הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
זוכרים את חללי מזכרת בתיה! הערב שלישי 13/4 יפתחו אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בטקס הזיכרון באנדרטת הזיכרון
לידיעת נוסעי התחבורה הציבורית! ביום הזיכרון וביום העצמאות (רביעי וחמישי 14-15.4) יחולו שינויים בשעות פעילות ותדירות קווי הרכבת והאוטובוסים. פירוט השינויים בכתבה
משרד הרווחה פתח אגף אבטחה שידאג לאבטחת לשכות הרווחה והעובדים הסוציאליים ברשויות המקומיות

הערב (שלישי 6.4) יפתחו אירועי יום השואה בקריית עקרון באירוע זכרון בסלון בהשתתפות זאב שרף שיספר איך נצלו חייו במחנה הריכוז מוגילב

ביום רביעי תתקיים עצרת הזיכרון "עד היהודי האחרון", בהשתתפות הנהלת המועצה, משפחות ניצולי השואה ומוזמנים. הטקס יועבר בשידור חי בדפי הפייסבוק של המועצה והמתנ"ס

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון תחל היום את אירועי יום השואה היישובים לזכרם של 6 מיליון היהודים שנספו בזמן השואה וכל השורדים שהצליחו לשרוד את הנורא מכל.

להלן תוכנית האירועים:

יום שלישי- 6.4.21 זיכרון בסלון

מחלקת הנוער של המועצה המקומית קריית עקרון תקיים הערב, יום שלישי, 6.4.2021, בשעה 19:30 מפגש לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה- "זיכרון בסלון". מחלקת הנוער תארח את זאב שיף, שישתף בעדות של משפחתו אשר הוחזקה 3.5 שנים במחנה הריכוז מוגילב.

האירוע יתקיים בזום.

מצורף הקישור: https://bit.ly/3fG1XA1

יום רביעי 7.4.21 עצרת הזיכרון לשואה ולגבורה- עד היהודי האחרון

העצרת תתקיים ביום רביעי 7.4.21 בשעה 20:00 בערב. הטקס יועבר בשידור חי. בתכנית: דבר ראש המועצה, חובב צברי. דבר רב היישוב הרב יוסף בן דוד. דבר מחזיקת תיק הנוער והצעירים עו"ד ליטל ציפורי לביא. קריאת יזכור- יוסי דידי. קריאת קדיש ניסים ממן. אל מלא רחמים- עמית אלגלי. הלהקה הייצוגית "צעירי עקרון". בטקס ישתתפו משפחות ניצולי שואה בלבד.


קישורים לטקס בזום יהיו זמינים באתר המועצה ובאתר מתנ"ס המועצה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קריית עקרון מתייחדת עם חלליה! במהלך השנים אבדה עקרון 26 חללים שנפלו במערכות ישראל ופעולות האיבה

לרגל ציון יום הזכרון נביא את סיפורם של שניים מחללי קריית עקרון : טוראי חיים יהודה ז"ל ושלמה לוי ז"ל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הערב מדינת ישראל מרכינה את ראשה לזכר חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה. נכון ליום הזכרון תשפ"א אבדה המדינה ישראל 23,928 חיילים ו4,164 חללים שאבדו את חייהם במאבק על בטחון המדינה. קריית עקרון אבדה עד היום 23 חיילים ועוד 3 חללים שנפלו בעת פעולות איבה.

לציון יום הזכרון והנצחת זכר הנופלים נביא את סיפור חייהם של שניים מבניה של קריית עקרון.

הפרטים מתוך את יזכור ואתר לעד לזכר חללי פעולת האיבה.

טוראי חיים יהודה ז"ל

אתר יזכור


בן יוסף וכדיה. נולד ביום י"ב באב תשי"ט (16.8.1959) בקרית- עקרון. למד בבית-הספר היסודי-דתי 'אוהל מאיר' שבקרית-עקרון והמשיך את לימודיו בבית-הספר התיכון החקלאי 'מקוה ישראל'. היה תלמיד חרוץ ושקדן, ואם כי היה שקט בטבעו ונחבא אל הכלים, השתתף כחבר מועצת התלמידים של בית-הספר בועדת סדר ובטיחות. כשסיים שנת-לימודים אחת בבית-הספר התיכון, החליט להפסיק את לימודיו כדי לעזור לאמו בכלכלת הבית והמשפחה, בשעות-היום עבד במסגרות ובערבים בילה עם ידידיו במועדון השכונתי. חיים היה חובב-ספורט ושיחק בקבוצת הכדורגל 'מכבי' של קרית-עקרון. בנערותו היה חבר בתנועת 'הנוער העובד והלומד' ובבית הנוער הדתי.

חיים גויס לצה"ל במאי 1977 והוצב לחיל-הרגלים. הוא נשלח לטירונות חי"ר והתקדם בהצלחה בשלביה הראשונים. חבריו למחלקה מספרים: "חיים היה נער פשוט בהתנהגותו, ובלטה בו תכונת ההתחשבות בסובבים אותו. בעת הטירונות נהג לכתוב לבני-המשפחה מדי-ערב כדי למנוע מהם דאגה. בימים הקשים לא ניתן היה לדרוש מהחיילים התחשבות ודאגה לזולת - כל אחד וקשייו ודאגותיו עמו. אך חיים היה שונה. הוא נהג לגשת לאנשים שהתקשו, לשוחח אתם, לשאול למצבם, לכבדם בסיגריה ולהסתלק. כשסבל אחד מהחיילים, היה הוא בין היחידים שסבלו יחד עמו וכאב את כאבו. היתה בו שמחת-חיים ועליזות מדבקת. ברגעים קשים נהג לפתוח בשיר תימני משובב-נפש. במסעות קשים ידע לעודד את כולם".

ביום ה' באלול תשל"ז (18.8.1977) נפל חיים בעת מילוי תפקידו. הובא למנוחת-עולמים בבית-העלמין שברחובות. השאיר אחריו הורים ואח.

במכתב-תנחומים למשפחה השכולה כתב מפקד הבסיס: "חיים שירת בפלוגת-צנחנים. הוא היה חייל למופת, מלא רוח-חיים ורצון להיות תמיד בין הטובים. הוא ביצע את המוטל עליו ללא-דופי, בנאמנות ובמסירות, ומפקדי-היחידה היו מלאי הערכה לפועלו".

הוריו הנציחו את זכרו באנדרטת-זיכרון שהוקמה בקרית-עקרון. אמו תרמה ספר-תורה לזכרו לבית-הכנסת שבשכונתו.
שלמה לוי ז"ל בן ה7 שנפל בשנת 1953

שלמה נולד בשנת תש"ה (1945) וחי עם משפחתו במרכז הארץ, בקרית עקרון.
בשבת כ"ד באייר תשי"ג (09.05.1953) שיחק הילד שלמה עם חבריו ברימון שמצאו בשדה וסברו שזה כדור למשחק, הרימון התפוצץ והוא וחבריו נפצעו. שלמה מת מפצעיו בדרך לבית החולים.
בן שבע שנים היה במותו.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מזכרת בתיה מתייחדת עם חלליה! במהלך השנים אבדה מזכרת בתיה 17 חללים שנפלו בעת מערכות ישראל

לרגל ציון יום הזכרון נביא את סיפורו של אחד מחללי מזכרת בתיה : רב סמל ציקי (צבי) איל ז"ל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
המועצה המקומית מזכרת בתיה


הערב מדינת ישראל מרכינה את ראשה לזכר חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה. נכון ליום הזכרון תשפ"א אבדה המדינה ישראל 23,928 חללים שאבדו את חייהם במאבק על בטחון המדינה, כאשר 17 מתוכם הם בניה של מזכרת בתיה.

לציון יום הזכרון והנצחת זכר הנופלים נביא את סיפור חייו של אחד מבניה של מזכרת בתיה.

הפרטים מתוך את יזכור.

רב סמל ציקי (צבי) איל ז"ל


בן הזקונים של תרצה ומשה. נולד ביום ו' בכסלו תשמ"ב (2.12.1981) ברחובות. אח צעיר לענת ואורן. החל את לימודיו בבית הספר היסודי "שזר" ברחובות, שם למד עד כיתה ב'. בשנת תש"ן עברה המשפחה לגור במזכרת בתיה. ציקי המשיך את לימודיו בבית הספר "הרצוג" שבמושבה, ולאחר מכן בבית הספר "תיכון אזורי גדרה". היה תלמיד מצטיין בכל מסגרות החינוך שלמד בהן ואהוב על מוריו וחבריו.


מזכרת בתיה הייתה תבנית נוף ילדותו. ציקי אהב את האווירה הפסטורלית של המושבה, אהב לטייל בשדותיה הן ברגל והן באופני הרים, ולנשום את ריח ההדרים וניחוח הסמדר. הוא הצטרף לתנועת "הנוער העובד והלומד" שפעלה במושבה והיה חניך פעיל. בשנות התבגרותו היה חבר בארגון תורמי דם, ותרם בקביעות פלזמה.


ציקי היה ספורטיבי, פעלתן ונמרץ. הוא שיחק כדורסל, רכב על אופני הרים, החליק על סקטבורד והרבה לטייל ברחבי הארץ. אהב במיוחד לגלוש על השלג שבחרמון בימות החורף. אתגר מיוחד מצא בטיפוס על קירות טיפוס מיוחדים.


ציקי היה ציוני גאה, הומניסט ומתון בהשקפותיו, ועמד על זכותו של עם ישראל להגן על עצמו מתוך ראייה אנושית ומוסרית. חשיבתו הייתה עצמאית וייחודית, והוא התנהל על פי הערכים שהאמין שראוי לחיות לאורם. הוא ניחן ביושר נדיר, בצניעות ובלב רחב וחם. אהוב היה מאוד על כל סובביו בשל אופיו המיוחד, ובזכות החן, שמחת החיים, חיוכו המתוק ומעל לכול טוב לבו. אהבתו לבעלי חיים - ולכלבים במיוחד - הייתה ידועה ברבים, והוא ידע לחמול אפילו על חרקים.


תחומי העניין של ציקי היו רבים ומגוונים - הוא אהב לקרוא ספרות יפה, לא רק בעברית אלא גם באנגלית - שפה שהצטיין בה במיוחד. היה בו מיזוג של אנינות טעם (קולינרית) ופשטות. הוא ידע להעריך וליהנות ממטעמים וממאכלים מיוחדים, אך ידע גם להסתפק במועט ולהפיק הנאות מדברים של מה בכך. הייתה לו נטייה לאסתטיקה והוא ידע להעריך דברי אמנות. תמיד ידע להחמיא על רכישה חדשה בבית, וכשלימים עבר לגור בבאר שבע בדירת סטודנטים, דאג שהחדר ייראה נחמד ונאה. עד כיתה י"ב צייר קומיקס, ואחת מעבודותיו אף פורסמה בכתב עת. הוא אהב את יצירותיו של אורי פינק ומיהר לקנות כל ספר שפרסם. בתחום המוזיקה אהב מאוד מוזיקה של להקות ישראליות כ"שוטי הנבואה" ו"שב"ק ס'?", אהב גם להקות זרות, ותמיד שמח לשמוע את שירי ארץ ישראל היפה. כחובב מחשבים השלים חמש יחידות בגרות במחשבים, התעניין בכל החידושים שבתחום והתנסה בהם.


במשך שנים נמנה ציקי עם משתתפי חוג טבע ועסק בכך בהתלהבות רבה. הוא למד בחוג טיסנאות ובכל שבת היה מטיס טיסן בשדות עם אביו ועם חבריו.


ציקי התגייס לצה"ל בסוף חודש מרץ 2000 ושירת בחיל השריון כמפקד טנק. בשנים אלה התבגר מאוד והפך מילד לאדם בוגר בעל אישיות מגובשת ושלמה. ציקי הצטיין באחריות ובמקצועיות והיה אהוב ומוערך על ידי פקודיו ומפקדיו. סיפר עומר גרצמן, שהיה מפקדו של ציקי בשלבים המוקדמים של שירותו, לאחר שסיים את קורס מפקדי טנקים: "קיבלתי לידיים מפקד צעיר, ישר מהקורס, אבל רציני ומקצועי. בחור שאפשר לסמוך עליו. ... ציקי היה מפקד למופת, מפקד שיכולתי בלב שקט לתת חיילים תחת אחריותו. תמיד היה עם חיוך, תמיד עוזר."


במהלך שירותו בלטו אצל ציקי ערכים של חברות, אחריות, מחויבות, התנדבות ותרומה לחברה ולמדינה, ערכים אשר היו עבורו למעשה דרך חיים.

לאחר שחרורו עבד ציקי כמאבטח במפעל ביטחוני, חסך כסף ויצא עם חבריו לטיול של כמה חודשים באוסטרליה ובתאילנד. בתאילנד הכיר את סוזי, בחורה אמריקאית, שהפכה לחברתו. זוגיותם התהדקה, וציקי חשב לקשור עמה את חייו.

עם שובו לארץ החל ציקי ללמוד באוניברסיטת בן-גוריון שבבאר שבע במסלול דו-חוגי: ניהול ומדעי התנהגות. הוא סבר כי סוד ההצלחה בניהול טמון בהכרת הצד הפסיכולוגי של האנשים, ולכן בחר ללמוד שני תחומים אלה. חבריו ללימודים מספרים על חיוכו, על הנינוחות שניחן בה ועל שלוות הנפש המיוחדת שלו כמו גם על רצונו לשמח אנשים. בעת לימודיו המשיך לעבוד במשמרות באבטחה, וכברמן במועדון באוניברסיטה.


במחצית חודש אפריל 2005 נקרא ציקי לשירות מילואים. ביום י"ז בניסן תשס"ה (25.4.2005) נפל בפעילות מבצעית במחסום חלחול שבהר חברון. ציקי פיקד על המחסום שבצומת. נהג פלסטיני ניסה לדרסו, ובמהלך התקרית והתגובה - נהרג ציקי. בן עשרים ושלוש היה בנופלו.

ציקי הובא למנוחות בחלקה הצבאית בבית העלמין שבמזכרת בתיה. הותיר הורים, אח ואחות. לאחר נפילתו הועלה לדרגת רב-סמל.

אחיו של ציקי, אורן, פתח בלוג באינטרנט לזכרו. כתובת הבלוג: http://tsiki.blogspot.com/

ביום 7 בדצמבר 2005 התקיים לזכרו של ציקי משחק כדורסל. מדי שנה עורכת משפחתו מסע אופניים לזכרו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

זוכרים את חללי מזכרת בתיה! הערב שלישי 13/4 יפתחו אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בטקס הזיכרון באנדרטת הזיכרון

בשל מגבלות הקורונה הטקסים יתקיימו במעמד המשפחות השכולות בלבד. הטקס ביום שלישי 13/4 ישודר בזום ובפייסבוק של המועצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הערב יצוין בישראל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, בו מתייחדת המדינה עם החללים שנפלו על בטחון המדינה. במזכרת בתיה יציינו את היום בטקסים המרכזיים ברחבת האנדרטה ובחלקה הצבאית בבית העלמין.

להלן תוכנית האירועים:

טקס יום הזיכרון יתקיים ברחבת האנדרטה היום שלישי, 13/4, בשעה 20:00. בשל מגבלות הקורונה הטקס יתקיים בהשתתפות המשפחות השכולות בלבד. הטקס ישודר בשידור חי בדף הפייסבוק של המועצה ובזום.למחרת יום רביעי 14/4 יתקיים טקס אזכרה ישובי, בחלקה הצבאית בבית העלמין בשעה 11:00 בהשתתפות המשפחות השכולות בלבד.

בית יד לבנים יהיה פתוח לקהל הרחב ביום שלישי 13/4 בין השעות 20:00-22:00 וביום רביעי 14/4 בין השעות 9:00-18:00

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת נוסעי התחבורה הציבורית! ביום הזיכרון וביום העצמאות (רביעי וחמישי 14-15.4) יחולו שינויים בשעות פעילות ותדירות קווי הרכבת והאוטובוסים. פירוט השינויים בכתבה

ביום העצמאות מרבית הקווים יפעלו בתדירות של רכבת בשעה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


כמידי שנה, ביום הזיכרון וביום העצמאות, מפעילה רכבת ישראל לו"ז רכבות, על פי לוח זמנים ייעודי:

יום הזיכרון, יום רביעי, 14.4.21:

הרכבות תפעלנה במתכונת רגילה עד השעה 15:00 (בקירוב).

בדומה לשנים קודמות, החל מהשעה 15:00 (בקירוב) ועד סיום השירות, תרד תדירות רכבות הנוסעים.

במרבית קווי הנסיעה, הרכבות תפעלנה בתדירות של רכבת אחת לשעה, לכל כיוון. לחלק מהרכבות יתווספו עצירות נוספות בתחנות הביניים.

בקו ירושלים יצחק נבון - הרצליה ובקו רחובות - בנימינה – תדירות הרכבות תעמוד על שתי רכבות בשעה, לכל כיוון.


יום העצמאות, יום חמישי, 15.4.21:

הרכבות תפעלנה במרבית קווי הנסיעה, בתדירות של רכבת אחת לשעה, לכל כיוון. לחלק מהרכבות יתווספו עצירות נוספות בתחנות הביניים.

בקו ירושלים יצחק נבון - הרצליה ובקו רחובות - בנימינה – תדירות הרכבות תעמוד על שתי רכבות בשעה, לכל כיוון.

בקו בית שמש - ת"א סבידור מרכז – תדירות הרכבות תעמוד על רכבת אחת מידי שעה, לכל כיוון.


שעות סיום השירות בקווים השונים, תהיה זהה לימי השגרה.


חברת אגד

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

אגד תתגבר את קווי השירות לבתי העלמין ברחבי הארץ ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שיחול ביום רביעי, 14 לאפריל 2021, בנוסף, תוענק הנחה של 50% בנסיעות שעלותן 15.5 ₪ ומעלה בכל קווי השירות של אגד לעד שני נוסעים שהם בני משפחות חללי צה"ל, החל מהשעה 16:00 בערב יום הזיכרון ועד לכניסת יום העצמאות.


ההנחה תינתן בהצגת תעודת אישור מטעם המחלקה להנצחת החייל של משרד הביטחון.

ערב יום העצמאות

בערב יום העצמאות תתגבר אגד את קווי הנסיעה אל מוקדי הבילוי ותפעיל את מתכונת קווי הלילה בראשון לציון.

יום העצמאות

קווי האוטובוסים הבינעירוניים ברחבי הארץ יחלו לפעול בהדרגה בין השעות 8:00 -10:00 ואילך. אגד תעקוב אחר הביקושים לנסיעות ותתגבר את הקווים בהתאם לצורך. מקצת הקווים העירוניים בירושלים יחלו לפעול ב-06:15 בבוקר, בהתאם לאופי הקו, ורובם יחלו לפעול בין 7:00-8:00. שאר הקווים העירוניים ברחבי הארץ יתחילו לפעול בהדרגה מהשעה 10:00 בבוקר.


חיילים ללא מדים

בהתאם להנחיות משרד התחבורה, חיילים יוכלו לנסוע חינם ללא מדים בקווי אגד מערב יום הזיכרון, יום שלישי ה-13.4.21 בשעה 18:00 עד (וכולל) תום השירות של קווי הלילה במוצ"ש ה-17.4.21. בקווי אילת - בנוסף לחוגר נדרשת גם הצגת תעודת ערבה.מומלץ להתעדכן במערכת המידע של חברת אגד על השינויים שיחולו בקווים ובשעות השירות (חלק מהקווים לא יפעלו). כמו כן, ניתן להתעדכן במוקד כל קו 8787* מכל טלפון.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 13.04.21 14:43
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא חינוך ללא ספורט ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  13.04.21 14:51
 • אורח
  חסרה עוד תגובה אחת קבועה, היא תיכף תגיע ???.
  הגב 13.04.21 19:14
 • אורח
  2.7 מיליון שקל על דירת גן חחחחח כל היום השכן ליד עושה קריוקי השכן מלמעלה זורק לך פילטרים פעמיים בשנה ערבים פורצים לך לדירה וולק בזבוז של 2.7 מיליון שקל
  הגב 13.04.21 19:57
 • אורח

משרד הרווחה פתח אגף אבטחה שידאג לאבטחת לשכות הרווחה והעובדים הסוציאליים ברשויות המקומיות

לאור מקרי אלימות כנגד העובדים הסוציאליים הוחלט לפתוח באגף החדש בעלות של 70 מיליון ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
הפגנת העובדים הסוציאליים


משרד הרווחה והשירותים החברתיים פותח אגף חדש להגנת ואבטחת העובדים והעובדות הסוציאלים. האגף נועד להגן על העובדים הסוציאליים ולאפשר להם לעשות את עבודתם בביטחון. האגף החדש יפתח בעלות של בעלות 70 מיליון ₪ ויכלול מאבטחים במחלקות הרווחה, ניידות אבטחה מיוחדת שילוו עובדים סוציאליים במשימות רגישות ומאתגרות ומענים נוספים.

ממשרד הרווחה והשירותים החברתיים נמסר: המשרד ימשיך לפעול כדי למגר את תופעת האלימות נגד צוותי הרווחה ולאפשר לעובדים הסוציאליים להמשיך לבצע את עבודתם החשובה במקצועיות ובמסירות, וגם בביטחון.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז שלא יעבדו בזה מה הם מזיינים במוח שילכו לחפש עבודה יותר בטוחה
  הגב 13.04.21 11:23
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  13.04.21 13:50
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 20:47
 • אורח
  צריך לתת עונשים כבדים מאוד מאוד לכל מי שמישתמש באלימות כדי שתהיה הרתעה.אם לא אז ניצטרך לאבטח את כל נותני השירות בארץ כמו נהגי אוטובוס.פקידי בנק.עובד קופת החולים והרופאים והרשימה ארוכה מאוד....ממש אנשי חלם שבמקום לסדר את הגשר הקימו בית חולים מתחתיו....
  הגב 13.04.21 13:25
 • אורח
  מה עם השבת הביטחון האישי לתושבות
  הגב 13.04.21 17:24
 • אורח
  במרחבהציבורי
  הגב 13.04.21 17:25
 • אורח
  בכל שעות היום והלילה
  הגב 13.04.21 17:26
 • אורח
  זה מה שנשים רוצות.
  הגב 13.04.21 17:27
 • אורח
  אל תאמינו לשקר הזה. מדובר במכרז תפור מראש לטובת מקורב של מישהו באגף הרווחה. 70 מיליון שקל מהמסים שלנו בתקופת הקורונה הולכים על פארש.
  הגב 13.04.21 19:58
 • אורח

קריית עקרון זוכרת את בניה! היום (שלישי 13.4) יפתחו אירועי יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה באירוע רצים לזכרם - ריצה לזכר הנופלים שתצא ממגרש הכדורגל

לאחר מכן תתקיים העצרת המרכזית באנדרטה במעמד המשפחות השכולות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מתנ"ס שבשבט


הערב יצוין בישראל יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, בו מדינת ישראל תתייחד עם זכר הנופלים על בטחון המדינה. בקריית עקרון יציינו את היום בטקסים המרכזיים במעמד המשפחות שכולות. בנוסף יתקיים אירוע הריצה רצים לזכרם.


תוכנית האירועים:

יום שלישי 13.4 החל משעה 17:00 יתקיים אירוע רצים לזכרם. הציבור מוזמן לקחת חלק באירוע הריצה לזכר הנופלים, יש להגיע עם חולצות לבנות.

17:15 התכנסות במגרש הכדורגל

17:45 הזנקה

18:00 טקס המעמד ראש המועצה, חובב צברי

מסלול הריצה ממגרש הכדורגל ועד לאנדרטה לזכר הנופלים ליד הספרייה

הציבור מוזמןטקס יום הזיכרון המרכזי, שדרת הנופלים, ברחבת האנדרטה

שעה 18:30 התכנסות

20:00 צפירה ותחילת הטקס במעמד ח"כ קרן ברק, סגנית יו"ר הכנסת, ראש המועצה, חובב צברי רב היישוב, הרב יוסף בן דוד, יוסי דידי, עמית אלגלי, תיקי גמליאל

הנחת הזרים

הנחייה: דוד בן צור

שרים וזוכרים בהשתתפות: אביאל עמר, רחלי פורת קנדאבי, אור סיני, קורין גמליאל, אדר גניפ, אוריאן מזור, מוריה כברה ודוד היבה.

בשל מגבלות הקורונה הטקס יתקיים במעמד המשפחות השכולות בלבד

הטקס יועבר בשידור חי באתר המתנ"ס והמועצה החל משעה 20:00


ביום רביעי 14.4 יתקיים משמר הכבוד ליד האנדרטה בו יעמדו מתנדבי היישוב לזכר בניה של קריית עקרון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום העצמאות, האגודה לתרבות הדיור פתחה בתחרות הבניין המדוגלל לקישוט בתי המגורים ברוח החג שיוכלו לזכות בפרסים בשווי 5000 - 1500 ש"ח. את התמונות ניתן לשלוח עד יום ראשון 18/4

הפרסים מיועדים למטרות שיפוץ ואבזור הבניין הזוכה. שימו לב התחרות מיועדת לבניינים החברים באגודה לתרבות הדיור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תחרות הבניין המדוגלל של האגודה לתרבות הדיור יוצאת לדרך! לרגל יום העצמאות פתחה האגודה לתרבות הדיור בתחרות ארצית לקישוט בניין המגורים ברוח החג. בתחרות יוכלו לקחת חלק בניינים החברים באגודה לתרבות הדיור אשר יוכלו לזכות בפרסים:

מקום ראשון - 5000 ש"ח

מקום שני - 3000 ש"ח

מקום שלישי - 1500ש"ח

ההרשמה בקישור המצורף ;

https://m.me/tarbuthadior?ref=73

שימו לב יש לשלוח עד 4 תמונות, עד יום ראשון 18/4/21.

הפרסים ישמשו למטרת שיפוץ ואבזור הבניין הזוכה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 13.04.21 10:31
 • אורח

בשורה להורים! כל התלמידים בכל הכיתות חוזרים ללימודים מלאים

הממשלה צפויה להודיע הלילה על החזרה ללימודים החל מיום ראשון 18/4/21. ברגע שיתגלה תלמיד חולה קורונה כל הכיתה וצוות ההוראה יעברו בדיקה מהירה

אבי בר | | תגובות: 53משרד הבריאות יביא הערב לאישור הממשלה מתווה חדש לפתיחת כלל הכיתות וביטול הקפסולות תוך הפעלת מתווה ״מגן חינוך מותאם״.


במסגרת זו, יופעל מערך בדיקות וניטור רחב במוסדות החינוך, וזאת לאחר גילוי מוקדם של התפרצויות. כלומר, ברגע שיתגלה תלמיד מאומת בכיתה מסוימת, התלמידים בכיתה, בשכבה וצוות ההוראה יעברו בדיקות טרם חזרתם שוב למערכת החינוך. זאת בנוסף לחובת הבידוד כפי שקיימת עד כה.


משרד הבריאות עוקב באופן רציף אחר נתוני התחלואה במדינה ומגבש את החלטות המדיניות בעקבות מדדים אלו. כעת, משעברו שבועיים של יציבות בנתוני התחלואה עם 95% מהמדינה ירוקה, כולל תחלואה נמוכה בקרב ילדים, ניתן להתקדם עם פתיחה של החינוך בצורה רחבה יותר תוך הפעלת מתווה של בדיקות נרחבות במקומות בהם יהיה זיהוי של עליית תחלואה במסגרת "מגן חינוך מותאם".
התפרסמו 53 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלבולי ביצים
  הגב 12.04.21 19:52
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  13.04.21 04:05
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 08:22
 • אורח
  😱😱😱😱
  הגב 12.04.21 20:12
 • אורח
  במקום שיבינו שהדבר הכי טוב בקורונה הם כיתות קטנות ויחס אישי. מדינה שלא משקיעה בעתיד שלה
  הגב 12.04.21 20:24
 • אורח
  יש להסביר העניין לשר החינוך ה"גאון"
  12.04.21 20:58
 • אורח
  בממשלה החדשה דבר ראשון שצריך זה שר חינוך חדש עם כל הכבוד לנוכח, שיהיה שר הפנים בזה הוא מבין...
  12.04.21 21:12
 • אורח
  בוקר טוב! כבר נגמר את השנה, כל השנה היו בבית!!!!
  הגב 12.04.21 20:38
 • אורח
  שנה בצל נגיף מגיפת קורונה בארץ
  13.04.21 02:54
 • אורח
  י הרבה ילדים ובני נוער חולי קורונה כל יוןם
  13.04.21 02:55
 • אורח
  ולא מדווחים על זה
  13.04.21 02:55
 • אורח
  ילדים ובני נוער מדבקים ומדבייקים אחרים
  13.04.21 02:56
 • אורח
  כמו כל השנים
  13.04.21 02:56
 • אורח
  במחלת סרטן
  13.04.21 02:56
 • אורח
  ובמגיםות נגיף קורונה וחצבת אדמת ו
  13.04.21 02:57
 • אורח
  אימהות שנים לא חיסנו את ילדיהם בחיסון
  13.04.21 02:57
 • אורח
  נגד מחלות שעלת חצבת אדמת
  13.04.21 02:57
 • אורח
  ייצרו מגיפות
  13.04.21 02:58
 • אורח
  כל השנים
  13.04.21 02:58
 • אורח
  במיוחד אימהות צעירות
  13.04.21 02:58
 • אורח
  וילדיהם
  13.04.21 02:58
 • אורח
  שנים הסתירו את הנושא הזה
  13.04.21 02:59
 • אורח
  עוד שנה אבודה
  13.04.21 03:00
 • אורח
  כי סבא וסבתא שיבשו את חיי בניהם ובנותיהם ונכדיהם
  13.04.21 03:00
 • אורח
  כשחזרו מטייל בחוץ לארץ
  13.04.21 03:01
 • אורח
  והם הביאו עובדים זריםחוליקורונה לארץ והל הדביקו את כולם בנגיף קורונה
  13.04.21 03:01
 • אורח
  שנה היו בבית, לדעתי צריך חהשאר את כולם כיתה!
  הגב 12.04.21 20:52
 • אורח
  ועשו חאפלות מזרחיות המוניות בזמן קורונה
  13.04.21 03:02
 • אורח
  והדביקו. אנשים
  13.04.21 03:03
 • אורח
  לכם לא משנה מה...הכול לו טוב...איך סרדתם עד עכשיו???? יש בית ספר- לא טוב! אין בית ספר גם לא טוב! קפסולות-לא רוצים לשמוע! אין קפסולות - מסכנים את ילדינו! למה לא עושים בדיקות קורונה לילדים???? שכן החליתו לעשות אז מלא פוסטים על "אני לא יתן לדחוף מתוש לילד שלי פעמיים בשבוע!!! די ...באמת....! יוצאים מזה כבר...וגם זה עכשיו לא טוב????!!!!! תחליתו כבר מה טוב לכם אחרת זה נירה קרקס. ואזבו את הממשלה....תסתכלו רגע על עצמכם....אתם בעצמכם לא יודעים מה רוצים.
  הגב 12.04.21 20:55
 • אורח
  מלא שגיאות כתיב אבל מסכים עם כל מילה (:
  12.04.21 21:13
 • אורח
  הזוי הזוי הזוי הם לא מחוסנים ביבי רוצה בכוח סגר רביעי ??
  הגב 12.04.21 20:57
 • אורח
  לא, כנראה את/ה רוצה
  12.04.21 21:13
 • אורח
  קודם לעדות מבצע חיסונים לחסן את הילדים ואסמשילכח ללמוד רגיל בכיתות
  13.04.21 03:04
 • אורח
  היום בכל מקום נדבקים
  13.04.21 03:04
 • אורח
  במגיפת הקורונה והסרטן
  13.04.21 03:05
 • אורח
  הקורונה יצרה פערים לימודיים משמעותיים של אותם ילדים שהצליחו ללמוד בזום ולהתמיד ואותם 80% שלא למדו או נרדמו בזום, או שבכל נמנעו ממנו ומהמשימות שניתנו. זה הזמן לשנות את סדרי מערך החינוך בישראל, שיטה ישנה ולא מעודדת, המרחיקה ומסיתה את דעתם של התלמידים מתחומי העניין והכשרון שלהם ומדכאת את המוטיבציה וחדוות הלמידה.
  הגב 12.04.21 20:58
 • אורח
  היום ילדים לומדים בבית ספר בבית הכי בטוח עם מורים פרטיים
  13.04.21 03:06
 • אורח
  כמו שעושים הורים בחוץ לארץ
  13.04.21 03:07
 • אורח
  והם קיים כבר בארץ
  13.04.21 03:07
 • אורח
  חבל מאוד.
  הגב 12.04.21 21:25
 • אורח
  הכל דיבורים ולא נעשה כלום הכלבים נובחים והשיירה עוברת שנים שלא משפרים את המערכת מזל שהקורונה גרמה לזעזוע כל שהוא
  12.04.21 22:54
 • אורח
  מה עם עמל גם יש לימודים במכונאות רכב ?
  הגב 13.04.21 06:06
 • אורח
  תפסיקו להתלונן ותגידו תודה רבה שסוף סוף מחזירים את כולם לספסל הלימודים מה שלא עושים לא טוב לכםם
  הגב 13.04.21 07:00
 • אורח
  אין סיבה לעשות בדיקות פולשניות לילדים בריאים במיוחד כשבדיקת הpcr לא יודעת לזהות קורונה ולבודד אותה ואפילו גרוטו הודה ש50 אחוז מהתוצאות שגויות. חליתי בקורונה והבראתי במשך שבועיים בן הזוג ושלושה ילדים היו צמודים אלי ואף אחד לא נבדק, עשינו בדיקות סרולוגיות באסף הרופא. תפסיקו להיות צייתנים ולדחוף מה שאומרים לכם לאן שאומרים. קורונה זו שפעת עם 99.99 אחוזי החלמה!
  הגב 13.04.21 07:55
 • אורח
  חבל שמחזירים חטיבות ביניים ללימודים מלאים. לימודים של 3 ימים בשבוע היה עדיף לכולם
  הגב 13.04.21 09:26
 • אורח
  זה אומר שהקפסולות נגמרות?
  הגב 13.04.21 11:30
 • אורח
  החלטה טיפשית שילדים ישלמו עליה. עדיף קפסולות ולהיזהר. ילדים לא מחוסנים !
  הגב 13.04.21 17:01
 • אורח
  חבל שהלמיגה החדשה בקבוצות קטנות נגמרת
  הגב 13.04.21 17:30
 • אורח
  כי המורים בכל קבוצה בקםסולות נתנו יחס אישי וחם לכל תלמיד
  הגב 13.04.21 17:31
 • אורח
  וחבל זה נגמר
  הגב 13.04.21 17:32
 • אורח
  כי זה היה טוב לתלמידים
  הגב 13.04.21 17:32
 • אורח
  מתי מחסנים את הילדים ובני נוער החיסון נגד נגיף. נגיף קורונה
  הגב 13.04.21 17:40
 • אורח

פתיחת תחנות הרכבת! החל מיום ראשון 18.4 תחנות הרכבת: צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות ויבנה מזרח והקו מרחובות לאשקלון ישובו לפעילות

התחנות היו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


בשורה לנוסעי הרכבת! החל מיום ראשון, 18.4.21רכבת ישראל הודעה על פתיחתן של תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח, שהיו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

בנוסף מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה - רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון ותתווסף עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.

יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז - באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכו') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם רכבת ישירה מראשונים לתל אביב?
  הגב 12.04.21 10:21
 • אורח
  עובדים כרגע על הקו של 431
  12.04.21 14:46
 • אורח
  מעניין למה בכתבה הבאה על אירועי יום העצמאות לדתיים/חרדים אין אפשרות להגיב, ברור לכם למה נכון ????.
  12.04.21 20:30
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח
  מתי יתיחסו אלינו במזרח ברכבת ישירה לתל אביב?
  הגב 12.04.21 11:09
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח
  מתי יהיה אפשר לנסוע רכבת עם קניית כרטיס במקום. המצב מעולה עכשיו שיחזירו לאיך שהיה...
  הגב 12.04.21 11:21
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח

ברכות לתושב מזכרת בתיה, ד"ר שמואל עובדיה מנהל המחלקה האונקולוגית בביה"ח שמיר- אסף הרופא שנבחר לעובד המצטיין מטעם משרד הבריאות ונציבות שירות המדינה

בסביבתו של ד"ר עובדיה מספרים על רופא מקצועי בעל ניסיון רב, נעים הליכות, קשוב וסבלני הנלחם על כל מטופל באופן אישי מתוך תחושת אחריות ומסירות: "ד"ר עובדיה זמין למטופליו 24\7 בימי חול ומועד. הקשר האישי למטופל ולבני משפחתו נמצא אצלו בחשיבות עליונה והמטופלים מוצאים במחלקה האונקולוגית בראשותו בית ומקום לתמיכה ומענה על הקשיים המתהווים במהלך ההתמודדות עם מחלת הסרטן.

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום: עידן גרוס


ד"ר שמואל עובדיה מנהל המחלקה האונקולוגית בשמיר נבחר לעובד המצטיין מטעם משרד הבריאות ונציבות שירות המדינה.

ד"ר עובדיה, נשוי ואב ל 3 ילדים וסבא גאה ל 5 נכדים המתגורר במזכרת בתיה. את עבודתו במרכז הרפואי החל לפני 10 שנים והוא בין היתר אחראי לפתיחת המחלקה האונקולוגית והובלתה במרכז הרפואי שמיר משנת 2016.

ד"ר עובדיה, יחד עם האח האחראי במחלקה – תמיר פלד, בנו מחלקה לתפארת עם צוות עובדים רפואי וסיעודי מנצח, בשילוב עובדי השירות הסוציאלי ועובדי הפרא רפואי- ובתמיכת המכון האונקולוגי בראשות ד"ר רעיה ליבוביץ.

ייחודיותה של המחלקה הוא טיפול רפואי אישי בכל מטופלת ומטופל על שלל ההיבטים ובכלל זה דלת פתוחה מסביב לשעון, קשר אישי ותמיכה אונקולוגית המשכית גם ברפואה בקהילה באופן ישיר ומכוון וכן ניתור חולים אונקולוגים במיון ובמחלקות השונות האחרות במטרה לתמוך ולהיטיב את הטיפול הרפואי האונקולוגי בהם בעת שהותם במרכז הרפואי.


בסביבתו של ד"ר עובדיה מספרים על רופא מקצועי בעל ניסיון רב, נעים הליכות, קשוב וסבלני הנלחם על כל מטופל באופן אישי מתוך תחושת אחריות ומסירות: "ד"ר עובדיה זמין למטופליו 24\7 בימי חול ומועד. הקשר האישי למטופל ולבני משפחתו נמצא אצלו בחשיבות עליונה והמטופלים מוצאים במחלקה האונקולוגית בראשותו בית ומקום לתמיכה ומענה על הקשיים המתהווים במהלך ההתמודדות עם מחלת הסרטן. נדיר למצוא ניהול כזה היום בבתי החולים הציבוריים".


עם קבלת הפרס, ד"ר שמואל עובדיה ביקש להודות להנהלת המרכז הרפואי ולצוות עובדי המחלקה:

"ברצוני להודות להנהלת המרכז הרפואי בראשות ד"ר אסנת לבציון קורח על הבחירה בי ולצוות המחלקה הנהדר המלווה אותי יום יום שעה שעה במחלקה האונקולוגית בשמיר. יחד אנו עושים כל מאמץ לשפר את איכות חייהם של החולים האונקולוגיים שלנו ופועלים מתוך תחושת שליחות אמיתית כחלק מאמונתנו ב'רפואה אישית פורצת דרך' וביחס אישי למטופלים ובני משפחותיהם ואני שמח שהדבר ניכר על פני השטח וזוכה להערכה רבה בציבור הרחב ובמשרד הבריאות גם יחד".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד
  הגב 12.04.21 18:30
 • אורח
  רופא בחסד עליון.ראוי לכל התשבוחות .
  הגב 12.04.21 22:13
 • אורח
  הרופא המדהים ביותר שיש אדם ייחודי משכמו ומעלה כבוד גדול לו הוא ראוי בזכות
  הגב 13.04.21 07:41
 • אורח

קריית עקרון זוכרת את בניה! מחר (שלישי 13.4) יפתחו אירועי יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה באירוע רצים לזכרם - ריצה לזכר הנופלים שתצא ממגרש הכדורגל

לאחר מכן תתקיים העצרת המרכזית באנדרטה במעמד המשפחות השכולות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מתנ"ס שבשבט


מחר יצוין בישראל יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, בו מדינת ישראל תתייחד עם זכר הנופלים על בטחון המדינה. בקריית עקרון יציינו את היום בטקסים המרכזיים במעמד המשפחות שכולות. בנוסף יתקיים אירוע הריצה רצים לזכרם.

תוכנית האירועים:

יום שלישי 13.4 החל משעה 17:00 יתקיים אירוע רצים לזכרם. הציבור מוזמן לקחת חלק באירוע הריצה לזכר הנופלים, יש להגיע עם חולצות לבנות.

17:15 התכנסות במגרש הכדורגל

17:45 הזנקה

18:00 טקס המעמד ראש המועצה, חובב צברי

מסלול הריצה ממגרש הכדורגל ועד לאנדרטה לזכר הנופלים ליד הספרייה

הציבור מוזמןטקס יום הזיכרון המרכזי, שדרת הנופלים, ברחבת האנדרטה

שעה 18:30 התכנסות

20:00 צפירה ותחילת הטקס במעמד ח"כ קרן ברק, סגנית יו"ר הכנסת, ראש המועצה, חובב צברי רב היישוב, הרב יוסף בן דוד, יוסי דידי, עמית אלגלי, תיקי גמליאל

הנחת הזרים

הנחייה: דוד בן צור

שרים וזוכרים בהשתתפות: אביאל עמר, רחלי פורת קנדאבי, אור סיני, קורין גמליאל, אדר גניפ, אוריאן מזור, מוריה כברה ודוד היבה.

בשל מגבלות הקורונה הטקס יתקיים במעמד המשפחות השכולות בלבד

הטקס יועבר בשידור חי באתר המתנ"ס והמועצה החל משעה 20:00ביום רביעי 14.4 יתקיים משמר הכבוד ליד האנדרטה בו יעמדו מתנדבי היישוב לזכר בניה של קריית עקרון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אטרקציה חדשה בקריית עקרון! ביום שישי 16.4 ייצא לדרך משחק הניווט לכל המשפחה ונושא פרסים "מנווטים בעקרון" מרחבת המתנ"ס; יש לבצע הרשמה מראש

המשחק יתקיים בשני סבבים ועתיד להסתיים עד השעה 14:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט מזמין את התושבים למשחק ניווט לכל המשפחה שיתקיים ברחבי היישוב. ביום שישי 16.4 ייצא לדרך המשחק, "מנווטים בעקרון" בשני סבבים : בשעה 8:00 ובשעה 10:00 מרחבת המתנ"ס. יינתן פרס למקום ראשון ושני ויחולקו בסיום תעודת השתתפות לכל משתתף במשחק.

שימו לב!

ההגעה בנעלי ספורט, כובע, ליטר וחצי ומים.

הדרכה תינתן במקום טרם היציאה לניווט.

הניווט מתבצע באופן עצמאי והינו באחריות המשתתפים.

עלות: 70 ש"ח למשפחה/ זוג

יש לבצע הרשמה מראש באתר המתנ"ס

מספר המקומות מוגבל

לפרטים נוספים: 052-3613622

לפרטים נוספים והרשמה למשחק: https://tic.li/azYW0vy
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חדש בביל"ו סנטר! רשת מאניה ג'ינס ורשת נוייז פתחו יריד עודפים במתחם עם מבצעים על חולצות, מכנסיים, נעליים ועוד

המכירה המיוחדת תתקיים באוהל המבצעים שבמתחם עופר בילו סנטר העודפים, עד התאריך 31.04.21 (ברחבת חנייה בצמוד לסקארה)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
יח"צ


רשת מאניה ג'ינס ורשת נוייז פותחות אוהל עודפים ענק במתחם הקניות עופר בילו סנטר אאוטלט

מגוון פריטי אופנה לגברים ולילדים במבצעים חסרי תקדים הכוללים: חולצות, מכנסיים, נעליים ועוד...

מתחם הקניות עופר בילו סנטר אאוטלט, מקבוצת קניוני עופר, יערוך יריד עודפים ענק של רשתות האופנה מאניה ג'ינס ונוייז, היריד יתקיים במהלך חודש אפריל. היריד יתקיים באוהל ענק שיוצב במרכז המתחם ויכלול מגוון רחב של בגדי אופנה לגברים וילדים במחירים חסרי תקדים.

היריד יכלול בין הייתר: ג'ינסים, טישרטים, ברמודות, מכנסיים, סריגים, חליפות טרנינג, בגדי ספורט ועוד.

מחירים לדוגמא: 3 טי שרטים ב- 99.90 ₪ בלבד, 2 ברמודות ב- 99.90 ₪, 2 ג'ינסים ב- 149.90 ₪, 2 נעליים ב- 149.90 ₪ ועוד מגוון פריטים ב 30% הנחה.

המכירה המיוחדת תתקיים באוהל המבצעים שבמתחם עופר בילו סנטר העודפים, עד התאריך 31.04.21 (ברחבת חנייה בצמוד לסקארה)

בימים א'-ה', בימי ו' בין השעות 10:00-14:30. שבת בין השעות 10:00-21:00

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 11.04.21 16:54
 • אורח
  גבר, אתה חופר!!!!!!!!! לך למשטרה ותגיש תלונה... עד אז בבקשה סתום את פיך!!!!!
  11.04.21 17:26
 • אורח
  לפיד מלך ישראל חי חי וקיים לפיד מלך ישראל חי חי וקיים.
  11.04.21 18:25
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  הגב 11.04.21 17:35
 • אורח
  לפיד סוף לארץ ישראל
  הגב 11.04.21 19:01
 • אורח
  יש נעלי קרוקס???.
  הגב 12.04.21 00:04
 • אורח

מתחמי בדיקות קורונה לשבוע 11-17.4! המתחמים ללא הפנייה יפתחו בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


פיקוד העורף והרשויות המקומיות יפתחו גם השבוע את מתחמי בדיקות הקורונה ללא צורך בהפנייה וללא קביעת תור מראש. המתחמים יפתחו השבוע בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים.

שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין.


ראשון לציון

מתחם דרייב אין יפתח בימים ראשון עד שלישי 11-13.4 בין השעות 10:00-18:00 במתחם היס פלאנט

המתחם יפתח גם ביום שבת 17.4 בין השעות 13:00-21:00

המתחם מיועד גם לתושבים שמגלים תסמיני הנגיף וכן כאלו הנמצאים בבידוד. אין צורך בפנייה, יש להצטייד בתעודה מזהה. המתחם יפעל במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים המפורסמים בפורטל הקורונה של העירייה באתר האינטרנט העירוני.


כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.


רחובות

מתחם דרייב אין ימים שני ושלישי 12-13.4 בין השעות 8:00-14:00 באתר הפרדסנות

בת ים

יום שלישי 13.4 בין השעות 10:00-17:00 במתנ"ס גאולים רחוב ניצנה 19

חולון

מתחם דרייב אין - מתחם חצי חינם, רחוב המרכבה 31 בין השעות 14:00-20:00
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 11.04.21 16:25
 • אורח
  לך תגיש תלונה למשטרה אם יש לך הוכחות, אם לא סתום את הפה כי אתה חופר!!!!!!!!!!!!!!
  11.04.21 17:28
 • אורח
  הגיע הזמן שלהב 433 יתערבו. לא יתכן שתקציב העירייה עומד על 1.1 מיליארד, הגרעון עומד על 200 מיליון, והעיר נראת כמו חורבה. בכל כביש שאני נוסע בעיר יש בורות. יש מצוקת חנייה בכל הרצל ורחובות עוטף הרצל. אין מספיק פחים. רק אתמול עלתה כתבה שלא יפנו את הזבל מיום רביעי עד יום ראשון, ונזכיר שיש את יום העצמאות ביניהם. אין התחלות בנייה בעיר. דירה ברחוב מקס שיין עולה 2.7 מיליון (מי הפראייר שישלם את הסכום הזה?). אבל כסף למשכורות עתק לא חסר בעירייה.
  הגב 11.04.21 16:53
 • אורח

קריית עקרון חוגגת 73 למדינה! מופעי זיקוקים, טקס יקירי עקרון, מסיבת עצמאות ברחבי היישוב עם J.D ליאור אילוק, תהלוכת עצמאות מחכים לתושבים בחגיגות יום העצמאות ברחבי היישוב

לאור הגבלות הקורונה טקס יקירי עקרון ישודר בשידור חי בדפי הפייסבוק של המועצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


למרות האיסור לקיום במות בידור ליום העצמאות, בקריית עקרון לא מוותרים על חגיגת יום ההולדת למדינה. במהלך יום העצמאות מחכים לתושבים שלל מיצגים, זיקוקים והפעלות ברחבי היישוב.

ערב יום העצמאות, רביעי 14.4

20:30 טקס יקירי קריית עקרון מצדיעים לארגוני הסיוע בתקופת הקורונה

21:00 מופע זיקוקים מרהיב ברחבי היישוב וחפלה ישראלית עם כישרונות המקומיים

21:30 מסיבת עצמאות עם משאית עם J.D.ליאור אילוק

בעקבות הגבלות הקורונה הטקס יועבר בדפי הפייסבוק של המועצה


יום חמישי 15.4

15:00 תהלוכת עצמאות ברחבי היישוב עם דמויות שטח ואומני רחוב. בנוסף תתקיים חגיגת עצמאות עם להקת ריטלין - מוזיקה ישראלית מקפיצה


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך בקרית עקרון מעוז התימנים הקמצנים שגרים בפחונים ..ובקושי משלמים ארנונה חחחחחח.יש תנופה כזו של פיתוח בגלל א.ת תעשייה שמעניק להם מיסי ארנונה לרוב . בעוד בישוב כמו מזכרת בתיה יש עוני רב
  הגב 11.04.21 17:20
 • אורח

אירועי יום הזיכרון! החל מהשבוע יוכלו הורים שכולים להוסיף בספח ת.ז את הרישום ׳חלל/ת מערכות ישראל״ או ״נספה/נספתה בפעולת איבה״ לצד שם הבן/בת

את הספח ניתן להנפיק דרך אתר האינטרנט של רשות האוכלוסין וההגירה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
החל מהשבוע, בהתאם לתיקון לתקנות מרשם האוכלוסין, שהובילו שר הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה, תפתח בפני המשפחות השכולות - הורים שכולים, אשר איבדו את בנם או בתם במסגרת השירות הצבאי או בפעולת איבה, להוסיף בספח תעודת הזהות את הרישום ׳חלל/ת מערכות ישראל״ או ״נספה/נספתה בפעולת איבה״. לצד שם הבן/בת.

ניתן להנפיק ספח תעודת זהות בקליק,

באתר האינטרנט של הרשות: Piba.gov.il


.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה עדכון מבורך
  הגב 11.04.21 08:53
 • אורח
  מבורך
  הגב 11.04.21 09:01
 • אורח
  מאוד מסוכן...על רשות הטבע והגנים לפעול מיידית להרחכקתם מהישוב
  הגב 11.04.21 09:13
 • אורח
  ?????
  11.04.21 11:39
 • אורח
  מדוע בנים ובנות לחלל צה"ל צה"ל לא יכולים לכתוב בת.ז. יתום/מת צה"ל...?
  הגב 11.04.21 11:43
 • אורח
  תיפנה למשרד הביטחון.
  11.04.21 12:42
 • אורח

בילוי משפחתי מידי שישי! מאהל בדואי עם פיתות, רכיבה על גמלים, סוסים וחמורים, פינות ליטוף, מתנפחים ענקיים, פינת יצירה ועוד ב"חווה של חן"... הגעה לחווה לרשום בווייז "תחנת דלק פז מזכרת בתיה" (ליד בילו סנטר) טל' 050-9467010

בימי שישי וביום העצמאות המקום פתוח עד השעה 17:00

אבי בר | | תגובות: 62
מידי יום שישי בחווה של חן" מזמינים את המשפחות לחגוג במאהל בדואי עם פיתות ליהנות מרכיבה על גמלים, סוסים או חמורים. פינות חי וליטוף של בעלי חיים, ג'ימבורי לפעוטות, מתחמי יצירה, מתחם 6 מתנפחים גדולים , מתחמי ישיבה ועוד

מחיר הכניסה לחווה 30 מבוגר, 50 ילד. כל הפעילות בחווה חינם למעט רכיבה על גמלים, סוסים וחמורים בתוספת תשלום 15 - 40 ש"ח בהתאם לאורך המסלולים

המקום פתוח בהתאם לתו הירוק משעות הבוקר,

הגעה למקום, יש לרשום בוויז תחנת דלק פז מזכרת בתיה ובתחנה יש שלטי הכוונה .

לפרטים נוספים 050-9467010

בימי שישי המקום פתוח עד השעה 17:00
התפרסמו 62 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בדרך חכו לנו, כבר מגיעים.
  הגב 26.03.21 23:20
 • אורח
  השמאל והערבים סכנה למדינת היהודים
  01.04.21 20:40
 • אורח
  רצים 😉
  04.04.21 11:29
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  08.04.21 21:27
 • אורח
  היינו בחול המועד. אכזבה.
  08.04.21 21:52
 • אורח
  לפיד מלך ישראל חי חי וקיים לפיד מלך ישראל חי חי וקיים....
  09.04.21 03:38
 • אורח
  לא מצליח להבין למה אתה שונא חרדים, אתה לא מכיר אותי ובטוח שאין לך קשר עם חרדים, אז למה אתה כותב את משפט השנאה הזה
  09.04.21 10:08
 • אורח
  מדי****ולא מידי, אין שינוי.
  09.04.21 15:19
 • אורח
  אני יכול להגיע על גמל ???.
  הגב 27.03.21 00:57
 • אורח
  אם מגיעים עם גמל משלך זה עולה חצי מחיר
  04.04.21 11:29
 • אורח
  הגמל יכול להגיע עליך
  08.04.21 22:07
 • אורח
  האם הגמל יהיה עם דבשת אחת או דאבל דבשת ? הדאבל יותר נוח ויותר חסכוני
  הגב 27.03.21 07:45
 • אורח
  אליך***.
  09.04.21 00:10
 • אורח
  החווה של מדהלה
  הגב 27.03.21 07:47
 • אורח
  כן , לכן יש פרסומים בכל המדיות !!! תשאל את בעל הדף בפייס
  04.04.21 12:44
 • אורח
  זוועה! חזרנו אחורה בזמן? אי אפשר להנות לא על גבם של אחרים? תרתי משמע
  הגב 27.03.21 08:41
 • אורח
  הקנאה. אוכלת. אותכם
  הגב 27.03.21 08:45
 • אורח
  במה בדיוק??.
  28.03.21 00:48
 • אורח
  אתכם****, עברית קשה שפה.
  29.03.21 12:04
 • אורח
  קול פאם אתא מטכן תעויוט, טפשיכ אם זה קבר!!!!
  09.04.21 10:09
 • אורח
  תפסיק לכתוב עם שגיאות, לא יהיה לי מה לתקן.
  09.04.21 15:20
 • אורח
  ממליץ אחלה בילוי לכל המשפחה.מתאים לכל כיס...מהדוקטור לציפורים
  הגב 27.03.21 11:45
 • אורח
  בדרך כלל המשפחות בעיר יוצאים לפעילות הטרדה כדי שלא יאנסו אחד את השני. אולי זה מה שיוריד את מספר המתאבדים בעיר.
  הגב 28.03.21 02:59
 • אורח
  רק חמור מסוגל לרכב על גמל ועוד בשביל הכיף.
  הגב 28.03.21 03:00
 • אורח
  כבר באים, כפר שמריהו.
  הגב 28.03.21 11:43
 • אורח
  יש מלא אטרקציות בחינם
  הגב 28.03.21 19:58
 • אורח
  לא נסחפו עם המחיר ...גם 50 שקלים לילד וגם לא כולל כלום ועל השאר צריך עוד להוסיף תשלום ...לא תודה .נמצא אטרקציות זולות ושוות יותר..
  הגב 28.03.21 20:33
 • אורח
  נכון. פשוט הזוי על כניסה 50 שח
  04.04.21 10:07
 • אורח
  לא מספיקה להם המשכורת של העירייה
  04.04.21 12:44
 • אורח
  עכשיו הבנתי מאיפה מדהלה ועוקשי הביאו גמלים בפורים.
  הגב 28.03.21 21:08
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  03.04.21 20:06
 • אורח
  מה העניין תוספת תשלום על רכיבה...מיותר ונצלני
  הגב 28.03.21 21:32
 • אורח
  צודק
  29.03.21 13:26
 • אורח
  איך כל הזמן דוחפים לנו פרסומות כאן. נמאסתם.
  הגב 28.03.21 21:51
 • אורח
  לפי תו ירוק- כל ילד מחוייב בבדיקת קורונה? או שאינכם מבינים הבדל בין תו סגול ותו ירוק?
  הגב 29.03.21 11:14
 • אורח
  אין תו ירוק יש שטר ירוק זה תימנים כפרה
  04.04.21 12:45
 • אורח
  יש מלא אטרקציות בחינם כנסו לאינטרנט ובידקו הכל, מחולק לאיזורים בכל הארץ.
  הגב 29.03.21 11:44
 • אורח
  מחירים מטורפים
  הגב 29.03.21 13:20
 • אורח
  המחיר כולל הכול....אבל לא רכיבה על סוסים.לא על גמלים.ולא על חמורים.נו באמת מה זה הבלוף הזה???אז מה כן כולל? לעמוד על ארץ הקודש???
  הגב 29.03.21 13:26
 • אורח
  לנשום אוויר זה בחינם🤣
  04.04.21 10:08
 • אורח
  מה קשור קנאה?? פשוט מחיר הוא הזוי יש פעילויות יותר שוות בחינם
  04.04.21 10:10
 • אורח
  וואו כמה קנאה כמה גועל. קשה לכם לפרגן קשה לראות שמישהו מצליח. ולמי שזה יקר שילך למקום אחר ויבדוק.
  הגב 29.03.21 20:10
 • אורח
  הלכנו בדקנו יש הרבה יותר זול.חס וחלילה לא מקנאים.רוצים שכולם ייהנו ולמי שיש 5 ילדים?
  29.03.21 20:28
 • אורח
  יקר ושום דבר
  הגב 30.03.21 23:01
 • אורח
  מסחטה של כסף! הפרסום לא מדויק כלל וכלל. רכיבה על סוס לשתי דקות עולה 40 שח, רכיבה על גמל עולה 40!! שח, האוכל יקר, המקום לא מטופח ובנוסף כולם היו ללא מסיכות כולל אנשי השירות. מומלץ לוותר.
  הגב 02.04.21 22:46
 • אורח
  לא יפה מי שלא רוצה שלא ילך נקודה נשמות
  הגב 04.04.21 09:24
 • אורח
  בסדר לא נלך. לא חייב . יש פעילויות יותר זולות
  04.04.21 10:10
 • אורח
  לא יפה מצד מי בדיוק????.
  09.04.21 15:22
 • אורח
  יקר מאוד, היינו בחול המועד, תוך 10 דק מסימים את כל "האטרקציות" ושילמנו 200 שח- על מה דורשים כסף מההורים? אין להם חצי דבר לעשות שם, הם מלווים את הילדים. רכיבה על סוס של 3 דק, בלי סבלנות לילדים, כשהגענו לפינת היצירה אמרו שנגמרו המוצרים ליצירה. אנחנו לא נחזור לצערינו
  הגב 04.04.21 09:36
 • אורח
  פעולות מבורכות ויעלות אולם,אולם לתשומת לב ראש העירייה ,הציבור עדיין מחכה לידיעה כיצד מצית את ענין המכילות בחברות העירוניות וכיצד נהגת עם סמנכלית הכספים ש.ו, שמעלה בכספים שהם חלק ממסי התושבים ??
  הגב 04.04.21 09:48
 • אורח
  אתה לא ברור, כתוב ברור שנבין למה כיוונת !!!.
  09.04.21 15:23
 • אורח
  יש הרבה פעילויות מבנק הפועלים חינם
  הגב 04.04.21 10:12
 • אורח
  די לדחוף את הפרסומת הזאת !!!!!!!!!
  הגב 04.04.21 11:51
 • אורח
  לקרוא תגובות ולהבין שהעם שלנו לא פראייר !!!! לא משלמים כסף סתם !!! פשוט לגזול אנשים על חווה בגודל מגרש קט רגל ועוד החווה זוכה לפרסום בכל הרשתות ....מעניין למה ? מי הבוס שם ???? מי בעל הבית ....? צדקתם ההוא מהעירייה.....
  הגב 04.04.21 12:47
 • אורח
  מימונה ומאהל בדואי. כמה אשכנזי וכמה יקר ומיותר
  הגב 06.04.21 15:59
 • אורח
  סתם מקום מסחטה של כסף בתמונות ניראה מהמם במציאות התבאסנו לא שןוה בכלל
  הגב 08.04.21 21:41
 • אורח
  גם בחינם לא הייתי מגיע, יותר זול בחי כייף ויותר כייף
  הגב 08.04.21 21:55
 • אורח
  כולם מנסים לעשות קופה על גב ההורים
  הגב 09.04.21 08:23
 • אורח
  האם יש יחמורים צ׳ינצ’ילות ואלפקות ?
  הגב 09.04.21 11:30
 • אורח
  כן גם זיקיות.
  09.04.21 15:24
 • אורח
  מעולם לא היו כל כך הרבה תגובות לכתבה מסוג זה, מי יודע למה ???.
  הגב 10.04.21 19:13
 • אורח
  יקר מאד ומיותר
  הגב 11.04.21 03:29
 • אורח

לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ארכיון המדינה מזמין את הציבור לחפש מידע ארכיוני על קרובי משפחתם שעלו ארצה מאירופה בין השנים 1936 ועד 1947

ניתן לקבל סיוע דרך שליחת הודעה בדף הפייסבוק של ארכיון המדינה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מתוך דף הפייסבוק של ארכיון המדינה


לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ארכיון המדינה מזמין את הציבור לחפש מידע ארכיוני על קרובי משפחה שעלו ארצה מאירופה בין השנים 1936 ועד 1947. המידע יוצג בעת חיפוש שם העולה בעברית או באנגלית באתר תוך צמצום טווח השנים לפני 1948.
ניתן לקבל סיוע דרך שליחת הודעה בדף הפייסבוק של ארכיון המדינה יש לציין מהיכן עלו לארץ ובאיזו שנה.

לאתר האינטרנט: https://www.archives.gov.il/

לדך הפייסבוק : https://www.facebook.com/israelarchives/

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבא שלי שירת באוניה מולדת ב 1948 עלה ארצה שמו נפתלי טוריאל .ת.ז 3031208 איפה אפשר למצוא דברים אלוי עלה לעתלית מעברות העולים ומישם לראשון לציון עד שעלה למעלה לשמיים
  הגב 08.04.21 19:48
 • אורח
  דודתו של אבי, שרה אלה ריטרבנד עלתה ב-1936
  הגב 08.04.21 20:30
 • אורח

פועל נפל לפיר מדרגות באתר בנייה במזכרת בתיה

צילום: דוברות איחוד הצלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום חמישי 8.4 בשעה 12:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנפל לפיר מדרגות באתר בנייה, ברחוב נעמי שמר במזכרת בתיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן גבר במצב בינוני עם חבלות ראש וגב.

פטריק אבן צור ראש צוות איחוד הצלה במזכרת בתיה מסר:

"מדובר בגבר שנפל לפיר מדרגות באתר בניה ובעקבות כך נחבל בראשו ובפלג גופו העליון. הענקתי לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים במצב בינוני"התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין פיקוח
  הגב 11.04.21 03:29
 • אורח

החל מיום ראשון 11.4 ולמשך חודש יחלו שינויים בהסדרי התנועה בחלק מרחוב שבזי בקריית עקרון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כחלק מעבודת לבניית אולם הספורט בקריית עקרון, החל מיום ראשון 11.4 ולמשך חודש יתבצעו עבודות תשתית ברחוב שבזי. העבודות כוללות התחברות לקווי הניקוז והביוב באזור החנייה של ביה"ס פלך/אוהל מאיר ועד לצומת רחוב השיטה. בעקבות כך ייתכנו במקום שינויים בהסדרי התנועה.

העבודות יתקיימו מדי יום בין השעות 8:30-18:00

לדיווח על תקלות או בירורים ניתן ליצור קשר בטלפון 08-6543517
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים, הקלות נוספות בקורונה! תבוטל החובה בהצהרת הורים ומדידת חום בכניסה לבית הספר

הממשלה צפויה לאשר היום חמישי את ההקלות וההמלצות של שר הבריאות יולי אדלשטיין

אבי בר | | תגובות: 13


שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין יביא היום (חמישי 8/4 ) לאישור ועדת השרים לקורונה מתווה שגיבשו בכירי משרד הבריאות לאחר התייעצות עם הנהגת ההורים הארצית.


פרטי המתווה:


כיתות ד' -

בדומה לנהוג בכיתות א'-ג' יבוטלו הקפסולות. ככל שיתברר, לאחר 10 ימים, שביטול הקפסולות לא העלה את התחלואה - יבוטלו הקפסולות גם בכיתות ה'-ו'.


כיתות ז'-י' -

- יתאפשר מעבר תלמידים בין 4 קפסולות, במקום בין שתיים כפי שנהוג היום. הדבר יאפשר לתלמידים לעבור בין יותר מגמות.


כיתות שיפעלו בהתאם ל"מגן חינוך" ילמדו ללא קפסולות.


הצהרה


בנוסף, בכל מערכת החינוך תבוטל החובה בהצהרת הורים ומדידת חום בכניסה לבית הספר.

הקלות נוספות

יוגדלו מספר המתקהלים בשטח פתוח.

בוחנים מתווה להגדלת מספר הנכנסים לאירועי ספורט

בוחנים הורדת המסכות במרחב הציבורי לאחר יום העצמאות.


שר הבריאות אדלשטיין:

"חינוך הוא הדבר החשוב ביותר ואנחנו עושים כל מאמץ לפתוח את המקסימום הניתן במינימום סיכון לתלמידים. יש לזכור שמלבד כיתות יא-יב, התלמידים אינם מחוסנים וחובה עלינו להגן על בריאותם. אני מודה להנהגת ההורים ולבכירי משרד הבריאות על המתווה המצוין שגיבשו לטובת כלל תלמידי ישראל".
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם זה רק למחוסנים יהיה מותר ללא מסיכה????
  הגב 08.04.21 12:29
 • אורח
  לא נראה לי, כי אי אפשר לדעת מי מחוסן/מחלים ומי לא. ההקלה נובעת מהסיבה שבשטח פתוח הסיכוי להידבק הוא נמוך, ובגלל זה כבר התירו בעבר לעוסקים בספורט להתאמן(/לרוץ) בלי מסיכה.
  08.04.21 12:39
 • אורח
  תודה רבה לנתניהו שהציל את המדינה ומחזיר החיים לנורמליות למרות הפרעות השמאל
  08.04.21 19:22
 • אורח
  רק מחוסנים
  09.04.21 23:35
 • אורח
  לתלמידים מחלימים קורונה
  09.04.21 23:35
 • אורח
  היכן כתוב שום דבר לגבי מסיכות?
  הגב 08.04.21 12:52
 • אורח
  בוחנים הורדת המסכות במרחב הציבורי לאחר יום העצמאות.
  הגב 08.04.21 14:14
 • אורח
  נכון
  09.04.21 23:35
 • אורח
  אבל קודם כל קיימת חובת חיסונים
  09.04.21 23:36
 • אורח
  יחסנו כבר ילדים ובני נוער ורק אז יעשו הקלות
  09.04.21 23:37
 • אורח
  החיסון יעיל מאה אחוז
  09.04.21 23:37
 • אורח
  היו צריכים לעשות הורדת מסכות רק למי שמחוסן. ככה יעודד את השאר שלא התחסנו להתחסן.
  הגב 08.04.21 16:43
 • אורח
  גם לדעתי זה צעד די פזיז להוריד משחות הרי דווקה ילדים הם אלו שלא מחוסנים
  הגב 12.04.21 10:40
 • אורח

חנות יד שנייה של מועדון רוטרי מזכרת בתיה תבצע מחר (שישי 9.4) מכירת סוף עונה של מגוון פריטים ב5 שח

החנות נמצאת מאחורי מבנה המועצה המקומית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חנות יד שניה של מועדון הרוטרי היישובי מזמינה את התושבים למכירת סוף עונה, שתתקיים ביום שישי הקרוב, 9/4, בין השעות 9:00-12:00.

מכירת סוף העונה תהיה כולה בעלות של 5 ש"ח כולל מבצעי 1+1 של מעילים, מגפיים וספרים בחמישה שקלים.

החנות נמצאת מאחורי מבנה המועצה המקומית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למרות הקורונה יהנו תושבי מזכרת בתיה מחגיגות יום העצמאות הכוללות ערב זמר עברי, חגיגת סטנדאפ עם חן מזרחי וגיא הוכמן, מסיבה מתגלגלת ברחבי היישוב, מיצגים ופינות סלפי בגינות

שימו לב לחלק מהאירועים יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


למרות ההגבלות המועצה המקומית מזכרת בתיה לא מוותרת על חגיגות יום העצמאות ומכינה לתושבים שלל פעילויות והפעלות: ערב זמר עברי, חגיגת סטנדאפ לנוער, מסיבה מתגלגלת ברחבי היישוב ומיצגים ופינות סלפי בגינות.
תוכנית האירועים:
ביום רביעי, 14/4, בשעה 21:00 בגן הברון
ערב זמר עברי עם הזמרת רויטל קראוז והנגן דודו נתן
ההשתתפות באירוע בהתאם לתקנות התו הירוק ובהרשמה מראש בקישור המצורף: https://tinyurl.com/43tkbecs

ביום רביעי, 14/4, בשעה 21:00, בהיכל התרבות ע״ש כספי במרכז קהילתי מפגשים
ערב בידור וסטנד אפ לנוער – עם הסטנדאפיסטים חן מזרחי וגיא הוכמן
האירוע מיועד לבני 16+ בעלי תו ירוק (תעודת מתחסן/מחלים)
עלות 20 ₪ לכרטיס
הזמנות בקישור המצורף: https://tinyurl.com/3m988nh4

יום העצמאות - חמישי 15/4 בין השעות 9:00-14:00

מסיבה ישראלית -חגיגה מתגלגלת ברחובות המושבה

בין השעות 10:00-14:00
תתקיים חגיגה בגינות עם מיצגים מדליקים של הרצל ובן גוריון, שיחכו לכם לסלפי עצמאות ברחבת מפגשים, בגינת אגוז ובגינת דבורה עומר (בר-לב)


לפרטים נוספים: https://bit.ly/39PBhJC

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק בלי זיקוקים
  הגב 07.04.21 18:51
 • אורח
  בתקופה כזו שלמועצה אין כסף לתקן מדרכה. זה אמצעי של שוחד בחירות לתושבים כול אמצעי פינוק שאין עבורו כסף.
  הגב 09.04.21 18:38
 • אורח

זוכרים את חללי מזכרת בתיה! ביום שלישי 13/4 יפתחו אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בטקס הזיכרון באנדרטת הזיכרון

בשל מגבלות הקורונה הטקסים יתקיימו במעמד המשפחות השכולות בלבד. הטקס ביום שלישי 13/4 ישודר בזום ובפייסבוק של המועצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
המועצה המקומית מזכרת בתיה


בשבוע הבא יצוין בישראל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, בו מתייחדת המדינה עם החללים שנפלו על בטחון המדינה. במזכרת בתיה יציינו את היום בטקסים המרכזיים ברחבת האנדרטה ובחלקה הצבאית בבית העלמין.
להלן תוכנית האירועים:
טקס יום הזיכרון יתקיים ברחבת האנדרטה ביום שלישי, 13/4, בשעה 20:00. בשל מגבלות הקורונה הטקס יתקיים בהשתתפות המשפחות השכולות בלבד. הטקס ישודר בשידור חי בדף הפייסבוק של המועצה ובזום.


למחרת יום רביעי 14/4 יתקיים טקס אזכרה ישובי, בחלקה הצבאית בבית העלמין בשעה 11:00 בהשתתפות המשפחות השכולות בלבד.


בית יד לבנים יהיה פתוח לקהל הרחב ביום שלישי 13/4 בין השעות 20:00-22:00 וביום רביעי 14/4 בין השעות 9:00-18:00
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

"עוד טיפה ואין קורונה"! בראשון לציון נותרו 58 חולים, ברחובות 40 חולים, בבת ים 54 חולים, בחולון 77 חולים, בגדרה בקרית עקרון ומזכרת כמעט לא נותרו חולים... פרטים מעניינים נוספים בכתבה

כ - 90% מגילאי 50 - 90 ומעלה התחסנו

אבי בר | | תגובות: 24


אם לא תצוץ איזו מוטציה חדשה וחזקה יותר מהחיסון זה עניין של ימים/שבועות שהקורונה תיעלם מחיי תושבי ישראל ויהיה אפשר להגדיר שמבצע החיסונים של ממשלת ישראל הצליח והקורונה הובסה באופן רשמי. נכון, שיהיו פה ושם חולי קורונה אך המספרים לא יהיו מבהילים ויהיו סבירים כמו כל מחלה אחרת כך שאין חשש לקריסת מערכת הבריאות והחיים בישראל בניגוד לאירופה ישובו לחיים רגילים. אך מכיוון שעדיין יש כמות לא מבוטלת של תושבים וילדים לא מחוסנים, עדיין נותרו מספר מגבלות כדי למנוע התפרצות מחודשת אולם אם המגמה החיובית תמשך כנראה הממשלה תאשר לאחר יום העצמאות הורדת המסכות במרחב הציבורי, חזרה מלאה לבתי הספר והגדלת מספר המתקהלים באופן משמעותי בכל התחומים

על פי נתוני משרד הבריאות הבוקר רביעי 7/4 כל הערים בישראל ירוקות ומספר החולים בכל יישוב זניח ולקראת היעלמות כמעט סופית

ראשון לציון - 58 חולים

רחובות - 40 חולים

בת ים - 54 חולים

חולון - 77 חולים

גדרה - פחות מ - 15 חולים

קרית עקרון - פחות מ - 15 חולים

מזכרת בתיה - פחות מ - 15 חולים


למרות מסע הפייק ניוז וההפחדה נגד החיסונים תושבי ישראל נהרו לחיסונים להלן הנתונים על פי גילאים (חיסון ראשון)

גילאי 90 ומעלה - 98%

גילאי 80 - 89 - 95%

גילאי 70 - 79 - 98%

גילאי 60 - 69 - 89%

גילאי 50 - 59 - 88%

גילאי 40 - 49 - 83%

גילאי 30 - 39 - 78%

גילאי 20 - 29 - 74%

גילאי 10 - 19 - 21%


נתונים ארציים ליום רביעי 7/4/21

חיסון ראשון -5,286,023

חיסון שני - 4,878,839

סך הכל חולים כיום בכל הארץ - 4888

חולים חדשים מאתמול - 303

מספר בדיקות - 59,793

אחוז חולים מהנבדקים - 0.5%

חולים קשה - 309

חולים קריטי - 187

חולים מונשמים - 157

מספר נפטרים - 6261
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם. צריך לארגן נשמת כל חי
  הגב 07.04.21 12:16
 • אורח
  ניסוצחהכותרת מאד מסוכן. כל עוד הקורונה בעולם לא הודברה אסור לנקוט בלשון כזאת. אנשים מתים, גלל קורינה.
  07.04.21 13:22
 • אורח
  כמה נפלא לדעת, תודה לאל 🙌
  הגב 07.04.21 12:24
 • אורח
  58 יותר מדי לכו להתחסן
  הגב 07.04.21 12:48
 • אורח
  התחסנת? אז למה אתה פוחד?
  08.04.21 17:18
 • אורח
  ביבי שיחק אותה . ויש שלו מעריכים את המהלך המהיר של החיסונים
  הגב 07.04.21 13:12
 • אורח
  המהלך המהיר של החיסונים זה בזכות קופות החולים ולא בזכות ביבי.
  07.04.21 17:42
 • אורח
  אדון אורח, מדינות אחרות אינן משתלטות על מערך חיסון האוכלוסיה שלהם, כי אין להם קופות חולים ! זה לא מושחתיהו אלא עבודה מסודרת ומאורגנת אך ורק בזכותן של קופות החולים.
  07.04.21 17:50
 • אורח
  * להם = להן
  07.04.21 17:51
 • אורח
  רק ביבי אחראי להחלטה להביא את החיסון ,ולא אף אחד אחר
  07.04.21 20:45
 • אורח
  רק ביבי אחראי למחדל הבדיקות, למחדל נתבג, למחדל המעקבים, למחדל המלוניות, למחדל האזיקונים.
  07.04.21 23:51
 • אורח
  צודק. בנוסף הביא חיסון ניסיוני כדוגמה לעולם
  08.04.21 17:20
 • אורח
  כמה כולם תמימים... חכו עוד חצי שנה ונראה מה הן תוצאות החיסונים.. כולם פה עכברי מעבדה בניסוי בבני אדם. תוצאות בהמשך..
  הגב 07.04.21 13:57
 • אורח
  נקווה שיהיה בסדר
  07.04.21 15:33
 • אורח
  אתה מטומטם תשמע פרופסורים דוקטורים לך תלמד על חיסוני הMRNa ותבין כיצד עובד המבנה הכימי שלהם אתה פשוט בור ועם הארץ אדיוט גמור אם אתה מאמין לאנשים מפגרים שעושים לך כסף על הגב.
  07.04.21 15:41
 • אורח
  יש אנשים שהחליטו לחכות עם החיסון ובינתיים חלו ומתו מהקורונה. שיהיה בהצלחה לכל מי שלא מתחסן.
  07.04.21 17:44
 • אורח
  הטכנולוגיה זאת,mRNA לא נוסחה על אנשים עד עכשיו. עשר שנים לא קיבלה אישור. רק עכשיו FDA אישר כמשהו "חרום" רק עוד שנה שנתיים FDA יתן אולי אישור "מלא" לשימוש בטכנולוגיה זאת mRNA
  08.04.21 17:23
 • אורח
  תראי להם את ה"כוכב" דרכון אישור ירוק ותכנס
  08.04.21 17:26
 • אורח
  ניסוח הכותרת מוגזם כרגיל, אבל בסדר. נקווה שבינתיים יתקדמו החיסונים בכל בעולם במקום שיהיו מוטציות חדשות.
  הגב 07.04.21 14:20
 • אורח
  ניסוח מדויק, כל הכבוד לביבי שהציל אותנו
  07.04.21 18:34
 • אורח
  הקדוש ברוך הוא לפני כן ורק אז לביבי, קופות החולים, הרופאים, אחיות וצוות רפואי. זה הסדר.
  07.04.21 18:36
 • אורח
  היום קרה אירוע מול גן העיר מישהו יודע משהו?
  הגב 07.04.21 14:45
 • אורח
  כן. קיבל קורונה והתעלף ! תמשיכו לשמור על עצמכם ועל משפחתכם, בבקשה.
  07.04.21 17:08
 • אורח
  מישהו יודע אם אפשר להכנס לבית אבות , ?
  הגב 07.04.21 20:05
 • אורח

זוכרים את הנופלים בקריית עקרון! דרושים מתנדבים/ות המעוניינים לקחת חלק במשמר הכבוד לחללי היישוב באנדרטת הזכרון ביום רביעי 14.4; לפרטים נוספים: 6534629 - 050.

צורך האירוע דרושים מתנדבים המעוניינים לקחת חלק במשמר הכבוד - הכוללת עמידת דום בזוגות, ליד האנדרטה עם חולצה לבנה במשך כעשרים דקות, ביום רביעי, 14.4.21 מהשעה 8:30 בבוקר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מתנ"ס שבשבט


לרגל יום יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל - תשפ"א, המועצה המקומית קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט יקיימו כמדי שנה את משמר הכבוד של חללי עקרון באנדרטה לזכרם, הנמצאת סמוך לספריה העירונית ובנין המועצה.

לצורך האירוע דרושים מתנדבים המעוניינים לקחת חלק במשמר הכבוד - הכוללת עמידת דום בזוגות, ליד האנדרטה עם חולצה לבנה במשך כעשרים דקות, ביום רביעי, 14.4.21 מהשעה 8:30 בבוקר.

תושבים המעוניינים לקחת חלק בפרוייקט יש ליצור קשר עם לי אדמוני - טל' 6534629 - 050.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
13.03.21 07:31
רחוב ההגנה 25 שברחובות ממש בושה והעלבת הדיירים שלא מקבלים התייחסות עירונית.(מקום הכי עתיק ברחובות) העירייה מזניחה את המקום נראה כמו ב מאה הקודמת בתקופת סלח שבתי . בניין עתיק ומוזנח קירות מתפוררים, צנרת מים חיצונית מקושטת לבניין, אוכלוסיה מבוגרת וחלשה, מפגעים פסולת וצמחי פרא בכניסה לדירות, וחוסר נגישות לדיירים נכים ומבוגרים לדירות, העירייה זונחת ומתאכזרת לדיירי הבניין גם בחיוב הדיירים בצנרת עירונית, מבקש התערבות עירונית ותרבות הדיור בעירייה לשיקום הבניין. הגיע הזמן. למה מחכים??? אנו בשנת 2021
אורח
13.03.21 07:37
שוועד הבית יפנה לראש העיר או לאיכות הסביבה
אורח
01.04.21 10:03
גרתי שם שנתיים בשכירות לכמעט קניתי שם ב''ה שלא, לפני כמה שנים החתים אותם קבלן על תמ''א 38 ונתנו לו את זכויות הבנייה בלעדי בלי תקופת שנים לצמיתות. כרגע אף אחד לא יכול לעזור להם רק הקבלן ההוא כשיחליט לרחם עליהם (ד''א ע''פ שמועות הוא לא מתכנן לבנות כי הפרוייקט שם לא רווחי מספיק)
אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
05.03.21 17:47
רק לבוא ולהכנס? אדון אלכס היכן היחידת דיור ??? רק לבוא ולהכנס זה משתמע שהדיור הוא בחינם
אורח
09.03.21 11:42
חחחח
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154
אורח
21.02.21 13:25
הךחטהינמענ
אורח
21.02.21 13:11
להשכרה דירה 3 חדרים .מרוהטת חלקי.מזגן .מקרר .מכונת כביסה .ארון .לתקופה ארוכה לפרטים - 0527952154
אורח
10.02.21 11:07
איכותיים ומדהימים ביבי
אורח
10.02.21 11:09
טעות בתגובה איכותיים ומדהימים שייך לעמוד אחר מ"ס 53
אורח
10.02.21 14:05
פיגור
אורח
06.02.21 15:02
מחפש בית פרטי בשיכון 039457359


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.04.21 20:44
מחפשת עבודה בגן ילדים לשנה"ל הבאה תשפ" א. בראשון לציון. בעלת נסיון רב-שנים והמלצות. ס. ל 0528364650 sasi1061@gmail.com
אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל