הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

שוטרים הגיעו לבילו סנטר לסגור חנויות אשר מרדו בהחלטה להישאר גם השבת סגורים בגלל הקורונה

סגנית ראש המועצה, יערה ישורון זכתה להפתעה כשאדם אנונימי הניח פרח על שמשת רכבה

קמפוס העסקים לתושבי גדרה וקריית עקרון נמשך! מחר חמישי 6.8 תתקיים בזום הרצאתה של רחלי שטיינר, בנושא מיתוג נכון לעסקים; לינק מצ"ב בכתבה

בית ספר בורג במזכרת בתיה הוסמך לבית ספר ירוק ויקבל תמיכה של 15 אלף ש"ח ממשרד להגנת הסביבה לאימוץ אורח חיים סביבתי בבית הספר

בתי הספר הירוקים מקדמים התמודדות עם משבר האקלים, צרכנות נבונה, שמירה על שטחים פתוחים לטובת הקהילה, צמצום צריכת חשמל, מים ונייר בבית הספר, התקנה של קומפוסטרים (מַדְשֵׁנים), קידום גינות ירוקות בבתי הספר והכשרת מורים בתחומי הסביבה והקיימות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ע


צובעים את מערכת החינוך בירוק: השרה להגנת הסביבה ושר החינוך הסמיכו 116 בתי ספר לירוקים מכל רחבי הארץ; המשרד להגנת הסביבה יעניק תמיכה של 15 אלף שקל לכל בית ספר

בתי הספר הירוקים מקבלים תמיכה מהמשרד להגנת הסביבה בסך של כ-15,000 שקל באמצעות מנגנון תמיכות ברשויות המקומיות. בתי ספר אלו מקדמים התמודדות עם משבר האקלים, צרכנות נבונה, שמירה על שטחים פתוחים לטובת הקהילה, צמצום צריכת חשמל, מים ונייר בבית הספר, התקנה של קומפוסטרים (מַדְשֵׁנים), קידום גינות ירוקות בבתי הספר והכשרת מורים בתחומי הסביבה והקיימות. בשל נסיבות הקורונה, טקס חלוקת תעודות הסמכה נערך באופן מקוון.


המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך העניקו היום, 8.7.2020, באירוע מקוון, תעודות הסמכה ל-116 מוסדות חינוך ירוקים, מצפון ועד דרום ומכלל המגזרים במערכת החינוך. תהליך ההסמכה הוא חלק ממהלך רחב היקף שמובילים שני המשרדים, במטרה להפוך את נושאי הסביבה לחלק בלתי נפרד מתוך תכנית הלימודים ומשגרת החיים בבית-הספר.

במסגרת התוכנית, בתי הספר אימצו אורח חיים סביבתי, נקטו בפעולות להתייעלות אנרגטית וכן ביצעו מיזמים סביבתיים למען הקהילה. לאור זאת, כל אחד מבתי ספר זכה לקבל הסמכה ממשרד החינוך ומהמשרד להגנת הסביבה כבית ספר ירוק או ירוק מתמיד. בנוסף, זכו בתי הספר לתמיכה כספית מהמשרד להגנת הסביבה בסך של כ-15 אלף שקל.

בתי הספר הירוקים מקדמים התמודדות עם משבר האקלים, צרכנות נבונה, שמירה על שטחים פתוחים לטובת הקהילה, צמצום צריכת חשמל, מים ונייר בבית הספר, התקנה של קומפוסטרים (מַדְשֵׁנים), קידום גינות ירוקות בבתי הספר והכשרת מורים בתחומי הסביבה והקיימות.

משנת 2004 מובילים שני המשרדים - המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך - את התוכנית שבמסגרתה הוסמכו עד היום 1,268 בתי-ספר מכל רחבי הארץ כבתי ספר ירוקים. בתהליך ההסמכה נדרשים בתי הספר לעמוד במספר קריטריונים: שילוב נושאי סביבה בתוכנית הלימודים; ביצוע פרויקט קהילתי-סביבתי; הטמעת אורח חיים סביבתי בבתי הספר וחסכון במשאבים; מתן ביטוי ויזואלי במוסד הלימוד לעיסוק בנושאי סביבה; הובלת מועצת תלמידים ירוקה; וביצוע הכשרת מורים לצוות בית הספר בנושאי סביבה.

מכלל בתי-הספר, 27 בתי ספר קיבלו הסמכה כ"בית ספר ירוק מתמיד." בית ספר ירוק מתמיד נדרש להרחיב את העיסוק שלו בהיקף העשייה ובהיקף המשתתפים בתהליך בבית הספר. בנוסף, במסגרת שיתוף הפעולה בין המשרדים ובמימון המשרד להגנת הסביבה, מתבצעות הכשרות למורים ולגננות, תהליכי הסמכה של גני ילדים ירוקים ותהליכי הכרה בסניפים ירוקים של תנועות נוער.

בין בתי הספר המוסמכים ניתן למצוא את בית ספר בורג במזכרת בתיה שהוסמך גם הוא לבית ספר ירוקהשרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל:

"אני מברכת את מנהלי בתי הספר וצוותי ההוראה הזוכים לקבלת הוקרה והערכה על פועלם. כולי תקווה כי ההשקעה שלנו בחינוך תוביל להיווצרותה של תרבות שבה כל אחת ואחד יבינו את הקשר בין התנהגות האדם לבין מצב הסביבה. אני מקווה שכולנו נפנים שבידי כל אחד מאיתנו טמונה היכולת להשפיע."


שר החינוך, יואב גלנט:

"בימים אלה של תמורות ואתגרים, מערכת החינוך אינה מרפה ממחויבותה להכשרת דור העתיד של מדינת ישראל להתמודדות עם אתגרי המחר. חינוך הנוער בישראל לשמירה על סביבה נקייה ובת קיימא הוא אחד מהיעדים המרכזיים שמערכת החינוך מובילה. לצד השמירה על הסביבה שלנו כמשאב חיוני, אנחנו מנחילים לתלמידים ערכים של אחריות ומחויבות כלפי סביבת החיים של כולנו. אני מברך את המנהלים וצוותי החינוך שפעלו יחד עם ראשי הערים והמועצות המקומיות כדי לחנך את בני הנוער לערכים נכונים."


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קמפוס העסקים לתושבי גדרה וקריית עקרון נמשך! מחר חמישי 6.8 תתקיים בזום הרצאתה של רחלי שטיינר, בנושא מיתוג נכון לעסקים; לינק מצ"ב בכתבה

ההשתתפות היא ללא עלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תושבי גדרה וקריית עקרון מוזמנים להצטרף להמשך סדרת ההרצאות לתושבים ובעלי העסקים המתקיים על ידי אשכול שורק דרומי בה חברות גדרה וקריית עקרון יחד עם 8 מועצות מקומיות מהאזור. במסגרת פעילות האשכול הכולל שיתוף פעולה של ראשי המועצות מתקיימות לתושבים הרצאות שמעניקות כלים שיווקיים ועסקיים.

ההרצאה הקרובה תתקיים מחר (חמישי 6.8.20) בשעה 20:30 בזום ותעסוק ב "מיתוג זה לא רק לוגו- אז מה החשיבות של המיתוג לעסק ואיך עושים את זה נכון.
את ההרצאה תעביר רחלי שטיינר מומחית לנושא מיתוג עסקים.

לינק להרצאה: https://us02web.zoom.us/j/81852848171…

ההשתתפות היא ללא עלות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כחלק משמירה על ביטחון התושבים וניקיון קריית עקרון, הוצבו בימים אלו מצלמות ברחוב הדובדבן והכלנית

שרון לוי, מנהל מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה: "מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה תמשיך לבצע אכיפה באמצעים שונים על מנת להבטיח איכות חיי התושבים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בימים אלו סיימה מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה את העבודות להצבת מצלמות חדשות לאכיפה ברחוב הדובדבן וברחוב הכלנית בקרית עקרון. על פי מנהל הפיקוח במועצה, שרון לוי מטרת המצלמות היא מניעה ואכיפת עבירות פסולת זאת נוסף למניעת אירועים חריגים במרחב הציבורי כגון שמירה על הסדר הציבורי ובטחון התושבים.

שרון לוי, מנהל מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה :
"מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה תמשיך לבצע אכיפה באמצעים שונים על מנת להבטיח איכות חיי התושבים".

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תושבי רחוב צבי פרנק סוערים על הרעש מחריש אוזניים של האופנוענים. ותחנת האוטובוס שנמצאת צמוד לבניין צבי פרנק 19 התחנה מסתירה את הראות של הדיירים ביציאה מהחניה לכביש ומהווה סיכון. . רעש צפצוף כלי הרכב. ברגע שהאוטובוסים עוצרים להעלאת נוסעים.. אנו מבקשים להתקין פסי האטה בכביש. ולהעביר את התחנה. אין לנו איכות חיים. ובנוסף רעש משאיות האשפה שמרעישות למנוחת התושבים
  הגב 05.08.20 18:12
 • אורח
  מה הקשר בין נקיון קרית עקרון לחדשות ראשון לציון???
  הגב 05.08.20 18:17
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

נתוני קורונה ארציים ליום רביעי 5/8, סיבה לאופטימיות! למרות העלייה במספר הנפטרים והחולים הקשים, ב - 10 הימים האחרונים מספר החולים החדשים יורד מיום ליום, ... נתונים מעניינים נוספים בכתבה

אם הציבור ימשיך להישמע להנחיות הבסיסיות של מסיכה, ריחוק והיגיינה סביר להניח שמספר החולים ימשיך במגמת הירידה והמשק יוכל להיכנס לגל השלישי הצפוי בחורף במצב טוב יותר

אבי בר | | תגובות: 12


בשבועיים האחרונים ניכרת ירידה עקבית במספר החולים החדשים, אך עדיין המספרים גבוהים . החל מתאריך 25/7 ועד היום מספר החולים החדשים פוחת מיום ליום כאשר בשבוע שעבר מספר החולים החדשים היה בממוצע יומי של 2000 חולים חדשים ואתמול מספרם ירד ל - 1692 שזה עדיין גבוה אך המגמה מראה על ירידה.

מה שמעיב על הנתונים המעודדים הם מספר הנפטרים והחולים קשה שמספרם ממשיך לעלות.

אם הציבור ימשיך להישמע להנחיות הבסיסיות של מסיכה, ריחוק והיגיינה סביר להניח שמספר החולים ימשיך במגמת הירידה והמשק יוכל להיכנס לגל השלישי הצפוי בחורף במצב טוב יותר

להלן הנתונים ליום רביעי5/8

מספר חולים חדשים -1692

אחוז השינוי מאתמול להיום במספר החולים החדשים - מספר המחלימים גבוה ממספר החולים החדשים הגידול הוא 4%-

קצב הכפלת חולים -על פי הנתונים, צפי הגל השני שמספר החולים יילך ויקטן

מספר חולים קשים -344

מספר חולים קשה מונשמים -104

מספר נפטרים -561

מספר חולים שוהים בבית חולים -745

מספר חולים פעילים כיום -24,635

מספר מחלימים מתחילת המגפה -51,331

מספר בדיקות אתמול - 23,767


הערה - מספר גופים רשמיים מדווחים על הנתונים בהפרשי שעות ולכן לפעמים יש פערים בנתונים

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במילה אחת, כתבה של גיבוב שטויות!!!
  הגב 05.08.20 14:12
 • אורח
  בטח ירד, ירדה כמות הבדיקות
  הגב 05.08.20 14:21
 • אורח
  פשוט עובדים עלינו. זורקים לנו נתונים כדי שנרגיש טוב
  הגב 05.08.20 14:27
 • אורח
  כל השנים של הזנחת מערכת הבריאות נרגיש אותם בחורף הקרוב, בשנים קודמות שכבו חולים במסדרונות עכשיו כל המחדלים יצופו אי אפשר לכסות את השמש עם כף היד. ממשלת הליכוד נכשלה בגדול רק שלא רוצים לקחת אחריות והעניים יאכלו אותה העשירים ישתמשו ברפואה הפרטית.
  הגב 05.08.20 14:28
 • אורח
  כל הצוות הרפואי קורס מהעומס איך יטפלו גם הקורונה. ביבי וליצמן קחו אחריות תתפטרו
  הגב 05.08.20 14:29
 • אורח
  ליצמן מזמן לא שר הבריאות . עכשיו יש תכשיט אחר. יולי אדלשטיין
  05.08.20 14:42
 • אורח
  ביבי גאון . בכוונה נותן תיקים לסמרטוטים שלו כדי שיספגו את החיצים ולא רק הוא ושלא יצליחו בתפקידיהם יותר ממנו .
  05.08.20 15:03
 • אורח
  אידלשטן תכשיט מזוייף כולו רוח סתם כמו ליצמן
  06.08.20 00:02
 • אורח
  עבודה עיתונאית מובחרת... הורידו את מספר הבידיקות ועכשיו פחות הדבקות... הבעיה הגדולה היא שמי שחולה ולא אובחן ידביק פי שלוש מאובחן... והטיחה של הנתונים בצורה כזאת תביא לגידול מהיר יותר... חלם זהכאן
  הגב 05.08.20 14:43
 • אורח
  בינתיים אני משלם את המחיר.מצבי הבריאותי מחריד ואין מוצא,,,
  הגב 05.08.20 14:45
 • אורח
  המספרים בכתבה לא מדוייקים.
  הגב 05.08.20 18:28
 • אורח
  מסכות רחוק והגיינה מצילות חיים
  הגב 05.08.20 22:43
 • אורח

עצומה חדשה קוראת לא לביטול סל התרבות הארצי בגני הילדים ובבתי הספר!.. מצ"ב לינק לחתימה

משרד החינוך יזם את התוכנית ומתקצב אותה, החברה למתנ"סים משמשת מסגרת ארגונית עבורה, והרשויות המקומיות אחראיות למימוש התוכנית בתחום שיפוטן.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:אתר עצומה


בתי ספר בישראל יחד עם גני הילדים מקבלים מידי שנה תקציב עבור סל תרבות.

סל התרבות הארצי היא תוכנית חינוכית הפועלת בבתי הספר מכיתות הגן ועד יב', התכנית משותפת למשרד החינוך,החברה למתנ"סים והרשויות המקומיות.

משרד החינוך יזם את התוכנית ומתקצב אותה, החברה למתנ"סים משמשת מסגרת ארגונית עבורה, והרשויות המקומיות אחראיות למימוש התוכנית בתחום שיפוטן.

במסגרת סל התרבות נהנים הילדים מחשיפה לעולם התרבות,מפגשים עם סופרים, הצגות, מוזיאונים דברים שלא בהכרח ייחשפו אליהם במידה והמסגרת החינוכית לא תהיה מעורבת.

כעת, משרד החינוך החליט לסגור את סל התרבות הארצי .

הורים רבים דורשים כעת ממשרד החינוך לחזור בו מהחלטתו ולהמשיך להפעיל את עולם התרבות בעולם הילדים. הדבר חשוב להתפתחותם, לחשיפתם לעולם אחר ולסקרנותם בגילם הצעיר.


העצומה נפתחה ב30.7 וכבר הספיקה לקבל מעל 2500 חתימות של הורים הדורשים להמשיך להפעיל את תוכנית סל התרבות בבתי הספר.

להלן נוסח העצומה:

משרד החינוך החליט לסגור את סל התרבות הארצי!

ביטול סל תרבות ארצי משמעותו שהילדים שלנו , מכיתות גן עד גיל 18, לא יקבלו במסגרת הלימודים שום ארוע תרבותי משום סוג ! סל תרבות ארצי, מוסד שהוקם לפניי 30 שנה כשמטרתו לחשוף תלמידים בכ-ל הארץ, במיוחד עבור אלה שבאים ממשפחות שידם אינן משגת, לחשוף אותם ל: הצגות, מופעי מחול, מפגש עם סופר, תערוכה במוזיאון , קונצרט! וכו׳... וכל הטוב הזה במסגרת בית ספרית! כל גן ובית ספר בישראל קיבלו סל תרבות מתוקצב ומסובסד על ידי המדינה וכל שנה תלמידים נהנו מכך והעשירו את עולמם! איזה דור רוצים שיגדל כאן???? כזה שבקיא רק במתמטיקה ( 5 יחידות כמובן)? כזה שחושב רק על כסף? אפליקציות? או אוליי כזה שבקיא בתורת שלושת ה כ״כ של מיקי זוהר: כסף, כוח וכבוד? דור הסלבס? הפיטום? החזירות? דור המותגים???מופע/ ארוע תרבותי מעוררים הזדהות! גורמים לילד בכל גיל, לחשוב רגע, לעשות היקשים על חייו שלו : בפאן החברתי! בפאן האישי! וכל זה בתת מודע. זה חלק מקסם התרבות. ויש בישראל תרבות נהדרת! משובחת! כזו שגם הביאה הרבה כבוד למדינת ישראל בכל העולם!!!! כן כבוד!רוצים להרוג אותנו?????ישראל היפה??? אני כבר לא מרגיש כך. ארצי שלי, את מתכערת... מיום ליום יותר ויותר.הורים תתעוררו!!!!!!! תתעוררו!!!!!!אני ממש מבקש מכל מי שאכפת לו שיישתף. זו אינה גזרה שתיפגע רק בעולם התרבות אלא בעיקר בילדים שלנו! דור העתיד!

למעבר לעצומה:

https://www.atzuma.co.il/saltarbut
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרדי האוצר והחינוך התחייבו להקצות 900 מיליון ש"ח לטובת תשתיות ואמצעי לימוד מרחוק לתלמידים ישראל; על פי הנתונים ל95 אלף תלמידים אין זמינות למחשבים או מכשירים המאפשרים למידה מרחוק

כך הודיעו נציגי המשרדים בוועדה לזכויות הילד שדנה בנושא הלמידה מרחוק ומה כמות המחשבים המחזיקה כל משפחה בישראל ועל הפערים בין העשרונים העליונים והתחתונים בישראל בכמות אמצעי התקשורת ומחשוב אותם הם מחזיקים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
משרד החינוך


משרדי האוצר והחינוך התחייבו לוועדה לזכויות הילד – בימים הקרובים יוקצו 900 מיליון ₪ לטובת תשתיות תקשוב בבתי ספר ואמצעי לימוד מרחוק לתלמידים. הוועדה לזכויות הילד, בראשות ח"כ יוסף ג'בארין, קיימה בימים האחרונים דיון בנושא הצורך החיוני במחשב לכל ילד.

יו"ר הוועדה פתח את הדיון ואמר: "סוגיית הדיון היום היא מאוד חשובה ומאוד מאוד מדאיגה, במיוחד מאז פרוץ משבר הקורונה. אנחנו כחודש לפני פתיחת שנת הלימודים, שככל הנראה תתחיל גם היא דרך למידה מרחוק, ולא נראה שמשרד החינוך ערוך כלל. הוועדה ומרכז המחקר והמידע פנו למשרד החינוך לקבל מהם נתונים על היקף המחסור של מחשבים ואינטרנט לתלמידים, ולא קיבלנו תשובה. ממה שאנו הצלחנו לגבש מנתונים, יש מעל מאה אלף תלמידים אשר לא יוכלו להתחבר למערכות הלימוד מרחוק, וזה מצב לא מתקבל על הדעת. לא ייתכן שתלמידים יישארו מאחור, וזאת לאחר שכבר הפסידו חודשים רבים, מאז חודש מארס, ללא מענה ראוי ממשרד החינוך".

מריה רבינוביץ', ממרכז המחקר והמידע של הכנסת, אמרה כי אכן לא התקבל מענה ממשרד החינוך, ולכן נאספו נתונים ממקורות שונים, אבל אם להסתמך על מה שהצהיר משרד החינוך הרי שהמספר התלמידים ללא אמצעי קצה הוא לכל הפחות 95 אלף תלמידים- הסיבה יכולה להיות בגלל שאינם מחזיקים בבית מחשב/מכשירים סלולריים/טאבלט שמאפשרים למידה מרחוק או שהמכשיר אינו זמין להם בגלל שמכשיר נמצא בשימוש בני המשפחה האחרים.

נקודה נוספת שציינה רבינוביץ' היא כי מהניתוח של אגף הכלכלן הראשי באוצר עולה כי בעוד שלכל תלמיד מהעשירון העליון יש בממוצע שני מחשבים במשק בית, רק לרבע מהתלמידים בעשירון התחתון יש מחשב אחד במשק הבית – כלומר, קיים פער של פי 10 בין העשירון העליון לתחתון בכמות המחשבים לתלמיד.


מהניתוח של אגף הכלכלן הראשי עלה כי בעוד שלכל תלמיד מהעשירון העליון יש בממוצע שני מחשבים, רק לרבע מהתלמידים בעשירון התחתון יש מחשב אחד במשק הבית. כלומר, קיים פער של פי 10 בין העשירון העליון לתחתון בכמות המחשבים לתלמיד. על פי עורכי הניתוח באגף הכלכלן הראשי, ממצא זה ממחיש את קושי יישום הלמידה מרחוק של תלמידים המגיעים מהעשירונים הנמוכים, אשר מהווים יותר מחמישית מסך התלמידים במערכת החינוך. למעשה, לרוב משקי הבית בעשירון התחתון אין מחשב או חיבור לאינטרנט והם חסרים את התשתית הנדרשת להוראה מרחוק. בדוח מציינים כי יצוין כי אחוז משקי הבית עם ילדים גבוה הרבה יותר בעשירון התחתון (כ 66%) מהאחוז בעשירון העליון 11%.ד"ר עופר רימון, סמנכ"ל טכנולוגיה במשרד החינוך, אשר אחראי על נושא הלמידה מרחוק, אמר: "הצורך שאנו פועלים לגביו הוא 9% מכלל התלמידים, לא כולל המגזר החרדי, שאין להם אינטרנט וציוד קצה כאמצעי למידה. מדובר על 1.5 מיליון תלמידים, כלומר, הצורך הוא כ-140 אלף מחשבים עם חבילות תקשורת. הפתרון שגיבשנו לנושא הוא שהמחשבים יוקצו לבתי הספר, אשר ינהלו את זה כספריית השאלה, שכן המנהלים הם אלה שמכירים הכי טוב את הצורך. זהו צורך תמידי, לא רק בתקופת הקורונה אלא גם בשגרה, כי גם כשאין למידה מרחוק, עדיין רוצים לקיים למידה דיגיטלית המותאמת למאה ה-21. אנחנו רק מחכים לאישורים להפעיל את זה באופן מיידי, וגם במשרד האוצר יש הרבה נכונות והבנה לפתור את זה".

מוחמד חלאילה, רפרנט חינוך באגף התקציבים במשרד האוצר: "בימים אלה אנחנו מגבשים את הדברים עם משרד החינוך ויש הסכמות משמעותיות לתקצוב. יש הסכמות לתקצוב של חצי מיליארד ₪ לתשתיות תקשורת לבתי ספר, וכן תקציב של 400 מיליון ₪ למחשבים, עם חבילות תקשורת, ביטוח, ועמדות טעינה בבתי ספר, אשר יוקצו במתכונת של ספריות השאלה דרך מנהלי בתי הספר. אנו עובדים במלוא המרץ, זה יעלה לאישור הממשלה בימים הקרובים, ואני מקווים בהקדם האפשרי לצאת עם הבשורה, ועם הקול הקורא לרכישת הציוד, מתוך הבנה של לוח הזמנים הצפוף".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הדרייב אין מגיע לקריית עקרון! ביום שלישי 11.8 תתקיים הקרנת הסרט "מכתוב" לתושבי עקרון בחניית בתי הספר; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

שימו לב ניתן להגיע עד 3 אנשים ברכב פרטי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט מזמין את תושבי עקרון לדרייב אין היישובי שיפתח את שעריו לרווחת התושבים בחניית בתי הספר של המועצה. ביום שלישי 11.8 יוכלו התושבים ליהנות מהקרנת הסרט הישראלי "מכתוב", סרטם של חנן סביון, גיא עמיר ועודד רז.

תקציר הסרט: סטיב ו"צ'ומה" הם צמד גובים קשוחים בארגון פשע ירושלמי, שאירוע מכונן בחייהם גורם להם לעשות תפנית ולהחליט להגשים לאנשים משאלות מפתקים שהם שמים בכותל. העלילה מסתבכת כשראשי הארגון מחליטים שהחופשה נגמרה והשניים צריכים לחזור לעבוד


הקרנת הסרט תתקיים ביום שלישי 11.8.20 בשעה 20:30 ברחוב משה שרת 1 בחניית בתי הספר

עלות כניסה לרכב: 30 ש"ח - שימו לב ניתן להגיע רק 3 אנשים ברכב פרטי

יש לבצע הרשמה מראש

יש להגיע רבע שעה לפני ההקרנה

אין לצאת מהרכב בזמן ההקרנה

לרכישת כרטיסים: https://katzr.net/a1d3db
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום שני 4.8 הדיווח היומי על תחלואת הקורונה: במזכרת בתיה נמשכת מגמת הירידה במספר החולים הפעילים ובקריית עקרון ללא כל שינוי; בכתבה מצ"ב מקומות חשיפה באזור בילו סנטר

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דוברות מד"א


משרד הבריאות מפרסם תמונת מצב על תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שלישי 4.8

מספר החולים שהתגלו עד כה: 75,083

מספר המחלימים: 49,763

מספר הנפטרים: 554


על פי הנתונים במזכרת בתיה ובקריית עקרון התגלו כ5 מקרים חדשים בכל יישוב, כאשר במזכרת בתיה מגמת הירידה נמשכת ובקריית עקרון יש התייצבות במספרים -ללא כל שינוי.

מזכרת בתיה


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
מזכרת בתיה110331-514722


נתונים קודמים

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר חולים פעילים
2.8.2010843
30.7.2010766
29.7.701074166


קריית עקרון


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
קרית עקרון35קטן מ-151-5818נתונים קודמים

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר החולים הפעילים
2.8.2035קטן מ15
30.7.203516
29.7.20351817


מקומות חשיפה בקריית עקרון

28/07/2020
יוחננוף, חסן מלך מרוקו השני 1 בין השעות 08:00 עד 09:00


26/07/2020
עופר בילו סנטר OUTLET בין השעות 18:30 עד 21:30


24/07/2020
יוחננוף, חסן מלך מרוקו השני 1 בין השעות 08:30 עד 09:30

הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

להנחיות החדשות בנוגע למשך הבידוד http://www.be106.net/49/39934


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הלמ"ס לרגל יום האהבה! מזכרת בתיה נמצאת בין היישובים בישראל בהם אחוז הרווקים והרווקות בגילאי 25-29 הוא הגבוה ביותר; בקריית עקרון אחוז הרווקים בגילאי 25-29 עומד על כ67% בקרב הגברים לעומת כ48% בקרב הנשים

כך עולה מנתוני הלמ"ס שפרסם נתונים על מצבם המשפחתי של תושבי ישראל לרגל יום האהבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: ויקיפדיה


לרגל חג האהבה שיחול השבוע בישראל, מפרסמת הלמ"ס נתונים על תושבי ישראל ומצבם המשפחתי. הנתונים מראים כי בסוף שנת 2018 התחתנו בישראל 49,410 זוגות כאשר 70% מהם הם יהודים. מניתוח הגילאים של הלשכה הנתונים מראים כי גיל הנישואין הממוצע בישראל עמד על 27.3 לגברים ו24.9 לנשים.

עולם הרווקות בישראל

אחוז הרווקים באוכלוסייה היהודית כתוצאה מהעלייה בגיל הנישואין במהלך השנים, מאז 1970 ,בקרב האוכלוסייה היהודית, אחוז הרווקים בקרב הגברים היהודיים בגיל 25-29 עלה מ- 28% בסוף שנת 1970 ל-62% בסוף שנת 2018 .אחוז הרווקות בקרב הנשים היהודיות בגיל 25-29 עלה בתקופה המקבילה מ-13% ל-47% ,בהתאמה.

במקביל, כתוצאה מהירידה בהיקף הנישואין באוכלוסייה היהודית, עלה אחוז הרווקים בקרב הגברים היהודיים בגיל 45-49 מ-3% בסוף שנת 1970 ל-12% בסוף שנת 2018 . אחוז הרווקות בקרב הנשים היהודיות בגיל 45-49 עלה בתקופה המקבילה מ-%2 ל-%10 ,בהתאמה.

נתוני הרווקים בערי הסביבה

על פי הנתונים במזכרת בתיה 80.3% מהגברים בגילאי 25-29 הם רווקים לעומת 60.3% בקרב הרווקות, הנתון המציב אותה בין הערים בישראל עם אחוז הרווקים הגבוה ביותר (שנמצאות עם מעל 80%). גם בגילאי 45-49 מזכרת בתיה נמצאת בראש יחד עם ערים בעלות אחוז הרווקים הנמוך ביותר מבין ערי ישראל.


כאשר מסתכלים על קריית עקרון מספר הרווקים בגילאי 25-29 עומד על 67.6% בקרב הגברים לעומת 47.4 בקרב הנשים. לעומת זאת בגילאי 45-49 המספרים יורדים ל9.9% בקרב הגברים לעומת 8.2% בקרב הנשים.


נתוני הרווקים בגילאי 25-29

שם העיראחוז הרווקיםאחוז הרווקות
תל אביב85.375.4
מזכרת בתיה80.360.3
נס ציונה78.762.3
ראשון לציון73.553.6
גדרה70.755.8
חולון7048.5
קריית עקרון67.647.4
בת ים67.247.4
רחובות64.848
נתוני הרוווקים והרווקות בגילאי 45-49

שם העיררווקיםרווקות
תל אביב30.626.9
בת ים19.914.1
רחובות11.511.3
ראשון לציון118.1
חולון13.711.4
קריית עקרון9.98.2
נס ציונה7.17.2
גדרה5.25
מזכרת בתיה2.73.7


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משטרת רחובות נבחרה לתחנה המצטיינת של מחוז מרכז

האות הוענק במסגרת טקס היחידות המצטיינות של המשטרה במסגרתן מכל מחוז נבחרה תחנה מצטיינת אחת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13
סנצ שרון מנור מפקד התחנה


אמש (שני) התקיים טקס יחידות מצטיינות לשנת העבודה 2019, במטרה להוקיר את פועלן למען הציבור ולהמשיך לטפח ולעודד מצוינות ארגונית. בצל המאבק בנגיף הקורונה, הטקס נדחה ונערך השנה במתכונת מיוחדת ומצומצמת של ויעוד וידאו. היחידות המצטיינות נבחרו על סמך מגוון פרמטרים בתחום הלחימה בפשיעה ובטרור, השירות לאזרח, הישגים יחידתיים ובולטות תפקודית ברמה יוצאת דופן.

הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה, ממלא מקום המפקח הכללי של משטרת ישראל ניצב מוטי כהן, סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל ומפקדי היחידות המצטיינות.בין היחידות המצטיינות של משטרת ישראל לשנת 2019 נמצאת תחנת רחובות אשר נבחרה בין 7 התחנות המצטיינות בישראל לאור ההישגים וההצטיינות שהפגינו שוטריה בשנה החולפת. מכל מחוז נבחרה תחנה אחת וכאמור רחובות נבחרה במחוז מרכז.


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תחנת משטרה שלא כ"כ מתפקדת, כאשר קוראים לאכיפה בנושא קורונה, או שמגיעים ולא עושים כלום או שלא מגיעים
  הגב 04.08.20 16:03
 • אורח
  מקווה שזה לא כמו כוכבי היופי בעיר, אחרת זה לא רציני.
  04.08.20 17:48
 • אורח
  המשטרה צריכה לחקור את כל חברי המועצה שהצביעו בעד העלאת הארנונה לשנת 2021. ולאחר מכן, להגיש כתבי אישום. בנוסף, יש לחקור למה רחמים מלול שינה באופן פתאומי את דעתו: היה המתנגד מספר 1 של תאגידי המים, והפך לתומך מספר 1 של תאגידי המים. ומה התוצאה: בממוצע, פעם בחודש וחצי יש הפסקת מים לחצי מהעיר.
  הגב 04.08.20 16:04
 • אורח
  להכניס את הילדים שעשו לינץ בנער ישר למוסד סגור
  הגב 04.08.20 16:09
 • אורח
  ישר כוח למשטרת רחובות .
  הגב 04.08.20 16:10
 • אורח
  שלח תזכורת לספר את זה לילד שהוכה על ידי ארבעת הבנים שלשום.
  הגב 04.08.20 16:10
 • אורח
  מה זה כל יום עבודה בלי הפסקה. בפרט בהפגנות שיש בעיר. בלי ציניות, כל הכבוד!
  הגב 04.08.20 16:12
 • אורח
  די להתלונן , גישה חיובית תעשה לך רק טוב. הפסקות המים אם ישנן זה רק לשיפור התשתיות. בואו נסתכל על חצי הכוס המלאה ירווח לנו יותר.
  הגב 04.08.20 16:15
 • אורח
  מלוליסט יקר (על משקל ביביסט יקר), אני לא מתלונן. אני כותב ביקורת ראויה מאין כמוה. אם הייתי רוצה להתלונן, הייתי שולח מכתבים ללשכת ראש העיר, מבקר העירייה, משטרת ישראל/תחנת רחובות/להב 433, אולי הייתי מארגן הפגנה. הגישה שלי חיובית מאוד, יש בי אמון מלא וטהור באופוזיציה הלוחמת שיש לנו במועצת העיר. האופוזיציה כל-כך לוחמת, שהקואליציה ניסתה לתפור תיק למתן דיל (הפרשה עם קרוב משפחה שהיה ספק של העירייה עוד כשמתן היה חייל בטירונות). ולגבי תשתיות, אתה אפילו לא יודע על מה אתה מדבר ומה אתה כותב. אתה ראית פעם את התשתיות? אתה בכלל יודע איפה נמצא קו המים הראשי של העיר?
  04.08.20 17:58
 • אורח
  משטרה שלא עושה בנושא אכיפה על רוכבי האופניים על המדרכות זה מסוכן להולכי רגל תודה
  הגב 04.08.20 17:35
 • אורח
  כל הכבוד למשטרת רחובות ולעומד בראשה. אין ספק כי בארבע השנים האחרונות התחנה קפצה כמה רמות מעל משהו טוב קורה בתחנה הזאת.
  הגב 04.08.20 20:36
 • אורח
  הגב 05.08.20 05:35
 • אורח
  היא נבחרה במקום הראשון בגלל שהשוטרים שם רשמו הכי הרבה דוחות😂😂😂😂😂😂
  הגב 05.08.20 08:54
 • אורח

ראש המועצה, גבי גאון וחברי המועצה קובי שטיינברג ויואב לאור, הצטרפו לסיירת ההורים "ינשופי לילה" במזכרת בתיה במסגרתה נפגשו ושוחחו עם בני הנוער ביישוב

הורים המעוניינים להצטרף ניתן להירשם בלינק המצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
המועצה המקומית מזכרת בתיה


החופש הגדול נמצא בעיצומו ואיתו יצאה לדרך גם פעילות סיירת ההורים של מזכרת בתיה "ינשופי לילה". במסגרת הפעילות השבוע הצטרפו לסיור ראש המועצה, גבי גאון וסגנו, מחזיק תיק החינוך, קובי שטיינברג, חבר המועצה יואב לאור יחד עם ורכז ״ינשופי לילה״ - סיירת ההורים הישובית, מני שני. ההורים סיירו יחד ברחבי המושבה ובגינות הציבוריות, נפגשו מקרוב עם בני הנוער, שוחחו עימם ודאגו כי הם פועלים על פי הנחיות והגבלות משרד הבריאות

הורים המעוניינים לקחת חלק בפעילות ניתן להירשם בלינק המצורף: https://bit.ly/2YL2RCA
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נאה נאה
  הגב 05.08.20 05:36
 • אורח

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 8 דירות בתקופה האחרונה ברחבי גדרה,מזכרת בתיה ? . רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנתונים בכתבה על פי נתוני רשות המיסים

לימור עידן | | תגובות: 0
מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי גדרה, מזכרת בתיה על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש אפריל 2020


גדרה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
בן גפן 2362.55 מיליון ש"חקומה: שטח:210
סביון 431.45 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:68.10
פרחי בר 341.66 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:93.10
ברקת 3252.43 מיליון ש"חקומה:קרקע+1+2 שטח:160.60
אשר 421.025 מיליון ש"חקומה:2 שטח:48
חרצית 141.9 מיליון ש"חקומה:קרקע שטח:92.70
חוחית 662.95 מיליון ש"חקומה: שטח:234מזכרת בתיה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
הצנחנים 741.395 מיליון ש"חקומה:3 שטח:86


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיירת נאמני הקורונה של מזכרת בתיה יצאה לדרך במסגרתה בני נוער מבצעים פעולות הסברה בנוגע להנחיות משד הבריאות

על היוזמה אחראי ראש המועצה, גבי גאון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
המועלה המקומית מזכרת בתיה


ביוזמת ראש המועצה, גבי גאון, יצאה לדרך ״סיירת נאמני קורונה״ של מזכרת בתיה. במסגרת פעילות הסיירת בני נוער עוברים בגינות הציבוריות והמרכזים המסחריים במושבה, מבצעים הסברה בנוגע להנחיות ומחלקים מסכות במידת הצורך.
לטענת המועצה כמעט ולא היתה לסיירת ״עבודה״ כיוון שתושבים רבים נהגו באחריות קהילתית והקפידו על הנחיות משרד הבריאות.

פעילות הסיירת תימשך גם בשבועות הקרובים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאבק תושבי גדרה, רחובות והסביבה כנגד מצלמת המהירות! עשרות נהגים הגיעו לצומת הרצל/וייצמן להפגנת מחאה על קבלת דו"חות מהירות של אלפי שקלים ממצלמת המהירות בצומת הרצל/וייצמן בגדרה

הנהגים התחילו להתאגד (בקבוצות הווטסאפ שנפתחו יש למעלה מ 500 נהגים שהתאחדו) יחד ובודקים את הנושא מבחינה משפטית על מנת להיאבק על ביטול הדוחות בסיוע עו"ד. ראשי המאבק אומרים כי הם לא יוותרו וכי הם פועלים בכל הערוצים על מנת לפעול כנגד הקבלת הדוחות, הם אף פנו אל שרת התחבורה, מירי רגב לבקשת סיוע. בנוסף נעשתה פנייה אל ראש מועצת גדרה, יואל גמליאל, שאמר כי יבדוק את הנושא.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


נהגי גדרה והסביבה, מתכוונים להמשיך במאבק כנגד דוחות המהירות שקבלו כתוצאה ממצלמת המהירות הנמצאת בצומת הרצל וייצמן בגדרה. כזכור לאחרונה החלו מאות נהגים, לקבל מספר דוחות על נהיגה במהירות, של אלפי שקלים +נק' מאחר ואין שילוט מתאים במקום המזהיר את התושבים כי הנהיגה היא עדיין בשטח עירוני. כחלק מהמאבק עשרות תושבים מגדרה ,רחובות והסביבה הגיעו אל הצומת אמש (ראשון) להפגנת מחאה על קבלת הדוחות שמצטברים לאלפי שקלים לכל נהג (כל נהג קיבל לפחות בין 1-5 דוחות שעלותם בין 750-1500 ש"ח כל דוח).

לטענתם הם נהגים שומרי חוק שמעולם לא עברו עבירות תנועה וכעת דוחות אלו מסכנים את רישיון הנהיגה שלהם. הם מוסיפים ואומרים כי רק בימים האחרונים הוצב שילוט מתאים במקום, זאת לאחר שמאות נהגים קבלו את הדוחות על עבירות מחודש מאי והלאה (שכאמור בתקופה זו לא היה שילוט במקום). "המצלמה היא מכשול בפני עיוור" , אומרים ראש המאבק, מאחר והיא מצלמת את הנהגים היוצאים מגדרה שאינם יודעים שהם נוסעים עדיין בכביש העירוני, ולכן כל נהג קיבל דוח כאשר עבר את ה60 קמ"ש. הם חושבים כי המצלמה הייתה צריכה להיות מוצבת לכיוון ההפוך לכניסה לגדרה ולא ליציאה שאז הנהגים מאיצים מאחר והם חושבים כי הם יוצאים לכביש בין עירוני. הנהגים גם מכחישים את טענת המשטרה (בתגובתם לכתבה בחדשות 13) על כך שיצרה קשר עם הנהגים שהתלוננו בנושא ואומרים כי אף אחד מהנהגים קיבל שיחה/הודעה מהמשטרה בנושא.

הנהגים התחילו להתאגד (בקבוצות הווטסאפ שנפתחו יש למעלה מ 500 נהגים שהתאחדו) יחד ובודקים את הנושא מבחינה משפטית על מנת להיאבק על ביטול הדוחות בסיוע עו"ד. ראשי המאבק אומרים כי הם לא יוותרו וכי הם פועלים בכל הערוצים על מנת לפעול כנגד הקבלת הדוחות, פנייה לעיתונות ארצית ועיתונאים חברתיים ואף פנו אל שרת התחבורה, מירי רגב לבקשת סיוע. בנוסף נעשתה פנייה אל ראש מועצת גדרה, יואל גמליאל, שאמר כי הוא מכיר את הנושא ויפעל לבדיקתו מול המשטרה.
להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ שנפתחה למאבק :

https://chat.whatsapp.com/D2zPLbv45H15eGJxxlbE4K

בנוסף נפתחה קבוצה נוספת למאבק לאיחוד כל הנהגים יחד המעוניינים לפעול באופן משפטי כנגד הדוחות

https://chat.whatsapp.com/Gy4SCkHK4YRLipyFScFBjr
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה אני בדרך
  הגב 03.08.20 16:02
 • אורח
  נוכלים בשירות החוק
  הגב 03.08.20 16:20
 • אורח
  מהיכן ישלמו 750 ש"ח לכל אזרח ?
  הגב 03.08.20 17:22
 • אורח
  פשוט ריססו את העדשה
  הגב 04.08.20 12:23
 • אורח
  באנגליה פתרו את המצלמות בקלות בהתחלה לקחו צמיגים ועטפו את המצלמה אחרי זה הציתו כשזה לא עזר לקחו חולה נפש שאי אפשר להרשיע או להעניש ונתנו לו לעשות שפטים במצלמות... הקבלן התייאש כי תמיד יש קבלן שעושה כסף מזה... והסיר את המצלמות
  הגב 05.08.20 05:39
 • אורח
  אני מצדיק את המצב. אבל זה כביש עירוני. רק אחרי השלט יציאה מכביש עירוני אחרי הצומת ניתן לדעת שאפשר לנסוע 90. אני תמיד קורא את השלטים ןיודע מה עושים...
  הגב 05.08.20 12:41
 • אורח
  בכל מקרה ברור שזה מסחטה של כסף
  05.08.20 12:41
 • אורח

הכירו את פרויקט ההתנדבות "נפגשים" של קופ"ח מכבי הנועד להפגת הבדידות בקרב בני הגיל השלישי

קופ"ח מכבי מקיימת את הפרויקט החשוב במסגרתו מגיעים מתנדבים אל בתי מבוטחי הקופה המבוגרים הסובלים מבדידות. המפגש מתקיים אחת לשבוע בו הם עורכים פעילות ושיחות משותפות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דוברות מכבי שירותי בריאות


פרויקט מיוחד של קופ"ח מכבי שנועד להפגת בדידות הקשישים בצל הקורונה:

נגיף הקורונה הוביל להתמודדות עולמית עם סכנה בריאותית, ובמקביל פרם את מרקם היחסים החברתיים בין בני האדם. המגפה כפתה על כולנו כללים נוקשים של ריחוק חברתי והישארות במרחב הביתי, והקשישים על אחת כמה וכמה. הקשישים נשארים לבדם, סגורים בביתם, חוששים לצאת ולפגוש אנשים פן ידבקו ויחלו ובינתיים בדידותם הולכת ומתעצמת.


במיוחד בתקופה זו, אך לא רק, מפעילה מכבי שירותי בריאות את פרויקט "נפגשים" המתמקד בסיוע על ידי מתנדבים עבור מטופלים הסובלים ממצבי בדידות. כל מתנדב משובץ למטופל ונפגש עמו בביתו, בתקופת הקורונה מתאפשרת גם התנדבות במתכונת טלפונית, לפגישה אחת בשבוע למשך שעה של בילוי משותף, שיחה, קריאת ספר או עיתון. הפגישות הללו יוצרות תחושת שייכות ואופטימיות בקרב המטופלים, וכמו כן נותנות למתנדבים תחושה של משמעות ונתינה משמעותיות ביותר. הפרויקט גם מחבר בין המרחבים השונים של "מכבי" לבין הקהילה בה הם פועלים, כאשר במחוז הדרום, שובצו מתנדבים לכ- 300 מטופלים, ועוד היד נטויה. אחד המתנדבים הוא אילן חזי, שמרכז את המתנדבים ברחובות, שמספר על החוויה שלו עם מוסא פורוסטומיניאן בן ה80 המתגורר ברחובות, אליו הוא מגיע להתנדבות . אילן בן 60, מתגורר בקיבוץ גבעת ברנר, עובד כסמנכ"ל בחברה לשילוח בינלאומי ולוגיסטיקה.

אילן ומוסא מספרים על המפגש ביניהם:

אילן: "התחלנו בקשר אחת לשבוע למשך כשעה ולפעמים יותר, בפגישותינו אני שומע ממנו סיפורים רבים על ההיסטוריה באיראן , על המשפחה, על בעיות היומיום ועוד. אני עוזר לו לארגן ולתייק חומרים שונים, בנושאים שונים שואל לדעתי ואני מנסה להשיא עצה טובה. אני נהנה מהזמן שאני שוהה במחיצתו של מוסא. הוא אדם עם הרבה ניסיון, חוכמת חיים, משכיל ,ידו בכל, איש ספר, מוזיקאי, אדם שהתנדב בעצמו רבות בעבר, הקים קרן מלגות לסטודנטים ועוד... היום אני כבר מחכה לפגישות שלנו לא פחות ממנו."

מוסא: "אני מאוד נהנה לשבת עם אילן, תמיד שמח שהוא מתקשר ותמיד יש לי זמן בשבילו. הוא עושה הרבה מעבר לתפקיד שלו, עם הרבה רצון ואהבה."


מעוניינים להצטרף לפרויקט (יש לציין כי הפרויקט מיועד לחברי קופ"ח מכבי): יש לשלוח מייל עם פרטיכם אל nifgashimdarom@mac.org.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי מזכרת בתיה! בימים שישי ומוצ"ש 7-8.8 קו באר שבע מרכז-ת"א סבידור מרכז יתחיל ויסיים את נסיעתו בתחנת לוד; לרשות הנוסעים יעמדו שירות היסעים לתחנות לוד/לת"א מרכז

הפעילות הסדירה של הרכבת תשוב ביום ראשון 7.8.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לידיעת נוסעי הרכבת! ביום שישי ומוצאי שבת יחולו שינויים שינויים בתנועת הרכבת באיזור נתב"ג תל אביב מודיעין ולוד בשל עבודות שדרוג ופיתוח המסילה בנתב"ג. כחלק מתוכנית התחזוקה השנתית, יבוצעו עבודות תשתית לתחזוקה, שדרוג והחלפת רכיבי מסילה באיזור נמל התעופה בן גוריון.

במסגרת המבצע, יחולו שינויים בתנועת הרכבות, החל מיום שישי ה-7.8.2020 בשעה 00:01 (הלילה שבין חמישי לשישי), ועד סיום השירות ביום זה, וכן החל מחידוש השירות במוצ"ש ה-8.8.20 ועד ליום ראשון ה-9.8.20 בשעה 4:00.

העבודות רכבות בקו באר שבע מרכז-ת"א סבידור מרכז (העובר דרך תחנות קריית גת, להבים רהט, מזכרת בתיה, קריית מלאכי יואב) – תחלנה ותסיימנה את נסיעתן בתחנת לוד (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז).

רכבת ישראל תפעיל לרווחת הנוסעים בשעות הפעילות מערך היסעים חינמי בין תחנות לוד ות"א סבידור מרכז. כמו כן תתוגבר התחבורה הציבורית באיזור.

תנועת הרכבות תחזור לסדרה ביום ראשון ה-9.8.20 בשעה 4:00 .

לנוסעי הרכבת בימים אלה מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, בפייסבוק, וביישומון.

פירוט שירותי ההיסעים:

יום ו' 07.08.20

מתחנת לוד לתחנת תל אביב סבידור מרכז:

בכל חצי שעה החל מהשעה 06:15 בבוקר, האוטובוס האחרון ייצא בשעה 14:45


מתחנת תל אביב סבידור מרכז לתחנת לוד:

בכל חצי שעה החל מהשעה 07:00 בבוקר, האוטובוס האחרון ייצא בשעה 14:00


מוצ"ש 07.08.20

מתחנת לוד לתחנת תל אביב סבידור מרכז:

בכל חצי שעה החל מהשעה 21:30, האוטובוס האחרון ייצא בשעה 24:00


מתחנת תל אביב סבידור מרכז לתחנת לוד:

בכל חצי שעה החל מהשעה 21:00, האוטובוס האחרון ייצא בשעה 24:00

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עצומה חדשה קוראת לעצור את סגירת תכנית קרב בבתי הספר ! .. לינק לחתימה מצ"ב

בשל סחבת וריבים ביורוקרטים בין משרד האוצר ומשרד החינוך תכנית קרב עומדת על סף סגירה וסכנת פיטורים של כל עובדיה!! (כ-4000 איש ואישה)

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט:אתר עצומהעצומה חדשה קוראת לעצור את סגירת תכנית קרב

תכנית קרן למעורבות בחינוך היא יוזמה משותפת של משרד החינוך וקרן קרב, שהוקמה על-ידי צ'ארלס ואנדריאה ברונפמן, ופועלת לשינוי חינוכי-חברתי המקדם צמצום פערים ומעודד שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית באמצעות פעולות העשרה והעצמה במערכת החינוך.

להלן נוסח העצומה:

תכנית קרב למעורבות בחינוך פועלת לשינוי חינוכי- חברתי המקדם צמצום פערים ומעודד שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית באמצעות פיתוח, יצירה, ניהול והפעלה של שיעורים ופעולות העשרה מגוונות. התכנית פועלת בבתי ספר ובגנים מזה כ-30 שנה כחלק בלתי נפרד ממערכת החינוך ואחראית על תכנים עשירים ומגוונים בכל המגזרים בחברה הישראלית. בשל סחבת וריבים ביורוקרטים בין משרד האוצר ומשרד החינוך תכנית קרב עומדת על סף סגירה וסכנת פיטורים של כל עובדיה!! (כ-4000 איש ואישה)

אנו קוראים לשר החינוך ולאנשי משרד האוצר לאפשר את המשך פעילות התכנית, ואת המשך העסקתם של אלפי עובדות ועובדים מסורים!!

פגיעה בעובדי תכנית קרב = פגיעה בילדי הפריפריה


העצומה נפתחה ב30.7 וכבר הספיקה לקבל מעל 18,000 חתימות של הורים הדורשים לעצור את סגירת אץ הץוכנית בבית ספרם ולאפשר להמשיך לקיימה .

למעבר לעצומה:

https://www.atzuma.co.il/karev123

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סתם לוקחים לילדים שעות לימוד לא צריך את זה
  הגב 04.08.20 15:41
 • אורח
  שיסגרו תבתי כנסת הדתיים האלה
  הגב 05.08.20 23:43
 • אורח

בשורות טובות! ירידה במספר החולים הפעילים במזכרת בתיה וקריית עקרון; בכתבה מצ"ב מקומות חשיפה: בילו סנטר, אולפנת פלך, יוחננוף, קופ"ח מכבי ועוד

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דוברות מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום ראשון 2.8.20

מספר החולים שהתגלו עד כה: 72,315

מספר המחלימים:45,631

מספר הנפטרים: 531


מזכרת בתיה

על פי הנתונים מגמת ההתייצבות והירידה בתחלואת הקורונה במזכרת בתיה נמשכת כאשר מספר החולים הפעילים ירד ל34 לעומת 66 ביום חמישי האחרון. מספר התושבים בבידוד 221


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000
מזכרת בתיה1084311-1420529תחלואת הקורונה מתחילת חודש יולי במזכרת בתיה

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר החולים הפעילים
30.7.20107
66
29.7.701074166
27.7.20982969
23.7.20822557
22.7.20762452
20.7.20662343
19.7.20652342
14.7.20512031
9.7.20411526
8.7.20361521
7.7.20331518
6.7.20321517
5.7.20321517
4.7.20321616
3.7.20291613
2.7.20281612
1.7.20281513מקומות חשיפה במזכרת בתיה

26/07/2020
מכבי מזכרת בתיה שד בגין מנחם 2 בין השעות 10:00 עד 11:00
קריית עקרון

על פי הנתונים מספר החולים בקריית עקרון ירד לפחות מ15 איש לעומת 16 ביום חמישי האחרון. מספר התושבים בבידוד עלה ל57.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000
קרית עקרון35קטן מ-151-5898
תחלואת הקורונה בקריית עקרון מתחילת חודש יולי

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר החולים הפעילים
30.7.2035
16
29.7.20351817
27.7.20331716
23.7.20331320
22.7.20331320
20.7.20291316
19.7.20291316
14.7.20241311
9.7.2018135
8.7.2017125
7.7.62016124
6.7.2016124
5.7.2016115
4.7.2016115
3.7.2016106
2.7.2016106
1.7.2015105מקומות חשיפה בקריית עקרון


28/07/2020

קניון הממתקים ביל"ו בין השעות 19:30 עד 20:00

יוחננוף בין השעות 16:52 עד 17:20


25/07/2020

הרצל 42 בין השעות 06:00 עד 09:00


24/07/2020
מטווח טקטיקבול, בילו סנטר, בין השעות 12:00 עד 13:0023/07/2020
פלך ע"ש רות קורמן בין השעות 12:30 עד 14:30

פלך ע"ש רות קורמן בין השעות 10:00 עד 11:30


21/07/2020
קניון הממתקים ביל"ו בין השעות 19:30 עד 23:30


20/07/2020
פלך ע"ש רות קורמן בין השעות 10:00 עד 13:30
הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

להנחיות החדשות בנוגע למשך הבידוד http://www.be106.net/49/39934

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עינת מלובני נכנסה לתפקידה נשיאת מועדון רוטרי מזכרת בתיה

עינת מלובני מחליפה את הנשיאה היוצאת , טליה גרידיש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


השבוע התקיים טקס החלפת נשיאים במועדון רוטרי במזכרת בתיה בנוכחות הנשיאה היוצאת טליה גרידיש והנשיאה הנכנסת עינת מלובני. בערב לקחו חלק חברי המועדון הוותיקים, חברי המועצה: מ"מ וסגן ראש המועצה, שמואל משולם ואופירה מור, ג'יה בר קופל אחראית המחלקה לשירותים חברתיים, לביאה צבי יו"ר מעמד האישה ומטעם הנגיד הארצי מר יגאל גלסנר עוזר נגיד לאשכול יהודה וחבר מועדון גדרה הבילויים. גב' מלי לוי ,נג"ל לשעבר וכיום קורדינייטור של קרן רוטרי במזרח ומרכז אירופה זון 19 וחברת מועדון גדרה הבילויים.

על הובלת הערב היה אחראי צפניה ברזילי, והנשיא, מייסד ויושב ראש העמותה ומני ג''קובסון היה אחראי על החלק האמנותי בבשירים בקצב יווני ואיטלקי. במהלך הערב הנשיאה היוצאת טליה גרידיש העניקה את סיכת הרוטריון לחברים החדשים וסיכמה שנתיים לכהנותה.


ראש המועצה, שלא יכל לנכוח בטקס, ביקש להודות לארגון הרוטרי ולטליה גרידיש על שנתיים של עשייה משמעותית ולאחל הצלחה רבה לעינת מלובני.

הנשיאה הנכנסת עינת מלובני:

רוטרי הינו ארגון חברתי עיסקי קהילתי החברות ברוטרי מחייבת קודם כל להיות פעיל למען הקהילה, ועיקר גאוותנו על ההתנדבות האישית והעשייה של כל אחד מהחברים לפי נטיות לבו.

גלגל הרוטרי מסתובב, מחבר עולמות ויוצר הזדמנויות חובק עולם ומאיר באהבה כל אדם. חברי רוטרי חרטו על דגלם לעזור לחלש ולנזקק, ללא הבדל גזע, מין ודת, ופתחו צוהר לעולם של מעשים טובים, איחוד לבבות, אוזן קשבת ולב רחב ולכן אנו רוצים להיות שגרירים של הקהילה ,להיות מובילים ולא מובלים. ולכן "הנחישות השקעה שקידה ודבקות במטרה הם יסוד להצלחה ועמידה במטרה" אני נכנסת לתפקיד בימים מיוחדים אלו במדינתנו ובעולם כולו, כל אחד התגייס בדרכו שלו ויש בנו רצון עז לחזור לשיגרה תוך אחריות ומחויבות . אני מודה על הזכות שנפלה בחלקי לשמש בתפקיד זה בתקופה מאתגרת זו.

אין לי ספק כי אוירה נעימה תגביר את התרומה לקהילה ולסביבה, ותסייע להרחבת המועדון. אני מאמינה שכל אחד יכול לשנות את העולם, ולהפוך אותו למקום טוב ויפה יותר. אנו נמשיך לתרום מזמננו ונהיה קשובים ונכונים לקדם פרוייקטים משמעותיים למען התושבים ועל כך אומר תודה לחברים ונפעל למען הקהילה..

תוכניות העבודה מוכנות ורק עבודת צוות, אחדות ותמיכה מכל אחד ואחד מהחברים, תסייע לי לתת את הנשמה ואת הלב, לתת תמיד מתוך הלב, לדעת לוותר ואת הרעות לשמר. עם השנים, אתה לומד איך לקבל את השינויים ומהו ההבדל שבין לקחת ולקבל. לתת את הנשמה ואת הלב. לתת, לתת.

תודה לכל החברים שעזרו ותרמו להצלחת ערב זה וכל זאת בתנאי הקורונה.

שתהיי שנה מוצלחת מרובה פעילות ועשיה ופוריה למען הקהילה.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כהגדרתם : ארגון חברתי "עיסקי" אינעל העולם זה לא עמותה לא למטרת רווח . זה עסק חבורות של אשכנזים מטפחות אשכנזים ארגון שעסוק בכלום ושום דבר אנשים שאף תושב במזכרת בתיה לא מכיר ולא הכיר ... מה בדיוק עשייתם שמישהו יפרסם לנו סופסוף שנדע ואולי נעריך ?
  הגב 03.08.20 04:00
 • אורח

הודעה חשובה לנהגי רחובות גדרה והסביבה! הלילה ראשון 2/8 החל מהשעה 22:00 - 05:00 ייסגר לסירוגין כביש 40 מרמלה לכיוון כנות - נמל אשדוד בגלל מטען חורג ובהם צומת בילו, גדרה, כנות, כביש 7 ועוד

המטען החורג ייצא מגזר לנמל אשדוד. קטעי הדרך ייחסמו בהתאם להתקדמות המטען

אבי בר | | תגובות: 0


להלן הודעת משטרת התנועה


הודעת המשטרה בדבר הסדרי תנועה זמניים בעקבות ליווי מטען חורג מגזר לנמל אשדוד בתאריך 02.08.2020 (ראשון) החל משעה 22:00 בלילה עד 05:00 למחרת:


על מנת להבטיח את ביטחון משתמשי הדרך יחסמו לתנועה קטעי הכביש הבאים עם התקדמות המטען.


כביש 44 לצפון ממחלף נשרים לתחנת כוח גזר.


כביש 431 למזרח ממחלף רמלה דרום למחלף נשרים.


כביש 40 לדרום ממחלף רמלה דרום למחלף כנות.


כביש 7 ממחלף כנות לנמל אשדוד.


הנחיות לציבור:

נוכח הסדרי התנועה הזמניים, צפויים עומסי תנועה במקום. ממולץ לציבור הנהגים לבחור בדרכים חלופיות.


אנו קוראים לציבור הנהגים להישמע להוראות השוטרים ושימת לב לתמרור במקום.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הכירו את מיזם החברתי "גמאני רצה"- קבוצות ריצה לנשים חולות ומחלימות מסרטן השד שהגיע לרחובות ויתקיים פעמיים בשבוע בספורטק לתושבי רחובות והסביבה

את הקבוצה ברחובות יובילו מאמנת הריצה ד"ר חן גלייט-סנטר ומאמנת הכושר מירית לובטון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הכירו את הפרוייקט הקהילתי - חברתי גמאני רצה: קבוצות ריצה שהוקמו ברחבי הארץ מקבוצות של נשים אשר מתמודדות עם סרטן השד - חולות ומחלימות. מאז שהוקם המיזם הוא זכה להצלחה רבה וכבר מעל ל 30 נפתחו מהצפון ועד לדרום. את הקבוצות מובילים מאמנים ומאמנות כושר אשר עושים זאת בהתנדבות מלאה למען הנשים במטרה לעודד את הפעילות הגופנית וכן להוות מפגשי חברה ותמיכה של הנשים אחת בשנייה בזמן המחלה. בעתיד הם אף מתכוונים לערוך אירוע ארצי בו יתקיים מירוץ של כל חברי הקבוצה.


לאור ההצלחה בימים אלו נפתחת קבוצת הריצה של תושבי רחובות והסביבה, בשיתוף החברה העירונית ומחלקת הספורט בראשות דורון שמחי. את הקבוצה ברחובות יובילו מאמנת הריצה ד"ר חן גלייט-סנטר ומאמנת הכושר מירית לובטון.

ד"ר חן גלייט-סנטר - בת 41, מאמנת ריצה מוסמכת ורצה הישגית ברמה הכי גבוהה בארץ חן כתבה את התזה שלה לתואר שני וגם לדוקטורט בנושא סרטן השד והשלימה פוסט דוקטורט בתחום סרטן. הצגנו אותה בעבר כמדענית הראשית של גמאני רצה, אבל היום היא מוסיפה לעצמה את התואר מאמנת גמאני רצה רחובות. חן כותבת טור קבוע על מחקרים בתחום ריצה באתר שוונג - shvoong

מירית לובטון - בת 47, אמא לשישה ילדים, בעלת תואר בחינוך ובוגרת מכון אדלר. מירית עשתה הסבה מחינוך לתחום הכושר והתנועה וכיום היא בעלת סטודיו בוטיק במזכרת בתיה ועוסקת ביוגה, פילאטיס מזרן, פילאטיס מכשירים, עיצוב, אירובי ועוד אימוני סטודיו במסגרת מירית כושר ותנועה, קופת חולים כללית ורשת גרייט שייפ.


אימוני הריצה בהובלת חן יתקיימו בימי ראשון בשעה 19:15 בספורטק רחובות ואימוני הכושר בהובלת מירית יתקיימו בימי רביעי בשעה 18:30 בספורטק.

אין צורך בניסיון קודם

לפרטים נוספים והרשמה שלחו הודעת וואטסאפ לשרית, בטל’: 050-4445654חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאבק נהגי גדרה, רחובות והסביבה נמשך! ביום ראשון 2.8 מתכוונים הנהגים לקיים הפגנת מחאה על קבלת דו"חות מהירות של אלפי שקלים ממצלמת המהירות בצומת הרצל/וייצמן בגדרה

ההפגנה מתוכננת לשעה 18:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14


נהגי גדרה והסביבה, מתכוונים להמשיך במאבק כנגד דוחות המהירות שקבלו כתוצאה ממצלמת המהירות הנמצאת בצומת הרצל וייצמן בגדרה. כזכור לאחרונה החלו מאות נהגים, לקבל מספר דוחות על נהיגה במהירות, של אלפי שקלים +נק' מאחר ואין שילוט מתאים במקום המזהיר את התושבים כי הנהיגה היא בשטח עירוני. לטענתם הם נהגים שומרי חוק שמעולם לא עברו עבירות תנועה וכעת דוחות אלו מסכנים את רישיון הנהיגה שלהם. לדבריהם רק בימים האחרונים הוצב שילוט מתאים במקום, זאת לאחר שמאות נהגים קבלו את הדוחות על עבירות מחודש מאי והלאה (שכאמור בתקופה זו לא היה שילוט במקום). הנהגים התחילו להתאגד יחד ובודקים את הנושא מבחינה משפטית על מנת להיאבק על ביטול הדוחות בסיוע עו"ד.

כחלק מהמאבק הם קוראים לכל נהג שקיבל את הדו"ח להגיע ביום ראשון 2.8 בשעה 18:00 להפגנת המחאה שהם מתכוונים לקיים בצומת ליד המצלמה.

להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ שנפתחה למאבק :

https://chat.whatsapp.com/D2zPLbv45H15eGJxxlbE4K

בנוסף נפתחה קבוצה נוספת למאבק לאיחוד כל הנהגים יחד המעוניינים לפעול באופן משפטי כנגד הדוחות

https://chat.whatsapp.com/Gy4SCkHK4YRLipyFScFBjr


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בדיוק חייבים לצאת נגד. ביזיון של מדינה ימשטרה. פשוט גזל ולצערי את האנשים, תתביישו לכם.
  הגב 01.08.20 21:56
 • אורח
  ביזיון של שלטון/ממשלה ומשטרה. רק לצער את העם. שוכחים מי שם אותם שם ולמי הם צריכים לדאוג. תתביישו לכם, מחר מגיעים להפגנה
  הגב 01.08.20 21:59
 • אורח
  מה המהירות המותרת לנסוע שם עוד לא הבנתי?
  הגב 01.08.20 22:06
 • אורח
  50 קמ"ש
  02.08.20 05:53
 • אורח
  למה לקבוע 50 קמ"ש, אין אף בניין מגורים זה לא שטח בנוי, זה כביש אגרה ,מלבד מספר חנויות ותחנות דלק אין בו שם דבר. עוברים דרכו ולא יודעים שעברת את גדרה...
  03.08.20 17:21
 • אורח
  גם אני קבלתי שם דוח 1500₪ ועשר נקודות. מתי הציבו את השלט ?
  הגב 01.08.20 22:19
 • אורח
  הגאונים האלה רוצים לשלם לעו״ד 2500 שקל כל אחד בשביל הסיכוי שאולי אולי יבוטל דוח של 1500₪. אפילו אם ינצחו הם לא יקבלו את ה 2500 חזרה. טמבלים טרף קל לעו״ד שיודעים לנצל אגו וטיפשות של אנשים.
  הגב 01.08.20 22:29
 • אורח
  ביום בהיר הפתעה בדואר קנס?1500 שח על מהירות..בזיון..לא נורמלי
  הגב 01.08.20 22:37
 • אורח
  לא הגיוני מכל אחד 2500 שגובה הקנס 1500..צריך להתאגד לתמרור האוילי הזה. כביש שניתן לנסןע חופשי על 80
  הגב 01.08.20 22:38
 • אורח
  ביזיון מה שקורה במדינה עושים עלינו כספים מהדוחות על מסיכה על מהירות מוצאים דרכים איך להפיל אותנו כדי שמשלם כספים למדינה מצד שני המדינה כאילו מחלקת כספים ומצד שני לוקחת אותם בחזרה ואיך תחזיר חזרה ? ע"י החוק כביכול תציב מצלמות מהירות במקומות שקל להפיל נהגים ושבעמם אלו מקומת שלא נועדו לצנוע תאונות אלה להכניס כסף לקופת המדינה
  הגב 02.08.20 07:05
 • אורח
  ביזיון של מדינה ומשטרה
  הגב 02.08.20 09:35
 • אורח
  ביזיון
  הגב 02.08.20 13:59
 • אורח
  הדג מסריח מהראש. ועד הכיתה שקוראים לו ממשלה דואג לעשות מסיבות לחברי הועד על חשבון שאר האזרחים. בבתי החולים מוציאים חלק מהצוות לחלת כי במקום לממן בתי חולים מממנים תלמידי ישיבות שתורתם אומנותם לתפארת שס והאגודה וכל מי שמאמין שתפילות חשובות מרפואה. זו הגישה של הממשלה. האזרחים מטומטמים ולכו בואו ונתן להם קנסות על זה שנהגו במהירות המתאימה לתנאי הדרך. כי מי שמטומטם לפי הממשלה זה בסדר גמור לחלוב אותו ולצפר את חברי הגואליציה בעוד ממון שנשדד לאור יום מהאזרחים.
  הגב 03.08.20 12:38
 • אורח
  להגביל את המהירות ל- 70 קמ"ש זה הפתרון הנכון לתוואי השטח הזה.
  הגב 03.08.20 17:23
 • אורח

מרד הקניונים בהגבלות הקורונה! שוטרים הגיעו לבילו סנטר לסגור חנויות אשר מרדו בהחלטה להישאר גם השבת סגורים בגלל הקורונה... מצ"ב סרטון

אם לא יחול שינוי, ביום שני הקרוב, הממשלה תדון בביטול ההגבלות על קניונים בסופי שבוע

אבי בר | | תגובות: 37


לפני שבועיים החליטה הממשלה על שורה של עסקים בדגש על מרכזי קניות וקניונים כי יהיו סגורים מיום שישי בערב ועד יום ראשון בבוקר בגלל הקורונה. ביום חמישי האחרון התכנסה הממשלה והייתה ציפייה כי ההגבלות לסופי השבוע יבוטלו ומרכזי הקניות ייפתחו בשבת, אך הממשלה החליטה לדחות את הדיון ליום שני הקרוב וההערכה היא שהמגבלות על סופי השבוע יבוטלו ומרכזי הקניות ייפתחו בשבת.

אך מנהלי הרשתות ומרכזי הקניות לא הסכימו להמתין ליום שני והודיעו כי ימרדו בהחלטה וביום השבת הרשתות והמתחמים יהיו סגורים.

אכן, בבילו סנטר נפתחו מספר חנויות ושוטרי רחובות הגיעו למתחם והורו למנהלי החנויות לסגור את החנויות וככל הידוע השוטרים נמנעו מלתת דו"חות אלא רק הזהירו ודרשו לסגור

סרטון בילו סנטר

קרדיט חדשות ישראל


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 37 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמשיכו לפתוח ,תמשיכו לא לשים מסכות, תמשיכו להיות חולים ולצאת להדביק את כולם , תמשיכו להתקהל...לא אירן לא חיזבאללה, לא חמאס אנחנו משמידים את עצמנו במו ידינו..
  הגב 01.08.20 14:49
 • אורח
  צודק
  01.08.20 15:15
 • אורח
  אנשים חושבים הקיוסקים לא שמים מסכה על הפנים ומעשנים
  01.08.20 16:27
 • אורח
  ולא איכפת להם מבריאותם
  01.08.20 16:27
 • אורח
  ומבריאות העם
  01.08.20 16:28
 • אורח
  הם רק שלחו את העובדים הזרים חולי קורונה לארץ והם מסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה
  01.08.20 16:28
 • אורח
  כל אויבי ישראל
  01.08.20 16:29
 • אורח
  ומפיצים את נגיף הקורונה בארץ
  01.08.20 16:29
 • אורח
  והאזרחים לא ממוושצעיםממשיכים
  01.08.20 16:30
 • אורח
  יש סרטן
  01.08.20 16:30
 • אורח
  באזור
  01.08.20 16:30
 • אורח
  וגם קורונה
  01.08.20 16:30
 • אורח
  מה איכפת לעקרות בית
  01.08.20 16:31
 • אורח
  תמשיך לדבר עם עצמך חחח.רוב הנזק של קורונה זה בעיקר נזק מוחי. כל מי שהייתה לו בעיה או שהיה במצב גבולי, קורונה דפקה לו את המוח לגמרה חחח
  01.08.20 17:37
 • אורח
  כמה שטויות של תגובות מטופשות
  01.08.20 17:51
 • אורח
  בעלי העסקים במקום להקים משמרות לדאוג למסכות ולמנוע מחלות מורדים לא לקנות מהם ומה שקורה להם מגיע להם שילכו לחיות אצל חבריהם בעזה
  01.08.20 19:45
 • אורח
  למה צריך מלחמה יש לנו קרונה ואנשים שחושבים שהם מוגנים מהמחלה .אז חבל על המטוסים ועל החילים ששומרים על עם ישראל .
  הגב 01.08.20 15:04
 • אורח
  להביא 17 אלף תלמידי ישיבות מחול זה בסדר להתפרנס הכל זה מלמעלה
  01.08.20 17:52
 • אורח
  מה הקשר של תלמידי הישיבות אנטישמי אחד לא עברנו מספיק שואה המורדים שווים לחמאס
  01.08.20 19:47
 • אורח
  תמשיכו לפרנס את הפרזיטים!! הם כבר יכתיבו לכם את החיים. באמת לא צריך כלום,המדינה תעלם לבד!
  הגב 01.08.20 15:16
 • אורח
  עם דפוק חושב שהוא מבין הכל, תמיד נגד תמיד לשים פס על החוק והמצב הבריאותי. כשהם יחלו ויקרה משהו נראה מי ימשיך לצפצף על החוק.
  הגב 01.08.20 15:17
 • אורח
  בינתיים מי שנותן דוגמא לציפצוף על החוק ועל התושבים זו ממשלת ישראל על כל מרכיביה המנופחים והמנותקים...ממשלה שמתהפכת על האזרחים כמה פעמים ביום ומכניסה את העם לורטיגו (סיחרור).
  01.08.20 15:43
 • אורח
  מה אתם שולחים סרטון 4 שניות מה אתם רציניים
  הגב 01.08.20 15:58
 • אורח
  כבר אמרו שהחרדים מחזיקים את החנויות סגורות כי לא קיבלו מה שהם רצו. אנשים מאבדים את הפרנסה שלהם כי הממשלה המטורללת שבויה בידי עסקנים דתיים. השתגענו לגמרי! לראש העיר רחובות: תתבייש, היית צריך להימנע מלשלוח פקחים. התושבים שלך ללא פרנסה כבר חודשים וההחלטות לא מוצדקות מבחינה בריאותית. לגבי הcrime minister שלנו לא נותרו לי עוד מילים חוץ מ"נתראה על הגשרים היום בערב ובתקווה בקרוב נראה אותך נכנס למעשיהו ולא יוצא לכמה שנים טובות"
  הגב 01.08.20 16:11
 • אורח
  וואוו, הצלחת לכתוב 2 מילים באנגלית. גאון!
  01.08.20 17:12
 • אורח
  שיטה חדשה שנקראת קורונה לפרנס את החנויות ברחוב הרצל.
  01.08.20 18:07
 • אורח
  טוב ששלחו פקחים הם עבריינים לא מגיע שיקנו מהם
  01.08.20 19:50
 • אורח
  מהרסיך ומחריביך ממך יצאו!!! שינאת חינם כזו לא נראתה שנים במדינה. השבוע היה 9 באב, חורבן בית ראשון ושני. אנחנו חלילה מביאים על עצמנו חורבן בית שלישי. אין דין ואין דיין, איש הישר בעיניו עושה. תתעשתו!!
  הגב 01.08.20 16:20
 • אורח
  הם רוצים להחליף שלטון הם הפסידו בקלפי לכן מנסים לעשות כמה שיותר בלגן
  01.08.20 19:51
 • אורח
  תנו לבעלי החנויות לפתוח. גם ככה אין קונים.😥
  הגב 01.08.20 16:29
 • אורח
  יש הנחיות ומי שלא מקשיב לתת דוח
  הגב 01.08.20 16:56
 • אורח
  כולם צודקים
  הגב 01.08.20 18:20
 • אורח
  שומרי החוק או ששומרים או שלא אני שומר חוק גם אם לא ניראה לי בא לי לנסוע 180 החוק אומר שלא אז לא אני לא רוצה לשלם מס הכנסה יש חוק אנשים לא מדינה שלישית פה מי לא רוצה שיעזוב תארץ יש חוק אסור לעבור עליו גם אם לא ניראה לנו אם ימשיך ככה לא ישאר שום דבר פה כל אחד ניפגע זה מגפה עולמית
  הגב 01.08.20 20:33
 • אורח
  עוד יתפסו אותך על מהירות בכתיבה, בלי פסיקים בלי נקודות.
  01.08.20 22:31
 • אורח
  לכל בעלי החניות בילו סנטר למה המלחמות והפגנות הנגיף מתפשט יש הרבה חולים גם בלי המלחמות שלכם למה לגרום נזק לכולם. לא מספיק ... ?!
  הגב 03.08.20 09:43
 • אורח

לידיעת תושבי קריית עקרון! סניף הדואר ביישוב עדכן את שעות פעילותו - הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

לפרטים נוספים ניתן להתעדכן במוקד דואר ישראל במספר 171 או באתר דואר ישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לתשומת לב תושבי קריית עקרון! סניף הדואר בקריית עקרון עדכן את שעות הפעילות של הסניף

להלן שעות הפתיחה:

ימים א׳, ג׳ ו-ה׳
בין השעות 8:00-18:00

ימים ב׳ ו-ד׳
בין השעות 8:00-13:30

כתובת: הרצל 44

לפרטים נוספים ניתן להתעדכן במוקד דואר ישראל במספר 171 או באתר דואר ישראל.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המדור של ציונה 

אנשים טובים באמצע הדרך! סגנית ראש המועצה, יערה ישורון זכתה להפתעה כשאדם אנונימי הניח פרח על שמשת רכבה

יערה מספרת שהאירוע קרה בעת שחיכתה בצומת ברמזור אדום והאדם החליט להניח לה פרח על השמשה ועם חיוך גדול

ציונה | | תגובות: 3
הפרח שהונח על השמשה


להפתעה הזו לא צפתה סגנית ראש המועצה, יערה ישורון, בעת שנהגה ברכבה.

לפני כשבוע בזמן שיערה חיכתה בצומת לחילוף הרמזור לירוק - עמד בצומת אדם שביקש ממנה לפתוח את החלון, יערה חייכה אל האדם וסימנה לו "לא" עם הראש וחשבה שבזה הסיפור נגמר. אך אז הגיעה ההפתעה, כאשר אותו אדם רכן לעבר הרכב הרים את הוישר, והניח לה פרח על השמשה עם חיוך גדול- שלטענת יערה שיפר את מצב רוחה.


הפוסט אותו פרסמה יערה ישורון:
עמדתי ברמזור אחרי פגישה מאוד סוערת (מוצלחת, לא לדאוג). בצומת עמד בחור ושידל אותי לפתוח את החלון. לא הייתי במזג האוויר הנדרש לזה, חייכתי וסימנתי "לא" עם הראש.
חשבתי שבזה זה נגמר.
כמה שניות לפני שהרמזור התחלף לירוק, באלגנטיות הוא רכן לעבר הרכב, הרים את הוישר, והניח לי את הפרח בחלון עם חיוך גדול.

תודה איש,
ותודה ליקום
על תזכורת נחוצה
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחזר צעיר
  הגב 31.07.20 15:08
 • אורח
  ותודה רבה שצריך שטויות בשביל לחזור לתודעה...כשאין עשייה....אין..
  הגב 01.08.20 00:33
 • אורח
  אולי הוא מתחיל איתך ?? חשבת על זה .. יצאת בלונדינית
  הגב 02.08.20 18:35
 • אורח

יום חמישי 30.7 אופטימיות זהירה במזכרת בתיה מספר החולים בקורונה נשאר ללא שינוי ובקריית עקרון ירידה; בכתבה מצ"ב מקומות חשיפה: קופ"ח מכבי, בון ספורט ועוד

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הבריאות מפרסם את תמונת המצב על תחלואת הקורונה בישראל ליום חמישי 30.7.

מספר החולים שהתגלו עד כה 68,769

מספר המחלימים: 35,516

מספר הנפטרים: 497מזכרת בתיה

על פי הנתונים מצב תחלואת הקורונה נשאר כפי שהיה אתמול 66 חולים פעילים. מספר התושבים בבידוד עומד על 223 איש.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב 7 בימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
מזכרת בתיה107661924244נתונים קודמים

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר חולים פעילים
29.7.701074166
27.7.20982969
23.7.20822557
22.7.20762452


מקומות חשיפה במזכרת בתיה

26/07/2020
מכבי מזכרת בתיה, שד בגין מנחם 2 בין השעות 10:00 עד 11:00


קריית עקרוןבקריית עקרון נרשמת אופטימיות זעירה כאשר מספר החולים הפעילים ירד ועומד על 16. מספר התושבים בבידוד עומד על 53 איש.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו במהלך 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
קרית עקרון35161-59815נתונים קודמים

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר החולים הפעילים
29.7.20351817
27.7.20331716
23.7.20331320
22.7.20331320מקומות חשיפה בקריית עקרון

24/07/2020
בון ספורט בע"מ בין השעות 12:00 עד 13:00


22/07/2020
נינה ביאנכה, בוסי סנט ג'ורג' 9 בין השעות 13:00 עד 15:00

הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

להנחיות החדשות בנוגע למשך הבידוד http://www.be106.net/49/39934
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 10.8 יתקיים יום ספורט לבני הגיל השלישי במתנ"ס קריית עקרון בהנחיית מיכל ראובן

ביום זה יהנו המשתתפים מפעילות זומבה, יוגה ופילאטיס.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמדי שנה מחלקת הספורט של מתנ"ס קריית עקרון יערוך יום ספורט מיוחד למען בני הגיל השלישי בישוב. יום הספורט עתיד להתקיים ביום שני 10.8.20 החל משעה 18:00 במתנ"ס בו יוכלו המשתתפים לקחת חלק במגוון פעילויות אותן תעביר מיכל ראובן

הפעילות כוללת:

זומבה

פילאטיס

יוגה

הציבור מוזמן להגיע
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
22.07.20 16:13
*המחיר ירד ל1,670,000* למכירה דירת 4 חדרים בבניין שעבר תמ"א 38 בשכונת אברמוביץ קרוב לבתי כנסת סופר בתי ספר וגני ילדים דירה חדשה שלא גרו בה עם מרפסת שמש וממ"דלתיאום יוהן בן עוליאל 055-970-5115 http://www.be106.net/realestate/show/232
אורח
21.07.20 09:25
דירה למכירה ברחובות, רחי הרצל 29, 4 חדרים, קומה 8 מתוך 8, שטח 90 מייר, משופצת ויפה, מחיר 1520000 שייח. לפרטים 0547601095
אורח
28.05.20 07:07
אם באתר ימשיכו להופיע דירות למכירה לרב במקום נושאים חשובים ,רב תושבי ראשון יתנתקו ממנו ;be106 הוקם לצרכים האקזוטיים שלנו ולא לפרסומים לקבלנים דירות למכירה ???!!!
אורח
27.06.20 13:55
צודק. חבל לבזבז את זמננו
אורח
15.07.20 19:59
כן
אורח
25.05.20 23:58
מחפשת דירה עד 1000000₪ ברחובות והסביבה.
אורח
26.05.20 15:51
ראשית לא רשמת כיצד יוצרים איתך קשר. אבל זכית רצית רחובות והסביבה קיבלת!!!! מיליון ש"ח לא כולל עמלת תיווך משופצת קומפלט ע"י אדריכל ומעצבת פנים 2 חניות באבו 2 מחסנים ניתן לבוא לראות ולסגור עסקה שכונת פרדס שניר לוד
אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
09.06.20 21:33
סתום בלום עמלת טיווח... בטח רוסי
אורח
22.06.20 11:11
כן יש טייוח של הנושא.
אורח
04.07.20 21:52
חחחחחחחחחח, כן ככה זה בוחרי......
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
04.06.20 20:49
🤣😂🤣😂
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
10.06.20 12:18
שנה? מחיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
02.08.20 09:45
שלום
אורח
04.07.20 21:57
בת 15 מחפשת עבודה בגדרה כמורה פרטית או בייביסיטר ... כל עבודה אחרת שהפרטים שלי מתאימים טובה :) בייביסיטר: טובה עם ילדים, מבשלת, עוזרת עם שיעורי בית מורה פרטית: ממוצע 97, סטודנטית באוניברסיטת תל אביב ולומדת במכון דוידסון. טלפון: 0545504143
אורח
21.07.20 13:05
כרגע יש הצעת עבודה בגדרה בניקוי משרדים יכול לעניין?
אורח
25.06.20 09:06
אני מטפלת בילדים , מתפנה בסוף אוגוסט אשמח לקבל הצעות חדשות פרטים בפל' 0525268687
אורח
19.06.20 08:45
דרושה עבודת משק בית לטווח ארוך (לפעמיים בשבוע או יום שלם ) תנאים מעולים !!
אורח
15.06.20 13:41
בכפר גבירול, שיעורים פרטיים באנגלית ע"י מורה מנוסה, שפת אם אנגלית לילדים עד כיתות ו'. מעוניינים ליצור קשר בבקשה בטל: 050-298-3295
אורח
15.06.20 13:42
אשמח לשמוע פרטים על המשרה. תודה
אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
31.05.20 15:48
ראש גדול? מבנה הראש? לציין בקורות החיים את מדידת הראש? זה ביטוי של פעם היה מתאים בשנות ה-80 ולרשום מודעת דרושים ללא אפשרות ליצור קשר תודה נוותר הפעם על המשרה
אורח
20.07.20 11:57
נכון מאוד! מוכיח כמה הרמה רדודה.
הצג תגובות נוספות
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
04.06.20 22:24
קופאים או קופאיות אין הבדל.
אורח
20.07.20 11:58
עבירה על החוק!


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל