיפולי רפלקסולוגיה ועיסוי שבוצעו על ידי צוות מרפאת כללית רפואה משלימה מזכרת בתיה, טובה משה ושרית עמירה.

צילום: יח"צהאירוע התקיים כחלק מאירוע פתיחת שנת הפעילות של הגיל הפעיל, במרכז הקהילתי ״מפגשים״. בנוסף נהנו המשתתפים מהרצאה ומפגש עם חוקר הלשון ד״ר אבשלום קור.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כבוד! ליה קרקוס, שי חורש ונועה כספי, ממזכרת בתיה זכו להיות בין 10 המתחרות הטובות באירופה באליפות אירופה באקרובטיקה.

בסיום התחרות סיימו הבנות סיימו במקום השישי בתחרות המתקיימת בחולון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: המועצה המקומית מזכרת בתיה


בימים אלו מתקיימת אליפות אירופה באקרובטיקה, שהשנה מתארחת לראשונה בעיר חולון. אל האליפות הגיעו צוותי וספורטאים מרחבי העולם, שמתחרים במקצים השונים על פי גיל. אל התחרות הגיעו 5 בנות גימנסט עלה מזכרת בתיה: ליה קרקוס, שי חורש, ליאור שוורץ, אילה טרבס ונועה כספי.

בדרגה Age Group 12-18, התחרו שלושת הבנות ליה קרקוס, שי חורש ונועה כספי, ואף הצליחו להתברג בין עשר השלשות הטובות באירופה ועלו לגמר. בסיום התחרות סיימו הבנות במקום השישי והמכובד וזכו להיות בין 10 המתחרים/ות הטובים באירופה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

שומרים על עקרון נקייה! בימים אלו הוצבו ברחבי המועצה 5 מתקני מחזור פלסטיק לרווחת התושבים; רשימת המיקומים מצ"ב בכתבה

הצבת המתקנים הוצבו במסגרת הטמעת נושא המיחזור בקרב התושבים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית קריית עקרון


בימים אלו יכולים תושבי קריית עקרון ליהנות ממתקני מחזור חדשים שהותקנו ביישוב. הצבת המיתקנים נעשתה במסגרת הטמעת תחום המיחזור בישוב ועידוד התושב למיחזור. בסה"כ הוצבו על ידי מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה 5 מתקני מחזור פלסטיק בנקודות מרכזיות ונגישות ברחבי הישוב.

להלן רשימת מיקומי המתקנים:

1. רח' הרצל.

2. רח' שבזי פינת רח' השיטה (סמוך לבית הספר פלך).

3. רח' האלון פינת רחוב יעקב גהלי.

4. רח' הגפן פינת רח' הזית

5. רח' הסביונים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אסון נחל צפית! הפרקליטות הגישה כתב אישום כנגד יובל כאהן ואביב ברדיצ'ב באחריות למותו של צור אלפי ז"ל ממזכרת בתיה ועוד 9 חניכי "מכינת בני ציון" בנחל צפית

כזכור לפני כשנה במהלך חודש אפריל יצאו חניכי מכינת בני ציון לטיול בנחל צפית. בעקבות מזג האויר הסוער שהיה באותה תקופה, נקלעו לשיטפון בו אבדו את חייהם 10 חניכי המכינה. השניים נאשמים על התעלמות מההתראות שהתקבלו לפני ובמהלך יום הטיול ועל כך שלא פעלו לבטל את הטיול או לשנות את מסלולו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפרקליטות הגישה היום (שני) כתב אישום כנגד יובל כאהן שעמד בראש המכינה הקדם צבאית "בני ציון" ואביב ברדיצ'ב לשעבר מנהל התוכנית החינוכית של המכינה, על אחריותם באסון נחל צפית בו נהרגו 10 חניכי המכינה. בין החניכים שנהרגוהיה צור אלפי ז"ל ממזכרת בתיה.

על פי כתב האישום השניים הוציאו את הטיול לפועל, זאת למרות שידעו על ההתראות בדבר שטפונות באזור, לפני הטיול ובמהלכו

האשמות כלפי כאהן וברדיצ'ב- מתוך כתב האישום

 • כאהן התעלם מההתרעות על מזג האוויר וביטול הטיולים של משרד החינוך וכתב לגבי הודעה זו "זה ממש לא מעניין" . כמו כן כתב בקבוצת הוואטסאפ של הטיול על ההתראות: "הדבר היחיד שיכול להיות שלא ייצאו לטיול ולא יראו שיטפון."


 • כאהן גם לא היה מרוצה מהחלטת צוות הגיוס לדחות את הטיול, ואף ביקש כי החניכים יגיעו עם ציוד לגשם, יריעות , אוהלים וביגוד יבש ואף שלח הודעות מרגיעות בקבוצה המתעלמות מהסכנה.


 • השנים התעלמו מחוות דעת מקצועית של סגן מפקד יחידת החילוץ ערבה שהמליץ לוותר על היציאה לטיול, ומממידע שפרסמה חברת החיזוי מטאוטק, שנשכרה על ידי המכינה לתת מידע אודות מזג האויר לקראת הטיול.


 • מכתב האישום עוד עולה כי הטיול תוכנן בתחילה לנחל צאלים אך בעקבות סגירת המסלול לאזור, שונה מסלול הטיול לנחל צפית- מקום ומסלול שברדיצ'ב לא הכיר, לא הכיר את התוואי ולא ערך במקום טיול הכנה. ביום הטיול קיבל התראות על מזג האויר מחברת החיזוי אך הוא לא עשה דבר כדי לשנותו או לבטלו והנחה להמשיך בו כסדרו.


וכך נכתב בכתב האישום: "במעשיהם ובמחדליהם האסורים גרמו הנאשמים למותם של עשרה מחברי הקבוצה ולחבלה חמורה של שני מועמדים לגיוס, בקלות דעת וזאת כאשר הם נוטלים סיכון בלתי סביר לגרימת התוצאות הקשות האמורות.."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד האנרגיה חושף את חברת הגז הזולה/היקרה במזכרת בתיה בהספקת מיכלי גז לבתים

משרד האנרגיה מפרסם בימים אלו את נתוני מחירי הגז לבישול של חברות הגז בישראל על פי חלוקה לרשויות מקומיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
משרד האנרגיה

משרד האנרגיה מפרסם בימים אלו את נתוני השוואת מחירי הגז הביתי (גז בישול) של חברות הגז בישראל. הנתונים מתייחסים להספקת מיכלי הגז של 12 ק"ג ו48 ק"ג על פי חלוקה לרשויות המקומיות.

כאשר מסתכלים על המועצה המקומית מזכרת בתיה הנתונים מראים כי בתקופה זו החברות הזולות ביותר לאספקת גז של מיכלי 12 ק"ג הן חברת דורגז וגז יגל. ואילו בהשוואה במיכלי הגז של 48 ק"ג החברה הזולה היא גז יגל. החברות היקרות ביותר הן פז גז וסופרגז

להלן נתוני המועצה המקומית מזכרת בתיה לחודשים יוני - ספטמבר 2019


מיכלי 12 ק"גשם החברהממוצע המחירים לחודשים יולי - ספטמבר 2019
דור גז החדשה135.57
גז יגל142.50
אינטר גז148
גזגל בע"מ150
אמישראגז155
פז גז159.72
סופר גז לבית166.78מיכלי 48 ק"ג

שם החברהממוצע המחירים לחודשים יולי-ספטמבר 2019
גז יגל433.18
דור גז החדשה439
אינטר גז447
גז גל בע"מ450
סופר גז לבית472.57
אמישריגז474
פז גז475.70
הנתונים המוצגים הם על בסיס דיווחי החברות ועל אחריותן ומייצגים מחירים ממוצעים ברשויות המקומיות. המחירים כוללים מע"מ


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במזכרת בתיה יש גז חינם המועצה מפליצה עלינו כול הזמן ;-)
  הגב 28.10.19 17:10
 • אורח
  חחח ממש
  הגב 31.10.19 16:38

המועצה המקומית קריית עקרון, הגישה מועמדות להקמת אתר לאומי למעברות בשטח היישוב

הקמת המוזיאון היא חלק מתוכנית של משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים על מנת לא לשכוח את זכרן של המעברות וחיי העולים במקום. יחד עם המועצה מועמדות הרשויות ראש העין, רעננה והוד השרון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית קריית עקרון הגישה את מועמדותה להקמת מוזיאון לאומי למעברות. הקמת המוזיאון היא תוכנית של המועצה לשימור אתרים ומשרד התרבות והספורט, שכבר מספר שנים מנסים לבנות בארץ אתר לאומי שיתעד את תקופת המעברות ברחבי הארץ, שנעלמו מהשטח. המטרה היא לא לשכוח את המעברות ולהציף את זכרן, באתר שיתעד את חיי העולים במקום.

ראש המועצה, חובב צברי הודיע כי קריית עקרון מתמודדת יחד עם הרשויות ראש העין, רעננה והוד השרון. לדברי צברי, הדבר יעזור למועצה, בכך שבשטחה יהיה אתר לאומי/ בינלאומי שימשוך אליו תיירים, קבוצות ותלמידי בתי ספר שיגיעו לביקורים במקום, כפי שקורה בצריף בן גוריון בנגב.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעברות היו ברחובות... שידעו כול האתיופים המפונקים איך התקבלו כאן העולים בעבר
  הגב 30.10.19 10:23

לדיירי הדיור המוגן במזכרת בתיה ציפתה הפתעה כאשר תזמורת המשטרה הגיעה להנעים את זמנם

על היוזמה אחראי השוטר הקהילתי מיכה יטמנו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: המועצה המקומית מזכרת בתיה


ביוזמת השוטר הקהילתי במזכרת בתיה , מיכה יטמנו, הגיעה הבוקר תזמורת המשטרה להנעים את יומם של דיירי הדיור המוגן לגיל הזהב הנמצא ברחוב הלילך. הדיירים נהנו מאוד מהמחווה, וממוזיקה טובה. ראש המועצה, גבי גאון ומנהלת הדיור המוגן, אירה דייץ׳, הודו למיכה על היוזמה המבורכת ועל הפעילות השוטפת שלו במושבה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השוטר הקהילתי במזכרת בתיה הוא תותח על . מנומס , מקסים וקשוח שצריך . אהוב מאד בישוב . בצדק . י.
  הגב 27.10.19 20:17

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
10.10.19 19:12
הכל טוב ויפה וטלפון יש?
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
10.10.19 15:09
תנסי ב "תיווך מרינה" רחוב תרמב 18 מעולה שם
אורח
10.10.19 15:10
בראשון לציון ליד טחנה מרכזית הישנה
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
29.08.19 23:25
זה טוב למי שרוצה בורקס חם בבוקר
אורח
14.09.19 15:42
זה טוב מורבחת.
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
23.09.19 06:03
יקר


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
23.09.19 06:05
נסחפתם לגמרי, הגזמתם, לא ריאלי
אורח
10.10.19 00:40
אכן נסחפו והגזימו במחיר אבל אם הם סבלניים ושמו את הזמן על פתליה יגיע או תגיע או יגיעו מי שירצו את האזור ידלקו על הדירה ושירלי תהנה מהצקים
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
10.10.19 15:08
תיווך מרינה רחוב תרמב 18 ראשון לציון
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
10.10.19 00:43
מה לגבי סטודנט,גמלאי,מובטל? מדוע סטודנטית? הדבר מסקרן
אורח
24.08.19 11:22
מ.נ אחזקה וניקיון מחפשת עובדים/ות למשרה חלקית, מלאה לאיזור רחובות,גדרה, חולדה,בית שמש, באר יעקב 054-2424670


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל