הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

חובשי מד"א גילו כי תושב מזכרת בתיה, מוריס בן ה78 הנמצא בבידוד נותר ללא מזון, והגיעו לביתו עם סלים מלאים במזון, מוצרי הגיינה, שתייה ועוד

המועצה האזורית גזר תעביר 200 דונם למזכרת בתיה שישמש למסחר ותעסוקה

בית ספר בורג במזכרת בתיה הוסמך לבית ספר ירוק ויקבל תמיכה של 15 אלף ש"ח ממשרד להגנת הסביבה לאימוץ אורח חיים סביבתי בבית הספר

נעה ושדי תלמידת חט"ב קשת במזכרת בתיה זכתה במקום השלישי באליפות הארצית במירוצי שדה לכיתות ז'-י"ב

קרדיט בית ספר על יסודי קשת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
נעה ושדי בתחרות המחוזית נובמבר 2019


השבוע (שלישי) התקיימה האליפות הארצית במירוצי שדה לכיתות ז'-י"ב במועצה אזורית עמק המעיינות. באירוע השתתפו חלק כ850תלמידים שלקחו חלק בתחרויות הקבוצתיות ובמקצים האישיים של התחרות.

התחרות השנה היא מיוחדת במינה מאחר ושתי הנבחרות הזוכות במקומות הראשונים תלמידים לחוד ותלמידות לחוד יהיו מועמדות לייצג את ישראל באליפות הבינלאומית בסלובקיה שתתקיים באפריל 2020.

בין הזוכים בתחרות הייתה נעה ושדי, תלמידת חט"ב קשת מזכרת בתיה אשר זכתה במקום השלישי במקצה תלמידות כיתות ט. נעה השיגה את התוצאה: 07:48.97

נעה הגיעה לתחרות לאחר שבנובמבר האחרון זכתה במקום הראשון בתחרות המחוזית.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אל תבאו לקרית עקרון ראש מועצה חלש ,אין חנייה בתי ספר רמה 0 , ניקיון חלש מינוס ,ערך הדירות כמו בעזה ומטה .
  הגב 18.01.20 18:57
 • אורח

אנשים טובים באמצע הדרך! חובשי מד"א גילו כי תושב מזכרת בתיה, מוריס בן ה78 הנמצא בבידוד נותר ללא מזון, והגיעו לביתו עם סלים מלאים במזון, מוצרי הגיינה, שתייה ועוד

הסיפור התחיל כאשר פנה מוריס אל המוקד לבקשת בדיקת קורונה ובמהלכה סיפר כי נותר ללא מזון בביתו מאחר והוא נמצא בבידוד, אין לו משפחה ולכן הוא לא הצליח לאסוף את סלי המזון אותם הוא מקבל כל שבוע. שיראל דסקל וליאל שטרית שקבלו את השיחה החלו לאסוף את מוצרים למוריס והגיעו אל ביתו עם ארגזים מלאים בכל טוב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
דוברות מד"א


חובשת במוקד 101 של מד"א לא נשארה אדישה למצוקת הקשיש שהתקשר דוגם מד"א בא לקחת דגימה לקורונה מקשיש בודד בביתו והפתיע אותו עם ארגזי מזון.

שיראל דסקל וליאל שטרית, חובשות במוקד 101 של מד"א, קיבלו בשבוע שעבר (ד') שיחת טלפון לא שגרתית. מהצד השני, נשמע מוריס (78) ממזכרת בתיה, המבקש בדיקת קורונה. לאחר שתיאמו את הדגימה - הוא סיפר לחובשות, לקראת סיום השיחה, כי הוא נמצא בבידוד ללא משפחה וכי הוא נותר עם פרוסות הלחם האחרונות שלו.

בתום המשמרת, שיראל דסקל לא יכלה להישאר אדישה והחליטה לפעול למענו. היא יצרה קשר עם אחותה יונת - העובדת במוקד הקורונה בארגון והשתיים החליטו כי חייבים לסייע לו בכל דרך. למחרת בבוקר, אספו האחיות דסקל תרומה מעובדי ומתנדבי המוקד המיועדת לקניית מצרכים. לאחר מכן, קיימו שיחה נוספת עם מוריס ושאלו מה הוא אוהב לאכול ומה חסר לו, וערכו רשימת קניות גדולה.


אתמול, הגיע לביתו של מוריס דוגם מד"א אפי לוי לצורך ביצוע דגימה לנגיף הקורונה, ולאחריה הגיש לקשיש קרטונים ושקיות סופר רבות מלאות במזון - שנתרמו ע"י אנשי מוקד הקורונה של מד"א.

בשגרה, רגיל לקבל מוריס בכל שבוע סל מזון. בשל היותו בבידוד, לא הייתה לו אפשרות להגיע ולקבל את סל המזון ולכן נותר ללא אוכל. לאחר השיחה עם המוקדנית שיראל היא מיד נרתמה בעבורו וסחפה אחריה את כל המוקד. רשימת הקניות כללה אוכל קפוא, קופסאות שימורים, מוצרי בסיס, מוצרי היגיינה, שתייה ועוד.


על השיחה הלא שגרתית והמחווה יוצאת הדופן, סיפרה שיראל בהתרגשות:

"במהלך הטלפונים השגרתיים בתקופה האחרונה, שעוסקים בדגימות בית לקורונה, נתקלנו בשיחה יוצאת דופן שתפסה אותי לא מוכנה. התקשר אדם מבוגר, שסיפר לי, לאחר שביצענו את תיאום הבדיקה - שהוא לא קיבל השבוע סל מזון ושלא נשאר לו אוכל בבית. לא הצלחתי להישאר אדישה למקרה, ולאחר סיום משמרת הלילה - הבטחתי לעצמי שאעשה מעשה. לא הצלחתי לישון בלילה מהמחשבות עליו. ומיד בבוקר צלצלנו אליו שוב, ביררנו את הפרטים ושאלנו אותו מה הוא אוהב לאכול ומה חסר לו, כדי להרכיב רשימת קניות במיוחד בשבילו. יצרתי קשר עם אחותי יונת, וגייסנו מחברינו למוקד למעלה מ-1,600 שקלים ".

על תחושת השליחות, הוסיפו שיראל ויונת דסקל: "זו הרגשה מדהימה, הייתה לנו מועקה גדולה בלב עד הרגע שבו האוכל הגיע אליו. זו הרגשה מעולה, לדעת שהמקרר שלו מלא באוכל טוב שהוא אוהב ושהוא לא הולך לישון רעב. אנחנו רוצות מאוד להיפגש איתו, אבל כרגע לא יכולות כי הוא נמצא בבידוד. נרצה מאוד להכיר אותו לאחר מכן".


הדוגם, חובש בכיר במד"א אפי לוי:

שהגיע אל ביתו של מוריס לביצוע דגימה לנגיף הקורונה והענקת סלי המזון, סיפר על המפגש: "עשינו מעשה חסד מאוד גדול שמלווה בעזרה רפואית. מיד לאחר שלקחתי ממנו דגימה הכנסתי לביתו את הארגזים עם המזון שקנינו. היה מרגש מאוד לראות את השמחה שלו. זה מעשה עם סיפוק מאוד גדול שנתן לנו הרגשה טובה".

לאחר שקיבל את מצרכי המזון ועבר את דגימת הקורונה אמר מוריס בשמחה:

"תודה תודה תודה על מה שהבאתם לי. יקח לי שנה לסיים את כל האוכל. אני רוצה לאחל לכולם שתזכו כל החיים שלכם רק לדברים טובים. תודה רבה לכם לכל האנשים. אני עכשיו שמח."

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה מועצה לא מתפקדת אם בתקופה כזו היא לא יודעת או מודעת מי אלו שעריריים וצריך לבדוק אותם מה כול הרעיון בקהילה אם היא נכשלת בבסיסה
  הגב 14.07.20 11:31
 • אורח
  מדהימים. כל הכבוד!
  הגב 14.07.20 19:37
 • אורח

המועצה האזורית גזר תעביר 200 דונם למזכרת בתיה שישמש למסחר ותעסוקה

על פי ראש המועצה גבי גאון, מדובר על שטח באזור של שכונת בר לב וצפונית לתחנת הרכבת. כזכור באזור עתיד לקום הפארק הטכנולוגי של מזכרת בתיה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
אזור הפארק הטכנלוגי - תמונת ארכיון


המועצה המקומית מזכרת בתיה תקבל לידיה כ200 דונם שיעברו אליה מהמועצה האזורית גזר. העברת השטח מתבצעת במסגרת ההסכם בין גזר למזכרת בתיה משנת 2012, בו נכתב כי 200 דונם יעברו מגזר למזכרת בתיה בשטח שהייעוד שלו מסחר ותעסוקה, תמורת 50% מההכנסות מאזור המסחר והתעסוקה המשותף שיוקם על ידי שתי הרשויות.

לאחר 4 שנים בשנת 2016 קיבל שר הפנים החלטה על העברת השטח מגזר למזכרת בתיה, אולם ההסכם בין הרשויות לא מומש במלואו ולא נעשתה כל קביעה לגבי חלוקת ההכנסות.

בעקבות המצב המועצה האזורית גזר והמועצה המקומית מזכרת בתיה, פנו שוב לשר הפנים בבקשה כי ההסכם בין הרשויות יכובד ויקבע מפורשות כי ההכנסות מהשטח האמור תחולקנה בין הרשויות באופן שווה. הועדה הגאוגרפית קבלה בימים אלו את הבקשה של הרשויות וקבעה כי היא מקבלת את ההסכם המקורי על חלוקת ההכנסות וכעת הן מחכות לחתימתו של שר הפנים.

על פי ראש המועצה גבי גאון, מדובר על שטח באזור של שכונת בר לב ותחנת הרכבת (צפונית לתחנת הרכבת). כזכור באזור זה עתיד לקום הפארק הטכנולוגי של מזכרת בתיה.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ממה שאני מבין כאן זה אומר שאנחנו כלומר מזכרת בתיה נממן פיתוח ונתחלק איתם ברווחים... עוד לא סיימו פיתוח של שכונות בנות עשרים שנה במזכרת בתיה. ממשיכים להרפתקאות גרנדוזיות ...
  הגב 13.07.20 19:36
 • אורח
  אתה כנראה לא מבין, כדי שמזכרת תתקדם לעצמאות כלכלית היא חייבת להקים פרק תעשייה או מדע או מסחר רק אז יהיה כסף לפיתוח ולא להיפך.... תתבגר, תבין
  14.07.20 00:48
 • אורח
  ממוקה מטומטמים....
  הגב 13.07.20 22:33
 • אורח
  ד"ש מ3 גני אירועים"שכונת בר לב",החלה הבנייה,קולולולו
  הגב 13.07.20 22:52
 • אורח
  מתי יסימו.את הפיתוח
  הגב 14.07.20 19:11
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מחר 4 הפגנות ברחובות! תנועת הצופים יוצאת למאבק על חיי התנועה ותקיים מחר (שלישי 14.7) 4 הפגנות ברחובות בקניון רחובות, צומת ביל"ו, מכון וייצמן וצומת אושיות

התנועה יוצאת למאבק ארצי בהם יתקיימו ברחבי הארץ הפגנות בכ 100 מוקדים ברחבי הארץ. ההפגנות יחלו בשעה 19:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11
הפגנות הצופים- קרדיט תנועת הצופים


תנועת הצופים החלה השבוע במאבק ארצי על המשך חיי תנועות הנוער בישראל שיגיע לשיאו מחר (שלישי 14.7) עם כ 100 מוקדי הפגנות המתוכננות להתקיים ברחבי הארץ בשעה 19:00. מחאת התנועה היא בעקבות החלטות הממשלה על הגבלות הפעילויות בקרב מוסדות החינוך שמוגבלות עד כיתות ד, הפסקת פעילויות הקיץ שלהן, וכן אי העברת התקציבים לתנועות הנוער שמהווה פגיעה קשה בפעילותה, ועתידה להביא לקריסתה בקרוב. התנועה אף פתחה בעצומה בה כתבו כי החלטות אלו יביאו לקריסת אחד ממפעלי החינוך החשובים בישראל. המאבק החל להציף את הרשתות החברתיות, וקיבל תמיכה רבה בקרב ראשי הרשויות וגם הנהלת רחובות בהם מחזיקי תיק החינוך ותיק הנוער וצעירים זהר בלום ואסף בר אל.

ברחובות יתקיימו 4 הפגנות בשעה 19:00:

קניון רחובות

צומת ביל"ו

מכון וייצמן - רחובות

צומת אושיות - רחובות


נוסח העצומה:

אומרים לא לסגירת הצופים!
ממשלת ישראל החליטה לעצור את פעילות תנועת הצופים.
בשלב הזה, אין פעילות קיץ , גם פעילויות אשר עומדות בתו הסגול,
ואין תקציב לפעילות תנועת הצופים לשנה הבאה.
החלטה זו תביא לסגירת אחד ממפעלי החינוך החשובים ביותר בישראל.

עזרו לנו באופן מיידי ותמכו במאבק בני הנוער על המשך פעילות השבט שלכם והתנועה שלנו.

אנחנו דורשים לתת אישור מיידי לחזרה לפעילות, ובהתאם להנחיות המחמירות של משרד הבריאות.
הסתובבות הנוער במקומות ציבוריים ללא מסגרת רק תגרום להתפשטות ממוגברת של הנגיף.
אנחנו דורשים מממשלת ישראל שתעמוד בהתחייבותיה לתקצוב התנועה ופעילויותיה החשובות.

אנו זקוקים לעזרתכם בלחץ הנדרש על מקבלי ההחלטות.
חתמו,שתפו והפיצו!


זהר בלום מחזיק תיק החינוך:

אל תפגעו בתנועות הנוער!
זה לא סוד שגדלתי והתחנכתי בתנועת הצופים שבה אני פעיל עד היום. תנועות הנוער מקנות לילדים שלנו ערכים חשובים של אהבת העם והארץ, עזרה הדדית ומחויבות חברתית.
בימים אלה, הממשלה החליטה לקצץ שליש מהתקציב של תנועות הנוער שמאיים על המשך פעילותן.
אני קורא מכאן לשרים וחברי הכנסת, אל תהרסו את המפעל הציוני והערכי החשוב כל כך של תנועות הנוער. תעשו סיבוב במגרש המסדרים של בה״ד 1 ותראו כמה מהם בוגרי ובוגרות תנועות הנוער.
אעשה כל שביכולתי למנוע הפקרת אלפי חניכים וחניכות של תנועות הנוער בישראל בכלל וברחובות בפרט.אסף בר אל מחזיק תיק הצעירים

אנחנו בעיריית רחובות נעשה ככל יכולתנו כדי לעמוד לצד תנועות הנוער ולתמוך בהן.
אסור לפגוע בתנועות הנוער, הן נשמת אפה של החברה הישראלית.
חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפורמה בכל המוסדות הציבוריים המושחתים במדינה
  הגב 13.07.20 17:15
 • אורח
  גם אסף בר אל וגם זוהר בלום הצביעו בעד העלאת הארנונה על תושבי העיר. להם לא לא אכפת, המשכורת דופקת. לאנשים אין פה פרנסה, והם מטילים עול ועוול נוסף על תושבי העיר.
  הגב 13.07.20 17:19
 • אורח
  חובה לבטל את תנועת הנוער הזאת זה חממה לחשישניקים וכל מיני דברים אסורים שבני נוער נחשפים אליהם בגלל התנועה הזאת
  הגב 13.07.20 17:21
 • אורח
  לצערי מאז שביתי החלה בפעילות בתנועת הצופים היא גם החלה לעשן דבר שפגע מאוד בבעלי ובי הורים יקרים שימו לב
  13.07.20 17:22
 • אורח
  גם אני בעד סגירת תנועת הצופים, לא מוסיפה רק מזיקה
  13.07.20 18:57
 • אורח
  קודם כל שיקצצו בשכר המנופח של בכירי הצופים. המנכ"ל מקבל למעלה מחצי מליון מיליון ש"ח בשנה, הגיזבר קרוב ל400,000 ועוד - כך על פי ידיעות אחרונות היום. רוכבים על גב המתנדבים ועל דמי החבר הגבוהים הניגבים מהחניכים !
  הגב 13.07.20 17:24
 • אורח
  אוכלי חינם
  13.07.20 18:58
 • אורח
  לעשן מה???.
  13.07.20 20:15
 • אורח
  תנועה מיותרת בדיוק כמו הנוער העובד והלא לומד
  הגב 13.07.20 20:27
 • אורח
  זה לא הזמן להפגנות.
  הגב 13.07.20 22:18
 • אורח
  מיותר. עכשיו יש קורונה. ממש לא יודעים מה יקרה בעתיד. וגם אם כבר ממש חבל שהפגינו ולא שמרו על מרחק. הפגינו לא להיסגר ולמחרת יתברר שכמה מהמשתתפים היו נשאים.
  הגב 14.07.20 22:43
 • אורח

האור בקצה הקורונה? בניגוד לתחושה הרווחת כי מגפת הקורונה מתעצמת, הנתונים המקצועיים חושפים כי ב - 4 הימים אחרונים המגפה נחלשה באופן משמעותי. האם מדובר במגמה או בהיחלשות זמנית? הימים הקרובים יכריעו... הסבר והצגת הנתונים בכתבה

ישנם נתונים נוספים המפורסמים מידי יום לציבור על ידי "מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה משרד הבריאות" ורוב הציבור הרחב אינו מודע למשמעות הנתונים הללו, אך למעשה הם הנתונים הכי חשובים ועל פיהם הממשלה קובעת אם להקל או להחמיר בנושא הקורונה. כיום קצב הגידול היומי במספר הנדבקים הוא 3% והמשמעות מספר החולים יוכפלו בעוד 20 יום. שזה נתון סביר. אם קצב הגידול היומי יהיה מעל 7% המשמעות התפרצות דרמטית במגפה

אבי בר | | תגובות: 12


כל כלי התקשורת (וגם אנחנו be106) מדווחים ללא הפסקה על נתוני החולים, מקומות הדבקה וכד'. והתחושה היא שמספר החולים הולכים ומתרבים ואנו בפני מגפה קשה שתביא עימה גם את קריסת המשק.

אך ישנם נתונים נוספים המפורסמים מידי יום לציבור על ידי "מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה משרד הבריאות" ורוב הציבור הרחב אינו מודע למשמעות הנתונים הללו, אך למעשה הם הנתונים הכי חשובים ועל פיהם הממשלה קובעת באם להקל או להחמיר בנושא הקורונה.

מה שקובע לקבלת החלטות הממשלה הם:

אחוז קצב הגידול היומי + צפי מספר הימים להכפלת מספר החולים

הסבר על הנתונים

1. ככל שאחוז הגידול היומי במספר החולים גבוה יותר המשמעות, קצב הכפלת החולים מהיר יותר.

2. כאשר קצב הגידול היומי עומד במשך יומיים רצופים מעל 7% , המשמעות, התפרצות חזקה של המגפה ויש לנקוט בצעדים דרסטיים לעצירתה.

3. כאשר קצב הגידול היומי סביב 0% המצב יציב.

4. כאשר קצב הגידול היומי מתחת ל - 0% (מספר המחלימים גבוה ממספר החולים היומי) המגפה בדעיכה.


ומה המצב כיום?

1. שיא ההתפרצות החלה ב - 2/7 והגידול היומי היה 14% והמשמעות המגפה תכפיל את עצמה תוך 5 ימים.

2. מזה מספר ימים יש ירידה במספר אחוז גידול יומי של החולים והיום שני 13/7 עומד על 3% והכפלת מספר החולים תגיע רק בעוד 20 ימים.

המשמעות?

עדיין מוקדם לשמוח, יש לקוות שהציבור ישמור על ההנחיות ואז המגמה החיובית תימשך, אך השבוע היו וגם צפויים להיות אירועי הפגנות גדולות מאוד ואין לדעת איך להפגנות הללו תהיה השפעה על מצב הנדבקיםטבלת השינוי לטובה מתאריך 2/7/20תאריךמספר חולים יומיאחוז גידול נדבקים יומיצפי למספר הימים בהם תהיה הכפלת מספר החולים
2/7110714%5
4/78048%10
5/78178%10
6/710595%14
7/713198%9
8/712324%19
9/714644%16
11/711474%18
12/711353%20


שימו לב מצד אחד עלייה במספר החולים מצד שני ירידה באחוז הגידול היומי וזה מה שקובע ומשפיע באמת על החלטות הממשלה


צילום מסך הנתונים מתאריך 12/7/20


צילום מסך מתאריך 2/7/20 יום השיא בהתפרצות הגל השני

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנשים הפסיקו לדווח שלא מרגישים טוב !
  הגב 13.07.20 14:32
 • אורח
  המדווחים מדווחים שאין דיווחים. בקיצור - דח'לה
  הגב 13.07.20 14:38
 • אורח
  ברוך השם בשורות טובות
  הגב 13.07.20 14:43
 • אורח
  נקווה לימים טובים יותר
  הגב 13.07.20 14:47
 • אורח
  פייק ניוז שמופצות ע"י מי שמבין ששלטונו בסכנה. הספיקה פעם אחת של " תעשו חיים".
  הגב 13.07.20 14:52
 • אורח
  שיש חמורים על תקן של מנהלים ככה נראית המדינה וגם עיריית רחובות כי זה אותו סוג של חמורים
  הגב 13.07.20 15:09
 • אורח
  עד שלא יהיה חיסון תרדו מהעץ תודה
  הגב 13.07.20 15:30
 • אורח
  טעות להגיע למיון אם יש חום להישאר בבית ...
  הגב 13.07.20 15:35
 • אורח
  הכל פוליטיקה ומשחקי כח
  הגב 13.07.20 15:53
 • אורח
  פוליטיקאים קטנים מנותקים ומושחתים נמאסתם
  הגב 13.07.20 16:46
 • אורח
  מנסה ומתקשה לשמור על אופימיות. כאוס מוחלט😕
  הגב 13.07.20 18:18
 • אורח
  איך זה מתיישב עם ההיסטריה שיש בתקשורת וסגירת בריכות וחדרי כושר? לא נשמע הגיוני
  הגב 14.07.20 09:47
 • אורח

כל הפרטים על קווי המטרו ברחובות! בתחומי העיר עתיד לעבוד קו המטרו הארוך ביותר מאזור השרון ועד בית חולים קפלן בו ייהנו תושבי רחובות מ -4 תחנות שישרתו את שכונות שעריים, אושיות, בית חולים קפלן, צומת ביל"ו ומכון וייצמן; כל הפרטים בכתבה

כמו כן באזור תחנת קפלן עתיד להיבנות מתחם חנה וסע לנוסעי הקו שיכיל 4,000 מקומות חנייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11
קרדיט: נת"ע


חברת נת"ע האחראית על הקמת קווי הרכבת הקלה והמטרו באזור מטרופולין גוש דן ות"א, ערכה אמש שידור מיוחד לתושבי ראשון לציון ורחובות בנושא הקמת קווי המטרו שעתידים לעבור באזור. על פי מנהלי הפרוייקט קווי המטרו, הם מתכננים להגיש את התוכניות של כל 3 הקווים לאישור הממשלה עד לשנת 2021.


הפעלת חלק הקווים עתידה להיות עד שנת 2030 בה הם מקווים לסיים חלק גדול של הפרוייקט. לטענת נת"ע קווי המטרו עתידים לשרת כ 2 מיליון נוסעים ביום שמהווה כמות גדולה ביותר לעומת הרכבת הקלה ורכבת ישראל, שמסיעות ביום רק מאות אלפי נוסעים ביום. המטרה של הקווים שהיא לאפשר לנוסעים מעבר מהיר אל מקומות מרכזיים בערים: תעסוקה, מסחר וכו' תוך השתלבות ומעבר מהיר בין הקווים וכלל התחבורה ציבורית בישראל, הכוללת את רכבת ישראל, הרכבת הקלה והאוטובוסים. מטרה נוספת היא כמובן נושא איכות הסביבה שעם הפעלת הקווים הם יורידו רכבים מהכבישים' יורידו את הזיהום וכמובן הפקקים.


תחנות רחובות:

ברחובות יעבור קו M1 שנחשב לקו הגדול ביותר מבין שלושת הקווים, שעתידים לשרת את אזור המרכז מאזור השרון ועד לרחובות שהיא קצה הקו מדרום. אורכו של הקו הוא 85 ק"מ והוא עובר ב14 רשויות מקומיות שלאורכן יוקמו 62 תחנות. הקו ברחובות יכיל 4 תחנות שיעברו לאורך ציר הרצל.

תחנות הקו:

1. הקו יתחיל בתחנת קפלן – שתשרת את באי בית החולים, צומת ביל"ו ומרכז התחבורה המתוכנן. כמו כן במקום עתיד להיבנות מתחם חנה וסע לנוסעי הקו שיכיל 4,000 מקומות חנייה.

2. תחנת הקיבוצים – שתשרת את שכונות שעריים, אושיות והפיתוח העתידי באזור.

3. תחנת רחובות מרכז- שתשרת את באי בית המשפט, העירייה, האיצטדיון העירוני, השוק העירוני התחנה המרכזית ומוסדות הציבור באזור.

4. תחנת מכון וייצמן – התחנה תעבור מול מכון וייצמן על רחוב הרצל, ותשרת את באי מכון וייצמן, הפקולטה והשכונות ליד. כמו כן תחנה זו מאפשרת קישור לתחנת רכבת רחובות הנמצאת ליד.

מפת תחנות הקו ברחובות

לגבי שאלות שעלו על העבודות והאם תהיה פגיעה בחיי התושבים החיים באזור העבודות, אמרו בנת"ע כי העבודות נערכות מתחת לאדמה בעמקים ממש נמוכים כך שהתושבים לא עתידים להרגיש כלל את העבודות. יש לציין כי חלק מהעבודות יתבצעו גם מעל האדמה- כריית התחנות שתתבצע ברחוב עצמ, שם ככל הנראה יחולו שינויים בהסדרי התנועה בהתאם לעבודות.
את כל הפרטים על הקווים ניתן לקבל באתר המטרו של חברת נת"ע https://metro.nta.co.il/לשידור המלא ששודר אמש 12.7.2020


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ייקח לפרויקט הזה לפחות 15 שנה לעמוד.
  הגב 13.07.20 12:45
 • אורח
  לא יאומן כי יסופר. לפחות הצעירים והדורות הבאים יהנו, אם עדיין רחובות וישראל יוותרו על כנם
  הגב 13.07.20 12:48
 • אורח
  והילדים שלנו לא יזכרו בכלל שפעם היו רק אוטובוסים
  הגב 13.07.20 12:52
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים ואנשי עסקים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 13.07.20 12:52
 • אורח
  מוניות שירות רגילות לא עוברות בשכונות,נאלצים לחכות לאוטובוס פעם ב,,,,אם לא שוכח להגיע או שהוא בורח,,,-וזאת על מנת לנוע בתוך העיר-לא מאמינה לעיריה,,,
  הגב 13.07.20 12:56
 • אורח
  שאלה רצינית: מתי בדיוק זה אמור להתחיל לעבוד, הווה אומר תכלס עולים ומגיעים למחוז חפצינו????, תשובה בבקשה.
  הגב 13.07.20 13:51
 • אורח
  נחל
  הגב 13.07.20 15:44
 • אורח
  מה הקשר נחל
  13.07.20 15:45
 • אורח
  no comment???.
  13.07.20 17:19
 • אורח
  י
  הגב 13.07.20 15:46
 • אורח
  קשה לי לדמיין את המטרו עובר ברחוב הרצל הצר והעלוב אבל הבנתי שבעשור הקרוב רחוב הרצל ישנה את פניו בלי היכר מקווה שנזכה לראות את זה בחיינו
  הגב 14.07.20 06:21
 • אורח

משרד הבריאות מפרסם מקומות חשיפה לקורונה ברחובות וביל"ו סנטר: פיזוטרפיה מאוחדת, אטרקציה, רונבי, רכבת רחובות וקווי האוטובוס 249,439,323

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
דוברות מד"א


מקומות חשיפה ברחובות

08/07/2020

פיזיותרפיה מאוחדת רחוב רוז'נסקי 11, בין השעות 11:00 עד 11:3007/07/2020

פיזיותרפיה מאוחדת רחוב רוז'נסקי 11 בין השעות 10:00-10:30
06/07/2020

THE CHILDREN'S PLACE, ביל''ו 2 בין השעות 20:30 עד 21:0002/07/2020

אטרקציה, אחד העם 13 בין השעות 13:00 עד 14:00

רונבי, אחד העם 11 בין השעות 13:00 עד 14:00
תחבורה ציבורית בהם שהו חולים מאומתים:

07/07/2020

קו 323 בין השעות 12:30-13:30

תחנת עלייה: רחובות, קפלן

תחנת ירידה: אשדוד, מרכזית


קו 323 בין השעות 11:30-12:30

תחנת עלייה: אשדוד, מרכזית

תחנת ירידה: רחובות, קפלן02/07/2020

קו 439 בין השעות 10:40-11:20

תחנת עלייה: רחובות, אושיות

תחנת ירידה: ירושלים, תחנה מרכזית


01/07/2020

קו 249 בין השעות 17:50-18:30

תחנת עלייה: רחובות, צומת אל על

תחנת ירידה: פתח תקווה, תמ בר כוכבא


רכבת

06/07/2020

בין השעות 16:30 עד 17:30

תחנת עלייה: סבידור מרכז

תחנת ירידה: רחובותבין השעות 07:30 עד 8:00

תחנת עלייה: רחובות

תחנת ירידה: סבידור מרכז
05/07/2020

בין השעות 19:00 עד 20:00

תחנת עלייה: תל אביב - יפו, סבידור

תחנת ירידה: רחובות02/07/2020

בין השעות 08:00-9:00

תחנת עלייה: רחובות

תחנת ירידה: תל אביב - יפו, סבידור
01/07/2020

בין השעות 19:00-20:00

תחנת עלייה: תל אביב - יפו, סבידור

תחנת ירידה: רחובות
קריית עקרון

08/07/2020

עופר בילו סנטר OUTLET בין השעות 12:30 עד 13:00

עופר בילו סנטר OUTLET בין השעות 12:00 עד 12:30
הנחיות לציבור


מי נדרש לבידוד?


מי שהיו במגע עם חולה מאומת.


אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.


מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.


מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale


התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העסקים הקטנים קורסים ברחובות לתושבים אין מה לאכול ובעיריית רחובות עסקים כרגיל תתביישו לכם מושחתים
  הגב 13.07.20 11:39
 • אורח
  העסקים הקטנים קורסים ???? אתמול הסתובבתי לקנות פלאפל מוכר לא מקפיד על מסיכה. מכינים את המנות תוך כדי דיבור ללא מסיכה. מי יעז לקנות ממקום כזה??? רציתי גם להיכנס לסיור שוב כל העובדים עם מסיכה על הסנטר. תראו שאכפת לכם מהבריאות של הלקוחות . אנחנו מגיעים ובורחים שימו מסיכה
  הגב 13.07.20 11:58
 • אורח
  לסטוק****
  הגב 13.07.20 11:58
 • אורח
  מלול מפקיר אותנו
  הגב 13.07.20 12:00
 • אורח
  מושחתים הביתה נמאסתם!!
  הגב 13.07.20 12:37
 • אורח
  מה הקטע שאתם רושמים בילו סנטר?! המתחם שם כל כך גדול!! בקניון אתם יודעים לפרט חנויות אבל בבילו לא?!?!?!?
  הגב 13.07.20 12:38
 • אורח
  יש פלאפל בעיר מוכר במרכז ראיתי כמה פעמים שעוברת משם שהם מכינים תקציצות בלי כפפות לשם לא ניכנסת יותר
  הגב 13.07.20 12:58
 • אורח
  מתים להפיל את כל העסקים
  הגב 13.07.20 13:55
 • אורח
  עד שבורא עולם ינקה את השטח מכל הערב רב
  הגב 13.07.20 13:56
 • אורח

משרד הבריאות מפרסם מקומות חשיפה לקורונה במזכרת בתיה וקריית עקרון: שוק האיכר, דני בתי מאפה, נייק, נאפיס, אולמי נויה, בנדיקט, שלווה מוצרים חד פעמיים ועוד

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דוברות מכבי


להלן הודעת משרד הבריאות

מקומות חשיפה במזכרת בתיה

06/07/2020

שוק האיכר, שד' מנחם בגין 4 בין השעות 17:30-18:00

דני בתי מאפה - מזכרת בתיה, שד' רוטשילד 50 בין השעות 17:00-17:30
מקומות חשיפה בקריית עקרון

07/07/2020

אולמי נויה, חסן מלך מרוקו השני 5 בןי השעות 19:30-23:30

בנדיקט בילו, בוסי סנט ג'ורג' 9 בין השעות 10:00-12:0006/07/2020

אורבניקה בין השעות 18:30-19:45

שלווה מוצרים חד פעמיים, בוסי סנט ג'ורג' 3 בין השעות 16:30-17:0005/07/2020

בוסי סנט ג'ורג' 3 בין השעות 15:30-16:30

נאפיס בילו, בוסי סנט ג'ורג' 15 בין השעות 12:00-13:30


04/07/2020

נאפיס בילו, בוסי סנט ג'ורג' 15 בין השעות 14:00-17:00

Nike Factory Store בין השעות 13:00-16:00
הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת הנוסעים בתחבורה ציבורית! החל ממחר (שני 13.7) יפעלו קווי האוטובוס גם לאחר השעה 22:00

כך הודיעה שרת התחבורה לאחר הערכת מצב עם בכירי משרדה וחברות התחבורה הציבורית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, ח"כ תא"ל מיל' מירי רגב הנחתה להאריך החל ממחר את פעילות האוטובוסים גם לאחר השעה 22:00, זאת לאחר הערכת מצב עם בכירי משרדה וחברות התחבורה הציבורית.

לאחר ישיבת הממשלה סיירה השרה רגב בקווי אוטובוסים במרכז הארץ כדי לוודא הפעלת המערך באופן סדיר לרווחת הציבור. השרה התרשמה מפעילות המערך באופן תקין תחת המגבלות וביקשה להודות למפעילים, לנהגים ולציבור הנוסעים שמגלים הבנה וסבלנות למצב.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סתם פופלרי.גם ביום הם ריקים.מי +לאן נוסעים בלילה?
  הגב 12.07.20 20:38
 • אורח
  שיחזירו את המזגנים לאוטובוסים קטסטרופה, רחמנות גם על הנהגים.
  הגב 12.07.20 20:52
 • אורח
  בקושי יש 5 נוסעים בכל נסיעה... מי נוסע בגדרה אחרי 8 בערב?? סתם בזבוז כסף ! שיתרמו אותו את הכסף הזה לעצמאיים...
  הגב 12.07.20 21:00
 • אורח
  אוטובוס זה למען טזרח
  הגב 12.07.20 21:07
 • אורח
  למען אזרח וילדים
  הגב 12.07.20 21:08
 • אורח
  לא כולם יש רכב
  הגב 12.07.20 21:08
 • אורח
  נחמד? זה טוב ומה עם יום שישי? מהאוטובוסים יפעלו?
  הגב 12.07.20 21:14
 • אורח
  תפסיקו כבר עם התא"ל מיל' כאילו שהיא ......אלא אם כן היא ביקשה מהאתר שכל כתבה עליה זה יוזכר, הזוי לא להאמין כאילו שלמדה באוניברסיטת יל או קיימברידג', ממש חשוב.
  הגב 12.07.20 21:17
 • אורח
  צריך תחבורה בשבתות לאלו שאין להם רכב שצריכים לנסוע לים או לבקר בני משפחה.
  הגב 12.07.20 22:32
 • אורח
  די לכפייה דתית מי שצריך לדמור6 שבת שישמור בבית שלו ולא לכפות דת על אחרים
  הגב 12.07.20 23:12
 • אורח
  איך זה הגיוני שהם אומרים שהחזירו את האוטובוסים בשעות הערב אך באפליקציה של מוביט לא מופיע ככה?
  הגב 14.07.20 21:18
 • אורח

משרד הבריאות מפרסם מקומות חשיפה לקורונה ברחובות וביל"ו סנטר: יוחננוף, ויקטורי, גולף, סופר פארם, ספורטק, אטרקציה ועוד

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 25
דוברות מד"א


מקומות חשיפה ברחובות

8/7/2020

ספייס פיקס, קינד מוטי 10 בין השעות 18:00-19:30

שופרסל דיל, יתום משה 46 בין השעות 15:00-15:30


7/7/2020

המדע 3 בין השעות 18:00-19:00


6/7/2020

גולף, ביל''ו 2 בין השעות 20:00-20:20

טויס-אר-אס, ביל''ו 19 בין השעות 17:00-17:30

ספייס פיקס, קינד מוטי 10 בין השעות 17:00-19:0005/07/2020

סופר-פארם הרצל רחובות, הרצל 182 בין השעות 14:30-15:00

שופרסל אקספרס, לוין אפשטין 16 בין השעות 7:00-12:00


04/07/2020

ספורטק רחובות בין השעות 11:00-15:0003/07/2020

בית כנסת אוהל יצחק ע"ש יצחק רבין, נתיב הל''ה 2 בין השעות 19:30-20:30

מו ומו, הרצל 177 בין השעות 18:30-20:30

האימפריה של ארמונד, הרצל 123 בין השעות 11:30-11:35

אטרקציה, אחד העם 13 בין השעות 10:45-11:00

טיב טעם, אופנהיימר 2 בין השעות 10:30-11:30


02/07/2020
הרצל בר קפה, הרצל 209 בין השעות 21:20-23:00

קניון עופר רחובות, ביל''ו 2 בין השעות 20:00-20:30

קינד מוטי 10 בין השעות 14:00-15:00

שופרסל אקספרס, לוין אפשטין 16 בין השעות 7:00-16:0001/07/2020

ויה אירועי בוטיק בין השעות 19:30-23:30

Top Ten, ביל''ו 2 בין השעות 16:30-17:00

שופרסל דיל, יתום משה 46 בין השעות 16:30-17:30

ריפליי באולינג רחובות, בין השעות 15:30-16:30

יוחננוף, קינד מוטי 10 בין השעות 15:00-16:00

ויקטורי, אופנהיימר 10 בין השעות 12:30-14:30

סלון לה בל, הרצל 134 בין השעות 12:20-12:30

LI-YA, הרצל 136 בין השעות 12:00-12:15

מאוחדת - מרפאת בנימין 23, בנימין 23 בין השעות 10:55-11:10מקומות חשיפה בקריית עקרון

07/07/2020


אולמי נויה, חסן מלך מרוקו השני 5 בןי השעות 19:30-23:30


בנדיקט בילו, בוסי סנט ג'ורג' 9 בין השעות 10:00-12:00
06/07/2020

אורבניקה בין השעות 18:30-19:45

שלווה מוצרים חד פעמיים, בוסי סנט ג'ורג' 3 בין השעות 16:30-17:00
05/07/2020

בוסי סנט ג'ורג' 3 בין השעות 15:30-16:30

נאפיס בילו, בוסי סנט ג'ורג' 15 בין השעות 12:00-13:3004/07/2020

נאפיס בילו, בוסי סנט ג'ורג' 15 בין השעות 14:00-17:00

Nike Factory Store בין השעות 13:00-16:00


הנחיות לציבור


מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.


מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.


מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233

התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין לאנשים מה לאכול מושחתים לכו הבית אוכלי כספי ציבור
  הגב 12.07.20 17:22
 • אורח
  שודדי כספי הציבור 10 אלף שח בחודש אוכלים גלישה פיסטוק חזירות של מפיונר.
  12.07.20 19:07
 • אורח
  הגענו למשטר של אל קפונה
  12.07.20 19:08
 • אורח
  צריכים לסלק אותו בכוח מבלפור הוא לא יצא בטובות הוא מושך התיקים שלו אין סוף.
  12.07.20 19:10
 • אורח
  מה הפאקינג קשר!
  13.07.20 18:38
 • אורח
  מה גם חילונים נדבקים? חשבתי רק דתיים
  הגב 12.07.20 17:30
 • אורח
  תמיד היהודים אשמים
  13.07.20 17:12
 • אורח
  אני גם מתפלא שיש הדבקה במסעדות ומקומות של חילונים, זה הדבר הכי מוזר שקראתי עד היום!
  13.07.20 18:39
 • אורח
  אף אחד מחדר הכושר ספייס לא עודכן ויש שם מספר לא מבוטל של מתאמנים. למה לא שולחים הודעות למי שהיה באותן שעות. לכו תבינו התנהגות לא שפויה.
  הגב 12.07.20 17:35
 • אורח
  למה שיעדכנו והם עוד מפרסמים שנלחמים שלא יסגרו אותם
  12.07.20 17:54
 • אורח
  משרד הבריאות לא עונה בטלפון ובאימייל. הם לא עומדים בעומס. האיכונים זה רק שבוע אחורה ועד שמפרסמים מיקומים זה כבר אחרי כמעט שבועיים.
  12.07.20 20:36
 • אורח
  גם החוקים של 15 דקות ליד מאומת זה סתם כלל שהחליטו עליו. אף אחד לא יודע כמה מדבק הוירוס. בחלק מהמקרים צריך להחמיר ובחלק ניתן לבקש רק הקפדה על מסכה וריחוק בלי בידוד. אני מניחה שעושים את זה.
  12.07.20 20:44
 • אורח
  שקרונה דיי לחירטוט אין קורונה יש שקרונה שליטה בעולם תקראו אג'נדה 21 מה חתמו כמה מדינות בעולם דת 1 ממשלה 1 מטבע 1 ותאמינו רק בבורא .אין על אבינו שבשמיים!
  הגב 12.07.20 17:42
 • אורח
  שוב חזרנו לחבר הדמיוני???.
  12.07.20 21:25
 • אורח
  מישהו כתב פה "חבר הדמיוני", איך אני אמוקה לדעת שייתי ליד מישהו אם לא כתוב מיז ה ואין תמונה.
  הגב 13.07.20 05:30
 • אורח
  לא הבנת את הכוונה בעניין ה"חבר הדמיוני", נסי שוב אולי תביני וכדאי שתעברי קורס בכתיבה תמה.
  13.07.20 13:58
 • אורח
  יש מיקום ושעות מדוייקות מי שהיה באותו זמן באותו מקום זה תקף לגביו. לא שמים תמונה של אדם כי יש צנעת הפרט וחיסיון רפואי וגם כדי שלא יבואו לאותו אחד הביתה ולא יעשו לינץ'
  13.07.20 14:01
 • אורח
  הוא התכוון לאלוקים,לא לחולים
  14.07.20 15:20
 • אורח
  מי שכתב "חבר דמיוני הציניות ומתנשא...כתיבה תמה!??
  14.07.20 15:22
 • אורח
  אקיצר אכלנו אותה היה בכל רחובות
  הגב 13.07.20 05:44
 • אורח
  עקיצר**, כך נכון לכתוב, חחחחחח.
  13.07.20 13:59
 • אורח
  כמה עצוב...ככה כואב!
  14.07.20 15:23
 • אורח
  חברים יקרים אני לא יוצאת מהבית בכלל זה מוביל לטירוף הדעת מהסיבה שכול יום או יומיים יש חולים מאומתי ברחוב שלי נהיו בבית לא צריך להיסתובי במסעדה בית קפה שימרו שימרו רחובות מלאה הקורונה
  הגב 13.07.20 15:21
 • אורח
  נתניהו המציא את הקורונה כדי להתחמק מבית המשפט
  הגב 13.07.20 19:04
 • אורח
  כמה שטויות מה הקשר לנתניהו הוא גם המציא עבור עולם שלם שנדבק
  הגב 13.07.20 21:36
 • אורח

מרגש! חובב צברי וילדי מקהלת אוהל מאיר בקריית עקרון מקדישים לבני הגיל השלישי את השיר "מחר יגיע חצות"

הקליפ נערך לרגל סיום שנת הפעילות של פרוייקט "הקשר הבין דורי" - שנועד לחזק את הקשר בין האוכלוסייה המבוגרת לדור הצעיר. על היוזמה אחראים מיכל זאבי יוזמת ומובילת הפרוייקט בבית הספר, יחד עם רוזי יניב, מנצחת מקהלת בית הספר ורעות שמלה הרכזת החברתית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מגפת הקורונה הביא למושג "הריחוק החברתי", שמשפיע בעיקר על המשפחה של כל אחד ואחת, מאיתנו אשר צריכים לשמור על בריאותם של בני הגיל השלישי ההורים, הסבים והסבות שלנו באמצעות שמירת מרחק. כחלק מפרוייקט "הקשר הבין דורי" המתקיים בבית הספר אוהל מאיר, נערך קליפ מיוחד לסיכום שנת הפעילות של הפרוייקט, שקיבל משמעות עמוקה ומשמעותית בשנת הקורונה והריחוק החברתי. על היוזמה אחראים מיכל זאבי יוזמת ומובילת הפרוייקט בבית הספר יחד עם רוזי יניב, מנצחת מקהלת בית הספר ורעות שמלה הרכזת החברתית שיצרו את הקליפ המיוחד של השיר "מחר יגיע חצות". בקליפ לקחו חלק תלמידי המקהלה וראש המועצה, חובב צברי שהקדישו את השיר לבני משפחתם - הסבים והסבות שלהם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת הסטודנטים! נפתחה ההרשמה למלגות לימודים קרן אייסף המסייעת לחיילים משוחררים/ בני העדה האתיופית/ עולים חדשים/ סטודנטים בעלי קשיים כלכליים

המלגות ניתנות כמענק השתתפות בתכנית המעורבות חברתית, הכוללת חניכה אישית של תלמידי תיכון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לתשומת לב הסטודנטים! בימים אלו נפתחה ההרשמה למלגת קרן אייסף לשנת הלימודים תשפ"א. המלגה ניתנת על ידי קרן אייסף אשר מקדמת את הנגישות להשכלה גבוהה באמצעות הענקת מלגות לימודים לסטודנטים מהפריפריה החברתית. מלגות הסיוע ניתנות לסטודנטים החל מלימודי התואר ראשון, דרך התואר שני ועד סיום לימודי הדוקטורט.
המלגות ניתנות כמענק השתתפות בתכנית המעורבות חברתית, הכוללת חניכה אישית של תלמידי תיכון.

אילו הטבות מקבלים הסטודנטים ?

מלגות סיוע לתשלום שכר הלימוד במשך כל לימודיהם האקדמיים - המעבר בין השנים ובין התארים אינו אוטומטי ומותנה בעמידה בכללי הקרן ומשאביה

תוכנית הכשרה למנהיגות חברתית משמעותית כחלק מפעילות חברתית משמעותית למימוש הפוטנציאל החברתי למנהיגות

תכנית התמחות בגופי שלטון לסטודנטים מצטיינים בהם פועלים לקידום חוקים חברתיים וליישומם, משיבים לפניות ציבור ופועלים בפרויקטים קהילתיים נוספים


למי מיועדת המלגה:
סטודנטים בעלי קשיים כלכליים
חיילים משוחררים יוצאי צבא או שירות לאומי
סטודנטים בעלי פוטנציאל למצוינות ומעורבות חברתית
עולים חדשים יוצאי אתיופיה וחבר העמים
צעירים הראשונים לפנות לאקדמיה במשפחתם

הירשמו עכשיו! >> bit.ly/38p6txs
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מומלץ ממש. עזרו לי לממן את הלימודים.
  הגב 12.07.20 00:15
 • אורח

לאור החוק החדש, נחשפים נתוני הזנות בישראל: צומת בילו ואזור התעשייה חולון נחשבים בין האזורים המרכזיים בהם פועלות נשים בזנות רחוב

כך עולה מנתונים הזנות בישראל אותם פרסם משרד המשפטים לקראת כניסתו של החוק שיאסור צריכת זנות בישראל. על פי החוק החדש, כל מי שייתפס עובר עבירה של צריכת זנות, יהיה ניתן להטיל עליו קנס מנהלי בסך 2,000 ₪

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 22


החוק שיאסור צריכת זנות בישראל, הקובע שמי שצורך זנות או מנסה לצרוך זנות, עובר עבירה פלילית, ייכנס מחר (שישי) לתוקף. מדובר בעבירה חדשה שמתווספת לעבירות הפליליות שכבר קיימות בחוק העונשין בהקשר לתופעת הזנות, בהן סרסרות, פרסום זנות, החזקת מקום לשם זנות וצריכת זנות מקטין שכבר כיום מהוות עבירות פליליות.

על פי החוק החדש, על כל מי שייתפס עובר עבירה של צריכת זנות, יהיה ניתן להטיל עליו קנס מנהלי בסך 2,000 ₪, כשעבירה חוזרת על החוק תהווה עילה לכפל קנס (4,000 ₪). את הקנסות יטילו שוטרים שיזהו את ביצוע העבירה בשטח. במידה ויבוצעו עבירות מרובות על החוק או משיקולים אחרים, יהיה ניתן גם להגיש כתב אישום פלילי שעשוי להסתיים בהטלת קנס עד גובה של 75,300 ₪.

בנוסף על כך פועלת המדינה בתכנית השיקום והטיפול לעוסקים/ות בזנות שתכלול בין היתר: סל מענים גמיש בגובה אלפי שקלים לפרט, בו הושם דגש על טרנסג'נדריות, כולל מענים לסיוע בחובות, צרכים רפואיים, דיור זמני ומענים נוספים; הקמת מרכזי יום בירושלים ובתל אביב למענים לצרכיהם של העוסקים בזנות; הקמת דירות מעבר להלנת נשים טרנסג'נדריות; דירות שיקום לאימהות ודירות מעבר; הפעלת תכנית מניעה, חינוך מניעתי לנוער; חלופת אשפוז לנשים על פי הצורך; זאת, לצד גמילה לגברים שמכורים לצריכת זנות, ועוד.

לקראת כניסתו של החוק פרסם משרד המשפטים את נתוני הזנות בישראל

כ-14,000 נשים וגברים עוסקות ועוסקים בזנות בישראל - 95% נשים וכ-5% גברים

· כ-11,500 נשים בגירות, בהן כ-400 טרנסג'נדריות

· כ-1,100 קטינות

· כ-520 גברים בגירים

· כ-30-40 קטינים


על פי הנתונים בין המיקומים המרכזיים בהם קיימת זנות רחוב הם באזור התעשייה בחולון וצומת ביל"ו

אזורים נוספים: תחנה מרכזית ישנה בת"א, שד' הר ציון ת"א, תחנת רכבת באר שבע, גבעת מנדרין ת"א.

הנתונים מתוך הסקר הלאומי על תופעת הזנות בישראל שנערך עבור המשרד לביטחון הפנים ומשרד הרווחה בשנת 2016


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישתבח שמו לעד יש לנו כל טוב ועם הארץ ברחובות אנחנו לא מפספסים כלום. נמאס להיות בין הערים שיש בה הרבה מהשלילי. עיר המדע להתרבות.
  הגב 10.07.20 14:37
 • אורח
  היום שישי 10 ביולי למה כתוב מחר שישי?? והכתבה מתפרסמת כעת???.
  10.07.20 15:05
 • אורח
  היתה בעבר עיר ההדר והפרדסנות.
  10.07.20 15:05
 • אורח
  צריך לחשוב מה קורה עם כל אלה שאין להם אפשרת לקיום יחסיים, כמו נכים, אנשים שלא יצא להם להתחתן וכו' נכון שיש בעיות קשות אבל מה הם יעשו (אני לא רוצה לחשוב על קיום יחסיים בכוח...)
  10.07.20 15:32
 • אורח
  כבר אין זונות בצומת בילו. מי שרוצה זונות שיוריד טינדר.
  הגב 10.07.20 14:37
 • אורח
  חחחחח
  12.07.20 01:13
 • אורח
  איזה פרסום עלות. מי נתן לזה לקרות. המדינה בוערת וזה מה שמעניין. מה יהיה עירית רחובות
  הגב 10.07.20 14:39
 • אורח
  ?....? אם הייתה ולו זונה אחת בבילו הייתה מקבלת קורונות בלי עודף
  הגב 10.07.20 14:39
 • אורח
  זה מחקר מ 2016...פורסם באיחור קל של 4 שנים..
  הגב 10.07.20 14:55
 • אורח
  כל מה שקשור לזנות לרוב זה איום ונורא! אבל יש בעיה זה סוג של דיקטטורה שפוגעת בחופש העסוק
  הגב 10.07.20 15:02
 • אורח
  טוב שיש חוק כזה מוריס
  הגב 10.07.20 17:02
 • אורח
  אפשר לעצור את הזריחה יום ביומו? את התשובה שיש לכם בראש אותו הדבר לגבי הזנות דבר שקיים מימי התנ"ך וישאר עד סוף היקום זו דעתי ותחשבו על זה...
  הגב 10.07.20 20:25
 • אורח
  זה לא בדיוק צומת בילו תבדקו לפני פרסום,
  הגב 10.07.20 23:43
 • אורח
  מי יבדוק????.
  10.07.20 23:54
 • אורח
  🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
  הגב 11.07.20 01:15
 • אורח
  אין לכם במה להתעסק בימים כאלה ?
  הגב 11.07.20 10:18
 • אורח
  לא רק בצומות בילו תבואו לאזור תעשעה במתחם של בזק גועל נפש
  הגב 11.07.20 18:03
 • אורח
  תעשיה
  הגב 11.07.20 18:03
 • אורח
  איזה צומת בילו המקום מת לגמרי
  הגב 11.07.20 19:54
 • אורח
  זה ישן, מתייחס לשנת 2016, אז הכל פרח בצומת ביל"ו, קצת בדילאי.
  11.07.20 21:41
 • אורח

נאבקים בהדבקות הקורנה! ד"ר שחר והמיילדת קארין מבית החולים קפלן יצרו סרטון טיק טוק מיוחד על החשיבות של עטיית מסכות

קרדיט: בית חולים קפלן. יש לציין כי הסרטון להמחשה בלבד- קארין אינה נשאית קורונה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בימים אלו שתחלואת הקורונה בישראל ממשיכה לעלות, צוות בית החולים קפלן ברחובות החליטו לעשות סרטון הסברה מיוחד על מנת להעלות את המודעות לחשיבות בעטיית מסכה על מנת להימנע מהדבקות. בסרטון לקחו חלק ד"ר שחר והמיילדת קארין שיצרו לשם כך סרטון טיק טוק מיוחד.

יש לציין כי הסרטון להמחשה בלבד- קארין אינה נשאית קורונה.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רעיון נחמד רק להקפיד על מסכות
  הגב 09.07.20 22:10
 • אורח
  שמשרד הביטחון פיקוד העורף יקחו כך הפעם פיקוד על ניהול מצבי חירוםמ
  הגב 13.07.20 18:46
 • אורח
  כמו שעשית בעל מגיפות שהייו בישראל וחילצה את המדינה
  הגב 13.07.20 18:47
 • אורח

חברת צוות 5 זכתה במכרז על שירותי השמירה והאבטחה של מזכרת בתיה

חברה תחליף את פעילות חברת ״צוות 3״ שליוותה את המועצה במשך קרוב לשני עשורים במתן שירותי מוקד, אבטחת מוסדות חינוך, אבטחה יישובית ואבטחת אירועים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


המועצה המקומית מזכרת בתיה הודיעה כי בימים אלו חברת ״צוות 5״ - חברת אבטחה, מוקד וטכנולוגיות מיגון, הפועלת במספר רב של רשויות מקומיות, גופים ציבוריים ומשרדי ממשלה, זכתה במכרז של משכ״ל למתן שירותי שמירה, מוקד ואבטחה במושבה. החברה תחליף את פעילות חברת ״צוות 3״ שליוותה את המועצה במשך קרוב לשני עשורים במתן שירותי מוקד, אבטחת מוסדות חינוך, אבטחה יישובית ואבטחת אירועים.

מהמועצה המקומית מזכרת בתיה נמסר:

אנו מודים לחברת ״צוות 3״ על השירות המסור לאורך השנים ומאחלים הרבה הצלחה לחברת ״צוות 5״.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה שנותנים דוחות על חניה מול הבית .ובמקומות אחרים במושבה
  הגב 12.07.20 10:00
 • אורח
  ממשיכים לגבות סכומי עתק על אבטחה ואין שום תחושת ביטחון בישוב
  הגב 14.07.20 11:32
 • אורח
  עדיין אוכפים כאן עם הניידת הסמויה כמו גנבים בלילה ???? חסר כסף אוכפים רק חניה מתי נראה קנס על ליכלוך
  הגב 14.07.20 11:33
 • אורח

לידיעת ההורים במזכרת בתיה! מחר (שישי 10.7) יפורסמו באתר המועצה השיבוצים לגני הילדים וכיתות א'

שימו לב! השיבוצים הם סופיים ולא ניתן להגיש בקשות ערעור נוספות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית מזכרת בתיה תפרסם מחר (שישי 10.7) שיבוצי גני הילדים וכיתות א לשנת הלימודים תשפ"א.
על פי הודעת המועצה לאחר וועדת העברות דנה בכל הבקשות וקיבלה החלטות בהתחשב בבקשות ההורים ובאפשרויות השיבוץ. שינוי השיבוץ באתר מופיע במידה וניתן היה להיענות לבקשת ההעברה. במקרים שלא ניתן היה להיענות לבקשה לא חל שינוי בשיבוץ.

החלטות הוועדה הן סופיות ולא ניתן להגיש בקשות ערעור נוספות. במידה ועד לפתיחת שנת הלימודים תיהיה אפשרות להיענות לבקשת ההורים - המועצה תעדכן אותם בהתאם.

לילדי הגנים - לקראת פתיחת שנת הלימודים הגננת תיצור עם ההורים קשר כחלק מתהליך הקליטה בגן. קיום מפגשים עם צוות הגן לפני פתיחת שנה"ל מותנה בהנחיות משרד הבריאות, משרד החינוך והסתדרות המורים.

לתשומת לבכם, באחריות ההורים שנרשמו לצהרוני הגנים ובתי הספר לעדכן את המרכז הקהילתי "מפגשים" בכל שינוי.

השיפוצים יפורסמו בלינק המצורף
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביחס למה שהיה כאן שנה שעברה נראה שעשו עבודה מקיפה ורצינית השנה כול הכבוד
  הגב 14.07.20 11:34
 • אורח

הדיווח היומי על תחלואת הקורונה: 10 מקרים חדשים התגלו במזכרת בתיה ובקריית עקרון

על פי הנתונים נכון ליום חמישי 9.7.2020 מספר החולים המאומתים בישראל עומד על 33,947 מתוכם 18,392 איש החלימו ומספר הנפטרים עומד על 346 איש .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דוברות מכבי


משרד הבריאות מפרסם את תמונת המצב של תחלואת הקורונה בערי ישראל. על פי הנתונים נכון ליום חמישי 9.7.2020 מספר החולים המאומתים בישראל עומד על 33,947 מתוכם 18,392 איש החלימו ומספר הנפטרים עומד על 346 איש .


על פי הנתונים בשלושת הימים האחרונים מספר חולים הפעילים עומד על :

מזכרת בתיה: 26 נתון שמראה שמתחילת החודש חלה עלייה של פי 2 במספר החולים הפעילים במזכרת בתיה

קריית עקרון: 5 למרות העלייה מספר החולים בקריית עקרון נשאר כשהיה מתחילת חודש יולי.

מספר הבידודים: 153במזכרת בתיה ו 52 בקריית עקרון.

נתוני מזכרת בתיה


יום חמישי 9.7.20יום רביעי 8.7.20יום שלישי 7.7.20
מספר הבדיקות2,3142,2542,196
מספר החולים שהתגלו עד כה413633
מספר המחלימים151515
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים941


על פי נתוני המועצה הבוקר הם עודכנו על 5 תושבים נוספים שאובחנו כחיוביים לנגיף:
- תלמיד בי״ס יסודי, שלומד מחוץ למושבה ונדבק במוסד החינוכי בו הוא לומד.
- תושבת שעובדת מחוץ למושבה ונדבקה ככל הנראה במקום עבודתה.
- זוג תושבים שנדבקו במפגש חברתי מחוץ למושבה.
- מאובחן חיובי נוסף אשר רשום כתושב המושבה אך אינו מתגורר במושבה.

כל המאובחנים החדשים שוהים בביתם בבידוד.תחלואת הקורונה מתחילת חודש יולי במזכרת בתיה

9.7.20411526
8.7.20361521
7.7.20331518
6.7.20321517
5.7.20321517
4.7.20321616
3.7.20291613
2.7.20281612
1.7.20281513נתוני קריית עקרון


יום חמישי 9.7.20יום רביעי 8.7.20יום שלישי 7.7.20
מספר הבדיקות1,034997960
מספר החולים שהתגלו עד כה181716
מספר המחלימים131212
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים110


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מגפת הקורונה: 64 אנשי צוות בדיור המוגן נווה עמית ברחובות ובבתי החולים קפלן והרצפלד בגדרה נמצאים בבידוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בקרב הצוותים הרפואיים בישראל הכוללים את בתי החולים והדיור המוגן בישראל. על פי הנתונים נכון להיום (חמישי 9.7) נמצאים:

2,639 אנשי צוות בבידוד.

431 רופאים בבידוד.

718 אחים/ות בבידוד.

1,333 אנשי צוות חולים בקורונה, כאשר מתוכם 377 הם חולים פעילים.


נתוני בית החולים קפלן

52 מאנשי הצוות נמצאים בבידוד.

4 הם חולים מאומתים.


נתוני מרכז הרצפלד

4 אנשי צוות נמצאים בבידוד.

1 חולה מאומת.


נתוני הדיור המוגן נווה עמית ברחובות

8 אנשי צוות בבידוד.

3 חולים מאומתים.

משרד הבריאות מציין כי אנשי הצוות בבידוד הם עובדים סוציאליים ואנשי מנהל. ביום ראשון האחרון נערך דגימה של 500 עובדים ומטופלי המקום אך עדיין לא התקבלו כל התוצאות.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד שלא יקרה אסון בבתי האבות ברחובות ......
  הגב 09.07.20 22:30
 • אורח
  להחליף את מקבלי ההחלטות במערכת הבריאות ומיד כולל את השר שמתנהג כמו יושב ראש הכנסת , למסור את הטיפול בקורונה למערכת הבטחון ומיד
  הגב 10.07.20 10:22
 • אורח
  ולפיקוד העורף.
  10.07.20 13:32
 • אורח
  לגמריי. חבל שהאגו מנהל את הענינים ולא מי שיודע לנהל כמו שצריך.
  הגב 13.07.20 12:55
 • אורח

בית ספר בורג במזכרת בתיה הוסמך לבית ספר ירוק ויקבל תמיכה של 15 אלף ש"ח ממשרד להגנת הסביבה לאימוץ אורח חיים סביבתי בבית הספר

בתי הספר הירוקים מקדמים התמודדות עם משבר האקלים, צרכנות נבונה, שמירה על שטחים פתוחים לטובת הקהילה, צמצום צריכת חשמל, מים ונייר בבית הספר, התקנה של קומפוסטרים (מַדְשֵׁנים), קידום גינות ירוקות בבתי הספר והכשרת מורים בתחומי הסביבה והקיימות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ע


צובעים את מערכת החינוך בירוק: השרה להגנת הסביבה ושר החינוך הסמיכו 116 בתי ספר לירוקים מכל רחבי הארץ; המשרד להגנת הסביבה יעניק תמיכה של 15 אלף שקל לכל בית ספר

בתי הספר הירוקים מקבלים תמיכה מהמשרד להגנת הסביבה בסך של כ-15,000 שקל באמצעות מנגנון תמיכות ברשויות המקומיות. בתי ספר אלו מקדמים התמודדות עם משבר האקלים, צרכנות נבונה, שמירה על שטחים פתוחים לטובת הקהילה, צמצום צריכת חשמל, מים ונייר בבית הספר, התקנה של קומפוסטרים (מַדְשֵׁנים), קידום גינות ירוקות בבתי הספר והכשרת מורים בתחומי הסביבה והקיימות. בשל נסיבות הקורונה, טקס חלוקת תעודות הסמכה נערך באופן מקוון.


המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך העניקו היום, 8.7.2020, באירוע מקוון, תעודות הסמכה ל-116 מוסדות חינוך ירוקים, מצפון ועד דרום ומכלל המגזרים במערכת החינוך. תהליך ההסמכה הוא חלק ממהלך רחב היקף שמובילים שני המשרדים, במטרה להפוך את נושאי הסביבה לחלק בלתי נפרד מתוך תכנית הלימודים ומשגרת החיים בבית-הספר.

במסגרת התוכנית, בתי הספר אימצו אורח חיים סביבתי, נקטו בפעולות להתייעלות אנרגטית וכן ביצעו מיזמים סביבתיים למען הקהילה. לאור זאת, כל אחד מבתי ספר זכה לקבל הסמכה ממשרד החינוך ומהמשרד להגנת הסביבה כבית ספר ירוק או ירוק מתמיד. בנוסף, זכו בתי הספר לתמיכה כספית מהמשרד להגנת הסביבה בסך של כ-15 אלף שקל.

בתי הספר הירוקים מקדמים התמודדות עם משבר האקלים, צרכנות נבונה, שמירה על שטחים פתוחים לטובת הקהילה, צמצום צריכת חשמל, מים ונייר בבית הספר, התקנה של קומפוסטרים (מַדְשֵׁנים), קידום גינות ירוקות בבתי הספר והכשרת מורים בתחומי הסביבה והקיימות.

משנת 2004 מובילים שני המשרדים - המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך - את התוכנית שבמסגרתה הוסמכו עד היום 1,268 בתי-ספר מכל רחבי הארץ כבתי ספר ירוקים. בתהליך ההסמכה נדרשים בתי הספר לעמוד במספר קריטריונים: שילוב נושאי סביבה בתוכנית הלימודים; ביצוע פרויקט קהילתי-סביבתי; הטמעת אורח חיים סביבתי בבתי הספר וחסכון במשאבים; מתן ביטוי ויזואלי במוסד הלימוד לעיסוק בנושאי סביבה; הובלת מועצת תלמידים ירוקה; וביצוע הכשרת מורים לצוות בית הספר בנושאי סביבה.

מכלל בתי-הספר, 27 בתי ספר קיבלו הסמכה כ"בית ספר ירוק מתמיד." בית ספר ירוק מתמיד נדרש להרחיב את העיסוק שלו בהיקף העשייה ובהיקף המשתתפים בתהליך בבית הספר. בנוסף, במסגרת שיתוף הפעולה בין המשרדים ובמימון המשרד להגנת הסביבה, מתבצעות הכשרות למורים ולגננות, תהליכי הסמכה של גני ילדים ירוקים ותהליכי הכרה בסניפים ירוקים של תנועות נוער.

בין בתי הספר המוסמכים ניתן למצוא את בית ספר בורג במזכרת בתיה שהוסמך גם הוא לבית ספר ירוקהשרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל:

"אני מברכת את מנהלי בתי הספר וצוותי ההוראה הזוכים לקבלת הוקרה והערכה על פועלם. כולי תקווה כי ההשקעה שלנו בחינוך תוביל להיווצרותה של תרבות שבה כל אחת ואחד יבינו את הקשר בין התנהגות האדם לבין מצב הסביבה. אני מקווה שכולנו נפנים שבידי כל אחד מאיתנו טמונה היכולת להשפיע."


שר החינוך, יואב גלנט:

"בימים אלה של תמורות ואתגרים, מערכת החינוך אינה מרפה ממחויבותה להכשרת דור העתיד של מדינת ישראל להתמודדות עם אתגרי המחר. חינוך הנוער בישראל לשמירה על סביבה נקייה ובת קיימא הוא אחד מהיעדים המרכזיים שמערכת החינוך מובילה. לצד השמירה על הסביבה שלנו כמשאב חיוני, אנחנו מנחילים לתלמידים ערכים של אחריות ומחויבות כלפי סביבת החיים של כולנו. אני מברך את המנהלים וצוותי החינוך שפעלו יחד עם ראשי הערים והמועצות המקומיות כדי לחנך את בני הנוער לערכים נכונים."


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הדיווח היומי של תחלואת הקורונה: בשלושת הימים האחרונים התגלו 5 מקרים חדשים במזכרת בתיה וקריית עקרון; בכתבה מצ"ב מקומות חשיפה בקריית עקרון וביל"ו סנטר: אולם אירועים רגעים, פוקס, נינה ביאנכה, אלגריה, נאפיס

על פי הנתונים נכון ליום רביעי 8.7.2020 מספר החולים המאומתים בישראל עומד על 32,714 מתוכם 18,268 איש החלימו ומספר הנפטרים עומד על 343 איש .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דוברות מכבי


משרד הבריאות מפרסם את תמונת המצב של תחלואת הקורונה בערי ישראל. על פי הנתונים נכון ליום רביעי 8.7.2020 מספר החולים המאומתים בישראל עומד על 32,714 מתוכם 18,268 איש החלימו ומספר הנפטרים עומד על 343 איש .


על פי הנתונים בשלושת הימים האחרונים התגלו 5 מקרים חדשים במזכרת בתיה וקרית עקרון מספר חולים הפעילים עומד על :

מזכרת בתיה: 21

קריית עקרון: 5

מספר הבידודים: 151 במזכרת בתיה ו56 בקריית עקרון.

נתוני מזכרת בתיה


יום רביעי 8.7.20יום שלישי 7.7.20יום שני 6.7.20
מספר הבדיקות2,2542,1962,147
מספר החולים שהתגלו עד כה363332
מספר המחלימים151515
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים411
נתוני קריית עקרון


יום רביעי 8.7.20יום שלישי 7.7.20יום שני 6.7.20
מספר הבדיקות997960936
מספר החולים שהתגלו עד כה171616
מספר המחלימים121212
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים100
מקומות חשיפה בקריית עקרון

03/07/2020

מחסני חשמל - סניף קריית עקרון בין השעות 13:00-13:30

בוסי סנט ג'ורג' 9 בין השעות 12:30-15:3030/06/2020

אולם האירועים רגעים, 300 בין השעות 17:00-23:59

נאפיס בילו, בוסי סנט ג'ורג' 15 בין השעות 16:00-17:00


29/06/2020

אולם האירועים רגעים בין השעות 17:00-23:5928/06/2020

אלגריה, חסן מלך מרוקו השני 12 בין השעות 20:30-23:00

אולם האירועים רגעים בין השעות 19:00-23:59

נינה ביאנכה, בוסי סנט ג'ורג' 9 בין השעות 13:00-15:30
27/06/2020

אורבניקה, Center בין השעות 19:00-20:3026/06/2020

יוחננוף, חסן מלך מרוקו השני 1 בין השעות 10:30-11:30

אולם האירועים רגעים, בין השעות 9:00-17:00

הנחיות לציבור


מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר החינוך יואב גלנט ! אם מגפת הקורונה תימשך ותחריף, שנת הלימודים תיפתח רק לילדי הגנים וכיתות א - ד והגנים יחולקו ל - 2 קבוצות, קבוצה אחת תלמד בגן והשנייה בכיתות בחטיבות הביניים ובתיכוניים

שר החינוך אישר 3 מתווים לפתיחת שנת הלימודים בהתאם לרמת המגפה. יישום המתווה עשוי להשתנות בין ישוב ליישוב, בהתאם למצב התחלואה המקומי. התוכנית תתואם עם גורמי השלטון המקומי, ארגוני המורים ומשרדי הממשלה השונים.

אבי בר | | תגובות: 12

שר החינוך יואב גלנט כינס הבוקר (רביעי) את פורום ההנהלה הבכיר במשרד החינוך לדיון מיוחד, במהלכו אישר את עקרונות דו"ח הביניים של צוות "אחד בספטמבר", והנחה את מנהלי המחוזות וראשי האגפים להיערך לתרחיש של פתיחת שנת הלימודים הקרובה (תשפ"א) בצל המשך התפרצות נגיף הקורונה ורמת תחלואה גבוהה.


השר גלנט אישר שלושה מתווים עקרוניים להפעלת מערכת החינוך בצל הנגיף, בהתאם לתרחישי תחלואה אפשריים. נדגיש כי יישום המתווה עשוי להשתנות בין ישוב ליישוב, בהתאם למצב התחלואה המקומי. התוכנית תתואם עם גורמי השלטון המקומי, ארגוני המורים ומשרדי הממשלה השונים.


מתווה א'

1. בחטיבות הביניים ובתיכונים תשולב למידה רגילה יחד עם למידה דיגיטלית מרחוק.

2. תלמידי בתי הספר היסודיים וילדי הגנים ילמדו במסגרות הקיימות עם אמצעי מיגון משופרים.

* משרד החינוך יפעל להצטיידות ולהתקנה של תשתיות דיגיטליות, אמצעי קצה ואמצעי מיגון משופרים במשאבים שיוקצו לנושא.


מתווה ב'

1. תלמידי כיתות ה׳-י״ב ילמדו מרחוק.

2. תלמידי כיתות א'-ד' יחולקו לקבוצות קטנות ומרווחות בבתי הספר היסודיים, כולל בתוך מרחבי הלימוד של תלמידי ה׳-ו׳. יבוצע תגבור של צוות ההוראה בהתאם.

3. ילדי הגנים ילמדו במסגרות הקיימות עם אמצעי מיגון משופרים.


מתווה ג'

1. תלמידי כיתות ה׳-י״ב ילמדו מרחוק.

2. תלמידי כיתות א'-ד' יחולקו לקבוצות קטנות ומרווחות בבתי הספר היסודיים, כולל בתוך מרחבי הלימוד של תלמידי ה׳-ו׳. יבוצע תגבור של צוות ההוראה בהתאם.

3. כל כיתה בגני הילדים תחולק לשתי קבוצות. משרד החינוך והרשויות המקומיות יכשירו את כיתות הלימוד הפנויות בחטיבות הביניים ובתיכונים – ואלה ישמשו כמרחבי לימוד נוספים עבור ילדי הגן. יבוצע תגבור של הגננות והסייעות בהתאם.


בתוך כך, הנחה שר החינוך את מנהלי המחוזות להיערך בשיתוף פעולה עם ראשי הערים, המועצות האזוריות והשלטון המקומי ליישום התוכנית ולהפעלתה בכפוף להערכת מצב.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב שמתחילים להתארגן, אבל הדברים לא מספיק ברורים. למה שלא תהייה ממרת שניה לתלמידי ד' - ו. כנל החט"ב ותיכון. מי יתגבר את המורים. צריך להכין אותם לזה כבר אתמול. מי יכשיר מורים להוראה מרחוק. מי מטפל מאתמול במחשב לכל ילד
  הגב 08.07.20 18:34
 • אורח
  אל יתהולל חוגר כמפתח ,גלנט חדש בשטח ,הוא לא יקבע לילדי ישראל שלא ילמדו תחת איצתלא של מגפה - יש מומחים ,הוא סתם פוליטיקאי מתחיל !!!
  הגב 08.07.20 18:41
 • אורח
  למה הכוונה אמצעי מיגון משופרים? יש ג'ל כפפות מגבונים מסיכות...זה כבר קיים בבתי הספר
  הגב 08.07.20 18:50
 • אורח
  לא המחבש מעניין...מחשב זה עוד כלום....מי ילמד את מורים ללמד מרחוק...כי לא כולם יכולים לעשות את זה כמו שצריך...
  הגב 08.07.20 18:50
 • אורח
  אפס הבנה בחינוך,כל שכן בבריאות. באמצעי התקשורת,משעות הצהריים, הודעות והצהרות כאלו ואחרות.עד האחד בספטמבר עוד תתהפך הקערה על פיה מיליון פעם.טרם השכילו להבין שם למעלה בצמרת ההנהגה שילדים בכל גיל הם לא צאן לטבח ושלמידה מרחוק היא לא אפקטיבית.במקום לקבל החלטה אמיצה בנוגע לכלל הציבור לטובת 'שיטוח העקומה' והתמודדות עם הנגיף עבור כלל האוכלוסיה יוצאים בכותרות שמהוות כסת"ח. אוי למדינתנו היקרה שאלו מנהיגיה.
  הגב 08.07.20 18:58
 • אורח
  סוף סוף חושבים על הורים עובדים👏👏👏
  הגב 08.07.20 18:58
 • אורח
  הכי טוב לחטיבות ביניים למידה מרחוק משולבת כמה ימים הגעה לבית ספר
  הגב 08.07.20 19:06
 • אורח
  עיריית רחובות זה מראה לממשלת ישראל מנותקים דואגים רק לעצמם.
  הגב 08.07.20 20:00
 • אורח
  עוד פעם חכמולג ממהרים תחכו תראו עם יהיה מצב כזה לא שולחים לימדה מרחוק רק
  הגב 08.07.20 20:02
 • אורח
  הלמידה מרחוק לכיתות יא יב היתה מעולה. היתה מערכת מסודרת. עבד כמו בשיעור רגיל כולל שיעורים והשתתפות התלמידים. זה מצוין לתיכון כי בבהס הילדים אינם שומרים על התקנות וזו סכנת נפשות.אי אפשר לרדוף אחריהם. בבית הם לומדים ומוגנים ומחויבים לבגרות
  הגב 08.07.20 20:49
 • אורח
  שיסגרו לגמרי המצב רק הולך וניהיה מסוכן מקווה שאדון גלנט יקבל שכל ויסגור גם תחינוך המיוחד ממש סכנת נפשות
  הגב 08.07.20 21:46
 • אורח
  אפשר להתחיל ב 40 7 מ א ג ו משעה 00 11 עד. 30 14 ד. ו גני ילדים לחלק לשתים 40 7 עד 00 11 וחלק שני 11.00 עד 00 '14 בצלחה
  הגב 08.07.20 21:52
 • אורח

המועצה המקומית קריית עקרון חנכה את מגדל המים בן ה80 שעבר עבודות שיפוץ ושימור בסיוע המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

הליך השיפוץ והשימור של המגדל נערך על ידי בהובלתה של מהנדסת המועצה, לריסה וקסלר ובשיתוף המועצה לשימור אתרים, האגף למורשת במשרד ירושלים ומורשת ומשרד התרבות והספורט. על הנחיית הטקס שנערך בהתאם להנחיות היה אחראי דורון גהלי ובהשתתפות ראש המועצה חובב צברי, הנהלת המועצה ועובדיה ונציגי המועצה לשימור אתרי מורשת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


אמש (שלישי) התקיים טקס לחניכת מגדל המים בקריית עקרון, מבנה בן 80 שנה. מגדל המים נבנה בתחילת שנות ה- 40 ע"י הצבא הבריטי אז בכפר הערבי "עקיר". בניית מגדל המים הוא חלק ממפעל המים שהוקם בארץ ישראל לאחר הקמת המדינה כחלק חשוב להתיישבות ולהתבססותה. בנייתו נועדה אף להשכין שלום בין תושבי הכפר לנוכחות הצבאית ולהתיישבות היהודית.


הליך השיפוץ והשימור של המגדל נערך על ידי בהובלתה של מהנדסת המועצה, לריסה וקסלר ובשיתוף המועצה לשימור אתרים, האגף למורשת במשרד ירושלים ומורשת ומשרד התרבות והספורט. על הנחיית הטקס שנערך בהתאם להנחיות היה אחראי דורון גהלי ובהשתתפות ראש המועצה חובב צברי, הנהלת המועצה ועובדיה ונציגי המועצה לשימור אתרי מורשת.

ראש המועצה חובב צברי:


מגדל המים שהיה חלק מנוף ילדותנו והפך להיות אחד מסמליו של הישוב קריית עקרון. כעת לנגד עיננו, מבנה משופץ ומשוקם שמרחיב את הלב. לשיקום המבנה שותפים רבים וטובים. תודה למועצה לשימור אתרי מורשת בישראל. לאגף מורשת במשרד ירושלים ומורשת. למשרד התרבות והספורט. הערכה רבה למהנדסת המועצה לריסה וקסלר ולצוותה שהובילו מהלך הסטורי ומשמעותי לישוב קריית עקרון. זו הסנונית הראשונה לשימור אתרים היסטוריים
ביישוב המצוין שלנו . גאה להיות בן עקרון.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עקרון סתם מושבה מוזנחת ומושחטת אין כבישים טובים הכל תפרים ובורות וסדקים סגרו שערים ורק הראשי פתוח ללא שמירה חופשי חופשי מלאה סמים ועבריינים מלאה ערבים בקיצור בושה לגור פה הפלוס במושבה שיש פעילות של תורה ששומרת עלינו עוד מימי אבותינו ונ.ב לאן הולכים כספי המיסים
  הגב 09.07.20 15:29
 • אורח
  אתה צודק כולם איתך בדעה
  09.07.20 15:30
 • אורח
  במה אתם מתגאים ברשע הזה שרצה להעביר למדינה אחרת שלא רצה בברית מילה שהאל לא השאיר לו זכר ממנו ומשפחתו אתם כולכם ממערכת הבונים החופשיים לצערי השם ינקום דם השפוכים
  הגב 09.07.20 15:39
 • אורח
  אורח יקר נולדתי בקרית עקרון ועדיין גר במקום הנהדר שמשתנה לטובה משנה לשנה תשתדל להסתכל דרך הלבן של העין ולא דרך השחור החיים שלך יהיו יותר מוארים
  הגב 09.07.20 22:05
 • אורח

שינויים ברכבת ובאוטובוסים בגלל הקורונה! האוטובוסים יורשו להעלות נוסעים עד 50% מקומות ופעילותם תופסק מדי יום בשעה 22:00; סגירת תחנות הרכבת משה דיין בראשון לציון, יבנה מערב חולון ובת ים בימי שישי ומוצ"ש

משרד התחבורה יקיים פיקוח על שמירת ההוראות על ידי הנוסעים ותהיה הקפדה על עטיית מסכות וריחוק בין הנוסעים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, ח״כ תא״ל מיל׳ מירי רגב סיכמה עם משרד הבריאות והמל״ל על הפעלת מערך האוטובוסים במודל של 50%. על פי הסיכום באוטובוסים יישארו מזגנים פועלים וחלונות פתוחים היכן שניתן. בנוסף, משרד התחבורה יקיים פיקוח על שמירת ההוראות על ידי הנוסעים ותהיה הקפדה על עטיית מסכות וריחוק בין הנוסעים. קוי התחבורה הציבורית יסיימו פעילותם במהלך ימי השבוע בשעה עשר בלילה. הקוים יפעלו עד כניסת השבת בימי שישי ויחזרו לפעילות במוצ״ש.


בנוסף פרסמה רכבת ישראל את כל העדכונים על פעילותה בתקופה זו:

 • קו באר שבע – רעננה יופעל בין ראש העין לבאר שבע דרך תחנות ראשל"צ משה דיין ואשדוד. בשל עבודות חשמול באזור, תדירות הרכבות תרד לשתי רכבות בשעה.
 • קווי הלילה לא פועלים.

 • בימים א'-ה' החל מהשעה 20:00 עד 04:30 תופסק תנועת הרכבות לתחנות יבנה מזרח/מערב, אשדוד ואשקלון.

 • מידי יום ו' ומוצאי שבת, תנועת הרכבות בקו באר שבע-ראשל"צ משה דיין-ראש העין צפון (קו הנגב המערבי) תופעל בין תחנות באר שבע ואשקלון בלבד. תחנות אשדוד עד הלום, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, חולון ובת ים תיסגרנה.

 • הכניסה הדרומית לתחנת רחובות סגורה - הכניסה אל התחנה והיציאה ממנה יתאפשרו מהכניסה הצפונית.


תזכורת

 • הנסיעה ברכבת תתאפשר באמצעות הנפקת שובר כניסה לרכבת בנוסף לכרטיס נסיעה. לדף הסבר על תהליך הנפקת שובר כניסה לרכבת
 • בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כניסה לתחנות הרכבת תתאפשר רק עם הצגת שובר כניסה בתוקף ועטית מסיכת פנים.
 • כדי להימנע מעיכובים ומצפיפות מיותרת אנא היערכו להצגת שובר מודפס או דיגיטלי. שובר דיגיטלי יש להערך להצגה על מסך הטלפון הנייד טרם ההגעה לתחנה.
 • אין לנסוע ברכבת במקרה של תסמיני מחלה!


מידע מפורט על לוחות זמנים ומסלולי הקווים, תוכלו לקבל בדף תכנון מסלול נסיעה או במוקד הטלפוני *5770 בסמוך למועד הנסיעה.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא רלוונטי לנוסעים מ"ראשונים". לא היו רכבות לתל אביב לפני הקורונה, אין בזמן הקורונה, ולא יהיו אחרי. רק דיבורים של ראש העיר.
  הגב 08.07.20 13:49
 • אורח
  אכן. ממש זילזול באוכלוסיה שחמה. באם רז ניסה לפנות למירי?
  08.07.20 14:16
 • אורח
  נכון, הרי לשם כך נוסדו משרדים עם שרים - כדי שדוד קובי יפנה לדודה שולה- ויסללו דרך מהפרדס שלו למרכז השכונה :))
  09.07.20 13:05
 • אורח
  ממש חוצפה אצל מקבלי ההחלטות עם רכב עם נהג שנוסעים חופשי ועלינו הם מטילים אצ כל ההגבלות
  הגב 08.07.20 14:00
 • אורח
  עד מתי יגבילו אותנו. שחררו אותנו תנו לחיות נמאס לנו .מכל הסגר.
  הגב 08.07.20 14:15
 • אורח
  אתם שמים לב כמה עובדים על התודעה שלנו? ממתי מירי רגב מתוארת לפי תפקידה במילואים???? כאילו מדובר על משטר צבאי כאן וזו לא הפעם הראשונה שמשתמשים במונחים צבאיים בהקשר לקורונה היו פוליטקאים ואנשי תקשורת שדיברו במונחים כאלה בין אם בכוונה או כפליטות פה
  הגב 08.07.20 15:25
 • אורח
  מגבילים את חופש התנועה שלנו ואנחנו שותקים! איפה נשמע כזה דבר??? נהיינו סין! שאני אבין בתחב"צ עד 22:00 בלילה לא נידבקים ואחרי 22:00 נידבקים? כל השבוע לא נידבקים וביום שישי מדבקים? הממשלה התחרפנו!!! העיקר שביבי וחבריו ראשי ערים וחברי הכנסת המכובדים לא מוגבלים בנסיעה על הכביש ברכבים הפרטיים שלהם.
  הגב 08.07.20 15:36
 • אורח
  תיכנסו לפייסבוק " צעדת המיליון "
  הגב 08.07.20 16:28
 • אורח


איפה הכי הרבה מתגרשים? ברחובות ובגדרה עלייה גבוהה במספר המתגרשים, בראשון לציון חלה ירידה במתגרשים ובחולון, בת ים ועקרון כמעט ללא שינוי. הנתונים המלאים בכתבה

כך עולה מנתוני בתי הדין הרבניים שמראים כי גדרה נמצאת במקום הראשון בישראל עם עלייה של 86% במספר המתגרשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 21
ויקיפדיה


הנהלת בתי הדין הרבניים מפרסמת את הסיכום השנתי של פעילות בתי הדין הרבניים בשנת 2018 שנותן תמונת מצב על פני החברה בישראל והתהליכים הסוציולוגיים בחיי המשפחה.
על פי נתוני הדו"ח בשנת 2018 הסתמנה עליה במספר הזוגות שהתגרשו בישראל באמצעות בתי הדין הרבניים. 11,145 זוגות התגרשו לעומת 10,661 זוגות שהתגרשו בשנת 2017, כלומר עליה של 5% במספר הזוגות שהתגרשו בישראל.

להלן נתוני הערים בסביבה

על פי הנתונים שיאנית הגירושים בישראל ובערי הסביבה היא המועצה המקומית גדרה שם חלה עלייה של 86% לעומת שנת 2017 אחריה נמצאת רחובות עם 25% ובתחתית נמצאת ראשון לציון שם חלה ירידה של 8% .

העיר /שנה20172018השינוי באחוזים
ראשון לציון4374048% -
רחובות22828425%
חולון3353463%
בת ים1891995%
גדרה285286%
קריית עקרון262912%


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בערים עם הכי הרבה מבודדים יש הכי הרבה מתגרשים
  הגב 08.07.20 09:56
 • אורח
  למה בגדרה יש הכי הרבה מבודדים ?
  08.07.20 13:42
 • אורח
  דוח על פעילות בשנת 2018 יוצא ב 2020... יעילים שם...
  הגב 08.07.20 10:02
 • אורח
  בגדרה יש עליה משמעותית במספר התושבים בעקבות בניית שכונות חדשות. אז הנתון צריך להיות מספר אחוז מהתושבים...
  הגב 08.07.20 10:15
 • אורח
  בעיר א ובעיר ב 10 מתגרשים ושנה אחרי כן 20 מתגרשים אז העליה היא ב100%.מס פר התושבים בעיר א הוא 1000 ובעיר ב הוא 10,000__ לפי המדד הזה בשתי הערים אותו המצב. האמנם?
  הגב 08.07.20 11:19
 • אורח
  כי יש הרבה בוגדים אז מתגרשים אז למה להתחתן
  הגב 08.07.20 11:58
 • אורח
  יש נתונים אחרים שחשובים גיל המתגרשים ...כשהילדים גדלים ...חיי חברה רעועים ..מצב כללי ירוד ..ועוד ...🤔🤔
  הגב 08.07.20 13:11
 • אורח
  עצה ניתן למנוע גירושים ..פשוט להעסיק את בניי הזוג ...ששינהם יקחו אחריות על המשק בבית ...ניהול הבית ..וידאגו אחד לשני חובה ....🙏🙏🙏🙏
  הגב 08.07.20 13:14
 • אורח
  העלייה בגלל שכמעט כולם באו לגור בגדרה בשנים האחרונות
  הגב 08.07.20 13:46
 • אורח
  הבעיה זה חוסר אמונה . ומכאן הכל פרוץ ומותר בקצור הפקרות והתבהמות, בפרט הנשים היום שאיבדו את הדרך
  הגב 08.07.20 14:12
 • אורח
  מה הבולישט הזה? נשים איבדו את הדרך? האשה ברוב המקרים מגדלת את הילדים,דואגת לחינוך ,משק הבית על הכתפיים שלה הגבר מחפש כמו חתול חריץ ועוד חריץ הבעיה היא לא הפקרות הבעיה היא שהמצב הכלכלי הנורא יכול להחריב משפחות.לצערנו שהכסף אוזל האהבה בורחת מהחלון. יחידי סגולה מצליחים להתגבר על המחסור. לא אכנס עם המגיב לפינות שלא צריך אבל לא צריך להיות בוגר אונברסיטת קולומביה על מנת להבין מדוע נכתבו הדברים
  08.07.20 15:46
 • אורח
  התכוונת לאמון ולא לאמונה, שני דברים שונים תחשוב על מה שכתבת.
  08.07.20 19:33
 • אורח
  לא רוצה להתגרש. רוצה להתחתן . הבחורות היום חושבות שהכול כמו בסרטים .
  הגב 08.07.20 19:02
 • אורח
  והגברים מעדיפים בנות צעירות בגיל הבת שלהם מנישואים ראשונים.
  הגב 08.07.20 19:35
 • אורח
  חבל...החלטתם להתגרש פגעתם בעצמכם. תישאו בתוצאות !!!
  הגב 09.07.20 03:02
 • אורח
  זה לא פייר!! חצי מהגירושים ברחובות זה רק אייל גולן...
  הגב 09.07.20 09:53
 • אורח
  חחחח
  11.07.20 23:44
 • אורח
  חזק!!
  11.07.20 23:45
 • אורח
  😅
  11.07.20 23:45
 • אורח
  וואלה נכון...
  11.07.20 23:45
 • אורח
  זה נקרא נתונים? כמה זוגות נשואים יש בכל עיר?
  הגב 10.07.20 17:04
 • אורח

לידיעת תושבי מזכרת בתיה! בימים הקרובים מוקד הגבייה יפעל עד השעה 17:00 וייתכנו שיבושים במענה הטלפוני

הסיבה לשיבושים היא עקב מקרה קורונה שהתגלה אצל אחת מעובדות מוקד הגבייה של חברת מ.ג.ע.ר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית מזכרת בתיה, הודיעה כי אחת מעובדות מוקד הגבייה הטלפוני של חברת מ.ג.ע.ר, התגלתה כחיובית לנגיף הקורונה. בעקבות המצב נכנס הצוות לבידוד,ובימים הקרובים המוקד יפעל בכל יום עד לשעה 17:00 וייתכנו שיבושים במענה הטלפוני.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חברות הגבייה עושות מליונים על גבנו האמצעות עובדים בשכר רעב
  הגב 07.07.20 23:49
 • אורח

לאור העלייה בתחלואת הקורונה, חובב צברי בקריאה לתושבים: "חייבים לשמור על קריית עקרון נקייה מקורונה"

נכון לאתמול (6.7)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור תחלואת הקורונה בישראל וגם בקריית עקרון, פנה ראש שהמועצה, חובב צברי, אל התושבים להקפיד על ההנחיות של עטיית מסכה, שמירת מרחק והגיינה. נכון לאתמול (שני 6.7) יש בקריית עקרון : 4 חולים פעילים.

מספר הבדיקות936
מספר החולים שהתגלו עד כה16
מספר המחלימים12
מספר החולים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים0

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 12 דירות בתקופה האחרונה ברחבי גדרה,מזכרת בתיה וקרית עקרון? . רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנתונים בכתבה על פי נתוני רשות המיסים

לימור עידן | | תגובות: 2
מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש מרץ 2020:


גדרה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
שיטה 441.62 מיליון ש"חקומה:1 שטח:85.02
סחלב 151.99 מיליון ש"חקומה:2 שטח:104.70
ליבנה 962.75 מיליון ש"חקומה: שטח:182


מזכרת בתיה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
רפאל סויסה53.15 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:150
רפאל סויסה63.6 מיליון ש"חקומה: שטח:175
אלה 1262.78 מיליון ש"חקומה:קרקע+1+2 שטח: 185.50
אשל 862.775 מיליון ש"חקומה:קרקע+1+גג שטח:149
בגין מנחם 852.3 מיליון ש"חקומה:1 שטח:113.15
מידון 352.58 מיליון ש"חקומה:2 שטח:113.40
דמארי שושנה 163.325 מיליון ש"חקומה: שטח:171


קרית עקרון

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
הרצל 4341.080 מיליון ש"חקומה:2 שטח:66.90
הרצל 164.51.05 מיליון ש"חקומה:2 שטח: 84.30


המחירים נכונים ליום 5.7.2020


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עקרון תמיד תישאר מעוז תימני ולכן המחירים שם תמיד יהיו נמוכים מהסביבה. גם הם לא רוצים לגור ליד בני העדה שלהם. גדרה התרוממה בגלל שכונת אנשי קבע שמאז ברחו משם... מזכרת בתיה פורחת רק חבל שהפיתוח איטי ... והמחירים המוצגים כאן נמוכים מהמחירים בפועל מבטיח לכם
  הגב 07.07.20 16:20
 • אורח
  עקרון נשארה מאחור, מערכת החינוך כושלת, אוכלוסיה נחשלת ומחירי דיור בנתאם
  הגב 08.07.20 15:05
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.20 07:07
אם באתר ימשיכו להופיע דירות למכירה לרב במקום נושאים חשובים ,רב תושבי ראשון יתנתקו ממנו ;be106 הוקם לצרכים האקזוטיים שלנו ולא לפרסומים לקבלנים דירות למכירה ???!!!
אורח
27.06.20 13:55
צודק. חבל לבזבז את זמננו
אורח
25.05.20 23:58
מחפשת דירה עד 1000000₪ ברחובות והסביבה.
אורח
26.05.20 15:51
ראשית לא רשמת כיצד יוצרים איתך קשר. אבל זכית רצית רחובות והסביבה קיבלת!!!! מיליון ש"ח לא כולל עמלת תיווך משופצת קומפלט ע"י אדריכל ומעצבת פנים 2 חניות באבו 2 מחסנים ניתן לבוא לראות ולסגור עסקה שכונת פרדס שניר לוד
אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
09.06.20 21:33
סתום בלום עמלת טיווח... בטח רוסי
אורח
22.06.20 11:11
כן יש טייוח של הנושא.
אורח
04.07.20 21:52
חחחחחחחחחח, כן ככה זה בוחרי......
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?
אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
22.03.20 18:31
בכמה?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
04.06.20 20:49
🤣😂🤣😂
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
10.06.20 12:18
שנה? מחיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
04.07.20 21:57
בת 15 מחפשת עבודה בגדרה כמורה פרטית או בייביסיטר ... כל עבודה אחרת שהפרטים שלי מתאימים טובה :) בייביסיטר: טובה עם ילדים, מבשלת, עוזרת עם שיעורי בית מורה פרטית: ממוצע 97, סטודנטית באוניברסיטת תל אביב ולומדת במכון דוידסון. טלפון: 0545504143
אורח
25.06.20 09:06
אני מטפלת בילדים , מתפנה בסוף אוגוסט אשמח לקבל הצעות חדשות פרטים בפל' 0525268687
אורח
19.06.20 08:45
דרושה עבודת משק בית לטווח ארוך (לפעמיים בשבוע או יום שלם ) תנאים מעולים !!
אורח
15.06.20 13:41
בכפר גבירול, שיעורים פרטיים באנגלית ע"י מורה מנוסה, שפת אם אנגלית לילדים עד כיתות ו'. מעוניינים ליצור קשר בבקשה בטל: 050-298-3295
אורח
15.06.20 13:42
אשמח לשמוע פרטים על המשרה. תודה
אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
31.05.20 15:48
ראש גדול? מבנה הראש? לציין בקורות החיים את מדידת הראש? זה ביטוי של פעם היה מתאים בשנות ה-80 ולרשום מודעת דרושים ללא אפשרות ליצור קשר תודה נוותר הפעם על המשרה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
04.06.20 22:24
קופאים או קופאיות אין הבדל.
אורח
29.03.20 14:38
לסופרמרקט כרמים המספק הזמנות עד הבית ביקב 12 ראשל״צ דרושים קופאים/ות סדרנים/ות מלקטים/ות ומכיני הזמנות ללקוחות במשמרות . המעוניינים יתקשרו לניסים 050-2502099
אורח
29.03.20 19:58
ניסים אתה עושה ניסים ומציל כמה משפחות מעוני כל הכבוד לניסים המחולל ניסים


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל